לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור.2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר.3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה.4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני.5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני.6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים.7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית.8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה.9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים.10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם.העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור.2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר.3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה.4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני.5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני.6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים.7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית.8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה.9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים.10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם.העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'הפרדת חשבונות Gmail'
הפרדת חשבונות Gmail
08/11/2016 | 23:27
20
25
פתחתי חשבון Gmail חדש ובלי לשים לב הוא נפתח תחת חשבון הג'ימייל הראשי שלי. אני לא רוצה שיהיה משוייך למייל הראשי שלי כי הוא צריך להיות אנונימי לחלוטין. איך אני מפרידה ביניהם?
לצפיה ב-'מה זה אומר?'
מה זה אומר?
09/11/2016 | 09:30
2
24
את נתת הרשאה להיכנס מחשבון אחד לשני .
כאשר את תפתחי את ההגדרות של החשבון החדש יופיע בכותרת שורת הסבר .
משם את מבטלת את ההרשאה,ואז החשבון יהיה נפרד

לצפיה ב-'איפה זה נמצא בהגדרות? אין את זה בשורת הפתיחה'
איפה זה נמצא בהגדרות? אין את זה בשורת הפתיחה
09/11/2016 | 10:42
1
7
לצפיה ב-'פתח gmail ראשי'
פתח gmail ראשי
09/11/2016 | 11:15
17
ממנו בקליק יש לך גישה ל gmail המישני זה שנתת לו הרשאות.
עכשו סימן של גלגל שיניים > הגדרות ומיד תקבל בכותרת את השורה

לצפיה ב-'אני לא מבין את ההסבר שלך לבעיה. הסבר לי שוב. אבל'
אני לא מבין את ההסבר שלך לבעיה. הסבר לי שוב. אבל
09/11/2016 | 11:17
12
20
אני אנחש שלא יצאת מהחשבון הראשי לפני שניתקת עצמך ממנו דרך החשבון עצמו.............
לצפיה ב-'אני אסביר את העניין '
אני אסביר את העניין
09/11/2016 | 11:35
11
18
פתחתי חשבון ג'ימייל חדש שמיועד לפורום, אני לא רוצה שתהיה שום דרך להגיע דרכו לג'ימייל האמיתי שלי שהוא גם הראשי.
איך אני מאבטת את עצמי?
לצפיה ב-'אין לי מושג על מה אתה בעצם מדברר ורוצה. אין'
אין לי מושג על מה אתה בעצם מדברר ורוצה. אין
09/11/2016 | 12:06
10
19
שום קשר בין חשבונות בגמייל.
ולמה אתה לא מגיב למה שהצעתי ?
בהצלחה לך.
לצפיה ב-'תודה על ההסבר'
תודה על ההסבר
09/11/2016 | 12:22
9
13
יצאתי מכל החשבונות ועשיתי remove לזה המשני ועכשיו הם לא מקושרים, תודה.
השאלה שלי הייתה האם יש באמת קשר בין החשבונות כיוון שזה יושב תחת כובע גוגל אחד.
אם מישהו למשל פורץ לי לחשבון האם יש לו דרך להגיע לחשבונות האחרים דרך החשבון הלא ראשי?
לצפיה ב-'אין שם קשרבין החשבונות בגימייל.'
אין שם קשרבין החשבונות בגימייל.
09/11/2016 | 15:25
8
8
לצפיה ב-'יש קשר'
יש קשר
10/11/2016 | 10:45
7
11
כאשר המשתמש רוצה אז הוא יכול יחד עם חשבון אחד לפתוח גם את החשבון השני ,והכל מתוך חלון אחד .באנגלית זה נקרא delegated (לא יודע מה המינוח בעברית )
ויש פרוצדורה סדורה להגדיר "האצלה " זו .
בחשבון הראשי כאשר מקליקים על תמונת הפרופיל מקבלים מתחתיו את החשבון השני ראה תמונה ראשונה.
ובתמונה השניה כאשר אתה נמצא בחשבון השני אז בהגדרות מופיע בכותרת "נתת הרשאה" .
זה אומר שלא צריך לצאת ולהיכנס כל פעם .בכניסה לחשבון הראשי אתה יכול לעבור גם לחשבון השני .
וההסבר נתון בעזרה של gmail
שם גם יש איך להסיר האצלה -remove deligate .
יש אנשים שימצאו את הענין מועיל ויש שזה יבלבל אותם .

לצפיה ב-'ההסבר בעברית'
ההסבר בעברית
10/11/2016 | 10:57
6
לצפיה ב-'את זה אני מבינה'
את זה אני מבינה
10/11/2016 | 11:16
2
10
מה שאותי מעניין זה אם אני שולחת לגורם שלישי מייל מאחת המיילים שתחת מטרית השם שלי בגוגל, האם הוא יכול לפי המייל שנשלח (עם שם אקראי) להגיע לחשבונות הג'ימייל האחרים שלי (למשל החשבון הראשי בו רשום השם המלא שלי)? הרי הם כן יושבים תחת מטריה אחת ושם אחד..
מההסברים שלכם הבנתי שלא, החשבונות נפרדים לכן לא ניתן לדעת מחשבון אחד לגבי החשבונות האחרים. 
הבנתי נכון?
לצפיה ב-'המקבל יודע רק דבר אחד'
המקבל יודע רק דבר אחד
10/11/2016 | 11:52
1
8
את חשבון הדואר ממנו נשלחו המיילים .
לא מסוגל להתחקות אחר דבר אחר.

לצפיה ב-'לא מדוייק. המקבל, במידה וזה מעניין אותו, יודע גם '
לא מדוייק. המקבל, במידה וזה מעניין אותו, יודע גם
10/11/2016 | 12:24
8
את פרטי מה שנקרא הHeader של האימייל (שכולל את הIP ממנו נישלח, את כתובת השרת ממנו הוא נישלח ואת הנתיב/מסלול שעבר וכד').

לצפיה ב-'זה "קשר, שהמשתמש צריך להגדיר. וגם במצב הזה תיבת דאר קשורה'
זה "קשר, שהמשתמש צריך להגדיר. וגם במצב הזה תיבת דאר קשורה
10/11/2016 | 12:08
2
9
לא מוצגת בתיבות קשורות ובוודאי שאינה מוצגת או זמינה לאחרים. ובשביל,לפתוח גם אותה מחשבון אחר,בעל התיבות צריך לבצע פעילות יזומה מסוימת.
המטרה של הטריק הזה היאד שניתן להיכנס לתבת מקושרת ללא סיסמא ולפתוח תיבות במקביל.

לצפיה ב-'אז הפעילות הזאת בוצעה'
אז הפעילות הזאת בוצעה
10/11/2016 | 12:27
1
8
ואם זה לא מתאים אז צריך לבטל .
ראה בעזרה ביטול האצלה

לצפיה ב-'זאת לא התלונה שלה לדעתי, אבל כנראה ששנינו לא מבינים'
זאת לא התלונה שלה לדעתי, אבל כנראה ששנינו לא מבינים
10/11/2016 | 13:30
9
אותה, וגם ההסברים שלה של מובנים ולא עוזרים.
אני עובד עם קישור ל 8 משתשים ואין ואף פעם לא היתה שום תופעה כזאת
או דומה לה.
לצפיה ב-'מנחש/מעריך...'
מנחש/מעריך...
10/11/2016 | 08:57
3
16
גוגל יידעו לזהות ששני החשבונות קשורים "אלייך"/לאותו מחשב.
הקישור, שוב, להערכתי, יתבסס על עוגיות, כתובת IP  וזיהוי הדפדפן.
במידה ותשלחי אימיילים משני החשבונות בניפרד לגורם שלישי, במידה וירצה, אותו גורם שלישי יוכל לקשר גם כן בין השניים בהתבסס על ה Header של האימיילים השונים (שהגיעו מאותו שרת וכתובת IP).
להערכתי, כבר ציינתי?

לצפיה ב-'זה מענין אבל לא.קרא תגובתי מעליך'
זה מענין אבל לא.קרא תגובתי מעליך
10/11/2016 | 10:51
2
11
קרא על האצלה
בדרך כלל חשבונות ה GMAIL מופרדים ,אתה יוצא מאחד נכנס לשני ,ברם אפשר גם אחרת.אתה לא חייב לצאת מהחשבון ואתה יכול להיכנס לחשבון השני מכיוון שנתת לאחד החשבונות הרשאה לפנות לחשבון השני -האצלה .

לצפיה ב-'צר לי, אך ללא פירוט והתייחסות לסייגים שציינתי, ה"לא" שלך '
צר לי, אך ללא פירוט והתייחסות לסייגים שציינתי, ה"לא" שלך
10/11/2016 | 11:28
1
10
וכל עניין ה"האצלה" הופכים ללא-רלוונטיים.
השואלת לא טרחה לציין מפני מי היא רוצה להסתיר ("להפריד") את חשבונות הGMAIL השונים. זו הסיבה שהקפדתי לסייג:
1. גוגל יידעו ששני החשבונות קשורים.
2. אנשי הIT מאחורי "הפורום" (במידה ויבחרו לשמור כתובות IP, פרטי דפדפן וכו', כפי שציינתי), יידעו לקשר בין החשבונות הללו, במידה, כמובן, אם היא תשלח להם אימיילים משני החשבונות הללו. ולא אתפלא אם שרתי הפורום יודעים (ו"טורחים") לקרוא עוגיות שיושבות על מחשב המשתמש.
ואגב, לצורך "השכלה כללית", נאמר שאתה גולש באתר חברה של גאדג'טים ובודק מוצר ספציפי ולאחר מכן אתה נכנס לאתר אחר (מתחרה), נאמר, אמזון, ובודק פרטי אותו מוצר, אמזון תציג מחיר "הקשור", בצורה זו או אחרת, למחיר שראית באתר הראשון. מעין התאמת מחיר On-The-Fly. הם עושים זאת ע"י קריאת העוגיות היושבות במחשב המשתמש. לא אתפלא אם הם מצליחים לקרוא גם את היסטוריית הגלישה.
לצפיה ב-'אז זהו,היא טעתה באיזה מקום '
אז זהו,היא טעתה באיזה מקום
10/11/2016 | 11:59
7
ואיחדה שני חשבונות תחת כניסה אחת .
אתה לא הבנת את הענין מכיון שלרוב האנשים זה לא משנה.
אני משתמש בזה כבר שנים על כן זיהיתי את הבעיה .
ובקשר להשכלה הכללית ,אני מסכים ברם אנשי ה IT לא הצליחו לזהות את הנצחון של טראמפ ,ולא הייתה מתקפת סייבר ולא היה באג 2000 .
יש אנשים שעושים פרנסה מנבואות שקר.

לצפיה ב-'השלמת מילים לא רצויה '
השלמת מילים לא רצויה
10/11/2016 | 09:51
4
19
כשאני מתחיל להקליד אותיות בשורת הכתובת, המערכת מציעה לי מייד עוד כמה שורות מלאות  אפשריות מחיפושי הקודמים(לחסוך לי המשך הקלדה), ובכך פוגעת בפרטיותי. איך מונעים זאת. וינדויס 10,כרום
לצפיה ב-'והורדתי את ה וי V לעניין חיזוי ,בהגדרות, ללא הועיל'
והורדתי את ה וי V לעניין חיזוי ,בהגדרות, ללא הועיל
10/11/2016 | 10:03
7
אולי צריך להפעיל מחדש את המחשב ?!
לצפיה ב-'בתקווה שהינך מסתדר באנגלית'
בתקווה שהינך מסתדר באנגלית
10/11/2016 | 10:11
9
לצפיה ב-'הבקשה שלך אינה ישימה בגוגל כרום....'
הבקשה שלך אינה ישימה בגוגל כרום....
10/11/2016 | 11:00
1
12
עם זאת, מכיוון שסרגל הכתובות מציג גם התאמות מהיסטוריית הגלישה וגם מהסימניות. גם אם תכבה את החיזויים, התאמות מהיסטוריית הגלישה ומהסימניות עדיין יופיעו בסרגל החיפוש.
הדרך היחידה לטפל בזה היא לא באמצעות הגדרה חד פעמית אלא ביצוע פעולת ניקוי היסטוריית הגלישה ואם תרצה גם לא לקבל התאמות מהסימניות תצטרך למחוק אותם.
מצער שכך אבל מי הבטיח לנו גן של שושנים !
בהצלחה בהמשך ידידי
לצפיה ב-'תודה מחיקת ההסטוריה די הועילה'
תודה מחיקת ההסטוריה די הועילה
10/11/2016 | 16:19
4
לצפיה ב-'חוסר מקום במחשב מסוים שמחובר ל-Dropbox'
חוסר מקום במחשב מסוים שמחובר ל-Dropbox
07/11/2016 | 08:16
18
20
במחשב נייד שלי, שמחובר גם הוא לדרופבוקס, לא נשאר מקום רב בדיסק D (מיקום שמירת קובצי דרופבוקס).

להערכתי, כרגע כל הקבצים שלי בדרופבוקס תופסים למעלה מ-40 ג'יגה. במחשב הנ"ל אני עורך לעתים קבצים מתוך דרופבוקס, ולכן לא הייתי רוצה לנתק אותו מדרופבוקס ולמחוק את כל קובצי דרופבוקס שמאוחסנים עליו כדי לפנות מקום ב- :D.

יש לכם הצעה איך אפשר להמשיך, כך שבכל זאת תהיה לי נגישות מהמחשב הזה לפחות לחלק מן הקבצים בדרופבוקס, לצורך עריכה בוורד וכו', אבל בלי שכל קובץ נוסף שאוסיף לדרופבוקס יפחית מן המקום הפנוי על המחשב הנייד (עד כדי חיסול המקום הנותר ו"חסימת" דיסק D להוספת קבצים נוספים)?

חשוב לציין שכשאני שומר קבצים בדרופבוקס, אני לא מאחסן אותם בדרך כלל בתיקיות מיוחדות, אלא שולח את כולם ישירות לדרופבוקס, כך שכולם נמצאים ב-root, ולא בספריות משנה. כרגע נראה לי קצת בעייתי לשנות את זה, כי כשאני שולח את הקבצים לענן הזה, אני פשוט לוחץ Send To וכמובן, בוחר Dropbox.
לצפיה ב-'לרכוש דיסק גיבוי חיצוני ולהעביר אליו את תיקיית הדרופבוקס'
לרכוש דיסק גיבוי חיצוני ולהעביר אליו את תיקיית הדרופבוקס
07/11/2016 | 08:57
5
133
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
07/11/2016 | 09:12
4
12
לא חשבתי על הפתרון הזה, אבל נראה שהוא באמת יתאים.
כלומר, מה שאתה מציע זה שאחבר את הדיסק החיצוני ב-USB למחשב הנייד, ואקבע שעבור המחשב הספציפי הזה מיקום תיקיית הדרופבוקס יהיה לא על המחשב עצמו, אלא על הדיסק החיצוני.

אני רואה בכך שני מינוסים:
ראשית, תמיד כשאדליק את המחשב, יהיה צורך לחבר את הדיסק, כי אחרת לא אוכל להעלות את דרופבוקס;
שנית, ייקח יותר זמן לעדכן את קובצי הדרופבוקס על המחשב הזה, כי הם יצטרכו לרדת לדיסק החיצוני ולא לדיסק הקשיח של המחשב עצמו.

מצד שני, אני מאמין שזהו הפתרון היחיד שאפשרי בסיטואציה הנוכחית, כי אז אני מפנה כנראה 50 ג'יגה על דיסק :D של המחשב הנייד, וסביר שאז הוא יעבוד מהר יותר, ולא יהיו לי עוד בעיות אחסון.
לצפיה ב-'מאחר ומדובר במחשב ישן - אז הצדק איתך.'
מאחר ומדובר במחשב ישן - אז הצדק איתך.
07/11/2016 | 10:25
3
17
לא תוכל לנתל את הבונוס של ה - USB 3 אבל זאת אבל בהתאם לנסיבות, זאת האפשרות היחידה הנראת לי.
לצפיה ב-''
07/11/2016 | 10:47
7
אכן, מסכים אתך.
לצפיה ב-'דרך אגב, אני מבין'
דרך אגב, אני מבין
07/11/2016 | 10:55
1
14
שאני יכול לחבר כונן חיצוני כזה, אבל הוא יתממשק עם ה- USB הישן ויפעל לאט הרבה יותר מאשר אילו הייתי משתמש ביתרונות של USB 3.
לצפיה ב-'אכן כן. יש תמיכה לאחור.'
אכן כן. יש תמיכה לאחור.
07/11/2016 | 12:19
7
לצפיה ב-'2 אפשרויות נוספות ...'
2 אפשרויות נוספות ...
07/11/2016 | 09:41
11
16
1. החלפת דיסק לפנח גדול יותר.
2. הוספת דיסק קשיח במקום כונן DVD (אם קיים).

לא ציינת את דגם המחשב ולא את דגם הדיסק הקשיח ונפחו.

לצפיה ב-'תודה רבה. לא ציינתי'
תודה רבה. לא ציינתי
07/11/2016 | 10:11
10
17
כי למעשה לא הייתי מעוניין לגעת במחשב, לשנות את הדיסק וכו'.
מדובר במחשב Dell די ישן (מלפני כשבע שנים, אם זכור לי נכון), שעדיין עושה את העבודה, אבל עם דיסק בנפח קטן. חילקתי אותו ל-:C ו-:D בזמנו, ונפחי שני הדיסקים האלה די קטנים, יחסית לנפחי האחסון שקיימים כיום.

אני ממשיך לעבוד אתו, אבל בלי לשנות את הקונפיגורציה וגם בלי לנגוע במערכת חלונות 7 שמותקנת עליו. למעשה, זה מחשב גיבוי, בעצם.
לצפיה ב-'חשבת על הכול ...'
חשבת על הכול ...
07/11/2016 | 10:21
9
21
אז מדוע טרחת לשאול אם אינך מעוניין לגעת במחשב ?

דיסק חדש בנפח גדול יותר ושיכפולו מהדיסק הקיים יתן לך מענה "מבלי לגעת" במערכת הקיימת.
לצפיה ב-'אכן. כנראה '
אכן. כנראה
07/11/2016 | 10:48
8
19
אלך על הפתרון הזה.
לצפיה ב-'******'
09/11/2016 | 08:09
7
10
אפשרות נוספת... כונן חיצוני מסוג SSD. גם בממשק USB2 הוא הוא יהיה על-קולי.
ואם אתה יכול/מוכן למשוך ת'מחשב לעוד כשלוש שנים, כדאי לשקול להחליף את הקשיח שלו בSSD בגודל שמתאים לצרכים הנוכחיים או הצפויים ב3 השנים הקרובות.
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
09/11/2016 | 08:52
6
13
אבחן את האפשרות (אם כי אני מניח שכונן חיצוני מסוג SSD יהיה יקר מאוד).
לצפיה ב-'******'
09/11/2016 | 09:59
5
17
קראתי לאחרונה ריוויו של Plextor S2C וצויין שהוא אמנם איטי, אך מהיר הרבה יותר מכונן קשיח ומחירו זול יחסית.
החודש תוכל למצוא דילים בארה"ב (אמזון, לדוגמא) של Black Friday או Cyber Monday. שווה לחפש.
לצפיה ב-'המון תודה.'
המון תודה.
09/11/2016 | 10:14
4
6
לצפיה ב-'המון בבקשה. ונא "רוץ וספר לחבר'ה" במידה ותלך על פתרון '
המון בבקשה. ונא "רוץ וספר לחבר'ה" במידה ותלך על פתרון
10/11/2016 | 08:47
3
11
מבוסס SSD.
לצפיה ב-'אם אכן,'
אם אכן,
10/11/2016 | 09:22
2
12
ודאי שאחזור כדי לספר (ולהודות שוב, כמובן).
לצפיה ב-'ליסטן, Man'
ליסטן, Man
10/11/2016 | 10:06
1
12
אני "מכירך" מזה שנים לא מעטות, וליתר דיוק, שנים רבות יותר ממה שאיכפת לי לזכור.
אפשרי שגם הצלחתי אפילו לעזור לך בעבר, אבל גם אם לא, אתה בהחלט נעזר לא מעט בחברי הפורום התומכים כאן, ואני חייב לציין (כן, מרגיש חובה) שאתה תמיד() מקפיד להודות לתומכים ואינך מתייחס לעזרה/תמיכה כאל משהו מובן מאליו.
ומה גם שאתה מתנסח בבהירות ואין כל צורך להתעסק בניחושים לגבי "כוונת המשורר".
אז צל"ש (חסר כל ערך) ממני.
לצפיה ב-''
10/11/2016 | 10:18
1
לצפיה ב-'העתק והדבק'
העתק והדבק
08/11/2016 | 12:03
3
34
שלום רב,

יש לי WORD 7 , כאשר אני מנסה לעשות העתק הדבק , המחשב זוכר לי
את העתק הדבק הקודם ושם לי אותו על הדף , איך אני פותרת את הבעיה
אשמח לתשובתכם

נאוה
לצפיה ב-'את בטח מתכוונת ל- Word 2007 .....'
את בטח מתכוונת ל- Word 2007 .....
08/11/2016 | 12:16
2
23
חסרים פרטים....
מהיכן את עושה העתק ולהיכן את עושה הדבק ?
האם הבעיה קיימת רק בוורד או במעבדי תמלילים נוספים כדוגמת פנקס הרשימות או הכתבן ?
איזו מערכת הפעלה ?
תפרטי איך בדיוק את מבצעת את התהליך !
חזרי לדווח

לצפיה ב-'העתק הדבק'
העתק הדבק
09/11/2016 | 08:40
1
44
שלום
עבדתי במסמך וורד שבו עשיתי העתק הדבק , סגרתי את המסמך ואף את המחשב
ולאחר כמה ימים פתחתי מסמך חדש לעבודה ורציתי לעשות העתק הדבק למסמך כלשהוא והמחשב נתן לי את העתק הדבק מהמסמך הישן

אני עובדת רק בוורד  windows 7
אשמח לעזרתך
לצפיה ב-'כפי הנראה יש צורך לאפס את ה - Clipboard'
כפי הנראה יש צורך לאפס את ה - Clipboard
09/11/2016 | 09:02
36
הורידי למחשבך את הקובץ Clear Clipboard
חלצי אותו והפעילי את הקובץ
אתחלי את המחשב ובדקי
בהצלחה
חזרי לדווח
לצפיה ב-'מישהו יודע איך נפתרים מה - http://he.reimageplus.com/'
מישהו יודע איך נפתרים מה - http://he.reimageplus.com/
08/11/2016 | 10:41
5
21
זה ווירוס שפעיל רק בכרום ולא באקספלורר וגורם להמון חלונות לקפוץ שאפילו חוסמי החלונות למינהם לא מצליחים לחסום.
כל אתר שאני נכנס אליו בכרום מקבל את הקודומת: http://he.reimageplus.com/
וזה מנתב לכל מיני פרסומות.
הפעלתי כל מיני כלי ניקוי וגם את האנטי-וירוס של קרספרסקי אבל כלום לא עוזר.
האם יש דרך לנקות זאת?

תודה מראש למי שיוכל לסייע.
לצפיה ב-'את הכרום איפסת ? ...'
את הכרום איפסת ? ...
08/11/2016 | 11:18
2
35
לצפיה ב-'את הכרום הורדתי והתקנתי מחדש. צריך עוד משהו לעשות?'
את הכרום הורדתי והתקנתי מחדש. צריך עוד משהו לעשות?
08/11/2016 | 11:33
1
7
לצפיה ב-'התקנה מחדש לא מאפסת.'
התקנה מחדש לא מאפסת.
08/11/2016 | 14:41
17
לצפיה ב-'בקישור שצירף לך HelpSupport יש המלצה....'
בקישור שצירף לך HelpSupport יש המלצה....
08/11/2016 | 12:11
1
38
להריץ 3 תוכנות ועוד 2 תוכנות מומלצות !
ביצעת ?
ממליץ שתבצע הכל !
בהצלחה
חזור לדווח
לצפיה ב-'הוא קוסם, הוא קוסם, הוא קוסססם !!! '
הוא קוסם, הוא קוסם, הוא קוסססם !!!
08/11/2016 | 14:22
24
הרצתי את הכלי הראשון שהומלץ אבל לאחר מכן עדיין היו חלונות קופצים.
לאחר מכן בצעתי את ה reset של הכרום וזה פתר את הבעיה, סוף, סוף.
מעניין כשבצעתי uninstall לכרום ו download מחדש זה לא פתר את הבעיה וה-Reset כן פתר את הבעיה.

תודה רבה, עזרתם לי מאד, תזכו למצוות
לצפיה ב-'בעיות חיבור לאינטרנט וטעינת דפים'
בעיות חיבור לאינטרנט וטעינת דפים
07/11/2016 | 09:51
3
23
אז ככה:
היה לנו בדירה אינטרנט של בזק ובזק בינלאומי 15 מגה.
במשך כשנה הכל היה די בסדר אבל בחודש האחרון ראיתי שלוקח לדפדפנים שלי (גם כרום וגם אקספלורר) מלא זמן לטעון דפים. גם סרטוני יוטיוב היו סוחבים בטעינה ויורדים איכות או שנתקעים פשוט.
במחשב של שותף שלי הכל עבד בסדר וגם בפלאפון שלי.
עכשיו השותף עזב ויש לי ראוטר חדש של 100 מגה.
בפלאפון זה כמעט תמיד בסדר. במחשב יוצא כשאני פותח את המחשב בדרך כלל טעינת הדפים סבבה ואחרי כמה זמן לוקח מלא זמן לטעון דפים. ברוב הפעמים גם במקרים כאלה סרטוני יוטיוב רצים סבבה אפילו על 1080P.
גם כשאני משחק את משחק הרשת שלי (רוקט ליג) אז לפעמים זה סבבה ורוב הפעמים הוא לא מוצא שרתים ואחרי מלא זמן הוא נותן לי שרת עם אנשים ברמה ממש נמוכה ממני אחרי שהוא הגדיל את החיפוש. לפעמים אחרי מאמץ כזה הוא גם אומר לי שיש לי גישה מוגבלת לרשת לכמה שניות.
לצפיה ב-'אופס ההודעה נחתכה באמצע. זו ההודעה בשלמותה'
אופס ההודעה נחתכה באמצע. זו ההודעה בשלמותה
07/11/2016 | 09:55
2
25

אז ככה:
היה לנו בדירה אינטרנט של בזק ובזק בינלאומי 15 מגה.
במשך כשנה הכל היה די בסדר אבל בחודש האחרון ראיתי שלוקח לדפדפנים שלי (גם כרום וגם אקספלורר) מלא זמן לטעון דפים. גם סרטוני יוטיוב היו סוחבים בטעינה ויורדים איכות או שנתקעים פשוט.
במחשב של שותף שלי הכל עבד בסדר וגם בפלאפון שלי.
עכשיו השותף עזב ויש לי ראוטר חדש של 100 מגה.
בפלאפון זה כמעט תמיד בסדר. במחשב יוצא כשאני פותח את המחשב בדרך כלל טעינת הדפים סבבה ואחרי כמה זמן לוקח מלא זמן לטעון דפים. ברוב הפעמים גם במקרים כאלה סרטוני יוטיוב רצים סבבה אפילו על 1080P.
גם כשאני משחק את משחק הרשת שלי (רוקט ליג) אז לפעמים זה סבבה ורוב הפעמים הוא לא מוצא שרתים ואחרי מלא זמן הוא נותן לי שרת עם אנשים ברמה ממש נמוכה ממני אחרי שהוא הגדיל את החיפוש. אחרי מאמץ כזה הוא לפעמים גם אומר לי שיש לי גישה מוגבלת לאינטרנט לכמה שניות.

אני יודע שיש מצב שיש בעיה עם הספקית (למרות זה אותה חברה והאות שמגיע סבבה לגמרי אז מה יכולה להיות הבעיה?) אבל בגלל שבעיות היו אצלי גם בראוטר הקודם אני רוצה קודם לבדוק מה אפשר לעשות מהצד שלי.

אז אשמח לעצות:
איך אני בודק את המהירות שלי ואם יש לי תוכניות זדוניות, או מישהו שמפעיל אצלי מכונת ביטקוין או SPY או כל דבר אחר שאתם חושבים שיכול להיות הבעיה או משהו שיכול להאיץ את האינטרנט.

ממש ממש תודה מראש

לצפיה ב-'מקום טוב להתחיל בו:'
מקום טוב להתחיל בו:
08/11/2016 | 06:14
18
לצפיה ב-'מומלץ לבצע בדיקות מהירות וכן בדיקה ממחשב אחר'
מומלץ לבצע בדיקות מהירות וכן בדיקה ממחשב אחר
08/11/2016 | 10:49
10
היי,

ממליץ לך לבדוק את איכות הגלישה ממחשב אחר בכדי לנטרל השפעה של תוכנות מאיטות וזדוניות.
כמובן שמומלץ בכל מקרה להסיר תוכנות מיותרות מהמחשב ולעצור תהליכים שאינם נחוצים.

כמוכן מומלץ לבצע בדיקות מהירות מול התשתית בלבד ומול התשתית+ספק כפי שהוצע כבר.

אם גם ממחשב אחר איכות הגלישה אינה מיטבית אתה מוזמן לשלוח פרטי התקשרות במייל ל: online@bezeqint.net ונציג טכני יחזור אליך בכדי לסייע.

מתן, בזק בינלאומי
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לתיקיות במחשב'
שאלה בנוגע לתיקיות במחשב
07/11/2016 | 15:25
2
19
ללקוחה שלי יש מערכת הפעלה וינדוס 10 באנגלית
האם ישנה אפשרות שברגע שהיא לתיקייה כלשהי המחשב יסמן שהתיקיה נקראה?
אם כן איך עושים זאת?
לצפיה ב-'אין אפשרות עדין להוספת תגיות לשם תיקיה או קובץ'
אין אפשרות עדין להוספת תגיות לשם תיקיה או קובץ
07/11/2016 | 15:46
11
כנאה הלקוחה שלך רגילה למקינטוש

לצפיה ב-'כמו שרואים הודעות שנקראו בWA עם 2 V כחולים ??'
כמו שרואים הודעות שנקראו בWA עם 2 V כחולים ??
07/11/2016 | 18:03
12
לא נראה לי שיש כזאת אופציה ...
לצפיה ב-' לצפיה ב-'BrowserModifier:Win32/SupTab!blnk זה כן? זה לא?' B'
לצפיה ב-'BrowserModifier:Win32/SupTab!blnk זה כן? זה לא?' B
06/11/2016 | 18:30
3
21
Windows Defender מתלונן עליו.
הפרסום עליו באתר מיקרוסופט הוא מלפני כחודש וחצי.
nod32 לא מוצא דבר.

מה אתם יודעים?

(שאלתי גם בפורום אבטחת מידע)
לצפיה ב-'הנושא השתבש'
הנושא השתבש
06/11/2016 | 18:48
10
הקישור לפרוט: כאן.
לצפיה ב-'יוצרי החתימות של ה-Defender החליטו שזה וירוס ....'
יוצרי החתימות של ה-Defender החליטו שזה וירוס ....
06/11/2016 | 18:59
1
14
מסוג סוס טרויאני.
ב- ESET טוענים שזה כנראה טעות בזיהו של ה- Defender,
בפורום ESET התייחסות מהיום - כדאי לעקוב  ->

לצפיה ב-'תודה, ובכן בנתיים ביצעתי remove ב- Defender'
תודה, ובכן בנתיים ביצעתי remove ב- Defender
06/11/2016 | 19:37
8
אחרי ש- clean לא עזר.
בינתיים שקט, בלי תופעות לוואי מזוהות.
לצפיה ב-'מתיחת קובץ וידאו'
מתיחת קובץ וידאו
05/11/2016 | 07:53
1
15
איך מותחים קובץ וידאו מסוג mp4 שצולם בסלולר לאורך?
לצפיה ב-'לא מותחים וידיאו שצולם לאורך במקום לרוחב ...'
לא מותחים וידיאו שצולם לאורך במקום לרוחב ...
05/11/2016 | 18:39
25
הסרט שיוצג אח"כ יהיה חסר פרופורציות.

בדרך כלל סרטון שיבוע בו היפוך של 90 מעלות יוצג על צג המחשב עם רקע שחור בצדדיו.
סרטון ניתן להפוך עם תוכנה חינמית שנמצאת במחשב - Windows movie Maker ->

כדי "לבטל" את הרקע השחור בצידי הסרט אפשר לערוך עם תוכנות עריכה (לא מכיר חינמיות)  דוגמה בסרטון ->
לצפיה ב-'מדפסת ישנה hp P2015pn נמצא פתאום במצב אופליין'
מדפסת ישנה hp P2015pn נמצא פתאום במצב אופליין
04/11/2016 | 09:54
3
29
המדפסת היא של בתי שגרה באר"ב במקום שאין לה את מי לשאול.
יש לה מדפסת cannon מחוברת ב=wi-fi שהוא גם פקס וגם סורק
וגם את ה-hp הישן שהיא משתמשת בו כמדפסת בלבד כי זהו מדפיס 3000 דף וכדאי כלכלית.
המדפסת הישנה הזו מחוברת פיזית ב-usb למחשב חלונות 7 64 ביט.

ב-manage המדפסת לא מופיעה אולם ב-devices and pרprinters המדפסת מופיע עם מספר אחר. היא ניסתה למחוק אבל האייקונים נמחקים לרגע ואח:כ חוזרים ועדיין המדפסת לא עובדת.
היא קנתה דיו מקורי וגם זה לא עזר.
האם יכול להיות שיש בעיה בכבל במקשר בין המחשב למדפסת?
כל רעיון אחר יתקבל בברכה.

נ.ב. היא צלצלה לhp אולם אמרו לה שהם לא תומכים כי המדפסת ישנה.
לצפיה ב-'ממש חוצפה מצד HP ..'
ממש חוצפה מצד HP ..
04/11/2016 | 12:53
2
34
אצלנו גם מדפסות של ברדר+זירוקס בנות 10 מקבלות תמיכה טלפונית בגבולות ההיגיון כמובן

בכל אופן .. תשאל אותה איזה מנורות דולקות לה בפנל (אם אפשר שתצלם ואתה תעלה לכאן ..)

בגדול מלמלה למטה :
נייר תקוע
נגמר טונר
חסר נייר
תקלה מכנית - לקרוא לתכנאי
הדפסה מתקבלת\מודפסת כרגע
ליד המקש הירוק זה נורת READY

בתקווה שזה יעזור לכם ...
לצפיה ב-'******'
05/11/2016 | 09:50
1
25
אהבתי במיוחד:"המדפסת היא של בתי שגרה באר"ב במקום שאין לה את מי לשאול."
= מדבר וציה.
למרות שלא בדקתי, אני משוכנע לHP יש פורום משתמשים שבו ניתן להציג "קושיות".

לצפיה ב-'את האמת שמאז שזירוקס ישראל העבירו את התמיכה הטלפונית אליהם'
את האמת שמאז שזירוקס ישראל העבירו את התמיכה הטלפונית אליהם
05/11/2016 | 14:07
19
ואנחנו נשארנו רק עם המחלקת שירות ותיקונים אני שומע מהרבה לקוחות שגם הם מקצצים בדגמים שהם מוכנים לעזור עם תמיכה טלפונית ..
הבעיה שלי עם HP שהם מפליצים כל שני וחמישי 30-50 דגמים חדשים ובגלל זה הם מיד מקצצים בתמיכה בישנים אפילו שהם בני 5-6 שנים בקושי ...
לפני כמה חודשים הגיע אלינו לקוח עם מדפסת שהוא רכש בשנת 90 (פאקינג שנת 1990!!!) ורצה שנתקן לו אותה כי הוא מאוהב בה ...
לצפיה ב-'בהמשך לשירשורון על כונני SSD - "כמה כבר ניכתב על הכונן?"'
בהמשך לשירשורון על כונני SSD - "כמה כבר ניכתב על הכונן?"
05/11/2016 | 09:39
3
34
שרשור המקור:

כתבת המשך בנושא... כלי הנותן לנו מידע לגבי כמות הכתיבה שהתבצעה על הכונן  ומצב בריאותו.

לצפיה ב-'המג'ישן של סמסונג מספר את כל זה מעצמו.'
המג'ישן של סמסונג מספר את כל זה מעצמו.
05/11/2016 | 12:11
12
לצפיה ב-'Kingston SSD ToolBox מספק את הנתונים למוצרים שלו.'
Kingston SSD ToolBox מספק את הנתונים למוצרים שלו.
05/11/2016 | 13:59
1
12
לצפיה ב-'תודה לשניכם על ההארות. טוב לדעת.'
תודה לשניכם על ההארות. טוב לדעת.
05/11/2016 | 21:57
7
לצפיה ב-'עזרה עם ובעיית מקום.hyberfil.sys'
עזרה עם ובעיית מקום.hyberfil.sys
04/11/2016 | 01:00
26
35
שלום לפורום.
יש לי מחשב דל alienware 17 מאמצע 2013. עם W8.1 64BIT
למחשב שני כוננים, HDD גדול וSSD קטן (64 ביט) שעליו מותקנת מערכת ההפעלה. במקור היה לו 8GB RAM והיום הוספתי לו עוד 8 וכעת יש 16 כי השימוש שאני עושה אוכל את ה 8 בלי מלח.

הבעיה היא מקום. בשימוש של 3 שנים ועם מערכת הפעלה על SSD כזה קטן (זו הייתה טעות בדיעבד), למרות שאני מנקה דרייברים ודואגת לרוקן תיקיות TEMP, למרות שאני דואגת שכל מה שאפשר לשנות לו כונן התקנה יותקן על הHDD ולמרות שהשתמשתי ב JUNCTIONS על כמה דברים שלא ניתן היה לשנות להם כונן התקנה- למרות כל זאת נגמר לי המקום.
כבר שנה שהתאזנתי על 10 GB פנויים אבל עכשיו כשהתקנתי את הRAM הנוסף,  הכל נעלם. בדיקה קצרה הראתה שהאשם הוא בעיקר קובץ הhyberfil.sys שכפי שהבנתי גודלו מוגדר כ 75% מגודל הRAM. מכיוון שכך נשארתי עם 2GB פנויים בערך.

האם ניתן לשנות את הגודל של הhyberfil בבטחה? הבנתי שאם אין מספיק מקום המחשב עלול לקרוס במקום לישון?
אני מתכוונת להשקיע בSSD קצת יותר גדול ולעשות clean install למערכת, כי המחשב זקוק לזה באופן דחוף, אבל אני דוחה את זה לפחות לחצי שנה כי אני סטודנטית ואין לי זמן ובטח לא כוח עכשיו להתקין מחדש את כל התוכנות שאני צריכה. לכן כחלופה- האם ניתן לשנות את מיקום ה hyberfil במקום להקטין אותו כדי להימנע מהספק, ולהעביר אותו לHDD? (את הpage file כבר העברתי לפני שלוש שנים, גם משיקולי מקום. )
תודה רבה!
לצפיה ב-'אני מאמין שזה יעזור לך -'
אני מאמין שזה יעזור לך -
04/11/2016 | 03:28
2
17
אמנם לא ציינת מ''ה אבל אני מבין שמדובר בחלונות 10אמנם מדובר על חלונות 8 אבל אפשר לנסות.

לצפיה ב-'דווקא כתבתי. W8.1'
דווקא כתבתי. W8.1
04/11/2016 | 15:27
1
12
אני מכירה את הלינק. השתמשתי בחלק גדול מההצעות שם (חוץ מביטול השינה מסיבות שלי) אבל תודה!
לצפיה ב-'אכן כתבת. טעות שלי.'
אכן כתבת. טעות שלי.
04/11/2016 | 15:30
4
לצפיה ב-'2 דרכים פשוטות לשחרר מקום. הראשונה'
2 דרכים פשוטות לשחרר מקום. הראשונה
04/11/2016 | 06:03
4
19
לבטל את "מצב שינה"  ולמחוק את הקובץ.  אין טעם בשינה הזאת - היברנציה - כשיש SSD .
והשניה להעביר (ב 2 או 3 קליקים) את ספרית המסמכים לכונן הקשיח.
לצפיה ב-'תודה אבל'
תודה אבל
04/11/2016 | 15:31
3
9
אני לא מעוניינת להיפטר ממצב השינה. המחשב הוא נייד ואני מעוניינת לחסוך בחשמל כי אני משתמשת בו גם באוניברסיטה (יאפ, הוא כבד. נופ, לא אכפת לי.)
כל הספריות שלי כבר הועברו לHDD לפני שלוש שנים. אני מודעת לבעייתיות בכללי, אבל בעיית המקום הכריחה אותי לבצע את ההעברה.

לצפיה ב-'חלונות על SSD עולה מהר מאד ואין שום טעם '
חלונות על SSD עולה מהר מאד ואין שום טעם
04/11/2016 | 15:39
2
16
ב"מצב שינה", וזה גם שוחק את ה SSD שלא לצורך. אצלי חלונות עולה ב 40 שניות ממצב כבוי.. "מצב שינה" יועד לקצר את הפעלת החלונות ואין לו שום קשר לחיסכון בחשמל.
הביטול הזה לא מבטל את ה"שינה" הרגילה.!

את הקובעת.

לצפיה ב-'אכן, אבל יש סיבה נוספת'
אכן, אבל יש סיבה נוספת
04/11/2016 | 15:47
1
11
אני עובדת על המון דברים בבת אחת. יש לי מסמכים פתוחים, מטלב פתוח, קומפיילרים פתוחים לצורך העבודות הסטודנטיאליות והפרוייקט שלי ועוד ועוד. אני לא מעוניינת לפתוח את הכל מחדש בכל פעם אז אני לא מכבה את המחשב הרבה, אולי פעם בשלושה ארבעה ימים. בטח שאני לא אכבה אותו בכל פעם שאני צריכה לסגור את המכסה. ואת הSSD אני אחליף בקרוב כדי להימנע מבעיית המקום. אבל זה ייקח כמה חודשים כי אין לי זמן להשבית את המחשב ולהתקין הכל מחדש עכשיו.

השאלה היא האם אפשר להעביר את קובץ ה hiberfil.sys לHDD בלי לפגוע בפעולה שלו.
לצפיה ב-'לא ניתן להעבירו למקום אחר.כל מה שכתבת מתקיים במצב "שינה" שבו'
לא ניתן להעבירו למקום אחר.כל מה שכתבת מתקיים במצב "שינה" שבו
04/11/2016 | 15:57
14
צריכת החשמל על סף הזניחה.
לצפיה ב-'אם אפשר תמונת מסך של'
אם אפשר תמונת מסך של
04/11/2016 | 07:52
14
22
ניהול דיסקים דיסק קשיח .משהו בדומה לתמונה (מגיעים בקליק ימין על המחשב > ניהול .
בקשה שניה היא לבדוק היכן יושבים קיבצי המשתמש ,אנא ציין בהתאם לתמונה הקודמת באיזה כונן.

לצפיה ב-'די כבר עם קבצי המשתמש ! אתה נעול על פרוצדורה '
די כבר עם קבצי המשתמש ! אתה נעול על פרוצדורה
04/11/2016 | 08:51
13
47
מסובכת לביצוע, לא נתמכת ע"י מיקרוסופט ופוגעת בשידוג/עדכון  של החלונות.
לצפיה ב-'אז יש לי לחדש לך משהו'
אז יש לי לחדש לך משהו
04/11/2016 | 12:49
17
כפי שציינת אני נעול על פתרון של מערכת הפעלה על SSD וקיבצי משתמש על כונן קשיח נוסף מגנטי.
כך היה ב windows 7 .כאשר נתבקשתי לשדרג ל windows 10 השידרוג שמר על מבנה זה ולא היה שום קושי .
אין שום בעיות בשידרוגים
כל דבר שנעשה בפעם ראשונה זה קשה
לצפיה ב-'ועוד משהו לידיעה ,מיקרוסופט שינו את המדיניות'
ועוד משהו לידיעה ,מיקרוסופט שינו את המדיניות
04/11/2016 | 12:57
11
19
והם מאפשרים שינוי מיקום קיבצי משתמש לכונן אחר ואפילו מסבירים איך .
ראו אם כי יש מדריכים טובים יותר.
אז שילמדו זאת תחילה "הטכנאים" ואחר כך ינחילו את הידע לפשוטי העם .

לצפיה ב-'שמע חביב. לפני ששמים קישור, כדאי מאד לקרוא אותו !!'
שמע חביב. לפני ששמים קישור, כדאי מאד לקרוא אותו !!
04/11/2016 | 13:15
15
אני מניח שזאת לא האנגלית שלך הבעיה.
וזה מה שהם כותבים בקישור שלך:

Caution Using the ProgramData setting to redirect folders to a drive other than the system volume will block your ability to upgrade to future versions of Windows.

By changing the default location of the user profile directories or program data folders to a volume other than the system volume, you cannot service your Windows installation. Any updates, fixes, or service packs cannot be applied to the installation. We recommend that you do not change the location of the user profile directories or program data folders. 
לצפיה ב-'הצעה ידידותית ...'
הצעה ידידותית ...
04/11/2016 | 13:19
9
30
אני החלטתי לא להתייחס להערותיו כיוון שהוא סוג של טרול ומציע גם לך להתעלם ממנו.
לצפיה ב-'אתה מציע להתעלם ממיקרוסופט ולא מטרול !!'
אתה מציע להתעלם ממיקרוסופט ולא מטרול !!
04/11/2016 | 15:14
4
31
שים לב
שים לב באמצעות הגדרת ProgramData כדי לנתב מחדש תיקיות בכונן מלבד אמצעי האחסון של המערכת יחסום את יכולתך לשדרג גירסאות עתידיות של Windows.

על-ידי שינוי מיקום ברירת המחדל של ספריות פרופיל משתמש או תיקיות נתונים תוכנית לאמצעי אחסון מלבד אמצעי האחסון של המערכת, אין שירות התקנת Windows שלך. אין אפשרות להחיל עדכונים, תיקונים, או ערכות service pack על ההתקנה. אנו ממליצים שלא תשנה את המיקום של ספריות פרופיל משתמש או תיקיות נתונים של התוכנית.

זה הם! ולא אני
ישפטו הצופים בדיון.

כנראה הגיע הזמן ששניכם צריכים לשקול לתלות את הנעליים.

לצפיה ב-'מה שאני ממש אוהב בפורומים'
מה שאני ממש אוהב בפורומים
04/11/2016 | 18:16
3
19
כולם נוהגים כך אבל זה לא מונע מהם להשמיע ביקורת
ולא צריך לקרוא.אצלי לא מנע לא מונע לא ימנע שום שידרוג .
הרי כל הכלים של מצב audit והרצת סקריפט XML ו out the box זה המצאה פרטית של מפתחים ?
מנין זה בא לדעתך?
אני מניח שעקב השימוש ההולך וגובר ב SSD באחת הגירסאות הבאות זה יופיע בקובץ ההתקנה.

לצפיה ב-'איזה התפלפלות. נפלא. אתה הוא זה שכתב שהם שינו'
איזה התפלפלות. נפלא. אתה הוא זה שכתב שהם שינו
04/11/2016 | 20:09
2
12
ואז אתה מביא קישור שהם לא שינו. אז מה אם אצלך זה הצליח ?  לי יש מקרים
שזה מאד לא הצליח. ומי זה ה"כולם" אצלך ? אתה ותו לאו ? אניל א מכיר אף אחד ששינה - חוץ ממך.
והראו כאן בקישור שהעברת המסמכים בלבד שכן נתמכת, פותרת את בעית המקום.
לצפיה ב-'בדקתי זה משנת 2016 '
בדקתי זה משנת 2016
04/11/2016 | 20:17
1
15
בנוסף למסמכים יש גם תמונות וסרטי וידאו .
יתכן וזה מספק ,אם יש טכנאים שיש להם רגלים קרות ומפחדים לנסות .

לצפיה ב-'בלה בלה בלה. בלה.'
בלה בלה בלה. בלה.
05/11/2016 | 08:03
4
לצפיה ב-'דווקא מענין. (אני משקיף נפלי מהאו"מ.)'
דווקא מענין. (אני משקיף נפלי מהאו"מ.)
04/11/2016 | 15:59
3
9
לצפיה ב-'אז בדקתי אצלי ותיקיית ה USERS כולה 1.8 גיגה. ישועה לעולם'
אז בדקתי אצלי ותיקיית ה USERS כולה 1.8 גיגה. ישועה לעולם
04/11/2016 | 16:50
2
17
לא תבוא אם אתאמץ ואעביר אותה.
לצפיה ב-'זה חריג'
זה חריג
04/11/2016 | 18:22
1
16
אצלי בשימוש מתון מגיע ל 146G .
אז זה זה מסתדר בכונן SSD של 120G ?

לצפיה ב-'למה חריג ? תיקית המסמכים נמצאת על כונן אחר - קשיח.'
למה חריג ? תיקית המסמכים נמצאת על כונן אחר - קשיח.
04/11/2016 | 18:53
6
לצפיה ב-'מה וכמה נתפס בכונן ...'
מה וכמה נתפס בכונן ...
04/11/2016 | 11:13
1
20
העזרי בתוכנה Treesize ->

3 שנים מלבד ריקון תיקיות ה-Temp אפשר גם לנקות את התיקיה Installer שנמצאת תחת התיקיה של ה- Windows תיקיה זו גדלה במשך השנים ללא הכר בעזרת התוכנה Patchclean - נא לקרוא את הוראות שימוש ומשמעות הניקוי ->

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
04/11/2016 | 15:25
14
אני אכן משתמשת ב TREESIZE וגם ב SPACE SNIFFER כדי לקבל מושג על גודל תיקיות וכמה ומה בשימוש.

את PATCHCLEANER עוד לא ניסיתי ואני בהחלט אשתמש! תודה!
לצפיה ב-'******'
05/11/2016 | 09:13
13
לו אני "בנעלייך", הייתי רוכש SSD בגודל מתאים ומבצע שיכפול (cloning) של הקיים. עניין של דקות בודדות ואין צורך להתקין שום כלום (לא מע' ולא תוכנות).
בעוד "כחצי שנה", כשזמנך יהיה בידך, תוכלי להשקיע ת'זמן הדרוש ל"פינוקים" (התקנת 'הכל מחדש').
תוכנות לשיכפול:
1. Acronis TrueImage
2. Macrium Reflect (קיימת גירסה חינמית)
אגב, בXP שעליו לא היה לי מספיק מקום (לזמן מה) לקובץ Hiberfil בגודל "תואם זכרון", המחשב היה אכן קורס (ללא גרימת נזק אמיתי). אז עד שהתארגנתי בנושא כל שהיה עלי לעשות זה לסגור כמה תוכנות כבדות (כגון אאוטלוק) לפני 'ההליכה לישון'.
אינני מכיר את 8 וצפונה.
ועוד אגבון, במידה ולא עשית זאת, כדאי לנקות/למחוק את נקודות הגיבוי של סיסטם ריסטור בעזרת כלי ניקוי המע' (מובנה). 
לצפיה ב-'תקלה בחיבור לאינטרנט דרך מתאם TL-WN822N'
תקלה בחיבור לאינטרנט דרך מתאם TL-WN822N
04/11/2016 | 19:52
1
9

היי,
המחשב שלי הוא עם WINDOWS 7 32BIT והוא היה מחובר כרגיל לרשת דרך TL-WN822N עד היום, הוא מתחבר לראוטר בחדר מקביל ומתחבר אליו אלחוטית דרך המתאם.
פתאום, הופיע סימן תמרור השגיאה הצהוב למטה בצד שמאל והאינטרנט לא עולה,
גם אחרי איפוסים והתקנה מחדש, כיבוי הראוטר וכו', אני מקבל חיווי כי אני מחובר לרשת דרך המתאם, אבל אין אינטרנט משום מה.
ניסיתי להתחבר לאותה הרשת דרך הפלאפון - זה עבד.
ניסיתי דרך המתאם להתחבר לרשת של הפלאפון שלי, אותו הפכתי לנקודת רשת - זה עבד.
כך שכאילו משהו בהגדרות של אותה רשת ספציפית מונע חיבור למרות שלא בוצע שום שינוי והכל תקין.
מה לדעתכם יכולה להיות הבעיה או הפתרון לדבר הזה?
זה מאוד מוזר, כי לא נעשתה שום פעולה/עדכון/שינוי ברשת או במחשבים ובמכשירים וזה קרה פתאום במהלך עבודה על המחשב.
אשמח לעזרה, כי התמיכה הטכנית של TP LINK לא עובדת בסופ"ש :( 
אני מצרף תמונה עם כמה נתונים וחיווים שיש על המסך בעניין הזה...
תודה מראש.

לצפיה ב-'אוקיי, התקלה נפתרה אחרי נסיון איפוס נוסף של הראוטר, תודה.'
אוקיי, התקלה נפתרה אחרי נסיון איפוס נוסף של הראוטר, תודה.
04/11/2016 | 20:04
3
לצפיה ב-'יש איזו תוכנה או כלי שמראה איזה מקום האתר בגוגל?'
יש איזו תוכנה או כלי שמראה איזה מקום האתר בגוגל?
04/11/2016 | 13:15
14
כמובן כשנותנים לו מילת חיפוש ספיציפית. מתי היתה כזו תוכנה או כלי ואני לא זוכר...
לצפיה ב-'אחרי שינה משתנה סדר התיקיות בשולחן העבודה'
אחרי שינה משתנה סדר התיקיות בשולחן העבודה
02/11/2016 | 01:25
17
36
אחרי השדרוג הנוסף של חלונות 10 בלפטופ ASUS G751 נוצרו כמה באגים. להלן חלק מהם:

1. אחרי שינה נהרס סדר התיקיות בשולחן העבודה ובמקום 2 טורים מאונכים נוצרים 3 טורים

2. אחת לכמה פעמים לא ניתן לבצע הוצאה בטוחה של כרטיסי זיכרון או דיסקים ניידים

3. פעם ביומיים מתבצעת ללא סיבה הפעלה מחדש אבל לא בעת פעילות שמצריכה שמירה

הכי חשוב לי סדר התיקיות בשולחן העבודה. בהתאם לרצוני אחרי הרמת המכסה של הלפטופ צריך להקליד סיסמא של מיקרוסופט.

המון תודות למי שיעזור - בעיקר בסעיף 1
לצפיה ב-'היכן הם הטורים בשלחן העבודה?'
היכן הם הטורים בשלחן העבודה?
02/11/2016 | 07:43
16
30
לצפיה ב-'הכוונה היא שכמו שאצלך משמאל לימין ישנם 9 טורים של אייקונים..'
הכוונה היא שכמו שאצלך משמאל לימין ישנם 9 טורים של אייקונים..
02/11/2016 | 08:04
15
21
ולשואל המקורי .. הכמות והגודל של האייקונים נשארו אותו הדבר ורק הסדר שונה ?
אני חושד בסימון של סידור אוטומטי
לחצן ימני על שולחן העבודה >תצוגה>סדר סמלים באופן אוטומתי
והייתי בודק גם רק בשביל הכסת"ח אם הרזולוציה של התצוגה לא משתנה לך ..

לגבי כל השאר אין לי מושג
לצפיה ב-'תודה על הניסיון לעזור מצורפת תמונה'
תודה על הניסיון לעזור מצורפת תמונה
02/11/2016 | 12:50
13
23
2 טורים מימין הופכים ל-3 טורים מימין למעלה תמיד באותו הסדר.
סידור אוטומטי ערבב את הסדר שהיה וקשה מאוד עם הגדרה זו
לסדר שוב ותיקיות נבלעות בתוך תיקיות בטוח שזה לא הפתרון
הנכון. 
הרזולוציה לא השתנתה ונשארה 1080x1920 בכל המקרים.

מודגש שהבלגן החל אחרי העדכון הנוסף של חלונות 10. לפני
זה לא היו בעיות כאלה אף פעם.

בשולחן העבודה 20 תמונות - 10 בכל טור וזה משתנה ל3 טורים
של 7 ימימין + עוד 7 + 6 = הכל מימין ונשאר מקום ריק מתחתם
לעוד תיקיות
לצפיה ב-'כך'
כך
02/11/2016 | 13:02
12
19
קליק ימין על משטח העבודה במקום ריק >בחר תצוגה > בטל את הסימון בשורה "סדר אוטומטית"
נציין שאתה בדיוק על 16  ,אם יתווסף עוד פריט אחד זה כבר יהיה 3 עמודות
לצפיה ב-'נוו .. בדיוק מה שאני הצעתי לו ,רק חבל שהוא לא ציין אם זה עזר'
נוו .. בדיוק מה שאני הצעתי לו ,רק חבל שהוא לא ציין אם זה עזר
02/11/2016 | 13:03
8
לצפיה ב-'לא מסודר סידור אוטומטי ולא היה אף פעם '
לא מסודר סידור אוטומטי ולא היה אף פעם
02/11/2016 | 13:32
10
25
זה באג של חלונות 10 ואני מעוניין בתשובה ממי שמכיר את הבאגים של העדכון הנוסף של ווינדוז 10 - נוצרו אצלי המון באגים וערבוב התיקיות הוא אחד מהם.
כך למשל יש קריסות של המחשב עם מסך תכלת ועוד - הכל כאמור אחרי עדכון
נוסף של חולונות 10

אני לא יודע אם זה מהאתר של מיקרוסופט וחושש להוריד את זה למחשב:

זה לפטופ חזק עם הנתונים:
ASUS ROG G751JY-T7039H
Intel® Core™ i7 4860HQ
NVIDIA® GeForce® GTX980M with 4GB GDDR5
1TB HDD 7200 RPM With 256 G SSD
17.3" 16:9 IPS FHD (1920x1080) anti-glare
16GB of RAM
10/100/1000/Gigabits Base T
1 x Microphone-in jack
2 x Headphone-out jack (SPDIF)
1 x VGA port/Mini D-sub 15-pin for external monitor
4 x USB 3.0 port(s)
1 x RJ45 LAN Jack for LAN insert
1 x HDMI
1 x Thunderbolt port
1 x SD card reader
1X AC adapter plug
לצפיה ב-'זה מעבר לכוחותי'
זה מעבר לכוחותי
02/11/2016 | 13:35
3
18
לעניות דעתי אין באגים מהסוג שעשויים להשפיע בצורה זו.
הסבר יחיד הוא שהכל לא תלוי במערכת ההפעלה ואצלך יש בעיית חומרה.

לצפיה ב-'הבעיות התחילו מיד אחרי העדכון הנוסף של חלונות 10'
הבעיות התחילו מיד אחרי העדכון הנוסף של חלונות 10
02/11/2016 | 13:42
2
25
לפני זה לא היו בעיות בכלל והקריסות רק בגלל העדכון הנוסף
מיד אחרי כל קריסה - ההתאוששות מהירה מאוד - כחצי דקה מ-0 ל-100.
הלפטופ נבדק על-ידי ASUS ונמצא תקין במאה אחוז

אני לא מנצל אפילו עשירית ממה שהלפטופ יכול לעשות.
אין לו בעיה כשאני מוריד קבצים גדולים במהירות 26 מ"ב לשנייה
ובאותה עת צופה בלפטופ באיכות 4K במשהו שהורדתי
ובמקביל צופה בעוד חלון באמצעות כרטיס טלוויזיה בשידורי HD של הוט
וכל זה עם גלישה באינטרנט במהירות 200 - 4 פעולות בבת אחת ב-4 חלונות.
הוא קורס דווקא בעת שלא נעשת בו פעולה וכל החלונות סגורים
וכמעט תמיד אחרי כחצי דקה אחרי הרמת המכסה אחרי שינה
למרות שאני נותן לו להתאושש כדקה לפני השינה
לצפיה ב-'לא ברור למה אתה חושב שכל הבעיות שצצו לך....'
לא ברור למה אתה חושב שכל הבעיות שצצו לך....
02/11/2016 | 14:10
1
18
קרו בעקבות העדכון האחרון. הבאגים כבייכול שאתה מתאר לא קשורות לעדכון שהרי לאף אחד אחר זה לא קרה.
בכל מקרה תמיד תוכל לשחזר את המחשב שלך למועד מוקדם מהמועד בו בוצע העדכון ולבדוק אם באמת זה מה שגורם לבאגים.
אז אם החלטת לשחזר נשמח להתעדכן בתוצאות השחזור
עוד דבר... אני לא הייתי ממליץ לך להוריד את הכלי שבקישור שצירפת. נראה שזה יעשה לך יותר בעיות מאשר יועיל לך !
בהצלחה
חזור לדווח
לצפיה ב-'תודה חיזקת את דעתי שההורדה תעשה נזק'
תודה חיזקת את דעתי שההורדה תעשה נזק
02/11/2016 | 16:13
15
הבאגים נוצרו מיד אחרי העדכון ולא פסקו. גם במיקרוסופט אמרו שייתכן וכל הבלגן בגלל העדכון כתוצאה מהתנגשות עם תוכנות במחשב שאני לא מוכן לוותר עליהן לכן אין טעם לשחזר ולהחזיר למצב הקיים כי זה מה שעשיתי לפני כחודש. אשקול לוותר על העדכון הנוסף אם לא יימצא פתרון.
לצפיה ב-'תוריד את הסימון מ-"ישר סמלים לרשת"...'
תוריד את הסימון מ-"ישר סמלים לרשת"...
02/11/2016 | 16:26
5
14
ולאחר מכן סדר לך את הסמלים כאוות נפשך. כמו כן הייתי מציע לך להעביר את תצוגת הסמלים מבינוניים לקטנים.
לצפיה ב-'כל הבאגים אחרי שהלפטופ חוזר משינה החל מהעדכון הנוסף של WIN10'
כל הבאגים אחרי שהלפטופ חוזר משינה החל מהעדכון הנוסף של WIN10
03/11/2016 | 00:57
4
13
היום סגרתי אותו לכמה שעות במקום לתת לו לישון ולא היו שום באגים
וכמובן שסדר התיקיות לא השתנה

אני צריך להתרכז במה שקורה אחרי שהמחשב "מתעורר" - התיקיות
בשולחן העבודה רק חלק מהבאגים - הכי גרוע זו הקריסה
צריך לדעת מה בהגדרות של השינה גורם לבלאגן בלפטופ
כאשר הרבה דברים לא פועלים כשורה

בדיוק אותן הגדרות היו לתיקיות שולחן עבודה לפני העדכון הנוסף ואף פעם הסדר לא התקלקל אחרי שינה ובכלל - אפילו לו אחרי עדכון חלונות 10 מ-8.1

בתודה ובברכה, אמנון
לצפיה ב-'מציע לנסות את הצעצוע הבא -'
מציע לנסות את הצעצוע הבא -
03/11/2016 | 03:10
1
106
אצלי זה קורה בכל פעם שאני מעדכן את הדרייבר של כרטיס המסך. ולכן מצאתי את זה -
צעצוע נחמד ששומר לי על האייקונים במקום. ובמידה והם בורחים אז קליק ימני על המסך מאפשר לי להחזיר את המצב לקדמותו.
אגב, צריך להסיר את הסימון מ - ישר סמלים לרשת" אחרת זה לא ממש עובד...
לצפיה ב-'תודה - שמרתי במועדפים כעת'
תודה - שמרתי במועדפים כעת
03/11/2016 | 13:57
4
לצפיה ב-'מציע שתעדכן דרייברים מהאתר של ASUS'
מציע שתעדכן דרייברים מהאתר של ASUS
03/11/2016 | 08:46
1
9
ולא מה שמיקרוסופט תקעו בשידרוג
תתחיל בציפסט

לצפיה ב-'תודה - הם נמחקו לי אחרי איפוס של המחשב'
תודה - הם נמחקו לי אחרי איפוס של המחשב
03/11/2016 | 13:56
8
והחזרתי חלק - ממה שצרפת הורדתי כמה שהייתי זקוק להם אחרי האיפוס

בעיית שולחן העבודה נפתרת רק בדרך סדר סמלים באופן אוטומטי כפי שהציעו לי כאן. בסידור התיקיות צריך להיזהר שתיקייה לא תכנס בתוך תיקייה - זה סידור קשה כשצריך להזיז מטור לטור ולכן זה ארך לי 10 דקות במקום פחות מדקה
לצפיה ב-'תודה בינתיים אין דרך אחרת ממה שהצעת ואכן שיניתי בהתאם להצעתך'
תודה בינתיים אין דרך אחרת ממה שהצעת ואכן שיניתי בהתאם להצעתך
03/11/2016 | 14:00
8
צריך להיזהר שתיקייה לא תכנס בתוך תיקייה ולהיות מתוחכם בהעברה מטור לטור.
לכן זה ארך לי 10 דקות במקום פחות מדקה בלי סדור אוטומטי.
לצפיה ב-'בוקר טוב. SOS בקשת עזרה'
בוקר טוב. SOS בקשת עזרה
03/11/2016 | 11:23
3
32
בוקר טוב שוב באתי אלכם מפורום אספנות.
שאני מבקשה עלות את הדפדפן כרום לא עולה הסרגל שהיה לי .
הוא פשוט נעלם לי אולי עשיתי משהו בטעות.
אבקש את עזרתכם
תודה מאיר
לצפיה ב-'ככה'
ככה
03/11/2016 | 13:27
2
20
כשאת מפעילה את הכרום, למעלה בצד שמאל יש שלוש נקודות. תלצי עליהן ויפתח לך תפריט. תבחרי ב -"סימניות" ושם תסמני - " הצג את סרגל הסימניות"
לצפיה ב-'תודה הצלחתי .מאיר '
תודה הצלחתי .מאיר
03/11/2016 | 15:02
1
4
לצפיה ב-''
03/11/2016 | 15:09
3
לצפיה ב-'בעיה בקשר קובץ דמוי אקסל שעל הרשת'
בעיה בקשר קובץ דמוי אקסל שעל הרשת
02/11/2016 | 17:21
2
17
לאחרונה אינני מצליח משום מה לכתוב בו. ברגע שאני פותח את הקובץ שלי באתר הזה https://docs.google.com/spreadsheets/d/1O0nrJZCgIfJ44GbmyuzlhEi7XVFntHkDLGqKIy3a2FA/edit#gid=0

כאשר אני פותח את הקובץ באתר הזה אצלי, אני מקבל הודעות כאלה וכאלה.

כאן http://up416.siz.co.il/up3/4hzzjetzylgj.png נתתי פירוט מדוייק ממה שקורה. 

וגיליתי שהבעיה היא לא בקובץ עצמו, כי גם הוא וגם אחרים כמוהו לא עולים במחשב הזה, ובמחשב אחר כן.

כשאני פותח את הקובץ הזה בגוגל כרום, אז אני ישר מקבל את המסך הזה שבצד ימין, כלומר, באקספולרר מופיע לי המסך של אתר זה אומר, ואישור מוביל אותי למסך הבא שנמצא בצד ימין באיור. ודרך הגוגל אני מגיע ישר למסך השני.

אני כותב את זה למקרה שיש לזה חשיבות.

איך אני מסדר שיעלה גם במחשב הזה.?
לצפיה ב-'זה מקושר לחשבון google שלך '
זה מקושר לחשבון google שלך
03/11/2016 | 08:49
1
10
אנחנו לא יכולים לבדוק

לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/11/2016 | 11:52
2
לצפיה ב-'תגובות ביוטיוב שחלקן "מחוקות" בפס אופקי לאורך הטקסט'
תגובות ביוטיוב שחלקן "מחוקות" בפס אופקי לאורך הטקסט
02/11/2016 | 19:58
1
21
יצא לי מספר פעמים לראות תגובות ביוטיוב (מתחת לסרטונים) שחלק מהמילים או המשפטים בהן מופיעים עם קו אופקי שחוצה את הטקסט באמצע הגובה שלו, מה פשר העניין? ואיך עושים את זה?

לצפיה ב-'תמונה לא עולה'
תמונה לא עולה
01/11/2016 | 22:25
3
12
אני מנסה להעלות תמונה בבלוג שלי ומופיעה חלונית "חסרה כתובת URL. והתמונה לא עולה. כל הזמן אני מעלה והכל תקין.
לצפיה ב-'באיזה אתר ? - תמיכה לבלוגרים של "תפוז" בקישור המצורף:'
באיזה אתר ? - תמיכה לבלוגרים של "תפוז" בקישור המצורף:
02/11/2016 | 02:43
2
13
לצפיה ב-'לא עולה תמונה'
לא עולה תמונה
02/11/2016 | 15:14
1
10
באתר שלי בבלוג. אני מעלה קריקטורה -"העלאה" לאחר שהועלתה ,כשאני לוחץ "אישור"  מופיעה הבקשה לכתובת URL  והקריקטרה לא עולה אלא הודעה בספרדית ...
לצפיה ב-'מאיר קבל קישור'
מאיר קבל קישור
02/11/2016 | 15:18
16
לצפיה ב-'פלש פלייר - ppapi plug-in version not installed'
פלש פלייר - ppapi plug-in version not installed
02/11/2016 | 09:44
3
14
כשאני נכנס דרך לוח הבקרה לפלש פלייר לבדוק עדכונים אני רואה שורה שלישית
בה כתוב - ppapi plug-in version not installed
מה המשמעות של שורה זו והאם אני צריך לעשות משהו בעניין?
לצפיה ב-' כדור הבדולח שלנו בתיקון נא לציין מ.הפעלה וסוג דפדפן '
כדור הבדולח שלנו בתיקון נא לציין מ.הפעלה וסוג דפדפן
02/11/2016 | 11:59
8
לצפיה ב-'אני מניח שבמחשבך מותקן הדפדפן Chrome'
אני מניח שבמחשבך מותקן הדפדפן Chrome
02/11/2016 | 12:06
1
16
קרא כאן והחלט מה לעשות עם התוספים האלה.
בעקרון תוספים אלה מתעדכנים בכל עידכון של הכרום כך שאין צורך לעשות כלום.
עם זאת תוכל להפעילם ידנית כשיש בעיות גלישה באתרים מסוימים.
אני לא הייתי ממליץ להפעילם בשל שיקולי אבטחה !
לשיקולך
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה .. מדובר בווינדוס 7 עם דפדפן כרום ומוזילה.'
תודה .. מדובר בווינדוס 7 עם דפדפן כרום ומוזילה.
02/11/2016 | 12:58
8

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

אפיקי חכמה בע
אפיקי חכמה בע"מ
פורום מחשבים ניידים
פורום מחשבים ניידים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום