לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2095920,959 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'בדיקת הריון ביואב 10'
בדיקת הריון ביואב 10
20/03/2019 | 06:52
8
54
מוקדם מדי? אפשר להתייחס ברצינות לתוצאה?
מה שיש לי בבית זה הבדיקות של איביי, כמה הן אמינות ורגישות?
לצפיה ב-'אם זה חיובי תענוג...'
אם זה חיובי תענוג...
20/03/2019 | 08:40
7
36
אם זה שלילי לא הייתי מספידה כי עוד מוקדם.
פשוט תחזרי על הבדיקה של ביואב 13, 14
לצפיה ב-'נראה חיובי'
נראה חיובי
20/03/2019 | 10:02
6
55
הופיע פס חלש אחרי בערך 4 דקות.. אני פשוט תוהה אם הבדיקה אמינה כי מרגיש לי שביואב 10 זה מממש מוקדם..
מפחדת לשמוח ואז להתאכזב 

לצפיה ב-'בהחלט נראה חיובי.'
בהחלט נראה חיובי.
20/03/2019 | 10:36
3
32
תבקשי בדיקות דם למחר.
לצפיה ב-'ביקשתי'
ביקשתי
20/03/2019 | 11:39
2
39
נראה מתי אראה את ההפנייה באתר.
חשבתי אולי לחכות כמה ימים ולעשות כבר בתחילת שבוע.. ככה אם אקבל מחזור עד אז פחות אתבאס
לצפיה ב-'שיקול שלך.'
שיקול שלך.
20/03/2019 | 11:54
1
27
בהצלחה וחג שמח.
תעדכני
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
20/03/2019 | 12:44
23
חג שמח :)
בהחלט אעדכן..
לצפיה ב-'בטח חיובי'
בטח חיובי
20/03/2019 | 21:01
1
15
גם אצלי ביוא''ב 10 בדיקה של אי ביי היתה חיובית, למחרת יצאה בטא 8.
הבטא עכשיו בן שנה ישן בחדר שלו
לצפיה ב-'מרגש לשמוע :)'
מרגש לשמוע :)
21/03/2019 | 07:36
2
האמת אני עדיין קצת חושבת שהכל הזייה.. היום עשיתי שוב בדיקה בבוקר ויצא פס חלש חלש.. מחכה להפנייה מהרופא לבדיקת דם
לצפיה ב-'מתחרפנתתתתתת למה הבדיקה לא מגיעה??'
מתחרפנתתתתתת למה הבדיקה לא מגיעה??
20/03/2019 | 17:23
2
31
עשיתי בדיקות דם הבוקר ועדין אין תשובהההה
אני כבר יוצאת מדעתי.
אין לי ציפיות אבל החוסר וודאות גומר עלי!!
וכבר חמש וחצי בערב.
למות. בא לי למות.
ובטח שיגיע השלילי אני ארצה למות מזה שכל היום לא תפקדתי רק בגלל זה.
אוף אני מתחרפנת.
זהו פרקתי
לצפיה ב-'קיבלת תשובה??'
קיבלת תשובה??
21/03/2019 | 00:47
3
פעם קיבלתי רק בתשע ורבע בערב. הזיה.
מחכה לעדכון ....
לצפיה ב-'מעצבן ממש...'
מעצבן ממש...
21/03/2019 | 07:35
1
תעדכני !
לצפיה ב-'בדיקת הריון קליר בלו'
בדיקת הריון קליר בלו
20/03/2019 | 10:13
1
43
היי בנות,
ביצעתי בדיקת הריון הבוקר, אני ביוא"ב 11.
נראה לכן שזה חיובי ? הפס ממש ממש חלש
לצפיה ב-'מצרפת את התמונה, אני רואה שהיא לא עלתה'
מצרפת את התמונה, אני רואה שהיא לא עלתה
20/03/2019 | 10:17
35
לצפיה ב-'בדרכנו להזרעה ראשונה והעצבים כבר מרוטים!!!'
בדרכנו להזרעה ראשונה והעצבים כבר מרוטים!!!
17/03/2019 | 07:58
14
90
אז אחרי שכבר איבדנו תקווה שמשהו יכול לקרות באופן טבעי , החלטנו ללכת על הזרעה .
הרופא שלי הנחה אותי מהיום השני למחזור להזריק כל יום פרגובריס ולהגיע ביום שלישי לאולטרסאונד ובדיקת דם ומשם להמשיך..

מישהי השתמשה בפרגובריס ? מהפורום ובכלל אני רואה שלא הרבה השתמשו בו...

לאלו שלא מכירות ,
אני יחסית חדשה כאן ,
אני בת 27 מנסים להרות כבר שנתיים כמעט .. ללא הצלחה .. ללא כל בעיה .. מה שנקרא "אי פריון בלתי מוסבר" ,
עברנו את כל הבדיקות האפשריות ,
ולמען האמת..
מאוד משתדלת לשמור על מצב רוח טוב ועל אופטימיות , אבל אם להיות כנה מתחילה כבר לאבד תקווה ...
לצפיה ב-'אני דווקא מצאתי'
אני דווקא מצאתי
17/03/2019 | 11:53
63
את התחלת הטיפולים כמאוד מרגיעים...
אפשר להסיר אחריות, להפסיק למדוד, לבדוק, לספור, לנתח הפרשות, תחושות.
לא, את מגיעה למעקב אחת ל... מנחים אותך מה הלאה.
עברתי הזרעה אחת.
השניה פספסנו כי היינו בחול.
ברור שהתחלה מטריפה כי לא יודעים או מכירים.
מקווה שזה יקרה בהקדם.
בהצלחה

לצפיה ב-'בדיוק אבל להפך '
בדיוק אבל להפך
17/03/2019 | 12:34
6
75
אני מכירה את התחושות הקשות, גם אנחנו ניסינו במשך שנה ו-4 חודשים, וגם אנחנו נחשבנו לא מוסברים.
אבל דווקא עכשיו הזמן שהתקווה יכולה לחזור, כי מן הסתם כן יש משהו שלא עובד, עובדה שאין הריון כבר שנתיים, לכן סוף סוף מתחילים לעשות צעדים ודברים יכולים להתחיל לזוז ולהשתנות. מצטרפת מאוד גם למה שמאי אמרה, סוף סוף את יכולה להוריד מעצמך את כובד האחריות ולתת קצת למישהו אחר לקחת את המושכות, זאת היתה הקלה גדולה גם בשבילי (אחרי שהתרגלתי להישמע להוראות, לא היה לי פשוט עם זה בהתחלה..).
פרגובריס לא לקחתי אבל כן לקחתי שני סבבי איקקלומין ואחר כך 3 סבבי מנופור, ומיד היה הריון כימי וחודשיים אחריו הופס, הריון הריון (התחלתי היום את השבוע השמיני). כלומר אפשר להבין שלמרות שעל הנייר לא היתה בעיה, עובדה שכן היה משהו שמנע, וברגע שקצת התחלנו לשחק עם תרופות כבר היתה תגובה, ותנועה קדימה.
בנימה אישית גם אוסיף שלמצוא את המקום הרגוע והמקבל בתוך התהליך הזה הוא חלק ענק מההצלחה. החודש שבו נכנסתי להריון היה ללא ספק הסבב הכי הכי קל ושליו שלי, שבו סירבתי בכלל לחשוב על כן או לא הצליח, לא היתה אפילו דקה של עצבים או סבל, ופשוט עשיתי מה שצריך והתעסקתי בכל דבר אפשרי חוץ מזה. זה תרגול שלקח לי המון המון זמן להטמיע, אבל היה שווה. אם את מרגישה שקשה לך למצוא מקום כזה ממליצה לך מאוד להעזר בטיפול כלשהו, אני מצאתי לי מטפלת במגע שהשרתה עלי בדיוק את האנרגיה הנכונה ובאתי אליה כמה שרק יכולתי.
המון הצלחה בטיפול!
לצפיה ב-'היי שירהאל יקרה'
היי שירהאל יקרה
18/03/2019 | 13:45
5
41
ספרי קצת איך עוברים עליך הימים, איך התחושות, ההתרגשות...
לצפיה ב-'אוי את מתוקה '
אוי את מתוקה
18/03/2019 | 21:05
4
38
תודה על ההתעניינות!
בואי נראה... קצת אחרי אותה בדיקת בטא שיצאה קרוב ל-500 המתנתי עוד שבוע ומצאתי את עצמי מבלה עם המשפחה יממה צמודה מאוד, הבנתי שאני לא רוצה לשקר להם, אז באותו יום עשיתי בדיקת בטא נוספת, ככה לאומץ, ויצא מעל 13,000... אז סיפרתי להורים (אמא עשתה חור בתקרה מרוב קפיצות..). כמה ימים אחר כך, בשבוע 5+5, הגעתי לפגישת פרידה מהרופאת פוריות, עשינו אולטרסאונד ומצאנו בקלות שק הריון, חלמון, עובר שרימפי בגודל 2 מ"מ ודופק נמרץ. אין מלים לתאר מה זה עושה, לראות את הדופק הזה ככה. עד היום אני חוזרת מדי פעם לסרטון שצילמתי את המסך ומסתכלת שוב. אין מלים שהן לא קלישאות לתאר את הדבר הזה.

בערך מאז שסיפרתי להורים התחילו בחילות לא כל כך נעימות, הן היו די אינטנסיביות, במשך כל היום, ודי עוררו כל מיני פחדים מההמשך, אבל עשיתי עם זה עבודה... בימים האחרונים הן חלפו, ואז התחלתי לדאוג שאני מרגישה נורמלי מדי ואולי העובר הפסיק להתפתח... לא משעמם אבל אני בסך הכל לא נותנת למחשבות האלה להיכנס פנימה, ודי חיה מיום ליום.. אה כמו כן אני מתכננת קריירה ענפה בתחום הפורנוגרפיה עם זוג הבלונים שצמחו לי על החזה, והיום בכיתי באוטו לשיר "כמה טוב שבאת הביתה", מתחילתו ועד סופו.

ביום שני הבא תהיה פגישה ראשונה של מעקב הריון "רגיל" ואז גם נעשה שוב אולטרסאונד, מחזיקה אצבעות שהכל המשיך להתפתח כשורה. קצת היססתי אם לחזור לעדכן פה האמת, לבוא לחבורה של בנות שכל כך מנסות חודש אחר חודש, ולהשוויץ כמה שהכל הולך טוב אצלי, למרות שאני יודעת שכשאני הייתי בעמדה שלכן שמחתי מכל הלב בשמחתה של כל אחת שהצליח לה. אז תודה ששאלת
לצפיה ב-'אני מאוד שמחה בשבילך!'
אני מאוד שמחה בשבילך!
18/03/2019 | 22:43
1
26
עבורי, סיפורי ההצלחה מעוררים תקווה!
כיף לשמוע ממך ואמן אמן אמן ימשיך עגול, תקין ומשעמם עד המועד!
תמשיכי לעדכן!
לצפיה ב-'תודה יקירה, אין כמו אחוות נשים '
תודה יקירה, אין כמו אחוות נשים
18/03/2019 | 23:31
12
לצפיה ב-'להפך שיראל!!'
להפך שיראל!!
19/03/2019 | 22:30
1
17
את וסיפורים נוספים נותנים את התקווה והאור והכח להמשיך חודש אחרי חודש...
בחודשים שאין פה הודעות של בטא חיובית ופסים יפים אני ממש מתבאסת ומאבדת תקווה.
שימשיך קל ומשעמעם וחמסה חמסה חמסה.

תעדכני בהמשך
לצפיה ב-'מבטיחה! '
מבטיחה!
19/03/2019 | 22:48
7
לצפיה ב-'מה השאלה לגבי פרגובריס?'
מה השאלה לגבי פרגובריס?
17/03/2019 | 16:36
3
43
אני יכולה לעזור.

פעם ראשונה שאני שומעת שמשתמשים בה להזרעות. היא מוכרת מאוד ב-IVF ולרוב גורמת לתגובה חזקה, אני מקווה שלא תגיבי לה חזק מדי כי בהזרעות לא רוצים הרבה ביציות.

לצפיה ב-'תופעות לוואי בעיקר .'
תופעות לוואי בעיקר .
17/03/2019 | 21:55
2
37
כן שמעתי שזה דיי חריג.. ביום שלישי אפגש עם הרופא ואשאל את השאלות...
הייתי לשמחה לדעת האם קיימות תופעות לוואי?
בנתיים כעבור שלושה ימים לא חוויתי משהו יוצא דופן.
אבל עצם השימוש בו מלחיץ אותי כי אמרו לי שזה לא מקובל כל כך להשתמש בו בהזרעה.
אני היום לוקחת מינון 62.5 סהכ במזרק (עט) 450.
מלחיץ.....
כדאי לפנות לרופא ולבקש לשנות??
לצפיה ב-'אין סיבה לשנות רק כדי שמעת שזה לא מקובל'
אין סיבה לשנות רק כדי שמעת שזה לא מקובל
17/03/2019 | 21:59
1
36
כמו שכתבתי לך בפורום השני (אני מזגזגת בין שניהם..) זה תרופה שמתנהגת כמו גונאל. יכול להיות שהיא תשפיע חזק יותר, יכול להיות שלא. גם הגונאל יכול להשפיע יותר ויכול פחות. זו תרופה לגיטימית. אני לא יודעת מה הסיבה להשתמש בה ולא בגונאל, אבל בטח יש לו שיקול.
לי אין תופעות לוואי מאף אחד מההורמונים.
תגידי תודה שקיבלת עט. זו הפעם ראשונה שהשתמשתי בעט וזה תענוג. לפני העט היה צריך להכין את הזריקה ע"י ערבוב נוזל ואבקה והיה צריך לחפש מחטים כי זה מגיע בלי. גם החומר היה ממש שורף. הפרגובריס החדש הוא ממש תענוג.
לצפיה ב-'כן שמעתי שזה היה סיוט.'
כן שמעתי שזה היה סיוט.
17/03/2019 | 22:02
37
זה לגמריי נוח אין ספק..
נרגעתי..
הייתי הרבה סביב זה בפורומים ובאינטרנט בכלל כי באמת ל ידעתי לקראת מה אני הולכת.
מה גם שהרופא שלי לא כל כך הסביר לי ייתכן מכיוון שהייתי דיי בשוק כשהייתי אצלו חחחח

מזל שיש אתכן ! ♡
לצפיה ב-'יום קשוח אבל תמיד רואים את האור...'
יום קשוח אבל תמיד רואים את האור...
17/03/2019 | 21:52
1
65
יקרות , קודם כל תודה רבה , אתן פשוט מדהימות..
עוקבת אחריי הפורום מזה זמן רב ופשוט כיף לשתף!!
בסופו של היום נראה כי זהו היה יום קשוח , אבל בסופו ( הרבה בזכותכן ) אני משנה את הגישה ולחלוטין מאמצת את מה שאמרתן.

חשוב לי לציין שבנוסף אני עושה דיקור ורפלקסולוגיה..שעת נפש פעם בשבוע.

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
shirael מזל טובב כמה כיף לשמועע שמחה שבמחתך!!!!
ובעז"ה הריון קל , מלא , עגול ושמחחח ובידיים מלאות !!!

לצפיה ב-'תודה יקרה!'
תודה יקרה!
18/03/2019 | 00:48
61
כיף לקרוא אותך, את נשמעת אחרת לגמרי באמת. איזה כיף שיש קבוצות תמיכה כאלה, הא? גם אני נעזרתי לא מעט. המון המון הצלחה
לצפיה ב-'בדיקת הריון ותהיות'
בדיקת הריון ותהיות
17/03/2019 | 20:56
3
92
אתמול הייתי אמורה לקבל מחזור והיום עשיתי בדיקת הריון של קליר בלו, התוצאה הראתה חיובי תוך דקה בערך. אני בשבוע 4+5 לפי אפליקציית מעקב הריון שהשתמשתי בה גם בהריון הקודם.
אני גרה בחו"ל, לא עושים כאן בדיקת בטא, אני צריכה לקבוע תור לרופאת נשים שלי לשבוע 8 לאולטרסאונד ודופק.
אני יכולה לסמוך על הבדיקה של קליר בלו? כי ראיתי באינטרנט שיש כאלה שטוענות שהבדיקה יצאה חיובית והן לא היו בהריון.
אני לא מרגישה שום תסמינים שהרגשתי בהריון הקודם חוץ מטיפה סחרחורות, לפני שבוע הייתי מקוררת ועם חום די גבוה.
מרגישה שאני עומדת להשתגע (סליחה מראש על החפירה)
לצפיה ב-'למה שלא תנסי עוד בדיקה כדי להירגע?'
למה שלא תנסי עוד בדיקה כדי להירגע?
17/03/2019 | 22:55
2
67
ישנם עוד חברות, וגם קליר בלו דיגיטלית שתתן לך תשובה חד משמעית. מנסיוני קליר בלו מעולם לא הראתה לי חיובי כאשר לא היה הריון. רק בדמיון
לצפיה ב-'עשיתי עוד בדיקה'
עשיתי עוד בדיקה
19/03/2019 | 17:09
1
53
של חברה אחרת והיא יצאה חיובית

לצפיה ב-'מזל טוב גדול!! '
מזל טוב גדול!!
19/03/2019 | 20:50
8
לצפיה ב-'בטא גבוהה מידי? התייעצות'
בטא גבוהה מידי? התייעצות
19/03/2019 | 15:01
1
57
היי בנות,  עשיתי בדיקת דם לפני אני ביום או יומיים איחור (בדיקת ביוץ חיובית לפני 16 יום) ויצאה לי בטא 965. אני רגילה לערכים הרבה יותר נמוכים (100 בערך) בשלב זה בהריונות קודמים. האם זה בטווח התקין?
תודה רבה לעונות
לצפיה ב-'זה מצויין! אפשר לראות כבר שק הריון עוד יומיים כזה'
זה מצויין! אפשר לראות כבר שק הריון עוד יומיים כזה
19/03/2019 | 20:52
11
לצפיה ב-'כמה טיפשי יהיה לעשות בדיקות דם מחר?'
כמה טיפשי יהיה לעשות בדיקות דם מחר?
19/03/2019 | 11:36
1
60
מחר יואב 10.
ומחזור אמור להגיע יום ראשון.
אבל יש לי מבחן בתחילת השבוע ולא בא ל לבזבז זמן בלחשוב כן/לא/אולי..
בא לי לדעת שזה לא וזהו.

בחמישי לא יתאפשר לי אבל אני לא מאמינה שיהיה כזה הבדל.

לצפיה ב-'מה איכפת לך, תעשי'
מה איכפת לך, תעשי
19/03/2019 | 20:53
10
לצפיה ב-'שאלה על זרע..'
שאלה על זרע..
15/03/2019 | 23:48
1
70
קיימנו יחסים אחרי שבוע ( בזמן הזה בעלי לא גמר..) ויצא הרבה זרע ואני בדיוק ביום ה14 , אמור להתחיל ביוץ בין היום עד יום ראשון מתישהו
נשארתי לשכב איזה 40 דקות עם רגליים למעלה ואחכ עוד שעה
להפתעתי לא נזל כלום כשקמתי
היה רק טיפה טיפה נוזל על נייר ששמתי
זה אומר שכל הזרע נקלט לתוך הרחם?��
פשוט זאת פעם ראשונה שנשארתי במיטה ותמיד הכל היה נוזל
קטע
לצפיה ב-'אצלי זה ככה ממש לפני ביוץ ובביוץ עצמו'
אצלי זה ככה ממש לפני ביוץ ובביוץ עצמו
16/03/2019 | 22:04
76
כאילו הכל נספג לי שם ולא יוצא כמעט כלום ביומיים/3 של הביוץ
לצפיה ב-'הפרשות חומות'
הפרשות חומות
14/03/2019 | 22:01
1
80
היי בנות,
אני בשבוע 5+1 (6 ימים אחרי איחור) והיום הופיעו בניגוב הפרשות חומות.
הן הופיעו פעם אחת ומאז לא חזרו  (עברו כ 5 שעות).
התופעה מוכרת לכן?
במוקד האחיות אמרו לי שזה יכול להיות השתרשות, אבל הגיוני שזה 6 ימים אחרי איחור? בד"כ השתרשות היא עוד לפני האיחור..

אני מתחילה להילחץ שההריון לא תקין... מישהי חוותה?

לצפיה ב-'כן'
כן
15/03/2019 | 08:24
75
הי יקירה, כן זה מאד מוכר. דבר ראשון זה באמת יכולה להיות השתרשות, לפחות ככה אומרים הרופאים, אפילו עד שבוע 6. לי היה בהריון השני הפרשות ואפילו מעט דימומים והכל הסתיים טוב. הריון לאחר מכן לא היו הפרשות אבל ההריון לא התפתח, לאחר מכן היו הפרשות והסתיים בהפלה בשבוע 6. בהריון הנוכחי היו לי הפרשות במשך 3 ימים שהפסיקו ובינתיים טפו טפו טפו הכל בסדר. בקיצור, זה מאד נורמאלי בתחילת ההריון ולא חייב להעיד על כלום. אני יודעת כמה זה מלחיץ, בשלב הזה פשוט אין מה לעשות עם ההפרשות האלה. השתדלי להיות רגועה ובעיקר חיובית אני ממש עשיתי דמיון מודרך ואמרתי לעצמי מה שיהיה יהיה, אין לך שליטה. הדבר היחיד שעזר לי זה להיות עסוקה ולחשוב שיהיה טוב
לצפיה ב-'בטא לא עולה מספיק...'
בטא לא עולה מספיק...
10/03/2019 | 12:01
22
173
ב7.3 בטא 69
היום 10.3 בטא 102...שוב כימי נכון? 
לצפיה ב-'בטא'
בטא
10/03/2019 | 14:01
1
99
לצערי נראה שהבטא לא עלתה מספיק. למרות שיש רופאים שטוענים שגם עליה של 1.5 היא תקינה. אולי תחכי עוד כמה ימים ותעשי שוב? האם הדימום ממשיך? אני יודעת שחוסר הודאות יכול לשגע. שולחת לך חיבוק!!!
לצפיה ב-'זה מה שאני חוקרת...עם 1.5 מספיק ב72 שעות'
זה מה שאני חוקרת...עם 1.5 מספיק ב72 שעות
10/03/2019 | 14:06
84
הדימום ממשיך אבל נהייה פחות. עכשיו יש שעות שלמות שאין דימום בכלל...זאת אומרת נגיד בבוקר היה קצת וחזר רק עכשיו לכמה הפרשות חומות ( אומנם אחת דיי דמית). 
לבדוק שוב ביום שלישי? ( 12.3)?
לצפיה ב-'אכן כימי :('
אכן כימי :(
10/03/2019 | 14:39
1
39
לצפיה ב-'אז למה הוא לא נופל כבר?'
אז למה הוא לא נופל כבר?
10/03/2019 | 14:58
54
זה בלתי נסבל, דימום של שבוע כבר וכל שניה פיפי...
לצפיה ב-'איזה שבוע את כבר? '
איזה שבוע את כבר?
10/03/2019 | 14:59
2
82
כימי לא נראה לי שאמור להמשיך לעלות
חשוב שתמשיכי את מעקב הבטא. לוודא שאין פה חוץ רחמי. ההכפלה לא נראית לי טובה. (לצערי יש לי שניים ברקע, מאחלת ומקווה עבורך שזה לא זה, רק להיות במעקב, משבוע 5 פלוס אמורים לראות שק הריון ברחם אם כי בבטא כזו קלוש שיראו משהו)
לצפיה ב-'שבוע 4 ו6 ימים...כימי לפעמים עולה ואז נופל'
שבוע 4 ו6 ימים...כימי לפעמים עולה ואז נופל
10/03/2019 | 15:32
1
95
שייפול כבר, דיי. אנינרוצה להמשיך בחיים אני כבר מייחלת שיפול והסיוט הזה יגמר
לצפיה ב-'גם אני מקווה בשבילך יקירה '
גם אני מקווה בשבילך יקירה
10/03/2019 | 17:30
82
הימים האלה של חוסר הוודאות פשוט נוראיים.
חיבוק גדול
לצפיה ב-'לפעמים הבטא חסרת משמעות'
לפעמים הבטא חסרת משמעות
13/03/2019 | 09:19
14
78
אם תסתכלי על טבלאות תראי שהטווח בין המינימום למקסימום לשבוע מסויים הוא ענק ברמה של הבדל של עשרות אלפים.
הריון כימי הוא הריון שהביצית הופרתה אבל לא הייתה השתרשות או לחילופין נקלטה לזמן קצר והתהליך לא הושלם, לכן רואים בטא נמוכה שהולכת ונעלמת, לרוב פחות מ 25.
בטא של 100 ומעלה עדיין יכולה לנבא טובות. ובהחלט לא כימי. עדיף לא לנחש ניחושים וללכת פשוט להיבדק שוב. גם אם יש דימום (שנפוץ מאוד בהריונות).
לצפיה ב-'היום הבטא כבר 37 ויש דימום וסתי'
היום הבטא כבר 37 ויש דימום וסתי
13/03/2019 | 12:55
13
92
עוד כימי, לא נורא
לצפיה ב-''
14/03/2019 | 12:53
43
שהחודש הבא יהיה המנצח
לצפיה ב-'אוףף חיבוק גדול יקירה❤'
אוףף חיבוק גדול יקירה❤
14/03/2019 | 18:13
14
לצפיה ב-'אוף מה הקטע של הכימים האלה?'
אוף מה הקטע של הכימים האלה?
14/03/2019 | 19:09
10
74
אני מגיבה רק עכשיו בגלל עומס אבל עקבתי כל חודש לראות מתי שוב תדווחי על חיובי, לא הוגן שזה עוד פעם כימי.
תגידי, אני זוכרת שאת מדברת הרבה על הכתמות, מה מצב השלב הלוטאלי שלך? הוא נמשך 14 ימים ללא הכתמות (בחודשים שבהם אין הריון כמובן)? או שמתחילות הכתמות בימים שלפני המחזור...
פשוט אחרי הכימי שלי החלטנו לתסף בתמיכה של פרוגסטרון (קרינון) למרות שלא היתה אינדיקציה ברורה במיוחד, ושני מחזורים אחר כך זה באמת תפס (ואני עדיין על הקרינון המגעיל הזה ומחכה כבר שישחררו אותי ממנו ).
שולחת חיבוק, זה חייב להיות קרוב כבר!
לצפיה ב-'הלוטאלי שלי בדרך כלל 15 ימים להארכתי'
הלוטאלי שלי בדרך כלל 15 ימים להארכתי
16/03/2019 | 22:00
9
33
לא, אין לי אף פעם הכתמות לפני מחזור. הוא 99% מתחיל אחרי 27 יום בשעה 10-11 בבוקר חחחח, עד כדי כך מדוייק. 
לצפיה ב-'בכל מקרה לא יזיק'
בכל מקרה לא יזיק
17/03/2019 | 08:56
8
28
אם תעשי בדיקת דם שבוע לאחר הביוץ, לוודא שרמת הפרוגסטרון תקינה.  פשוט כי אם במקרה יש חוסר זה מצב שניתן גם לזיהוי וגם לתיקון בקלות עצומה, אז כדאי לכסות את הפינה הזו ליתר בטחון.
לצפיה ב-'עשיתי החודש עם ההריון ביחד'
עשיתי החודש עם ההריון ביחד
17/03/2019 | 14:27
7
46
הייתה לי בטא 69 ופרוגסטרון 13.5 לפי מה שהבנתי הוא היה תקין
לצפיה ב-'פרוגסטרון באיזה יחידות מידה?'
פרוגסטרון באיזה יחידות מידה?
17/03/2019 | 16:49
9
לצפיה ב-'מצטערת, למיטב הבנתי זה ממש לא תקין..'
מצטערת, למיטב הבנתי זה ממש לא תקין..
17/03/2019 | 16:52
5
40
ושיתקנו אותי הבנות אם אני טועה, הלכתי גם לעשות סבב פורומים לפני שאני עונה לך, וממה שראיתי המספר המדובר זה 35-40 לכל הפחות כדי להחזיק הריון. רק לסבר לך את האוזן, אצלי הוא עומד על "מעל 190", כלומר מספר כל כך גבוה שהוא מעבר לסקאלה ולא טורחים להגדיר אותו בכלל, וכך היה מרגע גילוי ההריון, ביוא"ב 13.
אגב, הלוטאלי אצלי מאז ומעולם היה יציב על 14 יום ללא שום הכתמות.
לצפיה ב-'בגלל זה שאלתי באיזה יחידות מידה'
בגלל זה שאלתי באיזה יחידות מידה
17/03/2019 | 18:10
4
44
אם זה 13ng/ml זה בערך 40nmol שזה היחידות שהתייחסת אליהם
לצפיה ב-'אני מניחה שזה לא תקין? אני פשוט הייתי צריכה תמיכה?'
אני מניחה שזה לא תקין? אני פשוט הייתי צריכה תמיכה?
17/03/2019 | 22:35
3
53
זה למה ההריונות שלי נופלים?! 
לצפיה ב-'אף אחד לא יכול לדעת למה,'
אף אחד לא יכול לדעת למה,
18/03/2019 | 00:57
42
זה יכול להיות מליון דברים. יכול להיות שהפרוגסטרון נמוך כי מלכתחילה ההריון לא תקין אז הוא לא מעורר תגובה הורמונלית חזקה בגוף. מי יודע. אז אל תאכלי את עצמך, התהליך הזה הוא סיפור מסתורין אחד גדול וכל פעם נחשף עוד רמז. 
איך שאני רואה את זה, וכמובן שתצטרכי להתייעץ קודם עם רופאה - יש בעיה בקליטה, במקביל ובלי לדעת מה גורם למה, יש פרוגסטרון נמוך. תמיכת פרוגסטרון היא טיפול יחסית פשוט ומקומי, וסוגרת את הפינה שאולי הבעיה היא באמת הרמה הנמוכה, אז מה בעצם יש פה להפסיד? תמיד הולך איתי הסיפור של בת דודה שלי בחו"ל, שאיבדה 3 הריונות צעירים במשך 3 שנים, וכבר שלחו אותם ל-IVF, ורק בביקור בארץ רופא אחד פשוט רשם לה תמיכת פרוגסטרון ופתר את הבעיה, והיא חובקת כבר שתי ילדות.
לצפיה ב-'אכן לא תקין'
אכן לא תקין
18/03/2019 | 07:46
1
40
כמו שכתבה שירה, זה עניין של הביצה והתרנגולת. תבקשי תמיכה מהרופא מזיק זה לא. מחזיקה אצבעות לחודש מנצח
לצפיה ב-'תודה בנות'
תודה בנות
18/03/2019 | 11:19
34
זה מה שאני אעשה. 
לצפיה ב-'עלות שמירת מוקפאים '
עלות שמירת מוקפאים
12/03/2019 | 09:26
53
כמה עולה אצלכן שמירת המוקפאים. אם הבנתי נכון, עד 5 שנים זה חינם בסל הבריאות ואח"כ זה עולה כסף...
בהצלחה לכולן
לצפיה ב-'דיברתי עם רופא ובוא אמר שהתוצאה מצויינת, מה?!'
דיברתי עם רופא ובוא אמר שהתוצאה מצויינת, מה?!
10/03/2019 | 21:28
5
153
דיברתי עם הרופא ואמרתי לו שהתוצאה הראשונה הייתה 69 ביום חמישי והתוצאה היום 102 והוא אמר שזה מצויין...מה?! זה נוגד כל מה שקראתי ושמעתי עד עכשיו...והרופא שלי מנהלת מחלקת יולדות באסף הרופא 
לצפיה ב-'בהחלט מוזר'
בהחלט מוזר
10/03/2019 | 21:54
4
96
כרגע אין לך ברירה, לחזור על הבטא בעוד יומיים ולראוץ לאן נושבות הרוחות..
אני מטופלת פוריות בעברי, יודעת שבטא תקינה זו בטא שמכפילה את עצמה כל 48 שעות. יש כאלה שמקלים ואומרים שגם פי 1.5 בסדר (הרופא שלי לא אהב הכפלות פי 1.5)
אז עליה מ 70 ל 100 ב 72 שעות בהחלט לא נשמע מבטיח ומוזר שהרופא חושב שזה מצויין
לצפיה ב-'מפתיע!!'
מפתיע!!
10/03/2019 | 22:17
3
100
יש רופאים שמתייחסים לבטא בספקנות. תעשי עוד יומיים שוב. האם הדימומים נמשכים?
שולחת לך חיבוק  
לצפיה ב-'כן היום הרבה יותר חזק ועם התכווצויות רבות'
כן היום הרבה יותר חזק ועם התכווצויות רבות
11/03/2019 | 16:36
2
113
הדימום עוד לא בדיוק מחזורי, אבל מספחק חזק לעבור לפד. אני מאמינה שזה נגמר והוא יתחזק בהמשך, רוצה להתנקוץ מזה כבר ולהמשיך הלאה. הפעם זה משמח אותי 
לצפיה ב-'מצטערת :('
מצטערת :(
11/03/2019 | 19:15
1
81
מקווה שייגמר מהר ויעבור ללא כאבים
לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/03/2019 | 20:40
28
לצפיה ב-'צוואר רחם גבוה'
צוואר רחם גבוה
11/03/2019 | 09:31
67
בוקר אור
הייתי אצל רופאת נשים הבוקר בשביל קולסקופיה
היא אמרה לי שהצוואר רחם שלי גבוה והיה לה קשה להגיע אליו
הצליחה בלי להכאיב לי רק כשהרמתי את הרגליים כמו בתנוחה הקלאסית...
אני תוהה לעצמי האם יכול להיות שזה גורם לקושי בכניסה להריון?
אנחנו לרוב לא מקיימים יחסים בתנוחה הזו. ..
האם למישהי יש צוואר גבוה ויש לה עצה? חח
לצפיה ב-'כאבים חזקים'
כאבים חזקים
10/03/2019 | 12:22
38
היי בנות,
החודש הפסקתי לקחת גלולות למניעת הריון מסוג יאז, ומיד לאחר מכן קיבלתי ווסת בתאריך המתוכנן. ביום ה17 למחזור בייצתי (לפי הפרשות, כאבים ומקלוני ביוץ)- יום שבת בתאריך 23.2. לפי המועד המתוכנן הווסת הייתה אמורה להגיע אתמול או היום (כ-14 יום מהביוץ), אך מיום שני שעבר התחלתי להרגיש כאבים חזקים באזור הבטן התחתונה שהקרינו לגב התחתון, כמו כאבי מחזור רק יותר חזקים. מאתמול בלילה התחילו בנוסף כאבים ורגישות בשדיים וכן כאבים באזור הפטמות. חשוב לציין שבחיים לא הרגשתי כאבים חזקים מסוג זה, לא בזמן שלפני לקיחת הגלולות ולא תוך כדי הגלולות. 
אתמול בלילה עשיתי בדיקת הריון מרוב שלא התאפקתי ובגלל לחץ מבעלי חח ויצא שלילי , נכון לעכשיו אני מרגישה כאבים חזקים ללא ווסת. 
מה לעשות? התייאשתי מהכאב 

אשמח לעזרה, תודה לעונות 
לצפיה ב-'תמיכת פרוגסטרון'
תמיכת פרוגסטרון
10/03/2019 | 10:08
84
היי.
אחרי 2 הפלות נדחות (מהריון טבעי) ובדיקת lac  חיובי (ושנה אחרי ההפלה השניה, שכניסה להריון טבעי לא צלח)
התחלנו בטיפולים ההמלצה היתה לקחת לוטריזול ופרוגסטרון וקלקסן מהביוץ (החלטתי לוותר על הזרעה לבנתיים).  ביום ה 13 לתחילת המחזור גודל זקיק היה 22 מ״מ והזרקתי אוביטרול בשעות הערב.
24 שעות לאח״כ לקחתי דופסטון וקלקסן. (קראתי באינטרנט שצריך לקחת את הפרוגסטרון רק אחרי תום הביוץ - ופה נראה לי טעיתי :( לקחתי כנראה לפני הזמן)
היום יעברו שבועיים מלקיחת אוביטרול. אבל האם יש בכלל סיכוי להריון אם לקחתי פרוגסטרון לפני תום הביוץ? (והאם בדיקת הריון ביתית יכולה לזהות כבר הריון?)
תודה :)
לצפיה ב-'בטא 69 והפרשות דמיות..בלתי נסבל (פריקה)'
בטא 69 והפרשות דמיות..בלתי נסבל (פריקה)
07/03/2019 | 16:38
6
105
אני בשבוע 4 פלוס 4...ומהתחלה עם הפרשות בהתחלה ורודות, ואז חומות ועכשיו חומות/אדומות...עובר לפעמים טיפה לתחתונית ( אתמול פעם אחת והיום פעם אחת). נמאס לי כבר מזה שכל פיפי זה סטרס מה אני אראה על הנייר...דיי או שיפסקו כבר ההפרשות האלה או שכבר יתחיל דימום וזה ייפול...לא יכולה יותר עם הלחץ הזה והתחושת אבל...
לפני חודשיים כבר עברתי כימי, לא יכולה יותר ככה 
לצפיה ב-'מבינה מאד '
מבינה מאד
08/03/2019 | 11:04
5
108
כל כך מבינה אותך ומבאס שאין לי משהו מאד מנחם להגיד. אני יודעת בדיוק על אילו חרדות את מדברת. אני רק יכולה לספר שבהריון עם הבן שלי היו לי הפרשות בדיוק כמו שאת מתארת והכל היה בסדר. עשית בטא נוספת?
מחזיקה אצבעות שההפרשות יפסיקו ושההריון יהיה תקין. אמן אמן!!
לצפיה ב-'דווקא מאוד מנחם'
דווקא מאוד מנחם
09/03/2019 | 01:44
4
75
שנולד לך אוצר קטן עם דימום. ישנתי צהריים וקמתי עם ממש דם טרי אדום כהה מטפטף וגושים ( סליחה על התיאור) הספדתי,שמתי פד ואפילו שמחתי עם כל העצב שבעולם שהסיוט הזה נגמר. אבל מאז הדם הזה אין יותר דימום. נגמר כמעט לגמרי, אומנם יש דקירות כמו של מחזור. עשיתי בדיקת ביוץ סתם לראות שהבטא אולי ירדה..אך לא יש קו ביוץ חזק שלא ראיתי בחיים( אני יודעת שזה לא אומר כלום..)...אמן או שיתחיל דימום שטפון או שלא יחזור יותר 
לצפיה ב-'מטלטל'
מטלטל
09/03/2019 | 06:36
3
62
אני מצטערת לשמוע שהיה דימום אבל גם זה עדיין לא אומר כלום. ואני גם ממש מבינה שאת רוצה לדעת לכאן או לכאן. מה עם בדיקת רופא? או בטא?
שולחת לך חיבוק ומקווה שתקבלי בשורות טובות

לצפיה ב-'הייתי ברביעי אצל רופא ובחמישי עשיתי בטא'
הייתי ברביעי אצל רופא ובחמישי עשיתי בטא
09/03/2019 | 13:46
2
93
הרופא אמר שמוקדם מדי לבדוק משהו. מחר אני צריכה לחזור על הבטא...בנתיים יש דימומים קטנים בניגוב בצע חום/אפור/ורוד בהיר
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת עדיין'
אי אפשר לדעת עדיין
09/03/2019 | 21:04
1
55
יכולה להיות לפה ולפה. תעשי בטא מחר ומחזיקה לך המון אצבעות
לצפיה ב-'תודה, הספדתי כל כך הרבה ב6 ימים האחרונים'
תודה, הספדתי כל כך הרבה ב6 ימים האחרונים
09/03/2019 | 22:21
79
שאני כבר מוכנה נפשית שהוא ייפול וזה בסדר. בע"ה הבא יהיה תקין. לכן אני אפילו לא מצפה שהבטא תעלה מחר...
לצפיה ב-'פסים והפרשות ורודות'
פסים והפרשות ורודות
05/03/2019 | 12:57
5
134
היי בנות...
אז יום ראשון בערב בדיקה חיובית עדינה מאוד. היום בבוקר בדיקה חיובית יפה וברורה...נראה שיש עליה של בטא, היום היום השני לאיחור. כבר 3 ימים יש לי הפרשות ורודות בהירות בהירות, פעם,פעמיים ביום.וכאבי מחזור לא איומים אבל מורגשים.( וכמובן פיפי ובחילות מציקות כל היום). אני בלחץ היסטרי מכל הפרשה אחרי הכימי שהיה לפני חודשיים...הבנתי שהפרשות זה תקין בכל הצבעים. למישהיא עוד היו כאבי מחזור והפרשות? 
מחר אלך לבדיקת דם כבר..
צרפתי את שתי הבדיקות. החזקה יותר מהיום. 
לצפיה ב-'היו לי'
היו לי
05/03/2019 | 14:16
3
114
הי,
אז דבר ראשון מזל טוב על הפסים :)
גם לי היו הפרשות. בהריון אחד היום לי הפרשות ורודות ואפילו חומות ודמיות בשבועות 5 עד 7 וההריון הסתיים בטוב.
ההריון האחרון שהסתיים בגרידה התחיל גם עם הפרשות שלא הפסיקו עד הגרידה עצמה למעשה.
עכשיו אני בהריון, שבוע 5. יומיים אחרי שגיליתי היו לי 3 ימים עם הפרשות ורודות מעצבנות. הייתי בטוחה שזה יילך לכיוון רע אבל הם פתאם הפסיקו.
התשובה שלי היא שזה לא חייב להיות רע. כמו שכתוב בכל האתרים, בהריונות רבים (מעל 20%) מופיעים דימומים והכל מסתיים בטוב.
תהייה רגועה כמה שאפשר, אולי זה השתרשות ויימשך רק מספר ימים.
מאחלת לך שהבטא תוכפל ושהכל יהיה תקין
לצפיה ב-'תודה! אמן אמן...לשתינו '
תודה! אמן אמן...לשתינו
05/03/2019 | 14:31
1
74
העיקר הן כל כך מזעריות שאם לא הייתי עוד שניה בוחנת בזכוכית מגדלת לא הייתי שמה לב בכלל...וכם התחו'ב הציקה הזאת כל הזמן שמשהו נשפך שם ממך...אוף הלוואי והן יפסקו כבר... מלחיצות אותי נורא
לצפיה ב-'תעדכני '
תעדכני
05/03/2019 | 18:34
28
לצפיה ב-'היי ענבר ולי '
היי ענבר ולי
07/03/2019 | 11:53
37
אני קוראת את ההודעות שלכן ואת התגובות ומנסה ללמוד, כי המצב שלי דומה, נראה לי. לא עשיתי עדיין בדיקת הריון. 
לפי הספירה שלי אתמול היה היום ה-28 ולא קיבלתי מחזור, במשך יומיים האחרונים היו לי הפרשות חומות בהירות, ומעבר לזה כלום. לא כאבי מחזור, לא רגישות בשדיים או כאבי מחזור אחרים שיש לי. 
היום בבוקר כשקמתי הייתה הפרשה דמית על הנייר טואלט (סליחה על הגועל) ובתחתונית כלום. 
מנסה לשמור על אופטימיות שאולי זה השתרשות, אבל האם זה יכול להיות? או שזה כבר מחזור רגיל וזהו? 
האם כדאי לעשות בדיקת הריון, אני מפחדת לראות שלילי

לצפיה ב-'בהריון הקודם שלי'
בהריון הקודם שלי
19/03/2019 | 17:15
2
היה לי בשבוע 5-6 דימומים וכאבים של מחזור וההירון הסתיים עם תינוקת מתוקה ומדהימה.
מחזיקה לך אצבעות שהכל תקין
לצפיה ב-'עזרה! האם זה חיובי או EVAP?'
עזרה! האם זה חיובי או EVAP?
04/03/2019 | 18:26
7
112
אני ובעלי מנסים כבר תקופה, והחודש כשחשבתי שאין סיכוי כי הוא טס ממש קרוב אחרי המחזור, עשיתי בדיקת ביוץ יום אחרי שהוא נסע שיצאה חיובית! היום אני 8 ימים אחרי ביוץ, והרגשתי בזמן הזה עייפות לא נורמאלית, קצת בחילות, צרבות, ומעט כאבים בשדיים. עכשיו לא התרגשתי כי זה קורה כל חודש, אבל החלטתי לבדוק מוקדם, והייתי המומה! זה נראה לכן אמיתי? כי הקו נראה די אפור...
לצפיה ב-'תמונה מצורפת'
תמונה מצורפת
04/03/2019 | 18:27
5
195
לצפיה ב-'אני בהחלט רואה פס!!!'
אני בהחלט רואה פס!!!
04/03/2019 | 18:45
1
72
בדקי שוב עוד יומיים והוא בטח יתחזק :)
לצפיה ב-'אני כל כך מקווה!!!'
אני כל כך מקווה!!!
04/03/2019 | 18:52
59
אני אעדכן מה קורה בהמשך..
לצפיה ב-'בהחלט פס חלש ויפה!! מזל טוב:)'
בהחלט פס חלש ויפה!! מזל טוב:)
04/03/2019 | 19:20
40
לצפיה ב-'לא התאפקתי ובדקתי הבוקר-שלילי!'
לא התאפקתי ובדקתי הבוקר-שלילי!
05/03/2019 | 08:52
1
108
אני מקווה שזה בגלל שזה נורא מוקדם, אבל מוזר שאתמול הפס ממש מופיע, והיום נעלם..
לצפיה ב-'אולי היה זה הריון כימי'
אולי היה זה הריון כימי
05/03/2019 | 12:31
68
והיום הבוא ירדה לרמות שהבדיקה לא רגישה כבר.
אולי הבדיקה שעשית היום פחות רגישה?
לצפיה ב-'כמה זמן אחרי הופיע הפס? '
כמה זמן אחרי הופיע הפס?
05/03/2019 | 12:32
46
לצפיה ב-'אני בשלושה ימים איחור'
אני בשלושה ימים איחור
02/03/2019 | 08:06
19
189
אני מצליחה לשחרר ולא להתעסק בזה במהלך החודש אבל אם יש איחור זה מצליח להטריף אותי. 
המחזור שלי מדייק 24-25 ימים ולרוב אם היה לי איחור זה של יום אחד, שכנראה המחזור התארך ל 26 ימים.  
הבנזוג סירב לקנות אתמול בדיקה, משעשע אותו לראות אותי ככה  
זהו סתם רציתי לפרוק עכשיו אני אלך להציק לו כי זאת אשמתו. 
אם הצליח אז זה היה אחרי הניסיון עם הגביעונית, אני לא יודעת אם זה מה שעשה את ההבדל אבל אנחנו אחרי בערך 12 מחזןרים לא מוצלחים מאז גרידה מאוחרת במאי. 
לצפיה ב-'מה זה גיבעונית?'
מה זה גיבעונית?
02/03/2019 | 08:46
4
86
והמון בהצלחה !!! הייתי כבר משתגעת במקומך חח
לצפיה ב-'יש מצב שתפרטי?'
יש מצב שתפרטי?
02/03/2019 | 09:17
2
84
איפה משיגים ואיך בתכלס משתמשים? יכולה גם בהודעה פרטית או פה :)
לצפיה ב-'גביעונית זאת כוסית סיליקון'
גביעונית זאת כוסית סיליקון
02/03/2019 | 09:43
1
92
שמשמשת לאיסוף המחזור החודשי במקום טמפונים.
יש המון סוגים של גביעוניות ובוחרים גביעונית לפי גובה צואר הרחם, היסטוריה מיילדותית ואופי המחזור.  

לפי הכתבה, אם משתמשים בגביעונית אחרי יחסים, היא עוזרת לשמור את כל נוזל הזרע קרוב לצואר הרחם. אני גם ראיתי שהפרשות הפוריות מנקזות אליה ובעצם זה יוצר מין גשר בין הזרע בגביעונית לצוואר הרחם. אני החדרתי אותה מיד אחרי יחסים ונשארתי איתה 12 שעות שזה הזמן המקסימלי שאפשר.  כלומר שמרתי את הזרע ליד צואר הרחם במשך 12 שעות שזה הרבה יותר ממה שיכול לקרות במצב רגיל.  

בחיפוש גביעונית באינטרנט תוכלי למצוא הרבה מידע אם את מעוניינת לקנות.  לי כבר היתה בבית כי אני משמשת בה למחזור
לצפיה ב-'בשעה טובה ��'
בשעה טובה ��
04/03/2019 | 18:21
33
שיהיה הריון קל ומשעמם ובשורות טובות כאלה לכולנו
לצפיה ב-'טוב היינו בעיר אז קניתי בדיקה'
טוב היינו בעיר אז קניתי בדיקה
02/03/2019 | 15:51
12
113
עכשיו אני מתלבטת אם להמתין לבוקר או פשוט לעשות. שלושה ימים איחור אמורים להראות תוצאה אם יש גם בערב
לצפיה ב-'אם כבר חיכית עד עכשיו..'
אם כבר חיכית עד עכשיו..
02/03/2019 | 17:44
10
76
יודעת שזה קשה, אבל הייתי כבר מחכה לבוקר.
כי אם הייתי עושה בדיקה במקומך עכשיו והיה יוצא שלילי.. בכל מקרה לא הייתי מאמינה ועושה שוב בבוקר למחרת.
אז אם כבר איכשהו בדרך נס הצלחת להחזיק מעמד עד עכשיו (מורידה את הכובע!) אז תחכי עוד כמה שעות ותקבלי תוצאה יותר מדויקת :)
ושיהיה המון בהצלחה! מחכות לעדכון
לצפיה ב-'עדיין לא עשיתי אותה '
עדיין לא עשיתי אותה
02/03/2019 | 17:51
87
הלכנו לחברים ואנחנו עדיין אצלם.  נראה אם אני אצליח לחכות עד הבוקר.  
בהריון הקודם, ביום איחור בבוקר, לא הופיע פס מיד ורק אחרי חצי שעה מצאתי אותו.  למחרת עשיתי בצהריים והופיע ישר.  
לצפיה ב-'כמובן שלא התאפקתי'
כמובן שלא התאפקתי
02/03/2019 | 19:41
8
223
לצפיה ב-'קולולו'
קולולו
02/03/2019 | 20:02
1
36
לצפיה ב-'תודה '
תודה
02/03/2019 | 20:11
22
לצפיה ב-'מזל טוב!!!'
מזל טוב!!!
02/03/2019 | 22:04
17
לצפיה ב-'��'
��
03/03/2019 | 04:16
1
48
מזל טוב!! אחרי שפרסם פעם שעברה על הגבעונית הלכתי לקנות והשתמשתי!! מקווה שיקרה לי מה שקרה לך!! אני 5 ימים לפני מועד המחזור שמקווה שהוא לא יגיע!! תחזיקי לי אצבעות!! 

לצפיה ב-'בהצלחה! '
בהצלחה!
03/03/2019 | 07:43
42
אני כבר רואה איזה גל קניות של גביעוניות יהיה אם גם לך זה מצליח .  
יש בזה המון הגיון ביולוגי,  אז אם אין בעיה מוסברת,  זה בהחלט אמור להעלות את הסיכוי.  
לצפיה ב-'מזל טוב !!!'
מזל טוב !!!
03/03/2019 | 06:40
39
מאחלת לך היריון קל ומשעמם :))
כיף לראות את זה
לצפיה ב-'איזה פס יפה! בשעה טובה! '
איזה פס יפה! בשעה טובה!
03/03/2019 | 07:29
20
לצפיה ב-'מזל טובב!!!!'
מזל טובב!!!!
03/03/2019 | 11:07
11
לצפיה ב-'ברור תעשי '
ברור תעשי
02/03/2019 | 20:01
29
לצפיה ב-'תודה רבה לכולן! '
תודה רבה לכולן!
03/03/2019 | 07:45
106
והמון בהצלחה לכולנו
לצפיה ב-'המכשפה עדיין לא הגיעה...אמורה להגיעה היום'
המכשפה עדיין לא הגיעה...אמורה להגיעה היום
03/03/2019 | 14:32
5
111
שאלה, במשך 4 חודשים אחרונים המחזור שלי התקצר ל 27 ימים לפני זה היו 28 עד ההריון הכימי..היום היום 28, במידה ולא אקבל היום ממחר להחשיב כאיחור? או לקחת ליתר בטחון 28 ? אתמול בבוקר בדיקה של איביי ( לא ברור איזה חברה) הייתה שלילית...חייבת לציין שהחזה התנפח מידה יותר ( תמיד קצת גודל לי לקראת המחזור אבל לא בצורה כזאת! עם סימני מתיחה סגולים) אין כאבי מחזור כמעט ובכלל, יש פיפי בכמויות היסטריות..
תודה למי שקראה את החפירה...מפחדת לקנות בדיקה ולהתאכזב..מצד שני רועדות לי הידיים עד הרגע שאוכל לקנות ולעשות...מה סיכוי שהבדיקה של איביי לא מזהה? צריכה עידוד 
לצפיה ב-'לדעתי תחכי עוד יום או אפילו יומיים'
לדעתי תחכי עוד יום או אפילו יומיים
03/03/2019 | 15:31
2
68
בהצלחה! מחזיקה לך אצבעות :)
לצפיה ב-'יומיים נשמע כמו שנתיים...לא מסוגלת'
יומיים נשמע כמו שנתיים...לא מסוגלת
03/03/2019 | 15:52
1
73
אני אתחרפן ואחרפן את בעלי...בעצם לעשות בדיקה היום זה חסד בשבילו חחחחח
לצפיה ב-'אז תעשי'
אז תעשי
03/03/2019 | 16:00
57
אני הייתי אתמול בדיוק ביום שהייתי אמורה לקבל ועשיתי...ובסוף קיבלתי מחזור חח
בתכלס יום נוסף לא נראה לי ישנה הרבה
לצפיה ב-'הבדיקה של אי ביי מאוד רגישה'
הבדיקה של אי ביי מאוד רגישה
03/03/2019 | 19:51
76
תעשי מחר בבוקר
לצפיה ב-' מחזיקה לך אצבעות!!!! '
מחזיקה לך אצבעות!!!!
04/03/2019 | 14:31
13

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
מירב אשל משרד עו"ד
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה