לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור.2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר.3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה.4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני.5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני.6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים.7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית.8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה.9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים.10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם.העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור.2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר.3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה.4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני.5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני.6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים.7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית.8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה.9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים.10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם.העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'לא רואה תמונות בגוגל כרום'
לא רואה תמונות בגוגל כרום
02/05/2017 | 07:30
5
29
יום עצמאות שמח!
Windows 7

בימים האחרונים אני לא מצליח לראות תמונות בדפדפן גוגל כרום (ראו צילום מצורף). ב- IE הכל תקין.
ניסיתי מספר דברים:
הסרתי והתקנתי מחדש את הדפדפן
בדקתי ב"הגדרות מתקדמות" (הכל נראה תקין)
מחקתי היסטוריית חיפוש

כל אלה ללא הועיל.
מה אני צריך לעשות?

תודה רבה
לצפיה ב-'דבר נוסף: את הצילום שצירפתי להודעה הראשונה דווקא כן רואים...'
דבר נוסף: את הצילום שצירפתי להודעה הראשונה דווקא כן רואים...
02/05/2017 | 07:32
12
לצפיה ב-'תבדוק שוב את ההגדרות'
תבדוק שוב את ההגדרות
02/05/2017 | 09:28
2
34
ואם יש לך אנטיוירוס או adblock נטרל אותם זמנית

לצפיה ב-'הבעיה נפתרה!'
הבעיה נפתרה!
02/05/2017 | 11:10
1
28
שלום blzvi.
התחלתי "לשחק" עם ההגדרות לפי הצילום שצירפת ובשלב מסוים ראיתי שבשורת הכתובת (בחלק השמאלי שלה) יש מן X אדום קטן.
לחצתי עליו וזה הוביל אותי להגדרות תמונה. שם, אישרתי להציג את התמונות וכעת הכל בסדר.
תבוא עליך הברכה.
לצפיה ב-'מזל שלא הצליחו למחוק את תגובתי.'
מזל שלא הצליחו למחוק את תגובתי.
02/05/2017 | 17:52
11
לצפיה ב-'מידע נוסף: כנראה רק בתוצאות החיפוש של הכרום קיימת הבעיה +...'
מידע נוסף: כנראה רק בתוצאות החיפוש של הכרום קיימת הבעיה +...
02/05/2017 | 10:28
17
ב- Yahoo רואים את התמונות בבירור גם בדפדן הכרום
(ראו תצלום מצורף).
לצפיה ב-'חסימת עידכוני 7 ו 8.1 - שווה קריאה (באנגלית)'
חסימת עידכוני 7 ו 8.1 - שווה קריאה (באנגלית)
30/04/2017 | 12:24
1
60
האם הסיבות לחסימה הן אמיתיות או מזימה לעידוד "הגירה" ל10?
ממליץ לקרוא תגובות הקוראים.
לא אתפלא אם MS יחטפו תביעה המונית/ייצוגית עקב החסימה הזו (לכאורה החברה התחייבה לתמוך במע' ההפע' דנן לתקופה של 10 שנים 'על כל חומרה חדשה'), אבל גם חברות חומרה עלולות למצוא עצמן בבתי משפט או תחת מתקפת חרם של צרכנים על שאינן מציעות דרייברים למע' הפע' קודמות (7 ו 8.1), לפחות ע"פ חלק מהתגובות שקראתי.
מצד שני, אפשרי שחברות המתמחות בכתיבת דרייברים תרמנה את הכפפה ותמלאנה את הוואקום שחברות החומרה השאירו בתחום. אינני יודע מה הפן המשפטי של יוזמה כזו.
לצפיה ב-'בנתיים יש נגדם תביעות על כפיית עדכונים למי שלא רצה'
בנתיים יש נגדם תביעות על כפיית עדכונים למי שלא רצה
02/05/2017 | 00:13
34
בשדרוג הכפוי שהיה בעבר לחלונות 10 למי שלא רצה ולחץ על ה-X ואז אחרי זמן מה גילה שהתקינו לו אותו.
זה גרם להמון בעיות וחוסר תפקוד של מחשבים שבהם זה התבצע.

לצפיה ב-'uBlock Origin: חסימת 'אולי יעניין אותך גם' בתפוז'
uBlock Origin: חסימת 'אולי יעניין אותך גם' בתפוז
30/04/2017 | 19:59
10
132
שלום,

אני משתמש ב uBlock Origin, אשר חוסם בצורה די טובה את כל הפרסומות של תפוז.

הדבר היחיד שאני לא מצליח לחסום הינו ה'אולי יעניין אותך גם', בפתיחת כל שרשור.
בדקתי את הפילטרים שנוצרים בעת חסימה של הטקסט הזה. כל פעם המספר המוצמד לפילטר משתנה. איך משתמשים ב wildcard לשם חסימת כל האפשרויות של המספרים האלו?
לצפיה ב-'נסה את החוסם ADFENDER החינמי.'
נסה את החוסם ADFENDER החינמי.
30/04/2017 | 20:33
2
34
לצפיה ב-'הורדתי ADFENDER. דווקא (כבר) לא חינמי, אבל גם לא ראיתי שהוא'
הורדתי ADFENDER. דווקא (כבר) לא חינמי, אבל גם לא ראיתי שהוא
30/04/2017 | 22:45
1
51
מסנן פרסומות. מה אני מפספס? איך אני מוסיף לו פילטרים ידניים?

ובכל זאת - איך מגדירים WILDCARD ל UBLOCK ORIGIN?

תודה
לצפיה ב-'הגרסה החינמית זמינה ברשת. בריחוף על האיקון שבשורת'
הגרסה החינמית זמינה ברשת. בריחוף על האיקון שבשורת
01/05/2017 | 07:22
46
המשימות יש מידע על החסימות.
העזר בעזרה שלו ונסה להגדיר פרוקסי ידני בדפדפן ובתוכנה.
לצפיה ב-'נסה להוסיף את:'
נסה להוסיף את:
01/05/2017 | 05:57
6
125
(תעתיק כי תפוז יהפוך את זה)
לצפיה ב-'עובד! מעניין: איך הגעת לפילטר הזה?'
עובד! מעניין: איך הגעת לפילטר הזה?
01/05/2017 | 10:23
3
31
לצפיה ב-'לחיצה על האייקון של UB'
לחיצה על האייקון של UB
01/05/2017 | 11:45
2
75
בחירה בטפטפת, ריחוף ובחירה בקובייה שבה התנגן הוידאו
ואז תסתכל שמופיע ריבוע שקוף בצד ימין למטה, אם תרחף מעליו יופיעו לך "מסננים קוסמטיים" נוספים.
זה שהיה ראשון ובו בחרתי עשה את העבודה. (גם השם שלו רמז שסיכוייו גבוהים יחסית)
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
01/05/2017 | 16:57
1
13
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
01/05/2017 | 17:40
11
לצפיה ב-'אולי צריך לפחות זמנית לטגלן את ההסבר הזה '
אולי צריך לפחות זמנית לטגלן את ההסבר הזה
01/05/2017 | 19:50
1
70
עד שתפוז יחליפו כתובת למטרד שלהם
לצפיה ב-''
02/05/2017 | 06:38
7
לצפיה ב-'פרסומות/חלונות קופצים בגוגל כרום'
פרסומות/חלונות קופצים בגוגל כרום
30/04/2017 | 23:38
3
30
היי,

איך נפטרים מחלונות מעצבנים שקופצים ברקע כל רבע שעה בערך גם אם אני לא ליד המחשב. אם למשל השארתי את כרום פתוח כל הלילה בבוקר אני רואה המון פרסומות שפתחו לי אולי משהו כמו 50 חלונות כשרובם אתרי סקס זדוניים.
מחקתי כרום מהמחשב והתקנתי מחדש ולא עזר כלום. יש לי חוסם פרסומות poper bloker וגם את adblock  plus וכלום לא עוזר.
בדפדפנים אחרים זה לא קורה. למשל firefox או דפדפן Opera.

המחשב שלי הוא ישן יחסית עם חלונות xp
גודל כונן 500gb (בפועל 465gb) כאשר רק פחות מחצי כונן מנוצל ויש לי 325gb פנוי.
ולמרות כל הבעיות אי אפשר לפטר מהמטרד הזה שהחל לפני שבועיים והלכתי לבדוק ולמחוק את כל העדכונים או התוספות שנוספו למחשב בלי בשבועיים האחרונים כדי להיפטר מהבעיה כולל מחיקת גוגל כרום והתקנתה מחדש.

אני רגיל לעבוד עם גוגל כרום ולכן שואל אם אפשר לעשות משהו או להימנע מהשימוש בכרום ולהשתמש רק בדפדפנים אחרים.

אשמח לעזרה בהקדם ואם חסרים פרטים שנתתי אתן כמובן למרות חוסר הבנתי הרבה בתחום המחשוב הטכני.

בתודה מראש,
אילן
לצפיה ב-'תוספת קטנה'
תוספת קטנה
30/04/2017 | 23:43
22
חלק גדול מהפרסומות הם גם מאתרי קניות אינטרנטיים וחלונות המתריעים על וירוסים שיש במחשב (למשל כשאני מוריד סרטים או סדרות) למרות שיש לי תוכנת אנטי וירוס שמציינת שאני מוגן (Avast free)
יש לציין שהחלונות הקופצים גורמים גם לתקיעת המחשב שמאלצים אותי לסגור את כרום ולהפעיל מחדש. וזה קורה די הרבה.

תודה מראש על כל מענה.
אילן
לצפיה ב-'******'
01/05/2017 | 00:36
1
26
אנ'לא ממשתמשי כרום ומגיב רק כדי להאיר עיניך לעובדה שהדפדפן איננו מתעדכן תחת XP.
ניסיתי לבדוק שימוש בגירסת פורטאבל, אבל נסיון ה"התקנה" ניכשל עם הודעת שגיאה. מחוסר זמן (ועניין/צורך אמיתי) לא בא לי לחטט לגבי הסיבות לכשל.
במידה ובא לך לנסות לבדוק את הגירסה הזו בעצמך:
אשמח לקבל משוב לגבי נסיון התקנה (מאחר ומדובר בגירסת פורטאבל, זו התקנה שאיננה ממש התקנה. "כאילו התקנה").

לצפיה ב-'תודה על התגובה המהירה, בנתיים '
תודה על התגובה המהירה, בנתיים
01/05/2017 | 01:15
21
אשמור את הקישור בצד כי למרבה הפלא זה הסתדר איךשהוא. ואיך זה קרה?
נכנסתי להגדרות של כרום תחת קטגוריה 'מערכת' ביטלתי את סימון V בנושא: המשך הפעלת ישומים ברקע כאשר גוגל כרום סגור.
שמתי לב שזה ביטל גם הפעלה אוטומטית של חוסמי הפרסומות ובכל זאת הרגשתי שהדפדפן מהיר יותר.
עשיתי הפעלה מחדש וקרה דבר שלא קרה לי כבר הרבה זמן. המחשב הישן שלי עלה תוך פחות מדקה לעומת כחמש דקות עד שהיה נטען והגלישה הרבה יותר מהיר ובנתיים בלי עין רעה שום חלון מזיקים לא קפצו. 
אז אולי ויתרתי על על חוסמי פרסומות אבל הרווחתי מחשב מהיר יותר וגלישה נוחה יותר לבנתיים. 

אתן למחשב יום יומיים לבדוק אם הכל בסדר ואם המחשב לא נתקע והגלישה תהיה מהירה יותר כמו עכשיו והעיקר לא קופצים כל מיני מזיקים (שאותם תוכנת אדובי פלאש מונעת מראש) אז אולי פתרתי את הבעיה מבלי שידעתי שזה יעזור בכלל.

אשמח להערות אם פעלתי נכון (בעיקר לגבי חוסמי הפרסומות)
תודה על התגובה המהירה
לילה טוב ובשורות טובות.

לצפיה ב-'קישור מסוג MAILTO'
קישור מסוג MAILTO
30/04/2017 | 19:22
27
איך אני מסדר שלחיצה על קישור מסוג MAILTO תפתח לי את הג'ימייל עם הכתובת שנבחרה?

אפשרי?
לצפיה ב-'איך נפתרים מתצוגת שמונת האתרים השכיחים תחת שורת החיפוש בכרום'
איך נפתרים מתצוגת שמונת האתרים השכיחים תחת שורת החיפוש בכרום
30/04/2017 | 07:05
3
45
הצלחתי להגדיר שלשונית חדשה שנפתחת כבר לא תציג אותם אבל הם עדין מופיעים בהפעלה ראשונית של כרום. איך נפתרים מהם?
לצפיה ב-'ניתן להתגבר על כך....'
ניתן להתגבר על כך....
30/04/2017 | 10:15
2
52
על ידי התקנת תוסף לדפדפן שמבטל את הצגת התמונות הממוזערות של האתרים שביקרנו בהם בגוגל כרום. לתוסף קוראים New Tab Behavior וניתן להתקינו מכאן
בהצלחה
חזור לדווח
נ.ב
הערה והארה ל-  blzvi
כל מי שמגיע לפורום ומציג את בעייתו שתהא גדולה כקטנה זה עניין סובייקטיבי לחלוטין. מה שבשבילך זה עניין איזוטרי לאחר לא ! אז במקום להתחכם ולרשום מלל לא קשור וענייני שעלול לפגוע בפונה עדיף שתתמקד בנסיון לעזור. אם אין לך מה לעזור עדיף שלא תאמר כלום. קבל זאת כהערה בונה
שבוע נפלא !!! 

לצפיה ב-'תודה! התוסף עבד כמו קסם. '
תודה! התוסף עבד כמו קסם.
30/04/2017 | 10:29
29
(צריך רק לשים לב גם ללחוץ עליו כדי להגדיר את הפעולה שלו לאחר ההתקנה למרות שהתוסף כבר פעיל)
לצפיה ב-'נראה לי שצבי התבלבל עם פורום סלולרי ועם כינוי דומה שמספים שם'
נראה לי שצבי התבלבל עם פורום סלולרי ועם כינוי דומה שמספים שם
30/04/2017 | 10:48
15
לצפיה ב-'בעייה עם פונטים.'
בעייה עם פונטים.
29/04/2017 | 14:15
4
57
חלק מהפונטים אצלי מוצגים כג'יבריש.
לדוגמה כשאני בוחר בפונט Terminal או כשאני מפעיל את תוכנת sumo גם אם אני משנה את השפה.
התקנתי מחדש את הפונטים של חלונות אבל הבעיה לא נפתרה.
יש לי חלונות 10.
צירפתי כמה תמונות.
תודה.

לצפיה ב-'אם התקנת את העדכון האחרון Creators של Win10 הבעיה ידועה....'
אם התקנת את העדכון האחרון Creators של Win10 הבעיה ידועה....
29/04/2017 | 14:35
3
25
יש כאן בפורום שרשור ארוך בנושא. קרא אותו !
בדוק את הגרסה המותקנת אצלך: הגדרות>>מערכת>>אודות
אם הגרסה היא 1703 העדכון הותקן במחשבך !
הבעיה קיימת בכמה שפות ולא רק בעברית. מהנדסי מיקרוסופט עובדים על הבעיה וקרוב לוודאי שבקרוב תקבל עדכון לתיקון הבעיה.
בהצלחה

לצפיה ב-'כן,'
כן,
29/04/2017 | 15:39
2
31
התקנתי את גרסת 1703.
תודה.
לצפיה ב-'אם העדכון הותקן עד 10 ימים והבעיה מבחינתך קריטית...'
אם העדכון הותקן עד 10 ימים והבעיה מבחינתך קריטית...
29/04/2017 | 16:10
25
תוכל לחזור לאחור לגרסה קודמת.
קרא בשרשור תגובה שלי "לכל מי שמתחרט ורוצה לחזור חזרה מהעדכון"
לידיעתך ושיקולך
בהצלחה בהמשך !
לצפיה ב-'******'
29/04/2017 | 23:29
22
אם תתחיל להכין גיבויי אימג' של מחיצת המע' אתה תפסיק להיות תלוי ב'ימי חסד לפרסה' של MS ולא תצטרך לשלם מחיר על פאשלות שלהם (למעט כ10-15 דקות בזמן שיחזור).
לצפיה ב-'עידכון חלונות 10 Creator - עיצה/המלצה של MS'
עידכון חלונות 10 Creator - עיצה/המלצה של MS
27/04/2017 | 07:24
22
79
'אל תעדכנו ביוזמתכם'.  מאמר באנגלית
Don't install the Windows 10 Creators Update on your own, Microsoft advises

גילוי נאות:
אני עדיין בסטטוס של "מה, לעזאזל, זה חלונות 10?"

לצפיה ב-'******'
27/04/2017 | 11:47
20
39
סליחה, אדון מנעעל, אבל זה שרשור ארוך כגלות.
מ'שתליתי זו המלצה של MS 'להמתין עד שנקרא לך'. האם השרשור 'ההוא' מדבר על כנ"ל?
החוש-חש אומר לי שלא. החוש-חש שלי כבר טעה בעבר.
מהההה???

לצפיה ב-'עוד לפני שהדוד ביל הואיל בטובו להתריע ולהודיע -'
עוד לפני שהדוד ביל הואיל בטובו להתריע ולהודיע -
27/04/2017 | 23:09
19
42
אז כמה מחברינו, מומחינו, גילו שיש בעידכון הזה אי אלה בעיות, ואפילו פה ושם ניסו לפתור את חלקן...
ובלי שום קשר למה שטוענים אצל הדוד ביל, כאן כבר הגיעו למסקנה, שכדאי לחכות קצת עם העידכון הנ''ל...

לצפיה ב-'******'
28/04/2017 | 00:15
18
39
אוף איתך
העניין הוא לא המתנה (שנימדדת בזמן) עד שהדוד ביל יפתור את הבעיות. בגדול הניטען בכתבה הוא שהדוד יודיע ספציפית (פר מחשב/חומרה) שהגיע הזמן לעדכן. יענו, זה לא שכל הבעיות תפתרנה בעוד חודש/חודשיים/שישה ואז יהיה בטוח לעדכן, אלא רק כאשר העידכון יהיה יציב על חומרה ספציפית
לכן, "המתן עד שנקרא לך".
ואגב, אמנם לא התעמקתי, אך הרושם שלי מהכתבה הוא שהדוד "מרגל" לפחות אחר החומרה המובנית בארגז. אני בטוח שגם יותר מכך.

לצפיה ב-'כמה אנחנו מכירים? קצת יותר משעתיים, נכון? '
כמה אנחנו מכירים? קצת יותר משעתיים, נכון?
28/04/2017 | 09:42
17
30
מה נראה לך שלא הבנתי את כל העסק עם " אנחנו נקרא לך."  מ'שרציתי להגיד לך, זה שקצת מוקדם לדסקס כי המערכת עוד לא מוכנה.
וזה שהדוד ביל מרגל אחרינו, נו, ת'ספר לי משו חדש... רואים עליך שלא התקנת עדיין, למה לפי השאלות ובקשות הרשות שלהם בהן היית נתקל בזמן ההתקנה, אז אני מדמיין לעצמי את הצרפתית, שהיית מסנן מבין שינך...
אבל ביננו, מי לא מרגל אחריך, בין אם זה ברשות ובין אם זה אפילו ללא בקשת רשות...
לצפיה ב-'******'
28/04/2017 | 10:05
16
27
אל תגיד לי שעברו כבר שעתיים             
אז מה שאני הבנתי מהאמר זה שהמע' "מוכנה" על חומרה מסויימת ולא על אחרת וזו הסיבה ל"אנחנו נקרא לך" ולריגול אחר חומרה מותקנת.
מתברר שהדוד ביל צמצם מאד את מחלקה ביקורת האיכות והמשמעות היא שהוא, קרוב לוודאי, מסתמך על צעקות במידיה החברתית, ואז מתיישבים על תיקון באגים.

אני מ א ד מקווה שלא יתעורר צורך שיכתיב לי שימוש ב10 (ביזנס, לדוגמא). לפחות לא בשנה הקרובה.
ואתה צודק בקשר לצרפתית.
לצפיה ב-'כל זמן שהמכונה הסוחבת לך XP תזכה לשנים טובות וארוכות...'
כל זמן שהמכונה הסוחבת לך XP תזכה לשנים טובות וארוכות...
28/04/2017 | 10:20
15
32
אחריה לצערי תזדקק לנעלי ריקוד ותצטרך להתרגל לצלילי חלילים...
ככה אנימרגיש. ולוואי ואני טועה.
לצפיה ב-'7 די קורצת לי, בתנאי, כמובן שאהיה מוכן להתפשר על'
7 די קורצת לי, בתנאי, כמובן שאהיה מוכן להתפשר על
28/04/2017 | 10:27
14
25
חומרה שאיננה המילה האחרונה. כשאגיע לגשר...
לצפיה ב-'7 מוצלחת ויציבה מאוד. תומכת אחורה.'
7 מוצלחת ויציבה מאוד. תומכת אחורה.
28/04/2017 | 10:39
13
27
לא יודע באשר לחומרה דהיום.
לצפיה ב-'אני דווקא צריך תמיכה קדימה...'
אני דווקא צריך תמיכה קדימה...
28/04/2017 | 10:49
12
27
ב7 ניתן בקלות לבדוק תאימותה לחומרה. אצטרך רק למצוא דרך לשים תחילה ידיי על החומרה.
כשאגיע לגשר...
לצפיה ב-'ככה -'
ככה -
28/04/2017 | 11:17
10
26
כמו שאמרתי היום אנ'לא יודע. אבל היא עבדה יופי על חומרה דנדשה מפני 5 שנים. ואיפילו אחרי.  אני חושב שהיא עבדה מצויין על כל חומרה עד, שמערכת ההפעלה הנוכחית יצאה. אני מנחש שגם על חומרה דהיום היא עדיין תעבוד אלא אם יש יצרני חומרה שלא נותנים תמיכה טורקית ל 7.
היום מחשבים חדשים מגיעים כבר עם 10 כך שלא יצא לי להתקין 7 על מחשב דנדש ישר מהניילון. יש מצב שלחברים אחרים כאן כן יצא.

לצפיה ב-'******'
28/04/2017 | 11:46
9
19
במידה ותחליט לנסות התקנה כזו, הדרך הקלה היא להחליף ת'קשיח/SSD (מה-שלא-יהיה עם ה10) באחד ריק ולהתקין עליו.
משיתעורר הצורך, אני מעריך שאני אעדיף ללקט לי חומרה כלבבי, להכניס לארגז ולהתקין.
לצפיה ב-'עשיתי נסיון קצר על החומרה שלי'
עשיתי נסיון קצר על החומרה שלי
28/04/2017 | 12:13
8
28
לוח מלפני שנה וקצת. כרטיס מסך פחות משנה ומצאתי דרייברים בלי בעייה. כמעט בטוח שעדיין ניתן למצוא דרייברים של חומרה חדשה. כנ''ל גם תוכנות יעודיות. שלי למשל, ( עיבוד גראפי, ענן צלמים של אדובי, ועוד אחת - ON1 Photo RAW 2017, שהיא כשלעצמה תוכנה חדשה בשימוש. כולן תומכות ב 7. דרישות חומרה חזקות והתנאי הוא שהמערכת תעבוד על 64 ביט. )
אני חושב שתהייה חכם יותר כאשר תהיה סגור על עצמך, באשר לחומרה אותה אתה בוחר והתוכנות איתן אתה עובד, ואז לבדוק ספציפית.
לצפיה ב-'******'
28/04/2017 | 12:26
7
18
לא זוכר את רשימת החומרות (כנראה מעבדים ולוחות-אם) שעליהן MS מסרבת לעדכן את 7 (היה שרשור על כך לאחרונה). אבל מעצם העובדה שהם עצרו עידכונים כנ"ל בדרך "אדמיניסטרטיבית" אני למד ש7 רצה על "המילה האחרונה" בחומרה, למרות שאולי לא בצורה יציבה לגמרי (אולי "כאב הראש" שלו טוענת MS לגבי תמיכה בחומרה מתקדמת על גבי 7 ו8.1 היא אמיתית)..
מה שיכתיב לי את מע' ההפע' תהיינה מספר מאד מצומצם של תוכנות. לא אהיה בררן במיוחד לגבי חומרה.
לצפיה ב-'מיקרוסופט חסמה את העדכונים למערכות 7 ו-8.1 עם מעבדי דור 7 ..'
מיקרוסופט חסמה את העדכונים למערכות 7 ו-8.1 עם מעבדי דור 7 ..
28/04/2017 | 13:10
6
35
לצפיה ב-'אי אפשר הפוך?'
אי אפשר הפוך?
28/04/2017 | 17:49
31
לזייף כאילו יש מעבד ישן בחומרה עם מעבד חדש על מנת שלא ירדו עדכונים?
לצפיה ב-'******'
28/04/2017 | 20:15
4
24
יש לי שתי בעיות עם הפאטש הזה:
1. ראשית, אני לא הייתי קונה חומרה דור 7 (שMS טוענים שהיא גורמת להם בעיות תמיכה עם7 -- למקרה שזו אמת) מתוך הנחה ש7 תעבוד עליה היטב.
מזהיר התכנת שמאחורי הפאטש:
Also note that this patch will not magically make updates work that are truly incompatible with 7th-gen CPUs. Though I haven't heard of any such updates yet, it is still worth mentioning.
2. מי ערב לי שMS לא יתחכמו בעתיד ויוציאו "פאטש" נגד הפאטש?

מה שעובד לטובת המשתמש ב7 (לעומת 10, למיטב ידיעתי) זו העובדה שניתן לבחור אילו עידכונים להתקין. אז מי שמתחזק גיבויי אימג' בצורה שוטפת, יוכל בקלות להיפטר מעידכון שגורם לצרות/אי-יציבות.
לצפיה ב-'גם בחלונות 8 אתה יכול לקבוע איזה עידכונים להתקין.'
גם בחלונות 8 אתה יכול לקבוע איזה עידכונים להתקין.
29/04/2017 | 11:16
3
21
רק בחלונות 10 מיקרוסופט מכריחה להתקין עדכונים.
הבעיה המרכזית בחלונות 8 זה שהוא עולה מממשק העריכים ושאין לו התחל (גם לחלונות 8.1 אין התחל)

ברגע שאתה  מסדר את שני הדברים האלה הוא בדיוק כמו חלונות 7 ואפילו יותר טוב.
שאתה מתקין לחלונות 8 ClassicShell  זה מחזיר את ההתחל ואפשר דרך זה להגדיר שהמערכת תעלה כרגיל משולחן העבודה.

לצפיה ב-'******'
29/04/2017 | 11:50
2
18
תודה. אני מודע לכך, רק שלא שקלתי כלל את 8/8.1 כאופציה.
הבטן אומרת 7. לראש אין עדיין סיבה להחליט בנושא.
זוכר את עניין הגשר שהזכרתי בהודעות לעי"ל?
לצפיה ב-'כל מי שמבין ובדק אמר ש 8 עדיף על 7'
כל מי שמבין ובדק אמר ש 8 עדיף על 7
29/04/2017 | 14:14
1
28
רק הבעיה שלחלונות 8 יש בעיות קוסמטיות (שהסברתי איך אפשר בקלות לסדר אותם)

לצפיה ב-'******'
29/04/2017 | 23:17
17
דיברתי עם "כל מי שמבין" ולי הוא המליץ על 7.
כשאגיע לגשר...
לצפיה ב-'שידרגתי ל 10 על לנובו ודל. שניהם לפי היצרן לא מיועדים ולא'
שידרגתי ל 10 על לנובו ודל. שניהם לפי היצרן לא מיועדים ולא
28/04/2017 | 12:30
45
תומכים ב 10.
השידרוג עבר חלק לגמרי בלי שום בעיות או מחסור בדריברים.

העברתי 8.1 7 ו 10 למחשב דל חדש ממחשב בן 5 בלי שום בעיות.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
29/04/2017 | 10:57
54
שלום, עד לא מזמן הודעות שכתבתי בתיבת המסרים נשלחו למייל שלי (וגם כאלה שכתבו אליי). מאתמול, כל התכתובות , כולל בשרשורים, עוברות למייל ומן הסתם גם זו תעבור. איך מבטלים את זה ומחזירים למצב הקודם? תודה. 
לצפיה ב-'דיסק חיצוני 1 טרה - בפורמט FAT32'
דיסק חיצוני 1 טרה - בפורמט FAT32
28/04/2017 | 19:59
13
37
יש לי דיסק חיצוני שמשמש לגיבוי, 1 טרה, שיש עליו כרגע כבר מספר תיקיות גיבוי.
האם אפשר להעביר אותו לפורמט NTFS בלי לחשוש שהמידע שעליו יאבד?

אשתמש בפקודה הבאה:
convert F: /fs:ntfs
לצפיה ב-'אפשרי'
אפשרי
28/04/2017 | 21:35
1
32
אם אתה בטוח שזה כונן FAT32

לצפיה ב-'כן, ודאי.'
כן, ודאי.
28/04/2017 | 22:17
21
בכך אני בטוח (בדקתי ב-properties, ומלבד זאת, זה כונן יחסית חדיש). הצטערתי שהוא לא NTFS - אני מבין שעדיף לעבוד עם כוננים בפורמט NTFS, כי יש לפורמט הזה יותר יתרונות מאשר FAT32.
לצפיה ב-'בעיה להמשיך - אודה על עזרתכם:'
בעיה להמשיך - אודה על עזרתכם:
28/04/2017 | 23:32
10
21
הפקודה שנתתי הייתה:
convert f: /fs:ntfs

בתגובה, אני מקבל את ההודעה הבאה:
The type of the file system is FAT32
Enter current volume label for drive F

וכאן אני מסתבך. כונן F, שמשמש עבורי לגיבוי, הוא ללא שם מסוים, ואין לי מושג מה להקליד שם. לא משנה מה אני מקליד (Enter, או :F, או סתם כותרת כלשהי), אני מקבל את הודעת השגיאה הבאה:
An incorrect volume label was entered for this drive
והמערכת יוצאת מפקודת convert בחזרה ל-prompt.

איך אפשר בכל זאת להמשיך לביצוע פקודת convert ? 

לצפיה ב-'******'
29/04/2017 | 00:05
9
23
אלעד, אם אתה רוצה להפוך לעצמאי בשטח אתה חייב להתחיל ללמוד להיעזר בידידו הטוב של האדם. אין פשוט מזה, בעיקר אם אתה שולט באנגלית.
במקרה דנן גגל על how to find disk's volume label
דוגמה לדף הנחיות שמתקבל:
שבת שלום
לצפיה ב-'טוב, לא סיפרתי לך'
טוב, לא סיפרתי לך
29/04/2017 | 00:17
8
25
שלפני ששאלתי, נעזרתי בידידו הטוב של האדם - אבל זה לא עבד....

לא חשוב, יש תפנית בעלילה:
חבר כתב לי לפני זמן קצר שאנסה להריץ :Vol F, וביצעתי - מסתבר שהכונן נקרא SAMSUNG. אז הרצתי את הפקודה ונתתי בתגובה את השם הזה; התחילה להתבצע פקודת Convert, ובסופו של דבר, אחרי שחשבתי שהיא הסתיימה בהצלחה, הופיעה הודעת מערכת על שגיאות בדיסק. כשעניתי N על השאלה האם לטפל ב-lost clusters, קיבלתי הודעה ש-convert נכשלה, והדיסק לא הועבר לפורמט NTFS.
לצפיה ב-'הרצתי עכשיו על דיסק F'
הרצתי עכשיו על דיסק F
29/04/2017 | 00:24
1
28
chkdsk, ואני תוהה אם לתת לו לתקן את השגיאות שנמצאו בדיסק. יש שם לא מעט תיקיות עם קבצים. נראה לי שאם אתן לפקודה הזאת לתקן, אאבד לא מעט קבצים. ההנחה הזאת נראית לך/לכם סבירה?

כדאי להוסיף שלפני שהרצתי את פקודת Convert, גיביתי את הדיסק הזה לכונן D אצלי, לכל צרה שלא תבוא. אז אני מניח שאני אוכל אולי לטפל בדיסק - באיזה אופן הייתם מטפלים בעניין כזה?
לצפיה ב-'יותר עדיף להריץ chkdsk /r'
יותר עדיף להריץ chkdsk /r
29/04/2017 | 07:11
43
גם בודק ומתקן סקטורים פגומים.
לצפיה ב-'******'
29/04/2017 | 00:36
5
236
לא הבנתי, אתה מעדיף לטמון ראשך בחול? השגיאות הרי קיימות אז ממה אתה בדיוק חושש?
גגל על המונח S.M.A.R.T. של קשיחים. משהו כמו:
HDD how to generate S.M.A.R.T. report

לצפיה ב-'תודה רבה. לא רציתי להאריך מקודם,'
תודה רבה. לא רציתי להאריך מקודם,
29/04/2017 | 00:42
4
23
אבל אתה צודק.
אני מצאתי, בקובץ שקראתי, איך לחפש את התווית של הכונן, אבל זה לא עבד. בהנחיות שניתנו שם על ידי מיקרוסופט לא השתמשו בפקודה :vol F ולא הזכירו אותה; הציעו לבדוק על ידי הפקודה dir - הרצתי אותה; לדעתי, זה אמור היה למצוא את SAMSUNG, ולא ברור לי כרגע מדוע זה לא מצא. 

בכל אופן, בסופו של דבר הרצתי את הפקודה הזאת ומצאתי את התווית של הכונן.
השאלה שלי כרגע היא אם יש תיקיות וקבצים על הדיסק הזה, ופקודת chkdsk שהרצתי עם המתג F/ רוצה לתקן את הדיסק - האם לאפשר לה, או שאולי עצם התיקון יגרום לנזק לחלק לא מבוטל מהקבצים. 
לצפיה ב-'ערכתי את הודעתי לעי"ל.'
ערכתי את הודעתי לעי"ל.
29/04/2017 | 00:46
3
9
לצפיה ב-'תודה. '
תודה.
29/04/2017 | 00:51
2
20
מקבל את עצתך לעיל.
הסיבה שחששתי הייתה שאולי אם השגיאות לא יטופלו, רוב הקבצים יישארו שלמים, ואם הן כן יטופלו, יותר קבצים ייפגעו. אבל אולי זו הייתה הנחה שגויה.
לצפיה ב-'אני מניח שלא מאהבת מרדכי '
אני מניח שלא מאהבת מרדכי
29/04/2017 | 07:19
1
19
אתה כנראה חווה קשיים רציניים עם הכונן הזה .וזו הסיבה שאתה רוצה לעשות המרה.
אם הכונן לא תקין לא כדי להתעסק איתו .
גיבוי לגיבוי ולפח.

לצפיה ב-'תודה לכולכם'
תודה לכולכם
29/04/2017 | 07:33
18
על התגובות וההסברים.
לצפיה ב-'מטלב גרסת R2016b'
מטלב גרסת R2016b
28/04/2017 | 08:27
6
26
שלום לכולם, הורדתי את גרסת המטלב הנ"ל שעובדת ומחקתי את הגרסה הקודמת של 2012 שהייתה לי. הצלחתי לפתוח את קבצי המטלב שעל המחשב שלי עם גרסת 2012 ישירות מהווינדוס, אך כעת אינני מצליח מאחר והקבצים אינם מופיעים לי כקבצי מטלב בווינדוס. שמתי לב כי מטלב 2016 לא מופיע לי כתכנית ברירת מחדל במחשב. כיצד אני יכול להוסיף את מטלב 2016 שהורדתי כתכנית ברירת מחדל נוספת שתהיה לי במחשב על מנת שאוכל לפתוח ישירות מווינדוס את קבצי המטלב הנ"ל ואוכל לראות אותם במטלב עצמו? (אציין שרק אחרי שאני נכנס למטלב אני יכול לפתוח את הקבצים עצמם דרך המטלב כקבצי מטלב).
תודה מראש למי שיוכל לעזור לי בעניין.
לצפיה ב-'למאטלאב יש סיומות מוגדרים לקבצים'
למאטלאב יש סיומות מוגדרים לקבצים
28/04/2017 | 10:20
17
על כן בסעיף תוכניות ברירת מחדל אתה בוחר choose default apps by file type
מגלדל לסיומת הידועה ובוחר מאטלאב 
לצפיה ב-'תודה. שאלה רק להבין אם הבנתי נכון:'
תודה. שאלה רק להבין אם הבנתי נכון:
28/04/2017 | 12:04
3
14
אני צריך להוריד את הקוד של פטריק, נכון? והשאלה היא לאן בדיוק אני מעתיק את הקוד?
לצפיה ב-'טוב, אז נעזרתי במצורף בתמונה, אך עדיין נתקלתי בבעיה'
טוב, אז נעזרתי במצורף בתמונה, אך עדיין נתקלתי בבעיה
28/04/2017 | 12:22
2
14
פעלתי לפי ההוראות 1 ו-2 בתמונה המצורפת, כאשר הורדתי את קובץ הזיפ ועשיתי לו אקסטרקט לכתובת הנתונה (אצלי המטלב הוא R2016a ולא כמו שכתבתי מעלה). רק לא הבנתי מה אני אמור לעשות בסעיפים 4,3 ו-5. על מנת שאוכל לפתוח את הקבצים שלי כקבצי מטלב.

לצפיה ב-'אין לי מושג מה נמצא בתוך הקובץ ...'
אין לי מושג מה נמצא בתוך הקובץ ...
28/04/2017 | 12:47
15
על-מנת להוריד אותו יש צורך ברישום ואינני חפץ להרשם.

תעלה את הקובץ לאתר העלאת קבצים.
לצפיה ב-'לא משנה. הסתדרתי בסוף בעזרת 5 ההוראות האלה.'
לא משנה. הסתדרתי בסוף בעזרת 5 ההוראות האלה.
28/04/2017 | 12:49
12
תודה רבה(:
לצפיה ב-'Microsoft Outlook -בעיית הגדרות'
Microsoft Outlook -בעיית הגדרות
27/04/2017 | 17:57
5
37
לאחרונה החלפתי ספק אינטרנט מ012 ל הוט [ITC ] כחבילה, אך אני רוצה להמשיך לקבל דוא"ל באמצעות תוכנת הדואר  outlook.
מרגע שיצאתי מ 012, כול הקשה על קיצור הדרך של outlook, מקפיצה הודעה [מצורפת בזה] שמונעת ממני להגדיר מחדש את תא הדואר. למרות שמחקתי את תוכנת office כולה כדי להיפטר מכול קשר לעבר, עדיין אני מקבל הודעות שההגדרות שלי של 012 לא שלמות. וההודעה המצורפת בזה ממשיכה לקפוץ עם כול הקשה על קיצור הדרך ל out look. איך נפטרים מהבעיה . תודה מראש
יגאל
לצפיה ב-'זה לא ב outlook'
זה לא ב outlook
27/04/2017 | 20:37
4
63
בלוח בקרה יש דואר (32 ביט) .
כל מה שצריך לעשות זה ליצור פרופיל חדש 
באותה הזדמנות תגדיר גם את החשבון החדש.
אל תדרוס את קובץ הנתונמים המקורי ! אם הוא היה outlook.pst לחדש תקרא outlook1/.pst

לצפיה ב-'זה לא ב outlook'
זה לא ב outlook
28/04/2017 | 11:15
3
17
ברור שזה לא ב outlook. 
תודה על העזרה אך זה לא עזר.
לצפיה ב-'אתה צריך למחוק את כל הפרופילים שקיימים וליצור פרופיל חדש ...'
אתה צריך למחוק את כל הפרופילים שקיימים וליצור פרופיל חדש ...
28/04/2017 | 11:32
12
כולל הגדרת תיבת דואר.
לצפיה ב-'אם הבנתי נכון אז מחקת (הסרת) את תוכנת האופיס, נכון?'
אם הבנתי נכון אז מחקת (הסרת) את תוכנת האופיס, נכון?
28/04/2017 | 11:35
1
18
אם כך, אז מה הפלא. מיקרוסופט אאוטלוק היא חלק מתוכנת האופיס.
או שלא הבנתי נכון את השאלה\בעייה שלך.
לצפיה ב-'ברור שהתקנתי את '
ברור שהתקנתי את
28/04/2017 | 11:44
12
האופיס מחדש. בינתיים לאחר שעברתי שוב על ההגדרות. הבעיה נפתרה. תודה למשיבים.
יגאל
לצפיה ב-'מחפש אנשי מחשוב לטיפול בלקוחות החברה'
מחפש אנשי מחשוב לטיפול בלקוחות החברה
25/04/2017 | 15:48
1
48
אנחנו מחפשים אנשי/חברות מחשוב לטיפול בלקוחות החברה
** תשלום חודשי / שנתי.

להשארת פרטי התקשרות לחץ כאן! 
 וניתן לשלוח פרטי התקשרות גם לדוא"ל  amiro@rt-ltd.com.com
לצפיה ב-'שלח לי מייל info@simplify.co.il'
שלח לי מייל info@simplify.co.il
26/04/2017 | 09:25
14
לצפיה ב-'הפעלת מצלמה אחרי תיקון מחשב'
הפעלת מצלמה אחרי תיקון מחשב
24/04/2017 | 16:18
14
41
לא מצליח להפעיל את המצלמה אחרי שמערכת ההפעלה הוחלפה.
מחשב מסוג hp . האם יש תוכנה שתעזור לי?
לצפיה ב-'ציין סוג ודגם המחשב ומערכת הפעלה.'
ציין סוג ודגם המחשב ומערכת הפעלה.
24/04/2017 | 16:48
11
15
לצפיה ב-'מחשב'
מחשב
24/04/2017 | 18:01
10
35
נייד hp 
T5850 PABILION DV6970EJ

מערכת הפעלה window 7  ולפני כן היה ויסטה פרימיום.
לצפיה ב-'אין באתר יצרן המחשב דרייברים מיוחדים ל-7 ...'
אין באתר יצרן המחשב דרייברים מיוחדים ל-7 ...
24/04/2017 | 18:32
9
32
תוכל לנסות את ה"דרייבר" המוצא למערכת הויסטה ->
לצפיה ב-'לא ממש עובד. תודה.'
לא ממש עובד. תודה.
25/04/2017 | 07:51
8
14
לצפיה ב-'מאחר ולא ציינת איזו ארכיטקטורה (סיביות) מערכת ההפעלה שלך....'
מאחר ולא ציינת איזו ארכיטקטורה (סיביות) מערכת ההפעלה שלך....
25/04/2017 | 08:23
27
אני מניח ש- HelpSupport נתן לך דרייבר ל 32 bit
אם מערכת ההפעלה שלך היא 64 bit הסר את הדרייבר הקודם שהתקנת הורד והתקן את הדרייבר הזה
בהצלחה
חזור לדווח

לצפיה ב-'המחשב הנייד הגיע עם מערכת הפעלה'
המחשב הנייד הגיע עם מערכת הפעלה
25/04/2017 | 14:50
6
28
שזה כולל דרייברים שמתאימים לחומרה שלו.  אז למה להתקין עליו מערכת הפעלה אחרת?
את זה אפשר לעשות רק בתנאי שמראש מבררים שהמערכת החדשה מתאימה למחשב ויש בשבילה את כל הדרייברים.

לצפיה ב-'הדיסק הקשיח הוחלף בתיקון'
הדיסק הקשיח הוחלף בתיקון
25/04/2017 | 22:10
5
15
לצפיה ב-'אפשר להחליף דיסק קשיח'
אפשר להחליף דיסק קשיח
26/04/2017 | 14:01
4
18
זה לא קשור להחלפת מערכת הפעלה.  אפשר היה להתקין את אותה מערכת הפעלה על הדיסק החדש.
לצפיה ב-'יש לי את מערכת ההפעלה הישנה בעשרה דיסקים'
יש לי את מערכת ההפעלה הישנה בעשרה דיסקים
26/04/2017 | 15:49
3
21
ששמרתי עם קניית המחשב בהתחלה. האם אני יכול להתקין אותה 
על מחשב?
הבעיה שהטכנאי טען שזו מערכת הפעלה ישנה ושלא כדאי להשתמש בה.
לצפיה ב-'10 דיסקים מתאים למערכת הפעלה ווינדוס 3.11'
10 דיסקים מתאים למערכת הפעלה ווינדוס 3.11
26/04/2017 | 16:35
2
17
מה שהיה לפני 20 שנים.
זה מה שאתה רוצה?

לצפיה ב-'קניתי המחשב ב 2009'
קניתי המחשב ב 2009
26/04/2017 | 17:21
12
וזה היה משוכלל לזמנו.
לצפיה ב-'10 דיסקים = 40 גיגה. הגיוני לגבוי ראשוני. באנגלית'
10 דיסקים = 40 גיגה. הגיוני לגבוי ראשוני. באנגלית
26/04/2017 | 17:28
22
יש DISC ויש DISK ויש DISKETTE   בעברית הכל זה "דיסק"...........
לצפיה ב-'ככה -'
ככה -
26/04/2017 | 16:43
23
אם המחשה עובד חלק וללא בעיות, למה לא לרכוש מצלמה חיצונית ובא לציון גואל. כך גם תוכל לבחור את המצלמה, את הנתונים שלך ואת האיכות הכי מתאימים לך. לא ממש יקר ולא ממש מסורבל.
משהו כמו כאן -

לצפיה ב-'******'
27/04/2017 | 00:16
15
מציע:
- כנס ללוח הבקרה ומשם למנהל ההתקנים. הרחב את Imaging Devices והקלק על Integrated Webcam (ובאם בעברית עסקינן, תרגם בהתאם).
האם מופיע סימן קריאה צהוב או האם רשום שההתקן עובד כתיקנו?
במידת הצורך תן למע' ההפע' לחפש לך דרייבר אחר.
- אם לעי"ל לא הביא לאושר המיוחל, היעזר בתוכנה היודעת לזהות חומרה.
עם פרטי החומרה (מצלמה) גגל על יצרן, מודל ובתוספת המילים Win 7 driver

לצפיה ב-'גיבוי image של הדיסק'
גיבוי image של הדיסק
25/04/2017 | 15:51
10
33
ביצעתי גיבוי image של הדיסק, בתוכנת אקרוניס וגם בתוכנה אחרת.
הגיבוי תפס על הדיסק 58 קבצים, 4 ג'יגה כל אחד, והאחרון - מה שנשאר, כ-3 ג'יגה.

כשביצעתי אותו גיבוי גם על דיסק אחר, באותה תוכנה, הגיבוי תפס רק קובץ אחד. 

אני מבין שמדובר בהבדלים במערכת הקבצים של הדיסקים. אחד הוא מן הסתם FAT, והשני NTFS. איזו מערכת קבצים מאפשרת קובץ אחד בלבד, יהיה גודלו אשר יהיה?

איך בודקים איזו מערכת קבצים מותקנת על הדיסק החיצוני שמגבים אליו?

- - -- 

ושאלה לא קשורה:
אם אני רוצה לגבות תיקיות שנמצאות על דיסק D (הרבה תיקיות). אני מבין שגיבוי Image לא יתאים. באיזו תוכנה הייתם עושים גיבוי כזה, כך שאפשר יהיה לשלוף בקלות כל קובץ מהגיבוי?
לצפיה ב-'במאפינים של הכונן.'
במאפינים של הכונן.
25/04/2017 | 16:09
19
לצפיה ב-'מערכת קבצים'
מערכת קבצים
25/04/2017 | 19:11
8
22
קליק ימני > מאפיינים
על הכונן שברצונך לבדוק את המערכת קבצים שלו ב"מחשב שלי"
לצפיה ב-'תודה רבה לשניכם. מסתבר '
תודה רבה לשניכם. מסתבר
25/04/2017 | 19:54
7
19
שזה FAT32, ובמקרה הזה הקובץ הגדול מתחלק להמון קבצים קטנים שגודלו המקסימלי של כל אחד מהם 4GB. 

אני מניח שזה לא פשוט להפוך את הכונן ל-NTFS אם יש עליו כבר דאטה, נכון? ואילו לא היה עליו דאטה, איך מקובל לשנות את מערכת הקבצים? 

נשארה שאלה שלא נענתה בהודעתי הקודמת:
כשיש המון תיקיות בכונן D, ורוצים לגבות אותן (כלומר, לא לגבות אימג' של הדיסק כולו), באיזה אופן הייתם ממליצים לגבות את התיקיות, כך שאוכל לשלוף את הקבצים בקלות?

לצפיה ב-'אפםשר לגבות גם רק תיקיות באקרוניס ...'
אפםשר לגבות גם רק תיקיות באקרוניס ...
25/04/2017 | 21:13
6
17

פשוט מאוד להפוך FAT32 ל- NTFS מבלי לאבד מידע ->
לצפיה ב-'ראשית, המון תודה על הפקודה להפיכת'
ראשית, המון תודה על הפקודה להפיכת
25/04/2017 | 21:20
4
17
FAT32 ל-NTFS. זה בטוח? כלומר, זה לא פוגע בנתונים בכלל בכונן? זו נראית פקודה די רגילה, ממש כמו copy. נדמה לי שנתקלתי בה בעבר, אבל אף פעם לא הרגשתי צורך להמיר פורמט של מערכת קבצים, ועכשיו זה די מעצבן שכל גיבוי אימג' תופס המון קבצים, במקום קובץ אחד בלבד.

שנית, נדמה לי שניסיתי לגבות תיקיות באקרוניס. אבל לא בטוח שהצלחתי לחלץ אותן. נדמה לי שלא ידעתי איך לראות אילו תיקיות נמצאות בגיבוי, ואיך אפשר לשלוף אותן ולהעתיק אותן לכונן באופן פשוט.

כמובן, השחזור (חילוץ מתוך הגיבוי בעצם) מתבצע כשכל המחשב תקין, ואני לא אמור להעלות דיסק אתחול, ומשם לפנות לגיבוי. אז זה באמת עובד אם מגבים תיקיות, ומעוניינים לשחזר חלק מהן? 
לצפיה ב-'לפני ביצוע הפקודה - קח גיבוי ליתר בטחון.'
לפני ביצוע הפקודה - קח גיבוי ליתר בטחון.
25/04/2017 | 21:38
3
15
אם תתקין את תוכנת הגיבוי Acronis במחשב יהיה לך קל מאוד לראות תוכן גיבוי ולשחזר אפילו באם זה גיבוי מחיצה או דיסק ->
לצפיה ב-'תודה, והיא אכן מותקנת.'
תודה, והיא אכן מותקנת.
25/04/2017 | 21:40
2
12
כמו שכתבתי, אנסה לגבות מחדש כמה תיקיות, ולראות אם אין בעיה לראות מה מגובה שם, ולשחזר משם.

אני לא כל כך יכול לגבות את הכונן לפני ביצוע הפקודה, כי זהו הכונן שמשמש עבורי לגיבוי של הדיסקים... גיביתי בו כבר שלושה דיסקים, ובנוסף יש שם גיבויים של מספר תיקיות חשובות.

לכן חשבתי להמיר את פורמט מערכת הקבצים כשכל המידע הזה כבר מאוחסן על הכונן.
לצפיה ב-'|OFF| מה עושים עם כל הפרסומות האלה שקופצות כל הזמן'
|OFF| מה עושים עם כל הפרסומות האלה שקופצות כל הזמן
25/04/2017 | 21:42
1
16
עד עכשיו לא הייתה לי בעיה אתן, פשוט סגרתי אותן. אבל עכשיו, במחשב החדש, בתוך כרום, כל פרסומת גם צועקת... יש אפשרות להשתיק את הפרסומות האלה כברירת מחדל? 
לצפיה ב-'מיותר לציין,'
מיותר לציין,
25/04/2017 | 21:50
22
ניסיתי להשאיר אותן ולא להתקין אדבלוק בדפדפן (במקרה הגרוע לא תהיה לי ברירה). אבל אני לא מעוניין להשקיט את הרמקול רק בגלל הפרסומות האלה... יש אפשרות להורות בצורה כלשהי שהפרסומות יהיו מושתקות, או שזאת אפשרות שאיננה ישימה?
לצפיה ב-'תודה רבה על הקישור,'
תודה רבה על הקישור,
25/04/2017 | 21:39
11
למעשה, על שני הקישורים.
אני כבר עובד עם אקרוניס 2017, ולמדתי כמה דברים מהסרטון. אנסה ליצור מחדש גיבוי של תיקיות, ולראות אם אני מצליח לראות מה מגובה בתוך הקובץ, ואיך אפשר לשחזר בקלות.
לצפיה ב-'תיקייה במועדפים בשם rolback.'
תיקייה במועדפים בשם rolback.
25/04/2017 | 20:44
2
27
אני בודקת את כל תיקיות המועדפים, במטרה למחוק קישורים לא פעילים.
במסגרת זו גיליתי את התיקיה המדוברת- יש בה קישורים לתמונות ו/או מסך ריק, וגם קבצי תמונה.
כל הנתונים נוצרו בתיקיה (לפי התאריך) ככל הנראה כאשר קבלתי את המחשב לפני כ-3 שנים.
השאלה היא האם אפשר למחוק את התיקיה יחד עם התוכן שלה?
ושאלה נוספת בהזדמנות זו - במחשב שלי "נולד" כונן בשם F.
אין בו כלום, ולהערכתי הוא נוצר כאשר ניסיתי להגדיר בזמנו את סורק השקופיות של קנון.
תמונת מאפייני כונן F מצורפת.
האם אפשר למחוק אותו?
תודה
רעיה
לצפיה ב-'אין צורך בתיקיה זו אם את לא יצרת אותו לשימושך ...'
אין צורך בתיקיה זו אם את לא יצרת אותו לשימושך ...
25/04/2017 | 21:27
1
24
את הכונן המיותר תוכלי למחוק - העזרי בסרטון ->
לצפיה ב-'......'
......
26/04/2017 | 10:19
1
לצפיה ב-'מחשב איטי'
מחשב איטי
25/04/2017 | 06:06
4
45
האם 50 מעלות במחשב נייד נחשב
למחשב מתחמם.
התייחסות לגבי בדיקת הדיסק ?
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/71/182110120...מחשבים/תמיכה_טכנית
תודה
לצפיה ב-'Up - תודה'
Up - תודה
27/04/2017 | 10:04
4
לצפיה ב-'שמתי לב, רק לאחרונה '
שמתי לב, רק לאחרונה
30/04/2017 | 20:56
2
8
שאפשר להגדיר בהגדרות ההספק שיפעל במצב יותר עוצמתי ופחות חיסכון באנרגיה. מהרגע ששינית המחשב הנייד התחיל להתנהג די בסדר.
תנסה ודווח.
50 מעלות זה מצב תקין לגמרי.
לצפיה ב-'איפה ההגדרות -תודה'
איפה ההגדרות -תודה
01/05/2017 | 19:02
1
3
לצפיה ב-'Win-7'
Win-7
01/05/2017 | 21:45
2
Control Panel
Power Options
לצפיה ב-'הפסקתי לראות 'תצוגה מקדימה' של קבצי PDF באינטרנט'
הפסקתי לראות 'תצוגה מקדימה' של קבצי PDF באינטרנט
23/04/2017 | 09:35
9
30
לעומת זאת אני עדין מצליח לקרוא קבצי PDF שנמצאים במחשב שלי.
מחקתי את הadobe reader והתקנתי שוב. בדקתי שאין כמה תוכנות adobe שרצות במקביל. כלום לא עזר. (זו בעיה חדשה)
לצפיה ב-'איך נעזור מבלי שנדע באיזה דפדפן מדובר ?'
איך נעזור מבלי שנדע באיזה דפדפן מדובר ?
23/04/2017 | 11:10
5
64
לצפיה ב-'נכון..מדובר בכרום.'
נכון..מדובר בכרום.
23/04/2017 | 16:05
4
11
לצפיה ב-'בדוק ובצע את המוסבר...'
בדוק ובצע את המוסבר...
23/04/2017 | 20:17
3
53
חזור לדווח
לצפיה ב-'תודה. התיבה היתה כבר לא מסומנת'
תודה. התיבה היתה כבר לא מסומנת
23/04/2017 | 20:56
2
14
לצפיה ב-'תתקין את התוסף....'
תתקין את התוסף....
24/04/2017 | 10:56
1
29
לאחר התקנת התוסף כנס לכאן ובודק אם כעת יש באפשרותך לראות דפי pdf בכרום.
בהצלחה
חזור לדווח
לצפיה ב-'תודה!! פתרת את הבעיה!'
תודה!! פתרת את הבעיה!
24/04/2017 | 22:05
10
לצפיה ב-'כרום'
כרום
23/04/2017 | 20:53
2
61
תגדיר את דפדפן כרום לקריאת קבצי PDF
לצפיה ב-'לא בטוח שהבנתי..אם הכוונה להגדיר שכרום יפתח במקום אדובי, '
לא בטוח שהבנתי..אם הכוונה להגדיר שכרום יפתח במקום אדובי,
23/04/2017 | 21:03
1
23
קבצי PDF שנמצאים במחשב, אז ניסיתי והם נפתחים רק כשאדובי עושה את זה. פתיחה שלה הקבצים הללו באמצעות כרום יוצרת שוב מסך שחור.

לצפיה ב-'פרטים'
פרטים
23/04/2017 | 22:55
21
מתי התחילה התופעה?
תנסה לעשות איפוס לכרום בהגדרות.
אחר כך לצאת ולהיכנס ממנו ולנסות להפעיל PDF דרכו.
עדיין מסך שחור?
לצפיה ב-'תקלה מסובכת'
תקלה מסובכת
24/04/2017 | 00:52
2
57
היי, המחשב התחיל לקפוא ואחרי כמה דקות להשתחרר כשניסיתי לראות פה קליפים:

לא יודע אם יש לקלפים האלה קשר, אבל גם בכרום וגם באדג' עשו לי בעיה. 
אבל חשבתי שאולי יש פה משהו יותר מזה כי במקום קריסה של הקליפים הייתה קפיאה מוזרה כל הזמן של המחשב. הלכתי לטסק מנג'ר ושם ראיתי שהדיסק כל הזמן על 100% ופתאום משהו חדש "PROGRAM" בלי PUBLISHER אחרי חיפוש באינטרנט גיליתי שמדובר במשהו שנקרא דיווקס DIVX אבל לא לגמרי בטוח אם זו התוכנה של הסרטים או סוס טרויאני לפי האינטרנט. אני לא משתמש בתוכנה אגב - בכלל. וגם לא זכור לי שהורדתי. הלכתי להסרת תוכנות, ווינדוס לא מוצא אותה. בחיפוש קבצים מצאתי כל מיני תוצאות עם השם. מפה לשם לפי האינטרנט מחקתי משהו שנקראPANTHER של ווינדוס. לפי COMMAND IINE ניסיתי למצוא את המיקום של הקובץ הארור ולא הצלחתי למצוא, אין בכלל תיקייה כזו במחשב שלי. השאלה איך אני מעיף את זה או יודע שזה תקין
ראו תמונה מצורפת גם.
תודה
לצפיה ב-'יותר סביר שזו בעיית חומרה'
יותר סביר שזו בעיית חומרה
24/04/2017 | 07:43
1
29
דיסק קשיח תקול.
כנס לאתר היצרן וחפש תוכנת דיאגנוסטיקה של הדיסק

לצפיה ב-'במקביל'
במקביל
24/04/2017 | 09:58
25
תריץ סריקה של CCLEANER גם בקבצים וגם ברג'יטרי
תבדוק עם דפדפן אחר אולי OPRA
תנסה להוריד מקודדים בגירסה חדשה יותר של K-LITE
לצפיה ב-'שלום .יש לי בעה עם הדואר בוואלה'
שלום .יש לי בעה עם הדואר בוואלה
23/04/2017 | 12:29
5
28
שלום ניסיתי לפני זמן מה להכנס לתיבת הדואר שלי בוואלה
לא הצלחתי למרות שלחצתי על המקש שמאפשר לשחזר את הדף אז הופיע שתבה רקה לגמרי.
אבקש עזרתכם
תודה
לצפיה ב-'כפי הנראה יש תקלה כללית או מקומית בדואר וואלה....'
כפי הנראה יש תקלה כללית או מקומית בדואר וואלה....
23/04/2017 | 12:35
4
24
גם אני לא מצליח להיכנס לדואר
נקווה שיסדרו את העניין מוקדם ככל שניתן.
תעזר בסבלנות !
יום נפלא
לצפיה ב-'תודה תודה איש יקר הרבה הרבה בריאות'
תודה תודה איש יקר הרבה הרבה בריאות
23/04/2017 | 12:38
9
לצפיה ב-'דרור ערב טוב.חזר '
דרור ערב טוב.חזר
23/04/2017 | 19:44
2
25
ערב טוב.אכן  אפשר היה לפתוח אבל הכל נמחק .
מה עושים .
תודה מאיר
לצפיה ב-'מאיר, אל תעשה כלום....'
מאיר, אל תעשה כלום....
23/04/2017 | 20:08
1
28
זה לא ממש נימחק. בגלל התקלה שהייתה היום לחלק מהמשתמשים זה נראה שתכולת הדואר נמחקה. המתן עד מחר ובתקווה שהכל ישוב לקדמותו !
נ.ב
גם לי הייתה אותה תופעה כמו שלך. כנראה התמיכה של וואלה מחזירה את כל התכונות לאט לאט. 
לצפיה ב-'בוקר טוב.מה נסגר עם וואלה?'
בוקר טוב.מה נסגר עם וואלה?
30/04/2017 | 08:53
4
הכוונה לדואר של וואלה.
תודה מאיר

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

repair-lab מעבדת מחשבים
repair-lab מעבדת מחשבים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה