לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1988119,881 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'סוף כל סוף נראה לי שחיובי!'
סוף כל סוף נראה לי שחיובי!
30/11/2017 | 20:42
9
199
כדאי לקמפר היום וגם מחר? 
האמת שהייתי אמורה לבייץ היום וקימפרנו כל השבוע בשביל הכיף בעיקר ...
מחר הולך להיות עמוס אז כמה קריטי לעשות גם מחר?
ואם נעשה היום בערב מחר בבוקר גם טוב? 
לצפיה ב-'זה בטוח חיובי?'
זה בטוח חיובי?
30/11/2017 | 20:44
6
155
לצפיה ב-'בזנתי'
בזנתי
30/11/2017 | 21:41
5
93
חיובי חזק. ממליצה לעבוד ב3 ימים הקרובים
לצפיה ב-'יש סיבה שהפס של הבדיקה חזק יותר מהקונטרול?'
יש סיבה שהפס של הבדיקה חזק יותר מהקונטרול?
01/12/2017 | 09:08
4
55
פעם ראשונה שאני משתמשת בבדיקות ביוץ..
בדכ מתבססת על ההרגשה שלי
הפעם רציתי להיות מדוייקת
חום השחר היום עדיין נמוך 35.9
בדכ בודקת ביוץ בערב (התמונה מאתמול בערב)
לצפיה ב-'יכול להיות בדיקה רגישה יותר'
יכול להיות בדיקה רגישה יותר
01/12/2017 | 15:29
3
47
ויכול להיות שתפסת אותו בערך ממש גבוה
לצפיה ב-'הבנתי. היום עשיתי והיה פס כמעט זהה בחוזקו לקונטרול '
הבנתי. היום עשיתי והיה פס כמעט זהה בחוזקו לקונטרול
01/12/2017 | 20:26
2
35
אולי אפילו טיפה פחות חזק מהקונטרול (היה קשה לשפוט)
אומר שכבר בייצתי?
חום השחר היה נמוך היום-35.9
לצפיה ב-'נראה שזה היום או מחר'
נראה שזה היום או מחר
02/12/2017 | 00:57
1
41
תמשיכו לעבוד
לצפיה ב-'המשכנו...אבל כבר מבולבלת,מפרסמת הודעה חדשה עכשיו'
המשכנו...אבל כבר מבולבלת,מפרסמת הודעה חדשה עכשיו
03/12/2017 | 10:09
19
לצפיה ב-'בהצלחה!!'
בהצלחה!!
02/12/2017 | 22:00
1
42
תעדכני !!! מחזיקות אצבעות
לצפיה ב-'תודה! האמת שאני כבר מבולבלת'
תודה! האמת שאני כבר מבולבלת
03/12/2017 | 10:07
34
חום השחר נשאר נמוך גם היום ואין עליה משמעותית.
מוזר לא?
לצפיה ב-'פס חלש בבדיקת ביוץ לאורך זמן'
פס חלש בבדיקת ביוץ לאורך זמן
29/11/2017 | 20:36
5
125
היי בנות יקרות, אשמח לעזרה, המחזור שלי בד"כ בין 24-26 ימים. 
עכשיו אני ביום 19 אחרי מחזור , והחל מיום 12 ועד היום (פרט ליום אחד שבו לא היה פס בכלל) יש לי פס חלש ליד הפס בקרה. 
יש מצב שעדיין לא היה ביוץ? 
אני ממש לא מבינה.... HELP
לצפיה ב-'יש מצב'
יש מצב
30/11/2017 | 16:50
1
79
יש מצב שעוד לא היה ביוץ, ביוץ יכול להידחות מכל מיני סיבות- לחץ, עומס, שינוי תזונה וכו...
בחודשים קודמים השתמשת בבדיקות ביוץ? כי יש בנות שמספרות שאצלם גם כשיש ביוץ הבדיקה לא נראית חיובית חזקה..
לדעתי בכל מקרה תמשיכי לבדוק, ואם יגיע מחזור תדעי שהביוץ היה בערך שבועיים קודם
לצפיה ב-'1'
1
02/12/2017 | 17:54
29
זה בעצם החודש הראשון שאני משתמשת כמו שצריך בבדיקות... בחודש הקודם לא הבנתי שאני אמורה להמשיך לעקוב לאחר הופעת הפס השני.
אתמול היה היום ראשון בו לא הופיע פס.
לצפיה ב-'נשמע שלא היה ביוץ.'
נשמע שלא היה ביוץ.
30/11/2017 | 20:42
2
57
האם את בודקת בכל יום באותה השעה ?

לצפיה ב-'בערך.. משתדלת באיזור שש אבל לפעמים יצא גם חמש או שבע...'
בערך.. משתדלת באיזור שש אבל לפעמים יצא גם חמש או שבע...
02/12/2017 | 17:55
1
16
לצפיה ב-'התווך הזה עדיין בסדר..'
התווך הזה עדיין בסדר..
02/12/2017 | 21:58
13
לצפיה ב-'בנות יקרות שאלה שחושבת עליה הרבה'
בנות יקרות שאלה שחושבת עליה הרבה
29/11/2017 | 00:35
6
195
האם באמת לחץ פוגע בסיכויים להקלט? - תמיד אומרים לנו את המשפט הזה כשאנחנו רוצות להקלט...אבל זה לא עוזר כי זה רק מלחיץ אותי עוד יותר...
ואם כן איך אפשר להיות כל הזמן רגועה... היו לי ימים ממש לחוצים ועמוסים בעבודה בשבוע האחרון שבו היה הביוץ. בנוסף, התרגזתי הרבה וגם לא ישנתי טוב בלילות, כל השרירים תפוסים מעייפות.... חוץ מלעשות דברים מרגיעים אין לי שום יכולת שליטה על סיכויי הקליטה וזה מבאס.
גם אם אני עסוקה ולא מתעסקת במחשבות על הריון עדיין זה תופס אותי בכל מקום...

לצפיה ב-'גם אני שם ממש. עבודה סופר לחוצה ותפקיד מנהלתי לא קל'
גם אני שם ממש. עבודה סופר לחוצה ותפקיד מנהלתי לא קל
29/11/2017 | 12:06
4
95
היי גלידה,
גם אני שם איתך במחשבות האלו.

אני מאוד לחוצה בעיקר מבחינת עבודה...לחץ החיים בית\ילדה בכורה\מלא חוגים\לתחזק גם את הזוגיות בכל המירוץ הזה....
אני בתפקיד מנהלתי בכיר בעבודה ואחראית על המון תחומים.
יש תקופות רגועות ודווקא השבוע מאוד מאוד לחוץ והרבה בלאגנים ואני אמורה לבייץ מחר\מחרתיים ומתבאסת שאני תחת כ"כ הרבה לחץ.
כפי שכתבת גם אצלי הלחץ מההריון הוא מינורי אבל הלחץ הכולל הוא דיי גדול.

טיפים איך נרגעים??
לצפיה ב-'אין שום קשר בין לחץ לקליטה להריון'
אין שום קשר בין לחץ לקליטה להריון
30/11/2017 | 19:23
3
83
כמו שאין קשר בין היום בו מקיימים יחסים למין העובר. מאחלת לכן שהלחץ יפחת למען איכות חייכן, וכמובן, שתיקלטנה בקרוב!
לצפיה ב-'אבל תמיד אומרים שסיבה לאי פריון זה לחץ....לא?'
אבל תמיד אומרים שסיבה לאי פריון זה לחץ....לא?
03/12/2017 | 10:14
2
15
לצפיה ב-'ממש!! '
ממש!!
03/12/2017 | 11:25
1
41
זאת הסיבה הכי דבילית ששמעתי בחיים שלי (ותסלחי לי על כך שאני בוטה).. הסיבות לאי פריון הן רבות ומגוונות וכוללות שלל בעיות אצל האישה: ביוץ לא מסודר/עד חוסר ביוץ בכלל, בעיה מכנית ברחם: רירית דקה/ הדבקויות וכו׳, חצוצורות סתומות וכו׳ וכו׳.. ושלל בעיות אצל הגבר: ספירת זרע נמוכה, תנועתיות מוגבלת וכו׳.. מוזמנת לפורום פוריות לראות כמה יש בעיות! ואף אחת מהן היא לא מלחץ!!! אני הייתי כרגיל לחוצה בחודש שנקלטתי ועדיין נקלטתי.. לא ״שחררתי״ ולא ״לא דאגתי״.. נקלטתי אף ורק כי עברתי טיפול פוריות מוצלח ובאותו חודש התמזל מזלי והזרע המוצלח של בעלי (שמוצלח בכל חודש אגב..) פגש בביצית שלקח לי מלא זמן לגדל בעזרת זריקות לא נעימות לבטן כל יום. ואפילו לטיפול הזה נתנו לנו רק 20% הצלחה כמו בכל חודש שאת גם מנסה להיכנס להריון עם בעלך.. אז אם אין לכם בעיות פוריות, את יכולה להיות לחוצה כמה שבא לך ועדיין תכנסי להריון בסופו של דבר (תוך שנה)

לצפיה ב-'חיבוק! תודה על הרגעת הרוחות :)'
חיבוק! תודה על הרגעת הרוחות :)
04/12/2017 | 14:45
17
בהריון הראשון נכנסתי יחסית מהר תוך חודשיים והפעם לוקח יותר זמן לכן מתחילה לחשוש.
האמת שגם בפעם הראשונה שאני חושבת על זה היה לי לימודים ועבודה ביחד וגם לא היה לי ממש רגוע ;) אז כנראה שאת צודקת...
הדבר היחיד זה שעברתי קיסרי ולכי תדעי אם אין פגיעה ברחם או משהו, אבל מוקדם מידי כדי לדאוג באמת על כך.
נשארת אופטימית!
לצפיה ב-'אני גם באותה סירה '
אני גם באותה סירה
05/12/2017 | 16:43
14
ואשמח להבין אם לחץ מעכב קליטה, כי זאת האמונה הרווחת.

לצפיה ב-'היי בנות יקרות מה שלומכן ♥ אשמח לתקווה '
היי בנות יקרות מה שלומכן ♥ אשמח לתקווה
28/11/2017 | 12:44
4
177
מה הסיכוי להריון ?
קיבלתי 8/11 כמובן מחזור סדיר 26-28 יום.
ביוץ היה 22/11 14 יום בדיוק כמובן שבדקתי במקלון לזיהוי ביוץ.קיימנו יומיים לפני הביוץ ב19/11 פעם אחת מאוחר בלילה.(וזהו בגלל שפעם ארוכה לבעלי):(
יש לי כאב גם תחתון ומיחושים קטנים כאלה בבטן ותחושת מלאות וחוסר תאבון ריצות לשירותים והפרשות לבנות סמיכות כאלה והרגשה של רטיבות הנרתיק.וחוץ מזה כלום.(סורי על התיאורים)
ידוע שזרע של הגבר יכול להפרות ביצית אפילו 3 ימים לפני הביוץ ...מה אומרות יש סיכוי קלוש אולי להריון 
למישהי אצליח מפעם אחת של קיום יחסים...או שאולי אני משלה את עצמי 
ככ בכיתי ביום הביוץ ולאורך כל השבוע שדווקא שעד שגיליתי את הביוץ או יותר נכון הבנתי איך בודקים הכל נתקע לי.(נראה לי שלחץ הגיל עוד חודש 40 כלכך משפיעה עליי שזה מפחיד אותי) אשמח לתקווה אולי ואפילו קטנה ...
לצפיה ב-'יכול להיות '
יכול להיות
28/11/2017 | 15:30
1
76
זרע בהחלט יכול לחכות 3 ימים
מצד שני, מוכרת התחושה הזו שכל דבר הוא סימן להריון ... במקומך הייתי מחכה ליום האיחור ועושה בדיקה.
לצפיה ב-'תודה רבה מאמי על התגובה ...ובאמת בתקווה שלא יגיע הדגל '
תודה רבה מאמי על התגובה ...ובאמת בתקווה שלא יגיע הדגל
28/11/2017 | 16:09
27
לצפיה ב-'חברה שלי נכנסה להריון מסטוץ חד פעמי אז בטח שאפשר מפעם אחת חח'
חברה שלי נכנסה להריון מסטוץ חד פעמי אז בטח שאפשר מפעם אחת חח
28/11/2017 | 18:36
44
לצפיה ב-'אני הריתי ככה פעמיים'
אני הריתי ככה פעמיים
30/11/2017 | 19:20
93
בטח שאפשר! ויומיים לפני הביוץ זה זמן אידאלי, מחזיקה לך אצבעות!
לצפיה ב-'ביוץ....'
ביוץ....
29/11/2017 | 12:11
102
היי בנות,

התייעצות בקשר לביוץ...
בחודשים האחרונים (ובאופן כללי גם כאשר מנענו הריון) אני תמיד מרגישה את הביוץ שלי (כאבים דיי קשים בבטן תחתונה לרוב בצד שמאל) ולפי האפליקציה שאיתה אני עוקבת אחרי מחזור וביוץ, אני בידיוק מבייצת בתאריכים האלה שיש לי את הכאבים בבטן.. גם ברוב הזמן אני מקבלת בידיוק שבועיים מהיום שבו הורגשו הכאבים.

החודש החלטתי להגדיל ראש ולהשתמש בבדיקות ביוץ כדי לוודא במאה אחוז שאני אכן מבייצת והכל תקין הורמונלית...

אז לפי האפליקציה (שלרוב ממש מדוייקת) אני אמורה לבייץ מחר...
אבל, בדיקת ביוץ היתה שלילית גם אתמול וגם שלשום (היום עוד לא בדקתי, אני בודקת בערב) והפס השני היה ממש בהיר לעומת הפס קונטרול.

האם יש סיבה לחשוש? הבנתי שהבדיקה יוצאת חיובית כיום לפני הביוץ עצמו...
אבל אם לא יצא חיובי מה זה אומר על הביוץ?

כמו כן מודדת בשבוע האחרון חום השחר, היום היה ממש טמפ' נמוכה (35.9) כאשר הממוצע שלי הוא בין 36.1-36.4 מקסימום.

אשמח למורה נבוכים!!!
תודה בנות יקרות
לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
28/11/2017 | 16:48
1
106
יום ראשון היה ביוץ חיובי בשעה 14:00, בדקתי גם בערב בשעה 20:00 היה חיובי
היה הפרשות שקופות בבוקר.
יום שני בדיקת ביוץ שלילי והפסיקו ההפרשות
קימפרנו ראשון בערב ושני בערב
מה אתן אומרת לא פספסנו ?? להמשיך?
לצפיה ב-'לא נראה לי שפיספסתם :)'
לא נראה לי שפיספסתם :)
28/11/2017 | 20:56
55
אבל אתם יכולים לנוח היום ולקמפר מחר.
או כבר היום לקמפר ומחר לנוח.
לצפיה ב-' פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש '
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר נפתח מחדש
28/11/2017 | 11:41
20

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר

פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד
בפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר שנפתח מחדש
היכנסו לשאול אותו שאלות

המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-'בנות יקרות אשמח לעצתכן המלומדת '
בנות יקרות אשמח לעצתכן המלומדת
25/11/2017 | 08:59
19
208
אני שבוע לפני הוסת
חום השחר שלי ירד ביומיים האחרונים ל36.4 בערך. (לאחר שב3 ימים קודם לכן היה 36.68) 
אין לי בכלל הרגשה של תופעות לפני הריון/וסת
בדרכ בחודשים האחרונים הרגשתי נפיחות בשדיים, בחילות מטורפות וכו.. הפעם כלום כלום 

האם זה מרמז שגם החודש לא נקלטתי?? 

תודה על העזרה.. לא מצאתי תשובות באינטרנט.. הבנתי שחום השחר יורד רק ביום או יום לפני הוסת 
לצפיה ב-'כלום לא בטוח עד שאת לא מקבלת מחזור'
כלום לא בטוח עד שאת לא מקבלת מחזור
25/11/2017 | 14:51
1
88
האם היו לך תופעות אחרות שהעידו בוודאות שאת אחרי הביוץ (חוץ מחום השחר)? אולי היו לך תופעות של צינון או אלרגיה בימים בהם הטמפ' היתה גבוהה?
בשורה התחתונה, הגוף שלנו משוגע ולא הכל וודאי. חכי בסבלנות, אם לא החודש אז חודש הבא. גם אני אובחנתי כפוליציסטית ובסוף הסתבר שהבעיה הייתה בכלל בבלוטת התריס.
מאחלת לך המון בהצלחה במסע הזה :)
לצפיה ב-'בלוטת התריס'
בלוטת התריס
25/11/2017 | 16:04
72
אני גם סובלת מבלוטת התריס ולוקחת אלטרוקסין של 100 כל יום. כרגע מאוזנת בזכות זה.
אשמח לשמוע איך זה השפיע עלייך ואיך נפתרה הבעיה
לצפיה ב-'יכולה לעלות את הטבלה? '
יכולה לעלות את הטבלה?
25/11/2017 | 20:48
16
25
לצפיה ב-'בוודאי. תודה!'
בוודאי. תודה!
25/11/2017 | 21:53
15
124
ביומיים האחרונים בדקתי פעמיים בהפרשים של רבע שעה .. בפעם השניה היה גבוה יותר בשני המקרים.

מציינת כי אני גם אנמית אם יש קשר לחום הגוף..?

לצפיה ב-'תראי'
תראי
25/11/2017 | 23:06
14
69
מעט קשה להבין מפה מה איך בדיוק נראה הגרף ללא בניה באמת של הגרף אבל ממה שאני מזהה זה ממש בסדר. ואולי אפילו הולך לכיוון טוב.
יש בעצם מה שנקרא cover line שזה טווח מדידה בסיסי שלך טרם הביוץ.
עכשיו מה שקורה שבמדידות שאחרי הביוץ זה לא טוב שזה ירד מתחת לקו הבסיס שלך.
ממה שאני רואה, טרם הביוץ המדידה שלך הייתה באיזור ה36.15 ממוצע בערך.
המדידה הכי נמוכה שלך אחרי הביוץ לא מגיעה לשם עדיין. בכל מקרה ישנה טענה שבזמן השתרשות ישנה נפילה במדידה ואחריה תהיה עליה חוזרת. הנפילה יכולה לרדת גם מתחת לcover line והיא תופיע כמופע חד פעמי בכל הגרף. לא תמיד כך הדבר וישנם גרפים בהם המדידות גבוהות וקבועות לאורך כל השלב הלוואי (השלב שאחרי הביוץ).
לגבי העובדה שביצעת 2 מדידות באותו יום, למדידה השניה אין משמעות כיוון שעבר זמן מההתעוררות היא בוודאי תמיד תהיה גבוהה יותר מהמדידה הראשונה.
ממש ממליצה להשתמש באפליקציה כדי לרשום את המדידות זה גם יעשה לך גרף ויהיה יותר קל לראות את השינויים.
לצפיה ב-'הנה הכנסתי לך לגרף'
הנה הכנסתי לך לגרף
25/11/2017 | 23:56
1
93
כך נראה. הגרף עם הנתונים שלך, מקווה שזה יהיה יותר ברור להבין. בגדול המדידה צריכה להשאר מעל 36.20.
הכנתי בהנחה שהמדידה הראשונה היא יום מחזור 1
לצפיה ב-'וואו תודה על ההשקעה!!!!!!'
וואו תודה על ההשקעה!!!!!!
26/11/2017 | 00:00
40
מקרב לב

מה רוב הסיכויים? זה לא נראה ממש מבטיח נכון?
לצפיה ב-'גרף מצורף'
גרף מצורף
25/11/2017 | 23:59
11
72
מיס אנה תודה רבה על ההסבר . אין ספק שאת ממש מבינה בזה
בימים האחרונים קמתי לפני הזמן בשביל פיפי וחיכיתי במיטה כשעה כדי למדוד את חום השחר בסביבות אותה שעה כל יום .
מה ההשלכות של זה על הטמפרטורות?

תודה!!!!!!
לצפיה ב-'מדידה בטווח של חצי שעה קבועה בכל יום היא הכי אמינה'
מדידה בטווח של חצי שעה קבועה בכל יום היא הכי אמינה
26/11/2017 | 00:05
10
33
בגלל שקמת לא יודעת אם הייתי מייחסת יותר מידי חשיבות.
מה שכן הייתי מייחסת לו חשיבות זה עצם העובדה שקמת לפיפי ��
אם זה לא משהו שקורה לך בדרכ יתכן וזה תסמין. ��
לצפיה ב-'מצרפת לך גרף של ההריון שלי '
מצרפת לך גרף של ההריון שלי
26/11/2017 | 00:10
9
107
שממנו יש לי ילדה.
שימי לב לנפילה... זוהי ההשתרשות סביר להניח
לצפיה ב-'אצלך הוא הרבה יותר מרשים'
אצלך הוא הרבה יותר מרשים
26/11/2017 | 00:22
42
ועכשיו את בהריון נוסף? בתקופת ניסיון?
אשמח לשמוע פרטים, אם תרצי לשתף..

נראה כי את בעלת ניסיון וידע עשירים ואשמח ללמוד

בנוגע לגרף שהזנת עבורי.. גם בעלי התרגש
תודה!!!
לצפיה ב-'שינוי של היום.. אשמח לחוות דעת'
שינוי של היום.. אשמח לחוות דעת
26/11/2017 | 17:01
7
97
היי מיס אנה
איך זה נראה לך?
נראה לי לא מבטיח במיוחד... נכון? :/
לצפיה ב-'תמשיכי לבדוק'
תמשיכי לבדוק
26/11/2017 | 18:38
6
45
שימי לב גם בגרף שלי זה עלה חזרה בהדרגה.
אני כרגע לא בנסיונות, סתם נחמד לי פה
לצפיה ב-'אוקי אז..'
אוקי אז..
26/11/2017 | 20:10
5
54
כנראה שזה כבר לא יקרה החודש
התחילה לי הפרשה צמיגית ממש לבנה וטיפה חומה...והתחילו לי כאבים בשדיים כמו שהיו לי בכל החודשים האחרונים שחשבתי שנקלטתי ולא קרה

לצפיה ב-'אל תמהרי להספיד'
אל תמהרי להספיד
26/11/2017 | 21:05
4
47
יתכן וזה דימום השתרשרות
חכי עוד יומיים שלושה ותראי מה המצב
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
27/11/2017 | 07:38
3
56
אני מודדת חום השחר כל יום ב06:45. היום קמתי לשבריר שניה ב04:00 וממש מתוך שינה בדקתי חום השחר שהיה 36.16
נרדמתי תוך חצי שניה וקמתי שוב ב06:15 וחום השחר הראה 36.6 ואחכ בשעה הרגילה שלי 36.7

אני מרגישה כאילו אני עומדת לקבל.. עשיתי בדיקה עצמית ואין כלום רק מלא הפרשות מימיות ולבנות

איך להתייחס לזה?
לצפיה ב-'התייחסי למדידה בשעה הקבועה שלך '
התייחסי למדידה בשעה הקבועה שלך
27/11/2017 | 10:37
2
47
ותמשיכי למדוד. כל עוד לא קיבלתי לא קיבלת. אל תספידי

לצפיה ב-'תודה מיס אנה'
תודה מיס אנה
27/11/2017 | 20:57
1
52
ההבדל משמעותי וכל תוצאה מקבלת תפנית אחרת בעלילה

מקווה לטוב
תודה על הכל
לצפיה ב-'מה קורה איתך היום? '
מה קורה איתך היום?
28/11/2017 | 21:39
17
לצפיה ב-'לפני ביוץ'
לפני ביוץ
26/11/2017 | 15:55
4
117
היי, התחילו לי הפרשות שקופות וכאבי מחזור בבטן התחתונה האם זה אומר שאני לפני ביוץ אשמח אם תענו לי, אני כל כך מפחדת לפספס את הביוץ כי אני מביצית רק פעם בחודשים
ואם אני אפספס זה אומר לחכות עוד חודשים
אני גם בודקת בעזרת מקלוני ביוץ האם זה בסדר שאני בודקת כל יום בשעה 14:00 או שעדיף בשעה אחרת???
תודה והלוואי ונשמע רק בשורות טובות!
לצפיה ב-'היי'
היי
26/11/2017 | 21:07
3
65
אם את מרגישה שאת עומדת לבייץ אז תתחילו לקמפר :)
לבדוק ביוץ ב 2 בצהריים זה בסדר גמור, העיקר לא לבדוק עם השתן הראשון של הבוקר וקצת לפני הבידקה עצמה לא ללכת לשירותים הרבה כדי שהשתן יהיה מרוכז יותר.

שאלה לי אלייך, איך את יודעת שאת מבייצת פעם בחודשיים?

לצפיה ב-'המשך..'
המשך..
26/11/2017 | 21:24
2
158
אני יודעת כי אני התחלתי לעוקב אחרי המחזור שלי,  אני מנסה להיכנס להריון תקופה
היום עשיתי בדיקת ביוץ שיצא חיובי !! מתרגשת!!!!
מזה אומר מתי יהיה הביוץ ? וכמה לקמפר שאני יכסה את כל הימים?
לצפיה ב-'ואוו זה חיוביי מובהק!!'
ואוו זה חיוביי מובהק!!
26/11/2017 | 21:27
1
88
עכשיו צריך להמשיך עם הבדיקה כל יום באותה השעה, אחרי שהס יעלם זה אומר שהגיע הביוץ.
זה יכול לקחת בין 12 ל 72 שעות מרגע הבדיקה החיובית.
אני ממליצה להתחיל לקמפר יום כן יום לא, ואם ביום שהפס נעלם זה שהיום שאתם אמורים כביכול לא לקמפר,אז גם היתי מקמפרת,אם הזרע תקין אין סיבה שלא תקמפרו כל יום סביב הביוץ :) למראת שאני בחום ממליצה יום כן יום לא.
בהצלחהההה ותעדכני
לצפיה ב-'תודה רבה!!!'
תודה רבה!!!
26/11/2017 | 22:08
51
הלואי ויהיה בשורות טובות
לצפיה ב-'צחוק הגורל'
צחוק הגורל
26/11/2017 | 19:04
177
אז ככה נסענו לסופש להירגע ולקמפר
וחזרתי עם דלקת בדרכי השתן ......

בנוסף בבדיקות ביוץ היו רק פסים חלשים במשך יומיים, לאחר מכן ללא פס בכלל ואז ביום הרביעי שוב פס חלש... היום כבר בלי פס בכלל.
מישהי יכולה להסביר לי מה קרה פה?... 
לצפיה ב-'מעקב זקיקים'
מעקב זקיקים
26/11/2017 | 17:35
86
מישהי יודעת מאיזה יום של המחזור מתחילים לבצע מעקב זקיקים?
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ- עזרה '
בדיקת ביוץ- עזרה
23/11/2017 | 19:06
3
127
היי בנות.
קניתי ערכה של 20 מקלוני ביוץ.
רציתי לדעת באיזה יום של המחזור כדאי להתחיל לבדוק.
המחזור שלי לא הכי קבוע
נע בין 26 ל 28 ימים עם חריגות לעיתים..
תודה!
לצפיה ב-'צילמתי לכן ..'
צילמתי לכן ..
23/11/2017 | 19:08
1
155
זה המספר ימי מחזור שלי בחודשים האחרונים
צילמתי מהתוכנה של המעקב
לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
23/11/2017 | 22:18
79
אני לא כזה מבינה בזה אבל לפי מה שכתוב בהוראות אז מחזור של 28 יום מיום 11 לביוץ...
לצפיה ב-'אני ממליצה'
אני ממליצה
23/11/2017 | 20:36
81
בגלל שהמחזורים שלך דיי סדירים אני חושבת שאפשר לבדוק מהיום ה 12 עד ה 16.. ככה בטוח תכסי את כל הימים.
האם קנית את הערכות בסופר פארם או הזמנת מאיביי?

לצפיה ב-'פליזזז מה זה אומר??'
פליזזז מה זה אומר??
22/11/2017 | 14:13
2
190
אם זה שבוע אחרי ביוץ.. תקין? אציין כי יומיים שלושה מהביוץ הערכים היו נמוכים יותר בשניהם... 
ESTRADIOL (E-2) 279.86 pg/mL
PROGESTERONE 27.94 ng/mL

לצפיה ב-'זה אומר שהיה ביוץ'
זה אומר שהיה ביוץ
22/11/2017 | 16:46
69
נראה בסדר לדעתי
לצפיה ב-'ביוץ היה לך בוודאות..'
ביוץ היה לך בוודאות..
23/11/2017 | 20:52
49
הערכים בסדר גמור :)
לצפיה ב-'בנות יקרות זקוקה לעצתכן בבקשה'
בנות יקרות זקוקה לעצתכן בבקשה
22/11/2017 | 20:07
8
166
הרופא נשים שלי המליץ לקמפר יום כן יום לא.
אני חוששת שאם נקמפר יום כן יום לא עלולים לפספס את הביוץ אפילו אם הזרע מחזיק מעמד....
אבל, מצד שני אם נקמפר כמה ימים ברצף זה עלול לפגוע באיכות הזרע ולחבל בכניסה להריון.
אשמח להתייעץ מה כדאי לעשות וגם איך להוריד לחץ מכל הרצון הזה להקלט להריון
אמן הריון תקין ובריא לכולנו !
לצפיה ב-'שתי השיטות מצויינות'
שתי השיטות מצויינות
23/11/2017 | 08:47
96
אם הזרע תקין אין בעיה לקמפר כל יום, וגם בשיטת היום כן יום לא אתם לא תפספסו.
באופן כללי - התהליך פחות תלוי בנו ממה שנדמה, אז תשתדלו יום יום או עם הפוגות, לפי מה שמתאים לכם. בהצלחה !
לצפיה ב-'משתפת מה עבד אצלנו'
משתפת מה עבד אצלנו
23/11/2017 | 10:18
3
120
אנחנו עשינו את שיטת ה-11,13,15,17, ז"א התחלנו 11 ימים אחרי תחילת המחזור, יום כן יום לא. אז באמת זה תפס אבל לצערי ההריון הפסיק בשבוע 13 בגלל הפסקת דופק. לאחר הגרידה, משום מה, הביוץ שלי הגיע כל הזמן ביום מחזור 19 בערך, ולקח לי זמן להבין את זה ובאמת בחודש שקימפרנו גם ביום מחזור 19 , נקלטתי והתצאה בן 3 היום . הפעם הצליח לנו בניסיון השני. לפי החישוב שלי בייצתי ביו"מ 16-17 . התחלנו לקמפר ביו"מ 13. 
לצפיה ב-'תודה יקרות'
תודה יקרות
23/11/2017 | 16:09
73
יש רעיונות איך להשאר רגועים עד כמה שאפשר בימים אחרי הביוץ....?
מרוב שרוצים משהו הוא מרגיש חומק מבעד האצבעות....
גם אני לצערי, חוויתי אובדני הריון, וכמהה משתוקקת ככ להריון חדש בריא ותקין בעז"ה.
לצפיה ב-'איך הבנתם שהביוץ הגיע כזה מאוחר?'
איך הבנתם שהביוץ הגיע כזה מאוחר?
26/11/2017 | 19:14
42
ותוכלי לפרט על השיטה? :)
לצפיה ב-'תודה Tofi311 יקרה שולחת לך הודעה'
תודה Tofi311 יקרה שולחת לך הודעה
28/11/2017 | 23:50
13
לצפיה ב-'היי מותק'
היי מותק
23/11/2017 | 20:42
2
71
זוכרת אותך מפעמים קודמות :)
שמחה שחזרת לכאן.

אני חושבת שלקמפר יום כן יום לא זה מעולה..אבל גם כל יום במהלך הביוץ זה בסדר.
הבעיה שאי אפשר לדעת בוודאות מתי הביוץ, לכן ממליצה לקמפר יום כן יום לא, כי מנסיון אישי קימפרנו כל יום בימי הביוץ שבכלל הסתבר שלא בייצתי עדיין (הביוץ הגיע יומיים לאחר מכן) ואז הפסקנו לתקופה של כמה ימים כי לקמפר כל יום זה מתיש, ואז כשבעצם היה צריך לקמפר לא עשינו זאת.
לצפיה ב-'היי לך '
היי לך
29/11/2017 | 01:01
1
24
שמחה לראותך גם
איך עלית על זה שבעצם לא בייצת- קמפרתם כשהסטיק לא היה חיובי?
לצפיה ב-'בגלל שסמכתי'
בגלל שסמכתי
30/11/2017 | 20:36
17
על הרופא ועל האוביטרל אז הנחתי שהביוץ אמור היה להגיד תוך גג 3 ימים.
אבל לצערי בייצי רק ביום ה 5 בערך.. וגם עליתי על זה רק בגלל שאז התחלתי לעשות בדיקות ביוץ.

לצפיה ב-'בנותתת עזרה זה נראה לכן זה '
בנותתת עזרה זה נראה לכן זה
20/11/2017 | 17:22
20
275
היי בנות יקרות אשמח לעזרה האם זה הביוץ?מצרפת תמונה 
עשיתי את הבדיקה 14:41 וחיכיתי ואחרי 5 דקות כאילו 14:45 נראה לי שהיה שינוי במקלון.
קימפרנו אתמול והיום כמובן גם...
רק ליידע קיבלתי מחזור ב8/11 והמחזור שלי סדיר 26-28 יום 
אשמח לדעתכם בבקשה.
ובהצלחה לכולן ♥

לצפיה ב-'מה זה? זו לא בדיקת הריון?'
מה זה? זו לא בדיקת הריון?
20/11/2017 | 20:56
46
לצפיה ב-'זו בדיקת ביוץ בטוח?'
זו בדיקת ביוץ בטוח?
20/11/2017 | 22:02
18
87
אם כן אז היא חיובית
ואם זה בדיקת הריון אז היא סופר חיובית
לצפיה ב-'כן בדיקת ביוץ המקלון של לייף'
כן בדיקת ביוץ המקלון של לייף
20/11/2017 | 22:13
17
85
השאלה קיימנו יחסים אתמול...כמה זה יתפוס עם ולא נקיים היום.ונקיים מחר?בן זוגי קצת לא מרגיש טוב..באסה נראה לי שהתפספס לי החודש��
לצפיה ב-'חיובי אומר שאת לקראת ביוץ'
חיובי אומר שאת לקראת ביוץ
20/11/2017 | 22:15
16
90
תמשיכי לבדוק מחר, ברגע שזה יהיה שלישי סימן שאת ביום הביוץ.
מחר זה בסדר לקיים לדעתי כי את בתוך הטווח
לצפיה ב-'הלוואי שלא התפספס ..'
הלוואי שלא התפספס ..
20/11/2017 | 22:23
65
תודה לכן בנות על התמיכה��..לפעמים זה ככ קשה לרצות משהו ופתאום בא משהו והורס ...דווקא עכשיו בן זוגי על הפנים אוףףףףף לא פייר��
לצפיה ב-'מה שלישי לא הבנתי מיס אנה ? עזרהההה'
מה שלישי לא הבנתי מיס אנה ? עזרהההה
21/11/2017 | 16:59
14
117
וזה בדיקה של היום איך נראה לכן נראה לי שהתפספס לי :(  מצרפת תמונה 
בבקשהההה האם פספסתי .?וגם אתמול דווקא הבן זוג שלי הרגיש גרוע.
אז קמפרנו בראשון,שני לא,והיום כן.
מה דעתכם אני מכוסה?
מחזור 8/11 מחזור 26-28 יום .
אשמח לעזרה.
בעיקרון היום זה יום 14 למועד הביוץ.
עזרההההההההה♥
לצפיה ב-' התכוונתי שלילי***'
התכוונתי שלילי***
21/11/2017 | 18:34
13
52
לא הבנתי מי מהבדיקות בוצעה היום. אם עדיין חיובית אז לא פספסתם
לצפיה ב-'מצרפת תמונה שוב של הבדיקה מהיום'
מצרפת תמונה שוב של הבדיקה מהיום
21/11/2017 | 18:39
12
102
יש שינוי מאתמול ????

לצפיה ב-'כפי הנראה הביוץ היום'
כפי הנראה הביוץ היום
21/11/2017 | 19:14
11
63
ההורמון בירידה.
לדעתי תעשו היום ומחר ואתם מכוסים
לצפיה ב-'תודה נשמה טובה על התגובה היום נעשה ...'
תודה נשמה טובה על התגובה היום נעשה ...
21/11/2017 | 20:39
9
47
לפחות מקווה :) כי עדיין לא ככ מרגיש טוב(בעלי)
לגבי מחר אז אלוקים גדול :)
בתאכלס כמה זמן זה עד שנעלם לגמרי הביוץ?
כאילו כמה שעות ?
חחחחח איזו בורות בנושא 
סליחה על החפירה 
לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
21/11/2017 | 23:01
8
52
ישנו הורמון שנקרא Lh שלפני הביוץ הוא עולה גבוה ובעצם עוזר לביצית להשתחרר. ברגע שהוא ירד, או בכיוון ירידה סימן שהביוץ בדרך. מרגע יציאת הביצית היא נשארת כ24 שעות בגוף.
את ההורמון הזה בעצם בודקת הבדיקת ביוץ הביתית כאשר הוא בשיא שלו, בדיקת הביוץ יוצאת חיובית. כאשר היא חוזרת להיות שלילית כלומר ההורמון בירידה הביוץ צפוי להתרחש בקרוב. הייתי משערת שאת היום בביוץ.
לצפיה ב-'תודה מאמי על ההסבר '
תודה מאמי על ההסבר
22/11/2017 | 05:05
2
35
נראה לי שהחודש כבר לא יהיה איזה נס מאחר שבעלי עדיין חולה .
קמפרנו רק בראשון ומאז כלום 
באסה .
ובטח אין סיכוי שהזרע יחכה ככ הרבה זמן.
אז נתראה בעה בחודש הבא.
תודה לכן בנות ומאחלת לכן המון הצלחה.מכל
לצפיה ב-'אם יש מצב'
אם יש מצב
22/11/2017 | 16:43
1
53
תעשו היום.
בכל מקרה יש סיכוי טוב שהזרע חיכה מיום ראשון.
מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'איזו נשמה טובה את מיס אנה'
איזו נשמה טובה את מיס אנה
23/11/2017 | 05:17
27
תודה מאמי על העידוד .
הלוואי ואת צודקת .
בהצלחה גם לך 
ומחזיקה אצבעות לכולכן כאן
לצפיה ב-'היי Mis Anna אפשר לשאול שאלה לגבי ההסבר על הביוץ שכתבת?'
היי Mis Anna אפשר לשאול שאלה לגבי ההסבר על הביוץ שכתבת?
23/11/2017 | 19:32
4
32
כשהפס בבדיקת ביוץ דוהה זה אומר שההורמון LH בירידה, זה לא אומר שהביוץ כבר מתרחש או התרחש?
כלומר, מרגע שיש ירידה בהורמון הLH אז בעצם הביצית כבר השתחררה? כי לפי ההסבר שלך אני מבינה שהביצית עומדת להשתחרר.
אז השאלה כמה ימים מרגע שהפס דוהה מומלץ להמשיך לקמפר ?
לצפיה ב-'קשה להגיד ב100% אבל'
קשה להגיד ב100% אבל
23/11/2017 | 20:24
3
36
בגדול על פי הצורה שבה ההורמונים נעים במהלך החודש, יום הביוץ הוא כשהבדיקה כבר שלילית לגמרי. כלומר הבדיקה חיובית את בפיק, הבדיקה שלילית אך הקו עוד מעט כהה סימן שאת בירידה וכשתגיעי לשלילי לבן כבר ניתן להניח כי זהו יום הביוץ.
עם זאת גוף האישה אינו רובוט ולא תמיד ניתן להגיד שזה בוודאות כך. מרגע היותה שלילית ניתן להניח שהביוץ ביממה הקרובה יכול להיות אף בשעתיים הקרובות כל אחת וגופה שלה. ולא ניתן להצביע במדויק על רגע הביוץ יותר מהטווח הזה של 36-48 שעות מרגע שהופיעה בדיקת ביוץ חיובית.
לצפיה ב-'תודה Mis Anna אני מאוד מתלבטת'
תודה Mis Anna אני מאוד מתלבטת
24/11/2017 | 01:35
2
27
אם רצוי לקמפר יום אחרי יום סביב הביוץ ולאחריו או שאולי זה מוריד את איכות הזרע ועדיף אולי לקמפר יום כן יום לא....
אם מתחילים לקמפר ביום שהבדיקת ביוץ הכי גבוהה כלומר פס כהה והיא חיובית אז אולי לא נשארו יותר מידי ימים ליום כן יום לא. מה דעתך?
לצפיה ב-'בהינתן ולא ידועה בעיית זרע'
בהינתן ולא ידועה בעיית זרע
24/11/2017 | 08:50
1
35
אני אישית חושבת שהכי טוב מרגע בדיקת ביוץ חיובית לקמפר כל יום עד שהיא שלילית כולל. בדרכ יוצא 3 ימים רצוף.
ההגיון אומר לי ככה נכון שאומרים שיש יותר זרע אחרי מרווח גדול יותר כי אז הגוף מספיק ליצר יותר. אבל עדיף שיהיה מעט פחות אבל שהוא יהיה שם בזמן הרלוונטי וגם שבמצטבר זה יוצא פחות או יותר אותו דבר או אפילו יותר. אז עדיף שמבחינת זמנים תדעי שבוודאות עשית בביוץ. לדעתי גם ייצור זרע במרווח של 24 שעות זה כמות מאוד סבירה.

לצפיה ב-'תודה Mis Anna יקרה'
תודה Mis Anna יקרה
29/11/2017 | 00:13
5
לצפיה ב-'הורמון בירידה??ומה זה אומר בדיוק?'
הורמון בירידה??ומה זה אומר בדיוק?
21/11/2017 | 20:56
26
לצפיה ב-'שרשור הכרות '
שרשור הכרות
19/11/2017 | 23:27
13
173
היי בנות
היום החל חודש של ניסים
אפשר לבקש מה שרוצים ללא תמורה .. מאחלת ומבקשת לכולנו שהחודש זה החודש!!

היות ואנו כותבות פה את הדברים הכי אישיים (כמה זמן ומתי קימפרנו ;) ועוד)
אולי תרצו לחלוק?

האם בהריון? איזה חודש? אם לא, כמה זמן מנסות? מספר הריון? ורקע קטן מבחינת ניסיונות/אובדן מי שרוצה לשתף וכל מה שתרצו....

אז מי הראשונה??? 
לצפיה ב-'אני אצטרף '
אני אצטרף
20/11/2017 | 06:07
153
בת 35, עם בן 3 מתוק מתוק בבית
הריון מחוץ לרחם לפני 5 חודשים
ולפני חודשיים התחלנו שוב לנסות ...
בהצלחה לכולנו. משתוקקת כבר כל כך.
לצפיה ב-'מצטרפת חדשה'
מצטרפת חדשה
20/11/2017 | 14:18
145
בת 34, עם ילדה בת כמעט 5 בבית (שובבה מאוד וחכמה מאוד! כל יום זה אתגר)
קרייריסטית עובדת בהייטק, לפני שנה וקצת קודמתי לתפקיד חדש, דבר שהיה הזדמנות מדהימה לניהול תחום וצוות בגילי הצעיר...לצערי זה דחה את ההריון השני שלי בלא מעט זמן....

בערך מסביבות יוני אם אני זוכרת נכון התחלנו לנסות..
ניסינו יוני ויולי ובדיעבד הבנתי שזה שהשתמשנו בחומר סיכה (לוב) כנראה שגם מאוד מוריד את הסיכוי להריון...קראתי בנושא וחלקם מכילים קוטל זרע והרוב פשוט מפריעים להפרשות הטבעיות של הגוף וחוסמות מהזרע להיכנס פנימה...
את אוגוסט פספסנו כי הייתי בחו"ל בזמן הביוץ וחזרתי חולה ככה שלא יצא לקמפר
מאז ספטמבר התחלנו לנסות ולכוון לביוץ...בנתיים ללא הצלחה..
מחזור אחרון ביום שישי 17/11 והלוואי ויהיה לי נס החודש וגם לכן!!!

ברקע היה לי הריון ראשון כימי\הפלה טבעית בשבוע 6
בערך 5 חודשים אחריו, הריון ראשון תקין שהסתיים בבת המהממת שלנו!

בהצלחה לכולן!

לצפיה ב-'אצטרף גם '
אצטרף גם
20/11/2017 | 17:33
137
היי שמי ורדינה בת 39
אמא ל-3 ילדים תאומים בן ובת בני 15  וילדון מתוק ושובב בן 6
אמא במשרה מלאה .לאחר שנים של סבל(13 שנים) ואלימות מילולית ופיזית סוף סוף הצלחתי להתגרש ולעזוב את כל הסבל שעברתי.
כיום גרושה  חייה בזוגיות נפלאה עם בן זוג חדש ואנחנו יחד כבר 9 שנים 
ומאוד רוצים עוד ילד משותף משלנו.(הקטן בן ה6 הוא המשותף שלנו)
מקווה ומייחלת לעוד כי אוהבת בית מלא בילדים.
ואין כמו האושר הזה.
אני ובן זוגי מאוד רוצים לפחות עוד קטנה או קטנציק ואני קצת לחוצה בזמן בגלל גילי.והזמן לא לצידי.
את התאומים הבאתי בהפריה ivf כי לגרוש היה בעיה בזרע.
ואילו המשותף החדש בא טבעי ואף בהפתעה גדולה.
אז זהו הסיפור שלי.
מאחלת לכולכן המון הצלחה ובזכות החודש המבורך הזה כסלו 
שתתברכו בכל אשר חפץ על ליבכן אמן.

לצפיה ב-'גם אני מצטרפת'
גם אני מצטרפת
20/11/2017 | 18:33
140
בת 28 , נשואה כשנה. חשבתי אני חכמה וחיכיתי כי רציתי שיסתדר לי בול עם סיום התואר ומסתבר שה׳ צחק עליי. ולא רק שלא נקלטתי , מסתבר שאני פוליציסטית...
זהו החודש הרביעי שאני מנסה - בתקווה שהחודש זה החודש.

לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
20/11/2017 | 21:59
135
  • היי לכולן, אני בת 36 עם שני בנים בני 5 ו-3 ומאוד רוצה את השלישי (בתקווה השלישית (!) אבל הכל טוב). מנסים מיולי, בספטמבר לצערי הייתה הפלה טבעית בשבוע 6. החודש תכננו לחזור לנסות אבל הבן הקטן שלי חלה בוירוס -CMV ככל הנראה ועכשיו אני צריכה לחכות לראות אם נדבקתי  מאחר וזה וירוס שמאוד לא מומלץ להידבק בו בזמן הריון. קשה מאוד עם כל העיכובים האלו... נדרשת הרבה סבלנות אבל אני מאמינה שבסוף זה יקרה לכולנו!
לצפיה ב-'תודה לבנות ששיתפו.. מי הבאה שמשתפת?'
תודה לבנות ששיתפו.. מי הבאה שמשתפת?
21/11/2017 | 18:38
2
96
לכל אחת סיפור מעניין משלה וכל אחת היא עולם ומלואו.
תודה ששיתפתן.
מאחלת שתשתפו אותנו גם בהצלחות במהרה
לצפיה ב-'אמן בהצלחה לכולנו בנות יקרות ♥'
אמן בהצלחה לכולנו בנות יקרות ♥
21/11/2017 | 18:42
34
לצפיה ב-'אמן ואמן!!! '
אמן ואמן!!!
22/11/2017 | 17:31
20
לצפיה ב-'היי לכולן!'
היי לכולן!
21/11/2017 | 21:22
1
132
אז אני בת 31, נשואה אוטוטו שנה, הייתי בטוחה שברגע שנתחיל לנסות תוך שנייה אקלט. אבל לא.
אחרי החתונה ניסנו איזה חודשיים שלושה (ללא בדיקות ביוץ אלא סתם לקמפר ללא הגנה) לא קרה כלום ואז כבר נכנסתי לשלב בעבודה בו הייתי צריכה לעשות קצת הפסקה מהנושא. 
עכשיו זה החודש השני בו אנחנו מנסים, מסתבר שבחודש הראשון לא קראתי נכון את מקלוני הביוץ... לפי החישוב הביוץ אמור להגיע עוד יומיים ואנחנו נוסעים בסופ"ש  להירגע אז תחזיקו לנו אצבעות !

הבעיה העיקרית היא שאני מאוד מאוד לחוצה מהנושא. לא מצליחה לא לחשוב על זה ולהשתחרר.. טיפים? רעיונות? אשמח :)
לצפיה ב-'זה אכן נושא מלחיץ'
זה אכן נושא מלחיץ
22/11/2017 | 17:34
81
כל ההתעסקות הזו והחוסר וודאות...
לפעמים אני ממש מקנאה בבנות שנכנסות בטעות להריון בלי לחשוב על זה בכלל....
ממליצה לך לנסות לשחרר קצת שליטה.
ממליצה זאת גם לעצמי (קשר יותר לעשות מלייעץ...)
זה יבוא כשזה יבוא..
יותר ממה שאנחנו עושות אנחנו לא ממש יכולות לשלוט בשום דבר :)
לצפיה ב-'וואו כמה חדשות , מקווה שנעבור מכאן בהקדם...'
וואו כמה חדשות , מקווה שנעבור מכאן בהקדם...
23/11/2017 | 10:48
1
83
היי ,
אני בת 34 ממש בעוד שבוע וחצי.
יש לי בבית בת 5.5 שההריון שלה נקלט בנסיון השלישי,
ובן 4 שההריון שלו היה לא מתוכנן ובלתי צפוי והכי כיף בעולם.
ביוני האחרון הוצאתי התקן נחושת ומאז אנחנו מנסים , 
הייתי בטוחה שאקח את זה בכיף ויגיע ההריון כשיגיע , בפועל הכמיהה לשלישי לא פחות חזקה מלילד ראשון מסתבר... 
בהריון הראשון קיבלתי המון תמיכה ומקום לפרוק בפורום הזה, 
חזרתי לפני כמה חודשים וזה לא ממש היה אותו דבר.
אני מקווה שנוכל ליצור פה מקום אמיתי לשיתוף ופריקה. 
חפרתי מלאאאאא 
נעים להכיר 
לצפיה ב-'אמן!'
אמן!
23/11/2017 | 16:59
49
קודם כל שלא נהייה כאן יותר מדי
ושבזמן שאנחנו כאן שנקבל תמיכה ישרה ואמיתית.

כניסה להריון מהיר לכולן!! תמשיכו לשתף!
לצפיה ב-'הייי :)'
הייי :)
23/11/2017 | 21:07
72
אני בת 24 עם ילדה בת 1.1 , קטנטונת.
אני עובדת במרכז עם עבודה שדורשת המוך זמן,ובקושי מספיקה להגיע הביתה כדי להשכיב את הילדה לישון ( היא הולכת לישון מוקדם) , למזלי בעלי 4 ימים בשבוע בבית וחמותי שעוזרת לנו מאוד.
ההריון הראשון הגיע אחרי המון סבל (הפלה,הריון חוץ רחמי) עברנו טיפולים וממש רגע לפני עליית שלב אני לקחתי את החודש באיזי בלי יותר מידי התערבויות ונקלטתי!
אני מאוד מפחדת שההריון הבא שלי יגיע גם בדרך לא קלה בכלל , כי אני פוליציסטית.
אני מאוווד רוצה עוד ילד.
לא מפסיקה לחשוב ולחלום על עוד תינוק בבית.
אני בתהליך שיכנועים עם בעלי..כי הוא מבוגר ממני ב 11 שנים ואני מפחדת שיתווספו עוד בעיות בגלל גילו.
אני היתי בפורום הזה גם בפעם הקודמת ואשמח לחזור לכאן שנית :)

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר '
מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
22/11/2017 | 16:26
14

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר
פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד.
היכנסו עכשיו לפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר המחודש

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'שוב עזרתכן בנות יקרות ♥'
שוב עזרתכן בנות יקרות ♥
21/11/2017 | 17:39
109

וזה בדיקה של היום איך נראה לכן נראה לי שהתפספס לי :(  מצרפת תמונה 
בבקשהההה האם פספסתי .?וגם אתמול דווקא הבן זוג שלי הרגיש גרוע.
אז קמפרנו בראשון,שני לא,והיום כן.
מה דעתכם אני מכוסה?
מחזור 8/11 מחזור 26-28 יום .
אשמח לעזרה.
בעיקרון היום זה יום 14 למועד הביוץ.
עזרההההההההה♥

לצפיה ב-'הריון?'
הריון?
20/11/2017 | 11:18
5
279
חדשה כאן בסיבוב הזה.. אפשר לסמוך על זה כעל תשובה חיובית?
לצפיה ב-'יש לך את זה ביותר ברור? :)'
יש לך את זה ביותר ברור? :)
20/11/2017 | 16:12
102
בוודאי שזה הריון. בשעה טובה! מאחלת לך הריון תקין, עגול, קל, משעמם ...
לצפיה ב-'יווווו איזה אושרררר'
יווווו איזה אושרררר
20/11/2017 | 17:37
3
78
מאחלת לך הריון תקין עגול ומשעמם וכמובן ידיים מלאות אמן.
ופליזזז שלחי קצת אבקת קסמים אלינו חחחח 
סתם סתם המון מזל טוב בובה ♥
לצפיה ב-'הבו'
הבו
20/11/2017 | 20:47
2
119
טוב הבטא הייתה 47 אני יו"אב 13 מוקדם עדיין. רק שבדרך כלל צרכה הורמונים כדי להכנס להריון והפעם לא. מחכה לראות הכפלה/דופק וכו.. ולאפשר לעצמי לשמוח. מחכה להריון הזה כבר שנה
לצפיה ב-'ברכות ואיחולים '
ברכות ואיחולים
20/11/2017 | 21:56
26
לצפיה ב-'יש חדש?'
יש חדש?
22/11/2017 | 18:18
20
לצפיה ב-'קומונה תל"מ יולי-אוגוסט 2018'
קומונה תל"מ יולי-אוגוסט 2018
20/11/2017 | 15:17
70
בשעה טובה נפתחה קומונה תלמ יולי אוגוסט 2018
מוזמנות להצטרף ולשתף, ריק לי שם בינתיים :)

http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?Com...

חם בפורומים של תפוז

השפעת הורות מתרומה ופונדקאות על הילדים
השפעת הורות מתרומה...
הפסיכולוגית אלן רייסל תתארח בפורום בנושא השפעה של...
השפעת הורות מתרומה ופונדקאות על הילדים
השפעת הורות מתרומה...
הפסיכולוגית אלן רייסל תתארח בפורום בנושא השפעה של...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
ד"ר גיא ביבי
ד
מתקשים בפוריות?
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה