לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2086820,868 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'בטא 29!!! '
בטא 29!!!
09/12/2018 | 21:41
17
126
לצפיה ב-'תעשי בדיקה שוב עוד יומיים'
תעשי בדיקה שוב עוד יומיים
09/12/2018 | 21:51
7
107
התוצאה קצת נמוכה..  לצערי יש סיכוי שמדובר בהריון כימי שכן את כבר ביום האיחור.
עם זאת אם היה ביוץ מאוחר יתכן ותפסת אותו מוקדם ואז יש עוד סיכוי.
מאחלת לך שיתקדם בכיוון הרצוי
לצפיה ב-'כן, טבל אני יודעת בדיוק מתי היה הביוץ אז'
כן, טבל אני יודעת בדיוק מתי היה הביוץ אז
09/12/2018 | 21:55
3
113
הוא היה ב28.11 אני 12 יום אחרי הביוץ. 
לצפיה ב-'אממ יואב 12'
אממ יואב 12
09/12/2018 | 22:45
2
103
בגדול זה לא איחור... אלא אם כן את יודעת שהלוטאלי שלך קצר באופן קבוע.
בכל מקרה מקווה שתהיה הכפלה.
לצפיה ב-'נכון, אבל החודש היה ביוץ מאוחר'
נכון, אבל החודש היה ביוץ מאוחר
09/12/2018 | 23:10
1
76
בחודשיים האחרונים היה לי קצת חוסר סדר במחזור. לכן הביוץ המאוחר ( הביוץ כואב מאוד, דיי בטוחה מתי הוא קורה)
לצפיה ב-'בגלל זה אמרתי '
בגלל זה אמרתי
10/12/2018 | 09:39
52
בהחלט יתכן שהביוץ מאוחר ולכן את לא באיחור והבטא בסדר גמור לשלב הזה.
תעשי מחר עוד בדיקת דם מאחלת לתוצאות טובות.
לצפיה ב-'באמת צריך לחזור על זה'
באמת צריך לחזור על זה
09/12/2018 | 21:57
1
90
וואי הגבולי הזה מורט!!!.
להכפלה יפה עוד יומיים
לצפיה ב-'כן כן, כמובן. '
כן כן, כמובן.
09/12/2018 | 22:00
25
לצפיה ב-'למה הריון כימי?'
למה הריון כימי?
10/12/2018 | 07:05
82
הרי כל בטא מעל 5 היא הריון. לא?
לצפיה ב-'תוצאה נמוכה לא משקפת כלום'
תוצאה נמוכה לא משקפת כלום
09/12/2018 | 22:46
1
109
רק הכפלה מניסיון 
היו לי 2 כימים עם בטא נמוכה ולא הכפלה טובה
וגם עכשיו שהכל בסדר היה בטא 17 אבל ברוך ה היתה הכפלה יפה 
לצפיה ב-'תודה על העידוד!'
תודה על העידוד!
09/12/2018 | 23:11
86
חברה שלי התחילה את ההריון בבטא 25, והיום הבטא הזאת מעירה אותה בלילות כבר חודשיים:) 
לצפיה ב-'המון בהצלחה להכפלה היום'
המון בהצלחה להכפלה היום
11/12/2018 | 11:22
6
15
לצפיה ב-'הרופא אמר לעשות רק בשבוע הבא'
הרופא אמר לעשות רק בשבוע הבא
11/12/2018 | 16:15
5
80
אמר שזאת בטא תקינה ןמועד ביוץ ולעשות שוב רק ביום ראשון לצורך √.
:)
לצפיה ב-'הרופא ממש טועה'
הרופא ממש טועה
11/12/2018 | 18:10
2
77
בשביל לבדוק אם ההריון תקין צריך לעדות בטא בהפרש של כ48 שעות
אני במקומך הייתי עושה
שבוע הבא זה כבר לא יתן לך אינדיקציה 
לצפיה ב-'ברור שיתן'
ברור שיתן
11/12/2018 | 19:39
60
אם תהיה בטא גבוהה מספיק (יחסית לזה שעבר,שבוע בין הבטאות) יש להניח שההריון תקין. פשוט זה מחרפן להמתין שבוע עכשיו
לצפיה ב-'בטח שזה יתן אינדיקציה'
בטח שזה יתן אינדיקציה
11/12/2018 | 22:34
48
עם היןם זה 29 ועוד שבוע זה 400 זאת אידיקציה מספיק טובה. 
לצפיה ב-'הכל תקין הכל בסדר'
הכל תקין הכל בסדר
11/12/2018 | 20:14
1
91
שיהיה בשעה טובה :]] התחלתי את ההריון האחרון עם בטא 6! וב"ה הכל עבר בשלום.
לא חושבת שיש מקום להלחיץ .. בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה על התמיכה:) '
תודה על התמיכה:)
11/12/2018 | 22:32
77
ולדעתי הרופא יודע יותר טוב...אני דיי בטוחה שהכל יהיה תקין
לצפיה ב-'זקוקה לעזרה ולהתייעצות'
זקוקה לעזרה ולהתייעצות
11/12/2018 | 09:19
4
153
שלום לכולם,
מזה מספר חודשים שאני קוראת ועוקבת אחר הודעות בפורום, ועכשיו רוצה לשתף בסיפור שלי ולהתייעץ. מעט ארוך אך אודה למי שיוכל לעזור ולייעץ.
אני בת 27 ובעלי בן 32. התחתנו לפני שלוש שנים וחצי, ביוני 2015, כאשר הייתי בת 23 וחצי. בזמנו אני ובעלי היינו סטודנטים ולכן לא מיהרנו להיכנס להיריון אלא לקחנו את הזמן למרות הרמות הגבה של הסביבה והקרובים, והתחלנו לנסות להיכנס להיריון רק כשנתיים לאחר החתונה, לפני כשנה ו-4 חודשים (בחודש אוגוסט 2017 - הפסקתי גלולות לאחר כ-9 שנים של נטילה רצופה). החודשים עברו והגענו למצב שעד חודש מאי 2018 לא הגיע ההיריון המיוחל. התלבטנו האם לפנות לרופאת הנשים או לחכות עוד קצת, אבל בשל סיפורים ששמענו והכרנו מלפני כן, החלטנו להתייעץ עם הרופאה. היא לא נלחצה ואמרה שעדיין לא עברה שנה, אבל אם מאוד חשוב לנו להיבדק אז אין לה בעיה להפנות אותנו לבדיקות הראשוניות. אני עשיתי בדיקות סקר גנטיות, בדיקת פאפ ופרופיל הורמונלי- שלושתן יצאו תקינות לחלוטין. בעלי עשה בדיקת זרע- אצלו התגלתה בעיה קלה במורפולוגיה (2 אחוז צורות תקינות), מלבד זאת יתר הנתונים תקינים. הבדיקות האלה לקחו את כל חודש יוני, שבו המשכנו כמובן לנסות באופן טבעי אך ללא הצלחה. חשוב לציין שהחל מחודש לאחר הפסקת הגלולות יש לי מחזור סדיר אשר מגיע כל 30-33 ימים. לאור התוצאות קבענו תור לרופא פוריות בציבורי דרך קופת חולים כללית. רופא הפוריות המליץ להתחיל בהזרעה. בחודש יולי 2018 ביצענו הזרעה ראשונה על בסיס מחזור טבעי. ההזרעה לא צלחה ובחודש אוגוסט קיבלתי דימום ובטא שלילית. בחודש אוגוסט המשכנו לטיפול נוסף, הפעם עם איקקלומין (5 כדורים מהיום החמישי למחזור). גם הטיפול הזה לא צלח ובתחילת ספטמבר קיבלתי דימום ובטא שלילית. כך המשכנו ובחודש ספטמבר ביצענו הזרעה נוספת עם איקקלומין שלא צלחה. בחודשים אוקטובר ונובמבר ביצענו שתי הזרעות נוספות עם כדורי לטרוזול. גם שתי הזרעות אלה לא הצליחו. לאחר 5 הזרעות כושלות נשלחתי לצילום רחם אותו ביצעתי בשבוע שעבר לאחר קבלת המחזור.
בתוצאות הצילום נכתב: חלל הרחם בגודל רגיל ומילויו הומוגני במנח קדמי. חצוצרה מימין מורחבת יכולה להתאים להידרוסלפינקס, חצוצרה משמאל תקינה יש מעבר עם פיזור מועט לחלל הצפק.

אתמול היה לנו תור לרופא הפוריות שהסביר לנו מה אומרות התוצאות. לפי הסבריו הבנתי שמדובר בנוזל שנמצא בחצוצרה ימין ומקשה על ההשתרשות של העובר במידה ומתרחשת הפריה. למיטב הבנתי, ממה שקראתי באתרי אינטרנט רבים, הפיתרון לצורך השגת היריון בעקבות הבעיה הנ"ל היא רק כריתה של החצוצרה, אך הרופא שלי אתמול אמר שהוא לא ממהר לבצע כריתת חצוצרה מכיוון שזה ניתוח לא נעים ומכיוון שאני עדיין צעירה מאוד בגיל.
אני ובעלי יצאנו אתמול מהפגישה די מתוסכלים מהמצב. אני מיואשת מהכישלונות וההמלצה הבאה של הרופא היא להתחיל החודש הזרעות עם זריקות הורומונים, והאמת? אין לי כוח לסבול כישלונות נוספים. על מעבר ל-IVF הרופא לא מדבר בכלל לפני שנבצע עוד 3 טיפולים של הזרעות עם זריקות! אני מרגישה שהזמן עובר ועובר ושאני לא אזכה להיות אמא גם בעוד 3 שנים בקצב הזה...
חייבת קצת עצות ועידוד למצב שלי - מישהי מכירה? חוותה? מה עליי לעשות או לדרוש כדי להימנע מעוד 3 הזרעות כושלות נוספות?
תודה רבה :) 
לצפיה ב-'לא מנסיון אבל...'
לא מנסיון אבל...
11/12/2018 | 14:20
1
84
קודם כל אתם באמת צעירים ויש לך עוד המון זמן להיות אמא .
נשמע שעשיתם הכל כמו שצריך ועכשיו שיודעים מה הבעיה גם אפשר לטפל בה.
אני מאמינה שזה יקרה לך בקרוב וכמובן שכריתית חצוצרה זה סיפור מורכב שלא הייתי מקלה ראש איתו.

האם נסית לשלב טיפולים אלטרנטיביים במקביל? כי אני מאוד ממליצה...

לצערי גם אני עוד לא הצלחתי להיקלט וחודש הבא נתחיצ בירור.

מאחלת לך שהות קצרה וחיבוק גדול
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
11/12/2018 | 18:26
45
זה אכן מעודד לדעת את הבעיה ולפי כך לנסות לפתור אותה. אך בכל זאת חוסר ההצלחה מאוד מתסכל ומייאש. מחודש לחודש נהיה קשה יותר ויותר. תודה על המילים החמות ומאחלת גם לך בהצלחה ושתצליחי להיקלט בקרוב!!
לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
11/12/2018 | 16:20
1
72
על מנת להימנע מענייני חצוצרה לא תקינה כן בוודאי שיש צורך בivf.
עם זאת אם יש ההתעקשות לעוד הזרעות, סביר להניח שמחזור אפקטיבי יהיה כזה שבו הביוץ מהצד התקין. בגלל שלא ניתן לצפות זאת, הייתי מתעקשת עם הרופא כן לעבור לivf. אם יש אפשרות להתייעץ עם עוד רופא שאולי כן יסכים.
בכל מקרה, גם אם בסוף כן תמשיכי לעוד 3 הזרעות אל תשללי מראש בהחלט יתכן ויהיה ביוץ מהצד התקין מה שכן יעזור להקליט.
בנוסף חוץ מעניין החצוצרה תלחצי גם על עניין הזרע. אומנם על פניו הוא יחסית בסדר אבל תזכירי לרופא כי בכל זאת יש בעיה ואולי בכלל לא מצליחים להגיע למצב של הפריה. בivf אפשר לגלות גם בעיות כאלה. לפעמים אחרי הרבה ניסיונות כושלים רגילים מגלים בivf שהזרע בכלל לא מצליח להפרות את הביצית ומפרים באיקסי.
מאחלת לך הריון בהקדם כך או כך.
לצפיה ב-'תודה רבה על העצות'
תודה רבה על העצות
11/12/2018 | 18:28
41
קבעתי תור לחוות דעת נוספת מרופא אחר. נראה מה תהיה חוות דעתו על העניין ולפיכך אנסה לראות האם ללחוץ ולהתעקש על המעבר ל-ivf.

לצפיה ב-'איחור גדול מאוד בקבלת מחזור'
איחור גדול מאוד בקבלת מחזור
10/12/2018 | 17:35
5
109
היי לכולן
אני מקבלת מחזור כל 25-26 ימים, כיוון שאני בחורה דתיה ומקפידה על 7 נקיים יוצא שכמעט כל חודש אני מפספסת את הביוץ (אני לא יכולה לדעת תכלס כי המקלונים מעולם לא מראים לי מתי אני מבייצת, בדקתי פעם כל יום אפילו בזמן מחזור וזה לא הציג ביוץ אז כל פעם שעשיתי בדיקה בעצמי של ביוץ כל מה שקשור להפרשות וכו' ראיתי שאני מפספסת ביוץ)
בקיצור, לקחתי אסטרופם במשך 5 ימים כל יום 2 ג"מ על מנת לדחות את הביוץ.
מה שקרה שכבר עברו 46 ימים ולא קיבלתי מחזור.
לפני כשבוע הייתי אצל הרופאה והיא בדקה באולטראסאונד ואמרה שאין היריון והיא לא רואה שק היריון, חלל הבטן לבנה. והביאה לי כדורים לקחת לקבלת המחזור.
עשיתי 2 בדיקות היריון לפני כשבוע ולפני כשבועיים והתוצאות היו שליליות.
שאלתי היא כזו, הגיוני שהאסטרופם עד כדי כך דחה את המחזור? זה כבר ממש מוגזם בעיניי.
ומתי כבר יגיע המחזור????
זה ממש מכניס אותי ללחץ שאני עלולה לא לקבל מחזור בכלל))):
לצפיה ב-'בUS היא אמרה לך אם היא רואה שהיה ביוץ? '
בUS היא אמרה לך אם היא רואה שהיה ביוץ?
10/12/2018 | 22:25
1
76
לצפיה ב-'לגבי הביוץ'
לגבי הביוץ
10/12/2018 | 22:32
55
לא. היא אמרה שהיא רואה חלל בטן לבן אז אין כלום. וזה היה נשמע ממנה שאין על מה לדבר החודש.. אני צריכה לחכות למחזור. רק שהוא מאוד מאוד מאוד מתאחר.
לצפיה ב-'תעשי בדיקות דם'
תעשי בדיקות דם
11/12/2018 | 11:21
2
50
לפי הפרוגסטרון תראי אם את לפני או אחרי ביוץ.  
אני לקחתי פעם אסטרופם והביוץ נדחה לי בשבועיים ובהתאם גם המחזור נדחה לי בשבועיים.
לצפיה ב-'ללכת לרופאה שתביא לי הפניה לבדיקת דם? זה עלול לקחת זמן'
ללכת לרופאה שתביא לי הפניה לבדיקת דם? זה עלול לקחת זמן
11/12/2018 | 11:28
1
9
לצפיה ב-'אני במכבי, מבקשת מהרופא באפליקציה בדרך כלל עד למחרת בבוקר'
אני במכבי, מבקשת מהרופא באפליקציה בדרך כלל עד למחרת בבוקר
11/12/2018 | 11:32
75
יש את ההוראה למעבדה במחשב ואני פשוט הולכת למעבדה.

אבל ככה או אחרת רק בדיקת דם תסיים לך את המתח ותדעי מה קורה איתך.

אני הייתי מבקשת, אסטרוגן ופרוגסטרון.
לצפיה ב-'שאלה לגבי מעקב עם מקלוני ביוץ-'
שאלה לגבי מעקב עם מקלוני ביוץ-
10/12/2018 | 10:11
7
89
קרה למישהי שהמקלונים לא זיהו בכלל ביוץ, אבל נניח אם היא עשתה אולטראסאונד כן ראו שהיה בעצם ביוץ והמקלונים בכלל לא עלו על זה??

עשיתי הבוקר בדיקת ביוץ, לפי המקלונים - בגדול אין אף פס שני או שהשני ממש ממש בהיר על כמעט הבלתי נראה. אבל לדעתי אני ממש מרגישה תחושות שונות של "משהו שקורה" בצד באיזור השחלות כאילו זה בתהליך..
לפי חום השחר עוד לא היה ביוץ.

היו לי מקרים שמקלוני ביוץ זיהו אצלי ביוץ (של חברה מהארץ), אבל גם בגלל שאני משתמשת במקלונים שקניתי לאחרונה מחברה אחרת, זולה, דרך איביי (של ONE TEST מאנגליה, לא מסין אגב) והפסים שם מממממש בהירים, גם הפס בקרה, זה קצת מחרפן וקשה לראות.
תוהה אם אולי המקלונים האלה לא אמינים פשוט ולשלם יותר ולחזור למקלונים שאני יותר מכירה מהארץ. 

לצפיה ב-'אצלי תמיד היו אמינים'
אצלי תמיד היו אמינים
10/12/2018 | 12:05
3
57
גם אלה מסין
אולי יש כאלה שעליהם זה לא עובד
בכל מקרה הכי בטוח מעקב זקיקים ובדיקות דם
לצפיה ב-'באלה מסין הפס בקרה כהה או בהיר?'
באלה מסין הפס בקרה כהה או בהיר?
10/12/2018 | 17:04
2
16
לצפיה ב-'כהה '
כהה
10/12/2018 | 19:47
1
38
ואם יש ביוץ הפס השני גם כהה כמןהו
אם לא, הפס חלש
מוזמנת לחפש בשרשורים פה מקלוני ביוץ שלי 
לצפיה ב-'חיפשתי עכשיו. זה לא נראה כמו פס הבקרה אצלי..!!'
חיפשתי עכשיו. זה לא נראה כמו פס הבקרה אצלי..!!
10/12/2018 | 22:23
36
הזמנת גם מאיביי?
מקווה שלא יהיה צורך, אבל יש לך לינק?
לצפיה ב-'לי לא עבד'
לי לא עבד
10/12/2018 | 12:28
53
בדיעבאד הבנתי שזה קשור לשחלות פוליציסטיות
לצפיה ב-'אני לא בטוחה לגביי'
אני לא בטוחה לגביי
10/12/2018 | 15:26
54
היי, 
אני גם מתחילה לחשוב שיש מצב שאצלי לא אמין ממש.
המחזור שלי מאוד מאוד סדיר, וכאבי ביוץ יש לי בתזמון טוב, אבל המקלונים לא מראים ביוץ. המקלונים מראים פס שני שהולך ומתחזק מיום ליום, אבל מיד אחכ מגיעה הירידה בעוצמתו (בערך בזמן שאמור להיות הביוץ), אבל לעולם לא הגיע לעוצמה חזקה כמו הפס ביקורת (שעפי המדריך, בכדי להגיד שהיה ביוץ, צריך שהפס השני יהיה זהה לפחות בעוצמתו לביקורת).
המדקרת שלי אמרה לי שבלימודיה אמרו להם שהמקלונים האלה לא טובים לרוב האוכלוסיה בכלל. 
שבוע הבא יש לי תור לרופאת נשים, אחרי בדיקות דם הורמונליות. נראה מה היא אומרת... (אולי אני פוליציסטית? לא יודעת. המחזור שלי דופק כמו שעון, אבל אני בעלת משקל עודף גבוה מאוד). 
לצפיה ב-'תודה לכל העונות..'
תודה לכל העונות..
13
לצפיה ב-'אם מישהי סקרנית לגבי סונוהידרוגרפיה,'
אם מישהי סקרנית לגבי סונוהידרוגרפיה,
10/12/2018 | 14:39
6
85
(צילום רחם אלטרנטיבי) חזרתי עכשיו מהבדיקה לדווח - קודם כל שהיה תקין לגמרי, והיה ממש מגניב לראות את החומר זורם דרך החצוצרות בזמן אמת, וחוץ מזה שהיא לא כואבת בכלל, אולי טיפה חוסר נוחות ממגע בחלקים שבדרך כלל לא נוגעים בהם בגוף, ואולי רבע שעה של "כאבי מחזור" אחר כך, וזהו. ממש ממש שמחה שהתעקשתי ועשיתי אותה.

אם מישהי מעוניינת בפרטים, ניתן לבצע עם טופס 17 בלניאדו או בשערי צדק, צריך להתנזר עד לבדיקה והיא לא מונעת המשך נסיונות הריון באותו חודש. היו איתי בחדר הבדיקה 6 בני אדם(!) כי מנסים להכשיר כמה שיותר צוות לבצע אותה, והיתה אווירה כיפית כזאת של לימוד והתלהבות. מכבי לא עשו שום בעיה עם ההתחייבות, וכל הבדיקה כולל הכל לקחה אולי 20 דקות.

ועכשיו נשימה עמוקה ולחזור להסתכל קדימה - על מינון מאוד נמוך של מנופור (ובטן מלאה סימנים כחולים..) ביו"מ 9 אני עם זקיק אחד בקושי של 10-11 ממ, ובדיקות הדם עוד לא חזרו. ממש מקווה שנצליח לקלוע הזרעה סוף סוף החודש, ושזה יקרה לפני ה-23 כי אז אני נעלמת מהאזור להדריך ברחבי הארץ עד השנה החדשה. נכון שזה עוד כמעט שבועיים, אבל כבר היו דברים מעולם...
לצפיה ב-'מעדכנת בדיקות דם:'
מעדכנת בדיקות דם:
10/12/2018 | 14:57
56
אסטרדיול 988
פרוגסטרון 1.6
LH 6.2

כנראה הבדיקות הכי יפות שיצאו לי מאז שהתחלנו לנסות (אני בדרך כלל מבייצת באסטרוגן נמוך מדי, וה-LH תמיד משייט סביב 20-30).
לצפיה ב-'זאת הבדיקה שהיא בעצם US?'
זאת הבדיקה שהיא בעצם US?
2
45
בדיוק ראיתי שגם איכילוב פרסמו שיש אצלם כזאת.. אם זה אותו דבר.

הבדיקה היא בגישה וגינלית או בטנית.?

איזה כיף שהכל תקין, חמסה חמסה שיהיה בקלות!!
לצפיה ב-'את איכילוב באמת לא הצלחתי להשיג בטלפון'
את איכילוב באמת לא הצלחתי להשיג בטלפון
10/12/2018 | 17:34
1
39
ולא מצאתי את הבדיקה אצלם באתר, אבל הרופאה שלי אכן אמרה שנדמה לה שגם אצלם יש את זה.
זו אכן בדיקה שהיא בעצם אולטרסאונד, והכל בגישה וגינלית. משתמשים במפשק כמו בבדיקת PAP, והחדרת הצינורית מרגישה קצת מוזר, אבל השאר מאוד דומה למעקב זקיקים רגיל מבחינת החוויה.
לצפיה ב-'תודה. !'
תודה. !
10/12/2018 | 22:23
4
לצפיה ב-'בהצלחה, כיף שהכל תקין'
בהצלחה, כיף שהכל תקין
10/12/2018 | 17:43
6
לצפיה ב-'בהצלחה! שמחה שהכל תקין ולא כואב'
בהצלחה! שמחה שהכל תקין ולא כואב
11/12/2018 | 16:34
3
לצפיה ב-'עדיין אין תוצאות בטא אוףףףף'
עדיין אין תוצאות בטא אוףףףף
09/12/2018 | 15:29
2
96
אמרו לי אחרי 3...
לצפיה ב-'אני במתח! מחכה לעדכון'
אני במתח! מחכה לעדכון
09/12/2018 | 18:23
1
23
לצפיה ב-'תקלה ארצית במכבי...אין תוצאות'
תקלה ארצית במכבי...אין תוצאות
09/12/2018 | 21:24
61
איך אני במתח את לא מבינה...מרוב טפשות עשיתי איזה בדיקה הזויה עכשיו שיצאה שלילית...אבל זה היה צפויה עשיתי פיפי 78 פעמים היום והוא היה לבן... אבל התבאסתי רצח
לצפיה ב-'הבדיקה חיובית?!!!?!?!! '
הבדיקה חיובית?!!!?!?!!
08/12/2018 | 18:41
12
247
אני לא מאמינה לזה...זה לא פס אידוי? 
לצפיה ב-'קצת לא בטוחה'
קצת לא בטוחה
08/12/2018 | 19:14
6
101
נראה באמת קצת כמו פס אידוי.. תוך כמה זמן הופיע
לצפיה ב-'שתי דקות, התחזק אחרי עוד כמה'
שתי דקות, התחזק אחרי עוד כמה
08/12/2018 | 19:21
5
221
הינה עוד תמונה
לצפיה ב-'רואים בהחלט את הפס'
רואים בהחלט את הפס
08/12/2018 | 19:44
2
83
מחזיקה לך אצבעות שזה זה!
לצפיה ב-'תודההההה, בדיקת דם על הבוקר'
תודההההה, בדיקת דם על הבוקר
08/12/2018 | 19:45
1
27
לצפיה ב-'נראה טוב'
נראה טוב
08/12/2018 | 20:00
78
הוא וורוד.
מחזיקה אצבעות.
לצפיה ב-'ממש רואים!!'
ממש רואים!!
08/12/2018 | 21:18
1
68
יאללה תעדכני מחר.
לצפיה ב-'תודה מתוקה'
תודה מתוקה
08/12/2018 | 21:58
63
אעדכן ברור..עדיין לא מאמינה..מרגישה כמו בחלום מפחדת מהבטא
לצפיה ב-'ידעתי '
ידעתי
08/12/2018 | 23:10
1
87
מחזיקה לך אצבעות לבדיקת דם!
לצפיה ב-'מקסימה את '
מקסימה את
08/12/2018 | 23:17
22
לצפיה ב-'לגמרי חיובית!'
לגמרי חיובית!
09/12/2018 | 12:22
64
תעדכני בטא 
בהצלחה 
לצפיה ב-'חיובית לגמרי!'
חיובית לגמרי!
09/12/2018 | 16:37
1
64
איזה כיף!!!
ראיתי שאת מחכה לבטא.
מאחלת לך הריון קל, תקין, משעמם ובידיים ומלאות
לצפיה ב-'תודה מתוקה'
תודה מתוקה
09/12/2018 | 16:43
19
לצפיה ב-'או סוף סוף אפשר לכתוב....'
או סוף סוף אפשר לכתוב....
06/12/2018 | 13:12
5
189
מה שלום כולן???
לצערי אין לי שום חדשות טובות.
אכזבה חודש אחרי חודש...

כרגע יום 3 של המחזור.
לי לשחלות שלי ולבעלי יש הזדמנות אחרונה להצליח החודש ללא התערבות.
וקבעתי רופאת נשים לסוף החודש.... זהו סוגרים שנה של נסיונות שלא הניבו כלום.
וממש לא בא לי לחכות עוד שנה בלי לדעת שהכל תקין.
אז נתחיל בירור

לצפיה ב-'מאחלת לך שהחודש זה יהיה החודש שלך, שולחת חיבוק'
מאחלת לך שהחודש זה יהיה החודש שלך, שולחת חיבוק
06/12/2018 | 17:56
23
לצפיה ב-'הלוואי שלא תצטרכי, אבל'
הלוואי שלא תצטרכי, אבל
06/12/2018 | 19:56
1
67
אולי יעודד אותך לשמוע שלי אישית נהיה הרבה יותר קל מאז שהתחלנו "להתערב". כי אני מרגישה שאנחנו סוף סוף עושים כל מה שאפשר, כי מתחילים לבדוק ולשלול כל מיני אפשרויות, לרדת לעומק הדברים. כל משחק הניחושים נהיה לא רלוונטי - את יודעת בדיוק מה קורה ומתי.
אני מספרת לך את כל זה כי אני מכירה מעצמי למשל, שיש לי נטייה קצת לחשיבה דרמטית ("זה החודש האחרון ש..." "הזדמנות אחרונה ל...", דברים כאלה) שרק מייצרת לחץ מיותר, ולהריון כידוע זה לא עוזר, ולא לשלום הנפש. משתפת אותך בתקווה שזה יגרום לך לחשוב שוואלה, בעצם גם אם תגיעו בסוף ל"התערבויות" זה ממש לא יהיה נורא, ותוכלי לגשת לחודש הנוכחי בלב קל ועליז יותר
לצפיה ב-'תודה מהממות. מקווה גם'
תודה מהממות. מקווה גם
06/12/2018 | 23:10
20
לצפיה ב-'מה שלומך מאי??'
מה שלומך מאי??
09/12/2018 | 12:23
1
52
חשבתי עליך
אני מקווה בשבילכם שהחודש בזכות חנוכה תקלטו להריון טבעי
המון בהצלחה ובשורות טובות
לצפיה ב-'היי, גם אני מאוד אשמח'
היי, גם אני מאוד אשמח
09/12/2018 | 17:36
40
מתאים לי ללדת בספטמבר
לצפיה ב-'ביוץ אחרי איקקלומין'
ביוץ אחרי איקקלומין
08/12/2018 | 19:43
43
מתי הביוץ עשוי להתרחש לאחר טיפול באיקקלומין?
יתכן שהוא מתרחש תוך כדי הטיפול בכדורים (יום 9 למחזור)? אני עוקבת בעזרת מקלוני ביוץ ובאחת הערכות שיש לי קיבלתי תוצאה חיובית וזה נראה לי מעט מוקדם אז לא יודעת עד כמה כדאי לסמוך על האמינות של הבדיקה.. 
וכן אני יודעת שהייתי צריכה לבקש מעקב זקיקים, אעשה זאת בחודש הבא בתקווה אמיתית שלא אצטרך..

לצפיה ב-'היום של המחזור הגיע...והוא עדיין לא התחיל'
היום של המחזור הגיע...והוא עדיין לא התחיל
08/12/2018 | 15:51
1
93
יש תקווה קטנטנה בלב למרות שאני מנסה לכבות אותה ..בנתיים נוסף טעם מתכתי לכל הסכום בבית.
מוזר מאוד... 
לצפיה ב-'אפשר כבר לבדוק ... מחזיקה לך אצבעות! '
אפשר כבר לבדוק ... מחזיקה לך אצבעות!
08/12/2018 | 17:41
32
לצפיה ב-'מרגישה את המחזור מתקרב ובא'
מרגישה את המחזור מתקרב ובא
07/12/2018 | 19:05
2
122
אמורה לקבל מחר..ההתכווצויות התחזקו...כל התחושות הרגילות שלפני...
מתבאסת מעכשיו. 
לצפיה ב-'מבינה אותך'
מבינה אותך
07/12/2018 | 21:15
1
70
שמתבאסים לפני יותר קל שזה מגיע....
מאחלת לך שלא יגיע בכלל
לצפיה ב-'תודה יקירה'
תודה יקירה
07/12/2018 | 21:21
72
פתאום מהבוקר לכל הסכום נהייה טעם מתכתי חמוץ וחזק, הגיוני??
לצפיה ב-'נמאס לי'
נמאס לי
03/12/2018 | 12:59
8
198
אנחנו מנסים מנובמבר 17 אבל בפועל המחזור שלי הסתדר קצת יותר מאוחר(לקחתי למשך חודשיים גלולות ספטמבר, אוקטובר 17 )
כלומר 9 מחזורים אחרונים המחזור היה סדיר, 28-30 ימים, לרוב 29 ימים
היום אני כבר ביום ה31 והמחזור לא מגיע, אתמול היו תחושות קלות של כאבי מחזור אבל זה נעלם
מרוב התלהבות עשיתי הבוקר בדיקת היריון ויצאה שלילית..והחודש לא בדקתי ביוץ ולא הייתי בלחצים או משהו כזה..
אין לי כוח...נמאס מהציפייה והאכזבה
לצפיה ב-'חכי חכי, יש מצב שזה קרה'
חכי חכי, יש מצב שזה קרה
03/12/2018 | 15:20
101
אולי היה ביוץ מאוחר. או שהבדיקה לא רגישה מספיק. אולי תנסי לעשות בדיקת דם בבוקר? כי ממחר את באיחור אפילו בשביל המחזור הפחות סדיר שלך.
לצפיה ב-'ממש ממש מבינה ומזדהה'
ממש ממש מבינה ומזדהה
03/12/2018 | 23:23
6
69
אנחנו מנסים מאוגוסט 2017. עברתי אובדן בחודש חמישי בפברואר השנה ומאז לא מצליחה להרות שוב.

אם הגיל שלך בכרטיס נכון אז את צעירה ואני ממש מקווה ומאמינה שיצליח לכם וזה עניין של זמן.
הציפיה והאכזבה באמת נוראים. אני עברתי לאכזבה בלי ציפיה אבל זה לא פחות נורא.
לצפיה ב-'יום שלישי לאיחור'
יום שלישי לאיחור
04/12/2018 | 07:16
5
75
ובדיקת הריון שלילית
קטע דפוק..
הייתי מבינה אם הייתי בלחץ, אבל אני לא !!! חחח
אני פשוט לא מבינה מה הקטע
9 חודשים מחזור סדיר ופתאום קפיצה כזאת...
לצפיה ב-'גם לי היה ככה באוגוסט'
גם לי היה ככה באוגוסט
04/12/2018 | 13:48
4
79
איחור 3 ימים אחרי מחזורים סדירים כל החיים שלי. ואז הגיעה המכשפה. רבל רגע, תני לזה עוד יומיים ותבדקי שוב
לצפיה ב-'אחכה..'
אחכה..
04/12/2018 | 15:28
60
הכי מצחיק שדווקא בחודש שהחלטתי לוותר על בדיקות ביוץ, המחזור מאחר 

לצפיה ב-'יש קשר?'
יש קשר?
05/12/2018 | 15:47
2
56
אני לא אחת שיש לה בעיות עם עצירות וכאלה..
אבל מרגע התחיל יום האיחור זה מלווה בעצירות.משהו מציק..
יכול להיות קשר?
וגם יש לי מדי פעם פתאום כאב חלש כמו לפני מחזור אבל נעלם ולא חוזר..ככה לאורך 4 הימים האחרונים של האיחור 
לצפיה ב-'תעשי בדיקת דם עם הורמונים, למה כל המתח הזה?'
תעשי בדיקת דם עם הורמונים, למה כל המתח הזה?
05/12/2018 | 18:15
1
62
אם הבטא חיובית, מה טוב!

אם חלילה לא, לפחות תדעי מה מצבך מבחינת הביוץ.

בשורות טובות!
לצפיה ב-'הייתי עושה..אבל'
הייתי עושה..אבל
06/12/2018 | 08:38
75
אני צריכה לקחת יום חופש שלם מהעבודה בשביל זה...תלויה בהסעה לעיר מרוחקת..
אחכה כנראה לאיחור רציני ואז נראה
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:17
4
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'מינון מומלץ- איקקלומין'
מינון מומלץ- איקקלומין
04/12/2018 | 17:41
2
74
מה המינון שלקחתן בתחילת הטיפול באיקקלומין? (שחלות פוליציסטיות)
הרופא אמר לי שאפשר להתחיל או מ-1 או מ-2 ואני מתלבטת מה כדאי.
אשמח לעזרתכן
לצפיה ב-'אני התחלתי מאחד'
אני התחלתי מאחד
04/12/2018 | 23:26
45
ועבד עלי סבבה, אני מגיבה חזק לתרופות בדרך כלל כי אני אף פעם לא לוקחת. לא רוצה לחשוב כמה זקיקים שני כדורים היו עושים לי.
לצפיה ב-'אני מצטערת להיות חד משמעית, אבל הייתי מחליפה רופא'
אני מצטערת להיות חד משמעית, אבל הייתי מחליפה רופא
05/12/2018 | 11:31
53
א. רופא שנותן לי להחליט על מינון, מבחינתי הוא לא רציני... מה זה צריך להיות? גם אם זה לא חשוב, הוא מקבל את ההחלטות.
ב. אני ממש מתנגדת לטיפול באיקקולמין, זה נהיה פחות ופחות מקובל והאמת שרוב רופאי הפריון בארץ הפסיקו להשתמש בזה... יש תחליף כדורי עם לוסטרל או זריקות הורמונליות במינון נמוך. בניגוד לדעה המקובלת זה לא להעלות כיתה, זה תחליף עדיף. איקקולמין הוא הטיפול היחיד שנקשר עם תופעות לוואי של סרטנים נשיים (ב5 סבבים או יותר), הוא ידוע כמדקק רירית, ובאופן כללי נהיה פחות ופחות מקובל בקהילה הרפואית
לצפיה ב-'הריון כימי'
הריון כימי
04/12/2018 | 15:12
88
הי לכן, רוצה לשמוע מנסיון של מי שעברה הריון כימי,
לפני כשבוע עברתי הריון כימי, כלומר- בדיקה ביתית חיובית, בטא נמוכה מאד (12) שכעבור יומיים התאפסה ולאחר כמה ימים הגיע הדימום, ונמשך יותר ימים מאשר וסת רגילה.
קצת רקע- אני בת 42,
הריון ראשון שהיה לי הסתיים בהפלה טבעית בסוף שבוע 8,
הריון שני כחודשיים לאחר מכן היה תקין תודה לאל ונולד לי ילד מהמם שהיום הוא בן 1.4.
לפני כחצי שנה עברתי הפלה טבעית של הריון שלישי, בסוף שבוע 8
ועכשיו הריון כימי, שאני לא ממש יודעת מה המשמעות שלו לגבי המשך הנסיונות. אודה אם מי שעברה את זה ויודעת תוכל לשתף אותי- האם הדימום הארוך דוחה את הביוץ? האם מחזור שהוא סדיר יחסית עלול להשתבש כעת עקב השינויים ההורמונליים? ברור לי שכל מקרה וכל גוף לגופו, ועדיין מאד קשה לי עם חוסר הודאות..

לצפיה ב-'גררררר (וגם: מידע על סונוהידרוגרפיה)'
גררררר (וגם: מידע על סונוהידרוגרפיה)
03/12/2018 | 16:43
4
104
איזה תסכול, נראה לי שצריכה לפרוק. לא מספיק שיש לי כרגע מחזור כואב במיוחד שמסמל עוד חודש עקר, ושמחר אני מתחילה לתקוע בעצמי מחטים כל יום (מיס אנה אל דאגה, אחרי יומיים של הזרקות במינון נמוך של 37.5 כבר קבעתי בדיקות למעקב), הבוקר אצל הטכנאית אולטרסאונד היא אמרה לי שממש לא בסדר מה שהיה במחזור שעבר, שהפסקנו מעקב ל-4 ימים בגלל שלא היה מי שיבדוק את התוצאות שלי ביום שישי, וככה פספסנו סיכוי להזרעה...
אז בנוסף לכל זה עכשיו אני גם במירוץ נגד הסיכויים אחרי הפניה - כשרק ביום חמישי ישבתי מול הרופאה שלי, והיא נתנה לי הפניה לבדיקה הלא נכונה.

אני אתחיל מהתחלה, הבדיקה החלופית לצילום רחם, השם המקוצר שלה זה סונוהידרוגרפיה, עם אולטרסאונד במקום רטנגן, סיילין במקום יוד ובלי הצורך לתפוס את צוואר הרחם שממנו נובע עיקר הכאב בבדיקה הרגילה. מסתבר שלקופת החולים זה עולה פחות או יותר אותו הדבר, ושבהחלט נותנים לזה טופס 17 לבתי החולים לניאדו ושערי צדק.
אז בלניאדו הרופא שעושה את הבדיקה נמצא בחופש לשבועיים הבאים, שזה כבר מחוץ לחלון הזמן שלי החודש, אבל בשערי צדק עוד אפשר להיכנס ליום שני הקרוב. אבל חייבים הפניה. אפילו אם רוצים באופן פרטי (1200 שקל, חצי ממה שעולה במכון מור..) חייבים הפניה. והרופאה שלי, שהיא זו שבכלל הציעה שאפנה לבתי החולים האלה להתעניין, לא נתנה לי הפניה כשהייתי אצלה (כן נתנה הפניה לצילום רחם רגיל משום מה), והשבוע היא עובדת עם הקופה רק ביום חמישי בערב, ורק אז תוכל לתת את ההפניה הנכספת. זאת אומרת שיהיה לי אך ורק את יום ראשון לדאוג לטופס 17, לתפוס את שערי צדק בטלפון (אתמול למשל לא הצלחתי בכלל), ולהחזיק חזק אצבעות שבכלל נשארו תורים ליום המחרת - או שהלך עוד חודש. 

מצד אחד בפגישות עם הרופאה והאחות אני מרגישה מעולה ויוצאת ממש בעננים, מצד שני בהתנהלות היומיומית אני מרגישה לפעמים שממש מזלזלים בזמן שלי. כתבתי לאחות מייל נרגש בבקשה שאולי הרופאה תכתוב מכתב שמסביר את המצב כאסמכתא מול שערי צדק עד שתגיע ההפניה הרשמית... אבל תכלס אין לי מה לעשות חוץ מלירוק ולתפוס, כמו שסבתא שלי אומרת.
לצפיה ב-'מבינה לליבך את התסכול'
מבינה לליבך את התסכול
03/12/2018 | 21:48
43
ככה הכל פועל במדינה שלנו...אבל השארי חיובית, מקסימום זה יקרה בחודש הבא, תכיני את עצמך לאופצייה הזאת, עם כל התסכול שבדבר . אני מאוד מבינה לליבך שכל חודש הוא נצח ובמשקל של זהב. מחזיקה לך אצבעות שתספיקי החודש, שולחת חיבוק
לצפיה ב-'חיבוק'
חיבוק
03/12/2018 | 21:58
43
קודם כל לגבי הפריקה, כן לגמרי איתך. הרגשה של קצת משאירים אותך לבד אני שמה לב לזה הרבה מדבריך על הפאשלות שלהם. ועוד את אחת שעם היד על הדופק יש המון שככה הולכות להן לאיבוד הרבה יותר ממך. לא נותנים הנחיות ברורות או לא חוזרים בזמן. או במחזור האחרון עם הזרעה שפוספסה. באמת.. אם יש אפשרות הייתי מציעה להמשיך במקום אחר. בתקווה שלא תצטרכי אחרי הסבב הזה.

לגבי הצילום רחם, האם יש לך אפשרות לקבל תור ללא הפניה כרגע? קודם לתאם, לקבל את הזימון ולהעביר אותו לקופה לבקש טופס 17.
מאוד תלוי באיזה קופה את שכן לא בכולן התהליך זהה.
חלק מהבדיקות שברגע שהרופא מוציא הפניה זה מיד מוציא טופס 17 אוטומטי בתהליך אישור אוטומטי.
בחלק אחר נדרש אישור שיכול לקחת כמה ימים ובאחרים גם כמה שבועות תלוי בסוג הבדיקה. אז כדאי לבדוק תחילה מול הקופה מה נדרש ממך על מנת לקבל את ההתחייבות. אפשר לגשת פיזית למרפאה לדרוש מה שמגיע לך.
וגם אם אין בידייך את ההפניה כרגע אפשר לבדוק אם אפשר להתחיל תהליך אישור.
מקווה שתצליחי.
בהצלחה בזריקות מחזיקה אצבעות.
לצפיה ב-'הצליח '
הצליח
04/12/2018 | 11:53
1
60
כתבתי אתמול מייל לאחות עם חלק מהטקסט שכתבתי פה, רק פחות משתפך
הסברתי את הבעיה שזה יעמיד אותי אם ההפניה תתקבל רק בחמישי, הסברתי שאין סיבה לטעות הזו כשהייתי מול הרופאה רק לפני כמה ימים והסכמנו על זה.
אז האחות הגדילה ראש, פנתה לרופאת מעקב הריון שהיתה במרפאה וביקשה שהיא תכתוב את ההפניה בהסכמת הרופאה שלי, וכבר אתמול בערב קפצתי לשם לאסוף את ההפניה. היום שערי צדק חזרו אלי וקבענו תור ליום שני! (שאלתי וחייבים חייבים הפניה כדי לקבוע אצלם תור, אין שום אפשרות בלי). הגשתי את המסמכים לקופה וממתינה להתחייבות בידיעה שאין לחץ ויש להם כמה ימים טובים לעבד את הבקשה, מאמינה שיהיה בסדר.
פיו, איזה סאגה, אבל לפחות רואים שיש לצוות הרבה רצון טוב. גם הכאבי מחזור עברו סוף סוף אז בכלל החיים שלי דבש כרגע
לצפיה ב-'איזה כייף! המון המון בהצלחה'
איזה כייף! המון המון בהצלחה
04/12/2018 | 13:46
10
לצפיה ב-'נפתחה קומונת תל"מ יולי-אוגוסט 2019'
נפתחה קומונת תל"מ יולי-אוגוסט 2019
04/12/2018 | 11:40
1
50
מקווה למצטרפות רבות!! 
לצפיה ב-'שלחתי בקשה '
שלחתי בקשה
04/12/2018 | 12:12
14
לצפיה ב-'עזרה בפענוח פרופיל הורמונלי'
עזרה בפענוח פרופיל הורמונלי
03/12/2018 | 23:36
2
94
היי,
אשמח אם מישהי תוכל לסייע לי בפענוח התוצאות, כמובן שאגש איתם גם לרופא..
בוצע ביום ה-3 למחזור.
 E2- 67.59 pg/mL
 PROGESTERONE- 0.96 ng/mL
 TSH- 2.26 ulU/ml
LH- 14.8 mlU/mL
FSH- 7.8 mlU/mL
PROLACTIN- 18 ng/mL
מתחילה מחר איקקלומין לאחר בדיקה אצל מומחה פוריות שאבחן שחלות פוליציסטיות.
בהצלחה לכולן, אמן!

לצפיה ב-'לפי הפרופיל'
לפי הפרופיל
04/12/2018 | 09:20
1
64
אכן מצביע על שחלות פוליציסטיות
בהצלחה בטיפול
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
04/12/2018 | 17:42
9
לצפיה ב-'חוזרת אחרי תקופה'
חוזרת אחרי תקופה
03/12/2018 | 22:25
2
105
הייתי צריכה תקופה של הפסקה מהמשימתיות של לנסות להיכנס להריון.  משימה שהגעתי אליה מנסיון להשיג הריון אחרי שהפסקנו את ההריון הקודם בשבוע 23. באיזשהו שלב לפני חודשיים נמאס לי מכל והחלטתי להפסיק מעקב זקוקים,  הזרעות ובכלל לשחרר את המשימה.  זה מאוד עזר לי, עכשיו חזרנו להזרעות אבל ממקום הרבה יותר משחרר ולא לחוץ ואם לא יקרה הכל טוב כל כך טוב לי עכשיו עם הילדים שלי זה כמו שאנחנו.  ואם יקרה זה לא פיצוי או המשך של ההריון שלא הסתיים זה יהיה משהו חדש. 
אחד הקטעים ההזויים זה שהגענו להזרעות בגלל בדיקת זרע לא טובה,  מורפולוגיה של 3% תקינים ומהירות מאוד נמוכה.  אבל בבדיקות בהזרעות הטירונות נאה שהזרע רק הולך ומשתפר עד שהיום זה היה השיא אפילו הרופא אמר שהזרע (לפני ההשבחה) טוב בהרבה מהממוצע ואחרי בכלל וואו. 
אתמול היה זקיק של 20 ורירית 6.3, לקחתי זריקה, היום היתה הזרעה ואני עכשיו אני מרגישה את הביוץ עצמו.
מחר אנחנו טסים לסקי ואולי זה יצליח, כל הנתונים טובים אבל אם לא הכל טוב
לצפיה ב-'נשמע מבטיח. תהנו בחופשה.'
נשמע מבטיח. תהנו בחופשה.
03/12/2018 | 23:12
1
63
להנות עם הילדים שיש זה כבר מעולה, שלי נוטים לשגע ;) . בן העשר שלי מרגיש כאילו התחיל את גיל ההתבגרות.
לצפיה ב-'חחחח בן השמונה שלי'
חחחח בן השמונה שלי
03/12/2018 | 23:16
59
גם מרגיש ככה
לצפיה ב-'מה הולך עם הגוף שלי?'
מה הולך עם הגוף שלי?
02/12/2018 | 14:52
2
155
היי בנות,
ב10.11 היה החזור האחרון והבא אמור להתחיל ב8.12. ( מדוייק 28 יום)
ב27.11 היה לי הפרשות ורודות עם כאילו כלי דם קטנים בפנים במשך כמה שעות (סליחה על התיאורים) שחזרו גם ביום אחרי וגם ביום שישי. בהתחלה חשבתי אולי ביוץ מאוחר לכן ההפרשות מה שלא קרה לי בחיים ( יש לי כאבי ביוץ מורגשים מאוד משום מה באו והלכו במשך שבוע וקצת..לכן חשבתי בהתחלה שהיה ביוץ מוקדם ב21.11 ואז הם חזרו גם ב23, והמשיכו עד יום שבת אתמול) עכשיו מיום שישי נוספו כאבי מחזור מושכים כאלה למטה וכאב גב תחתון . יש מצב שכל זה סימן להריון? בחיים לא היו לי הפרשות ורודות באמצע החודש ועוד כמה פעמים...אולי התרשרות? תודה למי שקראה את החפירה..

לצפיה ב-'כן, עדיין נשמע טוב '
כן, עדיין נשמע טוב
02/12/2018 | 15:24
1
87
הכל נשמע מאוד מעודד, יש בערך שתי אפשרויות - או שהגוף שלך "השתגע" קצת בגלל איזה סיבה ששמורה עמו, זה קורה לפעמים, ואז יש חודש מבולבל שקשה להבין ממנו מה לעזאזל קורה, עד שזה חולף ובמחזור הבא הכל חוזר לקדמותו. או שזה באמת הריון.
אין ברירה אלא להמשיך לחכות בסבלנות לאיחור. מחזיקה לך את כל האצבעות!
לצפיה ב-'עד הדימום לא חשבתי על זה'
עד הדימום לא חשבתי על זה
02/12/2018 | 15:41
89
ועכשיו לא מצליחה להפסיק לחשוב על זה...אוףףף

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום כאב
פורום כאב כרוני
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
עו
מירב אשל משרד עו"ד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה