לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86958,695 עוקבים אודות עסקים

פורום פיזיותרפיה

מקצוע הפיזיותרפיה הנו מקצוע טיפולי שמטרתו מניעה , טיפול והקלה במגוון רחב של בעיות רפואיות. המטרה העיקרית של מקצוע (טיפולי) הפיזיותרפיה, היא לאפשר חזרה מהירה לחיים פעילים ועצמאיים ושיפור איכות החיים לאנשים בכל הגילאים, אשר נפגעו בתפקודם כתוצאה ממחלה , חבלה או תאונה.

הטיפול נעשה על ידי שימוש בטכניקות ידניות (מנואליות), תרגול של מיומנויות תנועה, אלקטרותרפיה, הידרותרפיה ועוד. בפורום זה נקיים מפגש ביניכם לבין עולם הפיזיותרפיה.

הנכם מוזמנים לשאול ולהציע מניסיונכם ואנו נשתדל לתרום ולעזור כמיטב יכולתנו.
צוות הפיזיותרפיה של המרכז הרפואי ת"א בראשות אורלי ינאי, הינו גדול ומתמחה במגוון תחומים רחב כגון: שיקום אורטופדי ונוירולוגי, טיפולי הידרותרפיה בבריכה טיפולית, בעיות סחרחורת, שיווי משקל והליכה, טיפול נשימתי במחלות ריאתיות, טיפול בלימפמסאג', טיפולים אורוגניטליים ועוד. על כל אלה אפשר לשאול, להתייעץ ולבקש מידע

יחד איתכם ובשבילכם,צוות המכון לפיזיותרפיה, המרכז הרפואי ת"א איכילוב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פיזיותרפיה

מקצוע הפיזיותרפיה הנו מקצוע טיפולי שמטרתו מניעה , טיפול והקלה במגוון רחב של בעיות רפואיות. המטרה העיקרית של מקצוע (טיפולי) הפיזיותרפיה, היא לאפשר חזרה מהירה לחיים פעילים ועצמאיים ושיפור איכות החיים לאנשים בכל הגילאים, אשר נפגעו בתפקודם כתוצאה ממחלה , חבלה או תאונה.

הטיפול נעשה על ידי שימוש בטכניקות ידניות (מנואליות), תרגול של מיומנויות תנועה, אלקטרותרפיה, הידרותרפיה ועוד. בפורום זה נקיים מפגש ביניכם לבין עולם הפיזיותרפיה.

הנכם מוזמנים לשאול ולהציע מניסיונכם ואנו נשתדל לתרום ולעזור כמיטב יכולתנו.
צוות הפיזיותרפיה של המרכז הרפואי ת"א בראשות אורלי ינאי, הינו גדול ומתמחה במגוון תחומים רחב כגון: שיקום אורטופדי ונוירולוגי, טיפולי הידרותרפיה בבריכה טיפולית, בעיות סחרחורת, שיווי משקל והליכה, טיפול נשימתי במחלות ריאתיות, טיפול בלימפמסאג', טיפולים אורוגניטליים ועוד. על כל אלה אפשר לשאול, להתייעץ ולבקש מידע

יחד איתכם ובשבילכם,צוות המכון לפיזיותרפיה, המרכז הרפואי ת"א איכילוב
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
הפורום אינו מהווה לוח מודעות ואינו מיועד להחלפת המלצות על מטפלים ומומחים. המעוניינים לשים הודעות מסוג זה בפורום, מוזמנים לפנות למנהלי הפורום ולבקש אישורם באופן פרטני.
המשך >>

לצפיה ב-'כיסא פיטבול- האם יש לו ערך מוסף על פני כיסא רגיל'
כיסא פיטבול- האם יש לו ערך מוסף על פני כיסא רגיל
10/09/2018 | 23:13
4
שלום
ישנו דבר שנקרא כיסא פיטבול, שהוא למעשה כיסא, שבו כדור הפיטבול מהווה את מושב הכיסא, ומונח על בסיס עם גלגלים בדומה לכיסא משרדי רגיל (לעיתים משענת). ממליצים עליו לישיבה מול מחשב וכדומה, לצורך חיזוק שרירים ושיפור היציבה. השאלה היא כזו: אמנם בעברי הרחוק התנסיתי בישיבה על כדור פיטבול רגיל (לא בצורת כיסא), ואכן הרגשתי שהישיבה עליו מאלצת אותי לשבת זקוף ללא מאמץ. עם זאת, אני מנסה לחשוב אם אכן לכיסא פיטבול יש ערך מוסף בשמירה על היציבה לעומת כל כיסא רגיל. כלומר, אני מנסה להבין אם למעשה קיימת ייחודיות בלעדית לכיסא הפיטבול בעניין זה, ברמה שלא ניתן להשגה ע"י ישיבה על כל כיסא אחר. ניסיתי למשל לקחת כיסא פשוט, (לא כיסא משרדי), ולשבת עליו בקצה (כשהישבן לא מגיע עד לחיבור בין המשענת למושב, אלא בקיצוניות ההפוכה כשהישבן מונח בקצה השני של הכיסא), מבלי להישען עליו, תוך פישוק קל ביותר של הרגליים. הרגשתי שישיבה בצורה זו גם כן מאלצת אותי לשבת זקוף. לא ערכתי השוואה מקבילה בין הישיבה הנ"ל לישיבה על כיסא פיטבול, מאחר ועוד אין לי את הכיסא (שוקלת לרכוש). אשמח לדעת האם לדעתך צורת הישיבה המתוארת לעיל זהה למה שעושה כיסא הפיטבול (מבחינת אילוץ תנוחת ישיבה זקופה ללא מאמץ ומתן תנאים נוחים להתמיד בתנוחה זו)? או שעצם הצורה הכדורית של הכיסא מביא לאפקט שונה ממה שתיארתי באמצעות כיסא רגיל, ולא ניתן להשיג אפקט דומה בשימוש בכיסא רגיל? האם אכן הישיבה עליו מאלצת לישיבה זקופה מבלי לעייף?
לצפיה ב-'שיקום הגוף'
שיקום הגוף
27/08/2018 | 09:06
7
שלום לכולם , אני רוצה להמליץ בחום אבל ממש בחום על אלון מצעד מכוון בהרצליה , מכון שיקום נכים שמסתבר שקיים משנות התשעים. אלון והצוות עושים חיל ועוזרים רבות לנכים להשתקם ובעיקר לנכי צה"ל. 
כיום המכון מתרחב ופותח את שעריו עם ציוד חדש וטיפולים נוספים גם לספורטאים.
כנבו אליו לאתר  , עשו לו לייק בפייסבוק ועיזרו לו להיכנס למודעות כי באמת הוא שווה את זה. 
לצפיה ב-'נוירופתיה באזור עצב ה-Plexus '
נוירופתיה באזור עצב ה-Plexus
24/08/2018 | 18:40
1
5
איזה בירור מקובל לעשות כשיש נוירופתיה באזור שמושפע מעצב ה-Plexus ?
למה תורמת בדיקת EMG? האם רק לזיהוי פגיעה עצבית או גם לבירור הסיבות לפגיעה?
מה הסיבות האפשריות לפגיעה בעצב? (אין סכרת או מחלות רקע אחרות ואין חוסרים בויטמינים).
ואלו הדמיות מקובל לעשות? האם הדמיה של עמו"ש צווארי?
מה עוד יכול לגרום ללחץ על העצב חוץ מאשר עמו"ש? ואיזה בדיקות עשויות לגלות את הסיבה?
תודה
לצפיה ב-' נוירופתיה באזור עצב ה-Plexus '
נוירופתיה באזור עצב ה-Plexus
( לעמוד שלי בתפוז )
29/08/2018 | 08:04
5
בוקר טוב,
בדיקת EMG  נעשית במטרה לבדוק את המוליכות העצבית והאם קיימת פגיעה בעצב.
פגיעה עצבית לא חייבת להיגרם כתוצאה ממחלה או טראומה. יתכן ויש רקמות שלוחצות על העצב ובכך גורמות לסימפטומים. המקור יכול להיות לחץ באזור עמוד שדרה צווארי אך גם אזורים אחרים המקרובים לכתף.
ישנן מספר בדיקות הדמיה שניתן לעשות כגון צילום רנטגן   CT  או MRI. הרופא מחליט בהתאם לתלונות ואופי הסימפטומים האם ואיזו בדיקה רלוונטית.

רפואה שלמה

לצפיה ב-'בחירת יצרן מדרסים'
בחירת יצרן מדרסים
31/07/2018 | 22:48
1
14
שלום,

אני רוצה לבחור להזמין מדרסים בהתאמה אישית עקב כאבים באזור הקשת.
איך אפשר להשוות בין 2 מדרסים מ2 יצרנים שונים? אצל אחד היצרנים המדרסים 
אפילו אם זה היה יצרן 1לא הייתי יודע לבחור איזה מדרס אני צריך.
המוכרים עונים לי תשובות כמו "זה כמו להשוות מזדאה ומרצדס"
אנא עזרו לי עם כמה קרטריונים שאוכל להבין בערך איזה מוצר כדאי לי ביחס למחיר.
לדוגמא כמות שכבות?יותר שכבות יותר טוב?
והאם ניתן להניח שיצרן אחד עבד עם ספורטאים בין לאומיים הוא טוב בהכרח?הוא יתאים לי מדרס מתאים בשבילי?

תודה

לצפיה ב-'בחירת יצרן מדרסים'
בחירת יצרן מדרסים
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2018 | 08:05
3
בוקר טוב,
התאמת המדרסים נעשית על ידי גורם מוסמך בהתאמה אישית. עליך לוודא שהיצרן אליו אתה פונה בעל תעודת הסמכה ושהמדרס מספק את צרכיך. יצרן שעובד עם ספורטאים אינו בהכרח טוב יותר מיצרן שאינו עושה זאת.

יום נעים
לצפיה ב-'קרע בלברום במיפרק הירך'
קרע בלברום במיפרק הירך
23/07/2018 | 11:46
1
9
שלום
אני סובלת 4 חודשים מכאבים במיפשעה והגבלה בתנועה כתוצאה מקרע לא גדול בלברום במיפרק הירך ממצא שהתגלה ב mri ארתוגרפי.
אני עושה חודשיים פיזיותרפיה וישנו שיפור מינורי. מנסיון שלך האם פיזיותרפיה יכולה לפתור את הבעיה ולהימנע מניתוח ארתוסקופי ? במידה וכן האם לטווח ארוך לא יהיה נזק לסחוס אם לא עוברים ניתוח. ותוך כמה זמן אני אמורה להרגיש בשיפור ניכר על מנת שאוכל להעריך אם ללכת לניתוח או לא. אודה לתשובתך.
לצפיה ב-'קרע בלברום במיפרק הירך'
קרע בלברום במיפרק הירך
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 13:56
6
צהריים טובים,
השיפור וההתקדמות מאוד אינבידואליים מאדם לאדם. חשוב להקפיד על ההנחיות ועל התרגילים הניתנים בטיפולי הפיזיותרפיה. במידה ואינך מרגישה כי יש שיפור במצב מומלץ להיוועץ באורטופד.

יום נעים
לצפיה ב-'דרושים/ות פיזיותרפיסטים/ות '
דרושים/ות פיזיותרפיסטים/ות
22/07/2018 | 11:07
6
ליחידה גני אשדוד, דרושים/ות פיזיותרפיסטים/ות לעבודה מאתגרת המשלבת טיפול שיקומי והתפתחותי בגנים לילדים בספקטרום האוטיסטי של העמותה לילדים בסיכון.                          
עבודה בצוות רב מקצועי וסביבת עבודה מאתגרת ומפתחת הכוללת הדרכה מקצועית שוטפת מפיזיותרפיסטים בכירים, השתתפות בהשתלמויות,ימי עיון וקבוצות הדרכה.                    
דרישות: תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר, רישיון מטעם משרד הבריאות, ניסיון בעבודה עם ילדים- יתרון, יכולת עבודה בצוות, רצון ללמוד ולהתפתח.
עדיפות לבעלי רכב,  נסיעות נדרשו במסגרת התפקיד.

לשליחת קו"ח:
פקס: 08-6817134
אימייל: ashdod.amuta@childrenatrisk.org.il

לצפיה ב-'דרושים/ות פיזיותרפיסטים/ות '
דרושים/ות פיזיותרפיסטים/ות
22/07/2018 | 11:05
ליחידה גני אשדוד, דרושים/ות פיזיותרפיסטים/ות לעבודה מאתגרת המשלבת טיפול שיקומי והתפתחותי בגנים לילדים בספקטרום האוטיסטי של העמותה לילדים בסיכון.                        
עבודה בצוות רב מקצועי וסביבת עבודה מאתגרת ומפתחת הכוללת הדרכה מקצועית שוטפת מפיזיותרפיסטים בכירים, השתתפות בהשתלמויות,ימי עיון וקבוצות הדרכה.                    
דרישות: תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר, רישיון מטעם משרד הבריאות, ניסיון בעבודה עם ילדים- יתרון, יכולת עבודה בצוות, רצון ללמוד ולהתפתח.
עדיפות לבעלי רכב,  נסיעות נדרשו במסגרת התפקיד.

לצפיה ב-'תרגיל לקרע במניסקוס'
תרגיל לקרע במניסקוס
18/07/2018 | 20:26
2
11
שלום, ראיתי שתרגיל שיכול לעזור לקרע במיניסקוס זו כריעה מקבילה (parallel squat) , השאלה שלי: מה צריך להיות מקביל והאם צריך להגיע עם העכוז עד כמעט הרצפה או 90 מעלות? והאם זה משנה אם כפות הרגליים מקבילות או שהן יכולות להיות בהטייה כלפי חוץ?
תודה רבה
לצפיה ב-'תרגיל לקרע במניסקוס'
תרגיל לקרע במניסקוס
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2018 | 13:53
1
6
צהריים טובים,
יש מגוון תרגילים היכולים להתאים במקרה של קרע במניסקוס. ממליצה לך לפנות לטיפולי פיזיותרפיה על מנת שידריכו אותך לתרגילים מתאימים.

רפואה שלמה
לצפיה ב-'תודה. אך אם אפשר תיאור של מהי כריעה מקבילה'
תודה. אך אם אפשר תיאור של מהי כריעה מקבילה
23/07/2018 | 23:17
2
הירכיים מקבילות?
תודה
לצפיה ב-'שאלות בנושא מתיחות לשרירים'
שאלות בנושא מתיחות לשרירים
16/07/2018 | 00:43
1
8
שלום
עקב כאב בברך (כנראה על רקע דלקת בגיד) הופניתי לפיזיותרפיה.
קיבלתי תרגילים (בעיקר לעשות בבית) של חיזוק ומתיחות לשרירי הרגליים.
נאמר לי לבצע את המתיחות למשך דקה, כפול 3 פעמים.
בכל המאמרים והסרטונים שראיתי, שמתי לב שמתיחות אמורות להיות של חצי דקה.
מהו הדבר הנכון?
מה ההבדל בתוצאה בין מתיחות שנעשות למשך דקה או לחצי דקה?
ובין מתיחה למתיחה כמה זמן יש להמתין מינימום?
והאם בין מתיחה למתיחה אפשר לעשות מתיחות לשריר אחר או שחשוב הרצף?
תודה
לצפיה ב-'שאלות בנושא מתיחות לשרירים'
שאלות בנושא מתיחות לשרירים
( לעמוד שלי בתפוז )
18/07/2018 | 12:52
9
צהריים טובים,
במידה והמתיחות נעשות במטרה לשחרר את השריר אחרי תרגילי חיזוק אין הבדל בין מתיחה של חצי דקה למתיחה של דקה. במידה והמתיחות נעשות במטרה להאריך את השריר בשל קיצור יש להגיע לסך הכל 6 דקות ביום.
בין מתיחה למתיחה מספיק להמתין מספר שניות. בזמן הזה ניתן גם לעשות מתיחות לשריר אחר.
יום נעים
לצפיה ב-'עיסוי כדרך לשיקום הגוף '
עיסוי כדרך לשיקום הגוף
17/07/2018 | 16:23
10
עיסוי הוא טיפול ברפואה האלטרנטיבית. 
אך לא כולם נעזרים בו
תופתעו לגלות שיש לו
תועלות רבות

בתחומים אחרים בחיים שלנו
שהעיסוי יתורם להם רבות כמו 
שיקום הגוף, לחץ נפשי ואפילו יחסים עם המשפחה 

הסיבות המרכזיות שמונעות מאיתנו לעשות עיסוי 
זה הכסף - עיסוי עולה היום בין 150 - 220 שקלים 
ואילו יותר שמדובר על מקומות אקסלוסיים. 

לכן יש כמה אפשרויות לעשות עיסוי
בלי מעסה בכלל 
ובדרכים פשוטות ויצרתיותי. 

לצפיה ב-'2 חדרי קליניקה להשכרה'
2 חדרי קליניקה להשכרה
15/07/2018 | 19:08
10
2 חדרי קליניקה להשכרה יומית / לפי שעה / בנווה ישראל הרצליה
הקליניקה כוללת: מיטת טיפולים חשמלית, מכשיר מתיחת צוואר וגב – טראקשן,מכשיר אולטרא סאונד טיפולי, מכשיר טאנס שרירי/עצבי, אמבטיית פארפין, מראת גוף, פינת חיזוקים מלאה, גומיות, פיתה, כדור בוסו ....
מתאים לפזיוטרפיסטים ומטפלים

פינת חיזוקים - מלאה בכל הציוד שפזיוטרפיסט צריך
פינת התאוששות עם מכשיר לימפה פרס
כל הציוד, ג'ל אולטרסאונד, סדינים.... לפזיוטרפיסט, מטפל, מדקר ועוד.. אירנה 054-5424090

לצפיה ב-'לימודי פיזותרפיה'
לימודי פיזותרפיה
08/07/2018 | 17:26
1
21
היי :)
אני רוצה ללמוד פיזיותרפיה והתקבלתי למכללה אקדמית בצפת.
אשמח לשמוע חוות דעת מאנשים בוגרי החוג לפיזיותרפיה בצפת.
והאם לאחר סיום התואר קיים הבדל בין המוסדות הלימודים השונים? מבחינת אפשרויות תעסוקה?
תודה רבה :)
לצפיה ב-' לימודי פיזותרפיה '
לימודי פיזותרפיה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2018 | 09:10
23
בוקר טוב,
אני אישית למדתי בתל אביב לכן לא אוכל לתת לך חוות דעת על הלימודים בצפת.
מבחינת אפשרויות התעסוקה אין הבדל בין המוסדות השונים בארץ.

בהצלחה

לצפיה ב-'רכישת מנוף '
רכישת מנוף
28/06/2018 | 07:37
1
12
שלום לכולם,
אשתי קיבלה אישור לרכישת מנוף.
יש 3 אפשרויות:
BIRDIE - חברת שטינר
SUNLIFT - חברת ר. שעל
M220 - חברת מדטכניקה
יש המלצות?
מה כדאי לרכוש?
תודה ובריאות לכולם
לצפיה ב-'רכישת מנוף '
רכישת מנוף
( לעמוד שלי בתפוז )
18/07/2018 | 12:49
7
צהריים טובים,
לכל מנוף יש את היתורונות והחסרונות שלו בהתאם לסביבת מגורים. חשוב לשים לב למשקל שהמנוף יכול לשאת.

יום נעים
לצפיה ב-'יישור לורודוס כתוצאה מתאונת דרכים'
יישור לורודוס כתוצאה מתאונת דרכים
10/06/2018 | 15:16
1
17
לפני שבוע עברתי תאונת דרכים קשה של צליפת שוט שנכנסו בי מאחורה במהירות רבה
כתוצאה מכך, בצילומים יצא יישור הלורדזוס הצוארי.
1. האם זו טראומה לצואר שחולפת או נזק תמידי?
2. האם הכאב הגיוני שמוקרן לראש מאחורה?
לצפיה ב-' יישור לורודוס כתוצאה מתאונת דרכים '
יישור לורודוס כתוצאה מתאונת דרכים
( לעמוד שלי בתפוז )
11/06/2018 | 08:46
15
בוקר טוב,
יישור לורדוזיס צווארי הינו משהו מולד ולא כתוצאה מהתאונה.
כתוצאה מההדף בתאונה הכוללת צליפת שוט נוצר ספאזם שרירי אשר גורם לכאבים באזור הצוואר. הכאבים יכולים להקרין לאזור הראש והשכמות . זאת פגיעה שניתן לטפל בה בטיפולי פיזיותרפיה.

רפואה שלמה
לצפיה ב-'דרוש/ה פיזיותרפיסט/ית'
דרוש/ה פיזיותרפיסט/ית
21/05/2018 | 11:19
16
למרכז יום שיקומי-חברתי יד שרה באר-שבע דרוש/ה פיזיותרפיסט/ית.
עבודה בתחום נוירולוגי ואורטופדי.
4 פעמים בשבוע, 16 ש'ש בבקרים.
תחילת עבודה באוגוסט.
נא לשלוח קו''ח במייל:
לצפיה ב-'מחקר עבור גברים שנמצאים בזוגיות שמתמודדים עם כאב כלשהו'
מחקר עבור גברים שנמצאים בזוגיות שמתמודדים עם כאב כלשהו
11/05/2018 | 09:43
8
היי חברים , שמי רינת ולצורך סיום לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית אני עורכת מחקר בנושא זוגיות ומצב רפואי . מחפשת גברים שנמצאים בזוגיות שמתמודדים עם כאב אקוטי או כרוני כלשהו ומוכנים להתנדב לענות על השאלון המצורף . השאלון אנונימי לחלוטין וגובה מספר דקות לכל היותר .
המחקר שלנו בא להבין מצב חברתי מסוים על מנת לתת מענה הולם במסגרת שירותי עבודה סוציאלית בעתיד
תודה מראש לעונים

לצפיה ב-'טיפולי פיזיותרפיה באלקטרודות בהריון'
טיפולי פיזיותרפיה באלקטרודות בהריון
06/05/2018 | 11:10
3
17
אני בהריון בשליש הראשון והתחלתי טיפולי פיזיותרפיה באיזור הצוואר והשכמות. הטיפולים מועילים לי (אחרי הרבה טיפולים שונים שעברתי שלא עזרו) והם כוללים טיפול במכשירי אולטראסאונד ואלקטרודות חשמל אינטרפירנשיאל. המטפל שלי טוען שאין שום סכנה לטיפולים אלו בהריון. רציתי לקבל עוד חוות דעת כאן
לצפיה ב-'טיפולי פיזיותרפיה באלקטרודות בהריון '
טיפולי פיזיותרפיה באלקטרודות בהריון
( לעמוד שלי בתפוז )
07/05/2018 | 12:58
2
16
צהריים טובים,
הספרות המקצועית אומרת שבטרימסטר ראשון יש להימנע מטיפולי אולטרסאונד באופן מוחלט. לגבי אינטרפרנשיאל יש להימנע מטיפולים באזור גב תחתון לגבי שאר האזורים בגוף אין קביעה חד משמעית.
אני אישית נמנעת מטיפולי אלקטרותרפיה בתחילת ההריון.

יום נעים
לצפיה ב-'מה הסיכונים?'
מה הסיכונים?
07/05/2018 | 19:33
1
11
בגלל שהמטפל אמר שזה בסדר עברתי כבר 3 טיפולי אולטראסאונד בשכמות צוואר וטיפול יחד באלקטרודות. אני אפסיק את הטיפולים אבל רוצה להבין מה הנזק האפשרי?
לצפיה ב-'מה הסיכונים?'
מה הסיכונים?
( לעמוד שלי בתפוז )
09/05/2018 | 08:41
12
אני לא יכולה לדעת מה ואם בכלל יש נזק ובנוסף איני מוסמכת לתת לך יעוץ רפואי מהסוג הזה. במידה ואת מודאגת יש לפנות לרופא המטפל שלך.

יום נעים
לצפיה ב-'האם טיפולי פיזותרפיה יעילים לצוואר תפוס ועורף כואב?'
האם טיפולי פיזותרפיה יעילים לצוואר תפוס ועורף כואב?
20/04/2018 | 20:13
1
660
לכבוד אנה בורנוב מנהלת הפורום
לפני מס ימים החלקתי בבית ותוך כדי נתקלתי בדלת האמבטיה הצוואר שלי נתקע בצד הדלת ומעט השתפשף,מאז יש כאבי צוואר לא נעימים כולל אי נוחות בסיבוב הראש שמאלה וימינה.כמו כן יש רגישות לא נעימה בעורף הצוואר ולעיתים כאבי ראש קלים.אני מורח משחת טראומיל וקומפרס חם אבל ללא שינוי משמעותי.האם זה לא היה אמור לעבור תוך מס' ימים? מדוע בערב זה יותר כואב?,האם טיפולי פיזותרפיה יכולים לטפל בכך באופן יעיל? האם מדובר בטיפול כואב? בתודה רוני
לצפיה ב-'האם טיפולי פיזותרפיה יעילים לצוואר תפוס ועורף כואב? '
האם טיפולי פיזותרפיה יעילים לצוואר תפוס ועורף כואב?
( לעמוד שלי בתפוז )
23/04/2018 | 10:51
38
בוקר טוב,
קודם כל ממליצה לך ללכת להיבדק על ידי רופא על מנת לשלול נזק. בהתאם לבדיקה הוא יפנה אותך לטיפול המתאים.

רפואה שלמה
לצפיה ב-'טיפול optokinetic ל- MDDs'
טיפול optokinetic ל- MDDs
15/04/2018 | 14:48
2
11
אני סובל כבר כמה שנים מתסמונת Mal de debarquement, מאז טיסה בודדה שהציתה את הסימפטומים לפני משהו כמו 6 שנים. קראתי לאחרונה שיש טיפול חדיש שמראה שיפור בתסמינים באחוזים גבוהים שנקרא optokinetic stimulus, להניע את הראש מול פסים לבנים-שחורים שנעים בתנועה סיבובית. האם ידוע לכם אם קיים טיפול כזה בארץ? 
תודה
לצפיה ב-'טיפול optokinetic ל- MDDs '
טיפול optokinetic ל- MDDs
( לעמוד שלי בתפוז )
23/04/2018 | 10:57
1
10
בוקר טוב,
אינני יודעת לומר האם קיים טיפול כזה בארץ. על מנת לקבל הפנייה לטיפול המתאים יש לפנות לרופא אף אוזן גרון.

רפואה שלמה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/04/2018 | 18:17
1
לצפיה ב-'מתעניינת בלימודי פיזיותרפיה '
מתעניינת בלימודי פיזיותרפיה
10/04/2018 | 12:04
1
35
היי,
בת 21, מתעניינת בלימודי תואר ראשון בפיזיותרפיה. 
אשמח לדעת אם יש העדפה לאוניברסיטה מסויימת לאחר סיום התואר, אם רמת הלימודים שונה בין מוסד למוסד

לצפיה ב-'מתעניינת בלימודי פיזיותרפיה'
מתעניינת בלימודי פיזיותרפיה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/04/2018 | 14:20
34
צהריים טובים,
רמת הלימודים בארץ זהה בכל המוסדות. הלימודים אורכים ארבע שנים. במהלך הלימודים מבצעים התנסויות קליניות במגוון תחומים כגון מכון, שיקום, בית חולים אקוטי. בסיום התואר את נדרשת לעשות מבחן ממשלתי על מנת לקבל רשיון פיזיותרפיסט.

בהצלחה

מנהל/ת הפורום

אודות:
סיימתי תואר ראשון בפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב בשנת 2013. אני עובדת באיכילוב שלוש וחצי שנים. התחלתי בשיקום הגריאטרי וכרגע עובדת בשיקום יום. העבודה
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

עו
מירב אשל משרד עו"ד
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום כאב
פורום כאב כרוני

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה