לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום עיצוב פנים
בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפרסום המסחרי בפורום אסור לפי תקנון תפוז
הודעות המכילות פרסום מסחרי ופרסום עצמי ימחקו

ניתן להוסיף בחתימה האישית לינקים עם הפניה לאתר שאליו תרצו להזמין את הגולשים.
ניתן להפנות בהודעה ללינק שבחתימה האישית.
הפרת הוראות אלו בצורה מכוונת תביא לחסימה.
המשך >>

בעייה קשה. תכננו מקום למקרר של 90 ס"מ והינה מתברר שאחרי
06/02/2016 | 11:04
9
180
טיח נשארו 84.5 !!!! בלבד. אין מה לעשות. אי אפשר לגרד את הטיח כי הוא ממש על האפס והמקרר עומד בתוך נישה. המקרר הנוכחי יכנס בלי בעייה אבל אם נקנה מקרר חדש, מן הסתם הוא יהיה רחב יותר (לא כ"כ מדאיג אותי שהוא לא 100 או 120 ממילא לא רציתי כזה). המקרר הנוכחי הוא 116 ליטר במקפיא ו-447 במקרר עצמו.

הייתי רוצה משהו קצת יותר גדול וגם להבטיח שהליטרים באים לידי ביטוי גם ביותר מקום. לפעמים הנפח לא ישקף את נפח האיחסון בפועל.

כל עיצה תתקבל בברכה. אולי אני מפספסת משהו.
הסיטואציה לא לגמרי מובנת - מאיזה צד חסר מקום?
06/02/2016 | 11:56
6
114
תכנית תעזור להבין את המצוקה ולחשוב על פתרון.
אולי אפשר להחליף את הקיר בקיר גבס ? אז אין טיח ואפשר לייצר קיר דק יותר. או ליצור דופן בנגרות?....
מי יצר את התכנית, אתם או מעצבת? זו פשלה שלא צריכה לקרות לאיש מקצוע שכן הטיח נלקח בחשבון המפתח.
ביקשנו 90. גם אם היה יוצא 85 זה היה מספיק
06/02/2016 | 17:35
5
175
יתכן שלא לקחת בחשבון את הטיח ולחלופין לא ידענו שהקיר ללא טיח אינו 10 ס"מ אלא יותר. פה הטעות כנראה. זאת נישה כזאת שהמקרר תוכנן ליהיות שקוע בה חלקית. אם אפשר היה אפילו לגרד את הטיח בקיר של ה-20 ס"מ זה היה פותר את הבעיה אבל הטיח שם אפס. אי אפשר לשבור ולהזיז את הקיר השני כי זה ישבש את המעבר.
ממי ביקשתם ? לא ברור.
07/02/2016 | 09:56
2
55
זה טריוויאלי לגמרי שעל קירות יש להוסיף טיח וזה לוקח מקום, ואם הקירות לא 100% ישרים, אז טיח יותר עבה. את לא אמורה לדעת את זה, אבל מעצבת בהחלט כן.
מה לעשות עכשיו? לפרק את הקיר התוחם של המקרר, ולבנות דופן דקה של עץ בסגנון המטבח. במקום 10 סמ. זה יהיה 3 סמ. לערך.
אגב, אני הייתי עושה פה מקרר עמוק כדי שיישר קו עם המטבח, וכן דואגת שהמטבח יגיע עד קרוב למקרר - לא ככה עם רווח גדול.
המקרר יהיה שקוע ויתיישר עם הארונות
07/02/2016 | 13:23
1
41
מתאמת השינויים. זה מעבר. אי אפשר לשים קיר עץ במזדרון. וכבר יש שם חשמל וזה לא מה ששאלתי :'(
א. אפשר! ב. אבל אם את לא רוצה את תשובותי לא אענה יותר
07/02/2016 | 13:33
8
למקרר משאירים 95 נטו, זה לא רווח מספק בכל מקרה
07/02/2016 | 13:12
1
13
מנצלת לשאלה. האם כדאי להשאיר 95 בכל מקרה?
07/02/2016 | 19:12
2
גם אם המקרר המתכנן יכנס ב90? מצד אחד חבל על המקום מצד שני מה אם נחליט לקנות מתישהו אחד גדול יותר.
שאשמח לעזור אם תוכלי לצרף שרטוט על מנת להבין את החלל
06/02/2016 | 13:15
39
לצערי סביר שתצטרכי להחליף מקרר
07/02/2016 | 13:28
10
חדר ילדים קטן
07/02/2016 | 19:09
2

מידות החדר 280/320 והוא מיועד לילדה
אני מתלבטת איך לרהט אותו ..(מיטה, ארון ושולחן )
אשמח לעזרה
איפה אפשר לראות כיורים?
07/02/2016 | 19:03
4
קראתי אחורה על המלצות כיורים. רוצה לראות לפני שבוחרת. איפה ישנה תצוגה בה אפשר לראות את כולם?
למטבח - התקנה שטוחה: חרסה שף או אקווטופ גלקסי או בלנקו (איזה?)
לאמבטיות - התקנה תחתונה: חרסה נופר (מתאים? עמוק מספיק?)

למה לא קניתי דירה מוכנה??
תודה
צבעי וילון
07/02/2016 | 13:08
2
30
בחדר יש קיר צהוב דומיננטי ורהיטים בשמנת ותכלת. באיזה צבע יש לתפור את הוילונות? ברצוני שיהיו שקופים ים גוון. תודה מראש!
לבן עם טקסטורה כלשהי
07/02/2016 | 13:39
1
10
לצערי לא אוהבת לבן.
07/02/2016 | 17:47
6
אפשר שמנת במקום?
מספר התלבטויות, אודה לעזרה
07/02/2016 | 13:51
2
102
הי,
קנינו דירה חדשה ונקבל את המפתח בשבועות הקרובים, בינתיים אנחנו מתכננים את השיפוץ הקל שנעשה (דירת קבלן, קנינו אותה כבר מוכנה לאחר שהכל נבחר).
קצת פרטים עלינו - זוג עם שלושה ילדים קטנים (6.5,4.5,2).
המטבח שבתוכנית הוא לא המטבח שהזמנו, יש בקצה עוד אי גדול מאונך לשיש.
ועכשיו להתלבטויות:
1. במקלחת ילדים, מיקמו את האסלה בצורה ממש לא חכמה, כזו שמאפשרת ארון אמבטיה קטן של 80 ואחרי האסלה יש מקום לארון נוסף. אני מתלבטת אם לשים שם שידה או ארון גבוה, כאשר ממול נבנה ארון מנגרות שיכיל את מכונת הכביסה, המייבש ועוד שפע מדפים עד התקרה. 
השאלה אם זה לא יהיה יותר מדי ארונות בחלל לא גדול שכזה או, אולי בכלל כדאי להשקיע כמה אלפים ולהזיז את האסלה ממקומה ולהעביר אותה קרוב יותר לחלון ואז ישאר מקום לארון אמבטיה רציני יותר.
2. כאשר פותחים את הדלת לבית, יש מבט כמעט ישר אל האסלה שבחדר המקלחת של ההורים. שווה לדעתכם להשקיע 15K בהזזת הדלת להפתח מתוך חדר השינה (ולרצף מחדש ולסגור את הפתח שנפער)?
3. הקיר הארוך בסלון נבנה (לאורך כל הבניין) עם זוית, כך שההפרש בין התחלת הקיר לבין הויטרינה הוא 40 ס"מ!. השאלה איך לישר לפחות עד אמצע הקיר שיהיה גב ישר לספה (הפינתית). האם פריט נגרות? קיר גבס נמוך/גבוה? יש לכן תמונות של משהו דומה שעשיתן?

יש לכם עוד משהו שקופץ בעיניים וכדאי לחשוב עליו בשלב זה?
תודה!
ענת
תשובות
07/02/2016 | 14:03
1
55
1.חדר הרחצה בסדר גמור. תכנון ארונות חכם, שתצטרכי בין אם תזיזיז את האסלה או לא, יפתור את הבעיה. להערכתי התכנון מעשה כך על מנת להגדיר את איזור הכביסה כמרפסת שרות, למרות שבאופן תמוהה היא לא סגורה.
2. תשאירט את דלת מקלחת ההורים סגורה ויהיה בסדר. חבל על הכסף שלכם. וגם - עליכם לשאול את עצמכם - מי רואה? מי נכנס הביתה חוץ מכם? כמה פעמים אתם מארחים שזה כ״כ מפריע? אם כבר, תכננו מחדש את חדר הרחצה של ההורים כך שהדלת לא תפתח החוצה.3. גבס או נגרות.
לדעתי יש איך לשפר וכדאי
07/02/2016 | 17:09
18
1. במקלחת ילדים - מסכימה אתך שהתכנון לא טוב. הייתי מזיזה את האסלה למיקום של מכונת הכביסה, וכך מאפשרת הארכת הכיור.  את מכונת הכביסה צריך להעביר לצד שממול. מציעה לבדוק הצבת המכונה במקום האמבט, מאחורי הדלת (במידה ויש די מרחב), ואת האמבט למקם בהמשך. ככה גם המכונה נסתרת יותר, וגם האמבט מתרחק מהדלת (דלת ומים לא הולכים טוב יחד).

2. בחדר המקלחת של ההורים - מסכימה שהמצב הזה של דלת מול דלת לא מוצלח. צריך לשבת על זה כדי להגיע לתכנן טוב.

3. הקיר הארוך בסלון נבנה (לאורך כל הבניין) עם זוית - זה באמת מרגיז. אפשר ליישר עם קיר גבס. אבל אפשר להסתיר את האפקט ע"י הצבת ספריה/שידת ספרים גדולה שתייצר 'חיתוך' ויזואלי של הקיר הארוך.
קבוצת וואצאפ - אדריכלים ומעצבים
07/02/2016 | 12:02
6
67

אדריכל\ית? מעצב\ת? מתלמד\ת? או סתם אוהב\ת לעזור?
מעוניין להצטרף לקבוצת וואצאפ?

שבה מתייעצים זו עם זו .

עוזרים אחד לשניה ומחכימים.

אפשר לצרף מס'
או לשלוח מס' למייל- mmp@vmail.co.il

יום טוב
שלום רב
07/02/2016 | 13:36
5
57
אשמח לדעת מטעם מי את מפרסמת קבוצה כזו? מי מארגן ואוסף מספרי טלפון של מעצבי פנים ואדריכלים? האם זה למטרות פרסום של חברות מסחריות?
האם בכוונתכם לסחור ברשימה הזו?
מן הראוי שתציינו מידע כזה.

אישית - הדבר האחרון שאני רוצה זה לקבל עוד פרסומות לטלפון, אני מוצאת שזה פולשני ולא הוגן...ומעיק.

לגבי הווטסאפ, אחרי הקבוצות השפחתיות (עם האחיינים, בלי האחיינים, עם הסבתות, בלי הסבתות), החברתיות (לפחות 5 קבוצות), השכונתיות (לפחות 3 קבוצות), של הגן עם הגננת, של הגן בלי הגננת, של חוגים, של הבנין, של אינסוף דירות קבלן ועוד - אין לי שום יכולת להכיל עוד קבוצה, בטח שלא קבוצה פרסומית. שוב, אני מדברת באופן אישי, אבל מן הראוי שאם זו קבוצה פרסומית, מוטב שתצייני זאת.

הי
07/02/2016 | 14:53
4
39
הקבוצה היא איננה פרסומית .
ונועדה כדי לשתף בשאלות . עבודות וכ'
ובאה לתת מענה עבור אדריכלים בתחילת דרכם. מנוסים  וותיקים .

הקבוצה בתחילת דרכה 
אך את ההבנה לתועלת  קיבלתי מקבוצה דומה של בעלי מקצוע קבלנים.
יום טוב
אינך מציינת מי את/ה ואת מי אתה מייצג
07/02/2016 | 15:05
1
34
ומדוע החלטת לפתוח קבוצה כזאת? סתם, בשביל הכיף?

ואם זו קבוצת ווטבאפ, מדוע יש להרשם במייל ולא פרסמת מספר טלפון.

לא לעניין בכלל.
אני אדריכל . מייצג את עצמי . תודה על הערות שלך. 0543331714
07/02/2016 | 15:08
20
יש כמה וכמה קבוצות כאלו בפייסבוק, היכן שניתן לנהל דיונים ממש
07/02/2016 | 16:46
1
8
ויש גם סדנאות בבתים. שכל אחד ייעשה מה שנוח לו. בהצלחה.
07/02/2016 | 17:00
15
נא להגיב להצטרפות בלבד . תודה
שולחן עם או בלי רגליים
05/02/2016 | 17:22
10
167
של 160 ס"מ אני רוצה להכניס שולחן עבודה..ההתלבטות היא האם להכניס שולחן עם רגליים (יותר מסיבי) או תלוי (קל לנקות תחתיו). צריך לשאת גם משקל של מכונת תפירה אחת או שתיים בו זמנית (עוד לא החלטתי) ואם ללא רגליים. איך הכי נכון.
מניסיוני:
05/02/2016 | 18:18
8
126
הנגר שניגר(; את שולחן המחשב שלי עשה אותו לבקשתי כשולחן צף על''ג נושאי מדף גדולים.
לא החזיק לאורך זמן ויום אחד ובעת שטיפה נשענתי עליו הוא יצא כמעט לגמרי מהקיר.
הזמנתי 2 רגליים מנגר, הצמדתי בחזרה לקיר עם הדיבלים הקיימים והתקנתי את הרגליים.
עדיין המראה אוורירי יותר ופחות עמוס ממראה שולחן 4 רגליים.
יכול להיות שזה גם מה שעליכם לעשות.
רק לחברו עם 4 תומכים, להשתמש בדיבלים ייעודיים  ולהיעזר באדם שיודע לקדוח כמו שצריך.
לי יש שולחן צף,מאוד מסיבי,כבר עשר שנים.
06/02/2016 | 10:29
7
44
אשמח לפרטים. לי היה שולחן קטן עם מנגנון מברזל
06/02/2016 | 11:01
6
69
שכמשרימים אותו טיפה הוא משתחרר וניתן להורידו לגמרי אל הקיר. מובן שלא עלה על דעתי לשים עליו מכונת תפירה למרות המגנון המסיבי. הקדיחה והברגים+דיבלים המתאימים.

לבת שלי יש שולחן עם צורה מעוגלת כמו גל (חלק צד יותר מהשני) נשען על הקיר עם שני ברגים וזוית לא רצינית מספיק לטעמי (מתוצרת רהיטי דורון כולל הרכבה) והיו לו גם שתי רגליים קצרות שנשענו על שתי שידות, אחת מכל צד. גם על השולחן הזה כשנשענים הוא נאנח.

לכן אשמח לכל עיצה. לא בא לי לחורר את הקיר (3 קירות למעשה) ולגלות שזה לא שווה את ההשקעה.

אם אפשר תמונה אודה לך מאוד (מאוד).
אני עובדת כבר 14 שנים על שולחן מרחף ברוחב 270 סמ.
06/02/2016 | 12:06
5
105
הוא יושב בתוך נישה ,על גבי קונסרוקציה של שתי קורות פלדה (שני RHS בגודל 5X5 סמ. בצורת H עומדת) אחת מאחור צמוד לקיר ואחת מלפנים במרחק 18 סמ. מחזית השולחן (ככה שבכלל לא רואים את הקורה) . הקורות מעוגנות בתוך קירות הבלוקים שבצדדים.  
יש לי עליו מחשב גדול, מסך, מערכת סטריאו קטנה ורמקולים, ערימת ספרים, שידת מגירות קטנה וכו... והעוזרת נוהגת לטפס עליו כדי לנקות את החלון הגדול שמעליו.
בקיצור - איתן ועמיד כמו קומת גלריה.

הריחוף שלו מאפשר להעמיד תחתיו שידת מגירות על גלגלים (כזאת רחבה של איקאה) וכסא או שניים ספייר שאפשר לשלוף כשבאים לקוחות. וברור שהרבה יותר נוח לנקות.  
אגב, היה לנו עוד שולחן דומה ששימש שולחן יצירה לילדים
06/02/2016 | 12:14
1
77
גם הוא היה בתוך נישה קטנה, רוחב 150 ועומק של כ 40 סמ. הוא עוגן לקירות סביבו בזוית ברזל קטנה שעליה הוא ישב. גם הוא היה יציב לגמרי. הסוד הוא לעשות את הפלטה קשיחה ולא דקה מדי. אצלי הפלטות עשויות מלביד ליבנה בעובי כפול (עובי 3.5 סמ.) . אפשר גם פלטה דקה אבל עם מוט/קורה שתוצמד לו מלמטה בעמידה, כלומר במאונך לפלטה, כך שהיא תיקח את המאמצים האנכיים מהפלטה.
תודה. רשמתי את הפרטים :-)
06/02/2016 | 17:40
13
כלכך מקנא לאדריכלים ומעצבים
06/02/2016 | 16:21
2
86
כפי שאמרתי, הרעיון המקורי היה שולחן צף לגמרי..רק שזה לא מחזיק באופן רגיל.
הלוואי וגם אני הייתי יכול איכשהו לתכנן שולחן כמו שעשתה גלמיש, צף אך ממש יציב ואיתן!
בשביל זה יש אנשי מקצוע זה חלק מהפרדוקס
07/02/2016 | 09:47
1
38
אלו הדברים שאיש מקצוע יכול לתת לפרויקט, אבל אי אפשר לדעת אותם מראש ולכן הלקוח שואל את עצמו למה בכלל הוא צריך אדריכל או מעצב....
נעזרתי פה רבות בתחום הסטיילינג..כשנה וחצי כשאני
07/02/2016 | 13:38
30
גר בבייתי ולראייה לאחור מצטער שלא שכרתי איש/ת מקצוע ממש לנושא התכנית האדריכלית.
לדוגמה, היה ניתן להקטין למשל את חדר הרחצה (די גדול)  ולהוסיף לסלון
עוד קצת.
נגר טוב יבנה לך שולחן מרחף חזק
07/02/2016 | 13:55
20
שגם יעמוד מעומס. אבל את צריכה נגר טוב. 
מרחק בין מיטה לארון בגדים
06/02/2016 | 13:13
4
152
מצרפת תוכנית של חדר ילדים
בנישה מתוכנן ארון בגדים ומולו מיטה. המרחק בינהם סביב 80 סנטימטר
האם זה מספיק לארון עם פתיחה של דלתות .45 סנטימטר על דלת

מקפיצה
07/02/2016 | 08:57
2
אפילו פחות מזה מספיק בהחלט. זה מרחק ממש יפה.
07/02/2016 | 13:11
1
13
את משמחת אותי.. חשבתי שזה ממש צפוף לארון דלתות
07/02/2016 | 13:35
25
מה המרחק המינמלי שאת ממליצה בין מיטה לארון בגדים (דלתות רגילות /דלתות הזזה)
מספיק
07/02/2016 | 13:38
32
למרות שאני בייתי מעדיפה מטר
פותחים שבוע עם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/02/2016 | 13:29
3
אני לא סובלת את חמותי
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/610/18008014...

מתכון לעוגת גבינה שתמיד מצליחה
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

טיפים מעולים לטיפול טבעי בהצטננות או שפעת
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1127/1800721...

רעיונות לפעילויות ויצירה לכבוד יום המשפחה
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?r=1...

עוד שאלה. רציתי מעצבת פנים ולא קיבלתי
06/02/2016 | 11:09
6
220
אנחנו אנשים שעושים דברים לבד וקשה לנו לסמוך. כל דבר עובר חשיבה ושיקול. ככה. זה הלקוח .

עכשיו אנחנו די מרוצים מהתוצאות חוץ מהפשלה של המקרר שבתכלס יכול היה לקרות גם עם מעצבת. לדעתי  יש סטיה במעטפת היצוקה של הבנין ולכן מידות הפנים נכונות ברובן למעט סטיות של פחות מ-2%.

מה אני רוצה. אני רוצה סטייליסטית או מישהו שתוכל לעזור בבחירת צבעים והלבשת הבית. אני לא רוצה לקנות הכל במכה אבל כן הייי רוצה איזה קונספט של איך זה ייראה. איפה יהיה ה- FOCAL POINT כשנכנסים לדירה (המינוח נכון?).

האם יש לנו סיכוי למצוא מישהי שתסכים לעבוד איתנו כשאנחנו בעצם לא הולכים ועושים קניה בחנויות שהיא לוקחת אותנו אליהן (וגוזרת קופון נוסף בנוסך לשכר שלה). קיצר מה עושים?
אני בנופש הסופ"ש, הצצתי כאן ולא התכוונתי לענות
06/02/2016 | 14:17
1
190
אבל נקודת ההנחה שמעצבים גוזרים קופון בחנויות היא הנחה גורפת ולא נכונה בכל המקרים.
ממליצה ללכת עם מעצבות שלא נוהגות כך ומשתכרות היטב ממה שהלקוחות משלמים. גם אם זה אומר שכר טירחה גבוה יותר.  בסופו של דבר זה משתלם ללקוחות.

תודה. נופש נעים
06/02/2016 | 17:30
114
מישהי בפירוש הודתה בזה.
בהחלט יש סיכוי שתמצאי מישהי שתסכים לעבוד איתך.
06/02/2016 | 19:54
1
110
קיימים מסלולי ליווי שונים.
לא חייבים לקחת ליווי מלא הכולל ליווי לקניות.
אפשר להחליט על ייעוץ בביתכם הכולל העמדת ריהוט והמלצות לקניות.
אבל.....
אני מצטרפת למרי פופ שמסתייגת מההנחה לגבי "גזירת הקופון" ע"י המעצבות.
השיקול היחיד לליווי לקניות הוא טובת הלקוח: מה איכותי, מתאים ומחיר בהתאם לתקציב.
שיהיה בהצלחה!

תודה לכולן
07/02/2016 | 11:44
10
לא כל המעצבות גוזרות קופון!
07/02/2016 | 09:06
64
נסי לפנות למי שהטעם שלה מתאים לשלך, ובקשי הצעות.

סטיילינג
07/02/2016 | 12:30
47
היי איה,
לא כל המעצבות הם אותו הדבר...
את יכולה לקחת שעת/שעות ייעוץ בודדות ויעזרו לך בבניית הקונספט, העמדת הריהוט ועוד. ואת יכולה גם לקחת לליווי כולל ומקיף עד האביזר האחרון.
שיהיה בהצלחה,

עירית אוסמן
סגירת חלון
04/02/2016 | 10:29
8
183
אני מתכוונת לעבור לדירה שקניתי וכרגע חושבת על השיפוץ ומיקום הרהיטים.
יש לי בעיה.
יש 2 חדרי שינה ורציתי להפוך אחד מהם לחדר ארונות והשני לחדר שינה.
הבעיה היא שיש 2 קירות ארוכים שנוח לשים בהם ארון אבל בשניהם יש חלון באמצע.
אבל החדר הזה הוא גם חדר מאוד קר(גם הדיירים הקודמים התלוננו על זה) אז לא טוב לעשות ממנו חדר שינה.
השאלה שלי קצת מוזרה: האם אפשרי לסגור את אחד מהחלונות ולשים בקיר הזה ארון?
האם אני צריכה לחשוש מרטיבות מהחלון המוחבא?
האם אפשר לפתור את זה איכשהו במהלך השיפוץ?
סגירת חלון
04/02/2016 | 11:21
5
249
שלום,
לבעיה שהצגת יש פיתרון פשוט מאד:
מיכוון שאסור לשנות חזית חיצונית של מבנה את יכולה לדרוש מאיש אלומיניום שיחליף את החלון לתריס קבוע וכלפי פנים החדר איש גבס יסגור את הפתח כך שמבפנים תראי קיר ללא חלון.
בדוגמא שצרפתי: מחוץ לדירה סגרתי חלק מהמרפסת בתריס קבוע ובחלק הפנימי יצרתי ספרייה מגבס. 
בהצלחה!
אתי לב כץ.
מה שרואים מתוך הדירה
04/02/2016 | 11:24
228
ספרייה מגבס- לא הצלחתי להעלות תמונה
תודה על התגובה המהירה
04/02/2016 | 12:37
105
נראה שסגירת החלון אצלך נעשתה מבחוץ.
מה עושים אם הדירה נמצאת בקומה גבוהה יותר?
עצה גרועה מאד! אל תורידו את החלון
07/02/2016 | 10:09
2
62
קיר גבס לא רק שלא מבודד, גם לא אטום למים. יתרה מזאת - גבס סופר רגיש למים ולחות - אם תבצעו גבס מאחורי התריס בלבד מובטח לכם שהגבס יתנפח ויתמלא עובש.
גם אם החלון אטום ולא יכנסו מיםממש - עלולה להווצר קונדנסציה על גבי הזכוכית. בגלל הפרשי טמפרטורה בין החוץ לפנים, על גבי הזכוכית.
אני מציעה לתכנן את זה באופן הרבה יותר מוקפד.
1. להשאיר את החלון , לסגור אותו הדוק, ולאטום סביבו בכל היקף החלון בחומר ייעודי. ככה אתם מבטיחים שלא יכנסו מים ורוח.
2. עכשיו כדאי להניח/להדביק שכבת בידוד - מזרוני צמר זכוכית או לוחות קלקר וכו. זה יוסיף בידוד וירחיק את הגבס מהזכוכית הלחה והאדים שעלולים להצטבר.
3. בנית קיר גבס, או סגירה של כל המקום ברהיט.
תודה, בעיקר רציתי להבין האם זה אפשר
07/02/2016 | 10:20
1
51
איך לעשות את זה בדיוק זה פחות משנה לי כי אני גם ככה לא מבינה בזה כלום ואקח מישהו שישפץ לי את הדירה.
אוי! זה גרוע כפליים. תביאי שיפוצניק שיתן לך את התכנון?
07/02/2016 | 10:33
45
הוא יעשה את המינימום כך שהכל יראה יפה.
הרטיבות או הלוחות שתהרוס לאט את הגבס ו/או הרהיט הן כבר לא יהיו בעיה שלו.

בקיצור - ככה בדיוק לא עושים!
ביצוע נכון - הוא בדיוק סוף מעשה במחשבה תחילה. כמו בכל דבר אחר. קודם יודעים מה ואיך לעשות - ואז מזמינים איש ביצוע שיבצע.
אפשר להזמין ארון סביב לחלון
04/02/2016 | 20:48
105
סגירת חלון
07/02/2016 | 12:32
26
היי,

את יכולה לעשות שתי אופציות:
1. להפוך את החלון לחלון קבוע.
2. אופציה שהיא זולה יותר- לסגור עם גבס את החלון רק מבפנים.

שיהיה בצלחה,

עירית אוסמן
דמוי פרקט במקלחות
06/02/2016 | 22:52
1
59
שלום,
אשמח לעזרה
אני רוצה לרצף מקלחות ומתקשה לבחור
האפשרות הן או דמוי פרקט או רצפה מאויירת
אשמח לדעה מה יותר מתאים לבית כפרי.
מה משלבים בקירות עם דמוי פרקט? חשבתי על בריקים לבנים אבל זה נראה לי פחות משתלב .
תודה
שניהם מתאימים
07/02/2016 | 09:02
28
צריך לראות את העיצוב הכללי של הבית ובמיוחד את תכניות חדרי הרחצה וחיפויי הקיר
הכיור נפל
06/02/2016 | 23:22
2
81
דירה שכורה.
בעלת בית נוראית.
שעה לפני שבת - הכיור במטבח התמוטט.
(הוא נתמך בשני מוטות שהתפוררו מחלודה)
ניסינו להבין איך לעזאזל לסדר את זה מבלי לערב אותה.
אפילו ניסרנו מוטות חדשים, ולא הצלחנו.
האם קודם מתקינים כיור ורק אח"כ את השיש?
מה עושים במקרה כזה? (כבר השלמנו עם זה שנצטרך לערב אותה כדי להזמין בעל מקצוע,
אבל-מה הוא הולך לעשות שם?)
מציעה להתייעץ בפורום שיפוץ או בנייה
07/02/2016 | 07:57
12
עקרונית צריך לקנות כיור מותאם לפתח של השיש
07/02/2016 | 08:58
34
על מנת לא להחליף את השיש כולו. בעיני אישית - זה נושא לבעלת הדירה.

התייעצי בפורום שיפוצים לגבי אפשרויות תיקון.
דחוף!! מטבח לפני צביעה
06/02/2016 | 21:55
71
הי! המטבח שלנו כמעט גמור. מטבח כפרי. דלתות בצביעה. אני אוהבת מאוד מטבח כפרי בצבע שמנת, ובד"כ כשאני רואה מטבחי שמנת, הם נראים לי לבנים, אז בחרתי צבע יותר מודגש. את הצבע בחרנו לפי מניפת צבעים של ארפא, כי את כל הלייסטים והצדדים של הארון הנגר עושה מפורמייקה, וכל הדלתות צביעה בתנור. הדלתות אמורות להיצבע מחר, ופתאום הפורמייקה נראית לי ממש צהובה!! מישהי מכירה את הצבע ויכולה להגיד לי איך באמת זה נראה בפועל? אולי אפילו תמונה...
אני מתלבטת אם לא לשנות את הצבע של הדלתות, אבל אז הם לא יהיו תואמות למקומות בהם רואים את הפורמייקה. אשמח ממש לעצה ממשהי שמכירה את הצבעים/בתחום.
שילוב צבעים
03/02/2016 | 21:06
3
310
היי,
אנחנו בשלב בחירת ריצוף, חיפויים , מטבח  ושיש.
מטבח, מרפסת וסלון פונים לכיון צפון מערב.
מאוד רוצים ריצוף בגוון כסף-אפור - אך חוששים שהכיוונים מייצר מעט אור .. מה שיגרום לאווירה עכורה.
ולכן נעשו ההחלטות הבאות:
1. CONCRETE SILVER של נגב  - ריצוף לכל הבית
2. נוטים כמעט באופן מידי למטבח ושיש בגוונים בהירים (ובנאלים) כגון לבן או שמנת. 

Help , איך אפשר אחרת ? אילו שילובים -שיש-ארונות מטבח-חיפויים - יכולים להתאם עם ריצוף אפור מעט כהה יותר?
והאם לחדרים הרטובים כדאי להמשיך עם אותו ריצוף או לשנות? (חשבנו על דמוי פרקט בגוון דומה וקירות בהירים  ?! )
בחירת גוונים
04/02/2016 | 12:19
91
שלום,
אני לא מכירה את הדגם הספציפי הזה של נגב וקשה להתרשם מהגוונים שלו בצילום. אני ממליצה לבחור ריצוף אפרפר שיש בו נטייה לחום מוקה ולא לבחור אפורים שיש בהם פגמנטים כחולים שעושים את הריצוף "קר" (מבחינת האווירה).
לגבי עיצוב המטבח- יש להחליט קודם מה הסגנון העיצובי שרוצים למשל: מודרני / כפרי ולפי זה לבחור את הגוונים והשילובים.
למשל: למטבח כפרי אפשר לבחור גוון שמנת עם שיש אפרפר שנוטה למוקה ולשלב ביחידה עליונה פתוחה צבע כלשהו כמו ירוק כהה/ טורקיז וכד'..
לחדרים הרטובים לא הייתי ממשיכה עם הריצוף של הבית אלא יוצרת עיניין בריצוף.
אם ההחלטות קשות לכם, אני ממליצה להיעזר במעצב/ת פנים לליווי לספקים השונים (ספק קרמיקה, מטבח, שיש), ניתן לעשות זאת בשלוש או ארבע פגישות ותקבלו ייעוץ ועזרה בבחירות השונות.
בהצלחה!
אתי לב כץ.
גם אנחנו בחרנו את הריצוף הזה לכל הבית
06/02/2016 | 19:24
59
למרות שאני לא ראיתי אותו בבית כלשהו וגם לי יש חששות לגבי הכהות שלו.. 
בחדרים הרטובים לקחנו ריצוף דמוי פרקט בצבע אפור וחיפוי 30/60 בלבן עם פסים אפורים ממש דקים. הארונות יהיו בצבע אלון כך שאני מקווה שיכניסו חמימות.

האוירה העכורה לא נגרמת מהצבע עצמו
07/02/2016 | 09:10
32
אלא מהגימור. כלומר, אריחי טראצו אפורים בהחלט נראים עייפים עם אור חזק, אך אריחי דמויי בטון נראים יפה מאד.
בנוסף חשוב שתשקיעו בהצללה טובה לבית. כך תמנעו את האור החזק וגם תוכלו לשלוט על כמות האור. שילוב של וילונות מסוגים שונים בהחלט יעזור.

לגבי הצבעים הנבחרים - האריח הצהבהב מעט והמטבח השמנתי יתנו לך את אותה תחושה ״מדברית״ ממנה את כל כך חוששת.
שלום , מחפש המלצה לתוכנה פשוטה לעיצוב פנים הבית
06/02/2016 | 18:37
34
אשמח להמלצות ממי שהתנסה בתוכנה . תודה 
צביעת מעקה
04/02/2016 | 13:09
3
126
שלום,
הריצוף בביתי בצבע אפור דמויי בטון, המדרגות אפורות הספה בצבע אפור כהה שאר הריהוט מעץ אלון וחלקו (מטבח וכ"ו) לבן.
בכדי להכניס קצת צבע לבית חשבתי לצבוע את המעקה בתכלת ולהוסיף צבע זה במספר פריטים (אביזרי נוי , כריות)
אשמח לחוות דעתך,
 תודה
צביעת מעקה - טורקיז
05/02/2016 | 05:13
1
100
עושה רושם שהגוונים בבית מאוד רגועים. מאוד ממליצה לצבוע את המעקה בצבע נועז יותר. לכן, אם המחשבה היתה בכיוון של תכלת, הייתי ממליצה על טורקיז שהוא יותר בולט.
עשיתי את זה באחד הבתים שעיצבתי והתוצאה היתה מאוד מוצלחת
מקווה שעזרתי
מעקה
06/02/2016 | 14:27
42
בעלי מתנגד לטורקיז כרגע מתלבטים בין לבן תכלת ואפור פתוחים לצבעים אחרים אגב את הארון במקלחת שנמצאת בקומה העליונה בחרנו בתכלת וגם בריצוף בשרותי אורחים בקומת כניסה יש תכלת.
האם תכלת למעקה יכול להשתלב יפה או יש לך הצעה אחרת
תודה רבה
כחול אדום או צהוב, ובתנאי שהם דומיננטיים
07/02/2016 | 14:10
5
כלומר הקפד על גוון נועז
מחפשים מעצב/ת פנים עם ניסיון מוכח (באיזור הצפון)
05/02/2016 | 17:40
1
77
עבור עיצוב פנים של בית פרטי, 500 מ"ר בהרחבה של קיבוץ.
שלב הסקיצות מול האדריכל לקראת סיום ופה בעצם אנחנו רוצים להכניס את
מעצב/ת הפנים בכדי לעשות עידונים אחרונים, אם ישנו צורך וכמובן להמשיך לרדת
לפרטים קטנים יותר שבאמת קשורים לעיצוב הפנים.
ניתן לפנות אליי בפרטי, נא לצרף תיק עבודות או לינק לאתר אם ישנו.

סטודיו דולו
06/02/2016 | 11:49
71
לאחרונה אני מאד מתלהבת מהעבודות שלהם. http://www.studio-dulu.co.il/

עיצוב חדר שינה
06/02/2016 | 11:39
122
הי
אני מתלבטת איך לתלות את הגיטרות שלי. אני רוצה לתלות אותם על הקיר. כרגע אחת תלויה ואחת לא. השאלה שלי: האם זה יהיה יפה לתלות את הגיטרה האקוסטית ליד הפוסטר?
ישנה גם אפשרות לתלות את שתי הגיטרות שלי אחת ליד השניה, אבל אז אני אצטרך לוותר על הווילון של החייזר (שאני אוהבת) כי אני ארצה לשים שם את התמונה...
אבל זה גם יכול להיות מגניב שהגיטרות לא יהיו על אותו הקיר...
אשמח לדעתכם. מצורפות תמונות.
תודה,
05/02/2016 | 22:23
66
בעלי מתנגד לטורקיז כרגע מתלבטים בין לבן תכלת ואפור פתוחים לצבעים אחרים אגב את הארון במקלחת שנמצאת בקומה העליונה בחרנו בתכלת וגם בריצוף בשרותי אורחים בקומת כניסה יש תכלת.
האם תכלת למעקה יכול להשתלב יפה או יש לך הצעה אחרת
תודה רבה
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
פורום שיש ואבן
פורום שיש ואבן
פורום בריכות
פורום בריכות
סיידר מטבחים
סיידר מטבחים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה