לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2662926,629 עוקבים אודות עסקים

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה. כאן תוכלו לשאול ולהתייעץ בכל הנושאים שקשורים לבעיות בתפקוד המיני, קשיים באינטימיות הזוגית, חוסר חשק, תקשורת מינית, שפיכה מהירה, בעיות זקפה, הפרעות כאב, וכו'. בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

מניסיון של שנים כסקסולוגית ,בעיות בתפקוד המיני ובמיניות בכלל עלולות לגרום לתסכול וקושי רב, פגיעה ביחסים זוגיים ובדימוי העצמי. פעמים רבות יעוץ חד פעמי ולו גם בפורום כמו זה יכול לסייע בפתרון המצוקה, אז אל תהססו, שתפו ובקשו לקבל פתרון.

שימו לב, פורום זה אינו פורום רפואי גניקולוגי ולכן אין להפנות כאן שאלות בנושאים רפואיים. 

המשך >>

לצפיה ב-' הערב: אירוח בנושא יחסים בין אחים במשפחה '
הערב: אירוח בנושא יחסים בין אחים במשפחה
19/11/2017 | 09:55

הילדים לא מסתדרים

הערב, בשעה 21:00, תתארח בפורום הורים לפעוטות קרן גאולה גרופר, מנחת הורים בכירה, איתה תוכלו להתייעץ על יחסים בין בני הבית, מריבות וקנאה בין אחים, קבלת אח חדש, איך ללכד ולחבר בין אחים ועוד. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'לא מצליח להדליק את בת הזוג שלי'
לא מצליח להדליק את בת הזוג שלי
17/11/2017 | 18:59
29
בת הזוג שלי אומרת לי שאני לא מצליח ״להדליק אותה״ ולהביא אותה למצב שהיא רוצה סקס.. כמו כן היא רוצה שאני אדבר איתה ״מלוכלך״ ואני לא יודע איך לעשות זאת.
אנחנו בני 40 פלוס עושים סקס פעם פעמיים בשבוע, כל פעם די אותו דבר וסטנדרטי..
אשמח לתובנות / רעיונות..
לצפיה ב-'איך קוראים לגירוי בפין לפני הזיקפה'
איך קוראים לגירוי בפין לפני הזיקפה
04/11/2017 | 20:25
1
57
היי שאלה בעיקר לגברים או למי שמבין בזה,
כשאני חווה גירוי מיני, אפילו סתם מלהסתכל על משהו שעושה גירוי כמו מחשוף, יש לי כמו גירוי עצבי ממש קטן בקצה הפין, למאית שניה, (כאילו כמו פולס עצבי) אני מדבר עוד הרבה לפני שלב הזיקפה או "התעוררות"..  
מעוניין לדעת איך זה נקרא בספרות המצקועית.

תודה מראש
יונתן 
לצפיה ב-'לא לכל דבר יש שם'
לא לכל דבר יש שם
05/11/2017 | 09:20
17
לכל מה שמעורר רגש מיני קוראים עוררות מינית.
לצפיה ב-'גירוי מיני מגזירת שיער (עם תיקון טעות מקלדת מההודעה הקודמת )'
גירוי מיני מגזירת שיער (עם תיקון טעות מקלדת מההודעה הקודמת )
30/10/2017 | 18:51
51

הי ...אני רווקה
חיפשתי זמן ארוך לשאול שאלה שקצת לא היה נעים לי ולא מצאתי מקום לשאול אותה ... 
אני מגיעה לגירוי מיני מכל גזירת שיער ..כלומר 
אם גוזרים לי את השיער /אם אני רואה סרטון של נשים שמספרים אותן קצוץ או קרחת 
הענין שזה הדבר היחיד שגורם לי לגרוי 
והביקור במספרה הפך בעייתי משהו .. 
כי אני מגורה ולא יכולה לעשות כלום ... ממה שחיפשתי באינטרנט זה לא תופעה מוכרת ... או שאני טועה ... 
מחכה לתשובותכם..
לצפיה ב-'גירוי מיני מגזירת שיער '
גירוי מיני מגזירת שיער
30/10/2017 | 18:44
45
הי ...אני רווקה
חיפשתי זמן ארוך לשאול שאלה שקצת לא היה נעים לי ולא מצאתי מקום לשאול אותה ... 
אני מגיעה לגירוי מיני מכל גזירת שיער ..כלומר 
אם גוזרים לי את השיער /אם אני רואה סרטון של נשים שמספרים אותן קצוץ או קרחת 
הענין שזה הדבר היחיד שגורם לי לגרוי 
והביקור במספרה הפך בעייתי משהו .. 
כי אני מכורה ולא יכולה לעשות כלום ... ממה שחיפשתי באינטרנט זה לא תופעה מוכרת ... או שאני טועה ... 
מחכה לתשובותכם.. 
לצפיה ב-'בא לי לחדש קצת��'
בא לי לחדש קצת��
27/10/2017 | 01:11
69
לצפיה ב-'כאבים בחדירה יובש בנרתיק פתרון שימו גל או כל קרם על הפין וחד'
כאבים בחדירה יובש בנרתיק פתרון שימו גל או כל קרם על הפין וחד
15/10/2017 | 22:06
136
לצפיה ב-'למה פורנו זה דבר נורא כל כך?'
למה פורנו זה דבר נורא כל כך?
02/10/2017 | 15:28
2
188
אני בן 27. 
אני מבין שפורנו זה משהו שהוא תלוש מהמציאות. 
אבל הרבה יותר כיף לי לאונן בליווי סרט פורנו. 
(כמו לפנטז במיטה על משהו אסור או לא מציאותי) 
ובכלל - "בלאו הכי" כל העולם הזה הוא פורנו אחד גדול 
(פרסומות בטלוויזיה, תצוגות אופנה, ריאליטי ואפילו סרטים מצויירים)

לצפיה ב-'שאלה טובה'
שאלה טובה
14/10/2017 | 02:09
81
כנראה שזה תלוי בנקודת המבט על זה. 
מבחינת מי שמתנגד לזה, יגידו לך שני דברים: יגידו לך שמה שאתה צופה בו הוא בעצם לא מין בהסכמה בין אנשים, אלא סוג של ניצול וכפייה. כלומר לראות פורנו זה להיות חלק מהניצול. 
ועוד יגידו לך, שמה שקורה בפורנו לא מייצג באמת את מה שקורה בין גבר לאישה שעושים סקס. ולכן לצפות בפורנו מעלה את רף הציפיות מסקס במציאות לרמה לא מציאותית, ואז אתה פחות נהנה מסקס במציאות ומצפה לדברים לא מציאותיים בסקס האמיתי. כנראה שאם כבר שכבת עם הרבה נשים אתה יודע למה לצפות. אבל אם אתה מצביע ימין ששקוע בפנטזיות כדרך קבע כמו רוב העם הזה, או שאין לך הרבה ניסיון מיני, אז פורנו רק יהרוס לך. 
אם זה נכון או לא, אתה תחליט.
לצפיה ב-'פורנו'
פורנו
23/10/2017 | 18:12
61
הנה כתבה שהכנתי על פורנו כשניהלתי פה את הפורום 
מוזמן לקרוא
לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
26/09/2017 | 14:53
85

אנו מודים ל ענת בן דוד על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'המלצה על סקסולוגית '
המלצה על סקסולוגית
25/09/2017 | 07:08
129
מבקשת המלצה על מטפלים/ות  באזור חיפה עד הקריות ואפשר גם מזרחה יותר. 
לצפיה ב-'יחסים'
יחסים
22/09/2017 | 09:01
1
212
אחרי הרבה מחשבה הגעתי למסקנה שכדאי פשוט לנסות את זה בדרך הישנה והטובה ולשאול בעילום שם בפורום כמו שהיינו עושים פעם..ואולי זה יהיה תחילתו של שינוי.
בעלי היקר ואני מכירים כעשר שנים, התחתנו לפני כשנתיים. לפני שנתיים וחצי החלה ירידה או דחיה מאד ברורה אצלי מקיום יחסי מין. מבחורה שמאד התלהבה מהגוף שלה והיתה אפילו מפגינה איתו עם הבן זוג שלה, הפכתי להיות מגוננת מאד, פחדנית, מלאה בחששות ודחיה מהתהליך אפילו של חשיפת איברים. אני מאד קשורה לבעלי, הוא מאד אהוב ואהוד ומכובד בעיני. הוא חתיך, הוא בריא מינית, ומאד אכפת לו ממני, ואין אפילו סכנה של גירושין או משהו כזה כי הוא מוכן לעבוד איתי על זה ביחד וזה מה שבאמת כל פעם אנחנו עושים ומנסים. אבל זה פשוט לא הולך...והחשק המיני שלי לא מתעורר ולא מוצת ולוקח לי הרבה מאד זמן (לפעמים מעל שעה) עד שאני מתחממת לכיוון...ובלילה....פתאום מופיעים אצלי חלומות על מין בצורות הכי מושלמות שיש עם כל מיני אנשים או גם איתו וזה נראה שהתת מודע שלי מפנטז את מה שבמציאות הוא מתקשה לממש...
אני הגעתי למצב של אין מוצא - מסביבי חברותיי המקסימות כבר ילדו את ילדיהן הראשון השני השלישי....ואני...מחכה ללא יודעת מה. אני בנאדאם שתמיד פחד מללדת, מהכאבים - יש לי סף כאבים נמוך מאד, כל כאב פיזי מוציא אותי משלוותי (למשל מחזור, או כאבי גב וצוואר), ואני בטראומה רק מלחשוב על התהליך עצמו, על האפשרות של אפידוראל.. אבל אני רוצה לקיים יחסים עם בעלי ופשוט להנות מזה. לקיים איתו זוגיות שלמה ומלאה, ותוצאה בדמות תינוק או תינוקת רק תעצים את החיבור המשפחתי שלנו.. לי זה בכל אופן, ברור.
מה עושים?
מה לא ניסינו? אלכוהול, לצאת לחופשות (להרבה חופשות), אני מרגישה שיש איזשהו משהו פסיכולוגי אצלי שמרתיע אותי מזה. חשוב לציין כי בפעם האחרונה שעוד ניסינו לבצע חדירה פתאום חוויתי כאבים שהפתיעו אותי מאד באופן אישי, אני הייתי בטוחה שהכל יזרום ולא חשבתי שיהיה לי כאב כל כך גדול בחדירה....והפסקתי את האקט. מאז...כל פעם שניסינו זה לא הולך עד הסוף, וזה גם מלאכותי ולא נובע באמת מחימום מיני אמיתי ועמוק. ואפילו קניתי ג'ל אחרי ביקור אצל גינקולוגית - לא עזר עד הסוף. 
יש שם משהו סגור, נפשית, שמשליך על הפיזית, ואפילו אם אני רטובה, אלה כאבים שהם בלתי אפשרים לסבל מבחינתי. ועשיתי בדיקות, לא מצאו אצלי כלום חוץ מקצת אדמומיות שטיפלתי בה עם משחה שהרופאה המליצה, ושוב....לא עוזר כלום לצערי. 
לא יודעת עוד מה לכתוב חוץ מזה שהתסכול הוא גדול, כי אני מרגישה שזה מחסום שכנראה לא נוכל לעבור ביחד, בלי איזשהו משהו באמת פורץ דרך. מבקשת עזרה, עצות, משהו שיכול להתחיל שינוי משמעותי בדרך שלנו לשקם את היחסים המיניים שלנו.
לצפיה ב-'נשמע '
נשמע
14/10/2017 | 02:18
53
שאין לך כל כך בעיה עם סקס, אלא יותר חשש מהתוצאות האפשרויות של סקס, כלומר ילדים, כלומר להתקדם הלאה לשלב של משפחה שבו אתם בתפקיד אבא ואמא. 
אולי סקס הפסיק אחרי כל הזמן הזה שאתם ביחד להיות רק סקס, משהו שעושים בשביל הנאה, ואצלך בראש הפך להיות משהו שעושים בשביל להביא ילדים- ואת כאמור חוששת מזה, וזה "מכבה" משהו אצלך. גוף ונפש בהחלט קשורים. 
אפשרות אחרת היא שמשהו ביחסים שלך עם בעלך השתנה (לא היחסים המיניים דווקא, אלא בכלל). אבל את זה לא סיפרת. 

תראי, אני בגישה שפחות משנה מה הבעיה, ויותר משנה מה את באמת רוצה. את רוצה ילדים, זה חשוב לך? עד כמה? ולמה?  ואם כן, אז איך את רוצה אותם? אלה שאלות שפחות מידי אנשים שואלים את עצמם. יש המון אפשרויות היום, החל מחיים ללא ילדים בכלל, וזה בסדר גמור לא כל אחד חייב ילדים כדי להרגיש שלם ומאושר (ויש כאלה שילדים רק יעשו אותם אומללים), וכלה בפונדקאות ואימוץ ועוד וואריאציות. הכל טוב. אבל לפני כל דבר אחר, את צריכה לדעת מאיפה את באה ומה את באמת מרגישה, כדי שתוכלי להתקדם הלאה בכיוון שיגרום לך אושר ולא יכבה אותך. ואת זה, כדאי לברר בטיפול, פרטני. לאו דווקא סקסולוגי, פסיכולוגי גם טוב. 

לצפיה ב-'חברה שלי לא מעריכה אותי מספיק,'
חברה שלי לא מעריכה אותי מספיק,
17/09/2017 | 20:26
2
179
אני גבר מדהים, חתיך, חכם ובעל מקצוע שווה במיוחד.
באתי ממשפחה טופ גרייד , בזמן שחברה שלי באה מההרים..
כל פעם שאני מבקש ממנה הערכה כלפיי כשאני מוריד את המכנסיים,
היא לא מוכנה לעשות עם זה כלום..
שנים שאני מנסה לשכנע אותה שזה אקט טבעי שנשים מבצעות בבעליהם על מנת להעלות את הביטחון האישי שלהם ואת ההערכה והכבוד העצמי.
חברה שלי באה מאוזבקיסטן והיא לא יודעת איך באמת לרצות גבר..
עכשיו אנחנו רבים הרבה על הנושא וזה רק מוריד לי מהגבריות שלי ואני מתוסכל.
איך אני אומר לה שתנשק לי גם באיבר המין מבלי לפוגע ברגשותיה הנשיים( למרות שאינם מפותחים לסנדרטים של העולם המערבי..)?
לצפיה ב-'יש כאן בעיה. '
יש כאן בעיה.
19/09/2017 | 20:01
111
היא לא מוכנה, כי אתה הומו. מי שכותב על עצמו "מדהים, חתיך, חכם (שכחת לכתוב צנוע)", הוא רק הומו. ברור שהיא לא תרצה אותך. מצד שני, אני מוכן להיפגש איתך. אמנם אני לא הומו, אבל בן הזוג שלי כן ואני יודע מה אתם אוהבים. 
לצפיה ב-'אני לא מאמין'
אני לא מאמין
16/10/2017 | 01:07
39
אשכרה נסעת לאוזביקיסטן לקחת אישה?
מה קנית אותה שם תמורת גמלים ועזים?
או שזה סתם סטיגמה כזאת שהם פחות מפותחים?
לצפיה ב-'כאבים בחדירה'
כאבים בחדירה
16/09/2017 | 18:48
1
207
היי. היה לי בן זוג לפני כשנתיים, לא היינו הרבה זמן ביחד והוא היה הראשון שלי..
בפעמים הראשונות החדירה ממש כאבה לי, עם כל העדינות והרטיבות, הכניסה כאבה, היציאה כאבה. הכאב פחת עם הנסיונות ובעיקר בתנוחות שהן לא מסיונרית
אבל אני לא זוכרת את עצמי נהנית מאה אחוז מהחדירה.. לא נהנית טוטאלית מהחיכוך. תמיד באיזשהו שלב רציתי שהוא כבר יגמור או הפסקתי אותו לצערי...לא יצא לי יותר מדי לבדוק את זה כי נפרדנו. לא היה לי פרטנר מאז עד עכשיו..
שכבנו אתמול, ושוב כאב לי. האיבר שלו אומנם היה קטן יותר מהאקס וברור לי שבגלל שעבר כל כך הרבה זמן צריך להתרגל בחזרה.
אבל ממש כאב לי ואני דואגת שזה לא בגלל החוסר ניסיון.
איך אני יודעת מתי מדובר בבעיה?
ממש לא נהניתי מהחיכוך לא משנה כמה הוא ניסה להיות עדין. לא חציתי את הסף שמגיע להנאה אפילו שטכנית הוא הצליח להכנס..
אני כן ניסיתי להרפות את שרירי איבר המין שלי באופן אקטיבי. הכאב הוא מעין לחץ כזה.
עזרה?
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
17/09/2017 | 18:59
95
שבמצבך מוטב בדיקה אצל רופא/ת נשים לבירור הבעיה.
לצפיה ב-'דיבור מלוכלך באמצע הסקס'
דיבור מלוכלך באמצע הסקס
12/09/2017 | 09:31
2
271
בוקר טוב לכולם.
יש משהו שלא עוזב אותי שנים מתוך סקרנות.
הייתי בקשר עם אישה,לא יודע אם יש קשר לגיל או מצב אישי,אם צריך אפרט יותר,שהיתה אוהבת לדבר באמצע הסקס על מה שקורה שם.אני מתבייש לכתוב את זה,אפרט אם אדרש.
נראה היה שזה היה מדליק אותה או שמגרה אותה או ש....
יש לזה הסבר או הסברים?
אז כמו עכשיו מוזר לי.
נ.ב. ביקשתי ממנה להפסיק כי זה היה מפריע לי.
לצפיה ב-'עוררות מינית'
עוררות מינית
13/09/2017 | 06:22
170
העולם של גירוי מיני הוא עשיר ונדמה כי אין לו גבולות. אני שאני סקסולוגית ומטפלת בתחום כבר 15 שנה עדיין מוצאת עצמי מופתעת לפעמים. הסיבה לכך היא כי המח האנושי הוא איבר המין הגדול ביותר בגוף ושם הכל מתחיל ושופע.

לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
15/10/2017 | 05:12
48
גם אני אוהב שאני מזיין את אישתי אני מאוד אוהב לקחת אותה כמו זונה כלבה או לקלל את אמא שלה או את אחותה זה ממש נותן לי תחושה של אושר בזמן הזיון

לצפיה ב-'.'
.
09/09/2017 | 20:30
18
לצפיה ב-'חוסר בסקס'
חוסר בסקס
09/09/2017 | 08:00
2
237
יחד כבר שנה וחצי.
בהתחלה הסקס היה מטורף 
עכשיו בחצי שנה האחרונה אולי קצת יותר  רק אני לרוב יוזמת  או מקטרת שאין מספיק סקס ואז אירי הקיטור שעושה איתי סקס מרגישה כאילו עשה לי טובה
עכשיו  אנחנו  כבר שבוע ללא סקס. לי אישית זה חסר המגע בכלל.
מעצבן אותי שהוא לא מנסה או מתרץ במשך השבוע שעייף.
שנינו צעירים שנראים טוב  זה פדוט מעצבן. עודה לי לחץ שבוגד  בי בגלל המצב אשמח לעצה
לצפיה ב-'ירידה בתדירות הסקס'
ירידה בתדירות הסקס
13/09/2017 | 06:26
126
שלום לך
האם שוחחת איתו על זה בצורה רגועה ולא ביקורתית?
לקטר על זה לא רעיון טוב. זה יוצר דינימיקה שבה את רודפת אחריו והוא צריך לרצות ו"לתת" לך סקס ולא נראה לי שזה מה שאת רוצה. את רוצה שהוא ירצה. 
מציעה ליזום שיחה ולהבין בה מה קורה 
לצפיה ב-'אני חייב להגיב על זה אולי יעזוור'
אני חייב להגיב על זה אולי יעזוור
17/10/2017 | 00:37
38
אני וואישתי עושים סקס כל יום כמעט בזמן שזה אפשרי עכשיו יש כמה סיבות שאני בורח מזה או שאני מתעלה על עצמי וזורם אז ככה
1. אני חוזר גמור מהעבודה ואין לי כח לכלום
2. מתחיל לשעמם כי לפעמים יש תקופות שרק היא יוזמת אבל אחרי כמה דקות של משחק מקדים ישר רוצה
3.כועס עליה ולא אמרתי לה
4. חוסר זרימה בדברים שאני אוהב (חוסר עניין)

לצפיה ב-'אדמומיות'
אדמומיות
05/09/2017 | 22:28
1
130
קורה לי מצבים לאחר הסקס , שמופיעה לי אדמומיות לכמה שעות באזורים בגוף, בדר"כ באזור הבטן התחתונה והישבן. לא מלווה בכאב(אולי רק בישבן זה קצת שורף)

האם זה נורמלי שדבר כזה קורה
לצפיה ב-'אדמומיות'
אדמומיות
06/09/2017 | 07:09
75
שלום
האם את  חווה אורגזמה או ריגוש גבוה בסקס? או לחילופין מתח גבוה?אדמומיות יכולה להיות ביטוי לכך  
לצפיה ב-'איך קוראים לצעצוע הזה?'
איך קוראים לצעצוע הזה?
03/09/2017 | 00:45
2
281
איך קוראים לצעצוע הזה?
לצפיה ב-'אני לא יודע את השם המדויק. '
אני לא יודע את השם המדויק.
04/09/2017 | 12:25
117
בגדול, לצעצוע הזה קוראים "אשה" , או "בחורה". 
לצפיה ב-'צעצוע'
צעצוע
06/09/2017 | 07:10
137
מציעה שתשאל בפורום לאביזרי מין או בחנות כזו
לצפיה ב-'המדריך לשיפור האורגזמות'
המדריך לשיפור האורגזמות
16/08/2017 | 17:17
2
381
לא מצליחה לחוות אורגזמה? לא בטוחה איך זה מרגיש? הנה המדריך בשבילך ובשביל בן זוגך
לצפיה ב-'אני בטוחה שעזרת לכמה וכמה נשים, תודה!!!'
אני בטוחה שעזרת לכמה וכמה נשים, תודה!!!
21/08/2017 | 12:13
1
66
לצפיה ב-'באהבה. תודה לך על הפידבק.'
באהבה. תודה לך על הפידבק.
21/08/2017 | 20:45
28

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ