לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1517515,175 עוקבים אודות עסקים

פורום לסביות - גאווה נשית

לא משנה אם את אוהבת רק נשים, גם נשים או בעלת כל נטייה מינית אחרת.
אם את אישה, את מוזמנת להצטרף אלינו לדיונים, לשתף אותנו במחשבות ובתחושות.
עם זאת חשוב שתדעי כי:
אין לחרוג מנושא הפורום. אין להוציא מן הארון. אסור להוציא דיבה. אסור לסגור/לחסל חשבונות בפורום. יש לשמור על כבוד ולשון נקייה.
להסברים מפורטים יותר קראי את התקנון הכללי של תפוז.
ברוכה הבאה לפורום לסביות גאווה נשית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לסביות - גאווה נשית

לא משנה אם את אוהבת רק נשים, גם נשים או בעלת כל נטייה מינית אחרת.
אם את אישה, את מוזמנת להצטרף אלינו לדיונים, לשתף אותנו במחשבות ובתחושות.
עם זאת חשוב שתדעי כי:
אין לחרוג מנושא הפורום. אין להוציא מן הארון. אסור להוציא דיבה. אסור לסגור/לחסל חשבונות בפורום. יש לשמור על כבוד ולשון נקייה.
להסברים מפורטים יותר קראי את התקנון הכללי של תפוז.
ברוכה הבאה לפורום לסביות גאווה נשית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

זה המקום שלכן לדבר, להתייעץ, לשתף, לחפש ולמצוא אוזן קשבת בכל נושא שמטריד אתכן.

מוזמנות להרגיש בבית. :-)

המשך >>

לצפיה ב-'לצאת מהארון'
לצאת מהארון
13/08/2018 | 18:11
2
45
היי אני לסבית ואני מפחדת לצאת מהארון מה עושים ?
לצפיה ב-'וואוו האמת - שלוקחים את הזמן לדעתי.'
וואוו האמת - שלוקחים את הזמן לדעתי.
13/08/2018 | 23:13
34
אני בת 31, הבנתי שאני לסבית כשהייתי בת 16/17 בערך, אם אני לא טועה.
אבל העזתי וקיבלתי את האומץ להתוודות בפני הבחורה שאני מאוהבת בה רק כשהייתי בת 19 בערך. היא סירבה וניתקה קשר. אבל זה נושא אחר...

ומאז ועד היום אנשים ממש בודדים יודעים על אהבתי לנשים.
לקחתי ולוקחת את הזמן. אם נוח לי ממש עם מי שלידי ונושא אהבה/זוגיות/סקס עולה עם הומור אז יותר קל לי לספר/לזרום על הדרך.

נראה לי שזה עדיף על פני השיחה הדרמתית של - אימא אבא/חבר, תקשיב - אני לסבית.
אני גם חושבת שמאוד עוזר לתהליך לקרוא ספרות גאה/אירוטיקה נשית/אהבת נשים, לצפות בסדרות לסביות.

מקווה שעזרתי. וכמובן שמוזמנת להישאר.| חיבוק|
לצפיה ב-'לא יוצאים '
לא יוצאים
14/08/2018 | 16:52
33
בכלל לא רע שם יש לזה גם מעלות
לצפיה ב-'בשבילך'
בשבילך
08/08/2018 | 21:18
4
107
אז עכשיו אני יודעת שאני רוצה אותך.
את בת 60 פלוס אבל לא איכפת לי.
אני רק רוצה לגרום לך להרגיש טוב מכל הבחינות. אני לא המלאך שאנשים חושבים שאני ואף פעם לא התיימרתי להיות. אני רק רוצה שתהיי שמחה. הייתי מוכנה לגעת בך איך שאת רוצה ולעשות מה שאת רוצה כדי לספק אותך. את הפנטזיה שלי. התאפקתי והתאפקתי ואני לא יכולה יותר... 
האהבה שלי כלפייך לובשת צורות שונות וכל פעם היא אחרת, פעם זאת ידידות, פעם זאת אהבת אם ופעם זאת משיכה. הלוואי שזה היה משהו אחד, לפחות הייתי יודעת מה לעשות. לפחות הייתי יודעת איך להתנהג. הבעיה שזה כל הזמן משתנה ואף אדם לא יכול לחיות ככה.
זה כאילו להשאר בלי כלום גם כשיש לך הכל. אולי האדם נועד להיות בלי כלום, זה כמו שהוא מתכונן למוות שלו,  למרות שהוא באמצע שנותיו. כנראה שזה מה קורה בתת המודע שלי.
הלוואי שדברים היו מתנהלים אחרת....

לצפיה ב-'כתבת מעניין ומקסים האמת.'
כתבת מעניין ומקסים האמת.
08/08/2018 | 23:55
1
50
מה הקשר ביניכן ומניין אתן מכירות?
מה לוקח ממך את האומץ להגיד לה?
לצפיה ב-'מצטרפת לשאלות מה של מחפשת את האומץ'
מצטרפת לשאלות מה של מחפשת את האומץ
10/08/2018 | 16:51
18
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
15/08/2018 | 14:13
13
לשמור בסוד זה מעיק מאד.עדיף לצאת .תעשי להם סוג של הכנה קודם קצת קומי אפילו אפשר ואז לעשות את זה
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
16/08/2018 | 08:44
10
הייתה לי בעייה מבחינת דברים שהרגשתי בגוף ולא הצלחתי לשלוט בזה אז לקחתי מישהי שאהבתי מאוד וחיברתי בינה לבין מה שהרגשתי וכך נוצרה ההודעה הזו.
מצטערת...

לצפיה ב-'לאבד את עצמי'
לאבד את עצמי
30/07/2018 | 21:09
3
180
כל כך בא לי למות עכשיו.
פגעתי בה כל כך באישה שהכי חשובה לי בעולם..
היא לא מבינה שהכל זה מתוך געגוע מתסכול כאב.. ובעיקר אהבה..
אני מרגישה שאני מתחרפנת .. ואין מי שיבין אותי..
כל הכעס הזה שיש בי.. כל התיסכול הזה פשוט גורם לי לאבד את עצמי..
כל הכאב הזה כל האהבה הזו מוציאים אותי מדעתי.. עושים אותי אדם שאני לא..
ובסוף הכל יוצא עליה.. היא האמת קצת אשמה אבל לא רק היא..
ואני לא רוצה להוציא את זה עליה.. היא חלק ממני.. שכואב לה כואב לי..
שעצוב לה אז גם לי ושהיא בוכה הלב שלי נקרע..
פגעתי בה.. והיא חושבת שאני לא רואה אותה.. שאני מנצלת..
אבל היא לא מבינה כמה אני מתגעגעת כמה אני רק רוצה לראות אותה..
ואני יודעת שהיא רוצה לשמור עלי שלא יכאב לי שלא אבכה..
היא רוצה שאתקדם ואמשיך הלאה..
אבל לפעמים אני פשוט כל כך צריכה אותה.. רק לרגע..
אני לא יודעת אם היא בכלל תרצה לדבר איתי אחרי זה.
אבל יודעת שהדבר שהכי פחדתי שיקרה ממש קרוב.. לאבד אותה.
וזה באשמתי באשמת כל הכעס והכאב שבי.. שמוציאים אותי מדעתי..
היא אמרה שתמיד תהיה כאן בשבילי.. לא חושבת שזה תקף עכשיו..
אשתגע בלעדיה.. כבר חצי השתגעתי.. אבל לא משנה מה לא אכתוב לה יותר..
לא אפגע בה.. לא אציק לה..
והדמעות לא מפסיקות.. סליחה שנתתי להכל להשפיע עלי ככה..
סליחה שאני כבר לא יודעת מה זה אהבה.. סליחה שאיבדתי את עצמי וככה השתנתי לה.. שהיא כבר לא מכירה אותי.. סליחה שאיבדתי את כל מה שיש בי..
הלוואי שתבין רק דבר אחד.. היא האור בחיי.. בלעדיה הכל חשוך..

לצפיה ב-'אין לי מה להגעד מעבר ל...איןמחזיקה לך אצבעות שתיקרא'
אין לי מה להגעד מעבר ל...איןמחזיקה לך אצבעות שתיקרא
31/07/2018 | 00:22
1
83
ותבין
לצפיה ב-'תודה לך מקוה שיסתדר'
תודה לך מקוה שיסתדר
01/08/2018 | 13:37
27
לצפיה ב-'כן גם מחזיקה לך אצבעות'
כן גם מחזיקה לך אצבעות
03/08/2018 | 21:07
16
לצפיה ב-'תענו לי'
תענו לי
29/07/2018 | 13:26
2
163
מה אתן חושבות נטיה מינית זה משו מולד או בחירה? שואלת עקב בחורה בוצה שאני מכירה שכל חייה היתה רק אם נשים ולאחרונה חלה תפנית מענינת בחייה תוך חודשים הכירה בחור הפכה לנשית וקבעה תאריך לחתונה זה הגיוני?
לצפיה ב-'קצת הזוי מה שאת מספרת....'
קצת הזוי מה שאת מספרת....
30/07/2018 | 15:15
1
78
אני חושבת שנטייה מינית זה מולד.
כי את לא בוחרת במי להתאהב/למי להימשך.
אבל כאמור - החיים מלאי הפתעות.
לצפיה ב-'שמעתן פעם על נזילות מינית?'
שמעתן פעם על נזילות מינית?
30/07/2018 | 15:31
82
גגלו וגלו...
לצפיה ב-'דילמה בעניין משפחתי'
דילמה בעניין משפחתי
29/07/2018 | 02:19
2
127
אני נמצאת עם בת זוג בערך 7 שנים ומתכננות להביא ילד בעוד שנה + להתחיל
את תהליך
המשפחה שלי פרמטיבית /שמרנית/מסורתית מאוד ועדיין לא יצאתי מהארון בפני אף אחד ובטח לא בפני ההורים כל המשפחה בקטע כזה שרואים את הקהילה הלהט׳׳ב מקללים בקטע מאוד קשה הדילמה שלי מתחילה בכך שמצב ההורים כיום לא טוב ואחת מאחיותי מנסה ׳׳להדביק׳׳ לי שמירה (ארוכה)על אחיין שלי בזמן שהיא תהיה בטיפול מסור להוריי דבר שנפלא עיניי אך לא נפלא לי לשמור על הבן המתבגר שלה מדובר בחד הורית דבר שלא יכול להתאפשר בכלל .
איך להתחמק מיזה ?רעיונות? מחפשת פתרון טוב איני רוצה לפגוע בזוגיות שלי ובחיים שלי לטובת זה ..
דבר אחר לשלב מאוחר יותר אני חושבת תמיד על איך יזרום כשאבחר להביא ילד באופן ממשי ולספר להם שזה לא נעשה לבד אלא בזוגיות עם אישה
אשמח לכל הערה/הארה שאולי כן תוכל לעזור לי פה
דיי מבאס שזה המצב עם משפחה מאוד פרמטיבית
לצפיה ב-'קל להגיד, אבל...'
קל להגיד, אבל...
29/07/2018 | 10:02
75
זה נשמע מאד מורכב, אבל אולי זו ההזדמנות שלך לשתף את אחותך. לומר לה שאם האחין שלה יהיה אצלך, אז גם הוא וגם היא צריכים לדעת איך ועם מי את חיה ולכבד את זה. לא כל העולם (או המשפחה לצורך הענין) צריך לדעת, אבל אולי שווה להתחיל עם אותה אחות. סביר להניח, לפי מה שאת מספרת, שאחותך לא תשלח אליך את הבן שלה, מפני שגם אם היא תהיה פתוחה לרעיון, היא בטח לא תרצה שהילד שלה יחשף כך. אז גם תפטרי מהצורך לשמור על הילד, גם אחותך תדע (ותאלץ לשמור בסוד לפחות לתקופה, מפני שתאלצי אותה להבטיח לך לפני שתשתפי), ואולי אולי היא גם תתחיל לרכך קצת את המשפחה שלך, לפחות את הצעירים יותר, בנושא...

אבל גם אם לא, מתישהו תצטרכי לשתף, ועדיף שזה יהיה הרבה לפני שענין ההריון יכנס לתמונה ותהיי שקועה כולך בקשיים מסוג אחר. אם זה אומר התרחקות של המשפחה, עדיף שזה יקרה עכשו, כשאת עדין לא שקועה בתוך סיפור של הבאת ילד, ולא בהמשך הדרך. מה גם שאת זקוקה לתמיכה של בת הזוג שלך מול המשפחה, שלא בטוח שתהיה פנויה רגשית ברגע שיכנס ילד לתמונה.

לצפיה ב-'לצערי אין לי שום נסיון/עצה בעניין....'
לצערי אין לי שום נסיון/עצה בעניין....
30/07/2018 | 13:33
33
אז רק מקווה שבת הזוג כן תוכל להכיל את העניין ולתמוך בך.
בהצלחה.
לצפיה ב-'הבילוי המומלץ'
הבילוי המומלץ
26/07/2018 | 23:33
1
44
בילית במקום כייפי ורוצה להמליץ?
מחפשת המלצה כזו?
זה המקום עבורך.

לצפיה ב-'לסביות בנות 30 - לאן לצאת בפריז?'
לסביות בנות 30 - לאן לצאת בפריז?
26/07/2018 | 15:50
77
היי, אני ובת זוגתי טסות מהיום עד יום ראשון לפריז. רצינו לדעת איזה מקומות יש ללסביות והומואים שיתאימו לגילאים שלנו. ברים, מסיבות וכו'. תודה!
לצפיה ב-'קראתי קצת וחשבתי הרבה...'
קראתי קצת וחשבתי הרבה...
21/07/2018 | 16:59
1
477
האם מלכתחילה מוסרי לבקש מנשים להיות פונדקאיות עבור הורים פוטנציאלים שאינם מצליחים להיכנס להריון?

כל מי שאינו זכאי לפונדקאות בארץ, פונה גם ככה לקבל שירותי פונדקאות בחו"ל. כאישה זה מטריד אותי. מה, הרחם של נשים היא להשכרה? ומי תסכים? במדינות עולם שלישי ידוע לי שיש ניצול וסחר בנשים, סחר בביציות, וסחר ברחמים. ידוע לי שיש אנשים שמתפקדים כסרסורים של נשים עניות. שזו הדרך שלהן להרוויח כסף. לממן ולגדל את הילדים שלהן, או אפילו את עצמן.

המחשבה הראשונה שלי הייתה - אז עדיף שתהיה פונדקאות בישראל, כי כאן הפיקוח יהיה גבוה יותר, ואם כבר פונדקאות - אז עדיף כאן ולא רחוק. 
ואז חשבתי עוד קצת... רגע, אם זה פסול מהיסוד בעיניי, אז האם בכלל נכון להביא את זה לכאן בתירוץ של "הרע במיעוטו"?
חשבתי על עצמי. על זה שאני מקווה יום אחד להיות פונדקאית עבור זוג חברים. על אחיות שרוצות לתת יד (רחם...) לאחים שלהן. על מקרים פרטניים שלא נשמעים לי כמו ניצול.

פניתי לקרוא את החוק במתכונת הישנה ובמתכונת החדשה וגיליתי רשת בטחון צפופה ביותר שמטרתה בראש ובראשונה להגן על הפונדקאית. זה הרגיע אותי. אולי נשים פונדקאיות בארץ לא יכולות להיות מנוצלות, ובטח שלא באותה הקלות שמיוחסת לפונדקאות במדינות זרות בעולם.

אם זה לא מספיק, חיפשתי פונדקאיות, וגיליתי רשימת פוסטים של נשים פונדקאיות ישראליות שבחרו להשמיע קול בעקבות המחאות וקריאות הנגד שאוחזות בדגל הניצול. האמת? הרגיע אותי לקרוא ולהקשיב לעוד ועוד נשים שמספרות על הבחירה שלהן, המניעים לה, ובמה היא היתה כרוכה. זה כבר לא נראה או מרגיש כמו ניצול, ואלה לא נשמעים כמו שכנועים עצמיים.

החוק המקורי איפשר לזוגות נשואים (גבר ואישה) להיעזר בשירותי פונדקאות בארץ. הצעת החוק החדשה שעברה ללא הסתייגויות מאפשרת גם לנשים רווקות שאינן מצליחות להיכנס להריון בעצמן להיעזר בשירותי פונדקאות. רק נשים רווקות (וזוגות גבר-אישה נשואים). מוזמנות לקרוא עוד באתר הכנסת

אז מבחינתי פונדקאות היא לגיטימית. בחוק החדש - מי מופלה?
א. נשים לסביות בזוגיות שאינן מצליחות להיכנס להריון (אבל היי, מה הסיכוי ששתי נשים רוצות ילדים ולא יכולות להיכנס להיריון ושתיהן בדיוק ביחד?)
ב. נשים לסביות בזוגיות שרוצות ילדים שלהן, ולא רוצות לשאת אותן ברחם (שוב, מדובר באחוזים מועטים ביותר. כאן שווה לציין שזוג לסביות לא יכולות להיות פונדקאיות אחת של השניה, כי זה אומר שהן כשירות להיכנס להריון כל אחת, אז אין צורך ב"ערבוב")
ג. זוגות מיעוטים שלא בני אותה הדת (זוגיות בין יהודים/נוצרים/מוסלמים) כשהאישה מתקשה להיכנס להריון
ד. גברים רווקים שמעוניינים לממש הורות ללא הורות משותפת עם אישה אחרת
ה. זוגות גברים הומוסקסואלים שמעוניינים לממש הורות ללא הורות משותפת

משמח אותי שהתאגדנו להרים קול צעקה על העוולה וחוסר השוויון. אבל בו בזמן מטריד אותי ומעציב אותי יותר שההפגנה המתוכננת ביום ראשון בכיכר רבין "דורסת" את צעדת המחאה של הקהילה הטרנס* בעקבות נסיון הרצח המזעזע של צעירה טרנסית בדרום תל אביב.

לדעתי, לפני הזכות להיות הורים, עלינו לדרוש את הזכות שלנו לחיות בשלום ובבטחון. זה נכון שטרנס* (בעיקר טרנסיות) סופגות את רוב האש מהחברה. זה נכון שלהן הכי קשה...
אבל להטבופוביה היא הצרה של כולנו וכולנו שותפות לה. גם להומואים ולסביות לא קל לצאת מהארון בבית הספר, בצבא, בעבודה. גם אנחנו נתקלות בשאלות שחודרות לפרטיות שלנו. גם אנחנו סובלות מגינויים בוטים - לעתים ישירים ולעתים עקיפים.
אני מאמינה שריכוז המאמצים בראשון בערב צריך להיות סביב צעדת המחאה הטרנסית. קוראת לכן להצטרף
לצפיה ב-'כתבת נפלא'
כתבת נפלא
21/07/2018 | 17:42
31
לצפיה ב-'שביתת הלהט"בים ביום א.'
שביתת הלהט"בים ביום א.
19/07/2018 | 23:36
3
95
בכל ערוץ חדשות/אתר ביומיים האחרונים ניתן לשמוע על המאבק של הקהילה הגאה בגלל חוק הפונדקאות.
אני שומעת ובהחלט מבינה/תומכת במאבק בסה"כ.
אבל בדיוק כמו בשאלת מצעדי הגאווה אני תוהה האם זו הדרך - שביתה.
הלוואי שהמאבק יצליח בסה"כ.
מה אתכן? מכירות שובתים/תשבתו בעצמכן?
לצפיה ב-'כן'
כן
20/07/2018 | 11:50
56
מכירה שובתים.אני תומכת בזה במאה אחוז
לצפיה ב-'לא הבנתי את השאלה - זו השביתה שלנו, לא "שלהם"'
לא הבנתי את השאלה - זו השביתה שלנו, לא "שלהם"
20/07/2018 | 20:54
1
64
אנחנו להט"ב.

- גילויי ההומופוביה בערי הפריפריה בעקבות אירועי הגאווה
- הסתה הומופובית פומבית וקריאה ל"מחאות נגד" למצעדים
- הסתה הומופובית פומבית מאנשי אקדמיה בכירים במדינה
- ניסיון לרצח של טרנסית ע"י לקוח, על אף פניות קודמות למשטרה להתלונן
- הצעת חוק הפונדקאות המציעה שתאושר פונדקאות, אך באופן בלעדי לנשים שאינן יכולות להיכנס להיריון - כך שזוגות חד-מיניים יוצאים מהמשוואה

אני לא עובדת ביום ראשון כדי לשבות, אבל בוודאי שאני מכירה שובתים ושובתות.
אני גם מתכוונת להגיע לצעדת המחאה המרכזית בתל אביב בשעה 18:30 שמארגנת הקהילה הטרנסית.

דווקא, אם כבר, מעניין אותי מה בנות כאן חושבות על חוק הפונדקאות ועל האופציה של פונדקאות. אנחנו מצד אחד נשים, ומצד שני לסביות שותפות למאבק הגאה.
מעניינות אותי הדעות שלכן.
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
20/07/2018 | 23:39
37
אני חושבת שהצלחת לנסח את התהייה שלי בצורה יותר טובה.
לצפיה ב-'מבקשת את עזרתכן, בעיקר מנסיונכן'
מבקשת את עזרתכן, בעיקר מנסיונכן
18/07/2018 | 11:43
5
183
בעיקרון, אני בהתלבטות האם בכלל אני שייכת לכאן, או אולי החסר שלי הוא בכלל למשהו אחר.
אנסה לקצר ולתמצת כמה שאפשר על מנת לא להלאות אתכן.
הרקע, נשואה לבן זוג מדהים, ומשפחה נפלאה.
- נורת האזהרה היא שבמהלך הזמן נפגשתי בסיטואציות שונות עם נשים, ונוצר קשר חברי טוב וקרוב מאוד.
- פצצת האזהרה: נפגשתי לאחרונה עם מישהי באופן חד פעמי, ובדימיוני אני רציתי להמשיך את הקשר למשהו הרבה יותר רציני, וחושבת עליה יחסית הרבה, ובדמיון גם קשר פיזי. 

ההתלבטות שלי עם עצמי, היא האם יש לי גם משיכה לנשים, (שבפועל לא התבטאה בשום צורה אף פעם), או הנתון שחסר ומעיק לי זה פשוט העדר חברה טובה וקרובה מאוד.

ואם נוסיף נעלמים למשוואה, לא קורה שאני נמשכת לנשים אנונימיות, לנשים אקראיות ובכלל, אלא רק כאשר אני מוצאת ״שפה, זרימה, ועניין״ רק אז אני מתחילה לחשוב עליה.
מה דעתכן? האם יש כאן אי מי שמרגישה כך?
השאלה שלי בעיקר היא האם יש נתון מוחלט למשיכה לנשים.

אשמח לעזרתכן בעיקר מנסיונכן
תודה
לצפיה ב-'תנסי את הפורום השכן לסביות '
תנסי את הפורום השכן לסביות
19/07/2018 | 01:31
102
בארון נשואות לגבר בהצלחה
לצפיה ב-'היי'
היי
19/07/2018 | 23:22
56
קודם כל סליחה שהתפניתי לענות לך רק עכשיו.
האמת שבאיזשהו מקום אני מזדהה עם התהייה/מחווה שלך - האם את אכן נמשכת לנשים או פשוט חוסר בחברה טובה.

המון שנים אני הייתי עם חוסר חברי באופן כללי ועד היום לא מוקפת בהרבה חברים.
אז כשהכרתי את מי שעומדת מאחורי הכינוי שלי הייתי בטוחה שזו חברות נפש הדוקה בלבד. שיש לי חוסר בחברות ולכן ברגע שמצאתי שפה עם משהי אני חייבת עוד ועוד.

אבל עובדה, קרה הדבר והבנתי שאני מאוהבת בה. עשיתי עם עצמי מן חשבון נפש, אספתי חוויות והבנתי שאני מאוהבת.

אחריה לאט לאט שמתי לב שלמשל, יש שחקניות שמוצאות חן בעייני.
וכמובן הכרתי/נדלקתי על עוד 2 או 3 בחורות.
לפעמים גם חשבתי לי - וואי הבחורה שעוברת עכשיו בכביש נחמד.
לאט לאט התגבש אצלי הטעם בנשים.

כך שיכול להיות שאת נמשכת לנשים ויכול להיות שזה חוסר בחברה.
החיים מלאי הפתעות.
כיוון שאת נשואה (אם אני זוכרת נכון) מאוד חשוב בעייני שתשתפי את בעלך בעניין כדי שתוכלי לעבור את התהליך בשקט ובשלווה.

לצפיה ב-'בתור מי שהיתה שם'
בתור מי שהיתה שם
21/07/2018 | 13:28
2
83
עושה רושם שאת כבר יודעת את התשובה, אבל קשה לך מאד להשלים איתה.
הבדיקה הפנימית הזו היא תהליך ארוך, קשה ומכאיב. כתבו מעלי שיש פורום שכן, ללסביות בארון נשואות לגבר, פורום שלא כל כך פעיל כבר תקופה ארוכה. אבל כדאי להציץ בו ולדפדף - יש שם המון סיפורים מכל הסוגים והמינים.

בניגוד למה שהציעו לך מעלי - אל תמהרי לשתף את האיש. עשי קודם בדק בית עם עצמך, אולי תפני לאשת מקצוע. אני שתפתי את האיש, ולי זה היה נכון. אבל יש לזה מחיר, גם אם את נשואה לאיש הכי אוהב בעולם והכי מקבל בעולם (וכזה האיש שלי). מרבית הגברים אינם מסוגלים להכיל ויש סיפורים שהסתיימו בצורה איומה בעקבות השיתוף של בן הזוג, כולל מחיר שהילדים משלמים. שוב, את יכולה לקרוא בפורום חלק מהסיפורים.
מאחלת לך דרך קלה...

לצפיה ב-'טעות חלקית, המאדים'
טעות חלקית, המאדים
23/07/2018 | 12:01
1
46
- אני לא יודעת את התשובה - זה החלק שאני לא מסכימה איתך, לא יודעת לגבייך, אך מבחינתי יש לי צד משמעותי שמדובר על חסר חברי בלבד, בהתחשב בנסיבות אישיות, ובנוסף קיימת לי קצת רתיעה פנימית מקשר פיזי.
- אני כן חוששת במידה ואכן המדובר על משהו יותר מחברי - זהו החלק שאני דווקא מסכימה איתך.

אבל אפתח בתודה לך, וכן למחפשת, על התגובה וההתייחסות.

לגבי שיתוף, זה ודאי לא על הפרק עד להתבהרות התמונה אצלי, וגם אם זה ייקח זמן ארוך.

השאלה שלי אם אני אנסה לפשט אותה, היא, האם יש איזשהו נתון שהוא ״מכנה משותף״ לכולן כאן.
אם אני אקח את קבוצת הצליאק, לכולם קיימת רגישות לקמח, הרגישות יכולה להתבטא בצורות שונות ומגוונות, אך קו המשווה הוא הרגישות.

מרגישה לא נוח עם הדוגמא הבאה, מקווה שיובן הפרנציפ, ולא לפרשן את צבעי הרקע, אם ניקח לדוגמא בחורים סטרייטים, אפשר לשרטט כאן גם את קו המשווה כאשר הם ייתקלו בבחורה לטעמם, על בסיס מראה בלבד, זה ישפיע עליהם ויזיז איזשהו מיתר פנימי אצלהם. (יהיו שיעבדו על עצמם להתעלם, יהיו שיזרמו, ויהיו שיפעלו, זה כבר לא משנה מבחינתי)

ובמילים אחרות, איזה אסימון הוא המעבר מסטרייט לבי. (בהתייחסות אישית)

האמת, לצערי, כמעט בטוחה שלא תהיה כאן תשובה, ולמרות זאת שאלתי על הספק.
לצפיה ב-'על הגדרות...'
על הגדרות...
24/07/2018 | 08:54
36
כבני אדם אנחנו אוהבים להכניס דברים למגירות ולשים עליהם תוויות. העולם סביבנו מורכב הרבה יותר.
יש תאוריות שלמות בנושא קו הרצף שעליו נעות הנשים בעולמנו, בין סטרייטיות מוחלטת ולסביות מוחלטת. רוב הנשים נמצאות איפשהו באמצע, אבל בשל הנורמות החברתיות, רובן רואות את עצמן כסטרייטיות, גם אם לא פעם מצאו את עצמן נמשכות לאישה.  משהו על הנושא תוכלי לקרוא על כך במאמריה של אדריאן ריץ'.
לצפיה ב-'פינת המוזה'
פינת המוזה
05/07/2018 | 22:50
2
95
אוהבת לכתוב, לשיר, לנגן ועוד?
רוצה לשתף?
זה המקום עבורך.
לצפיה ב-'ממש'
ממש
11/07/2018 | 10:03
1
71
בוקר. אני יודעת שבוקר למרות שהשעון עוד לא צלצל, כי מחריצי התריסים חודרים רסיסים של אור. אני מקלפת בשקט את השמיכה, ובעיניים חצי פקוחות מסתכלת לתקרה כדי להתרגל למצב ערות. הגוף שלי פונה אליה מעצמו, ואחריו גם העיניים. בגבה אליי ועטופה בשמיכה הדקה, היא ישנה, והקימורים המודגשים שלה מעירים את כל העצמות שלי בגוף. המזגן מנסה להרגיע, נושף ונושף אוויר קר על החום שנפלט ממני. בשקט, מבלי להעיר אותה, אני מתקרבת בזחילה אטית אל אחוריה. מילימטרים ספורים ממנה אני עוצרת להרגיש איך מרגיש לא להרגיש ממש.

אני מרגישה ממש.
לצפיה ב-'יהיה נחמד לקבל המשך/עוד'
יהיה נחמד לקבל המשך/עוד
11/07/2018 | 23:24
15
לצפיה ב-'פינת התרבות והמדיה'
פינת התרבות והמדיה
11/05/2018 | 23:56
21
90
ראית סדרה מוצלחת, קראת ספר טוב, כתבה מרגשת או כל דבר דומה אחר ורוצה להמליץ?
מחפשת המלצה כזו?
זה המקום עבורך.
לצפיה ב-'כתבות מעניינות מהארץ וכאן ב'
כתבות מעניינות מהארץ וכאן ב
12/05/2018 | 00:19
104
לאחרונה נתקלתי בכתבות מעניינות בעיתון הארץ ורשת ב.

כתבה אחת בעיתון הארץ היא:
העליון חייב אם לסבית לאפשר לבת זוגה לשעבר קשר עם בנן, שנולד לאחר פרידתן
באותו עניין ברשת ב', בתוכנית קלמן וליברמן, לקראת סוף התוכנית אשר שודרה ב9 למאי 2018:
יכול להיות שאימי (עו"ד מדהימה) תכתוב לי סיכום/ניתוח של פסק הדין ואביא אותו לכאן כדי שתקראו.

כתבה נוספת באתר/עיתון הארץ מיום 4.5.2018 מציינת כי:
מחצית מהמוסלמים בארה"ב תומכים בנישואים חד־מיניים
אני חייבת להודות שהייתי מופתעת לקרוא סקר שכזה/כתבה שכזו בתקופת שלטונו של טראמפ. הרי עד כמה שידוע לי הוא הכי הומופוב שבעולם.
לצפיה ב-' בהיריון עם תאומות - אחת שלה ואחת של זוגתה'
בהיריון עם תאומות - אחת שלה ואחת של זוגתה
22/05/2018 | 23:12
116
כתבה מקסימה ממהדורת חדשות 10 של אתמול:
מור ושני החליטו להביא ילדים לעולם, אך כשמור ביקשה לתרום ביצית לבת זוגה, המדינה אסרה זאת עליהן. את הפתרון הן מצאו בארה"ב. "ב-40 שנותיי במקצוע לא ראיתי דבר כזה."
אתן חייבות להודות שזה מקסים.
לצפיה ב-'המשטרה למארגני המצעד בכפר סבא:'
המשטרה למארגני המצעד בכפר סבא:
23/05/2018 | 22:58
74
תציבו גדר בגובה שני מטרים ותתרחקו מבית חב"ד
שוב, כרגיל אני לא מופתעת מהסיטואציה.
זה עוד רגע שדי מוכיח לי שאני צודקת ומצעדי הגאווה רק מושכים אש ולא משיגים את המטרה.
לצפיה ב-'סדרה'
סדרה
03/06/2018 | 17:49
7
207
שלום השבוע ראיתי להרוג את איב.קומדי מותח
ממש נחמד טוב.קשור ללסביות
לצפיה ב-'הייתה לי התלבטות אם לראות'
הייתה לי התלבטות אם לראות
03/06/2018 | 20:58
1
141
עכשיו אצפה :)
לצפיה ב-'איזה התלבטות?'
איזה התלבטות?
03/06/2018 | 22:14
53
לצפיה ב-'היכן ניתן לראות את הסדרה?'
היכן ניתן לראות את הסדרה?
04/06/2018 | 00:00
4
84
הרבה זמן שאני מחפשת משהו חדש ונחמד לצפות בו.
לצפיה ב-'אני צפיתי באתר סדרות'
אני צפיתי באתר סדרות
04/06/2018 | 14:42
3
52
לצפיה ב-'יש גם בHOT VOD, תודה'
יש גם בHOT VOD, תודה
06/06/2018 | 22:52
2
25
לצפיה ב-'היי'
היי
12/07/2018 | 19:44
1
17
אהבת את הסדרה??
לצפיה ב-'לא זוכרת אם ניסיתי האמת... אנסה בהזדמנות הראשונה'
לא זוכרת אם ניסיתי האמת... אנסה בהזדמנות הראשונה
13/07/2018 | 23:22
8
לצפיה ב-'סרט'
סרט
07/06/2018 | 09:20
1
116
ראיתי לאחרונה. סרט ביוטיוב באורך מלא גם על לסביות.סרט זר שניקרא soongava 
נחמד לדעתי משקף טוב את המציאות.אוסיף גם שראיתי ממש נחמדה שניקראת  jlt's the other love
ממש התאהבתי 
לצפיה ב-'שכחתי הסידרה האחרונה היא גם ביוטיוב'
שכחתי הסידרה האחרונה היא גם ביוטיוב
07/06/2018 | 14:34
31
לצפיה ב-'נסלי ברדה ובת זוגה אירית מגל נישאו. תהנו'
נסלי ברדה ובת זוגה אירית מגל נישאו. תהנו
14/06/2018 | 17:29
49
לצפיה ב-'החוק שיאפשר לזוגות גאים לאמץ'
החוק שיאפשר לזוגות גאים לאמץ
20/06/2018 | 23:07
19
בימים אלו מגבשים מתווה חדש לחוק האימוץ על פיו יבוטל הסעיף הקובע שרק גבר ואישה יכולים לאמץ ובכך למעשה תיפתח האפשרות לאימוץ על ידי זוגות חד מיניים וחד הוריים. אולם, בקואליציה הנוכחית מדובר בחוק נפיץ מאוד והחקיקה צפויה להתחיל רק במושב הבא.
אמן שהתהליך יצליח.
לצפיה ב-'אימא ואימא בטיפולי פוריות'
אימא ואימא בטיפולי פוריות
30/06/2018 | 22:38
21
עדית ויערה גל רצו להקים משפחה. אחרי שש שנים של טיפולי פוריות מתסכלים הן נכנסו להיריון בהפרש של עשרה ימים וכיום מגדלות שתי בנות. "נשים במצבנו לא יכולות לאמץ במדינת ישראל ולא יכולות להשתמש בפונדקאות. האופציה היחידה הייתה להיכנס להיריון"
תהנו.
לצפיה ב-'מדוע עיריית י-ם מסרבת להקצות מבנה קבוע עבור הקהילה הגאה?'
מדוע עיריית י-ם מסרבת להקצות מבנה קבוע עבור הקהילה הגאה?
04/07/2018 | 23:18
10
אכן לא תקין
לצפיה ב-'סרט'
סרט
11/07/2018 | 08:57
30
"את שאהבה נפשי" ממש נחמד שווה צפייה .יש באתר serethd זה שם האתר
באיכות טובה
לצפיה ב-'הייתי סטרייטית כל חיי, ואז התאהבתי באישה'
הייתי סטרייטית כל חיי, ואז התאהבתי באישה
14/07/2018 | 00:31
62
כתבה נחמדה מ - YNET
כי תמיד יש הפתעות.
לצפיה ב-'לילה טוב, אליס - סרט קצר'
לילה טוב, אליס - סרט קצר
07/08/2018 | 13:43
7
היי חברות,
ביימתי סרט קצר על התהליך של היציאה מהארון שלי כחלק מהלימודים שלי. עברתי תוך כדי שיתוקי שינה מאוד מלחיצים. אני ממש ממש אשמח לשמוע מה דעתכן על הסרט!! הוא הוקרן בלוס אנג'לס, וינה, כמה סינמטקים ברחבי הארץ וגם בפסטיבל קולנוע גאה של שנה שעברה, אז אם יוצא לכם ללכת אולי ראיתם אותו כבר.

נשיקות 3>
לצפיה ב-'שמאליות ונטייה מינית'
שמאליות ונטייה מינית
14/08/2018 | 23:31
1
כשמאלית גאה היה מעניין/משעשע לקרוא את הכתבה הזו:
את הפסקה הזו:
"אחד המחקרים בעבר אף מצא כי בקרב הנשים סיכוייה של שמאלית להיות לסבית גבוהים ב-91% מסיכוייה של ימנית. לדעת החוקרים, הממצאים תומכים בתיאוריה שלפיה הנטייה המינית קשורה בהתפתחות מוחית, אולם חוקרים אחרים הסתייגו מתוצאות המחקר."
ולדעת שאתמול היה יום השמאליים.
מה אתכן?
לצפיה ב-'ספידייט לסביסי חמישי!'
ספידייט לסביסי חמישי!
09/07/2018 | 18:10
7
87
שלום לכל הרווקות בפעם החמישית :)
כן כן, מה ששמעתן, ספידייט לסביסי מהמם בפעם החמישית!
אחרי ארבעה מפגשים מהממים, מוצלחים, עם נשים מדהימות שיושבות פנים מול פנים אחת מול השנייה ומכירות לא דרך מסך מחשב, אנחנו חייבות להמשיך את הקסם הזה.
אז מתי זה קורה? 23.7, יום שני בשעה 20:00
גילאים? 22-35
איפה? בתל אביב, מיקום מדוייק בהמשך ובפרטי
מחיר? העסק מתרחב וזמן זה כסף, אז בקטנה, 20 ש"ח למשתתפת.
מה זה אומר בדיוק? אנחנו מסבירות בפרטי, אבל בגדול פשוטו כמשמעו, דייטים זריזים עם מספר נשים מהממות כשהמטרה היא להנות ואולי תמצאו את שאהבה נפשיכן.
כל המעוניינות לפנות אליי בפרטי, גם לכל שאלה.
נשמח לראותכן :)
ועד שזה מגיע, תהנו מהמם, כי לכולנו מותר לפנטז על אמה ווטסון.
לצפיה ב-'תהנו!'
תהנו!
09/07/2018 | 22:54
1
10
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
10/07/2018 | 00:20
9
לצפיה ב-''
12/07/2018 | 17:25
12
נשמח לראותכן, פרטים בפרטי ;)
לצפיה ב-'פניתי בפרטי לאחר כל פוסט'
פניתי בפרטי לאחר כל פוסט
14/07/2018 | 12:06
1
31
ועדיין לא זכיתי למענה
לצפיה ב-'היי, אני מתנצלת'
היי, אני מתנצלת
20/07/2018 | 14:21
23
לא קיבלתי הודעה ממך
אני עכשיו שולחת לך
לצפיה ב-''
20/07/2018 | 14:22
11
היי יקירות,
ביום שני הקרוב הספידייט וממש נשמח לראותכן שם
יש לנו שביתה מהממת בראשון
וספידייט מהמם בשני
שווה לבוא גם בשני ;)
לפרטים והרשמה אצלי בפרטי
במידה ולא קיבלתן מענה תפנו אליי לפייסבוק Shaked Rozmarin
ואם עדיין איכשהו לא עניתי תכתבו פה, אכנס ואראה
מחכות לכן!
לצפיה ב-'הזדמנות אחרונה להירשם!'
הזדמנות אחרונה להירשם!
22/07/2018 | 14:03
8
היום עד 19:00, תפנו אליי בפרטי :)
לצפיה ב-'צעירה וצריכה עצה '
צעירה וצריכה עצה
07/07/2018 | 20:20
3
167
היי, צריכה את עזרתכן , 
שני דברים -
1.החברה שלי ואני עומדות לשכב בפעם הראשונה בקרוב , ואני לא יודעת אם להוריד הכל "שם למטה" או לא , אין לי כלכך עם מי להתייעץ , אז אשמח לדעותיכן 
2. אולי זה צריכה להיות השאלה הראשונה אבל בכל זאת -
תמיד כשהחברה שלי ואני עושות דברים מיניים , מה שהיא עושה לא הכי "עושה לי את זה " ולפעמים זה מרגיש קצת מיותר או מציק , היא מאוד ביישנית והביטחון העצמי שלה קצת נמוך אז עד עכשיו לא אמרתי כלום ועשיתי את עצמי נהנית . השאלה אם יש סיכוי שזה ישתפר או להגיד לה ? אני לא רוצה לפגוע בה ולהוריד לה מהביטחון שנבנה  

לצפיה ב-'וואו'
וואו
07/07/2018 | 21:09
1
108
בנות כמה אתן?
בקשר ללהוריד למטה .פאק זה לגמרי עסק שלך תתייעצי עם הפרטרנרית שלך לגבי מה היא אוהבת ומה עושה לה את זה
בקשר למה שלא עושה לך את זה ,זה מאוד יפה שאת לא רוצה להוריד לה תבטחון
אבל זה לא יכול לבוא על חשבונך תסבירי לה כמו שהסברת לנו שאתן חדשות בזה ובקשר חדש חדשות אחת לשניה מבחינת הכל וזה נסוי וטעייה.. עדיף שהכל יהיה על השולחן כדי שבאמת יצליח לכן
ותהיי עדינה איתה תגידי לה שאת לא מתכוונת לפגוע וזה למען ששתיכן תיהנו ותפיקו תמירב מעיניני המיטה והקשר בכלל
בהצלחה.
לצפיה ב-''
07/07/2018 | 21:24
25
לצפיה ב-'קודם כל '
קודם כל
07/07/2018 | 21:19
82
לגבי השאלה הראשונה, לדעתי תעשי מה שנוח לך גורם לך להרגיש נוח עם עצמך.
שאר הבנות כאן ייעצו כאן יותר מסודר ממני אני חושבת...

לגבי השאלה השנייה, כדי שתהייה תקשורת טובה גם תוך כדי הסקס חשוב שתשתפו אחת את השנייה במה שאתן מרגישות, נוח ולא נוח לכן.
אל תשמרו בבטן.

תהנו.
לצפיה ב-'הודעות שאין קשורות לנושא הפורום'
הודעות שאין קשורות לנושא הפורום
05/07/2018 | 22:43
2
25
לצפיה ב-'הורות משותפת עם לסבית'
הורות משותפת עם לסבית
17/07/2018 | 13:28
23
שלום חגי 30 נראה טוב עיניים כחולות מחפש זוג לסביות דתיות להורות משותפת תרומת זרע בלבד ללא מין
לצפיה ב-'איפה למצוא בחורה לשלישיה ?'
איפה למצוא בחורה לשלישיה ?
15/08/2018 | 20:40
8
ממש רוצה לחוות סקס עם חבר שלי ובחורה נוספת אך מיואשת כבר מחיפושים 
לצפיה ב-'הפחד מלהפגע שוב'
הפחד מלהפגע שוב
01/07/2018 | 14:03
2
139
אני נמצאת חודשיים עם מישהי מדהימה
התקשורת שלנו טובה ואנחנו מדברות הרבה על הדברים
בימים האחרונים כשאני איתה אני מרגישה מדהים ומושלם ונהנת כל כך
וכשאנחנו לא ביחד אני מתחילה לפחד שנפרד ושזה יגמר
במערכת היחסים האחרונה שלי נפגעתי מאוד ולקח לי המון זמן להתגבר על זה ועכשיו הפחד מלהפגע שוב עולה
אני משתדלת לפעמים לקחת כמה צעדים אחורה כדי להשאר באיזון מסוים לפעמים לא להתקרב יותר מדי כדי שהפחד לא ישתלט

אני מרגישה שהיא "האחת" והכל אבל איך הולכים על זה מחדש? איך לתת מעצמי 100 אחוז תוך סיכון הפגיעה "המאיים"
לצפיה ב-'האמת? אין בי את הנסיון/ידע ליעץ לך מעבר ל...'
האמת? אין בי את הנסיון/ידע ליעץ לך מעבר ל...
01/07/2018 | 23:03
54
פשוט קחי את הזמן ואל תיסחפי יותר מדי.
לאט לאט.
תקשיבי ללב שלך.
לצפיה ב-'לדעתי...'
לדעתי...
03/07/2018 | 18:05
64
אל תתני לפחד שלך להשתלט עלייך זה הכי קל
פשוט תזרמי ואל תמנעי מעצמך דבר
במילים אחרות תהיי מאה אחוז את ומה שיהיה יהיה תהני מכל רגע..
וכמובן שתפי אותה בחששות שלך בטוחה שהיא מרגישה גם תפחד הזה כי מי לא בקשר חדש 
בהצלחה לכן:)
לצפיה ב-'גולדה מבקרת בשכונה'
גולדה מבקרת בשכונה
01/07/2018 | 01:04
94
חיימיות של גולדה התגעגעתי וקפצתי לבקר ברוטשילד. פלורנטין ותיכף אצלך בשכונה.
ראית אותי ברחוב?
צלמי. תייגי, תעלי לפייסבוש ואולי תוכלי לזכות במים קדושים של הבבא!
לא יודעת למה אני מתכוונת?
כנסי לבקר ותביאי את כללל החברות הוואחשיות שלךךךךך
#גולדה

לצפיה ב-'פרידה'
פרידה
27/06/2018 | 10:34
3
188
הלב שלי שבור נשואה פלוס 1 התחתנתי במחשבה שאוכל להשתנןת ולעשות רצון השם מהשמיים האקסית חזרה אלי וזה כבר לא היה בשליטתי נפרדתי מהבעל המשכתי להיות בקשר גם איתה וגם איתן בקשר חברי עד שהגיע היום שהכל התפוצצ והיא סיפרה לו הכל היא שואלת אותי אם הכל היה אמיתי מבחינתי אז שתדעי שהכל היה אמיתי אהבתי באמת אהבתי ומקווה לא לאהוב יותר דרך צלחה ...
לצפיה ב-'קודם כל '
קודם כל
27/06/2018 | 23:14
68
האמת שאני לא ממש יודעת מה לענות/לייעץ לך...
אישית אני מאמינה בהוא למעלה ומאמינה שמה שהוא קבע זה מה שיהיה.
אם הוא כיוון אותך לאהוב נשים, אז אל תילחמי בעצמך או בכך ופשוט אהבי נשים/לכי עם ליבך. העיקר שתהיי שלמה עם עצמך/מאושרת.
השאר כבר יסתדר.
כמובן שאת מוזמנת להישאר כאן ולקחת חלק בפורום.
לצפיה ב-'היי לך '
היי לך
27/06/2018 | 23:47
1
70
אולי תכנסי לפורום לסביות בארון נשואות לגבר את אולי שם יבינו אותך יותר כתבת גם שניסית לעשות את רצון אבינו שבשמים אני למדה מזה שאת דתיה ובכן יש את ארגון בת קול ללסביות דתיות ואף ישנה שם קבוצה חרדית. בהצלחה ��
לצפיה ב-'אכן, שכחתי מבת קול בכלל'
אכן, שכחתי מבת קול בכלל
02/07/2018 | 22:08
17
לצפיה ב-'הכירויות'
הכירויות
22/06/2018 | 16:02
3
138
רוצה להכיר? מחפשת איפה?
יש לך המלצה כזו?
זה השירשור עבורך.
לצפיה ב-'מבקשת עזרה והמלצה '
מבקשת עזרה והמלצה
22/06/2018 | 02:05
142
שלום לכולן!
אני מחפשת לחברה טובה ערב הכרויות לנשים או משהו בסגנון הזה...
מישהי מכירה משהו??

לצפיה ב-'ספידייט לס-ביסי'
ספידייט לס-ביסי
22/06/2018 | 14:34
112
שוב מפרסמת גם כאן :)

שלום לכן שוב, רווקות יקרות!
אחרי פגרה ארוכה, חן ואני חוזרות בענק עם הספידייט הלסביסי הרביעי. כרגיל, במפגשים הקודמים היה פשוט מהמם, בחורות שיושבות פנים מול פנים, מכירות, בלי המסיכות של מסך המחשב בלי היכולת לחשוב על כל הודעה שאת שולחת, וזה עבד.
אז מתי זה קורה?: 27.6, יום רביעי, שעה 20:00
גילאים? 22-35
איפה? בתל אביב, מיקום מדוייק בפרטי.
מה זה בדיוק אומר? למי שפספסה את הפוסטים הקודמים, אנחנו מסבירות בפרטי, אבל בגדול פשוטו כמשמעו, דייטים זריזים עם מספר נשים מדהימות כשהמטרה היא ליהנות, ואולי תמצאו את שאהבה נפשיכן. כל המעוניינות לפנות אליי בפרטי, גם לכל שאלה. יאללה בואו, נשמח לראות אתכן שם :)
לצפיה ב-'מסיבת הגאווה המרכזית לנשים'
מסיבת הגאווה המרכזית לנשים
09/06/2018 | 19:16
164
הערב! 
מסיבת הגאווה המרכזית לנשים - מועדון הבלוק!
21:30 // הבלוק - סלמה 157, ת״א.
חג גאווה שמח !
יהיה איסור עישון ברחבה המרכזית על מנת שכולן יוכלו לנשום אוויר נקי בזמן שהן מרימות.
למעשנות יהיה חלל עישון (;
(אפשר לעשות שם עוד דברים חוץ מלעשן ...)
לצפיה ב-'מבולבלת'
מבולבלת
04/06/2018 | 21:03
2
281
האם גם כמה מכן הדחיקו את הרגשות שהיו לכן לנשים כ"סתם אובססיה" או השוואה במשך שנים? אני יחסית צעירה.. והיו לי חשדות שאני לסבית כבר מתחילת נעורי, אמנם מעולם לא התנסיתי או חקרתי, לא מצאתי את עצמי מפתחת קרבה כזו עם נשים. בזמן האחרון אני מוצאת את עצמי חושבת הרבה על נשים ומערכות יחסים ומיניות - מעולם לא הייתה לי כזו רמה של רצון. פתאום משהו בער בי, זה כל מה שאני יכולה לחשוב עליו כבר כמה חודשים.. העניין הוא שזה לא קרה לי כל-כך לפני. אז אני מתקשה להבין איך לא היה בי את הרצון העז הזה רוב נעורי ופתאום זה פשוט מתפרץ.. הדחקה? בלבול? סתם זמני?
לצפיה ב-'מבינה אותך'
מבינה אותך
04/06/2018 | 22:20
129
המון שנים הדחקתי גם הכרחתי את עצמי להיות עם גברים
הכרחתי את עצמי "לתקן" את עצמי לפי הנורמה
וטעיתי
לא משנה לאן ניסיתי לברוח ועם כמהברים יצאתי שום דבר לא הצליח לשנות את זה

אל תמהרי להגדיר את עצמך ואת מה שקורה לך בפנים.... תשקיעי אנרגיה לחוות את מה שאת רוצה להרגיש

מבטיחה לך שכל הבלאגן שמתחולל לך בפנים יתבהר עם הזמן
לצפיה ב-'לא יודעת אם זו ההגדרה...'
לא יודעת אם זו ההגדרה...
04/06/2018 | 23:34
101
מרגע שהבנתי שאני מאוהבת (במי שחשבתי שהיא חברתי) התרכזתי בעיקר בעובדה שאני מאוהבת בה ויחסים בינינו ובין משפחתי. האם זה אומר שאני לסבית/לא פחות עניין אותי.
בנוסף לכך זכרתי שכללית אין לי חברים/רות אז לא יכולתי להשוות/לנסות להתאהב בגברים.

אני מניחה שברגע ששיחררתי את רגשותי זו הייתה קבלה עצמית מלאה, מציאת האומץ להתוודות על הרגשות כלפיה.
וזה כנראה מה שאת רוצה/צריכה לעשות.

לצפיה ב-'צעירה ומבוגרת'
צעירה ומבוגרת
31/05/2018 | 19:31
6
291
האם יש כאן מישהיי שיצא לה להיות עם צעירה ממנה או עם מבוגרת ממנה ויכולה לספר האם יכול לצאת מזה סטוץ מוצלח או שמראש זה נועד לכישלון?
לצפיה ב-'שמעתי על מקרה כזה או שניים.'
שמעתי על מקרה כזה או שניים.
31/05/2018 | 22:26
147
סטוץ/חוויה חד פעמית אני בטוחה שאפשר.
זוגיות זה כבר יותר קשה נראה לי. למרות שאני תמיד בעד לנסות.
לצפיה ב-'עוד לא יצא לי לנסות'
עוד לא יצא לי לנסות
01/06/2018 | 00:34
142
אבל נשמע דווקא מעניין להיות עם מבוגרת ממני
עשית לי חשק ��
לצפיה ב-'בהמשך למה שכתבתי'
בהמשך למה שכתבתי
01/06/2018 | 11:25
1
161
יש רק מישהי מבוגרת אחת שאני מכירה שהייתי רוצה לנסות לעשות את זה איתה ואם זאת לא היא, זה לא ייקרה.
לצפיה ב-'לכי על זה ;)'
לכי על זה ;)
01/06/2018 | 16:10
62
לצפיה ב-'מה זה קשור לגיל ?'
מה זה קשור לגיל ?
03/06/2018 | 08:48
1
119
עם כל אחת זה אחרת הכל תלוי אם היא טובה במיטה את דיברת על סטוץ׳ לא על משהו רציני
לצפיה ב-'גם מסטוץ צריך להנות '
גם מסטוץ צריך להנות
11/08/2018 | 16:46
7
זו הרי המטרה שלו...

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום