לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2023220,232 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'מה קורה לי? קיבלתי מחזור הכי מוזר בארץ'
מה קורה לי? קיבלתי מחזור הכי מוזר בארץ
18/04/2018 | 06:37
15
68
שאלה:
דבר ראשון, קיבלתי מחזור אחרי 10 ימים מהביוץ. כבר פעם שנייה
דבר שני - המחזור הכי מוזר בארץ- בקושי דימומים- בדר"כ אצלי זה מחזור שהוא נהר...ועכשיו,יש, אבל מממממממש קצת.
מה קורה לי?
יש לי תור לרופאה ב-15.5...

לצפיה ב-'2 אפשרויות שאני חושבת עליהן'
2 אפשרויות שאני חושבת עליהן
18/04/2018 | 08:35
8
66
האחת - וסת קלה כי הרירית דקה.
השניה - דימום שהוא לא וסתי.
לצפיה ב-'מה זה דימום שלא ויסתי?'
מה זה דימום שלא ויסתי?
18/04/2018 | 09:01
2
19
לצפיה ב-'גם פה יש כל מיני אפשרויות...'
גם פה יש כל מיני אפשרויות...
18/04/2018 | 09:04
1
58
דימום השתרשות
ציסטה שהתפוצצה
צניחה של הפרוגסטרון מסיבה לא ברורה
ובטח יש עוד.
לצפיה ב-'לגבי א יש לי ספק....'
לגבי א יש לי ספק....
18/04/2018 | 09:10
50
יש לי גם כאבים בחזה כבר שבועיים.
בדרכי לכירורגיה שד.
יש לי תור בעשר
לצפיה ב-'מה הפירוש של כל אחת מהאפשרויות?'
מה הפירוש של כל אחת מהאפשרויות?
18/04/2018 | 09:08
4
11
לצפיה ב-'מאיזו בחינה? מה את מבקשת לדעת?'
מאיזו בחינה? מה את מבקשת לדעת?
18/04/2018 | 09:09
3
15
לצפיה ב-'האם בגלל זה אני לא נכנסת להריון?'
האם בגלל זה אני לא נכנסת להריון?
18/04/2018 | 09:11
2
16
לצפיה ב-'אני לא יודעת, אני לא רופאה.'
אני לא יודעת, אני לא רופאה.
18/04/2018 | 09:15
1
52
קליטה להריון תקין היא הליך מורכב שדורש דיוק מושלם מבחינת הגוף שלנו.
יש רק סיבה אחת שיהיה הריון תקין ולעומתה אינסוף סיבות למה שלא יהיה הריון.
רופא יידע לספר לך יותר.
לצפיה ב-'כן ברור לי...תודה על המידע...'
כן ברור לי...תודה על המידע...
18/04/2018 | 09:27
10
לצפיה ב-'גם אני קיבלתי מחזור אתמול.. השם יעזור '
גם אני קיבלתי מחזור אתמול.. השם יעזור
18/04/2018 | 09:43
5
18
לצפיה ב-'כאילו תיאמנו...'
כאילו תיאמנו...
18/04/2018 | 13:29
4
42
בתחילת מאי אגש לרופא לבדוק אם אני צריכה תמיכה. הוסת שלי מגיעה מוקדם מדי.
לצפיה ב-'יש לי תור שהצלחתי להקדים ל26.4'
יש לי תור שהצלחתי להקדים ל26.4
19/04/2018 | 17:39
3
23
אבקש גם פרופיל הורמונלי וגם רוצה לבקש מעקב זקיקים.
יש עוד המלצות?....
לצפיה ב-'זריקת הרגעה : )'
זריקת הרגעה : )
19/04/2018 | 18:14
2
18
אם הכל בסדר - מה טוב,
ומה שלא - בר טיפול.

מאחלת לך בשורות טובות
לצפיה ב-'בהצלחה בנות '
בהצלחה בנות
19/04/2018 | 20:13
1
7
לצפיה ב-'לכולנו בהצלחה.'
לכולנו בהצלחה.
19/04/2018 | 20:22
5
לצפיה ב-'לפני שימוש במקלוני ביוץ שעתיים לפני לא לעשות פיפי??'
לפני שימוש במקלוני ביוץ שעתיים לפני לא לעשות פיפי??
19/04/2018 | 16:40
14
שעה 18:00 זה בסדר או עדיף בשעות הצהריים?
לצפיה ב-'המלצות לרופא פוריות פרטי'
המלצות לרופא פוריות פרטי
17/04/2018 | 18:29
47
היי בנות, אשמח לקבל המלצה לרופא פוריות פרטי (אזור חיפה עד תל אביב). תודה :)
לצפיה ב-'שלב לוטיאלי קצר מדי'
שלב לוטיאלי קצר מדי
17/04/2018 | 14:15
2
86
שלושה מחזורים מהלידה (לפני 10 חודשים), שלושתם עם שלב לוטיאלי קצר מדי (6, 8, 9).
מתי הייתן ניגשות לבדיקות?

מתוסכלת :/
לצפיה ב-'שלב לוטאלי'
שלב לוטאלי
17/04/2018 | 15:53
1
53
היי
הייתי מתייעצת עם הגניקולוג אם יש צורך להפניה לרופא פוריות , אם כן בטח יש כדורים או זריקות שיכולים לעזור. בכל מקרה הייתי שואלת את הרופא לא מבינה למה צריך לחכות? 
בהצלחה
לצפיה ב-'נשמע לי מוקדם למרפאת פריון.'
נשמע לי מוקדם למרפאת פריון.
17/04/2018 | 16:00
47
יש לי 2 פיצקיות בבית, אני בת 28, אלה רק (או כבר?) 3 מחזורים.
אולי אני צריכה רק זריקת הרגעה.
לצפיה ב-'אז אחרי בדיקת דם.... להלן התוצאות... '
אז אחרי בדיקת דם.... להלן התוצאות...
16/04/2018 | 12:59
4
140
זה אומר שאני בהריון? וידוע באיזה שבוע אני? 
לצפיה ב-'פליזזז תשובה.. אני על קוצים..'
פליזזז תשובה.. אני על קוצים..
16/04/2018 | 14:24
1
22
לצפיה ב-'כמו שזה נראה כן...שבוע 4_5..'
כמו שזה נראה כן...שבוע 4_5..
16/04/2018 | 14:33
28
לצפיה ב-'נראה חיובי מזל טוב'
נראה חיובי מזל טוב
16/04/2018 | 19:00
21
לצפיה ב-'את השבוע מחשבים לפי ווסת אחרונה '
את השבוע מחשבים לפי ווסת אחרונה
16/04/2018 | 20:55
64
יש מחשבונים פשוטים באינטרנט. אחר כך בא״ס מתקנים לך אם יש צורך. וכן, זה חיובי. איזה כיף! בשעה טובה!
לצפיה ב-'שיגיע כבר המחזור או לא...רק תשובה!'
שיגיע כבר המחזור או לא...רק תשובה!
16/04/2018 | 10:08
12
55
לצפיה ב-'התחרפנתי לגמרי כבר....'
התחרפנתי לגמרי כבר....
16/04/2018 | 11:12
26
לצפיה ב-'את עושה בדיקות הריון בימים האלו? '
את עושה בדיקות הריון בימים האלו?
16/04/2018 | 12:05
10
20
לצפיה ב-'לא...זה ממש מוקדם...'
לא...זה ממש מוקדם...
16/04/2018 | 13:40
9
72
ביוץ היה ב6-7 וףאז היום זה רק יואב 9-10...
מיותר....
אני ככ לא רוצה לקבל....
לצפיה ב-'את?'
את?
16/04/2018 | 14:29
8
13
לצפיה ב-'כן.. יש לי את הבדיקות הזולות מאיביי.. לא נראה חיובי עד כה.'
כן.. יש לי את הבדיקות הזולות מאיביי.. לא נראה חיובי עד כה.
16/04/2018 | 14:56
7
49
שווה לבדוק כבר את קליר אנד בלו? הבנתי שזו בדיקה רגישה.. 
לצפיה ב-'לא יודעת...לפני יוא"ב 12-13 נראה לי שזה סתם...'
לא יודעת...לפני יוא"ב 12-13 נראה לי שזה סתם...
16/04/2018 | 15:30
6
45
מאחלת לכל מי שמצפה ומחכה כמונו לראות שני פסים החודש !!!!!
אמן.

לצפיה ב-'קיבלתי הרגע.אני פשוט לא מבינה..'
קיבלתי הרגע.אני פשוט לא מבינה..
16/04/2018 | 15:55
5
84
לא יודעת כבר מה לא בסדר
לצפיה ב-'פשוט מתסכל... הלב שלי איתך!'
פשוט מתסכל... הלב שלי איתך!
16/04/2018 | 18:48
16
לצפיה ב-'חיבוק גדול'
חיבוק גדול
16/04/2018 | 19:02
11
לצפיה ב-'אוף :('
אוף :(
16/04/2018 | 19:21
1
39
בגלל גילך הייתי הולכת לרופא ומבקשת עזרה.
לצפיה ב-'כן, אלך לרופאה,ב15.5....עד אז..'
כן, אלך לרופאה,ב15.5....עד אז..
18/04/2018 | 06:37
4
לצפיה ב-'חיבוק גדול יויו. מאחת שמבינה מה את עוברת :( '
חיבוק גדול יויו. מאחת שמבינה מה את עוברת :(
16/04/2018 | 20:56
11
לצפיה ב-'בדיקות פוריות ראשוניות דרך כללית'
בדיקות פוריות ראשוניות דרך כללית
16/04/2018 | 07:26
1
67
אז אתמול קיבלתי מחזור...וזה שובר אותי
נכון שאנחנו מנסים רק מדצמבר(עשינו 10 חודשים משגל נסוג, והייתי רק חודשיים עם גלולות לצורכי חתונה)יוצא שממחזור דצמבר ועד עכשיו אנחנו מנסים ואומנם זה לא הרבה זמן אבל אני ממש לא מעוניינת לחכות שנה בשביל לדעת אם יש בעיה או לא.אני רוצה ילד בטווח הקרוב.
אנחנו רוצים לעשות בדיקת זרע ופרופיל הורמונלי דרך כללית, מי שעשתה או מכירה בבקשה תפרטו למי פונים ואיך מקבלים את הבדיקות, מחיר וכ"ו...
האם רק רופאת נשים יכולה לתת לי או גם רופא משפחה?
פרופיל הורמונלי זה כבר בטח יהיה במחזור הבא, אבל בדיקת זרע איך אפשר לעשות בשבועות הקרובים?

תודה מראשש

לצפיה ב-'בדיקות פוריות'
בדיקות פוריות
16/04/2018 | 15:14
52
אני גם בכללית. ממליצה לך לקבוע תור לרופאת נשים ולהגיד לה שאתם מנסים במשך שנה להיכנס להריון (גם אם זה לא באמת נכון). מרבית הרופאים לא מוכנים להפנות לבדיקות פוריות/רופא פוריות אם הניסיונות לא עברו את השנה.
רופאת הנשים תיתן לך לעשות בדיקות דם של פרופיל הורמונלי בזמנים שונים במחזור (ביום ה2-3 למחזור) ואולי תיתן לך לעשות עוד כל מיני בדיקות דם כדי לבדוק דברים שונים כמו בלוטת התריס וכו'.
הפנייה לבדיקת זרע אפשר לקבל מרופא המשפחה של הבן זוג. צריך לבדוק איזה מכון עושה בדיקות זרע בקירבת המגורים (יוצרים איתם קשר וקובעים יום לבדיקה). צריך לדאוג להכין מראש טופס 17 מקופת החולים של בן הזוג עבור המכון שמבצע את בדיקת הזרע.
את כל תוצאות הבדיקות אני ממליצה להראות לרופא פוריות בקופה ולא לרופא נשים שלא מספיק מבינים בתום. בכל מרפאת נשים של הכללית יש גם רופא פוריות שאפשר לקבוע אליו תור. רצוי להימנע מקיום יחסים מספר ימים לפני מתן הזרע (יסבירו לך כבר בטלפון במכון כשתקבעי את התור)
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום לידה פעילה וביתית '
מחכים לכם בפורום לידה פעילה וביתית
16/04/2018 | 14:41
8

הפורום חוזר לפעילות בניהול מקצועי של מומחה ברפואת נשים ומיילד המתמחה בלידות לא שגרתיות.
בפורום תוכלו להתייעץ, לשתף ולשאול הכל על לידה טבעית, לידה פעילה, לידה ביתית ועוד

לצפיה ב-'הפלה?⁦☹️'
הפלה?⁦☹️
14/04/2018 | 21:31
2
117
אתמול (יוא"ב 14) עשיתי בדיקה ביתית והתקבל פס שני חלש אבל נראה לעין. היום בבוקר התעוררתי מוקדם מכאבים שהרגישו כמו כאבי מחזור ורצתי לשירותים וראיתי כתם דם קטן ולאחר מכן בשתן קריש דם גדול. זה התפתח לדימום שנראה כמחזור מלווה בכאבים.
יכול להיות שמדובר בהפלה?
עדיין לא עשיתי בדיקת דם, יש לי תור ביום שני בבוקר.. לא יודעת מה לעשות ⁦☹️⁩

לצפיה ב-'אי אפשר לדעת'
אי אפשר לדעת
15/04/2018 | 14:00
56
ייתכן....אבל לא ניתן לדעת בוודאות
יש לך בדיקת דם מחר?
אם כן גשי.... ערכי בטא יתנו תשובה חד משמעית.ואת תמיד יכולה לבצע בדיקה ביתית  נוספת

מחזיקה לך אצבעות.

לצפיה ב-'זה לא נקרא הפלה אלא הריון כימי '
זה לא נקרא הפלה אלא הריון כימי
15/04/2018 | 21:09
70
הזרע והביצית הצליחו להיפגש, הבלצוסטיוס נדד מהחצוצרה לרחם, אבל לא הצליח להשתרש בו.
הבטא עולה כי ההורמון מופרש מן העובר הזעיר, אבל בשל אי ההשתרשות הגוף לא באמת נכנס להריון, והמחזור מגיע, לרוב באיחור קל.
מעריכים את שכיחות התופעה בכ 50% מההריונות, ומי שלא בודקת מוקדם לא תגלה זאת כלל.
לצפיה ב-'הרהורים על צילום רחם'
הרהורים על צילום רחם
14/04/2018 | 21:51
4
69
מכירות?
הייתי אתמול אצל הקוסמטיקאית האלופה שלי, והיא סיפרה לי שלקח לה ולבעלה 3 שנים להיכנס להריון. היו אצלו עניינים בבדיקת זרע אבל אצלה כל הבדיקות היו תקינות, וגם היתה לה כבר בת. הם היו בטוחים שיצטרכו התערבויות רפואיות, אבל אז אמא שלה, שהיא רופאה, שלחה אותה לעשות צילום רחם.
היא אמרה שמכניסים את החומר ניגוד לרחם בדחיסה מאוד חזקה, שזה כואב רצח, אבל אם יש חסימה אז זה הדבר היחיד שיש לו סיכוי לא רק לאתר אותה אלא גם לפתוח אותה. בערך מיד אחרי הבדיקה הזאת היא כבר היתה בהריון.
לפי האינטרנט נראה שזה אכן כואב מאוד, ושלא עושים כזה דבר סתם ככה אלא רק במסגרת של טיפולי פוריות מהסוג ההארד קור ביותר. לא יודעת מה אני חושבת על זה בעצמי. יש לכן מחשבות או ידיעות בנושא?
לצפיה ב-'צילום רחם'
צילום רחם
15/04/2018 | 16:02
3
56
צילום רחם אכן מומלץ לעשות כשלא מצליחים להרות (אחרי שנה של ניסיונות לפי המלצת רופאי הפוריות) ולא יודעים מה הסיבה לכך.
לפני שמגיעים לשלב של צילום הרחם צריך לעשות כמה בדיקות, אצל האישה בדיקות דם של הורמונים בימים ספציפיים של החודש, מעקב זקיקים וב.דם במקביל כדי לוודא מתי הביוץ במידה והוא לא ידוע. הגבר צריך לעשות בדיקות זרע. 
במידה וכל הבדיקות תקינות ועדיין לא מצליחים להיכנס להריון, רופא הפוריות יפנה בדרך כלל לבצע צילום רחם. הצילום בעצם מדמה את מעבר הזרע בחצוצורות ובמידה ויש חסימה ניתן לראות את בצילום ולפעמים גם לפתוח אותה. 
אני עשיתי את הבדיקה הזו ולא נמצאה אצלי חסימה. מנשים ששמעתי שעשו את הצילום והיתה להן באמת חסימה, הבדיקה היתה מאוד כואבת.
גם לי כשלא היתה לי חסימה, הבדיקה היתה לא נעימה אבל ממש לא נוראית. היא גם לוקחת ממש כמה דקות ככה שגם אם יש כאב הוא ממש ממש ל2-3 דקות וזהו, שזה היתרון בבדיקה. הכאבים לי אישית הרגישו כמו כאבי מחזור ממש חזקים ולחץ בבטן, אבל זה היה בדיוק ל2 דקות ואחרי זה הרגשתי מצוין.
אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לשאול בשמחה!
לצפיה ב-'עשית לי סדר בראש!'
עשית לי סדר בראש!
15/04/2018 | 17:26
2
40
עכשיו הכל יותר הגיוני, תודה רבה. באמת לגשר הזה עוד לא הגענו (ובתקווה גם לא נגיע).
לצפיה ב-'משתפת'
משתפת
15/04/2018 | 21:05
1
48
גם אותי שלחו לצילום רחם אחרי כמה חודשים של נסיונות שלא צלחו, לי הבדיקה לא כאבה בכלל (הגעתי לבד, לא נטלתי משכך כאבים לפני או אחרי וחזרתי מיד לשגרה) - והעיקר - המחזור שאחרי הצילום היה האחרון, ובו נקלטתי לפיצית שלי.
לצפיה ב-'וואו, תודה רבה על השיתוף הזה! נהדר לשמוע שיכול להיות ככה גם.'
וואו, תודה רבה על השיתוף הזה! נהדר לשמוע שיכול להיות ככה גם.
18/04/2018 | 21:48
2
לצפיה ב-'הגיע הזמן לבדיקות ביוץ'
הגיע הזמן לבדיקות ביוץ
15/04/2018 | 12:19
5
67
היי יקירות, שבוע טוב ובשורות טובות לכולן במהרה אמן :).

אחרי שבסופש הגיע הווסת (חודש 5 שמנסים)
אני מעוניינת להתחיל לבדוק בעזרת מקלטני ביוץ ואשמח לדעת מתי? כמה פעמים? לאיזו תקופה ולמה לצפות...
בת 30 חודש הבא. מחזורים סדירים כל 31 יום.
ביוץ לפי האפליקציה  מחושב ביום ה 14 אחרי סיום הוסת אך
ממעקבההפרשות הפוריות מגיעות סביב יום 10 אחרי סיום הווסת. שלרוב נמשכת 3-4 ימים.

אז באיזה יום להתחיל לבדוק?
ובכלל המלצות והסברים יתקבלו בברכה
לצפיה ב-'לדעתי, ביום ה-14 מתחילת הדימום.'
לדעתי, ביום ה-14 מתחילת הדימום.
15/04/2018 | 14:31
36
המחזורים שלי גם אורכים 31 ימים והביוץ מגיע קבוע ביום ה-17, הפרשות פוריות מתחילות ביו"מ 14 ואז אני מתחילה לבדוק עם מקלוני ביוץ.

בהצלחה : )
לצפיה ב-'בדיקות ביוץ'
בדיקות ביוץ
15/04/2018 | 15:54
2
50
קודם כל אני ממש ממליצה לך להזמין בדיקות ביוץ מהאייבי, במקום לקנות את הבדיקות היקרות בארץ. הבדיקות מהאייבי ממש זולות, אמינות וככה את יכולה לבדוק כמה ימים ברצף, אפילו פעמיים ביום, בלי להרגיש מצפון על הכסף. 

אני ממליצה לך לפחות בחודש הראשון לבדיקות, להתחיל לבדוק מהיום העשירי למחזור. יכול להיות שתראי פס חלש חלש ומיום ליום הוא יתחזק עד שיהיה חיובי. למשל אצלי, בימים של ההפרשות הפוריות שמרמזות על הביוץ המתקרב ראיתי פס חלש.  מומלץ לעשות את הבדיקה לא על הבוקר וגם לא מאוחר בלילה. א תראי מתי מסתדר לך מבחינת סדר היום, כי הבדיקה צריכה להיות בכל יום בשעה קבועה. מומלץ שהשתן שלך על הבדיקה יהיה מרוכז, משמע, תנסי לא לשתות הרבה בשעתיים ככה שלפני הבדיקה ולנסות קצת להתאפק עד שאת עושה את הבדיקה. 

המון בהצלחה!!!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/04/2018 | 18:23
1
32
תודה רבה!
הזמנתי מאיביי 50 בדיקות של
,one step
שהמליצו פה...
מקווה לא לנצל את כולם ☺

לצפיה ב-'הן מעולות'
הן מעולות
15/04/2018 | 19:20
36
גם לבדיקות ביוץ וגם להריון
לצפיה ב-'בהצלחה ! לי מאד עזרו הבדיקות ביוץ '
בהצלחה ! לי מאד עזרו הבדיקות ביוץ
15/04/2018 | 21:47
10
לצפיה ב-'חיובי כוזב '
חיובי כוזב
12/04/2018 | 23:56
3
131
כבר חודש שני ברציפות שבדיקת הריון של אי.ביי מראה לי פס בהיר אך ברור ובדיקת בטא באותו בוקר שלילית (קטנה מ 2). קרה למישהי?
לצפיה ב-'מוזר. נסית לבדוק עם עוד בדיקת הריון של חברה אחרת ?'
מוזר. נסית לבדוק עם עוד בדיקת הריון של חברה אחרת ?
13/04/2018 | 07:59
18
לצפיה ב-'לא. האמת שאחרי הבטא השלילית היה לי חבל סתם לקנות עוד בדיקה '
לא. האמת שאחרי הבטא השלילית היה לי חבל סתם לקנות עוד בדיקה
13/04/2018 | 09:42
19
לצפיה ב-'קרה לי גם. מבאס'
קרה לי גם. מבאס
15/04/2018 | 18:42
49
בדיקת ביוץ והריון חיוביות ובטא שלילית
לצפיה ב-'תוספים טרם היריון'
תוספים טרם היריון
15/04/2018 | 09:11
2
55
אני נוטלת ברזל וחומצה פולית
התזונה שלי מעולם לא היתה מיטבית (גרועה למדי)
האם כדאי בנוסף גם ליטול, B12, יוד ואומגה 3 טרם ההיריון?
תודה
לצפיה ב-'+ ויטמין D'
+ ויטמין D
15/04/2018 | 09:19
12
לצפיה ב-'תוספים'
תוספים
15/04/2018 | 12:58
44
יש מוצר שנקרא פרנטל.
תוספים לנשים מכיל כל מה שצריך לתסף.
לצפיה ב-'בנות יקרות מקווה לקבל את עזרתכן...'
בנות יקרות מקווה לקבל את עזרתכן...
14/04/2018 | 21:35
2
94
שבוע טוב ומוצלח לכולכן, קוראת כאן הרבה אבל לרוב קוראת שקטה :) אתן מקסימות!
מקווה שתוכלו לעזור לי בפיתרון הסוגיה...
מהסה להיכנס להיריון כבר כמה חודשים. הוסת מגיעה כל 23 יום והביוץ בהתאם. לפני 10 ימים קיבלתי, המחזור היה קצת חזק מהרגיל אבל לא משהו קיצוני ואחריו עוד מספר ימים של כתמים חומים מוזרים, לא זכור לי שקרה לי לפני. לפני יומיים כבר היו צריכות להתחיל לי הפרשות ביוץ אבל כלום... הכל יבש, ממש אבל.. אני יודעת שיכול להיות שהביוץ קצת מתאחר ואחרי הכל אנחנו לא שעון מדויק, אבל בכל זאת אנחנו נשים ולמה להישאר רגועות אם אפשר להיכנס להיסטריה??
אשמח אם מישהי תוכל לעזור אם איזה הסבר נורמלי.
תודהההה xoxo
לצפיה ב-'פרספקטיבה אולי תעזור?'
פרספקטיבה אולי תעזור?
14/04/2018 | 21:46
1
66
המחזורים שלי כמעט תמיד נמשכים 32 יום עם ביוץ ביום ה-18, אבל השונות אצלי גם מאוד גדולה, היו פעמים שהגוף התחיל "לבשל" ביוץ בימים 10-12, ופתאום הכל התייבש לו והוא נתקע לא פה ולא שם, ופתאום ביום ה-23 הצליח להביא את הביוץ לשיא, הכל רגיל ותקין, ו-14 יום אחר כך וסת תקינה. לפני שני מחזורים היה פתאום ביוץ ביום ה-15-16. קורה. זה תלוי בתזונה, התרגשות, עיסוקים (גם במציאות וגם בראש), תנודות במשקל (כשאני יורדת במשקל נראה לי שמשתחררת פסולת שהגוף אחסן ברקמות השומן, ותמיד זה עושה בלגאן הורמונלי).
ותכלס עם כל השונות הזאת הרופאה שלי מבטיחה שאין חשיבות לפרטים - היה ביוץ? הפרשות וחום השחר וצוואר הרחם וסימנים הורמונליים והכל לפי הספר? אז היה ביוץ. לא משנה אם ביום 10 או ביום 30.
לצפיה ב-'תודה ????'
תודה ????
15/04/2018 | 16:10
7
לצפיה ב-'הריון או לא??? HELP'
הריון או לא??? HELP
13/04/2018 | 08:58
5
197
שלום  יקרות, בעלי ואני מנסים כמעט 10 חודשים לאחר שנתיים וחצי עם גלולות.. הביוץ האחרון היה בראשון שעבר והמחזור היה אמור להגיע ולשמחתי הוא לא הגיע עד היום... עד עכשיו לא היו לי איחורים במחזור...עשיתי בדיקה ראשונה על הבוקר... מה זה אומר? יש קו חלש או שזה הדימיון שלי שממציא?.
לצפיה ב-'מזל טובבב'
מזל טובבב
13/04/2018 | 09:37
74
בוודאי יש פס חלש אבל מאוד ברור!!!
רק תעשי גם בדיקת דם לכל מקרה 
לצפיה ב-'בטח! זה פס יפה מאד '
בטח! זה פס יפה מאד
13/04/2018 | 09:41
21
לצפיה ב-'איזה כיף!!! מזל טוב!!!'
איזה כיף!!! מזל טוב!!!
13/04/2018 | 18:52
16
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
14/04/2018 | 10:28
43
איזה כיף!!!
בשורות טובות ומעודדות
לצפיה ב-'לגמרי הריון : )'
לגמרי הריון : )
14/04/2018 | 14:23
53
שיהיה עגול ותקין
לצפיה ב-'מורט עצבים'
מורט עצבים
10/04/2018 | 13:02
11
165
המחזור אמור להגיע ביום שישי....
הלילה חלמתי בשלוש חלומות שונים שאני עושה בדיקה ורואה שני פסים
חוששת לבדוק בכלל כדי לא להתאכזב וגם כי חבל על הבדיקה לפני האיחור....
רק רציתי לשתף
לצפיה ב-'וואו לגמריי השבוע הכי איטי ומורט עצבים שהיה לי '
וואו לגמריי השבוע הכי איטי ומורט עצבים שהיה לי
11/04/2018 | 15:19
2
35
לצפיה ב-'לגמרי! ההמתנה מתסכלת...'
לגמרי! ההמתנה מתסכלת...
11/04/2018 | 16:01
1
85
אני אמורה לקבל מחזור עוד שבוע וקצת....הלוואי, הלוואי שלא נקבל החודש...
אמן!!!
לצפיה ב-'מחזיקות אצבעות'
מחזיקות אצבעות
12/04/2018 | 20:17
14
לצפיה ב-'אני כבר מפחדת ללכת לשירותים ... אוף שיגמר המתח '
אני כבר מפחדת ללכת לשירותים ... אוף שיגמר המתח
13/04/2018 | 16:30
7
19
לצפיה ב-'קטעים..בדיוק מה שחשבתי לפני שנייה בפיפי...'
קטעים..בדיוק מה שחשבתי לפני שנייה בפיפי...
13/04/2018 | 18:50
1
50
מןרידה את המכנסיים ומקווה לא לראות דימום..
למרות שיש לי עוד שבוע לקבל ..ובכל זאת...
אז יש עוד כמה משוגעות כמוני?.....
לצפיה ב-'נראה לי שהרבה בפורום הזה כאלו :) '
נראה לי שהרבה בפורום הזה כאלו :)
14/04/2018 | 10:59
15
לצפיה ב-'שלי הופיע כמו שעון'
שלי הופיע כמו שעון
14/04/2018 | 09:44
4
18
לצפיה ב-'מצטערת לשמוע שיהיה בהצלחה בחודש היומולדת! '
מצטערת לשמוע שיהיה בהצלחה בחודש היומולדת!
14/04/2018 | 10:20
3
33
אולי זה החודש שלך ... 
לצפיה ב-'תודה יקירה... אולי באמת ��.'
תודה יקירה... אולי באמת ��.
14/04/2018 | 10:30
2
11
לצפיה ב-'ובכל מקרה '
ובכל מקרה
14/04/2018 | 10:39
1
43
אם לא עשיתם,  היתי כבר עושה רק בדיקת זרע לבעל ופרופיל הורמונאלי לך.
אני יודעת שלא כל הרופאים תומכים בזה ובעלי גם עוד לא עשה בדיקת זרע , אבל זה נראה לי בדיקות שכדאי לעשות מהר מאד כי למה לעבוד על ריק אם יש 2 בדיקות כל כך פשוטות שאפשר לעשות בתור התחלה והן קצרות ולא כרוכות בשום סבל או התערבות ?

זה כמובן לא אומר שמשהו לא בסדר אצלכם ורוב הסיכויים שאתם פשוט חלק מסטטיסטיקה תקינה , אבל לא יודעת אותי זה ירגיע לדעת שלפחות את הראשוני שללתי ואני לא על ריק. 

לשיקולך ! 
לצפיה ב-'אני אלך לרופאת נשים בקרוב ואני גם רוצה לעשות פרופיל הורמונלי'
אני אלך לרופאת נשים בקרוב ואני גם רוצה לעשות פרופיל הורמונלי
14/04/2018 | 12:41
14
לצפיה ב-'סקר קטן מי שלקחה קלקסן אחרי הפלות (קרישיות) זה הצליח בסוף??'
סקר קטן מי שלקחה קלקסן אחרי הפלות (קרישיות) זה הצליח בסוף??
10/04/2018 | 20:06
11
לצפיה ב-'סקר קטן מי שלקחה קלקסן אחרי הפלות (קרישיות) זה הצליח בסוף??'
סקר קטן מי שלקחה קלקסן אחרי הפלות (קרישיות) זה הצליח בסוף??
10/04/2018 | 20:05
7
לצפיה ב-'כואב לי החזה..סימן לא טוב לסבב ה2'
כואב לי החזה..סימן לא טוב לסבב ה2
09/04/2018 | 12:32
9
135
אני עצובה.
מאוד כואב לי החזה שזה סימן לא מי יודע מה לגבי הסבב ה2...
אני כבר עצובה..אני לא יודעת מאיפה לשאוב כוחות.
עשינו הכול כמו שצריך ועדיין?....
אוף
לצפיה ב-'באיזה יוא"ב את?'
באיזה יוא"ב את?
09/04/2018 | 15:13
8
92
את מוכרחה להרפות מהלחץ הזה לטובת הבריאות הנפשית שלך.
אני יודעת שאת מאד מאד רוצה, וכולנו רוצות בשבילך שתקלטי ותחווי הריון ולידה תקינים ובריאים.

השגת הריון היא לא מירוץ. נסי ליהנות מהדרך, מהחיים. כל יום שעובר לא חוזר.
ובאמת שאת עושה הכל נכון! פשוט לטבע יש דרכים משלו להגיד לך שעכשיו זה אולי לא הזמן.
לצפיה ב-'לא מצליחה...ואני בת 40...מתי יהיה הזמן?...'
לא מצליחה...ואני בת 40...מתי יהיה הזמן?...
09/04/2018 | 16:47
43
לצפיה ב-'ולגבי היואב לא ברור- החודש לא כ"כ הקפדתי עם ערכוץ ביוץ'
ולגבי היואב לא ברור- החודש לא כ"כ הקפדתי עם ערכוץ ביוץ
09/04/2018 | 19:29
6
94
עבדתי עם אפליקציה שיש לי ונראה שזה היה סביב ה6/7
לצפיה ב-'יוא"ב 3/4 ואת כבר מספידה?'
יוא"ב 3/4 ואת כבר מספידה?
10/04/2018 | 08:59
5
93
תני לגוף שלך הזדמנות להפריה והשתרשות, הרשי לנפש שלך לנוח ולקבל הריון בחיוך.
מאחלת לך שהחודש תתבשרי בשני פסים
לצפיה ב-'אשמח לקבל אותו בחיוך,צחוק ושמחה.'
אשמח לקבל אותו בחיוך,צחוק ושמחה.
10/04/2018 | 17:01
4
82
הכאבים בחזה מוזרים.
מקווה שזה לא קשור.
עכשיו רק נשאר לחכות...
לצפיה ב-'יש חדש אצלך? אני ואת בייצנו באותו יום בערך.. '
יש חדש אצלך? אני ואת בייצנו באותו יום בערך..
12/04/2018 | 20:36
3
15
לצפיה ב-'לא....אני אמורה לקבל ב21...'
לא....אני אמורה לקבל ב21...
13/04/2018 | 08:31
2
39
הציצים עדיין כואבים לי מאוד.קבעתי כבר לכירורגיה שד...
מחכה בסבלנות למרות שאין שום סימן באופק שלא אקבל...ועדיין...מקווה ונקווה...
אצלך?
לצפיה ב-'אצלי בהריון הקודם בימים האלה היה ריבוי הפרשות..'
אצלי בהריון הקודם בימים האלה היה ריבוי הפרשות..
13/04/2018 | 11:27
1
43
הפעם כמעט ואין הפרשות מה שמלחיץ אותי ממש... לא מבינה מה הבעיה פה.. כבר כמה חודשים טובים שאנחנו מנסים. 
מקווה בעז"ה שהמחזור לא יגיע :] הימים האלה כאלה מעצבנים ומלחיצים... אני כ"כ לא נעימה לסביבה.. 
שבת שלום , בהצלחה 

לצפיה ב-'בהריונות הקדומים לא כאב לי הציצי וידעתי שאני בהריון....'
בהריונות הקדומים לא כאב לי הציצי וידעתי שאני בהריון....
13/04/2018 | 18:52
46
עכשיו כבר כואב לי בערך שבוע ככה שזה לא סימן מי יודע מה אבל אני רוצה לקוות שאולי הדברים השתנו מלפני שבע שנים...אולי הגוף מגיב אחרת?
או שאני מנסה לשכנע את עצמי (שזה יותר סביר....)
לצפיה ב-'איקקלומין עם מחזור סדיר'
איקקלומין עם מחזור סדיר
08/04/2018 | 22:29
4
82
היי בנות, מישהי פה קיבלה מהרופא מרשם לאיקקלומין כאשר היה לה מחזור סדיר עם ביוצים סדירים? אם כן, האם זה עזר בכניסה להריון? אמורה להתחיל לקחת בעוד שבועיים בערך.. תוהה אם זה נכון לקחת כאשר אנחנו לא מצליחים להרות מסיבה לא ברורה (בדיקת זרע תקינה, פרופיל הורמונלי שלי תקין, מחזור סדיר, ביוצים סדירים מזוהים ע"י חום שחר, מקלוני ביוץ ומספר פעמים ע"י אולטרסאונד).

לצפיה ב-'לי לא עזר'
לי לא עזר
08/04/2018 | 23:25
3
72
איקקלומין מאד מדקק את הרירית ועלול לפגוע בסיכויי ההשתרשות. אבל זה הפרוטוקול ברוב הקופות.
לצפיה ב-'קיבלת את הכדור למרות שהיה מחזור סדיר?'
קיבלת את הכדור למרות שהיה מחזור סדיר?
09/04/2018 | 08:33
2
60
אני רואה בכל מיני פורומים שנשים כותבות שלקחת איקקלומין בלי מעקב זקיקים ובדיקות דם זה לא אחראי וזה כדי לדבר מתי חל הביוץ והאם הוא התרחש בכלל.
מכיוון שאצלי זאת לא הבעיה אני תוהה אם לחזור לרופא נשים שנתן לי את הכדורים ולדרוש מעקב? מנסה לצמצם את כמות ההגעות למרפאות ובדיקות.

לגבי עובי הרירית- קראתי שזאת תופעת לוואי אפשרית. אולי בגלל זה כדאי לעשות מעקב אולטרסאונד? הבנתי שמוסיפים עוד תרופה במידה והרירית נהיית דקה בעקבות האיקקלומין.
לצפיה ב-'עונה'
עונה
09/04/2018 | 17:26
1
61
א. כן, נטלתי עם מחזור סדיר, לי לא עזר.
ב. וודאי שאת צריכה מעקב!!! א"ס ובדיקות דם - עדיף לפנות לרופא פוריות ולא לרופא נשים.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'תודה! אפנה אליו שוב'
תודה! אפנה אליו שוב
09/04/2018 | 21:12
23

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
בפורום אולטרסאונד נשים -

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה