לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'חום השחר'
חום השחר
08/12/2016 | 20:25
7
שלום רב....
אני מודדת חום השחר מהיום ה3 של המחזור וגם של הווסת, ברגע שמצלצל השעון מעורר 6:30 בבוקר מתיישבת על המיטה ומודדת עם אותו המדחום. עד היום ה15 של המחזור חום השחר הטווח היה 35.7-36.1.
ביום ה16 של המחזור עלה חום השחר 36.4, ביום למחרת יום ה17 ירד חום השחר ל36.
ביום ה20 של המחזור עלה שוב חום השחר ל36.4, אחרי יומיים ביום ה22 ירד שוב ל36.
ביום ה23 של המחזור עלה שוב חום השחר ל36.4.
משהו/י יכול להסביר לי מה קורה פה????
לצפיה ב-'תעזרו לי להבין מה קורה פה...'
תעזרו לי להבין מה קורה פה...
06/12/2016 | 12:32
6
109
שלום לכולן, די חדשה בעסק. שוטטתי קצת בפורום ולמדתי המון.
חודש שעבר, היה החודש הראשון בו הפסקתי גלולות והתחלנו לנסות. לא קמפרנו יותר מידי בזמן הנכון כנראה, ולצערי הרב המחזור הגיע בדיוק גדול אחרי 28 יום (ב17.11) לפי החישובים שלי, ולפי מחשבוני הביוץ שבוע הפוריות שלי היה שבוע שעבר כשהשיא הוא ב1.12. בשבוע הזה קמפרנו יום כן, יום לא.
אממה? את כאבי הביוץ התחלתי להרגיש בערב יום שבת ה3.12, כולל ראשון ואתמול גם קצת. קמפרנו בראשון, ונקמפר גם היום.
יש לציין שאני לא מודדת חום השחר והפרשות לא היו לי. לא שמתי לב לפחות.
ואחרי כל החפירה שאני מקווה שלא בלבלתי יותר מידי, הנה השאלות: האם יכול להיות שהחודש המחזור לא יהיה דייקן ואכן הביוץ היה אחרי היום ה14?
אם הביוץ היה אחרי יום ה14, זה אומר שאני לא אקבל מחזור אחרי 28 יום וזה לא בטוח יהיה הריון, נכון?
תודה רבה רבה!
לצפיה ב-'זה רק החודש הראשון בלי גלולות'
זה רק החודש הראשון בלי גלולות
06/12/2016 | 14:59
5
64
לא נראה לי שאת יכולה להגדיר מחזור של 28 כ"דייקן", צריך לבדוק מה הדפוס לאורך תקופה, לפעמים גלולות משבשות את העניינים ולוקח זמן עד שזה מתייצב. לכן, מאוד יכול להיות שהביוץ היה אחרי היום ה-14. האם את בודקת גם עם מקלונים?

השלב הלוטאלי (הימים שבין הביוץ לוסת הבאה) משתנה בין בנות. הוא בד"כ 14, אבך לא בהכרח, ככה שבאופן תאורטי יכול להיות שהיה ביוץ שלך היה אחרי יום 14 ועדיין הוסת תגיע אחרי 28 יום. 

המון בהצלחה!
לצפיה ב-'מצטרפת למה שנאמר '
מצטרפת למה שנאמר
07/12/2016 | 01:01
3
48
וגם אין לך מה להצטער שלא הצלחת בנסיון ראשון. תשוטטי קצת בפורום ותראי שיש כאן בנות שלקח להם גם כמה חודשים טובים להקלט.
אז במקרה שלך שרק הפסקת עם הגלולות, באמת שכרגע פשוט תנסו לקמפר (לקיים יחסים) סביב ימי הביוץ - שתנסי לזהות לפי שיטות שונות ומציעה לך לקרוא כאן או לעשות חיפוש ברחבי המרשתת.
אני לא יודעת בת כמה את וכל זה, אבל בעקרון אם אתם זוג בלי בעיות בריאותיות , אז רק אחרי 4-6 חודשים של נסיונות יש המלצה לפנות לבירורים רפואיים.
המון בהצלחה ואת מוזמנת לכתוב כאן בפורום.

לצפיה ב-'מחדדת לגבי פניה לרופא'
מחדדת לגבי פניה לרופא
07/12/2016 | 07:57
1
53
לזוג מתחת לגיל 35, בלי בעיות בריאות, ההמלצה היא לפנות לבירור רק אחרי שנה.
חצי שנה ויותר זה זמן מאוד "נורמלי" להכנס להריון, ככה שאין צורך להלחץ אם זה לא קורה בפעמים הראשונות.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
08/12/2016 | 17:22
1
לצפיה ב-'התבאסתי קשות שהגיע המחזור'
התבאסתי קשות שהגיע המחזור
08/12/2016 | 17:23
15
למרות שהסיכוי היה נמוך יחסית...
תודה
לצפיה ב-'תודה ושאלה'
תודה ושאלה
08/12/2016 | 17:22
15
סליחה שמגיבה באיחור. לא היה לי זמן להגיע למחשב עד הרגע...
את  צודקת, אני לא יכולה לתאר מחזור כדייקן לפי חודש אחד
התכוונתי שהוא "לפי הספר" הגיע אחרי 28 יום.
הגיוני שאני מרגישה כמעט 6 ימים כאבי מחזור? העוצמה והכמות שונים.
יום ראשון היה השיא, אבל גם היום בבוקר הרגשתי משהו, ואולי אני מתבלבלת
והיום זה כבר סתם. זה גם באותו צד...
לפי החישוב אני אמורה לקבל חמישי הבא. אם לא אקבל לעשות בדיקה או עדיף לחכות כמה ימים בגלל הביוץ המאוחר?
מתלבטת אם לא לקנות עוד בדיקות...יש לי אחת...
תודה רבה .
לצפיה ב-'שלום לכולם:)'
שלום לכולם:)
06/12/2016 | 13:48
2
80
חדשה כאן :)
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
06/12/2016 | 16:50
13
לצפיה ב-'שלום '
שלום
07/12/2016 | 01:02
10
לצפיה ב-'צילום רחם'
צילום רחם
05/12/2016 | 20:26
55
לכל הבנות שלום.
אני אשמח בבקשה מאלה שעברו צילום רחם לשמוע על החוויה שלכן: כואב או לא כואב. אני צריכה את תשובתכם הכנה.אני יודעת שהכאב זה דבר אינדיבידואלי אבל בכל מקרה אשמח לשמוע. אני פשוט רוצה להחליט האם לעשות את זה באופן פרטי עם אולטרסאונד שזה עולה 1800 או ללכת לצילום רחם רגיל. 
לצפיה ב-'אשמח לשמוע מכם על המלצות על ערכת ביוץ אמינות '
אשמח לשמוע מכם על המלצות על ערכת ביוץ אמינות
04/12/2016 | 17:32
7
103
מה שקניתי מקופ"ח כללית נראה לי לא הכי אמין

ובאיזו שעה אתם נוהגות לבדוק כל יום עם המקלון ?
לצפיה ב-'אני מצטערת שאני מתחילה לאבד את הסבלנות'
אני מצטערת שאני מתחילה לאבד את הסבלנות
04/12/2016 | 19:48
6
118
אבל שאלת את השאלות האלה כמה וכמה פעמים, ותמיד קיבלת תשובה.
בנות משקיעות מזמנן בשביל לענות לך ונראה שאת בכלל לא קוראת את התשובות, או שאת ממשיכה לשאול עד שתקבלי את התשובה שאת רוצה לשמוע.
את מוזמנת לגלול אחורה בעמוד הזה ולקרוא את מה שענו לך בפעמים הקודמות. אני בטוחה שתמצאי תשובות 
לצפיה ב-'גלי haych צודקת'
גלי haych צודקת
04/12/2016 | 21:02
5
93
20, 24, 26, 27, 28 בנובמבר - בכל התאריכים האלה פתחת פוסטים בנושא ערכות ביוץ ונענית. אנא חזרי לשרשורים האלה וקראי את התשובות שניתנו לך שם ואל תפתחי שרשורים נוספים בנושא זה.
לצפיה ב-'לא מבינה מה כל הכעס הזה סך הכל ביקשתי לשמוע המלצות '
לא מבינה מה כל הכעס הזה סך הכל ביקשתי לשמוע המלצות
04/12/2016 | 22:00
4
104
אתן לא חייבות לענות עם זה מטרד עבורכן...מאמינה שיש בנות שיאכלו לעזור ולענות יפה ששאולים אותן שאלות... הפורום נועד למטרה שלשמה שאחת עוזרת לשני במתן הסברים וייעוץ...ושוב סליחה עם זה מהווה מטרד עבורכן :(
לצפיה ב-'אבל כן עוזרים לך '
אבל כן עוזרים לך
05/12/2016 | 00:41
3
82
את שואלת, עונים לך יפה ובאריכות ויום-יומיים אח"כ את שואלת את אותה שאלה. למה?
ה"מטרד" כאן הוא לא חלילה זה שאת שואלת, אכן מטרת הפורום היא התייעצות. ה"מטרד" הוא זה שאת חוזרת על אותן שאלות שוב ושוב. ענו לך באיזה בדיקת ביוץ מומלץ להשתמש (כולן אותו דבר, עדיף לקנות בזול מאיביי) וענו לך מתי מומלץ לבדוק ביוץ (10:00-20:00). אני באמת לא מצליחה להבין מה המטרה בלשאול את זה שוב?
תשאלי שאלות חדשות - תעני בשמחה. לא תביני את ההסבר ותבקשי הבהרות - גם לזה תעני בשמחה. אבל כשאת חוזרת על שאלות שכבר שאלת כאילו לא טרחת אפילו לקרוא את התשובה - זה מעצבן.
לצפיה ב-'גלי, הבנות כאן באמת ניסו ומנסות לעזור לך'
גלי, הבנות כאן באמת ניסו ומנסות לעזור לך
05/12/2016 | 04:09
70
תמיד שאת שואלת מישהי עונה ואת יכולה לקרוא בין השורות שלכולן כאן בפורום יש כוונות טובות. אני לא יודעת מה ההיסטוריה שלך עם הריונות ונסיון להכנס להריון, אבל אולי כדאי שתקראי קצת על מערכת הרבייה הנקבית בקישור הזה  . אולי זה יעשה לך קצת סדר בנוגע לביוץ, שחלות , שלב לוטאלי וכל מה שביניהם.
לצפיה ב-'אוקי...תודה רבה אשתדל לשים לב לתשובות'
אוקי...תודה רבה אשתדל לשים לב לתשובות
05/12/2016 | 16:53
1
74
פשוט לא ראיתי את התשובות לכן כתבתי שוב את אותה שאלה...

חודש מוצלח לכולם..:)
לצפיה ב-'לשים לב לתשובות זה רעיון נהדר '
לשים לב לתשובות זה רעיון נהדר
06/12/2016 | 11:23
21
לצפיה ב-' ספירת מלאי 5/12/2016 לתחילת שבוע'
ספירת מלאי 5/12/2016 לתחילת שבוע
05/12/2016 | 09:53
8
24

אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת "יו"מ/יוא"ב/ה"פ/דופק עדכנו כאן"
עם הפרטים הרלוונטיים:
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י"מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י"מ 17).
מי שנמצאת בי"מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא"ב 1 (יוא"ב = יום אחרי הביוץ)
יוא"ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת "עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה"
לכולנו

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
05/12/2016 | 09:54
26
JB217 ימ 17
haych ימ 21
קיפודה7 ימ 21
MauiMama ימ 24
להיות אמא 26 ימ 24
MoonFairy ימ 28
איןאריותכאלה ימ 46
לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
3
14
לצפיה ב-'החודש אני מחוץ לספירה'
החודש אני מחוץ לספירה
05/12/2016 | 10:54
63
לא הצלחתי לזהות ביוץ, לא ע"פ סימנים ולא עם הערכה.
אין לי מושג באיזה שלב אני נמצאת או מתי צפויה הוסת...
לצפיה ב-'יוא"ב 6 (אולי)'
יוא"ב 6 (אולי)
05/12/2016 | 12:44
37
לא סגורה על זה בכלל החודש..
לצפיה ב-'מחוץ לספירה עד להודעה חדשה '
מחוץ לספירה עד להודעה חדשה
06/12/2016 | 20:56
9
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
11
"שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו
שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים ותמיכה, שירשור רפואי וטיפולייט,התייעצויות ושאלות, והריוניות שלנו וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי""מ ליוא""ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!
שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו
כמו כן מידי יום נפתח שרשור לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי ""חדשות בבית"" או ""בהריון או לא בהריון"" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה""פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.
אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות"
לצפיה ב-'מוזמנות לעדכן ותווספו לרשימות!!!'
מוזמנות לעדכן ותווספו לרשימות!!!
05/12/2016 | 09:57
1
8
לצפיה ב-'יו"מ 5'
יו"מ 5
06/12/2016 | 01:01
5
לצפיה ב-'מישהי שנכנסה להריון טבעי לאחר כריתת חצוצרה?'
מישהי שנכנסה להריון טבעי לאחר כריתת חצוצרה?
04/12/2016 | 09:49
1
67
השחלה באותו הצד לא תפקודית. כריתת החצוצרה היתה בשל הידרוסלפינגס.
השחלה השניה היתה חסומה ושוקמה בניתוח.
יש סיכוי להריון ספונטני?
מציינת שכבר נכנסתי פעמיים להריון ספונטני ומהיר מאוד כשאחת השחלות ככל הנראה לא תפקדה גם אז (ההריון השני לא התפתח עניין עם בלוטת התריס)
לצפיה ב-'אחותי'
אחותי
04/12/2016 | 20:57
81
איבדה חצוצרה אחרי הריון (ראשון) חוץ רחמי.
חודש אח"כ נכנסה להריון תקין, האחיין שלי בן 3 בקרוב.
לצפיה ב-'עוד שאלת מקלון ביוץ'
עוד שאלת מקלון ביוץ
30/11/2016 | 18:08
28
100
החודש התחלתי לבדוק גם עם מקלונים, זו פעם ראשונה עם מקלונים אז עוד לא מנוסה כלכך. השאלה שלי היא כזו: האם אחרי הביוץ הפס הנוסף נעלם בבת אחת או שהוא דוהה בהדרגה? שלשום קיבלתי פס נוסף כמעט חזק כמו פס הבקרה, והיום הפס הנוסף היה טיפ-טיפה יותר חלש מאתמול (בקושי רואים הבדל). לפי יתר הסימנים שלי אני רק לקראת (חום השחר, הפרשות, ומיקום צוואר הרחם) אז ברור שבכל מקרה ממשיכים לקמפר (עייפים כבר בגילנו :) )... בעיקר מסקרן אותי כדי להבין... תודה לעונות! 
לצפיה ב-'מנסה שוב את מזלי ומצרפת תמונה'
מנסה שוב את מזלי ומצרפת תמונה
01/12/2016 | 13:23
27
115
בתמונה:
העליון זה ימ 15
השני והשלישי ימ 16 (צהריים וערב)
והתחתון זה ימ 17- היום.
2 אפשרויות לדעתי- אחת שהבדיקה הכי חיובית היתה בימ 15 (לא בדקתי עם מקלונים לפני כן) ולכן הביוץ היה אתמול או היום. אפשרות שניה- הגוף שלי רק נסה לבייץ אבל לא השלים ביוץ בינתיים. עדיין לא עלה לי החום מה שאומר שאולי הביוץ עוד לפני, מצד שני ההפרשות הכי פוריות נצפו בימ 15..
אתמול (ימ 16) כצפוי היינו עייפים מכדי קימפור אבל בימ 14 ו15 קימפרנו במרץ :) והיום נגייס כוחות כמובן...
יאללה הצבעות- איזו אפשרות יותר נראית לכן? יש עוד אפשרות שלא חשבתי עליה?
נ.ב בתמונה הקן השני נראה קצת יותר בהיר מבמציאות. 
לצפיה ב-'לא נראה שהיה ביוץ'
לא נראה שהיה ביוץ
01/12/2016 | 13:35
26
61
את אומרת שקיבלת פס חזק כמעט כמו פס הבקרה, לי באף אחד מהמקלונים זה לא נראה מספיק קרוב.
גם לי יש חודש משובש. לא הצלחתי לזהות ביוץ והספדתי אותו.

לשאלתך הקודמת, אצלי ביום הביוץ הקו נחלש - לא נעלם אבל כן מספיק חלש בשביל שלא ישאר מקום לספק שהמקלון שלילי.
לצפיה ב-'תודה על התשובות :)'
תודה על התשובות :)
01/12/2016 | 13:41
25
29
ממש מוזר לי, אני תמיד מבייצת כל חודש ביום 17-18...
במציאות הקו באמת הרבה יותר חזק אבל יכול להיות שאני מכריחה את המציאות להתאים לציפיות שלי...
אני מניחה שיש פעם ראשונה לכל דבר.
למה את מתכוונת שהספדת? את חושבת שלא בייצת בכלל החודש? אולי הביוץ פשוט מתעכב?
לצפיה ב-'במחשב אצלי התמונה ממש נוראית'
במחשב אצלי התמונה ממש נוראית
01/12/2016 | 13:44
43
צריך להטות את המסך לזוית כדי שזה יראה כמו במציאות
לצפיה ב-'הספדתי כי'
הספדתי כי
01/12/2016 | 13:54
23
63
אני תמיד מבייצת ביום ה-14. בדקתי עד יו"מ 15 והיה שלילי (כלומר - שהביוץ גם לא היה ביום 16). בשלילי אני מתכוונת שהקו היה ממש חלש, ושמסביבות יו"מ 14 הוא ניהיה אפילו חלש יותר מיום ליום, כמעט בלתי נראה. אז בגלל האיחור בשילוב עם זה שהפסים לא מתחזקים בכלל, הספדתי. שכנו פעם אחת וזה היה ממש מזמן,  ביו"מ 11. רציתי שנקמפ"ר כשנתקרב יותר למועד הביוץ והפסים יתחזקו קצת, אבל זה לא קרה 
הזוי, יש כבר כמה בנות בפורום שהביוץ שלהן התנהג מוזר החודש. אולי קר לביציות ולא בא להן לצאת מהפוך :)
לצפיה ב-'כן אבל..'
כן אבל..
01/12/2016 | 17:41
22
33
זה לא בהכרח אומר שהביוץ הקדים
יותר הגיוני בעיני שהוא יגיע מאוחר יותר. זה מה שאני חושבת (ומקווה) שוקרה אצלי. אז לא חושבת שכדאי להספיד :)
מוזר, לשתינו הווסת הגיע יומיים באיחור, אני תוהה אם אולי זה קשור?
לצפיה ב-'אבל הפסים כן התחזקו (טיפה) ואז נחלשו'
אבל הפסים כן התחזקו (טיפה) ואז נחלשו
03/12/2016 | 13:04
21
32
זה לא אומר שהשיא מאחורי?
בכל מקרה, הפסקתי לבדוק עם המקלונים. קימפ"רנו אתמול (יוא"ב 18) וביוא"ב 11. אם הביוץ איחר, מה שלא נראה לי סביר, אולי עוד איכשהו תפסנו אותו..אבל אני ממש בספק.
גם לגלי יצא ככה - איחור של יומיים וביוץ שמתעכב. מה הולך פה?
לצפיה ב-'נכון באמת משהו מוזר החודש יכול להיות הגוף משתגע שמתחילים '
נכון באמת משהו מוזר החודש יכול להיות הגוף משתגע שמתחילים
03/12/2016 | 21:37
1
40
לנסות...
אני לא מסתמכת על הבדיקות ביוץ ב-100% צריך להיות קשובות לגוף יותר ולפי הסימנים לדעת מתי הביוץ בערך
לצפיה ב-'לא כולם נמצאים בתחילת הנסיונות... '
לא כולם נמצאים בתחילת הנסיונות...
03/12/2016 | 22:12
54
ובגלל שאני מנסה מעל שנה-אני באופן אישי כן מסתמכת על בדיקות הביוץ במאה אחוז כך שזה שלא זיהיתי ביוץ אומר שאו שלא בייציתי משום מה, או שהוא ממש הקדים/ממש איחר.
לצפיה ב-'איזה עצבים! '
איזה עצבים!
04/12/2016 | 08:22
18
58
את עוקבת אחרי עוד סימנים? (לא זוכרת אם כבר סיפרת, מצטערת). זה יכול מאד לעזור במקרה שמקלוני הביוץ לא נותנים תמונה ברורה.
החודש גם לי הסימנים כולם מבלבלים- המקלוני ביוץ בטח וגם הטמפ' (אני חושדת שמשהו לא בסדר במדחום שלי..). רק בגלל ההפרשות אני די בטוחה שבייצתי בי"מ 15 ועכשיו אני יוא"ב 5. גם לפי fertility friend זה מה שהוא חושב. סימן לי על הגרף קו מקווקו כדי לסמן את יום הביוץ המשוער. קו מקווקו זה כאשר חלק מהסימנים לא מסתדרים יחד. אז עכשיו פשוט ממתינה ואני מניחה שעוד 10 ימים בערך אדע בוודאות מה קרה החודש, לכאן או לכאן. 
לצפיה ב-'אני לא מצליחה לזהות סימנים אחרים'
אני לא מצליחה לזהות סימנים אחרים
04/12/2016 | 08:53
17
35
היה לי כאב ביוץ, אבל לפעמים הוא מגיע יחסית רחוק מהביוץ, לפעמים ממש בביוץ ולפעמים אני סתם מדמיינת שהוא קיים... אם אני לא טועה, ביום של הכאב בדקתי והיה כמובן שלילי ביותר.
הפרשות פעם הייתי מזהה, בחודשים האחרונים כמעט ואין לי.
את ה FF מחקתי אחרי שכמעט כל הפונקציות הפכו להיות רק לחברי VIP. ובכל מקרה, השתמשתי בה רק בחודש שלפני זה ככה שאין לה מספיק אינפו' בשביל לתת לי מועד משוער.

גם אני מחכה כבר למחזור, ככה אקח 14 יום אחורה ואדע מתי בערך היה הביוץ ואם הוא היה אחרי שכבר הפסקתי לבדוק. 
לצפיה ב-'אני אפילו לא רוצה להתחיל עם ערכות ביוץ'
אני אפילו לא רוצה להתחיל עם ערכות ביוץ
05/12/2016 | 04:01
16
41
אני מזהה ביוץ לפי ההפרשות ןגם נראה לי שזה לא יעשה לי טוב להיות אובססיבית לגבי זה, כדי לא להתאכזב כל פעם. למשל, חודש שעבר קימפרנו בימים שסביב ההפרשות הפוריות ולא התפתח מזה כלום. מצד שני כבר נכנסתי להריון לפחות 4 פעמים (שאני יודעת עליהם) בלי שום בדיקה מעבר לזה שידעתי שאני בערך בשבוע הנכון.
כמובן שכל זה נכון למקרה שלי, אבל מציעה את זה למי שהיא בתחילת הנסיונות ואין אצלה ואצל הבן זוג אינדקציה לאיזושהיא בעיה. 

לצפיה ב-'אגב, איןאריותכאלו לאן נעלמת לנו? טוב לראות אותך שוב '
אגב, איןאריותכאלו לאן נעלמת לנו? טוב לראות אותך שוב
05/12/2016 | 04:10
14
לצפיה ב-'מזדהה..'
מזדהה..
05/12/2016 | 08:33
24
מקלוני הביוץ רק הוסיפו לי בלבול החודש. אני חושבת שבשבילי זה פשוט עוד דרך להרגיש שיש לי איזושהי שליטה על סיטואציה שמעצם טיבה אין לי עליה שום שום שליטה.. אני מקווה שלחודש הבא (אמן שלא אצטרך) לא אתפתה שוב למקלונים.. 
לצפיה ב-'אני סוג של התמכרתי'
אני סוג של התמכרתי
05/12/2016 | 08:39
13
44
יכול להיות שאני סומכת יותר מדי על הבדיקות במובן שאני לא קשובה לגוף שלי, כי לפני זה כן הייתי שמה לב לסימנים. מאז שהתחלתי עם הבדיקות כדי לוודא שאנחנו מקמפ"רים בימים הנכונים (וראיתי שכן, הביוץ שלי מאוד עיקבי חוץ מהחודש הזה) המשכתי איתן כדי שיהיה "ליתר בטחון". ועכשיו אני כבר לא מזהה סימנים גופניים... כנראה שבגלל שיש לי סוג של רשת בטחון מהמקלונים, אני פחות עירנית לשינויים הפיזיולוגיים.
אבל אני לא מסוגלת להפסיק..
ולמרות שאני יודעת מתי הביוץ ועובדת בתקופה שמסביבו, עדיין לא יצא מזה שום הריון  כך שעם מקלות/בלי מקלות לא משנה אצלי - כנראה שאני צריכה עזרה חיצונית  בעוד כשבועיים יש לי תור לרופא.
לצפיה ב-''
05/12/2016 | 12:44
9
לצפיה ב-'מתי אתן מקמפרות?'
מתי אתן מקמפרות?
06/12/2016 | 01:09
11
23
כשיש את ההפרשות הפוריות או אחריהן?
בעקרון אם מקשיבים לגוף אז   גם החשק המיני אמור לעלות בימים האלו
לצפיה ב-'לי יש בערך 5 ימים של הפרשות פוריות'
לי יש בערך 5 ימים של הפרשות פוריות
06/12/2016 | 08:29
34
אז משתדלים לפחות 4 פעמים במהלך הימים הללו פלוס אחד לשנה הבאה גם אחרי שהחום עולה (אצלי זה תמיד ביחד עם חזרה להפרשות יבשות יותר). ואני לגמרי רואה קשר בין החשק המיני לבין הימים הפוריים!
לצפיה ב-'זה לא עובד אצלי...'
זה לא עובד אצלי...
06/12/2016 | 08:54
9
32
לא עולה לי החשק 
ואני לא מזהה הפרשות פוריות.
אני מקמפ"רת כשהמקלונים מגיעים לעצמה מסויימת שאני כבר מזהה שזה כמה ימים לפני שהמקלון יהפוך לחיובי. בימים האלה אני מקפמרת יום כן יום לא.
לצפיה ב-'סליחה על השאלה את עושה יום כן יום לא למשך שבוע?'
סליחה על השאלה את עושה יום כן יום לא למשך שבוע?
06/12/2016 | 16:53
3
15
לצפיה ב-'סוג של'
סוג של
06/12/2016 | 23:01
2
26
יוצא 3 ימים.
בד"כ 4 ימים לפני הביוץ, יומיים לפני ויום לפני או באותו יום, לפי איך שיוצא.
לצפיה ב-'3 ימים בתקופת הביוץ אמור להספיק ולכסות את הימים הפורים?'
3 ימים בתקופת הביוץ אמור להספיק ולכסות את הימים הפורים?
07/12/2016 | 18:20
1
5
לצפיה ב-'אמורים.'
אמורים.
08/12/2016 | 05:42
17
הזרע נשאר בגוף 48 שעות ואף יותר, ככה שאם מתחילים יום  כן-יום לא בתקופה הפורייה, אמור בעצם להיות זרע שממתין בכל אחד מהימים.

מצד שני, עוד לא יצא לי מזה כלום...

לצפיה ב-'טוב, במקרה כזה אז המקלונים זו הסמכות'
טוב, במקרה כזה אז המקלונים זו הסמכות
07/12/2016 | 01:10
4
28
למרות שבא לי להגיד לך אולי פשוט להפסיק עם זה ולהתכוונן לעשות דברים מנביעה ספונטנית, בעיקר אם יש לך גם ככה בדיקות בקרוב.
קצת דומה ל "ההיפך של ג'ורג'" -  אחד הפרקים המכוננים של סיינפלד. במקרה ואת מבינה על מה מדברת.
לצפיה ב-'אז זהו, ש...'
אז זהו, ש...
07/12/2016 | 07:55
3
26
אם נחכה לספונטניות אז כנראה שלא נגיע לשום מקום ��
ובכלל, חשבתי על זה, אבל כשהביוץ מדויק זה בעיה להיות ספונטנים, כי אני תמיד יודעת מתי הוא יגיע גם בלי המקלונים (חוץ מהחודש הזה ��), אז אני לא אוכל "להרשות" לעצמי לא לעבוד בימים האלה...
לצפיה ב-'כמה זמן אתם כבר מנסים?'
כמה זמן אתם כבר מנסים?
08/12/2016 | 02:24
2
8
לצפיה ב-'שנה וחודשיים'
שנה וחודשיים
08/12/2016 | 05:39
1
8
לצפיה ב-'אוקי, פרק זמן מכובד'
אוקי, פרק זמן מכובד
08/12/2016 | 16:06
10
מקווה לקרוא בשורות טובות בקרוב. אאל"ט אמרת שיש לך בדיקה בקרוב.
לצפיה ב-'יצא לי הרגע במקלון ביוץ פס'
יצא לי הרגע במקלון ביוץ פס
28/11/2016 | 19:18
12
133
היום אני ביום ה-15 הרגע בדקתי בערכה לעומת היומיים האחרונים שלא היה כלום היום יצא פס לא באותו חוזק כמו חלון הבקרה אבל רואים אותו איכשהו - זה לא חלש כל כך..מה דעתכם הביוץ בפתח?
לצפיה ב-'תמשיכי לבדוק, עוד יום-יומיים הוא בטח יתחזק'
תמשיכי לבדוק, עוד יום-יומיים הוא בטח יתחזק
29/11/2016 | 10:25
60
ולא יהיה לך ספק.
חוץ מזה, אפשר להתחיל יום כן יום לא גם יומיים-שלושה לפני הביוץ, מקסימום תקדימו קצת.
לצפיה ב-'כששני הפסים חזקים'
כששני הפסים חזקים
30/11/2016 | 17:37
10
49
אז
אז זה מראה על ביוץ בפתח
לצפיה ב-'הגיוני אבל ביום ה-17 עדין פס חלש בבדיקת ביוץ?'
הגיוני אבל ביום ה-17 עדין פס חלש בבדיקת ביוץ?
30/11/2016 | 22:37
9
34
אולי לבדוק מחר בצהרים אראה אולי משהו אחר?  יש לי מחזור כל 28 יום (רק החודש הגיע 32 יום,) או שהבדיקה הזו לא מתאימה לי (כחול לבן מקופ"ח כללית)
לצפיה ב-'במחזור של 32 יום זה מאוד הגיוני'
במחזור של 32 יום זה מאוד הגיוני
01/12/2016 | 13:29
8
35
אז הביוץ יכול להיות ביום ה19 או ה20...
לצפיה ב-'למרות שרוב המחזורים שלי כל 28 יום רק החודש היה 32'
למרות שרוב המחזורים שלי כל 28 יום רק החודש היה 32
01/12/2016 | 18:49
7
32
אז הביוץ החדש כנראה יהיה ביום ה-18 או ה-19? להמשיך לבדוק עם המקלונים?
לצפיה ב-'הי, מקווה שהמסכת לבדוק עם המקלונים'
הי, מקווה שהמסכת לבדוק עם המקלונים
04/12/2016 | 09:58
6
20
ההוראה היא להמשיך לבדוק עד שיש שוב רק פס אחד.. (וזה היום של הביוץ לפי מה שהבנתי)
לצפיה ב-'אני ביום ה-21 שווה לבדוק במקלון ביוץ?'
אני ביום ה-21 שווה לבדוק במקלון ביוץ?
04/12/2016 | 17:08
5
8
לצפיה ב-'אני במקומך הייתי ממשיכה עד שהפס נהיה חלש יותר'
אני במקומך הייתי ממשיכה עד שהפס נהיה חלש יותר
06/12/2016 | 08:05
4
18
ככה אני עשיתי, התחלתי מהיום ה 11 בעקך והמשכתי עד שהיו שני פסים ברורים ואז עוד עד שהפס השני נהיה חלש שוב, אחרת יש סיכוי שתפספסי דווקא את היום הקריטי

ד"א - בגלל זה הזמנתי את המקלונים מאיביי אז לא הרגשתי רע לבדוק כ"כ הרבה ימים ברצף (בדקתי איזה 15 ימים בחלק מהמחזורים)
לצפיה ב-'תוך כמה זמן מההזמנה מגיעים המקלונים במשלוח מאייבי?'
תוך כמה זמן מההזמנה מגיעים המקלונים במשלוח מאייבי?
06/12/2016 | 16:52
14
אשמח לקישור למקלונים שאת משתמשת..
לצפיה ב-'את בודקת עם המקלונים פעם ביום או פעמים? ובאיזה שעות '
את בודקת עם המקלונים פעם ביום או פעמים? ובאיזה שעות
06/12/2016 | 16:55
2
8
לצפיה ב-'פעם ביום בערב, סביבות 20:00'
פעם ביום בערב, סביבות 20:00
07/12/2016 | 07:43
1
20
אבל כמו שכבר כתבו לך עדיף לבדוק קצת יותר מוקדם.

לגבי הלינק, הוא רץ פה בפורום, זה אותו לינק, לקח בערך שבועיים.

בהצלחה!
לצפיה ב-'7 בערב זה בסדר?'
7 בערב זה בסדר?
07/12/2016 | 18:21
3
לצפיה ב-'טיפול הורמונלי '
טיפול הורמונלי
30/11/2016 | 04:51
1
95
אז אחרי שלוש שנים וחצי התחלנו טיפולים. 
עשיתי הכל לפי הנדרש אבל התברר שאת אחת הזריקות הזרקתי מוקדם מידי. 
בסוף ביטלו לי את שאיבת הביציות כי ההורמון היה נמוך מידי ולא הספקתי להגיע ליום השאיבה וכנראה שבייצתי יומיים לפני היום המתוכנן. .
בקיצור החלטנו לא לזרוק את הכל לפח וקיימנו יחסים כמה פעמים ביום הביוץ ולאחריו. 
שבוע לאחר מכן היה לי כתם חום שנעלם אחרי כמה שעות. 

אני אמורה לקבל מחזור בעוד שבוע...
האם כדאי לי לעשות בטא או שעדיף לחכות למחזור??? 
לצפיה ב-'אמממ'
אמממ
30/11/2016 | 17:37
55
את יכולה לחכות לאיחור ואם יש איחור לעשות בטא או בדיקה ביתית
לצפיה ב-'שמן למסאז''
שמן למסאז'
28/11/2016 | 18:13
2
95
האם שמן למסאז' יכול לפגוע באיכות הזרע? האם אני מעסה באזור איבר המין יכול להיות פגיעה באיכותו?
לצפיה ב-'עד כמה שידוע לי - כן'
עד כמה שידוע לי - כן
29/11/2016 | 06:43
1
68
אני לא בטוחה אם באיכות, אלא יותר ביכולת התנועה. 
את מדברת על עיסוי רק בפתח הנרתיק, או ממש להשתמש בו כחומר סיכה על האיבר? כי אם זה רק בפתח (ואני ממש לא מומחית אז אל תסמכי עלי) אז אני מעריכה שאין בעיה, כי ברגע שהוא כבר בפנים ומשחרר את הזרע אל תוך הסיכוך הטבעי של הגוף אז מה שמסכך זה הגוף שלך. אבל אם ממש מסככים איתו אז הוא עשוי לפגוע בתנועה. לכן מומלץ להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים.

לצפיה ב-'אוקיי תודה'
אוקיי תודה
29/11/2016 | 07:27
42
ואני גבר :)
לצפיה ב-'למסירה ערכות ביוץ + תרופה'
למסירה ערכות ביוץ + תרופה
27/11/2016 | 00:06
2
150
מוסרת באהבה ערכות ביוץ שכבר אין בהן צורך
נקנו באיביי, ורוד/ירוק כמו בתמונה, תוקף 10/2017
סה"כ יש כ40.

כמו כן למסירה תרופה "פרימולוט נור" להסדרת המחזור.

איסוף מירושלים או הרצליה פיתוח
לצפיה ב-'המסקנה שלי היא שלהזמין לאיביי עובד, מסרתי 40 בערך לפני חודש'
המסקנה שלי היא שלהזמין לאיביי עובד, מסרתי 40 בערך לפני חודש
28/11/2016 | 15:41
83
לאחת ההריוניות הצעירות פה, קארמה של אייבי
לצפיה ב-'היי'
היי
28/11/2016 | 18:23
71
נשמח לקחת ממך את הערכות לבדיקת ביוץ, אנחנו מהרצליה
אם זה בסדר אז המייל שלנו :
לצפיה ב-'שאלה - ערכת ביוץ כחול לבן מכללית'
שאלה - ערכת ביוץ כחול לבן מכללית
27/11/2016 | 21:08
5
61
אני משתמשת בערכה הזו 4 ימים ועד עכשיו לא מראה לי תשובה חיובית..(יש לי מחזור כל 28 יום החודש הגיע אחרי 32 יום) בכל אופן היום זה היום ה-14 ועדיין התשובה שלילית...חשבתי אולי שבדקתי עד עכשיו ב-7 בערב מה דעתכם אולי מחר לנסות לבדוק ב-2 בצהריים ? אשמח להצעות
תודה גלי
לצפיה ב-'כתבתי לך כשהתחלת'
כתבתי לך כשהתחלת
28/11/2016 | 15:39
4
60
אצלי מחזורים של 27-28 יום והביוץ קבוע ביום 16, בגלל זה שאלתי אז למה התחלת כל כך מוקדם...
בעקרון ההמלצה היא בין 10 בבוקר ל-20 בערב אם אני לא טועה, אבל אני מאמינה שכשזה חיובי זה יראה גם מחוץ לטווח... אולי בצורה פחות עוצמתית, זה הכל.

בהצלחה!
לצפיה ב-'כן..תודה צדקת בקשר לזה...אגב באיזה ערכת ביוץ את משתמשת?'
כן..תודה צדקת בקשר לזה...אגב באיזה ערכת ביוץ את משתמשת?
28/11/2016 | 16:49
3
11
לצפיה ב-'השתמשתי בערך בכולן בכ-10 חודשים של נסיונות'
השתמשתי בערך בכולן בכ-10 חודשים של נסיונות
28/11/2016 | 16:53
2
45
אבל לא בקטע של לא לסמוך עליהן, פשוט בהתחלה קניתי כחול לבן ומשהו דומה בסופר פארם שהספיקו לחודש ופיפס כל אחת, אחר כך קניתי 20 של לייף נדמה לי שהספיקו לעוד 4 חודשים פלוס מינוס ואז הזמנתי מאיביי והספקתי לעשות איתן סיבוב אחד ולהעביר הלאה אחרי שנקלטתי
לצפיה ב-'תודה...אז ההית אומרת שהערכות עזרו לך מבחינת קליטה להריון?'
תודה...אז ההית אומרת שהערכות עזרו לך מבחינת קליטה להריון?
28/11/2016 | 17:11
1
9
לצפיה ב-'לא יודעת אם עזרו, תכלס אחרי שהבנתי מתי הביוץ'
לא יודעת אם עזרו, תכלס אחרי שהבנתי מתי הביוץ
28/11/2016 | 17:13
53
זה היה די מיותר כי הוא היה ממש קבוע, אבל אצל כל אחת זה אחרת, והמשכתי להשתמש כדי להרגיש שלפחות ניסיתי הכל...
לצפיה ב-'הריון'
הריון
27/11/2016 | 14:02
3
181
האם אישה יכולה להיכנס להריון גם אם לא קיבלה וסת כ 9 חודשים?תודה
לצפיה ב-'תיאורטית הכל אפשרי, '
תיאורטית הכל אפשרי,
27/11/2016 | 16:42
2
82
תני עוד פרטים , 9 חודשים בלי וסת בגלל: שחלות פוליציסטיות, הריון (: ?
לצפיה ב-'ללא סיבה.תמיד הייתי מקבלת'
ללא סיבה.תמיד הייתי מקבלת
28/11/2016 | 08:23
1
80
ווסת כל כמה חודשים. בהריון ראשון טופלתי על ידי כדורים לקבל ווסת וזריקות.
לצפיה ב-'שאלה לגביי מעקב זקיקים'
שאלה לגביי מעקב זקיקים
28/11/2016 | 15:18
57
היי בנות,

מאיזה גודל הזקיק נחשב ביום הביוץ?

אני לקראת הזרעה השבוע ואם יש בנות שהתנסו בזה או מבינות אשמח לדעת מאיזה גודל זקיק ממליצים לעשות את ההזרעה.

אתמול למשל הוא היה בגודל 16.
לצפיה ב-'היי חדשה.. טעות במדידת זקיקים'
היי חדשה.. טעות במדידת זקיקים
27/11/2016 | 12:21
77
אני מזריקה גונל 75 מהיום השלישי למחזור (היום זה יהיה היום ה- 8 להזרקה).
עשיתי מעקב זקיקים ביום חמישי והיו 4 זקיקים בצד שמאל בגודל 15,16 (ועוד קטנים בשתי השחלות).
היום שוב הלכתי למעקב זקיקים והטכנאית (אחרת) כתבה שיש שלושה זקיקים בצד שמאל בגודל 11,12,13.
(יש עוד זקיקים קטנים (סה"כ 10 זקיקים בשתי השחלות)

איך זה יכול להיות?
לצפיה ב-'שעות מומלצות לבדיקת עם ערכת ביוץ?'
שעות מומלצות לבדיקת עם ערכת ביוץ?
26/11/2016 | 20:14
50
עד עכשיו הייתי בודקת ב-7 בערב ...זה בסדר עם עכשיו אבדוק ב-2 בצהריים בערך?
לצפיה ב-'איך ערכת ביוץ של ביוצית מישהי מכירה? '
איך ערכת ביוץ של ביוצית מישהי מכירה?
24/11/2016 | 17:58
1
99
במהלך השעתיים שלא שותים לפני הבדיקה אפשר לעשות פיפי רגיל?
לצפיה ב-'רצוי מאוד שלא על מנת שהשתן יהיה מרוכז'
רצוי מאוד שלא על מנת שהשתן יהיה מרוכז
25/11/2016 | 08:33
72
עזבי אותך ביוצית שמיוצית...
תזמיני מאיביי, ממש חבל על הכסף והכל איכותי באותה מידה.
לצפיה ב-'רופא נשים'
רופא נשים
23/11/2016 | 19:44
91
ערב טוב, עברתי לרמת גן ואני מחפשת רופא נשים, מישהי יכולה להמליץ ?
תודה מראש ☺
לצפיה ב-'בדיקת פאפ וביוץ'
בדיקת פאפ וביוץ
22/11/2016 | 13:03
2
154
שלום, אולי מישהי יודעת אם לא רצוי לקבוע בדיקת פאפ בתקופת הביוץ כי אולי זה יכול לפגוע בסיכוי להכנס להריון או פשוט לא רצוי?

לצפיה ב-'לא רצוי'
לא רצוי
23/11/2016 | 07:16
1
102
לא כי זה פוגע בסיכויים להיריון, אלא בגלל שלקראת ביוץ רקמת צוואר הרחם משתנה ואז יש קושי טכני בביצוע הבדיקה.
לצפיה ב-'מוזר הרופא לא אמר לי כלום'
מוזר הרופא לא אמר לי כלום
23/11/2016 | 15:00
69
לך הרופא אמר או שמניסיון כאב לך בביצוע בבדיקה והיה קושי טכני?
לצפיה ב-'אוטרגסטון ומחזור'
אוטרגסטון ומחזור
23/11/2016 | 14:05
50
היי
מישהי יודעת מרגע ההפסקה מתי מקבלים מחזור
המחזור שלי קבוע והבטא שלילית
תודה

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

Developy - Your First Step as a Parnt
Developy - התפתחות, תזונה
ד
ד"ר גיא גוטמן
ד
ד"ר רון טנצר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה