לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

שימו לב, פורום זה אינו פורום רפואי גניקולוגי ולכן אין להפנות כאן שאלות בנושאים רפואיים. 

המשך >>

לצפיה ב-' ביטוח סיעודי - כל מה שרציתם לשאול '
ביטוח סיעודי - כל מה שרציתם לשאול
( לעמוד שלי בתפוז )
27/07/2017 | 17:19

ביום ד', 2.8, נארח בפורום תביעות ביטוח סיעודי את גבי נקבלי, מנכ"ל "אופק זהב", מרכז ידע, יעוץ ושירותים לבריאות והגנה סיעודית.

האירוח בנושא ביטוח סיעודי ובו תוכלו לשאול על נושאים כמו מה מוגדר מצב סיעודי ומה הן המדדים, אשפוז סיעודי, הזכויות מביטוח לאומי ומצבי ההגנה של האזרח, ענף הביטוחים וביטוחים פרטיים ועוד...

מוזמנים כבר עכשיו להעלות שאלות בשרשור האירוח 
לצפיה ב-'תכנסו תמונות אמיתיות'
תכנסו תמונות אמיתיות
25/07/2017 | 14:11
19
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:52
2

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'maxxes UP'
maxxes UP
23/07/2017 | 14:57
23
לאחרונה נתקלי בכמוסות טבעיות maxxes UP
שאמורות לסייע ביחסי מין,
האם מישהו מכיר, ניסה?

לצפיה ב-'יחסי מין'
יחסי מין
18/07/2017 | 23:48
1
84
שלום. קיימתי יחסי מין עם בן זוגי והוא גמר מאחור אבל בחוץ. היינו בלי תחתונים שנינו והשפיכה טפטפה מפי הטבעת עד לאיזור השפתיים של הנרתיק, אבל לאחר כחצי דקה- דקה ניגבתי הכל עם טישו. לאחר כ5 דקות בערך התקלחתי במים חמים ושטפתי את כל האיזור. האם יש סיכוי שהזרע נשאר ויהיה עמיד למרות הניגוב והשטיפה? יש לציין שזה קרה ביום ה13 לאחר המחזור ( בדרכ הביוץ אמור להיות ביום ה15/16 אבל כמובן שזה יכול להשתנות)
מה הסיכוי להיכנס להיריון? 
לצפיה ב-'יחסי מין'
יחסי מין
( לעמוד שלי בתפוז )
20/07/2017 | 00:53
48
היי
שאלות כאלו ממליצה להפנות לפורום רפואי ולא לפורום סקסולוגי. ועכשיו לשאלתך שמעתי על מקרה של כניסה להיריון ממצב של גמירה בחוץ ליד פתח הנרתיק. פה זה טיפטף. בכל טיפה יש לא מעט תאי זרע. ממליצה להתייעץ עם רופא או אחות נשים
לצפיה ב-'זוגיות ארוכת שנים והליבדו'
זוגיות ארוכת שנים והליבדו
09/07/2017 | 08:57
3
120
אני נשואה 10 שנים ובאות  זוגיות 12 שנה. בעלי הוא גם הראשון שלי, הוא גם לא התנסה המון לפני הוא היה בו מערכות זוגיות רציניות ואולי עוד 2-3 נשים אקראיות. 
אני אף פעם לא הייתי רזה. אני 1.65 ושוקלת כ62 קילו. 
כשהכרנו הייתה לו מוטיבציה והיינו צעירים עם המון זמן פנוי ועושים ספורט , נסיעות באופניים ושינוי בתזונה שיצא מצב שהורדתי כ10 קילו. התחתנו.... ועם הזמן זה עלה וחזר לסביבות 60 קילו. 
5 שנים אחרי החתונה ילדתי את הילד הראשון ושנה אחרי זה נולדו תאומים.  היום הילדים בני 6 ו-7 ואני פחות או יותר נראית אותו דבר. לפעמים 2-3 קילו למעלה. לא תמיד יש לי זמן לספורט פעם (לפני חצי שנה ) היה יותר ועשיתי בתדירות גבוהה יותר והיום נניח פחות (חופש, לימודים וכאלה )
הוא טוען שהוא לא נמשך אליי, שאני צריכה לרדת. זאת לא פעם ראשונה שהוא אומר את זה ב12 שנות זוגיות  שלנו. ואח"כ מצפה שתדירות הסקס תהיה גם 3 פעמים בשבוע. זה ממש פוגע ואני לא רואה את עצמי כשמנה או לא מושכת והוא ממש מוריד לי את הביטחון העצמי.
אשמח לקבל עיצוב איך להתמודד עם הדברים

לצפיה ב-'יצירת חשק מיני בזוגיות'
יצירת חשק מיני בזוגיות
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 18:12
55
שלום לך,
 אכן זה עשוי לפגוע וממש ליצור את התגובה ההפוכה לחשק מיני גבוה יותר. אם בעלך רוצה לשפר את האינטימיות ביניכם הוא לא יכול להמשיך לדבר אליך כך. ממליצה לכם לגשת לטיפול מיני זוגי ולקבל כלים ליצירת קרבה
לצפיה ב-'הוא דפוק בשכל. '
הוא דפוק בשכל.
11/07/2017 | 23:08
1
59
גובה 165 ומשקל 62, אחרי שתי לידות של שלושה ילדים, והוא מתלונן???????
אני גבר, אבל אם הייתי במצבך ונניח הייתי אשה, הייתי אומרת לו שהזין שלו קטן מדי ואני לא נמשכת אליו עד שהוא יגדיל אותו. 
לצפיה ב-'תכלס די צודק'
תכלס די צודק
16/07/2017 | 21:18
16
לצפיה ב-'צריכה יעוץ'
צריכה יעוץ
09/07/2017 | 02:38
1
112
אני בת 19 יוצאת עם  בן 20 .נקרא לו זורו סבבה? שם בדוי קיצור זורו בעברו היה הולך לזונות בכללי אין דבר כזה שיעבור שבוע בלי שהוא יזיין.לפני שהתחלנו לצאת הוא הסביר לי בדיוק מי הוא ,הוא די התבייש בזה ואמר שהוא לא רוצה יותר אחרות הוא רוצה שנהיה ביחד.ואני אישה קשה אני לא מסוגלת לסמוך על גברים במיוחד לא על כאלה אבל הוא הוכיח את עצמו במשך שלושה חודשים הוא באמת לא נגע באף אחת הוא היה איתי כל יום ואם לא איתי עם החברים שלי ועם הזמן התאהבתי בו אז יאללה למה לא החלטתי לתת לו הזדמנות .עד לפה הכל טוב ויפה עכשיו הבעיה שלי  .הבנאדם חולה סקס הוא מכור לזה ואני..אני יש לי אופי של בתולה אני שמרנית נורא אוהבת את הספייס שלי קצת קשה לי עם טו מאצ' אינטימיות אפשר להגיד שאני לא מתה על סקס בקיצור לא מתלהבת מהעניין ואנייי באמת מנסה ומשתדלת בשבילו אבל לא עומדת בקצב שלו מה להיפרד ממנו? הוא עבד מזה קשה בשביל שאני אסמוך עליו ואני לא מסוגלת לשכבבבבבב עם גברים אין קיצור אני לא אתחתן בחיים באלי למות 
לצפיה ב-'שמרנות מינית'
שמרנות מינית
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 18:03
51
שלום לך
זורו הביא לפתחך הזדמנות לגדילה. הוא שם לך "מראה" לקושי שיש לך סביב מיניות
עכשיו מה תעשי תסובבי לזה את הגב ותקווי שבגבר הבא לתהיה בעיה? יש מצב שתמצאי בן זוג עם חשק מיני נמוך ושמרנות כמו שלך. אז אם כך עלייך מראש להגדיר שזה מה את מחפשת ואז בחורים כמו זורו הם לא רלוונטיים
אפשרות אחרת היא לבדוק עם עצמך האם את רוצה להתפתח שם ולהנות מסקס ולא להירתע ולהרגיש שאת פחות 
אם כן יכולה לגשת ליעוץ מיני ולקבל כלים להתחבר למיניות שלך בצורה יותר מהנה
לצפיה ב-'לא יודע לענג אישה - בן 24.'
לא יודע לענג אישה - בן 24.
08/07/2017 | 23:01
1
83
קוראים לי בר בן 24 מצפון הארץ.
אף פעם לא ירדתי לבחורה, אף פעם לא דחפתי לה אצבעות.
מה שכן עינגו אותי וכן שכבתי עם בחורות אבל בעיקר בתנוחות מסויימות.
אני מאוד רוצה להתחיל לרדת לבחורות ולענג אותן עם האצבעות אבל אין לי מושג איך ולא רוצה לעשות פאדיחות לעצמי, איך מתחילים?
וגם איך משנים תנוחה מסויימת שאתה ממש רגיל אליה?

תודה.
לצפיה ב-'לענג אישה'
לענג אישה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 18:00
58
שלום לך
איזה כיף אני בעד
פשוט מתחילים לקרוא כל מיני חו8מרים  שמסבירים בפירוט על איך
מוזמן להכנס לפייסבוק המקצועי שלי ולקרוא כתבות בנושא https://www.facebook.com/www.anatabd.co.il/
או באתר שלי יש שם עוד כתבות אחרות עם טיפים
בנוסף מפתח לכל העניין שזה הקשבה ותקשורת
תהיה קוב לבת הזוג שלך למפגש המיני לשפת הגוף שלה להבעות הפנים שלה ותייצר תקשורת פתוחה - איך היא אוהבת או רוצה 
בהצלחה
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:59
3

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'אוננות נשית'
אוננות נשית
06/07/2017 | 16:14
2
120
אישתי מעוננת ונוגעת בדגדגן שלה תוך כדי האקט.
האם אני אמור להיעלב מיזה?

לצפיה ב-'תגיד תודה !!!!'
תגיד תודה !!!!
07/07/2017 | 11:39
63
אני מבקש מאשתי שתעשה את זה, ולא תמיד היא מתרצה. כשהיא עושה את זה, זה מדליק אותי ברמות על. 
לצפיה ב-'עונג מיני אורגזמה'
עונג מיני אורגזמה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 17:55
53
שלום לך
נשמע נפלא. אשתך דואגץ לגעת בעצמה כדי להיות מגורה. למה להיעלב? נסה גם אתה ללמוד איך לגעת בה שם תוך כדי ותצטרף לחגיגה
לצפיה ב-'איך להזרים את ידידה שלי '
איך להזרים את ידידה שלי
04/07/2017 | 14:48
1
84
היי רציתי לשאול עם יש מישהו שיודע איך להזרים את הידידה שלו בלי שהיא תחשוד או משהו פעם אני והיא הינו ביחד והיה נגיעות וענינים ואז היא התרחכה ממני ולאחרונה חזרנו שוב לדבר ולהיפגש אז רציתי לשאול איך אפשר להזרים אותה?
לצפיה ב-'יצירת קרבה אינטימית'
יצירת קרבה אינטימית
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 17:53
34
מה הכוונה בלי ש היא תחשוד?
אתה רוצה להפתיע אותה? להערים עליה שבלי שתשים לב תמצא את עצמה במיטה?
אם בער הייתה קרבה אינטימית ולאחריה התרחקות אולי יש משהו בקרבה שלא עשה לה טוב. אני ממליצה על תקשורת פתוחה 
מציעה שתבדוק איתה מה קרה אז שהתרחקתם אחרי
לצפיה ב-'בעיות בזיקפה '
בעיות בזיקפה
29/06/2017 | 09:57
1
83
היי חברים אני חדש בפורום 

אני כבר שנתיים סובל מזקפה חלשה ולאחרונה הבעיה רק מחמירה
המליצו לי ללכת למרפאה של דר סילבר 

יש מישהו שמכיר שיכול לעזור לי בנידון האם מומלץ לי ?

תודה 
לצפיה ב-'זקפה חלשה בעיות בזקפה'
זקפה חלשה בעיות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 17:51
39
שלום לך וברוך הבא לפורום
לא מכירה את המרפאה של דר סילבר אבל שלב ראשון אני מציעה שתיגש לעשות בדיקת דם שתבדוק את כל הערכים שיכולים להיות רלוונטיים לירידה בזקפה
מעבר לזה אם נשללו סיבות פיזיולוגיות והובהר שמדובר בעניין רגשי כנראה אז ניתן לגשת ליעוץ סקסולוגי לטפל בעניין.
לבדיקות הדם ניתן לפנות לרופא המשפחה או לאורולוג דרך הקופה ללא עלות
בהצלחה
לצפיה ב-'ירידה בחשק '
ירידה בחשק
27/06/2017 | 07:55
2
91
היי, אני בת 21 .. יש לי חבר שנה אני אוהבת אותו מאוד אך בחודשיים האחרונים אני מרגישה פחות חשק לקיים יחסי מין.. זה גורם למתחים בנינו ואני לא מסוגלת להודות בעיניין. אני מתוסכלת מזה, רע לי בגלל זה, אני מרגישה שזה יוצר בנינו ריחוק ואני נכנסת למצב שזה מדכא אותי שאני אוהבת אותו אבל לא בא לי ולא ברור ממה זה .. 
לצפיה ב-'את לוקחת גלולות?'
את לוקחת גלולות?
02/07/2017 | 02:06
26
כי זו יכולה להיות תופעת לוואי של גלולות למניעת הריון, וגם של כל מיני תרופות אחרות (נוגדי דיכאון למשל)
לצפיה ב-'ירידה בחשק המיני'
ירידה בחשק המיני
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 17:48
17
שלום לך
נסי לחשוב מה קרה בחודשיים האחרונים 
האם השתנה משהו בחיים שלך?
בקשר הזוגי?
האם התחלת ליטול איזשהם תרופות?
האם יש לך בכללי ירידה בשמחה ובאנרגיות לא רק בסקס?
לצפיה ב-'התאמה מינית'
התאמה מינית
23/06/2017 | 22:15
1
114
היי
אנו זוג נשוי 15 שנים פלוס 2 ילדים. 
האם ייתכן שאנו לא מתאימים מינית מבחינה פיזיולוגית? 
האם זה תקין שבכל קיום יחסי מין אנחנו חייבים להשתמש עם ויברטורים?  אחרת אין אורגזמה.  אישתי לא גומרת בחדירה וחייבת גירוי חיצוני רק עם ויברטור כדי לגמור דבר שממש לא מפריע לשנינו אם היא הייתה נהנית מחדירה שלי תוך כדי רק שהיא לא כל כך מרגישה אותי.  מה שכן מפריע זו התלות בויברטורים כי אחרת לא תהיה הנאה,  בנוסף כאשר אנו משתמשים גם עם ויברטור להחדרה תוך כדי רמת ההנאה שלה גדלה באופן משמעותי.  מצד אחד זה נהדר בשבילה ומצד שני נמאס לה מהנאה מפלסטיק ואני לא מספיק '' גדול'' כדי לענג אותה אז גם לי נמאס מזה שכשאני חודר היא לא מרגישה אותי וזה דבר שפוגע בי.  אין לי או לה בעיה עם צעצועי מין העניין הוא שבלי פשוט אין סקס ואין הנאה.  המצב מתסכל את שנינו.  ניסינו להפסיק עם הויברטורים לתקופה מסויימת וזה לא עזר פשוט לא היו אורגזמות בלי. אנחנו אוהבים אחד את השניה ודיי מסתדרים ופתוחים אבל המצב ממש מתסכל את שנינו עד כדי לפעמים התחמקות וויתור על סקס.  האם טיפול מיני זוגי יכול לסייע במצב כזה? 

לצפיה ב-'התאמה מינית'
התאמה מינית
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 17:13
29
שלום לכם
אתה מעלה כאן לשתי סוגיות עיקריות, אם הבנתי נכון:
1. הצורך בשימוש בויברטורים כדי שאשתך תגיע לאורגזמה שהייתם רוצים להגיע לאורגזמה תוך כדי יחסי מין וללא תלות בשימוש בויברטורים
2. התאמה פיזיולוגית - היא לא מרגישה את החדירה
שתי הסוגיות האלה בהחלט ניתנות לטיפול במסגרת של טיפול מיני זוגי.
ניתן ללמוד איך להגיע לאורגזמה תוך כדי הסקס האחד מהשניה וללא שימוש בויברטורים וגם ניתן ללמוד איך להרגיש אחד את השניה יותר . 
מוזמנים לפנות ולהיעזר

לצפיה ב-'קיום יחסים'
קיום יחסים
19/06/2017 | 06:50
1
171
אני ובעלי בקושי מקיימים יחסים, כל הזמן אני צריכה לבקש את זה והוא מתחמק ואומר לי שהוא עיף. אני יודעת שלא כל הזמן שאני רוצה צריכים לעשות את זה, אבל זה גורם לי להרגיש רע שאני צריכה לבקש את זה שוב ושוב ומצידו זה כמו שהוא עושה לי טובה כי אין שום הענות ויוזמה מצידו. לאחרונה נראה שיש לי חשק מיני מוגבר ואני לא יודעת מה לעשות. ניסיתי לספק את עצמי לבד אבל זה גורם לי לרצות יותר...
לא תמיד אנחנו הולכים לישון יחג והאמת שלו זה מפריע אבל אותי זה חונק שאני כל הזמן צריכה ללכת לישון יחד וגם בתקופה שהלכנו לישון ביחד, הוא תמיד היה מתחיל משהו ואז מפסיק באמצע כי הוא לא באמת התכוון להמשיך עד הסוף ואז נשארים עם חשק שלא ממומש, שזה הכי גרוע. 
רציתי לשאול מה עושים במצב כזה?
תודה
לצפיה ב-'פערים בחשק המינ חשק מיני נמוך'
פערים בחשק המינ חשק מיני נמוך
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2017 | 18:11
81
שלום לך
אכן מצב מתסכל שיוצר לא מעט מתחים
נראה שיש פער בחשקים המיניים שלכם או שמשהו באינטראקציה ביניכם לא מעורר את בעלך אלא מכבה
ממליצה לפנות לטיפול זוגי מיני
לצפיה ב-'שליטה על בעלי '
שליטה על בעלי
13/06/2017 | 05:38
1
229
נשואים למעלה מ 30 שנים. אנחנו חברים טובים,  אוהבים, מבחינה מינית היות ובעלי קוקהולד אני בקשר מיני עם גבר מזה מספר שנים גם בעבר היו לי גברים וכמובן בעלי יודע הכל ומאושר מכך ואף מעודד אותי. בעלי מכנה אותי "מלכה שלי ואני עבד לרגליך". הוא מבקש ממני שאשלוט בו כאשר אנו מקיימים יחסי מין. לעומת זאת אני אוהבת שהגבר מסתער אלי וכובש אותי. אני מחפשת את הדרך לחיות בין הפנטזיות שלו לשלי. בעלי אומר לי תמיד מבחינתי שהחבר שלך יסתער עליך אני ממש מבקש שתשלטי עלי. שאלתי אליך איך לדעתך אוכל לממש את רצונו להיות נשלט במיטה ? 
לצפיה ב-'התאמה מינית'
התאמה מינית
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 21:27
80
שלום לך,
הדרך בה תוכלי היא ע"י בדיקה עם עצמך האם את יכולה להתחבר לזה אפילו רק בשבילו. כלומר לעשות איתו סשן שבו את לא מצפה להתגרות או להיות מסופקת מינית אלא עושה זאת ממקום של מתנת אהבה ממך אליו. אם לפתע גם תתגרי מזה מה טוב אבל לא חלק מהציפיות שלך. 
יחד עם זאת אם המחשבה מעוררת בך דחייה תבדקי למה ואם תמצאי שזה לא מתאים אז אל. יתכן ועליו להגשים פנטזיותיו המיניות בחוץ
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:50
10

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'שינויים קיצוניים בחשק המיני '
שינויים קיצוניים בחשק המיני
07/06/2017 | 09:16
1
141
בעלי ואני החלטנו להפסיק להשתמש באמצעי מניעה במטרה להכנס להריון.
סיימתי את חפיסת הגלולות האחרונה לפני 3 שבועות אחרי 8 שנים בהן לקחתי גלולות.
בשבוע האחרון אני סופר חרמנית כל הזמן וגם שמתי לב שכבר יומיים הפות שלי ממש נפוח וקשה, לפעמים עד כדי כאב.
נגיד אם אני יושבת באסלה ומציצה למטה אני רואה אותו בולט מרוב שהוא נפוח 
אתמול שכבתי עם בעלי והייתי כל כך רטובה שאפילו לא הרגשתי בתוכי רוב הזמן, זה מעולם לא קרה לי איתו! ואנחנו ביחד 8 שנים! (וברוך השם אין לו בעיה של גודל)

אני תוהה האם זה תקין שככה עולה החרמנות שמורידים את הגלולות? והאם זה שהוא נפוח וקשה ככה נורמאלי?? יכול להיות שאולי מדובר בביוץ (בגלל שיש גם המון רטיבות צלולה מאז אתמול)?

אשמח להרגעה כדי שאוכל להמשיך להנות עם בעלי בלי לאכול סרטים תוך כדי  
תודה 

לצפיה ב-'שינויים בחשק המיני'
שינויים בחשק המיני
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2017 | 17:45
13
שלום לך
כן בהחלט יכול להיות שכל מה שקורה לך קשור לעליה בחשק המיני. ישנן גלולות שידוע שהן עלולות להביא לירידה בחשק. מעבר לכך, כשלוקחים גלולות כל בתהליך הטבעי של ביוץ לא באמת מתרחש. יתכן שמה שאת חווית זה ביוץ ראשון לאחר הרבה שנים שלא.
ביוץ בהחלט יכול להביא לתחושות חרמנוץ. וכן נפיחות בשפתיים ורטיבות בנרתיק הם בהחלט סממנים של עוררות מינית נשית
יתכן שגם זה מה שעוד יותר עושה לך חשק - העוררות הפיזיולוגית באיזור הפות
לצפיה ב-'אי גמירה בחדירה'
אי גמירה בחדירה
05/06/2017 | 12:49
2
213
שלום לך...מאז שאני זוכרת את עצמי ועד היום לא הצלחתי להגיע לאורגזמה בחדירה ניסיתי הכול... היום אוטוטו בת 36 לפניי שבוע לערך אוננתי כהרגלי (בחודשים האחרונים ללא בן זוג) לפתע הרגשתי צורך להשתמש באצבעות ההרגשה הייתה מדהימה אבל שוב ידעתי שלאורגזמה לה אני מייחלת לא תגיע...
המשכתי באותה התנוחה מספר רגעים כשפתאום חשתי את האורגזמה מתקרבת זה היה מדהים.. לא סתם טוענים שזה גן עדן..

בכל מה הסיבה שלא גומרת בחדירה?
תודה רבה ויום מקסים!!
לצפיה ב-'זו בעיה של הרבה נשים'
זו בעיה של הרבה נשים
07/06/2017 | 06:50
137
לא לגמור בחדירה. העובדה שהצלחת פעם אחת באוננות, מעודדת
להמשיך בכיוון. יש כל מיני תירגולים לזה שמטרתם לעזור לנשים שלא גומרות,
להגיע לאורזמה המיוחלת. חפשי ברשת בעזרת גוגל.
לצפיה ב-'אי גמירה בחדירה'
אי גמירה בחדירה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 06:55
80
שלום לך
על פי סטטיסטיקות , 75 אחוז מהנשים לא גומרות בפועל מחדירה. כל אחת יכולה לגמור מחדירה. אז איך מגיעים לזה? 
בדיוק כמו שעשית מתרגלים עונג מיני שמערב בתוכו החדרת אצבעות או ויברטור. תוך כדי העונ המוכר של הדגדגן. ככל שיותר תתנסי בזה הסיכוי להגיע לשם גדל. בהמשך אכתוב מאמר שמפרט הנחיות מלאלות על כך
לצפיה ב-'ירידה לבחורה'
ירידה לבחורה
03/06/2017 | 00:22
1
223
היי אני בן 21, בזוגיות כבר כמה חודשים.
אני ובת זוגי מקיימים יחסי מין בערך אחת לשבועיים. הסקס מאוד כיף אנחנו שוכבים בשלל תנוחות וצורות, רק יש בעיה אחת: אני לא אוהב לרדת לה וממש מגעיל אותי המחשבה לעשות את זה.
יכול להיות שזה בגלל שאני לא נמשך אליה מספיק? כי אני כן מדמיין את עצמי יורד לדוגמניות או לבחורות יותר יפות ממנה. 

לצפיה ב-'רתיעה ממין אוראלי'
רתיעה ממין אוראלי
( לעמוד שלי בתפוז )
03/06/2017 | 15:56
168
היי
האם יש משהו באיבר מין שלה שמרתיע אותך? ריח מראה ? מה קורה עם המשיכה של אליה בכללי? 
למה זה בעצם קורה רק אחת לשבועיים?

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי ענת בן דוד, מטפלת מינית מוסמכת וסקסולוגית מומחית בטיפול בבעיות בתפקוד המיני. מוכרת ע"י איט"ם האגודה הישראלית לטיפול מיני. בנוסף אני עובדת סוציאלית
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ענת בן-דוד- מנהלת פורום סקסולוגיה
מנהלת פורום סקסולוגיה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו