לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2107121,071 עוקבים אודות עסקים

פורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפרסום המסחרי בפורום אסור לפי תקנון תפוז
הודעות המכילות פרסום מסחרי ופרסום עצמי ימחקו

ניתן להוסיף בחתימה האישית לינקים עם הפניה לאתר שאליו תרצו להזמין את הגולשים.
ניתן להפנות בהודעה ללינק שבחתימה האישית.
הפרת הוראות אלו בצורה מכוונת תביא לחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'תיכנון מטבח, פינת מחשב '
תיכנון מטבח, פינת מחשב
25/09/2017 | 22:27
1
16
שלום רב,
מצורפת תוכנית של דירה אותה אנחנו מעוניינים לרכוש. אודה על יעוץ כיצד לתכנן מטבח בצורה יעילה תוך ניצול מקום מקסימלי ועדיין יפה (המטבח בתוכנית כרגע לא מוצא חן בעיניי כי כל השטח ליד החלון לא מנוצל) ומצד שני לא בטוחה שיהיה יפה להמשיך מטבח עד לחלל של פינת אוכל ואם כן כיצד לסיים אותו במפגש עם החלל של פינת אוכל?

שאלה נוספת - מאוד חשוב לנו למקם פינת מחשב בחלל המשותף כדי שניתן יהיה לראות את התכנים שילדים נחשפים אליהם. היכן אפשרי למקם את פינת המחשב (חשבתי לשלב בחלל של פינת אוכל - מצד אחד פינת מחשב ומצד שני שולחן פינת אוכל עגול אבל מתקשה לתאר איך זה יראה במיוחד עם ארונות המטבח עם יגיעו עד לפינה של חלל זה).

אשמח לקבל רעיונות ועצות.
תודה
לו
לצפיה ב-'צודק לחלוטין לגבי המטבח'
צודק לחלוטין לגבי המטבח
25/09/2017 | 23:30
6
בהחלט לא תכנון ראוי ולא מספק למשפחה מבחינת אחסון ומשטחים ובוודאי לא ניצול נכון של השטח. יש כמה אפשרויות מלבד שרשור ארונות לאורך הקירות, כולל 
מטבח מקבילים, סיבוב ארונות גבוהים הגובל במסדרון ועוד. 
אבל בחינת האופציה הטובה ביותר, ההתייחסות לפינת האוכל ובוודאי פינת מחשב,
דורשת שרטוטים מדוייקים והבנת הצרכים שלכם לעומק, לא ניתן לעשות זאות מילולית בפורום.
אגב, שים לב שקנה המידה של פריטי הריהוט בציורי השיווק מטעה בהחלט!
הספה ניראית מרווחת אבל עומקה כ70 ס"מ, הכסאות פעוטים, ובלי לראות את חדרי השינה אני משוכנעת שגם שם מיטה זוגית היא 140 אם לא 120 - 
אז חובה לפני רכישה לבקש שרטוט אדריכלי עם מידות כדי לא להיות מופתעים.
לצפיה ב-'מחפש זיהוי של חומר החיפוי למטבח שבתמונה...'
מחפש זיהוי של חומר החיפוי למטבח שבתמונה...
25/09/2017 | 17:42
40
המטבח שבתמונה נלקח מאתר סמל מטבחים

החומר נראה כמו עץ תלת שכבתי אך הייתי רוצה לדעת איזה סוג? מאיפה?

תודות
לצפיה ב-'התייעצות לגבי בחירת שיש למטבח'
התייעצות לגבי בחירת שיש למטבח
25/09/2017 | 11:28
1
55
שלום לכולם,
יש לנו מטבח עם פלטת שיש אחת אורכה של 5.45 מטר. ארונות המטבח בצבע לבן והרצפה בגוון אפור בהיר.
אנחנו מתלבטים שני שני סוגים של שיש אבן קיסר: 5003 ו 4030.
נשמח לקבל המלצות מנומקות.
תודה

לצפיה ב-'5003 כהה מדי לטעמי ומהווה קונטרסט גדול מדי לארון לבן'
5003 כהה מדי לטעמי ומהווה קונטרסט גדול מדי לארון לבן
25/09/2017 | 16:57
19
לעומת 4030 שהוא פחות כהה..
* כהה מדי ביחס ללבן .. יכול להשתלב טוב עם גוונים אחרים פחות בהירים.

לשאלתך אם הבחירה בין 2 דגמים אלו לטעמי עדיף את 4030.
לא יודעת אם הנימוק משכנע מספיק אך זו דעתי..
אם יש אפשרויות בחירה נוספות הייתי שוקלת גם דגמים אחרים בגוונים אפורים יש מבחר יפה לקיסר שעשוי להתאים לחזיתות הלבנות ולרצפה.
לצפיה ב-'התייעצות על סידור חדר ילדים וחדר שירות'
התייעצות על סידור חדר ילדים וחדר שירות
22/09/2017 | 23:11
8
153
שלום, אנחנו בשלבי תכנון ואשמח להתייעצות בשני נושאים.

אנחנו בשלבי תכנון חשמל לבית ואני מתלבטת איזה סידור הכי טוב לחדר הילדים. כרגע יש לנו תינוק אחד אז החדר אמור לשמש ילדים קטנים בעשור הקרוב.
צירפתי תמונה, יש כרגע מיטה שהראש שלה מול הכניסה, האם זה נראה לכם פחות מומלץ? האם לדעתכם יש אופציה חלופית טובה יותר?

האם אתם ממליצים להניח את מכונת הכביסה והמייבש אחד ליד השני או אחד מעל השני? אם אחד ליד השני אז האם בהגבהה או לנצל ולשים משטח חשוף מעל?
(יש לנו חדר שירות נפרד לגמרי מהאמבטיה בגודל 6 מ"ר)

תודה, אורית
לצפיה ב-'לגבי חדר הילדים, בראייה עתידית מיקום השולחן'
לגבי חדר הילדים, בראייה עתידית מיקום השולחן
23/09/2017 | 10:53
5
79
די "תקוע" במידה והחדר ישמש בשלב מסויים כחדר לילד אחד בלבד.

השולחן המתוכנן פה, קטן מדי, לא יותר מאורך מטר, כדי לשמור על מרווחים סבירים מול הכניסה ובינו לבין המיטה.

לדעתי הסידור המוצע בתוכנית מותיר מרווחים צפופים בין הרהיטים (מיטות ושולחן) ויוצר תחושת עומס בחדר.

באופן אישי גם לא אוהבת שגב מיטה אחת מול ראש המיטה השנייה (בהנחה שמדובר על מיטות ילדים באורך  כ-2 מטר)

המיקום הנכון לדעתי לשולחן הכתיבה בהנחה שהחדר ישמש בבוא העת לילד אחד הוא כפי שהוא עומד כעת אך מוצמד עד הסוף עד קיר החלון.

זה אמנם עדיין רחוק מכם אבל התכנון עכשיו חשוב ביותר גם לעתיד הרחוק שקצת קשה לחשוב עליו מבחינה מעשית.

עליכם לחשוב האם כאשר יהיו 2 ילדים בחדר שולחן הכתיבה יהיה שימושי (כלומר ישמש לכתיבה ולא למצבור חפצים).
לצערי אני רואה לא מעט מקרים אלו בבתים של חברים ולקוחות שמתעקשים למקם שולחן כתיבה בחדר ילדים משותף, דבר שגוזל מקום רב, מעמיס על החלל ובסוף הופך לערימת בלגאן.

מה גם שכאשר 2 ילדים חולקים חדר אחד, כמעט בלתי אפשרי לילד לשבת להכין שיעורי בית בחדר שחולק עם אחיו ללא הפרעות מצד האח..(אתם רחוקים מזה כעת אבל זה יגיע יום אחד..)

לא ברור לי כמה חדרי שינה לילדים קיימים בדירה ומה ייעודם בעתיד הקרוב והרחוק ולכן חשוב להסתכל על תכנון כלל החדרים ויעודם ולא רק על חדר זה.

לגבי חדר כביסה צריך לראות תוכנית כדי לייעץ מה נכון ומתאים לחלל. 
לצפיה ב-'תודה. איפה היית ממליצה למקם את המיטות?'
תודה. איפה היית ממליצה למקם את המיטות?
24/09/2017 | 08:40
4
37
אני מתחברת למה שרשמת ומאמינה שלא יהיה לנו שולחן כזה בחדר לפחות כל עוד יהיו שני ילדים בחדר. יש לנו בנוסף ממ"ד ופינת משחקים במסדרון רחב (וחדר שינה הורים).
כל התכנון כרגע הוא בחשיבה עתידית כמו שציינת כדי שנעשה תכנית חשמל הכי אופטימלית שניתן.

יש לך המלצה מוצלחת יותר למיקום המיטות? (במידה ואין שולחן כתיבה בחדר)
האם לדעתך מיטה מול דלת הכניסה היא פחות מוצלחת? (למשל אם מסובבים את המיטה הימנית ב-90 מעלות שהמיטות יהיו מקבילות)
לצפיה ב-'מאחר ואורך החדר הוא 4 מטר '
מאחר ואורך החדר הוא 4 מטר
24/09/2017 | 19:22
37
אין בעייה להציב מיטה מול הדלת ( כלומר מיטות מקבילות) .. יוותר מספיק מעבר גם כאשר תהיה בחדר מיטה נוספת.  לא תהיה תחושה שנכמסים ונתקעים במיטה.
זה כמובן בהמשך כאשר תהיה מיטה נוספת בחדר.
המיטה הראשונה צריכה להיות היכן שהיא ממוקמת בתוכנית כלומר בצד שמאל בניצב לקיר החלון.
כאשר יהיו 2 מיטות בחדר עדיף למקם מול הדלת בניצב לקיר החלון את המיטה הקצרה יותר ( מיטת תינוק או מעבר אם תהיה) אך  גם כשתהיה שם מיטה ארוכה נוספת( באורך 2 )מטר זה עדיין מספיק.
כמובן שאפשר בהמשך מיטת קומותיים או מיטת ריש אך לדעתי אין סיבה אלא אם רוצים להוסיף עוד ריהוט כגון כוורת / כוננית וכו.
לצפיה ב-'מה שלא ציינתי הוא שיש להתייחס בתוכנית חשמל'
מה שלא ציינתי הוא שיש להתייחס בתוכנית חשמל
25/09/2017 | 08:23
2
24
לדברים נוספים מלבד השקעים (אם כבר מתייחסים לתכנון חשמל אופטימלי )
מומלץ מאד לעשות מתג מחליף להדלקת תאורת החדר ליד המיטה (בנוסף למתג בכניסה לחדר) ובגובה נוח שמצד אחד יהיה נוח לכבות את האור מהמיטה בלי להתרומם ומצד שני לא יהיה נמוך מדי ויסתר על ידי המיטה.

גובה מתג תריס חשמלי אם קיים - האם רוצים שניתן יהיה לפתוח ולסגור את התריס מהמיטה (ואז חשוב כמובן למקם אותו שלא יוסתר על ידי המיטה) או מעדיפים שיהיה בגובה סטנדרטי (כלומר יש צורך להתרומם או לעמוד לפתיחה וסגירה) כך שהילדים לא ישחקו איתו

האם תרצו מאוורר תיקרה (בשילוב עם המנורה)? אם כן ממליצה על מתג ליד המיטה להדלקה וכיבוי (אם כי אפשר גם עם שלט אבל בחדר ילדים עלולה להיות לו נטייה להעלם)

שקע לטלויזיה אם בעתיד הרחוק תשקלו למקם טלויזיה  בחדר , יש לחשוב על מיקום וגובה נכון של השקעים הנחוצים)

רצוי גם שקעים ליד המיטה למנורת קריאה (אם לא רוצים גוף קבוע) או לחילופין, אם כן רוצים תאורת קריאה קבועה אז למקם אותה מעל ראש המיטה (עם מתג הדלקה/כיבוי)

האם הילדים רגילים/אוהביםן להרדם עם תאורת לילה (אור חלש)?
אם כן לדאוג לשקע במקום מתאים שניתן (בניגוד לתאורת קיראת שהינה חזקה יותר)

מסכימה מאד עם אורית לגבי גמישות עתידית ומיקום שקע/שקעים בכל קיר (למעט קיר הארון שלדעתי סביר להניח שהארון ימשיך לעבוד שם גם בעתיד)  ובמחשבה על הפונקציות השונות ששקעים אלו ישמשו.

כמובן שיש עלוית לתוספת נקודות חשמל אך בהחלט עדיף להשקיע עכשיו (להוספת שקעים בודדים)  ולמנוע בעתיד הוצאות גדולות יותר (הכרוכות בהוספת/הזזת שקעים)
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה המפורטת!!'
תודה רבה על התגובה המפורטת!!
25/09/2017 | 14:52
1
7
רשמת נקודות חשובות מאוד. תודה רבה.
בגלל המתג המתחלף לתאורה ולמאוורר תקרה רציתי לנסות לתכנן מעכשיו את מיקום המיטות...
לא חשבתי על תאורת לילה, אחשוב גם על זה בתכנון, אולי ליד הכניסה לחדר שיהיה לי קל לסגור ולהדליק אם צריך... תודה רבה.

את חושבת שהארון לא צפוי להיות ממוקם במקום אחר, למשל בקיר השמאלי?
לצפיה ב-'בעקרון המיקום המוצלח ביותר לדעתי לארון בחדר זה הוא כפי שהוא'
בעקרון המיקום המוצלח ביותר לדעתי לארון בחדר זה הוא כפי שהוא
25/09/2017 | 16:46
8
מתוכנן משמאל לדלת גם מבחינה ויזואלית וגם פרקטית.
אם תמקמי ארון על הקיר השמאלי זה יגביל אותך בפונקציות על קיר הדלת (היכן שהארון עכשיו) וגם על הקיר השמאלי..

סה"כ מדובר בקיר מכובד לארון (מעריכה שאורכו בסביבות 280 ס"מ)  - אפשר למקם שם ארון גדול שישמש אחסון בגדי הילדים ,מצעים אולי צעצועים ועוד.. 

כמובן שתמיד טוב שיהיה שקע שירות נוסף ואפשר להוסיף שקע על קיר הארון סמוך לפתח הדלת לתאורת לילה, שואב אבק אם יש צורך ואולי לשימוש עתידי לא ברור כרגע. 
לצפיה ב-'חדר ילדים וחדר שירות'
חדר ילדים וחדר שירות
24/09/2017 | 21:42
1
37
א. לגבי תכנון חדר הילדים- יש דרכים רבות נוספות לתכנון חדר הילדים. למשל, מיטות בצורת "ר" כשהמיטה הימנית מתקרבת לארון והמיטה הניצבת צמודה חקיר השמאלי- אז הקיר הימני פנוי לשולחן מרווח.
אפשרות נוספת: המיטות מקבילות ומוותרים על שולחן כתיבה בחדר.
השאלות שתצטרכו לשאול את עצמכם:
- האם אכן הילדים עושים שיעורי בית על שולחן הכתיבה? אולי מספיקה כוננית ספרים והם עושים שיעורי בית בסלון?
- היכן הילדים משחקים?
- היכן יאוחסנו המשחקים?
- האם הם קוראים לפני השינה?
ב. לגבי תוכנית החשמל: כדאי לתכנן את החדר היטב לפני תכנון החשמל ובכל מקרה להוסיף שקעים בכל קיר כדי לאפשר גמישות עתידית בהעמדת הריהוט בחדר.
ג. לגבי חדר הכביסה: קשה לענות בלי לראות את תכנון החדר ובלי להכיר את הרגלי הכביסה שלך. אני מאוד אוהבת שהמכונה והמייבש עומדים אחד ליד השני עם משטח קיפול כביסה מעליהם. וזה, לאחר ניסיון קודם ופחות מוצלח כשהמייבש עמד מעל המכונה.
הנה חדר הכביסה שלי:
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
25/09/2017 | 15:00
9
אנחנו כרגע רק עם תינוק ולכן קשה לנו לענות על השאלות האלה כרגע בעקרון יש פינת משחקים נפרדת מחוץ לחדר.
אכן טיפ טוב לשים לפחות שקע אחד בכל קיר לגמישות. שאלתי על המיקום של המיטות בעיקר בגלל שרצינו לעשות מתג מתחלף לאור ולמאוור ליד המיטות...
תודה רבה על הקישור לחדר הכביסה שלך, נראה נוח ביותר  
לצפיה ב-'התייעצות דחופה- צביעת קירות הבית'
התייעצות דחופה- צביעת קירות הבית
25/09/2017 | 11:28
63
שלום,
אני קצת במצוקה עיצובית וצריכה את עזרת המומחים פה...
לאחר 4 שנים שאנו גרים בביתנו (חדש מקבלן) אנחנו רוצים לצבוע את הבית. הבית בעיצוב הכללי שלו הוא מודרני בשילוב עץ (האי במטבח, שולחן סלון, שידת טלויזיה ופינת אוכל). אני רוצה לצבוע בשמנת אך עם אזורים ספציפיים של מוקה/אפור בהיר.
אני מצרפת תמונות (נא להתעלם מהבלגן... זה מה שיש לי כרגע, מקווה שניתן להתרשם מהן..
כמה שאלות:
1. ארונות המטבח שלי לבנים לחלוטין. האם הולך לצבוע בשמנת ממש? או אולי כדאי לקחת שמנת בהירה?
2. מתלבטת היכן לצבוע בכהה יותר, ולא רק עיצובית אלא גם מטעמים פרקטיים (הילדים מאוד מלכלכים את הקירות..).
חשבתי לצבוע את המבואה (הכניסה שמול המדרגות) ולהמשיך גם את כל קירות המדרגות. חברה יעצה לי לצבוע רק את קיר המדרגות שמול הכניסה ולא את קירות המדרגות שמימין ומשמאל.
3. חשבתי לצבוע בכהה את הקיר הקטן שמאחורי פינת האוכל - קיר התמונות.
4. מישהי יעצה לי לצבוע את קיר הסלון שמאחורי הספה אך נראה לי יותר מידי.. כי ממול יש את קיר הבריקים האפור בהיר (קיר הטלויזיה) וגם כי גם ככה הבית לא ענק.. וכהה כידוע מקטין.
5. אשמח לקבל ייעוץ, וגם לקבל ייעוץ בנוגע למספרי צבעים מסויימים שנראה לכם שמתאימים לבית כמו שלנו.
תודה רבה רבה מראש!
יפעת

לצפיה ב-'איפה משיגים כזה?'
איפה משיגים כזה?
25/09/2017 | 11:23
56
לצפיה ב-'מצב תמונה..איפה אפשר להשיג?'
מצב תמונה..איפה אפשר להשיג?
24/09/2017 | 14:12
2
147
לצפיה ב-'מצטערת. לא מכירה.'
מצטערת. לא מכירה.
24/09/2017 | 21:43
20
לצפיה ב-'יש דרך לברר... '
יש דרך לברר...
25/09/2017 | 00:01
68
אם יש לך דרך להשיג את ההקלטה של התוכנית שממנה צילמת את התמונה הזאת (אולי הקלטת את זה? ), תוכלי להריץ את התוכנית עד לסוף - ובכתוביות שרצות לאחר הסיום בדר"כ מודים לכל התורמים לתוכנית, כולל לחנויות הרהיטים שסיפקו את הריהוט שצולם.
ככה יהיו לך 2-3 חנויות רהיטים שתוכלי להתקשר אליהן ולשאול.
לצפיה ב-'ארון אמבטיה בחדר צר וארוך וארון בגדים חדר הורים'
ארון אמבטיה בחדר צר וארוך וארון בגדים חדר הורים
23/09/2017 | 11:02
1
133
שנה טובה וחג שמח,

רכשתי דירה מוכנה מקבלן (ללא אפשרות לעשות שינויים) ורציתי להתייעץ על מספר דברים:
1. ארון אמבטיה - החדר רחצה שלנו במידות 125X300 (ללא מקלחון...) ורכשנו כיור "אובלי" 37X45X16. בנוסף ממוקמת אסלה "שעוזרת" להקטין את החלל מצ"ב שרטוט של חדר הרחצה. לאור הנתונים הקיימים מה עומק הארון המקסימלי? האם יש צורך לייצר "מדרגה" באזור האסלה על מנת לאפשר ישיבה נוחה באסלה. 

2. ארון בגדים - האם ארון בגדים בחדר הורים בעומק 49 הינו "אפקטיבי"? מישהו או מישהי התנסה בארון בעומק דומה? 

*מיקום המיטה בחלל החדר הוא מתחת לחלון->הארון בקיר של הדלת. ניתן לראות שהעובי של הארון מוגבל ע"י החלון... (מכאן המידה 49...).
*מקלחון 80סמ....
לצפיה ב-'ארון כיור בעומק לא יותר מ 45 ס"מ ואף רצוי פחות'
ארון כיור בעומק לא יותר מ 45 ס"מ ואף רצוי פחות
23/09/2017 | 14:25
64
אפילו 40 ס"מ עומק (מאחר ובפועל רוחב החדר יהיה פחות מ 125 ס"מ לאחר טיח וחיפוי.)
יש להשאיר 80 ס"מ רוחב לאסלה כדי שיהיה נוח (ומכאן גם נגזר עומק מקסימלי של הארון) 

באזור האסלה הייתי מייצרת מדפים פתוחים לפחות עד גובה האסלה על מנת שהגישה אליהם תהיה קלה. 

לא ברור באיזה כיור מדובר : מונח? עם קדח לברז? ברז קיר או פרח? (מניחה שפרח מאחר ומדובר בסטנדרט שהקבלן נותן אך חייבת לשאול)
אם מדובר בכיור ללא קדח לברז כלומר הברז צריך להיות ממוקם על השיש לא מאד גבולי למקם ברז מאחורי הכיור ואולי יהיה צורך להתקינו בצד.

לגבי חדר השינה, אם ראש המיטה ממוקם מתחת לחלון הרי שאי אפר למקם ארון על קיר הדלת. לא ישארו מעברים בין הקירות למיטה..

רוחב החדר 305 זה מספיק למיטה זוגית בלבד (ושידות צד בכל אחד מצידי המיטה) .
לא ניתן יהיה להכניס שם בכלל ארון גם לא בעומק 49 (שאגב מספיק לקיפול אך לא לתלייה) וגם לא פחות אלא אם מצמידים את המיטה לקיר חדר הרחצה שזהו ממש לא נוח לדעתי עבור זוג (וזאת בהנחה שהמיטה לא תחסום את דלת הכניסה לחדר הרחצה)

גם מיטה זוגית ברוחב כ 140 ס"מ (שלטעמי צרה מדי לזוג) עם הארון לצידה, תותיר מעבר של 55 ס"מ מכל צד שזה  מעבר צר מאד ומאד לא נוח מה גם שלפתוח ארון באזור המיטה יהיה כמעט בלתי אפשרי.

אולי יש אפשרות למקם ארון מאחורי דלת הכניסה - לא ברור כמה מרווח יש מאחורי הדלת אך נראה שיש לא יותר בסביבות 40 ס"מ שיספיק לקיפול בלבד.

הייתי מזיזה את הדלת ומייצרת מאחוריה מקום לארון בעומק 55-56 ס"מ שיספיק גם לתלייה . גם אם תאלצו לעשות זאת אחרי טופס 4 .

לא רואה איך במצב הנוכחי של החלל' ללא כל שינוי ניתן לשלב גם מיטה זוגית , מעברים סיבירים ונוחים וגם ארון תלייה.

לצפיה ב-'סידור חדר ילדים - תודה גדולה!'
סידור חדר ילדים - תודה גדולה!
20/09/2017 | 14:58
4
251
טוב, אז לא מצאתי את הפוסט הקודם שהעליתי. ביקשתי לפני כמה ימים עזרה בסידור של חדר הילדים, שהיה קצת מורכב בשל ריבוי רהיטים וחוסר מקום.
רוצה להגיד תודה גדולה למי שייעצה לי, לצערי לא זוכרת את שמה. עשיתי מה שאמרה ועכשיו החדר אכן נראה הרבה יותר טוב. אכן בסידור שלך כפי שאמרת נוצר חלל בכניסה שנותן תחושה של מרחב על שהחדר לא גדול. מודה לך מעומק הלב שימחת אותי מאוד. כבר הייתי מיואשת...
ואם יורשה לי שאלה נוספת לחברי הפורום כעת אני רוצה לתלות מדפים כדי להעמיד עליהם דברים שנמצאים היום על הרצפה. אפשר לראות בתמונה את האוניה הגדולה שהייתי מאוד רוצה שתתפנה מהרצפה. השאלה היא איפה כדאי לתלות את המדף האם מעל הראש של הילד, בקיר המקושט או בקיר הימני? יש לי 2 מדפים במידות 80×25
ושאלה אחרונה בצד השני תישן תינוקת (ילדה) האם בצד שלה זה יהיה בסדר שאתלה מדף קצת יותר ילדותי ושמתאים לבנות? או שזה יראה רע...
מלא תודה,
עמליה
לצפיה ב-'התמונה עם המצעים הצבעוניים היא התמונה שלפני הסידור....'
התמונה עם המצעים הצבעוניים היא התמונה שלפני הסידור....
20/09/2017 | 15:27
1
47
לצפיה ב-'וזו התמונה טובה יותר לשאלת המדפים.'
וזו התמונה טובה יותר לשאלת המדפים.
20/09/2017 | 15:39
159
לצפיה ב-'נראה יפה מאד ומרווח יותר .שמחה שהצלחתי לסייע ולשמח'
נראה יפה מאד ומרווח יותר .שמחה שהצלחתי לסייע ולשמח
20/09/2017 | 18:44
1
93
אותך :) 
הקיר המקושט מוסיף המון!
לעניין המדפים והאנייה, לדעתי המדפים עמוקים מדי (25 ס"מ) כדי לתלות אותם מעל המיטה בין אם זה מעל הראש או בצד .. משהו בתחושה לא נוח שיש מעליך מדף עמוק..
לדעתי אפשר מדף פחות עמוק שניתן יהיה למקם עליו  את האנייה ..אפשר באזור חלקית מעל הטלויזיה או בסמוך אליה ובקו העליון שלה (או מעט מעלה)
אין בעייה לתלות בצד של הבת מדף ילדותי ושמתאים לבנות. לכל אחד יש את הקיר שלו והאזור שלו שבו ניתן לתות ולקשט בחפצים המתאימים לו .
בני ובתי ישנו מספר שנים יחד בחדר מהיום שנולדה במשך 4 שנים   (ויש בינהם פער של 4 שנים) לכל אחד היה את האזור שלו והקיר שלו שבו תליתי ועיצבתי באופן שמתאים לילד עצמו ושירגיש שזה האזור הפרטי שלו למרות שהחדר משותף).

אפשר גם לשים את האניה באחד המדפים של הכוננית (מן הסתם משהו יצטרך לזוז משם) אולי במדף העליון איכשהו אם פתרון המדפים לא מסתדר.
דווקא יכול להתאים שם (אם כמובן מסתדר לך.. )
מה שכן, שוב סוגיית העומק עם המדפים - לא כדאי למקם מעל מיטת התינוקת.

שיהיה בהצלחה ושנה טובה!
לצפיה ב-'שאפו'
שאפו
21/09/2017 | 11:48
84
ההבדל מדהים. כל הכבוד למי שנתנה את העצות וכל הכבוד למי שהסכימה לנסות אותן וגם עשתה את זה כל כך מוצלח (גם כששואלים ברוב המקרים לא מקבלים את העצה ולא מצליחים לבצע אותה ככה)
זיוה זילבר 
zzdesign.co.il
לצפיה ב-'משטח מטבח אבן קיסר באיזור חיפה'
משטח מטבח אבן קיסר באיזור חיפה
20/09/2017 | 17:24
2
46
שלום
אפשר לקבל המלצה על מקום לקנייה של משטח מטבח אבן קיסר באיזור חיפה?
תודה
לצפיה ב-'אחים בוקאעי טובים מאד ומחירים סבירים ביותר '
אחים בוקאעי טובים מאד ומחירים סבירים ביותר
20/09/2017 | 18:49
1
48
מרק את לב, וינקלר גם טובים מאד (בד"כ יקרים יותר)
לצפיה ב-''
20/09/2017 | 19:15
10
לצפיה ב-'מחפשת אדריכל/ית - באזור חיפה/חוף הכרמל - יש המלצות?'
מחפשת אדריכל/ית - באזור חיפה/חוף הכרמל - יש המלצות?
18/09/2017 | 08:31
2
45
אנחנו מעוניינים להרחיב את הבית - פרטי.
יש למישהו המלצות לאדריכל טוב?
לצפיה ב-'רות חובב עשתה עליי רושם טוב'
רות חובב עשתה עליי רושם טוב
19/09/2017 | 22:15
1
61
חבר שעסק בהוראת אדריכלות ועזב את המקצוע לטובת ארכיאולוגיה () המליץ עליה.
בסופו של דבר לא בחרתי בה כי היא רחוקה ממני (היא בכרמל) אבל לכם זה מצויין :)
לצפיה ב-'תודה'
תודה
24/09/2017 | 13:01
5
לצפיה ב-'ונטה בחדר ארונות '
ונטה בחדר ארונות
18/09/2017 | 12:04
6
86
האם הכרחי? חדר של  6 מ"ר, ללא חלונות, רק דלת.
לצפיה ב-'עדיף שלא אחרת יכנס יותר אבק ..ישנם סופגי לחות שניתן לשים'
עדיף שלא אחרת יכנס יותר אבק ..ישנם סופגי לחות שניתן לשים
18/09/2017 | 20:45
3
62
בחדר .

לצפיה ב-'הכוונה לסופג לחות כמו של חברות ניקיון כאלו ואחרות? '
הכוונה לסופג לחות כמו של חברות ניקיון כאלו ואחרות?
18/09/2017 | 21:32
2
46
אני לא מבינה גדולה בונטות - אבל האם אין אפשרות לבחור וונטה שרק מוציאה את האוויר מהחדר?
לצפיה ב-'מה הסיבה שאת רוצה לאוורר? '
מה הסיבה שאת רוצה לאוורר?
19/09/2017 | 11:54
1
44
מה גודל החדר?

לגבי סופג לחות הנה דוגמה :
לצפיה ב-'שלא תצטבר לחות בחדר '
שלא תצטבר לחות בחדר
19/09/2017 | 12:09
45
גודלו 6 מ"ר
כיום יש חלון גדול מאוד שאנו עומדים לחסום (רק מבפנים) בגבס, ע"מ שנוכל להשתמש בקיר הזה.
מלבד החלון שייסגר - יש דלת לחדר.
לצפיה ב-'לא הכרחי. לחמותי יש חדר ארונות'
לא הכרחי. לחמותי יש חדר ארונות
19/09/2017 | 17:39
70
רק דלת והדלת תמיד או כמעט תמיד פתוחה. ונטה תכניס אבק.
לצפיה ב-'אוקיי, תודה על התשובות '
אוקיי, תודה על התשובות
24/09/2017 | 17:27
6
לצפיה ב-'העברת מיקום מטבח'
העברת מיקום מטבח
19/09/2017 | 16:25
1
58
שלום גודל הדירה הינו 107 מטר,כרגע החלון בחדר רחצה פונה למרפסת שירות וגם החלון של המטבח פונה למרפסת שירות
חשבנו להעביר את המטבח במקום החדר רחצה המרכזי
ולהפוך את החלל של המטבח לחדר רחצה +חדר כביסה
מה את חושבת?
לצפיה ב-'אי אפשר לענות בלי לראות תוכנית'
אי אפשר לענות בלי לראות תוכנית
25/09/2017 | 13:22
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:18
14

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'מרפסת שירות '
מרפסת שירות
17/09/2017 | 23:41
5
309
עוד לא מסודרת
לצפיה ב-'זו מרפסת? זו ממלכה! תתחדשו! יפה מאוד!'
זו מרפסת? זו ממלכה! תתחדשו! יפה מאוד!
18/09/2017 | 11:47
3
53
לצפיה ב-'תודה יקירה. זאת הבטחה לדורית1901'
תודה יקירה. זאת הבטחה לדורית1901
18/09/2017 | 14:35
2
142
שהתנגדה בתוקף.

אין מאושרת ממני על החלק,הזה של הבית. על הנוחות שהוא מספק ועל השלווה שהוא נוסך בי. מוזר? אולי. טוב לי..סוף סוף
לצפיה ב-'כצפוי :) הוכחת פה כבר בעבר שאת יודעת מה את רוצה ומסוגלת לבד '
כצפוי :) הוכחת פה כבר בעבר שאת יודעת מה את רוצה ומסוגלת לבד
18/09/2017 | 20:43
1
109
כצפוי :) הוכחת פה כבר בעבר שאת יודעת מה את רוצה ומסוגלת לבד לחולל מהפך!
מזל טוב ושנה טובה
לצפיה ב-'תודה יקירה ושנה טובה לך ולכל'
תודה יקירה ושנה טובה לך ולכל
18/09/2017 | 21:00
70
באי הפורום
לצפיה ב-'תתחדשי ותהני.. הכי חשוב שאת מרוצה וטוב לך .. את חיה'
תתחדשי ותהני.. הכי חשוב שאת מרוצה וטוב לך .. את חיה
19/09/2017 | 12:01
88
שם ולא אף אחת מאיתנו 
נראה אחלה ואם את רעבה לו צריך ללכת רחוק מדי למקרר

לצפיה ב-'מטבחי האומן - לא להתקרב'
מטבחי האומן - לא להתקרב
19/09/2017 | 09:59
112
לצערי הזמנתי מטבח אצל "מטבחי האומן" אשר הסתיים במפח נפש גדול.
היחס מזלזל ולא מקצועי. במעמד ההזמנה מציגים לכם סטנדרט גבוה שלא קורה בפועל, תוכניות שגויות, ארונות שמותקנים עקום וכך ככל הנראה גם יישארו, הובטח פרזול קלאפות של בלום בפועל תקבלו מוצר זול שמתקלקל כעבור יומיים. ושירות לקוחות... פחחחחח, אל תטרחו לפחות אל חני או אל אורית ואושרי הבעלים, מפני שאתם לא מעניינים א אחד, כבר שילמתם....
תחסכו מעצמכם את כאב הלב הזה ותלכו להזמין בחברה רצינית שאיכפת לה מהמוצר והשירות שהיא נותנת.
לצפיה ב-'מחפשת המלצה לברז למטבח כפרי-מודרני'
מחפשת המלצה לברז למטבח כפרי-מודרני
19/09/2017 | 01:29
3
164
הי לכולם,

אשמח להיעזר בכם להמלצות על ברז מתאים למטבח.
המטבח בסגנון כפרי מודרני ("כפרי לייט"), ארונות בגוון שמנת, שיש בגוון חום -למינם עם עורקים.
אני מצרפת הדמיה של המטבח ותמונה של השיש.
איזה סגנון ברז יתאים להערכתכם למטבח? רק ברז וינטאג' או גם ברז "רגיל"? 
אשמח להמלצות על דגמים ספציפיים.
נראה לי שברז נשלף יהיה נוח, אבל לא מצאתי ברז וינטאג' שהוא גם נשלף. יש המלצות?
ומה לגבי הצבע? מה מתאים?

תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'תמונה של השיש'
תמונה של השיש
19/09/2017 | 01:33
1
164
לצפיה ב-'לא יודעת אבל השיש מאד יפה'
לא יודעת אבל השיש מאד יפה
19/09/2017 | 12:05
20
לצפיה ב-'שכחתי לציין שגובה הברז צריך להיות מקסימום 35 ס"מ'
שכחתי לציין שגובה הברז צריך להיות מקסימום 35 ס"מ
19/09/2017 | 06:57
55
בגלל המדף שמעל הכיור.
לצפיה ב-'חרקים קטנטנים'
חרקים קטנטנים
19/09/2017 | 06:50
129
בזמן האחרון שמתי לב לחרקים קטנטנים בבית.
מישהו יודע מה הם ואיך נפטרים מהם?
לצפיה ב-'התייעצות - בדים'
התייעצות - בדים
17/09/2017 | 13:16
7
86
אני מחפשת בד עבור פריט קודש שאני מעוניינת לעטוף,
בד כזה שאפשר לקנות בחנות בדים או במקום אחר אבל לא "במיוחד עבורי" (זמן וכסף)
גודל הבד כ 30 על 30 סנטימטר
יכול להיות רקמה עם פסוק
לא מתלהבת מקטיפה אבל לא שוללת
פתוחה להצעות מקוריות

זה לחג ולכן קצת לחוץ...

לצפיה ב-'איזה פריט קודש את מעוניינת לעטוף?'
איזה פריט קודש את מעוניינת לעטוף?
18/09/2017 | 11:53
6
41
יש בדים מוכנים- כמו מפית לחלות, כיסוי לפלטה וכד'
או פשוט לקנות בד בחנות בדים ולתפור או להדביק עם סרט מכפלת.
מאיזה איזור את בארץ?
לצפיה ב-'בעלי בנה ספר תורה (עגול, ספרדי) לבנינו הקטן לשמחת תורה'
בעלי בנה ספר תורה (עגול, ספרדי) לבנינו הקטן לשמחת תורה
18/09/2017 | 14:55
5
52

ואני חייבת רעיונות איך לעצב אותו בצורה הולמת יפה ומכבדת
לצפיה ב-'אני הייתי מנסה להיכנס לחנות בדים קרובה למקום מגורי ולשאול על'
אני הייתי מנסה להיכנס לחנות בדים קרובה למקום מגורי ולשאול על
18/09/2017 | 20:44
41
שאריות בד..

לצפיה ב-'הייתי קונה בד קטיפה כחול'
הייתי קונה בד קטיפה כחול
24/09/2017 | 21:47
3
15
מדביקה אותו באמצעות דבק חם ומקשטת בציור מגן דוד באמצעות טוליפ בצבע זהב.
ניתן להוסיף בשוליים סרט פרנזים זהב - גם באמצעות דבק חם.
בהצלחה רבה!
לצפיה ב-'אחלה רעיון'
אחלה רעיון
25/09/2017 | 12:37
3
אי אפשר עם דבק פלסטי רגיל ?
אין לי אקדח דבק חם
לצפיה ב-'עוד משהו: איפה אני קונה את החומרים האלו?'
עוד משהו: איפה אני קונה את החומרים האלו?
25/09/2017 | 12:52
1
5

בחנות בדים?
לצפיה ב-'דבק פלסטי לא יתאים במקרה הזה.'
דבק פלסטי לא יתאים במקרה הזה.
25/09/2017 | 23:54
אפשר לנסות עם דבק ג'ל נוזלי או דבק גוטרמן שהוא דבק המיועד לבדים.
קטיפה- ניתן לקנות בחנויות בדים ואולי גם בחנויות יצירה או חנויות לגננות באיזורים חרדיים, כמו כן- כל השאר החומרים- בחנויות יצירה/גננות.
בהצלחה רבה.
מחכה לראות את התוצר המוגמר.
לצפיה ב-'עוצו עצה...'
עוצו עצה...
18/09/2017 | 16:55
2
182
אין לנו מבואה. נכנסים מיד לחלל הציבורי הפתוח: פינת אוכל, סלון, מטבח.  כאשר אני יושבת על הספה בסלון עם הפנים לכניסה, אני רואה על הריצוף המבריק טביעות רגליים. (בחורף ובקיץ).
חשבתי לשים שטיחון, אבל אינני רואה כיצד אפשר לשלב משהו יפה ומתאים באזור הזה. מצרפת תמונות להמחשה. (מבט מהסלון לעבר הכניסה). מה דעתכם?
לחילופין, האם יש לכם המלצה על מחצלת טובה שתספוג את הלכלוך מחוץ לדלת?
לצפיה ב-'שטיח הפלא- הקסם'
שטיח הפלא- הקסם
18/09/2017 | 18:55
1
140
על מרבד הכניסה לבית- מחוץ לדלת, הנחתי את שטיחון הפלא. הוא מאד יעיל וניתן לכביסה במכונת הכביסה.
https://www.hadealhayomi.co.il/deals/6305
זה אחד מהאתרים שמצאתי,אני קניתי מאתר אחר לפני למעלה משלוש שנים.
שנה טובה
לצפיה ב-'תודה, אבדוק'
תודה, אבדוק
18/09/2017 | 21:50
17

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

חוה חן
למכירה מגרש בקדימה בכפר
עו
גר במתחם משותף?
צ'יק צ'ק ג'וק - חברת הדברה
צ'יק צ'ק ג'וק

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה