לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום המלצות ווינר והימורי ספורט

ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום! פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט. הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות. חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים. מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום: 1. לא לקלל. 2. לא להשמיץ . 3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים. 4. לא לפרסם. 5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו. 6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום. 7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות. 8. לא לעלות קבלות של זכיות בלי פירוט המשחקים!  הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל. גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המלצות ווינר והימורי ספורט

ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום! פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט. הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות. חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים. מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום: 1. לא לקלל. 2. לא להשמיץ . 3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים. 4. לא לפרסם. 5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו. 6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום. 7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות. 8. לא לעלות קבלות של זכיות בלי פירוט המשחקים!  הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל. גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'שישי-שבת'
שישי-שבת
10/03/2017 | 07:20
12
32
לצפיה ב-'הרצליה +1.5 (כדוריד ישראלי)-המלצונת'
הרצליה +1.5 (כדוריד ישראלי)-המלצונת
10/03/2017 | 07:34
2
51
אשדוד בנסיגה, חייבת ניצחון בכדי להבטיח מקומה בפלייאוף, הרצליה כבר הבטיחה, אך ישנה חשיבות למיקום הקבוצות עם סיום העונה הסדירה. הרצליה תשחק יותר משוחרר, במה שיכול אולי לעזור לה אף, אשדוד בסוג של של לחץ וכושר בינוני .ראדולוביץ הסרבי של הרצליה בכושר נפלא.
לא סינגל.
לצפיה ב-'בוסטני טימישורה בליגה הרומנית'
בוסטני טימישורה בליגה הרומנית
10/03/2017 | 08:01
45
משחק בעל חשיבות בפלייאוף התחתון כשלאורחת מספר חיסורים בהגנה
הצפי לנצחון של בוסטני וכמו תמיד אני מעדיף עם חיזוק ב X
לצפיה ב-''
10/03/2017 | 23:49
2
לצפיה ב-'תודה על ההמלצות חברה'
תודה על ההמלצות חברה
10/03/2017 | 08:18
36
לצפיה ב-'סינגל ליום שישי '
סינגל ליום שישי
10/03/2017 | 13:43
55
שיקגו +5 
לצפיה ב-'סרחיו יול מעל 18'
סרחיו יול מעל 18
10/03/2017 | 14:54
1
27
עומד על 16.7 לאחרונה מצוי בירידה. משחק קודם בבלגרד קלע 12 באחוזים אפסיים מטווח השלוש, הערב בבית שלו , מול קהל אוהדי מדריד, יול להערכתי שוב צפוי לקחת את המושכות בקבוצה, לאחרונה מס' שחקנים  במדריד לקחו פיקוד ויול 'זז' הצידה. בתיאוריה הסטטיסטית , הסימון המתבקש כאן הוא אנדר 18, אך כפי שציינתי יול יקלע להערכתי מעל 18
יול מעל 18 .
לצפיה ב-''
10/03/2017 | 23:49
2
לצפיה ב-'דאבל כדורגל גרמני+יורוליג'
דאבל כדורגל גרמני+יורוליג
10/03/2017 | 16:23
2
82
* באייר לברקוזן - ורדר ברמן 
משחק פתיחה במחזור ה 24 בליגה הגרמנית 
באייר מאחרת בביתה את הקבוצה הצפונית , כששתי הקבוצות מגיעות למשחק במומנט מנוגד. 
באייר אחרי 3 הפסדים ברציפות כאשר במשחק האחרון בליגה חוו תבוסה לדורטמונד החזקה ומנגד ורדר עם 3 ניצחונות רצופים בליגה (לראשונה מזה שנתיים) לאחר פתיחה מקרטעת מתחילת השנה. 
המה מה, מעבר לסטטיס היבשה , באייר פיטרו השבוע את מאמנם רוג'ר שמידט המאכזב (מי שעוקב אחרי הליגה ,ניתן לראות את הרוטציות התכופות בהרכבים שגרמו לאיבוד ביטחון בקרב השחקנים) ומינו במקומו את קורקוט הטורקי שהגיע מקייזר. 
באייר איבדה סיכוי להשתלב בצמרת וורדר נמצאת במקום בטוח יחסית מירידה. 

בכל אופן , לדעתי  , באייר קבוצה עם רוסטר שחקנים איכותי ביותר ,שכקבוצה נקלעו לתקופה לא טובה עם מאמן שלא מתאים לשיטת המשחק . השנה היא כבר לא תשחזר את הישגי שנה שעברה , אבל לדעתי את הכבוד היא תשיב לעצמה מול קהל אוהדיה היום באיצטדיון הביתי ,תנצל את חיסורם של 2 שחקני מפתח בקבוצה היריבה (הקפטן פריץ' וגנברי) . באייר ללא חיסורים למעט קהלנגולו שכבר מס' חודשים אינו משחק.
אני מאמין שאפקט המאמן החדש והחומר השחקנים הטוב, יספיק לבאייר ע"מ לקטוף 3 נקודות כאן .

סימון 1 יחס 1.45

* אולימפיאקוס - דרושפאקה 
משחק מפתח ל 2הקבוצות 
אולימפ' רוצה להבטיח ביתיות לרבע הגמר  וצריכה לקטוף ניצחונות כדי אולי לתפוס את מקומה של מדריד בפיסגה. מנגד , מגיעה דרושפאקה למשחק מאסט בשבילה כדי להתברג בשמיניה הראשונה.
המארחים מיוון קבוצה מאוד חזקה בבית עם רקורד הגנתי מרשים , כשמנגד הטורקים בחוץ לא מרשימים , על אחת כמה וכמה היריבות המסורתית (פוליטית) בין מועדוני יוון וטורקיה .
גם כאן , מעבר לסטטיס' היבשה , אני בדעה שבלאט וחניכיו יעשו מאמץ עליון היום מול קבוצה יוונית חזקה ואחרי הניצחו הביתי האחרון שלהם על פנאתינאקוס , הם יביאו גם היום , את יכולת הקליעה שלהם לטווח ה 3 נק' , לידי ביטוי ויוכלו לתת פייט לקבוצה הבתית . 
נתון סטטיס מחזק זה שב 2 המפגשים הקודמים בין המועדונים , אולימפ' ניצחה ניצחונות דחוקים ולא מעבר לליין הנוכחי. 

סימון 2 - דרושפאקה (+7)

בהצלחה לכולם שבת שלום וחג פורים שמח . 

לצפיה ב-'לא נורא- המלצות מצוינות הבאת.'
לא נורא- המלצות מצוינות הבאת.
10/03/2017 | 23:39
1
41
לצפיה ב-'צודק מאד יובל liam בגישה יפה'
צודק מאד יובל liam בגישה יפה
11/03/2017 | 06:27
11
לצפיה ב-'פלנסבורג+1.5 בווינר סינגל-ברשת ב2.5-המלצה'
פלנסבורג+1.5 בווינר סינגל-ברשת ב2.5-המלצה
10/03/2017 | 23:38
20
מחזור בבית א ליגת אלופות 
אלופת הונגריה מול סגנית אלופת גרמניה במשחק שיקבע מי תסיים שלישית ומי רביעית, משמעות רבה את מי לפגוש  בשלב הבא, אם לא קריטית למדי, וספרם בעונה 'רגילה' שלה אם כי לא יוצאת מגדר הרגיל, בה צפוי חילופי משמרות לעונה הבאה, בין היתר הברומטר שלה ארון פלמרסון האיסלנדי חוזר לקיל , פלנסבורג בעונה מצוינת בעיקר בבונדסליגה שם באם לא יקרה פנצ'ר מיוחד , פלנסבורג בדרך לאליפות ראשונה מאז 2003. פלנסבורג לטעמי לא נופלת מוספרם , וספרם בבית העונה איבדה מכוח ההרתעה שלה (התקשתה מאד מול קבוצות קטנת), להערכתי צפוי משחק צמוד בו תהיה משמעות לשער וחצי יתרון של פלנסבורג, נכון ליממה האחרונה רוב ציבור המהמרים בוחר יותר בכיוונה של וספרם, אני עם פלנסבורג.
ברשת בליין של 2.5 יחס דומה לווינר ב1.5 בר"ב טובה יותר.
בווינר 1.5 מוצע כסינגל.
לצפיה ב-'גראסהופרס -המלצונת'
גראסהופרס -המלצונת
10/03/2017 | 23:48
23
צפויה 'התפוצצות' רבתית של החרגולים, אליהם שב לאחרונה מונס דאבור הישראלי  , הסקורר של הקבוצה לפני שעבר לזלצבורג .
משחקת טוב מאד מאז חזר מונס, לצערה פגשה שלוש קבוצות טובות ממנה בהרבה בתקופה זאת של העונה.
לטעמי ניצחון ביחס 1.45 הימור מוצע כדאבל בווינר. ברשת 1.6
עוד אופציות טובות יש כאן. בווינר מחצית סיום 1.85 כסינגל. 
ברשת אפשר לנסות הימור גם טוב ,מנצחת מעל שער ביחס גבוה בהרבה, אך עם קצת יותר סיכון.
לצפיה ב-'יורוליג צסקא מוסקבה - גלאטסריי'
יורוליג צסקא מוסקבה - גלאטסריי
09/03/2017 | 18:43
2
65
המשחק הראשון שפותח את מחזור 25 ביורוליג.
צסקא מאחרת בביתה את גלאטסאריי הטורקית.
ליין 18 במשחק לדעתי גבוה מאוד והבוקיס ממעיטים כאן ביכולת של גלא לעמוד מול צסקא.
מפגש אחרון ביניהם הסתיים בתבוסה של גלא ב 25 הפרש בביתם ואכן כאן משחק חוץ קשה אך גלא השתפרו לאחרונה גם ביכולת וגם בסטטיס (עם ניצחון משכנע על ריאל מדריד בבית בהפתעה של המחזור שעבר) ומשחק מצויין בחוץ מול טרבזון במחזור האחרון בליגה הטורקית.
לגלא לדעתי עומד רוסטר איכותי שיכול לעמוד לא רע מול צסקא שלדעתי קיבלה ליין גבוה מדי בגלל יכולת התקפית משמעותית מול יכולת חלשה עד עכשיו של גלא במשחקי חוץ . 

לדעתי האישית גלא תעמוד כאן בליין הרחב .

סימון גלא (+18)

בהצלחה למי שמאמין וגם למי שלא...

לצפיה ב-'למנהלים..לא ראיתי שיש שרשור חמישי..אם אפשר בבקשה להעביר למען'
למנהלים..לא ראיתי שיש שרשור חמישי..אם אפשר בבקשה להעביר למען
09/03/2017 | 18:59
1
38
הסדר הטוב.

עמכם הסליחה . 
לצפיה ב-'ניתוח יפה ומושקע liam ותפיסה '
ניתוח יפה ומושקע liam ותפיסה
10/03/2017 | 06:11
25
לצפיה ב-'חמישי'
חמישי
09/03/2017 | 08:43
20
18
לצפיה ב-'טולוז +2.5 המלצונת'
טולוז +2.5 המלצונת
09/03/2017 | 08:46
1
42
ישנה חשיבות מכרעת לטולוז באם להפסיד מעל 2 או מתחת ל2, שכן במקרה של שוויון נקודות בסיום העונה, מה שיקבע את המיקום בינה לבין שמאברי , זה  המאזן הפנימי, מקום חמישי גם מוביל לאירופה בליגה הצרפתית , זאת בשל העפלתם לרבע גמר גביע צרפתי של שלושת הקבוצות המדורגות 2-4.
לצפיה ב-''
10/03/2017 | 07:36
1
לצפיה ב-'בואו ננסה להחיות את הפורום...'
בואו ננסה להחיות את הפורום...
09/03/2017 | 08:58
3
60
הפורום דעך לחלוטין , הכל ידוע , לא מצפה שיחזור לימי הזוהר שלו, אבל אפשרי להחיותו במעט, מה צריך לכך? מצטרפים ישנים וחדשים, מבלי לחשוש משום ביקורת . סה"כ כולם באותה סירה, ובשנים האחרונות הטרנד הוא קבוצות סגורות , לא בעד לחלוק מידע חיוני כאן (טעות של הווינר ביחס או בהפרש בינם לרשת וכו') אבל בעד לשתף  סימונים והמלצות.  תמיד יהיו כאן טרולים ותמיד דעות שונות וביקורות, אבל זה חלק מהעניין, לא צריך לחשוש . אני מצידי אנסה בימים הקרובים להניע את הפורום, אם יזוז משהו, אמשיך בשמחה, באם לא, לא קרה כלום, אז ניסיתי... תהיה היענות, הרווח יהיה של כולנו , נקבל בחזרה את פורום תפוז.
לצפיה ב-'סינגל חדש של המועצה בכדורסל'
סינגל חדש של המועצה בכדורסל
09/03/2017 | 10:31
2
65
המועצה החלה לשווק היום סינגל חדש במשחקי כדורסל מרכזיים
ההימור מוכר בעולם כבר שנים רבות אבל כאן הוא יעני חדש...
מי הקבוצה שתגיע ראשונה ל 20 נקודות ?
ההימור הזה חל על משחק אחד היום.
הפועל ת"א - הפועל ירושלים
לצפיה ב-'כדורגל ובייסבול'
כדורגל ובייסבול
09/03/2017 | 11:16
39
גנט סימון 1
1.65
בייסבול לסמן נצחון
דרום קוריאה
אוסטרליה
השקעה 80 = 176

גיבוי קטן
גנט סימון X
1.65
בייסבול לסמן נצחון
דרום קוריאה
אוסטרליה
השקעה 20= החזר 80

הנמקות, משחקי הבייסבול נערכים בקוראיה ולכן קוריאה המארחת פייבוריטית כאן
אוסטרליה עולה בכמה דרגות על יריבתה ( בייסבול )
גנט ( דרבי בלגי ) עדיפה כאן על גנק .

לצפיה ב-'ראיתי גם במשחק של מכבי מילאנו'
ראיתי גם במשחק של מכבי מילאנו
09/03/2017 | 18:30
24
לצפיה ב-'לנגפורד מעל 23'
לנגפורד מעל 23
09/03/2017 | 11:45
1
25
ממוצע של 22.3 ביורוליג, כשמדד הנקודות נע בין 21 ל25 בממוצע מתחילת עונת היורוליג , לפי המדד שלו לאחרונה , קית היה אמור לקבל במשחק חוץ הערב נקודה או שניים פחות (21 או22), אבל המועצה החליטה שלנגפורד כנראה ויקלע מעל 23 , נזרום עם המועצה . מה גם שלקאזאן יש חשבון פתוח עם ברסה , סיבוב קודם הרוסים הובילו כזכור ב14 יתרון ברבע האחרון ולבסוף הפסידו, אז קלע קית רק 15 נק'.
לנגפורד מעל 23 .
לצפיה ב-'לנגפורד לבסוף לא שיחק'
לנגפורד לבסוף לא שיחק
10/03/2017 | 07:37
6
לצפיה ב-'לאשקו+4.5'
לאשקו+4.5
09/03/2017 | 12:42
6
35
משחק אחרון ומכריע עבור זאגרב אלופת קרואטיה. רק ניצחון כאן ולהחזיק אצבעות לאחר מכן לויוה קיילצה שתנצח את כריסטיאנשטאד. הליין נפתח ב2.5 וטיפס ל4.5. על מה ולמה? על כך שזאגרב צריכה ניצחון מעל 3 שערים ולקוות לניצחון של קיילצה, למרות שזאגרב ניצחה את לאשקו סיבוב קודם, אך הפרש השערים הכללי קובע כאן עם סיום שלב הראשון ולא מאזן הפנימי.  ולמה? זאגרב מקום אחרון , אומנם לאחרונה מטיבה לשחק בטח בביתה, אך לאשקו גם היא מצוינת לאחרונה , הגם שהתחזקה בעוד שחקן מצוין.
לצפיה ב-'דעתי חייבת להאמר וקשה להתאפק'
דעתי חייבת להאמר וקשה להתאפק
09/03/2017 | 13:33
4
58
אני מאד בעד להחיות את הפורום ואף מסוגל להרתם למשימה הזו בלי לחשוב פעמיים.
אבל .....אני מזהה כאן כמות גדולה של צפיות בכל המלצה זו כמות המלמדת על רייטינג של צופים / מהמרים .
אני סבור כי מדובר במהמרי וינר קבועים ( אין בכך כל ספק ) המחפשים המלצות
או אם תרצה אוכלי חינם מבלי שיש ביכולתם לתרום משהו ( לא מתכוון לסימונים )בגלל שאין להם את זה.
הם לא מקצוענים או סמי מקצוענים.
הם מחפשי המלצות ותוא לא .
התוצאה , כאן יוותרו כ  2 - 3 כותבי ההמלצות לעבוד חינם בהשקעה לא מבוטלת עבור צופי המלצות ..כי זה חופשי לצפיה.
צר לי וחבל גדול על פלטפורמה כמו פורום זה שלא ממשה את עצמה זה כמה שנים.
ימים יגידו אם יהיו כאן כותבי המלצות  אך דעתי היתה חייבת להאמר.
לצפיה ב-'רמי אתה לא צודק בכלל'
רמי אתה לא צודק בכלל
09/03/2017 | 14:09
3
27
פורום תפוז הינו פורום פתוח, אף גולש אינו מחויב לתת המלצות כאן, וכבודם של קוראי הפורום הפאסיבי שמור, זכותם לא לתת או כן לתת המלצה, כשם שאף אחד לא מכריח אותך , אלא אתה ביוזמתך, הבעיה שאתה תמיד מתלונן ולכן אם אתה ממליץ ורוטן תמיד, תמיד תתאכזב כאן. זהו פורום פתוח כפי שציינת , לא קבוצה סגורה שמחויבים לה, ואם אתה חושב שיש כאן אוכלי חינם , אל תמליץ ואל תתאמץ, גם קוראים פאסיבים שיכנסו לפורום , זאת התקדמות כבר.
לצפיה ב-'תגובה עניינית '
תגובה עניינית
09/03/2017 | 14:14
2
34
אין מחלוקת עם מרבית קביעותך אבל למטבע שני צדדים.
כשאדם כותב המלצות וזה כרוך בלא מעט מאמץ ואתה יודע זאת אפילו טוב יותר ממני
ואתה יודע מתיי אני משכים כדי לקטוף את הפירות הללו.
אדם כותב ומשקיע וגם נשחק ...בא לא נשכח את זה.
אבל , כשחלוקת הנטל מתפזרת על כמה ממליצים שפועלים בצוותא רמת השחיקה יורדת.
אתה סבור שתוכל לכתוב בגפך לאורך זמן ?
זה קל ?
זה מעשי ?
אני לא אשיב במקומך.
תשיב אתה .
אני חוזר ומדגיש אני 100% בעד החייאת הפורום.
לצפיה ב-'לי אין בעיה לתת '
לי אין בעיה לתת
09/03/2017 | 14:27
1
35
המלצות, מעבר לכך כתבתי זאת גם למעלה בבוקר, אני אנסה להחיות , אם אראה קצת התעוררות אמשיך, אם לא אפסיק, גם לי אין כוונה לכתוב לבד, אך גם אין בי ציפיה מגולשי הפורום להתעורר בו זמנית כולם יחדיו . ברור לי שאם ישובו לכתוב כאן , יהיו אלו מעטים מהגולשים אם בכלל,אך לתת צ'אנס עם אופטימיות, תמיד זה טוב.
לצפיה ב-'מעולה...ולראיה '
מעולה...ולראיה
09/03/2017 | 14:34
40
גם אני כתבתי המלצות ואף חשבתי באותו כיוון כמה ימים טרם שחזרת לכתוב כאן.
הפורום מעמיד פלטפורמה מדהימה בכל מובן וזה לא מובן מאליו שתמצא כמוה זמינה ברשת.
לאבד אותה ?
חבל.
לצפיה ב-''
10/03/2017 | 07:36
לצפיה ב-'סינגל שלי להיום : דטרויט +5'
סינגל שלי להיום : דטרויט +5
09/03/2017 | 18:35
4
36
לצפיה ב-'יובל פעמיים הנזק הבלגי שלי תוקן'
יובל פעמיים הנזק הבלגי שלי תוקן
10/03/2017 | 06:23
1
36
לצפיה ב-'שאפו שני יובל'
שאפו שני יובל
10/03/2017 | 06:27
19
לצפיה ב-''
10/03/2017 | 08:19
8
לצפיה ב-' תפיסה יפה בדטרויט .'
תפיסה יפה בדטרויט .
10/03/2017 | 17:45
3
לצפיה ב-'רביעי'
רביעי
08/03/2017 | 08:24
5
26
לצפיה ב-'פיק שגד +2.5'
פיק שגד +2.5
08/03/2017 | 08:24
4
38
לצפיה ב-'סקוטלנד צמפיונשיפ ארוע לא שגרתי'
סקוטלנד צמפיונשיפ ארוע לא שגרתי
08/03/2017 | 16:58
1
48
אודה כי היתה לי התחבטות ארוכה מאד באם
לשחרר את ההמלצה מתוך אמונה תפלה במקרה זה ואמנות תפלות זה לא אני אבל, בהדגשה רק במקרה זה צצה אמונה תפלה משום מקום)
המשחק הוא בן רייט רוברס - סט מירן
רייט רוברס איבדה לפני כשני מחזורים את השוער השלישי שלה ועקב כך במשחק האחרון עמד בשער בלם הקבוצה.
והנה היום , הבעיה עדיין בעינה וגם היום יעמוד בשער בלם הקבוצה.
היחס לסט מירן הוא  2.05 לנצחון ( חזק מאד )
גיבוי X קטן לא יזיק.

לצפיה ב-'הנה המידע למי שתהא'
הנה המידע למי שתהא
09/03/2017 | 02:29
35
לצפיה ב-'יפה מאד'
יפה מאד
09/03/2017 | 02:30
1
15
לצפיה ב-'הנזק הסקוטי תוקן בלילה'
הנזק הסקוטי תוקן בלילה
09/03/2017 | 08:07
45
ממשיכים הלאה לתפיסה הבאה בהצלחה למשכפלים 
וסולידריות עם מי שנפל.
אבל ... באסטרטגיה מחזירים הפסד ומרווחים !
אחרת ?  אם אין אסטרטגיה אז לא להמר בכלל - זו עיצת זהב.
ההוכחה כאן ממחישה כי הנפילה הסקוטית היא לא היתה סוף פסוק לאתמול
הנזק תוקן בלילה.
וושניגטון שיחקה עם דנבר שחסרה 3 שחקנים ראשיים ועוד קבלה פלוס 1.5
נתפס !
לצפיה ב-'דאבל אנגלי - צ'מפיונשיפ'
דאבל אנגלי - צ'מפיונשיפ
07/03/2017 | 21:33
37
* פולהאם - לידס  
שתי הקבוצות בכושר מצויין כאשר לפולהאם יתרון הבתיות כאן.
הבתית נאבקת על מקום בפלייאוף כאשר לידס תרצה כמובן להגיע לעלייה האוט' לליגה הבכירה.
לידס לא מרשימה בחוץ למרות תוצאות חלק מתוצאות טובות .מאידך פולהאם קבוצת בית מצויינת למרות שגם סופגת לא מעט בגלל שינוי מערך של המאמן.
אני מאמין שפולהאם תתן את הפוש היום ותקטוף ניצחון חשוב .

סימון 1

*רותרהאם - ברייטון   
מפגש פסגות בליגה . ברייטון מהצמרת מתארחת אצל רותרהאם מהתחתית שהשלימה עם ירידתה לליגה הראשונה. ברייטון לא משחקת היטב במשחקים האחרונים אך לדעתי היא חייבת להתעשת היום ולקטוף 3 נק חשובות במאבק עלייה כשבעורפה נושפות האדרספילד ולידס .

סימון 1
יחס כולל : 1.86

סורי על הפירוט הקצר כי המשחקים מתחילים עוד מעט .  
למי שרוצה לקחת מכאן משהו - שיהיה בהצלחה לכולם .

לצפיה ב-'הימורי סינגל אשלייה וטעות מאמר הסבר'
הימורי סינגל אשלייה וטעות מאמר הסבר
01/03/2017 | 08:06
11
189
כדאי לדעת ולא לחיות באשלייה .
רבים מתחבטים בשאלה מה כדאי להמר סינגלים או הימורים מרובים ?
אותם רבים למרבה הצער נופלים לטעות קשה ובוחרים להמר סינגלים
בתחושה כי סינגל הוא הימור בודד וקל לכאורה לנחש אותו.
זהו רק צד אחד של המטבע ומאחר למטבע שני צדדים בואו ונראה את צידו השני של המטבע.

כאשר בוחרים סינגל ביחס ממוצע המנפוץ של הוינר הוא בד"כ 1.65  או פחות מזה.
 לצורך הדגמת השגיעה של המהמר הנפוץ אני אשתמש בסכום של 1000 שקל כבסיס לחישוב.
כלומר, התקציב הוא 1000 שקל שאותו הקצבנו .

אז אם יש לנו סינגל ביחס 1.65 ונהמר עליו ב 100 שקל , אם נזכה נרוויח 65%
אם ניפול הפדסנו 100% .

אז על כל ה 1000 שקל סך כל הרווח הצפוי לנו הוא 650 שקל בתנאי שתפסנו 10 סינגלים.

האם יש מישהו שמסוגל לתפוס 10 סינגלים ברציפות ?
התשובה היא שלילית.

על מנת להרוויח רק   155 שקל נצטרך לתפוס 7 סינגלים
על פי חישוב של  1.65  * 100 *  7 =  1155

האם יש מישהו שמסוגל לתפוס 7 סינגלים ?

ואם אם יש כזה - הוא בעצם סיכן 1000 שקל בהסתכנות רצינית המחייבת תפיסה של 7 סינגלים וכל זאת בשביל להרוויח 155 שקל ?
מי צריך הימורים כאלה ?
זו הוראת קבע ..ולא הימור!
המהמר בעצם הנחת ההימור מבצע במו ידיו הוראת קבע לחשבון של המועצה.

מוגש כחומר למחשבה.

לצפיה ב-'יש לך טעות בסיסית בהנחות שלך'
יש לך טעות בסיסית בהנחות שלך
01/03/2017 | 15:40
10
110
כאשר אדם שולח 7 סינגלים לפי הדוגמא שלך הוא השקיע רק 700 ש"ח  והרווח הוא 455 ש"ח (עדיין אותם 65%) ולא 155 ש"ח כפי שטענת ...

בכל מקרה זה עדיין לא טיעון משכנע  - עובדה היא שאם תשים על סינגל אחד 100,000 ש"ח  תוכל לקבל בהימור אחד 65,000 ש"ח.(נתעלם לצורך הדיון מסוגיית המס).

לא רואה שאתה מצליח לעשות את הסכום הזה בקומבינציה כל כך מהר (גם אם תשלח רק 3-4 משחקים) על אף שאתה זקוק כמובן להשקעה הרבה יותר קטנה.

לצפיה ב-'הטעות היא דווקא שלך'
הטעות היא דווקא שלך
01/03/2017 | 16:23
9
92
שמחתי מאד על הבקורת אבל אם תתעמק בהסבר שלי תבין דיי מהר שאתה טעית במקרה הזה.
ההסבר שלי למה שהוסבר במאמר הקודם.
אני הנחתי הנחת יסוד שגורסת שהתקציב הוא 1000 שקל ( ראה במאמר )
ואיתם המהמר ישחק ב 10 סינגלים שמהם הוא יתפוס 7 וייפול ב 3
כמעט שאין מהמרים כאלה היודעים לתפוס 7 סינגלים ברצף
מכיר מקרוב לא מעט מהמרים.
רוב המהמרים נעים בן 50% 60% תפיסה .

ואילו אתה הנחת שהמהמר משקיע רק 700 שקל ותופס ברצף את כל שבעת הסינגלים ( כאילו שלא היו לא נפילות בכלל )
כאילו שיש מהמר כזה במציאות ???
( יתכן אך בהסתברות נמוכה )
אני לא מדבר על השקעה בסינגל יחיד של 100.000 שקל
אלה מצבי קיצון שאני לא מכוון אליהם בכלל.

גילוי נאות , קיימת שיטה שדיי בתפיסה של 4 סינגלים ברצף כדי להיות עשיר מאד מאד מאד...אבל זה לא לדיון שכאן.

בכל אופן , הבקורת שלך מקום
לצפיה ב-'ההסבר שלך לא קשור לעניין הסינגלים, אלא היחסים עצמם'
ההסבר שלך לא קשור לעניין הסינגלים, אלא היחסים עצמם
02/03/2017 | 14:16
8
57
ניסית להסביר למה לא כדאי לשלוח סינגלים. 
אבל דיברת על יחס מסוים, שמשום מה קראת לו "היחס הממוצע". אבל 1.65 הוא לא היחס הממוצע. בווינר לכדורסל למשל, נבא, יורוליג וליגת ווינר היחס הוא 1.8. ואם מדובר בכדורגל אז היחסים משתנים ויכולים להיות גם 1.1 או 5.5. 
אז אם מדובר בכדורסל כמובן שיחס 1.65 לא ישתלם, בהנחה שהסיכוי הוא 50-50 ברור שאין ערך בהימור ביחס 1.65. 
ואם מתעלמים כרגע משאלת הווינר ומסתכלים רק על היחס, אז כמובן שבהימורים היחס הוא עניין קריטי. כמו שלא תמיד כדאי להמר על הקבוצה שאתה חושב שתנצח (נאמר ברצלונה מארחת את ריאל, אני חושב שברסה תנצח אבל היחס עליה 1.4, האם הוא משתלם בהתחשב ביחסי הכוחות והסיכוי בפול? כנראה שלא. מצד שני אם יחס 1.4 לברצלונה בבית מול לגאנס, שווה להשקיע אחוז ניכר מה 1000 בדוגמה שלך כי הסיכוי בפועל גבוה מאד לעומת היחס).
לכן אין זה אומר שכדאי או לא כדאי סינגל, אלא שתמיד חשוב להסתכל על היחסים.
ומן הסתם האפשרויות האחרות לא יהיו טובות יותר. הרי מה עדיף, דאבל? 
אם הסיכוי לתפוס סינגל כדורסל הוא 50% על הנייר, אז הסיכוי לדאבל הוא 25%, ובחישוב היחסים נאמר בווינר ביחס 1.8 :
נתפוס 50/100 סינגלים ביחס 1.8 התשואה היא 90/100
נתפוס 25/100 דאבלים ביחס 3.24 (1.8X1.8) התשוה היא 81/100....
הסיבה היא כמובן שהיחסים נמוכים מהסיכויים 1.8 הוא שווה ערך לסיכוי 55%, לכן ככל שתוסיף יותר הימורים, התשואה שלך רק תרד. 
אם שלחת נאמר טור של כדורסל ביחס 1.8X1.8X1.8 = 5.83, אז הסיכוי לתפוס שלישיה כזו הוא 12.5% אז בחישוב שלנו התשואה תהיה 73/100 בלבד.

לכן סינגלים בווינר וגם ברשת הם עדיין ההימור הנכון שיתן תשואה כוללת עדיפה.
לצפיה ב-'נניח שאני מסכים איתך אבל לא'
נניח שאני מסכים איתך אבל לא
02/03/2017 | 14:47
7
55
אז בא נקח סינגלים בכדורסל ביחס 1.8
אז בא נניח שתפסנו 6 סינגלים מתוך 10 או אם תרצה 7 סינגלים
נדגים זאת בהמשך.
החישוב לתפיסה של 6 סינגלים
6 * 1.8 * 100 = 1080
הרווחנו רק 80 שקל בעשרה הימורים שהרי אם תפסנו 6 פרוש הדבר כי נפלנו
ב 4 !
שווה בכלל לעסוק בהימורים עם כל המתח והמאמץ שכרוך בכך בשביל זכייה של 80 שקל עם סיכון גבוה להפסיק את הקרן ?
אני לא מכיר מהמרים שתופסים 7 מ 10 סינגלים אף כי מעת לעת ישנם כאלה אך רוב רובם של המהמרים מצליחים לתפוס בן 40% - 60% מהסינגלים.
אם מישהו סבור כי בשביל לזכות ב 80 שקל ראוי להשקיע 1000 שקל ולסכן אותם אז הוינר אוהב מהמרים כאלה.

דוגמא שנייה
נניח שתפסנו 7 סינגלים מתוך 10 ( אין מהמרים שתופסים כמות כזו )
7 * 1.8 * 100 = 1260
הווה אומר שהרווחנו רק 260 שקל ב 10 הימורי סינגל וסיכנו 1000 שקל.
אם זה כדאי או לא כדאי אני משאיר לקורא את ההחלטה.

לצפיה ב-'ועוד מילה למגיבים ..מה עם המלצות מטעמכים '
ועוד מילה למגיבים ..מה עם המלצות מטעמכים
02/03/2017 | 14:57
44
לצפיה ב-'ועכשיו אתה בכלל מדבר על כסף ולא על סינגלים'
ועכשיו אתה בכלל מדבר על כסף ולא על סינגלים
03/03/2017 | 12:22
5
54
אז במקום לדבר על יחסים עכשיו אתה מדבר על כסף.
שוב בחרת מספר אקראי (הימור ב 100 שקל) כדי להסביר את הרעיון שלך.
אז במקום 1000 בנקרול ו 100 כל הימור אני אגיד 100,000 בנקרול ו 10,000 כל הימור ואז השורה התחתונה היא שעשיתי 8,000 שקל בחודש, ואשאל, האם לא שווה? אם תשים 100 אלף בבנק לא תקבל תשוה של 8% בחודש...
אבל אלו דוגמאות מיותרות בכל סכום, כי זו לא הנקודה. 
אתה ממשיך להגיד סינגל סינגל, אבל אם תיקח כל הימור אחר, דאבל, טריפל והלאה, התשואה תהיה נמוכה יותר ואף שלילית, לכן מכל האפשרויות האלו סינגל הוא ההימור הכי "רווחי".
לגבי הסכומים, זה לא רלוונטי, כי גם בדוגמה שלך מדובר בתשואה של 8%, לא רע בכלל.

ותשובה ישירה למה שכתבת :
ברשת ביחסי כדורסל (1.9) אתה צריך לתפוס 53% ומעלה בשביל רווח, בווינר ביחסי 1.8 אתה צריך 56%, אז תן דוגמאות נכונות ותגיד שצריך 56 מתוך 100 הימורים, לא 7 מתוך 10. 
אני מסכים שמי שלא מסוגל לתפוס לפחות 56% מהימורי הכדורסל שלו עדיף שלא יעסוק בהימורים בכלל (אם מלכתחילה מהמר למטרות רווח), אבל לתפוס מעל 60% למהמר איכותי זה אחוז הגיוני מאד, 65% גם.
כאמור אם תשלח דאבלים אז כדי להרוויח באותם יחסים תצטרך אחוז תפיסה גבוה יותר פר הימור.

אני לא יודע מה המטרה של מה שכתבת, אבל כל ההדגשות האלה "רק 80 שקל" הן דמגוגיה.
בהימורים הכל עניין של יחסים, לעומת אחוזי התפיסה שלך לאותם יחסים. 
הסכומים לא רלוונטים מאחר והם עניין אינדיבידואלי. תוסיף 3 אפסים לכל מספר תיאורטי והנה הדמגוגיה תתהפך.

בשורה התחתונה סינגלים הם ההימור בעל התשואה הגבוהה ביותר לעומת החלופות. ובזה עסקינן. 
לגבי התוחלת שבהימורים, אין ויכוח על כך שבשביל רוב המהמרים היא אינה קיימת.
לצפיה ב-'אתה מוזמן להעלות המלצות במקום להתחכם'
אתה מוזמן להעלות המלצות במקום להתחכם
03/03/2017 | 13:39
4
69
מתוך תגובותייך המתעמקות ניכר בברור כי אתה צופה פסיבי בפורום ונהנה מההמלצות , יש לך שפע של זמן לכתוב תגובה עם 200 מילים ואף לא מילה אחת עם המלצה בפורום שכל מהות קיומו הן המלצות.

מאחר וכך הם פני הדברים אתה מוזמן להעלות המלצות במקום לעורר ויכוח סרק כי אם לא תעלה המלצות ואחרים לא יעלו המלצות אני ללא ממש הולך לעשות את זה בגפי.
אתן עוד קרדיט לפורום ובמידה והמצב לא ישתנה ? אני אומר שלום .
תאמין או לא ? אני לא זקוק להמלצות של אחרים כך או כך הן יעברו בחינה מדוקדקת על ידי טרם אם בכלל שאני אעשה בהם שימוש.
ומאידך, אני לא מתכוון לספק סחורה יומית לאוכלי חינם ..המצלות מובחרות על מגש הכסף - זה לא יהיה.

לגופו של עניין אתה חופשי להאמין באמונתך כי אם תשלח 10 המלצות
ותתפוס 7 מהן ( בספק רב מאד ) ותיפול ב 3 מהן ( בסבירות גבוהה מאד )
אתה מרוויח מזה משהו ?
אז תמשך להאמין.
מאחר ועל אמונה שגויה לא משלמים מע"מ אז להאמין בשטויות לא עולה לך כסף.
לצפיה ב-'יצאת שמוק יהיר. הזכרת נשכחות ומדוע מת הפורום'
יצאת שמוק יהיר. הזכרת נשכחות ומדוע מת הפורום
05/03/2017 | 15:54
2
46
רוצה להציל אותו? נהל דיון לגופו של עניין ולא לגופו של אדם, כי זה מה שהרג אותו מלכתחילה.
עכשיו אתה סתם נקרופיל
לצפיה ב-'זה פורום המלצות ולא לאוכלי חינם'
זה פורום המלצות ולא לאוכלי חינם
05/03/2017 | 17:34
1
50
כדי שהפורום יפעל צריך התארגנות של ממליצים ולא ממליץ יחיד ( כמוני )
שישקיע עמל רב ויביא המלצות איכותיות לאוכלי חינם כמוך.
לאחר חיפוש ביוזר שלך הבנתי מהר מאד כי מעולם לא רשמת כאן המלצה
אז אתה אוכל חינם - לא תקבל המלצות !
הפורום מת , כי הכותבים שלו מצאו להם בית חדש ( לא אפרט מטעמי סודיות )
ובבית החדש טוב להם ופורה להם וההמלצות זורמות ואין שם אוכלי חינם כמוך
אז הם לא כאן .
את ההמלצות שלי אשמור לעצמי ואתה ...לך תעבוד.
לצפיה ב-'כאחד מוותיקי הפורום וחבר בפורומים פרטיים - אתה טועה בגדול'
כאחד מוותיקי הפורום וחבר בפורומים פרטיים - אתה טועה בגדול
06/03/2017 | 16:51
55
הייתי חבר בפורום זה עוד בטרם צמח לך שיער ערווה, והייתי פה עד סופו.
עם הזמן, כשפורום זה החל להתדרדר אט אט להשמצות ועלבונות, כשטורלים רעילים כמוך החלו להתנהג ביהירות וטיפשות, בלי להבין שמטרת הפורום (כפי שאפשר לקרוא בתיאורו) היא שיתוף ולא פנקסנות, ושכל אחד רשאי להיות אוכל חינם כי ככה זה באינטרנט
1% Seeders
99% Leachers
פורומים כאלה עדיין קיימים בהרבה מתכונות בפייסבוק למשל, כשאנשים טובים משקיעים מזמנם ללא תמורה, או בפורומים דוגמת לייבגיימס.
במקביל תמיד היו ותמיד יהיו פורומים פרטיים, יותר "אקסלוסיבים", שבהם אתה נדרש לתת גם משלך. זה לא אחד מהם.

זה לא היוזר המקורי שלי. גם את זה יכלת לדעת אם היית חלק בכל קהילה אי פעם באינטרנט, אבל קהילה אינה חלק מתפיסת עולמך כל אני מניח, מעצם העובדה שלא יכלת לסבול מישהו שחולק על דעתך.

אמ:לק
להצהיר שאתה תורם מזמנך לטובת הכלל ובו זמנית להתלונן על כך שהכלל לא נותן לך תמורה שוות ערך... צביעות או טיפשות
לצפיה ב-'ההמלצה שלו היא הטובה ביותר שתקבל.'
ההמלצה שלו היא הטובה ביותר שתקבל.
11/03/2017 | 15:06
43
אל תתקרב לתחום כל עוד אתה לא מבין את יחסי הכוחות בין ההערכות שלך והיחסים שאתה מקבל. עוד לא לפני שאנחנו נכנסים לאופטימיזציה של צורת ההימור(סינגל, דאבל...), אתה צריך להבין את זה. רק עכשיו אתה יכול להתחיל להמר.

לפני שתקרא גם לי "אוכל חינם", האמן לי שיש לי קצת יותר ניסיון ממך בהמלצות וניהול הפורום.
לצפיה ב-'איך אני מהמר על זהבי בליגה הסינית?'
איך אני מהמר על זהבי בליגה הסינית?
02/03/2017 | 20:04
43
שלום,
יש יחס של 1:26 על זהבי במלכות השערים השנה.
איך אני יכול להמר על זה?
תודה
עמית
לצפיה ב-'המלצה ליום חמישי 02-03'
המלצה ליום חמישי 02-03
02/03/2017 | 16:23
3
102
המשחק להיום הוא בהימור סינגל והוא מגביע הליגה הברזילאית
שם תארח גרמיו את סאררה.
לפני ההמלצה כמה מילות הסבר.
אני נעזר בכלים רבים ומגוונים לצורכי הפקת הימורים , בניהם,  שיטות שונות
אשר פותחו על ידי, וכן גם כלים חיצוניים בעלות כספית לא מבוטלת בדמות מנוי באתרים בעולם המספקים מידע סביב השעון על ארועים חריגים בקבוצות ויש כאלה.
והיום יש לנו ארוע חריג.
גרמיו תארח את סאררה בשעה 2.30 לפנות בוקר.
מאמנה של גרמיו החליט להשבית את כל שחקני ההרכב הראשון
וכך למעשה סאארה ( האורחת ) הזקוקה לנקודות תעלה בהרכבה החזק.
סאררה סימון 2 נצחון ביחס 2.2 = 168 שקל בהשקעה של 75 שקל

גיבוי X ב 25 שקל מחזיר 65% מההשקעה.

בהצלחה למשכפלים.
לצפיה ב-'נתפס בהגנה'
נתפס בהגנה
03/03/2017 | 06:20
2
18
לצפיה ב-' '
03/03/2017 | 12:24
7
לצפיה ב-''
05/03/2017 | 23:33
4
לצפיה ב-'רביעי דבל כדורגל'
רביעי דבל כדורגל
01/03/2017 | 16:33
2
95
ההמלצה להיום לוקחת אותנו  " לגביע הטוטו של ברזיל "
גביע הטוטו הברזילאי לא מצטיין באטרקטיביות יתרה בדיוק כפי שאנחנו מכירים מגביע הטוטו הישראלי.
במשחקים האלה הקבוצות מנצלות אם הטורניר לניסוי כלים ובחינת יכולות על ציר הזמן לשחקנים שלא מקבלים בד"כ דקות משחק.
והיום , יש משחק כזה >> שאפוקנסה - אתלתיקו מיינרו .
אתלתיקו מניירו תעלה עם כל המחליפים שלה ואת שחקני ההרכב היא שומרת
לימים הקרובים , אבל בל נטעה , המחליפים בברזיל אינם בובות ראווה .
אלה הם שחקנים שמגיעים מהנוער עם יכולות פנטסטיות.
ומאחר שהמשחק מוגדר כדבל הוא מאלץ אותנו לקחת משחק נוסף מהגביע הפיני.

טור 1
שאפוקנסה סימון 1
ה.י.ק הליסינקי סימון 1
השקעה 75 = רווח 168

טור 2
שאפוקנסה סימון  X
ה.י.ק הליסינקי סימון 1
השקעה 25 = מחזיר את ההשקעה .

הצלחה למשכפלים.

לצפיה ב-'נתפס '
נתפס
02/03/2017 | 03:18
1
14
לצפיה ב-'אלוף. מזל טוב כרגיל המלצות הכי מדויקות שראיתי '
אלוף. מזל טוב כרגיל המלצות הכי מדויקות שראיתי
05/03/2017 | 22:37
15
לצפיה ב-'חברים .. נפתחה קבוצה בפייס עם המלצות יומיות!'
חברים .. נפתחה קבוצה בפייס עם המלצות יומיות!
28/02/2017 | 21:55
132
כולם מוזמנים להצטרף.. בקישור -

https://www.facebook.com/groups/1468063186560439/?...
(טיפים כדורגל)Football best tips&betting

לצפיה ב-'המלצות לקוראי האתר'
המלצות לקוראי האתר
28/02/2017 | 15:04
4
76
לא נעים לראות גן סגור זהו שיר אבל גם לא נעים לראות פורום סגור
ומשכך, יעלו כאן המלצות מדיי יום ככל שהזמן יתיר והנסיבות יאפשרו
זאת כי יש ימים שבהם קשה למצא הימורים ויש צורך בתמרון רחב של שיטות כדי להפיק מספר הימורים שבסופו של דבר יתנו תוצאה רווחית.
לצפיה ב-'המלצה להיום יום שלישי'
המלצה להיום יום שלישי
28/02/2017 | 15:10
3
74
שני משחקים מהליגות האנגליות עם שתי קבוצות רעבות לנקודות שנחוצות להם למאבקי האליפות.
ההמלצה תכיל גם גיבוי להחזר השקעה כך שלא נסתבך יתר על המידה.
טור 1
אנגלית שנייה
סטיבנג סימון 1
אנגלית מחוזית
לינקולן סימון 1
השקעה 75 שקל = רווח צפוי 175 שקל

טור 2 ( הגיבוי )
אנגלית שנייה
סטיבנג סימון X
אנגלית מחוזית
לינקולן סימון 1
השקעה 25 שקל מחזירה את מלא ההשקעה 100 שקל
בהצלחה למשכפלים.
לצפיה ב-'טעות שלי נא להתעלם מההמלצה '
טעות שלי נא להתעלם מההמלצה
28/02/2017 | 15:13
2
19
לצפיה ב-'כאן ההמלצה הנכונה'
כאן ההמלצה הנכונה
28/02/2017 | 15:17
1
57

שני משחקים מהליגות האנגליות עם שתי קבוצות רעבות לנקודות שנחוצות להם למאבקי האליפות.
ההמלצה תכיל גם גיבוי להחזר השקעה כך שלא נסתבך יתר על המידה.
טור 1
אנגלית מחוזית
לינקולן סימון 1
אנגלית שנייה
סטיבנג סימון 1
השקעה 75 שקל = רווח צפוי 175 שקל

טור 2
אנגלית מחוזית
לינקולן סימון X
אנגלית שנייה
סטיבנג סימון 1
השקעה 25 שקל מחזירה את מלא ההשקעה 100 שקל
בהצלחה למשכפלים.

לצפיה ב-'ההימור נתפס '
ההימור נתפס
01/03/2017 | 05:13
15
לצפיה ב-'24-25/02 ששי-שבת'
24-25/02 ששי-שבת
24/02/2017 | 09:36
146
לצפיה ב-'23.02.'
23.02.
23/02/2017 | 06:24
61
לצפיה ב-'22/02/17'
22/02/17
22/02/2017 | 13:48
3
37
לצפיה ב-'פאוק (+1.5) כדורסל'
פאוק (+1.5) כדורסל
22/02/2017 | 13:52
2
49
לצפיה ב-'פרטיזן(-1.5)-פאוק(1.5) '
פרטיזן(-1.5)-פאוק(1.5)
22/02/2017 | 18:15
1
39

בס"ד

ליגת האלופות בכדורסל-פלייאוף
פרטיזן בלגרד(-1.5)-פאוק סלוניקי(+1.5)
הניחוש-2
היחס-1.65
אף פעם לא פשוט להמר כנגד פרטיזן בלגרד, כשהיא משחקת בבית אבל לדעתי יש סיכוי סביר למדי שנראה אותה מפסידה הערב. זהו המפגש השני בין שתי הקבוצות כשבמפגש הראשון היתה זו ידה של פרטיזן על העליונה כשהיא מנצחת בחוץ בשתי נקודות את פאוק סלוניקי. באותו משחק פאוק שיחקה את אחד ממשחקיה הגרועים העונה והתוצאה בסיום איננה משקרת. ההימור פה הוא בעיקר כנגד הקבוצה המקומית שחווה תקופה לא פשוטה בכלל. לפני מס' ימים היא הפסידה ליריבה המושבעת שלה, הכוכב האדום בלגרד במסגרת גמר הגביע הסרבי. במשחק זה הם שיחקו ללא האצ'ר, מארינקוביץ וקופריביקה. הסיבה לכך היא סוג של וירוס שהסתובב בקבוצה וכתוצאה מכך גם המאמן לא עמד על הקוים באותו משחק אלא עוזרו. החיסורים הנ"ל משמעותיים מאוד כשהאצ'ר קולע במשחק הראשון לא פחות מ-27 נק', מארינקוביץ תורם 10 וקופריביקה מסתפק ב-2 נקודות צנועות. נכון לאתמול עוד שלושה שחקנים-לוקוביץ,אנדריץ וטאנאסקוביץ היו בספק למשחק אולם נראה שלפחות השניים הראשונים יעמדו לרשות הצוות המקצועי, אם כי לא ברורה רמת כשירותם. מי שיחזור לשחק הערב הוא וליקוביץ, שבודאי יקבל דקות משחק רבות. פאוק נמצאת בבלגרד במשך יומיים, והיא מאמינה בכוחה לחולל מהפך. לפרטיזן יש לוח זמנים צפוף, כשזהו המשחק הראשון מבין שלושה בששת הימים הקרובים ואם נוסיף לכך את המצב הרפואי של חלק מהשחקנים נקבל הזדמנות להפתעה.
 מתוך www.picks.co.il
לצפיה ב-''
23/02/2017 | 06:24
10
לצפיה ב-'משהו חשוב שלא שמתם לב על הימורי טוטו'
משהו חשוב שלא שמתם לב על הימורי טוטו
21/02/2017 | 18:35
238
שלום לכולם
כדאי לראות את הוידיאו הקצרצר הזה
ולשפוט בעצמכם
לייק.

לצפיה ב-'פוקר'
פוקר
19/02/2017 | 09:51
101
אני יודע שזה לא הנושא של הפורום, אבל זה הפורום הכי קשור.
קבוצה מומלצת בפיסבוק לכל מי שאוהב פוקר:

לצפיה ב-'יום חמישי חמישי היום'
יום חמישי חמישי היום
16/02/2017 | 12:34
1
161
לצפיה ב-'טור להיום'
טור להיום
16/02/2017 | 16:45
158
טוטנהם לדעתי עדיפה על המגרש סימון 2
ליון ניצחון
אולימפקוס ניצחון
לצפיה ב-'המלצות ליום רביעי'
המלצות ליום רביעי
15/02/2017 | 13:09
4
136
לצפיה ב-'דעה שלי'
דעה שלי
15/02/2017 | 13:11
3
131
בני הרצליה נגד גליל עליון +7
אם גליל כולכך גרועים ובני הרצליה יותר טובים על הנייר מכול הבחינות למה רק 7?
אני עם הפלוס לגליל 
טיפ מבית ליגת טיפ
לצפיה ב-' בוםםםם'
בוםםםם
15/02/2017 | 22:09
2
59
לצפיה ב-'סינגלnba'
סינגלnba
15/02/2017 | 22:21
1
95
אוקלהומה נגד ניקס +7
הטיפ מבית ליגהטיפ הוא ניצחון בייתי מעל 7 סימון 1
שתי הקבוצות במגמות לא יציבות אבל המגמה של אוקלהומה יותר טובה ויוכלה לעבור את הליין בלילה ולנצח בהצלחה
לצפיה ב-'בוםםםםםםם'
בוםםםםםםם
16/02/2017 | 07:49
37
לצפיה ב-'למה סתם להמר ולפנטז אם אפשר להמר על בטוח ולזכות!'
למה סתם להמר ולפנטז אם אפשר להמר על בטוח ולזכות!
14/02/2017 | 23:41
8
258
 משחקי כדורגל עם מידע פנימי על מכירת משחק
ביחסים משתלמים ! 
בכל שבוע ישנם בין 4-5 משחקים מכורים בליגות המשנה באירופה
לפרטים -  footballfix41@yahoo.com

לצפיה ב-'חבר '
חבר
15/02/2017 | 13:07
1
124
בוא תראה לנו דוגמא חי שנידע שאתה לא סתם מחרטט
לצפיה ב-'ערב טוב..'
ערב טוב..
15/02/2017 | 18:13
132
אם אני הייתי המקור הראשון למידע בכיף הייתי נותן לך דוגמא לייב אבל אני רק המקשר.. המקור מאירופה ..לא מהארץ.
אבל אני ממליץ מניסיון של 6 משחקים שרכשתי והמחיר משתלם מאוד.
משחק אחרון שהזמנתי היה בתחילת השבוע ליגה הולנדית שנייה- אוטרכט מילואים נגד וולנדאם..ההימור היה על וולנדאם כמובן...בכל מקרה אני לא אמשיך לדבר פה יותר מידי אם תרצה אתה מוזמן לפנות אליי במייל לפרטים..
לצפיה ב-'זהירות מ FIXED GAMES ! אם יש כאן עדיין חברים שקוראים בפורום '
זהירות מ FIXED GAMES ! אם יש כאן עדיין חברים שקוראים בפורום
25/02/2017 | 03:59
5
46
שלצערי גווע עם הזמן , אז אני רוצה להזהיר מכל מיני נוכלים שמסתובבים ברשת ומליפים דפי פייס כל יומיים ומתיימרים לתת תוצאות מדוייקות וכל מיני סיפורים על מידע של משחקים מכורים ....תעקבו אחרי הדפים ותראו שהתגובות זה מאותם קבוצה שסובבת את הממליץ ( רשת פנימית) ואם תגיבו על נפילה, תגובתכם תמחק וכו'ו וכו' ...אני מספר מניסיון של כל כך הרבה אנשים שקראתי בפורומים שנפלו במלכודת הזאת...על זה נאמר שהכסף עיוור את חושיהם...

תחשבו קצת בהיגיון ותבינו שאם היה באמת לפלוני אלומני מידע על משחק...הוא לא היה צריך למכור אותו לכל דורש  והיה מהמר בעצמו (ואל תאמינו לסיפורים שהכסף צריך לממן את רכישת המשחק וכו' וכו' ) . 

אני מופתע שמנהלי הפורום כאן נותנים יד ובמה לכותבים כאלה שמפרסמים את כל אותם גורמים . 

בהצלחה לכולם. 
לצפיה ב-'חבר'
חבר
25/02/2017 | 22:07
4
21
שבוע טוב.. בקשר למה שאמרת אולי אתה אומר את זה מניסיון כושל אצל נוכלים כי באמת יש המון נוכלים שמציעים תוצאות מדויקות ומשחקים בטוחים..
אבל אל תטעה ואל תטעה אחרים.. 
יש לי מידע אמין מאוד על משחקים מכורים בליגות שניות..תתפלא זה בהחלט קורה וקיים.
אני לא מרמה אף אחד ויש לי רוכשים ...
לא פרסמתי לפני שבדקתי לעומק והגעתי למקור אמין שמביא תוצאות..
ובקרוב אני גם אעלה פה דוגמא אחת למשחק רכישה שלנו..
המשחקים המכורים שלנו הם לא תוצאות מדויקות אלא מידע מדויק על קבוצה עם שחקנים משוחדים מליגות משנה שבאמת מוכרים את המשחק...זה קיים חבר.
והיחסים נעים בין-1.70 ל2.. 
כל אחד יעשה מה שהוא חושב לפי ראות עיניו.
שבוע מבורך
לצפיה ב-'ראה וחשוב מעט בהיגיון..אם היה משחק כזה מכור שידוע לכל דיכפין'
ראה וחשוב מעט בהיגיון..אם היה משחק כזה מכור שידוע לכל דיכפין
26/02/2017 | 07:54
3
19
והכוונה לכל דיכפין זה לאנשים שרכשו את המשחק וגם השקיעו סכומי עק כדי להרוויח...אז זה כשל לוגי שהיחס יהיה 1.7 או 2..כי ה"כבדים" שרכשו כבר לפניך ולפני כל אותם אלה שירכשו בשרשרת המזון , יורידו את היחס ל ריצפת ה 1.2 כדי למזער נזקים (סתם לצורך הדוגמא)....או שההימור ינעל. 

הבוקיס לא נולדו אתמול .....מקווה שהארתי את עינייך...לבל תיפול גם אתה במלכודת הזאת. 
ותחשוב על זה שאם מישהו היה יודע על מכיר משחק הוא היה מסכן את המכירה בעצם פירסומה לכל דורש....

שבוע טוב וזהירות..
לצפיה ב-'חבריקו'
חבריקו
26/02/2017 | 08:44
2
18
אני לא צריך שתאיר את עיניי...  רכשתי בעצמי משחקים ונוכחתי לראות את מהלכי המשחק ...  הצביעו ללא ספק על מכירה... אין פה כאילו מכור-מכור נקודה. ובקשר להורדת יחסים...לא כל המדינה עפה על ההימורים שלנו מליגות שניות...פה זה לא מכירה של nba  שחוסמים את ההימור... חכה משחק רכישה שאפרסם בקרוב שאקבל אישור לפרסם בחינם פה.. ואז תשפוט אחי. עליי לא עובדים הכל מכור כשורה .... ואני מאמין שבארץ בודדים האנשים שיכולים להגיע למקור שלי(וטוב שכך) שבוע טוב ונהיה בקשר אחי.
לצפיה ב-'שבוע טוב ובהצלחה . הלוואי ותעקוץ את המועצה '
שבוע טוב ובהצלחה . הלוואי ותעקוץ את המועצה
26/02/2017 | 16:09
1
12
לצפיה ב-'תודה אחינו! לעקוץ את המועצה זו ברכה.. וזו המטרה!'
תודה אחינו! לעקוץ את המועצה זו ברכה.. וזו המטרה!
26/02/2017 | 16:31
11

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא תרומת זרע
אירוח בנושא תרומת זרע
נארח בפורום את ד``ר יגאל מדג`ר, אורולוג מומחה...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

Cherry Lady - תכשיטים ואקססוריז
להשלמת ההופעה שלך
הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח
דרך המעגל- מרגלית קוטב
נשים מציירות שינוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה