לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2138821,388 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'הבדיקה פשוט ככה נכון? '
הבדיקה פשוט ככה נכון?
29/04/2019 | 23:05
7
448
לצפיה ב-'זה בהחלט פס! '
זה בהחלט פס!
30/04/2019 | 06:17
2
63
לצפיה ב-'נראלי זה האידוי, הוא לא ורוד'
נראלי זה האידוי, הוא לא ורוד
30/04/2019 | 14:52
1
64
לצפיה ב-'זה לא אידוי'
זה לא אידוי
30/04/2019 | 19:41
46
לצפיה ב-'הוא נראה לי מאד ברור '
הוא נראה לי מאד ברור
30/04/2019 | 15:41
1
132
אז לא יודעת לומר לך.
זה מה שראית תוך 10 דקות? הכי בטוח כמובן לעשות בדיקת דם.
אבל לא הבנתי, בדיקה לפני מספר ימים הייתה שלילית ועכשיו חיובית? את לא ממש כמה ימים אחרי הביוץ?
לצפיה ב-'אני מניחה שהביוץ ממש הקדים'
אני מניחה שהביוץ ממש הקדים
30/04/2019 | 17:55
140
כי ביום של ביוץ קבלתי דימום שנראה כמו השתרשרות...לכן אמרתי ריבטנימט עם ההשרשה זה אחרי 4 ימים נגיד מינימום אז הביוץ היה ביום ה10, אז היום זה 10 ימים ננסה...
לצפיה ב-'אממ'
אממ
30/04/2019 | 18:52
1
123
פס אידוי בדרכ חלש ולא ברור. זה נראה פס ברור מאוד.
תקני בדיקה אחרת ונסי שוב אבל בעיני זה חיובי .
לצפיה ב-'הסתכלתי אחרי איזה שעה וחצי'
הסתכלתי אחרי איזה שעה וחצי
30/04/2019 | 20:05
204
ומה באמת הסיכוי שהביוץ הקדמים כל כך...בגלל זה אני סקפטית מאוד. יש לי מיליון בדיקות איביי..ננסה עוד 20 חחח
לצפיה ב-'נפרשות מוזרות מאוד, מה קורה עם הגוף?'
נפרשות מוזרות מאוד, מה קורה עם הגוף?
24/04/2019 | 12:47
7
259
היי בנות,
ב11.4 קבלתי מחזור, אתמול והיום (23-24) יש לי הפרשות דמיות...זה ביוץ? אני מניחה שכן, האם זה בוף או התחלה של הביוץ? יש מצב שהביוץ היה מוקדם החודש וזה השתרשרות? חייבת לציין שאני עם כאבי ביוץ כבר כמעט שבוע, ואתמול נם הפכו לכאבי מחזור קלים...מה נסגר?!
לצפיה ב-'עשית בדיקת הריון? '
עשית בדיקת הריון?
24/04/2019 | 13:40
6
134
יש מצב שמה שחשבת שהיה מחזור, לא מחזור?
לצפיה ב-'אני שואלת מתוך ניסיון אישי '
אני שואלת מתוך ניסיון אישי
24/04/2019 | 13:41
5
62
לצפיה ב-'לא נראלי...זה כאילו היה מחזור אולי קצת חלש'
לא נראלי...זה כאילו היה מחזור אולי קצת חלש
24/04/2019 | 15:13
4
103
אהל דימום רציני...אז הנחתי שזה מחזור והוא גם הגיעה בתאריך הנכון. לא נראלי שזה הריון
לצפיה ב-'אם לא עשית בדיקת הריון, אז קודם כל זה מה שהייתי עושה. '
אם לא עשית בדיקת הריון, אז קודם כל זה מה שהייתי עושה.
24/04/2019 | 17:39
3
42
לצפיה ב-'הבדיקה שלילית'
הבדיקה שלילית
29/04/2019 | 00:28
2
94
אבל היום התחילה לי רגישות מטורפת לריחות, גם פעם שעברה ביום ה18 לאחר המחזור הייתה לי רגישות מטורפת. לא מגעיל אותי, פשוט מריחה הכל ברמה של כלב
לצפיה ב-'אישית אני חושחוש הבלש'
אישית אני חושחוש הבלש
29/04/2019 | 14:57
1
113
כל חודש לפני המחזור...
אז כבר הפסקתי להסתמך על סימנים ותסמינים למינהם
לצפיה ב-'ברור...'
ברור...
29/04/2019 | 15:08
95
פשוט כשה את לא מחפשת כלום ואז פתאום האף שלך כל הזמן מפוצץ ריחות זה מחשיד חחח, כולל תעובדה שאני מעשנת והחוש ריח של המעשנים תמיד יותר חלש. וכם הדימום הזהמלא קשור לכלום.
לצפיה ב-'מחזור שהשתבש, נוטלת מסטיק תימני '
מחזור שהשתבש, נוטלת מסטיק תימני
21/04/2019 | 15:53
1
147
היי לכולם :) מקווה שטולי אקבל פה קצת הכוונה...
אנחנו זוג נשוי כשנה וקצת, עברתי הריון כימי והפלה בשבוע 11 (ללא דופק)
כרגע כחצי שנה בערך מנסים להכנס להריון ללא הצלחה.
התחלתי לקחת לפני כחודש וחצי בערך כדורים 'מסטיק תימני' לחיזוק הרחם,
חודש שעבר איחר לי המחזור בכמעט שבועיים, עשיתי בדיקת דם שלילית ובדיקות ביתיות שליליות. לאחר מכן הגיע המחזור. בסיום המחזור ניסינו שוב להכנס להריון ועשיתי בדיקות ביוץ (אני מדברת על ההווה) עם תשובה שלילית בכל הבדיקות. אני הייתי אמורה לבייץ לפני כשבוע . כרגע אני עם הפרשות דמיות כבר שבוע ועם כאבי מחזור לא מוסברים (אני אמורה לקהל רק עוד שבוע)
אני לא מבינה מה קורה לי.
מישהי שניסתה את המסטיק תימני-אולי זו הסיבה שכל המחזורים השתבשו ?
או שיש לכן רעיון אחר ?? בכל מקרה קבעתי רופא נשים רק בעוד שבוע  . 
לצפיה ב-'זה בהחלט ייתכן..'
זה בהחלט ייתכן..
22/04/2019 | 08:16
112
לא מכירה את המסטיק התימני אבל בהחלט החומרים הצמחיים הטבעיים יכולים להיות בעלי השפעה חזקה מאוד על האיזון בגוף, ולא תמיד לטובה. היתה לי חוויה כזאת עם שיח אברהם, שעוד לקחתי בפיקוח של מטפלת! ופשוט כיבה לי את כל המערכת והגוף דילג על הביוץ. זה היה מאוד מתסכל. החומרים האלה לא עובדים אותו דבר על כל אחת, ממליצה לך מאוד להתייעץ בהקדם עם אשת מקצוע מתחום הצמחים, ולא לקחת חומרים על דעת עצמך, אפילו אם הם מוגדרים "טבעיים" ו"ללא צורך במרשם".
לצפיה ב-'דימום?'
דימום?
18/04/2019 | 06:34
2
173
בוקר טוב בנות
אני משערת שהביוץ שלי היה החודש בין שישי לראשון מתישהו.. האחרונים
מיום שני היו לי הפרשות ממש רטובות וצהובות.. בלי ריח
היום קמתי ופתאום תקף אותי כאב בטן קל כמו לפני מחזור
ניגבתי כי חשבתי שוב הפרשה.. אבל הפעם ההפרשה הייתה אדומה אבל נקייה ובהירה מאוד
זה נמשך בערך כ20 דקות ועבר
בחיים לא קרה לי דבר כזה
יש סיכוי שזה השתרשות? ואולי בכלל הפלה? זה הגיוני כל כך מוקדם אחרי ביוץ?

לצפיה ב-'טוב אז זה המשיך כדימום של מחזור'
טוב אז זה המשיך כדימום של מחזור
18/04/2019 | 07:58
1
132
כשהגעתי לעבודה זה פשוט התחזק.. וכאב בטן ממש חזק שאף פעם לא קורה לי במחזור ,ברמה כזאת שלקחתי 2 אופטלגין
איך הגיוני שמחזור בא אחרי 19 יום כשאני מקבלת כל 27-30 יום
אני לא מצליחה להבין מה קורה
לצפיה ב-'אולי זה באמת לא מחזור'
אולי זה באמת לא מחזור
18/04/2019 | 10:22
73
לצפיה ב-'בדיקת AMH רזרבה בשחלה '
בדיקת AMH רזרבה בשחלה
15/04/2019 | 11:24
119
היי, 
ביצעתי בדיקת AMH וקיבלתי תוצאה של 0.95 זה נחשב נמוך אך עדיין בטווח הנורמלי. 
האם מישהי נוספת יש לה רזרבה שחלתית נמוכה והצליחה להיכנס להריון באופן טבעי? האם למישהי יש המלצות מה היא עשתה עם בדיקה עם ערך נמוך ?
תודה מראש לעונות ושיהיו בשורות טובות לכולן 
לצפיה ב-'איזה עצבים!!'
איזה עצבים!!
14/04/2019 | 14:01
1
277
אחרי חודש הפסקה בין הזרעות, הלכתי היום לקבל תכנית חדשה והתברר לי שבחול המועד המרפאה סגורה.. בקיצור, עוד חודש נשרף לו.. 
התחלתי לבכות מרוב ייאוש. מה עושים? 
לא רק זה- החודש התחילו לי הכתמות יומיים לפני ביוץ, הגיוני???

לצפיה ב-'אוף זה באמת מעצבן!!'
אוף זה באמת מעצבן!!
14/04/2019 | 20:19
100
אבל נשמע לי מוזר שלא ניתן בכלל שירות במרפאת פוריות בחול המועד
לצפיה ב-'בדיקות הריון של איביי, כמה רגישות?'
בדיקות הריון של איביי, כמה רגישות?
07/04/2019 | 15:22
7
299
היי בנות, מתי הכי מוקדם הראתה לכם בדיקה של איביי פס חלשלוש? אחרי כל הכימיים אין לי מושג מתי מחזור מתי ביוץ ומתי קיימנו יחסי מין( בכלל התכוונו לשמור החודש אבל בעלי "שכח" וגמר בפנים), עשיתי בדיקה מאיביי אתמול בבוקר והיה פס חלש ברמה שאני בטוחה שדמיינתי אותו...לפי הכאבי מחזור המאוד קלילים אמורה לקבל ביום חמישי( אולי, לא סגורה על זה בכלל, אבל הכאבי מחזור מופיעים אצלי בדיוק שבוע מראש אז הנחתי) 
לצפיה ב-'יואב 10'
יואב 10
07/04/2019 | 16:10
190
בבוקר הראה פס חלש אבל ללא ספק פס. יום למחרת עוד פס חלש ויומיים אחרי זה כבר פס מובהק.
הבנתי שהבדיקות האלה ממש ממש רגישות, גם אני הייתי מופתעת.
נשמע חיובי מאוד, תנסי לעשות מחר בבוקר עוד בדיקה :)
לצפיה ב-'בערב של יוא''ב 10. למחרת בבוקר יצאה בטא 8'
בערב של יוא''ב 10. למחרת בבוקר יצאה בטא 8
08/04/2019 | 06:28
104
לצפיה ב-'38Lily '
38Lily
08/04/2019 | 10:05
4
166
יקירה עם ההיסטוריה שלך גם אם יש סיכוי קלוש הייתי רצה לרופא לקבל תמיכה החודש.

לצפיה ב-'כן זה הראיון, פשוט שהבדיקה תהיה חיובית'
כן זה הראיון, פשוט שהבדיקה תהיה חיובית
08/04/2019 | 13:28
3
169
ואז אני מתקשרת לרופא ומתחילה תמיכה. 
לצפיה ב-'טוב מחר כבר בחירות וסגור אבל'
טוב מחר כבר בחירות וסגור אבל
08/04/2019 | 15:02
125
הייתי מתחילה בהקדם תמיכה גם אם את לא בטוחה...
תמיד אפשר להפסיק
לצפיה ב-'מה שלומך? יש חדש?'
מה שלומך? יש חדש?
10/04/2019 | 16:50
1
52
לצפיה ב-'הכל בסדק, עדיין לא עשיתי בדיקה חוזר.'
הכל בסדק, עדיין לא עשיתי בדיקה חוזר.
10/04/2019 | 17:34
159
מחכה לסוף שבוע, לדעתי הזעקת שווא. רוצה חודש רגוע עם מחזור נורמאלי ואז נחזור לזה, מקווה שהוא יגיעה בימים הקרובים. 
לצפיה ב-'טיפולי סקלרותרפיה והיריון'
טיפולי סקלרותרפיה והיריון
03/04/2019 | 11:22
6
166
אני ובעלי מנסים להכנס בהמשך שנה וחצי להיריון ועד היום לא הצלחנו..כולל הזרעה. לפני כ4 וחצי שנים עשיתי סקלרותרפיה ובאמת לא יצאו ורידים עד שבחצי שנה אחרונה התחילו לצאת באיזורים אחרים ברגליים. אני נורא מתוסכלת מזה ואני מבינה שאני לא יכולה לבטל את עצמי (אחרי שהבטחתי לפני כמה חודשים שאני אתן עוד צ'אנס להכנס להיריון), הציפייה להיריון גדולה מאוד אבל אני לא יודעת מתי זה יקרה. אני רוצה להתחיל טיפולים שוב, אני תוהה לעצמי האם זה עלול להזיק לעובר אם ואכנס להיריון בזמן הטיפולים? אני לא דואגת מהכסף או שהורידים יחזרו בזמן או אחרי היריון..כרגע זה מפריע לי ואני מאוד רוצה להעלים אותם.
החומר שמוזרק הוא פולידוקאנול ולפי מה שקראתי בפורומים של רופאי כלי-דם, הוא נעלם תוך יממה.
מישהי מכירה, עברה את הטיפול?
אני ממש לא יודעת מה לעשות..הדבר האחרון שאני רוצה זה לפגוע בהיריון אבל מצד שני אין לי מושג מתי זה יקרה ואני מרגישה ממש רע עם הורידים האלה..זה לא משהו בקטנה..

לצפיה ב-'היי יקירה'
היי יקירה
03/04/2019 | 14:06
5
85
הייתי מתייעצת עם רופא כלי דם.
ואם את צריכה בוודאות לא להיות בהריון אז תקבעי את הטיפול לאחרי הוסת... אם היא קבועה כמובן.
או להחליט שחודש אחד שמים את זה בצד לטובת זה שזה גם בסדר.
לצפיה ב-'העניין הוא'
העניין הוא
03/04/2019 | 14:43
4
67
שזה בערך 4-5 טיפולים שהמרווח בינהם חודש, חודש וחצי
והרופאים אומרים שהם לא ממליצים כי הם לא רוצים לקחת את הסיכון שאולי כן יפגע
למרות שממה שקראתי גם באנגלית עד היום לא היה מקרה כזה.
תקלה רצינית חח
זה או שאני לוקחת את הסיכון עליי ועושה
או שאני לוקחת הפסקה מלהכנס להיריון בחצי שנה הקרובה בערך
וזה מטורף בשבילנו כי אנחנו ממש צמאים לילד
לצפיה ב-'היי'
היי
03/04/2019 | 15:20
3
65
אם הייתי במקומך לא הייתי לוקחת את הסיכון וגם לא הייתי מפסיקה את הניסיונות.. ברור לי שזה משהו בשביל עצמך וזה מאוד חשוב לא לטבוע בתוך הניסיונות וכן להשקיע בעצמך.. אבל נראה לי קשוח להפסיק לחצי שנה אחרי שאתם מנסים כבר כל כך הרבה זמן.
מה גם שאני מכירה בנות שדווקא לאחר הלידה התגברה בעיית הורידים.. אז לכי תדעי אם תעשי טיפול ואז זה יחזור בבום לאחר לידה?
לצפיה ב-'מסכימה עם maya'
מסכימה עם maya
03/04/2019 | 16:34
60
חשבתי שזה טיפול בודד....
גם לא הייתי מפסיקה לנסות כל כך הרבה זמן....
אבל... ושוב צריך לראות.
אם תמיד תעשי טיפול בזמן שאת בוודאות לא בהריון אז אולי זה אפשרי.
אבל אם אני זוכרת נכון סיפרת שאת נוסעת בהסעות לעבודה וגם ככה כל המעקבים מקשים עליך... אז לא הייתי מתחילה עוד תהליך כזה שדורש תמרון.

לצפיה ב-'הגעתי למסקנה'
הגעתי למסקנה
04/04/2019 | 07:25
1
76
אני אתחיל את הטיפול, זה בדיוק יוצא לי כמה ימים לפני ביוץ
והחומר נעלם יום אחרי הזריקה ואין סיכון לעובר
וככה אעשה כל חודש בין המחזור לביוץ
ואם אכנס להיריון, אפסיק את הטיפולים והכסף שטויות ביחס להיריון :)
בכל מקרה, יצא רק טוב

לצפיה ב-'מעולה. העיקר שתהיי שלמה עם עצמך :)'
מעולה. העיקר שתהיי שלמה עם עצמך :)
07/04/2019 | 12:11
33
זה הכי חשוב. שתעשי בלב שלם
וכמו שאמרת - בכל מקרה ייצא רק טוב

לצפיה ב-'גביעונית ווסת משתפת '
גביעונית ווסת משתפת
26/03/2019 | 13:52
4
235
אז בינתיים אין הריון והחלטתי שאני בוגרת ומוכנה להתחיל להשתמש בגביעונית במקום טמפונים.
מחכה לספר איך היה וכמובן שכבר שמעתי גם מ eco שיש שימוש נוסף למוצר המופלא הזה שזה לשים אחרי קיום יחסים ולהשאיר את הזרע קרוב אז גם את זה ננסה עוד שבועיים בביוץ ובהזרעה.
זהו סתם רציתי לספר, מתרגשת.
מקווה שיהיה נח.
אני הגעתי דרך אתר נשיותי.
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
26/03/2019 | 20:32
2
110
אשמח שתשתפי איך הולך לך עם להכניס את הדבר הזה?
האם הוא נפתח לך כמו שצריך בפנים ובאמת יוצר ואקום?
באיזה קיפול את משתמשת?
והאם באמת אחרי יחסים כשאת מכניסה את זה לא יוצא כל הזרע במהלך "ההשתוללות" להכניס את הגביעונית תוך כדי שכיבה?

המון שאלות יש לי אה?! בהצלחה בהצלחה בהצלחה!
לצפיה ב-'היי אז מעדכנת שימוש ראשון '
היי אז מעדכנת שימוש ראשון
28/03/2019 | 13:06
1
168
הלכתי לישון איתה בלילה...
קיפול c נכנסה ובהתחלה היה קצת מוזר כלומר הרגשתי אותה שם ואז בבוקר לא הייתי בטוחה שלא פלטתי אותה החוצה בלילה כי פשוט לא הרגשתי כלום!
ביום למחרת גם ביליתי איתה יום שלם... אין אני מאוהבת ולא מבינה איך חיכיתי עד עכשיו.
מאמינה שלוקח זמן להבין ולהכניס ככה שישר יתיישב נח.
אבל לנסיון הראשון אני ממש ממש מרוצה.

לצפיה ב-'תודה שאת מעדכנת..'
תודה שאת מעדכנת..
28/03/2019 | 20:48
41
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
26/03/2019 | 22:21
132
גם לוסת וגם להריון.  
אני לצערי פחות הסתדרתי איתה בוסת. יש סוג אחד שאני מנסה להביא מארה"ב.
לצפיה ב-'חוזרת לעדכן..'
חוזרת לעדכן..
25/03/2019 | 13:19
13
500
היי בנות, שבוע 8 +יומיים, חזרתי לטכנאית אולטרסאונד שעשתה לי את המעקבי זקיקים במשך יותר מחצי שנה.. זה היה נחמד - פעם אחרונה שנפגשנו היא שלחה אותי להזרעה באיחולי הצלחה ו"יאללה, פעם הבאה את אצלי לבדיקת הריון צעיר". אז הייתי ממושמעת ועשיתי בדיוק מה שהיא אמרה!

פעם ראשונה שהאולטרסאונד דרך הבטן, העובר אפילו גדול ביום מהצפוי, כמעט כמעט 2 ס"מ - לא להאמין שרק לפני שבועיים וחצי הוא היה שומשום בגודל 2 מ"מ. עכשיו ממש רואים ראש וגב וזרועות ורגליים, קל להבין איזה זווית שלו רואים, נהיה תלת מימדי... והדופק נשמע מדהים. אין, זה פשוט סרט הדבר הזה. לא נתפס, המוח לא מסוגל להכיל.

אני עם בחילות וגזים די נון סטופ מתחילת שבוע 5, עייפה ועצבנית חלק ניכר מהזמן, עובדת חזק על לייצב את התזונה (זה שהאבטיח חזר לשוק כנראה יעזור מאוד בנושא), ותכף יוצאת להדריך טיול של 12 יום רצוף מחוץ לבית. לא משעמם... אבל כל מפגש כזה עם התינוק מכניס הכל לפרופורציות ומזכיר לי שיש סיבה מצוינת לכל התחושות הלא נעימות, וזה שווה את זה בגדול.

ואמרתי לכן מה התאריך המשוער? 1.11.19
לצפיה ב-'מזל טוב!!!!'
מזל טוב!!!!
25/03/2019 | 13:51
117
שיהיה לך הריון עגול, תקין ומשעמם
לצפיה ב-'תאריך מהמם. בשעה טובה יקירה '
תאריך מהמם. בשעה טובה יקירה
25/03/2019 | 19:15
38
לצפיה ב-'כיף לקרוא'
כיף לקרוא
25/03/2019 | 22:43
80
שימשיך ככה (מינוס הבחילות) !
לצפיה ב-'כיף לקרואאא מזל טובב!!!!'
כיף לקרואאא מזל טובב!!!!
27/03/2019 | 09:56
52
פשוט כיף לקרוא !!!
מאחלת לך הריון קל , עגול ושמח

לצפיה ב-'ישששש איזה יופי'
ישששש איזה יופי
27/03/2019 | 10:04
70
כל.הטיילת תעביר לך את הזמן מהר. רק לא לשכוח לשתות הרבה
לצפיה ב-'כיף לשמוע, אגב'
כיף לשמוע, אגב
27/03/2019 | 11:23
6
112
אני בדיוק מבררת בנוגע לצילום רחם החדשני שד"ר ויינטרוב מבצע בלניאדו (הוא  מבצע את הבדיקה נכון?!) נשמע לי מפחיד כל הסיפור הזה... את יודעת אם הקופה משתתפת בבדיקה? את זוכרת אם צריך הפנייה מיוחדת או שהפנייה של צילום רחם רגיל מספיקה כדי לקבל טופס 17? יש לי מיליון ואחת שאלות בדר"כ סורי. אההה ואם כבר לניאדו אז זה בית חולים מדהים מדהים מדהים ללדת בו.. מניסיון אישי כמובן .
לצפיה ב-'את שואלת לגבי הסונוהידרוגרפיה?'
את שואלת לגבי הסונוהידרוגרפיה?
27/03/2019 | 21:12
5
78
הקופה מממנת לך את הבדיקה. את צריכה הפניה וטופס 17 ספציפיים לבדיקה הזאת, צילום רחם רגיל לא תופס פה. פשוט לבקש מהרופא המטפל ולהתעקש אם צריך, בשערי צדק אמרו לי שהעלות לקופות כמעט זהה כך שלא אמור להיות להן אכפת, פשוט לא כולם מכירים עדיין טוב את העניין כי זה חדש. אפשר לבצע עם טופס 17 בלניאדו ושערי צדק, ונדמה לי שגם באיכילוב אבל לא הצלחתי לתפוס אותם לבדוק.
ולמה מפחיד? נשמע לי הרבה פחות מפחיד מהצילום הרגיל - בלי לתפוס את צוואר הרחם, בלי היוד הרדיואקטיבי, בלי רנטגן... וחוץ מהשנייה שהצינורית עברה את צוואר הרחם (שאצלי סגור מאוד כיאה לבתולת לידות ) לא היה שום כאב.
לצפיה ב-'התכוונתי שצילום רחם נשמע מפחיד..'
התכוונתי שצילום רחם נשמע מפחיד..
27/03/2019 | 21:30
4
69
אז התקשרתי לרופאה שלי היום והיא ממליצה לעשות צילום רחם, מהסיבה שאם יש משהו שצריך לפתוח שם אז צילום רחם עושה את זה טוב יותר.. כבר לא יודעת מה לעשות
לצפיה ב-'לפי מה שהרופאה שלי אמרה'
לפי מה שהרופאה שלי אמרה
28/03/2019 | 18:24
3
77
אין הבדל ביכולת לפתוח חסימות. בשני המקרים מדובר בנוזל שמזרימים בלחץ, מה זה צריך לשנות להם אם הנוזל הזה הוא יוד או מים?
לצפיה ב-'אוף לא יודעת... תודה!'
אוף לא יודעת... תודה!
28/03/2019 | 20:48
2
26
לצפיה ב-'תחשבי על זה ככה.'
תחשבי על זה ככה.
29/03/2019 | 08:54
1
62
תעשי את הבדיקה הפחות כואבת/מפחידה. אולי לא ימצאו כלום (אמן).
אם ימצאו חלילה, ינסו לפתוח. אולי יצליחו.
אם חלילה לא יצליחו לפתוח, תמיד תוכלי לעשות בנוסף צילום רחם ולנסות לפתוח ככה.
את לא מפסידה כלום, במקרה הכי גרוע תעשי גם צילום רחם אחר כך, אבל לפחות נתת הזדמנות להסתדר בלעדיו.
לצפיה ב-'את צודקת, '
את צודקת,
29/03/2019 | 10:49
50
בדיוק מה שחשבתי לעשות.. תודה יקירה, ושבת שלום
לצפיה ב-'תודה חמודות! בקרוב אצל כולכן '
תודה חמודות! בקרוב אצל כולכן
27/03/2019 | 21:13
44
לצפיה ב-'יום אחרי ההזרעה'
יום אחרי ההזרעה
27/03/2019 | 10:12
5
244
אז אתמול זה קרה , הזרעה ראשונה .
היום התחיל בבוקר , בקלילות ובחצי שמחה (שסוף סוף עושים משהו בשביל שזה יקרה)..
נסענו למרפאת פוריות להשבחת הזרע , התהליך לקח בדיוק 10 דקות..
משם נסענו חזרה לרופא ושם עברנו את ההזרעה.

ראיתי הרבה שאלות בנושא אז בחוויתי האישית -
1. זה מלחיץ ומפחיד כי את לא באמת יודעת לקראת מה את הולכת, אבל כל החששות והפחדים נעלמים מהר... מה שנקרא המטרה מקדשת..
2. זה ממש ממש אבל ממש לא כואב !! ( לפחות לי לא כאב ) , המפסק ידוע כדבר לא נעים , אבל מלבד זה , את הקטטר אני בכלל לא הרגשתי.
3. זה לקח משהו כמו 5 דקות לכל היותר ..

ועכשיו תורי לשאול...
איך לעזאזל מחכים 14 יוםםםםםםם?????!!!!!!
סקרנות מורטת עצבים !!!!

בהצלחה לכולנו
לצפיה ב-'בסובלנות'
בסובלנות
27/03/2019 | 14:18
126
ב ה צ ל ח ה
לצפיה ב-'מפה לשם עבר הזמן'
מפה לשם עבר הזמן
09/04/2019 | 18:24
3
103
בהצלחה מחר
לצפיה ב-'סוף סוף עבררר , הגיע הזמן לחייך!!!'
סוף סוף עבררר , הגיע הזמן לחייך!!!
11/04/2019 | 17:26
2
124
בטא 239
לא מאמינה לזה בכלל..מרגיש כמו חלום!!!
בראשון ביקשו ממני לבדוק הכפלה...
זאת נחשבת בטא נמוכה???
לצפיה ב-'לא נמוכה בכלל- בשעה טובה'
לא נמוכה בכלל- בשעה טובה
11/04/2019 | 19:14
87
תמיד מבקשים לראות הכפלה בבדיקה חוזרת אחרי יומיים. זה מדד לתקינות ההריון.
לצפיה ב-'בטא נהדרת איזה כיף לשמוע'
בטא נהדרת איזה כיף לשמוע
12/04/2019 | 16:11
34
לצפיה ב-'איזה כיף, מרגש ממש'
איזה כיף, מרגש ממש
25/03/2019 | 21:32
186
שימשיך עגול עגול, משעמם משעמם
וקל
לצפיה ב-'חזה כואבב'
חזה כואבב
23/03/2019 | 14:55
2
243
עד לפני 3 חודשים בערך לא הייתי חווה רגישות וכאבים בחזה בביוץ או מחזור
בחודש שעבר החזה כאב והרגיש נפוח רק במגע
החודש הזה התחילה רגישות איזה יומיים לפני ביוץ וזה פשוט החמיר בקטע שאם אני נוגעת במקרה בחזה הוא רגיש וכואב.. מרגיש נפוח ממש
אני כבר כשבוע אחרי ביוץ
ושבוע לפני מחזור
קרה למישהי?( שלא היה בעבר בכלל..)
לצפיה ב-'יכול בהחלט להיות סימן חיובי '
יכול בהחלט להיות סימן חיובי
23/03/2019 | 16:44
1
129
אבל יכול גם לא ...

נקווה לטוב!!
לצפיה ב-'קולפוסקופיה'
קולפוסקופיה
23/03/2019 | 19:17
161
אני אמורה ללכת ביום שני הזה לבדיקה
ואני אומנם לא יודעת אם נקלט משהו או לא.. אבל זה קצת מלחיץ אם כן והבדיקה תזיק
יש לכן מושג אם זה יכול לפגוע?
לצפיה ב-'בדיקת הריון'
בדיקת הריון
22/03/2019 | 08:34
2
340
העי בנות , 
ביואב 10 בדיקת הריון ביתית חיובית..
יוואב 11 עשיתי בדיקת דם, בטא 26. 
זה נראה לכן בסדר יחסית ליום? 
לצפיה ב-'קשה לומר לפי מספר אחד '
קשה לומר לפי מספר אחד
22/03/2019 | 15:17
167
תבדקי הכפלה אחרי יומיים
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
23/03/2019 | 11:13
197
גם היתה בדיקה חיובית 10 ימים אחרי ביוץ, למחרת בטא 8. הילד בן שנה 
לצפיה ב-'מוזמנות להצטרף לקומונת תלמ נוב-דצמ 2019'
מוזמנות להצטרף לקומונת תלמ נוב-דצמ 2019
22/03/2019 | 17:12
3
163
לצפיה ב-'מקפיצה, בואו אלינו הריוניות עם תל"מ נוב-דצמ 2019!! :)'
מקפיצה, בואו אלינו הריוניות עם תל"מ נוב-דצמ 2019!! :)
02/04/2019 | 15:08
17
לצפיה ב-'הי, אשמח להצטרף'
הי, אשמח להצטרף
10/04/2019 | 09:41
38
תוכלי לאשר אותי?
לצפיה ב-'היי, איך מצטרפים? תוכלי להוסיף אותי?'
היי, איך מצטרפים? תוכלי להוסיף אותי?
16/05/2019 | 09:58
17
תודה!
לצפיה ב-'ביוץ '
ביוץ
22/03/2019 | 15:46
148
היי כולן, 
נמצאת ביום 16 אחרי מחזור בדקתי עכשיו ביוץ עם ערכת ביוץ קיבלתי פס חזק מאוד
אתמול ביום 15 אחרי מחזור בדקתי גם והיה פס חלש 
מזהה הפרשות מנסה להבין כמה ימים עוד נותרו לי לחלון הפוריות בהנחה שנעשה היום ומחר. האם גם יום ראשון רלוונטי או לא? 
לא מצליחה להיסגר על חלון השעות מהרגע שמזהה עלייה בהורמון בערכת ביוץ, האם לאור העובדה שהפס היה חזק היום, זה אומר שהביוץ מתרחש עכשיו? או שיש עוד זמן...? 
אשמח אם תאירו את עיניי 
קיימנו יחסי מין ביום 9, 10, 11, 13 
תודה מראש ובהצלחה לכולן 
לצפיה ב-'קומונת תל"מ נובמבר-דצמבר 2019 - כבר יש?'
קומונת תל"מ נובמבר-דצמבר 2019 - כבר יש?
22/03/2019 | 10:00
6
143
מישהי מעוניינת לפתוח?
אני רותם, בהריון שני שבוע 5+6
הייתי המון בפורום הזה לקראת ההריון הראשון שלי לפני שנתיים ועשרה חודשים.
אח"כ עברתי לקומונה פה בתפוז והכרתי חברות נהדרות, עד היום אנחנו בקשר יומיומי.
יש כאן מעוניינות?
לצפיה ב-'אני '
אני
22/03/2019 | 12:49
52
לצפיה ב-'אשמח להסבר מה ההבדל בין הקומונה לפורום זה?'
אשמח להסבר מה ההבדל בין הקומונה לפורום זה?
22/03/2019 | 15:56
2
54
לצפיה ב-'ההבדל הוא'
ההבדל הוא
09/04/2019 | 06:19
1
75
שקומונה היא יותר ספציפית לתאריך הלידה המשוער שלך. מה שאומר שכולן שם בטווח של חודשיים בהריון, ככה שאנחנו בעצם עוברות את ההריון יוחד ויכולות לשתף בדברים רלוונטים לאותו שלב בהריון.
לצפיה ב-'הבנתי. תודה רבה'
הבנתי. תודה רבה
09/04/2019 | 09:21
10
לצפיה ב-'שלחתי בקשה'
שלחתי בקשה
23/03/2019 | 11:08
47
לצפיה ב-'אני :)'
אני :)
13/05/2019 | 11:08
7
שבוע 11
גם בהריון שני
לצפיה ב-'מתחרפנתתתתתת למה הבדיקה לא מגיעה??'
מתחרפנתתתתתת למה הבדיקה לא מגיעה??
20/03/2019 | 17:23
5
252
עשיתי בדיקות דם הבוקר ועדין אין תשובהההה
אני כבר יוצאת מדעתי.
אין לי ציפיות אבל החוסר וודאות גומר עלי!!
וכבר חמש וחצי בערב.
למות. בא לי למות.
ובטח שיגיע השלילי אני ארצה למות מזה שכל היום לא תפקדתי רק בגלל זה.
אוף אני מתחרפנת.
זהו פרקתי
לצפיה ב-'קיבלת תשובה??'
קיבלת תשובה??
21/03/2019 | 00:47
119
פעם קיבלתי רק בתשע ורבע בערב. הזיה.
מחכה לעדכון ....
לצפיה ב-'מעצבן ממש...'
מעצבן ממש...
21/03/2019 | 07:35
2
120
תעדכני !
לצפיה ב-'כן כמובן שלילית'
כן כמובן שלילית
21/03/2019 | 11:34
1
176
אפילו לא ציפיתי אני לא יודעת למה זה כל כך שובר אותי כל פעם.

לצפיה ב-''
21/03/2019 | 11:38
84
מצטערת לשמוע. מקווה שבקרוב מאוד מאוד זה ישתנה.
וזה שובר כל פעם מחדש כי זה הדבר שאנחנו הכי רוצים כרגע בעולם ודווקא זה לא בשליטתנו.
לצפיה ב-'חיבוק '
חיבוק
27/03/2019 | 08:58
42
כדי למנוע אכזבות כאלה, ממליצה לקנות בדיקות ממש זולות מאיביי, ככה תלכי לבדיקת דם רק כשיש אינדיקציה..
הבדיקות האלה ממש ממש רגישות, עברתי אתן 3 הריונות.. ראיתי כבר ביוא"ב 8 פס ממש ממש חלש וכל יום ויום הפס התחזק עוד קצת. קניתי איזה 50 בדיקות אבל זה כי אני אובססיבית אפשר כמובן לקנות הרבה פחות.. בהצלחה בחודש הבא!!!

זה המוכר שאני  קניתי ממנו בזמנו
לצפיה ב-'בדיקת הריון ביואב 10'
בדיקת הריון ביואב 10
20/03/2019 | 06:52
10
314
מוקדם מדי? אפשר להתייחס ברצינות לתוצאה?
מה שיש לי בבית זה הבדיקות של איביי, כמה הן אמינות ורגישות?
לצפיה ב-'אם זה חיובי תענוג...'
אם זה חיובי תענוג...
20/03/2019 | 08:40
9
198
אם זה שלילי לא הייתי מספידה כי עוד מוקדם.
פשוט תחזרי על הבדיקה של ביואב 13, 14
לצפיה ב-'נראה חיובי'
נראה חיובי
20/03/2019 | 10:02
8
347
הופיע פס חלש אחרי בערך 4 דקות.. אני פשוט תוהה אם הבדיקה אמינה כי מרגיש לי שביואב 10 זה מממש מוקדם..
מפחדת לשמוח ואז להתאכזב 

לצפיה ב-'בהחלט נראה חיובי.'
בהחלט נראה חיובי.
20/03/2019 | 10:36
5
147
תבקשי בדיקות דם למחר.
לצפיה ב-'ביקשתי'
ביקשתי
20/03/2019 | 11:39
4
177
נראה מתי אראה את ההפנייה באתר.
חשבתי אולי לחכות כמה ימים ולעשות כבר בתחילת שבוע.. ככה אם אקבל מחזור עד אז פחות אתבאס
לצפיה ב-'שיקול שלך.'
שיקול שלך.
20/03/2019 | 11:54
3
108
בהצלחה וחג שמח.
תעדכני
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
20/03/2019 | 12:44
76
חג שמח :)
בהחלט אעדכן..
לצפיה ב-'מעדכנת'
מעדכנת
25/03/2019 | 07:59
1
163
בטא 180 :)
לצפיה ב-'איזה כיף מזל טוב'
איזה כיף מזל טוב
25/03/2019 | 09:47
28
לצפיה ב-'בטח חיובי'
בטח חיובי
20/03/2019 | 21:01
1
183
גם אצלי ביוא''ב 10 בדיקה של אי ביי היתה חיובית, למחרת יצאה בטא 8.
הבטא עכשיו בן שנה ישן בחדר שלו
לצפיה ב-'מרגש לשמוע :)'
מרגש לשמוע :)
21/03/2019 | 07:36
126
האמת אני עדיין קצת חושבת שהכל הזייה.. היום עשיתי שוב בדיקה בבוקר ויצא פס חלש חלש.. מחכה להפנייה מהרופא לבדיקת דם
לצפיה ב-'בדיקת הריון קליר בלו'
בדיקת הריון קליר בלו
20/03/2019 | 10:13
1
198
היי בנות,
ביצעתי בדיקת הריון הבוקר, אני ביוא"ב 11.
נראה לכן שזה חיובי ? הפס ממש ממש חלש
לצפיה ב-'מצרפת את התמונה, אני רואה שהיא לא עלתה'
מצרפת את התמונה, אני רואה שהיא לא עלתה
20/03/2019 | 10:17
180

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

פורומים

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן