לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2060720,607 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'הפתעה,'
הפתעה,
20/09/2018 | 11:58
10
50
ביום ראשון השבוע במעקב זקיקים, יו"מ 21, זקיק מוביל בגודל של 10ממ בקושי. הרופאה אמרה שזה לא משמעותי ואפשר לשחרר להחודש. ביקשתי בכל זאת להמשיך מעקב, אמרה בסדר, לכי ביום ראשון הבא שוב. אבל לא היו תורים ליום ראשון, אז קבעתי להיום בבוקר.

אז היום יום חמישי, יו"מ 25, זקיק מוביל בגודל של 23ממ!!! תוך 4 ימים! מיס אנה אמרה שהוא עוד יכול להפתיע וזה בהחלט מה שקרה... מחכה במתח לתוצאות של בדיקת הדם ושהאחות תגיע למרפאה אחה"צ להגיד לי מה עושים הלאה.

אני קצת בהתלבטות עכשיו כי הסקס האחרון היה ביום שלישי בערב ואחרי הבדיקות האלה אני מאוד מאוד רוצה לעשות עוד פעם בשעות הקרובות. העניין הוא שאנחנו אמורים לעשות הזרעה (הזרע נורמלי לגמרי חוץ ממורפולוגיה 4%, ובכלל אנחנו נחשבים ל"סיבה לא ידועה"), ואני מנחשת שיגידו לי להזריק אוביטרל הלילה ושנעשה הזרעה מחר בבוקר (ויש לי מלא סידורים סופר חשובים שקבעתי אז אבל נו שוין). אומרים שלפני הזרעה צריך להתנזר יומיים... אבל אני כל כך מפחדת לפספס את הביוץ גם החודש... זה זקיק עצום, הוא יכול להתפוצץ כל רגע (אם הוא עוד לא עשה את זה) והכי טוב שהזרע מחכה לביצית ולא להפך...

מה הייתן עושות?
לצפיה ב-'לא הייתי עושה סקס הערב'
לא הייתי עושה סקס הערב
20/09/2018 | 12:09
1
35
אם עשיתם יום שלישי בערב אז יש מצב שהזרע עדיין  עמיד ויחכה לביצית.. 
וגם מנסיון שלי, היינו עושים לפני הביוץ ונקלטתי פעמיים אבל זה היה כימי 
לצפיה ב-'ממ.. לא חשבתי בערב אלא ממש עכשיו,'
ממ.. לא חשבתי בערב אלא ממש עכשיו,
20/09/2018 | 12:27
29
בשעה שעתיים הקרובות.
אני לא מבינה כל כך בהריונות כימיים, אבל ממה שאני יודעת, הפריה זאת הפריה לא? היותו של ההריון כימי או לא קשורה בגורמים אחרים למיטב הבנתי.זאת אומרת שדווקא אמרת פה שטוב לעשות לפני הביוץ.
לצפיה ב-'למה צריכים לעשות הזרעה? '
למה צריכים לעשות הזרעה?
20/09/2018 | 13:05
25
כי אם זה בגלל בעיה בזרע הייתי מחכה להזרעה
לצפיה ב-'יאיי על הזקיק קודם כל'
יאיי על הזקיק קודם כל
20/09/2018 | 14:31
21
עשית גם בדיקות דם?

לצפיה ב-'וגם.. כן הייתי עושה.. '
וגם.. כן הייתי עושה..
20/09/2018 | 14:37
21
מורפולוגיה 4% זה לא כזה נורא.

לצפיה ב-'הגיעו הבדיקות דם:'
הגיעו הבדיקות דם:
20/09/2018 | 15:21
4
21
אסטרדיול 772
פרוגסטרון 1.6
LH יצא 28, אבל אני פוליציסטית וכל החודש הוא התנדנד בין 26 ל-37, כך שלא יודעת כמה אפשר לסמוך על זה.

אגב, אני יודעת שאומרים על חומרי סיכה שונים ומשונים ואפילו רוק שהם פוגעים בזרע... אז מה לגבי הג'ל המוליך של האולטרסאונד??

ממש מקווה שהאחות תתקשר אלי מהר, אני חייבת לדעת אם לבטל את הנסיעה מחר...
לצפיה ב-'הג'ל,'
הג'ל,
20/09/2018 | 16:25
1
11
על בסיס מים כך שאין בעיה. על אף זאת אני מבקשת שיעשה בלי ג'ל בכלל בימים של ביוץ.
לצפיה ב-'לא ידעתי שזה אפשרי בכלל :-O'
לא ידעתי שזה אפשרי בכלל :-O
20/09/2018 | 17:28
לצפיה ב-'הג'ל לא פוגע'
הג'ל לא פוגע
20/09/2018 | 17:17
6
דווקא נראה פצצה הבדיקות דם. נראה שאוטוטו הביוץ.
לדעתי היא תגיד לך לקחת אוביטרל היום.
לגבי הזרעה זה שיקול שלך..
לצפיה ב-'דיברתי עם האחות,'
דיברתי עם האחות,
20/09/2018 | 17:30
2
היא אמרה שהזרעה באמת לא חשובה במיוחד במקרה שלנו, ובטח ובטח שלא אם זה יגרום לי ללחץ ובלגאן של למצוא איך ואיפה לעשות את זה ביום שישי.

סגרנו שאני אזריק אוביטרל היום בלילה ונקמפר בלילה שבין שישי לשבת. ככה גם יהיה לזרע זמן להתאושש מהקימפור של היום.
לצפיה ב-'שאלה למומחיות-תזמון בדיקות דם הורמונליות'
שאלה למומחיות-תזמון בדיקות דם הורמונליות
20/09/2018 | 09:01
3
49
בוקר טוב לכולן! 
לאחר הפלה בשבוע 10 בערך לפני כשנה וחודשיים (דופק חלש מההתחלה).
עד אז, מחזור סדיר מאוד, וללא כל בעיות מיוחדות.
מאז, המחזורים אמנם עדיין סדירים, וכן הביוץ (כך נראה על פניו), אך החלו תופעות הורמונליות כגון הכתמות חומות 3-4 ימים לפני המחזור, כאבי ציצי (קצת מלחיץ!), מיגרנות בימי המחזור (דבר שבחיים לא היה לי!!!), והחודש - הכתמה חומה באמצע החודש!! מעולם לא היו לי התסמינים הללו, הכל החל מאז ההפלה.
מנסים עכשיו כבר חודש רביעי להכנס להריון, ללא הצלחה (אין ילדים עדיין). 
השבוע עשיתי בדיקות דם כלליות (כולל הכל) - הכל תקין ברוך השם. 
כמו כן, ביקשתי פרופיל הורמונלי, קיבלתי את הבדיקות הבאות, אך עבור כל הורמון יש הנחיה אחרת לביצוע הבדיקה (מבחינת תזמון היום בחודש עצמו). 
אשמח לשמוע מתי אידאלי בחודש לבצע את הכל יחד? 
בתודה מראש, 
וחג שמח!
לצפיה ב-'פרופיל הורמונלי'
פרופיל הורמונלי
20/09/2018 | 10:16
2
31
מבצעים ביום 3-5 של המחזור.
הוא נתן לך גם בטא. זה בודק הריון מניסה שרצה לוודא אם את לא בהריון.
שימי לב בשביל בדיקת פרולקטין צריכה להיות ערה לפחות שעתיים
בנוסף האם עשו לך בדיקת אולטראסאונד לבדוק שאין שאריות ברחם? או פוליפים?

לצפיה ב-'תודה ותגובה'
תודה ותגובה
20/09/2018 | 10:33
1
31
הבנתי שעדיף ביום השלישי. ואם זה יוצא בשבת? אין הבדל בין יום 3 ל-5? 
לגבי הפרולקטין - יודעת.
לגבי אלטראסאונד - עשיתי אחרי הציטוטק ונאמר כי יש קצת שאריות שיצאו במחזור.
אברר זאת עם הרופאת נשים. לגבי פוליפים - אבקש מהרופאה. 
תודה רבה
לצפיה ב-'אם יוצא בשבת תעשי בראשון'
אם יוצא בשבת תעשי בראשון
20/09/2018 | 17:18
1
ותבקשי עוד אולטראסאונד לבדוק באמת שהכל בסדר עם הרחם.
לצפיה ב-'מחפשת נשים להשתתפות בניסוי קצר תמורת תשלום הוגן'
מחפשת נשים להשתתפות בניסוי קצר תמורת תשלום הוגן
17/09/2018 | 20:37
29
שלום יקרה,  
אם את מתכננת הריון בחודשיים הקרובים (9-10/2018) ורוצה להיות שותפה בפיתוח מוצר חדשני, במסגרתו תקבלי במתנה 2 בדיקות לגילוי הריון בשתן, ותוכלי גם לקבל מענק של 700 ש"ח, את מוזמנת לפנות אלי. לקבלת פרטים נוספים שלחי מייל ל: imayekara2@gmail.com.

לצפיה ב-'בדיקת ביוץ עדיין חיובית גם הבוקר'
בדיקת ביוץ עדיין חיובית גם הבוקר
17/09/2018 | 07:44
2
105
הגיוני??הפס עדיין חזק אז הביוץ עדיין לא הגיע? 
לצפיה ב-'תעשו היום ומחר'
תעשו היום ומחר
17/09/2018 | 11:41
1
48
ותמשיכי לבדוק

לצפיה ב-'תודה עושים יום כן יום לא '
תודה עושים יום כן יום לא
17/09/2018 | 11:47
64
היינו יחד שישי ,אתמול , ומחר בבוקר נעשה לפני הצום
לצפיה ב-'החודש לא חישבתי את הביוץ'
החודש לא חישבתי את הביוץ
17/09/2018 | 07:44
2
61
שלום יקרות..
החודש החלטתי לא לעקוב אחרי הביוץ פשוט לעשות יום כן יום לא לקראת מועד הביוץ, הייתי בטוחה שהביוץ היה אתמול או מחר.
הלכתי לבדיקת פאפ אצל הרופא נשים ואמר לי שלפי האולטרסאונד אני כבר אחרי הביוץ!! הנוזל של הגופיף הצהוב היה שם!
עכשיו אני ממש מבולבלת לא יודעת מתי אני אמורה לקבל, המחזורים שלי לא סדירים וכל חודש זה משתנה בין 30-45 יום! ...איך אדע עכשיו מה קורה איתי?.
לצפיה ב-'בדרכ המחזור מגיע '
בדרכ המחזור מגיע
17/09/2018 | 07:58
1
59
בין 12-14יום לאחר הביוץ. 
אם המחזור לא סדיר זה בגלל שהביוץ מתעכב ומגיע ביום 20 אבל המחזור יופיע קבוע לאחר 12-14 יום 
לצפיה ב-'כן אני יודעת זאת'
כן אני יודעת זאת
17/09/2018 | 09:05
53
אך כפי שציינתי לא עקבתי אחרי הביוץ ולכן אני לא יודעת מתי הוא התרחש ואיך לחשב מתי אני אמורה לקבל (אם בכלל)במצב הנוכחי.?!
לצפיה ב-'חומצה פולית'
חומצה פולית
16/09/2018 | 10:01
3
92
בוקר טוב ומרגש של היום הראשון שלי בלי גלולות מזה עשור :)
מצאתי מספר דעות חלוקות ואשמח לדעת- מתי ליטול חומצה פולית, אחרי או לפני האוכל? בשעה קבועה? ובמרחק של כמה זמן מאכילת מוצרי חלב?
תודה!
לצפיה ב-'אצלי'
אצלי
16/09/2018 | 16:35
2
72
מזדהה עם העשור :))
אני לוקחת פרנטל 9 שבתוכו יש את החומצה פולית. את הפרנטל אמרו לי לקחת אחרי האוכל. אני חושבת שרצוי הפרש של שעתיים ממוצרי חלב...לגבי הפרנטל...
לצפיה ב-'תודה! עוד דעות?'
תודה! עוד דעות?
16/09/2018 | 22:50
1
35
?
לצפיה ב-'אני לוקחת חומצה פולית בדרך כלל אחרי אוכל'
אני לוקחת חומצה פולית בדרך כלל אחרי אוכל
17/09/2018 | 07:47
44
ולפני השינה אני מנסה שזה יהיה בשעה קרובה אבל תאכלס אין לזה כל כך הרבה משמעות זה לא אנטיביוטיקה! סך הכל חומצה פולית...
לצפיה ב-'הגוף שלי רשמית חידת חמיצר.'
הגוף שלי רשמית חידת חמיצר.
16/09/2018 | 22:54
1
65
השרשור הקודם לא קופץ יותר. בקצרה, פוליציסטית אחרי שינוי תזונתי שעשה מלא שינויים במערכת, קיויתי שבמחזור הנוכחי (שלישי מאז השינוי) כבר יסתדרו העניינים כפי שקרה לי שעבר, אבל ביום ה-17 עדיין היו זקיקים מרובים והאסטרוגן התחיל לרדת.

הרופאה אמרה כבר לוותר ולחכות לסיבוב הבא אבל אז בסוף השבוע האחרון ראיתי ממש את כל הסימנים של ביוץ! מלא מלא הפרשות נוזליות, צואר הרחם פתוח לרווחה, חום ממש נמוך, שיגעתי את בעלי לכסות טוב טוב את היומיים האלה, והחלטתי על דעת עצמי לעשות גם הבוקר מעקב לראות מה קורה.

אז לא היה ביוץ ולא נעליים כן יש זקיק מוביל של 10 מ"מ והאסטרוגן עלה קצת, וחזר ל-350, שזה בדיוק איפה שהוא היה לפני שבוע וחצי. פרוגסטרון עדיין 1.

אני לא מאוכזבת בכלל כרגע ובעיקר ממש מהורהרת. אם הייתי מתבססת על שיטת המודעות הטבעית - שזה מה שאני עושה בהצלחה כבר כמעט עשור - הייתי חותמת שכרגע סיימתי ביוץ. ואולי כל הפעמים הקודמות ש"בייצתי" היו גם ככה - אולי ההורמונים בכלל לא עולים אצלי מספיק? ובגלל זה אולי הביצית יוצאת לפני שהיא מבשילה לגמרי? או אולי הרירית דקה מדי? זה יסביר למה כל השנה האחרונה, למעט פעמיים, היה לי ברור עמוק בפנים שאני לא בהריון גם כשהצלחנו לקמפר בדיוק מתי שצריך.

איזה גוף מוזר ומבלבל בכל אופן החלטתי סופית לקחת איקקלומין במחזור הבא, וגם הסיפורים ששיתפתן פה איתי עזרו לי להרגיש שזה הדבר הנכון לעשות.
לצפיה ב-'הזקיק עוד יכול להפתיע'
הזקיק עוד יכול להפתיע
17/09/2018 | 00:36
49
הייתי עוקבת עוד כמה ימים ליתר בטחון
אבל טוב שהחלטת להתקדם. זה גם נראה שהגוף ממש מנסה. אז איקקלומין ידחוף אותו עוד קצת קדימה ובתקווה תשיגי את ההריון הרצוי.
בהצלחה
לצפיה ב-'מחפשת נשים להשתתפות בניסוי קצר תמורת תשלום הוגן'
מחפשת נשים להשתתפות בניסוי קצר תמורת תשלום הוגן
16/09/2018 | 22:29
29
שלום יקרה,  
אם את מתכננת הריון בחודשיים הקרובים (9-10/2018) ורוצה להיות שותפה בפיתוח מוצר חדשני, במסגרתו תקבלי במתנה 2 בדיקות לגילוי הריון בשתן, ותוכלי גם לקבל מענק של 700 ש"ח, את מוזמנת לפנות אלי. לקבלת פרטים נוספים שלחי מייל ל: imayekara2@gmail.com.

לצפיה ב-'כמה מוזר היות בטוחה בזה שאני בהריון?'
כמה מוזר היות בטוחה בזה שאני בהריון?
16/09/2018 | 21:48
1
78
למרות הבדיקה השלילית?
חח משום מה נפלה עלי סבירות ברורה...למי עוד קרה וזה היה אמיתי?
לצפיה ב-'את כבר אחרי האיחור?'
את כבר אחרי האיחור?
16/09/2018 | 22:46
20
לצפיה ב-'יום ראשון לאיחור של המחזור...בדיקה שלילית.. '
יום ראשון לאיחור של המחזור...בדיקה שלילית..
16/09/2018 | 19:36
3
77
הגיוני שהיא שלילית עכשיו ב7 וחצי בערב ולמשל בבוקר תהיה חיובית?

לצפיה ב-'סיכוי נמוך '
סיכוי נמוך
16/09/2018 | 20:22
2
60
כי אם זה היה הריון זה היה אמור להיות חיובי כבר 
בהצלחה ובשורות טובות 
לצפיה ב-'נכון...מצד שני אחרי 2 ליטר ופיפי מספר 17 ביום אולי לא:)'
נכון...מצד שני אחרי 2 ליטר ופיפי מספר 17 ביום אולי לא:)
16/09/2018 | 20:26
1
57
נראה עם המחזור יתחיל
לצפיה ב-'תבדקי שוב בבוקר בהצלחה!'
תבדקי שוב בבוקר בהצלחה!
16/09/2018 | 22:28
12
לצפיה ב-'ערכי בטא'
ערכי בטא
16/09/2018 | 12:57
12
107
היי בנות ,ביום חמישי בטא הייתה 52.היום בבוקר ביצעתי שוב בטא,במידה וההכפלה תקינה עליי לצפות לערך של 120 ולא פחות? (עשיתי הכפלה של 1.5)

לצפיה ב-'אפילו לערך של יותר'
אפילו לערך של יותר
16/09/2018 | 12:59
1
81
כי הבטא מכפילה כל 48 שעות. ומיום חמישי עבר 72 שעות
אז בערך ערך של 170-200
לצפיה ב-'זהו שמעדיפה לעשות הכפלה'
זהו שמעדיפה לעשות הכפלה
16/09/2018 | 13:05
63
של 1.5 כדאי לא להכנס לסרטים
תודה
לצפיה ב-'זה לא מדע מדויק.'
זה לא מדע מדויק.
16/09/2018 | 13:50
9
53
גם אם הערך יהיה 90-100 זה (עדיין) לא מעיד על הריון לא תקין.

בהצלחה!

לצפיה ב-'גרר מחכה כבר שיגיעו התשובות'
גרר מחכה כבר שיגיעו התשובות
16/09/2018 | 14:27
8
17
לצפיה ב-'מחזיקים אצבעות'
מחזיקים אצבעות
16/09/2018 | 15:30
7
12
לצפיה ב-'323! '
323!
16/09/2018 | 16:08
6
64
תודה בנות על ההיענות
לצפיה ב-'ישששששששש קולולולו '
ישששששששש קולולולו
16/09/2018 | 16:09
1
50
בשעה טובה שיהיה הריון קל משעמם ויסתיים בידיים מלאות במועד
לצפיה ב-'אמן אמן'
אמן אמן
16/09/2018 | 16:22
36
חוויתי גם ניסיון מתוק וגם מר
אז מקווה שהפעם יהיה שוב מתוק
לצפיה ב-'בטא מצוינתת'
בטא מצוינתת
16/09/2018 | 16:37
1
47
מזל טובב והריון קל ומשעמם 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
17/09/2018 | 07:11
5
לצפיה ב-'איזה מעולה! בשעה טובה! '
איזה מעולה! בשעה טובה!
16/09/2018 | 18:39
1
10
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
17/09/2018 | 07:10
4
לצפיה ב-'יכול להיות ביוץ מאוחר החודש?'
יכול להיות ביוץ מאוחר החודש?
15/09/2018 | 21:06
5
76
מיום חמישי הפרשות פוריות אבל מקלוני ביוץ עדיין לא עם פסים חזקים, וגם חום השחר מזגזג עם עליה לא חדה 
מה זה ?? 
לצפיה ב-'מעדכנת שהפס הבוקר ממש התחזק'
מעדכנת שהפס הבוקר ממש התחזק
16/09/2018 | 07:24
3
93
ויש עדיין הפרשות וכאב בטן מוזר
תחזיקו לי אצבעות לחודש מוצלח
לצפיה ב-'בהצלחה!!! '
בהצלחה!!!
16/09/2018 | 07:29
10
לצפיה ב-'מעולהההה'
מעולהההה
16/09/2018 | 08:13
40
יצא טוב שלפני כיפור
מאחלת חודש מנצח
לצפיה ב-'זה חיובי בהחלט!'
זה חיובי בהחלט!
16/09/2018 | 10:15
37
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'תודה לכן'
תודה לכן
16/09/2018 | 13:00
44
מקווה שפעם הבאה אראה פסים כאלה בבדיקת הריון ולא ביוץ
לצפיה ב-'היי צריכה את עזרתכן'
היי צריכה את עזרתכן
13/09/2018 | 15:00
6
108
קיבלתי מחזור קודם ב16/8 בדרך כלל מקבלת כל 25 26 יום יצא לי פעם אחת לקבל אחרי 28 ואחת 32
השאלה שליהיא היום אני ביום ה29 מהמחזור מידי פעםמרגישה קצת התכווציות קלות בבטן ולפעמים כלום
יש הפרשות מידי פעם צהובות לבנות
מנסים כבר מעל שנה
מה אתן חושבות???
לצפיה ב-'בנוסף עברתי לפני חודש וחצי היסטרסקופיה ניתוחית להוצאת שרירן '
בנוסף עברתי לפני חודש וחצי היסטרסקופיה ניתוחית להוצאת שרירן
13/09/2018 | 17:12
17
לצפיה ב-'אין לנו שום דרך לנחש,'
אין לנו שום דרך לנחש,
13/09/2018 | 17:33
4
68
בטח כשאנחנו לא יודעות מתי הביוץ שלך היה. אולי ההתכווצויות הן התחלה של הריון (אינשאללה) ואולי הן התחלה של כאבי מחזור - הסימנים יכולים להיות דומים מאוד ורק הזמן יגיד.
אז אם את מסוגלת להתאזר בסבלנות תוכלי לחכות ליום שיהיה איחור ודאי מעל לכל ספק, למשל ה-32 או אפילו מעבר לו, ואז לעשות בדיקת הריון, או לעשות בדיקה כבר מחר בבוקר בידיעה שלא בטוח שתראי משהו (כי אם הביוץ החודש התאחר יש סיכוי שמחר יהיה עדיין מוקדם לבדוק).
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
16/09/2018 | 08:41
3
48
תודה רבה
היום בדיקת סטיק יצא שלילי��
לצפיה ב-'בסוף קיבלתי מקודם באסה'
בסוף קיבלתי מקודם באסה
16/09/2018 | 15:56
2
26
.
לצפיה ב-'קדימה לסיבוב הבא '
קדימה לסיבוב הבא
16/09/2018 | 22:37
1
6
לצפיה ב-'כן בעזרת השם'
כן בעזרת השם
17/09/2018 | 11:47
8
תודה רבה
לצפיה ב-'הביוץ מתקרב?'
הביוץ מתקרב?
14/09/2018 | 17:34
4
143
טובלת רק ביום ראשון שזה יהיה  יום 13 
אתמול התחילו הפרשות פוריות ,
וחום השחר עדיין לא עלה, 
בלחץ שהביוץ יהיה מחר לפני שאטבול 
לצפיה ב-'לא יהיה מחר.. אולי ראשון או שני. בהצלחה ושבת שלום :]'
לא יהיה מחר.. אולי ראשון או שני. בהצלחה ושבת שלום :]
14/09/2018 | 18:10
27
לצפיה ב-'הבדיקה העליונה...'
הבדיקה העליונה...
14/09/2018 | 21:36
71
מאיזו שעה ביום היא?
כן יכול להיות ביוץ מחר.
מקווה בשבילך שלא, ושתתפסו את החודש.
לצפיה ב-'אוףףף לא התאפקנו'
אוףףף לא התאפקנו
15/09/2018 | 09:17
1
93
ונפלנו לפני המקווה.. איזה הרגשה חרא
לצפיה ב-'מזל שכיפור קרוב'
מזל שכיפור קרוב
15/09/2018 | 20:15
58
פרו ורבו זה מצווה גדולה....
אז אל תהיי קשה עם עצמך (:
שבוע טוב
לצפיה ב-'אמינות מקלוני ביוץ'
אמינות מקלוני ביוץ
14/09/2018 | 13:49
1
67
שלום לכולן,
לגבי מקלוני ביוץ - 
3 חודשים בערך אני משתמשת במקלונים לזיהוי הביוץ.
במהלך החודשים, הפס מתחזק מיום ליום, עד שמגיעים לפס החזק ביותר, אך הוא אינו זהה לחוזק הפס ביקורת. מעולם. היום שבו הפס הכי חזק, בדכ מלווה גם בסימני ביוץ פיזיים כמו הפרשות וכאבי ביוץ, אז עד כה הנחתי שזה מעיד על ביוץ.
ביום שני סיימתי מחזור והתחלתי לבדוק ביוץ באותו יום כבר. הפס חלש חלש. יחד עם פס חלש הגיעו ההפרשות וכאבי האגן, אך הפסים חלשים, וגם התזמון היה מוזר - יום אחרי תום המחזור (רצוי לציין שהמחזור שלי סדיר ונע בטווח של 26-28 ימים לערך, עם הפרשות חומות כ-4 ימים לפני המחזור עצמו - פרופיל הורמונלי יבוצע בעתיד, כשהיום השלישי למחזור לא יצא בסופש, בנתיים כל חודש היום השלישי למחזור יוצא בסופש ולא ניתן לביצוע...).
בימים של ההפרשות הצמיגיות של הביוץ לא היה באפשרותנו לקיים יחסים היות והיינו בטיול. כמו כן, בימים רביעי חמישי לא היה באפשרותי לבדוק עם מקלונים את הביוץ. בדקתי בלילה והיה פס חלש שלא מעיד על ביוץ.
האם המקלונים האלה אמינים בכלל?
מישהי נתקלה באי תאימות בין ימי הביוץ למקלונים?
אולי אני בכלל לא מבייצת (על אף הסימנים הפיזיים)?
אני כמובן מחכה קודם לפרופיל ההורמונלי שאבצע.

תודה וגמר חתימה טובה! 
לצפיה ב-'קראתי את שכתבת, ולא מצאתי שאין התאמה בין בדיקות הביוץ '
קראתי את שכתבת, ולא מצאתי שאין התאמה בין בדיקות הביוץ
15/09/2018 | 11:12
42
לסימנים הפיזיים... אם הבנתי נכון, ביום שבו יש את הפס החזק ביותר, יש גם סימנים פיזיים.
הדבר היחיד שנראה לך מוזר זה העובדה שיום אחרי המחזור היו לך הפרשות וכאבי אגן. זה לאו דווקא קשור לביוץ, וגם עובדתית הבדיקה לא הייתה חיובית.
אצלי למשל, כמעט כל החודש יהיה פס חלש מאוד בבדיקת ביוץ (למעט כאשר הביוץ מתקרב ואז  באמת הפס מתכהה). פס חלש מאוד לא אומר כלום.
חשוב להבין, שמקלוני ביוץ לא מאשרים שיתרחש/התרחש ביוץ. הם בודקים את רמת הורמון LH בשתן, שכאשר הוא עולה, אמור להתרחש ביוץ. לעיתים רחוקות יכולה רמתו של ההורמון לעלות ובפועל לא יתרחש ביוץ, אבל זה די נדיר להבנתי, ואין לך סיבה לחשוב שזה המצב אצלך.
לצפיה ב-'כניסה להריון עם פרוגילוטון'
כניסה להריון עם פרוגילוטון
13/09/2018 | 10:10
1
75
היי בנות,
מישהי יודעת מה הסיכוי להכנס להריון עם פרוגילוטון? האם זה מעלה את הסיכוי או מוריד? והאם זה לא מסוכן?
מציינת שקיבלתי את התרופה הזו ל-21 ימים לאחר שלא קיבלתי מחזור כשלושה חודשים עקב רירית דקה, שאגב אין לי מושג מדוע זה קרה ובדיוק כשניסינו להכנס להריון כי מאז ומתמיד המחזור שלי סדיר לחלוטין

לצפיה ב-'ככל הנראה הסיכויים הם כמו בכל מחזור רגיל'
ככל הנראה הסיכויים הם כמו בכל מחזור רגיל
14/09/2018 | 13:42
32
החלק הראשון מדמה את השלב הפוליקולארי והחלק השני את השלב הלוטאלי. הוא לא מונע ביוץ או הריון. רק אמור להסדיר את המחזור.
מניחה שאם ניתן לך בגלל רירית דקה הוא אמור לעזור בזה כי בשלב הראשון יש אסטרוגן.
מקווה שתקלטי בהקדם
לצפיה ב-'בדיקת הריון'
בדיקת הריון
13/09/2018 | 17:59
4
120
היי בנות
מחזור אחרון 11.8
ביוץ 1.9 (המחזורים שלי משתנים מ28 יום ל35 יום)
בדיקת הריון חיובית אתמול
היום בטא 52

עדיין לא יודעת מה לחשוב
לא בטוחה בדיוק מתי נחשב יום איחור..
אם סופרים 14 יום מהביוץ אז רק בשבת..
לא מרגישה ממש תסמיני הריון, חוץ מבטן נפוחה..
בהריון הקודם ממש כאב החזה

ביום ראשון עושה שוב בטא..
מקווה לטוב
לצפיה ב-'הבטא טובה לזמן '
הבטא טובה לזמן
13/09/2018 | 21:49
3
66
תעשי עוד אחת לשקט שלך.
בכל מקרה נראה לי שבשעה טובה
לצפיה ב-'כן הולכת ביום ראשון'
כן הולכת ביום ראשון
14/09/2018 | 06:53
2
46
אבל בלי ציפיות
אני מרגישה רגילה מדי..לא מרגיש שמשהו קורה
לצפיה ב-'כל עוד אין מחזור הכל מעולה '
כל עוד אין מחזור הכל מעולה
14/09/2018 | 08:36
1
44
לא חייבות להיות לך מליון תופעות כל אחת וההריון שלה יותר מזה כל הריון הוא שונה גם אצל אותה אישה.
מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'הלוואי'
הלוואי
14/09/2018 | 09:25
47
תודה! מחזיקה אצבעות גם
לצפיה ב-'עדכון למי שעוקבת..'
עדכון למי שעוקבת..
12/09/2018 | 18:05
12
131
אז נסענו לפסטיבל במדבר והיה קסום, המקום הזה פשוט נפלא ומעורר לחיים כל פעם מחדש. זה היה פסטיבל עירום והיה פשוט כיף ומשחרר להסתובב בחום הזה בלי בגדים מיותרים, להירטב במקלחת של הבריכה כל שעה ולהתייבש בשמש הנעימה, ולראות כמה כולנו יפים וטבעיים בלי קשר למידת הבגדים ול-BMI.

חזרנו הביתה במצברוח מעולה וקימפרנו בכיף מתי שבא לנו, בידיעה שבטוח כיסינו את הימים - הפסטיבל התחיל ביום 11 למחזור והיום זה כבר היום ה-17. הבוקר עשיתי מעקב זקיקים ופשוט חטפתי סלע לפרצוף - האסטרוגן התחיל לרדת, הרירית התכווצה, ה-LH מרקיע שחקים והזקיקים - מרובים וקטנים. לא התקדמתי מילימטר מאז היום ה-11... אפילו היתה הדרדרות קצת. פוליציסטית למהדרין.

זהו, מאז אני די נאבקת. מצד אחד כל ההבנות שלי והשחרור של הפחד, ולדעת שזה יכול גם לקחת שנתיים או בכלל לא לקרות ואני אהיה בסדר. מצד שני הבאסה שעשיתי את כל השינוי התזונתי הזה, שאני כן מרגישה בגוף שהוא עובד, אבל הפוליציסטיות פשוט לא מוכנה לזוז. והרי בדיוק בגלל זה טיפלתי בנושא הזה כבר לפני שנים! בדיוק את זה רציתי למנוע... שיום אחד אני ארצה הריון וזה יהיה תקוע ויגיע לאיקקלומין ומי יודע מה עוד.... אז נכנסתי בזה כבר לפני שנים, והצלחתי, המחזור כבר היה סדיר לגמרי במשך כמה שנים טובות, והנה איכשהו בסוף קרה בדיוק מה שפחדתי, אני מוצאת את עצמי לא נכנסת להריון כבר שנה, ועם מחזור פוליציסטי כאילו שלא עבדתי עליו שנתיים. לא היה לי ביוץ אחד תקין מאז פאקינג חודש מאי. בימים כאלה ממש קשה לי לזכור לנשום.
לצפיה ב-'אם הlh גבוה והאבטרדיול ירד זה אומר שהיה ביוץ'
אם הlh גבוה והאבטרדיול ירד זה אומר שהיה ביוץ
12/09/2018 | 19:37
4
54
תבדקי כצה הפרוגסטרון
לצפיה ב-'בוודאות לא היה ביוץ,'
בוודאות לא היה ביוץ,
12/09/2018 | 21:30
3
60
זה מוכח באולטרסאונד. הערכים שלי מתאימים לשחלות פוליציסטיות. הפרוגסטרון יצא בערך 1.
לצפיה ב-'אני בעצמי טכנאית אולטרסאונג נשים'
אני בעצמי טכנאית אולטרסאונג נשים
13/09/2018 | 21:12
2
53
ואי אפשר להוכיח באולטרבאונד שהיה או לא היה ביוץ..לזה נועדו בדיקות הדם..מהסיבה הפשוטה שזקיק שבייץ יכול להשאר עגול וצלול עוד מס ימים.
הגרך היחידה לדעץ אם היה ביוץ זה לפי רמות הפרןגסטרון..
לצפיה ב-'אבל גם לא היה זקיק מוביל בשום שלב..'
אבל גם לא היה זקיק מוביל בשום שלב..
13/09/2018 | 21:26
1
33
אבל קטונתי. אתחיל למדוד חום השחר לכמה ימים (אני מתעצלת בדרך כלל ורק מתחילה למדוד אחרי שראיתי ביוץ כדי לוודא עליית טמפרטורה), מאמינה שזה יתן תשובה חד משמעית.
לגבי הפרוגסטרון... כמו שכתבתי למיס אנה, הוא נמוך מאוד.
לצפיה ב-'כן..קראתי עכשיו שהפרוגסטרון נמוך..'
כן..קראתי עכשיו שהפרוגסטרון נמוך..
13/09/2018 | 21:37
30
בכל מקרה אל תאבדי תקווה...מאמינה שתיק תק את על זה ...
לצפיה ב-'מה בדיוק הערכים? '
מה בדיוק הערכים?
12/09/2018 | 20:35
4
72
האם בדקת גם פרוגסטרון?
בכל מקרה בתור פוליציסטית שגם ניסתה שלל שיטות טיפול טבעיות ובסופו של דבר מה שהביא לי את הילדה שלי היה טיפול הורמונלי בזריקות (כי איקקלומין לא עובד עלי)

אני מציעה לך קצת לאפשר לעצמך את ה"אנוכיות" הזאת. את אישה שרוצה מאוד להרות. הלוואי וכולנו יכולנו באופן טבעי. אבל אין מה לעשות לא כך הדבר.
נתת לגוף את הזמן שלו באמת שאת משקיעה בו. אבל הגיע הזמן קצת לעצמך.
תלכי לרופא וקחי טיפול, תאמיני לי אין בזה שום בושה או כישלון.
המחזור שלי לא סדיר מאז שהתחילה לי הווסת. הייתי מקבלת פעם בחצי שנה - שנה. כשהתחלתי טיפולים זה היה אחרי שנה שלמה שניסיתי להביא את הווסת בשלל דרכים טבעיות, תזונה, דיקור, תוספים, ספורט וכלום. שנה לא קיבלתי מחזור.
התחלתי את הטיפולים ההורמונליים וזה מה שפתר את הבעיה כמה פשוט.
אחרי הלידה החלו להגיע מחזורים לעיתים קרובות יותר 45-60 יום והיו אפילו כמה של 30 וגם יותר קצרים. אבל, אני כבר 3 שנים אחרי הלידה ללא שום אמצעי הגנה וזה לא קרה טבעי. בדקתי גם בשלל הזדמנויות אם היה ביוץ וכפי הנראה אני לא מבייצת בכלל. אז אפשר לנסות ולקוות ולחכות עוד הרבה ולהתעסק בזה במשרה מלאה או להתקדם לכיוון המטרה שהיא הריון ותינוק.
מאחלת לך הריון בקרוב אם טבעי או לא.
לצפיה ב-'תודה, זה באמת מכניס לפרופורציה.'
תודה, זה באמת מכניס לפרופורציה.
12/09/2018 | 21:34
3
44
קשה לי לשחרר כי המחזור שלי כבר היה סדיר והביוץ היה ברור ויפה במשך כמה וכמה שנים. מרגיש לי שכל העבודה ירדה לטמיון... אבל את צודקת, המצב עכשיו הוא מה שיש ועם זה נעבוד בשביל להגיע לאן שרוצות.

הערכים במהלך מעקב הזקיקים שהתחיל לפני שבוע וקצת:
אסטרדיול התחיל מ-300, עלה ל-350 ועכשיו חזר לסביבות ה-300.
פרוגסטרון נמוך, היה 0.8 ועכשיו 1 בערך.
LH היה גבוה, משהו כמו 32, ירד ל-26 ועכשיו יושב על איזה 37 נדמה לי.

לצפיה ב-'מוסיפה כפוליציסטית לשעבר. אני מקווה.'
מוסיפה כפוליציסטית לשעבר. אני מקווה.
12/09/2018 | 23:14
58
שמה שסידר לי את המחזור, אבל לגמרי, היה רק הריון (שאחריו גם הנקתי תקופה ממושכת אז היה לי חופש של שנתיים וחצי מהמחזור), אבל כשחזר חזר מתוקתק.
אצלנו יש עוד ענינים אז ההריון מivf ואני מסכימה עם מיס אנה שאין מניעה לעשות השתדלות טיפולית. אפשר לקחת לטרוזול במקום איקקלומין שאמור להיות יותר ידידותי למשתמשת..
בתור משהי שחוותה הרבה כאפות בתחום הפוריות אני יודעת שכל הענין של "לשחרר ולכייף ולהרגע" עלול להטעות ולעכב. אנחנו חיכינו עם האופטימיות הזאת 7 שנים יותר מדי.. אל תקחי את הזמן וקחי בחשבון שיש במשוואה הזו שני משתנים וצריך לבדוק את שיניהם אפילו אם הכל נראה תקין. בהצלחה ושתהיה שנה טובה ומעוברת.
לצפיה ב-'מוזר שהlh משחק כשאין זקיק מוביל. '
מוזר שהlh משחק כשאין זקיק מוביל.
12/09/2018 | 23:39
1
41
זה באמת מוזר.  את בדקת גם fsh?
איך הפרופיל שלך נראה בימי ווסת ראשונים?
לצפיה ב-'ה-fsh תקין, טיפה יותר מ-6'
ה-fsh תקין, טיפה יותר מ-6
13/09/2018 | 10:08
42
(ביום 3 של המחזור).
ה-lh באותו יום יצא בערך פי 1.5 ממנו... שוב, עדות לפוליציסטיות. ניסיתי לשאול את הרופאה אם זה לא בעייתי כאלה רמות גבוהות של lh היומיום ולא נראה שהיא מודאגת מזה (או לחלופין אולי היא לא יודעת..).
לצפיה ב-'במהלך סוף השבוע'
במהלך סוף השבוע
15/09/2018 | 23:36
1
17
טמפרטורה נמוכה (36.16) והפרשות פוריות.. אלה ימים 19-20 של המחזור, כשבדרך כלל הביוץ היה מגיע ביום 18. הולכת מחר למעקב זקיקים לראות אם אני שוב מדמיינת או שזה הפעם זה. אם כן אז אמנם שוב פספסנו הזדמנות להזרעה (האוביטרל מתייבש לו במקרר כל הקיץ), אבל לפחות דאגנו לכסות גם בשישי וגם בשבת. אעדכן.

אה ושבוע טוב!
לצפיה ב-'אוביטרל את צריכה כמבייץ '
אוביטרל את צריכה כמבייץ
16/09/2018 | 14:54
8
אז אם יהיה זקיק בשל זה יכול לעזור

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית
אורית הרטום - דיאטנית קלינית ורופאה סינית
אורית הרטום
ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה