לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3894038,940 עוקבים אודות עסקים

פורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום!!!
לפני הכתיבה בפורום, הנכם מתבקשים, לעיין בפורום קצת לפני, ולקרוא את התקנון של הפורום. הודעה שלא תיכתב לפי התקנון, תמחק ללא התראה מראש.
אני מעוניינת לצור מרחב וירטואלי נעים, שמאפשר לשאול, להתייעץ וגם להביע דעה  ולכן, חשוב לשמור על הכללים כדי שהפורום ייתן מענה הולם ומאוזן לכולם.
לאור המקרים האחרונים, אני רוצה להגיש שהפרסום בפורום אסור.
בנוגע להצעות עבודה- לשם כך יש את לוחות הפורום, ניתן לפרסם שם. פרסום הצעות עבודה על גבי הפורום, מותנה באישור מראש במסר ( הצעת העבודה צריכה להיות רלוונטית לסטודנטים או בוגרים טריים בתחומים אותם הם לומדים, ללא ניסיון תעסוקתי רלוונטי. יש צורך לשרשר לשרשור רלוונטי או לפתוח שרשור חדש ).
בנוגע לסיוע בסמינריונים או עבודות תיזה- לאור חשיבות הנושא עבור הסטודנטים, אני מאפשרת. אך יש צורך לשרשר אותו לשרשור מתאים קיים או לפתוח שרשור חדש ייעודי לשם כך- "עזרה במילוי שאלונים".
לעיתים, יש גולשים ששואלים שאלות, שלא ניתן לתת תשובה טובה ומדויקת בפורום. חשוב לציין שהפורום אינו פורום רשמי של אף מוסד, והוא משרת את קהילת הסטודנטים. סטודנטים עונים, בהתאם למידע שיש ברשותם, שהם שמעו, שאלו, התייעצו. חלק מהתשובות יכולות להשתנות בין חוגים שונים/ פקולטות שונות ומוסדות שונים. גם מדיניות של מוסד משתנה ובהתאם לכך גם התקנון. לכן בשאלות שבהם יש צורך בתשובה רשמית בנוגע לנוהל מסוים, יש לברר גם במוסד הרלוונטי.

הודעות שלא ייכתבו לפי הנוהלים האלו, יימחקו ללא התראה מראש.

תודה לכולם על שיתוף הפעולה וכמובן בהצלחה בלימודים
oromer

המשך >>

לצפיה ב-'תואר שני במנהל עסקים'
תואר שני במנהל עסקים
16/02/2019 | 20:25
2
שלום,
אני בן 25, עתודאי, ונמצא לפני כניסה לקבע בצבא, נותרו לי עוד 3.5 שנים עד סיום השירות.
אני בוגר תואר ראשון בהנדסה מהטכניון בממוצע 89.

לאחר חשיבה רבה על איך לנצל את 3 השנים הקרובות בצורה הכי טובה שתפתח אותי הכי הרבה, חשבתי על תואר שני במנהל עסקים באונ' ת"א מכיוון שאני מתעניין בכל מה שקשור למימון ושוק ההון, וכמו כן זה תואר שניתן להצליח בו תוך כדי השירות הצבאי.

מצד שני, אני שומע מהרבה אנשים שהטיימינג בו עושים את התואר חשוב, ובאופן כללי מעבר לקישוט לקורות החיים התואר הזה לא יקדם אותי באמת, וזה יהיה די בזבוז של זמן וכסף.

ולכן אני מגיע לכאן, אשמח מאוד לשמוע דעות נוספות בקשר להתלבטות שלי.

תודה רבה.
לצפיה ב-'לימודי תואר שני במתמטיקה'
לימודי תואר שני במתמטיקה
16/02/2019 | 18:18
5
שלום,
אני בעל תואר ראשון בהנדסת תוכנה מ-HiT. היו לי בעיות במהלך התואר, יצא שעבדתי המון ובסופו של דבר סיימתי עם ממוצע של 75. הייתי רוצה לדעת מה אני יכול לעשות בשביל לנסות להתקבל לתואר שני במתמטיקה בתל אביב/בן גוריון. האם אתם חושבים שאני יכול לעשות מספר מסוים של קורסים בפתוחה ולהוציא בהם ציונים טובים כחלק מקורסי השלמה?
האם מישהו מכיר את התהליך?
מה אתם ממליצים לי לעשות? (כבר סגרתי את התואר)
לצפיה ב-'יעוץ פרישה מהלימודים'
יעוץ פרישה מהלימודים
14/02/2019 | 18:28
2
13
אני אספר את הסיפור שלי בקצרה.
אני לומד הנדסת ביוטכנולוגיה משחכתי את התואר ל5 שנים ונשאר לי עוד סמסטר. החל מסוף השנה השניה התחלתי לשאול את עצמי מה המטרה בכל הדברים שמלמדים אותי, למה מלמדים אותי כמו רובוט ולא מלמדים אותי איך ליישם את הדברים אהלו בחיים האמיתיים אבל לא פרשתי כי הרגשתי שלא התנסתי מספיק כדי לפרוש וכי יש לי איזשהו נושא מחקר שהייתי רוצה לחקור.במהלך הלימודים די הסתגרתי עם עצמי הזנחתי את המשפחה את הבריאות וכל מה שהייתי עושה לפני הלימודים ועם הזמן התחושה של מה אני עושה פה ולמה המערכת הזו לא באמת מלמדת אותי כלום הלכה וגדלה .לצערי מי שהיתיעצתי איתו באותה תקופה לרב היו משפחה שכמובן כל פעם אמרה תסיים את התואר ואז תעשה מה שאתה רוצה. סחבתי את התחושה הזו עד עכשיו ועכשיו אני בסמסטר האחרון שלי. בשנה הזו קרו לי מספר דברים שהם: אני צריך לעבור ניתוח בברך ,לעשות טיפול שיניים שהזנחתי שיכול לעלות הרבה כסף, אישרו לי לעבוד על הנושא מחקר שרציתי לחקור ושהיה הסיבה שנשארתי בתואר אבל אין לי מוטיבציה לטפל באף אחד מהדברים האלו כי אני כל הזמן במחשבות של איך ננתי לעצמי לבזבז 4 שנים מהחיים שלי ולא למדתי כלום אלא עשיתי מה שאחרים אומרים ומה יהיה אחרי שאסיים. כרגע אני מרגיש שיש לי הרבה כעס על המערכת האוניברסיטאית ועל המשפחה ובאיזשהו מקום אני רוצה לצאת מהלימודים או לעשות הפסקה כדי להוכיח שאני מחליט על עצמי. כמו כן, השנה הזו די חופשית אבל בגלל שאני נמצא במערכת הזו זה מרגיש שזה מהווה איזשהו מחסום פסיכולוגי לטפל בבעיות שלי.
אני שוקל לעשות הפסקה של סמסטר כדי לסדר את הדברים אבל באיזשהו מקום אני מפחד ששנה הבא זאת תיהיה השנה השישית שלי בתואר ושאולי עדיף לסיים את הסמסטר הזה ואז כבר שנה הבא אני יהיה חופשי ועם אופציות אחרות.
אז אחרי החפריה אשמח לשמוע אם יש מישהו או מישהי שחוו את הדברים האלו ומה עשיתים.
תודה

לצפיה ב-'מחשבתי בנושא'
מחשבתי בנושא
15/02/2019 | 15:36
7
לא כלכך תפסתי אבל אם הבנתי נכון אתה באמת בסמסטר הנכון שלך לכל התואר?
כי אם כן פשוט תסיים עם זה ובאמת תהיה חופשי למה שתרצה בחיים ועם התואר הזה ביד, אם לא תעשה כך אתה תצטער על זה אחרכך - בהבטחה.
טיפולי שיניים וכל מה שמסביב תעשה בלי קשר - מקסימום תקח הלוואה או תבקש עזר מהמשפחה עם זה - לא יקרה כלום!
תסיים את זה וצא לחיות את החיים שלך, אחרי כל מה שעברת עוד סמסטר לא יהרוג אותך אני מבטיח.

אם לא הבנתי נכון ויש לך המשך לתואר אז קח הפסקה לסדר את החיים ותמשיך בשנה הבאה.

בהצלחה
לצפיה ב-'כמה מחשבות ועצות'
כמה מחשבות ועצות
16/02/2019 | 13:01
1
העיצה הראשונה שאני רוצה לתת לך זה: אל תחפש אשמים.
המשפחה שלך רוצה בטובתך וגם אם העיצות שלה היו שגויות, הנחת המוצא שלך צריכה להיות שכל עוד מדובר משפחה נורמטיבית, המטרה שלהם היא שתצליח.
בנוגע לאוניברסיטה- לא יודעת איפה למדת, אבל בא נעשה קצת סדר. אני לא יודעת מה הציפיות שלך ממוסד אקדמי, מתואר בכלל ומהתואר שאתה בחרת ללמוד בפרט. מה ציפית ללמוד שלא ללמד? איזה כלים חסרים לך?בכללי המטרה של האקדמיה זה הוראה ומחקר. פחות פרקטי. בדרך כלל וגם זה לא תמיד, מכללות הם יותר פרקטיות. אבל יש להן בעיות אחרות. אני מאמינה שהאקדמיה צריכה לתת קודם כל ידע תיאורטי שיהיה בסיס טוב להמשך. ועדיין לתת ביטוי לצד הפרקטי. לתת כלים. וכל אחד יבחר ללמוד במקום שנותן כלים פרקטים לתחום ההתמחות שמעניין אותו. זה יותר טוב מפעם, ועדיין לא המצב כרגע. כנראה שציפיות שלך לא תאמו את המציאות כל כך ולכן אתה מאוכזב. אני חושבת שכחלק ממערכת החינוך, והשירות הצבאי, צריך לתת הכוונה יותר ארוכה, ומשמעותית לצעירים.
ויחד עם זאת- אתה שנייה לפני הסוף. אני מציעה לך לבקש עזרה מהמשפחה שלך. תגיד להם שכרגע יש בעיה של מוטיבציה ואתה צריך שיעזרו לך לטפל בבעיות הרפואיות שלך. השקעת 4 שנים. אתה שנייה לפני הסוף- תסיים את התואר. גם כדי שאם תרצה הסבה יכירו לך בתואר, ותוכל ללכת להסבת אקדמאים. 
יהיו לך יותר אופציות כשיהיה לך תואר. ואז הלחץ ירגע ותוכל לשקול בצורה נינוחה יותר איך אתה רוצה להתקדם

לצפיה ב-'האם GED תופס בישראל?'
האם GED תופס בישראל?
03/02/2019 | 15:10
1
15
שלום, אני אזרח אמריקאי וישראלי מלידה, אין לי תעודת בגרות ישראלית. אם אני עושה מבחן GED בארה"ב האם הוא תופס במוסדות לימוד בישראל במקום תעודת בגרות ישראלית? בהנחה שיש לי פסיכומטרי/SAT. תודה
לצפיה ב-'ניסיון לענות'
ניסיון לענות
08/02/2019 | 16:00
11
קראתי במקום מסוים שכן, אבל לא יודעת עד כמה זה נכון או מידע רשמי.
מציעה לפנות למשרד החינוך, ולברר איתם. אופציה נוספת לברר מול אוניברסיטאות או מכללות שאתה שוקל ללמוד בהם.
נראה לי סביר שתהיה אפשרות כזו, כי יש אנשים שלמדו בחול ובאו לעשות תואר בארץ. אבל כמובן מציעה לברר כדי לקבל תשובה רשמית

לצפיה ב-'התייעצות - לימודי מערכות מידע ללא פסיכומטרי.'
התייעצות - לימודי מערכות מידע ללא פסיכומטרי.
31/01/2019 | 18:12
1
14
שלום, אני מעוניין ללמוד מערכות מידע ואין לי פסיכומטרי ואני גם לא מתכוון ללכת לעשות. בגרות ממוצא סביבות 85.
חשבתי ללמוד במרכז האקדמי רמת גן או מכללת נתניה.
הבנתי גם אפשר במכללת מל"א או עמק יזרעאל.
באיזה מהמקומות שציינתי מומלץ ללמוד? מבחינת רמה ומבחינת מכללה נחשבת.
והאם יש עוד מקומות מומלצים?
תודה רבה.
לצפיה ב-'חשבת ללמוד בפתוחה?'
חשבת ללמוד בפתוחה?
02/02/2019 | 11:28
4
לצפיה ב-'להרחיב מעגל חברתי'
להרחיב מעגל חברתי
22/01/2019 | 15:41
35
היי אני גל, בת 25 מאיזור המרכז, בזוגיות, סטודנטית לתואר שני. אני מחפשת קשר חברתי רגיש ומכיל עם הקשבה הדדית פתוחה וכנה. מעגל החברים / חברות הצטמצם בנסיבות לא נעימות ואני מחפשת להרחיב אותו.
נהנית מטיולים בטבע, הצגות וסרטים, מוזיקה והופעות, ריקוד, ספורט, לשיר, לכתוב, לקרוא, ולצלם ועוד, בכללי פעילויות שקטות ורגועות בבית ובחוץ.

אשמח שתפנו אליי במייל swanybird138@gmail.com
לצפיה ב-'דירת מעשנים '
דירת מעשנים
22/01/2019 | 00:44
1
36
שלום על פי השיפוץ למועונות האוניברסיטה התבקש להתגורר בדירת מעשנים .
והים אני מתגורר כן בדירת מעשנים אבל מה זה אומר דירת מעשנים שאפשר חעשן תוך הדירה או לא ? 
והאם הביטחון של המעונות רשאי או בסמכותו לתת הזהרה או כנס על עישון תוך דירת מעשנים ? 
מה אפשר לעשות במקרה כזה ? אשמח לקבל תושה 
תודה לעוזרים
לצפיה ב-'כמה תשובות'
כמה תשובות
25/01/2019 | 18:03
21
1. לא ציינת באיזה מוסד. מניחה שלכל מוסד הכללים שלו. 
2. תכנס לאתר המועונות ותקרא את התקנון שלו. סביר להניח שתהיה התייחסות לכך.
3. אני הייתי בדירת לא מעשנים והיתה מישהי שמעשנת. הסיכום היה שתעשן בחוץ.
4. נראה לי שאסור לעשן בדירות. עושים דירת מעשנים- בגלל הריח, בגלל שלפעמים מעשנים בכניסה לדירה, וכי קשה לאכוף את זה ממש.

לצפיה ב-'הרשמה ללימודים'
הרשמה ללימודים
27/12/2018 | 11:00
4
98
היי, שואל עבור אחי שהשתחרר לאחרונה מהצבא והיה מעדיף שלא לחכות עד אוקטובר.
יש אפשרות להתחיל לימודי מערכות מידע בסמסטר אביב?
לצפיה ב-'ממה שאני יודע'
ממה שאני יודע
31/12/2018 | 12:30
32
לא כל המוסדות פותחים הרשמה לסמסטר אביב וגם אלה שכן - לא בהכרח פותחים הרשמה לכל המסלולים.
לצפיה ב-'לימודי מערכת מידע '
לימודי מערכת מידע
03/01/2019 | 18:51
30
אני יודעת שאצלנו פתחו הרשמה לסמסטר חורף... לומדת במרכז האקדמי בר"ג חשבונאות ככה שלא ממש מכירה את המסלול של מערכות מידע, אבל הבנתי שהוא מוצלח.

לצפיה ב-'הכי טוב שתבדוק פשוט איפה כבר פתחו הרשמה'
הכי טוב שתבדוק פשוט איפה כבר פתחו הרשמה
06/01/2019 | 12:21
21
ותלך לשמוע פרטים ולהתרשם ממוסד הלימודים. אני בכל אופן חושבת שכדאי ללכת על מסלול שמציע כמה שיותר פרקטיקה, בדגש על רכישת ניסיון מעשי כבר במהלך התואר. בהצלחה :)

לצפיה ב-'זו שאלה כללית מידי'
זו שאלה כללית מידי
09/01/2019 | 10:59
18
בעיקרון זה תלוי מוסד ותלוי תואר. 
בפתוחה אם יש מערכות מידע- אז אפשר.
וגם לפעמים אפשר להתחיל כשומע חופשי באותו מוסד, ואז להתחיל בשנה הבאה באופן רשמי. צריך לבבר לפני עם המוסד עצמו .

בהצלחה
לצפיה ב-'מלגת משרד החינוך'
מלגת משרד החינוך
13/12/2018 | 19:48
24
<font><font>אם תוכלו להצטרף לעצומה למען הלומדים בהוראה שיקבלו מלגה ממשרד החינוך...</font></font>
<font><font>להעביר לכמה שאפשר</font></font>
לצפיה ב-'אילו תארים ראשונים קיימים כושר גופני (ספורט)?'
אילו תארים ראשונים קיימים כושר גופני (ספורט)?
23/11/2018 | 14:47
1
41
היי,

אני מתלבט איזה תואר ראשון לעשות שיהיה קשור לכושר גופני/ספורט:
לפי צהצשנצלחתי לראות ע''י חיפוש בגוגל:
התואר הכי פופולארי הוא חינוך גופני.
מוסדות בודדים מלמדים ניהול ספורט.
מוסד יחיד מלמד ספורטרפיה.
מוסד יחיד מלמד מדעי החברה בהתמחות  הפסיכולוגיה של הספורט.
האם אני מפספס איזשהו תחום שאפשר ללמוד לתואר ראשון?

סופ''ש נעים.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
24/11/2018 | 12:48
55
בעיקרון שתי המקומות שאני מכירה שיש פקולטות לספורט הם וינגייט ואוהלו. בקרייה האקמית אונו יש פקולטה למקצועות הבריאות ושם יש תארים עם זיקה לבריאות, קידום בריאות ולספורט.
מבחינת ספורט- וינגייט נחשבת למובילה ולמקצועית.
אני חושבת שהתהליך שלך צריך להיות הפוך. מה אתה  רוצה לעשות ואח"כתבחר מה ללמוד.
בנוגע לפסיכולוגיה- יש דבר כזה פסיכולוג ספורט. זה לא התמחות רשמית או מוכרת. זה פסיכולוג קליני שעשה קורס בפסיכולוגיה של הספורט והוא עובד עם ספורטאים. הרבה פסיכולוגים לומדים קורסים/ הכשרות ותעודות שונות אחרי הלימודים וזה מאפשר להם ללמוד גישות שונות ועבודה עם אוכלוסיות שונות. 
הסתכלתי עכשיו וראיתי שהמכללה למנהל פתחה תואר שני של הפסיכולוגיה של הספורט. לא ברור לי תחת איזה התמחות זה יהיה
בנוגע לספורטתרפיה- אני הייתי שוקלת ללמוד פיזיותרפיה. 
איזה עוד תארים יש?
יש באוהלו קידום בריאות למשל
בוינגייט אני חושבת שהמסלול כולל גם חינוך

לצפיה ב-'מעונות צוויג גבעת רם'
מעונות צוויג גבעת רם
18/10/2018 | 12:47
2
44
שלום, מישהו יודע איך דירות הסטודיו במעונות צוויג?
תודה :)
לצפיה ב-'מציעה לפנות גם לפורום האוניברסיטה העברית'
מציעה לפנות גם לפורום האוניברסיטה העברית
19/10/2018 | 13:44
1
17
לצפיה ב-'צודקת, תודה!'
צודקת, תודה!
20/10/2018 | 23:28
8
לצפיה ב-'בהצלחה לכל הסטודנטים שהתחילו את שנת הלימודים'
בהצלחה לכל הסטודנטים שהתחילו את שנת הלימודים
14/10/2018 | 22:06
29
מוזמנים לשרשר כאן:
מה לומדים:
שנה: 
מוסד:
החלטה לשנה חדשה:
לצפיה ב-'מגורים אצל קשישה עצמאית '
מגורים אצל קשישה עצמאית
10/10/2018 | 21:49
1
64
מחפשת לגור אצל קשישה עצמאית או אישה מבוגרת
לארח לה קצת חברה לא סעודי ולא נקיון
כולל כלכלה בחינם באזורים נתניה או הרצליה פיתוח
אני בחורה טובה רוחנית יודעת גם לבשל בעיקר יודעת לתת ייעוץ טוב לאנשים בעלת נתינה ועזרה לזולת.
אני בעיקר רוצה להיות בסביבה
של משפחה תומכת ואוהבת
0523565346 אפרת

לצפיה ב-'יש פרויקט שמשלב פר"ח עם מגורים '
יש פרויקט שמשלב פר"ח עם מגורים
14/10/2018 | 22:04
35
עם קשישים
לצפיה ב-'לימודים'
לימודים
01/10/2018 | 14:57
1
92
אני מתחליה ב 28 לאוקטובר לימודים של 3 שנים. אני רציתי לדעת עם נותנים לוח מערכת שעות או לימודים לסמסטרים?
לצפיה ב-'בכל מקום עובד קצת אחרת'
בכל מקום עובד קצת אחרת
14/10/2018 | 22:01
30
אבל בעיקרון את אמורה להירשם לקורסים. לא קיבלת מידע ממזכירות החוג?
יום אוריינטציה?
לצפיה ב-'צומת דרכים'
צומת דרכים
27/09/2018 | 01:27
1
106
היי,

אני במהלך תואר שני בסטטיסטיקה באוני' העברית. עד כה, איני מרוצה מהתכנים שמועברים(אני מוצא אותם מיושנים וכאלה שאינם נותנים לי ערך מוסף של ממש). רוב הקורסים הם קורסי חובה תיאורטיים.

אמנם סיימתי עד כה כ-30% מהתואר בציון טוב אך אני שוקל לברר לגבי תואר שני במדעי המחשב.
כיוון שאני אדם עובד גם, חשבתי על התכנית של האוני' הפתוחה או של הבינתחומי.
יש לכם המלצות כלשהן?

על עצמי - אני עובד בתחום ההייטק ובבעלותי תואר ראשון בכלכלה וסטטיסטיקה.

תודה!
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
29/09/2018 | 16:53
62
האם אתה תצטרך השלמות לתואר השני?
יש אפשרות לעשות חוג נוסף על תואר בתל אביב ואולי בעוד מקומות.
המשמעות שלו- שאתה עושה רק חוג אחד של תואר ראשון. זה לא עוד תואר ראשון אלא עוד חוג. זה פחות נ"ז, ולכן אפשר לסיים בפחות זמן. אולי גם בפתוחה אפשר לעשות את זה. 
תראה, תחושה שלי וייתכן ואני טועה, 
יש היום מהנדסים ומתכנתים. היתרון בעתיד למי שיהיה לו ערך מוסף. ניסיון בתחום ספציפי וידע בתחומי ידע נוספים: למשל עיצוב  גרפי, בלשנות, פסיכולוגיה, סטטיסטיקה, מתמטיקה, חקר ביצועים. זה רעיון טוב ללמוד מדעי המחשב. 
הייתי בודקת עם תואר שני במדעי המחשב זה האופציה העדיפה (אולי תצטרך השלמות וזה יאריך לך, אולי יהיה לך קשה כי אין לך את הבסיס, אולי גם תואר שני יהיה תיאורטי). ושוקלת אולי בכל זאת לסיים את התואר השני שהתחלת. 
כמה זמן נשאר לך לסיים?

לצפיה ב-'קונה ספרים בנושא הנדסת תוכנה ושפות תכנות'
קונה ספרים בנושא הנדסת תוכנה ושפות תכנות
31/08/2018 | 19:04
36
שלום רב
אני מעוניין לרכוש ספרים בנושא הנדסת תוכנה ושפות תכנות
לאלו מכם שסיימו תואר ויש להם את כלל הספרים מהשנה הראשונה ועד השנה האחרונה, מחולקים לפי נושאים או קטגוריות (עדיפות לשנה ראשונה קודם כל)
שלחו לי בבקשה הודעה בפרטי
לצפיה ב-'אופציות של תואר'
אופציות של תואר
05/08/2018 | 12:09
1
137
היי אני מנסה לחפש מידע על תואר כפול באינטרנט , אני מעוניינת בלימודי תואר כפול - תואר אחד בתחום המדעים המדויקים ותואר שני במדעי המדינה/יחסים בין לאומיים. השאלה אם זה אפשרי , מבחינת אוניברסיטאות לעשות תואר כפול . בנוסף אם מישהו עשה תואר במדעי המדינה /ממשל וכו' ויכול לפרט על אפשרויות התעסוקה לאחר התואר אשמח לפירוט
לצפיה ב-'תואר כפול'
תואר כפול
04/09/2018 | 10:09
59
הי מתכוננת,
לפי מיטב ידיעתי יש באוניברסיטאות שילובים של תארים מסויימים שמיועדים ללימודים דו-חוגיים. בגדול לא חושבת שצריכה להיות מניעה לכך, שווה לברר פרטנית מול מוסדות לימוד רלוונטיים לך.
בהצלחה!
לצפיה ב-'שלום'
שלום
25/07/2018 | 14:23
72
שלום אני לומד במכללת ספיר וברצוני לשאול על מכללת רמת גן אני שוקל לעבור להנדסה תעשייה וניהול במכללת רמת גן שזה השלוחה של הפתוחה אבל הבנתי שיש שיעורים פורטנליים ויש תיגבורים וזה בסטייל מכללה.. יש מישהו שלמד/לומד שם שיכול לתת לי חוות דעת על מכללת רמת גן?? אודה לכם מאוד! זה חשוב לי מאוד !!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
ד"ר עמית גורביץ׳
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון פורטוגלי?
דליה גרינבאום - טיפול וייעוץ זוגי
דליה גרינבאום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה