לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3878738,787 עוקבים אודות עסקים

פורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום!!!
לפני הכתיבה בפורום, הנכם מתבקשים, לעיין בפורום קצת לפני, ולקרוא את התקנון של הפורום. הודעה שלא תיכתב לפי התקנון, תמחק ללא התראה מראש.
אני מעוניינת לצור מרחב וירטואלי נעים, שמאפשר לשאול, להתייעץ וגם להביע דעה  ולכן, חשוב לשמור על הכללים כדי שהפורום ייתן מענה הולם ומאוזן לכולם.
לאור המקרים האחרונים, אני רוצה להגיש שהפרסום בפורום אסור.
בנוגע להצעות עבודה- לשם כך יש את לוחות הפורום, ניתן לפרסם שם. פרסום הצעות עבודה על גבי הפורום, מותנה באישור מראש במסר ( הצעת העבודה צריכה להיות רלוונטית לסטודנטים או בוגרים טריים בתחומים אותם הם לומדים, ללא ניסיון תעסוקתי רלוונטי. יש צורך לשרשר לשרשור רלוונטי או לפתוח שרשור חדש ).
בנוגע לסיוע בסמינריונים או עבודות תיזה- לאור חשיבות הנושא עבור הסטודנטים, אני מאפשרת. אך יש צורך לשרשר אותו לשרשור מתאים קיים או לפתוח שרשור חדש ייעודי לשם כך- "עזרה במילוי שאלונים".
לעיתים, יש גולשים ששואלים שאלות, שלא ניתן לתת תשובה טובה ומדויקת בפורום. חשוב לציין שהפורום אינו פורום רשמי של אף מוסד, והוא משרת את קהילת הסטודנטים. סטודנטים עונים, בהתאם למידע שיש ברשותם, שהם שמעו, שאלו, התייעצו. חלק מהתשובות יכולות להשתנות בין חוגים שונים/ פקולטות שונות ומוסדות שונים. גם מדיניות של מוסד משתנה ובהתאם לכך גם התקנון. לכן בשאלות שבהם יש צורך בתשובה רשמית בנוגע לנוהל מסוים, יש לברר גם במוסד הרלוונטי.

הודעות שלא ייכתבו לפי הנוהלים האלו, יימחקו ללא התראה מראש.

תודה לכולם על שיתוף הפעולה וכמובן בהצלחה בלימודים
oromer

המשך >>

לצפיה ב-'בחינות אוניברסיטת בר אילן -במרתף'
בחינות אוניברסיטת בר אילן -במרתף
21/03/2018 | 09:01
1
96
זה די מבאס שוב ושוב להיבחן באוניברסיטה במרתף !
זה ודאי קורה לא פעם לסטודנט .
שוחחתי עם כמה מהסטודנטים הלומדים עימי בקורס:דיעה כללית -המרתף אינו ראוי להיקרא "תנאי בחינה"
כאילו שאין חדר בקומה מעל הקרקע לבחינה .
למי לפנות כדי שהנוהג הזה ישתנה?
לצפיה ב-'תנאי היבחנות לא הולמים'
תנאי היבחנות לא הולמים
24/03/2018 | 15:50
62
מירי,
אני מבינה שלא אידאלי להיבחן המרתף. אבל לא פירטת למה לא ראוי לעשות בו בחינות. אני מניחה שנעשו בו לא מעט בחינות עד היום. זה לא אומר שזה בסדר, אבל זה כנראה אפשרי. 
לעשות לוח בחינות ולשבץ כיתות זה ממש מלכאת מחשבת. משימה לא פשוטה. לכן יש מבחנים בבוקר ומבחנים בצהריים. 
אם אתם רוצים שחדר מסוים לא יילקח בחשבון בשיבוץ חדרים לבחינות חייב שיהיו נימוקים ממש ברורים ומשכנעים. שיהיה ברור שזה יותר מסתם לא נוח אלא בלתי נסבל ופוגע בהישגים.
מציעה לכתוב מכתב עם נימוקים משכנעים. אפשר להעביר את זה למדור בחינות, דיקאן הסטודנטים, מנהל לימודים. 
אם זה לא יעזור אפשר להגיע גם לנשיא האוניברסיטה. לאחר שימוצו האפשרויות.
חשוב שלמכתב יהיה תמיכה מסטדנטים נוספים. כדי שיבינו שזה לא נקודתי
לצפיה ב-'לימודי תזונה'
לימודי תזונה
16/03/2018 | 19:24
11
70
היכן ניתן ללמוד לימודי תזונה  (תזונאית קלינית ) באיזור הדרום או מרכז? תודה ושבת שלום
לצפיה ב-'כמה מקומות'
כמה מקומות
18/03/2018 | 02:23
37
יש את הפקולטה של העברית שנמצאת ברחובות
יש באוניברסיטת אריאל
 במכללת פרס
אם הצפון גם רלוונטי אז במכללת תל חי

בהצלחה
לצפיה ב-'ממליצה שתבדקי בבתי הספר בהם לומדים רפואה סינית'
ממליצה שתבדקי בבתי הספר בהם לומדים רפואה סינית
01/04/2018 | 22:00
9
31
מאחר והתזונה המערבית די מחורבנת ולא מקבלת למשל טבעונות צמחונות ולא רואה את הגוף כמכלול

--
דרושים לתפקידים בעלי אופי טיפולי-סיעודי בבתי חולים במרכז שכר בין 30 ל65 לשעה   https://goo.gl/M2Jk8d
סיוע בכתיבת ממנים, עבודות אקדמיות וסמינריונים https://goo.gl/dCAHUS
להשלים הכנסה בזכות העבודות האקדמיות והסמינריונים https://goo.gl/LRuUam
לצפיה ב-'על סמך מה את אומרת את זה?'
על סמך מה את אומרת את זה?
04/04/2018 | 10:34
8
22
תזונה סינית זה לא תואר.
1. תואר במדעי התזונה הוא תואר מדעי b.sc
והוא היחיד אחריו אפשר לעשות סטאז ולגשת לבחינת רשוי של משרד הבריאות.
כדי לכתוב לאנשים חולים תפריטים ולהקפיד שהתזונה לא תפגע בבריאות שלהם חשוב שתהיה רגולציה על תהליך ההכשרה שלהם. 
ההצעה שלך מאוד בעייתית.
באופן כללי אין לי בעיה עם רפואה סינית,כשזו הכשרה שבאה בנוסף. ממש לא במקום
לצפיה ב-'היא לא בקשה לדעת איפה אפשר ללמוד תואר'
היא לא בקשה לדעת איפה אפשר ללמוד תואר
07/04/2018 | 12:10
7
16
היא בקשה ללמוד תזונה
בהתחשב בכך שאני לומדת רפואה סינית אני קצת יותר ממוסמכת להבחין בהבדלים
לצפיה ב-'אולי בגלל זה יש לך אינטרס'
אולי בגלל זה יש לך אינטרס
09/04/2018 | 15:04
6
15
מי שלומד רפואה סינית לא רופא ולא תזונאי. 
באופן אישי אין לי שום בעיה עם רפואה\ תזונה סינית. חשוב לדעת שזה לא תחום מפוקח ומוסדר כמו לימודי התזונה ששם יש פיקוח של משרד הבריאות. 

לצפיה ב-'זה לא מה שאומרים בסין'
זה לא מה שאומרים בסין
12/04/2018 | 11:43
5
13
אנחנו מטפלים. אנחנו מרפאים למרות שלפי החוק אנחנו לא מציגים את עצמנו כרופאים. במערב רק מי שלמד רפואה מערבית מוגדר כרופא. זה זוטות. בתור מישהי שעוסקת 15 שנים ברפואה מערבית במקצוע אני יכולה להגיד לך שרפואה מערבית לא מרפאת. תזונה היא תזונה. תזונאי שמועסק בקופת החולים הא תזונאי. זה באמת משנה לך אם התזונאי עובד באוה הקומה של הרופא הכללי או בבניין של הרפואה המשלימה?
תסבכי את עצמך כמה שאת רוצה. התזונה המערבית הובילה לכך שרוב גורמי המוות בעולם המערבי נגרמים בעיקר בגלל תזונה מערבית.
לצפיה ב-'אני מתייחסת לישראל'
אני מתייחסת לישראל
15/04/2018 | 14:51
4
10
בהנחה שאדם לומד בישראל, ומתכוון לעבוד בישראל
הוא צריך להתאים את עצמו לתפיסה והגישה המקובלת, וגם כמובן לחוק. 
לי זה בהחלט משנה. לדעת מי מטפל בי ומה ההכשרה שעבר. לצורך העיניין לימודי תואר במדעי התזונה, סטאז בבית חולים ומעבר של מבחן של משרד הבריאות מכשיר את האדם להיות דיאטן/ית קליני/ית. שזה אומר שהם יכולים לטפל באנשים חולים. לדעת מה אסור להם לאכול.
זה כמו שאדם קורס של פסיכותרפיה כלשהיא או קורס טיפולי אחר לא הופך אותו לפסיכולוג. 
זה כמו ההבדל בין עורך דין לחברות שעוסקות בוועדות רפואיות.
כל מקצוע שמצריך רישיון עסוקמדל משרד הבריאות/אוצר/משפטים וכו'..
עדיף ללכת למי שיש לו רישיון. זה אומר שתהליך ההכשרה שלו מבוקר ומפוקח.והוא עובד בסטנדרט מסוים.
כמובן שיש ערך לדברים אחרים. אבל הם צריכים להיות בנוסף ולא במקום.
דרך אגב, מה קורה אם מישהו למד קורס ברפואה משלימה והחליט שהוא מטפל בחולה סרטן, וגרם לו לנזק? אם זה דיאטנית או רופא:
1. יש להם ביטוח אחריות מקצועי
2. אפשר להתלונן במשרד הבריאות.

לצפיה ב-'מעשית תזונה מערבית היא עבודת אלילים'
מעשית תזונה מערבית היא עבודת אלילים
19/04/2018 | 02:38
3
8
הרפואה המערבית הורגת יותר ממה שהיא מרפאת
מעבר לכך שדעתך אינה רלוונטית מאחר והיא בקשה לדעת דבר אחד ואת עונה לה על דבר אחר לחלוטין
לצפיה ב-'ומה את ענית לה?'
ומה את ענית לה?
20/04/2018 | 11:28
2
8
היא שאלה על תזונה. לא תזונה סינית.

לצפיה ב-'היא שאלה על תזונה מערבית?'
היא שאלה על תזונה מערבית?
21/04/2018 | 12:22
1
6
אז למה את מתערבת והופכת לקטנונית?
לצפיה ב-'היא גם לא שאלה על מה שאת הצעת לה'
היא גם לא שאלה על מה שאת הצעת לה
09/05/2018 | 15:30
14
אני מנהלת הפורום. אני יכולה להתערב. אני ממש לא קטנונית.
מדובר פה בעתיד של אחרים. אין בעיה ללמוד הכל. 
רק צריך לדעת מה ההשלכות של כל דבר.
מכללת רידמן לא מעניקה תארים אקדמים. רוב האנשים שמגיעים לפורום זה להתעניין בהשכלה פורמלית המוכרת ע"י המלג.

לצפיה ב-'קבלה ללימודים'
קבלה ללימודים
17/03/2018 | 20:12
2
105
היי, 
מעוניין להתחיל ללמוד (סביר להניח שרק באוקטובר 2019 ולא בקרוב, אבל לשם השאלה אתייחס לזה כאילו אני מתכנן להתחיל באוקטובר 2018) מדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב/בן גוריון.

תל אביב- 
ציון ההתאמה שלי למדעים מדוייקים הוא 682 וחתך הקבלה לפי מה שהצלחתי להבין מהאתר הוא 695. 

בן גוריון- 
הסכם הכמותי שלי הוא 738 (המינימום הוא 720) והפסיכומטרי שלי גם מספיק. אבל - תנאי נוסף שרשום הוא כמותי מעל 130, ויש לי 124. 

בשני המקרים - האם מה שרשום באתר זה באמת מה שקורה בפועל ואהיה חייב לעשות פסיכומטרי נוסף?

תודה רבה! 

לצפיה ב-'קבלה ללימודים'
קבלה ללימודים
18/03/2018 | 02:20
1
61
שלום עידן,

כמה דברים- חתך הקבלה הוא ציון שמעליו בטוח מתקבלים. סף הדחייה זה ציון שמתחתיו בטוח דוחים. הטווח באמצע- בהתחלה נרשמים מי שמעל סף הקבלה, והם לאט לאט מורידים את הסף, עד שהמקומות מתמלאים. כשהמקומות מתמלאים בעצם מגיעים לחתך הסופי. שנה לאחר מכן חתך הקבלה נקבע ע"י החתך הסופי של השנה ועוד קצת כדי שיוכלו לרדת באותו תהליך.
זה ממה שאני הבנתי.
יחד עם זאת יש הרבה יוצאי דופן וחריגים ששמעתי שקורים (במיוחד בבן גוריון).
כך שיכול להיות שתתקבל.
תקח בחשבון שאם אתה דוחה בעוד שנה תנאי הקבלה יכולים להשתנות.

היית עושה עוד פסיכומטרי? משפר בגרויות? תנסה לעשות סימולציה במחשבון.
בכל מקרה- אם אני לא טועה:
לבן גוריון- בגלל שאתה מעל החתך, גם אם תעשה פסיכומטרי והציון הכולל יהיה נמוך אבל  הכמותי יהיה מעל הרף, תוכל ללהתקבל.

לצפיה ב-'בכל מקרה כדאי להגיש מועמדות'
בכל מקרה כדאי להגיש מועמדות
26/03/2018 | 17:18
30
הרבה פעמים שאין מספיק נרשמים אז הם פשוט מקבלים גם הבאים ברשימה הכי קרובים לזה אבל אין דרך לדעת בוודאות או מראש. הייתי מנסה בכל מקרה ואם לא אז שוקלת לשפר אבל זה יכול "לעלות" לך בשנה...
לצפיה ב-'שלוחת הפתוחה בשדרות וקרית גת'
שלוחת הפתוחה בשדרות וקרית גת
15/03/2018 | 17:53
1
32
היי רציתי לדעת האם יש כאן סטודנטים שלומדים בפתוחה בשלוחה של קרית גת או שדרות ויכולים לרשום חוות דעת על הרמה שם והמרצים.
תודה רבה
לצפיה ב-'הצעה'
הצעה
16/03/2018 | 12:30
26
אני מציעה:
1. אם אני לא טועה יש פורום בתפוז לאוניברסיטה הפתוחה
2. אפשר לנסות לכתוב בחיפוש. אולי בעבר כתבו משהו

לצפיה ב-'שאלה לגבי ביביליוגרפיה'
שאלה לגבי ביביליוגרפיה
10/03/2018 | 01:21
2
39
שלום, במסגרת עבודה אקדמאית אני רוצה לציין כמקור אתר אינטרנט שלם אשר נעזרתי בו. אין מאמר מתוך אתר האינטרנט אלא מדובר בכמה וכמה עמודים מתוך האתר.
האם בציון המקור פשוט לרשום את כתובת האתר או שיש חוק אחר ? 

תודה רבה:) 
לצפיה ב-'הייתי ממליצה לך לשאול את המרצה'
הייתי ממליצה לך לשאול את המרצה
11/03/2018 | 14:13
26
יש כמה כללי ציטוט בבליוגרפי. 
כבר שמעתי כל מיני חוקים שתקפים במקום אחד ולא תקפים במקום אחר.
אפשר להיעזר באינטרנט, ולחפש את הכללים ולברר עם המרצה אם זה מקובל עליו.
בכל אופן זה מה שאני הייתי עושה
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי'
למיטב ידיעתי
31/03/2018 | 22:40
14
את לא יכולה לציין רק את שם האתר, את צריכה לציין את שמות הדפים מתוכו בהם השתמשת.
לצפיה ב-'קורס חוזר'
קורס חוזר
10/03/2018 | 23:12
1
62

אני לומד תואר בהנדסה
ויש קורס אחד שאני לא מצליח לעבור.כבר עשיתי קורס חוזר ועדין לא עברתי אותו.
זה הקורס היחיד שנשאר לי לסיום התואר.
היית לי שיחה עם הדיקן אבל הוא מתעקש שאני אלמד עד שאני יעבור את הקורס.
רציתי לדעת אם אתם מכירים עוד פיתרון יצרתי?
אני על סף יאוש ולהרים ידיים

לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
11/03/2018 | 14:11
52
זה קורס חובה או בחירה? 
יש כמה מרצים/ מתרגלים שמלמדים אותו?
אולי לנסות ללמוד בפתוחה או במוסד אחר, שאתה יודע שיכירו לך בקורס הזה?
ניסית לדבר עם ראש החוג?
אולי תנסה להציע להגיש עבודה או פרויקט במקום?
לצפיה ב-'תואר שני בבריאות הציבור'
תואר שני בבריאות הציבור
07/03/2018 | 06:41
1
39
שלום, אני כרגע סיימתי לימודי תואר ראשון באוניברסיטת חיפה, התואר עצמו שייך לחוג ללימודים רב תחומיים. הכירו לי ב-30 נק׳ זכות לתואר בגלל לימודים קודמים (נטורופתיה) והתואר עצמו הוא תוכנית למטפלים ברפואה משלימה/אנשים שלמדו מקצועות בריאות ללא תואר ולמדנו קורסים בבריאות, פסיכולוגיה וקורסים רב-תחומיים. עכשיו, יש לציין שסיימתי את התואר בציון 88. מאוד מעניין אותי להמשיך לתואר שני בבריאות הציבור שחופף ללימודים שלמדתי בתואר הראשון, אני בעיקר רוצה ללמוד באוניברסיטת תל-אביב, האם רוב הסיכויים שהתקבל לתואר שני בבריאות הציבור? ומה בדיוק אני יכול לעשות עם תואר זה? תודה לעוזרים.
לצפיה ב-'אם אין לך תואר במקצועות הבריאות'
אם אין לך תואר במקצועות הבריאות
08/03/2018 | 20:20
32
אחות/ תזונה למשל אז בעיקר לנהל מרפאה (ניהול אדמניסטרטיבי).
אולי תוכל לפתוח קליניקה של הנטורופתיה . ותוכל להעביר הרצאות בקידום הבריאות ולהבין טוב יותר את ההקשרים השונים
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום פסיכומטרי '
מחכים לכם בפורום פסיכומטרי
04/03/2018 | 13:24
21

חוזרים לפעילות עם מנהל מצוין בפורום המוקדש לאחת הבחינות הקשות והמאתגרות - בחינת הפסיכומטרי
בפורום, שיהווה סוג של "קבוצת תמיכה" לנבחנים, יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים, יועלו טיפים ללמידה ושאלות מאתגרות, וכן יהיה ניתן להתלבט בכל הקשור ללימודים גבוהים.
היכנסו עכשיו לפורום פסיכומטרי

לצפיה ב-'שיעור פרטי בתהליכי יסוד מהטכניון.'
שיעור פרטי בתהליכי יסוד מהטכניון.
26/02/2018 | 17:59
1
37
מחפשת דחוף מורה פרטי לקורס תהליכי יסוד מביוטכנולוגיה ומזון מהטכניון.....רק מי שהוציא ציון גבוה בבקשה.
לצפיה ב-'שווה לחפש אולי בקבוצה ייעודית בפייסבוק של הטכניון אולי שם..'
שווה לחפש אולי בקבוצה ייעודית בפייסבוק של הטכניון אולי שם..
26/03/2018 | 17:22
6
לצפיה ב-' מכינה קדם אקדמית למדעי הים'
מכינה קדם אקדמית למדעי הים
25/02/2018 | 19:27
24
שלום,
אשמח לדבר עם סטודנטים של המכינה הקדם אקדמית ברופין אם יש כאן.
יש לי כמה שאלות
בנוסף  אשמח אם אפשר לקבל סילבוס של הקורסים שאתם עושים!
תודה תודה תודה
לצפיה ב-'חוות דעת על מרצים/מתרגלים בטכניון'
חוות דעת על מרצים/מתרגלים בטכניון
16/02/2018 | 19:08
170
היי, אשמח שתספרו לי מניסיונכם האישי או ממה ששמעתם על המרצים והמתרגלים הבאים:

אינפי 1: מרצים: אביב צנזור, נעמי שקד-מונדרר.
אני יודע שיש שם ממש טוב לאביב צנזור, השאלה אם שווה ללכת להרצאה שלו על חשבון זה שבטח יהיה שם מפוצץ ברמות. מי שמכיר את המרצה השנייה - איך היא?

מתרגלים: יוליה פייגין-קצוב, מר וסבולוד רקיטה, מר ליאור טננבאום, דר. מיכל קליינשטרן

אלגברה א': מרצה: דר. פתחי סאלח
מתרגלים: דר. עליזה מלק, גב. גלית מזרחי, מר אור דולב

תודה מראש לעוזרים
לצפיה ב-'חייבת עזרה דחוף אם מישהו מוסר?מוכר?'
חייבת עזרה דחוף אם מישהו מוסר?מוכר?
16/02/2018 | 02:33
71
אני פונה למי שמוכן ויכול לעזור לי . אני סטודנטית באזור המרכז/שרון .נשארו לי שבועיים וחצי לסוף תקופת המבחנים עם 5 מבחנים לפני.. נלקח ממני לפני שבוע הילקוט אחרי ששכחתי אותו בכיתה ובו 2 קופסאות של המינון של (רטלין 10+קונצרטה54) 
בבית מרקחת ואצל הרופא כמובן אמרו שאין מה לעשות ועלי לחכות לחודש הבא.
אני מתחננת אם מישהו מוכן למסר או למכור לי את התרופה אני אהיה אסירת תודה

בבקשה במייל nuritfeldman123@gmail.com

לצפיה ב-'מגורים בירושלים'
מגורים בירושלים
14/02/2018 | 11:44
1
56
היי, אני עוברת מהמרכז לירושלים ללימודים באוניברסיטה העברית, אינני מכירה את ירושלים טוב, אשמח לשמוע המלצות לאזורים (זולים יחסית) בטוחים ולא מפחידים לבנות ששוכרות דירה לבד(לפי הבנתי אזור קרית יובל לא מומלץ,תקנו אם אני טועה) .
לצפיה ב-'א'
א
15/02/2018 | 08:23
38
רוב הסטודנטים משכירים ברחביה ונחלאות
יש גם בקרית יובל אם אני לא טועה. מציעה לשאול בפורום האוניברסיטה העברית 
לצפיה ב-'האם ניתן להגיע למועד א' ולהתחרט?'
האם ניתן להגיע למועד א' ולהתחרט?
13/02/2018 | 17:20
2
79
שלום האם ניתן להגיע למועד א' ולהתחרט ? כלומר להגיש טופס ריק לאחר שראיתי את הבחינה ובכך יסמנו שלא נוכחתי בבחינה? או שבכל מקרה אם מגישים טופס ריק יהיה ציון 0?
מעוניינת להגיע למועד א' רק לשם הסתכלות על שאלות הבחינה.

תודה
לצפיה ב-'תלוי בתקנון של המוסד עצמו'
תלוי בתקנון של המוסד עצמו
15/02/2018 | 08:16
1
60
אולי אפשר לחתום ויתור ב 15 דקות ראשונות. לא בטוח במועד א ..
לצפיה ב-'נצל"ש'
נצל"ש
05/03/2018 | 17:32
33
אני לומד תואר בהנדסה
ויש קורס אחד שאני לא מצליח לעבור.כבר עשיתי קורס חוזר ועדין לא עברתי אותו.
זה הקורס היחיד שנשאר לי לסיום התואר.
היית לי שיחה עם הדיקן אבל הוא מתעקש שאני אלמד עד שאני יעבור את הקורס.
רציתי לדעת אם אתם מכירים עוד פיתרון יצרתי?
אני על סף יאוש ולהרים ידיים
לצפיה ב-'הלפ - לימודי חינוך'
הלפ - לימודי חינוך
13/02/2018 | 23:23
1
39
היי אנשים, אני זקוקה למידע מהימן בכמה נושאים (עוד שנייה מתחיל הסמסטר וזה יעזור לי מאוד להכריע):

1) למי שיש תעודת הוראה בחינוך מיוחד יכול להיות גם מורה רגיל, נגיד בבית ספר יסודי, או שצריך תעודת הוראה נוספת?
בלוינסקי ובבית ברל יש מסלול לשתי התעודות ביחד אך לא כך בבר אילן/או"פ/ת"א.
2) נהיה לי קצת סלט לגבי המושגים וההכשרות -
מה זו הוראה מתקנת ומה ההבדל בינה לבין תעודת הוראה בחינוך מיוחד?
האם מדובר בהכשרה שונה? במקצוע שונה? מה נחשב יותר?
3) באותו הקשר - לאוניברסיטה הפתוחה יש תואר בשם "חינוך - ליקויי למידה". בתיאור מודגש שהתואר אינו הופך את הבוגרים שלו לבעלי רשות/הסמכה לאבחן או לטפל בלקויות למידה ושבשביל זה נדרש תואר שני.
השאלה שלי היא האם תעודת הוראה בחינוך מיוחד כן יכולה להספיק לעבודה באבחון וטיפול בליקויי למידה גם בלי תואר שני?
והאם התואר של האו"פ לבדו בכל זאת מספיק לעבודה בתחום? (אחרי הכול, מדובר בתואר שכל כולו עוסק בלקויות למידה).
4) לצערי קראתי דברים לא טובים על רמת המכללות לחינוך באופן כללי לעומת האוניברסיטאות. 
אם ארצה להמשיך לתואר שני באוניברסיטה ולא במכללה, האם זה עלול לפגוע בי שהתואר שלי ממכללה ולא מאוניברסיטה?
האם התארים של לוינסקי, בית ברל וסמינר הקיבוצים מוכרים על ידי המל"ג?
מי נחשבת ברמה גבוהה יותר - בית ברל או לוינסקי? (שואלת בדגש על הרמה האקדמית והמקצועית).

אני מתכננת להרשם בימים הקרובים ללימודים בפעם השנייה בחיי, מקווה הפעם לצאת עם מקצוע יציב ומעניין. חשוב לי לקבל את חוות דעתכם ולהיתרם מהידע שלכם. אשמח שתגיבו גם לחלק מהשאלות או לשאלה אחת, כי כל מידע אובייקטיבי יעזור לי. אתם גדולים, תודה רבה!
לצפיה ב-'ניסיון לעזור'
ניסיון לעזור
19/02/2018 | 20:14
20
היי,
השאלות ששאלת הן שאלות מאוד טובות. אני מציעה לך ללכת לימים הפתוחים 
ולשאול בדיוק מה מקנה לך כל אחת מהתעודות. ועל ההבדלים בינהם.
בגדול, ואני מקווה שאני לא מטעה חינוך מיוחד, זה שם כולל להרבה מאוד בעיות. 
ילדים עשויים להגיע לכתות אלו מכל מיני סיבות. בין היתר, אוטיזם, פיגור.
אבל ליקויי למידה קשים/מורכבים.
הוראה מתקנת זה בדר"כ  זו הדרך שבה מסייעים לתלמידים עם ליקויי למידה. וזה יכול להיות בחינוך המיוחד והרגיל.
חשוב לשאול מה מקנה כל תעודה, ואפילו אולי לשאול במשרד החינוך. 
בנוגע למכללות- ספציפית בחינוך אני חושבת שזה פחות נכון. 
מכללות הן יותר פרקטיות. אוניברסיטה זה יותר תיאורטי ומכוון למחקר. זה באופן מאוד כללי. בפועל יש מכללות ברמה אקדמית מעולה. 
ואוניברסיטאות ששמעתי שלא משקיעות בלימודים מעשיים. 
אבל כן, במכללות הייתי בודקת. 
שמעתי דברים טובים על אורנים, גורדון בית ברל .
בנוגע לפתוחבה- ראיתי שהתואר הוא במדעי החברה בהדגשת חינוך לקויי למידה.
אני באופן אישי פחות אוהבת תוכניות כאלו... 
אין לי בעיה שעושים דגש על תחום מסוים או למשל כשלומדים פסיכולוגיה וביולגיה עם דגש במדעי המוח. כי מדעי המוח מקשר בינהם ואפשר להמשיך אחר כך עם הכיוון. יש הגיון בזה.
אבל פחות מתאים לקחת תואר במדעי החברה שהוא קצת כללי, ולעשות דגש מתחום אחר (חינוך). רוצה חינוך מיוחד? שכל התואר יהיה חינוך מיוחד. בלי דגשים
לצפיה ב-'חשבונאות רק לא בפתוחה'
חשבונאות רק לא בפתוחה
01/02/2018 | 09:02
1
127
אני לא הקשבתי לאחרים וחבל
לצפיה ב-'וחוץ מרק להכפיש'
וחוץ מרק להכפיש
02/02/2018 | 14:59
106
אם הם היו רואים את זה ייתכן והיו מגישים נגדך תביעה.

זה בסדר להביע דיעה. אפילו רצוי.  אם יש בעיה איתם לגיטימי לא ללמוד שם, או לתאר מצב. רק שזה לא לעיניין לכתוב רק לא שם.. מבלי להסביר אפילו.
יש לך עד יום ראשון: להוסיף הסבר/ הנמקה. לספר מה קרה. 
כמנהלת בפורום, אני לא אאפשר לכתוב נגד מקום בצורה כל כך חד משמעית מבלי לאפשר
לצפיה ב-'לימודי גנטיקה'
לימודי גנטיקה
31/01/2018 | 16:33
48
שלום לכולם ,אני מעוניינת להתחיל תואר ראשון במדעי החיים . רציתי לשמוע את דעתכם , האם יש ביקוש למקצועות אלו ? האם יש שכר מכובד ? הכיוון שלי הוא גנטיקה , אני לא מצליחה למצוא מידע על שכר ,שעות עבודה בתחומים כאלו . איזה היקף משרה נהוג במקצועות האלה וכו'. ובקיצור כדאי או לא כדאי
לצפיה ב-'דעתכם על כיסא סטודנטים'
דעתכם על כיסא סטודנטים
29/01/2018 | 16:05
2
123
שלום לכולם,

כחלק ממחקר שאני עורך על מבחנים ועל כיסאות סטודנטים, הייתי שמח לקבל ממכם פידבק לגביי מבחנים שנערכים על כיסא סטודנטים.
האם נבחנתם בעבר על כיסא סטודנטים? האם הרגשתם אי נוחות כתוצאה מחוסר המקום על השולחן הקטן המחובר לכיסא?
אם הייתה לכם את האפשרות תמורת סכום סימלי לשנות את המבחן מכיסא סטודנט לכיסא ושולחן יותר גדול משמעותית האם הייתם משלמים?

תודה לעונים!
לצפיה ב-'לא יצא לי הרבה'
לא יצא לי הרבה
30/01/2018 | 21:35
73
אבל כשכן, זה בלתי נסבל...
מה הכוונה תשלום? בשכר לימוד מראש? פר מבמחן? כמה סמלי?

לצפיה ב-'כן, וזה מעצבן במיוחד כשיש מבחן עם חומר פתוח.'
כן, וזה מעצבן במיוחד כשיש מבחן עם חומר פתוח.
31/01/2018 | 00:13
87
מצד שני אני לא מצפה להרבה מאוניברסיטה כשאין אפילו כסף לנייר טואלט בשירותים... :->

לצפיה ב-'עזרה| קורס ניתוח מערכות מידע'
עזרה| קורס ניתוח מערכות מידע
29/01/2018 | 21:26
32
שלום לכולם, ברצוני לשאול לגבי קורסי ניתוח מערכות מידע הנלמדים בטכניון ובג'ון ברייס.
האם אתם מכירים אותם? יצא למישהו כאן ללמוד אותם?
האם הם יכולים ליצור אפשרויות תעסוקה(אילו אפשרויות?) או שהם נעלמים תחת צלם של תארים מקבילים? האם יש העדפה לטכניון בגלל שמו או ששניהם נחשבים כל אחד בגלל תוכנו השונה?

תודה רבה למגיבים
לצפיה ב-'הנדסה תעשיה וניהול באפקה או שנקר'
הנדסה תעשיה וניהול באפקה או שנקר
28/01/2018 | 19:31
50
איפה נחשב יותר ללמוד הנדסה תעשיה וניהול באפקה או בשנקר?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום סקסולוגיה
לייעוץ בפורום סקסולוגיה
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון רומני?
ד
ד"ר עמית גורביץ׳

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה