לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2086420,864 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'מה קורה לי החודש?? '
מה קורה לי החודש??
29/12/2018 | 19:57
2
179
היי 
אני בת 23 ומקבלת כל חודש ביום 27-30 למחזור. 
מזהה ביוץ בערך ביו"מ 14. 
החודש לא הצלחתי לזהות ביוץ וגם לא היו הפרשות פוריות כל החודש!!!
ביו"מ 28 הפרשות צהובות וגם קצת כאבי מחזור שהפסיקו לאחר כמה שעות + כאבים בחזה עד עכשיו.
ביו"מ 30 התחילו קצת הפרשות חומות שנמשכות עד עכשיו, כמו הסוף של המחזור.
היום אני ביו"מ 33, בחיים לא היה לי איחור כזה וגם לא נראה שהולך להגיע המחזור מלבד כתמים חומים שבאים והולכים.  
עשיתי אתמול בבוקר בדיקת שתן מאיביי שיצאה שלילית.
מה דעתכן?? בחיים לא היה לי דבר כזה! גם אם היה ביוץ מאוחר או לא היה ביוץ בכלל, מה פשר הכתמים החומים שהתחילו ביו"מ 30 עד עכשיו??? יש עוד סיכוי להריון?
לצפיה ב-'חכי עוד יומיים'
חכי עוד יומיים
30/12/2018 | 15:19
63
אולי תעשי בדיקת דם?
לצפיה ב-'קרה לי דבר דומה החודש'
קרה לי דבר דומה החודש
30/12/2018 | 16:01
87
גם אני עם מחזורים של 28-30 יום. והביוץ ביו"מ 15 בערך..
תמיד אני מזהה ביוץ, ממש מרגישה את רגע הביוץ בכאב חד. החודש לא הרגשתי את זה וגם לא היו אותן הפרשות חלבוניות.. אבל כן היו כאבים כללים בבטן התחתונה בימים סביב הביוץ ולפי המקלות גם זיהיתי שהביוץ הזה מתישהו בין היו"מ ה15 ל16..
ביו"מ ה29 התחילו לי כתמים ורדרדים שנהיו חומים כהים (ללא התרעה של כאבי מחזור לפני..). הכתמים באו והפסיקו לסירוגין וביו"מ 30 בערב כבר זרם של מחזור לגמרי.. ואז גם הגיעו הכאבים

לפי דעתי תחכי עוד כמה ימים (אם אכן הייתה השתרשות ביו"מ ה30 אז צריך לחכות עוד קצת עד בדיקה ביתית). או שבאמת תעשי בדיקת דם והיא תתן לך את התשובה המדויקת ביותר

בהצלחה :)
לצפיה ב-'והנה היא הגיעה במלוא תפארתה..'
והנה היא הגיעה במלוא תפארתה..
29/12/2018 | 15:20
2
158
המכשפה ...

מצאתי את עצמי במצב שאני לא יכולה לעצור את הדמעות הפעם.. מה שמאוד הפתיע אותי כי הייתי קולית לגמרי כל החודש, לא ייחסתי חשיבות לסימנים ולא בדקתי לא דם ולא ביתי..
ועדיין... זה בא לי בבום. אתמול היו הפרשות ורדרדות מימיות וחשבתי אולי אולי יכול להיות השתרשות (יואב 11-12)
אבל היום כבר לא היה מקום לטעויות.. 

אז כן, נמשיך לנסות, ורק התחלנו, ולא תמיד מצליח.. 15%-20% וכל השיט הזה. אבל זה תמיד מבאס ומתסכל באותה מידה..

זהו.. פרקתי.
לצפיה ב-'הרגשה כל כך מוכרת...'
הרגשה כל כך מוכרת...
29/12/2018 | 20:37
1
71
הכי חשוב אבל, לא להישאב לדיכאון.
מותר להתבאס ולבכות קצת ברגע שהווסת מגיע, אבל ישר להרים את עצמך ולעשות ריסטרט לחודש חדש.
בסוף זה חייב להצליח! בינתיים תהנו מעוד חודש של להיות ביחד, תעסיקי את עצמך בדברים אחרים.

והכי חשוב, יהיה בסדר! בסוף כולנו נצחק על התקופה הזאת.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
30/12/2018 | 15:55
39
היום כבר קמתי יותר טוב... זה פשוט שובר
לצפיה ב-'חודש מבלבל...'
חודש מבלבל...
27/12/2018 | 10:19
2
171
היי לכולן,
אני עם מחזור שעוד לא סדיר כל כך כנראה בגלל הפסקת הגלולות בספטמבר...
וסת אחרונה ב- 7/12 לאחר נטילת דופסטון במשך חמישה ימים [הוסת הגיעה מספר ימים לאחר הנטילה, כפי שציפתה הרופאה]. 
ניסיתי החודש לא להחליץ את עצמי ולעזוב את בדיקות הביוץ...בעיקר התמדנו ביחסים יום כן יום לא החל מסיום הוסת [יום 6] ועד עכשיו [יום 20].
לפי אפליקציה, הביוץ היה צפוי ביום ה-15, אכן הרגשתי בו כאב חד למשך כמה דקות בצד שמאל, הגיוני שזה הביוץ? רק מתחילה ללמוד את הגוף שלי...בנוסף היו גם כשלושה ימים קודם לכן הפרשות ממש צמיגיות.
היום ובשלושה ימים האחרונים אני ממש סובלת מצרבת שבאה והולכת, ממש לא חוויתי זאת אף פעם, במהלך כל היום ומתחזק לקראת הערב.
מתאפקת ממש ומחכה כמובן לבדיקה לפחות ביום ה28. ברור לי שלא שווה לפני.
חייבת לפרוק- איך מעבירים את השבוע הזה?! לא יוצא לי מהראש, כל הרגשה קטנה מעלה בי ציפיה שאולי הצלחנו.
תודה על ההקשבה :)
לצפיה ב-'אני איתך..'
אני איתך..
27/12/2018 | 11:30
1
88
שותפה לכל התחושות שלך.. גם אני עכשיו בהמתנה וזה ממש מורט עצבים. חודש שעבר הייתי ממש קשובה לגוף שלי וכל דבר הכי קטן ישר ייחסתי להיריון. וזאת הייתה טעות כי כשהגיע המחזור הייתי מרוסקת.
ואז קראתי ושאלתי וגיששתי והבנתי שאין מה לעשות - התסמינים להיריון הם זהים לשל מחזור.. כמובן כל אחת והגוף שלה ויש כאלה שמרגישות דברים בעוצמות שונות. אז החלטתי החודש לא להלחיץ את עצמי.. כל פעם שיש לי תסמין כלשהו אני ישר מנסה להזכר איך הרגשתי בחודשים קודמים לפני מחזור.. חוויתי את הכל. כל דבר אני מייחסת עכשיו למחזור כדי לא להתבאס יותר מידי. ומקסימום לשמוח כשהוא לא יבוא :)
וחוץ מזה פשוט מנסה להעביר את הזמן.. זה לא קל אבל עם קצת אימון מצליחים. יוצאים עם חברות, הולכים לסרט, למסעדה, מוצאים איזה סדרה או ספר. והזמן בסוף עובר. 
מאחלת לך שיהיו בשורות טובות 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/12/2018 | 10:43
52
לצפיה ב-'יואב 11 בערך, התחילו הפרשות לפני מחזור..'
יואב 11 בערך, התחילו הפרשות לפני מחזור..
25/12/2018 | 15:28
11
137
באסה. זה לא ממש הכתמה, יותר שההפרשות נהיו מאוד נוזליות ותפסו קצת צבע, שזה בדיוק מה שקורה כשהפרוגסטרון מתחיל לצנוח לקראת מחזור חדש.
דווקא היתה לי קצת תקווה החודש, ביואב 7 פתאום היתה הפרשה ורדרדה בהירה בהירה לכמה שעות, וחשבתי שאני מרגישה את הרחם קצת יותר מהרגיל. טעיתי. שוב.
יאללה, חוזרת לעבודה, לחייך לתיירים מבחוץ ומבפנים כזאת עייפות מכל החרא הזה.
לצפיה ב-'אוף מעצבן'
אוף מעצבן
25/12/2018 | 15:30
1
79
את עוקבת אחרי חום שחר? האם עדיין גבוה?

לצפיה ב-'לא עוקבת פרינציפ,'
לא עוקבת פרינציפ,
25/12/2018 | 19:07
81
זה מעודד את האובססיה
לצפיה ב-'מקווה שאת טועה ועוד תופתעי'
מקווה שאת טועה ועוד תופתעי
25/12/2018 | 20:00
6
73
אגב.. האם קיבלת תמיכה של פרוגסטרון?
מחזיקה אצבעות להמהפך
לצפיה ב-'פרוגסטרון'
פרוגסטרון
25/12/2018 | 20:24
1
81
לי יש הכתמות חומות כ-4 עד 7 ימים לפני המחזור. שבוע שעבר הייתי אצל הרופאת נשים שלי והיא אמרה רק להתחיל מעקב זקיקים, בלי תמיכה של פרוגסטרון. נרטה לי אבוד מראש בגלל ההכתמות...
לצפיה ב-'תבקשי תמיד טוב בעיני'
תבקשי תמיד טוב בעיני
25/12/2018 | 23:00
24
לצפיה ב-'מעולם לא היו לי סימנים של מחסור...'
מעולם לא היו לי סימנים של מחסור...
25/12/2018 | 21:21
3
108
תמיד עוברים 14 ימים מלאים מהביוץ עד הווסת, ובדרך כלל גם אין הכתמה בימים שלפני. כמו שאמרתי, גם כרגע זאת לא בדיוק הכתמה... פשוט היו איזה פעמיים במשך היום שהרגשתי שמשהו נוזל שם, כמו במחזור כשהכוסית מלאה מדי, ואחר כך ראיתי שזה הפרשה רגילה, רק במרקם נוזלי יותר ועם צבע טיפה כהה יותר. בחודש שעבר היה לי גם משהו כזה, ואחריו יומיים בלי כלום ורק אז מחזור. זה פשוט סימן שזה מתקרב. אולי בנסיון הבא אקפוץ לבדיקת דם שבוע אחרי הביוץ לוודא שהכל שם תקין. בכל מקרה ממה שאני מבינה גם אם הפרוגסטרון קצת נמוך זה יותר לכיוון של היקלטות ואז הפלה ופחות לכיוון של "כלום לא קורה אף פעם"..
לצפיה ב-'אני יואב 10 בערך'
אני יואב 10 בערך
26/12/2018 | 11:40
2
88
ומתחילה גם לקבל את כל התסמינים של לפני מחזור.. התכווצויות, נפיחות והתחילו גם לכאוב לי הרגליים משום מה..
מבאס ממש, בא לי שכבר אקבל ולסיים עם זה. ולא לחשוב כל הזמן אולי בכל זאת..

אבל לגבי ההפרשות - למה התכוונת? לא חושבת ששמתי לב שההפרשות שלי השתנו מלפני שבוע לעכשיו.. למה עליי לצפות?
לצפיה ב-'זה לא קבוע,'
זה לא קבוע,
26/12/2018 | 21:22
1
75
אצל כל אחת יש סט אחר של סימנים, וגם זה משתנה מדי פעם. את ההפרשה שלי תיארתי בפירוט מוגזם גם ככה בהודעה הקודמת, אז תקראי שם שוב
בעקרון ככל שרמת הפרוגסטרון יורדת בסוף המחזור ההפרשות נהיות פחות סמיכות ולבנות ויותר נוזליות (מזכיר את התקופה שלפני הביוץ).
לצפיה ב-'אם ככה..'
אם ככה..
26/12/2018 | 21:28
70
אז בכלל אין לי למה לחכות בפעם הזאת

לצפיה ב-'כנראה שהייתי בעצם יואב 12'
כנראה שהייתי בעצם יואב 12
27/12/2018 | 22:10
1
104
והיום יואב 14, דם טרי. מחר כנראה יתחיל המחזור על אמת. כבר סיימתי את הסיבוב שלי בשאול, מרגישה שוב סבבה, חיבוקים לכולן
לצפיה ב-''
28/12/2018 | 08:27
14
לצפיה ב-'אפשר לפרוק רגע???'
אפשר לפרוק רגע???
24/12/2018 | 13:25
6
228
אלוהים כמה שאני מתוסכלת!!! כל חודש מחדש וכל חודש קצת יותר.
יואב 8 עכשיו ופתאום החום צנח ב 0.2 ונמאס לי שזה שובר לי את כל היום ישר אני מספידה... ומתאבלת וזהו.
למרות שגם שהגרף היה דוגמן לא היה הריון אז אני כבר לא יודעת מה לחשוב...
כבר חצי שנה בטיפול סיני שותה צמחים דוחים ודוקרים אותי ואני משלמת הון ועל מה?? ועד מתי? יש שיפור בהרגשה הכללית, בחצקונים ובמצב רוח אבל הריון אין.
ביום חמישי יש לי תור לרופאת נשים לקבל הפניה לבדיקות דם וזרע ומרפאת פוריות.

זהו אוף השבועיים האלה יכולים לגרום לאישה לאבד את שפיותה!!
חיזוקים וחיבוקים?
בגדול בא לי לבכות רוב הזמן...
לצפיה ב-'כל כך מבינה, חיבוק גדול '
כל כך מבינה, חיבוק גדול
24/12/2018 | 22:30
80
אז אולי חודש אחד פשוט תפסיקי? קחי קצת הפסקה לעצמך ולזוגיות. זה יכול לחולל פלאים בתחושת חוסר מוצא שאני כל כך מתחברת אליה. 
לצפיה ב-'מבינה ממש'
מבינה ממש
25/12/2018 | 10:15
4
67
אנחנו בניסיון 11 כרגע..
לא היינו אצל רופא פוריות אבל עשינו פעמיים בדיקת זרע ואני עשיתי פרופיל הומונאלי,
הכל יצא תקין...אבל אין היריון!!!
יוא"ב 2...

לצפיה ב-'תודה יקירות.'
תודה יקירות.
25/12/2018 | 10:32
3
74
לילי את צודקת יקירה יהיה קשה לי לשחרר חודש כי בסןף השבוע אני אצל רופאת נשים ואז זה רק יתחיל.... למרות שכל מה שבא לי זה שאכטה גדולה וכוסאומו העולם... מתאפקת.

ונועה- אני לא יודעת ממה אני יותר חוששת לגלות..שהכל בסדר או שיש בעיה.

משערת שנצטרך לחיות ולראות...
בינתיים החום זינק לו שוב.
לצפיה ב-'אני חושבת'
אני חושבת
25/12/2018 | 10:42
2
77
שיותר מבאס לגלות שהכל תקין ופשוט לא נוצר היריון..
כי כשיש בעיה יודעים איך לטפל.
מצד שני..עדיף להיות בריאים :)
מאחלת לך בשורות טובות בקרוב!!!
לצפיה ב-'נועה'
נועה
25/12/2018 | 15:28
1
81
עשית צילום רחם בנוסף לבדיקות ההורמונליות?
לצפיה ב-'לא..'
לא..
26/12/2018 | 10:36
65
עדיין לא הגענו לשלב הזה
אבל יש לי תור לרופא עוד שבועיים,אשאל אותו על זה
לצפיה ב-'כיסינו?'
כיסינו?
24/12/2018 | 09:01
2
175
רביעי+שבת+אתמול קימפרנו..
ביוץ חיובי ביום שבת, אתמול כבר היה שלילי...
נראה לכן שמספיק? כי אין לנו יותר כוח חחח

ואם התחלתי לקחת אלטמן פמינה למניעת פטריות וכאלה...זה עלול להזיק?
כי רשום נשים בהיריון להתייעץ עם רופא (למרות שכרגע אני לא בהיריון עדיין..)
לצפיה ב-'כיסיתם '
כיסיתם
24/12/2018 | 10:33
1
121
אין בעיה עם האלטמן פמינה עד שנוצרת שיליה, בשלב הראשון העובר נזון מרירית הרחם. יש לך עוד זמן.
לצפיה ב-'זתומרת'
זתומרת
24/12/2018 | 10:52
112
שרק אחרי שנניח אגלה על היריון ,צריך להפסיק את הכדורים?
לצפיה ב-'יואב 5-6'
יואב 5-6
21/12/2018 | 18:10
8
159
היי, חדשה פה ואשמח אם למישהי יהיה כח לקרוא את החפירה הבאה ולתת רשמיה :)

אז המחזור שלי דיי סדיר.. באזור ה30 יום. את הביוץ לרוב אני מרגישה בצד שמאל בבירור. החודש השתמשתי גם במקלוני ביוץ ליתר ביטחון והן יצאו חיובי ביום ה16 למחזור (קיימנו יחסים סביב התאריך הזה יום כן יום לא). אבל הפעם לא הרגשתי כאב חד בצד בכלל.. תופעות של ביוץ כן היו לי וכאבים בבטן התחתונה, כאבי גב וכו'. הכאבים המשיכו כמה ימים ולכן נראה לי שהביוץ קרה סביב היום ה16-17. לאחר כ3 ימים שלא הפסקתי להרגיש כאב עשיתי בדיקה נוספת ויצא שלילי.
עכשיו אני ביואב 5 או 6 ויש כאבים ממש מציקים בפטמות, הן רגישות מאוד (בעיקר כשאני בלי חזיה), כאבי הגב לא הפסיקו עדיין ומדי פעם יש לי גם עקצוצים בבטן התחתונה, ומבחינת הפרשות - לבנות צהבהבות וקרמיות (והרבה).
וכעת למספר שאלות, סורי על הבורות אני חדשה בנושא..

1. האם יכול להיות שאני מרגישה ביוץ רק כאשר הוא מתרחש מהשחלה השמאלית?
2. האם יכול להיות שפספסתי את ההפרשה החלבונית הנמתחת בין האצבעות שכולם מדברים עליה לפני הביוץ? בעבר כן שמתי לב אליה בבירור והפעם לא.. יכול להיות שהיא יצאה ביחד עם הזרע לאחר קיום יחסים (סליחה על התיאור) ופספסתי אותה? או שיש מצב שהיא בכלל לא באה?
3. מתי הכי מוקדם אני יכולה לעשות בדיקת דם?
4. האם התסמינים הם נורמליים לשלב זה של אחרי ביוץ? כאבי הגב, הפטמות וההפרשות הקרמיות..?

ממש תודה לכל מי שתענה, אשמח לדעת אם יש כאן עוד שהיו במצב דומה ומה קרה אחרי.
אני יודעת שהמון פעמים התסמינים לפני מחזור הם זהים לשל היריון ואני ממש לא רוצה לצפות ולהתאכזב אבל חוסר הידיעה והשליטה ממש משגעים אותי.. אז כל שבב מידע יתקבל בברכה!
תודה רבה!

לצפיה ב-'מנסה לענות..'
מנסה לענות..
21/12/2018 | 21:36
1
111
התשובה הקצרה היא שהכל אפשרי

יכול להיות שאת מרגישה ביוץ רק כשהוא קורה בצד אחד, כי כל האיברים הזוגיים אצלנו בגוף לא בדיוק זהים זה לזה. שדיים למשל, אך פעם לא זהים לגמרי, כפות רגליים, ידיים... אז ככה גם מבפנים. מצד שני יכול להיות שגם היה לך שינוי הורמונלי החודש, והמערכת לא פעלה כמו בדרך כלל. זה קורה לפעמים, במיוחד כשמנסים להכנס להריון (כלומר פסיכולוגי). זה גם יסביר את ההפרשות השונות ממה שאת רגילה, התחושות השונות וכו'.

לגבי התחושה המעקצצת בפטמות, אצלי לפחות זה תמיד סימן "פרוגסטרוני", שמופיע קצת אחרי הביוץ והולך ומתחזק ככל שמתקרבים לווסת, כך שאל תחכי בקוצר רוח שזה יחלוף . גם זה יכול להופיע חזק במחזור אחד, חלש במחזור שאחריו ובכלל לא במחזור הבא. אין חוקים.

לגבי ההפרשה הנעלמת - אם היו לך מקלוני ביוץ מתחזקים ואז אחד חיובי מובהק ואחר כך שלילי - היה ביוץ. כאמור, ההפרשות מושפעות מההורמונים ולכן יכולות להשתנות באם ההורמונים משתנים. מה שבטוח הוא שאין מצב שסקס גרם לך לפספס את ההפרשה הפורייה כי זה משהו שנבנה לאורך כמה ימים ונמצא בשיא במשך כיומיים.

לגבי הכי מוקדם שאפשר לעשות בדיקת דם - לא יודעת, אני לא טורחת להזיז אצבע לפני האיחור במחזור, וגם ויתרתי על בדיקות ביתיות. יותר מדי פז"מ כנראה...

ואחרון חביב, לגבי התסמינים - כמו שהבנת, המערכת ההורמונלית היא עולם קסום ומופלא, שכל פרט קטן בו קשור לעוד מליון, וכל שינוי קטן משפיע על מלא דברים אחרים. כל מה שאת מרגישה זה סימנים הורמונלים, ואלה יכולים להעיד על הריון ויכולים גם להעיד פשוט על כך שיש לך הורמונים, בלי הריון. לצערי אין דרך לדעת. משעות של חפירה אובססיבית בפורומים מכל העולם באינטרנט - הכל הכל הכל אפשרי. בנות שלא מרגישות כלום והן בהריון, בנות שלא מרגישות כלום והן לא בהריון. כל תסמין שאת יכולה לדמיין - בנות שמספרות שזה סימן אצלן הריון, בנות שמספרות שזה לא אמר אצלן כלום. וגם כל השילובים ביניהם. הכל.

אז בתור אחותך ליואב (אני כנראה 6 או 7), מעודדת אותך לצלול בדיוק לתחביב הזה שאף פעם אין לך זמן אליו, או להתחיל מרתון של סדרה, ולעשות ה-כ-ל כדי לא לחשוב על זה יותר עד שיבוא המחזור, או הכי טוב, שלא יבוא.
מקווה שעזרתי קצת
לצפיה ב-'וואו איזו תשובה מפורטת!'
וואו איזו תשובה מפורטת!
23/12/2018 | 08:25
54
תודה רבה על ההשקעה! את מקסימה! מבאס ממש שזה יכול להיות הכל או כלום.. ואין איזה סממן חוץ מאי הגעת הוסת שיכול להעיד על היריון. אבל את צודקת, צריך פשוט להמתין בסבלנות ולמלא את הזמן בדברים אחרים לצערנו.
מקווה לבשורות טובות לכולנו :)

לצפיה ב-'בגדול מה ששיראל אמרה'
בגדול מה ששיראל אמרה
22/12/2018 | 18:53
80
וגם אני יואב 6
נחכה בסובלנות ביחד עוד שבוע וחצי
לצפיה ב-'מה נשמע? איך עובר הזמן?'
מה נשמע? איך עובר הזמן?
27/12/2018 | 21:26
4
11
לצפיה ב-'מעדכנת'
מעדכנת
27/12/2018 | 21:56
3
49
יואב 11-12
אם תגיע המכשפה זה משהו בין 2-4 ימים אז מנסה להתאזר בסבלנות.
בינתיים יש תסמינים רגילים של לפני.. דקירות בבטן התחתונה, כאב גב, התחצ׳קנות, הפרשות מימיות..
מנסה לא לייחס חשיבות ופשוט שמה שיקרה יקרה 
איך את?
לצפיה ב-'אותו דבר'
אותו דבר
28/12/2018 | 09:43
2
36
כבר לא מייחסת משמעות לסימנים
יואב 12 הבוקר בדיקה שלילית.
אז מחכה למכשפה עוד 4-5 ימים להתחיל בירור.
קיוויתי שלא יהיה צורך.
אוף.

לצפיה ב-'משהו מוזר'
משהו מוזר
28/12/2018 | 11:22
1
41
מקודם הייתה לי הפרשה ממש מעט ורדרדה-כתומה, כמעט ובלתי נראית. נכון לעכשיו אין כלום על הפד. 
מתארת לעצמי שאם אקבל זה יהיה כבר מחר אם ככה..
אני מחזיקה את עצמי לא לעשות בדיקה כדי לא להתבאס.. יואב 12 זה ממש מוקדם לבדיקה לא?
לצפיה ב-'יש מצב שזה מוקדם'
יש מצב שזה מוקדם
28/12/2018 | 15:49
16
לצפיה ב-'הריון'
הריון
17/12/2018 | 09:06
8
289
היום עשיתי בדיקת הריון ויצאה חיובית 
מה עושים לאיזה רופא לפנות.  לבקש קודם מרופא משפחה בדיקת דם ?
מה הבדיקות המומלצות שיש לבקש מרופא?
תודה 
ובשרוורת טובות ללכולם

לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
17/12/2018 | 11:32
124
את צריכה גניקולוג -
א"ס שבוע 8
שקיפות שבוע 12
סקירה שבוע 14-16
אני עשיתי מי שפיר בהריונות שלי (שבוע 16-22)
סקירה מאוחרת שבוע 22-24
חיסון שעלת שבוע 27-30
ובסוף רק הערכות משקל ומעקב הריון עודף אם צריך.

שיהיה הריון קל ומשעמם, ובידיים מלאות !!!!!!!!!!!!

לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
17/12/2018 | 23:50
6
73
תקחי הפניה מרופא משפחה ותעשי בדיקת דם להריון. במקביל תקבעי תור לרופא נשים לעוד כש3 שבועות
לצפיה ב-'בטא וויטטמנינים'
בטא וויטטמנינים
18/12/2018 | 07:44
5
100
חוץ מבדיקת דם לא צריך לראות הכפלה בבטא עד לאולטרא סאונד? או בדיקות וויטמנים? 
לצפיה ב-'תלוי בתוצאה '
תלוי בתוצאה
18/12/2018 | 14:51
4
82
אם תהיה תוצאה גבוהה יחסית לא חייב הכפלה. יכולה לבצע בכל זאת אם מעוניינת.
לגבי ויטמינים מקווה שאת כבר לוקחת חומצה פולית, תמשיכי. יכולה להתייעץ עם הרופא אם כדאי להוסיף מולטי ויטמין או רק ברזל וחומצה פולית..
לצפיה ב-'בטא 814?'
בטא 814?
18/12/2018 | 14:58
3
113
814 זה תקין ? אמורה להיות בשבוע 5
לצפיה ב-'בטא מהממת, מזל טוב!!!'
בטא מהממת, מזל טוב!!!
18/12/2018 | 15:29
2
88
לא נראלי שצריך הכפלה עם בטא כזאת. תוודאי אבל מול הרופא
לצפיה ב-'TSH גבוה'
TSH גבוה
19/12/2018 | 09:46
1
104
בבדיקת דם ערך הTSH הוא 7. ואני כבר בשבוע 5 . בהמלצת הרופאה העלו לי את המינון של היוטירקס.   מישהי חוותה מיקרה כזה ?האם זה יכול להשפיע על העובר עד שיהיהי איזון ?
מודאגת 
לצפיה ב-'הריון משפיע על tsh'
הריון משפיע על tsh
19/12/2018 | 19:06
87
בגלל זה מומלץ לאזן אותה לפני ההריון, אבל נראה שאת כבר על תרופות אז אולי להתייעץ עם הרופא אולי צריך להתאים מינונים וכו.
לצפיה ב-'סיוע בזיהוי ביוץ'
סיוע בזיהוי ביוץ
19/12/2018 | 11:50
3
129
אני יודעת שכניסה להריון יכולה לקחת זמן, ואני לא בלחץ אטומי כי אנחנו לא מנסים הרבה מאוד זמן, אבל אני פשוט חוששת שאני עושה משהו לא נכון ומפחדת שאני מבזבזת זמן בנסיניות שממילא לא יכולים להצליח.

בתחילת מאי הפסקתי לקחת גלולות, 
מכיוון שנסענו לתאילנד בספטמבר לחודש, חיכינו עם הנסיונות ושמרנו.
המחזור עד אז היה מדויק כל 28 ימים.
יומיים לפני שחזרנו מתאילנד התחיל לי דימום קל, בדיוק ביום שהייתי אמורה לקבל את המחזור, והדימום המשיך מספר ימים עד שקיבלתי מחזור. 
הרופא אמר לי שמתחילים לספור מהיום של הדימום הרגיל והכתמים לא נחשבים.
מאז, המחזור הגיע כמו שעון, אך כל 36 ימים.
לאחר שעשינו בדיקות זיקה ווידאנו שהכל בסדר,  אנחנו מנסים בהתאם למחשבוני הביוץ למיניהם. 
חודש שעבר החלטתי לקנות ערכת בדיקות ביוץ, הזמנתי מאמזון ערכה של חברת easy@home שהיו עליה המון המלצות. התחלתי לפי ההוראות לבדוק מספר ימים לפני הביוץ המשוער ומאותו היום ובמשך שבוע וחצי התקבלה תוצאה חיובית, שני פסים. לא היה יום בו היה פס חזק יותר מהשאר. פניתי לחברה ואמרתי להם שיש בעיה בבדיקה, מסרו לי כי אם אני נוטלת תרופות עם הורמונים ייתכן והבדיקה מושפעת מכך. 
אני נוטלת אלטרוקסין בשל תת פעילות של בלוטת התריס, אולם פניתי לאנדוקרינולוג שאמר שהכדור שאני נוטלת אינו יכול להשפיע על הבדיקה.
ובינתיים, היום ה-36 למחזור היה אמור להגיע בשישי האחרון, המחזור מאחר ועד היום לא קיבלתי מחזור. בדיקת דם אתמול לצערי הרב אישרה שאיני בהריון.

כשאקבל מחזור (באיחור) האם שוב אצטרך לחכות כ-שלושה חודשים בכדי לעקוב אחר זמני המחזור ולשער את הביוץ? מחדש :( 
אשמח לעזרתכן, מה אני יכולה לעשות, האם הייתה מישהי במצב דומה?
אודה לכל עזרה, ייעוץ או שיתוף אישי.

תודה מקסימות ומאחלת לכולנו רק בשורות טובות ובריאות. 
נשיקות. 
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
19/12/2018 | 14:44
1
78
היי, קודם כל בהצלחה. 
מאיזה יום את בודקת עם המקלונים? על רובם כתוב להתחיל לבדוק מיו11-15 (בהתאם לאורך המחזור). אני מציעה לך להתחיל להדוק מהיום שהדימום שלך נגמר יש מצב שאת מבייצת מוקדם/מאוחר. בדיקה חיובית של ביוץ זה ארך ורק כאשר הפס כהה יותר או שווה לקו הבקרה ( במקרים מסויימים במידה ובדקת כל החודש והפס השני פתאום התחזק לאומת כל שאר הימים הבדיקה גם חיובית אפילו שהוא לא חזק כמו הבקרה, עקרון הבדיקה היא לבדוק זינוק של הורמון LH ) לאחר בדיקה חיובית הביוץ מתרחש בין 12-72. למה לחכות 3 חודשים? אין צורך. 
עם יש לך עוד שאלות תשאלי. 

לצפיה ב-'תודה!!'
תודה!!
19/12/2018 | 15:36
38

תודה מקסימה! אני אעלה בערב תמונה של הבדיקות ביוץ, כולן עם שני פסים זהים, המחזור היה אמור להגיע ב 9.12 ולפי ההוראות הייתי אמורה להתחיל לבדוק ב27.11 כשהביוץ צפוי ליום 2.12. בדקתי מה27 במשך שבוע וחצי והתוצאה הייתה זהה בכל הימים, כאילו שהבדיקה לא עובדת, שני פסים חזקים זהים. להמתין לקבלת המחזור שמאחר, ולהתחיל לבדוק שוב בהתאם? 

כפי שאמרתי, בחודשים האחרונים המחזור היה 36 ימים, וכעת מאחר.
לצפיה ב-'אם המקלונים מזהים ביוץ כל יום,'
אם המקלונים מזהים ביוץ כל יום,
19/12/2018 | 16:53
87
ואין הריון, יכול להיות שרמת ה-LH שלך גבוהה במשך כל החודש. זה מאפיין בנות עם שחלות פיליציסטיות. אצלי למשל היא משוטטת כל החודש סביב 20-30, כך שאני די בטוחה שגם אצלי מקלוני ביוץ לא יעבדו. החודש לקחתי פעם ראשונה זריקות של מנופור, וה-LH היה בערך 4-7.

פוליציסטיות לא חייבת להיות "מצב מולד", למרות שזה מה שהרופאים תמיד אומרים. יש סקאלה שלמה של מבנה-תהליכים-תפקוד, וכל אחד מהם יכול להיות שונה בתקופות שונות בחיים (אצלי למשל בעבר היו תקופות של מחזור מאוד לא סדיר וגם תקופות של מחזור כמו שעון).

מאחר שדברים כאלה מאוד טורדי שלווה, אני ממליצה שפשוט תפני לבירור. ישלחו אותך לבדיקות דם הורמונליות ביום ה-3 למחזור כדי לבדוק מה קורה שם בהורמונים, ואת יכולה גם לבקש לעשות מעקבי זקיקים באולטרסאונד פעם-פעמיים בשבוע לפי הצורך, כדי להבין מה בדיוק הולך אצלך בגוף. אם אכן משהו אצלך יצא מאיזון יש לך המון כלים - החל מרפואה משלימה (רפלקסולוגיה, דיקור וצמחי מרפא יכולים לעזור מאוד) ושינוי תזונה, וכלה בתרופות קונבנציונליות, שאני נאלצת להודות שהן מאוד מאוד יעילות בלהחזיר את הכל למקום

אין לך מה להילחץ, פשוט תתחילי לעשות סדר ותראי שהכל יתבהר.
לצפיה ב-'עזרה עם בדיקות דם לפוריות.'
עזרה עם בדיקות דם לפוריות.
18/12/2018 | 14:21
2
120
היי, עשיתי בדיקות דם נוספות כיוון שהרופאה שלי אמרה שהfsh שלי גבוה (9.75) והיא רוצה לבדוק אותו שוב ועל הדרך נתנה לי לעשות עוד בדיקות ביום השלישי של המחזור.
והרי התוצאות החדשות שקיבלתי:
Lh-7.52
Fsh-4.42
אסטרוגן 1461 (פעם קודמת היה לי 118) (יש לציין שלקחתי 5 כדורים של אסטרוגן מחזור קודם)
טטוסטרון 1.38
מזה אומר?
זה נשמע לא כל כך טוב.. 
לצפיה ב-'בטוחה שאת ביום השלישי של המחזור? '
בטוחה שאת ביום השלישי של המחזור?
18/12/2018 | 14:53
1
75
אסטרוגן כזה גבוה זה או באמת מכדורים או שיש לך ציסטה.
בנוסף היחס בין הfsh לlh מחשיד לשחלות פוליציסטיות.
מציעה לקבל את חוות דעתו של הרופא.
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
18/12/2018 | 15:03
82
בתחילת היום הרביעי, אבל כל המחזור שלי היה סופר קליל, היה לי דימומים מאוד מאוד קלים
אני מקבלת כל 25 ימים מחזור. בגלל שאני תמיד מפספסת את הביוץ בגלל הטבילה לקחתי כדורים שידחו את הביוץ כדי שאוכל להיות 'טהורה' בזמן הביוץ.
עשיתי בדיקות לשחלות לפני חצי שנה והכל תקין היה.
בקיצור החודש האחרון בגלל הכדורים קיבלתי מחזור אחרי 50 ימים בערך.. וכל זה אחרי שלקחתי כדורים לקבלת מחזור.. יכול להיות שמשהו במאזן ההורמונאלי השתבש עם כל הכדורים שלקחתי.
לצפיה ב-'הי בנות, אשמח לעצתכן'
הי בנות, אשמח לעצתכן
18/12/2018 | 13:50
120
 הי,
חדשה בפורום אך לא חדשה בתחום (אמא לשתי בנות מקסימות).
הפסקי לקחת גלולות אחרי כ-5 שנים. יומיים אחרי שנגמר לי המחזור, קיימנו יחסי מין עם קונדום, הקונדום נקרע אבל ממש ממש בתחילת החדירה.
עכשיו אני כבר כשבועיים אחרי התקרית ומזה שלושה ימים יש לי כאבים, רגישות ותחושת נפיחות ממש לא נעימה בבטן התחתונה (מרגיש לי כאילו כל איזור הרחם נפוח ורגיש).
אני יודעת שזה אמור להיות בערך המועד של הביוץ, אבל ממש מוזר לי שהכאבים נמשכים כבר כמה ימים, כשהביוץ אמור לקחת יום.
מה שמדליק לי נורה אדומה זה שבתחילת ההריון עם הבת השניה שלי היו לי בדיוק אותם התסמינים וכך בעצם הבנתי בזמנו שאני בהריון.
אבל האם ייתכן שנכנסתי להריון יומיים לאחר סיום המחזור עם קונדום שנקרע ממש בתחילת החדירה???
תודה רבה לעונות!!!
לצפיה ב-'לא מרגישה מוכנה, פוסט פריקה '
לא מרגישה מוכנה, פוסט פריקה
16/12/2018 | 14:46
5
219
אז הדימום עבר והכל נגמר כלא היה...התחלנו לקמפר ( כי זה כייף) , הגיוני שאני מרגישה כרגע לא מוכנה נפשית לעוד הריון? שוקלת בכוונה לפספס את הביוץ כדי שלא יהיה סיכוי...מצד שני אומרים שהגוף הכי פורה אחרי הריון כימי וחבל לפספס את ההזדמנות. 
מרגישה סחוטה רגשית...

לצפיה ב-'אל תוותרי '
אל תוותרי
16/12/2018 | 20:46
92
כמו שאמרת בשביל הכיף.. לא חייבת בכוח, אבל כן לתת צאנס ולעשות סביב הביוץ.
לדעתי בדיעבד אם תדעי שאין סיכוי תתחרטי..
לצפיה ב-'את צודקת זה לגמרי סוחט רגשית'
את צודקת זה לגמרי סוחט רגשית
16/12/2018 | 21:11
85
תתנהלו איך שנראה לכם נכון
ותקיימו יחסי מין בשביל הכיף 

לצפיה ב-'אני מאוד מבינה אותך'
אני מאוד מבינה אותך
16/12/2018 | 21:19
1
92
אני גם עברתי עכשיו תקופה כזאת. אחרי שעברתי הפסקת הריון בשבוע 23 במאי, בהתחלה הייתי חדורת מטרה להיכנס להריון נוסף אבל אחרי כמה פעמים במיוחד המחזור פתאום התחיל להשתבש והביוצים התפספסו די נמאס לי מהכל. מהחיטוטים בגוף שלי (עושים מעקב זקיקים והזרעות) והתורים פשוט מהכל. לקחתי הפסקה, גם מנטלית חודש-חודשיים והאמת עשה פלאים.
לצפיה ב-'אני בעד הפסקה'
אני בעד הפסקה
17/12/2018 | 11:29
96
אם הנפש מרוטה והגוף עייף, חודש מנוחה מהמתחים, מהנסיונות, מספירת הימים, מהלחץ הזוגי - נשמע לי פשוט גן עדן. בשביל זה את צריכה לגמרי לפספס את הביוץ ולא להשאיר אפילו שביב קטן של סיכוי, כי עם השביב של הסיכוי מגיעה גם התקווה ואיתה המתח והעייפות והציפייה והאכזבה וכל שאר החבר'ה.

בחודש שאחרי תוכלי להמשיך ממקום שלם ושליו יותר.
לצפיה ב-'תודה בנות'
תודה בנות
17/12/2018 | 13:10
90
החלטתי שהחודש (גם כמו חודש שעבר תאמת שנקלטתי) אני פשוט מרפה, עושה בשביל הכייף מתי שבאלנו וזהו. בלי להתייחס לביוץ או לא ביוץ ( ברכה וקללה בו זמנית שהביוצים שלי כואבים וקשה להתעלם ולא להילחץ סביב הימים האלה)
לצפיה ב-'מעקב זקיקים '
מעקב זקיקים
16/12/2018 | 08:30
1
124
בעיקרון אנחנו בכיוון של הזרעות בגלל זרע לא אופטימלי (שנוסף לבעיית החצוצרה החסרה שלי עכשיו), אבל החודש מסתמן שלא אעשה הזרעה (המון לחץ בחיים המקצועיים שרק כרגע משתחרר ונראה לי שאתן לזה חודש נוסף). בכל אופן, כן הלכתי למעקב זקיקים כדי שנתזמן את היחסים לפחות.

אז פעם ראשונה, היום יו״מ 10.
רירית 7.6 מ״מ
זקיק אחד 16 ואחד 11 (בשחלה ימנית).
מה עכשיו? פשוט לבוא שוב בעוד יומיים לפי ההנחייה המקורית?
ומתי כדאי לעשות סקס?

הוא לא נתן לי בדיקות דם בשלב הזה.
לצפיה ב-'לא מומחית גדולה '
לא מומחית גדולה
16/12/2018 | 14:05
84
אבל הרירית סבבה לגמרי להחזיק הריון!!
הזקיקים עדין קטנים 
תעשי עוד יומיים אס ובמקביל בדיקת דם 
חשוב לראות lh בעלייה לפני ביוץ
בהצלחה ובשורות טובות
לצפיה ב-'זה שוב קרה.'
זה שוב קרה.
13/12/2018 | 12:04
43
224
בשלושת הימים האחרונים הזרקתי 50 מנופור במקום 37.5, כי ביום שני הזקיק היה רק 11 מ"מ. אז הבוקר עשיתי אולטרסאונד והזקיק קפץ ל-19 מ"מ תוך 3 ימים, עם רירית של סנטימטר. אני רק ביו"מ 12... ומאחר שכבר ביום שני האסטרדיול היה על 1000 ובטח רק עלה מאז, כנראה שאני מבייצת, או כבר בייצתי, או עוד שנייה אבייץ, ושוב,... המשך>>
בשלושת הימים האחרונים הזרקתי 50 מנופור במקום 37.5, כי ביום שני הזקיק היה רק 11 מ"מ. אז הבוקר עשיתי אולטרסאונד והזקיק קפץ ל-19 מ"מ תוך 3 ימים, עם רירית של סנטימטר. אני רק ביו"מ 12... ומאחר שכבר ביום שני האסטרדיול היה על 1000 ובטח רק עלה מאז, כנראה שאני מבייצת, או כבר בייצתי, או עוד שנייה אבייץ, ושוב, כמעט בטוח כבר שגם החודש לא תהיה הזרעה (פעם חמישית רצוף כבר). כל פעם מחדש הגוף מפתיע והביוץ בורח לנו. העבירו אותי למנופור כדי לשלוט בזה טוב יותר אבל נראה שגם זה לא ממש עוזר. מחכה בעצבים מרוטים לתוצאות של הדם עוד שעתיים שלוש. אוף.
לצפיה ב-'הבטא התאפסה ל0...נגמר כמו שהתחיל בפתאומיות...'
הבטא התאפסה ל0...נגמר כמו שהתחיל בפתאומיות...
12/12/2018 | 17:17
14
157
אמן חודש הבא הריון תקין.
לצפיה ב-'חיבוק גדול.'
חיבוק גדול.
12/12/2018 | 20:29
12
89
תשמעי, כמה שזה מבאס - יש לך הוכחה שהביציות שלך והזרעים של בן זוגך יודעים לעשות הפריה. זה המון, הרבה יותר מלא מעט נשים (היוש) שאצלן פשוט הכל שלילי, תמיד, וזהו. תחשבי על מתוקה27 שהרביצה כימי אחרי כימי ובסוף הרצף הזה נכנסה על אמת. אז ככה אצלך ובקרוב!
לצפיה ב-'תודה יקירה, את יודעת שאני חושבת על מתוקה 27 מלאאא'
תודה יקירה, את יודעת שאני חושבת על מתוקה 27 מלאאא
12/12/2018 | 20:43
11
117
היא לגמרי הסמל בשבילי. אני לוקחת את זה כמשהו טוב. אנחנו פוריים, היה לי הריון, היה לי את זה במשך 5 ימים מושלמים שהיה לי "סוד" קטן שלי בפנים ( לא ספרתי לאף אחד חוץ מבעלי חמותי ואמא שלי ולכן אהובות כמובן) ואני מודה על זה. פעם הבאה הוא יהיה "הסוד" הזה יהיה איתי כל החיים. מאחלת לך גם את ה"סוד" הקטן הזה בקרוב ולכל החיים. 
לצפיה ב-'עשית לי צמרמורת, תודה '
עשית לי צמרמורת, תודה
12/12/2018 | 22:17
27
לצפיה ב-'איזה חמודות אתן שיראל וליליהא'
איזה חמודות אתן שיראל וליליהא
13/12/2018 | 11:47
9
75
האמת זה היה חתיכת משבר בשבילי !
2 כימי רצוף.. היו ימים שרציתי להקבר באדמה מרוב יאוש. העדפתי לקבל שלילי מאשר 2 פסים, בטא חיובית ואז מחזור... 
כבר חשבתי שיש לי או לבעלי בעיות פוריות . אבל ברוך ה ' בנסיון ה3 נקלטתי להריון שבינתיים עד כה תקין.. אני מאחלת לכולן בהצלחה.  ושתזכרו תמיד שלפני הזריחה חשוך 
לצפיה ב-'ברור שזה משבררר'
ברור שזה משבררר
13/12/2018 | 14:00
8
59
גם אני חושבת על זה שהייתי מעדיפה שלילי מאשר ככה...תגידי שאלה מגעילה, היו לך דימומים יותר כבדים אחרי זה? 
לצפיה ב-'לי היו. אני למודת כימיים מרובים.'
לי היו. אני למודת כימיים מרובים.
13/12/2018 | 14:53
5
20
לצפיה ב-'חיבוק גדול, זה קשה '
חיבוק גדול, זה קשה
13/12/2018 | 16:37
4
10
לצפיה ב-'תודה יקרה. אחרי אובדן תינוקת בשבוע 17 כימי מקבל פרופורציה.'
תודה יקרה. אחרי אובדן תינוקת בשבוע 17 כימי מקבל פרופורציה.
13/12/2018 | 16:40
3
93
אני אומרת לעצמי שטוב שהגוף נפתר לבד מעוברים לא תקינים.
חיבוק גדול לך מותק!
לצפיה ב-'וואי הרגת אותי'
וואי הרגת אותי
13/12/2018 | 16:53
1
84
אפשר לשאול מה גרם לאובדן?
מאחלת לך הריון תקין וידיים מלאות 

לצפיה ב-'תודה רבה. מומים מרובים שלא איפשרו חיים מחוץ לרחם.'
תודה רבה. מומים מרובים שלא איפשרו חיים מחוץ לרחם.
13/12/2018 | 18:06
25
לצפיה ב-'ואו...לא יכולה אפילו לדמיין לעצמי'
ואו...לא יכולה אפילו לדמיין לעצמי
13/12/2018 | 19:39
64
באמת מכניס את הכימי לפרופורציה. מאחלת לך רק בריאות ושמחות
לצפיה ב-'כן ממש '
כן ממש
13/12/2018 | 16:52
1
72
וגם מרוב הדימומים הכבד הרגשתי יותר עייפה 
לצפיה ב-'אה זה בדיוק מה שהולך איתי'
אה זה בדיוק מה שהולך איתי
13/12/2018 | 19:40
69
אז זה תקין, כי קצת נבהלתי תאמת. הדימום וסת שלי לא חזק בדרך כלל
לצפיה ב-'באמת מבאס'
באמת מבאס
12/12/2018 | 22:06
87
נקווה לחודש מנצח עכשיו עבורך.
לצפיה ב-'מוזר'
מוזר
13/12/2018 | 17:07
95
מה דעתכן על הסיפור הזה? אני מקבלת מידי חודש בחודשו לפעמים כל 26 יום ולפעמים כל 28 יום זה משתנה מחודש לחודש ... החודש לא קיבלתי מחזור ,  לא הצלחנו לאתר את הביוץ .. עשיתי בדיקות הריון ביתיות והתוצאה שלילית
מה קורה פה? אציין שאני בת 38

לצפיה ב-'יואב 7- ושאלה בפנים'
יואב 7- ושאלה בפנים
11/12/2018 | 11:29
5
178
אחרי כל האכזבות והכישלונות הימים האלו מיואב 6 ועד 10 הפכו למיואשים ביותר. אחרי יואב 10 אני כבר יודעת שאין הריון ומתחילה השלמה לאט לאט עד הווסת ואז שוב מתבסאת ומתחילה מחדש. כרוניקה של כאב לב ידוע מראש.

מה שרציתי לשאול. בעיקרון כשיש אצלי השתרשות אני מרגישה כאבי מחזור ואז אני יודעת שזה זה. (לא שזה עזר לי 7 הריונות 3 ילדים אבל נגיד ש)  עם הגדולים שלי אני לא זוכרת האם היו כאבי השתרשות או לא, הייתי צעירה והם באו בקלות ובכלל לא חשבתי על זה. בהריונות האחרונים בטוח היו כאבים בהשתרשות. ועכשיו השאלה- האם מי שהרגישה פעם את ההשתרשות חייבת תמיד להרגיש אותה? או שיש פה נשים שפעם הרגישו ופעם לא?
במתח הזה סביב הימים של ההשתרשות והשבר כל לילה שגם היום לא הרגשתי גומרים אותי.

כבר הרבה זמן שהכי הייתי רוצה פשוט להסתפק במה שיש ולהמשיך הלאה בחיי אבל איכשהו אני לא באמת ״קונה״ את זה. כאילו אני משקרת לעצמי.

תודה בנות! בהצלחה לכולן.
לצפיה ב-'הי קודם כל חיבוק'
הי קודם כל חיבוק
12/12/2018 | 18:25
2
74
אני חושבת שהרגשה של כאבים - מחזור, ביוץ והשתרשות מאוד קשורה גם למודעות שלך לגוף, כמה את עסוקה באותה תקופה, האם עשית ספורט וכו.
אני אתן לך דוגמא, אני לא זוכרת אם הרגשתי כאבי השתרשות אבל אצלי מחזור או ביוץ לרוב מתבטא בכאבי גב תחתון. אתמול שאגב גם היה יוא"ב 7 (הסתכרנו ) לפחות אני חושבת, היינו בחופשת סקי אז איבדתי ספירה (וטוב שכך) אבל חישבתי אחורה לפני שעניתי לך כי היה נדמה לי שאנחנו קרובות. אז אתמול הרגשתי כאבי גב תחתון מאוד חזקים שלא יכלתי להתכופף קדימה בכלל. אבל עשיתי באותו בוקר פילטיס והייתי אחרי 4 ימי סקי ובכלל יש לי פריצות דיסק אז מי יודע מה מקור הכאבים.
עוד רעיון, אצלי בהריונות הקודמים הרגשתי ביוץ מאוד חזק, ברמה שהתקפלתי מכאבים אבל מאז ההפסקת הריון כאבי הביוץ מאוד נחלשו אז משהו בגוף שלי השתנה. ואני במעקב זקיקים אז אני יודעת שאני מבייצת אבל הכאבים הפסיקו.
אז אחרי שחפרתי לך, אני לא חושבת שמה שהיה צריך להיות תמיד (פעם חשבתי אבל מאז התבדתי) עובדה, עכשיו בגילנו המתקדם אנחנו כבר לא נכנסות להריון בקלות כמו קודם.
לא יודעת אם עזרתי אז כמו שהתחלתי - חיבוק ומקווה שתוכלי להפסיק להתבאס במשך שבוע בחודש בגלל כאבים שלא בטוח שאת בכלל תרגישי כשהמאורע יקרה
לצפיה ב-'תודה יקרה'
תודה יקרה
12/12/2018 | 22:10
1
40
איך היה הסקי? איזה כייף חופש משפחתי.
מוזר שאצלי בדיוק הפוך, יש לי כאבי ביוץ הרבה יותר חזקים מפעם אחרי האובדן.

מקווה שהכאבים אצלך הם סימן טוב. מסכימה איתך שיש כל מיני כאבים וקשה לשים את האצבע בדיוק, מצחיק שגם אני עשיתי הבוקר פילאטיס והיו לי כל מיני מיחושים וכאבים אחר הצהריים.

הלוואי שאוכל להפסיק להתבאס. מרגישה שיש ימים שזה מעסיק לי את המחשבות יותר מדי. הגוף והידיים עושים דברים אחרים והראש משוטט לו אי שם.
לצפיה ב-'היה מדהים'
היה מדהים
13/12/2018 | 09:41
31
היינו דווקא בנופש זוגי ולא משפחתי, היה מאוד נחוץ להיות רק שנינו לכמה ימים
נראה לי תנסי לשמור את עצמך כמה שיותר עסוקה בימים האלו עד שבסוף לא תשימי לב בגלל העומס
לצפיה ב-'אמא שלי מספרת'
אמא שלי מספרת
12/12/2018 | 20:26
1
97
שבהריון שלה עם אחי הקטן ה-כ-ל היה שונה, היא לא האמינה שהיא בהריון כי לא היו לה אף אחד מהתסמינים שהיו לה איתי. ככה זה, כל הריון שונה, יכולים להיות לך כאבים אותו דבר כל פעם, או אף פעם, או פעם ככה פעם ככה. פשוט צריך ללמוד לשחרר את ההתעסקות הזו ולעשות את העבודה שצריך לעשות (קל להגיד מלעשות אבל סה לה וי ).
לצפיה ב-'צודקת מאוד. גם אצלי כל הריון היה שונה.'
צודקת מאוד. גם אצלי כל הריון היה שונה.
12/12/2018 | 22:12
66
קשה קשה לשחרר חלום ישן. במיוחד אחרי שהוא היה לי כמעט בהישג יד כבר.

לצפיה ב-'אז ככה, '
אז ככה,
12/12/2018 | 11:26
4
198
בחמישי בערב בדיקת ביוץ התחילה להתחזק מעט..
שישי בבוקר בדיקה חיובית לחלוטין.
שבת בוקר פס בקרה החל להיחלש.. 
ראשון בצהריים פס בקרה ממש ממש בהיר.. 
בשני הפס כבר נעלם. 
לפי נתונים אלו, מי יכולה לשער מתי התרחש הביוץ? 
לא הרגשתי כאבי ביוץ וכאלה.. אשמח לעזרה!! 
לצפיה ב-'מנסיוני הגדול '
מנסיוני הגדול
12/12/2018 | 13:11
3
107
הביוץ התרחש בין שישי לשבת וראשון 
האם עקבת גם אחרי חום השחר? 
כי אצלי בכל הפעמיים זה ממש נתן עוד אינדקציה שבאמת היה ביוץ 
לצפיה ב-'את יכולה בבקשה'
את יכולה בבקשה
12/12/2018 | 15:00
2
68
להיות יותר ספציפית? בין שישי לשבת או בין שבת לראשון ? לא עוקבת אחר חום השחר ..תודה
לצפיה ב-'אין לי מה להיות ספציפית'
אין לי מה להיות ספציפית
12/12/2018 | 19:29
1
66
זה שהמקלון היה חיובי ביום × זה לא אומר שביום y יתרחש ביוץ בוודאות
לכן לוקחים 3 ימי טווח 
בכל אופן אם היית עוקבת עם חום השחר זה היה נותן לך מאמינות מקלון חיובי בוודאות
לצפיה ב-'אני לא עוקבת אחרי '
אני לא עוקבת אחרי
12/12/2018 | 20:08
59
חום השחר כי אני מתעוררת מלא פעמים בלילה.. ממש קמה ואח"כ חוזרת לישון.

לצפיה ב-'הפרשות דמיות...'
הפרשות דמיות...
12/12/2018 | 10:45
7
157
טוב קמתי בבוקר עם הכתמות...רצתי לעשות בדיקת דם. נראלי עבוד הפעם...מאכזב 
לצפיה ב-'באסה כנראה זה כימי'
באסה כנראה זה כימי
12/12/2018 | 12:53
5
98
אם היית עושה אתמול בדיקת דם זה היה מאשר לך שהבטא בירידה 
לצפיה ב-'עשיתי היום'
עשיתי היום
12/12/2018 | 13:00
4
93
עשיתי היום
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
12/12/2018 | 13:08
3
69
אם זה הכפיל את עצמו זה טוב
אם נמוך זה כימי
בשורות טובות תעדכני
לצפיה ב-'לא לא..הפעם זה נגמר '
לא לא..הפעם זה נגמר
12/12/2018 | 13:17
2
102
עזבי..יש גימום חזק כמו מחזור. אבל הייצךפחות זה אומר שהכל תקין אצלי ואצל בעלי. אני מתנחמת בזה. אנחנו פוריים. 
לצפיה ב-'הייתי בדיוק במקום הזה לפני חודשיים'
הייתי בדיוק במקום הזה לפני חודשיים
12/12/2018 | 14:33
1
77
כל כך מבינה אותך.
ההתרגשות לראות שני פסים ואיך בדיקת הבטא מראה מספר יותר מ-10!
הציפייה והחלומות כבר לעתיד עם הבטן הגדולה.
ואז פתאום, הדימום.

הייתי שם בדיוק לפני חודשיים. ואת יודעת מה? זה באמת סימן טוב! כי זה אומר שאתם יודעים להיכנס להריון.
אנחנו עדיין מנסים ולא מוותרים. נכון זה קשה וזה ממש בום בפנים, אבל בסוף זה יקרה. 
יאללה תספרי 14 יום ותמשיכו לנסות.
לצפיה ב-'תודה על העידוד, מוריד את רמת הלבד הזאת..'
תודה על העידוד, מוריד את רמת הלבד הזאת..
12/12/2018 | 14:43
65
אני נותנת לעצמי להתבאס ולנוח היום ( יצאתי מהעבודה..זה לא יום מתאים להיות שם) וממחר יום חדש הכל בסדר, זה קורה, ואנחנו נמשיך לנסות ולהינות תוך כדי ( הפסקתי לעקוב אחרי ביוץ כי זה מחרפן אותי...מתי שיקרה יקרה שוב פשוט עושים את זה בכייף בלי לוז)
לצפיה ב-''
12/12/2018 | 16:14
57
מקווה שתקלטי שוב במהרה
לצפיה ב-'בטא 29!!! '
בטא 29!!!
09/12/2018 | 21:41
17
120
לצפיה ב-'תעשי בדיקה שוב עוד יומיים'
תעשי בדיקה שוב עוד יומיים
09/12/2018 | 21:51
7
106
התוצאה קצת נמוכה..  לצערי יש סיכוי שמדובר בהריון כימי שכן את כבר ביום האיחור.
עם זאת אם היה ביוץ מאוחר יתכן ותפסת אותו מוקדם ואז יש עוד סיכוי.
מאחלת לך שיתקדם בכיוון הרצוי
לצפיה ב-'כן, טבל אני יודעת בדיוק מתי היה הביוץ אז'
כן, טבל אני יודעת בדיוק מתי היה הביוץ אז
09/12/2018 | 21:55
3
110
הוא היה ב28.11 אני 12 יום אחרי הביוץ. 
לצפיה ב-'אממ יואב 12'
אממ יואב 12
09/12/2018 | 22:45
2
99
בגדול זה לא איחור... אלא אם כן את יודעת שהלוטאלי שלך קצר באופן קבוע.
בכל מקרה מקווה שתהיה הכפלה.
לצפיה ב-'נכון, אבל החודש היה ביוץ מאוחר'
נכון, אבל החודש היה ביוץ מאוחר
09/12/2018 | 23:10
1
75
בחודשיים האחרונים היה לי קצת חוסר סדר במחזור. לכן הביוץ המאוחר ( הביוץ כואב מאוד, דיי בטוחה מתי הוא קורה)
לצפיה ב-'בגלל זה אמרתי '
בגלל זה אמרתי
10/12/2018 | 09:39
50
בהחלט יתכן שהביוץ מאוחר ולכן את לא באיחור והבטא בסדר גמור לשלב הזה.
תעשי מחר עוד בדיקת דם מאחלת לתוצאות טובות.
לצפיה ב-'באמת צריך לחזור על זה'
באמת צריך לחזור על זה
09/12/2018 | 21:57
1
88
וואי הגבולי הזה מורט!!!.
להכפלה יפה עוד יומיים
לצפיה ב-'כן כן, כמובן. '
כן כן, כמובן.
09/12/2018 | 22:00
24
לצפיה ב-'למה הריון כימי?'
למה הריון כימי?
10/12/2018 | 07:05
78
הרי כל בטא מעל 5 היא הריון. לא?
לצפיה ב-'תוצאה נמוכה לא משקפת כלום'
תוצאה נמוכה לא משקפת כלום
09/12/2018 | 22:46
1
107
רק הכפלה מניסיון 
היו לי 2 כימים עם בטא נמוכה ולא הכפלה טובה
וגם עכשיו שהכל בסדר היה בטא 17 אבל ברוך ה היתה הכפלה יפה 
לצפיה ב-'תודה על העידוד!'
תודה על העידוד!
09/12/2018 | 23:11
85
חברה שלי התחילה את ההריון בבטא 25, והיום הבטא הזאת מעירה אותה בלילות כבר חודשיים:) 
לצפיה ב-'המון בהצלחה להכפלה היום'
המון בהצלחה להכפלה היום
11/12/2018 | 11:22
6
14
לצפיה ב-'הרופא אמר לעשות רק בשבוע הבא'
הרופא אמר לעשות רק בשבוע הבא
11/12/2018 | 16:15
5
77
אמר שזאת בטא תקינה ןמועד ביוץ ולעשות שוב רק ביום ראשון לצורך √.
:)
לצפיה ב-'הרופא ממש טועה'
הרופא ממש טועה
11/12/2018 | 18:10
2
75
בשביל לבדוק אם ההריון תקין צריך לעדות בטא בהפרש של כ48 שעות
אני במקומך הייתי עושה
שבוע הבא זה כבר לא יתן לך אינדיקציה 
לצפיה ב-'ברור שיתן'
ברור שיתן
11/12/2018 | 19:39
59
אם תהיה בטא גבוהה מספיק (יחסית לזה שעבר,שבוע בין הבטאות) יש להניח שההריון תקין. פשוט זה מחרפן להמתין שבוע עכשיו
לצפיה ב-'בטח שזה יתן אינדיקציה'
בטח שזה יתן אינדיקציה
11/12/2018 | 22:34
47
עם היןם זה 29 ועוד שבוע זה 400 זאת אידיקציה מספיק טובה. 
לצפיה ב-'הכל תקין הכל בסדר'
הכל תקין הכל בסדר
11/12/2018 | 20:14
1
88
שיהיה בשעה טובה :]] התחלתי את ההריון האחרון עם בטא 6! וב"ה הכל עבר בשלום.
לא חושבת שיש מקום להלחיץ .. בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה על התמיכה:) '
תודה על התמיכה:)
11/12/2018 | 22:32
76
ולדעתי הרופא יודע יותר טוב...אני דיי בטוחה שהכל יהיה תקין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
פורום כאב
פורום כאב כרוני
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה