לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2086820,868 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'עולה כיתה..'
עולה כיתה..
30/11/2018 | 15:14
10
166
כצפוי המחזור מתחיל להתקרב (כל הסימנים כבר פה והתחילה הכתמה) והרופאה מעלה אותי כיתה - מהשבוע הבא אתחיל להזריק מנופור, בתקווה גם לגייס כמה ביציות וגם להצליח לתזמן יותר ביעילות את הביוץ לצורך הזרעה, כי זה לא הגיוני שכל חודש הוא "בורח" לנו בשנייה שהזקיק מגיע ל-17מ"מ, שזה די קטן, עם אסטרוגן יחסית לא גבוה.
בנוסף החלטתי שאני עושה צילום רחם, עוד החודש, ושאני עושה את הצילום המשודרג שלא כואב ולא מפריע לחודש נסיונות, כי אני יכולה. הרופאה כיוונה אותי לכמה בתי חולים שיש להם את הבדיקה עם טופס 17, לא בטוח שעם מכבי, צריך פשוט להתקשר ולשאול. אם מעניין פה מישהי אחזור לדווח.
ראיתי שיש מחסור חמור בארץ באיקקלומין אז הצטיידתי בפרוטקציה ב-3 חפיסות שלמות! אני רואה עכשיו שלא אצטרך אותן, יש למישהי פה רעיון מה אפשר לעשות איתן? אשמח לתת באהבה למישהי שמחפשת, בטח יש בנות שמחפשות את זה בנרות, אבל לא יודעת איך למצוא כאלה.
לצפיה ב-'כמו כן,'
כמו כן,
30/11/2018 | 15:15
66
החודש הקפדתי לא לעקוב, לא למדוד חום, לא לבדוק הפרשות ולא לתעד כלום. חשבתי על כל דבר אפשרי חוץ מהריון ולא נתתי לעצמי לברוח למחשבות אובססיביות. שמחה לראות שהחודש עבר בקלילות ובלי סבל מיותר, שזה כנראה הדבר הכי חשוב לי כרגע.
לצפיה ב-'בהצלחהההה'
בהצלחהההה
01/12/2018 | 09:13
6
57
אל תלחצי זה לא כזה נורא...
מה שכן מעקב מעקב מעקב... צמוד צמוד.. שלא תגיעי לגירוי יתר...
מקווה שאת טועה ובכל זאת נקלטת החודש. אבל אם לא אז מקווה שבאמת זה מה שיעשה את ההבדל וכמובן שחייב סוף סוף הזרעה.

לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
01/12/2018 | 10:35
5
49
כן אני מרגישה סבבה האמת... קיבלתי מינון 37.5 שזה בערך הכי קטן שיש במזרק אז מקווים שזה באמת יעבוד בלי לעשות בעיות.
לצפיה ב-'קיבלת מחזור?'
קיבלת מחזור?
01/12/2018 | 13:21
4
23
לצפיה ב-'רק הכתמה בינתיים.'
רק הכתמה בינתיים.
01/12/2018 | 15:20
3
45
מאחר שהביוץ היה ביום ראשון אני לא מצפה שיתחיל ממש עד מחר לפחות..
לצפיה ב-'קבלת?? אמן ולא '
קבלת?? אמן ולא
02/12/2018 | 14:54
2
8
לצפיה ב-'כמובן שקיבלתי '
כמובן שקיבלתי
02/12/2018 | 15:17
1
52
ממש בשעות האחרונות. ידעתי שאני לא בהריון... אבל אני מרגישה סבבה לגמרי
מחר בבוקר אולטרסאונד ודם ואז קדימה להזרקות.
לצפיה ב-'העיקר האופטימיות!'
העיקר האופטימיות!
02/12/2018 | 15:26
25
בהצלחה רבה רבה, מחזיקה לך את כל האצבעות וגם ברגליים
לצפיה ב-'לגבי האיקקלומין'
לגבי האיקקלומין
01/12/2018 | 17:38
1
72
פרסמי בפורום פוריות - בטוחה שיש בנות שישמחו.
בנוסף, יש קבוצות בפייסבוק, כדוגמאת "תרופות פוריות מוסרים באהבה".

בהצלחה!
לצפיה ב-'מעולה, בדיוק מה שחיפשתי!'
מעולה, בדיוק מה שחיפשתי!
01/12/2018 | 22:15
55
אנסה בפייסבוק וגם בפורום. תודה
לצפיה ב-'So far so good'
So far so good
28/11/2018 | 15:07
4
208
אז הייתי בעוד בדיקה. שני שמנמנים עם דופק תואמים לשבוע 8
מרשה לעצמי קצת להתרגש...
לצפיה ב-'איזה מרגש!! '
איזה מרגש!!
28/11/2018 | 17:54
31
לצפיה ב-'בשעה טובה ומוצלחת'
בשעה טובה ומוצלחת
28/11/2018 | 18:19
79
שימשיך כפול מלא ותקין.
תאומים זה הכי כיף בעולם!
לצפיה ב-'מרגש מאד! '
מרגש מאד!
29/11/2018 | 09:58
1
24
לצפיה ב-'תודה רבה בנות '
תודה רבה בנות
29/11/2018 | 13:39
82
מקווה שימשיך ככה...

לצפיה ב-'מקלון ביוץ'
מקלון ביוץ
28/11/2018 | 21:15
149
זה עדיין לא הזמן לקמפר נכון? 
לצפיה ב-'הפרשות דמיות 5 ימים לאחר ביוץ '
הפרשות דמיות 5 ימים לאחר ביוץ
27/11/2018 | 15:17
9
152
היי בנות.
להארכתי עברו 5 ימים מהביוץ ( בערך פלוס מינוס יום) והיום פתאום התחילו לי הפרשות דמיות ורודות עם סיבים אדומים(סליחה על התיאור), מה זה?! אמורה לקבל רק ביום שבת הבא (ב8.12). 

לצפיה ב-'הופה, נשמע טוב!'
הופה, נשמע טוב!
27/11/2018 | 15:58
8
109
כמובן שהשונות אינסופית מאישה לאישה ומהריון להריון, אבל מה שאת מתארת מתאים לא רע מבחינת אופי הדימום והתזמון שלו - להשתרשות של עובר ברחם. מחזיקה בשבילך אצבעותשזה אכן המצב, נראה לי שתוכלי לעשות בדיקה כבר לפני יום שבת הבא.
לצפיה ב-'תודה:'
תודה:
27/11/2018 | 16:10
7
81
לא לא לא לא, רק אחרי האיחור חחח, דיי לאכזבות. נחכה ונראה...גם תקופה עמוסה בטירוף לכן קל לא לחשוב על זה . 
לצפיה ב-'וואי לגמרי,'
וואי לגמרי,
27/11/2018 | 22:35
6
62
אני כבר יואב 9 ונחושה בדעתי לשמור על קור רוח ולהתעסק ב-כ-ל דבר אחר חוץ מהריון, וכמו שאמרת, לא לעשות שום בדיקה עד איחור.
לצפיה ב-'ונראלי שאני מבייצת היום....כאבי ביוץ. כנראה זה היה הפרשת ביו'
ונראלי שאני מבייצת היום....כאבי ביוץ. כנראה זה היה הפרשת ביו
28/11/2018 | 09:28
5
34
לצפיה ב-'אוי '
אוי
28/11/2018 | 10:28
4
63
טוב אני לא יודעת איך בדקת ביוץ לפני 5 ימים ועד כמה זה ודאי. אם היה ביוץ בטוח אז כאבים יכולים גם כן להיות קשורים להשתרשות... אבל את מכירה את הגוף שלך הכי טוב.
לצפיה ב-'אני כבר לא יודעת...'
אני כבר לא יודעת...
28/11/2018 | 10:54
3
61
לפני שהתחלנוצלנסות הוא היה כמו שעון. היום הגוף מתחרפן לי אני כבר לא מבטנה מה קורה... זיהיתי ביוץ לפי גם כאבי ביוץ והפרשות אופייניות...פתאום עכשיו שוב יש כאבים חזקים בצד שמאל כמו ביוץ...
לצפיה ב-'אז נשמע שהדבר הכי טוב לעשות'
אז נשמע שהדבר הכי טוב לעשות
28/11/2018 | 10:59
2
63
זה לדאוג לצד הפרקטי ליתר בטחון (זאת אומרת לקמפ"ר), ולתרגל מהצד הנפשי את האיזון להיות בחוסר ידיעה הזה ובחוסר שליטה.
אגב גם אצלי היה כבר מחזור סדיר לגמרי במשך שנים, למרות הפוליציסטיות, אבל ברגע שהתחלנו לנסות הוא התחיל להשתגע.
לצפיה ב-'את מתה מצחוק'
את מתה מצחוק
28/11/2018 | 12:08
1
96
עכשיו יש קצת בצד ימין גם ובצד שמאל וכאבי מחזור באמצע...אולי זה חא ביוץ בכל זאת ������
לצפיה ב-'זה נשמע מעולה. חכי לאיחור במחזור.'
זה נשמע מעולה. חכי לאיחור במחזור.
28/11/2018 | 13:18
17
לצפיה ב-'מי מכירה את מיקו וומן?'
מי מכירה את מיקו וומן?
26/11/2018 | 12:14
1
144
שלום,
לאחרונה התחלתי לקחת פטריות מרפא של מיקולוביה, בשם מיקו וומן, שממולצות לאיזון מקרים הורמונליים, ושחלות פוליציסטיות, להבאת ביוץ.
האם מישהי מכירה את המוצר הזה , או ניסתה?
תודה:)
לצפיה ב-'אם כבר לפרסם בצורה בוטה,'
אם כבר לפרסם בצורה בוטה,
27/11/2018 | 00:22
94
לא עדיף להרשם לתפוז בשם שנשמע קצת שונה משם המוצר שאת מפרסמת...?
לצפיה ב-'לא מצליחה למדוד חום שחר '
לא מצליחה למדוד חום שחר
26/11/2018 | 05:40
3
81
לא מצליחה למדוד את חום השחר, וזה בעיקר כי אני צריכה אלפיים שעונים מעוררים, ועד שאני מסוגלת לעשות את המדידה, יעברו בערך 20 דקות מהיקיצה הראשונה ו-4 שעונים מעוררים ואז זה כבר לא רלוונטי....
עצות או תובנות?
תודה! 
לצפיה ב-'רגע, איך את מכבה את השעון המעורר?'
רגע, איך את מכבה את השעון המעורר?
26/11/2018 | 10:38
2
61
אם יש לך מספיק ערנות בשביל להושיט יד לשעון באותה תנועה את יכולה גם לקחת את המדחום ולשים בפה. אני הרבה פעמים קצת מתעפצת תוך כדי המדידה ואז הצפצוף של המדחום מעיר אותי
וזהו, חוזרת לישון עד השעה שאני באמת רוצה לקום.
לצפיה ב-'לא שמה לב אפילו'
לא שמה לב אפילו
26/11/2018 | 18:58
1
42
בשני הניסיונות הראשונים של השעון לעורר אותי, אני אפילו לא שמה לב שאני מכבה אותו ��������
לצפיה ב-'אוקיי, זה נשמע כמו עבודה ל...'
אוקיי, זה נשמע כמו עבודה ל...
27/11/2018 | 00:19
57
סופר בעל!
שהחבוב יעזור לך בכך שיתעורר לדקה, ידחף לך מדחום לפה ויעיר אותך מספיק כדי לרשום את התוצאה ולחזור לישון...
לצפיה ב-'למי שחוותה היריון-השתרשות'
למי שחוותה היריון-השתרשות
22/11/2018 | 16:03
2
213
האם לרוב הנשים יש את הדימום הזה או שיש מישהי שנכנסה להיריון ובכלל לא היה לה?

לצפיה ב-'לא נדיר בכלל,'
לא נדיר בכלל,
22/11/2018 | 18:20
143
ממה שקראתי המצב אפילו הפוך, יש הרבה יותר בנות שחוות השתרשות בלי דימום מאשר בנות שמשתרש להן עם דימום
יכול להיות לך מעניין להקליד שאלות כאלה בגוגל, יוצאות פשוט כמויות של עדויות אישיות של נשים מכל העולם, זה ממש ממש מרגיע ונותן תמונה רחבה, שהשורה התחתונה שלה זה שה-כ-ל אפשרי.
לצפיה ב-'כמו ששיראל כתבה ומנסיון'
כמו ששיראל כתבה ומנסיון
25/11/2018 | 00:16
107
פעם ראשונה חוויתי דימום קליל ביום 9 (אחרי החזרה. אז בעצם זה היה יום 11 אחרי ביוץ). בפעם השניה לא היה דימום בכלל (אבל כן הרגשתי את ההשתרשות כמו גירודים קטנים מבפנים). אין חוקים. כך או כך מקווה שתיקלטי. בהצלחה!
לצפיה ב-'איקקלומין'
איקקלומין
22/11/2018 | 22:11
1
84
היי בנות, מחפשת בנרות איקקלומין, הבנתי שיש מחסור בכל הארץ.
מה עושים איפה ניתן להשיג?? יש תחליף?
ועוד שאלונת יש פה מישהי שלקחה דופסטון? קיבלתי מהרופא כדי לגרום למחזור להגיע והוא אמר בהתחלה לקחת 1 ביום ואז 2 ביום והתבלבלתי כבר לגמרי, בנוסף על החבילה הרוקח רשם 2 ביום, מישהי יודעת?
לצפיה ב-'יש תחליף לאיקקלומין'
יש תחליף לאיקקלומין
25/11/2018 | 00:05
61
זה נקרא לטרוזול ואמור להיות גם יותר בטוח לשימוש אבל אני לא יודעת אם הרוקח יכול לתת לך את זה בתמורה למרשם של איקקלומין.. תבדקי, ואם לא, תבקשי מהרופא מרשם ללטרוזול.
בקשר לדופסטון, נהוג לתת 2 ביום והרוקח כנראה נתן לך מה שרשם הרופא אז אין מה להתבלבל:) בהצלחה!
לצפיה ב-'ערכי בטא 260'
ערכי בטא 260
21/11/2018 | 06:56
2
140
בוקר טוב בנות.
אתמול עשיתי בדיקת דם ויצא בטא 260 אני אמורה להיות שבוע 4, זה נראה לכן תקין או שצריך לעקוב אחרי הבטא ולבדוק הכפלות??

לצפיה ב-'זה נראה תקין מאוד '
זה נראה תקין מאוד
21/11/2018 | 08:50
1
108
אם את רוצה את יכולה לבדוק הכפלה.
בשעה טובה שימשיך תקין עגול ומשעמם ויסתיים במועד בידיים מלאות
לצפיה ב-'תודה יקירה...'
תודה יקירה...
22/11/2018 | 07:35
72
אמן! גם לך! בעזרת השם!!!
לצפיה ב-'שוב פספסנו את הסיכוי להזרעה '
שוב פספסנו את הסיכוי להזרעה
18/11/2018 | 17:29
15
164
נו מה יהיה...
חודש שני על איקקלומין, ביום 11 נצפו שני זקיקים. ביום רביעי (יום 13) עשינו בדיקה אחרונה - הם היו סך הכל 10 ו-11 מ"מ. הרופאה אמרה לחזור על הבדיקה ביום ראשון, בציפייה שכבר יהיו מוכנים והזרעה תוכל להיות ביום שלישי.
קיצר זיבי ואני מבייצת ממש עכשיו.
עוד שבוע שעבר ביקשתי להעביר לצוות הודעה, שאני אחזור על הבדיקה גם ביום שישי והם יגידו לי מראש איך לפעול (משהו כמו "אם יש זקיק מעל 16 - להזריק אוביטרל ולקבוע הזרעה ליום ראשון. אם מתחת ל-16, לחזור על הבדיקה ביום ראשון"). אם זה היה קורה הייתי יכולה להיות כבר אחרי הזרעה כרגע, אבל לא, ההודעה שלי לא עברה ולא חזרו אלי ולא רציתי לעשות כל כך הרבה דברים על דעת עצמי, אז זרמתי ונרגעתי, והנה, שוב פספסנו.
היה סקס אתמול בלילה למרבה המזל, כך שמבחינת יחסים אין לנו בעיה החודש. אבל יחסים אנחנו עושים כבר יותר משנה וזה לא קידם שום דבר, אז ממש לא רואה איך עוד חודש של אותו הדבר ישנה משהו.
אה ושכחתי לשאול את האחות אם יש טעם להזריק את האוביטרל בסוף או לא, היא נורא מיהרה אז לא יצא, וכמובן שאם אשלח הודעה אין מי שיראה אותה עד מחר לפחות. נראה לי שאזריק, לא? זה יכול רק לעזור...
לצפיה ב-'מה היה במעקב? '
מה היה במעקב?
18/11/2018 | 19:11
10
81
מה מצב הזקיקים והבדיקות דם.
אני חושבת שאין דבר כזה שלא עדכנו אותך כיצד לפעול זה חוסר אחריות של ממש מצד המרפאה.
אם יש עוד את מי להשיג ולקבל תשובות מומלץ.
אני חושבת שבמידה וכבר החל תהליך הביוץ בוודאות אפשר להזריק כן.
ולדבר עם המרפאה בבוקר כמה שיותר מוקדם.
לצפיה ב-'על מה לדבר עם המרפאה?'
על מה לדבר עם המרפאה?
18/11/2018 | 21:30
9
67
מבחינתם הם נתנו לי הוראות מלאות - לחזור על הבדיקה ביום ראשון. אחות התקשרה להגיד לי את זה ביום רביעי, וביקשתי ממנה שתגיד לאחות פריון לחזור אלי בחמישי כדי להציע לה את התכנית שלי למעקב ביום שישי וכו'. אותה אחות פריון דיברה איתי היום, ואמרה שההודעה לא הגיעה אליה.

הבדיקות היום היו אסטרדיול יותר מ-700, פרוגסטרון 5 ומשהו, ו-LH 48. היו שני זקיקים באותה שחלה, אחד עגול וסימטרי בקוטר 17ממ ואחד שנראה ממש מוזר, אולי בגלל הזווית שראינו ממנה, לא יודעת, לאורך הוא היה 17ממ אבל לרוחב רק 9ממ.
הטכנאית US אמרה בבוקר שעוד לא היה ביוץ. בטלפון אחה"צ האחות כבר אמרה שהרופאה קבעה שיש ביוץ עכשיו, לאור הבדיקות דם. הייתי מופתעת והיא אמרה שזה ודאי, שככה הרופאה אומרת, ולעשות בטא ב-2.12. נראה לי שהם די סגורים על זה, לא יודעת מה עוד יש לי לשאול אותם.

יש לי תור לרופאה ב-29.11 לראות מה הלאה... לא יודעת כבר מה לחשוב. אי אפשר להתקדם לפני שמנסים לפחות הזרעה, אבל כל חודש מסיבה אחרת זה פשוט לא קורה, ואני במעקבים מאז פאקינג יולי.

אגב בדקתי גם לגבי הצילום רחם האלטרנטיבי, זה עולה 2300 שקל ונעשה באופן פרטי בלבד. שוקלת לעשות את זה, לא נראה לי סביר לעשות את הצילום הרגיל כשיש חלופה בטוחה יותר. רק אוודא קודם מול הרופאה שגם הפן הטיפולי שווה ערך ולא רק האבחנתי.
אה והזרקתי את האוביטרל, שיהיה.
לצפיה ב-'לדעתי במרפאה פעלו בהגיון...'
לדעתי במרפאה פעלו בהגיון...
18/11/2018 | 22:29
3
76
כלומר הם לא יכלו לצפות שתגיבי כל כך מהר...נכון שהיה יותר הגיוני להגיע בשישי אבל גם לא מופרך להגיע בראשון. אגב פעם הבאה, פשוט תקבעי תור ותלכי.
לפי ה lh אין שום טעם להזריק את האוביטרל כמבייץ (כי ה lh כבר עלה) אבל זו יכולה להיות אחלה תמיכה...
בכל מקרה אני מקווה שתקלטי, אבל ממליצה לך בחום לוותר על האיקקולמין.  יותר ויותר רופאי פוריות לא רושמים אותם יותר. התגובה אליהם פחות צפויה, יש להם תופעות לוואי לטווח קצר וטווח ארוך וקופות חולים לא מחשיבות אותם כטיפולים הורמונליים אם צריכים לעלות כיתה ל ivf
לגבי הצילום רחם, נכון שיש נשים שכואב להן מאוד אבל זו עדיין פרוצדורה מאוד בטיחותית
לצפיה ב-'דווקא יכלו לצפות,'
דווקא יכלו לצפות,
19/11/2018 | 12:27
2
55
כי זה לא חודש ראשון שאני במעקב. לפני כמה חודשים היה לי חודש מוזר (שינוי גדול בתזונה כנראה השפיע), שבו הביוץ התעכב והתעכב, ואז ב-4 ימים הזקיק קפץ בבת אחת מ-9ממ ל-23ממ. בחודש אחר גם היתה הפסקה של 4 ימים במעקב בגלל סוף שבוע, וכשחזרתי ביום ראשון הודיעו לי שהביוץ כבר היה וחלף. כלומר הם יודעים יפה מאוד שהגוף שלי קצת לא צפוי וצריך לעקוב אחריו מקרוב סביב הביוץ כדי לא לפספס.

לגבי האיקקלומין, בינתיים טפוטפוטפו נראה שהוא לא משפיע עלי בכלל לרעה, הרירית מצוינת ואין לי שום תופעות לוואי. מאחר שאני פוליציסטית הוא באמת מכניס סדר בכל המחזור. התנגדתי אפילו למחשבה על לקחת אותו במשך שנים, אבל עכשיו אני רואה כמה הוא עוזר לי אז מצדי אפשר להמשיך איתו כל עוד זה לא משתנה.

לגבי הצילום רחם, פשוט נשמע לי הזוי שעל כל צילום רטנגן שלוקח חצי דקה משריינים לי את כל הגוף במגיני עופרת כדי למנוע מהקרינה להגיע לחלקים שהיא לא אמורה, עם תשומת לב מיוחדת לאברי הרבייה. אז לעשות בדיקה של רבע שעה שלמה תחת קרינה כזאת ישירות על האזור... נשמע לי הזוי אם אני לא ממש ממש חייבת.
לצפיה ב-'אבל את בדיוק מסבירה שלא..'
אבל את בדיוק מסבירה שלא..
19/11/2018 | 12:54
1
60
שוב - אני לא מנסה להוכיח אותך - רק להדגים שגוף היא מכונה מאוד לא צפויה ולא תמיד מאוזנת..
הפעם בייצת בזקיק 17 (שזה ממש מוקדם...) ה LH שלך לא אמור לקפוץ בזקיק 17, ובסבב אחר ב 23... (שזה הרבה יותר שכיח...).
יכול להיות מאוד שהיית מגיעה ביום שישי, והיו רואים זקיקים בגודל 15 עם LH נמוך (כי הוא קופץ בבום), וואלה היו אומרים לך לבוא ביום ראשון... אז לא בטוח שאפשר היה לצפות את זה.
לגבי האיקוקלמין - אני לא רוצה להלחיץ, אבל תרופת הפוריות היחידה שנמצא קשר בינה ובין סרטן נשי (שד/שחלות) היא איקוקלמין (מסייגת שזה נכון רק למי שעושה בו שימוש של למעלה מ 6 סבבים)... היא גם כאמור לא נספרת כתרופת פוריות הורמונלית. אז אני רק מציעה להשתמש בו במתינות.

ונקודה אחרונה לגבי הצילום הרחם (שגם מתכתבת עם הנקודה הקודמת) - תראי, אני ממש משתדלת להיות לא שיפוטית (ואני מצטערת אם זה ישמע ככה), וממה שקראתי אותך את מאוד מחוברת לגוף שלך ולאותות שלו, וזה ממש בסדר ולגיטימי, אבל כל התחום הזה נשען על מדע ומחקר (גם אם הוא לא מושלם...), אז בדיוק כמו שהאיקקולמין מרגיש לך נכון, ואני מציעה לך לחשוב כי המחקר סביבו מצביע אחרת, צילום רחם "מרגיש" לא נכון, בעוד שהמחקר סביבו מנקה כל אפשרות לנזק כולל קרינתי.

אז לפעמים אנחנו צריכות לעשות בחירה בין להקשיב לקול הפנימי ובין להתייחס לממצאים סטטיסטיים, זה הכל
בהצלחה!
לצפיה ב-'אל דאגה, לא נשמעת שיפוטית '
אל דאגה, לא נשמעת שיפוטית
19/11/2018 | 16:20
48
מאוד מעריכה את התשובות וההשקעה, ובהחלט נתת לי חומר למחשבה - את צודקת ובהחלט יתכן שהזקיקים ביום שישי עדיין לא היו מצדיקים הזרקה, ואין שום סיבה להיתפס על זה ולהרגיש פספוס. וגם בהחלט יש שונות אצלי ובכל פעם הם מבייצים בגודל אחר, וגם ביום אחר במחזור.
לגבי הצילום רחם אקח את זה לגמרי בחשבון, ואתייעץ עם הרופאה על כל ההיבטים.
לצפיה ב-'לגבי הצילום רחם '
לגבי הצילום רחם
19/11/2018 | 07:01
3
61
כשאני התלבטתי התייעצתי עם רופא (ד״ר רן נגר, הוא לא הרופא שלי אבל עשה לי א״ס תלת ממד שהרופאה שלי ביקשה) והוא אמר שהוא לא מהימן כמו צילום הרחם הרגיל ולדעתו לא כדאי להסתפק בזה.
לצפיה ב-'לא הבנתי,'
לא הבנתי,
19/11/2018 | 12:30
2
50
על איזה בדיקה הוא דיבר? אולטרסאונד תלת מימדי זו בדיקה אחרת, שאכן לא מגיעה לרמה של צילום רחם. אני מדברת על צילום רחם באמצעות אולטרסאונד עם הזרקה של מים פיזיולוגיים, בדומה לצילום רחם רגיל, רק בלי חומר ניגוד וכאמור, בלי רנטגן.
לצפיה ב-'אנחנו מדברות על אותו דבר '
אנחנו מדברות על אותו דבר
19/11/2018 | 16:07
1
42
הוא רק אמר לי את זה כשהלכתי אליו לא״ס תלת ממד, פשוט עשיתי כזה לפני הצילום רחם.

את מדברת על זה: סונוהיסטרוסלפינגוגרפיה – הדמיית הרחם והחצוצרות.
למעשה ההבדל שזה דרך א״ס והרגיל הוא רנטגן.
לצפיה ב-'וואלה... פחות מהימן?'
וואלה... פחות מהימן?
19/11/2018 | 16:31
38
מבאס לשמוע. אשאל את הרופאה גם לגבי זה (למרות שכמי שמבצעת את הבדיקה לא בטוח שהיא תיתן לי תשובה אובייקטיבית).
לצפיה ב-'אבל למה הם לא הנחו לגבי הזריקה? '
אבל למה הם לא הנחו לגבי הזריקה?
19/11/2018 | 08:11
44
בכל מקרה מקווה שילך ותקלטי. מחזיקה אצבעות
לצפיה ב-'לא הבנתי למה את צריכה את האוביטרל'
לא הבנתי למה את צריכה את האוביטרל
19/11/2018 | 08:40
3
60
רשמו לך אותו בשביל לתזמן את  הביוץ, אבל כבר בייצת.
אם תשתמשי בו עכשיו הוא יוכל להוות רק תמיכה, שזה לא רע אבל לא הייתי עושה דבר כזה על דעת עצמי.

לגבי צילום רחם - הוא בטיחותי לגמרי. יש סיכון נמוך לזיהומים, אבל ככה זה בכל התערבות באזור.
אלא אם בבטיחותי את מתכוונת לקרינה.
לצפיה ב-'כן, לגמרי לקרינה..'
כן, לגמרי לקרינה..
19/11/2018 | 12:47
2
59
כמו שכתבתי קודם, נשמע לי הזוי שעל כל צילום רטנגן שלוקח חצי דקה משריינים לי את כל הגוף במגיני עופרת כדי למנוע מהקרינה להגיע לחלקים שהיא לא אמורה, עם תשומת לב מיוחדת לאברי הרבייה. אז לעשות בדיקה של רבע שעה שלמה תחת קרינה כזאת ישירות על האזור... נשמע לי הזוי אם אני לא ממש ממש חייבת.

לגבי האוביטרל, לא נראה לי שיש סיבה למה לא... שאלתי בעבר את האחות מה קורה אם אני מזריקה אחרי שכבר היה גל LH טבעי, והיא אמרה שהכל טוב, זה יילך לתמיכה ולא יפריע לגוף בשום צורה.

לצפיה ב-'זה לא כמו שאת מתארת'
זה לא כמו שאת מתארת
19/11/2018 | 13:22
1
62
זה לא שאת רבע שעה תחת קרינה. כל הסיפור לוקח רבע שעה, כולל התלבשות לפני ואחרי, הסברים על הבדיקה, תפיסת צוואר הרחם וכו'. אני הייתי בפנים רבע שעה וזה אחרי שהיו לי סיבוכים עם הבדיקה (כל הזמן צוואר הרחם השתחרר והיו צריכים להחליף כלים). כל העניין אורך דקות בודדות, במהלכן מצלמים מספר תמונות, כמו שאם נגיד שברת את היד יצלמו לך אותה מכמה זוויות. זה לא שונה מכל צילום אחר. 
באתר של בר חווה (רופא פוריות סופר סופר מוערך) כתוב במפורש שהקרינה נמוכה.
לגבי זה שזה ישר על מערכת הרביה אז כן... עם זה אין מה להתווכח. אבל כאמור, מדובר בקרינה נמוכה.

אם את לא רוצה לקחת את הסיכון ולא איכפת לך לשלם - לכי על זה. בעיניי הסיכון הוא נמוך ולמרות שהייתה לי חוויה נוראית מהצילום, עדיין הייתי מעדיפה לעבור אותו שוב מאשר להוציא סכומים כאלה.

לגבי האוביטרל, שוב, זה לא יזיק ומשתמשים בזה כתמיכה, אבל אני לא בעד לקחת החלטות לידיים שלי, הייתי לכל הפחות מעדכנת את הרופא (ולא עושה בדיקת הריון לפחות 10 ימים אחרי כדי לא לקבל פולס פוסיטיב).
לצפיה ב-'בהחלט,'
בהחלט,
19/11/2018 | 16:29
65
אעדכן את הרופאה בפגישה שבוע הבא ואין לי שום כוונה לבדוק כלום לפני הבטא ב-2.12 (שיהיה יואב 14).

תודה על ההסבר על הבדיקה, קראתי עליה בעבר אבל משום מה לא דמיינתי את זה ככה בכלל, הייתי בטוחה שזה צילום אחד מומשך ולא שורה של צילומים קצרצרים. לגבי הכסף... אמא שלי כבר הודיעה שהיא מוכנה לשלם את זה (אני בטח אתחלק איתה חצי חצי, אם וכאשר..). נראה מה תגיד הרופאה, היא גם זו שמבצעת את הבדיקה החדשה אז היא מבינה בזה. תודה!
לצפיה ב-'עדכון דופק '
עדכון דופק
18/11/2018 | 09:27
7
272
בשבוע שעבר הלכנו לבדיקת דופק.
לא כתבתי כי לקחתי את הזמן קצת לעכל. כרגע יש שני דפקים
כן זה מה שקורה כשיש שתי ביציות
אני מתקשה קצת עם הבשורה, כיוון שבעבר היה לי הריון תאומים שנפל. אני מפחדת שהדבר יחזור על עצמו. ולכן מתקשה לשמוח.
נקווה שהפעם המצב יהיה שונה, אני מרגישה שההריון הולך טוב והכל מתקדם כשורה.
בעוד שבועיים יש לי שוב אולטרסאונד למעקב.
תחזיקו אצבעות שהפעם זה יתקדם.
לצפיה ב-'וואו!!!!!!!'
וואו!!!!!!!
18/11/2018 | 12:00
1
93
קודם כל מזל טוב (פעמיים!). לגמרי אפשר להבין את החשש... אבל מה שטוב זה שאם השניים האלה נועדו להיות שלך, הם לא הולכים לשום מקום. השמחה תבוא עם הזמן כשגם את תראי שהם נשארים בסביבה, והלוואי הלוואי שזה בדיוק מה שיקרה. חיבוק גדול
לצפיה ב-'תודה '
תודה
18/11/2018 | 13:34
71
נקווה לטוב
עד כה ההורמונים הכל מעולה.
רק שימשיך
לצפיה ב-'יואוון איזה מרגש!!'
יואוון איזה מרגש!!
18/11/2018 | 12:27
1
73
שימשיך תקין 
לצפיה ב-'תודה אמן'
תודה אמן
18/11/2018 | 13:34
18
לצפיה ב-'וואו! מרגש בטירוף!!!! '
וואו! מרגש בטירוף!!!!
18/11/2018 | 15:00
66
אם הם נועדו, הם יהיו! שלך!
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות, חזק חזק '
מחזיקה לך אצבעות, חזק חזק
19/11/2018 | 07:01
15
לצפיה ב-'מה זה מרגש!'
מה זה מרגש!
19/11/2018 | 10:48
67
עילפון ממש!! הכי שמחה בשבילך, שנשמע רק בשורות טובות כאלה בעז"ה..
לצפיה ב-'המלצות/דיס המלצות על ד"ר שלום-פז עינת לפיריון'
המלצות/דיס המלצות על ד"ר שלום-פז עינת לפיריון
18/11/2018 | 18:24
42
יש לי תור אליה בעוד שבוע בערך, אחרי בערך שנה של ניסיונות כושלים ואני לחוצה....
לצפיה ב-'מבקשת הסברים על חום השחר בבקשה'
מבקשת הסברים על חום השחר בבקשה
16/11/2018 | 19:25
3
84
היי לכולן,
קניתי מדחום חום השחר (2 ספרות אחרי הנקודה), על מנת לעקוב אחר חום השחר.
אעשה זאת במקביל למקלוני ביוץ (בעקבות סיטואציה שחודש שעבר היו לי הפרשות פוריות, ללא סממן במקלוני הביוץ, וההמשך החודש הראו עליה בהורמון הביוץ, אך לא הגיעו איתן הפרשות פוריות, כך שאני חשה שייתכן והם לא מדוייקים, לעומת חום השחר שאמור להיות יותר מוסמך פיזיולוגית..).

אשמח להסבר מלא, כי אני לא מסתדרת עם ההסברים באינטרנט).

רוב תודות ובהצלחה לכולן!
לצפיה ב-'אז ככה בקצרה '
אז ככה בקצרה
16/11/2018 | 20:23
1
116
אפשר למדוד כבר מתחילת המחזור.
כל בוקר בשעה קבועה שאת מחליטה לפי לו"ז הקימה שלך, בשניה שאת מתעוררת מבלי לזוז ומבלי לקום את מודדת מיד את החום ורושמת אותו בכל בוקר.
התנאי למדידה טובה היא 3 שעות שינה רצופות לפחות לפני המדידה.
דוגמא קמת לפיפי ב4 בבוקר ושוב ב6 למדידה הקבועה, יתכן והמדידה לא תהיה מדויקת. מספיק שקמים והגוף מתחיל טיפה להתחמם ואז המדידה לא מדויקת.
כל מדידה מומלץ לרשות בתוך אפליקציה שתיצור לך גרף, ממליצה מאוד על fertility friend מאוד טובה ומדויקת.
הגרף אמור לנוע בצורה מסוימת במהלך החודש ולפי זה תדעי מתי היה הביוץ.
בתחילת החודש החום יהיה לא יציב ויזוז. ביום הביוץ יתכן והוא ירד משמעותית מהמדידה האחרונה, בגרף תראי ממש נפילה לרוב. או שירד מעט ולאחר הביוץ הוא עולה בצורה גם כן יחסית חדה. בגדול אחרי הביוץ תהיה עליה בחום של כחצי מעלה. באפליקציה אחרי שיהיו 3 מדידות חום גבוהות היא תסמן לך שהיה ביוץ. החום עולה כיוון שהגוף מתחיל להפריש את הורמון הפרוגסטרון.
כל אחת החום שלה שונה ומשתנה מחודש לחודש.אבל באותו חודש של מדידות ישנו קו דומה של מדידות שנקרא coverline שזה בעצם הטווח שמתחתיו תהיה הנפילה בביוץ ומעליו תהיה העליה אחרי הביוץ. בעצם קו האמצע בין שתי המדידות והמדידה הכי גבוהה שנמדדה לך לרוב לפני הביוץ. אחרי הביוץ כל המדידות צפויות להיות מעל לcoverline. לקראת המחזור היא תתחיל לרדת שוב לכיוון ומתחת לcoverline.

עכשיו אם כל זה לא ברור מספיק אז להלן דוגמא.

ימים ראשונים של מחזור נמדד 36.1 36.11 36.15 בביוץ החום יורד אז פתאום נגיד יהיה 35.8 גרפית רואים נפילה. לאחר מכן החום עולה ומגיע לכחצי מעלה יותר. אז לאחר הביוץ תראי לדוגמא 36.3 והcoverline שלך יהיה סביב 36.16.
מצורף גרף דוגמא
לצפיה ב-'תודה רבה! אתחיל ואתייעץ פה ❤'
תודה רבה! אתחיל ואתייעץ פה ❤
17/11/2018 | 17:14
11
לצפיה ב-'ממליצה'
ממליצה
26/11/2018 | 15:48
13
לקרוא את הספר "שיטת המודעות לפוריות" הוא מסביר נהדר את הנושא, נותן טיפים למעקב, וחוסך הוצאות על מקלוני ביוץ ובדיקות הריון ללא צורך. אני הזמנתי אותו אונליין לפני שלוש וחצי שנים. השתמשתי בו כל התקופה כאמצעי מניעה וכעת מתחילה להשתמש במידע שיש לי כאמצעי לנסות להיכנס להריון.

יש לי חברה שגם מעבירה סדנאות בנושא. זה עניין שברגע ששולטים בו (ויש המון מידע- חום השחר, מיקום צוואר הרחם, נוזלים וכו') קל הרבה יותר לכוון את נסיונות ההריון, או לחילופין- כאמצעי מניעה.

הכי חשוב זה למידה של הגוף ואיך הוא מנתהג. לי לקח כשלושה חודשים ללמוד איך הדברים עובדים אצלי (למשל אצלי חום השחר לא קשור לכמה זמן ישנתי לפני אלא לשעת המדידה, וגם אם אקום ואזוז ואפעיל את הגוף ורק אז אמדוד- חום השחר שלי לא משתנה. זה מאוד אינדבדואלי).

בכל מקרה הספר מומלץ לכל אישה, בין אם רוצה להיכנס להריון או לא.
בהצלחה :)
לצפיה ב-'וואו כמה זה קשה להיכנס להיריון...'
וואו כמה זה קשה להיכנס להיריון...
15/11/2018 | 15:07
6
412
אני כל כך שמחה שנתקלתי בפורום הזה. 
אני אחרי ניסיונות של 8 חודשים להיכנסל להריון (בת 32).
לא חשבתי שזה יהיה כל כך מסובך. יכול להיות שאפילו חטאתי בחטא ההיבריס שאמרתי לבעלי, בניסיון הראשון נצליח (כמו שהיה לאחותי ולבת דודתי).
אני כמה ימים לפני מועד הוסת וכל הציפייה הזו הפכה להיות קשה מנושא. הפחד ששוב זה לא יצליח ולהיכנס שוב לאותו מעגל של ניסיונות ואכזבות.
אני בטוחה שכולכן כבר קראתן את זה מאות פעמים ומרגישות גם אותו הדבר, אבל חשוב לי לפרוק.
אין לי כל כך עם מי לדבר על זה. אצל אף אחד אצלי במשפחה לא לקח יותר מכמה חודשים ספורים להיכנס להיריון וגם כולם מתחילים לשפוט ולהגיד שלבעלי יש בעיה ממש בלי סיבה.
ועכשיו לשאלה קונקטרית:
האם רופא נשים יכול לשלוח לבדיקות לתחילת בירור פוריות או שצריך ללכת לרופא מומחה לפוריות?
תודה
לצפיה ב-'כל כך מובן התחושות שלך '
כל כך מובן התחושות שלך
16/11/2018 | 09:39
195
במיוחד כשיש כזה לחץ מסביב
רופא נשים רגיל גם יכול לשלוח לבדיקות. אם את רוצה להתחיל בירור תתחילי מפרופיל הורמונלי.
לצפיה ב-'מניסיון- אל תבזבזי זמן, תלכי לרופא פוריות'
מניסיון- אל תבזבזי זמן, תלכי לרופא פוריות
17/11/2018 | 08:37
91
לצפיה ב-'איתך פחות או יותר באותו שלב'
איתך פחות או יותר באותו שלב
18/11/2018 | 18:46
1
155
גם אני בת 38, מנסים בערך 10 חודשים.
רופא הנשים שלי הפנה אותי לבדיקת פרופיל הורמונלי (בדיקת דם) וצילום רחם.
את בעלי הפנה לבדיקת זרע... הכל תקין.
לקחתי איקקלומין בהמלצת רופא הנשים ולא עזר, עכשיו בסבב שני.
אם לא יעזור, כבר קבעתי תור לרופאה מומחית לפיריון.
אני ממליצה לך לעשות את הדברים במקביל, קחי הפניה לרופא מומחה ותעשי במקביל לפחות בדיקת דם ובדיקת זרע.
גם ככה יכול להיות שיקח זמן עד לתור למומחה.
מבינה את התסכול כי אני חווה אותו בעצמי. אף אחד אצלנו לא יודע ואני מעדיפה שככה ישאר. אני אדם מאוד פרטי ובעיקר כשזה נוגע לנושאים האלו.
שיהיה לנו בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
22/11/2018 | 09:51
79
שיהיה גם לכם בהצלחה!
קצת קשה לשמור על זה בפרטיות כשכולם שואלים בכל מקום בבית, בעבודה וכו' אם אני בהיריון...

בכל מקרה נקווה לטוב, אין ברירה אחרת!
לצפיה ב-'לצערי מכירה את התחושה '
לצערי מכירה את התחושה
03/12/2018 | 17:39
1
34
אנחנו מנסים כבר שלושה חודשים , אני בת 38 וזה מתסכל מאוד שאין הריון והיו לי מחשבות אפילו לוותר ולהתמקד בעבודה ולשכוח... אולי זה סוג של בריחה מהמציאות הכואבת .. אני לא יודעת מה יהיה עלינו .. 

לצפיה ב-'לואיזה היקרה'
לואיזה היקרה
04/12/2018 | 08:45
15
אני מאןד מתקשה שלא לחשוב על זה אבל עדיף כמובן לשחרר...עובדת על זה.
3 חודשים זה לא הרבה זמן לנסות ואולי תיקלטי בזמן הקרוב. אם לא יצליח ב 3 חודשים הקרובים תפני לרופא נשים להתייעץ.

נקווה לבשורות טובות!

לצפיה ב-'מעקב זקיקים במכבי '
מעקב זקיקים במכבי
13/11/2018 | 15:42
2
103
מישהי יודעת איך זה עובד? צריך לקבוע תור?
לצפיה ב-'תלוי איפה את עושה.'
תלוי איפה את עושה.
13/11/2018 | 22:33
1
90
אם את אכן בתל אביב, כמו שכתוב בכרטיס שלך, אז כנראה שתעשי ביגאל אלון 96. שם אין צורך לקבוע תור אלא פשוט להגיע בין 7 ל-8:30 אם אני לא טועה (תוודאי את השעות, זה רק מהזכרון), כמובן עם כרטיס מכבי והפניה.

באופן כללי את מתקשרת *3555 ושם יתנו לך את כל הפרטים, את אומרת באיזה אזור את רוצה להגיע ויגידו לך בדיוק איפה עושים ואם צריך לקבוע תור או לא. אני יודעת מההסתובבויות הרבות שלי בארץ שבירושלים באגריפס גם אין צורך לקבוע, ולעומת זאת בחדרה ונתניה בהחלט כן יש צורך.

בהצלחה לכולנו!
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
14/11/2018 | 06:25
17
לצפיה ב-'סליחה על השאלה המגעילה...כדור אוסטסטרגון שיצא בזמן שירות.צרי'
סליחה על השאלה המגעילה...כדור אוסטסטרגון שיצא בזמן שירות.צרי
12/11/2018 | 07:26
1
142
שמתי נר ועשר דק הייתי חייבת לשירותים...הוא יצא כמעט במלואו..
לקחת שוב?.....
לצפיה ב-'כן. ולשכב 20 דק שיספג בנרתיק'
כן. ולשכב 20 דק שיספג בנרתיק
12/11/2018 | 08:30
90
בהצלחה
לצפיה ב-'פענוח בדיקות הורמונליות '
פענוח בדיקות הורמונליות
08/11/2018 | 14:49
2
162
היי בנות אני עשיתי בדיקות הורמונליות ביום ה10 למחזור הרופא שלי אמר שזה בסדר לעשות ביום ה10 למרות שאני קראתי פה שצריך לעשות ביום ה3 
אשמח אם תעזרו לי לפענח את הבדיקה כי התור אצלו רק עוד שבועיים
ESTRADIOL(E2)                409.86 PMOL/L
FSH                            5.55 MIU/ML
LH                             6.49 MIU/ML
PROGESTERONE                   0.80 NMOL/L
(........*) (630.00  -70.00   )    PROLACTIN                    131.38 MU/L
(........*) (4.94    -0.35    )  TSH                            0.62 ΜIU/ML
לצפיה ב-'כל הערכים תקינים ליום 10'
כל הערכים תקינים ליום 10
11/11/2018 | 11:02
1
84
את לפני ביוץ.
היתרון של בדיקה ביום 3 הוא שיקוף של הרזרבה השחלתית שלך אבל זה לא קריטי אם את מתחילה בירור פוריות. אם הוא נתן לך עוד הפניה תנסי לעשות את הבדיקה עוד שבוע כדי לבדוק אם התרחש ביוץ.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/11/2018 | 11:23
17
לצפיה ב-'מבולבלת '
מבולבלת
07/11/2018 | 18:40
3
279
היי לקבוצה הנהדרת,
הפסקתי גלולות לפני כחודשיים, וסת אחרונה עוד בהשפעת הגלולות ב-15.9.
מאז- כלום ושום דבר. היו תחושות של קבלת וסת, ממש לרמה של טפטוף, אבל לא היה שום דימום. בדיקת הריון שלילית נכון לשבוע שעבר...
החל מאתמול [יום 53] מעט הפרשות חומות יותר בניגוב. אך זה בטוח לא דימום.
יודעת שזה תקין לאחר הפסקת גלולות, אבל מבולבלת כיצד לנסות לחשב את מועד הביוץ. האם מה שיש לי עכשיו זו אולי וסת בצורה מצומצמת מאוד?
בנוסף- קיבלתי תגובה קצת מלחיצה בייעוץ אונליין עם רופא שטוען שזה לא תקין ושייתכן ומדובר בציסטה שחלתית, אז אני בכלל בסרטים
מה עושים? נרגעים וזורמים? או הולכים לרופא?
לצפיה ב-'היי'
היי
07/11/2018 | 19:24
2
134
יכולה להגיד לך שהייתי בדיוק במצבך ואני עדיין.
אני הפסקתי לקחת גלולות בסביבות ינואר, קיבלתי ארבעה מחזורים סדירים ולאחר מכןן לא קיבלתי, הלכתי לרופא אחרי חודש וחצי והוא אמר לי פשוט לחכות ואם המחזור לא מגיע ועברו כבר חודשיים מהמחזור האחרון לחזור אליו. חזרתי אליו והוא נתן לי כדדורים בשם פרוגילוטון שמדמים את התהליך שהגוף עובר בזמן המחזור החודשי. לאחר שהפסקתי אותם קיבלתי מחזור. ועכשיו אני שוב מחכה למחזור, אז נראה שאצצלי זה עבד לחודש אחד ועכשיו חזרתי למצב הקודם. 
אצלי הבעיה הייתה שהרירית הייתה דקה ולכן לא קיבלתי. 
לדעתי כדאי ללכת לרופא, חבל לחכות ולבזבז את הזמן כך או כך אין לך מה להפסיד.
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
08/11/2018 | 19:06
1
61
האם לדעתך אפשר להחשיב את אותן הפרשנות לאולי סוגשל וסת ראשונה מאז ההפסקה? זה בכל זאת נמשך כיום וחצי, ולא נקודתי..
אקבע תור בהקדם.
לצפיה ב-'גם לי היו כאלו'
גם לי היו כאלו
08/11/2018 | 23:33
80
היו לי כאלו הפרשות אבל לפי מה שהבנתי מחזור צריך להיות עם דימום וההפרשות האלו הן לא מחזור. אבל אני לא רופאה אז תקחי הכל בערבון מוגבל.
תקבעי תור והלוואי שזה יפתר בהקדם!
מאחלת לך ולכולנו חודש מוצלח
לצפיה ב-'איקקלומין'
איקקלומין
08/11/2018 | 14:55
1
103
היי,
יש כאן בנות שניסו והצליח להן?
חוששת מכל מה שקראתי על הכדורים, תופעות לוואי, ריבוי עוברים..
אם הבעיה היא לא היעדר ביוץ, הייתן לוקחות?
לצפיה ב-'מתחילה עכשיו חודש שני על איקקלומין,'
מתחילה עכשיו חודש שני על איקקלומין,
08/11/2018 | 19:33
103
ותשמעי, סתם הייתי באנטי לתרופה הזאת שנים - היא עובדת עלי מעולה ובלי תופעות לוואי בכלל (טפוטפוטפוטפושוםבצל). אין לי בעיה של העדר ביוץ בכלל, אבל כן נטייה להימרח עד שהוא מגיע. לא רק שהאיקקלומין הקפיץ לי הכל למקום, הפרופיל ההורמונלי שעשיתי בתחילת המחזור החדש, בלי שלקחתי החודש כלום עדיין, יצא הרבה יותר טוב מכל הקודמים שעשיתי.
פשוט תנסי ותראי.
לצפיה ב-'צריכה את עזרתכן '
צריכה את עזרתכן
07/11/2018 | 17:57
4
275
אני כבר ממש אבודה, אומנם אנחנו מנסים רק כחצי שנה אבל מתוך החצי שנה הזו קיבלתי פעמיים מחזור.
סיפרתי כאן בעבר שקיבלתי כדורים בשם פרוגילוטון מהרופא עקב אי קבלת מחזור (שטרם הנסיונות משום מה היה סדיר לחלוטין כל 29 ימים כמו שעון) הרופא אבחן שרירית הרחם שלי נשארה דקה ולכן לא קיבלתי מחזור וציין שיש סיכוי להכנס להריון עם הכדורים האלו וזה אפילו עוזר כי זה עושה לגוף מעין ריסטארט שגורם לו להתאפס. במסגרת הביקורים אצל הרופא נשלחתי בדיקה של פרופיל הורמונלי והכל יצא תקין לטענתו.
לאחר שסיימתי את הכדורים המחזור הגיע אבל עכשיו כבר עברו 31 ימים מאז ואין לו זכר, עשיתי בדיקת הריון שיצאה שלילית כמובן אבל  בכל זאת היו בי קצת תקוות.
מה הלאה? הרופא אמר שרק לאחר שנה של נסיונות מתחילים בבירור אבל איך אני יכולה להכנס להריון שבכלל אני לא מקבלת מחזור? מן הסתם שזה לא יעבוד.
נראה לכן שרופא פרטי יפתור את  הבעיה? זה פשוט מתסכל.
לצפיה ב-'אז ככה '
אז ככה
08/11/2018 | 03:35
3
107
האם וידאתם אם אכן היה ביוץ? רירית רחם צריכה להתעבות אחרי ביוץ אם היא נשארת דקה אולי זה כי לא בייצת.
מציעה לך לבקש מעקב זקיקים כדי לבדוק מה באמת קורה שם במהלך החודש.
אם כרגע נעלם המחזור את יכולה לעשות בדיקת דם. בין היתר תוסיפי בפנים בדיקת הריון על כל מקרה אבל מה שהכי חשוב שתבדקי פרוגסטרון E2 וlh ככה שתדעי באיזה שלב את בחודש. אם בתוצאה יופיע פרוגסטרון גבוה מעל 3 בגדול אבל יותר לכיוון ערכים של 10-40 אז ככל הנראה את באמת אחרי ביוץ ויש להמתין לוסת. אם הערך יהיה 3 ומטה את טרם בייצת ואז הגיוני שעדיין לא תהיה וסת. הe2אחרי ביוץ צריך להיות בין 300-1000 כך נדע שהיה זקיק שבייץ. E2 אסטרדיול הוא האחראי לעיבוי הרירית ואם הערכים נמוכים אז מצב הרירית הגיוני. Lh בודקים כדי לראות אם במקרה את לקראת ביוץ אם תתפסי אותו בערכים גבוהים אפשר להניח שאת לקראת ביוץ בימים הקרובים.
בגדול אפשר כמובן לוותר על זה ולהמתין לווסת פשוט אבל זה יכול לתת לך אינדיקציה.
בנוסף מנסה להבין למה התחלת איזשהו כדורים כאשר הייתה לך ווסת סדירה. האם ביצעת פרופיל הורמונלי טרם הכדורים?

לצפיה ב-'מנסה להגיב'
מנסה להגיב
08/11/2018 | 11:21
42
לצפיה ב-'היי'
היי
08/11/2018 | 16:00
1
64
התחלתי לקחת את הפרוגילוטון בזמן שהמחזור שלי התחיל להשתגע..הייתה לי תקופה של שלושה וחצי חודשים ללא מחזור ומה שהיה הכי מוזר בכל הסיפור שהמחזור שלי היה סדיר עד הרגע שהתחלנו לנסות להכנס להריון.. את הכדורים קיבלתי לאחר בדיקות דם ואולטרסאונד שעשיתי, הרופא לא קרא לבדיקות האלו פרופיל הורמונלי אבל אני מתארת לעצצמי שזה מה שבדק. ניסיתי לחפש עכשיו בתוצאות lhE2 ולא מצאתי יכול להיות שזה נקרא בשם אחר? בכל מקרה מאז כבר קיבלתי בעזרת הכדורים כךך שעכשיו הבדיקות כבר פחות רלוונטיות.
איך מבקשים מעקב זקיקים? ומה בכלל עושים בכל התהליך? אני מקווה שהרופא יתן לי למרות שרק תכף סוגרים חצי שנה של נסיונות..
תודה על העזרה!!
לצפיה ב-'תבקשי מעקב מהרופא '
תבקשי מעקב מהרופא
11/11/2018 | 08:25
36
בסה"כ תגידי שאת לא בטוחה שאת מבייצת או לא מצליחה לאתר את הביוץ..

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תזונה ודיאטה
בואו לקבל ייעוץ והכוונה
פורום כאב
פורום כאב כרוני
עו
מירב אשל משרד עו"ד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה