לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1834918,349 עוקבים אודות עסקים

פורום המלצות ווינר והימורי ספורט

ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום! פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט. הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות. חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים. מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום: 1. לא לקלל. 2. לא להשמיץ . 3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים. 4. לא לפרסם. 5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו. 6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום. 7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות. 8. לא לעלות קבלות של זכיות בלי פירוט המשחקים!  הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל. גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המלצות ווינר והימורי ספורט

ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום! פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט. הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות. חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים. מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום: 1. לא לקלל. 2. לא להשמיץ . 3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים. 4. לא לפרסם. 5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו. 6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום. 7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות. 8. לא לעלות קבלות של זכיות בלי פירוט המשחקים!  הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל. גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'הזהרה מנוכלים וממליצים מסוכנים'
הזהרה מנוכלים וממליצים מסוכנים
18/04/2018 | 19:49
1
12
כל מי שממליץ לכם בחינם המלצות כמו אתר בנקרים או יובך נבו הם שתולים של הווינר
אצלי ההמלצות מבוטחות בערבות ממשלתית בטון ברזל
עכשיו במבצע לחג:
המלצה אחת לנייד - 499 שקל
קניה של 3 המלצות מראש - 1999 שקל
קניה של 10 המלצות מראש רק 6999 שקל בלבד
כדי להראות לכם כמה אני בטוח בעצמי, מי שלא פוגע בהמלצות שאני נותן, מקבל 10% הנחה לסט המלצות הבא. ואת זה אתם מקבלים בכתב
לא עובד עם בנקים ואשראי הם שתולים של מס הכנסה

לצפיה ב-'נשמע משתלם מאוד . בשום מקום לא ראיתי הצעה משתלמת.'
נשמע משתלם מאוד . בשום מקום לא ראיתי הצעה משתלמת.
19/04/2018 | 01:11
14
תרשום בבקשה המלצה מחר על יורוליג מי תנצח אם תתפוס תקבל 10% הנחה לפרסם פה תגובה. 
לצפיה ב-'אזהרה מהמלצות של אתר בנקרים זה טריק של הוינר'
אזהרה מהמלצות של אתר בנקרים זה טריק של הוינר
15/04/2018 | 07:36
5
32

הנייר סובל הכל , מה חשבת שמהמרים לא רואים את התוכנייה והם לא יודעים מי משחק נגד מי ?
בנקרים ממליץ על 4 ותופס 1.
בנקרים זה הוינר עצמו ..בנקרים מופעל מהמשרדים של הוינר - ראו הוזהרתים.
כל המטרה של בנקרים זה לגרום לכם לחשוב שיש המלצות שמהם תרוויחו כסף אבל אין כסף ...כל מה שתעשו עם הוינר הגזלן והגנב ביחסים עלובים זה הוראת קבע מהכיס שלכם לחשבון של הוינר / של המועצה.

לצפיה ב-'עכשיו במבצע - המלצה לסינגל ב-500 שקל בלבד'
עכשיו במבצע - המלצה לסינגל ב-500 שקל בלבד
15/04/2018 | 17:47
4
42
עזבו אותכם משטויות, רק אחד יודע מה נכון וזה אני. 500 שקל בהעברה בכפסומט או מזומו בלבד ישירות אלי ואתם מסודרים לכל החיים. עשו היום מנוי ואתם במקום אחר מבחינה כלכלית.
הימור בודד 500 שקל
3 בהימורים של סינגל 2000 שקל
מנוי ל-10 הימורים רק 7,000 שקל בלבד!
תזהרו מאתר ממליצים בחינם, הם השודדים האמיתיים!!!!
לצפיה ב-'עיצות לאיש שמתיימר למכור המלצות'
עיצות לאיש שמתיימר למכור המלצות
16/04/2018 | 10:54
3
28
אני מכיר את הפורום שנים לא מעטות .
אך במילה אחת אומר לך בפשטות , אתה רשאי בכייף לצכור המלצות
גם אם תחליט שכל המלצה עלה בסכומים שנקבת ( אתה צריך להיות סופר מן בכדי שלהצדיק את הסכומים ) אך אתה רשאי כאמור , ככה מתנהלת כלכלה חופשית.
אבל יש גם סייג , אתה זקוק להוכחות מוקדמות שזה אומר כמה ימים טובים של  המלצות בפורום באופן גלוי שבהם אתה תעמוד למבחן על מנת שניתן יהיה לבחון אותם ואת רמת התפיסות שלך.
בלי זה , אתה יכול ללכת הביתה !
שנית . יכול להיות שחלק מהאנשים שציינת עובדים עם המועצה , יכול להיות ?
לא יודע לומר .
אבל....אם הם בכל זאת מצליחים להביא המלצות עם ערך ...אז שיעבדו !
אז לסיכום , תשים כאן את ההמלצות שלך ואחר כן נדבר על כסף.
אתה רוצה למכור המלצות בלי זהות בלי שם בלי אמצעי לקשר בלי כלום.
תהיה בריא.

לצפיה ב-'מה יותר הוכחה מזה...'
מה יותר הוכחה מזה...
17/04/2018 | 03:44
2
21
אני אומר לך 1,000,000 שקל רווח מתחילת שנה עם רצף 27/27....איזה הוכחה אתה צריך יותר מזה!!
אתה יכול לקבל ממני ב-500 שקל המלצה זהב או ללכת לאתר בנקרים או יובל נבו שעובדים עם המועצה. 
אצלם אתה מקבל המלצות בחינם אבל אצלי יש קבלות כמו שאתה רואה
מה יותר הוגן וחכם מזה???!!!

לצפיה ב-'אז איך אני קונה המלצה ?'
אז איך אני קונה המלצה ?
17/04/2018 | 05:50
1
14
למי פונים ?
מה עושים בפועל ?
זה רציני או שלא ?
לצפיה ב-'שלח לי במזומן 500 שקל ותקבל המלצה'
שלח לי במזומן 500 שקל ותקבל המלצה
18/04/2018 | 19:38
7
אני לא עובד עם בנקים או כרטיסי אשראי כי אחרי תקופה של עבודה איתם הם שודדים והם שתולים של הממשלה. אני עובד רק עם מזומן אחרי שמעבירים אלי תקבל המלצה

לצפיה ב-'רק אני יודע להביא 23/23 במחיר סביר לכל כיס'
רק אני יודע להביא 23/23 במחיר סביר לכל כיס
15/04/2018 | 17:37
1
32
אני מכיר את כולם, כולם שתולים של הווינר. בתור אחד שמביא כל שבוע הכנסה קבועה של 100,000 בחודש רווח נטו, אני מזמין אותכם לשלוח לי 500 שקל להמלצה ותקבלו המלצה פי אלף יותר טובה מההמלצות בחינם שמפרסם לכם אתר בנקרים. אצלי הכל מוכח והרווח אצלי בחשבון בנק. אצלי יש קבלות ומי שרוצה יכול לקבל ב-500 שקל להמלצה או מצבע רק להיום 3 המלצות סינגל ב-2000 שקל בלבד!!!!
לצפיה ב-'איציק אתה מספר 1..!!!'
איציק אתה מספר 1..!!!
15/04/2018 | 17:43
28
איך עושים אצלך מנוי....שלח לי פרטים אני רוצה להצטרף אליך עכשיו!!!
לצפיה ב-'המלצות ליגת העל להיום'
המלצות ליגת העל להיום
14/04/2018 | 12:59
3
43
המלצות ווינר למשחקי ליגת העל
מכבי חיפה נגד הפועל אשקלון – סימון 1
מכבי חיפה חייבת להשיג ניצחון על מנת להבטיח כמעט סופית את ההישארות בליגת העל. שבע נקודות בלבד מפרידות בין חיפה לאשקלון, מה שאומר שניצחון של אשקלון  תכניס את המערכת ללחץ אדיר

הפועל עכו נגד מ.ס. אשדוד – סימון 2
בלם הפועל עכו לוטם זינו ייעדר כשעמיד מחאג'נה צפוי להחליפו. בעכו יודעים שהפסד יוריד אותם רשמית לליגת המשנה ובקרב השחקנים קיימת דריכות גדולה. הלחץ לא יעזור ונראה כי עכו נפרדת השבוע רשמית מליגת העל

בני יהודה נגד מכבי נתניה – סימון X
משחק חוץ לפני רצף של חמישה משחקים שייערכו באצטדיון בנתניה, כאשר היהלומים ינסו לשמור על מרחק סביר ממכבי תל אביב והפועל חיפה בקרב על אירופה. וגם, לא פחות חשוב מכך, לא לאפשר לכתומים להיכנס למאבק

קרית שמונה נגד הפועל רעננה – סימון 1
בקרית שמונה רוצים מאוד לסיים את העונה במקום השביעי כשהמאמן חיים סילבס הבהיר לשחקנים שיצטרכו להוכיח את עצמם גם בכל הנוגע להמשך דרכם בעונה הבאה.

לצפיה ב-'אזהרה חמורה מההמלצות של בנקרים זה הוינר הגנב והנוכל'
אזהרה חמורה מההמלצות של בנקרים זה הוינר הגנב והנוכל
14/04/2018 | 13:27
1
22
תזהרו מהמלכודת ואל תפלו בפח.
הוינר הגנב הקים את אתר בנקרים כדי להמשיך לגרום למהמרים להוראת קבע
מהחשבון שלהם לחשבון של הוינר ביחסים של גניבה ועושק.
ההמלצות פה של אתר בנקרים זה אתר של הוינר - שייך לוינר !!!
האתר הוקם על ידי הוינר בתקציב גדול כולל תקציב הפקה ענק להפקת
סרטונים ביו טיוב - רק גוף מסחרי בעל אינטרס יעשה דבר כזה.
ממתי לאתר של בן אדם פרטי יש שרות לקוחות ?
והשרות לקוחות של בנקרים מתחיל לעבוד בדיוק בשעת ששרות לקוחות של הוינר מתחיל גם כן.
אתר בנקרים עובד מהמשרדים של הוינר !

כל מי שלקחת את ההמלצות שלהם רק מתרסק.
הוינר נמצא בפשיטת רגל עקב בריחת מהמרים שהבינו סוף סוף
שהוינר עושק אותם ביחסים של גניבה.
עקב הירידה הדראמטית בהכנסות הוינר הוא החל להשתמש בשרותי המלצות של כל מיני אתרים כולל טלספורט שהיה פעם בתשלום ופתאום הוא
" דואג למהמרים " בהמלצות.
אתר בנקרים שייך לוינר ופועל מטעם הוינר כל ההמלצות שלו מרסקות את המהמרים.
עוד מידע כאן
תסתכל על הסרטון שהעלתה ליו טיוב על הימורי סדרות - סרטון 23
ושם רואים שהדמות לא פגעה בסדרה שזה אומר הפסד מצטבר של 640 שקל
על בסיס השקעה ראשונית של 10 שקל .
מה שאני רואה ...זה או שאתה לא רואה או שאתה מתמם !
נחזור להפסד של 640 שקל שנבע מנפילה בסדרה .
בכדי להחזיר סכום של 640 אתה צריך לזכות ב 75 הימורים ביחס 1.85
אתה רוצה חשבון פשוט ?
הנה .
10* 1.85 = 18.5 ( רווח נקי 8.5 שקל )
עכשיו נחלק את ההפסד מהסדרה סך 640 ב  8.5 = 75 >> 75 הימורים שאתה צריך לתפוס בכדי להחזיר 640 שהפסדת בנפילת סדרה .
שאלוהים ישמור ממך ... ברור שאתה קשור למועצה ופועל מטעמה
כי היא נמצאת על הקרשים באחת השנים הקשות ביותר מבחינת הוינר.
אתה מודה במפורש שאתה מקבל מהמועצה את הליינים ( כחלק משיתוף פעולה )
כי אחרת כמו שאני מכיר את המועצה מלבד פקיד שרות אף אחד לא יענה לך.
הנה כאן אתה מודה .
https://www.youtube.com/watch?v=g1tvQbKpAsU

תזהרו ...תזהרו.....תזהרו....זה מכונת שיווק ולא המלצות תמימות.

זה שתול של הוינר שמספר לכם על הימורי סדרות שדיי בנפילה אחת בסדרה תצטרכו 75 תפיסות להחזיר את ההפסד.

לצפיה ב-'בנקרים זה זבל של המלצות מי צריך בכלל המלצות כאלה'
בנקרים זה זבל של המלצות מי צריך בכלל המלצות כאלה
15/04/2018 | 07:34
15
הנייר סובל הכל , מה חשבת שמהמרים לא רואים את התוכנייה והם לא יודעים מי משחק נגד מי ?
בנקרים ממליץ על 4 ותופס 1.
בנקרים זה הוינר עצמו ..בנקרים מופעל מהמשרדים של הוינר - ראו הוזהרתים.
כל המטרה של בנקרים זה לגרום לכם לחשוב שיש המלצות שמהם תרוויחו כסף אבל אין כסף ...כל מה שתעשו עם הוינר הגזלן והגנב ביחדים עלובים זה הוראת קבע מהכיס שלכם לחשבון של הוינר / של המועצה.
לצפיה ב-'מבצע לכל מי שמעוניין 500 שקל להמלצה בטוחה 100%'
מבצע לכל מי שמעוניין 500 שקל להמלצה בטוחה 100%
15/04/2018 | 17:41
22
אני פוגע בלי נפילות עם 100% פגיעות
רק להיום במקום כל השטויות שיש לכם כאן של יובל נבו ואתר בנקרים, אני מציע 500 שקל להמלצת סינגל או מי שרוצה 3 המלצות נפרדות ב-2000 שקל בלבד!!
הימור אחד ואתם מחזירים את ההשקעה. שתי הימורים ואתם בשמיים , שלושה הימורים ואתם יכולים לסגור את המשכנתא. אצלי כל הימור בטון יצוק פלדה נחושת. אין נפילות. אני כבר מרווח 1,000,000 מתחילת השנה, נטו !!!!
לצפיה ב-'צריך עזרה...'
צריך עזרה...
13/04/2018 | 19:33
6
41
אני מחפש מישהו שמכיר אני רוצה להמר בבטים ולא בווינר אני גר בנהריה מישהו יודע ??
לצפיה ב-'הוינר נוכל וגנב הבטים גנבים והממליצים פה עלובים'
הוינר נוכל וגנב הבטים גנבים והממליצים פה עלובים
14/04/2018 | 03:10
27
הוינר מביא לכם יחסים שגונבים אותכים שאתם צריכים לתפוס מעל 80% בשביל להרוויח .
הבטים גנבים שברגע שתוויח מהם אתה תהיה האוייב שלהם ולא יתנו לך להמר ולהרוויח.
הממליצים פה כולם שתולים של הווינר שדוחפים לך המלצות יעני
תקרא מה שהחברה פה כותבים בפורום גם אני לקח לי זמן להבין שכולם שתולים של הוינר.
תברח אם אתה יכול זה ההימור הכי טוב שתברח.
אף אחד לא פרייר שייתן לך כסף.
לצפיה ב-'שתול של הווינר'
שתול של הווינר
14/04/2018 | 10:59
4
36
עוד פרסומת סמויה של טלפסורט מאחורי רועי שמחפש כאילו עזרה ויש אחכ יובל מעלה המלצות. הרי זה ברור שהכל כאן מושתלים של המועצה
כולם כאן לא מבינים מה הולך ורק אני יודע הכל ואומר לכם מבפנים כולם שתולים. הכל אצלי מחושב ויש לי את כל הנוסחאות והידע מבפנים להגיד לכם את העובדות כמו שהם!!!!
בתור אחד שהביא רצף של 23/23 ....אני היחיד שמבין 
לצפיה ב-'מה נסגר איתכם?'
מה נסגר איתכם?
14/04/2018 | 17:24
3
25
כן...כן...אתה הגדול מכולם.למה שאני אהיה שתול של הווינר אם אני מחפש דרך החוצה ממנו ומהיחסים פח שהוא נותן.אני מחפש להמר בבטים באיזור נהריה והגעתי לרמה נמוכהכמו לשאול פה בפורום אנשים שאני לא מכיר אבל כולכם פה בפרנויות עם כל השתולים שלכם
לצפיה ב-'לך תהמר בטים ותשמור את התשובה שרשמנו לך'
לך תהמר בטים ותשמור את התשובה שרשמנו לך
14/04/2018 | 18:02
2
21
תעתיק את התשובה ותשמור אותה איפוא שאתה רוצה.
אם תרוויח 3 פעמים ברצף אז הבטים ( הסוכן ) שצריך לשלם לך
יתחיל לסנן את השיחות שלך ולא יענה לך
אז מי ישלם לך את הכסף ?
ואז תתקשר לקיר ותזכר שבפורום תפוז הזהירו אותך יא נאיבי.
אבל אם תהיה מופסד הסוכן יענה לך תוך שנייה .
לצפיה ב-'הנה ההוכחה שכולם שתולים כאן של הווינר'
הנה ההוכחה שכולם שתולים כאן של הווינר
14/04/2018 | 20:28
25
זה בדיוק התשובה שמוכיחה שכולם כאן שתולים של הווינר. טלספורט, אתר בנקרים, אתם עם השאלות על בטים, ברור שכולם כאן עם מטרה אחת וזה מוכיח שאתם  שתולים של הווינר
לצפיה ב-'ברור שזה לא הכי בטוח...'
ברור שזה לא הכי בטוח...
14/04/2018 | 21:37
14
כבר הימרתי בבטים והיה לי מקום אחד חרא שלקח לו הרבה זמן לשלם וכמו שאמרת לא ענה הרבה פעמים אבל היה לי גם מקום טוב ששילמו..אבל כן זה חרא כי אצה לא באמת יודע ב100 אחוז אם תקבל את הכסף
אני מצליח לא רע בהימורים בעיקר ליגה ישראלית ואנ בי איי
אבל ממש קשה להרוויח בווינר.  בסדר לא באמת חשבתי שמישהו יוכל לעזור לי פה עם זה  סתם ניסיון נואש.
כנראה שאין ברירה זה או ווינר או לא להמר,הכלבים הצליחו  זה בדיוק המצב שהם רצו
לצפיה ב-'לינק לבלוג המלצות כל יום'
לינק לבלוג המלצות כל יום
13/04/2018 | 12:05
9
85
לצפיה ב-'עוד שתול של הווינר'
עוד שתול של הווינר
14/04/2018 | 10:55
8
20
כולם להזהר גם יובל מטלספורט הוא שתול של הווינר, ואני לא אתפלא עם אתר בנקרים בכלל הם אלא שעומדים מאחוריו.
בכלל נראה לי שכל האתר הזה בנקרים הם בכלל קמו במקום טלפסורט ועכשיו כאילו יובל ממליץ אבל נראה לי שהם מאחורי כל הסיפור הזה.

לצפיה ב-'איציק הנה תשובתי אליך'
איציק הנה תשובתי אליך
14/04/2018 | 11:20
7
24
שתול של הווינר לא ממליץ 10 המלצות ביום שישי ופוגע ב10 מ10. 6 המלצות בבלוג תפסו , כולם יכולים לראות ו4 מ4 בטלספורט תפסו(רחובות , רמת השרון גראנויירס כדוריד ודארושפקה כדורסל), שתול של הווינר לא ממליץ שוב ביום חמישי 5 המלצות בבלוג פוגע ב4 וכמעט שלוש משלוש בליגת העל כדורסל בטלספורט...שתול של הווינר לא היה ממליץ על מכבי תא כדורסל באמצע השבוע , ואומר בהמלצה לחכות שהליין ירד מ11 ל8 ואז לקחת את מכבי תא... להמשיך איציק ? אז נמשיך. שתול של הווינר לא ימליץ למעלה משמונה שנים עם נסיון וידע רב בתחום , אשר מתבטא בבקיאות עיוורת בכל ענפי ספורט ככלל בהימורי הספורט הנגזרים מליינים ויחסים. מעבר לכך- לאנשי הווינר לרבות האנליסטים של הווינר אין שום שליטה ושום יכולת לקבוע תוצאה של משחק או הימור, הם כן יכולים לתת ליינים מדויקים, שיוצא איקס בליין זה מכור, שנגמר הרבה מעל או מתחת לליין זה גם מכור, שיש שער בתוספת זמן זה גם מכור, אך למטבע שני צדדים, ויש כאלו שזכו בהימור ויש כאלו שנפלו באותו הימור, הכי קל הכי נוח לבכות אבל הדעה הרווחת בקרב המהמרים שהכל מכור, אחרת איך תמיד נצא מופסדים?......תלמדו שבהימורים אף אחד לא יכול לצאת מורווח למעט יחידי סגולה.
לצפיה ב-'כן יובל נבו אתה שתול של הוינר בווודאות'
כן יובל נבו אתה שתול של הוינר בווודאות
14/04/2018 | 12:04
14
אתה אוליי לא מקבל מהוינר את המשכורת באופן ישיר אבל אתה מקבל את המשכורת מטלספורט שעובד עם הוינר .
אתה מעלה המלצות שהם לא סינגלים , אתה מעודד את המהמרים למלא דבלים ושלישיות שהם יפשטו את הרגל זה מה שהוינר מחפש.
אתה מעלה המלצות עם יחסים נמוכים בשביל שימלאותם כדבלים ושלישיות.
לצפיה ב-'כמה טיפשות וכמה מסכנות יש לך איציק'
כמה טיפשות וכמה מסכנות יש לך איציק
14/04/2018 | 12:56
5
20
מעולם לא ראיתי אנשים כאלה טיפשים וכאלה מסכנים כמוך. מה אתה רוצה למען השם מטלספורט ואתר בנקרים ? הם מעלים המלצות בסה"כ...תרצה תיקח לא תרצה לא תחפש מי ינענע אותך. אתה כל כך אדם טיפש וחסר כל הבנה של המושג המלצה. יובל, אתה עושה יופי של עבודה ותמשיך ככה. אנשים עם אייקיו של כפית לא צריכים לתת לך סיבות לכתוב תגובה...אל תתייחס
לצפיה ב-'איציק צודק הוא מנתח בול כל הממליצים שבאו לגנוב תמהמרים'
איציק צודק הוא מנתח בול כל הממליצים שבאו לגנוב תמהמרים
14/04/2018 | 13:11
2
16
לצפיה ב-'תאמת אני חשדתי ביובל נבו מהתחלה שמעלה מלא המלצות ביחד'
תאמת אני חשדתי ביובל נבו מהתחלה שמעלה מלא המלצות ביחד
14/04/2018 | 13:13
16
מעלה מספר המלצות שרובם לא בכלל סינגלים ותופס כמות קטנה
שעל כל נפילה אתה צריך 10 תפיסות להחזיר את מה שנפלת
לצפיה ב-'גם goodman זה שתול'
גם goodman זה שתול
14/04/2018 | 20:40
12
אני מכיר איך הראש של הפרסומאים הגדולים עובדים, מעלים תגובה כאילו לא אוהדת ואז הפוך על הפוך. אל תכנסו להמלצות של יובל ואל תכנסו לאתר בנקרים, גם goodman הוא שתול של הווינר ושל טלספורט
לצפיה ב-'יובל תפסו אותך שאתה שתול '
יובל תפסו אותך שאתה שתול
14/04/2018 | 14:32
1
16
מזמן לא הייתי פה ואני גם כן בן אלה שהרימו גבה שיובל נבו מרביץ כל יום 4 המלצות
כמו שרשמו פה לפניי הם לא סינגלים בכדי לעודד משלוח דבלים ושלישיות.
סחטיין איציק אתה גדול אני לא חשבתי בכיוון וטוב שרשמת את זה.
אל תתקרבו לוינר לא תראו משם שקל רווח מה שתרויחו היום תפלו מחר.
יובל תופס כמות קטנה של המלצות 30% בערך שזה רק הפסדים.
לצפיה ב-'תזהרו מאלוף האלופים גם הוא שתול של הווינר'
תזהרו מאלוף האלופים גם הוא שתול של הווינר
14/04/2018 | 20:34
13
עוד אחד שמוסיף תגובה שגורמת לאנשים לבדוק את ההמלצות של יובל. גם הוא שתול של הווינר שעושה כאילו בא לעזור....אני אומר לכם בתור אחד שמכיר את איך המוח של מפרסמים גדולים עובד...אני מריח אותם מקילומטר דרך המקלדת. גם הוא שתול של הווינר
לצפיה ב-'ווינר'
ווינר
13/04/2018 | 08:44
40
 ממייייייי

לצפיה ב-'המלצות יורוליג להיום '
המלצות יורוליג להיום
06/04/2018 | 17:20
5
62
המלצות ווינר להיום יורוליג:
אולימפיאקוס נגד ז'לגיריס(4+) – סימון 1
המשחק היחיד במסגרת המחזור הסיום שמפגיש בין שתי קבוצות שתהיינה בפלייאוף. היוונים יוכלו להבטיח את המקום השלישי עוד לפני שיארחו את החבורה של שאראס, אם היריבה המושבעת פנאתינייקוס תפסיד הערב למילאנו. אם זה לא יקרה, הקבוצה של יאניס ספירופולוס תסיים במקום השלישי אם תנצח, ותיפול לרביעי אם גם היא וגם ריאל מדריד יפסידו. באשר לליטאים, הם יכולים למצוא את עצמם בתום העונה בכל מקום בין החמישי לשמיני, אבל אם ישיגו ניצחון לא יסיימו מתחת לשישי. אולימפיאקוס הפסידה בשלושה מארבעת משחקיה האחרונים, בעוד ז'לגיריס ניצחה שניים משלושה האחרונים שלה.

ריאל מדריד – באמברג(15+) – סימון 1
 הבלאנקוס מדורגים במקום הרביעי ערב המחזור ורוצים לשמור עליו כדי להשיג יתרון ביתיות בפלייאוף. הם עשויים לדעת עוד לפני המפגש עם הגרמנים היכן יסיימו את העונה הסדירה, בהתאם לתוצאות של פנאתינייקוס ואולימפיאקוס. בנוסף, זה אפשרי שריאל תסיים רביעית למרות שתפסיד או חמישית למרות שתנצח. היא נמצאת בכושר טוב וניצחה ארבעה מחמשת משחקיה האחרונים ולא אמורה להתקשות מול באמברג, שמגיעה עם רצף של 11 הפסדי חוץ.

ולנסיה נגד מכבי תל אביב(+6) – סימון 1
מכבי תל אביב מפורקת ורוצה כבר לגמור את הסיוט האירופאי כמה שיותר מהר

לצפיה ב-'אזהרה מהמלצות של בנקרים ששייך לוינר שגוזל אותכים'
אזהרה מהמלצות של בנקרים ששייך לוינר שגוזל אותכים
07/04/2018 | 01:31
1
50
עקב הירידה הדראמטית בהכנסות הוינר הוא החל להשתמש בשרותי המלצות של כל מיני אתרים כולל טלספורט שהיה פעם בתשלום ופתאום הוא
עוד מידע כאן
אתה רוצה חשבון פשוט ?
הנה .
עכשיו נחלק את ההפסד מהסדרה סך 640 ב  8.5 = 75 >> 75 הימורים שאתה צריך לתפוס בכדי להחזיר 640 שהפסדת בנפילת סדרה .
הנה כאן אתה מודה .

זה שתול של הוינר שמספר לכם על הימורי סדרות שדיי בנפילה אחת בסדרה תצטרכו 75 תפיסות להחזיר את ההפסד.

לצפיה ב-'מסכים לכל מילה'
מסכים לכל מילה
07/04/2018 | 12:07
20
האתר הזה מקבל את היחסים של הליין מהווינר ומפרסם לכם מידע על כל משחק. הוא גם נותן לכם תוצאות זמן לכל משחק שיש בתוכנייה. שנכנסים לכל משחקים מקבלים ים של מידע על המשחק: טבלאות, משחקים אחרונים,שינויים בליין, ראש בראש, המלצות משתמשים אחרים, חדשות ספורט, סטטיסטיקות....איזה אתר יתן לכם כזה מידע בחינם אם לא אתר שיש לו גב כלכלי ???
מסכים לכל מילה של איציק...כולם שתולים של הווינר

לצפיה ב-'מסכימה עם איציק...האתר נראה טוב מידי בשביל להיות לא שתול'
מסכימה עם איציק...האתר נראה טוב מידי בשביל להיות לא שתול
07/04/2018 | 12:27
2
29
אודות לאיציק שהאיר את עיני נכנסתי לאתר בנקרים ובאמת האתר מושקע ונראה שיש בו המון מידע וכלים שעוזרים למהמר, ולכן כמו שאיציק יודע מבפנים, אין מצב שהוא לא שתול של הווינר.
אני בשביל לעקוף את זה, לוקחת מהם רק את התוצאות לייב עבור משחקים שמענינים אותי ואת השינויים בליין למשחקים רלוונטים. 
אתר כזה הוא מושקע מידי בשביל שלא יהיה שתול של הווינר
לצפיה ב-'חרטא . כנסו תבינו .'
חרטא . כנסו תבינו .
07/04/2018 | 21:00
1
43
מי שרשם את ההודעות על זה שרק שתולים נמצאים פה ומפרסמים את הבאנקרים בעצמם שתולים עושים פסיכולוגיה הפוכה כדי לעשות יח"צ סמוי שיכנסו לאתר באנקרים הזה שמדברים עליו ואז שבנאדם נכנס רואה משהו שזה יעיל בשבילו ושוכח ממה שאמרו ואז הוא משתמש בו יום אחרי יום רואה שזה עוזר לו ואז נרשם עובדים עליו בעיינים. מי שרושם פה את התגובות בעצמם מושתלים. אנשים כמוכם סיבבתי על אצבע. על מי אתם באים בחארטות. 
לצפיה ב-'גם הפנתר השחור שתול של הווינר'
גם הפנתר השחור שתול של הווינר
08/04/2018 | 01:05
26
גם התגובה של הפנתר השחור זה שתול של הווינר. בנקרים כותבים את התגובה של התגובה שאני כתבתי על התגובה שאני הגבתי אחרי התגובה שהעלתי על התגובה שהם כתבו על מה שאני רשמתי, שגם התגובה היא שתולה של הווינר
לצפיה ב-'שלא יעבדו עליכם'
שלא יעבדו עליכם
03/04/2018 | 08:38
1
71
כולם שתולים של הווינר. כולם מחפשים לקחת לכם את הכסף. אין דבר כזה המלצות. כולם שתולים. גם האתר הה תפוז הוא שתול של הווינר. מי נותן במה לעלות פוסטים...?? תחשבו על זה רק שתולים של הווינר. מי מעלה המלצות למשחקים ...?? רק שתולים של הווינר. מי נכנס כל שני וחמישי לפורומים של המלצות ובודק אותם..?? רק שתולים של הוווינר

לצפיה ב-'תזהרו נראה לי שגם איציק הוא שתול'
תזהרו נראה לי שגם איציק הוא שתול
03/04/2018 | 10:55
43
נראה לי שגם איציק הוא שתול של הווינר. 
לצפיה ב-'המלצות ליגה ספרדית להיום'
המלצות ליגה ספרדית להיום
01/04/2018 | 07:57
1
70
המלצות ווינר לליגה ספרדית להיום:
אספניול נגד  דפורטיבו אלאבס- סימון 1
החבורה של קיקה סאנצ’ס פלורס, אשר מדורגת במקום ה-14 בטבלה, תנסה להתאושש מהתבוסה 3:0 לבטיס במחזור הקודם על מנת להמשיך ולהתרחק מהתחתית

לגאנס נגד ולנסיה  - סימון 2
החבורה הלוהטת של מרסלינו תנסה לרשום משחק שמיני ברציפות ללא הפסד וניצחון שביעי בשמונת המשחקים האחרונים כדי לחזק את מעמדה בקרב על המקום השלישי.

מלאגה נגד  ויאריאל  - סימון 2
לאחר 14 משחקים רצופים ללא ניצחון, מתוכם הפסידה ב-11, נועלת הטבלה, שרחוקה כבר 14 נקודות מלבאנטה שמעל לקו האדום, תנסה להתאושש ולהפתיע את ויאריאל על מנת לשמור על סיכוי כלשהו לשרוד בליגה בסיום העונה. מנגד, החבורה של חאבי קאייחה תנסה למנף את ה-1:2 על אתלטיקו מדריד במחזור הקודם ולרשום ניצחון שלישי ברציפות על מנת לשמור על סיכוי להשתחל למקום הרביעי בטבלה, שמוביל למוקדמות ליגת האלופות בעונה הבאה.

אייבר נגד ריאל סוסיאדד – סימון 1
לאחר שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון, החבורה של חוסה לואיס מנדיליבר רוצה לחזור למסלול ולשמור על סיכוי אמיתי להשתחל למקומות שמובילים לאירופה בעונה הבאה. מנגד, החבורה של אוסביו תנסה גם היא להתאושש לאחר שני הפסדים רצופים על מנת להתרחק צעד נוסף מהתחתית הבוערת

אתלטיקו מדריד נגד דפורטיבו לה קורוניה  - סימו...
לאחר ה-2:1 המאכזב לוויאריאל במחזור הקודם, הקולצ’ונרוס של דייגו סימאונה, שמדורגים במקום השני בטבלה מעל ליריבתם העירונית ריאל מדריד שבמקום השלישי, ינסו לחזור למסלול הניצחונות על חשבון החבורה מהתחתית.

לצפיה ב-'אזהרה חמורה מההמלצות של בנקרים זה הוינר עצמו'
אזהרה חמורה מההמלצות של בנקרים זה הוינר עצמו
01/04/2018 | 11:51
43
עקב הרידה הדראמטית בהכנסות הוינר הוא החל להשתמש בשרותי המלצות של כל מיני אתרים כולל טלספורט שהיה פעם בתשלום ופתאום הוא
עוד מידע כאן

אתה רוצה חשבון פשוט ?
הנה .
הנה כאן אתה מודה .

לצפיה ב-'גם תפוז זה שתול של הווינר'
גם תפוז זה שתול של הווינר
01/04/2018 | 00:19
38
כל המגיבים כאן הם שתולים של הווינר. גם תפוז שנותן במה לכל המגיבים הוא שתול את הווינר. כולם רוצים דבר אחד, וזה רק אחד שיודע מבין על מה אני מדבר. תודה לכל החכמים שעזרו לנו במלאכה
לצפיה ב-'שלוש המלצות ווינר להיום '
שלוש המלצות ווינר להיום
31/03/2018 | 13:20
3
71
המלצות ווינר להיום:
יובנטוס נגד מילאן – סימון 1
אחרי ה-0:0 המפתיע עם ספאל במחזור הקודם, יובנטוס חוזרת למגרשה הביתי למפגש לא פשוט נגד מילאן - רגע לפני שתפגוש את ריאל מדריד במשחק הראשון של רבע גמר ליגת האלופות באמצע השבוע. קבוצתו של ג'נארו גאטוזו נמצאת בכושר נהדר, והיא ניצחה בחמשת משחקיה האחרונים בליגה האיטלקית ולא הפסידה בעשרת האחרונים. יובה יודעת שמעידה נוספת עלולה לגרום לכך שהיא תסיים את המחזור במקום השני, כשנאפולי נושפת בעורפה.

גירונה נגד לבאנטה – סימון 1
פבלו מאצ’ו וקבוצתו רוצים להמשיך את העונה החלומית ולהגיע למקומות 5-6 שמובילים לאירופה ולרשום היסטוריה גדולה. האדומים-לבנים ספגו 6:3 טרם הפגרה מריאל מדריד ונוצחו אחרי שלושה ניצחונות רצופים. האורחת עם מטרות שונות לגמרי רוצה להתרחק מהאזור המסוכן ולהגדיל את הפער מלאס פלמאס

ביירן מינכן נגד דורטמונד – סימון 1
ביירן מינכן יוכלו לזכות בתואר שישי ברציפות ועוד על חשבון היריבה הגדולה, עוד לפני מפגש ליגת האלופות מול סביליה שייערך ביום שלישי.  בשביל לזכות באליפות 27 בתולדותיה, באיירן צריכה לנצח את דורטמונד ולקוות למעידה של השנייה בטבלה, שאלקה
להמלצות נוספות ושיטות הימור אחרות ניתן להיכנס לקבוצה "המומלצים של בנקרים"

לצפיה ב-'אזהרה למהמרים מההמלצות אלו זה שתול של הוינר המלוכלך'
אזהרה למהמרים מההמלצות אלו זה שתול של הוינר המלוכלך
31/03/2018 | 13:38
1
24
לצפיה ב-'מהמרים שלקחו המלצות מאתר בנקרים יצאו בפשיטת רגל'
מהמרים שלקחו המלצות מאתר בנקרים יצאו בפשיטת רגל
31/03/2018 | 13:40
27
נגמרו הימים שאתר בנקרים של הוינר פעל בחופשיות
לצפיה ב-'כולם כאן שתולים וגם המגיב אחד'
כולם כאן שתולים וגם המגיב אחד
31/03/2018 | 22:37
16
כולם כאן שתולים, וגם המגיב אחד הזה הוא שתול של הווינר ושל אתר בנקרים
הם רוצים שתחשבו שהם אתר של מידע אבל הם שתולים של הווינר וגם אחד הוא שתול שעוזר להם להוסיף תגובות
ראו הוזהרתם!
לצפיה ב-'חייבים להיזהר...כולם שתולים של הווינר'
חייבים להיזהר...כולם שתולים של הווינר
31/03/2018 | 13:03
32
אני עוקב אחרי האתר בנקרים  וזה 100% שתול של הווינר. תראו לדוגמא דמות שאני עוקב אחריה ובטוח שהיא דמות שתולה של הווינר. אין מצב של רווח כזה לאורך זמן....הכל שם שתולים של הווינר, כולל הדמויות
תסתכלו ותגידו לי שאני טועה
לצפיה ב-'אתר בנקרים שייך לוינר שעובד עליכם בעניים.'
אתר בנקרים שייך לוינר שעובד עליכם בעניים.
31/03/2018 | 12:10
3
31
איזה בן אדם פרטי יקים אתר סתם ככה בעשרות אלפי שקלים ?

לאיזה בן אדם פרטי יש מחלקת שרות לקוחות ?
רק לגוף מסחרי ( לוינר ) יש מחלקת שרות לקוחות !!!

שימו לב לשעות הפעילות של שרות לקוחות של בנקרים - זה אותם שעות עבודה של הוינר גם ביום חול וגם בשבת !!!

הנה שעות הפעילות של אתר בנקרים.

שעות פעילות: א-ה 08:00 - 24:00 , ו 08:00-20:00 , ש 10:00 24:00

הנה שעות הפעילות של הוינר
( הם אותם שעות של אתר בנקרים זה אומר שעובדי הוינר מפעילים את בנקרים מהמשרדים שלהם בשעות עבודה מוסדרות )
שעות הפעילות:
א'-ד':   07:00 – 24:00
שבת:  10:00 – 24:00
לצפיה ב-'תותח אתה איציק'
תותח אתה איציק
31/03/2018 | 12:21
25
רק עכשיו נופל לי האסימון, לפני כמה שבועות הקמתי שם חשבון בשביל לעקוב אחרי הדמויות הוירטואליות שהם יצרו,זה  כמו מערכת התראות אוטומטית של המלצות שמבוססות על סטטיסטיקה. אחרי שעקבתי אחריהם, תקופה לא קצרה, שלחתי להם מייל עם שאלה והם חזרו אלי שהשאלה שלי הועברה למחלקת פיתוח ומדיה שלהם. איזה אתר יש לו מחלקת פיתוח ומדיה אם לא גוף גדול וחזק כלכלית. גם הקטע שהכל בחינם מאד החשיד אותי שמשהו כאן לא הגיוני....תודה לך איציק שפקחת לי את העינים
לצפיה ב-'את מי זה מעניין...!!??'
את מי זה מעניין...!!??
31/03/2018 | 12:46
1
22
את  מי זה מעניין אם אתר בנקרים עובדים עם הווינר או לא עובדים עם הווינר. אני לא מעתיק  המלצות מאף אחד ומשתמש רק בסננים שלהם למצוא משחקים ובתוצאות זמן אמת למשחקים. לא מעניין אותי שום דבר אחר. תשחרר כבר את האובססיה שלך על לקחו לי שתו לי גנבו לי....אל תהמר וככה תפיל את המועצה...פשוט לא??!!!
לצפיה ב-'צודק.'
צודק.
31/03/2018 | 13:02
12
לצפיה ב-'כל מי שרוצה לדעת על מה הוא מדבר'
כל מי שרוצה לדעת על מה הוא מדבר
30/03/2018 | 12:02
4
32
כל מי שרוצה לדעת על מה הוא מדבר יכול להיכנס כאן ללינק
האם אפשר לקבל הדרכה קלה על האתר ?
לצפיה ב-' 2 דקות אחרי שענת המתחזה הגיב למעלה אופיר המתחזה מגיב כאן'
2 דקות אחרי שענת המתחזה הגיב למעלה אופיר המתחזה מגיב כאן
30/03/2018 | 12:51
11
לצפיה ב-'3 דקות אחרי שענת מגיבה איציק הגיב'
3 דקות אחרי שענת מגיבה איציק הגיב
31/03/2018 | 11:20
1
10
כולם כאן מתחזים. 2 דקות אחרי שענת הגיבה בני שם תגובה. 3 דקות אחר כך איציק. כאשר חמש דקות לפני בכלל העלה הפוסט. כאשר תבדקו ותראו שכולם כאן בעצם עם שמות שונים
לצפיה ב-'רק פריירים ילכו עם ההמלצות של אתר בנקרים הנוכל של הוינר'
רק פריירים ילכו עם ההמלצות של אתר בנקרים הנוכל של הוינר
31/03/2018 | 12:00
14
הוינר הנוכל שגונב מעם ישראל כסף כבר שנים ביחסים נמוכים מצא דרך מתוחכמת לעבוד על המהמרים ןהקים את אתר בנקרים שמפיל מהמרים בסיטונות.
על כל זכייה של אתר בנקרים יש לו כפות כפולה ומכופלת של נפילות.
אתר בנקרים שייך לוינר ...זה לא אתר עצמאי ....זה אתר שלהקים אותו עלה כמה עשרות אלפי שקלים.
איזה בן אדם פרטי יקים אתר סתם ככה ויתחזק אותו ויחפש המלצות כל יום כל שבוע כל החודש ?
ועוד בחינם ?
לצפיה ב-'מסכים אם כל מילה של איציק'
מסכים אם כל מילה של איציק
31/03/2018 | 12:08
8
מסכים לכל מילה של איציק. תזהרו מאש מהאתר הזה. זה אתר שנראה יותר מידי מושקע בשביל והוא לא יהיה קשור למועצה. איפה תראו עוד מקומות שבהם תקבלו כל כך הרבה מידע עם המלצות והכל בחינם....אדיוט מי שנכנס לאתר הזה. ראו הוזהרתם.
לצפיה ב-'המלצות למשחקי יורוליג להיום'
המלצות למשחקי יורוליג להיום
30/03/2018 | 14:59
1
33
המלצות ווינר למשחקי יורוליג להיום:
מלאגה(3+) נגד אולימפיאקוס  - סימון 2
הקבוצה הספרדית כבר איבדה מזמן סיכוי לסיים בין שמונה הראשונות, בעוד אולימפיאקוס עלתה מזמן כבר לפלייאוף, אבל עדיין נמצאת במאבק איתנים על מיקום כדי להבטיח את הביתיות ואם אפשר גם את המקום השני כשהיא בפיגור של משחק אחד לעומת פנרבחצ'ה ומחזיקה במאזן חיובי בראש בראש מולה. אולימפיאקוס קטעה רצף של שני הפסדים במחזור שעבר כשניצחה 82:89 בבית את אנאדולו אפס.

זלגיריס (6+)- צסק"א מוסקבה – סימון 1
הקבוצה של שרונאס יאסיקביצ'יוס איבדה קצת גובה בשבועות האחרונים ורשמה שלושה הפסדים בארבעת המחזורים האחרונים. כעת ז'לגיריס קובנה נמצאת במקום השביעי בלבד, שבמצב העניינים הנוכחי שולח אותה לסדרה קשה במיוחד מול פנרבחצ'ה. היא חייבת להפתיע את צסק"א מוסקבה, שכבר הבטיחה את המקום הראשון, כדי להמשיך להיאבק על המקום השישי ואולי אפילו החמישי.

הכוכב האדום בלגרד(8+) - ריאל מדריד – סימון 2
הבלאנקוס הצליחו להשיג ניצחון חשוב מאוד מול ז'לגיריס קובנה במחזור שעבר ועלו אל המקום הרביעי שקריטי כמובן לצורך הביתיות ברבע הגמר. עכשיו הם יוצאים למשחק חוץ שתמיד קשה למרות מצבה הלא מזהיר של הכוכב האדום בלגרד ביורוליג. הסרבים ינסו להיפרד מהקהל הביתי שלהם במשחק הביתי האחרון לעונה בצורה יפה ולהפתיע את ריאל מדריד.

פנאתינייקוס – ולנסיה(10+) – סימון 1
העטלפים כבר גמרו את העונה אבל נראים מצוין בשבועות האחרונים, לעומת זאת פאו לא שיחקה טוב בשבוע שעבר אבל השיגה ניצחון חוץ מול מכבי תל אביב וממשיכה להיאבק מול ריאל מדריד על המקום הרביעי שחשוב מאוד לביתיות בסדרת רבע הגמר
המלצות נוספות ניתן לקבל בקבוצה "המומלצים של בנקרים":

לצפיה ב-'מצויין עזרת הרבה.'
מצויין עזרת הרבה.
30/03/2018 | 17:00
6
תודה על המלצות. 
לצפיה ב-'אזהרה חמורה מההמלצות של אתר בנקרים זה של הוינר'
אזהרה חמורה מההמלצות של אתר בנקרים זה של הוינר
30/03/2018 | 06:04
5
28
ידיעתכים , בעקבות ירידה דראמטית בהכנסות של הוינר ובריחת מהמרים
​שהבינו סוף סוף שהוינר עושק אותם ביחסים משפילים , הוינר הבין שצריך לעשות משהו דחוף ונקט כמה פעולות כדי להחזיר את המהמרים
( הפריירים שחולמים להרוויח ) .
אל תפלו למלכודת וקבלו את המידע כדי שתבינו שאין פה המלצות אלא מראית עין של המלצות.
זה מה שהוינר עשה כדי לשכנע אותכים לקבור את הכסף שלכם ביחסים משפילים.

הוינר החליט לפעול בכל מדייה אפשרית .

הוינר גייס את אורי גלר ( לטלויזיה ) ערוץ 2 - ערוץ 10

הוינר גייס את כתבי ערוץ הספורט מוטי פשכצקי גיל ברק ונדב יעקובי

הוינר גייס את אתר טלספורט ( שהיה מוכר פעם המלצות בכסף ) ופתאום ?
אתר טלספורט מפציץ אותכים בהמלצות שבמקרה הטוב תופס 40% מהם
שמשמאירים אותכים בהפסד.

הוינר הקים את אתר בנקרים שעובד עליכם בעניים במסווה של המלצות על הימורי סדרות שבמקרה של נפילה בסדרה אחת אתם תצטרכו לתפוס 75 סינגלים כדי להחזיר אותה , לדוגמא : אתר בנקרים אומר לכם שההכפלות מוגבלות עד 400 שקל , אבל ההוצאה שלכם תהיה 640 שקל בכמות ההכפלות שהוא ממליץ.
אם תפסידו סדרה של 640 שקל אתם תצטרכו לתפוס 75 סינגלים כדי להחזיר את הסכום כי הבסיס לחישוב הוא 10 שקל כבסיס להכפלה.
שימו לב :
אתר בנקרים ממליץ לכם על כל המוצרים של הטוטו ולא רק >>וינר שבתקווה שגם מהם הוא יחזיר הכנסות.
​הוא ממליץ לכם על טוטו 16 , על טוטו עולמי , על טוטו מחצית .
הוינר יודע שרוב המהמרים טיפשים שלא מבינים במתמתיקה של כתה א.

שימו לב לתמונה שצרפתי של אתר בנקרים שמזמינה אותכים בראש האתר
>> שלח וינר <<<
אל תהיו פריירים ואל תפלו בפח הוינר בהפסדים ומחפש אותכים בנירות מהמרים נאיבים.

אז שתדעו : כל ההמלצות של גורמים שונים במדיה נועדו למשוך אותכים בחזרה לקבור כספים.
אתר בנקרים עובד עלכים בעניים ( הוא שייך לוינר )
אף בן אדם חובבן לא יקים אתר כזה בהשקעה כספית אדירה רק לשם תחביב.
רק גוף מסחרי בעל אינטרס ( הוינר בלבד ) מסוגל לגייס את הכסף להקמת אתר כזה.
אין כסף - אין רווח - אין תקווה מהוינר .
זה בית קברות שאתכם נמשכים לשם.

לצפיה ב-'איך נרשמים לאתר הזה ?'
איך נרשמים לאתר הזה ?
30/03/2018 | 12:04
14
אני מסכים איתך לחלוטין שאין מצב שמישהו חובבן יקים אתר כזה בהשקעה כזאת. חובה לדעתי לבדוק. אין מצב שהם לא גוף ענק 
יש דרך להרשם לאתר ולעקוב אחריהם ?
לצפיה ב-'רעיון מושלם שכדאי לאמץ'
רעיון מושלם שכדאי לאמץ
30/03/2018 | 12:20
1
15
ניכנסתי לאתר בנקרים ואין ספק שזה אתר של גוף ענק ולא של חובבנים. אם רוצים להביא להם בהפוכה, כנסו לאתר תקחו רק מידע מעניין ותלכו לרשת. ככה תרוויחו שתי ציפורים במכה....גם מידע בחינם שאתה יכולים לקבל על כל משחק, מידע שלא תמיד ניתן למצוא במקומות אחרים וגם לא תשתפו פעולה אלא תרוויחו יותר.
תחשבו עלזה זה יכול להיות אחלה רעיון
לצפיה ב-'בנקרים מגיב לעצמו בשמות ...ענת..אלון'
בנקרים מגיב לעצמו בשמות ...ענת..אלון
30/03/2018 | 12:50
13
בנקרים זה של הוינר הגזלן ...אל תאמינו ..זה לא המלצות זה חדירה לארנק שלכם
הם במסווה של המלצות הופכים אותכים להוראת קבע לוינר
לצפיה ב-'שימו לב שבנקרים מוסיף גם תגובות'
שימו לב שבנקרים מוסיף גם תגובות
30/03/2018 | 13:25
12
האתר בנקרים  גם מעלה המלצות של ווינר גם המלצות של ווינר16 גם המלצות של ווינר עולמי וגם יש כאן שתולים שעונים בשמו. האתר הזה בטוח שייך לגוף שקשור לווינר
לא יכול להיות שאתר יתן כל כך הרבה מידע בלי שיש לו על גוף ענק שיתמוך בו
מומלץ להכנס לאתר ולראות בעצמכם.לא הגיוני בעליל....

לצפיה ב-'כנסו גם לחנות של גוגל ותראו שיש להם אפליקציה'
כנסו גם לחנות של גוגל ותראו שיש להם אפליקציה
30/03/2018 | 13:31
6
תכנסו לחנות של גוגל ותראו שיש להם אפליקציה. נכנסתי לחנות רשמתי "בנקרים" וקיבלתי אפשרות להורדה של האפליצקיה
לא להוריד ולא לתת יד לווינר או כל גוף אחר שרוצה שתהמרו. האפליקציה מלאה בכל מיני פיצרים שיגרמו לכם להמר ולעקוב אחרי המלצות!!!
ראו הוזהרתם!!!
לצפיה ב-'כל מי מחפש המלצה לשיטה שעובדת......'
כל מי מחפש המלצה לשיטה שעובדת......
27/03/2018 | 20:59
3
70
רוצים לדעת איך מגיעים לתוצאות האלה ומה זה בכלל הימורי סדרה. כל הפרטים בקבוצה "המומלצים של בנקרים"
ניתן לעלות שם כל שאלה ולקבל תשובה מפורטת כולל דוגמ...

לצפיה ב-'אזהרה חמורה מהשיטות של בנקרים הוא עובד של הווינר תקראו'
אזהרה חמורה מהשיטות של בנקרים הוא עובד של הווינר תקראו
28/03/2018 | 16:37
2
30
אתה רוצה חשבון פשוט ?
הנה .
הנה כאן אתה מודה .

לצפיה ב-'לפני שכותבים כדרי לקרוא'
לפני שכותבים כדרי לקרוא
29/03/2018 | 13:41
24
קודם כל חיייבים לשבח אותך עך המאמץ והעל ההשקעה בפוסט. נראה שבהחלט השקעת מאמץ, וגם הרבה זמן מחשבה על עניין הסדרות. לגופו של עניין:
הסדרות הם לא כלי שמבטיח %100רווח ללא סיכון. ברור שיש סיכון להפסד, הרי אם לא היה סיכון לא היית שומע עלינו. הרעיון של הסדרה, וכאן אנחנו חוזרים, זה להכנס לסדרה של הימורים ידועה מראש (שאחנו ממליצים תמיד עד 3) כך שההפסד מוגבל למקסימום 100. דבר נוסף אנחנו לא ממליצים להכנס לכל דמות אלא רק לכאלה שכבר נפלו ברצף והסיכוי שהרצף ימשך הוא נמוך. אנו נשמח להפגש איתך, וזה לא הזמנה צינית בכלל, ולהראות לך את כל הפיצרים שקיימים במערכת. באמת אנחנו חושבים שאתה אחד שמבין, והיינו שמחים להפריח אחת לתמיד את המחשבה שאחנו עובדי ווינר. האתר קם על בסיס של אהבת ספורט והימורים בלבד. נשמח להפגש איתך אחד על אחד ולהציג לך את המערכת. אתה מוזמן להשאיר פרטים כאן או בלינק הודעה אישית ונשמח לגשר על המרחק של מה שאתה חושב למה שיש בפועל
אם אתה מעוניין תשאיר הודעה כאן בפרטי
לצפיה ב-'אני רוצה הדרכה'
אני רוצה הדרכה
29/03/2018 | 17:57
14
תוסיף אותי לרשימה...גם אני רוצה הדרכה. ואני מגיע ממקום שהאתר נראה לי פצצה חבל על הזמן. איזה שתול של הווינר ואיזה נעלים
אבי 052-6653032
לצפיה ב-'המלצה לטור ווינר16 מבוסס על היחסים מהווינר'
המלצה לטור ווינר16 מבוסס על היחסים מהווינר
29/03/2018 | 13:53
25
המלצה לטור ווינר16 מבוסס יחסים מהווינר
באתר בנקרים ניתן לבנות איזה טור שרוצים על בסיס היחסים. למי שרוצה לעקוב ולקבל דעות על ווינר16 מוזמן להכנס לקבוצה "ווינר16 המלצות בנקרים"

לצפיה ב-'שתי המלצות כדורסל ליום שני 26 מרץ 2018'
שתי המלצות כדורסל ליום שני 26 מרץ 2018
26/03/2018 | 12:51
1
56
המלצות ווינר כדורסל להיום:
מכבי אשדוד נגד הפועל אילת(4+) – סימון 1
 קבוצתו של שרון דרוקר מגיעה במומנטום נהדר, מהמקום השישי ועם ארבעה ניצחונות רצופים בליגה, אך מכבי אשדוד תהווה משוכה גבוהה במיוחד עבורה. אשדוד מדורגת רביעית בליגה, ועד לא מזמן הייתה אחת הקבוצות החמות בליגה עם שישה ניצחונות רצופים, רצף שנעצר אצל המוליכות מכבי ת”א והפועל חולון. מאז, ניצחה קבוצתו של בראד גרינברג פעמיים רצוף.
.
מכבי חיפה נגד גליל גלבוע(3+) – סימון 1
גלבוע/גליל, שהחתימה לאחרונה את ג'אקורי וויליאמס עד תום העונה, תחסר את יחזקאל סקוורר שנותח בברכו וייעדר בין ארבעה לשישה חודשים. סגנית האלופה מהשנה שעברה ניצחה שניים מתוך שלושת המשחקים מול גלבוע\גליל וצריכה את הנקודות יותר מתמיד כשהזמן שנותר לה להיחלץ מהתחתית אוזל במהירות. קבוצתו של אריאל בית הלחמי מגיעה עם רצף של שלושה הפסדים משלה, מהמקום השביעי בטבלה.
בכל יום עולים בקבוצה בפייסבוק "המומלצים של בנקרים" המלצות ווינר נוספות

לצפיה ב-'אכזבה ממכם....'
אכזבה ממכם....
27/03/2018 | 08:08
31
אתמול הייתם עם 2/2 אז הלכתי היום ושיכפלתי את שתי ההמלצות שלכם ופגע רק 1/2
עם 3/4 לא הולכים למכולת......אי אפשר היום לסמוך על אף אחד

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

נילי פירסט - סקסולוגית
נילי פירסט - סקסולוגית
אימון למציאת זוגיות - ויקי שלום
מפסיקים לחפש ומוצאים
פורום משפחות מורכבות
פורום משפחות מורכבות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה