לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2729127,291 עוקבים אודות עסקים

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה!
מטרת הפורום לסייע לאנשים בשאלות, התלבטויות והתמודדויות הקשורות למיניות, מין וזוגיות. יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים בנוגע לנושאים השונים, בנוסף לכך יועלו מאמרים וסרטונים בנושאים אלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה!
מטרת הפורום לסייע לאנשים בשאלות, התלבטויות והתמודדויות הקשורות למיניות, מין וזוגיות. יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים בנוגע לנושאים השונים, בנוסף לכך יועלו מאמרים וסרטונים בנושאים אלו.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כל המידע הנכתב הינו בגדר המלצה מקצועית. יש להשתמש בביטויים מקובלים, ללא מילים גסות מידי וללא תוכן פוגעני  
המשך >>

לצפיה ב-'האם אימפוטנציה יכולה להפוך למקרה בלתי הפיך ?'
האם אימפוטנציה יכולה להפוך למקרה בלתי הפיך ?
09/07/2018 | 16:46
3
29
במילים אחרות, האם יכול להיות מקרה של גבר שכבר אין לו זיקפה ולא יהיה לו פתרון לכך ? נכון אני רק בן 30 שזה צעיר מבחינת ההפרעה הזו, ואני שואל את השאלה הזו למרות שעדיין לא השתנה לי מינון הכדורים שאני לוקח ( על ידי הפסיכיאטר שלי ) ולמרות שעדיין לא ניסיתי את הויאגרה והכדורים להגברת החשק המיני הדומים לויאגרה - פשוט אין לי זיקפה כבר שנה וחצי - לא זיקפת בוקר ולא כשאני נוגע בעצמי.
לצפיה ב-'האם אימפוטנציה יכולה להפוך למקרה בלתי הפיך?'
האם אימפוטנציה יכולה להפוך למקרה בלתי הפיך?
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2018 | 08:53
2
15
בחור בן 30
הי לך,
רצוי להבין כי המצב שאתה מתאר מורכב ואינו מאפשר לי לתת תשובה במלואה.
אשאל מספר שאלות כדי להבין יותר טוב מי אתה איך אתה מתנהל בחייך.
יש צעירים הסובלים מאין אונות.
מהי אונות?
היא כח החיים, זקיפות קומה לחיים, ברור עם עצמך, ידיעת עצמך מי אתה מה אתה אמונה בעצמך, איך אתה מתנהל בחייך.
איזה תרופות אתה נוטל ומה הסיבה לכך יכולים להסביר טוב יותר מה קורה אתך. 
אשמח לתשובתך, אפשר גם לכתוב בפרטי...
בברכה נילי
לצפיה ב-'התרופות'
התרופות
10/07/2018 | 09:33
1
24
ריספונד, רסיטל ורידזין
לצפיה ב-'התרופות'
התרופות
( לעמוד שלי בתפוז )
15/07/2018 | 09:12
4
הי בחור בן 30,
קראתי הסבר על תרופותיך ומציעה בכל זאת להתייעץ עם רופא.
כל טוב נילי
לצפיה ב-'מוטרדת משאלה שנשאלה פה'
מוטרדת משאלה שנשאלה פה
09/07/2018 | 11:11
1
53
נילי, אני אשמח לשאול ברצינות, זה לא מוזר/הזוי/מדאיג, שצעירה בת 19 סך הכל כבר פונה לעזרה מקצועית ושואלת מדוע לא חוותה אורזמה?
זה גיל לקיים בו יחסי מין אבל זה גיל מאוד מוקדם להיות מוטרדת מהעובדה שעוד לא חווית אורגזמה ואף לפנות לייעוץ? היא צעירה מאוד וכ"כ הרבה אמור להיות לפניה בתחום הזה... היא לא אמורה להתייעץ עם סקסולוגית אלא לתת לזמן לעשות את שלו. אם היתה בת 35 - סיפור אחר. 
לצפיה ב-'מוטרדת משאלה שנשאלה פה'
מוטרדת משאלה שנשאלה פה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2018 | 11:34
25
הי אמא*
שמחה על שאלתך.
אקדים ואומר שכל שאלה שנשאלת כאן זוכה להתייחסות רצינית ביותר.
אם נחשפת לשאלת בתך הרי נשמע שגם שוחחה איתך על כך וזו מחמאה גדולה לשתיכן.
ועכשיו לשאלה.
העולם מציף ומוצף בדיבורים על מין הכוללים גם דיבורים על אורגזמות. מי שעדיין לא חוותה ולא למדה את הדרך להגיע אליה יכולה לחוש תסכול, חוסר הבנה וברור כי שאלות באות וצפות. שאלות כמו: למה לא קורה לי?
איך זה אמור לקרות?
מי יכול להסביר לי?
ללמד אותי?
לספר לי על התחושות המיוחדות הנפלאות האלו
ועוד ועוד...
שהרי רוב ההורים מזהירים אך לא "מלמדים" תחושות של עונג במין. ומה עושים הצעירים, למי פונים? פעמים רבות ניזונים מפורנו וזה כמובן ככ שיקרי.
יפה שבתך פנתה ושאלה כדי להרגיע  עצמה ולהיות במקום נוח וטוב עבורה.
נילי
לצפיה ב-'לא חוויתי אורגזמה'
לא חוויתי אורגזמה
30/06/2018 | 22:02
2
90
היי, אני עם בן זוג מעל שנתיים אוהבת אותו מאוד ונמשכת אליו מאוד.
אנחנו שוכבים כבר חצי שנה פחות או יותר ואף פעם לא הגעתי לאורגזמה, לא בסקס ולא כשהוא יורד לי או נוגע לי שם.
זה מפריע לי ולו, מה אפשר לעשות?
לצפיה ב-'לא חוויתי אורגזמה'
לא חוויתי אורגזמה
01/07/2018 | 19:16
56
הי בת 19,
אחת הדרכים המופלאות לחוות אורגזמה היא ללמוד קודם כל לענג את עצמך.
יש בנות שלא רוצות לגעת ולגלות את האזור של הדגדגן שרוב הנשים חוות דרכו, דרך מגע המועדף עליהן, אורגזמה. פעם חשבו שדרך חדירה ניתן לחוות אך כבר שנים יודעים ויודעות כי רק חלק קטן מגיעות לאורגזמה דרך חדירה. רוב הבנות הנשים אוהבות עינוג בסביבת הדגדגן.
אני מציעה למטופלות שלי שעדיין לא חוו אורגזמה להביט במראה על עצמן, להבין מבנה האזור, ללטף עצמן ורק אחרי שלומדות וחוות על עצמן יכולות ללמד בן בת זוג איך לגעת עד לאורגזמה המיוחלת.
בהצלחה ובהנאה
נילי
לצפיה ב-'לא חוויתי...'
לא חוויתי...
( לעמוד שלי בתפוז )
02/07/2018 | 09:32
46
הי לך בת 19,
מזמינה אותך להיכנס למאמרים כדי לקרוא את המאמר שכתבתי על אורגזמה.
המאמר נמצא כאן ב"כלים ומידע"
מקליקה ומוצאת את המאמר.
בכל מקרה יכולה לשאול שוב...
נילי ובהצלחה
לצפיה ב-'ללמד את ילדי למיניות נכונה'
ללמד את ילדי למיניות נכונה
21/06/2018 | 11:17
3
62
בוקר טוב נילי כרגע ראיתי סרטון שלך ביוטיוב בראיון עם נחמה דואק, ואני חייב לומר לך שאת אדם מאוד מיוחד ואולי יחידי שיודעת לשלב בין המיניות לרגש בלי לעורר בחילה (כל השאר אני פשוט מרגיש שהם סוטים).
הבת הגדולה שלי כבר תכף בת נוער, וכנראה כל הבלבול בדרך ותור אחד שעבר את זה, עיקר הקושי הוא בנושא המיניות. אני לא אחד כזה שיגיד לה תיהיה בתולה עד 22 וכו, אבל מצד שני מיניות כיום שזה משהו זול, רוב הגברים לא בשלים באמת בגלל הפורנו עד גיל מבוגר( אישית אני מרגיש שהייתי מוכן אחרי מסע התפרקות אחרי הצבא), אני לא רוצה שהיא תכוונה סתם מבן נוער חמום מוח (אותו דבר כמובן בקשר לחברה של בני, אבל יש עוד זמן כדי לדאוג לזה). 
חוץ מזה, אני בתור אבא גם לבן, רואה שעולם ממולא בגירוים מיותרים, רק לצאת לקניון עם המשפחה, אתה רואה את כל הדוגמניות בבגדים מגרים, לא יפים אלא כל המטרה שלהם להפוך אישה לאובייקט מיני נטו עד כדי כך שאתה לא רואה בה בן אדם בכלל, אני עד לכך שאני מארה"ב שמזכירה, גם מנסיוני, עושה שעות נוספות בחדר של המעסיק, ותמיד יש ספה בחדרו וזה לא לא סתם, זה במימדים כאלה שאם אני יתחיל לתאר אני לא בטוח שיוכל להשלים את דברי. כמובן יותר מהכל יש דבר שלדעתי בכלל לא מדברים עליו, איך היחס צריך להיות עם מה שעשיתי עד עכשיו? אצל גברים זה בד"כ דפקתי כך וכך ואצל נשים כמה עברתי עד שמצאתי את האחד שלי, כמובן הגישה של הנשים היא הנכונה והלוואי הינו מוצאים זה את זו מהתחלה, אבל לא נראה לי שצריך להרגיש שמה שנהנהתי עד עכשיו זה מגעיל, ממש לא, היה כיף ונעים לי. דוגמא  כדי השדברים יוסברו יותר, יש לי חברת ילדות שהורים שלה ירדו מהארץ וגלנו ביחד ועד היום המשפחות שלנו בקשר חזק כך שאנו מדברים גלוי בנינו על הכל, ולפני הצבא באתי לביקור איתה ביחד מארה"ב לתקופת הסתגלות, והיה מצב שהינו יותר מפעם ביחד עם עוד משהו, שונים בדרך יבן גבר בין אישה, במיניות משולשת. נהננו מאוד, זה לא משהו מוזר מאיפה שאנחנו באים, אבל בהחלט נפוץ כמו שחושבים. דברתי איתה לא מזמן אם היא מתחרטת על מה שעשינו, היא ענתה אולי התשובה המושלמת לדעתי,"כיום אני עם בעלי וטוב לי וחבל שלא פגשתי אותו מהתחלה, אבל אני ממש לא מתחרטת על החיים שלי או על ההנאות שלי, רק הייתי רוצה הכיף היה דווקא עם בעלי" כמובן היה בדיחות שחוץ ממני ועוד, אבל תכלס כך אני רוצה שילדי יגדלו, לא חמומי מוח לסקס ולא כאלה  שמקיימים מין רק בגלל שהצד השני צריך. 
תודה מראש נילי, את מדהימה :)
לצפיה ב-'ללמד את ילדי מיניות נכונה'
ללמד את ילדי מיניות נכונה
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2018 | 18:24
2
33
הי לך מישהו 70,
תודה על המחמאות.
אני מבינה שאתה מתלבט איך ללמד מהי מיניות עדיפה, נכונה, חיובית...
סקרנית לדעת בני כמה הילדים שלך?
בעבר הדרכתי ולימדתי ילדים ובני נוער נושאים אלו.
פשוט דיברתי איתם.
הקשבתי לתכנים בהם הם עסוקים, ואיפשרתי לכל שאלה להיות.
יש שאלות מפחידות, מרתיעות אבל כשמדברים עם מבוגר אחראי כמו הורה עדיף לענות בכנות ולספר להסביר וכו".
יותר מאוחר אכתוב על כך כמה דברים בפירוט
וכאמור אשמח להבין על גילאי ילדיך.
כל טוב בינתיים
נילי
לצפיה ב-'היא כרגע לקראת שנת 15 שלה'
היא כרגע לקראת שנת 15 שלה
25/06/2018 | 00:55
1
22
אולי ליתר דיוק אני ידגיש בעצם  אני מרגיש קצת צבוע, כאילו אני השתוללתי ועברתי הרבה בקשר אינטימי  ואותה אני חונק, ובקשר לזה לא מפריע לי להודות שטעיתי ועדיף היה להיות תמיד עם זוגתי, אבל גם כיום אני חיי חיים קצת לא סטנדרטים, כמו יחסים עם זוגתי מחוץ למיטה כמו גקוזי או כורסא של מחשב בחדר עבודה שלי, גומר ביחסי מין אורלים בתוך פיה של זוגתי, וכן לזוגתי יש קעקוע על הפוסי, והתנוחות באמת מגוונות כמו שהזכרתי על הכורסא עם הגב אלי או בעמידה על גבי השולחן,ביצור שובבים, שזה גם גורם לזוגתי להרגיש צבוע בקשר למניות, כאילו אני אומר לבת שלי אל תאכלי ואל תצאי מהבית בזמן שאני חוגג על הבר.
ברור לי למה אני מרגיש כך, ראיתי בזמן אחרון בחורות מצולמות בטלפון וכו שהן מתנהגות כמו מוקרות מגעילות ואני ממש מפחד מזה, לא שמפריע לי מתי היא תיהיה אם גבר, רק שלא תפגע רגשית ופיזית,היא הבת שלי יקרה לי מכל.
סליחה על חוסר סדר פשוט קשה לי להביע את עצמי מרוב מבוכה :).
לצפיה ב-'היא כרגע לקראת גיל 15'
היא כרגע לקראת גיל 15
( לעמוד שלי בתפוז )
25/06/2018 | 17:14
21
הי מישהו 70,
קשה נורא לחשוב על הבת שלך בקשר מיני. יש שקשה להם לראות אותה עם בגד ים. התינוקת שנעשתה כבר גדולה בוגרת אשה צעירה.
זה קורה ככ מהר... אתה עוד משתעשע במיניות שלך והנה כבר היא גם רוצה.
מציעה לך לכם לחשוב אילו ערכים חשובים לכם בחיים ובחינוך הילדים, ערכים שקשורים גם למין.
יש לשים דגש על ידע...מה בפועל מתרחש בגוף... ורצוי להסביר בבית ולא לסמוך על אחרים, כי האחרים יכולים להיות סרט הפורנו, הבחור שרוצה אותה ועוד. ואז להתייחס לרצון שלה, למה שמתאים לה, לנאמנות שלה לעצמה, לעובדה שאינה רוצה להיפגע או לפגוע, לשמירה על גופה, על רגשותיה ועוד...
וכן, להסביר שהגוף הוא מקום ליהנות ממנו, ואפשר ורצוי לדבר על אורגזמה ואוננות ולשמור על הלב שיהיה שמח.
כמובן רבים הנושאים...
כל טוב ובהנאה
נילי
לצפיה ב-'איזו הסמכה יש למטפל מיני?'
איזו הסמכה יש למטפל מיני?
18/06/2018 | 17:38
1
37
איזו הסמכה צריך להיות לאדם כדי שהוא יוכל להגדיר את עצמו כמטפל מיני?
לצפיה ב-'הסמכה לטיפול מיני'
הסמכה לטיפול מיני
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2018 | 21:13
29
הי
תוכלי להיכנס לאתר המטפלים המיניים ולהתרשם
כל טוב
נילי
לצפיה ב-'התייעצות בנוגע למטפלת מינית'
התייעצות בנוגע למטפלת מינית
16/06/2018 | 17:30
1
69
שלום לכולם,
לאחרונה אני מרגישה שאני צריכה עזרה בתחום המיני ואני חושבת להתחיל טיפול.
הנחתי שרוב היועצות המיניות מגיעות מרקע של פסיכולוגיה. כשהתחלתי לגשש בנושא שמתי לב שאני טועה, שיש הרבה יועצות שבעברן היו עובדות סוציאליות או כאלה בלי רקע אקדמי בכלל.
איך מישהי יכולה להיות מספיק מקצועית מבלי שיהיה לה ידע אקדמי בנוגע לנפש האדם?
האם ישנן מטפלות שאתם יכולים להמליץ עליהן שכן מגיעות מתחום הפסיכולוגיה?
תודה מראש! 

לצפיה ב-'התייעצות בנוגע לטיפול מיני'
התייעצות בנוגע לטיפול מיני
( לעמוד שלי בתפוז )
17/06/2018 | 13:55
31
הי
את מחפשת טיפול מיני וברור שעלייך לברר כל מה שחשוה לך לגבי טיפול ספציפי לו את זקוקה.
הרבה פעמים פונים דרך המלצות ששמעת או קראת כדי לברר לעצמך מה בדיוק את מחפשת.
ברור שחשוב רקע והבנה בנפש האדם, ויש אנשים טובים בתחומים אלו שיכולים לעזור.
אם חשוב לך שהמטפלת תהיה גם פסיכולוגית את יכולה להיכנס לאיט"ם שם תהיה לך רשימה גדולה...
כל טוב נילי
לצפיה ב-'האם לקחת שתי אנטיביוטיקות יחד לשתי חיידקים ?'
האם לקחת שתי אנטיביוטיקות יחד לשתי חיידקים ?
13/06/2018 | 18:07
1
27
שלום
תוצאות המעבדה הראו .  שנדבקתי בחיידק כלמידיה . שעבורו קבלתי דוקסלין 100MG לעשרה ימים .אני בכדור השישי    . וקבלתי   היום תוצאת מעבדה נוספת  . שיש גם חיידק טריכומנוס  סוואב ..עבורו קבלתי  מטרוינדזול (פרוטוציד   )4 כדורים   לבליעה בבת אחת ..
שאלתי היא   :
האם לקחת את מטרוינדזול עכשיו עם הדוקסלין .....או לחכות לאחר שאגמור את הדוקסלין ..
הרבה תודה  .
קט
לצפיה ב-'האם לקחת שתי אנטיביוטיקות...'
האם לקחת שתי אנטיביוטיקות...
( לעמוד שלי בתפוז )
14/06/2018 | 10:13
21
הי dr0r1113
נשמע לי שכן אך הייתי בודקת עם הרופא...
והגיע הזמן ליחסי מין 
מוגנים
בהצלחה
נילי
לצפיה ב-'אפשרי להכנס להריון במצב כזה?'
אפשרי להכנס להריון במצב כזה?
13/06/2018 | 14:17
4
109
אתמול הייתי עם מישהי. היא שכבה על הבטן עם תחתונים בלבד בעוד שאני ערום. בשלב מסוים הורידה את התחתון רק בחלק של הישבן (התחתון עדיין כיסה את הפות), שמתי קונדום והתחככתי בישבנה עד שגמרתי.
כששמתי את הקונדום הייתה לי זקפה חלקית. בנוסף, לא הקפדתי לרסק בעדינות את בועת האוויר בקצה הקונדום כפי שרשום בהוראות בקופסה. עם זאת, אציין שכן החזקתי בקצה הקונדום וגלגלתי אותו על הפין כמו שרשום בהוראות, ולאחר שהקונדום היה עליי לא זכור לי שראיתי בועת אוויר.
אחרי שגמרתי, ראיתי שיש זרע לא רק בקצה הקונדום אלא גם במרכזו (על הפין). למיטב זכרוני, בפעמים הקודמות שגמרתי עם קונדום הזרע היה רק בקצה הקונדום, איך ייתכן שלא זוכר טוב כי הפעם האחרונה שגמרתי עם מישהי (לפני הנוכחית) הייתה לפני שנים. 
אולם, אציין שכל הזרע שראיתי היה בתוך הקונדום, לא הרגשתי שיצא זרע מחוץ לקונדום והבחורה לא אמרה שהרגישה שנשפך עליה זרע (אך לא שאלתי אותה).

השאלה שלי: אני כמעט בטוח שלא יצא זרע מחוץ לקונדום, אך נגיד ויצא מעט מתוכו – אפשרי להכנס להריון במצב כזה?
מדגיש שגם אם יצא זרע, הוא היה נשפך על ישבנה, היא שכבה על הבטן, והתחתונים כיסו את הפות
לצפיה ב-'אפשר להיכנס להריון במצב כזה'
אפשר להיכנס להריון במצב כזה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/06/2018 | 10:06
3
71
הי eddy652
יש ביטוי כזה: כשיש ספק אין ספק.
אזי אתה חושש ולא משנה מה הסיפור שלכם.
מציעה לקחת גלולת פוסטינור למען הביטחון.
כל טוב
נילי
לצפיה ב-'הכי קל לשלוח אותם לקחת פוסטינור....'
הכי קל לשלוח אותם לקחת פוסטינור....
19/06/2018 | 12:05
2
44
אבל את קוראת את התיאור המפורט, לפיו ברור שהיא אינה יכולה להיכנס להריון. הוא גמר בחוץ על הישבן מאחורה, עם קונדום, והיא היתה עם תחתונים מקדימה.
פוסטינור זה לא אקמול.... 
לצפיה ב-'אורחת .. לא לוקחים סיכונים'
אורחת .. לא לוקחים סיכונים
19/06/2018 | 12:07
47
צודקת מנהלת הפורום, בתשובתה, אין לקחת סיכון עדיף לקחת פוסטינור ולא להיות עם חשש שאולי יוביל להריון לא רצוי ולהפלה.
 ואכן כשיש ספק-אז אין ספק
לצפיה ב-'הכי קל לשלוח אותם...'
הכי קל לשלוח אותם...
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2018 | 21:18
37
הי אורחת,
ברור כי פוסטינור אינו אקמול וקראתי בתשומת לב רבה שאלתם.
הספק יכול לגרום למתח כה רב, אי שקט, כעסים.
וכשיש ספק כמו שכתבתי הרי אין ספק
ומצאתי לנכון להמליץ כל הפוסטינור.
מקווה שעניתי
כל טוב
נילי
לצפיה ב-'התנזרות מאוננות - עוזר לחשק או פוגע?'
התנזרות מאוננות - עוזר לחשק או פוגע?
10/06/2018 | 11:57
1
95
שלום

אני מנסה להתנזר מאוננות לתקופות ארוכות ויוצא שאני הרבה זמן ללא שפיכה. האם זה אמור להוסיף לי לחשק כשאהיה באקט או שבטווח ארוך זה פוגע? תודה
לצפיה ב-'התנזרות מאוננות...'
התנזרות מאוננות...
( לעמוד שלי בתפוז )
11/06/2018 | 16:23
89
הי אפי,
כדי לענות לך תשןבה מלאה אשמח אם תוכל לכתוב על הרגלי האוננות שלך.
הרבה גברים מאוננים פעם ביום, לעיתים גם יותר.
אגב, גם נשים נהנות מאוננות אלא שאף פעם לא מעזות לדבר על כך...
חשוב לגבר מבחינת המערכת המינית הגברית לשפוך זרע פעמיים שלוש בשבוע. 
כך בלוטת הערמונית פעילה ועובדת טוב.
לעיתים אני שומעת בקליניקה על גברים שנכנסים לאוננות בכפייתיות מול פורנו או לא.
אם מרגישים שהאוננות משתלטת על החיים יש בעיה.
לגבי החשק, הוא נוצר בראש, עם פנטזיה או בן אדם נוסף או מגע כלשהו. אתה יכול לבדוק לך מה עושה לך את זה.
אשמח לתשובתך
ובינתיים כל טוב
נילי

לצפיה ב-'אמצעי מניעה מעכבים הנאה - יש מה לעשות עם זה?'
אמצעי מניעה מעכבים הנאה - יש מה לעשות עם זה?
06/06/2018 | 09:56
3
73
בוקר טוב, אני וזוגתי כבר הרבה זמן ביחד, ודי מהתחלה הקונדום יצא מהתמונה, אני שונא לגמור בתוכו וזוגתי שונאת את ההרגשה של הגומי בפנים, ניסינו גלולות ופשוט זה גמר אותה, גם מבחינת המחזורים וגם מבחינת חשק מיני,  בד"כ אין  צורך בחומר סיכה אבל מאז שהיא לוקת זה ממש מאסט, בגלל המצב היא הפסיקה ואני פשוט גומר בחוץ, זה די פוגם בקשר לדעתי, עד כדי כך שרוב פעמים אנו פשוט מסתפקים באורלי נטו, או אנאלי כאשר היה יום רגוע (הקונדום לא מפריע לה שם, ואני כ''כ נהנה מהחיכוך שזה לא מפריע לגמור בתוך הקונדום).
אני חייב לומר שיצא משהו טוב מזה, שהתחלנו להכניס את הגוון שיש אורלי וביד למערכת היחסים, אבל אני ממש מרגיש לא זה בלי חדירה מלאה וגמירה בפנים, וכך גם מצידה, מה יש לעשות בענין?

אגב , למה בארץ מושג של יחסי מין חוץ לנרתיק זה משהו של צעירים או בוגדים, למה הבני הזוג הקבועים לא יכולים להנות מזה?
לצפיה ב-'אמצעי הגנה מעכבים הנאה'
אמצעי הגנה מעכבים הנאה
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2018 | 07:47
2
63
הי מישהו 70,
אכן, גלולות פעמים רבות פוגעות בחשק המיני. לא נוח לא נעים לדעת , אבל מנסיוני אכן ככה הענין.
מאידך אתם מאפשרים לעצמכם לגוון וזה מעולה.
יש לדעת כי גם כאשר גומרים בחוץ ועד אז יש חדירה, יכול זרעון להיפלט לתוך הנרתיק ועשוי לגרום להריון.
גם הנוזל השקןף בתחילת היחסים מכיל זרעונים וגם דרכו אפשר להיכנס להריון.
מה כן ניתן לעשות?
התקן תוך רחמי, יכול להוות פיתרון. אפשר על ידי בדיקה לדעת ימי הביוץ ואז בימים האלו אפשר מין אחר ובשאר הימים ליהנות גם מחדירה, כי אז הסיכויים להריון כמעט אפסיים.
ולשאלתך לגבי יחסים מחוץ לנרתיק, כל אחד יכול ליהנות מיחסי מין לפי בחירתו והתאמתו לו ולבני הזוג. הכל לפי מידתם של בני הזוג. בתנאי שמתאים.
כל טוב
נילי
לצפיה ב-'אם כבר מדברים על לגוון...'
אם כבר מדברים על לגוון...
07/06/2018 | 13:06
1
52
כרגע אנחנו עושים בעיקר אוראלי , כולל גמירה בתוך הפה, לזוגתי זה לא מפריע ואני פשוט אוהב כ''כ לא לעצור לפני הגמירה, אנו גרנו רוב חיי בחו''ל כך שזה דבר מאוד סטאנדרתי. זה ממש מתאים לנו, כי לפעמים אחרי עבודה אתה עייף מאוד אבל בכל זאת אתה רוצה יחסי מין אז אנו משתמשים בצעצוע כדי לספק אותה והיא יורדת לי (זו נקודה שלא הבנתי כ''כ אצל ישראלים, למה אוננות לבד זה ממש אסור, לדוגמא אחותי הגדולה אני בקשר מאוד קרוב איתה, והיא יועצת לנשים בארה"ב אומרת שזה מצחיק שנשים ישראליות לא מאוננות ולחזיק צעצוע בבית זה ביטריל(לא יודע איך אומרים זה) והיא סיפרה לי על עצמה שפעם הכמה זמן שהיא לבד בבית היא מאוננת מול מראה וזה ממש תאבו לישראליםת למה?).
אבל עדיין מה אפשר להוסיף שזה יהיה יותר ספאסי, סקס במקלחת או באוטו? ספנקי? כי פשוט כל הרגיל כבר עשינו, טוב לנו יחד אבל רוצה לשפר את זה ליותר תודה. 
לצפיה ב-'אם כבר מדברים על גיוון'
אם כבר מדברים על גיוון
( לעמוד שלי בתפוז )
08/06/2018 | 07:11
50
הי מישהו 70,
למישה אתה שואל על גיוון.
אפשר להתחיל להיות יצירתיים,
הפכו למאהב מאהבת אחד לשני,
עשו סקס בטלפון,
במקומות שונים בבית,
תחפושות, בגדים אחרים,
קובית קרח על הגוף
תות אבטיח גלידה על הגוף
עיניים מכוסות,
ריקוד בעירום,
תמציאו כל הזמן
זה כייף
בהנאה
נילי
לצפיה ב-'שאלה לגבי מיניות של נשים'
שאלה לגבי מיניות של נשים
06/06/2018 | 23:32
1
124
המון תודהוגם למה בכל הסרטים והפורנו רואים נשים שעושים להם חזק ובכלל דברים שהורגים אף פעם לא נהניתי במיוחד מחדירה והדבר הפריע לי ביחסים עם גברים . הבעיה שאני אוהבת שדברים הולכים לאט ומגע רך. רב הגברים קופצים מהר לא בקצב שלי בכלל. 
יש תקופות שלא יצאתי לדייטים כי הגברים כל הזמם לחצו עלי והיה לי לא נעים. כשאני לבד אני מגיעה לאורגזמה תוך דקות בודדות בקלות
אני חושבת שבטח תעני שכל אשה שונה ונהנית ממשהו אחר, אבל מה אני יכולה להגיד או לעשות כדי לא להרגיש כל הזמן במגננה כשאני עם גבר ומרגישה שלוחצים עלי כל הזמן? 
וגם למה בפורנו רואים נשים שעושים להם בכוח ובצורה לא נעימה ומשפילה? אם זה לא מייצג את מה שנשים רוצות . זה מה שגברים בעצם מחפשים? אם כן אז מקומי באי בודד..

לצפיה ב-'מיניות של נשים'
מיניות של נשים
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2018 | 07:53
61
אשה לאשה, הי,
סרטי פורנו נעשים על ידי גברים ונשים המשתפות פעולה. הם שקריים ומטרתם היא כסף. אסור להתבתבל ולחשוב שככה נשים רוצות ואוהבות. לצערי עדיין נשים מוכנות להשפלות ופגיעות, אחרת לא היו מוכנות לכך.
כלומר אין ללמוד מכך על מיניות נשים שהיא הרבה יותר מעודנת, משתפת רגשות וקצב אחר.
ברור שיש נשים שאוהבות קצב מהיר וחדירה חזקה אבל הרבה נשים גם לא.
כל אחת יכולה לבחור מה מתאים לנ. הרור שלא מתאים לך מה שקורה בפורנו או בחדירה מהירה וכו" כמו שתארת.
כמובן שאם את מרגישה כל הזמן במיגננה זה לא מה שמתאים לך.תהיי קשובה לעצמך תביאי רק את עצמך ואני בטוחה שאז יגיע אלייך בגיוק מה שאת רוצה ולמה שאת זקוקה.
כל טוב
נילי
לצפיה ב-'גודל איבר המין'
גודל איבר המין
05/06/2018 | 11:58
1
136
שלום
לאחרונה שמתי לב לשינויים בגודל איבר המין שלי.
אני בן 29 בריא ומתאמן.
עשיתי בדיקה עצמית ומדדתי וכן גדל בכ 2 סמ . האם זה מוזר בגיל שלי?
זה כבר ממש גדול ? כ 23 אורך ו15.5 סמ היקף. מפריע קצת לבת הזוג.
לצפיה ב-'גודל איבר המין'
גודל איבר המין
( לעמוד שלי בתפוז )
05/06/2018 | 15:51
104
הי אלי,
ממוצע של איבר המין בזקפה הינו  12 ס"מ עד 17 ס"מ,
והיקף ממוצע הינו 4 ס"מ. לפעמים יש שינויים . אם גבר עסוק במידות ומותח כל הזמן את איבר מינו מתוך רצון שיתארך הרי יש מצב שכך יקרה.
ומה שמענין כאן אולי העובדה כי המידה מפריעה לבת זוגך.
נסו למצוא תנוחה בה היא תוכל גם ליהנות
וגם לא להרגיש שמפריע לה.
כל טוב
נילי
לצפיה ב-'גלולות'
גלולות
05/06/2018 | 13:16
1
49
אני התחלתי לקחת את הגלולות לא ביום הראשון ש המחזור, בתחלתי לקחת בלי שום קשר למחזור. כמה זמן אני אמורה לחכות עד שאני יהיה מוגנת לקיים יחסי מין בלי קונדום?
לצפיה ב-'גלולות'
גלולות
( לעמוד שלי בתפוז )
05/06/2018 | 15:44
28
ה קים,
מציעה לך לחכות עד קבלת המחזור הראשון
ואז תוכלי להמשיך
ללא קונדום.
כל טוב
נילי
לצפיה ב-'הי||'
הי||
( לעמוד שלי בתפוז )
30/05/2018 | 09:09
52
מזמינה אתכם להאזין בהודעות הנבחרות
לתכניות בהם השתתפתי עם דר" דריי
נילי

לצפיה ב-'בעיות זקפה'
בעיות זקפה
28/05/2018 | 16:07
4
106
שלום 
אני בן 23 ואני עם חברה שלי שנתיים ואני גם חרדתי אז הייתי לוקח ציפרלקס.כעבור שנה איתה הפסקתי את הציפרלקס כי רציתי לנסות בלי(לא היה בעיה מינית) לאחר חודש חזרתי לציפרלקס כי הרגשתי שאני צריך ואז הגיעו תופעות הלוואי של הכדור.עם הזמן התופעה די נעלמה והצלחנו לקיים יחסים באופן תדיר ובלי בעיות.העניין שלפעמים בעיקר לאחרונה לפעמים באמצע האקט היה נופל לי וזה היה מטריד אותה ואפילו מעליב אותה.מאז נכנסתי למן חרדת ביצוע ואני כן מקבל זקפה ואפילו מצליח לגמור אך כל פעם שאני יודע שאני צריך להגיע לידי חדירה המחשבות משתלטות עלי ונעלם הזקפה ובעצם אנחנו לא מצליחים לקיים יחסי מין על ידי חדירה.השאלה שלי האם זה יכול להיות השפעה של הכדור ציפרלקס או שאם אני כן מצליח לגמור ורק שאני איתה לפני אקט מיני זה נופל זה נובע מחרדת ביצוע?(יש לי זקפת בוקר והכל)
לצפיה ב-'בעיות זקפה'
בעיות זקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
28/05/2018 | 19:23
3
49
הי קובי,
מדבריך עולה לדעתי, כמו שאתה חושב ומרגיש בעיה של חרדת ביצוע.
יכולות להיות הרבה בעיות אחרות אלא שאתה מספר על זקפת בוקר טובה. כלומר הגוף מתפקד מצוין.
הרבה גברים צעירים חווים בעיה של חרדת ביצוע. הרצון להוכיח ולספק את בת הזוג לעיתים גורמת לדיבור פנימי שלילי:
האם אני טוב
האם אצליח ביחסים היום?
האם היא מקבלת ממני מה שהיא רוצה?
האם הכדורים מפריעים לי?
האם לקחת תרופות שיעזרו לי?....
ועוד שאלות שונות אשר גורמות בשניה לפני החדירה למתח הנוראי שמחבל בהנאה ובזקפה.
נראה טבעי וברור שיש זקפה ותפקוד אלא שבאותה מידה גם יכול להיות שלא.
אולי כדאי לקיים מספר פגישות אצל מטפל מיני כדי להרגיע את המערכת. יש אפשרות שטיפול יעזור לך ותוכל להמשיך וליהנות כמו שאתה רוצה.
תזכור שזה קורה לרבים וטובים. אתה לא היחיד.
נילי
לצפיה ב-'בעיות בזקפה'
בעיות בזקפה
28/05/2018 | 22:58
2
37
בעיקרון כן יש לי זקפת בוקר.לא יודע אם כל בוקר אבל כן.לקחתי גם סיאליס 10 מג וזה גם לא עזר בכלל בשבועיים האחרונים.החרדה ניצחה.מה אפשר לעשות להתחלה?
הבת זוג תומכת בי
לצפיה ב-'בעיות זקפה'
בעיות זקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2018 | 16:14
1
33
הי קובי,
תמיכת בת הזוג חשובה ביותר.
כמו שהצעתי בתשובתי הקודמת אני מציעה לך לקיים מספר פגישות ייעוץ.
ברור לך שהמקור הוא רגשי והאפשרות לעזור לך היא לטעמי בשיחות.
כל טוב
נילי
תוכל להקשיב לתכנית מאתמול בערב בה אני משוחחת עם דר" דריי בדיוק על הבעיות האלו
102fm
אתמול יום שני בשעה 20:00
לצפיה ב-'בעיות בזקפה'
בעיות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2018 | 22:49
19
שוב ממליצה להקשיב לתכנית ב 102fm
לצפיה ב-'כאבים בבטן'
כאבים בבטן
25/05/2018 | 23:38
3
80
אני בקשר זוגי עם בחורה

כשאנחנו ביחד מקיימים סקס,אני פשוט מרגישה פתאום כאבי בטן,באזור הבטן התחתונה ובאזור הפופיק , אני לא מצליחה להבין למה
חברה שלי קצת אגרסיבית והיא עולה עליי יותר מדי , אבל לא חושבת שזה קשור כי כאבי הבטן מתחילים אפילו לפני.מה יכולה להיות הסיבה? יכול להיות שזה מהתרגשות?

לצפיה ב-'כאבים בבטן '
כאבים בבטן
( לעמוד שלי בתפוז )
27/05/2018 | 07:53
2
52
הי alona d
את מתארת כאבי בטן ביחסי המין שלך.
האם בכל יחסי מין כך את סובלת?
האם יחסי המין האלו נכונים ומתאימים לך?
האם את שלמה עם הדרך הבם הם מתקיימים?
מצפה לתשובותייך
נילי
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
27/05/2018 | 14:18
1
40
זה התחיל לקרות לאחרונה , לא זכור לי שזה היה לפני
וזה רק ביחסי מין , ביום יום אני כמעט ולא סובלת.

חשבתי בהתחלה שזה קשור לאגרסיביות שהיא קצת מפעילה עליי אבל גם כשהיא קצת הרפתה עדיין אני מרגישה כאבים מוזרים מאוד,מעין לחץ בתוך הבטן
לצפיה ב-'כאבי בטן'
כאבי בטן
( לעמוד שלי בתפוז )
27/05/2018 | 14:57
25
הי alona b25
אם אינך סובלת ביום יום וזה רק ביחסי מין
אני שואלת האם מעורבת החדרת חפצים?
ואת מעידה על כך שגם ביום יום יש לך סוג של כאבים.
יתכן וזהו לחץ רגשי שבא לידי ביטוי בכאבי בטן, מה שקורה לאנשים רבים. מאידך אולי רצוי להיבדק אצל גניקולוגית על מנת לשלול סיבה אחרת.
זמינה לשאלות נוספות
נילי
לצפיה ב-'אי הרגשת אורגזמה וכאבים במערכת המינית הגברית. '
אי הרגשת אורגזמה וכאבים במערכת המינית הגברית.
21/05/2018 | 15:54
3
80
שלום רב, אני גר בן 33, כבר כמה שנים טובות(5 שנים) אני לא מרגיש את האורגזמה( מיותר לציין שזה מתסכל ולא נעים לדבר ואני מרגיש מקולקל), עם הזמן זה הדרדר, יש כאבים באשכים ובאיבר מין מידי פעם וגם היה בעבר כאבים בזמן היחסי מין, מה שהכי נורא, שאחרי ההאורגזמה הלא מורגשת, הכאבים מתגברים באיזור האשכים, בנוסף לזה סחרחורות כאבי ראש, וכאילו אני חצי בנאדם, שתן מתפצל ברגיל, לפעמים באמצע סקס הזקפה נחלשת. אין לי זקפת בוקר, מידי פעם, לא כל יום. וסקס הפך לחוויה לא כיפית בעיקר בגלל הכאבים שאחרי ואי הרגשת האורגזמה. כמובן, שהייתי אצל מספר אנדיקרולוגים, כמו כן, אורולוגים, טופלתי באנטיביוטיקה לדלקת כרונית בערמונית, לא על בסיס חיידקי, וזה ממש לא עזר. ואורולוג אחר אמר שלדעתו בכלל אין לי דלקת כרונית בערמונית. בקיצור הם לא ממש יודעים מה יש לי. ויש לציין שזה משפיע עליי בכל התחומים, אפילו בתוך זוגיות ובשאר התחומים. מסתכל שאין תשובה מה יש לי ואני מרגיש לא תקין. גם הופניתי לקופה לסקסולוגית. לא הבינה מה אני רוצה ממנה ולמה שלחו אותי אליה. אמרה שזה זמני וזה יעבור ואני ארגיש את האורגזמה. לא עבר. לאחרונה ראיתי את הפרסום של מעיין נווה נהר שמטפלת בבעיות של גברים, כמובן שהיא קוראת לעצמה בעלת מרפאה, למרות שהיא מעסה, טוענת שפיתחה שיטה ובללההה. האמת ממש לא אכפת לי מהשקרים הקטנים, יותר חשוב שנראה לי שהיא יודעת על מה היא מדברת ויכולה לעזור, כמובן שאני לא בעד טיפול ידני(שיאצו, דיקור, ואוננות) שכזה כמו שהיא עושה, אבל אני מרגיש שאין ברירה. שמעתי סקסולוגים שטוענים שזה חרטא. וגם אני לא בא לי להתפשט ושמטפלת תיגע בי. אז אשמח לשמוע מה דעתך בנושא ? האם כדאי ללכת אליה או שסקסולוגית יכולה לעזור לי בנושא ? כמו כן, אשמח אם יש גברים שהלכו אליה, למעיין נווה נהר, עם בעיות אמיתיות, שירשמו לי אם זה עזר להם או לא. או גברים שיש להם בעיות דומה לשלי, איך פתרו אותה... תודה. 
לצפיה ב-'אי הרגשת אורגזמה וכאבים במערכת המינית הגברית'
אי הרגשת אורגזמה וכאבים במערכת המינית הגברית
( לעמוד שלי בתפוז )
22/05/2018 | 21:17
2
309
הי לך,
נשמע שאתה מאוד מאוד עסק ומוטרד מנושא המיניות המין והגבריות שלך.
מבינה גם שביקרת אצל מספר רופאים שלא ממש ידעו לתת לך מענה וניסית טיפול אצל סקסולוגית.
אגב כמה זמן היית בטיפול אצל הסקסולוגית?
מהי בשבילך אורגזמה?
האם אתה אדם שיכול לשחרר שליטה או אתה אדם שמתקשת להרפות, לשחרר,
לפלוט זרע, להיות בחוויה הזו של מין ולאפשר לעצמך הנאה?
אשמח לשמוע ממך
נילי

לצפיה ב-'אי הרגשת אורגזמה וכאבים במערכת המינית הגברית'
אי הרגשת אורגזמה וכאבים במערכת המינית הגברית
23/05/2018 | 12:16
1
28
בטח שזה מעסיק אותי. אם חוויתי חיי מין  תקינים והרגשתי אורגזמה ב 100 אחוז וכבר כמה שנים, אני לא מרגיש אורגזמה, יש אפילו כאבים באיזור לפעמים, הרגשה רעה אחרי אורגזמה.. אז בטח שזה משפיע לי על החיים. ועל מערכות יחסים. כשאני מרגיש משהו לא תקין אצלי, איך היית מרגישה במקומי ? אורולוג שלח אותי לסקסולוג, הלכתי לקופה לסקסולוגית, היה מפגש אחד, לא זוכר על מה דיברה, ואמרה שאין צורך שאבוא, שזה יעבור לבד... אולי הלכתי בקופה אחרת, גם לסוקולוג וגם לא מצא משהו לא תקין ונגמר אחרי פגישה אחת. אורגזמה, זה פורקן, זה אותו הרגשה אחרי הפליטה של הנאה מסקס, שאני לא מרגיש אותה אפילו, לא קצת.. (מה הטעם בכלל לעשות סקס אם אני לא נהנה וגם מלווה בכאבים אחרי ותחושה כללית לא טובה אחרי אורגמה?) אין לי בעיה להגיע לזקפה, ולפלוט זרע, בכללי אני אדם שלא אוהב לשחרר שליטה ולשחרר. איזה הנאה? אם אני לא נהנה בכלל.. מכל האקט כמו שנהנתי פעם כשהרגשתי אורגזמה, בלי כאבים אחרי ותחושה רעננה אחרי. תודה. 
לצפיה ב-'אי הרגשת אורגזמה וכאבים במערכת. גברית'
אי הרגשת אורגזמה וכאבים במערכת. גברית
( לעמוד שלי בתפוז )
23/05/2018 | 13:09
133
הי לך
מה השתנה בחייך בשנים האחרונות?
אתה מספר שפעם כן הרגשת אורגזמה...
האם עבודה זוגיות חברה הורות... מה השתנה?
כמו כן אתה מעיס על כך שאתה בן אדם של שליטה...
את מבין שהגוף
תקין, וכנראה הרגש וההתנהלות מובילים אותך בשונה ממה שהיית רוצה.
עליך להבין שטיפול הוא תהליך וממה שאני מבינה יש אפשרות לעזור לך
אולי בדרך שונה אחרת
לדבר בשפה שונה מאשר הורגלת כדי להיפתח לתובנות אחרות
כל טוב נילי
לצפיה ב-'לא עומד לי מדי פעם עם החברה'
לא עומד לי מדי פעם עם החברה
15/05/2018 | 17:42
3
198
שלום
אני בן 24 לפעמים בעת קיום יחסי מין עם החברה פתאום יורד לי הזקפה וזה מאוד מטריד את חברה שלי וזה אותי מלחיץ לא פחות.
זה לא קורה כל הזמן אבל מדי פעם. אני הייתי מגדיר את עצמי בכללי כאדם לחוץ ומתוח.
האם זו תופעה ידועה שיכולה לקרות לכל אחד?
לצפיה ב-'לא עומד לי מדי פעם עם החברה'
לא עומד לי מדי פעם עם החברה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/05/2018 | 16:39
2
81
bnbn101  הי לך,
אתה מספר שלא עומד לך מדי פעם עם החברה.
מתי כן עומד ומתי לא?
עם מי כן עומד ועם מי לא?
האם יש ל זקפת בוקר טובה?
נילי
לצפיה ב-'זקפה'
זקפה
16/05/2018 | 16:43
1
76
עומד לי בזמן אחר וגם איתה אבל פתאום לפעמים תוך כדי אני לא רגוע וזה נהרס.
בבוקר יש זקפה קוב הזמן
לצפיה ב-'זקפה'
זקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
17/05/2018 | 08:10
67
הי
כאשר יש זקפת בוקר טובה מבינים שהגוף עובד טוב, הדם זורם והמצב הפיזי מצוין.
נשמע לי שיש הרבה לחץ רגשי. אתה מספר שאתה הרבה פעמים לא רגוע ואז הזקפה נהרסת.
תוכל לדמיין מגדל שעומד על אדמה יציבה פתאום נושבת רוח, האדמה רועדת והמגדל קורס.
מה הכוונה שלי? שרצוי לבדוק מה קורה לך מבחינה רגשית. מה מפריע לך בחיים, מה קורה אתך בשטחי חיים אחרים. ממה אתה מוטרד, מה הקשר הרגשי עם החברה...כל המחשבות הרעיונות הרגשות שאתה מביא למטה הם אלו שממוטטים את הזקפה.
אפשר לטפל כמובן תרופתית אבל אפשר לטפל גם רגשית.
מוזמן להגיב
כל טוב נילי
לצפיה ב-'רכות ביחסים מיניים'
רכות ביחסים מיניים
15/05/2018 | 23:01
1
158
שלום
רציתי לשאול שאלה: האם אישה שאוהבת רכות ביחסים מיניים נחשבת לסבית?
אשמח לתשובה.
תודה

לצפיה ב-'הי מתענינת1'
הי מתענינת1
( לעמוד שלי בתפוז )
16/05/2018 | 16:36
84
הי מתענינת 1,
את שואלת שאלה מורכבת.
הכללות הן בעיתיות.
יש נשים שאוהבות מין "חזק" ויש שאוהבות מין יותר "רך".
יש גברים שיודעים לעשות אהבה במלוא מובן המילה והם יכולים להיות גם עדינים רגישים ורכים יותר. ולהפך.
העובדה שאת אוהבת מין רך אולי מרמזת על הבן אדם בו את רוצה.
יתכן שזו אשה, יתכן גם וגם.
מתוך התנסות כנראה תדעי מה הנכון לך ביותר.
הגדרות הן פחות חשובות בעיני. מצאי את הנכון לך, ללא הכרזות לעולם אלא בדקי מה הנכון לך.
בהצלחה
ולשאלות נוספות מוזמנת להגיב
נילי
לצפיה ב-'שורף לי בקיום יחסי מין'
שורף לי בקיום יחסי מין
13/05/2018 | 19:25
1
107
היי
אני מתבגרת ודיי צעירה ורציתי להתייעץ על משהו שמפריע לי , בפעם הראשונה שהחדירו בי פין זה מאוד מאוד כאב לי ואחרייו כמה חדירות ביקשתי ממנו להפסיק הכאב הוא כמו סוג של צריבה כזאת וכשאני נוגעת בדפנות של הפתח של הנרתיק אני מרגישה סוג של לחץ וכאב קטן. זה נורמלי? (זאת הפעם הראשונה שלי בזה ואני לא כל-כך יודעת איך זה אמור להיות).
אשמח אם תעזרי לי
לצפיה ב-'שורף לי הפעם. ראשונה'
שורף לי הפעם. ראשונה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2018 | 07:32
69
הי אנונימית צעירה,
ראשית אני רוצה להביע שמחתי על פנייתך.
כאן את מקבלת תשובה שהיא חשובה לך, מקצועית , ורצוי להתחיל ענייני מין ממקום של ידע מעבר לחוויות המקסימות המרגשות הנפלאות.
אחד הדברים החשובים הוא שרצוי לקיים יחסי מין עם מי שאוהבים, תמיד ברצון ובהסכמה שלך.
טבעי שבפעמים. ראשונות כשנכנס איבר זר ואחר לתוכך, והאזור שלך אינו רגיל הרי יתכן קצת כאב או צריבה.
צדקת כשבקשת ממנו לצאת ממך כדי שלא יכאב עוד.
כשאשה. מוכנה ליחסי מין ולכניסת איבר הנרתיק מפריש סוג של ג׳ל שמרטיב את דפנותיו ומאפשר לפין לחדור בקלות.
בפעם הבאה תזכרי שחשוב להיות מספיק. גורה ורטובה, אך גם לאט לאט כדי שלא יצרוב. וכו׳.
אני כאן לשאלות נוספות
נילי

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי נילי פירסט, אני יועצת אישית, זוגית וסקסולוגית. בעבר פיתחתי והובלתי סדנאות לנשים וגברים בגילאים שונים בנושאים מגוונים הקשורים למין ומיניות. נושאים
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

נילי פירסט - מנהלת פורום סקסולוגיה
מנהלת הפורום נילי פירסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו