לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78047,804 עוקבים אודות עסקים

פורום פיזיותרפיה

מקצוע הפיזיותרפיה הנו מקצוע טיפולי שמטרתו מניעה , טיפול והקלה במגוון רחב של בעיות רפואיות. המטרה העיקרית של מקצוע (טיפולי) הפיזיותרפיה, היא לאפשר חזרה מהירה לחיים פעילים ועצמאיים ושיפור איכות החיים לאנשים בכל הגילאים, אשר נפגעו בתפקודם כתוצאה ממחלה , חבלה או תאונה.

הטיפול נעשה על ידי שימוש בטכניקות ידניות (מנואליות), תרגול של מיומנויות תנועה, אלקטרותרפיה, הידרותרפיה ועוד. בפורום זה נקיים מפגש ביניכם לבין עולם הפיזיותרפיה.

הנכם מוזמנים לשאול ולהציע מניסיונכם ואנו נשתדל לתרום ולעזור כמיטב יכולתנו.
צוות הפיזיותרפיה של המרכז הרפואי ת"א בראשות אורלי ינאי, הינו גדול ומתמחה במגוון תחומים רחב כגון: שיקום אורטופדי ונוירולוגי, טיפולי הידרותרפיה בבריכה טיפולית, בעיות סחרחורת, שיווי משקל והליכה, טיפול נשימתי במחלות ריאתיות, טיפול בלימפמסאג', טיפולים אורוגניטליים ועוד. על כל אלה אפשר לשאול, להתייעץ ולבקש מידע

יחד איתכם ובשבילכם,צוות המכון לפיזיותרפיה, המרכז הרפואי ת"א איכילוב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פיזיותרפיה

מקצוע הפיזיותרפיה הנו מקצוע טיפולי שמטרתו מניעה , טיפול והקלה במגוון רחב של בעיות רפואיות. המטרה העיקרית של מקצוע (טיפולי) הפיזיותרפיה, היא לאפשר חזרה מהירה לחיים פעילים ועצמאיים ושיפור איכות החיים לאנשים בכל הגילאים, אשר נפגעו בתפקודם כתוצאה ממחלה , חבלה או תאונה.

הטיפול נעשה על ידי שימוש בטכניקות ידניות (מנואליות), תרגול של מיומנויות תנועה, אלקטרותרפיה, הידרותרפיה ועוד. בפורום זה נקיים מפגש ביניכם לבין עולם הפיזיותרפיה.

הנכם מוזמנים לשאול ולהציע מניסיונכם ואנו נשתדל לתרום ולעזור כמיטב יכולתנו.
צוות הפיזיותרפיה של המרכז הרפואי ת"א בראשות אורלי ינאי, הינו גדול ומתמחה במגוון תחומים רחב כגון: שיקום אורטופדי ונוירולוגי, טיפולי הידרותרפיה בבריכה טיפולית, בעיות סחרחורת, שיווי משקל והליכה, טיפול נשימתי במחלות ריאתיות, טיפול בלימפמסאג', טיפולים אורוגניטליים ועוד. על כל אלה אפשר לשאול, להתייעץ ולבקש מידע

יחד איתכם ובשבילכם,צוות המכון לפיזיותרפיה, המרכז הרפואי ת"א איכילוב
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
הפורום אינו מהווה לוח מודעות ואינו מיועד להחלפת המלצות על מטפלים ומומחים. המעוניינים לשים הודעות מסוג זה בפורום, מוזמנים לפנות למנהלי הפורום ולבקש אישורם באופן פרטני.
המשך >>

לצפיה ב-'כאבים בברך '
כאבים בברך
06/11/2017 | 12:56
1
8
היי,
אני בת 70 לאחרונה סובלת מכאבים בברך שמושכים כלפי מטה. עשיתי אולטרסאונד וכתוב בו:
המניסקוס המדיאלי דו"צ הודגמה בליטה.
הודגם לחץ ה MCL. הודגמה ירידת רווח.
אני ממש סובלת מכאבים ומשבת לא ממש יכולה לדרוך על הרגל. בקושי יכולה ללכת. מה התוצאות אומרת? האם יש מה לעשות כדי לשפר את המצב? 
לצפיה ב-'כאבים בברך '
כאבים בברך
( לעמוד שלי בתפוז )
07/11/2017 | 08:50
5
שלום חנה,
עם הגיל נוצרים שינויים ניווניים במפרקים היכולים לגרום לכאבים כתוצאה מכך.
ממליצה לך להיוועץ באורוטופד על מנת שיפנה אותך לטיפול מתאים.

רפואה שלמה
לצפיה ב-'פזיו לפני ניתוח קרסול'
פזיו לפני ניתוח קרסול
04/11/2017 | 11:09
1
4
נשבר לי הקרסול (טיביה ופיבולה) כרגע אני מחכה עד שהנפיחות והשלפוחיות ירדו לפני הניתוח, יש איזה פזיו שאפשר לעשות בימים הקרובים לזרז את ההחלמה אחרי הניתוח? 
לצפיה ב-' פזיו לפני ניתוח קרסול '
פזיו לפני ניתוח קרסול
( לעמוד שלי בתפוז )
05/11/2017 | 08:39
5
בוקר טוב,
ניתן לשכב או לשבת עם רגל מורמת על מנת להוריד נפיחות. מבחינת תרגילים הדבר תלוי בהנחיות שניתנות על ידי האורטופד.

רפואה שלמה
לצפיה ב-'אשמח להמלצות לתרגילים כלליים'
אשמח להמלצות לתרגילים כלליים
25/10/2017 | 14:36
1
9
לבת 65 שלא עושה ספורט מלבד הליכות.

מתחילה לה גיבנת וסוג של "ניוון", כלומר יש להסיר חלודה.

תרגילים לפלג גוף עליון, שכמות, גב, ידיים, כתפיים...

מקווה שזה הפורום המתאים 
לצפיה ב-' אשמח להמלצות לתרגילים כלליים '
אשמח להמלצות לתרגילים כלליים
( לעמוד שלי בתפוז )
29/10/2017 | 08:59
9
שלום גוני,
ניתן לשקול חוג פילאטיס או יוגה. בחוגים אלה עובדים על שרירי היציבה.
במידה וישנם כאבים ממליצה לפנות לפיזיותרפיסט על מנת שיבנה תוכנית טיפולים מתאימה. הפנייה ניתן לבקש מרופא המשפחה.

בהצלחה,
אנה

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:18

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'דרוש/ה פיזיותרפיסט/ית'
דרוש/ה פיזיותרפיסט/ית
04/09/2017 | 13:02
26
למרכז יום שיקומי-חברתי במסגרת יד שרה באר-שבע דרוש/ה פיזיותרפיסט/ית. פעם בשבוע, יום חמישי, 4 שעות, משעה 9.00 עד שעה 13.00. עבודה בתחום נויורוגי ואורטופדי. נא לשלוח קורות חיים במייל alexandrab@yadsarah.org.il
לצפיה ב-'פיזיותרפיה וסטיבולרית - לאחר טיפול'
פיזיותרפיה וסטיבולרית - לאחר טיפול
14/08/2017 | 12:37
1
20
שלום, עברתי אתמול טיפול בפזיותרפיה וסטיבולרית לאחר שהייתה לי סחרחורת כשקמתי מתנוחת שכיבה לישיבה במשך 3 ימים. לאחר הטיפול איבדתי שיווי משקל ממש מחוץ לחדר הרופא והוא החזיר אותי לעוד סשן. אני עכשיו עם צאוורון ושיווי המשקל בסדר בהליכה, אני עוד לא יודעת לגבי הסחרחורות כי עוד לא עברתי לתנוחת שכיבה, אבל מדי פעם יש לי הרגשה כזו של חוסר יציבות רגעית. כאילו לשניה אחת מה שמולי זז וחוזר לעצמו. זה קורה למשל בישיבה מול המחשב. האם זה חלק מהתהליך? האם שווה ללכת לטיפול נוסף?
תודה!
לצפיה ב-'פיזיותרפיה וסטיבולרית - לאחר טיפול '
פיזיותרפיה וסטיבולרית - לאחר טיפול
( לעמוד שלי בתפוז )
17/08/2017 | 08:39
12
שלום יעל,
לעתים נדרשת סדרה של מספר טיפולים.
ממליצה לך להיוועץ ברופא שהפנה אותך לטיפולים.
רפואה שלמה
לצפיה ב-'פיזיותרפיה לאימי בת ה- 70'
פיזיותרפיה לאימי בת ה- 70
10/08/2017 | 14:28
1
21
שלום ובהצלחה למנהלת הפורום, מקווה ששאלתי מתאימה לפה
לאימי יש התחלה של גיבנת וכאבים בחגורת הכתפיים שמונעים ממנה, למשל, להרים את הידיים ולסובב. היתה לה גם דלקת בכתף והיא טופלה ע"י רופא אך אלו דברים שחוזרים על עצמם. כל האזור מאוד "מקובע" ולא גמיש, מקווה שאת מבינה את כוונתי. לא מתוך מחלה חלילה אלא בשל הגיל, עבודה משרדתית של שנים וחוסר פעילות ספורטיבית (מלבד הליכות שלא עוזרות במקרה זה).
האם יש סוג של תרגול שהיית מציעה לה? 
לצפיה ב-'פיזיותרפיה לאימי בת ה- 70 '
פיזיותרפיה לאימי בת ה- 70
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 08:03
14

שלום,
לצערי לא ניתן להמליץ בפורום על טיפול מתאים.
ממליצה לאימך לפנות לפיזיותרפיסט על מנת שיבנה לה תוכנית טיפולים מתאימה.
ניתן לגשת לרופא המשפחה ולבקש ממנו הפנייה לפיזיותרפיה.

בהצלחה,
אנה

לצפיה ב-' פרישת המנהל וכניסת מנהלת חדשה '
פרישת המנהל וכניסת מנהלת חדשה
09/08/2017 | 15:51
14

אנו מודים לערן שפירא על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך 

באותה הזדמנות, אנו מברכים את אנה בורונוב עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'מכשיר TENS'
מכשיר TENS
26/07/2017 | 11:18
1
25
שלום בעקבות כאב כרוני במפרק הירח - חשש לקרע בלבריום , רכשתי את מכשיר הTENS.
כיצד לכוון אותו?
לצפיה ב-'מכשיר TENS'
מכשיר TENS
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2017 | 14:58
17
שלום

ישנם מספר מכשירים. כל מכשיר שונה בהגדרותיו. ממליץ לקבל הדרכה מהיכן שרכשת או אצל פיזיותרפיסט מוסמך

יום טוב

ערן שפירא
לצפיה ב-'חייבים להכיר'
חייבים להכיר
18/07/2017 | 18:05
29
חייבת להמליץ על ג'סיקה המדהימה שעשתה איתי חסד.
אני רוצה שכמה שיותר אנשים יכירו אותה וירוויחו כמוני! אספר את הסיפור שלי.
הגעתי לג'סיקה חצי שנה אחרי פריצת דיסק. לפניה שני רופאים ייעצו על ניתוח דחוף, אמרו שאין אופציה אחרת להתגבר על הכאבים ואפילו דרשו ממני להימנע מפעילות גופנית ולסתובב עם רצועת תמיכה לגב עד הניתוח. כשהתחלתי את הטיפול עם ג'סיקה הייתי אחרי חצי שנה של כאבים, הקרנות לרגל, כל פעילות הגיונית (מלקום מהמיטה בבוקר ועד לשבת מעל 20 דקות רצוף) כאבה לי. ג' סיקה הביטחה לי שאני אוכל להימנע מניתוח וביקשה שאמתין 4 טיפולים עד שאראה שיפור. אבל מיד לאחר הטיפול הראשון הייתה הפחתה בכאבים! ומשם הדרך לשיקום הייתה מהירה מאוד. תוך חצי שנה, בתדירות טיפולים הולכת ויורדת, ג'סיקה החזירה אותי לתפקוד מלא. היא לא רק עזרה לי להתגבר על הכאבים בעקבות פריצת הדיסק, אלא למעשה תיקנה את היציבה שלי, כדי למנוע פציעות עתידיות. חצי שנה אחרי הטיפול עשיתי טיול תרמילאים, נסעתי ברכבים שקיפצו בדרכי עפר, ברכבות, טיסות, טיפסתי הרים וישבתי לאורך שעות ארוכות במושבים לא נוחים. לא היה מצב שהייתי עושה את זה לפני ג'סיקה! מאז כבר חזרתי להתאמן ואני עושה אימוני אירובי ועיצוב כמו שעשיתי לפני הפריצה. אני מתאמנת חזק ומודה לה בלב על כך שהיא הצילה לי את הגב! ג'סיקה מטפלת אנושית, חכמה, עם ידי זהב וידע מטורף בכל הקשור לשיקום ושיפור היציבה. אני ממליצה עליה לכל מי שסובל מכאבי גב, ומכל ההימנעות מפעילות שבאה בעקבותיהם
לצפיה ב-'קרע בשוק רגל שמאל - איך מחלימים בלי שישאר נזק?'
קרע בשוק רגל שמאל - איך מחלימים בלי שישאר נזק?
17/07/2017 | 15:08
1
14
שלום שלום!
לפני שבוע וחצי קרעתי את השריר בשוק רגל שמאל (באזור הפוסטריורי - לפי האורטופד במיון).
האבחנה הייתה קרע gastrocnemius וב-US נראה קרע של 2 ס"מ בערך.
בהתחלה נחתי קצת אבל בעבודה שלי אני צריך ללכת ברגל מדי פעם, ואני מפחד שהקרע יתאחה לא כמו שצריך, או שהשריר יתקצר.
כבר עכשיו בזמן הליכה יש כאב ברגל שמרגיש כמו שריר תפוס שלא יכול להתארך כמה שנדרש.
האם יש דברים שאני יכול לעשות בבית כדי לעזור לרגל להתאחות כמו שצריך?
תרגילים מסוימים? טכניקות מסוימות?
אני יכול לקבוע תור דרך הקופה, אבל זה יכול לקחת לא מעט זמן שיכול להשפיע על ההחלמה.
אודה לכל הכוונה או טיפ..
תודה!
שמואל
לצפיה ב-'קרע בשוק רגל שמאל - איך מחלימים בלי שישאר נזק?'
קרע בשוק רגל שמאל - איך מחלימים בלי שישאר נזק?
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2017 | 15:03
8
שלום שמואל.

לצערי לא ניתן להמליץ על טיפול מתאים וראוי דרך פורום.
אין תחליף לבדיקה וטיפול על-ידי פיזיותרפיסט מוסמך במקרים אלו.

באופן כללי אסביר שעקרונות השיקום הינם הורדת נפיחות, תנועתיות מוקדמת ומבוקרת, מניעת הצתלקויות, ושמירה על פעילות שרירים תקינה בזמן ההחלמה.

לאחר טראומה סביר שקופת החולים תאפשר בדיקה וטיפול בהקדם.

בהצלחה

ערן שפירא
לצפיה ב-'העצב הסכיאטי'
העצב הסכיאטי
09/07/2017 | 21:48
18
שלום לכולם. לאחר תקופה ארוכה של כאבים חזקים עד לחוסר תפקוד בגלל המצב הסכיאטי ברגל שמאל גיליתי משהו מפליא בפשטותו. הכאבים היו מגיעים לאחר מאמץ של עמידה מרובה כמו הכנות שבת שטיפת כלים וכו... אח''כ הכאב היה נשאר לכמה ימים. פלדנקרייז עזר אבל לפתע גיליתי שאם כאשר אני מבצעת פעילות בעמידה אני מביאה כיסא ומקפלת את הרגל הכואבת על הכיסא בצורה כזו שהברך מקדימה וכף הרגל מאחור וככה שוטפת כלים או כל דבר של עמידה ממושכת הכאב כלל לא מגיע. הסיפור פשוט נגמר. זה ככה כבר תקופה ללא כאבים. פלא. חסדי השם.
לצפיה ב-'מנוף חשמלי '
מנוף חשמלי
06/07/2017 | 19:35
27
קיבלתי מנוף אישור על מנוף חשמלי ממשרד הבריאות עד 160 ק"ג עליי לבחור ספק אחד מתוך שלושה שכל אחד מייצג חברה :
LIKO M220
INVACARE BIRDIE 
SUNRISE MEDICAL SUNLIFT 175E
עזרה בבקשה למי שיש לו נסיון מה לבחור מביניהם ?

לצפיה ב-'מיטה סיעודית חשמלית מומלצת '
מיטה סיעודית חשמלית מומלצת
06/07/2017 | 19:31
115
קיבלתי רשימת ספקים ממשרד הבריאות למיטה סיעודית חשמלית
4 ספקים מוזכרים וכל אחד מספק מיטה מחברה שונה .
מה מומלץ מביניהם ?
BOURMEIER ECONOMIC
DOMIFLEX
DAYS HCB686
HOB 852 KAPEL KAL
לצפיה ב-'פיזיותרפיה עבור קשישים'
פיזיותרפיה עבור קשישים
21/06/2017 | 17:01
1
25
שלום רב,

אמי בת 80. ממעטת לצאת מביתה, ודי מתנוונת תנועתית.

ברצוני למצוא לה פיזיותרפיסט שיוכל להגיע לביתה ולסייע לה ביציבות בהליכה, אימון תנועתי לתחזוקת השרירים ועוד.

השאלה היא:

האם לכל פיזיותרפיסט יש את הידע לטיפול בקשישים ???

איני יודעת מה עליי לשאול על מנת לאתר את המטפל הנכון לה.

בתודה על עזרתך מראש - חגית.
לצפיה ב-'פיזיותרפיה עבור קשישים'
פיזיותרפיה עבור קשישים
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 22:47
32
שלום חגית

אין התמחויות מוגדרות בפזיותרפיה בארץ.
יחד עם זאת, הפיזיותרפיסטים אכן עובדים עם קבוצות גיל מגוונות - מינקות ועד זקנה. לכן, סביר שכדי לפנות לפיזיותרפיסט שעובד עם קשישים באופן שוטף...

ניתן לגשת לרופא המשפחה ובהתאם לקבל הפנייה לטיפול פיזיותרפיה במסגרת שירותי הפיזיותרפיה של קופת החולים.
במידה וייראו לנכון, אולי אף יתאמו לה טיפולי בית.

במגזר הפרטי, כמו בכל תחום, ממליץ לשאול את הסביבה ולנסות לקבל המלצות מתאימות. לא ניתן כמובן להמליץ בפורום זה על איש מקצוע ספציפי

בהצלחה,

ערן

לצפיה ב-'מחפש המלצה לפיזיותרפיסט באזור נהריה עכו'
מחפש המלצה לפיזיותרפיסט באזור נהריה עכו
08/06/2017 | 13:33
1
18
עקב פגיעה בגב מחפש פיזיותרפיסט עם המלצות?
לצפיה ב-'מחפש המלצה לפיזיותרפיסט באזור נהריה עכו'
מחפש המלצה לפיזיותרפיסט באזור נהריה עכו
( לעמוד שלי בתפוז )
04/07/2017 | 00:41
18
שלום 

פורום זה אינו נועד להעברת המלצות על מטפלים.
ממליץ לפנות לפורומים אחרים

ערן שפירא
לצפיה ב-'הידרותרפיה'
הידרותרפיה
29/05/2017 | 11:14
1
23
אני לאחר ניתוח שצקר 5 וזקוקה להידרותרפיה בדחיפות
אשמח להמלצה על בריכה מומלצת והידרותרפיסט
לצפיה ב-'הידרותרפיה'
הידרותרפיה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 22:49
27
לא ניתן להמליץ על איש מקצוע בפורום

לצפיה ב-'שבר באולנה ורדיוס ללא איחוי'
שבר באולנה ורדיוס ללא איחוי
14/05/2017 | 07:41
1
21
שלום ,
לפני חצי שנה שברתי קלוויקולה , רדיוס ואולנה . כולם קובעו עם פלטינות . בכתף יש איחוי . ברדיוס ואולנה אין איחוי . גם ב CT לא ראו איחוי . זיהו אוסטאוארטריטיס קשה במפרק רדיו אולנרי דיסטלי . הרופא המליץ להמשיך מעקב ללא התערבות וללא הגבת מאמץ ותנועה . האם יש תרגילים / תזונה שמזרזים איחוי ?
לצפיה ב-'שבר באולנה ורדיוס ללא איחוי'
שבר באולנה ורדיוס ללא איחוי
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 22:55
17
שלום

לגבי תרגול - ממליץ לגשת לפיזיותרפיסט מוסמך לבדיקה וקבלת הדרכה לתרגול בהתאם

לגבי תזונה - אני לא מכיר תזונה ספציפית המזרזת תהליכי איחוי. יחד עם זאת, מומלץ להקפיד על תזונה בריאה המכילה את כל אבות המזון, ולוודא שערכי בדיקות הדם הכלליות תקינות (ספירה, וויטמינים, מינרלים...). במידה ולא, מומלצת התייחסות תזונתית בהתאם.
אולי כדאי להתייעץ עם תזונאי או לשאול גם בפורום תזונה

ערן שפירא
לצפיה ב-'ספורטתרפיה'
ספורטתרפיה
10/05/2017 | 22:48
28
אני מתעניינת בלימודי ספורטתרפיה.אני בשלב בחיים ובגיל שלא מסתדרים לי לימודים ארוכים ומלאים לתואר בפיזיותרפיה. האם יש ביקוש לעבודה בתחום? אפשר למצוא עבודה בתחום? או המקצוע הוא אח נחות של הפיזיותרפיה ולעולם יעדיפו פיזיותרפיסטים?

לצפיה ב-'השכרת קליניקה בירושלים'
השכרת קליניקה בירושלים
05/05/2017 | 11:26
11
בירושלים
להשכרה על בסיס ססיות  קליניקה מתאימה לפיזיותרפיסטים או מרב"ע
בשכונת רמת דניה
סביבה פסטורלית
חניה חופשית
קרוב לתחנת אוטובוסים
לפרטים: טלפון  0522600697

מנהל/ת הפורום

אודות:
סיימתי תואר ראשון בפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב בשנת 2013. אני עובדת באיכילוב שלוש וחצי שנים. התחלתי בשיקום הגריאטרי וכרגע עובדת בשיקום יום. העבודה
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף ותאונות
פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה