לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2122421,224 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'הפרשות חומות'
הפרשות חומות
20/10/2019 | 09:28
28
בוקר טוב וחג שמח לכולן!
לפני חודשיים עשיתי טיפולי הזרעה עם גונאל אף , ההזרעה נכשלה , אחרי24 ימים קיבלתי שוב מחזור והחודש הגיע אחרי 19 ימים.
אבל.. ביום שישי האחרון היה דימום ממש מזערי בצבע ורוד אדום שאחריו הגיעו הפרשות מכובדות בצבע חום, היום עדין חום אבל בכמות מאוד קטנה.
בדרך כלל המחזור שלי 5-6ימים כל 28 ימים, בצבע אדום בוהק חח
אני לא מבינה מה קורה..
מישהי נתקלה?
לצפיה ב-'הבדיקה מראה שהביוץ מתקרב או שהיא שלילית?'
הבדיקה מראה שהביוץ מתקרב או שהיא שלילית?
17/10/2019 | 01:11
1
53
החודש לראשונה אני התחלתי לבדוק בעזרת מקלות ביוץ לאחר שניסינו לפני חודש ללא הצלחה להיכנס להריון.
בבדיקות של הימים הקודמים הופיע פס בהיר בהיר והיום פעם ראשונה הפס יצא כהה יותר איך עדיין לא בעוצמה של קו הביקורת ואני לא יודעת אם זה אומר שהביוץ מתקרב או עדיין לא.
אשמח לתשובות ועצות 
לצפיה ב-'מתקרב'
מתקרב
19/10/2019 | 11:10
20
אבל עדיין לא בביוץ
כדאי אבל להתחיל לקיים יחסים עד יום אחרי הביוץ 
לצפיה ב-'מבוטל'
מבוטל
11/10/2019 | 15:39
39
לצפיה ב-'לקראת הריון 3 בחששות'
לקראת הריון 3 בחששות
01/10/2019 | 21:28
110
הי לכולן
לאחר הפסקה של 6 שנים (יש לי שתי צמודות מתוקות) מתחילה לחשוב על הריון נוסף. די חוששת מהגיל (בת 34 ) ומהקליטה... בהריונות הקודמים נקלטתי בניסיון הראשון. מקווה שיהיה בסדר גם כאן.
כמו כן, אני בשונה מהריונות קודמים נוטלת ציפרלקס כבר שנה וחצי בעקבות מות אבי ודי חוששת מההשפעה. אבל זה הדבר היחיד שהחזיר אותי למסלול. אשמח לשמוע קצת תובנות בנושא. האם יש כאן עוד בנות שנוטלות נוגדי חרדה כלשהם? 
לצפיה ב-'אני לא מאמינההההההה'
אני לא מאמינההההההה
29/09/2019 | 09:54
3
182
ערב ראש השנה
מחזור מאחר ביום
אחרי שנתיים קשות קשות קשות של הרבה אכזבות, בכי ודכאונות
דווקא בחודש של הפסקה בטיפולים לפני התחלה של הפריה חוץ גופית
בדיקה חיוביתתתתתת!!!!!!!!!
אני לא מאמינה שזאת הבדיקה שליייי!!!!
שנה טובה ומוצלחת לכולן !
לצפיה ב-'וואו איזה יופי!!'
וואו איזה יופי!!
30/09/2019 | 11:48
56
איזה מתנה מדהימה לשנה החדשה
שימשיך לך תקין עגול ומשעמם!
לצפיה ב-'איזה חדשות טובות'
איזה חדשות טובות
01/10/2019 | 20:39
42
שימשיך להיות עגול ומשעמם
לצפיה ב-'וואו מדהים בשעה טובה! שימשיך תקין וטוב '
וואו מדהים בשעה טובה! שימשיך תקין וטוב
02/10/2019 | 14:21
14
לצפיה ב-'לא הייתי פה 4 שנים!! '
לא הייתי פה 4 שנים!!
25/09/2019 | 10:56
2
126
ממש מתרגשת חח
אז לי בבית בת 3.5 מהממת ובחודשים האחרונים אנחנו מנסים להיכנס להריון נוסף.
המחזורים שלי בחצי השנה האחרונה נהיו מאוד קצרים (כל 25 יום), אני לא מזהה ביוץ ובינתיים לא עשיתי בדיקות ביוץ, אם לא אקלט בקרוב אז אנסה לבדוק ביוץ.
יכולות להזכיר לי כמה ימים לפני האיחור במחזור בידקה ביתית יכולה לזהות הריון..?
לא אלך לבדיקות דם לפני שתהיה לי סיבה טובה לחשוב שאני בהריון... סתם קשה לי להתאפק.
אמורה לקבל היום/מחר לפי אורך המחזור בחודשים האחרונים.

לצפיה ב-'ברוכה השבה :)'
ברוכה השבה :)
25/09/2019 | 21:22
1
47
יש בדיקות ביתיות שמזהות אפילו 6 ימים לפני המחזור, חלק 3 ימים לפני וחלק רק אחרי איחור. הבנתי שהבדיקות שמזמינים מאיביי מזהות שבוע לפני המחזור, יש לי אותן אבל אני עוד לא זכיתי לבדיקה חיובית אז לא יכולה להגיד אם זה נכון
המון בהצלחה לך!
כמה זמן לקח לך להיכנס להריון הקודם?
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
26/09/2019 | 08:28
43
לא התאפקתי ועשיתי בבוקר בדיקה (יש לי כמה כאלה מאיביי אז לא מתקמצנת עליהן),
יצא שלילי ואני כאילו ביום איחור.. אבל יחד עם הבדיקה גם ראיתי סימנים ראשונים של מחזור, אז כבר די בטוחה שהשלילי יישאר שלילי.. והמחזור יגיע היום בכל הכוח.
אני לא בלחץ אבל כבר הייתי רוצה שזה יעבוד והמחזור כל פעם מתחיל לבאס, אני בטוחה שפה אני לא צריכה להסביר את ההרגשה.
בהריון הראשון לקח לנו כחצי שנה של נסיונות. אני יודעת שזה מאוד טבעי ותקין.
העניין שאני לא בטוחה הפעם שאני בכלל מבייצת, אני לא מרגישה את הביוץ והמחזורים לי מאוד קצרים,
לא רציתי להתחיל עם בדיקות ביוץ כדי לוודא שאכן מבייצת כי הבנתי שהן לא מאוד אמינות ודי מעצבנות. אבל אולי אין ברירה...

לצפיה ב-'יום מחזור 22 ועדיין לא איתרתי ביוץ'
יום מחזור 22 ועדיין לא איתרתי ביוץ
24/09/2019 | 09:22
2
62
אני כבר ביום מחזור 22, אני עוקבת עם מקלות ביוץ כבר שבוע וחצי ולא מאתרת ביוץ, בימים האחרונים יש הפרשות שקופות אבל ביוץ אין
לצפיה ב-'ממליצה לך'
ממליצה לך
25/09/2019 | 21:18
1
56
תבקשי מהרופא מעקב זקיקים באולטרסאונד ובדיקות דם, זה הכי הכי מדויק וקל. שמעתי שיש כאלו שהבדיקות ביוץ לא עובדות עליהן כל כך. יכול להיות גם שפספסת את הביוץ ולא שמת לב. בדיקת דם תראה לך אם כבר היה ביוץ או עוד לא
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/09/2019 | 07:38
29
אבל אחרי חודשיים ניסיון הוא לא יתן לי בדיקת זקיקים
בהריון הקודם בדיקות הביוץ עבדו עליי מעולה, אז לא נראה לי שזה הסיפור.

אתמול אגב סוף סוף התחיל להראות קו אדום, כנראה שהמחזור עדיין לא כל כך סדיר וזה נבע מזה.
לצפיה ב-'אפשר לפרוק קצת? '
אפשר לפרוק קצת?
25/09/2019 | 21:43
104
כל יום שעובר אני מרגישה שמישהו צוחק עליי מלמעלה
כל הנשים שסובבות אותי נכנסו להיריון השנה
אבל כולן
אם זה חברות או משפחה, אחת אחרי השנייה
חברות שהתחתנו אחריי כבר בהריון שני
אבל מה שהורג... זה שכבר שלוש מהן אמרו שזה בטעות, שהן לא רצו את זה ואפילו חשבו לעשות הפלה.
ועל זה נאמר 'אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים' ��
מרגישה חוסר צדק
איך אחת עושה טיפולים ומחכה יום יום לתשובה חיובית
ואחרת בוכה על המתנה שקיבלה 'בטעות'
והקטע המצחיק/עצוב... שאני בעצמי לפני הנישואים נכנסתי להריון בטעות ועשיתי הפלה
אז כן, קיבלתי שיעור רציני לחיים
ויכולה להגיד שאני שמחה שאני עוברת את זה
למדתי ששום דבר לא מובן מאליו ושהריון זה קסם, יש דברים שאף רופא לא יכול להסביר, כשמלמעלה ירצו - זה יקרה
ובנימה זו, שנה טובה מתוקה ופוריה לכל חברות הפורום
לצפיה ב-'לחץ בבטן תחתונה'
לחץ בבטן תחתונה
16/09/2019 | 10:18
1
130
אחרי זריקות גונאל ואוביטרול עשינו הזרעה אתמול
הרופא אמר שיש הפרשות שמתאימות לביוץ
כשחזרתי הבייתה אחרי כמה שעות ראיתי הרבה הפרשות שקופות קצת חומות ממש נמתחות ( מה שאף פעם לא קרה לי)
היום בבוקר יש לי לחץ בבטן תחתונה וזה טיפה כואב בתזוזה.. לא מובן
יכול להיות שקורה ביוץ?
בדרך כלל אני לא הייתי מרגישה משהו מיוחד בביוץ רק קצת כאבי מחזור.

לצפיה ב-'מאוד יכול להיות'
מאוד יכול להיות
16/09/2019 | 13:46
69
לא להתעצל ולקיים יחסים.
בהצלחה.
לצפיה ב-'מפזרת לכן אבקת דופק'
מפזרת לכן אבקת דופק
11/09/2019 | 10:56
3
171
אתמול בשבוע 6+1 הצלחנו לראות באולטרסאונד עוברון קטן עם דופק שמתאים לשבוע.

גם הבחילות ושלל תופעות כבר לגמרי כאן, זה מתחיל להרגיש אמיתי...

אז תופסות קצת אבקה? פווווווו
לצפיה ב-'איזה מרגשש'
איזה מרגשש
13/09/2019 | 09:35
1
62
שמחה לקרוא את זה :)
שימשיך להיות היריון קל ותקין!!

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
14/09/2019 | 21:25
23
לצפיה ב-''
25/09/2019 | 21:15
25
שיעבור בקלות ובידיים מלאות!!!
לצפיה ב-'הזרעה והשבחת זרע'
הזרעה והשבחת זרע
13/09/2019 | 09:32
1
68
אתמול יום 8 למחזור היה לי זקיק 17
פרוגסטרון 1.4 nmol/l
אסטרדיול 605
LH -4 iu/l

אמרו לי להמשיך להזריק גונאל אתמול והיום, מחר אוביטרל
וביום ראשון הזרעה
אני ממש מפחדת שנפספס והאמת הרגשתי כאב קל בצד ימין וזה התפשט להרגשה קלילה כמו לפני מחזור
התנזרות מקיום יחסי מין ליומיים זה בגלל הזרע שנכנס פנימה או בגלל שלגבר תהיה אספקה?
אם נקיים יחסים היום, עד כמה זה גרוע להשבחת זרע ביום ראשון ?(הבדיקות זרע שלו היו תקינות כשעשינו)
לצפיה ב-'בטח כבר לא רלוונטי אבל עונה'
בטח כבר לא רלוונטי אבל עונה
25/09/2019 | 21:17
28
אני שמעתי שההתנזרות בהזרעה מומלצת למי שיש בעיה בכמות של הזרע, מי שהכמות תקינה זה בסדר לקיים יחסים כל יום. בכל מקרה אני הייתי מעדיפה לשמור יום לפני ההזרעה כדי שהכמות תהיה הכי גדולה בהזרעה
לצפיה ב-'פרוגסטרון'
פרוגסטרון
08/09/2019 | 12:00
1
90
ביום 4 למחזור
2.2 nmol/L פרוגסטרון
LH 6.1
ESTRADIOL  237 pmol/L

זה תקין?
לצפיה ב-'נראה שכן'
נראה שכן
10/09/2019 | 16:33
41
זה דומה לתוצאות שלי ביום 3 למחזור אז נראה תקין
לצפיה ב-'טיפולי פוריות ועבודה-מי שיודעת'
טיפולי פוריות ועבודה-מי שיודעת
08/09/2019 | 09:40
2
76
בוקר טוב בנות יקרות
אחרי שאמרתם למנהל בעבודה על הטיפולים הייתן מביאות אישורים מהמעקב זקיקים? או אישור כללי ?
אני לא יודעת ממי לבקש, הרופא פוריות לא כל כך זמין עם התורים
והאחיות בבדיקות דם בכלל ידעו מה לתת לי?
לצפיה ב-'מצטערת, אין לי מושג לענות לך'
מצטערת, אין לי מושג לענות לך
09/09/2019 | 10:09
39
גם לא לגבי הפרוגסטרון...
אולי שווה לך לשאול גם בפורום פוריות? 
בכל מקרה בהצלחה מקווה שתמצאי תשובות
לצפיה ב-'אישור למעקב זקיקים'
אישור למעקב זקיקים
09/09/2019 | 14:31
46
היי, כשאת מסיימת את המעקב/ בדיקות דם, את פשוט הולכת למזכירה של המרפאה ומבקשת ממנה אישור לעבודה שהיית במרפאה משעה מסויימת עד שעה מסויימת.
את האישור הזה את מביאה לעבודה.
בהצלחה רבה :)
לצפיה ב-'תסמינים מוזרים'
תסמינים מוזרים
05/09/2019 | 20:24
4
104
אני חייבת להגיד שאני ממש לא לחוצה על ההריון הזה, הוא יבוא כשהוא יבוא, במיוחד לא עכשיו כשרק התחלנו לנסות ולפני חודש הפסקתי את המדבקות.
אבל כזה לא היה לי, היה לי יום אחד של מחזור קצת מוזר, בלי כאבי בטן, בלי הכאב ראש הרגיל שיש לי, ואז הוא נפסק לגמרי.
ממשיך עם מן כאב מוזר כמו דקירה בבטן, תחושה מוזרה בפה (לא יודעת אפילו להגדיר את זה).
עשיתי בבוקר בדיקת הריון שיצאה שלילית אז אני ממש לא מבינה מה כל זה היה.

ובנוסף שבוע אחרי הביוץ (ללא בדיקת ביוץ, לפי חישוב) הופיע לי דימום בניגוב.

מה הייתן אומרות על התסמינים האלה?
לצפיה ב-'שאולי הגוף עוד לא התאזן הורמונלית'
שאולי הגוף עוד לא התאזן הורמונלית
06/09/2019 | 09:48
3
18
לצפיה ב-'זה גם מה שחשבתי'
זה גם מה שחשבתי
06/09/2019 | 11:41
2
33
אבל בפעם הקודמת שהפסקתי עם המדבקות היה מחזור ארוך תקין ואפילו קשה יחסית, הפעם אין כלום.
היום גם התחילו הפרשות חומות, מאוד מזכיר את התסמינים הקודמים שהיו לי אבל הבדיקת הריון שלילית אז זה קצת מוזר.

אני אחכה עוד קצת ונראה...
לצפיה ב-'עקבת אחרי ביוץ?'
עקבת אחרי ביוץ?
06/09/2019 | 18:43
1
26
בדיקות טמפרטורה?, הפרשות?
לפעמים הכתמות לפני הוסת מעידות על חוסר איזון הורמונלי...
אם כמו שאמרת אין לחץ תני לזה עוד חודש.
בהצלחה
לצפיה ב-'זה לא לפני הוסת'
זה לא לפני הוסת
08/09/2019 | 10:36
26
היתה וסת של יום אחד, שזה מוזר בפני עצמו.
אחריו יומיים של כלום, אח"כ הפרשות חומות, כאבי ראש ומיחושים בבטן שמאוד מאפיינים התחלה של מחזור (עבורי) אבל כלום, הכל נקי.
לא בלחץ, פשוט זה מאוד מוזר בהשוואה להפסקת ההורמונים בפעם הקודמת שהיה מחזור מאוד קשה מיד אחרי והפעם כלום או כמעט כלום והתנהגות מוזרה של הגוף.

לא היה מעקב ביוץ כי בכלל ההפסקה היתה חודש אחד לפני שבכלל תכננתי להפסיק והיה אצלנו קצת אטרף עם אוגוסט וכאלה
לצפיה ב-'עדכונים לאמצע שבוע? '
עדכונים לאמצע שבוע?
03/09/2019 | 09:15
17
133
מאמינה בהשם1? nuni55? אתן פה?
מה שלומכן?
לצפיה ב-'בוקר טוב ווינקל ההריונית'
בוקר טוב ווינקל ההריונית
03/09/2019 | 10:04
8
182
טוב... אז ככה.....
ביוא"ב 8 עשיתי בדיקת ביוץ שהיתה שלילית לחלוטיןןןן. קו ביקורת כהה וקו בדיקה חלש מאוד מאוד.
ביוא"ב 9 עשיתי בדיקת ביוץ ויצאו 2 פסים כהים (כמו יום לפני שיא הורמון הביוץ).
היום... יוא"ב 10 עשיתי בדיקת הריון.. ואני לא מאמינההההההה ... יש פס נוסף!!!! חלש.. אבל שם ברור מאוד ולא דמיוני!!! וזה רק יוא"ב 10!!
רצתי מוקדם בבוקר, עשיתי בדיקת דם ואני עומדת להתפוצץץץץץץ פה בעבודה עד שאקבל את התוצאות.
לצפיה ב-'יוווווווווו'
יוווווווווו
03/09/2019 | 11:27
7
107
איזה אושר!!!!!!
וואו אני כל כך כל כךךךך מחזיקה לך אצבעות לבטא יפה!!! תעדכני!!!
אני איתך במתח....ומקווה שהתוצאות שלך יגיעו יותר מהר משלי (פעם אחת חיכיתי עד 16, פעם אחת עד 9 בבוקר למחרת ופעם אחת עד 21 בערב) 
אמן אמן אמן שימשיך לך עגול תקין ומשעמם!

(אצלי ביום ראשון בטא 2832, מאז אני מטפסת על הקירות וכל הזמן תוהה איך אני אמורה להיות רגועה ולדעת שהכל מתפתח בסדר??? עוד שבוע מהיום יש לי תור לרופאת נשים ואני כבר לא יכולה לחכות)
לצפיה ב-'אני סופר סופר זהירה עם ההתרגשות...'
אני סופר סופר זהירה עם ההתרגשות...
03/09/2019 | 11:37
122
כי לפני שנה בערך היה לי פס חלש בבדיקה (שבכלל הייתי עם גלולות ולא חשבתי על הריון) ובבדיקת הדם יום למחרת התקבלה תשובה שלילית. אבל אני מתפללת, והרבהההה!!
מקווה לתוצאות חיוביות כדי שאוכל לפרוץ עם כל הרגשות שלי שמייחלות להתפרץ כבר מאושר!!

איזו בטא מהממתתתתת יש לך!!! איזה כיף!!!

אעדכן ברגע שאקבל את התוצאות (החיוביות) בע"ה!!!!!

לצפיה ב-'אמאלהההה'
אמאלהההה
03/09/2019 | 12:40
5
106
15.7
זה לא נמוךךךך?????????
לצפיה ב-''
03/09/2019 | 13:36
4
77
נראה לי שליוא"ב 10 זה בסדר גמור!
מחזיקה לך אצבעות חזק חזק להכפלה יפה עוד יומיים!!
יוווו איזה מרגששש
לצפיה ב-'מקווה ומייחלת....'
מקווה ומייחלת....
03/09/2019 | 13:44
3
179
תודה מקסימה אחת!!
אעשה שוב בדיקה ביום חמישי בע"ה ואעדכן.
אגב... הנה הפס החמוד שלי מהבוקר...
לצפיה ב-'איזה פס חתיך!'
איזה פס חתיך!
03/09/2019 | 16:02
2
65
לדעתי נראה מבטיח, אני אופטימית לגבייך!
תעכדניייי
לצפיה ב-'איזה רופא מרגיז יש לי..'
איזה רופא מרגיז יש לי..
03/09/2019 | 16:22
1
110
הלכתי עכשיו לרופא המשפחה כדי לשאול אותו על התוצאה שקיבלתי (כי לרופאת הנשים שלי היה לי תור רק לשבוע הבא).. שאלתי אותו אם התוצאה תקינה והוא אמר לי שלא כל כך. אני מנסה להסביר לו שאני4 ימים לפני מחזור והוא מתעקש איתי שזה לא כל כך תקין ושאחזור על הבדיקה שוב בעוד כמה ימים..
בקיצור בסוף משמיים מישהי ביטלה תור לרופאת הנשים שלי מחר בבוקר וישר נדחפתי לתור הזה. מקווה שהיא תהיה אופטימית יותר לגבי התוצאה שלי. אוףףףףףףף, שמישהו יריץ את הזמן!!!
לצפיה ב-'ממש מרגיז!'
ממש מרגיז!
03/09/2019 | 16:37
66
ובאמת לדעתי הוא טועה....באמת בדקת מאוד מוקדם...
יש לי חברה שילדה לפני 3 שבועות והיא התחילה מבטא 24 שזה גם מאוד נמוך!
תשתדלי להשאר אופטימית, כמובן שתחזרי על הכפלות לראות שהיא עולה יפה, ואני מקווה שאולי הרופאת נשים תרגיע אותך קצת
לצפיה ב-''
03/09/2019 | 23:56
7
78
ממליצה לך פשוט לבדוק הכפלה עוד יומיים, לא ברור למה הרופא קובע עובדות כאלה, קראתי על מלא הריונות שהתחילו אפילו בבטא 8 ביוא"ב כזה. תהיי אופטימית ותעדכני אותנו

אני עולה שלב סוף סוף וקיבלתי הפנייה להפרייה אחרי ההזרעות שנכשלו
לצפיה ב-'שמחה בשבילך'
שמחה בשבילך
04/09/2019 | 10:11
5
70
על השלב החדש. מאמינה שהתפילות שלך יישמעו ובע"ה תבשרי אותנו בבשורות משמחות❤ בהצלחה❤
מחכה לעידכונים.

מעדכנת אתכן לגביי....
הייתי אצל רופאת הנשים שלי הבוקר.
היא צחקה על הלחץ שלי כששמעה שעשיתי בדיקה ביוא"ב 10 וקיבלתי בטא 15. אמרה לי שבמקרים רבים גם בדיקת הדם לא מזהה את הבטא בשלב הזה ושזאת בטא מצויינת. אמרה לי לעשות מחר בדיקת דם נוספת ואם היא תהיה 30 אז הכל מצוין ושאעשה בדיקה שוב רק לאחר שבוע (כבר קבעתי בדיקות דם לכל יומיים ממחר עם הלחץ שלי).
היא גם התפלאה מאוד שהבדיקה הביתית זיהתה את הבטא בשלב הזה. שאגב היתה לי בדיקה נוספת בבית, פשוטה של לייף שהיתה לי בחבילה של בדיקות הביוץ ומסקרנות עשיתי אתמול בשעות אחר הצהריים והקו אפילו הופיע מהר יותר מהבדיקה בבוקר. הרבה יותר מהר.
אז הבוקר אני אופטימית יותר מאתמול ומחכה למחר בצהריים.
לצפיה ב-'איזה יופי!'
איזה יופי!
04/09/2019 | 10:30
4
50
בדיוק מה שאני חשבתי..
לדעתי את בהחלט יכולה להיות אופטימית!
תעדכני כמובן את הבטא מחר
איזה כיףףףף
לצפיה ב-''
05/09/2019 | 12:31
3
99
בטא 66 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מזכירה לכן ביוא"ב 10 לפני יומיים הייתה 15!!
לצפיה ב-'יש יש יש יש יש!!!!'
יש יש יש יש יש!!!!
05/09/2019 | 13:35
2
57
וואו שימחת אותי כל כך, חיכיתי לעדכון!!
איזה עלייה יפה ובטא מהממת
שימשיך לך תקין אמן!!

לצפיה ב-' מקסימה!!! כיף שאת פה❤'
מקסימה!!! כיף שאת פה❤
05/09/2019 | 13:46
1
48
ולכל מי שמנסה להיכנס להריון וקוראת את ההודעה....

1. קודם כל תפילות.. והרבה!!
2 . יכול להיות מקרה ויכול להיות שלא.. אבל במשך 3 חודשים ניסיתי ולא נקלטתי. בחודש הרביעי והמבורך הזה השתמשתי בגבעונית ונקלטתי ברוך השם!!
שמעתי על בנות שניסו הרבה יותר זמן ממני ללא הצלחה ובחודש שהשתמשו בגבעונית הן נקלטו.

בשורות טובות ומשמחות לכולן!

ווינקל... נמשיך להתעדכן כמובן❤❤❤❤
לצפיה ב-'היי מאמינה בהשם, יש חדש?'
היי מאמינה בהשם, יש חדש?
09/09/2019 | 10:10
33
עשית עוד הכפלה? מה קורה? 
לצפיה ב-'בהצלחה!!'
בהצלחה!!
04/09/2019 | 10:29
74
הלוואי שזה מה שיביא את ההריון המיוחל במהרה
לצפיה ב-'חוזרת אליכן'
חוזרת אליכן
04/09/2019 | 08:09
5
126
היוש!!
חוזרת אליכן אחרי בערך 3.5 שנים עם ילד מקסים (בן 2.4) בבית והחלטנו שעכשיו הגיע הזמן לעבוד על הילד הבא.
חודש שעבר הפסקתי עם המדבקות (השתמשתי בEVRA), האמת שתיכננו להמשיך עוד חודש אבל בגלל כל מיני עניינים הראש שלי לא היה במקום ושכחתי לשים את המדבקה מחדש וזרמנו עם זה.
אתמול למעשה קיבלתי לראשונה מחזור טבעי ללא ההורמונים של המדבקה.
מה שמוזר לי במחזור הזה שהוא התחיל אתמול היה נראה מאוד חזק והבוקר קמתי לטמפון כמעט ריק, מה שלא קרה לי מעולם במחזור.
הזמנתי בדיקות ביוץ והריון מאיביי ומחכה שיגיעו כבר, בכל מקרה אנחנו נמשיך לנסות גם בלעדיהן, זוכרת שהן ממש עזרו בהריון הקודם
לצפיה ב-'היי מיצי '
היי מיצי
04/09/2019 | 10:03
50
ברוכה השבה (:
איזה כיף שעוד אחת משתפת אותנו בתהליך שלה.
לא מכירה את המדבקות שסיפרת עליהן אבל נשמע הגיוני שהמחזור יעשה מה שבא לו אחרי שמפסיקים הורמונים מסויימים.
מאחלת לך המון המון בהצלחה❤
המשיכי לעדכן
לצפיה ב-'ברוכה השבה!'
ברוכה השבה!
04/09/2019 | 10:35
3
42
איזה מצחיק....בגלל שקראתי כל כך הרבה אחורה בפורום הניק שלך ממש מוכר לי...
איזה כיף שאת פה שוב, שיהיה מלא בהצלחה!!
לצפיה ב-'חחח שתפי במה שכתבתי'
חחח שתפי במה שכתבתי
04/09/2019 | 15:16
2
38
מי כבר זוכר מה היה אז...

הדבר שאני הכי זוכרת זה חלק מההריון ואת השבועיים שאחרי הלידה
לצפיה ב-'אני לא זוכרת משהו ספציפי'
אני לא זוכרת משהו ספציפי
05/09/2019 | 09:31
1
25
רק שהניק שלך ממש מוכר לי 
לצפיה ב-''
05/09/2019 | 20:14
4
לצפיה ב-'שבוע טוב (:'
שבוע טוב (:
25/08/2019 | 11:36
25
182
ווינקל, יש עדכונים? אני במתח...
אם ישנן בנות נוספות שרוצות לשתף אתן מוזמנות ❤
לצפיה ב-''
25/08/2019 | 12:01
16
222
אז.....לא התפאקתי.....בדקתי אתמול בבוקר ביוא"ב 12
לא ישנתי כל הלילה בין שישי לשבת מרוב לחץ מהבדיקה בבוקר
הייתי בלחץ ממש והיה לי מלא פיפי, קמתי כל חצי שעה לפיפי, שהיה שקוף כמו מים וזה עוד יותר הלחיץ אותי שזה לא טוב לעשות את הבדיקה עם שתן כל כך דליל...
ובכל זאת ב-8:00 בבוקר קמתי סופית והחלטתי לבדוק
והופיע פס נוסף!!! שקוף שקוף כמעט בלתי נראה חשבתי שאני מדמיינת לגמרי
הערתי את בעלי אמרתי לו שאני לא בטוחה אם הבדיקה חיובית או שלילית...אמר לי שאני אעדכן אותו כשאהיה בטוחה וניסה לחזור לישון 
כמובן שלא הצלחנו לחזור לישון והפס גם הלך והתחזק...החלטתי ללכת לקנות בדיקה של קליר בלו הדיגיטלית.....ואכן היה חיובי!!!
אני עדיין בשוק טוטאלי. הייתי בטוחה שיש לנו בעיה ושזה לא יקרה בקרוב.
הייתי בטוחה שכשזה יקרה אחרי כל הציפייה אני אקפוץ ואצרח ואבכה אבל עד עכשיו אני פשוט....בשוק. ומפחדת שזה פתאום ייגמר . ומרגישה כאילו עוד רגע אני אתעורר ואגלה שהכל היה חלום. 
היום בבוקר עשיתי עוד בדיקה רק לוודא שהפס באמת עדיין שם והיום הוא כבר ממש ברור....עשיתי גם בדיקת ביוץ סתם לקטע והיא לא יצאה חיובית ממש אבל הפס השני היה חזק מאוד כמו שיש לי יום לפני ביוץ. 
בקיצור.......אני בהלם......ומקווה שהכל ימשיך תקין.
הבוקר הייתי בריצות להוציא הפנייה לבטא כמובן שדווקא עכשיו הרופאת משפחה שלי בחופש....אז הייתי צריכה ללכת לאיזה רופא שאני לא מכירה בכלל אבל העיקר שיש לי את ההפנייה ומחר הולכת לעשות
סליחה על החפירה אני פשוט מתרגשת כל כך ועוד לא סיפרתי לאף אחד חוץ מבעלי וחברה אחת קרובה מאוד.

לצפיה ב-'יששששששששששששש'
יששששששששששששש
25/08/2019 | 12:25
2
71
ברוך השם!!!!
איזה אושר!!!!!!
איזה כיף לפתוח ככה את הבוקר!
שיהיה המון המון המון מזל טוב! הריון תקין, משעמם, קל וידיים מלאות בע"ה!!!
הצלחת לשמח אותי❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
לצפיה ב-'תודה רבה רבה '
תודה רבה רבה
25/08/2019 | 12:33
1
51
את באמת כל כך מקסימה ומחזקת!
אני ממשיכה להתפלל ולהחזיק לך אצבעות חזק חזק שעוד שבועיים את תפרסמי הודעה כזאת גם!!!

לצפיה ב-'אמן ואמן!!'
אמן ואמן!!
25/08/2019 | 12:39
41
תודה רבה❤
לצפיה ב-'המון מזל טוב!!!'
המון מזל טוב!!!
25/08/2019 | 17:32
1
38
עקבתי אחרי ההודעות שלך החודש, זה ממש מרגש לראות שזה באמת מצליח אחרי כל ההמתנה והציפייה! גורם לי להיות יותר אופטימית.. הריון קל ובידיים מלאות!!
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
25/08/2019 | 20:33
31
איזה כיף שזה גורם לך להיות אופטימית 
מחזיקה גם לך אצבעות לחודש מנצח!!
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
25/08/2019 | 17:38
10
78
אשמח לשמוע אם הרגשת / את מרגישה משהו שונה, אני ביוא"ב 9 היום ולא מרגישה כלום
לצפיה ב-'היי נוני'
היי נוני
25/08/2019 | 19:58
8
70
אני אדחף לשאלה ואענה לך מהניסיון שלי. אני כרגע מנסה להיכנס להריון אבל ברוך השם יש לי ילד בן 9. אני יכולה לומר לך שלא רק ביואב 9 לא הרגשתי כלום, גם ביום הראשון לאיחור בו בצעתי בדיקת הריון לא הרגשתי כלום והיא יצאה חיובית.  
עכשיו אני מנסה כבר 3 חודשים (החודש זה הניסיון הרביעי) וכל חודש הרגשתי את כל התחושות שקיימות בעולם ובסוף קיבלתי מחזור כמו שעון. לכן, אם את ביוא"ב 9 ולא מרגישה כלום זה ממש בסדר ואנחנו נמתין יחד איתך לפחות עד יוא"ב 12 ובע"ה נשמח בשמחתך כשתעלי לכאן 2 פסים יפים❤

לצפיה ב-'תודה לך'
תודה לך
27/08/2019 | 22:06
7
35
מחר אני יוא"ב 12 אבל אני מפחדת לבדוק, כבר אין בי אמונה שזה יהיה חיובי אחרי שנה וחצי של כשלון
מה גם שהזרקתי הורמונים ויכול להיות שההשפעה עוד לא ירדה ותתקבל תשובה שגויה... אולי פשוט אחכה למכשפה בתקווה שלא תגיע
לצפיה ב-'היי נוני'
היי נוני
28/08/2019 | 00:43
6
33
ראשית קבלי חיבוק ממישהי שמבינה לליבך❤
אף פעם אל תאבדי אמונה. השתדלי לפחות. אני מבינה את התחושות שלך לגמרי ויחד עם זאת מאמינה שתקבלי את הבשורה המשמחת בזמן הכי נכון עבורך ומתפללת ומייחלת עבורך שהזמן הזה הוא החודש הזה!!
את קיבלת טיפול הורמונאלי שמכיל את הורמון הבטא?
לצפיה ב-'כן'
כן
28/08/2019 | 12:53
5
32
לקחתי אוביטרל שמכיל את הורמון הבטא, אבל עכשיו הבנתי שכבר עברו 13 ימים מאז שלקחתי וההשפעה של ההורמון כבר אמורה לרדת...
המחזור שלי מאוד מדויק ואמור להגיע ביום שישי, מתלבטת אם לחכות או לבדוק כבר מחר.. כל החודש הייתי סבלנית ובלי ציפיות, ודווקא עכשיו התחלתי להיות לחוצה ולצפות... מפחדת להתאכזב שוב
לצפיה ב-'מציעה לך..'
מציעה לך..
28/08/2019 | 13:31
4
44
להמתין. ורק בגלל ההורמון שלקחת.
בכל מצב אחר הייתי אומרת לך שביוא"ב כזה כבר בדיקת הריון תתן תוצאה אמיתית ושכדאי לעשות כבר את הבדיקה.
אשמח שתעדכני בהמשך.
מתפללת עבורך ��
לצפיה ב-''
28/08/2019 | 14:56
33
תודה רבה את מקסימה!
לצפיה ב-''
29/08/2019 | 12:05
2
51
כמו שאמרתי המחזור שלי סופר מדויק והתחילו כתמים.. אפילו לא הספקתי לעשות בדיקה
לצפיה ב-''
29/08/2019 | 12:26
31
מחבקת אותך מרחוק.
לא להישבר, לא לאבד אמונה. בע"ה חודש חדש ותקווה חדשה❤
פה בשבילך אם מתחשק לך לפרוק❤
לצפיה ב-''
29/08/2019 | 14:34
29
קודם כל אל תספידי עדיין עד שהמכשפה לא באה באמת
יש הריונות שמתחילים עם הכתמות
וגם אם החודש זה לא זה אל תאבדי תקווה שזה יקרה!
זה יגיע וזה יהיה שווה הכל 
מחזיקה לך אצבעות 
לצפיה ב-'האמת שכלום...'
האמת שכלום...
25/08/2019 | 20:35
93
באמת כל כך כלום שהייתי ממש בטוחה שזה לא זה
אולי ממש ממש טיפה רגישות בחזה, אבל ממש טיפה ואני לא בטוחה שאני לא מדמיינת את זה
ובכלל בחודש הראשון הרגשתי הרבה רגישות בחזה, רעב מטורף ועייפות מטורפת וחשבתי שזה סימן ולא נקלטתי
בחודש השני ביוא"ב 11 היו לי ממש בחילות שנמשכו כמה ימים ולא נקלטתי 
והחודש באמת כלווווום והנה הפעם זה כן...
אז זה באמת לא אומר כלום!
מחזיקה לך אצבעות, תעדכני!!

לצפיה ב-'עדכון!'
עדכון!
26/08/2019 | 18:00
7
150
אמורה לא לקבל מחר
היום בטא 150
אני עדיין בהלםםםם
לצפיה ב-'איזה כיף'
איזה כיף
27/08/2019 | 20:25
4
56
תודה לאל על הניסים והנפלאות שהוא עושה לנו��
בע"ה שימשיך לך הריון בריא וקל❤
תודה שאת משתפת אותנו בשמחתך❤❤
לצפיה ב-'תודה תודה תודה'
תודה תודה תודה
28/08/2019 | 10:20
3
45
אכן נס נפלא ומדהים!! ואני מודה על זה כל רגע ורגע וכל כך מקווה שימשיך תקין. 
הבוקר הלכתי לעשות שוב בטא וכבר כוססת ציפורניים מהמתח...
ואני עדיין פה מחכה לשמוע עדכונים משמחים ממך גם, הלוואי!!
לצפיה ב-'מעדכנת שוב...'
מעדכנת שוב...
29/08/2019 | 09:12
2
88
אתמול בטא 364
התוצאות הגיעו רק עכשיו ולא אתמול והיה לי קשה ממש לחכות
אבל העיקר שהגיע וזה יקצת יותר מכפול מלפני יומיים
יואו אני מתחילה ממש להתרגש
לצפיה ב-''
29/08/2019 | 10:44
1
30
את יכולה להתרגש בחופשיות ובלי חשש!! תהני מהתקופה, היא מהממת!! ❤❤❤❤❤❤
לצפיה ב-'תודה מקסימה'
תודה מקסימה
29/08/2019 | 11:06
28
מצד אחד קשה לי לעצור את ההתרגשות
מצד שני מאוד חוששת לשמוח ולהתרגש ושחס וחלילה טפו טפו טפו משהו לא יתפתח כמו שצריך
משתדלת לשמור על אופטימיות זהירה ולהנות מהתקופה הזאת כמה שאפשר!
לצפיה ב-''
27/08/2019 | 22:08
1
64
מרגש! המון בהצלחה ותמשיכי לעדכן אותנו
לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
28/08/2019 | 10:21
58
מחזיקה אצבעות לשמוע עדכון משמח גם ממך
לצפיה ב-'ווינקל'
ווינקל
19/08/2019 | 19:43
10
157
מה קורה איתך?? מחכה לעדכונים ממך...
לצפיה ב-'היי מקסימה!'
היי מקסימה!
19/08/2019 | 22:52
9
118
אני ביוא"ב 7...מטפסת על הקירות כבר...מרגישה שזה לא זה....אבל מתפללת שאולי בכל זאת כן. 
מתלבטת אם לבדוק לפני האיחור או פשוט לחכות למחזור...

מה איתך??
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
20/08/2019 | 09:55
8
63
כל כך מבינה אותך.. אין מה לעשות עכשיו מלבד להתפלל והרבה!! מבטיחה שאתפלל בשבילך גם.
כמה שזה קשה, תנסי למשוך כמה שתוכלי עד לבדיקה. התחושות שלך שזה לא, הן נובעות מהפחד לחשוב שזה כן ולהתאכזב בסוף, אז אנחנו מנסות לפתח סוג של מגננה מהאכזבה חלילה ולא כי זה באמת לא (מקווה שהבנת למה התכוונתי). זאת לפחות המסקנה שאני הגעתי אליה מהניסיון שלי. מה שאני מנסה לומר בחפירה הזאת זה שאני כל כך אופטימית לגבייך ושביוא"ב 7 אין שום סימן שיכול להעיד שזה לא.
אני מחכה לביוץ.. אז אין לי שום דבר לחדש כרגע.
מאחלת לנו הצלחה ושיקרה הדבר הכי נכון לנו, בזמן הכי נכון עבורנו (ושהשילוב הזה יהיה החודש)  אמן ואמן❤❤❤❤❤❤❤❤❤

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
20/08/2019 | 10:31
7
45
היום כבר יוא"ב 8...וכן אני ממש מבינה ומזדהה עם מה שכתבת, הפחד להתאכזב הוא כל כך חזק 
באיזה יו"מ את עכשיו? והאם את מתכננת לבדוק ביוץ או פשוט לזרום ולנסות לכסות כמה שיותר את סביב הימים הרלוונטיים?
אני ממשיכה להתפלל ולהחזיק אצבעות חזק לשתינו, אמן שזה החודש שלנו

לצפיה ב-'אני החלטתי..'
אני החלטתי..
20/08/2019 | 10:41
6
66
החודש להרפות מעט כי זה הכניס אותי ללחצים שעשו לי לא טוב. אני החודש לא בודקת ביוצים, לא סופרת ימים ולא יואב"ים. מרפה ושהשם יחליט עבורי מתי זה יקרה. אבל אשמח לספור יחד איתך את הימים שלך��
לצפיה ב-'זאת החלטה מעולה!'
זאת החלטה מעולה!
20/08/2019 | 10:53
5
43
לדעתי זאת החלטה ממש חכמה ונכונה...הלוואי שהייתי מוצאת את הכוחות בתוכי להרפות ככה. אמן אמן אמן חודש מוצלח ככה 
כיף לי ממש שאת פה, נראה שאפילו הצלחנו להחיות טיפה את הפורום. 
נמשיך להתעדכן 

לצפיה ב-'מקסימה שאת'
מקסימה שאת
20/08/2019 | 11:12
4
38
תודה על חיזוק ההחלטה שלי.
אכן הצלחנו מעט להחיות את הפורום וזה משמח אותי.
כמובן שנמשיך להתעדכן❤
לצפיה ב-'ווינקל'
ווינקל
22/08/2019 | 10:30
3
37
יוא"ב 10. מחזיקה מעמד??
אני לא סופרת לעצמי החודש והתמכרתי לספירות.. לכן סופרת לך (:
לצפיה ב-'מחזיקה מעמד!'
מחזיקה מעמד!
22/08/2019 | 19:05
2
41
אכן יוא"ב 10...עכשיו זה אפילו יותר מפתה כבר לבדוק...
אבל החלטתי עם עצמי שאחכה מינימום עד יוא"ב 12
ומצד שני כל כך מרגישה שזה לא זה שמרגישה קצת מטומטמת לבדוק בכלל....
לצפיה ב-'מבינה אותך כל כך'
מבינה אותך כל כך
22/08/2019 | 20:21
1
44
חכי ליוא"ב 12 ומשם אם תצליחי לחכות ליום ראשון בבוקר זה נראה לי זמן מצוין לבדוק (למרות שאני תמיד בדקתי ביוא"ב 10 וכמובן שהתאכזבתי)
את לא יכולה לדעת אם זה זה או לא זה!! אל תתעסקי בזה בכלל. הישארי עם תקווה. בכל מקרה, קל לדבר מהצד, אנחנו כולנו מטומטמות מסתבר כשמדובר בנושא הזה..     אז מבינה אותך לגמריי!
ממשיכה להתפלל ולהחזיק לך אצבעות.. ומחכה לבשורות בראשון בבוקר (ואם לא הצלחת להתאפק אז במוצ"ש).
אני אגב...  בימי עבודה (:

לצפיה ב-'איזה יופי'
איזה יופי
23/08/2019 | 09:17
40
מקווה ממש אתם מצליחים להנות מהתהליך, מזמן האיכות ביחד
מודה שלנו לפעמים קשה שזה קצת טכני בימים האלו ומאוד חשוב באמת לשחרר ולנסות פשוט להנות מזה 
מחזיקה לך אצבעות חזק חזק
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
20/08/2019 | 10:08
3
144
היי בנות אשמח לדעת מתי נראה לכן הביוץ תודהה
לצפיה ב-'היי לך!'
היי לך!
20/08/2019 | 10:36
2
77
מהניסיון המועט שלי , הבדיקה האחרונה מאתמול נראית לי מאוד חיובית 
וגם הראשונה של היום 
אז אני מהמרת שהביוץ שלך יכול להיות כבר היום או אולי מחר
אישית אני הייתי חוזרת על הבדיקה מאוחר יותר היום ואולי גם מחר לראות מתי בדיוק היא חוזרת להיות שלילית- ואז זה נחשב יום הביוץ
ובכל מקרה להתחיל לעבוד כבר כמובן!
את עושה את הבדיקה בשעה קבועה? או כל בדיקה זה משעה אחרת ביום? 
ועוד טיפ קטנטן, משהו שאני סיגלתי לעצמי, זה לצלם את כל בדיקה 5-10 דק אחרי שעשיתי אותה שאז היא הכי ברורה ומהימנה ואז להשוות בין התמונות האלה כדי לראות מה נראה לי הכי חיובי....פשוט כי אחרי כמה שעות זה לפעמים טיפה משתנה. 
בהצלחה מקווה שזה החודש שלך!!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/08/2019 | 10:53
1
27
אכן משתדלת לעשות בבוקר ובערב באותם השעות

תודה על הטיפ אצלם
מקווה גם שהחודש זה החודש
לצפיה ב-'בשמחה! ממה שאני יודעת'
בשמחה! ממה שאני יודעת
20/08/2019 | 10:58
39
הכי עדיף לעשות את הבדיקת ביוץ בצהריים כי אז ההורמון הכי גבוה
וכדאי להמעיט בשתייה שעתיים לפני 
מודה שאני החודש התפתתי ועשיתי גם 2-3 בדיקות ביום לפעמים יותר לכיוון הבוקר ולפעמים יותר לכיוון הערב (אבל גם בצהריים) 
אבל בגדול אני יודעת שהכי מדוייק זה בצהריים
תודה רבה
שוב בהצלחה לך 
לצפיה ב-'טיפולי פוריות'
טיפולי פוריות
15/08/2019 | 22:01
14
146
יש לי שאלה..
המחזור שלי סדיר 28-30 ועשינו 2 הזרעות עם מחזור טבעי שלא צלחו.
צילום רחם תקין.
הרופא פוריות אמר שנמשיך עם מחזור 3 טיפולים עם זריקות החל מהיום השני עד הביוץ
ואם לא יצליח נעבור להזרעה חוץ גופית.
הזריקות האלה, מה זה בעצם?
מישהי שעברה את זה יכולה לשתף ולהסביר?
לצפיה ב-'אין לי איך לעזור אבל...'
אין לי איך לעזור אבל...
16/08/2019 | 11:07
3
82
רוצה לחזק אותך ואני מאוד מקווה שמישהי שמבינה בזה פה תוכל לענות לך. 
הרופא לא הסביר לך על הזריקות? זה נראה לי מאוד בסיסי להסביר למטופלת מה הולך להיכנס לה לגוף ואיך זה הולך להשפיע. או שפשוט את רוצה לשמוע גם מחוויות של מישהי שעברה את זה? 
בכל מקרה מחזיקה לך אצבעות לחודש מנצח עם הטיפול הזה
אגב, מה בסוף עשית עם עניין העבודה וההסעה? 

לצפיה ב-'האמת שכלום'
האמת שכלום
17/08/2019 | 18:02
2
51
הזרעה שניה עשינו בזמן חופש מתוכנן שיצאנו אליו
צילום רחם יצא על תקופה שמנהל ישיר שלי היה בחו"ל חח
ואת הזריקות ההורמנליות אנחנו נעשה החל מהמחזור הבא, כלומר חודש הבא
מבינה שאצטרך לדבר עם המנהל ואין ברירה לצאת מזה אחרת.
אני ממש מפחדת לעשות זריקות כי קראתי שיש תופעות לוואי מלחיצות ומפחיד שזה יעשה בלאגן בגוף בהמשך ��
מקווה להקלט החודש ולשכוח מזה!
לצפיה ב-'אמן, מחזיקה לך אצבעות!! '
אמן, מחזיקה לך אצבעות!!
17/08/2019 | 19:00
1
35
באיזה יו"מ/יוא"ב את עכשיו? 
לצפיה ב-'יוא"מ 11, ביוץ סביב 14-15'
יוא"מ 11, ביוץ סביב 14-15
18/08/2019 | 09:53
21
לצפיה ב-'אני עברתי את זה'
אני עברתי את זה
16/08/2019 | 20:51
7
91
הבן שלי תוצר של הזרעה עם הורמונים (זריקות)
הזריקות הם בעצם הורמונים שגורמים לזקיק לגדול, כשהוא גדול מספיק מזריקים מבייץ ומתזמנים את ההזרעה לפי הביוץ. הרופא שטיפל בי בזמנו טען שסבחבה הורמונלית משפרת את הסיכויי קליטה
לצפיה ב-'תודה, עוד שאלה'
תודה, עוד שאלה
17/08/2019 | 18:04
6
54
ההורמונים יכולים לגרום לריבוי עוברים או שזה רק עם איקקולמין?
ואיך השפיע עליך זריקות ככה כל יום?
נפשית ופיזית
לצפיה ב-'ועוד אחת'
ועוד אחת
17/08/2019 | 18:42
1
44
זכור לך איזה זריקות לקחת?
לצפיה ב-'זריקות "פיורגון"'
זריקות "פיורגון"
17/08/2019 | 22:53
52
וכן זה עלול לגרום לריבוי זקיקים במינון גבוה מדי. המטרה היא להגיע ל 1-2 זקיקים בדרך כלל. לא היו לי תופעות לוואי מההורמונים. אולי קצת תחושה כמו לפני מחזור מדי פעם. לא משהו רציני
לצפיה ב-'בואי לפורום פוריות'
בואי לפורום פוריות
18/08/2019 | 10:33
3
61
תקבלי שם יותר תשובות מאשר כאן.

אני יכולה להגיד לך, בתור מישהי שטופלה כ-3 שנים (הזרעות+המון IVF) שזה משפיע אחרת על כל אחת. היו ימים שלקחתי 4 זריקות ביום. לי לא היו שום תופעות לוואי. יש בנות שמגיבות אחרת.
תופעות הלוואי הנפוצות כוללות בד"כ תחושת נפיחות, כאבי ראש, כאבים בחזה, עצבנות.
נפשית זה לא קל, בעיקר ההמתנה לבדיקת ההריון. כל עוד הייתי בעשיה (זריקות ומעקבים) הזמן עבר מהר. ברגע שעושים טיפול ומחכים - זה כבר עובר לאט...
לצפיה ב-'ולגבי ריבוי עוברים'
ולגבי ריבוי עוברים
18/08/2019 | 10:34
58
הבנתי שהיום משתמשים בלטרוזול ולא באיקקלומין, ושבניגוד לאיקקלומין הלטרזול לא גורם לריבוי עוברים.
אני עשיתי הזרעות עם גונאל, שכן גורם.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
18/08/2019 | 15:05
1
42
אני מנסה לגשת לכל העניין הזה בקלילות
אותי אישית הדבר שהכי מטריד זה העבודה כי הבוס שלי לא בן אדם נחמד..
נראה אולי אארגן לעצמי עוד כמה ימי חופש על התקופה של הטיפול הראשון

לצפיה ב-'אין ברירה'
אין ברירה
18/08/2019 | 15:13
44
טיפול דורש מחוייבות. על אחת כמה וכמה כשאת מכניסה לגוף שלך חומרים. כשלא מעורבים הורמונים אז מילא. מקסימום מבטלים את הטיפול. אבל ברגע שאת מכניסה הורמונים את חייבת להגיע מתי שאומרים לך, ולא תמיד אפשר לצפות מתי זה יהיה. לפעמים זה יהיה יום אחרי יום. לפעמים אחת ליומיים. 
אם את מחליטה שאת נכנסת לעולם הטיפולים, את צריכה להיות all in.
לצפיה ב-'אני עוברת את זה עכשיו'
אני עוברת את זה עכשיו
18/08/2019 | 17:14
1
75
כבר חודש שני שאני מזריקה גונל אף,
מזריקה לסירוגין כמות של 50 ו-75, וזה גרם לי בסביבות 4 זקיקים (יש לי צד אחד חסום אז פחות מחשיבה את זה)
הרופאה אמרה לי שיש סיכוי לתאומים ושלישיה ובמידת הצורך נעשה דילול. בסבב הראשון לא נקלט אפילו אחד
עכשיו עשיתי הזרעה שנייה מקווה לתוצאות...
לגבי הזריקה- אני אחת הפחדניות ממחטים, בעלי מזריק לי והאמת שהתרגלתי, זה לא כואב, דקירה קטנה. לא היו לי תופעות לוואי, רק קצת בטן רכה כמו במחזור (הרבה לשירותים). מצבי רוח אני כבר לא יודעת אם קשור לזריקה או לכל המצב הנפשי הכללי שהטיפולים עושים לי
לצפיה ב-'המון בהצלחה!'
המון בהצלחה!
20/08/2019 | 11:38
27
אנחנו החודש מנסים לבד ומחודש הבא זריקות
בעלי נולד אחרי הטיפולים האלה..מקווה לטוב.
אחרי שמאיה וורטהיימר הודיע על היריון אחרי טיפולים, זה נתן בי תקווה מחדש
מאחלת לכולנו היריון מוצלח בקרוב!!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה