לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום!!!
לפני הכתיבה בפורום, הנכם מתבקשים, לעיין בפורום קצת לפני, ולקרוא את התקנון של הפורום. הודעה שלא תיכתב לפי התקנון, תמחק ללא התראה מראש.
אני מעוניינת לצור מרחב וירטואלי נעים, שמאפשר לשאול, להתייעץ וגם להביע דעה  ולכן, חשוב לשמור על הכללים כדי שהפורום ייתן מענה הולם ומאוזן לכולם.
לאור המקרים האחרונים, אני רוצה להגיש שהפרסום בפורום אסור.
בנוגע להצעות עבודה- לשם כך יש את לוחות הפורום, ניתן לפרסם שם. פרסום הצעות עבודה על גבי הפורום, מותנה באישור מראש במסר ( הצעת העבודה צריכה להיות רלוונטית לסטודנטים או בוגרים טריים בתחומים אותם הם לומדים, ללא ניסיון תעסוקתי רלוונטי. יש צורך לשרשר לשרשור רלוונטי או לפתוח שרשור חדש ).
בנוגע לסיוע בסמינריונים או עבודות תיזה- לאור חשיבות הנושא עבור הסטודנטים, אני מאפשרת. אך יש צורך לשרשר אותו לשרשור מתאים קיים או לפתוח שרשור חדש ייעודי לשם כך- "עזרה במילוי שאלונים".
לעיתים, יש גולשים ששואלים שאלות, שלא ניתן לתת תשובה טובה ומדויקת בפורום. חשוב לציין שהפורום אינו פורום רשמי של אף מוסד, והוא משרת את קהילת הסטודנטים. סטודנטים עונים, בהתאם למידע שיש ברשותם, שהם שמעו, שאלו, התייעצו. חלק מהתשובות יכולות להשתנות בין חוגים שונים/ פקולטות שונות ומוסדות שונים. גם מדיניות של מוסד משתנה ובהתאם לכך גם התקנון. לכן בשאלות שבהם יש צורך בתשובה רשמית בנוגע לנוהל מסוים, יש לברר גם במוסד הרלוונטי.

הודעות שלא ייכתבו לפי הנוהלים האלו, יימחקו ללא התראה מראש.

תודה לכולם על שיתוף הפעולה וכמובן בהצלחה בלימודים
oromer

המשך >>

לצפיה ב-'מה עושים עם ספקות'
מה עושים עם ספקות
18/03/2017 | 12:29
1
39
היי, מקורה?

מניחה שלכולם יש או היו מתישהו ספקות לגביי "האם בחרתי את המקצוע הנכון"-במיוחד בתחומי לימוד מקצועיים שמכוונים למקצוע מסויים . ספקות של "האם בחרתי  בתאר הנכון?" "האם המקצוע הזה בשבילי?" "האם זה באמת מעניין אותי?"...

מה עושים עם הספקות הללו?
לצפיה ב-'קודם כל בעידן של היום '
קודם כל בעידן של היום
21/03/2017 | 06:04
18
אדם לא חייב לעבוד במקצוע שלמד...  יש פתיחות מסוימת. אם את במהלך התואר את יכולה לעשות שינויים- להוסיף דו חוגי וכאלה..
וגם ניתן להיעזר בהכוונה תעסוקתית
לצפיה ב-'לגבי בחינה שעשיתי בפתוחה'
לגבי בחינה שעשיתי בפתוחה
16/03/2017 | 20:18
1
34
לא קיבלתי ציון עדיין
רציתי לשאול, אם בחישוב שלי קיבלתי 57 ,58 , ואני צריך 60
כדי לעבור , אז מי שבודק את הבחינה ילך לקראתי ויעגל לי , או שהם 
שבפתוחה הם קשוחים איתך?

לצפיה ב-'בחינה'
בחינה
17/03/2017 | 18:24
26
אם הציון של המבחן הוא המרכיב היחיד. אז ככל הנראה לא תעבור. 
מה שכן- שמעתי על המרצים שאומרים שאם מישהו קרוב לעבור אז מעבירים אותו. אבל אז מראש כותבים לו את הציון של עובר.
ממליצה לבחון אופציה של ערעור. יכול להיות שאם יש על מה לערער הם יוסיפו קצת
לצפיה ב-'שאלות להגנה בתכנון -הנדסה אזרחית '
שאלות להגנה בתכנון -הנדסה אזרחית
15/03/2017 | 17:58
9
שלום רב לכולם
אני רוצה בבקשה כמה שיותר שאלות שנשאלות בהגנה , אני רוצה להתכונן , סיימתי את חוברת הפרויקט .
אני קצת בלחץ ואשמח לקבל את מעט השאלות שתוכלו לתת לי , כל שאלה תתקבל בברכה
תשובות לשאלות גם יתקבלו בברכה
לצפיה ב-'זמן הבחינה בקורסי אנגלית אצלכם?'
זמן הבחינה בקורסי אנגלית אצלכם?
14/03/2017 | 13:27
16
שלום,
אני לומדת במכללת הדסה, בין הקורסים שיש לי לסיים זה את קורסי אנגלית, כרגע אני ברמה מתקדמים א', סמסטר קודם עשיתי מבחן בבסיסי ועברתי ב8 נקודות!!
לדעתי הציון הנמוך שקיבלתי הוא בגלל הזמן הקצר שהיה לי למבחן (שעתיים) היה לי עוד 4 שעות לפחות לעשות ולא היה לי זמן לעבור אליהם בצורה הנאותה.
ברוב המקומות שבדקתי היה משך זמן המבחן 3 שעות שזה מאוד משמעותי!!!
הייתי רוצה שתכתבו לי מה משך זמן הבחינה שלכם ואיפה אתם לומדים...
זה מאוד יעזור לי!!!!!
תודה
לצפיה ב-'שלום לסטודנטים של עבודה סוציאלית'
שלום לסטודנטים של עבודה סוציאלית
14/03/2017 | 11:39
1
23
יש לי תואר ראשון בחינוך, מעוניינת לעשות הסבה לעבודה סוציאלית.
יש כמה תוכניות:
תכנית הסבה לתואר ראשון בעבודה סוציאלית, תכנית השלמה לתואר שני שבעצם לומדים שלוש שנים ומקבלים תואר שני בעבודה סוציאלית ויש גם אפשרות כמובן להתקבל באונ' לתכנית רגילה בתואר ראשון(ההסבות זה רק במכללות)
ההתלבטות שלי קודם, האם ללמוד במקום נחשב יותר כמו אונ' על מנת לעשות תכנית רגילה של תואר ראשון בעבודה סוציאלית? או עדיף בכל זאת תכנית הסבה לתואר ראשון גם אם זה במכללה?
או בכלל לעשות ישר תואר שני כשעדיין לא עבדתי בכלל בעבודה סוציאלית? זה משתלם, שלוש שנים ואתה מקבל ישר תואר שני אבל מצד שני אף פעם לא עבדתי בזה..
אם יש מישהו שהתנסה בזה אשמח לשמוע
מבולבלת ולא יודעת מה לעשות, אשמח לשמוע חוות דעת ממנוסים

אני בוחרת לשמוע כאן אנשים כי בייעוץ במוסדות האקדמיים מבלבלים הרבה את המוח
תודה ויום טוב
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
17/03/2017 | 18:31
10
1. פעם היה את הקטע של אוניברסיטה מול מכללה. היום זה פחות. הרבה פחות. ויש תארים שאפילו עדיף ללמוד במכללה. סתם לידע כללי תואר בעבודה סוציאלית של תל חי ממש טוב. יש להם התמחויות ספציפיות ונראה לי שהסטודנטים מאוד מרוצים :)
2. אני לא יודעת אם יש הסבות רק במכללות. בדקת בבר אילן? 
3. יש תואר אפשרות לעשות השלמות לתואר שני (שנה, ואז תואר שני). אני לא יודעת אם זה משתלם. ממליצה אולי לעשות תוכנית השלמות של שנה וחצי ואז התנסות או משהו שכן ייתן ניסיון
4. יש פורום לעובדים סוציאלים . את יכולה לשאול גם שם
לצפיה ב-'מאמרים'
מאמרים
13/03/2017 | 21:53
1
16
הי,
יש לי מאמר באנגלית (30 עמודים) שאני צריכה לסכם. האם אתם מכירים אתר שיש בו סיכומי מאמרים באנגלית?
לצפיה ב-'יש לאגודות הסטודנטים מאגר של תרגומים'
יש לאגודות הסטודנטים מאגר של תרגומים
17/03/2017 | 18:32
5
לצפיה ב-'לימודים עבור עבודה'
לימודים עבור עבודה
07/03/2017 | 21:03
1
66
שלום,

אני רוצה ללמוד לימודים (תואר או תעודה) שבסיומם ניתן למצוא עבודה טובה בתחום, עבודה טובה עבורי היא עבודה ללא משמרות, בשעות הבוקר מראשון עד חמישי עם אפשרויות קידום, כזו שדורשת להפעיל את המוח ולא לעבוד כמו תוכי.
בנוסף, כזו שיש בה עבודה ואין צורך להילחם עם עוד אלפי מועמדים על מקום אחד (כגון-משפטים).
אני מנסה להביא את הרעיון הכללי משום שעבור כל אחד ההגדרה לעבודה טובה היא אחרת..
שאלה קצת כללית ורבים לא מסכימים איתי כי זו הדרך. בכל זאת אשמח אם תוותרו על הניסיון לשנות את דעתי ולהתרכז בהכוונה ורעיונות מצדכם.
(לדוגמא, הנדסאי חשמל ואלקטרוניקה?)

מקווה שהייתי ברור, אשמח לענות על שאלות נוספות
יום נעים ותודה
לצפיה ב-'שאלת השאלות'
שאלת השאלות
10/03/2017 | 06:05
47
קצת קשה לענות על השאלה הזו, ואני אסביר לך למה: בשנים האחרונות בניגוד לעבר
יש הרבה יותר אקדמאים.
לכן יש הרבה מועמדים בכל תחום. הרבה .
הדרך היחידה שאני מכירה לנצח את זה, זה לחשוב מה תרצה לעשות? במה תהיה טוב ואת זה ללמוד!

לצפיה ב-'האם כדאי?'
האם כדאי?
03/03/2017 | 15:39
1
87
אז ככה
בת 21 וחצי  משוחררת שנה , הייתי קצת בחו"ל ועכשיו לומדת פסיכומטרי , החלטתי ללכת ללמוד עיצוב גרפי והמליצו לי לעשות מכינה בb6 מישהו מכיר? זו מכינה של יום בשבוע אז אוכל לעבוד במקביל והם עוזרים עם תיק עבודות. וראיתי את תנאי הקבלה ללימודי עיצוב גרפי שממש קשה להתקבל. יש לי ניסיון בתחום, מהבית ספר,ועוד קורס שלקחתי ממש כשהשתחררתי לראות אם זה מתאים לי. בקיצור מי מכיר? ולאיזה בית ספר רחכ מומלץ להגיע או לנסות להתקבל?
לצפיה ב-'אני לא מספיק מבינה בתחום '
אני לא מספיק מבינה בתחום
06/03/2017 | 06:07
32
אבל מבחינתי- אם יש ספק- אין ספק.
זה מה שאת רוצה ללמוד. יש תחרות קשה. ויש מכינה שעוזרת לך בתיק עבודות. ואין לך תיק עבודות. 
עצם ההתלבטות גורם לי לחשוב שכדאי לך.
בהצלחה
לצפיה ב-'גופן לכתיבה עבודה אקדמית'
גופן לכתיבה עבודה אקדמית
05/03/2017 | 14:30
2
34
רק לוודא אם אין הוראות  ספציפיות לגופן לכתיבת עבודה אקדמית בתחום חינוך ומדעי החברה אז בסדר לכתוב בדויד 12 ויישור לשני הצדדים,זה מה שמקובל?
לצפיה ב-'בבר אילן הנורמה היא דוד 12 רווח שורה וחצי'
בבר אילן הנורמה היא דוד 12 רווח שורה וחצי
06/03/2017 | 02:25
37
בלי יישור לשני צדדים.
לצפיה ב-'ממליצה לבדוק אם יש הנחיות מחייבות'
ממליצה לבדוק אם יש הנחיות מחייבות
06/03/2017 | 06:04
43
יש מרצים שפחות משנה להם. ויש כאלה שיותר.

לצפיה ב-'המלצה על קורס בחירה קליל במדעי החיים באוניברסיטה הפתוחה?'
המלצה על קורס בחירה קליל במדעי החיים באוניברסיטה הפתוחה?
06/03/2017 | 02:04
1
21
שלום חברים.
מי שלמד מדעי החיים באוניברסיטה הפתוחה, יש לכם הצעה מה כדאי ללמוד בתור קורס בחירה? אני צריך משהו כמה שיותר קל עם מבחן קל. יש משהו?
לצפיה ב-'יש לך רשימה?'
יש לך רשימה?
06/03/2017 | 06:05
6
לצפיה ב-'מה ההבדל '
מה ההבדל
28/02/2017 | 20:03
1
69
מה ההבדל ביו תואר במדעי המדינה לתואר במדיניות ציבורית?
לצפיה ב-'לא בטוחה ואני מקווה שאני לא מטעה'
לא בטוחה ואני מקווה שאני לא מטעה
06/03/2017 | 06:16
18
אבל נראה לי שמדיניות ציבורית זה תת תחום של מדעי המדינה.
הוא בודק את תהליכי הניהול וקבלת החלטות של ממשלות.
מדע המדינה בודק גישות פוליטיות ומבנה של חברות גדולות.

לצפיה ב-'סמינריון'
סמינריון
26/02/2017 | 20:58
1
61
היי יש פה מישהו\ מישהי שעשו עבודה סמינריונית בנושא פערי שכר במגזר הציבורי?
לצפיה ב-'למה ?'
למה ?
27/02/2017 | 20:52
15
לצפיה ב-'לימוד אנגלית דרך שיחות טלפון'
לימוד אנגלית דרך שיחות טלפון
23/02/2017 | 19:08
1
50

שלום לכולם.

אשמח לקבל המלצה על חברה המציעה תירגולי שיחות באנגלית דרך הטלפון,
מחיפוש באינטרנט מצאתי הרבה כאלה, אני רק צריך המלצה ממישהו שלקח את זה.
האם זה יעיל? חויוות... וכו'

תודה.
לצפיה ב-'אני מבקשת- רק בפרטי'
אני מבקשת- רק בפרטי
25/02/2017 | 16:30
38
אסור לעשות פרסום בפורום
לצפיה ב-'אנגלית עסקית'
אנגלית עסקית
21/02/2017 | 19:43
1
47
שלום, עשיתי תואר ראשון במרכז האקדמי למשפט ועסקים
התחלתי לעשות עכשיו תואר שני באור יהודה
דורשים ממני לעשות "אנגלית עסקית" אבל כבר עשיתי את זה בתואר הראשון שלי האם ניתן לקבל על זה פטור?
לצפיה ב-'ייתכן שכן'
ייתכן שכן
25/02/2017 | 16:28
17
באופן כללי, ניתן לקבל פטור על קורסים חופפים שעשית. 
צריך להגיש סילבוס וגם גיליון ציונים. הם בודקים שהתכנים שלמדת, את הדרישות של הקורס, ואת הציון שקיבלת.
כמובן שזה נתון  לשיקול דעתו של המרכז המרכז באור יהודה.
אם זה באמת חופף וקיבלת ציון טוב- שווה לך לנסות להתעקש. כדי שלא יכנסו שיקולים אחרים 
לצפיה ב-'מערכות מידע'
מערכות מידע
19/02/2017 | 18:50
1
43
היי, אני בוגר תואר ראשון בכלכלה ועובד בתחום.
אני ממשיך לתואר שני ומתלבט לגבי תואר שני במערכות מידע. ממה שהבנתי התחום יותר מתגמל מאשר להישאר בכלכלה. יש לציין שאני מתחבר לשני התחומים. אשמח לשמוע מאנשים שמכירים לגבי המסלול באוניברסיטת חיפה- ראיתי שזה המסלול היחיד לתואר שני במערכות מידע. 
תודה לעונים.
לצפיה ב-'ללא נושא'
ללא נושא
03/03/2017 | 13:26
13
יש בבר אילן תואר שני מנע"ס עם התמחות מע' מידע. אולי יכול להתאים. בתור בוגר כלכלה תגיע עם יתרון שלא תצטרך השלמות קורסים.
לצפיה ב-'כתיבה מדעית'
כתיבה מדעית
14/02/2017 | 11:41
3
55
אתם מכירים איזשהו ספר הדרכה לכתיבת עבודה מדעית.אם זה סמינריון או כתיבת מאמר ובכלל כתיבת עבודה מדעית באופן כללי ובכלל איזשהו ספר הדרכה בתחום הזה.אשמח אם תשתפו
לצפיה ב-'מבחינת מבנה העבודה'
מבחינת מבנה העבודה
14/02/2017 | 19:22
2
44
או כללים טענים כמו עיצוב, כתב בבליוגרפיה?

לצפיה ב-'רצוי גם זה וגם זה'
רצוי גם זה וגם זה
15/02/2017 | 08:58
1
10
לצפיה ב-'ניסית לבדוק בספרייה?'
ניסית לבדוק בספרייה?
17/02/2017 | 06:50
11
לצפיה ב-'לגבי שעות ההרצאות בטכניון'
לגבי שעות ההרצאות בטכניון
13/02/2017 | 17:47
1
69
שלום לכולם,

כרגע אני בשלבי הרכבת המערכת(סמסטר א').. ואין סיכוי שאני מצליח לבנות משהו עם מרווח בין ההרצאות. לדוגמא, הרצאה א' - 08:30-10:30, הרצאה ב' - 10:30 - 12:30.

השאלה היא האם ההרצאות מתחילות בדיוק בשעה הכתובה?
לצפיה ב-'יש מרווח בין ההרצאות/תרגולים'
יש מרווח בין ההרצאות/תרגולים
13/02/2017 | 20:47
56
יש 10 דקות בין שיעור לשיעור (למשל אם הרצאה 1 מסתיימת ב-10:20, הרצאה 2 תתחיל ב-10:30), כך שיש זמן לעבור בין הכיתות.
ובשנה ראשונה רוב השיעורים באותו בניין (אולמן).
לצפיה ב-'בדילמה בקשר ללימודים - בן 24 אוטוטו'
בדילמה בקשר ללימודים - בן 24 אוטוטו
10/02/2017 | 15:50
5
184
יש ברשותי תעודת מכינה קדם-אקדמית מאחת המכללות בארץ עם ממוצע של 96(-עם בונוסים) ו89(-בלי בונוסים) עשיתי את המכינה כי יש לי איזה 6/7 יח׳ בגרות ובזמנו חשבתי שתעודת מכינה תופסת בכל מוסד אקדמי.. (נכנסתי למכינה ישר איך שהשתחררתי בלי לבדוק אפילו- טעות. אני יודע) עכשיו ביררתי עם אוניברסיטת חיפה והם יאפשרו לי להגיש בקשה כחריג ביחד עם פסיכומטרי לקבלה לתואר במדעי המחשב. מבירור נוסף שעשיתי הבנתי שחיפה ממש לא נחשבת בעיני מעסיקים והדבר האחרון שאני רוצה זה לקרוע את התחת לחינם או לעבודות בינוניות עם שכר בינוני. מה גם הבנתי שהרוב המוחץ שם ערבים ומי שלומד שם אמר לי שהוא מרגיש בעזה ..
האופציה השנייה שלי זה לעשות מכינה בטכניון שזה עוד שנה לשרוף ובנוסף פסיכומטרי ואז להיכנס לטכניון במידה ואצליח -- השאלה שלי אחרי כל ההקדמה המטורפת הזאת היא האם כדאי לי לא לבזבז זמן וללכת לחיפה או לבזבז עוד זמן ולנסות להתקבל לטכניון ?
בנוסף אשמח לקבל חוות דעת על הטכניון.. רמת קושי וצורת למידה ..

תודה רבה למי שהשקיע מזמנו כדי לעזור
לצפיה ב-'ה- התלבטות'
ה- התלבטות
13/02/2017 | 06:20
94
קשה לדעת מה ישרה בעתיד והאם ישתלם לך או לא.
הטכניון הוא מוסד נחשב ומוביל. לכן אני מבינה את הרצון להתאמץ כדי ללמוד שם.

אוניברסיטת חיפה נחשבת פחות מהטכניון, אבל היא עדיין אוניברסיטה.
ממוצע ציונים גבוה, וגם ניסיון בעבודת סטודנט שרלוונטית לתחום יעזרו לך.

דרך אגב, בחיפה גרים לא מעט ערבים. וגם בערים הסמוכות (עכו) וביישובי הסביבה. טבעי שילמדו שם הרבה ערבים.
לצפיה ב-'אם אתה מכוון לעבודה בהיי-טק'
אם אתה מכוון לעבודה בהיי-טק
06/03/2017 | 02:34
2
34
אז עזוב תואר, תעשה איזשהו קורס טוב ותתחיל לצבור ניסיון. התואר במדעי המחשב זה ממש סבל, הוא קשה לאן שלא תלך, ובןןדאי שבטכניון הוא סופר קשה. אם לא ההצטיינת בלימודים בתיכון ו/או אין לך כוח ללמוד אז הלימודים לקראת תואר ראשון במדעי המחשב יהיו סבל בשבילך. תעשה איזשהו קורס ארוך בג'ון ברייס או דומיו ותמצא עבודה די מהר, אני מאמין.
לצפיה ב-'זה לא נכון'
זה לא נכון
17/03/2017 | 12:28
1
22
בלי תואר , יהיה לך קשה להתקבל להייטק ,
מה שהוא אומר נראה לי די פרסומי, גון ברייס זה עוד בדיחה ,
בכל מקרה אתה יכול לבדוק גם פה את ההמלצות לגבי הטכניון
אגב גם בטכניון, יש ערבים 
לצפיה ב-'עוד משהו לגבי הטכניון'
עוד משהו לגבי הטכניון
17/03/2017 | 12:33
14
הלימודים שם במדעי המחשב מאוד קשים,
ככה שתחשוב על זה , שבכל מקרה אולי לא תשרוד שם,
אולי עדיף ללכת לאוניברסיטת חיפה , 
אולי יש גם אופציה לצבור נקודות זכות  בחיפה ואח"כ להשתדרג לטכניון.
לצפיה ב-'עדיף קורס מקצועי'
עדיף קורס מקצועי
19/03/2017 | 09:27
8
אולי באמת עדיף לוותר על התואר, זה יחסוך לך הרבה שנים וכסף. לך תעשה קורס מקצועי באחת המכללות המובילות (אני למדתי בג'ון ברייס והיה אחלה) ותצבור את הניסיון בעבודה במקום לבזבז את הזמן על תואר. נסה לברר עם אנשים שעשו את הקורס ותראה מה הם אומרים.

לצפיה ב-'לינה תמורת מגורים!!!'
לינה תמורת מגורים!!!
07/02/2017 | 08:29
3
129
לא יודעים אם זה המקום המתאים,אבל בכל זאת ננסה.ישנה תוכנית שנקראת "כאן גרים",שמקשרת בין סטודנים לאנשים קשישים,מגורים בחינם תמורת לינה לילית בבית הקשיש.הבעיה שהתוכנית הזו נפתחת פעם בשנה,ופיספננו את התאריך.אז ננסה לחפש באופן עצמאי,אם מישהו מכיר סטודנטית שקטה ונחמדה שמעונינת לגור עם סבתא שלי,אישה בת 87 עצמאית ונחמדה,הסטודנית מקבלת חדר מרווח עם שירותים ומקלחת צמודה ופרטית שלה,ומרפסת חמודה,הבית ממוקם במרכז רמת גן,עם גישה נוחה לכל מוסדות ההשכלה.במהלך היום היא יכולה לעשות כרצונה,רק חשוב שתיהיה בבית בשעות הערב ותלון שם עד הבוקר.אם מישהו מכיר בחורה שמעונינת ,נשמח לשמוע,{או אתר שמתעסק בפניות כאלו}
לצפיה ב-'רק אישה? מה עם גבר?'
רק אישה? מה עם גבר?
09/02/2017 | 16:23
1
75
?
תשלחי לי הודעה בפרטית
לצפיה ב-'רק אם הוא לא גבר גבר אלא גבר-אישה.'
רק אם הוא לא גבר גבר אלא גבר-אישה.
24/02/2017 | 10:03
13
לצפיה ב-'ללא נושא'
ללא נושא
03/03/2017 | 13:36
26
לכל מוסד לימודים יש בדר"כ קבוצות פייסבוק רלוונטיות.
אני למדתי בבר אילן, יש את "בר אילן  צריכים משהו " או "צריכים משו". 
שם תהיה לכם תפוצה רחבה.
אפשר גם להגיע פיזית לבר אילן/מכללת רמת גן/מכללת ק. אונו ולתלות מודעות.
לצפיה ב-'בית קבילי'
בית קבילי
05/02/2017 | 16:57
44
שלום
מישהו יכול להסביר לי או לשלוח קישורית כדי שאבין מה זה קבילי?
מלשון קביל=מקובל?
תודה מראש

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות
repair-lab מעבדת מחשבים
repair-lab מעבדת מחשבים
חופה באהבה
חופה באהבה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה