לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1970219,702 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'מה הסיכויים שזה כן הריון'
מה הסיכויים שזה כן הריון
14/09/2017 | 11:40
1
163
מחזור סדיר כל 28 יום
אולי בעקבות לחץ או מתח נפשי הקדים ל21 יום
ועכשיו שוב 28 יום ועדיין אין מחזור באופק
סיבה לדאגה? מפחדת לעשות בדיקה וגם לא בטוחה אם אעשה אם תהיה תוצאה וזה לא מוקדם עדיין 
תור לרופאת נשים רק בעוד שבוע כי לא ידעתי אם אקבל או לא 
המלצה ?
* אני לא מתכננת או רוצה להיות בהריון 
אבל חייבת לברר מה הסיכויים שזה כן הריון
לצפיה ב-'אין מנוס מלבדוק...'
אין מנוס מלבדוק...
14/09/2017 | 15:06
61
מצד אחד את חוששת מחוסר וודאות עקב בדיקה מוקדמת ומצד שני את רוצה לדעת מה קורה.
או שתלכי ישר לעשות בדיקת דם או שתעשי מחר בבוקר בדיקה ביתית ואם היא תצא שלילית וגם לאחר מכן לא תקבלי ווסת תנסי אחרי יומיים - שלושה שוב בדיקה ביתית.
לצפיה ב-'השלמות לבדיקות סקירה גנטיות'
השלמות לבדיקות סקירה גנטיות
13/09/2017 | 17:30
2
60
עשיתי בדיקה גנטית בחודש נובמבר הקודם, בינתיים נכנסה לסל בדיקה חדשה לאשכנזים (מחלת Smith Lemli Opitz - SLO).
מישהי יודעת איך זה עובד בנוגע להשלמות של בדיקות חדשות שנכנסות לסל?
לצפיה ב-'הולכים שוב לאחות מידע גנטי'
הולכים שוב לאחות מידע גנטי
13/09/2017 | 19:04
43
ומבקשים לעשות בדיקות עדכניות במידה ויש צורך מבחינת שני בני הזוג.
לצפיה ב-'אני פשוט התקשרתי למכבי וקבעתי שוב תור לבדיקות גנטיות'
אני פשוט התקשרתי למכבי וקבעתי שוב תור לבדיקות גנטיות
13/09/2017 | 19:58
43
וכשהגעתי לשם אמרתי לאחות שזה רק השלמה לSLO ובדקו רק את זה.
לצפיה ב-'אני פורשת בנתיים ואולי לתמיד...'
אני פורשת בנתיים ואולי לתמיד...
12/09/2017 | 19:41
3
243
מאחלת לכן הריונות בשפע, הריונות בריאים ולידות מאושרות ומהירות.
שתהיה לכולכן שנה טובה ומתוקה.
הלוואי שלכולנו תהיה השנה שחיכינו לה- מכל הבחינות.
תודה שהייתן כאן בשבילי.

אני
לצפיה ב-'יקירתי... אני מאוד מצטערת'
יקירתי... אני מאוד מצטערת
12/09/2017 | 20:27
1
165
אין ספק שאת צריכה זמן לעכל ולעבד את הדברים.
אם זה קצת מנחם אז הריון לא תקין עדיף שלא יתפתח - הכל מלמעלה
ודבר שני, אחרי שנקלטים ברוב המקרים לגוף יותר קל להקלט בשנית. אז אל תגידי נואש.
קחי לך פסק זמן, אולי אפילו חופש קטן... משהו שיעודד אותך וקצת ישכיח ויטעין באנרגיות חיוביות.
מאחלת מכל הלב רק טוב וכל מה שתרצי שיתגשם. גם הזמן שלך יגיע
לצפיה ב-'יויו נורא עצוב לי'
יויו נורא עצוב לי
13/09/2017 | 01:00
128
מהבחינה הפרקטית שבוע לפני החג הייתי הולכת על גרידה. אצלי הציטוטק פעל מאד מהר וללא כל סיבוכים - לקח 6 ימים.
ההריון הראשון שלי הסתיים בגרידה. ולאחריו הריתי וילדתי ילדים בריאים.

אני מזמינה אותך בחום לפורום אובדן הריון, לפרוק את הרגשות ולעבד את האבל ומחבקת אותך מרחוק. אובדן הוא הלם גדול.
לצפיה ב-'אוי כל כך עצוב לי :( '
אוי כל כך עצוב לי :(
13/09/2017 | 08:53
112
יויו מאחלת לך היקלטות הכי מהירה שיש 
כמה שזה יכול לנחם לפחות הגוף שלך יודע להיקלט להריון - ומה שלא תקין עדיף שיפול בשלב מוקדם כבר. 
בתור אחת שעברה הפלה בשבוע 14 בגרידה אני יודעת שזה עדיף שעדיין לא נקשרים לעובר. 

מחכים לראות אותך פה כבר במחזור הקרוב 
פעם הבאה בידיים מלאות אמן !!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'בנות שהתנסו עם איקקלומין...'
בנות שהתנסו עם איקקלומין...
10/09/2017 | 16:51
8
120
- זה משנה באיזה חלק ביום לוקחים את הכדור? וגם לפני או אחרי אוכל משנה?
- הצלחתן אחרי שימוש בכדור?
- היו תופעות לוואי...?
- יש איסורים כלשהם כמו שתיית אלכוהול או משהו אחר?
הרופא נתן לי מרשם לכדור אחד במשך 5 ימים וכמובן בדיקת זקיקים ביום ה-14.

תודה!!!
לצפיה ב-'עונה'
עונה
10/09/2017 | 21:03
91
לא זוכרת הנחיות מיוחדות לגבי אוכל.
הידקקות הרירית היא תופעת לוואי ידועה לשמצה של הכדור הזה, והיא מפחיתה את הסיכוי להיכנס להריון.....
לי לא היו שום תופעות לוואי אך גם לא צמחה לי מהם תועלת.

המעקב שקיבלת אינו מספיק.
צריך לראות התפתחות של הזקיקים - יום 14 יכול להיות מאוחר מדי.
אצלי במחזורים של 30-31 יום המעקב התחיל ביום 8. ההזרעה היתה ביום 10 או 11.

וטת צריכה תמונה הורמונלית מלאה (אסטרדיול, lh ופרוגסטרןו) בבגיקת דם במקביל לכל מעקב זקיקים.

אם את אצל רופא נשים ולא אצל מומחה פריון - זה הזמן להחליף רופא.

בהצלחה!
לצפיה ב-'היי.. אני לקחתי איקקלומין '
היי.. אני לקחתי איקקלומין
10/09/2017 | 21:50
1
77
אבל קיבלתי מינון של 2 כדורים ליום למשך 5 ימים. 
בעיקרון לא משנה מתי, אני לקחתי בבוקר, לפני או אחרי אוכל לא משנה.
היו לי קצת כאבי בטן תחתונה אבל שום דבר רציני... לא ידוע על איסורים מיוחדים.
נקלטתי בחודש החמישי שנטלתי איקקלומין, כאשר לפני כן הגעתי לרופא וביקשתי ממנו את הזריקות כי איקקלומין כנראה לא עובד בשבילי. הוא התעקש שאמשיך לעוד חודש כי אני מגיבה טוב לאיקקלומין וסטטיסטית בשימוש כחצי שנה הרוב נקלטות כך הוא אמר. 
לצפיה ב-'מה שאין אריות כאלה כתבה..'
מה שאין אריות כאלה כתבה..
10/09/2017 | 22:18
65
השימוש בזה עלול לדקק את הרירית לכן כשקיבלתי את הכדור אחרי הנטילה של ה 5 ימים קיבלתי גם אסטרופם לרירית.
וחשוב מעקב של בדיקות גם ואולטרסאומד במקביל. יום 14 עלול להיות מאוחר.
נשמע שאת מטופלת אצל רופא נשים רגיל ולא מומחה לפריון
לצפיה ב-'לא לוקחת, אבל אני רוקחת (חיחי יצא לי חרוז )'
לא לוקחת, אבל אני רוקחת (חיחי יצא לי חרוז )
11/09/2017 | 18:46
4
85
קודם כל, הנה לינק לעלון לצרכן:
ועכשיו סיכום כדי לא תעבדי קשה, למרות שהבנות המקסימות כאן כבר ענו לך על הכל:
- אין חשיבות לאוכל, לקחת עם מים. אופן הנטילה תלוי בהנחיית הרופא- הטיפול יכול להתחיל מכדור אחד ביום או כדור אחד פעמיים ביום (לפעמים מתחילים מאחד ואם אין תגובה הרופא יכול להעלות מינון במחזור הבא). אין חשיבות לשעה הספציפית אבל כמו בכל תרופה יש להקפיד לקחת בכל יום באותו הזמן. מבחינת התחלת טיפול, בדר"כ מתחילים עד 5 ימים אחרי התחלת המחזור החודשי, מי שלא מקבלת וסת יכולה להתחיל לקחת בכל יום במידה ונשלל הריון.
- לא ניסיתי..
- תופעות הלוואי הכי נפוצות הן: גלי חום (10.4%), אי-נוחות באזון הבטן האגן כולל גזים (5.5%), בחילה והקאות (2.2%), אי נוחות בחזה (2.1%).. והיתר בסבירות נמוכה מ- 2%. אגב, הסיכוי להריון מרובה עוברים הוא 7.9%.. (בנות, זה לא מפחיד אתכן?!)
- אין איסורים מיוחדים, אך יש אזהרה שהתרופה עלולה לגרום לסחרחורות או טשטוש ראיה ויש להזהר בנהיגה.
לגבי המעקב אני פחות מתמצאת ובעלון לרופא לא כתוב.. ואני מתעצלת לחפש מידע מקצועי נוסף >< הרופאה שלי שהיא גם מומחית פוריות אומרת שהיא לא עושה מעקב זקיקים ב-3 מחזורים הראשונים לטיפול :/ בגלל שאני רוצה לתת עוד צ'אנס לגוף שלי להתאזן (לפני שאני מנסה את התרופה) לא בזבזתי זמן על להתווכח.
שיהיה המון בהצלחה!!!
לצפיה ב-'רק לגבי הרופאה שלך..'
רק לגבי הרופאה שלך..
12/09/2017 | 09:11
3
71
 כי נראה לי שכולם שמעו כבר על הנסיון שלי עם איקקלומין(: זה חוסר אחריות לתת איקקלומין ללא מעקב זקיקים משולב עם בדיקות דם, ושום רופא פוריות שמכבד את עצמו לא היה עושה את זה. איקקלומין יכול לגרום לכך שלא היה ביוץ בכלל (אפשר לקרוא על הנסיון שלי בעמודים הקודמים) ויכול לגרום למצב של ריבוי זקיקים שזה מצב מסוכן וזה לא משנה בכלל אם את לוקחת איקקלומין הפעם הראשונה או החמישית.(זה מזכיר לי בני נוער שמקיים יחסי מין בפעם הראשונה ללא אמצעי מניעה כי ״מי כבר נכנס להריון מהפעם הראשונה שלו״ ) ובכלל איקקלומין נותנים לרוב עד 3 פעמים ואז עוברים לזריקות..אם רופא היה אומר לי את זה, הייתי מחפשת רופא חדש.
לצפיה ב-'הייתה לי הרגשה שתגובה כזו תגיע (זהירות, חפירה..)'
הייתה לי הרגשה שתגובה כזו תגיע (זהירות, חפירה..)
12/09/2017 | 18:13
2
80
אני מאמינה שיש לך נסיון עם התרופה ואת יודעת על מה את מדברת, ובכלל המון תודה לך על זה שאת משתפת כאן את כולן בידע שלך . וגם אין לי כוונה להגן על הרופאה שלי כי אין לי מספיק מידע- כמו שאמרתי התעצלתי לבדוק את העניין לעומק.
בכל זאת אני מאוד מתוסכלת מהרפואה בישראל, גם בפן המקצועי וגם בפן האישי מול הרופאים שמטפלים בי. אני לא יודעת אם את זוכרת אבל הגבת להודעה הראשונה שלי בפורום בה סיפרתי שלא קיבלתי מחזור מאז שהפסקתי את הגלולות. לקח 8 חודשים עד שמצאו אצלי תת פעילות של בלוטת התריס ונתנו לי טיפול, אני כבר חודש וחצי כמעט עם תרופה ובזמן הזה קיבלתי פעמיים מחזור לגמרי לבד (מחזור אחד ללא ביוץ והשני כנראה עם).
אם הייתי יודעת איך, לאן ולמי לפנות הייתי עושה את זה. הבעיה שהחיים תקועים באמצע הדרך ואני לא במצב לעשות ראיון עבודה/קבלה לכל רופאי המשפחה והנשים באיזור שלי. כך שברגע שארגיש שהגיע הזמן לאיקקלומיד אני אעשה את המחקר שלי ואגיע עם דרישות. אם אני לא אקבל את מה שאני חושבת שמגיע לי אחשב מסלול מחדש.
לצפיה ב-'לא התכוונתי להעציב אותך '
לא התכוונתי להעציב אותך
12/09/2017 | 22:37
1
40
ואוי, לא זוכרת שכתבתי לך  מצטערת..
וכל מה שאני יודעת זה מקריאה באינטרנט ומהנסיון שלי..אני מטופלת בגרמניה, אך אני יכולה לספר שהרופאות נשים שהייתי אצלן גם היו חסרות תועלת לחלוטין.. אמרו שאין בי שום בעיה.. אחרי 5 חודשים לאחר הפסקת הגלולות פניתי לרופא פוריות. הייתי בטוחה שהוא יצחק לי בפרצוף, אבל הוא נתן לי מענה לבעיות שלי! ולכן אני מציעה לכולן לפנות לרופא פוריות ולעזוב את הרופאות הנשים שלא מבינות כלום בפוריות (לרוב).. אני שמחה שאני לא מחכה יותר, ולכן אני רוצה שכולן יפסיקו לחכות וימצאו את הרופא שמתאים להן אני פניתי מיד לטיפול באיקקלומין כי אין אצלי שום בעיה אחרת:משקל, בלוטת תריס, אינסולין.. אז אין לי במה לטפל.. אני פשוט לא מבייצת, אה וכן: בנוסף לחוסר הביוץ שלי הייתה לי חצוצרה סתומה מצד שמאל  וזה גיליתי רק כי רופא הפוריות עשה לי היסטרו׳ אבחנתית..
..בהצלחה רבה לך! והלוואי שנעבור ביחד לפורום השכן(:
לצפיה ב-' שטויות '
שטויות
13/09/2017 | 17:18
24
תודה, ובהצלחה גם לך!
לצפיה ב-'למה יום שלישי הוא אחרי שני ולא אחרי ראשון..:('
למה יום שלישי הוא אחרי שני ולא אחרי ראשון..:(
10/09/2017 | 17:51
23
214
ביום שלישי אני חוזרת שוב לאולטראסאונד במטרה לראות משהו...
אני כמובן מאוד מתוחה וכבר רוצה לדעת מה קורה , לכאן או לכאן, למרות שאני מעדיפה לכאן....
רוצה להיות אופטימית.....
תחשבו עליי בשעה 14:30-15:00...? פחחחח
נעדכן.
לצפיה ב-'חושבות עליך כל הזמן!'
חושבות עליך כל הזמן!
10/09/2017 | 18:28
79
ושולחות מלא אנרגיות חיוביות וחיזוקים חיוביים
מאמינה שיהיה בסדר יקירה
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות'
מחזיקה לך אצבעות
10/09/2017 | 20:58
1
69
בהריונות הראשונים שלי הייתי ממושמעת והלכתי לבדיקת דופק רק בשבוע 8 והחיים היו יפים :)
נחסכה ממני המון דרמה - הרי ממילא לא ניתן להשפיע על תקינות ההריון....
אמן ואמן לדופק מהיר ותואם שבוע עוד 36 שעות (אבל מי סופרת? מי ?)
לצפיה ב-'ממש ככה- הסבלנות משתלמת...מקווה שעדיין יהיה בסדר'
ממש ככה- הסבלנות משתלמת...מקווה שעדיין יהיה בסדר
11/09/2017 | 07:14
29
לצפיה ב-'אמן והכל יהיה בסדר!!!'
אמן והכל יהיה בסדר!!!
10/09/2017 | 21:44
23
לצפיה ב-'בהצלחה!!! '
בהצלחה!!!
11/09/2017 | 15:51
16
לצפיה ב-'נו יויו אנחנו במתח !!!! בשורות טובות אמן !!!!! '
נו יויו אנחנו במתח !!!! בשורות טובות אמן !!!!!
12/09/2017 | 15:14
15
15
לצפיה ב-'לצערי אין לי בשורות טובות- כמו שחשבתי ההריון לא תקין '
לצערי אין לי בשורות טובות- כמו שחשבתי ההריון לא תקין
12/09/2017 | 16:15
14
167
צריכה להגיע לבית חולים שיחליטו איך מסיימים את זה.
מישהי חוותה את זה?

לצפיה ב-'צר לי לשמוע '
צר לי לשמוע
12/09/2017 | 16:22
2
87
מה הכוונה לא תקין? אין דופק? לא התפתח עובר? איזה שבוע את?  

אצלי בשבוע 9 הפסיק הדופק. אני החלטתי לעבור גרידה בגלל שעמדנו לחזור חזרה לחו"ל בתוך שבועיים ולא רציתי למצוא את עצמי עם דימום חזק בטיסה.
אבל הנטיה הטבעית שלי להמתין להפלה טבעית או לקחת כדורים אם אפשר.

אבל שוב ישנם גם הריונות צעירים שהוגדרו כלא תקינים אבל שבוע אחרי הופיע דופק. מאוד תלוי מה אמרו לך.
ושוב אני מצטערת לשמוע
לצפיה ב-'אין דופק, אין קוטב עוברי'
אין דופק, אין קוטב עוברי
12/09/2017 | 16:28
1
134
אין כלום.
אני רוצה שזה יקרה כמה שיותר מהר עם כמה שפחות כאבים - אני מבינה שאני צריכה ללכת למאיר ושייעצו שם מה לעשות.
תוך כמה זמן תיאמן לך?
לא רוצה להגיע עם זה לחג
לצפיה ב-'עשיתי באסותא '
עשיתי באסותא
12/09/2017 | 16:41
69
תיאמו לי באותו יום. אני יודעת שאת רוצה לגמור עם זה מהר. אני יכולה להבין את זה אבל מהניסיון שלי אני לא ממליצה על גרידה.

בכל אופן חיבוק גדול וכדי לעודד אותך אני נכנסתי להריון מיד אחרי הגרידה.
לצפיה ב-'לצערי חוויתי ממש לפני שבועיים'
לצערי חוויתי ממש לפני שבועיים
12/09/2017 | 16:28
5
106
שבוע 8 עם שק ועובר שמתאים לשבןע 6..
הלכתי לבית חולים ועברתי גרידה.ההליך עצמו קל מאןד,לפחות בפן הפיזי.
מהחינה נפשית זה מרסק לחתיכות...
לצפיה ב-'אצלי שבוע 7 שמתאים ל5'
אצלי שבוע 7 שמתאים ל5
12/09/2017 | 16:29
4
103
תוך כמה זמן תיאמו לך?
אני רוצה את זה מהר
לצפיה ב-'ואיפה עשית?'
ואיפה עשית?
12/09/2017 | 16:29
21
לצפיה ב-'תוך 4 ימים'
תוך 4 ימים
12/09/2017 | 17:28
64
אני באמת חושבת שהכי כדאי גרידה..את הולכת לישון ומתעוררת אחרי הכל.
גם ככה זה הליך קשה מאןד נפשית לפחות שמבחינה פיזית יהיה קל...אז יש קצת דימום בימים שאחרי..ממש מעט אפילו פחות ממחזור ואין יותר מדי כאבים..עם כדורים זה יכול להסחב ויכול מאןד מאוד לכאוב אז נמנעתי מזה...
תנסי לתקתק הכל כמה שיותר מהר ולהתעסק רק עם ההחלמה הנםשית
לצפיה ב-'עשיתי בבית חולים העמק בעפולה'
עשיתי בבית חולים העמק בעפולה
12/09/2017 | 17:29
13
לצפיה ב-'יכול להיות שהיה ביוץ מאוחר וחישבתם את גיל ההריון לא נכון?'
יכול להיות שהיה ביוץ מאוחר וחישבתם את גיל ההריון לא נכון?
12/09/2017 | 20:01
58
האם יש שיפור כלשהו מהבדיקה הקודמת? גם אם עדין לא רואים דובק וקוטב עוברי...
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע :('
מצטערת לשמוע :(
12/09/2017 | 17:32
2
71
מקווה שתעברי את זה מהר ובקלות.
לצפיה ב-'זה כ"כ עצוב לי :('
זה כ"כ עצוב לי :(
12/09/2017 | 17:41
1
63
אהובה, אני רואה את ההודעה שלך ויש לי דמעות בעיניים :(
אני כ"כ מצטערת לשמוע, מאחלת שהכל יגמר כמה שיותר מהר, הן מבחינה נפשית והן גופנית.
והלוואי שיגמר עוד לפני החג.
שתתחיל לכם שנה טובה ומתוקה עם כל הבשורות טובות שאתם מייחלים להן!
אמן.
לצפיה ב-'תודה...גם אני בכיתי לא מעט..יעבור...אני מקווה.'
תודה...גם אני בכיתי לא מעט..יעבור...אני מקווה.
12/09/2017 | 19:39
77
לא ציפיתי לזה בכלל- לא חשבתי על אופציה כזו..
אבל זה מה שזה.

לצפיה ב-'יקירה ממד מצטערת לשמוע'
יקירה ממד מצטערת לשמוע
12/09/2017 | 20:45
53
עברתי את זה גם. אני ממליצה גרידה, חוויה לא מדהימה אבל מהירה ובטוחה יותר מכדורים בטוחה מהמובן שהסיכוי לשאריות נמוך.  בנוסף תבקשי לפני ביצוע התהליך אולטראסאונד נוסף, היו ניסים מעולם. חיבוק גדול
לצפיה ב-' יויו, כל כך קיוויתי שזה לא יסתיים כך '
יויו, כל כך קיוויתי שזה לא יסתיים כך
12/09/2017 | 22:20
58
במקרה נכנסתי למחשב, וישר באתי לבדוק מה איתך... לא ציפיתי לזה
זה קשה, זה מרסק ובעיקר זה מתסכל בטירוף - תני לעצמך להרגיש הכל, אל תחסמי כלום.
אני מקווה שהפרוצדורה תעבור כמה שיותר מהר וביעילות, כמו שאני מכירה את עצמי הייתי רוצה לגמור עם זה כמה שיותר מהר ולא לחכות שזה ייפול לבד, בייחוד לאור כל ההמתנה מורטת העצבים שגם ככה היית שרויה בה בזמן האחרון.
מצד שני, תריך לחשוב גם על ההשלכות של התערבות כירורגית במקום כזה עדין, ויכולות להיות השלכות, אם תרצי להיות שוב בהריון בעתיד...
מחבקת אותך חיבוק גדול ובוכה איתך 
אני כאן לכל מה שתזדקקי
לצפיה ב-'עצובה איתך '
עצובה איתך
12/09/2017 | 20:06
1
60
גם אני החזקתי אצבעות וקיוויתי שתחזרי אלינו עם בשורות טובות. מאחלת שזה יהיה מאחוריך במהרה ובשלום.
לצפיה ב-'תודה- קבעתי לגרידה במאיר ביום שלישי הקרוב- לצערי זה עוד רחוק'
תודה- קבעתי לגרידה במאיר ביום שלישי הקרוב- לצערי זה עוד רחוק
13/09/2017 | 19:00
51
אבל אין תור מוקדם יותר שם...
מקווה שזה יעבור מהר בלי כאבים וזהו.

לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:00
12

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'איך מתפעלים את נושא הביוץ הזה?... '
איך מתפעלים את נושא הביוץ הזה?...
10/09/2017 | 22:28
2
148
היוש בנות
החלטתי שהחודש ניסיון עם בדיקות ביוץ, כי הייתה לי הרגשה שאני מפספסת את הביוץ ולא קוראת סימנים נכון..... יכול להיות שסף החרמנות עולה כי הליבידו גבוה ולא כי אני מבייצת חח
בכול מקרה, אני אומנם רק יו"מ 8 היום אבל הייתה לי הרגשה שיש מצב שאני לקראת ביוץ (ואולי בגלל שהוא ממש מוקדם או ממש מאוחר במחזורים הלא סדירים בעליל שלי אני מפספסת)
עשיתי בדיקת ביוץ וזה מה שיצא אחרי 5 דק'.. הבנתי שזה לא ביוץ אבל אם זה בכלל לא בכיוון לא אמור להופיע שום פס ואם זה לקראת ביוץ יש פס שיתחזק כל בדיקה. זה נכון? זה אומר להמשיך לבדוק כל יום עד לפס חזק? הגיוני ביוץ כל כך מוקדם??
לצפיה ב-'הבדיקה שלך שלילית'
הבדיקה שלך שלילית
10/09/2017 | 23:16
100
זה שמופיע פס חלש לא אומר שיש עלייה של ההורמון, אלא שאת לא בזמן הביוץ.
כשתראי התחזקות עקבית של הפס, תדעי שאת בכיוון הנכון, וכשתראי פס בדיקה כהה כמו פס הביקורת, או אפילו כהה ממנו, תדעי שאת עומדת לבייץ ב12-36 שעות הקרובות.
אם את כבר ביו״מ 8 אז תמשיכי לבדוק כל יום כדי שלא תפספסו.
את הבדיקה תעשי כל יום באותה שעה, מהשעה 10 ואילך, עם עדיפות לשעות הצהריים-ערב, אחרי שעתיים ללא שתייה עם שתן מרוכז.

ושיהיה המון בהצלחה!
לצפיה ב-'מצטרפת למה שטודובום כתבה ומוסיפה..'
מצטרפת למה שטודובום כתבה ומוסיפה..
11/09/2017 | 18:01
62
הסיבה שרואים פס היא כי ההורמון נמצא בגוף ברמות נמוכות כמעט תמיד, בעוד שהעליה החדה היא זו שגורמת לביצית להשתחרר ולכן רק קו חזק מעיד על רמה שמספיקה לביוץ.
בהצלחה :)
לצפיה ב-'באתי לפזר קצת אבקת דופק '
באתי לפזר קצת אבקת דופק
10/09/2017 | 08:59
5
174
ביום חמישי האחרון נצפה עוב מתאים לשבוע שלו + דופק עוברי 

אין ספק שהפורום עזר לי מלא!!!!!!!!

מאחלת לכולכם היקלטות מהירה ותקינה 

אוהבת  לכולם :)
לצפיה ב-'איזה כיף '
איזה כיף
10/09/2017 | 09:18
62
שרק ימשיך בקלות ובבריאות אמן על כולנו
לצפיה ב-'תודה אהובה!'
תודה אהובה!
10/09/2017 | 11:06
47
שיהיה בשעה טובה, תקין ומשעמם ובידים מלאות!
לצפיה ב-'איזה כיף!!!|מזלט איזה שבוע את?'
איזה כיף!!!|מזלט איזה שבוע את?
10/09/2017 | 21:41
20
לצפיה ב-'איזה כיף!!! תפזרי לי גם למחר...,.'
איזה כיף!!! תפזרי לי גם למחר...,.
11/09/2017 | 16:23
1
19
לצפיה ב-'תודה בנות !!!!!! מפזרת על כולן לבשורות טובות תמיד!'
תודה בנות !!!!!! מפזרת על כולן לבשורות טובות תמיד!
12/09/2017 | 15:13
16
לצפיה ב-' ספירת מלאי לתחילת שבוע 10/9/17 '
ספירת מלאי לתחילת שבוע 10/9/17
10/09/2017 | 07:30
3
16
לצפיה ב-' לפני הביוץ '
לפני הביוץ
10/09/2017 | 07:32
48
דנדושה28 - יו"מ 4
פטריה02 - יו"מ 5
TO BE MOTHER1 - יו"מ 6
שלאפי - יו"מ 8
אליה 242 - יו"מ 9
WaitingForIt - יו"מ 15
בעבר הלא רחוק  - יו"מ 17
פינקליידי 333 - יו"מ 34
לצפיה ב-' אחרי הביוץ '
אחרי הביוץ
10/09/2017 | 07:33
34
לצפיה ב-' פסים/בטא/דופק '
פסים/בטא/דופק
10/09/2017 | 07:34
76
קונטרפונקט - פסים 
לצפיה ב-'נסיון טבעי '
נסיון טבעי
08/09/2017 | 10:13
5
208
אנחנו בחודש הפסקה מהטיפולים אבל אחרי שקיבלתי מחזור במפתיע החלטנו לנסות טבעי(: החודש אני באמת לא עושה יותר כלום: הפסקתי לקחת חומצה פולית (באמת שנמאס לי ממנה אחרי יותר מ9 חודשים), לאכול מלא סלק (לא שיש לי בעיית רירית, אבל רציתי לתרום! חח) ולחשוב על זה 
 הבעיה היא ששכחתי מזה שיש לי כאבי ביוץ קשים! חח.. אפילו תוך כדי הקימפור  את בעלי זה מעודד אפילו..חחחחח..אני יודעת שיש סיכוי קטן מאוד שזה ביוץ תקין ושבלי תמיכה אני אצליח להחזיק הריון.. אבל לדעתי ולהרגשתי יש ביוץ.. בבקשה תחזיקו לי אצבעות שזה הצליח!! כל כך מגיע לי כבר 
לצפיה ב-'אמן מהממת מחזיקה לך 20 אצבעות!'
אמן מהממת מחזיקה לך 20 אצבעות!
08/09/2017 | 12:47
2
69
דווקא בחודש שהייתי בטוחה שלא יהיה כלום כי בעלי בחו"ל, יצא ביוץ מאוחר בדיוק ביום שהוא חזר והצליח לנו.
אולי גם אצלך השחרור הזה יעשה טוב 
לצפיה ב-'תודה '
תודה
08/09/2017 | 13:07
1
72
הסיפור שלך באמת מעודד(: פשוט אצלי יש בעיה רפואית להיכנס להריון/להחזיק הריון צעיר.. אבל ננסה  גם ככה יש לי חשק! חח.. באוקטובר נתחיל אבל טיפול עם זריקות  ואני מתה מפחד!! ואצלי צריך להזריק מלא מלא ימים (12-20) כי יש לי מלא זקיקים בכל צד ולא רצוי לגדל את כולם  
לצפיה ב-'כן אני יודעת שהמקרה שונה...'
כן אני יודעת שהמקרה שונה...
08/09/2017 | 13:22
65
מאחלת לך שתקלטי מהר בכל צורה שהיא 
לצפיה ב-'הייתי בכול זאת מבקשת תמיכה'
הייתי בכול זאת מבקשת תמיכה
08/09/2017 | 21:53
1
69
מרופא נשים. זה מה שאני עשיתי עם הבכור וזה החודש שזה תפס
לצפיה ב-'כן..'
כן..
09/09/2017 | 09:29
65
ביום רביעי הרופא חוזר ואני אבקשר בדיקת דם לוודא ביוץ (בדיעבד/:) ואז אולי אוכל להזריק תמיכה 
לצפיה ב-' ספירת מלאי לאמצע שבוע 6/9/17 '
ספירת מלאי לאמצע שבוע 6/9/17
06/09/2017 | 08:50
15
16
לצפיה ב-' לפני הביוץ '
לפני הביוץ
06/09/2017 | 08:51
4
43
אליה 242 - יו"מ 5
בעבר הלא רחוק  - יו"מ 13
פינקליידי333 - יו"מ 30
TO BE MOTHER1 - יו"מ 38

לצפיה ב-'יו״מ 11 '
יו״מ 11
06/09/2017 | 09:11
19
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
07/09/2017 | 11:06
70
יו"מ 3 :)
לצפיה ב-'יו"מ 5'
יו"מ 5
07/09/2017 | 13:43
9
לצפיה ב-'יו"מ 2'
יו"מ 2
07/09/2017 | 21:40
8
לצפיה ב-' אחרי הביוץ '
אחרי הביוץ
06/09/2017 | 08:51
48
דנדושה28 - יוא"ב 13
לצפיה ב-' נו, אתן בהריון '
נו, אתן בהריון
06/09/2017 | 08:52
8
108
sharonbr2 - יוא"ב 15
שלאפי - יוא"ב 19
לצפיה ב-'כן '
כן
08/09/2017 | 15:47
7
133
שמחה להגיע למשבצת הזאת בספירת המלאי
רוצה להגיד תודה על התמיכה והטיפים כאן! (מסתבר שעד עכשיו לא ידעתי לבדוק כמו שצריך את הערכות ביוץ והייתי עוצרת יום אחד מוקדם מדי. חשבתי שסתם הן לא עובדות לי ולא מגיעות אף פעם לשני קווים כהים באותה המידה...)
לצפיה ב-'אה בשעה טובה!!!'
אה בשעה טובה!!!
08/09/2017 | 17:02
2
79
זה ממש מרגש שבזכות הפורום הצליח לך!

צירפתי אותך לקומונה 
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
09/09/2017 | 21:12
1
44
עזרה גם העצה של לא לשתות שעתיים לפני!
לצפיה ב-'בכיף '
בכיף
09/09/2017 | 21:57
11
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
08/09/2017 | 23:14
3
49
איזה כיף לשמוע מקווה שלא קנית את הכמוסות סלק בסוף לשווא
שימשיך קל ותקין
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
09/09/2017 | 21:20
2
36
קניתי אותן כבר.. אבל את יודעת מה? מאחלת לעצמי, לך ולכולן תמיד להיות מופתעות לטובה ושקניות של דברים שאמורים לעזור לנו יהיו מיותרים, כי כבר נסתדר בלעדיהם. בכל תחום

בכל מקרה, אשמור אותן קצת, לראות שההריון באמת מצליח ואז אמסור אותן בשמחה, יחד עם ערכות הביוץ מאיביי שהגיעו בדואר סוף סוף  (את ערכות ההריון משם כבר מסרתי לחברה)
לצפיה ב-'אמן '
אמן
09/09/2017 | 22:10
1
27
שהצרות שלנו יהיו רק בחומר, ולא בגוף או נפש.
שימשיך לך בבריאות ובקלות ויסתיים בידיים מלאות
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
10/09/2017 | 07:31
22
הלוואי
לצפיה ב-'קיבלתי מחזור אתמול מתחילה החודש לקחת איקקלומין'
קיבלתי מחזור אתמול מתחילה החודש לקחת איקקלומין
08/09/2017 | 17:47
2
52
לצפיה ב-'חיבוק '
חיבוק
08/09/2017 | 21:48
1
56
לא מנסיון, אבל שמעתי שעם איקקלומין יש תוצאות מאוד טובות לפעמים, אפילו כבר בניסיון הראשון.
שיהיה המון בהצלחה (אולי אפילו לתאומים )
לצפיה ב-'מקווה!! תודה רבה על התמיכה'
מקווה!! תודה רבה על התמיכה
09/09/2017 | 12:03
17
לצפיה ב-'אחרי צילום רחם'
אחרי צילום רחם
07/09/2017 | 14:12
7
172
אתמול היתה היסטוסקופיה והיה תקין 
היום צילום רחם ונראה שיש בעיה 
לצפיה ב-'ככל הנראה הם מצאו הדבקויות במקום כלשהו'
ככל הנראה הם מצאו הדבקויות במקום כלשהו
07/09/2017 | 14:38
4
100
המושג "התנרתקות" מעיד על חומר ניגוד שאינו מתפזר בצורה תקינה , והם חושדים שככל הנראה הוא נתקע בין ההדבקויות...
מה ההנחיות שניתנו לך להמשך ?
אגב, איך עברה הבדיקה ? כאב לך ?
איך את מרגישה ?

לצפיה ב-'תודה '
תודה
07/09/2017 | 14:43
3
93
לא נתנן הנחיות, אני מניחה שהרופא יתן
כאב כמו ציר אבל אלו שבהתחלה. מה שהכי בעייתי זה שאסור לזוז כשזה כואב. אחרי לא כואב.
אם יש התדבקויות לא הנו אמורים לראות אותם בהיסטוסקופיה אתמול?
המדקרת שלי אמרה שהיא תתחיל לעבוד על ההדבקויות
לצפיה ב-'אויש... לא לזוז...'
אויש... לא לזוז...
07/09/2017 | 14:50
2
92
זה כמו אפידורל בפתיחה 8 , כשיש ציר כל דקה ואומרים לך לא לזוז
בכל אופן, אני משערת שבצילום רחם יש יותר דגש על מעברים תקינים בחלל הבטן ואולי בצילום, בניגוד להיסטרו', יותר קל לזהות חסימות...
הרופא בטוח יידע יותר טוב ממני
טוב, שעשית את הבדיקות, טוב שאת אחרי ואני מקווה שאגדת צילום הרחם הידועה תפעל עליך
לצפיה ב-'תודה אבל לא נראה לי '
תודה אבל לא נראה לי
07/09/2017 | 17:06
1
59
נראה שההדבקות נשארה לפי מה שהרופא כתה אז הבעיה המבנית עדין קיימת. אבל צד שמאל עדיין תקין אז נקווה
לצפיה ב-'יש הרבה הפתעות בחיים '
יש הרבה הפתעות בחיים
07/09/2017 | 19:26
19
לצפיה ב-'בתור מי שגם "התפנקה" בשתי הבדיקות..'
בתור מי שגם "התפנקה" בשתי הבדיקות..
07/09/2017 | 22:49
1
88
שתיהן בודקות דברים שונים.
היסטרוסקופיה בודקת יותר את חלל הרחם, כמו מחיצות, פוליפים וכו'
בהיסטרו לא נכנסים לחצוצרות.
הצילום מדגים את צורת הרחם, מבנה והחצוצרות.
הידרוסלפינקס לצערי לא ממצא מעודד, גם אך מתרחש ביוץ מהחצוצרה התקינה, הצד שמכיל הידרוסלפינקס יכול להפריש נוזל המשפיע לרעה על השתרשות העובר.
אבל קחי את הדברים שלי בערבון מוגבל.
יש תור לרופא בקרוב?

לצפיה ב-'תודה '
תודה
08/09/2017 | 19:18
37
התור לרופא הוא עוד חודש
לא ראיתי אזכור להידרוסלפינקס באבחון. הוא כתב שאחרי הזרמה מכוונת נראתה זרימה אז אני מבינה שהחצוצרה לא סתומה אבל יש הדבקויות אולי. בכל מקרה קראתי קצת על מה שאמרת וגם אם זה זה אני לא הולכת לטפל בזה כי החלטנו לא להיכנס לטיפולים. נישאר עם שני ילדים חמודים
לצפיה ב-'צריכה קצת עידוד :( (ארוך אני מזהירה)'
צריכה קצת עידוד :( (ארוך אני מזהירה)
07/09/2017 | 18:31
4
155
אז אחרי המחזור הקודם שהסתדר לי יפה והגיע אחרי 29 יום, המחזור הנוכחי התעקב לאיזה 37 אם לא יותר, כבר לא עקבתי... אז הרופאה נתנה לי פרימולוט נור.
ואחרי כן היא אמרה שאולי נתחיל עם אקקלומין. שמחתי :)
אבל זהו שכנראה שלא, המחזור הגיע אחרי ארבעה ימים אבל חלש חלש ובהיר (כמעט ורוד).
אז דיברתי עם הרופאה והיא אמרה שיש מצב שהרירית שלי הייתה דקה מאוד ולכן המחזור מופיע ככה.
ואם כן אז לא יהיה אקקלומין החודש (גם בגלל הרירית וגם בגלל שזה נופל על החגים :(
אז עד יום ראשון שבו אני אלך כדי שיבדקו את העניין במאה אחוז , אני במתח פה :)
תודה לכן שהייתן איתי עד השורה הזו, נקווה לבשורות טובות :) 
לצפיה ב-'אני לא מבינה הרבה באיקקלומין וכ"ו'
אני לא מבינה הרבה באיקקלומין וכ"ו
07/09/2017 | 20:20
59
אבל אני שולחת לך חיבוק ומקווה שביום ראשון תקבלי את התשובה שאת רוצה! 
לצפיה ב-'איקקלומין'
איקקלומין
07/09/2017 | 22:54
60
מדקק את הרירית.
נותנים לך איקקלומין בשילןב עם אסטרופם?
לצפיה ב-'הממ..'
הממ..
07/09/2017 | 23:29
1
51
את פוליצסטית? את יודעת למה יש לך מחזור לא מסודר? אצלי האיקלומין לא דיקק בכלל את הרירית.. אבל בחודש השני לא השפיע ולא גידל בזמן זקיק  ובכלל רירית בודקים החל מיום מחזור 11/12 במעקב הזקיקים.. היא צריכה זמן לגדול(: 
לצפיה ב-'גם אצלי לא גידל זקיק'
גם אצלי לא גידל זקיק
08/09/2017 | 13:11
47
חודש אחרי הרופא נתן 2 קיקקלומין ליום וגדל זקיק
חודש שלישי גם ה 2 איקקלומין לא עשו כלום.

בסבב לילד שני הגעתי כבר לרופא יותר נורמלי שנתן ישר זריקות ולא את החרא הזה
לצפיה ב-'אשמח לעזרה'
אשמח לעזרה
06/09/2017 | 22:38
14
233
משו מוזר קורה ואין לי מושג מה לחשוב... אולי יהיו לכן רעיונות. ארוך סליחה.
לפני חודש הפסקתי גלולות, לא קבלתי וסת בכלל ועשיתי קצת אחרי בדיקת ביוץ שיצא שלילית לגמרי.... בלי קו נוסף בכלל  ואז גם בדיקת הריון שיצאה שלילית.... בסדר, חיכיתי לווסת.... שבוע עבר והיא לא באה ועשיתי עוד בדיקת ביוץ שלמרבה הפתעתי יצאה חיובית מאוד.... יום למחרת יצאה שלילית ובאמת באותו ערב היו כאבי ביוץ כואבים וברורים.
אוקיי, עכשיו אני יוא״ב 11 עשיתי בבוקר בדיקת הריון שיצאה שלילית ולבנה כשלג. אבל אני מרגישה די רע... בחילות, התכווצויות... אמרתי מוזר אבל בטח תופעות של גמילה מהגלולות.  (בימים שאחרי הביוץ החיובי עשיתי עוד כמה בדיקות ביוץ וכולן יצאו בלי פס שני בכלל).
 לא יודעת למה אפילו החלטתי לעשות בדיקת ביוץ עכשיו, לבדוק אם הכל השתגע סופית, היא יצאה אומנם לא חיובית אבל פס לגמרי חזק ואין לי אף פעם כאלה בלי ביוץ.... עזרה? אני די אבודה....
לצפיה ב-'בוקר אור '
בוקר אור
07/09/2017 | 06:49
100
לא הייתי מסתמכת על כך, כל בדיקה בודקת הורמון אחר.
הייתי מחכה עוד יומיים שלושה ובודקת שוב עם בדיקת הריון. אם עדין לא תקבלי ווסת גם אחרי יוא"ב 14, גשי לבדיקת דם.
בהצלחה

לצפיה ב-'אל תסתמכי על בדיקת ביוץ לבדיקת הריון'
אל תסתמכי על בדיקת ביוץ לבדיקת הריון
07/09/2017 | 12:46
79
זה נכון שהיו מקרים שככה גילו על הריון, אבל זה לא בודק אותו הורמון ולכן לא אמין.
אם יש לך בדיקת הריון של איביי הן מאוד רגישות ותוכלי לבדוק איתן.
יוא"ב 11 זה מוקדם, תנסי שוב עוד יום או יומיים...
לצפיה ב-'תודה בנות, כנראה לא הייתי ברורה '
תודה בנות, כנראה לא הייתי ברורה
07/09/2017 | 17:08
8
86
אני הבנתי כבר שהריון זה לא.... לא ניסיתי לבדוק הריון עם בדיקת ביוץ.
חפשתי רעיונות למה זה יכול להיות, הבדיקת ביוץ כמעט חיובית גם היום.
פשוט לא מובן לי מה קורה עם המערכת
לצפיה ב-'קשה כרגע לדעת מה זה'
קשה כרגע לדעת מה זה
07/09/2017 | 17:45
3
57
המלצתי - חכי עוד יומיים שלושה ובצעי בדיקת הריון.
את מרגישה כאבים מסויימים או הפרשות מיוחדות ?
לצפיה ב-'כרגע אין לי כאבים'
כרגע אין לי כאבים
07/09/2017 | 18:14
2
52
שבוע שעבר היו יותר.
קשה לי מאוד להאמין שבדיקת הריון תהיה פתאום חיובית.... בעיקר הייתי רוצה להתחיל מחדש ולדעת שהכל עובד,אני לא נהיית יותר צעירה
לצפיה ב-'זה לא פתאום זה תהליך'
זה לא פתאום זה תהליך
07/09/2017 | 18:41
1
56
אם היתה לך השתרשות בין יוא"ב 8-10, רוב הסיכויים שרק ביוא"ב 12 ואילך תראי פס ורק בבדיקה סופר רגישה שבודקת מבטא 10.
בכל אופן - מה שלא יהיה שיהיה, שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'את מקסימה'
את מקסימה
07/09/2017 | 19:08
10
לצפיה ב-'בבדיקת ביוץ אין משמעות להתחזקות הפס כמו בבדיקת הריון'
בבדיקת ביוץ אין משמעות להתחזקות הפס כמו בבדיקת הריון
07/09/2017 | 20:16
3
51
או הפס חלש יותר מהפס ביקורת אין ביוץ
אם הוא באותו צבע או יותר חזק יש ביוץ
ככה ששום דבר לא באמת השתנה מבחינתך... בהנחה כמובן שלפני 11 יום שאיתרת את הביוץ זה באמת היה חיובי ובאותו חוזק.
מציעה לעשות בדיקת הריון נוספות ביוא"ב 13-14
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
07/09/2017 | 21:04
2
36
אני מכירה את מה שאת אומרת. אבל אשמח לדעת אם את יודעת, מה הכוונה שאין משמעות להתחזקות? אולי זה לא ביוץ, אבל למה שיהיה פתאום פרץ של LH לפני בוא הווסת... זה לא אמור לקרות למיטב ידיעתי. בגלל שלא קבלתי מחזור בחודש הקודם והכל כזה בלאגן אני קצת מודאגת. רוצה לראות שהכל מתפקד כמו שצריך.
לצפיה ב-'לצערי אני לא רופאה ואין לי תשובה לשאלה הזו'
לצערי אני לא רופאה ואין לי תשובה לשאלה הזו
07/09/2017 | 21:36
35
אבל כן לפעמים עולה ההורמון LH באיזו סטיה שמשפיעה על הבדיקה
אצלי למשל היו ימים שלא היה פס בכלל והיו ימים שהיה פס יותר חלש מהביקורת
אני מניחה שזה מושפע מהשעה, מריכוז השתן וכ"ו.
שמפסיקים גלולות יכול להיות קצת "בלגאן" עד שהעניינים חוזרים לשגרה, אם את עדין מודאגת ממליצה לך להתייעץ עם רופא משפחה, אבל בהנחה שבדקת ביוץ כמו שצריך אני הייתי מחכה עוד יוא"ב 16-15 לראות אם מגיע המחזור או שאת בהריון ולפי זה מתקדמת עם החששות...
לצפיה ב-'בעיקרון... '
בעיקרון...
07/09/2017 | 23:07
37
מקלוני הביוץ מזהים גם את הורמון lh וגם את הבטא... כי 2 המולקולות דומות במבנה הכימי. אצלי בכמה ימים לפני האיחור, הייתה לכאורה עלייה בעוצמת הפס עד שהבדיקה נהייתה חיובית בערך יום לפני האיחור ועם הזמן לאחר האיחור הלך והתחזק ברמה שפס הבדיקה היה כהה מהביקורת.. וזה היה בהריון, כלומר המקלון פשוט זיהה גם את הבטא וגם את ה lh והתחזק כי רמת הבטא הלכה ועלתה... מה שאני מנסה לומר זה שאם את בודקת ביוץ בכל יום ורואה שהפס מתחזק זה יכול להעיד על הריון לכן עדיף שתעשי בדיקת הריון בימים הקרובים כדי לאשש זאת. כמובן שלא רוצה לפתח ציפיות כי זו עדיין בדיקת ביוץ ולא הריון. פשוט ככה זה היה אצלי...

בהצלחה!!
לצפיה ב-'סבלנות'
סבלנות
07/09/2017 | 21:32
49
לצערי העזרה היחידה שאני יכולה לתת היא לומר לך לחכות בסבלנות. אם לא יתחיל דימום ב5 הימים הקרובים תחזרי על בדיקת ההריון ואז סביר שתקבלי תשובה מהימנה יותר. וכמו שהציעה קודמתי אפשר גם בבדיקת דם.
אומרים שבדיקת ביוץ יכולה לעבוד גם כבדיקת הריון, אבל כדי לדעת בוודאות עדין כדאי לבדוק בבדיקת הריון.
תופעות לוואי של התכווצויות ובחילות יכולות גם להופיע לפני מחזור, זה לא ממש תגובת גמילה מהגלולות אלא תגובה טבעית של הגוף להורמונים הטבעיים בגוף שלא ממוסכים יותר על ידי ההורמונים של הגלולות. יכול להיות שזה חד פעמי ויכול להיות שעם הזמן תגלי שזה משהו שקורה לך כל חודש לפני הוסת.
מאחלת לך חדשות טובות
לצפיה ב-'תודה יקרות על כל התמיכה'
תודה יקרות על כל התמיכה
10/09/2017 | 21:29
1
38
בסוף זה היה הריון כימי.... וזה באמת מסביר את כל התופעות שהיו.

לצפיה ב-'מצטערת בשבילך '
מצטערת בשבילך
14/09/2017 | 22:36
21
איך גילית שזה כימי ?
לצפיה ב-'מחר בבוקר בדיקה אצל הרופא- אני במתח עצום'
מחר בבוקר בדיקה אצל הרופא- אני במתח עצום
04/09/2017 | 07:38
27
199
אחרי כל הסיפור שהייתי אצל הרופא והיא אמרה לי שיש סיכוי שההריון לא מתפתח- מחר אני הולכת לרופא - משהו שקבעתי כבר מזמן לפני שנכנסתי להריון ואם הייתי מזיזה זה היה קורה אחרי ראש השנה- אני מקווה שהרופא הזה נורמאלי(הוא חדש מבחינתי) והלוואי הלוואי הלוואי שהוא קצת יותר אופטימי מזו שבדקה אותי במיון- מבקשת שתחזיקו לי אצבעות ותפזרו אבקת דופק וקסמים ומה שלא יהיה....
תודה שאתן כאן.
לצפיה ב-'מחזיקה לך 20 אצבעות '
מחזיקה לך 20 אצבעות
04/09/2017 | 08:24
46
ושולחת לך את כל האנרגיות החיוביות שיש לי לתת!
אל תשכחי לעדכן יקירה 
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות'
מחזיקה אצבעות
04/09/2017 | 08:46
32
ומחכה לבשורות טובות!!
לצפיה ב-'20 האצבעות שלי אצלך !!!!!!!! בהצלחהההההההההה'
20 האצבעות שלי אצלך !!!!!!!! בהצלחהההההההההה
04/09/2017 | 09:09
12
לצפיה ב-'גם כאן עוד 20 אצבעות '
גם כאן עוד 20 אצבעות
04/09/2017 | 11:35
24
בשורות טובות
לצפיה ב-'מקווה שאני לא עושה טעות שאני הולכת אחרי חמישי...'
מקווה שאני לא עושה טעות שאני הולכת אחרי חמישי...
04/09/2017 | 12:02
2
99
אבל הרופאה אמרה שאלך אליו ובוא יגיד מה לעשות..
אני בספק אם יהיה שינוי לפני שבוע 8 אם בכלל...
אגייס מעט אופטימיות
לצפיה ב-'זה באמת צעיר ולא בטוח שיראו...'
זה באמת צעיר ולא בטוח שיראו...
04/09/2017 | 12:10
1
75
אבל בגלל הבטא הגבוהה, אולי כדאי לבקש שתשלול הריון חוץ רחמי... (רק לכאסתח, כדי להיות בטוחים)
לצפיה ב-'כן- אבקש'
כן- אבקש
04/09/2017 | 16:44
20
לצפיה ב-'גברת אנחנו במתח פה '
גברת אנחנו במתח פה
05/09/2017 | 12:09
19
62
ממשיכה להחזיק לך חזק חזק! 
לצפיה ב-'חמודה את..ובכן עידכון '
חמודה את..ובכן עידכון
05/09/2017 | 16:52
18
155
דבר ראשון - הרופא מקסים ! ככה שכבר הייתה לי חוויה מתקנת ...
הוא בדק - ראה שההשק הריון גדל מ3.5 ממ ל- 9 ממ אבל עדיין אין כלום- אין התפתחות של עובר - רק שק.
בכל מקרה אמר לי להגיע שוב שבוע הבא לאולטרסאונד - ביום שלישי - אמר שאמורים לראות דופק - נראה ונתקדם.
נמשיך לקוות שזה יתפתח.
תמשיכו להחזיק לי אצבעות.

לצפיה ב-'יופי זה אומר שאין חשש '
יופי זה אומר שאין חשש
05/09/2017 | 17:16
81
להריון מחוץ לרחם .... זה חדשות טובות
לצפיה ב-'אז זה טוב נכון? '
אז זה טוב נכון?
05/09/2017 | 17:45
2
68
ההריון ממשיך להתפתח תקין?
לצפיה ב-'בנתיים אי אפשר לדעת '
בנתיים אי אפשר לדעת
05/09/2017 | 19:33
1
81
עד שלא יהיה משהו בתוך השק...
נראה שבוע הבא..
עוד שבוע מותח...

לצפיה ב-'בסדר לפחות התקדמנו'
בסדר לפחות התקדמנו
05/09/2017 | 19:43
49
גם שללנו חוץ רחמי וגם יש התפתחות בהריון
אני אופטימית להמשך 
לצפיה ב-'איזה שבוע את כביכול. לאיזה שבוע השק מתאים לפי המדידה שלו'
איזה שבוע את כביכול. לאיזה שבוע השק מתאים לפי המדידה שלו
05/09/2017 | 19:40
5
22
לצפיה ב-'שבוע 6+1'
שבוע 6+1
05/09/2017 | 19:48
4
104
אמר שסהכ יש גדילה גם של השק וגם של הבטא - אני חושבת שאם הוא היה בטוח שיהיה בסדר אולי הוא לא היה אומר לי לחזור עוד שבוע?
הוא אמר שכרגע אין שוםפ אינדיקציה להריון תקין או לא עד שאין דופק..
לא יודעת - זה כבר לא בשליטתי..
מקווה שיהיה בסדר.

לצפיה ב-'יש מלא סיפורים לפה ולפה '
יש מלא סיפורים לפה ולפה
05/09/2017 | 21:50
69
כאלה שראו דופק רק בשבוע 8 וכאלה שראו דופק ב5+4
תחכי ותבואי עוד שבוע ומקווה שימשיך כמו שצריך, אני חושבת שיש שק כרגע זה סימן טוב
לצפיה ב-'זה לא עניין של בטוח או לא בטוח'
זה לא עניין של בטוח או לא בטוח
06/09/2017 | 06:34
2
70
הוא פשוט צריך לראות דופק כדי כאינדיקציה להתקדמות תקינה של ההריון. בדרך כלל שלא רואים דופק אומרים לחזור עוד שבוע... את לא מיוחדת
6+1 יכול להיות מוקדם לדופק, יש כאלה שרואים וכאלו שלא... אבל אם יש התפתחות זה כבר מצויין.

לצפיה ב-'חשבתי שאני מיוחדת....:('
חשבתי שאני מיוחדת....:(
06/09/2017 | 07:26
1
65
ביאסת עכשיו...
סתםם.
בכל מקרה כן, מאמינה שזה העניין - למרות שאני לא זוכרת מתחי בדקתי דופק בהריונות הקודמים...
נקווה שיהיה .
תמשיכו להחזיק אצבעות?
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות!'
מחזיקה אצבעות!
08/09/2017 | 15:42
5
הרבה בהצלחה, וחיבוק גדול!

לצפיה ב-'ממשיכה להחזיק אצבעות '
ממשיכה להחזיק אצבעות
06/09/2017 | 08:54
1
44
משמח לראות שזה מתפתח, ונתפלל לחדשות טובות ביום שלישי
לצפיה ב-'תודה - מעריכה מאוד.'
תודה - מעריכה מאוד.
06/09/2017 | 10:11
17
לצפיה ב-'מאחלת לך שיהיה תקין ויסתיים בידיים מלאות'
מאחלת לך שיהיה תקין ויסתיים בידיים מלאות
06/09/2017 | 22:43
5
36
דופק את אומרת שלא ראו, אבל קוטב עוברי (ככה זה נקרא ,לא המצאה שלי) היה?
לצפיה ב-'לא יודעת מה זהה אומר..מצרפת את התמונת אולטראסאונד..'
לא יודעת מה זהה אומר..מצרפת את התמונת אולטראסאונד..
07/09/2017 | 12:50
4
146
זה מה שראו...
שק הריון תוך רחמי- 9ממ - טרם נצפה שק חלמון.
מתי יגיע יום שלישי???????????????
לצפיה ב-'?'
?
07/09/2017 | 14:43
23
לצפיה ב-'ממש מקוווה בשבילך לבשורות טובות'
ממש מקוווה בשבילך לבשורות טובות
07/09/2017 | 17:03
2
60
קשה מאוד המתח הזה.
קוטב עוברי זה דבר שהרופא בדרך כלל מציין כשהוא רואה....
ממתינה ביחד איתך לתשובה משמחת

לצפיה ב-'כל הכבוד על הסבלנות'
כל הכבוד על הסבלנות
07/09/2017 | 23:08
1
51
אם זו הייתי אני, הייתי נותנת קפיצה למוקד לפני.
"הייתי".. זה מה שעשיתי הזמנו כשאצלי היה חוסר ודאות דומה

לצפיה ב-'אין ברירה..וככל שאלך מאוחר יותר ככה ייטב'
אין ברירה..וככל שאלך מאוחר יותר ככה ייטב
08/09/2017 | 16:39
22
לצפיה ב-'מחר בדיקת דם ונראה לי שגם שתן- שאלה'
מחר בדיקת דם ונראה לי שגם שתן- שאלה
06/09/2017 | 19:55
3
99
הרופא נתן לי לעשות בדיקות דם- נראה לי שכתוב שצריך גם שתן- צריך את השתן הראשון של הבוקר ..?
לצפיה ב-'בדרך כלל רשום הנחיות בהפניה עצמה'
בדרך כלל רשום הנחיות בהפניה עצמה
06/09/2017 | 20:01
14
לצפיה ב-'בשביל מה את עושה בדיקות דם? איזה שבוע את'
בשביל מה את עושה בדיקות דם? איזה שבוע את
06/09/2017 | 21:26
15
לצפיה ב-'מומלץ עם השתן הראשון של הבוקר '
מומלץ עם השתן הראשון של הבוקר
06/09/2017 | 21:56
44
אחרי ניקוי של האיזור עם מים וסבון.
שאלי מחר את האחות אם זה קריטי - אם כן, קחי כוסית ותביאי למחרת עם שתן מהבית. אם לא - תעשי במקום.
לצפיה ב-'בנות אני יוא"ב 11 היום. בדיקה מחר בבוקר יכולה לגלות משהו?'
בנות אני יוא"ב 11 היום. בדיקה מחר בבוקר יכולה לגלות משהו?
04/09/2017 | 09:13
9
108
מישהי גילתה בשלב כזה מוקדם?? ועל איזה בדיקה אתן ממליצות??

מחכה כבר לפס השני בקוצר רוח!!!!
לצפיה ב-'אם יש לך בדיקה רגישה'
אם יש לך בדיקה רגישה
04/09/2017 | 11:35
72
אז כן, אם לא, עדיף לחכות.
בהצלחה !!
לצפיה ב-'אני גיליתי ביוא"ב 10 עם בדיקה של איביי....'
אני גיליתי ביוא"ב 10 עם בדיקה של איביי....
04/09/2017 | 12:08
61
אבל אולי היה לי מזל

לצפיה ב-'בדיקה של איביי 10 ימים אחרי ביוץ זיהתה הריון ובדיקה של'
בדיקה של איביי 10 ימים אחרי ביוץ זיהתה הריון ובדיקה של
04/09/2017 | 12:32
71
לייף 12 ימים אחרי
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
04/09/2017 | 21:07
2
137
קניתי 2 בדיקות של לייף הערב וכמובן שלא יכולתי לחכות עד הבוקר אז עשיתי אחת הערב. לא נראה פס...... מקווה שזה בגלל שמוקדם מדי ושמחר בבוקר יראה אחרת.

יש לי כאבי מחזור ממש..... מקווה שזה סימן טוב!
לצפיה ב-'מקווה בשבילך, בהצלחה '
מקווה בשבילך, בהצלחה
05/09/2017 | 09:07
16
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות! עדכני '
מחזיקה אצבעות! עדכני
05/09/2017 | 12:08
13
לצפיה ב-'עדכון ושאלה..'
עדכון ושאלה..
06/09/2017 | 09:38
2
132
אתמול בבוקר עשיתי את הבדיקה ועדין לא ראיתי פס. החלטתי שהיום לא אעשה אלא רק מחר בבוקר שוב כשיהיה כביכול יוא"ב 13 נראה לי.
לגבי ספירת היוא"ב... ביום רביעי לפני שבועיים הייתה בדיקת ביוץ חיובית. יום למחרת הפס השני עדין היה חזק ממש אבל טיפונת פחות מהפס ביקורת. אז הנחתי שיום חמישי זה יוא"ב 0. זה נכון?
לצפיה ב-'נכון...'
נכון...
06/09/2017 | 09:46
49
מקווה שבכל זאת תהיה לך הפתעה...

לצפיה ב-'גם בדקת ביום מוקדם וגם בשתן לא בשתן של הבוקר...'
גם בדקת ביום מוקדם וגם בשתן לא בשתן של הבוקר...
06/09/2017 | 15:45
44
ככה שלא הייתי מאבדת תקווה...
מחזיקה לך אצבעות שמחר תראי את הפס המיוחל!
לצפיה ב-'למסירה בדיקות ביוץ והיריון שלא השתמשתי. מבאר שבע'
למסירה בדיקות ביוץ והיריון שלא השתמשתי. מבאר שבע
06/09/2017 | 10:07
45
למסירה בדיקות ביוץ והיריון שלא השתמשתי. מבאר שבע
לצפיה ב-'קצת פריקה אוף טופיק... '
קצת פריקה אוף טופיק...
03/09/2017 | 17:30
6
191
היי יקירות... מי שנמצאת מזמן כאן בפורום וזוכרת את הודעותיי הראשונות ולמי שלא , אז לפני כ-4 חודשים עזבתי מקום עבודה שהייתי ממש אבל ממש אומללה בו. רציתי לעזוב כבר לפני כשנה אך הנסיונות להרות מנעו ממני לעזוב. התכנון היה להשאר עד הלידה, ואז להתפטר לקראת סיום חופשת הלידה. כמובן שזה לא קרה, יתכן שחלק מזה קשור לכך שהייתי בסטרס אטומי כל זמן שעבדתי שם וזה לא עשה לי טוב. מזה 4 חודשים חתמתי אבטלה. חיפשתי עבודה אך לא מצאתי ואז יולי-אוגוסט חופש גדול הייתי עם הילדה בבית. עכשיו כבר נגמרת לי האבטלה ואני מחפשת עבודה בנרות ויש כזה שקט...שום טלפון משום מקום. הפעלתי את כל המכרים ואת כל הקשרים (לא שיש יותר מדי) ואני לא רואה שום דבר באופק.... זה שאני בהריון ולא יעסיקו אותי בגלל זה אני פחות דואגת כי אני גם ככה בעודף משקל משמעותי והבטן לא תבלוט, לפחות לא בחודשים הראשונים. אני כל כך שמחה שאני בהריון אבל אני מאוד לחוצה שלא אמצא עבודה. יש לי את האפשרות לחזור לאותו מקום שעזבתי אבל אני מאוד חוששת שאם אחווה שוב את הסטרס ואת המצב הנפשי בו הייתי נתונה בזמן עבודתי שם, אעשה נזק להריון... לא לעבוד לצערי לא מתאפשר כלכלית, וגם, אני כבר דיי משתגעת בבית ונורא בא לי לצאת לעבודה.
בלית ברירה כבר עולות לי מחשבות לחזור לאותו מקום ואני כל כך לא רוצה.....ממש חוששת....דברים לא קרו כפי שתכננתי,
וזה לא מפתיע אותי כלל שדווקא עכשיו כאשר נרגעתי מס' חודשים בבית וירד ממני כל הלחץ והסטרס והחרדות שסבלתי מהן, הצלחתי להכנס להריון. אני דואגת שלא אמצא שום דבר ואאלץ לחזור לשם...
לצפיה ב-'אם זה בסדר מצידך...'
אם זה בסדר מצידך...
03/09/2017 | 18:28
1
120
אוכל לפרסם בעילום שם בקבוצות רלוונטיות.
כמה שיש לי ביקורת על העם שלנו, בקטעים האלו אנחנו נרתמים מעל ומעבר. מאמינה שיעזרו לך למצוא עבודה.
אם זה בסדר מבחינתך אני יכולה לשתף את ההודעה הזאת או נוסח אחר שתרצי ותרשמי לי בת כמה ומאיפה את...
אופציה נוספת היא עבודות מזדמנות עד החופשת לידה, יש תפקידים שמחפשים בכח אדם פה שבוע, שם 3 ימים, זה בדרך כלל דברים פשוטים ומשרדיים... או אולי להחליף מישהי שיצאה לחופשת לידה? גם אופציה...
אם סבלת שם וכבר עשית את הצעד אז לא הייתי חוזרת לשם, לפחות לא לפני שבאמת מיצית את כל האופציות ואת עוד לא שם. רק עכשיו נגמר החופש ומתחילים חגים, זו תקופה יותר מאתגרת למצוא עבודה כי כולם בפאזה של חופש / קיץ / חגים... עוד לא להתייאש 
לצפיה ב-'המון תודה מותק אני אכתוב לך במסר את הפרטים שלי..'
המון תודה מותק אני אכתוב לך במסר את הפרטים שלי..
06/09/2017 | 09:16
33
הקטע שפניתי כבר לכל גורם אפשרי ואפילו משהו זמני אני לא מצליחה למצוא.
עבודות כמו מוכרת בחנות בגדים וכו' פחות מתאימות לי כי יש לי כאבי גב ואני לא יכולה לעמוד שעות רבות על הרגליים. מחפשת משהו משרדי יש לי הרבה נסיון בעבודות כאלה, וגם  בשירות לקוחות אבל מוקדים טלפוניים זה big no no  בשבילי ובעיר שאני גרה אין הרבה היצע מבחינת עבודה אלא אם זה במכירות או שירות לקוחות, בקיצור מוקדים... 
לצפיה ב-'רק כמה הערות'
רק כמה הערות
04/09/2017 | 12:43
1
88
על פי החוק את חייבת לספר למעסיק על ההריון עד שבוע 16 או 18.
סטרס לא עושה נזק להריון.

הריון זו תקופה לא פשוטה, לפחות בערך מהדופק עד סיום השליש הראשון. לא אצל כולן כמובן..
אז לסבול מתופעות שליש ראשון + לסבול בעבודה זה שילוב פחות מנצח.
לדעתי תציבי לך דד ליין, שאם לא תמצאי עבודה עד אז רק אז תחזרי למקום הקודם. חבל גם שתפסידי דמי לידה בחופשת לידה רק כי לא יהיה לך מספיק חודשי עבודה בשביל זה.
לצפיה ב-'אני ממש מקווה שאמצא משהו ולא אצטרך לחזור'
אני ממש מקווה שאמצא משהו ולא אצטרך לחזור
06/09/2017 | 09:21
36
אני יודעת שסטרס לא פוגע ישירות בעובר אבל חוויתי שם התקפי חרדה ופשוט סבלתי. לא התאים לי אופי העבודה וגם לא אהבתי את האנשים. פשוט הכל היה רע, לא היה משהו אחד להאחז בו למעט קרבה לבית ושעות נוחות לאמהות. בסופו של דבר גם קרה משהו שגרם לי לעזוב סופית, וזה כבר היה הקש האחרון ששבר את גב הגמל.... הרגשתי נורא שם ולא הייתי רוצה לחזור בעד שום הון בעולם. אני רותמת את כל מאמציי כרגע למצוא עבודה אחרת... 
לצפיה ב-'קודם כל חיבוק'
קודם כל חיבוק
05/09/2017 | 09:16
1
49
לפי דעתי, אם את חוזרת לאותו תפקיד בדיוק, עם אותם אנשים ואותם תנאים שכבר פעם אחת לא עשו לך טוב, אז אין טעם. אולי אם יציעו לך תפקיד חדש או משהו שונה, זה משהו שניתן לשקול. אבל לחזור לאותו מקום שאת כבר קמת והלכת ממנו, לדעתי זה לא נכון.
כפי שאמרו מעלי יש חובת דיווח של הריון עד שבוע 20 עד כמה שאני יודעת (חודש חמישי) ובאמת צריך לצבור חודשי עבודה בשביל המענק לידה, אבל, בגלל שגם אני סבלתי פעם בעבודה לרמה שעזבתי אותה, אין שום כסף ששווה את המתח הנפשי הזה, הלחץ, העצב והדמעות. פשוט שום דבר לא שווה את זה.
הייתי ממשיכה לחפש ומקסימום מנסה עבודות מזדמנות. לא יודעת אם קיימים מחקרים בנושא, אבל אצלי לחץ נפשי מופיע על הגוף ואני מאוד משתדלת בתקופה של ההריון להרחיק ממני כל סטרס.
שיהיה לך המון בהצלחה!

לצפיה ב-'תודה.. '
תודה..
06/09/2017 | 09:23
34
גם בלי קשר להריון נורא סבלתי שם. למרות שעבדתי זמן לא קצר לא הרגשתי שייכת, ואין שום תפקיד אחר שיכולים להציע לי שם, זה לא מקום שמתאים לי או לאופי שלי וזה היה סיוט. נראה לי אני מעדיפה כל דבר על פני לחזור לשם... 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
ד
ד"ר יואל שופרו
פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה