לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום!!!
לפני הכתיבה בפורום, הנכם מתבקשים, לעיין בפורום קצת לפני, ולקרוא את התקנון של הפורום. הודעה שלא תיכתב לפי התקנון, תמחק ללא התראה מראש.
אני מעוניינת לצור מרחב וירטואלי נעים, שמאפשר לשאול, להתייעץ וגם להביע דעה  ולכן, חשוב לשמור על הכללים כדי שהפורום ייתן מענה הולם ומאוזן לכולם.
לאור המקרים האחרונים, אני רוצה להגיש שהפרסום בפורום אסור.
בנוגע להצעות עבודה- לשם כך יש את לוחות הפורום, ניתן לפרסם שם. פרסום הצעות עבודה על גבי הפורום, מותנה באישור מראש במסר ( הצעת העבודה צריכה להיות רלוונטית לסטודנטים או בוגרים טריים בתחומים אותם הם לומדים, ללא ניסיון תעסוקתי רלוונטי. יש צורך לשרשר לשרשור רלוונטי או לפתוח שרשור חדש ).
בנוגע לסיוע בסמינריונים או עבודות תיזה- לאור חשיבות הנושא עבור הסטודנטים, אני מאפשרת. אך יש צורך לשרשר אותו לשרשור מתאים קיים או לפתוח שרשור חדש ייעודי לשם כך- "עזרה במילוי שאלונים".
לעיתים, יש גולשים ששואלים שאלות, שלא ניתן לתת תשובה טובה ומדויקת בפורום. חשוב לציין שהפורום אינו פורום רשמי של אף מוסד, והוא משרת את קהילת הסטודנטים. סטודנטים עונים, בהתאם למידע שיש ברשותם, שהם שמעו, שאלו, התייעצו. חלק מהתשובות יכולות להשתנות בין חוגים שונים/ פקולטות שונות ומוסדות שונים. גם מדיניות של מוסד משתנה ובהתאם לכך גם התקנון. לכן בשאלות שבהם יש צורך בתשובה רשמית בנוגע לנוהל מסוים, יש לברר גם במוסד הרלוונטי.

הודעות שלא ייכתבו לפי הנוהלים האלו, יימחקו ללא התראה מראש.

תודה לכולם על שיתוף הפעולה וכמובן בהצלחה בלימודים
oromer

המשך >>

לצפיה ב-'עזרה! '
עזרה!
22/06/2017 | 16:00
1
17
היי,
אשמח לקבל המלצות לגבי מבחן הבודק את רמת האנגלית מבחן אמיר / אמירם
מבחן אמיר הוא ידני ומבחן אמירם הוא ממוחשב..
רציתי לדעת איזה מהם כדאי לעשות?
לצפיה ב-'באופן כללי זה לא מאוד משנה'
באופן כללי זה לא מאוד משנה
25/06/2017 | 21:07
1
אמיר= זהה לפרק האנגלית בפסיכומטרי. 
אמירם= ממוחשב. שם ההקצבה היא פר שאלה.
ענית נכון- קיבלת שאלה קשה יותר. ענית לא נכון קיבלת שאלה קלה יותר.
עד שהוא לומד ומתאזן על הרמה שלך. הציון הוא במקום
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:31
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'מבחן אמיר או אמירם?'
מבחן אמיר או אמירם?
18/06/2017 | 18:12
11
מה עדיף- מבחן אמיר או אמירם? ולמה? 
תודה :)
לצפיה ב-'מה עושים עם מזכרות לא נחמדות?'
מה עושים עם מזכרות לא נחמדות?
18/06/2017 | 14:46
2
18
התקשרתי למזכירות של המכללה האקדמית יפו בקשר ללימודים..והן היו פשוט מגעילות. באסה.
מישהו לומד שם מדעי התנהגות?
לצפיה ב-'אני מבינה'
אני מבינה
25/06/2017 | 21:01
1
6
גם בתך מוסד יש מזכירויות שונות ושם אופי שונה של מזכירות. יש מקומות שהם מדהימים ויש שהם מתחת לכל ביקורת.
יכול להיות שזה לא מייצג כי הם לחוצים. שווה להתאמץ עבור קשר טוב איתם. כי הם יכולים לדאוג לך הרבה.
תהיי אדיבה ונחמדה. 
וגם לפעמים לאגודת הסטודנטים שהם מתייחסים אחרת. שווה להיות באגודה. 
לצפיה ב-'בואי נגיד ככה'
בואי נגיד ככה
25/06/2017 | 21:34
1
אני ביקשתי ממנה יפה, עבר כבר שבועיים , והיא לא שלחה לי את המייל. זה לא בסדר.
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:30
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' CheckPoint - משרת סטודנטים '
CheckPoint - משרת סטודנטים
17/06/2017 | 16:24
13
המשרה מתפרסמת באישור של מנהלת הפורום. 

צ'ק פוינט מחפשת סטודנטים! 
למי שמחפש עבודה בתחום - זו הזדמנות מעולה להשתלב..
צ'ק פוינט, חברה ישראלית ומובילה עולמית בתחום אבטחת המידע, מגייסת בימים אלה סטודנטים למחלקת ה-Order Entry של החברה.
ניסיון או ידע קודם אינם נדרשים. קיימות אפשרויות לקידום גם במחלקות אחרות (לוגיסטיקה, רכש, פיתוח תוכנה ועוד) – הזדמנות מעולה להיכנס לעולם ההייטק.
 סביבה צעירה ודינמית
 משמרות גמישות
 אפשרות להגדלת אחוזי משרה
 ממוקמת בסמוך לתחנת רכבת השלום
 הסעות עד הבית בשעות ללא תחבורה ציבורית

לפרטים נוספים אודות המשרה ושליחת קורות חיים:
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 12:58
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'מה ללמוד?'
מה ללמוד?
13/06/2017 | 16:06
1
38
היי, אני כבר תקופה ארוכה מתלבט מה להתחיל ללמוד ולא מצליח להגיע להחלטה!
אני בן 24, מנהל מסעדה אחרי שאיחמשתי ב3 מקומות שונים. אני כריזמטי, יודע איך לדבר ברמה גבוהה, איך לנהל עובדים, איך לגרום לאנשים לעשות מה שאני רוצה ושעדיין ינסו להרשים אותי. התעסקתי בלפטר ולהביא עובדים לרמה שאני עושה את הדברים האלה כבר בלי להזיע ובאמת הניסיון שצברתי לחיים הוא מדהים.
אני מגיל קטן קורא ספרים על פסיכולוגיה כי תמיד רציתי לשפר את עצמי, לדעת יותר וגם לעזור לאנשים אחרים שמתקשים בכל תחום בחיים שלהם, לכן תמיד חשבתי על פסיכולוגיה כי זה משהו שגם מעניין אותי וגם לא אכפת לי להתעסק בו בעתיד.. אבל לאחרונה יש לי ספקות כי אני לא יודע עד כמה זה פרקטי ללמוד את המקצוע ואם בכלל לא עדיף לי ללמוד משהו שקשור לניסיון שלי בניהול ולהשתמש בפסיכולוגיה רק כדי למנף את עצמי.
חשבתי על משאבי אנוש, כי מאוד קל לי להביא איתי עובדים למקום חדש כי הרבה מחפשים לעבוד איתי ויודעים שאני אדאג להם, אבל גם התחום הזה לא יודע עד כמה רווחי..
אני באמת לא יודע מה להתחיל ללמוד ועוד רגע מתחילה השנה, חייב עזרה..
יש לי אנגלית ברמת שפת אם, וטכנולוגית אני מבין פשוט לא בא לי להתעסק יותר מדי במתמטיקה כמו שקיימת במדעי המחשב, אז אולי אבטחת מידע זה שונה?

אשמח לעזרה.. תודה רבה
לצפיה ב-'היי :)'
היי :)
23/06/2017 | 10:14
4
טוב אז נתחיל בשאלה - למה אתה רוצה להתחיל ללמוד?
היום החיים דוחפים לכיוון לימודים ולא בטוח שזו הבחירה הנכונה עבור כל אחד.
אבל, זה נכון שהיום מפחיד להישאר עם השכלה תיכונית בלבד (אם בכלל) ולכן חשוב שתתאם ציפיות עם עצמך - מה אתה רוצה להשיג מהלימודים?
האם יש נושא שאתה מתעניין בו ורוצה לפתח את הידע? האם אתה מרגיש שחסרים לך כלים בעבודה שהיית רוצה לרכוש אותם במוסד להשכלה גבוהה? האם נתקלת במחסום של התקדמות מבחינת הדרגות/התפקיד ולכן אתה צריך את השורה הזאת של "תואר" בקורות חיים?

ממה שסיפרת, יש לך ניסיון נהולי ברמה גבוהה. אם יהיה לך תואר ראשון (ולדעתי שווה לעשות גם תואר שני) במנהל עסקים למשל, ובתוספת המלצות מבכירים ממך, לדעתי תוכל לנסות להתמיין לתפקידים ניהוליים במקומות הגדולים והנחשבים.
אם אתה באמת מתעניין בפסיכולוגיה, שווה לשקול את השילוב הזה של מנהל עסקים + פסיכולוגיה. אבל קח בחשבון שכדי לעסוק במקצוע צריך תואר שני בפסיכולוגיה, והדרך ארוכה ומפרכת. שוב, תעשה את השיקולים של האם אתה לומד תואר מתוך עניין או מתוך רצון לעסוק בזה בעתיד (וכמובן שאין תשובה נכונה - כל הסיבות הן בסדר, פשוט חשוב שתתאם ציפיות עם עצמך).

חשוב שתשאל את עצמך לאן היית רוצה להגיע בחיים. תמצא אנשים שעושים בדיוק את הדבר הזה ותשאל אותם מה אתה צריך ללמוד/לעשות כדי להגיע למקום הזה.

בהצלחה :)
לצפיה ב-'מה לבחור ?'
מה לבחור ?
13/06/2017 | 10:39
39
שלום חברים , מה כדאי ללמוד ? מדעי מחשב באוניברסיטת בר אילן (3 שנים ) או הנדסת תוכנה במכללת אפקה (4 שנים) ? (אני מתכוון מבחינת ההתייחסות בהייטק ובשוק העבודה ).
לצפיה ב-'מורה לתורת המחירים א'
מורה לתורת המחירים א
11/06/2017 | 20:48
23
שלום
אני מחפשת מורה /מתרגל לתורת המחירים א בתשום סימלי מהמרכז
אשמח לעזרה
לצפיה ב-'כמה עולה'
כמה עולה
06/06/2017 | 20:33
8
69
להיות שומע חופשי באוניברסיטה? מישהו יודע?
לצפיה ב-'לא עולה כלום. פשוט תיכנס להרצאה שמעניינת אותך.'
לא עולה כלום. פשוט תיכנס להרצאה שמעניינת אותך.
09/06/2017 | 11:44
6
21
לצפיה ב-'זה כן עולה...'
זה כן עולה...
09/06/2017 | 11:51
5
17
לצפיה ב-'זה עולה אם אתה בוחר לשלם להם.'
זה עולה אם אתה בוחר לשלם להם.
09/06/2017 | 13:11
4
63
אם אתה סתם נכנס להרצאה, איך הם יגבו ממך משהו?
לצפיה ב-'זה קצת בעיה'
זה קצת בעיה
09/06/2017 | 13:47
3
15
לצפיה ב-'למה?'
למה?
09/06/2017 | 14:28
2
20
לצפיה ב-'איך אני אכנס להרצאה, אני צריכה תעודת סטודנט'
איך אני אכנס להרצאה, אני צריכה תעודת סטודנט
09/06/2017 | 15:25
1
40
ובררתי וזה עולה כסף
לצפיה ב-'לא את לא, אף אחד לא בודק אם יש לך תעודה בכניסה להרצאה.'
לא את לא, אף אחד לא בודק אם יש לך תעודה בכניסה להרצאה.
09/06/2017 | 15:37
14
לצפיה ב-'פורמלי ולא פורמלי'
פורמלי ולא פורמלי
09/06/2017 | 22:44
43
באופן פורמלי, כדי להיות שומע חופשי, צריך לשלם כסף (תלוי בנ"ז, אם מעבדה..),
ואז ניתן להיכנס להרצאה וגם להיבחן בסוף.
באופן מהותי בכיתות גדולות לא תמיד מקפידים. ובאופן כללי לא בטוח שיטרחו לבדוק מה אתם עושים בכתה. אבל לא תוכלו להיבחן

בהנחה שבחרת לשלם, זה תלוי בנ"ז וכנראה בעוד משתנים (אם מעבדה, אם יש תרגול)
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:46
1

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'מחפש אתר ללימודי פיסיקה בשיעורי וידאו ברמת בסיסית'
מחפש אתר ללימודי פיסיקה בשיעורי וידאו ברמת בסיסית
05/06/2017 | 11:51
2
27
שלום
נרשמתי ללימודי הנדסאי אדריכלות ברופין ואני צריך לעשות מכינה קצרה לפיזיקה ומתמטיקה לפני תחילת הלימודים.
הסיליבוס למכינה מצורף כקובץ

אתרים ללימודים מתמטיקה אני מכיר כמו "אני10" ו"שיעורטונים" אבל זה לפיסיקה אני לא מכיר.

אשמח לעזרה
לצפיה ב-'הנה'
הנה
05/06/2017 | 19:00
22
אתר אקדמיית קהאן בעברית:

לצפיה ב-'יוטיוב.'
יוטיוב.
09/06/2017 | 11:44
7
לצפיה ב-'עזרה בהפצת סקר למילוי בחול למטרת פרויקט סיום'
עזרה בהפצת סקר למילוי בחול למטרת פרויקט סיום
01/06/2017 | 12:26
10
שלום רב 
משום מה אני לא מצליחה להפיץ סקר לחול למטרת פרויקט סיום
אם למישהוא יש רעיון או שיכול להפיץ לי אותו אשמח לעזרתו.
קישור הסקר:
תודה רבה 
לצפיה ב-'מילוי סקר לפרוייקט גמר '
מילוי סקר לפרוייקט גמר
30/05/2017 | 11:08
14
היי לכולם, אנו סטודנטיות שעורכות מחקר לצורך הפרוייקט גמר שלנו.
נשמח מאוד אם תענו לנו על הסקר. זה יעזור לנו מאוד.
תודה רבה מראש לכל מי שענה!!!

לצפיה ב-'מעבר חוג בטכניון'
מעבר חוג בטכניון
23/05/2017 | 02:03
2
57
אם התקבלתי לכימיה לדוגמא, האם אני יכול להרשם לקורסים הרלוונטים להנדסת חשמל וכך לעשות את מסלול המעבר בין הפקולטות? או שאני חייב להיות רשום להנדסה אחרת שמכילה את אותם קורסים?
לצפיה ב-'מעבר חוג'
מעבר חוג
26/05/2017 | 22:15
34
בשנה הראשונה יכולה להיות חפיפה מסוימת בין התארים. וייתכן שתוכל לבחור קורסים רלוונטים ועל סמך אלו לעבור. 
למיטב הבנתי עדיף שתהיה רשום בהנדסה כלשהי. כי הדימיון בשנה בשנה הראשונה
גבוה יותר. 
יחד עם זאת, תשובה רשמית ומדויקת תוכל לקבל ממזכירות החוג.

לצפיה ב-'כן.'
כן.
09/06/2017 | 11:47
13
אבל כך בחשבון שאם אתה עושה את זה יותר מדי זמן בלי לעבור פקולטה, הפקולטה שאתה רשום בה לא תשמח במיוחד.
לצפיה ב-'תואר שני במכללת אור יהודה חינוך לגיל הרך'
תואר שני במכללת אור יהודה חינוך לגיל הרך
20/05/2017 | 23:10
24
אני רוצה להרשם לתואר שני בחינוך לגיל הרך. במכללת אור יהודה המרכז ללימודים אקדמיים . שמעתי שהמקום לא  כזה ברמה גבוהה. מישהו מכיר את המחלקה הזו?איך המרצים והחומר? למד במקום? יודע לנגיד דעה עליו? ) יש ליי תואר ראשון בפסיכולוגיה בפתוחה לא יודעת אם זב משנה).
ועוד שאלה, מישהו יודע מה אפשר לעשות אחכ עם התואר הזה? הבנתי שאפשר לעבוד בכל מיני תפקידים בעמותות, בעיריות וכדומה, אבל אשמח לפירוט יותר ואולי מישהו מכיר יותר..

תודה!
לצפיה ב-'תואר בשיווק טכנולוגי'
תואר בשיווק טכנולוגי
20/05/2017 | 17:14
13
היי חברים
אני נמצאת כרגע בהתלבטות האם ללכת ללמוד את התואר בשיווק טכנולוגי של מכללת ספיר
התואר נשמע לי מאוד מעניין וגם כל הקורסים שלו
השאלה האם יש ביקוש לעבודה לאחר מכן? האם יש כאן מישהו שמכיר אנשים שלמדו את התואר ומה צפוי אחרי? האם התואר נחשב כתואר ״חארטה״ בעיני חוץ?
אשמח לדעת... תודה!!
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:25
11
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מסלול שנה מתוגברת מדעי המחשב באקדמית ת"א'
מסלול שנה מתוגברת מדעי המחשב באקדמית ת"א
12/05/2017 | 15:42
47
היי לפני כמה ימים קיבלתי את ההודעה שהתקבלתי למסלול שנה מתוגברת של האקדמית תל אביב יפו .. חוץ מזה שזה שנה ראשונה על תנאי ושצריך לעבור בציון 60 לפחות לא ככ קיבלתי מידע על המסלול..
יש כאן מישהו שמכיר ויודע ?

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח
repair-lab מעבדת מחשבים
repair-lab מעבדת מחשבים
פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי
העסק נקלע למשבר כלכלי?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה