לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1970219,702 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'מבולבלת לגמרי '
מבולבלת לגמרי
23/10/2017 | 15:02
1
65
היי בנות יקרות הסיפור שלי קצת ארוך מתנצלת מראש אז ככה אני פוליציסטית אבל יש לי כבר 2ילדים אחד בן שש והשני שנתיים אני כרגע נמצאת בנשואין שניים שלי וכבר במשך 8חודשים מנסים להביא ילד אך ללא הצלחה הייתי אצל הרופא ויש לי ציסטה בשחלה ימין כרגע וכבר כמה חודשים באותה שחלה לפני חודש ולפני חודשיים ביקרתי אצל הרופא נשים לשם כל מיני בדיקות והרירית שלי עמדה על 4ממ אתמול הייתי אצל הרופא ביגלל כאב בשחלה ימין אז ושאלתי כמה הרירית שלי עכשיו הוא אמר לי 12ממ ואני כבר 6ימים אחרי הביוץ אני לא יודעת אני לחוצה יש לי עוד 7ימים לפני מחזור והיום ראיתי הפרשות ריריות זאת אומרת שהרירית שלי מתפרקת? ושוב לא קרה כלום הביוץ שלי היה ב 16.10 קימפרנו כל השבוע ויותר ומרוב הלחץ עשיתי היום בדיקת הריון בבוקר והיא שלילית אני יודעת שזה מוקדם אבל בהריונות הקודמים שלי היה חיובי חלש כבר 10יום מהביוץ אני עוד לא 10יום אבל זה שלילי אני לחוצה יש לי את התסמינים קדם וסתיים כמו כאבי חזה ועצבנות למרות שיש משהו שונה בוכה מכל שטות אבל זה גם נראה לי מוקדם מידי אני מיואשת וזה מזכיר לי שלקח לי חמש שנים עם הראשון עם הבן השני נקלטתי ישר ועכשיו שוב לא מצליחה השאלה אם הבעיה היא אצלי או אצל בעלי? אם אני כן בהריון לא בהריון אוףף בנות יקרות תרגעיו אותי תודה
לצפיה ב-'מישהו?? '
מישהו??
24/10/2017 | 07:38
7
פליז בנות תענו לי אני לחוצה תודה
לצפיה ב-'עצות יתקבלו בברכה'
עצות יתקבלו בברכה
21/10/2017 | 17:33
3
145
הי לכולן,
החודש בן זוגי ואני עשינו מאמץ מספר 2 בניסיון להיכנס להיריון
לאחר שבמהלך השנה האחרונה אני כבר הייתי בשלה ורציתי ובעלי חש שהתזמון לא מתאים לו עדיין...
במהלך השבועיים האחרונים הייתי עם מיגרנות קשות וכאבי ראש, כאבים בחזה, סחרחורות ובחילות קלות מדי פעם ומספר פעמים טעם מתכתי בפה. הייתי בטוחה שנקלטתי והמחזור אפילו איחר בכמה ימים. לפני יומיים קיבלתי מחזור. התאכזבתי ממש !!!

אני יודעת שזה רק ניסיון שני אבל בעלי ואני נשואים כבר כמה שנים ושנינו כבר לקראת גיל 32.... האם כדאי להמשיך בניסיונות ולהירגע או לפנות במקביל לניסיונות לעזרה חיצונית ובדיקות מתוך הנחה שבטח גם תהליכי הבירור עורכים זמן?

אשמח לשמוע ממי שכבר הרתה בעבר מה סייע בקליטה, עצות וטיפים יתקבלו בשמחה ואהבה.
בשורות טובות לכולן,
מאחלת שני פסים על הסטיק, בטן עגולה וידיים מלאות :)

לצפיה ב-'ממה שאת מתארת '
ממה שאת מתארת
21/10/2017 | 18:13
2
92
יכול להיות שנקלטת וזה היה הריון כימי (להסבר מה זה בדיוק אומר ממליצה על גוגל ...)
טעם מתכתי בפה היה אצלי פעמיים סימן מובהק להשתרשות, וכולל האיחור במחזור זה באמת סביר ...

בכל אופן, מבינה את האכזבה הרבה שלך ואין דרך לטשטש אותה. כשרוצים את זה, זה כל מה שמעניין! אבל, זה יכול לקחת גם כמה חודשים ועדיין נחשב סביר ו״בקלות״ יחסית, אז מה שאני יכולה להציע לך, זה פשוט לקחת בחשבון שזה לוקח קצת זמן, להמשיך לנסות ולהתעסק פחות בחרדה. אני חושבת שלחץ הוא גורם מפריע בסיפור. אז לנשום עמוק ולהמשיך הלאה באופטימיות אל החודש הבא. זה מה שאני משתדלת לעשות בכל אופן.

ו 32 זה גיל מצוין, אל תטרידי את עצמך עם עניין הגיל.
לצפיה ב-'לא הייתי נכנסת לספקולציות'
לא הייתי נכנסת לספקולציות
22/10/2017 | 09:52
1
67
של הריון כימי, זה משהו שלרוב מגלים רק במסגרת של טיפולי פוריות, ואם אין לך הוכחה -למה לך ללכת לשם בכלל.
אני מאד פוריה ונקלטתי יחסית בקלות להריונות שלי, ועדיין ההמתנה של החודשים הבודדים היתה מאד קשה, והאכזבה בבוא הוסת היתה מרה.
לא הייתי מתחילה עם בירורים בשלב הזה, רוב הסיכויים שתיקלטי בקרוב, והבירורים/טיפולים מעמיסים עוד לחץ ומתח.
מאחלת לך 2 פסים וידיים מלאות !!!
לצפיה ב-'תודה על השותפות'
תודה על השותפות
23/10/2017 | 21:58
20
מצאתי את עצמי קוראת שוב ושוב את התגובות שלכן. למדתי מכך והתחזקתי.
תודה רבה אין כמו כוח נשים!!

בחודשים קודמים הייתי עם יד על הדופק למועד הביוץ (דיי באובססיה ובדקתי כמעט בכל צורך לפיפי כבר 5 ימים אחרי סיום הוסת) עשיתי עשרות בדיקות... וזה היה גורם לחץ כשלעצמו.
מקווה שבחודש הבא אשחרר קצת וזה כשלעצמו יוכל להקל עליי בהרגשה בקליטה ובאינטימיות עם בעלי.

אז תודה רבה
מאחלת לכן את כל הטוב שאפשר לקבל
כי מגיע לכן יקירות. תתכוננו כי....
2 הפסים כבר בדרך אלינו :)
לצפיה ב-' ספירת מלאי (אחרונה !! ) לתחילת שבוע 22/10/17 '
ספירת מלאי (אחרונה !! ) לתחילת שבוע 22/10/17
22/10/2017 | 09:45
6
46
בתקופה האחרונה אין ביקוש לרשימה, וכולי תקווה שמהסיבות הטובות
אז אני לוקחת קצת אתנחתא, ואם ישוב הצורך ברשימה אשמח לערוך אותה שוב.
בהצלחה לכל הבנות המקסימות כאן, שבקרוב מאוד תחבקו כולכן תינוק קטן בזרועותיכן
לצפיה ב-' לפני הביוץ '
לפני הביוץ
22/10/2017 | 09:46
43
אליה 242 - יו"מ 22
לצפיה ב-' אחרי הביוץ '
אחרי הביוץ
22/10/2017 | 09:46
3
57
secondtime82​ - יוא"ב 14
לצפיה ב-'יו״מ 3 :( '
יו״מ 3 :(
22/10/2017 | 13:33
43
המחזור הגיע באכזבה רבה.
מקווה לטוב בחודש הבא.
לצפיה ב-'יו״מ 10.. ועדכון משמח '
יו״מ 10.. ועדכון משמח
23/10/2017 | 16:04
1
35
הייתי היום במעקב זקיקים.. מה אני אגיד, גונאל אף בכמות מזערית של 50 מ״ל ביום השפיע עליי טוב(: 2 זקיקים מצד ימין.. (אחד 17 ואחד 14).. מחר צריך להזריק עוד גונאל אף (שהשני יגדל (:) ובערב להזריק לשחרר את הביצית (או בציות!? חח).. בדיקות הדם גם היו מעולות..ביוץ כנראה מחר/מחרתיים/מקסימום ביום חמישי.. אנחנו לא עושים הזרעות.. יחסי מין בבית.. ואני פשוט מתרגשת..  אני כל כך מקווה שזה יצליח לנו הפעם.. זה הביוץ השלישי התקין שלי השנה.. אז אולי הפעם!? 
לצפיה ב-'אולי הפעם! '
אולי הפעם!
23/10/2017 | 21:41
15
בהצלחה!!
לצפיה ב-' נו, אתן בהריון '
נו, אתן בהריון
22/10/2017 | 09:47
68
שלאפי - יוא"ב 16
לצפיה ב-'מישהי לקחה תוסף Q10'
מישהי לקחה תוסף Q10
18/10/2017 | 12:15
43
לצפיה ב-'התייעצות לגבי ערכים לא תקינים בפרופיל הורמונלי'
התייעצות לגבי ערכים לא תקינים בפרופיל הורמונלי
17/10/2017 | 21:50
6
113
היי בנות,
אשמח לשמוע מנסיונכן לגבי תוצאות פורפיל הורמונלי.
קצת רקע: בת 37.5, אחרי שתי לידות, עם התקן הורמונלי בין לבין. מנסה להיכנס להריון 4 חודשים ומזהה ביוץ בדיוק עם בדיקה ביתית + מעקב זקיקים באולטרהסאונד. ביוץ ביום 14-15 בד"כ, מחזור כעבור 12/13 יום.
עשיתי היום (יום 3 למחזור) פרופיל הורמונלי וקיבלתי FSH 11.4, ואסטרדיול 233.
אני מבינה שהערכים האלה מרמזים על בעיות.... שאר הערכים נראים תקינים.

בפעם הקודמת שעשיתי פרופיל, לפני כמעט שלוש שנים, היה לי FSH 16.2 ו E2 של 179, ובאותו מחזור נכנסתי להריון תקין.

מה דעתכן? מה אומרים הערכים הנוכחיים ואיך כדאי להתקדם? אשמח לכל שביב מידע שיכול לעזור לדעתכן כי אין לי ממש מושג...

תודה ובהצלחה לכולן..!
לצפיה ב-'מהמעט שאני יודעת '
מהמעט שאני יודעת
17/10/2017 | 22:22
5
87
ערכים אלו מתייחסים לשחלה ולתפקוד שלה - ואצלך הערכים טיפה גבוהים מהנורמה בשני ההורמונים - מה שיכול להעיד על תפקוד שחלה לקוי, או רזרבת ביציות נמוכה.. 
זה מאוד יכול להיות קשור גם לגיל, כי ככל שמתבגרים כמות הביציות יורדת.
מה שכן - אלו בעיות שניתן לפתור בטיפול תרופתי (אם בכלל יהיה צורך , יכול להיות שהרופא יגיד לך שזו לא חריגה גבוהה ) לכן הכי טוב שתחזרי לרופא להתייעץ מה הלאה.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה! את יודעת אולי איזה טיפול תרופתי?'
תודה! את יודעת אולי איזה טיפול תרופתי?
17/10/2017 | 22:26
1
49
סתם כדי שאוכל לקרוא על זה קצת לפני שאפנה אליו. הוא לא רופא פוריות ואני תוהה כמה הוא יתרגש מהתוצאות (בייחוד לאור זה שבפעם הקודמת נכנסתי להריון בלי שום התערבות עם ערכים די גבוהים גם).
בכל מקרה המון תודה על התשובה..!
לצפיה ב-'בטיפול אני פחות מבינה'
בטיפול אני פחות מבינה
18/10/2017 | 09:21
36
אבל מצטרפת להמלצה של "מיס אנה" לפנות לפורום פוריות, בטח יתנו לך שם המון תשובות והצעות

לצפיה ב-'היי'
היי
17/10/2017 | 23:39
2
64
ממה שידוע לי FSH מעיד על רזרבה שחלתית
ככל שהמספר גבוה יותר כמובן זה פחות טוב והרזרבה יותר נמוכה
יש בפורום פוריות המלצות לכל מיני תרופות שעוזרות בעיקר תוספים נראה לי DEAH וQ10
בגדול להערכתי הלא רפואית הערך דיי מתאים לגילך.
לצפיה ב-'סליחה טודו בום התכוונתי לשרשר לשואלת'
סליחה טודו בום התכוונתי לשרשר לשואלת
17/10/2017 | 23:39
18
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
18/10/2017 | 10:23
15
לצפיה ב-' ספירת מלאי לאמצע שבוע 18/10/17 '
ספירת מלאי לאמצע שבוע 18/10/17
18/10/2017 | 09:18
2
13
לצפיה ב-' לפני הביוץ '
לפני הביוץ
18/10/2017 | 09:18
33
אליה 242  - יו"מ 18
לצפיה ב-' אחרי הביוץ '
אחרי הביוץ
18/10/2017 | 09:19
38
secondtime82 - יוא"ב 10
שלאפי - יוא"ב 12
לצפיה ב-'אשמח לשמוע המלצות על ד"ר עופר גונן רופא פוריות מכללית'
אשמח לשמוע המלצות על ד"ר עופר גונן רופא פוריות מכללית
17/10/2017 | 18:31
19
לצפיה ב-'בטא 96 שבועיים בדיוק אחרי בדיקת ביוץ חיובית'
בטא 96 שבועיים בדיוק אחרי בדיקת ביוץ חיובית
17/10/2017 | 08:23
2
108
מצריך בדיקת הכפלה? נמוך? עם הבן שלי היה לי בטא של 200 ביום של המחזור אז זה מרגיש לי נמוך. גם אין לי רופא קבוע, אז אם אני רוצה עוד בדיקת דם שוב צריך לקבוע תור לרופא משפחה? מתיש
לצפיה ב-'בטא בסדר'
בטא בסדר
17/10/2017 | 08:56
86
אני גם עם בטא 200 הייתי עטשה הכפלה וגם עם בטא 500
לצפיה ב-'כן לעשות הכפלה'
כן לעשות הכפלה
17/10/2017 | 15:05
70
ואין בעיה דרך רופא משפחה, אצלי היא הייתה נותנת הפנייה גם דרך אפליקציה/שיחת טלפון עם המזכירה
לצפיה ב-'אז אני אחרי צילום רחם... '
אז אני אחרי צילום רחם...
16/10/2017 | 13:27
4
134
עשיתי צילום רחם באופן פרטי ואני מאלה שהבדיקה לא כאבה להן. בכלל. הרופא שבדק אותי אמר שהכל תקין, אבל הרופאה שמטפלת בי אמרה שהיא לא בטוחה שהיוד התפזר באופן מלא ברחם והיא חושדת שיש הידבקויות. היא אמרה שתתייעץ עם עוד כמה רופאים (היא עובדת ביחידה להפריה חוץ גופית) ותחזיר לי תשובה.
חוץ מזה היא גם אמרה שככל הנראה יש לי הפרעת ביוץ "קלה". למרות שמעקב הזקיקים שעשיתי מראה שאני מבייצת, היא חושדת שיש הפרעת ביוץ בגלל ההכתמות שיש לי לפני קבלת הוסת.
היא אמרה שבמידה ולא אכנס להריון החודש כדאי לי להתחיל לקחת איקקלומין ואחרי מחזור אחד אם לא אקלט לשלב אותו גם עם הזרעה.
למרות שהכנתי את עצמי לקראת ההמשך וידעתי שאלה השלבים הבאים חטפתי איזה "בום" קטן. כל הזמן הזה הייתי בטוחה שאין לי בעיה, שאנחנו רק מפספסים את מועד הביוץ. אני קצת מפחדת להתחיל בתהליך ה"אמיתי". מפחדת שזה ישבש אותי לגמרי (למרות שהמחזור שלי גם ככה משובש עם כל ההכתמות האלה...)
מצד שני, הייתה לי איזו תחושת בטן שמשהו לא תקין. לא תקין הדימום המועט, ההכתמות... זה לא היה ככה תמיד.

אשמח לדעת מבנות כאן שלוקחות איקקלומין אם יש תופעות לוואי (שאלתי את הרופאה והיא אמרה שהן מינוריות כמו כאבי ראש ובחילה) ובכלל קצת ניסיון חיים של הבוגרות ממני בתהליך הזה
לצפיה ב-'גם אני עם הכתמות ודימום מועט '
גם אני עם הכתמות ודימום מועט
16/10/2017 | 14:05
1
97
של יום וחצי ואף פעם לא אמרו לי שיש בעיה..
אני לא רופאה ולא מתיימרת להיות, אבל נשמע לי שהיא קצת ״לחוצה״ באופן הטיפול..
חשבת ללכת לעוד רופא לקבל חוות דעת לפני כן? 
לא סיפרת גם כמה זמן אתם מנסים, אם המחזור סדיר , אם פרופיל הורמונלי תקין או לא וכו׳..

אגב , אחת מתופעות הלוואי של איקקלומין לעיתים היא דיקוק רירית הרחם ולפעמים זה מצריך מתן תרופה נוספת - סתם לידע כללי..
לצפיה ב-'אנחנו מנסים כשנה כבר'
אנחנו מנסים כשנה כבר
17/10/2017 | 07:05
63
המחזור שלי נחשב לסדיר. הוא מגיע פעם ב-32 יום וחודש אחכ פעם ב-26 יום וחוזר חלילה. אני יודעת שתופעת הלוואי היא דיקוק רירית, שאלתי את הרופאה לגבי זה, היא אמרה שלא הוכח שהתרופות שנותנים לטיפול בעובי הרירית משפיעות ולכן כרגע היא לא רשמה לי אותן. אמרה שנעקוב אחרי זה במעקב זקיקים. 

לצפיה ב-'שמחה שהבדיקה עברה לך חלק!'
שמחה שהבדיקה עברה לך חלק!
16/10/2017 | 20:59
1
73
המחזורים שלי לא סדירים אז התחלתי גם לקחת איקוקלומין. תופעת לוואי שהיתה לי היא תאבון בריא!
אכן זה גם לפעמים עושה את הרירית דקה יותר אבל אומרים שסלק עוזר לעבות אותה וכמובן יש גם טיפול תרופתי.
לקחתי איקוקלומין והעל החודש הראשון נקלטתי.. עם הכדורים גם הזמנתי מלא בדיקות ביוץ וככה ידעתי בדיוק מתי אני מבייצת, אגב אני היתי בטיפול דיי מתמשך ואחרי שחודש אחד החלטתי לא ללכת לרופא אלה לשתות רק את האקקלומין ולעשות בדיקות ביוץ נקלטתי להריון ללא שום הזרעה\זריקה\א.ס.

למה נתנו לך הפניה לצילום רחם?

לא חושבת שיש סיבה להיות לחוצה מתהליך כולשהו, לדעתי זה רק מקרב את הרגע המיוחל!! צריך תמיד להישאר אופטימיים :)
לצפיה ב-'טוב לשמוע לגבי הסלק'
טוב לשמוע לגבי הסלק
17/10/2017 | 07:08
61
התחלתי להיות מטופלת בדיקור סיני והטיפול כולל גם טיפול בצמחי מרפא אז אני אבקש מהמטפל שלי שיתייחס לזה. תודה!

נתנו לי הפניה לצילום רחם כדי לשלול בעיות כמו חסימה/הידבקויות...
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:53
5

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'התייעצות לגבי בדיקות הריון'
התייעצות לגבי בדיקות הריון
15/10/2017 | 21:12
6
137
היי בנות יקרות!
ביוץ היה לפני 9 ימים. הייתי אצל גניקולוג,עשה us  אמר ביוץ היום או מחר. אז קיימנו יחסים
כמובן..אני חסרת סבלנות ברמות..לפני יומיים כבר עשיתי בדיקה ביתית,כלומר 7 ימים לאחר הביוץ. כן..חח מפגרת שהמונח :)
התוצאה הייתה שלילית בהתחלה,לאחר כחצי שעה הופיעו לו פס בהיררררררררררררררררר
למחרת עשיתי עוד בדיקה,גם היא יצאה שלילית ואז אחרי זמן מה הופיע שוב פס בהיר וחלש ממש,שקוף שבקושי נראה
וגם היום עשיתי עוד פעם,של חברה אחת יצאה שלילי,של חברה השניה אחרי כחצי שעה הופיע שוב פס,התחזק אפילו והיה אפילו לא דמיוני!
האמת אני פסיכית כזו כי המון שנים ניסינו,היינו גם בטיפולים שלא צלחו
עשינו הפסקה
ועכשיו זה המקרה..
כיום אני כשבוע לפני איחור
יש סיכוי שזה הריון? עשיתי איזה 5 בדיקות חח רובן יצוא עם אותה תוצאה
תודה רבה לעונות

לצפיה ב-'לי הבדיקות של איביי'
לי הבדיקות של איביי
15/10/2017 | 21:49
5
102
זיהו בטא 9  כ-10 ימים אחרי הביוץ... 
יכול להיות שבאמת היה לך פס, ויכול להיות שזה פס האידוי, מה שהרבה פעמים מופיע אחרי 10 דקות ומטעה הרבה בנות ולכן רשום לא לבדוק אחרי 10 דקות...
אם את רוצה תעלי תמונה וננסה לעזור
לצפיה ב-'אוף..רושם לי קובץ אינו נתמך'
אוף..רושם לי קובץ אינו נתמך
15/10/2017 | 22:11
4
34
לצפיה ב-'הצלחתי ! מקווה שתראו משהו :)'
הצלחתי ! מקווה שתראו משהו :)
15/10/2017 | 22:29
3
175
לצפיה ב-'אני גם רואה פס'
אני גם רואה פס
15/10/2017 | 22:45
2
110
אבל אני לא לגמרי בטוחה שזה פס חיובי ולא פס אידוי...
הכי טוב שתחזרי על הבדיקה עוד יומיים לראות אם מתחזק.
בהצלחה, מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'יאוו תודה!'
יאוו תודה!
15/10/2017 | 23:12
1
75
מה הבדל בין פס אידוי לאמיתי? איך נראה פס אידוי לאומת אמיתי?
לצפיה ב-'פס אידוי '
פס אידוי
16/10/2017 | 07:15
118
בעצם מופיע במקום שאמור להופיע פס הבדיקה, הוא בצבע אפור ומופיע אחרי מעל ל-10 דקות... אם הוא מופיע - התשובה שלילית.
פס בדיקה (אמיתי) - מופיע עד 10 דקות והוא בצבע וורוד - המשמעות של הופעתו היא תשובה חיובית, זאת אומרת, הריון.
לצפיה ב-'5 שבועות אחרי ההפלה עם ציצטוק, המחזור לא נראה באופק תקין?'
5 שבועות אחרי ההפלה עם ציצטוק, המחזור לא נראה באופק תקין?
15/10/2017 | 13:06
2
34
לצפיה ב-'עד 6 שבועות זה סופר תקין'
עד 6 שבועות זה סופר תקין
15/10/2017 | 21:13
1
40
אני קיבלתי 5.5 שבועות אחרי ☺
לצפיה ב-'אצלי המחזור הגיע אחרי 8 שבועות. תקין.'
אצלי המחזור הגיע אחרי 8 שבועות. תקין.
15/10/2017 | 22:29
21
לצפיה ב-'מבולבלת'
מבולבלת
15/10/2017 | 19:12
6
170
היי בנות, אזהרת חפירה :))
אחרי 3 הזרעות, כשהאחרונה עם תמיכה הורמונלית (גונאל אף), החודש היתה הפסקה בגלל החגים וניסינו טבעי.
בימי הביוץ היו הכתמות חומות חלשות שהנחתי שקשורות להורמונים מהחודש הקודם.
4 ימים לפני מועד המחזור החלו כאבי מחזור בלתי נסבלים ואף לקחתי נורופן, מלווים בהכתמות חומות. כעבור יומיים הכאבים פסקו והחל דימום חלש, לפעמים רירי ולפעמים לא. היום הייתי אמורה לקבל מחזור (אם כי נדמה לי שהביוץ מעט התאחר) והדימום כמעט פסק ונראה כמו הסוף של המחזור.
כבר 3 ימים עושה בדיקות הריון ביתיות ויוצא פס מאוד מאוד מאוד מאוד חלש. אפילו נדמה שהוא הולך ונחלש עם הזמן, אך עדיין מופיע (מצרפת תמונה מעכשיו).
בנוסף, עד אתמול החזה היה נפוח ומאוד רגיש והיום חזר לצורתו הרגילה והרגישות עברה. אני בתחושה שאולי היה הריון אבל הוא לא תפס..
קבעתי בדיקת דם לעוד ימיים, אבל מניחה שהייתי צריכה לפרוק :) ובנוסף לשאול האם יש סיכוי שיצא הריון תקין עם כל הדימום הזה והכאבים..
תודה למי שקראה את הכל :))
לצפיה ב-'אני משערת שרק הזמן יגיד '
אני משערת שרק הזמן יגיד
15/10/2017 | 19:34
5
76
כשלי היה פס חלש שלא התחזק 3 ימים, זה הסתיים בהריון כימי... 
אם את רוצה את יכולה לעשות בטא כדי לדעת איפה את עומדת, כי בדיקת ההריון שלך חיובית, השאלה לאיזה כיוון זה ילך. (הלוואי ולכיוון חיובי )
שולחת לך הרבה אנרגיות חיוביות
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
15/10/2017 | 19:40
4
60
אם לא אכפת לך לספר, מתי ואיך ידעת שזה הריון כימי? 
ולמה לצפות אם זה לא מתפתח להריון תקין?
לצפיה ב-'משתפת'
משתפת
15/10/2017 | 19:51
3
110
הופיע לי פס חלש אבל עובר בצילום, 11 יום אחרי הביוץ, ובמשך יומיים רצוף הוא לא התחזק , אז כבר היתה לי הרגשה שזה לא תקין... אחרי כמה ימים עשיתי בטא והיא יצאה 10 ואחרי 3 ימים בערך מהבטא הופיעה הווסת...
אני משערת שאם לא הייתי בודקת לפני האיחור לא הייתי מודעת לכך, והמון נשים לא יודעות שעברו הריון כימי, מבחינתן המחזור פשוט התעכב בכמה ימים...
אני משערת שאם זה לא תקין אצלך, אז תוך כמה ימים הבטא תתאפס , אבל בגלל שהבטא חיובית תוך כדי דימום, אולי כן הייתי עושה הכפלה כדי לראות לאיזה כיוון זה הולך.. ככה התגלה אצלי הריון חוץ רחמי, דימומים שלא פסקו מתחילת ה"ווסת" ובדיקת הריון חיובית ... ואז יש צורך בהתערבות חיצונית.

מקווה שבכל זאת יסתבר שאצלך זה לא אחד מהמקרים האלו
לצפיה ב-'אוף, עברת דברים מבאסים..'
אוף, עברת דברים מבאסים..
15/10/2017 | 19:59
2
78
תודה רבה לך על השיתוף!

לצפיה ב-'כן, אבל זה לגמרי מחוויר'
כן, אבל זה לגמרי מחוויר
15/10/2017 | 20:01
1
73
לעומת הדברים הטובים שעברתי והמתנות שיצאו מהם
מקווה לשמוע בשורות טובות ממך
לצפיה ב-''
15/10/2017 | 20:09
20
לצפיה ב-'איחור של שבוע ובדיקות שליליות'
איחור של שבוע ובדיקות שליליות
15/10/2017 | 12:12
4
96
הי לכולן!
חדשה פה.. ויש לי התייעצות
המחזור שלי סדיר לרוב, מקסימום איחור של יום/יומיים
מאחר לי כבר שבוע ויום ועשיתי 3 בדיקות ביתיות בהפרש של יומיים כל פעם וכולם שליליות, האחרונה אתמול.. ביקשתי מהרופא בדיקת בטא אבל היו כ"כ הרבה אנשים שברחתי בלי לעשות.. יש לי כאבים עמומים כבר כשבועיים כל כמה זמן כמו של מחזור אבל יותר חלשים, ואתמול הרגשתי כאב בשד שמאל (כמו תחושה של שד מתמלא) וכשלחצתי  קצת יצא חלב וזה מאוד הפתיע אותי.
מעבר לזה אין לי כלל סימנים (עייפות, בחילות וכו). מבחינת תאריכים וסת אחרונה ב10/9, האם יכול להיות הריון אחרי 3 בדיקות שליליות לאחר האיחור?? יש טעם לעשות את הבטא או לחכות כבר למחזור? אולי לקבוע תור לרופא? מבולבלת מאוד, אשמח לתבונות ועצות :) תודה!
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
15/10/2017 | 12:38
3
72
אולי הבדיקות שבדקת איתן לא רגישות מספיק ולא יכולות לזהות בטא נמוכה.
הכי טוב שתעשי מחר בבוקר בדיקת דם , ונקווה יחד איתך
לצפיה ב-'בדיקות ביתיות'
בדיקות ביתיות
15/10/2017 | 12:46
2
78
תודה על המענה!
השתמשתי בבדיקות הפשוטות של לייף, הן ידועות כאמינות?
כן צודקת באמת עדיף מחר לגשת לבדיקת מעבדה
אעדכן, תודה!
לצפיה ב-'לייף'
לייף
15/10/2017 | 14:15
1
90
לי יצא שלילי עם לייף ויומיים אח"כ ביטא 400
לצפיה ב-'לי יצא חיובי עם לייף בבוקר של בטא 33'
לי יצא חיובי עם לייף בבוקר של בטא 33
17/10/2017 | 22:39
14
לצפיה ב-' ספירת מלאי לתחילת שבוע 15/10/17 '
ספירת מלאי לתחילת שבוע 15/10/17
15/10/2017 | 07:20
3
12
לצפיה ב-' לפני הביוץ '
לפני הביוץ
15/10/2017 | 07:20
30
WaitingForIt - יו"מ 2
אליה 242 - יו"מ 15
לצפיה ב-' אחרי הביוץ '
אחרי הביוץ
15/10/2017 | 07:21
31
secondtime82 - יוא"ב 7
שלאפי - יוא"ב 9
לצפיה ב-' פסים/בטא/דופק '
פסים/בטא/דופק
15/10/2017 | 07:22
37
zzssaa - פסים
בייבי בום23 - בטא
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
14/10/2017 | 10:40
3
130
היי בנות
אני כבר יום 4 באיחור במחזור, 2 בדיקות ביוץ יצאו חיוביות במהלך הימים האלה, אך בדיקת הריון יצאה שלילית. אני מרגישה רק כאבי בטן קטנים כאילו אני אמורה לקבל מחזור כל רגע, אבל הוא לא מגיע... מה נראה לכם? תוך כמה זמן אמורים להגיע בחילות/דימומי השתרשות וכדומה? אני כבר מתחילה לפתח ציפיות...
תודה!
לצפיה ב-'עונה'
עונה
14/10/2017 | 16:40
88
4 ימים איחור הבדיקה כבר אמורה להיות חיובית אבל אולי הביוץ מאוחר? את יודעת מתי היה? תנסי לבדוק שוב עוד יומיים. בחילות בד"כ לא בשלב הזה אם בכלל, ודימום השתרשות אין לכולן. אבל מה שאת מתארת- כאבי מחזור בלי מחזור זה דווקא כן אופייני בהתחלה.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'אצלי בשני ההריונות'
אצלי בשני ההריונות
14/10/2017 | 20:03
1
96
הבחילות התחילו בשבוע 7, אחרי שנצפה דופק בערך.
דימום השתרשות זו סתם אגדה, לרוב אין. ההשתרשחת מתרחשת 5-6 ימים אחרי הביוץ, כך שגם אם יש הריון כבר היה אמור להיות. לי היו דימומים בשבוע 5-6 אבל אלה לא דימומי השתרשות אלא מסיבה אחרת כנראה.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
14/10/2017 | 20:15
25
לצפיה ב-'התבלבלתי'
התבלבלתי
14/10/2017 | 18:53
68
לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
13/10/2017 | 12:58
4
169
היי בנות!
אני קוראת בפורום הנפלא הזה כבר כמה חודשים ופעם ראשונה משתתפת באופן פעיל 
אנחנו עם שני ילדים ומנסים להיכנס להריון שלישי. בנסיון השלישי הצלחנו אבל לצערי זה הסתיים בהפלה טבעית בשבוע 6 . אני עכשיו כבר כמה ימים אחריי ולאחר בדיקה אצל הרופא הוא אמר שהכל יצא וצריך רק לחזור על ביטא לראות שהתאפסה. הוא אמר שמומולץ לחכות למחזור אחד אחריי ההפלה ואח"כ לחזור לנסות שוב. כששאלתי אותו למה לחכות הוא אמר שאחריי הפלה יש סיכוי יותר גבוה להפיל שוב אם נכנסים ישר אחריי. לפי מה שאני קראתי ממחקרים הדיעות בנושא שנויות במחלוקת ודווקא מייד אחריי הפלה הפוריות כביכול בשיאה... 
בקיצור אני מתלבטת אם לחכות חודש. אני יודעת שזה לא הרבה זמן אבל קשה לי לחכות... למישהי יש נסיון/ תובנות בנושא?
לצפיה ב-'אני הייתי מחכה'
אני הייתי מחכה
13/10/2017 | 18:05
1
72
אחותי לא חיכתה ונולד ילד בריא אחרי חוץ רחמי שגרר מטוטרקס והסרת חצוצרה.
הריון הוא תקופה מלאת חרדות. אני מעדיפה "לשלם" בהמתנה של חודש ולא בחרדה שמא פגעתי בסיכוי להריון בריא.
זו כמובן החלטה אישית מאד.
בהצלחה ובידיים מלאות!
לצפיה ב-'מבחינה רציונלית..'
מבחינה רציונלית..
14/10/2017 | 16:47
60
ברור שאת צודקת, בייחוד לגבי החרדות של ההתחלה..
אולי דווקא בגלל שההפלה הזאת הייתה "קלילה" ללא התערבות והרגישה כמו מחזור רגיל אני לא מרגישה שעברתי איזושהי טראומה.
לא יודעת למה כל כך קשה לי לחכות חודש... אבל כנראה זה מה שאעשה
לצפיה ב-'אין צורך לחכות'
אין צורך לחכות
19/10/2017 | 10:27
1
15
קרה לי אותו הדבר בדיוק: הפלה טבעית בשבוע 6.
לא חיכינו ומייד אח"כ נקלטנו להריון תקין שהסתיים בידיים מלאות.
אפילו הביוץ היה מתאים למועד ההפלה (ו.א. = היום בו התחילה ההפלה)
לצפיה ב-'תודה'
תודה
22/10/2017 | 09:39
5
זאת גם התחושה שלי... אמנם הנושא שנוי במחלוקת אבל רב המחקרים מראים שאין צורך לחכות.
לצפיה ב-'כשהדברים לא ברורים '
כשהדברים לא ברורים
14/10/2017 | 09:43
3
111
אחרי חוץ רחמי וטיפול במטוטרקסט
כבר עברו 3 חודשים
מתרגלת שמ״פ. חודש שעבר זיהיתי ביוץ אבל עדיין לא ניסינו
החודש הרגשתי אותו מגיע (מבחינת הפרשות פוריות) ועשינו מה שצריך ... אבל לדעתי הוא לא קרה בסוף
החום עלה ליום אחד בלבד ואז חזר לרמות ממוצעות
אולי קשור לכל הלחץ שמסביב, למתח בתקופת החגים עם הילד (לא פשוט בעליל בשבועות האחרונים) ואולי סתם משהו השתבש לי במערכת
בכל אופן מתסכל ...
והרגשתי צורך לפרוק פה.
הלוואי שזה יקרה בקרוב!
לצפיה ב-'אם עשית טבלה של מדידות '
אם עשית טבלה של מדידות
14/10/2017 | 10:40
2
50
תעלי ונראה אולי דווקא כן היה
לצפיה ב-'בשמחה. אבל יש דרך להעלות תמונות מהנייד? '
בשמחה. אבל יש דרך להעלות תמונות מהנייד?
14/10/2017 | 23:15
1
10
לצפיה ב-'אולי כן. לא יודע חחח'
אולי כן. לא יודע חחח
17/10/2017 | 19:57
4
לצפיה ב-'סוף סוף '
סוף סוף
13/10/2017 | 10:39
1
219
הי בנות בוקר טוב,
סוף סוף אני לא מאמינה שאני כותבת את זה אני בהריוןןןןןןןןןן
הסיפור שלי הוא כזה: 
2 ילדים בבית שהגיעו במהירות
שנתיים של ניסיונות ללא הצלחה , בדיקות לי ולבעלי מיליון בדיקות תקינות , רופא פוריות ומה לא.
לא רציתי להתחיל טיפולים כי ידעתי בתוכי הרי נכנסתי פעמיים טבעי ומהר.
והנה סוף סוף זה קרה מתנה ליום ההולדת שלי ושל בעלי.
מאחלת לכולכן להתבשר בקרוב.
ורק שימשיך עגול ותקין למשך 9 חודשים יפים ובסופם בונבון/בונבונת
שבת שלום לכולם....
לצפיה ב-'בשעה טובה!!!'
בשעה טובה!!!
13/10/2017 | 12:46
79
איזה כיף! שימשיך עגול ותקין 
אנחנו גם בנסיון לשלישי אז אני ממש מבינה אותך.
בהצלחה!!!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תרופות סבתא
פורום תרופות סבתא
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל
ד
ד"ר יואל שופרו

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה