לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום!!!
לפני הכתיבה בפורום, הנכם מתבקשים, לעיין בפורום קצת לפני, ולקרוא את התקנון של הפורום. הודעה שלא תיכתב לפי התקנון, תמחק ללא התראה מראש.
אני מעוניינת לצור מרחב וירטואלי נעים, שמאפשר לשאול, להתייעץ וגם להביע דעה  ולכן, חשוב לשמור על הכללים כדי שהפורום ייתן מענה הולם ומאוזן לכולם.
לאור המקרים האחרונים, אני רוצה להגיש שהפרסום בפורום אסור.
בנוגע להצעות עבודה- לשם כך יש את לוחות הפורום, ניתן לפרסם שם. פרסום הצעות עבודה על גבי הפורום, מותנה באישור מראש במסר ( הצעת העבודה צריכה להיות רלוונטית לסטודנטים או בוגרים טריים בתחומים אותם הם לומדים, ללא ניסיון תעסוקתי רלוונטי. יש צורך לשרשר לשרשור רלוונטי או לפתוח שרשור חדש ).
בנוגע לסיוע בסמינריונים או עבודות תיזה- לאור חשיבות הנושא עבור הסטודנטים, אני מאפשרת. אך יש צורך לשרשר אותו לשרשור מתאים קיים או לפתוח שרשור חדש ייעודי לשם כך- "עזרה במילוי שאלונים".
לעיתים, יש גולשים ששואלים שאלות, שלא ניתן לתת תשובה טובה ומדויקת בפורום. חשוב לציין שהפורום אינו פורום רשמי של אף מוסד, והוא משרת את קהילת הסטודנטים. סטודנטים עונים, בהתאם למידע שיש ברשותם, שהם שמעו, שאלו, התייעצו. חלק מהתשובות יכולות להשתנות בין חוגים שונים/ פקולטות שונות ומוסדות שונים. גם מדיניות של מוסד משתנה ובהתאם לכך גם התקנון. לכן בשאלות שבהם יש צורך בתשובה רשמית בנוגע לנוהל מסוים, יש לברר גם במוסד הרלוונטי.

הודעות שלא ייכתבו לפי הנוהלים האלו, יימחקו ללא התראה מראש.

תודה לכולם על שיתוף הפעולה וכמובן בהצלחה בלימודים
oromer

המשך >>

לצפיה ב-'תואר ראשון בצפון'
תואר ראשון בצפון
17/01/2017 | 10:32
1
6
אני גרה בצפון (טבריה) ורוצה ללמוד חינוך. יש למישהו המלצות על איפה הכי כדאי לגשת? אני יודעת שיש במכללת כנרת ואשמח לדעת אם יש מי שלמד שם וממליץ.

לצפיה ב-'אופציות בצפון'
אופציות בצפון
18/01/2017 | 04:16
יש חוג לחינוך במכללת תל חי.
יש את מכללת אוהלו בקצרין, אורנים (טבעון), מכללת גורדון (חיפה). 
אוהלו אורנים וגורדון מתמחות בחינוך והבנתי שאורנים וגורדון ברמה ממש טובה.
גם החוג בתל חי הוא טוב. אבל זו לא מכללה של חינוך. יש להם תואר שני אבל ממה שיודעת אין ת. הוראה וגם היכולת לבחור מוגבלת יותר.

לצפיה ב-'תנאי העסקה של קלינאיות תקשורת לאחר סיום התואר'
תנאי העסקה של קלינאיות תקשורת לאחר סיום התואר
13/01/2017 | 19:59
1
29
שלום,
לאחרונה נרשמתי לתואר ראשון בקלינאות תקשורת במכללת הדסה ואוניברסיטת חיפה וברצוני לשאול לגבי תנאי העסקה בתחום. 
כמה שנים לוקח להגיע לשכר הממוצע במשק במגזר הציבורי? כי אני יודעת שהשכר ההתחלתי בשנים הראשונות הוא שכר מינימום כמעט. בנוסף, מה השכר הממוצע של קלינאית תקשורת העובדת גם במגזר הציבורי וגם באופן פרטי לאחר נגיד 5 שנות ניסיון? אני יודעת שזה מאוד תלוי בתחום העיסוק אך חשוב לי בכל זאת לקבל תמונה מסוימת על מצב התעסוקה של קלינאיות תקשורת לפני שאני מתחילה את התואר והנתונים הסטטיסטים באינטרנט הם לא תמיד נכונים. תודה מראש לכל העונים :)
לצפיה ב-'זו שאלה שמתאימה בעיקר לקלינאית תקשורת'
זו שאלה שמתאימה בעיקר לקלינאית תקשורת
16/01/2017 | 06:29
8
ולא לסטודנטים שעוד לא עובדים
לצפיה ב-'מובהקות סטטיסטית '
מובהקות סטטיסטית
14/01/2017 | 15:32
25
שלום,
הייתי שמח אם מישהו היה יכול להסביר לי מה הכוונה ב"אפקט מובהק".
בנוסף, האם מישהו יכול להסביר לי מדוע במדעי החברה משתמשים ב-5% סיכוי לטעות ולא למשל ב- 1%?

אודה מאוד על העזרה,
שבת שלום
לצפיה ב-'טווח מחירים לתמלול'
טווח מחירים לתמלול
07/01/2017 | 18:23
1
23
למרות שזה לא קשור באופן ישיר לפורום -אשמח אם מישהו יכול לעזור.
אני מתמללת ממש מעט דרך המכון לקידום החירש ושם משלמים 35 לשעה,עכשיו קיבלתי הצעה באופן פרטי לתמלל לסטודנט בעת הרצאה ואין לי מושג איך לתמחר: לפי שעה, לפי דף,לפי הקושי של נושא הלימודים ,מה הטווח מחירים שאני יכולה לבקש כי פשוט אין לי בכלל הערכה לגבי המחיר.ועוד שאלה לגבי הקלדה של עבודה-אם אני מקלידה בוורד עבודה לסטודנט-הוא מביא לי את זה כתוב על דף ואני מקלידה לו-רק הקלדה ללא הגהה ועריכה איך לתמחר את זה?
תודה מראש
לצפיה ב-'בתרגום למשל זה לפי דף'
בתרגום למשל זה לפי דף
10/01/2017 | 18:12
16
אז גם במקרה הזה הייתי הולכת על אותו כיוון
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
10/01/2017 | 13:13
25
היכן אפשר לצלם ספרים? 
לצפיה ב-'תואר שני במכללת אור יהודה'
תואר שני במכללת אור יהודה
10/01/2017 | 11:00
17
שלום,
אשמח לקבל חוות דעת על תואר שני במכלל  אור יהודה במסלול לחינוך מיוחד
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:37
2
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'תואר במדעי המחשב'
תואר במדעי המחשב
05/01/2017 | 22:24
1
53
איפה כדאי לעשות תואר במדעי המחשב באונביסרטת אריאל או בhit?
לצפיה ב-'מבין השניים הייתי ממליץ על אריאל.'
מבין השניים הייתי ממליץ על אריאל.
08/01/2017 | 14:11
27
אם כבר אתה הולך על מכללה שתדע שהאקדמית ת"א-יפו הכי נחשבת בתחום מבין המכללות.

לצפיה ב-'תואר ראשון בניהול המכללה למנהל '
תואר ראשון בניהול המכללה למנהל
04/01/2017 | 00:14
1
30
חברים רציתי לשאול כמה שאלות 
1. מה זה תואר ראשון בניהול 
2. מה ההבדל בין ניהול למנהל עסקים? 
3. במכרזים רבים רשום בעל תואר ממוסד מוכר במשפטים מנהל עסקים הנדסה כלכלה מנהל ציבורי האם תואר בניהול הוא שווה ערך לתנאים האלה 
4.התואר של האוניברסיטה הפתוחה האם זה נחשב ??? הלימודים זה לימודים במכללה למנהל ?? 
אשמח לדעת ולהבין 
לצפיה ב-'מנסה לענות'
מנסה לענות
06/01/2017 | 12:57
23
1+2. ממה שאני יודעת, ניהול= מנהל עסקים. לרוב לא עושים תואר ראשון במנהל עסקים, אלא במסגרת דו חוגי. חד חוגי מתאפשר במקומות מסויימים והוא נחשב פחות. כי אז הרמה של מיקרו ומאקרו פחות טובה. מצד שני צריך לבדוק בדיוק איפה, ואיזה קורסי בחירה הוא מאפשר. אני מציעה מנהל עסקים ללמוד עם עוד תחום.
3. לא ממש הבנתי את השאלה.  אנסה לענות בכל זאת. תלוי באופי התפקיד. אם זה לא רלוונטי, אז כנראה לא משנה. למרות שהנדסה קשה יותר
4. האוניברסיטה הפתוחה היא מוסד טוב. יש לימודים בכל הארץ

לצפיה ב-'מישהו יודע מה קורה עם מלגת משרד החינוך השנה?'
מישהו יודע מה קורה עם מלגת משרד החינוך השנה?
05/01/2017 | 15:08
1
22
משום מה אין פרטיים עדכניים באתר של משרד החינוך
יש מישהו ששלח טפסים השנה? גם לא הגיע לאוניברסיטה טפסים של המלגה
לצפיה ב-'תנסי לבדוק'
תנסי לבדוק
06/01/2017 | 12:48
10
במספר טלפון של טלדור 08-6776032.
לפחות עד שנה שעברה הם היו אחראים על המלגות
לצפיה ב-'M. teach בסמינר הקיבוצים'
M. teach בסמינר הקיבוצים
05/01/2017 | 01:16
19
שלום, אני מתעניינת בלימודי תואר שני ותעודת הוראה בהיסטוריה במכללת סמינר הקיבוצים. אשמח אם  יש מי שעשה את המסלול של M. teach ויוכל לספר לי על המסלול, ההשתלבות לאחר מכן במערכת החינוך ועל העלות. הבנתי שיש השתתפות של משרד החינוך במתן הלוואה מותנית, אך לא הבנתי מה אחוז ההלוואה משכ"ל הכולל.
תודה רבה :)
לצפיה ב-'תואר שני'
תואר שני
02/01/2017 | 09:10
3
63
היי,
אני בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהעס ,עובד בתחום. אני שוקל לעשות תואר שני במערכות מידע. מה שכולל שנת השלמה, ותוך כדי להכנס למשרת סטודנט. האם העובדה שיש לי תואר בכלכלה יכולה להפריע לתהליך? והאם זה ריאלי לעשות את המעבר?ואולי כדאי בכלל להתמקד במה שהתחלתי ולהמשיך לתואר שני בכלכלה או סטטסטיקה?
תודה רבה.
לצפיה ב-'למה לא ריאלי לעשות?'
למה לא ריאלי לעשות?
03/01/2017 | 19:17
2
34
יעזור לענות אם תגיד מה השיקולים שלך
לצפיה ב-'תואר שני'
תואר שני
04/01/2017 | 21:26
1
24
המטרה שלי להיות אנליסט- או פיננסי או להתפתח בעולם הDATA, בגדול ההתלבטות בין תואר שני בסטטסטיקה לתואר שני בכלכלה (יש לציין שהכל מעניין אותי במידה שווה). יש לי ניסיון בתחום הכלכלה לכן אני חושב שאולי הכי כדאי להמשיך בזה, אבל אולי סטטסטיקה פותח יותר דלתות? אשמח לקבל הכוונה..תודה רבה!
לצפיה ב-'תואר שני בכלכלה'
תואר שני בכלכלה
06/01/2017 | 12:52
23
אני עשיתי תואר שני בכלכלה. אני ממליצה על התואר הזה במקרים מאוד מסוימים. בעיקר למי שרוצה לעבוד בבנק ישראל, מכוני מחקר, ועוד כמה מקומות שצריך ידע תיאורטי כלכלי נרחב. 
למי שיש תואר ראשון בכלכלה תואר שני בסטטיסטיקה יכול לתת ידע בעיבוד הנתונים, כלים סטטיסטים ותוכנות. 
אני מציעה לבדוק יותר לעומק, אבל להבנתי כדאי תואר בסטטיסטיקה
לצפיה ב-'סטטיסטיקה - אונ' תל אביב'
סטטיסטיקה - אונ' תל אביב
30/12/2016 | 12:23
41
היי, רציתי לדעת האם בלימודי סטטיסטיקה דו חוגי (עם אחד מהמקצועות במדעי החברה או הרוח) באונ' תל אביב ישנה אפשרות לימוד משיעורי וידאו בלבד?  ללא חובת הגעה?
לצפיה ב-'תואר שני בהתפתחות הילד'
תואר שני בהתפתחות הילד
26/12/2016 | 22:24
1
39
היי
מישהו עשה תואר בזה? אני יודעת שיש אותו בבר אילן. השאלה היא מה אפשרויות התעסוקה שלי לאחריו?
בנוסף מישהו עשה תואר שני בלקויות למידה? הדרישות יחסית גבוהות-87 בתואר ראשון והמלצות שונות. עד כמה עושים בעיות כשהממוצע היא בערך 5 נקודות פחות..

לצפיה ב-'יש גם בחיפה'
יש גם בחיפה
27/12/2016 | 21:23
13
אני לא חושבת שזה מקנה מקצוע, אלא יותר ידע על התפתחות של ילדים.
רלוונטי בעיקר למי שרוצה לעבוד עם ילדים
לצפיה ב-'האקדמית ת"א יפו- ברמה של מכללה או אוניברסיטה?'
האקדמית ת"א יפו- ברמה של מכללה או אוניברסיטה?
12/12/2016 | 09:47
2
110
שלום לכולם

אשמח לקבל מענה מגוון, האם לתפיסתכם האקדמית ת"א יפו הינה ברמה של שאר המכללות או של אוניברסיטה?

מדוע ללכת לשם?

אני בונה תפיסת מותג של המכללה. אשמח לכל עזרה!

לצפיה ב-'מכללת תל אביב יפו'
מכללת תל אביב יפו
13/12/2016 | 05:27
117
אני לא יודעת, אז קשה לי לדעת בוודאות. ממה ששמעתי, היא נחשבת למכללה, אבל מכללה טובה. בין המכללות הטובות.
בכלל, אין דבר כזה מכללות ששוות לאוניברסיטאות. למעט מכללות ספורות שבחוגים מסויימים, הרמה קרובה לזו של אניברסיטה.

לצפיה ב-'אני למדתי שם'
אני למדתי שם
24/12/2016 | 21:17
64
רמה גבוהה ומרצים מאוד טובים גם דרישות קבלה כל הזמן עולות בגלל המוניטין גם מיקום מאוד נוח

למה בכלל לעשות כסף באינטרנט!?!?!!!
לצפיה ב-'שאלות על קול '
שאלות על קול
11/12/2016 | 20:45
69
היי שמי שיר, אני בת 12 ואני עושה עבודה בבית הספר במקצוע מדעים על הנושא קול. הייתי רוצה לשאול כמה שאלות בנושא זה. מי שיכול לענות לי אני ישמח, תודה. 
לצפיה ב-'כתיבה או הקלדה?'
כתיבה או הקלדה?
10/12/2016 | 15:38
1
67
אני לומד כרגע לבגרות בספרות (הבגרות האחרונה שחסרה לי) ואני לומד מסרטונים באינטרנט. 
אני כותב סיכומים במחשב תוך כדי צפייה בסרטונים. תוך כדי הכתיבה עלתה לי המחשבה האם יש יתרונות של כתיבה בעט אל מול הקלדה במחשב? השימוש במחשב מקל עליי מאוד ואפילו הופך את תהליך הלמידה למהנה יותר אבל אני חושש שבסופו של דבר זה לא יועיל לי ללמידה (ובעיקר לזיכרון) כמו כתיבה בעט\עפרון.
מה דעתכם?
לצפיה ב-'באיזה תחום אתה מתכנן ללמוד את התואר הראשון?'
באיזה תחום אתה מתכנן ללמוד את התואר הראשון?
11/12/2016 | 20:10
51
קראתי לאחרונה מאמר מתחום הפסיכולוגיה הקוגניטיבית על למידה, וממליצים שם לכתוב על דפים ולא להקליד, כי כך זוכרים טוב יותר. מצרפת את המאמר אם תרצה לקרוא בהרחבה על הנושא :)
לצפיה ב-'סטודנטים, לימודי MBA אונליין, בחו"ל או בארץ?'
סטודנטים, לימודי MBA אונליין, בחו"ל או בארץ?
10/12/2016 | 16:32
26
מישהו עשה\עושה ורוצה לחלוק איך, כמה ולמה? :)
לצפיה ב-'מציאת מקורות מידע אקדמיים'
מציאת מקורות מידע אקדמיים
09/12/2016 | 11:10
1
63
שלום חברים, אני סטודנט שנה א', צריך לכתוב עבודה במדעי המדינה.
אני כותב על נושא של מלחמת האזרחים בסוריה, דגש על יחסי סוריה - רוסיה וסוריה - ארה"ב.
האם מישהו יכול להכווין אותי אל אתר בו אוכל למצוא מאמרים (דגש על אקדמיים כמובן) בנושא?
אני מכיר את גוגל סקולר, אבל בכל זאת אשמח לשמוע גם על המקורות הכי בנאליים (בכל זאת, כאמור, אני בשנה א'), ועוד יותר אשמח לאיזה מקום ספציפי שיש בו חומר רב שקשור דווקא לנושאים שהזכרתי.
תודה לכולם ושבת שלום!
לצפיה ב-'עברת הדרכה של הספרייה?'
עברת הדרכה של הספרייה?
10/12/2016 | 08:44
34
בעקרון יש מאגרי חיפוש וכתבי עת שאפשר לחפש. 
אמורה להיות לך גישה למקורות שהספרייה רכשה עבורכם. 
מציעה לך לפנות לייעץ בספרייה ולקבל הכוונה. כי זו כנראה לא העבודה האחרונה שתכין במהלך לימודייך
לצפיה ב-'אתר שמדבר על מגמות שוק'
אתר שמדבר על מגמות שוק
06/12/2016 | 21:14
1
35

היי אני צריכה דחוף עזרה, אני מחפשת אתר טוב שאפשר לחפש בו על מגמות ונתחי שוק גודל גידול שוק  ותחזיות של כל מיני מוצרים, ספציפית ספורט ימי ותעשיית סבונים משמן זית.
קורס שיווק והמרצה אמר פשוט תחפשו באנטרנט.
לצפיה ב-'ניסיון לעזור'
ניסיון לעזור
08/12/2016 | 06:31
45
באתר הלמ"ס אולי יהיו נתונים על השווקים האלו.
ותנסי גם: במאיה- אתר של הבורסה
באתר של בנק ישראל
אם לא תמצאי תגידי ואני אנסה לעזור

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי
העסק נקלע למשבר?
חופה באהבה
חופה באהבה
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה