לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום!!!
לפני הכתיבה בפורום, הנכם מתבקשים, לעיין בפורום קצת לפני, ולקרוא את התקנון של הפורום. הודעה שלא תיכתב לפי התקנון, תמחק ללא התראה מראש.
אני מעוניינת לצור מרחב וירטואלי נעים, שמאפשר לשאול, להתייעץ וגם להביע דעה  ולכן, חשוב לשמור על הכללים כדי שהפורום ייתן מענה הולם ומאוזן לכולם.
לאור המקרים האחרונים, אני רוצה להגיש שהפרסום בפורום אסור.
בנוגע להצעות עבודה- לשם כך יש את לוחות הפורום, ניתן לפרסם שם. פרסום הצעות עבודה על גבי הפורום, מותנה באישור מראש במסר ( הצעת העבודה צריכה להיות רלוונטית לסטודנטים או בוגרים טריים בתחומים אותם הם לומדים, ללא ניסיון תעסוקתי רלוונטי. יש צורך לשרשר לשרשור רלוונטי או לפתוח שרשור חדש ).
בנוגע לסיוע בסמינריונים או עבודות תיזה- לאור חשיבות הנושא עבור הסטודנטים, אני מאפשרת. אך יש צורך לשרשר אותו לשרשור מתאים קיים או לפתוח שרשור חדש ייעודי לשם כך- "עזרה במילוי שאלונים".
לעיתים, יש גולשים ששואלים שאלות, שלא ניתן לתת תשובה טובה ומדויקת בפורום. חשוב לציין שהפורום אינו פורום רשמי של אף מוסד, והוא משרת את קהילת הסטודנטים. סטודנטים עונים, בהתאם למידע שיש ברשותם, שהם שמעו, שאלו, התייעצו. חלק מהתשובות יכולות להשתנות בין חוגים שונים/ פקולטות שונות ומוסדות שונים. גם מדיניות של מוסד משתנה ובהתאם לכך גם התקנון. לכן בשאלות שבהם יש צורך בתשובה רשמית בנוגע לנוהל מסוים, יש לברר גם במוסד הרלוונטי.

הודעות שלא ייכתבו לפי הנוהלים האלו, יימחקו ללא התראה מראש.

תודה לכולם על שיתוף הפעולה וכמובן בהצלחה בלימודים
oromer

המשך >>

לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:48

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'חוק ההתיישנות בלימודים אקדמיים'
חוק ההתיישנות בלימודים אקדמיים
23/07/2017 | 11:48
10
היי לכולם
על מי חל חוק ההתיישנות? והאם הוא תקף גם כשהסטודנט כבר קיבלת טופס זכאות לתואר?
תודה מראש לעונים.
לצפיה ב-'התכנית להנחיית קבוצות בגישה פסיכודינמית אוניברסיטת חיפה'
התכנית להנחיית קבוצות בגישה פסיכודינמית אוניברסיטת חיפה
23/07/2017 | 11:06
3
כל אדם הינו חלק מקבוצה בשלבים שונים בחייו ובוודאי בשנותיו המוקדמות, והנחיית קבוצות כמוה כעיסוק בעצמי דרך מערכת היחסים הבינאישית. 
"המפגש שלי עם קבוצה דינמית היה מרגש ומרתק ושם עברתי את התהליכים הכי משמעותיים, שם גיליתי באמת את העצמה של הקבוצה." (יעל, בוגרת התכנית)
לצפיה ב-'בחירת מקום לימודים'
בחירת מקום לימודים
21/07/2017 | 15:43
15
אהלן,
הראש שלי כולו בלאגן אחד גדול ואולי תוכלו קצת לעזור לי.
אני בת 25 חודש הבא ואני מתעניינת בלימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית.
יש לי בגרות חלקית ואין לי פסיכומטרי. אני גרה בצפון, לא עם ההורים ומפרנסת את עצמי, עובדת במשרה מלאה. 
התחלתי לבדוק תנאי קבלה בכל מיני מכללות ובאונ' חיפה ואני באמת לא יודעת לאיזה כיוון אני צריכה ללכת.
השאלה הגדולה - מה עדיף, מכללה או אוניברסיטה?
בחלק מהמכללות מציעים לי מכינה קדם אקדמית של שנה המחליפה את הבגרות והפסיכו',
באוניברסיטת חיפה יש אופציה לאפיק מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה,
או אולי בכל זאת עדיף להשלים באופן עצמאי בגרות ולעשות פסיכומטרי?
אני לא יודעת לפי איזה קריטריון לבחור ואיך בעצם ניתן לשלב את כל ההכנות (מכינה, בגרויות וכו') ואת הלימודים עצמם עם הצורך להחזיק ולכלכל את עצמי באופן עצמאי וללא תמיכה של ההורים.
אשמח לשמוע המלצות ועצות ואולי גם קצת מידע כללי ממישהו שלמד עבודה סוציאלית.
תודה מראש :)
לצפיה ב-'הורדת נקודות בערעור באת"א (מדוייקים) - האם זה באמת קורה?'
הורדת נקודות בערעור באת"א (מדוייקים) - האם זה באמת קורה?
19/07/2017 | 13:47
15
במבחן קיבלתי ציון יפה, הרבה מזה הודות לבדיקה מקלה (שכנראה חלה על כל הנבחנים).
עם זאת, פספסו סעיף בבדיקה שלי (פשוט דלגו, טעות אנוש - קורה). הסעיף הנ"ל שווה 10 נק', אבל הייתה לי בו טעות חישוב קלה, לכן בכל מקרה לא אקבל את כל הניקוד (אבל אם להשוות לאחרים - אז כן 7/8 נק' או משהו כזה).

הבנתי שעקרונית יכולים לבדוק את כל הבחינה מחדש כשמגישים ערעור, וזה קצת העלה בי חששות. קיצור, לשאולותיי:
1) האם האמת יש נטייה להוריד נק' בערעור?
2) במידה ואני מגיש בכל זאת, האם לציין שידוע לי שהפתרון שלי לא מלא (אבל קיים)? כאילו - מן הסתם יראו כשיבדקו בכל מקרה, השאלה אם זה יהיה מוזר לכתוב את זה, או שלהפך - זה יהיה מוזר לערער על שאלה שלא נכונה במלואה ויראה לא אמין...

תודה!

לצפיה ב-'הנדסה אזרחית (בניין) או הנדסה תעשייה וניהול?'
הנדסה אזרחית (בניין) או הנדסה תעשייה וניהול?
09/07/2017 | 23:06
21
שלום, 
לאחרונה התחלתי להתעניין בלימודי תואר ראשון, אך לא ממש יודע איך לכוון את עצמי. 
אני מתלבט בין הנדסה אזרחית (בניין) לתעשייה וניהול. אני יותר נוטה לכיוון הנדסת בניין, אבל מספר אנשים אמרו לי שמכוון שיש לי יכולת ניהול טובה לנסות את האופציה אולי הנדסת תעשייה וניהול. 
אין לי יותר מידי ידע בשתי התחומים, במיוחד על תעשייה וניהול, אבל שתיהם מעניינים אותי. 
איך מחליטים? אשמח לעזרה מבעלי ניסיון פה, ואלו שנמצאים בשוק לומדים 
את התחום - איך הגעתם להחלטה לגשת לתחום הספציפי הזה? איך ידעתם שזה יעניין אתכם. 
עוד שאלות שאולי יעזרו לי: 
והאם התארים קשים? 
איפה הכי כדי ללמוד אותם? 
האם יש ביקוש בשוק? 
*במה אוכל לעסוק אחרי התואר (איזה תפקידים קיימים)?* 
מה המשכורות למישהו אחרי תואר? 

תודה רבה לכל העונים!!!
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:54
4

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'שיבוץ ארועים'
שיבוץ ארועים
07/07/2017 | 09:43
31
אני רוצה לשבץ ארועים, אשר מתוכננים למהלך השנה הקרובה, על גביי לוח שנה או באמצעות בניית ציר גאנט
מבקשת ומודה מראש על קישורים רלוונטיים

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
05/07/2017 | 12:47
8
73
שלום לכולם!
השאלה שלי היא קצת חריגה, אשמח לקבל תשובות מאנשים היודעים דבר אחד או שניים על תנאי קבלה ללימודי תואר ראשון בפיזיקה באוניברסיטה.
הסיפור שלי הוא כזה: הייתי תלמיד שכמו רבים אחרים הלך לבית הספר בעיקר כדי לחמם את הכיסא. אני כבר בן 25 היום ללא תואר. ממוצע הבגרויות שלי הוא בערך 80. בשנתים האחרונות לאחר קראית ספרים התחלתי להתעניין בשלל נושאים, במיוחד בפיזיקה.
בגלל גילי (בקרוב כבר בן 26) ונסיבות אישיות אני לא חושב שיש לי מספיק זמן בשביל להשקיע בשיפור בגרויות ופסיכומטרי (מקרה הטוב אולי רק פסיכומטרי).
השאלה שלי היא אם יש לי איזשהי דרך להתקבל כחריג לאחת האוניברסיטאות ללימודי תואר ראשון בפיזיקה?
במידה ולא איזה ציון עלי לקבל בפסיכומטרי כדי להצליח?

לכל מי שיודע ומבין ממש תודה.
לצפיה ב-'אפיק מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה'
אפיק מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה
05/07/2017 | 18:24
7
46
לא צריך שום דבר.
אבל כדאי שתעשה את מבחן אמיר - רמת אנגלית. ממה שאני מבין, עדיף כמה מבחנים מאשר קורס אחד באנגלית.
לצפיה ב-'מה ז"א לא צריך שום דבר?'
מה ז"א לא צריך שום דבר?
05/07/2017 | 18:44
6
41
מה ז"א לא צריך כלום?
אם אני רוצה נניח ללמוד בבר אלין וזה ראיתי כבר שהדרישות שלי לא מתאימות, אפיק מעבר מאיפה? מה ללכת ללמוד באוניברסיטה הפתוחה?
אפשר הסבר מפורט.
לצפיה ב-'אפיק מעבר באוניברסיטה הפתוחה'
אפיק מעבר באוניברסיטה הפתוחה
05/07/2017 | 18:48
5
31
וכמובן לעמוד בדרישות האפיק.
לצפיה ב-'כן אבל מה ללכת ללמוד'
כן אבל מה ללכת ללמוד
05/07/2017 | 18:53
4
38
באונ' הפתוחה מלכתחילה מה ללכת ללמוד?
כאילו איך יקבלו אותי בכלל לאוניבריסטה אחרי זה?
פסיכומטרי טוב יכול לפטור אותו מזה?
לצפיה ב-'חשבתי אתה רוצה פיזיקה'
חשבתי אתה רוצה פיזיקה
05/07/2017 | 19:29
3
14
לצפיה ב-'נו כן פיזיקה'
נו כן פיזיקה
05/07/2017 | 19:52
2
44
פשוט לא ידעתי שמלמדים בפתוחה פיזיקה...אני יודע שזה מדעי החיים והפיזיקה משהו כזה...
אז לומדים פיזיקה בפתוחה? לא הייתי בטוח פשוט שמלמדים פיזיקה בפתוחה.
שוב, זה רשום כמדעי החיים והפיזיקה...זה נחשב בפתוחה?

לצפיה ב-'פיזיקה באו"פ'
פיזיקה באו"פ
05/07/2017 | 22:56
1
39
הנה פירוט על התואר שלומדים, הוא נקרא "מדעי הטבע בהדגשת פיסיקה":

והנה פירוט על אפיקי המעבר:
אתה יכול לעבור לחוגים בפיסיקה וגם בהנדסה ברוב האוניברסיטאות.
לצפיה ב-'ממש תודה'
ממש תודה
06/07/2017 | 03:48
25
מעריך את זה
לצפיה ב-'היכן ללמוד'
היכן ללמוד
04/07/2017 | 13:36
1
71
כבר זמן מה שאני מתלבט היכן יהיה אידיאלי ללמוד קורס QA\Full Stack. לא אידיאלי מבחינת שעות, אפילו לא מבחינת המחיר. נטו עוסק בסוגיית המה שנקרא (או שלא) "יוקרה" או לחילופין - תעודה באחד משני התחומים הללו אשר תקנה לי- קודם כל וחשוב מכל, את רמת הלימוד הגבוהה ביותר, מרצים איכותיים ועבודה קשה ומתאגרת, משימות מחוץ לשעות הלימודים וכ"ו.. וכמובן בפן-שטחיות מסויים, כשאגיש קו"ח מי שמבין, *ידע* להעדיף אותי בשל המקום בו למדתי מתוך הבנה שהוא באמת המקום האיכותי ביותר לכך. תואר מדעי\הנדסי לא רלוונטי כרגע. (הסבת מקצוע אימתנית בהחלט וילדים מתוקים בהחלט גם כן). אני בעל תואר שני בהיסטוריה של המזה"ת מבר-אילן.

תודה מראש לכל העונים והמתפנים לסייע.
לצפיה ב-'תלמד לבד'
תלמד לבד
05/07/2017 | 18:13
27
ברצינות. יש קורסים באינטרנט. יש גם איזו קבוצה בנושא בפייסבוק. רוב המכללות בארץ בתחום הזה עדיין קיימות כי יש להן אחלה צוותי שיווק. 
חוצמזה, אני מקווה שפיתרון בעיות ואתה מסתדרים טוב.
באוניברסיטאות, במדמ"ח מלמדים בעיקר תיאוריה.
לצפיה ב-'תואר ראשון בפיזיקה'
תואר ראשון בפיזיקה
05/07/2017 | 18:08
30
היי,

אני כמעט בן 30 ונסיבות החיים אילצו אותי לזנוח שני תחומים שכבר התחלתי ללמוד ובאחד מהם גם יש לי ניסיון של כמה שנים. 

כרגע הכיוון הטוב ביותר שלי הוא תואר במדע כלשהו מתוך כוונה לעבוד במחקר אחר כך. לא באמת אכפת לי אם זה יקרה בתעשייה או באוניברסיטה.

אני מתלבט בין תואר דו חוגי בפיזיקה וגיאופיזיקה באוניברסיטת תל אביב לבין פיזיקה ומדעי המוח בבר אילן. הבעייה שלי עם בר אילן היא הקורסים ביהדות ואני די קרוב לאתאיזם. 

אבל אני לא רוצה לגלות עוד 4 שנים שאין לי עבודה (שוב). אז מה עדיף? באילו תארים עוד אפשר להתעסק במחקר? בלי מקצועות עתירי תכנות בבקשה. אני מתעב את התחום. כמה הקורסים ביהדות נוראים לחילוני/אתאיסט?

תודה

לצפיה ב-'מבחן בחופשת סמסטר'
מבחן בחופשת סמסטר
28/06/2017 | 21:13
1
57
תגידו אולי מישהוא יודע -
אם זה חוקי מטעם המל"ג שקבעו לנו מבחן מועד א' בתקופת מועדי ב' כלומר בתקופת חופשת אוגוסט - החופש היחיד שיש ברשותנו
אשמח לתשובה!
תודה חברים!!
לצפיה ב-'חופשת סימסטר ומבחנים'
חופשת סימסטר ומבחנים
30/06/2017 | 20:31
36
למיטב הבנתי כן. יש למוסד חופש אקדמי, וחופש להתנהל איך שהוא מבין בגבולות מסוימים (שהם די רחבים). 
חופשת סמסטר, זה חופש מלימודים סדירים (וגם אז אפשר לתאם לכם השלמות)..
מועד ב ומועדי ג נמשכים לאורך כל אורך התקופה. 

לצפיה ב-'חתכי קבלה הנדסת חשמל תל אביב'
חתכי קבלה הנדסת חשמל תל אביב
30/06/2017 | 15:06
34
שלום רב, כרגע חתכי הקבלה בתל אביב להנדסת חשמל עומדים על 662 (סף קבלה) ו- 650 (סף דחייה). מה הסיכויים שהסף קבלה הסופי יעמוד על 656? בשנה הקודמת הסף קבלה הסופי היה 660.
לצפיה ב-'שאלה - אי זכאות להבחן'
שאלה - אי זכאות להבחן
30/06/2017 | 01:08
46
שלום,
מסתבר שנעדרתי מקורס יותר ממה שמותר (בסילבוס צויין 80 אחוז נוכחות ואני נעדרתי חמש פעמים) אז היום קיבלתי מייל שאני לא זכאית לגשת למבחן. אני מבינה שהמצב בעייתי אבל האם יש בכל זאת לדעתכם משהו שאפשר לעשות? אני מבינה שהייתי חסרת אחריות אבל אני בכל זאת רוצה להלחם כדי לסיים את הקורס הזה, אני בשנה ג' כבר ולא בא לי להסחב עם התואר הזה...
אני ממש אודה לעוזרים
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:10
2
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'עזרה! '
עזרה!
22/06/2017 | 16:00
1
62
היי,
אשמח לקבל המלצות לגבי מבחן הבודק את רמת האנגלית מבחן אמיר / אמירם
מבחן אמיר הוא ידני ומבחן אמירם הוא ממוחשב..
רציתי לדעת איזה מהם כדאי לעשות?
לצפיה ב-'באופן כללי זה לא מאוד משנה'
באופן כללי זה לא מאוד משנה
25/06/2017 | 21:07
29
אמיר= זהה לפרק האנגלית בפסיכומטרי. 
אמירם= ממוחשב. שם ההקצבה היא פר שאלה.
ענית נכון- קיבלת שאלה קשה יותר. ענית לא נכון קיבלת שאלה קלה יותר.
עד שהוא לומד ומתאזן על הרמה שלך. הציון הוא במקום
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:31
7
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'מבחן אמיר או אמירם?'
מבחן אמיר או אמירם?
18/06/2017 | 18:12
3
27
מה עדיף- מבחן אמיר או אמירם? ולמה? 
תודה :)
לצפיה ב-'מה עדיף'
מה עדיף
01/07/2017 | 14:43
2
43
קשה לי לענות לך על זה.  בעיקרון שניהם בודקים אותו הדבר. 
אמיר- אותו דבר כמו הפסיכומטרי. רק שמכיל רק את פרקי האנגלית. 
עושים ברצף- 2 או 3 פרקי אנגלית. אותם נהלים והנחיות. 
אמירם- ממוחשב. מה שאומר כמה דברים- 
1. זה במחשב. 
2. המבחן הוא אדפטיבי. הוא "לומד אותך". לכן מספר השאלות לא קבוע. 
את עונה על שאלה. אם ענית נכון, תקבלי שאלה קשה יותר. אם ענית לא נכון תקבלי שאלה קלה יותר. עד שהוא מזהה את הרמה שלך. 
3. באמירם-  הזמן ניתן לכל שאלה. משמע, לא ניתן לחזור לאחור ולתקן. באמיר את מקבלת זמן לכל הפרק, ומחליטה איך לחלק את הזמן שלך. 
4. באמירם מקבלים את הציון במקום
אני לא יודעת מה עדיף. עם מה יהיה לך קל יותר להתמודד?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
01/07/2017 | 20:06
1
13
האנגלית שלי יחסית סבבה אבל פקטור הזמן זה מה שהכי קשה לי.. זה נכון שבאמירם יוצא שיש יותר זמן לכל שאלה?
לצפיה ב-'לא עשיתי אמירם'
לא עשיתי אמירם
07/07/2017 | 15:41
7
אבל כמו שאמרתי באמירם לכל שאלה יש זמן בנפרד. 
באמיר הזמן מוקצב לכל הפרק
לצפיה ב-'מה עושים עם מזכרות לא נחמדות?'
מה עושים עם מזכרות לא נחמדות?
18/06/2017 | 14:46
3
84
התקשרתי למזכירות של המכללה האקדמית יפו בקשר ללימודים..והן היו פשוט מגעילות. באסה.
מישהו לומד שם מדעי התנהגות?
לצפיה ב-'אני מבינה'
אני מבינה
25/06/2017 | 21:01
2
52
גם בתך מוסד יש מזכירויות שונות ושם אופי שונה של מזכירות. יש מקומות שהם מדהימים ויש שהם מתחת לכל ביקורת.
יכול להיות שזה לא מייצג כי הם לחוצים. שווה להתאמץ עבור קשר טוב איתם. כי הם יכולים לדאוג לך הרבה.
תהיי אדיבה ונחמדה. 
וגם לפעמים לאגודת הסטודנטים שהם מתייחסים אחרת. שווה להיות באגודה. 
לצפיה ב-'בואי נגיד ככה'
בואי נגיד ככה
25/06/2017 | 21:34
1
37
אני ביקשתי ממנה יפה, עבר כבר שבועיים , והיא לא שלחה לי את המייל. זה לא בסדר.
לצפיה ב-'יכול להיות ששכחה?'
יכול להיות ששכחה?
30/06/2017 | 20:33
24
שהיתה חולה או בחופשה?
הזכרת לה? התקשרת?
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:30
3
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום דרכון פורטוגלי
זקוקים לדרכון פורטוגלי?
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון רומני?
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה