לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1987219,872 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'ראיתן את "פנים אמיתיות" האחרון?'
ראיתן את "פנים אמיתיות" האחרון?
12/12/2017 | 17:34
2
57
בנושא לידות הבית, צפיתי כרגע ונראה לי שנתנו סיקור יפה ומגוון, וגם הוגן למדי.
אה וכל פעם שראו שם תינוק נולד געיתי בבכי* כמו טמבלית

הנה הקישור למי שרוצה.

*מהורמוני הריון או מהורמוני וסת? השארו עמנו.
לצפיה ב-'מעניין תודה. אצפה הערב אחרי שהילדונת תלך לישון '
מעניין תודה. אצפה הערב אחרי שהילדונת תלך לישון
12/12/2017 | 19:06
1
35
ובנתיים אצלי כאבי מחזור...דיכאון..
והיינו אצל שכנים (הילדים חברים מהגן) הערב, תינוקת מהממת שנולדה בשבוע שעבר...אחחח הקינאה! לא היה קל אבל באנו עם מטעמים לברך אותם...
נחמץ לי הלב קצת
לצפיה ב-''
13/12/2017 | 22:41
1
לצפיה ב-'בוקר טוב ושבוע טוב לכולן! מי פה? באיזה יו"מ אתן?'
בוקר טוב ושבוע טוב לכולן! מי פה? באיזה יו"מ אתן?
11/12/2017 | 09:49
6
69
אצלי יוא"ב 9, התחלתי להרגיש כאבי בטן של לפני מחזור ותחושת PMS.
מנסה להחזיק את עצמי ולהישאר חזקה למרות שעוד חודש זה כנראה לא זה.
בסיבוב הראשון לפני 6 שנים זה היה הרבה יותר מהיר והפעם מתמהמה..אני אחרי קיסרי וכל הזמן בחששות שמא יש לי בעיות ברחם חלילה. מנסה לשחרר לחץ אבל לא ממש מצליחה.
שבוע קשה צפוי לי...מקווה שאשרוד.
מה איתכן? שתפו קצת, שקט פה...

לצפיה ב-'גם אני כנראה יוא״ב 9 '
גם אני כנראה יוא״ב 9
11/12/2017 | 16:05
1
47
השבוע הזה של המתח
שהמחשבות מתגנבות שוב ושוב
בתדירות הולכת וגוברת
האם הפעם הזה ...

בהצלחה לנו!
לצפיה ב-'את מחכה לאיחור במחזור או בודקת לפני?'
את מחכה לאיחור במחזור או בודקת לפני?
12/12/2017 | 08:11
26
אמורה לקבל בשישי כמוני?
לצפיה ב-'אני מנחשת שאני ביוא"ב 12...'
אני מנחשת שאני ביוא"ב 12...
11/12/2017 | 21:50
3
47
למרות שאם תקראו את ההודעה שלי פה, זה לא הכי ברור בימים אלה...
העייפות מוחצת אותי ואני אוכלת זבל, וחבל על הזמן אם אני לא בהריון כי אז זה אומר שכל הסמרטוטיות הזו נובעת ממני אורגינל ואין לי שום תירוץ
הייתי הבוקר אצל הרופאה והיא התנהגה מאוד יפה, הסתכלה בעיניים, הקשיבה, ענתה לעניין אבל לא ממש היה לה מה להציע לי כרגע. אני מאוד מעריכה את זה שהיא לא קפצה לכל מיני הליכים רפואיים רק כדי להרגיע אותי. היא אמרה פשוט שאו שאני רוצה להיכנס בזה בקטע רפואי ואז מעקב זקיקים ויאללה לרופא פריון, או שאני פשוט סומכת על הגוף שיעשה את מה שהוא יודע, וזהו זה. היא אפילו היתה מעדיפה שלא אחפש את הביוץ במיוחד, כי "אלפי שנים נכנסו נשים להריון בלי לזהות ביוץ".
מרגישה רגועה יותר אחרי זה. כאילו... לא באתי אליה כי לא הצלחנו תוך חודש-חודשיים... באתי אליה כי פתאום הגוף שלי התחיל להתנהג אחרת ודאגתי. היא החזירה את זה לקרקע - אם היה ביוץ אז היה, כל הסימנים מסביב לא משנים בכלל.
חוץ מזה לא מרגישה שום סימנים הורמונלים (שזה רגיל אצלי גם לפני מחזור) - רק פצעונים
ממתינה בסבלנות, ואמן אם לא יבוא מחזור עד סוף השבוע אעשה בדיקה ביתית. כמה אני מזדהה איתכן לגבי "שבוע המתח"!
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות!'
מחזיקה לך אצבעות!
12/12/2017 | 07:25
8
לצפיה ב-'מעולה שהרופאה היתה כזו מקסימה, זה הכי חשוב!'
מעולה שהרופאה היתה כזו מקסימה, זה הכי חשוב!
12/12/2017 | 08:13
1
34
אני מאמינה שאם היא היתה אופטימית גם את צריכה להיות אופטימית..
ובאמת הדרך הכי "'קלה" להתחיל טיפולי פוריות אבל הבנתי שזה הכל חוץ מקל...
אז עדיף באמת לנסות קודם לפחות חצי שנה בצורה טבעית!

מה אורך הלוטאלי שלך? יוא"ב 12 אז תכלס אוטוטו אפשר לבדוק, לא?
לצפיה ב-'גם רופאות וגם מקסימות זה מצרך נדיר,'
גם רופאות וגם מקסימות זה מצרך נדיר,
12/12/2017 | 13:43
26
חיפשתי הרבה עד שמצאתי אותה. היא מאוד לא מושי מושי, אבל מדברת לעניין ומתייחסת לעניין, וזה הכי חשוב.
הלוטאלי אצלי תמיד תמיד 14 יום. הקטע הוא שאין לי מושג מתי באמת היה הביוץ כי הסימנים החודש היו כל כך מבלבלים. יכול להיות שקרה ביום חמישי ואולי בשלישי, מי יודע. אני מעדיפה לא להתאבסס על זה כרגע. התחילו לי גם קשיי עיכול וגודש בחזה, שמגיעים אצלי הרבה ממש לפני וסת. אם בתחילת שבוע הבא לא יגיע עדיין דימום זה כבר סיפור אחר, אבל עד אז אני מעדיפה פשוט לשבת בשקט ולראות לאן זה מתפתח. איכשהו מרגיש לי שלקנות בדיקה ולעשות אותה ואז לקבל שלילי זה יותר קשה מסתם לקבל מחזור וזהו.
לצפיה ב-'משתפת..'
משתפת..
08/12/2017 | 14:37
4
194
היי בנות, פעם ראשונה שלי בפורום (קצת חפרתי פה גם אתמול... קראתי כמה עמודים של הודעות). כל העולם הזה חדש לי - מאז גיל 4 אני בחרדות מפני הריון, סיוטים בלילה מגיל 16. היום בת 35 וחצי, נשואה טרייה ומאוד מאושרת, ואחרי הרבה שנים של תהליכים נפשיים (בין השאר מול הנושא של הריון ולידה) אני סוף סוף מוכנה, ואשכרה רוצה את זה. כלומר רוצה לא "מתישהו", לא "כשזה ירגיש נכון" לא "בעתיד" אלא ממש ממש עכשיו

אני פוליציסטית לשעבר - זאת אומרת שהצלחתי להגיע למחזורים סדירים של 32 יום בשנים האחרונות, עם ביוצים יפים וברורים (אני עוקבת כבר שנים בשיטת המודעות הטבעית ויכולה לזהות בדיוק איפה אני נמצאת במחזור כל רגע). עד כדי כך שבקופת חולים הסירו לי את האבחנה של פוליציסטית מהתיק הרפואי.

באוגוסט הסימנים ההורמונליים היו כל כך בולטים, שאם לא הייתי יודעת שנזהרנו באותו חודש הייתי בטוחה 100% שאני בהריון. כאילו הגוף שלי כבר כל כך רצה את זה שפשוט רץ קדימה למרות שלא היתה בכלל הפריה. בערך אז הגענו למסקנה שאכן הגיע הזמן להתחיל לנסות.

בספטמבר זה עוד היה בוסרי... סתם לא להקפיד על מניעה, לא באמת חשבתי שיקרה משהו.

באוקטובר כבר ממש ניסינו, אבל בעלי חזר לאוניברסיטה לסיים תואר שהוא הפסיק לפני שנים, אז חצי שבוע הוא לא בבית וזה די מקשה.

בנובמבר אני נסעתי עד אליו כדי לוודא שאנחנו עובדים בזמן, ועכשיו אני ממתינה לווסת בעוד כשבוע ודי בטוחה שכלום לא קרה, למרות שאני עייפה בצורה מטורפת פשוט. אין שום סימנים הורמונלים, תחושות כאלה כמו של מחזור. פשוט כלום.

הקטע הוא שמאז אותו מחזור עוצמתי באוגוסט כאילו חזרתי בזמן, והביוצים שלי מתאחרים בשבוע וממש ממש לא ברורים. הסימנים חלשים כאלה. חצי כוח. החודש התחלתי לחזק עם שיח אברהם וטיפולי רפלקסולוגיה לקראת הביוץ, אבל הוא עדיין איחר בשבוע, וגם אז לא ממש היה ברור מתי הוא קורה, זה היה ממש מתסכל. בעלי מעוך מתשישות ומהלימודים, אני אומרת לו "אין, עכשיו זה קורה, עכשיו זה הרגע, מחר כבר לא יהיה!" אז עושים, ואז למחרת הסימנים ממשיכים, וגם למחרת, וגם למחרת.... אז אני כבר חושבת, טוב, כנראה שטעיתי, כנראה זה עוד לא היה השיא, אז שוב אני נופלת עליו - "עכשיו, חייבים עכשיו, היום!". -"אבל חשבתי שזה היה כבר לפני יומיים?" ..... -"גם אני חשבתי! אבל כנראה שטעיתי. אוף לא יודעת."

קיצר.... זה מתסכל ומוריד אותי. כבר הייתי בזה, כבר התמודדתי, כבר עשיתי עבודה עם עצמי, כבר פתרתי את כל זה! התחושות של חוסר ערך וכשלון ושאני לא מספיק אישה ושמשהו לא בסדר איתי. עבדתי על זה שנים, ניצחתי, ועכשיו כאילו לא עשיתי כלום, הכל חוזר. תחושה מנדנדת כזאת שאם המחזורים וסימני הביוץ כל כך לא ברורים אז מי יודע אם בכלל הביוץ תקין, אם בכלל יש שם ביצית בריאה. הגיל המתקדם לא ממש עוזר, וגם הרקע של קשיי פוריות משני צדי המשפחה (בת דודה שאיבדה הריון אחרי הריון בגלל פרוגסטרון נמוך שלא אובחן, דודה שנדמה לי שהיתה חסרה לה חומצה פולית ולא הצליחה במשך שנים ארוכות, ואפילו אמא שלי, שאת אחי ניסתה להביא במשך שנה שלמה, וכשניסו ילד שלישי פשוט לא הצליחו נקודה). בחיי שבאתי לזה באמונה כל כך שלמה ורגועה, הייתי כל כך בטוחה שלא תהיה לי בעיה, ושזה יקרה בקלילות, וכל כך סמכתי על הגוף ועל עצמי... אני לא רואה את עצמי אובססיבית ומחפשת סימנים בטירוף, ואפילו סביב הביוצים הכל כך מבלבלים עשיתי לעצמי בדיקה פנימית גג פעם-פעמיים ביום, אבל אני רואה שזה ממש מעיק עלי. זה פחות העניין של הזמן, כי ברור, התחלנו לנסות לפני דקה בערך, אלא בעיקר העניין שפתאום הגוף שלי - שכבר הצלחתי לשקם את היחסים איתו ולסמוך עליו שוב - פתאום בוגד.
אוף, אני רואה שממש חפרתי. כנראה שבאמת הייתי צריכה לפרוק. תודה על ההקשבה
לצפיה ב-'ברוכה הבאה!'
ברוכה הבאה!
09/12/2017 | 13:57
1
72
ריגשת אותי עם הסיפור שלך! נשמע לא פשוט ושעברת ממש תהליך פנימי.. כל הכבוד!
לגבי הביוץ- האם המחזורים שלך באמת סדירים ברמת היום? זאת אומרת- יום הביוץ תמיד בדיוק אותו מספר ימים אחרי הווסת? וגם המחזור עומד קבוע על 32?
לפעמים זה יכול לנוע יום יומיים לפה או לשם גם כשיש מחזור סדיר... אולי הגוף מתרגש לקראת השינוי?
הייתי מייעצת לך לנסות למצוא את הביוץ ע"י מקלונים אבל יש בנות פוליצסטיות שאומרות שזה לא עובד אצלן כמו שצריך ומצד שני את אומרת שאת כבר לא אז אולי שווה לנסות...
השיטה הכי מדויקת ממה שבנות מספרות היא מעקב זקיקים השאלה אם בא לך להיכנס לזה... לא כולן רוצות וגם רק עכשיו התחלת..
אני יודעת שזה מתיש וצריך הרבה סבלנות עד שזה מגיע ועדיין באמת שחודשיים- שלושה זה מעט מאוד אז נסי לא להלחיץ אץ עצמך בקשר לספקולציות של בעיות פוריות..
שיהיה המון בהצלחה!!!!
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
10/12/2017 | 22:33
28
עד לפני כמה וחודשים המחזורים היו די סדירים, עם תנודות מדי פעם, כשהביוץ מתרחש ביום ה-18 והווסת בדיוק 14 יום אחריו. הביוץ התאפיין בכל הסימנים שצריכים להיות, לפעמים יותר ברורים ולפעמים פחות. אני יודעת לעקוב בשיטת המודעות הטבעית ולכן מזהה כשהגוף נכנס לחלון פוריות, מזהה את העלייה לכיוון הביוץ, לפעמים מזהה ממש את יום הביוץ הספציפי (וזה תמיד כל כך מרגש), ובטוח מזהה מתי שמתחילה הירידה בסיום הביוץ (ומקבלת על כך אישור עם עליית חום יפה אחרי 3 ימים והווסת במועדה).

בחודשים האחרונים התהליכים האלה עדיין מתרחשים אצלי, אבל הרבה יותר מעורפל ומטושטש, כאילו ההורמונים שגורמים לכל השינויים לא מספיק חזקים. אז הביוץ מתאחר בעוד יום ועוד יום... ואז אין לי מושג מתי יום השיא כי הכל כזה-פחות-או-יותר-ככה-נו-בערך, ואחרי זה הטמפרטורה לא עולה כמה ימים טובים, ואז היא מואילה לעלות רק ב-0.02 מעלה כל יום.... כאילו הכל יצא מסנכרון. תחושה ממש מבאסת.

אני חושבת שאתחיל להשתמש במקלוני ביוץ כדי לפזר את הערפל. מעקב זקיקים אכן גדול עלי כרגע, מה גם שאני מאוד מקווה לא להגיע למדיקליזציה של התהליך.

תודה על העידוד
לצפיה ב-'ברוכה הבאה! נשמע לי מקרה מורכב...'
ברוכה הבאה! נשמע לי מקרה מורכב...
10/12/2017 | 10:50
1
59
אני הייתי הולכת להתייעצות עם הרופא נשים שלך, יש רופאים מקסימים (שלי כזה למשל) שיודעים להרגיע ולעזור גם נפשית :)
בהצלחה ענקית! מבחינה טכנית אני קצת פחות בקיאה, רק ממליצה לך לא להפוך את היחסים בינך ובין בעלך לטכני בלבד רק לשם תינוק כי זה מוריד לשני הצדדים...

לצפיה ב-'כן צודקת במאה אחוז,'
כן צודקת במאה אחוז,
10/12/2017 | 22:38
39
למזלי התחתנתי טוב בעלי מבין את המצב ומשתף פעולה ברצון, מצחיק אותי ולא גורם לי להרגיש שאני מכבידה עליו - להפך. הוא טוען שכשאני פורייה הוא נמשך אלי עוד יותר

יש לי תור מחר בבוקר לרופאה מדהימה שקיבלתי עליה מליון המלצות, כבר הייתי אצלה פעם לפני חצי שנה למשטח PAP והיא באמת אחלה. נראה מה דעתה. מקווה שזה בסדר אם אעדכן מה היא תגיד
לצפיה ב-'בדיקת הריון'
בדיקת הריון
07/12/2017 | 14:11
9
230
יש לי מחזור שמגיע פעם בחודשיים, החודש החלטתי להשתמש בבדיקת ביוץ ובעזרת הפורום המקסים הזה למדתי איך להשתמש בבדיקה ואיזה כייף היה לראות שני פסים היום בבדיקה
לצפיה ב-'ידעתי!!!'
ידעתי!!!
07/12/2017 | 14:54
3
114
איזה כיף!בשעה טובה ובידיים מלאות בעזרת השם...
לצפיה ב-'אמן!!! תודה רבה'
אמן!!! תודה רבה
07/12/2017 | 15:47
22
לצפיה ב-'ברכות יקירה! בשעה טובה'
ברכות יקירה! בשעה טובה
07/12/2017 | 16:30
19
לצפיה ב-'זה נכון אז שאפשר להשתמש בבדיקות ביוץ לגילוי מוקדם?'
זה נכון אז שאפשר להשתמש בבדיקות ביוץ לגילוי מוקדם?
10/12/2017 | 09:47
39
אני יואב 8..
לא יכולה להתאפק. אמורה לקבל (ובתקווה שלא לקבל!) בחמישי/שישי!
לצפיה ב-'בשעה טובהההה'
בשעה טובהההה
07/12/2017 | 21:24
49
שימשיך עגול ומשעמם ויסתיים במועד בידיים מלאות
לצפיה ב-'בשעה טובה!!'
בשעה טובה!!
07/12/2017 | 21:35
35
אמן ויסתיים בידיים מלאות! :)
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם'
תודה רבה לכולם
07/12/2017 | 22:51
16
לצפיה ב-'בשעה טובה! שיהיה עגול וקל ומשעמם :) '
בשעה טובה! שיהיה עגול וקל ומשעמם :)
08/12/2017 | 07:27
9
לצפיה ב-'בשעה טובה!!!'
בשעה טובה!!!
09/12/2017 | 00:57
24
שיהיה הריון קליל ומשעמם!!!
לצפיה ב-'הפסקת דופק וגרידה'
הפסקת דופק וגרידה
08/12/2017 | 08:26
4
110
היי בנות הריון ראשון
לאחר שבשבוע 8 נצפה דופק, בשקיפות בשבוע 12 הרופא אמר שאין דופק ושהעובר מתאים לגודל 8+2 והפנה לגרידה.
השאלה היא איך מתמודדים עם זה? :( וגם האם גרידה משפיעה על העתיד ? יש דרכים אחרות..? איפה עושים ומה התהליך? אשמח להסברים בקטע הזה תודה
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע'
מצטערת לשמוע
08/12/2017 | 09:47
2
64
חיבוק גדול!
תני לעצמך זמן לעכל, זה לא פשוט.
אני ממליצה על גרידה, הכדורים לא תמיד מוציאים הכל ויכולים להיות כאבים חזקים ובסוף יתכן ובכל זאת תהיה גרידה אם לא הכל יצא.
עדיף גרידה לסיים עם זה ולדעת שהכל יצא.
אצלי הגרידה עשתה רירית דקה בחודש שאחרי אבל אחר כך זה הסתדר.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/12/2017 | 11:16
1
55
תודה רבה
מה זה אומר רירית דקה? ידוע לך אם יש השלכות כשעושים גרידה? ואיפה עושים את זהה
לצפיה ב-'עושים בבית חולים'
עושים בבית חולים
08/12/2017 | 13:17
48
יש סיכונים כמו בכל ניתוח כי זה עם הרדמה מלאה.
רירית הרחם זה הדם שמצטבר ובסוף אם אין הפריה של הביצית הרירית נושרת. אז אם בדרך כלל לקראת סוף המחזור הרירית בסביבות 7-8 ממ
אצלי היה 5. אבל חודש אחרי זה הסתדר.
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע :( בטח קשה נורא '
מצטערת לשמוע :( בטח קשה נורא
09/12/2017 | 00:55
44
לי בפעם הראשונה (לפני כמעט 6 שנים כבר) היה הריון שנפל טבעית סביב שבוע 6 ועדיין זה היה קשה לי. מתארת לעצמי מה זה בשבוע 12...
קבלי חיבוק ענק.
גם לדעתי גרידה עדיפה, נכנסים ויוצאים והכל קורה מהר ויחסית ללא כאבים.
בהצלחה
לצפיה ב-'מישהי לקחה בניסיונות להרות אומגה 3 9 חודשים של סופהרב אפשרי?'
מישהי לקחה בניסיונות להרות אומגה 3 9 חודשים של סופהרב אפשרי?
07/12/2017 | 22:39
5
17
לצפיה ב-'אני לקחתי'
אני לקחתי
07/12/2017 | 23:09
4
50
בנסיונות להרות, במהלך ההריון ובהנקה.
לצפיה ב-'בניסיונות לקחת אומגה של ספרהרב - 9 חודשים?'
בניסיונות לקחת אומגה של ספרהרב - 9 חודשים?
08/12/2017 | 21:48
1
9
לצפיה ב-'כן וגם פרנטל של אלטמן'
כן וגם פרנטל של אלטמן
08/12/2017 | 22:10
6
לצפיה ב-'לא עשה לך תופעות לוואי כלשהן?'
לא עשה לך תופעות לוואי כלשהן?
09/12/2017 | 19:02
1
7
לצפיה ב-'חוץ מגרעפס בטעם דגים לא עשה כלום'
חוץ מגרעפס בטעם דגים לא עשה כלום
09/12/2017 | 21:04
6
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לבדיקת ביוץ'
שאלה בנוגע לבדיקת ביוץ
06/12/2017 | 20:40
3
85
היי בנות, האם כאשר בדיקת הביוץ חיובית זה אומר שיום למחרת זה הביוץ או באותו יום? לא ממש הצלחתי להבין מההוראות.
שאלה נוספת, האם הסיכוי הטוב ביותר להיקלט זה אם מנסים ביום הביוץ?
פשוט קראתי שאם רוצים בן עדיף לנסות ביום הביוץ עצמו ולכן עד עכשיו ניסינו יום אחרי שהבדיקה יוצאת חיובית ושוב יומיים אחרי, בינתיים זה לא הולך (פעמיים כבר), עדיף לנסות יותר מוקדם?
תודה רבה מראש.
לצפיה ב-'ברגע שהבדיקת ביוץ יוצאת חיובית'
ברגע שהבדיקת ביוץ יוצאת חיובית
06/12/2017 | 21:29
2
70
זה אומר שאת לקראת ביוץ וההורמון LH עולה.
כאשר יש ביוץ אז בעצם הביצית משתחררת וההורמון ישר יורד.
אחרי הרבה התיעצויות עם רופאים קריאת מחקרים וכו יכולה להגיד לך ש : הזרעונים כבר ברגע השפיכה מחולקים לזכר ונקבה, הזכר מגיע יותר מהר לביצית אבל מהר מאוד נהיה לא פעיל ו"נעלם" (נקרא לזה ככה ) הזרעונים של הנקבה הם יותר איטיים אבל חיים בגוף זמן ממושך יותר.
מכאן תחשבי מתי הכי כדי לך לקמפר :)

לצפיה ב-'תודה על התשובה המהירה '
תודה על התשובה המהירה
06/12/2017 | 21:57
1
47
ומרגע שהביצית השתחררה, במשך כמה זמן היא ניתנת להפרייה?
לצפיה ב-'ביצית יכולה להחזיק מעמד'
ביצית יכולה להחזיק מעמד
07/12/2017 | 21:34
53
עד 12 שעות.. אבל כמובן שזה תלוי באיכות הביצית ובעוד כמה פרמטרים..
לכן אני אישית מרגע שהפס היה יוצא חיובי ,הייתי יודעת שאני לקראת ביוץ והייתי מקמפרת יום כן יום לא.
כי גם הזרע יכל לחיות בגוף האישה כמעט עד 72 שעות.
לצפיה ב-'שוב קיבלתי אני ממש מצוברחת! '
שוב קיבלתי אני ממש מצוברחת!
05/12/2017 | 17:20
8
156
ממש מתוסכלת!
3 מחזורים ועדיין לא נקלטתי! וכן מעורב לחץ.
בשנה האחרונה נקלטתי בניסיון ראשון, אבל זה לא החזיק מסיבות שלא קשורות.
אני לא מבינה מה השתנה! קימפרנו סביב מועד הביוץ כשהפס היה ממש חזק ולאחריו ליתר ביטחון, סה"כ 3 ימים ברצף. כלומר ביום שהפס חזק ויומיים כשהוא נחלש.
אני יודעת שלא חייבים להקלט ישר וזה יכול לקחת זמן. אבל אם יש בעיה הייתי רוצה לדעת מראש כדי לא להמשיך להתאכזב כל חודש ולטפל אם יש צורך לטפל.
הבעיה שאף רופא לא יתייחס אליי אם נקלטתי בשנה האחרונה ממש אובדת עצות ומתוסכלת!
לצפיה ב-'כדאי לקמפ"ר גם לפני'
כדאי לקמפ"ר גם לפני
05/12/2017 | 21:01
5
93
הימים הכי פוריים הם הימים לפני הביוץ, כי הזרע מחכה בגוף, אצלי עשו הזרעה ביום 10 ו-11 כשהמקלונים התחזקו סביב יום 14 - נסו לתפוס יום כן יום לא בשבוע שלפני התחזקות הפס.
ומעקב זקיקים את יכולה לבקש גם מהגניקולוג.
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה איןאריותכאלה '
תודה איןאריותכאלה
05/12/2017 | 21:43
4
72
אם הבנתי נכון (את ההוראות..) היה כתוב ביום שהפס הכי חזק זה לפני הביוץ, וברגע שמזהים עלייה, מומלץ לקמפר תוך 24-48 שעות מזיהוי העלייה בהורמון. אז כדי לשמור על איכות הזרע קימפרנו ביום שהסטיק היה הכי חזק, וגם יומיים לאחר מכן, סהכ שלושה ימים רצופים כמו שכתבתי.

לגבי מעקב זקיקים - האם רק רופא פיריון עושה מעקב זקיקים? כלומר יכול להיות מצב שהגניקולוג שלי שאינו מומחה לפיריון, יכול לעשות מעקב זקיקים?
החשש שלי שאם כבר נקלטתי להריון באופן טבעי הרופא נשים שלי עשוי להקשות לקבל עזרה עם מעקב זקיקים..

לצפיה ב-'עונה'
עונה
06/12/2017 | 00:59
3
70
א. נניח שהסטיק חזק ביום 12 - אני הייתי מקמפרת בימים 8, 10, 12
ב. רופא נשים יכול לשלוח למעקב זקיקים, את לא חייבת רופא פריון
לצפיה ב-'תודה וכמה שאלות על'
תודה וכמה שאלות על
06/12/2017 | 09:33
2
56
מעקב זקיקים, טכנאית מבצעת את זה? כמה פעמים צריך להגיע, זה מלווה בבדיקות דם?
ואין צורך ליטול איקוקלמין? מיליון שאלות כי ממש קלולס
לצפיה ב-'מעקב זקיקים אצל טכנאית, ללא בדיקות דם'
מעקב זקיקים אצל טכנאית, ללא בדיקות דם
06/12/2017 | 09:49
1
60
בשביל איקקלומין את צריכה רופא פריון ובדיקות שוטפות, תשאלי בפוריות אם תגיעי לזה (מקווה שלא!)
לצפיה ב-'תודה רבה!, לגבי מעקב זקיקים'
תודה רבה!, לגבי מעקב זקיקים
07/12/2017 | 17:43
27
מאיזה יום לאחר המחזור בדרכ מתחילים לבצע מעקב?
לצפיה ב-'חיבוק !'
חיבוק !
06/12/2017 | 21:05
48
איזה קשה זה שמקבלים ושוב מתחיל הכל מחדש....חיבוק ענק
למרות שאישית יותר קשה לי להיות לפני מחזור וחוסר הידיעה
לצפיה ב-'ממש מבינה אותך'
ממש מבינה אותך
07/12/2017 | 05:51
48
גם אני עכשיו קיבלתי
לא מספיק השברון לב
גם כאבי תופת ://
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ כבדיקת הריון '
בדיקת ביוץ כבדיקת הריון
06/12/2017 | 19:27
7
173
אני 9 ימים אחרי הביוץ לא יכולתי להתאפק עד מחר ועשיתי בדיקת ביוץ לבדוק הריון 
כמובן שמחר בבוקר כבר עושה בדיקת הריון מחכה לבוקר לעשות.
מה אתן אומרת???
לצפיה ב-'קו הבדיקה חלש מקו הביקורת'
קו הבדיקה חלש מקו הביקורת
06/12/2017 | 20:53
1
95
זה נחשב שלילי לא?
אבל לא הייתי מסתמכת על בדיקת ביוץ כבדיקת הריון. בהצלחה מחר!
לצפיה ב-'תודה, באמת עדיף לחכות למחר'
תודה, באמת עדיף לחכות למחר
06/12/2017 | 23:10
25
לצפיה ב-'בטוחה שזה אומר שבדיקת ההריון תהיה חיובית!'
בטוחה שזה אומר שבדיקת ההריון תהיה חיובית!
07/12/2017 | 09:45
80
מנסיון...כשאין הריון פס הבדיקה יהיה משמעותית בהיר יותר..פה זה כצעט אותו צבע..
מחכה ל2 פסים שלך בבדיקת ההריון :)
לצפיה ב-'אפשר להשתמש בבדיקת ביוץ לגילוי מוקדם??'
אפשר להשתמש בבדיקת ביוץ לגילוי מוקדם??
10/12/2017 | 09:45
3
23
אני יואב 8...
אפשר מחר לבדוק עם הבדיקת ביוץ??
לצפיה ב-'מקריאה באינטרנט'
מקריאה באינטרנט
10/12/2017 | 16:08
2
31
הבנתי שאפשר (אבל אני לא מומחית בזה אז לא יודעת עד כמה זה נכון) אני בדקתי בדיקת ביוץ 9 ימים אחרי והפס אומנם לא היה חזק כמו פס הביקורת אבל הוא היה די חזק ויום אחרי כבר עשיתי בדיקת הריון,
בהצלחה ומחזיקה לך אצבעות שיצא חיובי
לצפיה ב-'אמן! עשית בבוקר כמו בדיקת הריון?'
אמן! עשית בבוקר כמו בדיקת הריון?
10/12/2017 | 17:15
1
7
לצפיה ב-'לא בבוקר'
לא בבוקר
10/12/2017 | 17:34
26
עשיתי בשעה הרגילה שאני עושה בדיקת ביוץ כל הזמן, בשעה 14:00.
לצפיה ב-'באתי לפזר אבקת דופק '
באתי לפזר אבקת דופק
06/12/2017 | 12:19
6
130
היום ראינו דופק חמוד  (בגרמניה חא משמיעים אותו, רק מראים..) 
אני היום 8+0 (: שבוע תשיעי (: (הרופא בעצמו, שהוא מומחה פוריות די רציני בברלין, אמר שסופרים ככה: שבוע 8+0 עד 8+6 זה שבוע תשיעי ולא שמיני!) 
אני מאחלת לכולן בהצלחה! גם לי לקח שנה להיכנס להריון וזה רק כי עברתי טיפול פוריות, לא להתייאש! 
לצפיה ב-'בשעה טובה!'
בשעה טובה!
06/12/2017 | 15:53
45
תופסת קצת מהאבקה שלך ברשותך :)
איזה כיף!
לצפיה ב-'מרגש מאד! בשעה טובה '
מרגש מאד! בשעה טובה
06/12/2017 | 16:12
13
לצפיה ב-'מאד מתרגשת ושמחה עבורך!!!'
מאד מתרגשת ושמחה עבורך!!!
06/12/2017 | 18:14
44
עוד 7 חודשים את אמא!
לצפיה ב-'בשעה טובה! בהחלט מרגש!'
בשעה טובה! בהחלט מרגש!
06/12/2017 | 19:05
7
לצפיה ב-'מתרגשת איתכם, שיהיה המשך רגוע ועגול'
מתרגשת איתכם, שיהיה המשך רגוע ועגול
06/12/2017 | 19:40
7
לצפיה ב-'תודה רבה לכולן '
תודה רבה לכולן
09/12/2017 | 17:49
3
לצפיה ב-'כמה שאלות קצת מביכות :)'
כמה שאלות קצת מביכות :)
03/12/2017 | 20:54
14
188
היי,
מישהי יודעת האם רוק מקטין סיכויים להיקלט?
האם באמת כדאי להיות עם הרגליים למעלה כ20 דקות? האם ללכת לעשות פיפי אחרי 20 דקות מפחית את הסיכוי?
תודה מראש!

לצפיה ב-'עונה בכייף'
עונה בכייף
03/12/2017 | 21:46
6
133
רוק לא מפריע לכניסה להריון.. כולם משתמשים בזה כחומר סיכה.
אומרים שאם מחזיקים רגליים למעלה אז הזרע נע לכיוון הביצית מהר יותר..אבל זה לא ממש כך,הזרע יוצר סיביבה מתאימה לו ולכן אין לו בעיה לנוע לכיוון הביצית גם אם את עומדת.
כל הזרע שיוצא ממך ברגע שאת נעמדת אחרי סקס זה הזרעים המתים שרק יוצרים את הסביבה.. תיהיי בטוחה שעם הזרע בסדר אין לך שום מניעה מלעמוד ישר אחרי.
הפיפי גורם לההפרשות לצאת מהר יותר, לא נראה לי בעייתי מאותה הסיבה שציינתי מעל :)

לצפיה ב-'אז נגיד לעשות'
אז נגיד לעשות
03/12/2017 | 21:50
2
121
פיפי שעה אחרי ולשטוף חיצונית שעה אחרי לא אמור לפגוע נכון?
לצפיה ב-'חח.. אם את היית יודעת איך אני נכנסתי להריון..'
חח.. אם את היית יודעת איך אני נכנסתי להריון..
04/12/2017 | 00:32
1
136
אם לשתף אז זה היה סקס בעמידה במקלחת  מיד כשהוא יצא הייתה לי הרגשה שהכל יצא החוצה ועוד שטפתי די מיד שמה חיצונית.. וחשבתי שזהו זה..אבל הצליח! חח.. לא הרמתי רגליים בחיים! אני חושבת שזה גם די דבילי ומביך.. הרי בעלך לא ביצע בך הרבעה כרגע!? חח.. כזאת הרגשה זה נותן לי.. כאילו כל הסקס היה למטרת הזרעה..אבל זאת הרגשתי האישית, ומבחינה מדעית זה לא תורם.. אז למה 20 דק׳ לשכב בקור אחרי מעשה אינטימי!? 
לצפיה ב-'חחח אז אין מה לחשוש מזה'
חחח אז אין מה לחשוש מזה
04/12/2017 | 10:01
84
בלי לשטוף אחכ זה סתם הרגשה לא נעימה וגם תמיד יש לי פיפי אחרי חח 
לצפיה ב-'זה לא נכון לגבי הרוק'
זה לא נכון לגבי הרוק
05/12/2017 | 14:47
2
67
וזה ש"כולן" משתמשות בזה לא אומר שזה נכון.
מן הסתם גם יש כאלה שכן נכנסות להריון ככה...
אבל בתור מטופלת IVF אני יכולה להגיד לך שכשבעלי היה צריך לתת זרע, הרופאה נתנה לו בקבוקון עם שמן ואמרה לו להשתמש אך ורק בשמן הזה ולא להשתמש לא ברוק (הדגישה את זה כמה פעמים) ולא בשום חומר סיכה אחר, כי הם קוטלי זרע.

חיפשתי עוד חיזוק מגוגל ומצאתי תשובה שענה פרופסור אשכנזי (סגן מנהל יחידת הפריה חוץ גופית בבלינסון) שרוק עלול לקטול זרע.
לצפיה ב-'מוזר שאלתי אתמול רופא ואמר'
מוזר שאלתי אתמול רופא ואמר
05/12/2017 | 15:47
1
66
שהרבה משתמשים בזה בתור חומר סיכה ושזה בסדר 
לצפיה ב-'כמו בכל דבר, תמיד יהיו דעות לכאן או לכאן'
כמו בכל דבר, תמיד יהיו דעות לכאן או לכאן
05/12/2017 | 18:51
44
תלוי גם אם שאלת רופא פוריות או רופא נשים רגיל. 
אני מתארת לעצמי שאם אין בעיה של זרע אז זה לא כזה נורא כי מן הסתם הרוק לא יעשה קטל המוני... אולי זה יותר קריטי אם יש בעיית זרע.
בכל מקרה, אני נוטה לסמוך על הרופאה שלי שממש שמה על זה דגש.
לדעתי האישית רוק לא באמת מסכך �� ברגע שהוא מתייבש זה נעשה מאוד לא נעים..
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
04/12/2017 | 07:31
5
121
הרוק לא מפריע.
לא צריך לשכב עם רגלים למעלה.
אפשר לקום לפיפי מיד - הזרע מגיע לחצוצרה תוך שניות בודדות.
בהצלחה !!!!
לצפיה ב-'יש פורומים שכתוב'
יש פורומים שכתוב
04/12/2017 | 10:03
100
שהרוק כן משפיע אבל שאלתי עוד רופא ואמר שלא.
בקיצור אז לא להיות מורדת שלא הצלחנו עד כה בגלל כל אלו נכון? (ניסינו פעמיים)

לצפיה ב-'תוך שניות בודדות?! אז מה כל הקטע של לשכב עם הרגליים למעלה?!'
תוך שניות בודדות?! אז מה כל הקטע של לשכב עם הרגליים למעלה?!
04/12/2017 | 11:07
3
83
ולא ללכת לפיפי...
שונאת את זה חחח
אבל בכל האתרים כתוב את זה!
לצפיה ב-'כמה זמן את מתאפקת '
כמה זמן את מתאפקת
04/12/2017 | 12:55
2
75
עם פיפי? אני משתדלת שעה אבל לפעמים רק את ה20 דקות.
לא יודעת מה לחשוב
לצפיה ב-'חחח..לרוב אני פשוט נרדמת אחרי קימפור ;)'
חחח..לרוב אני פשוט נרדמת אחרי קימפור ;)
04/12/2017 | 14:41
1
82
ואז קמה בד"כ באמצע הלילה...או אם אני ממש עייפה אז בבוקר כבר...
אבל זה לא הכי אידאלי כי כבר חטפתי חודש שעבר ככה דלקת בדרכי השתן (הפיפי מנקה את הצינורות ושאני לא בביוץ אני משתדלת לקום לשירותים תמיד אחרי)
לגבי רגליים למעלה שיש לי  כוח אני מרימה קצת אבל שונאת את זה ולרוב לא ממש מבצעת
לצפיה ב-'בגלל זה אני עושה אחרי 20 דקות או'
בגלל זה אני עושה אחרי 20 דקות או
04/12/2017 | 16:04
57
אחרי שעה ולא מתאפקת עד למחרת...
אם זה מנקה צינורות אז זה גם מוציא את הזרע? ואגב איך מבדילים בין הפרשות לבין זרע? יש לי הפרשות לבנות בהירות כאלו נמתחות ואני לא יודעת אם זה זה או זה.
לצפיה ב-'נשים נכנסות להריון גם ---'
נשים נכנסות להריון גם ---
04/12/2017 | 19:22
112
(חלילה) מאונס - רוגע אינו מפתח להיקלטות (זו שאלה שחוזרת פה בפורום).
סקס בעמידה / בדוגי / באוטו ושלל תנוחות ומצבים. העניין הוא ביולוגי לחלוטין, והשחיינים המצטיינים מגיעים מהר מאד למטרה.
אישית מעולם לא הרמתי רגלים ------- אבל עבדתי קשה וחזק על ענייני גידול הסבלנות וקבלת אי השליטה שלי בתהליך (כמובן 2 נושאים לא פשוטים).
לצפיה ב-'מבולבלת, אחרי בדיקת ביוץ חיובית וחום השחר לא עולה '
מבולבלת, אחרי בדיקת ביוץ חיובית וחום השחר לא עולה
03/12/2017 | 10:11
18
132
היי בנות,

אשמח להסבר מדוע יומיים אחרי בדיקת ביוץ חיובית מאוד (פס בקרה כהה מפס קונטרול) שהיתה לי ביום חמישי (בשישי הפסים היו כמעט זהים ובשבת כבר היה שלילי מובהק כי הפס בדיקה היה בהיר בהרבה)
מה שכן, חום השחר שלי נשאר נמוך מאוד
מצרפת את הגרף.
אשמח לעזרה מה קורה כאן, האם היה ביוץ או לא?
יכול להיות שמשהו לא תקין?
לצפיה ב-'מאוד תקין'
מאוד תקין
03/12/2017 | 14:02
17
70
הביוץ היה בשבת.
אחרי הביוץ המערכת תסמן לך ביוץ כשיהיו 3 עליות טמפרטורה
מחר צפויה עוד עליה ועוד אחת יום אחרי ואז את תראי את זה גרפית
לצפיה ב-'הייתי בטוחה שתהיה קפיצה בחום השחר'
הייתי בטוחה שתהיה קפיצה בחום השחר
03/12/2017 | 16:27
50
תודה :) נרגעתי
לצפיה ב-'צדקת! היום באמת היתה קפיצה למעלה!'
צדקת! היום באמת היתה קפיצה למעלה!
04/12/2017 | 11:05
15
67
אגב , כמה החום אמור לעלות אחרי הביוץ?
לצפיה ב-'כחצי מעלה לערך'
כחצי מעלה לערך
04/12/2017 | 22:46
14
29
מחר אחרי מדידה נוספת הגרף יסמן לך ביוץ
לצפיה ב-'אני ממש קרציה אבל את ככ עוזרת לי! תודה! עוד שאלה בפנים'
אני ממש קרציה אבל את ככ עוזרת לי! תודה! עוד שאלה בפנים
05/12/2017 | 11:54
13
20
היום מדדתי מתוך שינה (לא יודעת אפילו למה ככ מוקדם) והיה שוב נמוך -36.1
נרדמתי חזרה ואחרי שעה וחצי שוב מדדתי ויצא 36.4 (כמו אתמול)
מה קורה כאן? מה להכניס לגרף?
לצפיה ב-'את לא קרציה חחח'
את לא קרציה חחח
05/12/2017 | 11:57
12
25
יש להתייחס למדידה באותו טווח זמן עד חצי שעה הפרש.
ומיד עם הקימה.
לצפיה ב-'אז אם ככה איפה ההיגיון ששוב ירד? מוזר...'
אז אם ככה איפה ההיגיון ששוב ירד? מוזר...
05/12/2017 | 12:07
11
17
מקווה שבכלל היה ביוץ
לצפיה ב-'באיזה שעה בדרכ את מודדת'
באיזה שעה בדרכ את מודדת
05/12/2017 | 12:27
10
14
לדעתי דווקא ה36.4 הוא הנכון

לצפיה ב-'בדכ סביב 6 עד 7 בבוקר '
בדכ סביב 6 עד 7 בבוקר
05/12/2017 | 12:52
9
16
הפעם המדידה הראשונה היתה מתוך שינה באיזה 5 ומשהו
לא זוכרת אבל נראה לי שקמתי לשירותים ואחרי זה חזרתי לישון
המדידה השניה היתה סביב 7 וחצי
אוף לא זוכרת
ישנתי חזק מידי חחחח
לצפיה ב-'השניה יותר נכונה לדעתי'
השניה יותר נכונה לדעתי
05/12/2017 | 13:06
18
תמשיכי לבדוק גם מחר.
לצפיה ב-'יש חדש? '
יש חדש?
06/12/2017 | 22:15
1
לצפיה ב-'השארת אותי במתח'
השארת אותי במתח
07/12/2017 | 22:31
6
5
לצפיה ב-'אין הרבה חדש. בנתיים יואב 8 ואני במתח...החום ממשיך '
אין הרבה חדש. בנתיים יואב 8 ואני במתח...החום ממשיך
10/12/2017 | 10:23
5
22
להיות יחסית נמוך ולא קופץ ממש למעלה.
מתי אפשר לבדוק תזכירו לי?
לרוב אני מחכה לאיחור במחזור אבל החודש אין לי סבלנות!
לצפיה ב-'נראה טוב מאוד לדעתי '
נראה טוב מאוד לדעתי
10/12/2017 | 10:53
4
13
אני רואה שדאגתם גם לכסות תקופה יפה
לדעתי עוד יומיים שלושה כבר אפשר לבדוק
לצפיה ב-'מרגיש לי שזה לא זה החודש משום מה...מקווה שאני טועה'
מרגיש לי שזה לא זה החודש משום מה...מקווה שאני טועה
10/12/2017 | 11:27
3
11
לגבי העבודה - אני משתדלת כל יום בתקופה של הביוץ (גם החשק בתקופה הזו לא רע בכלל) ורק בשביל שלא להפוך את כל העניין לטכני עבור הריון בלבד..מוצאת שזה יותר נעים ככה לשנינו והופך את השבועיים האלו לנהדרים
לצפיה ב-'אל תספידי '
אל תספידי
10/12/2017 | 18:48
2
5
יש עוד שבוע למכשפה שלא תגיע אמן
לצפיה ב-'הלוואי...אני ככ רוצה שזה כבר יקרה שעוד יהיה יחסית חם בתלמ...'
הלוואי...אני ככ רוצה שזה כבר יקרה שעוד יהיה יחסית חם בתלמ...
10/12/2017 | 21:05
1
9
הלוואי שזה יקרה החודש!
אבל לא יודעת משהו בתוכי מרגיש לי שזה לא זה...
לצפיה ב-'מניסיון'
מניסיון
10/12/2017 | 22:36
11
החודש שהכי הרגשתי שזה לא הלך זה החודש המנצח
לצפיה ב-'ניסיון להורות'
ניסיון להורות
04/12/2017 | 12:45
7
134
היי , בת 31 אני מנסה להיכנס להריון ,מחזור אחרון קיבלתי 12/10 ועד היום לא קיבלתי .
המחזור שלי לא סדיר במיוחד .אבל אף פעם לא היה לי איחור כזה ארוך .53 ימים מ12/10
מצד אחד אני לא מקבלת מחזור, מצד שני אני רוצה להיכנס להריון ,והבנתי שניתן להיכנס גם ללא מחזור כי לא ניתן לדעת מתי הביצית תשתחרר . קצת חוסר וודאות כזה מלאת ציפייה
הרופאה אמרה פשוט להמתין .ביצעתי שבוע לאחר שהייתי אמורה לקבל מחזור (בשבוע הראשון לאיחור )בדיקת ביתית יצאה לי שלילי לאחר שבועיים ביצעתי בדיקת דם (כמובן שטרם קיבלתי מחזור )יצא לי גם שלילי -שוב עברו שבועיים (יום ד') מבדיקת הדם, השאלה אם להמתין, או לבצע שוב בדיקת דם .
המחזור שלי לא סדיר ב5 ח' אחרונים (ירידה במשקל אבל העליתי במשקל ) הבטן התחתונה שלי נפוחה כמו בלון ... אשמח לעזרה
מרגישה כבדות ועייפות - מה עושים ???

לצפיה ב-'תעשי עוד בדיקה לשלול הריון. '
תעשי עוד בדיקה לשלול הריון.
05/12/2017 | 00:18
6
52
ואם את לא בהריון תבקשי מרופא הנשים כדורים להביא את המחזור.
זה יאפס לך את המערכת ויתחיל חודש חדש.
או פשוט לחכות
לצפיה ב-'בתקווה שייצא חיובי '
בתקווה שייצא חיובי
05/12/2017 | 09:36
5
44
יש כדורים כאלה להחזרת המחזור ???
הרופא אמרה לי שפשוט לחכות , אני מרגישה כמו בלון , אני מאוד שומרת על אורח חיים בריא ואוכלת מסודר וספורט ופשוט עולה במשקל .. החוסר וודאות הזה.
ניתן להיכנס להריון ללא קבלת מחזור 
לצפיה ב-'בשביל להכנס להריון צריך להיות ביוץ'
בשביל להכנס להריון צריך להיות ביוץ
05/12/2017 | 12:05
4
36
בהנחה ואת לא בהריון, את בעצם מחכה לביוץ.
ביוץ נדיר שיהיה בשלב כזה במחזור החודשי.
את יכולה לבצע בדיקת דם להורמונים בעיקר
Progestrone
Lh
e2 estradiol
ניתן להוסיף גם hcg בטא לבדוק אם את בהריון

בהנחה ואת לא בהריון יכולים להתקיים שני מצבים
1. ההורמונים מראים שאת אחרי ביוץ - במקרה כזה הייתי באמת מחכה למחזור או אולי אפילו קיים סיכוי להקלט.
2. ההורמונים מראים שאת לפני ביוץ - במקרה כזה אם אכן את כבר מעל חודשיים ללא מחזור אני אישית לא הייתי מחכה יותר ומבקשת כדורים מהרופא להביא את המחזור. כדי לאפשר לגוף להתחיל מהתחלה.

אני חייבת לסייג שהעצה שלי אינה המלצה רפואית וכל דבר שאת בוחרת לעשות התייעצי עם הרופא על כך.

את יודעת מה הטווח מחזורים שלך בדרך כלל?
לצפיה ב-'בדיקות דם '
בדיקות דם
05/12/2017 | 12:25
3
29
ברור !! מיליוני תודות .
ביקרתי אצל הרופאה ב21/11 והיא נתנה לי את הבדיקות הנ"ל . לבצע אותם .
בצורה כזאת אם לא קיבלתי תוך חודש 22/12 ללכת לבצע 
אם קיבלתי -(מקווה שאני זוכרת נכון ) ביום השני או ביום יומיים שאחרי המחזור אני צריכה לבדוק . 
היא דיי ניסתה להרגיע אותי  אבל אני די לחוצה ומפחדת . מנסה לא להתעסק בזה יותר מדי . האיחור במחזור רק בתקופה של 4 ח' אחרונים עקב ירידה במשקל (ממרץ עד מאי )ולאט לאט הייתי מקבלת באיחור שבין 10-17 ימים .
האיחור הפעם כבר 27 ימים .אני מרגישה כמו בלון מתהלך ועולה במשקל בשבוע האחרון  
קבעתי תור ל4/1 .מחר יש לי בדיקת הריון נוספת - הלוואי שייצא חיובי אני אבקש שיוסיפו לי את מה שרשמת לבדיקות דם שאני עתידה לערוך ב22/12
PROGESTERONE/
LH (LUTEINIZING HORMONE) 
FSH (FOLLICLE STIMULATING HORMONE) 
PROLACTIN 
DHEA SULPHATE 
TSH
T4 - FREE

מיליון תודות 
לצפיה ב-'מה עם בדיקת ביתית? '
מה עם בדיקת ביתית?
05/12/2017 | 12:29
2
24
ניסית לעשות?
לצפיה ב-'בדיקה ביתית '
בדיקה ביתית
05/12/2017 | 12:46
1
42
מנסה לשמור על סבלנות ולבצע מחר את הבדיקת דם שהיא הכי אמינה 
מפחדת להתאכזב . מחר שאהיה אצל הרופא אבקש גם את מה שרשמת באמת לבדוק את הביוץ 
לצפיה ב-'יש חדש?'
יש חדש?
06/12/2017 | 16:12
5
לצפיה ב-'מה אתן הייתן עושות?'
מה אתן הייתן עושות?
03/12/2017 | 21:36
3
156
1. מנסים כבר 3-4 ניסיונות. 2 ילדים בבית. אם ננסה החודש אז סיכוי גדול שיפול על יום ההולדת של אחד הילדים וזה קצת מבאס אותי... מצד שני לוותר על חודש גם מבאס. מצד שלישי, מה זה כל החיים מול חודש אחד? מה שמןביל אותי... ל -
2. אני אוטוטו בת 35. מתלבטת אם לחכות לחצות את הקו הזה או להמשיך בניסיונות. הבנתי שיש סיבסוד למשל אם צריכים ח"ח מי שפיר מעל גיל 35? תובנות בעניין?

הייתן ממשיכות רגיל או עושות הפסקה? 
לצפיה ב-'עונה'
עונה
04/12/2017 | 07:29
89
1. כמובן לא יודעת מה לייעץ לך כי זו החלטה לגמרי אישית. חודש לא משמעותי מבחינת הפריון בגיל הזה.
2. עשיתי דיקור מי שפיר לפני ואחרי גיל 35 בכל הריון. מבחינתי זו הבדיקה הכי חשובה. הבדיקות הסטטיסטיות לא מרגיעות אותי בכלל.
לצפיה ב-'לי זה לא היה מפריע 2 ימי הולדת באותו חודש'
לי זה לא היה מפריע 2 ימי הולדת באותו חודש
04/12/2017 | 11:12
1
83
להפך, נראה לי מגניב לחגוג להם יחד אם הם רוצים :)
אני עשיתי סוג של טעות דומה(בדיעבד כולנו חכמים)
לא רציתי ילד נוסף בחורף (הבכורה שלי נולדה בסוף דצמבר ורציתי שיהיה שונה הפעם מאוד וגם חל"ד במזג אוויר נעים ולא בשיא הקור הירושלמי)
אז שנה שעברה ניסינו קצת ושהגענו לחודשים שהתל"מ שלהם אוקטובר והלאה פשוט שוב מנעתי הריון עד השנה במחשבה שאני רוצה ללדת סביב אפריל (כלומר להיכנס להריון ביוני או יולי) כמובן שאני מתכננת ואלוהים צוחק ובסופו של דבר מנסים מיולי ללא הצלחה! בנתיים שוב נכנסים לאיזור של תל"מ במזג אוויר לא קייצי במיוחד אבל הפעם אני לא הולכת לחכות עוד.
בסוף ברור לי שאלד שוב בדצמבר. מרפי!!!!
בקיצור אמנם אצלך זה רק חודש אבל לדעתי? לא להפסיק לנסות!
לצפיה ב-'אני גם לא רציתי חורף'
אני גם לא רציתי חורף
04/12/2017 | 22:07
58
ובינתיים כמה חודשים לא הלך... אז מקבלת את זה שאולי ייצא חורף שוב (החודש יוצא סוף אוגוסט נגיד, ואם אדחה בחודש אז יצא סוף ספטמבר). אוף. מצד אחד לא רוצה לתכנן, מצד שני מאוד מחושבת
לצפיה ב-'עשיתי בדיקות קרישיות יצא משהו גבולי הרופא פיריון שולח אותי .'
עשיתי בדיקות קרישיות יצא משהו גבולי הרופא פיריון שולח אותי .
04/12/2017 | 15:08
58
לבדוק פקטור 5 ופקטור 2 - למישהי גם היה מצב כזה.

הבנתי שעושים בבי"ח מאיר האם הבדיקות האלו בסל<?
לצפיה ב-'איך מעבירים את הזמן'
איך מעבירים את הזמן
02/12/2017 | 16:04
3
116
מזמן בדיקת ביוץ לבדיקת הריון, אני 5 ימים אחרי וכבר לא יכולה לחכות לעשות בדיקת הריון אני פשוט מחפשת סימנים אבל אני יודעת שסימני מחזור והריון הם דומים רגישות בחזה וודקירות בבטן בצד, מקווה שהחודש הזה זה הריון הלואי,        
מה הכי מוקדם שאפשר לעשות בדיקת הריון? י

לצפיה ב-'הכי מוקדם זה יוא'ב 10'
הכי מוקדם זה יוא'ב 10
02/12/2017 | 21:59
73
במידה וזיהית את הביוץ שלך בוודאות
לצפיה ב-'מעבירים על ידי שיגרה...'
מעבירים על ידי שיגרה...
02/12/2017 | 22:01
74
אין דרך אחרת.. תעדכני! בהצלחה !
לצפיה ב-'שאלה מעולה, אני בד"כ ממש בסדר בשבוע הראשון אחרי הביוץ אבל'
שאלה מעולה, אני בד"כ ממש בסדר בשבוע הראשון אחרי הביוץ אבל
03/12/2017 | 10:13
59
בשבוע של לפני המחזור אני לרוב מתחרפנת.
אני עשיתי לעצמי כלל לא לבדוק לפני איחור במחזור אז בכלללללללל משתגעת
לצפיה ב-'סוף כל סוף נראה לי שחיובי!'
סוף כל סוף נראה לי שחיובי!
30/11/2017 | 20:42
9
178
כדאי לקמפר היום וגם מחר? 
האמת שהייתי אמורה לבייץ היום וקימפרנו כל השבוע בשביל הכיף בעיקר ...
מחר הולך להיות עמוס אז כמה קריטי לעשות גם מחר?
ואם נעשה היום בערב מחר בבוקר גם טוב? 
לצפיה ב-'זה בטוח חיובי?'
זה בטוח חיובי?
30/11/2017 | 20:44
6
138
לצפיה ב-'בזנתי'
בזנתי
30/11/2017 | 21:41
5
87
חיובי חזק. ממליצה לעבוד ב3 ימים הקרובים
לצפיה ב-'יש סיבה שהפס של הבדיקה חזק יותר מהקונטרול?'
יש סיבה שהפס של הבדיקה חזק יותר מהקונטרול?
01/12/2017 | 09:08
4
50
פעם ראשונה שאני משתמשת בבדיקות ביוץ..
בדכ מתבססת על ההרגשה שלי
הפעם רציתי להיות מדוייקת
חום השחר היום עדיין נמוך 35.9
בדכ בודקת ביוץ בערב (התמונה מאתמול בערב)
לצפיה ב-'יכול להיות בדיקה רגישה יותר'
יכול להיות בדיקה רגישה יותר
01/12/2017 | 15:29
3
45
ויכול להיות שתפסת אותו בערך ממש גבוה
לצפיה ב-'הבנתי. היום עשיתי והיה פס כמעט זהה בחוזקו לקונטרול '
הבנתי. היום עשיתי והיה פס כמעט זהה בחוזקו לקונטרול
01/12/2017 | 20:26
2
34
אולי אפילו טיפה פחות חזק מהקונטרול (היה קשה לשפוט)
אומר שכבר בייצתי?
חום השחר היה נמוך היום-35.9
לצפיה ב-'נראה שזה היום או מחר'
נראה שזה היום או מחר
02/12/2017 | 00:57
1
41
תמשיכו לעבוד
לצפיה ב-'המשכנו...אבל כבר מבולבלת,מפרסמת הודעה חדשה עכשיו'
המשכנו...אבל כבר מבולבלת,מפרסמת הודעה חדשה עכשיו
03/12/2017 | 10:09
18
לצפיה ב-'בהצלחה!!'
בהצלחה!!
02/12/2017 | 22:00
1
40
תעדכני !!! מחזיקות אצבעות
לצפיה ב-'תודה! האמת שאני כבר מבולבלת'
תודה! האמת שאני כבר מבולבלת
03/12/2017 | 10:07
32
חום השחר נשאר נמוך גם היום ואין עליה משמעותית.
מוזר לא?
לצפיה ב-'פס חלש בבדיקת ביוץ לאורך זמן'
פס חלש בבדיקת ביוץ לאורך זמן
29/11/2017 | 20:36
5
117
היי בנות יקרות, אשמח לעזרה, המחזור שלי בד"כ בין 24-26 ימים. 
עכשיו אני ביום 19 אחרי מחזור , והחל מיום 12 ועד היום (פרט ליום אחד שבו לא היה פס בכלל) יש לי פס חלש ליד הפס בקרה. 
יש מצב שעדיין לא היה ביוץ? 
אני ממש לא מבינה.... HELP
לצפיה ב-'יש מצב'
יש מצב
30/11/2017 | 16:50
1
72
יש מצב שעוד לא היה ביוץ, ביוץ יכול להידחות מכל מיני סיבות- לחץ, עומס, שינוי תזונה וכו...
בחודשים קודמים השתמשת בבדיקות ביוץ? כי יש בנות שמספרות שאצלם גם כשיש ביוץ הבדיקה לא נראית חיובית חזקה..
לדעתי בכל מקרה תמשיכי לבדוק, ואם יגיע מחזור תדעי שהביוץ היה בערך שבועיים קודם
לצפיה ב-'1'
1
02/12/2017 | 17:54
27
זה בעצם החודש הראשון שאני משתמשת כמו שצריך בבדיקות... בחודש הקודם לא הבנתי שאני אמורה להמשיך לעקוב לאחר הופעת הפס השני.
אתמול היה היום ראשון בו לא הופיע פס.
לצפיה ב-'נשמע שלא היה ביוץ.'
נשמע שלא היה ביוץ.
30/11/2017 | 20:42
2
55
האם את בודקת בכל יום באותה השעה ?

לצפיה ב-'בערך.. משתדלת באיזור שש אבל לפעמים יצא גם חמש או שבע...'
בערך.. משתדלת באיזור שש אבל לפעמים יצא גם חמש או שבע...
02/12/2017 | 17:55
1
15
לצפיה ב-'התווך הזה עדיין בסדר..'
התווך הזה עדיין בסדר..
02/12/2017 | 21:58
12
לצפיה ב-'בנות יקרות שאלה שחושבת עליה הרבה'
בנות יקרות שאלה שחושבת עליה הרבה
29/11/2017 | 00:35
6
185
האם באמת לחץ פוגע בסיכויים להקלט? - תמיד אומרים לנו את המשפט הזה כשאנחנו רוצות להקלט...אבל זה לא עוזר כי זה רק מלחיץ אותי עוד יותר...
ואם כן איך אפשר להיות כל הזמן רגועה... היו לי ימים ממש לחוצים ועמוסים בעבודה בשבוע האחרון שבו היה הביוץ. בנוסף, התרגזתי הרבה וגם לא ישנתי טוב בלילות, כל השרירים תפוסים מעייפות.... חוץ מלעשות דברים מרגיעים אין לי שום יכולת שליטה על סיכויי הקליטה וזה מבאס.
גם אם אני עסוקה ולא מתעסקת במחשבות על הריון עדיין זה תופס אותי בכל מקום...

לצפיה ב-'גם אני שם ממש. עבודה סופר לחוצה ותפקיד מנהלתי לא קל'
גם אני שם ממש. עבודה סופר לחוצה ותפקיד מנהלתי לא קל
29/11/2017 | 12:06
4
93
היי גלידה,
גם אני שם איתך במחשבות האלו.

אני מאוד לחוצה בעיקר מבחינת עבודה...לחץ החיים בית\ילדה בכורה\מלא חוגים\לתחזק גם את הזוגיות בכל המירוץ הזה....
אני בתפקיד מנהלתי בכיר בעבודה ואחראית על המון תחומים.
יש תקופות רגועות ודווקא השבוע מאוד מאוד לחוץ והרבה בלאגנים ואני אמורה לבייץ מחר\מחרתיים ומתבאסת שאני תחת כ"כ הרבה לחץ.
כפי שכתבת גם אצלי הלחץ מההריון הוא מינורי אבל הלחץ הכולל הוא דיי גדול.

טיפים איך נרגעים??
לצפיה ב-'אין שום קשר בין לחץ לקליטה להריון'
אין שום קשר בין לחץ לקליטה להריון
30/11/2017 | 19:23
3
80
כמו שאין קשר בין היום בו מקיימים יחסים למין העובר. מאחלת לכן שהלחץ יפחת למען איכות חייכן, וכמובן, שתיקלטנה בקרוב!
לצפיה ב-'אבל תמיד אומרים שסיבה לאי פריון זה לחץ....לא?'
אבל תמיד אומרים שסיבה לאי פריון זה לחץ....לא?
03/12/2017 | 10:14
2
15
לצפיה ב-'ממש!! '
ממש!!
03/12/2017 | 11:25
1
38
זאת הסיבה הכי דבילית ששמעתי בחיים שלי (ותסלחי לי על כך שאני בוטה).. הסיבות לאי פריון הן רבות ומגוונות וכוללות שלל בעיות אצל האישה: ביוץ לא מסודר/עד חוסר ביוץ בכלל, בעיה מכנית ברחם: רירית דקה/ הדבקויות וכו׳, חצוצורות סתומות וכו׳ וכו׳.. ושלל בעיות אצל הגבר: ספירת זרע נמוכה, תנועתיות מוגבלת וכו׳.. מוזמנת לפורום פוריות לראות כמה יש בעיות! ואף אחת מהן היא לא מלחץ!!! אני הייתי כרגיל לחוצה בחודש שנקלטתי ועדיין נקלטתי.. לא ״שחררתי״ ולא ״לא דאגתי״.. נקלטתי אף ורק כי עברתי טיפול פוריות מוצלח ובאותו חודש התמזל מזלי והזרע המוצלח של בעלי (שמוצלח בכל חודש אגב..) פגש בביצית שלקח לי מלא זמן לגדל בעזרת זריקות לא נעימות לבטן כל יום. ואפילו לטיפול הזה נתנו לנו רק 20% הצלחה כמו בכל חודש שאת גם מנסה להיכנס להריון עם בעלך.. אז אם אין לכם בעיות פוריות, את יכולה להיות לחוצה כמה שבא לך ועדיין תכנסי להריון בסופו של דבר (תוך שנה)

לצפיה ב-'חיבוק! תודה על הרגעת הרוחות :)'
חיבוק! תודה על הרגעת הרוחות :)
04/12/2017 | 14:45
17
בהריון הראשון נכנסתי יחסית מהר תוך חודשיים והפעם לוקח יותר זמן לכן מתחילה לחשוש.
האמת שגם בפעם הראשונה שאני חושבת על זה היה לי לימודים ועבודה ביחד וגם לא היה לי ממש רגוע ;) אז כנראה שאת צודקת...
הדבר היחיד זה שעברתי קיסרי ולכי תדעי אם אין פגיעה ברחם או משהו, אבל מוקדם מידי כדי לדאוג באמת על כך.
נשארת אופטימית!
לצפיה ב-'אני גם באותה סירה '
אני גם באותה סירה
05/12/2017 | 16:43
14
ואשמח להבין אם לחץ מעכב קליטה, כי זאת האמונה הרווחת.

לצפיה ב-'היי בנות יקרות מה שלומכן ♥ אשמח לתקווה '
היי בנות יקרות מה שלומכן ♥ אשמח לתקווה
28/11/2017 | 12:44
4
170
מה הסיכוי להריון ?
קיבלתי 8/11 כמובן מחזור סדיר 26-28 יום.
ביוץ היה 22/11 14 יום בדיוק כמובן שבדקתי במקלון לזיהוי ביוץ.קיימנו יומיים לפני הביוץ ב19/11 פעם אחת מאוחר בלילה.(וזהו בגלל שפעם ארוכה לבעלי):(
יש לי כאב גם תחתון ומיחושים קטנים כאלה בבטן ותחושת מלאות וחוסר תאבון ריצות לשירותים והפרשות לבנות סמיכות כאלה והרגשה של רטיבות הנרתיק.וחוץ מזה כלום.(סורי על התיאורים)
ידוע שזרע של הגבר יכול להפרות ביצית אפילו 3 ימים לפני הביוץ ...מה אומרות יש סיכוי קלוש אולי להריון 
למישהי אצליח מפעם אחת של קיום יחסים...או שאולי אני משלה את עצמי 
ככ בכיתי ביום הביוץ ולאורך כל השבוע שדווקא שעד שגיליתי את הביוץ או יותר נכון הבנתי איך בודקים הכל נתקע לי.(נראה לי שלחץ הגיל עוד חודש 40 כלכך משפיעה עליי שזה מפחיד אותי) אשמח לתקווה אולי ואפילו קטנה ...
לצפיה ב-'יכול להיות '
יכול להיות
28/11/2017 | 15:30
1
74
זרע בהחלט יכול לחכות 3 ימים
מצד שני, מוכרת התחושה הזו שכל דבר הוא סימן להריון ... במקומך הייתי מחכה ליום האיחור ועושה בדיקה.
לצפיה ב-'תודה רבה מאמי על התגובה ...ובאמת בתקווה שלא יגיע הדגל '
תודה רבה מאמי על התגובה ...ובאמת בתקווה שלא יגיע הדגל
28/11/2017 | 16:09
26
לצפיה ב-'חברה שלי נכנסה להריון מסטוץ חד פעמי אז בטח שאפשר מפעם אחת חח'
חברה שלי נכנסה להריון מסטוץ חד פעמי אז בטח שאפשר מפעם אחת חח
28/11/2017 | 18:36
42
לצפיה ב-'אני הריתי ככה פעמיים'
אני הריתי ככה פעמיים
30/11/2017 | 19:20
89
בטח שאפשר! ויומיים לפני הביוץ זה זמן אידאלי, מחזיקה לך אצבעות!

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה