לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2095720,957 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'יואב 12 '
יואב 12
04/10/2018 | 13:06
9
181
מי איתי בספירה?
לא טורחת למדוד חום כדי לא להתבאס סתם. היתה הכתמה חומה בהירה מאוד מדי כמה שעות ביומיים האחרונים, אבל יש מצב שעכשיו פחות. זה בא והולך אז קשה לדעת. ממשיכה לא להרגיש כלום אבל ממש כלום. גם אין הפרשות לבנות צהובות יותר. הולכת היום לקנות איקקלומין ואוביטרל לחודש הבא, שבו אבלה 3 שבועות כמעט מחוץ לבית. יהיה מעניין...
לצפיה ב-'מקווה שלא תצטרכי אותם (:'
מקווה שלא תצטרכי אותם (:
04/10/2018 | 14:07
78
אני גם החודש עם איקקלומין מחכה לביוץ
לצפיה ב-'והתחילו המחזור בבת אחת,'
והתחילו המחזור בבת אחת,
04/10/2018 | 18:05
1
122
בדיוק כשהייתי בשיא הלחץ והמיהור לצאת מהבית לסידורים אחרונים לפני התחלת רצף הטיולים מחר... הייתי צריכה להחליף חצי מהבגדים שלבשתי
ההתכווצויות עוד לא הגיעו אז אני עוד לא מכריזה רשמית על יו"מ 1... אבל זה כנראה גם יגיע בקרוב.
לצפיה ב-''
04/10/2018 | 23:24
44
מקווה שעכשיו יבוא חודש מנצח עם האיקקלומין
לצפיה ב-'אני משתגעת מהחוסר זמינות של הקופות חולים'
אני משתגעת מהחוסר זמינות של הקופות חולים
05/10/2018 | 00:43
5
77
אין לי מושג מה לעשות עכשיו ואין לי את מי לשאול (חוץ מאתכן...).

אני אמורה להתחיל איקקלומין (אחרי בדיקת דם ואולטרסאונד כמובן) ביום השלישי למחזור, שמסתמן שיהיה יום א, אבל אין לי שום אפשרות לעשות אולטרסאונד עד היום הזה, רק ביום ב'. אני כן יכולה לעשות בדיקת דם ביום א, אבל כמובן זה קצת טרטור לעשות אותן בנפרד לפני העבודה ולא בבת אחת.

לא יודעת מה לעשות - דם ואיקקלומין ביום א ואולטרסאונד ביום ב? להתחיל איקקלומין ביום א ולעשות את שתי הבדיקות ביום ב כבר? אולי לעשות את שתיהן ביום ב ורק אז להתחיל איקקלומין?
אין לי מושג ואין שום אפשרות לשאול את הצוות שהמטפל בי

לצפיה ב-'איקקלומין'
איקקלומין
05/10/2018 | 06:44
4
57
בדרכ לא מתחילים ישר עם המחזור. לדעתי תעשי את הבדיקות ביום ב. במקביל נסי לתפוס את הצוות להמשך הנחיות. כשלקחתי איקקלומין הנחו אותי להתחיל אחרי שנגמר המחזור.
בנוסף ממליצה החל מסיום המחזור להתחיל לאכול סלק כל יום. זה אמור לחזק את הרירית שניזוקה מהאיקקלומין.
לצפיה ב-'מוזר..'
מוזר..
05/10/2018 | 08:50
3
58
האחות אמרה לי בפירוש להתחיל ביו"מ 3 ושאם מתחילים מאוחר מדי זה לא עובד.
אם את אומרת שפחות קריטי דווקא ביום השלישי זה מרגיע.. אני יכולה להתחיל ביום הרביעי בלי חשש, והיא בטח גם תחזור אלי עד אז.
סלק אני אוכלת כל יום חי הסלט, אבל דווקא עכשיו תהיה לי פחות שליטה על האוכל בגלל הטיולים.. באסה אבל אין לי מה לעשות בעניין. תודה!!
לצפיה ב-'אני אומרת לך במה שהיה אצלי אז'
אני אומרת לך במה שהיה אצלי אז
05/10/2018 | 09:40
63
כמובן שעדיף להקשיב לאחות. אבל יום אחד לא יודעת אם ישנה
לצפיה ב-'מצטרפת - אפשר להתחיל ביום 4 וגם 5'
מצטרפת - אפשר להתחיל ביום 4 וגם 5
07/10/2018 | 01:02
1
50
אני התחלתי ביום 5 עד כמה שזכור לי.
אצלי לא היתה פגיעה ברירית אבל כדי להיות בטוחה את יכולה לבקש לטרוזול שלא פוגע ובתחום המאכלים אני מוסיפה אננס שזה להיט
לצפיה ב-'תודה,'
תודה,
07/10/2018 | 21:11
22
האחות חזרה אלי היום והאמת אין בעיה להתחיל הכל מחר. מתייצבת בשבע וחצי בבוקר לסיים את כל הבדיקות מהר ולרוץ לעבודה... נראה מה יעשה האיקקלומין לרירית, אין לי מושג למה לצפות. תודה!
לצפיה ב-'תחילת מועד ספירת ימים לביוץ - דימום בעוצמה משתנה'
תחילת מועד ספירת ימים לביוץ - דימום בעוצמה משתנה
06/10/2018 | 10:37
3
107
בוקר טוב,
המחזור שלי סדיר, אך לרוב יש לי יום-יומיים עם דימום ממש ממש קל ומועט ביותר, או אפילו הפרשות מועטות ורדרדות-אדומות בהירות ורק ביום השני/השלישי מתחיל ממש מחזור בכמויות רגילות.
מאיזה יום מתחילים לספור לצורך ידיעת מועד הביוץ בניסיון להכנס להריון, מרגע דימום קל גם אם בודד ביומיים הראשונים או רק מהיום שמתחיל דימום נורמלי?

בנוסף, 28.9.18 (לפני מספר ימים) התחיל לי הדימום הקליל המתואר מעלה ואז ליום הפסיק ואז למחרת עוד קצת ושוב יום בלי כל דימום ורק אתמול בבוקר הופיע דימום נורמלי וסדיר.

אנחנו מנסים להכנס להריון, אודה לקבלת הסבר ממתי עלי לחשב את יום תחילת המחזור לצורך ידיעת מועד הביוץ לאור הנסיבות.

בתודה מראש!
יום מקסים.
לצפיה ב-'מהיום שיש דימום "נורמלי"'
מהיום שיש דימום "נורמלי"
06/10/2018 | 14:47
36
לצפיה ב-'היי תודה רבה! מהו המקור עליו את מסתמכת?'
היי תודה רבה! מהו המקור עליו את מסתמכת?
06/10/2018 | 15:13
1
18
לצפיה ב-'שאלתי בעבר אחות'
שאלתי בעבר אחות
06/10/2018 | 20:27
61
וגם פה אני יודעת שתמיד הרופאים אומרים שזה מהדימום הרציני ולא " הכתמות "
לצפיה ב-'דימום בין וסתי'
דימום בין וסתי
05/10/2018 | 14:44
2
104
היי 
אני חודש וחצי אחרי הפלה בשבוע 18
קיבלתי לפני שבועיים ווסת וביום ה5 התחלתי איקקלומין, אני במעקב זקיקים וצריכה שוב לחזור ביום ראשון. מאתמול התחיל לי הפרשה דמית ועכשיו פשוט הפרשה חומה. אני לא לפני הביוץ אז זה לא קשור.... האם יכול להפריע לכניסה להריון? מישהי יודעת למה זה קורה?
לצפיה ב-'בגדול זה משהו שאפשר לבדוק במעקב'
בגדול זה משהו שאפשר לבדוק במעקב
05/10/2018 | 20:22
1
57
בנוסף, אם כבר היית במעקב אולי זה בגלל המתמר.
מצטערת על האובדן
לצפיה ב-'תודה, כרגע הפסיק'
תודה, כרגע הפסיק
05/10/2018 | 20:54
47
מקווה שלא יחזור
נראה לי אני בחרדות בגלל ההפלה הכל יותר מלחיץ..
לצפיה ב-'דחוף אמאלהה'
דחוף אמאלהה
03/10/2018 | 08:17
14
364
שאלה דחופפפה
היי בנות
יש לי שאלה היום אמי אמורה לבל מחזור.
לפני יומיים נץחיל לי ממש טיפה ואתמול לא היה כלום
עשיתח בדיקה אשמח לעזרההה
לצפיה ב-'מזל טוב ממי,'
מזל טוב ממי,
03/10/2018 | 08:21
2
118
יש לך פס חתיך וברור. לכי לעשות בדיקת דם ושיהיה בשעה טובה, בריאות ושעמום
לצפיה ב-'omg אני בחול עד שישייייי '
omg אני בחול עד שישייייי
03/10/2018 | 08:24
1
86
לצפיה ב-'בסדר הוא לא הולך לשום מקום '
בסדר הוא לא הולך לשום מקום
03/10/2018 | 09:58
46
לצפיה ב-'מזל טוב את בהריון!'
מזל טוב את בהריון!
03/10/2018 | 08:22
106
גשי לעשות בדיקת דם!

לצפיה ב-'בהריון מהמם'
בהריון מהמם
03/10/2018 | 21:35
6
86
בשעה טובה
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
03/10/2018 | 21:48
5
152
וזה שיש טיפות דם חום כל כמה שעות זה לא מנבא רעות?
לצפיה ב-'אצלי זה ניבא רעות'
אצלי זה ניבא רעות
03/10/2018 | 22:03
2
155
מקווה שאצלך לא
תעשי בדיקת בטא מחר והכפלה ככה תדעי אם זה הריון תקין או כימי
לצפיה ב-'ואו'
ואו
03/10/2018 | 22:39
1
121
אני חוזרת לארץ רק בשישי, מה יש לעשות עד אז? או כשאגיע לאן עליי לפנות? איזה פחד! כשזה הכתמות זה כימי לרב?
לצפיה ב-'אצלי זה היה '
אצלי זה היה
03/10/2018 | 22:46
109
אם זה לא יתפתח לך לדימום טרי אולי זה בסדר 
תעקבי
לצפיה ב-'לגבי הכתמות חומות בהריון'
לגבי הכתמות חומות בהריון
03/10/2018 | 23:59
131
היי, 
אצלי הכתמות חומות העידו על הפלה, מה שאכן קרה סביב שבוע עשר.
אבל, וזה אבל ענק, זה מאוד שכיח, ואני מכירה כמה וכמה בנות שדיממו ממש בהריון והכל תקין.
כמו שהרופאה שלי אמרה לי - 
אין לדעת איך זה יתפתח. או שזה תקין או שלא. בשבועות מוקדמים מאוד, בגלל שאין מה לעשות - פשוט מחכים. בשבועות מתקדמים יותר (אחרי 23) כבר מנסים לטפל כי יש עובר חי.
שוב, מנוחה ותקווה. 
לחברה שלי היו דימומים אדומים כמו מחזור והיום יש לה בת הורסת. 

תרגעי ותנוחי, כי זה לא בשליטתך.

דרך צלחה, ל-9 חודשי בריאות ונחת, ❤
לצפיה ב-'תעקבי אחרי זה ותהיי קשובה לגוף'
תעקבי אחרי זה ותהיי קשובה לגוף
05/10/2018 | 10:49
59
אצלי זה ניבא על הריון מחוץ לרחם...בהריון שנקלטתי לאחר מכן לא היו לי הפרשות חומות בהתחלה אז הבנתי שזה היה פשוט לא תקין...אבל שוב כל אחת והגוף שלה...תעקבי אחרי הסימנים ואם את לא רגועה -יש רופא!
לצפיה ב-'מה שלומך?? יש חדש?'
מה שלומך?? יש חדש?
06/10/2018 | 23:36
2
29
לצפיה ב-'היי,'
היי,
06/10/2018 | 23:52
1
133
ביום שישי ישר מהשדה תעופה נסענו לרופאת נשים תורנית.
היא עשתה לי אולטרסאונד אמרה שיש נקודה אבל היא לא יודעת להגיד אם יש משהו או לא...אמרה שמזה יכול להתפתח הריון, או שלא..
נתנה לי הפנייה לבדיקת דם בראשון ושלישי לבטא. בנוסף בשלישי בבוקר יש לי את רופאת הנשים שלי, אומנם עדיין לא יהיו תשובות של הבטא השנייה אבל לפחות אני מקווה שהיא תוכל לעשות שוב אולטרסאונד ולראות שזה לא הפלה או הריון שלא מתפתח, חלילה וחס..אין לדעת עד שלישי.
ביומיים האחרונים ההכתמות ממש פחתו, יוצא גג טיפה אחת-שתיים ביום בצבע חום בהיר, אך ברור לי שזה לא תקין..
יש לי כבר איחור של חמישה ימים והאמת רק מהפחד שהדימום יכול לגרום למשהו רע אני עושה בדיקה ביתית כל יום, ברור לי שזה לא יראה שינוי לכאן או לכאן, אבל זה נהיה דיי אובססיבי בימים האחרונים רק מהפחד..
תודה ששאלת��
לצפיה ב-'אל תלחיצי את עצמך'
אל תלחיצי את עצמך
07/10/2018 | 11:20
71
מחזיקה אצבעות שהכול בסדר
לצפיה ב-'פאניקה'
פאניקה
03/10/2018 | 18:26
11
237
מחר יש לי ראיון עבודה הייתן מתחילות עבודה חדשה עם טיפולי פוריות?
מצד אחד ממש לא הזמן מצד שני בתחושה שזה עכשיו או לעולם לא
לצפיה ב-'ויש אפשרות למשוך בעבודה העכשוית?'
ויש אפשרות למשוך בעבודה העכשוית?
03/10/2018 | 18:47
1
40
לצפיה ב-'כן יש אבל לא בטוח שיישארו לי שערות'
כן יש אבל לא בטוח שיישארו לי שערות
03/10/2018 | 20:09
91
ויש פה הזדמנות פז שאני מפחדת לפספס
לצפיה ב-'אולי לא עשיתי מספיק (או בכלל) טיפולי פוריות..'
אולי לא עשיתי מספיק (או בכלל) טיפולי פוריות..
03/10/2018 | 19:16
2
99
אבל אני לא רואה למה זה צריך להפריע אם מתארגנים לזה מראש. קצת פחות שעות שינה בלילה ואפשר להספיק מעקב זקיקים ודם מוקדם בבוקר, אם צריך להזריק זה עניין של שתי דקות בשירותים... ואז מה נשאר? תור להזרעה\שאיבת ביציות\החזרה, שזה משהו שקורה פעם-פעמיים בחודש וזהו. פספסתי משהו?
או שאולי התכוונת מבחינת תסמינים לא סימפטים של הטיפולים? אותם יהיה קשה לסבול בכל עבודה שתהיי בה, ואולי אפשר גם להקל עליהם עם דיקור ורפלקסולוגיה וכאלה.
אם זאת עבודה שאת חרמנית עליה נראה לי ששווה לנסות, לא?
לצפיה ב-'בפעם קודמת נדרשתי בהמון מעקבים'
בפעם קודמת נדרשתי בהמון מעקבים
03/10/2018 | 20:50
1
86
כל יומיים איחרתי לעבודה במוגזם חודש פלוס את לא יכולה לדעת איך תגיבי לטיפול. זה גם לא רק העניין של לצאת בהכרח אלא גם הגנה עליך אם את בהריון בעבודה חדשה וגם קצת לא נעים להכנס וישר לתכנן הריון. לא שזה באמת קשור אחד לשני אבל כאילו מרגישה כאילו אני מרמה מישהו בכך שלא מספרת
לצפיה ב-'זה גם לא כזה פשוט בפעם הזאת '
זה גם לא כזה פשוט בפעם הזאת
03/10/2018 | 20:53
68
כי עכשיו יש לי ילדה שצריך לארגן בבוקר ואני לא בדיוק יכולה להעלם עם עלות השחר.
וגם אני מפחדת לאבד פרנסה בגלל שאולי לא יבוא להם טוב כל האיחורים והיציאות
לצפיה ב-'לא הייתי מתחילה עבודה חדשה '
לא הייתי מתחילה עבודה חדשה
03/10/2018 | 21:28
1
78
גם מבחינת הזכויות שלך של טיפולים חופשות מחלה וכו
וגם מהבחינה שזה לא נעים ישר בעבודה חדשה להעדר המון,  ומן הסתם אולי יהיה לך אי נעימות להיות פתוחה איתם ולשתף אותם בכל התהליך 
לצפיה ב-'אני גם בדעה כמו מתוקה:)'
אני גם בדעה כמו מתוקה:)
04/10/2018 | 08:51
44
כשנכנסים למקום עבודה חדש תמיד יש את הקצון להרשים, ומעבר לכך אנו גם נבחנים על ידי המעסיקים ולכן ערבוב של זה יחד עם טיפולי פוריות יכול להכניס אותך בהמון לחץ מיותר שאת לא צריכה כרגע וגם מעבר לכך כל העניין של חופשות וכאלו יכול להיות שיסתכלו עלייך בעין לא יפה ועדיף לא להתחיל ברגל שמאל במקום חדש.
אבל קחי הכל ברזיקה זו הדעה שלנו תעשי כמובן רק מה שטוב לך.
התייעצת עם הן הזוג?
לצפיה ב-'דווקא לא מסכימה עם הדעה פה.'
דווקא לא מסכימה עם הדעה פה.
04/10/2018 | 09:59
3
78
חד משמעית כן להתחיל עבודה שטובה לך יותר. לחיות עם הרגשה שגם לא הולך עם הריון (אמן שתיקלטי החודש בעז"ה! )וגם פיספסת עבודה שטוב בה יותר , זה קשה הרבה יותר מאשר להיות רגועה שיש עבודה טובה בידייך, וגם הריון יהיה בעתיד. לכן, כן הייתי מתחילה את העבודה החדשה. בהצלחה !!!
לצפיה ב-'התקבלתי'
התקבלתי
04/10/2018 | 16:26
2
111
אז עכשיו באמת צריכה להחליט
הבוס שלי נורא תומך ונחמד אבל העבודה קשהההה עם הרבה לחץ ואין לאן להתקדם גם בתפקיד וגם במשכורת.
שם אני אתחיל במשכורת התחלתית כפי שאני עכשיו ואולי טיפה יותר והעבודה הרבה הרבה יותר קלה אם כי מדובר באותו תחום.
זה יהיה טפשי מצידי לא לקחת במיוחד כשהמנהלת אמרה לי טוב יש לי עוד כמה מועמדים אבל בקיצר התקבלת.
אאין לי מושג איך לבוא ולאכזב את הבוס שלי עכשיו באמת שאני באה בקטע טוב. ומקווה שלא ישנא
רשמית יש לי עד ראשון להחליט. היום מתחילה זריקות
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
04/10/2018 | 18:01
1
57
זה נשמע no brainer... ברור שללכת על זה, תעשי מה שאת צריכה לעשות ובהצלחה עם הזריקות!
לצפיה ב-'תודה '
תודה
04/10/2018 | 23:26
60
מקווה שאני לא עושה טעות.
בגדול העבודה תתחיל עוד חודש.. כך שאם יאיר לי המזל ואקלט החודש יש מצב שאנס לעבודה כבר בהריון
לצפיה ב-'יום אחרי המחזור ואין מחזור!'
יום אחרי המחזור ואין מחזור!
02/10/2018 | 08:43
30
200
שלום בנות יקרות,
חייבת את עצתכן!
ביום ראשון 16.9 הייתי אצל הרופא נשים לבדיקה שגרתית, במהלך הבדיקה עשיתי אולטרסאונד והוא אמר לי שנראה כי אני אחרי הביוץ והוא לא יודע בדיוק כמה זמן אחרי. לפי החישובים שלי זה היה נראה לי קצת אבסורד ולכן המשכנו לתת עבודה גם ביומיים אחרי הביקור (לפי החישוב שלי הביוץ היה אמור להיות באותו יום או יום אחרי).
אתמול הווסת הייתה אמורה להגיע ולא הגיעה!!
היום עשיתי בדיקת הריון שיצאה שלילית!
מה אומרות? פספסתי את הביוץ או שאין מה לאבד תקווה? קרה למישהי?��
לצפיה ב-'מציינת כי הבדיקה היא של לייף'
מציינת כי הבדיקה היא של לייף
02/10/2018 | 09:06
10
107
בהריון הקודם לא היו מקום לטעויות...הפעם נראה כי פס הביקורת ממש בהיר לעומת פעמים קודמות שעשיתי והיה פס כהה ושלילי !
לצפיה ב-'לא יודעת לומר לגבי הבדיקה של לייף אבל,'
לא יודעת לומר לגבי הבדיקה של לייף אבל,
02/10/2018 | 09:17
3
93
מדוע נראה לך אבסורד שהרופא ראה שהביוץ כבר התרחש? אם הוא ראה באולטרסאונד אין אני לא חושבת שיש פה מקום לטעויות..
לצפיה ב-'כי זה לא לפי מעקב זקיקים'
כי זה לא לפי מעקב זקיקים
02/10/2018 | 09:47
2
61
זו הייתה סתם בדיקה שגרתית לבדוק תקינות של הרחם ...
אז איך זה שהבדיקה שלילית?
לצפיה ב-'יכול להיות שהבדיקה שלילית '
יכול להיות שהבדיקה שלילית
02/10/2018 | 10:21
1
75
למרות שיש הריון.
דבר שני, סתם בדיקה שגרתית זה מספיק כדי לראות אם התרחש ביוץ או לא. ואם הרופא צדק הביוץ כן התרחש לפני ה16.9, כיסיתם גם את הימים האלה?
לצפיה ב-'כן לשמחתי כן'
כן לשמחתי כן
02/10/2018 | 10:52
66

העניין הוא שהכי מוזר שבעולם שעשיתי עכשיו את הבדיקה השנייה שבקופסה....ב5 דקות הראשונות לא הופיע כלום על החלונית אפילו לא פס ביקורת! 
אחרי 5 דקות הופיע פס הביקורת עם פס בהיר לידו שנראה לעין! כל כך שמחתי התחלתי לבכות ואפילו התקשרתי לבעלי!
אחרי שדיברתי עם בעלי בטלפון נכנסתי לשירותים לקחת את המקלון והפס נעלם כאילו לא היה!
אני בחורה רציונאלית ומפוקסת ןבטח שלא הוזה! איך הפס נעלם? מה קורה עם הבדיקות האלו?

לצפיה ב-'לא הבנתי מה את מתכוונת '
לא הבנתי מה את מתכוונת
02/10/2018 | 12:54
5
59
תעלי תמונה
לצפיה ב-'עשיתי בדיקה...ב5 דקות הראשונות'
עשיתי בדיקה...ב5 דקות הראשונות
02/10/2018 | 13:01
4
75
לא הופיע כלום בחלונית אחרי 5 דקות הופיע פס ביקורת ופס בהיר לידו...
4 דקות אחרי שהפס הופיע חזרתי לקחת את הבדיקה והפס נעלם לגמריי כלא  היה!
עכשיו יש רק פס אחד .....מה זה היה?  למישהי קרה? ויצא חיובי בסוף?
לצפיה ב-'תעלי תמונה אנה תעשה לזה תשליל'
תעלי תמונה אנה תעשה לזה תשליל
02/10/2018 | 13:23
3
52
אם היה פס יראו 
לצפיה ב-'אני לא מדמיינת והלוואי ויכולתי לצלם לפני שזה נעלם!'
אני לא מדמיינת והלוואי ויכולתי לצלם לפני שזה נעלם!
02/10/2018 | 13:31
2
165
אני מסתכלת על המקלון מכל זווית אפשרית ויש בו פס אחד מחניק...
מעלה את התמונה המאכזבת...(לא מפסידה שום דבר להעלות)
לצפיה ב-'תצלמי מזוויות יותג קרובה לפס '
תצלמי מזוויות יותג קרובה לפס
02/10/2018 | 13:45
1
27
לצפיה ב-'זאת יותר טובה מאמוש?'
זאת יותר טובה מאמוש?
02/10/2018 | 13:57
166
7
לצפיה ב-'יכול להיות שהיה ביוץ '
יכול להיות שהיה ביוץ
02/10/2018 | 11:47
3
81
ואפילו אם עבדתם קשה זה לא נקלט... בכל ביוץ הסיכוי להריון הוא 30% 
מנסיוני אם היה הריון כבר היית צריכה לראות בדיקה חיובית... וזה שמאחר זה בגלל לחץ

לצפיה ב-'טוב אני ממש לא בלחץ...חח '
טוב אני ממש לא בלחץ...חח
02/10/2018 | 11:52
2
72
אני לא בלחץ וההיפך היו חודשים שהייתי יותר בלחץ ועוקבת כמו סטוקרית אחרי הביוץ והחודש לא עקבתי בגלל זה אני לא יודעת לומר מתי הוא היה...
פשוט זה היה במקריות שהרופא אמר לי...
יש לכן איזושהי תובנה בקשר לבדיקה?
לצפיה ב-'כנראה הוא ראה לפי הגופיף הצהוב'
כנראה הוא ראה לפי הגופיף הצהוב
02/10/2018 | 12:05
1
32
לצפיה ב-'על איזו בדיקה אתן ממליצות??'
על איזו בדיקה אתן ממליצות??
02/10/2018 | 13:02
49
חוץ מלייף...
לצפיה ב-'ממשיכה לעדכן'
ממשיכה לעדכן
03/10/2018 | 07:30
14
116
הבוקר עשיתי בדיקה של קליר בלו...יצא לי קו בלתי נראה שאפילו במצלמה לא נקלט וניסיתי מכמה זוויות....עדיין לא קיבלתי....
הבטן ממש מתהפכת לי ( עברתי לפני חצי שנה ירידת מים מוקדמת בשבוע 18 שבו נאלצתי להיפרד מהעוברית הקטנה שלי).
מה אתן אומרות? בדיקת דם אעשה ביום חמישי...
לצפיה ב-'תעשי במקלוני סנסו טסט '
תעשי במקלוני סנסו טסט
03/10/2018 | 08:09
13
59
או של איביי הן מאוד רגישות, קליר בלו לא אמין. 
בהצלחה ובשורות טובות.. זה שהמחזור לא מגיע זה כבר סימן טוב, חום השחר גם נשאר גבוה? 
לצפיה ב-'יש לי בדיקת דם מחר אחכה לה'
יש לי בדיקת דם מחר אחכה לה
03/10/2018 | 08:40
12
48
נראה מה יהיה! לא סדקתי חום השחר��
בגלל שלא עקבתי החודש! רק לפי מה שהרופא אמר לי אני יודעת שהיה ביוץ לפי 15.9
לצפיה ב-'אם היה ביוץ ב15 כבר בדיקות הריון היו מגלות'
אם היה ביוץ ב15 כבר בדיקות הריון היו מגלות
03/10/2018 | 09:25
11
52
במידה וזה נקלט... לדעתי חבל לעשות בדיקת דם ולהתאכזב ... תעשי עוד בדיקת הריון קודם. חבל סתם להדקר ולקבל שלילי 
לצפיה ב-'כבר הוצאתי מלא כסף.על הבדיקות האלו'
כבר הוצאתי מלא כסף.על הבדיקות האלו
03/10/2018 | 12:33
10
78
פשוט זה מאכזב יותר לעשות את הבדיקות האלה...
שמתי לב שהתחילו היום הפרשות צהובות מרובות סמיכות נמתחות כאלו...זה אומר משהו? פעם ראשונה שיש לי הפרשות צהובות ..בדרך כלל הן לבנות וסמיכות...
לצפיה ב-'זה מעולה הפרשות צהובות '
זה מעולה הפרשות צהובות
03/10/2018 | 13:07
9
78
כי אם את בהריון זה הפרוגרסטרון שעולה ובגלל זה יש יותר הפרשות 
לצפיה ב-'אממ טוב אני מקווה'
אממ טוב אני מקווה
03/10/2018 | 14:55
8
59
אני מבטיחה להמשיך לעדכן��
לצפיה ב-'בנות יקרות עשיתי בדיקת דם היום'
בנות יקרות עשיתי בדיקת דם היום
04/10/2018 | 08:46
7
89
תאחלו לי בהצלחה!��
לצפיה ב-'בהצלחה!!! בשורות טובות ובטא חיובית '
בהצלחה!!! בשורות טובות ובטא חיובית
04/10/2018 | 09:15
17
לצפיה ב-'נוו יש תשובה???'
נוו יש תשובה???
04/10/2018 | 14:08
5
15
לצפיה ב-'כן....שלילי....לצערי הרב'
כן....שלילי....לצערי הרב
04/10/2018 | 15:55
4
36
לצפיה ב-'אויש מצטערת!'
אויש מצטערת!
04/10/2018 | 16:14
40
חודש הבא (:
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות לחודש מנצח'
מחזיקה אצבעות לחודש מנצח
04/10/2018 | 23:27
2
14
לצפיה ב-'אתן יודעות מה מצחיק?'
אתן יודעות מה מצחיק?
05/10/2018 | 10:46
1
100
שעה אחרי שקיבלתי את התשובה גם המחזור הגיע במלוא הדרו.
ואז הבנתי ....אני כן בלחץ כמה שאני מנסה לשכנע את עצמי שלא אני פשוט כן!!....
איך מורידים את הלחץ?
אחרי השנה שעברתי עם ההפלה...כאילו איך אומרים לעצמי שאני לא רוצה שאני הכי רוצה בעולם?!?!

לצפיה ב-'גם אני סביב העניין הזה.'
גם אני סביב העניין הזה.
05/10/2018 | 13:02
68
אין שום דרך לא לרצות את מה שאת רוצה, ובעיניי גם אין סיבה. רצון זה מה שמניע אותנו בחיים האלה! למה שתעשי משהו בלי רצון?
איך שאני רואה את זה הטריק הוא לא לשכנע את עצמך שאת לא רוצה אלא למצוא את האיזון שברצון. כשיש משהו שאנחנו נורא רוצות, תמיד יש שם את הפחד שלא נקבל את זה, כי הרי אין לנו שליטה, יכול להיות שננסה נורא ולא נצליח לעולם, וזה מפחיד.
כשיש משהו שאנחנו נורא רוצות יש גם נטייה להזדהות עם הרצון הזה... "אני חייבת שיהיו לי ילדים (או עוד ילדים) אחרת מי אני אהיה? איך החיים שלי יוכלו להיות שלמים בלי זה?"
בשני המקרים זה הכי אנושי ומובן, אבל בעצם מה שקורה זה שאנחנו מעבירות את הכוח שלנו לגורם חיצוני, ועכשיו האושר שלנו תלוי בו. זו תופעה שיש בערך לכל העולם, כל אחד עם התחום שחסר לו - כסף, חברים, אהבה רומנטית. והעבודה הנחוצה תמיד זהה: להחזיר את הכוח פנימה, לחפש את השלמות בפנים, להבין שגם אם לא יהיו ילדים ונפשוט רגל ונאבד את כל השיניים, עדיין אפשר להיות מאושרות, מבפנים. זה תרגול של מודעות, וזה משחרר מכח משחק הרצונות הזה.
כדי לקבל פרספקטיבה על הנושא הזה, קבלי סרטון דוקומנטרי של חצי שעה (אנגלית עם כתוביות באנגלית) על בחורה מדהימה שפשוט חיה בדיוק את מה שתיארתי עכשיו: https://youtu.be/kD_Fr3VAsYM
לצפיה ב-'הריונית טרייה סובלת מכאבי גב '
הריונית טרייה סובלת מכאבי גב
04/10/2018 | 15:12
2
165
הריון ראשון עכשיו בחודש רביעי, חווה כאבי גב בלתי נסבלים מה לעשות?
הייתי אצל הרופא והכל תקין אבל הכאבים ברמה שמקשים עליי אפילו בזמן שינה יש עצות?
ראיתי באינטרנט על הכריות הריון שתומכות ואמורות להקל בכאב, כדאי לי לקנות? האם הן באמת עוזרות? 

לצפיה ב-'מה יהיה עם הפרסומות ... ועוד מצאת לך באיזה פורום לפרסם'
מה יהיה עם הפרסומות ... ועוד מצאת לך באיזה פורום לפרסם
04/10/2018 | 17:52
1
36
לצפיה ב-'אשכרה..'
אשכרה..
04/10/2018 | 18:02
28
לצפיה ב-' בטא 198!! '
בטא 198!!
02/10/2018 | 16:55
15
199
היום אני ביום 15 מהביוץ
הבעיה שיום חמישי הפרוגרסטרון היה 35.6 והיום הבטא עלתה יפה אך הפרוגרסטרון ירד ל29.7 
הרופאת משפחה אומרת שזה צריך לרדת בהריון? 
לצפיה ב-'איזה יופי בשעה טובה!!! '
איזה יופי בשעה טובה!!!
02/10/2018 | 17:19
90
לא מבינה בערכים של פרוג' אבל אולי בכל זאת תמהרי לרופא הנשים שלך ותבקשי שוב תמיכה??
לצפיה ב-'אאווו איזה יופיי!!!555'
אאווו איזה יופיי!!!555
02/10/2018 | 19:32
65
שרק ימשיך וימשיך וימשיך ויסתיים בידיים מלאות
לצפיה ב-'בשעה טובה! '
בשעה טובה!
02/10/2018 | 21:00
53
נכנסתי במיוחד כדי להתעדכן מה קורה איתך
איזה חדשות נהדרות!
לצפיה ב-'קולולוווווווווו '
קולולוווווווווו
02/10/2018 | 21:35
50
תוצאה מהממת
בשעה טובה שימשיך ככה אמן.
מציעה כן לבקש תמיכה בכל זאת. תלכי אפילו למוקד תבקשי מרופא תורן
לצפיה ב-'בשעה טובה ומוצלחת!'
בשעה טובה ומוצלחת!
02/10/2018 | 23:42
38
הריון קל, משעמם...שיימשך 9 חודשים ותצאי ממנו בידיים מלאות ובריאות עד 120!! אמןןןן!!
לצפיה ב-'איזו נחת שיהיה במזל!!'
איזו נחת שיהיה במזל!!
03/10/2018 | 00:49
18
לצפיה ב-'תודה לכולן'
תודה לכולן
03/10/2018 | 08:12
22
לצפיה ב-'ישששששש!!!!!'
ישששששש!!!!!
03/10/2018 | 09:43
7
74
תמיכה תמיכה תמיכה!
הפרוגסטרון אמור דווקא לעלות, הוא ההורמון שדואג לכל צרות ההריון (בחילות, צרבות, נפיחות ושאר שמח).
לצפיה ב-'איזה מוזר כי דווקא הפעם אני עם תמיכה ואין לי בחילות'
איזה מוזר כי דווקא הפעם אני עם תמיכה ואין לי בחילות
03/10/2018 | 10:28
4
84
זה ההריון החמישי שלי ובכולם היו לי בחילות צרבות וכל הכיף הזה ומצד שני זה ההריון היחידי שקיבלתי תמיכת פרוגסטרון ודווקא בו אין לי בינתיים בחילות קשות והכל עובר יחסית קליל. אז לפי מה שאת אומרת הייתי צריכה לסבול ממש מבחילות הפעם... 
לצפיה ב-'באיזה שבוע את?'
באיזה שבוע את?
03/10/2018 | 10:45
2
49
כל הריון הוא שונה - עם תמיכה או בלעדיה.
שמחה שאת לא סובלת בינתיים ומאחלת לך גם לא לסבול.

כמו כן, יש הבדל בין פרוגסטרון שהגוף מייצר לבין פרוגסטרון שהגוף מקבל ממקור חיצוני.
הסתכלי על זה כמו על חיסון:
אם חלית ואת לא מחוסנת, הגוף יעבוד קשה (ויעיל) כדי להתמודד עם הנגיף. יותר סימפטומים.
אם חלית ואת מחוסנת, הגוף שלך כמעט ולא יילחם. פחות סימפטומים.

סביר לחשוב שאם תפסיקי את התמיכה והגוף ימשיך לבד, תחווי סימפטומים נפוצים עקב ייצור מוגבר של פרוגסטרון.
לצפיה ב-'6+6 ויש בחילות אבל ממש קלות'
6+6 ויש בחילות אבל ממש קלות
03/10/2018 | 10:47
61
בהריון הקודם זה התחיל בשבוע 5, בהריונות לפני כן זה התחיל בשבוע 7.
הפעם זה התחיל גם מוקדם אבל זה ממש נסבל ולא מזכיר את הבחילות הקשות מהפעמים הקודמות.
לצפיה ב-'חשבתי התופעות זה בגלל הורמון HCG'
חשבתי התופעות זה בגלל הורמון HCG
03/10/2018 | 18:17
13
לצפיה ב-'למה נתנו לך תמיכה הפעם? '
למה נתנו לך תמיכה הפעם?
03/10/2018 | 11:52
52
למה
לצפיה ב-'איזה מעניין מה שאת אומרת '
איזה מעניין מה שאת אומרת
03/10/2018 | 11:51
1
99
כי ב2 ההריונות לא סבלתי מבחילות והקאות
וגם לא בדקתי ולא ידעתי מזה פרוגרסטרון 
רק עכשיו בגלל הכימיים הפרוג 29 עכשיו 
עם  הבטא שהכפילה את עצמה ל200  זה הערך בטא שהיה לי גם עם 2 הבנות ביום ה15 

לצפיה ב-'אהה לא ידעתי שיש לך 2 בנות בבית:)) איזה יופי555'
אהה לא ידעתי שיש לך 2 בנות בבית:)) איזה יופי555
03/10/2018 | 18:16
63
לי יש אחת:)
לצפיה ב-'הכתמות לפני מחזור'
הכתמות לפני מחזור
03/10/2018 | 14:23
73
היי בנות בניגוד למה שהיה לי כבר שישה חודשים שבהם אני עוקבת עם ערכת ביוץ, הפעם היה פס חזק באמת.. כנראה שעד היום לא באמת היה ביוץ(אחרי גלולות). 
בשלושה חודשים האחרונים התחילו לי הכתמות לפני מחזור יומיים שלוש לפני. הפעם ההכתמות התחילו מיואב 10, זה כתמים חומים לרוב רק בניגוב, פעם פעמיים ביום כתם קטן בתחתונית. 
 קרה למישהי דבר כזה? איך אני יודעת להבדיל בין השתרשות לסתם כתמים אם זה מתחיל כל כך מוקדם?? 
אגב, עוד יומיים צריכה להגיע המכשפה, הלוואי שלא תבוא בכלל..
לצפיה ב-'יכול להיות הריון בלי שוםםםם סימן?'
יכול להיות הריון בלי שוםםםם סימן?
01/10/2018 | 14:01
6
170
ככה לאט לאט מתגנב לו המתח
יואב 9 אחרי אוביטרל ואני לא מרגישה כלוווווווווווווווום. שום סימנים הורמונליים, שום כאבים\התכווצויות\דימומים\בחילות.
פשוט כלום כלום.
יש הפרשות לבנות צהובות בלי סוף, אבל זה לא יוצא דופן. החום ממשיך לדשדש לו סביב 36.4-5 (הביוץ היה עם חום  35.9).
אני די בטוחה שאני לא בהריון (חוגגים החודש שנה לנסיונות) אבל לא מצליחה להיפטר מהתקווה שאולי בכל זאת איכשהו... יש דבר כזה, הריון שמתחיל בלי שום סימן של הריון?
לצפיה ב-'מה שהיה אצלי זה כל הסימנים'
מה שהיה אצלי זה כל הסימנים
01/10/2018 | 15:07
131
אני חוויתי הריון אחד שהסתיים לצערי בשבוע 9 בערך. היו לי את כ-ל הסימנים האפשריים בספר.
יש לי חברות שלא היה להן כלום...
אי אפשר לדעת... 
מחזיקה לך אצבעות! 
לצפיה ב-'אצלי! כמעט ולא היה '
אצלי! כמעט ולא היה
01/10/2018 | 16:24
120
חוץ מכאב בחזה אבל שהתחיל ישר עם האוביטרל ככה שלא חושבת שקשור שגם נקלטתי באותו חודש.
בהצלחה
לצפיה ב-'הכתמה..'
הכתמה..
01/10/2018 | 17:59
2
117
בצבע חום מאוד מאוד בהיר. ההה... חוסר פרוגסטרון או השתרשות... מי יודע... הההה..... לנשום לנשוף....  החוסר ידיעה הזה עושה אותי נוירוטית לגמרי...
לצפיה ב-'תגידי, איזה בדיקה עשית לחוסר בפרוגסטרון'
תגידי, איזה בדיקה עשית לחוסר בפרוגסטרון
01/10/2018 | 19:01
1
35
לצפיה ב-'בדיקת דם רגילה של פרוגסטרון...'
בדיקת דם רגילה של פרוגסטרון...
01/10/2018 | 20:54
81
אמורים לבדוק שבוע אחרי הביוץ, אבל בגלל כל החגים שהיו נאלצתי לבחור בין להקדים את הבדיקה בכמה ימים או לאחר בכמה ימים. יצא לי 13.4 nmol/l ביום 4-5 אחרי הביוץ, שזה קצת מוקדם, האחות אומרת שזה נורמלי לגמרי. אני רק זוכרת את הבת דודה שלי שחיה בארה"ב ואיבדה אינספור הריונות במשך 3 שנים וכל מה שהם ידעו להציע לה היה IVF, עד שבסוף רופא בישראל נתן לה תמיכה של פרוגסטרון ופתר את כל הבעיה.
לצפיה ב-'ההכתמה ממשיכה,'
ההכתמה ממשיכה,
02/10/2018 | 17:31
94
לא כמות גדולה, אבל הצבע החום כבר קצת יותר כהה. אני בטוחה שאני לא בהריון וכבר מתכננת את החודש הבא עם איקקלומין - לצערי זה יהיה קרוב לבלתי אפשרי ואני מאוד עצובה ומתוסכלת.

אני מדריכת תיירים ולא עבדתי יום אחד אפילו בשלושת החודשים האחרונים (ואת כל הזמן הזה שיכולתי להשקיע בטיפולי פוריות פשוט בזבזתי בהמתנה מטומטמת לביוץ טבעי!). החודש יש מלא עבודה אז לקחתי על עצמי 3 טיולים ברצף כדי לפצות על האבטלה הארוכה, ואיכשהו אנסה להתייצב למעקב זקיקים בימים שאני בירושלים (יש שם אפשרות להגיע בלי תור ב-7:30 בבוקר, שזה מספיק מוקדם לי לפני העבודה..). אבל הביוץ יפול או על שבת (שבה אני עובדת) או על יום ראשון (שבכולו אני עובדת). ביום שני לעומת זאת יש לי יום חופשי ושם בהחלט אפשר לעשות הזרעה... אבל השאלה היא אם אפשר לתזמן את הביוץ ליום הזה. אם לא אז הלך עוד חודש. הלך מראש.
לצפיה ב-'.'
.
02/10/2018 | 10:44
60

לצפיה ב-'ערכות ביוץ מאיביי - המלצות/דיס המלצות'
ערכות ביוץ מאיביי - המלצות/דיס המלצות
01/10/2018 | 16:14
3
71
היי בנות,
אז בגלל שאני בודקת ביוץ עם ערכות מהארץ, ובודקת די הרבה במהלך החודש, והמחיר שלהן לא זול, חשבתי לקנות סטוק ערכות ביוץ מחו"ל (מאיביי).
אשמח לתובנות או המלצות, 
בתודה מראש ❤ 
לצפיה ב-'אלה הבדיקות שהכי מומלצות לדעתי,'
אלה הבדיקות שהכי מומלצות לדעתי,
01/10/2018 | 21:21
2
91
לאחר שניסיתי מספר סוגים מאיביי, אשלח לך לינק של הכי אמינות לדעתי . האריזה מגיעה גם עם בדיקות הריון (שאגב הרבה פעמים הראו לי false positive, אבל בסה"כ הרבה ממליצות גם עליהן) . לוקח להן משהו כמו שבועיים + להגיע. בהצלחה רבה!
לצפיה ב-'תודה ❤'
תודה ❤
01/10/2018 | 23:14
11
לצפיה ב-'תודה ❤'
תודה ❤
01/10/2018 | 23:15
5
לצפיה ב-'הפס לא מתחזק '
הפס לא מתחזק
29/09/2018 | 22:28
15
189
בודקת בחיל ורעדה כל יום איזה 6 מקלונים של איביי ומאתמול הפסים באותו צבע, זה אמור להדאיג? מחר יום 13 סהכ 
וכן הצבע התחזק מיום חמישי אבל מאתמול להיום לא 
לצפיה ב-'זה תלוי גם בריכוז השתן'
זה תלוי גם בריכוז השתן
29/09/2018 | 22:33
4
92
לא להלחץ. מבינה כמה במקרה שלך זה מלחיץ. אבל תנסי לחשוב חיובי.
מחר אין בדיקות דם?
לצפיה ב-'אין מחר , רק בשלישי'
אין מחר , רק בשלישי
29/09/2018 | 22:35
3
77
ולגבי ריכוז השתן, שמתי לב שבפיפי מרוכז הבדיקות מאיביי פחות מזהות
בפיפי אחרי שתיה ובצהריים יותר אמין

לצפיה ב-'איך זה נראה עכשיו? '
איך זה נראה עכשיו?
29/09/2018 | 22:36
2
79
זה כבר באותו צבע של הביקורת?
לצפיה ב-'לא .. זה ורוד בהיר עדיין '
לא .. זה ורוד בהיר עדיין
29/09/2018 | 22:38
1
77
ממש לא פס כהה... אבל הבנתי שבבדיקות של אייבי לוקח  לפס זמן להתחזק? 
לצפיה ב-'נכון זה בדרכ המצב בבדיקות האלה '
נכון זה בדרכ המצב בבדיקות האלה
29/09/2018 | 23:18
63
נסי בדיקה רגילה, לא של לייף עם הכמה חלונות. היא לא אמינה
לצפיה ב-'יש לי בבית זוג בדיקות של לייף פלוס'
יש לי בבית זוג בדיקות של לייף פלוס
29/09/2018 | 22:37
2
88
שמראות גם את רמות הבטא , מתאפקת בינתיים לא לעשות ולחכות לאיחור משמעותי... בחיי שאני מרגישה על קליפות ביצים ובאמת שפס לא מרגש אותי 
לצפיה ב-'אל תעשי את הבדיקות לייף עם החלוניות בטא'
אל תעשי את הבדיקות לייף עם החלוניות בטא
29/09/2018 | 23:51
97
הן גרועות, לא מדוייקות וממש ממש לא מעידות על המצב... 
לי יש הרגשה טובה לגביך  
לצפיה ב-'נסי את סנסוטסט אולטרה'
נסי את סנסוטסט אולטרה
30/09/2018 | 08:32
51
הן יותר רגישות מהבדיקות של איביי.
לצפיה ב-'מעדכנת שהפס הבוקר התחזק ממש!!'
מעדכנת שהפס הבוקר התחזק ממש!!
30/09/2018 | 10:29
4
222
זה סימן טוב?? בכימיים לא היה לי פסים כאלה חזקים... ואני יום 13 מהביוץ
תחזיקו לי אצבעות אהובותת

לצפיה ב-'ישששש'
ישששש
30/09/2018 | 11:30
2
75
מעולה יאללה עוד יומיים בדיקת דם. איזה יואב תהיי?
לצפיה ב-'15 בעזרת ה שתהיה בטא מהממת'
15 בעזרת ה שתהיה בטא מהממת
30/09/2018 | 11:40
1
30
לצפיה ב-'עשית בדיקה? '
עשית בדיקה?
02/10/2018 | 12:53
9
לצפיה ב-'זה פס מעולה! '
זה פס מעולה!
30/09/2018 | 20:03
48
ומצטרפת לנאמר
באותו יום הייתה לי בדיקת לייף עם פס ממש חזק ובדיקת אי ביי עם פס ממש חלש. אז הם לא אמינים בחוזק הפס.
לצפיה ב-'זה העניין עם המקלות מהאי ביי'
זה העניין עם המקלות מהאי ביי
30/09/2018 | 10:29
1
91
הם מצויינים ומראים מבטא ממש נמוכה אבל לוקח להם מלא זמן עד שמתחזקים.
לדעתי אין סיבה להיות לחוצה,תקני בדיקה אחרת.

לצפיה ב-'לי לא התחזק הפס גם ביום ה 15'
לי לא התחזק הפס גם ביום ה 15
30/09/2018 | 16:10
90
היום הם בני 8 חודשים....תאומים 
לצפיה ב-'בדיקת הריון - לפי וסת או ביוץ?'
בדיקת הריון - לפי וסת או ביוץ?
30/09/2018 | 10:53
4
138
אהלן. חג שמח.
אני ביוא"ב 8, והבוקר נאלצתי לשפוך את הקפה כי היה לו ריח של ביוב. זה, בשילוב עוד כמה דברים, גורם לי לרצות לעשות בדיקת הריון מחרתיים.

יש לי בדיקה של ארבעה ימים לפני האיחור. המחזור שלי הוא באורך 30-32 יום. כלומר, ארבעה ימים לפני האיחור אהיה כבר ביו"אב 15... חשבתי שאולי הבדיקה בעצם מיועדת ליוא"ב 10, כי היא מחושבת לפי 28 ימי מחזור. אני צודקת? או שהיא לא תהיה אמינה.
לצפיה ב-'הולכים לפי ביוץ '
הולכים לפי ביוץ
30/09/2018 | 11:26
1
90
תספרי 10 ימים מהביוץ. ואז תעשי בדיקה. אם היא רגישה היא תזהה הריון במידה ואכן יש
בהצלחה
לצפיה ב-''
30/09/2018 | 11:32
15
לצפיה ב-'מה שחשוב הוא מתי בייצת '
מה שחשוב הוא מתי בייצת
30/09/2018 | 11:29
1
77
אם את 8 ימים מהביוץ יואב 15 זה כבר יום איחור אחד.
תבדקי עוד יומיים כמו שאמרת
לצפיה ב-'תודה, זאת אעשה '
תודה, זאת אעשה
30/09/2018 | 11:32
19
לצפיה ב-'קושי בכניסה להריון'
קושי בכניסה להריון
29/09/2018 | 14:50
1
137
11 חודשים שמנסים. בבית יש 2 ילדים.
איך ממשיכים מכאן? האם רופא נשים אמור להוציא לי בדיקות? היתי אצלו לפני כ 3 חודשים ולא הרגשתי שבדק מדיי (רק לקח פאפ) ואמר להמתין..
מה השלב הבא?
האם פונים עצמאית לרופא פוריות? אני בכללית.. איך זה הולך? צריך הפניה?
מישהי הלכה בפרטי? האם מקבלים החזר מהכללית?
לצפיה ב-'רופא נשים נותן הפניה'
רופא נשים נותן הפניה
29/09/2018 | 19:55
92
לרופא פוריות ואז את קובעת עם הפוריות.
לפי הנסיון שלי לא צריך לחכות יותר מידי לתור אז הייתי מנסה קודם בכללית.
אנחנו עכשיו בפרטי אבל מסיבות אחרות, הכללית נותן החזר עד 3 פעמים בשנה עד סכום של 600 שח

לצפיה ב-'פרוגסטרון?'
פרוגסטרון?
26/09/2018 | 09:10
28
163
מועדים לשמחה בנות!
הביוץ היה בסוף יפה וברור אחרי האוביטרל. בגלל שהיו הרבה הפרשות לאורך הדרך הייתי כל פעם בטוחה שהשיא שלהן מאחורי, אבל בדיעבד באמת כמו האחות אמרה, ההפרשות הכי "טהורות" היו בשבת בבוקר. כיסינו יפה את חמישי שישי וגם שבת, אז לפחות מבחינה הזאת אני רגועה.
מה שכן היום יואב 4 אמור להיות, והחום לא ממש עולה . בדרך כלל אחרי 3 ימים הוא מזנק מעל 36.6 אבל היום הוא עדיין בסביבות 36.3. אין לי בדרך כלל הכתמות לפני הווסת וגם הלוטאלי שלי בדרך כלל 14 יום.. מצד שני, שני המחזורים האחרונים היו די עקומים, אחד בלי ביוץ בכלל ואחד עם ביוץ מוקדם באסטרוגן נורא נמוך, ואחריו לוטאלי של שבוע, עם הכתמות ובדיקת דם שראתה פרוגסטרון נמוך. הביוץ החודש היה כבר ברמת אסטרוגן תקינה, אז אני נוטה לחשוב שגם הפרוגסטרון יהיה כבר בסדר.... אבל מצד שני כאמור החום לא עולה.
יש טעם לעשות בדיקת דם? מפחדת שהכל יכשל בגלל משהו פשוט כמו מחסור בפרוגסטרון...
אגב בכלל אני בטוחה שאין מצב שאני בהריון, המוח שלי פשוט לא מסוגל אפילו להעלות על דעתו שזה הצליח ��
לצפיה ב-'כן לבדוק'
כן לבדוק
26/09/2018 | 10:07
10
75
וגם תבקשי תמיכת פרוגסטרון
ואם יש לך גרף שעשית אשמח לראות כדי להבין מה קורה עם החום
לצפיה ב-'לא, אני כבר שנים לא עושה גרפים,'
לא, אני כבר שנים לא עושה גרפים,
26/09/2018 | 11:00
9
69
מאז שהטמעתי את השיטה הטבעית אני רק עוקבת בסביבות הביוץ, לפניו ואחריו, ולא רושמת את זה בשום מקום.
הקאברליין שלי הוא כאמור 36.6.
החודש הטמפרטורה היתה 36.16 וכדומה בימים שהגוף ניסה לקדם ביוץ, ו-36.3 בימים שהיתה תקיעות.
בכמה ימים שלפני הביוץ החום היה סביב 36.1, ביום שישי 35.9 וביום שבת 35.89 (זה היה הביוץ) ומאז אני על 36.3 בערך כבר 4 ימים..
לצפיה ב-'הקאבר ליין '
הקאבר ליין
26/09/2018 | 13:20
8
70
משתנה בהתאם לכל מחזור. כפי הנראה הקאבר שלך פה הוא בערך 36.1
בגדול אחרי הביוץ ישנה עליה של 0.5 לערך. שזה כמעט מה שקורה אצלך.
לדעתי אם תעשי גרף יהיה לך יותר קל להבין מה קורה.
בכל אופן את אחרי ביוץ. ואפשר לבקש תמיכה הורמונלית אם את דואגת וגם לעשות בדיקת דם
לצפיה ב-'מוזר,'
מוזר,
26/09/2018 | 13:51
7
48
ממה שלמדתי בסדנה וחוויתי במשך השנים הקאברליין מסתנה מאישה לאישה, אבל לא ממחזור למחזור.
בכל מקרה זה לא משנה את השורה התחתונה.. אם אני רואה שמחר הטמפרטורה נשארת נמוכה אלך לעשות בדיקת דם, תמיד עדיף לדעת.
לצפיה ב-'הקאבר'
הקאבר
26/09/2018 | 14:04
47
נקבע בכל מחזור. יכול להיות שאצל אותה אישה כל פעם המדידה תהיה דומה כל חודש. אבל את לא יכולה לקבוע שהקאבר 36.6 בלי שהייתה לך אפילו מדידה אחת כזו.
אם למשל 5 ימים מדדת 36.16 בביוץ נפלת ל35.9 והטמט הכי גבוהה שלך הייתה 36.3
אז הקאבר איפשהו באמצע 36.2

לצפיה ב-'מה? לא לא... משתנה ועוד איך.'
מה? לא לא... משתנה ועוד איך.
26/09/2018 | 14:07
49
יש לי מחזורים עם קאברליין ב-35.8 ואחרים ב-36.3.
אני מסכימה עם אנה - גרף מלא ייתן לך הרבה מאד מידע.
לצפיה ב-'מעניין!'
מעניין!
26/09/2018 | 14:24
4
43
חידשתן לי. ונחמד לראות אותך פה שוב דוגלי
לצפיה ב-'שמחה לחזור!'
שמחה לחזור!
26/09/2018 | 20:32
3
54
תפוז החרימו אותי מסיבה לא ברורה, ועשרות ההודעות שכתבתי נבלעו.
גם על זו קבלתי הודעה: "אינך רשאי להגיב בפורום זה"
מרגישה פושעת ואין לי מושג על מה.
לצפיה ב-'גם אני מקבלת את ההודעות האלה כל הזמן '
גם אני מקבלת את ההודעות האלה כל הזמן
26/09/2018 | 21:39
2
26
לצפיה ב-'אה, אז לא חטאתי? '
אה, אז לא חטאתי?
27/09/2018 | 06:50
1
48
היה מתיש לכתוב שוב ושוב מבלי שההודעות יישלחו. ומבאס.
אני יודעת כמה התמיכה, גם במרחב הוירטואלי, היא חשובה בנושא כה עדין של לקראת הריון.
לצפיה ב-'כן'
כן
27/09/2018 | 08:06
39
הייתה בעיה שלא נתן לשלוח תגובה מהירה ואחרי זה התחיל לכתוב שאסור להגיב בפורום זה חח
לצפיה ב-'אוקיי, יש תוצאות:'
אוקיי, יש תוצאות:
27/09/2018 | 18:26
14
132
אסטרדיול 380
פרוגסטרון 13.4
LH יצא 21.7

האחות משום מה לא חוזרת אלי, אז מה אתן אומרות? מספיק פרוגסטרון? הביוץ היה כנראה בשבת בבוקר, טמפרטורה 36.38 גם הבוקר, בלי שינוי מאתמול.
לצפיה ב-'איזה יחידות מידה של הפרוגסטרון זה חשוב'
איזה יחידות מידה של הפרוגסטרון זה חשוב
27/09/2018 | 20:03
10
64
לדעתי את צריכה תמיכה
ומוזר לי הlh
לצפיה ב-'שיט,'
שיט,
27/09/2018 | 20:34
9
74
האחות לא חזרה אלי (היתה שיחה שלא נענתה מתישהו וזה טלפון לשיחות יוצאות בלבד). אין עם מי לדבר עד יום שלישי

היחידות הן nmol/l.
לצפיה ב-'אוף איזה יאוש,'
אוף איזה יאוש,
27/09/2018 | 21:01
8
69
אני לא מצליחה להבין מהגוגל אם הרמה אצלי סבירה או לא, ומסתבר שבגלל החג המרפאה שלי בכלל סגורה בדיוק בשעות שאמורות להיות שעות קבלה של הרופאה שלי... ועכשיו לא תהיה לי שום אפשרות להתייעץ עד יום שלישי!

יש לי קשרים עם רוקחים, אם היו לי שם ומינון מדויקים אני יכולה להשיג גם בלי מרשם באופן חד פעמי, אבל אין עם מי לדבר
לצפיה ב-'את 5 ימים אחרי ביוץ '
את 5 ימים אחרי ביוץ
27/09/2018 | 21:30
7
87
7 ימים אחרי ביוץ מצפים לראות 30-40 לפי היחידות מידה שרשמת.  נראה לי שזה נמוך אצלך.
מחר אין אפשרות לפנות למישהו?
לצפיה ב-'קחי כמובן בערבון מוגבל כי אני לא רופא. '
קחי כמובן בערבון מוגבל כי אני לא רופא.
27/09/2018 | 21:38
1
56
חברה שלי נקלטה עם ערך דומה והיו לה מלא דימומים בתחילת ההריון.
בעצתי היא ביקשה לבדוק פרוגסטרון והיה לה 12 בשבוע 6.
קיבלה זריקות פרוגסטרון לאורך כל ההריון וילדה וכל היה בסדר.
אל תלחיצי את עצמך לפני הזמן אבל תנסי לגשת אפילו לרופא משפחה מחר הוא יכול להוציא לך מרשם.
לצפיה ב-'אני לא יכולה לחשוב על אף אחד...'
אני לא יכולה לחשוב על אף אחד...
27/09/2018 | 21:39
4
39
המרפאה שלי לא פעילה בימי שישי, ובימי ראשון כן אמור להיות פתוח כמה שעות בבוקר, אולי האחות תהיה שם ותגיב, אין לי מושג כי אין בימי ראשון מעקב זקיקים אז היום הזה גם מחוק אצלי בראש. כל התקשורת איתם נורא מסורבלת, אני צריכה לכתוב מייל ואז הם חוזרים אלי, אין שום מצב לדבר עם מישהו לפי דרישה...
אין מה לעשות, אני צריכה לשחרר מזה וזהו. תמיד יש חודש הבא
לצפיה ב-'לכל הפחות תנסי לפנות ביום שלישי לבירור '
לכל הפחות תנסי לפנות ביום שלישי לבירור
27/09/2018 | 21:59
3
28
אם אפשר לעזור למה לא..
לצפיה ב-'כן בהחלט,'
כן בהחלט,
27/09/2018 | 22:08
2
30
אני אעשה הכל, רק שייגמר כבר החג הזה, הוציא לי את המיץ
לצפיה ב-'אל תשכחי גם'
אל תשכחי גם
27/09/2018 | 22:23
1
41
שלקחת אוביטרל הוא גם מהווה תמיכה אז את במצב טוב
לצפיה ב-'נכון!! תודה '
נכון!! תודה
27/09/2018 | 22:52
11
לצפיה ב-'הערכים אומרים שהיה ביוץ.'
הערכים אומרים שהיה ביוץ.
28/09/2018 | 12:24
2
62
יכול להתפתח להריון ויכול גם לא. מוקדם לדעת כי לפי מה שאת אומרת אלה ערכים של יוא"ב 5.
יש לך אפשרות לחזור על הבדיקה ביום ראשון?

שיהיה בהצלחה!
הלוואי שזה החודש שלך
לצפיה ב-'תודה '
תודה
28/09/2018 | 12:56
1
32
בחמישי שעבר היה לי זקיק של 23ממ ובאותו יום מאוחר בלילה הזרקתי אוביטרל, כך שידעתי שהיה ביוץ. גם ההפרשות התנהגו בהתאם.

החשש שלי היה אחר, שהפרוגסטרון לא מספיק גבוה, כי ראיתי שעברו כמה ימים וחום השחר לא עלה כל כך ודשדש סביב 36.3. עשיתי בדיקת דם מוקדם כי ראיתי שאוטוטו נכנסים לסופשבוע ומיד אחריו חג, כך שאם היה מתגלה משהו שבאמת דורש טיפול, שלפחות יהיה סיכוי להספיק לעשות משהו בעניין.

אין לי היסטוריה של הכתמות לפני הווסת או לוטאלי קצר, והבוקר סוף סוף החום התחיל לעלות (36.65), כך שכל עוד החום ישאר גבוה אני רגועה יותר ולא חשה צורך לבדוק שוב את הדם. הלוואי באמת שישאר גבוה עד מאי הבא
לצפיה ב-'א-מן!'
א-מן!
28/09/2018 | 13:14
23
בקשר לשלב לוטאלי קצר -
את מתארת מחזורים משובשים לאחרונה. אי אפשר לדעת.

יכולה לומר על עצמי שנקלטתי עם גלולות הריון ראשון, 3 חודשים מהלידה להריון שני.
בין ההריון השני להריון הנוכחי היו לי רק 5 מחזורים (שהגיעו אחרי שהפסקתי להניק) וכולם עם שלב לוטאלי קצר (8-10) בלי הכתמות לפני. ביקשתי תמיכה ונקלט הריון.

אז עזבי מה קורה בדר"כ.
שינויים הורמונליים קורים.
לצפיה ב-'סוף סוף עלה קצת החום'
סוף סוף עלה קצת החום
28/09/2018 | 09:15
1
57
הבוקר זה 36.65.
לצפיה ב-'מעולה כנראה הפרוגסטרון עלה קצת '
מעולה כנראה הפרוגסטרון עלה קצת
28/09/2018 | 10:44
24
לצפיה ב-'יואב 11 הפסים ברורים? '
יואב 11 הפסים ברורים?
28/09/2018 | 10:36
17
263
לצפיה ב-'ברור מאוד מאודדדד'
ברור מאוד מאודדדד
28/09/2018 | 10:44
3
91
הלוואי והפעם זה פה כדי להשאר מחזיקה לך אצבעות חזק חזק..

לצפיה ב-'תודה הלוואי שזה יגמר רק עוד 9 חודשים '
תודה הלוואי שזה יגמר רק עוד 9 חודשים
28/09/2018 | 10:45
55
בטא אעשה רק אחרי החג 
עד אז בודקת עם מקלונים שהפס מתחזק וזה קצת מרגיע אותי...

לצפיה ב-'את יכולה לעשות לזה תשליל?'
את יכולה לעשות לזה תשליל?
28/09/2018 | 10:50
1
62
אשמח.. אני לא יודעת איך עושים 
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
28/09/2018 | 13:03
152
לצפיה ב-'אמן יחזיק 9 חודשים!!'
אמן יחזיק 9 חודשים!!
28/09/2018 | 11:37
2
57
ותגידי, יש לך סימנים פיזיים? 
תודה ובהצלחה!! 
לצפיה ב-'כן יש'
כן יש
28/09/2018 | 11:57
72
כאבי ציצים , ובלילה כשאני ישנה על הבטן ממש כואב לי... וגם הפרשות לבנות צהובות 
לצפיה ב-'ותודה אמן שזה יחזיק מעמד ל9 חודשים'
ותודה אמן שזה יחזיק מעמד ל9 חודשים
28/09/2018 | 11:58
18
לצפיה ב-'לגמרי!'
לגמרי!
28/09/2018 | 12:20
6
53
פעם שלישית גלידה, אמן!
לצפיה ב-'לגמרייי !! תודה, אוףף אני כל כך בחרדות כבר'
לגמרייי !! תודה, אוףף אני כל כך בחרדות כבר
28/09/2018 | 12:25
5
65
רוצה לראות בטא יפה ורק אז אהיה רגועה 
לצפיה ב-'מובן לגמרי '
מובן לגמרי
28/09/2018 | 12:30
4
62
תראי, רק דברים טובים יכולים לקרות מכאן - או הריון או תמיכה.
ברור לחלוטין שאתם זוג פורה וזה לבדו מאד מרגיע. מכאן, אם זו רק תמיכת פרוגסטרון, הריון תקין הוא ממש מעבר לפינה.

ועוד משהו,
אם הייתי במקומך (והייתי), הייתי משיגה תמיכה בכל מקרה.
לצפיה ב-'הרופא לא נותן לי'
הרופא לא נותן לי
28/09/2018 | 12:36
3
104
אם זה היה תלוי בי הייתי כבר לוקחת גם בלי מרשם, הבעיה שאי אפשר לקנות בלי
אתמול עשיתי בדיקת דם לפרוג ויצא 36.8 זה יחסית יפה ליום 10 לא? 
לצפיה ב-'בהחלט! תוצאה יפיפיה!'
בהחלט! תוצאה יפיפיה!
28/09/2018 | 12:45
2
78
אם את רגועה - מעולה.
אם לא, רופא אחר. כל דרך.
התמיכה היתה לי מאד חשובה כתמיכה נפשית. פחדתי פחד מוות להפסיק אותה, וביקשתי להמשיך גם אחרי הדופק. הפסקתי בשבוע 9 והחרדות המשיכו בין הבדיקות.
רק לאחרונה נרגעתי קצת, עם בואן של התנועות.

לצפיה ב-'איזה מרגש! כבר יש תנועות ?'
איזה מרגש! כבר יש תנועות ?
28/09/2018 | 12:54
1
77
אז לפי הפרוג זה בסדר להחזיק הריון? 
לצפיה ב-'כן, הוא מספיק כדי להחזיק הריון.'
כן, הוא מספיק כדי להחזיק הריון.
28/09/2018 | 13:06
89
אולי תרצי לוודא שהוא ממשיך לעלות.

כן, יש תנועות משבוע 13. אני בשבוע 15+1 עם עוד בת.
לצפיה ב-'מעדכנת שהפס התחזק יותר!! '
מעדכנת שהפס התחזק יותר!!
28/09/2018 | 12:27
2
232
זה כבר סימן מעודד
אם כי הבטאות התחילו לרדת ביום 14 
וכבר התחיל דימום 
לצפיה ב-'מהמם '
מהמם
28/09/2018 | 13:05
78
תקשיבי תבקשי ותבקשי שוב תמיכה. תגידי שכבר נפל מוקדם ואת רוצה להיות כמה שיותר מוגנת מהבחינה הזאת
לצפיה ב-'זה פס מהמם!'
זה פס מהמם!
28/09/2018 | 13:07
84
וממשיכה ללחוץ עלייך - השיגי תמיכה.
לצפיה ב-'מישהי יכולה לעשות תשליל לתמונה?'
מישהי יכולה לעשות תשליל לתמונה?
26/09/2018 | 10:20
15
173
תודה רבה... יש פס ממש חלש 
לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
26/09/2018 | 10:22
11
219
לצפיה ב-'אכן יש'
אכן יש
26/09/2018 | 13:45
10
203
נראה לי שאת בכיוון טוב
לצפיה ב-'מיס אנה פה את רואה?'
מיס אנה פה את רואה?
27/09/2018 | 18:45
7
123
סליחה על ההידחפות.
יואב 8 סך הכל מה דעתך?
לצפיה ב-'אני רואה משהו !!!'
אני רואה משהו !!!
27/09/2018 | 19:36
2
66
איזה יואב את היום?? בערך 12? כי אנחנו ביחד בערך. אני 10-11
לצפיה ב-'יואב 8 קצת איחרתי החודש'
יואב 8 קצת איחרתי החודש
27/09/2018 | 19:46
124
אז נשארתי מאחור :)
זה הגרף של החום....
נראה לי שהיה ביוץ ביום 15
לצפיה ב-'בדקת שוב? '
בדקת שוב?
27/09/2018 | 20:05
24
לצפיה ב-'ממש בקושי לא בטוחה'
ממש בקושי לא בטוחה
27/09/2018 | 20:04
3
19
לצפיה ב-'תודה... מקווה לטוב'
תודה... מקווה לטוב
27/09/2018 | 20:18
2
10
לצפיה ב-'בדקת שוב? '
בדקת שוב?
28/09/2018 | 14:35
1
13
לצפיה ב-'לא.. אני בחופשה'
לא.. אני בחופשה
30/09/2018 | 20:45
20
אבל החום עדיין גבוה...
אמורה לקבל ביום חמישי...
חוזרת בשישי.

מקווה לעדכן דברים טובים:)
לצפיה ב-'איך ראית?'
איך ראית?
03/10/2018 | 12:56
1
18
אני בדיליי מטורף חחחח אבל איך ראית פס שני בתמונה?
זה נראה לי כמו פס אחד 
לצפיה ב-'התשליל עוזר לראות'
התשליל עוזר לראות
03/10/2018 | 15:50
8
לצפיה ב-'מנסה לתרום מנסיוני'
מנסה לתרום מנסיוני
26/09/2018 | 19:44
2
114
אני אחרי שלושה כימים בחצי שנה האחרונה.
עד אחרי השלישי אף אחד לא לקח אותי ברצינות.

אני רואה את הפס בהחלט. לו אני את הייתי הולכת לעשות בטא ופרוגסטרון. ואם חלילה זה יהיה כימי שלישי גורמת לרופאים להתייחס ולבדוק למה זה.
( לא מנסה להיות פסימית, פשוט הפס שלך בתמונה בשרשור הקודם חזק יותר, לצערי ומנסיוני בהריונות התקינים שלי (היו לי 4, אחד לצערי נגמר בשבוע 16) אחרי שהיה יום אחד פס חלשלוש ביום למחרת כבר היה פס שבהחלט אפשר לראות ברור. לכן ממליצה לך לבדוק את הבטא והפרוגסטרון כבר עכשיו שתוכלי לדעת מה מצב הפרוגסטרון).

ברור שמאחלת לך מכל הלב שזה יהיה הריון תקין מלא ויסתיים בזמנו בידים מלאות.

לצפיה ב-'תודהה יש לי הפניה לבטא '
תודהה יש לי הפניה לבטא
26/09/2018 | 20:05
1
94
מחר אהיה יום 11 זה לא מוקדם לבדוק? 
רוצה באמת לבדוק כמה שיותר מוקדם כדי שחלילה אם גם זה כימי שתהיה לי הוכחה של בדיקת דם 
הלוואי שזה יהיה הריון תקין ל9 חודשים
איזה טיפול נתנו לך בעקבות ה3 כימיים?
לצפיה ב-'לדעתי לא מוקדם'
לדעתי לא מוקדם
26/09/2018 | 20:25
95
כבר ביום 8 היה לך פס.
כולי גם תקווה שזה יהיה תקין ומוצלח.

כרגע עוד אין לי טיפול אבל התחילו לחפש מה הבעיה... אחרי שעד עכשיו רק האשימו את הביציות הזקנות שלי.
(אני בת 37).
שלחו אותי להיסטרוסקופיה לנסות להבין אם יש משהו לא בסדר ברירית שלי שלא מאפשר השתרשות מיטבית.

המון בהצלחה, זוכרת את
ההודעה העצובה שלך מחודש שעבר בפורום השני שעניתי לך....
לצפיה ב-'חום הגוף'
חום הגוף
26/09/2018 | 09:27
4
106
בוקר טוב,
איך משתמשים בחום הגוף כאינדיקציה להריון?
יוא"ב 4. ניסיון 1. שנראה לי שדווקא הצליח, מחפשת רמזים בשלב מוקדם זה
לצפיה ב-'בשלב הזה לא ממש ניתן לדעת '
בשלב הזה לא ממש ניתן לדעת
26/09/2018 | 10:08
2
73
כן ניתן לעקוב ואם מעבר ל14 יום החום עדיין גבוה אז יש סיכוי טוב.
לצפיה ב-'14 יום ממתי?'
14 יום ממתי?
26/09/2018 | 10:14
1
59
מעבר ל14 יום זה לא הזמן שבו אוכל לעשות בדיקה ממילא?
או שהתכוונת שהייתי צריכה לעקוב מהביוץ?
קראתי איפשהו שחום הגוף בהריון עומד על 37, מתחילתו. זה נכון? זה בכלל הגיוני? מתי זה "תחילתו"?
לצפיה ב-'בשבועיים שאחרי הביוץ'
בשבועיים שאחרי הביוץ
26/09/2018 | 11:06
61
הגוף מחזיק מצב דמוי הריון - וזה כולל את החום הגבוה יחסית, שנושק ל-37 - כי הוא לא יודע אם היתה הפריה או לא. זו הסיבה שהטמפרטורה שלך תהיה זהה בין אם נקלטת ובין אם לא, ולכן ב-14 יום האלה אין דרך להבדיל בין המצבים.

ההבדל מגיע כשעוברים 14 הימים, ואז אם לא היתה היקלטות רמות ההורמונים יורדות (ואיתן הטמפרטורה) ומתחילה וסת. אם כן היתה היקלטות, הגופיף הצהוב (שממנו חרג הזקיק בביוץ) ממשיך להפריש את הורמוני ההריון, ולהחזיק את הגוף במצב ההריוני עד שהשיליה מפותחת מספיק אחרי כ-3 חודשים, ומשם היא כבר מפרישה את ההורמונים.

אז נכון, מעבר ל-14 יום תוכלי לעשות בדיקה כבר. זה פשוט יכול להיות עוד סימן למי שלא רוצה לעשות בדיקה מכל סיבה שהיא.
לצפיה ב-'מתחילת החודש צריך לעקוב'
מתחילת החודש צריך לעקוב
27/09/2018 | 16:12
45
זה נקרא חום שחר...
ואת צריכה לעקוב כל יום בשעה קבועה עם היקיצה בבוקר לפני שקמת מהמיטה.
אחרי הביוץ יש עליה בחופ הגוף ואם הייתה הפריה החום ישאר גבוה מעבר למועד בו את אמורה לקבל וסת. ואם לא נקלטת הוא ירד יום או כמה ימים לפני ואז תקבלי.

בהצלחה בכל מקרה
לצפיה ב-'בטא אחרי אוביטרל'
בטא אחרי אוביטרל
26/09/2018 | 15:40
16
127
היי לכולן :)
עשיתי החזרה של מוקפא אחד ביום ראשון 16.9. באותו יום הזרקתי מזרק אחד של אוביטרל כתמיכה.
הבוקר, 10 ימים אחר כך, עשיתי בטא ויצא 48.
שאריות אוביטרל? מה דעתכן?
לצפיה ב-'אחרי 10 ימים אמור כבר לצאת מהגוף '
אחרי 10 ימים אמור כבר לצאת מהגוף
26/09/2018 | 15:52
15
69
עם זאת הערך קצת נמוך אז הייתי מציעה לך לעשות הכפלה ולבדוק
לצפיה ב-'לדעתי בהחלט מגיע לך מזל טוב'
לדעתי בהחלט מגיע לך מזל טוב
26/09/2018 | 15:55
22
לצפיה ב-'בשביל 10 ימים אחרי החזרת מוקפא, הבטא מעולה!!!'
בשביל 10 ימים אחרי החזרת מוקפא, הבטא מעולה!!!
26/09/2018 | 19:00
13
20
לצפיה ב-'למרות האוביטרל?'
למרות האוביטרל?
26/09/2018 | 19:21
12
47
את לא חושבת שאלו שאריות?
לצפיה ב-'אם זה באמת שאריות מה שלא נראה לי'
אם זה באמת שאריות מה שלא נראה לי
26/09/2018 | 19:40
11
55
זה בדרכ ממש בנמוכים 10-15
אבל פשוט תבדקי עוד יומיים מה קורה
לצפיה ב-'פה הבעיה :)'
פה הבעיה :)
26/09/2018 | 19:50
10
58
עד יום שלישי לא אוכל לבדוק.. רק מחר.. תוהה אם לבדוק מחר שוב ולראות אם יש עלייה (לא הכפלה עדיין, אבל לפחות עליה תן אינדיקציה שזה לא שאריות)

לצפיה ב-'כן לכי על זה'
כן לכי על זה
26/09/2018 | 21:42
9
33
מספיק לראות כיוון
לצפיה ב-'עשיתי בטא נוספת הבוקר'
עשיתי בטא נוספת הבוקר
27/09/2018 | 08:39
8
65
נקווה לטוב
לצפיה ב-'בהצלחה מחכה לעדכונים '
בהצלחה מחכה לעדכונים
27/09/2018 | 11:25
6
8
לצפיה ב-'היום 60'
היום 60
27/09/2018 | 11:48
5
66

אז בטוח לא שאריות.. השאלה אם זה לא קצת מדאיג שהעלייה די נמוכה.. אמנם עבר רק יום אבל....

לצפיה ב-'בשעה טובה'
בשעה טובה
27/09/2018 | 12:35
2
47
מינימום עליה תוך יומיים זה פי 1.5
48*1.5=72
זו תוצאה שהייתה צפויה אם היית עושה בהפרש של יומיים אז בהפרש של יום נראה לי הגיוני. 60
תעשי בטא חוזרת ביום ראשון אבל לדעתי זה תקין.

לצפיה ב-'תודה, אני מקווה..'
תודה, אני מקווה..
27/09/2018 | 13:02
1
42
בעברי הפלות מרובות וגם לא מעט הריונות כימיים, קשה לי לשמוח מוקדם..
לצפיה ב-'מבינה את הזהירות '
מבינה את הזהירות
27/09/2018 | 13:47
33
מאחלת לך שהכל ילך כשורה שיהיה הריון קל משעמם שתלדי במועד ובידיים מלאות
לצפיה ב-'עליה טובה!'
עליה טובה!
27/09/2018 | 13:39
1
42
שתמשיך ככה
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
27/09/2018 | 15:55
9
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
27/09/2018 | 11:27
14

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
אורית הרטום - דיאטנית קלינית ורופאה סינית
אורית הרטום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה