לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5793257,932 עוקבים אודות עסקים

פורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור.2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר.3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה.4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני.5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני.6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים.7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית.8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה.9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים.10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם.העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור.2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר.3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה.4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני.5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני.6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים.7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית.8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה.9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים.10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם.העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מדפסת של CANONA הפעלת סורק'
מדפסת של CANONA הפעלת סורק
19/12/2017 | 20:48
2
18
קניתי מדפסת משולבת של CANON התקנתי אותה והכל עובד בסדר למעט הסורק. יש לי שני מחשבים , ובמדפסת הקודמת הוא שאל לאיזה מחשב לסרוק, הייתי מסמנת והוא היה סורק למחשב שבחרתי. לא ברור לי איך אני מצליחה להגדיר את המחשבים במדפסת לצורך סריקה.
לצפיה ב-'איזה דגם של מדפסת רכשת ואיך היא מחוברת ?'
איזה דגם של מדפסת רכשת ואיך היא מחוברת ?
20/12/2017 | 08:15
1
18
האם היא מחוברת רק למחשב אחד עם USB או שהיא מחוברת לרשת הקווית\WIFI ?
אם היא מחוברת לרשת האם עשית את ההתקנה בשני המחשבים או רק באחד ?

בלי המידע הזה יהיה קשה לנחש מי נגד מי ולמה ...
לצפיה ב-'המדפסת דגם MX495'
המדפסת דגם MX495
20/12/2017 | 17:32
9
המדפסת מחוברת לרשת.
את בעיית הסורק פתרו לי מהתמיכה של המדפסת, ועכשיו יש לי בעיה עם הפקס, שדווקא עבד קודם.
עכשיו אני מצליחה לקבל פקסים אבל לא לשלוח. נראה לי שגם את אסדיר עם התמיכה., אלא אם יש לך רעיון מה יכולה להיות הבעיה.
בכל מקרה תודה על ההתיחסות.
לצפיה ב-'כונן C שלי מלא , מצורף תמונה'
כונן C שלי מלא , מצורף תמונה
20/12/2017 | 11:41
4
44
כונן C שלי מלא, לא ברור מה זה.
מה אפשר למחוק?

לצפיה ב-'זו לא הרמה העליונה'
זו לא הרמה העליונה
20/12/2017 | 12:00
39
גש לשורת הפקודה (cmd) ורשום set windir
מה קיבלת

לצפיה ב-'התיקיה שייכת ...'
התיקיה שייכת ...
20/12/2017 | 13:17
2
40
לתיקיה המכילה את קובץ העדכון של מערכת ההפעלה
C:\$ Windows.~ BT

לפני טיפול בה - בדוק מהי הגירסה המותקנת של מערכת ההפעלה והאם היא אחרונה.
לקבלת הנתון - הפעל Winver.

בקישור רשימת הגירסאות ->

אם המערכת מעודכנת לגירסה האחרונה יש באפשרותך לנקות ולפנות שטחים בעזרת כלי המערכת cleanmgr.exe

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
20/12/2017 | 14:10
1
31
כלי הניקוי אומר לי שאני יכול להרוויח 27 מ"ב...............
לצפיה ב-'דין פרוטה כדין מאה ... לא די לך ? ....'
דין פרוטה כדין מאה ... לא די לך ? ....
20/12/2017 | 14:45
32
לצפיה ב-' מוזילה יורה לשועל ברגל (או בראש)'
מוזילה יורה לשועל ברגל (או בראש)
17/12/2017 | 16:23
9
51
מוזילה התקינה תוסף (פרסומת לסדרה מר רובוט) ללא ידיעת משתמשי פיירפוקס וללא הסכמתם. (למעשה כן בהסכמה בעקיפין, כי מסומן כברירת מחדל בהגדרות שמותר לה לאסוף מידע ולהתקין תוספים)

לצפיה ב-'ולמרות כל זה, מה בסך הכל קרה?'
ולמרות כל זה, מה בסך הכל קרה?
17/12/2017 | 17:08
8
42
בסך הכל תוסף שגם לא עשה כלום שהיה ניתן להסיר.

אתה יודע כמה ריגול יש בכרום ובחלונות 10 שמגיע עם כל מיני עדכונים שבכלל אין לך מושג שזה ריגול ו/או איך להסיר אותו?

לצפיה ב-'זה החיקוי שלך לביטן?'
זה החיקוי שלך לביטן?
17/12/2017 | 18:37
7
29
לא קרה ואם קרה מה קרה?

זאת התנהגות של נוזקה לכל דבר ועניין.

כרום לא מתקין תוספים על דעת עצמו. תביא הוכחות.

ידוע בדיוק איזה מידע וינדוס 10 אוסף ויש דרכים לנטרל את זה.
לצפיה ב-'אתה מצחיק. כל השימוש של כרום זה להיות כלי הריגול של גוגל'
אתה מצחיק. כל השימוש של כרום זה להיות כלי הריגול של גוגל
17/12/2017 | 20:24
28
עוקב אחרי כל מה שאתה עושה.  אם יש לך מיקרופון או מצלמה אז זה אפילו מקשיב ומצלם אותך בלי שתדע.

לצפיה ב-'אם יש לך כרום ומיקרופון שמחובר למחשב, נסה לומר מילים ..'
אם יש לך כרום ומיקרופון שמחובר למחשב, נסה לומר מילים ..
17/12/2017 | 20:27
5
31
מסויימות למיקרופון, כמו חופשה או מוצר כלשהו ויש סיכוי שיתחילו להופיע לך בגלישה פרסומות שקשורות למה שאמרת.

ניסיתי את זה עם פיירפוקס שיש עליו חוסמי פרסומות וזה לא ממש עבד

לצפיה ב-'רוצה מדריך להכנת כובע מנייר אלומיניום?'
רוצה מדריך להכנת כובע מנייר אלומיניום?
17/12/2017 | 23:46
4
21
לצפיה ב-'בגישה הזאת אתה רק מוכיח בורות'
בגישה הזאת אתה רק מוכיח בורות
18/12/2017 | 05:04
3
37
אפילו ביל גייטס נתפס כשעל המחשב הנייד שלו הוא שם מדבקה על המצלמה.
זאת אומרת שאפילו הוא לא סומך על מערכת ההפעלה שלו עם כל העידכונים, שתספק לו הגנה מספיקה. ושם מחסום פיזי על המצלמה למקרה שתתחיל לפעול ללא ידיעתו בגלל מזיק כלשהו.

לצפיה ב-'עלילת שוא ...'
עלילת שוא ...
18/12/2017 | 10:42
1
37
מי שנתפס היה צוקרברג.

מתי אתה עובר ללינוקס ומפסיק להשתמש במוצרי מיקרוסופט, כי בלינוקס זה היה קורה.
לצפיה ב-'אה, זה היה צוקי '
אה, זה היה צוקי
18/12/2017 | 22:09
29
הוא כנראה מבין מה הוא עושה.
ואני בטוח שגם ביל שם, למרות שלא תפסו אותו

לצפיה ב-'הפרחת האשמות באוויר ללא הוכחות,'
הפרחת האשמות באוויר ללא הוכחות,
18/12/2017 | 12:38
29
תאוריות קונספירציה ואנקדוטות רכילותיות זה לא תורם דבר לדיון ולכן לא מעניין ולא שווה תגובה.

לצפיה ב-'ב"בלוגר" - איך נועצים רשומה שתהיה ראשונה'
ב"בלוגר" - איך נועצים רשומה שתהיה ראשונה
17/12/2017 | 02:15
9
35
איך משנים תאריך - בהתאם להסבר הסתמי שמצורף בתמונה

אני לא יודע איך להגיע למצב של נעיצה או שינוי תאריך כדי לשנות סדר רשומה.

המון תודות למי שיעזור
לצפיה ב-'אם אף אחד לא יודע - היכן אפשר לשאול ?'
אם אף אחד לא יודע - היכן אפשר לשאול ?
17/12/2017 | 11:44
8
21
פורום בלוגר מת - אין את מי לשאול
לצפיה ב-'מצאתי איך לשנות תאריך - לא מצאתי נעיצה שיישאר למעלה'
מצאתי איך לשנות תאריך - לא מצאתי נעיצה שיישאר למעלה
17/12/2017 | 12:49
7
21
אם אף אחד לא ידע - הפתרון למי שישאל בעתיד הוא לשנות תאריכים של פוסטים חדשים.

קישור לקישורי הרשומות בבלוג שלי ב"בלוגר" "שטרות של אמנון" בקישור:
כוונתי שהרשומה הראשונה של הקישורים תשאר למעלה גם אחרי פרסום פוסט חדש.
לצפיה ב-'אודה לצי שיפנה אותי למקום שאולי ידעו4'
אודה לצי שיפנה אותי למקום שאולי ידעו4
18/12/2017 | 08:44
6
15
קישור למקום יתקבל בתודה
לצפיה ב-'קבל ביטול - חשבתי שהתכוונת לבלוג של תפוז.'
קבל ביטול - חשבתי שהתכוונת לבלוג של תפוז.
18/12/2017 | 12:50
4
9
לצפיה ב-'למה שלא תנסה פלטפורמה יותר רצינית כגון BLOGGER.COM'
למה שלא תנסה פלטפורמה יותר רצינית כגון BLOGGER.COM
18/12/2017 | 12:56
3
9
לצפיה ב-'תודה, ואודה לך אם תשלח קישור ישיר לפורום בעברית'
תודה, ואודה לך אם תשלח קישור ישיר לפורום בעברית
20/12/2017 | 13:59
2
7
הדבר הראשון שחיפשתי - פורום של בלוגר - יש באנגלית פורום רציני שבו משיבים מהר.

היה לי בלוג ב"תפוז" בגלל תלונות שפרסומות מונעות או מפריעות מאוד העברתי את המחצית החשובה של הבלוג ל"בלוגר" ומחקתי את הבלוג שהיה לי ב"תפוז" אחרי שהתברר שרוב מאות הצפיות שהיו כל יממה היו ניסיונות כושלים לצפות בתכנים בבלוג שגם היה עמוס כמו הבלוג ב"בלוגר" במאות סרטוני GIF שייצרתי.
הבלוג ב"בלוגר":
בינתיים כשאני מפרסם רשומה חדשה אני משנה את התאריך שלה כדי שהרשומה שבקישור תשאר ראשונה בגלל שהיא רשומת הרשומות שבבלוג.
לצפיה ב-'פשוט תשנה את התאריך של הרשומה'
פשוט תשנה את התאריך של הרשומה
20/12/2017 | 14:57
1
5
לתאריך בעתיד, כמה שנים קדימה, ככה היא תמיד תהיה ראשונה.
לצפיה ב-'תודה - לא חשבתי שאפשר לשנות לעתיד'
תודה - לא חשבתי שאפשר לשנות לעתיד
23/12/2017 | 11:56
2
אבל יש דרך אחרת שאותה אני רוצה לדעת.
בינתיים אני משנה את זמני הרשומות החדשות.
לצפיה ב-'אינני פקיד ואין כאן משרד..אופיס'
אינני פקיד ואין כאן משרד..אופיס
17/12/2017 | 08:54
1
50
הסרתי אותה לחלוטין מהמחשב הביתי,אין לי צורך בכל הקטגוריות ההן שמאכלסות את האופיס האחרון.
מספיק לי רק הכתבן המובנה של הווינדוס,שיש בו את כל האפשרויות לכתיבה למשלוח ולשמור.

שבוע טוב
לצפיה ב-'זה גם הרבה יותר בטוח. באופיס יש מקרו וזה פרצה למזיקים'
זה גם הרבה יותר בטוח. באופיס יש מקרו וזה פרצה למזיקים
17/12/2017 | 17:05
33
הכי מסוכן מזיק הכופר.
לצפיה ב-'האם מישהו'
האם מישהו
17/12/2017 | 13:38
2
47
יכול לסייע בהמרת קובץ pdf לward?
תודה מראש
לצפיה ב-'המלל ב- PDF בעברית או לועזית ?'
המלל ב- PDF בעברית או לועזית ?
17/12/2017 | 14:18
12
לצפיה ב-'צרפי אותו בפרטי במסר אלי'
צרפי אותו בפרטי במסר אלי
17/12/2017 | 15:15
13
לצפיה ב-'מה דעתכם על האתר הזה?'
מה דעתכם על האתר הזה?
17/12/2017 | 11:35
39
מדובר באתר של מטבע הביטקוין. שאני מתחבר לאתר בקושי אני יכול לגלוש. איטי מאוד ונתקע כל שניה.
האם זה מעיד על בעיית אמינות של האתר?

https://www.bit2c.co.il/home/index

לצפיה ב-'BSOD על מה ולמה?'
BSOD על מה ולמה?
16/12/2017 | 19:54
1
35
לצפיה ב-'התקנת windows server 2016 על מחשב ביתי'
התקנת windows server 2016 על מחשב ביתי
15/12/2017 | 12:43
12
43
שלום,
יש לי מחשב בן 10 שנים בערך. אני צריכה להתקין עליו WINDOWS SERVER 2016. שידרגתי את מערכת הפעלה לגרסת 64 BIT ))(windos 7 ultimate sp1, אך עדיין מתקבלת הודעת שגיאה שמערכת ההפעלה במחשב או גרסאת הSP לא תואמת את דרישות ההתקנה המנימליות של ההתקנה. ניסיתי לבדוק גם את הדרישות החומרתיות, וגם הם נראות תואמות לדרישות ההתקנה. דגם הלוח של המחשב: gigabayte ga-g41mt-s2pt. מישהו יכול לנסות לעזור איפה הבעיה??
תודה רבה!
לצפיה ב-'איזה מעבד ?'
איזה מעבד ?
15/12/2017 | 19:52
11
לצפיה ב-'מעבד המחשב חייב לתמוך ב-CMPXCHG16b, PrefetchW ו LAHF/SAHF'
מעבד המחשב חייב לתמוך ב-CMPXCHG16b, PrefetchW ו LAHF/SAHF
16/12/2017 | 12:52
7
25
אחרת אין אפשרות להתקין מערכת מבוססת ליבת 10 (win10 / server2016 מכל סוג ומכל גרסא) (וגם אם המעבד הוא x64 ותומך בגרסת ה-64 סיביות של win7, אם הוא בן 10 שנים, אז ככל הנראה המעבד לא תומך באחת או יותר מהוראות אלו)

לשם השוואה, מערכות מבוססות NT6.2 או 6.3 , כלומר מערכות מסוג win8, win8.1, server2012, server2012R2 (סוג ה-edition , כלומר core/pro/embedded/datacenter וכו' לא משנה) לא ניתנות להתקנה אם המעבד אינו תומך ב-PAE, NX ו SSE2. מערכות win10/server2016 מכל סוג מחויבות תמיכה גם באלו שבכותרת ההודעה *בנוסף* לשלושת אלה

בודקים בניסיון התקנה מאתחול המחשב ממדיה ההתקנה, לא ניתן לשדרג סוג מערכת (ביתי/שרת) מהמערכת עצמה
לצפיה ב-'איך יודעים אם המעבד תומך? צרפתי צילום מדויק של השגיאה'
איך יודעים אם המעבד תומך? צרפתי צילום מדויק של השגיאה
16/12/2017 | 19:03
6
22
היה לי חשד שהוא לא תומך, אבל לא הצלחתי לזהות בוודאות אם כן או לא..
זה המעבד במחשב שלי, שהוא בוודאות יותר חדש מבמחשב שם, אבל גם הוא ישן (7 שנים). האם מעבד DUAL CORE תומך?
לצפיה ב-'מאתחלים ממדיה ההתקנה של מערכת חלונות השרת ומנסים להתקין'
מאתחלים ממדיה ההתקנה של מערכת חלונות השרת ומנסים להתקין
16/12/2017 | 19:47
5
34
על המחשב היעד

ועכשיו האם תוכלי להבהיר מה את רוצה להתקין, מערכת הפעלה שלמה (Windows Server) או מערכת תוכנת שרת מסד נתונים SQL Server שזה דבר אחר, וכאמור בשגיאה מחויב להיות מותקן על מערכת הפעלה Windows Server והגרסה 2016 של תוכנת שרת מסד נתונים SQL זו, לא נתמכת על מערכות 7 ביתית ושרת 2008R2

Core דור 2 Sandy Bridge תומך, Dual Core צריך לבדוק בניסוי התקנה
לצפיה ב-'אהה הבנתי. אז..'
אהה הבנתי. אז..
16/12/2017 | 22:22
4
14
רוצה להתקין SQL SERVER לא SERVER, לצורך לימודים.
אז לפי הבנתי את מה שאתה אומר, אני בעצם צריכה להתקין על המחשב מכונה וירטואלית, עליה להתקין windows server, ואז עליו את הsql?
תודה רבה! 
לצפיה ב-'על וינדוס 10 ביתי זה תומך?'
על וינדוס 10 ביתי זה תומך?
16/12/2017 | 22:29
1
6
לצפיה ב-'כן, אבל לא מומלץ,מאחר ומדובר במערכת מסד נתונים שמיועדת להרצה'
כן, אבל לא מומלץ,מאחר ומדובר במערכת מסד נתונים שמיועדת להרצה
17/12/2017 | 00:00
18
(database server) על גבי מערכת הפעלה של שרת (Windows Server) ולאפשר על שרת מסד הנתונים חיבורים להאזנת לקוחות (database clients, אפליקציות/יישומים/אתרים/אחר) אשר משתמשים במידע אשר רץ במסד על השרת

אחת הסיבות לא להמליץ להתקנה על מערכת מסוג ביתי זה שתוכנות שרת נוטים לעשות בעיות מסוג של להקשות הסרה כאשר מסיימים לעבוד איתם (ועוד כשזה ללימודים וכשהמחשב הביתי משומש לעוד מיליון דברים ....), כי מסדי נתונים לא תמיד אוהבים לקבל חיבורי לקוחות מסד אל שרת באותו ההתקן (לקבל חיבורי localhost אלא אם קינפגת אותו לזה), דבר שעלול להיות בעייתי לטיפול כאשר ואם אינך מפתחת תוכנה או מומחית IT או משתמשת בעלת ניסיון בקינפוג תוכנות שרתים... בקיצור לא כדאי לערבב תוכנות שרת ותוכנות לקוח ותוכנות ביתיות על אותו המחשב, אלא להתקין תוכנות שרת בהתקן ייעודי (וירטואלי או פיזי) הנועד להריץ תוכנות שרת ולבצע ניהול זמינות משאבים נכון ללא התעסקות בפעולות שלא קשורות

אז, להתקין Windows Server במכונה וירטואלית, עליו את ה-SQL, לקנפג כמו שצריך להאזנה בפורט הנכון ולפתחו בחומת האש, לאפשר גישת רשת מהלקוח אל השרת (במקרה זה שימוש בדף הגדרות חיבורי הרשת של היישום למכונות הוירטואליות), ולהריץ יישומי לקוח מסד מחוץ לשרת - לחיבור אל פורט השרת

כדי לא לערבב את המערכת של המחשב הראשי בתוכנות, עדיף לשקול להריץ לקוחות מסד על מכונה וירטואלית נוספת, אשר תהיה באותה רשת פנימית עם המכונה שעליה רץ שרת המסד
לצפיה ב-'כן, מכונה וירטואלית הינה אפשרות מועדפת אם זה ללימוד ה-MSSQL'
כן, מכונה וירטואלית הינה אפשרות מועדפת אם זה ללימוד ה-MSSQL
16/12/2017 | 23:12
1
17
ולא להפרשה של מסד נתונים על שרת פיזי בארגון כלשהו

לגבי איך בדיוק מתקינים SQL Server אחרי שהכנת מכונה וירטואלית עם Windows Server, באפשרותך לראות את הדוקים הרשמיים להתקנה ותפעול מסד נתונים זה באתר מיקרוסופט
נ.ב.: שימי לב שכבר יצאה גרסה 2017 ל-SQL
לשאלות נוספות אם ישנן עדיף לפנות לפורום 956 מומחי IT ( http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/956/ ), אבל רק לאחר קריאת הדפי ההוראות הרלוונטיים

לצפיה ב-'תודה רבה! על וינדוס 10 ביתי יעבוד? '
תודה רבה! על וינדוס 10 ביתי יעבוד?
16/12/2017 | 23:35
7
לצפיה ב-'זה נשמע שאת משדרגת במקום לבצע התקנה נקיה.'
זה נשמע שאת משדרגת במקום לבצע התקנה נקיה.
16/12/2017 | 18:00
8
לצפיה ב-'לא, לא שידרגתי '
לא, לא שידרגתי
16/12/2017 | 18:58
1
16
העליתי את המחשב מדיסק ההתקנה, וביצעתי התקנה נקייה (מחיקת מחיצות קיימות ויצירת מחיצה חדשה ואז התקנה של הוינדוס).
לצורך השוואה, ניסיתי להתקין עכשיו על המחשב שלי בבית שלו יש מעבד COR I3, וזה נתן את אותה השגיאה גם. המעבד במחשב ההוא, DUAL CORE (לא זוכרת יותר ספציפית, מאמינה אבל שאם הוא לא היה תומך 64, לא הייתי מצליחה להתקין עליו גרסאת וינדוס 64).
יכול להיות שיש קשר לזה שמערכת ההפעלה היא בעברית ולא באנגלית?
לצפיה ב-'אין קשר לשפה, אבל אם את רוצה להתקין שרת לשם מה התקנת '
אין קשר לשפה, אבל אם את רוצה להתקין שרת לשם מה התקנת
16/12/2017 | 19:38
21
את הגרסה הביתית בכלל?
לצפיה ב-'מחשב לא מזהה כבל usb'
מחשב לא מזהה כבל usb
15/12/2017 | 18:42
4
28
ניסתי להכניס 2 usb. פעם אחת הכנסתי את הגלקסי 5 ומופיע שהמכשיר נטען אבל הקבצים שבמכשיר לא עולים במסך מחשב. פעם שניה הכנסתי כונן גיבוי חיצוני וגם איתו הקבצים לא עולים

יש לציין שכונן גיבוי נוסף אחר כן עולה במחשב והוצאתי אותו וניסתי לשים את הגלקסי 5/כונן גיבוי אחר ושניהם לא עולים וכשהחזרתי את הכונן גיבוי הספציפי שהיה במחשב מקודם הוא ישר עולה. בסך הכל יש לי גלקסי 5 וכונן גיבוי שהמחשב לא מזהה ולא מצליח לראות את הקבצים. מערכת הפעלה אם אני לא טועה וינדוס 7
לצפיה ב-'לגבי הטלפון'
לגבי הטלפון
15/12/2017 | 21:59
3
19
יש מצב שברירת המחדל של חיבור זה טעינה בלבד .
עליך להוריד וילון ולהגדיר העברת קבצים.
לגבי יתר ההתקנים מציע להשתמש בשיטת הוודו ,מכבים את המחשב ומנתקים מרשת החשמל ,לוחצים על כפתור ההפעלה לחיצה ארוכה למרות שידוע שאין חשמל ,עכשו מדליקים ובודקים

לצפיה ב-'איך מורידים וילון ומגדירים העברת קבצים?'
איך מורידים וילון ומגדירים העברת קבצים?
15/12/2017 | 23:10
2
18
מה זה וילון? מדובר במכשיר שכבר ללא סים ואין לו חיבור לאינטרנט.
לצפיה ב-'במחשב כן יש חיבור'
במחשב כן יש חיבור
15/12/2017 | 23:11
1
9
לצפיה ב-'הורדת וילון'
הורדת וילון
16/12/2017 | 20:22
15
זה בדרך כלל משיכה במסך מלמעלה למטה עם שתי אצבעות.
אתה אמור לקבל שורה שמציינת שיש חיבור USB .
קליק על השורה נותן לך אפשרויות כאשר ברירת המחדל זה טעינה בלבד והשני זה העברת קבצים.
במצב זה המחשב יש לו גישב לזכרון של הטלפון

לצפיה ב-'מחשב לא מריץ משחקים טוב , האם הבעיה יכולה להיות בכרטיס מסך'
מחשב לא מריץ משחקים טוב , האם הבעיה יכולה להיות בכרטיס מסך
16/12/2017 | 19:18
1
18
מצ"ב המפרט של המחשב , מדובר במחשב נייח HP  עם מעבד I5, המחשב של ידידה ונרכש לפי כשנה - מצ"ב מפרט ולי נראה שהמפרט של המחשב מספיק טוב?
היא שאלה מה הבעיה ואמרו לה שכרטיס המסך בעייתי? כרטיס מסך intel4600'
בנוסף אמרו לה במידה והיא תחליף כרטיס מסך , ספק הכח 320w  גם לו תהיה בעיה להשתלב עם כרטיס המסך -מומלץ כגון GTX 1060  , והיא תצטרך ספק עם 400w
אודה על עזרה

לצפיה ב-'עניתי בפורום אחר'
עניתי בפורום אחר
17/12/2017 | 01:24
4
לצפיה ב-'דוד שמש שאינו מחמם עי החשמל'
דוד שמש שאינו מחמם עי החשמל
16/12/2017 | 18:05
3
32
יש לי דוד שמש שהחלפתי במגעים חוטים חדשים כאשר אחד מהם  הפלסטיק שעוטפו נמס , החלפתי את הטרמוסטט  לחדש שוב  ללא הועיל ,  אבקש עזרה  מהי הבעיה  ?? אולי הדוד התיישן וצריך להחליפו לחדש ? אם אפשר לענות עוד הלילה ,תודה מראש וחנוכה שמח
לצפיה ב-'מציע שתזמין בעל מקצוע. '
מציע שתזמין בעל מקצוע.
16/12/2017 | 18:36
23
לצפיה ב-'דוד שמש '
דוד שמש
16/12/2017 | 18:55
1
34
אני יודע שצריך להביא טכנאי ,מבקש להבין מהי הבעיה
לצפיה ב-'ענו לך היטב בפורום הנכון (עשו זאת במו ידיכם)'
ענו לך היטב בפורום הנכון (עשו זאת במו ידיכם)
17/12/2017 | 01:24
15
לצפיה ב-'משחקי ששבש '
משחקי ששבש
16/12/2017 | 18:35
19
משום מה היום לא ניתן להכנס למשחק .
באחד השלבים כתוב ארו (כמובן באנגלית)
לצפיה ב-' כופרה חדשה - עכביש'
כופרה חדשה - עכביש
13/12/2017 | 12:46
6
84
כתבה באנגלית.
המלצתי:
1. להכין גיבוי אימג' למחיצת/ות המע'
2. קובצי מידע - לגבות,  לגבות, לגבות ואז לגבות שוב.

הערות הארות

לצפיה ב-'והפירצה שוב במקרו של אופיס'
והפירצה שוב במקרו של אופיס
14/12/2017 | 15:31
49
קיבצי מסמכים שמנצלים את הפירצה שיש בתוכנה של מיקרוסופט.  הבעיה היא מיקרוסופט והתוכנות שלה
לצפיה ב-'המון עידכונים מיותרים לחלונות 10, אבל שום עידכון שמגן'
המון עידכונים מיותרים לחלונות 10, אבל שום עידכון שמגן
14/12/2017 | 16:10
4
49
בצורה סופית מהפירצה המתמשכת באופיס של מיקרוסופט.

למה בכלל קובץ מסמכים בנוי שיפעיל אוטומטית קוד שהוא למעשה מקביל ל-EXE שיכול להתקין דברים במערכת?

ולמה בכלל קובץ מסמכים צריך קוד כזה?

למי שעדיין לא ברור לו, מי שאין לו אופיס של מיקרוסופט לא יכול להינזק מהקבצים האלה.

לצפיה ב-'אתה יכול לפרט...'
אתה יכול לפרט...
15/12/2017 | 08:25
3
25
מי נמצא ברמת סיכון כזו או אחרת...
  • האם מי שיש לו אופיס אך פקודות המאקרו אינן זמינות, האם צריך לדאוג... ?
  • האם מי שפקודות המאקרו אצלו זמינות ! אבל הוא אינו פותח שום קובץ אופיס שהגיע מהרשת או במייל ?
  • ואם במקרה הנ"ל, הוא מבצע סריקה ב Virus Total  לפני שהוא פותח... האם זה מספיק ? לדעתך...? 
ואגב, יש יתרונות רבים למאקרו בתוכנות אופיס.
לצפיה ב-'אין לי אופיס שמותקן כרגע'
אין לי אופיס שמותקן כרגע
15/12/2017 | 11:47
1
29
אם המקרו לא פועל אז אי אפשר להדבק במזיק הזה במקרה והוא מגיע בקיבצי אופיס.  אבל אותו מזיק יכול גם להגיע בקיבצי EXE. ומי שלא יודע להבדיל בין סוגי קבצים, יכול להפעיל אותו בטעות כשהוא מפעיל קבצי EXE שנראים כמו קבצים אחרים.

השאלה היא אם אנשים בכלל מודעים לזה? ואיך האופיס מגיע בבררית המחדל, עם המקרו פתוח?  או עם המקרו סגור?

לצפיה ב-'בברירת המחדל...'
בברירת המחדל...
15/12/2017 | 12:53
28
אופיס מגיע כאשר המאקרו אינו זמין.
כדי לשנות לזמין צריך להגדיר זאת במרכז יחסי האמון. יש שם כמה רמות של אבטחה.
לצפיה ב-'יש גם בקשה שקשורה לתוכנה שברגע שמפעילים קובץ..'
יש גם בקשה שקשורה לתוכנה שברגע שמפעילים קובץ..
15/12/2017 | 12:51
27
התוכנה מבקשת לפתוח את אפשרות המקרו בשביל שיהיה אפשר לצפות בקובץ.

אולי גם נרשם בקובץ שבשביל לצפות בו צריך לפתוח את המקרו.

בקיצור, מיקרוסופט לא משקיע שום מאמץ או התיחסות לחסימת הפירצה הזאת.  מזכיר את התקופה של אקטיב X באינטרנט אקספלורר שגם היה פלטפורמה  נוחה לאורך כל הדרך לחדירת מזיקים למערכת.

רק מזל שבאותה תקופה לא היה מזיק מהסוג הזה.
לצפיה ב-' ווינדוס 10 שלי משתגע'
ווינדוס 10 שלי משתגע
14/12/2017 | 23:46
1
43
לפני יומיים עשה עדכון גדול
ומוזר שנתן לי אופציה לכבות מחשב בלי לעדכן, כי בד"כ הוא לא נותן אופציה כזאת
אבל למרות זאת עדכנתי
פתאום עכשיו בלי שום התראה!!! עשה ריסטארט + עדכון
אחרי העדכון הכל חזר למעט שלושה דברים מרגיזים:
1. הייתי צריכה להוסיף ידנית משהו שלפני כן היה בחוסם הפרסומות ABP (גולשת בכרום)
2. סדר האמוטיקונים של תפוז התערבב אצלי
3. כותרת הודעה שכתבתי יצאה בשתי שורות ולא מבינה למה

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/18276998...

בקיצור מ-1 עד 10 - כמה להילחץ?
לצפיה ב-'כיום מי שנותן למיקרוסופט לעדכן אוטומטית את המערכת שלו..'
כיום מי שנותן למיקרוסופט לעדכן אוטומטית את המערכת שלו..
15/12/2017 | 05:58
40
כאילו אומר שלא איכפת לו ממנה. ונותן רשות למיקרוסופט לעשות שם מה שמתחשק לה.
ועדכונים היום יכולים לעשות למערכת מה שמיקרוסופט מחליטים ולשנות אותה לפי איך שמתחשק להם.

לצפיה ב-'אני לא מצליחה לעבור את ביקורת הרובוט של גוגל סקולר'
אני לא מצליחה לעבור את ביקורת הרובוט של גוגל סקולר
13/12/2017 | 00:56
11
39
אני סטודנטית, מתחברת לאוניברסיטה מהמחשב בבית, הבעיה שאם אני נכנסת לגוגל סקולר,הוא מעלה לי בדיקת רובוט שבה צריך לסמן וי ולמרות שאני מסמנת הוא לא מזהה או משהו- אומר שהדף לא מגיב. אם אני מנסה בלי להיכנס דרך חיבור הספרייה של האוניברסיטה, אז הוא בכלל לא מעלה לי את בדיקת הרובוט- איפה הבעיה כאן ואיך פותרים? תודה.
לצפיה ב-'ניסית בדפדפנים שונים (ומעודכנים)?'
ניסית בדפדפנים שונים (ומעודכנים)?
13/12/2017 | 08:49
5
6
לצפיה ב-'כן, גם עדכנתי את כרום'
כן, גם עדכנתי את כרום
13/12/2017 | 12:44
4
20
ניסיתי גם באינטרנט אקספלורר- אני מצליחה להיכנס לפורטל של האוניברסיטה אבל גוגל לא מאשר לי שאני לא רובוט, אומר שיש בעיה עם החיבור שלי (הוא כותב-
Cannot contact reCAPTCHA. Check your connection and try again)
לצפיה ב-'שינית משהו לאחרונה?'
שינית משהו לאחרונה?
13/12/2017 | 13:05
3
15
אולי באנטיוירוס, ראיתי בגוגל שמישהו פתר את זה על ידי שינוי בחומת אש.
אני הייתי מנסה גם דרך מצב אנונימי בדפדפן
כמובן בהנחה שאת לא משאירה את הדפדפן פתוח חודשים וכו' ומפעילה מחדש מידי פעם. ראיתי דיווחים שמחיקת עוגיות עוזרת.
לצפיה ב-'ניסיתי במצב אנונימי- לא עובד...'
ניסיתי במצב אנונימי- לא עובד...
13/12/2017 | 18:58
2
12
מסתבר שזו בעיה של הרבה אנשים:

אבל עדיין לא הבנתי איך לפתור את זה...
לצפיה ב-'ולמחוק עוגיות?'
ולמחוק עוגיות?
13/12/2017 | 21:18
1
6
לצפיה ב-'מחקתי, לא עוזר'
מחקתי, לא עוזר
13/12/2017 | 23:05
3
לצפיה ב-'איפסתי, לא עוזר...'
איפסתי, לא עוזר...
14/12/2017 | 01:18
1
5
לצפיה ב-'תנסי דפדפן אחר - FireFox'
תנסי דפדפן אחר - FireFox
14/12/2017 | 11:02
5
לצפיה ב-'אולי באוניברסיטה...'
אולי באוניברסיטה...
14/12/2017 | 11:32
1
14
עדכנו   credentials . מחלקת התמיכה אמורה לעזור לך.

כדאי לנסות את שרת DNS של גוגל :  8.8.8.8 או IP: 8.8.4.4
לצפיה ב-'אכן, באונ' העבירו אותי לקישור חדש שעקף את הרובוט...'
אכן, באונ' העבירו אותי לקישור חדש שעקף את הרובוט...
14/12/2017 | 21:29
13
זה די מוזר, למה אי אפשר לעקוף את הרובוט בדרך הרגילה? 
לצפיה ב-'האם יש קשר בין טלפון קוי להתנתקות של האינטרנט?'
האם יש קשר בין טלפון קוי להתנתקות של האינטרנט?
12/12/2017 | 08:18
2
30
הבאתי טלפון אלחוטי מארה"ב בתדר שונה מהארץ
יש לי בבית ראוטר משולב מודם של בזק.
וכמעט כל טלפון נכנס או יוצא הראוטר נופל (נורות אדומות) 
ולאחר כמה דקות הנורות הופכות ירוקות וניתן להמשיך לגלוש באינטרנט..
מה לדעתכם יכולה להיות הבעיה?
לצפיה ב-'כל טלפון קווי שאתה מחבר במקביל'
כל טלפון קווי שאתה מחבר במקביל
12/12/2017 | 09:09
1
42
חייב לעבור דרך המיקרופילטר שבזק מספקת .
באם אין לך ,ניתן לקבל בחינם החנויות בזקסטור.

לצפיה ב-'יש שקעים בקיר שמגיעים כבר עם הפיצול הזה'
יש שקעים בקיר שמגיעים כבר עם הפיצול הזה
14/12/2017 | 15:35
21
אבל מישהו מה זה לא בסטנדרט.

לצפיה ב-'לא מצליח להריץ גיבוי באקרוניס - המשך שאלה'
לא מצליח להריץ גיבוי באקרוניס - המשך שאלה
12/12/2017 | 21:50
6
20
שלום,

תקציר: ניסיתי לעשות גיבוי למחיצה C ולשמור את קובץ האימג' למחיצה D (לשם אפשרות לחזור אחורה בזמן, ולקבל את המחשב מותקן באופן מ-ל-א, באם תהיה בעיה). אממה - היתה בעיה לשמור את הקובץ על מחיצה D.

בהמשך לשרשור הקודם ולהמלצה של HelpSupport, הורדתי אקרוניס 2017 והעברתי את קובץ ה ISO לדיסק און קי. עכשיו:
1. במחשב הנייח (שאיתו אני עובד שנים עם אקרוניס 2014 וזה עובד כמו שעון) - הדיסק און קי לא עולה כלל בבוט... ניחא...
2. במחשב הנייד (שבו היתה הבעיה), כן הצלחתי להפעיל את אקרוניס 2017, אבל... כאשר אני מנסה לשמור את הקובץ על מחיצה D, האקרוניס מתריע שהכונן מוגן בביט-לוקר. סה"כ נשמע הגיוני... אבל, כאשר אני נכנס ל'מחשב שלי', קליק ימני על מחיצה C או D - לא מופיע כלל שהמחיצות האלו מוגנות ע"י ביט-לוקר...

איך אני ממשיך מכאן?

תודה
לצפיה ב-'למה אינך מתקין את התוכנה במחשב (הבעייתי) ...'
למה אינך מתקין את התוכנה במחשב (הבעייתי) ...
12/12/2017 | 22:58
5
22
ומנסה ליצור גיבוי למחיצה C על D ?

למרות שהינך רואה שהמחיצות לא מוצפנות ע"י ה- Bitlocker מתוך מערכת ההפעלה יתכן ותצטרך להפעיל את ההצפנה ואח"כ לבטל בשתי המחיצות ->

כל עוד האקרוניס יראה את המחיצות כמוצפנות לא תוכל לבצע גיבוי מחוץ למערכת ההפעלה ->
לצפיה ב-'תודה: אני מעדיף לבצע זאת מחוץ למערכת ההפעלה, מתוך DOK'
תודה: אני מעדיף לבצע זאת מחוץ למערכת ההפעלה, מתוך DOK
13/12/2017 | 00:03
12
ככה, זה יאפשר לי להתקין הכל מחדש בשעת disaster, ללא הצורך להתקין WINDOWS.

אנסה לבצע הצפנה, ולבטלה לאחר מכן: אולי זה יעזור...

אעדכן,
תודה
לצפיה ב-'זה היום המאושר בחיי + מס' שאלות קטנות:'
זה היום המאושר בחיי + מס' שאלות קטנות:
13/12/2017 | 22:07
3
18
אז ככה: אכן זו היתה בעיה של הצפנה: הכוננים היו במצב של Waiting for activation. הפעלתי הצפנה ומייד הפסקתי. כעת, הכוננים היו במצב של Bitlocker Decrypting.
מייד ניסיתי לבצע גיבוי עם אקרוניס 2018, והודעת השגיאה השתנתה לבעיית File name (כזכור, זו היתה ההודעה במקור, עם אקרוניס 2014, אך עם אקרוניס 2018 הודעת השגיאה היתה קשורה בביטלוקר). כאמור - עדין לא הצלחתי לבצע גיבוי.

חבר יעץ לי להמתין קמעה (כנראה ההצפנה וביטול ההצפנה לוקח זמן). לאחר מס' דקות - הסטטוס של הכוננים שונה בווינדוס שונה ל bitlocker off.
בדקתי עם אקרוניס 2018: טה-דם: זה עובד!
בדקתי עם אקרוניס 2014 המקורי שלי: טה-דם: זה עובד!

ומס' שאלות:
1. במחשב הנייח שלי, כאשר הגיבוי / שיחזור נגמר, ואני לוחץ על ה X של אקרוניס, והמחשב עושה איתחול. לעומת זאת, במחשב הנייד, כאשר אני לוחץ על ה X של אקרוניס, המחשב נכנס למצב איתחול, אבל נתקע במצב הזה. מה הבעיה?

2. שאלה שלא קשורה: למה כל נסיון של שינוי שם / הסתרת תיקייה וכו' במחשב הנייד שלי, גוררת התראה של הרשאות מנהל? איך אני מבטל את ההתראה המטופשת הזו?

תודה רבה!!!
לצפיה ב-'תשובות ...'
תשובות ...
13/12/2017 | 22:45
2
15
המחשב הנייד ה"בעייתי" - כנס לביוס ובצע ובתפריט EXIT בצע Restore Default - פעולה זו תחזיר את הגדרות ברירות המחדל של היצרן.

שינוי שם קובץ - אין לך הרשאה - במאפיינים של הקובץ בלשונית Security הוסף את המשתמש שלך שמורשה לכל או שתקח "בעלות" על הקובץ.

הסבר דוגמה (מתאים גם ל-10)  ->
לצפיה ב-'שני הדברים לא עובדים...'
שני הדברים לא עובדים...
13/12/2017 | 23:45
1
10
גם לאחר איפוס הגדרות הביוס לברירת המחדל - לא מצליח לעשות איתחול לאחר סגירת אקרוניס: פשוט נתקע. יש ללחוץ על כפתור הדלק מספר שניות, ורק אז המחשב נכבה...

לגבי ההרשאות: אין משהו פשוט יותר? (כמו להגדיר שכל הקבצים על המחשב יהיו נגישים וניתנים לשינוי ללא התראה). למה בכלל יש את ההתראה על הקובץ הספציפי הזה? האם בגלל שהוא נוצר מחוץ למערכת, כביכול?

תודה
לצפיה ב-'לפחות התוכנה מבצעת גיבוי ....'
לפחות התוכנה מבצעת גיבוי ....
14/12/2017 | 11:02
22
אין לי פתרון לבעיב של איתחול המחשב מחדש בתום הגיבוי.
אקרוניס מהתקן חיצוני עובד תחת מערכת הפעלה שונה - Linux.

קובץ הגיבוי נוצר ע"י מערכת אחרת וכנראה בגלל שכך אין למשתמש שלך הרשאות מלאות בהגדרות האבטחה של הקובץ.

יש בקישור הבא בסוף הדף קובץ ZIP להורדה ->

הקובץ מכיל 2 קבצי רישום האחד מכניס לתפריט ימין של העכבר Take Ownership והשני מסיר את האפשרות.

לאחר שתפעיל את קובץ הרישום (אין צורך להפעיל את מערכת ההפעלה מחדש), עם ימין העכבר על קובץ הגיבוי והפעל את הפקודה Take Ownership. לאחר ביצוע המשתמש שלך יקבל בעלות על הקובץ ותוכל לעשות בו כרצונך.

נ.ב וחשוב - ביצעת גיבוי ויצרת קובץ - חשוב לבדוק אם ניתן לבצע שיחזור תקין ועובד עם התוכנה.
לצפיה ב-'סריקה עם ווינדוס דיפנדר'
סריקה עם ווינדוס דיפנדר
13/12/2017 | 11:31
31
אני מנסה לסרוק בעזרת הווינדוס דיפנדר אופליין, לא קורה דבר במשך חצי שעה.
איך סורקים במצב הזה בווינדוס 10
תודה
לצפיה ב-'מה ההשפעות של מחיקת התייקיה לוקל סטורג''
מה ההשפעות של מחיקת התייקיה לוקל סטורג'
13/12/2017 | 08:48
1
19

התיקייה 
C:\Users\menni\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Local Storage

כל פעם המאלווירבייטס (תוכנה לבדיקת רוגלות) מוצאת לי שם איזה משהו. אז אולי עדיף לעיתים קרובות למחוק את הקבצים שם. אני לא בטוח מהם, אולי כמו עוגיות. אבל אני לא רוצה למחוק לפני שאדע שזה בסדר.
תודה

לצפיה ב-'התיקייה גלויה?'
התיקייה גלויה?
13/12/2017 | 09:38
19
אז למה להתעסק עם זה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ