לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2023220,232 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'כאבי מחזור ביוא"ב 3'
כאבי מחזור ביוא"ב 3
13/03/2018 | 08:17
74
אני אחרי טיפול של לטרוזול, גונל f ואוביטרל.
ביום הביוץ היו לי כאבי בטן מאוד חזקים, יום אחרי קשיי נשימה.
מאתמול רק התכווצויות כמו כאבי מחזור...
עשיתי usוראו שהכל תקין.
למישהי קרה?
כאבי מחזור אחרי תרופות אלו או בכלל אחרי ביוץ?
הרירית לפני הביוץ היתה 9ממ ואתמול 7.7 מ''מ
יכול להיות שזו טעות מדידה. 
קרה למישהי כאן מה שאני מתארת?

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום חדש - קניות באינטרנט '
מחכים לכם בפורום חדש - קניות באינטרנט
11/03/2018 | 15:12
1

בפורום חדש תקבלו הצעות לרכישות שוות, לינקים למוצרים ומבצעים חמים, אפשר להתייעץ על קניה, החזרה ותשלום אונליין ולקיים דיונים על קניות שעשיתם
היכנסו עכשיו לפורום קניות באינטרנט
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2586

לצפיה ב-'הריון כימי?'
הריון כימי?
08/03/2018 | 14:50
2
179
טוב אז אחרי כמה ימים מורטי עצבים... קיבלתי היום תשובה חד משמעית.
כתבתי שביואב 10 עשיתי בדיקה ויצאה שלילית למרות תחושות ממש חזקות שזה כן...
חזרתי על הבדיקה ביואב 11 עדיין שלילית, אבל בדקתי גם בערכה אחרת ובה יצא פס נוסף חלש אך קיים!! שמחתי!
יואב 12 עשיתי בדיקת ביוץ שיצאה עם פס נוסף מאוד ברור (בהריון הקודם גם הייתה לי בדיקת ביוץ חיובית) ושוב בדיקה נוספת מאותה ערכה שאז יצאה חיובית - שוב פס חלש. אמרתי שאני מחכה עם בדיקת הדם עוד היום, יואב 15, כי רק מחר אמורה לקבל... אגב כל אותן בדיקות הריון חדשות שהיו לי יצאו שליליות באופן עקבי, כבר חשבתי שהן דפוקות.
אבל... למרות התחושה החזקה של הריון (ציצי רגיש, התכווציות ברחם החל מיואב 5) חזרה התשובה בבדיקת הדם בטא 4.

יש סיכוי שהייתה בטא גבוהה יותר שפשוט ירדה (הריון כימי)? כי תמיד שהיה לי שלילי מוחלט היה כתוב קטן מ 2. ואני פשוט בהלם כי הייתי בטוחה שהחודש הצלחנו :(
לצפיה ב-'לרוב בבדיקות הדם מופיע פשוט >5'
לרוב בבדיקות הדם מופיע פשוט >5
10/03/2018 | 16:28
1
103
הריון כימי מלווה לרוב בבטא חיובית ובאיחור משמעותי במחזור. בהצלחה בחודש הבא!
לצפיה ב-'אז למה היו '
אז למה היו
11/03/2018 | 23:27
91
בדיקות חיוביות? ובדיקת ביוץ חיובית? לדעתי הבטא הייתה גבוהה יותר בימים הראשונים כי הפס הלך ונחלש במהלך הימים עד שעשיתי בטא. בכל הבדיקות בטא שעשיתי בעבר והיה שלילי היה כתוב קטן מ 2.
וגם המחזור שהגיע (אמנם לא באיחור) אבל היה כואב במיוחד ויצא לי קריש דם ענקיייי (בחיים לא קרה לי). אז לא יודעת מה היה, אבל מניחה שמשהו היה :(
לצפיה ב-'2 פסים כהים בבדיקת ביוץ'
2 פסים כהים בבדיקת ביוץ
08/03/2018 | 13:05
3
178
היי,
התייעצות - רק כשזהיתי 2 פסים כהים בבדיקת ביוץ התחלנו לקמפרר האם זה בסדר? או מאוחר מדיי..
האם הביוץ מתרחש כשיש את 2 הפסים או רק לאחר מכן?

חייבת עזרתכם.

לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי'
לפי מה שהבנתי
08/03/2018 | 17:36
2
113
הבדיקות האלה חיוביות 24-48 שעות לפניי הביוץ עצמו וזה היתרון בהם  .. לעומת חום השחר למשל שרואים רק אחרי הביוץ.   וזה כי כמובן ידוע שאם מתחילים גם לפניי הביוץ ולא רק ביום הביוץ ואחריו אז הסיכויים עולים. 

אם זה באמת כך , אתם בסדר גמור ותמשיכו לנסות !

בהצלחה 
לצפיה ב-'עשיתם מצוין'
עשיתם מצוין
09/03/2018 | 12:43
1
102
ביום בו הבדיקה חיובית זה מעיד שבאותו היום או ביום למחרת יתרחש הביוץ, לכן זה זמן מצוין לקמפר.
אם המחזור שלך עקבי וסדיר, תוכלי לדעת עכשיו מהו יום הביוץ שלך (כמה ימים מתחילת המחזור) ובחודש הבא תוכלי לקמפר גם בימים שלפני הביוץ, שמעלים את הסיכויים להצלחה. כמובן נקווה שבכלל לא תצטרכי לנסות שוב בחודש הבא ושהחודש יהיו לך בשורות טובות!

אני עם הזמן מחודש לחודש ידעתי באיזה יום הביוץ שלי (המחזור שלי סדיר) גם בעזרת בדיקות הביתיות אבל גם לפי ההפרשות הפוריות שהגיעו כמה ימים לפני הביוץ ואז התחלנו לקמפר. 

בהמשך עשיתי מעקב זקיקים והשוותי בין מתי בדיקת הביות היתה חיובית לבין מתי היה הביוץ לפי בדיקות הדם והאולטרסאונד שעשו לי וגיליתי שבאותו יום שהבדיקה חיובית אז בדיוק מתרחש הביוץ.
לצפיה ב-'יש גם הרבה שהעידו שהיה חיובי לפניי '
יש גם הרבה שהעידו שהיה חיובי לפניי
09/03/2018 | 16:05
80
הביוץ עצמו , אבל לפחות לא אחריי :)
לצפיה ב-'פס חלש בבדיקת ביוץ- להתחיל לקמפר או לחכות לפס כהה?'
פס חלש בבדיקת ביוץ- להתחיל לקמפר או לחכות לפס כהה?
07/03/2018 | 18:44
2
103
עשיתי היום בדיקת ביוץ- עברו 10 ימים מתחילץ המחזור האחרון ( שהגיע מוקדם מהמשוער, בדר"כ סדיר) .
עשיתי בדיקת ביוץ- מופיע פס חלש אבל נראה לעין - להתחיל לקמפר או לחכות לפז כהה יותר?

לצפיה ב-'אני בעד! זה כיף : )'
אני בעד! זה כיף : )
07/03/2018 | 19:07
1
101
הבנתי שאין בעיה לקמפר כל יום כשספירת הזרע תקינה, אז תהנו לכם
לצפיה ב-'זה בדיוק הזמן להתחיל'
זה בדיוק הזמן להתחיל
09/03/2018 | 12:47
76
אצלי גם בדיקות ביוץ היה פס חיובי חלש איזה יומיים ואחר כך הוא ניהיה כהה יותר ביום הביוץ עצמו. זה סימן מעולה מתי כדאי להתחיל לקמפר
לצפיה ב-'חוסר ודאות- סתם פריקה'
חוסר ודאות- סתם פריקה
09/03/2018 | 07:57
138
אז זיהיתי ביוץ ביום ראשון, היה פס חיובי בבדיקת ביוץ
יום שני קיימנו יחסים
שלישי-חמישי היו הפרשות שקופות צהבהבות, לפי הבנתי זה מופיע אחרי ביוץ (?!)
המחזור שלי אמור להיות סביב 18.3
מתה לדעת אם הצליח הפעם

לצפיה ב-'בדיקת ביוץ חיובית במשך 6 ימים רצוף?!'
בדיקת ביוץ חיובית במשך 6 ימים רצוף?!
07/03/2018 | 22:05
5
156
היי בנות, מוטרדת קצת בימים האחרונים.. לפני 6 ימים הופיעה בדיקת ביוץ חיובית ראשונה (קו בדיקה כהה מקו הביקורת) ומאז היא חיובית ברצף כל הזמן עד היום. אני בודקת כל יום והפס נשאר אותו דבר בעוצמה שווה לעוצמה של קו הביקורת. בדר"כ אני מקבלת בדיקה חיובית למשך יומיים-שלושה גג. לא החלפתי את סוג הבדיקות שאני משתמשת בהם.. לא ברור לי מה קורה פהץ

האם קרה למישהי? הייתי אצל הרופא לפני קצת יותר משבוע ובבדיקה הכל היה תקין (לא פוליציסטית). 

*לפי FF נמצאת ביוא"ב 4 לפי בדיקות חום השחר. 

תודה למשיבות :)
לצפיה ב-'אפשר לראות את הגרף? '
אפשר לראות את הגרף?
07/03/2018 | 22:49
85
וגם תעשי בדיקת הריון
לצפיה ב-'הייתי עושה בדיקת הריון.'
הייתי עושה בדיקת הריון.
08/03/2018 | 06:09
3
93
יעזור אם תעלי גרף.
לצפיה ב-'מוקדם לבדוק אני חושבת..'
מוקדם לבדוק אני חושבת..
08/03/2018 | 07:29
150
לצפיה ב-'עידכון- בדיקת ביוץ שלילית היום'
עידכון- בדיקת ביוץ שלילית היום
08/03/2018 | 11:38
1
149
מעדכנת שעשיתי היום בדיקת ביוץ נוספת והיא יצאה שלילית. מצרפת פה את התמונה. עכשיו נשאר לחכות למחזור...
לצפיה ב-'היי.. קיבלת מחזור? או שזה הריון ?'
היי.. קיבלת מחזור? או שזה הריון ?
19/03/2018 | 21:38
7
לצפיה ב-'יוא"ב 4- האם ניתן לזהות הריון ע"י בדיקת ביוץ?'
יוא"ב 4- האם ניתן לזהות הריון ע"י בדיקת ביוץ?
07/03/2018 | 18:04
3
180
לא התאפקתי ומכיוון שאין לי כרגע בדיקת  הריון, עשיתי בדיקת ביוץ,
נראה פס, חלש מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד, האם ייתכן הריון?
איכות התמונה דיי גרועה, עברה מהנייד למייל ועלתה לכאן, לא יודעת אם רואים משהו

לצפיה ב-'גם אם כן - לא ביוא"ב 4'
גם אם כן - לא ביוא"ב 4
07/03/2018 | 19:04
1
118
את ההריון הקודם גיליתי עם בדיקת ביוץ ביוא"ב 10 שהיתה חיובית לחלוטין (וגם בדיקת הריון, כמובן).
ביוא"ב 4 עדיין לא התרחשה ההשתרשות, לדעתי.
לצפיה ב-'מוקדם לבדוק'
מוקדם לבדוק
07/03/2018 | 22:09
88
הישתרשות בימים 6-12 פחות או יותר. אם את עוקבת אחר חום גוף זה גם יכול לתת לך אינדיקציה לגבי הריון.

בכל מקרה מחזיקה אצבעות :)
לצפיה ב-'תודה בנות, אמתין בסבלנות לשבוע הבא'
תודה בנות, אמתין בסבלנות לשבוע הבא
07/03/2018 | 22:39
34
לצפיה ב-'חדשה בעניין'
חדשה בעניין
07/03/2018 | 18:51
121
היי,
יש לי שאלה קצת מוזרה אבל חייבת לדעת......
האם צריך להרגיש רטיבות או חום כשהזרע יוצא?
כי אני מרגישה רק את האיבר שלו מתכווץ ומתרחב.....

לצפיה ב-'אחרי הריון כימי המחזור בד"כ מתעכב?'
אחרי הריון כימי המחזור בד"כ מתעכב?
06/03/2018 | 22:15
31
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לייעץ לכם '
מומחים חדשים מחכים לייעץ לכם
06/03/2018 | 16:07
13

בפורום גישור תוכלו להתייעץ על פתרון קונפליקטים עם המשפחה או מכרים שונים עם עו"ד ומגשר מומחה

בפורום טיפול זוגי תשבו על הספה הווירטואלית של המטפלת לייעוץ על כל בעיה הקשורה לזוגיות

בפורום ירושה, עיזבון ואפוטרופסות תוכלו לקבל תשובה לכל שאלה הנוגעת לצוואה, ירושה, זכויות בני משפחה ועוד מעו"ד מקצועי בתחום 

המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-'מישהי עשתה פעם בדיקת קולונסקופיה צריכה לעבור פוחדת...'
מישהי עשתה פעם בדיקת קולונסקופיה צריכה לעבור פוחדת...
04/03/2018 | 22:42
4
48
לצפיה ב-'אני פעמיים...'
אני פעמיים...
05/03/2018 | 17:05
3
34
לצפיה ב-'תרגיעי אותי אשמח לפירוט, האם מרגישים משהו אני ממש חרדתית'
תרגיעי אותי אשמח לפירוט, האם מרגישים משהו אני ממש חרדתית
05/03/2018 | 19:37
2
19
לצפיה ב-'לא מרגישים כלום'
לא מרגישים כלום
06/03/2018 | 07:32
1
109
הבדיקה תחת הרדמה/טשטוש ולא תרגישי כלום .
ההכנה לא נעימה. אני ירדתי 2 קילו בהכנה והגעתי מעולפת חבדיקה
לצפיה ב-'נרדמים לגמרי, או חצי כזה? מפחדת להירדם לגמרי רוצה להיות ערה '
נרדמים לגמרי, או חצי כזה? מפחדת להירדם לגמרי רוצה להיות ערה
06/03/2018 | 22:14
18
לצפיה ב-'שרשור התפקדות?'
שרשור התפקדות?
03/03/2018 | 19:27
13
182
אז מה שלומכן?
רוצות לספר קצת על השלב שבו אתן נמצאות? תחושות? מחשבות?

אני אתחיל. אני יואב 10 כנראה. ממש מדמיינת שהחודש זה החודש... מרגישה כל מיני כיווצים. אבל היום בדיקה שלילית! עוד לא מספידה, אבל זה קצת מבאס.

תורכן :) 
לצפיה ב-'משתפת '
משתפת
04/03/2018 | 07:51
1
149
כבר חודש שאני מנסה לא לזהות במדויק, להפחית לחצים ... אמורה לקבל כנראה בסוף השבוע אז הנה השבוע הזה של כל המחשבות והתחושות והסימנים ... נקווה לטוב
בהצלחה לכולן!
לצפיה ב-'מצטרפת חדשה'
מצטרפת חדשה
04/03/2018 | 10:15
140
היי,
חדשהבקבוצה אבל קוראת אתכן המון.. סיבוב שני , יש לי ילדה בת שנתיים. 
בדיוק היום קיבלתי מחזור, מקווה שהחודש זה החודש. 

לצפיה ב-'גם אני אשתף : )'
גם אני אשתף : )
04/03/2018 | 14:01
141
יש לי 2 פיצקיות בבית, ואנחנו רוצים עוד מהפלא האלו

אני כנראה ביו"מ 12.
בהצלחה!
לצפיה ב-'מחזיקה לכולן אצבעות '
מחזיקה לכולן אצבעות
04/03/2018 | 17:15
117
אחרי חודש שבו פספסתי את הביוץ (כנראה) ואיחור מבלבל ומטעה של שבוע - אני ביו''מ 11 ומקווה שהחודש זה ילך יותר טוב. מודדת ובודקת בכל אמצעי אפשרי.. בהצלחה לכולן!! 
לצפיה ב-'מצטרפת חדשה ישנה '
מצטרפת חדשה ישנה
05/03/2018 | 19:27
117
חוזרת אחרי הפלה. 
סיימתי מחזור שהגיע קצת יותר מוקדם מהרגיל ביום שבת- מחכה לביוץ של החודש וננסה. ...

לצפיה ב-'גם אני אשתף + משהו מעצבן מאתמול '
גם אני אשתף + משהו מעצבן מאתמול
07/03/2018 | 17:02
3
120
לפניי 9 ימים בדיקת ביוץ חיובית שהעלתי לפה גם וזה היה התקדמות שהצלחתי לזהות או לפחות חושבת שהצלחתי לזהות כי זה המקור הכי אמין שיש לי ... 
עם המדחום הפסקתי כי זה הכניס עוד גורם לחץ. עשינו כמיטב יכולתנו מאז אותו יום. 

מהפחד להתאכזב, בודקת בשבוע הבא, רק ביום שאמור להיות מחזור בתקווה גדולה שלא יהיה כמובן !! 
אבל איכשהו יודעת שכמו כל דבר  , אצלי זה לא יהיה כל כך מהר  =/

ואתמול שכנה לא חכמה במיוחד אמרה לי - מה זה אני רואה משהו והצביעה על הבטן ... וכמה מבאס לשמוע את זה בתקופה של נסיונות ? קצת טקט ? את יודעת מה אנשים עוברים בדרך ?  צריך להזהר ..
לצפיה ב-'מאחלת לך שיקרה מה שאת רוצה שיקרה'
מאחלת לך שיקרה מה שאת רוצה שיקרה
07/03/2018 | 19:01
1
24
לצפיה ב-'הלוואי! תודה ! מאחלת גם לך :)'
הלוואי! תודה ! מאחלת גם לך :)
07/03/2018 | 20:54
13
לצפיה ב-'הכי מבאס. ומוכר לי לצערי '
הכי מבאס. ומוכר לי לצערי
07/03/2018 | 22:33
23
לצפיה ב-'יוא"ב 6 או 7 (לא בטוחה)'
יוא"ב 6 או 7 (לא בטוחה)
07/03/2018 | 18:35
81
כל כך מקווה שהחודש זה החודש!!! 
לצפיה ב-'לאחר שבוע - מספידה ופורקת קצת '
לאחר שבוע - מספידה ופורקת קצת
13/03/2018 | 14:08
2
46
המחזור הגיע בדיוק בזמן, (נו לפחות חזר להיות סדיר) .  

מאוכזבת בכל כך הרבה רמות , למרות שלא מנסים הרבה זמן. האי וודאות יכול להרוג חולי שליטה כמוני. נמאס לי שנראה שלכולם הכל הלך לי בקלות ולי כל דבר בחיים לקח זמן. היתי בטוחה שבליל הסדר השנה כבר אשב בהריון התחלתי, בלי שאף אחד יודע וזה יהיה הסוד שלי לחג מתוק. 

ואני לא יודעת למה , מה עושים לא בסדר ? למה מגיע לי שיהיה קשה ?  ביוץ היה וזוהה הפעם בוודאות , גם מתאים בימים למחזור וגם מקלון.  והכאבי מחזור חזקים ביותר , ואני בד"כ לא סובלת מהם. כאילו מתאבלים ביחד איתי. 

בא לי להכנס למיטה ולא לצאת חודש! באמת !  אם רק היה אפשר ... 
כמה ייאוש ..

בהצלחה לכולן !!! 

לצפיה ב-'מבינה לליבך '
מבינה לליבך
13/03/2018 | 16:21
1
36
כואב לשמוע ואני מבינה אותך לגמרי. מבאס לשמוע כל כך הרבה סיפורי ''ניסינו פעם אחת והצלחנו מיד'' ואי אפשר שלא לחשוב למה זה לא קורה לך. מציעה שתפנקי את עצמך באלכוהול ובדברים שאסור בהריון - ותתנחמי בזה שהנה הגיע מחזור חדש והזדמנות חדשה לנסות :) תמיד יש מי שקשה לו יותר ממך ואת צריכה להיות מרוכזת בלהיות אופטימית ולשמוח בחלקך. מאחלת לך שתצליחי וגם לעצמי כי אין ספק שזה לא פשוט..
לצפיה ב-' תודה איזו מקסימה '
תודה איזו מקסימה
13/03/2018 | 21:01
19
בהצלחה גם לך !! נקווה שזה החודש שלנו לקראת פסח ובוא האביב :) תקופה של התחדשות ! 
לצפיה ב-'רופא פוריות'
רופא פוריות
05/03/2018 | 08:39
1
126
אז יום חמישי הזה סוף סוף הגיע התור שלנו לרופא פוריות... אני עם מחזור לא סדיר (פעם בחודשיים שלושה לפעמים יותר)
אני מתכוונת לבקש איקקלומין שקראתי שהוא מעודד ביוץ טבעי... ומעקב זקיקים ובדיקות דם...יש למישהי דגשים אולי של שאלות שאני צריכה לברר? 
או סתם הערות שאני אבוא מוכנה לתור הזה
תודה מראש!!
לצפיה ב-'מישהי??'
מישהי??
06/03/2018 | 17:31
19
לצפיה ב-'חוזרת אחרי הפלה באוקטובר'
חוזרת אחרי הפלה באוקטובר
04/03/2018 | 18:38
3
138
החלטנו לנסות שוב אחרי הפלה באוקטובר...
סיימתי מחזור אתמול - למרות שמשום מה שהוא הופיע הפעם מוקדם מהרגיל -בדר"כ 28 יום...אנסה החודש למרות שאני לא מאמינה שאקלט במיידי אבל מבקשת מכן להחזיק לי אצבעות.
תודה
לצפיה ב-'מאחלת לך בשורות טובות '
מאחלת לך בשורות טובות
04/03/2018 | 19:41
18
לצפיה ב-'מחזיקה לך חזק חזק '
מחזיקה לך חזק חזק
04/03/2018 | 23:47
1
11
לצפיה ב-'תודה, מקווה להיקלט, מהר ובריא.'
תודה, מקווה להיקלט, מהר ובריא.
05/03/2018 | 19:26
12
לצפיה ב-'ביוץ מתקרב?'
ביוץ מתקרב?
04/03/2018 | 14:57
1
156
לפי חישובי אפליקציה ומעכב מחזורים אני אמורה לבייץ ביום שלישי
היום עשיתי בדיקת ביוץ וזה מה שיצא
מספיק חזק או שעדיין לא?
לצפיה ב-'מתקרב'
מתקרב
04/03/2018 | 15:06
77
רק אם תבדקי מחר תוכלי לומר מתי הביוץ. אם הפס יתחזק - צריך להמשיך לבדוק זה ממש פה. אם נחלש - כנראה שזה יום הביוץ (או יום אחרי לכל המאוחר - להמשיך לקיים יחסי מין)
לצפיה ב-'ביוץ משחלה שמאל וכאבים בימין'
ביוץ משחלה שמאל וכאבים בימין
03/03/2018 | 22:19
3
93
היי :) לפני כמה ימים נבדקתי אצל רופא שאמר לי שהביוץ הולך לתרחש משחלה שמאל. היום ואתמול בדיקת ביוץ חיובית ויש לי כאבי ביוץ בצד ימין דווקא. מישהי חוותה??
לצפיה ב-'לא בטוחה אבל '
לא בטוחה אבל
04/03/2018 | 07:50
2
70
דיברתי עם הרופא על כך שאני כל הזמן מרגישה כאבי ביוץ בצד ימין והוא אמר שזה לא בהכרח אומר שמשם מתרחש הביוץ. אפילו אמר שזה לא הגיוני פיזיולוגית שהביוץ מתרחש רק בצד אחד.
לצפיה ב-'אני מבייצת רק מצד אחד '
אני מבייצת רק מצד אחד
04/03/2018 | 13:04
1
71
בלי הורמונים/ עם הורמונים. רק מצד ימין. השחלה השמאלית פשוט לא רוצה לתפקד.. מה גם שהחצוצרה השמאלית שלי הייתה חסומה אבל פתחו אותה!  אני הייתי נורא מודאגת מזה אבל הרופא הפוריות אמר שיש נשים שמבייצות רק מצד אחד. 
לצפיה ב-'תודה בנות :)'
תודה בנות :)
04/03/2018 | 14:07
49
מקווה שהכל בסדר..
לצפיה ב-'הזרעה'
הזרעה
01/03/2018 | 23:07
6
140
היי!
אז התחלנו החודש טיפול בלטרוזטל ומחר מוסיפים פעם ראשונה גונל f.
 בעוד כמה ימים מעקה זקיקים, בדיקות דם ואז כנראה יחליט על הזרעה.
אני ממש ממש מפחדת מזה...
מי שעברה, יכולה לספר, לשתף קצת?
פוחדת מכאב... בדיקת פאפ כואבת לי ואני ממש שונאת ספקולום... כמה זה יותר מפאפ?

לצפיה ב-'נראה לי שתמצאי הרבה מידע ותמיכה בנושא בפורום פוריות '
נראה לי שתמצאי הרבה מידע ותמיכה בנושא בפורום פוריות
02/03/2018 | 17:25
56
בהצלחה 
לצפיה ב-'עברתי הזרעות'
עברתי הזרעות
03/03/2018 | 16:28
4
82
פעמיים לחא הורמוים ופעם עם גונאל אפ, שזה היה הטיפול שאיתו נקלטתי. זה לא נעים, אבל לא נורא. הרגשתי אחרי ההזרעה קצת כיווצים. ההורמונים עברו ללא תופעות. בהצלחה!!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/03/2018 | 17:09
3
50
ההזרעה כאבה? קראתי באיזה מקום שהיה צריך לתפוס את צוואר הרחם עם צבט... משהו שנשמע לי נוראי... האם זה פשוט כמו בדיקה עם ספקולום?
או מעבר לזה?
כי כבר בבדיקה עם ספקולום כואב לי.... 
כיווצים אחרי הכוונה לכאבי מחזור כאלו?
הזריקה של הגונל באמת לא כואבת.. בנתיים... 
לצפיה ב-'ממה שזכור לי'
ממה שזכור לי
03/03/2018 | 19:24
2
58
הספקולום זה מה שמציק... ההזרעה עצמה לא כואבת. וכן אחכ זה כמו כאבי מחזור חלשים...
לצפיה ב-'עשיתי כמה פעמים הזרעות'
עשיתי כמה פעמים הזרעות
04/03/2018 | 11:48
1
58
ונקלטתי בהזרעה שבה פעם ראשונה שילבנו גונל F
אז קודם כל המון בהצלחה!!!
אני גם סופר רגישה ומפחדת מכל בדיקה, בהזרעה מה שלא נעים זה רק הכנסת הספקולום, כמו שמכניסים בבדיקת פאפ. אחרי שמכניסים אותו לא תרגישי בכלל את ההזרעה ולא תספיקי לספור עד 5 וכבר תייהי מאחורי זה.
בחלק מההזרעות לא הרגשתי כלום אחר כך ובחלק הרגשתי ממש התכווצויות קלילות קצת כמו כאבי מחזור אבל ממש ממש בקטנה וזה עבר אחרי רבע שעה.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
08/03/2018 | 11:33
16
תודה!
אני לא בטוחה שנצליח הזרעה הפעם... היום במעקב זקיקים יצאו 2 זקיקים גודל 19.
כלומר, לוגיסטית בגלל הסופשבוע לא יודעת אם יצליח... 
מחכה לשמוע מהרוםא מה אומר. .ומקווה שאם אפשר אז נספיק להוציא  את כל טפסים שצריך עד מחר... 
באיזה גודל של זקיק , בדרך בכלל, מזריקים אוביטרל? 
לצפיה ב-'אחרי הריון כימי מתי מגיע המחזור? היה לי פעם כבר לא זוכרת'
אחרי הריון כימי מתי מגיע המחזור? היה לי פעם כבר לא זוכרת
04/03/2018 | 10:07
16
לצפיה ב-'3 בדיקות הריון- אחת חיובית אחרי שעה והשאר עם פס חלש'
3 בדיקות הריון- אחת חיובית אחרי שעה והשאר עם פס חלש
27/02/2018 | 00:30
13
280
שלום, אני בת 24 עם שחלות פוליציסטיות. אני ובעלי מנסים להכנס להריון כבר בערך שנה וקצת.
היום עשיתי בדיקת ביוץ אשר יצאה חיובית. עשינו סקס.
לאחר הסקס החלטתי לבדוק שוב האם הביוץ באמת חיובי.. והחלטתי להוסיף גם בדיקת הריון ... חיכיתי בערך5-7 דק והביוץ היה חיובי וההריון היה פס אחד. לאחר שעה חזרתי וראיתי שבבדיקת הריון יש שני פסים! 
מיד עשיתי עוד בדיקת הריון ובו היה פס חלש
ועשיתי עוד בדיקה והיה בו חלש יותר מהקודם.
מצרפת תמונות של שלושת בדיקות ההריון - כאשר הראשונה נעשתה לאחר סקס ואחרי שעה עשיתי את השתיים האחרות.. 
האם זה הריון? 

לצפיה ב-'חיובי חיובי'
חיובי חיובי
27/02/2018 | 01:04
3
139
מניחה שאת האחרות עשית עם פיפי יותר מאוחר וכנראה הפיפי לא היה מרוכז מספיק. אבל זה לגמרי חיובי
הייתי עושה בדיקת דם
לצפיה ב-'אמאאללהההההה'
אמאאללהההההה
27/02/2018 | 01:08
2
142
לא מצליחה להרדם.. מחכה לבוקר לבדוק שוב ואז ללכת לבדיקת דם..
אני גם מרגישה חום בחזה.. ויש לי חום 37..
הלוואי ואת צודקת וזה לא סתם פסיכולוגיייי
אמןאמןאמן
לצפיה ב-'תלכי לבדיקת דם בבוקר'
תלכי לבדיקת דם בבוקר
27/02/2018 | 01:20
1
98
מתי הייתה וסת אחרונה?
לצפיה ב-'היא לא סדירה'
היא לא סדירה
27/02/2018 | 01:23
118
הוסת שלי ממש לא סדירה בגלל השחלות הפוליציסטיות. פעם אחרונה קיבלתי ממש לפני חודש ויומיים. 
הבעיה שאני לא יכולה לזהות אפילו איחור כי יכולים להיות לי חודשיים ללא וסת.. 

לצפיה ב-'עשיתי שתי בדיקות הבוקר...'
עשיתי שתי בדיקות הבוקר...
27/02/2018 | 07:21
1
256
לא ניראה שיש הריון...
לצפיה ב-'ברור שיש פה שני פסים! '
ברור שיש פה שני פסים!
27/02/2018 | 15:21
54
לצפיה ב-'עוד תמונה'
עוד תמונה
27/02/2018 | 07:35
87
לצפיה ב-'עשיתי שוב בדיקה ויש פס חלש!'
עשיתי שוב בדיקה ויש פס חלש!
27/02/2018 | 10:50
2
207
לא הספקתי להגיע למעבדה היום כי הרופאה שלי פתחה מאוחר את המרפאה.. 
הוצאתי הפניה ואלך רק מחר.
בנתיים קניתי ערכה לבדיקה איכותית יותר ועשיתי שוב בדיקה והינה התוצאה..
מה זה אומר?
לצפיה ב-'שאת בהריון '
שאת בהריון
27/02/2018 | 15:01
1
123
גם הבדיקות הקודמות הראו זאת.
תעשי מחר את הבדיקת דם.
בהצלחה
לצפיה ב-'צודקת!!!'
צודקת!!!
28/02/2018 | 00:35
172
למרות שעדין לא עשיתי בדיקת דם.. מרוב הלחץ והשוק קניתי בדיקה שמראה את מספר השבועות ואם ההריון ודאי או לא...
והינה התשובה!!! 
אני כניראה בשבוע בין 4-5. (לפי ההוראות באלון .. המספר על הבדיקה זה מתי הייתה ההתעברות..)
המון תודה לכן! אתן מקסימות!!!! 
ואני עדיין לא מאמינה שזה קרה!!!!! 
בעזרת השם הלוואי והכל יהיה בסדר ����
לצפיה ב-'עשיתי בדיקת דם ואני בהריון!!!!!'
עשיתי בדיקת דם ואני בהריון!!!!!
28/02/2018 | 13:56
2
225
עשיתי בדיקה דם.. יצא 168... מה זה אומר לגבי השבוע מישהי יודעת????? 

תודה רבה לכן בנות אין כמוכן!❤

לצפיה ב-'נראה כמו יום יומיים איחור'
נראה כמו יום יומיים איחור
28/02/2018 | 20:08
1
137
את כנראה שבוע 4+2 כזה. את יודעת מתי הייתה וסת אחרונה?
תקבעי תור לבדיקת דופק עוד שבועיים שלוש.
לצפיה ב-'היה דימום היום מצוואר הרחם'
היה דימום היום מצוואר הרחם
01/03/2018 | 22:40
178
היינו כבר במיוון.. על הבוקר היה לי דימום ממש אדום..
עשו בדיקת בטא והיה תקין..זה הכפיל את עצמו . 360.
אבל הדימום היה מצוואר הרחם..ומעולם לא עשיתי בדיקת pap למרות שהתלוננתי לרופא נשים שאני מדממת אחרי סקס כמעט תמיד ..
בקיצור לקחו דגימה...
מקווה שהכל יסתדר ויעבור בשלום..

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה