לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. שמי ענת בן דוד ואני סקסולוגית מוסמכת ומטפלת קלינית בזוגות וביחידים. 
מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

שימו לב, פורום זה אינו פורום רפואי גניקולוגי ולכן אין להפנות כאן שאלות בנושאים רפואיים. 

המשך >>

לצפיה ב-' מכינים עוגה לחג '
מכינים עוגה לחג
( לעמוד שלי בתפוז )
28/05/2017 | 14:45
1
מכינים עוגה לחג שבועות
מוזגים, מקציפים ומקשטים
יצאה לכם עוגה מרשימה במיוחד
אם כן, מהרו להשתתף בתחרות המתכונים!
תעלו תמונה ומתכון לעוגה שהכנתם ואולי תזכו בפרסים מפנקים  

שיהיה בהצלחה וכמובן חג שמח!

לצפיה ב-'זיקפה לא חזקה ולא ספונטנית '
זיקפה לא חזקה ולא ספונטנית
22/05/2017 | 16:12
2
34
שלום , אני מרגיש שבחודש האחרון לפחות אין לי  זיקפה ספונטנית בבוקר כמו שהיתה לפני , וגם שאני מגורה מינית אין זיקפה חזקה ,  האם יש צורך בבדיקה רפואית ? או בדיקות אחרות?
תודה
לצפיה ב-'זקפה חלקית בעיות בזקפה'
זקפה חלקית בעיות בזקפה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/05/2017 | 14:45
1
26
ניי
בן כמה אתה?
האם קרה משהו בחודש האחרון שיכול להביר את זה?
האם התחלת טיפול תרופתי כלשהו לאחרונה?
אם ממשיך כן מומלץ לגשת לבדיקות
לצפיה ב-'בן 37'
בן 37
24/05/2017 | 15:28
19
לא קרה שום דבר מיוחד שיכול להסביר את זה ,
אני לא לוקח תרופות ,
אני אגש לרופא משפחה בכל מקרה כדי לעשות בדיקות דם בנוסף
תודה
לצפיה ב-'שאיבת שומן'
שאיבת שומן
24/05/2017 | 11:15
12
מי שמעוניינ/ת לשמוע פרטים אשמח לתת משוב,
תכתבו לי בפרטי מספר פלאפון ושם אשמח לעזור לכם !
לצפיה ב-'SSRI'
SSRI
21/05/2017 | 08:08
1
34
היי, האם אפשר לקחת באופן חד פעמין פלוטין 20 בתור תרופה לעיכוב שפיכה מוקדמת (יש בו SSRI) ואם כן, כמה זמן לפני צריך לקחת
לצפיה ב-'שפיכה מהירה'
שפיכה מהירה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/05/2017 | 09:25
24
היי למיטב הבנתי לא יהיה יעיל חד פעמי
צריך להגיע לרמה מסויימת בדם . ממליצה להתייעץ עם רופא
לצפיה ב-'למה גברים צורכים פורנו ומתי זה מהווה בעיה '
למה גברים צורכים פורנו ומתי זה מהווה בעיה
( לעמוד שלי בתפוז )
02/05/2017 | 06:35
636
כל הגברים צורכים פורנו לפי מחקרים אחרונים. למה זה קורה מתי זה מהווה בעיה ואיך ניתן לפתור את זה. כל זאת ועוד במאמר הבא
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:30
7
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'נואשות מינית'
נואשות מינית
15/05/2017 | 10:38
2
98
אני בן 26 בתול
אני נורא נואש לחוויה המינית
מה אפשר לעשות?

יש לי מחסום שאני לא מבין אותו עדיין בכל מה שקשור לבנות אז להגיד "תכיר מישהי" זה אתגר כמעט בלתי אפשרי
לצפיה ב-'בתול '
בתול
( לעמוד שלי בתפוז )
22/05/2017 | 09:24
1
34
היי
נשמע שהבעיה יותר רחבה מחוויה מינית אלא יותר המחסום שאתה חווה בכל מה שקשור לבנות. זה נראה נושא שמבקש לפתור אותו שפתירה שלו תביא גם לחוויות מיניות.
חוויה מינית גרידא אפשר לגשת לנערות ליווי או התנסויות טנטריות

לצפיה ב-'פה קבור הכלב'
פה קבור הכלב
28/05/2017 | 14:30
3
כבר תקופה שאני מנסה להבין איך להגיע לאותן נערות כדי באמתת להוריד מעלי את העניין הזה
לצפיה ב-'טסטומקס'
טסטומקס
14/05/2017 | 13:15
1
61
אני בת 60 וקבלתי לחוסר חשק מיני טסטומקס 25 מל' ומורחת כבר כמה זמן אך זה לא משפיע עלי אני גם מציינת שלוקחת כדור סרנדה ביום. מה צריך לעשות האם להגדיל את המינון?
לצפיה ב-'חוסר חשק מיני'
חוסר חשק מיני
( לעמוד שלי בתפוז )
22/05/2017 | 09:22
16
שלום לך
לעניין המינונים ממליצה שתגשי לרופא שנתן לך והתייעצי עמו. הדעות חלוקות על הצלחת טסטומקס בשיפור החשק. האם את מרגישה חוץ מזה מאוזנת במצב הרוח? אין דכאון או חוסר חשק בשאר התחומים בחייך?
לצפיה ב-'התייעצות- אשמח לתשובה מקצועית מאד'
התייעצות- אשמח לתשובה מקצועית מאד
13/05/2017 | 21:58
1
75
הי,
בת 30. במערכת יחסים ראשונה וחדשה.
יש לי בעיה שידעתי על קיומה אך עד היום בחרתי להתעלם ממנה. ועכשיו זה מפריע לי ואשמח לדעת האם יש דרך לפתור אותה.
כשנוגעים לי בחזה/בפטמות אני לא מרגישה את זה. גם אם ממש מפעילים כח. קראתי על זה קצת בגוגל אבל לא מצאתי פתרון.
רוצה להוסיף שעברתי פגיעה מינית מתמשכת בילדות וזה הבנזוג הראשון שיש לי.
תודה

לצפיה ב-'גירוי מיני'
גירוי מיני
( לעמוד שלי בתפוז )
22/05/2017 | 09:19
20
שלום לך
ראשית מזל טוב ותיהני בקשר החדש
שנית האם את מצליחה להתגרות מממגע איזורים אחרים? כי אז זה חלק חשוב בלהבין איך לעזור לך בעצה
לצפיה ב-'וסטיבוליטיס'
וסטיבוליטיס
13/05/2017 | 21:42
1
46
שלום לכולם,
אשמח לעזרה. לי ולחברתי היה סקס מדהים עד שהגיע הדבר הזה שנקרא וסטיבוליטיס.
במשך שנתיים ומשהו אפשר לומר שסקס כבר לא בדיוק קיים, ועד שהוא קורה אז הוא קצר מאוד ומלווה בכאבים עזים מצידה ושל "שורף בפות".
אנחנו נלחמים בדבר הזה כבר מעל שנתיים אבל כלום לא עוזר.
במשך שנתיים היא הלכה למספר רופאי נשים שטענו שהכאבים במהלך הסקס נובעים מפטריה (כמעט שנתיים טענו שזה פטריה עקשנית והיא קיבלה כל מיני משחות וטיפולים) אבל כלום לא עזר.
היום הגניקולוג שלה טוען כי מדובר בויסטבוליטיס.

אשמח לשמוע מהרופאים כאן או מנשים שיש להם נסיון עם זה, מה ניתן לעשות כדי לטפל בדבר הזה.
כיצד ניתן להעלים את הכאב / להפחית את הכאב ולהיפטר מהמחלה הזו.
מאוד קשה לנו להתנהל ככה, יש לנו המון בעיות בזוגיות מאז שזה התחיל לה וסקס אין לנו כמעט בכלל.

הרופא שלה לא נתן לה טיפול תרופתי כלשהו וטוען שאין לו מה לקבל אותה (ממה שהבנתי ממנה הוא המליץ לה להתחיל דיאטה הכוללת 0 סוכרים ו-0 פחמימות + אימון ריצפת אגן - בתקווה שזה מה שיעלים את הוסטיבוליטיס).

בכל אופן, אשמח לשמוע מזוגות\נשים שעברו את זה והצליחו להתגבר על זה מה הם עשו. או מזוגות\נשים שסובלות מזה אך כן מצליחות להפחית\לשלוט בכאב מה הם עושים.
מאוד קשה לנו ואנחנו לחלוטין אובדי עצות.
לצפיה ב-'וסטיבוליטיס'
וסטיבוליטיס
( לעמוד שלי בתפוז )
22/05/2017 | 09:17
13
שלום לך
אכן ןסטיבוליטיס יכול לייצר מצוקה לא קטנה לחיי המין
מפתיע אותי שהרופא לא הציע לה לפנות לטיפול מיני
זה פתרון הרווח ביותר לבעיה זו. לרב המשחות לא עוזרות. 
ממליצה לגשת לטיפול מיני ולחזור ולהנות מחיי הסקס שלכם
לצפיה ב-'לא יודע איך לכנות זאת..'
לא יודע איך לכנות זאת..
13/05/2017 | 03:24
1
74
היי
אני בקשר מיני כמה חודשים עם פארטנרית נחמדה מאוד.
הסקס הוא טוב .
אבל אני חש אי נוחות מכיוון שהיא איננה מתלהבת שארד לה וגם אם היא מסכימה היא מפסיקה אותי לאחר כמה דקות .
שאלתי עם משהו לא בסדר ואמרה שהכל טוב .
למעשה היא כמעט ולא מגיעה לאורגזמה אלא נהנת מהחדירה.
כששאלתי אותה האם היא מאוננת היא ענתה שלא .
מה אני אמור להבין מכך ואיך אוכל לגרום לה להנות יותר.
לצפיה ב-'קושי להגיע לאורגזמה'
קושי להגיע לאורגזמה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/05/2017 | 09:14
17
שלום לך
יכול להיות שלפארטנרית שלך יש קושי להגיע לאורגזמה. אולי זה משהו שלא קרה לה מעולם 
זה יכול להסביר למה היא עוצרת אותך כשאתה יורד לה, כי היא יודעת בינה לבין עצמה שאין לזה טעם. שהיא לא מגיעה לאורגזמה ולכן גם לא נעים לה שתמשיך. 
יכול להיות שזה כלל לא נכון וקשור לעכבות אחרות שהיא חשה.
מצד שני הסקס טוב והיא נהנית יחד איתך. הדרך הטובה ביותר לגרום לה הלנאה זה לא לייצר לחץ עכשיו על הנושא ותת לה להרגיש שמה שקורה פה לא מספיק. בנוסף ליצר דיאלוג כמה שיותר אינטימי בנושא. שהיא תחוש בטוחה מוזמנת ושאין ממנה ציפיה יתכן ותחוש יותר נח יותר לשתף אותך

לצפיה ב-'בעלי לא יוזם סקס'
בעלי לא יוזם סקס
08/05/2017 | 10:44
1
116
בעלי לא יוזם סקס, אם אני לא יוזמת יכול לעבור חודשיים מבלי שיהיה סקס, וגם שאני יוזמת הוא מסובב את הגב או מתחמק שהוא עייף.
וכשהוא נמצא לבד בבית הוא מאונן.
מה עלי לעשות?
לצפיה ב-'חוסר חשק מיני'
חוסר חשק מיני
( לעמוד שלי בתפוז )
09/05/2017 | 16:34
69
שלום קרן
אכן נשמע שבעלך לא מעוניין ככ בסקס ויחד עם זאת יש לו חשק מיני כנראה
ממליצה במצב כזה לגשת לטיפול מיני זוגי לברר מה קורה ומה ניתן לעשות
לצפיה ב-'בעיה ביחסי מין'
בעיה ביחסי מין
05/05/2017 | 14:40
1
144

הי  !
רציתי להתייעץ אתכם על משהו, סוג של בעיה ביחסים ביני לבין בת הזוג, 
הכרתי אותה לפני חודשיים, והיא מקסימה והיחסים טובים והכל, ובאמת אף חשבתי להציע לה לעבור לשלב הבא של לעבור לגור ביחד עקב העובדה שהשכירות שלה בדיוק נגמרת עוד חודש וחצי. וגם היא חשבה את זה והכל באמת הולך מצויין.
הבעיה, אם אפשר לקרוא לזה בעיה, היא במהלך יחסי המין.
פשוט טוב אין דרך עדינה להגיד את זה אז אני פשוט אגיד את זה, 
היא מאוד רחבה בשבילי.
אני בקושי מרגיש אותה. 
אני יודע שיכול להיות שזה גם בעיה שלי, אבל היה לי חברות בעבר שהרגשתי אותם הרבה יותר ונהנתי מיחסי המין הרבה יותר.
יכול להיות שזה אומר שאני לא מתאים לה, יכול להיות שזה אומר שהיה לה בן זוג קודם עם איבר גדול זה לא רלוונטי.
הנקודה היא האם יש משהו לעשות בנידון ?
האם להגיד לה על זה ?
מה אתם הייתם עושים במצב כזה ?
כי בסופו של היום זה די מפריע...
אני יודע שיש עוד דברים חוץ מחדירה שאפשר לעשות, 
 אבל ניסיתי לדבר איתה על זה והיא מאוד נהנית מחדירה, וששאלתי אותה בעדינות היא אמרה שהסקס הכי טוב שהיה לה הוא היה איתי. כלומר אני מאמין שהיא כן נהנית ממנו.
מה אפשר לעשות , מה אתם הייתם עושים במצב כזה ?

לצפיה ב-'בעיה ביחסי מין'
בעיה ביחסי מין
( לעמוד שלי בתפוז )
05/05/2017 | 15:33
92
היי
תוכל לשאול אותה אם מכירה/עושה תרגילי כיווץ שחרור של הנרתיק. בנות שמתאמנות בפילאטיס מכירות זאת היטב .אם כן אז תוכל להציע לה לעשות זאת בזמן סקס שזה יכול להגביר את הריגוש לשניכם. בנוסף תוכל אתה לנסות תנוחות ועוצמות שונות של חדירה כדי לחוש יותר וגם להגביר את הריכוז שלך באיבר בזמן החדירה 
לצפיה ב-'מחפשת את שמות המחקרים שמשחזרים יכולת אשכים וזיקפה'
מחפשת את שמות המחקרים שמשחזרים יכולת אשכים וזיקפה
01/05/2017 | 21:08
1
78

אני מחפשת את השמות המקצועיים של טיפולים מיניים שמטרתם להחזיר יכולת זיקפה ויכולת של האשכים לייצר זרע לאחר טיפולים ממושכים באסטרוגן.
במהלך תהליך שינוי המין מזכר לנקבה נטלתי אסטרופם כ 8 מ"ג ליום (לפעמים אפילו 16 מ"ג) במשך 88 שנים ובמהלכם איבדתי יכולת זיקפה וכבר אין לי זרע (לא יוצא לי שפיך וגם לא עומד לי בכלל אפילו שאני מנסה לאונן).
אם ידוע לכם על השתלת חלקים מאשכים וחידושים מהסוג הזה אשמח לדעת ולקרוא.

אני בטוחה שבעולם המודרני בתוך המרפאות לטיפול מיני ובתוך מכוני מחקר מדענים מנסים לחקור כיצד ליצור יכולת מינית של ייצור שפיך וייצור זיקפה באנשים שעברו טיפולים תרופתיים באסטרוגן ואני בטוחה שלסוג הטיפולים ולסוג המחקרים האלה יש שם ספציפי מקצועי.
 אני רוצה לדעת את השמות הספציפיים והמקצועיים על מנת לדעת את מילות החיפוש שאוכל לחפש באמצעותן בגוגל יותר אפשרויות טיפול.

הדרך היחידה שאני מקיימת יחסי מין היא שאני נותנת מין אוראלי לגברים כדי לא להרגיש שאני "מחוץ לחגיגה" של יחסי מין.  וזה עצוב לי כי אני רוצה גם להרגיש זיקפה.

לצפיה ב-'שמות מחקרים'
שמות מחקרים
( לעמוד שלי בתפוז )
02/05/2017 | 06:22
48
שלום לך
ממליצה לך להתייעץ בפורומים רפואיים של אורולוגיה , שם נראה לי תמצא לך התשובה. אני מטפלת מינית וזוגית עם תואר שני קליני בטיפול והתחום שאת מבקשת הוא רפואי
בהצלחה
לצפיה ב-'כניסה להריון ב"סיבוב" השני'
כניסה להריון ב"סיבוב" השני
22/04/2017 | 23:46
3
156
שלום לכולם.
 קיימתי עם בת הזוג יחסי מין, את הסיבוב הראשון קיימנו עם אמצעי מניעה.
הכל טוב ויפה.
בערך אחרי רבע שעה עשרים דקות. הייתה זקפה,  והתחלנו עוד "סיבוב" הפעם בלי אמצעי מניעה.
בפעם השנייה לא גמרתי. וגם לא הייתי קרוב לזה. מפה לשם. הפסקנו את כל הארוע הזה באמצע. לא היה כל כך כיף ונעים.

מה שכן, כרגע אני מוטרד מהריון לא כל כך רצויי מכל האקט הזה.
 מה דעתכם בעניין?
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
23/04/2017 | 09:08
1
96
בכמה גורמים. האם ניגבת שאריות אחרי הסיבוב הראשון?
באיזה תקופה היא יחסית למחזור, האם קרובה לביוץ?
אם ניגבת ושטפת הסיכויים קרובים לאפס.
לצפיה ב-'האמת...'
האמת...
23/04/2017 | 20:15
79
היא שבועים אחרי המחזור.
 וגם אחרי הסיבוב הראשון הספקתי כבר לשכב קצת במיטה. וגם ירידה.

לצפיה ב-'כניסה להריון'
כניסה להריון
( לעמוד שלי בתפוז )
24/04/2017 | 17:12
344
שלום
מצטרפת לתשובה שניתנה לך
תלו האם היא בביוץ היתה ואם נגבת לפני החדירה שאריות זרע
יש פליטת זרע לפני הגמירה במהלך זקפה

לצפיה ב-'תמיד כמעט'
תמיד כמעט
20/04/2017 | 19:59
1
236
בן 37 חברתי 35 כמה חודשים בקשר. אוהבים, נמשכים ועושים מלא סקס מתי שרק אפשר. חברתי תמיד רוצה כהגדרתה ותמיד רעבה לעוד. המין לעיתים רגוע ולעיתים סוער, אנחנו שנינו עם נסיון קודם ומכירים את עצמנו וגופינו די טוב. לחברתי מאוד קשה לגמור איתי מחדירה, כמעט ולא קורה, זה כל הזמן כמעט שם והיא נורא רוצה להתפוצץ אבל זה לא מגיע, רבע שעה , חצי שעה , שעה של כל התנוחות והצורות וזה כל הזמן כמעט. יש פורפליי, אני מאוד אוהב לרדת לה, ידיים לפני באמצע ועדיין כמעט מתסכל לשנינו. דיברנו, פתוח , ישיר, כנה על תחושות, ריגוש עומק חיכוך היא טוענת שהכל מושלם אך יחד עם זאת מספרת שבעבר חוותה גמירות עוצמתיות מחדירה, אפילו שפיכה נשית מטורפת. בייחוד עם גברים מצויידים לתפארת ובייחוד בייחוד עם החבר הראשון שהיה ענק להגדרתה, כואב לא נוח אבל "אי אפשר היה שלא לגמור". אני לא ענק ולא גדול אבל 15 סמ ממוצעים עם עובי חביב שעשו מאוד נעים ליותר מאחת בעברי. על השאלה מה הפנטזיה שלך היא עונה "גבר רצוי שחור עם צינור שיפרק לי את הצורה" :) . כן היא גומרת איתי גמירות חביבות מעבודת אצבעות מסיבית מאוד, כוחנית מאוד שאני חייב להגיד שמעולם לא נדרשתי לה קודם. אבל לא פיצוצים, לא הפסקות נשימה, לא שום דבר שאני מכיר מקשרים קודמים. היא קטנה, קומפקטית, צפופה ואין שם שום תחושת חלל גדול ורפוי או משהו. יש לה כנראה משהו עם עניין הגודל, הצורך בכאב, במלאות שאני לא מסוגל לספק וזה די מוריד אותי מהפסים. לא רוצה לוותר על הפיצוצים שלה, לא רוצה לוותר עליה, לא רוצה להתחיל לחפש וויברטורים בחנויות. איך מזיזים פטיש כזה ומאפשרים לנו לנצח את זה יחד?
לצפיה ב-'פטיש לגודל'
פטיש לגודל
( לעמוד שלי בתפוז )
24/04/2017 | 17:15
158
שלום לך,
ראשית תיארת את המצב ונראה כי אתם מבינים אותו נכון ויש בינכם תקשורת נפלאה אינטימית 
האם היא רוצה לרדת מהפטיש הזה? המשמעות היא ללמוד איך להנות ולהתגרות מדרכי גירוי שונות ממה שמכירה. זה בהחלט אפשרי אבל דורש עבודה. האם היא רוצה?
לצפיה ב-'שאלה שמטרידה אותי'
שאלה שמטרידה אותי
10/04/2017 | 19:40
2
326
שלום רב
אני רווק בן 48 שכבר כ-10 שנים לא היה בקשר עם בחורות. על מנת לתת פורקן ליצר המיני אני הולך מדי פעם לנערת ליווי.
מבחינה חברתית אני פוגש מדי פעם 2-3 חברים טובים.
מעולם לא נמשכתי לגברים ואיני נמשך. יש דבר שמעניין אותי: האם יכול להיות שבגלל המצב שלי יחשבו שאני גיי? בעבודה, בסביבה, במשפחה.
אשמח לתשובה מעבר לכן או לא.

זה מעניין אותי כי אני סולד מיחסים חד-מיניים / נשואין חד-מיניים וכו ולא הייתי רוצה שיחשבו עלי מחשבות כאלה.

בבקשה תענו לי תשובה רצינית. תודה.
לצפיה ב-'איך אפשר לדעת'
איך אפשר לדעת
12/04/2017 | 11:39
124
או לשלוט במה שחושבים אחרים? האם אנשים בסביבתך יכולים לדעת
מה אתה חושב עליהם אם אתה לא מדבר על זה?
אם אתה גברי בהתנהגות שלך ואין בך משהו שמשדר נשיות, אין סיבה שיחשבו עליך
מחשבות כאלה. וגם אם כן, זה לא צריך להפריע לך, הרי כבר כתבתי שאין שום אפשרות לדעת מה חושבים אחרים. אנשים מרכלים לפעמים על כל מיני דברים
אבל לך זה לא צריך לשנות כלום.
לצפיה ב-'מוטרדות'
מוטרדות
( לעמוד שלי בתפוז )
13/04/2017 | 19:11
94
שלום לך,
מצטרפת למה שכתב/ה תגובה למי שכתב תגובה למטה. אין דרך לדעת מה אחרים יחשבו. יש סיכוי שכן. יש שיחשבו שאולי זה מביישנות, או מטיפוס שלא צריך זוגיות ועוד ועוד. לא חסר פתחון פה. אין לזה ממש סוף.למה יחשבו ומה יגידו.
לצפיה ב-'תפקוד בתנוחה אחת ספציפית בלבד'
תפקוד בתנוחה אחת ספציפית בלבד
09/04/2017 | 20:35
2
280
אני ובעלי נשואים זה 7 שנים. שוכבים כפעם בחודש.
מאז שאני מכירה אותו, אנחו שוכבים רק בתנוחה אחת ספציפית,והיא כשאני נשכבת על הבטן והוא עלי.
בשאר התנוחות פשוט לא עומד לו.
אני מרטיבה, כי אני מתגרה מזה שיש סקס סוף סוף, אבל זה מפריע לו מאד..הוא אומר שלא עומד לא כשרטוב מדי, והוא צריך חיכוך חזק, אז אני קצת נעלבת ומייבשת את האזור.
אנחנו רוצים ללכת לטיפול מיני, כי המצב מתסכל אותי מאד, וכבר התחלתי לחפש פתרונות מהצד.
שאלתי היא באילו דרכים הטיפול המיני יוכל לעזור לו?
לצפיה ב-'טיפול מיני'
טיפול מיני
( לעמוד שלי בתפוז )
13/04/2017 | 19:07
150
שלום לכם
נשמע שלבעלך ישדרכים מסויימות מאוד לשמור על גירוי: תנוחה אחת ורטיבות נמוכה. בטיפול הייתי עושה בירור והבנה מדוע זה כך ומה יש לעשות כדי להרחיב את העולם המיני זוגי שלכם כך שתוכלו להנות ממגוון אפשרויות של עונג ביניכם
לצפיה ב-'מקווה שזה בסדר שאני שואלת'
מקווה שזה בסדר שאני שואלת
30/04/2017 | 17:49
98
כמה זמן בערך אורכים המזמוזים לפני החדירה? או המשחק המקדים
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:00
12
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי ענת בן דוד, מטפלת מינית מוסמכת וסקסולוגית מומחית בטיפול בבעיות בתפקוד המיני. מוכרת ע"י איט"ם האגודה הישראלית לטיפול מיני. בנוסף אני עובדת סוציאלית
עוד...

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ענת בן-דוד- מנהלת פורום סקסולוגיה
מנהלת פורום סקסולוגיה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו