לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3864938,649 עוקבים אודות עסקים

פורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום!!!
לפני הכתיבה בפורום, הנכם מתבקשים, לעיין בפורום קצת לפני, ולקרוא את התקנון של הפורום. הודעה שלא תיכתב לפי התקנון, תמחק ללא התראה מראש.
אני מעוניינת לצור מרחב וירטואלי נעים, שמאפשר לשאול, להתייעץ וגם להביע דעה  ולכן, חשוב לשמור על הכללים כדי שהפורום ייתן מענה הולם ומאוזן לכולם.
לאור המקרים האחרונים, אני רוצה להגיש שהפרסום בפורום אסור.
בנוגע להצעות עבודה- לשם כך יש את לוחות הפורום, ניתן לפרסם שם. פרסום הצעות עבודה על גבי הפורום, מותנה באישור מראש במסר ( הצעת העבודה צריכה להיות רלוונטית לסטודנטים או בוגרים טריים בתחומים אותם הם לומדים, ללא ניסיון תעסוקתי רלוונטי. יש צורך לשרשר לשרשור רלוונטי או לפתוח שרשור חדש ).
בנוגע לסיוע בסמינריונים או עבודות תיזה- לאור חשיבות הנושא עבור הסטודנטים, אני מאפשרת. אך יש צורך לשרשר אותו לשרשור מתאים קיים או לפתוח שרשור חדש ייעודי לשם כך- "עזרה במילוי שאלונים".
לעיתים, יש גולשים ששואלים שאלות, שלא ניתן לתת תשובה טובה ומדויקת בפורום. חשוב לציין שהפורום אינו פורום רשמי של אף מוסד, והוא משרת את קהילת הסטודנטים. סטודנטים עונים, בהתאם למידע שיש ברשותם, שהם שמעו, שאלו, התייעצו. חלק מהתשובות יכולות להשתנות בין חוגים שונים/ פקולטות שונות ומוסדות שונים. גם מדיניות של מוסד משתנה ובהתאם לכך גם התקנון. לכן בשאלות שבהם יש צורך בתשובה רשמית בנוגע לנוהל מסוים, יש לברר גם במוסד הרלוונטי.

הודעות שלא ייכתבו לפי הנוהלים האלו, יימחקו ללא התראה מראש.

תודה לכולם על שיתוף הפעולה וכמובן בהצלחה בלימודים
oromer

המשך >>

לצפיה ב-'MGTOW'
MGTOW
22/09/2018 | 09:51
5
חפשו!!
לצפיה ב-'ככה כיסיתי המינוס בבנק'
ככה כיסיתי המינוס בבנק
16/09/2018 | 06:48
15
איך לעשות כסף מהר והרבה

כסף קל!! זה פשוט, זה שווה וזה עובד!! רק תקדישו 5 דקות לקריאה והכסף בדרך אליכם!!!

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ותקראו ממנו או שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים.

לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא" "אתה צעיר מדי"..."הכל תפוס"... תבוא בעוד חודש"... או להיתקל בחברות כח אדם סתומות. לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא!... באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!
פשוט תקראו זה מטורף כמה זה גאוני!!!

"מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ₪ ו- 6 בולים (אני כבר אסביר לכם...). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.

היה כתוב שם שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ- 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת... וזה עובד!!!

בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.

אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
האם זה נכון?
וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪.
וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪
וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!!
לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"

זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית.

אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :

צעד ראשון:
קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת.
עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪.
מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

1.כפיר  ראשון לציון מיקוד75144  ת.ד 4518
2. דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 68047
3. הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879
4. לריסה נובגורודוב, מוצקין 19 דירה 14, נתניה, מיקוד 42460
5. עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה, מיקוד 60920
6. עומרי עוז ת.ד 8759 נשר מיקוד 368009
אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם!

צעד שני:
הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו') והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.

צעד שלישי:
השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer,netscape ובאתרים כמו: msn, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!

צעד רביעי:
שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!

כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.

אך... בבקשה זכרו!

התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!

עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?

מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים.
343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!!
אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!!

זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים?
אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!

הערות:

אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הוא חלק מהשרשרת הגאונית הזו!

אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!

והכי חשוב!!!
אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.

ושוב !
הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.
לצפיה ב-'הצעת עבודה'
הצעת עבודה
06/09/2018 | 11:17
24
לחברת סטארטאפ
דרוש מהנדס אלקטרוניקה \ אלקטרואופטיקה 

דרישות התפקיד: 
בוגר הנדסת חשמל מצטיין. 
מסלול התמחות בתחום האנלוגי - עיבוד אותות. 
מסלול התמחות או תואר שני באלקטרואופטיקה. 

העבודה בקריות
נא לשלוח קורות חיים לדוא"ל
kadoshkl@gmail.com

לצפיה ב-'קונה ספרים בנושא הנדסת תוכנה ושפות תכנות'
קונה ספרים בנושא הנדסת תוכנה ושפות תכנות
31/08/2018 | 19:04
13
שלום רב
אני מעוניין לרכוש ספרים בנושא הנדסת תוכנה ושפות תכנות
לאלו מכם שסיימו תואר ויש להם את כלל הספרים מהשנה הראשונה ועד השנה האחרונה, מחולקים לפי נושאים או קטגוריות (עדיפות לשנה ראשונה קודם כל)
שלחו לי בבקשה הודעה בפרטי
לצפיה ב-'אתר היכרויות לסטודנטים'
אתר היכרויות לסטודנטים
28/08/2018 | 15:17
27
היי יש לי אתר היכרויות לסטודנטים ואקדמיים מומלץ מאוד
מי שמעוניים הקישור נמצא כאן>>> https://bit.ly/2kvguky
לצפיה ב-'האוניברסיטה הפתוחה'
האוניברסיטה הפתוחה
19/08/2018 | 14:46
1
49
שלום,
אני ובעלי מתעניינים בתואר ראשון בפסיכולוגיה. 

איך הקורס פסיכולוגיה התפתחותית בתור קורס ראשון? (אנחנו אוטוטו נהפוך להורים והקורס דווקא מאוד מדבר אלינו).              

שאלה נוספת-יש ברשותי תואר ראשון ואני מתעניינת בקורסים שלא למסגרת תואר (להעשרה כללית-עוד מעט אצא לחופשת לידה וקורסים שונים יכולים למלא לי את הבקרים) . האם יש אפשרות כזאת? 

לצפיה ב-'את יכולה להתחיל לצבור קורסים'
את יכולה להתחיל לצבור קורסים
20/08/2018 | 22:32
31
בפתוחה. 
לצפיה ב-'תואר ראשון בפתוחה '
תואר ראשון בפתוחה
13/08/2018 | 13:00
1
56
היי,
אני מתחיל עוד כמה חודשים תואר ראשון במדעי המחשב בפתוחה, מתחיל עם קורס אחד.
האם אני נחשב לפי החוק סטודנט? זכאי לתעודת סטודנט, להנחה בארנונה ברב קו וכ'ו?

לצפיה ב-'אני מניחה שבפתוחה יש נהלים אחרים'
אני מניחה שבפתוחה יש נהלים אחרים
13/08/2018 | 21:26
38
בדרך כלל, יש מינימום של קורסים. אבל, אולי בפתוחה זה אחרת.
מציעה לשאול אותם.

לצפיה ב-'אופציות של תואר'
אופציות של תואר
05/08/2018 | 12:09
1
76
היי אני מנסה לחפש מידע על תואר כפול באינטרנט , אני מעוניינת בלימודי תואר כפול - תואר אחד בתחום המדעים המדויקים ותואר שני במדעי המדינה/יחסים בין לאומיים. השאלה אם זה אפשרי , מבחינת אוניברסיטאות לעשות תואר כפול . בנוסף אם מישהו עשה תואר במדעי המדינה /ממשל וכו' ויכול לפרט על אפשרויות התעסוקה לאחר התואר אשמח לפירוט
לצפיה ב-'תואר כפול'
תואר כפול
04/09/2018 | 10:09
23
הי מתכוננת,
לפי מיטב ידיעתי יש באוניברסיטאות שילובים של תארים מסויימים שמיועדים ללימודים דו-חוגיים. בגדול לא חושבת שצריכה להיות מניעה לכך, שווה לברר פרטנית מול מוסדות לימוד רלוונטיים לך.
בהצלחה!
לצפיה ב-'שלום'
שלום
25/07/2018 | 14:23
52
שלום אני לומד במכללת ספיר וברצוני לשאול על מכללת רמת גן אני שוקל לעבור להנדסה תעשייה וניהול במכללת רמת גן שזה השלוחה של הפתוחה אבל הבנתי שיש שיעורים פורטנליים ויש תיגבורים וזה בסטייל מכללה.. יש מישהו שלמד/לומד שם שיכול לתת לי חוות דעת על מכללת רמת גן?? אודה לכם מאוד! זה חשוב לי מאוד !!
לצפיה ב-'ירידה בציון הסופי מ 86 ל 84'
ירידה בציון הסופי מ 86 ל 84
13/07/2018 | 18:08
3
117
ברוב גאוותי עשיתי מועד ב' על 86.
כן אני יודע, אתם מניחים שאני מטומטם.
אל תדאגו זו החרטה הכי גדולה של החיים שלי.
בציון הסופי קיבלתי שמונים וארבע אחרי שבמבחן קיבלתי שמונים ושלוש.

כי מה לעשות באוניברסיטה זה לא כמו בתיכון ומועד ב' זה המועד האחרון עם הציון הקובע. 

לצפיה ב-'מה אתה מנסה להגיד בזה?'
מה אתה מנסה להגיד בזה?
14/07/2018 | 16:14
85
דרך אגב, גם בתיכון במבחנים רגילים מועד ב' הוא הקובע. 
בבגרויות זה נכון. חלקית. ברגע שאתה מסיים תיכון, אאל"ט המועג האחרון הוא הנחשב. 
אני מכירה אנשים ששיפרו גם בציון של 86. 

לצפיה ב-'מה ההבדל? יפסלו אותך בראיונות עבודה?'
מה ההבדל? יפסלו אותך בראיונות עבודה?
15/07/2018 | 13:43
1
40
לצפיה ב-'התגובה שלך לא ברורה'
התגובה שלך לא ברורה
16/07/2018 | 12:14
82
כן. לא לגמרי ברור מה רצה להגיד בהודעה שלו. אולי סתם לשתף...
בכל מקרה, זה אכן מבאס שלמדת קיבלת ציון, למדת שוב וקבלת פחות.

מניחה שציון של 2 נקודות פחות בקורס אחד לא ישפיע על ראיון עבודה. 
אבל לממוצע יש חשיבות גם לראיונות וגם ללמודי המשך למי שיבחר בכך.
וכן, רוב הסטודנטים משלבים לימודים יחד עם מלגות ו/או עבודה (גם אם רק בחופשות).
אדם שישב ללמוד שוב למבחן במקום לעבוד, ובסוף זה לא הועיל לו אלא פגע זה מבאס.
אני מקווה שהסברתי מה ההבדל.

לצפיה ב-'100 אחוז נכשלים בקורס '
100 אחוז נכשלים בקורס
13/07/2018 | 15:43
3
182
שנה ג' הנדסת תוכנה באחת המכללות המוכרות להנדסה. 
מתוך כ200 סטודנטים שניגשו למועד א' בקורס מערכות הפעלה אף אחד לא עבר! 
היה מבחן אמריקאי עם 5 תשובות אפשריות לכל שאלה, במידה ועונים תשובה לא נכונה יורד ניקוד -1 בנוסף לניקוד השאלה. סה"כ 25 שאלות.
הציון הכי גבוה היה 37.
המבחן פשוט היה לא הוגן בשום צורה גם סטודנטים מצטיינים נכשלו.
נתקלתם במצב כזה? המוסד עשה משהו כלפי המרצה?
לצפיה ב-'נשמע לא תקין בעליל '
נשמע לא תקין בעליל
14/07/2018 | 16:24
78
בדרך כלל, יש בקרה על הממוצע, ומנסים לשמור על ממוצע אחיד (בטווח מסוים) לאורך השנים. 
האם ניתנו ציוניים סופיים? זה קורס חובה או בחירה?
אני מכירה מקרה, שהיה בעיה עם מרצה. כחלק מנקמה,
הוא עשה מבחן קשה. כל הקבוצה (בערך 25 סטודנטים) נכשלו למעט 1, שקיבל 
63. במקרה הזה נתנו 35 נקודות פקטור. ונתנו לכל הכתה אפשרות למועד ב ו ג.
ומי שיבחר לגשת שוב לקורס (המרצה פוטר), יוכל ללא תשלום נוסף על קורס.
לכל מוסד מדיניות שלו. ולכל חוג מדיניות משלו. לא יודעת מתי קיבלתם תשובות. 
בכל מקרה, קשה לי להאמין שכתה שלמה תסיים את הקורס עם נכשל.
ביום ראשון תדברו עם המזכירות. תראו מה הם מתכוונים לעשות, אם בכלל.
אם לא תפנו לדיקן, ולאגודת הסטודנטים (אם היא חזקה אצלכם).
בסוף אפשר לנסות לפנות למל"ג. לא בטוח שיעזור, אבל הם כן מפקחים ברמה כזו או אחרת..
לצפיה ב-'מעניין, אולי פשוט נחלק לכולם עובר בלי מאמץ?!'
מעניין, אולי פשוט נחלק לכולם עובר בלי מאמץ?!
15/07/2018 | 13:40
1
30
לצפיה ב-'או שאולי פשוט נכשיל את כולם?'
או שאולי פשוט נכשיל את כולם?
16/07/2018 | 12:07
61
עשיתי תואר ראשון וגם שני. הייתי עדה לממוצעים נמוכים.
וגם לאחוזי מעבר נמוכים. 
לא ראיתי מצב שבו 100% מהסטודנטים נכשלים, ולא עושים עם זה כלום.
המטרה היא להתאמץ כדי לעבור. ולהתאמץ יותר כדי לקבל יותר מעובר. 
לא סביר שמקבוצה של כ 200 סטודנטים, אף אחד לא התאמץ מספיק בשביל לעבור
אז יש שתי אפשרויות:
1. המרצה כתב מבחן לא סביר. או שהמרצה לא יודע ללמד
2. הרמה של הסטודנטים נמוכה מאוד. שלא מצליחים לעבור מבחן סביר.
ואז זו בעיה של המוסד וגם של המל"ג שלא יודעים לסנן.
יש מדינות שבהן כל אחד יכול להתקבל למה שבא לו. הסינון נעשה במהלך הלימודים. זה לא המקרה. אם סיננתן, וקבעתם תנאי קבלה- אין מצב 
שכל כך הרבה אנשים לא יצליחו לעבוד ברף הזה...

לצפיה ב-'מחפש הרצאות מהקורסים על פסיכולוגיה'
מחפש הרצאות מהקורסים על פסיכולוגיה
12/07/2018 | 15:29
2
28
שלום רב לכם,
אני נרשמתי ללימודי פסיכולוגיה במכללת אחווה לתואר ראשון ומתעניין בהרצאות של הקורסים שנכללים בהרצאות. אלא שממכללת אחווה לא מחזיקה הרצאות מוקלטות של הקורסים - שאלתי האם יש אתר - מוכן אפילו עם תשלום סמלי - עד 500 ש"ח שדרכה ניתן לצפות בכל ההרצאות של הקורס או לפחות ברובם.

תודה רבה מראש,
אדוארד.
לצפיה ב-'אפשר לנסות לשאול בפורום לימודי פסיכולוגיה'
אפשר לנסות לשאול בפורום לימודי פסיכולוגיה
14/07/2018 | 16:31
1
13
אולי לאחווה בספרייה, יש מנוי להרצאות של הפתוחה?
הייתי מנסה לברר עם הספרייה.
יש אתר שיש בו הרצאות לפי מוסדות בתשלום. חוץ מזה שקשה לי להאמין שאתר שעובד למטרות רווח יעשה הרצאות של קורסים של תואר שלם ב 500, הם לרוב עושיםף לפי ביקוש. לפי הקורסים שהכי קשים לסטודנטים. 
בפסיכולוגיה ראיתי רק סטטיסטיקה. 

לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/07/2018 | 20:08
5
תודה לך. אנסה בכ"ז .
לצפיה ב-'מנסיונכם - באיזו מכללה עדיף ללמוד MBA:'
מנסיונכם - באיזו מכללה עדיף ללמוד MBA:
06/07/2018 | 17:52
7
108
קרית אונו או המכללה ללימודי אקדמיים 
לצפיה ב-'קשה לענות על השאלה'
קשה לענות על השאלה
07/07/2018 | 13:54
55
באופן כללי, קשה לענות על שאלה שמשווה בין מוסדות. 
כי אין הרבה אנשים שלמדו תואר מסוים-  בכמה מקומות.
בדרך כלל כשעונים- עונים מבחינת היוקרה של המוסד והסיכוי למצוא עבודה אח"כ.
יש לא מעט תחומים שזה לא עובד ממש בצורה הזו.
מה המטרה שלך בלימודים? מציאת עבודה? קידום מקצועי?  הסבה? עיניין?
באופן כללי שתיהן מכללות. מציעה לך לנסח מה המטרה שלך. ברגע שתדע מה המטרה יהיה לך קל יותר לבחור. 
וגם תקרא את תוכנית הלימודים- שנתון. בדוק לאיזה מהתוכניות אתה מתחבר יותר ומה מעניין אותך יותר
לצפיה ב-'חברה שלי גם בודקת עכשיו לגבי המרכז האקדמי למשפט ועסקים '
חברה שלי גם בודקת עכשיו לגבי המרכז האקדמי למשפט ועסקים
09/07/2018 | 12:09
2
35
אחת הסיבות היא שואמרים שיש שם אחלה נטוורקינג והלימוד הוא מאוד פרקטי, מלמדים בשיטה הם מאוד מאמינים בה של קייס סטאדיס שנהוגה המון בחו"ל, בהחלט נשמע מעניין, אני כנראה אלווה אותה לשמוע גם 
לצפיה ב-'המרכז האקדמי למשפט ועסקים'
המרכז האקדמי למשפט ועסקים
10/07/2018 | 11:47
1
36
הבחירה בתוכנית לימודים ובמוסד היא כוללת הרבה משתנים.
אם אתה עובד? לאן אתה רוצה להתפתח? מה התוכנית שהם מציעים?
יוקרה של המקום? הסיכוי למצוא עבודה אח"כ. וכמובן שיש פרמטרים נוספים.
פעילה בפורום כבר לא מעט שנים. לא זוכרת ששמעתי עליהם את הדברים שאת מציינת. 
הבעיה שלי: שמקבלים הרבה סטודנטים (יחסית ללאוניברסיטאות), ובסוף רובם לא עובדרים את מבחני הלשכה. מצאתי כתבה מדה מרקר. מתוך 336 בוגרי התואר וההתמחות שנגשו לבחינה עברו את הבחינה והוסמכו להיות עו"ד 46% מהסטודנטים. זאת אומרת שרבים מהסטודנטים שילמו על תואר (מכללה פרקטית), ממיטב כספם, ולא יכולים לעבוד במקצוע, עד שלא יגשו שוב, ויעברו את הבחינה בהצלחה. 
יחד עם זאת, אני בהחלט מציעה ללכת לימים פתוחים, לדבר עם סטודנטים ועם בוגרים, לקרוא את השנתון של תוכנית הלימוד, וקריאת חוות דעת .
ככל שאוספים מידע קל יותר לקבל החלטה מושכלת

לצפיה ב-'אני לא מכירה את הפקולטה למשפטים. שמעתי המלצות על התואר '
אני לא מכירה את הפקולטה למשפטים. שמעתי המלצות על התואר
15/07/2018 | 15:07
22
 השני בניהול, שלמיטב הבנתי המסלול הבינלאומי שם מקביל לEMBA
לצפיה ב-'שתיהן חרטא'
שתיהן חרטא
11/07/2018 | 11:01
2
58
היתרון של MBA מפוקפק גם ככה, אז עוד במכללה?
לצפיה ב-'זה מאפיין הרבה תארים'
זה מאפיין הרבה תארים
11/07/2018 | 20:56
1
20
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
12/07/2018 | 21:53
12
לצפיה ב-'איפה ללמוד תואר ראשון במדעי המוח / מדעי הקוגניציה'
איפה ללמוד תואר ראשון במדעי המוח / מדעי הקוגניציה
01/07/2018 | 16:40
2
47
אהלן! :)
אני מעוניין ללמוד מדעי המוח/קוגניציה בתואר ראשון אך מתקשה בלבחור אוניברסיטה-פקולטה-מסלול וכו'.
ראיתי שיש תארים בת"א, בעברית, וגם בבן גוריון. (בבר אילן אני לא מעוניין).
האם יש כאן סטודנטים באחד מהתארים הנ"ל שיכול לחלוק קצת דעות/חוויות כדי לעזור לי?
תודה רבה!!
לצפיה ב-'מדעי המוח'
מדעי המוח
10/07/2018 | 12:19
41
לא עניתי עד עכשיו כי קיוויתי שאנשים שיותר מבינים יענו.
ממליצה להכנס לפורומים של בן גוריון, העברית ות"א.
בכל אופן- המטרה היא לברר מה תרצה לעשות עם התואר.
למשל באוניברסיטת ת"א- ראיתי כמה שילובים מעניינים. 
לדעתי- ואני לא מבינה מספיק, חשוב לא סתם לעשות תואר דו חוגי.
אלא תוכנית מובנית המשלבת כמה דיספלינות. כי מדעי המוח הוא תחום שנחקר בתחומים שונים.
יחד עם זאת, הייתי חושבת על דברים נוספים:
למשל יש תוכנית בת"א וגם בצפת (שלוחה של בר אילן), של לימודי רפואה. מדובר בתוכנית של 4 שנים לבוגרי תואר של 3 שנים מתחום רפואי פרא רפואי.
יכול להיות שכדאי לך לבחור מדעי המוח/ קוגניציה עם תחום שיאפשר לך להמשיך לרפואה במידה ותבחר בכך.
דבר נוסף, יכול להיות שתוכל להשתלב במחקר או בסטארטפים. לכן חשוב לדבר גם עם בוגרים, וללמוד את השילוב המתאים לך ביותר.
3 המוסדות נחשבים לטובים. הבחירה תלויה גם בהעדפות שלך מבחינת אזור מגורים, בהעדפה שלך לאיזה כיוון להתמקצע
לצפיה ב-'מדעי המוח'
מדעי המוח
04/09/2018 | 11:58
5
הי ג'וני,
למדתי מדעי המוח באוניברסיטת תל אביב, אז אם יש לך שאלות ספציפיות אשמח לענות לך.
בנוסף בבלוג שלי טכנופילית מופיעים שני פוסטים מאוד מפורטים בנושא, מוזמן לקרוא:
בהצלחה!
לצפיה ב-'2 שאלות בבקשה'
2 שאלות בבקשה
24/06/2018 | 12:36
4
108
1. חישוב ממוצע תואר - איך נעשה בדיוק? מישהו יכול לפרט לי בבקשה את השלבים לזה? אם יש לי 2 נ"ז בתואר שהם פטור (כי לא הייתי צריך לקחת קורס באנגלית) - האם הנקודות ההללו גם נחשבות במניין הנ"ז?
בכל מקרה כאמור אשמח בבקשה לפירוט מפורט

2. כאשר אני מעוניין להתקבל לתואר שני במכללה כלשהי ועליי להציג להם את גליון הציונים שלי - האם הם גם יוצרים קשר עם המקום בו למדתי את התואר הראשון שלי ושואבים משם את הגליון? או שרק אני צריך לצלם ולשלוח להם את הגליון שלי (ואת התואר עצמו כמובן)

תודה מראש
לצפיה ב-'המשך - נא לקרוא!!'
המשך - נא לקרוא!!
24/06/2018 | 12:41
46
אם זה משנה מבחינת התשובות - למדתי במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן והתואר שאני רוצה הוא במכללה למנהל בראשל"צ.
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
25/06/2018 | 11:15
2
39
הממוצע של התואר הוא ממוצע משוכלל. כל ציון כפול הנ"ז שלו חלקי סך כל הנקודות זכות.
בנוגע לפטור- לא מכללים אותו בממוצע.
אנגלית- זה די מוזר כי לרוב אנגלית לא נחשב בממוצע
תואר שני- אתה צריך לשלוח להם 
לצפיה ב-'לגבי תשובה 2'
לגבי תשובה 2
25/06/2018 | 11:32
1
28
מוזר לי מאוד שהמוסד של התואר השני לא יוצר קשר בכל זאת עם המוסד מהתואר הראשון כדי לוודא ולאשר את הציונים.
האם הוא שואב אותם ממקום אחר? כמו למשל המל"ג או מערכת עם ריכוז של כלל הציונים של כלל הסטודנטים בארץ או משהו כזה?

לצפיה ב-'נתונים '
נתונים
29/06/2018 | 12:14
29
אני יודעת שבתואר ראשון- הפסיכומטרי מגיע אוטומטית, ובגרויות- אוניברסיטת חיפה שואבת ממשרד החינוך, ונגיד במכללת תל חי הייתי צריכה לשלוח להם את התעודת בגרות שלי. העובדה שמשרד החינוך שולח ציונים זה סוג של שירות שעושים עבורך ועבור המוסד.
בתואר- גם בתואר בכלכלה- יכולים להיות הבדלים בין מוסדות. מבחינת הרמה, מבחינת היצע הקורסים (קורסי בחירה בד"כ). זה מייצר למוסדות האקדמים עבודה נוספת. לפנות, לבקש. יותר קל להגיד לך להביא. מה גם שאולי יש כאן עיניי של פרטיות. ציונים זה משהו אישי. למה שמוסד מסוים יעביר פרטים עליך למוסד אחר?
זה עלול לחשוף אותם לבעיות משפטיות.
ההבדל בין בגרויות ופסיכומטרי שמועברים, לבין תואר ראשון זה שבבגרויות ופסיכומטרי זה גוף אחד שאחראי (משרד החינוך/ מרכז לבחינות והערכה). זה גוף אחד שאחראי על המבחנים והציונים. ולכן הם מנהלים את המאגר שלהם ושולחים.
וגם את תעודת הבגרות מעניק משרד החינוך. משמע, אין יתרון בללמוד בבית ספר אחד או אחר. מסתכלים על היחידות, ממוצע, ואיזה מורחבים עשית. ללמוד ביית ספר מסוים לרוב לא מקנה יתרון בקבלה. 
לימודי התואר שונים ברמה של הקורסים והמבחנים, היצע הקורסים.
וגופים שונים מעניקים אותו. 

לצפיה ב-'תואר פרקטי במדעי החברה'
תואר פרקטי במדעי החברה
18/06/2018 | 15:38
3
62
שלום,
איזה תואר במדעי החברה הוא פרקטי לתעסוקה בהמשך (לא בהכרח עם משכורת גבוהה)? למעט עבודה סוציאלית שלא חסרה בו עבודה (אמנם לא בהכרח מתגמלת כספית) או הוראה. חשבתי על שירותי/משאבי אנוש או מדעי ההתנהגות שיאפשר לי השתלבות בחברות וארגונים. האם אפשרי להתקדם עם הותק או שללא תואר שני אין על מה לדבר?
לצפיה ב-'לימודים פרקטים'
לימודים פרקטים
19/06/2018 | 15:35
2
56
1. כלכלה. וחשבונאות. אפשר להמשיך אחר כך לכמה מסלולי המשך. יש מקצוע כזה כלכלן. אבל ממש קשה למצוא עבודה ראשונית. באופן כללי לא ממליצה. אולי כדו חוגי.
2. משאבי אנוש- תוכל לעבוד בחברות השמה. הבעיה שזה סוג של מכירות. 
מתגמלים כמה השמות עשית. מאוד קשה להגיע היום לארגונים עם 0 ניסיון. יש ארגונים שידרשו ניסיון מארגון אחר ולא רק מחברת השמה.
בנוגע לקידום. לפעמים דורשים תואר שני. לפעמים זה רק יתרון. אבל הכי חשוב זה הניסיון.
ממליצה לבדוק לעומק- לא מבינה מספיק: שמתי לב למגמה שבה יש משאבי אנוש שמתמחים בתפקידים טכנולוגים. מי שלא מבין בנושא יהיה לו קשה לראיין. 
לכן אם תלמד משהו שישלב. יוכל לתת לך יתרון.
בכל מקרה גם בתחום הזה קשה להכנס ולהתקדם.
3. אל תלמד במדעי ההנהגות. אלא אם אתה רוצה ללמוד פסיכולוגיה כדי להמשיך לפסיכולוגיה קלינית.
4. חינוך
5. תקשורת- עם עבודה בפרסום ושיווק מעניינת
6. הכי פרקטי- עבודה סוציאלית. ואם אתה בעיניין של ריצה למרחקים ארוכים- פסיכולוגיה.
7. באופן כללי- יש דברים שהם לא פרקטים. אבל מידי פעם יש משרות
ובכללי טוב לשלב אותם כדו חוגי. בכללי בעידן של היום אני חושבת שדו חוגי עשוי לעזור יותר. 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/06/2018 | 17:39
1
33
תודה על הפירוט.
למה לא מדעי ההתנהגות? זה גם מאפשר להתשלב בחברות השמה או הדרכה..
מה דעתך על מדעי ההתנהגות עם התמחות במשאבי אנוש?
לצפיה ב-'מדעי ההתנהגות'
מדעי ההתנהגות
21/06/2018 | 05:34
29
מדעי ההתנהגות זה מקבץ של קורסים, מתחום מדעי החברה. בעיקרון אפשר.
צריך ניסיון. והפרקטיקה של מדעי ההתנהגות היא לרוב לא בחברות השמה והדרכה.
מדעי ההתנהגות לא נחשב פרקטי, כי לא מכשיר למקצוע מסוים. לא ניתן לעסוק בפסיכולוגיה. לדעתי זה סתם מיקס של קורסים מתחומי מדעי ההתנהגות. 
וגם למה לא ללמוד דו חוגי משאבי אנוש ופסיכולוגיה? 
או שהייתי בודקת אם אפשר לעשות עבודה סוציאלית במסלול דו חוגי עם חוג נוסף.
או מנהל עסקים ומשאבי אנוש?
חשוב לשמור על אופציות לתארים מתקדמים. למשל ייעוץ ארגוני, פסיכולוגיה.
לצד אפשרות לתעסוקה רק עם תואר ראשון, משאבי אנוש ועבודה סוציאלית.

לצפיה ב-'שאלה לגבי הנדסאים'
שאלה לגבי הנדסאים
19/06/2018 | 07:22
1
49
שלום לכם
רציתי להתיעץ, אחרי מחשבה והתלבטות מכל מיני סיבות החלטתי להתחיל לימודי הנדסאים השנה (עדין קצת מתלבט בין חשמל ל תעו"נ)
עכשיו קראתי קצת וחקרתי באינטרנט ומצד אחד בכל האתרים שעוסקים בלימודים מדגישים כמה שאלה מקצועות עם דרישה ולימודים שמכשירים ישר להיכנס לשוק העבודה וכו.. מצד שני אני רק שומע מאנשים כמה קשה למצוא עבודה להנדסאים בלי נסיון, ושאין לאן להתקדם וקשה להתפרנס.. ובקיצור שזה לא שווה..
השאלה שלי היא מי דובר אמת? האם באמת זה ביזבוז זמן או שכן אפשר ללמוד את זה ולפתח מזה קריירה לצבור נסיון (אולי אפילו להמשיך ללמוד בהמשך)ולהתקדם?
לצפיה ב-'הנדסאי'
הנדסאי
19/06/2018 | 15:00
39
כמה נקודות:
1. הקושי של הניסיון הוא קושי אמיתי שיש בהרבה תחומים. גם בהייטק שאומרים שחסר,מתכוונים לאנשים עם ניסיון, מנוסים. לא פשוט למצוא היום עבודה. רואה את זה בקבוצות בפייסבוק. אנשים מגיעים להרבה ראיונות. הקושי הכי משמעותי למיטב הבנתי הוא לחסרי ניסיון.
2. ההמלצה באופן כללי היא: לשמור על ממוצע גבוה, ללמוד במוסד שנחשב טוב (תלוי בתחום), ולצבור ניסיון רלוונטי עוד במהלך הלימודים במשרת סטודנט.
עדיף בתחום שמעניין אותך לעבוד בו כדי שיהיה לך ניסיון מדויק
3.תפנה לפורום עבודה בהייטק- ותשאל אותם לגבי ביקוש
4. מציעה לך לדבר עם בוגרים סיימו את מה שאתה רוצה ללמוד.

לצפיה ב-'לימודי מלונאות בארץ'
לימודי מלונאות בארץ
04/06/2018 | 11:21
1
41
היי חברים, רציתי להתייעץ איתכם לגבי לימודי מלונאות בארץ. האם יש כאן מישהו בפורום שלמד/לומד?. עד עכשיו, לאחר המחקר שעשיתי, בין המקומות המובילים שמציעים תעודת מלונאי בכיר" הם: משרד התיירות, ווינגייט ובית הספר תדמור. דעתכם? בנוסף, אם תוכלו להמליץ לי על עוד מוסדות. אוניב' בן גוריון לא באה בחשבון (מתייחס לתואר מנהל עסקים עם התמחות במלונאות). הסיבה לכך, היא שאני "פליט" של התואר מנהל עסקים (למדתי במשך שנה בבינתחומי) ולא אחזור על הטעות הזו שוב :).
לצפיה ב-'מטרה'
מטרה
04/06/2018 | 14:20
31
שלום עומרי,

מה המטרה שלך בלימודי מלונאות?
בעולם התיירות יש כמה עיסוקים: מורה דרך, סוכן נסיעות למשל. מלונאות זה יותר בהיבט ניהולי של מלון.
תדמור מציע- אני מניחה לימודי תעודה.
אתה מחפש לימודי תעודה או תואר? מה אתה רוצה שזה יקנה לך?
ניתן יהיה להמליץ כאשר נדע מה המטרה בסוף. 
דרך אגב- יכול להיות שלימודי מנהל עסקים לא מתאימים לך. אבל אולי כן וזה מה שאתה צריך. זה שלמדת בבינתחומי לא אומר שמקום אחר לא יתאים לך. הכל תלוי במטרה שאותה אתה רוצה להשיג. ממליצה גם להכנס לאתר של התוכנית/חוג- לקרוא את התוכנית, סילבוסים. 
דבר נוסף- יש חטיבה ללמודי חוץ. למוסדות שונוחם. לחלקן אני מניחה יש גם למודים שקשורים לתיירות
לצפיה ב-'האים אפשר לעבור בסוף שנה'
האים אפשר לעבור בסוף שנה
31/05/2018 | 10:22
1
63
לאוני אחרת ולהתחיל ללמוד שם שנה ב?או צריך השלמות?
לעמוד בתנאי קבלה וכו כמו סטודנט חדש.

לצפיה ב-'כמה תשובות'
כמה תשובות
01/06/2018 | 15:56
38
זה מאוד תלוי. משתנה בין מוסדות ובין חוגים.
למשל באוניברסיטת חיפה-  בחוג משפטים שמעתי- שמי שסיים שנה א במכללה מעל ממוצע מסוים, והוא מביא אישור שהוא ב 3% הכי טובים במחזור הוא יכול להתקבל ישר לשנה ב.
ממליצה לבדוק גם עם מדור רישום וקבלה, אבל לא רק!!. כבר קרו מקרים. ואפשר לנסות לדבר עם מזכירות החוג או ראש החוג...
במקרה אחר- צריך לעמוד בתנאי הקבלה של סטודנט חדש. בגרות+פסיכומטרי וצריך להציג ציונים. ואז מתקבלים לפני הבגרות והפסיכומטרי. אבל אפשר להגיש בקשה להכיר בקורסים. 
ויכול להיות שעדיין תתקבלי לשנה ב. או שנה ב+השלמות. לא בהכרח שתתבקשי לחזור על כל הקורסים שעשית.

לצפיה ב-'הרצאה חינמית מאוד מומלצת לסטודנטים'
הרצאה חינמית מאוד מומלצת לסטודנטים
27/05/2018 | 23:16
59

היי חברה בשישי הקרוב ב 1.6.18 בשעה 10:00 בבוקר תהיה הדרכת הכנה למבחנים של שרון אשד - מנטורינג לסטודנטים , זה יהיה אונליין כלומר מהמחשב שלכם בבית וההרשמה וכמובן ההדרכה בחינם לגמרי , לא בטוח שתהיה הקלטה של ההדרכה אבל במידה ותהיה מי שיירשם יקבל את ההקלטה. 
לדעתי מנסיון אישי התכנים של שרון שמיועדים לסטודנטים יכולים להתאים לכל אדם כי הם נכונים גם להרבה תחומים אחרים בחיים.
מומלץ בחום להירשם.
קישור ההרשמה: 
https://sharoneshed.ravpage.co.il/webmay2018?ref=wizet061@gmail.com

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
יורה דעה- הכנה למבחנים מחוננים ופיתוח חשיבה יצירתית
יורה דעה- הכנה למבחנים
אפרים ויינשטיין עורכי דין
זקוקים לייעוץ משפטי מסחרי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה