לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

שימו לב, פורום זה אינו פורום רפואי גניקולוגי ולכן אין להפנות כאן שאלות בנושאים רפואיים. 

המשך >>

לצפיה ב-'כניסה להריון ב"סיבוב" השני'
כניסה להריון ב"סיבוב" השני
22/04/2017 | 23:46
3
17
שלום לכולם.
 קיימתי עם בת הזוג יחסי מין, את הסיבוב הראשון קיימנו עם אמצעי מניעה.
הכל טוב ויפה.
בערך אחרי רבע שעה עשרים דקות. הייתה זקפה,  והתחלנו עוד "סיבוב" הפעם בלי אמצעי מניעה.
בפעם השנייה לא גמרתי. וגם לא הייתי קרוב לזה. מפה לשם. הפסקנו את כל הארוע הזה באמצע. לא היה כל כך כיף ונעים.

מה שכן, כרגע אני מוטרד מהריון לא כל כך רצויי מכל האקט הזה.
 מה דעתכם בעניין?
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
23/04/2017 | 09:08
1
18
בכמה גורמים. האם ניגבת שאריות אחרי הסיבוב הראשון?
באיזה תקופה היא יחסית למחזור, האם קרובה לביוץ?
אם ניגבת ושטפת הסיכויים קרובים לאפס.
לצפיה ב-'האמת...'
האמת...
23/04/2017 | 20:15
8
היא שבועים אחרי המחזור.
 וגם אחרי הסיבוב הראשון הספקתי כבר לשכב קצת במיטה. וגם ירידה.

לצפיה ב-'כניסה להריון'
כניסה להריון
( לעמוד שלי בתפוז )
24/04/2017 | 17:12
263
שלום
מצטרפת לתשובה שניתנה לך
תלו האם היא בביוץ היתה ואם נגבת לפני החדירה שאריות זרע
יש פליטת זרע לפני הגמירה במהלך זקפה

לצפיה ב-'תמיד כמעט'
תמיד כמעט
20/04/2017 | 19:59
1
53
בן 37 חברתי 35 כמה חודשים בקשר. אוהבים, נמשכים ועושים מלא סקס מתי שרק אפשר. חברתי תמיד רוצה כהגדרתה ותמיד רעבה לעוד. המין לעיתים רגוע ולעיתים סוער, אנחנו שנינו עם נסיון קודם ומכירים את עצמנו וגופינו די טוב. לחברתי מאוד קשה לגמור איתי מחדירה, כמעט ולא קורה, זה כל הזמן כמעט שם והיא נורא רוצה להתפוצץ אבל זה לא מגיע, רבע שעה , חצי שעה , שעה של כל התנוחות והצורות וזה כל הזמן כמעט. יש פורפליי, אני מאוד אוהב לרדת לה, ידיים לפני באמצע ועדיין כמעט מתסכל לשנינו. דיברנו, פתוח , ישיר, כנה על תחושות, ריגוש עומק חיכוך היא טוענת שהכל מושלם אך יחד עם זאת מספרת שבעבר חוותה גמירות עוצמתיות מחדירה, אפילו שפיכה נשית מטורפת. בייחוד עם גברים מצויידים לתפארת ובייחוד בייחוד עם החבר הראשון שהיה ענק להגדרתה, כואב לא נוח אבל "אי אפשר היה שלא לגמור". אני לא ענק ולא גדול אבל 15 סמ ממוצעים עם עובי חביב שעשו מאוד נעים ליותר מאחת בעברי. על השאלה מה הפנטזיה שלך היא עונה "גבר רצוי שחור עם צינור שיפרק לי את הצורה" :) . כן היא גומרת איתי גמירות חביבות מעבודת אצבעות מסיבית מאוד, כוחנית מאוד שאני חייב להגיד שמעולם לא נדרשתי לה קודם. אבל לא פיצוצים, לא הפסקות נשימה, לא שום דבר שאני מכיר מקשרים קודמים. היא קטנה, קומפקטית, צפופה ואין שם שום תחושת חלל גדול ורפוי או משהו. יש לה כנראה משהו עם עניין הגודל, הצורך בכאב, במלאות שאני לא מסוגל לספק וזה די מוריד אותי מהפסים. לא רוצה לוותר על הפיצוצים שלה, לא רוצה לוותר עליה, לא רוצה להתחיל לחפש וויברטורים בחנויות. איך מזיזים פטיש כזה ומאפשרים לנו לנצח את זה יחד?
לצפיה ב-'פטיש לגודל'
פטיש לגודל
( לעמוד שלי בתפוז )
24/04/2017 | 17:15
16
שלום לך,
ראשית תיארת את המצב ונראה כי אתם מבינים אותו נכון ויש בינכם תקשורת נפלאה אינטימית 
האם היא רוצה לרדת מהפטיש הזה? המשמעות היא ללמוד איך להנות ולהתגרות מדרכי גירוי שונות ממה שמכירה. זה בהחלט אפשרי אבל דורש עבודה. האם היא רוצה?
לצפיה ב-'שאלה שמטרידה אותי'
שאלה שמטרידה אותי
10/04/2017 | 19:40
2
137
שלום רב
אני רווק בן 48 שכבר כ-10 שנים לא היה בקשר עם בחורות. על מנת לתת פורקן ליצר המיני אני הולך מדי פעם לנערת ליווי.
מבחינה חברתית אני פוגש מדי פעם 2-3 חברים טובים.
מעולם לא נמשכתי לגברים ואיני נמשך. יש דבר שמעניין אותי: האם יכול להיות שבגלל המצב שלי יחשבו שאני גיי? בעבודה, בסביבה, במשפחה.
אשמח לתשובה מעבר לכן או לא.

זה מעניין אותי כי אני סולד מיחסים חד-מיניים / נשואין חד-מיניים וכו ולא הייתי רוצה שיחשבו עלי מחשבות כאלה.

בבקשה תענו לי תשובה רצינית. תודה.
לצפיה ב-'איך אפשר לדעת'
איך אפשר לדעת
12/04/2017 | 11:39
52
או לשלוט במה שחושבים אחרים? האם אנשים בסביבתך יכולים לדעת
מה אתה חושב עליהם אם אתה לא מדבר על זה?
אם אתה גברי בהתנהגות שלך ואין בך משהו שמשדר נשיות, אין סיבה שיחשבו עליך
מחשבות כאלה. וגם אם כן, זה לא צריך להפריע לך, הרי כבר כתבתי שאין שום אפשרות לדעת מה חושבים אחרים. אנשים מרכלים לפעמים על כל מיני דברים
אבל לך זה לא צריך לשנות כלום.
לצפיה ב-'מוטרדות'
מוטרדות
( לעמוד שלי בתפוז )
13/04/2017 | 19:11
39
שלום לך,
מצטרפת למה שכתב/ה תגובה למי שכתב תגובה למטה. אין דרך לדעת מה אחרים יחשבו. יש סיכוי שכן. יש שיחשבו שאולי זה מביישנות, או מטיפוס שלא צריך זוגיות ועוד ועוד. לא חסר פתחון פה. אין לזה ממש סוף.למה יחשבו ומה יגידו.
לצפיה ב-'תפקוד בתנוחה אחת ספציפית בלבד'
תפקוד בתנוחה אחת ספציפית בלבד
09/04/2017 | 20:35
1
108
אני ובעלי נשואים זה 7 שנים. שוכבים כפעם בחודש.
מאז שאני מכירה אותו, אנחו שוכבים רק בתנוחה אחת ספציפית,והיא כשאני נשכבת על הבטן והוא עלי.
בשאר התנוחות פשוט לא עומד לו.
אני מרטיבה, כי אני מתגרה מזה שיש סקס סוף סוף, אבל זה מפריע לו מאד..הוא אומר שלא עומד לא כשרטוב מדי, והוא צריך חיכוך חזק, אז אני קצת נעלבת ומייבשת את האזור.
אנחנו רוצים ללכת לטיפול מיני, כי המצב מתסכל אותי מאד, וכבר התחלתי לחפש פתרונות מהצד.
שאלתי היא באילו דרכים הטיפול המיני יוכל לעזור לו?
לצפיה ב-'טיפול מיני'
טיפול מיני
( לעמוד שלי בתפוז )
13/04/2017 | 19:07
45
שלום לכם
נשמע שלבעלך ישדרכים מסויימות מאוד לשמור על גירוי: תנוחה אחת ורטיבות נמוכה. בטיפול הייתי עושה בירור והבנה מדוע זה כך ומה יש לעשות כדי להרחיב את העולם המיני זוגי שלכם כך שתוכלו להנות ממגוון אפשרויות של עונג ביניכם
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:00
3
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'הרפס'
הרפס
08/04/2017 | 17:23
2
39
לאחרונה לחברה שלי היה התפרצות של הרפס (פצעי קור), אנחנו יוצאים כבר שנה ואני מאוד אוהב אותה. אבל אני פוחד מהרפס, היא מחלה שנשמעת לי לא נעימה שאצטרך לסבול כל החיים. מהבנתי גם אם אין סימנים להרפס יש סיכויי לקבל אותו, אני בדילמה מאוד קשה האם כדאי לי להיפרד מימנה?
לצפיה ב-'האם החברה מקבלת טיפול להרפס?'
האם החברה מקבלת טיפול להרפס?
09/04/2017 | 13:10
21
אם כן אז תמתינו להחלמה. אם לא שתפנה לטיפול בתקווה שתחלים
ובא לציון גואל.
לצפיה ב-'הרפס'
הרפס
( לעמוד שלי בתפוז )
13/04/2017 | 19:04
11
שלום תום
ממליצה בחום להתייעץ עם רופא ולבדוק איתו בדיוק איך להתנהל ולהשמר מהדבקה
בברכה
לצפיה ב-'קצת מורכב, סקס, אונס. וכניעות . ואהבה'
קצת מורכב, סקס, אונס. וכניעות . ואהבה
03/04/2017 | 23:28
1
127
שלום רב אני בזוגיות  כבר שלוש שנים .
אני בת 29 .
אנחנו כמעט כבר לא שוכבים ושעושים את זה לא באמת תמיד יש לי חשק. הוא לא עושה איתי בכח אני רוצה. אבל לאקט עצמו אין לי חשק או נראה לי סתמי מידי .
לפני הזוגיות הזאת הייתה לי מערכת יחסים  עם הסקס ממש טובה ,  הרבה עניין משחק מקדים מה שנקרא ארוך. ועם הסכמה שלי קצת כניעות - אבל נהנהיתי מיזה .זה יצר עניין
אני רוצה לספר שלפני כל שני האנשים האלו.
היה מישהו שהוא אנס אותי בסחיטת רגשות ,הדמות שלו הייתה מאוד גדולה לעומת הגודל שלי פיזית והגוף שלי .
והבנזוג שלי היום הוא לא מאוד גדול ונראה "מאיים" אבל יותר כבד ממני. ואני תוהה עכשיו עם עצמי. אולי הצורת גוף שלו מזכירה לי את מה שעברתי עם אותו אחד שסחט אותי רגשית, לכן אולי זה קצת קשה לי ?
ולמה אנחנו כמעט לא שוכבים ?
הוא לא ממש יוזם
אני כמעט לא יוזמת, משום מה לא ממש אכפת לי
למרות שאני אוהבת אותו מאוד .
אשמח מאוד להבין ולקבל עצה / מענה אם אולי באמת הוא באיזה מובן עקיף מזכיר לי את אותו מקרה הטראומתי שעברתי ?
לצפיה ב-'משיכה מינית ואהבה'
משיכה מינית ואהבה
( לעמוד שלי בתפוז )
13/04/2017 | 19:02
18
שלום לך
ממה שאת מתארת עולה כי יש בינכם אהבה אך אין כ"כ משיכה. זו בעיה שמאפיינת לא מעט זוגות. ניתן לבדוק אם זה ניתן לשינוי במסגרת של טיפול מיני זוגי
לצפיה ב-'אין יחסי מין כבר שנה וחצי'
אין יחסי מין כבר שנה וחצי
02/04/2017 | 20:45
1
104
מן הסתם אין זה הכינוי הקבוע שלי. בהן צדקי אני כאן לקבל עצת מנוסים ומנוסות ולא כדי להכיר ולפצוח ברומן עם אישה נשואה, אולי רגע זה יגיע, אולם כעת אני משתף במצוקתי.

אני בזוגיות זה שנתיים וחצי. בת זוגי היא הציפור על אדן חלוני מדי בוקר. התקשורת מדהימה ואנחנו באמת משלימים האחד את השני. אולם הרומנטיקה והאנטימיות כבר לא קיימת, ואין יחסי מין כבר שנה וחצי. היא אבדה עניין בסקס מסיבות הקשורות בה, בהן צדקי רק בה. לעולם לא אבגוד בה, לעולם. אסיים את הזוגיות ולא אבגוד בה, מנגד אם אסיים הזוגיות – היא תיקח זאת אישית וקשה. אני בתוך מלכוד 22.

אני רתוק לכיסא גלגלים וממילא היכרויות למטרת סקס אינן זמינות לאנשים "כמוני", והשנים נוקפות. היום פתחתי זאת מולה וקיבלתי ממנה אישור למצוא פורקן עם אישה אחרת. ובכל זאת אבקש להתייעץ – לסיים זאת או לממש את אישורה?

גילוי נאות – מפרסם בפורומים נוספים
לצפיה ב-'יחסים פתוחים'
יחסים פתוחים
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2017 | 22:30
51
שלום לך
אם היא הסכימה אז זו לא בגידה. האם הסכמתה באמת נעשתה ממקום טוב ומקבל או בחצי פה?
לצפיה ב-'חרדת הנטישה גורמת לי להתחרמן מכך שאישה משפילה אותי ובוגדת ?'
חרדת הנטישה גורמת לי להתחרמן מכך שאישה משפילה אותי ובוגדת ?
01/04/2017 | 22:02
1
50
היום הייתי מזועזע כשראיתי אדם נכה שאני מכיר שכותב לאשתו שהיא נטשה אותו עם הנכות שלו ושהוא נכה והיא עזבה אותו לבד בעולם. בכיתי כשאני ראיתי את זה בפייסבוק כי ראיתי את עצמי במקומו.
זה היה היום בבוקר

פתאום עכשיו, כשאני רואה פורנו אז אני נכנסת לקטגוריה של cuckold מדמיין את עצמי נבגד, ואז במהלך הפנטזיה לפתע בבת אחת במוח הפחד להיות נבגד נכנס ומתקשר ונתן לי תובנה שהסיבה שאני אוהב לפנטז שנשים משפילות אותי על איך שאני נראה (נמוך ולא גברי ועני כלכלית) היא בגלל הפחד שכאשר תהיה לי זוגיות אז האישה תעזוב אותי כמו שאשתו של האדם שראיתי נטשה אותו והוא הפך להיות אומלל.
האם פחד איימים מפרידה כאשר עדיין אין אפילו זוגיות עם בחורה עלול לגרום להתמודדות עם חרדת הפרידה על ידי התחרמנות מינית מלהיות נבגד (קוקהולד) ? 
האם זה הגיוני שהחרדה שלי שברגע שתהיה לי אישה ויאהב אותה אז היא תפסיק לאהוב אותי ותעזוב אותי היא תהיה חרדה שהופכת להתחרמנות מהסיטואציה המפחידה הזאת שאני מתחרמן מזה שבחורה צעירה משפילה אותי על המראה שלי ובוגדת בי מולי מתוך כוונה להשפיל אותי - האם זה הגיוני שזו דרך שלי להתמודד עם החרדה שלי מלהפוך להיות נטוש על ידי אישה שאני יאהב אותה (במידה ותהיה לי אישה) ?
לצפיה ב-'חרדה ופנטזיה'
חרדה ופנטזיה
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2017 | 22:28
14
שלום לך
כן בהחלט. לא מעט חרדות שלנו הן קרקע פוריה לפנטזיות. הפנטזיה הכי פופלרית שלנשים למשל היא אונס. מי רוצה להיאנס?  אף לא אחת. יחד עם זאת רב הנשים פנטזו על זה פעם 1 בחייהן לפחות 
לצפיה ב-'שפיכה נשית '
שפיכה נשית
01/04/2017 | 21:58
1
114
הי אני נשואה פלוס אחד ומאז ומתמיד אני זוכרת שהייתי גומרת היו פעמים שהיו ללא שפיכה והיו כאלו עם שפיכה.
בשנים האחרונות אני גומרת רק עם שפיכה נשית מאסיבית וזה ממש מתחיל להפריע לי, מצד אחד אני נהנית ומצד שני זה כרוך ברטיבות מוגזמת במיטה, אי נעימות אח"כ להמשיך את האקט והחלפת מצעים כל פעם מחדש. אני יודעת שזה נשמע לא טוב(: אבל זה באמת מפריע לי ויש גם ריח שמזכיר שתן . הייתי שמחה לדעת האם יש דרך לשלוט על זה ולחזור לגמירות ללא שפיכה מאסיבית האם זה אפשרי בכלל ?
לצפיה ב-'שפיכה נשית'
שפיכה נשית
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2017 | 22:25
76
שלום לך
קודם כל חשוב לי לספר לך ששפיכה נשית היא דבר מקודש בשבטים מסויימים אפילו אם האשה לא שופכת זה חווית כשלון של הגבר. הנוזלים נחשבים בעלי סגולות. זה כקוריוז.
ולשאלתך, מציעה לפרוש מגבת טובה על המיטה אפילו 2 ובזה לפתור את עניין החלפת הסדינים. דרך נוספת היא לגלות תנוחות בהן יש פחות חיכוך עם נקודת ההשפרצה. ולעניין של ריח השתן, ממליצה להתרוקן לפני סקס זה בריא וגם לתרגיל שרירי רצפת אגן.
בגדול אני אומרת תיהני.
לצפיה ב-'שפיכה נשית '
שפיכה נשית
01/04/2017 | 22:11
61
הי אני נשואה פלוס אחד ומאז ומתמיד אני זוכרת שהייתי גומרת היו פעמים שהיו ללא שפיכה והיו כאלו עם שפיכה.
בשנים האחרונות אני גומרת רק עם שפיכה נשית מאסיבית וזה ממש מתחיל להפריע לי, מצד אחד אני נהנית ומצד שני זה כרוך ברטיבות מוגזמת במיטה, אי נעימות אח"כ להמשיך את האקט והחלפת מצעים כל פעם מחדש. אני יודעת שזה נשמע לא טוב(: אבל זה באמת מפריע לי ויש גם ריח שמזכיר שתן . הייתי שמחה לדעת האם יש דרך לשלוט על זה ולחזור לגמירות ללא שפיכה מאסיבית האם זה אפשרי בכלל ?

לצפיה ב-'גמירה מהירה מאוד'
גמירה מהירה מאוד
23/03/2017 | 13:17
1
121
זה לא רק שבסקס אני גומר מהר,אלא יש בעיה יותר מורכבת מזה

כשאני באקט אינטימי אני פשוט תוך שניה מקבל אורגזמה וגומר..
כבר קרה לי מקרים שאני מתנשק עם מישהי וגומר בתוך המכנס,סתם שוכב במיטה איתה עוד לפני הסקס ומתחיל לגמור

קרה לי גם קטע ממש מפדח כשהתנשקתי עם מישהי סתם ככה בעמידה,ובשלב מסויים פשוט גמרתי לה בבטן בעמידה

למה זה קורה?איך אפשר להגיע למצב שדברים כאלו לא יקרו?זה כאילו שאני לא שולט בזה
לצפיה ב-'גמירה שפיכה מהירה מאוד'
גמירה שפיכה מהירה מאוד
( לעמוד שלי בתפוז )
25/03/2017 | 19:30
75
שלום לך
אכן נשמע מהיר מאוד ולא בשליטה. בן כמה אתה?
ממה שאתה מתאר השפיכה יכולה להגיע בלי גירוי פיזי - חיכוך בכלל.
יש בהחלט מצבים כאלה - בחורים צעירים בעיקר שסובלים מבעיה כזו של גמירה מהירה עוד עם בגדים . 
נשמע משהו לטפל בו.. בהחלט אפשרי
לצפיה ב-' פערים בתפיסות לגבי סקס - מה קורה כשרוצים דברים שונים'
פערים בתפיסות לגבי סקס - מה קורה כשרוצים דברים שונים
( לעמוד שלי בתפוז )
08/03/2017 | 14:05
225
לצפיה ב-'סקסאפיל מוזר'
סקסאפיל מוזר
21/03/2017 | 20:31
1
106
שלום..אני קצת מתביישת אבל יש לי נטייה מינית מוזרה להתחרמן מבני אדם שנטרפים על ידי חיות טרף.
בעיקר גברים סקסים שנטרפים..
מה שעושה לי את זה בפועל זה קריעת הגוף לגזרים, קריעת הבשר, החוסר אונים..
למה יש לי את זה במוח?
קראתי על הרבה פטישים מוזרים ואף פעם לא ראיתי דבר כזה אצל מישהו אחר

לצפיה ב-'גירוי מיני'
גירוי מיני
( לעמוד שלי בתפוז )
25/03/2017 | 19:35
46
שלום לך,
עולם הפנטזיות מלא עד דה לא ידע . ממש כך. לפעמים מרגיש אין לזה סוף. את מצליחה להנות מיחסי מין או שאת מפנטזת תוך כדי על זה. עד כמה חזקה התלות בגירוי הזה?
אם זה מפריע לך להנות  אז אפשר לברר בטיפול מאיפה זה מגיע ואיך לשנות
לצפיה ב-'אני חיה בפחד קיומי להירצח בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב'
אני חיה בפחד קיומי להירצח בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב
15/03/2017 | 06:13
3
226

בערך כל חצי שנה, אני הולכת לתחנה מרכזית בתל אביב לעשות סקס. 
פעילות מינית אצלי מתבטאת רק באקט אחד, 
והאקט היחיד אצלי שבו מתבטאת הפעילות המינית אצלי הוא שאני מענגת את הגברים ועוזרת להם להגיע לאורגזמה (בתוך הפה שלי).
כשאני נמצאת בתחנה המרכזית בתל אביב, אז הגברים (הם רובם סודנים כי אני נמשכת לעשות איתם סקס) מאמינים שאני אישה, ובגלל שאני מחזירה להם חיוכים הם מאמינים שאני "שרמוטה" או זונה שלוקחת כסף.
הם שואלים אותי כמה כסף אני לוקחת, ולא נעים לי להגיד שאני לא נמצאת שם בשביל הכסף, אלא רוצה להרגיש זונה ולספק מינית גברים כמו זונה לכל דבר ועניין.
אז מאותו רגע שגבר שואל אותי "כמה כסף", אז אני עונה כמו זונה וזורקת סתם סכום כסף, ואז הוא מזמין אותי לעלות לאוטו שלו ואנחנו נוסעים לחניה מוסתרת באיזור התחנה המרכזית הישנה, ושם אני מענגת אותו ואוהבת את זה שהוא "זורק אותי" אחרי שהוא נהנה.
כל הכניעות הזאת ו"הניצול" הזה שמדברים עליו 24 שעות בתקשורת, רק גורם לי להימשך לחוויה הזאת של להיות זונה וגורם לי להינות מאוד בזמן שאני נותנת מין אוראלי לגברים עד שאני הופכת להיות מהופנטת לחוויה הזאת.
ואחרי הגבר הראשון ש"זרק אותי" אחרי שגמר, אני מרגישה שהשגתי את החוויה הזאת, ואז אני יודעת שעוד גבר ידבר איתי ואז אני בהתלהבות מחייכת לו בחזרה ונכנסת לאותה חוויה ואחר כך עוד גבר ועוד גבר, וזה מאוד מאוד ממכר.
כך שבשעתיים בערך כמות של בין 5 עד 10 גברים חדרו לי לתוך הפה וגמרו בתוכו.
אבל, זה קורה רק אחת לחצי שנה כשאני מעיזה לעשות סקס סוף סוף.
בכל פעם שאני הולכת לעשות סקס עם גברים (וזה קורה אחת לחצי שנה) אז רק אם מישהו שואל אותי לגבי המגדר שלי, אז בגלל שהוא יזם את השאלה אז אני אומרת לו בצורה ישרה "אני קוקסינלית". ואני אומרת את זה בצורה ישירה ולא  משקרת.
כשאני נמצאת שם, אז הגברים לא מדברים איתי הרבה, הם מובילים אותי לפינה מוסתרת ושם אני יושבת על הברכיים והגבר עומד ואז אני אוהבת שהוא מצפה ממני לשרת אותו ולהתאמץ עם הפה כדי שהוא ייהנה מהפה שלי. 
אני נהנית מזה !
הבעיה היא הפחד שלי שבאמצע האקט הגבר יגלה שאני טרנסג'נדרית ואז פתאום הוא ירצח אותי מרוב עצבים.
היה מקרה בצפון על בחורה שיצאה עם ערבי ואז הם נסעו באוטו שלו והוא רצח אותה. 
ובאמת אני נמשכת לערבים (באקט המיני) ולסודנים, ואז תמיד יש בי את הפחד הזה.
בפעם האחרונה שהייתי בתחנה המרכזית אז הגבר השביעי שהלכתי איתו, הכניס אותי לחדר שהוא גר בו (בתחנה המרכזית הישנה), ושם הוא פתאום שאל אותי "את גבר?" ואז דחף במהירות ממש באגרסיביות את הראש שלי כי הוא לא הצליח לגמור. לא הבנתי אם הוא לא מצליח לגמור כתוצאה מכך שהוא חשש שהיה לו שאני טרנסג'נדרית או כתוצאה מבעיה שרק דרך האגרסיביות והאלימה הזאת הוא מצליח לגמור. פחדתי שהוא ירצח אותי ואז ברחתי באמצע האקט לרחוב והוא רדף אחרי עד שהגיע לרחוב.
אני כל הזמן מחפשת בפסיכולוגיה המחקרית הפופולרית (שמתפרסמת במגזינים) איך הגברים האלימים מגיעים למצב כזה שהם רוצחים נשים טרנסג'נדריות כמוני.
והגעתי פתאום לאתר וואלה, שם אור יניר כותב על מחקר מאוניברסיטת ייל ושצפוי להתפרסם שעוסק בשאלה "למה אנחנו שונאים צבועים".
ואני מרגישה שאני לא צבועה בזה שאני לא אמרתי מיוזמתי לגברים שמאמינים בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב שאני טרנסג'נדרית.
אני לא מרגישה צבועה כי הגברים לא מדברים ולא שואלים, אלא פשוט שואלים "כמה כסף את לוקחת?", אני עונה, הולכת איתם ונכנסת לחוויה והגבר נהנה ואני נהנית מכל זה מבחינה נפשית (לא מבחינה מינית) שאני מרגישה את החוויה של אישה זונה שכל גבר אחד אחרי השני מחפיץ אותה כדי להינות ממנה וזורק אותה וכמה שיותר גברים שעושים לי את זה כך אני מרגישה שווה יותר (מבחינה ההערכה העצמית שלי).
הבעיה היא החשש שיש לי שבאמת אולי אני עלולה להתפרש כמי שמטעה את הגברים, ואז גבר שבאמצע האקט ייתעצבן בגלל שיאמין שהוא הוטעה, פתאום ירצח אותי ואז יישמעו עלי שנרצחתי.
אני מפחדת מזה פחד איימים, ובגלל הפחד הזה אני הולכת רק אחת לחצי שנה לעשות סקס.
אין לי סקס בכלל עם גברים, אלא רק אחת לחצי שנה שאני הולכת לתחנה המרכזית הישנה בתל אביב ושם כולם מאמינים שאני זונה ואני אוהבת להתנהג כמו זונה שם (אני באמת זונה שם).
הבעיה היא הפחד הגדול שלי להירצח.
אני לא רוצה להירצח ! אני רוצה לחיות !
אבל, אני לא יודעת איך דווקא כן להיות זונה, אבל מבלי שגברים יידחו אותי בגלל שאני טרנסג'נדרית (אם אגיד מראש ללקוחות).
מה עושים ?
אני מצרפת קישור לכתבה מאתר וואלה

http://healthy.walla.co.il/item/3044122?utm_source...

לצפיה ב-'סיפוק מיני וסיכון'
סיפוק מיני וסיכון
( לעמוד שלי בתפוז )
16/03/2017 | 07:42
2
91
שלום לך
קודם כל את כותבת מקסים בעיניי. מאיך שניסחת את הדברים אני יכולה להבין מה מרגש אותך ולאיזו חוויה את כמהה. שנית אני רוצה להודות לך על השיתוף במאמר המעניין של אור ניר. הוא כותב על עוד נושאים מעניינים בבלוג שלו. ממליצה בחום. את חוששת בצדק. סיטואציות כאלו בקלות יכולות להתפתח לאלימות ופגיעה. התחושה של הגבר שהוא "רומה" ולמעשה בפתאומיות הסצינה מתהפכת - במקום להרגיש שהוא "משתמש "בך ו"מנצל אותך" שהוא החזק ואת החלשה, הוא הופך בתחושה שלו אולי, להיות המנוצל והפגיע. את "נצלת" אותו במצג שווא שאת אשה וזה מה שהוא בחר ואת לא. יתרה מזו אולי מתעורר בו כעס על עצמו שאיך לא זיהה את זה אולי בעצם הוא "נכשל" פה כגבר, הגבריות שלו מוטלת בספק אם הוא לא מזהה אישה גבר. ואם נרשה לעצמנו ללכת עוד שכבה לעומק, אולי בלא מודע שלו הוא זיהה או היה לו ספק ועדין בחר ללכת איתך. מה זה אומר עליו. חומרים מאיימים לגבר עשויים להיות.
אפשר להמשיך את השיח לעל הנושא המרתק שהעלית ועל מה זו צביעות אבל בוחרת כרגע להתייחס אלייך. יקרה שאת! מדוע את בוחרת  להתנהל כך? לשים עצמך בסיכון? מציעה שתבדקי עם עצמך. יש לי תחושה שאת מסוגלת לכך. האם גם את מתרגשת מהסיכון? האם יש איזשהו רצון מודע לא מודע להונות את הגברים להשתמש בהם ? יש לא מעט אפשרויות שם. 
אני שואלת את זה כי יש אפשרויות אחרות בטוחות יותר להגשים ולממש את הרצונות המיניים שלך עם הרבה פחות סיכון וגם בתדירות גבוהה יותר מאחת לחצי שנה. עושה רושם שאת באיזהו מעגל של  "מרעיבה" את עצמך לדעת ואז את יוצאת "לציד" מטורף של בינג'  binge של סקס ואולי באיזשהו מקום זה זורק אותך להתחכך במשאלת המוות שיש לכולנו. 
תודה על השיתוף ושימרי על עצמך יותר  ולא במחיר של פחות עונג
לצפיה ב-'אני שונאת את הסיכון ואת הריגוש של סיכון'
אני שונאת את הסיכון ואת הריגוש של סיכון
16/03/2017 | 21:56
1
47
זה סיכון שאני לוקחת בלית ברירה
לא מבחירה

הריגוש מהסיכון הוא הגורם שגורם לי לא ללכת לתחנה המרכזית הישנה כל יום.
אם הייתי אוהבת את הריגוש, ואם הריגוש היה חיובי, אז הייתי הולכת לשם כל ערב.

תודה שעזרת לי להבין את התהליך המחשבתי של גברים שעלולים להתפרץ באלימות.
בזכות התיאור שתיארת את התהליך, אני מצליחה להבין שזוהי טעות מצידי שאני לא יוזמת מראש הבהרה שאני טרנסג'נדרית.
אני לא אוהבת לקחת סיכונים וכל ההתרגשות מהסיכון רק מוריד את החשק ללכת לשם.
בפעמים הראשונות שהייתי מגיעה לשם, אז לכל גבר (סודנים) הייתי מיוזמתי אומרת "אני טרנסג'נדרית", ואז הוא היה שואל אותי "לא אישה?" "גבר?"
ואז מייד הוא הבין את מה שאני מנסה לומר (שאני טרנסג'נדרית ושלא נולדתי בגוף של אישה) ואז הוא היה אומר "לא, לא".
בפעמים הראשונות זה היה המצב
ורק בחודש ספטמבר האחרון (של שנת 2016) היה סודני שפשוט ראה אותי, הוביל אותי לחדר שלו ועינגתי אותו.
ולא אמרתי לו אחר כך שאני טרנסג'נדרית, וכך גם השני, השלישי, הרביעי והגבר החמישי
ואז הפעם השניה שבאתי לשם ועוד פעם לא אמרתי שאני טרנסג'נדרית היה בחודש דצמבר (2016) וזו היתה הפעם השניה שבאתי לשם ולא יזמתי מעצמי את הגילוי מראש שאני טרנסג'נדרית. ואז בפעם השניה הזאת (בחודש דצמבר) היה לי את המקרה שסודני באמצע האקט הצמיד את הראש שלי עם הידיים לקיר והדף את הראש שלי והרגשתי שהוא כמעט רוצח אותי ואז ברחתי.
היתה לי הרגשה שהוא חושד בי שאני טרנסג'נדרית ובגלל זה הוא שונא אותי במהלך האקט ואז הוא רוצה לגמור בכוח ובגלל זה הסקס שלו היה אלים איתי.
מאז לא הייתי שם, אבל רציתי ללכת לשם, אבל בזכות ההסבר שכתבת לי הפחד שלי להירצח הפך להיות כל כך חזק שמרוב שהוא חזק אז הבנתי שאני למעשה משקרת את הגברים ואני שונאת להיות שקרנית אז כבר לא אצטרך לפחד כי לא אשקר ולא אתן לזה לקרות שאכניס את עצמי למצב כזה שבו אני עושה מצג שווא ללקוחות

הכי טוב שאני אהיה כמו בפעמים הראשונות שיזמתי את הגילוי שאני טרנסג'נדרית

אני יודעת שהפתרון הוא להכיר חבר וכל זה, אבל הבעיה שאני גרה עם ההורים שלי כי אין לי כסף לשכירות לגור לבד.
וההורים שלי לא מקבלים אותי כאישה, והם מדברים אלי בלשון זכר, והם לא מאפשרים לגברים להתקשר אלי ולדבר איתי.
בגלל הסיבה הזאת אני מורעבת תקופה מאוד ארוכה בלי סקס, ואז כשאני כבר הולכת לתל אביב אז "על הדרך" הולכת לתחנה המרכזית הישנה בתל אביב לעשות סקס עם סודנים.
זו בעיה גדולה שההורים שלי לא מרשים לי להיות בקשר עם גברים רק בגלל שהם מנצלים את זה שאין לי כסף לשלם שכירות ונאלצת לגור איתם לפי כל התכתיבים שלהם

לצפיה ב-'שונאת הסיכון'
שונאת הסיכון
( לעמוד שלי בתפוז )
19/03/2017 | 22:01
31
שלום קורל יקרה,
שמחה שעזרתי לך במשהו. אכן את וגם הורייך נמצאים במצב לא פשוט. ההכרה בבנם שהוא אישה וכל התהליך שלך של לממש את החיים שלך כעצמאית הוא מורכב. האם פניתם לקבל תמיכה וליווי מקצועי? אני מניחה שיש אגודות/עמותות שתומכות ומלוות בדרך. אפילו לשוחח עם משפחות נוספות שעברו זאת יכול לסייע. 
האם את מצליחה לעבוד ולחסוך כסף? לחיות בבית שלא מקבל אותך כאשה זה לא מקדם את הדרך. וכן בשביל זה כדאי שתהיי עצמאית כלכלית. אני כן רוצה להפנות את תשומת לבך לעוד סיכונים שקיימים בדרך שאת בוחרת. כן אני חושבת שאת בוחרת. אני מבינה שאת מרגישה אולי שאת לא בוחרת אלא "נדחפת" אליה בלית ברירה, אבל אני לא מסכימה עם זה. ישנם סיכונים לא מעטים גם כשאת כבר אומרת שאת טרנס. זו סביבה מסוכנת. את בעיקר נמשכת לדבריך לסודנים. זו סכנה. דבר נוסף זה החשיפה למחלות מין. במין אוראלי כמו שאת תיארת יש בהחלט סכנת הדבקה במחלות שונות.אני מבינה כמה לא פשוט לך מכל מיני סיבות. יחד עם זאת, אם חפצה את בחיים, בואי תבני תוכנית לחיים טובים יותר בהם תוכלי לממש  את עצמך הכי גבוה שרק אפשר. את שווה את זה.
לצפיה ב-'אי גמירה'
אי גמירה
15/03/2017 | 20:33
3
136
היי אני יוצאת עם גבר עקר עם תסמונת קליינפלטר,כשאנחנו מקיימים יחסי מין הוא לא מצליח לגמור בפנים,רק על ידי מגע אישי (ביד ) הוא מאוד מתוסכל וזה גרם לקצר ביחסים בנינו.
אשמח לקצת עצות מה לעשות על מנת להגיע לאורגזמה באופן טבעי, טוען כי בעבר לא קרה לו.

לצפיה ב-'קןשי לגמור'
קןשי לגמור
( לעמוד שלי בתפוז )
16/03/2017 | 11:05
2
74
שלום,
כשאת כתבת שבעבר לא קרה לו הכוונה שבעבר עם נשים אחרות כן הצליח להגיע לאורגזמה בחדירה?
קושי בגמירה יכול היות קשור לסיבות רגשיות או לסיבות פיזיולוגיות או שילוב.
מבחינה פיזיולוגית - האם קרה לך עם עוד גברים שהם לא הצליחו להגיע לאורגזמה בחדירה?  כי אז אולי משהו שם עם רפיון שרירי רצפת האגן שלך שאפשר לחזק. 
האם ניסיתם תנוחות שונות? כאלו בזוויות שונות?
תשאלי אותו מדוע חושבת שאינו גומר - האם זה עניין של חוסר בחיכוך? או קושי להתרכז? או משהו אחר?
 יתכן וזה משהו שהוא חש רגשית שמונע ממנו מלהגיע לשיא. את זה ניתן לברר בפגישה של טיפול 
לצפיה ב-'קושי לגמור בפנים'
קושי לגמור בפנים
16/03/2017 | 20:54
1
58
היי לי אף פעם לא היתה בעיה כזאת בעבר,אני חושבת שזה באמת קשור פסיכולוגית מרוב שאנחנו חושבים על זה שהוא לא מצליח אז הגוף פשוט נחסם ונאטם ומהלחץ לא מצליחים להגיע לאורגזמה.
השאלה מה ניתן לעשות על מנת להשתחרר ולא להרגיש לחץ נפשי ומתח גופני.

לצפיה ב-'קושי לגמור'
קושי לגמור
( לעמוד שלי בתפוז )
16/03/2017 | 21:41
43
המתבקש הוא להוריד את הלחץ מהענין. לצורך ההדגמה, זה לא חשוב אם גומר בפנים או אחרת. לשחרר את המיפיה מזה בכלל. אם לא עוזר מצעה לגשת ליעוץ סקסולוגי
לצפיה ב-'מה זה אומר (מהם ההסברים הפיסכולוגים האפשריים) כשאדם מחפש'
מה זה אומר (מהם ההסברים הפיסכולוגים האפשריים) כשאדם מחפש
15/03/2017 | 15:09
1
102
שיילעגו לו בהקשר המיני והמגדרי ?
לאדם יש נטיה לגרום למצב שבו צעירות וצעירים (הכי קרוב לגיל ההתבגרות שבו לעגו לו בגיל הזה) יילעגו לו שהוא מכוער שראוי לנצל אותו ולזלזל בו כמו סמרטוט ושמרוב שהוא מכוער הוא לא הצליח להשיג חברה (לעג בהקשר המגדרי והמיני)
הוא יילבש בצורה מוזרה כדי לגרום למצב כזה.
מה זה אומר עליו ?
לצפיה ב-'נפש האדם'
נפש האדם
( לעמוד שלי בתפוז )
16/03/2017 | 11:10
19
שלום לך,
נפש האדם היא דבר מורכב מאוד. אין באמת פרוטוקולים חד משמעיים. אם מישהו מתנהג כך אז זה בגלל X . יכולה להיות אותה התנהגות  אצל שני אנשים ואצל כל אחד זה נובע ממקום אחר. יתרה מזו, יכולה להיות אותה התנהגות אצל אותו אדם וכל פעם זה מקום שונה. ממה שמתואר כאן אפשר להמר ולומר שיש לו שם כאב שהוא בוחר בדרך הזו להתחבר אליו ולהעצים אותו ולחוות אותו דרך האינטראקציות שתיארת. כמובן שזה יכול להיות גם משהו אחר
לצפיה ב-'מגרנה בזמן אורגזמה '
מגרנה בזמן אורגזמה
12/03/2017 | 22:54
1
78
אודהיש 
שלום רב, אודה עבור תשובתך 
אני בת 45 , בריאה בדרך כלל, לאחרונה עבדתי בדיקות כלליות, דם, אקו לב, מאמץ, צילום חזה, ct ראש , לשמחתי כל הבדיקות תקינות , לאחרונה , זה קרה פעמיים בזמן קיום יחסי מין יותר נכון בזמן אורגזמה אני פשוט מקבלת מיגרה חזקה מאוד . 
האם יש פיתרון , חוששת לקיים יחסים , האם התופעה ידועה? 
יש דרך למנוע? 
אודה עבור תשובה . 
לצפיה ב-'כאבי ראש חדים בזמן אורגזמה'
כאבי ראש חדים בזמן אורגזמה
( לעמוד שלי בתפוז )
13/03/2017 | 07:25
54
שלום לך,
התופעה של כאבים ראש עזים בזמן אורגזמה מוכרת בהחלט בתחום. ראשית אם אפשר לשאול מדוע עשית בדיקות כלליות? האם יש סביה רפואית שמטרידה אותך לאחרונה כי אז אולי קיים קשר. 
שנית חשוב מאוד לפנות לנויורולוג ולהתייעץ איתו בענין. אפשר בתור התחלה עם רופא המשפחה. חשוב לשלול סיבות פיזיולוגיות. במידה והכל יוצא תקין והעניין ממשיך, כיוון שבהחלט יכול להיות שהענין יעלם כמו שבא, מציעה לפנות להתיעצות סקסולוגית
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
08/03/2017 | 19:10
1
128
שלום לך
אבקש לדעת
מדוע יומיים אחרי אורגזמה אני חווה עצירויות ושלשולים? ולא מדובר ביחסי מין
תודה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/03/2017 | 18:00
53
היי,
אכן שאלה הייתי פונה איתה לרופא. לא ידוע לי על תופעה כזו
לצפיה ב-'אורגזמות חלשות'
אורגזמות חלשות
07/03/2017 | 02:28
2
150
היי,
אני בת 24, בריאות תקינה,
בחודשים האחרונים זה מרגיש כאילו האורגזמות שלי הולכות ונחלשות באוננות.
בין אם אני משתמשת בידיים, או בדוש של המקלחת הפיק של הגמירה מאוד נמוך ובעיקר מרגיש כמו הרגע בו לא בא לי להמשיך לאונן :(
מה אני יכולה לעשות כדי להשיב את העוצמה וההנאה של הגמירה?
לצפיה ב-'אין תשובה? :('
אין תשובה? :(
07/03/2017 | 15:16
41
לצפיה ב-'אורגזמות נחלשות'
אורגזמות נחלשות
( לעמוד שלי בתפוז )
07/03/2017 | 20:54
87
שלום לך
חשוב להבין מדוע האורגזמות שלך נחלשות. האם התחלת ליטול  איזשהם תוספים או כדורים גלולות וכיו"ב? האם יש עליה ברמות הסטרס שאת חווה לאחרונה? יכולת הריכוז?. ההבנה של מה קרה חשובה לפתרון יעיל

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי ענת בן דוד, מטפלת מינית מוסמכת וסקסולוגית מומחית בטיפול בבעיות בתפקוד המיני. מוכרת ע"י איט"ם האגודה הישראלית לטיפול מיני. בנוסף אני עובדת סוציאלית
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ענת בן-דוד- מנהלת פורום סקסולוגיה
מנהלת פורום סקסולוגיה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו