לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2096920,969 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'בטא 69 והפרשות דמיות..בלתי נסבל (פריקה)'
בטא 69 והפרשות דמיות..בלתי נסבל (פריקה)
07/03/2019 | 16:38
6
111
אני בשבוע 4 פלוס 4...ומהתחלה עם הפרשות בהתחלה ורודות, ואז חומות ועכשיו חומות/אדומות...עובר לפעמים טיפה לתחתונית ( אתמול פעם אחת והיום פעם אחת). נמאס לי כבר מזה שכל פיפי זה סטרס מה אני אראה על הנייר...דיי או שיפסקו כבר ההפרשות האלה או שכבר יתחיל דימום וזה ייפול...לא יכולה יותר עם הלחץ הזה והתחושת אבל...
לפני חודשיים כבר עברתי כימי, לא יכולה יותר ככה 
לצפיה ב-'מבינה מאד '
מבינה מאד
08/03/2019 | 11:04
5
110
כל כך מבינה אותך ומבאס שאין לי משהו מאד מנחם להגיד. אני יודעת בדיוק על אילו חרדות את מדברת. אני רק יכולה לספר שבהריון עם הבן שלי היו לי הפרשות בדיוק כמו שאת מתארת והכל היה בסדר. עשית בטא נוספת?
מחזיקה אצבעות שההפרשות יפסיקו ושההריון יהיה תקין. אמן אמן!!
לצפיה ב-'דווקא מאוד מנחם'
דווקא מאוד מנחם
09/03/2019 | 01:44
4
78
שנולד לך אוצר קטן עם דימום. ישנתי צהריים וקמתי עם ממש דם טרי אדום כהה מטפטף וגושים ( סליחה על התיאור) הספדתי,שמתי פד ואפילו שמחתי עם כל העצב שבעולם שהסיוט הזה נגמר. אבל מאז הדם הזה אין יותר דימום. נגמר כמעט לגמרי, אומנם יש דקירות כמו של מחזור. עשיתי בדיקת ביוץ סתם לראות שהבטא אולי ירדה..אך לא יש קו ביוץ חזק שלא ראיתי בחיים( אני יודעת שזה לא אומר כלום..)...אמן או שיתחיל דימום שטפון או שלא יחזור יותר 
לצפיה ב-'מטלטל'
מטלטל
09/03/2019 | 06:36
3
64
אני מצטערת לשמוע שהיה דימום אבל גם זה עדיין לא אומר כלום. ואני גם ממש מבינה שאת רוצה לדעת לכאן או לכאן. מה עם בדיקת רופא? או בטא?
שולחת לך חיבוק ומקווה שתקבלי בשורות טובות

לצפיה ב-'הייתי ברביעי אצל רופא ובחמישי עשיתי בטא'
הייתי ברביעי אצל רופא ובחמישי עשיתי בטא
09/03/2019 | 13:46
2
96
הרופא אמר שמוקדם מדי לבדוק משהו. מחר אני צריכה לחזור על הבטא...בנתיים יש דימומים קטנים בניגוב בצע חום/אפור/ורוד בהיר
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת עדיין'
אי אפשר לדעת עדיין
09/03/2019 | 21:04
1
57
יכולה להיות לפה ולפה. תעשי בטא מחר ומחזיקה לך המון אצבעות
לצפיה ב-'תודה, הספדתי כל כך הרבה ב6 ימים האחרונים'
תודה, הספדתי כל כך הרבה ב6 ימים האחרונים
09/03/2019 | 22:21
81
שאני כבר מוכנה נפשית שהוא ייפול וזה בסדר. בע"ה הבא יהיה תקין. לכן אני אפילו לא מצפה שהבטא תעלה מחר...
לצפיה ב-'פסים והפרשות ורודות'
פסים והפרשות ורודות
05/03/2019 | 12:57
5
144
היי בנות...
אז יום ראשון בערב בדיקה חיובית עדינה מאוד. היום בבוקר בדיקה חיובית יפה וברורה...נראה שיש עליה של בטא, היום היום השני לאיחור. כבר 3 ימים יש לי הפרשות ורודות בהירות בהירות, פעם,פעמיים ביום.וכאבי מחזור לא איומים אבל מורגשים.( וכמובן פיפי ובחילות מציקות כל היום). אני בלחץ היסטרי מכל הפרשה אחרי הכימי שהיה לפני חודשיים...הבנתי שהפרשות זה תקין בכל הצבעים. למישהיא עוד היו כאבי מחזור והפרשות? 
מחר אלך לבדיקת דם כבר..
צרפתי את שתי הבדיקות. החזקה יותר מהיום. 
לצפיה ב-'היו לי'
היו לי
05/03/2019 | 14:16
3
115
הי,
אז דבר ראשון מזל טוב על הפסים :)
גם לי היו הפרשות. בהריון אחד היום לי הפרשות ורודות ואפילו חומות ודמיות בשבועות 5 עד 7 וההריון הסתיים בטוב.
ההריון האחרון שהסתיים בגרידה התחיל גם עם הפרשות שלא הפסיקו עד הגרידה עצמה למעשה.
עכשיו אני בהריון, שבוע 5. יומיים אחרי שגיליתי היו לי 3 ימים עם הפרשות ורודות מעצבנות. הייתי בטוחה שזה יילך לכיוון רע אבל הם פתאם הפסיקו.
התשובה שלי היא שזה לא חייב להיות רע. כמו שכתוב בכל האתרים, בהריונות רבים (מעל 20%) מופיעים דימומים והכל מסתיים בטוב.
תהייה רגועה כמה שאפשר, אולי זה השתרשות ויימשך רק מספר ימים.
מאחלת לך שהבטא תוכפל ושהכל יהיה תקין
לצפיה ב-'תודה! אמן אמן...לשתינו '
תודה! אמן אמן...לשתינו
05/03/2019 | 14:31
1
74
העיקר הן כל כך מזעריות שאם לא הייתי עוד שניה בוחנת בזכוכית מגדלת לא הייתי שמה לב בכלל...וכם התחו'ב הציקה הזאת כל הזמן שמשהו נשפך שם ממך...אוף הלוואי והן יפסקו כבר... מלחיצות אותי נורא
לצפיה ב-'תעדכני '
תעדכני
05/03/2019 | 18:34
28
לצפיה ב-'היי ענבר ולי '
היי ענבר ולי
07/03/2019 | 11:53
37
אני קוראת את ההודעות שלכן ואת התגובות ומנסה ללמוד, כי המצב שלי דומה, נראה לי. לא עשיתי עדיין בדיקת הריון. 
לפי הספירה שלי אתמול היה היום ה-28 ולא קיבלתי מחזור, במשך יומיים האחרונים היו לי הפרשות חומות בהירות, ומעבר לזה כלום. לא כאבי מחזור, לא רגישות בשדיים או כאבי מחזור אחרים שיש לי. 
היום בבוקר כשקמתי הייתה הפרשה דמית על הנייר טואלט (סליחה על הגועל) ובתחתונית כלום. 
מנסה לשמור על אופטימיות שאולי זה השתרשות, אבל האם זה יכול להיות? או שזה כבר מחזור רגיל וזהו? 
האם כדאי לעשות בדיקת הריון, אני מפחדת לראות שלילי

לצפיה ב-'בהריון הקודם שלי'
בהריון הקודם שלי
19/03/2019 | 17:15
2
היה לי בשבוע 5-6 דימומים וכאבים של מחזור וההירון הסתיים עם תינוקת מתוקה ומדהימה.
מחזיקה לך אצבעות שהכל תקין
לצפיה ב-'עזרה! האם זה חיובי או EVAP?'
עזרה! האם זה חיובי או EVAP?
04/03/2019 | 18:26
7
119
אני ובעלי מנסים כבר תקופה, והחודש כשחשבתי שאין סיכוי כי הוא טס ממש קרוב אחרי המחזור, עשיתי בדיקת ביוץ יום אחרי שהוא נסע שיצאה חיובית! היום אני 8 ימים אחרי ביוץ, והרגשתי בזמן הזה עייפות לא נורמאלית, קצת בחילות, צרבות, ומעט כאבים בשדיים. עכשיו לא התרגשתי כי זה קורה כל חודש, אבל החלטתי לבדוק מוקדם, והייתי המומה! זה נראה לכן אמיתי? כי הקו נראה די אפור...
לצפיה ב-'תמונה מצורפת'
תמונה מצורפת
04/03/2019 | 18:27
5
203
לצפיה ב-'אני בהחלט רואה פס!!!'
אני בהחלט רואה פס!!!
04/03/2019 | 18:45
1
76
בדקי שוב עוד יומיים והוא בטח יתחזק :)
לצפיה ב-'אני כל כך מקווה!!!'
אני כל כך מקווה!!!
04/03/2019 | 18:52
63
אני אעדכן מה קורה בהמשך..
לצפיה ב-'בהחלט פס חלש ויפה!! מזל טוב:)'
בהחלט פס חלש ויפה!! מזל טוב:)
04/03/2019 | 19:20
41
לצפיה ב-'לא התאפקתי ובדקתי הבוקר-שלילי!'
לא התאפקתי ובדקתי הבוקר-שלילי!
05/03/2019 | 08:52
1
113
אני מקווה שזה בגלל שזה נורא מוקדם, אבל מוזר שאתמול הפס ממש מופיע, והיום נעלם..
לצפיה ב-'אולי היה זה הריון כימי'
אולי היה זה הריון כימי
05/03/2019 | 12:31
73
והיום הבוא ירדה לרמות שהבדיקה לא רגישה כבר.
אולי הבדיקה שעשית היום פחות רגישה?
לצפיה ב-'כמה זמן אחרי הופיע הפס? '
כמה זמן אחרי הופיע הפס?
05/03/2019 | 12:32
47
לצפיה ב-'אני בשלושה ימים איחור'
אני בשלושה ימים איחור
02/03/2019 | 08:06
19
199
אני מצליחה לשחרר ולא להתעסק בזה במהלך החודש אבל אם יש איחור זה מצליח להטריף אותי. 
המחזור שלי מדייק 24-25 ימים ולרוב אם היה לי איחור זה של יום אחד, שכנראה המחזור התארך ל 26 ימים.  
הבנזוג סירב לקנות אתמול בדיקה, משעשע אותו לראות אותי ככה  
זהו סתם רציתי לפרוק עכשיו אני אלך להציק לו כי זאת אשמתו. 
אם הצליח אז זה היה אחרי הניסיון עם הגביעונית, אני לא יודעת אם זה מה שעשה את ההבדל אבל אנחנו אחרי בערך 12 מחזןרים לא מוצלחים מאז גרידה מאוחרת במאי. 
לצפיה ב-'מה זה גיבעונית?'
מה זה גיבעונית?
02/03/2019 | 08:46
4
89
והמון בהצלחה !!! הייתי כבר משתגעת במקומך חח
לצפיה ב-'יש מצב שתפרטי?'
יש מצב שתפרטי?
02/03/2019 | 09:17
2
85
איפה משיגים ואיך בתכלס משתמשים? יכולה גם בהודעה פרטית או פה :)
לצפיה ב-'גביעונית זאת כוסית סיליקון'
גביעונית זאת כוסית סיליקון
02/03/2019 | 09:43
1
96
שמשמשת לאיסוף המחזור החודשי במקום טמפונים.
יש המון סוגים של גביעוניות ובוחרים גביעונית לפי גובה צואר הרחם, היסטוריה מיילדותית ואופי המחזור.  

לפי הכתבה, אם משתמשים בגביעונית אחרי יחסים, היא עוזרת לשמור את כל נוזל הזרע קרוב לצואר הרחם. אני גם ראיתי שהפרשות הפוריות מנקזות אליה ובעצם זה יוצר מין גשר בין הזרע בגביעונית לצוואר הרחם. אני החדרתי אותה מיד אחרי יחסים ונשארתי איתה 12 שעות שזה הזמן המקסימלי שאפשר.  כלומר שמרתי את הזרע ליד צואר הרחם במשך 12 שעות שזה הרבה יותר ממה שיכול לקרות במצב רגיל.  

בחיפוש גביעונית באינטרנט תוכלי למצוא הרבה מידע אם את מעוניינת לקנות.  לי כבר היתה בבית כי אני משמשת בה למחזור
לצפיה ב-'בשעה טובה ��'
בשעה טובה ��
04/03/2019 | 18:21
35
שיהיה הריון קל ומשעמם ובשורות טובות כאלה לכולנו
לצפיה ב-'טוב היינו בעיר אז קניתי בדיקה'
טוב היינו בעיר אז קניתי בדיקה
02/03/2019 | 15:51
12
120
עכשיו אני מתלבטת אם להמתין לבוקר או פשוט לעשות. שלושה ימים איחור אמורים להראות תוצאה אם יש גם בערב
לצפיה ב-'אם כבר חיכית עד עכשיו..'
אם כבר חיכית עד עכשיו..
02/03/2019 | 17:44
10
77
יודעת שזה קשה, אבל הייתי כבר מחכה לבוקר.
כי אם הייתי עושה בדיקה במקומך עכשיו והיה יוצא שלילי.. בכל מקרה לא הייתי מאמינה ועושה שוב בבוקר למחרת.
אז אם כבר איכשהו בדרך נס הצלחת להחזיק מעמד עד עכשיו (מורידה את הכובע!) אז תחכי עוד כמה שעות ותקבלי תוצאה יותר מדויקת :)
ושיהיה המון בהצלחה! מחכות לעדכון
לצפיה ב-'עדיין לא עשיתי אותה '
עדיין לא עשיתי אותה
02/03/2019 | 17:51
89
הלכנו לחברים ואנחנו עדיין אצלם.  נראה אם אני אצליח לחכות עד הבוקר.  
בהריון הקודם, ביום איחור בבוקר, לא הופיע פס מיד ורק אחרי חצי שעה מצאתי אותו.  למחרת עשיתי בצהריים והופיע ישר.  
לצפיה ב-'כמובן שלא התאפקתי'
כמובן שלא התאפקתי
02/03/2019 | 19:41
8
233
לצפיה ב-'קולולו'
קולולו
02/03/2019 | 20:02
1
37
לצפיה ב-'תודה '
תודה
02/03/2019 | 20:11
23
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
02/03/2019 | 22:04
18
לצפיה ב-'��'
��
03/03/2019 | 04:16
1
48
מזל טוב!! אחרי שפרסם פעם שעברה על הגבעונית הלכתי לקנות והשתמשתי!! מקווה שיקרה לי מה שקרה לך!! אני 5 ימים לפני מועד המחזור שמקווה שהוא לא יגיע!! תחזיקי לי אצבעות!! 

לצפיה ב-'בהצלחה! '
בהצלחה!
03/03/2019 | 07:43
43
אני כבר רואה איזה גל קניות של גביעוניות יהיה אם גם לך זה מצליח .  
יש בזה המון הגיון ביולוגי,  אז אם אין בעיה מוסברת,  זה בהחלט אמור להעלות את הסיכוי.  
לצפיה ב-'מזל טוב !!!'
מזל טוב !!!
03/03/2019 | 06:40
40
מאחלת לך היריון קל ומשעמם :))
כיף לראות את זה
לצפיה ב-'איזה פס יפה! בשעה טובה! '
איזה פס יפה! בשעה טובה!
03/03/2019 | 07:29
21
לצפיה ב-'מזל טובב!!!!'
מזל טובב!!!!
03/03/2019 | 11:07
12
לצפיה ב-'ברור תעשי '
ברור תעשי
02/03/2019 | 20:01
30
לצפיה ב-'תודה רבה לכולן! '
תודה רבה לכולן!
03/03/2019 | 07:45
110
והמון בהצלחה לכולנו
לצפיה ב-'המכשפה עדיין לא הגיעה...אמורה להגיעה היום'
המכשפה עדיין לא הגיעה...אמורה להגיעה היום
03/03/2019 | 14:32
5
114
שאלה, במשך 4 חודשים אחרונים המחזור שלי התקצר ל 27 ימים לפני זה היו 28 עד ההריון הכימי..היום היום 28, במידה ולא אקבל היום ממחר להחשיב כאיחור? או לקחת ליתר בטחון 28 ? אתמול בבוקר בדיקה של איביי ( לא ברור איזה חברה) הייתה שלילית...חייבת לציין שהחזה התנפח מידה יותר ( תמיד קצת גודל לי לקראת המחזור אבל לא בצורה כזאת! עם סימני מתיחה סגולים) אין כאבי מחזור כמעט ובכלל, יש פיפי בכמויות היסטריות..
תודה למי שקראה את החפירה...מפחדת לקנות בדיקה ולהתאכזב..מצד שני רועדות לי הידיים עד הרגע שאוכל לקנות ולעשות...מה סיכוי שהבדיקה של איביי לא מזהה? צריכה עידוד 
לצפיה ב-'לדעתי תחכי עוד יום או אפילו יומיים'
לדעתי תחכי עוד יום או אפילו יומיים
03/03/2019 | 15:31
2
69
בהצלחה! מחזיקה לך אצבעות :)
לצפיה ב-'יומיים נשמע כמו שנתיים...לא מסוגלת'
יומיים נשמע כמו שנתיים...לא מסוגלת
03/03/2019 | 15:52
1
73
אני אתחרפן ואחרפן את בעלי...בעצם לעשות בדיקה היום זה חסד בשבילו חחחחח
לצפיה ב-'אז תעשי'
אז תעשי
03/03/2019 | 16:00
57
אני הייתי אתמול בדיוק ביום שהייתי אמורה לקבל ועשיתי...ובסוף קיבלתי מחזור חח
בתכלס יום נוסף לא נראה לי ישנה הרבה
לצפיה ב-'הבדיקה של אי ביי מאוד רגישה'
הבדיקה של אי ביי מאוד רגישה
03/03/2019 | 19:51
79
תעשי מחר בבוקר
לצפיה ב-' מחזיקה לך אצבעות!!!! '
מחזיקה לך אצבעות!!!!
04/03/2019 | 14:31
14
לצפיה ב-'צילום רחם'
צילום רחם
03/03/2019 | 15:33
1
68
כשהיינו אצל הרופא בפעם הראשונה אמר שאם ההזרעה לא תצליח הוא רוצה שאעשה צילום רחם..
הבעיה שהוא לא הכניס הפנייב מסודרת והכל.. ויש תור אליו רק בסוף החודש
רופא נשים רגיל יכול להפנות או שזה רק פוריות?
לצפיה ב-'רופא נשים יכול'
רופא נשים יכול
03/03/2019 | 17:05
22
לצפיה ב-'אני על גבול להתפוצץ'
אני על גבול להתפוצץ
01/03/2019 | 20:25
10
172
יום חמישי לפני שבועיים אוביטרול
יום שישי הזרעה
משישי שבוע שעבר יש לי רגישות בחזה.. באמצע השבוע הזה הרגישות התחזקה
כבר שלושה ימים שאני קמה בבוקר עם חזה שמרגיש נפוח כשבפועל הוא נראה די אותו דבר.. ורגיש
במהלך היום זה נרגע ורק במגע הוא רגיש
מחר אני מתכננת לעשות בדיקה.. אמרו לי ביום ראשון לעשות בדיקת דם.. אז נראה לי מחר זה מספיק טוב בדיקה ביתית נכון?
ומישהי נתקלה ברגישות כזאת בחזה ?
אציין שלפני ניסיון כניסה להיריון החזה היה רגיש במידה מועטה ולעיתים ממש ממש ממש רחוקות.
ועזבו את זה שאני אוכלת על עצמי סרטים.. לא יודעת אם הכל דמיונות שלי או שאני ממש על גבול סתם להתפוצץ על משהו .. כנראה הורמונים. כל זה יכול להגרם בגלל האוביטרול למרות שעברו שבועיים??
לצפיה ב-'מבינה אותך, גם אני על הגבול.'
מבינה אותך, גם אני על הגבול.
01/03/2019 | 21:08
74
היי, חיבוק ושליחת אנרגיות הרגעה חיוביות. לא חושבת שזה האוביטורול...זה פשוט ההמתנה וההתעסקות בתחושות שלך. אני עושה את אותו הדבר. חזה אגיש זה סימן טוב:) מאחלת שזה יהיה החודש שלנו 
לצפיה ב-'נראה לי ממש מוקדם בדיקה ביתית מחר '
נראה לי ממש מוקדם בדיקה ביתית מחר
01/03/2019 | 21:34
7
57
אבל שיהיה בהצלחה!
מאחלת לך שזה החודש שלך
לצפיה ב-'למה מוקדם'
למה מוקדם
01/03/2019 | 22:02
19
לצפיה ב-'בגדול אני אמורה לקבל מחר.. גג יום ראשון'
בגדול אני אמורה לקבל מחר.. גג יום ראשון
01/03/2019 | 22:48
21
לצפיה ב-'אה פספסתי שזה לפני שבועיים '
אה פספסתי שזה לפני שבועיים
02/03/2019 | 06:40
4
50
חשבתי שישי האחרון.
כן, אז ברור!
בהצלחה!
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
02/03/2019 | 07:26
3
108
אז כמובן שהבדיקה שלילית. יאי. 
אתם רוצים ילד? לא.
אולי ילדה? לא  לא לא...
ואולי תאומים? ממש לא!
ועוד אתמול גיליתי שחברים שלנו בהיריון.. מדהים.
איך לשני אנשים בריאים לפי תוצאות בדיקות אין ילדים אחרי שנה וחצי?!
מתסכל בטירוף.. יש לי בעיה רצינית עם תהליך ההזרעה בגלל העבודה הרחוקה.. מרגיש כאילו יותר פשוט לוותר. בחיי

לצפיה ב-'אוף נועה :('
אוף נועה :(
02/03/2019 | 09:15
2
70
ממש מבאס.
לצפיה ב-'אני תוהה לעצמי'
אני תוהה לעצמי
02/03/2019 | 10:36
1
87
האם עדיין יש סיכוי ? זתומרת אומרים שעד שהמכשפה לא באה אז יש.. אולי הבדיקה טועה?
עשיתי עם קליר בלו..
לצפיה ב-'טוב נגמר. קיבלתי.'
טוב נגמר. קיבלתי.
02/03/2019 | 14:42
38
לצפיה ב-'מחזור כבד'
מחזור כבד
03/03/2019 | 10:17
82
אז אתמול התחילו הכתמות חומות ובמהלך הלילה זה הפך להיות כבד
בצבע חום-בורדו חזק
אף פעם לא היה לי מחזור כזה..תמיד אדום 
לא היו לי שום כאבי בטן וגם עכשיו אין
רק החזה ממש לכאוב בבוקר ובמגע
זה בגלל האוביטרול יכול להיות? משהו הזוי
לצפיה ב-'חום השחר'
חום השחר
02/03/2019 | 12:07
54
שלום לכולן,
אני בודקת ביוץ באמצעות חום השחר, הפרשות ומקלוני ביוץ.
זיהיתי את הביוץ האחרון ואני כרגע ביוא"ב 8
בד"כ חום השחר שלי מאוד נמוך לפני הביוץ (35.8) ויורד ביום הביוץ (החודש 35.4). אחרי הביוץ הוא עולה, אבל אף פעם לא מעל         
ל 36.5 שנחשב אצלי לרף עליון.
בשלושת הימים האחרונים חום השחר שלי היה 36.6, 36.7

זה ניראה לי  חריג שהחום שלי התנהג כך, האם מוכר או שזה בגדר סטייה נורמלית?
הבנתי שבהשתרשות צריכה דווקא להיות ירידה בחום, אז אני ממש מבולבלת וחושבת שכנראה החודש זה שוב לא יקרה.

מישהי מכירה וחוותה דבר דומה?
לצפיה ב-'בדיקת היריון-איזו חברה?'
בדיקת היריון-איזו חברה?
28/02/2019 | 10:18
5
97
היי בנות
אני רוצה ללכת לקנות מחר 2 בדיקות היריון
של איזו חברה הכי מומלץ מניסיונכן?
של איביי נגמרו לי
לצפיה ב-'אני אוהבת את מקלון הזהב של סופר פארם'
אני אוהבת את מקלון הזהב של סופר פארם
28/02/2019 | 14:41
74
בהצלחה!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'חשבתי שזה לא משנה'
חשבתי שזה לא משנה
28/02/2019 | 21:37
65
בהריון הקודם בדקתי עם כל מיני אבל החיובי היה של קליר בלו
לצפיה ב-'של הסופרפארם'
של הסופרפארם
01/03/2019 | 11:01
2
64
של הסופרפארם ומקלון הזהב זו אותה הבדיקה בעצם
לצפיה ב-'לייף?'
לייף?
01/03/2019 | 11:26
1
58
את מתכוונת לבדיקות של לייף שיש 2 אריזות אחת סגולה ואחת ורודה?
באמת תהיתי לאן נעלם מקלון הזהב
לצפיה ב-'כן של לייף'
כן של לייף
01/03/2019 | 14:42
53
מקלון הזהב קניתי השבוע בבית מרקחת שכונתי, זה בול אותו אחד כמו לייף
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ יכולה לזהות הריון?'
בדיקת ביוץ יכולה לזהות הריון?
28/02/2019 | 22:03
4
141
עשיתי סתם מסקרנות ...היא לאצלגמרי חיובית אבל הפס דיי חזק, ככה הוא נררה אצלי יום לפני הביוץ..
לצפיה ב-'לפי מה שאני יודעת'
לפי מה שאני יודעת
01/03/2019 | 09:11
81
כל בדיקה בודקת הורמון אחר..אז לא הייתי מסתמכת על בדיקות ביוץ לבדיקת היריון...

לצפיה ב-'השבוע זיהיתי הריון עם בדיקות ביוץ'
השבוע זיהיתי הריון עם בדיקות ביוץ
01/03/2019 | 10:58
2
139
אבל אצלי ככה זה נראה
לצפיה ב-'היית באיחור?'
היית באיחור?
01/03/2019 | 11:40
1
91
זה תשובה של רופא
"הורמון הביוץ (LH) והורמון ההריון (HCG) מאד מאד דומים. למעשה, כמעט זהים. הריון בן 7 ימים כבר מפריש HCG ולכן ייתכן והוא נקלט על ידי ערכת הביוץ אם כי הרמות כל כך נמוכות שהן סביב סף הרגישות של הבדיקה "
לצפיה ב-'איחור כן'
איחור כן
01/03/2019 | 14:40
39
לצפיה ב-'שמישהו יקח לי את הבדיקות הריון מאיביי'
שמישהו יקח לי את הבדיקות הריון מאיביי
27/02/2019 | 19:59
6
150
זאת מחלה...ממש כמו הימורים.כולן שליליות כמובן כי מה היא יכולה להראות לי ב8 בערב 3 ימים לפני מחזור...
מישהיא אמרה לי ששתן בצבע צהוב חזק/כתום מרמז על הריון, שמעתן? כי לי הוא בדיוק כזה אחרי לפחות שתי ליטר ביום...
בנתיים חסרת סבלנות ומסונוורת מהפנס של הטלפון...

לצפיה ב-'חייבת לציין הפס אידוי חזק מדי בבדיקות האלה...רואים אותו טוב '
חייבת לציין הפס אידוי חזק מדי בבדיקות האלה...רואים אותו טוב
27/02/2019 | 20:05
1
55
לצפיה ב-'אכן פס אידוי חזק'
אכן פס אידוי חזק
01/03/2019 | 11:09
53
אבל פס האידוי הוא בצבע אפור שקוף כזה.. פס הריון בגוון ורוד
לצפיה ב-'מחלה מוכרת'
מחלה מוכרת
27/02/2019 | 21:12
2
79
אני בודקת סדרתית..
לגבי השתן - האמת שלא שמעתי.. אבל יכולה להגיד לך ששמתי לב שגם אצלי הוא היה ממש כהה בחודש האחרון ואז לפני כמה ימים הגיע המחזור בדיוק בזמן., אז לא הייתי מסתמכת על זה. שלא ישגעו אותך עם כל מיני תסמינים.. בסופו של דבר התסמין היחיד הוא זה שלא מגיע מחזור. תנסי להרגע ולהתעסק בדברים אחרים, ומקווה שהימים יעברו והמחזור לא יגיע :)
לצפיה ב-'השגעון בדרך כלל מתחיל אצלי 5 ימים לפני המחזור ולא ניתן לעצור'
השגעון בדרך כלל מתחיל אצלי 5 ימים לפני המחזור ולא ניתן לעצור
27/02/2019 | 21:19
1
84
משו מוזר החזה שלי תמיד מתמלא קראת המחזור, אבל הפעם הוא כל כך התמלא שיצאו עליו סימני מתיחה בצבע אדום סגול!
לצפיה ב-'מאחלת לך שזה החודש שלך'
מאחלת לך שזה החודש שלך
28/02/2019 | 10:56
59
לי היו חודשים שהיו כל התסמינים האפשריים והיו חודשים שלא הרגשתי אפילו כאבי מחזור... באף אחד מהמקרים זה לא היה הריון בכל מקרה.. וסתם כל פעם אמרתי  "הנה! זה עוד לא קרה! בטח זה אומר משהו!" ואז הנפילה הייתה כואבת יותר.. אז למדתי לא להתלהב ופשוט לחכות.. עם כמה שזה קשה, הזמן עובר איכשהו.
מקווה ממש שזה החודש שלך! תעדכני!
לצפיה ב-'באחד ההריונות שלי בדיקת אי ביי זיהתה'
באחד ההריונות שלי בדיקת אי ביי זיהתה
01/03/2019 | 11:07
76
הריון ב 8 בערב ביו''אב 10. למחרת עשיתי בטא ויצאה 8
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לביוץ'
שאלה בנוגע לביוץ
28/02/2019 | 21:36
53
חוזרת לסיבוב שני, יש לנו בבית ילדה מקסימה בת שנה ו-5 חודשים, מנסים מאוקטובר וזה לא ממש הולך.
המחזורים שלי לא סדירים כ"כ וקשה לי לעקוב אחרי הביוץ, לרוב אני מזהה לפי הפרשות, החודש ניסיתי בדיקות ביוץ.
התחלתי לבדוק מהיום השני אחרי המחזור והתוצאות היו:
יום 10- פס בקרה כהה ופס ביקורת בהיר מאוד.
יום 11 - רק פס בקרה, בלי פס ביקורת
יום 13 - שני פסים בהירים זהים שפירשתי כבדיקת חיובית.
במקביל היו לי גם המון הפרשות מימיות ושקופות מהרגע שהמחזור נגמר וביום ה-13 הייתה לי מעט הפרשה חלבונית.
קימפרנו ביום ה-11 וביום ה-13. 
בנוסף, כבר כ-4 חודשים שאני סובלת מכאבים בחזה ובבית השחי, בעבר תמיד כאב לי לפני המחזור אבל בחודשים האחרונים זה כל הזמן...
מה אתן אומרות? יש תקווה?
לצפיה ב-'שבוע 6 בלי תסמינים'
שבוע 6 בלי תסמינים
26/02/2019 | 17:22
2
128

היי לכולן,
אני בתחילת השבוע השישי, בשבוע שעבר נעשה אולטרסאונד ונצפה שק הריון ריק (מתאים לשבוע חמישי). אני מוטרדת מכך שאני "לא מרגישה בהריון"- לא בחילות, לא חולשה, לא עייפות מטורפת...רק מעט רגישות בחזה אם אני ממש מתעקשת למצוא. אתמול ושלשום כן הרגשתי קצת "לא משהו" באופן לא מוגדר, אבל היום אני שוב בסדר גמור. מודאגת.......מתי אתן התחלתן "להרגיש בהריון"?

לצפיה ב-'ממה שאני יודעת'
ממה שאני יודעת
27/02/2019 | 08:51
86
מחברות שלי ובנות בפורום
זה שתגידי תודה שאת לא מרגישה! חח
אני מבינה לגמרי את הדאגה.. אני לפני בדיקת היריון ולפני שבוע היה כתמי דם ובכלל כל השבוע החזה רגיש.. כל פעם לקראת הערב הוא נרגע קצת ואני בלחץ אולי אני חיה באשליות חחח
בקיצור כל עוד את יודעת כבר שאת בהיריון תיהיי רגועה ותהני מזה שאין לך תופעות
לכי תדעי עוד שבוע שבועיים תחטפי את זה בבום.. תהני כל עוד אין 
ובדרך כלל הבנתי שעובר נצפה בשבוע 7-8. אל תיהיי בלחץ סתם
תחכי בסבלנות לעוד שבוע שבועיים 
יודעת שזה קשה.. אבל תחשבי שבתכלס אין הרבה ברירה ורק סבלנות
לצפיה ב-'נשמע נורמלי לחלוטין'
נשמע נורמלי לחלוטין
28/02/2019 | 21:24
47
אם אני זוכרת נכון התחלתי להרגיש סימנים משמעותיים רק בסביבות החודש שני. הדבר היחיד שאני זוכרת כסימן, זה שביום שעשיתי את הבדיקת הריון והיא יצאה חיובית הפנים שלי ממש הבריקו ובעבודה שאלו איך התאפרתי...
תהני מזה שעדיין אין לך בחילות ואת לא מרגישה כלום ואולי גם לא תרגישי כלום ותהיי מבנות המזל שאין להן בחילות
מאחלת לך הריון תקין, עגול ומשעמם!
לצפיה ב-'בנוגע לדימום השתרשות'
בנוגע לדימום השתרשות
24/02/2019 | 17:14
9
199
הי, עברתי שתי גרידות בחצי השנה האחרונה עקב הריון שלא התפתח. לפני 4 ימים עשיתי בדיקת הריון ויצא חיובי. אחרי יומיים עשיתי שוב והפס התחזק. מחר יש לי תור לבטא. אתמול היתה לי הפרשה חומה אדמדמה כהה שנעלמה. היום היו לי מעט מאד הפרשות ורודות ועכשיו כבר כמה שעות שאין. האם זה יכול להיות דימום השתרשות? הדימום היה בערך יום או יומיים לאחר האיחור. אני לחוצה... :(
לצפיה ב-'עונה מהניסיון שלי'
עונה מהניסיון שלי
25/02/2019 | 11:05
8
129
אצלי כל ההריונות מתחילים עם דימומים קלים, זה מאוד נפוץ בשליש הראשון (אם כי גם מאוד מלחיץ, אני מסכימה!) שניים מהם הסתיימו עם ידיים מלאות ושניים לצערי לא (עובדים על השלישי). אבל הרופאים אף פעם לא התרגשו מדימומים האלו, רק ביקשו להגיע למעקב.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
25/02/2019 | 13:49
7
98
היי אם לא אכפת לך יש לי כמה שאלות -
לגבי הדימומים - מתי הם הופיעו לך? באותו זמן שהיה צריך להגיע המחזור או לפני/אחרי?
וגם שאלה נוספת- היה ממש דימום אדום שנראה כמו מחזור? או כתם חום/ורדרד?
לצפיה ב-'עונה'
עונה
25/02/2019 | 14:44
6
98
הי, הדימום היה מעין הפרשה חומה אדמדמה חד פעמית. יום למחר הפרשה ורודה קלה מאד. היום שוב הפרשה חומה אדמדמה חד פעמית. היה מועט מאד. עשיתי היום בדיקת בטא ויצא 788! אני היום בדיוק 4 שבועות אחרי המחזור האחרון ולא זיהיתי ביוץ כך שאני לא יודעת מתי הוא היה.  אני יודעת שהרבה רופאים לא נלחצים מדימומים קלים בשליש הראשון אבל אני  די חרדתית לאור ההפלות האחרונות... באחת היה דימום קל ובשנייה כלל לא. האם זה יכול להיות קשור לפרוגסטרון? מעולם לא בדקתי את הערכים שלו... המון תודה על התגובות
לצפיה ב-'בהחלט מבינה אותך'
בהחלט מבינה אותך
26/02/2019 | 10:12
5
76
גם אני אחריי שתי הפלות רצופות ומאוד מאוד חוששת... יכולה להגיד לך לגביי הפרוגסטרון שהרופא נשים שלי (שהוא בעל נסיון רב) טוען שהוכח שמתן פרוגסטרון עוזר רק במקרים של טיפולי פוריות, שבהם ההורמונים לא פועלים כרגיל כמו בקליטה טבעית ושהדימומים לא קשורים. אני בכל מקרה לא מתכוונת לקחת סיכונים, בלי קשר לדימומים, וכן ארצה לבקש תמיכת פרוגסטרון בזמן הריון אפילו אם הבדיקות לא מראות כרגע צורך (בדקתי 7 ימים אחריי ביוץ והיה תקין). אבל מבחינת הרופאים אני יודעת שהדעות חלוקות בעניין.  
לצפיה ב-'המון תודה'
המון תודה
26/02/2019 | 14:26
4
56
אבקש מהרופאה לבדוק גם פרוגסטרון ליתר ביטחון. מחר בטא נוספת... מתה מפחד...
לצפיה ב-'בהצלחה!!! תעדכני...'
בהצלחה!!! תעדכני...
27/02/2019 | 11:01
3
18
לצפיה ב-'מעדכנת ושאלה'
מעדכנת ושאלה
27/02/2019 | 14:03
2
94
אז לאחר בוקר מורט עצבים הגיעו התוצאות, הבטא הכפילה את עצמה. לפני יומיים 788 והיום 1872. הייתי בחרדות וקצת נרגעתי.  פרוגסטרון 130.6. אין לי מושג בערכי פוגסטרון, האם זה תקין? תודה!!!
לצפיה ב-'נשמע מעולה!'
נשמע מעולה!
27/02/2019 | 15:03
1
54
גם הבטא וגם הפרוגסטרון גבוה! ממה שאני זוכרת מעל 50 זה כבר טוב..
בהצלחה ושימשיך תקין  
לצפיה ב-'תודה מקווה שימשיך להיות טוב '
תודה מקווה שימשיך להיות טוב
27/02/2019 | 15:11
19
לצפיה ב-'קשה חדש'
קשה חדש
24/02/2019 | 09:50
14
261
אז הייתי שקטה החודש כי לא היה מה לספר. לא רציתי להתעסק בכלל בנסיונות (הזרעה שלישית עם מנופור אוביטרל וקרינון) והתמקדתי בכל דבר אחר. כל פעם שהמוח ניסה ללכת לשם ולהתחיל לחשוב ולחשב פשוט הפסקתי אותו.
היה חודש קל.
ביום חמישי האחרון, יואב 13, עשיתי בדיקת דם כי לא רציתי להתעכב עם הסופש למקרה שצריך להפסיק את התמיכה, כדי שהמחזור לא יתמהמה.
באמצע יום מטורף של הדרכת תיירים בעיר העתיקה קיבלתי את התוצאה - בטא 107. חשבתי שאתפוצץ מאושר.
סיפרתי לבעלי והמשכתי להדריך עד שהטיול הסתיים אתמול בלילה.
אני כרגע בתור לבדיקת דם לראות הכפלה, ויש לי הרגשה רעה כל כך. בלילה היה לי גל חום, בדיוק כמו אלה שהיו בשני המחזורים האחרונים כשההורמונים התרסקו. בשתי הפעמים האלה היו 3 לילות כאלה, כשהראשון יחסית עדין והשניים הבאים פשוט דליים של זיעה. אז זה של היום היה עדין, אבל ברור.
החזה שכבר שבועות כל כך גדוש וענקי וכבד פתאום הרגיש בבירור פחות דחוס.
יכול להיות שזה בגלל שאכלנו אוכל כבד שאנחנו לא רגילים אליו בערב שלפני, בעלי התעורר גם עם גל חום. אולי זה בכלל הגל חום שלו שחימם אותי. אולי ההתרככות ההיא בחזה נבעה מהחום הזה, כי תכלס הוא עדיין גדול וכבד.
או אולי אני מחרטטת כי אני כל כך לא רוצה להכיר במציאות.
גם בהריון הכימי הקודם היה לי איחור של יומיים - אחרי היום זה גם יהיה איחור של יומיים. 
כמובן שלא הצלחתי להרדם אחרי ההתעוררות הזאת לפחות שעה וחצי... חרשתי באינטרנט על הריונות כימיים שהתחילו עם בטא לא נמוכה, וכרגיל - הכל אפשרי.
לא יודעת איך אחזיק מעמד עד הצהריים. זה איכשהו סוג חדש לגמרי של קושי לעומת לא להצליח בכלל - לשמוע שכן, לקבל שיחה מאושרת מהאחות שגם קבעה לי תור לבדיקת דופק, ואז (אולי) להצטרך להיפרד מהכל. 
איזה מזל שעוד לא סיפרתי לאמא..
לצפיה ב-'בבקשה תנסי להירגע..'
בבקשה תנסי להירגע..
24/02/2019 | 10:07
93
הלחץ שלך רק מזיק .. תחשבי מחשבות חיוביות .. מחכה להודעה משמחת בצהריים :] שיהיה שבוע טוב בעז"ה
לצפיה ב-'תוצאה מהממת!!'
תוצאה מהממת!!
24/02/2019 | 10:16
102
אני מבינה את הרצון להוריד ציפיות כדי לא להתאכזב אבל בתכלס זה לא עוזר לנו להתאכזב פחות ולא נותן לנו להנות מהרגע. קיבלתי תוצאה מדהימה. רוב הסיכויים שהכל טוב- כמו כל דבר בחיים שום דבר לא בטוח. אז לא נשמח מחתונה כי הרבה מתגרשים ? לא נצא נטייל למרות כל הסיכונים? אותו דבר. כרגע זה משמח אז תשמחי!! מאחלת לך 9 חודשים משעממים והריון קל וכיפי. 
לצפיה ב-'מאחר וברור לי '
מאחר וברור לי
24/02/2019 | 10:33
107
שהדבר היחיד שייתן מענה וודאות ורוגע (אני מקווה ומאמינה) זו תשובת הבטא ... מחזיקה לך אצבעות חזק חזק!
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
24/02/2019 | 11:35
95
תחזיקי חזק כי הקשה הזה לא נגמר לעולם הוא רק מתחדש כמו שהבנת. לפחות הקושי של הציפייה לבטא מוגבל לשבועיים והקושי והחרדה והציפייה ללידה ב-40 אחכ להיות אמא זה כבר סרטים לכל החיים. הכל לטובה:)
לצפיה ב-'4-7-9!'
4-7-9!
24/02/2019 | 19:59
5
184
3 ימים אחרי שיצא 107. זה אשכרה קורה.
ההודעות שלכן עזרו לי להרגע קצת, גם פתחתי קלפי אושו (קלפים פסיכולוגים ברוח הזן) והם תמיד תמיד מעלים אותי כמה רמות למעלה ומאפשרים לי להוריד את הטורים ולהסתכל בצורה מאוזנת יותר על הכל. ואז בבת אחת הגיעו חברים מחו"ל לביקור, ומיד אחר כך פגישה עם אדריכלית לגבי דירה שאנחנו חושבים לקנות, ואז בנסיעה הביתה ראיתי שהגיעו התוצאות. הלב שלי דפק כל כך חזק, ביקשתי מבעלי שיעצור והוא מצא איזה פארק קטנטן לא רחוק, התיישבנו שם וכל כך פחדתי, לא העזתי להסתכל. הוא התלוצץ שתכלס לא חייבים, אפשר פשוט לחכות לראות אם אני מתחילה להשמין מתישהו, והצחוק שחרר אותי מספיק להסתכל. אז הבטא טובה מכפי שיכולתי לקוות, הפרוגסטרון גבוה מ-190, והאסטרדיול עלה אפילו עוד קצת. כנראה שהגל חום המפחיד ההוא בלילה היה באמת כתוצאה מאוכל שמן וכבד, ולא מההורמונים. בחיי שעד הגל חום הזה לא חששתי בכלל מהבדיקה, והייתי מאוזנת וסבבה כמו שכולכן המלצתן. פשוט כשהתחלתי להרגיש משהו -הגל חום הזה - שכבר פעם אחרי פעם בישר את תחילתו של הסוף, הדרך למסקנה היתה קצרה.
תכלס, ככה זכינו לקבל שידור חוזר של רגע הגילוי, אחרי שבבדיקת דם הקודמת הייתי בעצם לבד, ולקח 3 ימים עד שפגשתי שוב את בעלי. הפעם הוא היה חלק מזה, הרגיש את ההתרגשות והפחד והאושר יחד איתי.
חמישי הבא כבר היה לי תור לרופאה כדי להכין הכל למעבר ל-IVF. האחות אמרה לי לשמור את התור הזה לבדיקת דופק

מצרפת פה את הקלף שהכי דיבר אלי היום, אני רוצה שייתן השראה לכולכן:
"סבלנות: יש תקופות שבהן הדבר היחיד שיש לעשות הוא לחכות. הזרע נטמן, הילד גדל ברחם, הצדפה מצפה את גרגר החול והופכת אותו לפנינה. הקלף הזה מזכיר לנו שכעת הגיע זמן שבו כל שנדרש הוא להיות פשוט עירנית וסבלנית, ולהמתין. זו בדיוק הגישה של האישה המופיעה על הקלף. היא מרוצה, ללא שום סימן לחרדה, ופשוט מחכה. לאורך כל שלבי הירח החולפים מעליה היא נותרת בסבלנותה, בסנכרון כה מושלם עם מקצבו של הירח עד שהיא כמעט התאחדה איתו. היא יודעת שכעת הזמן להיות פסיבית, להניח לטבע לעשות את שלו. אך היא לא ישנונית ולא אדישה; היא יודעת שכעת הזמן להתכונן למשהו עצום. זמן מלא במסתורין, כמו השעות שלפני השחר. זמן שבו הדבר היחיד שיש לעשות הוא לחכות."

לצפיה ב-'וואו!'
וואו!
24/02/2019 | 20:30
80
תודה להשם יתברך! אני כ"כ כ"כ כ"כ שמחה בשבילך
לצפיה ב-'מהמם!!׳ '
מהמם!!׳
24/02/2019 | 21:00
60
כבר חצי יום אני נכנסת בציפייה שתעדכני
איזו בטא מעולה
וקלף מושלם למצב הנוכחי! תודה על השיתוף.
זה כאן, זה קורה, בשעה טובה!!
לצפיה ב-'קולולווווווווו'
קולולווווווווו
24/02/2019 | 23:51
55
שימשיך תקין עגול ומשעמםםםם שיגמר במועד בידיים מלאות
לצפיה ב-'ווהו!!'
ווהו!!
25/02/2019 | 07:06
40
שימחת אותי ממש :)
מצטרפת לכל הברכות כאן, מזל טוב!!
לצפיה ב-'שמחה בשבילך ממש! '
שמחה בשבילך ממש!
25/02/2019 | 08:56
38
זה קורה!!!
בשעה טובה ול-9 חודשים קלים ומשעממים!
לצפיה ב-'יואו איך אני מתרגשת בשבילך!! מזלל טוב!!!!!'
יואו איך אני מתרגשת בשבילך!! מזלל טוב!!!!!
24/02/2019 | 23:34
64
הלב שלי דפק חזק עד שגלגלתי לתגובה של הבטא השנייה! הריון קל,עגול ומשעמםםםםםםם
לצפיה ב-'אהובה!!'
אהובה!!
25/02/2019 | 00:51
59
מתרגשת בשבילך ממש!!! שימשיך להיות משעמממם ובעה בידיים מלאות!
לצפיה ב-'בשעה טובה!!!!'
בשעה טובה!!!!
25/02/2019 | 12:59
47
ממש ממש כיף לקרוא את זה, צריך הרבה סבלנות אבל בסוף זה מגיע!
מאחלת לך היריון קל תקין ובידיים מלאות

לצפיה ב-'נהדרות אתן, תודה!!!'
נהדרות אתן, תודה!!!
25/02/2019 | 22:36
99
אנחנו פה די בהלם עדיין. היום הייתי בתדריך לקראת טיול שאני מדריכה והציעו לי טיול נוסף ביוני. מצאתי את עצמי פתאום מתחילה לחשב באיזה חודש אני אהיה אז ואם זה יסתדר, ואני הרי רוצה להספיק לנסוע קצת להתאוור בחו"ל לפני הלידה, ואי אפשר כבר בחודשים הממש מתקדמים, ומה פתאום אני בכלל מדברת על דברים כאלה עכשיו, כשרק לפני כמה ימים הייתי עדיין במקום של טיפולים אינסופיים עם איזה תקווה ערטילאית שאולי הפעם יצליח.
אין זה הזוי.
מרגישה די טוב בינתיים, היום אחרי טיפול בדיקור היו קצת כאבי מחזור וחולשה אבל זה נרגע. ממשיכה לקחת תמיכת פרוגסטרון עד הבדיקת דופק בחמישי הבא...
חיבוקים לכולכן בנות. תמיד חשוך לפני עלות השחר
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ עזרה!!'
בדיקת ביוץ עזרה!!
23/02/2019 | 20:52
5
113
הייי
מצד אחד וותיקה פה מצד שני לא כ"כ מנוסה עם בדיקות ביוץ

יום רביעי (יו"מ 11)- שלילי לגמרי רק פס בקרה
יום חמישי(יו"מ 12)- שלילי לגמרי רק פס בקרה
יום שישי (יו"מ 13 )- כמעט פס זהה אבל עדיין הבקרה יותר חזק
יום שבת (יו"מ 14)- פס נוסף כהה יותר מפס הבקרה.

שכבנו ביום שישי ובשבת.
מתי הביוץ?  האם ביום ראשון? או שני ? איך יודעים ?

והאם הייתם מכסות גם את ראשון וגם את שני ?
עשינו בדיקת זרע והכל תקין אז מהבחינה הזו אין בעיה לרצף....
לצפיה ב-'עוקבת, כי גם אני לא מצליחה'
עוקבת, כי גם אני לא מצליחה
24/02/2019 | 10:41
53
להבין מתי בדיוק מתבצע הביוץ ואת הימים שצריך לקיים יחסי מין.
לצפיה ב-'והיום גם חיובי אוףףף מה קורה עם זה'
והיום גם חיובי אוףףף מה קורה עם זה
24/02/2019 | 13:37
3
55
לא מבינה מה זה אומר אם יומיים ברצף חיובי 
לצפיה ב-'שתמשיכו לקיים יחסים'
שתמשיכו לקיים יחסים
24/02/2019 | 13:53
2
32
לצפיה ב-'עד מתי ? חחחח'
עד מתי ? חחחח
24/02/2019 | 13:58
1
58
ראשון שני בסדר.
גם שלישי  ? מעניין אותי מתי הביוץ יצא כדי לא לחשוב שמאחר לי אם המחזור מתעכב בגלל ביוץ מאוחר
לצפיה ב-'עד שייצא עשן לבן ;) '
עד שייצא עשן לבן ;)
24/02/2019 | 15:56
56
הביוץ אמור להיות 36 שעות אחרי הבדיקה החיובית. נניח 48 שעות. הייתי מכסה את הטווח הזה.
לצפיה ב-'הפחתת לחץ..'
הפחתת לחץ..
21/02/2019 | 12:42
2
146
היי, רעיונות וטיפים איך להפחית לחץ ברצון להיקלט? כרגע מנסים טבעי מספר חודשים. אני מאוד עסוקה במחשבות על זה במהלך היום (מה שבטח לא טוב..) . אשמח לרעיונות מרגיעים
לצפיה ב-'אני ממש מבינה אותך'
אני ממש מבינה אותך
22/02/2019 | 12:04
74
מה שאני עושה זה מנסה להעסיק את עצמי בכל מיני פעילויות ודברים אחרים ולא חושבת על זה כל היום, בבחינת מה שאני יכולה אני עושה לטובת העניין. זה לא פשוט בכלל. וגם יודעת שזה לא ממש עוזר ברוב הפעמים, אבל לחלוטין תעסיקי את עצמך ספורט, סדרות, ספרים כל מה שאפשר שייתן למוח רגיעה. כי הלחץ לא מועיל במקרה הזה.
שיהיה בהצלחה ושנשמע בשורות טובות במהרה
לצפיה ב-'מבינה אותך מאוד'
מבינה אותך מאוד
23/02/2019 | 20:48
58
אני הרבה פעמים קובעת לי דברים לפני המועד של הבדיקה הביתית כי בד"כ יום יומיים לפני הכי מחרפנים, לחץ זה אף פעם לא טוב אבל גם המחשבה שלחץ מנוע מאיתנו הריון הוא מלחיץ ולא נכון כ"כ לדעתי, בהריון הראשון מאוד רציתי ועקבתי והייתי יחסית לחוצה וזה קרה חח אז לפחות לא להלחץ מזה שהלחץ פוגע...
לצפיה ב-'יואב 11'
יואב 11
22/02/2019 | 23:37
2
121
יש סיכוי שבדיקה ביתית תתן תוצאה חיובית? או שממש ממש מוקדם מדי?
לצפיה ב-'יש סיכוי '
יש סיכוי
23/02/2019 | 07:33
1
75
ועדיין יכול להיות מוקדם מדי, אז אם ייצא שלילי תחזרי על הבדיקה בעוד יומיים ככה
לצפיה ב-'יצא שלילי'
יצא שלילי
23/02/2019 | 12:17
82
לא החזקתי מעמד.
השלב הלוטאלי שלי הוא 12 יום לפי מה שבדקתי בחודשים האחרונים. אז תהיתי אולי אולי.. אבל לא :(
לצפיה ב-'הפרשת דם לאחר קיום יחסי מין (מתנצלת מראש על הגועל)'
הפרשת דם לאחר קיום יחסי מין (מתנצלת מראש על הגועל)
22/02/2019 | 12:15
2
75
היי כולן,
אני סביב ביוץ בודקת באמצעות ערכת ביוץ, מנסה לאתר הפרשות קיימנו יחסי מין יום כן יום לא ואתמול לאחר יום יחסי המין ולאחר שהתנתקנו פתאום ראינו מין הפרשה דמית על הרגל.
האם זה משהו נורמלי? מישהי יודעת לספר מה זה? 

לצפיה ב-'אולי נפצעת קצת..'
אולי נפצעת קצת..
27/02/2019 | 10:51
1
13
לפעמים יש דימומים מכל מיני סיבות
אם זה חוזר על עצמו הייתי פונה לרופא
לצפיה ב-'תודה, אני כמובן עוקבת אחרי זה.. נעלם כלא היה '
תודה, אני כמובן עוקבת אחרי זה.. נעלם כלא היה
27/02/2019 | 11:29
6
אני פשוט חששתי שאולי זה קשור לביוץ , כי זה היה יום אחרי הביוץ, כפי שאני זהיתי אותו 
לצפיה ב-'מדידת חום השחר'
מדידת חום השחר
22/02/2019 | 12:12
2
49
היי כולן,
האם יש צורך במד חום מיוחד למדידת חום השחר? הבנתי שרצוי להשתמש במד חום עם שני ספרות אחרי הנקודה, כי עליית החום היא ב-0.1 מעלה 
אשמח לתובנותיכן,
בשורות טובות לכולן במהרה 
לצפיה ב-'עונה'
עונה
13/03/2019 | 21:16
1
5
מנסיוני כדאי מאוד לקנות מדחום איכותי ומדוייק עם שתי ספרות אחרי הנקודה כי העליה בחום יכולה להיות מאוד קטנה לעיתים
לצפיה ב-'תודה על המענה, קניתי. אני מחכה שיגיע'
תודה על המענה, קניתי. אני מחכה שיגיע
14/03/2019 | 09:24
1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
אורית הרטום - דיאטנית קלינית ורופאה סינית
אורית הרטום
מנור מדיקל- תרומת ביצית
תרומת ביציות מחו"ל!

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה