לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1419214,192 עוקבים אודות עסקים

פורום לסביות - גאווה נשית

לא משנה אם את אוהבת רק נשים, גם נשים או בעלת כל נטייה מינית אחרת.
אם את אישה, את מוזמנת להצטרף אלינו לדיונים, לשתף אותנו במחשבות ובתחושות.
עם זאת חשוב שתדעי כי:
אין לחרוג מנושא הפורום. אין להוציא מן הארון. אסור להוציא דיבה. אסור לסגור/לחסל חשבונות בפורום. יש לשמור על כבוד ולשון נקייה.
להסברים מפורטים יותר קראי את התקנון הכללי של תפוז.
ברוכה הבאה לפורום לסביות גאווה נשית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לסביות - גאווה נשית

לא משנה אם את אוהבת רק נשים, גם נשים או בעלת כל נטייה מינית אחרת.
אם את אישה, את מוזמנת להצטרף אלינו לדיונים, לשתף אותנו במחשבות ובתחושות.
עם זאת חשוב שתדעי כי:
אין לחרוג מנושא הפורום. אין להוציא מן הארון. אסור להוציא דיבה. אסור לסגור/לחסל חשבונות בפורום. יש לשמור על כבוד ולשון נקייה.
להסברים מפורטים יותר קראי את התקנון הכללי של תפוז.
ברוכה הבאה לפורום לסביות גאווה נשית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

זה המקום שלכן לדבר, להתייעץ, לשתף, לחפש ולמצוא אוזן קשבת בכל נושא שמטריד אתכן.

מוזמנות להרגיש בבית. :-)

המשך >>

לצפיה ב-'פחד'
פחד
25/09/2017 | 19:04
2
23
אני לסבית נשית וזוגתי היא טומבוי אך נמשכת לגבריות וזה פוגע ביחסים בנינו כמעט ואין יחסי אישות ואני מרגישה כל כך בודדה ותמיד חיה בפחד. זוגתי מאלצת את עצמה להשאר ביחד רק מיסיבה אחת ברורה וזה המראה הנשי שלי שסופג המון המון מחמאות ותו לא !
מה עלי לעשות בבקשה למרות הכחשותיה הנמרצות והמגוכחות של "זוגתי".  כשאני מעלה את הנושא הנ"ל כל פעם מחדש זוגתי צוחקת עלי או שמתחילה לדבר לא יפה. ואני ? אני ? אני אבודה ! התרוץ שחוזר על עצמו לגבי קיום יחסים הוא שזוגתי טוענת שיש לה בעיה עם מין ... תמוהה וכל כך עצוב...
בבקשה עיזרו לי ��
לצפיה ב-'חשבת על..'
חשבת על..
25/09/2017 | 22:42
5
עלה לי רעיון כלשהוא יכול להיוא סתם מופרך אבל לכי תדעי.
יכול להיות שהיא א-מינית או בסקאלה הא-מינית.

כמובן שיכול להיות שלא אבל סתם העלתי רעיון.
את יכולה לברר איתה את העניין.

בהצלחה.
מוזמנת לעדכן בנושא, לשאול שאלות נוספות וכמובן ברוכה הבאה
לצפיה ב-'מסכימה עם סתם רעיון בנוסף...'
מסכימה עם סתם רעיון בנוסף...
26/09/2017 | 00:05
2
אני תוהה אם מלכתחילה היא נמשכת לגבריות (ואת נשית) איך נכנסתן לזוגיות בכלל ולא נשארתן רק חברות? הרי לזוגיות חייבים משיכה בנוסף לאהבת האדם.

וכמובן מוזמנת להישאר.
לצפיה ב-'מבולבלת'
מבולבלת
24/09/2017 | 13:42
1
62
זקוקה לעצה!!!!
הקשר שלי איתה התחיל כקשר חברי לבילויים משותפים עם חברים אחרים
לא הכרתי אותה לפני .
התחברנו ניקשרנו אחרי כחודשיים שלושה של הכרות התחילה להעביר מסרים שהיא מעונניינת ביותר מסתם לחברה , היא לסבית מוצהרת ואני אלמנה 4 שנים מעולם לא הייתי עם אישה. 
בהתחלה נרתעתי והסברתי שאני לא בעיניין  . 
זה התחיל להיות קשר של מתיחות וויכוחים שמתבססים על הנושא זה של כן להיות  /להתחיל קשר כזה או להרתע.
האהבה שלנו שונה 
אני אוהבת אותה כמו חברה טובה וקצת יותר והיא בי מאוהבת .
אנחנו בקשר זוגי כבר כחודשיים כחודש עושות סקס....לי זה קצת קשה הסיטואציה זה לא אותו הדבר כמו עם גבר. היא מגיעה ליידי סיפוק ואני לא ... אני נהנת אבל שם זה נעצר היא קצת לא מבינה כועסת נעלבת אני לא יודעת מה לעשות ואולי המקום שלי זה לא שם אבל אני אוהבת אותה ולא רוצה לוותר עליה. 
ובאמת שהיא מאוהבת בי קשות ואני לא מוכנה ולא רוצה בה לפגוע ועליה לוותר. 
למישהי יש עצה רעיון בשבילי??תודה 

לצפיה ב-'קודם כל ו'
קודם כל ו
24/09/2017 | 22:55
25
נשמע שאת אכן מבולבלת ואולי גם הסקס/חוויה איתה מבלבלים אותך יותר...
האם שיתף אותה במחשבות האלה?
אני חייבת לציין שלו הייתי במקומה הייתי שמחה לו היית משתפת אותי במה שעובר עליך.
כשהאהבה לא זהה זה באמת מתסכל. אבל הכי הייתי שמחה אם הייתי מתאהבת במשהי כמוך שקודם כל רוצה בי כחברה ולא רוצה לפגוע בי.
לצערי חוויתי את הפגיעה... הסירוב/שברון הלב וכו'.
אם את בטוחה שזה לא רומנטי מבחינתך, אלא רק חברי תבהירי לה זאת. שאת לא הולכת לשום מקום כחברה. אלא רק מעמידה את הדברים על השולחן. (מקווה שאני משתמשת בכינוי הנכון.)
שוב, תהיי שם איתה כחברה!
אם את לא בטוחה שאת רוצה בה רק כחברה גם שתפי אותה במחשבות אלה ונסו להבין יחדיו מה אתן מרגישות.
מקווה שעזרתי.
כמובן שאת מוזמנת להישאר.
לצפיה ב-'זוגיות'
זוגיות
20/09/2017 | 15:48
3
154
אני רוצה להכנס לזוגיות אבל אין לי מושג איך ואיפה למצוא אחת, ואין לי מושג איך להתחיל לחפש
לצפיה ב-'אורחת יקרה'
אורחת יקרה
20/09/2017 | 18:10
1
107
אם תספרי קצת על עצמך, בת כמה, מאיפה, מה את אוהבת, איזה בת זוג את מחפשת אולי ככה יוכלו יותר לעזור לך בהתאם לגיל ולאזור שאת גרה.

ובנתיים אאחל לך חג שמח
לצפיה ב-'טיפות על עצמי'
טיפות על עצמי
20/09/2017 | 19:31
107
אז אני בת 19 אני מאזור ירושלים ואני אוהבת אומנות ואני מחפשת מישהי זורמת
לצפיה ב-'מסכימה עם זו שלפני. :-) '
מסכימה עם זו שלפני. :-)
20/09/2017 | 18:45
75
חג שמח! :-)
לצפיה ב-'משקל'
משקל
19/09/2017 | 21:58
1
105
היי, זאת שוב אני,
האם משנה לכם מה המשקל של הבחורה?
אוהבות רזות? 'משקל תקין' ? מלאות? מלאות+  ?
לצפיה ב-':-) '
:-)
20/09/2017 | 15:00
61
אני אוהבת את המראה הספורטיבי. כלומר, לא רזות (עור ועצמות כמו אלה שנראו לאחרונה בכתבות על התוסף מדכא התיאבון) ולא שמנות (כמו אלו של לרדת בגדול).
הדוגמאות הכי טובות לך הן טינה וג'ודי מישנן בנות.
אני מודה שיש לי ידידה מלאה +- שיום אחד צחקנו בפון והתוודתי בפניה, להפתעתי, שהייתי זורמת איתה בכייף. ישר היא צחקה עלי-את רואה? גם למלאות, שמנות אפשר להימשך. :-P
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:18
22

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'שינוי באוויר?'
שינוי באוויר?
17/09/2017 | 11:19
141
עכשיו הצצתי בYNET ונתקלתי בכתבה הזו:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5017564,00...
האם אנחנו אכן בפני שינוי?
אני מקווה שאכן כן והשנה החדשה תביא איתה את השינוי המיוחל.
ומה אתכן?

לצפיה ב-'בילוי גאה ומקומות להכיר.'
בילוי גאה ומקומות להכיר.
15/09/2017 | 22:06
8
115
מחפשת מקומות לבלות בהם או להכיר?
מכירה מקום כזה ורוצה להמליץ?
זה השירשור עבורך.
לצפיה ב-'אשמח '
אשמח
14/09/2017 | 20:46
150
אשמח למקומות בילוי באיזור פתח תקווה רמת גן תל אביב וכו' :) ואתרי הכרויות או אפליקציות שבאמת טובים ועובדים. okcupid בקושי מופיעות לי שם בנות . לא יודעת .
תודה לכולן :)
לצפיה ב-'היוש'
היוש
15/09/2017 | 17:33
98
אשמח למקומות בילוי בשבילנו במרכז :)
ואיזה אתרי הכרויות/אפליקציות יש שבאמת טובים?
לצפיה ב-'היי'
היי
14/09/2017 | 19:00
2
133
היי חברות . מכירות מקומות יציאה באיזור קריית שמונה? 
לצפיה ב-'שלום!'
שלום!
14/09/2017 | 20:03
1
100
על ג'וחה, שמעת?

חבר'ה טובים שהרימו ליין קווירי מהמם בקרית שמונה. היתה מסיבה אחת, והיא היתה מוצלחת בקטע אחר!

מוזמנת לקרוא עוד (חיפוש זריז בגוגל: ג'וחה קריית שמונה) ולהתעניין לגבי המסיבה הבאה. אם תצטרכי, אני יכולה לשאול את המארגנות פרטים לגבי הפעמים הבאות :)

לצפיה ב-'תודהה'
תודהה
15/09/2017 | 11:50
53
נשמע אדיר איזה יופי. לפי הפייסבוק לא נראה שיש עוד מסיבה באופק. אבל אשאר על זה.
תודה רבה☺
לצפיה ב-'מקומות בילוי'
מקומות בילוי
11/08/2017 | 20:15
2
204
היי לכולן
איפה ניתן לבלות,להכיר ,וכו
מקומות שווים של נשים לא נוער 
תודה
לצפיה ב-''
12/08/2017 | 17:11
109
בנות תעזרו לה.
אני ביתית מאוד.
לצפיה ב-'היי'
היי
15/08/2017 | 15:22
150
תראי בגדול אני צריכה עוד פרטים. מה הכוונה נוער עבורך? 22-27 נחשב לנוער?
בכל אופן יש כמה מקומות מרכזיים שמאוד אהבתי:
בגן מאיר יש המון פעילויות. מקבוצת תיאטרון ועד לקבוצות רישום. זה נראה לי מאוד מגניב, עוד לא ניסיתי.
אתר WDG- יש שם המון מידע על קבוצות ספורט משותפות. טניס, ריצה, כדורגל, מחניים, כדורסל. רובן מתקיימות בתל אביב.
חוץ מזה יש את הליינים, אבל לי אין אמונה גדולה בלהכיר במסיבות.
הליינים הקבועים:
יש את הזותי בימי רביעי. למיטב זכרוני, כרגע הן בשפגאט.
סבן אילבן, ימי שני, מ19:00-21:00.
קלרה מוצ"ש אני לא בטוחה אם חזר- שווה לבדוק בפייסבוק.
ישנה גם קבוצה של 45+ "בשלה".
בכל אופן, זה בגדול.. אני לא כל כך מכירה את הגילאים ואת הטווח שאת מחפשת, אבל ממליצה להסתכל על פעילויות במרכז הגאה וקבוצות ספורט בWDG, שכן יש הרבה יותר רקע ועומק מאשר אלכוהול וסט של דיפ האוס ברקע עם בגדים יפים ואור חשוך. נראה לי יש יותר סיכויים להכיר תוך כדי ריצה ומשחק ופחות תוך כדי מסיבה.
לצפיה ב-'חדשה :)'
חדשה :)
13/09/2017 | 21:39
3
154
שלום לכולן אני חדשה כאן ובכלל בכל זה :)
אני בת 26 מהמרכז. אשמח להכיר מישהי. 
ולדעת לאן אתן יוצאות .המלצות.. וכו '
תודה לכולן 
לצפיה ב-'קודם כל '
קודם כל
13/09/2017 | 22:44
1
80
אני לא בקטע של יציאות/מבינה בזה כי אני טיפוס מאוד מאוד בייתי.
אבל אני יכולה להמליץ לך על ספרות גאה באתר GOGAY וסדרות כמו the L world, out with dad ו - anyone but me.
חוץ מישנן בנות מדובר בסדרות אינטרנטיות מקסימות.
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
14/09/2017 | 20:43
21
לצפיה ב-'היי.ברוכה הבאה'
היי.ברוכה הבאה
14/09/2017 | 19:34
41
לצפיה ב-'פינת המוזה'
פינת המוזה
10/09/2017 | 16:20
6
85
אוהבת לכתוב, לצלם, לצייר, לשיר ועוד?
רוצה לשתף?
זה המקום!

לצפיה ב-'להוציא אמא מהארון של מישהו מסיפור נחשב?'
להוציא אמא מהארון של מישהו מסיפור נחשב?
10/09/2017 | 20:16
1
121
אני כותבת פאנפיק- יצירת מעריצים על סיפור שכבר קיים.

על סידרת האנימציה היפנית נארוטו.
והרגע הוצאתי את אמא שלו מהארון!
אם תרצו שאני אפרסם את הקטע הנוכחי מהסיפור תגידו לי.

ורק רמז ככה היא נראת....
שווה לא?
לצפיה ב-'אם זה רק סיפור, יצירה שלך, אין בעיה. :)'
אם זה רק סיפור, יצירה שלך, אין בעיה. :)
11/09/2017 | 11:29
24
לצפיה ב-'הינה הסיפור! הא פאנפיק'
הינה הסיפור! הא פאנפיק
12/09/2017 | 18:50
1
63
ההקדמה זה מספר את סיפורה של נערה בת 19 שקוראים לה קארה והיא באה מכדור הארץ ומגלה שהיא יכולה לעבור בין מימדים ונכנסת לתוך סדרת המצוירים האהובה עליה!
שם היא פוגשת את הגיבור שלה שנקרא "נארוטו" ילד בן 10 נינג'ה מתחיל ובפרק הזה עוברת לגור בבית שלו עם ההורים שלו.
אמא שלו נקראת "קושינה" והפרק הוא עליה.
מקווה תהנו:) ואשמח לשמוע את דעתכן.

קישור בהודעה הבאה!
לצפיה ב-'הינה הקישור'
הינה הקישור
12/09/2017 | 18:51
32
לצפיה ב-'נגה (חלק א)'
נגה (חלק א)
13/09/2017 | 19:41
1
47
את יודעת? בכלל לא מצאתי עלייך את המנעולים שלך. ביום שבו נפתחת ונתת לכל הסיפור לצאת, לא היה מנעול אחד לפתוח. זה גרם לי לחשוב ברצינות על כל השניות והדקות והשעות שהייתי ליידך והרגשתי אותך נעולה ומסוגרת, ברוחת-בריח ומבריחת שאלות סקרניות. סוד כמוס לפרה ולסוס היית לי. כל כך ברורה היתה לי הנעילות שלך, ופתאום אני מוצאת את עצמי מהרהרת כמה מעצמי השלכתי עלייך בחטא.
התעוררתי כרגיל מהצעדים השקטים של כלב לפני השעון המעורר. המים רתחו בזמן שצחצחתי שיניים, והיא כשכשה לי בזנב בחיוך גדול ולשון משורבבת. ירדנו למטה לפתוח את היום מבלי שנעלתי את הדלת. הרצועה של כלב וכוס הקפה השחור של הבוקר ביד אחת. בשניה הפעלתי את האינטרנט בפלאפון, כדי שהעולם שהתגעגע אלי כל כך יקבל הזדמנות להגיד לי בוקר טוב גם כן. כלב רחרחה אבן גדולה כשראיתי ששלחת לי אתמול "מה נשמע?". מענין מה רצית ממני אתמול בערב; מקווה ששכחת. אני קצת לא-סבלנית לנטייה הזו שלך להפעיל אותי, במיוחד אחרי הפעם ההיא שנתקעת בתל אביב סתם כי שכחת לבדוק אוטובוסים.
"נשמע ציוץ הציפורים על רקע הצעדים המהירים של כלב שמחפשת איפה להשתין. מה נשמע אצלך?" אני כמעט מוסיפה "הסתדרת?" וברגע האחרון בוחרת שלא להיכנס בך על הבוקר. אני קוראת לכלב לעלות אתי הבייתה, ותוך חצי דקה אני כבר מסובבת את המפתח במנעול ומניחה את הכוס בכיור. צליל הרטט של הפלאפון - הודעה. לפני שאני פותחת את הנעילה מספיקה לצוץ תקוה שהתבטל השיעור האחרון, ואז, במקום, מוצאת הודעה נוספת ממך.
"בסדר..."
אני נושמת עמוק את הלקוניות שלך. מחלקת אותה ומפזרת אותה על פני שניות ארוכות בשאיפה, עד שנצרבות הריאות ונעצמות העיניים, ומשחררת אותה בנשיפה מאופקת ושקטה מהנחיריים. טוב, אני אשאל.
"מה יש?"
"סתם... הכל וכלום..."
אני מופתעת. זה חדש. וישיר, ולא מבקש. אני מחפשת מלים לענות לך, והפלאפון מספיק לרטוט לי שוב בידיים.
"לא חשוב... נשיקה לכלבה עם השם הכי אומלל."
בת כמה את בכלל? ממתי את יודעת להשתמש במילה אומלל? ולמה דווקא עכשיו היא יצאה ממך? משהו כאן משונה כמו ענן אפור גדול וכבד שמגיע מהאופק ביום שרב. את עושה לי תחושה שעומד לרדת גשם, וזה מבלבל אותי.
"אני אאסוף אותך לקפה מרמורים מאוחר יותר? גם אני עומדת לקבל..." אני מנסה להשחיל בדיחה טיפשית ומחייכת לעצמי.
"בירה?"
"הסיבה היחידה לסרב לקפה. חונכת היטב!"
אני לא אספר לך על היום הדבילי שלי כי הוא לא מענין. סתם יום סתמי שבו סתם העברתי את הזמן עם מטלות סתמיות שאני אשכח שעשיתי, ושיחות סתמיות שאשכח שניהלתי עם אנשים שפוחדים לפתוח את עצמם ולשחרר משהו אמתי אחד מבפנים. ויהי בוקר, ויהיה אחר הצהריים.
"את מוכנה? אני באה עוד רבע שעה. חכי לי למטה."
"סבבה"
כמובן שלא חיכית לי. כמובן שהתייבשתי מתחת לבית עוד רבע שעה, וכבר תכננתי לעלות ולהוציא עלייך עצבים כמו שרק אחיות גדולות משחררות על האחיות הקטנות והמעצבנות שלהן. איך אי-אפשר לסמוך עלייך. איך בגיל 19 את עדיין לא עומדת בזמנים. איך בפעם הבאה אני פשוט לא אחכה. בדיוק כשהיד על המפתח, מוכנה לסובב, אני קולטת אותך בזווית העין מהמראה הימנית מתקרבת לאוטו בהליכה האדישה שלך.
את פותחת את הדלת, ואני כבר מסובבת פלג גוף עליון עם מבט מטיף, הפה פתוח לנזוף נזיפה ראויה: "תגידי, - " אבל אז אני פוגשת את העיניים שלך.
"היי..." את זורקת לי, ומסובבת לי מהר את הגב, כאילו כדי לחגור, למרות שכבר הספקתי לראות אותך. את מאופרת, אבל נפוחה מבכי, ומתחת לעיניים שלך בורות כהים של עייפות מרמזים ששק הדמעות שלך התרוקן במשך כל הלילה. הלב שלי מתרכך ונמס, ופתאום בא לי רק לחבק אותך חזק ולהגן עלייך בשריון של האחים הגדולים ו... "לים?"
"לים."
לצפיה ב-'וואי מעניין קצת היה לי קשה מבחינת עריכה-רווחים, פסקאות'
וואי מעניין קצת היה לי קשה מבחינת עריכה-רווחים, פסקאות
13/09/2017 | 22:38
23
וכו'.
אבל נשארתי סקרנית מחכה לפרק הבא.
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:00
5

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'סוג של התייעצות/קבלת פרספקטיבה - התאהבות במרצה'
סוג של התייעצות/קבלת פרספקטיבה - התאהבות במרצה
01/09/2017 | 23:40
12
230
שלום כולן,
אני לא בטוחה מה הסיבה שבחרתי לכתוב את ההודעה הזו, אולי התקווה לקרוא דעות של נשים מנוסות קצת יותר ממני, כדי לקבל איזו פרספקטיבה יותר...
מזה שנתיים שאני מאוהבת במישהי שהיתה המרצה שלי בשנת הלימודים הראשונה. בהתחלה חשבתי שזה הסנוור המוכר הזה, שודאי חלקנו מכירות, מגורמי סמכות - ובעיקר מאלה שמפתחים אותנו, את הידע שלנו, ושאולי גם גורמים לנו להעריך את עצמנו בצורה זו או אחרת - אבל התחושה הזו רק התעצמה עם הזמן, והפכה לתשוקה פיזית, רצון אמיתי להיות איתה, ומן בקשה נסתרת שרק תהיה מאושרת.
במהלך השנה ניהלנו מספר שיחות, שגלשו למתכונת של מחוץ ללימודים למחוזות באמת מעניינים, מרתקים וגם קצת אישיים (אבל זה בגלל האופי שלה, לדעתי, ויש לי תחושה שהקשר שלה עם הסטודנטיות/ים הוא באמת קצת בלתי אמצעי, דבר שהפך אולי את ההתאהבות בה להיות יותר "נגישה"). כמו כן, תמיד היה ניכר הן מהציונים הגבוהים מאוד (ולדעתי גם הלא פרופרציונלים) שהיא נתנה לעבודות שהגשתי לה, והן מפידבקים מילוליים וכתובים שונים שקיבלתי ממנה שהיא מעריכה אותי לפחות מבחינה "אקדמית" (אני מניחה בעיקר שזה קשור לעובדה שכל משימה שהוגשה לעיניה היתה פרוייקט רציני, שכל עבודה שנכתבה לקורס שלה כמו נחצבה בסלע, ושכל שיעור שלה העלה את רמת האדרנלין והקשב לדרגה הגבוהה ביותר). 
כבר שנתיים שהיא פשוט לא יוצאת לי מהראש, ואני פשוט מרגישה שאיבדתי כל הגיון או פרספקטיבה בנושא, עד שפשוט אין לי באמת את האפשרות והיכולת האובייקטיבית להחליט על דרך פעולה. היה ברור לי שזה לא יוכל לקרות כל עוד התקיימו בינינו יחסי מרות אלה או אחרים, אבל נכון לעכשיו, אני כבר לא מוגדרת כסטודנטית שלה, שכן לא יהיו עוד קורסים שאקח איתה בתואר הראשון. אני חושבת שהיא לא נמצאת בשום סוג של מערכת יחסים, ולצד זאת גם לא באמת יודעת אם היא נמשכת לנשים, על אף שמועות שרצות בקרב הסטודנטיות/ים.
לא יודעת אם כדאי לי פשוט לתת לזה לדעוך (כהרגלי בקודש) עם הזמן, או אם לנסות לרמוז לה בדרך זו או אחרת על המצב. מצד אחד - אני מרגישה שלא משנה מה תהיה התשובה שלה, היא תצייר לי קווים ברורים באמת לדרך להמשיך הלאה. מצד שני, לא הייתי רוצה בשום אופן להציב אותה בסיטואציה שתרגום לה צער, קושי או אי נוחות - ואני מרגישה שהמצב המסויים הזה, במידה והתחושה אינה הדדית, עשוי להוביל בדיוק לדברים הללו (ואני גם סופר פחדנית). 

מצד שני, בתוך הפנטזיה הזו אולי התחלתי לראות ממנה סימנים אחרים. אבל הרי כל כך קל למצוא סימנים כאלה כשאנחנו כל כך נואשות למצוא אותם...

מה הייתן עושות? האם רמיזה או וידוי הם לגיטימיים?..
אשמח 

לצפיה ב-'רעיון'
רעיון
02/09/2017 | 18:43
1
126
אוליי תציאי לה לצאת לאנשהו, בקטע חברי .. ומחוץ ללימודים אני בטוחה שיהיה קל יותר לראות מה הכיוון שלה
לצפיה ב-'הצעה טובה זה באמת טוב'
הצעה טובה זה באמת טוב
02/09/2017 | 19:07
58
לצפיה ב-'הצעה שלי'
הצעה שלי
03/09/2017 | 08:24
1
130
אל תגידי לה שום דבר. תסיימי את הלימודים האקדמאים ואחרי זה תנסי אתץ מזלך. ממש לא לעשות זאת בזמן שהיא מורה במקום לימודים שלך.
גם אם תהיה מעוניינת תהיה לה בעיה מאוד גדולה להיכנס לזוגיות עם מישהי שלומדת במכללה. זה די אסור הייתי אומרת.
זה עלול לסבך אותה והיא עלולה לתפוס ממך מרחק בגלל שאת גם עלולה לפרש כל דיבור שלה לשיתף פעולה והיא לא תהיה מעוניינת להיכנס לדבר הזה.
תחכי בסבלנות. כמה נשאר לך?
מה הפער בניכן? בת כמה את ובת כמה היא?
לצפיה ב-'נשמע שאת מדברת מנסיון....'
נשמע שאת מדברת מנסיון....
04/09/2017 | 11:43
41
לצפיה ב-'האמת היא ש...'
האמת היא ש...
03/09/2017 | 22:06
114
אחרי שברון הלב שאני עברתי...
אני נוטה יותר להסכים עם מה שהוצע כאן...
תנסי לחכות שהקורס/הלימודים איתה יסתייימו. ואז אם עדיין תרגישי משהו תציעי לה קפה/משהו כזה.
אם לא פשוט תנסי לעבור הלאה...
לצפיה ב-'לא מסכימה עם קודמי'
לא מסכימה עם קודמי
04/09/2017 | 16:05
1
98
את כבר לא סטודנטית שלה ואין כל מניעה בקשר רומנטי.
התשובה שלי היא ממקום שמאוד לא אוהב לשבת על הגדר ולשחק במשחק הניחושים,
מציעה בלי רמזים ומשחקים להגיד לה מה את מרגישה ולזרוק את הכדור אליה.
2 התגובות יהיו נהדרות, קשה מאוד לשחרר מחשבה שאת יודעת שיש בה סיכוי,
והמחשבות האלה מתישות
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
05/09/2017 | 16:33
65
עם כל מילה.למה סתם לחכות.לפי דעתי תעזי ושום דבר נורא מיזה כבר לא יקרה
לצפיה ב-'הייתי באותה סיטואציה'
הייתי באותה סיטואציה
05/09/2017 | 17:30
4
96
רק שאני ידעתי שהמרצה שלי נשואה עם ילדים ושזה משהו בלתי אפשרי, שקלתי להגיד לה מה אני מרגישה רק בשביל להשתחרר מזה ולהמשיך הלאה, בסוף זה עבר כשהכרתי מישהי אחרת. 
לדעתי תגידי לה, תכתבי לה מייל או אסאמאס, תגידי מה את מרגישה ושאת לא מצפה לשום דבר ממנה אבל במידה והיא כן מעוניינת במשהו מעבר זה יהיה מדהים
לצפיה ב-'הבעיה היא שאני לא יודעת מה ההעדפה המינית שלה'
הבעיה היא שאני לא יודעת מה ההעדפה המינית שלה
05/09/2017 | 23:07
3
98
ושלא הייתי רוצה להציב אותה ביסטואציה שתגרום לה כאב או מבוכה גדולה. 
אני חושבת שכרגע אולי כדאי להניח לזה, 
זה נסחב כבר המון זמן - כך שאין ספק שאחזיק מעמד עוד קצת, לפחות עד שנה הבאה כשאסיים את התואר. 
לצפיה ב-'לכן אמרתי מנסיון'
לכן אמרתי מנסיון
07/09/2017 | 11:16
69
שעדיף לחכות עד שתגמרי את התואר או עד שלא יהיה ביניכן קשר לימודי.
אני החזקתי מעמד 4 שנים (הבנתי רק אחרי שנה או קצת פחות מה אני מרגישה מתוך ה4) והתוודתי אחרי ה4 כי כבר לא יכולתי להחזיק בבטן וגם בגלל הסיכוי הקלוש (להערכתי) שתיסרב ותנתק קשר. בסוף אכן סירבה וניתקה. לו הייתי עושה זאת לפני המצב היה קשה עבורי במיוחד ועבורה סתם מציק.
לצפיה ב-'מה יכול להיות כואב ומביך בלהימצא מושכת בעיני אשה אחרת?'
מה יכול להיות כואב ומביך בלהימצא מושכת בעיני אשה אחרת?
07/09/2017 | 19:29
1
82
הכי חחמיא שיש.
לצפיה ב-'זה שאין לך את היכולת או הרצון להחזיר לה אהבה'
זה שאין לך את היכולת או הרצון להחזיר לה אהבה
07/09/2017 | 20:34
106
וזה שהסיטואציה שעשויה להיווצר עלולה להפוך את המציאות היום-יומית לקשה עבור שתיכן. 
מהניסיון של הצד השני דווקא אני יכולה להגיד שהרבה פעמים נוצר מצב כואב ומביך שבו את לא רוצה לפגוע אך שאין לך ברירה. חיזורים של גברים ונשים שונות גרמו לי הרבה פעמים להרגיש עצב או אי נוחות מכל מיני סיבות - בעיקר מתוך חוסר היכולת להחזיר את הרגש כלפיהם, ומתוך כך שלרוב אלה היו אנשים שהיה לי אכפת מהם בדרך זו או אחרת. 
אני חושבת שהסיטואציה שבה סטודנטית מתוודה בפני המרצה שלה לשעבר על אהבה שהיא (כנראה) חד צדדית, עלולה באמת להביא למצב כזה, ומהבחינה הזו - נראה לי שעדיף להימנע. 
לצפיה ב-'חדשה '
חדשה
01/09/2017 | 15:07
1
170
חדשה פה מעוניינת להכיר ....???? אפשר להתכתב בפרטי
לצפיה ב-''
01/09/2017 | 16:01
17
לצפיה ב-'חדשה פה:)'
חדשה פה:)
31/08/2017 | 01:20
2
114
לצפיה ב-'ספרי על עצמך.'
ספרי על עצמך.
31/08/2017 | 11:46
20
לצפיה ב-'ברוכה הבאה! '
ברוכה הבאה!
31/08/2017 | 12:36
80
מצטרפת לאומץ. מוזמנת לספר על עצמך קצת..
לצפיה ב-'היי פורום'
היי פורום
27/08/2017 | 17:37
3
220
טוב, אז אני חדשה כאן...
הספקתי קצת לקרוא כאן בפורום אתמול כשנרשמתי והיום וסוף סוף אני מרגישה פחות לבד :)
אני גרושה טרייה עם ילדה. זה כיף להגיד את זה כי זה לא היה קל להגיע לזה:) סוף סוף טוב לי ממש! וסוף כל סוף היה לי אומץ לפרק ולהתחיל מחדש. מגיל 13 גיליתי שאני נמשכת לבנות אבל זה הביך אותי נורא והפך אותי לילדה סגורה וביישנית מאוד. לא הצלחתי להתחבר עם בנות שחיבבתי יותר מידי כי פחדתי להתרגש או להסמיק לידן. היתה אחת שחשבה שנשאתי אותה כי לא יכולתי להסתכל לה בעיניים והיא בכלל היהת אהבת ילדות שלי:) ברחתי מבנות כמו מאש כי זה החליש ואתי והרגשתי לא נורמלית. לא ויתרתי ויצאתי עם בנים. דווקא כשהתחלתי לצאת עם מי שלימים הפך להיות בעלי התחילה לעבוד איתי מישהי שהיתה ביננו התאהבות הדדית מהרגע הראשון. לקח לי הרבה זמן להאמין שזה קורה לי ולאזור אומץ ולהגיד לה את זה למרות שהיא רמזה לי כבר בכל דרך שהיא רוצה אותי הרבה מעבר לחברה. היא היתה חרדית מבית משכונה חרדית מאוד... הקשר איתה סיפק לי את הכל. זה עזר לי להצליח להתחתן ולהינכס להריון. היא המשיכה לצאת לדייטים בעידוד שלי ולבסוף התאהבה במישהו והתחתנה... הבנתי שבלעדיה בעצם אין לי ולא היה לי איתו כלום. החלטתי לסיים איתו את הקשר. בסה"כ עברתי שתי מערכות יחסים עם נשים, אחת לפני הנישואים ותוך כדי הנישואים, איתה, ואחת קצת לפני הגירושים עם מישהי מאוד חילונית שהכרתי באתר. התובנות שלי הן שלמרות שהרגשתי דו מיניות לאורך השנים מה שהרגשתי עם מישהי היה הרבה יותר אמיתי ונכון. הרבה יותר טבעי. היה שם הרבה יותר עוצמה ורגש. זה פעל דו"צ גם הכאב וגם האהבה היו הרבה יותר עוצמתיים. הקשר הראשון עם עם הבחורה החרדית היה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים. היתה שם אהבה מאוד מאוד גדולה והבנה וחברות נפש. היה שם את החיבוק שיכל להימשך שעות ולהרגיע כל נים בגוף שלי. בקשר עם החילונית קצת הלכתי קצת לאיבוד... זה פחות העולם שלי. היה לה פחות סובלנות לאיטיות שלי. לא הייתי בקצב שלה והיא דהרה קדימה מידי. מצד שני היתה שם הרבה תשוקה ושם רב הפנטסיות המיניות שלי התממשו. עם הבחורה החרדית הקשר היה יותר רגשי מפיסי. אני לא ממש יודעת איפה להכיר בנות דתיות כמוני שרוצות איזשהו קשר כזה שהוא מעל לחברות אבל עם הרבה הבנה שהעתיד יהיה נטול הבטחות... אבל מצד שני הוא גם פחות צפוי הפעם...:).... אודה לעזרתכן.  
לצפיה ב-'תנסי בפורום אג׳נדה דתיות גאות '
תנסי בפורום אג׳נדה דתיות גאות
27/08/2017 | 20:57
1
98
או בארגון בת קול
לצפיה ב-'תודה3>'
תודה3>
27/08/2017 | 21:26
29
לצפיה ב-'מצתרפת לזו שמעלי. :-) '
מצתרפת לזו שמעלי. :-)
28/08/2017 | 14:42
76
ואת כמובן מוזמנת להישאר גם כאן.
ובאתר gogay, לשונית סיפורים וטורים, לקרוא סיפור בשם: הצד השני של השמיים שכתבה נעמי. :-)
לצפיה ב-'איך יודעים אם היא לסבית ובקטע שלי '
איך יודעים אם היא לסבית ובקטע שלי
27/08/2017 | 01:40
1
226
כבר חודשיים שאנחנו מדברות..  הכרתי אותה בעבודה היא עבדה חודש וזהו..  אנחנו מדברות בהודעות כל היום בהודעות ממשיכות יש הודעות שהיא עונה מהר ויש שלא.. אנחנו מדברות על המון נושאים היא מספרת לי מה היא עושה ביום על המישפחה שלה על מה שהיא רוצה לעשות בחיים וההפך והרבה צחוקים..  כבר שלחתי כמה עקיצות והיא זרמה בקטנה לא אמרה משהו מיוחד וגם היא זרקה לי כמה עקיצות ( לפי דעתי זה היה עקיצות לא יודעת אם גם לה זה היה עקיצות או בצחוק)..  יש לנו חיבור מטורף..  לא אמרתי לה שאני לסבית כדי לא להרוס את זה..  יש לנו חיבור מטורף אבל אני לא יודעת איך היא רואה את זה מהצד שלה כאילו בקטע חברה או יותר מזה...  איך יודעים אם היא בקטע שלי או לא?  בבקשה תעזרו לי ותתנו רעיונות איך לדעת בלי לעשות יותר מידי פדיחות..  ואם היא כן בקטע איך לקדם את זה כי באמת שכבר הרבה זמן לא היא לי חיבור עם מישהי כך.. 
לצפיה ב-'רעיון'
רעיון
27/08/2017 | 06:22
174
אולי תזמיני אותה לבוא לבלות בערב אצלך בבית ואולי גם לישון,
לילה זה זמן כזה מפתה ויכול להתפתח משהו...
לצפיה ב-'סקס במחזור'
סקס במחזור
22/08/2017 | 18:01
3
259
בת הזוג שלי לא אוהבת לעשות סקס במחזור.
אנחנו כבר שנה ביחד ורוצות לבנות ביחד חיים משותפים. בהתחלה הינו עושות סקס רק כשהיא היתה במחזור (כי לי זה לא מפריע), ועם הזמן הסירוב שלה והדחיה שלה ממני כשאני במחזור גרמה לי להתרחק ממנה גם כשהיא במחזור.
אני חוששת שהיום אני כבר במצב שאני מרגישה לא טוב עם זה.
זה מפריע לי ששבוע שלם בחודש היא לא מוכנה לסקס.
בפעמים הראשונות שהעלתי את זה היא הסכימה ללכת לקראתי ושאני אספק את עצמי בנוכחותה, ועם הזמן גם זה כבר נעלם.
זה גורם לי להרגיש לא מושכת ולהתרחק ממנה כבר בשאר המישורים.זה גורם לי לראות אותה כמקובעת ומשעממת.
ניסתי להעלות את זה שוב ושוב, למצוא פתרונות (כמו למשל במקלחת), אבל היא כבר מוצאת תירוצים ואני לא רוצה גם ללחוץ עליה, כי הדבר הכי גרוע בסקס זה לחץ מהפרטנר.
אני לא כ"כ יודעת מה לעשות וחושבת שעדיף פשוט להפרד על אי התאמה מינית.מה דעתכן ?
לצפיה ב-'את רצינית?'
את רצינית?
22/08/2017 | 19:31
1
216
תסלחי לי על הסגנון אבל אני קצת בהלם מההודעה.
אולי לא נעים לה לעשות במחזור ועשתה זאת עבורך ואז כשהרגישה איתך בנוח החליטה לסרב
ובכלל ממתי נעים וכיף להיות יחד בזמן מחזור? היא בטח סובלת מכאבים או כל העניין חוסר הנוחות במצב כזה גם בלי קשר למעשים מציק.
אני חושבת שזה לא נורא אם שבוע אחד בגלל מחזור לא תעשו. יש כל כך הרבה דברים אחרים שאת יכולה לעשות איתה בזמן מחזור.. (אם היא מעוניינת כמובן)
לי זה נראה כל כך הגיוני לא לעשות במחזור אז זה מוזר לי בכלל לחשוב שזה לא נשמע הגיוני עבורך.
אז תסלחי לי על ההלם פשוט לי זה נראה הכי טבעי והגיוני לעשות מה שבת הזוג שלך רוצה.
במידה ופגעתי מתנצלת מראש.
לצפיה ב-'האמת שאני מסכימה איתך.'
האמת שאני מסכימה איתך.
23/08/2017 | 00:00
167
בזמן מחזור למי יש כוח בכלל למשהו?
מחזור מחליש, מכאיב ועוד כל כך הרבה.
אז סקס?
לצפיה ב-'נשמע שאת באמת מתמודדת עם קושי'
נשמע שאת באמת מתמודדת עם קושי
24/08/2017 | 00:18
168
תרשי לי להפריד את הדברים שאמרת

1. בת הזוג שלך נרתעת מלקיים יחסי מין בזמן המחזור, ואת לא. זה יוצר פער.
2. כשהיא נרתעת מלקיים איתך יחסי מין בזמן הוסת, את נפגעת ומרגישה לא מושכת.
3. התחושה הזו שאת רוצה יותר ממנה גורמת לך להרגיש דחיה, והתוצאה היא שאת מתרחקת גם במישורים אינטימיים אחרים, עד כדי מצב שאת שוקלת לסיים את הזוגיות.

אני מבינה ממה שאת כותבת שדיברתן על זה וששיתפת אותה ברגשות שלך. זה לא מפתיע אותי שזה לא עזר, כי רתיעה מוסת יכולה להיות מאוד חזקה. חשוב שתביני שהיא לא נרתעת ממך ולא מהגוף שלך, אלא מתהליך מסוים של הגוף שהוא באמת פחות אסתטי (אני בטוחה שגם בזמן הוסת שלה לא תמיד נעים לה המגע).
מבלי לסטות מהנושא, אני מרגישה שזה ראוי לציין שאחרי שנה בזוגיות איתה, שבוע שלם בלי סקס נשמע לך מופרך ומקשה עלייך מאוד. אני לא מתיימרת לדבר בשם כל העולם, אבל עם הזמן, בייחוד בזוגיות מונוגמית (ואדרבא אם עוברים לגור ביחד) התדירות של קיום יחסי מין פוחתת.
אם העניין היה כמה אתן שוכבות או לא שוכבות - זה היה קל. הייתי מבקשת ממך לחשוב אם גם אחרי 10 שנים של זוגיות את חושבת ש2-3 פעמים בשבוע זה המינימום ההכרחי לזוגיות מתפקדת. אם את מוכנה לוותר על כל מה שיש ביניכן בשביל למצוא מישהי שתשכב איתך יותר פעמים...

נשמע שזה לא רק זה. למען האמת? נשמע שלשאלה הזאת היית עונה לי: "זה יכול להיות נחמד אם נשכב יותר, אבל עוד פעם או פעמיים בחודש זה ממש לא מה שיגרום לי לוותר על אהבה וזוגיות טובה."

מהדברים שאת בחרת לשתף נשמע שקשה לך במיוחד התחושה של הדחייה. שהיא מעליבה אותך, פוגעת בך, ומרתיעה אותך ממנה. על זה אני חושבת שכדאי לכן לדבר.
תסבירי לה בעדינות איך את מרגישה.
(חשוב להשתמש בניסוח רגיש כי מדובר בנושא שיחה רגיש. הייתי משתמשת במשפטים כמו "אני מרגישה לפעמים ש..." או "כשאנחנו בסיטואציה בה אני רוצה ואת לא, אני מרגישה ש..." ולא במשפטים כמו "כשאת עושה... את גורמת לי להרגיש ש...")
יכול מאוד להיות שאחרי שאת תשתפי באופן כזה, היא תשתף מעצמה בצורה פתוחה את הרגשות שלה בנושא. יכול להיות שהיא תגיד לך שהיא כן נמשכת אלייך, אבל המחזור מגעיל אותה. (ולא המחזור שלך! מחזור בכלל). יכול להיות שהיא תגיד שהיא שונאת להגיד לך לא, כי היא יודעת שאת נפגעת, אבל היא גם לא רוצה לזייף איתך או לעשות משהו שהיא לא רוצה. יכול להיות שהיא תגיד שהיא פוחדת שהמחזור יגרום לה לא להמשך...
אחר כך, בעקבות מה שעולה, תנסו להגיע להחלטות ביחד. אולי תחליטו לעקוב אחרי הוסת, ולעשות קצת יותר כיף יום לפני (למרות שלפעמים אלה ימים בעייתיים מבחינה רגשית...)
אולי תחליטו שאתן בזמן המחזור תהיו "על יבש", ושתתני לה להיות זו שיוזמת כדי להרגיש שהיא כן רוצה אותך.
אולי תחליטו שזה זמן טוב לטעון מצברים ולהתאפק עד שיגמר, וזה יעזור לכן לשמור אש.
בתכלס? אולי תחליטו (אם זה כל כך משמעותי לך) להתייעץ עם גניקולוג על דרכים בריאות לקצר את זמן הוסת.

מה שמתאים לכן: לכל אחת בפני עצמה, ולמה שיש לכן ביחד.
לצפיה ב-'עישון'
עישון
23/08/2017 | 20:11
2
154
והפעם.. עישון

בת זוג מעשנת (סיגריות/ נרגילה/ סמים)

1. אין מצב שאהיה איתה בזוגיות
2. מגעיל אותי אבל אזרום
3. אין לי שום בעיה
4. אחר (תשובה אחרת כלשהיא מהראש שלכם)

(מוזמנות גם להוסיף בנוגע לשתיית אלכוהול אם אתן מעוניינות)
לצפיה ב-'בשלוף אני אומרת לא, אבל...'
בשלוף אני אומרת לא, אבל...
23/08/2017 | 23:28
116
למרות שאני שונאת שמעשנים לידי, את הריח טעם וכו'.
דווקא הרבה אנשים יקרים לליבי, במהלך השנים, הם אלה שכן מעשנים.
כך יצא שגם זו שהייתי מאוהבת בה ועומדת מאחורי הכינוי שלי מעשנת...

לגבי אלכוהול אין לי שום בעיה.
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
27/08/2017 | 06:19
76
האפשרות השניה... 
מעשנת קצת מגעיל אותי אבל בעיסקת חבילה אני אזרום...
לצפיה ב-'כן או לא?'
כן או לא?
21/08/2017 | 20:48
7
215
היי שלום לכל החילוניות שבפורום (יש גם דתיות חוץ ממני? אם כן מוזמנות לענות על אותה השאלה רק מהכיוון ההפוך) רציתי לשאול
קשר חברי או זוגי עם לסבית דתיה

אין לכם בעיה או אין סיכוי?
כמובן מוזמנות לפרט ולנמק את התשובה
לצפיה ב-'כמובן שיש סיכוי לגם וגם.'
כמובן שיש סיכוי לגם וגם.
21/08/2017 | 23:11
86
אני מגדירה את עצמי כמאמינה, תמיד הגדרתי את עצמי כך.
לכן יוצא גם שמאז ומעולם אני מקיפה ומוקפת סביבי באנשים דתיים/מסורתיים/מאמינים. החל מרמת האמונה כמוני ועד לרמת השמירת שבת, חגים ועוד.
הכרתי משהי ששומרת נגיעה, בת למשפחה רחבה במיוחד.
בן של חברי משפחה ממש התחזק עד לרמת השחור.
אבא אישית מניח תפילין כל יום ואני ממש אוהבת את זה ולהיות לידו כשהוא עושה את זה.
בנוסף ביקשתי פעם מיוצרת בשם נעמי לכתוב עבורי סיפור על לסביות דתיות.
כדי שאוכל להכיר את העולם הזה יותר.
ולכן היא כתבה עבורי את הצד השני של השמיים. ליוצרת קוראים נעמי.
הסיפור פורסם באתר גוגאי.
לצפיה ב-'בטח!'
בטח!
21/08/2017 | 23:44
81
יש לי פנטסיה סודית שתהיה לי אישה דתיה אני מודה... זה משהו שאני ממש מפנטזת עליו.
אני אומנם חילונית, אבל מאמינה באלוהים ומדליקה נירות ומרגישה שזה לא סותר.
כשאתה מאמין במשהו חשובה רק האמונה.
לצפיה ב-'קשה מאוד'
קשה מאוד
22/08/2017 | 11:48
108
כמובן החלק הזוגי, לא מבינה אזו בעיה יכול לעלות בקשר חברי?
אני דתייה. חושבת שזה סופר קשה לצאת עם חילונית, אחרי לא מעט מערכות יחסית גם קיבלתי החלטה להפסיק לצאת עם חילוניות כי זה פשוט לא עבד.
איך יתחנכו הילדים? איך תיראה השבת? והתמונה שהכי מפחידה אותי זה שבת בבוקר, בת הזוג מתניעה והילדים איתה.

הוויתורים צריכים להגיע משני הצדדים אבל בפועל מרווח התמרון של בת הזוג הדתייה קטן יותר.

ובכל זאת- כבר שנתיים וחצי ובשאיפה לעוד 80 שנה בזוגיות הכי מכילה בעולם עם חילונית מופלאה. הכל אפשרי

לצפיה ב-'בתור דתייה'
בתור דתייה
22/08/2017 | 22:07
91
אני סוג של דתייה מגיעה מהעולם החרדי
אישית לא חושבת שיש בזה בעיה זה דווקא יכול להיות מעניין
אבל זה סוג של ליברליות ויכולת לקבל צד שונה
וזה משתנה מבן אדם לבן אדם
לצפיה ב-'כן או לא?'
כן או לא?
26/08/2017 | 16:21
60
היי,
כדתיה לשעבר אני אומרת כן, כי אולי נפרדתי מסימנים החיצוניים של הדת אך אני עדיין שומרת לעצמי קצת מהמסורת , ארוחת שישי עם האנשים שקרובים אלי ויקרים לי, חגים חשובים ומנהגים ערכיים.
לצפיה ב-'בתור חרדית'
בתור חרדית
27/08/2017 | 06:34
82
קשר חברי עם חילונית אני זורמת (אמנם יצא לי לעבוד עם חילוניות ולא היה לנו על מה לדבר... היה פער שהתקשתי לדלג עליו)
בקשר זוגי נראה לי בלתי אפשרי לחיות עם מישהי חילונית.. יש כ"כ הרבה דברים שחשובים לי גם בחינוך ילדים וגם בשבת ובכשרות שהייתי רוצה להיות עם מישהי שתחיה את זה מאותו מקום שלי ולא רק תקבל את זה... 

לצפיה ב-'חד משמעית יש סיכוי'
חד משמעית יש סיכוי
27/08/2017 | 17:00
26
לצפיה ב-'אומץ.....'
אומץ.....
22/08/2017 | 09:50
1
154
האומץ לזכור את העבר, אבל לנסות לשכוח
להצליח להכניס מישהי לחיים שלך
להוריד את החומות והמגננות. שוב.
האומץ שצריך לקום, אחרי שנפלת שוב ושוב.
לסמוך על מישהי. להפתח בפנייה.
ולהסתכן שזה יגמר שוב.

***צריכה תזכורת קטנה לאיך ולמה אנחנו עושות את זה..?
לצפיה ב-''
22/08/2017 | 23:56
13
לצפיה ב-'שאלה לבנות שנמשכות גם לגברים או סתם מעונינות להצטרף לדיון'
שאלה לבנות שנמשכות גם לגברים או סתם מעונינות להצטרף לדיון
21/08/2017 | 18:59
4
152

אני ביסקסואלית מאז שאני זוכרת את עצמי.
כמובן זה התחיל קודם במשיכה לגברים ואז לנשים (למרות שאני תוהה, כי הקראש הראשון שלי היה על מורה ממין נקבה...נו שוין...)
בכל מקרה אני נמשכת לבחורות נשיות אבל עוצמתיות.
סטייל וונדר וומן,עלפיות,קוסמות וכדומה.
שמתי לב שגם המשיכה שלי כלפי גברים זה ככה.
בעוד שבמערכת יחסים בין נשים אני מעדיפה להיות השולטת ובמערכת יחסים עם גבר מעדיפה להיות המובלת (לא אוהבת את המילה נשלטת)
שמתי לב שאני עדיין מחפשת גבר שיהיה בו מין הרכות שיש בנשים.

הוא לא חייב להראות נשי, אבל יהיה בו גם משהו עדין אבל בכל זאת עוצמתי ואבהי (או אימהי אם תירצו לקרוא לזה).

מה דעתכן בנושא?
אשמח לעצה.

והינה דוגמא לשני הגברים שאני נמשכת אליהם מבחינת מראה, תשימו לב שזה די מה שתיארתי.

וכן אני דוחפת פאנפארטים של נארוטו בכל מקום,תתבעו אותי....
לצפיה ב-'ושלא תגידו ששכחתי מהצד השני שלי'
ושלא תגידו ששכחתי מהצד השני שלי
21/08/2017 | 19:09
2
106
רק אני נמשכת לבלונדיניות או שאני ממש שיטחית?
(נו שוין....)
לצפיה ב-'אוהבת רק בלונדיניות?'
אוהבת רק בלונדיניות?
21/08/2017 | 19:39
1
98
או שגם לבחורות אחרות?
לצפיה ב-'אני אוהבת בכל הצבעים!'
אני אוהבת בכל הצבעים!
21/08/2017 | 20:39
84
בלונדיניות זה יותר כמו טעם מועדף, אבל באהבה כל צבע נחשב.
לצפיה ב-'מבינה אותך'
מבינה אותך
28/08/2017 | 00:20
65
בכל מה שלא קשור לנארוטו כנראה..
טוב.. אולי גם יש לי העדפה לשחומות יותר מאשר לבלונדיניות
בכל מקרה, ממש התחברתי למה שאמרת. וגם אני תופסת את הצד האקטיבי עם נשים ואת הצד היותר פסיבי עם גברים.
רק שלאחרונה התחלתי לחשוב גם על פוליגמיה.
ברור שאני יכולה לחיות רק עם אישה או רק עם גבר ולא להרגיש חוסר.
אבל מרגיש לי ששילוב יכול להיות מאוד מעניין
מה דעתכן?

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה