לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1970319,703 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'התייעצות בנוגע לביוץ'
התייעצות בנוגע לביוץ
20/09/2017 | 13:34
11
162
בדרך כלל קוראת סמוייה, למדתי מכן המון, ואשמח להתייעץ.
בחצי שנה האחרונה 3 הריונות כימיים רצופים, הפסקה של חודש מנוחה לגוף וכעת נסיון נוסף.
בדרך כלל מזהה ביוץ באמצעות הפרשות, כאבי ביוץ ובדיקת בדיוץ. הביוץ מתרחש בין היום ה 19 ל 22.
החודש, מתקשה מאוד בזיהוי הביוץ.
להפתעתי, בדיקת הביוץ חיובית במשך כשבוע רצוף. לא זיהיתי הפרשות חלבוניות, אך יש לי הרבה הפרשות מימיות/קרמיות דלילות.
בנוסף, בדרך כלל מופיעים אצלי כאבים לקראת המחזור.
החודש, הכאבים הופיעו בסמוך לימי הביוץ המשוערים לפי חישוב של החודשים הקודמים.
לאור כל זה, ביצעתי בדיקת הריון שהיתה שלילית.

האם יתכן מצב בו בדיקת הביוץ חיובית לאורך זמן?

תודה לעונות,
שנה טובה וחג שמח
לצפיה ב-'הממ...'
הממ...
20/09/2017 | 13:49
4
80
בדיקת ביוץ חיובית יום או יומיים... שאת אומרת חיובית את מתכוונת לפס שזהה או חזק מהפס ביקורת, כן?
איזה יום את מאז קבלת הוסת האחרונה?
לצפיה ב-'חיובית. '
חיובית.
20/09/2017 | 13:59
68
בדיקה חיובית- פס בצבע זהה לפס הביקורת ואף חזק ממנו.

יום 28 למחזור.

לאחר ההפלות נעשו בדיקות רבות, פרופיל הורמונלי, קרישיות ועוד... הכל תקין
לצפיה ב-'חיובית- פס בצבע זהה ואף חזק ממנו'
חיובית- פס בצבע זהה ואף חזק ממנו
20/09/2017 | 14:05
2
67
יום מחזור 28
לצפיה ב-'ואת הבדיקת הריון עשית היום בבוקר?'
ואת הבדיקת הריון עשית היום בבוקר?
20/09/2017 | 14:46
1
65
שמעתי על מקרים שבדיקת ביוץ יוצאת חיובית בהריון אבל אי אפשר באמת להסתמך על זה... אני הייתי בודקת אולי הריון שוב עוד יומיים שלושה ומקסימום אם עדין שלילי אז אחרי החג עושה בטא לוודא
לצפיה ב-'כן, הבוקר.'
כן, הבוקר.
20/09/2017 | 14:57
54
אבדוק שוב עוד כמה ימים
לצפיה ב-'מעניין... זה בדיוק מה שקרה לי '
מעניין... זה בדיוק מה שקרה לי
20/09/2017 | 15:44
76
החודש עם ההפרשות פוריות.
יכול להיות שזה קשור למזגן? מאוורר? חילופי עונות?
לצפיה ב-'3 הריונות כימיים רצופים'
3 הריונות כימיים רצופים
21/09/2017 | 21:23
70
אם זה באמת היה הריון שנפל מוקדם (כלומר בדיקת הריון ביתית או בדיקת דם לבטא זיהו הריון) אז ממליצה להתייעץ עם פרופ' קופרמינץ. זה שלא מצאו קרישיות לא אומר שאין בעית קרישיות. יש המון גורמים לקרישיות יתר, רק את חלקן המדע גילה, ורק חלק מתוך אלה נבדקות ע"י קופות החולים. (הבדיקות המלאות עולות עשרות אלפי שקלים).
אמפירית, רואים שמתן מדללי דם במקרים כאלה עוזרים להחזיק את ההריון גם כאשר לא נמצא שום דבר חריג בסט בדיקות הקרישיות שאת ככל הנראה מדברת עליו.
פרט לזה, עשית גם בדיקת "רזרבה שחלתית"?
לצפיה ב-'ממליצה גם להתייעץ בפורום'
ממליצה גם להתייעץ בפורום
21/09/2017 | 21:30
3
47
פוריות.
לצפיה ב-'כל שלושת ההריונות זוהו עי בדיקת דם'
כל שלושת ההריונות זוהו עי בדיקת דם
21/09/2017 | 22:47
2
63
האחרון נמשך פרק זמן של כ- 6 שבועות והתבטא בקצב איטי מאוד של עליית בטא ללא התפתחות של שק הריון.

לגבי קרישיות, יש לי 3 ילדים מקסימים. בשלושתם נקלטתי בנסיון הראשון, וההריונות התפתחו באופן תקין. 
הייתי ביעוץ אצל פרופסור כראפ ושוחחתי עם קופרמינץ.
יש תוכנית תמיכה מתוכננת לכשיהיה הריון נוסף. ☺
לצפיה ב-'טוב שאת בידיים טובות '
טוב שאת בידיים טובות
23/09/2017 | 20:36
1
25
(לידע כללי, לא שזה בהכרח קשור למקרה שלך, קרישיות יתר עשויה להתפתח גם סתם ככה במהלך החיים, גם אחרי לידות תקינות).
נשמע שאת בידיים טובות! ותוכנית פעולה זה מעולה
בהצלחה ושנה טובה!
לצפיה ב-'תודה רבה! שנה טובה '
תודה רבה! שנה טובה
23/09/2017 | 21:33
4
לצפיה ב-'למה מבינה מה הולך שם בפנים אצלי'
למה מבינה מה הולך שם בפנים אצלי
19/09/2017 | 09:42
3
193
אז אני כבר כמה זמן עוקבת אחרי הפורום הזה, בדרך כלל אני לא מרבה לחלוק את הגיגי ברשת. אבל אתן נותנות לי תחושת ביטחון, אז אמ...למה לא?
בכל אופן, העיניין הוא כזה, אני ובעלי החלטנו שהגיע הזמן לילד. האמת, מעולם לא עקבתי אחרי המחזור שלי....ידעתי שזה פעם בחודש לקראת סוף החודש וזהו, פחות או יותר עקבי ומסודר, אבל מעולם לא ידעתי כמה ימים בדיוק וכאלה.
בעקבות ההחלטה להכנס להריון חשבתי שהגיע הזמן לעקוב אחרי המחזור בשביל לדעת מתי הימים הפוריים וכאלה.
אז הורדתי אפליקציה שתעזור לי במעקב, ביולי. קבלתי מחזור, הכל סבבה, רשמתי והכל.....אבל מאז לא קבלתי יותר!
היה לי יום אחד של הפרשות חומות באוגוסט, חשבתי אולי זה דימום מהשתרשות, אבל בדיקת הריון יצאה שלילית, עשיתי נוספת שבוע אחרי זה ועדיין היה שלילי.
מפה לשם, מחודש יולי לא היה לי מחזור, אני לא מבינה מה קורה איתי בכלל.

נרשמתי לגניקולוג, והאמת שמעולם קודם לא הייתי (ואני בת 26....טוב שנזכרתי, אה...) אז אין לי מושג למה לצפות.

אני משתגעת מזה כבר, אני כל הזמן חושבת רק על האם אני בהריון? ואם לא, אז מה קורה איתי? לגמרי איבדתי את זה....כשלא עקבתי אחרי המחזור החיים היו הרבה יותר פשוטים....
לצפיה ב-'להרגע :)'
להרגע :)
21/09/2017 | 12:13
1
77
מהמסר שלך נשמע שלא עקבת אחרי המחזור אבל הוא היה יחסית סדיר. כפי שזה נשמע או שאת בהריון ועוד מעט תדעי או שמהלחץ של כניסה להריון יצא איחור.
אז קודם כל להרגע ולחכות לפגישתך עם רופא נשים.

רופא נשים ישאל אותך שאלות, וסביר להניח שיבצע גם בדיקה וגינלית. יתכן גם יקח דגימה לבדיקת פאפ (עושים לכולן כל שנתיים).

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
24/09/2017 | 10:06
23
אני עדיין בלי מחזור, וזה די קשה להירגע....כי אני חושבת על זה כל יום כל היום... (כמעט....)
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
03/10/2017 | 08:14
9
אתמול הייתי אצל הרופאה, היא הייתה ממש נחמדה וזה היה הרבה פחות מפחיד ממה שציפיתי....
אבל....
היא אמרה שנראה לה שהמכשפה אמורה לבקר אותי במהלך השבועיים הקרובים, ולמרות זאת היא לא יכולה להגיד אם אני בהריון או לא , ככה שאני בלי מחזור מיולי, והיא אמרה שהכל נראה תקין....מעצבן שאי אפשר לקבל פתרון מידי...
בכל אופן היא הפנתה אותי לבדיקות דם ובטא...היום בבוקר עשיתי, ואני מקווה שהתוצאות לא יתעקבו יותר מדי בגלל החג. שאני ידע מה קורה איתי, ומה לעשות אלה...
לצפיה ב-'שקט כאן היום, אז אספר לכן סיפור ...'
שקט כאן היום, אז אספר לכן סיפור ...
18/09/2017 | 11:25
16
313
לפני 3 חודשים בערך כתבתי כאן את ההודעה הראשונה שלי, זו היתה הודעת פסים, שאחרי יומיים התבררה ככימי, שבא כחצי שנה אחרי הריון חוץ רחמי.
חודש אח"כ הודעתי שאני פורשת מהמירוץ כרגע כי בעלי לא מעונין בעוד ילדים, עשיתי זאת בלב כבד, אבל הבנתי שאין לי ברירה, כי אני צריכה להתחשב גם בו.
אחרי כמה זמן הצלחתי לשכנע אותו בקושי שאולי בכל זאת ננסה, וגם מי בכלל מבטיח שזה יקרה ברגע שנרצה...
אז הוא הסכים בחוסר חשק, ניסינו במשך שני מחזורים וזה לא הלך בכלל, לקחתי כמוסות סלק, חומצה פולית, בדקתי כבר מיוא"ב 8, והפסים לא רצו לבוא
במחזור האחרון, אמרתי לעצמי שננסה שוב ואם גם הפעם זה לא מצליח , אני בעצמי לוקחת הפסקה. לא רציתי כבר לראות יותר כדורים, וגם ככה הייתי משוכנעת שזה לא יצליח אז הפסקתי עם הסלק והחומצה הפולית ורק עקבתי עם הבדיקת ביוץ.. יצא שקימפר"נו 3 ימים לפני הביוץ ויום לפני.
עברו להם הימים, אני כבר מיוא"ב 5 הייתי על קוצים, אבל אחרי יומיים יצא לי חצ'קון ענק על הסנטר ואחריו עוד כמה קטנים , אז ידעתי שהמכשפה בדרך, עם כל הצער.
ביום שני שעבר בערב, בעודי ביוא"ב 9, אכלתי תירס מקופסת שימורים, ואל תשאלו אותי איך, הרגשתי ששאפתי גרגיר אחד לקנה הנשימה ומשם שירד לריאה, אחרי שעה התחלתי להרגיש דקירות בבית החזה מצד ימין והתקשרתי להתייעץ עם אחות אונליין, שנתנה לי הפנייה למיון ואמרה לי לגשת מיד, למרות שביקשתי לחכות לבוקר ולגשת לקופ"ח. היא לא הסכימה.
ב20:00 הגעתי למיון, בדקו אותי ומיד שלחו לצילום חזה.. הלכתי לחכות ליד חדר הרנטגן, כאשר פתאום מגיע האח שקיבל אותי במיון בריצה ושאל אם סיכוי שאני בהריון, כי הרי בהריון אסור לעשות צילום ... צחקתי ואמרתי לו שעוד מוקדם לדעת אז הוא אמר שנעשה בטא.. לקחו לי בדיקת דם ואחרי שעה הגיעה התשובה - 3. לדברי הרופא - שלילי.
חיכתי שיחליטו מה לעשות איתי הלאה ובזמן הזה נכנסתי למקום האהוב עלי - גוגל - לקרוא על "בטא 3"...
קראתי הרבה דברים "שליליים" על זה , אבל משפט אחד שמישהי רשמה באיזה אתר לא יצא לי מהראש , היא רשמה - " לי היה בטא 3 ביוא"ב 11 ועכשיו אני מניקה אותו" והיתה לי הרגשה חזקה שזה לא שלילי אצלי.
שלחו אותי עוד פעם לצילום כי מבחינתם אני לא בהריון, נכנסתי לחדר הרנטגן ודקה לפני שהתארגנתי לצילום, הטכנאי אמר לי שלדעתו בכלל לא יראו כלום בצילום , קפצתי על המציאה ואמרתי לו "יופי, אז אני מוותרת על הצילום" ויצאתי משם..
בלילה רצו שאשאר לישון שם, ואני לא הסכמתי כי הייתי חייבת לחזור לילדים לארגן להם אוכל לבוקר ובגדים, אז ישנתי בבית ובבוקר, לפני שחזרתי לבי"ח עשיתי בדיקה ביתית מאיביי - יצא פס חלש חלש חלש חלש שנראה שבכלל לא קיים, אבל אני ידעתי שהוא שם. הגעתי לבית החולים, והחליטו לעשות לי עוד בטא - יצא 9. אז זכיתי לקבל מהם את האישור לכך שאני בהריון, אבל פחדתי לשמוח בגלל מאורעות השנה האחרונה בתחום הרחם שלי..
אחרי יומיים השתחררתי מבית החולים, אחרי 15 שעות צום עם 4 עירויים, בדיקת ברונכוסקופיה אחת והתאוששות נוראית מהרדמה, אבחנה שהתירס כבר לא שם, והריון אחד שלא ידוע גורלו...
הצלחתי להמתין כל הסופ"ש מבלי להשתגע עד יום ראשון בבוקר , ומיד אתמול על הבוקר הלכתי לעשות בטא - בצהריים הגיע התשובה 217 ואני אעשה עוד הכפלה מחר..
אני יודעת שהדרך עוד ארוכה, ואני עדין לא מרשה לעצמי לנשום לרווחה ולשמוח, אבל אני באמת מקווה שהפעם אני כן בכיוון הנכון, ואודה גם למי שתחזיק לי אצבעות למחר

שתהיה לכולנו שנה טובה ומתוקה, עם בטנות מלאות בפרי בטן, וצחוק של ילדים קטנים בבית
לצפיה ב-'טודובום, אני כ"כ שמחה :)'
טודובום, אני כ"כ שמחה :)
18/09/2017 | 11:51
1
103
אני קוראת את ההודעה וככל שאני מתקדמת אני חושבת לעצמי על משפט שאחת המורות ביסודי שלי אמרה לי פעם "אם תתני ותפרגני לאחרים את היחידה שתרוויחי"
ואני רואה כמה שהיא צדקה, את זו שבכל הודעת פסים כאן ישר קופצת ומתלהבת, ומעודדת ושמחה, ומייעצת והכל בהרגשה הכי טובה שיש!!
אני כ"כ שמחה כי זה כ"כ מגיע לך....
איזה כיף להתחיל שנה עם הרגשה טובה כ"כ.
הלוואי שימשיך תקין עגול ומשעמם במיוחד, שיסתיים בידיים מלאות ומאושרות.
תודה על הבשורה הטובה עשית לי את היום!!
לצפיה ב-'תודה אהובתי, ריגשת אותי '
תודה אהובתי, ריגשת אותי
18/09/2017 | 12:33
89
אני רק מתפללת שימשיך תקין
לצפיה ב-'אהובה שלי'
אהובה שלי
18/09/2017 | 12:41
1
85
איזה כיף לקבל כאלו בשורות
הרבה מחשבות אופטימיות, מחזיקה אצבעות חזק חזק שהפעם הזאת היא שלך 
לצפיה ב-'יפה שלי, תודה על הליווי והתמיכה '
יפה שלי, תודה על הליווי והתמיכה
18/09/2017 | 12:49
77
תשמרי לי מקום בקומונה
לצפיה ב-'וואייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי'
וואייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
18/09/2017 | 13:55
73
איזה אושררררררררררררררררררררר - צמרמורותתתתתתתת
חיכתי בהתרגשות לסוףףףףף
אני לא מאמינה כל ה 20 אצבעות שלי אצלך את יודעת 
איחלתי לך פה ואיחלתי בפרטי את מה שמאחלת לעצמי 
את אדם מדהים שמגיע לו 
אין כמוך 
פעילה לכולם ולכל אחד באופן אישי 
מאחלת לך שיסתיים בידיים מלאות אמןןןןןן

מתרגשת בשבילך ברמות של כלה (חמסההההה) 
לצפיה ב-'מזל טוב! איזה אושר '
מזל טוב! איזה אושר
18/09/2017 | 16:50
17
לצפיה ב-'איזה יופי!! '
איזה יופי!!
18/09/2017 | 22:58
40
בשעה טובה
לצפיה ב-'וואו!!'
וואו!!
19/09/2017 | 11:13
36
איזו הודעה מרגשת!!!
שמחה לשמוע! שימשיך בקלות ושעמום :)
לצפיה ב-'וואוווו מרגשת!'
וואוווו מרגשת!
19/09/2017 | 11:17
32
שימשיך מלא בריאות , עגול , ארוך ומשעמם!
איזה כיף ואיזו בשורה טובה לשנה החדשה! 
לצפיה ב-'תודה לכולכן, מקסימות '
תודה לכולכן, מקסימות
19/09/2017 | 13:04
1
90
עשיתי היום הכפלה - יצא בטא 580, שרק ימשיך כך
אתן באמת מחממות לי את הלב, זה לא מובן מאליו לשמוח ככה בחלקו של מישהו אחר ואני שמחה שאני חלק מהפורום הזה ושיצא לי להכיר כאן כמה בנות באמת מדהימות
אני עוד לא הולכת לשום מקום, אל תדאגו
לצפיה ב-'מרגש!'
מרגש!
21/09/2017 | 11:52
19
בשעה טובה ושימשיך כך!!
שמחתי לשמוע :)
לצפיה ב-'איזה סיפור!! כל כך שמחה בשבילך '
איזה סיפור!! כל כך שמחה בשבילך
19/09/2017 | 20:01
38
מאחלת לך שיהיה עגול ומשעמם במיוחד!!!

לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
19/09/2017 | 20:21
36
איזה יופי!!!
איזה סיפור לספר לילד כשיגדל!
לצפיה ב-'עשית לי את החג!!!'
עשית לי את החג!!!
19/09/2017 | 20:39
48
איזה כיף לשמוע!!! את תראי שהכל ילך תקין!!!! 
כל כך ריגשת אותי! בשעה טובה ורק בשורות טובות!
לצפיה ב-'בשעה טובה! '
בשעה טובה!
21/09/2017 | 10:04
29
שימשיך עגול ומשעמם
לצפיה ב-'ואוו- חזרתי לרגע!! מזלטוב...איזה יופי לשמוע!'
ואוו- חזרתי לרגע!! מזלטוב...איזה יופי לשמוע!
25/09/2017 | 10:17
20
לצפיה ב-'עזרה בבקשה בפיענוח בדיקות דם אני בדאון !'
עזרה בבקשה בפיענוח בדיקות דם אני בדאון !
19/09/2017 | 23:43
5
131

שלום רב, 
אנו מנסים כחודש וחצי להיקלט. 
היום הייתי אצל רופא אחר מהרופא הקבוע.. הוא אבחן שיש לי שחלות פוליציסטיות למרות שעד היום כל הרופאים שהייתי אצלם אמרו שהכל אצלי תקין. 
הוא שלח אותי לבדיקות דם ואילו הערכים שיצאו
אודה לעזרתכם, אני ממש בדאון 
רציתי לדעת מה אומרים הערכים הבאים: 
DHEA SO4 UMOL/L 1.47 
ESTRADIOL(E2) PMOL/L 340.00
FSH MIU/ML 3.00
LH MIU/ML 11.12
PROGESTERONE NMOL/L 13.36
על מה זה מעיד? 

בנוסף אשמח לדעת אם הייתי אצלו היום והוא טען שהיה לי ביוץ לפני כמה ימים .. האם יכול להיות שאני בהריון והוא עדיין לא יכל להבחין בזה בבדיקת אולטרסאונד או שזה כבר אבוד החודש?

תודה 

לצפיה ב-'נראה שכן היה ביוץ '
נראה שכן היה ביוץ
20/09/2017 | 00:05
71
אי אפשר לראות עדיין ב אולטרסאונד. תעשי בדיקת הריון עוד שבוע וחצי +-
לצפיה ב-'לא מבינה בקריאת התוצאות'
לא מבינה בקריאת התוצאות
20/09/2017 | 08:00
56
אבל אם שכבתם סביב מועד הביוץ בהחלט יכול להיות שאת בהריון.
לוקח להריון 7-10 ימים להשתרש, אי אפשר לראות לפני...
בהצלחה!
לצפיה ב-'נראה שהיה ביוץ ממש יומיים שלושה אחורה בערך'
נראה שהיה ביוץ ממש יומיים שלושה אחורה בערך
20/09/2017 | 09:41
2
48
אם עשיתם בימים הרלוונטיים תבדקי עוד שבוע עד 10 ימים
לצפיה ב-'תודה לכן! הרגעתן אותי מאוד לפני החג! שאלה נוספת'
תודה לכן! הרגעתן אותי מאוד לפני החג! שאלה נוספת
20/09/2017 | 13:28
1
49
תודה בנות יקרות.
הייתי ממש עצובה.. כל רופא אחר שהייתי אצלו עד היום אמרו שהכל תקין אצלי
ואיך שהוא בדק אותי הוא אמר לי ישר שיש לי שחלות פוליציסטיות.. הרגשתי באותו רגע שנחת עליי בלוק מבטון. 

בנוסף, מה שהיה לי מוזר זה שהוא אמר לי שדופסטון יכול להפיל הריון ואילו פרימול-נור הוא יותר ממליץ לדחיית מחזור..
כל רופא אחר ובכל פורום שקראתי רשום בדיוק הפוך. 
אשמח לחוות דעתכן בנושא. 
(אנחנו טסים עוד שבוע, ובמידה ולא נקלטתי החודש אני מעוניינת לדחות את המחזור עד שאחזור מחו"ל) 

תודה רבה וחג שמח לכן 
לצפיה ב-'עד כמה שידוע לי זו אותה תרופה '
עד כמה שידוע לי זו אותה תרופה
20/09/2017 | 23:00
34
היא אינה מומלצת מידה וחושדים בהריון.
לצפיה ב-'אבקת דופק לקראת השנה החדשה'
אבקת דופק לקראת השנה החדשה
19/09/2017 | 21:15
4
144
אז יש לנו בייבי אחד בבטן, עם דופק מושלם  
האמת שזה היה מהר כזה, אז לא ממש בדיוק הבנתי מה זה הדופק אבל ראיתי איפה העובר נמצא וראיתי שמשהו זז שם  
הוא אמר שזה נראה 6+5 אבל לא מתקנים על יום אחד אז נשארתי 6+4  

וסיפור קטן למסר חיובי: בבוקר שעשיתי את הבדיקת הריון שיצאה חיובית, ישבתי בשירותים חצי רדומה עם הפלאפון והעברתי את ההמתנה בגלישה בפורום הזה... באותו בוקר קיבלתי אבקת דופק ממישהי אחרת בפורום וכ-3 דקות אחר כך גיליתי שאני בהריון!

אז אני ממש ממש מאחלת לכן שהטוב שקיבלתי ידבוק בכן והאבקה שלי תעשה לכן מזל לשנה החדשה! אתן קבוצה מהממת ואני בהחלט אשאר באיזור
תודה רבה על כל התמיכה של כולן, מאחלת לכן שהחודש הזה יהיה החודש שלכן!! 
לצפיה ב-'איזה יופי ככה לפני החג'
איזה יופי ככה לפני החג
19/09/2017 | 21:24
55
בשעה טובה והלוואי שהאבקה תעזור לכולן
לצפיה ב-'איזה כיף!'
איזה כיף!
19/09/2017 | 22:22
40
שנה טובה, עגולה ומתוקה.
לצפיה ב-'מדהים '
מדהים
20/09/2017 | 08:22
44
איזה אושר לדעת שמתחילים חיים בתוכך, מאחלת לך הריון תקין ועגלגל שיתסיים בידיים מלאות
לצפיה ב-'בשעה טובה מותק'
בשעה טובה מותק
20/09/2017 | 18:24
26
הריון קל תקין ומשעמם 
ושנה מדהימה שתהיה!��������
לצפיה ב-'אבקת דופק לכולן!!!'
אבקת דופק לכולן!!!
20/09/2017 | 11:55
2
128
היי יקרות, חוזרת לעדכן לאחר המתנה אינסופית וסבלנית  לתור שלי,
נצפה היום עובר עם דופק המתאים לשבוע 8 + 5 . 
תודה לפורום היקר הזה שהכיל אותי ברגעים הכי עצובים שלי, כאלה שלא חלקתי עם אף אחד. 
מאחלת לכולן הקלטות מהירה ותקינה, שתבוא עלינו שנה טובה עם בשורות טובות
ושרק דברים חיוביים יזרמו לחיינו. 
אוהבת אתכן 
לצפיה ב-'איזה כיף!'
איזה כיף!
20/09/2017 | 13:51
1
41
שיהיה בשעה טובה, תקין ומשעמם!
לצפיה ב-'תודה מותק'
תודה מותק
20/09/2017 | 18:25
6
לצפיה ב-'איך מקבלים הפניה לבטא?'
איך מקבלים הפניה לבטא?
20/09/2017 | 07:35
1
52
סלחו לי על הבורות.. אבל מעולם לא היה לי חשש להריון אז לא יצא לי לגלות על בשרי..
איך העניין עובד? צריך הפנייה? מרופא משפחה? זה נראה כאילו כולן פשוט מגיעות בבוקר למעבדה ומבקשות בדיקת דם.
אני שואלת מסקרנות עד שיבוא היום שיהיה רלונטי בשבילי
לצפיה ב-'מבקשים מהרופא משפחה או מהרופא נשים'
מבקשים מהרופא משפחה או מהרופא נשים
20/09/2017 | 08:01
43
אם  את יודעת שהם עונים מהר באפליקציה אפילו לא צריך לגשת אליהם, רק לשלוח בקשה
לצפיה ב-' ספירת מלאי לאמצע שבוע 20/9/17 '
ספירת מלאי לאמצע שבוע 20/9/17
20/09/2017 | 07:20
3
15
לצפיה ב-' לפני הביוץ '
לפני הביוץ
20/09/2017 | 07:22
25
דנדושה28 - יו"מ 14
פטריה02 - יו"מ 15
TO BE MOTHER1 - יו"מ 16
MoonFairy - יו"מ 18
אליה 242 - יו"מ 19
WaitingForIt - יו"מ 25
בעבר הלא רחוק - יו"מ 27
לצפיה ב-' אחרי הביוץ '
אחרי הביוץ
20/09/2017 | 07:23
23
zzssaa - יוא"ב 5
שלאפי - יוא"ב 7
לצפיה ב-'שנה טובה לכולנו והגשמת חלומות '
שנה טובה לכולנו והגשמת חלומות
20/09/2017 | 07:24
11
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:18
25

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'כניסה להריון אחרי הריון כימי'
כניסה להריון אחרי הריון כימי
19/09/2017 | 09:53
2
89
שלום, אני אחרי הריון כימי , הבטא כבר ירדה, הרופאה הציעה לקבל לפחות עוד פעמיים וסת לפני כניסה להריון שוב,
היא אומרת שאם מנסים להקלט מיד אחרי יש סיכוי ששוב זה יחזור על עצמו.
יש פה מישהי שגם לה נאמר כזה דבר?
לצפיה ב-'לא שמעתי על זה אף פעם'
לא שמעתי על זה אף פעם
19/09/2017 | 13:09
1
75
אני דווקא יודעת שהרבה נשים נקלטות להריון מיד אחרי הריון כימי, כי הגוף עדין מוצף הורמונים אז הקרקע יותר פורייה...
לא חושבת שיש חוקיות בנושא.
מצטערת על ההריון הכימי, יודעת כמה זה לא נעים ומתסכל ומאחלת לך בטן עגלגלה בקרוב מאוד
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
19/09/2017 | 21:11
16
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ ביתית - האם זה נחשב חיובי? '
בדיקת ביוץ ביתית - האם זה נחשב חיובי?
17/09/2017 | 00:15
6
182
או שזה אמור להתחזק יותר? אני יו"מ 14
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ בודקת הורמון lh'
בדיקת ביוץ בודקת הורמון lh
17/09/2017 | 06:50
2
93
ולכן לא אמינה כבדיקת הריון
הכי טוב לקנות בדיקת הריון
בהצלחה!
לצפיה ב-'בודקת איתה ביוץ לא הריון'
בודקת איתה ביוץ לא הריון
17/09/2017 | 10:49
1
27
לצפיה ב-'אה סליחה פספסתי את זה '
אה סליחה פספסתי את זה
17/09/2017 | 11:57
64
בדיקת ביוץ חיובית ברגע שהפס באותו חוזק או יותר חזק מהפס ביקורת
לצפיה ב-'עוד לא, תמשיכי לבדוק'
עוד לא, תמשיכי לבדוק
17/09/2017 | 07:50
69
זה אמור להיות באותו צבע בדיוק כמו הביקורת
לצפיה ב-'ועכשיו? כמה כהה זה כבר צריך להגיע? חחח'
ועכשיו? כמה כהה זה כבר צריך להגיע? חחח
21/09/2017 | 23:55
1
49
וואי שיגעתי אתכם סליחה....
לצפיה ב-'הפס החזק יותר זה הפס ביקורת נכון?'
הפס החזק יותר זה הפס ביקורת נכון?
22/09/2017 | 13:29
27
הפס של הבדיקה צריך להיות חזק כמו או יותר מהפס ביקורת
את עדין לא שם
לצפיה ב-'קליר בלו - מי התנסתה??'
קליר בלו - מי התנסתה??
16/09/2017 | 18:01
10
245
כמה הן אמינות??
אני ביום ה15 מהביוץ וההזרעה ואלה התוצאות
(בדקתי 4 פעמים!)

אני ממש חוששת שאני משלה את עצמי ואולי בדקתי לא נכון

לצפיה ב-'בשעה טובהההה'
בשעה טובהההה
16/09/2017 | 18:34
1
107
תשובה חיובית חד משמעית
לצפיה ב-''
16/09/2017 | 21:05
20
לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
16/09/2017 | 20:28
7
89
חיובי בזנתי!
תלכי לעשות מחר בטא אם את רוצה להיות בכל זאת אקסטרה בטוחה
לצפיה ב-'בטח שאלך'
בטח שאלך
16/09/2017 | 21:05
6
81
הזהירו אותי לא להתלהב יותר מדי לפני בטא
לצפיה ב-'לפי חוזק הבדיקה'
לפי חוזק הבדיקה
16/09/2017 | 22:26
5
118
אני מרשה לעצמי להיות אופטימית
מחזיקה לך אצבעות!
לצפיה ב-'עברה בשלום'
עברה בשלום
17/09/2017 | 11:17
4
143
בטא 1345!!!!
דמעות של התרגשות
זה גבוה מספיק נכון??
לצפיה ב-'בטא מהממת!'
בטא מהממת!
17/09/2017 | 11:55
84
שיהיה בשעה טובה יקירה 
לצפיה ב-' איזה אושר!!!! נראה טוב!!!'
איזה אושר!!!! נראה טוב!!!
17/09/2017 | 18:49
17
לצפיה ב-'תוצאה מהממת! '
תוצאה מהממת!
17/09/2017 | 19:17
11
לצפיה ב-'בשעה טובה! שיהיה עגול, תקין ומשעמם'
בשעה טובה! שיהיה עגול, תקין ומשעמם
17/09/2017 | 20:15
13
לצפיה ב-' ספירת מלאי לתחילת שבוע 17/9/17 '
ספירת מלאי לתחילת שבוע 17/9/17
17/09/2017 | 09:06
4
20
לצפיה ב-' לפני הביוץ '
לפני הביוץ
17/09/2017 | 09:08
22
דנדושה28 - יו"מ 11
פטריה02 - יו"מ 12
TO BE MOTHER1​ - יו"מ 13
MoonFairy - יו"מ 15
אליה 242 - יו"מ 16
WaitingForIt - יו"מ 22
בעבר הלא רחוק  - יו"מ 24
פינקליידי333 - יו"מ 41
לצפיה ב-' אחרי הביוץ '
אחרי הביוץ
17/09/2017 | 09:10
2
25
שלאפי - יוא"ב 4
לצפיה ב-'נראה לי שאני '
נראה לי שאני
17/09/2017 | 09:38
1
57
רק לא בטוחה בדיוק באיזה יום
יום חמישי בדיקת ביוץ חיובית, שישי חלשה יותר ושבת אין פס.
בבוקר לא היה זקיק.
באיזה יואמב אני לדעתך?
לצפיה ב-'יוא״ב 2'
יוא״ב 2
17/09/2017 | 09:50
42
אני אעדכן אותך ברשימה של יום רביעי הקרוב
לצפיה ב-'ביוץ מתקרב '
ביוץ מתקרב
14/09/2017 | 18:29
8
144
היוש, 
עקבתי במעקב זקיקים, היום הזקיק הגיע לגודל 19-20 ורירית 8 מ"מ. היום בצהריים התחילו כאבים חזקים בצד ימין, איפה שהזקיק המוביל. 

אתמול קיימנו יחסים. האם לקיים יחסים גם היום?
מפחדת לפספס...
עוד שאלה קטנה,  יחסית למחזורים קודמים יש מעט הפרשות פוריות, זה תקין?
תודה, 
לצפיה ב-'אם אין בעיית זרע '
אם אין בעיית זרע
14/09/2017 | 19:36
4
96
כדאי לקמפ"ר גם היום כדי להגדיל את הסיכויים
לגבי ההפרשות, אני לא חושבת שיש משמעות לכמות, אם זה מגיע לתחתונית ואת רואה אותן, העיקר האיכות
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה לא ידוע על בעיה'
תודה לא ידוע על בעיה
14/09/2017 | 20:27
3
170
עשיתי גם בדיקת ביוץ ביתית. 
זה חיובי?
הם נראים לי דיי באותו צבע
*מתרגשת* *פעם ראשונה שאני רואה בדיקת ביוץ חיובית*
הלוואי בדיקת הריון חיובית עוד שבועיים
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
זה אומר שהביוץ היום? או מחר?

לצפיה ב-'חיובי מאוד '
חיובי מאוד
14/09/2017 | 20:41
2
89
הלוואי ובעוד שבועיים נשמע ממך הודעת פסים 

לצפיה ב-'הלוואי :) :) :) ז"א הביוץ יהיה מחר ? או היום ? *מבולבלת*'
הלוואי :) :) :) ז"א הביוץ יהיה מחר ? או היום ? *מבולבלת*
14/09/2017 | 20:57
1
24
לצפיה ב-'כנראה מחר או מחרתיים'
כנראה מחר או מחרתיים
14/09/2017 | 21:30
79
תעשי מחר עוד בדיקה, אם פס הביקורת יהיה יותר חלש תדעי שזה יום הביוץ, זאת אומרת יוא״ב 0.
לצפיה ב-'רגע רגע..'
רגע רגע..
15/09/2017 | 08:16
1
95
רק עקבת במעקב זקיקים? עשו לך בדיקת דם כדי לוודא שההורומנים בסדר? והכי חשוב, נתנו לך טריגר מבייץ? (זריקה שאת מזריקה בעצמך כדי לשחרר את הביצית.. אחריה קורה הביוץ תוך מקסימום 36 שעות)..
לצפיה ב-'היי.. אני לא בטיפולי פוריות'
היי.. אני לא בטיפולי פוריות
15/09/2017 | 09:57
85
הייתי אצל הרופא נשים שלי בגלל  בעיה אחרת והוא בדק וראה שיש זקיק מוביל ובגלל שאני מתכננת היריון אז הוא נתן לי לעשות מעקב זקיקים כדי שלא נפספס ☺️
לצפיה ב-'הייתי היום בבוקר '
הייתי היום בבוקר
17/09/2017 | 09:20
71
הטכנאית לא ראתה את הזקיק.
אמרה שרואה אותו מקובצ'צ' והביוץ כבר היה.
ביום חמישי הייתה בדיקת ביוץ חיובית, שישי היה פס חלש יותר ושבת לא ראו פס בכלל.
בכל מקרה קיימנו יחסים בחמישי בערב ושבת בבוקר. נראה לי נקיים יחסים גם היום בשביל לכסות את כל האופציות.
אבל חום השחר עוד לא עלה? זה נשמע הגיוני?
אני עדיין קצת מודאגת שזה לא באמת היה ביוץ..

לצפיה ב-'שאלה חשובה'
שאלה חשובה
15/09/2017 | 15:18
4
169
שלום לכולן,
אני אחרי 2 הזרעות בקופה וטיפול אחד של גונאל-אף אצל רופא פרטי (הוביל רק ל2 ביציות).
אני מנסה שנה להקלט- האם ניתן לבקש ממנו לעבור לivf?האם יש מגבלות כלשהן גם בטיפול פרטי?
תודה!

לצפיה ב-'עונה'
עונה
15/09/2017 | 20:14
3
71
קודם כל, בטיפול בגונאל לשם הזרעה המטרה היא להגיע לביצית 1-2. אז מעולה.
ב ivf רוצים להגיע לסביב 10 ביציות פלוס מינוס לען המינונים גבוהים יותר.
בשביל ivf פרטי את צריכה התחייבות לבתי חולים פרטיים (בהשתתפות עצמית) מהקופ"ח שלך והם מאשרים רק אחרי 3 הזרעות עם הורמונים.
אלא אם יש בעיה מכאנית (זרע, חצוצרה חסומה) שמונעת הריון ומקטינה סיכויי הזרעה משמעותית ואז אפשר לדלג ישירות ל ivf.
אפשר גם לעשות פרטי לגמרי ואז העלות היא עשרות אלפי שקלים לסבב
לצפיה ב-'תגובה להיא321'
תגובה להיא321
15/09/2017 | 21:21
2
46
תודה רבה על ההסבר!! חשבתי שאם אני מטופלת בפרטי אין כל נגיעה לקופה (לצערי).
לצפיה ב-'מה הסיבה שאת עושה הזרעות?'
מה הסיבה שאת עושה הזרעות?
16/09/2017 | 07:39
1
51
ידועה בעיה כלשהי?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
16/09/2017 | 15:28
68
הכל תקין אצל שנינו!!
עשיתי 2 הזרעות ללא התערבות של הורמוהים ופעם אחת עם גונאל-אף
לצערי לא הצליח וממש רוצה כבר לעבור שלב כי אני מרגישה בזבוז זמן ):
לצפיה ב-'מבולבלת '
מבולבלת
15/09/2017 | 23:40
11
260
אשמח לעזרה
מנסים להיכנס להריון כבר 7 חודשים, מחזור בין 26-34 ימים.. 
וסת אחרונה ב13.8 לא זיהיתי ביוץ, אבל קימפרנו בפעם האחרונה ב27.8 ואחר כך כבר ב4.9.. 
יכול להיות שהתוצאה מהיום בערב באמת חיובית או שזה מראה על משהו אחר כמו הריון כימי? 
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
16/09/2017 | 08:16
6
108
הבדיקה בהחלט חיובית
וסתם לידע כללי - גם הריון כימי הוא הריון אמיתי שיוצא חיובי, הוא פשוט לא מצליח להשתרש כראוי ונופל אבל לפי הבדיקה שלך זה ממש לא נראה המקרה
לצפיה ב-'תודה על התשובה '
תודה על התשובה
16/09/2017 | 08:44
5
82
אבל לדעתך לא היו אמורים להופיע עוד שני קווים בשורות השניה והשלישית? 
שוב תודה רבה
לצפיה ב-'לפי התמונה...'
לפי התמונה...
16/09/2017 | 09:00
4
96
נראה שיש בתיבה השניה פס ואולי גם בשלישי... לגביו לא סגורה
אבל גם ככה הבדיקה הזאת חרטא, העיקר שיצא לך חיובי זה מה שחשוב
תלכי מחר לעשות בטא הכי אמין והכי טוב
לצפיה ב-'תודה רבה!! '
תודה רבה!!
16/09/2017 | 09:54
3
55
וסליחה על החפירה, אני פשוט מפחדת להתאכזב
לצפיה ב-'הכל בסדר '
הכל בסדר
16/09/2017 | 10:10
52
אני עשיתי 3 או 4 ימים ברצף בדיקת הריון לוודא שהוא עדין שם
שיהיה בשעה טובה
לצפיה ב-'הבדיקה הזאת..'
הבדיקה הזאת..
16/09/2017 | 14:06
1
68
נותנת תשובה של חיובי/שלילי.
עניין החלונות ממש לא אמין.
עשיתי אותה 4 פעמים במהלך ההריונות והחלונות שנצבעו היו רחוקים מהתוצאות של הבטא בדם
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
16/09/2017 | 14:43
41
הכי בטוח בדיקת בטא.. 
לצפיה ב-'יש פסים בכולם בשעה טובה'
יש פסים בכולם בשעה טובה
16/09/2017 | 10:31
2
24
לצפיה ב-'לא שצריך שיהיה בכולם, מספיק ב1 '
לא שצריך שיהיה בכולם, מספיק ב1
16/09/2017 | 10:58
72
פשוט זה רק מדגיש שזה בטוח פס
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
16/09/2017 | 14:44
14
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
16/09/2017 | 14:06
15
לצפיה ב-'משחררת קצת תיסכול '
משחררת קצת תיסכול
14/09/2017 | 20:20
1
165
לפני הגלולות כשהייתי נערה היה לי מחזור די כבד וארוך שנמשך 7-8 ימים. עם גלולות הוא נמשך 5 ימים, והחודש קיבלתי פעם ראשונה מחזור אמיתי לבד! ציפיתי שהוא יהיה כמו לפני הגלולות, אבל הוא לא היה חזק ולא היו התכווצויות או כאבים והוא נמשך רק 6 ימים. ועכשיו משום מה יש קצת הכתמות..
חוץ מזה, הטמפרטורה הבזלית לא ירדה יפה כמו בחודש שעבר. מעצבן אותי שאולי סתם היה לי מזל הפעם והגוף שלי עדין עושה מה בא לו וממשיך לא לשתף פעולה עם התוכניות שלי.
למי שקראה את ההודעות הקודמות שלי אולי יודעת שהתחלתי טיפול לתת פעילות של בלוטת התריס, אתמול קיבלתי תוצאות ראשונות שבודקות אם הטיפול עוזר. נראה שהיה שיפור ועכשיו אני רק בגבול העליון של הנורמה.
אבל נגמרה לי כבר הסבלנות לחכות שההורמונים בגוף שלי יתאזנו. עוד חודש וחצי תעבור שנה מאז שהפסקתי עם הגלולות ואני עדין לא בטוחה מה נסגר איתי ובנוסף לכל בעלי מתמהמה עם הבדיקות שלו.
מתסכל.
לצפיה ב-'מחזור ראשון זה קשוח...'
מחזור ראשון זה קשוח...
15/09/2017 | 09:09
69
אני די איחלתי למותי אבל המחזורים אחריו היו בסדר אז אולי יהיה ככה גם אצלך
זה שאת נכנסת לנורמה (גם אם בגבול) זה נהדר! זה אומר שזה עובד!
אני מתארת לעצמי שנורא מתסכל שניסית כל כך הרבה זמן לחינם אבל עכשיו שאיזנו את בלוטת התריס אין סיבה שלא תצליחו נכון? יש סיבה לחשוב שיש לבעלך בעיה?
לצפיה ב-'להספיד?'
להספיד?
14/09/2017 | 13:02
3
139
היי,
אני ביום ה-28 למחזור אחרי טיפול באיקקלומין (בלי מעקב, כך שאני לא יודעת אם בייצתי ומתי)
עשיתי היום בדיקת הריון שיצאה שלילית(של ebay). אני מבינה שהבדיקות האלה די מדויקות וגם הביוץ אמור להיות עם איקקלומין בזמן או לפני לפי הבנתי.
יש סיכוי שאני בהריון ועדין לא רואה את זה?
לצפיה ב-'לא עקבת עם בדיקות ביוץ ?'
לא עקבת עם בדיקות ביוץ ?
14/09/2017 | 15:11
63
אם לא, קשה מאוד לדעת איפה את עומדת.
הבדיקות מאיביי מאוד רגישות ומזהות כבר מבטא 10 (לפעמים אפילו מבטא 8-9 )
אז אם עברו אצלך 14 יום מהביוץ והבדיקה עדין שלילית הסיכוי קלוש שיש הריון.
אבל כאמור, אין לדעת אם בייצת ומתי.
לצפיה ב-'ומי החסר אחריות שנתן לך איקקלומין ללא מעקב?'
ומי החסר אחריות שנתן לך איקקלומין ללא מעקב?
14/09/2017 | 22:56
1
19
לצפיה ב-'רק אם היינו יודעים '
רק אם היינו יודעים
15/09/2017 | 08:13
68
בחיי שצריך לעשות רשימה ולפרסם אותה! נמאס מרופאים חסרי אחריות שמחלקים איקקלומין כמו סוכריות!!
לצפיה ב-' ספירת מלאי לאמצע שבוע 13/9/17 '
ספירת מלאי לאמצע שבוע 13/9/17
13/09/2017 | 07:41
9
19
לצפיה ב-' לפני הביוץ '
לפני הביוץ
13/09/2017 | 07:46
3
46

דנדושה28 - יו"מ 7
פטריה02 - יו"מ 8
TO BE MOTHER1 - יו"מ 9
שלאפי - יו"מ 11
אליה 242 - יו"מ 12
WaitingForIt - יו"מ 18
בעבר הלא רחוק  - יו"מ 20
פינקליידי 333 - יו"מ 37
לצפיה ב-'יו"מ 11 ומרגישה שהביוץ הולך להגיע הכאבים מתחילים '
יו"מ 11 ומרגישה שהביוץ הולך להגיע הכאבים מתחילים
13/09/2017 | 21:21
2
24
לצפיה ב-'בהצלחה '
בהצלחה
13/09/2017 | 22:32
1
44
את בודקת גם עם ערכות ביוץ ?
לצפיה ב-'כן, התחלתי לבדוק ביו"מ 8'
כן, התחלתי לבדוק ביו"מ 8
14/09/2017 | 17:44
32
הפס מתחזק ממש בקטנה, אבל אני מפחדת לפספס את הביוץ כי המחזור שלי ארוך ולא סדיר בעליל.... ייתכן ויהיה ביוץ מוקדם ייתכן וממש מאוחר
מבחינתי אני אשתין על מקל מהיום שנגמר הווסת עד הווסת הבאה חח (אם תהיה, שלא תהיה...)
לצפיה ב-' אחרי הביוץ '
אחרי הביוץ
13/09/2017 | 07:49
4
56
אף אחת לא מבייצת
לצפיה ב-'היום ואני בכאבים מטורפים'
היום ואני בכאבים מטורפים
13/09/2017 | 11:20
3
46
לצפיה ב-'מכירה את זה '
מכירה את זה
13/09/2017 | 19:53
2
68
תזכירי לעצמך שזה למטרה טובה וקחי אקמול
לצפיה ב-'מעולם לא כאב לי כל כך'
מעולם לא כאב לי כל כך
14/09/2017 | 19:15
1
52
לקחתי שני אופטלגין וזה לא עזר. כל כך כאב לי שלא ניצלנו את הערב. אבל נפצה על זה היום
אולי הבדיקות עשו שם משהו...
לצפיה ב-'אצלי זה החמיר עם הלידות '
אצלי זה החמיר עם הלידות
14/09/2017 | 19:39
41
זה כבר הגיע למצב שאמרתי, אין מצב שאני אתן לבעלי להתקרב אלי עם כאבים כאלה, לא יכלתי אפילו לעמוד
כן, יש מצב שהמקום עוד רגיש אצלך בגלל הבדיקות שעברת לאחרונה.
בכל אופן,  נקווה שזה יהיה הביוץ האחרון ב - 9 החודשים הקרובים
לצפיה ב-'אתן אוכלות טונה משימורים? נתקלתי באתר הזה'
אתן אוכלות טונה משימורים? נתקלתי באתר הזה
14/09/2017 | 16:31
1
73

המומחים לבטיחות במזון מטעם המגזין Consumer Reports ממליצים לנשים הרות להימנע לחלוטין מאכילת טונה. זאת על פי סקירת בטיחותם של מאכלי ים שתתפרסם במהדורת אוקטובר 2014 של המגזין Consumer Reports. המגזין נחשב למגזין צרכנות אמין, ידוע ורב השפעה אשר מבוסס על מחקרי צרכנות ומבחני מוצרים שונים.
בסקירה נותחו רמות הכספית במאכלי ים כפי שהתקבלו מדוחות ארגון המזון 
בהודעה לעיתונות מטעם המגזין נאמר כי שימורי טונה הוא מאכל פופולרי ונפוץ המכיל כספית ולכן יש לעודד נשים הרות להימנע לחלוטין מאכילתו. 

אני הבנתי שכן מותר לאכול קצת טונה משימורים בהריון לא?
לצפיה ב-'סליחה בטעות נכנסתי לפורום הלא נכון בבקשה למחוק'
סליחה בטעות נכנסתי לפורום הלא נכון בבקשה למחוק
14/09/2017 | 16:32
13

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
ד
מתקשים בפוריות?
פורום אוטיזם- גישה ביו רפואית
היכנסו לפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה