לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80908,090 עוקבים אודות עסקים

פורום רפלקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום רפלקסולוגיה

לאור העובדה שקהל מגוון, מטפלים ומטופלים, מחפשים פתרונות באינטרנט, חשוב שהפורום יבסס את מעמדו כפורום מקצועי המספק תשובות אמינות נקיות ויעילות ויבסס את מעמדה של הרפלקסולוגיה והיכולות שלה כגישה טיפולית אפקטיבית מעין כמוה.
בפורום רפלקסולוגיה אנו מאפשרים שיחה ודיון בעניינים רפואיים, בריאותיים ופילוסופיים.
אנשי מקצוע ותלמידים מוזמנים לחלוק מידע רלוונטי בתחום ולהעלות שאלותעל המטפל לכבד את מטופליו ולהמנע מפגיעה כלשהי בהם.
יחד עם זאת מטרת הפורום היא לשתף ברשמים, לבטים, קשיים והרהורים שברצונכם להעלות מתהליך הטיפול הרפלקסולוגי שאותו חוויתם כמטופלים או כמטפלים.
יש להמנע מציון שמות של מטופלים או מטפלים וזאת לשם שמירה על פרטיותם

קצת על עצמי-התחלתי את דרכי ברפלקסולוגיה לפני מספר שנים ומאז חיי השתנו... במהלך הזמן הבנתי את הכח העצום שגלום בשיטה ואת הכוח המופלא שלה, לגעת בכל אדם
ולרפא מחלות ומצבים פיזיים ורגשיים כאחד. למרות שלמדתי גם שיטות טיפול אחרות המציאות מוכיחה שאחוזי ההצלחה ברפלקסולוגיה הם גבוהים במיוחד.
מתוך אהבתי הגדולה למקצוע ומתוך אמונה עמוקה ביכולת של הגישה לעורר שינוי, אני מאמינה שנוכל לעזור להרבה אנשים ולכוון אותם למציאת פתרון, ריפוי ושינוי.
רפלקסולוגיה היא אמנם פרנסה אבל מעל הכל זו סוג של שליחות גדולה.

בפורום זה הפרסום אסור, כמו בכל פורומי תפוז, אבקש להמנע מכך, אחרת ימחקו הודעות.

חשוב לזכור שהפורום אינו מהווה תחליף להתייעצות או לטיפול אצל בעל מקצוע.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפלקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום רפלקסולוגיה

לאור העובדה שקהל מגוון, מטפלים ומטופלים, מחפשים פתרונות באינטרנט, חשוב שהפורום יבסס את מעמדו כפורום מקצועי המספק תשובות אמינות נקיות ויעילות ויבסס את מעמדה של הרפלקסולוגיה והיכולות שלה כגישה טיפולית אפקטיבית מעין כמוה.
בפורום רפלקסולוגיה אנו מאפשרים שיחה ודיון בעניינים רפואיים, בריאותיים ופילוסופיים.
אנשי מקצוע ותלמידים מוזמנים לחלוק מידע רלוונטי בתחום ולהעלות שאלותעל המטפל לכבד את מטופליו ולהמנע מפגיעה כלשהי בהם.
יחד עם זאת מטרת הפורום היא לשתף ברשמים, לבטים, קשיים והרהורים שברצונכם להעלות מתהליך הטיפול הרפלקסולוגי שאותו חוויתם כמטופלים או כמטפלים.
יש להמנע מציון שמות של מטופלים או מטפלים וזאת לשם שמירה על פרטיותם

קצת על עצמי-התחלתי את דרכי ברפלקסולוגיה לפני מספר שנים ומאז חיי השתנו... במהלך הזמן הבנתי את הכח העצום שגלום בשיטה ואת הכוח המופלא שלה, לגעת בכל אדם
ולרפא מחלות ומצבים פיזיים ורגשיים כאחד. למרות שלמדתי גם שיטות טיפול אחרות המציאות מוכיחה שאחוזי ההצלחה ברפלקסולוגיה הם גבוהים במיוחד.
מתוך אהבתי הגדולה למקצוע ומתוך אמונה עמוקה ביכולת של הגישה לעורר שינוי, אני מאמינה שנוכל לעזור להרבה אנשים ולכוון אותם למציאת פתרון, ריפוי ושינוי.
רפלקסולוגיה היא אמנם פרנסה אבל מעל הכל זו סוג של שליחות גדולה.

בפורום זה הפרסום אסור, כמו בכל פורומי תפוז, אבקש להמנע מכך, אחרת ימחקו הודעות.

חשוב לזכור שהפורום אינו מהווה תחליף להתייעצות או לטיפול אצל בעל מקצוע.

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לקרוא את תקנון הפורום בטרם העלאת הודעה חדשה!
המשך >>

לצפיה ב-' המלצה לקורס רפלקסולוגיה למתחילים'
המלצה לקורס רפלקסולוגיה למתחילים
27/10/2015 | 17:37
92
היי. אני חשובת ללמוד רפלקסולוגיה אבל רוצה קודם לברר עוד על המקצוע, וכן לקחת קורס קליל כדי לראות קודם אם זה באמת מתאים לי ומעניין אותי לפני שאני משקיעה בלימודים יותר מאסיביים
אשמח שתמליצו לי על קורסים באזור השרון והמרכז
תודה!
לצפיה ב-'כאבי גב ורפלקסולוגיה'
כאבי גב ורפלקסולוגיה
01/10/2012 | 22:17
372
האם הליכה על חצץ עוזרת לכאבי גב? האם הליכה עם גרביים יעילה?
לצפיה ב-'אבי גרינברג'
אבי גרינברג
10/06/2012 | 20:07
485
האם אבי גרינברג מלמד את שיטתו?
לצפיה ב-'הודעה חשובה- ניהול הפורום ופעילותו'
הודעה חשובה- ניהול הפורום ופעילותו
31/12/2009 | 08:10
290
בוקר טוב לכולם,
רציתי לשתף אתכם בכך לאחרונה ירדה הפעילות בפורום ושהדבר מהווה "סכנה" להמשך קיומו כפורום פעיל.
על מנת שפורום יחשב לפורום פעיל על הפעילות בו להיות יומיומית,אחרת הפורום יהפך לקומונה וזאת עד להוכחת
הצורך בו.
ההחלטה לנהל את הפורום הגיעה מתוך רצון לבנות מקום בו מטפלים יוכלו להתייעץ, ליצור מסגרת חברתית למטפלים וליצור מקום בו מטופלים יוכלו להבין יותר לעומק מהי הרפלקסולוגיה ומהן ההשפעות שלה.

ניהול הפורום מצריך פעילות רבה בו, מענה לשאלות,אירוח של אנשי מקצוע שונים, העלאת דיונים, סקרים ועוד ועוד ...
לאחרונה, לאור עומס מסוים בחיי, אני מתקשה לנהל את הפורום באופן יומיומי ושוטף ולכן אני פונה אליכם.

חשוב שהפורום ימשיך להתנהל וחשוב שהפעילות בו תגדל, למען כולנו ולמען הרפלקסולוגיה.

אני אשמח לשמוע מה אתם חושבים ואם יש מישהו שמוכן להתנדב ולנהל את הפורום אני מחכה למסרים מכם.

תודה לכולם ושיהיה סופ"ש נפלא
(אה וזה עדיין לא "שיחת פרידה")
לצפיה ב-'מוסיקה לטיפולי רפלקסולוגיה'
מוסיקה לטיפולי רפלקסולוגיה
31/12/2009 | 19:04
1
275
שלום לכולם!
אמי החלה לעסוק ברפלקסולוגיה ובתור ביתה המסורה (: הוטל עליי למצוא מוסיקה שתתאים לטיפולים. קטונתי מלהבין את נסתרות הרפלקסולוגיה אבל אני מניחה שהיא חשובה מאוד למאזן ולריכוז של המטפל והמטופל. לכן רציתי לשאול אם יש לכן המלצות, כי הכי הרבה שיכולתי להוציא מאמא שלי זה: "נו מוסיקת טבע.. עם ציפורים וכאלה..." שזו הגדרה די רחבה לחיפוש.

כל המלצה תתקבל בשמחה!
תודה רבה ושנה אזרחית מאושרת

שחר.
לצפיה ב-'רשימה חלקית, מוסיקה לטיפולים'
רשימה חלקית, מוסיקה לטיפולים
31/12/2009 | 20:28
213

זו רשימה חלקית
כמובן מילות מפתח כמו רייקי טבע רפלקסולוגיה מסז'
יעלו תוצאות נוספות

אוליבר שנטי לא נשכח אותו

מוסיקה דרום אמריקאית
ayawaska

מאוד מוכרת שלא לומר שחוקה
Hennie.Bekker

מאוד אהובה עלי סגנון הודי
Snatam Kaur 2004 - Grace.320kbps(avaxhome a guebon)

סגנון טבע נעים רגוע
Dan Gibson
Solitudes - Dan Gibson - Natural Massage Therapy

טבע הודי קצת כבד
Shamanic Dream
Deuter 2005 Tibet Nada Himalaya 2

סגנון נעים הילנג
Erik Berglund

טבע
2005 Out Of The Depths II

פגשתי מטפלים שפשוט משמיעים את הסגנון החביב עליהם
אחת כזו אהבה במיוחד את ווילי נלסון (קנטרי אמריקאי רגוע) ואמרה שכל השאר פשוט מרדימים אותה

רשמי כל אחד מאלו ביוטיוב ותוכלי לקבל דגימה

זו הרשימה שלי,אשמח להחשף לנוספים

HAPPY NEW  YEAR
דניאל

לצפיה ב-'רפלקסולוגית בכירה שרה'
רפלקסולוגית בכירה שרה
30/12/2009 | 16:15
2
277
בס"ד

הי שמי שרה ואני רפלקסולוגית בכירה , רציתי לדעת איפה אפשר להתנדב במתן טיפול בחינם או במחיר סמלי , נראה לי שאפשר בקופות החולים אבל אין לי מושג איך עושים את זה , המטרה היא לצבור ניסיון באופן המקצועי ביותר וכמובן לשווק את עצמי בצורה נכונה , (הבנתי שצריך להוציא כרטיסי ביקור, אבל זה נראה לי  עדיין מוקדם מדי לשלב זה בהרגשה שלי ) מעידים עלי שיש לי מגע ידיים בצורה מדהימה וחבל לי לפספס , אני מאוד אוהבת לטפל באנשים ובכלל לעזור , יש לי סבלנות שחבל על הזמן .
מצפה לתשובה כנה ואמיתית מה אתם הייתם עושים במקומי .
לצפיה ב-'הי,לכוון לכמה ערוצים..'
הי,לכוון לכמה ערוצים..
31/12/2009 | 11:23
164
שלום לך,
יש לא מעט ארגונים שאפשר להתנדב בהם.
מה שאני מציע לך לעשות שאת מתנדבת ,תתנדבי לתחום שאת רוצה יותר להתמקצע בו. ואני אסביר,
אני למשל התנדבתי בבית חולים במחלקת יולדות כי ההתמקצעות שלי הייתה נשים בהריון ,וגם התנדבתי במתנסים של ילדים בסיכון כי ההתמקצעות המשנית שלי היתה ילדים ובני נוער ,וכך רכשתי המון ניסיון.
כרגע אני עובד במכבי טבעי .והתהליך הוא ,אני אתן לך מס' טלפון של משאבי 035143535 תתקשרי אליהם תתאמי איתם פגישה.אני אוכל לכוון אותך מהן סוג השאלות שישאלו אותך אבל,זה יהיה רלוונטי רק שיזמנו אותך.
כרטיסי ביקור תמיד טוב לעשות ..לעולם אי אפשר לדעת איפה או עם מי תיפגשי באמצע הדרך...
לא לשלול שום ערוץ שיווקי.
מקווה שעזרתי המשך יום נעים ובהצלחה
יניב.
לצפיה ב-'הי שרה'
הי שרה
31/12/2009 | 12:12
128
רצית להוסיף לדבריו של יניב.. שאת גם יכולה לרשום בגוגל דרושים רפלקסולוגים.. ולעבוד במקומות בהם נדרשים רפלקסולוגים שלא בהכרח דרוש לכך ניסיון. ישנם מרכזים רפואיים שמחפשים . שם את תרכשי ניסיון רב.. תקבלי גם שכר (נמוך מד"כ אבל זה גם תגמול). כמובן תמיד מבורך להתנדב. תקבעי לעצמך כמה את יכולה/רוצה  להתנדב ולדעתי תכוונני גם לעבודה בשכר. אין מה לעשות.. צריך להתפרנס. תקחי קצת אוויר לנשימה ואורך רוח את תמצאי.

כמובן כרטיסי ביקור לכל מקום שאת מגיעה גם אם לא נשאלת תשחילי את עובדת היותך רפלקסולוגית. אפילו במכולת. זה שלח לחמך על פני המים.

בהצלחנה.
אסתר
לצפיה ב-'יד מלכותית'
יד מלכותית
30/12/2009 | 20:33
148
שלום.
אני עושה סירטוטים של יד (שמאל) מלכותית.
מישהו יכול לתת לי משהו שיכול לעזור לי בסירטוט (מאמרים, סירטוטים ועוד כל מני דברים).

תודה.
תומר
לצפיה ב-'המטופל שלי בן ה-10'
המטופל שלי בן ה-10
23/12/2009 | 23:08
22
282
למרות העבודה על האדמה וגם מערכות מים עדיין האש משתלטת על כל האלמנטים. החלטתי להוסיף לו גם פרחי באך. נראה איך זה ילך.
לצפיה ב-'ניסית שינוי תזונתי?'
ניסית שינוי תזונתי?
24/12/2009 | 10:58
1
103
לצפיה ב-'לא. אשמח לשמוע את עצתך'
לא. אשמח לשמוע את עצתך
24/12/2009 | 19:06
103
לצפיה ב-'ולמרות שרשור קודם. מעיין הצילי '
ולמרות שרשור קודם. מעיין הצילי
26/12/2009 | 08:04
16
169
את מדברת בשפתך ואינך מודעת לחוסר הבנה הקיים בקרב רבים בפורום.

בצורת הביטוי שלך את מתנתקת מהרבה אנשים בפורום...

גם רפואה משולבת לא תצמח מזה...

מה הילד ומה הוריו יכולים להפיק מצורת הביטויי שלך ?

כבר השבתי לך בנושא של צורת הביטויי, ולא שמת אפילו מילת קישור אחת להבנת הקודים שאת מדברת בהם.

בברכה   שמוליק
לצפיה ב-'מי אמר שלא מבינים?!?'
מי אמר שלא מבינים?!?
28/12/2009 | 08:09
15
116
למה אתה כל הזמן מבקר? מי אמר שהשפה שלך מקובלת על כולם בפורום? איך אתה יכול לבטל את השפה שכל כך הרבה תלמידי רפלקסולוגיה לומדים? תתפלא אבל קיבלתי הרבה עזרה בפורום דרך המסרים שאותם לא קראת. הצורת ביטוי שלך מאוד לא נעימה ולא אתפלא אם היא זרקה החוצה כמה משתתפים בפורום.

שיהיה יום נעים, יום שנבין אחד את השני ונפרגן יותר!
לצפיה ב-'זה רק אני לא מבין ...'
זה רק אני לא מבין ...
28/12/2009 | 11:37
14
116
אינני מבטל דבר ואינני מבקר איש. זאת את שמרגישה כך. זה מאוד פשוט, אני אינני מבין את שפת הביטויי שלך ולכן  אני כותב. ומה פתאום את מתנצחת. כמה זמן את פה בפורום ? כתבתי במפורש בשרשור הקודם את דעתי על השפות השונות בהן משתמשים האנשים פה... האם קראת ? מה את עושה כאשר אומרים לך שלא מבינים אותך ? משיבה או בוחרת להעלב...? במקום זאת את יוצאת למלחמה...בבקשה תרדי מהעץ ותצאי משדה הקרב.   איש לא זורק מכאן משתתפים, ותאמיני או לא, אני רוצה להבין אותך...

בכבוד רב   שמוליק
לצפיה ב-'שמוליק מה אתה לא מבין?'
שמוליק מה אתה לא מבין?
28/12/2009 | 19:15
13
106
האדמה אינה פוריה וגם הממטרות לא מצליחות להשקות כמו שצריך
לכן האש השתלטה ופרצה שריפה בשדה היבש
אי לכך יש לבצע מיד שינוי תזונתי (אולי סוג חדש של דשן?)

יכול להיות שבאמת קיבלת תשובה טובה במסרים
אבל תיאור כמו שמסרת כאן הוא באמת חסר היגיון

לצפיה ב-'מילון - פנטגרם,הוליסטי, קואורדינטיבי, רפואי.'
מילון - פנטגרם,הוליסטי, קואורדינטיבי, רפואי.
28/12/2009 | 23:16
12
121
בועז... אתה מצחיק גם בלשון המתלוצצת על פי שיטת אבי גרינברג...

בוא נעשה מילון השפות : פנטגרם, הוליסטית, קואורדינטיבית, רפואית.  יתכן ותהיה הפריה, יתכן ותצמח מזה שפה חדשה שניתן יהיה לתקשר איתה ולהסביר טוב יותר להורים, לילדים וכמובן לרופאים...

בברכה   שמוליק
לצפיה ב-'שבת אחים גם יחד'
שבת אחים גם יחד
29/12/2009 | 00:33
11
85
אולי עוד בדורנו ... יגור זאב עם כבש... ואולי שפת פלישת האלמנטים תיהיה נהירה גם לקואורדינטיבים.. בעצם..אני בטוחה כמעט במאה אחוז שהיא ברורה!. פשוט אין אקשיין בפורום.. אז היחידה כמעט שמשתפת בחוויות הטיפוליות שלה זוכה להערות סרקסטיות.
אז אולי לפני שנהיה הוליסטים או שגרירים בפני הרפואה המערבית נהיה .. איך אמרת?! מקרבי רחוקים?!.. אהבתי! אני מקווה שהתכוונת לזה.

אלפי ברכות
אסתר
לצפיה ב-'במחילה מבקש מחילה'
במחילה מבקש מחילה
29/12/2009 | 04:14
10
99
אין לי בעיה עם פלישת אלמנטים והתפלשות באדמה.  אני מוכן לרדת על בירכי ולנסות להשפיע על בועז לוותר על גאותו לשם חיים הרמוניים כאן בפורום. והזאב יהפוך עורו והכבש יגדל פרווה חמה לימות החורף שכולנו מקווים שיהיה גשום וקר. ואז הסרקסטיות תהיה כגדי בעיננו.    אם פגעתי,  אז במחילה מבקש מחילה...וקרוב רחוקים הוא בראש מעייני.
בברכה   שמוליק
לצפיה ב-'לא פגעת'
לא פגעת
29/12/2009 | 08:17
9
63
פשוט.. מדברייך השתמע שדרכך היא דרך הרוב... לפי מה שאני מכירה יש לפחות 5 מכללות מכובדות שמלמדות לפי גישה זאת... אחת מהן מוציאה כמה מאות רפלקסולוגים בשנה!... כך שלמרות שגישתך מכובדת ביותר היא כפי הנראה סטטיסטית במיעוט. כך שבבואך לקרב רחוקים.. למעט גישה קצת יותר בגובה העניים לא יזיק להצמד לעובדות.

חוץ מזה - שוב ותמיד -  אלף ברכות.
אסתר
לצפיה ב-'תודה לך אסתר'
תודה לך אסתר
29/12/2009 | 11:37
4
58
אני לא מכירה את שמוליק ואני מתארת לי שיש לו המקום שלו של רפלקסולוג מכובד. אבל להתבטא אליי כמו שהוא עשה זה באמת לא לרמה שלנו כמטפלים. אני מופתעת הרבה פעמים אבל הפעם אולי כי זה אליי הופתעתי בגדול! אני חשבתי שהפורום הוא מקום  לשתף אחד את השני בטיפולים ביעוץ וכו' על מנת שנלמד אחד מהשני. אז כל אחד יגיב למי שהדברים ברורים לו. אני לא רואה שום בעיה עם זה. יום טוב לכולם!
לצפיה ב-'משהו כללי'
משהו כללי
29/12/2009 | 14:16
3
66
מכיוון שלכולנו שפות שונות יהיה טוב אם אנשים יסבירו את עצמם באופן חד וברור יותר
פלישות אלמנטים הוא מרכיב מסויים באיבחון ונותן תמונה מאוד דלה על מצבו של האדם
אני מכיר עשרות ואולי מאות אנשים עם אותן פלישות אלמנטים, לכל אחד סיפור משלו ודרך אחרת לגשת אליו

בעיני, ואני אומר זאת עם דגש על בעיניי, למרות שאינני רואה דרך אחרת
העובדה שאתם כמטפלים מביאים את סיפורי המטופלים שלכם, כולל מצב כף הרגל או כל פרט אחר -
היא בעייתית, ויותר מזה, הייתי אומר אף שערורייתית.

גם כשאני כותב מידע מסויים למורה שלי שאיתה מדי פעם אני מתייעץ, או לאבי גרינברג עצמו (בנושא תהליכי החלמה)
התשובה היא מאוד מסוייגת (וזאת מאנשים עם ניסיון של אלפי מקרים ו 20 שנות ניסיון לפחות)
הסיבה לכך היא שכדי לאבחן אדם חייבים לראות אותו, לדבר איתו ולחוש אותו
גם תיאור מדוייק בן אלף מילים לא יוכל לתת תמונה לגבי מה זקוק אדם ולאיזה טיפול יש לכוונו

בשיטת גרינברג יש מסגרת אחת לבדוק תהליך והיא שיעור פרטי שבו הקליינט מגיע עם המדריך לפגישה בת
שעה וחצי עם אחד המורים. רק אז, כשהמפגש הוא פנים אל פנים ניתן להעריך את התהליך ולתת כיוונים לטיפול.

אני חושב שכל דרך אחרת מסכנת את המטופלים שלכם
ואני לא חושב שהפורום הוא מקום לשתף ולייעץ לגבי מטופלים, זו טעות אתית ממדרגה ראשונה
לצפיה ב-'בועז הגדרת את שורש העיניין כראוי'
בועז הגדרת את שורש העיניין כראוי
29/12/2009 | 15:38
69
דעתי האישית שמה שקורה כאן זו שערוריה.  כבר זמן לא מבוטל מתגלגל כאן ילד בן 10 כאובייקט לדיבורים ולניתוחים.  צריך להבין שכאן בפורום פתוח חל איסור להעלות למוקד מטופלים. כך אני חושב. אם אין על מה לדבר אז טוב יותר לדומם מנוע.  בקרוב תהינה מכוניות שלא שומעים אותן...

בברכה שמוליק
לצפיה ב-'הי בועז'
הי בועז
29/12/2009 | 15:55
1
57
אני נוטה להסכים איתך. אך זהו טבעו של פורום... שטחי ולא מעמיק...  אני משתדלת לא להביא סיפורים ממטופלים מפני שאני מעדיפה להתיחס אליהם בצורה מעמיקה יותר.. וכן זה בעייתי. לעיתים יש שאלה מסויימת ומאוד נחוץ להתיעץ עם גורמים שנמצאים בתחום. גם לי מורתי היקרה משמשת משענת ולכן אני לא צריכה לעיתים קרובות לשתף את הפורום. אבל לא לכולם יש מורים שמוכנים לחלוק ידע.

בי
אסתר
לצפיה ב-'חוץ מזה'
חוץ מזה
29/12/2009 | 20:22
54
כאשר לומדים רפלקסולוגיה כמו שאר מקצועות טיפוליים מביאים מקרים שהתרחשו..ובמקרה של רפלקסולוגיה גם תמונות של כפות רגליים. הסיכוי שמשהו יצליח לגלות במי מדובר אפסי.  כך שאני חושבת שהצגת מקרים אינה שערוריתית כל עוד שומרים על סודיות מוחלטת. לפעמים מידע קטן ממטפל אחר שמשתמש בגישה שונה או בטכניקות נוספות יכולות להאיר נקודות ולפעול לטובת המטופל. אין לי ספק שתמי לא הסתמכה על משהו פה מבין שוכני הפורום שיפצח לה את "עלילות הילד ופלישות האש".  כך שזה לא מהווה בעיה.

בי
אסתר
לצפיה ב-'אין ברכות לך אסתר'
אין ברכות לך אסתר
29/12/2009 | 14:33
3
64
גב נכבדה. ברוכה הבאה ללוחמים. אם כל מילה שלי שואבת אותך להתנצחות אז חבל על הזמן...

את לא תובלי אותי להשוואה, לא בזה העניין. ואם אינך מבינה, לא חוש הומור ולא חוש חמור אז תרדי מהעץ וצאי מהשדה... את מעלילה עלי התרברבות ותראי לאן את מובילה כאן את הפורום...היזהרי לך מלשונך החרוצה.

אין ברכות, אפילו לא אחת.  שמוליק

לצפיה ב-'אני ממש לא חושבת'
אני ממש לא חושבת
29/12/2009 | 15:42
2
53
שהייתה פה כוונה לפגוע במישהו.
אם הבנתי נכון זו בסה"כ הייתה הערה על כך שלכל גישה יש את השפה שלה. רשמתי למטה וארשום שוב שיש פה מטפלים שלמדו בשיטה שבה גם אני מטפלת ובכל זאת גם הם מדברים בשפה אחרת.

אם הבנתי את שמוליק אז מדובר בכך שהשפות השונות שבהן אנחנו מדברים לעתים יוצרות קושי בהבנת תיאור המקרה עד הסוף (גם לי אין מושג מה זה פלישת של אדמה לאויר או ריבוי של מים באש לדוג') וכך גם במתן סיוע/ עזרה.

אני לא הבנתי שיש כאן איזושהי התנשאות כלפי אף אחד.
נראה לי שקצת לקחנו את זה רחוק מדי...
לצפיה ב-'הי אפרת'
הי אפרת
29/12/2009 | 15:58
1
47
נכון מאוד. לי אין בעיה עם שפתו של שמוליק לשמוליק יש בעיה עם השפה שלי.. והנימוק שלו היא שזה לא שפה מקובלת על רוב הפורום.. מאחר והפורום הינו מיקרוקומוס של האוכלוסיה הרפלקסולוגית היה מן הראוי להעמיד את הדברים על דיוקם.
אין לי מילה רעה על שיטתו.. אינני מכירה אותה. לאן שהוא לקח את זה זה כבר לא באחריותי.

יום נפלא[

אסתר
לצפיה ב-'אסתר הלא...'
אסתר הלא...
30/12/2009 | 00:08
53
האם את נוהגת לקרוא לאחור את אשר אמרת ?  את שולחת מילים קדימה ללא אחריות וזורקת רפש, רק תזכרי מהיכן נזרק הרפש.
אין לך מילים רעות, את פשוט מדברת ברוע וזה במילים ובין המילים.  שאני אומר שאינני מבין, את לוקחת את זה כאילו אמרתי דברים שברוע.  במיקרווקוסמוס של האוכלוסיה כאן, חישבי מה את מגלמת,  את הצד האפל או המואר של הירח...תשני על זה בלילה מעונן.

אין ברכות סתם     שמוליק
לצפיה ב-'שלום לכולם - יש לסיים את הדיון בנושא'
שלום לכולם - יש לסיים את הדיון בנושא
30/12/2009 | 10:13
2
96
קראתי את הדיון ואני מבקשת שלא להמשיך ולדון בנושא.
ישנן גישות שונות ושפות שונות (מגדל בבל?!) אבל אני לא רואה מקום לוויכוחים, ובטח לא לפגיעה אישית באף אחד מהגולשים.
יש לשמור על תרבות דיון!
מידה וושפת הגולש אינה מובנת, יש  לפנות בהודעה בה מבקשים הסבר וחידוד של הנכתב ולא בצורה שיפוטית.
תודה לכולם והמשך יום נפלא!
לצפיה ב-'ושתהייה שנה טובה ומוצלחת'
ושתהייה שנה טובה ומוצלחת
30/12/2009 | 15:18
35
לכל חברי הפורום. מי ייתן והאנרגיה שלכם תתועל למען עבודה מוצלחת עם המטופלים שלכם
לצפיה ב-''
30/12/2009 | 17:37
8
לצפיה ב-'התכוצויות שרירים חוזרות'
התכוצויות שרירים חוזרות
21/12/2009 | 22:52
5
180
יש לי מטופלת מפלורידה בת 63, ברקע סכרת, שמגיעה אליי בזמן שהיא מתארחת אצל ביתה בארץ. היא סובלת כבר מספר שנים מהתכווצויות שרירים שהתחילו ברגלים ועברו למספר מקומות בגוף אבל הכי הרבה ברגלים. בעבר זה תקף רק בשינה עכשיו זה סביב כל היום. בשבוע שעבר היא הגיעה לארץ והגיעה אליי לטיפול. בזמן הטיפול תקף אותה התכווצות באיזור של הבהונות. עזרתי לה בטיפול וגם ביקשתי ממנה לעמוד וללכת מעט. הכאב השתחרר. עד היום אף רופא לא עזר לה. חלק אומרים לה שזה קשור לסכרת. מה דעתכם?
לצפיה ב-'התכווצויות שרירים'
התכווצויות שרירים
22/12/2009 | 11:07
145
כאלו הן תופעה מוכרת.
יתכן ויש קשר למחסור במינרלים.
לצפיה ב-'היי'
היי
22/12/2009 | 18:17
1
79
מחסור במגנזיום למשל...
לצפיה ב-'כך גם אני שמעתי'
כך גם אני שמעתי
22/12/2009 | 19:26
66
לצפיה ב-'הקשר לסכרת'
הקשר לסכרת
23/12/2009 | 22:12
1
101
סכרת יכולה בהחלט לגרום לתופעה זאת. התכווצות לעיתים קרובות היא ביטוי ללחץ גופני. הסכרת עצמה "מובילה" ללחץ גופני וגם ללחץ נפשי כמובן. גם במצב היפו וגם במצב היפר. חלק מתארים את זה כ"פקק".

פרט לכך ישנה אפשרות להפרעת מאזן המלחים בגוף... הפרעה בפעילות בלוטת התריס, רמת סידן נמוכה וכאמור גם אפשרות לרמת מגנזיום נמוכה בגוף . בעיה של זרימת דם לקויה ואחד הביטויים שלה זה קור. הרבה חולי סכרת סובלים מקור וזה יכול לגרום לתחושת כיווץ קשה.

בי
אסתר
לצפיה ב-'תודה לכולכם'
תודה לכולכם
23/12/2009 | 23:05
40
לצפיה ב-'שאלה/בקשה'
שאלה/בקשה
13/12/2009 | 21:19
6
141
אני צריכה סיכום קצר על מבנה כף הרגל. מישהו מוכן לסכם לי בקצרה?
תודה מראש!
לצפיה ב-'הי'
הי
14/12/2009 | 00:17
3
87
מה את צריכה מבנה אנטומי? חלוקה רפלקסלוגית ליסודות?

לילה טוב
אסתר
לצפיה ב-'מבנה אנטומי'
מבנה אנטומי
14/12/2009 | 09:03
2
85
לצפיה ב-'תשובה לשאלתך'
תשובה לשאלתך
14/12/2009 | 11:18
1
83
היי אסתר
יש ספר מעולה, קריא ביותר, עלותו 120 ש"ח, שנקרא גוף האגם -אנטומיה פיזיולוגיה ופתולוגיה מאת ד"ר ערן תמיר.
נוח ללימוד, תוכלי להשתמש בו בכל עת, והוא ישרת אותך לכל החיים. כתב את הספר רופא שהחליט להעביר את החומר בצורה נהירה ולקונית בלי התחמקויות ותוכלי למצוא שם את ענף כף הרגל על כל מרכביו. ממליץ בחום.
בברכה,
ארז עמנואל
רפלקסולוג בכיר
לצפיה ב-'התבלבלת לא אני שאלתי'
התבלבלת לא אני שאלתי
14/12/2009 | 12:28
45
לצפיה ב-'מבנה כף הרגל'
מבנה כף הרגל
14/12/2009 | 23:11
1
115
מבנה כף הרגל

כל מה שצריך זה לחפש בגוגל
לצפיה ב-' '
17/12/2009 | 14:53
30
לצפיה ב-'מקרה מוזר...עזרה רפלקסולוגים..'
מקרה מוזר...עזרה רפלקסולוגים..
13/12/2009 | 17:31
3
280
שבוע טוב וחג שמח לכולם, ברצוני לעדכן אותכם במשהו קצת מוזר שקורה לי.
אתמול טיפלתי במטופל אשר סבל מכאבי בטן חזקים שילשולים והקאות, עבדתי על מערכת העיכול, בתחילת הטיפול הרגשתי מעולה והתחברתי לטיפול ולרגל של המטופל...
בהמשך הטיפול כאשר עבדתי על המעי העולה והרוחבי וכן על המעי הדק הרגשתי זרמים באגודל בלבד, זרמים של חשמל רק באגודל,
כאשר חשבתי שאם אני יחליף אצבע זה יעבור זה קרה גם באצבע השנייה.
כאילו משהו עצר אותי מלטפל משהו היה קשה ולא מוסבר. סיימתי את הטיפול אחרי הכל המטופל מרגיש מעולה ומודה לי על הטיפול וחושב שהעברתי לו את הכאבים מה ששימח אותי מאוד.
מקרה דומה היה לחברה שלו כאשר טיפלתי בה היום ועבדתי על מערכת העיכול גם כן, היא סובלת מאותה הבעיה.
כאשר עשיתי לה את הטיפול הרגשתי גם זרמים באגודל מה שמאוד כבר הלחיץ אותי, כי זה חדש לי ואני לא מכיר את זה.
זרמים אדירים של חשמל. את הטיפול סיימתי אך באופן דיי מהיר מהפחד. יש לציין שאני סובל מהתקפי חרדה, אשר משפיעים עליי המון במקרים חדשים של דברים חדשים שקורים לי.
את הטיפול העברתי עם קרם (אני רגיל לעבוד עם שמן שקדים).
כאשר ניסיתי לעשות לעצמי ברגל ולהעביר את האצבע הרגשתי גם כן זרמים.
התקשרתי בבהלה למרצה שלי ושאלתי לגביי התופעה, המרצה טענה כי יש חוליות בגב אשר משפיעות על עצבי הידיים, ואולי יש שם איזה בעיה. הדבר הזה מאוד אבל מאוד מלחיץ אותי בבקשה תאמרו לי מזה??? האם זה יעבור? כל טיפול אני ירגיש את זה מהיום?
מחכה לתגובות שלכם אור.
נ.ב.- המטופלת הרגישה חום קליל על הרגליים בזמן הלחיצה...לא יודע עם זה אומר משהו.. תודה וחג שמח לכולנו
לצפיה ב-'מספר כללים למקרים מוזרים'
מספר כללים למקרים מוזרים
13/12/2009 | 22:52
181
שלום,

ראשית תרגע
שנית תבדוק
שלישית קבל את הדברים כפי שהם

אלו כללים שמנחים אותי בחיים ובטח ובטח שבטיפול באנשים.

בטיפול באנשים אתה קודם כל למענם בגבולות שלך כמובן
כל זמן שאתה לא חורג מאזורי הנוחות שלך יותר מידי והמטופל נהנה הכל בסדר
זה לא אומר לדרוס את עצמך למען המטופל
כלומר לעשות תנועות שכואבות לך או לעשות דברים שלא נוחים לך מכל סיבה

כאן המטופלים נהנו ובך עלה חשש
ולכן תרגע

תבדוק עם עצמך מה אתה מרגיש
תבודד את התחושה מאיפה היא באה
ממקור פיזי נפשי ותנסה לדייק את עצמך יותר ויותר
עם הזמן תוכל ממש לזהות ותחדד
לדעתי זה אחד המקומות הכפיים בטיפול
לפחות באספקט הפיזי שלו וכמובן גם בנפשי

טלפנת למרצה לשאול האם מוכר לה
מחר בטח תבדוק עם רופא ותשלול בעיות אפשריות
בכל מקרה אתה צעיר והכל חולף הכי גרוע עשית תנועה לא נכונה
העמסת תשנה מנח והכל ישכח

קבל את הדברים
פה הכיף הגדול באמת ואולי החלק הכי קשה להפנים
וגם כאן הכל בשלבים
כרגע בשעות שבין ברור עם רופא לבין עצמך בחרדה אותה אתה מתאר
אין לך הרבה מה לעשות מלבד לקבל
וכך נראים החיים ובטח כמטפל תפגוש בעיות שלמרות כל הרצון הטוב
ההשפעה שלך תיהיה מקסימום מרגיעה בגלל סיבות שונות שחלקן נובועת מהמטופל חלקן מהמחלה וחלקן כי ככה זה .

בקיצור אתה בדרך הנכונה
תרגע והכל יהיה בסדר

(בחרתי לרשום אליך בזכות השעה המאוחרת ובה כנראה לא תזכה לתשובות חכמות משלי ,מחר בבוקר תקבל כאן מטר של תשובות שיסדרו לך את הראש והכל יהיה בסדר לפחות ברפלקסולוגיה ,והשאר יש לך מסע חיים שלם לסדר. )

בברכה
דניאל

לצפיה ב-'תגובה לשאלתך'
תגובה לשאלתך
14/12/2009 | 11:05
105
שלום אור,
הזרמים שקיבלת הם סוג של "אות/שדר/מסר" שהעביר המטופל אליך. זה אומר שאתה פתוח לקבל אינפרומציה מכף רגלו של המטופל.זה דבר מבורך, שלא כל אחד זוכה לקבל אינפרומציה שכזו. משום שכך אתה יודע בוודאות שהמטופל זכה לקבל ולהפנים את מה שהעברת דרכך.
אבל היות זה גורם לך לסוג של ריאקציה אחרי הטיפול, חובה עליך לבצע הגנות. תוגל לעשות זאת דרך דמיון מודרך או בעזרת טיפות פרחי באך בשם walnut.
בנוסף, היות ואתה חוית התקפי חרדה, אפשר לומר שגם אתה עובר תהליך שינוי תוך כדי הטיפולים.
אתה בעצמך מבחינה רגשית מאוד חשוף, האם זה גרם לך להתעוררות מחשבתית בנוגע לאורך חייך?
יש לזכור שאזור המים, כלומר קיבה, מעי גס וחלק מהמעי היורד, הינם מקור למרכז אנרגטי הכולל את הפחדים, רגשות, הצפה של חוויות לא פתורות.
האם זה אומר לך משהו?
ברגע שמטופלים מרגישים חום קליל על הרגלים, זה אומר שהם קיבלו ממך "נקיון הילה" זה לקוח מתחום ההילינג, אבל כדי לא לסבך עם מושגים לא קשורים, אני רק אציין כי גרמת למטופלת שלך לחיזוק הצארקות שהיו חלשות, במקרה הזה, אני מניח שהיא היתה בתקופת נסיון להשלים עם העבר שלה (כולל משפחה) היות והיא רוצה להקים משפחה חדשה משל עצמה.
אני מקווה שתרמתי במעט.
אם יש לך שאלות נוספות אשמח לשמוע.
חג שמח,
בברכה,
ארז עמנואל,
רפלקסולוג בכיר, מטפל בפרחי באך והילינג.

לצפיה ב-'תודה רבה לתשובתכם'
תודה רבה לתשובתכם
14/12/2009 | 16:21
54
תרמם לי מאוד עם המידע הזה אני בהחלט נרגעתי והייתי בלחצים גדולים , אבל אני צריך להסתכל על זה כמתנה ובאמת לעשות הגנות כמו שלמדתי דרך דמיון מודרך אולי זה יעזור לי, יש לציין כי זה משהו חדש לי ובגלל זה אני ברמה כזאת שאני לא מבין, אני בטוח שהדרך אצלי רק מתחילה ומפה אני מוסר לכם תודה רבה וחג שמח אני בהחלט לקחתי את מה שאמרתם לי ותרמתם לי
לצפיה ב-'האם זה נכון שאם יש הרבה פלישות של אש'
האם זה נכון שאם יש הרבה פלישות של אש
07/12/2009 | 22:38
11
202
אז כדי לעבוד הרבה על המים כמו איזור המים, מערכת הלימפה וכלי דם כדי להוריד את האש? המטופל הצעיר שלי יש לו פלישה רצינית של אש במיוחד באלמנט האוויר. הבוהן הראשונה ממש צועקת הצילו.
לצפיה ב-'בוקר טוב '
בוקר טוב
08/12/2009 | 09:22
3
104
אני חושבת שצריך לבדוק מה המטרה שלנו בטיפול.
לאזן את המטופל בעזרת מים יוכל לעזור בדיוק כמו בטבע. המים יגדירו את האש במקום מסוים ולא יתנו לה להתלקח, בעזרת המים, טכניקת המשיכה, עבודה על מערכת לימה, שתן, כליות וכן כלי דם, הטיפול יהיה מרגיע, מקרר, מאזן, ממש כמו שהמים עושים בטבע.
אבל...צריך לבדוק נתונים נוספים? האם את חושבת שהאש פלשה יתר על המידה ואולי כדאי למתן אותה בעזרת אדמה?
(שוב, בדיוק כמו בטבע) מה מצבו של המטופל באדמה? האם האש גברה על האלמנטים בחייו?
יום נפלא
לצפיה ב-'זה אותו ילד בן 10 שדיברתי עליו בפורום'
זה אותו ילד בן 10 שדיברתי עליו בפורום
08/12/2009 | 10:40
2
54
לצפיה ב-'אז זה דווקא מתחבר לי מאוד לתת לו בהתחלה מים'
אז זה דווקא מתחבר לי מאוד לתת לו בהתחלה מים
08/12/2009 | 21:34
1
89
ואח"כ אדמה, לא?
כי זה קורה לו במקום שבו הוא לא מרגיש בטחון, במקום שבו הוא לא מרגיש את האדמה.
מה את חושבת?
לצפיה ב-'היי'
היי
09/12/2009 | 00:00
37
יש אפשרות.. מאידך אדמה היא הבסיס בכל זאת.. יש צורך לקרקע.. . ברור שכשיסוד אחד לא מאוזן גם שאר היסודות לא מאוזנים. זה כמו בניין שלא יושב על יסדות טובים. הילד כועס.. וכעס לעיתים הוא ביטוי לפחד .. פחד יכול להיות נובע מחוסר יציבות שהוא חש .. כמו שאני מבינה את זה רגשות קשים ובעיות התנהגות הרבה פעמים יושבים על "קרקע בוצית" שהיא זאת ש"מייצרת" את הרגשות הקשים . זאת ספקולציה בלבד.. אבל יתכן כי הילד גדל בסביבה שהוא מקבל בה מסרים כפולים. אנחנו לא יודעים מה באמת מתרחש בין ההורים.. לא יודעים מה מעמדו במשפחה.. בתור תינוק האם הוא קיבל את מה שתינוק צריך לקבל על מנת שיגדל להיות אדם בטוח בעצמו ...ועוד בלי סוף השערות אפשריות לכן המלצתי לתמי לרחרח מה הסיפור שם.. תמיד יש סיפור.(אגב כל הכבוד לה.. כמה מחשבה היא מקדישה לילד הזה) יתכן כי דווקא עבודה מיידית  על המים עשויה להציף רגשית עוד בטרם התמודדנו עם הקרקע. כמו שאמרת אפשר לעדן את עוצמות האש גם עם אדמה. כשהלהבות ירדו והסערה תשכך במקצת דברים יעלו.

חוץ מזה עבודה עם פרודוקטים כמו חימר וצבע עובדת גם ברבדים האנרגטיים.. עבודה עם חימר מרגיעה.. נותנת תחושת ערך.. מאפשרת גם גישה נוחה יותר לילד שאומנם משתף פעולה.. רק זה ישמש מרכך נוסף... צבע גם.. עובד על הרבדים הלא מודעים ...  כמובן בד בבד להעצמת הטיפול הרפלקסולוגי.
שוב זה ניסיון שלי להבין את המצב...

לילה טוב
אסתר
לצפיה ב-'היי'
היי
08/12/2009 | 14:12
1
38
תנסי לעבוד איתו עם חימר... גם עבודה עם צבעים מאוד מרגיעה ומחברת.. יוצרת איזון. עם חימר יש תוצאות נפלאות כאשר האדמה לא מאוזנת. מן הסתם אצל הילד הזה שום אלמנט לא מאוזן.

יום נפלא,
אסתר
לצפיה ב-'אתן מדהימות!!'
אתן מדהימות!!
10/12/2009 | 08:07
46
כל מה שאת אומרות מתקשר כל כך יפה ונותן לי תמונה שמחזקת את כל מה שגם אני חושבת. לומדים המון מילדים. השבוע הוא הגיע אליי עם מסיכה מעיסת נייר שהוא הכין בחוג. בהתחלה חשבתי שהוא פשוט הגיע אליי ישירות מהחוג אבל בסוף התברר לי שהוא בעצם הביא את זה במיוחד כדי להראות לי. שאלתי אותו על הצבעים של המסיכה ולמה הוא צבע. התשובות שלו היו מאוד קורקטיות וללא הבעה מיוחדת (זה הצבע שהיה שם או לא יודע למה) המעניין היה שהוא צבע באדום על העין פס ושאלתי אותו מה זה אומר לו והוא אמר שזה שריטה. חשבתי שזה מעניין. אמשיך לעדכן אתכן, ושוב תודה על הכל!
לצפיה ב-'אינני מבין דבר'
אינני מבין דבר
10/12/2009 | 23:15
4
53
אש, מים, לימפה, אדמה. להוריד את האש ? פלישות אש...... לא כולם מבינים את הטרמינולוגיה......
איך אפשר כך לדבר על מחלות ? איך אפשר לעשות רפואה משולבת ?
בברכה   שמוליק
לצפיה ב-'אשמח לשמוע איך אתה מסביר את זה בשפה שאתה '
אשמח לשמוע איך אתה מסביר את זה בשפה שאתה
11/12/2009 | 07:59
3
53
משתמש. זאת השפה הרפלקסולוגית שאני למדתי וכך אני מבטאת את הדברים וכנראה שעוד רפלקסולוגים למדו ועובדים בשיטה הזאת כי כמה מטפלים הבינו את שנאמר. איך אתה מתרגם את זה בעבודה שלך, אשמח לשמוע, שבת שלום וחג חנוכה שמח!
לצפיה ב-'רצויי שניתן את הדעת לבעיה'
רצויי שניתן את הדעת לבעיה
11/12/2009 | 15:05
2
59
כך את למדת, אכן כן. אינני יכול לתרגם שפה שאינני מבין. רוצה להגיד,  שבפורום כללי שבו שפות שונות של מטפלים שלמדו בבתי ספר שונים, זו בעיה.  רצויי שניתן עליה את הדעת.  הרי את למדת בבית ספר הפועל על פי הקריטריונים של איגוד הרפלקסולוגים. מפליא הוא שנוצרות שפות שונות כאן בארץ הקטנה שלנו.  את הרי נאמנה לדרך ולשפה שבה ניטעו המושגים שלך.
קובי מלמד על פי החשיבה של הפנטגרם, אני מלמד על פי החשיבה הקואורדינטיבית.  ובכל זאת ייצרתי דרך לקומיניקציה כאן בפורום.

זאת את שצריכה להביא את הדברים כך שיבינו... אז נתתי לך משוב ופתח למחשבה... כי אם לא, אז יהיה הגיוני לפתוח פורום לדוברי" שפת הפנטגרם", פורום לדוברי "שפת הרפלקסולוגיה הוליסטית" ופורום לדוברי שפת "הרפלקסולוגיה הקואורדינטיבית".

למשל - אני נסעתי לשוויץ ללמד את השפה שלי, נוסע לבלגיה ולברזיל ללמד את השפה שלי.   לעולם אינני מבטל ידע קיים אלא בונה עליו.  כך גם אני עושה היום עם קורס של בוגרי בכיר מבתי ספר שבהם מלמדים "שפה אחרת"...

שבת שלום וחג אורים שמח    שמוליק
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
17/12/2009 | 11:27
1
33
יש פער בשפה שבה אנו מדברים גם לאלו שלמדו באותה גישה.
לדוג'- אני גם מטפלת בגישה הפנטגרמית ואין לי מושג מה זה אומר פלישה של אדמה למים וכו'.
מעניין לראות שאפילו באותה הגישה הטיפולית יש כ"כ הרבה כיוונים...
לצפיה ב-'רצוי להשתדל להיות ביחד.'
רצוי להשתדל להיות ביחד.
17/12/2009 | 13:54
39
האם את מסכימה שצריך פורום מיוחד לדוברי השפות השונות ?  או אולי, כך אני מבין, צריך לדבר ברור ככל האפשר בשפה המובנת לכולם. ישנם מושגים האופיניים לכל "שפה" שכל אחד שכותב כאן צריך מראש לדעת להעבירם ולתרגמן למילים המובנות לכולם.
קצת השתדלות להיות ביחד, לא תזיק...
בתודה   שמוליק
לצפיה ב-'לרפלקסולוגים שלום רב!'
לרפלקסולוגים שלום רב!
06/12/2009 | 12:51
36
229
שלום רב,

לאחרונה הקמתי אתר אינטרנט העוסק בתחום הרפלקסולוגייה, ברצוני לקבל חוות דעת שלכם בנושא לאלו אשר יש להם כבר אתר.
האתר עדיין בשיפוצים ואין לפרסם אותו לאף אחד מכוון שעדיין הוא לא נפתח רשמית, אני ישמח לקבל חוות דעת בנושא , מה להוסיף ומה להוריד. כמו כן האתר אינו תומך בדפדפן מסוג פיירפוקס.
אני לא יודע אם מותר לי לפרסם אם לא אני ישמח שתגידו לי ותורידו את ההודעה

בתודה והמשך שבוע טוב אור אוחיון רפלקסולוג מוסמך.

קישור לאתר-  http://oreflexsology.bon.co.il
לצפיה ב-'היי אור'
היי אור
06/12/2009 | 16:06
9
77
שבוע טוב.

קודם רציתי להגיד לך סחתיין על היוזמה, האמונה.
התלבטתי אם להתיחס אבל אולי בכל זאת תפיק משהו ממה שאני הולכת להגיד.

נכנסתי לאתר שלך.. להגיד את האמת ... לא היה שם משהו מובנה. הכל בהתהוות. לא האתר... אלא אתה כמטפל.  מה שהעלה אצלי את התהייה מדוע מהרת כ"כ להקים אתר. זה קצת לרתום את העגלה לפני הסוסים לא?!
סיימת שנה א... ואגב אני מאלה שדוגלים ישר להתחיל לעבוד. לקפוץ למים. בכסף בהתנדבות לא משנה. רק מה שלא הבנתי מה אתה בעצם מציע ?. ציינת שם סיפורי הצלחה.. אומנם טרם כתבת שם משהו.. אבל סלח לי על הישרות.. על איזה הצלחות אתה מדבר יקירי? ומה זה לדעתך הצלחה ברפלקסולוגיה?.. הצלחה שלך או הצלחה של הגוף המטופל?...
אתה בזמן לימודים למטפל מגע רב תחומי. נהדר. אבל אתה סטודנט. יש בזה קצת מן "הלירות לעצמך ברגל". זה מעמיד אותך כמשווק וקצת פחות כמטפל אם יכולת לעזור במצבים שמה לעשות דורשים ניסיון וקילומטראז'. ...

ראיתי את הודעותייך שפרסמת בפורום .. זה כיף לראות התלהבות. זה נהדר. סלח לי שאני אומרת יש לי הרגשה שלא עברת  עדיין (עם דגש על עדיין) את המסלול שאתה אמור לעבור על מנת שתוכל להציג את עצמך בצורה מכובדת ומכבדת את יעודך.

שבוע טוב
אל תכעס.
אסתר

לצפיה ב-'אם זאת הדרך שלך אז בהצלחה'
אם זאת הדרך שלך אז בהצלחה
06/12/2009 | 17:48
4
78
לי אישית קשה להתחבר לעניין של פתיחת אתר כבר אחרי שיש לך מוסמך בקושי היו לי הכוחות להכיר בזה שפתחתי קלינקה. אבל אתה זה לא אני ואני זה לא אתה. בשבילי זה צד מאוד גשמי כמטפלת הוליסיטית ואני גם היום אחרי שיש לי כבר קליניקה שנה שלישית וסימתי את הבכיר לפני שנה וחצי עדיין אין לי את הדרייב לפרסם באינטרנט ואולי זה מחסום שלי. יכול להיות שהצד השיווקי אצלך חזק מה שלא אומר שהצד הרוחני שלך הוא פחות חזק. אולי אתה יודע לשלב את שניהם יחד ואם כן אז טוב לך. אני תמיד אומרת שבעולם המטורף והתקשורתי שבו אנו חיים כמטפלים אנחנו צריכים להיות אמיתים עם הפנימיות שלנו ולזכור מי אנחנו ומה תפקידנו ומה האחריות שלנו בתור מטפלים. אז לאט לאט, הדרך עוד ארוכה, מאתגרת, עליות וירידות והרבה למידה. בהצלחה!
לצפיה ב-'היי'
היי
06/12/2009 | 20:23
3
36
מנסיוני האישי.. הדרך לטיפול אינה מסתיימת בלימודים. יש פה מוכנות אישית.. התפתחות אישית.. גדילה והעצמה... על גבול "החפירה בנשמה" כדי להפוך להיות "מבפנים כמבחוץ". יש כאלה שיזלזלו בזה. זכותם. אני לא הייתי מגיעה לטיפול אצל מטפל שהוא פחות מזה. לדעתי גם מי שלא "נלחם" (בכוונה במרחאות) כדי להיות "מבפנים כמבחוץ" לא יגיע למקום הזה ודרכו למה שאני בכל אופן רוצה ושואפת להגיע - זה להיות מטפלת על - ... מובטחת ככשלון. מהו מטפל על? - מטפל שמאפשר למטופל שלו לעמוד בזכות עצמו. שכן אם לא אנחנו המטפלים הופכים לפלסטר .. קביים. ואנחנו המטפלים לא יותר ממשענת קנה רצוץ.. היום אנחנו פה מחר מסיבה כזאת או אחרת לא. וזה ... דורש המון המון עבודה פנימית. ויתור על אגו.. וחפירה פנימית. זהו תהליך שחלק לא קטן מהמטפלים עוברים בין אם במודע ובין אם לא במהלך הלימודים. ישנם נושאים שהם מאוד קשים ומהווים שינוי בחיי כל אדם. לי למשל היה קושי עצום לדבר על רגשות זה היה נראה לי סליחה על הביטוי "זיון שכל".. ותוך כדי הלימודים ולימודי הנוספים בתחום הנפש.. גיליתי על עצמי ועל חיי הלא מודעים דברים שלא הייתי מגלה בחוג לכלכלה למשל. .לגבי מוסמך.. בכיר... ההבדל הוא שמים וארץ מבחינת הידע והכלים הטיפוליים שנרכשים במהלך השנה הזאת.. ולבטח גם בין בכיר למומחה. אני בעד לשחות מיד. כלומר גם כבר במהלך השנה א' להתחיל לטפל בחברים ומכרים..לראות לחוש להרגיש.. להכנס לזה ולא כסופה אלה כמסע.. כי אין כמו ניסיון ...רק החוויה תוליד ידע אמיתי ומזוקק. מעל הכל.. כל דבר בעיתו והבשלת הפרי היא תהליך... מה שלטעמי.. לאור ידידנו הצעיר קצת אצה הדרך!.

להת'
אסתר
לצפיה ב-'סליחה על ההערה אבל'
סליחה על ההערה אבל
07/12/2009 | 12:26
2
41
הדיון פה הוא על האתר ולא על המטפל אור.
אולי לך נדרשת חפירה? ואצלו לא?
אולי הוא נקי ממה שאצלך צריך לחפור?
אני מציעה שכל אחד יטפל לפי ראות עיניו ולא ישפוט את אופן הטיפול של האחר לפי ראות עיניו, המצומצמת.
את מבורכת בדרך הטיפול שלך, ואני מאמינה שהוא מבורך באיכויות אחרות.
שנמשיך להפיץ את האור....
כל אחד בדרכו
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
07/12/2009 | 13:13
1
25
לא נכנסתי למהו אור. לא שפטתי אותו. הגבת קורקטית על מה שאני ראיתי באתר שלו. וממה שאני יודעת ... אני לא מכירה אותו.. וכשראיתי שהוא נעלב ביקשתי סליחה. והבהרתי למה התכוונתי. זוהי תפיסה מאוד סובייקטיבית מה שאת מציגה פה. אפרופו שיפוטיות מה את עושה כלפיי. בדברייך?. לגבי חפירה עצמית.. אני תמיד בעד לראות מה משתקף לנו באחר.. ממליצה בחום.

אסתר  

לצפיה ב-'הבהרה נוספת'
הבהרה נוספת
07/12/2009 | 13:31
26
אני חושבת בהחלט שכל אחד שעוסק בתחום רצוי וכדאי שמיד יתרגל את עבודות אם בכסף אם בהתנדבות. חשוב.. שיראה כמה שיותר כפות רגליים ויתמקצע כמה שיותר. לא היה בדבריי ולו מילה אחת שלא תמכה בזה. פשוט שראיתי את האתר והתרשמתי מכמה הודעות שאור השאיר ,הרגשתי..( וזאת הרגשתי בלבד מעולם לא התיימרתי שדבריי דברי אלוהים חיים... ) שהוא עורך לו אתר שאין בו ממש. אני חושבת ששיווק הוא כלי חשוב מאין כמותו. חשוב שאדם שמסיים את לימודיו יתפרנס ממה שהוא למד השקיע ואוהב. עדיין אני סבורה שעל מנת ששמו ילך לפניו ועל מנת שבאמת יצליח .. כדאי שיציג משהו עם "בשר". מה לעשות לא הרגשתי שכך מדובר. סובייקטיבי לי? יכול להיות.. יש מקום לבדוק. לגבי פגיעה? שוב לא התכוונתי.. אני בדעה שמי שמבקש דעה נוספת לוקח בחשבון שמה שיאמר בצד השני לא יהיה לרוחו. זה פורום רפלקסולוגיה לא פורום עיצובים בסוכר. אני מתנצלת שוב בפני אור.. אם פגעתי. לא התכוונתי.  

אסתר
לצפיה ב-'לא ראיתי את המשפט האחרון שלך!!!'
לא ראיתי את המשפט האחרון שלך!!!
11/12/2009 | 22:05
3
41
ועל זה גם יש לי משהו להגיד, את מדברת על זה שלא עברתי עדיין עם דגש על עברתי את המסלול שאני צריך לעבור על מנת שאני יוכל לייצג את עצמי בצורה מכובדת ומכבדת, סליחה על הישרות אבל מאיפה את יודעת? מאיפה את יודעת מה עברתי ומה לא עברתי? מאיפה את יודעת מה עבר לי בחיי וכמה כפות רגליים ראיתי? מאיפה את יודעת שאני לא מספיק עברתי על מנת לספק את הסחורה ולהציג את עצמי? מאיפה לך לדעת שאני רפלקסולוג בהתהוות, סליחה על הישרות אבל אני חושב שהחוצפה דיברה לפנייך, אני לא יודע למה אמרת את הדברים האלו כאשר אינך מכירה אותי ואין לך ידע לגביי.
האם יש לך עובדות עם דגש על עובדות שאין לי הצלחות בתחום הרפלקסולוגיה? האם יש לך הוכחות שאני לא עברתי שום דבר עדיין וידרש הרבה על מנת שאני יוכל לייצג את עצמי?
אני חושב שאולי בגלל שאת כמה שנים במקצוע ועדיין לא שיווקת את עצמך בצורה טובה קצת מכאיבה לך כמו להרבה אנשים מסביבי, הרעל אוכל אותם וזאת מחלה מאוד קשה.
אם וכאשר היו לך עובדות שמדברות על חיי הייתי אומר לך שאת צודקת, אבל את לא יכולה לבסס דברים על דברים שאינך יודעת.
את מדברת על דברים רבים בפורום ואני יכול להגיד שהם שקרים, זה לא נכון אבל אין לי עובדות, לא כך?
האומנם יכול להיות שאת בתור רפלקסולוגית תקחי אותי אחורה ואולי זה לא מה שניסית לעשות אבל פגעת בי בצורה גדולה מאוד, ואני חושב שהקנאות דיברה לפנייך ואני מאחל לך רק הצלחה וכל טוב ולהבא על תאמרי דברים לפני שהמחשבה עובדת.

תודה וחג שמח
                                           אך תכעסי
                                           אור.
לצפיה ב-'התכוונתי במפשט האחרון ל"אל תכעסי"'
התכוונתי במפשט האחרון ל"אל תכעסי"
11/12/2009 | 22:15
21
לצפיה ב-'אור חג שמח'
אור חג שמח
11/12/2009 | 22:48
1
25
אני באמת שלא התכוונתי לפגוע... נראה לי שלקחת את זה קצת רחוק . לא אמרתי שאינך רפלקסולוג טוב.. דברתי מהשקפת עולמי בלבד. שלוקח זמן להתהוות כמטפל. לוקח זמן להתמודד עם התפקיד הזה וזה תפקיד שדורש להרגיש ולדעת הרבה מעבר להשתקפויות של איברים בכף הרגל.  זה לא קשור למה עברת בחיים ולנסיון חיים ולבכלל כמה טפלת באנשים במהלך לימודייך. כוונתי לא היתה רעה. אני מדגישה זאת.. כי אני יודעת מאיפה הגעתי. אני יודעת מה זה שבן אדם מאוד רוצה משהו ובאים ואומרים לו חכה... ונכון מי אני שאגיד לך לחכות?!.. גם זה לא אמרתי.. בסה"כ הבעתי דעתי אגב היו שם דעות דומות לשלי אולי בוארציות פחות גלויות מדוע דווקא שלי כ"כ משכה את תשומת לבך?... אגב אתה בחרת בתחום שתתקל בו בהרבה סוגי התנגדויות מצד מטופלים.. חלק מאוד חשוב תהליך טיפול. מתוך ניסיון בתחום הטיפול ..(.לא רק ברפלקסלוגיה שבו אני יחסית לפזם של כמה פה אני אפילו לא זרעון...) מאוד קשה לצלוח התנגדויות של מטופלים כשקשה גם לסלוח להתנגדויות כאלה ואחרות מצד החברה. לצורך העניין מה שהבעתי.. .
אתה מאמין בעצמך.. מה זה משנה מה אני או משהו אחר אומר? למה זה צריך לקחת אותך למקום שיש לך צורך "בנקמה"?..
אתה יודע מי אתה ומה אתה.. זה מה שחשוב...

תעזוב אותך מכעס עליי זה חג של ניסים ותבקש את הנס הפרטי שלך תניח לעולם לתקן את עצמו. זה כולל גם אותי.

מקווה שהובנתי כהלכה.

חג שמח
אסתר
לצפיה ב-'משהו נוסף'
משהו נוסף
11/12/2009 | 23:50
18
לגבי נושא ההצלחות שנראה לי הקפיץ לך את הפיוז... תנסה להבין.. הרפלקסולוגיה עובדת בכך שאנו "רותמים " את הגוף לריפוי. משתמע מכך .. שלאף אחד אין באמת הצלחות. יש מטפלים שמיחסים לעצמם את יכולות הריפוי. עכשיו שאני ניסתי בתגובתי להסביר לך זה את העובדה הזאת כפשוטה.. לא להגיד לך שאין לך הצלחות בחיים וכל מיני פרשנויות שנתת לדבריי.

הפרספקטיבה שלי לגבי נושא הטיפול שונה משלך ומן הסתם שונה מזה של משהו אחר. כנ"ל גם לגבי הפרספקטיבה שלי לגבי נושא הפרסום.. בשלב שלך.. שזה שלב של התחלה. לכן סוגיית הקנאה שהעלית לא במקומה.
אנחנו במקומות שונים בחיים בפזות שונות ופער גילאים לא קטן...
שכן משפיע באופן ישיר על תפיסות של חיים וטיפול ודרכים.

אני לא חושבת שבן אדם צריך לדרוש הסכמה מהעולם לדרכיו..(זה קצת לנסות לשלוט... ) בטח לא מאנשים שנמצאים כבר במקצוע ומתחככים עם הנושא באופן יומיומי. אתה תתקל בזה המון. חוסר הסכמה בין קולגות. לגבי כל נושא. ממה משמעות קו אורכי ועד אם ללכת לטיפול בבית מטופל זה נכון או לא. לפעמים זה יכול לערער כשאתה לא בטוח בעצמך. בטחון תקח מהחברים שלך.. האנשים הקרובים כאלה שאינם חלק מהבראנז'ה הם זה תפקידם. זה לא תפיקידי. גם אם משהו פה מביע רצון לעזור סבבה אבל זה עדיין לא אומר שזה מובן מאילו שככה ולא אחרת. מצחיק אותי הצורך הזה להראות הוליסטי.. להראות נאור. אני בן אדם. אני קודם אדם ואח"כ מטפלת אני מגיבה מהשקפתי .. יש משהו או משהו בעולם שעשוי להיות חף מפניות? להיות אובייקטיבי עד תום? .. נאיבי במקצת לחשוב כך.

בי.
לצפיה ב-'אל תשפטו אדם לפי אופן פעולתו במצבי שמחה משמע-'
אל תשפטו אדם לפי אופן פעולתו במצבי שמחה משמע-
06/12/2009 | 22:28
9
35
קראתי את ההודעות שלכן ואני שמח לראות שאתן כן שמחות בשמחתי, אך אינכם מבינות את הצעד הזה בשבילי, הדבר הזה הוא גדול בשבילי , לפתוח אתר לפתוח קליניקה, להקים את העסק, לחלק את הכרטיסיי ביקור,ולהתחיל לעבוד.
כמו שאמרת אני בהחלט חושב שאני יודע לשלב את השיווק העצמי ואת ולעבוד ולהיות בנפש תמיד.
אנשים אכן אומרים לי איך כבר פתחת אתר ורק סיימת שנה א'.
אני לא חושב שיש משהו אשר מונע ממני לקבל את העובדה שאני סיימתי את השנה א'.
קיבלתי פידבקים רבים לגביי אופן עבודתי, אומנם רק התחלתי ואני רק בשנתי הראשונה, ויש גם המון סיפוריי הצלחה, ויאמין לי רק מי שרוצה להאמין לי איך צורך לנסות להוכיח דבר. (אגב התכוונתי לעלות בקרוב את סיפוריי ההצלחה שלי לגבי כמה וכמה מטופלות).
העבודה שלי מתבצעת עמוק מתוך הלב, עם זה בתחום השיווקי שכולם יוכלו לראות אותי תמיד! ועם זה בתחום ההוליסטי שכולם יוכלו לראות שאני עובד באמת מהלב, וככה זה נראה בטיפול, ואני שלם אם העבודה שאני אוהב לטפל ולשווק את עצמי.
אני חושב שאם אני לא יתחיל במשהו אני לא יתחיל בכלל.
אתן אינכן מכירות אותי ולכן אינכם יודעות כמה כפות רגליים כבר ראיתי ומה עברתי, אינכן יודעות את אופן מחשבתי ואינכן יודעות את פעולותיי לצורך העבודה, ולכן איני חושב שאני אייחס משמעות רבה להודעותכן מכוון שאני לא מעוניין להוריד מה"התלהבות" שלי, מפה אני מתכוון רק לעלות. ומי שירצה שיכנס וישמח בשמחתי ומי שלא, לא נורא לא קרה כלום ואני ישמח בכל מקרה!
תודה והמשך שבוע טוב.
לצפיה ב-'אז למה ביקשת בהודעה הראשונה שיחוו דיעה...?'
אז למה ביקשת בהודעה הראשונה שיחוו דיעה...?
06/12/2009 | 22:37
7
20
לצפיה ב-'חוות דעת'
חוות דעת
06/12/2009 | 22:46
6
23
ביקשתי  חוות דעת על האתר שלי לא עליי- אני לא חושב שאדם שלא מכיר אותי יכול להגיד עליי דברים כאלו...זה לא מכובד לדעתי.
לצפיה ב-'למשל מה שבאמת הכעיס אותי'
למשל מה שבאמת הכעיס אותי
06/12/2009 | 22:53
4
35
"על איזה הצלחות אתה מדבר יקירי? ומה זה לדעתך הצלחה ברפלקסולוגיה?.. הצלחה שלך או הצלחה של הגוף המטופל?..."

זאת אומרת את מי זה לא היה מכעיס?? למה שאין לי הצלחות, למה שתגיד כזה דבר הריי היא לא מכירה אותי, אני התכוונתי לעלות את ההצלחות של הטיפולים שעברתי ואת השמחה שכולם ישמחו ויראו שכן הצלחתי ואני כן משקיע וחשוב לי והכל... ובעינכם סליחה שאני אומר את זה אבל אני צוציק, מי אני בכלל "עוד רפלקסולוג" אז לא אתם אינכם מכירים אותי וזה מה שהכי הכעיס אותי....
תפרגנו ועל תכעסו, תשמחו איתי תעזרו לי.
להפך אם אני רק מתחיל תנו לי פוש, על תגרמו לי לחזור אחורה ולא להתחיל זה קצת מאכזב שאנשים כלכך הוליסטיים צריכים להגיד לי את זה. חשבתי את האמת שיהיה לי קצת אחרת ונחמד וטוב.
אז הקמתי אתר ויש לי הצלחות ואני אוהב את המקצוע, ואני בקוצר רוח מחכה לשיעור הבא ואני שמח ואני סטודנט וטוב לי אם זה.
אני יגיד משפט שאולי ירגיז כמה וכמה אבל אין לי מילה אחרת לתאר את זה חוץ מזה שאני חושב שזה קנאות לשמה...
אני מצטער שביקשתי חוות דעת כי רק נפגעתי

אני מבקש למחוק את הכל התגובות האלו מהמנהלים
לצפיה ב-'אגב אתה ממש לא צוציק'
אגב אתה ממש לא צוציק
06/12/2009 | 23:10
21
הלוואי על כולם להיות עם כזאת נחישות כמו שלך. וזה נהדר. אמרתי לך הצלחות והדגשתי כי הם באמת לא שלך.. אין מה לעשות. רפלקסולוגיה כמה זמן קיימת 2000 שנה בערך? אין חדש תחת השמש. אני כן שמחה בשמחתך. יתכן כי תגובתי לא תאמה את מה שאתה רצית לשמוע.. צר לי. אף אחד לא יכול לקחת אותך אחורה... למי יש כח לקחת משהו אחורה ?. אל לך להתאכזב. תלך בדרך שנראית לך .. אתה פשוט משתף אנשים בתוכניותך.. והם מנסיונם או שלא מיעצים.נהדר שאתה מת על המקצוע. אין כמו תשוקה להניע את העולם. מה זה אנשים הוליסטים?! מה זה לכל הרוחות? חברה שסיימו שנתיים ברידמן... יש קצבים עם צאקרת לב פתוחה יותר..

אף אחד לא מקנא בך... אני לא. אני באמת מאחלת לך כל טוב. לא התכוונתי לפגוע בך.

אסתר  
לצפיה ב-'שחה לך וצלח את הזרם...'
שחה לך וצלח את הזרם...
07/12/2009 | 00:36
2
30
אשרך וטוב לך...שחה לך וצלח את הזרם, אך דע לך שהזרם מוביל לים רחב עם אופק בלתי נגמר. אחרי שנה ראשונה אתה בחזקת הולך ומשתפשף על החוף.  היכנס אל תוך המים העמוקים לאט לאט.  ואם אתה מרגיש שנכנסת כאן לים סוער, אז דע לך שעליך להמשיך ולצלוח בתרם הצלחת...יש שנה ב', יש שנה ג' ויש למידה לכל אורך החיים...שתהיה  לך גם היכולת להביט לאחור כדי לראות את הדרך שעשית...דברים שעושים הם הבסיס לדברים שבחזון ובחיזיון.

בברכה   שמוליק
לצפיה ב-'שמוליק תודה רבה!'
שמוליק תודה רבה!
07/12/2009 | 10:04
1
24
שמעתי עלייך לא מעט מאנשים כאלו ואחרים, אני מעריץ אותך מאוד בתור רפלקסולוג. ואני שמח שאנשים כמוך מגיבים לי בצורה הזאת.
אני בעצמי יודע שנכנסתי למים עמוקים, אך כמו שכבר אמרו לי בעבר וכמו שלמדתי, שכדיי להסתדר עם העולם בחוץ, עליי להכוות לא פעם אחת כדיי ללמוד בדרכים קשות.
אני שמח שאני נכנס למחילה ארוכה שאיני יודע אם סוף יש לה, ותמיד אלמד עוד.
איני מתיימר להיות במקום הראשון, ואיני מעוניין להראות את ההצלחה שלי. כי מזה "הצלחה"? ברצוני ללמוד מכם אלו שכבר יש להם ידע את נפלאות העבודה, ואני מעריך אחד ואחת מכם בתור רפלקסולוג, ואני חושב שאתם עושים עבודה מאוד טובה כאשר אתם עוזרים לאנשים אחרים בתור מטפלים. שיהיה גם לי וגם לכם המשך דרך נפלאה, אור.
לצפיה ב-'חשוב להבין'
חשוב להבין
07/12/2009 | 13:19
23
שתהיה תמיד במקום הראשון שבינך לבין עצמך. זו לא תחרות, אלא כל דבר שתעשה יהיה הבסיס לבאות. משמע, תמיד תהיה הכי טוב עכשיו.  כך עתיד מתקרב ומתרחק, מתקרב ומתרחק. ותמיד אתה מגיע, נוגע ומתיגע...

בברכה   שמוליק
לצפיה ב-'קבלת חוות דעת על האתר שלך. '
קבלת חוות דעת על האתר שלך.
06/12/2009 | 23:14
34
לצפיה ב-'אור היקר'
אור היקר
06/12/2009 | 23:05
28
אינטואציה - או אם לתרגם את זה לעבודה רפלקסולוגית היא חשובה לאחר שהיסודות מונחים היטב. לכן יש 3 שנים. מסלול. יש חשיבות אדירה לכך. תאמין או לא.אם אתה רוצה לעבוד אינטואטיבי בלבד.. לא היית הולך בכלל ללמוד.. לוקח מפה .. לומד מיקומים ועושה פוט מסאג'. אתה מסכים איתי שבניין מתחיל בחפירה שאחריה יש יסודות ומשם לכיוון מעלה?! דמיין לך קבלן שיחליט לבנות בניין  מקומה 2... מה תגיד עליו?!

לא מעט חברה שלומדים רפואה משלימה חוטאים בחטא הגאווה והיוהרה... זהו כח.. וכח יכול להשחית. במיוחד אם לא נותנים את הדעת על כך . מה שמקשר אותי להצלחותייך...

הצלחות.. צר לי חומד.. לא שלך! כל הרפלקסולוגיה כולה מבוססת על כך שהגוף מרפא את עצמו. אתה צינור בלבד. ככל תקדים להבין את זה תתקדם להיות מטפל ראוי. מבפנים ומבחוץ.  ייתכן כי התגובה לטיפולים שלך היתה טובה. אני בטוחה. אחרת כנראה לא היית חש בטחון כזה... נהדר זה מנוף אבל לאט...

נהדר שאתה מחובר ללב שם הכל מתחיל... אבל אם אתה באמת מחובר ללב שלך כדאי שתדע שרצוי שתרכוש ידע וניסיון שמתורגם לחוויה אמיתית . שכן אין דרך אחרת לדעת מאשר לחוות. ידיעת מיקומים והשתקפויות וכמה הקשרים הוליסטים לא מאפשרת לך לחוות באמת מהו טיפול רפלקסולוגי. מיקומים זה אפילו לא מאית ממה שיש לרפלקסולוגיה להציע.

לא נראה לי שמשהו כאן מעוניין לצנן התלהבותך.. אני בכל אופן לא. לך על זה.. תראה בזה מסע. זה מרתק, מעניין ומלמד .. רצוי שתפיק מזה גם לעצמך. קודם כל לעצמך שכן שוב.. אני מקווה שתבין את המשפט הזה -  אי אפשר ללמד משהו להיות מטפל נותנים לך כלים.. ידע.. מה שיבוא אח"כ זה המסע שלך. בפרספקטיבה שלי אתה ממהר ומתלהב ומזדרז.. ומתסכל בעיקר בכלי ופחות בתוכן וחבל כי שם בדיוק שם תפספס. אתר אינטרנט זה מעולה שכשיש לך קצת כמה מוצרים מוגמרים על המדף.. ולא כמה שמלות שלא עשו להם מכפלה.. ואולי כמה חולצות שלא תפרו להם שרוולים ולא נעשו גימורים.. אפשר ללבוש אותם אם ערומים אבל לא כדאי שהתופרת תסיים קודם את המלאכה?!..

בכל אופן תצליח בכל דרכייך... אני יודעת ביקורת זה לא נעים.

בי
אסתר

לצפיה ב-'חוות דעת על האתר'
חוות דעת על האתר
07/12/2009 | 09:30
2
23
האתר של אינו משדר מקצועיות.
העיצוב שלו וכל הפרסומות שיש בו, זה לא עושה לך טוב.

יהיה טוב אם תשקיע קצת יותר בדומיין מקורי שלך ולא במשהו חינמי.

בנוגע לזה שאתה "רק" מוסמך,
כל עוד אתה מוגע למגבלות שלך, אתה יכול לעשות המון.

בנוגע לאתר, אם אתה מעוניין, צור איתי קשר ואני אשתדל לסייע לך במתן מידע.

מצויין שאתה יודע לשווק. בלי זה לא תהיה לך עבודה.
המשך כך, חשוב בגדול ותצליח.

בהצלחה
לצפיה ב-'מפה רק לעלות לא?'
מפה רק לעלות לא?
07/12/2009 | 10:00
1
27
תודה לך על החוות דעת אני מאוד שמח שמישהו יודע להגיב על האתר ולא עליי.
אומנם, האתר שלי חדש וכמו שאמרתי כבר בהודעה הראשונה הוא אינו מפורסם לכלל הציבור, הוא פורסם למטרת חוות דעת של רפלקסולוגים אחרים, האתר עוד בבנייה ואני בטוח שאני עוד ישנה את המלל ואת העיצוב.
האתר חינמי , אך אם אפשרות שידרוג דרך ASP, השידרוג יגיע בקרוב כולל השקעה בדומיין שאני יפרסם את האתר שלי באופן רשמי.
אל נא תשכחו שאני עובד על זה אולי שבוע, ובשביל שבוע זה נחמד ולא יותר גם לדעתי.
אני נפגעתי בגלל הסיבה שמביעים חוות דעת עליי הריי שאנשים פה אינם מכירים את סיפור חיי ואורח חיי.
תודה על החוות דעת ואני ישמח ליצור קשר איתך כדיי לקבל מידע יותר מעמיק לגביי העיצוב, אני אוהב ביקורת בונה.
תודה והמשך שבוע נפלא, אור.
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
07/12/2009 | 13:08
17
אני באמת לא מכירה אותך.. ואם תקרא קצת יותר בעיון תראה שאף אחד לא כתב דעה פרטית עלייך... זה פשוט נותן לך לגיטמציה לחוש שמה שנאמר שם זה על ידי וע"י מי שבחר להגיב..כשטויות. זכותך המלאה.
יום נפלא
בהצלחה
לצפיה ב-'סליחה עם נפגעת לא זאת הייתה הכוונה'
סליחה עם נפגעת לא זאת הייתה הכוונה
07/12/2009 | 10:34
21
לצפיה ב-'מצטרפת לub8'
מצטרפת לub8
07/12/2009 | 12:18
10
12
קודם כל שאפו על האנרגיות
יש לך יופי של אנרגיות שיכולות להזיז הרים
אתה חיובי, ויש לך לב, מרגישים את זה
האתר:
כדאי להעביר את התכנים "כתיבה שיווקית". זה חלק ממה שעושה אותו יותר מקצועי. ועם פחות שגיאות כתיב.
ברור שכדאי לך דומיין פרטי, ואם לא אז להתחבר לפורטל כלשהו של רפואה משלימה.
רצוי עם הזמן להכניס תמונות, ומכתבי תודה ממטופלייך.
לא כדאי להתברבר עדיין עם פורום
אין לך את הפזם לפורום. מבחינת נסיון רב שנים וראיה טיפולית הוליסטית.
בהצלחה
רביד
לצפיה ב-'תודה לכולם'
תודה לכולם
07/12/2009 | 17:24
9
11
קיבלתי את התגובות של כולם ואני לא מעוניין להמשיך את השירשור הזה אני סתם נפגע וסתם מתאכזב שחשבתי שאתם הכי הרבה תתמכו בי, לא מספיק שהחברים ומהשפחה אינה תומכת, ולכן אני לא מעוניין להמשיך את השירשור הזה תודה רבה  ושיהיה לכולם שבוע טוב ומבורך
לצפיה ב-'לא מצאת'
לא מצאת
11/12/2009 | 07:06
8
15
תומכים פה, אף אחד איננו איש חינוך.  לא מצאת מכוונים פה, אף אחד כאן איננו מורה.  לא מצאת אוזן קשבת, רובם כאן מעונינים להשמיע.  תהיה חזק עם עצמך, כי גם הסביבה הקרובה לך מביטה בך כיצור שונה.  דלתי פתוחה לך, כי כזה אני... אתה כבר תמצא את הדרך...
שבת שלום
לצפיה ב-'הכי חשובה הצניעות והענווה'
הכי חשובה הצניעות והענווה
11/12/2009 | 14:34
2
21
.. גם אתה שמוליק אוהב להשמיע ובעיקר להשמיע...  

חג שמח.
אסתר
לצפיה ב-'נדליק נר לצנעות...'
נדליק נר לצנעות...
11/12/2009 | 15:10
1
31
כאן אין ברירה אלא להשמיע ונכון , גם לשמוע.
בברכה   שמוליק
לצפיה ב-'ובכל זאת???'
ובכל זאת???
11/12/2009 | 21:08
21
איך קרה שבפורום של רפלקסולוגים, אנשים נאורים,  בחור צעיר ונלהב יוצא פגוע שביקש להתנתק מהאנשים כאן...? האם כאן אנשים מקרבי רחוקים או אולי מרחיקי קרובים ???
נר ראשון לצניעות, נר שני לקרוב רחוקים...
חג שמח   שמוליק
לצפיה ב-'כעסים ועצבנות'
כעסים ועצבנות
11/12/2009 | 21:54
4
40
שמוליק שלום רב, ברצוני לספר לך מספר דברים לגביי.
לפני שהתחלתי ללמוד רפלקסולוגיה ובכלל לפני שנכנסתי לתחום מאוד התלבטתי אך גם הסתקרנתי, אני חייב לציין את העובדה שתמיד הייתי נכנס ומביט בכתבות ומאמרים בנושא וזה מאוד עניין אותי.
שנכנסתי לפה על מנת לפרסם ולקבל חוות דעת אך ורק עלל כמטפל נתקלתי בקשיים, זה לא אומר שהפורום הזה לא חם, אבל כמו כל פורום ציפיתי לקצת יותר תמיכה ואהבה מצידכם הרפלקסולוגים, הריי בזכות המאמרים שאתם מפרסמים ובזכות הלימודים שאתם מעבירים, אני לומד רק עוד נושאים חדשים מידיי יום ביומו.
ברצוני לעדכן אותך שהייתי אולי כעוס ומאוכזב, אבל כעת אני יודע את הדרך שלי ואני יודע מי איתי, ואני יודע שאתר אינטרנט זה לא המקום למצוא את המקום לחוות דעת. אז בגלל זה ובהתאם לזאת אני מבקש  להמשיך ולהיות חבר הפורום אך איני מעוניין בחוות דעת נוקשות כלפיי, כי מבחינתי הדרך בה פנתה אליי אחת הגולשות הייתה מכאיבה במקצת וזאת מהסיבה שהיא דיברה עליי, מה שלא ביקשתי, ולכן הייתי כעוס ומעוצבן ואולי קצת פגוע, ההשקעה שלי הייתה חלק מאוד גדול מהעניין ומאכזב אותי לראות שרפלקסולוגית אומרת לי "איזה הצלחות אתה מדבר יקיר" אני מדבר על הצלחות שעברתי בחיים אני לא מדבר רק על הצלחות בתחום הרפלקסולוגיה, אני מדבר על דברים שאני עובד בלימודים, וגם על מטופלים שעברו אצלי הצלחות לא קטנות, אומנם  תמיד אתם אומרים שאין לי "פזם" ואין לי נסיון להיות חלק ממכם כי אתם שנים במקצוע ועברתם הרבה, ואתם מטיפים לי אודות חיי האומנם? האם יתכן שאני יכנס לפורום רפלקסולוגיה ויפגע יתר על המידה מרפלקסולוגית שחושבת שהיא מכירה אותי ואת חיי ושואלת על איזה הצלחות אני מדבר, זה ממש הכעיס אותי!
רציתי ליידע אותך בפרטים אשר פגעו בי, אני יודע שזה לא פורום תמיכה ולא פורום פסיכולוגיה ואם אני ירצה אני ימצא את הכתובת לבד, רק רציתי להבהיר כמה נושאים מאוד חשובים לי בפורום הזה.

תודה וחג שמח
אור.
לצפיה ב-'אסתר היקרה'
אסתר היקרה
14/12/2009 | 12:51
3
24
אני מציע לך לקרוא את ההודעות שלך שוב ולהבין יותר טוב משהו על עצמך. זו התפתחות וגדילה אמיתית
לשתף אנשים בחוויה האישית שלך זה לא תמיד הדבר הנכון וזה יכול להיות מעיק ומדכא
אני אישית שקעתי בייגון מר ותועקה בלתי פתירה במרכז החזה הופיע אצלי כשקראתי אותך
שמוליק אני זקוק לטיפול דחוף !!!

אור בהצלחה, בנה אתר כמו שאתה אוהב וכבוש את העולם
הסקרנות שלך תוביל אותך רחוק
לצפיה ב-'היי'
היי
14/12/2009 | 15:48
1
17
מה בתגובתיי גרם לך לצער ותעוקה בלתי פתירה?
לצפיה ב-'אשמח אם תוכל להעיר לי במסרון'
אשמח אם תוכל להעיר לי במסרון
14/12/2009 | 15:50
26
מפני שהנושא הזה נטחן עד דק והסתבך הרבה מעבר למה שאני התכוונתי, בכל אופן.

תודה
לצפיה ב-'אז מה עושים עם התופעה ?'
אז מה עושים עם התופעה ?
20/12/2009 | 04:03
23
לצפיה ב-'תגובה לגבי האתר שלך'
תגובה לגבי האתר שלך
14/12/2009 | 13:04
24
שלום אור,
אני ביקרתי באתרך,  אני מעצבת אתר יפלאש ובאנרים פרסומיים.
יוכל לתת לך יעוץ לבניית אתר בפלאש או לבנות לך באנר פרסומי שיוביל לאתר שלך, כך תוכל לראות באתרך יותר מבקרים.
המחירים זולים מאוד יחיסית לשוק של היום, בדוק!
אז פנה אלי במידה ותרצה באנר.
mh310184@walla.com
לצפיה ב-'עור יבש בכף הרגל, לגבר בן 37'
עור יבש בכף הרגל, לגבר בן 37
05/12/2009 | 17:13
8
826
שלום,

לבעלי יש עור יבש ברגל (מצ"ב תמונה).

בעבר הוא היה מקלף אותו (בהצלחה חלקית בלבד) עם קוצץ ציפורנים: איך מסירים עור זה?
כמו כן, הוא ישן בחורף עם גרבים - האם בריא, או שיש להשאיר את כף הרגל ל'נשום'?
לעיתים, עור כף הרגל שלו נראה כמו 'גבינה רכה'.

מה עושים?

תודה!
לצפיה ב-'היי'
היי
05/12/2009 | 18:05
3
233
לא כ"כ הבנתי אם פנית לפורום כדי לקבל חוות דעת למה זה קורה או,,, איך מסירים את זה
(שאלה ששייכת אולי לפורום פדיקור.. אם יש). בכל אופן אם את כבר פה..לבעלך יש עור יבש מאוד ברצועה התחתונה של הכף רגל (מה שנקרא אזור האדמה).. למעשה זה כמו סוג של "שיריון" שמתווסף כהגנה. כשיש חיכוך יתר על המידה בכל איזור בגופנו נוצר עור קשה .. שזה מעין הוראה של המח להגן על המקום מפני פגיעה צפויה. במקרה הנ"ל נראה שיש התחככות  יתר על המידה. יש מסביב חריצים מרובים ועור קשה ויבש שיכול להיעד כי במצב עמידה עיקר המשקל "נופל" אחורה כלומר הוא נשען אחורה ולא נותן לגוף ללכת קדימה. במילים אחרות יתכן כי הוא עוצר את עצמו. פוחד.. ממשהו חדש.. נאחז בעבר שכן העקב עוסק בעברנו.. האדמה היא המקום הכי גשמי, יצרי, ראשוני. השרדות. העקב מתיחס לשורשים של האדם. משכורת בטוחה, בית, משפחה, זהות לאומית וכו'.... כמה שלעיתים אנחנו לא נותנים את הדעת.. אנחנו חיים בזמן ומקום לא תמיד בטוח. בלשון המעטה. גם אם על פניו זה לא נראה כך.
העקב
ובמיוחד באיזור זה מייצג גם את איברי פינוי הפסולת. לפי התמונה זה פולש כבר לאזור שלפוחית השתן ואברי המין. בהחלט יכול להעיד על עמידה לא נכונה .. יכול להעיד על בעיה בפינוי הפסולת.יכול גם להעיד על טחורים... ועוד. האם כשנוגעים בכף הרגל באזור זה יש תחושה שהמקום ריק? או שאולי קשה וטונוס חזק?

בכל אופן פדיקור והסרה של העור המת יכולה לעזור מבחינה איסטטית.. שינוי הילכות והליכה ועמידה יכול לתרום לכך שהתופעה תצמצם ואולי אף תפתר.  

מקווה שהצלחתי להאיר במקצת
שבוע טוב
אסתר
לצפיה ב-'חוץ מזה ככל הידוע לי גרביים בלילה זה לא טוב!'
חוץ מזה ככל הידוע לי גרביים בלילה זה לא טוב!
05/12/2009 | 19:15
137
לצפיה ב-'תודה: האפ יש פדיקור לגברים? (או מישהו שמתמחה'
תודה: האפ יש פדיקור לגברים? (או מישהו שמתמחה
07/12/2009 | 11:27
1
114
בגברים - שלא ירגיש שהוא הולך למכון קוסמטיקה?)
לצפיה ב-'היי'
היי
07/12/2009 | 13:19
96
כן... יש גברים שלא אוהבים את הרעיון של מכון קוסמטי.  לדעתי שווה לך לבדוק יש פדיקוריסטיות שיגיעו אלייך הביתה.זה קצת יותר כסף. שווה.

יום טוב
אסתר
לצפיה ב-'הצעה...'
הצעה...
05/12/2009 | 23:29
3
172
העקב נראה גדול פרופורציונאלית לכף הרגל.  האם יש לו קשר לדברים שונים בעברו, באופן חזק?

חצי קג' שקדים חומים קלופים. להרתיח מים, להכניס את השקדים למשך חצי דקה. לקלוף את השקדים. את הקליפות להכניס לקערת מים חמימים. להכניס את כפות הרגליים למשך חצי שעה. להוציא ולשפשף באבן מיוחדת לכך. את הקליפות לשמור לעוד פעמיים...
שווה לנסות.
בברכה   שמוליק
לצפיה ב-'אתם מדברים פה על לרפא פיזי.. '
אתם מדברים פה על לרפא פיזי..
20/12/2009 | 12:51
2
137
אני חושב שבנוסף לריפוי פיזי ,שזה מעולה.. אסור להתעלם מהריפוי המנטלי או דפוסים מסויימים בדרך כלל יובש בצידו האחורי של העקב יכול להעיד עם חוסר ויטאליות ואנרגיה בעיות שינה..והטרדה כרונית או בעיות באזור האגן מטה....
לצפיה ב-'גופנפש'
גופנפש
20/12/2009 | 15:03
113
אין בכלל טיפול פיזי שאננו קשור לנפש.

העקב משקף רוחנית לא רק את ממד האדמה, אלא את ממד זמן העבר.  התקשות עור משקפת ממד כרוני וקשר חזק להרגלי והתנהגויות שאדם נושא מעברו.  כך הן האינטרפנטציות שלי, שלך הן אחרות. אז מה נעשה ? אתה תטפל על פי הבנתך ואני על פי הבנתי. כל אחד יתחבר על פי האמת שלו.  תאמינו לי , זה טוב.  והנכון הוא צורת החיבור שבין כל מטפל לבין המטופל שלו.  אין מתכונים...המורה הכי טוב שלך הוא נסיון החיים שלך...
בברכה   שמוליק
לצפיה ב-'היי'
היי
21/12/2009 | 13:33
70
דווקא כן התיחסנו לנושא הריפוי הרגשי כשער לריפוי הפיזי.. דרך הבנת מה שגורם למעשה לתופעה... שהיא למעשה האיחזות בעבר וחלוקת לא נכונה של המשקל  הגוף על כפות הרגליים.. בעיות האגן התחתון הינן יכולות להיות התוצאה לוא דווקא הגורם לכך. חוסר ויטאליות ואנרגיה מיוחסים יותר לאלמנטים אחרים.. למרות שבהחלט פינוי פסולת לא תקין יצור רעילות בגוף ויוביל לחוסר אנרגיה וכו'... בעיות שינה אגב עפ"י רוב מטפלים באיצטרובל שהוא מייצר את המלטונין. למרות שנכון שבעיות השרדותיות או הטרדות קיומיות יכולות להשפיע על כך שאדם מתקשה לישון . בכל אופן גוף האדם פועל מעגלית. כל דבר בסופו של דבר משפיע על כל דבר.

חוץ מזה הגברת פנתה  איך לטפל קוסמטית...

שבוע נפלא!
אסתר
לצפיה ב-'ילד בן 10 שהגיע לטיפול בגלל בעיות התנהגות'
ילד בן 10 שהגיע לטיפול בגלל בעיות התנהגות
05/12/2009 | 19:49
5
146
הגיע אליי לטיפול ילד בן 10 שההורים פנו אליי בגלל בעיות התנהגות שהחמירו מאוד בחודשים האחרונים בבית הספר. בכפות הרגלים רואים פלישת אש בכל האלמנטים, בהונות עם ציפורנים עם קווים אופקיים, ברגל שמאל יש חריץ אדמה מתחת ללב משקוראים פס פרידה, ברגל ימין שני חריצי אדמה על איזור הסרעפת בצורה אלכסונית. רגישות בכליות ונפיחות קלה באזור השלפוחית. ברקע, הוא ילד חמישי במשפחה של שישה ילדים והאבא מזה מספר חודשים חולה בלימפונה נון הודג'קינס ועבר טיפולים קשים. האבא מדבר בצורה חופשית על המחלה ומשתדל לתפקד בבית, בעבודה, כמובן כמה ימים אחרי הטיפולים עייף מאוד. נראה שהילד סובל ממתח פחדים וכעסים ונראה לי שההתנהגות קשורה להתפרצות רגשית של פחד השרדותי. זה סוג של שליטה על רגש שצף בו שהוא לא יודע לבטא אחרת. חשבתי לחזק אצלו את אלמנט האדמה כדי לתת לו יציבות, לחזק את כל איזור העקב. חיזוק כליות ושלפוחית השתן. מערכת החיסון כדי לחזק אצלו את השינוי שעובר עליו במערכת המשפחתית ובכלל חיזוק הטחול. מערכת נשימה על מנת להקל עליו לנשום את החיים האלה ובסוף להוסיף מערכת העצבים. אחרי מספר טיפולים לעבוד גם על הכבד כדי לעבוד על הכעסים. כרגיל, אשמח לתגובתכם! תודה מראש!
לצפיה ב-'אחרי תאורך המעמיק'
אחרי תאורך המעמיק
05/12/2009 | 23:15
4
59
האם בשורה התחתונה הילד סובל מהיפראקטיביות, קשב וריכוז ?
בברכה   שמוליק
לצפיה ב-'לא סובל מאף אחת מהבעיות שציינתה'
לא סובל מאף אחת מהבעיות שציינתה
06/12/2009 | 17:34
3
49
ולכן לא ציינתי. הוא ילד רגיל בדר"כ עם שובבות מסוימת של כל ילד בגיל זה. המצב היום הוא קיצוני להתנהגות הרגילה שלו. ההורים אמרו שהוא אף פעם לא היה טלית שכולה תכלת, שובב ומשתולל אבל אף פעם לא התחצף למורים ולא היה בעל התנהגות בלתי מרוסנת כמו היום.
לצפיה ב-'נשמע לי שאת הולכת לעשות "עבודה" נהדרת '
נשמע לי שאת הולכת לעשות "עבודה" נהדרת
06/12/2009 | 17:54
55
אם הילד מוכן לבוא לטיפול ולקבל את הרפלקסולוגיה אני מאמינה שמכאן יתחיל השינוי .
אני חושבת "שניתחת" בצורה טובה את מה שעובר על הילד וזה בהחלט הגיוני שכך ירגיש.
כמובן שלא צריך לקחת את ההתנהגות שלו באופן קיצוני והילד לא ירגיש שהוא הולך לטיפול כי משהו לא בסדר אצלו.
אני חושבת שחשוב להבהיר לילד שכל אחד זקוק לאיזון, לרוגע, ושלעיתים יש מצבים בחיים שקצת יותר קשה להתמודד איתם. לעודד את הילד לדבר ולהרגיע אותו, לתת לו אדמה ולחזק אותו נשמע לי כדבר הטוב ביותר שאת יכולה להעניק לו.
אולי שווה ללמד את האמא, לתת לה כמה טיפים ולומר לה לנסות לעבוד איתו, כך תיווצר בניהם יותר קירבה והילד ירגיש יותר בטוח והיא תרגיש שגם לה יש חלק בתהליך הטיפולי.
בהצלחה!
לצפיה ב-'היי'
היי
07/12/2009 | 00:35
1
27
אשתף אותך בסיפור האישי שלי.. כמעט אישי שלי. האחיין שלי.. ילד בן 9 .. מצוי בתהליך דומה למה שאת מציינת. לי כמובן אין יכולת לטפל בו.. אבל מהתבוננות מהצד עד כמה שאני מסוגלת לא להיות מעורבת.. אני חשה שחלק נכבד מזה נמצא בהתנהגות של ההורים. בנטיותיהם. בדינמקה בינהם.מה הכוונה?. מדובר בילד פרפקציוניסט בצורה שאינה תואמת את מציאות יכולותיו... ואת המציאות בכלל. זהו ילד שסף התיסכולים שלו מאוד נמוך.. ומגיב בבכי על כל פפיס... הוא הפך מטבע הדברים לבלתי נסבל מבחינה חברתית.. והמורים... נו מיותר לציין שאין להם רצון כח או חשק לטפל בקשיים. הם מעדיפים סיפורי הצלחה. הוא נופל בין הכיסאות. אמא שלו שהיא במקרה אחותי היקרה.. מנסה להקל את חייו אחרי הצהריים.. בחוגים.. בטיפולים יקרים. אבל לדעתי הוא ספג מהבית מסרים "תת הכרתיים" שניווטו אותו למקום הזה. מאוד קשה לטפל בילד שכזה.. משום שמטופל מטבע הדברים אנחנו כמטפלים אמורים להעניק לו כלים שיעזרו לו להתמודד עם הסביבה. אין באפשרותינו לשנות או לתקן את סביבתו. כשמדובר בילד זה על אחת כמה וכמה. תנסי לחוש מה קורה שם בין ההורים... אולי יש מקום להתיעץ עם אנשי מקצוע.

שיהיה בהצלחה.
אסתר  
לצפיה ב-'יש הרבה במה שאת אומרת'
יש הרבה במה שאת אומרת
07/12/2009 | 10:33
38
בדיוק אמרתי לאמא איך את מסבירה שרק בבית ספר הוא מתנהג כך? כלומר שזה משהו עקבי רק במקום אחד. זה לא עקבי במשך כל שעות היום. בחוגים הוא בסדר ועם חברים הוא בסדר. צריך לבדוק גם מה קורה בבית ספר, האם יש מספיק תמיכה שם או שבית הספר הוא הטריגר והוא משתמש בו ונאחז בו כמקום התפרצות או לקבל תשומת לב. תודה על כל העזרה, אתם תורמים לי המון ועוד איידע אותכם בדברים חדשים. תודה מכל הלב
לצפיה ב-'טיפול טרום סכרתי'
טיפול טרום סכרתי
03/12/2009 | 10:57
2
63
שלום, הגיעה אלי מטופלת בשנות ה50 לחייה .הבעיה שהציגה בפני היא שיש לה רמות סוכר בדם של 140 והרופאה שלה המליצה לה להתחיל לקחת תרופה. מאחר והיא לא מעונינת להתחיל טיפול תרופתי. הצעתי לה שנתחיל סידרה של טיפולים ברפלקסולוגיה.
לפי התבנוננות בכפות הרגלים ראיתי שיש לה כפות רגלים מטיפוס של מים עם חריצים רוחביים באיזור המים ופלישה אדמה באיזור קנה הנשימה .ואיזור האדמה מוקשה אך לא מחורץ . התחליתי טפול של הרגעה ומערכת השתן. ואני חושב להמשיך עם מערכת העיכול.והנשימה . כמו כן המלצתי לה לעשות פעילות גופנית ולגשת לתזונאית להמליץ לה על תפריט מתאים.
אני מבקש לדעת עם הכוון הוא נכון ןאם יש לכם עצות נוספות .
תודה
לצפיה ב-'סוכרת היא מגפת העולם המערבי'
סוכרת היא מגפת העולם המערבי
05/12/2009 | 13:50
58
אינני חושב במושנים של אדמה, מים, אש, אוויר.  בשבילי המחלה הינה קצר שביו הפנים לחוץ. במילים אחרות קצות הממלכה יוצאים מכלל שליטה.  זרימת בדם העורקי לקצוות נחלשת, תופעות של פרסטזיות תוקפות את כפות הרגליים, אליהן מצטרפות תופעות הנוירופטיה ויותר מאוחר הדבר עלול להגיע לנמק ברגליים...  בקיצור ממלכתו של האדם נכבשת וזה מתחיל מהקצוות...  כיוון הטיפול בכללותו הוא "מבפנים החוצה" - עם כיוון זרימת הדם העורקי.  רצויי לעשות בדיקת רמת הסוכר לפני תחילת הטיפול ובסופו... עד כאן להפעם.
בברכה   שמוליק
לצפיה ב-'למרות שאני כן מדברת במושגים של אדמה ומים '
למרות שאני כן מדברת במושגים של אדמה ומים
06/12/2009 | 17:48
62
עדיין הצלחתי להתחבר לדבריו של שמוליק זיידל.
מאוד חשוב לבדוק את רמת הסוכר לפני ואחרי הטיפול.
בנוסף, מבחינה טיפולית ישנם מספר דברים שהייתי בודקת,
אתה מדבר על פלישה של האדמה (הששתלטות) באזור האש ובאזור קנה הנשימה, ושאזור האדמה נוקשה.
נשמע לי נכון להתחיל בטיפול עם אזור מערכת השתן והכליות, לאזור הנשימה פחות התחברתי, אני חושבת שנכון יהיה לעבוד על מנת לאזן את האש ואולי ליצור משהו שילבה את האש בחיי המטופלת.
אולי לעבוד את אזור הכבד, הצוואר, אזור העקב, לעבוד בטכניקה ממריצה.
באיזו גישת טיפול את עובד?
באם היה טיפול נוסף מאז? איך הגיבה המטופלת?
בהצלחה!
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
03/12/2009 | 14:53
5
69
האם אדם שיש לו "היפוך איברים" יכול לעבור טיפול רפלקסולוגי?
לאחי יש את זה זאת אומרת שהלב הכבד וכל האיברים נמצאים בצד השני הלב בצד ימין במקום בשמאל .....
מעניין אותי לדעת אם הוא יוכל עבור טיפול כזה?
לצפיה ב-'למה לא?'
למה לא?
04/12/2009 | 11:57
28
אמנם לא נתקלתי אישית במקרה כזה, אבל על פניו נשמע שאין שום סיבה שלא לקבל טיפול רפלקסולוגי.
פשוט צריך לקחת בחשבון שההשתקפויות של אברים פנימיים בכפות הרגליים עשויות להיות הפוכות, חלקן או כולן.
נשמע מקרה מעניין (-:
בהצלחה.
ניר.
לצפיה ב-'שבת שלום'
שבת שלום
04/12/2009 | 17:22
21
יצא לי להכיר גברת מדהימה שנולדה עם התיסמונת הזאת . אצלה הבעיה גם שאין כמעט סחוס בין הפרקים.. מה שלא אפשר לי לעשות לה טיפול.. מהחשש האמיתי שהיא תתפרק.. ולא בצחוק. אינני יודעת מה המצב עם אחיך.. אך נשמע לי מרתק.

בהצלחה
אסתר

לצפיה ב-'איברים הפוכים, גם הוא אדם שלם'
איברים הפוכים, גם הוא אדם שלם
05/12/2009 | 13:29
49
האם ידוע שבשלב ההיריון הוא היה במציאות של תאומים זהים שאחד התנוון ?  פשוט המקרה מעניין ומעניין ומסקרן לא פחות האם הוא יהיה אדם מהשורה... וחמה תהינה "נטיות ליבו"...
שבת שלום   שמוליק
לצפיה ב-'אצטרף לחבריי ואגיד שזה בהחלט נשמע לי מרתק'
אצטרף לחבריי ואגיד שזה בהחלט נשמע לי מרתק
06/12/2009 | 17:43
1
21
אכן על פניו נשמע שלא צריכה להיות בעיה לטפל ברפלקסולוגיה אך על מנת לקבל החלטה חד משמעית יש להבין את מצבו יותר לעומק, לדוגמא כפי ששיתפה אסתר.
מהי מטרת הטיפול מבחינת אחיך?
נשמח לשיתוף
לצפיה ב-'משתפת'
משתפת
13/12/2009 | 21:24
18
אני התחלתי לא מזמן ללמוד את המקצוע ובנתי שצריך לתרגל בבית.
בגלל המצב של אחי אני מפחדת לגעת באיזור כלשהו וגרום לאיזה נזק. לדוגמא אם אני אלחץ על הנקודה של הלב שזה בצד שמאל בדרך כלל אני לא יודעת מה יש אצל אחי בצד שמאל מכיוון שאצלו הלב נמצא בצד ימין.
אני לא ממש יודעת אם אני מסבירה את עצמי בצורה ברורה אז אני מקווה שמישהו מבין את מה שאני רוצה להסביר
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב אנשים '
פורומים חדשים ב אנשים
03/12/2009 | 16:49
5

דקסטר מורגן הוא הרוצח הסדרתי הכי כריזמטי ונערץ שידעה הטלוויזיה. בעונה החדשה ניצב דקסטר מול אתגר מיוחד במינו: האם דקסטר יכול להיות איש משפחה אמיתי או שהוא רק מסכן את קרוביו? בואו לעקוב, לשתף ולדון בנושא דקסטר בפורום המחודש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

אחרי תקופה ארוכה חוזר אלינו יפתי, כוכב ההיפ הופ העולה עם הפורום שלו בתפוז במתכונת משודרגת. הכנסו כבר עכשיו לדבר על העשייה, על השירים ועל כל מה שקשור אליו:

פעם, היינו יכולים להכין קפה, לצאת לטיול עם הכלב ולישון צהריים עד שדף האינטרנט שרצינו נטען. היום, יש לנו אינטרנט מהיר של עד 100MB.
רוצים לדעת מה זה private NGN, מהם יתרונותיו ואיך הוא עובד? בואו לפורום Private NGN למהירויות גבוהות

הם חיים כחרדים לכל דבר, אך בתוכם - הם אחרים לגמרי. פורום חרדים בעל כורחם פותח את דלתו לכל מי ששם, למי שמתלבט וגם למי שרוצה לדעת עוד
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
לצפיה ב-'דרושה עוזרת בקייטנת תאטרון'
דרושה עוזרת בקייטנת תאטרון
02/12/2009 | 01:04
11
|דרושה עוזרת בקייטנת תאטרון ברמת אביב
חובה תעודת הוראה
לצפיה ב-'טיפול משולב של רפלקסולוגיה ופרחי באך'
טיפול משולב של רפלקסולוגיה ופרחי באך
01/12/2009 | 14:44
4
35
רוב הטיפולים בקליניקה שלי הם טפולי רפלקסולוגיה למרות שאני מטפלת גם ברייקי וגם פרחי באך. אני מרגישה שיש לי קושי לשלב בין הרפלקסולוגיה ופרחי באך כלומר שאני לא בדיוק יודעת איך לעשות את זה נכון. האם להסתכל על הרגלים ועל סיפור המטופל ולפי זה להכין תמציות או טיפול רפלקסולוגי מלא עם שיחה עם המטופל ולתת בקבוק. מאוד אשמח לעזרה כי אני מרגישה שאני מאוד זקוקה לזה. תמי
לצפיה ב-'היי תמי'
היי תמי
01/12/2009 | 15:40
3
21
שילובים זה דבר מקסים בתנאי שיודעים איך ומתי לעשות אותם ולא עושים אותם בכוח.
נראה לי שבשאלה שלך די ענית לעצמך- אם את לא יודעת אם בכלל לעשות שילוב אז אולי לא צריך.
שני הטיפולים שציינת יכולים לעמוד בפני עצמם ואני חושבת שכשיגיע מטופל שיזדקק לשילוב את פשוט תרגישי את זה ולא תהיה התלבטות.
דרך נוספת להסתכל על זה היא לבחון איך המטופל מרגיש בסוף טיפול (או יום/ שבוע אחרי) רפלקסולוגי? יכול להיות שמבחינתו הכל בסדר והוא מרגיש שרק רפלקסולוגיה מאוד עוזר לו אבל את זו שמרגישה שמשהו לא מספיק.

ובאותה הזדמנות אני אשתף אותך במקרה דומה ששמעתי היום- מישהי שמטפלת בשלוש שיטות טיפול שונות ושילבה את שלושתם ביחד- גם המטופלת לא הגיבה לזה משהו וגם היא אמרה שאולי זה היה "קצת יותר מדי" כי היא הרגישה שאם היא תשלב הכל דברים יזוזו יותר מהר/ טוב.

החכמה היא פשוט לדעת מה מתאים לאדם שיושב מולך- אם הוא בא לטיפול רפלקסולוגי אני לא יודעת עד כמה הוא יעריך את זה שהוא יוצא משם עם בקבוק, ומצד שני אם את ממש מרגישה שהבקבוק עדיף על הטיפול, פשוט שתפי אותו.

סליחה שיצא קצת ארוך...
בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה וזה ממש לא ארוך...'
תודה וזה ממש לא ארוך...
01/12/2009 | 23:49
1
12
זה עלה לי במיוחד מאחר ומשהי דרך המייל שאלה אותי על הפרחי באך וכיצד אני מאבחנת. כשמשהו מגיע לטפול בפרחי באך אני בדרך כלל עובדת עם התשאול ועם סיפור המטופל אבל עלתה לי מחשבה שכרפלקסולוגית אני יכולה להעלות אותה למיטה ולאבחן את כפות רגליה ולאו דווקא להציע לה טיפול רפלקסולוגי.
לצפיה ב-'היי '
היי
06/12/2009 | 17:39
13
אני חושבת שהידע שרכשת הוא שחשוב, ושעם הזמן והנסיון את תלמדי איך לשלב בין הדברים.
נשמע לי מאוד מעניין לאבחן בעזרת רפלקסולוגיה ולטפל בפרחי באך ולהיפך ואף לשלב בין השיטות אך כמו תמיד צריך לבדוק עד כמה המטופל פתוח לנושא ועד כמה כל שיטה טיפולית מתאימה לו.
נשמע לי שילדים יכולים להגיב לשילוב בצורה נפלאה
לצפיה ב-'היי אפרת '
היי אפרת
06/12/2009 | 17:37
12
שמחה שחזרת...
ואני מסכימה עם מה שכתבת.
אני חושבת שיש מקומות שנכון לשתף את המטופל ולשמוע את הרגשתו כי כך למעשה נצליח להתאים לו את הטיפול הטוב ביותר.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו