לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5801858,018 עוקבים אודות עסקים

פורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור.2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר.3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה.4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני.5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני.6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים.7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית.8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה.9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים.10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם.העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור.2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר.3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה.4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני.5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני.6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים.7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית.8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה.9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים.10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם.העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'דיסק און קי לסלולרי'
דיסק און קי לסלולרי
21/02/2018 | 16:15
4
55
מקוה שהגעתי לפורום המתאים, במידה והפורום הזה אינו עוסק בתחום שאלתי אבקש להמליץ לי על הפורום המתאים.
אני משתמש בדיסק און קי עם חיבור כפול קצה אחד עם USB לחיבור למחשב וקצה שיני עם מיני USB לחיבור לסלולרי (גלקסי S7).
הבעיה שלי היא שאיני יכול לפתוח קובץ מייל כשהדיסק און קי מחובר לסלולרי ומקבל את ההודעה הבאה: "לא ניתן לפתוח את הקובץ. אין לך אף יישום שיכול לפתוח קבצים מסוג זה. תוכל לחפש יישום מתאים בחנות Play".
הבעיה שאיני יודע איזה ישום להוריד ואם בכלל קיימת כזו.

לצפיה ב-'מה יש על הדיסק און קי?'
מה יש על הדיסק און קי?
21/02/2018 | 20:34
2
35
איזה סוג קובץ?
לצפיה ב-'קובץ מייל'
קובץ מייל
22/02/2018 | 00:34
1
12
לצפיה ב-'באיזה שהוא מקום'
באיזה שהוא מקום
22/02/2018 | 21:08
19
צריך להגדיר לטלפון באמצעות איזה אפליקציה צריך לפתוח קובץ מייל.
אני לא הייתי מנסה לפתוח מייל חיצוני,דיסק און קי טוב לתמונות ווידאו
לצפיה ב-'לפנות למומחי הסמרטפונים בפורום'
לפנות למומחי הסמרטפונים בפורום
23/02/2018 | 08:22
21
לצפיה ב-'מחיקת כונן C'
מחיקת כונן C
22/02/2018 | 11:23
1
24
בוקר טוב...
צריכה עזרה, עם מחיקה של כונן C
האם יש אפשרות לשחזר את הקבצים והתיקיות שהיו בכונן ונמחקו?
תיקיות של תמונות, סרטונים ושירים
היו שם דברים שמאוד חשובים לנו!!
אשמח לעזרה בדחיפות!!!
תודה ויום נעים
דלית
לצפיה ב-'כן'
כן
23/02/2018 | 08:19
18
אפשרות ראשונה מומלצת: אם חשוב מאד ולא רוצים לטעות ולחרב לפנות לטכנאי שמשחזר נתונים.
יקרן מאד אבל שיא האמינות, הצליח להוציא מידע מהרדיסקים שרופים! צ'יף מנס ציונה. אלוף. http://www.chief.co.il/he/150007.html גר ברחוב הבנים בנס ציונה.
יש חברה בפלמחים מיטסי. www.mitsy.com/
ואחרים שאני לא מכיר אישית.

אפשרות שניה: הכי טוב לבד, לפרק את ההרדיסק מהמחשב ולהכניס ולחבר למחשב אחר שעליו מתקינים תוכנות שיחזור כמו RECUVA או GetDataBack רצוי המלאות שבתשלום.
לצפיה ב-' שאלה על הודעה לא ברורה'
שאלה על הודעה לא ברורה
22/02/2018 | 17:34
1
20
**** אני גולש בוינדוז - 10 
> הייתי מספר שעות מחוץ לבית כאשר כל החלונות סגורים והאינטרנט פועל .
> המתינה לי הודעה שוינדוז מתעדכן.
> זה מוזר לי כיוון שהגדרתי מצב לא לאפשר הורדת עדכונים. אני מעדיף שאני אקבע מתי להוריד עדכונים.
> ההורדה נמשכה זמן רב, אולי יותר משעה ואחר כך קיבלתי הודעה במילים "אנו זקוקים לעזרתך כדי לסיים הוספת,,,,,,  הקש כדי לתקן "
> אני מתאר לי שלא רואים מה כתוב אחרי "הוספת,,,," וזה ייראה אם אקיש.
 כאן השאלה: אני חושש להקיש . פתחתי הודעות בלחצן למטה בסרגל וגם שם כתוב על "זקוקים לעזרתך" . אני מצרף צילום מסך בו רואים את זה בצד השמאלי השחור למעלה.  השאלה אם אתם מכירים את זה או שזה אולי תרגיל האקרי כדי להשתלט על משהו?  http://bit.ly/2opwiXx ;

לצפיה ב-'לפי האיקון שבהודעה זה קשור לחבילת שפות כלשהיא. אין'
לפי האיקון שבהודעה זה קשור לחבילת שפות כלשהיא. אין
22/02/2018 | 18:13
13
חשש למזיק. אני הייתי מאשר בלי חשש וככל הנראה יהיו שאלות נוספות ואישור
 בנוגע לחבילה שהותקנה.
לצפיה ב-'עזרה במחיקת תיקיית שירים'
עזרה במחיקת תיקיית שירים
21/02/2018 | 11:57
3
21
היי ,רציתי עזרה במחיקת תיקיית שירים שלא נמחקת מהמחשב.
תודה
לצפיה ב-'היי טלי, נצטרך קצת יותר פרטים כדי שננסה לעזור...'
היי טלי, נצטרך קצת יותר פרטים כדי שננסה לעזור...
21/02/2018 | 12:27
2
16
איזו מערכת הפעלה
מה גודל התיקייה
האם יש כבר קבצים אחרים שנמחקו אל תוך סל המחזור
האם יש בה בנוסף לשירים גם קבצים נוספים
והכי חשוב איזו הודעה את מקבלת כשאת מנסה למחוק
חזרי לדווח
לצפיה ב-'ההודעה שאני מקבלת...'
ההודעה שאני מקבלת...
21/02/2018 | 13:15
1
24
ההודעה שאני מקבלת תצטרך לספק הרשאת מנהל מערכת כדי למחוק תייקיה זאת.
לצפיה ב-'את מקמצת בתשובות וחבל. עם זאת בצעי את המוסבר בתוכן....'
את מקמצת בתשובות וחבל. עם זאת בצעי את המוסבר בתוכן....
21/02/2018 | 13:44
25
במידה וישנו משתמש נוסף במחשב עם הרשאות מנהל כנס איתו ואם גם למשתמש שלך יש הרשאות מנהל תוכלי לבצע את המוסבר שלהלן:
הוסיפי הרשאת אבטחה לכל המשתמשים לתיקייה הבעייתית כך:
 לחיצה ימנית בעכבר על התיקייה--בחרי באופציה מאפיינים--עברי ללשונית אבטחה--לחצי על כפתור עריכה--לחצי על כפתור הוספה--רשמי את המילה Everyone--לחצי על כפתור אישור וגם על האישור השני
עכשיו תנסי למחוק
תקראי מאמר של מיקרוסופט בנוגע לניהול הרשאות כאן
בהצלחה
חזרי לדווח
לצפיה ב-'מחשב מקרטע עובד לאט '
מחשב מקרטע עובד לאט
19/02/2018 | 16:38
2
33
שלום אשמח לעזרתכם
מחשב עובד לאט לא זז לא נכנס לאינטרנט
ברקע במנהל התקנים יש תהליכי SVCHOST.EXE אשר לוקחים 50 אחוז ויותר משאבים
מערכת הפעלה אקס פי לא זזה לא ניתן לזוןז במחשב
אודה לעזרתכם
לצפיה ב-'כדי לדעת איזה תהליך Svchost.exe גוזל נתח נכבד מזיכרון ה CPU'
כדי לדעת איזה תהליך Svchost.exe גוזל נתח נכבד מזיכרון ה CPU
19/02/2018 | 19:11
38
בצע את שלהלן
פתח את צג המשאבים: התחל--הפעלה--resmon.exe--אנטר
או לחיצה על התחל, בשורת החיפוש יש לרשום צג המשאבים בעברית או באנגלית Resource Monitor
עבור ללשונית CPU תסמן V בתיבות הסימון של כל תהליכי Svchost.exe
תסדר את כל התהליכים כך שיוצגו תחילה אלה שגוזלים את הנתח הגדול מהמעבד על ידי לחיצה בכותרת במקום המתאים
ברגע שתזהה תהליך שגוזל את הכי הרבה משאבי מעבד, תלחץ עליו קליק ימני ובחר חיפוש אונליין. כך תוכל לדעת איזה תהליך הוא הבעייתי ולטפל בו בהתאם
נ.ב
אני מזמן לא על XP אבל התהליך דומה בכל מערכות ההפעלה. כולי תקווה שתמצא את התהליך הסורר
בהצלחה
חזור לדווח

לצפיה ב-'טל"ח חבר יקר מהפורום הסב את תשומת ליבי לכך....'
טל"ח חבר יקר מהפורום הסב את תשומת ליבי לכך....
20/02/2018 | 12:20
30
כי במערכת הפעלה windows xp צג המשאבים  Resource Monitor לא קיים. תכונה זו הוספה מ windows vista ומעלה.
עם זאת, עדיין אפשר לזהות תהליכי svchost.exe באמצעות שורת הפקודה יישום ה- CMD כמוסבר כאן או לחילופין להשתמש עם כלי אחר של מיקרוסופט Process Explorer הורדה מפה
בהצלחה
חזור לדווח
לצפיה ב-'מחפש מקלדת שמסייעת להבחין אם נמצאים במצב אנגלית\עברית\כפסלוק'
מחפש מקלדת שמסייעת להבחין אם נמצאים במצב אנגלית\עברית\כפסלוק
19/02/2018 | 15:34
54
אני מעוניין במקלדת מלאה (שכוללת גם מגש מספרים בצד ימין) , חוטית
משהו מכיר משהו שיכול להתאים?

לצפיה ב-' למבינים בגוגל תמונות:'
למבינים בגוגל תמונות:
17/02/2018 | 21:47
5
48
שלום לכם: השאלה שלי בעניין גוגל תמונות, ואסביר מה היה עד אתמול:
***  דוגמה:
> כתבתי בתיבת החיפוש בגוגל את המילים, תל אביב, ולחצתי על אנטר.
> כאשר הדף עלה,לחצתי על גוגל תמונות ואחר כך לחצתי על אחת מתוצאות התמונות.
> כאשר התוצאה עלתה קיבלתי תמונה גדולה עם לחצנים בשמות "לחקור" , "שמור" , "הצג פריטים שנשמרו",  "שתף".
 כאן השאלה : עד אתמול היה כל הזמן לחצן נוסף שנדמה לי נקרא "הצג תמונה" שכאשר לחצי עליו, הופיע לי דף נפרד ,עם התמונה . הלחצן הזה נעלם מאתמול ולא מופיע שוב באף תמונה.
>>>> אם זה אומר משהו אז אולי זו הסיבה שזה נעלם או שמדובר בצירוף מקרים:
בגוגל הופיעה לי מעצמה תיבה בה הייתי צריך ללחוץ על הסכמה או אי הסכמה שגוגל יוכל לעקוב אחרי. אני לא זוכר את המילים במדוייק. לא חשבתי שיש סיבה לגוגל לעקוב אחרי ולחצתי על אי הסכמה ומאז בפתיחת גוגל תמונות, לא מופיע יותר הלחצן "הצג תמונה"
??? השאלה האם אני יכול להכנס למקום כלשהו בגוגל ולבטל את אי ההסכמה בתקווה שזה יחזיר את הלחצן, או שאולי גוגל ביטלו את הלחצן משום מה.
אשמח אם תנסו מה עולה אצלכם.
==== הערה: אמנם מצאתי דרך לעקוף את חוסר הלחצן ולהעלות בדרך עקיפה תמונה בדף נפרד, אבל זה קצת מגושם והייתי רוצה להחזיר את הלחצן אם זה אפשרי.
  הנה צילום מסך :  http://bit.ly/2BzyFPK ;
לצפיה ב-'גוגל הסירה את הכפתור בעקבות תביעה של Getty Images, יש תחליף'
גוגל הסירה את הכפתור בעקבות תביעה של Getty Images, יש תחליף
18/02/2018 | 00:20
4
46

אבל יש כבר הרחבה לכרום ולפיירפוקס שמחזירה גם את הכפתור “search by image”

לפיירפוקס:

לכרום:
לצפיה ב-' וואו הרבה תודה em28 וגם משהו מצחיק '
וואו הרבה תודה em28 וגם משהו מצחיק
18/02/2018 | 12:39
31
> ראשית הרבה תודה על המידע והקישורים. לא יצא לי לדעת כלל על העניין הזה של הסרת הכפתור על ידי גוגל.  היה לי כנראה צירוף מקרים מוזר לפני יום או יומיים בו ראיתי את הלחצן ולאחר אולי יום נכנסתי לגוגל אשר הוציא לי תיבת שאלה האם אני מסכים למעקב כלשהו של גוגל אחרי הגלישות שלי. אני לא זוכר את השאלה ואולי טועה בסגנון שזה נכתב בתיבה , בכל אופן לא הסכמתי ולחצתי על לא מסכים ואחרי מספר דקות כאשר חיפשתי משהו בגוגל תמונות, הבחנתי שהכפתור חסר והייתי בטוח שהסיבה היא שלא הסכמתי למעקב ובגלל זה מערכת גוגל נאלצה לבטל לי את הכפתור כי אולי זה קשור איכשהו למעקב גוגל.
 צירוף המקרים הזה מזכיר לי שערב  אחד ,ביישוב הכפרי בו אני גר, פתחתי את המקרר להוציא משהו ואז,,,,, הופה, חושך מוחלט בבית בגלל הפסקת חשמל. אמרתי לעצמי בתגובה מידית "אוי ואבוי, המקרר עושה קצר" . יצאתי החוצה לארון החשמל ואז ראיתי שבכל הבתים יש הפסקת חשמל וכל תאורת הרחוב חשוכה,ובצירוף מקרים מרגיז ההפסקה התחילה ממש במדוייק כאשר פתחתי את דלת המקרר.
>> תודה על הקישורים רק אני לא רואה איפה הכניסה להורדה. הפכתי את הדף לתרגום גוגל לעברית וגם כך לא מצאתי את הכניסה. אשמח אם תכתוב לי בבקשה איך מגיעים להורדה.
תודה לך. 
לצפיה ב-' em28 , קרא בבקשה מסר אישי ששלחתי לך.'
em28 , קרא בבקשה מסר אישי ששלחתי לך.
18/02/2018 | 13:12
2
19
תודה
לצפיה ב-'לטובת הכלל - ההרחבות רק מפשטות את האפשרות הידנית'
לטובת הכלל - ההרחבות רק מפשטות את האפשרות הידנית
18/02/2018 | 14:27
1
31
כמו ש-argamon ורבים אחרים זיהו (מעתיק את המסר של argamon):
   אני לוחץ על תמונה שבחרתי ואז כרגיל עולה תמונה שמימין לה (בגוגל עברית) יש תמונה מוגדלת ובצד שמאל הלחצנים שאחד מהם הוסר על ידי גוגל. > בתמונה הגדולה אני לוחץ על קליק ימני ובתיבה הקופצת עם האפשרויות, אני לוחץ על "פתח תמונה בכרטיסייה חדשה" ואז אחרי מספר שניות אני רואה בסרגל למעלה הופעה של כרטיסיה חדשה, אני נכנס לכרטיסיה החדשה ומקבל הכל כאילו הלחצן לא הוסר.

<link/> <style>#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; } </style>
לצפיה ב-'>> אני אסביר בקרוב למה שלחתי ל- em28 את העניין במסרים '
>> אני אסביר בקרוב למה שלחתי ל- em28 את העניין במסרים
18/02/2018 | 16:21
23
כמובן שיכולתי לפרסם כאן מיד את הדרך שמצאתי לפתיחת תמונה לחוד ללא צורך בלחצן שגוגל הסירה, אבל הייתה לי סיבה להמתין עם זה ואסביר למה לא פרסמתי מיד כאן בגלוי, אבל בזמן אחר.

לצפיה ב-'מחשב מתעורר משינה בשעות קבועות'
מחשב מתעורר משינה בשעות קבועות
18/02/2018 | 12:02
2
20
כל לילה המחשב מתעורר לי משינה 2-3 פעמים למשך 10 דקות (WIN10), אני לא יודע מה בדיוק הוא עושה כי המסך כבוי, ביטלתי את העדכונים אוטומטיים וזה נמשך
לצפיה ב-'לפתוח את יישום ה- CMD ולהפעיל שתי פקודות'
לפתוח את יישום ה- CMD ולהפעיל שתי פקודות
19/02/2018 | 13:42
1
25
powercfg /requests - כדי לבדוק מה גרם למחשב לצאת ממצב שינה
powercfg -lastwake - מספק מידע על ההתקן שהעיר את המחשב ממצב שינה
 בהצלחה
חזור לדווח
לצפיה ב-'הפקודה הראשונה בודקת מי מונע מהמחשב להיכנס לשינה.'
הפקודה הראשונה בודקת מי מונע מהמחשב להיכנס לשינה.
20/02/2018 | 12:13
7
לצפיה ב-'עזרה בהסרת תרגום מוצע בג'ימייל'
עזרה בהסרת תרגום מוצע בג'ימייל
19/02/2018 | 10:10
17
כשאני פותחת הודעה חדשה לשליחה בגימייל מופיע אופציה ממש מעצבנת שמציעה לי חלופות באנגלית/עברית לכל מה שאני מקלידה כולל אנשי קשר וכו
איך ניתן להפטר מזה?
לצפיה ב-'כל הקבצים נהפכו לקריאה בלבד'
כל הקבצים נהפכו לקריאה בלבד
18/02/2018 | 12:17
1
27
עשיתי כבר את כל העיצות שיש באינטרנט.
כולל התקנה מחדש של ווינדוס
יש לי אנטי וירוס מעודכן.
זה קורא גם בתיקיות חדשות שאני פותח.
לצפיה ב-'איזה ווינדוס ? '
איזה ווינדוס ?
18/02/2018 | 23:51
17

אתה מתקין מקורי? ...
לצפיה ב-'צריך המלצה לעכבר (סוג של תמיכה טכנית)'
צריך המלצה לעכבר (סוג של תמיכה טכנית)
18/02/2018 | 15:40
1
27
העכבר שלי (Logitech G5) נשבר
אני צריך המלצה לעכבר חדש
עכבר לייזר ורצוי אם אפשרות לשנות את המשקל כמו ב Logitech G5
ושיהיה חוטי

לצפיה ב-' Lenovo Y Gaming Precision תראה אם מתאים לך '
Lenovo Y Gaming Precision תראה אם מתאים לך
18/02/2018 | 23:49
12
לצפיה ב-' למבינים ב- youtube:'
למבינים ב- youtube:
15/02/2018 | 17:38
24
47
שלום לכם: אני מצרף קישור לשיר של החיפושיות שאני מכיר בו הרבה שנים כל צליל, גם הכי דק והבעיה כך:
> אני שומע את השיר הזה כבר מספר שנים בחלונות וינדוז - 7  ,דרך דפדפן פיירפוקס והכל היה מצוין בשיר, גם כאשר האזנתי לו בדפדפן כרום שהיה לי מספר שנים וגם בדפדפן אינטרנט אקספלורר שהיה לי אז.
>  הטכנאי שלי שאני עובד איתו שנים, הידוע כטכנאי עם שם מצוין והוא תמיד מלא לקוחות, שידרג לי לאחרונה לוינדוז - 10  ומאז אני שומע את השיר הזה בצורה מזעזעת של רעידות צליל בהתחלת השיר וכן צלילים בשיר שלא נשמעים כלל בפתיחת השיר  ואני מדגיש שמדובר באותו השיר בדיוק בו שמעתי אותו מצוין כשהיה לי וינדוז - 7  . 
 > יש לי כרגע כרום משודרג ופיירפוקס משודרג ויש את אותה הבעיה בשני הדפדפנים. בשניהם השיר נשמע זוועה.
> לגבי שירים אחרים שאני מכיר, חלק מהם נשמעים ראוי וחלק חשודים לי שלא נשמעים כראוי ואולי אפילו לחלק מהם סינכרון הצליל והדיבור לא ממש זהים
>>> הנה קישור לשיר ואשמח אם תשיבו לי בבקשה איך הוא נשמע לכם והאם יש אפשרות לשמוע זאת דרך איזה כלי אחר עבור בדיקה. תודה לכם והנה השיר :
לצפיה ב-'בעמוד הבית של youtube'
בעמוד הבית של youtube
15/02/2018 | 18:46
19
36
למטה למטה ,ש שורה test a new features או נסה דברים חדשים .
אם יציע לך לעבור ל HTML5 תעבור .

לצפיה ב-' שום כלום !'
שום כלום !
15/02/2018 | 23:44
18
28
לי יש יוטיוב בעברית והגלילה למטה אערוכה מאד אבל הצלחתי להגיע למטה ואין דבר כזה, לפחות בעברית , כפי שאתה מראה בתמונה. יש לי למעלה פתיחת הגדרות שונו ולא מצאתי כלום.
לצפיה ב-'סימן שצריך משקפיים'
סימן שצריך משקפיים
16/02/2018 | 12:31
17
22
לצפיה ב-' אתה באמת על הכיפאק blzvi :'
אתה באמת על הכיפאק blzvi :
16/02/2018 | 13:21
16
25
  blzvi  הרבה תודה על המאמצים שלך לעזור ומזל שיש לנו אחד כמוך בתמיכה  > זה כך: עוד לפני שהשבת לי על המשקפיים, מצאתי את זה גם ביוטיוב בעברית כבר אתמול בלילה ולא הספקתי להשיב לך:
 לחצתי על "בדוק תכונות חדשות" ואני מצרף עבורך את התוצאות. בכוונה הקטנתי קצת כדי שאפשר יהיה לראות כל מה שמציעים, אני לא רואה משהו דומה להצעה שלך עם HTML  . נכנסתי לשני הפרסומים המופיעים.
> הנה צילום מסך לתוצאות. אני מקווה שתפוז לא יחרפש את  זה , אגב רואים שאפשר לגלול עוד למטה אבל אין שם הצעות נוספות 
 http://bit.ly/2o3ZOT8 ;;;;  
לצפיה ב-'יתכן וזה כבר ב HTML5'
יתכן וזה כבר ב HTML5
16/02/2018 | 13:41
15
19
מה אתה מקבל בקליק ימין על קליפ ב youtube?
זה מה שאני מקבל 
זה לא פלאש
בפלאש היית מקבל משהו אחר

לצפיה ב-' הנה מה שאני מקבל:'
הנה מה שאני מקבל:
16/02/2018 | 15:15
14
17
לצפיה ב-'זה בסדר'
זה בסדר
16/02/2018 | 17:20
13
20
אז או שמערכת הרמקולים שלך עיפה או שקליפ זה הוא הקלטה במערכת בייתית עם מיקרופון .
חפש מקורות אחרים ובכלל youtube זה לא אמצעי טוב להשמעת מוסיקה.
לצפיה ב-' blzvi יתכן שעלית על הבעיה:'
blzvi יתכן שעלית על הבעיה:
17/02/2018 | 14:23
6
22
> ראשית תודה על הקישור ושמתי אותו מיד במועדפים . הצלילים באמת מעולים בו.  מצאתי בו גם את השיר הבעייתי והוא נשמע מצוין למרות מה שאכתוב מיד בעניין הרמקולים:  
> אולי אתה מצאת את הבעיה ואני חושד ברמקולים:
אחרי שכתבת לי בין השאר על הרמקולים, שמתי קרוב את האזניים לזוג הרמקולים המחוברים יחד, כשאני משמיע את השיר הבעייתי ובסבירות גבוהה אחד הרמקולים לא פועל. אז אולי בגלל זה הרמקולים לא מצליחים להשמיע את הצלילים באיכות הנורמלית.
> בקשר לחשד שלך על הקליפ שהוא לא בהקלטה איכותית , בזה אכתוב לך שאני שומע את השיר הזה במדוייק כבר מספר שנים והוא במועדפים שלי ואני מכיר את הפרטים שכתובים בקשר אליו וזה ממש אותו השיר אשר שמעתי אותו תמיד באיכות מעולה עד הבעיות האחרונות.
> אני נזכר גם שכאשר הבאתי הביתה את המחשב מתיקון לפני כ- 10 ימים והכנסתי את הפלגים מאחור ואחר כך הפעלתי את המחשב, קיבלתי למטה בסרגל הודעה שהקול לא פועל, אבל זה הסתדר אחרי שהוצאתי את הפלג מהחור והכנסתי שוב.  לא היה מצב שלא הכנסתי היטב את הפלג ואני דואג קצת שמשהו לא בסדר בתוך השקע , אם כי אני לא מבחין במשהו לא תקין בהכנסת הפלג של הרמקולים.
>> אני אקנה בכל מקרה רמקולים חדשים כי הרמקולים הנוכחיים ממש ישנים, ואם זה יפתור את הבעיה, אני אדווח לך.
לצפיה ב-'יותר זול '
יותר זול
17/02/2018 | 14:47
5
19
לקנות ספריי מגעים בטמבוריה ולרסס את הפלאג

לצפיה ב-' יש לי בבית ספריי מגעים כזה:'
יש לי בבית ספריי מגעים כזה:
17/02/2018 | 15:00
4
17
 אתה כותב על ספריי מגעים שאני לא משאיר את הבית בלעדיו. אני מאד אוהב את הפריט האיכותי הזה. זה ספריי מגעים אלכוהולי שהחומר המרוסס ממנו מתאדה מהר ומחזיר למצב יבש את הפריט המנוקה.
אנסה זאת כפי שאתה מציע אבל אם לאחרונה קניתי מקלדת טובה רגילה ( לא אלחוטית ) ב- 45 ש"ח , אז לדעתי זוג רמקולים רגיל לא יעלה מיליון ש"ח ובכל מקרה אחליף את הרמקולים.
> אגב, אני לא מזהה קורוזיה על הפלג, אבל כמובן שבכל זאת יש קורוזיה בצורה שהעין לא מבחינה בו.
לצפיה ב-'אני מבין שאיכות הצליל לא ממש חשובה לך'
אני מבין שאיכות הצליל לא ממש חשובה לך
18/02/2018 | 15:02
3
13
כי זוג רמקולים סביר, לא מהליגה העליונה אלא רק סביר
בהחלט עולה כמה מאות ש"ח.
לצפיה ב-' ראה כאן:'
ראה כאן:
18/02/2018 | 21:24
2
14
בעניין איכות הצליל אני מסוגל להבחין  תוך רגע בשירים שאני מכיר אם חסר משהו בצליל ולכן  פתחתי כאן שאלה על שיר שהבחנתי מיד שמשהו לא בסדר באיכות שלו, ואני מאמין שמישהו שפחות אוהב איכות , אולי לא היה מבחין בזה ואמר שאין בעיה בשיר.
> לגבי מחירים, ראה דוגמאות מאתר זאפ להשוואת מחירים. ניראה לי שאפשר להשיג רמקולים לא רעים במחירים הרבה זולים ממאות שקלים:
בכניסה לדף גלול למטה:
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=704609
לצפיה ב-'כנראה שההגדרה שלנו לאיכות במוזיקה שונה. לגיטימי.'
כנראה שההגדרה שלנו לאיכות במוזיקה שונה. לגיטימי.
18/02/2018 | 22:54
1
11
עקרונית לא ללוג'יטק ולא לקריאטיב יש רמקולים שנחשבים לאיכותיים
לאוזני מי שמצפה מהמחשב שלו למוזיקה ברמה גבוהה.
רמקולים איכותיים עולים מאות ש"ח.
לצפיה ב-'זה למשל דגם שאני מכיר מקרוב,'
זה למשל דגם שאני מכיר מקרוב,
18/02/2018 | 23:04
16
אלו היו הרמקולים הקודמים שלי.
לא חייבים את הדגם הזה מה גם שהוא גדול פיזית, ה 6C טובים מאוד גם וקטנים וזולים יותר.
לצפיה ב-' ל- blzvi דיווח ושאלה:'
ל- blzvi דיווח ושאלה:
21/02/2018 | 16:36
5
9
blzvi  ,  אתה צדקת והבעיה הייתה ברמקולים הישנים . החלפתי לחדשים והמוסיקה נשמעת שוב תקינה.
> עכשיו התעוררה בעיה חדשה: נאלצתי לקנות את הרמקולים הכי רגילים הקטנים שעלו לי 50 ש"ח, בגלל שלא היו כרגע לטכנאי אחרים , וקניתי בכל זאת כדי לבדוק האם הבעיה שדיברנו עליה היא מהרמקולים הישנים וכאמור אכן הבעיה מהרמקולים הישנים והעניין הסתדר, אבל הבעיה החדשה היא הופעת רעשי לוואי ברמקול בכל הפעולות שאני עושה כמו הקלדה או הזזת העכבר. ניסיתי להתעסק עם עוצמת הרמקולים וגם כיוונים שונים בעוצמת אחוזים שאצלי ניתן לכוון בלחיצה למטה על סמל הרמקול וזה לא עוזר . האם יש לך פתרון?
 הנה במדוייק הרמקולים הקטנים הפשוטים שקניתי  :
 https://matrixwarehouse.co.za/907-thickbox_default/genius-spu115-usb-black-speaker.jpg
לצפיה ב-'לא מכיר'
לא מכיר
21/02/2018 | 17:31
4
5
איזה אספקת מתח יש לרמקולים החדשים?
לצפיה ב-' אכתוב מה שאני רואה על האריזה:'
אכתוב מה שאני רואה על האריזה:
22/02/2018 | 17:19
3
5
כתוב על האריזה כך:
> RMS POWER 1.5 WATTS 
> TOTAL PEAK POWER 3 WATS 
אציין שהרמקול עוצמתי מאד.
לצפיה ב-'לא הבנת'
לא הבנת
22/02/2018 | 21:04
2
3
כיצד הרמקולים מקבלים את אספקת המתח שלהם,האם זה חיבור ישיר ל 220 וולט?
לצפיה ב-' אני חושב שעכשיו הבנתי:'
אני חושב שעכשיו הבנתי:
23/02/2018 | 12:39
1
5
> ברמקולים החדשים יש פלג ירקרק לחיבור בגב המחשב עבור קול ועוד חוט עם USB עבור מתח להכנסה בחריץ מאחורי המחשב.
> אם זה יעזור אציין שהרמקולים הקודמים עבדו לי שנים והחלו לעשות בעיות ואתה זיהית נכון שהתקלקלו היו בצורה של פלג ירקרק עבור קול ואילו המתח היה בצורה של חוט עם תקע להכנסה ישירה לפס שקעים והכל היה בסדר. 
> כמו כן אם זה יעזור אציין שהיה לי מקום מאחור לחבר את ה- USB של הרמקולים החדשים ממש בשקע USB היחיד שנשאר לי מאחורי המחשב ליד חיבור ה- USB של המקלדת ממש קרוב. האם זה יכול להשפיע?
> blzvi  הייתי מנסה מצב של חיבור לחשמל עם תקע חשמלי רגיל. האם לדעתך קיים מחבר בו אני מחבר מאחור USB ומקדימה זה כבר תקע רגיל?  
> יש לי לדוגמה משהו בעיקרון דומה הנראה כמו פס שקעים שבו אני מכניס את התקע החשמלי היוצא מהמסך וכבל ארוך מפס השקעים הזה שאת קצהו אני מחבר לאלפסק עבור מתח. זה תקע מיוחד להכנסה לאלפסק ולא תקע חשמלי רגיל.

לצפיה ב-'לא טוב'
לא טוב
23/02/2018 | 21:23
1
אל תיקח מתח משקע USB של המחשב .
קח ספק /מטען של טלפון סלולרי שמתחבר לקיר וממנו תיקח את המתח .
אם לוקחים מהמחשב זה יוצר פידבק חיובי (רעשים וצרצורים)

לצפיה ב-'אולי הופעלו אפקטים בכרטיס הקול בטעות?'
אולי הופעלו אפקטים בכרטיס הקול בטעות?
16/02/2018 | 08:13
2
23
כל כרטיס והגדרותיו כך שלא אוכל לכוון בצורה מדוייקת אל ההגדרות אצלך,
אבל זה כיוון שהייתי בודק
מצורפת דוגמא
לצפיה ב-' ל - NL0 :'
ל - NL0 :
16/02/2018 | 13:31
21
תודה לך. אני אשיב לך ביתר הרחבה יותר מאוחר כי אין לי זמן להמשיך לגלוש כרגע רק אציין שניסיתי בכרטיס הקול אפשרויות רבות וזה לא עזר.
> אני אפרט יותר מאוחר עם צילום מסך.  בינתיים תודה לך.
לצפיה ב-' NLO זה כך:'
NLO זה כך:
17/02/2018 | 14:48
15
אני לא מבין בכרטיסיות ואצרף צילום מסך בהגדרות הקול. נכנסתי ללחצנים הנוספים למעלה בתיבה, אבל אצלי זה לא כמו אצלך:
> ראה את התיבה למעלה בצד שמאל בצילום המסך:
לצפיה ב-'תעדכן קודקים'
תעדכן קודקים
17/02/2018 | 15:25
15
תעדכן דרייבר לכרטיס/התקן הקול
קודקים מהאתר k-lite
דרייבר מאתר יצרן לוח האם או דגם הנייד.
לצפיה ב-'חיבור מחשב נייד לטלויזיה '
חיבור מחשב נייד לטלויזיה
17/02/2018 | 12:00
4
15
יש לי מחשב נייד lenovo e330 אני מנסה לחבר אותו לטלויזיה LG שלי. יש 2 כניסות hdmi לאחת מחובר הממיר של הכבלים. ולשני אני מנסה לחבר את המחשב הנייד משום מה זה מצליח לי רק על החיבור של הממיר. והטלויזיה לא מתחברת לחיבור השני. מה ניתן לעשות?
תודה מראש
לצפיה ב-'הממיר מתחבר לחיבור השני ?'
הממיר מתחבר לחיבור השני ?
17/02/2018 | 12:08
3
12
לצפיה ב-'כן מתחבר'
כן מתחבר
17/02/2018 | 12:54
2
13
אז אולי אחליף ביניהם ונפתרה הבעיה :)
לצפיה ב-'יש Hot key'
יש Hot key
17/02/2018 | 12:58
1
21
צרוף הקלדה של מקש FN ועוד אחד עם האייקון של התצוגה .
זה מעביר את התצוגה ליציאת HDMI

לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/02/2018 | 13:11
7
לצפיה ב-'עדכון מיקרוסופט חדש שעושה בעיות'
עדכון מיקרוסופט חדש שעושה בעיות
16/02/2018 | 19:20
3
106
אתמול במהלך היום נתקלנו במספר גדול מאד של פניות ממשתמשים שהתלוננו על בעיות בדפדפנים IE וכרום וכן בעבודה עם תוכנת teamviewer
אצל כולם נפתרה הבעיה ע"י הסרת עדכון חדש מ-13 לפברואר שמספרו- KB4074598

לצפיה ב-'העדכון לאיזה חלונות ?'
העדכון לאיזה חלונות ?
16/02/2018 | 19:32
1
12
לצפיה ב-'עכשיו שאתה כותב זאת, אתמול היה לי בעיה'
עכשיו שאתה כותב זאת, אתמול היה לי בעיה
16/02/2018 | 22:36
39
במחשב, העכבר הפסיק לעבוד, לא הופיע הסמן במסך, ואני נזכר שיום קודם בוצע עדכון (חלונות 10) דבר שכנראה גרם לזה, עשיתי איפוס לחלונות, שמתברר כטעות, ועכשיו האאוטלוק לא עובד ולא ניתן לקשור אותו לרשת
לצפיה ב-'בעיית עכבר המחשב נייח'
בעיית עכבר המחשב נייח
15/02/2018 | 20:43
8
36
לפתע, נעלם סמן העכבר, גם מודיע. לי שיש בעיה בהתקן במנהל ההתקנים, העכבר חוטי, ניסיתי עם עכבר אלחוטי וגם לא עבד, העכבר הנוכחי מחובר עם USB, מה יכולה להיות הסיבה?
לצפיה ב-'שאני נכנס לביוס, העכבר עובד רק בביוס בחלונות עצמו, לא עובד'
שאני נכנס לביוס, העכבר עובד רק בביוס בחלונות עצמו, לא עובד
15/02/2018 | 21:10
6
לצפיה ב-'כנס למנהל ההתקנים ולחץ על עדכון מנהל ההתקן.'
כנס למנהל ההתקנים ולחץ על עדכון מנהל ההתקן.
16/02/2018 | 07:12
6
14
אם יכתוב לך שההתקן עובד כראוי לחץ על הסרת מנהל התקן.
אם תופיע אזהרה כלשהי תתעלם ותסיר בכל זאת.
אל דאגה, חלונות יתקין אותו מחדש. במקרה הכי גרוע תצטרך
להפעיל את המחשב מחדש ואז חלונות יתקין אותו מחדש.
יתכן וזה יפתור את הבעיה.
אבל לפני הכל, נסה שקע USB אחר.
לצפיה ב-'ניסיתי הכל, רק איפוס החלונות פתר את הבעיה'
ניסיתי הכל, רק איפוס החלונות פתר את הבעיה
16/02/2018 | 17:39
5
5
לצפיה ב-'למה הכוונה ב"איפוס החלונות" אם יותר לי לשאול?'
למה הכוונה ב"איפוס החלונות" אם יותר לי לשאול?
16/02/2018 | 17:51
4
5
לצפיה ב-'לפני שתוכנת החלונות עלתה, נכנסתי לביוס'
לפני שתוכנת החלונות עלתה, נכנסתי לביוס
16/02/2018 | 18:08
3
13
ושם היתה אפשרות לאיפוס חלונות
עשה לי קצת בלגן אבל העכבר עובד
כעת ה אאוטלוק לא עובד
לצפיה ב-'לא נשמע שזה קשור למערכת ההפעלה חלונות'
לא נשמע שזה קשור למערכת ההפעלה חלונות
16/02/2018 | 18:41
2
9
כי הביוס לא יודע אם אתה משתמש בחלונות או בלינוקס, הוא עולה לפני מערכת ההפעלה
ואין קשר בינהם.
מה זה כן אין לי מושג.

לצפיה ב-'זאת הבעיה, גל לי אין מושג, אני רק יודע'
זאת הבעיה, גל לי אין מושג, אני רק יודע
16/02/2018 | 20:09
1
13
שאין לי כרגע אאוטלוק
לצפיה ב-'הודות לתמיכה של נטויזין - האאוטלוק חזר'
הודות לתמיכה של נטויזין - האאוטלוק חזר
19/02/2018 | 00:03
3
לצפיה ב-'הבעיה המוזרה בפיירפוקס חוזרת על עצמה'
הבעיה המוזרה בפיירפוקס חוזרת על עצמה
16/02/2018 | 07:22
3
24

הבעיה המתוארת בשרשור המצורף (שחשבתי שנפתרה כי במשך רוב יום אתמול הופעת האותיות בפיירפוקס תאמה את קצב ההקלדה) חזרה. פניתי למוזילה, ואני מקווה שיחזרו אלי, אבל אם מישהו/מישהי חושב שיוכל לעזור, אודה על כל עזרה.

השרשור המקורי המתאר את הבעיה:

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/71/182944980...

לצפיה ב-'אולי זה בהשפעה חיצונית לדפדפן?'
אולי זה בהשפעה חיצונית לדפדפן?
16/02/2018 | 08:09
2
19
למשל בהפעלת המחשב, או כשהאנטי וירוס סורק אוטומטית..
האם במנהל המשימות משהו צורך זיכרון או CPU בצורה קיצונית בזמן התקלה?
(CTRL+SHIFT+ESC)
לצפיה ב-'עשיתי כעצתך בדף שנפתח'
עשיתי כעצתך בדף שנפתח
16/02/2018 | 09:39
12
אני לא מבינה כלום........

לצפיה ב-'עדכון:'
עדכון:
16/02/2018 | 17:54
12
סליחה שאינני מצרפת צילום של הדף. תפוז לא מאפשר לי. בכל מקרה: בדף הבית של פיירפוקס יש כותרת שנקראת TOP SITES. אחד מהם אצלי הוא GOOGLE. כשאני נכנסת אליו דרך אפשרות ה TOP SITES הגלישה בו רגילה לגמרי. כך שלמרות שהייתי מעדיפה שיהיה דף הבית שלי, זה פחות נורא מאשר קודם.

בכל מקרה, אם למישהו יש רעיונות לעזרה, אשמח מאד.

לצפיה ב-'שאלה נוספת'
שאלה נוספת
16/02/2018 | 10:55
20
אני מנסה לשלוח שאלה עם קובץ מצורף. הקובץ לא "נדבק". אין לי מושג למה. שלחתי בעבר הודעות עם קבצים מצורפים מאותו סוג ולא היתה שום בעיה. גם באתר התוכן המלא, תפוז לא מצרף את הקובץ. מישהו יודע מה לעשות?
לצפיה ב-'לא מצליח לפתוח תיקיה חדשה'
לא מצליח לפתוח תיקיה חדשה
15/02/2018 | 13:51
1
20
לא במחשב, ולא בדיסק און קי. המחשב מהבהב ולא קורה כלום. יש לי ווינדוס 10
לצפיה ב-'ואיך עושה זאת?'
ואיך עושה זאת?
15/02/2018 | 14:53
18
נניח על משטח העבודה > קליק ימין >חדש >תיקייה

לצפיה ב-' בעיה עם דף הבית'
בעיה עם דף הבית
14/02/2018 | 14:36
6
49
שלום לכם:
הורדתי את דפדפן פיירפוקס בעברית בקישור רשמי שקיבלתי ממוזילה - ישראל.
ניסיתי להגדיר את גוגל ישראל כדף הבית שלי ואני לא מצליח ואני מקבל בפתיחת פיירפוקס את דף הבית שהם הגדירו. אני מקבל בדף המאפיינים 3 לחצנים ודווקא  לחצן "השתמש בנוכחי" כבוי.  ניסיתי זאת גם בלחצנים האחרים  וזה לא עוזר 
 הנה צילום מסך : http://bit.ly/2Ckg9aG  ;
>> אשמח בהסבר בצעדים להגדרת דף הבית במקרה ועשיתי טעות בניסיון הגדרת דף הבית כגוגל ישראל.
 תודה לכם.

לצפיה ב-' השאלה מבוטלת:'
השאלה מבוטלת:
14/02/2018 | 14:57
5
35
בינתיים מצאתי את הפתרון והוא לשנות זאת במאפיינים של פיירפוקס שם לחצן הגדרות הנוכחי לא כבויה.
לדעתי פיירפוקס היקשו על זה בכוונה כדי להישאר בדף הבית שהם הגדירו, ואם זה נכון ואין לי טעות במסקנה אז הם יקבלו ממני מנה.
לצפיה ב-'אותה בעייה אצלי, התוכל לעזור?'
אותה בעייה אצלי, התוכל לעזור?
14/02/2018 | 15:21
29
הפיירפוקס שלי הוא באנגלית. ואני לא מצליחה למצוא את ה SETTINGS. איפה אצלך בפיירפוקס מצאת את "הגדרות"?

תודה
לצפיה ב-'תוספת/תיקון:'
תוספת/תיקון:
14/02/2018 | 17:12
3
26
פיירפוקס כן מוכן ש GOOGLE.CO.IL יהיה דף הבית שלי, אבל כל עוד הוא דף הבית שלי ולא דף הבית של פיירפוקס מה שאני מקלידה מוקלד באיטיות רבה. האותיות מופיעות זמן רב אחרי שהוקלדו. זה לא קורה בשני הדפדפנים האחרים בהם אני משתמשת.

בכל מקרה, אשמח אם תוכל להראות לי היכן במאפיינים/הגדרות לחצת/לא לחצת כך שהכל הסתדר אצלך.

תודה

לצפיה ב-' שלום HollyGolightly :'
שלום HollyGolightly :
15/02/2018 | 00:14
2
33
אני מהשואלים כאן ולא מהמומחים במחשב שעוזרים כאן לשואלים, אבל אנסה לעזור לך, רק אציין שראשית הדפדפן פיירפוקס שהתקנתי היום הוא בעברית , ואני לא יודע איך זה באנגלית, אבל המומחים כאן ודאי יוכלו להסביר לך לגבי אנגלית, מה שאני מסביר בעברית:
> אז כך: בתחילה לא יכולתי להגדיר את דף הבית גוגל כי הלחצן לקביעת דף הבית עלה לי כבוי.
> בינתיים בהמתנה שישיבו לי כאן ניסיתי ומצאתי:
נכנסתי למעלה לשלושת הקווים , בדף שנפתח לחצתי על "אפשרויות" , ובדף שנפתח עכשיו ראיתי בגלילה למטה בהגדרות השונות, אפשרות הנקראת "דף הבית" ובתיבה יכולתי להדביק את כתובת גוגל בעברית שהעתקתי כבר קודם באתר גוגל, וסגרתי את דף "אפשרויות" 
לא היה צורך לאשר את השינוי ובכניסה חדשה לפיירפוקס מהסמל של פיירפוקס  בשולחן העבודה, הדף נפתח לי כבר במצב דף הבית גוגל.
> יש עוד בעיה שאני מחפש לפתרון והיא שאם אני פותח לשונית נוספת, אז בלשונית הנוספת עדיין לא עולה לי דף הבית גוגל אלא דף הבית שהיה בתחילה לפי קביעת פיירפוקס, אבל אם אני לוחץ על סמל דף הבית אני מקבל את גוגל.
אם לא מופיע לך למעלה סמל דף הבית, אוכל להראות לך איך לגרום לו להופיע.
> אם תרצי אוכל לתת לך קישור הורדה של פיירפוקס בעברית שקיבלתי בפייסבוק מצוות מוזילה.
> יש למוזילה פורום מצוין בעברית בו עזרו לי הרבה בעבר, רק בימים האחרונים יש תקלה באתר שלהם ולא ניתן להכנס אליו.
> אני מצרף עבורך את דף הפייסבוק של מוזילה ותוכלי לשלוח להם הודעה אישית לשאלות טכניות. הם משיבים בזמנים של תוך מספר שעות ולפעמים גם יומיים. תלוי לפי הזמן שלהם:
לצפיה ב-'תודה רבה רבה'
תודה רבה רבה
15/02/2018 | 06:01
16
פניתי אליהם. נקווה לטוב. ושוב תודה.
לצפיה ב-'נראה שהבעיה נפתרה: מהירות הופעת האותיות'
נראה שהבעיה נפתרה: מהירות הופעת האותיות
15/02/2018 | 07:16
22
תואמת את מהירות ההקלדה (לפחות בחמש הדקות האחרונות) בלי שעשיתי שום דבר.... מקווה שימשיך כך.

תודה רבה לך על נסיונך לעזור.
לצפיה ב-'לא מצליח לראות סרטים בצפייה ישירה'
לא מצליח לראות סרטים בצפייה ישירה
12/02/2018 | 07:31
16
56
בוקר טוב
כיביתי את המחשב ללילה, וכשהתחברתי שוב, בכל האתרים לצפייה ישירה אני מקבל קול ומסך שחור.
באתר http://subsmovies.me אני מצליח לראות סרטים, אם אני בוחר בפלאש ולא HTML5.
יש למישהו רעיון?
לצפיה ב-'אם זה לא הפורום הנכון'
אם זה לא הפורום הנכון
12/02/2018 | 23:02
15
23
אשמח להכוונה
לצפיה ב-'האתר שלךמלוכלך '
האתר שלךמלוכלך
13/02/2018 | 07:44
14
34
מחייב כניסה לאתריי פירסומת.
מי צריך את הצרות האלה

לצפיה ב-'אין לי אתר'
אין לי אתר
13/02/2018 | 12:05
13
23
ואין לי מושג על מה אתה מדבר.
אתה בטוח שהגבת לפוסט הנכון?
לצפיה ב-'אז למה נתת את האתר הזה כדוגמה?'
אז למה נתת את האתר הזה כדוגמה?
13/02/2018 | 23:52
12
20
זה אתר גרוע שלצורך צפיה דורש התקנת תוסף לא ברור.

אתרים לגיטימים לצפיה ישירה לא דורשים התקנת תוספים.

ודווקא האתר הזה פועל אצלך?

לצפיה ב-'לא הייתי בטוח'
לא הייתי בטוח
14/02/2018 | 05:06
11
25
אם יש טעם להתייחס, לנוכח הבעיות בהבנת הנקרא.
א. אני לא נדרשתי להתקנת תוסף. לפעמים כשמבקשים ממך להתקין, פשוט מתעלמים.
ב. ציינתי את האתר הזה כי הוא האתר היחיד, שאני מכיר, שמאפשר לבחור בן צפייה בתצורת HTML5 לבין פלאש, ובנוסף מאפשר לבחור כתוביות, בלי שיהיה צורך להוריד ולסנכרן אליו כתוביות. הפלאש עובד בשבילי, לכן זה האתר היחיד שאני יכול לצפות בו בסדרות וסרטים.
ג. זה אינו אתר שלי, אלא אתר מחו"ל.
ד. פניתי לפורום הזה בחיפוש תשובה מה יכל להשבית אצלי את הצפייה הישירה בכל האתרים. מה נדלקתם על האתר ההוא? הוא אינו הנושא, ואינו המלצה שלי.
לצפיה ב-'האתר קצת מטעה למי שלא מכיר אותו'
האתר קצת מטעה למי שלא מכיר אותו
14/02/2018 | 17:07
10
19
צריך לרדת למטה בדף בשביל לראות את הוידאו.
ולמעלה יש כל מיני הצעות/ פרסומות להתקנת כל מיני דברים שלא קשורים לצפיה.

יש לך את אתר
לצפיה ב-'חידוד השאלה: איני מצליח לראות סרטים בצפייה ישירה בכרום'
חידוד השאלה: איני מצליח לראות סרטים בצפייה ישירה בכרום
14/02/2018 | 23:58
9
42
במיקרוסופט אדג' זה עובד לי.
לצפיה ב-'שוב נשאלת השאלה'
שוב נשאלת השאלה
15/02/2018 | 08:23
8
13
האם זה ב flash או ב HTML5 ?
באדג' תנטרל את הפלאש ונראה

לצפיה ב-'הבעיה היא ב HTML5'
הבעיה היא ב HTML5
15/02/2018 | 19:37
7
7
באדג' אני צופה ב HTML5 בלי בעיות. אדג' אינו הבעיה.
בכרום רק הפלאש עובד.

לצפיה ב-'יש כנראה תוסף אחר בכרום'
יש כנראה תוסף אחר בכרום
15/02/2018 | 20:40
6
8
או האנטיוירוס שחוסמים את הצפיה

לצפיה ב-'איך לאתר תוסף שחוסם HTML5 בכרום?'
איך לאתר תוסף שחוסם HTML5 בכרום?
15/02/2018 | 21:17
5
13
ומה יכל להפעיל אותו בפתאומיות?
לצפיה ב-'כמה תוספים יש בכרום ?'
כמה תוספים יש בכרום ?
15/02/2018 | 23:01
4
9
4-5 ?
תבצע אלימינציה
לצפיה ב-'ניסיתי'
ניסיתי
16/02/2018 | 23:24
3
8
לא מצאתי תוסף רלוונטי בכרום.
בגוגל מדברים על HTML5 בהקשר ליוטיוב. אצלי יוטיוב עובד, אך כל האתרים של צפייה ישירה - לא.
לצפיה ב-'נחזור לבסיס'
נחזור לבסיס
17/02/2018 | 14:04
2
34
מסך שחור זה אומר שצריך לבטל האצת חומרה .
לצפיה ב-'מתי נחוצה האצת חומרה?'
מתי נחוצה האצת חומרה?
17/02/2018 | 23:06
1
6
לצפיה ב-'כאשר יש כרטיס מסך טוב'
כאשר יש כרטיס מסך טוב
18/02/2018 | 03:26
8
זה המצב הרגיל למעט בעיות בתצוגה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ