לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1369813,698 עוקבים אודות עסקים

פורום לומדים בחו"ל

פורום לומדים בחו"ל נועד לסייע בכל הדברים שקשורים ללימודים בחו״ל. נשמע לעזור בשאלות שקשורות לבחירת מוסדות לימוד, תהליך ההרשמה והקבלה, המעבר לחו״ל והחיים כסטודנטים במדינה זרה.

לפני ששואלים שאלה כדאי רק לציין באיזה תחום לימוד מדובר, באיזה תואר מדובר (ראשון, שני, דוקטורט), ובאיזו מדינה.

הפורום הוא גם בית חם לכל מי שכבר נמצא בחו"ל ללימודים ורוצה לספר על הקשיים והרגעים הנפלאים של החיים רחוק מהבית, לדון בהתמודדות עם מערכת אקדמית שונה, לחלוק צילומים של השלכת בבוסטון או הים באוסטרליה, להתווכח אם החורף יותר גרוע בסקוטלנד או בניו יורק ובאופן כללי רוצה לדבר עם אנשים שחווים משהו דומה אבל קצת שונה.

בקישורי הפורום ובמאמרים ישנו מידע רב ערך בנושא הפורום, ומומלץ לגולשים להציץ שם כדי למצוא מענה לחלק גדול משאלותיהם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לומדים בחו"ל

פורום לומדים בחו"ל נועד לסייע בכל הדברים שקשורים ללימודים בחו״ל. נשמע לעזור בשאלות שקשורות לבחירת מוסדות לימוד, תהליך ההרשמה והקבלה, המעבר לחו״ל והחיים כסטודנטים במדינה זרה.

לפני ששואלים שאלה כדאי רק לציין באיזה תחום לימוד מדובר, באיזה תואר מדובר (ראשון, שני, דוקטורט), ובאיזו מדינה.

הפורום הוא גם בית חם לכל מי שכבר נמצא בחו"ל ללימודים ורוצה לספר על הקשיים והרגעים הנפלאים של החיים רחוק מהבית, לדון בהתמודדות עם מערכת אקדמית שונה, לחלוק צילומים של השלכת בבוסטון או הים באוסטרליה, להתווכח אם החורף יותר גרוע בסקוטלנד או בניו יורק ובאופן כללי רוצה לדבר עם אנשים שחווים משהו דומה אבל קצת שונה.

בקישורי הפורום ובמאמרים ישנו מידע רב ערך בנושא הפורום, ומומלץ לגולשים להציץ שם כדי למצוא מענה לחלק גדול משאלותיהם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
* נא לקרוא את תקנון הפורום לפני כתיבת הודעה.
* לפני שאתם/ן שואלים/ות שאלה אנא ציינו:1) באיזו מדינה מדובר, 2) באיזה תחום לימוד מדובר, 3) באיזה תואר מדובר
* מומלץ להסתכל בקישור "הודעות נבחרות" בראש הפורום, כי יש שם מידע רב.

* נא לקרוא את תקנון הפורום לפני שליחת הודעה. התקנון נמצא כאן:

* נא לתת מידע מפורט כלל הניתן על השאלה הנשאלת, כדי לקבל תשובה מדויקת ומתאימה. מידע כזה כולל לא רק את שלושת הסעיפים המצויינים בכותרת (מדינה, תחום לימוד, ותואר) אלא גם פרטים לגבי סטטוס האזרחות שלכם באותה המדינה, מה הרקע האקדמי שלכם ועוד.

*שימו לב! תחת "כלים ומידע" יש מגוון מדריכים שעוסקים באספקטים שונים של הלימודים בחו"ל. מומלץ להסתכל גם שם.

המשך >>

לצפיה ב-'תשלומי בטוח לאומי בזמן דוקטורט בארה"ב '
תשלומי בטוח לאומי בזמן דוקטורט בארה"ב
10/07/2018 | 21:09
3
39
היי,
מה עליי להצהיר בביטוח לאומי אם אני עוברת בקרוב לדוקטורט של 5 שנים בארה"ב?
אני אקבל מלגה שחלקה יהיה מבוסס על הוראה.
האם אני מצהירה:
1. אני עובדת שם (ואז משלמת מס על המלגה?)
2. מקבלת הכנסות שלא מעבודה
3. לא מקבלת הכנסות

כל זה בהנחה שאני רוצה להמשיך לקבל את ביטוח הבריאות והביטוח הלאומי בארץ.
לצפיה ב-'יש כאן שני דברים '
יש כאן שני דברים
11/07/2018 | 09:29
36
אחד, כן, צריך להצהיר לביטוח לאומי שאת עוזבת את הארץ. כדי להמשיך את הביטוח שלך, את צריכה לשלם לבט"ל 15% מההכנסה שלך (או אם אין לך הכנסה, אז את התשלום הסטנדרטי של מי שאין לו הכנסה).

אבל, מעבר לכך כדאי לדעת שכשמישהו עוזב את הארץ, אחרי מספר שנים ביטוח לאומי מבטל את הזכאות שלו *גם אם הוא שילם את כל זכויותיו לאורך כל התקופה*. אני לא בטוחה מה המצב היום, אבל בזמנו זה היה אחרי חמש שנים.  כלומר, אם את לא תושבת ישראל, אחרי חמש שנים ביטוח לאומי יבטל את הזכאות שלך לביטוח (כולל ביטוח בריאות), גם אם לאורך כל התקופה שילמת ביטוח לאומי כחוק.
לצפיה ב-'יש טופס כזה.'
יש טופס כזה.
12/07/2018 | 15:31
22
הכי טוב ללכת לביטוח לאומי ולשבת שם עם הפקידה ולמלא את הטופס איתה (זו השיטה שהכי עובדת לדעתי בענייני בירוקרטיה). אפשר שתצטרכי להראות מכתב קבלה מהאוניברסיטה ואולי להשאיר להם עותק. כפי שדפנה כתבה, לאחר חמש שנים מאבדים את התושבות, אבל ניתן גם לבקש הארכה במכתב ששולחים במיוחד לקראת סוף אותן חמש שנים. אני שימרתי את התושבות שבע שנים עם מכתב כזה.
לצפיה ב-'תודה לכולכם!'
תודה לכולכם!
16/07/2018 | 22:19
3
לצפיה ב-'מעבר לארה''ב לצורך לימודי וטרינריה'
מעבר לארה''ב לצורך לימודי וטרינריה
07/07/2018 | 13:41
23

היי
אני מפרסם את זה בכמה פורומים שקשורים לנושא אשמח לעזרה ממישהו שחווה את זה או שיודע לייעץ
לי ולבת זוג יש אזרחות אמריקאית, לפני כמה שנים גם עבדנו תקופה בעגלות ומאז חזרנו לארץ 
היא התחילה ללמוד תואר ראשון במדעי בעלי החיים בכדי להמשיך לתואר שני בוטרינריה אך תנאי הקבלה בארץ לתואר שני מאוד קשים(ממוצע 90 ומעלה) ואנחנו שוקלים לעבור לארה''ב בכדי שהיא תוכל להמשיך שם ללימודי וטרינריה
השאלה היא איך זה עובד מבחינת מקומות הלימוד ? מאיפה מתחילים לחפש ? 
האם ניתן לעבוד במקביל ולשלב חיים תוך כדי 
כמה הלימודים יקרים?
איך אפשר לתכנן את זה.?
האם יש כאן אנשים שטסו ללמוד בחו''ל ביחד כזוג? 
אני כיום מתעסק בעיקר במכירות, וחושב ללמוד מנהל עסקים, מה אני אוכל לעשות במקביל (לא רואה את עצמי חוזר לעבוד בעגלות וכו')  
אשמח לשמוע 
תודה 

לצפיה ב-'ספרי GRE וTOEFL למכירה'
ספרי GRE וTOEFL למכירה
06/07/2018 | 22:43
17
מוכרת ספרים שנקנו באוגוסט 2017 ללימוד למבחני הGRE והTOEFL:
The Princeton Review, TOEFL iBT, 2017, כולל  CD נלווה
GRE Prep by Magoosh, 2017
Official GRE Quantitative + Verbal Reasoning practice questions, 2nd edition

כתובים חלקית בעיפרון בלבד. והספרים עצמם במצב מצוין.
סה״כ 50 ש״ח לכל הספרים. לאיסוף מאזור בית שמש/מודיעין/תל אביב
לצפיה ב-'לימודי דוקטורט בארה"ב'
לימודי דוקטורט בארה"ב
06/07/2018 | 08:40
1
41
שלום לכם,
אני נרשמת ללימודי דוקטורט בארה"ב. במידה ואתקבל, אני מניחה שאקבל ויזת לימודים ועבודה (כי אעבוד דרך האוניברסיטה). אך מה יהיה עם בעלי? האם הוא יקבל ויזת עבודה ויוכל לעבוד בארה"ב?
חשוב לומר שעוד אין לנו ילדים.
אשמח לעזרתכם, תודה!
לצפיה ב-'תלוי איזה ויזה תקבלי'
תלוי איזה ויזה תקבלי
06/07/2018 | 09:00
35
יש 2 סוגי ויזות לדוקטורנטים, סוג הויזה תלוי באוניברסיטה המסוימת, במדיניות שלה, במילגה שלך,
את צריכה לשאול אותם איזה ויזה הם יתנו לך.
הויזה האחת - ויזת J1 תאפשר לבעלך לבקש אישור עבודה, הוא לא יוכל להתחיל לעבוד ישר אלא אחרי שיקבל אישור שייקח 3-6 חודשים.
הויזה השניה - זאת ויזת הסטודנט הרגילה F1 ובעלך לא יוכל לעבוד.
זה תלוי רק באוניברסיטה.

לצפיה ב-'אוניברסיטאות בשיקגו לדוקטורט בפסיכולוגיה עם היבט יישומי-'
אוניברסיטאות בשיקגו לדוקטורט בפסיכולוגיה עם היבט יישומי-
27/06/2018 | 07:23
16
66
מישהו מכיר וממליץ?
לצפיה ב-'הבעיה שיש שם כל מיני שמאלנים פסיכים '
הבעיה שיש שם כל מיני שמאלנים פסיכים
01/07/2018 | 18:31
15
54
ושונאי ישראל.
"סטודנטים יהודים ופלסטינים פוצצו אירוע של פעיל פלסטיני – כי דיבר בגנות החמאס"

אבל מצד שני גם באוניברסיטת ת"א יש שמאלנים פסיכים. אז אני לא יודע מה להגיד לך.
לצפיה ב-'הפרבולה = חמאסניק יהודי'
הפרבולה = חמאסניק יהודי
01/07/2018 | 19:08
13
37
אין הבדל בינך לבן כל החמאסניקים בעזה,
כולכם מטורפים באותה המידה, וכולכם רוצים רק למות ולהיות קדוש,
המקום הכי מסוכן ללמוד בו זאת האוניברסיטה העברית בירושלים.
ואחר כך כל שאר האוניברסיטאות בישראל.

כל מי שרוצה לחיות ולא למות כי הוא יהודי צריך לעבור למדינה אחרת.
לצפיה ב-'יש הבדל ,'
יש הבדל ,
01/07/2018 | 19:50
12
30
אנחנו לא שולחים בלוני תבערה לעזה כדי לשרוף אותה כמו שהם מנסים לשרוף את היהודים. לכל היותר צה"ל מגיב לאלימות שלהם וגם זה בקושי על ידי הפצצת מבנים ריקים וגבעות חול.

מי שתומך בחמאס ובכלל באויב העזתי זה אתה , יש לכם אותה מטרה! גם הם וגם האויב בעזה מנסים לסלק את היהודים ממולדתם היחידה, הם באמצעות טילים ועפיפוני תבערה ואתה באמצעות עלילות דם ושקרים כמיטב  המסורת של השמאל .הקיצוני והפסיכי.
לצפיה ב-'אין הבדל'
אין הבדל
01/07/2018 | 20:08
11
26
אתה וחמסניק ממוצע, שניכם טיפשים,
שניכם דתיים שחושבים שאלוהים בחר בכם, למרות שהמציאות מראה שאם אלוהיים בשמיים, הוא שונא את שניכם, ושניכם תמותו במלחמה מטומטמת.
כמו שמתו כל המטומטמים עד היום.
מי שלא רוצה למות שיברח מישראל ויפה שעה אחת קודם
לצפיה ב-'שניכם נפלתם על הראש, גם גיל וגם הפרבולה. שני קיצוניים.'
שניכם נפלתם על הראש, גם גיל וגם הפרבולה. שני קיצוניים.
01/07/2018 | 21:52
9
25
פשוט מגעיל, מישהי שואלת לגבי דוקטורט בפסיכולוגיה ואתם מתחילים להתווכח על פוליטיקה? אחד ימין קיצוני והשני שמאל קיצוני, אף לא אחד שפוי.
לצפיה ב-'ממתי להיות ציוני זה ימין קיצוני ?'
ממתי להיות ציוני זה ימין קיצוני ?
02/07/2018 | 06:50
8
7
לצפיה ב-'להיות ציוני זה לא ימין או שמאל כלל, אני ציוני ואני שמאל-מרכז'
להיות ציוני זה לא ימין או שמאל כלל, אני ציוני ואני שמאל-מרכז
02/07/2018 | 11:01
7
19
אבל הדעות שאתה מייצג, ובמיוחד בהתחשב שאתה התחלת את הוויכוח הפוליטי הטפשי פה ללא שום פרובוקציה קודמת מצד שואלת השאלה, מציגים אותך כקיצוני למדי.
לצפיה ב-'אתה מדבר שטויות , איזה דעות הצגתי שמראות שאני קיצוני'
אתה מדבר שטויות , איזה דעות הצגתי שמראות שאני קיצוני
02/07/2018 | 11:20
6
16
איך אתה מגדיר "קיצוני" ?
מה קיצוני בלהגיד שמי שמפוצץ הרצאה של פעיל פלסטיני באונברסיטת שיקגו בגלל שהוא משמיע ביקורת על החמאס הוא פסיכי ?
מה קיצוני בלהגיד שליהודים מגיע גם זכות להגדרה עצמית במולדת שלהם כאן בישראל ( לאו דוקא בגבולות ארץ ישראל השלמה! ).
מה קיצוני בלהצדיק את זכותה של ישראל להתנגד לנסיונם של ערביי עזה לפלוש לישראל ולממש את "זכות השיבה" . הרי בזה תומכים גם רוב מפלגות השמאל בישראל.

מה קיצוני בלהסב את תשומת ליבה של מישהי ששואלת על אונברסיטת שיקגו שיש שם אנטיציוניות קיצונית השוללת את זכותה של ישראל להתקיים בכל גבול שהוא, אולי זה מפריע לה ( ואולי לא ).

לצפיה ב-'לטעמך, אם אני עכשיו לומד באוקספורד גם אז צריך להטיף?'
לטעמך, אם אני עכשיו לומד באוקספורד גם אז צריך להטיף?
02/07/2018 | 11:59
2
14
הרי גם באוקספורד לפי ראיית עולמך המעוותת כולם שונאים אותנו לא? אז תתחיל להטיף לי שאני לא ציוני כי אני לא בארץ ברגעים אלו ממש? תתחיל להגיד לי שכולם שונאים אותנו ואין לי מקום מלבד מולדתינו האהובה? למה אתה פה בפורום לומדים בחו"ל בכלל, כמצווה למנוע את עזיבת הבית והתבוללות?

(ולמען הסר ספק, לא נתקלתי בדעות אנטי-ישראליות נרחבות כאן וכשכן ראיתי דוכן כזה המקומיים התחילו לצעוק על בעל הדוכן).

לצפיה ב-'אתה מכניס לי מילים לפה ומסלף את דברי '
אתה מכניס לי מילים לפה ומסלף את דברי
02/07/2018 | 12:21
1
19
ואז תוקף אותי על דעות שבכלל לא  השמעתי, איפה אמרתי שכולם שונאים אותנו ?
איפה אמרתי ש  כל מי שלומד בחו"ל הוא אנטי ציוני.

נכון אני נגד ירידה מהארץ  חושב שיש בארץ מספיק אונברסיטאות איכותיות ואין צורך ללמוד בחו"ל באווירה עוינת ,  נכון אולי  לא כולם נתקלים באותה אווירה העויינת ולצערי יש אונברסיטאות בארץ שיש בהם פעילות  אנטי ציוניות יותר מאשר מכאלו שבחו"ל כמו למשל אונברסיטת ת"א.
לצפיה ב-'פשוט אין לך מושג, אתה מוכר סיסמאות'
פשוט אין לך מושג, אתה מוכר סיסמאות
02/07/2018 | 14:42
21
הייתי המון בחו"ל בחיי, אפילו גרתי בחו"ל כמה פעמים במקומות שונים והרושם שלי תמיד הוא שרובם המוחלט של האנשים אוהבים אותנו. לא רק שלא נתקלתי באפליה נגדי בגלל שאני יהודי או ישראלי (ואני ממש לא מסתיר את זה) אלא שפעמים רבות אני מקבל יחס מיוחד כשאני אומר שאני מישראל. לאחרונה אפילו מלבנונים גולים. אז אין לי מושג על איזו אווירה עויינת אתה מדבר, אף פעם לא נתקלתי בכזו בכל מסעותי בעולם.
דרך אגב, גם לגבי אוניברסיטת תל אביב אתה טועה בגדול, ואני אומר את זה כמי שעשה שם תואר ראשון. יש שם אנשים מכל קצוות הקשת הישראלית, עם כל מרחב הדעות. היה בחוג שלי אחד שמאלן קיצוני הזוי וכל מי שלמד איתנו חשב שהוא הזוי לגמרי (אינני אומר זאת מתחושה סובייקטיבית, הוא היה מועמד למועצת הסטודנטים וקיבל 2 קולות כולל הקול שלו). אם אי פעם הייתה באוניברסיטה הפגנה אנטי-ישראלית (ואני לא נתקלתי בהן, אבל אני יודע שהייתה לפחות אחת כזו בתקופת לימודי), ההפגנה הייתה של 10 הזויים ומולם 1000 מפגינים פרו-ישראליים. כמובן שבתקשורת מסקרים רק את ה-10 ההזויים (את זה אני יודע כי בן דוד שלי היה שם).

אבל לעניינינו, מאיפה אתה חושב הגיע לארץ כל הידע העצום שיש פה? אנשים שהולכים ללמוד בחו"ל חוזרים עם ידע חדש שמועיל למדינה. זו שליחות, פעילות ציונית מהמעלה הראשונה!
לצפיה ב-'קיצוני הוא להכליל ממקרה אחד בודד לכל האוניברסיטה'
קיצוני הוא להכליל ממקרה אחד בודד לכל האוניברסיטה
03/07/2018 | 16:37
2
15
זה לא רק קיצוני אלא גם דמגוגי. זה כמו לומר לאשה לא ללמוד באוניברסיטה כלשהיא רק כי היו שם מקרי תקיפה מינית ואונס. הרי יש גברים בכל מקום והם יכולים להיות מאוד מסוכנים. אשה במקרה כזה לא תוכל ללמוד בשום אוניברסיטה בעולם.
לצפיה ב-'אבל לא הכללתי'
אבל לא הכללתי
03/07/2018 | 22:51
1
17
אמרתי שיש שם שמאלנים פסיכים, לא אמרתי שכולם שם כאלו.  

בכל אופן בניגוד לדוגמה שהבאתה שבכל מקום יש גברים מסוכנים , אז למרות שגם באוניברסיטאות בארץ יש שמאלנים פסיכים, עדין יותר קל להתמודד עם זה בארץ מאשר בחו"ל ,  כי פה הם נחשבים למיעוט הזוי , שם הם מקבלים גיבוי גדול יותר משונאי ישראל- BDS וכאלו ושם אתה בעצם אורח זר שלפעמים נאלץ להסתיר את מוצאו הישראלי או להצטרף לאותם שמאלנים פסיכים .

לצפיה ב-'נתת דוגמא אחת שכולם מגנים'
נתת דוגמא אחת שכולם מגנים
04/07/2018 | 00:21
18
לא גיבוי ולא בטיח. סתם דמגוגיה ודחיפת הגזענות שלך לכל הודעה. אני חי בארה"ב כבר 10 שנים בערים שונות ומעולם לא הייתי צריך להסתיר את הזהות הישראלית שלי או לחשוש מלדבר עברית. להפך, זה תמיד מתקבל בצורה חיובית אבל תמשיך עם השקרים שלך.
לצפיה ב-'אני לא דתי והסיכסוך עם הערבים הוא לא רק דתי הוא על האדמה'
אני לא דתי והסיכסוך עם הערבים הוא לא רק דתי הוא על האדמה
02/07/2018 | 07:00
21
 והבית שלנו. 

נוח לך לסלף את המציאות ולהציג את הסיכסוך עם הערבים כמילחמה על השאלה של מי האלוהים יותר גדול כדי לגחך את הסיכסוך, אבל המילחמה היא על החיים ועל המולדת שלנו, לא כל אחד יכול לקחת את הדברים לברוח מכאן  ולא לכל אחד יש מקום בעולם שיהיה מוכן לקבל אותו, ולא כל אחד הוא שמאלני פסיכי שחושב שלא נורא אם יכנסו לישראל 5 מליון ערבים  ( "זכות השיבה"). גם לא יעלה על הדעת שיהודים צריכים לברוח ממה שהם רואים כמולדתם.

אפשר לחשוב שאתה הייתה מסכים שיקחו לך את הבית יזרקו אותך לים ויאנסו את אישתך  ובלבד שלא להלחם "מילחמה מטומטמת", נראה אם אז הייתה מציג את הסיכסוך כוויכוח דתי מיותר?
לצפיה ב-'היא שאלה על הלימודים, לא על סטודנטים שמאלנים קיצונים'
היא שאלה על הלימודים, לא על סטודנטים שמאלנים קיצונים
19/07/2018 | 09:24
3
נ.ב. באוניברסיטה שלמדתי היו סטודנטים מוסלמים שהזדהו עם החמאס, מה שלא הפריע לי לסיים את התואר בהצלחה.
לצפיה ב-'יפאן'
יפאן
26/06/2018 | 11:49
41
אני מעוניין לעשות תואר שני ביפאן , אני רק בתחילת דרכי בבירורים:
אילו אוניברסיטאות טובות יש ביפאן, עם שם טוב?
מישהו יודע?
תודה
לצפיה ב-'האם מישהו פה עשה תואר ב-MFT\LCSW?'
האם מישהו פה עשה תואר ב-MFT\LCSW?
22/06/2018 | 06:52
24
ויכול להגיד לי האם אפשר להרשם אחר כך בישראל בפנקס הפסיכולוגים בארץ תחת הכשרה זו? רשום באתר של משרד הבריאות- רק תואר שני בפסיכולוגיה ומעלה- אך באמריקה זה מוגדר כCounseling ולא פסיכולוגיה- אבל אתה כן מטפל. 
לצפיה ב-'עזרה בבקשה! (שאלה בקשר להערכת תואר ראשון ישראלי) '
עזרה בבקשה! (שאלה בקשר להערכת תואר ראשון ישראלי)
09/06/2018 | 07:15
1
79
היי כולם. אני גרה בארה״ב, מנסה להתקבל לתואר שני- אחרי שסיימתי את לימודיי בארץ. כלל הנק״ז שלי עומד על 110 וסיימתי בהצלחה. האם זה יכול להיות שווה לתואר ראשון אמריקאי? אני יודעת שכאן מבקשים לפחות 120 נקודות זכות לשם סיום תואר ראשון. 
לצפיה ב-'אין שום משמעות לנקודות זכות. כל אוניברסיטה מפעילה '
אין שום משמעות לנקודות זכות. כל אוניברסיטה מפעילה
10/06/2018 | 10:17
68
שיטה שונה של נקודות זכות.
תואר ראשון ממוסד אקדמי מסודר בארץ לגמרי קביל עבור לימודים גבוהים בארה"ב.
לצפיה ב-'אשמח לעזרה במילוי שאלון בנושא ADHD ושינה, תודה :)'
אשמח לעזרה במילוי שאלון בנושא ADHD ושינה, תודה :)
31/05/2018 | 11:52
23
לצפיה ב-'~~הדרכה חינמית הכנה לתקופת המבחנים~~'
~~הדרכה חינמית הכנה לתקופת המבחנים~~
28/05/2018 | 14:30
21
היי חברים ��
~~הדרכה חינמית הכנה לתקופת המבחנים~~
של המנטורית המקסימה ���� שרון אשד - מנטורינג לסטודנטים, בשישי הקרוב בשעה 10 בבוקר.
��אונליין - מהמחשב שלכם בבית / בדרכים
��חינם לגמרי
��שישי בשעה 10 בבוקר
זה יהיה אונליין מהמחשב שלכם וחינמי לגמרי!
ממליצה בחום, היא באמת מדהימה ותגרום לתקופת המבחנים שלכם להיות כייפית ומהנה הרבה יותר...מניסיון אישי שלי (אם יש למישהו שאלות דברו איתי בפרטי)
לא לפספס!! שווה להקדיש את הזמן הזה בשביל ציונים טובים ואווירה מדהימה. כנסו לסרטונים שלה למי שעוד לא מכיר. המון השראה וטיפים.
~~שתפו ותייגו חברים שאכפת לכם מההצלחה שלהם~~
הנה הקישור להרשמה:
https://sharoneshed.ravpage.co.il/webmay2018?ref=linoy2047@walla.com
לצפיה ב-'לימודים לGMAT המלא'
לימודים לGMAT המלא
15/05/2018 | 17:43
1
67
שלום רב,

החלטתי לגשת למבחן הג'ימט (המלא). אפילו השגתי את הספרים הרישמיים.

כרגע הייתי שמח לפנות לעצמי תוכנית עבודה. אני אוטודידקט ואין לי בעיה ללמוד לבד. הם יש מישהו שיכול להמליץ על הדרך הנכונה?
באופן כללי אשמח לשמוע כמה זמן למידה נדרש (המטרה היא ציון מעל 700) ואיך כדאי לתככנן את הזמן.

תודה רבה
לצפיה ב-'GMAT'
GMAT
21/05/2018 | 20:28
48
היי פרינסטון, שמי אבי ואני מלמד ל GMAT כבר כעשרים שנה. כמה דברים לגבי התחלה של הכנה למבחן. שהדבר הראשון שכדאי לך לעשות זה מבחן דמה - ממליץ על זה של מנהטן ג׳ימט או של וריטס (קישורים בהמשך). זה יתן לך תחושה לגבי המבחן והחלקים שלו וגם הערכה ראשונית לגבי נקודות חוזק וחולשה. שנית, אני לא ממליץ לסמוך רק על הספרים הרשמיים, בעיקר משום שהפתרונות שלהם נוטים להיות במתכוון ארוכים ולא הכי יעילים. ושלישית, אל תתקע רק על פתרון שאלות כמו שעושים רוב הזמן בהכנה לפסיכומטרי - הג׳ימט הוא מבחן אדפטיבי וכדי להוציא 700+ חייבים להבין את המשמעויות של הפורמט הזה מבחינת חלוקת הזמנים בפרק ועוד. יש מדריכים לא רעים לזה באתרים של מנהטן ו/או וריטס שהזכרתי קודם. ושיהיה בהצלחה!

לצפיה ב-'לימודי פסיכולוגיה בקנדה'
לימודי פסיכולוגיה בקנדה
12/05/2018 | 17:50
2
73
שלום לכולם, אשמח לעזרה בסוגיה חשובה.
האם לאחר סיום לימודי פסיכולוגיה קלינית בקנדה והתמחות שם, מדינת ישראל מכירה ברשיון הפסיכולוגי הקנדי?
או שצריך להשלים התמחות גם בישראל?

תודה לעוזרים!
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי זה לא אפשרי בכלל'
למיטב ידיעתי זה לא אפשרי בכלל
23/05/2018 | 06:17
61
על מנת להתשלם בפסיכולוגיה קלינית צריך להיות לפחות pr. הדבר נכון, למיטב ידיעתי בכל הפרובינציות. כלומר, אולי תוכל ללמוד במגמה הקלינית בחלק מהמוסדות (לא באלברטה למשל, שם רק עם pr מתקבלים לפסיכולוגיה קלינית). אבל, סטז׳ וכ"ו תאלץ לעשות בישראל (בכל מקום אחר) בכל מקרה
לצפיה ב-'התשובה חיובית'
התשובה חיובית
07/07/2018 | 19:03
7
לאחרונה הוועדה הקלינית שינתה את המדיניות שלה ומכירה באנשים שחוזרים עם רישיון קנדי או אמריקאי בפסיכולוגיה ומאפשרת להם לקבל רישיון ישראלי. שימי לב שמדובר ברישיון מלא, אחרי התמחות ופוסטדוק, אחרי המבחן הידוע לשמצה EPPP.
לצפיה ב-'לימודי תואר ראשון בארץ ואז בחו"ל'
לימודי תואר ראשון בארץ ואז בחו"ל
08/05/2018 | 13:02
6
147
חברה סיפרה לי שיש אפשרות להתחיל ללמוד בארץ ולהמשיך אותם בחו"ל. לא ידעה להגיד לי באיזה מתכונת ואיפה. מישהו מכיר אפשרות כזו?
לצפיה ב-'כן,'
כן,
08/05/2018 | 16:16
39
09/05/2018 | 16:58
4
96
חבר טוב שלי נרשם עכשיו בדיוק לתואר הזה. לפי מה שהוא סיפר לי, זה מסלול מקוצר והוא לומד 3 שנים בארץ ואז שנה אחרונה באיזו אוניברסיטה בניו יורק. אני יכול להטריד אותו בכמה שאלות אם אתה רוצה. 
לצפיה ב-'איך זה מסלול מקוצר אם הוא עושה 3 שנים ואז מוסיף עוד שנה?'
איך זה מסלול מקוצר אם הוא עושה 3 שנים ואז מוסיף עוד שנה?
10/05/2018 | 00:13
1
37
10/05/2018 | 21:57
73
זה תואר שני במשפטים, כשבסוף הוא יכול לגשת לבחינות לשכה באמריקה ולעבוד שם כעו"ד. בלי זה, אם הוא רוצה לעבוד בארה"ב הוא צריך 4 שנים בקולג' + 3 שנים באוניברסיטה (ושם זה עולה עשרות אלפי דולרים לשנה).
לצפיה ב-'איפה זה? איפה הוא לומד?'
איפה זה? איפה הוא לומד?
14/05/2018 | 13:46
1
101
אשמח לקבל עוד פרטים
לצפיה ב-'במרכז האקדמי למשפט ועסקים'
במרכז האקדמי למשפט ועסקים
16/05/2018 | 15:52
56
זה מסלול במרכז האקדמי למשפט ועסקים בר"ג, יש להם שת"פ עם כמה אוניברסיטאות בארה"ב. אם את רוצה תכתבי לי את הפרטים שלך ואני אקשר ביניכם, הוא יידע לספר לך יותר.
לצפיה ב-'לימוד מכירות שיווק בחול ליהודים חדש'
לימוד מכירות שיווק בחול ליהודים חדש
04/05/2018 | 15:25
2
94

היי חברים 
לארחונה תמיד רציתי ללמוד משהו בחול ותמיד נמשכתי לכיוון של מכירות ושייווק אמרתי נלך ללמוד באיזה מכללה אונברטיה נעשה תואר 
אבל זה לא כזה עזר לי ולא יצאתי הכי מרוצה גם בגלל שלא קיבלתי בתמורה לכסף שלי כזה הרבה ערך 
היום אבל אני עובד הרבה בתחום ואני רוצה להגיד שאני מרוצה מאוד 
לא בגלל איפה שלמדתי איפה שנתקלתי בדבר יוצא דופן שאני רוצה לשתף איתכם כי אני יודע שהרבה אנשים חושבים 
אם אני יצא ללמוד יהיה לי תואר ואני ישיג עבודה ישר 
או אם אני ילמד בחול זה יצא אחרת 
אז זה לא תמיד נכון  זה תלוי מי הבנאדם 
אז אתם רוצים ללמוד את התחום הזה שאני בחרתי ולצאת מרוצים מעצמכם
התחלתי לעבוד בחברה חדשה עם תמיכה פה בארץ הכל הכשרה מלאה ועזרה של עובדים אחרים
אם תרצו הם מגסיים עכשיוחברים חדשים 
אתם יכולים למאלות שאלון באתר שלהם
http://www.affiliate-base.tk/step-1
בהצלחה לכולם בהמשך הדרך 
לצפיה ב-'בהזדמנות הזו, אם תוכל למסור'
בהזדמנות הזו, אם תוכל למסור
05/05/2018 | 14:55
85
לחברים שלך, אז-

אני אלמד במקום אני ילמד
אני אצא במקום אני יצא
הם מגייסים במקום הם מגסיים

ועוד דוגמאות רבות אחרות.
פעם אנשים היו משקיעים 2 דקות בלכתוב ספאם מגוחך. היום אפילו זה לא. לאן הגענו?
לצפיה ב-'המזל שלא צריך עברית בחו"ל, שאתה לא יודע לכתוב בה'
המזל שלא צריך עברית בחו"ל, שאתה לא יודע לכתוב בה
05/05/2018 | 19:32
25
לצפיה ב-'מלגות חוץ אוניברסיטאיות ללימודים בארה״ב'
מלגות חוץ אוניברסיטאיות ללימודים בארה״ב
01/05/2018 | 19:27
7
135
שלום,
התקבלתי למכללה פרטית בקליפורניה עם מלגה של 3,500 דולר שמתחדשת כל סמסטר. לצערי המלגה מהווה רק 17.5 אחוז משכר הלימוד הסמסטריאלי (המפלצתי). באופן כללי המלגות לתלמידי חו״ל שם מאוד מצומצמות והן על סמך תיק עבודות וציונים בלבד, כך שלא ניתן לקבל עוד מלגה על סמך מצב סוציו אקונומי. האם למישהו יש נסיון ויודע על מלגות חיצוניות שניתן לקבל? האם דבר כזה בכלל קיים ויש איפה לחפש? מדובר בתואר ראשון.

תודה רבה!
לצפיה ב-'לא בטוחה כמה הפרט הזה עוזר,אבל מדובר בלהיות transfer student'
לא בטוחה כמה הפרט הזה עוזר,אבל מדובר בלהיות transfer student
01/05/2018 | 19:47
39
לצפיה ב-'קיימות מעט מאוד מלגות לתלמידים זרים לתואר ראשון '
קיימות מעט מאוד מלגות לתלמידים זרים לתואר ראשון
02/05/2018 | 09:04
1
86
אפשר לדבר עם קרן חינוך ישראל-ארה"ב כדי לראות אם יש להם עוד הצעות, אבל לא הייתי בונה על זה.
לצפיה ב-'תודה על התגובה!'
תודה על התגובה!
02/05/2018 | 21:01
26
לצפיה ב-'זה, אגב,טריק ידוע של אוניברסיטאות יקרות.'
זה, אגב,טריק ידוע של אוניברסיטאות יקרות.
02/05/2018 | 16:08
2
117
גובים שכר לימוד אסטרונומי ומעניקים מלגות מזעריות שמעודדות אנשים לבוא בכל זאת ולשלם. בעודף הם מעניקים מלגות נוספות וכך הלאה זה מתגלגל.
לצפיה ב-'כן, נשמע הגיוני.'
כן, נשמע הגיוני.
02/05/2018 | 21:04
1
79
רוב הסטודנטים שם הם אסייאתים ממדינות מאוד עשירות, לצערי אני לא יכולה להרשות לעצמי את ההפרש. למה הכוונה במשפט השני: ״בעודף הם מעניקים מלגות נוספות וכך הלאה זה מתגלגל״?

לצפיה ב-'נניח עלות סטודנט לאוניברסיטה היא 40K'
נניח עלות סטודנט לאוניברסיטה היא 40K
02/05/2018 | 21:37
85
גובים 60K ממי שאפשר. מהרווח מעניקים לך מלגה של 3500, והשאר נשאר להם להשקעה ושימוש. אחלה עסק. שכר הלימוד והמלגות נקבעים בהתאמה וחישוב מראש כך שיש מספיק. ככל שיותר נזקקים למלגות, פחות משלמים שכר לימוד מלא, ולכן פחות מלגות ניתנות. יש מי שמחשב את זה.

אחד הטריקים הוא להעניק מלגות הצטיינות לתלמידים עשירים בינוניים. מלקקים להם קצת עם "מלגת הצטיינות" שהיא שבריר משכר הלימוד, והם, סמוקים ממחמאות, באים ללמוד אצל מי שמחמיא להם. יופי של פטנט.
לצפיה ב-'בהצלחה אבל לפי מה שאני יודעת לא.. בד"כ אנשים שיש להם כסף'
בהצלחה אבל לפי מה שאני יודעת לא.. בד"כ אנשים שיש להם כסף
08/05/2018 | 13:00
65
הולכים ללמוד בדיוק מהסיבה הזו..
לצפיה ב-'ליברפול, אנגליה'
ליברפול, אנגליה
24/04/2018 | 00:07
42
107
האם יש מהמשתתפים כאן הגרים בליברפול, אנגליה? לומדים באונ' LJMU?
המשך>>
האם יש מהמשתתפים כאן הגרים בליברפול, אנגליה? לומדים באונ' LJMU?
לצפיה ב-'שאלה לגבי Postgraduate'
שאלה לגבי Postgraduate
25/04/2018 | 21:01
2
79
אני מתכוון ללמוד תכנית Postgraduate שך MIT שארכה 9 חודשים. ברור לי שזה לא מקביל לתואר שני, רציתי לשאול למה זה כן מקביל. במילים אחרות, בתור מה אני יכול להציג את זה בקורות החיים בארץ? תעודת התמחות?
לצפיה ב-'לימודי תעודה. אם כי עדיף פשוט לכתוב את העניין באנגלית.'
לימודי תעודה. אם כי עדיף פשוט לכתוב את העניין באנגלית.
02/05/2018 | 16:10
1
23
לצפיה ב-'מסכימה. עדיף להשאיר את הנוסח באנגלית'
מסכימה. עדיף להשאיר את הנוסח באנגלית
14/05/2018 | 13:48
36
זה נראה מרשים ואז במעמד אחד על אחד שואלים מה זה ואפשר יותר להסביר
לצפיה ב-'המרת ממוצע ציונים לgpa דרך אתר WES'
המרת ממוצע ציונים לgpa דרך אתר WES
14/04/2018 | 19:21
1
74
היי,

השתמשתי בשירות החינמי של אתר WES ע"מ להמיר את הממוצע שלי לgpa. הממוצע שלי הוא 80 ועוד לא סיימתי את התואר, ולכן הכנסתי רק את הקורסים שכבר ביצעתי. ההמרה שקיבלתי היא gpa 3.60, שנראה לי הרבה הרבה יותר מדיי גבוה בהשוואה להמרות האחרות שעליהן קראתי או בדקתי. 
למישהו יש תובנה לגביי זה? יכול להיות שאני עושה משהו לא נכון?

תודה מראש 
לצפיה ב-'לא יודע על האתר של wes'
לא יודע על האתר של wes
19/04/2018 | 06:47
56
ואולי נתונים משתנים בין מקומות שונים, אבל לפחות באוניברסיטה שלי (אמריקנית) ציון 80 שווה ל- gpa של 2.7
לצפיה ב-'פסיכולוגיה קלינית'
פסיכולוגיה קלינית
14/04/2018 | 19:15
1
81
שלום לכולם, אחרי חקירה מסיבית באנטרנט יש לי כמה שאלות.
1. מהבנתי פה בפורם לימודי דוקטורט בארה"ב במגמה מחקרית היא במימון מלא. מה היא שונה מהמגמה המעשית ברמת טיפול לאחר סיום הלימודים? כמישהי שלומדת באוניברסיטה הפתוחה הסיכויים לקבל הרבה המלצות הינם נמוכות, האם המלצה אחת כעוזרת מחקר מספיקה?
2. לימודים בגרמניה- האם באמת התואר בחינם? חוץ ממבחן ידיעת השפה האם ישנם עוד מבחנים?
3. אנגליה- מכל מה שקראתי באנטרנט , הסיכוי להתקבל לקלינית שואף לאפס לסטודנטים זרים, האם אמת הדבר?
4. שאלה אחרונה- ראיתי בחצי עין מידע על תוכניות של ייעוץ פסיכולוגי בארהב, בהנחה שאני לא מתכוונת לחזור לארץ כמה באמת תואר זה ישמש אותי במציאת מקומות עבודה או לחלופין בפתיחת קלינקה פרטית? או שזה פשוט יעיל יותר כתואר הכנה לדוקטורט?

תודה מראש!!
לצפיה ב-'לכי על זה.'
לכי על זה.
03/05/2018 | 23:56
13
לצפיה ב-'לימודים בארהב'
לימודים בארהב
31/03/2018 | 21:12
1
121
למי עליי לפנות כדי לנסות ולקבל מילגה עבור לימודים במכללה בארצות הברית?
לצפיה ב-'ל- financial aid של אותה מכללה'
ל- financial aid של אותה מכללה
06/04/2018 | 06:16
52
המלגות לסטודנטים בינלאומיים הן נדירות, אבל יש אוניברסיטאות שנותנות כאלו

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום פסיכומטרי
פורום פסיכומטרי
חגי שלו - להצליח בקריירה ובעסקים
להצליח בקריירה ובעסקים
פורום ייעוץ קריירה
פורום ייעוץ קריירה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה