לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3753637,536 עוקבים אודות עסקים

פורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום!!!
לפני הכתיבה בפורום, הנכם מתבקשים, לעיין בפורום קצת לפני, ולקרוא את התקנון של הפורום. הודעה שלא תיכתב לפי התקנון, תמחק ללא התראה מראש.
אני מעוניינת לצור מרחב וירטואלי נעים, שמאפשר לשאול, להתייעץ וגם להביע דעה  ולכן, חשוב לשמור על הכללים כדי שהפורום ייתן מענה הולם ומאוזן לכולם.
לאור המקרים האחרונים, אני רוצה להגיש שהפרסום בפורום אסור.
בנוגע להצעות עבודה- לשם כך יש את לוחות הפורום, ניתן לפרסם שם. פרסום הצעות עבודה על גבי הפורום, מותנה באישור מראש במסר ( הצעת העבודה צריכה להיות רלוונטית לסטודנטים או בוגרים טריים בתחומים אותם הם לומדים, ללא ניסיון תעסוקתי רלוונטי. יש צורך לשרשר לשרשור רלוונטי או לפתוח שרשור חדש ).
בנוגע לסיוע בסמינריונים או עבודות תיזה- לאור חשיבות הנושא עבור הסטודנטים, אני מאפשרת. אך יש צורך לשרשר אותו לשרשור מתאים קיים או לפתוח שרשור חדש ייעודי לשם כך- "עזרה במילוי שאלונים".
לעיתים, יש גולשים ששואלים שאלות, שלא ניתן לתת תשובה טובה ומדויקת בפורום. חשוב לציין שהפורום אינו פורום רשמי של אף מוסד, והוא משרת את קהילת הסטודנטים. סטודנטים עונים, בהתאם למידע שיש ברשותם, שהם שמעו, שאלו, התייעצו. חלק מהתשובות יכולות להשתנות בין חוגים שונים/ פקולטות שונות ומוסדות שונים. גם מדיניות של מוסד משתנה ובהתאם לכך גם התקנון. לכן בשאלות שבהם יש צורך בתשובה רשמית בנוגע לנוהל מסוים, יש לברר גם במוסד הרלוונטי.

הודעות שלא ייכתבו לפי הנוהלים האלו, יימחקו ללא התראה מראש.

תודה לכולם על שיתוף הפעולה וכמובן בהצלחה בלימודים
oromer

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
19/09/2017 | 21:44
4
שלום,
יש כאן מישהו/י שסיים שנה שלישית או רביעית בחשבונאות ואפשר להתייעץ איתו על משהו?

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:12

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'ייעוץ לימודים חינם'
ייעוץ לימודים חינם
18/09/2017 | 21:00
3
רוצים להתחיל ללמוד אבל לא יודעים מה?
רוצים מקצוע לחיים שבאמת יעניין אתכם?
ייעוץ לימודים חינם מתנת פה לאוזן!
לצפיה ב-'עיבודים סטטיסטיים ב- SPSS'
עיבודים סטטיסטיים ב- SPSS
18/09/2017 | 11:09
5
ביצוע ניתוחים סטטיסטיים ב- SPSS באופן איכותי ע"י סטטיסטיקאי.
השירות כולל את שלבי הקידוד, ניתוח הנתונים וכתיבת הממצאים והמסקנות באופן מפורט וברור.
העבודה מתבצעת תוך ימים ספורים.

יאיר.

בקרו באתר: http://sites.google.com/site/statistics4u
מייל:
לצפיה ב-'עיבודים סטטיסטיים ב- SPSS'
עיבודים סטטיסטיים ב- SPSS
18/09/2017 | 10:53
2
ביצוע ניתוחים סטטיסטיים ב- SPSS באופן איכותי ע"י סטטיסטיקאי.
השירות כולל את שלבי הקידוד, ניתוח הנתונים וכתיבת הממצאים והמסקנות באופן מפורט וברור.
העבודה מתבצעת תוך ימים ספורים.

יאיר.

בקרו באתר: http://sites.google.com/site/statistics4u
מייל: 001spss@gmail.com
סלולר: 7729513 -  054

לצפיה ב-'חברים חייבת את עזרתכם בסיום התואר!'
חברים חייבת את עזרתכם בסיום התואר!
18/09/2017 | 04:35
6
בבקשה תמלאו את השאלון ותעזרו לי לסיים את התואר. זה לא ייקח לכם יותר מ-8 דקות:
לצפיה ב-'לימודי כלבנות ורכיבה טיפולית'
לימודי כלבנות ורכיבה טיפולית
12/09/2017 | 17:31
10
שלום! יש כאן מישהו שלמד ומתעסק בכלבנות או רכיבה טיפולית ויכול לעזור לי בכמה שאלות? :)
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:55
5

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'לימודי משפטים- הבינתחומי בהרצליה או שערי מדע ומשפט?'
לימודי משפטים- הבינתחומי בהרצליה או שערי מדע ומשפט?
11/09/2017 | 21:57
2
17
אני מתלבטת בין שתי המכללות, ולא מצליחה להכריע!
מבחינת המרחק, המרחק הוא אותו מרחק.
מבחינת המרצים והלימודים עצמם, לפי מה שאמרו לי בשתי המכללות הרמה מאוד גבוה.

לצפיה ב-'הבינתחומי נחשב טוב יותר'
הבינתחומי נחשב טוב יותר
13/09/2017 | 19:47
6
לצפיה ב-'אינני משפטן, כך שקחי את דעתי בערבון מאוד מוגבל..'
אינני משפטן, כך שקחי את דעתי בערבון מאוד מוגבל..
14/09/2017 | 21:59
15
אבל אם קשה להחליט, הייתי מסתכל על נתוני אחוז מעבר בחינת הלשכה... כי מה זה משנה אם המרצים טובים, אם בסופו של דבר את נכשלת בבחינה, רוצה לומר שתיתכנה נסיבות אחרות באותו מוסד שגורמים לאחוז עובגים גבוה/נמוך יותר, ושווה לבדוק גם את זה.
לצפיה ב-'השלמה לתזה'
השלמה לתזה
11/09/2017 | 18:41
18

שלום
אני בעלת תואר בני בניהול וארגון מערכות חינוך , המרכז ללימודים אקאדמיים,ללא תזה. איפה אפשר לעשות השלמות ולקבל תזה כי אני מעוניינת להמשיך תואר שלישי.
תודה מראש

לצפיה ב-'המרכז האקדמי למשפט ועסקים בר"ג'
המרכז האקדמי למשפט ועסקים בר"ג
06/09/2017 | 16:04
3
31
שלום
רציתי לשמוע חוות דעת על המוסד הנ"ל.
מרצים?
איכות הוראה?
תודה
לצפיה ב-'חוות דעת'
חוות דעת
08/09/2017 | 06:50
2
29
לאיזה תואר
לצפיה ב-'תואר שני'
תואר שני
08/09/2017 | 12:33
1
25
אני רוצה לדעת איך הרמה שם?
מרצים וכו
לצפיה ב-'אני הבנתי את השאלה'
אני הבנתי את השאלה
08/09/2017 | 15:21
32
לאיזה מהתארים?
רמה אקדמית, ואיכות המרצים משווים ביחס למוסדות אחרים.
במשפטים למשל, בודקים כמה עברו מבחני לשכה?

לצפיה ב-'אוניברסיטת אריאל'
אוניברסיטת אריאל
05/09/2017 | 14:44
1
35
אני מעוניינת ללמוד פסיכולוגיה באוניברסיטת אריאל ולאחרונה אני שומעת שהרמת לימודים מאוד נמוכה ובגלל הרמה הנמוכה אוניברסיטאות אחרות לא מקבלות סטודנטים שלמדו באריאל.
האם זה נכון? מישהו שמע על זה?
לצפיה ב-'אריאל'
אריאל
08/09/2017 | 06:49
35
כאוניברסיטה הם לא נחשבים ברמה גבוהה. 
אבל זה תלוי בתחום הלימודים.

אני לא חושבת שיש הנחייה גורפת לא לקבל סטודנטים משם.. יש לי חברה שלמדה שם תואר ראשון בכלכלה וניהול והמשיכה לתואר שני בכלכלה באוניברסיטה אחרת.

בנוגע לפסיכולוגיה אין לי מושג. 
לצפיה ב-'נדודי שינה לפני מבחן'
נדודי שינה לפני מבחן
06/09/2017 | 11:57
1
24
היי
אני סטודנט שנה ב עם ציונים גבוהים ובאמת משקיע, אבל לאחרונה הופיעו לי לפני מבחן בעיות שינה. אתמול היה לי מבחן ולא עצמתי עין וזה השפיע במבחן על שאף שאני יודע את החומר פיקס. 
זה כמו נבואה שמגשימה את עצמה אני אפילו לא בסטרס אני עוצם עיניים ישן מוקדם ופשוט לא נרדם. הבנתי שאני לא היחיד ויש סטודנטים שמצאו פתרון כמו : מלטונין, לעשן ירוק, חצי כדור בונדורמין. 
הקטע הוא שאני לא משתמש בדברים האלה מפחד מהאנג אובר או לפתח התמכרות או תלות בחומרים האלה. יש למישהו כאן ניסיון בעניין או רעיון לשבור את מעגל הקסמים? 
לצפיה ב-'נדודי שינה'
נדודי שינה
08/09/2017 | 06:15
17
אני מבינה, שאתה סטודנט טוב. לומד, מתאמץ, משקיע. וגם מצליח.
מה קרה לאחרונה שהשפיע? 
סיימת שנה ב או התחלת שנה ב? מתי זה התחיל?
אתה מוטרד מהמבחן?

מציעה לך לטפל בבעיה ולא בסימפטום. תבין מה גורם לך לא להירדם.

נבואה שמגשימה את עצמה? איזו נבואה?
לצפיה ב-'שאלות בהנדסה- צריכה עזרה'
שאלות בהנדסה- צריכה עזרה
27/08/2017 | 14:32
45

היי לכולם, 
יש לי כמה שאלות שאני רוצה להשוות את התשובות שלי ולראות אם צדקתי. 

1. במערכת הכוללת צנרת וסלילי קירור מוזרמים מים המהווים נוזל קירור. בספיקת מים 10 קוב שעה נמדד לחץ במערכת של 100 קילו פסקל.
מה יהיה מפל הלחץ במערכת במידה והספיקה תוגדל ל20 קוב שעה?

2.השאלה בתמונה שצירפתי. 

המון תודה(:

לצפיה ב-'הודעה חשובה-נא לקרוא'
הודעה חשובה-נא לקרוא
18/08/2017 | 10:21
78
לאחרונה, כל מיני גולשים מפרסמים בניגוד  לכללי תפוז וכללי הפורום. 
מזכירה שוב לכולם:
הפרסום בפורום אסור.
אסור לבקש דברים לא חוקיים- תכתבו לי עבודות.
בנוגע לשאלונים- יש נוהל מסודר שפורסם.
אני מוחקת הודעות במקרים מסוימים גם חסמתי גולשים.

לצפיה ב-'מה אפשר לעשות עם מאסטר בפיסיקה'
מה אפשר לעשות עם מאסטר בפיסיקה
19/08/2017 | 14:16
1
50
שלום
בעוד כמה חודשים אסיים את התואר השני שלי בפיסיקה וככל הנראה לא אמשיך לדוקטורט. התחלתי ללכת למספר ראיונות עבודה אך לא הצלחתי להתקבל כי אין לי הכשרה מתאימה, למעט עבודה במעבדה שלא קיימת בתעשייה. ניסיתי ללכת למשרות של תכנות ופיתוח אלגוריתמים אך לא קיימות כאלו לפיסיקאים ניסיוניים. גם באופטיקה דרישת הניסיון היא לטווח של 3+ שנות ניסיון. נכון להיום אינני מעוניין להמשיך ללמוד אלא לעבוד (כדי להחזיר חובות ותשלומים על שכר דירה).
למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות עם תואר שני בפיסיקה? באילו מקצועות פיסיקאים עובדים ולאן אפשר להתקבל עם תואר בפיסיקה?
לצפיה ב-'כמה דברים '
כמה דברים
19/08/2017 | 16:03
54
אני מבינה את הקושי שאתה נמצא בו.  לרוב חברות לא צריכות פיזיקאי. 
פיזיקה זה ידע חשוב. אבל לרוב זה יהיה כתוספת לעוד משהו.
ממליצה לך
1. להיכנס לדרושים של רפאל.
2. להיכנס לאתרי דרושים בכללי, ולכתוב פיזיקאי. 
3. גם אם אתה לא עונה על כל הדרישות תשלח. אם יש משרה מעניינת שנראה לך שתוכל לבצע, והפער לא משמעותי, תשלח.
4. אני מבינה שאתה לא רוצה להמשיך ללמוד. אבל מציעה לך לשקול לקחת קורס או ללמוד לבד דברים מסוימים. למשל שפות תכנות...
5. בינתיים אתה יכול להיות מתרגל באקדמיה, עד שתמצא עבודה. גם שיעורים פרטיים לתלמידי תיכון. 
6. אולי אפשר לשקול לעשות משהו קרוב. למשל להיות מנהל מוצר/מנהל פרויקט. או בשיווק למשל. חברות מגייסות עובדים בתחומים הנדסה/מדעים, לתפקיד שיווק וניהול פרויקטים או מוצרים כי צריך הבנה של איך הדברים עובדים

חוסר ניסיון זו בעיה משמעותית שהרבה מתמודדים איתה. בעיקר כשהתואר שלמדת לא מכשיר אותך למקצוע פרקטי שנדרש בשוק. 

לצפיה ב-'מערכת שעות תואר ראשון'
מערכת שעות תואר ראשון
17/08/2017 | 00:51
1
72
היי, יש לי שאלה קצת מפגרת.
אני לומדת כרגע באו"פ ואני שוקלת לעבור דרך אפיק מעבר לאוניברסיטת תל אביב לתואר דו חוגי (סטטיסטיקה עם כלכלה).
אין לי הרבה ידע על לימודים באוניברסיטה רגילה ואני רוצה לדעת מה יהיו פחות או יותר השעות והימים שבהם לומדים. בדרך כלל בתואר ראשון הלימודים הם כל ימי השבוע? או שיש ימים שלא לומדים? והשיעורים הם מהבוקר עד הצהריים?אחה"צ? ערב? אני מתארת לעצמי שזה משתנה בין תואר לתואר, שנה לשנה וכו', אבל באופן כללי או בממוצע איך זה?
חשוב לי לדעת לאן אני נכנסת. תודה!

לצפיה ב-'השונות כל כך גדולה שקשה לענות'
השונות כל כך גדולה שקשה לענות
18/08/2017 | 10:14
41
לי היה יום חופש אחד בשבוע. 
רוב הקורסים הם בשעות הבוקר ואחרהצ. 
אבל כבר יצא לי ללמוד עד 20 בערב. אבל זה היה פעם בשבוע
לצפיה ב-'תואר או דיפלומה'
תואר או דיפלומה
15/08/2017 | 15:44
1
42
מה ההבדל בין תואר לדיפלומה ??? ומה כדאי לי יותר?
לצפיה ב-'תואר זה סוג של דיפלומה'
תואר זה סוג של דיפלומה
18/08/2017 | 10:05
26
דיפלומה זה תעודת גמר של מוסד להשכלה גבוהה.
זה יכול להיות תואר, הנדסאי, לימודי תעודה והסמכה.
מה כדאי לך? כדאי לך משהו שיעניין אותך. שתהיי טובה בו, ושיהי לך ביקוש בשוק. או שתוכלי להעזר בכלים לצורך תעסוקה הולמת
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 15:55
1

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'עבודה ללא אנשים'
עבודה ללא אנשים
13/08/2017 | 21:29
1
60
אילו עבודות יש לסטודנטים שלא צריך יותר מדי קשר עם אנשים? חשבתי על פקידת לובי אבל לא עשיתי צבא ולא הצלחתי למצוא משהו למישהו יש רעיון??
לצפיה ב-'אין כמעט עבודות שלא דורשות '
אין כמעט עבודות שלא דורשות
18/08/2017 | 10:09
37
קשר עם אנשים. בהרבה עבודות דורשים יכולת השתלבות בצוות, ועבודה מול ממשקים רבים, עבודה עם לקוחות/ ספקים. 

אין כמעט מצב שתעבוד בלי אינטרקציה בכלל. 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ייעוץ קריירה
פורום ייעוץ קריירה
לירון לסר- מומחה לבריאות טבעית
זקוק לריפוי טבעי?
סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה