לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2086820,868 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-' יואב 10 ומחכה כבר למחזור שיגיע'
יואב 10 ומחכה כבר למחזור שיגיע
02/09/2018 | 20:01
5
150
שיהיה מחזור אחד אחרי 2 כימי , שאוכל לתת לגוף קצת לנוח... מרגישה כבר כאבי מחזור ופתאום עכשיו אכלתי חצי חבילת שוקולד פרה תות  אצלי חשק לשוקולד זה סימן מובהק למחזור 

לצפיה ב-'מקווה בשבילך שלא יגיע'
מקווה בשבילך שלא יגיע
03/09/2018 | 22:39
40
לפחות עוד 9 חודשים
לצפיה ב-'אמן והפעם הוא לא יגיעה 9 חודשים'
אמן והפעם הוא לא יגיעה 9 חודשים
03/09/2018 | 22:46
23
לצפיה ב-'התחילו הכתמות חומות'
התחילו הכתמות חומות
04/09/2018 | 12:38
87
פעם ראשונה אני שמחה שהגיע המחזור חחחח
לפחות קיבלתי,  ובחג לא יהיו לי דאגות אם שוב זה היה כימי
הביוץ היה בוודאות יום חמישי-שישי שעבר... 

לצפיה ב-'מה נשמע?'
מה נשמע?
04/09/2018 | 12:41
1
63
היי יקירה מה חדש?

אני כבא יואב 14החום מתחיל לרדת כאבי בטן וראש מבשרים על בוא המכשפה... עצב גדול.
לצפיה ב-'עדכנתי שהתחילו הכתמות '
עדכנתי שהתחילו הכתמות
04/09/2018 | 12:49
90
מסכן בעלי קיבל רק פעמיים סקס החודש
וזה לחכות שבועיים עד הטבילה
לצפיה ב-'שיח אברהם'
שיח אברהם
03/09/2018 | 16:45
5
121
היי לכן,
המחזור השלישי הגיע, מאז שהתחלנו לנסות עם ערכות ביוץ.
מישהי שמעה על שיח אברהם ויכולה לספק תובנות?
תודה! 
לצפיה ב-'שמעתי נסים ונפלאות,'
שמעתי נסים ונפלאות,
03/09/2018 | 21:18
3
97
בטוחה שזה עזר למלא בנות. לי זה לא עשה כלום.
לצפיה ב-'בעצם מוסיפה,'
בעצם מוסיפה,
03/09/2018 | 21:20
2
92
למה את רוצה לנסות שיח אברהם? אם המחזור שלך סדיר ומתנהג "לפי הספר" לא נראה לי שיש צורך בשיח.
לצפיה ב-'עונה'
עונה
04/09/2018 | 06:47
1
72
המחזור שלי די סדיר, אבל יש לי הכתמות חומות 3 ימים לפני וזה לא תקין... חשבתי לנסות. 
לצפיה ב-'אה כן, פרוגסטרון נמוך..'
אה כן, פרוגסטרון נמוך..
04/09/2018 | 10:23
58
אפשר לנסות אבל בליווי מקצועי (נטורופתית כמו שהציעו לך, או הרבליסטית או מטפלת סינית...), כי יש כל מיני מיצויים, יש בכדורים (שהבנתי שפחות יעיל) ויש בטינקטורה, וצריך להתאים מינון לבעיה הספציפית ולמטופלת באופן כללי
לצפיה ב-'הייתי מתייעצת עם נטורופתית.'
הייתי מתייעצת עם נטורופתית.
04/09/2018 | 07:14
59
הכתמות נשמע כמו רמה נמוכה של פרוגסטרון.
לצפיה ב-'מתי לעשות פרופיל הורמונלי?'
מתי לעשות פרופיל הורמונלי?
04/09/2018 | 06:49
1
55
שלום בנות,
אני אמורה לבצע בדיקת פרופיל הורמונלי כללי.
אני מבינה שאמורים לבצע את הבדיקה ביום השלישי לדימום (?), אבל יש לי בדכ הכתמות חומות למשך 3 ימים לפני תחילת הדימום. אם כן, החל ממתי לספור את ה-3 ימים? תודה! 
לצפיה ב-'אומרים שמיום הדימום הממשי.'
אומרים שמיום הדימום הממשי.
04/09/2018 | 07:13
42
יש לך אפשרות לשאול רופא?
אולי בגלל ההכתמות ימליצו לך לעשות דווקא ביום ה-2 לדימום החזק.
לצפיה ב-'משתפת'
משתפת
02/09/2018 | 11:10
10
266
אין כל כך שורה תחתונה, חוץ משיתוף של נשים שנמצאות בערך במצבי.
הפסקתי גלולות לפני חודש ותכלס קיוויתי להיכנס להריון כמה שיותר מהר (גם מסיבות לוגיסטיות של תואר שני וגם כי ככה...). 
אני מניחה שאני לא בהריון, בגלל מכלול של סיבות, אחת מהן היא בדיקת שתן שעשיתי בבית חולים לפני כמה ימים ויצאה שלילית. הבדיקה נעשתה בלי קשר לבדיקת הריון, תמיד בודקים בטא במיון. בכל מקרה, אני בסדר עכשיו.
אבל - אני מאוד מקווה שאני כן בהריון. עברו שבועיים מהביוץ פחות או יותר, חום השחר עדיין גבוה. אבל ברור לי שהוא יכול לצנוח מחר ואני אקבל וסת.
כמובן שהתשובה היא "חכי, והכל יתבהר", אבל אני לא מצליחה פשוט לא לחשוב על זה. אני גם לא מצליחה להביא את עצמי לעשות בדיקה נוספת ולהתאכזב, מעדיפה פשוט לראות שהוסת הגיעה ולהשלים עם זה.
אני גם יודעת שחודש אחד זה כלום, ושההסתברות להריון עכשיו היא נמוכה, כך שהסיכויים נגדי.
כמו שאמרתי - אין שורה תחתונה. רק שיתוף. אני מרגישה שפה יבינו אותי...
לצפיה ב-'רגשות מעורבים ומובנים לחלוטין.'
רגשות מעורבים ומובנים לחלוטין.
02/09/2018 | 11:47
7
117
קודם כל - רפואה שלמה ובריאות

אני מבינה את הדיסוננס שמתרחש אצלך - מצד אחד "הלוואי הריון" ומצד שני "מה הסיכוי..."
אז... הבכורה שלי היא הריון עם גלולות. זה היה חודש מיוחד שבו יצאנו למסע שכלל מאמץ פיזי מטורף למשך 4 ימים רצוף ותזונה מאד לא מאוזנת. אני יכולה רק להניח שהתנאים הקיצוניים הובילו לכך שהגלולות פשוט לא עבדו, ושבועיים וחצי אחרי שחזרנו הביתה גילינו שאני בהריון.
אז אם אפשר להקלט עם גלולות, אני בטוחה שאפשר להקלט חודש אחרי הפסקתן אם מאזן ההורמונים תקין.

ההריון השני נקלט 3 חודשים אחרי הלידה, וחשבתי: "מה הסיכוי..."
הסיכוי הזאת בת 1.2.

אז הכל אפשרי, ועד שאין וסת - הסיכויים לצדך.

בשורות טובות : )
לצפיה ב-'טוב, הבאתי את עצמי לעשות היום בדיקת דם, והתוצאה היא 355'
טוב, הבאתי את עצמי לעשות היום בדיקת דם, והתוצאה היא 355
03/09/2018 | 10:58
6
149
מניחה שזה הריון...
לצפיה ב-'זה הריון : )'
זה הריון : )
03/09/2018 | 11:10
3
93
אז מה דעתך על קצת אמונה, אופטימיות ואפילו... שמחה?
בשעה טובה, יקירה!
לצפיה ב-'רק לוודא'
רק לוודא
05/09/2018 | 16:49
2
58
אם תוך יומיים זה קפץ מ-355 ל-782, זה טוב, נכון?
לצפיה ב-'זה מעולה! מתרגשת בשבילך : )'
זה מעולה! מתרגשת בשבילך : )
05/09/2018 | 16:57
1
12
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות המהירות והתמיכה! '
תודה רבה על התשובות המהירות והתמיכה!
05/09/2018 | 16:58
33
בשלב כזה כשמעט מאוד אנשים יודעים, כיף לקבל כזו תמיכה :)
לצפיה ב-'בשעה טובה !!! שמחה בשבילך :]'
בשעה טובה !!! שמחה בשבילך :]
03/09/2018 | 11:29
1
30
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
03/09/2018 | 12:54
62
אני פשוט בהלם..אבל הלם חיובי
לצפיה ב-'OMG'
OMG
03/09/2018 | 14:40
1
105
אמאלה איזה כיףףףףףףףףף
קודם כל בשעה טובה ומוצלחת
באלי לחבק אותך חח
יש לי כמה שאלות..היה לך איחור?
ועוד שאלה, הרגשת כאילו המחזור צריך להגיע או שלא?כאבים בטן וכו..
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/09/2018 | 17:50
90
בגלל שהפסקתי לקחת גלולות לפני חודש אני לא יודעת לתאר כל כך אם מה שהרגשתי "שונה", כי כל דבר שהייתי מרגישה היה מרגיש לי אחר, גם קבלת וסת אחרי שהמון זמן לא קיבלתי וסת אמיתית.
אני חושבת שהיום יש לי איחור של בערך יום, כלומר הערכתי שאתמול הייתי אמורה לקבל וסת, ובאמת לפני יומיים בערך הרגשתי בבטן התחתונה משהו שהרגיש לי כמו כאבי טרום וסת.
מניחה שזה לא באמת ענה על השאלה, אבל כמו שאמרתי - כל דבר שהייתי מרגישה, היה עבורי חדש ומבלבל כנראה.
לצפיה ב-'לצערי חוזרת לפה'
לצערי חוזרת לפה
02/09/2018 | 15:16
6
210
אחרי לידה שקטה בשבוע 18
עדיין מאוד טרי , ולא קיבלתי עדיין מחזור אבל מרגישה צורך לשתף, ופה ולא בפורום של האובדן כי מנסה להסתכל קדימה אל ההריון הבא..  מחכה בקוצר רוח למחזור 
אשמח לסיפורים מעודדים 
לצפיה ב-'❤'
02/09/2018 | 15:36
2
84
מצטערת מאוד לשמוע. 
חיבוק וירטואלי חזק.
רק אחרי ההפלה שלי בשבוע 8-9 הבנתי כמה שום דבר לא מובן מאליו.
בהצלחה לכולנו בהמשך, ושנצא מפה במהרה, עם שהייה קצרה ביותר.
חיבוק חזק חזק. זה יבוא. ❤
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
02/09/2018 | 15:37
1
79
אחרי כמה זמן חזר לך המחזור? 
לצפיה ב-'אז ככה:'
אז ככה:
02/09/2018 | 15:57
93
אני דיממתי משבוע 5 והלאה, כאשר הסיום בשבוע 8/9 התבצע עם 2 סבבי ציטוטק. 
היו לי דימומים רצופים בערך שבועיים - שלושה מהציטוטק ואני לא יודעת אם קיבלתי גם מחזור תוך כדי או לא.
המחזור הראשון האמיתי שהבחנתי בו כדימום מחזור ולא מההפלה, היה בערך 5-6 שבועות מיום סבב הציטוטק הראשון. 
לצפיה ב-'היי צר לי על האובדן'
היי צר לי על האובדן
02/09/2018 | 17:28
73
בהריון השני שלי הפסיק הדופק בשבוע 9 ועברתי גרידה. קיבלתי מחזור בדיוק אחרי חודש ונכנסתי מיד אחריו להריון ונולד בני השני.
הריון רביעי הסתיים לפני 3.5 חודשיים בגרידה מאוחרת בשבוע 23. קיבלתי מחזור אחרי חודש שהיה מאוד סדיר חוץ מהמחזור האחרון אבל הרופא משייך את זה לגיל שלי ולא לגרידנ.  עכשיו אנחנו עושים הזרעות בגלל בעיית זרע שהתגלתה לפני ההריון האחרון ונראה מה יהיה.
המון בהצלחה ותני לעצמך את הזמן גם להתאבל.
לצפיה ב-'שולחת לך חיבוק '
שולחת לך חיבוק
02/09/2018 | 20:02
53
מאחלת לך שיגיע כבר המחזור ושתוכלו לנסות להרות שוב 
לצפיה ב-'מצטערת על האובדן'
מצטערת על האובדן
03/09/2018 | 17:44
40
לא פשוט בכלל.. ועוד לידה שקטה.
מקווה שתקלטי במהרה להריון תקין שיסתיים בידיים מלאות במועד
לצפיה ב-'מאירועי הימים האחרונים '
מאירועי הימים האחרונים
02/09/2018 | 17:28
2
174
אז אחרי שכבר הספדתי את החודש הזה, הייתי לפני כמעט שבוע אצל רופא פוריות - מזכירה שברקע שלי הריון חוץ רחמי, צילום רחם לפני חודשיים זיהה סתימה בחצוצרה (שנפתחה) וגם מסתבר שיש בעיית זרע. יש כבר ילד בבית אז ההמלצה היא לנסות קודם הזרעות. קיבלתי כבר הפניות וכו', החלטנו לנסות קודם כל עם מחזור טבעי כיוון שהביוצים שלי סדירים. 
מפה לשם, ביום למחרת חשבתי שאם אני לקראת התהליך של הזרעות, כדאי שאעשה בדיקת הריון רק כדי לוודא (החוץ רחמי היה אחרי כשביכול קיבלתי מחזור אז אני אף פעם לא שקטה מזה) 
עשיתי בדיקה בשעות הערב, פס חלש מופיע (בדיקה של אי.ביי), זה כבר אחרי האיחור כביכול אז הנחתי שכנראה כימי. למחרת בבוקר הלכתי לבטא - 142. מתחילה כבר להרגיש בלבול, ציפיתי לפחות. הפחד מחוץ רחמי נוסף מתחיל לחלחל. ממש. אני לא מסוגלת להרגיש שום התרגשות, רק פחד, חרדה ומתח. כל השבת עברה במתח והמתנה לקראת הבדיקה. תרחישים מפחידים עוברים בראש. בשבת בבוקר עשיתי בדיקה של לייף, יצא פס ממש חזק. אבל אז התחילו הפרשות/הכתמות חומות. בקיצור, שום דבר לא ברור. היום בבוקר בטא נוספת - בצהריים התקבלה התשובה, 97. הבטא בירידה. מצד אחד הקלה מסוימת, אם כבר לא תקין לפחות שתרד מעצמה. עדיין יש חשש, יודעת שבחוץ רחמי הבטא יכולה לזגזג, כבר ביקשתי מהרופאה הפנייה נוספת. ומתחילה לחלחל ההבנה שאחרי שנה (ויותר) של ציפייה, זה כמעט הגיע אבל הנה אובדן נוסף. לא הרשיתי לעצמי לרגע להתחבר (בניגוד לפעם הקודמת שאז דקה אחרי הבדיקה כבר פנטזתי על התינוק) אז החוויה היא אחרת. אבל יש עצב, תחושה של החמצה. של הנה ... כמעט. ומתי זה יקרה שוב? (ולפני כן - קודם שזה יהיה מאחוריי). 
אז רק רציתי לשתף. 
לצפיה ב-'חיבוק'
חיבוק
02/09/2018 | 22:55
54
ימים לא פשוטים עוברים עליך.
מאחלת לך שיבואו במהרה ימים טובים.
לצפיה ב-'תחושות קשות'
תחושות קשות
03/09/2018 | 17:43
42
מחבקת אוותך ומקווה שזה יגיע ויגיע תקין במהרה
לצפיה ב-'האם זה ביוץ?'
האם זה ביוץ?
01/09/2018 | 23:46
4
196
היי בנות,
עשיתי מקלוני ביוץ מהיום השלישי אחרי סיום המחזור. ב30.8 הקו של הדיקה היה יותר חזק מכל שאר הימים (הקו בקרה עדיין היה יותר חזק מקו ההורמון) ויום למחרת (אתמול ה31.9) הקו כבר היה חלש כמו בכל שאר הימים. היום ה1.9 התחילו לי כאבי ביוץ רגילים והפרשות בהתאם (כמובן שעשינו סקס היום). הגיוני שהקו לא היה זהה לקו בקרה? היום היום ה13 לאחר המחזור ומחר היום ה14.
מצרפת תמונה
לצפיה ב-'גם אצלי זה ככה'
גם אצלי זה ככה
02/09/2018 | 08:06
74
גם אצלי זה ככה, אף פעם לא מגיע לאותה עוצמה, אך בהתאמה אני חשה בכאבים והפרשות, אז אני מניחה שזה ביוץ אצלי. 
אבל נחכה לעוד דעות מהמנוסות כאן.
כמו כן, אני רואה שיש לך 2 סוגי מקלונים - ידיות ירוקות חלקות וידיות ירוקות עם כיתוב lh.
האם החלפת באמצע חברת מקלונים? 
עדיף לא להחליף באותו סבב מקלון, יש שונות בהצגת התוצאות בין חברות שונות (אצלי בכל אופן, לייף בהשוואה לסנסו טסט).
בהצלחה!
לצפיה ב-'זה קורה.'
זה קורה.
02/09/2018 | 11:58
64
במחזור שבו נקלטה הבת השניה שלי מקלון הביוץ הכי "חיובי" שהיה הציג פס בדיקה בהיר מפס הבקרה.

מקלוני ביוץ לא מספרים על כמות אלא על שינוי, ואכן נראה שהיה ביוץ בין ה-31.8 ל-1.9.
לצפיה ב-'נראה שעדיין לא ביוץ'
נראה שעדיין לא ביוץ
02/09/2018 | 11:58
1
60
הפס השני צריך להיות ממש כהה כמו פס הבקרה או יותר ממנו... לפחות כשאצלי זה כך ואז באמת הביוץ יום יומיים אחרי.
תבדקי גם היום לראות אם הפס התחזק. בהצלחה
לצפיה ב-'תודה, הפס לא התחזק אלא נחלש. כאבי ביוץ והפרשות בהתאם. '
תודה, הפס לא התחזק אלא נחלש. כאבי ביוץ והפרשות בהתאם.
02/09/2018 | 20:31
38
ועכשיו בערב כבר עברה כל תחושת הביוץ (יש לי כאבים חזקים של ביוץ)
לצפיה ב-'מעקב זקיקים וביוץ'
מעקב זקיקים וביוץ
02/09/2018 | 12:13
2
105
טוב אז אחרי מחזור מוזר של 17 יום הייתי אצל הרופא היום למעקב. לדבריו המחזור המוקדם קשור לגילי התקדם (38) ויכול לקרות. 
הוא ראה זקיק מוביל של 19. לפי החישוב שלי הביוץ הוא מחר אבל הוא אומר שלפי הגודל זה יהיה בשלישי. 
אני ממש מתלבטת אנחנו בהזרעות בגלל בעיית זרע ובעיקרון הבנזוג אמור להתאפק. אבל אם לא נעשה היום אז אולי נפספס אבל אז יהיה רק יום התאפקות לפני ההשבחה. ומסתבר שאתמול הוא לא התאפק כשאני הייתי ביציאת בנות 
בקיצור האם לקמפר היום או לא? 
לצפיה ב-'הכל אצלך הולך מהר '
הכל אצלך הולך מהר
02/09/2018 | 17:06
1
60
ךך גם איתי הרופאים מדברים כל הזמן על הגיל.... אפשר לחשוב שאנחנו בנות 100.

אני עוד מחכה לביוץ או אולי מיד אחרי ביוץ ואת כבר בביוץ שני מאז.... זריזה!
זקיק של 20 בעיקרון גם בהחלט יכול לבייץ. השאלה אם את יודעת באיזה גודל זקיקים את מבייצת בדרך כלל. גם קשה לייעץ אם לקמפר כי השאלה כמה ההימנעות לפני חשובה לכם. אבל אולי כדאי לרמוז לבעלול שלא לבזבז את הסחורה לריק ;)

מאחלת לך מלא מלא בהצלחה החודש!

לצפיה ב-'חחחח בנות 200 כבר'
חחחח בנות 200 כבר
02/09/2018 | 17:18
47
כבר אמרתי לו .... בוא נגיד שהתגובה היתה  ככה ככה
נראה לי שאנחנו ננסה היום ונקווה שיום וחצי הימנעות יהיו בסדר להשבחה ואם לא אז לא.  
אין לי ממש מושג באיזה גודל אני מסיימת מבייצת אני לא ממש עושה מעקב קבוע אלא מגיעה יום או יומיים לפני התאריך של הביוץ והוא רואה זקיק מוביל שמאשר את מה שאני יודעת.  מוזר לי קצת שהוא אמר שאין סיכוי שזקיק של 19 יבייץ מחר
לצפיה ב-'בדיקות גנטיות'
בדיקות גנטיות
02/09/2018 | 10:29
2
77
היי לכולן,
1. האם בן זוגי חייב להיות נוכח איתי בבדיקות? מה ההליך? יש לציין שאני האשכנזייה מבין שנינו...
2. כל עוד לא אקבל עדיין תשובות מהבדיקה [בטוח גם עיכוב בחגים], האם מסוכן לנסות להתחיל להיכנס להריון?

תודה מראש!
לצפיה ב-'לא חייב.'
לא חייב.
02/09/2018 | 11:50
1
52
את עושה את הבדיקות ואם את נמצאת נשאית אז ממליצים לבן הזוג לבדוק נשאות ספציפית לאותה בדיקה.

אם מסוכן או לא רק את יכולה לענות:
אם תקלטי להריון לפני התוצאות ותתגלה מחלה או נשאות - מה יהיה דין ההריון?

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
02/09/2018 | 16:04
18
לצפיה ב-'שבוע טוב מקסימות'
שבוע טוב מקסימות
01/09/2018 | 20:52
1
96
שיהיה לנו שבוע של בשורות טובות

לצפיה ב-'שבוע טוב ��'
שבוע טוב ��
02/09/2018 | 07:16
41
בשורות טובות לכולן ❤
לצפיה ב-'השתרשות'
השתרשות
31/08/2018 | 17:47
155
את חושבת? בלי דימום ובאמצע סקס? 
זה הרגיש כמו כאב מחזור לכמה דקות
לצפיה ב-'התכווצות'
התכווצות
31/08/2018 | 16:05
1
127
היי
אתמול, ביואב 6 שכבנו ואחרי כמה דקות קיבלתי התקף כאבים בבטן התחתונה, מין התכווצות כזאת.. 
קרה למישהי? זה תקין?
לצפיה ב-'יכול להיות שהתרחשה השתרשות :] שבת שלום '
יכול להיות שהתרחשה השתרשות :] שבת שלום
31/08/2018 | 17:40
43
לצפיה ב-'צריכה תמיכה'
צריכה תמיכה
29/08/2018 | 12:15
8
215
אז לפני כחודש עשיתי בדיקת היריון שיצאה חיובית, אבל בבדיקת דם הבטא לא עלתה..היריון כימי :(
מאז כבר דיי התגברתי וממש השתדלתי לא לקחת קשה..
ועכשיו המחזור מאחר ביומיים(לפי אפליקציה ומחזורים קודמים)
מתה מפחד לעשות בדיקה! הביוץ היה ביום ה15 לפי בדיקת ביוץ, ואומרים שהמחזור צריך להגיע בין 12-16 יום אחרי הביוץ
שמתי לעצמי דד ליין לחכות עד שבת עם הבדיקה, מה אתן אומרות?
בינתיים...מחכה למחזור:(
לצפיה ב-'כבוד על הסבלנות!'
כבוד על הסבלנות!
29/08/2018 | 12:41
86
אני מזמן הייתי עושה, ויקרה מה שצריך לקרות.
בהצלחה
לצפיה ב-'מבינה את הצורך לחכות כדי לא להתאכזב'
מבינה את הצורך לחכות כדי לא להתאכזב
29/08/2018 | 13:14
4
87
בכל מקרה אם מאחר הייתי כבר בודקת ולו רק כי אם זה עוד כימי זה דורש בירור
לצפיה ב-'טוב שכנעתן אותי..'
טוב שכנעתן אותי..
29/08/2018 | 13:38
103
מחר בבוקר אעשה בדיקה ביתית
מקווה לא להתאכזב שוב

תודה מקסימות
לצפיה ב-'אני עברתי 2 כימי רצוף'
אני עברתי 2 כימי רצוף
29/08/2018 | 14:35
2
108
והרופא לא התרגש אמר שזה שכיח ושזה לא מצריך בירור... במיוחד שכבר יש לי ילדים 
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע'
מצטערת לשמוע
29/08/2018 | 15:59
1
86
אבל זה בהחלט לא אומר כלום על ההריונות הבאים!  מאחלת לך שיצליח הפעם
מתי את יכולה לבדוק כבר? והאם עשית הפסקה בין הכימיים?
לצפיה ב-'תודה! לא עשיתי הפסקה '
תודה! לא עשיתי הפסקה
29/08/2018 | 18:05
82
אני לא מונעת הריון ואם יקלט שזה יהיה תקין בעזרת ה
לצפיה ב-'ממש מבינה אותך'
ממש מבינה אותך
29/08/2018 | 15:03
93
אני 2 כימי עברתי
והחודש אני מפחדת לבדוק ... בלחץ מעוד כימי אחד 
לצפיה ב-'מה שלומך?? '
מה שלומך??
30/08/2018 | 22:21
61
יש חדש?
לצפיה ב-'בננותת איזה יואב אתן?'
בננותת איזה יואב אתן?
30/08/2018 | 16:17
4
106
אני החודש החלטתי לא לצפות לכלום 
ופשוט להתכונן לשנה החדשה בקניות והכנת תפריט עם אוכל טעים 
לצפיה ב-'יואב 9, תמיד קרובות'
יואב 9, תמיד קרובות
30/08/2018 | 17:09
85
בעיקר כאבי בטן וכיווצוצים.
יש עוד שבוע עד הוסת....

ואותו יום אחי מתחתן אז או שתהיה מסיבה כפולה או שאני אחגוג כראוי �� ככה או ככה תהיה שנה טובה
לצפיה ב-'יואב 9 והנה סימני המכשפה'
יואב 9 והנה סימני המכשפה
30/08/2018 | 20:03
1
104
בהריון הראשון (שהסתיים בהפלה בשבוע 8-9), היו לי סימנים כמו חזה כואב, תכיפות במתן שתן, טעם מתכתי בשתיית מים, תחושת מתיחה בבטן, כאב ראש חזק יום אחד, עייפות נוראית.
בנתיים, אין כלום כלום כלום, ולפני יומיים התחילו לי הפרשות צהובות, שלאחריהן בדכ מגיעות הפרשות חומות וכאבי מחזור מקדימים.
גם לי יש התכווצויות קלות בבטן ותחושות... אבל אין שום סימן זהה מהפעם הקודמת, כך שההפרשות מעידות על התקרבות המכשפה...
בהצלחה! 
לצפיה ב-'דווקא הפרשות צהובות זה טוב '
דווקא הפרשות צהובות זה טוב
30/08/2018 | 22:19
101
לפחות אצלי.. בהריונות לפני האיחור היה לי הרבה וזה לא היה הפרשה בצקית אלא יותר קרמית
לצפיה ב-'ממ..'
ממ..
30/08/2018 | 20:58
85
אני יוא"ב 10, יום אחרי ביוץ היה לי כאב ראש הכי חזק בחיי אבל אני סובלת ממגרנות אז מאמינה שזה פשוט היה זה..
חוצמיזה שוםםםםם דבר, מרגיש לי רגיל לחלוטין..ממש באסה
הבדיקה שלילית, אני סקרנית מדיי מכדי להתאפק עד האיחור..
באסה, אבל לא נורא
לצפיה ב-'חגים ותזמונים..'
חגים ותזמונים..
28/08/2018 | 19:30
3
132
אז אני מחשבת מתי יהיה הביוץ הבא ומגלה שהחודש זו תהיה ממש דרך חתחתים... כל יום חג אחר, חופש, פגרה ואירוע. בנוסף, בגלל הסחרחרה של המחזורים האחרונים, אני מעריכה שהביוץ יגיע איפשהו בין יו"מ 10 ליו"מ 18, וזה חלון זמנים ממש גדול, כשמרפאת הפוריות סגורה ב-10-11 לחודש (ימים 15-16 למחזור), וב-6-9 לחודש בעלי נוסע להתנדב בהפקה של פסטיבל באשרם במדבר.
במרחק 4 שעות נסיעה מפה.
פסטיבל עירום.

אני והוא הכרנו באשרם, ואני הייתי כבר כמה פעמים בעצמי בפסטיבל הזה (שנקרא "פשוט" והאמת היא שהוא נפלא), אבל לא ממש דיבר אלי כרגע לנסוע לשם. לאור העובדה שהוא נופל השנה בדיוק על ימים 11-14 למחזור, ושבעלי התחייב כבר מזמן להגיע ואין מצב שיבטל....

אה...

נראה לי...

שאני נאלצת ללכת לפסטיבל
לצפיה ב-'תהנווו פסטיבל ערום?'
תהנווו פסטיבל ערום?
28/08/2018 | 19:43
1
102
דרך מקורית וכיפית לעשות ילד במדבר
תהנו ותשתחררו 
לצפיה ב-'האמת שבפסטיבל הזה'
האמת שבפסטיבל הזה
28/08/2018 | 20:43
92
אין יותר סקס באוויר מאשר כל פסטיבל אחר שנערך במקום... אפילו קצת פחות, כי בלי בגדים להתחבא מאחוריהם כולם הרבה יותר שומרים על גבולות.
לצפיה ב-'מקנאה באנשים פתוחים כמוכם '
מקנאה באנשים פתוחים כמוכם
28/08/2018 | 22:16
78
תהנו ותחגגו את עצמכם
לצפיה ב-'אפשר פוסט באסה? '
אפשר פוסט באסה?
27/08/2018 | 22:39
11
189
הייתי אצל רופא היום והוא חפר לי על המשקל.
וזה ממש הרס לי את היום.. ברמה שלא בא לי ללכת שוב (שבוע הבא יש לי תור אליו בנושא פוריות)
ופשוט נהיה לי כל כך רע שלא בא לי אפילו להתחיל טיפול.
יש לי בעיות בגב בעקבות תאונה. הוא לא יודע על זה אמרתי רק בעיות בגב לא פירטתי אולי בהמשך אגיד. והוא פשוט המשיך לדון בזה שאני צריכה לרדת במשקל ושזה גם יקל על הגב.
זה משגע אותי שאומרים לי את המובן מאליו כאילו ברור ברווווור שאם הייתי רזה היה לי מחזור סדיר ופחות לחץ על הגב. אבל מה אתה חושב שתשיג בזה. אולי זה משהו שהוא מחויב להגיד למטופלות. אבל זה פשוט כל כך רגיש אצלי במיוחד שאני בכלל לא יכולה לעשות ספורט כרגע אפילו.
אני נלחמת במשקל על בסיס יומיומי כל דבר שנכנס לי לפה עובר מחשבה כפולה ומכופלת אם כדאי או לא כדאי לאכול את זה.
למה אני חיה במאבק יומיומי עם עצמי. גאה בעצמי שאני מנסה לעשות הכל כמו שצריך ועם זאת המשקל זז למעלה ולמטה ובמקרה כשכבר החלטתי לגשת לטיפול פוריות הוא זז יותר למעלה אז זאת סיבה לבטל את כל מה שעשיתי עד עכשיו. למה אני מרגישה שאסור לי לעשות טיפול בגלל הצורה שבה הדברים עולים. זה הרס לי כל כך היום שהייתי בדיכאון וממש שוקלת לבטל את התור ולוותר על הכל בגלל זה.
לצפיה ב-''
28/08/2018 | 08:42
2
68
זה באמת נשמע מבאס
חוסר רגישות מצד הרופא... אפילו חוצפה הייתי אומרת.
אני לא חושבת שרזון זה המזור לכל הבעיות בעולם, זו גישה מאוד צרה ושטחית של הרופא הזה. זה ממש לא ברור שאם היית רזה היה לך מחזור סדיר ופחות כאבי גב. כאבי הגב שלך הם תוצאה של תאונה, אז מה בכלל הקשר למשקל?
אני חושבת שקודם כל תנסי להיות יותר סלחנית כלפי עצמך ולאהוב את עצמך כפי שאת, עם הקילוגרמים העודפים. בלי הלקאה עצמית...! אי אפשר להילחם בכל החזיתות במקביל - דיאטה, כאבי גב, הריון... לאט לאט... זה לא פשוט... יש סדרי עדיפויות, ואני מניחה שכרגע הריון בראש סדר העדיפויות.
דבר שני, מה פתאום שתתני לרופא (דביל) לגרום לך "לוותר על הכל"? הלו, אלה החיים שלך, לא שלו! אלה הרצונות שלך, החלומות שלך! אז בגלל שהוא חסר רגישות את תחזרי לקונכיה שלך ותוותרי? לא!
אני מציעה שתנסי למצוא רופא אחר, מתוך המלצות. לא חסרים רופאים מקסימים ורגישים.
שולחת לך אנרגיות טובות להתגבר על הבאסה ולאהוב את עצמך
לצפיה ב-'אין לי שום בעיה עם עצמי'
אין לי שום בעיה עם עצמי
28/08/2018 | 09:00
1
76
פשוט שניסיתי לרזות בחודשיים האחרונים לקראת ההחלטה להכנס להריון והמשקל מתנדנד למרות מאמצי ועכשיו הוא פשוט זרק הכל לפח.
הוא פשוט מתייחס לזה כאילו אסור לי להכנס להריון במשקל שלי. שהוא לא כזה נורא בכל מקרה.
בנוסף אני כרגע אפילו במשקל נמוך יותר משנקלטתי בהריון הקודם אז דווקא באתי עם מחשבה שאני במצב טוב והוא פשוט הרס לי הכל.
כן זה גורם לי לרצות לוותר על הכל כי לקח לי המון זמן להחליט להכנס להריון במודע ללכת לקראת טיפול נוסף אחרי שעברתי זוועות עולם בפעם קודמת ועכשיו עם הגב בכלל לא יודעת איך אעבור את ההריון ובגלל זה אולי עדיף שאוותר מראש.
לצפיה ב-'אל תוותרי ואל תתיאשי,'
אל תוותרי ואל תתיאשי,
28/08/2018 | 09:19
63
אני מבינה את הצער שלך אבל תשתדלי לא להיפגע מדבריו ולקחת את זה לכיוון אחר. אני יכולה לומר, שבשני ההריונות הראשונים שלי הייתי ממש רזה, בכושר, עם אחוז שומן נמוך ממש ונקלטתי מהר מאוד (תוך חודש/ חודשיים).בהריון השלישי שכבר ממש לא הייתי פעילה ספורטיבית, שקלתי 10 ק"ג יותר מבהריונות הקודמים ולקח יותר מחצי שנה להיקלט. ועכשיו שאני מנסה כבר כמעט שנה ואני עדיין לא פעילה ומעט עגלגלה אני בטוחה בצורה חד משמעית שיש קשר. הרופא לא אמר מילה על כך כי אני באמת למראית עין נראת בסדר גמור אבל אני מכירה את גופי כ"כ טוב שאני יודעת שיש קשר במיליון אחוז.
במקרה שלך הייתי ממליצה על שחייה  (לא כדאי שתשחי בסגנון חזה. בסגנון חזה יש לחץ על הגב התחתון) .
תעשי את כל המאמצים להשיג את ההריון הזה , אני בטוחה שאת יכולה!
את מצידך תעשי את ההשתדלות הטובה ביותר, ואת השאר תתני לבורא עולם לעשות.. הרי כמה ניסים קורים ...
בהצלחה
לצפיה ב-'אהובה '
אהובה
28/08/2018 | 09:10
54
קודם כל, 
גם אני שם, סובלת מעודף משקל מאוד גבוה. היתה לי רופאה משפחה שאפילו כינתה אותי - דוב.... 
נתחיל מזה שלרוב אני אדם בריא, אבל ללא ספק, כאבי כף רגל נובעים אך ורק ממשקלי העודף. משקל עודף לעיתים עלול ליצור בעיות. זה שיש לך רופא חרא, זה דבר אחר. לא כל בעיה נובעת ישירות ממשקל, ויתכן שאכן אצלך זה לא נובע מהמשקל. ההסקה האוטומטית שלו שזה נובע מהמשקל - שגויה ביסודה. 
המלחמה על המשקל היא מלחמה שלדעתי, רק אנשים הנלחמים בהתמכרות קשה כמו סמים, אלכוהול, סגריות והימורים - יבינו. זו מלחמה עקובה מדם, יזע ודמעות. גם אני, נלחמת במשקל יום יום, ויש לי המון נפילות. זה דבר לא פשוט בכלל. 
יש לי 2 חברות בעלות משקל עודף מאוד מאוד רציני, על רצף האוביסטי.
שתיהן נכנסו להריון ספונטני, שתיהן חוו בסקירות ובבדיקות הערות נוראיות (אי אפשר לעשות אולטראסאונד בטני כי שכבות השומן מסתירות את העובר- דבר שהוא נכון, אבל יש דרך להגיד את זה...). כולי פחד מהיום שבוא אגיע לאולטראסאונד בטני ושלא יראו את העובר.... (גם מתכננת בגלל זה על דיקור מי שפיר וצ'יפ בכל מקרה).
מההריון הקצר שהייתי בו, האולטראסאונד היה וגינלי בכל מקרה, אז לא נתקלתי בהערות עדיין.
כל מה שאוכל לתת לך זה חיבוק ענק, אהבה ושתדעי, שאת לא לבד במלחמה על המשקל, ואת לא חייבת להיות סקיני כדי להיות בריאה ומנצחת.

לצפיה ב-'חיבוק? '
חיבוק?
28/08/2018 | 10:48
44
אני חושבת שאם הרופא הצליח לפגוע בך בדברים שאמר, את בתוך תוכך מאמינה באמת שהציג.

יש לי המון נסיון עם תזונה ומשקל - ליוויתי בעבר בקבוצה של "חלי ממן", ליוויתי גם באופן פרטי נערים ומבוגרים שהשילו ממשקלם 30 ו-40 ק"ג.
בכנות אספר לך שבמלחמה הזו אין מנצחים. כל אלה שליוויתי וירדו במשקל בשילוב עם פעילות גופנית - עלו הכל בחזרה עם ריבית.
למה?
כי התהליך היה חסר בליווי רגשי - אישי או מקצועי.
משקל עודף או רזון קיצוני (שהוא לא גנטי) נובעים ממצוקה נפשית, האוכל מפצה על עניינים אחרים (נסתרים או גלויים).
בעדינות אני מציעה - האם שקלת לבחון את מקור המלחמה שאת מנהלת? איזה מקום האוכל ממלא בחייך?

מקווה שלא פגעתי.
אני בטובתך לגמרי

לצפיה ב-'חיבוק גדול'
חיבוק גדול
28/08/2018 | 11:45
1
46
אני לא יודעת אם נהג בחוסר רגישות או עצם הנושא עצמו כואב ולכן זה הרגיש לך ככה...

באמת יש קשר בין משקל לבעיות פוריות אבל זה לא אומר שזה לא מצריך עדינות ורגישות...

זה בסדר להתאכזב... כ"פרוצה" בעצמי שהייתה רצה בעבר 6 קמ 3 פעמים בשבוע אני מבינה את שברון הלב שלך וחוסר היכולת להתמודד ולעשות ספורט.

אישית לא ויתרתי ובימים שהמצב היה נוראי הלכתי לפילאטיס מכשירים 1על 1 עם צדריכה אלפוה שידעה לכוון אןתי ככה שלא יכאב.

בריכה ושיחה גם עשו טוב...

מעבר למשקל התחושה שיש לך שוב שליטה על הגוף והגוף חזק ויציב הרימה אותי מאוד.

בהצלחה יקירה.

לצפיה ב-'עונה לכולם'
עונה לכולם
28/08/2018 | 12:35
61
אני מודעת שהוא לא בא לפגוע בי
הוא שואל מה שמחויב ואף בצורה קרה.
עם זאת הוא דאג להציג את הדברים בצורה כזאת של למה לא ירדת במשקל עד עכשיו.
שזה מרגיש לי מאשים. מה שהוא לא יודע זה שירדתי עשר עליתי 5 ירדתי 7 עליתי 3
וכך הלאה. זה קשה. אבל עכשיו חזרתי אליו כאלה בסך הכולל אני בערך כ3-4 קילו פחות ממה שמעודכן לו במחשב. ובכך הוא ביטל מלחמה שלמה.
להפך חשבתי שאני בנקודת התחלה טובה יותר. ציינתי את הגב ורק חזר שצריך וצריך וצריך כאילו אני לא יודעת שצריך. זה מה יש כרגע ועם זה עובדים.
אני כבר כשנה וחצי אחרי התאונה ועושה זריקות בגב ועל כדורים יומיומיים. אני הולכת לוותר כרגע על כל הטיפולים לגב בגלל ההריון. ומרגישה שגם ככה הולכת לסבול בפן הפיזי. אז עד שהחלטתי ללכת על זה פשוט הרגשתי שנותנים לי כאפה.
במיוחד שתאמיני לי יש הרבה הרבה יותר שמנות ממני שנקלטות טבעי ובעיניי זו לא מניעה לעשות טיפול. הלוואי שלא הייתי צריכה בכלל לסבול את כל האי נוחות והחיטוטים גם בנפשי וגם בפיזי וזה מה שגרם לי לצאת ולחשוב למה אני צריכה את זה בכלל. אולי אמשיך בשלי ואקווה לנס (אותו נס שלא קרה כבר 3 שנים ללא אמצעי מניעה

לצפיה ב-'אני די בדיעה הממוצעת פה...'
אני די בדיעה הממוצעת פה...
28/08/2018 | 14:18
1
76
זה נכון שירידה במשקל יכולה מאוד לעזור לפוריות (בחוגי הפוליציסטיות מסתובב הנתון שירידה של 5% ממשקל הגוף כבר מספיקה כדי להביא לשיפור ניכר) - אבל יש דרך לומר דברים, וברור שלהטיח לך את זה בפרצוף יעשה בדיוק את ההפך ממה שזה אמור, לא שנראה שאכפת לו.

אני מאוד לא סלחנית לרופאים סוציומטים. מבחינתי אם הוא לא יודע להבין את הנפש שלך ברמה הבסיסית והאנושית ביותר, הוא בשום אופן לא יידע לטפל בך כמו שצריך, אפילו אם הוא למד 20 שנה. לא מאמינה שטיפול ורפואה זה רק "תרופה A נותנים למצב B ומקבלים תוצאה C", בטח ובטח שלא בתחום כל כך עדין ואינטימי כמו גניקולוגיה, ועוד יותר פוריות.

מקווה שתמצאי את הדרך לקחת את כל הכעס על הצורה שהוא נהג בך, ובמקום להפנות אותו כלפי עצמך ולהרגיש חרא, לתעל אותו לחיפושים אחר רופא (רופאה?) עם כישורים אמפתיים בסיסיים. יש כאלה.
לצפיה ב-'5% הידוע לשמצה'
5% הידוע לשמצה
28/08/2018 | 15:14
75
מאיזה משקל בדיוק אני צריכה להוריד 5%?
כי למשל לפני שהתחתנתי הורדתי 13 קילו. ולא הייתה לי ווסת שנה.
אחרי ההריון הורדתי את המשקל של ההריון ועוד קצת. שזה 10+ קילו.
כעת אני 3 קילו פחות ממה שהתחלתי את ההריון הקודם.
אז 5% מאיזה משקל אני צריכה להוריד וכמה פעמים 5%.
את מבינה זה לא נגמר וזה ממש לא מה שפותר לי את הבעיה.

בכל מקרה לגבי רופא אני זעמתי וישר חשבתי להחליף לצערי בקופה אין כל כך אופציות ובפרטי אני לא רוצה בינתיים כי זה נראה לי בזבוז כרגע. אני מקווה שתוך 3 סבבים אקלט וזהו. בכל מקרה עם הרופא נפגשים פעם בסבב ואז זה רק מעקב עם האחות.
בנוסף בעיניי הוא מקצועי הייתי אצלו גם בסבב הקודם. יש הרבה רופאים כאלה, מקצועיים יסודיים ופחות ביחסי אנוש.
רק חוששת עכשיו שהוא יעכב אותי בגלל חגים.
לצפיה ב-'תכלס הרופא צודק'
תכלס הרופא צודק
28/08/2018 | 18:08
1
71
אבל אין ספק שהוא היה יכול להיות יותר סמפטי אליך
אני ב2 ההריונות הקודמים שקלתי 60 ועלתי כל ההריון 7 קילו
עכשיו אני פאקינג 72 קילו!! ולפי המשקל עם הגובה זה נחשב השמנה מעל הממוצע
לא יודעת אם זה מה שאולי גרם לי ל2 כימיים, אבל אני לא מוותרת.. מנסה שוב כל חודש בתקווה להריון תקין 
לצפיה ב-'אין קשר לכימיים'
אין קשר לכימיים
28/08/2018 | 20:13
65
אל תכניסי את זה למשוואה בכלל..
לצפיה ב-'טעות -נשלח לי פעמיים'
טעות -נשלח לי פעמיים
28/08/2018 | 19:28
36
לצפיה ב-'חדשה פה!'
חדשה פה!
27/08/2018 | 18:40
3
172
היי לכולן, חדשה פה! 
אני בת 34, מנסה להכנס להריון ראשון.
לפני כשנה, הריון ספונטני ראשון ולא מתוכנן - אך מדימומים משבוע 5 לערך, הובילו להפלה לקראת שבוע 9 בערך (דופק איטי מההתחלה עד שנחלש ונדם לגמרי. התפתחות מאוד מאוד איטית של העובר).
המחזור שלי נע בין 26 ל-29 יום - זה נחשב סדיר? 
ביוץ מורגש - קבלת מחזור בין 12-15 ימים לאחר הביוץ.
מאז ההפלה, נראה לי שהכל השתבש והחלו לי דימומים חומים בערך 3-4 ימים לפני המחזור- האם יכול להעיד על בעיית פרוגסטרון (שאולי בגינה נפל ההריון הקודם)? 
כמובן שאבצע פרופיל הורמונלי, אך בגלל החגים ומועד המחזור הקרוב - יצא לי לבצע פרופיל רק עוד חודשיים.
המחזור האחרון שלי היה חריג באורכו - היו 3 ימי החתמול חומות, יום הפסקה ואז דימום כ-6 ימי, כאשר במשך 3-4 ימים היה שטף חזק מאוד, אבל מאוד. זה מאוד מוזר, זה לא קורה לי, אולי קורה פעם עד פעמיים בשנה. בד"כ המחזור שלי גג 5 ימים, מתוכם בד"כ יומיים חזקים, וגם זה לא נורא, אלא סביל מאוד. מישהי נתקלה בתופעה הזו?
כמו כן, רצוי לציין שאני סובלתצמעודף משקל גבוה, אבל בכל זאת נכנסתי להריון ספונטני לפני שנה.
בעל מקרה, זה החודש השני שאנחני מנסים עם ערכת ביוץ (היום יואב 6)- 
אני רואה באופן די יפה את התחזקות הקו בין הימים השונים, רק שהקו שמסמל את הביוץ, קרוב ליום הביוץ, הוא לא חזק כמו קו הבקרה. במקביל, יש לי הפרשות נמתחות ואני חשה דקירות בבטן במדך 24 שעות שאחרי. האם עדיין תקין? 
אולי חוזק הקו גם קשור בפרוגסטרון נמוך? או lh נמוך?
בהצלחה לכולנו,
אשמח ואודה אם תענו על שאלותיי,
כיף להצטרף ותודה!
לצפיה ב-'ברוכה הבאה! '
ברוכה הבאה!
27/08/2018 | 19:25
2
109
לגבי הפרוגסטרון, ממה שאת מספרת בהחלט יכול להיות שחסר לך. שלב לוטאלי רגיל נמשך בערך 14 יום, ולא אמורים להופיע כתמים בכלל לפני הווסת עצמה. בגלל שהביוץ שלך מגיע פחות או יותר מתי שצריך, נראה שהלוטאלי שלך קצר.

אין לדעת אם זה מה שסיים את ההריון הקודם, במקומך לא הייתי חושבת על זה יותר מדי כי יש מליון סיבות שיכלו לגרום לזה - הסבירה שבהן היא שהעובר פשוט לא היה תקין, כי את מספרת שהגדילה שלו היתה איטית ולא נראה לי שפרוגסטרון משפיע על דברים כאלה. הוא יותר דואג שגוף האישה יהיה סביבה מתאימה להריון. מה גם שאת מספרת שההכתמות (שרומזות על פרוגסטרון נמוך) הופיעו רק אחרי שההריון הסתיים.

קיצר, פנים קדימה, תעשי בירור הורמונלי, אם צריך תמיכה תקחי, הכל יהיה בסדר
לצפיה ב-'אני חולה עלייך'
אני חולה עלייך
27/08/2018 | 19:49
1
92
את כזאת ורבלית, מקסימה ושנונה.. ומעודדת !
אגב, בעקבות ההודעה שלך לפני מס' ימים על התזונה ששיפרה את מצב הביוץ אצלך, התחלתי לשים לב שאני צורכת יותר פירות וירקות וכמה שפחות סוכר לבן, קמח לבן, חלב ודברי מתיקה שונים ומשונים . תודה
לצפיה ב-'וואו, ממש ריגשת אותי, תודה! '
וואו, ממש ריגשת אותי, תודה!
27/08/2018 | 21:35
31
לצפיה ב-'עע למה לשחק לי ברגשות למה '
עע למה לשחק לי ברגשות למה
26/08/2018 | 12:53
6
201
מחזור מאוד מוזר כבר אמרתי. ביוץ עם אסטרדיול מאוד מאוד נמוך ביום ממש מוקדם, פספסוס של הביוץ עצמו כי הוא קרה כל כך מהר, כמעט אפס הפרשות, פרוגסטרון נמוך אחריו, טמפרטורה נשארת נמוכה אחריו.. הפסקתי כבר למדוד אחרי הכמה ימים הראשונים כי ראיתי שזה לא עולה. הספדתי את החודש וגמרנו. באופן כללי גם שיניתי את הגישה בשבועות האחרונים, התמודדתי עם הפחדים שלי ואני לגמרי לגמרי בסדר. חודש - שנה, מה זה משנה, העיקר אני עושה מה שצריך והשאר לא בידיים שלי. אני באמת מאמינה בזה סוף סוף.

אז הביוץ היה מתישהו בין מעקבי הזקיקים של יום שלישי ליום ראשון (יום ראשון לפני שבוע). לפני יומיים התחילה הכתמה חומה... הנחתי שבהתאם לחודש העקום הזה, זה בטח פרוגסטרון נמוך, ובטח ההכתמות האלה ימשכו עד המחזור, שאולי אפילו יקדים.

והבוקר - בחילה. קשה. אני לא סובלת מבחילות אף פעם, ולא הקאתי בערך מגיל 7. אכלתי דברים לא כל כך טובים עם הרבה שומן בסוף השבוע, אז אני מניחה שקצת ערבבתי את הבטן... היום ארוחת בוקר הכי עדינה שיכולתי לחשוב עליה, כמות לא גדולה של ענבים טחונים בבלנדר. הבחילה הכתה כמו מגהץ בפרצוף, עם דפיקות לב ורעידות. ועכשיו תקוע לי בראש שאולי.... אולי בכל זאת החודש... וזהו, עכשיו הרעיון הזה לא ייצא לי מהראש עד שהווסת תגיע. עעע למה לשחק לי ככה ברגשות למה??
לצפיה ב-'אני אומרת'
אני אומרת
26/08/2018 | 14:17
88
תספרי שבועיים מהקמפור ותעשי בדיקה
לצפיה ב-'נו, ברור שזה עכשיו יטריף אותך אפשר שלא?'
נו, ברור שזה עכשיו יטריף אותך אפשר שלא?
26/08/2018 | 17:34
3
90
הרי הכי מתאים שדווקא בחודש שבו קצת "שחררת" ושמתנהג קצת מוזר זה יקרה... מן אירוניה שכזו.
הלוואי...
תעדכני אותנו בתופעות, ככה תעבירי לפחות את השבוע הקרוב של המתח...
והמלצה שלי, אם יורשה - לא לרוץ לעשות בדיקת הריון... חכי... הגוף שלך כבר ידע לסמן לך.
לצפיה ב-'מורי, אני ממש מסכימה.'
מורי, אני ממש מסכימה.
26/08/2018 | 21:42
2
60
כלומר לא שאני בהריון, באמת שלא רואה איך זה יכול להיות עם רמות הורמונים כל כך לא תקינות, בלי הפרשות ועם קימפור שבמקרה הכי טוב נפל יומיים לפני הביוץ, אלא מסכימה שלא כדאי לרוץ לבדיקה ביתית. הבאסה האדישה הזאת, כשהחלון בבדיקה נשאר לבן בלי שום צל ורמז לכלום.... לא שווה לי את זה. מעדיפה לחכות לווסת, ואם יעברו כמה ימים טובים והיא לא תגיע אז לעשות צעד. אם יש שם משהו הוא לא יברח...
לצפיה ב-'בדקת שחלות פולסצטיות?'
בדקת שחלות פולסצטיות?
27/08/2018 | 07:12
1
51
אם אין הפרשות ופרגסטרון נמוך כביכול לאחר הביוץ, אולי שווה לעקוב ולקבל טיפול מתאים 
המחזור שלך סדיר כל 28 יום בממוצע?
לצפיה ב-'בהחלט יש לי שחלות פוליציסטיות,'
בהחלט יש לי שחלות פוליציסטיות,
27/08/2018 | 14:07
53
זה מאובחן מגיל 18 כבר, אבל אחרי 9 שנים על גלולות ועוד שנה וחצי של טיפולים הוליסטים ורגשיים, פלוס שינוי תזונתי, הגעתי למצב מאוזן של ביוץ ביום ה-18 ו-וסת בדיוק 14 ימים לאחר מכן, ללא הכתמה או כל סימן אחר שירמוז על מיעוט פרוגסטרון.

התזונה שלי די התחרבשה בשנה וחצי האחרונות, ובהתאם לזה המחזורים התחילו לזייף, אז בחודשיים האחרונים חזרתי להיצמד במאה אחוז לתזונה שעשתה לי טוב. העניין הוא שתמיד בחודשיים-שלושה הראשונים של התזונה הזאת הגוף עוסק בניקוי יסודי, כך שהכל מחמיר לפני שהוא מתחיל להשתפר. שם אני נמצאת כרגע.... אז היה מחזור אחד בלי שום תנועה הורמונלית ושום ביוץ, ואחריו המחזור הנוכחי, עם מעט מאוד תנועה הורמונלית אבל כבר כן ביוץ. אני די משוכנעת שמה שיש לי כרגע זה ווסת, אפילו שהיא מקדימה בכמה ימים טובים, ומקווה שבמחזור הבא כבר אראה תמונה נורמלית יותר.

ושוב, כשאני על תזונה נכונה לאורך זמן המחזור שלי סדיר ומושלם עם סימנים ברורים וחזקים לכל שלב הורמונלי וגם לביוץ. זה היה כך עד לא מזמן ואני בטוחה שגם יחזור, ולכן לא מעוניינת להתערב כרגע עם תרופות.
לצפיה ב-'נו, לפחות זה לא לקח הרבה זמן...'
נו, לפחות זה לא לקח הרבה זמן...
27/08/2018 | 18:19
56
היום כבר יש מחזור. 21 יום סך הכל.
התחושה שלי היא שהשינוי התזונתי כאילו איפס לי את המערכת, ואז במחזור הראשון לא היתה שום פעילות הורמונלית, במחזור השני (הנוכחי) היתה כבר פעילות אבל נמוכה, ובמחזור הבא עלינו לטובה מקווה שזה כבר יחזור לעבוד רגיל.
לצפיה ב-'מתי היה הביוץ?'
מתי היה הביוץ?
27/08/2018 | 13:01
1
134
היי בנות,

התייעצתי לגבי זה לפני כמה ימים, ועכשיו יש לי כמה שאלות ספציפיות יותר.
אני אקדים ואומר שזה החודש הראשון לאחר שהפסקתי גלולות והתוודעתי לשיטת המודעות לפוריות ולכן בינתיים אני בודקת רק את חום השחר. חשבתי שזה יהיה נחמד כדי להבין אם אני בכלל מבייצת לאחר שהפסקתי גלולות.
ברור לי שכדאי לבדוק גם הפרשות ומיקום צוואר הרחם, ואת זה אעשה החל מהחודש הבא. עם זאת, אולי תוכלו לעזור לי ולתת כיוון רק על סמך הגרף של החום.

התחלתי למדוד את חום השחר החל מהיום הראשון של הוסת, חשוב להדגיש שזו הוסת "של" הגלולות, עוד לא קיבלתי וסת אמיתית. נראה שבאזור יום 20 (אולי לפני?), חלה עלייה בחום שנמשכת עד היום.
בימים ה-17 וה-18 חשתי תופעות שחדשות לי, שכללו רגישות בחזה, בחילה, נפיחות ובעיקר חוסר נוחות באזור שחלה ימין (ממש הרגשתי את האזור בכל צעד שעשיתי ברגל ימין).
אם אתן מסתכלות על הגרף ולוקחות בחשבון את מה שהרגשתי, מתי כנראה היה הביוץ?

תודה!

לצפיה ב-'ביו"מ 19 היה כנראה ביוץ.'
ביו"מ 19 היה כנראה ביוץ.
27/08/2018 | 15:50
23

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה
פורום תזונה ודיאטה
בואו לקבל ייעוץ והכוונה
פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה