לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5933859,338 עוקבים אודות עסקים

פורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם.
לפני הכל וכדי למנוע טעויות חוזרות ונשנות מצד גולשים כאן באתר, ברצוני להבהיר דבר אחד - אין לנו שום קשר או נגיעה לכל מה שהולך כאן, באתר תפוז.הפורום שלנו עוסק בתמיכה טכני בנושאי המחשב. אנחנו עוזרים או לפחות מנסים לעזור לאנשים, שיש להם בעיות עם המחשב האישי שלהם. זאת התמיכה הטכנית אותה אנחנו נותנים.
ועכשיו לעינינו
1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור. 2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר. 3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה. 4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני. 5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני. 6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים. 7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית. 8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה. 9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים. 10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם. העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם.
לפני הכל וכדי למנוע טעויות חוזרות ונשנות מצד גולשים כאן באתר, ברצוני להבהיר דבר אחד - אין לנו שום קשר או נגיעה לכל מה שהולך כאן, באתר תפוז.הפורום שלנו עוסק בתמיכה טכני בנושאי המחשב. אנחנו עוזרים או לפחות מנסים לעזור לאנשים, שיש להם בעיות עם המחשב האישי שלהם. זאת התמיכה הטכנית אותה אנחנו נותנים.
ועכשיו לעינינו
1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור. 2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר. 3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה. 4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני. 5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני. 6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים. 7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית. 8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה. 9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים. 10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם. העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'הצגת סיסמאו כניסה לאתרי אינטרנט ששמרתי'
הצגת סיסמאו כניסה לאתרי אינטרנט ששמרתי
20/04/2020 | 00:06
6
22
שלום,
אני רוצה להשתמש באפשרות להצגת סיסמאות של כניסה לאתרי אינטרנט-בניהול סיסמאות- המחשב דורש ממני סיסמה.
אין לי סיסמת כניסה למחשב, ואת הסיסמה שאיתה נכנסתי למיקרוסופט.קום- הוא אינו מקבל.
איזו סיסמה בדיוק הוא מבקש ? או- ומה עלי לעשות כדי לראות את הסיסמאות?
חלונות 10, דפדפן EDGE
תודה
עליזה
לצפיה ב-'תעלי לפורום את החלון בו את מתבקשת לסיסמה ...'
תעלי לפורום את החלון בו את מתבקשת לסיסמה ...
20/04/2020 | 13:21
5
14
איזה EDGE - חדש או ישן ?
לצפיה ב-'תמונה + EDGE של חלונות 10'
תמונה + EDGE של חלונות 10
23/04/2020 | 23:27
4
6

היי
מצרפת תמונה של ההודעה
גם בחלונות 10 במחשב נייד win home
גם בחלונות 10 במחשב נייח win home

לצפיה ב-'את חייבת להגדיר סיסמה למשתמש ...'
את חייבת להגדיר סיסמה למשתמש ...
24/04/2020 | 01:52
3
6
על-מנת לראות את הסיסמאות דרך מנהל האישורים - כך זה בדפדפן Edge הישן.

את הסיסמה תוכלי להסיר אח"כ - אין צורך בהפעלת המערכת מדש או הפעלה מחדש של המשתמש.

בדפדפן Edge  החדש המבוסס כרום אין צורך בסיסמאות. את יכולה לשדרג את הדפדפן ע"י הורדה והתקנה של התוכנה החדשה. כל הסיסמאות וכל המועדפים יעברו לדפדפן החדש.
דפדפן Edge החדש יוטמע במערכת ההפעלה כבר בעדכון הגדול והקרוב.

בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה. ואיפה/איך מגדירים את הסיסמה הזו?'
תודה. ואיפה/איך מגדירים את הסיסמה הזו?
24/04/2020 | 18:35
4
.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
24/04/2020 | 18:38
1
7

ואיפה/איך מגדירים את הסיסמה?
או-
מתי יהיה העדכון הגדול הבא?
תודה

לצפיה ב-'דרך הגדרות ...'
דרך הגדרות ...
24/04/2020 | 19:55
3
משתמשים -> אפשרויות כניסה (סמל מפתח) -> סיסמה (סמל מפתח) -> הוספה -> הקלידי סיסמה קלה ופשוטה והקלדת רמז -> הבא -> סיום.
עכשיו בדקי את הסיסמאות  דרך מנהל האישורים.

לביטול הסיסמה - משתמשים -> אפשרויות כניסה (סמל מפתח) -> סיסמה (סמל מפתח) ->
עדכון -> הקלדת הסיסמה -> הבא -> ומיד הבא שוב -> סיום.

הצפי לעדכון הבא של חלונות במאי 2020.
לצפיה ב-'/'
/
20/04/2020 | 11:46
15
/
לצפיה ב-'הפרדת קול בשיר: זמר - ליווי'
הפרדת קול בשיר: זמר - ליווי
19/04/2020 | 13:23
16
שלום,
האם קיימת דרך להפריד בשיר בין קולו של הזמר למוסיקת הרקע, הליווי ?
אם כן, כיצד ?
תודה
לצפיה ב-'איך ניתן להשבית צלילים באפליקציה בפייסבוק - מצורפת תמונה'
איך ניתן להשבית צלילים באפליקציה בפייסבוק - מצורפת תמונה
18/04/2020 | 16:07
2
18
אודה למי שיכתוב מה עוד צריך לעשות בנוסף למה שעשיתי בהתאם לתמונה.
אני לא מעוניין לשמוע אף צליל מאלה שמפרסמים בפייסבוק. אם זה אפשרי אז רק מאלה שמגיבים למה שאני מפרסם.
גלקסי S10e
לצפיה ב-'האם זה התוספת שהייתי צריך לעשות ?'
האם זה התוספת שהייתי צריך לעשות ?
18/04/2020 | 16:47
1
8
בהתאם לתמונה שצרפתי ?
לצפיה ב-'אם אף אחד לא יודע - היכן אפשר לשאול'
אם אף אחד לא יודע - היכן אפשר לשאול
18/04/2020 | 21:12
8
איך לבצע את הצליל בצורה סלקטיבית
לצפיה ב-'שליטה מרחוק'
שליטה מרחוק
18/04/2020 | 20:35
13
הי חברים,
על מנת לעזור אחד לשני או לקבל עזרה,
ניתן להשתמש באתר שליטה מרחוק ולקבל עזרה!
לצפיה ב-'הסרת הגנה+ הורדת משחקי מיקרוסופט'
הסרת הגנה+ הורדת משחקי מיקרוסופט
17/04/2020 | 13:46
2
35
יש לי מחשב מהעבודה (בית הספר), הם שמו בו תוכנת הגנה אוטומטית, אם שומרים לדוגמא קובץ על שולחן העבודה ומפעילים מחדש הקובץ לא קיים, כל הזמן המערכת חוזרת למצב התחלתי.

בפועל אני רוצה להתקין משחקים שונים, אך אני מקבלת שגיאה והעדכונים של חלונות גם לא עובדים
(2 קבצים מצורפים להמחשה)

אשמח לדעת איך אפשר לנטרל חד פעמי את תוכנת ההגנה וכן איך על מנת שאפשר יהיה להתקין את המשחקים.

תודה

לצפיה ב-'בלי להעליב '
בלי להעליב
17/04/2020 | 15:40
31
המחשב הוא של בית הספר. התקינו לך את  התוכנה הזאת כדי שלא תשתמשי במחשב למטרות, שלא להן נועד המחשב. הפורום הזה איננו רשאי לייעץ או לעזור בעניני עקיפת סמכות וכדומה.
לצפיה ב-'שמירת קבצים'
שמירת קבצים
18/04/2020 | 19:37
14
מסכים עם nisso167 בעניין העדכונים והתוכנות. מדובר במחשב ארגוני והרשאות שהארגון קבע.

בעניין הקבצים יתכן ויש מה לעשות. לרוב במחשבים/חשבונות של בתי ספר יש כונן אישי בו ניתן לשמור מידע, ואם אין כונן אישי אז בתיקיית המסמכים האישית. אלו מקומות ייעודיים בהן ניתן לשמור מידע מבלי שיימחק, והמידע הזה בדרך כלל אפילו עובר גיבויים.

בהצלחה.
לצפיה ב-'הגדלת עוצמת ה WiFi'
הגדלת עוצמת ה WiFi
18/04/2020 | 16:21
1
17
שלום וברכה
יש לי תשתית של הוט בבית
בית קטן בערך 60 מטר
לאינטרנט מחובר מחשב משרדי עם כרטיס רשת חיצוני, יש קליטה טובה
מחובר גם מחשב נייד וגם לו הקליטה די טובה
העניין בסמארטפונים שהם לא מקבלים עוצמת קליטה טובה וממש חלשה (בדקתי עם כמה סמארטפונים שונים)
אני במרחק 10 מטר מקבל קו אחד של ווי פיי..
זה לא חדר ממד או משו..
מה כדאי לעשות? לשים אקסס פוינט או להפוך את הנתב של הוט למודם ולקנות ראוטר איכותי פרטי?
תודה
זה ההוטבוקס שלי
http://blog.tapuz.co.il/delekprice/images/3543577_...
לצפיה ב-'תוסיף אקסס פוינט ובלבד שיהא מחובר באופן קווי לראוטר'
תוסיף אקסס פוינט ובלבד שיהא מחובר באופן קווי לראוטר
19/04/2020 | 17:07
9
לצפיה ב-'ביטול שקע טעינה במחשב נייד טושיבה'
ביטול שקע טעינה במחשב נייד טושיבה
17/04/2020 | 21:03
6
19
שלום חברים
המצב מאלץ אותי לנסות לתקן מחשב נייד והבעיה שלי היא שאני רוצה לבטל את שקע הטעינה שלי שמחובר ללוח האם עם קונקטור שטוח ו4 מוליכים שניים אדומים ושניים שחורים השאלה שלי היא מדוע מתחברים לשקע הטעינה 4 גידים האם יש בתוך השקע מפסק כלשהו פנימי שמופעל עם הכנסת התקע לתוכו? ואם הסוללה שלי לא מתפקדת אבל המחשב כן עובד עם חשמל {ללא סוללה פיזית}  עד שמזיזים את התקע האם אפשר לחבר את שני המוליכים באדום ושני המוליכים בשחור במקביל לשקע טעינה אחר?

תודה וברכה למי שיוכל לעזור לי
לצפיה ב-'לקצר את ההתלבטויות שלך'
לקצר את ההתלבטויות שלך
18/04/2020 | 10:10
5
14
אם מחשב נייד עובד ללא הסוללה ורק בחיבור ישיר לחשמל,הבעיה היא בסוללה החלף סוללה.

לצפיה ב-'החזרת מחשב לכשירות מבלי לקנות סוללה'
החזרת מחשב לכשירות מבלי לקנות סוללה
18/04/2020 | 11:18
4
12
תודה על התשובה גם אם אצליח לקנות סוללה למחשב קצת ישן ,אם שקע הטעינה דורש החלפה הרי שתשאר לי עדיין אותה בעיה . אני רוצה להלחים במקום השקע הדפוק שמחובר לי ללוח האם עם 4 חוטים ,2 באדום ו2 בשחור.שקע אחר מתאים של שואב אבק תקין שיש לו רק 2 חוטים אדום ושחור .האם הלחמה של שני חוטים באדום עם חוט אחד אדום ואותו דבר עם הלחמת שני חוטים בשחור עם חוט בודד תפתור לי את הבעיה? ולא אכפת לי שהמחשב יחובר כל הזמן לחשמל ושהקונקטור ישתלשל מחוץ ללפטופ באופן מאובטח כלשהו...
לצפיה ב-'את זה תיתן לטכנאי מחשבים לעשות'
את זה תיתן לטכנאי מחשבים לעשות
18/04/2020 | 11:41
3
15
לשקע טעינה יש 3 חוטים שהם משמשים אותו..בלי חיבור של השלושה המטען לא יכנס לפעולה.

לצפיה ב-'ועל זה חשבתי לקבל תשובה'
ועל זה חשבתי לקבל תשובה
18/04/2020 | 11:55
2
19
אם לשקע צריך 3 חוטים מה תפקידו של החוט הרביעי בצמה...?
לצפיה ב-'כנס ל youtube'
כנס ל youtube
18/04/2020 | 12:09
1
10
חפש How to   Repair Charging Port
ותוסיף את דגם המחשב

לצפיה ב-'תודה רבה עזרת לי מאוד'
תודה רבה עזרת לי מאוד
18/04/2020 | 15:36
8
בסוף אזרתי אומץ והחלפתי את הקונקטור .עם הסוללה המחשב סרב לעלות ובלי הסוללה הוא עולה מצוין אז הוא מחובר קבוע לחשמל עם כל ההשלכות שיש לזה. והעיקר עובד
תודה ושבת שלום
לצפיה ב-'Windows 10 Updates'
Windows 10 Updates
15/04/2020 | 23:24
8
51
במערכות ההפעלה הישנות WindowsXP ונדמה שלי שגם ב-Windows7, קינפגתי את המערכת כך שכאשר היו updates, הייתי מקבל על כך הודעה, ויכולתי לבחור איזה עדכון להתקין ואיזה לא.
איך עושים זאת ב-Windows10? כשאני לוחץ על Settings/Updates, מופיעה לי הודעה על 3 עדכונים ממתינים שאני בכלל לא רוצה, שיתבצעו ב-restart הבא, ואני לא מוצא אופציה לשלוט בזה.

לצפיה ב-'כי אין אופציה כזו'
כי אין אופציה כזו
16/04/2020 | 07:50
7
31
יתבצע עידכון בין אם אתה רוצה או לא

לצפיה ב-'אוקי תודה'
אוקי תודה
16/04/2020 | 21:33
6
11
לצפיה ב-'יש פתרון'
יש פתרון
16/04/2020 | 22:37
5
41
לצפיה ב-'הבעיה שמיקרוסופט המנוולים רואים את זה..'
הבעיה שמיקרוסופט המנוולים רואים את זה..
17/04/2020 | 02:12
3
35
ומי שלא יספיק ליישם את זה, הם ידאגו שאחרי  
העדכון הבא של המערכת כל השיטות האלה כבר לא יעבדו.
לצפיה ב-'לא יפה לבא בתלונות למיקרוסופט'
לא יפה לבא בתלונות למיקרוסופט
17/04/2020 | 08:28
2
42
windows הוא שלהם .
אתה לא חייב להשתמש בו 
לצפיה ב-'אם הוא שלהם, שיפסיקו למכור אותו לאחרים,'
אם הוא שלהם, שיפסיקו למכור אותו לאחרים,
20/04/2020 | 08:39
1
24
ואם מישהו קונה אותו, יש לו זכות להגדיר אותו לפי איך שנוח לו. ומיקרוסופט חושבים היום שמותר להם לכפות על משתמשים כל מיני דברים בניגוד לרצון שלהם.

לצפיה ב-'מיקרוסופט לא מוכרת את המערכת למשתמש ...'
מיקרוסופט לא מוכרת את המערכת למשתמש ...
24/04/2020 | 20:18
5
מיקרוסופט מוכרת למשתמש את האפשרות להשתמש בתוכנה שלהם.
הצעתי לך בזמנו לקרוא את ה"חוזה" שמופיע בעת ההתקנה ואם לא הצעתי לך אז קרא אותו.
קרא סעיף 3 בקישור ->

"היקף הרשיון. התוכנה מותקנת ברשיון ואינה נמכרת. הסכם זה מעניק לך רק זכויות מסוימות לשימוש בתוכנה ....."
לצפיה ב-'תודה רבה! טוגלנט '
תודה רבה! טוגלנט
17/04/2020 | 15:59
11
לצפיה ב-'צריכה עזרה כבר התייאשתי'
צריכה עזרה כבר התייאשתי
17/04/2020 | 22:54
2
30
קניתי מחשב חדש במיוחד בשביל להוריד סימס 4 עם כל ההרחבות . קיבלתי אותו וניסיתי להוריד סימס ולא הצלחתי אז מישהו מאוד מאוד נחמד מפורום ניסה לעזור לי ושבר את הראש במשך יום שלם, ניסינו לתקן את הבעיות msvcp120 dll שהיו ולא הצלחנו ואז היו עוד בעיות כמו error 00007b והורדנו כל מה שצריך יש לי מיקרוסופו ויזואל סי 2015, יש לי דירקט12 , יש לי כל דבר אפשרי . zclient. winrar.zlorigin . צריכה עזרה כי עדיין מופיע לי error 00007b ושחסר mvscp120 משהו כזה . בבקשה עזרה ממישהו? כלכך חיכיתי שיהיה לי את המשחק הזה וליטרלי קניתי מחשב רק בשביל זה
לצפיה ב-'לבדוק'
לבדוק
18/04/2020 | 10:06
15
האם המחשב עומד בדרישות המינימום כאן
האם התוכנה חוקית שקנית אותה כאן .
כל תרוץ אחר לא יתקבל.

לצפיה ב-'להתקין את התוסף הבא'
להתקין את התוסף הבא
18/04/2020 | 12:20
17

להוריד את הגרסא בהתאם למערכת ההפעלה שלך ולהתקין.

האם הורדת dll-ים באופן ישיר?
לצפיה ב-'לגבי directx בבקשה צריכה עזרה'
לגבי directx בבקשה צריכה עזרה
17/04/2020 | 16:55
1
13
ישלי ווינדוס 10 פרו 64. ואני צריכה להוריד directx12 כי זה הדירקט שכתוב במחשב שלי שצריך. הקטע שהבנתי שלא קיים דירקט 12 אז לא הבנתי איפה ואיך להוריד את זה? בבקשה אני כבר משתגעת מנסה להפעיל סימס ולא פועל ואולי זה בגלל זה.
לצפיה ב-'לא צריך להוריד כי יש'
לא צריך להוריד כי יש
18/04/2020 | 10:18
10
קליק ימין על סמל ה windows >הפעלה >הקלד dxdiag
אגב הגירסה תלויה בדגם כרטיס הקול שלך

לצפיה ב-'בעיה בסוללה של הלפטופ רק בזמן שהוא כבוי'
בעיה בסוללה של הלפטופ רק בזמן שהוא כבוי
17/04/2020 | 18:38
11
היי, יש לי מחשב נייד lenovo ideapad s530 ויש לי בעיה שכאשר אני מכבה את המחשב (כמו שצריך דרך התפריט של הווינדוס בפינה למטה, לא מצב שינה או משהו) אז כעבור זמן מסוים שאני מדליק אותו הסוללה "צונחת" ל0..
לדוגמה כיביתי את המחשב עם 57% סוללה, הדלקתי אותו כעבור בערך 14 שעות ואז הוא נדלק המד סוללה היה על קצת יותר מחצי (לא הספקתי לראות אחוז מדויק אבל באזור 50-60% ) ואז אחרי משהו כמו 3 שניות הוא רושם לי הודעה על המסך שהסוללה חלשה מאוד ולחבר למטען (הסוללה "קופצת" ל- 0) אם אני מספיק לחבר מטען בשניה אז הוא נשאר דולק אם לא אז הוא נכבה ואני מדליק אותו אחרי איזה דקה עם אחוז או שניים..
יש לציין שהמחשב בן שנה, בשימוש סביר לגמרי לא שימוש כבד מידי, וכאשר אני עובד איתו הסוללה מספיקה סבבה לגמרי...

בנוסף, אם לדוגמה בלילה אני רק סוגר את המכסה של הלפטופ בלי לכבות אותו (נכנס לSLEEP ואז אני חושב שגם ל HIBERNATE (השינה העמוקה יותר)) יורדים רק כמה אחוזים בודדים במהלך הלילה.. ככה שזה בטוח משהו שקשור לזה שהוא כבוי..

אשמח לעזרה תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'בעיית שפה מוזרה'
בעיית שפה מוזרה
15/04/2020 | 09:07
2
25
קראתי בכרום כתבה בפורטוגזית. כאשר אני מעתיקה את ה URL לפיירפוקס - הכתבה מופיעה בו באנגלית

מישהו יודע מה עלי לעשות ע"מ שהכתבה תופיע בשפת המקור (פורטוגזית) בכל הדפדפנים?

תודה
לצפיה ב-'FF לא מתרגמת אתרים'
FF לא מתרגמת אתרים
15/04/2020 | 16:58
1
22
אלא אם כן הוספת לה הרחבה (addon) שגורמת לו לתרגם.יתכן אפילו Google Translate
אז כנס להגדרות >הרחבות>ונטרל את ההרחבה 
לצפיה ב-'רק עכשיו קיבלתי התראות במייל על תגובות'
רק עכשיו קיבלתי התראות במייל על תגובות
13/05/2020 | 01:38
4
ראשית: מתצנלת על התגובה המאוד מאוחרת. תודה רבה לך על הניסיון לעזור. בינתיים (אם זכור לי נכון: כשבוע-עשרה ימים) אחרי שהתופעה החלה, כך היא נעלמה. מבלי שעשיתי דבר.

ושוב, תודה רבה וסליחה על התגובה המאוד מאוחרת. אין לי מושג למה לתפוז לוקח חודש להודיע על תגובות במייל.
לצפיה ב-'dropbox'
dropbox
15/04/2020 | 13:10
19
עשיתי שידרוג ל DROPBOX שאני משתמש בו לצרכי עבודה, כלומר אני משתמש בקובץ XLS שהיה עד עכשיו מתעדכן  עלידי בזמנן אמת, פעם במחשב ופעם בסוללארי והייתי רואה אותו מעודכן בשניהם.
לפני כשבוע שידרגתי גירסה של DROPBOX ומאז נולדה לי בעיה שכאשר אני עושה שינוי לקובץ EXL  בסוללאר ולוחץ שמור הקובץ מתקלקל, ז.א מוציא לי הודעה לא ניתן לפתיחה וזה קורה בשני הקצבות.
האם מישהוא נתקל בבעיה ויודע מה לעשות

בתודה מראש
נחום
לצפיה ב-'עזרה דחופה באקסס'
עזרה דחופה באקסס
14/04/2020 | 19:01
1
17
ערב טוב וחג שמח,
בניתי טבלה ובתוכה נתוני לקוחות, בניתי גם טופס שאפשר להזין בו את נתוני הלקוח. כעט ברצוני לבנות טופס נוסף שהוא לדוגמה "חשבונית".
כעט אני לא יודע כיצד שדות ספציפיים מטבלת הלקוחות יופיעו לי בחשבונית (ניסיתי את התיבה המשולבת אך היא נותת לי רק נתון אחד).
אני רוצה שיופיע שמו של הלקוח, כתובתו ושאר פרטיו ומתחת לזה פשוט כל שאר הטופס של החשבונית.
כיצד אני עושה זאת?
תודה על העזרה
(משתמש באופיס אקסס 2016)
לצפיה ב-'זה לא אנחנו'
זה לא אנחנו
15/04/2020 | 08:01
24
עדיף לשאול בפורום אופיס
לצפיה ב-'החלפת ראוטר של בזק לאחד קנוי!!'
החלפת ראוטר של בזק לאחד קנוי!!
15/04/2020 | 05:08
1
17
היי, היום יש לי ראוטר be של בזק וכמובן אינטרנט ותשתית שלהם. האם אני יכול לנתק את הראוטר שלהם ולחבר במקום אחד שאקנה באינטרנט? או שאולי צריך לבצע כמה פעולות קודם? יש המלצה ראוטר טוב לגיימינג?
לצפיה ב-'זה לא אנחנו'
זה לא אנחנו
15/04/2020 | 07:59
26
עדיף לשאול בפורום רשתות .
עשויים להתאים אם מבצעים להם התאמה ,הם לא אחד לאחד .
בזק משתמשת בשער ייחודי וברירת מחדל של ראוטרים אחרים שונה.

לצפיה ב-'מדפסת אלחוטית שכובתה, עדיין פולטת קרינה? ולגבי העברת מסמך'
מדפסת אלחוטית שכובתה, עדיין פולטת קרינה? ולגבי העברת מסמך
12/04/2020 | 13:35
5
22
האם יש בה רכיב שפועל בתשדורת אלחוט גם כשהיא מכובית, או שככלל, כל מכשיר אלחוט כשהוא מכובה יפסיק לפלוט קרינה אלחוטית?  אותה שאלה לראוטר למשל. 

שאלה נוספת, האם יש אופציה ללא רשת אלחוטית בבית,להעביר מסמך מהמחשב למדפסת אלחוטית שבבית, באופן אלחוטי הכוונה ללא חיבור חוטי? איך עושים את זה?  
כמו כן, העברת מסמך מהטלפון למדפסת אלחוטית בבית, כאשר אין רשת אלחוטית בבית, איך ניתן לעשות?
לצפיה ב-'למה השאלה מבולבלת?'
למה השאלה מבולבלת?
12/04/2020 | 16:54
4
20
כיצד מחוברת המדפסת?
יש wi-fi ברשת?

לצפיה ב-'כרגע אין רשת אלחוטית בבית, ולא בטוח שנפעיל. '
כרגע אין רשת אלחוטית בבית, ולא בטוח שנפעיל.
12/04/2020 | 22:44
3
24
קשה לדעת מה יהיו השימושים העתידיים של המדפסת כי דברים אולי ישתנו כמו מקום מגורים ותשתיות שונות. לכן אנו בוחנים את כל האופציות כיצד ניתן להשתמש בה גם כרגע, וגם הלאה.

האם יש אופציה להעביר מסמך מהטלפון למדפסת כשאין חיבור אלחוטי בבית? 

ולגבי קרינה אלחוטית, אנסה לחדד- אם קנינו מדפסת אלחוטית, אך אין רשת אלחוט בבית, והיא מחוברת בחיבור פיזי, עם כבל יואסבי למחשב, האם היא פולטת קרינת אלחוט עדיין למרות שאין רשת אלחוטית בבית?
כלומר האם יש בה רכיב כמו שיש בראוטרים, והיא תפיצ קרינה כזו עדיין? 

במידה ורכשנו מדפסת שהיא- לא אלחוטית, ויש שני מחשבים בבית,האםבשביל להדפיס מסמכים משני המחשבים,  צריך כל פעם לחבר אותה למחשב שממנו רוצים להדפיס ולהגדיר מחדש בכל פעם שמחברים את אחד המחשבים אליה? 

כי היא לא תהיה מחוברת קבוע ויושבת על השולחן,  מפאת חוסר מקום פיזי בחדר העבודה, אלא היא תוצא ותחובר פיזית רק כשיש פרוייקטים לעבוד עליהם. 

לצפיה ב-'בכל מדפסת '
בכל מדפסת
13/04/2020 | 08:22
1
22
ניתן לנטרל את רכיב הרדיו .
כנס למאפייני המדפסת >רשת>אלחוטי .
בקשר להדפסה מהסלולר תוכל להשתמש בהגדרות מדפסת ענן של google

לצפיה ב-'תודה לך. '
תודה לך.
13/04/2020 | 11:51
6
לצפיה ב-'אם שני המחשבים מחוברים בינהם ברשת כל שהיא אז אפשרי בכ"ז לחבר'
אם שני המחשבים מחוברים בינהם ברשת כל שהיא אז אפשרי בכ"ז לחבר
13/04/2020 | 11:50
12
בUSB למחשב אחד ולשתף הדפסות עם השני
בלי רשת אלחוטית ו\או ראוטר אלחוטי לא ניתן להדפיס ישירות למדפסת
לרוב המדפסות יש אופציה לכבות את האלחוט מההגדרות בתפריט שלה ככה שהיא לא תפיץ קרינה אם זה כ"כ מפריע לכם ..
לצפיה ב-'אין קול במחשב עם התקנה של ווינדוס 10'
אין קול במחשב עם התקנה של ווינדוס 10
12/04/2020 | 12:20
4
18
התקנתי על מחשב ווינדוס 10
לוח אם GA-B75M-D3V (rev. 1.1)
משום מה הכרטיס קול לא עובד
במנהל התקנים הכל מותקן ובסדר
בהגדרות צליל מופיע שאין התקן קלט פלט

בביוס הכרטיס קול מאופשר

הסרתי את הדרייברים שהותקנו במהלך ההתקנה של ווינדוס
והתקנתי את הדרייבר של הכרטיס קול מהאתר
אבל זה לא עובד

מה יכול להיות הבעיה
לצפיה ב-'להוריד מהקישור ...'
להוריד מהקישור ...
12/04/2020 | 14:30
3
12
לצפיה ב-'זה עדיין לא עובד'
זה עדיין לא עובד
12/04/2020 | 19:25
2
11
הסרתי את הדרייבר הקודם
והתקנתי את זה
64bits Vista, Windows7, Windows8, Windows8.1, Windows10 Driver only R2.82 2017/07/26 258 MB
אין שינוי
לצפיה ב-'חפש בלוח בקרה '
חפש בלוח בקרה
12/04/2020 | 21:37
11
realtek high definition audio .
csue tu,u uecg tu,u fcrhr, njsk

לצפיה ב-'תסיר את כל ההתקנים בבקרי הקול שבמנהל ההתקנים ...'
תסיר את כל ההתקנים בבקרי הקול שבמנהל ההתקנים ...
12/04/2020 | 23:22
15
עם מחיקת הקבצים הקשורים ותפעיל מחדש את המערכת.

איזו גירסה של ווינדוס 10 התקנת ?
לצפיה ב-'גוגל דרייב'
גוגל דרייב
12/04/2020 | 18:20
1
19
מועדים לשימחה
כאשר אני פותח את גוגל דרייב תמיד היה חלום בפינה הימנית למעלה שנקרא "חדש". לאחרונה הוא איננו ואיני יודע איך מעלים קבצים מהמסכים שלי לגוגל דרייב.
תודה מראש
לצפיה ב-'לא יודע למה,אבל זה קיים שם'
לא יודע למה,אבל זה קיים שם
12/04/2020 | 21:43
24
אגב זה נקרא עכשו סתם DRIVE לך לפי הלינק

לצפיה ב-'שאלות הגדרות מדפסת אלחוט וללא.'
שאלות הגדרות מדפסת אלחוט וללא.
09/04/2020 | 21:45
4
20
האם מדפסת שהיא אלחוטית, ניתן לבטל את האלחוט ולעשות בחיבור חוטי?
האם מדפסת אלחוטית צריכה שיהיה רשת אלחוט פועלת בבית, או רק שהמחשב ייפתח בהגדרות לאלחוטי?

ביטלנו את האלחוט בבית, ובעקרון מעונינים רק במדפסת שיש לה חיבור חוטי, בגלל שרוב המדפסות כיום רשום עליהם אלחוטית", אנו רוצים לדעת אם הן יכולות לתפקד גם כמדפסת חוטית בחיבור יואסבי רגיל?
יש מדפסת חוטית לייזר משולבת מומלצת? האם ההגדרות לחבר את המחשב למדפסת מסובכות? אין לנו נסיון בזה, צריכים לצרכי הורדת מסמכים ושליחת פקסים. צריך רק לחבר לחוט של הטלפון וניתן לחייג ולשלוח פקס?
לצפיה ב-'שאלה נוספת, האם במדפסת לייזר שעמדה חודשים ללא שימוש הדיו מתי'
שאלה נוספת, האם במדפסת לייזר שעמדה חודשים ללא שימוש הדיו מתי
09/04/2020 | 23:04
1
14
הטונר שלה מתייבש או יכולה להיות בעיה כלשהי איתו? 
לצפיה ב-'טונר זה אבקה,לא מתכלה לעולם.'
טונר זה אבקה,לא מתכלה לעולם.
10/04/2020 | 07:40
18
אפשר להוציא את המחסנית ולנער אותה קצת

לצפיה ב-'כל מדפסת מכל סוג שהוא יש חיבור USB למחשב'
כל מדפסת מכל סוג שהוא יש חיבור USB למחשב
10/04/2020 | 07:48
1
22
בעת הרכישה יש לבקש גם את הכבל  USB למדפסת (A ל B ) שכן הוא לא מצורף בדרך כלל.
לפני חיבור יש להתקין את הדרייבר שמצורף ב CD .

לצפיה ב-'תודות לכם! אם אסתבך אחזור לכאן שוב. '
תודות לכם! אם אסתבך אחזור לכאן שוב.
10/04/2020 | 17:41
10

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ