לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

שימו לב, פורום זה אינו פורום רפואי גניקולוגי ולכן אין להפנות כאן שאלות בנושאים רפואיים. 

המשך >>

לצפיה ב-'שפיך והוננות '
שפיך והוננות
24/02/2017 | 17:58
1
27
אני בן 13 והאני היום בפעם הראשונה השפכתי ואני רוצה להשפיך עןד פעם ופשוט אני לא מצליח למה סה קורה ומה הדרך הכי טובה להוננן ואין תענו זה דחוף 
לצפיה ב-'אוננות'
אוננות
( לעמוד שלי בתפוז )
25/02/2017 | 20:02
14
מזל טוב!
נפתח בפניך עולם נפלא של עונג
הדרך הכי טובה היא לגלות מה
עושה לך נעים מה מעלה אצלך את רמת הריגוש
עד לאורגזמה

לצפיה ב-'שפיכה מוקדמת בתור גיי אקטיבי'
שפיכה מוקדמת בתור גיי אקטיבי
24/02/2017 | 00:39
2
24
אני בחור גיי. מנסה להאריך את הזמן לפני השפיכה.
כשאני אקטיבי אני גומר די מהר. אני מניח שזה קשור גם לחרדה - וכמו ביצה ותרנגולת השפיכה מוקדמת.

איזה צעצועים יכולים לעזור לי לתרגל עיכוב שפיכה?
מה גורם במשחה מעכבת שפיכה שבאמת תגרום לעיכוב? אילחוש? יש תופעות לוואי?
לצפיה ב-'שפיכה מוקדמת '
שפיכה מוקדמת
( לעמוד שלי בתפוז )
24/02/2017 | 15:17
1
26
היי
כן במשחה המעכבת כנראה שי אילחוש כלשהו. לר ידוע לי על תופעות לוואי בד"כ אבל היות ורב המשחות האלו אינן באישור משרד הבריאות אלא נמכרות בחנויות סקס למיניהן, אז אין אחריות על ההרכב והתופעות. בגדול גם לאקמול יש תופעות לוואי אפשריות. פתרון לשפיכה מוקדמת תלוי בסיבה ללמה זה קורה. כשמבינים למה זה קורה אז ניתן להתאים פתרון.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/02/2017 | 01:42
12
לא ברור לי - איך לחץ וחרדת ביצועים גורמים לשפיכה מוקדמת.
הייתי מצפה שבדיוק להיפך : זה יגרום לאין אונות. לא?

שנית, הייתי לאחרונה עם בחור איתו הצלחתי לעכב בלי בעיה את הגמירה.
האם זה אומר שאיתו הייתי רגוע? או פיסית הגוף שלו גרם לחיכוך שונה ופחות מגרה מהר?
לצפיה ב-'שפיך והוננות '
שפיך והוננות
24/02/2017 | 18:00
17
לצפיה ב-'השפעות הפורנו על הקשר הזוגי וחיי הסקס שלנו'
השפעות הפורנו על הקשר הזוגי וחיי הסקס שלנו
( לעמוד שלי בתפוז )
23/02/2017 | 11:46
296
אז האם ואיך פורנו משפיע עלינו ועל חיי הסקס שלנו. בכתבה זו ארכז את ההשפעות הבולטות על המיניות שלנו גם על סמך מחקרים וגם מהמפגש והניסיון שלי בקליניקה בטיפול מיני זוגי: http://www.tapuz.co.il/forums/articles/article/733/113654

לצפיה ב-'סיכה ועיסוי'
סיכה ועיסוי
20/02/2017 | 22:21
1
49
שלום.
בני 55+ , נשואים 27 שנים, לאחר כריתת רחם וחצוצרות, יובש וכאבים.
חשק מיני אצל הגבר, פחות אצל האשה.
לא אוהבים את ה- KYJELL וכד'. ניסינו שמן שקדים- התפתחה פטריה וגינלית.
האם יש שמן / חומר סיכה ועיסוי מומלצים אחרים נוספים?
תודה.
לצפיה ב-'שמן לסיכוך וגינלי'
שמן לסיכוך וגינלי
( לעמוד שלי בתפוז )
21/02/2017 | 14:53
19
שלום
ממלייצה להתיעץ עם גניקולוג לענין הסיכוך  יש היום חומרים טובים יותר מבעבר. שמנים מומלצים נוספים הם שמן זרעי ענבים ושמן שומשום
לצפיה ב-'שפיכה מהירה / איטית'
שפיכה מהירה / איטית
13/02/2017 | 09:35
2
83
אני נשוי מזה 8 שנים והקשר עם אשתי לרוב טוב
במיטה, זמן השפיכה שלי הינו לעיתים מהיר - כ- דקה
לרוב, אני קודם מעניק לאשתי מין אוראלי ורק אח"כ חודר

באוננות, זמן השפיכה לפעמים אותו הדבר לפעמים יותר

לאחרונה, אני נמצא בקשר עם מישהי נוספת אשר איתה אני מקיים יחסים רגילים ויחסי שליטה - אני השולט
איתה זמן השפיכה מגיע לפעמים לכדי שעה ומעלה !! ואין קשר לסוג היחסים המקויימים - אוראלי, אנאלי וגינלי
אציין כי בפעם הראשונה שקיימנו יחסים, לא היה שום יחסי שליטה והשפיכה הגיעה גם כן לאחר למעלה מ 45 דקות

אם אתייחס לעבר, עם בנות זוג אחרות - ביחסים רגילים וביחסי שליטה - גם איתן השפיכה הייתה בערך כמו עם אשתי

אני מנסה להבין איך עם אחת השפיכה כה מהירה ואיך עם אחרת השפיכה מתעכבת לכדי למעלה משעה וזאת כאשר איברי עומד ולא "נרדם" במהלך האקט
לצפיה ב-'שפיכה מהירה שפיכה מעוכבת'
שפיכה מהירה שפיכה מעוכבת
( לעמוד שלי בתפוז )
14/02/2017 | 15:43
1
58
שלום לך,
אכן מעניין מאוד ומאשר את העובדה שהמח הוא איבר המין הגדול ביותר בגוף האדם. זמן השפיכה , משך הגירוי שלנו , עוצמת הארוגזמה שלנו הם לא נתונים טכניים אלא פונקציה של המצב המחשבתי רגשי שבו אנו נמצאים. משהו קורה לך עם הבחורה הזו. שאולי לא קרה לך בעבר. אגב מתי היתה הפעם הקודמת שהיית עם נשים נוספות חוץ מאשתך, אולי זה גם קשור
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
16/02/2017 | 11:16
40
למעט זו שאני נפגש איתה כיום, לא נפגשתי עם אף אחת אחרת - בגידה ראשונה שלי

לפני אשתי, היו קשרים אחרים, שגם איתן זמן השפיכה היה מהיר יחסית למעט מישהי אחת, שאיתה היו יחסים ונלים (רגילים) לחלוטין אך זה היה קשר מזדמן בלבד

אני מנסה להבין את התשובה שלך יותר לעומק. מדוע עם אשתי, שיש לי איתה קשר טוב והמון תשוקה השפיכה כה מהירה - מבחינתי
ולעומתה, הבחורה שאיתה אני נפגש, שגם אליה יש לי רגשות מאוד חזקים - בלי קשר ליחסי המין - השפיכה כל כך איטית....

מנסה להבין... איך זה יכול להיות, איך זה קורה....
לצפיה ב-'לכבוד יום האהבה'
לכבוד יום האהבה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/02/2017 | 11:43
81
רעיון לערב רומנטי אינטימי בבית:
תהנו ותשתפו 
לצפיה ב-'חוסר חשק מיני - לא מוצאים זמן לסקס'
חוסר חשק מיני - לא מוצאים זמן לסקס
( לעמוד שלי בתפוז )
17/01/2017 | 21:07
3
205
זוג נשוי מעל 20 שנה +3 בנות, לא "מוצאים זמן לעשות סקס" מרב שלאשה לא מתחשק. מה עושים? שאלה שנתבקשתי לענות עליה בעיתון "לאישה" שיצא השבוע. רוצים לקרוא מה עניתי? כנסו לקישור
https://www.facebook.com/www.anatabd.co.il/
לצפיה ב-'אי אפשר לקרוא. חבל.'
אי אפשר לקרוא. חבל.
19/01/2017 | 23:31
2
83
האותיות קטנות ומרוחקות. הצילום כנראה קצת ממרחק גדול מדי,.
לצפיה ב-'תשובה חוסר חשק מיני עיתון לאישה'
תשובה חוסר חשק מיני עיתון לאישה
( לעמוד שלי בתפוז )
23/01/2017 | 15:23
1
77
הנה לנוחיותך ולנוחיות אחרים מצרפת פה את השאלה והתשובה שעניתי לו בגיליון לאישה האחרון
שלום,
אנחנו זוג בני 45 פלוס נשואים יותר מ-20 שנים ומנהלים אורח חיים דתי.יש לנו 3 בנות בגירות כאשר הגדולה לפני שרות לאומי.אשתי כמובן שומרת נידה מה שיוצא שכמעט חצי חודש אין לנו אפשרות לקיים יחסים.הבנות נמצאות בחוגים שונים מה שיוצא שכמעט כל השבוע בת אחרת חוזרת מפעילות כזו או אחרת בשעה יחסית מאוחרת והולכת לישון מאוחר מה שגורם כמובן לשאר הבנות ללכת לישון יחסית מאוחר.אשתי ואני עובדים ולכן בגלל אורך החיים הדינמי אשתי מרגישה הרבה פעמים עייפה.אשתי לא בנוח לקיים יחסים כאשר הבנות הולכות לישון ולעיתים רחוקות אנחנו יוזמים קימה באמצע הלילה כדי להיות אחד עם השני אבל אני מרגיש שזה נעשה סוג של מבצע ולכן מקורח הנסיבות זה נעשה לעיתים רחוקות מידי לטעמי.כאשר אשתי הולכת למקווה ובגלל המצווה היא תמיד תמצא את הזמן באותו יום לקיים אך בשאר הימים זה לא כך והיא לא מרגישה צורך רב בזה.אני חייב לציין שאני מאוד אוהב את אשתי ואוהב מאוד לקיים איתה יחסים אך יוצא שמתוך השבועיים האפשריים אנחנו ביחד בסה"כ 2-3 פעמים בשבועיים אלו -מה שגורם לי לתסכול רב, ריבים ומתחים .דיברנו על זה מס' פעמים אך כל שיחה גורמת למריבה ואז יוצא שאני מנסה לתזמן את השיחה לתקופה בה אנחנו לא יכולים לקיים יחסים.אני לא יודע מה לעשות ודי אובד עצות.מבקש את עזרתכם.תודה. ירון
שלום ירון,
אתה מתאר שיגרה  שבה אתם מתקשים למצוא זמן למפגש אינטימי של יחסי אישות. הזמן הזה לפי מה שהבנתי צריך להיות בשעה נוחה וכשהבנות שלכן ישנות או לא בבית. מצב שכמעט ולא מתרחש. עד כדי כך שאפילו אתם לעיתים קובעים זמן להתעורר באמצע הלילה. כמובן שכל זה צריך להספיק להתקיים בפרק הזמן שבו אתם מותרים בחודש שזה בערך כשבועיים - תלוי באופי המחזור של האישה. יחד עם זאת אתה מציין כי ביום הטבילה כשמדובר במצווה, אשתך באופן מפתיע מוצאת הזמן. עוד אתה משתף כי לאשתך אין צורך רב בזה וכי כל ניסיון שלך לשוחח על הנושא מסתיים במריבה. בתור סקסולוגית שעובדת עם זוגות דתיים וחרדים גם דרך הפניות של מכון פועה בירושלים, אני יכולה לומר בביטחון ששמירת טהרת הנישואין היא לא הסיבה לקושי שאתם חווים. לי זה נשמע שלצד האתגר האמיתי למצוא זמן פנוי מבחינת הבנות שלכן, יש כאן קושי נוסף שהייתי מגדירה אותו כפערים בחשק המיני. אתה רוצה ביחסי מין יותר מאשתך ומכאן נוצר מצב שרמת התסכול שלך עולה. התסכול המצטבר שלך יוצר קושי נוסף למערכת הזוגית היות ויתכן שאשתך חשה את התסכול הזה וזה גורם לה לחוש עוד פחות קרבה אליך. וכך יש מעגל שמזין את עצמו של תסכול וריחוק. התוצאה היא עוד פחות סיכוי ליחסים אינטימיים מספקים. יתכן שגם הניסיונות שלך לדבר על זה נחווים על ידה כסוג של ביקורת או לחץ מה שיוצר אצלה את הצורך להתגונן ועוד יותר פחות חשק. 
הפתרון הוא לצאת מהמעגל הזה. אפשר לנסות לצאת מהמעגל בעזרת ההנחיות שכרגע אפרט אך יתכן ויש צורך לפנות למטפל זוגי מיני. 
הדרך לצאת מהמעגל הזה היא להעלות את החשק המיני של אשתך. מחקרים מלמדים שככל שאשה חווה יותר הנאה מיחסי המין כך היא תרצה יותר בקיומם. מה שמביא אותי לשאול אותך עד כמה להערכתך אשתך נהנית מיחסי המין שלכם? כמה קרבה וחיזור יש ביניכם בכלל לאו דווקא סביב נושא יחסי המין בשגרה? 
ממליצה להשקיע יותר בליצור שיח פתוח ומזמין על אשתך על מה היא חסרה, מה היא הייתה רוצה בקשר הזוגי ובקשר האינטימי. אם אפשר הייתי מציעה לשאול אותה מה מענג אותה וגם אם זה מגע שהוא אינו מיני כמו עיסוי כתפיים הייתי משקיעה בזה בתור התחלה. ככל שאשתך תרגיש יותר מוזמנת ושהיא יכולה להנות לא מעט מהקרבה הזו, כך הרצון שלה בזה יגבר וימצאו הפתרונות הטכניים של הזמן. כמובן שיתכן וחוסר החשק שלה יושב על קשיים עמוקים יותר בינה לבין עצמה או בזוגיות ואז בהחלט יש מקום לפנות ולהיעזר באיש מקצוע מתאים.
שיהיה בהצלחה

לצפיה ב-''
23/01/2017 | 19:25
4
לצפיה ב-'האם חשק מיני הוא דבר מולד'
האם חשק מיני הוא דבר מולד
( לעמוד שלי בתפוז )
26/01/2017 | 14:56
260
מאמר חדש:

מוזמנים לקרוא, לשאול ולהגיב 
לצפיה ב-'זוגיות במשבר'
זוגיות במשבר
26/01/2017 | 18:25
1
99
היי אני נשוי לאשתי כבר 7 שנים , אנחנו מכירים בערך 13 שנים .
יש לנו 2 ילדים מקסימים  בסך הכל בסדר חוץ מהסקס .
אשתי לא כל כך בעניין ,אני חייב לציין שכבר לפני שהתחתנו היו בעיות ונפרדנו גם בגלל זה קצת לפני החתונה .
לאחר מכן חזרנו לאחר שהיא הבטיחה שזה ישתפר ,ובאמת לתקופה היה יותר טוב .  הייתה לי דילמה אם לחתוך או להתקדם כי החיבור המיני לא היה טוב ולא הגעתי איתה לאותה אינטימיות שהייתה לי עם בחורות לפניה . למרות הכל האמנתי בה ואהבתי אותה וגם קצת אולי זלזלתי בחשיבות של הסקס בזוגיות והתחתנו.
היום אנחנו שוכבים אולי פעם פעמיים בחודש אחרי שהיא ממש עושה לי טובה , לא מתאים לה אף פעם ,לא בלילה ,לא באמצע הלילה ,אם כבר בבוקר וגם אז זה תמיד באותה תנוחה ומהר לפני שהילדים יתעוררו .
היו לנו כמה פיצוצים כבר בעניין .
היא לא מוכנה להפסיק עם הגלולות ולשים התקן, ולא מוכנה ללכת לייעוץ .
לאחרונה לאחר שהיא דחתה התפוצצתי כבר לגמרי ושברתי את הכלים . אמרתי לה שאני הולך לחפש את זה במקום אחר .
אנחנו כבר שבוע לא מדברים , אני ממש לא רוצה להתגרש ,אני משוגע על הילדים שלי ואני מוכן לסבול רק בשביל שלהם יהיה טוב .
אבל מצד שני אני יודע מה אני מפסיד כי היו לי חברות בעבר ואני רק יכול לחלום על הסקס שהיה לי בעבר , ואני ממש חושב לכיוון של מאהבת , רק כדי שלא לפוצץ הכל .  
דיברנו רבות על הנושא, היא לא אוהבת לדבר על סקס ,אני מדבר איתה  על זה כמו לדבר אל הקיר .
מה אפשר עוד לעשות ? help 
לצפיה ב-'פערים בחשק המיני'
פערים בחשק המיני
( לעמוד שלי בתפוז )
27/01/2017 | 08:56
61
שלום לך,
אתה מתאר מצב לא פשוט שבו קיים פער בחשק המיני ואולי אפילו בתפיסות לגבי זה מין ואיך הוא צריך להיות. אתה מוסיף ואומר שהפערים האלה היו מתחילת הקשר למעשה. אתה נמצא בחוויה של מילכוד שמחד אתה לא רוצה לא רוצה להתרש ולפגוע בילדיך ומצד שני אתה מרגיש האישי שהמחיר שאתה משלם הוא כבד. אתה כותב שאתה שוקל על פתרון של מאהבת - האם אשתך מסכימה - האם אתה מחכה לאישור שלה לכך? נשמע כך. לא יודעת כמה זה ריאלי שהיא תסכים ומה הסיכונים בזה ולכן ממליצה שתגש אתה לפגישת יעוץ סקסולוגי , כמובן אם היא מסכימה להצטרף עוד יותר טוב, ושם תבדוק מה האפשרויות שלך לשיפור המצב. גם אם היא מסרבת כרגע להגיע לטיפול, תגיע אתה. שינוי בהחלט יכוללקרות גם אם רק בן זוג מגיע.
בהצלחה
לצפיה ב-'חוסר משיכה וחוסר חשק'
חוסר משיכה וחוסר חשק
12/01/2017 | 15:25
1
159
היי
אני נשואה  15 שנה. בעלי הוא האדם הכי חשוב ויקר לי העולם ואני מטורפת עליו. ויש לנו גם שלושה ילדים מקסימים. 
הבעיה היא שאני מרגישה שאני לא נמשכת אליו כמו בעבר, הסקס מבחינתי הוא לא מה שהיה. הוא מטורף על הגוף שלי ועד כמה שזה תלוי בו היה רוצה להזדיין כל יום כל היום... ככה יוצא שאני מתנגדת ודוחה את זה לפעם פעמיים בשבוע בממוצע.
במהלך הסקס הוא משקיע בי המון, אני גומרת רק כשהוא יורד לי וגם אז זה לוקח המון זמן ורק אם אני מפנטזת על כל מיני דברים שראיתי או קראתי עליהם.
מה אני יכולה לעשות כדי לעורר יותר את החשק? אני כל כך רוצה לספק אותו ומרגישה שאני "מייבשת" לפעמים. 
לצפיה ב-'חשק מיני בקשר זוגי'
חשק מיני בקשר זוגי
( לעמוד שלי בתפוז )
12/01/2017 | 15:53
102
שלום לך
זה לא מה את יכולה לעשות אלא יותר מה אתם יכולים לעשות. לשמר תשוקה בקשר זוגי ארוך טווח זו מלאכה של 2.כל עוד הוא זה כל הזמן רוצה ויוזם לך לא נותר אלא להיענות או לדחות אז משהו כדאי שישתנה בדינמיקיה הזו גם
ממליצה לפנות לטיפול מיני זוגי ליעוץ

לצפיה ב-'חוסר משיכה וחוסר חשק'
חוסר משיכה וחוסר חשק
12/01/2017 | 15:31
1
124
אני נשואה באןשר 15 שנה. בעלי הוא האדם הכי מדהים בחיי. אני מטורפת עליו והוא יקר לי מאד.
הבעיה היא שבשנים האחרונות אני מרגישה שאני פחות נמשכת אליו ויש לי בכלל פחות חשק לסקס.
אם זה היה תלוי בו, היינו מזדיינים כל יום כל היום. הוא מטורף על הגוף שלי ומתחרמן ממני בקלות. כך יוצא שרני זו שדוחה את זה לפעם פעמיים בשבוע גג.
וכשאנחנו שוכבים, הוא משקיע בי מאד כי אני גומרת רק כשהוא יורד לי וגם זה נמשך המון זמן. ורק אם אני מפנטזת על דברים שראיתי בסרטים או שקראתי עליהם. 
מה אני יכולה לעשות כדי לעורר את החשק מחדש?
לצפיה ב-'חוסר חשק'
חוסר חשק
( לעמוד שלי בתפוז )
27/01/2017 | 09:04
22
שלום לך,
קודם כל יש בזה הרבה כיף שבן הזוג שלך אחרי שנים עוד מתרגש ורוצה. מה שקורה במצב שתיארת זה אולי המינונים והדינימיקה שנוצרה ביניכם סביב האינטימיות. נשמע ש"חלוקת התפקידים" כביכול ברורה ביניכם - הוא זה שכל הזמן רוצה ואת זהו שרב הזמן הודפת ולפעמים נעתרת. בדינימקה כזו אין ממש סיכוי שתפתחי חשק מיני. דמייני שכל היום רודפים אחרייך עם מנות אוכל שלש שפף גורמה וקצת דוחפים לך אותן לפה. האם תמשיכי לרצות לאכול? סביר שלא גם אם האוכל הוא נפלא. והוא מהצד שלו אני מניחה וודאי היה רוצה שאת גם תרצי את גם תחזרי אחריו. מה שיכול להייות הפתרון למצב הזה הוא כנראה לא  טכני - תעשי כך או אחרת אלא קודם כל שינוי של הדינמיקה הזו ושינוי אמיתי ולא קוסמטי. זאת ניצתן לעשות בטיפול מיני זוגי. כשאר את תרגישי פחות נרדפת והוא פחות רודף אפשר יהיה לדבר על שיפור החשק שלך ושיפור האינטימיות שלכם בכלל
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:46
14
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'מיועד לנשים בקשר ליחסי מין'
מיועד לנשים בקשר ליחסי מין
05/01/2017 | 18:24
1
240
רכשתי היום כמוסות וגינליות של פרוביוטיק פמינה, מותר לקיים איתם יחסי מין ? תודה לעוניםם
לצפיה ב-'פטריה וגינלית ויחסי מין'
פטריה וגינלית ויחסי מין
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2017 | 18:34
95
היי
ממליצה להפנות את השאלה לפורום של רופא בתחום היות וזו שאלה לעניין טיפול תרופתי. ממה שידוע לי, לא רוצוי בכללי לקיים חדירה כשיש פטריה בנרתיק. זה עשוי להחמיר את המצב
לצפיה ב-'שאלה חשובה'
שאלה חשובה
29/12/2016 | 15:17
8
350
אם אני נגעלת מאיבר המין הגברי, זה נחשב בעיה?
אני בת 24 אם זה משנה.לא קיימתי יחסי מין מעולם.
עוד דבר, אני מאוננת הרבה. זה בסדר?

לצפיה ב-'גועל מאיבר מין'
גועל מאיבר מין
( לעמוד שלי בתפוז )
01/01/2017 | 19:42
7
242
שלום לך, 
הועל של מאיבר מין גברי נחשב בעיה רק במידה והוא גורם לך לפגיעה באיכות החיים
למשל אם את מעוניינת בקשר זוגי/מיני עם גבר אז הגועל הזה עשוי לגרום לפגיעה
לעומת זאת אם את דווקא מעוניינת בקשר זוגי עם נשים או לא מעוניינת בקשר זוגי/מיני בכלל זו לא בעיה
אז מפנה שאלה אליך האם את מרגישה שזה יותר לך בעיה הגועל מאיבר המין הגברי?
ולעניין האוננות - מה זה הרבה? בגדול אוננות לא מהווה בעיה אלא אם היא יוצרת לך בעיה באיכות החיים למשל אוננות באובססיביות שמונעת ממך לצאת מהבית או פוגעת ברצון שלך ליצור קשר עם אחרים אם יש כזה.  אם זה לא שם, אז כנראה שהכל בסדר
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
02/01/2017 | 07:48
6
144
האוננות לא הורסת לי את החיים, אבל אני דתייה, ויש לימלא רגשות אשמה בעקבות זה. מה את חושבת?
לצפיה ב-'דת ואוננות בנות'
דת ואוננות בנות
( לעמוד שלי בתפוז )
02/01/2017 | 08:57
5
180
דווקא פה יכולה לעזור לך - חלק מההסמכה שלי כולל הכרות עם הלכות הדת בנושא מיניות. אין איסור על אוננות בנות! בדת היהודית. אז רגשות האשם שיש לך בעניין מוזמנת אפילו להתייעץ עם רב/נית בנושא
אוננות מתחילה עוד בעוברות ובינקות - זהו אקט טבעי של סקרנות וחיפוש אחר עונג. 
לצפיה ב-'אוקיי..'
אוקיי..
02/01/2017 | 11:16
4
106
ואם אני רואה עירום נשי ובא לי לאונן, זה אומר שאני לסבית? פה אני חייבת לומר שאני מאד נמשכת לגברים, אבל האיבר שלהם לא עושה לי את זה [לא שהאיבר הנשי עושה לי את זה אבל דברים אחרים כן]
לצפיה ב-'גירוי מיני ורתיעה'
גירוי מיני ורתיעה
( לעמוד שלי בתפוז )
02/01/2017 | 13:21
3
148
שלום
גירוי מעירום נשי לא מעיד על משיכה לנשים. מה שברור שיש לך רתיעה מאיבר מין זכרי ואולי זה מקום לעבודה כדי לפתור את שאר סמני השאלה
לצפיה ב-'יש לך מושג למה אני מתגרה מזה?'
יש לך מושג למה אני מתגרה מזה?
02/01/2017 | 13:28
83
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
03/01/2017 | 10:46
1
112
תרופות אנטי פסיכוטיות גורמות לעלייה בחשק המיני?

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/01/2017 | 15:15
95
לא שידוע לי יתכן אפילו ההיפך שהן עשויות לדכא חשק אך ממליצה להתייעץ עם פסיכיאטר בעניין היות ואינני רופאה
לצפיה ב-'נשימה בסקס'
נשימה בסקס
27/12/2016 | 22:53
1
261
שלום רב
שמעתי פעם שאם הנשימה דרך האף משתבשת (לצורך העניין כתוצאה מניתוח מחיצות כושל) זה עלול להשפיע לרעה על קיום יחסי מין
האם זה נכון?
בכל מקרה הנושא בטיפול..אשמח לתשובות והארות
לצפיה ב-'נשימה'
נשימה
( לעמוד שלי בתפוז )
28/12/2016 | 15:08
97
שלום מילי
לא ידוע לי על זה , אולי זה כמו להיות מצונן? מן הסתם שיותר אידאלי זה כשהנשימה מהאף אפשרית. וודאי שלנשימה חלק חשוב בהנאה מסקס. אולי כדאי שתתיעצי עם רופא  של המחיצה

לצפיה ב-'בן זוג שלא מסוגל לגמור מיחסי מין'
בן זוג שלא מסוגל לגמור מיחסי מין
25/12/2016 | 14:08
1
199
ש לי בן זוג כבר שנים ארוכות שאני מאוד אוהבת, ולכן נשארתי איתו למרות הבעיה הזאת. נראה שהוא מתגרה ממני אך יש לו בעיות זיקפה חמורות והוא מעולם לא גמר בתוכי. הוא יכול להגיע לאורגזמה רק ממגע ידני מאוד אגרסיבי, שלי או שלו, כלומר ממש לסגור אגרוף בעוצמה סביב איבר המין ולמשוך בכוח. מן הסתם לא תחושה שיכולה להתקבל מיחסים ואגינליים. אם לא עושים את זה ומנסים לקיים יחסים רגילים, אז הזיקפה שלו שהיא מלכתחילה חלשה וחלקית, דועכת וחוזרת, זה נמשך יותר מידי זמן עד שאני מתעייפת ומאבדת ריכוז ואז חוזרים לפעילות הידנית (גם היא דרך אגב לוקחת המון זמן). אחרי זה הוא בדרך כלל משתדל לפצות אותי ולרדת לי עד שאגמור אבל עדיין אני חייה בתחושה תמידית של מפח נפש. מצד אחד יודעת שזאת בעייה פיזיולוגית שלו, אך מבחינה פנימית, לא יכולה שלא להרגיש שמשהו לא בסדר אצלי.

הייתה תקופה שנפרדנו ונפגשתי עם בחור אחר שלא כל כך אהבתי, ולו רק כי רציתי להרגיש מינית ונחשקת. למרות שתמיד דגלתי בכך שמין הוא לא הדבר הכי חשוב במערכת יחסים, התחושה של גבר מתגרה ממני וגומר בתוכי הייתה מאוד משמעותית אחרי שנים בלי זה. 

מאז שחזרתי לבן הזוג הקבוע זה כמובן נגמר ושוב אני מתוסכלת ומתחילה להתייאש. ניסיתי לדבר על הבעיה הזאת איתו הרבה פעמים אך הוא מדחיק וטוען שהכל בסדר. טוען שאם הייתי מחזיקה מעמד עוד קצת זמן הוא היה גומר גם מיחסים ואגינליים (היו פעמים ששכבנו יותר משעה וזה לא קרה), טוען שבחורות אחרות לא היו מתלוננות ולהפך שמחות מגבר שלא גומר מהר ויחסים שנמשכים הרבה זמן. בקיצור אין מה לדבר על טיפול זוגי / סקסולוג, הוא לא מוכן אפילו לדבר על זה עם הרופא שלו. הוא כן ניסה תקופות של התנזרות מיחסים ואוננות אך זה לא פתר את הבעיה... לא בטוחה אם במצבו הוא בכלל יצליח להכניס אותי להריון אי פעם ללא התערבות רפואית. לדעתי יש מצב שהבעיה נובעת מניתוחי מעיים שעבר בנעוריו כתוצאה ממחלת הכוליטיס. אולי במהלכם נפגעו לו איזשהן מערכות הקשורות לתפקוד המיני. האם לדעתך יש מה לעשות? האם יכול היה להיות סיכוי לשיפור אם כן היה מוכן ללכת לטיפול כלשהו - רפואי, תרופתי או נפשי? 
לצפיה ב-'שפיכה מעוכבת - קושי לגמור ביחסי מין'
שפיכה מעוכבת - קושי לגמור ביחסי מין
( לעמוד שלי בתפוז )
25/12/2016 | 20:40
117
שלום לך,
אכן זה נשמע לא פשוט מה שעובר עלייך סביב הנושא. נראה כי הקשר איתו יקר לך 
חבר שלך כנראה מתמודד עם בעיה שנקראת שפיכה מעוכבת אך כל עוד הוא לא חווה את זה כבעיה זו לא בעיה. בהחלט סגנון האוננות שלו יכול להוות קושי להגיע לסיפוק מגירוי בחדירה היות ולא באמת ניתן להגיע לאותה עוצמה של לחיצה. יש לזה טיפול אבל לצצורך כך הוא צריך להגיע. נשמע שאת צריכה להחליט עם עצמך מה מתאים לך ועם מה את מוכנה לחיות. במידה ותחליטי שזה חשוב לך ולא מקום שאת רוצה להמשיך לחוות בו את מה שאת חווה, תציגי לו את זה כך ותציעי פניה לטיפול אפילו בשבילכם ולא בגללו -  שאת תוכלי להנות יותר מהסקס. אולי זה יתן לו מוטיבציה
לצפיה ב-'פתיחות במיטה'
פתיחות במיטה
21/12/2016 | 19:00
5
305
היי שלום, אני עם בן זוגי 6 שנים, והקשר מעולה פרט לחלק אחד, המיטה.
בשנתיים האחרונות התחלתי להרגיש יותר מודעות לעצמי ופחות פתוחה כשזה נוגע לקיום יחסי מין.
במהלך האקט אני חושבת על איך אני נראית, ואם גילחתי הכל וטוב, מתי הפעם האחרונה שהתקלחתי,
וכל מיני דברים כאלה שקשורים לזה שאני תמיד מנסה להראות הכי טוב שיש בשבילו במיטה ולהיות הכי נשית שאפשר (ואני לא ככה בכל תחום אחר בחיים.)
אני לא אסכים לשכב כשאני במחזור או כשאני לא בשיאי מבחינת נקיון וזה משהו שמאוד פוגע במערכת יחסים כי זה מותיר אותי “כשירה” לסקס בערך 10 דק’ ביום.
הבעייה היא שאני כל הזמן מודעת, לא לעצמי ולגוף שלי, יותר לאיך הוא הולך לקבל אותו ואין לי שום סיבה לזה, הוא לא מעיר לי אף פעם הערות שליליות והוא רק מפרגן.
איך אפשר לגרום לי להרגיש יותר פתוחה איתו באופן מיני? שאתחיל להסתכל על סקס כעל דבר יותר מלוכלך ויצרי כמו שראיתי אותו בעבר מאשר נקי ובנאלי?
לצפיה ב-'תפסיקי לייחס משמעות גדולה לאיך נראה הגוף שלך'
תפסיקי לייחס משמעות גדולה לאיך נראה הגוף שלך
21/12/2016 | 19:08
3
148
את אישה , הוא גבר. אם יש לך פות ושדיים, אז איך שאת נראית ישמח אותו ויספק אותו בכל מקרה.
לצפיה ב-'אתה אידיוט. '
אתה אידיוט.
24/12/2016 | 13:56
2
124
אם זה מה שאתה חושב על בחורות, אתה מוזמן להמשיך לשכב עם אחיך. הוא כנראה אידיוט כמוך. אני אגלה לך משהו חסוי: לבחורות יש גם אופי, אישיות, שכל, ועוד הרבה דברים שאין לך סיכוי בחיים להכיר מקרוב. 
לצפיה ב-'זה מה שאתה מאחל לי ? '
זה מה שאתה מאחל לי ?
24/12/2016 | 15:38
1
56
לצפיה ב-'כן. '
כן.
24/12/2016 | 16:18
65
אם ככה אתה חושב על בחורות, לא מגיע לאף אחת עונש כמוך. 
לצפיה ב-'הנאה בסקס'
הנאה בסקס
( לעמוד שלי בתפוז )
25/12/2016 | 20:44
102
שלום דניאל,
את יודעת לזהות מה קרה בשנתיים האחרונות שהביא לשינוי הזה בחוויה שלך? זה חשוב להבין אולי קרה משהו שגרם לך להסגר כך. מה היה קודם - על מה היית חושבת?
ממה שאת מתארת נשמע שהריכוז שלך מופנה למחשבות של ביקורת עצמית ולא של גירוי מיני - לכן אין סיכוי ממש שתיהני ותתחברי.
הדרך להתחבר היא לחשוב מחשבות שמגרות אותך ומעבירות את הריכוז שלך לחוויה המינית שמתרחשת ומה יית רוצה שיהיה בה ומה קורה בה ברגע זה.
לצפיה ב-'אחרי אהבה נזכבת, לא נמשך לאף אחד חוץ ממנו'
אחרי אהבה נזכבת, לא נמשך לאף אחד חוץ ממנו
23/12/2016 | 00:43
2
109
אחרי זוגיות של שנתיים וחצי. שתי פרידות.

אבדתי את הגבר שהכי אהבתי.
כל אחד מאתנו היה עקשן. חשבתי שאני חזק ויכול בלעדיו.

אבל אני מרוסק שהוא המשיך. בקלות יחסית.
אני לא מצליח להמשך לאף אחד. חושב עליו כל הזמן בראש שלי.

העיניים. הפנים. הקול.
לא יכול למוצוא לו תחליף.

הייתי בטיפול שיחתי. אולי גם יהיו תרופות.
אבל החשק המיני ירד לאפס.

לצפיה ב-'שברון לב וחשק מיני'
שברון לב וחשק מיני
( לעמוד שלי בתפוז )
01/01/2017 | 19:45
1
40
שלום לך,
נשמע שאתה בעיצומו של האבל על הקשר. כואב לך ואתה עוד רוצה את הבחור. כשאנחנו במשבר הגוף שלנו באופן טבעי לעיתים קרובות מוריד את החשק המיני. כמה זמן עבר?
לצפיה ב-'שנה. אבל לפני 5 חודשים הבנתי שיש לו זוגיות חדשה'
שנה. אבל לפני 5 חודשים הבנתי שיש לו זוגיות חדשה
01/01/2017 | 21:35
18
לצפיה ב-'האם עברתי התעללות מינית לפני 18 שנה ? '
האם עברתי התעללות מינית לפני 18 שנה ?
22/12/2016 | 19:15
2
145
אני הבחור שסיפרתי שאח שלי הוריד לי את המכנסיים כשאני הייתי בן 11 והוא בן 13 והחדיר את הפין שלי לפין שלו לכמה דקות ( ובפעמים הנוספות ששכבתי זה היה בהסכמה שלי ) אז האם למעשה הוא עשה עבירה פלילית ? האם עברתי על ידו התעללות מינית ? האם יעשו לו משהו במשטרה ? או שבגלל שעברו 18 שנה אז ברור שלא ?
לצפיה ב-'אתה נשמע כמו שמאלני פמיניסט מסוכן שמפנטז שהוא קורבן'
אתה נשמע כמו שמאלני פמיניסט מסוכן שמפנטז שהוא קורבן
14/01/2017 | 09:56
1
47
ואז מפליל חף מפשע
לצפיה ב-'זה סיפור אמיתי חביבי'
זה סיפור אמיתי חביבי
14/01/2017 | 13:11
30

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי ענת בן דוד, מטפלת מינית מוסמכת וסקסולוגית מומחית בטיפול בבעיות בתפקוד המיני. מוכרת ע"י איט"ם האגודה הישראלית לטיפול מיני. בנוסף אני עובדת סוציאלית
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ענת בן-דוד- מנהלת פורום סקסולוגיה
מנהלת פורום סקסולוגיה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו