לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2079620,796 עוקבים אודות עסקים

פורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפרסום המסחרי בפורום אסור לפי תקנון תפוז
הודעות המכילות פרסום מסחרי ופרסום עצמי ימחקו

ניתן להוסיף בחתימה האישית לינקים עם הפניה לאתר שאליו תרצו להזמין את הגולשים.
ניתן להפנות בהודעה ללינק שבחתימה האישית.
הפרת הוראות אלו בצורה מכוונת תביא לחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לגבי לימודי עיצוב פנים'
שאלה לגבי לימודי עיצוב פנים
15/08/2017 | 13:46
1
58
שלום. אני מעוניינת בלימודי הסבה לעיצוב פנים.
שאלתי היא כזו- מה ההבדל בתנאי ההעסקה למסיימי תואר או מסיימי תעודה (מתעניינת בלימודי תעודה בשנקר). האם יש היצע של משרות למסיימי תעודה בעיצוב פנים?
לצפיה ב-'אין שום יתרון למסיימי תואר בשוק העבודה הפרטי והחופשי'
אין שום יתרון למסיימי תואר בשוק העבודה הפרטי והחופשי
18/08/2017 | 13:11
49
רוב מי שעושה הסבה עושה זו על מנת להיות עצמאי ופה אין שום יתרון כפי שכתבתי.
טרם הגיע אלי לקוח אחד שביקש לראות את התעודה שלי...
אם את מחפשת משרה במשרדי אדריכלים שעוסקים בעיצוב למשל, אז מן הסתם לתואר יהיה יתרון כלשהו, למרות שתיק עבודות וידע בתוכנות שרטוט והדמיה זה מה שמחפשים ולאו דווקא תואר.
לצפיה ב-'וילון במקלחון'
וילון במקלחון
18/08/2017 | 00:01
2
58
שלום, יש לנו מיקלחון  פינתי עם דלתות זכוכית. השיפוע לא מספיק טוב, לכן שמנו פסים שקופים ייעודיים, כדי שהמים לא יצאו. מתחת לפסים הצטבר ליכלוך שלא ניתן לניקוי. כמו״כ, דלתות הזכוכית צוברות אבנית והתחזוקה מעיקה. חשבנו להגביה במדרגה קטנה סביב המקלחון ולשים וילון במקום דלתות, כדי לשמור בקלות יותר על הנקיון ( ברור, שנצטרך להחליף את הוילון מידי פעם). האם זה נשמע  פתרון פרקטי לבריחת המים ולשמירה קלה על הנקיון? אשמח לחוות דעת ורעיונות. תודה
לצפיה ב-'מקלחון זכוכית צריך תחזוקה... אבל וילון במקום?'
מקלחון זכוכית צריך תחזוקה... אבל וילון במקום?
18/08/2017 | 08:46
66
בתור מעצבת זה ממש לא!!!!
סורי אני מאוד פרקטית אבל יש גבול.
אפשר לתחזק מקלחון ע"י שימוש בחומרים נכונים, אצלנו גורפים מים עם מגב קטן בתום השימוש (הקרבה קטנה של 2 דקות), אפשר לשים סנן אבנית בכניסת המים לדירה כדי למזער את הטיפול וכו'...
לצפיה ב-'אני עם וילון'
אני עם וילון
18/08/2017 | 11:21
65
אני לא מעצבת אבל מבינה שמקלחון זה יותר יפה ומודרני עקרונית (כשמצליחים לשמור עליו נקי).
אבל בעיני יש גם דוגמאות מאוד יפות ואלגנטיות לוילונות. למרות שאני בחרתי וילון לבן לגמרי, שמשתלב לי נהדר בעיני בחדר האמבטיה הקטן והיפה שלי.

מבחינת שמירה על הניקיון וילון זה הכי פשוט, כי אני לא מנקה אותו בכלל. כשמתיישן או מתחילים לראות כתמים - מחליפה.
לגבי המדרגה והשיפוע הבעייתי אצלכם אני לא יודעת.

לצפיה ב-'המלצה לתכנון ארון הזזה בחדר הורים וארון לנישה במסדרון'
המלצה לתכנון ארון הזזה בחדר הורים וארון לנישה במסדרון
15/08/2017 | 11:03
7
178
נשמח לעצה:
1. תכנון ארון הזזה לחדר הורים באורך 4.95מ', גובה 3מ', עומק 60 ס"מ.
מתלבטים איך לתכנן את הדלתות...
בדירה הקודמת היה לנו ארון הזזה באורך 2.75מ' מחברת זדקה שנבנה כ-3 דלתות. הקונפסט של 3 דלתות היה מאוד לא נוח כיוון שאפשר היה לפתוח רק 1/3 מהארון בכל רגע נתון.

2. ארון לנישה במסדרון, אורך 2.65מ', גובה 2.58 מ' (עד גובה ההנמכה), עומק 60 ס"מ. מטרת הארון לשמש לאחסון מעילים ליום-יום, תיקים ואחסון נוסף...
האם ללכת על ארון הזזה כדי שלא להפריע למעבר במסדרון ? במידה וכן, האם ארון הזזה רגיל ייראה טוב או שעדיף ללכת על פתיחה בקו 0 כדי לתת מראה חלק במסדרון כשהארון סגור ?
או לחלופין לעשות ארון פתיחה רגילה עם נניח 6 דלתות ברוחב 44 ס"מ כדי שיהיה פשוט לפתיחה עבור הילדים ?

מצורף סרטוט של הדירה.

תודה רבה!
אלון
לצפיה ב-'לגבי ארון ההורים, זה ארון ענק, פתיחה ל 2 לא תהיה יעילה '
לגבי ארון ההורים, זה ארון ענק, פתיחה ל 2 לא תהיה יעילה
18/08/2017 | 09:10
6
72
גדול וכבד מידי ובלתי אפשרי.
פתיחה ל 4 פחות יפה... אישית לא סובלת ארונות הזזה, קשה לפתוח, כבד כשהדלתות גדולות ומנג'ס כשהן קטנות. מצד שני הארון ענק אז לה הגיוני שיפתח לפחות מ 4.

לארון במסדרון ממליצה על על פתיחה רגילה... למראה נקי יותר בלי פטנטים מיקרים ולא תמיד עובדים (מנסיון).
לצפיה ב-'גם אני חושבת כמו תמי..גם לא סובלת גם ארונות הזזה'
גם אני חושבת כמו תמי..גם לא סובלת גם ארונות הזזה
18/08/2017 | 10:47
5
40
תמיד מסתבכים עם זה ימינה, שמאלה ..מטריף .בטח עם 4 דלתות זה יהיה סיוט..
מה גם שזה מגביל את החלוקות הפנימיות (וכפי שציינתם זה מפריע לכם גם היום)
2 כפי שתמי ציינה לא אפשרי..
לא יודעת מה השיקולים שלכם לארון הזזה/אילוצים קיימים אבל אולי כדאי לשקול בכל זאת ארון פתיחה .. תכנון פנים יותר גמיש והתעסקות מינמלית.
שלא לדבר על יותר אפשרויות עיצוב במראה הארון.
למסדרון כמובן פתיחה רגילה ומראה נקי.

לצפיה ב-'בדירה שגרתי בה פעם היה ארון פתיחה הרמוניקה של זדקה'
בדירה שגרתי בה פעם היה ארון פתיחה הרמוניקה של זדקה
18/08/2017 | 12:19
3
43
זה היה מעולה. היה אפשר לפתוח את כל הארון במכה אחת ולסקור את התכולה. לא נגזל עומק מהארון כי הדלתות נפתחות החוצה. מומלץ מאד.
לצפיה ב-'יצא לי להיות בזדקה לאחרונה, לא בטוחה שזה עוד קיים'
יצא לי להיות בזדקה לאחרונה, לא בטוחה שזה עוד קיים
18/08/2017 | 13:25
45
אבל אולי אני טועה.
זה באמת פתרון מעולה, עשיתי לא מזמן ארון גדול למכונות כביסה שכולל גם משטי קיפול וחלוקת כביסה וכן ארון לחומרי ניקוי והכל בתוך דלתות הרמוניקה גדולות.
לצפיה ב-'פעם באמת היו ארונות כאלה .. זוכרת שהיה אצל חברה ארון ענק כזה'
פעם באמת היו ארונות כאלה .. זוכרת שהיה אצל חברה ארון ענק כזה
18/08/2017 | 14:01
31
בסמגל עושים דלתות הרמוניקה לחדרי ארונות.. (עושים גם ארונות קיר) אולי עושים גם ארונות עם דלתות כאלה.

לצפיה ב-'מה היתרונות של ארון הזזה'
מה היתרונות של ארון הזזה
18/08/2017 | 14:46
30
האם יש לו עדיפות רק כשיש בעיה של מקום לפתיחת הדלת או שיש יתרונות נוספים
לצפיה ב-'התאמת רובה לריצוף'
התאמת רובה לריצוף
17/08/2017 | 20:06
4
71
הי לכולן, מתחילים לרצף לנו את הבית בריצוף דמוי פרקט, סופרגראס צבע northwhite. איזה צבע רובה תתאים גם מבחינת יופי וגם פרקטיות של נקיון ונראות לאורך זמן? מצ"ב תמונה.
בנוסף, מצורף גם הריצוף המצויר של הילדים. איזה רובה תתאים להם?
תודה!!! 
לצפיה ב-'אפור בהיר לדמוי פרקט, שמנת/לבן לריצוף המצויר'
אפור בהיר לדמוי פרקט, שמנת/לבן לריצוף המצויר
18/08/2017 | 08:56
3
37
לצפיה ב-'תודה מרי פופ, שאלה בהמשך לנושא'
תודה מרי פופ, שאלה בהמשך לנושא
18/08/2017 | 10:22
2
40
היות והאריחים המצויירים יהיו על הרצפה של מקלחת הילדים, אני חוששת משמנת.. איזה רובה עשית בתמונה המצורפת? רואים שזה כהה יותר וממש משתלב יפה בעיני:)
האם בז 103 של טמבור יתאים לי לריצוף הנ"ל וגם לדמוי פרקט?
תודה על התשובות ובכלל על הפורום המעולה הזה!!
לצפיה ב-'מרי פופ? זוכרת מה הגוון שבחרת במקרה?'
מרי פופ? זוכרת מה הגוון שבחרת במקרה?
20/08/2017 | 20:20
1
2
לצפיה ב-'מישהי? המלצה על רובה בז או מוקה?'
מישהי? המלצה על רובה בז או מוקה?
21/08/2017 | 14:55
1
מישהי מזהה את הרובה הבתמונה שצורפה?
תודה!
לצפיה ב-'שאריות רובה '
שאריות רובה
17/08/2017 | 16:56
1
53
איך מנקים כתמי רובה מקרמיקה בקירות אמבטיה   יש כתמים וגם קצת גושחם של רובה .לא מבינה למה יש כתמים . מה הקבלן לא ניקה את הרובה אחרי שמרך ??? .  אני לא רוצה להשתמש בחומצה   . יש דרך אחרת ללא חומצה . האם חקחת סמרטוט רטוב  ולשפשף ?? אולי בעזרת חומץ ביתי ?? אולי ספוג הפלא ?, יש רעיונות . 
לצפיה ב-'שפשוף, חומצה מדוללת מאוד, ספוג הכל הולך'
שפשוף, חומצה מדוללת מאוד, ספוג הכל הולך
18/08/2017 | 08:57
23
לצפיה ב-'גובה מחמם מגבות בחדר רחצה ילדים'
גובה מחמם מגבות בחדר רחצה ילדים
17/08/2017 | 09:53
1
24
מה גובה סטנדרטי למיקום מחמ ם מגבות בחדר רחצה ילדים?
מה גובה מהרצפה?

לצפיה ב-'תלוי בגובה של האביזר עצמו, אבל בגדול החל מ 50 מהרצפה מקובל'
תלוי בגובה של האביזר עצמו, אבל בגדול החל מ 50 מהרצפה מקובל
18/08/2017 | 12:45
9
לצפיה ב-'האם למישהו יש רעיון איך אני משלבת בין שני הסגנונות '
האם למישהו יש רעיון איך אני משלבת בין שני הסגנונות
16/08/2017 | 11:36
2
165
למען ארון ספרי קודש? ממש אוהבת את המראה המתכתי ודלתות הזכוכית, אבל אני חושבת שיותר נכון לעיצוב הבית שלי, מראה חם יותר של ארון מאלון מבוקע. 
התנאי הוא שיהיו דלתות בחלק התחתון, ולמעלה דלתות זכוכית. מצרפת תמונות להמחשת שני הסגנונות. תודה! 
לצפיה ב-'לארון ספרי קודש '
לארון ספרי קודש
16/08/2017 | 14:15
1
86
מתאים מראה העץ. והוא מתאים גם מבחינה פונקציונלית.
ארון הזכוכית לא מתאים לספרי קודש משום שמדפי זכוכית לא יכולים לשאת את משקל הספרים.
אפשר לשקול תוספת של נגיעות זכוכית ומתכת בשולחן הסלון או באביזרי קישוט.
לצפיה ב-'תודה אבל חשבתי על משהו בכיוון שהמדפים יהיו מעץ והמסגרת כסופה'
תודה אבל חשבתי על משהו בכיוון שהמדפים יהיו מעץ והמסגרת כסופה
16/08/2017 | 19:27
53
או משהו יצירתי אחר. תודה על העזרה, אשמח לעוד רעיונות מעניינים :]
לצפיה ב-'תוכנית דירה - שאלות/התלבטויות'
תוכנית דירה - שאלות/התלבטויות
13/08/2017 | 13:21
10
325
מצורפת תוכנית הדירה שלנו - כמה התלבטויות:
1. איזור המטבח - בעיקרון אנחנו מעוניינים במטבח לבן מודרני. ניתן לראות בשרטוט כי מהמטבח יש גם יציאה למרפסת (זו דלת).
מתלבטים האם להשאיר ככה או להעביר את המקרר להיות ליד היציאה למרפסת ולעשות אי במקום המקום הנוכחי של המקרר (נשאיר מעבר של מטר) - במידה ונעשה זאת המשמעות היא שנצטרך מקום אחר לשולחן,אולי ליד דלת הכניסה? או שעדיף להשאי ככה לדעתכם? לא אכפת לנו באמת שיראו את המקרר/מטבח מהסלון.. (ואולי אפילו עדיף אם עושים מטבח יפה :) )

נשמח לעיצות - כמו כן אשמח לשמוע המלצות לריצוף שילך עם מטבח לבן מודרני. מתלבטים לגבי האם ללכת על לפטו או דמוי בטון (ללא ברק) וכן לגבי אפור/קרם וכן לגבי איפה לדעתכם כדאי לעשות את המטבח - בדקנו מספר אופציות (רגבה - קריסטל לייזר, סמל - היי גלוס/לק, דקור - לאקר/ניו לק)

2. חדרים - מתלבטים אם להשאיר את הקיר התוחם לארונות בכניסה לחדרים, חשבנו להוריד כדי לא להיות מחוייבים מבחינת גודל הארון - מה דעתכם?

3. איזור שירותי האורחים - דעות לשינוי עם חדר השירות?

4. שירותי הורים - חשבנו להגדיל את המקלחות ב10 ס"מ על חשבון מקום האיחסון במזדרון.

תודה רבה - כמו כן אשמח לקבל המלצה למעצבי פנים המתמחים בסגנון מודרני.
לצפיה ב-'עיצוב פנים בסגנון מודרני'
עיצוב פנים בסגנון מודרני
13/08/2017 | 16:34
1
250
כחלק מחבילת עיצוב הפנים תקבלו ללא תוספת מחיר: עיבוד תלת-ממד מלא לכל הסקיצות החל משלב תכנון התחלתי. זמינות לפגישות בימי שישי, זמינות לפגישות עבודה בבית הלקוח במהלך השבוע בשעות הערב. טעם משובח, והמון סבלנות.
מוזמנים ליצור קשר 054-3452869
www.facebook.com/PANFIL.CO.IL
panfil.design@gmail.com 
 www.panfil.co.il

לצפיה ב-'טוביה היקר, אשמח אם תשתתף בייעוץ בפורום ולא רק בפרסום'
טוביה היקר, אשמח אם תשתתף בייעוץ בפורום ולא רק בפרסום
13/08/2017 | 20:30
64
לצפיה ב-'נישה לארון לא יותר מ 60, פשוט מיותר מעבר לזה ותכלס גם 50 '
נישה לארון לא יותר מ 60, פשוט מיותר מעבר לזה ותכלס גם 50
13/08/2017 | 20:42
5
156
זה עומק מספק.
המטבח מאוד בעייתי בשל העובדה שיש בו דלת יציאה מיותרת לסלון שסוגרת את האופציה לעוד ארונות. לא חושבת שכדאי לשנות את מיקום המקרר.
צריך לארגן את החלל הציבורי עם מקומות אחסון כי הדירה מאוד דלה במקומות כאלו, אני לא רואה איך למשל אפשר להסתדר עם ארון באורך 185 בחדר שינה הורים.
צריך לבדוק שדלת הכניסה לחדר הרחצה הכללי באמת תפתח, יש שם כשל הנדסי אדריכלי בהתהוות, אני אישית לא מכירה אסלה שעם המנגנון שלה האורך שלה הוא 50, קבלנים לא קוברים מנגנוני הדחה בקיר וכל הסיפור לא יגזול פחות מ 65 ס"מ במידה ותלכו על אסלה קצרה. וגם אם יקברו במקרה בקיר אין שם מספיק "בשר" ואסלה רגילה היא 53 בערך. זו פשוט שערוריה ומוקש חובה להחליף בין מיקום האסלה לארון.
אתם צריכים מעצב פנים עם ידע ונסיון ופחות חשוב הסגנון העיצובי שלו.
לגבי 3 חברות המטבחים שכתבת, יש לי נסיון עם שלושתם אבל רק נסיון טוב עם רגבה (ביותר מפרוייקט אחד). כל החומרים של החברות שציינת זו אותה גברת בשינוי אדרת.

לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה - תשובה'
תודה רבה על התגובה - תשובה
13/08/2017 | 22:17
4
183

אכן - מנגנון ההדחה של האסלה בקיר. תודה רבה על העיצה ונחליף בין האסלה לארון.

מצרף כאן את האופציות למטבח - אלה שני התכנונים שעשינו כרגע באופן מעט מוחשי יותר. מה שקורץ לנו בהחלפה הוא האי, הבעיה שאנחנו לא בטוחים שיהיה מקום שונה לשולחן מעבר למטבח כפי שיש כרגע.. מה דעתך?

מבחינת חומרי המטבח - בכל חברה יש הסברים לגבי החומרים שלה - בפועל, באמת יש הבדל ששווה את ההשקעה העודפת ביניהם או ללכת על הזול ביותר?

לצפיה ב-'כמו כן - מתלבטים אם להוסיף קולט או עוד אחסון בתכנון ללא האי'
כמו כן - מתלבטים אם להוסיף קולט או עוד אחסון בתכנון ללא האי
13/08/2017 | 22:20
56
מעל הכיריים - פוחדים ממראה עמוס מדי.
לצפיה ב-'התכנון עם האי לא מוצלח לדעתי . אין מקום ליחידת בילט אין'
התכנון עם האי לא מוצלח לדעתי . אין מקום ליחידת בילט אין
14/08/2017 | 08:56
2
88
ומקרר אלא אם חשבתם למקם תנור מתחת לכיריים (יש 1.5 מטר בקושי בין הקיר לחלון שאינו מספיק גם למקרר שצריך מינימום 95 ס"מ וגם לבילט אין)
בטח שלא לחסום עם הבילט אין חלק מהחלון.
מלבד זאת, במידה וחשבתם למקם מזווה ליד המקרר לוא בילט אין, הגבוהים חוסמים את החלון . אמנם ישנה יציאה למרפסת אך עדיין החלון דחוק לו ליד הגבוהיםו חוסם אור ואויר.

האי כפי שמופיע בהדמיה לא יכול להכיל 3 כסאות . רוחב המטבח הוא 2.7 ומעבר ראשי צריך להיות לא פחות מ 1.2 זה משאיר לאי רוחב של 1.5 שמספיק ל 2 כסאות בלבד (ל-3 כסאות צריך סביבות 180)
אופציה זו גם גורעת מבחינת אחסון שכן באי בקושי יהיה אחסון בגלל הפינה המתה (אם מתכננים שם אחסון לא יהיה יותר מ 55 ס"מ) ודורש עומק של 90 ס"מ מה שישאיר מקום על צלע 3.5 של גג 1.95 ס"מ . כיור יפחית עוד 60 ס"מ מהאחסון ובכלל לא ישאר אחסון (שלא לדבר איפה הממוקם התנור) 

במימדים הנ"ל והתכנון של חלל המטבח הייתי הולכת על אופציה 1 ללא האי . הייתי שוקלת להוציא את שולחן האוכל מחוץ למטבח ולמקם ליד  קיר מקרר/חדר שינה וכך לרווח את את המטבח.
לגבי קולט אדים, לדעתי מיותר. יש חלון מימין ומשמאל (היציאה למרפסת) . לטעמי קולט רק יעמיס וירעיש ולא ממש יאוורר (אני לא ממש חסידת קולטים אם יש פתרון אוורור מוצלח יותר) 
לצפיה ב-'תודה רבה - תשובה'
תודה רבה - תשובה
16/08/2017 | 00:50
1
33
אנחנו מאוד מתלבטים, כנראה שבכל מקרה נצטרך לשים פינת אוכל בכניסה לדירה (עם כל אחד מתכנוני המטבח) - כי גם ב"תוך" המטבח אפשר לשים שולחן של מקסימום מטר.

רעיו נוסף שהיה הוא לעשות בתכנון עם האי מגירות של 45 ליד המקרר/בילט אין ואז הכל נכנס או לחלופין להחליט על מקרר קטן עם רוחב קטן יותר - מה דעתך?

משהו שמבאס בתכנון  ללא האי הוא שבקושי רואים את המטבח היפה מהסלון :)

תודה רבה על העזרה!
לצפיה ב-'לא ממליצה להשאיר פחות מ 95 למקרר זה מגביל עכשיו ובעתיד'
לא ממליצה להשאיר פחות מ 95 למקרר זה מגביל עכשיו ובעתיד
16/08/2017 | 10:46
46
בעיקר עם התרחבות המשפחה. 
האם הכוונה במגירות 45 הוא במקום בילט אין לתנור+ מיקרו? כי כרגע אין מקום גם למקרר וגם לבילט אין יחדיו.

התכנון של הסלון בתכנית לא נכון לטעמי .ללא קשר לתכנון המטבח.
הספה עם הגב למטבח תקועה באמצע המעבר מהמסדרון למטבח. העמדת הריהוט לא ממש פרופוציונלית לטעמי לחלל .

הייתי משנה את העמדה למשל כך שהטלויזיה על קיר הכניסה (כלומר משמאל לדלת), הספה על קיר 504 (או ספת שזלונג/ריש כאשר החלק הקצר במקביל לויטרינה) . לחלופין ניתן למקם כורסא שם או במקביל לספה אך הנקודה היא שריהוט הסלון לא פולש למעברים ולא קרוב מדי למטבח וגם ניתן לראות מהסלון את המטבח מאחר ואין ספה עם גב למטבח.
אפשר גם למקם ספה עם הגב לויטרינה (להשאיר מעבר מאחור מאחר ) אבל זה עלול להיות עם הגב לנוף במידה ויש נוף..

במצב כזה,  מאחר והחלל פתוח זה מאפשר כמו שכתבתי בהתחלה למקם את שולחן אוכל על קיר המקרר סמוך למטבח. 

כפי שציינתי, אני לא בעד אי מהסיבות שציינתי מה גם שהאי קטן ולא יוכל להכיל יותר מ 3 מקומות (2 לאורך ואחד בניצב ) ואז היכן תמקמו שולחן אוכל?
אם כוונתך בכניסה לדירה משמאל לדלת לטעמי ממש לא מוצלח למקם שולחן אוכל באמצע הסלון - החלל לטעמי לא מספיק גדול בכדי להכיל סלון וגם פינת אוכל

לצפיה ב-'האופציות שאני רואה'
האופציות שאני רואה
14/08/2017 | 10:52
1
125
אם כמות המשטח+ארונות מספיקה לכם כמות שהיא, אפשר להשאיר ככה ורק למצוא פתרון לאכילה, כי שולחן כמו בשרטוט לא באמת אפשרי. הוא צריך להיות ברוחב של מקסימום מטר, מה שלא מאפשר ישיבה של שניים. וגם אז נשאר מעבר של 100. מה שאומר שברגע שפותחים מקרר - אין מקום לזוז.
לכן שולחן כאן צריך להיות מוצב לאורך הקיר.

אם המטבח לא מספק את הצרכים - הייתי שוקלת מחדש את הנחיצות של הדלת למרפסת. הרי המרפסת הזאת כולללה 1.5 מ. רוחב. כלומר לא יהיו שם סעודות מפוארות שמצריכות תנועת מגישים מכל הכיוונים, וממילא יש ויטרינת סלון ענקית ממש צמוד למטבח.
לפיכך - הייתי הופכת את הדלת לחלון, ועושה כאן מטבח מקבילי.
הדופן הימנית ברובה - גבוהים (מקרר איכסון ובילט-אין). אפשר בהמשך להשאיר את השיש וארונות עליונים כך שיש עוד משטח עבודה.
והדופן השמאלית משטח ארוך שבקצהו מקומות ישיבה. לשולחן האוכל לארוחות משפחתיות צריך למצוא מקום מחוץ למטבח.

במקרה שצריך יותר משטח עבודה - אפשר לעשות מטבח ח .

לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה'
תודה רבה על התגובה
16/08/2017 | 00:46
41
אכן, לגבי השולחן נראה שיהיה צפוף. למרות ששולחן של 1.1 נראה כבר סביר..מעבר של 90 זה צר מדי?
נראה לך שיהיה מקום לפינת אכילה ליד דלת הכניסה? עדיין מתלבטים קשות בין התוכניות, למה לדעתך המקורית עדיפה ע"פ התכנון עם האי?

תודה רבה!
לצפיה ב-'שאלה לגבי קנטים ומטבח '
שאלה לגבי קנטים ומטבח
15/08/2017 | 11:18
1
73
היי,

הזמנתי עם לקוחה שלי מטבח באחת מחברות המטבחים. המטבח הוא ציפוי ננו בגוון זית. הקנטים של הדלתות יהיו בגוון הזה, אך בטפסים כתוב שגוף הארון יהיה לבן ולכן גם הקנטים שלו מה שאומר כשפותחים את הדלת רואים לבן. האם זה כך צריך להיות? האם לא הגיני שזה יהיה בגוון של המטבח?

תודה
לצפיה ב-'זה הגיוני, צודקת אבל לא עושים כך...'
זה הגיוני, צודקת אבל לא עושים כך...
18/08/2017 | 09:04
14
לצפיה ב-'מחפש המלצה למראות שלא ייפגעו לאורך זמן מאדים'
מחפש המלצה למראות שלא ייפגעו לאורך זמן מאדים
15/08/2017 | 10:42
1
43
אנחנו מחפשים המלצה למראות עבור המקלחות לדירה החדשה (נקבל מפתח בעוד כמה חודשים) וזאת בעקבות ניסיון עגום בדירתנו הקודמת בה המראות במקלחות נפגעו מאדי המים לאחר שנתיים שלוש, למרות שהקפדנו לאוורר.
שמענו כל מני סיפורים על מראות קריסטל ומנגד יש שאמרו שאין דבר כזה ושכל המראות הן אותו הדבר...

אודה לעצתכן !
אלון
לצפיה ב-'לצערי לא בטוחה שיש כאלו...'
לצערי לא בטוחה שיש כאלו...
18/08/2017 | 09:13
10
לצפיה ב-'אשמח לעצה מנסיונכם, איך לנקות כיור נירוסטה...'
אשמח לעצה מנסיונכם, איך לנקות כיור נירוסטה...
15/08/2017 | 08:50
2
45
קנינו נירוסטה כי אמרו לנו שהכי קל לתחזק ולנקות, וכל הזמן הוא נראה מלוכלך..

אשמח לעצתכם הטובה
לצפיה ב-'לא סובלת נירוסטה בגלל האבנית, לנקות עם סיליט... אין ברירה'
לא סובלת נירוסטה בגלל האבנית, לנקות עם סיליט... אין ברירה
18/08/2017 | 09:12
1
21
ותמיד יראה מלוכלך מאבנית.
בקיצור, להשלים או להשקיע בטיפול פסיכולוגי (יש לי כיור כזה לא נירוסטה, אבל אפור אלומטליק, טעות!!!! לצערי אני באותה סירה, שוקלת טיפול פסיכולוגי).
לצפיה ב-'תודה! מעניין כי כולם אמרו לי שנירוסטה מתנקה הכי בקלות...'
תודה! מעניין כי כולם אמרו לי שנירוסטה מתנקה הכי בקלות...
20/08/2017 | 08:21
3
לצפיה ב-'מקווה שזה חוקי אבל צירפתי קישור לפוסט מ"בונים בית" '
מקווה שזה חוקי אבל צירפתי קישור לפוסט מ"בונים בית"
15/08/2017 | 00:32
1
116
היי חברים אשמח לשמוע את דעתכם , אנא עברו על הפוסט והתגובות , צירפתי בפוסט תכניות ותמונות של הבית המיעד לשיפוץ המורכב שאנו מתכננים
יש כאן לא מעט סופר חברים מוכשרים ובראשם מרי פופ המקסימה 
אשמח לדעת מה כולכם חושבים...
לצפיה ב-' מריפופ וחברים אשמח לדעתכם בפוסט שקישרתי מעלה'
מריפופ וחברים אשמח לדעתכם בפוסט שקישרתי מעלה
15/08/2017 | 12:16
20
לצפיה ב-'מתקן רשת פינתי כפול '
מתקן רשת פינתי כפול
14/08/2017 | 21:19
48
רשת פינתי לסבונים( רשת כפולה)  . מדובר באמבטיה כללית שהילדים מתקלחים בה . שלושת הגדולים מתקלחים ( גיל 12 גיל 10 וגיל 8 ) ואת שני הקטנים אני מקלחת. באיזה גובה כדאי לתלות את המתקן ?? חשבתי בגובה  שהחלק התחתון של המתקן יהיה 83 סמ מדופן האמבטיה ( ואז החלק העליון של הרשת השניה יהיה בגובה 165 מהחלק התחתון של האמבטיה, מאיפה שבעצם הילד עומד ) . בעלי אומר שעדיף לתלות תמתקן בגובה 73 סמ מדופן האמבטיה כי אז החלק העליון של הרשת השניה יהיה בגובה 155 וזה יותר נוח לילדים . מה שרציתי לשאול זה לא נמוך מידאי שהחלק התחתון של הרשת הראשונה יתחיל בגובה 73 מהדופן  ??  
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 16:00
3

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'היי לכולם מבקשת המלצות לחנות '
היי לכולם מבקשת המלצות לחנות
11/08/2017 | 15:39
4
198
שאפשר למצוא בה פינות אוכל איכותיות לא הסטנדרט שיש בקאזה מחסני הנמל וכו משהו יותר איכותי במחיר בינוני
לצפיה ב-'זאגה, שמרת הזורע'
זאגה, שמרת הזורע
12/08/2017 | 10:09
45
לצפיה ב-'יש עכשיו'
יש עכשיו
12/08/2017 | 21:47
1
120
הרבה הצעות באתרי הקופונים, עזריאלי, גרופון, באליגם
של שולחנות אוכל
גם של שמרת הזורע
כמו כן אאוטלטים של חנויות שונות,
וגם יש לפעמים בביתילי וגם באיקאה.
לצפיה ב-'חנות מומלצת לפינות אוכל '
חנות מומלצת לפינות אוכל
13/08/2017 | 08:02
98
היא "גליק". ממוקמים באזור תעשיה קרית-ביאליק, אז אולי תיאלצו לנסוע פעם אחת.
אבל בהחלט שווה.
הם מייצרים במקום. איכות מעולה. מה שאת רוצה ובאיזו מידה שמתאימה לכם.
יש לנו נסיון איתם במשפחה של עשרות שנים.
הרהיטים לא נגמרים. בסוף מחליפים כי אי אפשר כבר לראות אותם....
לצפיה ב-'אפריל יצרנים של פינות אוכל בכל הגדלים'
אפריל יצרנים של פינות אוכל בכל הגדלים
12/08/2017 | 23:33
92
ובמחירים סבירים
לצפיה ב-'צבע מזנון טלוויזיה'
צבע מזנון טלוויזיה
14/08/2017 | 00:27
44
שלום, בחלל הסלון נבחרה ספה פינתית בצבע אפור גראז', שני שולחנות עגולים, האחד בצבע עץ טבול בבטון אפור בהיר, והשני קטן יותר בצבע אפור כהה.
מה הצבע שיתאים לשידה? 
חשוב לציין פינת האוכל בחלל סמוך פלטת עץ אלון עם רגלי ברזל שחור.
המטבח: לבן והאי+כסאות בר בצבע שחור.
לצפיה ב-'בחירת אריחים לשטח אסלה נסתרת'
בחירת אריחים לשטח אסלה נסתרת
13/08/2017 | 23:11
118
שלום.
אני צריכה לרצף שטח של אסלה נסתרת בלבד בגודל של 54*121

1. נגמרה לי הקרמיקה של האמבטיה (אותה קרמיקה לרצפה ולקירות עד גובה 2.10, כל אריח 31*31 ויש גם פסיפס מסביב למראה). מצ"ב תמונה
2. הרצף אמר שיצטרך לרצף את השטח של האסלה על הריצוף הקיים, ולכן מבקש שאבחר קרמיקה כמה שיותר חלקה ועבה. הוא ממליץ גודל 60*30 וגם על קרמיקה  מבריקה פרגמון. האם האריחים האלה בגודל שונה ובמבריק, בגוון מעט דומה, ישתלבו עם האריחים הקיימים?
האם יש לך המלצה נוספת?
תודה רבה, שני.  

לצפיה ב-'קורס עיצוב פנים'
קורס עיצוב פנים
13/08/2017 | 22:47
25
הי,
היכן הכי כדאי ללמוד קורס מקיף של עעצוב פנים באזור המרכז? (בשלב זה לא לימודים אקדמיים)?
לצפיה ב-'שיש דמוי עץ למשטח שיש וחיפוי קיר'
שיש דמוי עץ למשטח שיש וחיפוי קיר
10/08/2017 | 23:45
2
96
שלום,
אני רוצה שהשיש במטבח וגם החיפוי קיר (60 ס"מ)  יהיו עם שיש דמוי עץ.
היחידים שראיתי שאיכשהו מתאימים זה הדקון,למינם ודמייהם מגרניט פורצלן. מתקיני ומוכרי השיש שדיברתי איתם מאוד לא המליצו עלייהם מהסיבה שהם לא גמישים ואין עלייהם אחריות ואם יש סדק, לא ניתן למלא וזה לא אותו צבע כמו השכבה העליונה בניגוד לקיסר.
אני ממש מתלבטת עכשיו כי מאוד רציתי שיש וחיפוי קיר דמוי עץ וזה גם הרבה יותר יקר משיש קיסר רגיל. אשמח מאוד לשמוע ממי שיש לו שיש כזה או שמעה/מכירה. זה דיי דחוף כי אני כבר חייבת לסגור ביום יומיים הקרובים.
תודה!
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי מדובר בחומרים מאוד חזקים ועמידים מקיסר'
למיטב ידיעתי מדובר בחומרים מאוד חזקים ועמידים מקיסר
11/08/2017 | 08:35
1
82
ממש מוזר שזו העיצה שקיבלת.

לצפיה ב-'מה לגבי הדקטון? מה ההבדל בינו לבין למינם? האם הוא פחות טוב?'
מה לגבי הדקטון? מה ההבדל בינו לבין למינם? האם הוא פחות טוב?
13/08/2017 | 22:20
24
אמרו לי שאין אחריות עליו. שאם הוא נשבר, לא ניתן למלא או לתקן והחלק הפנימי שונה מהחיצוני, שהגימורים לא יפים.. דיי התבאסתי כי מצאתי שיש דמוי עץ שממש אהבתי ומתאים בול לחלק מהארונות שלי (המטבח ברובו לבן ומעט ארונות קטנים בצבע עץ שבדיוק תואם לדקטון שראיתי).
בנוסף, המחיר מאוד מאוד יקר. מעל 1800 למטר.. יש המלצה אולי לחברה שעשוה דקטון במחירים שפויים ונותנת אחריות ועבודה טובה?
תודה!!!
לצפיה ב-'מטבח לבן מבריק - חומר/חברה'
מטבח לבן מבריק - חומר/חברה
13/08/2017 | 10:56
1
109
שלום,
אנחנו מעוניינים במטבח לבן מבריק.
היינו במספר חברות והאופציות שלנו הן היי גלוס, לאקר (דקור), ניו לאק (דקור) קריסטל לייזר ולק )סמל).
נשמח לשמוע איזה חומר עדיף מבחינתכם ולמה, יש ילדים קטנים.
תודה.
לצפיה ב-'תכלס אותו הדבר...'
תכלס אותו הדבר...
13/08/2017 | 20:43
33

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רביד עיבודים באבן בע
RAVID רביד עיבודים באבן
פורום מטבחים
משפצים את המטבח?
חוה חן
למכירה מגרש בקדימה בכפר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה