לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום סטודנטים
ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום!!!
לפני הכתיבה בפורום, הנכם מתבקשים, לעיין בפורום קצת לפני, ולקרוא את התקנון של הפורום. הודעה שלא תיכתב לפי התקנון, תמחק ללא התראה מראש.
אני מעוניינת לצור מרחב וירטואלי נעים, שמאפשר לשאול, להתייעץ וגם להביע דעה  ולכן, חשוב לשמור על הכללים כדי שהפורום ייתן מענה הולם ומאוזן לכולם.
לאור המקרים האחרונים, אני רוצה להגיש שהפרסום בפורום אסור.
בנוגע להצעות עבודה- לשם כך יש את לוחות הפורום, ניתן לפרסם שם. פרסום הצעות עבודה על גבי הפורום, מותנה באישור מראש במסר ( הצעת העבודה צריכה להיות רלוונטית לסטודנטים או בוגרים טריים בתחומים אותם הם לומדים, ללא ניסיון תעסוקתי רלוונטי. יש צורך לשרשר לשרשור רלוונטי או לפתוח שרשור חדש ).
בנוגע לסיוע בסמינריונים או עבודות תיזה- לאור חשיבות הנושא עבור הסטודנטים, אני מאפשרת. אך יש צורך לשרשר אותו לשרשור מתאים קיים או לפתוח שרשור חדש ייעודי לשם כך- "עזרה במילוי שאלונים".
לעיתים, יש גולשים ששואלים שאלות, שלא ניתן לתת תשובה טובה ומדויקת בפורום. חשוב לציין שהפורום אינו פורום רשמי של אף מוסד, והוא משרת את קהילת הסטודנטים. סטודנטים עונים, בהתאם למידע שיש ברשותם, שהם שמעו, שאלו, התייעצו. חלק מהתשובות יכולות להשתנות בין חוגים שונים/ פקולטות שונות ומוסדות שונים. גם מדיניות של מוסד משתנה ובהתאם לכך גם התקנון. לכן בשאלות שבהם יש צורך בתשובה רשמית בנוגע לנוהל מסוים, יש לברר גם במוסד הרלוונטי.

הודעות שלא ייכתבו לפי הנוהלים האלו, יימחקו ללא התראה מראש.

תודה לכולם על שיתוף הפעולה וכמובן בהצלחה בלימודים
oromer

המשך >>

תזונה או חינוך גופני?
25/05/2016 | 01:15
2
היי, אני יעל השתחררתי לפני שנה בדיוק וישר נרשמתי לקורס בוינגייט והתחלתי לאמן... התאהבתי במקצוע וקיבלתי מלא עבודה, זה תחום גדול שקל להתאהב ולהתקדם בו אבל אין ספק שאני רוצה השכלה אקדמאית. רציתי ללמוד לפני כל הטירוף הזה ברחובות מדעי התזונה (אני מתקבלת ללא פסיכומטרי!!!!) ועכשיו חשבתי אולי על סמינר הקיבוצים בכלל... חינוך גופני ותנועה... מה אתם אומרים שכדאי לי לעשות? ללכת עם תחום הכושר בעיניים עצומות או ללכת על הדרך הקשה אך היותר "נחשבת" ולעשות את התואר בפקולטה? אני מאוד מתעניינת גם בתזונה... לאו דווקא מערבית אבל תזונה טבעית זה רק תעודות ואני רוצה תואר. מי שפה למד מדעי התזונה, האם גרתם ברחובות? איך לגור שם? יש זמן לעבוד בכלל????
מילון אלקטרוני - עזרה
24/05/2016 | 20:52
2
שלום וברכה

אני סטודנט שכרגע עושה מכינה ואולי לאחר מכן ארצה ללמוד להמשיך ללימודים מקדמים יותר..

אני מעוניין לרכוש מילונית אלקטרונית שתעזור לי, אך אני לא מבין מה ההבדל בין שני הדגמים הללו:

מילון אוקספורד TOPMATE III
http://video.org.il/items/74433

מילון אלקטרוני אוקספורד דגם XF7
http://www.tuki.co.il/product.asp?aff_a=1&Pid=XF7&...

הראשון מופיע בזאפ ויש עליו ביקורות טובות

השני נמכר בחנויות כמו קרביץ וסטימצקי וגם ראיתי שהוא מורשה ע"י משרד החינוך, השאלה אם זה רלוונטי כשאתה סטודנט כבר..?

אשמח לעזרה :)
תודה
ראיונות עבודה סטודנטים לכלכלה
24/05/2016 | 20:47
4
שלום,
אשמח לשמוע המלצות בנוגע לראיונות עבודה למשרות סטודנט לכלכלה בתעשייה, לחברות גדולות או ממשלתיות.
איזה ידע הם דורשים להפגין? ראיתי שמבקשים לדעת "נוסחאות כלכליות באקסל" אשמח לשמוע על אילו נוסחאות מדובר..
ובכללי מה צריך לדעת. תודה רבה.
ציון בגרות ופסיכומטרי
22/05/2016 | 23:21
3
25
היי,שאלתי את זה גם בפורום פסיכומטרי,אבל אשאל גם פה כי נראה לי שפה יותר פעיל ומבינים גם..

עכשיו אני מסיים להשלים תעודת בגרות במשך שנתיים(מכינה קדם אקדמית)
אבל לצערי,הממוצע הסופי לא יעלה מעל 75
האם זה אמור לשקף את ציון מבחן הפסיכומטרי שלי  בדרך זו או אחרת?
הציון הסופי שלי באנגלית ינוע בין 55-65 שזה גם 3 יחידות,
גם במתמטיקה זה ינוע בין 60-70 כנל 3 יחידות
אני אמור לגשת במועד אוקטובר

עד כמה הולך להיות לי קשה?

כמה תשובות
24/05/2016 | 14:06
2
10
יש קשר מסוים בין הבגרויות לפסיכומטרי. אבל הקשר לא מאוד חזק. 
אני אסביר:
באנגלית למיטב הבנתי זה די תואם. גם הבגרות וגם פרק האנגלית בפסיכומטרי בוחנים ידע בשפה האנגלית. אם תשים לב, יש חשיבה כמותית, חשיבה מילולית, ואנגלית. משמע אנגלית בינהם- שהפסיכומטרי נעשה בלחץ של זמן ולכן הוא בודק מהירות, שטף קריאה,והוא נעשה ללא מילון ולכן יש דגש גדול יותר על אוצר המילים.  
בנוסף בבגרות באנגלית יש חלק של כתיבה, ניסוח,כתיב, ושיחה בע"פ דברים שאינם באים לביטוי בפסיכומטרי (חלק האנגלית). 
אני מכירה אנשים שיקבלו ב 5 יחידות סביב ה 87-89 באנגלית והשיגו פטור מאנגלית. 
ולכן, חשוב לדעת באיזה חלק אתה מתקשה. אם אתה קורא בקצב סבבה, ויש לך אוצר מילים טוב- סביר להניח שהאנגלית לא תהיה בעיה.
בנוגע לשאר הפרקים- הרבה פעמים מי שיש לו חשיבה כמותית גבוהה יצליח גם במתמטיקה. אבל זה לא תמיד. אני מכירה אנשים שלמדו 3 יחידות במתמטיקה והצליחו בחשיבה כמותית (אבל לרוב כאלה שקיבלו ציון גבוה ב 3). ואנשים שעשו 4 ו 5 יחידות שאומנם לא יקבלו ציון מאוד נמוך בפסיכומטרי אבל הם יקבלו ציון בינוני/ ממוצע. 

בפסיכומטרי יש הקלות
24/05/2016 | 14:54
1
7
תוספת זמן ומילונית
?
24/05/2016 | 14:54
רוצה להתחיל ללמוד (לכיוון ניהול)
24/05/2016 | 03:21
1
18
אהלן חברה , אני מעוניין להתחיל ללמוד אבל לצערי לא עומד בתנאי הקבלה של אונ' חיפה או הטכניון אני גר בצפון ומעדיף משהו באזור, איך המכללה האקדמית גליל מערבי?
הכיוון בגדול הוא ניהול..
באופן כללי לא הייתי הולכת ללמוד רק ניהול
24/05/2016 | 13:50
11
השוק יחסית רווי

אך נחשב מכון לב בירושלים?
19/05/2016 | 10:35
4
49
שלום לכולכם

איך לדעתכם נחשב מכון לב, יותר ממכללה ממוצעת, פחות, כאוניברסיטה? 
והאם הבוגרים שלהם משתלבים היטב ובקלות בתעשיה?
עד כמה שידוע לי הם לא נחשבים במיוחד
19/05/2016 | 11:12
3
20
השאלה היא, למה הם לא נחשבים במיוחד.
19/05/2016 | 16:23
47
האם הם פחות נחשבים בגלל שהם משלבים לימודי קודש. או בגלל שהרמה האקדמית שם לא כ"כ גבוהה?
דווקא אני שמעתי את ההפך.
20/05/2016 | 11:27
1
50
שמעתי שהרמה שם מאד-מאד גבוהה, ושזה מקום טוב ללמוד מבחינה מקצועית עבור חרדים.
אם אתה אומר אז אתה יודע
20/05/2016 | 16:50
42
יותר טוב ממני :)
הנדסאי או מהנדס
17/05/2016 | 12:45
2
36
שלום, אני סטודנט שנה שניה כהנדסאי מכונות ומתלבט האם לסיים את ההנדסאי וזהו או להמשיך למהנדס??
איזה הנדסאי אתה לומד?
18/05/2016 | 11:58
1
21
אני לא יודעת עד כמה יש ביקוש בהנדסאי שבו אתה לומד.
בגלל שהנדסאי זה רק שנתיים תוכל ללמוד עוד שנה ואז להמשיך למהנדס. 
כך שתהיה לך תעודה ביד
אני ממליצה לך לחכות לתשובות נוספות ולהתייעץ בפורום עבודה בהייטק
הוא רשם, הנדסאי מכונות
18/05/2016 | 23:47
8
כאבים בשורש כף היד
17/05/2016 | 17:43
1
37
שלום לכולם 
מאחר ואני מרבה בכתיבה (על הנייר, לא על המחשב) בפתירת תרגילים ושיעורי בית וכדומה,אני מרגיש כאבים בעצבים שבשורש כף היד. 
אשמח לתגובה ממישהו שחווה זאת או שיודע מה לעשות. 
אומנם לא חוויתי את זה
18/05/2016 | 11:56
20
אבל אני בהחלט מסוגלת להבין. 
אני מציעה לך
להתייעץ עם אורטופד. לשלול בעיות של דלקת או משהו אחר. 
הוא ימליץ לך על אביזרים שיוכלו להוריד עומס משורש כף היד, ולמנוע את הכאב

תרגיש טוב
האם שווה להוציא ציונים טובים באקדמיה?
17/05/2016 | 22:43
2
58
אני מתחיל להוציא ציונים טובים באוניברסיטה בה אני לומד ואני מתלבט אם זה שווה את ההשקעה? זה תופס לי הרבה זמן..ובתאכלס מה זה יכול לתת לי בסוף? מי יכול לעזור לי?
חסר לי מידע כדי לענות לך תשובה מדויקת
18/05/2016 | 11:52
37
למשל באיזה תחום אתה לומד?
בגדול ממוצע גבוה, מאפשר לך להמשיך לתארים מתקדמים, אם אתה מסיים כמצטיין, אז תוכל לרשום בקורות חיים שסיימת בהצטיינות. אני מניחה שזה עוזר אבל עד גבול מסוים.
אותי שאלו כמה פעמים על הממוצע. אני מניחה שיש השפעה. אבל יחסית מוגבלת. 

מה אתה לומד?
22/05/2016 | 16:53
16
יש מקצועות שבהם ציונים גבוהים זה קריטריון מכריע לתעסוקה עתידית, ויש כאלה שבהם מספיקים ציונים בינוניים+ בלבד. במקרים מסויימים עדיף למצוא עבודת סטודנט בתחום גם אם זה בא על חשבון הממוצע בתואר.
מה ההגדרה של סדרת מספרים אקראית?
17/05/2016 | 19:54
16
נתקלתי בויכוח באינטרנט שבו נטען כי ההגדרה של סדרת מספרים אקראית (סדרה ארוכה של אפס ואחד לצורך העניין) תלוייה אך ורק בתהליך שיצר אותה, וכלל לא בתוכן שלה. למשל אם סידרה של של אפסים ואחדים נוצרה ע"י תהליך קוונטי כמו למשל התפרקות של ניוטרון (תהליך שנחשב בלתי צפוי לחלוטין) היא תחשב לסדרה אקראית, אבל אם אותם ערכים בדיוק יתקבלו ע"י מכונה שמטילה מטבע הסדרה לא תיחשב לאקראית.

האם זה נכון? (הדבר סותר את ההגדרות שרשומות במילון ובויקיפדיה, שם מתרכזים בתכונות של הסדרה ולא בתהליך שיצר אותה)

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:04
6
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
המלצה ללפטופ
13/05/2016 | 18:58
1
34
היי, אני אשמח אם יש למישהו המלצה למחשב נייד טוב והכי חשוב קל (עד סביבות הקילו), שיכול לשמש אותי בלימודים. חשוב לי גם שתהיה אחריות טובה (כמו שיש לדל, עם שאר החברות פחות יש לי ניסיון), מסך לא יותר מדיי קטן. אין לי כרגע צורך להתקין עליו תוכנות כבדות...

תודה:)
אני רכשתי DELL-7559-7102
14/05/2016 | 23:32
24
מחשב חזק וטב שעובד נון סטופ
אני רכשתי אותו לא מזמן ואני מעמיס עליו בעיקר שרטוטים בתחום ההנדסה האזרחית יש גם מסך טאץ ומעבד I7
אם אתה רוצה משהו זול יותר ומחיר טוב יש את המחשבים של אסוס גם טובים
ומגיעים עם SSD
בהצלחה מקווה שהצלחתי לסייע
התלבטות קשה בין הנדסה לחשבונאות
14/05/2016 | 23:27
37
שלום לכולם
מכיוון שאני עובד בעבודה שמאפשרת לי ללמוד רק בשעות הערב
ואני כבר הנדסאי בניין ומכיוון שאני עובד בתחום הבניין
הייתי רוצה לדעת מה יתרום לי יותר למקצוע שלי מכיוון שאין לימודי הנדסה בערב בתום המים, הנדסה האזרחית, החשמל, הגז, החלטתי לנדוד לצד השני של המקצוע
הנדסת תעשיה וניהול או ראיית חשבון
אנני יודע מה עדיף מה נתפס יותר חזק בשוק ?
אשמח לגלות ולדעת בעזרתכם ? מהנדס תעשיה וניהול זה מוגבל להיות נטו שכיר כל החיים ? רואה חשבון יכול לייצר יותר הון ? יכולות פננסים רחבים יותר אני יכול לשלב עם הבניין ?
אודה לעזרתכם
עזרה כלכלה ומנהל
13/05/2016 | 17:55
1
42
שלום,

יש כאן מישהו שלמד/לומד בעברית או בבר אילן את המקצוע כלכלה ומנהל שנה א' ויש לו מבחנים+סיכומים בסטטיסטיקה לכלכלנים א'.
אשמח מאוד לעזרה

אין מאגר כל שהוא ?
14/05/2016 | 23:40
7
הסבת מקצוע
11/05/2016 | 18:03
1
66
היי
אני בת 32, בעלת תואר בכלכלה ולוגיסטיקה מאחת מהאוניברסיטאות. עובדת בשיות לקוחות ומכירה, לא מוצאת את עצמי בתחום שלמדתי לא מבחינת עניין ושכר נמוך.
מחפשת לעשות הסבת מקצוע, רק שלא ברור לי לאן כדאי.
אני רוצה עבודה בשעות שיהיו נוחות לאימהות 8-16, בשכר סביר+ (לא 5-6 אלף, אי אפשר באמת לחיות מזה).
עדיף לימודי תעודה ולא תואר נוסף אין לי כח, זמן ואפשרות -שהלימודים יהיו בשעות הערב, אני חייבת להחזיק בעבודה במשרה מלאה.
אשמח לשמוע כיוון\המלצות.

תודה
מה מעניין אותך?
11/05/2016 | 19:19
33
איזה תחום פחות או יותר?
יש במוסדות אקדמיים שונים- יחידה ללימודי חוץ. שם מלמדים לימודי תעודה שונים. אני חושבת שרוב התוכניות מותאמות לאנשים עובדים.

האם אתם כסטודנטים משתמשים באייפד פרו
10/05/2016 | 13:48
39
האם אתם משתמשים באייפד פרו לצרכי לימוד? באיזה אייפד פרו אתם משתמשים ללימודים שלכם: בקטן או בגדול? באילו תוכנות (אפליקציות) אתם משתמשים בו? באם אתם משתמשים בו בנוסף למחשב נייד או נייח, או כתחליף לו?

תודה רבה!
שללום שאלה
07/05/2016 | 22:06
4
96
רציתי לשאול לגבי ההבדל בין תעשייה וניהול לבין מדעי המחשב 
מבחינת רמת הקושי של הקורסים , אני רוצה ללכת לפתוחה ללמוד, אבל באופן כללי,
האם הקורסים בתעשייה וניהול קלים ומובנים בהשוואה למדעי המחשב?
הבדל בין מדעי המחשב לתעשייה וניהול
08/05/2016 | 06:57
52
שלום,

באופן כללי הלימודים בפתוחה הם די קשים.
באופן כללי, תעשייה וניהול נחשב קל יותר יותר ממדעי המחשב
אלה תחומים שונים שמובילים לקריירות שונות
09/05/2016 | 11:56
2
47
אני מציע לך קודם כל להחליט מה אתה רוצה לעשות, ואחרי זה תשבור את הראש על כמה זה קשה או איפה ללמוד.
אגב, יש תחום לימוד שמשלב, שנקרא "הנדסת מערכות מידע"
09/05/2016 | 11:57
1
53
אין את זה בפתוחה, אבל כן יש בפתוחה תואר משולב של מדעי המחשב וניהול, שנחשב קצת יותר קל מהתואר שהוא רק במדעי המחשב
תגובה
09/05/2016 | 17:11
51
רציתי ללכת למדעי המחשב , אבל מסתבר שזה קשה מדי בשבילי,
למשל ניסיתי ללמוד קורס דיסקרטית של מדעי המחשב בפתוחה, אבל מאוד קשה להבין מה הולך שם, אז  אמרתי אולי תעשיה וניהול , אני בעיקרון רוצה לעבוד בתור בודק תוכנה בהיי טק ולהתפתח משם , אני רוצה לרכוש ידע בתחום שהוא יחסית נחשב עם קורסים מעניינים , אבל שהספרים יהיו יותר מובנים , עשיתי למשל קורס במבוא למדעי המחשב בפתוחה ואמנם זה קשה , אבל לפחות הבנתי מה רוצים ממני והצלחתי להתקדם , השאלה האם שאר הקורסים בתעשיה וניהול , הם יהיו יותר קלים להבנה מאשר מדעי המחשב ?, ואתם יכולים לתת לי תשובה בהתבסס על מוסדות אחרים כמו תל אביב או כל מקום בעצם.
עזרה בשאלונים ומחקרים
09/05/2016 | 12:12
3
11
בקשת עזרה במילוי שאלונים
09/05/2016 | 12:13
2
12

שלום, שמי תמר ואני סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה. במסגרת לימודי שותפתי ואני עורכות מחקר על הקשר שבין לקות למידה לרווחה נפשית סוביקטיבית. נודה לכם אם תוכלו לעזור לנו ולמלא מספר שאלונים המופיעים בקישור הבא:
http://goo.gl/forms/GGKXQWlQwX
 הערכת זמן למילוי השאלונים היא 10-15 דק. אנו זקוקות למשתתפים מגיל 18 ומעלה בלבד. לקויי למידה וגם שאינם לקוייי למידה. מאד יעזור לנו!
השאלונים הם אנונימים כמובן! 
לשאלות והבהרות ניתן לפנות אליי במייל tamar.gold11@gmail.com
תודה רבה על שיתוף הפעולה.

שאלון מנויים לחדר כושר
09/05/2016 | 14:32
1
19
שלום רב,
נודה לעזרתכם במענה על השאלון שעוסק בנושא מנויים לחדר כושר (מתאים גם למי שהיה לו מנוי בעבר).
השאלון נכתב במסגרת עבודת מחקר בקורס בשיווק.
נודה על שיתוף הפעולה.

https://docs.google.com/forms/d/1Q-tUEWwpc8hG0A9ci...
למה לא לשרשר?
09/05/2016 | 16:32
1
הרחבה סמינר
06/05/2016 | 20:20
1
34
האם מותר להרחיב סמינריון לעבודת תיזה? במה זה תלוי?
יכול להיות שכן
07/05/2016 | 12:07
21
זו צריכה להיות הרחבה משמעותית. 
הפירוש של הרחבה לתיזה יכול להיות שפשוט עושים מחקר המשך, חוקרים עוד צדדים....
כמובן שצריך לתאם עם המרצה, ולשאול אם זה אפשרי. תבחר מרצה שמנחה את אותו התחום
שאלה לגבי לימודי הנדסת חשמל
04/05/2016 | 11:30
3
98
מישהו מכיר אם יש קורסי הכנה למבחני מה"ט עבור מי שלמד הנדסת חשמל?

או המלצה על מורה פרטי טוב להנדסת חשמל בירושלים? מנסים לעבור את מבחני מה"ט וזה נראה כמו משימה בלתי אפשרית...

תודה מראש על העזרה
לפני שאני עונה אשמח לקבל הבהרה
05/05/2016 | 14:50
2
58

כי אני לא בטוחה שהבנתי נכון. אתה סטודנט להנדסה או הנדסאי?

הנדסאי חשמל. תודה
05/05/2016 | 14:56
1
24
זה באמת נשמע מוזר
07/05/2016 | 12:10
49
שמהנדסי חשמל צריכים לעבור את המבחנים האלו. 
אני לא מכירה מורים בירושלים, ואני לא מהתחום, אבל עד כמה שאני יודעת הם אמורים להכין אתכם לבחינה. כדי שתעברו אותה? 
מה מציעים לכם? אין מאגר מורים אצלכם? 
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
לוי ייעוץ כלכלי ועסקי
לוי ייעוץ כלכלי ועסקי
"טובים השניים"
פורום הורים למחוננים
פורום הורים למחוננים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום