לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2205422,054 עוקבים אודות עסקים

פורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפרסום המסחרי בפורום אסור לפי תקנון תפוז
הודעות המכילות פרסום מסחרי ופרסום עצמי ימחקו

ניתן להוסיף בחתימה האישית לינקים עם הפניה לאתר שאליו תרצו להזמין את הגולשים.
ניתן להפנות בהודעה ללינק שבחתימה האישית.
הפרת הוראות אלו בצורה מכוונת תביא לחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'צמחיה מלאכותית'
צמחיה מלאכותית
14/08/2018 | 12:19
1
47
הי לכולם 
רוצה להשקיע בגינה אבל לא רוצה להשתעבד לזה ולהתחיל למצוא גננים שיבואו לטפל בזה זה דורש הרבה התעסקות, חשבתי על לשים בגינה צמחיה מלאכותית שנראית ממש אמיתית , האמת שזה נראה ממש טוב ולא דורש התעסקות
מישהו התנסה בזה ?
לצפיה ב-'לא התנסתי עם החברה הספציפית אבל גם אני כמוך'
לא התנסתי עם החברה הספציפית אבל גם אני כמוך
16/08/2018 | 21:01
8
בבית הקודם ניסיתי שילוב של צמחייה מלאכותית ואמיתית.  ניראה ממש טוב. (אנשים לא האמינו לי כשהסברתי ששיחים מסויימים הם מלאכותיים והלכו לבדוק)
אבל גם המלאכותי דוהה בסופו של דבר ומתיישן וניראה לא טוב, בעיקר אם בחוץ. אבל גם בתוך הבית זה מתיישן ואז צריך להחליף את הצמחים האלה פעם בשנתיים עד ארבע שנים מנסיוני.
לצפיה ב-'ריצוף מחולק כפרי'
ריצוף מחולק כפרי
14/08/2018 | 22:15
2
71
ריצוף סלון ומטבח (שטח מאורך של 10 מ' על 4מ'), אוהבת את הריצוף המחולק (מלבנים במגוון גדלים וכיוונים) בגוון אבן. האם זה נכון שריצוך כזה לא מתאים לחלל קטן ועדיף לבחור אריחים גדולים יותר?
יש אופציה חלופית שתתאים לסגנון כפרי קל?
לצפיה ב-'לא, זה לא נכון, יש את הריצוף על פי סקיצה במגוון רחב של גדלים'
לא, זה לא נכון, יש את הריצוף על פי סקיצה במגוון רחב של גדלים
15/08/2018 | 18:05
1
48
בין 20/20 ל 60/60, בין 3 ליותר גדלים בסקיצה. עשיתי כאלו כם במרפסות קטנות ממש ויוצא מקסים.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/08/2018 | 22:39
5
לצפיה ב-'גופי תאורה מפליז וברזל'
גופי תאורה מפליז וברזל
15/08/2018 | 11:54
1
62
הי לכולם
מישהו מכיר את החומר הזה פליז? ממש אהבתי את גופי התאורה מפליז וברזל אבל אני לא מכירה את החומר
תודה

לצפיה ב-'חחח, פיירפליי צריכים פרסומת במחירים שהם מוכרים?'
חחח, פיירפליי צריכים פרסומת במחירים שהם מוכרים?
15/08/2018 | 18:03
45
בכל מקרה פליז לא ממש קל לתחזק, צריך לקחת בחשבון.
לצפיה ב-'מה דעתכם על עיצוב פנים אונליין?'
מה דעתכם על עיצוב פנים אונליין?
15/08/2018 | 00:08
5
55
אני בודקת כל מני אפשריות ובין השאר ראיתי הצעות לעיצוב פנים אונליין. כלומר שולחים את שרטוט החדר ועוברים עם המעצב/ת על תמונות של חדרים דומים, פלוס רעיונות וצרכים של הלקוח - והמעצב שולח חזרה שרטוטים של החדר המעוצב, כמובן בעזרת תוכנת מחשב שמדגימה את הרעיונות.
נשמע הגיוני לשלם על שרות כזה? או שחבל על הכסף?
מישהו ניסה?
לצפיה ב-'מה המטרה של העיצוב? '
מה המטרה של העיצוב?
15/08/2018 | 09:21
3
51
עיצוב פנים של הלבשת חדר? בחירת צבעים או חלק משיפוץ כולל? 
אני אחרי התנסות בשיפוץ כולל עם מעצבת צמודה לא מתכוונת לותר על זה גם בפעם הבאה

נורית 
לצפיה ב-'אני שואלת אנשים סביבי וניראה לי שמעצבת צמודה'
אני שואלת אנשים סביבי וניראה לי שמעצבת צמודה
15/08/2018 | 14:51
2
52
גם אם היא נהדר/ת - אנשים מספרים שנכנסו לקשיים של חוסר הסכמה או שסתם כבר נמאס להם ורצו לגמור עם הפרויקט אז הסכימו עם המעצב ויצא משהו ביניים שלא מוצא חן. בגלל זה חשבתי אולי לקבל רעיון ויעוץ ראשוני ואז לעוף עם זה בעצמי.
איך עבדת יחד עם המעצבת? היא נתנה עצות וגם נסעה איתך לקניות רהיטים? סידרה אנשי מקצוע?
במקרה שלי הבית שקנינו ישן וגרו פה זוג מבוגרים שאמנם שמרו ותיחזקו את הבית אבל הצבעים זקנים ועצובים. בית עצוב. אני זקוקה להכל, קירות צריכים צבע, אני רוצה להחליף ריצפה לעץ, רהיטים, חדרי שינה, סלון. רק המטבח פחות או יותר בסדר למזלי.
לצפיה ב-'ההליך שלנו היה קודם כל הליך אישי שלנו '
ההליך שלנו היה קודם כל הליך אישי שלנו
15/08/2018 | 15:57
1
39
ישבנו אני ובעלי והחלטנו מה חשוב לנו ומה פחות חשוב, מה "יהרג ובל יעבור" ומה נתון לשינוי. אח"כ נפגשנו עם 3 מעצבות - הראשונה היתה מעצבנת ולא מעצבת, השניה היתה בסדר והשלישית התאימה לנו כמו כפפה ליד. 
אנשי המקצוע רובם ככולם היו שלה אבל אחרי בדיקה שלנו, היו לה עצות שהתקבלו והיו כאלה שלא, היא נסעה איתנו לריהוט, נסעה איתנו לבחור ריצוף/כלים סנטיריים וכו' וזה היה ממש מבורך כי אחרת היינו מבזבזים על זה שלושה ימים ועדיין לא בוחרים. 
כשמשהו לא נראה לנו אמרנו, על חלק מהדברים הסכמנו, על חלק אחר לא אבל תמיד היתה הבנה. אף פעם לא הרגשנו שיש משהו שהוא בחירה שלה ולא שלנו.  
אחרי שלוש וקצת שנים של מגורים בבית המחודש - אני יכולה לומר שהעבודה איתה היתה מעולה ויעילה, הבית שאנו גרים בו הוא בודאות הבית שלנו - יש בו את טביעת האצבע שלנו אבל יש בו את הנוחות והידע העצום שלה וביחד יצרנו משהו נפלא. 
אני חושבת שהכי חשוב שקודם כל אתם תחליטו מה אתם רוצים, מה אתם מדמיינים, אפילו תחפשו תמונות של דברים שאתם אוהבים. ותפגשו עם המעצבת תראו שהיא מתאימה לכם, שאתם מדברים באותה שפה ושהיא מקשיבה לכם ולמה שאתם רוצים כי מי שגר בבית בסופו של דבר זה אתם ולא היא. 

אם רוצה לברר דבר מה נוסף אשמח.

בהצלחה נורית 
לצפיה ב-'ומה לדעתך תקציב הגיוני למעצבת? אם מותר לי לשאול'
ומה לדעתך תקציב הגיוני למעצבת? אם מותר לי לשאול
16/08/2018 | 20:19
5
לצפיה ב-'מעצבת צריכה אינטליגנציה רגשית גבוהה מאוד'
מעצבת צריכה אינטליגנציה רגשית גבוהה מאוד
15/08/2018 | 18:01
51
זה בעיני הדבר הכי חשוב זה ולהיות ורסטילית וליצג את טעם הלקוחות ולא את טעמה.
כמעצבת אני כל הזמן בודקת מה הלקוחות רוצים ושאני לא "כופה או דוחפת" טרנד או משהו שיפה בעיני אבל פחות בעיניהם.
גם לאחר השתקבלו החלטות אני בודקת שהם לא מרצים אותי ושהבחירות שלהם מגיעות מהם.
זו בעיני סוד ההצלחה של מעצבת.
לא ברור לי איך אפשר לנהל תהליך של עיצוב בית בצורה סטרילית, חייבים להכיר ולהתחבר ללקוח/מעצבת.
לצפיה ב-'מבואת כניסה ועיצוב חלל הסלון'
מבואת כניסה ועיצוב חלל הסלון
14/08/2018 | 19:44
1
90
שלום :)
זה חלל הסלון החדש שלנו (דירה שכורה).
הוא ממש גדול 7.8x3.9 וכמו שניתן לראות בתמונה זה חלל פתוח.
היינו שמחים לקבל הצעות איך אפשר לחלק את החלל כדי שתהיה לו מבואת כניסה  (רצוי עם ספסל ומתלה למעילים\תיקים) , פינת ישיבה ופינת אוכל ללא בניה בגבס אך פתוחים לשמוע הצעות יצירתיות (חצי ספריה או משהו שמחלק את החלל).
ומתלבטים האם עדיך שבאזור הזה תהיה רק כניסה וסלון ללא פינת אוכל (יכולה להכנס למטבח).
תודה רבה לעוזרים :)
שהם
לצפיה ב-'לצורך תכנון חלל צריך להעלות שרטוט עם מידות בבקשה'
לצורך תכנון חלל צריך להעלות שרטוט עם מידות בבקשה
15/08/2018 | 18:13
13
לצפיה ב-'מספר דלתות מומלץ בארון הזזה'
מספר דלתות מומלץ בארון הזזה
13/08/2018 | 23:55
2
68
שלום לכולם,
אנחנו עומדים לפני רכישת ארון הזזה לחדר שינה הורים. אורך הארון 2.80.
ההתלבטות היא לגבי מספר הדלתות: האם כדאי לקחת 2, 3 או 4 דלתות?
מצד אחד, ההמלצה בחנות היתה על 2 דלתות, כי אז יש חלוקה ברורה - 4 תאים, 2 תאים בכל דלת, דלת אחת עבורו ודלת אחת עבורי.
לעומת זאת, ב-3 דלתות יש חלוקה אולי פחות פרקטית - מכיוון שיש 3 תאים ולא 4.
מה דעתכם? כמה דלתות עדיפות, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית, עבורך אורך ארון של 2.80?
לצפיה ב-'2 דלתות בפירוש, זה לא ארון ארוך בכלל!'
2 דלתות בפירוש, זה לא ארון ארוך בכלל!
15/08/2018 | 18:25
1
22
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
16/08/2018 | 21:06
1
לצפיה ב-'שאלת תאורה'
שאלת תאורה
13/08/2018 | 10:32
2
66
היי :)

איך זה יראה אם נשים במטבח פרופיל לד 4000 לומן ואילו בשאר החלל הציבורי (דלפק, מבואת כניסה, סלון, פינת אוכל) תאורה 3000 לומן?

תודה
לצפיה ב-'לנו יש במטבח שני פרופילים של לד 4000 '
לנו יש במטבח שני פרופילים של לד 4000
13/08/2018 | 12:54
1
58
4 מטר בסך הכל - הם מאוד גדולים - ובשאר הבית -3000 - וזה לא מפריע ולא גורע.
זה פשוט הרבה יותר נוח ופרקטי במטבח.
לצפיה ב-'תודה רבה חופית!'
תודה רבה חופית!
14/08/2018 | 16:22
5
לצפיה ב-'ספה/מיטה'
ספה/מיטה
13/08/2018 | 09:36
1
118
למישהו יש מושג איפה ניתן להשיג את הספה/מיטת יום שבתמונה?

תודה
לצפיה ב-'אין לי מושג אבל היא אכן מיוחדת ויפה מאד'
אין לי מושג אבל היא אכן מיוחדת ויפה מאד
14/08/2018 | 11:41
17
לצפיה ב-'משטח למטבח'
משטח למטבח
12/08/2018 | 11:53
1
102
כל משטח ,אני מבין,יש לו חולשה למשהו.
הבנתי נכון ?

האם יש משטח כלשהו שאיננו "רגיש" למשהו ?
שלא צריך "לטפל בו" (או לחבק אותו) ?

לצפיה ב-'אומרים שהדקטונים למיניהם, אבל הם פגיעים בהתקנה'
אומרים שהדקטונים למיניהם, אבל הם פגיעים בהתקנה
12/08/2018 | 20:00
83
יש כל מיני סוגים של גרניט טבעית שמאוד עמידים, אבל הם לאו דווקא יהיה מהסוג היפה ומנסיוני האישי לא חסרה להם פגיעות ויש לחדש עם סילר מידי שנה בערך.
לטעמי קיסר הוא אחלה, לא פגיע מידי, נטול תחזוקה וקל לחיות איתו.
לצפיה ב-'כיוון אסלה בחדר שירותים קטן'
כיוון אסלה בחדר שירותים קטן
12/08/2018 | 13:47
3
121
היי לכולם, אשמח לעזרה.
גודל חדר שירותים של ההורים הוא 240X130 (בפועל בערך 123X230), כאשר מידות הקיר של הדלת מצורפות בתמונה (הצילום יצא קצת עקום).
מצד שמאל תהיה מקלחת 80X123 (הקיר קצת יותר ארוך כמובן), באמצע מול הדלת יהיו ארון וכיור (כנראה הדלת תפתח כלפי חדר השינה), ומימין אסלה.
כיצד לדעתכם יהיה הכי נכון למקם את האסלה התלויה? האם כפי שמשורטט בתמונה או עם הפנים כלפי קיר הדלת (בהמשך לכיור)?
קשה לי להחליט מה עדיף - באופציה הראשונה יש הגבלה ברורה על גודל כיור ואיזור מת בפינה ימנית תחתונה, באופציה השנייה נראה שיושבים קרוב מדיי לקיר.

תודה רבה מראש, כיף שיש עם מי להתייעץ.
לצפיה ב-'עניין הדלת בעייתי כמובן לא יכולה להפתח פנימה. '
עניין הדלת בעייתי כמובן לא יכולה להפתח פנימה.
12/08/2018 | 14:23
2
56
דלת נפתחת החוצה קצת בעייתי תלוי גם בהעמדת ריהוט בחדר. אופציה נוספת היא דלת כיס מגררת לכיס בקיר המקלחון.
לגבי צורת העמדה עדיף כיור מול הכניסה . ארון כיור צר עומק 40 לאורך כל הקיר (הכוונה 10 ס"מ מדלת המקלחון לאורך הקיר).מרכז אסלה צריך להיות 40 ס"מ לפחות. ויהיה 40 מהקיר ו 40 מהארון. ארון כזה מנצל את החלל בצורה מקסימלית ובאזור האסלה מדפים פתוחים למטה עד גובה האסלה (לנייר טואלט למשל). אפשר גם מתקן להתקין הדחה צר ואסלה קצרה שיצמצמו את אורך האסלה + קיר
בפועל.
הסידור השני לא מוצלח בעיני. אסלה מול הדלת גם מגבילה מרווח כניסה ויציאה מהמקלחון - תתפוס מינימום 60 ס"מ (אם תשימו מתקן הדחה דק ואסלה קצרה) מאורך המקלחון בקשוי תוכלו להכנס אליו.
ארון כיור על קיר חלון בעייתימבחינת מראה

לצפיה ב-'מצרף תמונה של 2 האופציות'
מצרף תמונה של 2 האופציות
12/08/2018 | 18:05
1
73
אולי לא תיארתי כראוי - מיקום המקלחת ומיקום הארון+כיור הם כמו בשרטוט.
השאלה אם למקם את האסלה כמו בשרטוט (מול המקלחת), או להזיז אותה ב90 מעלות ולמקם אותה מול הקיר מימין לדלת.
לצפיה ב-'מוסיפה למה שכתב נכתב: האופציה של אסלה מול הקיר לא רלונטית'
מוסיפה למה שכתב נכתב: האופציה של אסלה מול הקיר לא רלונטית
12/08/2018 | 19:56
79
לא תקני 123, חובה לפחות 140.

לצפיה ב-'חיפוי קיר פליז'
חיפוי קיר פליז
12/08/2018 | 03:05
1
93
הי
אני רוצה לעשות בכניסה לבית חיפוי קיר פליז , עדיף לעשות את זה ישר שנכנסים בקיר ממול במבט ראשוני או שיש קיר גדול נוסף בצד ימין בכניסה לבית ? 
ראיתי באתר הזה דוגמאות 
https://www.ffs.co.il/portfolios/brass-wall-brass-lighting-custom/
לצפיה ב-'מאוד דומיננטי העניין הזה, תחשבי על זה שוב...'
מאוד דומיננטי העניין הזה, תחשבי על זה שוב...
12/08/2018 | 19:54
64
אם את משקיעה אז שיהיה במקום הכי בולט, אבל כאמור הייתי חושבת על זה שוב, מאוד לא לטעמי.
לצפיה ב-'חנויות לריהוט משלים עץ כפרי באזור תל אביב?'
חנויות לריהוט משלים עץ כפרי באזור תל אביב?
12/08/2018 | 18:29
2
27
צריכה להלביש את הבית - מלבד טורקיז וכו וכו בשרון  יש חנויות סיביב תל אביב ירושלים?
לצפיה ב-'לאופרד, פלורליס'
לאופרד, פלורליס
12/08/2018 | 19:58
1
15
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/08/2018 | 20:50
2
לצפיה ב-'קולט אדים מתחת לארון'
קולט אדים מתחת לארון
11/08/2018 | 10:52
4
51
במטבח הקטנטן שלנו אין מקום לקולט אדים גדול. בחלל מעל הכיריים מתוכנן ארון.
שמעתי לאחרונה שניתן להתקין מתחת לארון - קולט אדים.
ניסתי לחקור את התחום, וקצת התבלבלתי מכל המידע:
האם הקולט אדים חייב להיות עם ארובה נסתרת בתוך הארון?
או שאולי ישנו גם סוג אחר: מכשיר שמתחבר לארון - ללא ארובה כלל?
בבקשה בבקשה עשרו לי!!!
לצפיה ב-'בכללי קולטי אדים לא ממש אפקטיביים '
בכללי קולטי אדים לא ממש אפקטיביים
11/08/2018 | 11:46
64
וקולטי אדים בלי ארובה - זה נטו ליופי - לא עושה כלום!
אז עדיף קולט עם ארובה נסתרת בארון
לצפיה ב-'יש קולטי אדים עם פילטר פחם במקום ארובה'
יש קולטי אדים עם פילטר פחם במקום ארובה
11/08/2018 | 23:36
2
51
היה לי אחד כזה, גם מתחת לארון.. אי אפשר להגיד שלא עשה כלום. הוא קלט חלק מהאדים, אבל נראה לי שקולט עם ארובה הרבה יותר אפקטיבי. אם הייתי צריכה היום להחליט, אין ספק שהייתי מעדיפה קולט עם ארובה  
לצפיה ב-'אם יש חלון קרוב ואוורור טוב'
אם יש חלון קרוב ואוורור טוב
12/08/2018 | 08:48
50
במטבח, הייתי מייעצת לך לוותר בכלל על קולט.
יעילות הקולטים ללא ארובה מאד מוגבלת.
יש כאלו המותקנים בתוך הארון. אך לידיעתך, הם תופסים את כל המדף התחתון הנגיש של הארון. יעילותם מוגבלת מאד. והרעש - מטריד ומעצבן.
גם אני התלבטתי בסוגיה הזו ובסוף החלטתי לוותר כלל על קולט.
יש חלון ליד ואוורור בהחלט מספיק.
לא מתחרטת.
לצפיה ב-'תודה רבה על כל התגובות. עזרתם לי מאד!!!'
תודה רבה על כל התגובות. עזרתם לי מאד!!!
12/08/2018 | 13:53
11
לצפיה ב-'האם יש דבר כזה'
האם יש דבר כזה
11/08/2018 | 20:35
1
79
חלון לשרותים שנפתח כמו קלפה ?
איפה משיגים דבר כזה,אם יש ?
לצפיה ב-'יש מה שנקרא 'חלון הרמה' '
יש מה שנקרא 'חלון הרמה'
11/08/2018 | 23:51
53
תבדוק בגוגל, אולי זה ייתן לך מענה למה שאתה צריך
לצפיה ב-'תכנון מטבח ופינת אוכל'
תכנון מטבח ופינת אוכל
11/08/2018 | 17:50
108
שלום לכולם,
הדירה שרכשתי כוללת מטבח שאורכו 282 ורוחבו 315 בצורת ח (ראו תמונה).
המטבח ממשיך לקיר שאמור לשמש כפינת אוכל, אך הפינה איננה מוגדרת היטב בחלל.
הדבר עלול ליצור בעית נגישות בכניסה למטבח, ובמידה ולא יתוכנן היטב, לפגוע בזרימה הכוללת בחלל שמשותף למטבח-פינת אוכל-סלון.
בכדי להמחיש גם הוספתי תמונות של מטבחים של שכנים בבניין, אשר לטעמי תוכננו באופן לקוי ממנו אני מנסה להימנע. 
לאור כך:
1. איזה צורת מטבח הייתם מציעים (ח / ר וכו')?
2. איזה סוג פינת אוכל ?
3. כיצד הייתם תוחמים את פינת האוכל (אם בכלל)
4. הייתם מוסיפים דלפק / שולחן קטן במטבח עצמו?

אודה לעזרתכם,
לצפיה ב-'איך מתחילים?? מתיעצת.'
איך מתחילים?? מתיעצת.
10/08/2018 | 03:09
6
127

קנינו בית בערך בן 20 שנה שצריך הרבה עבודה, בעיקר עיצוב פנים. הריצפה, קירות, הכל ככה בסדר אבל ישן ומיושן. אחרי הרבה פיטפוטים ושיחות עם אנשי מקצוע נהייתי כל כך עייפה פיזית וגם נגמר לי חוזה השכירות בדירה, אז כבר עברנו אל הבית והעברנו את כל החפצים בלי לעשות שום שיפוץ.
אני מסתכלת מסביב ולא נח לי עם הקירות עם צבע דהוי עם הריצפה הישנה, המוכר גם השאיר את התריסים ואת הוילונות הירוקים (ירוק גבעול) משנת טרמפפו. אולי אם אוריד אותם ואכבס יראו יותר טוב אבל כרגע אני מרגישה שלא נח לי. אני לא יודעת איפה להתחיל. 
באיזה חדר מתחילים? חדר ילדים? סלון? אולי חדר העבודה שלנו כדי שנוכל לעבוד בנוחיות? להתחיל בצביעה או בריצפה? 
אין לי שום קצה חוט רק הרבה רעיונות ורצונות ולא מצליחה להוציא לפועל.
לצפיה ב-'מתחילים...'
מתחילים...
10/08/2018 | 13:42
5
93
בחדר הכי ריק. או בחדר שמצבו הכי גרוע.
האם אתם מתכוונים לעשות הכל לבד או להביא בעלי מקצוע?

לצפיה ב-'אני רוצה כמה שיותר להביא אנשי מקצוע למשימות הגדולות כמו'
אני רוצה כמה שיותר להביא אנשי מקצוע למשימות הגדולות כמו
10/08/2018 | 16:02
1
90
ריצפה חדשה וצביעה. הרעיון הוא שיגמר מהר רק שגם זה מפחיד אותי כי עבדתי עם אנשי מקצוע בבית הקודם ותמיד דחו את סיום הפרויקט. אז למצוא אנשי מקצוע אמינים ולחפש המלצות זה גם חצי פרויקט.
מבחינת חדרים, החדר הכי "ריק" זה חדר השינה של הקטנצ'יק. הוא רוצה חדר משלו אבל מפחד להשאר לבד בלילה. אז חשבתי לעשות לו חדר צרפתי תמונה של החדר כמו שהוא עכשיו והחדר שאני חושבת עליו.  
לצפיה ב-'מכיוון שבחרתם'
מכיוון שבחרתם
11/08/2018 | 12:54
54
לעבוד עם אנשי מקצוע, אני מציעה שתקחו מעצב/ת פנים ותתייעצו בקשר לכל הדברים שאתם רוצים.
אני משערת שתקבלי גם הצעות לגבי בעלי מקצוע.
בהצלחה
לצפיה ב-'חדר כרגע'
חדר כרגע
10/08/2018 | 17:23
113
אני לא מצליחה להעלות תמונות מהסלולרי. הנה תמונה של חדר זהה מהאינטרנט
רק שאצלי יש שני חלונות על אותו קיר.
הדלת הסגורה מובילה לחדר ארונות גדול יחסית שיוכל גם לשמש כחדר משחקים (הבן שלי לא צריך חדר ארונות) וגם בחדר ארונות יש חלון זהה לחלון בתמונה והוא בהמשך של אותו קיר.
גודל חדר השינה: 4 מטר על 3.5 מטר.
לצפיה ב-'חדר שחשבתי עליו'
חדר שחשבתי עליו
10/08/2018 | 17:33
1
99
חשבתי על חדר כזה עם מקום להרגע. הילד שלי היפר אקטיבי ואהבתי שיש כאילו נדנדה בחדר שינה, לשבת עם ספר להרגע. אני רוצה במקום נדנדה להחליף עם כיסא-ערסל תלוי. אבל אני מסתכלת בתמונה ורואה הרבה "פלסטיק" ולא ברור לי אם כדאי.
מבחינת מיטה - חשבתי שבמקום מיטה יהיה מזרון. והמזרון - אני אצפה אותו בצבעים זהים לצבעים של החדר והוא יהיה חלק מהחדר או שאזיז אותו הצידה משך היום ובלילה נוציא אותו.
לצפיה ב-'ערסל כזה במקום נדנדות שבתמונה. איך לוודא '
ערסל כזה במקום נדנדות שבתמונה. איך לוודא
10/08/2018 | 18:17
91
שהחיבור לתיקרה עומד במישקל של ערסל פלוס ילד. זה גם משהו שאני צריכה לוודא לפני שאני מתכננת את זה.
לצפיה ב-'אשמח לייעוץ + שפיכת תסכול'
אשמח לייעוץ + שפיכת תסכול
10/08/2018 | 13:41
1
111
שלום לכולם.

מדובר בדירה חדשה, ואני נעזרת במעצבת לגבי העיצוב. מרבית העבודה כבר נעשתה, כרגע אנחנו בשלבי פינישים ותוספות, כשיש כמה שינויים נדרשים - לפחות לדעתי, בדברים שכבר נבחרו ופחות נראים לי.

ספציפית הבעיה הנוכחית זו נישה שממוקמת במסדרון בין מבואת הכניסה למטבח, אורך 2.85 רוחב 96 (לא כולל את הרוחב של המסדרון שמחוץ לנישה, שהוא כ1.5).

התכנון שהגענו אליו הוא למקם שם פינת עבודה ולצידה ספריה דקורטיבית שתשמש בעיקר לספרים וגם לאקססוריז (אני חובבת פיצ'פקס ויש לי כל מיני אוספים ופריטים סנטימנטליים). אשתף שהמעצבת מההתחלה הבהירה שהיא לא מתלהבת מהכיוון, היא ניסתה לשכנע אותי לוותר על עמדת העבודה או להעביר אותה לאחד החדרים, מה שלא התאים לי מכמה סיבות פרקטיות. בסוף "התפשרנו", אבל התוצאה לא מוצאת חן בעיני:
התכנון היה הקומבינציה הזאת של איקיאה- מדפים אורך 60. נעזרתי במוכרת במחלקה הרלוונטי שתסמן לי מה אני צריכה לקחת, ולא שמתי לב שהיא רשמה מידות לא נכונות, ככה שרק אחרי שהמדפים הותקנו התברר שבטעות נרשמו ונרכשו מדפים אורך 80, מה שגם יוצר מראה שונה וגם לא מאפשר להוסיף את הארוניות, שיש רק באורך 60. התוצאה - יש לי 8 מדפים אורך 80 כל אחד, שמתחילים מגובה של 95 מ' מהרצפה, זה גם לא נראה לי טוב בעין וגם מבחינה פרקטית זה פחות מסתדר לי. 

העליתי אפשרות להחליף את זה בכוורת, המעצבת לא מתלהבת וטוענת שכוורת זה סתמי ויראה גרוע. בגדול אני חושבת שהיא לא לגמרי הבינה את הצרכים שלי, זה התבטא בעוד מקומות בדירה - היא מדהימה ועשתה עבודה מצוינת, אבל היו רגעים שהרגשתי שהיא שוכחת ו/או מתעלמת מכך שהטעם שלי ואורח החיים שלי ובהתאם - הצרכים שלי, שונים מאלו שלה ומשל אנשים אחרים שאני מניחה שעיצבה בשבילם, והיו פעמים שזה היה ממש מכעיס. 

ובין לבין - אשמח לקבל המלצות: מה שאני רוצה שיהיה בנישה זה סוג של ספריה דקורטיבית, אבל שתהיה חלוקה - שתהיה אפשרות גם לספרים וגם לאקססוריז ובאופן שיהיה יפה ומסודר, כשלא תזיק אפשרות למקום סגור למטה (או מקום שיהיה אפשר לאחסן בו קופסאות סגורות). 

תודה רבה

לצפיה ב-'את יכולה להעלות תמונה של החדר? אצלי גם יש הרבה פיצ'פקס'
את יכולה להעלות תמונה של החדר? אצלי גם יש הרבה פיצ'פקס
10/08/2018 | 18:26
102
מהעבודות שהילדים מביאים הביתה ואסור לזרוק כלום אז מצאתי איזה רעיון בשביל הפיצ'פקס עם מדפים קרובים לתקרה. וככה זה לא לוקח מקום בחדר אבל עדיין מוצג לראווה:

לצפיה ב-'מנצלת את השאלה לגבי כיור באמבטיה'
מנצלת את השאלה לגבי כיור באמבטיה
09/08/2018 | 12:21
1
98
נגר הכין לי ארונית  לאמבטיה
מתלבטת לגבי חיפוי הארונית האם שיש קיסר וכיור שקוע?
או שיש וכיור יצוקים במיקשה אחת?
לא אוהבת כיור מונח...
לצפיה ב-'אצלי הכל יחידה אחת, מאוד נוח לניקוי'
אצלי הכל יחידה אחת, מאוד נוח לניקוי
09/08/2018 | 19:12
61

אין שום חריצים שבהם עלול להצטבר לכלוך/ירקת/עובש וכו'
לצפיה ב-'ציפוי לזכוכית מעקה'
ציפוי לזכוכית מעקה
08/08/2018 | 14:56
57
יש לי מעקה זכוכית בקומה 10 , אך הנוף ממול די מכוער. במה אפשר לצפות את הזכוכית (נלבד קני סיף או זרדים) ?
לצפיה ב-'קונסולה אי - נפתחת לשולחן'
קונסולה אי - נפתחת לשולחן
07/08/2018 | 10:42
4
112
אודה לעזרתכם/חוות דעתכם
יש לי אי במטבח, אורך 160 אין לי פינת אוכל בבית מפאת מקום והאמת שאני מארח רק בסופשבוע .
אני מחפש קונסולה כזו שתיצמד לאי מצד אחד (עץ) ומצד שני האי שהינו קבוע והוא משיש שיש בו מגירות ואחסנה.
משטח השיש לעבודה יומיומית  והקונסולה תשמש לארוחות ערב יום יומיות.

העניין הוא בקונסולה שאין את המידות שאני צריך
אורך קבוע של 160 נפתח לשולחן של 12 לפחות.

היכן אני מוצא כזה ? למישהו יש נגר שעשה דברים כאלה?
סדר גודל של מחירים?
האם הוא באמת יציב? כי מוטות שתוקעים באמצע לא נראה ה-דבר.

אשמח לניסיונכם =- חוות דעתכם בנושא שימוש בקונסולה והיכן עושים דבר כזה.
אם למישהו יש תמונות מקונסולה שיש ברשותו - יותר מ-שאשמח.

תודה מראש לכל המגיבים.

לצפיה ב-'כמה אנשים סועדים ביום יום? ייתכן ואולי יהיה יותר זול'
כמה אנשים סועדים ביום יום? ייתכן ואולי יהיה יותר זול
07/08/2018 | 15:00
3
86
, אסטתי וקל מבחינתך להחליף את השיש/משטח הקיים ברחב יותר (תוספת של 30- 35 ס"מ מעבר לקיים היום?) שיאפשר ביום יום ישיבה של 3 איש וכאשר מארחים יותר אנשים שולחן קונזולה (אם יש מקום לעמידו כקונזולה במקום אחר) או שולחן נייד נפתח.
הכל בערבון מוגבל כי חסרים פרטים כמו תוכנית של החלל והעמדת הריהוט כולל מידות, מספר סועדים ביום יום ,מספר סועדים ממוצע בעת אירוח.
מניחה שתוכל למצוא נגר טוב שייצר לך שולחן כזה על פי מידה אך סביר להניח שיהיה פתרון יקר.
לצפיה ב-'אכן, סועדים 3-4 איש ביום יום'
אכן, סועדים 3-4 איש ביום יום
08/08/2018 | 10:42
2
60
בסופשבוע מגיעים כ- 6 נוספים.
לכן ביום יום נדרש לשבת על האי והמגמה למקם קונסולה רק לסופישבוע וחגים.
הקונסולה אמורה להיות מתחת או במקביל לאי לעמוד לשימוש יומיומי רק ל3-4 איש והפתיחה בסופשבוע.
השאלה האם ישים...
האם הקונסולה מספיק יציבה וחזקה בפתיחה.. הפלטות לפחות בתמונות נראות דקות מלהכיל עומסים על השולחן...?

לצפיה ב-'שולחן קונסולה מתקפל'
שולחן קונסולה מתקפל
10/08/2018 | 19:58
1
76
לא יודעת אם יש כזה למצוא בחניות אבל רעיון מעולה.

לצפיה ב-'בזמנו היתה כזו קונסולה בחנויות של זאגה'
בזמנו היתה כזו קונסולה בחנויות של זאגה
12/08/2018 | 08:51
25
חפשו שם.
שלהם היתה מעץ מלא ונפתחה לשולחן ממש ארוך.
אולי אפשר לקבל במידות שונות.

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום ועד הבית
מתמודדים עם סכסוכי שכנים?
פורום אדריכלות
פורום אדריכלות
עו
עו"ד עפר שחל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה