לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לסוף שבוע'
שאלות והתייעצויות לסוף שבוע
25/08/2016 | 17:32
1
3
לצפיה ב-'אודה לעזרתכן- ביוץ'
אודה לעזרתכן- ביוץ
27/08/2016 | 20:56
1
אז אחרי שבחודש שעבר החלטתי להתחיל לבדוק עם מקלוני ביוץ וכנראה שפספסתי לגמרי את הביוץ וכל הבדיקות חזרו שליליות (מסתבר שהתחלתי לבדוק אחרי שכבר בייצתי והלך לו עוד חודש...)

אני רוצה לבדוק שוב ומתלבטת מתי כדאי (פשוט כי הבדיקות יקרות ואני קצת מתקמצנת). מחזור התחיל ב 22.8 והמחזורים שלי 28-31 ימים (לא בין לבין אלא או 28 או 31)
מתי כדאי להתחיל לבדוק?
לצפיה ב-' ספירת מלאי 25/8/2016 לסוף שבוע '
ספירת מלאי 25/8/2016 לסוף שבוע
25/08/2016 | 17:30
7
7

אנא הימנעו משרשור שאלות לספירת המלאי מאחר והדבר מעמיס על השרשור.
מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת "יו"מ/יוא"ב/ה"פ/דופק עדכנו כאן"
עם הפרטים הרלוונטיים:
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י"מ = יום מחזור).
להזכירכן - המחזור נספר מהיום הראשון של הווסת ועד ליום הראשון של הווסת הבאה
(לדוג' - אם הווסת החל ב- 1 בחודש והיום ה- 17 בחודש, הרי שאת י"מ 17).
מי שנמצאת בי"מ 60 ומעלה תימחק אוטומטית מהרשימה, אלא אם ביקשה מפורשות להישאר בה.
מי שאחרי הביוץ - את הביוץ ככל הנראה זיהית בעזרת ערכות/חום השחר/מעקב זקיקים.
אם אתמול היה הביוץ, הרי שהיום את יוא"ב 1 (יוא"ב = יום אחרי הביוץ)
יוא"ב 20 ומעלה ימחקו אוטומטית מהרשימה.
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת "עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה"
לכולנו

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
25/08/2016 | 17:30
22
איןאריותכאלה ימ 4
kokus87 ימ 4
1hadasa1 ימ 8
h a n i 3 5 ימ 6
אוהבת אותך8 ימ 8
חוזרת לסיבוב שני ימ 12
יונו2 ימ 20
JB217 ימ 3
haych ימ 4
לצפיה ב-'נוווו.... אתן בהריון'
נוווו.... אתן בהריון
25/08/2016 | 17:31
1
28
קבוקית9 יואב 16
Et tu Brute יואב 17

לצפיה ב-'לא יו״מ 3 (קיבלתי ב-24.8)'
לא יו״מ 3 (קיבלתי ב-24.8)
26/08/2016 | 00:13
9
לצפיה ב-'הריוניות אוגוסט '
הריוניות אוגוסט
29

MommyToBe1
יעל2016קל
im mitzi
מיקה 00
שרלוטל
‬ Infinity 8

לצפיה ב-'יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן '
יו"מ/ יוא"ב/ ה"פ/בטא עדכנו כאן
1
6
לצפיה ב-'מעדכנת'
מעדכנת
27/08/2016 | 20:51
1
י"מ 6
לצפיה ב-'שימו הספירה לעדכונים בלבד'
שימו הספירה לעדכונים בלבד
4
"שימו -הודעות עידוד/שאלות שישורשרו- ימחקו
שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים ותמיכה, שירשור רפואי וטיפולייט,התייעצויות ושאלות, והריוניות שלנו וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי""מ ליוא""ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!
שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו
כמו כן מידי יום נפתח שרשור לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי ""חדשות בבית"" או ""בהריון או לא בהריון"" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה""פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.
אנו מאחלות לכן הריונות קלים, תקינים וידיים מלאות"
לצפיה ב-'שאלון בנושא מעורבות האחות בטיפולי IVF'
שאלון בנושא מעורבות האחות בטיפולי IVF
27/08/2016 | 19:13
2
שלום בנות יקרות,
נשמח לעזרתכן :)

במסגרת תואר ראשון בסיעוד (אחיות) אנחנו מבצעות מחקר בנושא השפעת מידת מעורבות האחות בטיפול במרפאת הIVF על שביעות רצון המטופלות.

הנושא חשוב וקרוב לליבנו וברצוננו לעשות שינוי משמעותי בנושא התמיכה במטופלות פוריות, נשמח לעזרתכן :).

להלן הלינק לשאלון:
https://goo.gl/forms/WZ7z2MGTt2eUowhl2

תודה ובהצלחה לכולן
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לסוף שבוע'
מבייצות ביחד לסוף שבוע
8
7
לצפיה ב-'פעם ראשונה במעקב זקיקים - זקיק בגודל 17'
פעם ראשונה במעקב זקיקים - זקיק בגודל 17
25/08/2016 | 10:18
2
48
אמרו לי להתחיל יום כן-יום לא מהיום.
אם זה באמת הזמן, יש מצב שכל החודשים הקודמים פספסנו?
הבדיקות הביתיות הראו תמיד יום 16, היום יום 12, התחלנו תמיד לעשות ב14 פלוס מינוס...
לצפיה ב-'כשאני עשיתי אולטרסאונד בחודש הקודם '
כשאני עשיתי אולטרסאונד בחודש הקודם
25/08/2016 | 16:11
46
הגעתי ביו"מ 15 והיה גם זקיק של 17 מ"מ. . בדיקת הביוץ הייתה חיובית יומיים לאחר מכן ביו"מ 17 ובייצתי ביו"מ 18..
בעיקרון זה מאוד משתנה כי תלוי מאיזה זקיק את מבייצת.. אבל לדעתי כדאי שתתחילו כבר מהיום ובדקי במקביל עם בדיקות ביוץ. מאוד יכול להיות גם שזה מעט הקדים החודש
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
25/08/2016 | 17:35
32
כל אחת מבייצת מגודל זקיק שונה...
זקיק בשל לביוץ הוא  16-24 ממ.. יכול להיות שאצלך 16.. ואז זה עכשיו... ויכול להיות 24 שזה עוד מספר ימים...
אם עושים ביחד עם בדיקת דם ניתן לדעת בוודאות מתי הביוץ.
לצפיה ב-'זיהוי ביוץ בעזרת מקלונים'
זיהוי ביוץ בעזרת מקלונים
26/08/2016 | 16:32
4
37
היי, שאלה -
אני מנסה החודש לראשונה לזהות את הביוץ בעזרת מקלוני ביוץ מאיביי.
כעיקרון לפי נסיון של חודשיים קודמים (אחרי שהפסקתי עם הגלולות), הביוץ התרחש בין 12-15 יום לאחר קבלת המחזור (ובהנחה שהביוץ מתרחש 14 יום לפני המחזור הבא. זה תמיד קבוע?)

לפי החישוב הביוץ אמור להתרחש בין מחר (שבת) ליום שני... ועם זאת, במקלוני ביוץ עד כה מופיע פס שני חלשלוש שכמעט לא נראה.
האם הפס אמור להתחזק ככל שמתקרבים לביוץ או שפשוט יום אחד הוא יהפוך כהה?

תודה ושבת שלום!

לצפיה ב-'עוזרת'
עוזרת
26/08/2016 | 20:57
27
הביוץ לא בהכרח מתרחש 14 יום לפני המחזור, הוא יכול להיות בין 10 ל-16 יום לפני המחזור ולרוב בין 12 ל-16 יום לפני המחזור. לרוב אצל אותה אישה זה יהיה קבוע, כלומר אם את מקבלת מחזור 13 יום אחרי הביוץ,  במרבית החודשים זה ישאר קבוע. קצת קשה להסיק אצלך מהחודשיים האחרונים כי בחודשים שאחרי שמפסיקים לקחת גלולות הגוף קצת משתגע מבחינה הורמונלית אבל יש גם כאלה שעל החודש הראשון הגוף מתאפס על עצמו.
לגבי המקלונים, אין כ״כ עקביות. יכול להיות שהפסים ילכו ויתחזקו עד שהמקלון יהיה חיובי ויכול להיות שיהיה שלילי לגמרי עד שיום אחד פתאום יהיה חיובי. אצלי הוא הולך ומתחזק בכמה ימים שלפני הביוץ. תמשיכי לבדוק ותראי מתי המקלון יהיה ממש חיובי, מהרגע הזה הביוץ יתרחש תוך עד 48 שעות. אבל, ממליצה לכם בינתיים כבר להתחיל לעבוד, לפחות יום כן יום לא. מרגע שהמקלון חיובי אני לפחות ממליצה לך לעבוד כל יום, עד יום אחרי שהמקלון חוזר להיות שלילי. בהצלחה!!
לצפיה ב-'היי'
היי
27/08/2016 | 02:26
14
אני בדקתי במקלוני ביוץ מסיום המחזור ובאמת היו פסים מאוד חלשים והתחזקו מעט יום יומיים לפני הבדיקה החיובית 
אולי את מבייצת מאוחר יותר משנדמה לך החודש
בנוסף תשתדלי לא לשתות שעתיים לפני ולעשות בשעה קבועה ממה שהבנתי עדיף בצהריים  לא יודעת אם זה כזה קריטי... אבל זה מה שעשיתי
בהצלחה!
לצפיה ב-'מקלוני ביוץ'
מקלוני ביוץ
27/08/2016 | 08:50
15
הפס יהיה חזק ביום בהיר אחד בלי קשר למה היה בימים קודמים...
ולרוב הנשים.. הביוץ מתרחש בין 12 16 ימים טרם הווסת הבאה... זה נקרא השלב הלוטאלי.. ואפשר לגלות מה אורכו לאחר כמה חודשי מעקב.
לצפיה ב-'תודה לכולכן! '
תודה לכולכן!
27/08/2016 | 10:08
10
עזרתן ממש..
מקווה שהמשלוחים יעזרו לי החודש לקבל מושג לגבי הביוץ והתהליך. מרגישה שעד כה עסקתי בניחושים...

מרגישה מעט מרומה לאחר שימוש של שנים באמצעי מניעה. מי ידע שכ״כ מורכב להכנס להריון?! (;
לצפיה ב-' חדשות בבית לסוף שבוע'
חדשות בבית לסוף שבוע
25/08/2016 | 17:33
8
לצפיה ב-' בהיריון כן/לא לסוף שבוע'
בהיריון כן/לא לסוף שבוע
25/08/2016 | 17:33
12
לצפיה ב-' רפואי וטיפולייט לסוף שבוע'
רפואי וטיפולייט לסוף שבוע
2
לצפיה ב-'פסים/דופק/בטא לסוף שבוע'
פסים/דופק/בטא לסוף שבוע
5
לצפיה ב-'קשקשת ברשת לסוף שבוע'
קשקשת ברשת לסוף שבוע
3
לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים לסוף שבוע'
חיבוקים וקיטורים לסוף שבוע
3
לצפיה ב-' חדשות בבית לאמצע שבוע'
חדשות בבית לאמצע שבוע
22/08/2016 | 04:10
3
13
לצפיה ב-'סימן להריון'
סימן להריון
23/08/2016 | 13:56
2
122
היי בנות
שמתי לב שיש לי על קצה הפטמה כתם קטן לבן
האם זה סימן שאולי אני בהריון?
עשיתי בדיקה בייתית ויצאה שלילית.
עדיין לא עשיתי בדיקת דם.לא רוצה להתאכזב :(
לצפיה ב-'לא נראהשיש קשר להריון'
לא נראהשיש קשר להריון
23/08/2016 | 22:50
58
אבל תעקבי אחרי הכתם בלי שום קשר.
לצפיה ב-'אין סימנים וודאים להיריון'
אין סימנים וודאים להיריון
24/08/2016 | 03:31
66
תקופת הלקראת היריון היא תקופה לא קלה, מלאה בציפיות, מחשבות וחיפוש סימנים, קשה שלא להישאב לשם.
לצערי עדיין אין שומדבר שהמציאו שיכול לאשר היריון פרט לבדיקת היריון כשבועיים לאחר מועד הביוץ...
לצפיה ב-'פסים/דופק/בטא לאמצע שבוע'
פסים/דופק/בטא לאמצע שבוע
4
10
לצפיה ב-'אין עדיין דופק, היה ביוץ מאוחר... + שאלה'
אין עדיין דופק, היה ביוץ מאוחר... + שאלה
23/08/2016 | 16:47
3
116
אבל ראו באולטרה סאונד שק הריון ושק חלבון
חוזרת לאולטרה סאונד חוזר בעוד שבועיים

מישהי יודעת אם במכוני אלטרה סאונד יש עיכובים?
קבעו לי תור ל4.9 ב11:20 שבאותו יום אני צריכה להיות איפשהו ב12 בדיוק (זה לא רחוק אבל כדי לא להיות בלחץ)
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
24/08/2016 | 03:29
2
60
שאלה מאוד קשה, תלוי ביום.. תלוי במרפאה, הכי טוב להרים טלפון לפקידות ולשאול אותן איך זה אצלהן בדרך כלל...
שיהיה המון המון בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/08/2016 | 17:46
1
20
הזזתי את התור לבני ברק לשעה מוקדמת יותר באותו יום ככה שאני אהיה פחות לחוצה בזמנים
לצפיה ב-'בהצלחה!!!'
בהצלחה!!!
26/08/2016 | 07:41
3
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לאמצע שבוע'
שאלות והתייעצויות לאמצע שבוע
22/08/2016 | 04:09
10
16
לצפיה ב-'היי בנות, '
היי בנות,
22/08/2016 | 09:21
2
137
מזמן שלא יצא לי להיכנס לכאן..
הייתי במין הפסקה..

לפני כחודש הייתי אצל רופא הנשים שלי, הבאנו לו את תוצאות בדיקות הזרע, ואת התוצאות של הבדיקות שלי.

אצלי הכל בסדר, אבל אצל הבעל יש בעיה (קטנה לפי רופא הנשים) בזרע.\
הוא אמר לנו לקבוע תור במרפאת פוריות הגבר.
כשאני קובעת תור - מה אני אמורה לבקש? יעוץ?

וזהו..התגעגעתי

ועוד שאלה - בזמן האחרון כשאנחנו מקיימים פרו ורבו - ישר אני יודעת אם זה יהיה מוצלח או לא.. (לרוב אני כבר יודעת שזה לא יהיה זה..) גם אתן כשאתן מקיימות יחסים ישר יודעות אם יהיה הריון או לא..?
מבאס..

ותודה
לצפיה ב-'ברוכה השבה אלינו!'
ברוכה השבה אלינו!
22/08/2016 | 11:06
1
79
כשאת קובעת תור תראי מה כתוב לך בהפנייה...
או שפשוט תגידי שזה בגלל בעיה קלה בזרע ואת צריכה רופא פוריות...
והשאלה השנייה... תמיד תמיד כשניסינו הייתי בטוחה שהצלחנו, עשינו כל מאמץ, כל הטריקים כל האמונות... אופטימית כזו...
רוב החודשים זה סתם הייתה ציפייה בשמיים ולא קרה כלום...
לצפיה ב-'תודה רבה אבטיח מקסימה '
תודה רבה אבטיח מקסימה
22/08/2016 | 12:52
18
לצפיה ב-'בדיקות ביוץ'
בדיקות ביוץ
22/08/2016 | 09:58
6
81
אני רוצה החודש לקנות בדיקות ביוץ ולנסות לבדוק איתן, איזה חברה מומלצת מאלה שנמכרות בסופר פארם (לא בא לי להזמין מהאינטרנט ולחכות)?
תודה :)
לצפיה ב-'בסופר פארם'
בסופר פארם
22/08/2016 | 11:07
67
מאוד יקר... רק ראיתי את המחיר וויתרתי...
עוד מעט יגיעו בטח המלצות מבנות שקנו בארץ...
אני הזמנתי מחול...
לצפיה ב-'אני בכל זאת ממליצה לקנות מאיביי'
אני בכל זאת ממליצה לקנות מאיביי
22/08/2016 | 12:46
66
גם כמות גדולה, וגם בכלום כסף...עדיף..

פשוט חבל על הכסף שמתבזבז בקנייה בסופר פארם..
בכל מקרה, אני קניתי באיביי מ-לינק שנתנו כאן פעם..
לצפיה ב-'קניתי מאיביי והגיע תוך שבוע'
קניתי מאיביי והגיע תוך שבוע
22/08/2016 | 17:07
3
62
לצפיה ב-'תודה על הלינק, הזמנתי עכשיו. עד כה הייתי קונה בס.פארם באיזה '
תודה על הלינק, הזמנתי עכשיו. עד כה הייתי קונה בס.פארם באיזה
23/08/2016 | 13:01
2
53
80 ש"ח..
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
23/08/2016 | 13:25
1
47
אני קיבלתי את הקישור מכאן והייתי מאוד מרוצה מהבדיקות, גם הבדיקות הריון מאותו קישור אמינות
לצפיה ב-'אה יופי, הזמנתי ערכה משולבת. '
אה יופי, הזמנתי ערכה משולבת.
23/08/2016 | 13:30
15
לצפיה ב-' ספירת מלאי 22/8/2016 לתחילת שבוע '
ספירת מלאי 22/8/2016 לתחילת שבוע
22/08/2016 | 04:07
15
11

מי שרוצה להצטרף לרשימה או לעדכן מידע, אנא הוסיפי תגובתך בעמודת "יו"מ/יוא"ב/ה"פ/דופק עדכנו כאן"
עם הפרטים הרלוונטיים:
מי שלפני הביוץ - אנא שרשרי תגובה עם היום מתחילת המחזור בו את נמצאת ( י"מ = יום מחזור).
הריוניות - אם פספסנו את הודעת הפסים שלכן ואתן רוצות להופיע ברשימה, אנא שרשרו את בקשתכן + תאריך פרסום הודעת הפסים שלכן\בטא בעמודת "עידכוני סטטוס\התווספות לרשימה"
לכולנו

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
22/08/2016 | 04:07
32
1hadasa1 ימ 5
h a n i 3 5 ימ 3
אוהבת אותך8 ימ 5
חוזרת לסיבוב שני ימ 9
יונו2 ימ 17
איןאריותכאלה ימ 30
להיות אמא 26 ימ 37
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
22/08/2016 | 04:08
47
JB217 יואב 11
haych יואב 11
קבוקית9 יואב 13
נוווו.... אתן בהריון
1
58
Et tu Brute יואב 14
kokus87 יואב 14
לצפיה ב-'לא החודש'
לא החודש
22/08/2016 | 09:55
57
מצד אחד גם החודש המכשפה הגיעה, מצד שני החודש הייתי חזקה ולא בדקתי לפני האיחור (שלא היה), אז אני מרגישה שפויה מאי פעם.
מחרתיים אני עושה פרופיל הורמונלי ונראה איך מתקדמים.
הריוניות אוגוסט
50
MommyToBe1
יעל2016קל
im mitzi
מיקה 00
שרלוטל
‬ Infinity 8
8
18
לצפיה ב-'אפשר להוריד אותי בנתיים מהרשימה תודה'
אפשר להוריד אותי בנתיים מהרשימה תודה
22/08/2016 | 09:16
32
לצפיה ב-'יוא"ב 1'
יוא"ב 1
22/08/2016 | 09:54
1
15
לצפיה ב-'התכוונת יו״מ 1?'
התכוונת יו״מ 1?
22/08/2016 | 21:59
7
לצפיה ב-'יו"מ 1'
יו"מ 1
22/08/2016 | 12:52
10
לצפיה ב-'יו"מ 1 '
יו"מ 1
23/08/2016 | 21:46
2
8
לצפיה ב-'נו ראית מזה הייתי בטוחה שהצלחנו שתינו '
נו ראית מזה הייתי בטוחה שהצלחנו שתינו
24/08/2016 | 20:26
1
9
לצפיה ב-'ממש! איזה מבאס :('
ממש! איזה מבאס :(
24/08/2016 | 20:50
6
לצפיה ב-'יו"מ 2 '
יו"מ 2
24/08/2016 | 20:25
4
9
שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
מבייצות ביחד, קיטורים ותמיכה, שירשור רפואי וטיפולייט,התייעצויות ושאלות, והריוניות שלנו וכמובן שרשור ספירת מלאי שלנו שמתעדכן בראשון שלישי וחמישי בו אנו מעדכנות אם הפכנו מי""מ ליוא""ב ולהפך. נא לא לשרשר לשם תגובות ביניים או בקשה להחזקת אצבעות- זה אמור להיות שרשור אינפורמטיבי בלבד!
שימו לב כשאתן משרשרות שאלה חדשה, שרשרו לשרשור האחרון שנפתח בנושא (בראשון שלישי או חמישי) כדי לא להקפיץ מעלה שרשור ישן.
שימו לב שלעיתים השרשור החדש(שלא נכתבו בו עוד תגובות) עשוי לעבור לדף 2. הקפיצו אותו עם ההודעה שלכן! שרשורים בני למעלה מ72 שעות לא קופצים, לא משנה כמה תגובות תכתבו
כמו כן מידי יום נפתח שרשור לכל אותן תגובות, שלא ממש קשורות לפורום ישירות (אם לא נפתח אתן מוזמנות לפתוח לבד עם תאריך אותו היום.)
בנוסף לפי הצורך נפתחים שרשורי ""חדשות בבית"" או ""בהריון או לא בהריון"" (כשאני רואה שיש כמה כאלה אני פשוט מאחדת אותן תחת הכותרת.
אנא זכרו שהמנהלות עושות עבודה התנדבותית, אז שמרו על הסדר בבית כדי לא לגרום לעבודה מיותרת
הריוניות יקרות- אנחנו מאד שמחות להתעדכן בשלבים שאתן עוברות, אבל ברשימת ההריוניות החודשית אנחנו מעדכנות פעם אחת בלבד. החלטנה אם אתן רוצות שזאת תהיה ה""פ, בטא או דופק, אך לא נשנה את הרישום.
לצפיה ב-' מבייצות ביחד לאמצע שבוע'
מבייצות ביחד לאמצע שבוע
11
6
לצפיה ב-'האם הבדיקת ביוץ חיובית?'
האם הבדיקת ביוץ חיובית?
22/08/2016 | 17:39
10
69
היי בנות,
אני חדשה פה, בת 26, מנסים כבר שלושה חודשים אך זהו החודש הראשון בו החלטתי לעשות מעקב עם בדיקות ביוץ וחום השחר.
האם זהו הבדיקת ביוץ חיובית בתמונה המצורפת?
ובמידה וחיובי, הבדיקה נעשתה ב20 לחודש לפני יומיים, משמע שחום השחר היה אמור להיות גבוה היום בבוקר כי כבר היה אמור להיות הביוץ, והוא היה רק 36.5
ואני דיי בטוחה שבייצתי אתמול, היו לי התכווצויות וכאבים, וגם כמה ימים לפני היו הפרשות חלבוניות.
מה דעתכן?

לצפיה ב-'תמונה של הבדיקה'
תמונה של הבדיקה
22/08/2016 | 17:50
1
127
לצפיה ב-'כן'
כן
22/08/2016 | 18:11
20
לצפיה ב-'דבר נוסף'
דבר נוסף
22/08/2016 | 17:58
7
61
הבדיקת ביוץ שמצורפת התקבלה 15 יום לפני המחזור הבא מה שאומר בדיוק הזמן שבו אמור להגיע הביוץ , וכל החודש קיבלתי פסים ממש ממש חלשים, אז זה היה נראה לי ישר ממש חזק וחיובי, וממש שמחתי, אבל ברגע שראיתי שאחרי יומיים אין עלייה משמעותית בחום השחר זה ממש ביאס אוותי.
סורי על החפירה! מקווה שתוכלו לתת לי כיוון...

לצפיה ב-'המשכת לבדוק ביוץ גם אחרי?'
המשכת לבדוק ביוץ גם אחרי?
22/08/2016 | 18:13
6
49
בעיקרון מומלץ להמשיך לבדוק עם מקלוני ביוץ גם אחרי איתור ביוץ חיובי, לי לדוגמא היו חודשים שיומיים המקלונים יצאו חיוביים.
רצוי להמשיך לבדוק עם לתוצאה שלילית, זה אמור להיות יום הביוץ

לגבי חום השחר, מה היה החום שלך במשך שאר הימים? 
לצפיה ב-'זו הבדיקה יום אחרי'
זו הבדיקה יום אחרי
22/08/2016 | 19:25
5
106
היי, תודה על המענה
מדדתי חום מתחילת המחזור נע בין 36.3-36.6 

לצפיה ב-'זה גם נראה עדיין כביוץ'
זה גם נראה עדיין כביוץ
22/08/2016 | 19:57
1
77
היום בדקת?
לצפיה ב-'אז מתי הביוץ?'
אז מתי הביוץ?
22/08/2016 | 20:04
40
אז מתי בעצם הביוץ? הבדיקה האחרונה נעשתה אתמול.
ועוד שאלה, כמה זמן נמשך הביוץ? ראיתי בכל מיני אתרים שזה 12 שעות, אתרים אחרים 48 וגם 72.

לצפיה ב-'לי זה כבר נראה שלילי'
לי זה כבר נראה שלילי
22/08/2016 | 21:53
2
41
נהוג להחשיב כיום הביוץ את היום שבו הבדיקה הופכת שלילית אחרי שהייתה חיובית. בחום אני פחות מבינה אבל צריך לחכות למגמה לפי מה שאני מבינה, אי אפשר להסיק מיום אחד. נדמה לי שאמרת שהייתה ירידה ביום של החיובי? זה דווקא הגיוני לא?
לצפיה ב-'את מתכוונת לבדיקה השניה?'
את מתכוונת לבדיקה השניה?
22/08/2016 | 22:46
1
31
גם לי הבדיקה השניה נראת יותר שלילית מחיובית(הבדיקה השניה נעשתה אתמול ב21.8) , מה שאומר שהייתי אמורה לבייץ גם אתמול, נכון? החום שמדדתי היה היום בבוקר כביכול אחרי הביוץ והחום היה 36.5

לצפיה ב-'כן זה נשמע לי הגיוני'
כן זה נשמע לי הגיוני
24/08/2016 | 00:02
8
לצפיה ב-' בהיריון כן/לא לסוף שבוע'
בהיריון כן/לא לסוף שבוע
18/08/2016 | 04:55
50
82
המשך>>
לצפיה ב-'שאלות והתייעצויות לסוף שבוע'
שאלות והתייעצויות לסוף שבוע
22
10
לצפיה ב-'נסיונות להרות עם בן'
נסיונות להרות עם בן
19/08/2016 | 21:06
5
152
הי....
אולי קרה למישהי ויכולה לתת מנסיונה.
יש לי 2 בנות ואני מנסה להרות די הרבה זמן. מה שלא קרה לי ההריונות קודמים.
בגלל שאנחנו מכוונים לבן, אנחנו מקיימים יחסים רק ביום הביוץ (בוודאות-בודקת באולטרא סאונד) ופעם אחת.
האם יש מישהי שקרה לה שלקח ככ הרבה זמן בגלל זה?
אני מבינה שזה מקטין סיכויים כל חודש ועדיין יש לי סבלנות כדי להעלות את הסיכויים לבן... (מתכננת הריון אחרון��....)
תודה חנויות

לצפיה ב-'ברגע'
ברגע
20/08/2016 | 18:20
2
109
שמקיימים יחסי מין רק פעם אחת אז הסיכויים להיריון יורדים להיריון בחודש.
מקווה שהשיטה הזו תעבוד לך.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/08/2016 | 22:50
1
82
את חושבת שתהיה הבעיה להיכנס להריון ככה ?
לצפיה ב-'לא...'
לא...
22/08/2016 | 04:01
51
רק שבאופן סטטיסטי זה יכול לקחת יותר זמן...
לצפיה ב-'הלוואי ויצליח לך!!'
הלוואי ויצליח לך!!
21/08/2016 | 10:19
1
62
אני במצב דומה וכנראה שלא הצלחנו...
אבל כן לקח לי הרבה זמן להקלט, כי פספסנו את הביוץ. אבל אם אתם בודקים באולטראסאונד זה ודאי יותר.
ברור שזה מקטין את הסיכויים כי את מפחיתה את ימי הפוריות.
בכל מקרה, מקווה שתקלטי במהרה עם בן!
לצפיה ב-'תודה לך !!'
תודה לך !!
22/08/2016 | 21:18
21
בהצלחה גם לך...
לצפיה ב-'עזרתכן עם בדיקת ביוץ ותזמון קיום יחסים'
עזרתכן עם בדיקת ביוץ ותזמון קיום יחסים
19/08/2016 | 22:04
1
91
היי לכולן,
חדשה כאן :) 
יש לי שתי בנות ואנחנו רוצים לכוון לבן... משתמשת בערכות ביוץ, והמחזור סדיר. היום בצהריים הופיעו שני פסים חזקים, ולקראת 6 בערב פס הבדיקה היה אפילו כהה יותר מפס הביקורת. כלומר תשובה חיובית בוודאות. השאלה היא כזו: הביוץ אמור להתרחש מחר? כדאי לקיים יחסים כבר היום? או שזה יגדיל את הסיכויים לבת? לא בטוחה ומאד מבולבלת מכל המידע שברשת... אשמח לתגובות :)
תודה ובהצלחה לכולן!!!
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
20/08/2016 | 18:21
59
חיובית אומרת שיהיה ביוץ ב48 שעות הבאות...
קשה לדעת אם יום אחד או שניים ורק באמצעות בדיקת דם ואולטראוננד אפשר לנבא בוודאות...
לצפיה ב-'כתמים חומים מאתמול'
כתמים חומים מאתמול
20/08/2016 | 12:06
9
89
איזה מלחיץ אתמול (יוא"ב 8) התחילו להופיע כתמים חומים לא רק בניגוב ואז נעלם.
היום שוב חום ורוד יותר. אף פעם לא היה לי, המחזור אמור להתחיל ב 25.08 ז"א עוד 5 ימים. מה זה??
לצפיה ב-'אצלי '
אצלי
20/08/2016 | 12:50
69
כתמים חומים מופיעים (כמעט) תמיד לפני המחזור.
לדעתי תצטרכי פשוט לחכות ולראות למה הכתמים האלה מתפתחים.
לצפיה ב-'זה יכול להיות השתרשות...'
זה יכול להיות השתרשות...
20/08/2016 | 16:06
2
60
וזה יכול להיות מחזור שמתקרב...
אני יודעת שזו לא גישה שמקלה על הלב שלנו, אבל הגישה שלי הייתה שאני בהיריון עד שיוכח אחרת :) אם את לא רגילה לכתמים כאלו,שמרי על אופטימיות זהירה והרבה הרבה סבלנות...
לצפיה ב-'אני באופטימיות מאוד זהירה'
אני באופטימיות מאוד זהירה
20/08/2016 | 18:46
1
55
מעולם לא היו לי כתמים כל כך מוקדם, הוסת שלי מתחילה מכתמים ביום הראשון ומתפתחת. אני גם בגישה של אני בהריון עד שלא יוכח אחרת ;)
בכל מקרה גם היה לי לפני כן זיהום אז זה יכול להיות קשור אליו גם אבל היה נראה כאילו הוא עבר לפני איזה שבועיים... אז נראה ונקווה לטוב :)
לצפיה ב-'בהצלחה :)'
בהצלחה :)
20/08/2016 | 19:51
6
לצפיה ב-'אופציות'
אופציות
20/08/2016 | 18:22
1
67
או דימום ההשתרשות המפורסם.. ואז יש!!!
או... התחלה של ווסת...
לצערי בשלב זה לא נהיתן לדעת מה אומרת ההכתמה...
לצפיה ב-'בהחלט נראה ונקווה'
בהחלט נראה ונקווה
20/08/2016 | 18:45
9
לצפיה ב-'מצטרפת אליך'
מצטרפת אליך
20/08/2016 | 23:44
2
64
ממש עכשיו - יוא"ב 9 (משוער, לא ממש בדקתי החודש) נכנסתי להתקלח והבחנתי במעט דם ורדרד בתחתון. גם בניגוב היה מעט דימום.
הדימום שלי תמיד מתחיל יום-יומיים לפני המחזור, שצפוי רק בעוד 6 ימים. בחיים לא דיממתי כ"כ הרבה ימים לפני.
having said that - בכל תקופת הנסיונות היו מדי פעם מקרים שחשבתי לעצמי שתופעה מסויימת מעולם לא הייתה לי ולכן זה בטח הריון והתבדתי, אז כל שנותר הוא לחכות בסבלנות עד כמה שאפשר.
לצפיה ב-'הלואי!!!'
הלואי!!!
21/08/2016 | 12:12
5
לצפיה ב-'הלואי!!!'
הלואי!!!
21/08/2016 | 12:13
3
לצפיה ב-'urine dipslide cult'
urine dipslide cult
20/08/2016 | 15:35
3
65
היי בנות :) האם ידוע לכן אם צריך שתן ראשון לבדיקה זו?
לצפיה ב-'מה זה?'
מה זה?
20/08/2016 | 17:19
11
לצפיה ב-'תרבית שתן בעברית'
תרבית שתן בעברית
20/08/2016 | 18:27
1
58
אין צורך בשתן ראשון אבל...
לפני הבדיקה מקלחת טובה לשטוף למטה טוב עם סבון...
להתחיל לעשות פיפי בשירותים ואחר כך בכוסית--- כלומר שתן אמצעי.
בהצלחה!
לצפיה ב-'מעולה :)'
מעולה :)
20/08/2016 | 19:49
40
לצפיה ב-'חיבוקים וקיטורים לסוף שבוע'
חיבוקים וקיטורים לסוף שבוע
5
5
לצפיה ב-'אוף....'
אוף....
19/08/2016 | 07:41
4
188
זהו...13 יום אחרי הביוץ, בדיקה שלילית, כאבי מחזור קלים ודימום ורוד בניגוב....מחר בטוח יגיע המחזור...ולי כבר אין כוחות נפשיים להתחיל את כל הגלגל הזה מהתחלה....בוכה כל כמה דקות מהבוקר.. מזל שאני בבית ולא בעבודה. הייתי חייבת לפרוק כי בעלי רק אמר "אהה..." ועשה לי פרצוף מרחם כזה שממש לא רציתי....
מקווה שלכן יהיה סופש יותר טוב משלי ותקבלו תשובות חיוביות...זה נותן לי טיפה תקווה לראות פה כאלו שבסוף כן הצליחו..שבת שלום
לצפיה ב-' הכי מבאס שיש '
הכי מבאס שיש
19/08/2016 | 13:02
1
84
אבל עוד שבועיים תוכלו לנסות שוב אם תרגישי שאת מוכנה להמשיך ומקווה שבקרוב
תשאלי אתן רואות את הפס שאני רואה?
לצפיה ב-'תודה! אמן!'
תודה! אמן!
19/08/2016 | 13:49
59
מחודש לחודש זה נהיה יותר קשה...
לצפיה ב-''
20/08/2016 | 18:29
1
39
אוף זה מתיש

התקווה הציפייה ואז ההתרסקות הזו
חיבוק גדול
מקווה שחודש הבא יהיה החודש המנצח שלך!
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
20/08/2016 | 19:22
33
אמן!! אתן ממש מחזקות אותי...
לצפיה ב-' ספירת מלאי 18/8/2016 סוף שבוע '
ספירת מלאי 18/8/2016 סוף שבוע
18/08/2016 | 04:51
9
4

עם הפרטים הרלוונטיים:
לכולנו

לצפיה ב-'לפני הביוץ'
לפני הביוץ
18/08/2016 | 04:52
34
חוזרת לסיבוב שני ימ 5
יונו2 ימ 13
איןאריותכאלה ימ 26
להיות אמא 26 ימ 33
אני רק שאלה31 ימ 56
לצפיה ב-'אחרי הביוץ'
אחרי הביוץ
18/08/2016 | 04:53
49
JB217 יואב 7
haych יואב 7
קבוקית9 יואב 9
Et tu Brute יואב 10
kokus87 יואב 10
נוווו.... אתן בהריון
18/08/2016 | 04:53
3
97
1hadasa1 יואב 14
‬ Infinity 8 יואב 14
אוהבת אותך8 יואב 16
h a n i 3 5 יואב 15
מצפה לצפות שוב יואב 19
לצפיה ב-'אני לא קיבלתי היום :('
אני לא קיבלתי היום :(
18/08/2016 | 23:05
25
לצפיה ב-'החודש לא קרה :('
החודש לא קרה :(
20/08/2016 | 21:54
16
לצפיה ב-'לא אני לא בהריון. קיבלתי בחמישי בערב ומאז ועד עכשיו אני'
לא אני לא בהריון. קיבלתי בחמישי בערב ומאז ועד עכשיו אני
21/08/2016 | 09:32
74
לא מצליחה לצאת מהדיכאון.
למה ככה? מה אני לא עושה טוב? עברתי במאי גרידה (גרידא?) , הבטיחו לי שאחריה אני פוריה יותר! למה אני לא?!??!
הריוניות אוגוסט
18/08/2016 | 04:54
70
MommyToBe1
יעל2016קל
im mitzi
מיקה 00
שרלוטל

8
9
שרשרו, בבקשה
יש לנו כמה שרשורי נושא
לצפיה ב-'מבייצות ביחד לסוף שבוע'
מבייצות ביחד לסוף שבוע
2
4
לצפיה ב-'למסירה בדיקות ביוץ'
למסירה בדיקות ביוץ
19/08/2016 | 19:22
1
91
אני מירושלים. יש לי המון נראה לי בסביבות מאה. ואין לי צורך בהן כי אני בטיפולי פוריות. מישהי צריכה?
לצפיה ב-'אשמח!!'
אשמח!!
19/08/2016 | 20:59
13

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תוכנית לידה
פורום תוכנית לידה
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה