לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2008220,082 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'מבואסת...'
מבואסת...
22/02/2018 | 08:44
4
102
מיולי אנחנו מנסים להיכנס להריון ( יש לנו ילד 1 בן 2.9) , עד ינואר ניסינו טבעי בעזרת דיקור, תזונה,צמחים סיניים... ומעקבי זקיקים לדעת מתי יש ביוץ. מחזורים ארוכים ולא סדירים (השיא היה 85 יום. ..) 
חודש שעבר התחלנו טיפול בלטרוזול, ביוץ בדיוק לפני שבועיים.
קיימנו כל אותו שבוע - במשך 4 ימים ברצף כולל לפני הביוץ וביום הביוץ.
על הבוקר אמרתי לעצמי שאם טרם קיבלתי אז נעשה בדיקה... שלילי.. והנה לא עוברת חצי שעה והמחזור מגיע ....
אוף...מבואסת ממש
איך אתן יוצאות מהבאסה? 
לצפיה ב-'לצאת מהבאסה'
לצאת מהבאסה
22/02/2018 | 16:36
1
49
אני נותנת לבאסה מקום בחיים שלי.
שמעי, זה מבאס! מבאס לאללה כי ציפית וקיווית ו.. אוף, שוב לא נקלט.
אז אני נותנת לעצמי את השעה הזאת להבין מה קרה, להפנים ולקבל את המצב.
מאד עוזר לי לחיות מתוך מחשבה ש"הכל לטובה", ואם לא קרה החודש - כנראה יש סיבה, לפעמים גלויה ולפעמים לא.

אז חבקי את עצמך, עשי משהו שעושה לך נעים, ובזמנך המתאים - המשיכי הלאה לעבר נסיון נוסף.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
22/02/2018 | 23:12
29
אז בבוקר באמת הייתי מבואסת... ויותר הייתי אחרי שדיברתי עם הרופא ואמר שלא נתחיל שוב לטרוזול... שאגיע אליו ונדבר...
וזה מפחיד אותי.. פוחדת לעבור "שלב".
וגם כנראה כי קיוויתי שנצליח , בכל זאת עם הבכור הצלחנו "בעצמנו".
אז קצת מלחיץ...
מצד שני , מה שחשוב זו המטרה... אז ... אני די קרועה בין הרגשות שלי

לצפיה ב-'אויש.. זה קשה אין ספק!! '
אויש.. זה קשה אין ספק!!
22/02/2018 | 19:58
1
49
האם בוודאות היה לך ביוץ?
יכולה לשתף קצת - האם היו תופעות לוואי לתרופה הזו?

היתי עושה משהו כייפי!! אולי בילוי בספא, או מלא יין וסושי (קצת הלקאה עצמית, אבל לפחות להנות ממה שאפשר...)

לצפיה ב-'היי'
היי
22/02/2018 | 23:16
41
היה ביוץ... ראו שמתקרב לפי usוגם בדיקות דם. והיום זה בול שבועיים אחרי...

התרופה עשתה לי נראה לי מעט מצבי רוח ורגישות... 
גם יצאו לי מלא פצעונים בפנים... לא יודעת אם קשור אליה או בכלל למצב ההורמונלי

לגבי הבאסה... נשארתי לנוח בבית - ישנתי, הייתי רוב היום במיטה... עד שאספתי את הילד מהגן. אחכ היינו יחד ותכלס החיבוק שלו הכי מנחם שיש :) ובערב הזמנתי לי פיצה... 
לצפיה ב-' מייעצים לכם בפורום הורים בטיפולי פוריות '
מייעצים לכם בפורום הורים בטיפולי פוריות
21/02/2018 | 14:53
14

אתם מוזמנים לקבל ייעוץ מרופא מומחה בכל הקשור לתחום בעיות פוריות וטיפולי פוריות בפורום הורים בטיפולי פוריות.
יש לכם שאלה? היכנסו עכשיו 

לצפיה ב-'אובדת עצותתת וסת או השתרשות'
אובדת עצותתת וסת או השתרשות
19/02/2018 | 21:25
1
127
קצת פרטים בת 29 ללא הריונות אנחנו גם לא מנסים... י.
ב29/1 וסת אחרונה וסת סדירה ביותר
ב9/2 ימים פוריים עפ"י הפרשות ועפ"י יומן אותו אני מנהלת ב11/2 ביוץ 
ב9/2 נקרע הקונדום לחלוטין
הייתה פטריה אשר טופלה , רביעי שעבר התחיל תכיפות בשתן כמו דלקת בוצעו בדיקות  סטיק שתן בוקר נמצאו לקוציטים , בסטיק נוסף לאחר 4 שעות הכל תקין .
בוצעה תרבית הכל תקין
לפני יומיים התכווצויות כמו ביוץ מאיזור שחלה שמאל
אתמול 7 ימים לפני שעתידה להיות בזמן הטלת שתן הפרשות צמיגיות שקופות עם עם מעט צבע ורדרד לא משהו שהוא קבוע אלא מידי פעם.
כנ"ל גם היום  אין דמם אלא רק הפרשות בין ורוד חום לורוד.
ממשיכות ההתכווצויות
משהו שלא קרה מעולם בעבר
כמו כן החל מהשעה 6 בערב בחילות וסחרחורות של החיים לא מסוגלת לראות אוכללל בכללל ובא לי להקיא אבל לא יוצא כלום
גלי חום בלילה ברמה של אי יכולת שינה 
ולא נשכח את הקושי להרדם אתמול והפרעות שינה בילתי רגילות ם רעב שתקף אותי ב5.5 בבוקר אחרי שאתמול בערב משום מה אכלתי עוף למרות הבחילות כי ממש היה בא לי....
חשוב להגיד שאני לא אוכלת בכלל בבוקר עד השעה 10 היום לא יכולתי להתאפק
לצפיה ב-'נראה לי שאין מנוס '
נראה לי שאין מנוס
20/02/2018 | 06:07
91
מלחכות עוד כמה ימים ולגלות ...
לצפיה ב-'מה אתם עשיתם אחרי הריון כימי חיכתם מחזור או ישר ניסתם '
מה אתם עשיתם אחרי הריון כימי חיכתם מחזור או ישר ניסתם
18/02/2018 | 18:31
1
60
לצפיה ב-'ישר ניסינו שוב.'
ישר ניסינו שוב.
19/02/2018 | 14:03
89
וגם נכנסו שוב חודש אחרי זה.. אבל לצערי היה שוב כימי. 
לצפיה ב-'מי פה הטרוזיגוטית לפקטור 5? ללא היסטוריה משפחתית ?'
מי פה הטרוזיגוטית לפקטור 5? ללא היסטוריה משפחתית ?
18/02/2018 | 19:53
50
ומה הטיפול שהוצע לה בהריון? אני אחרי הריון כימי והפלה בשבוע 8

לצפיה ב-'עד שחשבתי שכן..'
עד שחשבתי שכן..
18/02/2018 | 08:18
2
182
המחזור התעכב לי ב3 ימים משהו שלא קרה כבר שנים ולא בזמן שאני מנסה להיכנס להריון..הייתי כל כך מלאת תקווה..מה שמוזר שעשיתי מעקב זקיקים החודש אז לא ברור איך המחזור לא הגיע לי בזמן..
אז היום בבוקר המחזור הגיע והלב פשוט נשבר לרסיסים:( 
לצפיה ב-'אוף!!! '
אוף!!!
18/02/2018 | 14:58
80
חיבוק גדול. מקווה שהחודש הבא יביא איתו בשורות טובות ...
לצפיה ב-'בדיוק מה שקרה לי'
בדיוק מה שקרה לי
18/02/2018 | 19:13
89
3 ימי איחור, והיום בלילה קיבלתי.
אף פעם לא מאחר לי
והיום האכזבה הנוראית :/
לצפיה ב-'מעקב זקיקים. ייתכן הריון?'
מעקב זקיקים. ייתכן הריון?
18/02/2018 | 15:38
98
שלום,
שמי מיקה, בת 29.
יש לי שחלות פוליציסטיות. וסת אחרונה הייתה לפני 45 יום.
מזה כשבוע יש לי כאבי גב תחתון, ממש כמו וסת, ובימים האחרונים אף יותר חזקים. כמו כן יש לי כתמים חומים בהירים מועטים על התחתונית.
בד"כ לפני שאני מקבלת, יש לי הפרשות חומות רק כיומיים וגם בכמות גדולה יותר.
עשיתי היום לראשונה בדיקת זקיקים והרופא לא הסביר לי יותר מדי.
רק ראיתי שכתב בדו"ח- שחלות PCO, ללא נוזל באגן, זקיקים קטנים מ8 מ"מ.
עשיתי בדיקת הריון אתמול באמצע היום שיצאה שלילית.
האם ייתכן הריון? מה פשר התסמינים הללו? מישהי חוותה?
תודה רבה,
מיקה
לצפיה ב-'התייעצות - יש סיכוי? '
התייעצות - יש סיכוי?
18/02/2018 | 13:42
1
142
הייתי אמורה לקבל ביום שישי את המחזור (בדרך כלל מקבלת ביום 28) ועדיין לא קיבלתי - זו פעם ראשונה כי מעולם לא איחר לי המחזור. עשיתי בדיקות ביתיות בשישי, שבת ובראשון וכולן שליליות.... לא בטוחה מתי היה הביוץ כי הסטיקים לא מגלים לי אף פעם אבל היה לי כאבי ביוץ והפרשות פוריות ב-1.2. חוויתי גם כאב חד וחזק בבטן התחתונה מצד ימין ב9.2. 

מאז שבוע שעבר יש לי סחרחורות די קשות במהלך היום וצרבת בלילה לפני השינה - שתי תופעות שבחיים לא חוויתי.. אני אעשה בדיקת דם לקראת סוף השבוע, השאלה אם יש בכלל סיכוי להריון כשהבדיקות שליליות עדיין יותר מיומיים אחרי האיחור? 
לצפיה ב-'היי'
היי
18/02/2018 | 13:54
102
לפעמים הלחץ גורם קצת לאיחור. לפעמים גם יש ביוץ מאוחר יותר
יתכן ובייצת קצת יותר מאוחר ממה שחשבת ולכן עוד לא הגיע המחזור.
תחכי עוד יומיים אם עדיין לא תקבלי תעשי עוד בדיקה. ואם את כבר הולכת לכיוון בדיקת דם תבקשי גם בדיקת פרוגסטרון וlh  לדעת איפה את עומדת
לצפיה ב-'האם אני בהריון'
האם אני בהריון
14/02/2018 | 14:02
3
235
אני מקבלת כל 26 יום כרגע כבר ביום 29. ביוץ היה ב-31/1
בדרך כלל כמעט ולא מאחר אולי פעם בשנה 28 יום
עם כאבים כמו התכווצויות בבטן וסחרחורת כל כל יום במשך שבוע
עם הפרשות יותר מבדרך כלל
מה אתםחושבות? לעשות כבר בדיקת דם או לחכות?
לצפיה ב-'רק לציין'
רק לציין
14/02/2018 | 14:07
128
לקחתי איקוקמין
לצפיה ב-'הייתי עושה בדיקה ביתית '
הייתי עושה בדיקה ביתית
14/02/2018 | 18:41
1
120
בהתאם לתוצאה ללכת או לא לבדיקת דם
לצפיה ב-'אם התחיל דימום קל'
אם התחיל דימום קל
15/02/2018 | 13:06
140
כנראהשזה מחזור???
לצפיה ב-'הריון כימי ביום שני צנח לבטא 18...שבוע הבא אפשר לנסות שוב'
הריון כימי ביום שני צנח לבטא 18...שבוע הבא אפשר לנסות שוב
13/02/2018 | 20:21
1
123
הרופא לא ביקש עוד בדיקה מתארת לעצמי שיתאפס שבוע הבא כבר, השאלה עם אפשר לנסות להיכנס להריון
לצפיה ב-'מצטערת על הכימי'
מצטערת על הכימי
14/02/2018 | 20:09
118
אני חושבת שכדאי לך לשאול את הרופא, למרות שלא מכירה המלצה להמתין אחרי הריון כימי. מקווה שההריון הבא שלך יהיה מלאאא !
לצפיה ב-'ביוץ 4 ימים לפני מחזור'
ביוץ 4 ימים לפני מחזור
13/02/2018 | 14:41
2
121
ביום שבת האחרון,הבחנתי במשהו מוזר הלכתי להשתין באוויר, בלי מגע באסלה וראיתי משהו מוזר שיצא מהאיזור האישי שלי שנראה כמו חלבון שנמתח והמשיך להימתח וכמעט הגיע למים, מה זה אומר? היה לי ביוץ שני לפני המחזור? כי אני אמורה לקבל מחר.

היום עשיתי בדיקת ביוץ = פס ככה ופס בהיר
יש דבר כזה פס השני בהיר יום לפני מחזור?
לצפיה ב-'הכל יכול להיות. תלוי מה אורך המחזור שלך '
הכל יכול להיות. תלוי מה אורך המחזור שלך
14/02/2018 | 17:50
33
לצפיה ב-'אולי הריון?!'
אולי הריון?!
19/02/2018 | 14:06
29
כבר קראתי על כמ  בנות שבדיקת ביוץ לפני מחזור גילתה להן הריון. 
אני ממליצה לחכות לאיחור ואם לא מגיע לעשות בדיקה. 

בהצלחה :)
לצפיה ב-'האם זה היריון???'
האם זה היריון???
10/02/2018 | 08:11
5
336
היי,

ביצעתי שתי בדיקות, אחת בבוקר אתמול והיום בבוקר, הפס השני לא מתחזק והוא כל כך חלש שאני חושבת שאולי אני מדמיינת.

מה אתן חושבות?

* חשוב לציין שהכל בוצע לפי ההוראות והתוצאות הן לא יותר מ5 דק' לאחר הבדיקה
לצפיה ב-'אכן הריון בשעה טובה'
אכן הריון בשעה טובה
10/02/2018 | 08:52
4
51
לצפיה ב-'הלוואי שאת צודקת'
הלוואי שאת צודקת
10/02/2018 | 13:23
3
110
הפס לא חלש מדי?
לצפיה ב-'פס זה פס. מתי יום האיחור?'
פס זה פס. מתי יום האיחור?
10/02/2018 | 16:52
1
46
לצפיה ב-'היום אני כביכול אמורה לקבל ומחר בטא'
היום אני כביכול אמורה לקבל ומחר בטא
11/02/2018 | 12:08
47
לצפיה ב-'הפס מעולה'
הפס מעולה
11/02/2018 | 09:21
134
הכל בסדר
לצפיה ב-'ביוץ התפספס??'
ביוץ התפספס??
10/02/2018 | 22:14
1
135
הי לכולן
שבוע מעולה וטוב!

בדרכ הביוץ אצלי הוא הרבה אחרי 14 ימי מחזור לכן ביצעתי בדיקת ביוץ ראשונה רק ביום ה14 ולהפתעתי היו 2 פסים כהים ובולטים... סופר מוזר כי בדרכ בזמן הזה עוד לא מתחיל להתחזק הפס ואז אני עוקבת בתהליך ההתחזקות
ביצעתי בדיקה נוספת היום בערב והפס של הבדיקה כבר התבהר.
בשבוע האחרון עוד לא קימפרנו... נשתדל מאוד לקמפר היום
האם הפס שהפך לבהיר יותר מעיד על כך שפיספסנו ביוץ החודש או דווקא ההפך??

חום השחר עוד לא הראה קפיצה ולכן תוהה אם הפס החלש יותר בבדיקת ביוץ תלוי בשעת הבדיקה או שלא היה מספיק ריכוז שתן...

דעות ומחשבות יתקבלו בברכה
תודה רבה.
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
11/02/2018 | 09:20
102
2 פסים כהים זהים משמע ביוץ בפתח. ביצעת בדיקה למחרת והפס התבהר סימן שהביוץ באותו יום בו הפס התבהר
לצפיה ב-'נמאס כבר! עוד חודש לפח!'
נמאס כבר! עוד חודש לפח!
07/02/2018 | 15:59
21
219
איך זה שיש בנות שנקלטות רק ממחשבה על הריון? אוף! פרקתי.
לצפיה ב-'למה לפח..?'
למה לפח..?
07/02/2018 | 16:10
2
158
אל תזרקי חודש של חיים לפח
מבאס ממש..אבל לא ליפול אהובה
תנסי לחשוב מה פספסת החודש שאולי היה קריטי
לפי מה שאני מבינה גם תזונה מאוד קריטית בתהליך..יש מאכלים שפוגעים בפוריות, אולי זה משהו שמשפיע עליכם? 
לי בכלל קורה משהו לא מובן-
קיימנו יחסים ביום שישי, ביום שבת מקלון ביוץ חיובי
אתמול זיהיתי הפרשות נמתחות וכמו חלבון וישר לקחתי את בעלי למיטה ..היום כואבת לי הבטן מהבוקר כמו לפני מחזור (והמחזור בכלל עתיד לבוא עוד שבועיים בערך..)
לצפיה ב-'לא תמיד מפספסים משהו '
לא תמיד מפספסים משהו
07/02/2018 | 20:38
126
גם כשעושים הכל ״כמו שצריך״ יש סיכוי של 25% להיקלט ... פשוט אין ברירה אלא להמשיך לנסות.
מנעמים, שולחת לך חיבוק של הבנה.
בתקווה לחודש הבא משמח יותר
לצפיה ב-'אשמח אם תרחיבי את ענייו חשיבות התזונה'
אשמח אם תרחיבי את ענייו חשיבות התזונה
07/02/2018 | 22:20
97
נשמע מרתק... וחיוני
מתחילה לקרוא בנושא עכשיו
אשמח לכיוון ראשוני

תודה ובהצלחה לכולנו!
לצפיה ב-'כנ"ל, התחילו כאבי מחזור...אמורה לקבל שבת\ראשון'
כנ"ל, התחילו כאבי מחזור...אמורה לקבל שבת\ראשון
08/02/2018 | 09:10
6
111
בדיכאון המחץ....
גם אני לא מבינה איך אצל כולם זה הולך כ"כ מהר והנה עברו להם 8 חודשים שלמים בלי שאקלט!!!
שתביני יש לי חברה שנכנסה להריון בטעות ***למרות*** שלקחה פוסטינור!!!
לא יאמן
לצפיה ב-'ו...הכתמות :( באסת על'
ו...הכתמות :( באסת על
08/02/2018 | 10:01
47
לצפיה ב-'סיפורים כאלה לא ייאמנו'
סיפורים כאלה לא ייאמנו
09/02/2018 | 09:11
4
131
מעצבן ממש.
גם אני אמורה לקבל שבת ראשון. מרגישה את תחושת האיכסה שלפני מחזור. ניסיון שישי. ואם החודש לא יילך אני עושה הפסקה
לצפיה ב-'גם אני כנראה שבת/ראשון'
גם אני כנראה שבת/ראשון
09/02/2018 | 10:07
3
104
אני בתקופה של סטרט אז כנראה שזה מעכב לי את המחזור כי בדכ מתחיל אצלי בבת אחת בלי ממש יום יומיים של הכתמו ת וכאבים כמו שקורה הפעם...
למה הפסקה?
לצפיה ב-'כי'
כי
09/02/2018 | 19:26
2
106
לא רוצה ללדת בדצמבר....
לצפיה ב-'אני ילדתי בדצמבר, וסת אחרונה במרץ'
אני ילדתי בדצמבר, וסת אחרונה במרץ
12/02/2018 | 21:05
1
76
נראה לי שאת לא מחשבת נכון
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
14/02/2018 | 21:08
34
כוונתי הייתה החודש עוד לנסות ואז לעשות חודש חודשיים הפסקה :(
לצפיה ב-'גם אצלי התחילו הכתמות בדיוק עכשיו '
גם אצלי התחילו הכתמות בדיוק עכשיו
08/02/2018 | 15:03
51
לצפיה ב-'מבינה אותך :-('
מבינה אותך :-(
09/02/2018 | 19:48
8
106
בנות, באיזה שלב ואחרי כמה חודשי ניסיון הייתן פונות לרופא פוריות? בתקווה שכולנו לא נזדקק.
והאם באמת מתח ולחץ יכולים לעכב קליטה להריון? כל החיים האלו מלווים לחץ ומתח אז קשה להמנע מזה :-(
לצפיה ב-'עשית בדיקת דם בסוף או שהמחזור הגיע ? '
עשית בדיקת דם בסוף או שהמחזור הגיע ?
10/02/2018 | 11:20
31
לצפיה ב-'לא, ל-א'
לא, ל-א
10/02/2018 | 20:43
6
99
ועוד פעם לא !
מערכת הרבייה ביולוגית ולא נפשית. נשים שמתקשות להיכנס להריון נוטלות הורמונים ולא תרופות הרגעה.
אבל מתח ולחץ אינם נעימים ואם ניתן להפחית אותם - מה טוב.
לצפיה ב-'אריות - אז למה הדעה הרווחת '
אריות - אז למה הדעה הרווחת
11/02/2018 | 10:59
5
88
שמתח ולחץ מעכבים הריון? ועוד שומעים זאת מרופאים שונים.
ויש כל מיני דוגמאות על נשים שניסו שנים להקלט ואז ויתרו נסעו לאמץ וברגע ששיחררו את הלחץ נקלטו להריון....
לצפיה ב-'אנשים אוהבים להתפס לסיפורים'
אנשים אוהבים להתפס לסיפורים
11/02/2018 | 16:21
4
78
כמו שיש סיפורים על כאלה שכש"שחררו" נקלטו, יש מליוני סיפורים על כאלה שנקלטו במצבי לחץ. למשל, במקרי אונס או במלחמה. 
וכמו שאמרת, החיים מלאים בלחץ, כמעט כולנו רצות בין עבודה לבית למשפחה לסידורים לדד ליינים מטורפים, ועדיין רוב הזוגות נקלטים טבעי.
ודבר אחרון - בד"כ הלחץ מגיעה אחרי שמנסים להקלט תקופה. מי שאומרים לה שהיא לא נקלטת בגלל הלחץ, היא אותה אחת שלא נקלטה גם לפני שהיא ידעה שזה יקח זמן, והייתה רגועה. 

לצפיה ב-'זה לא לגמרי נכון'
זה לא לגמרי נכון
11/02/2018 | 16:53
3
70
זה נכון שיש סיפורים לכאן ולכאן על נשים שנקלטו בכל מיני מצבים, אך זה בהחלט נכון שלחץ מעלה את רמות הקורטיזול בדם מה שיכול להפריע לפוריות באופן זמני (כלומר בתקופה הלחוצה), לאחר מכן עם ירידת רמות הקורטיזול בתקופה רגועה הפריון ישוב להיות תקין (כמובן במצב שבו אין בעיות נוספות שמקשות על ההיקלטות).
לצפיה ב-'יש גם גורמים נוספים שמשפיעים'
יש גם גורמים נוספים שמשפיעים
12/02/2018 | 07:47
2
61
אבל ההשפעה יחסית זניחה.
גם תזונה לקויה ומחסור בפעילות גופנית עשויים לפגוע בסיכויים, אבל עדיין מי שהתזונה שלה לקויה או שלא עושה ספורט כנראה תכנס להריון.

יותר סביר שמי שמתקשה להכנס להריון תקופה מסויימת (ואני לא מדברת על מה שנופל בסטטיסטיקה שנחשבת תקינה) סובלת (היא או בן זוגה) מקשיי פוריות ולא כי היא לחוצה, ואני מרשה לעצמי לנחש שלא הלחץ הוא זה מה שמעכב את ההריון של זו ששאלה על כך.
לצפיה ב-'אבל גם רופאים -'
אבל גם רופאים -
13/02/2018 | 00:34
1
45
רופאת משפחה או רופא נשים לטענתם לחץ יכול לעכב הריון...
אז נכון שהם לא יודעים הכל, אבל עדיין... כמו שכתבתן, הקורטיזול יכול לעכב הריון.
אז רק מלחשוב שבגלל הלחץ הלכו לי כמה חודשים ואם אשאר לחוצה זה עוד יעוכב, מלחיץ עוד יותר!  ואיך אפשר להיות רגועה שאת רוצה משהו ככ?
אולי יש נשים שהלחץ לא פוגע להן בסיכויים להכנס להריון, ומנגד נשים שהלחץ כן פוגע להן בסיכויים ...
לצפיה ב-'היתי פשוט אומרת שהלחץ'
היתי פשוט אומרת שהלחץ
13/02/2018 | 21:41
35
בטוח לא מועיל לכניסה להריון , כמו תזונה לקויה כמו עוד דברים. לא בהכרח מזיק, אבל בטוח לא מועיל. 

על אותו הגיון - אם אפשר לעבוד על עצמך להרגע ביוגה או לא יודעת כל השיטות שעושים, זה לא מבטיח כניסה מידית להריון, אבל זה לא יזיק גם להריון וגם לדברים אחרים.

מדברת אחת שלחוצה כבר מיום אחרי המחזור מה יהיה ופסימית .... אבל ככה זה. =/  

לצפיה ב-'מבינה ממש. אני עוד בנסיונות לאתר ביוץ פעם אחת בחיי '
מבינה ממש. אני עוד בנסיונות לאתר ביוץ פעם אחת בחיי
10/02/2018 | 11:24
108
לא הצלחתי עוד להבין מתי הוא ואם קיים בכלל.
שתבינו, 17 שנה היה לי מחזור סדיר לגמריי כמו שעון, גם בתקופות של לפני ואחרי גלולות . ...עד לפני חצי שנה.

פתאום שרוצים הריון אז המחזור מחליט לשחק איתך ולבוא חודשיים כמו שעון ואז חודש לא לבוא בכלל או אפילו יותר.
ואז יש תקווה שזה איחור טוב בגלל הריון ,אבל בדיקות הריון שליליות ועושים בדיקת דם בידיעה די ברורה שלא יבשרו משהו יותר טוב.  

זה מתיש נורא ואני ממש לא כמוך עוד שמנסה הרבה זמן, אז רק יכולה להכפיל את הרגשתי ולהבין אותך. 
וכולם מסביב בהריון או עם ילדים כבר . מרגישים לא קשורים לחברים יותר. 

חיבוק גדול ובתקווה שיגיע מהר  ויהיה תקין כמובן !!
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ חיובית ? '
בדיקת ביוץ חיובית ?
08/02/2018 | 15:28
4
204
לא ברור לי מתי זה חיובי אבל אני כן יכולה להגיד שזה הפס הכי קרוב בעובי לביקורת שראיתי אצלי .... 

לצפיה ב-'מישהי יכולה לעזור ? '
מישהי יכולה לעזור ?
09/02/2018 | 00:01
22
לצפיה ב-'ייתכן וזה חיובי'
ייתכן וזה חיובי
09/02/2018 | 09:08
77
אצלי גם לא תמיד הפס חזק כמו הביקורת. כל עוד זה חזק אצלי זה ביוץ. תבדקי שוב אחרי 12 ו 24 שעות ותראי אם יש התחזקות או היחלשות הפס
לצפיה ב-'לי זה נראה שלילי...'
לי זה נראה שלילי...
09/02/2018 | 10:04
72
החוזק של הפס ולא העובי זה מה שמעיד על הבדיקה החיובית
שני הפסים צריכים להיות באותו חוזק מבחינת צבע או שהטסט יותר חזק מהקונטרול...(ופה זה הפוך כי הקונטרול זה מה שקרוב לחלק הירוק הרי)
לצפיה ב-'תודה אוף. לא הצלחתי אף פעם לזהות ביוץ =/ '
תודה אוף. לא הצלחתי אף פעם לזהות ביוץ =/
10/02/2018 | 11:26
22
לצפיה ב-'האם זו בדיקת הריון חיובית?'
האם זו בדיקת הריון חיובית?
05/02/2018 | 21:16
41
297

אני בין 10-12 יום אחרי ביוץ,לא סגורה על זה.

תודה!
המשך>>

אני בין 10-12 יום אחרי ביוץ,לא סגורה על זה.

תודה!
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אופנה וסטיילינג '
מחכים לכם בפורום אופנה וסטיילינג
06/02/2018 | 13:16
7

כולכם, ובעיקר כולכן, מוזמנים לפורום אופנה וסטיילינג לעדכן מה לבשתם, להתייעץ לגבי בחירת בגדים, לקשקש על הסטייל של הסלבס ועל אופנה ישראלית ובינ"ל 

לצפיה ב-'אך לחשב ביוץ כשמחזור לא סדיר'
אך לחשב ביוץ כשמחזור לא סדיר
05/02/2018 | 11:52
3
92
הי בננות, אני חדשה כאן,
ניסינו להכנס להריון שנתיים וכשזה קרה סוף סוף הייתה לי הפלה..
עכשיו אני שלושה חודשים אחרי...
קניתי מקלות ביוץ התחלתי מיום ה11 אחרי מחזור והיום אני כבר ביום ה29
האם יש מצב שאין לי ביוץ בכלל??
פניתי לרופאה היא אמרה לי לבדוק עוד חודשיים...
האם קרה למישהי?
לצפיה ב-'היי אירה, יכול להיות שאת פוליציסטית?'
היי אירה, יכול להיות שאת פוליציסטית?
12/02/2018 | 16:44
2
34
מה הסיבה הרפואית לכך שהמחזור שלך לא סדיר?
אצל פוליציסטיות המצב מאוד גמיש, יש כאלה שמבייצות פעם בחודש, חודשיים, שלושה... וגם בכלל לא. בהחלט יכול להיות שלא בייצת כלל בחודש שבדקת בו. וגם יכול להיות שפתאום תבייצי ביום ה-50, קרה לי לא מעט, ואפילו יותר מאוחר.

באופן כללי יש הרבה מה לעשות בתחום הרפואה המשלימה כדי לאזן את המחזור ולהביא ביוצים סדירים יותר. דיקור, רפלקסולוגיה, הומאופתיה וכל אלה, כולם יודעים לסייע. אני כרגע מסתובבת עם קריסטל רובי עלי 24/7 ומרגישה שיפור, אבל זאת אני, קריסטלים עושים לי את זה...
בתזונה עברתי לאכול -801010 (חפשי בפייסבוק ובגוגל) וזה מאוד מאוד שיפר את המצב. (באופן כללי, כמה שפחות פחמימות מורכבות וסוכר מזוקק, עדיף).
טיפול רגשי וחיבור לצד הנשי גם מאוד מאוד עזרו.
ולימוד של השיטה הטבעית למודעות פריון, שמאפשרת לדעת בלי מקלונים ובלי אולטרסאונד בדיוק איפה את נמצאת במחזור מדי יום, וזה מאוד מחבר לקצב של הגוף.

אחרי כל אלה, השיפור שחל אצלי היה מלקבל וסת כל 3 חודשים בערך (ולבייץ ביום ה-70-80, אם בכלל), לביוץ ביום 17-18 כל חודש, ומחזור סדיר של 31-32 יום. בתיק שלי בקופ"ח הסירו את האבחנה של פוליציסטית.
לצפיה ב-'בזכותך התחלתי לקרוא על קריסטלים!'
בזכותך התחלתי לקרוא על קריסטלים!
12/02/2018 | 20:58
32
נשמע מעניין.. אבל איך יודעים מה הקריסטל המתאים ?
לצפיה ב-'וואי אולי את צודקת!?'
וואי אולי את צודקת!?
14/02/2018 | 17:05
19
באמת אך רופאה אף פעם לא שלחה אותי לאולטרה סאונד
הרי בבדיקה רגילה אי אפשר לאבחן פוליציסטיות נכון?
כן אני באמת סובלת מהשמנה ובל הזמן חושבת אך לאכל בריא יותר
הרי אין ספק שיש לזה קשר....כל הכבוד לך שעברת לחיים בריאים שכאלה...זה באמת אתגר:)

לצפיה ב-'איקקלומין'
איקקלומין
04/02/2018 | 14:16
3
183
היי,
החודש לקחתי (בהוראת הרופא) איקקלומין, הרופא אמר לקחת חמישה ימים, להפסיק חמישה ימים ואז להתחיל לקיים יחסי מין כאשר ארבעה ימים לאחר המועד וכבר לאחר שכביכול היה אמור להיות הביוץ, בדקתי שוב ביוץ והמקלון הראה לי חיובי- המחזור שלי לאחרונה הסתדר (אני פוליציסטית). רציתי לדעת האם למישהי היה מקרה כזה? שהאיקקלומין איחר את הביוץ? ובאופן כללי אשמח לקצת תקווה בנושא האיקקולומין, כי אנחנו כבר לאחר שנה של ניסיונות :(((
לצפיה ב-'אוי ואבוי, את צריכה לעבור רופא דחוף'
אוי ואבוי, את צריכה לעבור רופא דחוף
04/02/2018 | 20:51
2
145
איקקלומין נוטלים תחת מעקב זריקים ובדיקות דם, ולא מקיימים יחסים בלי לדעת מה מצב הזקיקים. את עלולה להגיע למצב של הריון מרובה עוברים.
מה שאת צריכה הוא רופא פוריות, שלא מחלק הורמונים כאילו הם סוכריות, ושהבריאות שלך חשובה לו.
בהצלחה !
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
05/02/2018 | 09:30
1
114
תקשיבי זה ממש מוזר, אני לא אגיד את השם שלו אבל זה אחד הפרופסורים הבכירים בישראל, ומאז שאני קוראת בפורום אני מבינה שחוץ מלתת לי את האיקקולומין הוא לא אמר עוד כלום. והוא ועוד רופא אמרו לי שרק אחרי שננסה את האיקקלומין וזה לא יעבוד רק אז נעבור לרופא פוריות.

אני לא יודעת מה לעשות :(
לצפיה ב-'ממה שאני מבינה בנושא (לא המון) זה ממש חוסר אחריות'
ממה שאני מבינה בנושא (לא המון) זה ממש חוסר אחריות
05/02/2018 | 10:01
100
לדעתי תפני באופן עצמאי לרופא פוריות.
ישנם מרכזים לבריאות האישה שבהם ניתן לקבוע תור לרופא נשים שהוא גם מומחה פוריות
בהצלחה
לצפיה ב-'מקלון ביוץ'
מקלון ביוץ
02/02/2018 | 16:38
4
146
היי בנות שבת שלום!

עשיתי בדיקות בימים האחרונים וכולן היו עם פס חלש חלש טו ללא פס בכלל
היום יצא לי כזה
לפי השערה ולפי אפליקציה הביוץ צפוי להגיע ביום ראשון
האם המקלון מראה על ביוץ מתקרב? או שהוא סתם התחזק?
לצפיה ב-' תמונה'
תמונה
02/02/2018 | 19:34
3
148
לצפיה ב-'אולי מתקרב אבל עוד לא מגיע ממש...'
אולי מתקרב אבל עוד לא מגיע ממש...
02/02/2018 | 20:01
2
106
שזה חיובי הפסים באותו צבע או שהטסט יותר חזק מהקונטרול - ואז זה מעיד על ביוץ שעתיד להגיע תוך 24-48 שעות
תמשיכי לבדוק. כנראה שזה לא יקרה ביום ראשון דווקא. אלא אם כן מחר יוצא חיובי.
לצפיה ב-'והפעם??'
והפעם??
03/02/2018 | 20:50
1
178
הלמעלה של אתמול
הלמטה של היו
אתמול קיימנו יחסים ומתכננים גם מחר. נראה לכן יתפוס?��
לצפיה ב-'נראה חיובי!'
נראה חיובי!
04/02/2018 | 10:15
91
כלומר הביוץ כנראה היום או מחר.
בהצלחה! נראה לי מעולה התכנית שלך

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
פורום אוטיזם- גישה ביו רפואית
היכנסו לפורום
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה