לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפרסום המסחרי בפורום אסור לפי תקנון תפוז
הודעות המכילות פרסום מסחרי ופרסום עצמי ימחקו

ניתן להוסיף בחתימה האישית לינקים עם הפניה לאתר שאליו תרצו להזמין את הגולשים.
ניתן להפנות בהודעה ללינק שבחתימה האישית.
הפרת הוראות אלו בצורה מכוונת תביא לחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'מיטות בחדר ילדים קטן'
מיטות בחדר ילדים קטן
19/02/2017 | 13:22
8
75
הי, 
יש לנו ילד בן שנתיים וחצי, כרגע בהריון עם ילדה נוספת. בעוונותינו, עד היום הוא ישן במיטת תינוקות עם סורגים. אנחנו רוצים בקרוב להעביר אותו למיטת ילדים שיוכל לצאת ממנה באופן עצמאי. ראינו שבגיל הזה הרבה פעמים ישנים במיטת מעבר קטנה, אבל נראה לנו קצת מיותר להשקיע במיטונת אם ממילא יעבור למיטת נוער בהמשך ולא ברור לנו היתרון של קניה כפולה כזו. אנחנו משערים שהתינוקת תישן איתנו בחדר ההורים בשנה הראשונה ובהמשך תעבור להיות איתו בחדר. חשבנו לקנות מראש מיטת נוער נפתחת, שבהתחלה תשמש רק אותו ובהמשך תהיה לשניהם. אני מתעבת מיטות קומותיים ואם יהיו שתי מיטות קבע בחדר, זה ממש יחנוק את המרחב. השאלות שלי:
א. האם מיטה נפתחת היא פתרון נוח לאורך זמן, או שזה ניג'וס בכל פעם לגלגל החוצה מיטה ולהוסיף שמיכה וכרית? זוכרת מילדותי שזה היה נורא מעצבן למשוך את המיטה התחתונה לאירוח חברים ושהיה בזה אלמנט צפיפות, ושהמיטה ה'עיקרית' הייתה נוחה והתחתונה מעין פשרה מבאסת. אבל אולי כי זה מיטות של פעם וכיום הן נחמדות יותר?
ב. האם יש פתרונות בטיחות לקטנטנים שישנים על מיטות כאלה שאפשר להוסיף בקלות, או שזה פשוט לא תואם גיל ודורש התעסקות נוספת, ועדיף כן להשקיע במיטת מעבר וכשיגדלו לעשות קנייה נוספת?
ג. אשמח להמלצות למיטות ספציפיות שהן נוחות וטובות למקרה שלנו, רצוי מניסיון אישי, ורצוי כאלה שבאות עם מגירות שאפשר לשים את הכרית והשמיכה של המיטה הנגררת. 
תבורכו!
שלומית
לצפיה ב-'לדעתי ומנסיוני האישי מיטת מעבר יותר מתאימה ונוחה לגיל שנתיים'
לדעתי ומנסיוני האישי מיטת מעבר יותר מתאימה ונוחה לגיל שנתיים
19/02/2017 | 15:23
67
וחצי מאשר מיטת ילדים/נוער וכשהבן יגדל תוכלי להעביר את אחותו לעתיד למיטה זו ולקנות מיטת ילדים/נוער
יותר נוחה לירידה מהמיטה (יותר נמוכה ממיטת ילדים/נוער) וגם יותר מתאימה לגודל הילדים בגיל הזה..

הבן שלי ישן במיטת מעבר עד גיל קרוב ל-5 (והוא היה גבוה ) כי בבית הקודם  החדר לא היה מתוכנן כמו שצריך ולא יכל להכיל מיטה גדולה יותר..(בתים ישנים של קיבוץ..) .הבת שלי ישנה במיטת מעבר עד גיל 4.5 

מיטת מעבר מגיעה  עם מעקה בטיחות קבוע (בד"כ מ-2 הצדדים)

מיטות מעבר זולות יחסית ויש מיטות ממש חמודות (סביבות 250 ש"ח ללא מזרן . מזרן מיטת תינוק בד"כ מתאים) בטוחה שניתן למצוא ביד 2..

דוגמה (יש עוד בסגנון של חברות שונות)

בכל זאת אם את הולכת על מיטת ילדים/נוער המיטות של גלמר מומלצות..
2 מגירות רחבות מאד . המיטה התחתונה הנשלפת ברוחב המיטה העליונה (80-90) מגיעה כמובן עם מעקה בטיחות

גם המיטות של ברזילי טובות אבל המגירות צרות יותר וגם המיטה הנשלפת ברוחב 75 (ללא קשר אם המיטה העליונה ברוחב 80 או 90)

מבחינת שירות לשניהם שירות טוב מאד.

יש גם את מיטה לי אבל לא מכירה מנסיון אישי או של לקוחות למעט אחות של לקוחה שקנתה ומרוצה (ראיתי בחנות את המוצרים שלהם נראים איכותיים אך לא יכולה להעיד מנסיוןמ אישי ועל שירות)
לצפיה ב-'אצלי כל הילדים עברו ממיטת תינוק למיטת נוער'
אצלי כל הילדים עברו ממיטת תינוק למיטת נוער
19/02/2017 | 16:11
1
55
בעיני מיטת מעבר היתה מיותרת
היו אצלנו 2 ילדים בחדר במיטה נפתחת במשך כמה שנים. כשסגרנו את המיטה בבוקר שמנו את הכרית והשמיכה על המיטה העליונה.
לגבי הנוחות של המיטה התחתונה - בהנחה שאת קונה מיטת עץ סטנדרטית, ניתן לקחת את המזרון התחתון שיהיה עבה בדיוק כמו העליון (זה מה שאנחנו עשינו כי ידענו שהיא תשמש 2 ילדים לאורך זמן)
לגבי הבטיחות - המיטות האלה באות עם מעקה בטיחות סטנדרטי, שהוא נשלף כך שאפשר להסיר אותו כשהם גדלים, ו/או להעביר אותו למיטה התחתונה כשהתינוקת תגדל. ואפשר ליתר בטחון בלילות הראשונים להשאיר את המיטה התחתונה חצי פתוחה, אבל זה באמת לא נדרש.

מבחינת בחירת מיטה:
מסגרת עץ מלא אם חיבורים איכותיים
מזרון ספוג כחול או כחול-סגול (קשה או קשה למחצה)

הערה אחת: הילדים שלי כבר גדולים. אולי היום יש חידושים שאני לא מכירה
לצפיה ב-'גם אצלי כך! אבל במקרה של בעיית מקום בחדר כמו כאן'
גם אצלי כך! אבל במקרה של בעיית מקום בחדר כמו כאן
19/02/2017 | 17:34
58
הרי שמיטת מעבר דוחה את פתרון הבעיה ללא מעט שנים. וזה חשוב.
כי אם מיטת מעבר נותנת לך לפחות 7 שנים של שקט עד שצריך שני מיטות נוער. אז זה פתרון מעולה והייתי ממליצה ללכת על זה.
לצפיה ב-'מיטת מעבר פתרון מצויין'
מיטת מעבר פתרון מצויין
19/02/2017 | 16:21
44
הן ממש לא יקרות..ויש ממש יפות, אפילו אלו מאיקאה מחזיקות מעמד יפה מאד.

לצפיה ב-'את הבת הבכורה העברנו בגיל שנתיים, או קצת יותר למיטת '
את הבת הבכורה העברנו בגיל שנתיים, או קצת יותר למיטת
20/02/2017 | 06:42
25
נוער שקיבלנו וכך גם את הבן האמצעי (הצליח לנו , ירשנו שתי מיטות כך שלא חשבנו על משהו אחר). לא חשבנו על הרעיון של מיטת מעבר ואת האמת, לא בטוחה אם היינו מודעים אל הרעיון בזמנו. פשוט שמנו מעקה ולא זכור לי שהיתה בעיה מיוחדת. בהמשך קנינו מיטת ר'. במיטת ר' המיטה הגבוהה נמוכה יותר ממיטת קומותיים רגילה. היא תופסת יותר מקום ממיטת קומותיים, אבל פחות מאשר שתי מיטות באותו החדר. בשלב מסויים הצטרפה הבת הקטנה אל מיטת החבר שהיתה מתחת למיטה התחתונה. מציק לפתוח ולסגור? לא נורא. האם מתאים לאורך זמן? תלוי לכמה זמן. לא בגלל אי הנוחות (לא כזה נורא), אלא יותר בגלל המזרון וגובה המיטה. 
זה נכון שמיטת מעבר תחסוך לכם מקום בחדר, אבל בשלב מסויים היא לא תתאים ותצטרכו פתרון אחר (אלא אם יש חדר נוסף), כך שלא מוצאת טעם במיטת מעבר כחוסכת מקום, כי זה לא לאורך זמן. זה רק לדחות בשנה/שנתיים....
לצפיה ב-'אגב, אצלנו בין שני הגדולים יש שנתיים הבדל,'
אגב, אצלנו בין שני הגדולים יש שנתיים הבדל,
20/02/2017 | 06:57
26
ושלשתם ישנו במיטת תינוק עד גיל שנתיים בערך. את מיטת הר' קנינו כשהבת היתה בת 6. אם הרעיון נראה לך, אתם יכולים אולי לקנות קודם מיטת נוער רגילה ובהמשך לקנות את המיטה העליונה, אבל קחי בחשבון שאולי לא תמצאו מיטה תואמת בהמשך או אולי שיעלה יותר כסף. תמיד אפשר לקנות מיטת ר'/קומותיים ושהבן יישן בהתחלה במיטה הנמוכה, כי בכל זאת הבת יכולה להמשיך לישון במיטת התינוק עד גיל שנתיים בערך.....
לצפיה ב-'מיטת "ר" נקראת מיטת גלריה והיא יותר נמוכה'
מיטת "ר" נקראת מיטת גלריה והיא יותר נמוכה
20/02/2017 | 08:27
1
15
ממיטת קומותיים אבל מתאימה לגיל גדול יותר ..
אפשר לקנות מיטת מעבר כעת וכשהבן יגדל לקנות מיטת גלריה ואת מיטת המעבר לבת למקם מתחתיה (בניצב)

יש לי חברה שהיתה בבעייה דומה... העבירה את הבת למיטת מעבר בגיל דומה ובסביבות גיל 5 קנתה מיטת גלריה ואת מיטת התינוק (ואחרי זה מעבר) מקימה מתחתיה חלקית ובניצב ובגלל שמיטת מעבר פחות ארוכה היה יותר מרווח.. מתחת למיטת גלריה אפשר גם לאחסן צעצועים וכו' כך שהחלל נראה פחות עמוס
לצפיה ב-'מיטת גלריה, למיטב הבנתי, זאת רק המיטה הגבוהה'
מיטת גלריה, למיטב הבנתי, זאת רק המיטה הגבוהה
20/02/2017 | 12:14
3
יותר. אנחנו קנינו ביחד את שתי המיטות (למעשה שלש, עם מתייחסים למיטה הנפתחת). כאמור, קנינו את המיטות כשהילדים היו גדולים יותר אבל כמו שכתבתי, אפשר באותה מידה, לקנות קודם מיטת נוער רגילה ואח"כ להוסיף את הגבוהה. זה לא שונה בהרבה ממה שחברה שלך עשתה, רק בסדר הפוך (כי התנוקת תוכל להמשיך לישון במיטת התינוק עוד שנתיים ובנתיים הילד הבכור יוכל לעבור למיטה גבוהה יותר....).
שוב,אנחנו קיבלנו את מיטות הנוער הראשונות (אפשר גם לחפש ב"אגורה" או אולי אפילו ביד 2), כך שלא חשבנו בכלל לגבי מיטת מעבר, אבל רק טוענת שצריך לחשוב גם קצת קדימה....

לצפיה ב-'בוקר טוב! איך להסתיר בצורה האסטתית ביותר'
בוקר טוב! איך להסתיר בצורה האסטתית ביותר
20/02/2017 | 08:56
1
31
פקק ביוב של שירותים שביטלתי בכניסה לבית?? זה פשוט מכוער, ובולט... נמצא בפינה כמובן
לצפיה ב-'מצרפת תמונה '
מצרפת תמונה
20/02/2017 | 11:38
20
לצפיה ב-'כתמי רטיבות בתקרה'
כתמי רטיבות בתקרה
19/02/2017 | 11:08
3
65
שלום, כשרכשנו דירה לפני כשלוש שנים, סיידנו אותה, כולל תקרות. לפני מספר חודשים נמכרה הדירה שמעלינו ועברה שיפוץ מקיף. השבוע הבחנו בתקרות של שלושה חדרים, בכתמי רטיבות יבשים, בקוטר 20-30 ס"מ.
כיצד ניתן / צריך לפעול מול בעלי הדירה שמעל? (מעבר לאפשרות של סיוד חוזר של התקרות). תודה מראש עבור תשובה.

לצפיה ב-'לבקש מהם לבדוק ולפתור את בעיית הרטיבות... מעבר לזה'
לבקש מהם לבדוק ולפתור את בעיית הרטיבות... מעבר לזה
19/02/2017 | 17:35
2
53
אם הם לא יסכימו אז רק צעדים משפטיים, אין משהו אחר.
לצפיה ב-'השאלה אם בכלל יש בעיית רטיבות'
השאלה אם בכלל יש בעיית רטיבות
19/02/2017 | 18:15
1
49

בהחלט יכול להיות שהיו מים בזמן השיפוץ ואין כרגע נזילה
<אחרת היו כתמי רטיבות רטובים ולא יבשים>
לצפיה ב-'נכון, לא הבנתי באמת למה כתב שהכתמים יבשים'
נכון, לא הבנתי באמת למה כתב שהכתמים יבשים
19/02/2017 | 22:50
30
אם הם יבשים אז יתכן שהם רק שריד של מים שנזלו בשיפוץ, כמו שנוזלים המון פעמים כשמרימים אמבטיה למשל.
לצפיה ב-'שאלת ריצוף עזרה בבקשה '
שאלת ריצוף עזרה בבקשה
19/02/2017 | 15:26
6
71
אנחנו שוקלים לקנות בית, משופץ, לפני שנתיים הדיירים ביצעו הדבקה של קרמיקה חדשה בכל הדירה - חדשה חדשה - אבל מכוערת! 

אנחנו מעוניינים להסיר את הריצוף המכוער, ולהניח פרקט בכל הדירה, ובמטבח מרצפות. 

שתי שאלות, האם באמת עדיף להסיר את השכבה השניה, ובמקומה את הריצוף החדש, או פשוט להניח שכבה שלישית? 

הריצוף עמיד ובמצב טוב, כל חטאו הוא בכיעור יוצא דופן. 

עוד שאלה לגבי המטבח - מן הסתם צריך לפרק את הארונות ע"מ לרצף - מה עושים אם הגובה של הריצוף לא יהיה באותו הגובה של הריצוף הקודם? האם צריך יהיה להגביה גם את השיש? זה לא נראה לי הגיוני - אבל מה אני יודעת... 

בכל אופן, עזרתכם תועיל לי מאוד.. 

לצפיה ב-'חובה לקלף, לא מדביקים שכבה שלישית אם מרצפים מחדש'
חובה לקלף, לא מדביקים שכבה שלישית אם מרצפים מחדש
19/02/2017 | 17:32
5
55
אבל אם אתם עושים למינציה ואין בעיה של גבהים ומדרגות מוגזמות אין מניעה להניח פרקט בהצפה.
לגבי המטבח אין פתרון, אם עושים הגבהה של הריצוף, אזי משטח יעשה נמוך יותר. אם זו למינציה זה רק ס"מ זה לא טרגדיה כבר יצא לי לעשות כך. אם זה פרקט עץ זה יותר סיפור כי זה לרוב 2 ס"מ וזה כבר הרבה.
לצפיה ב-'במטבח יהיו מרצפות '
במטבח יהיו מרצפות
19/02/2017 | 18:41
4
45
גרניט פורצלן כלשהו סביר להניח. פרקט במטבח זה לא בשבילי.
אם כך, ועדיף להסיר את השכבה השנייה לחלוטין - אז מה קורה כשמרצפים את המטבח?
איך מוודאים שהשכבה השנייה (החדשה) תהיה בגובה של השכבה הקודמת?
וכמה נורא יהיה אם נוריד את המרצפות רק במטבח - כדי לרצף מחדש, אבל בשאר הבית - הפרקט יהיה שכבה שלישית?
לצפיה ב-'מה שאני לא מצליחה להבין זה '
מה שאני לא מצליחה להבין זה
19/02/2017 | 18:46
2
53
בהנחה והסרנו את הריצוף המכוער, והנחנו מרצפות חדשות - האם יכול להיות שהגובה של הרצפה לא יהיה באותו גובה כמו עם הריצוף המכוער? כי אז יהיה מרווח בין הריצוף לצוקל שמתחת לארונות.
לצפיה ב-'את דואגת לחלק טכני שקל לפתור ממילא המטבח עומד על צוקל'
את דואגת לחלק טכני שקל לפתור ממילא המטבח עומד על צוקל
19/02/2017 | 22:49
1
33
או על רגליות, צריך להבין על מה כדי לראות מה עושים. אבל אפשר להחביא את המפגש מתחת לצוקל.
לצפיה ב-'אחלה, תודה תמי '
אחלה, תודה תמי
19/02/2017 | 23:42
9
לצפיה ב-'אם אתם רוצים גובה אחיד ומדביקים במטבח'
אם אתם רוצים גובה אחיד ומדביקים במטבח
19/02/2017 | 22:47
38
אז אתם צריכים לקלף את כל הבית.
לצפיה ב-'בונה בית בלי עזרת מעצבים מטעמים כלכליים'
בונה בית בלי עזרת מעצבים מטעמים כלכליים
18/02/2017 | 23:06
4
129

ומתה מפחד...

שאלה ותודה מראש לעונים:
שירותי אורחים, מקלחת ילדים ומקלחת הורים...
האם השלושה יכולים שלא לדבר ביניהם?
האם הם יכולים להיות מעוצבים בלי קשר זה לזה?
לגבי שירותי אורחים,
האם אפשר לבחור עבורם קרמיקה בלי קשר לריצוף הביתי?
לצפיה ב-'לשרותי אורחים בד"כ נכנסים עם הריצוף של הבית'
לשרותי אורחים בד"כ נכנסים עם הריצוף של הבית
18/02/2017 | 23:40
3
117
אבל אפשר גם אחרת...
אפשר שכל חדר יהיה שונה מהאחרים.
בתור מעצבת אני מעדיפה שיהיה איזשהו קשר וקו עיצובי. אבל אין חוק שלא מרשה לך לעשות מה שאת רוצה.
לצפיה ב-'לא צריך להיות ריצוף אנטיסליפ?'
לא צריך להיות ריצוף אנטיסליפ?
19/02/2017 | 21:50
2
40
בשירותי אורחים
לצפיה ב-'מתקלחים שם? יורד גשם?'
מתקלחים שם? יורד גשם?
19/02/2017 | 22:24
19
לצפיה ב-'לא, זה לא מקלחת'
לא, זה לא מקלחת
19/02/2017 | 22:46
15
לצפיה ב-'על התנהלות מול ספקי שיש '
על התנהלות מול ספקי שיש
19/02/2017 | 10:27
5
103
אז..סגרנו מטבח ומשיקולי תקציב החלטנו להישאר עם השיש שנותן הקבלן בסטנדרט, זאת לאחר שהצעת מחיר לשדוג ל4.5 מ"א של דקטון הגיעה לכמעט 10,000 ש"ח (לאחר זיכוי של הקבלן) תוך כדי שהספק מכניס לחישוב כל מני עמלות בגין חיתוך, הרכבת כיור ועוד.
שבאנו לחתום על השיש מתוך מבחר הסטנדרט ,שלף נציג הספק עוד עז בטענתו כי למרות שלא בוצעה שום שינוי במטבח (שידרגנו אומנם את הסטנדרט אך התבססנו ודאגנו לא לשנות מיקומים שישפיעו על השיש) עצם השידרוג מזכה אותו בעמלה עבור שינויים ובנוסף עצם העובדה כי לא לקחנו את הכיור הסטנדרט של הקבלן מזכה אותו גם בגין עמלת שינוי כיור (גודל הכיור וצורתו לא השתנו).
האם זאת התנהלות תקינה של ספק השיש?
כרגע הספק טרם אישר לנו את ההזמנה והנושא עבר לבירור.
לצפיה ב-'קשה לנצח את השיטה'
קשה לנצח את השיטה
19/02/2017 | 10:54
2
82

אני מניח שעצם העובדה ששיניתם את המטבח ולא שיניתם דבר מבחינת השיש.
אז אין מקום לעמלה נוספת
בנוגע לכיור, אני מניח שכן תצטרכו לשלם משהו.

<בתכלס, תתכוננו לצרחות על הקבלן שלכם>
לצפיה ב-'אם ההתקנה של הכיור לא השתנתה ולא המידה ,למה לשלם ? '
אם ההתקנה של הכיור לא השתנתה ולא המידה ,למה לשלם ?
19/02/2017 | 15:52
1
23
לצפיה ב-'תלוי באמת מה השתנה'
תלוי באמת מה השתנה
19/02/2017 | 16:29
39

אם רק צבע או חברה, אז באמת אין סיבה.

לצפיה ב-'לא שמעתי על התנהלות כזו עדיין.'
לא שמעתי על התנהלות כזו עדיין.
19/02/2017 | 17:09
23
לצפיה ב-'בקשו מהקבלן/ ספק המטבחים תוכנית של מטבח הסטנדרט. '
בקשו מהקבלן/ ספק המטבחים תוכנית של מטבח הסטנדרט.
19/02/2017 | 18:52
38
השוו שאכן המיקומים המדוייקים של מרכז כיריים ומרכז כיור זהים לחוטין והאורך הכולל של משטחי העבודה זהה.
אם אכן הכל זהה לחלוטין- אין באמת סיבה לגבות כסף- למעט אם בחרתם דגם שאינו מרשימת הסטנדרט.
לגבי חיתוך לכיריים- אם מבקשים חיתוך בגודל שונה מהסטנדרט גם אם המיקום זהה- יש עלות.
לגבי כיור- אם גודל הכיור שונה מכיור סטנדרט ו/או צורת ההתקנה שונה (התקנה שטוחה לעומת תחתונה למשל) אז תהיה עלות.
נושא עלויות לכיריים והכיור רלוונטי גם במקרה שדייר לקח מטבח סטנדרט עם שיש סטנדרט אבל שינה משהו בכיריים/כיור.

אם באמת יש פה משום הרגשת "נוכלות" נסו לערב את הקבלן.
לצפיה ב-'פורניר כחומר גמר למטבח '
פורניר כחומר גמר למטבח
19/02/2017 | 14:01
2
60
אחרי שהסתובבתי בלי סוף וחיפשתי את הפורמיקה דמוי עץ הכי הכי,
שתראה טוב, ובחרתי פורמיקה של EGGER שאמורה להיות איכותית ביותר ובעלת מראה כמעט טבעי - פתאום צצה לה בעיה - 

הקנט התואם של חברת אגר הוא עבה מהרגיל, ובשיוף הקצוות גם יותר קצת הצבע ונוצרת 'מסגרת'  לבנה כאשר הפורמיקה הנבחרת היא כהה יחסית.

הנגר שלי מוכן לנסות הכל כדי שהגימור יהיה מושלם, והציע לצ'פר אותי במטבח פורניר כמעט ללא תוספת תשלום.

מבחינת המראה - אני בטוחה שזה יראה הרבה יותר טוב, חי, ואמיתי,

החשש שלי הוא בגלל עמידות, המטבח עתיד להיות פעיל מאד ואני לא רוצה חומר שאחרי שנה - שנתיים יראה עייף כבר.

אז אשמח לדעת איפה הפורניר עומד מבחינת סולם העמידות ביחס לפורמיקה, לפולימר ולשלייפלק.

התשובה דחופה לי, אשמח לכל תובנה בהקדם.

תודה
לצפיה ב-'פורמייקה, פולימר, פורניר, צבע כאשר פורמייקה היא העמידה ביותר'
פורמייקה, פולימר, פורניר, צבע כאשר פורמייקה היא העמידה ביותר
19/02/2017 | 15:04
47
(אם כי אצלי המנקה הצליחה להרוס חזיתות ארון אמבטיה פורמייקה עם אקונומיקה . שפכה כנראה כמויות אבל זה חריג מאד וסה"כ זהו חומר עמיד מאד)..
גם פולימר עמיד וניתן גם לעשות דלתות מסגרת (בניגוד לפורמייקה ולפורניר) השאלה אם קיים הדגם והגוון שאת אוהבת (מבחר יותר מצומצם ממבחר הפורמייקות)

פורניר  פחות עמיד מהנ"ל יחסית אבל בשימוש נורמלי במטבח לא אמורה להיות בעייה..
את הפורניר ניתן לגוון ולנסות להגיע לגוון המתאים ביותר עבורך..
כמו כן, בפולימר ובפורניר הקנטים תואמים..

אם את רוצה מראה עץ שלייפלק לא רלוונטי .

לגבי מראה הפורניר לאחר מספר שנים: לי יש מטבח פורניר ופעיל ונראה עדיין טוב מאד גם לאחר 6 שנים (אם כי יש דפיקה קטנה מאד בחזית אחת המגירות התחתונות שהילדים לא ברור ממה אבל חשכ גדול שהילדים שלי כשהיו קטנים יותר גרמו לה איכשהו.. ) 

לצפיה ב-'פורניר חומר נהדר לחזיתות'
פורניר חומר נהדר לחזיתות
19/02/2017 | 15:25
63
יש לי במטבח שלי והיה לי גם במטבח הקודם, יש לי נסיון של המון שנים עם פורניר בארונות גדולים שהיו לי במחדרי החרצה.
מכרתי את המטבח והארונות בלא מעט אחרי 15 שנה של שימוש. ואצלנו כל הבית מאוד פעיל.
לצפיה ב-'אז רק אני חושבת שמגירות במטבח זה'
אז רק אני חושבת שמגירות במטבח זה
16/02/2017 | 15:22
6
245
בזבוז משווע (פושע) של מקום?? נשבעת לכם שהיה לי מטבח יותר קטן בארונות ועכשיו לא נכנסים לי כל הדברים.

אני לא יכולה לומר....בפעם הבאה אבל לפעמים קורה בחיים שמשהו מצליח לך ואי אפשר לשחזר את זה

היתה לי דירה של 4 חדרים 98 מ"ר+מחסן 6 מ"ר ועכשיו יש לי דירה 136 מ"ר+מחסן 3 מטר ויש לי בעיה קשה של מקום חחחח

ועוד לא פרקתי הכל. איזה ייאוש :'(
לצפיה ב-'אני לא חושבת ככה..'
אני לא חושבת ככה..
16/02/2017 | 16:12
167
מגירות במטבח זה מעולה....כל כך נוח.

תבדקי אם את צריכה את כל הדברים  שיש לך...מנסיון, גם כשמעיפים חצי, עדיין לא משתמשים בהכל.

עוד אפשרות, לאחסן בארון שירות, במרפסת כביסה, או באיזו שהיא נישה בדירה כלים שמשתמשים לעיתים רחוקות (למשל כלים של חגים ששמים פעם פעמיים בשנה על השולחן)
לצפיה ב-'לא רק את :) זה ידוע! נוחות תמורת כמות..'
לא רק את :) זה ידוע! נוחות תמורת כמות..
16/02/2017 | 19:54
132
מקסימום תחליפי חלק לדלתות בעתיד :)
לצפיה ב-'מגירות ונשלפים זה האחסון הכי נכון והכי יעיל שיש, אבל המצאותם'
מגירות ונשלפים זה האחסון הכי נכון והכי יעיל שיש, אבל המצאותם
17/02/2017 | 13:17
143
במטבח לא מבטיח את זה שהוא מתוכנן נכון ומתאים לבעליו.
מעצבת פנים/מעצבת מטבחים יושבת עם הלקוחות ומתאימה את המטבח לצרכיהם, בשלב התכנון אמורים להבין אם אין מספיק מקומות אחסון ולהוסיף...
לצפיה ב-'מגירות במטבח זה להיט היסטרי'
מגירות במטבח זה להיט היסטרי
19/02/2017 | 10:38
79

הרבה יותר יעיל מאשר ארונות עם דלתות, הופך את עומק הארון לזמין ונגיש.
לא יודע מי תכנן לך את המטבח, אולי לא תוכנן כהלכה.
לצפיה ב-'מגירה נותנת כ30% יותר מקום אחסון לעומת ארון'
מגירה נותנת כ30% יותר מקום אחסון לעומת ארון
19/02/2017 | 13:02
1
65
תחשבי כמה מקום הולך לאיבוד בארון כשאת צריכה להשאיר מקום מעל המוצרים כדי שתראי אותם ותוכלי להושיט יד למה שנמצא מאחור. במגירה הכל נשלף והגובה כולו מנוצל.
יכול להיות שהמגירות אצלך לא מתוכננות בגדלים המתאימים או בכמות המספיקה, וזו בעיה של תכנון. 
לצפיה ב-'מגירות זה הכי נוח בעולם'
מגירות זה הכי נוח בעולם
20/02/2017 | 08:21
12
אבל אם את חושבת אחרת, אולי תלכי על ארונות עם נשלפים. יש כל מיני - עם דפנות גבוהות או פחות ואת יכולה לבחור עפ"י הצרכים.
לי יש ארון כזה כמזווה - זה הארון שאני הכי אוהבת. נוח להפליא. נכנס בו הכל.
ומרוב שנשאר מקום פנוי אני מאחסנת בחלקו גם מפיות, ניירות עטיפה, ניילון נצמד ושאר שטויות. הנשלפים אצלי הם עמוקים ואפשר בהחלט להניח בכמה שכבות ונכנס שם ה-מ-ו-ן.
מומלץ בחום רב.
לצפיה ב-'שטיח לסלון'
שטיח לסלון
18/02/2017 | 09:58
1
162
רוצה לרכוש שטיח לסלון.
רכשתי ספה לסלון  בצבע אפור בהיר מאוד ורגלי מתכת שחורים ושתי כורסאות בצבע ירוק זית וטורקיז רגלים שחורות
שולחן מעץ אלון ורגלי מתכת.
באיזה גוון עליי לקנות שטיח? צבעוני? חלק? מאיזה סוג?טלאים? מה דעתכם?
הסלון שלי די גדול
מזנון עדיין לא קניתי

לצפיה ב-'שטיח שיש בו נגיעות של טורקיז וירוק'
שטיח שיש בו נגיעות של טורקיז וירוק
18/02/2017 | 23:44
74
במחינת צורה, יש היום מבחר עצום, אבל זה עניין של טעם.
תנסי את בית השטיחים והפרקט בגבעת השלושה, מבחר עצום ומחירים מעולים.
לצפיה ב-'כרגיל, מדייקת בתשובות שלך. תודה רבה. אשאל'
כרגיל, מדייקת בתשובות שלך. תודה רבה. אשאל
18/02/2017 | 22:04
1
141
אשאל את הנגר שלי לגבי ראל. לא שמעתי על החברה הזו. אני מקווה שהוא עובד איתה. ועוד שאלה. במקלחת הכללית שהיא גם מקלחת אורחים חיפינו באריחים גרניט פורצלן דמוי עץ עם גרפיטי. (מצרפת תמונה) האם להשאיר את הארונות רק באלון או לשלב מגירות לבנות? או אולי בכלל משהו אחר?
לצפיה ב-'RAL זה צבעים בינ"ל אין אחד שלא עובד איתם'
RAL זה צבעים בינ"ל אין אחד שלא עובד איתם
18/02/2017 | 23:39
73
לגב ארון באלון ע"ג דמוי פרקט? לא אוהבת את זה.
אם שמתם על הקיר או על הרצפה דמוי "עץ" אז הארונות לטעמי עדיף שיהיו בצבע כלשהו, אחיד.
לצפיה ב-'איך יצא?'
איך יצא?
18/02/2017 | 19:49
1
182
מה עדיף בקירות לבן מבריק או אפור בהיר מט?
לצפיה ב-'קודם כל מה שזה לא יהיה חובה מט'
קודם כל מה שזה לא יהיה חובה מט
18/02/2017 | 20:09
157
אבל לריצוף הזה יש אריח מאוד יפה ובהיר שלו עצמו בצבע אפור בז עדין עדין והוא יוצא איתו מצוין.
מצרפת לך דוגמאות.
לצפיה ב-'קיר טלויזיה לסלון. אני מתלבטת בין גוונים:,'
קיר טלויזיה לסלון. אני מתלבטת בין גוונים:,
18/02/2017 | 12:27
1
151
אלון עיניים או אגוז אמריקאי. מצורפות  תמונות . מדובר על חלק מהקיר אותו נצפה בעץ ועליו טלוזיה עם מזנון בצבע שחור או שחור גרפיט. הארונות במטבח הן פורמייקה אלון (דוגמה מהחיפוי גם נמצא בתמונות, עליו מונחות הדוגמאות) עם נמוכים לבן 0565 צבע בתנור 
אני חוששת שהאגוז יהיה כהה וקר מדי. מה דעתכם?  כמו כן, אשמח להמלצות על צבע אפור גרפיט?
המון תודה. 
לצפיה ב-'להמשיך עם האלון לסלון'
להמשיך עם האלון לסלון
18/02/2017 | 19:49
75
עשיתי עכשיו אפור גרפיט מעולה בשילוב עם אלון ויצא מעלף!
RAL 7022
לצפיה ב-'וילונות - שאלות על עקרונות...'
וילונות - שאלות על עקרונות...
17/02/2017 | 13:12
8
128
באופן "עקרוני" בעיצוב, האם "צריך" מבחינה עיצובית לשים וילונות על כל החלונות באותו חלל - למשל סלון +פינת אוכל בהם יש שתי ויטרינות גדולות וחלון צדדי קטן. ויטרינה אחת פונה צפונה והשניה מזרחה, כך שמבחינת הצללה מניחה שלא קריטי לשים וילון.
השאלה, אם החלל נראה טוב אם אני שמה רק בסלון למשל?
לצפיה ב-'אם החלונות ממש באותו חלל אז התשובה היא כן, יראה קצת מצחיק'
אם החלונות ממש באותו חלל אז התשובה היא כן, יראה קצת מצחיק
17/02/2017 | 13:15
6
95
שרק חלון אחד "לבוש" והשני ערום.
וילון זה לא רק צורך זה גם לנוי.
לצפיה ב-'ואם...'
ואם...
17/02/2017 | 13:26
5
108
יש נוף נהדר מויטרינת פינת האוכל (המזרחית)  ואני גם מעוניינת שהתנועה החוצה עם אוכל תהיה דרכה ולא דרך הסלון , אז אפשר להלביש את החלון באופן חלקי - חצי וילון אסוף הצידה באופן קבוע (זה יחסוך לי המון בד..)

בשבילי וילון הוא רק לנוי כי בשביל הצללה , פרטיות וכו' יש תריסים.

אני רוצה שהוילונות יהיו צבעוניים (כמה צבעים או צבע אחיד לא החלטתי, רק ברור לי שלא לבנים)
לצפיה ב-'בהחלט אופציה טובה! אבל אני מצאתי שלא פשוט בכלל למצוא'
בהחלט אופציה טובה! אבל אני מצאתי שלא פשוט בכלל למצוא
17/02/2017 | 19:20
3
108
וילונות בבדים צבעוניים וחצי שקופים...
לצפיה ב-'ממשיכה את הדיון ה"פילוסופי"'
ממשיכה את הדיון ה"פילוסופי"
18/02/2017 | 10:56
1
97
כרגע מבחינתי הדיון ממש פילוסופי, הבית אמנם כמעט מוכן אבל מסירה תהיה איפה שהוא בין אוגוסט לדצמבר להערכתי...
אני כל כך על קוצים כבר, אז חשבתי להתחיל לתפור דברים, רק שעוד מוקדם לי לבחור ריהוט, אז לפחות יכולה לתכנן ולעצב רעיונית...
אז לדיון:
במקרה שאני מעוניינת רק להלביש את הויטרינות, ז"א שיהיה בד על הצד,אולי קצת ב"פוני", אבל לא אהיה מעוניינת לפרוס את הוילון - כך שמכסה את החלון. שיהיה שם רק כדי להוסיף צבע. 
מאחר ומדובר בויטרינות , והתנועה דרכן תהיה אינטנסיבית, לעיתים עם אוכל בידיים, לא רוצה וילון שצריך להסיט כל פעם שעוברים, ובמקום מסוים אצלי מעדיפה שגם לא יהיה אסוף וקשור הצידה.
מתוך הנחה שיכולה לעצב ולתפור בעצמי (או עבור אחרים - לקנות בד ולא וילון מוכן ולמסור לתופרת), ואז מבחר הבדים שלי גדל, לא רק חנויות וילונות ומאחר ולא מתכוונת לפתוח אותו, גם לא קריטי אם לא חצי שקוף.

איך זה נשמע?

לחילופין, אוהבת גם את הרעיון של שילוב של פאנלים לבנים-חצי שקופים עם פאנלים צבעוניים.

לצפיה ב-'אהבתי מאוד את האחרון!'
אהבתי מאוד את האחרון!
18/02/2017 | 20:25
22
לצפיה ב-'נכון. חיפשתי וחיפשתי ובסוף ויתרתי..'
נכון. חיפשתי וחיפשתי ובסוף ויתרתי..
18/02/2017 | 20:31
10
לצפיה ב-'אם את מאזור חיפה וילונות טל מומלצים ומקצועיים מאד'
אם את מאזור חיפה וילונות טל מומלצים ומקצועיים מאד
17/02/2017 | 19:51
22
לצפיה ב-'הדמיות ועיצובים לכל מטרה'
הדמיות ועיצובים לכל מטרה
17/02/2017 | 14:13
56
אם אתם מעוניינים אני עושה הדמיות תלת מימדיות כמעט לכל דבר..
חדרים, ריצוף, ריהוט, וכו..
אשמח לעזור.

לצפיה ב-'עיצוב דירת 5 חדרים'
עיצוב דירת 5 חדרים
17/02/2017 | 08:03
14
304
שלום לכולם,
מה דעתכם על הדירה הזאת למגורים. אני יודע שתמיד אפשר יותר גדול ויותר מרווח, אבל זה גם פונקציה של מחיר.
לנו חשובים 5 חדרים ואני מקבל לקוחות בבית לכן גם חשוב שתיהיה גישה נוחה ושירותים בחדר העבודה. השיקול בדירה הזאת הוא בעיקר זה שחדר הורים יוכל לשמש אותי כחדר עבודה ואוכל לשים פרגוד בכניסה כדי שתיהיה הפרדה גם בכניסתם לדירה. מה דעתכם?
לצפיה ב-'לקבל לקוחות בחדר השינה?'
לקבל לקוחות בחדר השינה?
17/02/2017 | 10:11
1
137
נשמע הזוי..

אין לי מושג במה אתה עוסק, ומי הלקוחות...אבל אני כלקוחה נניח אצל רופא,  או פדיקוריסטית, או טיפול כלשהו...הייתי מרגישה מאד לא נוח בחדר שינה אינטימי של זוג.
לצפיה ב-'זה לא יהיה חדר שינה'
זה לא יהיה חדר שינה
17/02/2017 | 11:45
132
רק חדר עבודה.
לצפיה ב-'תכנון הפנים של הדירה גרוע ומטעה'
תכנון הפנים של הדירה גרוע ומטעה
17/02/2017 | 11:28
2
183
האמת שלקרוא למה שקורה כאן תכנון זו כבר מחמאה
שלא מגיעה למגיש התכנית. 
הספה ברוחב 60 היא יותר ספסל מספה, אין מעבר ראוי
בינה לבין המטבח. העמדת הריהוט לא נכונה.
אפשר לתכנן חדר עבודה קטן מופרד חלקית מהאיזור הציבורי
או חדר אחר נפרד לחלוטין אם אינך זקוק לו כחדר שינה,
חשוב לעשות הפרדה מכובדת בין הפרטי והציבורי.
אם מדובר בדירה בטרם בניה זה אפשרי, אם לא אז כמו 
שהיא לא נראה שמתאימה לצרכים שלך.
לצפיה ב-'זה לא תכנית מלאה אלא אילוסטרציה'
זה לא תכנית מלאה אלא אילוסטרציה
17/02/2017 | 11:49
53
לצפיה ב-' מסכימה עם כל מילה'
מסכימה עם כל מילה
17/02/2017 | 13:02
54
לצפיה ב-'הדירה הוצגה לנו כ 107 מטר + מרפסת'
הדירה הוצגה לנו כ 107 מטר + מרפסת
17/02/2017 | 11:52
6
111
האם חישבתי לא טוב או שאין כאן 107 מטר?
לצפיה ב-'אולי יש 107 אבל דירת 5 חדרים נורמלית מתחילה ב 120 מ"ר'
אולי יש 107 אבל דירת 5 חדרים נורמלית מתחילה ב 120 מ"ר
17/02/2017 | 13:01
2
51
לצפיה ב-'אני יודע'
אני יודע
17/02/2017 | 13:10
1
111
הבעיה היא ש 120 מטר הוא לא בתקציב שלנו.
לצפיה ב-'אפשר לסדר לחדר השינה השמאלי מתחת לפינת האוכל כניסה '
אפשר לסדר לחדר השינה השמאלי מתחת לפינת האוכל כניסה
17/02/2017 | 13:14
105
מאיזור פינת האוכל, ואולי גם אפשר לחלק אחרת את חדר הרחצה והשירותים, כך שניתן יהיה להצמיד שרותים קטנים לחדר הנ"ל.
יש חדר כביסה מאוד גדול, אולי אפשר להכניס אליו אסלה ולסדר אחרת את חלוקת הרחצה/כביסה... 
לותר על החדר הכי טוב בבית עם מקלחת ענקית ומעולה ולהצטופף כל המשפחה ב 3 חדירם קטנים מרגיש לי כמו גישה לא נכונה לחיים.
אבל כאמור אני לא מכירה אתכם, לא יודעת כמה אנשים אתם ומה אורח החיים שאתם מנהלים. אם יש שני ילדים ויותר אז הדירה הזו ממש לא מספיקה.
לצפיה ב-'107 מטר ל- 5 חדרים זה מעט מידי'
107 מטר ל- 5 חדרים זה מעט מידי
17/02/2017 | 14:34
2
103
גם 4 חדרים ב- 107 זו דירה קטנה...אין לי מושג איך דוחסים עוד חדר שינה במזראז' כזה.

קח בחשבון ש..107 זה מידות חוץ...בתכלס יהיה בסוף אולי 87 מ"ר
לצפיה ב-'קטעים! אם תעשי חישוב יש םחות מ 90 נטו בתוך קירות המעטפת'
קטעים! אם תעשי חישוב יש םחות מ 90 נטו בתוך קירות המעטפת
17/02/2017 | 19:18
1
47
לצפיה ב-'ממש כך'
ממש כך
17/02/2017 | 19:52
92
קנינו דירה של 112 מ"ר + מרפסת 12 מ"ר...אנחנו ידענו מראש שאלה מידות המעטפת, ותכלס אנחנו זוג מבוגרים,  לא רצינו דירה גדולה, מ-4 חדרים עשינו 3 וחצי וזה בדיוק מה שרצינו.

אז יוצא בסופו של דבר שטח "ספונג'ה"  של 92 מ"ר שלדירת  3.5 חדרים זה סביר , למרות שהייתי שמחה אם חדר השינה היה טיפה יותר מרווח.
אני לא מבינה איך אפשר לדחוס 5 חדרים בשטח של פחות מזה.
לצפיה ב-'הדמיות ועיצוב לכל מטרה'
הדמיות ועיצוב לכל מטרה
17/02/2017 | 14:15
1
135

אם אתם מעוניינים אני עושה הדמיות תלת מימדיות כמעט לכל דבר..
חדרים, ריצוף, ריהוט, וכו..
אשמח לעזור.

לצפיה ב-'תשלח לי בבקשה פרטים בפרטי, אני תמיד מחפשת מי שיעשה'
תשלח לי בבקשה פרטים בפרטי, אני תמיד מחפשת מי שיעשה
17/02/2017 | 19:19
116
לי הדמיות לפרוייקטים.
לצפיה ב-'אוורור מטבח- וונטה? מפוח?'
אוורור מטבח- וונטה? מפוח?
15/02/2017 | 23:01
3
85
ואם אין קולט -האם מרכיבים ישירות על הקיר? מה עושים עם השומנים?
לצפיה ב-'אפשר להתקין מפוח ישירות על הקיר, או בתוך הנמכה'
אפשר להתקין מפוח ישירות על הקיר, או בתוך הנמכה
17/02/2017 | 13:10
2
60
ונטה פחות מומלצץ בכל מקרה.
אם יש חלון הכל מיותר כמובן.
קולט אדים עם פילטרים גם כן פועל בצורה נחמדה לטעמי אם הוא איכותי... אבל מאוד מרעיש.
לצפיה ב-'תודה. מנסיון עם קולט מרעיש החלטתי להמנע'
תודה. מנסיון עם קולט מרעיש החלטתי להמנע
17/02/2017 | 15:17
1
50
אבל ניקוי הפילטרים הבהיר לי שיש שומנים.
אם המפוח - האם יהיו כתמים על הקיר/ההנמכה? איך נמנעים מכניסת שומנים לתוכו?
לצפיה ב-'גריל המפוח רחוק מהשומנים כי ממקמים אותו בתקרה או על הקיר '
גריל המפוח רחוק מהשומנים כי ממקמים אותו בתקרה או על הקיר
17/02/2017 | 19:21
40
במרחק מהכיריים.
לצפיה ב-'ממ"ד כחדר שינה'
ממ"ד כחדר שינה
15/02/2017 | 12:43
9
137
אשמח לקרוא את דעתכם לגבי הנושא:

אני חיה בדירת שני חדרים ישנה בתל אביב - חדר שינה + סלון.
חושבים על תמא 38 בבנין בו אני גרה - הריסה ובניה. לא אפשרי הגדלת הדירה ולכן זה אומר שחדר השינה יהיה חדר הממ"ד.

האם יש חסרונות לכך? יתרונות?
תודה מראש לכל תשובה.

לצפיה ב-'אצלנו הממ"ד הוא חדר שינה של הילדים'
אצלנו הממ"ד הוא חדר שינה של הילדים
15/02/2017 | 15:23
118
כי זה מה שיש.
צריך להקפיד שיהיה בידוד טוב. ומשקוף כפול להתקנת דלת נוספת רגילה.
הקושי היחידי זה לתלות דברים כי הקירות בטון

לצפיה ב-'ייתרון - בטיחות. חסרון - פחות חלון (/ות)...'
ייתרון - בטיחות. חסרון - פחות חלון (/ות)...
16/02/2017 | 14:39
4
39
לצפיה ב-'חלון אחד בהחלט מספיק'
חלון אחד בהחלט מספיק
16/02/2017 | 16:09
3
66
אפשר לגור בממ"ד בלי שום בעייה...נכדתי גרה בחדר כזה, יש תריס רגיל  בחלון , נוסף לזה שממתכת...ויש גם דלת רגילה.
סידרו לה יופי של חדר, אני לא רואה שום בעייה.
לצפיה ב-'אפשרי, אבל חסרון לפחות מבחינתי'
אפשרי, אבל חסרון לפחות מבחינתי
16/02/2017 | 16:11
2
77
חדר עם כמה כיווני אוויר, כניסת אור רבה, אפשרות לראות נוף (אם יש, גם נוף עירוני יכול להיות יפה) --> עבורי זה ייתרון עצום. בממ"ד אלו לא יהיו (או יהיו באופן מוגבל).
לא סוף העולם. יכול להיות אפילו נוח מאד לגור בממ"ד. אבל זה אחרת ולמי ששאל על חסרונות כדאי לתת את המידע. זה הכל.
לצפיה ב-'אבל ברוב חדרי השינה הרגילים'
אבל ברוב חדרי השינה הרגילים
16/02/2017 | 16:14
1
64
יש חלון אחד בלבד..

לצפיה ב-'ושוב - רחב יותר, נוח יותר, גמיש יותר לעיצוב. אבל הכל אפשרי:)'
ושוב - רחב יותר, נוח יותר, גמיש יותר לעיצוב. אבל הכל אפשרי:)
16/02/2017 | 16:42
25
לצפיה ב-'מציע בחום לקרוא על גז הראדון, במיוחד לגבי ילדים'
מציע בחום לקרוא על גז הראדון, במיוחד לגבי ילדים
16/02/2017 | 16:30
88
חשוב מאוד לאוורר חדרי ממ"ד בהם ישניםידלים (או מבוגרים)

תתחילי מפה.... :
לצפיה ב-'מבחינת בטחון בשעת חירום אין צורך להוסיף'
מבחינת בטחון בשעת חירום אין צורך להוסיף
16/02/2017 | 18:08
75
מלבד גודל חלון הממ"ד - 1 מטר רוחב ותריס רפפה החלון העצמו הוא פתיחה (וקיפ אם מוסיפים אפשרות זו או אם הקבלן נותן)

רצוי כמובן להתקין דלת פנימית רגילה .
עוד ענין הוא שגודל הממ"ד לפי התקנים יחסית (יש ממ"דים גדולים יותר מהמקובל אבל לרב קטן מיחסית ויש לברר מה גודלו המתוכנן) . לא ברור מה גודל חדר השינה כיום לעומת גודל הממ"ד אבל סיכוי טוב (אם מדובר בדירות ישנות )שיותר גדול.

לא ניתן להזיז את קירות הממ"ד בניגוד לקירות פנים שאינם תומכים
לצפיה ב-'אין בעיה אם מאווררים את הממ"ד באופן סדיר'
אין בעיה אם מאווררים את הממ"ד באופן סדיר
17/02/2017 | 13:22
74
אצלי הגדול ישן מלפני חצי שנה בממ"ד.
יופי של חדר של 12 מ"ר ויש לו פרטיות בקומה נפרדת מאיתנו.

הממדי"ם שמוסיפים היום חייבים להיות לפחות 9 מ"ר, מה שאומר שהממ"ד חייב להיות חדר בבית ולא חדר ארונות או מזווה קטנים כמו שניתן היה לעשות לפני שנים.

מאוד מקובל בלא מעט בתים שאני מעצבת להוסיף ממ"ד כחדר שינה.
עשיתי זאת בהרחבה של בית פרטי ברמת חן, תכננתי ממ"ד ממש גדול עם פינת עבודה מחוץ לו, מבואת כניסה וחדר רחצה גדול וצמוד ולמעשה הוספנו לבית ממ"ד שהוא גם חלק מיחידת הורים מרווחת מאוד.

לצפיה ב-'ספסל כמזנון לטלויזיה?'
ספסל כמזנון לטלויזיה?
16/02/2017 | 14:30
1
102
היי,

אני מעוניינת ברהיט מינימלי מתחת לטלויזיה עבור רסיבר וממיר.

חשבתי עלספסל ללא משענת.  

האם מישי עשתה? יש רעיונות נוספים?
לצפיה ב-'עשיתי משהו כזה'
עשיתי משהו כזה
17/02/2017 | 13:03
139
לצפיה ב-'הייוש! שאלת התאמה :]'
הייוש! שאלת התאמה :]
16/02/2017 | 13:02
4
104
הריצוף לבן עם נימים אפורים-חומים, המטבח לבן שבור, השיש 5003 (חום-אפור כהה), המקרר נירוסטה וגם התנור המשולב בצבע נירוסטה( רציתי שחור אבל מרגיש לי יותר מדי צבעים) .
כל התאורה בבית וינטג' בצבע פליז. זאת אומרת, מעל האי, מעל פינת האוכל, שנדליר בסלון, שתי מנורות קיר בסלון, אחת מעל הראי וכו'.... 
האם ידיות דלתות המטבח צריכות להיות בצבע ניקל (כמו המקרר והתנור) או בצבע פליז (מרגיש לי יותר מדי פליז בבית) או בכלל ידיות מושחרות משהו... אובדת עצות , אשמח לעזרה תודה ענקית !
לצפיה ב-'מקפיצה :]]'
מקפיצה :]]
16/02/2017 | 20:45
5
לצפיה ב-'פליז, או מושחר או ניקל, הכל יתאים לכי על מה שאת אוהבת'
פליז, או מושחר או ניקל, הכל יתאים לכי על מה שאת אוהבת
17/02/2017 | 13:11
1
19
לצפיה ב-'תודה שבת שלום'
תודה שבת שלום
17/02/2017 | 14:11
3
לצפיה ב-'פליז יהיה מגניב'
פליז יהיה מגניב
19/02/2017 | 10:52
3
לצפיה ב-'רשתות נגד יתושים'
רשתות נגד יתושים
16/02/2017 | 06:30
60
אשמח לקבל המלצה על חברה אמינה ומקצועית,
המגיעים לראשון לציון.
תודה רבה
לצפיה ב-'אני אמנית בוגרת בצלאל'
אני אמנית בוגרת בצלאל
15/02/2017 | 17:17
105
שלום לכולם,
אני רושמת כבר כ-20 שנים, פתחתי חנות וירטואלית של רישומים שלי
בואריציות בפוטושופ (הדפסות) של עירום נשי\גברי
מגיע ב- 3 גדלים ועל נייר מבריק,נייר אורז מיפן וקאפה עם מתלה.
מצרפת קופון הנחה ע"ס 7% למזמינים ממני מספר 11022017TU
אשמח אם כל מעצבי הפנים יסתכלו - אולי יתאים לאחת הדירות\משרדים\חברות שאתם מעצבים. כרגע אני רק בהתחלה ולכן המחירים עדיין זולים. הזמנה טלפונית משלוח חינם www.ronitzeroni.com/shop

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

יבוא 4 U
חברת יבוא 4 U
חוה חן
למכירה מגרש בקדימה בכפר
פורום ייעוץ בניה ירוקה
חושבים על בנייה חכמה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה