לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1998719,987 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-' אירוח בנושא תזונת ספורט '
אירוח בנושא תזונת ספורט
21/01/2018 | 12:12
4

כולנו עושים ספורט ושומרים על תזונה נכונה, טוב נו... לפחות מנסים.
אז עכשיו יש לכם הזדמנות מעולה להתחיל.
ביום רביעי, 24.1, נארח בפורום קרב מגע והגנה עצמית את אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית, קאוצ'רית ונטורופתית, בנושא תזונת ספורט.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'חדשה כאן... אז היי! '
חדשה כאן... אז היי!
20/01/2018 | 13:29
4
114
היי לכן :)
יוו חוזרת לכאן אחרי שבסבב הראשון הייתי כאן... לא זוכרת את השם שהיה לי קודם אז פתחתי כינוי חדש ..
יש לי ילד בן 2.8.
יש לי שחלות פוליצסטיות .
כבר יותר מחצי שנה שאני מנסה תזונה ללא סוכר וקמח( מה שבחודש האחרון די נטשתי כי נמאס לי) , דיקור סיני כל שבוע ובעברית היו גם צמחים סיניים.
היו לי 2 ביוצים שנראו ( אחד ביום 37-40 +-, והשני ביום 64!!) .
הביוץ האחרון היה ב9.1 ככל הנראה...
בזמן הזה היו לי דקירות בבטן תחתונה, בחילות קצת ( אבל זה היה גם לפני...) ומאוד קיוויתי.
היום עשיתי בדיקה ביתית... שלילי..
מבואות ממש.
אני לא זוכרת אם סופרים את יום הביוץ או שמתחילים מיום אחרי...
אני מבואסת מאוד...
מרגישה שאני צריכה לשחרר אבל האמת? אין לי מושג איך משחררים... במיוחד שאני צריכה להתחיל טיפול של לטרוזול ( אשמח לשמוע אם יש מישהי שלקחה .. איך זה וכו'.. בכל זאת זה חדש לי)
ומעקב זקיקים..
איך משחררים כשיודעים מתי "הזמן לעבוד" וכו'...
תודה למי שקראה :)

לצפיה ב-'את בטוחה שהיה ביוץ? '
את בטוחה שהיה ביוץ?
20/01/2018 | 23:04
3
54
לצערי כפוליציסטות בעצמי יודעת שאין לי ביוצים בכלל.
מעקב זקיקים בהחלט יתן לך תמונה של מה קורה בגוף.
לגבי לטרוזול בגדול זה תרופה לסרטן השד שמפחיתה ייצור אסטרוגן.
השימוש בה פחות שכיח מקלומיד (איקקלומין) כך שלא יודעת ממש לגבי אחוזי ההצלחה. אבל כנראה שיש סיבה שרשמו לך.
לצפיה ב-'היי !'
היי !
21/01/2018 | 09:33
2
47
זוכרת אותך מהסבב הראשון שלי :)
כן היה לי ביוץ כי עשינו מעקב זקיקים. ובדיקות דם.
לצפיה ב-'וואיייי באמת? '
וואיייי באמת?
21/01/2018 | 11:16
1
44
אז יש תקווה? ביוץ ביום 61???כמה מעקבים עשית?
לצפיה ב-'ככה'
ככה
21/01/2018 | 12:09
44
בהתחלה הייתי באה מיום 14 ואז היה משתנה כל כמה ימים, לפעמים זקיק מוביל נעלם והייתי מתבאסת... אז לקחתי הפסקה. כשהרגשצי כאבים או הפרשות פוריות הייתי באה למעקבים.
ככה עלינו על ביוץ. אחד ביום 37+ והשני ביום 64...
את לוקחת טיפול או מנסה טבעי?
לצפיה ב-'הגרף המוזר שלי..ובדיקת הריון חיובית'
הגרף המוזר שלי..ובדיקת הריון חיובית
16/01/2018 | 21:41
9
233
שלום לכולן,
לפני כשבוע עזרתן לי מאוד (בעיקר מיס אנה) לנסות לאתר את הביוץ בגלל מדידות כנראה לא מדויקות והחלפת מדחומים... 
עשיתי הערב בדיקת הריון מאחר והמחזור קצת מאחר ואני מרגישה כיווצים בבטן התחתונה (התחושה זכורה לי מההריון הקודם) והתוצאה חיובית (פס חלש אבל פס.. אולי כי זה התחלתי ואולי כי בדקתי ב8 בערב)
מישהי יכולה לנסות ולהגיד לי לפי הטבלה המצורפת מתי, כלומר באיזה יום זה קרה לדעתכן? 
תודה רבה לעונות ❤

לצפיה ב-'1.1 ללא כל ספק'
1.1 ללא כל ספק
16/01/2018 | 22:53
4
103
לפי הגרף סיכוי טוב שבייצת ב31.12 כנראה
בשעה טובה
לצפיה ב-'תודה רבה.. אפשר עוד שאלה?'
תודה רבה.. אפשר עוד שאלה?
17/01/2018 | 04:25
3
97
אם באמת הביוץ היה ב31.12 איך מקלוני הביוץ נהיו חיוביים כמעט שבוע אחר כך? לא יותר סביר שהביוץ היה בין ימים 19-22? ואז ההריון כתוצאה מיום 1.1 כמו שכתבת..
בהנחה והביוץ ב31.12 ולא יותר מאוחר לא יכול להיות שזה כתוצאה מהיחסים ב27 או 28.12?
כל השאלות זה לא כי אני משוגעת.. ניסינו לכוון למין עובר מסוים לפי ימי ביוץ ועכשיו אני כבר לא בטוחה שהצלחנו... החודש הזה היה אמור להיות מעקב טמפ וביוץ בלבד... חשבנו להתחיל לנסות רק בחודש הבא ולהיעזר במעקב זקיקים.. השעה 4 בבוקר ואני לא ישנה מההלם..
לצפיה ב-'אני אגיד לך ככה בגדול'
אני אגיד לך ככה בגדול
17/01/2018 | 08:36
2
113
זרע מחזיק בגוף כ72 שעות
לפי הגרף כמה שהוא רעוע ישנה תבנית מתאימה לביוץ סביבות יום 31.12
יתכן והיחסים מיום 28.12 גם הם אפשריים שגרמו להריון. למרות שזה בגבול העליון של שרידות הזרע בגוף.
סיכוי סביר יותר שבייצת ב31.12. בלילה והביצית מחזיקה 24 שעות בגוף האישה ונקלטת מהיחסים של ה1. 1.
אין לי מושג מה הלך שם עם הבדיקות ביוץ יחד עם זאת לא קיימתם שם יחסים בסביבת הבדיקות אילו רק ובתנאי שבייצת ביום בדיקת ביוץ חיובית ראשונה ב4.1 ואז שוב היחסים של 1.1 הם אלה שקובעים ושוב בטווח הגבוה יותר של שרידות הזרע כי זה 3 ימים אחריו. עם זאת הגרף אינו תואם בתבנית לביוץ ביום 4.1
בנוסף סביב יום 8-9.1 ישנה תבנית שמתאימה מעט להשתרשרות. הירידה הזו למטה.
אני מציעה לך להסיר מהגרף את המדידות מלפני יום 27.12 וסביר שהגרף יסמן לך ביוץ ב31.12. בנוסף לפי סימונים שלך הפרשות פוריות היו לך ביום 1.1
לצפיה ב-'יחסים יום אחרי ביוץ משמע עובר ממין זכר? '
יחסים יום אחרי ביוץ משמע עובר ממין זכר?
17/01/2018 | 17:10
1
23
לצפיה ב-'זה 50/50'
זה 50/50
17/01/2018 | 21:30
15
לצפיה ב-'וואו איזו הפתעה!!! בשעה טובה!'
וואו איזו הפתעה!!! בשעה טובה!
17/01/2018 | 01:01
38
לצפיה ב-'מזל טוב ובהצלחה לך! שאלה על הגרף'
מזל טוב ובהצלחה לך! שאלה על הגרף
19/01/2018 | 19:41
2
44
האם זה משהו שאפשר להשיג מהאפליקציה הזו בחינם ? כי אני הכנסתי לאפליקציה הזו כל יום בשבועיים האחרונים את חום השחר ולא רואה אפשרות לגרף כזה מדויק ... רק לסתם נקודות.
זה רק בסוף חודש אולי ?

ושאלה נוספת  , היה לי כבר פעמיים השבוע ירידה חדה בחום ליום אחד ואז עליה ליותר גבוה מהרגיל. זה אומר שהיה ביוץ ?  נורא מסובך =/ 
לצפיה ב-'תשובות שמקווה שיעזרו'
תשובות שמקווה שיעזרו
19/01/2018 | 20:26
1
58
הי תודה רבה! 
אני לא שילמתי כסף על האפליקציה. היא חינמית. ניתן בתשלום לשדרג ולקבל פונקציות נוספות אך לא עשיתי זאת. אמור להיות חיבור בין הנקודות.. מתישהו כשהאפליקציה תזהה ירידה חדה בטמפ' ואז 3 עליות רצופות היא תסמן לך ביוץ. 
לצפיה ב-'הבנתי עכשיו. תודה רבה '
הבנתי עכשיו. תודה רבה
19/01/2018 | 21:32
7
לצפיה ב-'האם למישהי היתה בדיקת הריון חיובית ביואב 10?'
האם למישהי היתה בדיקת הריון חיובית ביואב 10?
17/01/2018 | 14:07
8
117
לפני שאני עושה מחר וסתם שוברת
לעצמי את הלב? האם לטרוח בכלל לעשות?

לצפיה ב-'כן, הבדיקה של האי ביי'
כן, הבדיקה של האי ביי
17/01/2018 | 20:21
6
124
למחרת בבדיקת דם יצאה בטא 8
לצפיה ב-'8?? וואו! אולי 80?'
8?? וואו! אולי 80?
17/01/2018 | 22:52
5
40
לצפיה ב-'שלילי'
שלילי
18/01/2018 | 13:19
2
85
איזה בעסה.
לצפיה ב-' לדעתי זה ממש מוקדם לבדוק...'
לדעתי זה ממש מוקדם לבדוק...
18/01/2018 | 13:52
1
22
לצפיה ב-'אכן מוקדם'
אכן מוקדם
18/01/2018 | 23:30
16
לצפיה ב-'לא לא..8!'
לא לא..8!
18/01/2018 | 23:29
1
107
ביוא"ב 11 בטא 8
ביוא"ב 13 קפצה ל 22
וביוא"ב 15 (יום האיחור) קפצה ל 120.
כרגע בשבוע 39, מחכה כל יום..
לצפיה ב-'וואו אני בהלם! מדהים :)'
וואו אני בהלם! מדהים :)
19/01/2018 | 13:21
69
סיפור מטורף, שיהיה בשעה טובה ובהצלחה!!!
לצפיה ב-'dגם אני עשיתי ביואב 10 וגם הבטא יצא 24'
dגם אני עשיתי ביואב 10 וגם הבטא יצא 24
19/01/2018 | 21:14
17
לצפיה ב-'איזה אושר'
איזה אושר
18/01/2018 | 11:20
2
153
בשעה טובה הגיע המחזור!
מתחילה ממחר לבדוק חום השחר ויאלה לעבודה(:
הזמנתי לפני שבוע וחצי את הערכת ביוץ+היריון מאייבי
יש לי שאלה לבנות המבינות בזה
המחזורים שלי היו כאלה-
28,31,32,23,26,31,36
23,26 זה כשלקחתי גלולות בגלל מקווה וחתונה.
האחרון זה 36
ממתי רצוי להתחיל לבדוק עם מקלוני ביוץ?

לצפיה ב-'סוף סוף! מעולה! אמרתי לך קצת סבלנות ו...יסתדר'
סוף סוף! מעולה! אמרתי לך קצת סבלנות ו...יסתדר
19/01/2018 | 13:18
50
לדעתי בגלל האי סדירות תתחילי מוקדם החודש. אני הייתי מתחילה ביום 10/11 רק ליתר ביטחון, מה אכפת לך?
מקווה שקנית מלאי בדיקות מאיביי בזול
ואז לא כואב הלב גם אם צריך 20 בדיקות בחודש אחד...
לצפיה ב-'מהיום ה10 של המחזור'
מהיום ה10 של המחזור
19/01/2018 | 17:05
16
לצפיה ב-'עזרה בפענוח בדיקות ביוץ '
עזרה בפענוח בדיקות ביוץ
19/01/2018 | 12:41
2
65
אז אני ביו"מ 22(מחזור לא סדיר וארוך)
אתמול והיום הרגשתי הרבה כאבי ביוץ בעיקר בלילה
אתמול עשיתי בדיקת ביוץ שיצאה חיובית- פס חזק יותר מפס ביקורת
עשיתי עכשיו עוד בדיקה הפס יצא חלש יותר מאתמול אני לא יודעת אם זה נחשב חיובי או לא
מצרפת תמונות

בנוסף התחלתי החודש למדוד את חום השחר והבוקר הוא לא עלה...
מתי התרחש/יתרחש הביוץ לדעתכן? היום? מחר? 
לצפיה ב-'בדיקה מהיום'
בדיקה מהיום
19/01/2018 | 12:52
1
51
לצפיה ב-'נראה שהביוץ יהיה היום! '
נראה שהביוץ יהיה היום!
19/01/2018 | 13:16
45
אז שלוש ארבע ולעבודה ;)
חום השחר עולה אחרי הביוץ!
בהצלחה
לצפיה ב-'אשמח לרעיונות'
אשמח לרעיונות
17/01/2018 | 00:21
5
133
מנסה להרות כבר כמה חודשים.
המחזור שלי ממש מדוייק. מזהה ביוצים עם מקלונים ועי כאבים. יש לי מעקבים מדוייקים עם שלב לוטאלי קבוע מאוד. לא נטלתי גלולות שני. מנסה לכוון לבן לכן מקמפרים בדרכ ביום שהמקלון חיובי ויום אחרי/יומיים אחרי... זה לא הולך. יש סיכוי שאני מפספסת משהו? או שרק נופלת לא טוב בסטטיסטיקה? אני נושקת לגיל 35 וזה כבר מתחיל להלחיץ העניין... למרות שגם להריון הראשון לקח לי שנה...
לצפיה ב-'מבינה את הפיתוי לכוון למין מסויים, אבל! את ממש מורידה את הסי'
מבינה את הפיתוי לכוון למין מסויים, אבל! את ממש מורידה את הסי
17/01/2018 | 09:17
4
93
אני מאוד מבינה במיוחד בהריון שני לכוון למין מסויים..
אבל קחי בחשבון שאת ממש מורידה סיכויים ככה.
ממה שאני הבנתי עדיף שהזרע יחכה לביצית ולא ההפך ככה שיתכן שאתם מפספסים..
מה גם שזה ממש לא ערובה שאם תקמפרו רק ביום הביוץ עצמו בלבד יהיה בן...
יש לי חברה טובה שעכשיו ילדה בת והיא היתה במעקב ובידיוק קמפרו בביוץ עצמו
לדעתי חבל להתעסק במין העובר אם להיות כנה לגמרי הגיל עושה את שלו ואתם עוד יותר מקשים על הכניסה להריון ככה...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/01/2018 | 22:46
3
69
אנחנו מקמפרים ביום שהבדיקת ביוץ חיובית כלומר יום לפני הביות וביום הביוץ. מה יותר טוב מזה?! כביכול. לא יודעת. אולי את צודקת... גם שמתי לב שההפרשות הפוריות ביותר הן דווקא יומיים שלושה לפני הביוץ. אולי זה גם יכול לתרום. אוף למה זה חייב להיות כזה מסובך העסק הזה
לצפיה ב-'הימים הכי פוריים הם היומיים - שלושה שלפני הביוץ'
הימים הכי פוריים הם היומיים - שלושה שלפני הביוץ
19/01/2018 | 12:52
2
48
והזרע בהחלט יכול להמתין לביצית. את בפירוש מקטינה את הסיכויים. 
אין שום אפשרות שהוכחה מחקרית לקביעת מין העובר,  להוציא PGD (אבחון טרום השרשתי) שמאושר לבחירת מין לאחר שיש 4 ילדים מאותו המין. 
שיבוא במהרה, יעבור בקלות, ויסתיים בידיים מלאות!

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
21/01/2018 | 12:11
1
11
כנראה שנתחיל לעבוד יותר קשה חחח
לצפיה ב-'אל תשכחו.... '
אל תשכחו....
21/01/2018 | 23:48
להנות !!!
לצפיה ב-'מי מהרשימה המטולוג מומלץ להתייעצות לעיניני קרישה תודה'
מי מהרשימה המטולוג מומלץ להתייעצות לעיניני קרישה תודה
17/01/2018 | 09:46
35
דר' פזגל עידית
רופאה מומחית מכון המטולוגיה בבי"ח בלינסון
פרופ' שקלאי מתתיהו
רופא מומחה
פרופ' לישנר מיכאל
מנהל מחלקה פנימית בבי"ח מאיר
דר' שטרק פנחס
רופא מומחה במכון המטולוגיה בבי"ח בלינסון
פרופ' עינבל אאידה
רופאה מומחית
דר' פזגל עידית
רופאה מומחית מכון המטולוגיה בבי"ח בלינסון

לצפיה ב-'איקקלומין'
איקקלומין
14/01/2018 | 19:38
16
89

יי,
היי בנות,
צריכה את עזרתכן :הרופא אמר לי לקחת  איקקלומין בין יום 4-8 למחזור. יוצא שאבוא למעקב זקיקים רק ביום 12(יום 10-11 נופל על שבת). האם כדאי ביום ה10 כבר לקיים יחסים כדי לכסות או לשמור זרע עד המעקב?הרופא אמר שכנראה הביוץ לא יתרחש לפני יום 14 אבל ראיתי באינטרנט בנות שבייצו בין יום 10-14 עם הכדורים גם. מה אתן אומרות?

לצפיה ב-'אם אין בעית זרע ידועה לא אמורה להיות בעיה ביום כן /יום לא'
אם אין בעית זרע ידועה לא אמורה להיות בעיה ביום כן /יום לא
14/01/2018 | 21:33
15
22
לצפיה ב-'השאלה אם כדאי'
השאלה אם כדאי
14/01/2018 | 21:50
14
51
לקמפר ביום ה10 לפני שבאים אליו ביום ה12 או לחכות שינחה אותנו
לצפיה ב-'אני חושבת שבעיקרון חייבים לחכות להנחיה '
אני חושבת שבעיקרון חייבים לחכות להנחיה
15/01/2018 | 00:23
13
52
אבל אני אף פעם לא חכיתי  היה לי ביוץ ביום ה11 כשבאתי אליו למעקב זקיקים וקימפרנו יום לפני  (הטיפול הזה לא הצליח).. בטיפול האחרון עם גונאל-אף גם קימפרנו יום לפני והפעם הונחתי כבר לבוא ביום ה10 והרופא ראה 2 זקיקים בשחלה אחת ועבר במהירות לשחלה השנייה בלחץ שיש עוד אבל לא היה  אמר שאם היה שלישי היינו מבטלים טיפול ודי לא שמח ששמע שאנחנו כן מקמפרים לפני (אבל זה יום מחזור 9, מי מבייץ אז? חח) ובאותו טיפול הביוץ היה ביום ה12 ושתביני שאני בכלל לא מבייצת לבד.. אז זה שאת באה ביום ה12 לדעתי די בעייתי.. מקווה אבל שאת מאלה שמבייצות מאוחר עם תרופות!
לצפיה ב-'אז מה עדיף'
אז מה עדיף
15/01/2018 | 08:14
12
43
לא לקמפר ביום 10 ולקחת סיכון שהביוץ יקרה אחרי יום 12?
לצפיה ב-'זאת ההחלטה שלך..'
זאת ההחלטה שלך..
15/01/2018 | 14:27
11
35
אני לקחתי את הסיכון.. בעיקר כי אין לי ביוצים בכלל.. ועד שיש סיכוי כלשהו רציתי לנצל את זה (מה גם שיש חשק לקראת הביוץ 
לצפיה ב-'גם אני עד שיש '
גם אני עד שיש
15/01/2018 | 14:44
10
36
סיכוי כלשהו לא רוצה לפספס.
השאלה אם זה לא פוגע ומקטין את הסיכויים לקיים לפני הנחיות של הרופא? אם כדאי לאגור מספיק לפני או שיומיים זה מספיק זמן(במקרה ושנבוא יגיד גם לקיים)?
לצפיה ב-'תלוי באיכות הזרע..'
תלוי באיכות הזרע..
15/01/2018 | 14:56
9
33
אנחנו קיימנו 4 ימים ברציפות והיום ה4 היה יום הביוץ.. אז כלום לא פגע  מצד שני לבעלי יש כמות פשוט ענקית של זרע ואפילו קראתי לאחרונה מחקר שגברים כמוהו צריכים אפילו לקיים יחסי מין כל יום בשביל לשפר את האיכות 

לצפיה ב-'אני לא יודעת'
אני לא יודעת
15/01/2018 | 15:10
8
42
אני פוליציסטית בוודאות מחזורים ארוכים  מאד וגם לא תמיד ביוץ, אז לא היינו צריכים כרגע בדיקת זרע. אם נקיים ביום 10 עד ה12 נשמור בטוח השאלה אם מספיק .
נצטרך לקבל החלטה על פע אינטואיציה מקווה שזה לא יפגע. או שאנסה לתפוס את הרופא לשאול.
לצפיה ב-'מה? איך איקקלומין בלי בדיקת זרע? '
מה? איך איקקלומין בלי בדיקת זרע?
15/01/2018 | 20:24
7
39
פשוט הורגים אותי לפעמים הרופאים האלו! איקקלומין זה לא תיק-תק! זאת תרופה די רצינית עם תופעות לוואי די רצניות! למה לנסות אותה בכלל אם לגבר יש בעיית זרע ואתם צריכים בכלל ivf? הרופא שלי לא הסכים לתת לי שום מרשם לאיקקלומין בלי בדיקת זרע ובדיקת היסטרו׳ אבחנתית ששמה התברר עוד שיש לי חצוצרה סתומה (ואם 2 היו סתומות אז היינו עושים ivf ואף פעם לא סבב של איקקלומין). תעשי בבקשה בדיקת זרע! (לא את, חח, הבן זוג) זה מאוד חשוב! 
לצפיה ב-'קיבלתי איקקלומין כי'
קיבלתי איקקלומין כי
15/01/2018 | 21:19
6
53
יש לי שחלות פוליציסטיות, מחזורים של 50 ו70 יום וגם פעמים בלי ביוץ בכלל והבאת מחזור עם כדורים. 
לצפיה ב-'זה ברור לי..'
זה ברור לי..
15/01/2018 | 23:54
5
46
גם לי היו מחזורים נוראים של אפילו 100 יום אבל זה לא אומר שלצערנו יכולות להיות לך עוד בעיות כמו בעיה בחצוצרות/ברחם וכו׳ וכמובן לא אומר שהבן זוג שלך בריא מבחינת הזרע שלו. אם יש לו בנוסף בעיית זרע (שזאת באמת בדיקה פשוטה לגבר) כל המחזור הזה שאת לוקחת תרופות פוריות חסר טעם לחלוטין. ולכן כל רופא שמכבד את עצמו יעשה מספר בדיקות או לפחות את בדיקת הזרע לפני התחלת טיפול באישה. 
לצפיה ב-'נראה מה קורה'
נראה מה קורה
16/01/2018 | 09:36
38
לשתות מיץ סלק זה טוב בזמן האיקקלומין נכון?
לצפיה ב-'אגב עוד שאלה'
אגב עוד שאלה
17/01/2018 | 00:02
3
48
את יודעת אם רוק כחומר סיכה פוגע בסיכויים? קראתי בחלק מהמקומות שלא וחלק שכן. הרופא שלי אומר שלא פוגע.מישהי שהתנסתה ויודעת להגיד?
תודה!

לצפיה ב-'לא נסיתי '
לא נסיתי
17/01/2018 | 09:33
2
48
בזמן הביוץ אצלי גם ככה הכל שמה רטוב אז מתי מעקב הזקיקים שלך!? תעדכני אותנו 
לצפיה ב-'יש לי עוד שאלה'
יש לי עוד שאלה
21/01/2018 | 11:15
1
5
היי,
עוד לא היה המעקב- ולכן רציתי לשאול, אמורות להיות הפרשות גם שלוקחים איקקלומין שמבשרות על ביוץ קרב? אם אין זה אומר שהוא לא קרב?
תודה!
לצפיה ב-'ההפרשות לא אומרות כלום..'
ההפרשות לא אומרות כלום..
21/01/2018 | 12:29
6
ככה אמר רופא הפוריות שלי. לי היו הפרשות פוריות מאוד (גם כשהאיקקלומין השפיע, גם שלא השפיע וגם עם זריקות גונאל-אף שהשפיעו) תמיד בימים 7-9 והביוץ היה (אם היה) ביום 11-12.. 
לצפיה ב-'דיכאון - איך יוצאים מזה?'
דיכאון - איך יוצאים מזה?
14/01/2018 | 09:37
20
175
היי בנות, אני ממש בדיכאון הפעם מזה שהחודש לא הצליח לנו שוב.
מרגישה את הזמן מתקתק והלחץ הזה של מפספסת את הרכבת, מפספסת את האופציה לגדל את הילדים שלי ביחד (הבת שלי חגגה 5 החודש)
עוד לא קיבלתי אבל עם כאבי בטן של לפני מחזור (בדיקה מהבוקר שלילית. אלוהים יודע למה בכלל בדקתי אם כאבה לי הבטן ככ אתמול והיה ברור שהמחזור עוד רגע מגיע)
ואני פשוט לא מצליחה לעצור דמעות.
ממש ממש קשה לי הפעם
איך מתמודדים עם הכשלון הזה חודש אחרי חודש אחרי חודש?
זמן כזה ארוך?
(בסיבוב הראשון הייתי גם פחות לחוצה מאלמנט הזמן כי הייתי בת 28 וגם כי נכנסתי יחסית מהר להריון)
מרגישה שאני חייבת עזרה...
לצפיה ב-'חיבוק'
חיבוק
14/01/2018 | 15:07
78
מזדהה מאוד עם התיסכול של למה לוקח ככ הרבה זמן, וכל התוכניות שאנחנו מתכננות וההוא שם למעלה צוחק על זה. אני הכי קונטרול פריק וצריכה שדברים יהיו מחושבים ומתוכננים, וכניסה להריון הוכיחה לי שבעצם בחיים אין לי שליטה על כלום. גם בהריון הראשון לקח לי הרבה זמן להיקלט וזה מבאס. ועכשיו עם הגיל זה עוד יותר לא לטובתי...
אבל !!
יודעת שזה יקרה. ומתי שזה יקרה זה יהיה מושלם. כנראה שיש דברים נסתרים מעינינו, מאמינה שיש לזה סיבה.
חיבוק אהובה. אם תרצי לדבר בפרטי גם, בכיף
לצפיה ב-'חיבוק יקירה '
חיבוק יקירה
14/01/2018 | 20:40
61
אני ממש מבינה אותך, תני לעצמך יום יומיים להתאבל על הניסיון ואז תרימי את עצמך וקדימה בכל הכוח והאנרגיות לחודש הבא! 
אני מאוד מאמינה שאנרגיה טובה עוזרת בתהליך הזה!
מחזיקה לך אצבעות לחודש הבא
לצפיה ב-'מעסיקים את עצמך וממלאים אותך בדברים שעושים לך טוב!'
מעסיקים את עצמך וממלאים אותך בדברים שעושים לך טוב!
14/01/2018 | 21:32
62
אם זה לקרוא ספר, לפגוש חברות בבית קפה או לצאת לסרט, לצאת לדייט ולהתלבש יפה, לקחת יום חופש וללכת לצפות בגלים, ללכת ליוגה או לקיקבוקס וכו'.. מה שמתאים לך!

הקלישאה הכי מעצבנת היא להירגע, אבל אני חושבת שכן חשוב לבוא ממוקדת לכל התהליך הזה, ועם אנרגיות חיוביות !

הצלחת לזהות בפעמים האחרונות את הביוץ?? אכן היה לך ביוץ?
אולי היתי שוקלת להתיעץ עם הרופאת נשים וקצת להתחיל מעקבי זקיקים או בדיקות דם, לראות מה המצב ההורמונלי במקביל לבדיקות הביתיות.. אולי שווה גם לעשות בדיקות דם כלליות- לראות אם כל המערכות מאוזנות..
אולי לשקול דיקור או רפלקסולוגיה או משהו אלטרנטיבי ?

זה הכי קשה וכנראה נראה רחוק- אבל אל תתייאשי! תאמיני בעצמך ובגוף שלך וההיריון המיוחל יגיע בקרוב!
ממש תדקלמי לעצמך את זה כדי להתעודד..
לצפיה ב-'תודה בנות על התמיכה. היו לי יומיים נוראיים עם כאבים מטורפים'
תודה בנות על התמיכה. היו לי יומיים נוראיים עם כאבים מטורפים
16/01/2018 | 09:55
16
80
לא ברור לי למה אבל הפעם הכאבים ברחם (הרגשת לחץ ודקירות) היו ממש חזקות!
לא יודעת למה.
אבל עברתי גהינום רק עכשיו מתחילה להתאושש.
היום יש לי תור לרופא נשים שלי שהוא גם מומחה פוריות
אנסה לדבר איתו על התחלת מעקב או דרך לזירוז.
באסה שזה יצא על סוף המחזור שלי אבל זה מה שיש...
לצפיה ב-'כל חודש אפשר לנצל'
כל חודש אפשר לנצל
16/01/2018 | 18:42
1
63
את יכולה לבקש הזרעה על בסיס טבעי.
לצפיה ב-'הרופא שלי לא יתן לי ככ מהר הזרעות'
הרופא שלי לא יתן לי ככ מהר הזרעות
17/01/2018 | 01:02
55
הוא מאןד ייקה
כתבתי למטה מה התכנון שלו
אם עוד 3 חודשים אני לא חוזרת בהריון נתחיל בירור (צילום רחם לבדוק אם הקיסרי לא השאיר בעיות שם)
לצפיה ב-'איך היה אצל הרופא?'
איך היה אצל הרופא?
17/01/2018 | 00:16
13
41
קבעתי לי גם תור לחודש הבא למקרה שיהיה מחזור אבקש לעשות פרופיל הורמונלי. ולמקרה שיהיה הריון - ב. דם לבטא
לצפיה ב-'אז מסתבר שהרופא הוא מומחה פוריות גדול...'
אז מסתבר שהרופא הוא מומחה פוריות גדול...
17/01/2018 | 01:01
12
80
ישר הוא נפנף אותי כי בתיק שלו היה כתוב לו שרק מיוני בערך התחלנו לנסות...והוא אומר שחצי שנה זה כלום!
בכיתי לו קצת עוד...
נתן פרופיל הורמונלי שמחר אלך לעשות
נתן בדיקת זרע לבעלי (שמצבו הרפואי אינו משהו לכן חושדת שאולי יש שם בעייה)
אסר(!) עלי לעשות בדיקות ביוץ החודש או מעקבים כי לדעתו זה מפריע לי לרוגע
אמר לי לקמפר ביום 11,13, 15 ו 17 החודש פעם אחת כל יום... ובכל שאר הימים לעשות מה שבא לנו.
והבטיח לי שאם עוד 3 חודשים אני לא חוזרת בהריון נתחיל להריץ בדיקות רציניות יותר
לצפיה ב-'הוא אמר גם משהו לגבי פורום לקראת? '
הוא אמר גם משהו לגבי פורום לקראת?
17/01/2018 | 11:34
1
58
מאחלת לך שסקס בימים המדוברים יניב את ההריון המיוחל. אני שוקלת לקחת את עצתו של הרופא שלך, את חושבת שהיא אוניברסלית? ....
לצפיה ב-'חחח לא סיפרתי לו שאני פה ;) '
חחח לא סיפרתי לו שאני פה ;)
17/01/2018 | 14:26
44
לגבי הסקס בימים...הוא שאל מה אורך המחזור הממוצע שלי, אמרתי לו בין 27-29 ימים אז הוא אמר שאני בטח מבייצת ביום ה 13-14 (ואכן כך מהניסיון שלי) אז תכלס נראה לי שלמעט מקרים בהם הביוץ הוא מוקדם ממש או מאוחר ממש - העצה תקפה גם לגבייך :)
לצפיה ב-'רופא נשים'
רופא נשים
17/01/2018 | 14:06
1
51
אני חייבת להגיד שאני גם צריכה מישהו כזה.
המדקרת שלי אמרה לי להפסיק לעשות כל מה שגורם לי חרדה
ולכן גם הפסקתי עם המקלוני ביוץ - זה פשוט היה מכניס אותי לסטרס לא נורמלי

איך את מרגישה לגבי התשובה שלו
לצפיה ב-'האמת שאני מרגישה טוב. הוא ממש הכיל אותי ואת החשש,ויחד עם זאת'
האמת שאני מרגישה טוב. הוא ממש הכיל אותי ואת החשש,ויחד עם זאת
17/01/2018 | 14:29
42
הוא ממש שם אותי גם במקום מבחינת פיקוס. להפסיק להתרכז בתפל- בדיקות ומדידות, לנסות לשחרר קצת...הוא איש מאוד נעים ויחד עם זאת מנוסה מאוד ואני יודעת שאפשר לסמוך עליו ועל מה שהוא אומר.

לצפיה ב-'רק למען הפרוטוקול..'
רק למען הפרוטוקול..
17/01/2018 | 22:17
5
41
הרופאה שלי ניפנפה אותי כשאמרתי לה (היא גם ידעה) שאנחנו מנסים חצי שנה ורופא הפוריות אמר שאנחנו לא יכולים בכלל להיכנס להריון באופן טבעי. כשחזרתי אליה (לעשות פאפ) היא אמרה שהרופא סתם מגזים.. (אליה יותר לא חזרתי).. ועובדה: ניכנסתי להריון מטיפולים..
וסליחה: אני ממש לא מאמינה לבולשיט של ״להירגע״..
לצפיה ב-'אבל כשהרופא שלך הוא הבכיר בפוריות במרפאה אני נוטה להאמין לו'
אבל כשהרופא שלך הוא הבכיר בפוריות במרפאה אני נוטה להאמין לו
17/01/2018 | 22:34
4
39
הוא לא אמר להרגע הוא פשוט אמר שאני מתעסקת בזה המון ושאני צריכה פשוט לקמפר יום כן יום לא ולקחת את זה קצת יותר בקלות...
מצד שני הוא לקח אותי ברצינות ואמר שאם עוד לא אהיה בהריון עוד 3 חודשים נתחיל בירור. לא הרגשתי ממנו שהוא מנפנף אותי...
אל תשכחי שזה לא הריון ראשון שלי, שהמחזור שלי סדיר ואני מזהה ביוצים (גם עם מקלות וגם בלי כמעט תמיד)
ככה שהסיכוי שמשהו לא תקין עלול להיות כמעט אך ורק זרע בעייתי או הידבקויות בגלל הקיסרי שעברתי ..
יהיה טוב? נקווה!
לצפיה ב-'הדבקויות זה דבר רציני! '
הדבקויות זה דבר רציני!
17/01/2018 | 23:43
3
34
לצערי הקיסרי שאמא שלי עברה איתי גרם לה להדבקויות קשות. רק אחרי 5 שנים היא הצליחה להיכנס להריון שני (ivf 6). 
לצפיה ב-'הרופא אמר שהסיכוי נמוך שזה הידבקויות'
הרופא אמר שהסיכוי נמוך שזה הידבקויות
18/01/2018 | 11:11
2
33
בכל מקרה אני ממש מקווה שאכנס להריון ב 3 חודשים הקרובים ובכלל לא אצטרך לחשוב על מצב כזה...
לגיסתי היה הידבקויות בחצוצורות בגלל גרידה והיא היתה חייבת גם ivf כדי להיכנס להריון כי לא היה מעבר לרחם..
בקיצור תודה לאל שהרפואה ככ מתקדמת, ויחד עם זאת אני מקווה ומאמינה שאצלי הכל תקין ב"ה!
לצפיה ב-'אני גם באמת לא רואה מה הטעם סתם להלחיץ '
אני גם באמת לא רואה מה הטעם סתם להלחיץ
18/01/2018 | 11:42
1
31
זו גם ככה תקופה לא פשוטה
לפעמים באמת לוקח זמן להרות
בואו ננסה לחשוב חיובי
לצפיה ב-'לגמרי חושבת חיובי. בנתיים חזרו התשובות של פרופיל הורמונלי '
לגמרי חושבת חיובי. בנתיים חזרו התשובות של פרופיל הורמונלי
18/01/2018 | 13:52
31
ונראה שהכל מאה אחוז
אז מקווה ומאמינה שתוך 3 חודשים אכנס :)
לצפיה ב-'לי היה אותו דבר'
לי היה אותו דבר
18/01/2018 | 18:34
1
39
מנסה לעודד...אנחנו בראשון ניסינו ואחרי 3 חודשים החלטתי שמשהו לא תקין. הייתי בת 29! אבל בגלל שאמא שלי בתחום הגניקולוג שלי עשה לי פרופיל הורמונלי ולבעלי בדיקת זרע. כל חודש עשינו בדיקות ביוץ. קימפרנו. לא הלך. קבעתי כבר תור לרופא פוריות. בניסיון החמישי הגניקולוג שלי התחנן ואמר עזבי את הבדיקות ותעשו בין היום העשירי לעשרים יום כן יום לא. בעלי היה בחול...חזר...והופ נקלט. היום הוא בן שנתיים ושלוש. בהריון השני (שבוע 31) עשיתי בדיוק מה שאמר ונקלטתי על הפעם הראשונה ויש לי תאומים בנים בבטן. אז יש מצב שהוא צודק...תנסי...
לצפיה ב-'בהחלט מעודדת! כיף לשמוע :)'
בהחלט מעודדת! כיף לשמוע :)
18/01/2018 | 21:54
5
לצפיה ב-'ענייני מחזור'
ענייני מחזור
15/01/2018 | 09:11
5
111
בוקר טוב (:
אנחנו מנסים להכנס להיריון חודשיים אבל אני מתוסכלת רצח
לקחתי גלולות בסה"כ לחודשיים כדי לא לקבל במקווה ובחתונה שלנו.(התחתנו בסוף אוקטובר) .
ב8.11.17 הפסקתי גלולות וב12.11 קיבלתי מחזור ( 5 ימים)
מאז קיבלתי ב13.12 מחזור וזהו...

לפני זה המחזור שלי היה נע בין 26-31 ימים, היום כבר יום 34 והוא אפילו לא מראה סימני הגעה..איזה מתסכל זה!! ועשיתי 2 בדיקות ,אני לא בהיריון..הוא סתם לא מגיע..
שונאת גלולות
לצפיה ב-'גלולות זה אכן חרא לגוף, ועלול לגרום אי סדירות...'
גלולות זה אכן חרא לגוף, ועלול לגרום אי סדירות...
16/01/2018 | 09:54
4
51
בכל אופן תני לגוף שלך כמה חודשים להתנקות ולחזור לעצמו,
ואל תדאגי זה לא נדפק באופן קבוע :)
אני לקחתי גלולות 10 שנים ושהפסקתי נכנסתי יחסית בקלות להריון (בסיבוב הראשון)
לצפיה ב-'הבעיה היא..'
הבעיה היא..
16/01/2018 | 10:06
3
58
שאני לא רוצה לחכות כמה חודשים,רציתי מאוד שיהיה לנו ילד ב2018, ולצערי כפי שזה נראה זה הולך ומתרחק..
אשכרה אלוהים צוחק על התוכניות שלנו..
הקטע שכבר יצא לי בעבר לקחת גלולות תקופה ואחרי שהפסקתי לא היו בעיות מבחינת מחזור סדיר
אבל דווקא הפעם כשאנחנו רוצים ילד-הגוף לא רוצה לחזור לעצמו.
מבאס רצח..
לצפיה ב-'סבלנות (קל להגיד קשה ליישם)'
סבלנות (קל להגיד קשה ליישם)
16/01/2018 | 17:21
2
42
תני לגוף שלך זמן...
הוא יחזור לעצמו אוטוטו
לגבי 2018 עדיין יש תקווה!
התאריך וסת אחרון שלי בהריון הקודם היה אפריל 2012 וילדתי בדצמבר 2012 :)
לצפיה ב-'תודה על העידוד'
תודה על העידוד
16/01/2018 | 18:46
1
38
מאחלת גם לכם שתצליחו :)
לצפיה ב-'תודה! אמן ואמן!'
תודה! אמן ואמן!
17/01/2018 | 09:13
24
לצפיה ב-'המלצות להמטולוג מומחה (כללית מושלם) בעיייני קרישיות ?'
המלצות להמטולוג מומחה (כללית מושלם) בעיייני קרישיות ?
16/01/2018 | 13:10
7
לצפיה ב-'מה חשוב לעשות לפני כניסה להריון?'
מה חשוב לעשות לפני כניסה להריון?
16/01/2018 | 11:00
1
99
מתכננת חודש הבא להפסיק להשתמש באמצעי מניעה...
התחלתי לקחת חומצה פולית, התחלתי לקחת פרוביוטיקה, עשיתי בדיקות גנטיות. עשיתי בדיקות דם. 
התחלתי לעשות קצת פעילות גופנית.
יש עוד משהו שחשוב לעשות לפני ההריון?

לצפיה ב-'לא, את מעולה..! שאר הבדיקות בהריון עצמו בהנחיית רופא'
לא, את מעולה..! שאר הבדיקות בהריון עצמו בהנחיית רופא
16/01/2018 | 17:19
52
בהצלחה
לצפיה ב-'שאלה בנושא מוטציית MTHFR C677T כנסו...'
שאלה בנושא מוטציית MTHFR C677T כנסו...
14/01/2018 | 12:17
52
מישהי פה עם הומוזיגוט למוטציית  MTHFR C677T
מה קיבלתן? רק חומצה פולית וויטמינים ממשפחת B או גם קלקסן?
לצפיה ב-'חמישי שמח לכולן!! מחכה לעדכון סטטוסים... '
חמישי שמח לכולן!! מחכה לעדכון סטטוסים...
11/01/2018 | 08:27
26
167
מי מחכה לפסים?
מי מחכה לביוץ?
מה שלום כולן בהמתנה המורטת עצבים??? 
לצפיה ב-'מספידה'
מספידה
11/01/2018 | 21:19
4
141
אחרי כמה חודשי ניסיונות, שוב בדיקות שליליות ביואב 10 ויואב 12. תחושת האיכסה של המחזור מתחילה לצוף. אוף.
לצפיה ב-'חיבוק גדול גדול ממני... :('
חיבוק גדול גדול ממני... :(
11/01/2018 | 23:43
3
100
אני מנסה שלא להתפתות לעשות בדיקה מוקדם מידי (אגב יש מצב שאת מספידה מוקדם מידי!!?)
אני מחר ביוא"ב 12 (משוערך כי לא חד משמעי עם 3 ! ימי סטיק ביוץ חיובי) כנראה. או 13. או 11..חחח
כל כאב קטן בבטן גורם לי להרהורים.
שונאת את הימים האלה של סוף ההמתנה.
נראה אם אצליח לעבור את הסופ"ש ללא בדיקה ולהתרכז בהנאה והמנוחה מהשבוע המטורף שהיה לי!

לצפיה ב-'אצלי בעבר'
אצלי בעבר
12/01/2018 | 08:49
2
115
ביואב 12 כבר היה חיובי. מנסה לא לפתח ציפיות כי זה ברור לי שזה לא... אני מעדיפה לבדוק ולדעת ולא לנחש אם כל כאב הוא מבשר או לא. בהצלחה לך, מחזיקה אצבעות!
לצפיה ב-'יש בזה משהו...את בודקת עם בדיקה מיוחדת?'
יש בזה משהו...את בודקת עם בדיקה מיוחדת?
12/01/2018 | 15:03
1
99
אני בהריון. הקודם בדקתי ביום האיחור על הבוקר והיה פס חלש אבל בהחלט נראה טוב.
האמת שקניתי הפעם מאיביי בדיקות שאמורות להיות מבטא 10 אז אולי אבדוק איתה מחר כדי לא להשתגע חחח
שבדקת ביואב 12 והיה חיובי איזה בדיקה זו היתה?
לצפיה ב-'איביי'
איביי
13/01/2018 | 19:27
45
תמיד הזמנתי מאיביי, אין לי ניסיון בכלל עם בדיקות מהארץ. אמנם זו חברה אחרת, אבל אני מאמינה שהן אמינות. ופעם קודמת ביואב 13 הייתה לי בטא של 200 פלוס כך שביואב 12 אני לחלוטין מצפה שיופיע פס... וגם הרגשתי הרגשות כלליות של לפני מחזור, זה בדרכ לא משקר :( חיבוק גם לך. מצטערת לשמוע שיצא שלילי. אצלי זה ניסיון 5 לדעתי (עשיתי גם חודש הפסקה)
לצפיה ב-'מספידה גם. יואב 12 בדיקה שלילית '
מספידה גם. יואב 12 בדיקה שלילית
12/01/2018 | 17:10
6
116
מתחילים כאבי בטן של מחזור גם.
ניסיון חמישי נכשל :(
(שביעי אם מכילים חודשיים שניסינו בלי אמצעי מניעה אבל כנראה השתמשנו בחומר שמכיל קוטל זרע)
לצפיה ב-'לא קראתי נכון את התגובה הקודמת'
לא קראתי נכון את התגובה הקודמת
13/01/2018 | 12:32
1
77
והייתי בטוחה שאת בהריון רק אחכ שמתי לב שכתבת בקודם...
חודש הבא יהיה מוצלח ! חיבוק.
לצפיה ב-'תודה...הלוואי. כבר מאבדת תקווה '
תודה...הלוואי. כבר מאבדת תקווה
13/01/2018 | 22:23
21
לצפיה ב-''
13/01/2018 | 18:56
1
43
חיבוק חזק, הלוואי שחודש הבא יהיו חדשות טובות יותר!
לצפיה ב-'אני ממש בדיכאון הפעם. אוף'
אני ממש בדיכאון הפעם. אוף
14/01/2018 | 09:01
51
הלוואי שחודש הבא יהיה משמח
לצפיה ב-'כמה זה לפני איחור אצלך?'
כמה זה לפני איחור אצלך?
13/01/2018 | 19:34
1
55
באיזה יואב את אמורה לקבל?
לצפיה ב-'יואב 14/15 לרוב'
יואב 14/15 לרוב
14/01/2018 | 09:02
42
היום אני 14 והכאבי מחזור כבר ברורים.
לדעתי אקבל היום בערב או מחר על הבוקר
לצפיה ב-'גם אני מספידה '
גם אני מספידה
13/01/2018 | 07:47
2
107
יוא״ב 13, הכתמות, בדיקה שלילית :(
חודש רביעי של ניסיונות אחרי חוץ רחמי ...

לצפיה ב-''
13/01/2018 | 18:57
37
מקווה שחודש הבא יהיו בשורות משמחות
לצפיה ב-'אוף . איזה באסה. חודש לא מוצלח הא?'
אוף . איזה באסה. חודש לא מוצלח הא?
14/01/2018 | 09:03
39
חיבוק מפה
לצפיה ב-'יו"מ 16'
יו"מ 16
13/01/2018 | 19:01
2
78
בדיקת ביוץ שלילית... מחכה בסבלנות.. בנתיים מקמפרים יום כן יום לא (וגם יום כן יום כן)

מעצבן שהמחזורים כאלה ארוכים עד שיש הזדמנות לנסות שוב זה לוקח כל כך הרבה זמן... אוף��
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות שיגיע במהרה!'
מחזיקה אצבעות שיגיע במהרה!
14/01/2018 | 09:04
1
41
מתי בדכ את מבייצת?
בנתיים תהני מהקימפורים :)
לצפיה ב-'מחזור לא סדיר'
מחזור לא סדיר
14/01/2018 | 21:58
22
אין בדרך כלל
חודש שעבר זה היה ביו"מ 27
אני מקווה שהחודש יבוא קצת יותר מוקדם
לצפיה ב-':('
:(
13/01/2018 | 20:57
4
74
אצלי מדובר במחזור לא סדיר אז אין לי מושג אם היה לי ביוץ בכלל.. אבל לפי ממוצע קודם ולפי הפרשות הייתי בטוחה שבייצתי לפני כשבועיים.. קימפרנו כמובן
אבל עשיתי בדיקת ביוץ (ששמעתי שיכולה להראות גם על הריון) ויצא שלילי..
ממש מבאס :(
כבר 8 חודשים של ניסיונות (אבל קצת פחות בגלל המחזור הלא סדיר.. מתסכל)
לצפיה ב-'האם את עוקבת עם בדיקות ביוץ?'
האם את עוקבת עם בדיקות ביוץ?
14/01/2018 | 09:05
3
44
באסה שזה לא סדיר.
בטח זה מחרפן אני יכולה לתאר לעצמי ..
לצפיה ב-'כבר לא..'
כבר לא..
14/01/2018 | 19:27
2
49
ניסיתי לבדוק.. תמיד יצא שלילי..
אז פשוט הפסקתי עם זה
זה ממש מחרפן פשוט אין לי מושג מה קורה מתי הביוץ כלום :/
לצפיה ב-'לפעמים יש ביוצים מאוחרים! לא להתייאש..'
לפעמים יש ביוצים מאוחרים! לא להתייאש..
14/01/2018 | 21:35
1
35
נכון, הספרים מדברים על יום 14-17, אבל אנחנו לא שעון! יש כאלה שיבייצו ביום 20 ואפילו 30 אם לא יותר..!! מתסכל, אבל עם זה צריך להסתדר! :)
לצפיה ב-'תודה על התמיכה'
תודה על התמיכה
15/01/2018 | 15:59
25
אבל זה לא קבוע אצלי.. לפעמים מקבלת פעם בחודשיים לפעמים ב 3.. איך אפשר להסתדר ככה? זה לא תקופה קצרה זה ממש ארוך... זה הכי מתסכל שיש :(
לצפיה ב-'אני לא מבינה את הבדיקות ביוץ לדעתי....'
אני לא מבינה את הבדיקות ביוץ לדעתי....
16/01/2018 | 16:08
2
34
הדבר היחיד שמשתנה אצלי זה לפעמים קו אחד בלבד לפעמים קו ועוד קו ממש חלש. 

לא ברור לי כבר מתי זה חיובי ? בדקתי גם עם לייף וגם עם סנסו טסט ושניהם דומים בתוצאות. אני עוקבת כבר מלא ימים אבל לא בדיוק באותה שעה. משתדלת לא לשתות לפניי.

אז זה מוזר ..

לצפיה ב-'בעיקרון הקו בדיקה אמור להיות חזק יותר מהביקורת או באותו חוזק'
בעיקרון הקו בדיקה אמור להיות חזק יותר מהביקורת או באותו חוזק
16/01/2018 | 17:18
1
27
מה שכן חשוב כל יום באותה שעה
לא לשתות הרבה מראש שהפיפי יהיה מרוכז
תנסי אולי להגדיל את הטווח ימים שבהם את בודקת (אולי ביוץ מאוחר או מוקדם)
לצפיה ב-'יכול להיות בגלל השעה שלא קבועה '
יכול להיות בגלל השעה שלא קבועה
16/01/2018 | 17:57
24
אנסה להקפיד על זה בפעם הבאה. תודה 
לצפיה ב-'שאלה מפגרת - סושי? '
שאלה מפגרת - סושי?
11/01/2018 | 09:37
3
146
אז אני נוהגת לאכול סושי בעבודה (ממקום שהוא נחמד ותמיד הדגים דיי טריים וטובים שם) בערך פעמיים בשבוע.
לאחרונה חברה (שיודעת שאני מנסה להרות) אמרה לי להפסיק עם זה כי מה אם אני בהריון? (למשל היום אני יוא"ב 11 אבל עדיין לא יודעת אם כן או לא) ושזה עלול לגרום נזק...
יודעת שבהריון אסור אבל לא ידעתי שגם שמתכננים אסור..
תובנות?
לצפיה ב-'אני לא חושבת '
אני לא חושבת
11/01/2018 | 15:22
1
104
שבשלב הזה יש עובר שיכול להיפגע
נראה לי שמספיק לחכות עד שתדעי אם את בהריון או לא
לצפיה ב-'כן ככה חשבתי. ולראייה הזמנתי גם היום סושי חחחח '
כן ככה חשבתי. ולראייה הזמנתי גם היום סושי חחחח
11/01/2018 | 23:37
68
יאמי!
לצפיה ב-'שמעתי את אותו דבר לגביי אלכוהול... לא יודעת על סושי '
שמעתי את אותו דבר לגביי אלכוהול... לא יודעת על סושי
12/01/2018 | 09:44
68
אם זה קריטי באמת גם לפניי .  על אלכוהול שמעתי מכמה מקורות שעדיף לא לגעת בנסיונות . 

בהצלחה 
לצפיה ב-'שמ"פ בזמן הנקה ואחריה'
שמ"פ בזמן הנקה ואחריה
11/01/2018 | 08:44
2
120
היי,
אני עוקבת בשנה וחצי האחרונות אחר ההפרשות שלי.
ילדתי ביוני 16 ולא הנקתי. זיהיתי ביוצים לפי שמ"פ כאשר בביוץ השני נקלטה זו שנולדה ביוני 17 אותה הנקתי עד לפני שבוע.
במהלך התקופה הזו (חצי שנה) מאד התקשיתי לעקוב אחר ההפרשות שנעו על כל הספקטרום, ללא וסת.
כאמור, הפסקתי להניק (היום זה היום ה-9 כשגם קודם הנקתי רק בלילה) בהדרגה כי הפיצית מעדיפה אוכל, ואני ממשיכה לעקוב אחר ההפרשות.
החלטתי לעקוב במקביל עם מקלוני ביוץ שמתמידים להיות שליליים.
שלשום נדגמה הפרשה שקופה דלה, נמתחת מעט, צוואר גבוה פתוח. מקלון ביוץ שלילי.
אתמול לא בדקתי.
הבוקר נדגמה הפרשה קרמית עשירה מאד, צוואר גבוה, סגור יחסית לשלשום אך עדיין רך.

יש טעם להמשיך לעקוב או שמוטב לשפיותי להמתין לוסת ראשונה?

תודה : )
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
12/01/2018 | 08:51
1
49
עד כמה את רוצה לצופף את הלידות.
אם את לא בלחץ, הייתי מניחה לגוף להתאפס (= וסת) ומתחילה לבדוק מחדש.
לצפיה ב-'לא הבנתי את התלות'
לא הבנתי את התלות
12/01/2018 | 09:12
58
השאלה היא מכיוון האמינות של ההפרשות בתקופה הזו.
אני עוקבת לא רק בשביל הריון אלא בשביל ללמוד את הגוף שלי גם בשביל מניעה בהמשך.

בהקשר להריון - אני מעדיפה קודם וסת כי אני מרגישה שהגוף שלי לחלוטין יצא מאיזון.
זה לא משנה את הרצון שלי לדעת על מה מעידות ההפרשות שלי (שהבוקר הפכו לדביקות ולא פוריות בעליל).

תודה על ההתייחסות : )
לצפיה ב-'שעולה החום גוף, זה אחרי הביוץ?'
שעולה החום גוף, זה אחרי הביוץ?
11/01/2018 | 17:39
6
38
לצפיה ב-'תעשו לי סדר לגבי הנושא של החום בבקשה'
תעשו לי סדר לגבי הנושא של החום בבקשה
12/01/2018 | 11:07
5
24
לצפיה ב-'כן אחרי הביוץ עולה חום הגוף כחצי מעלה'
כן אחרי הביוץ עולה חום הגוף כחצי מעלה
12/01/2018 | 16:51
4
23
לצפיה ב-'ומתי הוא יורד?'
ומתי הוא יורד?
12/01/2018 | 17:50
3
18
לצפיה ב-'לקראת הוסת '
לקראת הוסת
12/01/2018 | 22:28
2
17
לצפיה ב-'כמה ימים לפני הווסת החום יורד?'
כמה ימים לפני הווסת החום יורד?
19/01/2018 | 14:13
1
4
אני צריכה לקבל עוד 6 ימים והחום עוד גבוהה
לצפיה ב-'כיממה לפני לעיתים כבר ממש אחרי'
כיממה לפני לעיתים כבר ממש אחרי
19/01/2018 | 14:19
3
לצפיה ב-'מד חום'
מד חום
11/01/2018 | 07:59
1
67
בוקר טוב (:
אני רוצה ללכת לקנות מד חום בסופר פארם, אשמח אם תמליצו על חברה מסויימת או משהו שיכוון אותי..
אולי יש פה משהו?
https://www.telepharma.co.il/%D7%A4%D7%90%D7%A8%D7...

לצפיה ב-'אני אוהבת את המהיר הגמיש של לייף, הוא מדוייק וזריז'
אני אוהבת את המהיר הגמיש של לייף, הוא מדוייק וזריז
11/01/2018 | 08:25
54
בהצלחה
לצפיה ב-'השתרשות יומיים לפני מחזור?'
השתרשות יומיים לפני מחזור?
10/01/2018 | 11:40
1
122
אני אמורה לקבל מחזור מחר (המחזור שלי סדיר כל 29 יום).
אתמול הייתה לי הפרשה חומה עם טיפת דם ורודה. היום זה נעלם כאילו כלום. האם יכול להיות השתרשות?
קרה למישהי??
לצפיה ב-'פחות סביר שזו השתרשות '
פחות סביר שזו השתרשות
10/01/2018 | 14:56
103
השתרשות קורית לרוב בין ימים 6-10 לאחר הביוץ..
בכל אופן שיהיה בהצלחה ושתשיגי את ההריון המיוחל במהרה !

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה