לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3931139,311 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'נקנה כלב בטעות'
נקנה כלב בטעות
15/07/2019 | 10:07
2
103
היי שלום לפני יומיים נסעתי לקנות כלב "בולדוג אנגלי" ללא תעודות ולא שאלתי את אם יש לו לפני הקנייה, שילמתי מקדמה של 3 אלף שקלים ועכשיו שאלתי אותו אם יש תעודות והוא אמר לי שלא אבל הוא גזעי אז אמרתי לו שאני מעדיף לא לקנות את הכלב. חתמתי איתו על זיכרון דברים שאני עד ה15.8 משלים לו את ההפרש ועכשיו הוא אומר עד שהוא לא מוכר את הכלב הוא לא מחזיר לי את הכלב. מה אני עושה במצב כזה? האם הזיכרון דברים תופס גם שהכלב ללא תעודות? בבקשה אני צריך עזרה
לצפיה ב-'פתרון פשוט'
פתרון פשוט
15/07/2019 | 10:14
76
כתבתם בזכרון דברים שהכלב גזעי ?
אם כן, אז הפתרון פשוט, כי הכלב שהוא רוצה למכור לך הוא לא גזעי
אין דבר כזה "כלב גזעי ללא תעודות"
הדבר היחיד שעושה את הכלב לגזעי זה התעודות
בלי זה הוא סתם עוד כלב עם כל מני גנים מעורבבים.
זה החוק, וזה המציאות.
חוץ מזה היית צריך לשאול את השאלות לפני לא אחרי.
לצפיה ב-'לפי פסיקות של בית המשפט, כלב ללא תעודות לא גזעי'
לפי פסיקות של בית המשפט, כלב ללא תעודות לא גזעי
17/07/2019 | 11:54
47
ולכן הוא הטעה אותך ואתה זכאי לכסף. אתה יכול לכתוב לו מכתב או לשלוח מכתב מעו''ד, אולי זה יספיק כדי שהוא ילחץ (בצדק) ויחזיר לך את הכסף. 
לצפיה ב-'השכמה מוקדמת'
השכמה מוקדמת
15/07/2019 | 16:19
50
גורת לברדור, בת 4 חודשים ,בלילה בגדר גורים, מעירה אותנו ממש מוקדם..חמש בבוקר לפעמים גם בארבע....
למישהו עצה בנידון?
לצפיה ב-'בריחת שתן לכלב'
בריחת שתן לכלב
09/07/2019 | 11:39
3
57
כלב מעורב : אסקי+לברדור+כנעני+ועוד
מהו התרופה המומלצת?
*בזמן אחרון יש לו חולשה ברגליים אחוריות
*אין בעיה של תיאבון ומהירות תגובה
*גודל-בינוני+,משקל 20+

תודה
מיכאל
מיכאל
לצפיה ב-'לעשות קשר ........או לפנות לווטרינר'
לעשות קשר ........או לפנות לווטרינר
09/07/2019 | 17:37
54
אני ממליץ על הווטרינר. יכול להיות שצריך טיטול, אבל יכול להיות גם שבריחת השתן היא רק סימפטום של בעיה רפואית איזושהי. בכל מקרה, לא נותנים לכלב תרופות ללא התייעצות עם וטרינר שבדק אותו. עצות באינטרנט טובות בשביל מתכון לעוגה.
לצפיה ב-'אולי פריצת דיסק ובריחת השתן נובעת מכאבים?'
אולי פריצת דיסק ובריחת השתן נובעת מכאבים?
10/07/2019 | 07:19
40
כמו שכתב המגיב שלפני, יכולות להיות כל מני סיבות וצריך לפנות לוטרינר.

לצפיה ב-'בעיות כאלה מחייבות פנייה לווטרינר.'
בעיות כאלה מחייבות פנייה לווטרינר.
11/07/2019 | 00:36
12
לצפיה ב-'האם הכלב שלכם יודע ללכת אחורה?'
האם הכלב שלכם יודע ללכת אחורה?
09/07/2019 | 07:57
2
81
מגי שלנו, לעיתים, בעיקר במעלה 3 מדרגות בבית, וכשחוששת מהחלקה הולכת רוורס, זה מצחיק ונחמד.

משיחות עם בעלי כלבים עולה שה"כישרון" הזה יחודי למעט כלבים וידוע כנחלתם של הבורדר קולי'ז.
למגי יש נגיעות של בורדר קולי...

האומנם?
לצפיה ב-'כל הכלבים עושים את זה, אין בזה שום "כישרון"'
כל הכלבים עושים את זה, אין בזה שום "כישרון"
09/07/2019 | 17:23
48
כמובן, הם מעדיפים ללכת קדימה, אבל אם הם נתקלים במחסום, או כל דבר שמונע מהם להמשיך קדימה, או להסתובב, אז הם נסוגים מספיק כדי להגיע למקום בו יוכלו להסתובב.
חתולים הם הכי מצחיקים, כשהם הולכים אחורה. אם חתול משחק בקופסה והיא מתלבשת לו על הראש, הוא לא מוריד אותה ברגליים הקדמיות, כמו כלב, אלא מתחיל ללכת אחורה, כאילו הקופסה היא חלק ממשהו יציב, וכל שנשאר לו זה להתרחק מהמשהו הזה בהליכה אחורה.
לצפיה ב-'אין לי מושג, אבל היא חמודה מאוד.'
אין לי מושג, אבל היא חמודה מאוד.
11/07/2019 | 00:37
10
לצפיה ב-'אפשר לתת לכלב להכנס למים של ים המלח? '
אפשר לתת לכלב להכנס למים של ים המלח?
08/07/2019 | 23:55
2
28
לצפיה ב-'לא!'
לא!
09/07/2019 | 07:51
18
לצפיה ב-'לא '
לא
16/07/2019 | 19:48
33
המים יגרמו לה להתייבשות ומוות.
גם לא לקחת לים המלח החום בלתי נסבל לכלבים
לצפיה ב-'כדורים כרוניים נגד כאבים לכלב'
כדורים כרוניים נגד כאבים לכלב
07/07/2019 | 12:37
4
46
אפשר להמליץ לי על משכחי כאבים כרוניים לכלב לברדור בן 11.5 שנים ? אולי כדורים שמתאימים גם לבני אדם?
לצפיה ב-'לא נותנים לכלב תרופה ללא התייעצות עם וטרינר'
לא נותנים לכלב תרופה ללא התייעצות עם וטרינר
08/07/2019 | 21:42
2
38
בכל מקרה, תרופות של בני אדם לא מתאימות לכלבים/חתולים. חלק מהן עלולות פשוט להרוג אותם. את יכולה לרצוח את הכלב שלך ב...אקמול.

לצפיה ב-' אקמול. אקמול הורג כלבים'
אקמול. אקמול הורג כלבים
16/07/2019 | 19:54
1
22
כל התרופות שכלביי טופלו בהן הן תרופות שבני אדם משתמשים חוץ מקולרים כמובן וחומרים נגד מזיקים אקמול לא מתאים לכלבים הורג אותם.
לצפיה ב-'"9 כדורים רעילים" - תרופות שאנו בני האדם משתמשים בהן ושלחיות'
"9 כדורים רעילים" - תרופות שאנו בני האדם משתמשים בהן ושלחיות
22/07/2019 | 00:14
22
שלנו הן רעילות. אלה הם תשעה סוגי הכדורים הרעילים הנפוצים. בנוסף, ישנם עוד הרבה כדורים רעילים לכלבים.
לדעתי, זה חוסר אחריות, להעיד על כך, שטיפלת בכלבים שלך בתרופות של בני אדם, מבלי לסייג ולהדגיש את כל אלה הרעילות לכלבים. לא כל מי שקורא "עדות" שכזאת, בפורום כלבים, טורח לבדוק ולהצליב מידע באינטרנט.
לצפיה ב-'כמו שאמרו, רק וטרינר.'
כמו שאמרו, רק וטרינר.
11/07/2019 | 00:30
6
לצפיה ב-'PREVECTO רכישה מחו'ל'
PREVECTO רכישה מחו'ל
07/07/2019 | 21:33
52
ערב טוב לכם
מישהו הזמין מחו"ל תבליה לטיפול בפרעושים שנקראת Prevecto ויכול להמליץ על מוכר אמין ? אני חושש מזיופים
תודה לכם

לצפיה ב-'מה סוג הכלב?'
מה סוג הכלב?
07/07/2019 | 12:48
2
97
אימצתי השבוע כלבה מתוקה שנמצאה נטושה.
אני סקרן לדעת איזה סוג הכלבה
צרפתי תמונות
לצפיה ב-'נראה כרועה גרמני מעורב בכל טוב הארץ'
נראה כרועה גרמני מעורב בכל טוב הארץ
07/07/2019 | 16:20
19
לצפיה ב-'נשמה טובה עם שורשי רועה גרמני'
נשמה טובה עם שורשי רועה גרמני
09/07/2019 | 07:53
13
לצפיה ב-'דילול שיער לכלבים'
דילול שיער לכלבים
06/07/2019 | 14:48
1
49
היי
יש לי כלבה חמודה , גודל בינוני משקל 13 קילו.
היא משירה מלא שיער ברמה שכל הבית מכוסה.
דיברתי עם ספרים והיא הציעה דילול שיער, האם יש מישהו שעשה לכלב שלו דילול ויכול לתת את דעתו?
וכמה זה אמור לעלות? הספרית אמרה 250 שקל. נשמע יקר ..
אשמח לתגובות :)
לצפיה ב-'אני עושה דילול לכלב שלי באופן קבוע.'
אני עושה דילול לכלב שלי באופן קבוע.
11/07/2019 | 00:33
26
זה מתאים בעיקר לכלבים עם פרווה כפולה, וזה בטח עדיף על תספורת. לגבי מחיר - אני לא חיה בארץ ולכן לא יכולה להגיד, אך בזמנו, לפני כמה שנים, נדמה לי ששילמתי למספרה ניידת בערך חצי מזה.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
05/07/2019 | 11:54
1
73
אהלן, שאלה על כלב פינצ'ר שאכל פגר של ציפור מתה. האם יש סיבה לחשש?
לצפיה ב-'נשמע לא טוב'
נשמע לא טוב
06/07/2019 | 13:08
43
אם הציפור היתה חולה או מורעלת, אז הכלב בסכנה. ממליץ לשאול את הוטרינר שלך אם כדאי לגרום לו להקיא.
לצפיה ב-'השכמה מוקדמת'
השכמה מוקדמת
03/07/2019 | 09:32
1
66
יש לנו גורת לברדור בת 3 וחצי חודשים,ישנה בתוך גדר גורים בלילה ומתעוררת בחמש ואפילו בארבע וחצי ומתחילה ליילל. יוצאים אתה ויש לה צרכים למרות שהוצאנו אותה בחצות או אפילו שתיים לפנות בוקר.האם יש דרך לשנות? האם זה צורך אמיתי או שהרגל מתחיל להתפתח?
לצפיה ב-'היא תינוקת, כמו כל תינוק קשה לה להתאפק'
היא תינוקת, כמו כל תינוק קשה לה להתאפק
04/07/2019 | 08:24
42
כלל אצבע - גור כלבים יכול להתאפק מספר שעות השווה בערך כפי גילו בחודשים + 1, כלומר גורה בת 3 חודשים תוכל להתאפק כ-4 שעות (ברור שזה לא מדע מדוייק). לטעמי זה יפה שהיא קוראת לכם ומנסה להמנע מלעשות צרכים בבית.
כשהיא תתבגר כושר ההתאפקות יעלה, עד להגעה ל- 3 פעמים ביום כמו כלב בוגר ממוצע.
אגב, בזקנה כושר ההתאפקות עלול להפגע - שוב כמו שעשוי להתרחש אצל בני אדם.
לצפיה ב-'הזהרה ממזונות ללא דגנים'
הזהרה ממזונות ללא דגנים
30/06/2019 | 10:26
2
100
מינהל התרופיות והמזון הוציא הזהרה ממספר מזונות פופולריים ללא דגנים, בחשד שהם גורים לבעיות בלב לכלבים
לצפיה ב-'רוב תודות לך על העדכון '
רוב תודות לך על העדכון
02/07/2019 | 20:06
46
חשוב לדעת.
לצפיה ב-'הזהרה ממזונות ללא דגנים..'
הזהרה ממזונות ללא דגנים..
04/07/2019 | 09:50
54
אז מה נשאר?
זה נראה כמו כול המזונות או לפחות כול הפופולרים..
באמת בעייה..
לצפיה ב-'בית קברות לבעלי חיים'
בית קברות לבעלי חיים
29/06/2019 | 22:05
7
72
יש לי כלבה בת 17
היא יחסית בריאה
אבל אני מתחיל לחשוב על הסוף ואני רוצה להיות מוכן שזה יקרה

הבנתי שיש כמה בתי קברות לחיות בארץ.
איך בדיוק עובדת הפרוצדורה?
האם אני מגיע בזמן שבעל החיים מת ומסדרים לי חלקה מוכנה במקום?
או שצריך לקנות חלקה מבעוד מועד?

לצפיה ב-'הויטרינר'
הויטרינר
30/06/2019 | 16:49
3
62
משאירים את הכלב אצל הויטרינר ומשלמים והוא אמור לדאוג לקבורה.
לצפיה ב-'לא משאירים בן משפחה לאף אחד ולא "קונים" עבורו אחריות של זרים'
לא משאירים בן משפחה לאף אחד ולא "קונים" עבורו אחריות של זרים
30/06/2019 | 17:17
2
75
תמיד צריך לדעת מה התהליך ותמיד צריך לעקוב ולוודא שמה שאמור להיעשות אכן נעשה. כבר היה מקרה מזעזע, של וטרינר מכובד, שהשליך כלבה גוססת למיכל האשפה, למרות ששולם לו להרדים אותה ולטפל בקבורתה. נכון, זה היה מקרה אחד, אבל זה גם היה מקרה אחד שהגיע לחדשות, וזה קרה מפני שהגוססת לא הזדרזה למות, ומישהו שמע את יללות הייסורים שלה, בוקעות מתוך מיכל הצפרדע. ובעלת הכלבה? היא לא ידעה על כך דבר. היא שילמה לווטרינר, שאמור היה לדאוג "לטפל" בנושא.
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
30/06/2019 | 18:16
1
62
 כוונתי הייתה שזה מה שנהוג. אני לעולם לא  ארדים כלב אלא רק במקרה יוצא דופן. כלבים זה דבר מופלא חברים למסע החיים.הויטרינר הזה טיפל בכלבים רבים פה באיזור,

לצפיה ב-'הכלבה ההיא גססה מסרטן - מספיק יוצא דופן?'
הכלבה ההיא גססה מסרטן - מספיק יוצא דופן?
01/07/2019 | 01:42
60
פשוט, לווטרינר ההוא, שטיפל בכלבים רבים, לא היה מקום בפריג'ידר, אז הוא זרק אותה לפח.
אני לא יודע מה אתכם, אבל כלבתי ג'יני, שנפטרה בגיל ½16, נמה את שנת העולמים שלה בפינת החצר שלי, שבה אהבה לרבוץ. למי שאין חצר, יכול למצוא פינה יפה במעבה אחד היערות, ולטמון עמוק, בין שורשי עץ גדול. אנ'לא יודע מה אומר החוק לגבי זה, אבל כשהיחס במדינה לבעח"י (גם כשהם חיים) הוא כמו שהוא - ...תשלימו לבד.
לצפיה ב-'יש בית קברות בכפר הס, אנחנו קברנו שם את הכלב שלנו'
יש בית קברות בכפר הס, אנחנו קברנו שם את הכלב שלנו
01/07/2019 | 08:38
2
55
לא לכל אחד יש חצר וזה לא חוקי לחפור בור ביער ולקבור שם חיות מחמד. 
בית הקברות מאד מסודר ויפה, אבל אני חושבת שהם שומרים את הקבר עם המצבה הקטנה רק למספר שנים ולאחר מכן קוברים מעל חיות אחרות בגלל שאין מקום (הם אומרים את זה מראש). הוטרינר שלנו עשה את הסידורים ויצא לנו לעלות לקבר שלו כמה פעמים אחרי שמת. אני חושבת שהמקום יפה ומכובד
לצפיה ב-'תודה על התשובות אבל לא עניתם לי על השאלה'
תודה על התשובות אבל לא עניתם לי על השאלה
01/07/2019 | 19:43
1
50
מעדיף לא להביא את הכלב לוטרינר שילך לקבור אותו.
אין לי גם קשר כל כך טוב עם הוטרינר אצלנו שאני יוכל לסמוך עליו בעניין הזה

האם צריך להתקשר ולשלם עבור מקום מראש?
או שאני מגיע לשם עם הכלב ומוצאים לי חלקה לקבור אותו באותו זמן?
קבר מעל או ביחד עם חיות אחרות זה גם בסדר מבחינתי, לפחות אני אהיה לי מקום עדיין לגשת לשם
לצפיה ב-'הרי לך רשימת בתי הקברות לחיות מחמד - תתקשר ותשאל'
הרי לך רשימת בתי הקברות לחיות מחמד - תתקשר ותשאל
02/07/2019 | 02:41
60
חיפוש בגוגל: "בית קברות לחיות" - בין מרכאות כפולות (בלי המרכאות מקבלים את כל בתי העלמין בארץ)
קליק על אחד מהרשימה, פותח חלון עם פרטים, בצד שמאל, על גבי המפה. אם עדיין אין טלפון (לחלק יש, לחלק אין) גוללים את חלון הפרטים מטה ומוצאים את הקישור בגוגל לאתר המבוקש. בתוכו יש טלפון.
לי, כאמור, אין ניסיון בקבורה כזאת ולכן לא אוכל להשיב לשאלתך, לגבי שיריון חלקה ומתי משלמים.

לצפיה ב-'כלב מבוגר לא מסתדר עם ילדה'
כלב מבוגר לא מסתדר עם ילדה
30/06/2019 | 14:46
8
72
שלום לכולם!
יש לנו כלב (קטן, כ 8.5 ק"ג, קורגי מעורב) בן 13-14 שנים, בריא יחסית לגיל. הוא מעולם לא היה כלב חברותי, ויש לו נטייה לדומיננטיות כלפי אנשים וכלבים אחרים. הוא מכבד אותנו, הבעלים שלו, ואת כל חברי המשפחה והחברים הקרובים שהוא מכיר. בעיקר אוהב שעוזבים אותו בשקט עם קצת ליטופים מידי פעם. לפני כ 6 שנים הבאנו כלבה חדשה (5.5 ק"ג, פיקינז/צ'יוואווה) והיא מצאה לעצמה פינה בתחתית שרשרת המזון. היא מפחדת ובורחת מכל דבר, אפילו הצל של עצמה לפעמים. זה יוצר דינאמיקה קצת מוזרה, אבל זה עובד בסה"כ.
יש לנו ילדה בת קצת מעל 2.5. בהתחלה הכלבים פחות או יותר התעלמו ממנה, ברגע שהיא למדה לזחול וללכת הם השתדלו להימנע ממנה (תינוקות מושכים בפרווה). בתקופה האחרונה כשהיא יחסית גדולה - מדברת ומבינה כמעט הכל, היא לפעמים מנסה להתקרב לכלבים. הצעירה בד"כ בורחת, אבל לפעמים נותנת לה ללטף לכמה שניות. כשאנחנו ליד ועוזרים הוא נשארת ואפילו מלקקת את הילדה השמחה והצוהלת.
הבעיה היא עם הכלב המבוגר - לפעמים הוא בסדר ואין בעיה, היא מלטפת וממשיכה הלאה, אבל לפעמים (בעיקר כשהוא נח/ישן) הוא נהיה מאוד אגרסיבי. הוא יכול לנהום, ואפילו לתקוף אותה. היום הוא קפץ לכיוונה והצליח לפתוח לה את השפה + דימום ולשרוט לה את האף וכמה אצבעות ביד והילדה כמובן נבהלה וצרחה והייתה צריכה לא מעט זמן כדי להירגע. כבר היו תקריות דומות בעבר, אבל היום זה עבר את הגבול.
אישתי רוצה לקחת אותו להרדמה מחר (הוא הכלב שלה כבר כמעט 13 שנה, ככה שאני מאמין שהיא לא תגיע לביצוע), ולי סוף סוף ירד האסימון שכנראה שאין סיכוי שהוא יתנהג כלפי הילדה כמו שהוא מתנהג כלפינו.
אני אשמח לרעיונות והצעות איך להתמודד. אולי יש דרך לחבר בינו לילדה (למרות שגם כלפינו הוא יכול לנהום כשהוא נח ומציקים לו, הוא פשוט לא מתנפל כי הוא ניסה לפני הרבה שנים והבין שזה לא רעיון טוב). ואם לא, יש לנו אפשרות להפריד ביניהם רוב הזמן אבל אז הוא יהיה די בודד רוב היום.

תודה מראש!
לצפיה ב-'למה להרדים?'
למה להרדים?
30/06/2019 | 16:45
1
41
הכלב מבוגר וצריך יותר לישון הילדה הקטנה מציקה זה כואב ולא נעים ועוד להפריע לו לישון? לא חבל להרוג נשמה.
לצפיה ב-'אני לא רוצה להרדים - מחפש עצות ופיתרון לבעיה'
אני לא רוצה להרדים - מחפש עצות ופיתרון לבעיה
30/06/2019 | 18:53
37
הילדה כבר לא קטנה כל כך, ודווקא לא מציקה לו אלא רוצה להתקרב אליו והוא תוקף אותה. לפעמים זה בסדר, אבל לא תמיד ואני לא רוצה להרגיש שאני צריך להגן עליה ממנו.
הדיבור על הרדמה היה כתגובה מיידית לאירוע. זאת לא הפעם הראשונה שהוא עושה את זה, ואנחנו מפחדים שהוא יפגע בה (כאילו שלא מספיק שהוא פתח לה היום את השפה) או יגרום לה לפחד מכלבים בעתיד. סביר להניח שאחרי לילה של מנוחה נירגע קצת, אבל זה לא ימנע את הפעם הבאה.
להיפך - אני מחפש משהו שימנע את הפעם הבאה, מישהו עם ניסיון שעבר משהו כזה והצליח לגרום לכלב זקן עקשן ודומיננטי להיפתח ולהיקשר לילד/ה. הדבר האחרון שאני רוצה זה להרדים את הכלב, הוא איתי כבר 9 שנים.
לצפיה ב-'תפרסמו את הילדה למסירה ..."לבית חם"'
תפרסמו את הילדה למסירה ..."לבית חם"
30/06/2019 | 16:47
4
22
לצפיה ב-'יש אנשים שמוציאים שם רע לאוהבי חיות'
יש אנשים שמוציאים שם רע לאוהבי חיות
30/06/2019 | 18:59
3
40
כל מה שאני מחפש זה עצה איך למנוע ממשהו כזה לחזור שוב, כי לסגור את הכלב בכלוב לשאר חייו נשמע לי כמו התעללות. למסור אותו או לתת אותו לחמותי זה גם הרעה בתנאים וגם הוא איתנו 9 שנים והוא חלק מהמשפחה. העניין של ההרדמה עלה כי נכנסנו לפאניקה, כי -אולי- הכלב שלנו התנפל על הילדה ופצע אותה, לא פעם ראשונה.
אם יש לך משהו שימושי לומר, בבקשה. את/ה מסוג האנשים שיגרמו לאדם על הגדר לאנטגונזים ולהיפטר מהכלב.
לצפיה ב-'פנה למאלף מומחה להתנהגות כלבים - בקשר ל-2 הכלבים שלך'
פנה למאלף מומחה להתנהגות כלבים - בקשר ל-2 הכלבים שלך
01/07/2019 | 01:20
2
43
באותה הזדמנות גם חפש פתרון לכלבה המפוחדת-בורחת שלך.
במקביל, למד את הילדה שלך שלא לגעת בכלב המבוגר כשהוא ישן או סתם נח.
למד אותה איך קוראים לכלב שיבוא, מה ואיך מציעים לו, כדי שילמד להכיר, ואח"כ כדי שיבוא ברצון, איך מלטפים כלב, איך מדברים אליו. יכול להיות שהיא לא תקלוט הכל בגילה הצעיר, אבל את הרי בונה לטווח הרחוק, אתה מחנך לכיבוד ולאהבה של בעלי-חיים.
לצפיה ב-'עוד רעיונות לכיוון'
עוד רעיונות לכיוון
01/07/2019 | 22:07
1
47
תודה, זה כבר יותר בכיוון!
הכלבים שלנו מוזרים קצת, אבל זה הפך להיות חלק מהדינמיקה שלנו. הצעירה אמנם מפחדת מכל דבר, אבל אנחנו מסתדרים עם זה, ובאותו הזמן היא מספיק צייתנית ואני סומך עליה מספיק כדי לשחרר אותה בטיולים (שלא כמו החבר הזקן-עקשן שלה שפשוט יברח לו לטייל לבד ויחליט שבא לו להתנפל על איזה רועה גרמני צעיר ששוקל פי 5 ממנו).
שמתי לב שניסיתי בעבר לשכנע את הילדה להתקרב לכלב גם אם הוא נוהם, כי הוא ירגע - וזאת הטעות שלי. אני אנסה אחרת, לעזוב אותו בשקט כשברור שהוא רוצה את הספייס שלו או שהוא ישן, ולשחק/ללטף אותו כשהוא בעניין.
לצפיה ב-'סליחה, לכלבים שלך יש הפרעות התנהגותיות'
סליחה, לכלבים שלך יש הפרעות התנהגותיות
02/07/2019 | 02:09
50
"מוזרויות" יש רק בסיפורים ובסרטים.

אף פעם לא מאוחר להתחיל באילוף עם מומחה צמוד. אילוף כלב לשבת, לבוא כשקוראים לו, או ללכת ב"רגלי", אלה תוספות לצורך נוחיות. ראשית האילוף של כלב משפחה, זה לסמן לו את מקומו בלהקה, ומקומו תמיד בתחתית הסולם. כשהוא מפנים את זה, הוא לעולם לא ינהם לעבר אף חבר אחר בלהקה. לפי דבריך, הכלב המבוגר סבור, מן הסתם, שמקומו בבראש הלהקה. משום כך הוא מרשה לעצמו לנהום לעברכם. גם אדישות כלפי כלבים אחרים זה סעיף באילוף. הכלב שלך לא צריך לעשות חשבון בכמה כבד יותר הרועה הגרמני או בכמה הוא כבד מהצ'יוואווה. הוא צריך להיות אדיש לנוכחותם.

כלבה פחדנית, כשהיא עדיין צעירה - זה הזמן למצוא את הסיבות לפחד, ללמוד איך לטעת בה ביטחון, לתעל את המרץ שלה למשחק ואילוף, ולעודד ולצ'פר אותה כשהיא מבצעת כראוי.

אילוף דורש חזרות רבות. זה לא יום לימודים ארוך. 10-15 דקות בכל טיול, אחרי הוצאת המרץ, כשהכלב נינוח. תתחיל וספר לנו איך העסק מתקדם.
לצפיה ב-'הכלב כבר מבוגר'
הכלב כבר מבוגר
01/07/2019 | 22:13
38
לא נראה לי שהוא יהיה מסוגל לתקוף עוד זמן רב. אם אתם יכולים להשקיע, אפשר להביא מאלף שינסה לעבוד אתכם ועם הכלב. אם לא, הילדה בת שנתיים וחצי אז היא עדיין צריכה השגחה צמודה - תדאגו שהמפגשים עם הכלב יהיו מבוקרים ושהיא לא תציק לו.
לצפיה ב-'אילנה טובה חייבת אימוץ או אומנה והצלה מההסגר! '
אילנה טובה חייבת אימוץ או אומנה והצלה מההסגר!
30/06/2019 | 13:19
49
לצפיה ב-'איך לעזור לכלב שננשך'
איך לעזור לכלב שננשך
24/06/2019 | 21:36
3
56
שני כלבים שהיו בגינה ללא בעלים נשכו כלב. איך לעזור לכלב פצוע?
לצפיה ב-'תלוי בחומרת הפציעה'
תלוי בחומרת הפציעה
24/06/2019 | 22:29
39
הכלב שלך?
אם דימום שטחי אז לנקות כמו בן אדם.
אם חתכים עמוקות שמצריך תפירה - אז וטרינר
אם הכלב נסער - אז לתת לו לנוח. יעבור לו תוך כמה שעות או ימים.
לצפיה ב-'אם יש ממש פצע או נראה שיש בעיה עם הכלב - לקחת לווטרינר.'
אם יש ממש פצע או נראה שיש בעיה עם הכלב - לקחת לווטרינר.
28/06/2019 | 02:59
13
לצפיה ב-'לחטא'
לחטא
30/06/2019 | 16:52
22
עדיף לחטא את המקום כמה  שיותר מהר
לצפיה ב-'מזון יבש- פירסט מייט'
מזון יבש- פירסט מייט
23/06/2019 | 15:52
49
שלום,האם יש למישהו ניסיון עם המזון הנ"ל?
תודה
לצפיה ב-'מזון יבש לכלב'
מזון יבש לכלב
23/06/2019 | 13:51
71
איפה ניתן לקנות מזון יבש "צ'מפיון אקטיב פלוס".
לצפיה ב-'בקשת עזרה לכלב נובח'
בקשת עזרה לכלב נובח
16/06/2019 | 16:23
1
69
יש לי סבל נוראי מנביחות כלב/ה  של שכן  שהנביחות מטרידות אותי מאוד ואיני מסוגל לתפקד כלל ! מה גם שאני סובל ממיגרנות קשות וזה עוד מכביד עלי
ניסיתי לדבר לדבר עם בעל הבית זה זמן רב והוא שולח לך מילות זילזול
הוא יוצא בבוקר לא יודע לאן ומשאיר הכלב עד אחר הצהריים סגור בביתו
אגב הוא גר בשכירות ופניתי לבעל הדירה והוא הפנה אותי למשטרה ועוד לא הלכתי
הבנתי שיש סעיף בהשכרת דירה שלא להפריע לשכנים האם זה קיים?
פניתי למוקד העיריה ׁ( הם שולחים פניה לוטרינר כך נאמר לי ) מספר פעמים ושלחו לי הודעה שהפניה שלי נסגרה ואין לי מושג מדוע
אני ממש במבוי סתום האם יש למישהוא רעיון מה עלי לעשות ? למי עוד לפנות?
האם דרך עו"ד ודרך משפט אפשרי?
תהיה לכם זכות גדולה אם תעזרו לי
תודה רבה רבה

לצפיה ב-'מה לעשות? __________ לעשות.'
מה לעשות? __________ לעשות.
17/06/2019 | 03:27
59
תגיש תלונה במשטרה על מטרד רעש. כדאי שיהיה לך תיעוד מוקלט (על רקע שידורי רדיו וחדשות).
צלם את עותק התלונה שבידך והטרח את עצמך לשרות הווטרינרי.
אל תצפה שהעיריה תטפל בתלונה טלפונית, שאיננה מפגע ציבורי, כמו למשל בור שנפער באמצע הכביש, או עץ בשטח ציבורי, שנפל על מישהו.
לצפיה ב-'יתרונות וחסרונות בכלבים ובפרט מבחינת הדת'
יתרונות וחסרונות בכלבים ובפרט מבחינת הדת
14/06/2019 | 11:40
2
55
לצפיה ב-'יתרונות וחסרונות בתותים ובפרט מבחינת הגרביים'
יתרונות וחסרונות בתותים ובפרט מבחינת הגרביים
18/06/2019 | 08:33
17
לצפיה ב-'זו שאלה?'
זו שאלה?
28/06/2019 | 03:00
9

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ