לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2095920,959 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'עזרה עם בדיקות דם לפוריות.'
עזרה עם בדיקות דם לפוריות.
18/12/2018 | 14:21
2
137
היי, עשיתי בדיקות דם נוספות כיוון שהרופאה שלי אמרה שהfsh שלי גבוה (9.75) והיא רוצה לבדוק אותו שוב ועל הדרך נתנה לי לעשות עוד בדיקות ביום השלישי של המחזור.
והרי התוצאות החדשות שקיבלתי:
Lh-7.52
Fsh-4.42
אסטרוגן 1461 (פעם קודמת היה לי 118) (יש לציין שלקחתי 5 כדורים של אסטרוגן מחזור קודם)
טטוסטרון 1.38
מזה אומר?
זה נשמע לא כל כך טוב.. 
לצפיה ב-'בטוחה שאת ביום השלישי של המחזור? '
בטוחה שאת ביום השלישי של המחזור?
18/12/2018 | 14:53
1
81
אסטרוגן כזה גבוה זה או באמת מכדורים או שיש לך ציסטה.
בנוסף היחס בין הfsh לlh מחשיד לשחלות פוליציסטיות.
מציעה לקבל את חוות דעתו של הרופא.
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
18/12/2018 | 15:03
90
בתחילת היום הרביעי, אבל כל המחזור שלי היה סופר קליל, היה לי דימומים מאוד מאוד קלים
אני מקבלת כל 25 ימים מחזור. בגלל שאני תמיד מפספסת את הביוץ בגלל הטבילה לקחתי כדורים שידחו את הביוץ כדי שאוכל להיות 'טהורה' בזמן הביוץ.
עשיתי בדיקות לשחלות לפני חצי שנה והכל תקין היה.
בקיצור החודש האחרון בגלל הכדורים קיבלתי מחזור אחרי 50 ימים בערך.. וכל זה אחרי שלקחתי כדורים לקבלת מחזור.. יכול להיות שמשהו במאזן ההורמונאלי השתבש עם כל הכדורים שלקחתי.
לצפיה ב-'הי בנות, אשמח לעצתכן'
הי בנות, אשמח לעצתכן
18/12/2018 | 13:50
134
 הי,
חדשה בפורום אך לא חדשה בתחום (אמא לשתי בנות מקסימות).
הפסקי לקחת גלולות אחרי כ-5 שנים. יומיים אחרי שנגמר לי המחזור, קיימנו יחסי מין עם קונדום, הקונדום נקרע אבל ממש ממש בתחילת החדירה.
עכשיו אני כבר כשבועיים אחרי התקרית ומזה שלושה ימים יש לי כאבים, רגישות ותחושת נפיחות ממש לא נעימה בבטן התחתונה (מרגיש לי כאילו כל איזור הרחם נפוח ורגיש).
אני יודעת שזה אמור להיות בערך המועד של הביוץ, אבל ממש מוזר לי שהכאבים נמשכים כבר כמה ימים, כשהביוץ אמור לקחת יום.
מה שמדליק לי נורה אדומה זה שבתחילת ההריון עם הבת השניה שלי היו לי בדיוק אותם התסמינים וכך בעצם הבנתי בזמנו שאני בהריון.
אבל האם ייתכן שנכנסתי להריון יומיים לאחר סיום המחזור עם קונדום שנקרע ממש בתחילת החדירה???
תודה רבה לעונות!!!
לצפיה ב-'לא מרגישה מוכנה, פוסט פריקה '
לא מרגישה מוכנה, פוסט פריקה
16/12/2018 | 14:46
5
249
אז הדימום עבר והכל נגמר כלא היה...התחלנו לקמפר ( כי זה כייף) , הגיוני שאני מרגישה כרגע לא מוכנה נפשית לעוד הריון? שוקלת בכוונה לפספס את הביוץ כדי שלא יהיה סיכוי...מצד שני אומרים שהגוף הכי פורה אחרי הריון כימי וחבל לפספס את ההזדמנות. 
מרגישה סחוטה רגשית...

לצפיה ב-'אל תוותרי '
אל תוותרי
16/12/2018 | 20:46
99
כמו שאמרת בשביל הכיף.. לא חייבת בכוח, אבל כן לתת צאנס ולעשות סביב הביוץ.
לדעתי בדיעבד אם תדעי שאין סיכוי תתחרטי..
לצפיה ב-'את צודקת זה לגמרי סוחט רגשית'
את צודקת זה לגמרי סוחט רגשית
16/12/2018 | 21:11
88
תתנהלו איך שנראה לכם נכון
ותקיימו יחסי מין בשביל הכיף 

לצפיה ב-'אני מאוד מבינה אותך'
אני מאוד מבינה אותך
16/12/2018 | 21:19
1
96
אני גם עברתי עכשיו תקופה כזאת. אחרי שעברתי הפסקת הריון בשבוע 23 במאי, בהתחלה הייתי חדורת מטרה להיכנס להריון נוסף אבל אחרי כמה פעמים במיוחד המחזור פתאום התחיל להשתבש והביוצים התפספסו די נמאס לי מהכל. מהחיטוטים בגוף שלי (עושים מעקב זקיקים והזרעות) והתורים פשוט מהכל. לקחתי הפסקה, גם מנטלית חודש-חודשיים והאמת עשה פלאים.
לצפיה ב-'אני בעד הפסקה'
אני בעד הפסקה
17/12/2018 | 11:29
102
אם הנפש מרוטה והגוף עייף, חודש מנוחה מהמתחים, מהנסיונות, מספירת הימים, מהלחץ הזוגי - נשמע לי פשוט גן עדן. בשביל זה את צריכה לגמרי לפספס את הביוץ ולא להשאיר אפילו שביב קטן של סיכוי, כי עם השביב של הסיכוי מגיעה גם התקווה ואיתה המתח והעייפות והציפייה והאכזבה וכל שאר החבר'ה.

בחודש שאחרי תוכלי להמשיך ממקום שלם ושליו יותר.
לצפיה ב-'תודה בנות'
תודה בנות
17/12/2018 | 13:10
94
החלטתי שהחודש (גם כמו חודש שעבר תאמת שנקלטתי) אני פשוט מרפה, עושה בשביל הכייף מתי שבאלנו וזהו. בלי להתייחס לביוץ או לא ביוץ ( ברכה וקללה בו זמנית שהביוצים שלי כואבים וקשה להתעלם ולא להילחץ סביב הימים האלה)
לצפיה ב-'מעקב זקיקים '
מעקב זקיקים
16/12/2018 | 08:30
1
130
בעיקרון אנחנו בכיוון של הזרעות בגלל זרע לא אופטימלי (שנוסף לבעיית החצוצרה החסרה שלי עכשיו), אבל החודש מסתמן שלא אעשה הזרעה (המון לחץ בחיים המקצועיים שרק כרגע משתחרר ונראה לי שאתן לזה חודש נוסף). בכל אופן, כן הלכתי למעקב זקיקים כדי שנתזמן את היחסים לפחות.

אז פעם ראשונה, היום יו״מ 10.
רירית 7.6 מ״מ
זקיק אחד 16 ואחד 11 (בשחלה ימנית).
מה עכשיו? פשוט לבוא שוב בעוד יומיים לפי ההנחייה המקורית?
ומתי כדאי לעשות סקס?

הוא לא נתן לי בדיקות דם בשלב הזה.
לצפיה ב-'לא מומחית גדולה '
לא מומחית גדולה
16/12/2018 | 14:05
85
אבל הרירית סבבה לגמרי להחזיק הריון!!
הזקיקים עדין קטנים 
תעשי עוד יומיים אס ובמקביל בדיקת דם 
חשוב לראות lh בעלייה לפני ביוץ
בהצלחה ובשורות טובות
לצפיה ב-'זה שוב קרה.'
זה שוב קרה.
13/12/2018 | 12:04
43
234
בשלושת הימים האחרונים הזרקתי 50 מנופור במקום 37.5, כי ביום שני הזקיק היה רק 11 מ"מ. אז הבוקר עשיתי אולטרסאונד והזקיק קפץ ל-19 מ"מ תוך 3 ימים, עם רירית של סנטימטר. אני רק ביו"מ 12... ומאחר שכבר ביום שני האסטרדיול היה על 1000 ובטח רק עלה מאז, כנראה שאני מבייצת, או כבר בייצתי, או עוד שנייה אבייץ, ושוב,... המשך>>
בשלושת הימים האחרונים הזרקתי 50 מנופור במקום 37.5, כי ביום שני הזקיק היה רק 11 מ"מ. אז הבוקר עשיתי אולטרסאונד והזקיק קפץ ל-19 מ"מ תוך 3 ימים, עם רירית של סנטימטר. אני רק ביו"מ 12... ומאחר שכבר ביום שני האסטרדיול היה על 1000 ובטח רק עלה מאז, כנראה שאני מבייצת, או כבר בייצתי, או עוד שנייה אבייץ, ושוב, כמעט בטוח כבר שגם החודש לא תהיה הזרעה (פעם חמישית רצוף כבר). כל פעם מחדש הגוף מפתיע והביוץ בורח לנו. העבירו אותי למנופור כדי לשלוט בזה טוב יותר אבל נראה שגם זה לא ממש עוזר. מחכה בעצבים מרוטים לתוצאות של הדם עוד שעתיים שלוש. אוף.
לצפיה ב-'הבטא התאפסה ל0...נגמר כמו שהתחיל בפתאומיות...'
הבטא התאפסה ל0...נגמר כמו שהתחיל בפתאומיות...
12/12/2018 | 17:17
14
171
אמן חודש הבא הריון תקין.
לצפיה ב-'חיבוק גדול.'
חיבוק גדול.
12/12/2018 | 20:29
12
96
תשמעי, כמה שזה מבאס - יש לך הוכחה שהביציות שלך והזרעים של בן זוגך יודעים לעשות הפריה. זה המון, הרבה יותר מלא מעט נשים (היוש) שאצלן פשוט הכל שלילי, תמיד, וזהו. תחשבי על מתוקה27 שהרביצה כימי אחרי כימי ובסוף הרצף הזה נכנסה על אמת. אז ככה אצלך ובקרוב!
לצפיה ב-'תודה יקירה, את יודעת שאני חושבת על מתוקה 27 מלאאא'
תודה יקירה, את יודעת שאני חושבת על מתוקה 27 מלאאא
12/12/2018 | 20:43
11
123
היא לגמרי הסמל בשבילי. אני לוקחת את זה כמשהו טוב. אנחנו פוריים, היה לי הריון, היה לי את זה במשך 5 ימים מושלמים שהיה לי "סוד" קטן שלי בפנים ( לא ספרתי לאף אחד חוץ מבעלי חמותי ואמא שלי ולכן אהובות כמובן) ואני מודה על זה. פעם הבאה הוא יהיה "הסוד" הזה יהיה איתי כל החיים. מאחלת לך גם את ה"סוד" הקטן הזה בקרוב ולכל החיים. 
לצפיה ב-'עשית לי צמרמורת, תודה '
עשית לי צמרמורת, תודה
12/12/2018 | 22:17
30
לצפיה ב-'איזה חמודות אתן שיראל וליליהא'
איזה חמודות אתן שיראל וליליהא
13/12/2018 | 11:47
9
79
האמת זה היה חתיכת משבר בשבילי !
2 כימי רצוף.. היו ימים שרציתי להקבר באדמה מרוב יאוש. העדפתי לקבל שלילי מאשר 2 פסים, בטא חיובית ואז מחזור... 
כבר חשבתי שיש לי או לבעלי בעיות פוריות . אבל ברוך ה ' בנסיון ה3 נקלטתי להריון שבינתיים עד כה תקין.. אני מאחלת לכולן בהצלחה.  ושתזכרו תמיד שלפני הזריחה חשוך 
לצפיה ב-'ברור שזה משבררר'
ברור שזה משבררר
13/12/2018 | 14:00
8
63
גם אני חושבת על זה שהייתי מעדיפה שלילי מאשר ככה...תגידי שאלה מגעילה, היו לך דימומים יותר כבדים אחרי זה? 
לצפיה ב-'לי היו. אני למודת כימיים מרובים.'
לי היו. אני למודת כימיים מרובים.
13/12/2018 | 14:53
5
24
לצפיה ב-'חיבוק גדול, זה קשה '
חיבוק גדול, זה קשה
13/12/2018 | 16:37
4
13
לצפיה ב-'תודה יקרה. אחרי אובדן תינוקת בשבוע 17 כימי מקבל פרופורציה.'
תודה יקרה. אחרי אובדן תינוקת בשבוע 17 כימי מקבל פרופורציה.
13/12/2018 | 16:40
3
99
אני אומרת לעצמי שטוב שהגוף נפתר לבד מעוברים לא תקינים.
חיבוק גדול לך מותק!
לצפיה ב-'וואי הרגת אותי'
וואי הרגת אותי
13/12/2018 | 16:53
1
89
אפשר לשאול מה גרם לאובדן?
מאחלת לך הריון תקין וידיים מלאות 

לצפיה ב-'תודה רבה. מומים מרובים שלא איפשרו חיים מחוץ לרחם.'
תודה רבה. מומים מרובים שלא איפשרו חיים מחוץ לרחם.
13/12/2018 | 18:06
27
לצפיה ב-'ואו...לא יכולה אפילו לדמיין לעצמי'
ואו...לא יכולה אפילו לדמיין לעצמי
13/12/2018 | 19:39
68
באמת מכניס את הכימי לפרופורציה. מאחלת לך רק בריאות ושמחות
לצפיה ב-'כן ממש '
כן ממש
13/12/2018 | 16:52
1
76
וגם מרוב הדימומים הכבד הרגשתי יותר עייפה 
לצפיה ב-'אה זה בדיוק מה שהולך איתי'
אה זה בדיוק מה שהולך איתי
13/12/2018 | 19:40
75
אז זה תקין, כי קצת נבהלתי תאמת. הדימום וסת שלי לא חזק בדרך כלל
לצפיה ב-'באמת מבאס'
באמת מבאס
12/12/2018 | 22:06
91
נקווה לחודש מנצח עכשיו עבורך.
לצפיה ב-'מוזר'
מוזר
13/12/2018 | 17:07
102
מה דעתכן על הסיפור הזה? אני מקבלת מידי חודש בחודשו לפעמים כל 26 יום ולפעמים כל 28 יום זה משתנה מחודש לחודש ... החודש לא קיבלתי מחזור ,  לא הצלחנו לאתר את הביוץ .. עשיתי בדיקות הריון ביתיות והתוצאה שלילית
מה קורה פה? אציין שאני בת 38

לצפיה ב-'יואב 7- ושאלה בפנים'
יואב 7- ושאלה בפנים
11/12/2018 | 11:29
5
201
אחרי כל האכזבות והכישלונות הימים האלו מיואב 6 ועד 10 הפכו למיואשים ביותר. אחרי יואב 10 אני כבר יודעת שאין הריון ומתחילה השלמה לאט לאט עד הווסת ואז שוב מתבסאת ומתחילה מחדש. כרוניקה של כאב לב ידוע מראש.

מה שרציתי לשאול. בעיקרון כשיש אצלי השתרשות אני מרגישה כאבי מחזור ואז אני יודעת שזה זה. (לא שזה עזר לי 7 הריונות 3 ילדים אבל נגיד ש)  עם הגדולים שלי אני לא זוכרת האם היו כאבי השתרשות או לא, הייתי צעירה והם באו בקלות ובכלל לא חשבתי על זה. בהריונות האחרונים בטוח היו כאבים בהשתרשות. ועכשיו השאלה- האם מי שהרגישה פעם את ההשתרשות חייבת תמיד להרגיש אותה? או שיש פה נשים שפעם הרגישו ופעם לא?
במתח הזה סביב הימים של ההשתרשות והשבר כל לילה שגם היום לא הרגשתי גומרים אותי.

כבר הרבה זמן שהכי הייתי רוצה פשוט להסתפק במה שיש ולהמשיך הלאה בחיי אבל איכשהו אני לא באמת ״קונה״ את זה. כאילו אני משקרת לעצמי.

תודה בנות! בהצלחה לכולן.
לצפיה ב-'הי קודם כל חיבוק'
הי קודם כל חיבוק
12/12/2018 | 18:25
2
86
אני חושבת שהרגשה של כאבים - מחזור, ביוץ והשתרשות מאוד קשורה גם למודעות שלך לגוף, כמה את עסוקה באותה תקופה, האם עשית ספורט וכו.
אני אתן לך דוגמא, אני לא זוכרת אם הרגשתי כאבי השתרשות אבל אצלי מחזור או ביוץ לרוב מתבטא בכאבי גב תחתון. אתמול שאגב גם היה יוא"ב 7 (הסתכרנו ) לפחות אני חושבת, היינו בחופשת סקי אז איבדתי ספירה (וטוב שכך) אבל חישבתי אחורה לפני שעניתי לך כי היה נדמה לי שאנחנו קרובות. אז אתמול הרגשתי כאבי גב תחתון מאוד חזקים שלא יכלתי להתכופף קדימה בכלל. אבל עשיתי באותו בוקר פילטיס והייתי אחרי 4 ימי סקי ובכלל יש לי פריצות דיסק אז מי יודע מה מקור הכאבים.
עוד רעיון, אצלי בהריונות הקודמים הרגשתי ביוץ מאוד חזק, ברמה שהתקפלתי מכאבים אבל מאז ההפסקת הריון כאבי הביוץ מאוד נחלשו אז משהו בגוף שלי השתנה. ואני במעקב זקיקים אז אני יודעת שאני מבייצת אבל הכאבים הפסיקו.
אז אחרי שחפרתי לך, אני לא חושבת שמה שהיה צריך להיות תמיד (פעם חשבתי אבל מאז התבדתי) עובדה, עכשיו בגילנו המתקדם אנחנו כבר לא נכנסות להריון בקלות כמו קודם.
לא יודעת אם עזרתי אז כמו שהתחלתי - חיבוק ומקווה שתוכלי להפסיק להתבאס במשך שבוע בחודש בגלל כאבים שלא בטוח שאת בכלל תרגישי כשהמאורע יקרה
לצפיה ב-'תודה יקרה'
תודה יקרה
12/12/2018 | 22:10
1
45
איך היה הסקי? איזה כייף חופש משפחתי.
מוזר שאצלי בדיוק הפוך, יש לי כאבי ביוץ הרבה יותר חזקים מפעם אחרי האובדן.

מקווה שהכאבים אצלך הם סימן טוב. מסכימה איתך שיש כל מיני כאבים וקשה לשים את האצבע בדיוק, מצחיק שגם אני עשיתי הבוקר פילאטיס והיו לי כל מיני מיחושים וכאבים אחר הצהריים.

הלוואי שאוכל להפסיק להתבאס. מרגישה שיש ימים שזה מעסיק לי את המחשבות יותר מדי. הגוף והידיים עושים דברים אחרים והראש משוטט לו אי שם.
לצפיה ב-'היה מדהים'
היה מדהים
13/12/2018 | 09:41
35
היינו דווקא בנופש זוגי ולא משפחתי, היה מאוד נחוץ להיות רק שנינו לכמה ימים
נראה לי תנסי לשמור את עצמך כמה שיותר עסוקה בימים האלו עד שבסוף לא תשימי לב בגלל העומס
לצפיה ב-'אמא שלי מספרת'
אמא שלי מספרת
12/12/2018 | 20:26
1
108
שבהריון שלה עם אחי הקטן ה-כ-ל היה שונה, היא לא האמינה שהיא בהריון כי לא היו לה אף אחד מהתסמינים שהיו לה איתי. ככה זה, כל הריון שונה, יכולים להיות לך כאבים אותו דבר כל פעם, או אף פעם, או פעם ככה פעם ככה. פשוט צריך ללמוד לשחרר את ההתעסקות הזו ולעשות את העבודה שצריך לעשות (קל להגיד מלעשות אבל סה לה וי ).
לצפיה ב-'צודקת מאוד. גם אצלי כל הריון היה שונה.'
צודקת מאוד. גם אצלי כל הריון היה שונה.
12/12/2018 | 22:12
71
קשה קשה לשחרר חלום ישן. במיוחד אחרי שהוא היה לי כמעט בהישג יד כבר.

לצפיה ב-'אז ככה, '
אז ככה,
12/12/2018 | 11:26
4
223
בחמישי בערב בדיקת ביוץ התחילה להתחזק מעט..
שישי בבוקר בדיקה חיובית לחלוטין.
שבת בוקר פס בקרה החל להיחלש.. 
ראשון בצהריים פס בקרה ממש ממש בהיר.. 
בשני הפס כבר נעלם. 
לפי נתונים אלו, מי יכולה לשער מתי התרחש הביוץ? 
לא הרגשתי כאבי ביוץ וכאלה.. אשמח לעזרה!! 
לצפיה ב-'מנסיוני הגדול '
מנסיוני הגדול
12/12/2018 | 13:11
3
117
הביוץ התרחש בין שישי לשבת וראשון 
האם עקבת גם אחרי חום השחר? 
כי אצלי בכל הפעמיים זה ממש נתן עוד אינדקציה שבאמת היה ביוץ 
לצפיה ב-'את יכולה בבקשה'
את יכולה בבקשה
12/12/2018 | 15:00
2
74
להיות יותר ספציפית? בין שישי לשבת או בין שבת לראשון ? לא עוקבת אחר חום השחר ..תודה
לצפיה ב-'אין לי מה להיות ספציפית'
אין לי מה להיות ספציפית
12/12/2018 | 19:29
1
69
זה שהמקלון היה חיובי ביום × זה לא אומר שביום y יתרחש ביוץ בוודאות
לכן לוקחים 3 ימי טווח 
בכל אופן אם היית עוקבת עם חום השחר זה היה נותן לך מאמינות מקלון חיובי בוודאות
לצפיה ב-'אני לא עוקבת אחרי '
אני לא עוקבת אחרי
12/12/2018 | 20:08
60
חום השחר כי אני מתעוררת מלא פעמים בלילה.. ממש קמה ואח"כ חוזרת לישון.

לצפיה ב-'הפרשות דמיות...'
הפרשות דמיות...
12/12/2018 | 10:45
7
187
טוב קמתי בבוקר עם הכתמות...רצתי לעשות בדיקת דם. נראלי עבוד הפעם...מאכזב 
לצפיה ב-'באסה כנראה זה כימי'
באסה כנראה זה כימי
12/12/2018 | 12:53
5
114
אם היית עושה אתמול בדיקת דם זה היה מאשר לך שהבטא בירידה 
לצפיה ב-'עשיתי היום'
עשיתי היום
12/12/2018 | 13:00
4
110
עשיתי היום
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
12/12/2018 | 13:08
3
75
אם זה הכפיל את עצמו זה טוב
אם נמוך זה כימי
בשורות טובות תעדכני
לצפיה ב-'לא לא..הפעם זה נגמר '
לא לא..הפעם זה נגמר
12/12/2018 | 13:17
2
120
עזבי..יש גימום חזק כמו מחזור. אבל הייצךפחות זה אומר שהכל תקין אצלי ואצל בעלי. אני מתנחמת בזה. אנחנו פוריים. 
לצפיה ב-'הייתי בדיוק במקום הזה לפני חודשיים'
הייתי בדיוק במקום הזה לפני חודשיים
12/12/2018 | 14:33
1
91
כל כך מבינה אותך.
ההתרגשות לראות שני פסים ואיך בדיקת הבטא מראה מספר יותר מ-10!
הציפייה והחלומות כבר לעתיד עם הבטן הגדולה.
ואז פתאום, הדימום.

הייתי שם בדיוק לפני חודשיים. ואת יודעת מה? זה באמת סימן טוב! כי זה אומר שאתם יודעים להיכנס להריון.
אנחנו עדיין מנסים ולא מוותרים. נכון זה קשה וזה ממש בום בפנים, אבל בסוף זה יקרה. 
יאללה תספרי 14 יום ותמשיכו לנסות.
לצפיה ב-'תודה על העידוד, מוריד את רמת הלבד הזאת..'
תודה על העידוד, מוריד את רמת הלבד הזאת..
12/12/2018 | 14:43
71
אני נותנת לעצמי להתבאס ולנוח היום ( יצאתי מהעבודה..זה לא יום מתאים להיות שם) וממחר יום חדש הכל בסדר, זה קורה, ואנחנו נמשיך לנסות ולהינות תוך כדי ( הפסקתי לעקוב אחרי ביוץ כי זה מחרפן אותי...מתי שיקרה יקרה שוב פשוט עושים את זה בכייף בלי לוז)
לצפיה ב-''
12/12/2018 | 16:14
58
מקווה שתקלטי שוב במהרה
לצפיה ב-'בטא 29!!! '
בטא 29!!!
09/12/2018 | 21:41
17
137
לצפיה ב-'תעשי בדיקה שוב עוד יומיים'
תעשי בדיקה שוב עוד יומיים
09/12/2018 | 21:51
7
118
התוצאה קצת נמוכה..  לצערי יש סיכוי שמדובר בהריון כימי שכן את כבר ביום האיחור.
עם זאת אם היה ביוץ מאוחר יתכן ותפסת אותו מוקדם ואז יש עוד סיכוי.
מאחלת לך שיתקדם בכיוון הרצוי
לצפיה ב-'כן, טבל אני יודעת בדיוק מתי היה הביוץ אז'
כן, טבל אני יודעת בדיוק מתי היה הביוץ אז
09/12/2018 | 21:55
3
124
הוא היה ב28.11 אני 12 יום אחרי הביוץ. 
לצפיה ב-'אממ יואב 12'
אממ יואב 12
09/12/2018 | 22:45
2
114
בגדול זה לא איחור... אלא אם כן את יודעת שהלוטאלי שלך קצר באופן קבוע.
בכל מקרה מקווה שתהיה הכפלה.
לצפיה ב-'נכון, אבל החודש היה ביוץ מאוחר'
נכון, אבל החודש היה ביוץ מאוחר
09/12/2018 | 23:10
1
84
בחודשיים האחרונים היה לי קצת חוסר סדר במחזור. לכן הביוץ המאוחר ( הביוץ כואב מאוד, דיי בטוחה מתי הוא קורה)
לצפיה ב-'בגלל זה אמרתי '
בגלל זה אמרתי
10/12/2018 | 09:39
57
בהחלט יתכן שהביוץ מאוחר ולכן את לא באיחור והבטא בסדר גמור לשלב הזה.
תעשי מחר עוד בדיקת דם מאחלת לתוצאות טובות.
לצפיה ב-'באמת צריך לחזור על זה'
באמת צריך לחזור על זה
09/12/2018 | 21:57
1
96
וואי הגבולי הזה מורט!!!.
להכפלה יפה עוד יומיים
לצפיה ב-'כן כן, כמובן. '
כן כן, כמובן.
09/12/2018 | 22:00
28
לצפיה ב-'למה הריון כימי?'
למה הריון כימי?
10/12/2018 | 07:05
90
הרי כל בטא מעל 5 היא הריון. לא?
לצפיה ב-'תוצאה נמוכה לא משקפת כלום'
תוצאה נמוכה לא משקפת כלום
09/12/2018 | 22:46
1
118
רק הכפלה מניסיון 
היו לי 2 כימים עם בטא נמוכה ולא הכפלה טובה
וגם עכשיו שהכל בסדר היה בטא 17 אבל ברוך ה היתה הכפלה יפה 
לצפיה ב-'תודה על העידוד!'
תודה על העידוד!
09/12/2018 | 23:11
89
חברה שלי התחילה את ההריון בבטא 25, והיום הבטא הזאת מעירה אותה בלילות כבר חודשיים:) 
לצפיה ב-'המון בהצלחה להכפלה היום'
המון בהצלחה להכפלה היום
11/12/2018 | 11:22
6
17
לצפיה ב-'הרופא אמר לעשות רק בשבוע הבא'
הרופא אמר לעשות רק בשבוע הבא
11/12/2018 | 16:15
5
88
אמר שזאת בטא תקינה ןמועד ביוץ ולעשות שוב רק ביום ראשון לצורך √.
:)
לצפיה ב-'הרופא ממש טועה'
הרופא ממש טועה
11/12/2018 | 18:10
2
85
בשביל לבדוק אם ההריון תקין צריך לעדות בטא בהפרש של כ48 שעות
אני במקומך הייתי עושה
שבוע הבא זה כבר לא יתן לך אינדיקציה 
לצפיה ב-'ברור שיתן'
ברור שיתן
11/12/2018 | 19:39
65
אם תהיה בטא גבוהה מספיק (יחסית לזה שעבר,שבוע בין הבטאות) יש להניח שההריון תקין. פשוט זה מחרפן להמתין שבוע עכשיו
לצפיה ב-'בטח שזה יתן אינדיקציה'
בטח שזה יתן אינדיקציה
11/12/2018 | 22:34
52
עם היןם זה 29 ועוד שבוע זה 400 זאת אידיקציה מספיק טובה. 
לצפיה ב-'הכל תקין הכל בסדר'
הכל תקין הכל בסדר
11/12/2018 | 20:14
1
100
שיהיה בשעה טובה :]] התחלתי את ההריון האחרון עם בטא 6! וב"ה הכל עבר בשלום.
לא חושבת שיש מקום להלחיץ .. בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה על התמיכה:) '
תודה על התמיכה:)
11/12/2018 | 22:32
82
ולדעתי הרופא יודע יותר טוב...אני דיי בטוחה שהכל יהיה תקין
לצפיה ב-'זקוקה לעזרה ולהתייעצות'
זקוקה לעזרה ולהתייעצות
11/12/2018 | 09:19
4
171
שלום לכולם,
מזה מספר חודשים שאני קוראת ועוקבת אחר הודעות בפורום, ועכשיו רוצה לשתף בסיפור שלי ולהתייעץ. מעט ארוך אך אודה למי שיוכל לעזור ולייעץ.
אני בת 27 ובעלי בן 32. התחתנו לפני שלוש שנים וחצי, ביוני 2015, כאשר הייתי בת 23 וחצי. בזמנו אני ובעלי היינו סטודנטים ולכן לא מיהרנו להיכנס להיריון אלא לקחנו את הזמן למרות הרמות הגבה של הסביבה והקרובים, והתחלנו לנסות להיכנס להיריון רק כשנתיים לאחר החתונה, לפני כשנה ו-4 חודשים (בחודש אוגוסט 2017 - הפסקתי גלולות לאחר כ-9 שנים של נטילה רצופה). החודשים עברו והגענו למצב שעד חודש מאי 2018 לא הגיע ההיריון המיוחל. התלבטנו האם לפנות לרופאת הנשים או לחכות עוד קצת, אבל בשל סיפורים ששמענו והכרנו מלפני כן, החלטנו להתייעץ עם הרופאה. היא לא נלחצה ואמרה שעדיין לא עברה שנה, אבל אם מאוד חשוב לנו להיבדק אז אין לה בעיה להפנות אותנו לבדיקות הראשוניות. אני עשיתי בדיקות סקר גנטיות, בדיקת פאפ ופרופיל הורמונלי- שלושתן יצאו תקינות לחלוטין. בעלי עשה בדיקת זרע- אצלו התגלתה בעיה קלה במורפולוגיה (2 אחוז צורות תקינות), מלבד זאת יתר הנתונים תקינים. הבדיקות האלה לקחו את כל חודש יוני, שבו המשכנו כמובן לנסות באופן טבעי אך ללא הצלחה. חשוב לציין שהחל מחודש לאחר הפסקת הגלולות יש לי מחזור סדיר אשר מגיע כל 30-33 ימים. לאור התוצאות קבענו תור לרופא פוריות בציבורי דרך קופת חולים כללית. רופא הפוריות המליץ להתחיל בהזרעה. בחודש יולי 2018 ביצענו הזרעה ראשונה על בסיס מחזור טבעי. ההזרעה לא צלחה ובחודש אוגוסט קיבלתי דימום ובטא שלילית. בחודש אוגוסט המשכנו לטיפול נוסף, הפעם עם איקקלומין (5 כדורים מהיום החמישי למחזור). גם הטיפול הזה לא צלח ובתחילת ספטמבר קיבלתי דימום ובטא שלילית. כך המשכנו ובחודש ספטמבר ביצענו הזרעה נוספת עם איקקלומין שלא צלחה. בחודשים אוקטובר ונובמבר ביצענו שתי הזרעות נוספות עם כדורי לטרוזול. גם שתי הזרעות אלה לא הצליחו. לאחר 5 הזרעות כושלות נשלחתי לצילום רחם אותו ביצעתי בשבוע שעבר לאחר קבלת המחזור.
בתוצאות הצילום נכתב: חלל הרחם בגודל רגיל ומילויו הומוגני במנח קדמי. חצוצרה מימין מורחבת יכולה להתאים להידרוסלפינקס, חצוצרה משמאל תקינה יש מעבר עם פיזור מועט לחלל הצפק.

אתמול היה לנו תור לרופא הפוריות שהסביר לנו מה אומרות התוצאות. לפי הסבריו הבנתי שמדובר בנוזל שנמצא בחצוצרה ימין ומקשה על ההשתרשות של העובר במידה ומתרחשת הפריה. למיטב הבנתי, ממה שקראתי באתרי אינטרנט רבים, הפיתרון לצורך השגת היריון בעקבות הבעיה הנ"ל היא רק כריתה של החצוצרה, אך הרופא שלי אתמול אמר שהוא לא ממהר לבצע כריתת חצוצרה מכיוון שזה ניתוח לא נעים ומכיוון שאני עדיין צעירה מאוד בגיל.
אני ובעלי יצאנו אתמול מהפגישה די מתוסכלים מהמצב. אני מיואשת מהכישלונות וההמלצה הבאה של הרופא היא להתחיל החודש הזרעות עם זריקות הורומונים, והאמת? אין לי כוח לסבול כישלונות נוספים. על מעבר ל-IVF הרופא לא מדבר בכלל לפני שנבצע עוד 3 טיפולים של הזרעות עם זריקות! אני מרגישה שהזמן עובר ועובר ושאני לא אזכה להיות אמא גם בעוד 3 שנים בקצב הזה...
חייבת קצת עצות ועידוד למצב שלי - מישהי מכירה? חוותה? מה עליי לעשות או לדרוש כדי להימנע מעוד 3 הזרעות כושלות נוספות?
תודה רבה :) 
לצפיה ב-'לא מנסיון אבל...'
לא מנסיון אבל...
11/12/2018 | 14:20
1
93
קודם כל אתם באמת צעירים ויש לך עוד המון זמן להיות אמא .
נשמע שעשיתם הכל כמו שצריך ועכשיו שיודעים מה הבעיה גם אפשר לטפל בה.
אני מאמינה שזה יקרה לך בקרוב וכמובן שכריתית חצוצרה זה סיפור מורכב שלא הייתי מקלה ראש איתו.

האם נסית לשלב טיפולים אלטרנטיביים במקביל? כי אני מאוד ממליצה...

לצערי גם אני עוד לא הצלחתי להיקלט וחודש הבא נתחיצ בירור.

מאחלת לך שהות קצרה וחיבוק גדול
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
11/12/2018 | 18:26
48
זה אכן מעודד לדעת את הבעיה ולפי כך לנסות לפתור אותה. אך בכל זאת חוסר ההצלחה מאוד מתסכל ומייאש. מחודש לחודש נהיה קשה יותר ויותר. תודה על המילים החמות ומאחלת גם לך בהצלחה ושתצליחי להיקלט בקרוב!!
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
11/12/2018 | 16:20
1
75
על מנת להימנע מענייני חצוצרה לא תקינה כן בוודאי שיש צורך בivf.
עם זאת אם יש ההתעקשות לעוד הזרעות, סביר להניח שמחזור אפקטיבי יהיה כזה שבו הביוץ מהצד התקין. בגלל שלא ניתן לצפות זאת, הייתי מתעקשת עם הרופא כן לעבור לivf. אם יש אפשרות להתייעץ עם עוד רופא שאולי כן יסכים.
בכל מקרה, גם אם בסוף כן תמשיכי לעוד 3 הזרעות אל תשללי מראש בהחלט יתכן ויהיה ביוץ מהצד התקין מה שכן יעזור להקליט.
בנוסף חוץ מעניין החצוצרה תלחצי גם על עניין הזרע. אומנם על פניו הוא יחסית בסדר אבל תזכירי לרופא כי בכל זאת יש בעיה ואולי בכלל לא מצליחים להגיע למצב של הפריה. בivf אפשר לגלות גם בעיות כאלה. לפעמים אחרי הרבה ניסיונות כושלים רגילים מגלים בivf שהזרע בכלל לא מצליח להפרות את הביצית ומפרים באיקסי.
מאחלת לך הריון בהקדם כך או כך.
לצפיה ב-'תודה רבה על העצות'
תודה רבה על העצות
11/12/2018 | 18:28
42
קבעתי תור לחוות דעת נוספת מרופא אחר. נראה מה תהיה חוות דעתו על העניין ולפיכך אנסה לראות האם ללחוץ ולהתעקש על המעבר ל-ivf.

לצפיה ב-'איחור גדול מאוד בקבלת מחזור'
איחור גדול מאוד בקבלת מחזור
10/12/2018 | 17:35
5
124
היי לכולן
אני מקבלת מחזור כל 25-26 ימים, כיוון שאני בחורה דתיה ומקפידה על 7 נקיים יוצא שכמעט כל חודש אני מפספסת את הביוץ (אני לא יכולה לדעת תכלס כי המקלונים מעולם לא מראים לי מתי אני מבייצת, בדקתי פעם כל יום אפילו בזמן מחזור וזה לא הציג ביוץ אז כל פעם שעשיתי בדיקה בעצמי של ביוץ כל מה שקשור להפרשות וכו' ראיתי שאני מפספסת ביוץ)
בקיצור, לקחתי אסטרופם במשך 5 ימים כל יום 2 ג"מ על מנת לדחות את הביוץ.
מה שקרה שכבר עברו 46 ימים ולא קיבלתי מחזור.
לפני כשבוע הייתי אצל הרופאה והיא בדקה באולטראסאונד ואמרה שאין היריון והיא לא רואה שק היריון, חלל הבטן לבנה. והביאה לי כדורים לקחת לקבלת המחזור.
עשיתי 2 בדיקות היריון לפני כשבוע ולפני כשבועיים והתוצאות היו שליליות.
שאלתי היא כזו, הגיוני שהאסטרופם עד כדי כך דחה את המחזור? זה כבר ממש מוגזם בעיניי.
ומתי כבר יגיע המחזור????
זה ממש מכניס אותי ללחץ שאני עלולה לא לקבל מחזור בכלל))):
לצפיה ב-'בUS היא אמרה לך אם היא רואה שהיה ביוץ? '
בUS היא אמרה לך אם היא רואה שהיה ביוץ?
10/12/2018 | 22:25
1
80
לצפיה ב-'לגבי הביוץ'
לגבי הביוץ
10/12/2018 | 22:32
61
לא. היא אמרה שהיא רואה חלל בטן לבן אז אין כלום. וזה היה נשמע ממנה שאין על מה לדבר החודש.. אני צריכה לחכות למחזור. רק שהוא מאוד מאוד מאוד מתאחר.
לצפיה ב-'תעשי בדיקות דם'
תעשי בדיקות דם
11/12/2018 | 11:21
2
55
לפי הפרוגסטרון תראי אם את לפני או אחרי ביוץ.  
אני לקחתי פעם אסטרופם והביוץ נדחה לי בשבועיים ובהתאם גם המחזור נדחה לי בשבועיים.
לצפיה ב-'ללכת לרופאה שתביא לי הפניה לבדיקת דם? זה עלול לקחת זמן'
ללכת לרופאה שתביא לי הפניה לבדיקת דם? זה עלול לקחת זמן
11/12/2018 | 11:28
1
14
לצפיה ב-'אני במכבי, מבקשת מהרופא באפליקציה בדרך כלל עד למחרת בבוקר'
אני במכבי, מבקשת מהרופא באפליקציה בדרך כלל עד למחרת בבוקר
11/12/2018 | 11:32
80
יש את ההוראה למעבדה במחשב ואני פשוט הולכת למעבדה.

אבל ככה או אחרת רק בדיקת דם תסיים לך את המתח ותדעי מה קורה איתך.

אני הייתי מבקשת, אסטרוגן ופרוגסטרון.
לצפיה ב-'שאלה לגבי מעקב עם מקלוני ביוץ-'
שאלה לגבי מעקב עם מקלוני ביוץ-
10/12/2018 | 10:11
7
97
קרה למישהי שהמקלונים לא זיהו בכלל ביוץ, אבל נניח אם היא עשתה אולטראסאונד כן ראו שהיה בעצם ביוץ והמקלונים בכלל לא עלו על זה??

עשיתי הבוקר בדיקת ביוץ, לפי המקלונים - בגדול אין אף פס שני או שהשני ממש ממש בהיר על כמעט הבלתי נראה. אבל לדעתי אני ממש מרגישה תחושות שונות של "משהו שקורה" בצד באיזור השחלות כאילו זה בתהליך..
לפי חום השחר עוד לא היה ביוץ.

היו לי מקרים שמקלוני ביוץ זיהו אצלי ביוץ (של חברה מהארץ), אבל גם בגלל שאני משתמשת במקלונים שקניתי לאחרונה מחברה אחרת, זולה, דרך איביי (של ONE TEST מאנגליה, לא מסין אגב) והפסים שם מממממש בהירים, גם הפס בקרה, זה קצת מחרפן וקשה לראות.
תוהה אם אולי המקלונים האלה לא אמינים פשוט ולשלם יותר ולחזור למקלונים שאני יותר מכירה מהארץ. 

לצפיה ב-'אצלי תמיד היו אמינים'
אצלי תמיד היו אמינים
10/12/2018 | 12:05
3
62
גם אלה מסין
אולי יש כאלה שעליהם זה לא עובד
בכל מקרה הכי בטוח מעקב זקיקים ובדיקות דם
לצפיה ב-'באלה מסין הפס בקרה כהה או בהיר?'
באלה מסין הפס בקרה כהה או בהיר?
10/12/2018 | 17:04
2
17
לצפיה ב-'כהה '
כהה
10/12/2018 | 19:47
1
40
ואם יש ביוץ הפס השני גם כהה כמןהו
אם לא, הפס חלש
מוזמנת לחפש בשרשורים פה מקלוני ביוץ שלי 
לצפיה ב-'חיפשתי עכשיו. זה לא נראה כמו פס הבקרה אצלי..!!'
חיפשתי עכשיו. זה לא נראה כמו פס הבקרה אצלי..!!
10/12/2018 | 22:23
37
הזמנת גם מאיביי?
מקווה שלא יהיה צורך, אבל יש לך לינק?
לצפיה ב-'לי לא עבד'
לי לא עבד
10/12/2018 | 12:28
55
בדיעבאד הבנתי שזה קשור לשחלות פוליציסטיות
לצפיה ב-'אני לא בטוחה לגביי'
אני לא בטוחה לגביי
10/12/2018 | 15:26
57
היי, 
אני גם מתחילה לחשוב שיש מצב שאצלי לא אמין ממש.
המחזור שלי מאוד מאוד סדיר, וכאבי ביוץ יש לי בתזמון טוב, אבל המקלונים לא מראים ביוץ. המקלונים מראים פס שני שהולך ומתחזק מיום ליום, אבל מיד אחכ מגיעה הירידה בעוצמתו (בערך בזמן שאמור להיות הביוץ), אבל לעולם לא הגיע לעוצמה חזקה כמו הפס ביקורת (שעפי המדריך, בכדי להגיד שהיה ביוץ, צריך שהפס השני יהיה זהה לפחות בעוצמתו לביקורת).
המדקרת שלי אמרה לי שבלימודיה אמרו להם שהמקלונים האלה לא טובים לרוב האוכלוסיה בכלל. 
שבוע הבא יש לי תור לרופאת נשים, אחרי בדיקות דם הורמונליות. נראה מה היא אומרת... (אולי אני פוליציסטית? לא יודעת. המחזור שלי דופק כמו שעון, אבל אני בעלת משקל עודף גבוה מאוד). 
לצפיה ב-'תודה לכל העונות..'
תודה לכל העונות..
15
לצפיה ב-'אם מישהי סקרנית לגבי סונוהידרוגרפיה,'
אם מישהי סקרנית לגבי סונוהידרוגרפיה,
10/12/2018 | 14:39
6
90
(צילום רחם אלטרנטיבי) חזרתי עכשיו מהבדיקה לדווח - קודם כל שהיה תקין לגמרי, והיה ממש מגניב לראות את החומר זורם דרך החצוצרות בזמן אמת, וחוץ מזה שהיא לא כואבת בכלל, אולי טיפה חוסר נוחות ממגע בחלקים שבדרך כלל לא נוגעים בהם בגוף, ואולי רבע שעה של "כאבי מחזור" אחר כך, וזהו. ממש ממש שמחה שהתעקשתי ועשיתי אותה.

אם מישהי מעוניינת בפרטים, ניתן לבצע עם טופס 17 בלניאדו או בשערי צדק, צריך להתנזר עד לבדיקה והיא לא מונעת המשך נסיונות הריון באותו חודש. היו איתי בחדר הבדיקה 6 בני אדם(!) כי מנסים להכשיר כמה שיותר צוות לבצע אותה, והיתה אווירה כיפית כזאת של לימוד והתלהבות. מכבי לא עשו שום בעיה עם ההתחייבות, וכל הבדיקה כולל הכל לקחה אולי 20 דקות.

ועכשיו נשימה עמוקה ולחזור להסתכל קדימה - על מינון מאוד נמוך של מנופור (ובטן מלאה סימנים כחולים..) ביו"מ 9 אני עם זקיק אחד בקושי של 10-11 ממ, ובדיקות הדם עוד לא חזרו. ממש מקווה שנצליח לקלוע הזרעה סוף סוף החודש, ושזה יקרה לפני ה-23 כי אז אני נעלמת מהאזור להדריך ברחבי הארץ עד השנה החדשה. נכון שזה עוד כמעט שבועיים, אבל כבר היו דברים מעולם...
לצפיה ב-'מעדכנת בדיקות דם:'
מעדכנת בדיקות דם:
10/12/2018 | 14:57
58
אסטרדיול 988
פרוגסטרון 1.6
LH 6.2

כנראה הבדיקות הכי יפות שיצאו לי מאז שהתחלנו לנסות (אני בדרך כלל מבייצת באסטרוגן נמוך מדי, וה-LH תמיד משייט סביב 20-30).
לצפיה ב-'זאת הבדיקה שהיא בעצם US?'
זאת הבדיקה שהיא בעצם US?
2
45
בדיוק ראיתי שגם איכילוב פרסמו שיש אצלם כזאת.. אם זה אותו דבר.

הבדיקה היא בגישה וגינלית או בטנית.?

איזה כיף שהכל תקין, חמסה חמסה שיהיה בקלות!!
לצפיה ב-'את איכילוב באמת לא הצלחתי להשיג בטלפון'
את איכילוב באמת לא הצלחתי להשיג בטלפון
10/12/2018 | 17:34
1
40
ולא מצאתי את הבדיקה אצלם באתר, אבל הרופאה שלי אכן אמרה שנדמה לה שגם אצלם יש את זה.
זו אכן בדיקה שהיא בעצם אולטרסאונד, והכל בגישה וגינלית. משתמשים במפשק כמו בבדיקת PAP, והחדרת הצינורית מרגישה קצת מוזר, אבל השאר מאוד דומה למעקב זקיקים רגיל מבחינת החוויה.
לצפיה ב-'תודה. !'
תודה. !
10/12/2018 | 22:23
5
לצפיה ב-'בהצלחה, כיף שהכל תקין'
בהצלחה, כיף שהכל תקין
10/12/2018 | 17:43
6
לצפיה ב-'בהצלחה! שמחה שהכל תקין ולא כואב'
בהצלחה! שמחה שהכל תקין ולא כואב
11/12/2018 | 16:34
3
לצפיה ב-'עדיין אין תוצאות בטא אוףףףף'
עדיין אין תוצאות בטא אוףףףף
09/12/2018 | 15:29
2
104
אמרו לי אחרי 3...
לצפיה ב-'אני במתח! מחכה לעדכון'
אני במתח! מחכה לעדכון
09/12/2018 | 18:23
1
26
לצפיה ב-'תקלה ארצית במכבי...אין תוצאות'
תקלה ארצית במכבי...אין תוצאות
09/12/2018 | 21:24
66
איך אני במתח את לא מבינה...מרוב טפשות עשיתי איזה בדיקה הזויה עכשיו שיצאה שלילית...אבל זה היה צפויה עשיתי פיפי 78 פעמים היום והוא היה לבן... אבל התבאסתי רצח
לצפיה ב-'הבדיקה חיובית?!!!?!?!! '
הבדיקה חיובית?!!!?!?!!
08/12/2018 | 18:41
12
273
אני לא מאמינה לזה...זה לא פס אידוי? 
לצפיה ב-'קצת לא בטוחה'
קצת לא בטוחה
08/12/2018 | 19:14
6
113
נראה באמת קצת כמו פס אידוי.. תוך כמה זמן הופיע
לצפיה ב-'שתי דקות, התחזק אחרי עוד כמה'
שתי דקות, התחזק אחרי עוד כמה
08/12/2018 | 19:21
5
241
הינה עוד תמונה
לצפיה ב-'רואים בהחלט את הפס'
רואים בהחלט את הפס
08/12/2018 | 19:44
2
94
מחזיקה לך אצבעות שזה זה!
לצפיה ב-'תודההההה, בדיקת דם על הבוקר'
תודההההה, בדיקת דם על הבוקר
08/12/2018 | 19:45
1
31
לצפיה ב-'נראה טוב'
נראה טוב
08/12/2018 | 20:00
81
הוא וורוד.
מחזיקה אצבעות.
לצפיה ב-'ממש רואים!!'
ממש רואים!!
08/12/2018 | 21:18
1
71
יאללה תעדכני מחר.
לצפיה ב-'תודה מתוקה'
תודה מתוקה
08/12/2018 | 21:58
66
אעדכן ברור..עדיין לא מאמינה..מרגישה כמו בחלום מפחדת מהבטא
לצפיה ב-'ידעתי '
ידעתי
08/12/2018 | 23:10
1
95
מחזיקה לך אצבעות לבדיקת דם!
לצפיה ב-'מקסימה את '
מקסימה את
08/12/2018 | 23:17
23
לצפיה ב-'לגמרי חיובית!'
לגמרי חיובית!
09/12/2018 | 12:22
69
תעדכני בטא 
בהצלחה 
לצפיה ב-'חיובית לגמרי!'
חיובית לגמרי!
09/12/2018 | 16:37
1
69
איזה כיף!!!
ראיתי שאת מחכה לבטא.
מאחלת לך הריון קל, תקין, משעמם ובידיים ומלאות
לצפיה ב-'תודה מתוקה'
תודה מתוקה
09/12/2018 | 16:43
23
לצפיה ב-'או סוף סוף אפשר לכתוב....'
או סוף סוף אפשר לכתוב....
06/12/2018 | 13:12
5
210
מה שלום כולן???
לצערי אין לי שום חדשות טובות.
אכזבה חודש אחרי חודש...

כרגע יום 3 של המחזור.
לי לשחלות שלי ולבעלי יש הזדמנות אחרונה להצליח החודש ללא התערבות.
וקבעתי רופאת נשים לסוף החודש.... זהו סוגרים שנה של נסיונות שלא הניבו כלום.
וממש לא בא לי לחכות עוד שנה בלי לדעת שהכל תקין.
אז נתחיל בירור

לצפיה ב-'מאחלת לך שהחודש זה יהיה החודש שלך, שולחת חיבוק'
מאחלת לך שהחודש זה יהיה החודש שלך, שולחת חיבוק
06/12/2018 | 17:56
24
לצפיה ב-'הלוואי שלא תצטרכי, אבל'
הלוואי שלא תצטרכי, אבל
06/12/2018 | 19:56
1
67
אולי יעודד אותך לשמוע שלי אישית נהיה הרבה יותר קל מאז שהתחלנו "להתערב". כי אני מרגישה שאנחנו סוף סוף עושים כל מה שאפשר, כי מתחילים לבדוק ולשלול כל מיני אפשרויות, לרדת לעומק הדברים. כל משחק הניחושים נהיה לא רלוונטי - את יודעת בדיוק מה קורה ומתי.
אני מספרת לך את כל זה כי אני מכירה מעצמי למשל, שיש לי נטייה קצת לחשיבה דרמטית ("זה החודש האחרון ש..." "הזדמנות אחרונה ל...", דברים כאלה) שרק מייצרת לחץ מיותר, ולהריון כידוע זה לא עוזר, ולא לשלום הנפש. משתפת אותך בתקווה שזה יגרום לך לחשוב שוואלה, בעצם גם אם תגיעו בסוף ל"התערבויות" זה ממש לא יהיה נורא, ותוכלי לגשת לחודש הנוכחי בלב קל ועליז יותר
לצפיה ב-'תודה מהממות. מקווה גם'
תודה מהממות. מקווה גם
06/12/2018 | 23:10
20
לצפיה ב-'מה שלומך מאי??'
מה שלומך מאי??
09/12/2018 | 12:23
1
53
חשבתי עליך
אני מקווה בשבילכם שהחודש בזכות חנוכה תקלטו להריון טבעי
המון בהצלחה ובשורות טובות
לצפיה ב-'היי, גם אני מאוד אשמח'
היי, גם אני מאוד אשמח
09/12/2018 | 17:36
40
מתאים לי ללדת בספטמבר
לצפיה ב-'ביוץ אחרי איקקלומין'
ביוץ אחרי איקקלומין
08/12/2018 | 19:43
46
מתי הביוץ עשוי להתרחש לאחר טיפול באיקקלומין?
יתכן שהוא מתרחש תוך כדי הטיפול בכדורים (יום 9 למחזור)? אני עוקבת בעזרת מקלוני ביוץ ובאחת הערכות שיש לי קיבלתי תוצאה חיובית וזה נראה לי מעט מוקדם אז לא יודעת עד כמה כדאי לסמוך על האמינות של הבדיקה.. 
וכן אני יודעת שהייתי צריכה לבקש מעקב זקיקים, אעשה זאת בחודש הבא בתקווה אמיתית שלא אצטרך..

לצפיה ב-'היום של המחזור הגיע...והוא עדיין לא התחיל'
היום של המחזור הגיע...והוא עדיין לא התחיל
08/12/2018 | 15:51
1
100
יש תקווה קטנטנה בלב למרות שאני מנסה לכבות אותה ..בנתיים נוסף טעם מתכתי לכל הסכום בבית.
מוזר מאוד... 
לצפיה ב-'אפשר כבר לבדוק ... מחזיקה לך אצבעות! '
אפשר כבר לבדוק ... מחזיקה לך אצבעות!
08/12/2018 | 17:41
35

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תזונה ודיאטה
בואו לקבל ייעוץ והכוונה
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה