לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2743227,432 עוקבים אודות עסקים

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה!
מטרת הפורום לסייע לאנשים בשאלות, התלבטויות והתמודדויות הקשורות למיניות, מין וזוגיות. יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים בנוגע לנושאים השונים, בנוסף לכך יועלו מאמרים וסרטונים בנושאים אלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה!
מטרת הפורום לסייע לאנשים בשאלות, התלבטויות והתמודדויות הקשורות למיניות, מין וזוגיות. יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים בנוגע לנושאים השונים, בנוסף לכך יועלו מאמרים וסרטונים בנושאים אלו.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כל המידע הנכתב הינו בגדר המלצה מקצועית. יש להשתמש בביטויים מקובלים, ללא מילים גסות מידי וללא תוכן פוגעני  
המשך >>

לצפיה ב-'דרכים להורדת חשק המיני'
דרכים להורדת חשק המיני
13/09/2018 | 14:16
1
43
היי נילי,
אני נשוי עם שלושה ילדים קטנים (רביעי בדרך) שנמצא בנישואים מאושרים. כמובן שיש עליות וירידות כמו כל נישואים עם ילדים קטנים אבל בסה"כ רוב הזמן היחסים טובים.

מאז שאני זוכר את עצמי תמיד הייתי בן אדם מאוד מיני עם חשק מיני מאוד אינטנסיבי. בתקופת הרווקות שלי ובתחילת הנישואים לא היתה עם זה בעיה כי היתה לי אפשרות לפורקן מיני בעזרת סקס אך בשנים האחרונות אני נשארתי עם חשק מיני חזק ולעומק זאת אישתי לא. הבעיה המרכזית נובעת מהעובדה שאישתי תוכל לעבור חודשים בלי סקס ואני מרגיש שאני צריך לפחות פעם ביום. כמובן שאוננות לא פותרת את הבעיה (אני מקביל את זה למצב שבו מישהו רעב ושובע בעזרת אכילת במבה, פעם או פעמיים זה יהיה בסדר אבל אחרי שנים שאתה אוכל רק במבה אתה לא מרגיש שבע יותר). ניסיתי להשתמש באביזרי מין, אבל גם קשה להסתיר את זה בבית (לא בהכרח מאישתי) וגם אחרי כמה זמן זה כבר מפסיק לעבוד. בנוסף דיברתי עם אישתי עשרות פעמים ולמרות שאני באמת מאמין שהיא רוצה להגביר את החשק המיני שלה בפועל זה לא באמת קורה.

מאחר ובגידה לא באה בחשבון הפתרון היחיד שאני חושב עליו הוא לקיחת תרופות שיורידו לי את החשק המיני.

האם לפי דעתך זה פיתרון הגיוני?
לצפיה ב-'דרכים להורדת חשק מיני'
דרכים להורדת חשק מיני
( לעמוד שלי בתפוז )
14/09/2018 | 22:00
24
הי אנונימי,
אחד הדברים החשובים בעיני הוא לעשות ביניכם תאום ציפיות. כדאי להבין מה קורה איתך איתה, מאיפה נובעים הפערים ומה ניתן לעשות כדי ליצור אינטימיות שאולי נעלמה עם הזמנים החיים האתגרים בחיים. לפעמים צריכים עזרה בייעוץ כדי להגיע לשיחה בנושא כה עדין ולעיתים מעצבן. עדיף מישהו חיצוני, מבט אוביקטיבי כדי לגשר. ברור שלא לדכא חשק מיני.
אשמח בעל מקרה לעזור
כל טוב נילי
לצפיה ב-'חיפוש מטפלת'
חיפוש מטפלת
12/09/2018 | 22:14
1
29
שלום, אני רוצה לפנות לטיפול סקסולוגית אבל אין לי מושג למי לפנות. מכל השמות והמטפלים שיש איך לבחור? אין לי ממי לקבל המלצות ואני לא יודעת איך להמשיך.
תודה
לצפיה ב-'חיפשו מטפלת'
חיפשו מטפלת
( לעמוד שלי בתפוז )
13/09/2018 | 05:57
11
הי לך לא יודעת,
אשמח לעזור לך
תוכלי לפנות אלי בפרטי
נילי
לצפיה ב-'שפיכה מוקדמת'
שפיכה מוקדמת
03/09/2018 | 20:19
1
52
היי
אני בן 28 ויש לי בעיה והיא שפיכה מוקדמת, אני לא מצליח להחזיק בחדירה יותר מדקה.
אני יודע שזה בר תיקון כי היו תקופות בחיי שיכולתי להחזיק המון המון זמן. הם באו והלכו.
זה ממש פוגע בחיי המין שלי, גם הנשים מתאכזבות וגם אני כי זה קצר מידי.

פתרונות?
לצפיה ב-'שפיכה מוקדמת'
שפיכה מוקדמת
04/09/2018 | 22:31
27
הי אנונימי מר בחור,
אתה מספר על בעיה שגברים רבים סובלים ממנה.
ברור שיש פתרונות רפואיים אבל : האם אתה צופה הרבה בפורנו היינו לפחות פעם ביום כל יום?
מי שמענו עצמו מול פורנו ודי הרבה מכורים עושים זאת
גם פעם ביום כל יום
הרי שמתרגלים לפעילות מינית בקצב בעוצמה שלהם ואז אם רוצים לקיים יחסים אמיתיים ולא רק וירטואליים נתקלים בקודשי למשל של שפיכה מהירה
לא רגילים לחיכוך בנרתיק אלא של עצמם
אשמח לעזור
נילי
לצפיה ב-'הרטבת יתר'
הרטבת יתר
29/08/2018 | 11:04
1
60
שלום רב אני בת 35 לאחר 2 לידות בחודשים האחרונים כאשר אני ובעלי מקיימים יחסי מין יש לי רטיבות יתר ממש לא מרגישים את החיכוך וזה הורס לנו האם יש מה לעשות זה לא היה לי אף פעם
לצפיה ב-'הרטבת יתר'
הרטבת יתר
( לעמוד שלי בתפוז )
01/09/2018 | 08:55
31
הי יעל1,
התרחבות הנרתיק קיימת עם הלידות. יש תרגילים לכיווצו של הנרתיק, קראי על תרגילי קגל, תתרגלי יום יום זה עוזר מאוד.
יש גם טיפול בקליניקה לשרירי רצפת האגן אך בהחלט עם תרגול רציף יתכן שיפור משמעותי.
לגבי הרטבת יתר, מה איכותה? האם יש לה ריח מסוים? האם שקופה או דלילה צמיגית...למי מפריעה?
כל הפרשה מתפרשת אחרת. 
יתכן שמצביעה על גרוי ...
אשמח לעזור נילי

לצפיה ב-'חוסר חשק לבת זוגתי '
חוסר חשק לבת זוגתי
31/08/2018 | 17:14
1
44
אני ובת זוגתי בתחילת שנות ה30 ויוצאים מעל 4 וחצי שנים.
בשנה האחרונה תדירות יחסי המין פחתה ל1-2 בחודש.
לפי מיטב הבנתי ממנה הדבר נובע מעומס רגישי כמו לחץ, רצון לנוח או פשוט מחשבות על כל דבר חוץ מיחסי מין בזמן הפנוי שלנו ביחד, לרוב בעבודה כן יש לה חשק אבל לצערי זה לא מועיל.

חשוב לציין שאני אוהב אותה מאוד והיחסין עצמם מצויינים חוץ מיחסי המין דבר שפעמים רבות גורם לתסכול רב אצלי וכעס אצלה על כך שאני מתלונן או נעלב.

הצעתי ללכת לסקסאולוג אבל היא מסרב וככל הנראה מחינתה המצב לא מפריעה לה כלל.

האם כדי לנסות להעקש על יועץ/ סקסולוג או שישנם דברים אחרים שניתן לעשות?

לצפיה ב-'חוסר חשק לבת זוגי'
חוסר חשק לבת זוגי
( לעמוד שלי בתפוז )
01/09/2018 | 08:50
21
הי איש 1
כמה שאלות כדי להבין טוב יותר את המצב:
מה היה בשנים הראשונות ?
מה קרה בשנה האחרונה?
האם היה שינוי בחיים?
האם יש לה ציפיות ממך שאינן באות לכלל תשובה?
מה כוונתך כשאתה אומר שבעבודה יש לה חשק...האם אתם עובדים ביחד?
יחסי מין הם ביטוי לתקשורת בין אנשים וכאשר משהו משתנה בקצב ברצון בתשוקה אולי זה מעיד על חוסר כלשהו...ברגש, בשיגרה, בביחד.
ברור שרצוי לבדוק כל התכנים האלו.
אשמח לעזור
נילי

לצפיה ב-'לא מגיע לי המחזור'
לא מגיע לי המחזור
27/08/2018 | 12:33
1
49
היי , אני נוטלת גלולות כבר נמצאת אחרי החפיסה  השניה  אני לוקחת כל יום בשעה קבועה ולא שכחתי אף פעם לקחת גם לא באיחור של מעל לשעתיים , למרות זאת בהפסקה הקודמת שהיתי אמורה לקבל מחזור כמעט ולא הרגשתי אותו בא והוא הגיע ביום השלישי להפסקה ,
כרגע אני בהפסקה בין החפיסות שסיימתע ביום חמישי ואמורה כבר להתחיל חפיסה נוספת בחמישי הקרוב ועדין לא קיבלתי מחזור. .מיואשת ולחוצה אם יכול להיות שנכנסתי להריון ?  אני ביןם הרביעי להפסקה ואין רמז למחזור.
לצפיה ב-'לא מגיע לי מחזור'
לא מגיע לי מחזור
( לעמוד שלי בתפוז )
28/08/2018 | 12:57
18
הי עדן,
ממליצה בחום ללכת לרופאת נשים לבדיקה
בהצלחה
נילי
לצפיה ב-'מין אנאלי והשימוש בכפפות לטקס לא סטרליות'
מין אנאלי והשימוש בכפפות לטקס לא סטרליות
26/08/2018 | 14:02
1
86
   שלום רב,
אני מעוניין לבצע מין אנאלי. כהכנה אני מעוניין לבצע החדרה של אצבעות אל הרקטום. האם יש מניעה משימוש בכפפות לטקס רגילות שמוכרים בבתי המרקחת (בהנחה שאין רגישות ללטקס) או שיש הכרח לשימוש בכפפות סטרליות? תודה מראש, ברי

לצפיה ב-'מין אנאלי ושימוש בכפפות'
מין אנאלי ושימוש בכפפות
( לעמוד שלי בתפוז )
26/08/2018 | 19:46
51
הי ברי,
לשאלתך, אין מניעה ויותר מזה אומר כי אתה לא חייב כפפות אלא יש לנקות את האזור עם מים וסבון ואולי ניתן להשתמש במטליות לחות כמו מטליות ניקוי פרש וואנס. רק להוציאן בזהירות. זה אזןר רגיש מאוד. כמובן אחר כך לנקות היטב ידיים בסבון.
בהצלחה
נילי
לצפיה ב-'חשק תשוקה...'
חשק תשוקה...
( לעמוד שלי בתפוז )
26/08/2018 | 15:42
53
תשוקה חשק ורעיונות מדליקים
המשך
נילי פירסט
יועצת אישית זוגית סקסולוגית
בזוגיות צעירה יש אתגרים רבים כמו היכרות, אינטימיות העמקת החיבור, הבנת האמונות התפיסות המחשבות לגבי החיים, החיים האישיים והזוגיים. בתהליך למידה את האחר בודקים אם הקשר נכון ומתאים.
בתחילת הדרך המשותפת הרגשות עדיין סוערים.מתוך משיכה קיימת בין בני הזוג לומדים לייצר קרבה, משתפים ברצון, מנסים ליצור אינטימיות מתוך בדיקת עמדות ורגשות. לעיתים חווים ייצריות, אולי משתפים בפנטזיות ועוד.
אם מרגישים התאמה ורצון משותף, ראיית החיים במשקפיים דומים, סביר להניח שיתפתח רצון לגבי עתיד משותף. 
פעמים רבות מתעוררים קשיים לא מעטים ביצירת קרבה. הסיבות לכך רבות ומגוונות. אני רואה אצל נשים בעיקר עיסוק תמידי בגוף, חוסר שביעות רצון, דימוי הגוף לקוי, מחשבות, תפיסות ואמונות לגבי איך צריכה להיות, להראות, ובעיקר אצל הגברים אני שומעת שאלות על מה, ומתי, וכמה זמן ולמה, ואיך מקיימים יחסים, כמה פעמים, ומי יוזם ומי נמנע.
מתפתחות מריבות נוצרים כעסים מחזור חודשי עם השפעותיו, ואחר כך מאוחר יותר רצון לכניסה להריון, הריון, ועוד ועוד.
ומה קורה בזוגיות רבת שנים?
כשהבטחון כבר קיים 
יש קרבה חברות אהבה 
כשהכל מוכר ידוע בטוח…
כשהריח ידוע, התנוחה מוכרת, ביטויי האהבה אם קיימים אזי כבר מוכרים…
מה קורה אז?
אסתר פרל ( " אינטליגנציה אירוטית" ) מדברת בספרה על על כך שאינטימיות וקרבה היא אויב המין הגדול ביותר.
היינו: כדי שהיציריות תתקיים במלואה ותבוא לידי ביטוי בחשק ברצון העז של הביחד חייבים את
המסעיר המסתורי המסוכן. שלא הכל יהיה כה ברור וידוע.
רוצים את החברות וכו׳ ואז התשוקה נאלמת ונעלמת.
אלא אם כן יודעים איך לה פעימה מחדש כל פעם למרות.
סקרנים לרעיונות?
סבלנות עד מחר...
ביום חמישי ה 31.8.18 בשעה 14:00 אני מתראיינת לתוכנית "דרך הפרידה בשביל הצמיחה" אצל אסף חליף ב"רדיו החברתי הראשון".

לצפיה ב-'תשוקה חשק ורעיונות מדליקים'
תשוקה חשק ורעיונות מדליקים
( לעמוד שלי בתפוז )
26/08/2018 | 14:52
50
תשוקה, חשק
ורעיונות מדליקים
נילי פירסט
ייעוץ אישי זוגי מיני

דולפינים מזדווגים רק להנאתם,
קופים בשבטים שונים מזדווגים עם כל אחד. חברים, אבות ובנים, אמהות ובנות, אבות ואמהות, שכנים על העץ,  על הדשא.
כל מה שזז קורה. אין חוקים אלא להנאה.
ואצלנו,  בני האדם, מה קורה לנו?
אלו תנאים אנחנו צריכים לייצר כדי שנרגיש, נישתוקק, נרצה, נתאווה?
אילו תנאים רצויים כדי שחשק ותשוקה יהיו נוכחים בחיינו בחיי הזוגיות שלנו?

תשוקה היא משהו בתוכי שאני מייצרת… הייתה מחשבה, פנטזיה, דמיון ונוצרה תשוקה.
האם כשיש בי תשוקה אני אוהבת יותר את עצמי?
מביטה בי בעיניים אחרות?
נמשכת למי שאני?
האם אני מרוצה יותר?
מה אני אומרת לעצמי?
האם אני מקבלת את עצמי?
את מידות גופי?
את פניי ומה שהן משדרות?
את שערי? מבט עיני שלי עלי?
האם אני מקבלת את עצמי?
איך אני מקבלת את עצמי?
האם המראה מספיקה לי כדי שאהיה מרוצה ממני או אני זקוקה לדמות אחרת ממני כדי לקבל אישור על מי ואיך שאני.
זו יכולה להיות מחמאה, מבט  אחר, בגד חדש, מוזיקה…

לצפיה ב-'חגים בקרוב.... אשמח לדעת'
חגים בקרוב.... אשמח לדעת
26/08/2018 | 12:45
1
52
האם בחופשות וטיולים זוגיים בחו"ל אתם מ'קיימים יותר יחסים מאשר בשגרה? 

אצלנו כן
לצפיה ב-'חגים בקרוב...'
חגים בקרוב...
( לעמוד שלי בתפוז )
26/08/2018 | 13:01
31
הי אורחת,
סביר להניח שבחופשה אתם פנויים יותר, נהנים ללא המתחים של עבודה משפחה וכו" לכן יותר זמינים לקיים יותר יחסי מין מאשר בשיגרה.
מענין אם יהיו התייחסויות נוספות
כדי לדעת יותר גם מאחרים
בכל מקרה חופשה נעימה ומהנה
זמן להתנסויות חדשות מענגות
כל טוב נילי
לצפיה ב-'פחד מהפעם הראשונה'
פחד מהפעם הראשונה
20/08/2018 | 12:29
1
81
שלום,
אני נמצאת במערכת יחסים חצי שנה ולאחרונה הרגשתי מוכנה לקיים יחסים מלאים(זה לא הקשר הראשון שלי, אבל מעולם עדיין לא קיימתי יחסים מלאים, מה שאומר שאני עדיין בתולה). התחלתי לקחת גלולות כי אני לא רוצה לקחת סיכונים על הפעם הראשונה.
לפני כמה ימים אני ובן הזוג ניסינו לשכב אך שנייה לפני החדירה עצרתי אותו ואמרתי לו שאני לא רוצה כי הרגשתי שאני לא באמת מסוגלת. הייתי מאוד מגורה לפני ואפילו הצלחתי לגמור, אבל המחשבות היו כל הזמן על הכאב שבטח יהיה בזמן החדירה. המחשבה שהאיבר שלו יהיה בתוכי מלחיצה אותי אפילו שאני נמשכת אליו ואוהבת אותו מאוד.
איך אני מביאה את עצמי למצב שאני מצליחה לשחרר את הפחדים והחששות? 
לצפיה ב-'פחד מהפעם הראשונה'
פחד מהפעם הראשונה
( לעמוד שלי בתפוז )
21/08/2018 | 07:23
48
הי אחת,
את מספרת על פחד מחדירה ביחסי מין עם בחור שאת אוהבת נמשכת אליו. יש בנות|נשים רבות שנמצאות במצבך. את לא יחידה. כשבמהלך היחסים הוא וגם את רוצים שאיבר מינו יכנס אלייך כדי לחוש את החוויה במלואה, תשאלי עצמך מהי חדירה עבורך. עלייך למוסס פחדייך כדי שתוכלי להרגיש בנוח עם המצב.כשמגיעה אלי בחורה במצב כמו שלך אני מציעה להבין איך ואיפה יש והיו חדירות לחייה. אמירות שונות של אמא אבא חברים אמירות לעצמה וכד, אולי ביקורת או שיפוטיות וכו, מה קורה כשהתכנים האלו עולים? נעשית הסכמה בתת המודע שלנו שאנחנו לא רוצים שמישהו יחדור אלינו עם דיבורים כאלו כי הרגשות שמתעוררים הם קשים לקבלה להכלה. כך בעצם יכול להיווצר פחד מסוג זה.יכולות להיות אמונות ותפיסות שונות לגבי הבתולין....רק אחרי חתונה...וכד,
אז נסי לבדך להבין מאיפה הסגירות לגבי חייך ובכל מקרה אם את רוצה לדבר על זה אני כאן
בהצלחה
נילי
לצפיה ב-'לא נמשך לאשתי. '
לא נמשך לאשתי.
17/08/2018 | 22:03
1
78
נשוי למעלה מ - 10 שנים. 
לא נמשך יותר. 
רוצה לבגוד אבל חושש מההשלכות. האם על משיכה שווה לסיים נישואין ? 
במבט מעמיק. אני גם לא אותו בן אדם הצרכים המיניים שלי השתנו , הטעם שלי בשנים , המיניות שלי השתנתה בעצמה - כלומר אני מרגיש צורך לקשר זוגי המבוסס על מיניות אחרת. מה דעתך ? 

לצפיה ב-'לא נמשך לאשתי'
לא נמשך לאשתי
18/08/2018 | 07:30
51
הי מתכנת הודי
אשמח להבין יותר למה אתה מתכוון כשאתה אומר שהטעם שלך. רצון המיני שלך השתנה
נילי
לצפיה ב-'הסקס עםאשתי משעמם אותי'
הסקס עםאשתי משעמם אותי
17/08/2018 | 14:19
3
88
הי,

אנחנו זוג בני 50, 45 בהתאמה, נשואים הרבה שנים. הייתה תקופה כשהייתה לי בעיית פליטה מוקדמת וכל העסק היה נגמר די מהר. מאז טיפלתי בבעייה והסקס נמשך יותר אבל האמת שמשעמם אותי. פרט לשניות האחרונות שלפני הפליטה והפליטה עצמה, זה מרגיש לי משעמם כמו להתעמל על הליכון בחדר כושר. לא מרגיש כלום אבל כלום. תנועות האגן שבאותה מידה הייתי יכול לעשות גם באוויר. כדי לגמור אני צריך לפנטז על משהו. אנחנו מגוונים בין 2-3 תנוחות וזה לא ממש משנה לתחושה. אז נוצר מצב שכל הזמן אני מתרגש לקראת הסקס, וכשזה כבר מגיע, זה משעמם אותי ומשאיר אותי בתחושת ריקנות. מה עושים?
לצפיה ב-'הסקס עם אשתי משעמם אותי'
הסקס עם אשתי משעמם אותי
18/08/2018 | 07:26
2
55
הי סניקרס
אז מה עושים כשהסוס משעמם?
מי אחראי על השעמום?
אתה?
אשתך?
הפורנו?
אולי עוד משתתפים,
כדי שיהיה עשיר מענין ורצוי כדי לגוון
חוץ מחדירה ופליטה. יש עולם  לא של אפשרויות ליהנות. משחק מקדים עשיר מלטף מפנק מקלחת אירוטית מסג מדליק אביזרים בגדים מענינים. משחקים ועוד.
רק להחליט שרוצים ענין ולהיות שם
כל טוב
ילי

לצפיה ב-'יש משחק מקדים'
יש משחק מקדים
21/08/2018 | 11:15
1
47
תודה על התשובה.

משחק מקדים יש, אבל מרגע שמתחילה החדירה ועד הפליטה זה מונוטוני ומשעמם לי. גם אין שום תחושה פיזית או גירוי פיזי עד ממש שניות לפני הפליטה. אשתי בכלל עושה טובה שעושה סקס אז אין מה לדבר משחקים וצעצועים. תוהה אם זה נורמלי בכלל.
לצפיה ב-'יש משחק מקדים'
יש משחק מקדים
( לעמוד שלי בתפוז )
21/08/2018 | 16:20
38
הי סניקרס,
על מי מוטלת אחריות בזמן יחסי מין, כדי שיהיו עשירים מעניינים סקסיים?
עליך? עליה?
כנראה על שניכם.
כדאי לחשוב יחד, לדבר על מה שקורה
אם קשה לבד אולי רצוי לפנות לייעוץ כדי שהקשר המיני יהיה פורה מאפשר ושמח יותר.
כל טוב 
נילי
לצפיה ב-'אני אבודה, החרמנות אבדה לי!'
אני אבודה, החרמנות אבדה לי!
14/08/2018 | 12:34
1
95
נילי אודה לעזרתך הרבה.
מאוד מתסכל לחשוב על תחילת הקשר מבחינה מינית... לעומת לאחר 3 שנים. 
זה לא המון אני יודעת....
דווקא כי העתיד שלנו עוד לפנינו ואין לנו ילדים (!) אני מאוד מוטרדת.
אילוצי זמנים מפחיתים את תדירות הסקס
הזמן מפחית את הריגוש של ההתאהבות
ואין גם זמן לעשות סקס איכותי ולדבר עליו כאשר כן קורה.

תוסיפי לכך שבעיניי גם ככה אני פחות מינית מהממוצע אבל כן אוהבת את בן זוגי וכן מפנטזת.....
השחיקה והשגרה מטרידים אותי
החרמנות יורדת
ואני מרגישה ב"לופ" לא טוב...

כיצד לצאת ממנו?
בהנחה שקשה לפנות לכך זמן רב מידי 

פעם ראשונה שאני מתייעצת, אבל מעדיפה לעצור את הבעיה מיד
לצפיה ב-'אני אבודה החרמנות אבדה לי '
אני אבודה החרמנות אבדה לי
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2018 | 13:12
44
הי לך 12345678
מענין שמשפט נושא ההודעה יש בתוכו שתי מילים המצביעות על אבודה ואבדה.
נשמע שיש לארגן מחדש את החיים, הזמנים, דימוי עצמי
דימוי עצמי מיני
כדי שהלופ לא ישתלט יתפוס מקום ולא יאפשר סקס על פי רצונך.
נשמע שיש צורך לדבר ולטפל בכך.
ובינתיים עד שתחליטי אם אכן את רוצה לטפל בכך, כי תשובתי לא יכולה בכל המקרים להחליף ייעוץ טיפול מיני ,אז בינתיים מציעה לנסות למצוא זמן משותף לפעם בשבוע כדי להתחיל עם משהו. למצוא שעתיים בכל השבוע שיהיו ויאפשרו מפגש מיני ואז נראה איך ומה קורה.
אשמח לשמוע ממך
ועצתי:  לעשות הכל כדי שיקרה ויהיה
נילי

לצפיה ב-'אולי זה טיפשי, אבל יש לי הרגשה כשאני נהנה ממין אני סוטה...'
אולי זה טיפשי, אבל יש לי הרגשה כשאני נהנה ממין אני סוטה...
06/08/2018 | 17:26
1
94
ערב טוב נילי, 
אני בן 30 עם בת זוג קבוע(לא רוצה להכנס לפרטים אם אפשר, אבל אנחנו ביחד הרבה זמן), עמיד כלכלית שמח בחיי בנוי מינית לדעתי ויודע מה בת הזוג שלי אוהבת ומה אני אוהב.
אבל תמיד יש אבל, ואצלי הרגשה לא נעימה שאני לא בסדר במיניות שלי,  אולי היא בה ממקום מתחסד, ואולי מחינוך המכבד מדי שקיבלתי וכל הספרות הפמניסטים שקראתי מבנות הזוג הקודמות, או אולי אולי מבנות הזוג שבחלקן יהיו פעילות התנועה הפמניסטית רק בגבול המיטה שלנו, כמו אני לא בולעת אבל אתה תרד לי אני רק מלמעלה וכו וכו.
  דוגמא  לתושה כמו כשנגענו לראשונה בעצמנו הרגשנו מאוד לא בסדר, אצלי זה להפך, אני יודע שלגעת בישבנה של עמתתי לעבודה זה הטרדה מינית חמורה מאוד, אבל אני עדיין מרגיש מעין רגשות אשם כאשר אני מפיק לזוגתי, או מכניס יד ונוגע, גם במיטה, היא משוגעת על דוגי, ואצלי יש קינק להזיז לה את התחתון הצידה או כזה עם חור באמצע מתחילה, ולא להוריד, וגם מזה אני מרגיש מאוד לא נעים כאילו שאני מנצל אותה, זה הגיע למצב שהיא אומרת מה קורה לך אני משוגעת על כל הדברים האלה, תנצל אותי, אתה סתם גבר שלא מבין מה הכיף בזה שנכנסים לתוכך ולנצל זה במקרה מסויים ואם זה בהסכמה מלאה זה בכלל לא ניצול אלה פינוק, ואני עדיין בשלי, הגיע המצב עד כדי כך שהיא שאלה אותי מה הפנטזיה שלי (עכשיו אני גם מרגיש לא נעים לדבר על זה, לא רק בגלל הפתיחות של המיניות שלי אלא כי הזכרונות עוברים לי מול העיניים וצמרמורת אוחזת אותי), אמרתי אולי שתורידי את החלוק המבטיה ושתגעי בעצמך מולי, היא מיד רצה לאמבטיה עם עיניים בורקות והמשך ברור, לא אומר באמצע הייתי ממש מגורה ונהנתי מהכל, אבל עדיין יש לי רגשות אשם, יש מה לעשות, דיברתי עם פסיכולוג שלדעתו צריך קודם כל יעוץ, אולי אפ' שיטחי כמו שניתן לקבל בסגרת הזו, עם סקסולוג שיכך לפחות במקצת את המושגים שלי, תודה על ההקשבה.
לצפיה ב-'אולי טפשי אבל...'
אולי טפשי אבל...
( לעמוד שלי בתפוז )
07/08/2018 | 11:07
70
הי בן 30,
אתה מדבר על תחושה ומחשבה שאולי אתה סוטה אם אתה נהנה ממין.
גם מציין כי הפסיכולוג שלך הציע התייעצות עם סקסו".
האמת היא שאין כאן שום דבר שטחי ולכן נראה לי כי טיפול סקסולוגי יכול לעשות עבודה טובה.
אם מעונין אני מזמינה אותך ליצור קשר.
ברור שכאן איני יכולה לתת לך ייעוץ בכתובים זה הרבה יותר עמוק מזה. 
כל טוב 
נילי
לצפיה ב-'הגדלת הפין'
הגדלת הפין
28/07/2018 | 21:44
3
73
היי.
האם משאבה להגדלת הפין זה משהו אמיתי ? או בלוף ?
לצפיה ב-'הגדלת פין'
הגדלת פין
29/07/2018 | 08:07
2
81
הי אכן משאבה להגדלת הפין היא משהו אמיתי
תוכל לגלול את השאלות למטה
לפני מספר שבועות עניתי בהרחבה
אם לא תמצא תכתוב ואכתוב שוב
ובכך
יש לזכור
גודל פין ממוצע בזקפה הינו 12-15 ס״ מ
החשוב מכל לדעת שהנאה ביחסי מין אינה עומדת על גודל הפין אלא מה עושים ואיך מענגים מתענגים ביחסים
רוב הנשים נהנות ממגעים מגוונים ולאו דווקא מהחדירה
הגוף גדול ומיני
ורצוי להתמקד בכך
כל טוב
נילי
לצפיה ב-'ענית שהגודל הממוצע 12-17, עכשיו ענית 12-15'
ענית שהגודל הממוצע 12-17, עכשיו ענית 12-15
16/08/2018 | 17:30
1
26
הממוצע זז בשבועות האלו?
לצפיה ב-'גודל ממוצע'
גודל ממוצע
18/08/2018 | 07:43
33
גודל ממוצע של פין בזקפה  12עד17 סמ
ויש האומרים 12 עד 15
חשוב לזכור אורך נרתיק כ 10 סמ
ויש הרבה מה לעשות מעבר לחדירה...
כל טוב נילי
לצפיה ב-'ההפגנה אמש בככר רבין.'
ההפגנה אמש בככר רבין.
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 09:14
3
59
בוקר אור,
אותי הרשימה מאוד ההפגנה למען השיוויון, הרצון לשינוי, הבעת העמדה ...
אשמח לתגובות בענין זה.
יום מבורך נילי
לצפיה ב-'ההפגנה לא היתה למען שוויון'
ההפגנה לא היתה למען שוויון
24/07/2018 | 10:10
2
30
לפחות לא במובן הרחב של שוויון זכויות והזדמנויות לכל תושבי מדינת ישראל, בלי קשר לגזע מין אמונה דתית ונטיה מינית.
בתור מי שהיתה בהפגנה ודיברה עם משתתפים ומשתתפות היו שם רבים שמצביעים עבור מפלגות הקואליציה שהאפליה מטעמים זרים חרוטה על דיגלן ורק עכשיו למשל העבירו את חוק המרכולים וחוק הלאום.

ההפגנה היתה על נושא מאוד ספציפי, לתת גם לזוגות הומוסקסואלים אופציה לאמא פוננדקאית, היא אפילו לא היתה בעד לתת לגברים יחידניים את האופציה להשתמש בשרותים של אישה פונדקאית שלא לדבר בכלל על הערך הדמוקרטי של שוויון זכויות והזדמנויות.

אני דמוקרטית ולכן חשוב לי שלכולם יהיה שוויון זכויות והזדמנויות, כמובן גם לאנשים עם נטיה מנית הומוסקסואלית, אבל כל עוד אנשים ירצו שוויון רק במה שנוגע להם ובשאר יתמכו באפליה שלא יתפלאו שהם יהיו המופלים לרעה.
לתשומת לב למשל ח"כ אמיר אוחנה.
לצפיה ב-'ההפגנה לא הייתה למען השיוויון'
ההפגנה לא הייתה למען השיוויון
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2018 | 10:46
1
15
הי מירית,
תודה על התגובה.
מסכימה שההפגנה לא הייתה למען שיוויון בכל התחומים, אבל יתכן וסוג דיבור כזה ימנף עוד נושאים למען שיוויון.
הלוואי.
נילי
לצפיה ב-'"לא ... שיוויון בכל התחומים" כמו "צ'יצולינה לא מאוד בתולה"'
"לא ... שיוויון בכל התחומים" כמו "צ'יצולינה לא מאוד בתולה"
24/07/2018 | 11:16
16
החוק החדש והמפלה אומר שיש כאלה שהמדינה תממן להם פונדקאות בישראל, זוגות סטרייטים ונשים באשר הן (לסביות יחידניות וכו') ולא יממן זוגות הומוסקסואלים של גברים או גברים באשר הם (למשל יחידנים).

ההפגנה היתה בעד הוספת זוגות הומוסקסואלים לאלו שיהיו זכאים למימון פונדקאות בישראל לחוק המפלה, ההפגנה לא היתה אפילו למען גברים יחידנים כמוני שרוצים להפוך לאבות.

כל קשר בין ההפגנה הזו לשוויון לא קיים, זהו רק מיתוג מאוד מוצלח להוצאת זוגות הומוסקסואלים בלבד מאלו שמופלים לרעה בחוק הזה בלבד.

מכיוון שההפגנה לא היתה למען שיוויון להערכתי היא גם לא תביא להגברת שוויון, במיוחד במדינה שהולכת ומתדרדרת בערך השוויון, ראי החוקים שהועברו במושב האחרון של הכנסת.
לא מקדמים שוויון באמצעות דאגה למגזר זה או אחר, שוויון מקדמים באמצעות שוויון גם למי שלא נוח לנו שיקבל זכויות שוות
לצפיה ב-'אינאונות וטסטוסטרון תקין?'
אינאונות וטסטוסטרון תקין?
22/07/2018 | 11:41
1
65

בעלי בן 59, בריא וספורטאי,סובל מהערמונית ונוטל קסטרל 10 מג כשנתיים.
 בחצי שנה אחרונה ללא זקפה בכלל, לפני כן כשנתיים זקפה חלקית , חלשה שנעלמת מהר.
לאחרונה עשה בדיקות טסטוסטרון וקיבל ערך 6.91 שזה די גבוה. 
אם הבעיה אינה קשורה לטסטוסטרון , ואינו סוכרתי או עם לח"ד גבוה. מה יכול לגרום לבעיה כה חמורה?

לצפיה ב-'אינאונות וטסטוסטרון גבוה?'
אינאונות וטסטוסטרון גבוה?
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 08:32
34
הי נורית,
בעלך איש צעיר, עוסק בפעילות גופנית... אז לגבי התוצאה של בדיקת טסטוסטרון:
8-12 זה הטווח כלומר פחות מכך מצביע על חוסר מסוים. קצת פחות מהגבול התחתון.
לגבי התרופה אותה נוטל נדירה תופעת לוואי המשפיעה על בעיה בתפקוד מיני.
האם זה מפריע לו?
לך?
מה עוד קורה לו בחייו? עבודה, חברים, ילדים, הורים, דאגות...
האם היה רוצה אחרת?
ומה קורה בפועל?
הרבה אנשים לא מדברים כלל על מין. אי נוחות, בושה בצורך שלהם, חוסר ידע...
האם הוא מוכן לדבר על כך?
ומה קורה בתקופה הזו שהנושא התעורר יותר? 
האם פנה לרופא בענין זה?
מה עוד קורה ביחסים?
וגם
מין זה לא רק זקפה...יש הרבה דברים לעשות, להיות, להרגיש לתת לקבל...
אני כאן
נילי

לצפיה ב-'שאלת הגנה ביחסי מין'
שאלת הגנה ביחסי מין
20/07/2018 | 08:30
5
104
היי.. 

לאחרונה נפרדתי מבת זוגתי שגם הייתה הפרטנר המיני הראשון שלי.
רציתי לשאול אם מין אורלי (להעניק ולקבל) צריך הגנה ממחלות מין ?
לגבי יחסי מין מלאים ברור לי שצריך קונדום, אבל מה עם אורלי
תודה
לצפיה ב-'שאלת הגנה ביחסי מין'
שאלת הגנה ביחסי מין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2018 | 07:43
4
60
הי ממה להיזהר,
אתה שואל על מין אוראלי.
אכן יש צורך להגן בנתינה ובקבלה.
מחלות מין יש רבות . לא כולן מתגלות מיד.
בשנה האחרונה נערך מחקר מקיף על אנשים צעירים בארצות הברית, בדיוק בנושא של מין אוראלי ומחלות מין.
יש הרבה מאוד הידבקויות, וככל שיש יותר משתתפים משתתפות כך משרעת ההידבקות גדלה.
לכן יש להשצמש גם כאן בענין זה באמצעי הגנה.
ככל שתישמר יותר כך תהיה מוגן.
כל טוב
נילי

לצפיה ב-'איך גבר יכול להגן על עצמו כשהוא מעניק מין אוראלי לאישה?'
איך גבר יכול להגן על עצמו כשהוא מעניק מין אוראלי לאישה?
24/07/2018 | 10:11
3
45
לצפיה ב-'איך גבר יכול להגן על עצמו כשהוא מעניק מין אוראלי לאשה'
איך גבר יכול להגן על עצמו כשהוא מעניק מין אוראלי לאשה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2018 | 10:42
2
52
הי מירית,
מאחר וכל סוג של מגע מיני ( אוראלי, אנאלי, ואגינאלי )  עשוי להדביק במחלות מין, יש להשתמש בקונדום גם במגע אוראלי.
רצוי כשיש פרטנרים מתחלפים לעשות בדיקות אחת לחצי שנה.
יש מחלות שהאדם עצמו לא יודע שנדבק...הן יכולות לדגור ועל כן רצויות הבדיקות.
כל טוב
נילי
לצפיה ב-'איך קונדום על הפין של הגבר יעזור כשלשונו בנרתיק של האישה'
איך קונדום על הפין של הגבר יעזור כשלשונו בנרתיק של האישה
16/08/2018 | 17:28
1
18
תנסי לדמיין איך נראה סקס כשהגבר מעניק מין אוראלי לאישה, איך את מציעה להם להשתמש בקונדום?
לצפיה ב-'יחסי מין אוראליים וקונדום'
יחסי מין אוראליים וקונדום
18/08/2018 | 07:37
25
אז נשמע קצת מוזר להשתמש בקונדום בזמן מין אוראלי אבל כשמחליפים בני בנות זוג ולא נבדקים ולא יודעים מה קורה בצד השני כי יש הרבה מחלות מען שעוברות גם במען אוראלי אז לקחת
בחשבון תוצאות ולקחת אחריות.
לצפיה ב-'שלום לכם, מזמינה אתכם לקרוא מאמר שכתבתי בו משולבים רעיונות..'
שלום לכם, מזמינה אתכם לקרוא מאמר שכתבתי בו משולבים רעיונות..
( לעמוד שלי בתפוז )
19/07/2018 | 23:10
51

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי נילי פירסט, אני יועצת אישית, זוגית וסקסולוגית. בעבר פיתחתי והובלתי סדנאות לנשים וגברים בגילאים שונים בנושאים מגוונים הקשורים למין ומיניות. נושאים
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

נילי פירסט - מנהלת פורום סקסולוגיה
מנהלת הפורום נילי פירסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו