לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום פיזיותרפיה
מקצוע הפיזיותרפיה הנו מקצוע טיפולי שמטרתו מניעה , טיפול והקלה במגוון רחב של בעיות רפואיות. המטרה העיקרית של מקצוע (טיפולי) הפיזיותרפיה, היא לאפשר חזרה מהירה לחיים פעילים ועצמאיים ושיפור איכות החיים לאנשים בכל הגילאים, אשר נפגעו בתפקודם כתוצאה ממחלה , חבלה או תאונה.

הטיפול נעשה על ידי שימוש בטכניקות ידניות (מנואליות), תרגול של מיומנויות תנועה, אלקטרותרפיה, הידרותרפיה ועוד. בפורום זה נקיים מפגש ביניכם לבין עולם הפיזיותרפיה.

הנכם מוזמנים לשאול ולהציע מניסיונכם ואנו נשתדל לתרום ולעזור כמיטב יכולתנו.
צוות הפיזיותרפיה של המרכז הרפואי ת"א בראשות אורלי ינאי, הינו גדול ומתמחה במגוון תחומים רחב כגון: שיקום אורטופדי ונוירולוגי, טיפולי הידרותרפיה בבריכה טיפולית, בעיות סחרחורת, שיווי משקל והליכה, טיפול נשימתי במחלות ריאתיות, טיפול בלימפמסאג', טיפולים אורוגניטליים ועוד. על כל אלה אפשר לשאול, להתייעץ ולבקש מידע

יחד איתכם ובשבילכם,צוות המכון לפיזיותרפיה, המרכז הרפואי ת"א איכילוב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פיזיותרפיה

מקצוע הפיזיותרפיה הנו מקצוע טיפולי שמטרתו מניעה , טיפול והקלה במגוון רחב של בעיות רפואיות. המטרה העיקרית של מקצוע (טיפולי) הפיזיותרפיה, היא לאפשר חזרה מהירה לחיים פעילים ועצמאיים ושיפור איכות החיים לאנשים בכל הגילאים, אשר נפגעו בתפקודם כתוצאה ממחלה , חבלה או תאונה.

הטיפול נעשה על ידי שימוש בטכניקות ידניות (מנואליות), תרגול של מיומנויות תנועה, אלקטרותרפיה, הידרותרפיה ועוד. בפורום זה נקיים מפגש ביניכם לבין עולם הפיזיותרפיה.

הנכם מוזמנים לשאול ולהציע מניסיונכם ואנו נשתדל לתרום ולעזור כמיטב יכולתנו.
צוות הפיזיותרפיה של המרכז הרפואי ת"א בראשות אורלי ינאי, הינו גדול ומתמחה במגוון תחומים רחב כגון: שיקום אורטופדי ונוירולוגי, טיפולי הידרותרפיה בבריכה טיפולית, בעיות סחרחורת, שיווי משקל והליכה, טיפול נשימתי במחלות ריאתיות, טיפול בלימפמסאג', טיפולים אורוגניטליים ועוד. על כל אלה אפשר לשאול, להתייעץ ולבקש מידע

יחד איתכם ובשבילכם,צוות המכון לפיזיותרפיה, המרכז הרפואי ת"א איכילוב
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
הפורום אינו מהווה לוח מודעות ואינו מיועד להחלפת המלצות על מטפלים ומומחים. המעוניינים לשים הודעות מסוג זה בפורום, מוזמנים לפנות למנהלי הפורום ולבקש אישורם באופן פרטני.
המשך >>

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:19
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:43
1
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

פציעת כתף
17/01/2016 | 19:41
1
15
שלום רב .
בבדיקות שעשעיתי הרופא כתב כך
"אין לראות קונטוזיה לשדית פוסט חבלתית "
ברצוני לדעת מה הפירוש של המשפט הזה 
בתודה מראש.
פציעת כתף
( לעמוד שלי בתפוז )
20/01/2016 | 21:19
9
קונטוזיה היא תיאור של ממצא רנטגני של חבלה ברקמה. אצלך לא נראתה קונטוזיה.
בכל מקרה מציעה לך להיוועץ באורטופד לגבי הממצאים.
רפואה שלמה
תכנית דוקומנטרית חדשה
17/01/2016 | 17:05
7
רוצים להגיד תודה לאדם שעשה עבורכם מעשה ששינה את חייכם ואינכם יכולים למצוא אותו?
רוצים לבקש סליחה מאדם שמעשה שלכם פגע בו ואינכם יכולים למצוא אותו?

תכנית דוקומנטרית חדשה תאתר את האדם עבורכם

לפרטים נוספים - 0546002015
דרושים/ות משתתפים/ות בתשלום למחקר ייחודי בתחום הטראומה
13/01/2016 | 17:12
3
אנשים יקרים, שלום

אנו מחפשים משתתפים ומשתתפות אשר יסכימו ליטול חלק (בתשלום כמובן) במחקר מעניין וייחודי בנושא השלכות נפשיות של תאונות דרכים. 

יותר מכל גורם אחר, תאונות דרכים הן הסיבה העיקרית לפציעות ולטראומה, אשר נוסף על נזקים גופניים, עלולות לגרום גם לצלקות רגשיות הפוגעות באיכות החיים ובתפקוד.

ככל שנדע יותר על האופן שבו קשיים נפשיים מתפתחים בעקבות תאונות, כך נוכל לצמצם ואולי אף למנוע קשיים אלו.

אם את/ה מעל גיל 18, יש לך סמארטפון וגישה למייל; חווית בעברך תאונת דרכים ואת/ה מרגיש/ה שהתאונה עדיין משפיעה על השקט הנפשי שלך בצורה משמעותית, אנו באוניברסיטת חיפה מזמינים אותך להשתתף במחקרנו.

למידה על החוויה האישית שלך, תתרום משמעותית ליכולת שלנו להעניק סיוע ותמיכה לאנשים לאחר התאונה.

בעבור ההשתתפות במחקר יינתן תשלום בגובה של עד 750 שקלים.
מועד תחילת ההשתתפות הנו מידי.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשולמית גרינאפול
שולמית גרינאפול, 050-8118500, shul.greenapple@gmail.com

דחיית פזיותרפיה עקב אי סגירת חתך הניתוח
05/01/2016 | 17:29
1
15
נותחיתי לפני חודש וחצי (שבר קרסול, פלטינה וברגים על הפיבולה ובורג חיבור בין טיבולה לפיבולה) ואתמול קבלתי אישור לדרוך אחרי הורדת הגבס. כיוון שפצע החיתוך עוד דימם במקצת אמר הרופא להתחיל פזיותרפיה רק בעוד שבועיים.
1. הקשר בין הפזיותרפיה לבין הפצע שסגר אך דיצם ממש בקטנה לא הובן לי עד הסוף, אשמח שמביני דבר יאירו את עיני.
2. האם וכיצד עלי להתחיל לדרוך על הרגל אם כאמור מעלה, אין לי הנחיה של פזיותרפיסט בזמן הקרוב?
דחיית פיזיותרפיה עקב אי סגירת חתך הניתוח
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2016 | 17:51
8
הי
הוראות הדריכה צריכות להיות של האורטופד- האם יש אישור לדריכה מלאה או לדריכה חלקית? 
אם יש לך ספקות אני מציעה לך ליצור קשר עם הרופא בהקדם ולברר את הוראות הדריכה ולהתייעץ גם לגבי הפיזיותרפיה.
רפואה שלמה
כאבים בכתף
27/12/2015 | 16:33
1
19
אהלן, שלום.
אבי בן 65 ומאוד מתקשה בטווח של אבדוקציה מעל 90 מעלות. בעקבות כך הופנה לאולטרסאונד.
תוצאות האולטרסאונד : אינפרה ספינטוס אין עדות לנוזל תוך מפרקי
סופרא ספינטוס מעובה עם מרקם היפואקוגני ולא הומוגני, כך שלא ניתן לשלול קרע חלקי
סאבסקפולריס- בעובי ומרקם תקינים אין עדות לקרע
סאבדלטואיד וסאבאקרומיאל בורסה- עם נוזל לא צלול בתוכה
בייספס טנדון- בעובי ומרקם תקינים , עם מעט נוזל יתר במעטפת פרהארטיקולרית דו צדדי.
אי סדירות בשטח של GT
סיכום: סימני טנדיניטיס בגיד סופרה ספינטוס. סימנים של בורסיטיס, סימנים קלים של פרי בייסיפיטל טנדיניטיס.
הייתי שמח לשמוע מה אפשר לעשות כדי לשפר את הכאב, האם תרגילים לרוטיטור קאפ יכולים לעזור במצב זה?
תודה רבה.
כאבים בכתף
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2016 | 17:41
6
הי
ראשית יש לברר את סיבת ההגבלה. האם ההגבלה החלה באופן ספונטני או שהיה ארוע מקדים או אולי היא קשורה לפעילות מסוימת שאביך עוסק בה?
חשוב לבדוק את כל טווחי התנועה בכתף ולא רק את טווח האבדוקציה. האם כאב הוא שמגביל את התנועה או שכבר קיימת הגבלה ללא כאב. יש לבדוק גם את כוח השרירים בגפה. הטיפול אמור לכלול תרגול וטיפול לשיפור טווחי תנועה בהתאם לממצאים וגם חיזוק של שרירי חגורת הכתף. בנוסף טכניקות להורדת כאב במידת הצורך.
אני ממליצה לך להפנות את אביך לפיזיותרפיסט שיבצע בדיקה מקיפה ויחליט על תוכית טיפול בהתאם לממצאים ולצרכי התפקוד של אביך.
רפואה שלמה
"ישיבת" תינוקות רכים במנשא
13/12/2015 | 19:39
1
12
מנסה להבין האם תנוחת "בטן אל בטן" במנשא מדמה בעצם תנוחת ישיבה אצל התינוקות וכתוצאה מכך מפעילה לחץ מזיק על עמוד השדרה (השאלה כמובן היא לגבי תינוקות שטרם יושבים ובמקרה הספציפי שלי, תינוק בן 4 חודשים).
ע"פ שיטוט ברשת, האמירה הרווחת היא שאם מקפלים את רגלי התינוק בצורה של "רגלי צפרדע", אין חשש, אך בכ"ז הייתי שמח לקבל חוות דעת מקצועית בנושא.
״ישיבת״ תינוקות רכים במנשא
( לעמוד שלי בתפוז )
18/12/2015 | 13:10
6
הי
בתנוחת ״בטן לבטן״ במנשא התינוק הוא תמוך ולכן אין זה מדמה ישיבה.
לגבי תנוחת הרגליים- הירכיים צריכות להיות קרובות לגוף, הברכיים כפופות לגובה האגן או יותר והעקבים קרובים לישבן. תנוחה זו מעודדת התפתחות תקינה של מפרקי הירך
מעוניין למכור אטלס מערכת שרירים שלד חדש
03/12/2015 | 17:22
7
של חברת thieme
הספר מעולה וחדש לחלוטין אך אני מעוניין באטלס עם איברים פנימיים.
הקוד לאתר האינטרנט לא כלול.
חדש עם משלוח עולה 248, אני מעוניין למכור ב180 (ללא משלוח).

דוד

שאלת טרייספס
01/12/2015 | 12:58
1
18
אני עושה תרגיל ביד החזקה ומרים 200 גרם מהראש ללמעלה .
יש לי כאב ומאמץ בכתף השאלה שלי האם הטרייספס נמשך עד הכתף או שזה שריר אחר שמתאמץ ?
שאלת טרייספס
( לעמוד שלי בתפוז )
04/12/2015 | 16:07
56
הי
 מהתיאור שלך אני מבינה שאתה מחזיק את הזרוע בערך ב- 180 מעלות ואז מיישר את המרפק לכיוון מעלה. בתנוחה זו שרירי הכתף והשכמה עובדים בנוסף ל-  TRICEPS בכדי לייצב את התנוחה ולאפשר תנועה של המרפק. יתכן שזה המאמץ שאתה חש.
תרגילים לשיקום לאחר תסמונת שימוש יתר לאיזור כפות הידיים?
03/11/2015 | 17:56
1
16
אפשר בבקשה הפנייה לוידאו המדריך כיצד לחזר את שרירי הידיים ושורש כף היד לאחר פגיעת שימוש יתר בהן?
תרגילים לשיקום לאחר תסמונת שימוש יתר לאיזור כפות הידיים
( לעמוד שלי בתפוז )
04/11/2015 | 20:42
11
הי
צר לי אבל אני לא יכולה להפנות אותך מהפורום לסרטוני וידאו. 
מה היתה הפעילות שגרמה לכך? האם קיימים הגבלה בתפקוד או כאב?
פריקה קדמית של גידים פרונאלים
31/10/2015 | 18:59
1
19
שלום מכובדיי
סובל מכאב בכף רגל. נשלחתי לUS. להלן ממצאים:

קיימת פריקה קדמית של שני גידים(PLַַ&PB) שנמצאים קדמית לפטישון החיצוני. קיימת התעבות של המעטפת בעיקר של גיד PL.

יש כיוון לטיפול בפיזיו?
בברכה
חיים
פריקה קדמית של גידים פרוניאליים
( לעמוד שלי בתפוז )
04/11/2015 | 20:35
14
הי
האם קיימים סימפטומים נוספים מעבר לכאב כמו נקעים חוזרים? חוסר יציבות של הקרסול? 
במקרים אלו מטרת הטיפול הפיזיותרפי הוא שיפור וחיזוק היכולת של הקרסול לשמור על ש"מ על גבי משטחים לא יציבים (תרגול פרופריוספטיבי). 
רפואה שלמה
שאלה ותהיה על שיטת טיפול
28/10/2015 | 19:43
2
41
שלום רב
נשלחתי לפיזיותרפיה עקב קרע במיניסקוס ושחיקה של הברך. וברצוני לדעת האם טיפול בבעיה זו יכול לכלול עיסוי של הבטן התחתונה ושל הירך מן הברך ומעלה? הפיזיותרפיסט טוען שיש לי שרירים תפוסים וכי שרירים אלו משתרעים לאורך הירך עד הבטן וחייבים לשחררם. היו לי טיפולים קודמים בבעיה זו ולא נתקלתי בשיטה הנוכחית לכן אני מעוניינת לדעת האם זה סביר.
תודה מראש
רותי
שאלה ותהיה על שיטת טיפול
( לעמוד שלי בתפוז )
04/11/2015 | 20:14
1
16
הי
זו שאלה שקשה לי להתייחס אליה. אם לא נוח לך בטיפול או שיש לך ספקות לגבי הטיפול שאת מקבלת וההסברים של הפיזיותרפיסט לא מספקים אותך, קיימת אפשרות לבקש לעבור מטפל. זה לגיטמי וקורה.

תודה
05/11/2015 | 13:27
12
תודה על התשובה
לאחר כריתת מיניסקוס בברך ימין
27/10/2015 | 19:52
1
17
רקע: הייתי שחקן כדורגל פעיל במשך 12 שנים - שומר על אורך חיים ספורטיבי. 
לפני כ9 חודשים עברתי ניתוח ארטרוסקופי בברך ימין 
אחרי 3 שבועות מרגע שעשיתי את הניתוח קבעו לי פיזיוטרפיה.
הלכתי רק פעם אחת מתוך סדרה של 4-5 טיפולים. 
חודש לאחר מכן הלכתי לשחק כדורגל - חושב שזו הייתה טעות גדולה במחינתי 
מאז אני ממשיך להתאמן בחדר כושר - נמנע מריצות על הליכון. 
מידי פעם אני חש סוג של כאבי בצדי הברך - המייצבים.
ועדיין מידי פעם יש לי נפיחות קלה - התצברות של מים לפי מה שהאורטופד אמר לי.
בנוסף ציין שיתכן ולאחר פעילות ספורטיבית מסויימת יתכן וזה יתנפח ויש לשים קרח על מנת למנוע דלקת.
אני לא מרגיש שלם  בתפקוד הברך וחושב שאני מפספס משהו.
תודה מראש. 
לאחר כריתת מיניסקוס בברך ימין
( לעמוד שלי בתפוז )
04/11/2015 | 20:07
14
הי
בנוגע לחזרה לפעילות ספורטיבית מומלץ להתייעץ עם המנתח.
בנוגע לשיקום לאחר הניתוח- מדוע לא השלמת את סדרת הטיפולים בפיזיותרפיה?
הטיפול הפיזיותרפי הוא משמעותי מאוד אחרי הניתוח. חשוב לוודא שטווחי התנועה מלאים ויש צורך לעבוד על חיזוק פונקציונאלי פרופריוספטיבי על גבי משטחים נעים בכדי לשפר את יציבות ותפקוד הברך. השאיפה היא לתרגל בנשיאת משקל על רגל אחת (על הרגל המנותחת). חיזוקים ע"י משקלים בחדר כושר (בייחוד תרגילים שאינם בנשיאת משקל) לא מספיקים. בנוסף חשוב לשלב בטיפול גם תרגילים שתואמים את התפקוד שאתה שואף אליו (ממה שכתבת זה לשחק כדורגל ואולי ריצה..)
אני מציעה לך לחזור לפיזיותרפיה ולהשלים את השיקום שלך.
רפואה שלמה
עלות טיפול פיזיותרפי
24/10/2015 | 19:05
1
37
אהלן,

אני בונה סדנה לבני נוער על הפרטת מע' הבריאות.
לטובת הסדנה אני מעוניין לדעת כמה עולה טיפול פיזיותרפי של פעם בשבוע, באופן מתמשך על תקופה ארוכה לאדם עם פריצת דיסק.

תודה מראש
עלות טיפול פיזיותרפי
( לעמוד שלי בתפוז )
04/11/2015 | 20:49
21
הי
צר לי אבל תצטרך לברר בדרך אחרת כיצד לתמחר את הסדנה.
בירכיים
06/10/2015 | 19:12
1
33
בן 56, נוסע על אופניים כמה מאות ק"מ בחודש מינהלתית, ו3, 4 פעמים בשבוע באופני ספורט עושה נגד שעון כרבע שעה. בעיקר אחרי הנגד שעון מרגיש קצת את הברכיים (לא פציעה או כאבים). רציתי לשאול האם בנסיעות המאמץ המהירות נגרם נזק לברכיים כמו שחיקה של הסחוס והאם כדאי להפסיק או להמשיך , האם יש טעם לשים בירכיות ?
בתודה מראש
בירכיים
( לעמוד שלי בתפוז )
11/10/2015 | 18:19
18
הי
בתנוחה של נגד השעון מנח הגוף הוא קדמי יותר. מנח זה עלול לגרום לעומס גדול יותר על הברך וגם לכאב. בירכיות הן לא הפתרון במקרה זה.  כיוונון טוב יותר של האופניים יכול לפתור את הסמפטומים- כיוונון מנח הקליטים/ מנח הרגל על הפדל במישור הסיבובי או הצידי, סידור גובה האוכף ומיקומו קדימה/ אחורה, בהתאם למיקום האוכף לכוון את הכידון.
בכל מקרה שהכאב לא חולף מומלץ להיבדק ע"י גורם רפואי על מנת לשלול בעיה ביומכנית בברך או בעיה אנטומית בברך. ובמידת הצורך לפנות לטיפול.
בהצלחה

דרושים מרצים
28/09/2015 | 18:25
16
לחברת הדרכה בתחום טיפול בקשישים, דרושים מרצים כריזמטיים בעלי תואר בפיזיותרפיה, ניסיון בעמידה מול קהל ורצוי גם ניסיון בעבודה עם קשישים. ההרצאות בעברית באזור המרכז והשפלה, וברוסית בחדרה. העבודה מתאימה מאד גם למי שעובד במשרה מלאה. ניתן לשלוח קו"ח לטלי: taliw1000@gmail.com - נא לרשום בנושא המייל את עיר המגורים. תודה
דרוש פיזיותרפיסט/ית
16/09/2015 | 09:05
29

במרכז יום שיקומי-חברתי

במסגרת יד שרה, סניף באר-שבע

דרוש/ה פיזיותרפיסט/ית

דרישות התפקיד:

פזיוטרפיסט/ית מוסמך או סטודנט/ית בשנה האחרונה ללימודים, לאחר ההתנסויות הקליניות.

משרה חלקית .

זמינות לעבודה מחודש נובמבר .
תיאור התפקיד:

ימי א', ה'  בין השעות 9:00-13:00
אוכלוסיית המשתקמים כוללת אנשים עם ליקויים אורטופדיים ונוירולוגיים בשלב הכרוני, לאחר השיקום הראשוני.
ניסיון בהעברת קבוצות

לפרטים נוספים נא ליצור קשר עם אלכסנדרה,
טל. 08.9112021, 0502700969

נא לשלוח קורות חיים למייל: AlexandraB@yadsarah.org.il

פציעה בשריר התאומים
28/08/2015 | 19:21
3
48
היי, שיחקתי כדורסל.
עשיתי שינוי כיוון מהיר
ואז שמעתי קול כזה של "טאק" (כמו גומיה) בכל מקרה נפלתי וכאב לי
אבל לא כאב בטירוף
אני יכול לדרוך על הרגל אבל קצת צולע
הכאב קבוע ופנימי בתוך הרגל
אני עם קרח על שריר התאומים.
עם הכף רגל אני מסוגל לעשות תנועה מלאה.

האם זה נישמע כמו קרע או מתיחה? מה לעשות?

תודה.
פציעה בשריר התאומים
( לעמוד שלי בתפוז )
20/09/2015 | 22:16
1
26
הי
ממה שאתה מספר לא כל כך ברור לי מנגנון הפציעה ואיפה בדיוק כואב לך.
אני מציעה לך להיבדק ע״י פיזיותרפיסט ובהתאם לצורך ולממצאים להתחיל בטיפול. במידה ויהיה מדובר בנקע של הקרסול חשוב לבצע תרגול פרופריוספטיבי בכדי להחזיר את הקרסול לתפקוד מלא ולמנוע נקעים חוזרים (בייחוד אם אתה משחק כדורסל על בסיס קבוע).
רפואה שלמה
אין טיפול לקרע בשריר התאומים מעבר למנוחה והגבהת העקב
23/09/2015 | 06:28
16
מנסיון למי שקרע בזמנים שונים בשתי הרגליים
התאור של צליל גומי נקרע והתחושה כמו התכווצות שריר
הכאב בדריכה מכוון העקב.
הסיבה בד"כ חוסר חימום לפני מאמץ והתוצאה בהמשך
שריר התאומים שנראה נפוח יותר מרקמת החיבור שגדלה כמו צלקת
להקלה ברפוי ניתן לשים בעקב הנעל חצי מדרס שיגביה  רק את העקב.

פציעה והחלמה
31/01/2016 | 10:49
2
האם אתה משחק באופן מקצועי או עם חברים? אתה חייב לעשות חימום יעיל או לפחות חימום יעיל יותר ממה שאתה עושה. עכשיו אתה צריך לנוח ולא לגרום לנזק. לדעתי כדאי להתיעץ עם מאמן כושר שיסביר לך איך לעשות חימום ובטח איך כדאי לתת להגוף להחלים ולחזור לפעילות. אני מתאמן אצל נתי אלימלך ובלי העזרה שלו, עדיין הייתי ממשיך לסחוב את הפציעה בכף רגל שהייתה לי ונגרמה בגלל שטות מצידי. 
מבקש הבהרה בעניין, פעם ראשונה שאני פורק כתף, מה אומר הפיענוח
14/08/2015 | 21:25
1
27
מפרק ה- A/C מודגם תקין.
מודגם נוזל בכמות קטנה בבורסה הסוב-אקרומיאלית.
מודגם קרע חלקי של המשטח הארטיקולרי של גיד הסופרה ספינטוס, קרוב לאזור אחיזתו הקדמי לגבשושית
הגדולה, בקוטר 1.8 ס"מ במישור הצדי פנימי (חתך 7, סדרה 4) ובקוטר 2.7 ס"מ בציר הסגיטלי (חתך סגיטלי 9,
סדרה 6), הקרע מערב פחות משליש מעובי הגיד.
שאר הגידים המסובבים מודגמים תקינים.
גיד הביצפס הודגם שמור.
מודגם פגם לכל עובי הסחוס המכסה את הגלנואיד הקדמי תחתון, בקוטר 8 מ"מ במישור הצדי פנימי (חתך 14,
סדרה 3) ובגובה 8 מ"מ (חתך 8, סדרה 4).
מודגם שבב סחוס מנותק במיטת הפגם, בקוטר 2 מ"מ (חתך 14, סדרה 3), הפגם נמשך אל בסיס הלברום הקדמי
תחתון, ללא עדות לניתוק של הלברום.
מודגמת קונטוזיה לשדית של הגלנואיד בסמוך.
הקפסולה הודגמה שמורה.
מודגם נזק היל זקס עם בצקת לשדית בסמוך.
סיכום : קרע חלקי של גיד הסופרה ספינטוס, עם פגם בסחוס המכסה בגלנואיד קדמי תחתון, עם מעורבות של
בסיס הלברום תחתון בסמוך.
ב ב ר כ ה
מבקש הבהרה בעיניין, פעם ראשונה שאני פורק כתף, מה אומר הפיענו
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2015 | 20:24
20
הי
אני מציעה לך לחזור לאורטופד שהפנה אותך לבדיקה בכדי לקבל הסבר לגבי הפענוח וגם לגבי אופציות טיפוליות.
רפואה שלמה

מנהל/ת הפורום

חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
רז מרטיקרו פיזיו- מנהל פורום פיזותרפיה
מנהלת פורום פיזיותרפיה
פורום נכות - פגיעה בעבודה
פורום נכות - פגיעה בעבודה
פורום חוות דעת רפואיות
פורום חוות דעת רפואיות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה