לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2247522,475 עוקבים אודות עסקים

פורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עיצוב פנים

בהנהלת מעצבת הפנים תמי אקהאוס (מרי פופ).

עיצוב פנים עוטף את עולמנו, לא תמיד אנו חשים בו , אך תמיד הוא עימנו לכל מקום אשר נלך הוא מבשל איתנו במטבח, שוטף פנינו בזרם מפל, עוטף אותנו ברכות השמיכה, מאיר לנו פנים באורותיו, מתהלך עימנו על המרצפות או משטח הדק לא תמיד אנו מודעים אליו , לא תמיד אנו מתייחסים אליו....
 הפורום הזה , הוא המקום הנכון לתת לעיצוב את הכבוד, להתייחס אליו במלוא תשומת הלב, לבחור, להרהר , להתייעץ , לייעץ , הפורום הזה, הוא המקום ללמוד, לעזור ולהיפגש.  הפורום הזה מיועד לכל מי שאוהב ונושם עיצוב, ולכל מי שנמצא בתהליך של בניה, שיפוץ ועיצוב ביתו .

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפרסום המסחרי בפורום אסור לפי תקנון תפוז
הודעות המכילות פרסום מסחרי ופרסום עצמי ימחקו

ניתן להוסיף בחתימה האישית לינקים עם הפניה לאתר שאליו תרצו להזמין את הגולשים.
ניתן להפנות בהודעה ללינק שבחתימה האישית.
הפרת הוראות אלו בצורה מכוונת תביא לחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'איזה צבע קירות יתאים לריצוף אפור בהיר בדירה'
איזה צבע קירות יתאים לריצוף אפור בהיר בדירה
19/03/2019 | 20:48
2
19
האם יש אופציות אחרות מלבד לבן אקסטרה 

שיתאימו לריצוף?

תודה,

לצפיה ב-'0025 של טמבור - זה מה שעשינו אצלנו וזה הולך נפלא עם ריצוף'
0025 של טמבור - זה מה שעשינו אצלנו וזה הולך נפלא עם ריצוף
19/03/2019 | 20:56
23
אפור בהיר
לצפיה ב-'צבע קירות תואם לריצוף'
צבע קירות תואם לריצוף
20/03/2019 | 14:39
5
את ממש לא מוגבלת רק עם לבן . אני רצפתי עם גרניט פורצלן 80/80 אפור בהיר מט מהמם ואת הקיר הראשי בסלון צבעתי בצבע אפור כהה מחוספס . הקונטרס של הצבעים יצא מהמם . מעל תליתי 4 תמונות בגדלים שונים במסגרת שחורה והקיר נראה מדהים. אומנם צבעים כהים לקירות זה די הרבה לכלוך וצבע שקשה לנקות אבל הבאתי חברת ניקיון שמתמחה בניקוי בתים עם גרניט פורצלן כדי שידעו לשמור לי על הריצוף ( אם תצטרכי זה האתר שלהם https://cleans.co.il/ )שגם תמחרה לי במחיר סביר והם עשו לי עבודה נהדרת.
אם את פחות בעניין של ניקיונות תמיד אפשר לעשות טפט מהמם שיתן אוירה מושלמת לחלל. בהצלחה.
לצפיה ב-'במהשך לצביעת קיר פני בצבע אקרילי על צבע סיד '
במהשך לצביעת קיר פני בצבע אקרילי על צבע סיד
19/03/2019 | 20:55
10
מה עדיף פריייר S או פריימיר X 

או שחומר אחר (מהאתר של נירלט) 

http://www.nirlat.com/catalog/?product_category=%D
7%94%D7%9B%D7%A0%D7%AA+%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%95%D7
%AA 

לצפיה ב-'שיפוץ דירה לפני תום שנת הבדק'
שיפוץ דירה לפני תום שנת הבדק
19/03/2019 | 15:19
14
שלום,
אנחנו אמורים להיכנס לדירה חדשה מקבלן. אנחנו רוצים לשנות דברים מהותיים- החל מהתקנת אסלות תלויות, התקנת אמבטיה במיקום אחר, הזזת קודות חשמל. שנת הבדק לא הסתיימה- אפילו לא התחילה. יש בכך בעיה? אם יהיו תקלות אחר כך נוכל לתבוע את הקבלן? האם קבלנים בכלל מתקנים תקלות כשפונים אליהם או שממילא עדיף כבר לתקן לבד? האם עשיית ביטוח תפתור את העניין?

תודה 
לצפיה ב-'מגירות של בלום'
מגירות של בלום
17/03/2019 | 12:06
2
68
מתלבטת לגבי המטבח (מודרני, פורמייקה ננו כנראה). מה הבדל בין מגירות מסדרת לגראבוקס לבין אינטיבו?  זה משהו שאפשר להתפשר עליו בתקציב לחוץ?
לצפיה ב-'בהחלט אפשר להתפשר'
בהחלט אפשר להתפשר
19/03/2019 | 08:46
1
39
ההבדל בכושר הנשיאה זניח וההבדל הגדול הוא בעיקר בנראות.
לצפיה ב-'תודה. הכוונה'
תודה. הכוונה
19/03/2019 | 10:04
34
לנראות מבפנים? את יכולה לפרט בבקשה?
לצפיה ב-'הוספת שיש למטבח'
הוספת שיש למטבח
18/03/2019 | 11:59
2
44
הוספתי ארון למטבח. צריך לבוא עליו שיש חדש. עדין מייצרים את הגוון של שיש כיום במטבח.
האם זה יהיה בדיוק אותו גוון?
אם לא, מה אפשר לעשות?
נ.ב.
הארון החדש הוא בין 2 ארונות קיימיים שעליהם יש שיש קיסר
לצפיה ב-'בעיקרון אמור להיות אותו הדבר אבל רוב הסיכויים שישי הבדל'
בעיקרון אמור להיות אותו הדבר אבל רוב הסיכויים שישי הבדל
19/03/2019 | 08:47
1
30
אין מה לעשות מלבד לשנות הכל, או להחליט שהחלק הנוסף יהיה במכוון בגוון אחר.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
19/03/2019 | 11:25
7
לצפיה ב-'למעצבים שבינינו'
למעצבים שבינינו
18/03/2019 | 17:07
30
אני ממליץ ללקוחות לשים שיש של חברת Gatenio
יש להם שיש מאוד איכותי ושירות מאוד חם
מומלץ בחום !!
לצפיה ב-'למרי פופ'
למרי פופ
18/03/2019 | 12:20
33
מה ממ פוגות לעשות בחיפוי בריקים במטבח . זה בריקים מקרמיקה . צבע לבן מבריק  .האם להצמיד ? האם לעשות ממ אחד ? האם 2 ממ ? או 3 ממ ? 
לצפיה ב-'חלוקת מרתף ל2 בנים מתבגרים'
חלוקת מרתף ל2 בנים מתבגרים
16/03/2019 | 21:05
1
85
שלום,
אודה לסיוע והכוונה לחלוקה פנימית (כמובן בלי לשבור שום דבר....) של המרתף שתתאים ל2 בנים מתבגרים. הם היו באותו חדר בקומת הקרקע והנה הם גדלו ומעוניינים כל אחד בפרטיות ועדיין להיות יחד
תודה רבה!

לצפיה ב-'במבט שיטחי ראשוני'
במבט שיטחי ראשוני
17/03/2019 | 08:13
80
ניתן לשנות את הפונקציה של הסלון הפתוח לחדר שינה,
לשיקולך אם להותיר מקום לפינה משותפת הצמודה למטבחון או להוסיף חדר רחצה פרטי לחדר. בגדול אני בעד לחבר בין האחים באיזור משותף, אפשר גם במקום מצומצם, כמו בתמונה שצירפתי. חשוב להקפיד על פרטי עיצוב ותאורה שנותנים תחושת מרחב ואויר גם במקום סגור.
לצפיה ב-'שיפוע למקלחון'
שיפוע למקלחון
15/03/2019 | 16:05
1
57
שלום..
אני נמצאת כעת בעיצומו של שיפוץ מקלחת.
החלו לרצף את חדר המקלחת.
על פי התכנון שריינתי 75 ס''מ לטובת מקלחון.
האם השיפוע צריך להתחיל מיד? הרצף משך כ-5 ס''מ מהריצוף של חדר המקלחת אל המקלחון ורק אז מתחיל את השיפועים
לצפיה ב-'כן, השיפוע צריך להיות על השטח של המקלחון בדיוק'
כן, השיפוע צריך להיות על השטח של המקלחון בדיוק
19/03/2019 | 08:44
5
לצפיה ב-'תאורה לבית '
תאורה לבית
15/03/2019 | 11:16
78
גוף תאורה לסלון.
גוף תאורה לפינת אוכל .
גוף תאורה לחדר שינה .
גוף תאורה שקוע .
מנורה לסלון .
מנורה לפינת אוכל .
לצפיה ב-'תופעת הלקוחות השבויים'
תופעת הלקוחות השבויים
14/03/2019 | 18:56
2
117
בתקופה האחרונה אני מקבל הרבה פניות (גם מתמי ) ושאלות בנושא מיזוג האויר בדירות חדשות מקבלן כאשר המיזוג באם מגיע כחלק מהסכם הרכישה הינו בסיסי לחלוטין ו"הצעה" לשדרוג המערכת במספר אפשרויות.
בכל המקרים ה"זיכוי קבלן " במחירים לא הגיוניים גם בהתייחס למחירי עיסקאות גדולות ובדוק מול החברות עצמן ומצד שני התוספות במחירים שמעל ועבר למחירים המקובלים בשוק מיזוג האויר.
דוגמאות קטנות: תריס דקור/סלוט כ 900 ש"ח למטר במקום 500-400 בהתאמה,מטר צנרת למזגן 140 ש"ח במקום 100 ש"ח.
מהיכן נובעת התופעה? איש המיזוג באתר מבצע את ההכנה הבסיסית וכן התקנה באם הינה חלק מהסכם המכר במחירי עלות כמעט כתמורה לבלעדיות שהקבלן נותן לו באתר באיצטלה של ביטוח וכו' כשמחירי התוספות אמורות לתת לו את הרווחיות שבעבודה וגם לפעמים מעשר לקבלן.
בנוסף לזאת בהרבה מקרים ההכנות שאותו איש מיזוג מבצע וכאשר הוא מקבל מענה שלילי למחירים שהוא נוקב לפתע הצנרת שבורה בצורה קשה לתיקון.
אסור לתת יד למצב הזה של שוד לאור היום,צריך להתמקח על מחיר הזיכוי קבלן מצד אחד ולהכליל גם את ההתקנה במידה ומחליטים לעשות מערכת אחרת ומצד שני להראות לאותו איש מיזוג שמחירי העבודות נמוכים בהרבה מהדרישה.
לצפיה ב-'יוסי, אני רוצה לציין את המקצועיות שלך ואת הפניות לתת מענה '
יוסי, אני רוצה לציין את המקצועיות שלך ואת הפניות לתת מענה
14/03/2019 | 21:03
1
87
תמיד.
במקרים רבים עזרת ללקוחותי לחסוך אלפים רבים ולקבל מערכות מיזוג מתאימות יותר, תודה!
מעבר לזה, אתה בוודאי יודע שחברות המיזוג שזוכות במכרז לספק מיזוג בבניינים מחוייבות לשלם לקבלן 20% מהרווחים, שנקראים בפירוש "רווח קבלני". את הסכום הזה מגלגלים על הלקוח.
אני נתקלת גם במחירי צנרת של 180 ש"ח למ"ר ומחירי סלוט/דקור של מעל 1000 ש"ח למטר.
המצב הזה בלתי נסבל, פעמים רבות, הלקוח השבוי מקבל מקבלן המיזוג של הפרוייקט יעוץ לא מייטבי, "דוחפים" לו מערכות גדולות מידי מרובות יחידות והוא ונאלץ לשלם עבור התענוג,  מחירים שהם 30-40% ממחירי השוק הרגילים.
לצפיה ב-'תודה תמי, אכן במקרים אחדים המעשר נקרא רווח קבלני ולפעמים הוא'
תודה תמי, אכן במקרים אחדים המעשר נקרא רווח קבלני ולפעמים הוא
14/03/2019 | 22:30
67
התשלום עבור ההכנות שאותו איש מיזוג/חברת המיזוג מבצעת באתר.
לעומת זאת יש קבלנים שמתירים לקבלני מיזוג אחרים להכנס לאתר לקראת סוף הבניה ולבצע עבודות התקנה כמובן שלאחר כל האישורי ביטוח,אישורי בטיחות ועבודה בגובה וכיוצא בזאת .
לא אחת פונים אלי עם כל הניירת והמחירים ואני מעיר את הערותי ואז הפלא ופלא איש המיזוג יורד במחיר באלפי שקלים וגם מקרה שהורידו 14000 ש"ח מהצעה מוגזמת בפראות.
לכולם באם המחיר מופרז אני מציע לפנות לקבלן ולבקש את עלות המזגן והעבודה הכרוכה בהתקנה ואם המחיר סביר אז לבצע את העבודה לאחר קבלת מפתח גם במקרים כגון אלו אותו איש מיזוג ביוזמתו מוריד מחיר למחיר סביר ומבצע את העבודה.
על הענין של לדחוף בכח יחידות גדולות יותר ולנפח מחירים אין מילים אחרות מאשר להזנות את המקצוע ובמיוחד זה בעייתי במערכות VRF שאז מינימום הספק היחידה גבוה בהרבה מהספק יחידה אחת מיחידות המיזוג בדירה וכאן יש גם בזבוז אנרגיה.
אגב אני מספק גם שרות של ביקורת לטיב העבודה ותכנון מערכות שכאלו ולא אחת אינני מאשר מערכת בגלל עיגולי פינות שמי שלא מבין חושב שהן תקינות או אותו קבלן מיזוג מספר לו סיפורי סבתא,עלי קשה מאד מאד לעבוד ולספר סיפורים לאחר 50 שנות ותק במקצוע ויש לי הרבה דוגמאות במשרד של תרגילים שניסו לעשות.
לצפיה ב-'רכישת פרקטים באינטרנט'
רכישת פרקטים באינטרנט
13/03/2019 | 15:30
1
61
אני לא מזמן גיליתי את אתר אירוקו, הם מוכרים פרקטים וכל מה שצריך בשביל להתקין פרקטים ולתחזק אותם באתר. יש להם גם פרקטים ממש איכותיים, אפילו הלמינציה שלהם היא קוויקסטפ שממה שבדקתי באינטרנט זה יצרן מעולה של למניציה. אבל היתרון הכי גדול באתר זה החיסכון בזמן, ובאנרגיה. כי מהבית הזמנתי לי פרקט, במחירים מצוינים שרק חנויות אינטרנטיות יכולות לאפשר לעצמם, וגם קל מאד להשיג אותם טלפונית בשביל לקבל ייעוץ או מה שצריך. אני מצרף פה קישור לפרקט שאני רכשתי מהם שיצא ממש מעולה: https://goo.gl/VLC6jJ
אני ממש ממליץ!
לצפיה ב-'לא קונים פרקט באינטרנט! בלי למשש? בלי להסתכל באור שונה?'
לא קונים פרקט באינטרנט! בלי למשש? בלי להסתכל באור שונה?
13/03/2019 | 21:41
67
בלי להבין אם הוא נראה פלסטיק בזויות מסויימות, אם יש לו השתנות יפה, עד כמה הוא מקושקש וחזרתי, מבלי  ולהבין את הצבע האמיתי שלו!
לא מבינה את הזה ולא ממליצה על זה בכלל...
לכו לחנות ותבחרו!
לצפיה ב-'תכנון מחדש של חדרי רחצה - בעקבות הרחבת איזור אירוח'
תכנון מחדש של חדרי רחצה - בעקבות הרחבת איזור אירוח
11/03/2019 | 20:06
3
184

ערב טוב

רציתי להתייעץ לגבי תכנון חדרי הרחצה בדירה, שעברו תמורות משמעותיות על מנת לאפשר הרחבה של איזור הסלון - האם הם נותרו מספיק נוחים ומרווחים, או שהשינוי הפך אותם לצפופים מידי או סתם לא נוחים?

בנוסף, אשמח מאוד לשמוע חוות דעת והערות לגבי התכנון הכללי.

מצורפות תוכנית הדירה המקורית והתוכנית החדשה.

תודה רבה!

לצפיה ב-'לא, לא נראה לי סביר כל כך, לבטל יחידת הורים'
לא, לא נראה לי סביר כל כך, לבטל יחידת הורים
12/03/2019 | 21:44
2
93
נראה כאילו המחסנים ומקומות האחסון השתלטו לכם על הדירה.
לא היתה שום סיבה לוותר על האמבטיה ולהרחיק את פינת האוכל לאן שהורחקה, הרחבה שבין ההמטבח לסלון לא סבירה בריקנות והבזבזנות שלה.
הפרופורציות בין גודל החלל הציבורי לגודל חלל הפרטי מספרים סיפור של תכנון לא נכון.
תקחו בבקשה מתכנן מקצועי, זו העיצה הכי טובה ישיש לי לתת.
לצפיה ב-'זה תכנון מקצועי בהתאם לצרכים לא סטנדרטיים'
זה תכנון מקצועי בהתאם לצרכים לא סטנדרטיים
12/03/2019 | 23:14
1
93
תכנון החלל (לא כולל ספות וכד׳) נעשה ע"י מעצבת מקצועית, עבור אישה שחיה לבד, ורוצה שתהיה לה אפשרות לארח מידי פעם 50-60 איש לסעודות שבת/חג.

יכול להיות שתמליצי להחליף מעצבת, אבל בכל מקרה הייתי מעוניין מאוד לשמוע חוות דעת/המלצות לגבי חדרי הרחצה.
לצפיה ב-'התכנון אמור לשקף את הפרוגרמה, אם לדעתכם הוא משקף אז יופי'
התכנון אמור לשקף את הפרוגרמה, אם לדעתכם הוא משקף אז יופי
13/03/2019 | 21:32
72
עכשיו חלקת עימנו חלק מהפרוגרמה, אני בטוחה שיש עוד שיקולים שלא התוודענו אליהם.
בכל מקרה, עיני הוא לא מייטבי, אפשר לתכנן פינת אוכל גדולה ועדיין לשמור על חדר שינה מאסטר מכובד עם מקלחת צמודה ועל חדר רחצה ציבורי.
אם מדובר באישה בוגרת, רצוי להתכונן לחיים עם מטפלת ולזמנים בהם יהיה חלילה צורך להשתמש בהליכון או בכיסא גלגלים, להרחיב דלתות ולשמור על חדרי רחצה מונגשים לפחות באופן חלקי.
לצפיה ב-'מכסה/פתח לא ברור '
מכסה/פתח לא ברור
12/03/2019 | 11:10
1
104
שלום לכולם,
במקיר המפריד בין מרפסות של הדירות בבנין יש מכסה לא ברור, האם יש לכם מושג למה הוא מיועד ? צירפתי תמונה.
תודה
לצפיה ב-'זה נראה כמו "נשם", החלק העליון של צינור ביוב '
זה נראה כמו "נשם", החלק העליון של צינור ביוב
12/03/2019 | 21:33
66
שחייב להשאר תמיד פתוח עבור ירידת מים תקינה בצינור.
לצפיה ב-'דרוש/ה מעצב/ת פנים ואדריכל/ית ללא ניסיון/סטודנט/ית'
דרוש/ה מעצב/ת פנים ואדריכל/ית ללא ניסיון/סטודנט/ית
12/03/2019 | 10:42
2
66
שלום לכולם, 
אנחנו חברה שמתמחה בשיפוצים ובנייה. 
יש לנו משרד ברמת גן, 
ואנחנו מחפשים מעצב/ת פנים ואדריכל/ית שיצטרפו אלינו :)   
גם סטודנטים שרוצים ללמוד!!
משרד באווירה משפחתית וכיפית. 
תנאים מעולים למתאימים! 
מישהו שיתפתח ויגדל איתנו,
מישהו עם ראש פתוח ורצון להתקדם.  
תיצרו קשר :) 
ירדן- 0506767829 
לצפיה ב-'הי ירדן, את רוצה שאפרסם בפייסבוק? '
הי ירדן, את רוצה שאפרסם בפייסבוק?
12/03/2019 | 21:06
1
73
יש קבוצות עם קולגות ובינהן מתחילות.
לצפיה ב-'כן תודה רבה'
כן תודה רבה
17/03/2019 | 11:55
3
לצפיה ב-'פרגולה חשמלית נאספת '
פרגולה חשמלית נאספת
11/03/2019 | 15:27
48
חברת סוככי תבל נחשבת לאחת החברות המוכרות והמקצועיות ביותר בתחום מערכות הצללה. החברה מציעה לא מעט פתרונות חדשניים ומשוכללים, כמו למשל מסכי הצללה לחלונות הבית, צלון חשמלי שמונע את כניסת קרני השמש לתוך חלל המגורים, סוכך מסילות חשמלי וכמובן סוככי זרועות קסטה מלאה. מדובר על חברה הפועלת בשוק משנת 1980, ומחזיקה בלא מעט המלצות וביקורות חיוביות מלקוחות עבר. החברה מספקת פתרונות הצללה בהתאמה אישית, כך שכל אחד יוכל ליהנות מהאוויר הצח בגינה או במרפסת שלו, בכל סוגי מזג האוויר. אם בעבר רוב האנשים לא הכירו שום פתרון הצללה מלבד פרגולת עץ בסיסית במבנה קלאסי, הרי שהיום ניתן למצוא לא מעט פתרונות הצללה חדשניים ומשוכללים יותר. כל אחד יכול למשל ליהנות מפרגולה העשויה מאלומיניום חזק ועמיד לאורך זמן, או לחילופין סוכך חשמלי שניתן לקפל או למתוח אותו בלחיצת כפתור פשוטה.

לצפיה ב-'קולט אדים על קיר חיצוני'
קולט אדים על קיר חיצוני
10/03/2019 | 18:46
2
55
שלום
בגלל שכל הקיר מעל הכיריים מתלכלך וגם התקרה רציתי לשים קולט אדים. הקיר הוא חיצוני והבית פרטי.
האם קולט על קיר חיצוני הוא יעיל יותר? האם זה שווה את המאמץ של לפתוח פתח בקיר החיצוני לקולט?

תודה רבה
לצפיה ב-'זה האידיאלי .רק צריך להתקין תריס'
זה האידיאלי .רק צריך להתקין תריס
11/03/2019 | 12:58
1
48
חד כווני על הקידוח בחוץ.
לצפיה ב-'השאלה אם זה שווה את הבלגן'
השאלה אם זה שווה את הבלגן
15/03/2019 | 15:33
13
תודה על התגובה
ברור לי שזה אידאלי, השאלה אם זה משמעותי ואם זה שווה את המאמץ. האם הקולט אדים עם פתח חיצוני הוא יעיל יותר באופן משמעותי מקולט בלי יציאה.
איפה אני ארגיש את ההבדל?
מי עושה עבודה כזאת? שיפוצניק?
תודה
לצפיה ב-'בחירת צבעים לסלון.'
בחירת צבעים לסלון.
10/03/2019 | 17:34
1
141
שלום. מעצבת מחדש את הסלון  
יש לי ספת בורדו . איזה צבעים נוספים לדעתכם יתאימו לבורדו ? ( שולחן ומזנון בעיקר )
לצפיה ב-'ירקרקים וצהבהבים יתאימו מאוד'
ירקרקים וצהבהבים יתאימו מאוד
12/03/2019 | 21:44
24
לצפיה ב-'איך לנעול ארון בגדים באופן אסתטי'
איך לנעול ארון בגדים באופן אסתטי
10/03/2019 | 16:22
1
106
אני עומדת לקנות ארון בגדים (כנראה בסגנון שבתמונה). חשוב לי שתיהיה לי אפשרות לנעול אותו.
האם יש מנעולים אסתטיים שאני יכולה לנעול?
או שחובה עלי להזמין מתקין מנעולים שיתקין לי מנעול...
אשמח לרעיון איך לנעול באופן אסתטי?
תודה רבה
לצפיה ב-'רעיונות? מישהו? '
רעיונות? מישהו?
17/03/2019 | 13:15
4
לצפיה ב-'התנסתם פעם בצמחיה מלאכותית?'
התנסתם פעם בצמחיה מלאכותית?
10/03/2019 | 01:13
45
אני ואישתי מחפשים ייעוץ אדריכלי לעיצוב הבית והגינה. 

אנחנו מתלבטים בהקשר לאיזה סוג צמחיה נשים בבית - חיה או מלאכותית.

פגשנו חברה מאוד רצינית (כך זה נראה בכל אופן) של צמחיה מלאכותית.

שם החברה דירה דיל - מישהו מכיר?

לינק לאתר החברה - > https://www.dira-deal.co.il/

נשמח להמלצות.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תמ
רוציל להתחדש?
עו
עו"ד עפר שחל
עו
עו"ד עפר שחל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה