לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1909919,099 עוקבים אודות עסקים

פורום המלצות ווינר והימורי ספורט

ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום! פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט. הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות. חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים. מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום: 1. לא לקלל. 2. לא להשמיץ . 3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים. 4. לא לפרסם. 5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו. 6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום. 7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות. 8. לא לעלות קבלות של זכיות בלי פירוט המשחקים!  הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל. גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המלצות ווינר והימורי ספורט

ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום! פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט. הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות. חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים. מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום: 1. לא לקלל. 2. לא להשמיץ . 3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים. 4. לא לפרסם. 5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו. 6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום. 7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות. 8. לא לעלות קבלות של זכיות בלי פירוט המשחקים!  הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל. גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אתר הימורים בינלאומי שמקבל ישראלים-שירות לקוחות בעברית 7\24'
אתר הימורים בינלאומי שמקבל ישראלים-שירות לקוחות בעברית 7\24
01/03/2019 | 16:40
1
152
www.onbet365.com
אתר הימורים הכי חזק בארץ!!!!!!!!!
 על כל ההפקדות 100% בונוס
על הפסדים בספורט 20% בונוס
לצפיה ב-'אתר של נוכלייםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם'
אתר של נוכלייםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
14/03/2019 | 18:39
64
מזל שהפקדתי להם בהעברה בנקאית
ככה היה אפשר לבטל
הסיפור שהפקדתי סכום גדול
הייתי אמור למשוך למחר סכום זכייה גדול
ופשוט נעלמו אין צט אין וואטסאפ
חסמו אותי מהאתר
זהירות.
לצפיה ב-'פתחתי קבוצה בפייס-המלצות ווינר ורשת יובל נבו'
פתחתי קבוצה בפייס-המלצות ווינר ורשת יובל נבו
27/02/2019 | 08:39
126
מוזמנים להצטרף
לצפיה ב-'היכן ניתן למצוא את הניחוש הנכון 16 ניחושים עד 4 שנים אחורה'
היכן ניתן למצוא את הניחוש הנכון 16 ניחושים עד 4 שנים אחורה
22/02/2019 | 10:12
2
48
תודה מראש למי שיעזור ויתן כתובת מדויקת.
לצפיה ב-'כל המידע ההיסטורי את יכול לקבל באתר בנקרים'
כל המידע ההיסטורי את יכול לקבל באתר בנקרים
22/02/2019 | 23:42
1
49
אתה יכול לקבל את כל ההיסטוריה של כל התוצאות ווינר16, ווינר עולמי ווינר מחצית באתר בנקרים www.bakerim.co.il יש שם לשונית מידע>>סטטיסטיקות
מאד נוח לשימוש ויעיל לכל מי שמחפש מידע

לצפיה ב-'תודה נתי'
תודה נתי
23/02/2019 | 22:09
18
לצפיה ב-'אתר הימורים בינלאומי שמקבל ישראלים'
אתר הימורים בינלאומי שמקבל ישראלים
22/02/2019 | 12:08
79
אופציות ויחסים מעולים
הפקדות ומשיכות בקלות ובמהירות 
שירות לקוחות 7\24 
בונוסים מטורפים !!!
לפרטים בווצאפ 380687139303+
לצפיה ב-'תכנית ראיונות דוקומנטירת בתאגיד השידור כאן 11'
תכנית ראיונות דוקומנטירת בתאגיד השידור כאן 11
29/01/2019 | 15:30
76
שלום רב, שמי אלעד מתאגיד השידור "כאן" 11.
בימים אלו אנו עובדים על תכנית ראיונות דוקומנטרית העוסקת בהתמכרות להימורים.
אני מחפש אנשים שהיו מכורים להימורים ומוכנים לדבר על כך בפתיחות.
אשמח לשוחח ולפרט יותר בטלפון - 0504472288
לצפיה ב-'קבוצת וואטסאפ למהמרים'
קבוצת וואטסאפ למהמרים
08/01/2019 | 09:51
330
קבוצה איכותית למהמרים עם ניסיון נפתחה .לרציניים לפנות בפרטי.
לצפיה ב-'אתם בעד קזינו אתם רוצים שהתמודד שוב לכנסת בקפריסין יקום שנה'
אתם בעד קזינו אתם רוצים שהתמודד שוב לכנסת בקפריסין יקום שנה
03/01/2019 | 12:27
1
92
הבאה קזינו 35 דקות טיסה
אם יהיו כאן לפחות 200 תגובות אני אתמודד שוב לכנסת
כולל על הווינר לשיפור היחסים
לצפיה ב-'אני בעד קזינו עזרא טיסונה'
אני בעד קזינו עזרא טיסונה
22/01/2019 | 18:27
20
לצפיה ב-'האם אתר סטרלינגבט אמין הוא משלם לאנשים תודה רוצה להפקיד 10K '
האם אתר סטרלינגבט אמין הוא משלם לאנשים תודה רוצה להפקיד 10K
03/01/2019 | 12:02
91
האם אתר סטרלינגבט אמין הוא משלם לאנשים תודה רוצה להפקיד 10K 
ויותר 
לצפיה ב-'אתר אמריקאי ברמת בט365 שמקבל ישראלים'
אתר אמריקאי ברמת בט365 שמקבל ישראלים
22/12/2018 | 12:00
3
170
יש אתר מטורף  ברמה הגבוהה ביותר שראיתי המלצות עליו
וגם מקבל ישראלים וחשוב מאוד עם רישיון הימורים אמריקאי חוקי לחלוטין כמו שהווינר חוקי פה בישראל עם רישיון ממדינת ישראל ככה הוא חוקי בעולם עם רישיון אמריקאי ששם זה ידוע כמה הם מקפידים.
נדלקתי מאוד ומי שרוצה להרשם אליהם יש קישור שגם מאפשר הפקדה של לכל מי שגר בארץ וגם בונוס מאוד יפה.
צרו קשר לפרטי לא תאמינו כמה זה נוח ואמין והפקדה עם כרטיסי אשראי ישירות לאתר. הכי טוב ברשת. לא האמנתי כשראיתי.
לצפיה ב-'לכל מי שאי פעם רצה משהו שדומה לבט365'
לכל מי שאי פעם רצה משהו שדומה לבט365
23/12/2018 | 01:18
2
142
נסו את האתר הזה שהוא אמריקאי וחוקי עם רישיון הימורים אמריקאי מהמחמירים בשוק
מה שחשוב להירשם מהלינק הזה:    

על מנת לקבל את הבונוס וביחוד על מנת שניתן יהיה להפקיד ולמשוך לכל מי שגר פה בארץ דרך כרטיסי אשראי ועוד דרך היא העברות מחשבון לחשבון משהו שלא כל אתר מאפשר.שתי דקות פתיחת חשבון בלי הרבה שאלות ואז תוכלו גם לראות היחסים.
ויש בונוס יפה שהאתר נותן לנרשמים מהלינק הנ''ל.
לצפיה ב-'אתה בטוח שאפשר להפקיד באשראי ?'
אתה בטוח שאפשר להפקיד באשראי ?
12/01/2019 | 07:21
1
59
זה שאלה רצינית אם בכלל האשראי יתן לך לבצע הפקדה.
לפי הדומיין של האתר הוא נמצא באירופא בכלל
לא ברור היכן הוא יושב בגלובוס
אם אתה יודע מידע זה יעזור לנו לכולם.
תשים לב שהמשיכה להעברה בנקאית נמשכת שבועיים.

תודה בקאהם
לצפיה ב-'כרטיס של ויזה כאל הצלחתי להפקיד.'
כרטיס של ויזה כאל הצלחתי להפקיד.
26/01/2019 | 00:14
51
ההפקדה מיידית.
האתר  אמריקאי וניתן לקרוא עליו שקיבל דרגה A בעולם.
שזה ברמה של האתר של פינקאל.
אבל צודק , נראה לי שרק עם  אשראי של חברת ויזה כאל ניתן להפקיד כי פנו
אליי עוד חברים פה מהאתר ושאלו אם ניתן להפקיד וכל מי שזה לא ויזה לא הצליח להפקיד. נראה לי שחסמו את זה אנשים מהווינר ששתולים פה.
אנסה למצוא משהו טוב יותר ואעדכן פה.
הכל באהבה חברים.
לצפיה ב-'שאלה בנושא שיטתי 2/7'
שאלה בנושא שיטתי 2/7
22/12/2018 | 19:45
92
שלום ושבוע טוב לכולם,

חדש כאן ואשמח למידע שאני לא כל כך מבין בו.

ראיתי שישנה אפשרות גם לווינר שיטתי 2/7.
נגיד והלכתי על כדורסל ביחס קבוע לכל המשחקים של 1.8
אם אני שם 20 הוא מכפיל ב 21 ומחייב ב 420 ש"ח

שתי שאלות:
1.אם וכאשר אני זוכה ב 2 משחקים מתוך 7 אני מקבל את הסכום שמופיע לי?
2. אם אני זוכה ביותר מ 3 משחקים האם הזכייה גדלה?

תודה רבה לעונים.

לצפיה ב-'אתר בנקרים הוא אתר של הווינר'
אתר בנקרים הוא אתר של הווינר
17/12/2018 | 09:05
1
170
כל מי שיש לו ספק יכול להבין לבד שהווינר הקים את אתר בנקרים www.bankerim.co.il רק כדי לקדם את עצמו. כל מי שנכנס לאתר בנקרים רואה שכל המשחקים שמופיעים שם זה המשחקים של הווינר, וגם אם תכנסו למשחק ספיציפי תראו שהשינויים בליין שהם מציגים הם השינויים בליין שהיו בפועל של הווינר. אפילו הם לא מנסים להסתיר ומציגים את הווינר16 עם היחסים מהווינר, מה שלא משאיר ספק.
לידעתכם....אני את שלי אמרתי
לצפיה ב-'יש אתר אחר שנותן תחרות לווינר'
יש אתר אחר שנותן תחרות לווינר
21/12/2018 | 08:52
102
משיחה עם נציגי האתר הבנתי שזה האתר שקובע את היחסים הראשוניים בעולם לכל ענפי הספורט. יש להם לינק שמאפשר לישראלים להפקיד ולמשוך והבונוס שהם נותנים גבוה במיוחד למי שמשחק בגדול ונרשם דרך הלינק שלהם.
תיכנסו ותקראו פה באמת אחד הנדירים לפי התרשמותי וחשוב להרשם מהלינק המיוחד על מנת לקבל את הבונוס ואת האפשרות שניתן יהיה להפקיד לנו כישראלים.

לצפיה ב-'דיון ביחסי הווינר שמטרתו לגשת לאיגוד הסחר העולמי'
דיון ביחסי הווינר שמטרתו לגשת לאיגוד הסחר העולמי
24/11/2018 | 01:14
140
חברים, כנסו ותנו קולכם ודבריכם בדיון לגביי יחסי הווינר
כל אשר יכתב בדיון וככל שיהיו אנשים רבים יותר נוכל עם כוח גדול יותר 
לפנות הן למבקר המדינה והן לאיגוד האחראי של אירגון הסחר העולמי שישראל חברה בו ושיטפלו  בנושא של אתרי הימורים שסגורים לישראלים עקב החלטת המדינה באופן שסותר את המסמך שעליו מדינת ישראל חתונה עם אירגון הסחר העולמי.
הנושא מורכב, אך  כנסו והסבירו בדיון את דעתכם וכל אשר על ליבכם .
הקישור לדיון: העתיקו והדביקו

לצפיה ב-'אני חדש בטוטו, כמה ניחושים צריך למינימום,עד מתי אפשר לדרוש פ'
אני חדש בטוטו, כמה ניחושים צריך למינימום,עד מתי אפשר לדרוש פ
19/11/2018 | 13:47
82
עד מתי אפשר לדרוש כל פרס? (נגיד בלוטו זה עד חצי שנה)
כמה יוצא בערך מזכיה הכי קטנה?
עד עכשיו עשינו לוטו, החלטנו להפסיק ולנסות טוטו. נראה לי פחות רמאות בזכיות
לצפיה ב-'ווינר'
ווינר
08/11/2018 | 14:01
151
לצפיה ב-'המלצת ווינר מנצחת להיום כנסו ותרוויחו'
המלצת ווינר מנצחת להיום כנסו ותרוויחו
23/10/2018 | 12:33
379
טניס נשי
פטרה קביטובה יחס 1.95
אל תגיד לא ראיתי........

לצפיה ב-'תזהרו מאוד מאתר סטרלינגבט האתר לא משלם לאנשים'
תזהרו מאוד מאתר סטרלינגבט האתר לא משלם לאנשים
19/10/2018 | 13:14
296
יש לי חבר שהפקיד 1000 יורו ברגע שהוא התחיל להרוויח סגרו לו את החשבון ולא שילמו לו יש עוד כמה סיפורים של כמה עשרות אנשים
עדיף ווינר או עדיף בקיוסקים באנגליה או להמר בלאס ווגאס או פינקל
אילו מקומות נכון לא הרבה אופציות אבל אמינים ביותר 
אני אישית מהמר בווינר בגלל האמינות למרות שהאתר לא מציע את היחסים הכי משתלמים 
ראו הוזהרתם 

לצפיה ב-'טוטו אירופה'
טוטו אירופה
19/10/2018 | 09:17
198
אלבר
לצפיה ב-'מומלץ פרסים מטורפים!!'
מומלץ פרסים מטורפים!!
09/10/2018 | 23:58
285
​פרסים מטורפים במנוי פיס!
איך תוכלו לזכות אם לא תצטרפו?

לצפיה ב-'להרוויח'
להרוויח
05/10/2018 | 06:04
1
265
כסף קל!! זה פשוט, זה שווה וזה עובד!! רק תקדישו 5 דקות לקריאה והכסף בדרך אליכם!!!

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ותקראו ממנו או שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים.

לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא" "אתה צעיר מדי"..."הכל תפוס"... תבוא בעוד חודש"... או להיתקל בחברות כח אדם סתומות. לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא!... באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!
פשוט תקראו זה מטורף כמה זה גאוני!!!

"מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ₪ ו- 6 בולים (אני כבר אסביר לכם...). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.

היה כתוב שם שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ- 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת... וזה עובד!!!

בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.

אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
האם זה נכון?
וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪.
וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪
וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!!
לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"

זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית.

אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :

צעד ראשון:
קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת.
עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪.
מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

1.דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 68047
2. הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879
3. לריסה נובגורודוב, מוצקין 19 דירה 14, נתניה, מיקוד 42460
4. עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה, מיקוד 60920
5.יקיר שמור, רמת לח"י 1152/17, בית שמש מיקוד 99025
6. משה וולטרס , ירושלים ת.ד 28296 , מיקוד 9658621
אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם!

צעד שני:
הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו') והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.

צעד שלישי:
השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer,netscape ובאתרים כמו: msn, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!

צעד רביעי:
שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!

כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.

אך... בבקשה זכרו!

התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!

עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?

מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים.
343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!!
אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!!

זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים?
אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!

הערות:

אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הוא חלק מהשרשרת הגאונית הזו!

אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!

והכי חשוב!!!
אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות.

הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.

בהצלחה!

---הערה אישית שלי: למי שממש סקפטי , שייראה את זה בתור משהו אפשרי סה"כ - הרי השאר תלוי בהרבה גורמים אחרים ובמקרה הכי נורא נפסיד = 30 ש"ח + שכירות ת.ד של כמה שהיינו צריכים(לא הרבה) + זמן שלקח לנו לעשות את זה.(גם לא בשמיים),

ובמקרה הטוב - נרוויח דמי כיס נחמדים שיכולים באמת להמשיך להגיע עם הזמן , או כמו שמתארים באמת נרוויח סכומים יפים---

לצפיה ב-'זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי. '
זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי.
05/10/2018 | 11:27
136
פרייארים לא מתים, הם מתחלפים. 
לצפיה ב-'המהמרים ברחו מהוינר שגזל אותם וההנהלה בדיכאון'
המהמרים ברחו מהוינר שגזל אותם וההנהלה בדיכאון
03/10/2018 | 07:31
5
228
בטח עברתים קרוב לתחנות הוינר ושמתם לב שהם ריקות .
אז קבלו עידכון, חלק מהתחנות כבר פשטו רגל וסגרו (יש הרבה תחנות קטנות כאלה )
חלק מהתחנות נמצאות בגרעון ומנסות לשרוד אוליי המצב ישתנה ?
אבל המצב לא ישתנה !
אתם עוד לא מבינים מה קרה לוינר ?
אנשים התנתקו מהוינר לגמרי . הוינר בשבילם כבר לא חווייתי !
אני חוזר שנית , אין חוויה בוינר כמו שהיה פעם.
המוצר שנקרא וינר נתפס כגנב שגורם להפסדים עם סיכויי זכייה נמוכים
ולכן מבחינה נפשית המהמרים בורחים ממנו .
זה כמו שתגיד לאנשים לקנות מנייה בירידה שהסיכוי שלה לעלות הוא נמוך
מי יקנה ?
אצלי בתחנה כשאני פוגש מישהו שהיה לקוח טוב אנחנו מחליפים מילים
ואני מבין ממנו שהמוצר הזה שנקרא וינר לא מעניין אותו יותר .
זה לא רק לקוח אחד שאני שומע את זה ממנו , זה הרבה לקוחות.
מהמר צריך להרויח וצריך שהלב שלו ישמח , בוינר המהמר אוכל את הלב קבוע.
למה זה קורה ?
כי הוינר גנב והוא לא משאיר למהמר גרם אחד של שמחה .
אני ניסיתי לחשוב מה ניתן לעשות בשביל הפרנסה ולצערי המסקנה שאני הגעתי אליה , אם המהמרים לא יקבלו וינר מודל ביט 365 ביחסים והכל פתוח סינגלים דבלים, לא מכיר משהו שיחזיר אותם לוינר וגם זה אחרי מסע פרסום יקר מבחינת הוינר שיצטרך להשקיע הרבה כסף.
שמתים לב לעוד דבר ?
בגלל הירידה בהכנסות הוינר וההבנה שפרסומות בטלויזיה לא יעזרו
( הם יקרות מאד ) אין פרסומות בטלויזיה כמו פעם
במקום זה הוינר בנה את אתר בנקרים ולקח כל מיני ממליצים בשקל
יעני הם ממליצים לכם כמחווה .
זה הכתבים של ערוץ הספורט , זה טלספורט , זה נדב יעקובי .
זה אתר בנקרים ששיך לוינר עצמו ועובד מהמשרדים של הוינר.

כולם תופסים חרטא ולא מחזירים את המהמרים כמו שהיה פעם.
הנהלת הוינר בדיכאון ולא עונה לטלפונים כמו שהיה פעם את זה יודעים כל בעלי התחנות.

לצפיה ב-'כשתתנו סחורה טובה יותר אנשים יהמרו'
כשתתנו סחורה טובה יותר אנשים יהמרו
04/10/2018 | 11:35
2
113
כרגע הסחורה של הווינר זבל שאין כמוהו למה שמהמרים יבואו להמר אצלכם יש בחוץ דברים בשפע בכל אתר אינטרנט חזק ורציני מציעים סחורה טובה יותר למה שנבוא להמר אצלכם בכלל
אתם בעלי התחנות משתפים פעולה עם הווינר הזבל הזה מגיע לכם שלא ייכנסו מהמרים מספיק גזלתם ועשקתם אותנו כל השנים האלה מי שנשאר להמר אצלכם זה רק רוסים וערבים וזהו השאר בבטים בקופסאות וכל הכבוד למדינה שמעשירה משפחה אחת של הבטים במקום לתת סחורה טובה וחוקית עם מיסוי שמן למדינה במקום שמיים פתוחים סגרו את האתרים המובילים ורק הבטים חוגגים בשחור מיד ליד בימי שלישי כשמשפחת קפלן נהנית מהטיפשות של המדינה שלנו
לצפיה ב-'בושה וחרפה שככה המצב היום בארץ '
בושה וחרפה שככה המצב היום בארץ
04/10/2018 | 11:38
1
106
כל בנאדם שלישי מהמר היום בארץ ושולחים אותו להמר בבטים אצל העבריינים ומשפחת קפלן במקום להסדיר את הנושא בחוק שיהיו שמים פתוחים כל האתרים המובילים בעולם שיהיו פתוחים למהמר ולסגור את הווינר והבטים הלא חוקיים כבר
לצפיה ב-'לאלון , זה לא האוצר - זה השנוא במועצה שקוראים לו איציק ברק'
לאלון , זה לא האוצר - זה השנוא במועצה שקוראים לו איציק ברק
04/10/2018 | 12:07
101
אלון.
זה שהאוצר הסיר כל מיני הימורים זה עניין אחר בפני עצמו.
גם לפני כחלון היחסים היו אותו דבר אתה יכול לבדוק בהיסטוריה של הפורום הזה 
בתקופות שכחלון לא היה בכלל שר אוצר.
הרי הוינר גוזל ביחסים נמוכים מאז זהוא קיים - מהיום הראשון שלו הם לקחות מראש 25%.
מי שאחראי על כל הסיפור הזה של הירידה בוינר הוא איציק ברק מנהל המכירות הראשי של המועצה כבר 35 שנה בתפקיד.
הוא לא מסוגל להבין שהוינר גמר את החיים שלו בקרב המהמרים.
הוא עוד חיי באשלייה שהימים שבהם המהמרים ראו בוינר משהו שאפשר להרוויח
שהימים האלה עוד יחזרו.
הוא עוד לא הבין שכשהציבור התייאש מטוטו 16 שגם 50 מליון פרס לא גורמים
לתורים בתחנות - כי הציבור התנתק מטוטו 16 כי הוא בלתי אפשרי ועכשיו הציבור התנתק מהוינר כי אין סיכוי להרוויח מהיחסים של הוינר שהם הכי נמועים בעולם.
אין איש לא שונא את האיש החרא הזה גם מבין העובדים וגם בעלי התחנות.
לצפיה ב-'מדהים לקרוא את דבריך איציק'
מדהים לקרוא את דבריך איציק
24/11/2018 | 01:09
46
נפתח פורום שדן בין היתר בנושא של יחסי ההימורים ברשת
הבנתי שמטרת הדיון היא שאם יהיו הרבה מחאות וחברים יביאו דעתם על הנעשה ביחסי הווינר
אפשר יהיה לפנות לגופים הרלוונטיים על מנת לעשות משהו  בנדון ,בין היתר למבקר המדינה שיתן דעתו על כך.
האנשים שעומדים מאחרי הדיון הזה חזקים מאוד והם בתחום של שיוויוניות  בקבלת מחירים הוגנים מול תחרותיות בחו''ל וידאגו לנסות לטפל בתופעה. תנו דעתכם שם בדיון .
כנסו ושתפו את דעותיכם איציק וכל החברים פה שמתקוממים על היחסים והרמאות של הווינר.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ