לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2118621,186 עוקבים אודות עסקים

פורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפרסום המסחרי בפורום אסור לפי תקנון תפוז
הודעות המכילות פרסום מסחרי ופרסום עצמי ימחקו

ניתן להוסיף בחתימה האישית לינקים עם הפניה לאתר שאליו תרצו להזמין את הגולשים.
ניתן להפנות בהודעה ללינק שבחתימה האישית.
הפרת הוראות אלו בצורה מכוונת תביא לחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'בעיה עם ארון פינתי במטבח'
בעיה עם ארון פינתי במטבח
13/10/2017 | 14:02
12
171
היי,

נתקלתי בבעיה לא נעימה במטבח בדירה החדשה (טרם הגענו לשלב האכלוס): הוצע לנו שירות של מעצב מטבחים, שלא היה כל כך נלהב לבצע את העבודה. סוכם בין היתר על ארון פינתי תחתון לניצול מקסימלי, הראיתי לו אפילו תמונה להמחשה (למרות שארון פינתי זה דבר מאוד סטנדרטי ומוכר). התוצאה הסופית לא כוללת ארון כזה אלא ארון רגיל לא פינתי, עם חלל סמוי - משמע שאפשר כעיקרון לנצל את הארון, אם זוחלים פנימה ומכניסים/מוציאים כלים.
השיש מעוצב בהתאם, בלי הקיטום המקובל כשמדובר בארון פינתי.

השאלה שלי - מה ניתן לעשות כדי לפתור את המצב? בין אם אצליח להוציא מהקבלן את העלות ובין אם לאו, אני רוצה לשנות את זה. מה שאני חושבת עליו זה חיתוך של השיש ועיצוב מחודש של דלת הארון, כך שתהיה גישה לכל שטח הארון. השאלה אם זה אפשרי בכלל, במה זה כרוך ומה צפויה להיות העלות.

אודה על עצותכם

לצפיה ב-'אפשר להתקין בתוך ארון פינתי'
אפשר להתקין בתוך ארון פינתי
13/10/2017 | 17:27
8
136
במטבח קרוסלה מסתובבת, זה מאד נוח וחוסך זחילה בארון. 
לצפיה ב-'במבנה הארון הזה זה קצת בעייתי'
במבנה הארון הזה זה קצת בעייתי
13/10/2017 | 17:51
7
115
כי מדובר בארון שהוא גם יחסית צר ורובו סמוי, אני לא יודעת כמה קרוסלה תועיל כאן, ואני מעדיפה לבדוק אופציות אחרות. אני מכירה ארונות פינתיים "אמיתיים", מהסוג שביקשתי שיבוצע ולא בוצע, שכוללים קרוסלה, לרוב מדובר בארונות עמוקים יחסית, והמטרה היא שתהיה גישה נוחה לכל הכלים - כאן הארון אינו עמוק, אלא שחלק ממנו סמוי - אני פותחת את הארון, לפני נפתח שטח שמקביל למגירה ממוצעת (היו אמורות להיות שם מגירות במקור, ללא אפשרות לנצל את השטח הסמוי), ואם משתחלים לתוך הארון, ניתן להכניס חפצים לצד הימני לעומק שמקביל למגירה נוספת. חבל שאין לי תמונה להמחשה.

יכול להיות שיש סוגים שונים של קרוסלות שאני לא מכירה, אני פתוחה בגדול לרעיונות נוספים, אבל קרוסלה מהסוג שאני מכירה לא מתאימה פה (זה היה מתאים אם היו עושים את מה שביקשתי).

תודה

,

לצפיה ב-'ניצול פינה'
ניצול פינה
14/10/2017 | 13:55
6
144
מודה שלא כל כך הבנתי את התיאור, אבל הניסיון מלמד שאין פתרונות טובים לפינה. אם מעצב המטבחים הציע לסגור את הפינה ולנצל כמה שאפשר את שתי הדפנות למגירות גדולות, אז זה לא בגלל שהוא לא משתף פעולה, אלא בגלל שהוא לא רוצה לנצל את התמימות שלכם ולמכור לכם סתם מנגנון יקר שלא יועיל כלום (לא יודעת במי מדובר ואני גם לא מעצבת מטבחים, אז אין לחשוד בי שאני מגמתית)
העניין הוא שכל הפתרונות המתוחכמים שמציעים לפינה רק נראים כאילו הם מנצלים אותה, אבל בפועל הם לא באמת מוסיפים מקום איכסון. ובטח שלא מקום איכסון נוח לגישה וזאת כי המנגננונים שלהם תופסים הרבה מקום כך שבחישוב השטח של האכסון שנוסף פחות שטח הפרזול והמקום לתזוזה שלו, מגלים שהיית מקבלת אותו דבר אם הפינה היתה סגורה והיית מנצלת את כל אורך הדופן למגירה.  ומגירה כידוע זה הכי נוח במטבח.
בקיצור, הוא כנראה חסך לכם כסף על מנגנון יקר ולא יעיל, ואולי גם "הציל" אתכם מפינה קטומה שזה גס ומכוער בטירוף. 
זיוה זילבר - עיצוב פנים
zzdesign.co.il
לצפיה ב-'במקרה הזה המעצב באמת לא שיתף פעולה '
במקרה הזה המעצב באמת לא שיתף פעולה
14/10/2017 | 19:33
4
129
לא רק בקטע של הארון המדובר, אלא בכלל - הוא לא רצה לעשות את העבודה, ניסה לשכנע שאין שום צורך לבצע התאמות במטבח השבלוני הבסיסי (שלא כלל אפילו ארון למיקרוגל - טען שאפשר לשים את המיקרו על המקרר), לא נתן שום הסברים על שום דבר ושום ייעוץ מכל סוג שהוא, ורק אחרי התערבות מטעם הקבלן הכריחו אותו להיפגש איתי ולתת לי מענה, וגם אז הוא לא באמת שיתף פעולה, וזה רק חלק קטן מאוד מהסיפור. זה סיפור ארוך ומורכב, גורמים משפטיים עורבו, אבל עכשיו לא נותרה לי ברירה מלבד כיבוי שריפות, ורצוי כזה שיגזול ממני כמה שפחות אנרגיות.

אם מה שביקשתי היה מתבצע, לא היה שום מנגנון מהסוג שתיארת, או מנגנון בכלל - היה פשוט ארון פינתי, וזה לא היה דורש שום תוספת מחיר ולהפך - כל הקטע היה שהקבלן הציע מטבח בסטנדרט גבוה ובעיצוב אישי והבטיח ליווי צמוד ע"י מעצב, מה שלא בוצע במקרה שלי ושל עוד לפחות 5 שכנים שלי (עם יתר השכנים לא דיברתי ככה שאני לא יודעת מה היה במקרה שלהם). בתור מי שהייתה שם ומכירה את המקרה - כוונות טובות לא היו שם בוודאות של מעל למיליון אחוזים, היה שם בעיקר חוסר רצון של המעצב לעבוד. הוא גם לא הציע שום דבר  - לא היה שום דבר שהמעצב הציע בכללי, מלבד ההמלצה החמה שלו לא לבצע שום שינוי בתכנית הבסיסית (היה מטבח שבלוני שאני אתפלא לגלות שהוא היה קשור לעיצוב שלו), וכשניסיתי לברר איתו על אופציות אפשרויות כאמור לא היה שום מענה.

לדעתי האישית פינה קטומה זה דבר מהמם, וזה המטבח שלי ולא שלך, כך שלא ניצלתי משום דבר. מהנימה המתנשאת שלך אני מעדיפה להתעלם.
לצפיה ב-'התנצלות'
התנצלות
14/10/2017 | 21:54
3
96
אני ממש מתנצלת ובאמת מצטערת, אם הרגשת משהו מתנשא בדברי. זו בהחלט לא היתה הכוונה. אני כותבת מתוך כוונה לעזור ולא כדי להביע ביקורת על הטעם של משהוא. וכפי שציינתי בתחילת דברי - לא הייתי בטוחה שהבנתי בדיוק את הבעיה שתיארת. התשובה שלי התייחסה רק למה שהבנתי שכנראה היה שגוי. (ככה זה בלי לראות - לפעמים יש אי הבנות) נשים את עניין הפינה הקטומה בצד כי זה באמת ענין של טעם, מתאור דבריך מתקבל רושם רע מאוד לגבי החברה. יצא לי ללוות לא מעט לקוחות שקנו מקבלן לתכנון שינויים במטבח ואכן, יש מעצבי מטבחים מוכשרים יותר ויש פחות, יש גם יצירתיים יותר ויש פחות וכנ"ל גם לגבי מידת הסימפטיה והנכונות לעבוד קצת יותר קשה של כל אחד מהם. באמת יש הבדלים גדולים, והקושי בקניה מקבלן, שהם יודעים שאת "לקוח שבוי" כי רוב הלקוחות יעדיפו לקבל את הדירה עם המטבח ולא להתעסק עם זה אחרי קבלת הדירה.
המקרה שאת מתארת קיצוני יותר מכל מה שפגשתי וכנראה שנפלת על אחד שהוא גם לא ממש חכם. הרי כל שינוי שהוא היה עושה עבורכם, היה מגדיל את עלות המטבח (בהשוואה לתוכנית שהקבלן נותן, כמובן) והוא עצמו היה מקבל יותר בונוס. זה כל הרעיון ב"קומבינה" של חברות הבניה עם הספקים שלהם. גם כשהם מוכרים לנו "דירה בסטנדרט גבוה", זה מתוכנן כך שרוב הלקוחות ירצו שינויים ואפילו הרבה. הספק נותן זיכוי במחיר קבלן (שהוא בדיחה) ומקבל פרויקט במחיר מלא. 
אגב, נשמח לדעת איזו חברת מטבחים זו היתה ולהיזהר. (בהנחה כמובן שמסירת המידע לא תפגע בך ולא בניגוד לכללי הפורום)
אני נמנעת מלתת עצות נוספות במיקרה הזה - נראה שיש כאלו שקלעו לדעתך טוב ממני
מקווה שתצליחו למצוא פתרון שישפר את ההרגשה.
שיהיה לך שבוע טוב
זיוה 
לצפיה ב-'קבלי המלצה בתור התחלה'
קבלי המלצה בתור התחלה
14/10/2017 | 22:07
2
106
אף פעם אל תגידי ללקוחות שלך על שום דבר שהוא מכוער בטירוף, גם אם לדעתך זה הדבר הכי מכוער עלי אדמות, במיוחד אם מדובר במשהו שהלקוחות מבהירים שהם רוצים. מי שפונה למעצב פנים לרוב לא עושה את זה במטרה שהמעצב יעצב לפי הטעם האישי שלו, וגם אם את ממש מתנגדת לבחירה כלשהי, יש דרכים יותר ענייניות ומנומסות להביע את דעתך (לא רק בתחום המקצועי אגב, גם בחיים הפרטיים זה נחשב מאוד לא מנומס להגיד "מכוער בטירוף" על משהו). אולי לא הייתה לך כוונה להתנשא, אבל ההודעה שלך ממש זעקה התנשאות וזלזול, ולא ראיתי בכלל שום ניסיון לעזור (איך בדיוק ביקורת בוטה שכזאת יכולה לעזור?) לא צריך לראות או להבין, בשביל להגיב בצורה עניינית ונעימה. לא ראיתי גם שום עצה בתגובה שלך.

בלי קשר לכך שלא נראה לי מתאים לציין את שם חברת המטבחים, במקרה הזה זה לא רלוונטי ולא יגיד כלום - המעצב אינו קשור לחברת המטבחים, הקבלן שכר אותו במטרה שיעניק ייעוץ אישי לרוכשים, הוא העדיף לא לעבוד קשה - תשלום הוא הרי קיבל בכל מקרה, דווקא נאמר לי ממביני עניין שזה תרחיש נפוץ במקרים של פרויקטים כאלו.

לצפיה ב-'התנצלות, התנשאות וסליחה'
התנצלות, התנשאות וסליחה
15/10/2017 | 10:40
1
78
שקלתי הרבה אם להמשיך בדיון ביננו. להבנתי הפורום מיועד לעזור לאנשים בנושאי עיצוב ולא לויכוחים אישיים. העצות כאן ניתנות חינם מתוך רצון טוב ואהבה לעיסוק בתחום. הן לא תחליף ליעוץ מיקצועי ולא יכולות להיות כאלו שכן הן ללא הכירות עם השואל ונעשות על סמך מידע חלקי מאוד. לא שכרת את שרותי ואינני מחוייבת לך בשום אופן, עם זאת אני משתדלת מאוד לענות כמיטב יכולתי ומבלי להעליב.
התנצלתי על שהובנתי בשונה ממה שהתכוונתי. 
אולי עד יום כיפור הבא תסלחי לי...
ובינתיים, פשוט תקחי מתוך הפורום את העצות שמתאימות לך ותתעלמי מאלו שלא (כמו שלי, למשל) זה הכל. את ממש לא חייבת לקבל כל עצה. זה נכון אגב גם למקרה שיש לך מעצבת בתשלום, אבל נכון כפליים לגבי יעוץ בפורום פתוח.
שבוע טוב
לצפיה ב-'רק שאת לא נתת שום עצה '
רק שאת לא נתת שום עצה
15/10/2017 | 13:42
73
התגובה שלך לא כוללת שום דבר שמזכיר אפילו עצה, כך שאין לי ממה להתעלם.
אכן הפורום מיועד לייעוץ ולא לוויכוחים אישיים, ולכן לא ברור לי למה הגבת מלכתחילה כפי שהגבת - נכון שלא שכרתי אותך ולא שילמתי לך, אבל גם במצב כזה מצופה לתגובה מנומסת ולא לקטילה בוטה.

אין פה שום קשר לחוסר ההבנה שלך, זה בעיקר עניין של דרך ארץ והתבטאות מנומסת. גם תגובתך הנוכחית כוללת התנשאות וזלזול.

המשך יום נפלא
לצפיה ב-'ועוד משהו '
ועוד משהו
14/10/2017 | 19:39
98
במקור בתכנית השבלונית היו אמורות להיות מגירות - אבל רק בפינה אחת, השטח הנוסף היה אמור להיות לא מנוצל, אלא להישאר כחלל ריק בלי גישה אליו.

לצפיה ב-'אני מציעה לך להעלות שתי תמונות - רצוי ומצוי.'
אני מציעה לך להעלות שתי תמונות - רצוי ומצוי.
14/10/2017 | 20:09
2
202
בנוסף - פני לנגר או חברת מטבחים עם שתי התמונות ובקשי הצעה.
מצרפת כאן דוגמא למה שהבנתי שאת רוצה, בלי הפינה הקטומה. האם יתאים לך?
הבעיה במה שאת מבקשת היא בעיקר חיתוך השיש - סכנה שיישבר כשמנסים לחתוך שיש שכבר מותקן במקום. נסי לתכנן פתרון שלא דורש חיתוך השיש. רק עבודת נגרות.
לצפיה ב-'נראה שעלית על העניין '
נראה שעלית על העניין
14/10/2017 | 20:59
1
116
אמנם הכיוון האידיאלי היה ארון פינתי אחד (מה שמאפשר ניצול יותר טוב של המקום, לדעתי), אבל גם משהו כמו בתמונה שהבאת יכול להיות מתאים, אבדוק אם יש אפשרות לעשות את זה.

תודה רבה!

לצפיה ב-'בהצלחה!!'
בהצלחה!!
14/10/2017 | 21:57
19
לצפיה ב-'צינור מזגן מכוער'
צינור מזגן מכוער
14/10/2017 | 08:39
4
147
אשמח לרעיונות לכיסוי צינור מזגן בחדר שינה שיראה יפה. תודה.
לצפיה ב-'צינור מזגן מכוער'
צינור מזגן מכוער
14/10/2017 | 13:39
3
100
הי עמית,
הכי טוב זה כמובן לחצוב בקיר, להכניס, לסגור ולצבוע. אבל בהנחה שאת זה אתה כבר יודע וזה לא מתאפשר, אז ניתן לקנות פרופיל פלסטיק לבן שיכסה את הצינור אני מאמינה שניתן למצוא כאלו ברוב חנויות "עשה זאת בעצמך" אבל אם לא, אז תקליד באינטרנט "פרופילים" ותמצא חנויות שמוכרות. זה לא דבר מיוחד וגם לא יקר.
ואם בא לך, אז אפשר גם לצבוע את הפרופיל ולנסות להפוך לפריט עיצובי. (למשל, לשים פרופיל מקביל גם נמוך יותר ולהדביק טפט בין שני הפרופילים. אבל זה כבר תלוי במיקום על הקיר - קשה להציע על סמך התמונה בלבד)
בהצלחה
זיוה זילבר-עיצוב פנים
zzdeign.co.il
לצפיה ב-'תעלת אצבע 30/30 מפלסטיק וצבע אחר כך.'
תעלת אצבע 30/30 מפלסטיק וצבע אחר כך.
14/10/2017 | 21:29
35
לצפיה ב-'רעיון'
רעיון
15/10/2017 | 11:19
1
58
מוצלח. לא הייתי חושבת על זה אבל אחרי שאמרת חשבתי על דרכים לעצב גם את הפרופיל אם רוצים שישתלב ויעלם או ממש לקשט עם טפט/ מדבקה
לצפיה ב-'קורה דמוי עץ'
קורה דמוי עץ
15/10/2017 | 12:20
49
במידה ותרצה להשקיע- קיימות קורות דמויי עץ (ניתן גם להזמין בצבע לבן) הקורות חלולות ,את הקורה תוכל לנצל כמדף- תליית תמונות וכו'.

לצפיה ב-'שירות של אלוני - פשוט מזעזע'
שירות של אלוני - פשוט מזעזע
15/10/2017 | 11:17
69
לא ניתן לתפוס אותם בטלפון, מתחמקים כל הזמן
סיפקו לי משלוח בחוסר, הובטח שישלימו את החוסרים, הבוקר שאנו באמצע שיפוץ מוסרים לי בטלפון שהחוסר לא יושלם ואם אני רוצה לא לתקוע את השיפוץ עלי לרכוש את החסר בחנות אחרת.
פשוט חוצפנים ובמיוחד אחרי שאת כל הכסף קיבלו !!
לדבר עם מנהל בחנות זו פשוט משימה בלתי אפשרית.
לצערי נתקלתי בחברה שאולי יש לה חזון יפה באינטרנט (שהלקוח יהנה גם מהדרך ולא רק מהתוצאה) אבל מילים לחוד ומעשים לחוד .

לצפיה ב-'האם גודל השולחן מתאים לפינת אוכל'
האם גודל השולחן מתאים לפינת אוכל
12/10/2017 | 20:04
14
207
שלום לכולם,
האם שולחן 2.55 על 1.15 מתאים לפינת אוכל.
תמונה מצורפת.
גודל פינת אוכל 2.9 על 1.7.
כך שנשאר עוד מקום ומרווח לקירות ולפרוזדור.

לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
12/10/2017 | 20:05
13
278
לצפיה ב-'השולחן לא מתאים'
השולחן לא מתאים
13/10/2017 | 13:22
12
143
עליך לקחת בחשבון אפשרות להסית את הכסאות, להכנס בנוחות.
מלבד זה ממליצה לתכנן את המטבח, זה לא תכנון תקין
וגם לא ניצול טוב של נתוני השטח.
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
13/10/2017 | 14:10
11
109
נושא של הסתת כסאות ברור לי ופחות מטריד אותי מכיוון שבזמן
האירוח השולחן יצא החוצה עוד 40-50 ס"מ ולא תהיה בעיית כניסה.
השאלה היא מבחינת הפרופורציות במצב בו השולחן צמוד לקיר ואף
אחד לא יושב בצידו זה של השולחן.
מדובר בשולחן עץ מלא לא מתקפל שמגיע בשני גדלים בלבד 2.55
ו 1.8. השולחן  הארוך יותר מרשים ולכן העדפה היא לגביו.

לצפיה ב-'החשש הוא שמלבד אי נוחות '
החשש הוא שמלבד אי נוחות
13/10/2017 | 16:46
10
116
גם יראה עצום בפרופורציה לבית ולשאר הפריטים, ומה ביום יום, ישיבה בשורה
מול הקיר? בכל מקרה קשה לשפוט כך כי אלה דקויות שאפשר לראות רק בפועל,
תלוי גם בכבדות המראה והסגנון שלו, גבולי מבחינת המראה הכללי בבית.

לצפיה ב-'מצרף תמונה של השולחן מתוך התצוגה'
מצרף תמונה של השולחן מתוך התצוגה
13/10/2017 | 17:16
9
206
לצפיה ב-'נראה גדול אבל תלוי '
נראה גדול אבל תלוי
13/10/2017 | 17:33
8
125
בגודל המשפחה, מספר האנשים שיום יום אוכלים סביב השולחן.
אם המטרה היא שולחן גדול לאירוח פעם ב...  אפשר לקנות שולחן שיש בו אפשרות הגדלה.
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
13/10/2017 | 20:57
7
177
חשוב לציין שמדובר בסלון יחסית גדול 40 מטר כולל פינת אוכל
בלי פינת אוכל 33 מטר( 5.75X5.75)
מצרף תמונה מתוך הדירה(ציירתי את השולחן להמחשה בתוך הפינת אוכל בתמונה השנייה).

לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
14/10/2017 | 08:11
6
100
אם אין לך 4-5 ילדים בבית, השולחן גדול מדי. 
לדעתי יותר נעים וחברותי למשפחה לאוכל כאשר יושבים סביב השולחן כולל שני הצדדים הצרים שלו.
אם אתה מחליט על שולחן יותר קטן, עדיף לקנות שולחן עם אפשרות הגדלה בתוכו.
לצפיה ב-'שוב תודה רבה לכן על העזרה:)'
שוב תודה רבה לכן על העזרה:)
14/10/2017 | 13:35
5
86
רוחב חדר אוכל  1.7 מטר רוחב השולחן 1.15 מטר.
במצב רגיל השולחן יהיה חצי מטר מהקיר,
כשיגיעו אורחים הוא יזוז  20 ס"מ נוספים החוצה.
כך שלדעתי כן ניתן יהיה לשבת סביב השולחן.
קראתי הרבה מאמרים על שולחנות  פינות אוכל,
ממליצים על לא פחות מ 90 ס"מ כך שהרוחב הוא לא הבעייתי.
(רוב השולחנות המלבניים מגיעים ברוחב מטר)
החשש הוא דווקא מאורך.
חשבנו בהתחלה על שולחן עגול אבל זה לא מתאים לפינת אוכל שהיא מלבנית.
פלטת השולחן עשוייה מעץ אלון חתיכה שלמה שום שולחן
מתקפל שראינו עד עכשיו אינו מתקרב למראה של השולחן שהוא פלטה אחת
ולכן פסלנו שולחן מתקפל.

לצפיה ב-'נראה שאתה מאד רוצה את השולחן, ומנסה בכח'
נראה שאתה מאד רוצה את השולחן, ומנסה בכח
14/10/2017 | 18:55
4
96
לקבל מהפורום אישור שהוא סבבה.
אם זה המצב, מה זה משנה מה נגיד?

אגב, למקרה שחוות הדעת שלנו תועיל - גם דעתי השולחן לגמרי לא מתאים למקום שמיועד לו! הוא יסתום לגמרי את החלל שמיועד לו, יכביד על המראה.
מעבר לזה מדובר בשולחן של שואו-אוף ! לא באמת שולחן לאכילה משפחתית.
המידות שלו לא נוחות לשימוש, רוחב 150 אומר שהיושבים בצדדים בקושי יגיעו לקערות שבמרכז ודברים ייזרקו מצד לצד של השולחן ( בשולחן של 200X110 זה כבר קורה). שלא לדבר על האורך....

אם את כל כך מתלהב מלוח שולחן של עץ טבעי - אתה יכול להזמין לך אחד כזה בכל גודל שאתה רוצה וכל סוג עץ... לא צריך לאנוס את הבית בשביל פלטת שולחן....

לצפיה ב-'גלמיש1 קבלתי את חוות דעתכם '
גלמיש1 קבלתי את חוות דעתכם
14/10/2017 | 23:27
1
124
ושיניתי בהזמנה את המידות של השולחן.

מידות חדשות 220X110

מצרף תמונה להמחשה

ושוב תודה לכולם,
לצפיה ב-'בהחלט יותר טוב. ולדעתי השולחן מקסים. '
בהחלט יותר טוב. ולדעתי השולחן מקסים.
17/10/2017 | 22:52
4
לצפיה ב-'ככל שהבנתי השואל העלה מידה של 1.15 מ כרוחב השולחן ולא 1.5 מ.'
ככל שהבנתי השואל העלה מידה של 1.15 מ כרוחב השולחן ולא 1.5 מ.
15/10/2017 | 08:33
1
26
לצפיה ב-'אופס, צודק. טעות שלי. '
אופס, צודק. טעות שלי.
15/10/2017 | 11:13
59
ועדיין לדעתי עדיף מעט צר יותר....

לצפיה ב-'עיצוב מחיצה'
עיצוב מחיצה
15/10/2017 | 10:45
1
98

בוקר אור,
עיצבתי מחיצה היוצרת חיץ בין פינת טלויזיה לבין דלת כניסה של בית פרטי.
המטרה ברגע שפותחים את דלת הכניסה רואים את המחיצה הדקורטיבית ולא את הבלגאן.
ידוע לי שיש צורך בגבס ורוד ליצירת המחיצה,רציתי לשאול כמה להרחיק את התנור (*עצים) מהקיר, כ-30 ס"מ?
כמו כן הארונית מצידו האחר של הקיר אמורה להיות מעץ, האם החומר הנבחר (הכוונה לעץ) מהווה בעיה *כתוצאה מהחום המופץ?

תודה מראש

לצפיה ב-'לצערי לא יודעת לענות לך, רק רציתי להגיד שהמחיצה יפהפיה1'
לצערי לא יודעת לענות לך, רק רציתי להגיד שהמחיצה יפהפיה1
17/10/2017 | 22:55
4
לצפיה ב-'התייעצות מכשירי חשמל למטבח..'
התייעצות מכשירי חשמל למטבח..
14/10/2017 | 21:22
1
113
היי:) אז אחרי שבחרנו צבע, ידיות וכנראה שגם שיש (2350) אני בהתלבטות לגבי מכשירי חשמל טובים שיתאימו לעיצוב. המטבח יהיה כפרי בגוון לבן עתיק וההתלבטות היא לגבי:
1. תנור כפרי שחור- של טקה Teka או סאוטר? 
2. קולט אדים- כאן אני די אבודה כי ממש חשוב לי שיהיה שקט.. הכפריים בטווח סביר של מחיר הם לא ממש שקטים.. יש למישהי המלצה על קולט שחור שקט עם עוצמה טובה? 
אם הכיריים הם 60 סמ האם יהיה יפה שהקולט 90 ס"מ? ואם יש חיפוי ארילים צבעוניים אז לעשות אותם  60 או 90?
3. מקרר Haier בגוון שמפניה למישהי יש? אם לא שמפניה מה עדיף לבן/שחור/נירוסטה בהתחשב בצבעים הנ"ל?

תודה לכל העונים והעונות!!
שבוע מצויין

לצפיה ב-'היזהרי מ Haier - כתבת שאת רוצה מכשירים טובים. זה לא הכיוון..'
היזהרי מ Haier - כתבת שאת רוצה מכשירים טובים. זה לא הכיוון..
14/10/2017 | 22:01
81
בלי קשר לשאר המכשירים שכתבת - הנסיון שלי עם המותג הזה רע. קניתי מכונת כביסה שבפועל הייתה מקולקלת וקרעה בגדים שניסיתי לכבס בה. אחרי שרדפתי באופן נואש למימוש האחריות שהובטחה (ע"י ניופאן שלא ששו לקיימה) קראתי והבנתי שבאופן כללי יש להם (Haier) מוצרים זולים שמתקלקלים מהר או מגיעים עם פגמים.
אני קניתי את המכונה בתקופה בה הייתי דלפונה למדיי וחיפשתי את המוצר הכי זול בשוק, אבל לקנות מקרר מהמותג הזה כמוצר יוקרה, או אפילו כמוצר "טוב" - לא הייתי מנסה..

לצפיה ב-'מלמין יצוק צביעה'
מלמין יצוק צביעה
14/10/2017 | 21:39
31
יש לנו ספריה של רהיטי דורון מחומר מלמין יצוק עם שתי מגירות עם חזית ורודה רוצים לצבוע לירוק תפוח מישהו יכול ליעץ איך לעשות זאת?

תודה מראש לעונים
לצפיה ב-'דקטון '
דקטון
14/10/2017 | 21:17
53
מישהו מכיר שיש דקטון דגם אריאן למשטח מטבח .מה דעתכם על דגם זה   האריאן ??
לצפיה ב-'הפיכת מרפסת לחדר אמבטיה'
הפיכת מרפסת לחדר אמבטיה
13/10/2017 | 19:55
2
141
מדובר במרפסת גודל 2.80 על 1.40 הצמודה לחדר הורים בבניין ישן. 
כל הצנרת של המים והביוב תהיה בקיר החיצוני היכן שתריסי השלבים, תכנון הכנסת אמבטיה, כיור ואסלה עבר בשלום. הבעייה שצד אחד יש תריסי שלבים, האם נראה לכם אפשרי להוסיף מסילה פנימית עם חלונות כפולים אטומים? או שצריך להוריד את כל התריס ולבנות קיר?

לצפיה ב-'זה לא כזה פשוט לסגור חלון בקיר'
זה לא כזה פשוט לסגור חלון בקיר
13/10/2017 | 23:31
1
96
צריך אישורים בשביל לסגור פתח חיצוני  (או להקטין).
למה לא להוריד את התריסים לחלוטין ולהחליף בחלונות עם זכוכית חלבית - מכיוון שמדובר בחלון גדול אפשר לחלק לחלק קבוע וחלק נפתח.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
14/10/2017 | 07:48
65
גם חשבתי שעדיף חלונות ויותר פשוט, אבל היו קצת חילוקי דעות בעניין. 

לצפיה ב-'ברזים מעוצבים'
ברזים מעוצבים
11/10/2017 | 22:34
3
102
שלום לכולם
אנחנו בתהליך בניית בית ומחפשים אינטרפוץ עם ברזים שחורים של חברה איכותית. ברזי כיור אנחנו מתכוונים לקנות מעוצבים גם אם מחברה עלומה כי קל להחליפם. חוששים להתקין מערכת בתוך הקיר בלי שנדע לגבי איכות.
נשמח לכל הכוונה וידע שלכם
תודה וחג שמח
לצפיה ב-'בחברות היקרות שאין בעיה להכניס לקיר לשנים רבות'
בחברות היקרות שאין בעיה להכניס לקיר לשנים רבות
12/10/2017 | 18:48
90
זה ברזים שעולים אלפים רבים של שקלים.
במודי יש את ג'סי ובנגב את אלמנטס ויש ובעצם בכל רשת קרמיקה מהגדולות את הברזים המעוצבים של הביוקר.
אבל יש לדעת משהו אחד על הטרנד השחור של ברזים ובכלל: אם אתם לא מתכננים בבית מערכת סינון לסילוק אבנית ואין לכם עוזרת בית קבועה וטובה שניתן לשמוך עליה שתנקה ולא תהרוס, אז חבל! כי כל טיפת מים מייצרת אבנית והניקוי של זה ללא חומ"ס זה עניין מיגע למיטיבי נקיון.
לצפיה ב-'מוסיף- "רצף" מוכרים את נובילי, טופולסקי את newform'
מוסיף- "רצף" מוכרים את נובילי, טופולסקי את newform
13/10/2017 | 15:23
60
כולם ברזים מצוייינים ואיכותיים. יש גם באיכות ירודה יותר בכל מיני חנויות, וחשוב לוודא שהצביעה של הברז היא בתנור ושלא מדובר בציפוי- לרוב מתוצרת סין...
אני רכשתי ברזים שחורים כאלה, רק מומלץ לא לשירותי ילדים שם הבלאי, הלכלוך והשפריצים גדולים יותר.
לצפיה ב-'המון תודה'
המון תודה
15/10/2017 | 22:49
5
גרמתם לי לחשוב מחדש בגלל עניין התחזוקה. מאד לא אוהבת את מראה הכרום הסטנדרטי אבל נראה שאין ברירה...
הבנתי שלחמת יש ברזים במגוון גוונים שצבועים ולא ציפוי , אולי נלך רק על מקלחת ההורים ונקווה שנצליח לתחזק
ושוב- תודה
לצפיה ב-'לתשומת לבכן ,נכנסו לשוק המיזוג יחידות מאיידים ניסתרות '
לתשומת לבכן ,נכנסו לשוק המיזוג יחידות מאיידים ניסתרות
12/10/2017 | 18:46
7
190
בעומק של 45 ס"מ בלבד שמאפשרות התקנה מעל ארונות מטבח או מעל ארונות בחדרים,היחידות הללו אך ורק ביחידות מסוג מיני VRF ו VRF.
התקנה מעל הארונות בקו 0 עם הארון ותריס האויר שמותקן הינו מסוג דקור  שלא מומלץ כל כך או תריס סלוט לאורך כל הארון ,חלקו אויר אספקה וחלקו אויר חוזר.

לצפיה ב-'מעולה תודה, יש לי שאלה לגבי הדקור מול הסלוט'
מעולה תודה, יש לי שאלה לגבי הדקור מול הסלוט
12/10/2017 | 18:54
6
141
בכל הפעמים שלקוחות שלי לקחו סלוט הסתבר שיש בעיה, לא מדובר באותו איש מיזוג אלא בפרוייקטים שונים עם כל מיני ספקים, חלקם חבורת מיזוג גדולות דרך קבלן.
בפעילות רגילה לגמרי הן במערכות מיני והן במזגנים מולטי נסתרים למשל, הסלוטים מזיעים, מטפטפים, מרטיבים והורסים את הגבס.
לעומת זאת בעשרות פרוייקטים שיש דקורים אין בעיה של הזעה בפעילות רגילה.
האם זו תופעה מוכרת?
לצפיה ב-'התופעה מוכרת,לכן מתקינים סלוטים מפלסטיק או בסלוט אלומיניום'
התופעה מוכרת,לכן מתקינים סלוטים מפלסטיק או בסלוט אלומיניום
12/10/2017 | 20:14
5
111
על שפת התריס הפנימי היכן שמתלבש על המתאם מדביקים בידוד דק והבעיה נפתרת ,יש לרכוש סרט בידוד שכזה  ברוחב של כ 4 ס"מ עם דבק מוכן להתקנה.
במיוחד הבעיה היא כשמתקינים מתאמי פח ולא מתאמי פלסטיק מקוריים.
הבעיה בדקור היא שישנה חסימה של כ 50% בזרימת האויר.
העדפת התריסים של מהנדסי החברות היא התריסים הישנים של פעם בגרסה המאורכת.
יש תריס חדש יחסית בשוק שמשלב דמוי סלוט עם שלבים פנימיים לימינה שמאלה ומפתח גדול יותר בשלבים.
לענין המפתח יש 2 דגמי סלוט  מפתח 20 ממ ומפתח 25,כמובן העדפה היא למפתח 25.
לצפיה ב-'היי יוסי, האם יש לך ניסיון בעניין הזה בתעלות חשופות מנחושת'
היי יוסי, האם יש לך ניסיון בעניין הזה בתעלות חשופות מנחושת
13/10/2017 | 10:32
4
66
או נירוסטה? חריצים חתוכים בתעלה עצמה.
לצפיה ב-'כן .עשיתי כאלו '
כן .עשיתי כאלו
13/10/2017 | 10:42
3
22
לצפיה ב-'תודה, גם בתעלות נחוץ בידוד כפי שתיארת?'
תודה, גם בתעלות נחוץ בידוד כפי שתיארת?
13/10/2017 | 13:12
2
21
לצפיה ב-'ברור שצריך בידוד אחרת התעלה תזיע,התכנון של תעלה שכזו עם'
ברור שצריך בידוד אחרת התעלה תזיע,התכנון של תעלה שכזו עם
13/10/2017 | 13:38
1
71
הפתחים החתוכים בה בעייתית יותר כי צריץ מראש לתכנן אותה כך שזרימת האויר תהיה שווה בכל היציאות מאחר ואין בה תריסים לכוון כמויות אויר.
לצפיה ב-' ברור, תודה!'
ברור, תודה!
13/10/2017 | 13:46
10
לצפיה ב-'השאלה היא האם השולחן לא גדול מדי?'
השאלה היא האם השולחן לא גדול מדי?
13/10/2017 | 10:57
35
לצפיה ב-'פרקט או פוליש - שאלת מיליון הדולר '
פרקט או פוליש - שאלת מיליון הדולר
10/10/2017 | 23:16
11
137
הריצוף בבית שלנו הוא טרצו, רכשנו פרקט לחדרים, והתכוונו לעשות פוליש קריסטל לסלון,מטבח ומסדרון.
עכשיו עולה השאלה: למה בעצם לא לעשות פרקט גם בסלון ובמסדרון?
אנחנו בהתלבטות רצינית.
אני מאוד אוהבת את המראה של הטרצו אחרי פוליש ואין ספק שזה יהיה יותר עמיד (למרות שקנינו פרקט של קוויקסטפ, עדיין לא יהיה עמיד כמו ריצוף).
מישהו יכול לעזור?
בעד ונגד?
אם זה קוויקסטפ - האם בטוח להתקין גם בסלון?

לצפיה ב-'הבנתי למה טרצו. לא הבנתי למה פרקט.'
הבנתי למה טרצו. לא הבנתי למה פרקט.
11/10/2017 | 12:34
2
42
לצפיה ב-'פרקט כי המראה יותר חמים '
פרקט כי המראה יותר חמים
11/10/2017 | 13:35
1
84
ויותר נעים בחורף ללכת על פרקט ולא על ריצוף.
השאלה אם למינציה של קוויקסטפ תהיה עמידה בסלון? 
אין לנו בעלי חיים אם זה משנה. 
לצפיה ב-'ללכת יחפים בחורף על עץ - יותר נעים. אני מבינה.'
ללכת יחפים בחורף על עץ - יותר נעים. אני מבינה.
11/10/2017 | 15:31
89
ללכת על למינציה - גם בקיץ עם הזיעה וגם בחורף כשקפוא - מעדיפה טרצו!!!
אם פרקט - דווקא הייתי הולכת על התעוזה שבחרה מישהי שכתבה כאן וריצפה את כל הבית בפרקט אורן עבה. נכון. הוא נשחק, אבל אפשר לשייף ולצבוע (פעם בכמה שנים טובות) ואז הוא כמו חדש. כל האופציות האחרות לא בשבילי (כלומר - עץ אחר יכול ללכת יופי - אבל יהיה יותר יקר. לא עץ - מעדיפה אבן או בטון).
כמובן שזו בחירה אישית.
בהצלחה :)
לצפיה ב-'משהו קיים שאת אוהבת מאד, קל!'
משהו קיים שאת אוהבת מאד, קל!
11/10/2017 | 16:27
101
ההגיון הטבעי אומר להותיר אותו, לא לכסות. פרקטי במטבח, מראה מעניין יותר
של בית מגוון, בעיני החשיבה הראשונית שלכם נכונה יותר.
לצפיה ב-'פרקט למינציה או פוליש'
פרקט למינציה או פוליש
12/10/2017 | 11:04
3
140
הי חופית,
לי יש פרקט למינציה בכל הסלון (כבר עשר שנים) ובמטבח (שבע שנים) ובעיני זה נהדר. אפילו העוזרת חוגגת כי הניקוי קל מאוד - מטאטא וסמרטוט לח וזהו. אם את מאלו שחייבים לשפוך דלי מיים לפחות אחת לשבוע אז זה לא בשבילך... ובניגוד למה שכתבו כאן, דווקא כן נעים ללכת עליו יחפים. לא כמו על עץ טבעי, אבל הרבה יותר מאשר על הטרצו.
ואחרי כל מה שכתבתי, עדיין לא ברור לי למה את שואלת. את מציינת בפירוש שאת אוהבת את הטרצו ואכן אין ספק שהוא יותר עמיד - אז לא הבנתי מה מבחינתך היתרון בפרקט? (אישית אני לא סובלת את הטרצו, אבל בעיניך הוא יפה, אז מה הבעיה?)
מצרפת תמונות של פרקט למינציה בסלון ובמטבח אצלי בבית. אולי זה יעזור לך קצת להחליט.
זיוה זילבר-עיצוב פנים zzdesign.co.il
לצפיה ב-'אין ספק שגם פרקט זה מאוד יפה '
אין ספק שגם פרקט זה מאוד יפה
12/10/2017 | 13:03
2
73
לגבי פרקט במטבח - לא רלוונטי, במטבח יישאר ריצוף.
אע"פ שאני חובבת דליים של מים בשטיפה - אם הרצפה תהיה מפרקט - מן הסתם לא אנקה בצורה כזו, אין ספק שזה יותר נוח.
יש עוד סיבה שבגללה חשבנו על פרקט - החשמל בדירה שלנו מותאם לחיים בשנות ה70 (גם זה בקושי) וצפויה שם עבודת חשמל מסיבית - והבנו מכל החשמלאים שנתנו לנו הצעות מחיר - שיהיה הרבה יותר בטוח, מהיר זול להעביר חשמל דרך הרצפה, מאשר לחצוב את כל הקירות בבית, ולכן, אני בספק רב שבאמת נצליח להציל את כל המרצפות שנרים, ויותר מזה, שנצליח לרצף חזרה בצורה כזו שהן לא יתנדנדו בעוד שנה שנתיים.
ראיתי כבר כמה וכמה ניסיונות לא מוצלחים של תיקונים של טרצו - זה אף פעם לא נראה טוב.
לכן, התחלנו לבדוק את העניין של הפרקט בכל הבית (מלבד המטבח ומרפסת השירות).
מבחינת עיצוב ויופי, אני יודעת שאם נבחר פרקט מוצלח - זה יהיה יפה בעיניי ואהיה מרוצה ממנו מאוד בלי ספק, אבל עניין העמידות הוא שמלחיץ אותי. חשוב לציין שיש לנו פינת אוכל רק בסלון, ושם יהיו כל הארוחות, ומנסיוני עם ילדים - הם נוטים להעיף את האוכל לאיפה שרק מתאפשר - משמע שכל הפרקט מתחת לשולחן האוכל נמצא ברמת סיכון גבוהה במיוחד אבל אולי שטיח זה הפתרון במקרה הזה.
בכל אופן, זו כרגע ההתלבטות: להרים את הרצפה ולא להסתבך עם עבודת החשמל ולבסוף להתקין פרקט, או להשאיר את הריצוף ולחצוב את כל הבית?
לצפיה ב-'פרקט או טרצו'
פרקט או טרצו
12/10/2017 | 14:30
1
69
OK הבנתי למה אתם שוקלים פרקט וזה בהחלט טיעון כבד משקל. כשמרימים חלק מריצוף, זה אף פעם לא נראה אותו דבר. 
תחליטו מה שתחליטו, אני יכולה רק להגיד לך בבטחון מלא שאם תקנו פרקט איכותי (מחברה רצינית וכו) אז אין לך מה לדאוג מאוכל שנשפך ולכלוך שנופל. הפרקט עמיד ללחות וגם אם תצטרכי לשפוך מעט מיים עם סבון בנקודה מסויימת כדי לנקות לכלוך עקשני, אם תנגבו מיד לאחר מכן, לא יקרה לפרקט כלום. הפרקט נפגע רק מכמויות מים רציניות (הצפה, למשל)
מה שכן כדאי שתדעו - אורך החיים של פרקט למינציה הוא כ 15 שנים. לא הרבה יותר (להבדיל מטבעי שמחזיק עשרות שנים אבל דורש תחזוקה מתמדת)
עם זאת, כשלוקחים בחשבון את ההשקעה הקטנה יחסית בלמינציה, אז לא נורא אם מתחדשים אחת ל 15 שנים
לצפיה ב-'האמת ש15 שנים זה יותר ממה שחשבתי '
האמת ש15 שנים זה יותר ממה שחשבתי
12/10/2017 | 14:51
58
אז נשמע לי מצוין.
רכשנו כבר פרקט של קוויקסטפ, שלמיטב הבנתי הוא מאוד איכותי, אע"פ שעכשיו כשאנחנו שוקלים לעשות גם בסלון, אני מתלבטת לגבי הגוון שבחרנו - גם אם נחליף - עדיין ניקח של אותה חברה.
הרגעת אותי לגבי הכתמים.
תודה רבה על העזרה.
חג שמח
לצפיה ב-'תודה לכל העוזרות וחג שמח '
תודה לכל העוזרות וחג שמח
12/10/2017 | 14:51
1
17
לצפיה ב-'פרקט'
פרקט
13/10/2017 | 01:20
37
בכיף. מקווה שתהנו
לצפיה ב-'מבחינה פרקטית הטראצו יותר פרקטי מהפרקט'
מבחינה פרקטית הטראצו יותר פרקטי מהפרקט
12/10/2017 | 18:59
89
אם כי פרקטים מחזיקים מעמד מצוין בימינו, בעיקר הפרקט שקניתם (אם כי, לא כל דגם קוויקסטפ הוא אוטמטית טוב מאחרים, יש המון רמות ויש יח"צ מצויין מאחורי המותג הנ"ל) אבל השאלה אינה פרקטית אלא מה אתם אוהבים ומה יותר יפה בעינכם?
לצפיה ב-'עזרה בתכנון החלל הציבורי '
עזרה בתכנון החלל הציבורי
12/10/2017 | 20:39
1
131
היי,
רכשנו דירה יד שנייה (דו משפחתי - בנוי 115, מגרש 230), ובימים אלו אנו מתכננים את המרחב הציבורי בקומה התחתונה הכולל את המטבח, פינת האוכל והסלון.
כחלק משינויים אלו אנו מתכוונים לשבור כמה קירות, להחליף את המטבח, לבצע עבודת גבס ולרצף מחדש את הקומה.
סגנון העיצוב שאנו מעוניינים בו הוא סגנון סקנדינבי. 
לאחר מחשבה רבה יצנו (בעצמנו) את התוכנית הבאה.
כמה הערות לגבי המטבח- 
1. חשבנו שנכון שהמטבח עצמו יהיה נמוך מלבד המקרר כדי לא ליצור עומס בעין, מתלבטים היכן נכון להעמיד את המוצרים החשמליים ובפרט את המיקרו והתמי 4? והאם בכל זאת יהיה נכון לייצר יחידת אחסון גבוה בצד ימין של המטבח? (במקביל שצמוד לקיר, בגובה של המקרר/ החלון). 
2. הכיריים והתנור ימוקמו במקביל הקצר יותר, אחד מעל השני, ויהיו ברוחב 90 ס"מ.
3. מתלבטים כיצד לנצל את הפינה הריקה שנוצרה עקב המקביל הקצר (התכנית כרגע יוצרת עומק של כ-30 סנטימטר בלבד), האם ניתן למקם שם ארון? או שכדאי רק להמשיך את השיש ללא ארוך תחתון ולהשאיר ריק?
4. מאחורי שולחן האוכל ובצמוד לקיר מיקמנו פינת רביצה שכוללת גם מגירות לכל האורך, כדי להוסיף מקומות אחסון ולמלא את החלל. הגובה כרגע הוא 55 (עד תח החלון) ובעומק של כ-45 סנטימטר.
5. באיור סימנו קיר שאנחנו מתכננים לשבור, למעשה ביטול של מבואת הכניסה, מתלבטים האם נכון? מצד אחד יוצר מרחב גדול יותר בכניסה לבית ומצד שני מבטל את המבואה. 

התלבטויות נוספות:
1. הכוך שנוצר לטלוויזיה לא ניתן לשינוי (עמוד מבטון), חושבים כיצד להתגבר על המצב, האם כדאי שהטלוויזיה תצא מגבולות הכוך - בעזרת זרוע ועבודת גבס למשל?
2. תאורה -  כרגע חושבים על פס ספוטים בסלון, תאורה עגולה צמודת קיר במטבח, ותאורה נופלת מעל פינת האוכל.

תודה רבה!!
נשמח לשמוע את דעתכם
לצפיה ב-'שאלה נוספת'
שאלה נוספת
12/10/2017 | 20:41
42
האם ניתן לעשות מגירות בעומק של 90 באי? או רעיון אחר לניצול העומק שלו?
לצפיה ב-'גוונים לצביעת בית'
גוונים לצביעת בית
10/10/2017 | 20:08
1
81
אשמח לקבל המלצה על גוון צבע לבן לצביעת קומה (מעוניין בגוון שאינו לבן בוהק על הציר של אפור ולא שיראה צהבהב). 

וכן המלצה לקיר אחד בגוון אפור כהה יותר. 

הריצוף בקומה אפור בהיר. 

המטבח לבן. 

לצפיה ב-'החביבים עלי: 0025 טמבור, NWC 040 של נירלט (מניפת לבנים)'
החביבים עלי: 0025 טמבור, NWC 040 של נירלט (מניפת לבנים)
12/10/2017 | 19:02
56
לקיר אפור כהה יותר 1528 טמבור.
לצפיה ב-'סידור ריהוט'
סידור ריהוט
12/10/2017 | 17:49
1
135
שלום, אשמח לחוות דעתכם לגבי סידור הריהוט בסלון.
אנו מתלבטים לגבי מיקום הטלוויזיה.
תודה
לצפיה ב-'המיקום מצוין בעיני, הישיבה מול הטלויזיה אבל גם מול המרפסת'
המיקום מצוין בעיני, הישיבה מול הטלויזיה אבל גם מול המרפסת
12/10/2017 | 18:57
30
לצפיה ב-'המלצה על ספר עיצוב'
המלצה על ספר עיצוב
12/10/2017 | 14:15
36
האם מישהו יכול להמליץ על ספר עיצוב פנים איכותי שיש בו מלבד תמונות גם עקרונות ותובנות הנוגעות למגורים
לצפיה ב-'תקרת עץ גלויה'
תקרת עץ גלויה
11/10/2017 | 21:53
34
שלום. אנחנו בתהליך בניה ובחלל המרכזי אנחנו מבצעים תקרת עץ גלויה, מתוכננת קורה אחת ארוכה בעובי 30/50  וקורות משניות בעובי 10/25 ולא כפי שהרוב משתמשים ב 15/15.
מה דעתכם?
לצפיה ב-'מוצרי חשמל למטבח'
מוצרי חשמל למטבח
08/10/2017 | 09:43
2
95
שלום, אני בשלב של סגירה סופית של המטבח לצורך כך אני צריכה להעביר לספק המצטבחים מפרט טכני של מוצרי החשמל. רציתי לקבל חוות דעת והמלצות לגבי כיריים אינדוקציה, תנור BI , תנור-מיקרו ומדיח אינטגרלי. איזה חברות מומלצות?
עד כמה נוח השימוש בתנור-מיקרו (מוצר מאוד יקר). האם מבחינה עיצובית ניתן להחליף בין המקום של התנור BI לתנור-מיקרו? במידה והמטבח לבן מט והשיש בגוון אפר 5033 מהסידרה החדשה של אבן קיסר באיזה צבע כדאי לבחור את מוצרי החשמל? לבן/נירוסטה/שחור? יש לציין שגם המקרר בצבע לבן

לצפיה ב-'מקפיצה- אין תגובות....'
מקפיצה- אין תגובות....
10/10/2017 | 08:32
15
לצפיה ב-'המלצות למוצרי חשמל'
המלצות למוצרי חשמל
11/10/2017 | 08:17
68
מדיח אינטגרלי- קנינו לפני כשלוש שנים של סימנס, מעולה,לפי המפרט צריכת מים של שמונה ליטרים למחזור הדחה, יש תכנית של חימום המדיח מראש ואז כל סבב לוקח כעשרים דקות. ( מאד נוח באירוח גדול).
כיריים אינדוקציה גם של סימנס, מצוינים. אנחנו קנינו של 60 סמ רוחב בגלל אילוצי מקום. מאד ממליצה לקנות כיריים רחבים. הכיריים מתנקים בקלילות,.
תנור BI של בוש- תנור טוב.
מיקרו משולב עם תנור גם כן של בוש BI - נכון שיקר, אבל לדעתי שווה את ההשקעה. אצלנו מיקמנו מעל התנור ועדי לשמור על גובה עם המקרר מיקמנו גבוה מדי... אין לנו ילדים קטנים בבית, אבל היה כדאי נמוך יותר.
מבחינה עיצובית נראה לי נכון יותר להעמיד את המיקרו- תנור מעל התנור. שניהם  BI בארונות המטבח, רק שהמיקרו/ תנור יותר נמוך בגובהו.
ההשקעה בהחלט כדאית.
לצפיה ב-'התייעצות גוונים למטבח לפני בחירה סופית מחר..'
התייעצות גוונים למטבח לפני בחירה סופית מחר..
08/10/2017 | 19:08
5
246
הי לכולן, 
מחר בוחרים את הגוונים, החזיתות והידיות. מתלבטים בין שמנת ללבן עתיק (מטבח פולימר) למישהי היה נסיון טוב עם אחד הצבעים? יש חזית מסויימת שכדאי ללכת עליה במטבח כפרי? פסים/מסגרת?
בנוסף, נשלב יחידה עליונה בצבע ירוק ורצינו משהו חי ושמח כמו התמונות המצ"ב. חשבנו על גוון 2543 בקטלוג "גוונים". למישהי יש נסיון איתו או המלצה על צבע דומה לגוון בתמונות?
ושאלה אחרונה יהיה יפה לשלב שלושה סוגים של ידיות? ידית כפתור, ידית חצי ירח למגירות עליונות וידית רגילה למגירות תחתונות? האם ידית כפתור מספיקה למגירה של 90 סמ' או שהיא קטנה מדי?
תודה לכל העונות!!
לצפיה ב-'לגבי מטבח כפרי- '
לגבי מטבח כפרי-
09/10/2017 | 10:19
109
מטבח כפרי הוא מטבח עם חזיתות ממוסגרות או עם קנט כלשהו.
תבחרי דגם שלא יצבור יותר מידי לכלוך ויהיה קל לניקוי.
ככל שיש יותר חירוצים/ פיתוחים יותר קשה לנקות.

מבחינת גוונים- שימי לב שהשמנת לא צהובה מידי.
תתייחסי בבחירה גם לכמות האור (שמש) שחודרת למטבח- עם הזמן זה משפיע על הגוון של הארון ולא היית רוצה לקבל אחרי תקופה מטבח צהוב...

לגבי הירוק- למיטב ידיעתי הקטלוג של גוונים זה צבעי RAL.
הייתי מבקשת שיבצעו לך דוג' של גוון 6017 ו- 6018- לפי הקטלוג במחשב הם נראים הכי קרובים לתמונות.
אבל תמיד לבחור צבע לפי דוג' אמיתית.
לצפיה ב-'מטבח פולימר'
מטבח פולימר
09/10/2017 | 15:14
1
75
היי רונצי 
לנו יש מטבח פולימר בגוון לבן עשן (לא יודעת אם זה העתיק) אבל הוא מהמם. ולבן.
קל לניקוי.
לקחנו גם כפרי עם מסגרת אחת. אני מנקה עם מגבון. 
לגבי ידיות - אני מאוד אוהבת לשלב כמה סוגים. נראה לי יפה בהחלט. 
לגבי צבע ירוק - לא יודעת, לא יכולה לעזור. מניחה שאת הולכת על צבע בתנור כי אין כזה צבע בפולימר...? 
בהצלחהה 
לצפיה ב-'לגבי פולימר שמנת - לדעתי ייצא צהוב מדי '
לגבי פולימר שמנת - לדעתי ייצא צהוב מדי
09/10/2017 | 15:22
77
תבדקי את הווניל.
אני לא אוהבת מטבח כפרי לבן לגמרי, אז לא סגורה על עניין הלבן עתיק, צריך לראות איך יוצא.
לגבי הידיות - אני מאוד אוהבת שילוב של כמה סוגי ידיות, מאוד מתאים למטבח כפרי, שכל הקטע שלו זה שהוא אמור להיות עשיר בפרטים.
יצא לי לראות לא מעט מטבחים כפריים עם שילוב של בדיוק אותן ידיות שאת מדברת עליהן.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה לכולן על ההתייחסות! בחרנו בסוף לבן עתיק p50 של פורמקס '
תודה לכולן על ההתייחסות! בחרנו בסוף לבן עתיק p50 של פורמקס
10/10/2017 | 20:06
1
66
ממש יפה. הדגם של הדלתות הוא אור מדורג ושילבנו שלושה סוגים של ידיות. מבטיחה להעלות תמונות בהמשך:)

לצפיה ב-'מחכה'
מחכה
15/10/2017 | 11:22
6
לראות תמונות במיוחד של הידיות ששילבתם

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הדברת מזיקים
מזיקים בבית?בואו לדבר
פורום מטבחים
משפצים את המטבח?
חוה חן
למכירה מגרש בקדימה בכפר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה