לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5774157,741 עוקבים אודות עסקים

פורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור.2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר.3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה.4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני.5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני.6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים.7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית.8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה.9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים.10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם.העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור.2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר.3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה.4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני.5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני.6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים.7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית.8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה.9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים.10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם.העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מחפש אתר אמין לגיבוי נתונים מהמחשב'
מחפש אתר אמין לגיבוי נתונים מהמחשב
21/11/2017 | 04:41
5
19
מחפש אתר אמין ומאובטח (שלא יודלפו דברים אישיים), אין לי בעיה לשלם כל חודש (לא יקר), רצוי ישראלי, לגיבוי נתוני המחשב. שיהיה אפשרות לגבות המון נתונים של GB שזה הכל: תמונות, וידאו, מסמכים וכו'.. על מה תמליצו?
לצפיה ב-'מציע לך לבדוק את זה -'
מציע לך לבדוק את זה -
21/11/2017 | 11:38
3
22
https://www.dropbox.com/
קרא קצת אודותיו ותחליט לבד.
לצפיה ב-'הבנתי שדרופבוקס לא תומך במסמכי וורד'
הבנתי שדרופבוקס לא תומך במסמכי וורד
22/11/2017 | 01:36
2
8
מה זה אומר בעצם - שאוכל לשמור את המסמכים שם וכשאוריד למחשב רק במחשב אצליח לקרוא? ובהשוואה לגוגל וואן-דרייב (עם חבילת אופיס) - אתה יודע איפה יותר זול?
כי בדרופבוקס רשום שלחודש צריך לשלם 12.5 דולר שזה יוצא בערך 50 שקל לחודש. לא קצת יקר? האם המתחרים גוגל או וואן דרייב  הם בערך באותם מחירים?
לצפיה ב-'למה לא תומך?'
למה לא תומך?
22/11/2017 | 07:33
7
מבקש רשות להשתמש ב word online ופותח כמו גדול

לצפיה ב-'עשרה דולר לחודש'
עשרה דולר לחודש
22/11/2017 | 13:20
3
וכאמור ישנה סקירה בהמשך לשירשור. מציע לך להתרשם בעצמך.
לצפיה ב-'כשאני מחבר את הסמרטפון בכבל, windows10 רושם שהתיקייה ריקה'
כשאני מחבר את הסמרטפון בכבל, windows10 רושם שהתיקייה ריקה
22/11/2017 | 11:56
7
אני מנסה להעביר קובץ (סרטון) מהסמארטפון אל המחשב דרך כבל USB. 
כשאני מחבר את הכבל במקום שוינדווס יציג את המכשיר כתיקיית קבצים מלאה, הוא מציג אותה כתיקייה ריקה.
גם בחירה באופציה של "יבוא תמונות וסרטים" לא עוזרת.
לצפיה ב-'חיבור מסך ללא VGA למחשבים עם VGA/HDMI'
חיבור מסך ללא VGA למחשבים עם VGA/HDMI
22/11/2017 | 09:00
4
13
שלום,
המערכת הנוכחית שלי מורכבת מ-2 מחשבים נייחים המחוברים למסך/מקדלת/עכבר בעזרת KVM (כאשר כל הקשור למסך הוא VGA - מהמחשבים ל-KVM ומה-KVM למסך). במחשבים קיים גם חיבור HDMI, אך לא בשימוש.
רכשתי מסך ללא חיבור VGA, אלא רק DP/Mini DP ו-HDMI.
על מנת לחבר אותו ל-KVM, השתמשתי בכבל מתאם VGA/DP והמסך לא מזהה אותו ורושם שאין חיבור.
האם לדעתכם ניתן לחבר את המסך בעזרת מתאם VGA/HDMI?
או שיש פתרון זול אחר שלא חשבתי עליו?

תודה!
לצפיה ב-'טעות'
טעות
22/11/2017 | 09:14
7
לצפיה ב-'יש HDMI splitter'
יש HDMI splitter
22/11/2017 | 09:49
2
7
מחברים שני מחשבים למסך אחד ב HDMI
לצפיה ב-'השאלה אם אני יכול לחבר אותו למתאם VGA/HDMI וזה גם יעבוד :)'
השאלה אם אני יכול לחבר אותו למתאם VGA/HDMI וזה גם יעבוד :)
22/11/2017 | 09:57
1
6
כי לדעתי המתאם הוא הבעיה.
לצפיה ב-'לא'
לא
22/11/2017 | 10:17
4
זה ממתג ניפרד
לצפיה ב-' תעלומה בויקיפדיה :'
תעלומה בויקיפדיה :
21/11/2017 | 19:10
2
21
שלום לכם למתמצאים בויקיפדיה, אשמח לעזרה במשהו שאני לא מצליח למצוא ישירות בויקיפדה. זה כך:
1.  אני כותב בגוגל את המילים - קטגוריה מדינות העולם -, ואז גוגל מביא לי בקלות את התוצאה הזו   https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%98%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94:%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D ;;

2. אני נכנס ביוזמתי לויקיפדיה העברית לדף הבית ואני לא מצליח למצוא מה שגוגל מוצא לי מיד. 
בניסיון למצוא את זה לבד ביוזמה עצמית בדף הבית של  ויקיפדיה.
אני לוחץ בצד ימין על "פורטלים",> בדף המתקבל  יש בצד שמאל די למעלה בסרגל הלחצנים, לחצן בשם "קטגוריות"
כאן השאלה: אני לוחץ על "קטגורית" ומקבל רשימה גדולה מאד ואני מחפש בנושאים תחת "גיאוגרפיה" שנמצא בגלילה ארוכה למטה, אבל אני לא מוצא באף מקום נושא בשם  "קטגוריה מדינות העולם" . האם תוכלו בבקשה להדריך אותי איך להגיע לזה ביוזמה עצמית בדף ויקיפדיה בלי להגיע לזה בעזרת גוגל?
 תודה לכם

לצפיה ב-'אל תלחץ על כלום. בדף הבית, בתיבת החיפוש משמאל תקליד'
אל תלחץ על כלום. בדף הבית, בתיבת החיפוש משמאל תקליד
21/11/2017 | 21:57
1
13
קטגוריה: מדינותהעולם, לחץ על זכוכית המגדלת שבשמאל התיבה ותקבל בדיוק את מה שאתה מקבל באמצעות גוגל
לצפיה ב-' וואוו, הרבה תודה מבקרת '
וואוו, הרבה תודה מבקרת
22/11/2017 | 10:09
7
הרבה תודה מבקרת. הצליח לי בגדול והצעות ההשלמה מקפיצות לי את זה אחרי הקלדת מספר אותיות בחיפוש. את לא סתם מבקרת אלא מבקרת יעילה.
 אגב, אני שואל פה מספר שנים וזו הפעם הראשונה שבחורה השיבה לי .
> הפתרון הזה בהחלט מספיק לי רק סתם מתוך סקרנות מעניין אותי למה אם אני לוחץ על "קטגוריות" בסרגל למעלה בדף הנקרא " פורטל: פורטלים" אני לא מצליח למצוא בטור הארוך למטה דף הנקרא קטגוריה: מדינות העולם?  האם אולי את יודעת?
לצפיה ב-'פירצת אבטחה בנק הפועלים'
פירצת אבטחה בנק הפועלים
20/11/2017 | 19:32
1
32
בנק הפועלים עברלשיטת הקלדת סיסמא בלבד במחשב אישי.
מהיום תופעה חדשה ,אין צורך אפילו הסיסמא ,דפדפן כרום זוכר הכל.
זה אומר שבמחשב שלי כל אחד יוכל להיכנס לחשבון האישי שלי ללא הקלדות כלשהן.
תמיכת בנק הפועלים מגלגלת את הבעיה לפתחי,"אתה שומר סיסמאות" אבל אני אומר באתרים של בנקים אחרים אי אפשר להיכנס ללא הקלדות ,אנא בידקו אצלכם מה השתנה ?
והם בשלהם הבעיה היא שלך .
אז הבנק הגדול במדינה יש לו אתר עם חור אבטחה.
אם הכרום יודע את הסיסמא אז גם google יודעים ,והאקר בינוני מטימבקטו יוכל להיכנס לי לחשבון .
אני מזמין בזה כל אחד שיש לו חשבון בבנק הפועלים לבדוק.
מערכת הפעלה win 10
דפדפן chrome

לצפיה ב-'*מטופל בפורום 253 (דפדפנים) '
*מטופל בפורום 253 (דפדפנים)
20/11/2017 | 23:04
35
למניעת קרוספוסטינג

אם אתה רוצה, באפשרותך לבדוק את דבריי שהצגתי לך שם בכל עת מול
פורום 156 (בניית אתרים) http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/156/%D7%90...
פורום 170 (אבטחת מידע) http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/170/%D7%9E...

לצפיה ב-'פירמטתי GALAXY S5 ומנסה להיכנס ל GMAIL ללא הצלחה'
פירמטתי GALAXY S5 ומנסה להיכנס ל GMAIL ללא הצלחה
21/11/2017 | 19:43
1
6
ההודעה המתקבלת:
couldnt sign in
there was a problem connecting to accounts.google.com

הפירמוט התבצע בעקבות בעיות כניסה לפייסבור מאותן סיבות( כל שאלות האבטחה נענו נכונה ומתקבל הודעת SMS לאימות ועדין לא נכנס)מה עושים?
לצפיה ב-'בקש שיחזרו אלייך לאימות בטלפון ואל תמתין לקוד'
בקש שיחזרו אלייך לאימות בטלפון ואל תמתין לקוד
22/11/2017 | 09:55
1
לצפיה ב-'MACMINI שהותקן עליו windows ואופיס כל הזמן נתקע'
MACMINI שהותקן עליו windows ואופיס כל הזמן נתקע
21/11/2017 | 19:34
9
למה?
כי הילדים צריכים להגיש עבודות ומצגות ולא הסתדרו עם הפתרונות של OS.

אחרי שעברנו את זה - מחפש פתרונות
לצפיה ב-'ייבוא חשבון נוסף ל-gmail'
ייבוא חשבון נוסף ל-gmail
21/11/2017 | 12:45
15
שלום,
אני מנסה לייבא חשבון נוסף לג׳ימייל שלי ללא הצלחה. שלחו לי את פרטי המידע של החשבון החדש (מצ״ב תמונה). ניסיתי כל מני אפשרויות של ייבוא בג׳ימייל וזה לא הולך.

מישהו יכול בבקשה להכווין אותי לאיזו אופציה בהגדרות אני צריך ללכת? ומה למלא שם? 
לצפיה ב-'שליחת תמונה כלינק'
שליחת תמונה כלינק
19/11/2017 | 17:15
4
28
לפני כמה שנים, היו אתרים שבהם ניתן היה לעלות תמונה. ואז לשלוח את התמונה כלינק.
באיזה אתר אני יכול לעשות זאת?

תודה רבה
לצפיה ב-'בפעם האחרונה עשיתי זאת ב imageshack.'
בפעם האחרונה עשיתי זאת ב imageshack.
19/11/2017 | 17:20
24
נדמה לי שחייבים להרשם

לצפיה ב-'יש אתר טוב כזה בחינם...'
יש אתר טוב כזה בחינם...
19/11/2017 | 18:45
1
29
לצפיה ב-'אני מתעסק הרבה עם זה;'
אני מתעסק הרבה עם זה;
20/11/2017 | 08:31
20
לצפיה ב-'imgur.com'
imgur.com
20/11/2017 | 13:24
11
לצפיה ב-'גוגל דרייב'
גוגל דרייב
19/11/2017 | 13:26
3
16
היה לי מזמן גוגל דרייב, היו שם ממש כמה פריטים קטנים, ולפני יומיים הייתה איזו הודעה שמציעה או מזכירה לי שאפשר להעלות, מפה לשם סימנתי את כונן D וזה התחיל להעלות . היום אני נכנס למייל כתוב לי שאין מקום ואני צריך לקנות מקום כי כבר מנוצל 15 גי'גה. אז מן הסתם כונן D "פוצץ" לי את המקום. עכשיו אני מנסה להבין - איך מחזירים את הגלגל?? אני פוחד להוריד דברים מהתייקיה (במחשב או באתר זו גם שאלה) כי אולי זה מסתנכרן וימחק לי לגמרי דברים!
עזרה!!
תודה
לצפיה ב-'הורדתי תיקיות מהדרייב באתר אבל לא הוריד מהעומס'
הורדתי תיקיות מהדרייב באתר אבל לא הוריד מהעומס
19/11/2017 | 14:13
2
7
לצפיה ב-'בדוק'
בדוק
19/11/2017 | 15:47
1
15
כנס לדרייב ובדוק מה תופס כל דבר שם
ראה תמונה

לצפיה ב-'יש שם כל מיני קבצים'
יש שם כל מיני קבצים
19/11/2017 | 19:45
15
איך אפשר להפסיק/להוריד הכל מהדרייב (*לא* במובן של DOWNLOAD כי כבר אמורים להיות לי הכל) ככה שהכל ישאר לי לגוגל פוטוס וג'ימייל כמו בעבר..

אני יכול לסמן ולעשות REMOVE השאלה אם זה פוגע בקבצים על המחשב שלי (עשיתי לקובץ אחד ונראה שלא) ושתיים, היו מעט קבצים שהיו תמיד בדרייב ואין לי אותם במחשב, השאלה אם אפשר לעשות הבחנה איכשהו ביניהם מבלי לעבור אחד אחד (יש אלפים)

בנוסף מה שמוזר, שאת כל הקבצים שמעל מגה אחד עשיתי להם REMOVE ונכון שיש עוד הרבה מאוד קבצים אבל זה הגיוני שבכלל יהיו 4 ג'יגה של קבצים קטנים או שזה לוקח זמן להתעדכן כי זה לא הראה  ירידה
תודה
לצפיה ב-'מגבר ווייפיי'
מגבר ווייפיי
18/11/2017 | 11:19
2
24
שלום,
הדירה שלנו היא בת שתי קומות, כשהקומה השניה היא בעצם גג עם עוד חדרים.
הראוטר  (של בזק) נמצא בקומה הראשונה ששם קליטת האינטרנט היא מעולה, אנחנו לא מצליחים "לרכוב" על הראוטר כיוון שבקומת הגג אין קליטה כלל.
האם מגבר ווייפי הוא הפתרון?
אם כן, כיצד זה עובד? יש לקנות שניים או אחד? והאם ישנה אפשרות אחרת, להביא ראוטר נוסף על אותה התשתית או שזה לא אפשרי?

לצפיה ב-'כדאי למקם את הנתב הכי קרוב בין שניהם, כלומר באמצע הדירה אך'
כדאי למקם את הנתב הכי קרוב בין שניהם, כלומר באמצע הדירה אך
18/11/2017 | 16:00
22
מתחת לתקרה בקומה הראשונה, ולא על שולחן או מדף למטה

שידור ויפי פועל טוב בראדיוס במאוזן, אבל פחות טוב במאונך, גם עם מגבר, כי אין טעם אם המגבר לא קולט את הנתב הראשון מלכתחילה

למקרה של שני קומות עדיף לשים בקומה השניה נתב/נקודת גישה ויפי נוסף ולחבר את שני הנתבים דרך התקרה קווית, או ב-ethernet רגיל או בהתקני MoCA לחיבור קואקסיאלי או bspot על תשתית קו הטלפון
לצפיה ב-'מציע לשאול בפורום רשתות ופס רחב'
מציע לשאול בפורום רשתות ופס רחב
19/11/2017 | 08:50
13
לצפיה ב-'לא מצליח לסדר קבצים לפי שם בסדר יורד'
לא מצליח לסדר קבצים לפי שם בסדר יורד
18/11/2017 | 09:29
4
22
יש לי קבצים מ1 עד 90
הספרות מופיעות בשם כל אחד מהקבצים.
משום מה כשסדרתי "לפי שם"+"בסדר יורד"
הקבצים הראשונים ברשימה הם מ11 עד 19 ואז
מופיעים הקבצים 1-10

אשמח להכוונה כיצד ניתן לתקן ולהציג את כל הקבצים

תודה
לצפיה ב-'תתחיל 01 02 03 וכו'..'
תתחיל 01 02 03 וכו'..
18/11/2017 | 09:50
2
8
לצפיה ב-'הצלחתי. עכשיו צריך לגרום לקבצים שיופעלו מהראשון והלאה'
הצלחתי. עכשיו צריך לגרום לקבצים שיופעלו מהראשון והלאה
18/11/2017 | 16:05
1
19
מדובר בקבצי MP3, זהו ספר ללימוד אנגלית המכיל 90 קבצים .
כשאני מוסיף את כל הקבצים לפלייליסט, הניגון מתחיל מקובץ מס' 1 .

האם ישנה דרך לסדר את הקבצים מ1 ל90 עכשיו כאשר הצלחתי לגרום להם להופיע בסדר הנכון בתיקיה?
לצפיה ב-'קליק ימני על אחד הקבצים> מאפיינים'
קליק ימני על אחד הקבצים> מאפיינים
18/11/2017 | 20:26
13
תחת הלשונית "פרטים" תוכל לראות (ולערוך או להסיר) את ערך
המאפיין שלוקח פיקוד בנגן וקובע את מקומו של הקובץ ברשימת הניגון.
(אפשר לסמן כמה קבצים יחד ולבחור במאפיינים ומשם להסיר)
לצפיה ב-'אין סטנדרט אחיד לגבי סידור שמות קבצים, אך הדבר ניתן להגדרה'
אין סטנדרט אחיד לגבי סידור שמות קבצים, אך הדבר ניתן להגדרה
18/11/2017 | 16:21
22
במדיניות הקבוצתית

gpedit.msc
User Confiiguration > Administrative Templates > Windows Components > File Explorer > Turn off numerical sorting in File Explorer

This policy setting allows you to have file names sorted literally (as in Windows 2000 and earlier) rather than in numerical order.
If you enable this policy setting, File Explorer will sort file names by each digit in a file name (for example, 111 < 22 < 3).
If you disable or do not configure this policy setting, File Explorer will sort file names by increasing number value (for example, 3 < 22 < 111).

לאחר שינוי הגדרת מדיניות יש להחיל שינויים ע"י: gpupdate -force
לצפיה ב-'כדאי לדעת: הוספת כ. גרפי "תותח", חיצוני, לנייד רגיל.'
כדאי לדעת: הוספת כ. גרפי "תותח", חיצוני, לנייד רגיל.
16/11/2017 | 12:46
2
42
עליתי על הנ"ל לגמרי במקרה ואפשרי שזה יהווה עבורי פתרון אלגנטי לבעיה שמטרידה מנוחתי מזה כמה שבועות.

כתבה/מדריך באנגלית:
How to transform your laptop into a gaming powerhouse with an external graphics card

הערות/הארות?
לצפיה ב-'לא כדאי, מכמה סיבות'
לא כדאי, מכמה סיבות
17/11/2017 | 08:22
1
43
חיבור דרך ExpressCard, או mPCIe, או USB-C לא יספק מהירות תעבורת נתונים המספיקה על מנת להוציא הכל מביצועיו של כרטיס גרפי חיצוני, גם כשיש חשמל חיצוני להפעלת ה-eGPU
צריך פס מספיק רחב לתעבורת נתוני זיכרון בגדלים ומהירויות אסטרונומיים ללא השארת זמן לתיקון שגיאות תעבורה ובקשות מחודשות של נתונים גרפיים אלו

מקרה של "אופס, שכחתי את הכרטיס הגרפי שלי בבית", ואם אתה ממילא לא מזיז את הנייד לשום מקום, עדיף לארוז כבר מחשב שולחני טופ והכרטיס בפנים, מאשר לשבור את הראש וכסף על פתרונות eGPU , וכשהמסך הנייד ממילא מחובר לכרטיס הפנימי בכל מקרה, ואתה מחבר מוניטור חיצוני לכרטיס הגרפי החיצוני (ואם אתה מסתדר עם אלקטרוניקה כדי לפתוח את הנייד ולהשתמש בו כשהוא פועל בתצורה פתוחה כמו במעבדה או כאיזה מוצר IoT, או כמו הוידאו המצורף, ולחבר את החומרה אחרת מאיך שהרכיב היצרן, כלומר לחבר את המסך הפנימי לכרטיס הגרפי החיצוני והממשק חיבור הכרטיס אל הלוח האם - אז בבקשה, הדגל בידך)
לצפיה ב-'תודה על המשוב המושקע.'
תודה על המשוב המושקע.
17/11/2017 | 22:52
22
אני מתכוון ללמוד את הנושא בימים הקרובים, כולל קריאה מעמיקה של המדריך עצמו.
לא "מתאים לי" לדבר כאן על היישום שאני מייעד לפתרון אפשרי כזה, אבל כן מוכן לומר שזה איננו בתחום המשחקים. מוכן גם לומר שבמידה ואחליט ללכת על הפרוייקט הזה,  מלכתחילה הוא אמור להוות פתרון זמני. משהו בטווח של כ6 חודשים. 
השיתוף מצידי היה יותר על בסיס של "כדאי לדעת" מאשר של "ממליץ לישם" ולא אתפלא אם קורא פסיבי בפורום ימצא לזה יישום מעניין ומאתגר. ככלל, "לדחוף ידיים" לקרביים של מחשב (כמו גם מתחת למכסה המנוע ברכב וכד') "עושה טוב למוח".
הנה כתבה שהתפרסמה לאחרונה שמאד "מזיזה לי" ומבחינתי היא "אפרופו"...
מתקנים עולם: המהנדסים שמשנים חיים של בעלי מוגבלויות
לשלב ידע טכנולוגי ממגוון תחומים, כולל מתחום המיחשוב, כדי לספק פתרונות יצירתיים לאנשים שזקוקים לאלו "כמו לאוויר לנשימה" נופל, מבחינתי, בתחום של עבודת קודש.

סליחה אם חפרתי.
לצפיה ב-'איך הופכים סרטון עם קול לדומם ללא קול ב"מובי מייקר" בעברית ?'
איך הופכים סרטון עם קול לדומם ללא קול ב"מובי מייקר" בעברית ?
16/11/2017 | 01:10
6
14
בינתיים אני מוסיף קובץ MP3 ללא קול לסרטונים שאני לא מעוניין שישמעו קול
אבל בטוח שיש דרך יותר פשוטה ויותר מהירה ועם דממה מוחלטת.

המון תודות למי שיסביר בשלבים בעברית בלבד
לצפיה ב-'אתה רוצה להנמיך שלא ישמעו? או לגמרי שלא יהיה פס סאונד בקובץ'
אתה רוצה להנמיך שלא ישמעו? או לגמרי שלא יהיה פס סאונד בקובץ
16/11/2017 | 12:49
5
14
?
לצפיה ב-'שתהיה דממה מוחלטת - שלא יהיה סאונד בכלל'
שתהיה דממה מוחלטת - שלא יהיה סאונד בכלל
16/11/2017 | 16:23
4
9
יש לי הקלטת שקט וזה לא מספיק שקט כדממה מוחלטת
לצפיה ב-'אפשר בכל תוכנת עריכה להנמיך סאונד עד ל- --------- מוחלט'
אפשר בכל תוכנת עריכה להנמיך סאונד עד ל- --------- מוחלט
16/11/2017 | 18:42
3
16
שלא ישמעו שום דבר.
מחלצים את הסאונד מהקובץ מטפלים בו בתוכנת audacity
ואז מחזירים אותו לקובץ.

תוכנה חינמית לחילוץ סאונד מקיבצי וידאו:
Pazera Free Audio Extractor

יש באתר גם תוכנות אחרות להמרת וידאו.  בתוכנות האלה אפשר לסמן V על אפשרות ביטול הסאונד ואז הקובץ נשמר ללא הסאונד.

לצפיה ב-'המון תודות לך והאם במובי מייקר אין אפשרות השתקת הקול'
המון תודות לך והאם במובי מייקר אין אפשרות השתקת הקול
16/11/2017 | 23:48
2
9
ובנוסף האם קיים קובץ דומם ב-MP3 שאוכל להשתמש בו לכל המקרים ?
לצפיה ב-'עם audacity אתה יכול להכין בעצמך קובץ WAV שקט '
עם audacity אתה יכול להכין בעצמך קובץ WAV שקט
17/11/2017 | 08:43
1
13
עדיף להשתמש בקובץ WAV בעריכה ולא ב-MP3.

לצפיה ב-'תודה לך וסוף שבוע נעים ביותר'
תודה לך וסוף שבוע נעים ביותר
17/11/2017 | 13:37
4
לצפיה ב-'ספריית התמונות של ווטסאפ במחשב'
ספריית התמונות של ווטסאפ במחשב
16/11/2017 | 18:59
4
20
אני משתמש בווטסאפ גם במחשב.
לא מצליח לאתר את ספריית התמונות בה הווטסאפ מאחסן את התמונות שנשלחות.
מי יודע כיצד לאתר את הספרייה?
תודה.
לצפיה ב-'לשם כך בטלפון'
לשם כך בטלפון
16/11/2017 | 19:47
2
19
photos
settings
backup & sync
backup device folders
ראה מיקום מדויק

להזכירך הסינכרון ב wi-fi

לצפיה ב-'תודה צבי...'
תודה צבי...
16/11/2017 | 19:53
1
15
שאלתי הייתה לגבי שימוש בווטסאפ במחשב האישי ולא בטלפון הנייד.
אני משתמש בווטסאפ גם במחשב.
לצפיה ב-'אין זה משנה'
אין זה משנה
16/11/2017 | 22:15
14
כל התמונות והסרטים נמצאים במחשב תחת photos (בכרום הריבוע של 9 נקודות)
אלא ששם אין יכולת הפרדה בין ההתקנים השונים
התמונות לא במחשב אלא בענן ,בכדי להשתמש בהם צריך להוריד

לצפיה ב-'התמונות בטלפון, יישום וואטסאפ במחשב רק מזרים לך את מה שקורה'
התמונות בטלפון, יישום וואטסאפ במחשב רק מזרים לך את מה שקורה
17/11/2017 | 04:27
15
באפליקציה הטלפונית
לצפיה ב-'טלויזיה חכמה'
טלויזיה חכמה
15/11/2017 | 14:46
9
32
אני לא יודע אם זה הפורום הנכון לשאול, אבל אנסה ומקסימום מישהו שמבין יוכל לעזור לי.
יש לי טלויזיה חכמה של חברת hisence וממש לאחרונה נתקלתי בבעיה להפעיל סרטונים בכל אתר אפשרי שיש בו מסך עם נגן לסרטון כלשהו.
זה לא כולל את היוטיוב שעובד מעולה, כמו גם הנטפליקס.
באחד האתרים שניסיתי לנגן וידאו היה כתוב שדרוש adobe flash כדי לנגן אותו.
מאחר ומדובר בטלויזיה ולא מחשב, אני לא מצליח להבין איך אפשר להתקין את האדוב הזה ולמה פתאום אחרי כמעט שנתיים הוא נזכר בזה..

אם יש פה מישהו שמשתמש בטלויזיה חכמה ויודע מה אפשר לעשות אני אודה מאד לכל עזרה.
לצפיה ב-'כנראה תצטרך לוותר על אותו אתר'
כנראה תצטרך לוותר על אותו אתר
15/11/2017 | 21:22
8
10
לצפיה ב-'זה בכל האתרים שניסיתי'
זה בכל האתרים שניסיתי
15/11/2017 | 22:18
7
18
כל אתר שניסיתי לנגן בו חלון וידאו זה לא הצליח.
אני לוחץ על "פליי" בחלון... הוא ממתין טיפה ואז מפסיק את הפעולה של הטעינה.
אם אני שוב מנסה ללחוץ "פליי" המסך נהיה לבן וכתוב שגיאה.
לצפיה ב-'אדובי פלאש זו טכנולוגיה ישנה אשר רוב האתרים כיום נפתרים ממנה'
אדובי פלאש זו טכנולוגיה ישנה אשר רוב האתרים כיום נפתרים ממנה
15/11/2017 | 23:17
6
24
לטובת HTML5, כל אתר גם יכול להגביל את הפעלת נגן הפלאש בדפיו לגירסת הפלאש האחרונה בלבד, ורוב הסיכויים שנגן הפלאש בגירסא הנמצא בדפדפן של קושחת הטלויזיה שלך, הוא בגרסא ישנה ללא אפשרות לעדכון אם לטלויזיה לא היה עדכון קושחה בזמן האחרון, יש לבדוק באתר יצרן הטלויזיה אם יש קושחה מעודכנת לדגם הטלויזיה הספציפית שלך ולנסות לגלוש באתר לאחר העדכון

אז אכלת אותה, פלאש לא נתמך יותר
אם בכל זאת אתה צריך דפדפן על גבי הטלויזיה עם פלאש באתרים שעדיין תומכים בו, במקרה כזה ניתן רק לחבר לטלויזיה איזה ממיר, נגן, קופסת תוספות לתמיכת אפליקציות על הטלויזיה כגון android tv/apple tv, או קונסולת משחק מודרנית xbox one/ps4 שיש בכל אחד מהדוגמאות דפדפן הכולל פלאש אחרון, המתעדכן עם הקושחה/המערכת לעיתים קרובות יותר מאשר מערכת הקושחה של הטלויזיה החכמה
לצפיה ב-'הי'
הי
15/11/2017 | 23:31
5
22
היה רק אתר אחד שסתם ראיתי שהיה כתוב ליד חלון הוידאו שדרושה התקנה של אדוב פלאש.
בשאר האתרים שכבר מלא פעמים צפיתי בהם בסרטים לא כתוב את זה, וגם מעולם לא הייתה את הבעיה הזו.
מה שקורה עכשיו זה שהנגן פשוט לא מפעיל את הסרט.
אם אני מתעקש על לחיצת פליי הוא פשוט הופך לחלון לבן וכתוב שנוצרה שגיאה.
בנייד ובטאבלט האתרים האלה עולים חופשי בלי בעיה.

אם אביא לך קישור למפרט של הטלויזיה באתר זאפ זה יעזור לך להבין אם יש את מה שאמרת?
כי אני לצערי פחות מבין בפרטים הטכניים האלה.
לצפיה ב-'כאמור, אדובי יכולה להגדיר מרחוק כך שכל תוסף נגן הפלאש בגרסא '
כאמור, אדובי יכולה להגדיר מרחוק כך שכל תוסף נגן הפלאש בגרסא
16/11/2017 | 00:17
4
22
ישנה לא יותמך, ואז כל אתר אשר לא הגדיר בקוד שלו במפורש שהוא תומך בגרסת פלאש ישנה, לא יעבוד עם תוסף נגן הפלאש הישן, וברור שזה פועל בנייד ומחשב כי תוסף הפלאש בדפדפנים שם מתעדכן אותומטית עם המערכת/הדפדפן לגרסתו האחרונה, אך במכשירים עם קושחה יחסית די פשוטה כמו טלויזיה זה לא תמיד כך ואתה לרוב נשאר נעול בגרסת תוסף הפלאש מהעת העתיקה וללא תמיכה אם יצרן הטלויזיה הפסיק לתת עדכונים לקושחה או בכלל לדגם הטלויזיה הספציפית

מהי הטלויזיה שלך, והאם בהגדרות יש עדכון קושחה מהרשת? ואם לא, האם באתר היצרן במפרט דגם הטלויזיה קיים דף המציג את הקושחה האחרונה להורדה ואפשרות עדכון הטלויזיה דרך התקן זיכרון ב-USB?

אם הקושחה כבר מעודכנת לגרסא האחרונה שזמינה, אך הבעיה לא נפטרת, אז ככל הנראה הטלויזיה שלך מתישנת

לכל מוצר בשוק קיים דור שימוש וקהל יעד, וגם הזמן משלו, אם תנסה לדוגמה להתקין היום Windows 95 וה-Macromedia Flash הכלול בהתקנת המערכת ואז תנסה לצפות באיזה אתר סרטון פלאש דרך IE4, תתקל באותה הבעיה, כי אף אתר (ודפדפן צד ג') היום לא תומך בתוסף נגן הפלאש הישן הזה, יש בכלל ספק אם תצליך למצא דפדפן צד ג' ישן הנתמך ב-95 עם פלאש ושהאתרים יוצגו בו כראוי בכלל

לגבי יוטיוב ונטפליקס, הם מציגים כיום את התוכן המוזרם בטג הוידאו ב-HTML5 כאשר תמיכה בפלאש ירדה לסדר העדיפות האחרון, ועל טלויזיה חכמה כיום HTML5 נתמך כי מדובר בסטנדרט מעודכן

לצפיה ב-'פחות או יותר הבנתי'
פחות או יותר הבנתי
16/11/2017 | 14:43
3
19
קנינו אותה רק לפני כשנתיים ואני בספק שהיא הספיקה להתיישן ככ..

לצפיה ב-'בא נגיד'
בא נגיד
16/11/2017 | 18:00
19
זה קצת מיגע להשתמש בטלויזיה כתחליף למחשב .
פתרון ראוי זה להשתמש במחשב ולהעביר את התצוגה לטלויזיה .
או באמצעות כבל HDMI או לבצע שיקוף באמצעות סטרימר .
chromecast של גוגל עושה זאת נהדר

לצפיה ב-'לקנות טלויזיה סינית ועוד לצפות לתמיכת יצרן נורמלית....'
לקנות טלויזיה סינית ועוד לצפות לתמיכת יצרן נורמלית....
17/11/2017 | 04:06
1
22
מה שהצלחתי למצוא לגבי עדכון קושחה לטלויזיות שלהם, זה שהם לא נותנים תמיכה עצמית בנושא הזה

"Hisense Customer Support provide all television firmwares and are required to verify your specific television before providing any firmware. If there is an available firmware version available we will provide it immediately for you to access along with instructions on how to update. Please be with your product and contact Hisense Customer Support"

לגבי ישראל, יש לפנות בנושא בדיקת גרסא ועדכון קושחה לטלויזיה הזו (55M7000UWG) ליבואן שאחראי לשיווק ותמיכה של טלויזיות הייסנס בישראל, אין טעם לפנות לחנות האלקטרוניקה הביתית שבה קנית את הטלויזיה

או שבאמת תזרים את המחשב אל מסך הטלויזיה או השתמש בהתקן ממיר חיצוני עם דפדפן....

לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/11/2017 | 11:46
5
לצפיה ב-'פתיחת 2 טאבים בהקלקה'
פתיחת 2 טאבים בהקלקה
16/11/2017 | 19:21
15
על קישור בג'ימייל.
לאחרונה - כל הקלקה כזו פותחת 2 חלונות חדשים blank page.
כניסה לאתר מהמועדפים למשל - פותחת אותו במקום החלון הקיים.
לא ברור לי מדוע זה קורה, איך אפשר לנטרל את זה?
חלונות 7 ultimate.
תודה,
רעיה
לצפיה ב-'תקלת תצוגה בלפטופ'
תקלת תצוגה בלפטופ
15/11/2017 | 10:33
5
33
יש לי לפטופ Dell Latitude 3330 שמזה כבר כמה שבועות, מידי פעם (לא תמיד!) עולה עם חצי מסך (ראו תמונות מצורפות).
לפעמים כמה פעמים restart מסדר את זה, לפעמים אני מוציא סוללה, מחזיר ורק אז זה מסתדר, ולפעמים זה עולה תקין.
אני די בטוח שהבעיה היא בכרטיס מסך (בגלל האקראיות של התופעה) אבל אולי שווה בכל זאת לנסות לשאול...
איך אני פותח את הלפטופ כדי לוודא שהחיבור של הכרטיס מסך יושב טוב ומחוזק כראוי?
או, אולי, יש למישהו רעיון אחר?
לצפיה ב-'אין כרטיס מסך נפרד כמו בנייחים'
אין כרטיס מסך נפרד כמו בנייחים
15/11/2017 | 12:23
2
25
זה צ'יפ שמולחם ללוח אם.

יתכן שזה המגעים בכבל בין הלוח למסך.
לצפיה ב-'אם אתה רוצה לפתוח הנה וידאו שיעזור'
אם אתה רוצה לפתוח הנה וידאו שיעזור
15/11/2017 | 12:24
19
לצפיה ב-'******'
16/11/2017 | 12:40
10
ליסטן, לפני כמה שנים הגיעה אלי איזו בחורה נחמדה כשהיא מחזיקה בידה נייד עם בעיה כמו שאתה מתאר. עקב אילוצים שונים שאני מעדיף שלא לפרט, חשבתי על פתרון מסוג "כבולעו כך פולטו" (נאמר במקור לגבי עניין חמץ והכשרת כלי אוכל).
הפעלתי את הנייד והחזקתיו בידי כשהמסך פתוח. קרתה התופעה שתיארת. תוך כדי שהנייד מופעל, הכיתי עליו בכף ידי על הצלעות הצרות שלו (4, כן?) מתוך כוונה לגרום לכ. הגרפי להיתקע אל תוך המחבר שלו. הדבר עלה בידי, וכשהכ. נתקע כראוי, התצוגה נראתה "כמו חדשה" כך שהיה לי משוב שהתקלה אכן תוקנה.
חלפו משהו שבין 3 עד 4 שנים, הנייד עדיין עובד כמו גדול.
אם תמצא תמונה של לוח האם של הנייד שלך ואת מיקומו של הכ. הגרפי (במידה והנייד שלך מצוייד באחד), אתה לא תזדקק להכות מכל ארבעת הכיוונים אלא רק מאחד, תוך היעזרות בחוק התנע שלמדת בפיזיקה.
התרגיל הזה אמור לחסוך לך את פירוק הנייד.
אבל, במידה ותהיה מחוייב לפתוח ת,מחשב, הצטייד מראש בכלי ניקוי ובמישחה תרמית. בצע ניקיון יסודי ומרח ת'משחה מתחת למעבד. אתר סרטון המסביר כיצד לעשות זאת אחרת אתה עלול לגרום נזק.
אגב, במידה ולנייד שלך אין כ. גרפי ניפרד, אז ייתכן והמחבר של הכבל השטוח שהמחבר בין לוח האם למסך, השתחרר מעט, כפי שמגיב אחר כבר ציין.
לחילופין, חשוד נוסף הוא האינוורטר (inverter). על נייד ישן שלי (דל) הוא עלה כ30$.

בהצלחה.
לצפיה ב-'טוב..תודה לעוזרים'
טוב..תודה לעוזרים
16/11/2017 | 13:05
14
פתחתי את המחשב, חיזקתי את כל המחברים, ונראה שהכל עובד כרגע.
אז..
א - תודה
ב - אם זה יחזור אני אעדכן
לצפיה ב-'אתגר'
אתגר
15/11/2017 | 21:55
26
הי שאלתי בפורום הנכון אבל משום מה לא קיבלתי תגובה ולו חלקית אז אשמח אם תעיינו בקישור הבא ואולי תיתנו לי תשובה לאחת או יותר מהשאלות שששאלתי:
תודה אם מישהו יענה לי ! 
לצפיה ב-'טאבלת אסוס'
טאבלת אסוס
13/11/2017 | 11:31
3
25
שלום רב.
ברשותי טאבלת אסוס  וכתוב שאני כותה הוא חיוור מאד וקשה מאד לקרוא את  הסעיפים שנמצאים בגוגל דרייב למשל.
איך נית להגדיל את הקונטרסט של הכתב.
תודה מראש
לצפיה ב-'הטאבלת הוא כמובן אנדרואיד'
הטאבלת הוא כמובן אנדרואיד
13/11/2017 | 11:32
9
לצפיה ב-'לא קונטרסט ,בהגדרות יש רק בהירות'
לא קונטרסט ,בהגדרות יש רק בהירות
15/11/2017 | 21:23
1
9
לצפיה ב-'תודה על העזרה'
תודה על העזרה
15/11/2017 | 21:32
6
האם יש עוד דרך להקל על הקריאה במסך. שהאותיותתיהינ יותר קריאות

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ