לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2086420,864 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'אולי בעצם צילום רחם?'
אולי בעצם צילום רחם?
03/11/2018 | 18:50
22
541
היי בנות שבוע טוב..
עד כמה שניסיתי לשקר לעצמי, כנראה לקחתי קצת קשה את הכישלון הנוסף (באוקטובר זה היה שנה מאז התחלנו לנסות). הייתי אצל הקוסמטיקאית שלי אתמול, והיא סיפרה שאצלה 3 שנים לא היה הריון, עד שאמא שלה, שהיא רופאה, שלחה אותה לעשות צילום רחם. אמרה לה מה פתאום היא בכלל מנסה ומשתדלת ומתאכזבת בלי שבדקה את הדבר הכל כך בסיסי הזה. קיצר היתה לה באמת חסימה, פתחו אותה ובחודש לאחר מכן היא כבר נקלטה להריון.
העליתי את זה מול הרופאה אבל ממש בחצי מילה, היא אמרה שבהחלט יכול להיות, אבל עוד לא, עוד קצת. כשישבתי מולה קיבלתי את זה אבל עכשיו אני לא בטוחה...שנה של נסיונות, עכשיו חודש עם 3 ביציות והורמונים מושלמים, הזרע אמור להיות סביר והתזמון היה מושלם גם כן... רק המחשבה על עוד חודש כזה, עוד ביציות מושלמות שיירדו לטמיון, עוד ציפייה וסימפטומים ובסוף אכזבה - כשכל הזמן הזה יכול להיות שבכלל לא היה על מה לדבר כי יש חסימה או לא יודעת מה. קשה לי לראות את עצמי עוברת את כל זה ככה. מצד שני... זה נכון שבאמת הזרעה עדיין לא ניסינו בגלל סיבות טכניות. המורפולוגיה אצלנו היא 3-4%, והאמת היא שכבר כמה חודשים לא בדקנו (בעלי לקח מלא פורמולות ותוספים לצורך העניין ולא בדקנו אפילו אם זה עשה משהו). אז אולי הרופאה רוצה לנסות פעם אחת הזרעה כדי לתת לזה הזדמנות לפני שממשיכים הלאה. אבל מצד שלישי מה תעזור הזרעה? אין לו בעיה של ספירה או תנועתיות - רק צורה, וזה לא קשור. השבחה רק מרכזת את התאים התקינים, היא לא יוצרת יש מאין. לא יודעת זה מבלבל.
כתבתי לאחות פריון את כל ההתלבטות וביקשתי שתשאל שוב את הרופאה. סתם חשבתי לשתף פה ולשאול גם מה אתן חושבות.
לצפיה ב-'צילום רחם בלי שום צל של ספק'
צילום רחם בלי שום צל של ספק
03/11/2018 | 19:01
1
199
זה הדבר הראשון שרופאת הפוריות שלחה אותי אליו - ונמצא ששתי החצוצרות שלי היו חסומות.
חבל על עוגמת הנפש שתתחילי בהזרעות או שאפילו תעשי רק נסיונות ביתיים כשבכלל אין מעבר תקין.
זו בדיקה שלהרבה בנות היא מאוד לא נעימה (באנדר סטייטמנט) אבל נמשכת רק 5 דקות ויכולה לשנות את כל התמונה...
חוץ מזה שיש את אגדת צילום הרחם, לפיה הרבה בנות נקלטות בשלושה חודשים שאחרי הבדיקה גם אם לא נמצאו אצלן חסימות, כי הבדיקה שוטפת את המערכת מכל מיני הפרשות וכו'.

לצפיה ב-'גם לדעתי כדאי לעשות צילום רחם'
גם לדעתי כדאי לעשות צילום רחם
03/11/2018 | 19:56
152
לא נעים, אבל לא נורא (ממש ממליצה על טוגנדרייך). אצלי בכל אופן זה גם היה כתוב כבדיקה הכרחית לקראת מעבר לרופא פוריות.

בהצלחה בכל אופן!
לצפיה ב-'אם אפשר תבקשי '
אם אפשר תבקשי
03/11/2018 | 22:53
164
נראה לי שאפשר אפילו להכניס את זה איפשהו לפני הביוץ.
אם לא תספיקו אז מקווה שהזרעה אכן תעשה את העבודה.
לצפיה ב-'הרופאה לא חושבת שיש סיבה..'
הרופאה לא חושבת שיש סיבה..
06/11/2018 | 07:11
17
169
ממה שקראתי חסימות כאלה יכולות לנבוע מאנדומטריוזיס, דלקות, הריונות, הפלות, הידבקויות - אצלי אף פעם לא היה כלום, היסטוריה רפואית נקייה פרט לפוליציסטיות. היא לא שוללת בדיקה כזאת בהמשך אבל בינתיים מבחינתה היה לי רק מחזור אחד תקין, היא לא מחשיבה את השנה שלפני, ועדיין לא נתנו הזדמנות להזרעה. אז בינתיים התחלתי אתמול איקקלומין שוב ובעוד שבוע נראה איפה אנחנו עומדים.

מה שבטוח, השבוע שעבר היה כל כך קשה. כנראה שההורמונים שגעו אותי כי פשוט הרגשתי לא כמו עצמי, אתמול היה היום הראשון שחזרתי להרגיש נורמלי... ממש מקווה שהחודש יהיה לי פחות קשה לשאת את השבוע האחרון שאחרי הביוץ.
לצפיה ב-'גם אני לא סובלת מכלום חוץ מפוליציסטיות קלה'
גם אני לא סובלת מכלום חוץ מפוליציסטיות קלה
06/11/2018 | 14:53
11
146
לא נקלטתי מעולם וכשעשיתי צילום רחם התגלה פגם מילוי בפתח אחת החצוצרות. בהיסטרוסקופיה התברר שזה פוליפ והוא הוסר בהיסטרוסקופיה ניתוחית.
זה אמנם לא עזר לי להקלט כי בסופו של דבר הבעיה היתה בזרע (וגם זה לא היה ברור מבדיקת זרע כי על פניו הוא נראה סביר רק כשהגענו לivf הסתבר שהזרע לא מצליח להפרות את הביציות גם בצלחת במעבדה) אבל ניסיתי לומר שגם עם היסטוריה נקיה כשהכל נראה תקין יכולה להיות בעיה. מקווה שזה לא המקרה שלכם כמובן ושתקלטי בקלות ובנחת מהרה מהרה.
ועוד משהו בענין הזרעות, זה לא מיותר בכלל. המסלול של הזרע ארוך וקטלני. כשמזריקים אותו ישירות לרחם מקצרים את הדרך משמעותית ומביאים אותו לסביבה הרבה יותר ידידותית. בהצלחה!
לצפיה ב-'וואי זה נשמע דומה מדי אלינו...'
וואי זה נשמע דומה מדי אלינו...
06/11/2018 | 16:10
10
118
גם אצלנו הזרע נראה סביר בבדיקות אבל יש לי מין הרגשה כזו, שיש שם בעיה.
תודה על העידוד לגבי ההזרעה, לא ראיתי את זה ככה באמת.
אפרופו היסטרוסקופיה, עשיתי אולטרסאונד תלת מימד לבירור מחיצה ברחם.. לא היתה ממש מחיצה בסוף והכל שם בסדר, אבל כמובן שחצוצרות לא הופיעו בבדיקה...
בכל אופן, אני ממש לא רוצה לעשות את הצילום רחם הרגיל עכשיו כשאני יודעת שיש אלטרנטיבה קלה יעילה ובטוחה, אז אין לי ברירה אלא לחכות (או לשלם 2000 שקל ולעשות פרטי..).
לצפיה ב-'כל זוג והסרטים שלו באמת שאין מה להשליך'
כל זוג והסרטים שלו באמת שאין מה להשליך
08/11/2018 | 04:57
3
92
בעיקר כשאתם מנסים שנה ועוד לא עברתם בירור מקיף. בכל מקרה זה הזמן.. תקבעי לרופא פוריות כי אצלהם התורים זמינים יותר והיד על הפקת הפניות לבדיקות קלה יותר. תחזרי לרופאה שלך למעקב הריון בעז"ה.
אני עשיתי צילום רחם בפרטי ועלה לי 2500 שח כי היה לי חשוב שזו תהיה רופאה אשה ושזה יקרה במיידי אבל זה היה רק כשכבר החלטנו לעבור ל-ivf אחרי הזרעות אחרי שהבנו שכלום לא עובד. לא יודעת על איזה אלטרנטיבה את חושבת אבל לכל בדיקה יש את היתרונות שלה והם לא תמיד חופפים.
אמנם אנחנו לא מקרה כל כך מעודד בתחום הנסיונות אבל כשגילינו סוף סוף מה הבעיה הכל הסתדר על הצד הטוב ביותר. בהצלחה!
לצפיה ב-'טוב לשמוע!'
טוב לשמוע!
08/11/2018 | 19:36
2
68
אני כבר אצל רופאת פוריות, והצילום רחם שאני רוצה לעשות זה משהו חדש והרבה יותר סימפטי - הנה מידע על זה, כולל סרטון שבו הרופאה שלי בעצמה מספרת איך זה עובד: https://www.mor.org.il/service/woman/hsg-test. נשמע שמדובר בבדיקה מקבילה לצילום רחם הרגיל סך הכל.
לצפיה ב-'ואני חשבתי שהיסטרוסקופיה זה שם ארוך מדי:)'
ואני חשבתי שהיסטרוסקופיה זה שם ארוך מדי:)
08/11/2018 | 21:18
1
66
בכל מקרה נראה מענין, לא בהכרח יפחית את אי הנוחות הידועה של הבדיקה אבל פותר את הבעיה של רגישות לחומר הניגוד והרנטגן.
מה שכן, מכיוון שהרופאה שלך היא גם המשווקת של הבדיקה הזאת, הייתי מקשיבה לה ומחכה. רופאים עמידים בתאוות ממון הם נכס ובהחלט שווה לנסות הזרעות.. כאמור, בקלות ובנחת:)
לצפיה ב-'חחח צודקת.. תודה רבה '
חחח צודקת.. תודה רבה
08/11/2018 | 22:40
14
לצפיה ב-'גבירתי, תרשי לי לחדש לך.'
גבירתי, תרשי לי לחדש לך.
10/11/2018 | 15:52
5
144
1) לקח לנו 6 שנים להביא את הראשון, ים כסף ו5 או 6 הזרעות - שכשלו.
החלטנו להפסיק כי זה לא בריא. עברנו דירה והופ היא נכנסה להריון
שנים נוספות עברו - טיפולים , כסף ואכזבות. שוב הפסקנו, אשתי התחילה לעבוד בעבודה חדשה ו שלושה שבועות אח"כ נכנסה להריון. 8 שנות הפרש מהגדול, הקטנה באה לבד.
מסקנו:
1-זה הכל בראש. 
2- משנה מקום משנה מזל
3- אולי חופשה רומנטית יכולה לעזור.
---
משהו קטן נוסף - נראה לאנשים שהריון זה משהו טכני. אבל מי שציפה לילד זמן רב- יודע להעריך את המתנה שניתנה לו. 
בהצלחה !
לצפיה ב-'אין לי מילים להגיד עד כמה ההודעה שלך מעצבנת'
אין לי מילים להגיד עד כמה ההודעה שלך מעצבנת
11/11/2018 | 08:12
4
112

וכמה בולשיט אתה מדבר.
הכל בראש, עאלק...
אז מה עברתי בכמעט 3 וחצי שנים בהם אנחנו מנסים?
1.מעבר דירה בתוך אותה עיר.
2. מעבר דירה לעיר אחרת + מעבר עבודה של שנינו.
3. מעבר עבודה נוספת שלי.
4. מעבר דירה לעיר אחרת + מעבר עבודה של בעלי.
שינינו הרבה מקומות מגורים, הרבה מקומות עבודה - והמזל לא השתנה.
לגבי חופשות - בוא נראה: כל שנה טיול של לפחות שבועיים, בין לבין לפחות גיחה אחת קצרה, לפעמים גם שתיים. 
הפסקה גם הייתה לנו - בדיוק חזרנו לטיפולים מחצי שנה של הפסקה.
זה שלכם זה הצליח - יופי טופי! אבל ממש אי אפשר להשליך מזה על הכלל ועוד להכריז בכזאת נחרצות שהכל בראש.

לצפיה ב-'להיפך,'
להיפך,
11/11/2018 | 08:55
2
93
ממה שאת מתארת לא היה לך רגע שקט. אין שגרה לשבור כי הכל בלאגן ולחץ
אולי תרגעי קצת? שנה שנתיים ...
ציסטות, העלאת הסיכוי לסרטן, מזק בריאותי - לא חבל?
תראי כמה לחץ יש בהודעה שלך. תרגעי קצת...
לצפיה ב-'לא, לא חבל'
לא, לא חבל
11/11/2018 | 09:18
1
85
אין לי ציסטות, אני מקבלת מינון נמוך של הורמונים, והכל טוב, תודה על הדאגה.
יש לי הרבה רגעי שקט, כל השינויים היו מבורכים ומהירים, אני נמצאת במקום מאוד טוב בחיים שלי ואולי תופתע לשמוע, אבל לא כל בעיות הפוריות נפתרות ע"י רוגע ושלווה. 
אין לי לחץ ואני מאוד רגועה, עד שאני קוראת הודעות של אנשים כמוך, שמכריזים בכזאת נחרצות שאין צורך בטיפולים, שהכל בראש. מצטערת, זה תגובה שנובעת מבורות ומפרימיטיביות.
לצפיה ב-'תודה,'
תודה,
11/11/2018 | 13:22
60
אין, הכי אני אוהבת גברים שנכנסים לשיחה של נשים ומסבירים להן למה מה שהן עושות וחושבות הוא לא בסדר ובואי מאמא'לה אני אסביר לך מה את צריכה לעשות.
לצפיה ב-'זו היתה גם התגובה הראשונית שלי להודעה שלו'
זו היתה גם התגובה הראשונית שלי להודעה שלו
11/11/2018 | 11:50
77
אבל אין מה להתנצח עם התפיסה הזו כי כמו שרשמת וגם אני כמה הודעות קודם, אי אפשר להשליך ולכל זוג הענין שלו..
ההבדל העיקרי בין פותחת השרשור לכבוד האדון שהגיב (ואני מניחה שהוא פנה אליה למרות שהגיב להודעה שלי) הוא שאין לה שש ועוד שמונה שנים לחכות כדי לבנות משפחה ואסור לרפות את ידיה מבירור מלא וניצול כל מה שהרפואה מציעה כדי לקדם הריון. אני כותבת את זה כאשה מאמינה שיודעת שהכל קורה בעתו ובזמנו וברצונו של הקב"ה.
לצפיה ב-'אם בא לך, תנסי הזרעה אחת-שתיים'
אם בא לך, תנסי הזרעה אחת-שתיים
07/11/2018 | 12:15
4
158
אבל מה שהרופאה שלך אומרת הוא לא נכון. נכון שהרשימה הנ"ל (אנדו, ניתוחים וכו') מגבירה את הסיכון, אבל יש גם ג'יפה שמצטבר שם וגורם לחסימה. לי באמת היה ניתוח בטן בצד השמאלי ובצד הזה יש לי חצוצרה שלא נפתחה בצילום. אבל הצד הימני שלי לא נפגע מהניתוח והחסימה שהייתה בו הייתה של נוזלים שעוברים בחצוצרות ולפעמים מתגבשים ויוצרים חסימה. 
מספיק שיש לך חצוצרה אחת חסומה וכבר ירדו לי הסיכויים משמעותית, מה גם שהגוף לא מבייץ באופן עקבי ימין-שמאל-ימין-שמאל אלא יכול להיות כמה פעמים מאותו צד ככה שאם זה הצד החסום אז הסיכויים יורדים אפילו יותר.

לצפיה ב-'אללה יסתור, איזה סיפורים...'
אללה יסתור, איזה סיפורים...
07/11/2018 | 20:37
3
125
אבל בסדר, זה טוב שאני שומעת את כל זה, שלא ארדם שוב בשמירה. כבר עכשיו אני לא מבינה לאן נעלמה לי שנה של נסיונות.
האחות אמרה לי לקבוע תור נוסף לרופאה בסוף המחזור הזה. אם גם אז היא לא תיתן לי את ההפניה אני פשוט אשלם את הכסף ואעשה בפרטי. אין לי יותר זמן לבזבז.
לצפיה ב-'קחי את הזמן, אבל רק שתדעי'
קחי את הזמן, אבל רק שתדעי
08/11/2018 | 07:26
2
99
שלוקח זמן לקבוע תור לצילום רחם, לרוב בתי החולים אין תורים פתוחים בכלל עד כמה חודשים קדימה.
לצפיה ב-'זהו אני לא רוצה לעשות את הצילום הרגיל,'
זהו אני לא רוצה לעשות את הצילום הרגיל,
08/11/2018 | 19:38
1
88
כמו שכתבתי ל-haych, אני רוצה את הבדיקה הזאת: https://www.mor.org.il/service/woman/hsg-test. אין שם בעיה של תור בכלל, בטח ובטח אם אני בסוף אשלם על זה מכיסי (בהחלט לא שוללת).
לצפיה ב-'האמת שלא כ"כ הבנתי את ההבדל'
האמת שלא כ"כ הבנתי את ההבדל
09/11/2018 | 20:12
71
ובעיקר מה שלא מצויין שם זה האם הבדיקה יכולה להיות גם טיפולית, בדומה לצילום רחם.
זה שאין קרינה זה באמת יתרון.
משך הבדיקה זהה.
חומר הניגוד גורם תגובות אלרגיות למעטים מאוד מאוד.

מה שכואב בצילום רחם זה הספקולום, שאני מניחה שמשתמשים בו גם פה כי צריך להזרים את המים, ופתיחת החצוצרות עצמן - שזה משהו שהם לא מציינים אם הוא אפשרי. אם הם עושים - אני מניחה שזה יכאב בכל מקרה. אם הם לא עושים - זה חסרון כי יכול להיות שיש חסימה קלה שהייתה יכולה להפתח עם קצת לחץ.

בקיצור, חוץ מזמינות התור (שגם בצילום רחם אפשר למצוא תור מיידי אם הולכים פרטי) לא הצלחתי להבין מה היתרונות.
לצפיה ב-'יופטפויומט, ההודעה על העמוד הראשי של תפוז '
יופטפויומט, ההודעה על העמוד הראשי של תפוז
11/11/2018 | 18:26
21
לצפיה ב-'ויטמינים בהריון'
ויטמינים בהריון
04/11/2018 | 10:38
102
היי בנות
לפני כמה חודשים עברתי הפסקת הריון, ולאחרונה עלו מחשבות להתחיל שוב לנסות (הריון ראשון). התחלתי לקחת ברזל קומפלקס של סופהרב כדי להתחזק קצת, וראיתי שזה מכיל חומצה פולית 400 מק"ג שזה מה שצריך לפני הריון ולכן הפסקתי את החומצה ולקחתי רק את הברזל. פתאום ראיתי שעל הבקבוק של הברזל רשום :
"חומצה פולית (as mythefolate)" ועל הבקבוק של החומצה הפולית הישן רשום: "חומצה פולית (folic acid B9)". השאלה שלי אם מישהי יודעת את ההבדלים? יכול להיות שהראשון זה לא באמת חומצה פולית..? לא מצאתי על זה דברים באינטרנט, ובאנגלית יש פרסומים שאחד זה החומר הטבעי של החומצה והשני זה הסינטטי משהו כזה אבל לא רשום מה מומלץ בהריון..אשמח לתגובות אם מישהי יודעת..
בנוסף, שאלה כללית לבנות שכבר היו בהריון בעבר - האם לקחתן אומגה 3? או עוד משהו מלבד פרנטאל?

תודה :)
לצפיה ב-'כאבים וחוסר וודאות'
כאבים וחוסר וודאות
01/11/2018 | 17:59
2
226
היי לכולן,
אני במצב ממש מתוסכלת. אני ובעלי התחלנו לנסות הריון בתחילת החודש , מיד בסיום המחזור . המחזור החודשי שלי אורך כ25 יום.
הווסת התחילה ב19.10 ונמשכה 4 ימים, מיד לאחר מכן התחלנו לנסות ובמקביל התחיל לי כאב חזק בבטן התחתונה מצד שמאל, מעריכה ששחלה. אחרי 4 ימים של דיקרות הלכתי לרופא שבדק אותי וטען שזה כאבי ביוץ ונראה שזה יעבור בקרוב והביוץ הסתיים, כששאלתי האם זה נורמלי לקבל ביוץ מיד בסיום מחזור הוא אמר שאין חוקים. הוא שלח אותי בנוסף לאולטרסונד מקיף יותר ובדיקות דם להריון. כמה ימים לאחר מכן החלכתי לבדיקה, נאמר לי שהרחם נראה תקין אבל יש חשש לציסטה בשחלה או זקיק, בשל התקופה לא ניתן לדעת ועלי לחזור שוב. היא אמרה שלא היה ביוץ לפי מה שהיא רואה. היום עשיתי בדיקת דם להריון ויצאה שלילי(כצפוי). עדיין יש לי כאבים בצד שמאל, למרות שעמום עדיין מורגש. אני לא יודעת אם אני בהריון, כנראה שלא, אבל האופצייה בעייני קיימת כי יש לי עוד 11 יום לווסת. אני כבר אובדת עצות, אני יודעת שמשהו לא כשורה אבל לא מקבלת מענה. האם מישהי חוותה? אציין שעל הדרך לפני יומיים התחילו לי כאבי בטן ועייפות נוראית, אולי ריגשי אולי לא.
לצפיה ב-'היי בתאל,'
היי בתאל,
01/11/2018 | 22:48
107
תראי בעקרון אין לכם מה להתחיל לעבוד על הריון מיד בסיום הווסת, כי ביוץ לא מגיע כל כך מוקדם, זה פשוט לא מספיק זמן. אם המחזור שלך פחות או יותר סדיר על 25 יום, זאת אומרת שהביוץ נופל אצלך בסביבות היום ה-11 מתחילת המחזור (לפי חישוב של 14 יום לפני הווסת הבאה).

לאור כל זה, לא הגיוני שהרגשת כאבי ביוץ בימים 4-8 של המחזור. בנוסף, כאבי ביוץ זה משהו שמרגישים לזמן קצר, בדיוק ברגע שהביצית מתפוצצת החוצה מהזקיק שאחסן אותה, וזהו, נגמר. כאבים שנמשכים 4 ימים זה לא תקין בשום צורה, ולא מפתיע אותי שמצאו חשד לציסטה, כי זה באמת יכול להכאיב.

אופציה להריון לא קיימת בלי קשר למספר הימים שיש לך עד הווסת, כל עוד לא בייצת (לא הבנתי בדיוק מתי הטכנאית אמרה לך את זה, אבל אני משערת שאם היא היתה רואה זקיק מבטיח היא היתה אומרת לך משהו כמו "עוד לא היה ביוץ אבל אני רואה פה זקיק שבטח יבייץ בקרוב").

אז איפה כל זה משאיר אותך? עם כאבים לא מאובחנים ולא מטופלים בשחלה ובבטן, וחשד לממצא בשחלה. המלצתי היא לשים רגע בצד את המחשבה על כן הריון לא הריון, ולהתמקד בלקבל תשובות מהקופת חולים, ולהתעקש מולם על אבחון של הבעיה, ואם צריך ללכת לרופא אחר שיענה לך כמו בנאדם אז סבבה לגמרי. הבריאות שלך היא הדבר הכי חשוב כרגע. בהצלחה!
לצפיה ב-'מוסיפה'
מוסיפה
01/11/2018 | 23:16
91
אם המחזורים שלך הם באורך של 25 ימים, הביוץ *צפוי* להיות סביב היום ה- 11 לקבלת הוסת, אבל הימים הפוריים מתחילים כ-5 ימים קודם לכן, כך שבמקומך הייתי מתחילה לקיים יחסים מהיום השישי. אבל, הרופא צודק. הגוף לא מכונה וזה לא מחייב שתבייצי 14 יום לפני הוסת הבאה. אצלי למשל הייתי מבייצת ביום ה-14 ובחצי השנה האחרונה אני מבייצת ביום התשיעי... הייתי ממליצה לך לעקוב עם בדיקות ביוץ לפחות בהתחלה, כדי שתתחילי להכיר את הגוף שלך ולדעת מתי את מבייצת וכך לדעת מתי לרכז מאמצים. אם מתחילים מוקדם מדי יכול להיות שבימים הקריטים כבר לא יהיה לכם כח...

לפי החישוב הזה, ברור שתצא לך בדיקת הריון שלילית, בלי ביוץ אין הריון...

לגבי הכאבים - אני חולקת על התשובה שנכתבה לך בנושא הזה. כאבי ביוץ לא חייבים להיות רגעיים ורק ברגע שהביצית משתחררת אלא יכולים להיות גם מספר ימים לפני, כך שיתכן וזו הסיבה אצלך. בנוסף, גם ציסטה היא תופעה מאוד מוכרת ומאוד נפוצה ולרוב תקינה לחלוטין ועוברת עם הוסת הבאה, כך שלא הייתי ממהרת לצאת בהצהרות של "אני יודעת שמשהו לא כשורה". תמיד יש את הסיכוי שמשהו לא תקין, אבל לי (וזו כמובן לא חוות דעת רפואית...) זה נשמע נורמלי לגמרי (יש לי פז"מ... אני מנסה כבר 3 שנים וקוראת המון בפורומים).

לגבי העייפות והריגשי - זה יכול לאפיין שינויים הורמונליים של ביוץ, וזה יכול להיות פסיכולוגי. לפי החישוב הבסיסי את אמורה להיות 3 ימים אחרי ביוץ, בשלב הזה עוד אין השתרשות ככה שגם אם את בהריון הגוף עדיין לא יודע את זה ולכן זה עוד מוקדמים מדי לחוות סימפטומים של הריון.

אני חוזרת על ההמלצה להשתמש בבדיקות ביוץ (רצוי מאיביי כי בארץ המחיר שחיטה) כדי להתחיל להכיר את הגוף שלך, או להשתמש בשיטות אלטרנטיביות (או בנוסף) של מדידת חום השחר/מעקב אחרי הפרשות.
לצפיה ב-'בדיקות ביוץ '
בדיקות ביוץ
01/11/2018 | 10:20
4
119
איזה בדיקות עושים כדי לדעת שיש ביוץ והכל תקין ? חוץ מהבדיקת סטיקים של הביוץ. איחר לי המחזור חודש קודם בשבוע.
אז אני כבר לא יודעת מתי ואם בכלל .
לצפיה ב-'אפשרי לעשות מעקב זקיקים '
אפשרי לעשות מעקב זקיקים
01/11/2018 | 10:59
2
78
זו בדיקת א״ס
את צריכה להתייעץ עם הרופא שלך

עוד הייתי מציעה לקרוא על שיטת המודעות לפוריות, תלמדי לזהות את הביוץ לפי הפרשות צוואר הרחם ומדידת חום השחר
לצפיה ב-'מתי עליי לבצע זאת?'
מתי עליי לבצע זאת?
01/11/2018 | 11:03
1
53
מתי עושים את הבדיקה הזאת יומיים לפני הביוץ המשוער במחשבון ביוץ?
לצפיה ב-'עושים את המעקב במשך כמה ימים '
עושים את המעקב במשך כמה ימים
01/11/2018 | 22:16
40
בטוחה שיהיו פה מי שיוכלו לתאר לך יותר במפורט איך זה נעשה
לצפיה ב-'יש לך שני כיוונים עיקריים.'
יש לך שני כיוונים עיקריים.
01/11/2018 | 22:38
68
אחד זה בכוחות עצמך והשני זה באמצעות רופאת פוריות.
אם את הולכת בכוחות עצמך זאת אומרת שיש לך שני כלים עיקריים: מקלוני ביוץ ומעקב עצמאי אחרי הסימנים של הגוף (מדידת חום השחר, מעקב אחר הפרשות צוואר הרחם ומישוש מצב צוואר הרחם). מקלוני ביוץ קלים לשימוש, ויש כאן בנות שמבינות יותר ממני. השיטה למעקב עצמאי נקראת שמ"פ (שיטת מודעות פריון), ואני נעזרתי בה במשך שנים, קודם למניעת הריון ואחר כך בנסיונות להכנס. תמיד זיהיתי בעזרתה ביוצים, זה פשוט דורש קצת השקעה ללמוד את השיטה (סדנה של שני מפגשים), וקצת אימון (לוקח חודשיים שלושה ללמוד את הסימנים שלך לאורך המחזור).
אם את הולכת באמצעות רופא, רק אז בעצם נכנס לתמונה מעקב זקיקים. זה כבר אומר שאת צריכה הפניה לרופאת פריון*, והיא שולחת אותך לסוללה של בדיקות ומשימות ואישורים גם לך וגם לבן הזוג, ואחרי שהכל במקום היא נותנת לך הפניות לאולטרסאונד זקיקים ובדיקות דם, שאותם תעשי כנראה כמה פעמים לקראת התאריך המשוער של הביוץ בהפרשים של כמה ימים, עד שתראו התפתחות של זקיקים (זה מה שבתוכו הביצית מבשילה עד מועד הביוץ).

*יש סיכוי שאני לא מדייקת ושאם רוצים רק מעקב זקיקים פסיבי ללא שום טיפול, ייתכן שמספיק רופא נשים כדי לתת את ההפניה ואז התהליך הביורוקרטי הרבה יותר פשוט.
לצפיה ב-'יואב 14, בדיקת דם..'
יואב 14, בדיקת דם..
01/11/2018 | 11:12
8
191
אין סימנים למחזור בינתיים, ההפרשה לבנה כשלג אבל די רטובה, פטמות רגישות. ביומיים האחרונים קשיי עיכול, חולשה, סחרחורת ודופק מהיר. בלילה שבין יואב 10-11 מלא סימפטומים ותחושות גם ברחם עצמו, שנראו לי מתאימות להשתרשות. חום השחר טריקי... בגלל איך שהחודש הזה הסתדר עם מלא עבודה מחוץ לבית, יצא ששעת המדידה הקבועה שלי היא 6:45 בבוקר, ומרגע שהחלפנו שעון זה הפך ל-5:45, שזה ממש ממש מוקדם.
אתמול החום בשעה הזאת היה 36.58, די קרוב לממוצע שהיה לי החודש מאז הביוץ, אבל כל היום אחר כך היה סביב 37, גבוה בשבילי, עד שירד שוב בלילה.
הבוקר התעוררתי ל-36.46 וכבר החלטתי לוותר על בדיקת הדם (יש לי רופאת פוריות הערב והיא ביקשה שאעשה את הבדיקות הבוקר). חזרתי לישון והתעוררתי שוב לקראת 9, עם 36.91. קלטתי שאם שעת הבדיקה הקבועה שלי החודש היתה למשל 8:30, בשום אופן לא הייתי רואה בזה ירידת טמפרטורה.
קיצר, החלטתי לא להסתבך ופשוט לעשות מה שאמרו לי, והלכתי לעשות בדיקת דם. מניחה שהיא לא תצא חיובית, אבל בסדר, לפחות ככה אני לא יותר מדי במתח.
לצפיה ב-'בהצלחה, מחזיקה לך אצבעות! '
בהצלחה, מחזיקה לך אצבעות!
01/11/2018 | 11:28
19
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות '
מחזיקה אצבעות
01/11/2018 | 12:15
1
51
טוב שעשית כי יש סיכוי שלא היו מתחילים עד שתעשי.
כך או כך מקווה שזה יקרה לך בקרוב.
לצפיה ב-'תודה, כבר התחלנו בעצם'
תודה, כבר התחלנו בעצם
01/11/2018 | 12:27
105
לפני כמה חודשים, מעקב זקיקים ואוביטרל על מחזורים טבעיים (שלא כל כך שיתפו פעולה) והחודש היה סיבוב ראשון עם איקקלומין שכמו שאתן יודעות סידר הכל פיקס.
אם לא הייתי עושה את הבדיקה הבוקר הרופאה כנראה היתה פשוט נותנת לי את המרשמים ומשביעה אותי שגם אם מגיע המחזור לעשות אולטרסאונד ודם ביום 2-3 ולא להעיז לקחת שום דבר עד שזה קורה. זה גם מה שעשינו בחודש הקודם, לא חושבת שהיתה בעיה.
הדופק שלי ממש מהיר וקצת קשה לי לנשום. מניחה שחלק מזה התרגשות (כן, למרות הכל) וחלק עדיין המגמה של הימים האחרונים של החולשה והעיכול...
לצפיה ב-'שלילי.'
שלילי.
01/11/2018 | 14:25
4
55
לצפיה ב-''
01/11/2018 | 14:30
3
80
קיוויתי למהפך
מאחלת חודש מנצח
לצפיה ב-'תודה אהובה '
תודה אהובה
01/11/2018 | 15:42
23
לצפיה ב-'אוף :('
אוף :(
01/11/2018 | 22:15
1
66
הלוואי שבחודש הבא ....
לצפיה ב-'תודה תודה '
תודה תודה
01/11/2018 | 22:39
17
לצפיה ב-'כאבים וחוסר וודאות'
כאבים וחוסר וודאות
01/11/2018 | 17:58
83
היי לכולן,
אני במצב ממש מתוסכלת. אני ובעלי התחלנו לנסות הריון בתחילת החודש , מיד בסיום המחזור . המחזור החודשי שלי אורך כ25 יום.
הווסת התחילה ב19.10 ונמשכה 4 ימים, מיד לאחר מכן התחלנו לנסות ובמקביל התחיל לי כאב חזק בבטן התחתונה מצד שמאל, מעריכה ששחלה. אחרי 4 ימים של דיקרות הלכתי לרופא שבדק אותי וטען שזה כאבי ביוץ ונראה שזה יעבור בקרוב והביוץ הסתיים, כששאלתי האם זה נורמלי לקבל ביוץ מיד בסיום מחזור הוא אמר שאין חוקים. הוא שלח אותי בנוסף לאולטרסונד מקיף יותר ובדיקות דם להריון. כמה ימים לאחר מכן החלכתי לבדיקה, נאמר לי שהרחם נראה תקין אבל יש חשש לציסטה בשחלה או זקיק, בשל התקופה לא ניתן לדעת ועלי לחזור שוב. היא אמרה שלא היה ביוץ לפי מה שהיא רואה. היום עשיתי בדיקת דם להריון ויצאה שלילי(כצפוי). עדיין יש לי כאבים בצד שמאל, למרות שעמום עדיין מורגש. אני לא יודעת אם אני בהריון, כנראה שלא, אבל האופצייה בעייני קיימת כי יש לי עוד 11 יום לווסת. אני כבר אובדת עצות, אני יודעת שמשהו לא כשורה אבל לא מקבלת מענה. האם מישהי חוותה? אציין שעל הדרך לפני יומיים התחילו לי כאבי בטן ועייפות נוראית, אולי ריגשי אולי לא.
לצפיה ב-'מה אתן עושות?'
מה אתן עושות?
01/11/2018 | 10:22
1
182
מה אתן עושות כדי שנוזל הזרע לא יצא ?
גם אחרי ליל יוצא הכל בבוקר 
מיואשת
לצפיה ב-'אל דאגה '
אל דאגה
01/11/2018 | 10:58
142
אין שום צורך לשמור את הנוזל בפנים
הזרעונים עושים דרכם מיד אחרי הפליטה אל תוך הרחם, כל מה שיוצא אחר כך זה שאריות נוזל שצריך לצאת.
לצפיה ב-'יכול להיות ששוב מאחר לי??'
יכול להיות ששוב מאחר לי??
30/10/2018 | 22:16
6
195
הי כולן,
מתלבטת מה קורה פה... קצת רקע מקדים-
אחרי שימוש רצוף של 15 שנה בגלולות, הפסקתי באוגוסט האחרון. מחזור אחרון היה ב23.9 (לפחות היה נראה כמו מחזור. דימום חלש ממש משך יומיים-שלושה). בינתיים תכף יום 38 ללא מחזור .הבנתי שאחריי שימוש ממושך לוקח זמן למערכת להתאפס ויכולים להיות חודשים ללא מחזור. מצד שני לפני השימוש בגלולות- המחזור שלי היה סדיר תמיד.
בשבועות האחרונים יש לי מלא הפרשות לבנות צהובות, לפני שבועיים היו לי כאבי בטן כמו מחזור ואתמול זה שוב התחיל לי וחוצמזה מצבי רוח מחרפנים ותיאבון מוגבר.
עכשיו הקאטצ'- עודדדדד לא עשיתי בדיקה!! לא רוצה לעשות בדיקה בבית, מעדיפה בדיקת דם שזה יותר ודאי. 
פוחדת לעשות ולהתאכזב איףףף.
מה אומרות -
למשוך עוד קצת ולחכות לראות אם המחזור  יגיע ורק אז ללכת לעשות?
או- שיש תכיפות לגלות כבר עכשיו, כי אם זה היריון  אז יש בדיקות מסוימות שכבר צריך לבצע??
תודה מראש לעונות (: 
לצפיה ב-'מציעה כן לבדוק'
מציעה כן לבדוק
31/10/2018 | 09:03
1
83
לא יודעת אם את מתכננת וכבר לוקחת חומצה פולית אבל אם לא ואת בהריון את חייבת לקחת במידי. בנוסף כדאי לדעת כדי להתנהל נכון, לא לאכול דברים שאסור וכדומה.  
לצפיה ב-'תודה לוקחת פולית'
תודה לוקחת פולית
31/10/2018 | 09:07
83
כבר כמה חודשים
פשוט הקטע עם הגלולות.. גם הרופאה שלי אמרה לי לקחת "פס" של חצי שנה חחח.. לא לצפות לכלום כי זה עלול לקחת זמן. לא מכירה הרבה מקרים שאחרי שימוש כזה ארוך ורצוף, בגיל כמו שלי (34) נקלטו תוך חודש-חודשיים...פשוט לא רוצה לצפות ולהתאכזב

לצפיה ב-'גם אני ממליצה לבדוק ולהוסיף לבטא'
גם אני ממליצה לבדוק ולהוסיף לבטא
31/10/2018 | 19:17
3
82
גם פרוגסטרון. כך תוכלי לדעת איפה את מחזיקה ואיך להתנהל בהתאם
בשורות טובות
לצפיה ב-'תודה ולגבי פרוגסטרון'
תודה ולגבי פרוגסטרון
31/10/2018 | 21:32
2
73
הכוונה שהוא אומר לי איזה שבוע אני, בהנחה שזה היריון?
או שיש לו משמעויות נוספות?
לצפיה ב-'רק אולטראסאונד יתן לך אינדיקציה משוערת לגיל ההריון'
רק אולטראסאונד יתן לך אינדיקציה משוערת לגיל ההריון
31/10/2018 | 22:57
1
75
ובהנחה שמדובר בשבוע 5 כל מה שאפשר לראות זה שק הריון שמתבטא בנקודה על המסך... לא הרבה
הפרוגסטרון יכול להעיד על הריון תקין במידה והבטא חיובית או במקרה שאין הריון ללמד אם את אחרי ביוץ או אם העיכוב נגרם בשל חוסר ביוץ.
גם אני הייתי על גלולות הרבה שנים וכשהפסקתי גיליתי שאני פוליציסטית והביוץ שלי לא סדיר...
בכל מקרה אין מה להשליך, תעשי בדיקה וצאי מהספק ואם חלילה אין הריון תעבדי על לקדם אותו ולא צריך לחכות חצי שנה שזה יסתדר לבד בגילך. תגידי לרופאה שאת מעוניינת בהריון ושאת לא רוצה לחכות שזה יסתדר לבד.. בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
01/11/2018 | 08:42
57
אני מעדיפה כן לחכות עוד קצת. ממש לא חצי שנה אבל עוד חודש זה בסדר, גם אם זה לא היריון הייתי רוצה שיהיה לי לפחות מחזור אחד נורמלי.. הראשון נראה כמו מחזור מדומה, קצר וחלש. תודה על העצה לבדוק פרוגסטרון, למדתי משהו חדש ! הולכת לבדוק את זה
לצפיה ב-'הפרשות'
הפרשות
31/10/2018 | 11:43
1
153
אז היה לי ביוץ ככל הנראה ב18-19 לחודש
אני כרגע בערך יומיים לפני מחזור לפי חישובים
המחזור שלי סדיר...27-29 ימים
היום אני שמה לב שיש לי הפרשות מרובות צהובות ונמתחות
מה זה אומר ?
לצפיה ב-'הפרשות שאחרי ביוץ'
הפרשות שאחרי ביוץ
31/10/2018 | 22:26
107
ממה שאת מתארת- ולפי מה שאני יודעת- אלה הפרשות שאחרי ביוץ. "מתפוצץ" הגופיף הצהוב ואז משתחרר פרוגסטרון ו"מרפד" את הרחם לקראת היריון,
זה עדיין לא מעיד על היריון אבל זה אומר שהגוף שלך מכין את עצמו
לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
31/10/2018 | 16:38
103
הי ,
לא הבנתי איך עובדת הבדיקת ביוץ. ביום הביוץ לא אמורים להיות 2 פסים ?
לצפיה ב-'פרופיל הורמונלי'
פרופיל הורמונלי
31/10/2018 | 13:25
5
126
היי בנות, נתבקשתי לעשות פרופיל הורמונלי ביום 2-3 ויצא שהתפספס לי יום,ואני עושה את הבדיקה ביום ה4 למחזור..
זה בסדר לעשות ביום הרביעי?או שעדיף לחכות לחודש הבא ולעשות בטווח שהרופא ציין ?

לצפיה ב-'אין לך מה להפסיד...'
אין לך מה להפסיד...
31/10/2018 | 13:44
4
76
במקרה הכי "גרוע" יהיו לך גם בדיקה מהחודש ביום 4 וגם בדיקה מהחודש הבא ביום 3, עוד מידע שאפשר להצליב וללמוד ממנו.
בדרך כלל אגב ההוראה לפרופיל הורמונלי היא לבדוק ביום 3-5 של המחזור, כך שאין פה חוקים חד משמעיים. תעשי בדיקה, מקסימום יגידו לך לחזור עליה. זה עדיין עדיף מכלום..
לצפיה ב-'גם אם אין כבר דימום ,זה בסדר ? '
גם אם אין כבר דימום ,זה בסדר ?
31/10/2018 | 16:12
3
20
לצפיה ב-'אין קשר בין הדברים..'
אין קשר בין הדברים..
31/10/2018 | 16:25
2
47
כנראה שלא היה לך הרבה מה להוציא החודש. רמת ההורמונים בדם זה מה שמעניין, לא כמות הדימום.
לצפיה ב-'אוקי '
אוקי
31/10/2018 | 16:33
1
40
אני אלך מחר, מקווה שיצא טוב
תודה
לצפיה ב-'בהצלחוש!'
בהצלחוש!
31/10/2018 | 18:06
17
לצפיה ב-'יואב 10 דיכאון'
יואב 10 דיכאון
28/10/2018 | 12:36
16
317
בנוסף לזה שאני לא מרגישה שום סימנים ודי בטוחה שאין הריון למרות שלושת הזקיקים היפים והיחסים המתוזמנים במדויק, היום הטמפרטורה צנחה בבת אחת מתחת לקאברליין.
קראתי באינטנרט שאצל פוליציסטיות יש סיכוי גבוה יותר להריון נטול תסמינים.
קראתי באינטרנט שנפילה חד-יומית בטמפרטורה יכולה להיות סימן להשתרשות, במיוחד אם זה קורה מוקדם מכדי להיות וסת.
בעיקר מרגיש לי שאני נאחזת בכל תירוץ אפשרי כדי לא להכיר בכך שגם החודש זה לא הלך. הנה הטבלה למתעניינות.
(מזכירה שכדי להגיב עליכן להכנס להגדרות הפרטיות\אבטחה של הדפדפן ולמחוק את קבצי ה-cookies. אחר כך תצטרכו להתחבר מחדש לתפוז ואז כנראה שתוכלו לחזור לפרסם תגובות).
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות שאכן מדובר בהשתרשרות'
מחזיקה אצבעות שאכן מדובר בהשתרשרות
28/10/2018 | 13:02
85
אל תאמרי נואש עוד 4 ימים לפניך. הכל עוד יכול להשתנות.
לצפיה ב-'יואב 11 מעניין.'
יואב 11 מעניין.
29/10/2018 | 10:00
3
117
אז במשך היום אתמול עשיתי מאמץ מכוון להרפות מכל הסיפור, התמקדתי בסידורים וארגונים בבית והתקרקעתי סך הכל בהצלחה רבה.
הלילה היה טרוף לגמרי, התעוררתי ב-2 ולא הצלחתי להרדם שוב לפחות שעה, אולי שעתיים.מה לא היה שם - גירודים מטורפים בשוקיים, עודף חום, מעין בחילה עמומה, חולשה, גזים, ומדי פעם היה נדמה לי שאני מרגישה חשמל כזה באזור הרחם, כמו כאבי מחזור מאוד עמומים. עד עכשיו יש לי כאב ראש חלש מעל העורף.
בסוף הצלחתי איכשהו לחזור לישון עד שבעלי קם לעבודה בחמש, ונלחמתי להרדם חזרה לפני שהשעון יעיר אותי למדידת חום היומית, שבגלל איך שיצא החודש ושינוי השעון, נופלת על 5:45 בבוקר. הצלחתי לנמנם בסוף כך שהשעון העיר אותי משינה, ומדדתי 36.8 מעלות!
על פניו, אם זה ממשיך ככה, זה נראה כמו דיפ השתרשות+טריפאזי. מנסה לא להתרגש יותר מדי ולזכור שתכלס אחרי לילה טרוף כזה קשה מאוד לסמוך על מדידת חום, וגם שבשבוע האחרון עשיתי ממש בלגאן מבחינת האוכל, איבדתי שליטה לגמרי, ואתמול היה היום הראשון שחזרתי לתלם ואכלתי תזונה מנקה - צפוי ביותר שיהיו לי תסמיני ניקוי, שזה בערך כל מה שהרגשתי בלילה.
מזדיינת בכל הסבלנות שיש לי - ביום חמישי בדיקת דם.
לצפיה ב-'חשמל '
חשמל
29/10/2018 | 10:49
2
75
זה אחד הבולטים אצלי בכל הריון. מקווה שזה זהההההה

לצפיה ב-'בחיי שאין לי מושג..'
בחיי שאין לי מושג..
29/10/2018 | 11:01
1
71
זה היה כזה בליל של תחושות, ומעל הכל ריחף המתח של להצליח לחזור לישון כדי לא להרוס את מדידת החום של הבוקר (אפילו חלמתי על זה אחר כך), והרצון הכל כך חזק שזה באמת יהיה משהו מהרחם ולא סתם בעיות עיכול... אין לי מושג אם אפשר לסמוך על זה.
נכון לעכשיו חוץ מקצת חולשה לא מרגישה שום דבר.
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות '
מחזיקה אצבעות
29/10/2018 | 11:08
50
מלאאאא
לצפיה ב-'אם את ביואב 11'
אם את ביואב 11
29/10/2018 | 20:29
4
90
את כבר יכולה לעשות בדיקה ביתית
במידה וזה הריון זה יהיה חיובי
בהצלחה
לצפיה ב-'את בטוחה? גם אם ההשתרשות היתה רק אתמול בלילה?'
את בטוחה? גם אם ההשתרשות היתה רק אתמול בלילה?
29/10/2018 | 22:34
3
81
אני מפחדת... רק לחשוב על החלון הלבן הזה שנשאר לבן בצורה כל כך חד משמעית וסופית... וגם אם זה באמת ייצא שלילי, עדיין כל הזמן יהיה תקוע לי בראש שאולי בדקתי מוקדם מדי...
לא יודעת כבר מה עדיף, להישאר עם החוסר ידיעה עוד כמה ימים או להתמודד עם השלילי כבר מחר בבוקר. קשה לי להעיז לדמיין אפשרות אחרת...

לצפיה ב-'ייפ, בדיקה שלילית.'
ייפ, בדיקה שלילית.
30/10/2018 | 06:25
2
36
לצפיה ב-'ואת כבר יואב 12? '
ואת כבר יואב 12?
30/10/2018 | 08:00
1
59
באסה 

לצפיה ב-'כן יואב 12..'
כן יואב 12..
30/10/2018 | 09:41
63
פיפי ראשון, המתנתי 5 דקות... מה שצריך. בהיתי בה מול האור מכל זוית אפשרית... ממש באסה.
לצפיה ב-'אולי באמת בדקתי מוקדם מדי?'
אולי באמת בדקתי מוקדם מדי?
30/10/2018 | 12:39
4
64
חרשתי את האינטרנט הבוקר, ומכל מה שקראתי נראה שמה שקובע אם בדיקת הריון תהיה אמינה זה פחות "כמה ימים לפני המחזור" ויותר "כמה ימים אחרי ההשתרשות". בכל האתרים והפורומים האלה כתוב שצריך לפחות 3-4 ימים אחרי ההשתרשות כדי להתחיל לראות HCG בשתן.
כלומר אם היה דיפ השתרשות ביואב 10, ומלא תסמינים בלילה שבין יואב 10 ל-11, בדיקה ביואב 12 על הבוקר זה ממש מוקדם מדי לראות.
זה הגיוני? אני סתם עובדת על עצמי?
אין לי מושג מה החום הבוקר כי החתול הבנזונה העיר אותי שעה לפני הבדיקה ולא הצלחתי לחזור לישון אחר כך. יש מצב שהוא קצת ירד אבל אין לי מדד אמין לזה. חוץ מזה ההפרשות לבנות נקיות ולא סמיכות במיוחד, ולא מרגישה כלום פרט לפטמות רגישות, חולשה מוזרה ודופק מהיר.
לצפיה ב-'עד שאין מחזור יש עוד סיכוי '
עד שאין מחזור יש עוד סיכוי
30/10/2018 | 13:03
48
לי בסבב קודם היה שלילי ביואב 11 וחיובי ביואב 13. אז אל תתייאשי.
מקווה שהתסמינים זה זה. חכי לבטא.
לצפיה ב-'בגדול אם זה היה הריון המקלון היה חיובי'
בגדול אם זה היה הריון המקלון היה חיובי
30/10/2018 | 14:41
2
80
בדרכ ביום 10 יש כבר הורמון בטא וזה לא משנה באיזה יום היתה השתרשרות
כך שבאמת הסיכוי קלוש לצערך

לצפיה ב-'ממש לא נכון'
ממש לא נכון
30/10/2018 | 15:54
86
הבטא עולה אחרי השתרשרות.
לא כולם משתרשרים מוקדם.
עובדה היה לי סבב של שלילי ביואב 11 וחיובי ב13
לצפיה ב-'תשמעי זה לגמרי סותר את כל מה שקראתי..'
תשמעי זה לגמרי סותר את כל מה שקראתי..
30/10/2018 | 15:58
83
נכנסתי לכל האתרים שעלו ראשונים בחיפוש גוגל, משהו כמו 6-7 אתרים, ובכולם היה כתוב במפורש שהפרשת HCG מתחילה אך ורק לאחר סיום תהליך ההשתרשות, שיכול לקרות 7-12 יום מההפריה (ואז בעצמו לוקח 1-3 ימים). כתוב במפורש גם שלוקח לרמת ההורמון לפחות 3-4 ימים עד שהיא מגיעה לרמה שאפשר לגלות בשתן, ושאצל לא מעט נשים יש רמות יחסית נמוכות בהתחלה וזה יכול לקחת זמן. גם קראתי בפורומים אינספור שיתופים של בנות מכל העולם, שמתארות בערך כל סנריו אפשרי, ובהחלט היו שם סיפורים על בדיקות שתן שהראו חיובי רק בשלב יחסית מאוחר.
מסכימה שזה לא נראה טוב בכלל... אבל לצערי ודאות אין כאן.
לצפיה ב-'עדכון לסקרניות,'
עדכון לסקרניות,
31/10/2018 | 18:10
118
אני כל היום וגם אתמול מסוחררת ועם דופק גבוה, סבירות גבוהה שזה מהעיכול כי זה מחמיר אחרי האוכל, אבל הו נואוז, ויתרתי לגמרי על נסיון להבין מה קורה איתי החודש.
החזה מלא, ההפרשות ממשיכות להיות לבנות וצחות, והטמפרטורה היום (סוף סוף לילה נורמלי של שינה!) היתה 36.58. חישבתי ממוצע של כל הטמפרטורות שהיו ב-13 הימים שחלפו מאז הביוץ, ויצא 36.6, כך שלא יודעת אם זה נחשב כל כך למגמת ירידה. הקאברליין החודש אגב הוא 36.43. בכל מקרה מדדתי במשך היום והטמפרטורה נעה בין 36.9-37.2, שזה די גבוה בשבילי. כאמור, אין לי שמץ, יאללה.

מחר בבוקר בדיקת דם וקדימה לסגור את החודש הזה כבר, כך או אחרת!
לצפיה ב-'כבר 3 שבועות אני עם אנדומטרין'
כבר 3 שבועות אני עם אנדומטרין
29/10/2018 | 20:50
1
166
2 כדורים בלילה
הפרוג היה 29 לפני התמיכה 
היום אחרי 3 שבועות עלה ל65 זה לא נמוך? 
לצפיה ב-'למה 2 בלילה '
למה 2 בלילה
30/10/2018 | 06:45
89
אני לוקחת 2 אחד בבוקר אחד בערב.
בכל אופן הבטא פצצה והכל נראה בסדר גמור. גם 65 זה מעולה.
לצפיה ב-'אממ נראה לי '
אממ נראה לי
26/10/2018 | 11:09
16
516
יואב 11 היום. לא פיפי ראשון.
מפחדת להתרגש יותר מידי.

לצפיה ב-'איזה יופי אנה!!'
איזה יופי אנה!!
28/10/2018 | 12:22
2
153
מדהים, כל כך שמחה בשבילך. בטח בדקת מאז שוב אבל יש בעיות טכניות קשות בפורום... אם הצלחתי להעלות את ההודעה הזאת זאת אומרת שמחיקת נתוני קוקיז ועדכון דפדפן עשו את העבודה.

לצפיה ב-'כן בדקתי '
כן בדקתי
28/10/2018 | 12:40
1
299
הקו התחזק אתמול. היה לי ממש חשש בהתחלה שזה האוביטרל אבל הקו היה ממש חלש ביואב 10 וב11 התחזק ואתמול ב12 זה מה שיצא (תמונה מצורפת)
מחר בטא  מקווה לטוב.
נ. ב מי שמתקשה לשלוח הודעות יש לנסות להתחבר מחדש
לצפיה ב-'בשעה טובה!! '
בשעה טובה!!
29/10/2018 | 07:31
31
לצפיה ב-'יאאאאא מרגש!! '
יאאאאא מרגש!!
28/10/2018 | 16:03
85
שימשיך תקין ועגול ובידיים מלאות
לצפיה ב-'איזה יופי!!'
איזה יופי!!
28/10/2018 | 16:49
77
ממש פס חתיך
שיהיה בשעה טובה ובקלות
לצפיה ב-'בטאאאאאא'
בטאאאאאא
29/10/2018 | 10:53
7
219
146
יואב 14 היום. סבבה נכון?
לצפיה ב-'אין לי מושג, אבל'
אין לי מושג, אבל
29/10/2018 | 11:02
1
125
הכל נשמע מדהים, ממש שמחה בשבילך!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/10/2018 | 11:48
86
רק שימשיך תקין
לצפיה ב-'נראה לי סבבה לגמרי '
נראה לי סבבה לגמרי
29/10/2018 | 16:33
62
שימשיך תקין עגול משעמם מרגש ומשמח
לצפיה ב-'ממש בטא יפה '
ממש בטא יפה
29/10/2018 | 20:30
75
תבדקי הכפלה עוד יומיים

לצפיה ב-'בטאאאא שוב'
בטאאאא שוב
31/10/2018 | 12:19
2
110
אז חזרתי הבוקר על הבטא והיא 328
מתרגשתתתתתתתתתת
לצפיה ב-'בשעה טובה ומוצלחת שימשיך מלא ותקין:)'
בשעה טובה ומוצלחת שימשיך מלא ותקין:)
31/10/2018 | 18:50
13
לצפיה ב-'מעולה!!!'
מעולה!!!
31/10/2018 | 19:53
9
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
31/10/2018 | 12:10
1
120
מה אומרת פה הבדיקת ביוץ? לא אמורים להיות 2 פסים?
גם בבדיקת הריון 
סליחה על הבורות חדשה
לצפיה ב-'2 הבדיקות הן בדיקות הריון, ושתיהן חיוביות. '
2 הבדיקות הן בדיקות הריון, ושתיהן חיוביות.
31/10/2018 | 12:18
53
לצפיה ב-'את לא מבינה כמה ניסיתי להעלות הודעה!'
את לא מבינה כמה ניסיתי להעלות הודעה!
08/11/2018 | 11:24
53
איך אני שמחה בשבילך !! בשעה טובה , והצלחה בהמשך!
לצפיה ב-'נכון יש בעיות טכניות לאחרונה?'
נכון יש בעיות טכניות לאחרונה?
28/10/2018 | 12:24
80
אז אני רואה שאם מוחקים את הקוקיז מהדפדפן זה בינתיים פותר את הבעיה. נסו ותהנו, ויאללה שיחזור הפורום שחמוד הזה לפעילות כי אני קצת משתגעת פה בלעדיו
לצפיה ב-'המתנה קשה'
המתנה קשה
23/10/2018 | 10:31
10
411
עוד שבוע... מה איתכן?
לצפיה ב-'אכן ארוךךךך'
אכן ארוךךךך
23/10/2018 | 13:54
3
129
אני גם התייאשתי מבדיקות מוקדמות אז בכלל לא בודקת לפני האיחור.
הגעתי למסקנה שקל הרבה יותר להתמודד עם הווסת ותחילת מחזור חדש מאשר עם בדיקה שלילית ואז להמתין לווסת בעודי יודעת שאין סיכוי, כאילו זה ימים שהם בזבוז זמן ושתבוא כבר הוסת!
אז ההמתנה שלי היא 15 יום. כי אצלי הווסת מופיעה רק אחרי 14 ימים שלמים ומלאים מהביוץ.

היום אני ביואב 14. נראה אם תגיע מחר. לא אופטימית במיוחד כי אין לי שום תופעות הריון.
הדבר היחיד המוזר הוא שלא יצא לי החצ׳קון מחזור שלי חחחח אבל זה כבר קרה בעבר ועדיין הווסת הגיעה.

מקווה ממש ממש בשבילך ובשביל כולן פה לסיבוב מנצח!
לצפיה ב-'מאחלת לך שלא יגיע'
מאחלת לך שלא יגיע
23/10/2018 | 14:49
2
110
אני בכלל לא יכולה לבדוק מוקדם כי אני מקבלת זריקות hcg לתמיכה. הכי מוקדם שאני יכולה לבדוק זה יום ראשון. ויום שני אני גם ככה עושה בדיקת דם כבר.

לצפיה ב-'תודה. הגיעה כצפוי בול בזמן במלוא הדרה.'
תודה. הגיעה כצפוי בול בזמן במלוא הדרה.
24/10/2018 | 14:52
1
99
לא יודעת מה כבר יכול להיות שונה בחודש אחר שכן יצליח. מנסים כבר 7-8 חודשים מאז האובדן. וכביכול הכל תקין. מלבד כמובן הגיל שלא הולך אחורה.

כמו שכתבתי בעבר כנראה שהכי נכון זה לקבל את זה שלא יהיו לי עוד ילדים ולהמשיך הלאה לדברים אחרים בחיים. גם לזה יש יתרונות בהחלט. רק שאחרי שכל כך נקשרתי להריון שאיבדתי ממש קשה לי לסיים בכזה טון צורם.

מקווה מאוד עבורך לחודש מנצח.
לצפיה ב-'מקווה שחודש הבא תצליחו'
מקווה שחודש הבא תצליחו
25/10/2018 | 12:49
58
אל תוותרי.. מחזיקה לך המון אצבעות. קחי כמה ימים לנפש ואז תחזרי בפול כוח
לצפיה ב-'אוףףף חודש מעצבן ומוזר'
אוףףף חודש מעצבן ומוזר
23/10/2018 | 20:30
1
208
לא מבינה מה נסגר עם חום השחר החודש... אני קצת מקוררת ואני מקווה שזה כל הסיפור, זנחתי את מקלוני הביוץ כי אין לי סבלנות לזה.
מודדת חום כל בוקר עוקבת אחרי צוואר הרחם וההפרשות.
איבדתי אמון בחודש הזה כבר.
רק בא לי לבכות מהתסכול.
לצפיה ב-'וואי באמת נראה מתיש '
וואי באמת נראה מתיש
23/10/2018 | 22:17
84
תמשיכי לבדוק מקווה שהחום יעלה בקרוב. בכל מקרה אתם מכסים יפה.
לצפיה ב-'מנסה פעם רביעית להשיב מדפדפן אחר,'
מנסה פעם רביעית להשיב מדפדפן אחר,
25/10/2018 | 18:34
60
נראה אם זה יופיע הפעם...
לצפיה ב-'אוקיי אני רואה שזה עובד...'
אוקיי אני רואה שזה עובד...
25/10/2018 | 22:30
2
77
החודש אני עוקבת עם האפליקציה של Fertility Friend והיא פשוט מדהימה, כמה מידע יש שם, כמה כלים לניתוח, ממש מעולה. לפיה אני כרגע ביואב 7, הרופאה ביקשה שאעשה בדיקה ב-1.11 והזמן זוחל לו לאט... חוץ מפטמות מממממממממש רגישות (סליחה), שזה משהו שהיה קורה לי הרבה בחודשים שהמחזור היה סדיר יחסית, אין לי שום סימנים. לפני כמה דקות היה לי גל של בחילה אבל אולי זה קשור לזה שאכלתי אבטיח בעשר בלילה תוך רביצה על העוקם מול הטלויזיה
לפחות הטמפרטורה במגמת טיפוס שזה נחמד לראות. מצד אחד אני די פסימית כי לא נראה לי סביר שזה פתאום הצליח. מצד שני אני יודעת שהיו 3 זקיקים שזה לא הולך ברגל. עע, כל פעם מחדש אני מגלה שהשלב שלפני הביוץ - הבדיקות והריצות והסידורים והתיאומים והתזמונים - הרבה יותר קל נפשית כי את מרגישה שאת בעשייה, שיש לך השפעה על משהו. השלב של עכשיו, של ההמתנה השקטה, כשהכל כבר לא בידיים שלך - זה מה שצריך בשבילו עצבים של בודהה.
לצפיה ב-'הבעיה עם תסמינים'
הבעיה עם תסמינים
26/10/2018 | 02:06
127
שהרבה מהם ניתן לשייך לאוביטרל. הרי הכנסת לגוף הורמון הריון. את תרגישי בהריון. ולכן זה מאוד מבלבל. אני קיבלתי החודש גם חיזוק נוסף של אוביטרל 3 ימים אחרי הביוץ  אז חגיגה... בנוסף לתמיכה שמעלה את הפרוגסטרון גם כיף חיים.
החום שלי במהלך היום עומד קבוע על 37.4-37.7 ואני מרגישה גלי חום כל היום.
חום השחר קצת בעייתי כי אני לא מצליחה למדוד אותו בצורה אמינה בגלל קימות בלילה. אבל מעל הקאבר.
מליוני תסמינים. באמת. יובש בעור שפתיים ופנים. אף גדוש שזה קבוע אצלי בהריונות. נפוחה ממשששששש. כאבי מחזור כל הזמן בערך. פטמות כואבות. צרבות נוראיות. הכל מהכל...
מקווה שזה זה. בעיקר שהתסמינים מתגברים מאוד ביומיים האחרונים.
ולא דועכים כצפוי.
לצפיה ב-'מחכה לשמוע ממך חדשות טובות'
מחכה לשמוע ממך חדשות טובות
26/10/2018 | 14:13
20
לצפיה ב-'שאלה סופר מוזרה'
שאלה סופר מוזרה
23/10/2018 | 23:55
1
193
אם נניח ואני בשבוע 5 ועשיתי בדיקת הריון בערב עם שתן שהיה חסר צבע ושקוף כמאט כמו מים והבדיקה יצאה שלילית יכול להיות שזה שקרי ?
לצפיה ב-'בשבוע 5 הבדיקה אמורה לצאת חיובית בכל שעה '
בשבוע 5 הבדיקה אמורה לצאת חיובית בכל שעה
24/10/2018 | 06:31
124
אבל תנסי גם בבוקר, מה יש לך להפסיד?
לצפיה ב-'שאלה סופר מוזרה'
שאלה סופר מוזרה
23/10/2018 | 23:54
100
אם נניח ואני בשבוע 5 ועשיתי בדיקת הריון בערב עם שתן שהיה חסר צבע ושקוף כמאט כמו מים והבדיקה יצאה שלילית יכול להיות שזה שקרי ?
לצפיה ב-'בדיקת הריוח שלילית. כימי'
בדיקת הריוח שלילית. כימי
23/10/2018 | 16:08
1
163
בדיקת הריון שלילית, המחזור איחר ב5 ימים. האם יש בדיקת דם שיכולה להגיד אם היה הריון כימי? האם ללכת לרופא הנשים? מה לעשות /לבקש? 
לצפיה ב-'כימי'
כימי
23/10/2018 | 19:02
114
כימי אומר שהייתה בדיקה חיובית שהתאפסה. אם לא תפסת בדיקה חיובית או קיבלת בטא נמוכה שהתאפסה אחר כך ככל הנראה לא מדובר בכימי, אלא שיבוש במחזור או ביוץ מאוחר.

לצפיה ב-'בדיקה ביתית חיובית ודם שלילית'
בדיקה ביתית חיובית ודם שלילית
22/10/2018 | 16:12
5
174
היי בנות, אני ממש מבולבלת, אני ביום ה-32 למחזור
אחרי הפלה שעברתי לפני 5 חודשים, המחזורים האחרונים שלי היו 30 ימים, 30 ימים ו27 ימים היה האחרון
בשבוע האחרון התחלתי להרגיש קצת בחילות(שיכול להיות פסיכולוגי), אבל גם התחילה לי נשירה מטורפת שאופיינית אצלי מאוד בהריונות ויש לי כמו כאבי מחזור חלשים חלשים מיום חמישי כבר שמזכירים לי כאבי התרחבות לגמרי!
אתמול עשיתי על הבוקר בדיקת שתן ויצאה חיובית עם פס מאוד חלש אך קיים,
היום הלכתי לבצע בדיקת דם להריון והייתי בטוחה שתצא חיובית אבל יצא נמוך מ-2
אין שום זכר לדימום או מחזור והבחילות עדיין קיימות אצלי
קרה למישהי משהו בסגנון ?? זה ממש מבלבל אותי!!!
לצפיה ב-'קרה לי בדיוק ככה בעבר'
קרה לי בדיוק ככה בעבר
22/10/2018 | 16:25
123
עם בדיקה של אי.בי. אפילו באותו יום בדיוק. וזה קרה שוב חודש לאחר מכן.
מבינה את האכזבה שלך, אבל בדיקת הדם היא המהימנה ביותר.
לצפיה ב-'אם מדובר בקליר בלו '
אם מדובר בקליר בלו
22/10/2018 | 21:14
3
114
יש להם נטיה לחיובי כוזב
לצפיה ב-'דווקא לא, בדיקה של לייף'
דווקא לא, בדיקה של לייף
22/10/2018 | 21:31
2
94
קניתי בדיקה זוגית הראשונה חיובית והשניה אני ראיתי שני פסים שהשני ממש כמעט לא נראה ובעלי לא ראה כך שאני לא יודעת להגיד אם שתיהן יצאו חיוביות 
אחכה עוד שבוע שבועיים אולי ביוץ מאוחר ואם לא אז אלך לרופאת נשים שתתן לי כדור שיעשה מחזור
תודה ♥
לצפיה ב-'כנראה מדובר בפס אידוי'
כנראה מדובר בפס אידוי
22/10/2018 | 21:32
1
102
מקווה שבכל מקרה נקלטת
יש לך מחזור לא סדיר? האם את עוקבת אחרי ביוץ?
לצפיה ב-'קשה לי להאמין'
קשה לי להאמין
23/10/2018 | 00:05
104
אלא אם היה לי ביוץ ממש ממש מאוחר אז אולי עוד יש צאנס אבל האמת סקפטית ויותר מאמינה שהבדיקה היתה פגומה או משהו כזה
המחזור שלי היה פעם כמו שעון אבל אחרי ההפלה האחרונה שעברתי(בחודש רביעי לא כימי או משהו כזה) אז במקום לקבל פעם ב28 ימים קיבלתי בפעמיים הראשונות אחרי ההפלה פעם ב30 ימים והמחזור השלישי והאחרון עד כה היה 27 ימים
ולגבי עוקבת אחרי ביוץ, טפו טפו אני נקלטת מאוד מהר בד"כ ככה שאף פעם לא בדקתי עם מקלונים וכאלה, אלא רק הסתכלתי במחשבוני ביוץ מתי אני אמורה לבייץ פחות או יותר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
ד
מתקשים בפוריות?
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה