לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2040920,409 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה על בדיקת ביוץ '
שאלה על בדיקת ביוץ
30/04/2018 | 22:17
104
היי בנות ואיזה כייף שהפורום הזה קיים...

עשיתי בדיקת ביוץ ויצא חיובי אך ברוב טיפשותי שכבנו ביום של הביוץ פעמיים ולא בשלושה ימים שלאחר מכן..מה הסיכויים לדעתכן להיכנס להריון?

תודה מראש לעוזרות..
לצפיה ב-'פס ממממש בהיר בערכת ביוץ.קימפור או לא?'
פס ממממש בהיר בערכת ביוץ.קימפור או לא?
30/04/2018 | 21:35
44
לצפיה ב-'איחור במחזור'
איחור במחזור
29/04/2018 | 12:17
5
164
היי בנות,
המחזור שלי מאחר. לדעתי היום זה כבר היום השני לאיחור.
מפחדת ממש לבדוק ולהתאכזב..
תשפטו אתן.. מחזור אחרון ב1.4.18. בדיקת ביוץ חיובית ביום ה-14. למחרת היום ה-15 כאבי ביוץ והפרשות פוריות.
אתמול למעשה חלפו  28 ימים והיום אני ביום 29 למחזור.
אני חווה כבר לפחות 5 ימים כאבי מחזור שבאים והולכים ואפשר להגיד שאני כבר כמה ימים ממש מרגישה שהמחזור מגיע והוא לא...
אציין שאתמול בבוקר (ביום האיחור) ממש כאב לי אז כדי להפסיק להשתגע עם עצמי עשיתי באמצע היום בדיקת היריון שמגיעה עם הבדיקות ביוץ והיא יצאה שלילית...
אני כל רגע רצה לשירותים כדי לוודא שלא הגיע...
מה אומרות? יש סיכוי להיריון?
לצפיה ב-'כל מה שנגיד יהיה ספקולציה '
כל מה שנגיד יהיה ספקולציה
29/04/2018 | 12:25
4
100
מציעה פשוט לבדוק וזהו. בעיניי הכל עדיף על אי וודאות.
מחזיקה אצבעות לתוצאה חיובית!
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
29/04/2018 | 12:33
84
לא מסוגלת לראות את הפס הבודד והעצוב הזה.. מעדיפה לראות את הדימום ולא להתאכזב עם עוד בדיקה שלילית.
מצד שני את צודקת האי וודאות הזאת נוראית ומוציאה אותי מדעתי.
אני חושבת שאחכה עד מחר ואם לא אקבל אעשה בדיקה ביתית..

לצפיה ב-'מחזור מאחר ובדיקות ביתיות שליליות'
מחזור מאחר ובדיקות ביתיות שליליות
30/04/2018 | 12:03
2
92
היום אני ביום ה-30 והמחזור עדיין לא הגיע.. עשיתי שתי בדיקות ביתיות שיצאו שליליות לגמרי.
אוף איזו התעללות.. שפשוט יגיע כבר המחזור הזה.
האם יכול להיות שהמחזור סתם מאחר? מלחץ? אני יודעת שהמחזור אמור להגיע 14 יום לאחר הביוץ ואיחור יכול להיות רק בביוץ עצמו...
ואני יודעת בוודאות בטווח של 3 ימים מתי התרחש הביוץ.
אני טועה? 
לצפיה ב-'כן זה קורה לפעמים מלחץ ...'
כן זה קורה לפעמים מלחץ ...
30/04/2018 | 15:57
1
67
חכי כמה ימים ותחזרי על הבדיקה הביתית ואם עדין שלילי ואין מחזור אז תעשי בדיקת דם כדי להיות בטוחה
לצפיה ב-'גם לי זה קרה עם מחזור ממש סדיר '
גם לי זה קרה עם מחזור ממש סדיר
30/04/2018 | 21:06
74
בד"כ 30-31 יום, ודווקא בנסיונות..... 35 ימים. טיפסתי על הקירות. אחרי זה התחלתי לעשות בדיקת דם 12 יום מהביוץ.
בהצלחה !
לצפיה ב-'בדיקת קריוטיפ אני ובעלי עשינו בבלינסון התשובה מגיעה בדואר?'
בדיקת קריוטיפ אני ובעלי עשינו בבלינסון התשובה מגיעה בדואר?
30/04/2018 | 19:11
16
לצפיה ב-'סימן להריון? '
סימן להריון?
30/04/2018 | 10:54
1
143
בוקר טוב, חדשה פה..
בעלי ואני רוצים להיכנס להריון, זה החודש השני שאנו מנסים.
ביוץ היה ב23.4, כבר כמה ימים שאני מרגישה רגישות בפטמות, והפרשה לבנה (כמו חלב) מהפטמה השמאלית, וגודש בכללי בשדיים.
חשוב לציין, ביוני שעבר היה הריון כימי, להבדיל, ולפני שהיתה הפלה טבעית - גם היו הפרשות לבנות כמו חלב מהחזה, זה סוג של הפרשות שלא היו לפני.
בנוסף, אתמול היו כאבים ודקירות בשחלה השמאלית במשך כמה שעות, אולי כאבי השרשה? לא היה דימום.
האם יכול להיות שזה קשור? מישהי גם חוותה את זה ממש בהתחלה?

לצפיה ב-'הפרשה מהחזה'
הפרשה מהחזה
30/04/2018 | 16:38
120
האם את מניקה? או הנקת תינוק בחצי השנה האחרונה?.
אם כן זה יכול להיות קשור
אם לא מומלץ לגשת לבדיקת רופא מטפל .
בכל מקרה אם זה נמשך גשי לבדוק ליתר ביטחון.

לצפיה ב-'מוזר לא?מחר אמור להיות ביוץ והמקלון לא מראה כלום'
מוזר לא?מחר אמור להיות ביוץ והמקלון לא מראה כלום
29/04/2018 | 20:40
5
90
עשיתי בדיקה עכשיו,אין אפילו פס חלשלוש..לפי האפליקציה מחר אמור להיות ביוץ.היום הייתה הפרשה צהובןנות כזו....מוזר לא?
נראה לי שבכל זאת נקמפר...
לצפיה ב-'הייתי מקפרת בכל זאת, על מנת לכסות את היום ובמקביל ממשיכה '
הייתי מקפרת בכל זאת, על מנת לכסות את היום ובמקביל ממשיכה
30/04/2018 | 08:49
4
53
לבדוק במקלונים..אולי ביוץ מאוחר. 

לצפיה ב-'קימפרנו אתמול...נקמפר גם היום'
קימפרנו אתמול...נקמפר גם היום
30/04/2018 | 09:14
3
52
ונראה לי כל השבוע..זה לא מחליש את הזרע באיזשהו צורה נכון?
לצפיה ב-'במידה והכל תקין עם הזרע אין בעיה כל יום ..לפי מה שאני יודעת.'
במידה והכל תקין עם הזרע אין בעיה כל יום ..לפי מה שאני יודעת.
30/04/2018 | 09:53
2
64
הכי חשוב (אומרת גם לעצמי) לנטרל את הלחץ ולהנות!!! 

שיהיה בהצלחה! מחזיקה לך אצבעות,

לצפיה ב-'ככ רוצה.שיקרה הלוואי'
ככ רוצה.שיקרה הלוואי
30/04/2018 | 11:06
27
לצפיה ב-'קראתי ש...'
קראתי ש...
30/04/2018 | 14:10
75
שזה לא חד משמעי.יש מחקרים כאלו שטוענים שלא ויש כאלו שטוענים שכן.
לצפיה ב-'התייעצות בנוגע להריון שלישי '
התייעצות בנוגע להריון שלישי
27/04/2018 | 17:01
7
207
הי בנות נפלאות,
אני לא יודעת אם אני בכלל בפורום הנכון אבל החלטתי לנסות להתייעץ כי אני מתלבטת קשות בשאלה. אני בת 33 אמא לשני מתוקים בני 6 ו-4.5.
לאחרונה חושבת המון על הריון נוסף, ממש רוצה את זה אבל אילוצים כלכליים ופיסיים מונעים מבעדי.
אנחנו גרים ביחידה ממש קטנה (משהו כמו 40 מטר). קנינו בית שהוא בבנייה והוא יהיה מוכן רק עוד בערך שנתיים. אין לנו אופציה לעבור לשכירות -  נוכל לשלם רק משכנתא.
מצד שני , למרות כל התנאים הקשים האלה מאוד קשה לי המחשבה לחכות שנתיים להריון נוסף.... אני לא הולכת ונעשית צעירה. 33 זה כבר חתיכת גיל וכמובן שאף אחד לא מבטיח לי שברגע שאני ארצה להיכנס אז הופ אני אכנס (בכל זאת עברו 4.5 שנים מאז ההריון האחרון)
בקיצור מה עושים שההגיון אומר שזה טירוף להביא עוד ילד לבית כזה קטן אבל הלב ממש ממש רוצה?
מבחינת הבעלול, ממש לא מתלהב כרגע.
אשמח לשמוע דעותיכן 
שבת טובה לכולן
לצפיה ב-'זה לגמרי סובייקטיבי אבל...'
זה לגמרי סובייקטיבי אבל...
27/04/2018 | 20:29
2
136
ממרום גילי...עוד מעט 40 ,היום אני מצטערת בדיעבד שלא התחלנו לפני..גם לי היה אולי יותר כוח באופן כללי וגם זה היה נותן לי יותר זמן..
לא צריך להתחיל היום אבל ככל שמתרחקים מזה מבחינתי הגילאים של הילדים זה הופך להיות קשה יותר.
לפחות ככה זה אצלי...
לצפיה ב-'הי יויו'
הי יויו
28/04/2018 | 08:44
1
121
אפשר לשאול האם זה היה מבחירה? האם מדובר בהריון ראשון? 
לצפיה ב-'מה זא? יש לי 2 ילדים.מדברת על העיתוי של ה3....'
מה זא? יש לי 2 ילדים.מדברת על העיתוי של ה3....
28/04/2018 | 14:52
109
עכשיו מנסים להביא ילד 3...פחות הולך...וכבר הילדים גדולים יותר אז קשה יותר להיכנס לזה
לצפיה ב-'ברור שכן כן כן !'
ברור שכן כן כן !
28/04/2018 | 22:12
3
108
וזה לא משנה אם אתם חיים ב40 מ' או ב20 מ'.
הייתי מרחיבה אבל באמת שאין טעם, שיקולים פיננסים וכד' לא מדברים אלי. 
אגב, אני בת 31+ 3 ילדים ולא כפי שכתוב בפרטים שלי. וכ"כ כמהה לחבוק תינוק מחדש. 
לצפיה ב-'אני חושבת'
אני חושבת
28/04/2018 | 23:47
1
101
שהייתי מחכה עוד שנה, ומתזמנת את ההריון בסמוך למעבר. 8 מ"ר לראש זה צפוף צפוף, והריון הוא תקופה לא פשוטה פיזית ונפשית.
כותבת כך ולא אחרת כי את *רק* בת 33, ללא בעיות פוריות, וההבדל עד גיל 34 או 34.5 הוא לא עד כדי כך קריטי.
לצפיה ב-'אני חושבת גם שאחכה עוד שנה'
אני חושבת גם שאחכה עוד שנה
29/04/2018 | 14:49
85
ואז יהיה לנו פחות זמן ל"סבול" מתוך המתחם הצפוף הזה
לצפיה ב-'איזו חמודה את '
איזו חמודה את
29/04/2018 | 14:49
90
שיהיה לך בקלות ובמהירות
לצפיה ב-'הייתי אצל הרופאה היום.'
הייתי אצל הרופאה היום.
26/04/2018 | 12:13
11
274
מקסימה.
נתנה לי לעשות בדיקת הורמונים וטענה שאני צריכה לעשות גם צילום רחם....מישהי עשתה?
המליצה שבעלי גם יעשה בדיקות זרע...יתפחלץ..
לא רצתה לתת מעקב זקיקים טענה שלא צריך בנתיים....
אוףבא לי שהסבב הזה שמתחיל היום יצליח.
לצפיה ב-'עשיתי'
עשיתי
27/04/2018 | 09:29
114
בעבר צילום רחם - הליך זוועתי. כואב. יש הממליצות לעשות בהרדמה. הייתי מחכה עם זה לבינתיים....
תתחילי מפרופיל הורמונלי ובדיקת זרע. אני בת 35 ויצא לי פרופיל לא טוב :( וכבר זה הניסיון ה 9 שלנו. חבל לבזבז זמן, כדאי בגיל הזה לבדוק. אם הכל בסדר אז להמשיך טבעי. אם לא - להתקדם עם רופא פוריות
לצפיה ב-'אני גם עשיתי'
אני גם עשיתי
27/04/2018 | 12:26
92
לדעתי גם אין לך מה למהר עם צילום הרחם. אני עשיתי את הצילום רק אחרי שנה של ניסיונות וגם אחרי שאני ובן זוגי ביצענו את כל הבדיקות המקדימות.
כדאי לעשות בדיקת זרע כדי לשלול בעיות בתחום הזה. 
לצפיה ב-'שואלת באמת כי לא ידעתי .. בילד 3 '
שואלת באמת כי לא ידעתי .. בילד 3
28/04/2018 | 12:06
4
108
באמת יכול להיות פתאום בעיות פוריות ? נשמע לי מוזר לעבור כל כך הרבה סבל בהריון שלישי אחרי שעברת 2 הריונות מוצלחים. 

הטבע לא ברור ... 
לצפיה ב-'אני מקווה שאין בעיית פוריות ושזה עוד '
אני מקווה שאין בעיית פוריות ושזה עוד
28/04/2018 | 16:54
1
79
יקרה טבעי.
אבל כן,הגוף שונה.
ההריון האחרון היה לפני 6 שנים...
הייתה לי הפלה בספטמבר...
שום דבר לא ברור מאליו.
היום,אני חושבת שאולי הייתי צריכה להתחיל כבר לפני שנתיים בערך.אבל...מה שהיה היה.
נקווה לטוב.
לצפיה ב-'בהצלחה לך '
בהצלחה לך
28/04/2018 | 16:58
21
לצפיה ב-'לצערי יש כאלה דברים'
לצערי יש כאלה דברים
28/04/2018 | 18:57
77
ואני ההוכחה... עם הגיל הפוריות יורדת, ואני גיליתי את זה במפתיע בגיל 35 אחרי 2 הריונות. מדכא.
לצפיה ב-'בהריון שלישי האישה מבוגרת יותר וזה יכול בהחלט להשפיע על הפור'
בהריון שלישי האישה מבוגרת יותר וזה יכול בהחלט להשפיע על הפור
28/04/2018 | 18:58
70
גם של האישה וגם של הגבר
לצפיה ב-'חולקת על כולן'
חולקת על כולן
29/04/2018 | 09:00
3
94
לדעתי תעשי צילום רחם.
אנחנו לקחנו את הזמן עד שהלכנו למרפאת פוריות, ניסינו במשך שנה ושלוש. אחרי שנה בערך בעלי עשה בדיקות זרע שיצאו תקינות.
הרופאת פוריות שלחה אותי ישר לצילום רחם - והופס! 2 החצוצרות שלי היו חסומות. כמעט שנה וחצי של נסיונות סרק, שבכלל לא היה סיכוי להריון ולא ידענו על זה.
אם הגיל שלך בכרטיס נכון, לא הייתי מבזבזת זמן. במיוחד לאחר שאמרת שהייתה לך הפלה ויכולות להיות הדבקויות שחוסמות את החצוצרה. 
הבדיקה כואבת (לא לכולן, לי כן) אבל לגמרי שווה את זה. מן הסתם אם הכל יצא תקין תרגישי שסתם התעללת בעצמך אבל קחי אותי לדוגמא - במהלך הבדיקה הצליחו לפתוח לי חצוצרה אחת ולתת לי סיכוי להקלט טבעי (אני כבר עמוק ב IVF, אבל זה כבר לא קשור).

לצפיה ב-'ננסה החודש..מתוך אמונה ותקווה שזה החודש...(סקפטית..)'
ננסה החודש..מתוך אמונה ותקווה שזה החודש...(סקפטית..)
29/04/2018 | 16:44
2
55
ואם לא אקבע את הצילום רחם...
וגם אעשה בדיקת דם הורמונלית- הרופאה אמרה שזה ביום ה3 של המחזור  וגם נעשה בדיקת זרע 
אממממממממממממממממממממממממממממןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
שלא אצטרך אף אחד מהם

לצפיה ב-'המלצות'
המלצות
29/04/2018 | 16:52
1
62
1. את הצילום רחם כדאי לקבוע כבר מעכשיו, בד"כ לא פשוט למצוא תורים אז גם ככה יהיה לך נסיון-שניים לפני המועד.
2. בדיקות דם עושים ביום 2-5. גם לי הרופא (רופא נשים, לא פוריות) אמר ביום השלישי וזה נפל לי על סופ"ש אז הייתי בלחץ שאפספס את החודש ואז הסתבר לי שאפשר לעשות בטווח הזה ולא ביום המדוייק.
3. בהצלחה והלוואי שבאמת לא תצטרכי.

לצפיה ב-'תודה.צודקת.אקבע.'
תודה.צודקת.אקבע.
29/04/2018 | 20:42
14
לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
26/04/2018 | 20:08
2
137
הייי ...חדשה כאן 
ויש לי מספר שאלות מקווה שתוכלנה לעזור לי..
אז ככה לאחר כמעט שנתיים של ניסיונות פנייה למרפאת פוריות בדיקות שאיבחנו שהכל תקין אצלי ואצל בן זוגי ..מעקב פוריות והזרעה אחת ..ניסינו באופן עצמאי החודש ופעם ראשונה שעשיתי מעקב עם חום השחר ובדיקות ביוץ..אבל קרה לי משהו מוזר...התחלתי את המעקב ביום ה10 למחזור החום היה נמוך 36-36.2 והבדיקה הראתה פס אחד..ביום ה14 וביום ה15 הבדיקה הראתה שני פסים רק שפס אחד היה חלש יותר..ביום ה15 עלה החום ל36.6..יום למחרת שבדקתי החום היה נמוך 36 ובדיקת הביוץ הראתה פס אחד..
מה זה אומר? חוותי ביוץ? 

לצפיה ב-'נשמע שכן'
נשמע שכן
26/04/2018 | 20:13
1
37
לצפיה ב-'ביוץ..'
ביוץ..
28/04/2018 | 20:44
51
ומה אומרת ירידת החום מ36.6 ל36 ? 
קראתי שמהביוץ לוסת אמור להיות חום גבוה..האם זה אומר שאין סיכוי להריון?
לצפיה ב-'לקמפר או לא?'
לקמפר או לא?
26/04/2018 | 19:51
33
164
סבב 3 מתחיל...
בדיקת ביוץ ראשונה היום תשעה ימים אחרי תחילת מחזור.אין סימן לכלום אפילו לא חלש.לקמפר או לא?
חודש שעבר קימפרנו יום כן יום לא וסביב הביוץ על יום...לא צלח...
לצפיה ב-'היי, '
היי,
26/04/2018 | 20:49
32
104
כפי שאת זוכרת בייצנו וקיבלנו ווסת באותו זמן כמעט. אני שומרת נידה, זאת אומרת, שרק ביום שלישי טובלת במקווה בעז"ה . (אגב, אני כ"כ ערגה לטבילה, זה כה מרגיע, משמח ומרגש)
ובכן, אם אין לך ביוץ כעת אז למה למהר בעצם? אני לא בטוחה שאת קרובה לביוץ אם את כמוני בזמנים
לצפיה ב-'היוש...'
היוש...
27/04/2018 | 08:24
31
60
נכון..נראה לי שאותו הדבר...
בדקתי אתמול ובאמת לא היה כלום...בעיקרון לפי האפליקציה הביוץ אמור להתקיים ביום שני...
בכל מקרה עם בודקת עם הערכת ביוץ..הגוף שלי קצת השתגע בזמן האחרון.
שהייתי אתמול אצל הרופאה היא אמרה שכעיקרון מגיל 35 אפשר להתחיל תהליך של הפרייה.אני עוד נותנת צ'אנס להריון טיבעי..מקווה שאני לא טועה...
אני מאוד מקווה שהחודש הוא החודש שלנו...

לצפיה ב-'כן לגמרי מקווה שהחודש זה החודש בעז"ה..'
כן לגמרי מקווה שהחודש זה החודש בעז"ה..
27/04/2018 | 10:56
49
שבת שלום :]
לצפיה ב-'סימנים לביוץ'
סימנים לביוץ
27/04/2018 | 12:24
29
59
בדרך כלל יש לך הפרשות פוריות לקראת הביוץ?

אנחנו תמיד התחלנו לקמפר כשהתחילו להופיע ההפרשות הפוריות ואיתן גם התחיל להופיע פס חלש בבדיקות הביוץ, שהתחזק עד ליום הביוץ
לצפיה ב-'עשיתי בדיקה גם היום.אין סימן לביוץ.'
עשיתי בדיקה גם היום.אין סימן לביוץ.
27/04/2018 | 20:30
28
48
נחכה...
לצפיה ב-'גם היום אין סימן לביוץ...'
גם היום אין סימן לביוץ...
28/04/2018 | 20:21
9
לצפיה ב-'גם היום אין סימן לביוץ...'
גם היום אין סימן לביוץ...
28/04/2018 | 20:22
26
8
לצפיה ב-'היום היה ביוץ?'
היום היה ביוץ?
29/04/2018 | 20:29
25
9
לצפיה ב-'לא.שזה מוזר.בעיקרון'
לא.שזה מוזר.בעיקרון
30/04/2018 | 06:40
24
20
חישובית זה אמור להיות היום.אז ציפיתי לאיזה סימן לפחות חלש..אבל כלום...אפילו לא פס חלש קטן.
ננסה היום שוב....

לצפיה ב-'לפי החישוב שלי ביום רביעי/ חמישי הביוץ שלך אמור להתקיים..'
לפי החישוב שלי ביום רביעי/ חמישי הביוץ שלך אמור להתקיים..
30/04/2018 | 11:51
23
17
מחכה לעידכון :]
לצפיה ב-'באמת?איך? אני עם אפליקציה '
באמת?איך? אני עם אפליקציה
30/04/2018 | 14:12
22
15
שלפי החישוב של הדברים היום הוא יום הביוץ...
לצפיה ב-'אומרת לך אחותי ;)'
אומרת לך אחותי ;)
30/04/2018 | 14:13
21
37
לצפיה ב-'נו..נקווה.'
נו..נקווה.
30/04/2018 | 16:13
5
לצפיה ב-'אז סתם ביזבזנו סרטונים?...'
אז סתם ביזבזנו סרטונים?...
30/04/2018 | 17:08
1
20
סת
לצפיה ב-'התכוונתי זרעונים..'
התכוונתי זרעונים..
30/04/2018 | 20:12
11
לצפיה ב-'גם היום בדיקה שלילית...'
גם היום בדיקה שלילית...
30/04/2018 | 21:08
16
15
קו מאוד מאוד מאוד חלש..אולי אני כבר מדמיינת...
לצפיה ב-'מאיזה יום את בודקת? אולי הביוץ הקדים?'
מאיזה יום את בודקת? אולי הביוץ הקדים?
01/05/2018 | 09:19
15
6
לצפיה ב-'התחלתי לבדוק ביום ראשון '
התחלתי לבדוק ביום ראשון
01/05/2018 | 10:04
14
14
לפי האפליקציה נראה שהביוץ אמור להיות היום - אתמול היה פס ממממממש חלש אבל קימפרנו בכל זאת. 
נראה לי שפשוט נעשה את זה כל השבוע...
למרות ששוב..הדעות לגבי חוזקת הזרעונים חלוקה בעולם,צ אם זה טוב או לא...
אבדוק שוב היום..מקווה שלא פיספסתי שוב החודש...
לא מרגישה שהיה ביוץ- בדר"כ אני כן מרגישה שיש ביוץ- אם זה הפרשות וכאבים ...
אתמול חשבתי - אם אנחנו לא מצליחים החודש - מה אני עושה? מתייאשת? פונה לטיפולים? מוותרת?

לצפיה ב-'את תצליחי!!! :)'
את תצליחי!!! :)
01/05/2018 | 10:48
13
14
לדעתי missh צודקת ...:) חישבה נכון במיוחד לפי מה שאת אומרת שהיום הופיע פס חלש... לאט לאטט יתחזק לך וכנראה בחמישי יהיה הביוץ...
בכל מקרה תקמפרו:) יהיה בסדרררר מאמינה שהחודש זה החודש שלך! בהצלחה !!!
לצפיה ב-'אני ככ מקווה - הלוואי..אני ככ רוצה....'
אני ככ מקווה - הלוואי..אני ככ רוצה....
01/05/2018 | 14:52
1
17
לקמפר לדעתכן כל יום? עד חמישי?
היום היו הפרשות שקופות..נמתחות כאלו אז אני מאמינה שזה כנראה באמת מתקרב.
אממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
לצפיה ב-'זה מה שמצאתי באינטרנט...אולי לא צריכים לקיים יחסי מין כל יום'
זה מה שמצאתי באינטרנט...אולי לא צריכים לקיים יחסי מין כל יום
01/05/2018 | 17:03
17
שוב לדעת לזהות את הזמן בו מתרחש אצלך ביוץ ולהבין כיצד פועל גופך, כיוון שקיום יחסי מין במשך כל החודש מתוך כוונה להגדיל את הסיכוי להרות – עלול לפגוע בסיכוי להרות. לפי הידוע כיום, מומלץ לקיים יחסי מין בהפרש של יומיים לפחות, ואפילו בהפרש של שלושה ימים. וזאת כדי לאפשר לתאי הזרע הצעירים שייצר גופו של הגבר לגדול מעט יותר ולהתחזק במהלך 3 הימים הללו, וכך סיכוייהם לשרוד את המסע הקשה בתוך גוף האישה אל עבר הביצית – גדלים. כאשר הגבר מקיים יחסי מין בכל יום, הגוף לא מצליח ‘לעמוד בקצב’ של שחרור תאי הזרע מן הגוף. הגוף משחרר עוד ועוד זרעים בריאים וחזקים, יום אחרי יום, עד שנגמר המלאי של זרעים בריאים וחזקים – ואז הגוף מתחיל לשחרר מלאי של זרעים צעירים יותר, שעדיין לא הגיעו לבגרות, ולכן הם עדיין לא בשלים מספיק. כיוון שהזרעים הללו עדיין לא בשלים, הם לא חזקים – ולכן סיכוייהם לשרוד את המסע ברחם – פוחתים. צריך לתת לגוף לגדל מעט יותר את הזרעים עד שיגיעו לכדי בשלות מספקת, ובריאותם תהיה תקינה. צריך לתת לגוף זמן כדי שבפעם הבאה שישחרר הגוף תאי זרע, יהיו אלו תאי זרע חזקים יותר.

המסקנה שאולי הזרעים החזקים אולי באמת רחוקים מהביוץ - כי התחלנו ביום ראשון וזה מוריד את הסיכויים כי לקראת הביוץ הזרעונים חלשים יותר?? ואז לא מצליחים?<
לצפיה ב-'נכון לאתמול -אחרי שתי בדיקות...כלום...לא קימפרנו...'
נכון לאתמול -אחרי שתי בדיקות...כלום...לא קימפרנו...
02/05/2018 | 07:48
10
14
נראה מה יהיה היום..

לצפיה ב-'ואיך הבדיקה היום? '
ואיך הבדיקה היום?
02/05/2018 | 08:56
9
13
אגב, באילו בדיקות את משתמשת?
לצפיה ב-'ואיך מצב ההפרשות? או כאב ביוץ?'
ואיך מצב ההפרשות? או כאב ביוץ?
02/05/2018 | 09:03
1
8
לצפיה ב-'אין הפרשות וגם אין כאבים מיוחדים....מה קורה לי? :('
אין הפרשות וגם אין כאבים מיוחדים....מה קורה לי? :(
02/05/2018 | 10:45
9
לצפיה ב-'אתמול עשיתי שתי בדיקות משתי ערכות שונות '
אתמול עשיתי שתי בדיקות משתי ערכות שונות
02/05/2018 | 10:44
6
16
אחת של לייף ואחד של סנסוטסט...
כלום....

לצפיה ב-'לפעמים גם לחץ משפיע על מועד ביוץ. '
לפעמים גם לחץ משפיע על מועד ביוץ.
02/05/2018 | 10:58
5
11
להמשיך לעקוב בסוף הוא יגיע 
לצפיה ב-'ממשיכה לעקוב...נחכה בסבלנות.בנתיים עוצר לקימפורים...:)'
ממשיכה לעקוב...נחכה בסבלנות.בנתיים עוצר לקימפורים...:)
02/05/2018 | 11:05
4
7
לצפיה ב-'איך הבדיקות היום?'
איך הבדיקות היום?
02/05/2018 | 17:41
3
7
לצפיה ב-'מה דעתכן? צירפתי תמונה..מתחיל לעלות'
מה דעתכן? צירפתי תמונה..מתחיל לעלות
02/05/2018 | 19:22
2
38
לקמפר היום?
לצפיה ב-'גם אצלי זה נראה אותו דבר עם אותה בדיקה של לייף.. '
גם אצלי זה נראה אותו דבר עם אותה בדיקה של לייף..
02/05/2018 | 21:11
1
19
בעצם אולי אצלי הפס קצת יותר חלש. כן כן נראה שמתחיל לעלות 
לצפיה ב-'אז מקמפרים היום???:)'
אז מקמפרים היום???:)
02/05/2018 | 21:19
11
לצפיה ב-'מה איתך?'
מה איתך?
05/05/2018 | 12:04
2
לצפיה ב-'מצב רוח רע!!!'
מצב רוח רע!!!
26/04/2018 | 14:58
2
173
היי בנות
אנחנו מנסים כבר ארבעה חודשים ללא הצלחה, התחלנו עכשיו חודש חמישי, עם כדורי איקקלומין שסיימתי, ואוביטרל מתי שהרופא יגיד..
הייתי במעקב ראשון היום שלכאורה היה דיי טוב,אמרו לי להגיע שוב בראשון לדם ומעקב. ופשוט נפל לי המצב רוח, הבדיקת דם כאבה לי, הידעה שששוב אני צריכה לעשות את זה בראשון ואולי שוב השבוע ,כל פעם לבקש להגיע יותר מאוחר לעבודה, לתרץ לקוות 
פשוט כבר פסימית ומותשת ....ובעיקר חסרת סבלנות 
אני יודעת שבנות עוברות הרבה יותר מזה אבל זה לא מקל על הקושי
לצפיה ב-'אל תתייאשי'
אל תתייאשי
26/04/2018 | 19:18
79
אין ספק שההורמונים חוגגים בעקבות הטחפול זה משפיע יל המצב רוח...
אל תהיי קשה עם עצמך זה בסדר לבעות ולהתבאס.
אבל יש לך מטרה ואת מתקדמת...
מקווה שלא תחווי עוד חודש כזה ושיהיו בשורות טובות בהקדם
לצפיה ב-'לא פשוט'
לא פשוט
27/04/2018 | 01:26
66
אבל גם אין ברירה.
בגלל שהמחשבות והרגשות שלך לא רלוונטיים למערכת הרבייה (הביולוגית) - כדאי להשתדל ולשחרר.כן. אני יודעת. נורא קל להגיד, ממש קשה לעשות.

אם את לא מצליחה, מחלי לעצמך, מה זה רלוונטי שיש ילדים רעבים בהודו למצב שלך?
להגיד שיש כאלה שקשה להם יותר, זה להלקות את עצמך ולא לקבל את הקושי. קבלי את זה שיש כל מיני ימים. ושלא הכל פשוט או קל.
מאחלת לך סבב מנצח!
לצפיה ב-'יס או נו פרופשיונל'
יס או נו פרופשיונל
26/04/2018 | 15:30
4
136
היי בנות ,
בהריונות הקודמים שלי השתמשתי בבדיקת הריון הנ״ל
הייתי רוכשת אותה בסופר פארם .
השבוע הייתי בסופר פארם ורציתי לרכוש אותה והיו כל מיני בדיקות אחרות אבל אותה לא היה ...
שאלתי את אחת המוכרת והיא אמרה שהם לא מחזיקים אותה יותר.
אני זוכרת שהייתי מאוד מרוצה מהסוג הזה של המקלון (שאגב מבטיח תשובה עד 6 ימים לפני האיחור!!!)
האם משהיא יודעת היכן כן ניתן לרכוש אותה?
תודה רבה .
לצפיה ב-'בדיקת הריון'
בדיקת הריון
26/04/2018 | 15:39
97
היי
קראתי שהיא ירדה מהמדפים אבל יש אתר שנקרא פארם אונליין שמוכר את הבדיקה, לא ניסיתי...
לצפיה ב-'היא הורדה מהמדפים'
היא הורדה מהמדפים
26/04/2018 | 19:41
2
100
יש לך את סנסוטסט מאוד טובה
לצפיה ב-'יס או נו פרופישיונל'
יס או נו פרופישיונל
26/04/2018 | 21:16
1
84
איזה קטע , לא ידעתי שהורידו אותה מהמדפים...
מעניין למה ...?
באמת היה לי מוזר שבמקום כמו סופר פארם לא מצאתי אותה,
או קיי אני אנסה אחרת .
מה מומלצת מבחינת דיוק ?
מקריאה ברשת הבנתי שיש בדיקה אחת שהרבה פעמים מטעה...

לצפיה ב-'תתרחקי מקליר בלו'
תתרחקי מקליר בלו
27/04/2018 | 01:19
103
וכדאי לך להזמין בדיקות מחו"ל, יוצא בערך 0.5 ש"ח לבדיקה.
לצפיה ב-'התייעצות ביוץ בבקשה'
התייעצות ביוץ בבקשה
26/04/2018 | 15:21
70
אז החודש התחלתי מעקב עם מקלוני ביוץ.
התחלתי לעקוב מיום 10 אחרי הוסת שיצא ביום ראשון.
יום 10בראשון-לא הופיע פס נוסף
יום 11 בשני- לא הופיע פס נוסף.
יום 13בשלישי- פס נוסף חלש מאוד
אתמול-יום 14 פס נוסף התחזק אך עדין לא הגיע לצבע של פס הביקורת.
היו לי כאבי בטן חזקים בערב.
צוואר הרחם היה גבוה ורך עם הפרשה פוריה.

היום לא הופיע פס נוסף.
האם יש צורך להמשיך לעקוב גם מחר?
או כנראה שהפיק היה אתמול?

אשמח לחוכמתכן :) 
לא הצלחתי להעלות תמונות
לצפיה ב-'כאבי שרירים'
כאבי שרירים
26/04/2018 | 10:11
71
היי בנות מעניין אותי אם אני מדמיינת או שזה ככה...

כל חודש סביב הביוץ וגם לפני הוסת מתחילים לי כאבי שרירים בצוואר ובגב העליון
אני לא בטוחה אם יש קשר אבל לפי הדיווח באפליקציה (היומן שלי) והמחזוריות של העניין אני תוהה אם זה באמת המצב?

אם יש מישהי שזה קורה לה אשמח לשמוע ומה אתן עושות?
לצפיה ב-'חדשה/ישנה'
חדשה/ישנה
24/04/2018 | 22:21
2
156
היי לכולן ,
מרגש לבקר פה שוב כעבור ארבע שנים ...
הכל נשאר אותו הדבר כאילו מעולם לא עזבתי ��
אז קצת רקע :
בת 34 + 2 וכרגע מעוניינים בהריון שלישי .
לשאלתי :
מאז הלידה השניה שלי המחזור שלי מתנהג באופן שונה ....
באופן קבוע אני מתחילה  עם הכתמות ( דימומים קלים ביותר , בעיקר בניגוב)
במשך מספר ימים ורק לאחר מכן מגיע המחזור האמיתי !
האם זה נחשב לשלב לוטאלי קצר?
בעיקרון אני מבייצת ( יודעת לפי הכאבים) כעבור שבוע/שבוע וקצת מתחילים דימומים קלים וכעבור מספר ימים נוספים
אני מקבלת את המחזור ( כשבועיים לאחר הביוץ) , האם העובדה שמתחילים דימומים קלים כעבור שבוע נחשבת לשלב לוטאלי קצר או שמתייחסים רק לקבלת מועד המחזור ?
בנוסף כרגע אני ביום 11 לאחר הביוץ וכבר יומיים / שלושה עם הכתמות וכאבי בטן ככה שאני את הסבב הראשון כבר הספדתי ...
נקווה לטוב בהמשך !
תודה למי שהגיעה עד הלום ובהצלחה לכולן .
לצפיה ב-'דימום קל/הכתמות אינם נספרים'
דימום קל/הכתמות אינם נספרים
25/04/2018 | 20:37
1
87
יו"מ 1 הוא היום הראשון בו מופיע דם טרי בכמות וסתית.
בהצלחה במהרה !
לצפיה ב-'תודה רבה !'
תודה רבה !
25/04/2018 | 22:03
20
לצפיה ב-'מנסים להיכנס להיריון שני'
מנסים להיכנס להיריון שני
24/04/2018 | 10:46
3
191
היי בנות,
פעם ראשונה שאני כותבת כאן עד עכשיו בעיקר עוקבת..
בעלי ואני מנסים להיכנס להיריון שני יש לנו בן נסיך בן שנתיים- בהיריון שלו נקלטתי בניסיון השני..
לפני בערך 10 חודשים החלטנו שאנחנו מוכנים להתחיל לנסות והייתי בטוחה שהנה זה שוב יגיע בקלות ובלי בעיות..
ואז עבר חודש ועוד חודש.. המחזור היה טיפה משובש בגלל תקופה לחוצה בעבודה.. אז החלטתי לעזוב כדי להרגיע את הנפש.. ובמקביל עשיתי בדיקות פרופיל הורמונלי שיצא תקין ובאמת המחזור חזר להיות סדיר.
המחזור שלי אורך בין 26-29 יום מזהה ביוץ לפי כאבים רציניים, הפרשות פוריות ובדיקות ביוץ.. עובדים כמו שצריך אבל בינתיים איו תוצאות.
אני מאוד מתוסכלת ומרגישה שזה כבר לעולם לא יקרה.. נשברת כל פעם שהמכשפה מגיעה ולוקח לי כמה ימים טובים להתאושש...
אני ביוא"ב 10 היום וכבר  4 ימים לפחות מרגישה כאבי מחזור קלים.. זה כל פעם מחדש לוקח לי את כל האופטימיות כי אני יודעת שבסוף המכשפה תגיע.. בדיוק בזמן! אוףףף.. זה כל כך קשה..
החלטתי שאם החודש זה לא קורה בעלי יעשה בדיקת זרע ונתחיל להתקדם עם בדיקות ולבקר במרפאת פוריות.
יש תקווה להיריון? מה אומרות?
לצפיה ב-'לאט לאט'
לאט לאט
24/04/2018 | 17:32
2
112
קודם כל שיהיה בהצלחה ותצאי מפה מהר :)
אני חושבת שאם כבר יש ילד בריא בבית מאותו בן זוג אין סיבה להלחיץ את עצמכם בבדיקות ...
רוב הסיכויים שהכל בסדר..

את אומרת שהיה מחזור קצת משובש... תני לגוף זמן בסך הכל ילדת לפני שנתיים.

אל תספידי את החודש.
ובשורות טובות
לצפיה ב-'תודה(:'
תודה(:
24/04/2018 | 20:11
1
66
תודה על המילים המעודדות. 
המחזור כבר סדיר בערך חצי שנה ואני גם מאוד מקווה שלא נמצא משהו חריג בבדיקות..
אני פשוט מרגישה נורא עם חוסר היכולת הזו לעזור לעצמי להיקלט להיריון, מן חוסר שליטה כזה שמאוד קשה לי איתו.
לגבי החודש... לא יודעת מרגיש לי שזה לא יקרה עם הכאבי מחזור החלשים והמעצבנים האלה.. למרות שתמיד הספק מקנן..
בהיריון של הבן שלי אני זוכרת תחושות כאלה של כאבים כאילו המחזור אוטוטו מגיע.. לא יודעת, נראה מה יהיה הסקרנות הורגת אותי.
מה איתך? באיזה סטטוס את?
לצפיה ב-'אין לנו שליטה'
אין לנו שליטה
24/04/2018 | 21:27
88
את צודקת...
אין לנו שליטה על זה וזה אכן שובר.
אני ובעלי ללא ילדים מנסים כבר 5 חודשים.
התוכנית הייתה ללדת עד סוף 2018 אבל תוכניות לחוד ומציאות לחוד
החודש התחלתי לעקוב עם מקלמקל ביוץ.
מקווה לטוב :) 

לצפיה ב-'אני שבועיים אחרי מחזור אתמול והיום היו לי קצת הכתמות דמיות..'
אני שבועיים אחרי מחזור אתמול והיום היו לי קצת הכתמות דמיות..
24/04/2018 | 20:41
87
חמישי ושבת קיימנו יחסים ולפני שבוע הרופא הוריד לי פוליפ קטן בצוואר הרחם לא יודעת עם יש קשר...אוףף מזה יכול להיות
היום זה היום ה-18 למחזור
לצפיה ב-'היי בננות...'
היי בננות...
22/04/2018 | 19:01
5
313
היי:) חדשה פה... כל הזמן קוראת ומחכימה...
הגיע הרגע שלי להתייעצות... החלטנו להיכנס להריון... ואחריע שקראתי פה קצת החלטתי לנסות את הבדיקת ביוץ... רק שאני לא באמת יודעת להגיע אם חיובי או שלילי... משלשום זה התחיל להראות פס אחריי ששבוע ומשהו לא ראיתי כלום��אשמח להתייעצות אם זה חיובי או עוד יום...
לצפיה ב-'ממש כמעט '
ממש כמעט
22/04/2018 | 21:08
4
126
תתייחסי כאילו כבר כן לדעתי גם לקמפר וגם תמשיכי לבדוק. תמשיכו לקמפר עד שיהיה שלילי כולל אותו יום שזה הפך לשלילי
לצפיה ב-'תודה רבה❤'
תודה רבה❤
22/04/2018 | 21:35
3
96
קצת מוזר לי שהביוץ מופיע לי שבוע לפניי המחזור... הוא לא אמור להופיע שבועיים לפניי...? מה זה יכול להיות..?
תודה רבה על התשובה❤❤❤
לצפיה ב-'זה אומר'
זה אומר
22/04/2018 | 23:37
2
108
שהמחזור שלך יגיע (בתקווה שלא) מאוחר יותר בהתאמה
לצפיה ב-'יכול להיות שיש לך ביוץ מאוחר'
יכול להיות שיש לך ביוץ מאוחר
23/04/2018 | 21:03
1
91
הביוץ לא תמיד מופיע שבועיים לפני המחזור. לי למשל היה ביוץ מוקדם וכבר 12 יום אחרי המחזור הופיע הביוץ.
אצלי באותן בדיקות, פס הביוץ אף פעם לא היה חזק באותה מידה כמו פס הביקורת. אבל גם אצלי בימים שלפני הביות הוא התחיל להופיע והתחזק מיום ליום. ככה שמחודש לחודש למדתי לדעת מהו ה"פס החיובי" (הפס הכי ככה מכל הימים שבהם הוא הופיע). 
עדיף להתחיל לקמפר כשאת רואה שהפס הופיע, אפילו אם הוא עדיין חלש, אלו הימים הפוריים שלך שלפני הביוץ וגם בהם אפשר להרות.
לצפיה ב-'תודה❤'
תודה❤
24/04/2018 | 10:58
43
השאלה שלי לגביי הביוץ היא... שאם הוא הגיע מאוחר אז המחזור יאחר גם... מה שהיה מבחינתי איחור אם לא הייתי עושה בדיקת ביוץ החודש...��והייתי עושה בדיקת הריון... היה יוצא שלילי למרות שבעצם יכול להיות חיובי וזה נראה רק אחריי שבוע...?
לצפיה ב-'באמת מעודד '
באמת מעודד
23/04/2018 | 17:16
70
לצפיה ב-'חייבת לשתף - מקווה לעודד'
חייבת לשתף - מקווה לעודד
23/04/2018 | 02:38
2
237
הסתובבתי בשעה מאוחרת בתפוז, נזכרתי שלפני קצת יותר משנה הייתי אובססיבית בפורום הזה באופן פאסיבי לחלוטין, ראיתי את ההודעות שכולן כותבות וחשבתי שהסיפור שלי יעודד אתכן ויתן מעט תקווה...

אנחנו נשואים כמעט שנתיים, התחלנו לנסות כמה חודשים אחרי החתונה כשהפסקתי מיד עם הגלולות. הגלולות שיבשו לי את הביוץ, המחזור הגיע באיחור וכל פעם כזו חשבתי שאני בהריון, התסכול היה מטורף, התחושה שגם בזה אני לא מוצלחת, הלחצים מכל הסביבה היו נוראיים (חמותי טרחה לשתף אותי כמה פעמים ביום במחשבה שאולי צריך ללכת לבדיקות ולראות שהכל בסדר...), פחדתי להתעסק יותר מדי בבדיקות ומדידות אז התחלתי לבדוק ביוץ אחרי 3 חודשים של ניסיונות, בדקתי כל יום למשך שבוע או שבועיים וערב אחד פתאום הרגשתי כאב חד בבטן התחתונה ורצתי מהר לבדוק ביוץ, התוצאה הייתה חיובית, באותו הערב קימפרנו ובערב שלמחרת ואז התחלתי להתפלל ולקוות שזה יחזיק, חיפשתי סימנים כמו שעשיתי מהרגע שהתחלנו ולא מצאתי שום סימן (למרות שכל חודש שיגעתי את בעלי שאני בהריון כי יש לי פס חום בבטן/הפרשות בצבע ירוק/בחילות).
יום לפני המחזור שהייתי צריכה לקבל היו לי כאבי מחזור איומים, הודעתי לבעלי שכבר הריון לא יהיה גם החודש ורציתי לשכב במיטה ולא לצאת ממנה, אחרי יומיים אני קולטת שהמחזור עדיין לא הגיע, בדקתי וגיליתי שאני בהריון.
שבועיים לתוך הגילוי, הבטא לא ממש עולה, התחילו לי דימומים כמו היום השני של המחזור, ישבתי ובכיתי כמו תינוקת בשירותים כשאני בטוחה שכבר זהו הלך ההריון. הלכנו באותו הערב לארוחה אצל חמותי וגיסתי מודיעה שמגיע להם מזל טוב כי היא גילתה השבוע שהיא בהריון, אני ובעלי לא ידענו איפה לקבור את עצמנו. 
אחרי יומיים של דימומים הרופאת נשים קיבלה אותנו, ראתה שק הריון תקין ואישרה שאני כנראה בשבוע חמישי אבל עם הדימומים שיש לי היא לא אופטימית וביקשה שאבוא אליה בעוד שבועיים לבדיקה נוספת, כשלאורך כל השבועיים האלה אני צריכה לנוח ולא לעשות הרבה. נסענו באותו היום לסופ"ש שתכננו הרבה זמן לפני זה, בעלי אופטימי אני הרבה פחות, ראיתי בעיקר בסוף שבוע הזה נשים בהריון, בגדי תינוקות והדימומים נמשכים ומדכאים אותי.
אחרי שבוע הדימומים פסקו, אחרי שבוע חזרנו לרופאה והיא אישרה שהעובר ממשיך להתפתח כמו שצריך ואפשר לנשום לרווחה.
היו לי אח"כ עוד כמה פעמים דימומים מלחיצים במהלך ההריון....עכשיו ישנה לה בשלווה תינוקת מתוקה במיטה

אני רוצה לעודד אתכן ולומר לכן שזה מגיע בסוף, תמיד יש תקווה, התקופה שלפני ההריון, ההריון עצמו והלידה היו גיהנום, ברור שזה שווה את הכל ואני מניחה שמתישהו נתחיל לעבוד על ילד שני, למרות שזה מאוד קשה ממליצה מאוד להתעסק בעוד דברים חוץ מהמחשבות על הריון, להישאר רגועות ולשמור על אופטימיות...תמיד יש תקווה 
לצפיה ב-'סיפור מקסים!'
סיפור מקסים!
23/04/2018 | 05:49
80
בטוחה שהעלית להרבה בנות חיוך על הפנים היום, כולל אותי :)
אכן חשוב מאוד, לשמור על אופטימיות ואמונה.
מאחלת לכם לגדל אותה בנחת ובהצלחה בפעמים הבאות.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
23/04/2018 | 07:18
75
תודה ששיתפת אותנו
אין ספק שזה מחזק ומעודד, אנחנו באותו מצב כרגע ומצפה כבר שיגיע הרגע המיוחל שאראה 2 פסים!!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
פרופ' יוסף שלו- ייעוץ אישי מי שפיר
ייעוץ אישי - מי שפיר
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה