לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום!!!
לפני הכתיבה בפורום, הנכם מתבקשים, לעיין בפורום קצת לפני, ולקרוא את התקנון של הפורום. הודעה שלא תיכתב לפי התקנון, תמחק ללא התראה מראש.
אני מעוניינת לצור מרחב וירטואלי נעים, שמאפשר לשאול, להתייעץ וגם להביע דעה  ולכן, חשוב לשמור על הכללים כדי שהפורום ייתן מענה הולם ומאוזן לכולם.
לאור המקרים האחרונים, אני רוצה להגיש שהפרסום בפורום אסור.
בנוגע להצעות עבודה- לשם כך יש את לוחות הפורום, ניתן לפרסם שם. פרסום הצעות עבודה על גבי הפורום, מותנה באישור מראש במסר ( הצעת העבודה צריכה להיות רלוונטית לסטודנטים או בוגרים טריים בתחומים אותם הם לומדים, ללא ניסיון תעסוקתי רלוונטי. יש צורך לשרשר לשרשור רלוונטי או לפתוח שרשור חדש ).
בנוגע לסיוע בסמינריונים או עבודות תיזה- לאור חשיבות הנושא עבור הסטודנטים, אני מאפשרת. אך יש צורך לשרשר אותו לשרשור מתאים קיים או לפתוח שרשור חדש ייעודי לשם כך- "עזרה במילוי שאלונים".
לעיתים, יש גולשים ששואלים שאלות, שלא ניתן לתת תשובה טובה ומדויקת בפורום. חשוב לציין שהפורום אינו פורום רשמי של אף מוסד, והוא משרת את קהילת הסטודנטים. סטודנטים עונים, בהתאם למידע שיש ברשותם, שהם שמעו, שאלו, התייעצו. חלק מהתשובות יכולות להשתנות בין חוגים שונים/ פקולטות שונות ומוסדות שונים. גם מדיניות של מוסד משתנה ובהתאם לכך גם התקנון. לכן בשאלות שבהם יש צורך בתשובה רשמית בנוגע לנוהל מסוים, יש לברר גם במוסד הרלוונטי.

הודעות שלא ייכתבו לפי הנוהלים האלו, יימחקו ללא התראה מראש.

תודה לכולם על שיתוף הפעולה וכמובן בהצלחה בלימודים
oromer

המשך >>

לצפיה ב-'מערכות מידע'
מערכות מידע
19/02/2017 | 18:50
7
היי, אני בוגר תואר ראשון בכלכלה ועובד בתחום.
אני ממשיך לתואר שני ומתלבט לגבי תואר שני במערכות מידע. ממה שהבנתי התחום יותר מתגמל מאשר להישאר בכלכלה. יש לציין שאני מתחבר לשני התחומים. אשמח לשמוע מאנשים שמכירים לגבי המסלול באוניברסיטת חיפה- ראיתי שזה המסלול היחיד לתואר שני במערכות מידע. 
תודה לעונים.
לצפיה ב-'כתיבה מדעית'
כתיבה מדעית
14/02/2017 | 11:41
3
26
אתם מכירים איזשהו ספר הדרכה לכתיבת עבודה מדעית.אם זה סמינריון או כתיבת מאמר ובכלל כתיבת עבודה מדעית באופן כללי ובכלל איזשהו ספר הדרכה בתחום הזה.אשמח אם תשתפו
לצפיה ב-'מבחינת מבנה העבודה'
מבחינת מבנה העבודה
14/02/2017 | 19:22
2
28
או כללים טענים כמו עיצוב, כתב בבליוגרפיה?

לצפיה ב-'רצוי גם זה וגם זה'
רצוי גם זה וגם זה
15/02/2017 | 08:58
1
5
לצפיה ב-'ניסית לבדוק בספרייה?'
ניסית לבדוק בספרייה?
17/02/2017 | 06:50
1
לצפיה ב-'לגבי שעות ההרצאות בטכניון'
לגבי שעות ההרצאות בטכניון
13/02/2017 | 17:47
1
32
שלום לכולם,

כרגע אני בשלבי הרכבת המערכת(סמסטר א').. ואין סיכוי שאני מצליח לבנות משהו עם מרווח בין ההרצאות. לדוגמא, הרצאה א' - 08:30-10:30, הרצאה ב' - 10:30 - 12:30.

השאלה היא האם ההרצאות מתחילות בדיוק בשעה הכתובה?
לצפיה ב-'יש מרווח בין ההרצאות/תרגולים'
יש מרווח בין ההרצאות/תרגולים
13/02/2017 | 20:47
26
יש 10 דקות בין שיעור לשיעור (למשל אם הרצאה 1 מסתיימת ב-10:20, הרצאה 2 תתחיל ב-10:30), כך שיש זמן לעבור בין הכיתות.
ובשנה ראשונה רוב השיעורים באותו בניין (אולמן).
לצפיה ב-'בדילמה בקשר ללימודים - בן 24 אוטוטו'
בדילמה בקשר ללימודים - בן 24 אוטוטו
10/02/2017 | 15:50
1
87
יש ברשותי תעודת מכינה קדם-אקדמית מאחת המכללות בארץ עם ממוצע של 96(-עם בונוסים) ו89(-בלי בונוסים) עשיתי את המכינה כי יש לי איזה 6/7 יח׳ בגרות ובזמנו חשבתי שתעודת מכינה תופסת בכל מוסד אקדמי.. (נכנסתי למכינה ישר איך שהשתחררתי בלי לבדוק אפילו- טעות. אני יודע) עכשיו ביררתי עם אוניברסיטת חיפה והם יאפשרו לי להגיש בקשה כחריג ביחד עם פסיכומטרי לקבלה לתואר במדעי המחשב. מבירור נוסף שעשיתי הבנתי שחיפה ממש לא נחשבת בעיני מעסיקים והדבר האחרון שאני רוצה זה לקרוע את התחת לחינם או לעבודות בינוניות עם שכר בינוני. מה גם הבנתי שהרוב המוחץ שם ערבים ומי שלומד שם אמר לי שהוא מרגיש בעזה ..
האופציה השנייה שלי זה לעשות מכינה בטכניון שזה עוד שנה לשרוף ובנוסף פסיכומטרי ואז להיכנס לטכניון במידה ואצליח -- השאלה שלי אחרי כל ההקדמה המטורפת הזאת היא האם כדאי לי לא לבזבז זמן וללכת לחיפה או לבזבז עוד זמן ולנסות להתקבל לטכניון ?
בנוסף אשמח לקבל חוות דעת על הטכניון.. רמת קושי וצורת למידה ..

תודה רבה למי שהשקיע מזמנו כדי לעזור
לצפיה ב-'ה- התלבטות'
ה- התלבטות
13/02/2017 | 06:20
39
קשה לדעת מה ישרה בעתיד והאם ישתלם לך או לא.
הטכניון הוא מוסד נחשב ומוביל. לכן אני מבינה את הרצון להתאמץ כדי ללמוד שם.

אוניברסיטת חיפה נחשבת פחות מהטכניון, אבל היא עדיין אוניברסיטה.
ממוצע ציונים גבוה, וגם ניסיון בעבודת סטודנט שרלוונטית לתחום יעזרו לך.

דרך אגב, בחיפה גרים לא מעט ערבים. וגם בערים הסמוכות (עכו) וביישובי הסביבה. טבעי שילמדו שם הרבה ערבים.
לצפיה ב-'לינה תמורת מגורים!!!'
לינה תמורת מגורים!!!
07/02/2017 | 08:29
1
74
לא יודעים אם זה המקום המתאים,אבל בכל זאת ננסה.ישנה תוכנית שנקראת "כאן גרים",שמקשרת בין סטודנים לאנשים קשישים,מגורים בחינם תמורת לינה לילית בבית הקשיש.הבעיה שהתוכנית הזו נפתחת פעם בשנה,ופיספננו את התאריך.אז ננסה לחפש באופן עצמאי,אם מישהו מכיר סטודנטית שקטה ונחמדה שמעונינת לגור עם סבתא שלי,אישה בת 87 עצמאית ונחמדה,הסטודנית מקבלת חדר מרווח עם שירותים ומקלחת צמודה ופרטית שלה,ומרפסת חמודה,הבית ממוקם במרכז רמת גן,עם גישה נוחה לכל מוסדות ההשכלה.במהלך היום היא יכולה לעשות כרצונה,רק חשוב שתיהיה בבית בשעות הערב ותלון שם עד הבוקר.אם מישהו מכיר בחורה שמעונינת ,נשמח לשמוע,{או אתר שמתעסק בפניות כאלו}
לצפיה ב-'רק אישה? מה עם גבר?'
רק אישה? מה עם גבר?
09/02/2017 | 16:23
38
?
תשלחי לי הודעה בפרטית
לצפיה ב-'בית קבילי'
בית קבילי
05/02/2017 | 16:57
34
שלום
מישהו יכול להסביר לי או לשלוח קישורית כדי שאבין מה זה קבילי?
מלשון קביל=מקובל?
תודה מראש
לצפיה ב-'יש כאן סטודנטים לרפואה בטכניון?'
יש כאן סטודנטים לרפואה בטכניון?
03/02/2017 | 18:31
50
אני מחפש אנשים שעברו לשנה ד' לטכניון לאחר שסיימו שלוש שנים בחו"ל או באוניברסיטה אחרת בארץ.
לצפיה ב-'תואר ראשון בתקשורת'
תואר ראשון בתקשורת
30/01/2017 | 20:41
29
היי לכם

מתלבטת בין שני מסלולים באוניברסיטה הפתוחה:
2. תואר בפסיכולוגיה ותקשורת
אשמח אם מישהו יוכל לשפוך אור במה אפשר לעבוד בכל אחד מהתארים הללו או איך מתקדמים מהם לתואר שני.
המון תודה

לצפיה ב-'תואר ראשון בהנדסת אנרגיה . המלצות/דעות/הכרות אשמח למידע'
תואר ראשון בהנדסת אנרגיה . המלצות/דעות/הכרות אשמח למידע
30/01/2017 | 19:26
26
מתעניין בלימודים של הנדסת אנרגיה לתואר ראשון זה תואר חדש נפתח השנה פעם ראשונה (הגז בים תיכון בין היתר הסיבה) עכשיו יש התלבטות כי זה תואר חדש . מצד אחד יכול להיות שהתואר יהיה לא רלוונטי וללא ביקוש בעתיד מצד שני אם זה יתפוס אז בסיום התואר כל מי שייסים ייחשב לסוג של ״חלוץ״ בתחום אשמח לחו״ד
לצפיה ב-'תורת המידה - תל אביב'
תורת המידה - תל אביב
29/01/2017 | 01:33
38
שלום, למישהו יש במקרה את הסיכומים של אהרונסון לקורס הנ"ל?
אם אין, האם יש במקרה את סיכומיו למערכות דינמיות?
בבקשה שלחו אם יש, זה יעזור לי מאוד.
תודה בכל מקרה.
לצפיה ב-'עזרה בשאלות בלוגיקה'
עזרה בשאלות בלוגיקה
28/01/2017 | 18:55
1
67
שלום
אין לי מושג כיצד עונים על השאלות הבאות
מישהו יכול לנסות לעזור לי בבקשה?
תודה
לצפיה ב-'בזבוז כסף ללמוד פילוסופיה לתואר ראשון.'
בזבוז כסף ללמוד פילוסופיה לתואר ראשון.
06/02/2017 | 21:41
40
חבל לבזבז כסף על תואר שרק מאפשר לך להיות מלצר...

לצפיה ב-'אוניברסיטה פתוחה ?'
אוניברסיטה פתוחה ?
25/01/2017 | 13:51
10
135
לא עשיתי בכלל בגרויות בבית ספר ושאני משתחרר מהצבא אני טס לחול ישר עם לעבוד שם לאיזה שנתיים ושאני חוזר כבר יהיה מאוחר מידי לבזבז מלא זמן על להשלים בגרויות ולקוות שהם יתפסו לאוניברסיטה כי אחרת זה עוד סמסטרים להשלים.

אני רוצה ללמוד מנהל עסקים כי זה משהו שמעניין אותי מאוד ואני חזק בו ויכול שעות לקרוא עליו.

מה דעתכם על האוניברסיטה הפתוחה שחוסכת לי כל כך הרבה זמן וכסף. ? וגם ממש נחשבת. 

אני לא יודע אם יש לי הרגלי למידה אבל נושא שאני אוהב אני יכול לשבת 10 שעות ביום וללמוד אותו אני לוקח ריטלין ופשוט יושב כל היום וחורש .. 
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
28/01/2017 | 11:53
4
82
1. אני לא בטוחה שיש מנהל עסקים כתואר ראשון.
לרוב זה מנהל עסקים וכלכלה.
2. האוניברסיטה הפתוחה, זו אפשרות שמתאימה לאנשים מסוימים, ולאחרים ממש לא. 
3. בכל מקרה, ידע במתמטיקה ואנגלית, אתה תצטרך. אחרת יהיה לך קשה
4. גם במנהל עסקים יהיו דברים שפחות מעניניים. ועדיין תצטרך ללמוד הרבה זמן. להגיש ממנים.
5. בפתוחה קצת מפספסים את ההוויה הסטודנטיאלית. 
6. תלמד קצת יותר על הדרישות והמטלות שנדרשות מסטודנט וא תחליט
7. תבדוק אפשרות לעשות מכינה. יכול להיות ששנה תספיק לך

לצפיה ב-'זה לא *לרוב* עם כלכלה..יש מליון שילובים אפשריים'
זה לא *לרוב* עם כלכלה..יש מליון שילובים אפשריים
30/01/2017 | 23:47
3
46
תלוי מה מעניין את הבחור...
מנהל עסקים ותקשורת
מנהל עסקים ומשפטים
מנהל עסקים ויחב"ל
מנהל עסקים ופסיכולוגיה
מנהל עסקים וסטטיסטיקה
--> כל אלה ממש נפוצים אצלנו בעברית..
ברור שגם השילוב עם כלכלה הוא נפוץ אבל אני רואה המון שילובים שדווקא נשמעים ממש טובים, זה תלוי מה כל אחד מעדיף..
לצפיה ב-'זה כן ואת יכולה לבדוק'
זה כן ואת יכולה לבדוק
02/02/2017 | 06:09
2
41
אני חושבת שלא הבנת אותי.
אני לא מכירה כמעט מקומות שמלמדים תואר ראשון במנהל עסקים כחד חוגי.
אני למדתי חד חוגי כלכלה וניהול. כי ניהול לא מלדמים כמעט חד חוגי
לצפיה ב-'אוקיי..יש הבדל :)'
אוקיי..יש הבדל :)
03/02/2017 | 21:53
1
36
אני גם יודעת שתמיד משלבים עם עוד חוג (כי תכלס, תואר ראשון במנהל עסקים זה ממש חרטא), אבל זה לא בהכרח לרוב עם כלכלה..
אני גם משלבת כלכלה ומנהל עסקים אבל רציתי להגיד שאם כלכלה זה לא כיוון מעניין לפותח השרשור, יש לו עוד מגוון אופציות..
לצפיה ב-'אני אסביר'
אני אסביר
05/02/2017 | 22:00
25
כמובן שזה תלוי ... ויש חריגים
אבל למשל בתל חי- תואר ראשון בכלכלה וניהול נחשב חד חוגי. דו חוגי עושים בכלכלה, ניהול והחוג הנוסף.
באוניברסיטת חיפה- יש מגמות- כלכלה חשבונאות, כלכלה ומנהל עסקים. אבל אין מנהל עסקים עם חוג אחר
נדיר למצוא תואר ראשון כמנהל עסקים כחד חוגי.ודו חוגי יגיע לרוב גם עם כלכלה וחוג נוסף. זה ברוב המקרים שאני מכירה

לצפיה ב-'האוניברסיטה הפתוחה'
האוניברסיטה הפתוחה
07/02/2017 | 16:44
24
ריטלין הוא לא פיתרון..אם לא למדת עד עכשיו אי אפשר לרכוש הרגלי למידה בזמן קצר..
לצפיה ב-'תקשיב טוב'
תקשיב טוב
09/02/2017 | 16:27
23
אני מכיר חברים שלמדו מנהל עסקים בפתוחה אז כמה דברים:
1. הלימודים שם מאוד קשים, כלומר אתה צריך להגיש מלא מלא עבודות. יש בערך 25 קורסים שבכל קורס יש בין 3-6 עבודות להגיש. כלומר תצטרך להגיש בערך 100 עבודות + 20 מבחנים שזה מטורף יחסית לאוניברסיטה סגורה.
2. גם אם תעשה שנת השלמות או קורסים של פסיכומטרי עדיין אתה תשים לפני הזמן את התואר.
3. תואר בפתוחה עדיין זה לא אוניברסיטה עברית ת"א.
4. אני חושב שעדיף לך להוציא תואר עם מינימום השקעה וחבל ללמוד בפתוחה. באמת שחבל. אני אומר לך את זה על סמך חברים שלמדו שם.
5. תקרא שוב את מה שרשמתי לך בסעיף 1.
לצפיה ב-'הרגלי למידה זה לא בעיה לפתח, אז אל תדאג.'
הרגלי למידה זה לא בעיה לפתח, אז אל תדאג.
09/02/2017 | 19:12
2
24
אני לא חושב שהלימודים בפתוחה עמוסים, בכל מוסד מכובד כנראה שתצטרך להגיש יותר עבודות. הקושי בפתוחה הוא שאתה לבד וצריך לנהל את הזמן שלך וללמוד את רוב החומר בעצמך. אך יש כאלו שמפגשי ההנחיה מספיקים להם.

באופן כללי לא מומלץ ללמוד מנהל עסקים כי זה תואר שלא נותן לך שום עבודה ואין לו ביקוש. כדאי לשלב עם חוג מעשי כמו מדמ"ח, משפטים, חשבונאות וכו'.
לצפיה ב-'בפתוחה יש שני קשיים עיקריים'
בפתוחה יש שני קשיים עיקריים
13/02/2017 | 06:09
1
23
1. שצריך לנהל את תהליך הלמידה.  בעיקר את הזמן העומד לרשותך. 
צריך ללמוד לבד. אבל זה לא באמת כמו שחושבים. יש הנחייה מתוגברת. אפשר לפנות למרצים בשאלות.
2. עומס המטלות הוא באמת גדול ביחס למקומות אחרים. אבל זה כדי לדאוג לכך שתלמד. ולא תגיע לסוף סמסטר ואז תצטרך ללמוד הכל לפני המבחן.
זה המחיר של ללמוד בפתוחה. של מי שרוצה לקבל תואר של אוניברסיטה 
בלי תנאי קבלה.
בנודע לתואר מנהל עסקים- זה תלוי מה רוצים לעשות.
אני בעד לשלב עם תחום נוסף. מי שרוצה להיכנס לתחום השיווק, והפרסום שילמד אותו.
אפשר ללמוד תקשורת ומנהל עסקים

לצפיה ב-'זה לא נכון שעומס המטלות גבוה יותר.'
זה לא נכון שעומס המטלות גבוה יותר.
13/02/2017 | 09:35
18
בתור מי שלמד גם בפתוחה וגם במקום אחר, העומס בפתחוה הרבה יותר נמוך.

תקשורת ומנהל עסקים זה גרוע כמו סתם מנהל עסקים. אלו פשוט לא מקצועות ומי שלומד לא מקבל שום ערך מוסף.
לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
25/01/2017 | 23:09
1
98
שום תגובה לא ענתה לבחור על השאלה שלו.
הבחור רצה לדעת כמה עולה הקורס הספציפי לפני הנחות ושטויות שזורקים עליו
לפני שהוא מתחיל לקפוץ ממכללה למכללה לעשות את השיעורי בית בבית.

אם אתם לא יכולים לענות על השאלה חברים אין טעם בתגובה.

אם למישו יש את הפרטים בנוגע לשאלה שנשאלה אשמח לקבלם.

בתודה מראש

האיש והשאלה
לצפיה ב-'לא ברור '
לא ברור
26/01/2017 | 20:52
45
לא הבנתי לאיזה שאלה ההודעה הזו מתייחסת. 
וגם, נהוג בפורום לשרשר, ולא סתם לפתוח הודעות.
וחוץ מזה, כל מה שקורה בפורום הוא בהתנדבות. משמע כל אחד עונה בזמנו הפנוי במה שהוא חושב שהוא יכול לתרום. 
אם לא יודעים לענות על השאלה או לא יודעים להתייחס אז לא מגיבים
לצפיה ב-'הוזלת מחירי קורס הפסיכומטרי'
הוזלת מחירי קורס הפסיכומטרי
26/01/2017 | 18:42
1
54
אז אני ועוד כמה חברים שלי עושים עבודה באזרחות שבא אנחנו עושים עצומה על מחיר הקורס הפסיכומטרי.
אשמח מאוד אם תחתמו, ולכו תדעו אם אכן נגיע למספר רב של חותמים אולי נוכל באמת ליצור שינוי!
(מאוד יעזור לנו אם תחתמו)
קישור לעצומה:

תודה רבה
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
28/01/2017 | 11:47
9
לצפיה ב-'תואר במדעי הרוח והחברה בשילוב מוזיקה'
תואר במדעי הרוח והחברה בשילוב מוזיקה
26/01/2017 | 09:50
22
מישהו למד או לומד באוניברסיטה הפתוחה תואר במדעי הרוח והחברה בשילוב מוסיקה? 
לצפיה ב-'לימודי סיעוד בארץ או בחו״ל'
לימודי סיעוד בארץ או בחו״ל
25/01/2017 | 07:06
12
שלום לכולם.
אני עובדת בארה״ב ב8 חודשים האחרונים, ותכף הויזה שלי מסתיימת ואני רוצה להתחיל לימודי סיעוד.
מכיוון שאני אוהבת את החיים בארה״ב, אני מאוד רוצה להשאר וללמוד כאן, אבל השכ״ל מאוד יקר. תוהה לעצמי האם יש כאן אנשים שהתנסו בלימודי סיעוד בארה״ב (קליפורניה בפרט), אם כן, איך זה התאפשר כלכלית, כמה קשה זה הייה? 
אני מסתכלת גם לטווח הרחוק, ותוהה לעצמי האם במעמד קבלה לעבודה יש העדפה לתואר מארה״ב, (בארץ או בחו״ל). 
האם מישהו התנסה בלימודים בקולג׳ קהילתי ומעבר לסיום תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטה בארה״ב?
לצפיה ב-'כמה נקודות צריך לסיים בשנה ראשונה למדעי מחשב בטכניון ?'
כמה נקודות צריך לסיים בשנה ראשונה למדעי מחשב בטכניון ?
23/01/2017 | 21:50
1
49
שלום
אני מתחילה ללמוד מדעי מחשב בסמסטר הקרוב בטכניון. רציתי לשאול אם יש הגבלות מבחינת הנקודות בשנה הראשונה? והאם אפשר להאריך את התואר (יותר מארבע שנות)
תודה מראש
לצפיה ב-'ממה שאני יודעת '
ממה שאני יודעת
25/01/2017 | 06:00
44
אפשר להאריך את התואר ליותר מ 4 שנים. אפשר לפרוס את הקורסים, ואפשר לחזור על קורסים ולשפר אותם.
בשנה ראשונה עדיף לא להעמיס על עצמך.
אני חושבת שמגבלה כלשהי קיימת. אבל לא בטוחה. יש שנתון ואפשר לבדוק
לצפיה ב-'סמניריון בכלכלה'
סמניריון בכלכלה
19/01/2017 | 08:31
1
69
היי לכולם
אני עושה מחקר על "השפעת מרכזי קניות על מחירי הדירות", 
די חקרתי המון מקומות והתוצאה על הפנים, האם תוכלו להפנות אותי לאיזשהו כיוון חקירה?
אני ממש מרגיש אבוד עם זה....
תודה!
לצפיה ב-'אני לא ידועת מה ניסית לעשות'
אני לא ידועת מה ניסית לעשות
19/01/2017 | 21:00
50
כמה עצות
1. נעזרת בספרני היעץ בספרייה? הם למדו לחפש במאגרי מידע. זו המומחיות שלהם
2. חיפשת בעצמך במאגרים? יש מאגרים שיותר רלוונטיים לכלכלה/ מנהל עסקים
3. השתמשת במאגרים של הספרייה?
4. אם ניסית, ומיצית את האפשרויות הסבירות, אולי כדאי שתחליף נושא. 
לפעמים צריך לשנות. 

לצפיה ב-'תואר ראשון בצפון'
תואר ראשון בצפון
17/01/2017 | 10:32
1
65
אני גרה בצפון (טבריה) ורוצה ללמוד חינוך. יש למישהו המלצות על איפה הכי כדאי לגשת? אני יודעת שיש במכללת כנרת ואשמח לדעת אם יש מי שלמד שם וממליץ.

לצפיה ב-'אופציות בצפון'
אופציות בצפון
18/01/2017 | 04:16
37
יש חוג לחינוך במכללת תל חי.
יש את מכללת אוהלו בקצרין, אורנים (טבעון), מכללת גורדון (חיפה). 
אוהלו אורנים וגורדון מתמחות בחינוך והבנתי שאורנים וגורדון ברמה ממש טובה.
גם החוג בתל חי הוא טוב. אבל זו לא מכללה של חינוך. יש להם תואר שני אבל ממה שיודעת אין ת. הוראה וגם היכולת לבחור מוגבלת יותר.

לצפיה ב-'תנאי העסקה של קלינאיות תקשורת לאחר סיום התואר'
תנאי העסקה של קלינאיות תקשורת לאחר סיום התואר
13/01/2017 | 19:59
1
56
שלום,
לאחרונה נרשמתי לתואר ראשון בקלינאות תקשורת במכללת הדסה ואוניברסיטת חיפה וברצוני לשאול לגבי תנאי העסקה בתחום. 
כמה שנים לוקח להגיע לשכר הממוצע במשק במגזר הציבורי? כי אני יודעת שהשכר ההתחלתי בשנים הראשונות הוא שכר מינימום כמעט. בנוסף, מה השכר הממוצע של קלינאית תקשורת העובדת גם במגזר הציבורי וגם באופן פרטי לאחר נגיד 5 שנות ניסיון? אני יודעת שזה מאוד תלוי בתחום העיסוק אך חשוב לי בכל זאת לקבל תמונה מסוימת על מצב התעסוקה של קלינאיות תקשורת לפני שאני מתחילה את התואר והנתונים הסטטיסטים באינטרנט הם לא תמיד נכונים. תודה מראש לכל העונים :)
לצפיה ב-'זו שאלה שמתאימה בעיקר לקלינאית תקשורת'
זו שאלה שמתאימה בעיקר לקלינאית תקשורת
16/01/2017 | 06:29
35
ולא לסטודנטים שעוד לא עובדים

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תמ
פורום תמ"א 38
חופה באהבה
חופה באהבה
יחד- ייעוץ והכוונה לגיל השלישי ומשפחתו
בן משפחה בגיל השלישי?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה