לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2097320,973 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
14/01/2019 | 17:54
10
181
בדיקת ביוץ יצאה חיובי אתמול בערך ב17.. קימפרנו בערב (קימפרנו גם יומיים לפני).
היום הבדיקה יצאה כנראה שלילית (פס הבקרה משמעותית כהה יותר אבל הפס השני עדיין נוכח). האם זה אומר שהביוץ כבר התרחש מתישהו מאתמול להיום? היו גם כאבים חדים של ביוץ אתמול והיום בבוקר קצת.
אם נקמפר גם היום .. יש טעם? או שברגע שהיה ביוץ נגמרו הצ׳אנסים במחזור הזה?
לצפיה ב-'ביוץ קורה 36 שעות אחרי'
ביוץ קורה 36 שעות אחרי
14/01/2019 | 18:51
9
126
שהבדיקה חיובית.
ככה שלא פספסתם.
נשמע תזמון מושלם.
אפשר גם היום או מחר אם נשאר בכם כח.
בכל מקרה התזמון מספק בהחלט.
ותודה על התשובה למעלה
לצפיה ב-'מצרפת תמונה מהבדיקה היום..'
מצרפת תמונה מהבדיקה היום..
14/01/2019 | 19:03
1
225
לא מצליחה כבר להבחין.. זה שלילי.. נכון?
ושאלה נוספת - חשבתי שברגע שהבדיקה יוצאת שלילית זה אומר שכבר הביוץ התרחש לא? כלומר פחות מ36 שעות לא?

וברור ❤️ אני נמצאת במצב דומה מאוד לשלך ומבינה את כאבך לגמרי. 
לצפיה ב-'כן היא שלילית '
כן היא שלילית
15/01/2019 | 12:02
29
לצפיה ב-'בטוחה? '
בטוחה?
15/01/2019 | 12:00
2
85
בחודש שעבר ביום שהייתה לי תוצאה חיובית ,
גודל הזקיק באותו בוקר היה 22 (נבדק באולטרסאונד)
אני יודעת שהביוץ מתרחש עד 24 שעות מתוצאה חיובית.
לצפיה ב-'מידע מהרשת...'
מידע מהרשת...
15/01/2019 | 12:10
81

מהי בדיקת ביוץ חיובית ומהי שלילית?
לאחר ביצוע הבדיקה יש להמתין בין 5-10 דקות ולהסתכל על התוצאות,
כאשר חשוב שלא להמתין זמן רב, משום שהפס יכול להעלם.
קו אחד חזק או בהיר מבשר שאין ביוץ, בעוד שתוצאה חיובית תהיה שני קווים באותה עוצמה של צבע.
אם התוצאה חיובית, עלייך לקיים יחסי מין בטווח זמן של 48 שעות כדי להגדיל את סיכוי ההפריה.

מה האמינות של בדיקת ביוץ? והאם יש מקרים שבהם היא "מזייפת"?
בדיקות הביוץ הביתיות הן אמינות ומדויקות, כל עוד הבדיקה התבצעה על פי הוראות היצרן,
כאשר היצרנים מבטיחים 99% אמינות באיתור הורמון LH.
יחד עם זאת, ישנם מקרים מיוחדים שבהם יכולה להתקבל תוצאה חיובית שגויה: כאשר אישה נמצאת בהיריון, בדיקה לאחר הפסקת גלולות (בחודשים הראשונים), אצל נשים המקבלות זריקות בטיפול פוריות, חודש ראשון לאחר הפלה וכו'.

לצפיה ב-'בהוראות של הבדיקה שלי'
בהוראות של הבדיקה שלי
15/01/2019 | 12:19
82
של לייף
כתוב שהביוץ מתרחש בין 12 ל36 שעות מהרגע שרואים תוצאה חיובית.
מתארת לעצמי שזה תלוי בהמון גורמים כמו מתי ביצעת את הבדיקה וגם כל אחת והגוף שלה..
לצפיה ב-'לא תמיד'
לא תמיד
15/01/2019 | 12:54
80
לפעמים גם ברגע שיש חיובי הביוץ יכול להתחיל כל רגע
לצפיה ב-'עדיין משהו שלא לגמרי מובן לי..'
עדיין משהו שלא לגמרי מובן לי..
16/01/2019 | 17:21
2
66
אם הבדיקה יצאה חיובית, ויום אחרי זה שלילית - זה אומר שכבר היה ביוץ בין שני הימים האלה?

סליחה על החפירה בנושא.. פשוט רוצה לוודא שכיסינו לגמרי והאם צריך לקמפר גם היום (תוצאה חיובית ביום שני)
לצפיה ב-'את צריכה להבין את פעולת הביוץ בגוף'
את צריכה להבין את פעולת הביוץ בגוף
16/01/2019 | 19:38
1
79
כ 36 שעות לפני הביוץ יש עליה חדה בהורמון שנקרא LH, הוא עולה דרמטית, ואז יורד ואז יש ביוץ... זה תהליך של 36 שעות..
הבדיקה מזהה את העליה הזו - כששני הקוים באותו צבע משמע שהעליה הדרמטית כבר החלה ולכן הביוץ צפוי בטווח של עד 36 שעות... כשהקו משנה צבע לבהיר יותר סימן שה LH כבר החל לרדת, אבל זה כאמור קורה ממש לפני הביוץ ובמהלכו...
בכל מקרה מה שצריך לזכור שביוץ היא לא פעולה נקודתית, את לא צריכה לתפוס אותה בשניה... הביצית משתחררת ל כ-24 שעות ובמקביל זרע יכול להחזיק מעמד עד 72 שעות...  
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
17/01/2019 | 10:21
41
הסבר מעולה
לצפיה ב-'לטרוזול'
לטרוזול
16/01/2019 | 15:46
77
היי, אני אחרי הזרעה ראשונה שלא הצליחה, כשלפניה לקחתי איקקלומין (כדור ליום) שלא הוביל לביוץ, וחיכינו לביוץ הטבעי שקרה סביב היום ה30 למחזור. החודש מנסה לקחת לטרוזול (2 כדורים ביום). למישהי יש ניסיון עם התרופה הזו?
לצפיה ב-'מקנאה ובא לי למות מבושה'
מקנאה ובא לי למות מבושה
14/01/2019 | 16:36
4
247
אז ביום ראשון חזרנו מרופא הפוריות שהמליץ על הזרעה....
ובאותו יום גיליתי שגיסתי בהריון.
ככה נסיון אחד ופוף בטא 130000
וכמובן שהיה לי יום שחור, אני אפילו לא בטוחה מה אני מרגישה.... כעס, קנאה, אכזבה, אושר, שמחה, ציפיה?
אנחנו מדברים על האחיין/ית שיהיו לי בקרוב שאני הולכת לאהוב יותר מאת החיים עצמם.
אבל מה איתי???!?!? מתי תורי????
אני כועסת על עצמי שאני מרגישה ככה מה שמכניס עוד מנעד נוסף של רגשות שליליים.

אוף בא לי למות.
רציתי לפרוק ושתגידו לי שאני לא משוגעת.
לצפיה ב-'ממש לא משוגעת!'
ממש לא משוגעת!
14/01/2019 | 17:57
125
זה הכי טבעי ואני לא חושבת שתוכלי למצוא מישהי שלא הייתה מרגישה ככה באותו מצב. טבעי שנרגיש רגשות קנאה כשזה משהו שאנחנו ממש רוצים.. ואם זה קורה עוד לבן אדם שקרוב אלינו אז על אחת כמה וכמה שזה יצבוט.
אבל בעיניי יש 2 סוגים של קנאה.. רעה (צרת עין) וטובה.. הגיוני שכשאת רוצה משהו ממש ממש ומישהו אחר שקרוב אלייך מקבל את זה, זה כואב אבל עובדה שאת יודעת שאת הולכת לאהוב את האחיין הזה ולפנק אותו חבלז :). אז גם תורך יגיע ואולי אפילו תגדלו אותם בהפרשים ממש ממש קטנים (אמן!)
לצפיה ב-'לא בושה בכלל, גם אני מקנאה'
לא בושה בכלל, גם אני מקנאה
14/01/2019 | 19:25
117
כל העבודה שלי בהריון, שתי חברןת קרובות ילדו לא מזמן וחברה שאני גם עובדת איתה צמוד בהריון שני אחרי חודש של ניסיונות. מרגישה שמחה בשבילה אבל צורם לי, וכואב לי כי אני מנסה ומנסה ומנסה והפעם הצליחה אז ההריון נפל...משתדלת לשתתף פחות בשיחות על הריון. זמננו יגיעה , אמן בקרוב 
לצפיה ב-'מבינה את התחושה '
מבינה את התחושה
14/01/2019 | 20:22
111
גם את הקנאה, וגם את הבושה. חוויתי את זה בדיוק. והתבאסתי על עצמי. ועבר לי. שיהיה לנו בהצלחה!
לצפיה ב-'מבינה אותך לגמרי!'
מבינה אותך לגמרי!
24/01/2019 | 17:03
22
אני תמיד מנסה לגרש ממני את הקנאה, ובאמת אומרת לעצמי בלב- שזה לא על חשבוני ושאני לא צריכה להיות צרה :P ואמן אצלנו בקרוב..
לצפיה ב-'בדיקת זרע מוזרה אשמח לעזרה מהמבינות...'
בדיקת זרע מוזרה אשמח לעזרה מהמבינות...
11/01/2019 | 16:13
8
182
אז אחרי שנה של ניסיונות התחלנו בירורים.
אתן קצת רקע... 
לפני מספר שנים נכנסתי להריון ספונטני מבעלי (אז הוא היה חבר שלי)... הריון שנקלט על הפעם הראשונה שהיחסים לא היו מוגנים!... כיום אנחנו בני 24 מנסים כבר שנה ללא הצלחה. הבדיקות שלי תקינות לחלוטין ולבקשת הרופאה הלכנו לבדיקת זרע רק כדי "לצאת ידי חובה" ולהמשיך בבירורים... אך במפתיע הבדיקה יצאה כביכול לא תקינה!  
כל הפרמטרים יצאו תקינים ואפילו מעל הנורמה- 
נפח 4.5 מ"ל כאשר המינימום זה 1.5.
ריכוז 51 מיליון למ"ל כאשר המינימום 15 מיליון. 
תנועתיות 41% כאשר המינימום 40%.
ה ph יצא 7.5 כאשר הטווח 7.4-7.8
אבל..... 
המוטולגיה יצא 0! לא נצפו תאי זרע תקינים! 

מקריאה שלי באינטרנט ראיתי שגברים עם המוטולוגיה 0 בדרך כלל גם הנפח והכמות נמוכה וגם התנועתיות.
פה מדובר על גבר שנכנסתי ממנו להריון בפעם אחת של יחסים, וגם שאר הפרמטרים של הבדיקה תקינים!

כמובן שאנחנו נבצע שוב בדיקה נוספת
אבל הלחץ הורג אותי...
אולי תוכלו לעזור לי 
האם קרה למישהי שבבדיקה המוטולוגיה יצא 0 באופן שגוי? ובבדיקה שנייה יצא תקין? 
והאם הגיוני שלפני מס' שנים הזרע היה תקין )בכל זאת נקלטתי בפעם אחת) ופתאום לא? 
תודה למגיבות וסליחה על האורך 
לצפיה ב-'כן.'
כן.
11/01/2019 | 19:12
7
139
כל מה ששאלת ייתכן והגיוני.
קודם כל, "המטולוגיה" זה חקר הדם, אני חושבת שהתבלבלת עם "מורפולוגיה", שזה בעצם הצורה של הזרעים . זרע עם מורפולוגיה חריגה (פגמים בראש, בצוואר או בזנב של תאי הזרע) לא יכול לבצע את תפקידו ולהפרות ביצית.
בניגוד לבדיקות האחרות שעושים על זרע, מורפולוגיה לא בודקת את כלל הזרעים בדגימה, אלא רק מדגם מייצג. לכן מאוד ייתכן שגם אם במדגם שנבחר לא נצפו כלל זרעים בעלי צורה תקינה, אם היו בוחרים מדגם אחר מתוך אותה מנת זרע, דווקא כן היו מוצאים כמה זרעים טובים. בגלל זה שומעים על מקרים שגברים עם מורפולוגיה 0 יצרו הריון טבעי, ובגלל זה מה שנחשב תקין זה כל דבר מעל 4% מורפולוגיה תקינה, כשמתחת לזה נחשב רק גבולי. אם למשל אצלכם יש כ-50 מליון זרעים כפול 4.5 מיליליטר, זה יותר מ-200 מליון זרעים, ואם אפילו 0.5% מהם תקין מורפולוגית, זה עדיין מליון, כשאת רק צריכה אחד. אז גם את זה טוב לזכור.
זרע מאוד מאוד מאוד מושפע מתנאים חיצוניים שניתנים לשינוי, במיוחד חום - תחתונים הדוקים מדי, חיבה לאמבטיות חמות\ג'קוזי, מחלה עם חום גבוה... כל אלה מטגנים את הזרע ופוגמים בו, ולוקח לו 3 חודשים רק להתחדש אחר כך. עוד משפיעים עליו חסרים תזונתיים ונטיות כמו עישון, משקל עודף וחוסר פעילות גופנית. בהתאם יש המון מה לעשות כדי לשפר את איכות הזרע - תקראי על זה בגוגל, יש המון מידע, ותבדקו שוב בעוד 3 חודשים. בגלל ששאר המדדים אצלו נראים סבבה (שלא לדבר על כך שהוא כבר "הוכיח" שהוא מסוגל להביא להריון טבעי), נראה שיש סיבה לאופטימיות.
לצפיה ב-'לגבי תחתונים'
לגבי תחתונים
13/01/2019 | 13:11
4
109
האם תחתוני טנגה נחשבים צמודים ויכולים לגרום לבעיה בזרע?
לצפיה ב-'אחותי - הכי שאלה לגוגל.'
אחותי - הכי שאלה לגוגל.
13/01/2019 | 15:55
93
לדעתי ברור שכן.
לצפיה ב-'כמובן שבוצע חיפוש בגוגל'
כמובן שבוצע חיפוש בגוגל
13/01/2019 | 16:23
2
78
אמרתי לבעלי אבל הוא רגיל לתחתונים האלה.
הוא אמור לעשות בדיקת זרע בקרוב...נראה מה יהיו התוצאות.
נקווה שהכל תקין :)
לצפיה ב-'בהצלחה. בעלי החליף מג'וקי לבוקסרים. זה גם יפה יותר '
בהצלחה. בעלי החליף מג'וקי לבוקסרים. זה גם יפה יותר
13/01/2019 | 16:27
27
לצפיה ב-'בטח בוקסר זה אליפות'
בטח בוקסר זה אליפות
13/01/2019 | 22:04
23
לצפיה ב-'אופס.. התכוונתי מורפולוגיה '
אופס.. התכוונתי מורפולוגיה
21/01/2019 | 20:03
1
30
אמנם באיחור, אבל אני ממש מודה לך על התשובה המפורטת!!! 
עשינו בדיקה נוספת, מחכים לתשובות. 
במידה והבדיקה באמת יוצאת לא תקינה, השלב הבא לדעתכן הוא הזרעות??? 
יש טעם בכלל לכדורים להגברת הביוץ? אם הבעיה היא בזרע... 
לצפיה ב-'בכל מקרה השלב הבא הוא הזרעה'
בכל מקרה השלב הבא הוא הזרעה
21/01/2019 | 21:14
21
כי זו הרמה ההתחלתית של התערבויות בטיפולי פוריות. מנסים הזרעה 3-6 פעמים ואם זה לא הולך מתקדמים ל-IVF.
על פניו נשמע שאם באמת הכל תקין אצלך מכל הבחינות, כולל צילום רחם ופרופיל הורמונלי והכל, אין מה לתת לך גם כדורים. כן יכול להיות שאחרי נסיון או שניים על טבעי, הרופאה תציע לתת לך משהו שיגרום לגיוס של יותר ביציות כל חודש, כדי שבמקום נסיון אחד כל פעם תקבלו כמה נסיונות. זה חייב לבוא עם מעקב צמוד (באולטרסאונד ובדיקות דם) כדי לוודא שלא מצטרפים יותר מדי זקיקים, כי אז זה ממש מסוכן - אם בטעות כולם פתאום יופרו זה יכול להביא להריון מרובה עוברים. אז אם באמת תלכו לכיוון הזה של לתת לך חומר לגירוי יצור של ביציות נוספות, תהיי גם את עם היד על הדופק ותתעקשי על מעקבים צמודים ותכופים - אם יגלו עודף ביציות כל החודש ילך לפח כי לא יאשרו לבצע הזרעה ככה. בהצלחה!
לצפיה ב-'מנסים שוב...'
מנסים שוב...
13/01/2019 | 12:16
167
היי לכולן,
ההריון האחרון היה 5 שנים :)
רוצים שוב, מנסים כבר כמה חודשים ללא הצלחה :(

בגדול שחלות במבנה פוליציסטי, מחזור לא סדיר..
חודש וחצי בממוצע.

מישהי מודדת חום השחר?
יכול להיות שהפעם הוא משובש אצלי? 
בדיקות ביוץ - כמה זמן מהרגע שהבדיקה חיובית אמור להתרחש הביוץ?

בהצלחה לכולנו!
לצפיה ב-'מתקדמים לשלב הבא��'
מתקדמים לשלב הבא��
12/01/2019 | 18:23
176
אובחנתי כפולציסטית..
אז הטיפול באיקקלומין לא עזר, נותנים עוד שלושה חודשים  ניסיון עם מינון גבוה יותר והזרעות לפני שעוברים לשלב הבא. במקביל כבר הזמנו תור למרפאת פוריות בסורוקה אז אם יש למישהי מכן המלצה לרופא מומלץ שם אשמח. קצת מתוסכלים מכל הסיפור, שזה לא מגיע באופן טבעי ובנוסף כולם מסביב בהריון.. זה החודש הראשון שלנו עם הזרעות ואני דיי חוששת.. לא יודעת לקראת מה אנחנו הולכים.. והאם זה מגדיל את הסיכוי להכנס להריון במידה ואכן מתרחש ביוץ? היתרון הוא שעל הדרך גם בעלי יעבור בדיקת זרע מה שלא היה בתכנון.. אשמח לעידוד קצת.. ועזרה במיוחד עם למישהי טיפים של איך להזריק את האוביטרל. אני פחדנית לא יודעת אם אצליח להתמודד עם זה.
ועוד שאלה... מישהי מכן הצליחה להשיג איקקלומין? קיבלתי תחליף בשם clomifene מקווה שזה עושה את אותה הפעולה..
שיהיו בשורות טובות לכולן אמן 

לצפיה ב-'ושוב בתכניתנו "ההזרעה נופלת על סופשבוע ומשגעת את שירה"'
ושוב בתכניתנו "ההזרעה נופלת על סופשבוע ומשגעת את שירה"
09/01/2019 | 16:23
11
155
כן כן, נראה שזה שוב בדיוק מה שהולך לקרות. אשמח לדעתכן, ונראה לי שאפילו אדביק את ההודעה הזאת בפורום פוריות להתייעץ גם שם (אבל ניסחתי אותה פה כי פה זה הבית ):

יו"מ 1 היה ב-1 לחודש, כלומר אני כרגע ביו"מ 9, הזרעה שנייה. מזריקה כבר 6 ימים מנופור 50. בבדיקה לפני יומיים היה זקיק של 10-11ממ, ואסטרדיול 850.

בבדיקה היום הזקיק הזה גדל ל-13-14ממ, זקיק נוסף הצטרף בשחלה הנגדית בגודל 10ממ, והאסטרדיול 1500.
LH ופרוגסטרון שניהם מאוד נמוכים עדיין, רירית 8.7 ממ, נוזל בדוגלס נצפה כבר בבדיקה של לפני יומיים (למרות שהטכנאית רק אמרה לי בעל פה ולא כתבה), ושוב נצפה היום. הפרשות נוזליות בשפע. קיצר - כל הסימנים שהביוץ אוטוטו כאן, רק שהזקיק קטן..

במחזור שעבר היה לי זקיק שגדל תוך 3 ימים מ-10 ל-19 (וממנו היה ההריון הכימי), ובכלל יש לי היסטוריה של זקיקים שנותנים קפיצת גדילה ענקית, אם כי נראה שבחודש הנוכחי הם בינתיים גדלים בקצב נורמלי.

אז עכשיו הרופאה נתנה הוראות - לרדת למינון הנמוך ביותר של מנופור ולחזור על הבדיקה ביום ראשון. אמרתי מיד שאין מצבבבבב שהביוץ יחכה עד אז. כבר הייתי בסרט הזה, לא מוכנה לאבד עוד חודש ככה. התפשרנו שאני אכן ארד למינון הנמוך במנופור, אבל אעשה מחר בבוקר עוד סט בדיקות ונדבר אחרי הצהריים לראות איך ממשיכים.

מה אתן חושבות? נניח שאזריק בחמישי אוביטרל ואז נעשה הזרעה בשישי בבוקר, בדיוק כמו שעשינו בחודש שעבר, הביוץ בטח יהיה בלילה בין שישי לשבת - הזקיקים יספיקו לגדול לפחות ב-3 ממ עד אז, אולי אפילו קצת יותר. אני לא מתלהבת מזה שהם יבייצו בגודל כזה קטן (אם הקטן שביניהם בכלל יבייץ), אבל מה האלטרנטיבה? לעשות עוד בדיקה בראשון והזרעה בשני? כשכבר היום האסטרדיול ב-1500? נכון שאין מצב?

למה אין הזרעה בשבת למהעעעעע
לצפיה ב-'תקשיבי'
תקשיבי
09/01/2019 | 18:49
2
115
זקיק בשל נחשב מ16ממ
אל תפחדי מביוץ מזקיק קטן. בגדול תמיד אצלי מרגע שראו 16 מ"מ כבר קיבלתי אישור לאוביטרל. בנוסף אוביטרל פלוס הזמן הנוסף עד לביוץ מגדילים את הזקיק עוד. כלומר אם הזרקת אוביטרל ב16 מ"מ יתכן ועד הביוץ כבר יהיה 18 ואפילו יותר. כי זה יקרה כ36 שעות אחרי אוביטרל. אז טוב מאודדד שהתעקשת. לדעתי מחר כבר יהיה 16 לפחות ותתבקשי להזריק מחר או שישי. גם הזקיק השני יכול להביא פרץ גדילה ולגדול. ואם שישי זריקה אז הזרעה טכנית יכולה להתבצע בראשון. אם כי יש לך כל זכות לבקש הזרעה כפולה. כן כמו שזה נשמע. הזרעה בשישי וראשון.
מחזיקה לך מלאנתלפים אצבעות. 20 שלי ועוד 40 של העוברים. שתביני כמה אצבעות מוחזקים לך. זה אומר שבטוח תקלטי.

לצפיה ב-'איזה מתוקה עם כל האצבעות! '
איזה מתוקה עם כל האצבעות!
09/01/2019 | 20:59
1
66
לא חשבתי באמת על הזרעה כפולה... מחזור שעבר עשינו זריקה בחמישי בצהריים, הזרעה שישי בבוקר, יחסים בשבת בצהריים ושוב בראשון בצהריים, וכזכור לכולנו זה הספיק כדי להשיג הפריה.
ככל שאני חושבת על זה יותר כך אני בטוחה יותר שעשיתי את הדבר הנכון, לא נתפס בכלל בעיני לחכות רק לבדוק ביום ראשון.
העלית פה עוד רעיון שלא חשבתי עליו, להזריק בשישי והזרעה בראשון - זה נראה לי גם כן מאוחר מדי האמת. הלוואי שמחר תהיה תשובה חד משמעית מהבדיקות ויהיה קל יותר להחליט, אבל אני נוטה לבקש הזרקה בחמישי והזרעה כבר בשישי, פשוט חוששת לפספס..
לצפיה ב-'הכי חשוב שאת עם היד על הדופק '
הכי חשוב שאת עם היד על הדופק
09/01/2019 | 21:04
54
מחכה לתוצאות של המעקב מחר. מקווה שהכל יסתדר כמו שאת רוצה.
ועוד שבועיים פסים

לצפיה ב-'אכן,'
אכן,
10/01/2019 | 09:45
3
43
זקיק 16!
לצפיה ב-'קיבלת כבר הנחיות? '
קיבלת כבר הנחיות?
10/01/2019 | 11:46
2
44
מה עם הזקיק השני?
לצפיה ב-'הטכנאית בדקה בפירוט היום:'
הטכנאית בדקה בפירוט היום:
10/01/2019 | 12:38
1
74
בצד אחד יש זקיק של 10 ואחד של 11.
בצד השני יש 16, 11 ו-10.
רירית 9 ומעט נוזל בדוגלס.
התוצאות דם יגיעו בסביבות 14:00, וההוראות אולי שעה אחר כך.
לצפיה ב-'ובדיקות הדם עדיייייין לא הגיעו.'
ובדיקות הדם עדיייייין לא הגיעו.
10/01/2019 | 15:29
42
אין עם מי לדבר עד 16:00, בחיים לא קרה לי שעוברת השעה 14:30 ועדיין אין תוצאות, ודווקא היום!
לצפיה ב-'בדיקות דם:'
בדיקות דם:
10/01/2019 | 16:56
3
67
אסטרדיול 2329
פרוגסטרון 1.6
LH 3

אז נראה שלא פספסנו עדיין שזה טוב. אבל עם כזה אסטרדיול במחזור שעבר בדיוק אמרו לי להזריק אוביטרל כבר.
הזקיק גדל מאתמול להיום 3 מילימטר.
מחכה בכסיסת ציפורניים לטלפון מהאחות שתגיד לי כבר להזריק.
לצפיה ב-'לדעתי את חייבת עכשיו להזריק '
לדעתי את חייבת עכשיו להזריק
10/01/2019 | 19:03
2
59
אחרת האחרים גם יגדלו לך ויהיו לך 4 זה כבר יותר מידי.
האסטרדיול כזה בגלל כמות הזקיקים גם.
תעדכני מה אמרו לך.
לצפיה ב-'תכלס. על זה אפילו לא דיברנו.'
תכלס. על זה אפילו לא דיברנו.
10/01/2019 | 19:26
1
83
הזקיקים מתרבים וככל שמחכים ככה הם יותר עלולים לבייץ גם... וואלה. לא חשבתי על זה בכלל.
בכל אופן השיחה המיוחלת סוף סוף הגיעה ולפני שעה כבר הזרקתי אוביטרל. הרופאה רצתה שאזריק מחר וההזרעה תהיה בראשון, אבל אז האחות בעצמה אמרה לה שמסוכן לחכות איתי ליום ראשון ועדיף שהזרע יחכה כבר במקום. אז הזרעה מחר בבוקר ואני יכולה לנשום לרווחה.

אני שוקלת לגבי הזרעה כפולה.. הרופאה אמרה שהזרעה בשבת היתה יכולה להיות אידאלית הפעם, אבל אם זה לא אפשרי אז הזרעה בשישי וקימפור בשבת וראשון. שאלתי את האחות אם אפשר במקום שני הקימפורים עוד הזרעה אחת בראשון בבוקר. היא אמרה שלדעת הרופאה הזרעות כפולות לא מועילות במיוחד ואין טעם, אבל אם אני רוצה אז אין בעיה. מה את חושבת?

לצפיה ב-'ישששש'
ישששש
10/01/2019 | 21:24
81
הזרעה מחר מעולה תזמון מושלם בעיני.
למה לא מועיל הזרעה כפולה? נשמע לי דווקא טוב כל עוד זה בזמן רלוונטי. לדעתי סבירות גבוהה שתבייצי אומנם בשבת. ואז בראשון אולי זה כבר מעט מאוחר.
שיקולך. כמובן שהכי קריטי זה מחר. ואז אולי תחזקו בקמפורים בהמשך.
גם לוגיסטית זה לא פשוט הזרעה כפולה ההתרוצצות למעבדה וכו.
לצפיה ב-'אני כל כך לא בהריון שמחזור הקדים ביום'
אני כל כך לא בהריון שמחזור הקדים ביום
08/01/2019 | 19:55
5
111
לצפיה ב-' חיבוק לחודש הבא מוצלח!'
חיבוק לחודש הבא מוצלח!
09/01/2019 | 05:50
2
33
לצפיה ב-'תודה..וחצי מהעבודה שלי בהריון וזה קצת צורם'
תודה..וחצי מהעבודה שלי בהריון וזה קצת צורם
09/01/2019 | 13:08
1
41
לצפיה ב-'גם אצלי בעבודה...'
גם אצלי בעבודה...
09/01/2019 | 13:44
83
ואתמול מישהו זרק באוויר-
"כולן בהריון פה. זה מדבק".

ואני בלב: אמן!

לצפיה ב-' אויש, מצטערת לשמוע..'
אויש, מצטערת לשמוע..
09/01/2019 | 16:06
1
72
תזכירי לי, את עושה כבר משהו מיוחד? מקלוני ביוץ? אני לא זוכרת מי עושה מה... אולי כדאי, אם כבר ככה כל חודש מוציא לך את המיץ, להוסיף עוד אמצעי בקרה כדי שלא תרגישי שאת סתם זורקת חודשים? לתזמן יחסים סביב הביוץ (נדמה לי שאמרת שהחודש אפילו לא ניסית מרוב מיאוס, מבינה אותך), אולי מעקב זקיקים פאסיבי? אולי פאנל הורמונלי? בדיקת זרע?
חוץ מזה חיבוק. אני קצת חוששת להיות באותו מקום בעוד שבועיים... כולם כל כך מרימים לי ציפיות שהנה אחרי הריון כימי זה כבר אוטוטו מגיע, כשבעצם כלום לא מובטח.
לצפיה ב-'בהתחלה התחלתי מערכות ביוץ,'
בהתחלה התחלתי מערכות ביוץ,
10/01/2019 | 15:21
76
לא נקלטתי באף חודש, ואז בחודש שעזבתי את זה דווקא נקלטתי לכימי שהיה לי חודש שעבר. הפעם לא חישבתי כלום ולא רציתי בכלל לחשוב על זה. וזה גם לא קרה ולי גם הרימו כי היה את הכימי וישר נקלטים ובלה בלה בלה אבל לא. אנחנו מנסים 7 חודשים, ואני בת 27 בנתיים לא רוצה התערבות חיצונית. כי יצא שאחרי 5 חודשים היה את הכימי , אז אני בתקוות שזה אומר שהכל בסדר ואנחנו פוריים. 

לצפיה ב-'חוזרת....'
חוזרת....
09/01/2019 | 11:17
3
287
חוזרת אחרי 11 שנים, בזמנו הריון תקין וקל
היום ממרומי גילי,37 זה פי אלף קשה
אחרי שני הריונות כימיים בחודשים האחרןנים והפלה טבעית לפני 5  שנים התחלתי בבדיקות. נשלחתי לפרופיל הורמונלי יצא תקין משם צילום רחם, פתחו חצוצרה אחת שהיתה חסומה, בדיקת דם העלתה פקטור 5 ליידו הטרוזיגוטית
...אחרי 2 כימיים לא אמרתי נואש
מצרפת את הבדיקה מאתמול בערב, הבוקר הבדיקה  לא השתנתה כלל ..אני יומיים לפני איחור הבדקה מאי ביי
היום יש לי פגישה עם המטולוגית לגבי בדיקת הקרישה
מה אתן אומרות?ייתכן הריון למרות שהפס לא מתחזק?
לצפיה ב-'היי, חיבוק גדול, תצרפי תמונה'
היי, חיבוק גדול, תצרפי תמונה
09/01/2019 | 13:11
51
לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
09/01/2019 | 13:48
1
203
לצפיה ב-'אכן הריון '
אכן הריון
09/01/2019 | 15:49
141
את חוששת מעוד כימי?
תלכי לעשות בדיקת דם.
לצפיה ב-'גרידה ומחזור'
גרידה ומחזור
08/01/2019 | 13:39
121
הי בנות יקרות, עברתי גרידה לפני כחודש וחצי. כעבור 27 יום קיבלתי מחזור, הייתי בביקורת ונאמר לי שהכל תקין. כעבור 21 יום (בשבת) הגיע שוב מחזור. תחילה חשבתי (קיוויתי) שמדובר בדימום השתרשות אבל אז כשהדימום גבר, הבנתי שלא. הדימום נמשך רק יומיים והפסיק. לא היה דימום מסיבי אבל בהחלט דימום של מחזור. המחזורים שלי תמיד היו סדירים 27-28 יום גם אחרי שתי הגרידות שעברתי. האם למישהי יש מושג מה יכול להיות פשר הדימום בן היומיים כעבור 21 יום? המון המון תודה
לצפיה ב-'צילום רחם '
צילום רחם
07/01/2019 | 10:34
4
107
בוקר טוב בנות  צריכה את עזרתכן 
מנסה לקבוע תור לצילום רחם 
דרך כללית הפנו אותי לבי"ח בבני ברק או לבי"ח השרון. 
התקשרתי לבני ברק אמרו לי שבכלל לא עושים צילומי רחם ושאגיד לכללית להפסיק להפנות אליהם 
התקשרתי לבי"ח השרון נאמר לי שאין תורים עד אוגוסט!!!!
איזה עוד אפשרויות יש? ומה העלויות??? 
לצפיה ב-'יכולה לייעץ רק לגבי צילום רחם החלופי,'
יכולה לייעץ רק לגבי צילום רחם החלופי,
07/01/2019 | 11:25
2
66
זה שעושים עם אולטרסאונד במקום רנטגן (הידרוהיסטרוסלפינגוגרפיה, או הידרוסונוגרפיה. תקראי על זה קצת בגוגל).
מבצעים את הצילום הזה בטופס 17 בשערי צדק או בלניאדו (נדמה יש גם באיכילוב אבל לא הצלחתי למצוא עוד פרטים, וכמובן יש עוד כמה מקומות שעושים בפרטי בעלות של עד 2500 ש"ח), יום אחד בשבוע, מצאתי תור בקלות בהתראה של ימים ספורים. העלות היא אפס עם הפניית רופא וטופס 17. בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה רבה על התשובה'
תודה רבה רבה על התשובה
07/01/2019 | 16:31
1
34
גם את בכללית?
לצפיה ב-'אני במכבי, אבל לא אמורה להיות בעיה בכללית.'
אני במכבי, אבל לא אמורה להיות בעיה בכללית.
07/01/2019 | 18:37
40
כשדברתי עם היחידות IVF בבתי החולים האלה נדמה לי שאמרו שאין בעיה מאף קופת חולים, רק צריך לדעת לבקש.
לצפיה ב-'מוזר, אני עשיתי צילום רחם במרפאה של הקופה'
מוזר, אני עשיתי צילום רחם במרפאה של הקופה
07/01/2019 | 14:47
69
אני במאוחדת, אבל להבנתי ממש אין חובה להגיע לביה"ח בשביל זה.
לצפיה ב-'הפרשה ורודה חד פעמית וכאבי מחזור..'
הפרשה ורודה חד פעמית וכאבי מחזור..
07/01/2019 | 14:50
3
154
מרגישה שחודש קודם חוזר על עצמו...יכול להיות השתרשרות? אמורה לקבל מחרותיים ובדרך כלל אף פעם אין לי הכתמות לפני מחזור. בטח לא ורודות.
חודש קודם בהריון כימי גם הייתה הפרשה ורודה אבל הרבה לפני...ואין לי מושג מתי בייצתי..

לצפיה ב-'היה לי דימום השתרשות בשני ההריונות'
היה לי דימום השתרשות בשני ההריונות
07/01/2019 | 15:49
2
106
בראשון הפרשה אדומה חד פעמית ביום של המחזור
בשני שהיה הריון תאומים ביום ה12 כאבי מחזור מטורפים והפרשות חומות 
לצפיה ב-'תודה, גם לי היו כאבי מחזור חזקים ואז הפרשה וזהו'
תודה, גם לי היו כאבי מחזור חזקים ואז הפרשה וזהו
07/01/2019 | 15:58
1
37
לצפיה ב-'אמן וזה החודש שלך! '
אמן וזה החודש שלך!
07/01/2019 | 17:06
27
לצפיה ב-'אז עוד יומיים המכשפה אמורה להגיע'
אז עוד יומיים המכשפה אמורה להגיע
06/01/2019 | 15:35
3
186
אז מה יש לנו מסיפטומים?
כאבי מחזור ✓
וירוס שלא עובר✓ ( חודש שעבר הריון כימי עשה לי דלקת בשן בינה במשך שבועיים שלא עברה גם עם אנטיביוטיקה) 
כובד בעגן✓
טעם חמצמץ לכל הסכום בבית ✓
חודש ראשון שאני לא משתגעת מהציפייה...ואין לי מושג מתי היה הביוץ. אולי זה מה שיביא  חודש מנצח . כבר לא מצפה
לצפיה ב-'אהבתי את הטעם החמצמץ!'
אהבתי את הטעם החמצמץ!
06/01/2019 | 20:58
2
105
באמת, זה סימן שהיה לך גם בחודש הקודם. אגב בהשראתך שמתי לב גם בכימי הקצרצר שלי, שפתאום לסלט האלוהי (והטבעוני, למען הסר ספק) שאני תמיד מכינה היה פתאום טעם לוואי של דגים

אגב, הצעה הוליסטית שלי לסיבה ל"דלקת בשן בינה" - פעם היו לי כאבים בלסת, באזור השיני בינה, שבאו והלכו במשך חודשים. היו ממש מציקים, וגם הלכו והתחזקו. השיניים היו פרפקט, אך אחד לא ידע מה הבעיה, עד שהמטפל שלי כפרה עליו אמר לי "נו זה ברור, על מה את כועסת כרגע נשמה?" ואני כזה, מה פתאום כועס- רגע, בעצם אני מאוד כועסת על משהו! וזהו, ברגע שהבנתי שאני כועסת, והכרתי בזה, אחרי כמה דקות שכחתי מהכאב והוא דעך. מאותו רגע כל פעם שכאב לי בלסת שאלתי את עצמי על מה אני כועסת, ותמיד תמיד הסתבר שבאמת כעסתי נורא על משהו ופשוט לא סיפרתי את זה לעצמי. אחרי כמה פעמים כאלה הכאבים הפסיקו לבוא...

מאז הכימי שלי, אחרי שירדו ההתרגשות וההורמונים, היו לי ימים מאוד מטלטלים, מלא בכי וטנטרומים שלא היו מביישים כל בן שנתיים (תודה לאל שבמרומים, רק כשהייתי לבד). כאילו היתה מלא אנרגיה רגשית שהיתה חייבת להשתחרר איכשהו, בלי קשר להאם אני מרגישה טוב או רע (הרגשתי די בסדר בחיי), אז היא פשוט השתחררה ככה.

אז אולי זה משהו דומה אצלך... כל הרגש העודף הזה מצא לו דרך ביטוי, בלסת. אם זה אכן זה, אז אולי כל מה שאת צריכה במקום אנטיביוטיקה זה כמה סשנים טובים של לרקוד עם מוסיקת מטאל בסלון ולפרק איזה כרית במכות
לצפיה ב-'חחחח איזה מקסימה את שאת זוכרת חחח'
חחחח איזה מקסימה את שאת זוכרת חחח
06/01/2019 | 21:13
56
דווקא הדלקת הייתה כי השן בינה עם חור ומתפוררת, תודה לאל עקרתי אותה לפני 3 שבועות. אבל כן גם אצלי כשה אני נמצאת בטלטלה רגשית תמיד מתנפחות השיני בינה קבוע, או יש קלקולי קיבה איומים. לגבי הטעם החמצמץ מפחדת שאני הוזה סתם כי אני מחכה לזה ( שלא נדבר על זה שהצינון לקח לי חוש טעם,ריח וחצי שמיעה,אוזניים סתומות כמו האף חחחח)...נחיה ונראה. 

לצפיה ב-'החלק הכי נורא זה שאני מוצאת את עצמי מלקקת את המזלגות בהגזמה'
החלק הכי נורא זה שאני מוצאת את עצמי מלקקת את המזלגות בהגזמה
06/01/2019 | 21:25
73
להבין עם חמוץ לי או לא...צריך לראות את הפרצוף של בעלי באותו הרגע...
לצפיה ב-'למישהי יש תובנות?'
למישהי יש תובנות?
03/01/2019 | 11:21
11
197
התור לרופאה רק שבוע הבא....
הבוקר גם בעלי הנסיך מסר את מרכולתו לבדיקה.
תוצאות שלי ליום 3 של הוסת-
LH 5.6
 7.8 FSH
פרולקטין- 209
E-2 203
DHEA 4.9

נראה תקין.. השאלה אם יש משהו מעניין?
לצפיה ב-'האסטרודיול גבוה ליום 3'
האסטרודיול גבוה ליום 3
03/01/2019 | 12:23
3
101
בדרכ זה אמור להיות עד 150 ביום 3 למחזור
כנראה שזה מעיד על רזרבה נמוכה אפילו שfsh תקין 
לצפיה ב-'וואלה? אוקיי טוב לדעת....'
וואלה? אוקיי טוב לדעת....
03/01/2019 | 12:44
2
65
תודה על המענה
לצפיה ב-'לא מדוייק ואל תלחצי'
לא מדוייק ואל תלחצי
03/01/2019 | 14:15
1
81
זה נכון שe2 ממסך  fsh  ושיש ציפיה לרמה של בערך 150
אבל מפה ועד לחשוב שיש לך בעיית רזרבה הדרך ממש ארוכה.... לדעתי כל רופא פריון שתפגוש יגיד לך שהפרופיל ההורמונלי סבבה לגמרי.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה, כמובן שאני כבר בסרט'
תודה, כמובן שאני כבר בסרט
03/01/2019 | 15:13
62
אבל תודה,
הרגעת אותו קצת
לצפיה ב-'לא מתמצאת בפרטים הקטנים,'
לא מתמצאת בפרטים הקטנים,
03/01/2019 | 22:54
6
77
אבל ממה שאני רואה אצלי, ההורמונים שלא מתנהגים בדיוק לפי הספר כנראה כן משפיעים לרעה, אפילו אם לכאורה הם תקינים. למשל ה-LH שלי נוטה להיות גבוה בתחילת החודש יחסית, אפילו שתקין, ובימים הבאים משייט לו ברמה גבוהה מאוד. מרופאים ששאלתי ומהאינטרנט אף אחד לא אומר שזה בעייתי, אבל עדיין, בחודש שעבר כשהזרקתי מנופור כל יום והצלחתי להשיג הריון כימי אחרי שנה+ בלי שום תוצאה, הופס, ה-LH היה נמוך כל החודש. אותו סיפור עם האסטרדיול, שלי תמיד 240 לפחות בתחילת החודש ואף פעם לא אמרו לי שזה לא בסדר, וגם לפי הסקאלה של הבדיקת דם זה תקין לגמרי, אבל בבדיקות שעשיתי היום אחרי חודש על מנופור פתאום היה רק 185.

רוצה להגיד שיש פה גם שלילי וגם חיובי.
השלילי זה שנראה, לפחות מהנסיון שלי, שאכן כדאי שההורמונים יהיו כמה שיותר קרובים למה שצריך להיות "לפי הספר".
החיובי הוא שנראה שגם אם זה לא ככה, זה בהחלט ניתן לתיקון, ואולי אפילו בלי יותר מדי קושי (כל עוד אין לך פחד יוצא דופן ממחטים ). תהיי אופטימית, יש למה.
לצפיה ב-'אני לא מסכימה איתך...'
אני לא מסכימה איתך...
04/01/2019 | 09:46
5
63
הגוף לא קורא את הספר.. ולמעשה הספר הוא סוג של ממוצע של הרבה גופים. כל אחת מאיתנו שונה, וגם כל חודש התהליך הזה משתנה...
זה שאנחנו מחפשות הסברים ורציונליות בכל דבר, ואם אנחנו רואות סטייה קטנה, פתאום זה מסביר הכל.. זה האופן שבו המוח שלנו חושב אבל ממש לא האופן שהגוף שלנו עובד..
ההריון הכימי שלי הגיע בהזרעה שהייתה הכי לא בזמן, אחרי ביוץ, ואם E2 מטורף ביום שלוש...
הרעיון הוא שצריך לקבל שאנחנו (וגם הרופאים) לא יודעים הכל, שהגוף חכם יותר מאיתנו, ושלפעמים עודף מידע ומעקב יוצרים סטרס לא מועיל, כי אנחנו כבר נזרקות לרזרבה נמוכה או לזה שאנחנו לא לפי הספר...
לצפיה ב-'סטיה קטנה?'
סטיה קטנה?
04/01/2019 | 12:45
4
54
אני האחרונה שתאמין בעיניים עצומות לכל מה שהרפואה אומרת, אבל כשיש הורמון שאמור להיות משהו והוא באופן מתמיד משהו אחר (למשל ה-LH אצלי, שזה היה מאוד מאוד ברור), ועדיין לא משיגים את התוצאה הרצויה, אז כן, זה אחד החשודים העיקריים. לא מבינה למה לטמון את הראש בחול? כל התהליך הזה שכולנו עוברות כאן הוא תמיד הליכה על חבל דק בין להישאר עירניות ולחקור וללמוד כדי לא להרדם בשמירה, ומצד שני לא להיטרף לגמרי לתוך התהליך הזה ולהכנס לאובססיות. יש אמצע. בתגובה שכתבתי למאי ניסיתי ללכת על הקו הזה, כדי לתת לה מצד אחד את המידע, מהנסיון שלי לפחות, ומצד שני להרגיע אותה שבסך הכל היא בסדר.
לצפיה ב-'כי במקרה של מאי מדדו לה E2 של 200 ביום שלישי'
כי במקרה של מאי מדדו לה E2 של 200 ביום שלישי
04/01/2019 | 13:19
3
44
וזה קורה להמון בנות, ואצל רובן זה ממש לא מעיד על רזרבה שחלתית נמוכה כפי שמיהרו להציע פה למאי..
יש לנו כל כך הרבה סיבות להלחץ, וזה ממש לא אומר שצריך לדחוף ראש לאדמה, אבל גם לא לחפש סיבות בכח
בהצלחה!
לצפיה ב-'נכון. אבל כן להיות עם יד על הדופק'
נכון. אבל כן להיות עם יד על הדופק
04/01/2019 | 14:21
2
52
וכן לברר מה זה אומר ולבדוק לעומק
אצלי היה fsh 12 ביום 3 ואסטרודיול תקין 140 . ובכל זאת ב4 חודשים הצלחתי להכנס 3 פעמים להריון. כך שרזרבה נמוכה לא תמיד משפיעה על פוריות האישה 
כן לחכות לבדיקת זרע של הבעל שזה כנראה יתן תמונה יותר ברורה למצב
המון בהצלחה ובשורות טובות 
לצפיה ב-'כולכן צודקות ומקסימות'
כולכן צודקות ומקסימות
04/01/2019 | 19:02
1
63
חזרו בדיקות הזרע ששם הבעיה יותר ברורה...
בכל מקרה החלטנו לחכות עם האכילת ראשים עד אחרי התור אצל הרופאה בשבוע הבא.
תודה על הדעות והתובנות.
ונחכה לבאות
לצפיה ב-'ממליצה לך להכנס לפורום פוריות'
ממליצה לך להכנס לפורום פוריות
06/01/2019 | 12:45
49
שם מאוד הרגיעו אותי ונתנו לי להבין שהבעיה שיש לי היא מזערית 
שיהיה בהצלחה ובשורות טובות
לצפיה ב-'הפתעה,'
הפתעה,
01/01/2019 | 13:47
16
315
נראה שהיה לי הריון כימי.
בדיקות דם מהבוקר:
אסטרדיול 289
פרוגסטרון 4.2 nmol/l
LH 4
HCG 10

מעולם מעולם לא היה לי בטא של יותר מ-3, והמחזור האמיתי, שהתחיל במלוא כאביו היום, הגיע באיחור של 2-4 ימים.
אני מרגישה יותר מדי דברים בו זמנית, גם אכזבה וגם השלמה כי כבר ויתרתי על הסבב הזה, וגם התרגשות כי בחיים לא היה לי בטא בכלל, וגם שמחה ממה שזה אומר (שהיתה הפריה והשתרשות והכל עובד)  וגם פחד ממה שזה אומר (כלומר מה הסיבה שזה לא תפס). אה וגם די כואב לי

הייתי בעבודה עם תיירים ברחבי הארץ כך שלא היה לי זמן להתעסק עם הנושא, אבל בעקרון שמתי לב שההפרשה שבאה והלכה היתה חומה, מדי פעם דם טרי אבל ממש מעט, ופעמיים היו קרישים קטנים, שזה משהו שלא קורה. חוץ מזה השדיים גדלו מידה שלמה שזה הזוי קצת, ונדמה לי שהרגשתי טעמי לוואי לאוכל והייתי צריכה פיפי טיפה יותר מהרגיל (בקטע של כרגע הלכת, מה פתאום את צריכה עוד פעם).

טוב, באסה. כלומר אחלה. כלומר מדהים. כלומר לא יודעת.
לצפיה ב-'כמו שאמרת '
כמו שאמרת
01/01/2019 | 14:38
7
122
טוב ולא טוב, מצד אחד סוף סוף הזרעה ומשהו תפס. מצד שני נפל.
כן הייתי מציעה לסבב הבא לבקש תמיכה מהביוץ. בעיניי זה קריטי. כך את מכסה אפשרות של בעיית פרוגסטרון.
מאחלת ש2019 תתחיל לך עם הריון במהרה.
בנוסף אחרי הריון הגוף פורה במיוחד. אז מחזיקה אצבעות חזק
לצפיה ב-'תודה אהובה,'
תודה אהובה,
01/01/2019 | 15:19
6
88
חשבתי בסבב הבא פשוט לבדוק את הפרוגסטרון איזה פעם פעמיים אחרי הביוץ. הרי אם אין איתו בעיה חבל להוסיף סתם תרופות, לא?

בנוסף אני חושבת על תפקודי קרישה.. אין לי קרישים בווסת אף פעם ועכשיו היו שניים, כבר לפני כמה ימים טובים. אני יודעת שאין בהכרח קשר בין קרישים של רירית לקרישים בכלי הדם, אבל תוהה אם אולי זאת כן יכולה להיות אינדיקציה לעשות את הפאנל בדיקות - בלי לחכות שיהיו עוד כמה הפלות.

לא מעכלת לגמרי שבכלל שהיה הריון, שהיה עובר, שהיתה הפלה. הכל קרה כל כך מהר.
לצפיה ב-'לגבי פרוגסטרון'
לגבי פרוגסטרון
01/01/2019 | 17:36
1
77
מצטערת אך איני בדעתך.. לא רואה את זה כתרופות, זה עזר משמעותי ביותר שאינו מזיק כלל ורק מועיל אז חבל.
מעולם לא קיבלתי פרוטוקול טיפול ללא פרוגסטרון אחרי הביוץ. וטוב שכך.

לגבי קרישים בווסת לדעתי זה קשור לעובדה שכן היה הריון, הרירית הייתה יותר עבה ככל הנראה מבדרכ וזה נפל במפתיע אז היא לא הספיקה להתמוסס לכדי דם אלא יצאה כקריש.
הייתה לי את התופעה הזו המון כאשר לקחתי תרופות להבאת מחזור דוגמאת פרימולוט נור ודומיו. כי הנפילה היא חזקה ואז יוצא מהר.
לצפיה ב-'כן, נראה לי שאת צודקת,'
כן, נראה לי שאת צודקת,
01/01/2019 | 18:16
51
המטפלת שלי היום עזרה לי לחשוב על זה. זה נכון שהנטייה הטבעית שלי היא תמיד לבדוק קודם אם יש מחסור ורק אם יש צורך לקחת תוסף, אבל תמיד קיים הסיכוי הזה, שעד שאני אגלה מחסור כבר יהיה מאוחר מדי לתקן ועוד חודש יירד לטמיון. זה משהו שינקר בי כנראה, אז כבר החודש אבקש תמיכה מיידית.
לצפיה ב-'מקווה שהבטא תתאפס בקרוב'
מקווה שהבטא תתאפס בקרוב
01/01/2019 | 20:44
3
56
לגבי הפרוגסטרון - עד שתבדקי, תגלי שהוא לא מספיק גבוה, תראי רופא, תשיגי מרשם, ההשפעה תתחיל לפעול - אולי כבר יהיה מאוחר מדי להתחיל עם הפרוגסטרון.
גם אני לא קיבלתי פרוגסטרון בהזרעות, בעקרון אין צורך כי הגוף אמור להפריש באופן טבעי וכנראה שההריון נפל בגלל סינון של הטבע, אבל לא מזיק לקחת. 

לגבי קרישה - אין קשר בין תפקודי קרישה לקרישים. לי תמיד יש קרישי דם בוסת והפאנל המלא של תפקודי הקרישה יצא אצלי תקין. גם אם תקראי ברשת תראי שקרישי דם הם תקינים.
לגבי המשפט שלך ש"אולי יש אינדיקציה לעשות את הפאנל המלא בלי לחכות לעוד הפלות": למיטב ידיעתי הריון כימי אפילו לא נספר כהפלה, ואני בספק ענק אם יתנו לך את הפאנל המלא כי זו בדיקה שממש לא נותנים בקלות, לא על סמך הפלה אחת ובטח שלא על סמך הריון כימי אחד. יש מספר בדיקות מצומצם יותר שאפשר לבקש מהרופא אם זה יתן לך שקט נפשי.
לצפיה ב-'לגמרי, אבקש פרוגסטרון כבר החודש.'
לגמרי, אבקש פרוגסטרון כבר החודש.
01/01/2019 | 21:56
2
44
לגבי הכימי, מכל מה שקראתי ברשת נשמע שזה לגמרי הפלה, כלומר היתה הפריה, השתרשות ובטא - הריון במלוא מובן המילה, שפשוט נפל מאוד מוקדם. באחד האתרים היה כתוב גם ספציפית שתפקודי הקרישה עלולים להיות הגורם לזה, לצד דברים אחרים כמובן.

לגבי זה שאין קשר בין קרישים בווסת לתפקודי קרישה, תכלס גם אני חושבת ככה (אם כי הקרישים אצלי לא היו בווסת אלא לפני שאפילו היה איחור במחזור, שזה חריג). בבדיקות קרישה המצומצמות שעשיתי מתישהו מזמן הכל היה תקין. פשוט חשבתי לנסות לבקש, כי אולי זה יהיה כמו הצילום רחם באולטרסאונד לעומת הרנטגן - יש את הבדיקה וצריך פשוט לבקש ולהתעקש עד שמקבלים אותה. הרופאה שלי רצתה לחכות לפני צילום רחם כי לא היתה אינדיקציה (בדיעבד גם צדקה כי הכל יצא תקין), אבל כשראתה שאני מוטרדת מזה נתנה בלי בעיה. אדבר איתה על זה פשוט, נראה מה היא תגיד.
לצפיה ב-'מה שאני כותבת זה משנים (לצערי) של קריאה בפורום פוריות'
מה שאני כותבת זה משנים (לצערי) של קריאה בפורום פוריות
02/01/2019 | 07:38
1
69
אני לא מכירה מנסיון אישי (למזלי, או שלצערי, כי לפעמים אני מייחלת אפילו לכימי כדי לדעת שמשהו עבד...) אבל ממה שהבנות כותבות, כימי לא נחשב הפלה. הפלה זה כשהיה שק, בשלב כשכבר רואים משהו באולטרסאונד. כימי נקרא כימי כי לא רואים כלום, רק בבדיקות כימיה של הדם. ובגלל שכימי זו תופעה ממש ממש נפוצה, היא לא נחשבת כהפלה ולא מתרגשים ממנה.
עד כמה שידוע לי, הפאנל המלא של תפקודי הקרישה לא קשור רק ברופאה אלא צריך לעבור אישור בקופה, ככה שלהתעקש מול הרופאה אולי אפשר, אבל מול הקופה זה כבר משהו אחר. אני בספק אם יאשרו לך כי שוב, למלא בנות יש כימי, מלא מהן אפילו לא יודעות על זה כי הן לא בודקות בטא ופשוט חושבות שהוסת איחרה. אם על כל כימי ישלחו כל אחת לסדרת בדיקות יקרה כל התקציב ילך רק על זה... בכל מקרה, לנסות לבקש אף פעם לא מזיק.

זה שהרופאה צדקה בדיעבד שהיא לא רצתה לשלוח לצילום רחם - היה לה מזל שהיא צדקה. בגלל שאין לה עיני רנטגן, אין לה שום דרך לדעת אם צריך לעשות את הבדיקה או לא. באותה מידה יכולת להגיד שמזל שהתעקשת והורדת דאגה אחת מעצמך.
לצפיה ב-'צודקת, וזה בדיוק מה שאני אומרת.'
צודקת, וזה בדיוק מה שאני אומרת.
02/01/2019 | 09:32
40
אין לי שביב חרטה שעשיתי את הבדיקה, והרופאה לא אמרה לי שום "אמרתי לך" גם.
תודה על ההבהרה, אני אנסה, מקסימום יצליח
לצפיה ב-'אני מאטשרת בשבילך וגם לא באותה המידה'
אני מאטשרת בשבילך וגם לא באותה המידה
01/01/2019 | 15:18
2
89
אתם פוריים!!! הכל עובד!!
אני מכירה את הכאב של האכזבה...אני מצטערת ומאחלת לך חודש הבא בטא 1000 על המקום והריון עגול ובריא. חיבוק גדול
לצפיה ב-'תודה מתוקה, את ואני ביחד לסבב מנצח '
תודה מתוקה, את ואני ביחד לסבב מנצח
01/01/2019 | 15:21
1
17
לצפיה ב-'הפתעה מעוררת בהחלט'
הפתעה מעוררת בהחלט
02/01/2019 | 14:13
66
נשמע שדברים זזים.
מאחלת לך שבחודש הבא הם גם ימשכו 9 חודשים.
גם אצלי הגיעה המכשפה.
עשיתי בדיקות דם הורמונליות ומחכה לשמוע תוצאות.
מאחלת חודש מוצלח לכולנו.
לצפיה ב-'בטא 10 זה גם טוב וגם כימי זה טוב'
בטא 10 זה גם טוב וגם כימי זה טוב
03/01/2019 | 12:25
1
85
כי זה אומר שהמערכת עובדת
מאחלת לך שחודש הבא זה יתפתח להריון תקין.
בדרכ אחרי כימי או הפלה הגוף מאוד פורה
לצפיה ב-'חח מי כמוך יודעת '
חח מי כמוך יודעת
04/01/2019 | 16:52
10
לצפיה ב-'יו"מ 3, הכל התאפס יפה.'
יו"מ 3, הכל התאפס יפה.
03/01/2019 | 22:44
2
79
אין ציסטות, הרחם נקי, רירית 2, כל ההורמונים התאפסו, בטא 3 - התחלתי להזריק היום מנופור 50 ונחזור על הבדיקות ביום שני.
קיבלתי קרינון להתחיל מיד לאחר ההזרעה, וכצפוי, הרופאה לא חושבת שיש מה ללכת לפאנל קרישה כל כך מהר כשהבדיקות הבסיסיות תקינות וכימי זה דבר כל כך נפוץ. היא כמובן גם אמרה שזה מעולה שהיה כימי כי זה בעצם החלק הכי טריקי,שהביצית והזרע יצליחו להתאחד, ואחר כך ההשתרשות זה כבר בקטנה, עם זה נסתדר. אוקיי.
שיהיה חודש טוב לכולנו
לצפיה ב-'מהמם'
מהמם
03/01/2019 | 23:06
1
57
מוזר שבחרה בקרינון ... הסבירה לך שאת צריכה לטייל איתו?
לצפיה ב-'כן בהחלט הסבירו..'
כן בהחלט הסבירו..
04/01/2019 | 09:13
65
חשבתי שכל התמיכות באות פחות או יותר באותה צורה ושאין הבדל משמעותי ביניהן (לא היססתי את המחשבה הזאת על שום בדיקה, רק מהרושם הכללי שנוצר אצלי).
לצפיה ב-'בדיקת הריון שפג תוקפה? '
בדיקת הריון שפג תוקפה?
02/01/2019 | 19:37
2
149
בביקור שגרתי בסופר, החלטתי לתת צ'אנס גם לבדיקות ההריון של שופרסל.
בבית ראיתי שתוקפן הוא ינואר 2019
האם אפשר להשתמש? (מתכוונת לבדוק בימים הקרובים) 
לצפיה ב-'מה כבר יכול להיות? תנסי.'
מה כבר יכול להיות? תנסי.
03/01/2019 | 07:32
97
עקרונית אם כתוב ינואר, אז יש לך עוד כמה ימיםאח"כ, תמיד תאריך התפוגה הוא הרבה לפני האמיתי.

סתם כך שמעתי ששופרסל לא כ"כ אמינות, אז אם המידע ממש קריטי לך (אצלי זה למשל ממש קריטי, כי אני לוקחת קלקסאן מהתשובה החיובית) הייתי הולכת על בדיקה אחרת.

בהצלחה מותק
לצפיה ב-'תוקף'
תוקף
03/01/2019 | 07:38
108
אם לא כתוב תאריך ספציפי, הכוונה לסוף ינואר. כך שהבדיקה עדיין בתוקף.
לצפיה ב-'היריון ויין'
היריון ויין
31/12/2018 | 08:48
3
149
אז אני אמורה(מקווה כל כך שלאא) לקבל ב5.1
אנחנו רוסים וחוגגים את השנה החדשה, עד כמה זה יהיה נורא אם אשתה איזה שליש כוס יין?
תכלס אין לי מושג אם נתפס החודש או לא..מצד אחד לא הייתי רוצה לסכן ומצד שני כן הייתי רוצה להרים כוסית עם המשפחה
מה אתן אומרות, מה הייתן עושות?
לצפיה ב-'בכל הנוגע להריון את יכולה לשתות כמה שאת רוצה....'
בכל הנוגע להריון את יכולה לשתות כמה שאת רוצה....
31/12/2018 | 12:20
2
128
אלכוהול עובר לעובר דרך השלייה  אבל השלייה מתפתחת רק בשבוע 6.. בשלב כזה מוקדם אין שום השפעה לצריכה שלך על התפתחות העובר או על סיכויי קליטה להריון
לצפיה ב-'זה לא ממש נכון שניתן לשתות כמה שאת רוצה'
זה לא ממש נכון שניתן לשתות כמה שאת רוצה
01/01/2019 | 11:52
1
101
אפשר לעשות מה שרוצים אבל יש מחקרים ששתייה של יותר מכוס יין/בירה מורידה את הסיכויים ופוגעת בפוריות .
לצפיה ב-'קראתי את כל המחקרים בנושא - הקשר היחיד שמצאו זה בין '
קראתי את כל המחקרים בנושא - הקשר היחיד שמצאו זה בין
02/01/2019 | 11:12
98
צריכה מוגברת של בירה ופגיעה בתפקודי זרע, ושתיה מופרזת (יותר משלוש כוסות) של יין לבן לנשים בזמן השלב הלוטאלי (וגם פה הפגיעה היא ממש מזערית)...
בכל מקרה, הטיעון הוא שבניגוד לשלבי הריון שבהם יש חיבור בין צריכת ותזונת האם ובין השליה, עד שבוע 6 - אין השפעה כזו כי אין שליה
לצפיה ב-'אז מה נאחל לנו ל 2019? ... '
אז מה נאחל לנו ל 2019? ...
31/12/2018 | 23:56
5
110
שתהיה שנה פוריה, עגולה, משעממת, מרגשת, משמחת!
לצפיה ב-'אמן!'
אמן!
01/01/2019 | 11:53
15
לצפיה ב-'שנה בה תתרחב המשפחה'
שנה בה תתרחב המשפחה
01/01/2019 | 12:45
21
לצפיה ב-'ניסיתי להמנע מהקלישאה הזאת, אבל זה חזק ממני...:'
ניסיתי להמנע מהקלישאה הזאת, אבל זה חזק ממני...:
01/01/2019 | 13:58
2
93
היום, 1.1.19, החזרתי עובר. מקווה שזה סיפתח טוב לשנה החדשה...
לצפיה ב-'מובן ומקובל בהצלחה!!!'
מובן ומקובל בהצלחה!!!
01/01/2019 | 15:22
16
לצפיה ב-'אני גם מאחלת לך חיה!!'
אני גם מאחלת לך חיה!!
02/01/2019 | 14:15
11
לצפיה ב-'מה קורה לי החודש?? '
מה קורה לי החודש??
29/12/2018 | 19:57
2
210
היי 
אני בת 23 ומקבלת כל חודש ביום 27-30 למחזור. 
מזהה ביוץ בערך ביו"מ 14. 
החודש לא הצלחתי לזהות ביוץ וגם לא היו הפרשות פוריות כל החודש!!!
ביו"מ 28 הפרשות צהובות וגם קצת כאבי מחזור שהפסיקו לאחר כמה שעות + כאבים בחזה עד עכשיו.
ביו"מ 30 התחילו קצת הפרשות חומות שנמשכות עד עכשיו, כמו הסוף של המחזור.
היום אני ביו"מ 33, בחיים לא היה לי איחור כזה וגם לא נראה שהולך להגיע המחזור מלבד כתמים חומים שבאים והולכים.  
עשיתי אתמול בבוקר בדיקת שתן מאיביי שיצאה שלילית.
מה דעתכן?? בחיים לא היה לי דבר כזה! גם אם היה ביוץ מאוחר או לא היה ביוץ בכלל, מה פשר הכתמים החומים שהתחילו ביו"מ 30 עד עכשיו??? יש עוד סיכוי להריון?
לצפיה ב-'חכי עוד יומיים'
חכי עוד יומיים
30/12/2018 | 15:19
72
אולי תעשי בדיקת דם?
לצפיה ב-'קרה לי דבר דומה החודש'
קרה לי דבר דומה החודש
30/12/2018 | 16:01
102
גם אני עם מחזורים של 28-30 יום. והביוץ ביו"מ 15 בערך..
תמיד אני מזהה ביוץ, ממש מרגישה את רגע הביוץ בכאב חד. החודש לא הרגשתי את זה וגם לא היו אותן הפרשות חלבוניות.. אבל כן היו כאבים כללים בבטן התחתונה בימים סביב הביוץ ולפי המקלות גם זיהיתי שהביוץ הזה מתישהו בין היו"מ ה15 ל16..
ביו"מ ה29 התחילו לי כתמים ורדרדים שנהיו חומים כהים (ללא התרעה של כאבי מחזור לפני..). הכתמים באו והפסיקו לסירוגין וביו"מ 30 בערב כבר זרם של מחזור לגמרי.. ואז גם הגיעו הכאבים

לפי דעתי תחכי עוד כמה ימים (אם אכן הייתה השתרשות ביו"מ ה30 אז צריך לחכות עוד קצת עד בדיקה ביתית). או שבאמת תעשי בדיקת דם והיא תתן לך את התשובה המדויקת ביותר

בהצלחה :)
לצפיה ב-'והנה היא הגיעה במלוא תפארתה..'
והנה היא הגיעה במלוא תפארתה..
29/12/2018 | 15:20
2
192
המכשפה ...

מצאתי את עצמי במצב שאני לא יכולה לעצור את הדמעות הפעם.. מה שמאוד הפתיע אותי כי הייתי קולית לגמרי כל החודש, לא ייחסתי חשיבות לסימנים ולא בדקתי לא דם ולא ביתי..
ועדיין... זה בא לי בבום. אתמול היו הפרשות ורדרדות מימיות וחשבתי אולי אולי יכול להיות השתרשות (יואב 11-12)
אבל היום כבר לא היה מקום לטעויות.. 

אז כן, נמשיך לנסות, ורק התחלנו, ולא תמיד מצליח.. 15%-20% וכל השיט הזה. אבל זה תמיד מבאס ומתסכל באותה מידה..

זהו.. פרקתי.
לצפיה ב-'הרגשה כל כך מוכרת...'
הרגשה כל כך מוכרת...
29/12/2018 | 20:37
1
80
הכי חשוב אבל, לא להישאב לדיכאון.
מותר להתבאס ולבכות קצת ברגע שהווסת מגיע, אבל ישר להרים את עצמך ולעשות ריסטרט לחודש חדש.
בסוף זה חייב להצליח! בינתיים תהנו מעוד חודש של להיות ביחד, תעסיקי את עצמך בדברים אחרים.

והכי חשוב, יהיה בסדר! בסוף כולנו נצחק על התקופה הזאת.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
30/12/2018 | 15:55
45
היום כבר קמתי יותר טוב... זה פשוט שובר

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
אורית הרטום - דיאטנית קלינית ורופאה סינית
אורית הרטום
פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה