לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3850038,500 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'אתמול נכנסתי לחרדה כשהיו מולי כלבים ללא בעלים'
אתמול נכנסתי לחרדה כשהיו מולי כלבים ללא בעלים
19/06/2018 | 17:28
3
37
אתמול באופן מקרי, הלכתי באיזור 22 בלילה, לא היו כנעט אנשים ברחוב בו הלכתי.
והיה כלב ענק, קצת זקן מלא פרווה, הלך מאחורי . הלב שלי דפק. והייתי בחרדה.
ממש במקרה, באיזור 12 בלילה, ברחוב אחר, היה כלב (נראה צעיר) גדול מאוד. עמד מולי בתנוחת 'היכון' הוא היה ללא בעלים. ולא היו אנשים ברחווב.
עוד פעם חרדה נוראית.
מה אמורים לעשות במקרים כאלו?
מה עושים עם הכלב נובח או הולך/רץ/רודף אחרי?
מה האסטרגיה הטובה שהכלב יירד ממני?
תודה רבה

תודה רבה
לצפיה ב-'אני חושב שני דברים'
אני חושב שני דברים
19/06/2018 | 22:30
2
30
הראשון הוא שאתה צריך לחפש מטפל שיעזור לך להתגבר על החרדה מנוכחותם של כלבים באשר הם, בלי קשר לרמת האיום שהם מהווים.
השני הוא שכאדם שמעולם לא גידל כלב ולא בילה איתם זמן, אני בספק אם אתה קורא נכון שפת גוף של כלבים וכשאתה אומר שהכלב היה במצב 'היכון' זה לא בהכרח מה שזה אומר.
המציאות היא שכלבים משוחררים תוקפים מיוזמתם עוברי אורח במרחב הציבורי לעיתים רחוקות למדי.

ובכל זאת, כמה טיפים של שפת גוף: אל תבהה בכלב, הנטיה הטבעית שלנו היא להסתכל למקור הסכנה, אבל מבחינת הכלב מבט בעיניים פירושו קריאת תיגר. אם כלב מתקרב אליך בצורה מאיימת, השפל את המבט והפנה את הראש. אל תתקרב לכלב חזיתית אלא נסה לעקוף אותו, לעבור מצד לצד של המדרכה למשל (אותה מדרכה, לא לחצות את הכביש), אם התנאים צרים ואתה נאלץ ללכת ממש אליו, תוכל להפנות את הגוף ולהתקרב אליו עם צד הגוף ולא עם החזית. אלו שלוש התנהגויות כלביות שמשדרות המנעות מעימות ולא קריאת תיגר, וזה יעזור לך להמנע מעימות. כמובן שזה יעבוד על הכלב, אבל זה לא יקטין את החרדה שלך אם לא תטפל בה.
לצפיה ב-'בגדול מסכימה עם עומר'
בגדול מסכימה עם עומר
20/06/2018 | 09:27
1
10
לא לרוץ, לא לקפוא ולא ליצור קשר עין. אתה צריך להתרחק בהליכה בטוחה. אני לא חושבת שצריך להשפיל מבט אבל כן לצמצם אינטראקציה. זה קורה הרבה באיזור שאתה גר בו? האם הלכת לבד או עם כלב קטן?
לצפיה ב-'תודה לשניכם'
תודה לשניכם
20/06/2018 | 22:31
3
זה בדיוק מה שעשיתי, באופן טבעי.  פשוט התעלמתי ממנו, והלכתי בבטחה..
לא הלכתי עם כלב.  (הייתי מת להתחיל להתיידד עם כליבם ואולי אפילו לגדל בעצמי).
זה קרה לי כבר פעמיים בשבוע האחרון עם כלב מסויים. ואכן התקשרתי לעירייה להודיע להם.
אגב, לפי דעתכם, אם אגדל כלב, זה יפחית את החרדה מהכלבים הגדולים. או שזה יישאר אותו דבר?
שאלה נוספת, חשבתי אולי יש אפלקציה שעושה רעש ואז מרחיקה ממני את הכלבים הגדולים שמשוטטים ברחוב ללא בעלים.
תודה 
לצפיה ב-'תשלום עבור העברת בעלות'
תשלום עבור העברת בעלות
20/06/2018 | 20:21
4
שאלה קיבלתי כלבה שהיא טופלה מאוד מאוד טוב ויש לה רשיון עד סוף חודש ספטמבר 2018ע"ש הבעלים הקודמים השאלה האם אני צריכה לשלם עבור העברת בעלות ?
לצפיה ב-'בעיה של השתנה בבית'
בעיה של השתנה בבית
16/06/2018 | 17:34
9
45

שלום לכולם,
כותבת כאן מחוסר אונים....
לפני כמעט שלושה חודשים אימצנו כלבה מעמותה שמעריכים את גילה כבת שנה וחצי. 
אני רציתי תקופה ארוכה כלב ואחרי שסוף סוף בעלי הסכים אימצנו אותה ועכשיו לצערי הרב מרוב שלא קל איתה (בלשון המעטה) היא גורמת לנו הרבה צרות וקשיים בזוגיות...
אף על פי כן אני מאוד אוהבת אותה ומאוד נקשרתי אליה...
מה לא עברנו איתה...
פיפי בכל מקום בבית ועל ספות התנהגות תוקפנית לאנשים שבאים הביתה וגם בטיולים, לא מסוגלת ללכת ישר אפילו מטר בטיול (רק בזיגזג...)
אני בטוחה שגם לה היה לא פשוט כמובן להתרגל לבית חדש וחודש אחרי שאימצנו אותה עברנו דירה אז בכלל....
לאחרונה היה שיפור קטן בהתנהגויות השליליות אך בימים האחרונים רגרסיה רצינית מבחינת פיפי בבית- בכל מקום וכמה פעמים ביום! (דווקא אנשים היא מקבלת הרבה יותר טוב!)
היינו בטיפול של כמה פגישות אצל מאלפת והיא עזרה לנו מאוד. הבעיה היא שהיא עובדת בשיטה של ״כלוב אילוף״ (מי שמכיר..) ולדעתה רק כלוב יעזור לבעיית הצרכים. בתהליך האילוף (שכלל הרגלה בשלבים לכלוב) הגענו לשלב של להשאיר אותה עם עצם גדולה ושווה בכלוב ולצאת מהבית.
להפתעתנו הרבה היא הצליחה להרוס ולעקם את הברזלים בכלוב ועכשיו יהיה בעייתי לנעול אותה שם כי קשה לסגור את הפתח שעשתה...
אנחנו ממש לא רוצים לקנות כלוב חדש (הוצאנו המון על אילוף וטיפול בה בתקופה כה קצרה.. וגם מי מבטיח לי שלא שלא תהרוס כלוב חדש?)
מה ניתן לעשות?? האם יש שיטות אחרות לגמילה מצרכים חוץ מכלוב?
תודה לכל מי שקרא/ה עד כה
לצפיה ב-'נשמע מאד מתסכל שמשקיעים זמן וכסף באילוף'
נשמע מאד מתסכל שמשקיעים זמן וכסף באילוף
16/06/2018 | 20:08
3
39
ולא רואים תוצאות. אני לא רוצה סתם להשמיץ את המאלפת, אבל נשמע שהיא לא עשתה לכלבה הרגלה נכונה לכלוב וזה שורש הבעיה. ההרגלה לכלוב חייבת להיות נעימה, חוויה של מאורה וטריטוריה מוגנת- ולא קלסטרופוביה וסטרס. חבל, כי השיטה הזאת לפעמים פותרת את הבעיה בשבועיים. האם פסלתם גם בעיות בריאותיות של בריחת שתן או דלקות בשתן?
אני חושבת שאילוף זו האופציה היחידה אבל עם מאלף שקיבלתם עליו המלצות מאנשים שחוו בעיה דומה- לגמול כלב בוגר שהגיע מעמותה. אם אין בעיה בריאותית- זה לחלוטין אפשרי. אם יש בעיה בריאותית- יש טיפולים תרופתיים. 
עוד אופציה לא זולה אך יעילה במידה זה לשלוח לפנסיון אילוף. גם יתן לכם זמן לנשום וגם יעשו איתה עבודה יותר אינטנסיבית. זה לא זול אבל הרבה יותר כיף לגדל כלב מחונך.
לי אישית אין ניסיון בגמילה מצרכים כי אימצתי פעמיים כלבים בוגרים שהיו מורגלים לצרכים בחוץ, אבל יש לי חברה שהגיע אליה כלב מבית ממש מזניח ששם על הכלב חיתול, והוא כבר היה רגיל לעשות צרכים על עצמו. הם לקחו שיעורים עם מאלף והוא גם השתמש בכלוב. 
לצפיה ב-'פנסיון אילוף'
פנסיון אילוף
16/06/2018 | 20:34
31
פנסיון אילוף יכול להיות איום ונורא לכלבים שבאים מכלובים והסגרים.
זה יכול להתפרש כעוד נטישה!
פנסיון אילוף מתאים בעיקר לכלבים גדולים ותוקפניים ביותר או כלבים שנמצאיפ בסטרס תמידי.
פנסיון אילוף זה המקום האחרון לשלוח אליו כלב לגמול מעשיית צרכים בבית.
בפנסיון הכלב בכלוב, גם אם מוציאים אותו לטיולים ולאימון עדיין הוא חוזר לכלוב שבו רוב היום הוא לבד וללא השגחה אנושית. איך ילמד שם לעמוד ליד הדלת לבקש לצאת? איך ילמד שריצפת בטון זה כמו ריצפה בבית? 
לצפיה ב-'תודה רבה על תגובתך'
תודה רבה על תגובתך
16/06/2018 | 20:50
1
24
דווקא בקשר להרגלה לכלוב זה נעשה ממש בהדרגה שאני כבר רציתי לקחת צעד קדימה והמאלפת ביקשה לעשות את זה ממש בשלבים..
ועדיין לא הצליח
איך בודקים אם יש בעיה בריאותית? לבוא לוטרינר ולספר את ההתנהלות עם הצרכים?
כי זה לא שהיא משתינה בבית בלי הפסקה אלא פשוט לא מתאפקת עד לטיול- למשל עושה אחרי כמה שעות (5 או 6) ולפעמים גם משתינה על ארגזים/ קופסאות והמאלפת אומרת שזה עניין של גבולות...
לצפיה ב-'כן, תשתפי את הורטרינר במה שקורה'
כן, תשתפי את הורטרינר במה שקורה
16/06/2018 | 21:11
25
הכלבה מתאפקת כ-5-6 שעות ואז משתינה, האם יתכן שזו בעיה בריאותית שמקשה עליה להתאפק. זה לא סותר את זה שהיא היתה צריכה גבולות. בנתיים אולי תסגרו אותה בחדר מסויים שאתם יוצאים מהבית, עם אוכל ומים וצעצוע.
ד''א, אם היא משתינה במקום מסויים, כדאי לפזר שם גרגרי אוכל יבש. כלבים נוטים לא לעשות צרכים ליד האוכל שלהם. 
לשטוף את הרצפה במים עם חומץ ולא באקונומיקה- זה יגרום לה לחזור להשתין במקום שנשטף באקונומיקה בגלל האמוניה. 

לצפיה ב-'מנסה לעזור'
מנסה לעזור
16/06/2018 | 20:27
2
31
לא כתבת על ההיסטוריה של הכלבה, גודלה, גזע ו גזעים. (תמונה תעזור)

ראשית, שלושה חודשים זה לא הרבה זמן.
נדמה לי שאפשר עדיין לתת "הנחה" ולומר שהכלבה במסגרת זמן של הסתגלות.
אני יודעת שלא קל לכם אבל גם לכלבה לא פשוט.
להטמיע משמעת והרגלים לוקח זמן וסבלנות.
לפי התאורים שלך הכלבה בסטרס/מבולבלת/עדיין לא בטוחה במקומה.
צריך להתייחס לכל בעיה בנפרד,
תוקפנות- את כותבת שחל שיפור. זה נפלא כי נושא התוקפנות הכי משמעותי במכלול הבעיות שציינת.
חשיפה, חשיפה חשיפה, זו התרופה היעילה ביותר להמשך שיפור ההתנהגות שלה בסביבה האנושית ובמפגשים עם כלבים ובעלי חיים אחרים.
אפשרו לה מפגשים עם אנשים נעימים ורגועים. צ'פרו אותה מיד על התנהגות טובה. כלומר כשהיא מגיבה ברוגע לנוכחות של אדם זר לה.
הרחיקו אותה מאנשים שהיא מפגינה כלפיהם תוקפנות. ייתכן מאוד שהיא פשוט פוחדת מהם. ייתכן והיא מרגישה מאויימת, או איום על הבית שלה.
בכללי, כלב חדש בבית אומר שיש לנהוג ברוגע ושקט בחודשים הראשונים.
לא מלא אנשים, לא ילדים מתרוצצים צורחים. תנו לה קודם להרגיש שהבית זה מקום בטוח.
חשיפה לכלבים אחרים רק במקום ניאטרלי בשלבים הראשונים. תנו לה לשחק עם כלבים שנעים לה בחברתם והרחיקו מכלבים שגורמים לה לעצבנות.
לא לנזוף לא לצעוק, אלא לחזק ולצ'פר התנהגות טובה.
השתנה בבית, ובהנחה שהכלבה נבדקה ואין לה כל בעיה רפואית, נובעת בדרך כלל מסטרס. ושוב, לא לנזוף ולא להתייאש אלא לצ'פר אותה כאשר עושה צרכים בחוץ.
כל פעם שהיא עושה צרכים בחוץ ללטף לומר לה כלבה טובה אפילו להתלהב, לתת לה הרגשה שאתם מאוד מרוצים. אפשר לתת לה גם חטיף.
בבית כאשר היא משתינה או כאשר אתם מנקים אחריה, הישארו אדישים ואל תעירו לה. כלבה בגיל שלה יודעת.
שוב, כאמור, שלושה חודשים זה זמן מאוד קצר.
כדאי לחזור לתחושות הראשוניות של השימחה ההתלהבות והאהבה שוודאי הרעפתם עליה בימים הראשונים.
לעשות מה שנקרא איתחול. וקודם כל לעבוד על הקשר ביניכם.
כדי לגרום לכלבה להרגיש ביטחון רוגע ובעיקר להישמע לכם,
הוציאו את הכלבה לטיולים ארוכים ומהנים. 
בטיול היו חביבים אליה, (גם אם היא הולכת בזיגזגים) שבחו אותה בכל הזדמנות כאשר ההתנהגות שלה טובה. אם היא הולכת יפה, אם היא עוברת ליד אנשים וכלבים אחרים ומתנהגת יפה וכו.
בבית שחקו איתה, פנקו אותה,  וכך תגרמו לה להרגיש שהיא חלק מהמשפחה (להקה).
הרבה רוגע סבלנות וטיולים ארוכים ומוציאים מרץ, הם המתכון בבחינת - כלב עייף כלב רגוע ושמח.
עזבו בצד, לתקופה, את עניין הכלוב. זה פטנט נהדר אבל לא מתאים לכל כלב. עדיף לסגור בחדר או לארגן את הבית בצורה כזאת שלא יהיה נורא אם יהיו תאונות פיפי. (להרים שטיחים ולהניח כיסאות הפוכים על הספות/מיטות.)
ואם להוסיף צרת רבים חצי נחמה,
את סנופ שלנו אימצנו כשהיה בן ארבע. מתוק מלא שריטות/חרדות 
והרבה פיפי בבית.
היום אחרי חמש שנים סנופצ'יק שלנו כלב שמח רגוע ומלא אהבה,
אבל,
ביום חורפי עם ברקים הוא יכול להתחרפן,
וכאשר יש שינויים בשיגרה או עצבנות סביבו הוא עושה פיפי בבית.
אנחנו סולחים לו על תקופות פחות טובות
ומחזקים אותו יום יום על היותו כלב מלא אהבה ונתינה, נאמנות וכן גם היותו כלב מצחיק ומשעשע.
מקווה שתמצאו את הכוח והאהבה להכיל את הבעיות של הכלבה שלכם ושתיהיה לכם הסבלנות הנדרשת להנחות אותו ולהוביל אותו לתחושה שהוא מצא בית בטוח לחיות בו מוגן ומוקף באהבה.
שבוע טוב ואיתחול מוצלח

לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה!'
תודה רבה על התגובה!
16/06/2018 | 21:21
1
31
הכלבה שלי מוערכת כבת שנה וחצי. היא מעורבת (אולי עם משהו בסגנון ג׳ק ראסל) אף אחד לא ממש יודע אבל היא קטנה ומאוד חזקה ואנרגטית.
לפני שלקחתי אותה היא הייתה בעמותה כחודש לאחר שהביאו אותה מהסגר שומרון (זה מה שסיפרו לי).
יותר מזה כמעט לא סיפרו לי כלום עליה. לא ידוע אם לפני כן הייתה בבית. בעמותה עיקרו אותה. אמרו לי שאולי בעבר המליטה כי יש לה פטמות בולטות? אין לי מושג...
הדבר היחידי שאמרו לי עליה הוא שאשים לב שהיא ״ברחנית״. פעמיים ניסו לאמץ אותה והיא ברחה למאמצים (אבל כנראה אחרי זמן קצר.. אולי שבועיים) והחזירו אותה לעמותה.
אני מאוד מסכימה עם כל מה שכתבת! חשיפה לאנשים, לצ׳פר על התנהגות טובה...
אנחנו בית יחסית שקט ולא עמוס אנשים.. רק אני ובעלי גרים בבית..
לגבי היחס אליה- אני עדיין מרעיפה עליה המון אהבה.. גם בעלי אוהב אותה ומראה לה אבל כל ההתנהגויות שלה מתישות ומתסכלות אותנו ואותו מאוד (במיוחד שהוא לא רצה כלב מלכתחילה) ויחד עם זאת היא מאוד אוהבת אותו ומאוד נשמעת לו- נראה לי שאפילו מקבלת את הסמכות שלו יותר ממני...
בשבועות האחרונים הכלוב משמש אותה רק כמיטה ואנחנו לא נועלים אותה בו... היא מאוד אוהבת לישון שם. נועלים אותה בחדר כשלא נמצאים בבית אבל גם שם היא משתינה על הרצפה או על ארגזים...
אשאל אותך משהו ששאלתי גם את הבחורה השנייה שהגיבה-
איך אני יודעת אם יש לה בעיה רפואית עם השתן? לספר לוטרינר את המצב? כי היא לא משתינה כל הזמן.. אלא כל כמה שעות. פשוט לא מחכה לטיול שלה. למשל משתינה כל 5-6 שעות...
המון המון תודה על עזרתך!
לצפיה ב-'בסגנון ג'ק ראסל?'
בסגנון ג'ק ראסל?
17/06/2018 | 09:49
26
אמרת בסגנון ג'ק ראסל אמרת הכל 
גם סנופ שלנו ג'ק ראסלי.
פצצת אנרגיה, משתעמם מהר, חכם, עם נטיה חזקה לעשות מה בראש שלו.
סנופ משתין מדי פעם מתוך לחץ, ולפעמים כשהוא מתוסכל, ובעיקר כשסדר היום לא מאפשר להציא לו מרץ כמו שצריך.
אם מבלים עם סנופ בחוף הים ונותנים לו לרוץ ולהשתולל, הוא חוזר הביתה שפוך ואין מצב שישתין או יהרוס משהו.
הכלבים מהזן הזה גם אם מעורבבים הם מאוד מאוד חכמים וניתן להוציא אנרגיות גם בגירוי מנטאלי.
סנופ נהנה מאוד ממשחקי חשיבה. לתת לו משימות, לחפש בבית צעצוע מוחבא, ללמד אותו טריקים, שב, שכב, תביא, קטן עליו...
חפשו ביוטיוב סרטונים שמלמדים טריקים מהנים.
קונג ומשחקי האכלה זה חובה, 
לגבי הברחנות זה גם כמעט סימן ההיכר שלהם.
סנופ נזרק משני בתים, בילה כמה פעמים בכלא ההסגר, ברח אין ספור פעמים בהתחלה, חריץ קטן בדלת והוא בחוץ!
ושוב, גם במקרים הללו של ברחנות, תמיד תמיד לשבח אותה כשהיא חוזרת.
חשוב ללמד את פקודת ה"אלי"! יש סירטונים בשפע.
יש לכם אולי כלבה מאתגרת אבל כשתתאזן ותרגע ותדע שאתם שלה וזה הבית שלה, מצפה לכם חוויה נפלאה של כלבת משפחה אוהבת ומשעשעת.
נראה שאתם לגמרי בכיוון הנכון. קשובים לצרכים שלה, מוכנים למאמץ שהאימוץ יצליח.
עוד קצת סבלנות, לשדר רוגע וביטחון, להמשיך עם המון המון חיזוקים, לשמור כמה שיותר על שיגרה קבועה, סדר קבוע, לקבוע מילה או צרוף מילים קבוע לתשבוחות, כלבה טובה, יופי, עבודה טובה, תמיד בקול גבוה עליז... (כעסים ומתח משפיעים על הזן הזה לגמרי בהפוך.) 
כאשר עושה משהו ממש לא בסדר, לומר פעם אחת לא! בקול תקיף וזהו.
לגבי ההשתנות, להתעלם בבית, לחזק בחוץ.
כדאי לעשות יומן השתנות יומי לפחות שבוע. 
לתעד בדיוק מתי הכלבה משתינה, היכן, באיזה תדירות, לנסות להצליב עם ארועים בבית... האם משתינה גם בסופי שבוע כאשר אתם איתה יותר בבית? האם משתינה בלילה? וכו'
לקחת לוטרינר להראות לו את היומן ואולי לעשות לה כמה בדיקות רק כדי לשלול כל בעיה רפואית.
ושוב ושוב אומר, שלושה חודשים זה כלום זמן לכלבה עם "עבר".
צאו מהלחץ, התסכולים, האכזבה (הברורים) 
תעשו לעצמכם איתחול ופשוט תנסו להנות ממנה, ממה שיש ביכולתה לתת לכם עכשיו, הפגינו התלהבות ושמחה בחברתה. 
אהבה, שיגרה וביטחון זה מה שהכלבה צריכה יותר מכל.
לצפיה ב-'ממליצה בחום על דניאל ספן'
ממליצה בחום על דניאל ספן
17/06/2018 | 00:06
32
מדוגטרנד או צשהו כזה, אדםהגון אוהב כלבים ומאלף טוב מאד. הוא עסוק אבל
יש שם עכוד מאמנים הולפון שלו0528814437 אפשר להתקשר יש תא קולי .
שמי נורית ואילף את פינקי כלבתי .

לסיו תמונת פינקי במקום האימוץ.היא כבר בת 10 אצלי 6 שנים
לצפיה ב-'אוי ואבוי!!'
אוי ואבוי!!
19/06/2018 | 08:29
22
אם המסכנה שברה ועיקמה את הכלוב, אז זאת לא רק בעיה
של נזק כספי (זניח) - אלא שלא אולפה בצורה נכונה - לא הורגלה ולא נכנסת
מרצונה לכלוב, ואז זה פגיעה בכלבה עצמה !
לא רואה שום סיבה לנעול כלב בכלוב.
אתם צריכים מאלף בדרכים חיוביות שיעבוד איתכם על החרדה של הכלבה,
ויתאים את ההרגלים שלכם ושל הכלבה.
סביר להניח שגם ההשתנה המרובה והתוקפנות נובעת מחרדה.
לצפיה ב-'מסירת כלבה לאימוץ'
מסירת כלבה לאימוץ
18/06/2018 | 13:18
10
53
היי,
בלב כבד אני שוקלת למסור את הכלבה שלי לאימוץ. מדובר בכלבת ביגל בת 9 חודשים. עד כה היא עברה שתי משפחות ואני המשפחה השלישית שלה. היא נמצאת אצלי כחודש וחצי הטיפול בה קשה מאוד עד בלתי אפשרי.
היא כלבה היפראקטיבית מאוד, שאוהבת להיות בחוץ ולהשתולל. לצערי רוב שעות היום היא נמצאת בתוך, נושכת כל דבר והורסת כל מה שבסביבתה. ניסיונות אילוף לא צלחו ואני אובדת עצות, היא נושכת ותוקפת אותי למרות שאני מנסה לשדר לה חום ואהבה.

אני מעוניינת למסור אותה לאימוץ אך כדי למנוע ממנה תסכולים נוספים אני מחפשת בית חם שיתאים לה עד סוף ימה.
שמעתי על כלביית גבע ורציתי לדעת אם מישהו מכם מכיר את המקום ויכול לספר לי עליו.
במידה ומישהו מכיר עמותות נוספת שדואגות לכלבים אשמח לשמוע.

תודה מראש.
לצפיה ב-'את תקרעי את הלב של שלך '
את תקרעי את הלב של שלך
18/06/2018 | 15:19
3
39
ידוע לכל חובב כלבים כלב ביגל  מאדפעיל  צריך מאלף טוב ,לא יכולה לקבל שניסית
והאילוף לא עזר צריף להחליף מאלף ולא לזרוק את הכלבה לאימוץ .יש המון כךבים לאימוץ לא צריך אוד אחת שכל אשמת שהיא פעילה מידי .

תחשבי פעם נוספת 

נורית
לצפיה ב-'תודה אבל.....'
תודה אבל.....
18/06/2018 | 21:02
2
32
אני ממש לא זורקת את הכלבה לאימוץ! אני מנסה לחפש פתרון שיהיה טוב גם עבורה, אם את חובבת כלבים ויודעת שכלבי ביגל הם פעילים אז את בטח גם יודעת שהם אוהבים להיות בחוץ. כך שלגדול בדירה ולהיות סגורה רוב שעות היום זה לא דבר שמתאים לכלבה שלי.
לכן אני מחפשת עבורה מקום חדש שיעשה לה טוב ויתן לה מענה לכל הצרכים שלה.

חבל שדברייך כל כך עוקצניים ופוגעניים.
תודה בכל מקרה על התגובה.
לצפיה ב-'צר לי שחשבת שדבריי עוקצניים ממש לא'
צר לי שחשבת שדבריי עוקצניים ממש לא
18/06/2018 | 22:27
29
אני מכירה בבנין לידי אשר אימצו כלב שנדרס ,דרסו לו את הזנב הכלב חי טוב כמה  שנים טובות הרים את הראש להגיד תודה למי שהכיר . לאחר שנפטר לקחו הזוג גורת בייגל .
הכלבה שלי היא קטנה מזהה מהר מאד שמדובר בגורה ,במה זה בא לביטוי שכלבתי נשכבת ומרשה לגורת הבייגל לעשות מה שהיא רוצה כולל לעלות עליה ולמשוך לה את האוזניים והזנב האשה והבעל ליטפו את כלבתי. אחרי כמה חודשים טובים כלבתי  הבינה שהיא לא גורה ושחיקו יפה מאד .עד היום הכלבה אצלם נולד תינוק להם והכל בסדר .

הכל תלוי בהרגל והגבולות ששמים לכלבים .

אין לי טענות אלייך אבל אולי לנסות להציב לה גבולות .
לצפיה ב-'כל כלב זקוק לכלבים אידאליים, אבל...'
כל כלב זקוק לכלבים אידאליים, אבל...
19/06/2018 | 06:08
23
רובינו ככולנו לא יכולים לספק להם תנאים אידאליים.
לכן אנחנו נעזרים בהדרכה של מאלף, כפי שתיארתי פה,
כדי שנוכל למצוא את שביל הזהב שיתאים לנו ולכלבים
בתנאים שאנחנו יכולים לספק להם.
אני בטוחה וחווה שהכלבים אסירי תודה על מה שאנחנו
יכולים לתת להם, במיוחד כלבה שעברה כל כך הרבה סבל,
ועלולה להמשיך לעבור, ככל שתנדוד מבית לבית.
היא עלולה למשל (וחלילה לא מכוונות רעות) לעבור למגדל כוחני
ואלים (ושוב - מבלי לדעת ומתוך מצוקה), ואז גורלה ייחרץ.
לכן חשוב מאוד לקבל הדרכה בגידול, במקום לוותר על הגידול.
בהצלחה רבה !
לצפיה ב-'לא למסור ... בודאי ובודאי ובודאי לא לכלביית גבע !'
לא למסור ... בודאי ובודאי ובודאי לא לכלביית גבע !
18/06/2018 | 19:02
2
40
תרשמי במנוע החיפוש של תפוז את המילים כלביית גבע...
אני מצטטת לך מה שמצאתי ברפרוף - אכזרי ביותר....
אביא עוד בהמשך, שכן אני זוכרת לרעה את השם הזה.
לגבי ביגלים - אתייעץ עם חברה שמעורה עמוק בתחום כדי לעזור לך.
מאיזה איזור את בארץ? תוכלי לכתוב לי גם בפרטי.
"
עינוי הונגרי- על מה ולמה?

אם פספסתם את תקופת הגורות וברגע זה ברשותכם כלב בוגר הסובל מחרדת הנטישה, יש פטנט פשוט וזול יחסית - מה שנקרא עינוי הונגרי. גשו לחנות תבלינים באזור מגורכם ובקשו פפריקה חריפה אמיתית, פזרו את הפפריקה על חפצים שנפגעו בעבר משיניו החדות של הכלב. קחו קורט פפריקה והחדירו לתוך פיו של הכלב וסגרו את פיו מספר שניות. לאחר מכן שפשפו את ידכם על אפו של הכלב ולכו לשלום. נכון שחוש הטעם של הכלב לא מפותח, אך למרות זאת ירגיש הכלב בחריפות הקטלנית ברגע שינגוס בחפץ מתובל בפפריקה. גם את החפירות מונעת הפפריקה, מאחר והכלב נוהג להריח את המקום בו הוא מתכוון לחפור. ברגע שיריח, יתחיל הכלב להתעטש ארוכות, הכלב יקשר את ההתעטשות לאדמה או לדשא ולכן החפירה תפסק. "

לצפיה ב-'הנה עוד...'
הנה עוד...
18/06/2018 | 19:12
32
ציטוט שלו:
"קולר חשמלי הוא אמצעי ידוע ומוכר וחוקי הן מצפונית..
כלב קשור זו האופצייה האחרונה אבל לעיתים הכי טובה כי הכלב רגיל לכך לא טוב לו עם כלבים,לא בכלוב אלא לבדקשור ומטייל כל יום כמו שמגדלים עשרות אלפי בני אדם בישראל.."

עוד ציטוט: "שני הכלבים עברו מס' אילופים ולא עזר כלום...יש גם עבריינים ששום שיקום לא עוזר להם והם חוזרים לסורם...

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/708/16183969...
"
ציטוט של תגובות לגביו : "מי שיש לו קצת (לא הרבה) הגיון.צריך לראות את המובן מאליו...
במדינה בה כל העמותות קורסות, במדינה בה מרדימים 100000 כלבים בשנה ,ביניהם גם צעירים ,בריאים וללא בעיות התנהגות, במדינה בה ההיצע של הכלבים עולה בהרבה על הביקוש, לא יתכן מצב שכולם..כל העמותות וההסגרים לא מוצאים בתים לכל הכלבים ורק גוף אחד,פרטי,רק הוא מצליח למצוא בתים..ולא "סתם בתים"...בתים מצויינים, "חוות" וכו'..ומעניין שדווקא הגוף הזה הוא לא גוף התנדבותי(כמו אלו שלא מצליחים למצוא בתים), הוא גוף פרטי שזו פרנסתו...גוף שמקבל כסף ממי שרוצה למסוראת כלבו  ומקבל כסף ממי שקונה ממנו....אז תחשבו על זה...!!!"

נשמע כמו אדם כוחני העושה מסחר מהכלבים. 
לצפיה ב-'תודה רבה. שלחתי לך מסר. '
תודה רבה. שלחתי לך מסר.
18/06/2018 | 20:51
9
לצפיה ב-'ממש לא לכלבייה! '
ממש לא לכלבייה!
18/06/2018 | 20:33
1
32
הייתי נכנסת לקבוצות ביגלים בפייסבוק, מספרת את הסיפור ומבקשת עצה. אולי מישהו שם גם ירצה לקחת את הכלבה שלך... ביגל זה כלב ציד ולא קל לגידול בדירה. מצד שני, כלב שעובר 4 בתים זה טראומה קשה והיה לה קשה לקום מזה ולהשתקם...  בטוח שלא לכלביה ולא לכלביית גבע! הוא לוקח ממך כסף אבל את לא תדעי מה יעלה בגורלה ויש חשדות לגביהם. 
אם למסור- רק למישהו עם ניסיון עם ביגלים כדי שזה יהיה בית לתמיד.
לצפיה ב-'את ממש צודקת'
את ממש צודקת
18/06/2018 | 20:50
30
תודה רבה
הדברים שלך מאוד נכונים, לגדל ביגל בבית זה קשה גםלבעלים וגם לכלב. אני לגמרי מסכימה שהבית הבא שלה צריך להיות הבית האחרון ולכן אני מחפשת את הפתרון הטוב ביותר עבורה.
המון תודה על העצה.
לצפיה ב-'אוקיי, בדקתי ...'
אוקיי, בדקתי ...
19/06/2018 | 05:58
26
עם חברה בעלת ביגל:
יש מאלפת מאוד מומלצת בקרב בעלי ביגל,
שמכירה את אופיים המיוחד ועובדת איתם -
"אילונה - אילוף ורפואה סינית משלימה לכלבים פוחזים ושובבים בשיטות חיוביות" - בפייסבוק.
וקבוצה בפיסבוק מאוד תומכת ומתמצאת: "קבוצת הביגלים הישראלית".

מציעה בחום לא להרים ידיים ולתת לכלבה מה שמגיע לה!
נשמע שגם את רוצה בכך ופחות יודעת מה הכיוון. בודאי יש סיבה שאימצת
את הכלבה, ועם הדרכה מתאימה תוכלו להסתדר.

ומקריאה שנייה של הודעתך אני רוצה לספר: כששוגי הכלבה שלנו הגיעה 
אלינו - חשבתי שקיבלנו "כלבה מקולקלת"... היא היתה כדור צמר קטן בת
חודשיים, אבל נשכה ושרטה את כל בני המשפחה, כך שהסתגרנו בחדרים
וכשיצאנו היתה שוב נושכת ושורטת עם שיני הגור הקטנות והכואבות שלה.
ממש היינו מטפסים על הספות והכסאות. 
ואז הזמנו אלינו מאלפת (במקרה שלנו נגה רונן הנהדרת), ותוך כשבועיים למדנו אחד את השני/ה והיא הפכה לכלבה מקסימה. במהלך הזמן הפכה גם לכלבה
מתרפקת ואוהבת ליטופים - דבר שלא האמנו שיקרה.

הכלבה שלך היא צעירה מאוד, כמעט גורה. בחייה הקצרים עברה כבר בודאי
כל כך הרבה סבל. היא נמצאת אצלכם רק כחודש שזה כלום זמן. היא צריכה
להתרגל וללמוד אתכם - וכמובן שגם אתם אותה!
ממליצה בחום לתת לה ולכם את ההזדמנות לכך!
בהצלחה.

(כתבתי לך גם במסר)

לצפיה ב-'לאה מחפשת דוגווקר'
לאה מחפשת דוגווקר
17/06/2018 | 16:14
35
מחפשת דוגווקר בכפר סבא ל 2 כלבים כל יום 3 פעמים ביום
מי שמעוניין יכול להתקשר 0523781911
לצפיה ב-'רוצה להתייעץ'
רוצה להתייעץ
16/06/2018 | 17:46
3
58
אני רוצה לקנות כלב קטן כבר המוןןן זמן
אבל אני מלאה בשאלות ולא מוצאת מענה אם מישהו יכול לענות אני אשמחח
אני לא יודעת כמה עולה כלב בחודש, ז"א הוצאות ואיזה חיסונים יש. אני הבנתי שיש חיסונים שצריך לעשות כשהוא גור ואחר כך יש רק כלבת ותשלום לעירייה\מועצה, זה נכון? 
לצפיה ב-'זה לא מדוייק'
זה לא מדוייק
17/06/2018 | 04:30
30
הכלבה שלי (האסקי מעורב, 26 קילו בערך) אוכלת שק אוכל של 300 שקל בחודש וחצי בערך.
יש לה תוכנית חיסונים אצל הוטרינר ב 600 שקל לשנה שכוללת משושה, שני תילועים רגילים וארבע פעמים תולעת הפארק. אני אצל וטרינר לא הכי זול אז זה יכול לרדת, וגם אצלו זה זול יותר לכלבים קטנים. האגרה לעיריה עולה 53 שקלים בשנה (לכלב מעוקר/מסורס) וכוללת את חיסון הכלבת. בשנה הראשונה אכן יש יותר חיסונים וגם את העיקור/סירוס.
חוץ מזה יש הגעות אקראיות לוטרינר על מחלות ופציעות (אצלינו היה פעם אחת בגורות, אבל אף פעם אין לדעת), אילוף, נזקים בבית, צעצועים, חטיפים, אביזרים וכולי וכולי.
לצפיה ב-'זה כמה מאות שקלים בחודש אבל לא המון אם הכל בסדר'
זה כמה מאות שקלים בחודש אבל לא המון אם הכל בסדר
17/06/2018 | 09:31
23
יש אפשרות לעשות מנוי אצל וטרינר שמכסה חיסונים וביקורים שגרתיים. יש גם ביטוח רפואי לחיות מחמד שמשלמים אני חושבת כ-100 שקלים בחודש והם נותנים החזרים של עד 90% לבדיקות רפואיות יקרות וטיפולים שהם לעיתים קרובות לא צפויים, ומה שנחמד זה שאת יכולה לבחור את המרפאה והם מחזירים את הכסף. עם זאת, אני לא עושה את זה, הוטרינר שלנו לוקח מחירים הוגנים. 
אז בשנה הראשונה יש חיסונים בגורות וחיסון כלבת, שבב... אח''כ כל שנה עושים חיסון כלבת אחד + אגרה לעירייה, חיסון משושה אחד, תילוע (אחד או שניים, תלוי בכלב. בכל מקרה זה זול), ואצלנו כל חודשיים זריקה לתולעת הפארק. הוטרינר שלי נותן כל זריקה חמישית חינם. 
צריך לתת טיפול נגד פרעושים כל השנה. אני נותנת כדור ברבקטו אחת ל-3 חודשים, זה 200 שקל לכלב קטן. בחורף אפשר לתת בתדירות יותר נמוכה לפי צורך. 
אוכל- כלב קטן לא אוכל הרבה. קניתי עכשיו שק גדול+ שק קטן במבצע ב-300 ש''ח, זה יוצא סך הכל 14 ק''ג. הכלב אוכל כ-120 גרם ביום כך שזה מחזיק הרבה זמן... אני פשוט מחלקת את השק הגדול לשקיות קטנות עם רוכסן כדי לשמור על הטריות. 
אם את רוצה לקנות/ לאמץ כלב ארוך פרווה- אז גם צריך לקחת אותו למספרה כל חודשיים לפחות... שזה סביב 200 ש''ח. 
ממליצה בחום לאמץ מעמותה עם סל אימוץ, שתמורתו תקבלי כלב מחוסן עם שבב, ליווי בהתחלה והנחה משמעותית בעיקור/ סירוס אם הכלב לא מסורס כבר.
אם לקנות כלב גזעי- אך ורק ממגדל מוכר ומומלץ עם תעודות. במקרה הזה- קנית בזול ושילמת ביוקר. כך גם תקבלי ליווי וכלב מחוסן ומשובב, לפעמים גם מורגל לעשות צרכים על פד. בלי תעודות- מתחילות הבעיות והמוכר נעלם. אין בית גידול מאחוריו ומדובר בתעשייה שמנצלת מאד כלבים. 
בהצלחה! מקווה שכיסיתי את הרוב.
לצפיה ב-'גור או בוגר?'
גור או בוגר?
17/06/2018 | 15:39
28
יש הוצאה ראשונית גדולה יחסית לגור. אם קונים ממגדל ביתי : נהוג לקבל את הגור לאחר חיסון ראשון. ואז נשאר לחסן רק עוד שניים (בין 200 ל- 300 שח עבור  שניהם).ובגיל 3 חודשיים חיסון כלבת+אגרת עיריה. שזו הוצאה גדולה יחסית (אגרה 400 ושבב עוד אץ.לא זוכרת כמה...).
אבל זו הוצאה חד פעמית.
אם את לוקחת בוגר סביר שהוא כבר עם שבב ורק צריך לעשות העברה על שמך.
אם הכלב מעוקר - חיסון הכלבת בעיריה מאד זול (כ-60  שח) אם לא הוא יקר משמעותית (כמעט 400. אחד מחוסר השיוויון בפני החוק ...).
מזון : כלבים קטנים לא אוכלים הרבה. אני קונה שק של 5 קילו שמספיק כמעט ל-3 חודשים ועולה מאה שח. ויש לי שתי כלבות. ...זוהי ההוצאה השוטפת. כל השאר אלו תוספות שרוצים כמו מיטה, צעצועים וכדומה.
כלכלית משתלם יותר לקחת כלב בוגר שכבר עבר את כל החיסונים הראשוניים.
לצפיה ב-'כיסא גלגלים עגלה לכלב'
כיסא גלגלים עגלה לכלב
17/06/2018 | 11:43
1
23
מעונין לקנות אנה צרו איתי קשר בטלפון 0544482448
לצפיה ב-'www.alexitabull.com מייצרים ומומלצים!'
www.alexitabull.com מייצרים ומומלצים!
18/06/2018 | 13:45
10
לצפיה ב-'המלצה לשואב אבק רובוטי לשיערות'
המלצה לשואב אבק רובוטי לשיערות
16/06/2018 | 12:28
2
20
יש החלטה לרכוש שואב אבק רובוטי. יש לבטים איזה סוג יתמודד עם השיערות.
למישהו נסיון ? יש משמעות למברשת מרכזית מסיליקון ?

תודה

אלון
לצפיה ב-'אחד המותגים הגדולים'
אחד המותגים הגדולים
16/06/2018 | 15:30
29
רומבה, ניטו, איקלבו.
הסינים פשוט לא מתמודדים עם כמויות הפרווה, לפחות מנסיוני.
יש משמעות למברשת סיליקון, פרווה מתלפפת על מברשות הזיפים, הסיליקון מצליחה לאסוף עם פחות הסתבכויות.
לצפיה ב-'אני מכירה רק את רומבה והוא מומלץ.'
אני מכירה רק את רומבה והוא מומלץ.
16/06/2018 | 18:09
24
לצפיה ב-'המלצה על שואב אבק רובוטי '
המלצה על שואב אבק רובוטי
14/06/2018 | 11:18
3
31
בוקר טוב חברים יקרים,
שבוע הבא אני נוסע לאילת וחשבתי שזו הזדמנות טובה לקנות
שואב רובוטי.
כאן אתם נכנסים לתמונה: אני מעוניין בשואב שיתמודד בכבוד
עם שיערות של רועה גרמני...
אשמח לשמוע המלצות מבעלי ניסיון.
תודה מראש
לצפיה ב-'לנו יש רומבה וזה סביר, אך לא ניסינו שום דבר אחר.'
לנו יש רומבה וזה סביר, אך לא ניסינו שום דבר אחר.
15/06/2018 | 20:19
2
14
לצפיה ב-'העניין הוא שראיתי מספר דגמים '
העניין הוא שראיתי מספר דגמים
16/06/2018 | 17:57
1
17
וכל אחד מתפאר בזה שהשואב שלו מתמודד עם שיערות של בעלי חיים.
ככה שאי אפשר באמת לדעת אם יש מכשיר שממש מותאם לשיערות הנל...
לצפיה ב-'הדגמים המתקדמים אמורים להתאים.'
הדגמים המתקדמים אמורים להתאים.
16/06/2018 | 18:08
21
ההבדל הוא בעיקר בכל מיני תוספות שהם מציעים. יש גם דגם שמותאם במיוחד לכמות גדולה של שטיחים, למשל, אז גם תלוי איזו רצפה יש בבית. 
הנה השוואת הדגמים המומלצים ביותר:
לצפיה ב-'דיכאון?'
דיכאון?
14/06/2018 | 20:25
4
60
אני משגיחה על כלב שבעליו נסעו לחו"ל למספר ימים. מאז נסיעתם לפני יומיים, הוא אינו אוכל ואינו שותה כלל ושוכב ליד דלת הכניסה בהמתנה. איך נוהגים במקרה כזה?

תודה,
מירי
לצפיה ב-'מירי שלום רב '
מירי שלום רב
14/06/2018 | 22:43
49
כתבתי הרבה ותפוז זבל זרק אותי .ב'קיצור ,לטפי אותו דברי איתו זה רק כמה ימים
תקל עליך ועלי ,תאכל ותשתה  הבעלים לא נטשו אותך שמו אותי כדי לשמור עליך
אתה לא נטוש הם יחזרו אל תדאג. הוא יתרצה ,כלב לא מתאבד רק צריך להסביר לו

עוצרת פה 
אני נורית לכלב קראו חמסין 
לצפיה ב-'נסי אולי להתחנף אליו?'
נסי אולי להתחנף אליו?
15/06/2018 | 09:11
36
בהחלט יכול להיות שהכלב המום או מדוכא. נסי לתת לו צ'ופר טעים כמו נקניק ולראות אם הוא אוכל. כמו כן חשוב מאד שישתה בחום הזה. אם גם היום הוא לא שותה- הייתי מתקשרת לוטרינר. הוא עושה צרכים רגיל?
לצפיה ב-'קודם כל לשדר שהכל רגיל ובסדר'
קודם כל לשדר שהכל רגיל ובסדר
15/06/2018 | 21:14
1
38
הכי חשוב לשמור על אווירה חיובית סביב הכלב,
לדבר אליו בשמחה, להתלהב מנוכחותו, קול גבוה ועליז.
אסור בשום פנים ואופן לשדר לכלב דאגה ושהוא אומלל
זה רק יחזק אצל הכלב את ה"דיכאון"
לשים לו רצועה תוך כדי קריאות שמחה והלהבה,
לצאת עם הכלב לטיולים ארוכים ומהנים
גם אם הוא הולך בחוסר חשק עם זנב בין הרגליים.
זה בדיוק כמו אדם עצוב. אם נאמר לו אוי כמה אתה מסכן, כמה נורא, כמה עצוב, אותו אדם יבין מכך שמצבו באמת רע אם כל כך מרחמים עליו.
אדם כשהוא עצוב צריך למצוא דרכים לעודד אותו לשנות אווירה, לצאת, לשמוח, להיות בפעולה.
אולי הכיוון הזה יכול לתרום לשיפור מצב הרוח של הכלב וגם שלך.
שבת שלום 

לצפיה ב-'כתבת יפה מאד '
כתבת יפה מאד
15/06/2018 | 22:03
29
צל"ש על ההבנה והביטוי ככה צריך לנהוג עם כלב שעצוב/חש נטוש/ מתגעגע  צריך להחזיר את הכלב לשמחה ופרופציות .זה רק כמה ימים יעבור כהרף עין והכל יהיה 
בסדר 

נורית

לצפיה ב-'פודל ענק'
פודל ענק
12/06/2018 | 13:49
20
56
הי,
מעוניינת בפודל ענק,
לא רואה הצעות כאלו..
למישהו יש רעיון?
תודה.
לצפיה ב-'תפני למועדון הישראלי לפודלים?'
תפני למועדון הישראלי לפודלים?
12/06/2018 | 14:15
34
לצפיה ב-'יש מעט מאוד פודלים ענקיים בארץ.'
יש מעט מאוד פודלים ענקיים בארץ.
13/06/2018 | 09:26
39
נדמה לי ששמעתי פעם רק על מגדל אחד של פודלים ענקיים. 
כדאי להכנס לאתר של מועדון הפודל הישראלי, וליצור איתם קשר. הם עונים במהירות ובצורה מקצועית. 
לדעתי, בגלל שכמעט אין פודלים ענקיים בארץ, המחיר שלהם יהיה גבוה מאוד. כדאי לקחת את זה בחשבון.
 מכיוון שראיתי בשאלות קודמות שלך בפורום שיש לך פודל ללא תעודות, אני מוסיפה שלדעתי לא יהיה אפשר למצוא פודל ענק ללא תעודות. הם נדירים מידי.
לצפיה ב-'ראיתי בהומלס הודעה על גור רויאל קינג'
ראיתי בהומלס הודעה על גור רויאל קינג
14/06/2018 | 23:31
4
35
אני חושבת שזו מודעה ישנה. אבל כתוב בה שיש אצלם את שני ההורים. אולי שווה להתקשר ולברר אם צפויות עוד המלטות (מהיישוב להבים נראה לי).
ופודל זה גזע מדהים.
לצפיה ב-'כלבים גזעיים- רק עם תעודות'
כלבים גזעיים- רק עם תעודות
15/06/2018 | 09:07
3
26
שתברר אם יש המלטות במועדון לפודל אם היא רוצה כלב בריא ולדעת שהיא לא תורמת למטחנת גורים. יש בוודאות פודלים גדולים בארץ, הוטרינר שלי מגדל אחת כזאת ולפניה היו לו עוד פודלים גדולים. 
אכן גזע מדהים וטוב לב
לצפיה ב-'המממ....היא ביקשה פודל ענק'
המממ....היא ביקשה פודל ענק
15/06/2018 | 09:16
2
52
היא לא ביקשה עם תעודות. ומישהו כבר כתב שיש לה אחד לחא תעודות.
ואין קשר לבריאות. לנו יש שתי פודליות ננסי/טוי. הגדולה מעל גיל 8 והשניה בת 6 ללא תעודות והן פודליות יפיפיות ומדהימות ובריאות. זה אכן גזע מדהים. כלבים אוהבים ואינטלגנטים בצורה מטורפת. כם בלי אילוף מסודר.
אם היא אכן רוצה רק עם תעודות אז באמת הכי נכון זה לפנות למועדון הפודל שכל ההמלטות המתועדות עוברות דרכו.
רק לקחת בחשבון שזה מועדון מאד קשה. אין הרבה פודלים מתועדים בכלל ובטח לא מגזע ענק.
אפשרות נוספת למי שמתעקש על תעודות זה לייבא מחו"ל שזה תהליך גם לא פשוט וממש לא זול.
גם קניה של מתועד יותר יקרה מלא מתועד. פי 2 או אפילו פי 3. שלא לדבר על ההיצע שהוא מאד דליל.
לצפיה ב-'תעודות זה לא (רק) סנוביזם, זה גידול אחראי מפוקח '
תעודות זה לא (רק) סנוביזם, זה גידול אחראי מפוקח
15/06/2018 | 09:36
1
25
לא שאני אומרת שכל המגדלים עם תעודות הם מלאכים. אבל הם לא מרביעים קרובי משפחה, לא בגיל צעיר ולא בייחום. 
את יודעת כמה פעמים הכלבה שהמליטה את הכלבים שלך הורבעה? החל מאיזה גיל? האם ההורים אחים? אבא ובת? אין לך שום דרך לדעת ללא תעודות. 
את אפילו לא יכולה לדעת שהם גזעיים... את גם לא יכולה לדעת אם יש להם מחלות אופייניות לגזע, כי לא בכל דור המחלה מתבטאת. לכן עושים תיעוד של 4 דורות אחורה... וסליחה אבל ההבדל בין פודל מתועד ללא מתועד זה שמים וארץ, גם מבחינה חיצונית. 
לדעתי זה יותר עניין של מחיר מהיצע דליל. ובהקשר הזה- קנית בזול, הרבה פעמים שילמת ביוקר. שיתחילו הבעיות- הסוחר לא יהיה שם. הוא מוכר לראשון שמוכן לשלם ונעלם. זה לא משתלם וגם לא מוסרי.
לצפיה ב-'בואי נאמר ככה:'
בואי נאמר ככה:
15/06/2018 | 11:41
26
אם המתועדים היו נמכרים במחיר סביר והיה מבפיק היצע : אני הייתי קונה מתועד.
ולמה? כי לא צריך ממש לשבור את הראש ולברר לבד מי ההורים, מה קרבתם המשפחתית, בעיות גנטיות (למרות שאת זה רב המתועדים גם לא בודקים. בפודל נבדק גן אחד) ועוד.
ראש שקט.
אני חיפשתי בזמנו פודלית טוי לבנה מתועדת.  לא היה בכלל. עד שיש פודלים לנכירה הם ננסייח ובד"כ זכרים.
אפילו שקלתי לייבא מחו"ל.
המחירים בשמים.
גור פודל לא מתועד עולה היון בערך 3000 שח. מתועד עולה 7000 ואפילו יותר. אז לברר מי ההורים אני יכולה לבד וגם לראות אותם. גם בדיקה גנטית אנימיכולה לעשות לבד וזה יעלה הרבה יותר זול. נכון שקצת יותכ כאב ראש ומאמץ אבל זה יתכן.
לא נכנסת לעניין המוסריות. כל אחס מחליט מה מוסרי או לא בעיניו.
בעל מקרה הגברת מחפשת פודל ענק. היא יכולה לפנות או למועדון הפובל שיכוון אותה או למגדל פרטי ללא תעודות.
בסופו דל דבר זו החלטה שלה. לא שלי.
לצפיה ב-'אין לי רעיון חוץ מלפנות לרכז הגזע או להביא מחו"ל.'
אין לי רעיון חוץ מלפנות לרכז הגזע או להביא מחו"ל.
15/06/2018 | 20:23
12
27
מצטרפת לשירן - מעבר לבעיה המוסרית החמורה עם מטחנות גורים, לשלם אלפי שקלים על כלב לא מתועד זה גם הימור כלכלי כי אי אפשר באמת לדעת למה אין לכלב תעודות ואילו בעיות היו בשושלת שלו או בטיפול שלו זכו הכלבים. אם כבר הולכים על כלב לא מתועד עדיף לנסות למצוא משהו באחת העמותות ולהציל כלב במקום לתרום לתעשייה הנלוזה הזו.
לצפיה ב-'בעיה מוסרית בעינייך....'
בעיה מוסרית בעינייך....
17/06/2018 | 15:53
11
10
כל אחד והמוסר שלו.
1. הכינוי מטחנת גורים אינו נכון. יש הרבה כורים גזעיים שמומלטים בתנאים ביתיים מעולים והם אינם מתועדים. ויש לא מעט כלבים מתועדות שממליטים בתוך כלובים.
שלא לדבר על טירטור גור בן 3 חודשים בטיסה ארוכה...
2. אילו הכלבות שלי היו מתועדות והייתי רוצה להכנס לעניין הזה של ההמלטות לא הייתי עושה זאת דרך רכז הגזע וככה לא היו תעודות לגורים.
למה? כי בשביל זה צריך להגיע לתערוכות (הדרת שומרי שבת. בד"כ הם בשבת) עם הוצאה כספית גדולה ואז להיות נתונים להחלטה של אישור זיווג ויש בזה הרבה פוליטיקה והרבה כאב ראש.
לא כל המלטה לא מתועדת נובעת מפגם בכלב. בד"כ הסיבות אחרות.
לצפיה ב-'נכון, גם בעיניי, אבל ממש לא רק בעיניי.'
נכון, גם בעיניי, אבל ממש לא רק בעיניי.
18/06/2018 | 08:20
10
15
ברגע שאין דרך להוכיח שהכלב גזעי עם כל המשתמע לכך לגבי שושלת, מצב בריאותי, תנאי גידול וכו' - הכלב לא גזעי. זה לא קשור לדעה, הוא פשוט לא נחשב גזעי, לא משנה מה את אומרת לעצמך או כותבת כאן. כשיש ספק, אין ספק. 
"לא כל המלטה לא מתועדת נובעת מפגם בכלב" - אולי, אבל אין דרך באמת לדעת. ההוכחה היחידה לכך היא התעודה. כל היתר זו רק מילה של הבעלים שלא בהכרח דוברים אמת או מציגים את כל המידע. 

לצפיה ב-'מה זה כלב גזעי?'
מה זה כלב גזעי?
18/06/2018 | 08:38
9
9
זו הכלאה של גזעי כלבים שהצליחו ליצור צאצאים בעלי מטען דומה שמורישים לצאצאיהם את אותו מטען וכן הלאה.
אם רציתי גורת פודל. ומצאתי משפחה שמגדלת את שני ההורים. ולשניהם יש את המראה הפודלי "לפי הספר" והתנהגות פודלית טיפוסית והגורים שלהם תואמים למראה הגזע : בשבילי (ובשביל רבים)  זה מספיק טוב ואני למשל אקנה (קניתי כבר...) גור כזה.
והגור הזה גדל והופך לכלב עם מראה ואופי פודלי וגם צאצאיו כאלו.... מהחינתי כמגדלת ביתית : זה מספיק טוב כי זה בעצם מה שאני מחפשת.   כלב עם מראה ואופי של פודל.
לגבי בריאות : גם גור מתועד יכול להיוולד עם פגמים ובעיות אחרות. בגזע הפודל מבקשים בדיקה גנטית לשלילת גן הגורם לעיוורון בפודלים.  גן נדיר יחסית שניתן לבדוק את זה גם בלי קשר לתעודות.
כל בדיקה גופנית או גנטית שנעשית לכלב מתועד ניתן לעשות גם ללא מתועד. למי שזה חדוב בעיניו.
אני מסכימה שמתועד נותן סוג של שקט נפשי מכמה היבטים.
אבל היום כדי להגיע למתויד המגדל עובר הרבה בדרך עד שהוא מוכר גורים והוא מפצה את עצמו במחירים גבוהים מאד.
לכן יש גם אנטרס למועדון לא לאפשר נץהצפה של השוק במתועדים כי אז מחירם ירד.
לגבי פודלים ספציפית קשה מאד למצוא גורים מתועדים למכירה. ואם כבר יש הם עולים יקר מאד ובד"כ מןצעים רק זכרים.
המגדל הביתי שלא מתעסק בהשבחת הגזענורק רוצה כלב מסוג כזה או אחר דווקא והוא רוצה גור שהוא מראד יודע איך הוא יראה ומה יהיה גודלו בבגרותו : הרי שהשוק הזה של ההרבעות הביתיות חשוב.
לצפיה ב-'בשוק של ההרבעות הביתיות אין פיקוח'
בשוק של ההרבעות הביתיות אין פיקוח
18/06/2018 | 09:10
8
7
וכל אחד עושה מה שבראש שלו. 
אישית, אני בכלל לא מבינה את הקטע של כלבים גזעיים. אני בחיים לא אשקיע גרוש בכלב גזעי. ובטח ובטח שלא בכלב "גזעי" בלי תעודות, ככה שאין לי שום אינטרס אישי פה. אבל לטובת הכלבים חייב להיות פיקוח על בתי גידול, גם אם זה לא נוח ולא נעים ויותר יקר למי שקונה. 
לצפיה ב-'למה על כל דבר צריך פיקוח?!'
למה על כל דבר צריך פיקוח?!
18/06/2018 | 09:20
7
8
מדובר בדרך כלל באנשים מבוגרים. גם הקונים וגם המוכרים.
אין פיקוח על מגדלי הארנבים ומגדלי התוכים ומגדלי הדגים....
הקונה עושה את ההחלטה שלו לגבי מה שהוא רוצה, מה יש בשוק וכמה הוא מוכן להשקיע.
יש משהו יפה בכלבים לא כזעיים שלחלרם מראה ייחודי רק להם.
אבל יש גם אנשים שמעדיפים כלב שפחות או יותר צפוי מראש.
בזמנו אמרתי שאני אעדיף לקנות גור לא מתועד ממשפחה מאשר גור מתועד שהומלט בתוך כלובים כי זו העבודה של הבעלים שלו.
בעיני יש משהו מוזר בכל תערוכות הכלבים ובחירת האלופים וכל זה. עלב הוא כלב כבן לוויה, כלית מחמד מדהימה. אבל יש אנשים שנהנים מכל התצוגות הטלה - בסדר. ענינם.
(אגב שלא קשור: כלב חיה מדהימה. לאחרונה הכנסתי הביתה גור חתולים. דבר מדהים דלא נופל מגידול כלבים כלל. בריצור, גם חתול חיה מדהימה.....).

לצפיה ב-'רק דבר אחד- גור מתועד'
רק דבר אחד- גור מתועד
18/06/2018 | 10:43
1
15
לעולם לא יומלט בתוך כלוב. חלק מהפיקוח הוא על תנאי המחיה של הכלבים, ומי שמגדל בכלובים, לא יקבל תעודה.
כלובים מאפיינים מטחנות גורים, ומה שנקרא "גיזעי ללא תעודות".
אני לא ממש בסצינה, והידע שלי הוא מזה שקניתי פודל מתועד (בעיות אלרגיה בבית), והכרתי כמה וכמה מהנפשות הפועלות במועדון.
חתול הוא בהחלט חיה מדהימה, והם יכולים לחיות בשימחה ואושר גם עם כלבים בבית.
לצפיה ב-'לא מדוייק'
לא מדוייק
18/06/2018 | 14:27
8
אני מכירה בית גידול בארץ לעלבי רועים. כלבים גדולים. זה בית גידול גדול שמגדל כמה זוגות גל כלבים. סה לא בית. זה יותר כמו פנסיון. אמנם יש מדשאה ומאלף וכו' אבל העלבים גרים בעלוב. לא בבית. והם מתועדים.
עסק לכל דבר.
לצפיה ב-'למה? כי לצערנו לא חסרים אנשים בעולם'
למה? כי לצערנו לא חסרים אנשים בעולם
18/06/2018 | 19:31
4
9
שמתעללים בבעלי חיים ומה שמעניין אותם בעיקר זה לעשות רווח, על חשבון הכלבים והלקוחות. זה באמת עד כדי כך לא מובן?
לצפיה ב-'האמת שלא'
האמת שלא
19/06/2018 | 00:53
3
10
התעללות ועשיית רווח הם שני דברים שונים.
יש חוקים נגד התעללות בבעלי חיים ואני לגמרי בעדם.
אין בעיה בעשיית רווח מגידול בעלי חיים באשר הם.
לא ממכירת דגי נוי וארנבונים וחתולים וכלבים ולא ממכירה של בהמות ועופות למוצרים כמו חלב וביצחם או גם לבשר.
סחר בבעלי חיים הוא תיקני לחלוטין.
התעללןת בבעלי חיים אינה תיקנית.
ואין קשר בין השניים
לצפיה ב-'כשעשיית רווח קשורה בגידול בעלי חיים יש אינטרסים סותרים'
כשעשיית רווח קשורה בגידול בעלי חיים יש אינטרסים סותרים
19/06/2018 | 06:02
1
8
כמעט תמיד רווח גבוה יותר יתקבל אם רווחת בעלי החיים תרד - כלובים קטנים זו רק דוגמה, בתעשיית הבשר יש דוגמאות רבות ואכזריות לאופן גידול "יעיל" ורווחי שמתעלם מרווחת החיות.
בהרבעת חיות מחמד יהיו מי שמתוך ערכי מוסר ו\או אכפתיות כלפי החיות יקפיד על רווחתן גם כאשר הדבר לא מתיישב עם שיקולי רווח כספי - ויהיו רבים שלא.
לכן בתעשיה המערבת רווח וגידול חיות , ומתוך כך מסכנת את רווחת החיות ותולה את רווחתן ברצון הטוב של מי שעושה מהן רווח ושואף למקסם אותו, צריך פיקוח.
דוגמאות למקרים בהם אין פיקוח הן ממש לא הוכחה לכך שלא צריך כזה. תעשיות המערבות כסף ובעלי חיים הן כר פורה לדברים נוראיים, וכאלה אכן נפוצים - אפילו עם פיקוח שאף פעם אינו יעיל לחלוטין ממגוון סיבות, אך גם פיקוח לקוי עדיף על היעדר פיקוח מוחלט.
לצפיה ב-'יש הבדל בין תעשיית הבשר והביצים'
יש הבדל בין תעשיית הבשר והביצים
19/06/2018 | 06:45
6
ששם באמת כדי להרויח יותר צריכים לפגוע בבעלי החיים (לקיחת העגלים, כלובים קטנים למטילות, כלובים מוארים בלילות ועוד).
אבל לגבי זיווג כלבים אני לא רואה קשר להתעללות.
הדבר היחיד שעולה בדעתי זה זיווג בכל ייחום ויש שיאמרו שזה לא טוב לכלבה (ויש שיחלקו ויאמרו שזה טבעה).
זו לא התעללות..
וכשאנחנו מדברים על גידול ביתי (ונראה לי שאכן רב הלא מתועדים הם מנמלטות ביתיות) הרי שבדרך כלל מדובר בכלבים שגדלים ען סיפוק כל הצרכים שלהם. אף אחד לא מגדל כלבים בתוך כלוב בבית שלו.
בתי גידול מקצועיים זה משהו אחר. והם דווקא מגדלים מתועדים.

לצפיה ב-'אכן דברים שונים, ובעולם אידיאלי היו נשארים נפרדים'
אכן דברים שונים, ובעולם אידיאלי היו נשארים נפרדים
19/06/2018 | 07:31
8
ולא היו מתערבבים זה בזה. אבל במציאות שלנו הם בהחלט קשורים ובאים לעיתים ביחד. 
לצפיה ב-'המלצה על אוכל לרועה גרמני ללא דגנים או מופחת דגנים???'
המלצה על אוכל לרועה גרמני ללא דגנים או מופחת דגנים???
13/06/2018 | 14:43
5
28
לצפיה ב-'ממליץ בחום על ווילד פילד!'
ממליץ בחום על ווילד פילד!
13/06/2018 | 22:37
47
ניסיתי הרבה מזונות ללא דגנים! התמורה הטובה ביותר לכסף זה ווילד פילד ללא דגנים, מניסיון.
לצפיה ב-'הממליץ מעליי הוא מפרסם של המזון/ יבואן משהו כזה'
הממליץ מעליי הוא מפרסם של המזון/ יבואן משהו כזה
15/06/2018 | 09:14
3
34
כל הפורום מוצף פרסומות שלו. בכל מקרה, אני ממליצה בחום על אקאנה- הסדרות ללא דגנים (סינגלס/ ריג'יונל), ל-GO יש כמה פורמולות ללא דגנים וגם אלו עם הדגנים טובות (דגנים מלאים ומעט מהם), יש את NOW, מריק,  אוריג'ן, taste of the wild, N&D 
כולם טובים וללא דגנים. מבחינת תמורה למחיר- לדעתי TASTE OF THE WILD הכי שווים. אפשר למצוא שק של 13 קילו ב-250 ש''ח ופחות. 
אני לא חושבת שלרועה גרמני יש צרכים מיוחדים מבחינת מזון, צריך להאכיל אותו לפי גודלו ורמת הפעילות :)  בהצלחה.
לצפיה ב-'אז איך אפשר לבחור?'
אז איך אפשר לבחור?
16/06/2018 | 15:50
18
יש המון אפשרויות, איך אדע מה טוב ומה לא? ובכלל, עדיף מזון אירופאי או מזון אמריקאי???
האמת שקבלתי כמה דוגמיות של הווילד פילד והכלב שלי מאוד אהב, את אומרת שהוא אוכל לא מומלץ???
לצפיה ב-'אני מכיר את היבואן אך אני לא מפרסם דבר בשמו!!!!'
אני מכיר את היבואן אך אני לא מפרסם דבר בשמו!!!!
16/06/2018 | 17:15
1
19
הניסיונות שלך ליצור תדמית רעה בנוגע אליי לא מכבדות! וכל המלצה שלי נכתבת מתוך ידע וניסיון! אם הייתי כותב מטעם יבואן או מפרסם בשמו כנראה שהייתי משמיץ מזונות אחרים! לכן, במעמד זה אעשה את הדבר ההפוך בניגוד אליך! אכן המזונות שציינת טובים מאוד, אני גם האכלתי את הכלב שלי בעבר ב גו וגם בטייסט, אך מניסיוני האישי בלי שום קשר ליבואן של ווילד פילד לארץ (וכפי שהזכרתי אני אכן מכיר ומכבד אותו), אני ממליץ ביושר ובחום על המזון הזה! יש בו אחוז גבוהה של חלבון, הוא טעים מאוד, והכלב מגיב אליו נהדר!
בנוסף יצא לי לדבר עם היצרן של המזון באיטליה, למפעל קוראים דוראדו, התרשמתי מהחבר'ה האלה לטובה. זאת חברה משפחתית וותיקה מאוד ומוכרת באיטליה...
לצפיה ב-'חחח.... לא נראה לי שמישהו מאמין לך'
חחח.... לא נראה לי שמישהו מאמין לך
17/06/2018 | 08:51
5
לצפיה ב-'המלצה למאלף שמתמחה ביצירת קשר עם תינוקות'
המלצה למאלף שמתמחה ביצירת קשר עם תינוקות
13/06/2018 | 13:07
4
43
היי,

יש לנו פירנאי מעורב בן כ- 9.5 שנים. אצלנו מגיל 4-6 חודשים, אספנו אותו נטוש באילת לאחר שהתעלל בו איזה נרקומן.
כשאספנו אותו היה מספר שבועות אצל מאלפת, ולאחר מכן המשכנו איתה בבית עוד מספר חודשים.
אי אפשר לומר שהוא מחונך מאוד, הוא מקשיב רק כשהוא קשור ברצועה.
הוא מאוד דעתן ובהחלט הוא יכול לעיתים לנהום או לנבוח על מישהו מאיתנו אם כועסים עליו למרות שלאחר מכן מקפל את הזנב והולך.

יש לנו עכשיו זוג תאומים בני כמעט 8 חודשים שכבר זוחלים בכל הבית.
כשהתנפלו לו על הפנים והאף, לא צייץ ורק שינה מקום כשנמאס לו.
כשהתנפלו לו על הזנב פעם אחרונה, נתן נביחה קטנה והלך להתחבא בחדר.

אני מחפש המלצה מאלף מנוסה שיעזור לנו ליצור קשר כמה שיותר טוב בינם לבינו.

תודה למי שיכול לעזור,
לצפיה ב-'שכחתי לציין - איזור פ"ת'
שכחתי לציין - איזור פ"ת
13/06/2018 | 13:07
1
12
לצפיה ב-'ממליצה בחום על דניאל ספו מטריינדוג '
ממליצה בחום על דניאל ספו מטריינדוג
14/06/2018 | 16:14
28
הוא אילף את כלבתי הקטמה פינקי  הוא אדם ישר והגון מאד .שמי נורית יכולה לאמר
לא בטוח שיזכור אותי אבל את הכלבה פינקי- PINKI יש לןהניח שיזכור .טרם דעברתי איתו הוא מאד עסוק כמדומני שהכלב שלכם בדרך הנכונה ,לא נושך רק זז הצידה.
הנייד של דניאל 0528814437 .השארתי לו הודעה עסוק אמרתי . הוא אוהב מאד כלבים ומסתדר עם כולם
שמי נורית אוסיף תמונה של פינקי ממקום האימוץ  
צרי איתו קשר
לצפיה ב-'שושנה פורבס לדעתי מגיעה לפ"ת'
שושנה פורבס לדעתי מגיעה לפ"ת
16/06/2018 | 15:34
1
18
אבל נשמע שהתגובות שלו לתינוקות מצויינות, אני לא בטוח שאני מבין מה אתם מצפים שיעשה אחרת.
לצפיה ב-'תודה - קבענו כבר מפגש עם מאלפת'
תודה - קבענו כבר מפגש עם מאלפת
17/06/2018 | 11:50
12
מצפה שיסתלק אם לא מתאים לו - במיוחד כאשר לא הכאיבו לו.
סוף השבוע הוא גם נבח על התינוקת תוך כדי שהוא מסתכל עליה כשהיא טפחה לו על הרגליים הקדמיות.

מה שמעניין, הוא הרבה יותר סבלני כשאני בבית, והמקרים האלה קורים כשאני לא בבית.
לצפיה ב-'תאריך תפוגה במזון לכלבים'
תאריך תפוגה במזון לכלבים
12/06/2018 | 23:41
29
אני קונה go, ולא מצאתי את התאריך תפוגה על האריזה. מישהו יכול לכוון אותי? תודה
לצפיה ב-'אבד לי הכלב היקר '
אבד לי הכלב היקר
11/06/2018 | 17:25
4
82
היום בסביבות השעה 12 בצהריים הייתי עם בתי ברחוב בן-גוריון ברמת-גן. עמדנו להיכנס לחנות כשהכלב קפץ, השתחרר מהרצועה, רץ ונעלם כלא היה. אנחנו חיפשנו ועדיין מחפשים בכל האיזור אך לצערנו ללא הועיל. כמו כן, הודענו לכל הגופים שצריך ליידע.

מדובר בכלב פקינז מעורב, עונה לשם לואי, גודל בינוני (כ-8 ק"ג), פרווה חומה-בהירה עם כתמים לבנים על האף והמצח וכן פרווה לבנה על הבטן. זנב גדול ופרוותי. בעל קולר נגד פרעושים בצבע אפור. יש לו שבב, מחוסן, לא מסורס. לא מכיר את האיזור.
האם מישהו ראה או שמע משהו? עצה לעזרה?

תודה רבה!
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
12/06/2018 | 10:26
3
50
תודה לאל, לואי נמצא, בריא ושלם גם אם עייף, בשעות הערב בבני-ברק, מרחק 3-4 ק"מ ממקום היעלמו. נאסף ע"י קבוצת מתנדבים טובי-לב. 
לצפיה ב-'חדשות טובות! אני ממליצה לעבור לריתמה'
חדשות טובות! אני ממליצה לעבור לריתמה
12/06/2018 | 12:58
1
41
יותר קשה להשתחרר ממנה. לפעמים שמטיילים עם רצועה מחוברת לקולר, היא מרחיבה את הקולר לאורך זמן וברגעי מצוקה הכלב משתחרר בקלות. עם ריתמה זה יותר בטוח, במיוחד שהכלב קטן.
לצפיה ב-''
12/06/2018 | 13:55
6
לצפיה ב-'יופי הכלב חזר לבעליו '
יופי הכלב חזר לבעליו
15/06/2018 | 01:14
17
יש הרבה מאד מתנדבים  וכולם טובי לב ואחראים .זה לא פליאה שמצאו אותו והחזירו אליך. כל הכבוד לכולם על  המעשה היפה  לא יודעת אם היה כל כך עייף
או מבוהל שנפרד ממך ובתך .הכל בסדר עכשיו 

נורית 
לצפיה ב-'איפה אוכל לשחק עם פיטבול מאולף?'
איפה אוכל לשחק עם פיטבול מאולף?
11/06/2018 | 13:35
4
46
שלום,אני מפחד מכלבים. למשל, אתמול הלכתי ברחוב, והיה כלב גדול, ללא בעלים, שנבח עלי ככה סתם. שקשקתי לגמרי.
מצד שני, אני ממש אוהב את הכלבים עם סוג הפרווה הזה כמו: טרייר, בולדוג, אמסף, פיטבול..  (הבקיאות בזכות גוגל).
אני רוצה להפסיק עם הפחד הזה מכלבים, ואולי אפילו לגדל בעצמי.
העיניין שאני אוהב רק את הסוגים שאמרתי.
1. איפה אוכל למצוא מקום שבו אוכל להתיידד עם כלבים?
2. האם יש עוד סוגי כלבים חוץ מפיטבול שהם עם סוג השיער הזה?
תודה רבה
לצפיה ב-'כלומר, פרווה קצרה חלקה?'
כלומר, פרווה קצרה חלקה?
11/06/2018 | 19:06
1
27
כן, יש המון. רוב הכלבים בכלביות ובעמותות הם כאלו. 
דווקא לרוב הטריירים יש פרווה ארוכה יותר (חוץ מאולי ג'ק ראסל חלק ובול טרייר חלק, שרק הגרסה הננסית שלו חוקית פה)
לצפיה ב-'שיער קשיח כזה. וקצר'
שיער קשיח כזה. וקצר
11/06/2018 | 22:34
29
הכוונה שיער קשיח יחסית, וקצת.
אני לא אוהב פרוות ארוכות..
תודה על התשובה

לצפיה ב-'כלב נובח לא בטוח שנושך'
כלב נובח לא בטוח שנושך
15/06/2018 | 01:25
12
אפשר להתחיל לדבר בעדינות "חמוד מה קרה ?" סתם דוגמא הכלב מגיב לקול והאמרה הקצרה .אני לא פוחדת מכלבים נכון שיש בעלים אפשר לשאול .אם הבעלים לא נמצא בקשר העין הכלב ירגע מהדיבור .כלב נובח מהמון סיבות שמחה,פחד ,התרגשות ,געגועים כלב לא מדבר בעצם כל הרגשות בנביחה .

נורית אשר אטבת כלבים.
התחזית עכשיו אצלי בגבעתיים 29 מעלות אולי חם לו? 
לצפיה ב-'הלכת על כל הגזעים הקשוחים דווקא'
הלכת על כל הגזעים הקשוחים דווקא
16/06/2018 | 15:37
10
יהיה לך הרבה יותר פשוט למצוא בוקסר לשחק איתו.
לצפיה ב-'מהו הפורום הכי פופולארי לכלבים באנגלית?'
מהו הפורום הכי פופולארי לכלבים באנגלית?
11/06/2018 | 21:21
19
תודה
לצפיה ב-'אי אפשר להציל את הכלבים'
אי אפשר להציל את הכלבים
08/06/2018 | 13:49
3
83
ולדרוש כסף כל הזמן כפי הנראה אנשים לא רוצים לאמץ לא כלבים ולא חתולים .החיים גם כך קשים. אתם מצילים  שבני אדם לא רוצים כי יש להם/אין להם ולא רוצים.צר לי המציאות עצובה 
לצפיה ב-'אפשר לעזור בשיתוף!'
אפשר לעזור בשיתוף!
09/06/2018 | 02:22
2
42
כל אחד יכול לעזור כפי יכולתו.. שיתוף תרומה או אומנה!
לצפיה ב-'שיתפתי ופרסמתי '
שיתפתי ופרסמתי
09/06/2018 | 14:14
1
72
נקווה לטוב 

נורית
לצפיה ב-'שיתפתי ופרסמת ישוב'
שיתפתי ופרסמת ישוב
10/06/2018 | 16:50
23
אם אין לכם כלם או שיש לכם כלבה או כלב תתסגלו על הנתוני להמתה אם יש כךבה או כלב שיכולים להסתר אם מה שיש זה מצווה

נורית
לצפיה ב-'אוכל לפודל מעורב עם שיצו בן 3'
אוכל לפודל מעורב עם שיצו בן 3
05/06/2018 | 17:58
5
35
היי,
אימצנו לאחרונה פודל מעורב עם שיצו בן 3.
הביאו לנו אותו עם אוכל שהספיק לכשבועיים. הוא לא כל כך אוהב את האוכל (אוכל אותו פעם ביום לכל היותר ולא תמיד מסיים את המנה) ואנחנו גם לא יודעים איזה סוג הוא (מי שהביא לנו אותו הוא לא הבעלים המקורי).
אני מתלבט בין כמה סוגים:
בחנות חיות (jungle) המליצו לי על : brit ועל oven baked tradition.
לא מצאתי עליהם כל כך הרבה חומר באינטרנט (על אובן בייקד קצת יותר).
ראיתי דברים טובים על אוריג'ן ועל אקנה.
אשמח אם תוכלו לעזור לי להחליט מה עדיף, ואם יש לכם המלצה על סוג ספציפי זה ממש יעזור (למשל אוריג'ן מסוג מסוים).

תודה :)

לצפיה ב-'מנסיון אישית ממליצה על GO סלמון'
מנסיון אישית ממליצה על GO סלמון
05/06/2018 | 18:11
37
עוד מזונות טובים- טייסט אוף דה ווילד/ דגים/ ביזון/ צבי, מריק, אקנה סדרת סינגלס/ ריג'ונל, N&D
לצפיה ב-'ממליץ בחום על ווילד פילד'
ממליץ בחום על ווילד פילד
05/06/2018 | 21:41
1
57
לצפיה ב-'פרסומת אסורה'
פרסומת אסורה
07/06/2018 | 19:42
30
ניתל ללמוד משירן .אפשר להליץ כמו שעשתה הרבה פעמים ללא פרסומת .
לא רוצה להיות השוטר הרע,אני בסה"כ אדם טוב ושןנאת פרסומות .

למשל היום רציתי להזמין אוכל עבורי ועבור  שבאתר הזמנות  פרסות  גדולה 
אוכל למונדיאל . ואם אני נכה ולא יכולה לבשל  איני יכולה להזמין . לא אוהבת מונדיאל
לצפיה ב-'לנו יש שתי פודליות מפונקות להחריד'
לנו יש שתי פודליות מפונקות להחריד
14/06/2018 | 23:43
1
18
נראה לי שניסיני את כל המזונות היבשים המוכרים בשוק. הן טועמות גרגיר וזהו. אוכל ביתי הן אוכלות בשמחה.
האוכל היחיד שהן אוכלות (גם לא בהתלהבות אבל אוכלות בהמות סבירה) זה מזון שנקרא פיטמין. מצאתי אותו רק בחנות קטנה אחת....
מה הוא אכל לפני שהגיע אליכם?
לצפיה ב-'הן מפונקות כי פינקו אותן... '
הן מפונקות כי פינקו אותן...
15/06/2018 | 09:41
17
לרוב מזון ביתי לא מותאם לצרכים של כלבים (לא מדברת על האכלה טבעית אלא אוכל ביתי של בני אדם), ומזון יבש איכותי עדיף עליו. 
הכלבות עושות קונצים ולא אוכלות כי הן יודעות שאם קצת התאפקות הן יקבלו משהו יותר טעים. אם כל מה שהיה להן בצלחת זה מזון יבש- תוך יום יומיים הן יחזרו לאכול אותו. אם מגניבים להן אוכל במהלך היום- הן לא ירצו יבש. 
ממש כדאי לדעתי לגמול אותן מההרגל המגונה הזה ושיחזירו לאכול אוכל יבש.
לשיקולכם- תזונה טובה יכולה להאריך חיים.
לצפיה ב-'מזון לכלב מופחת דגנים'
מזון לכלב מופחת דגנים
05/06/2018 | 12:48
6
58
שלום לכולם..
לפני חודש החלפתי לכלב את המזון ממזון ללא דגנים למזון מופחת דגנים שנקרא אקסלוזן, בגלל המחיר. הכלב מגיב נהדר ואני לקראת קניה נוספת של המזון.
אשמח אם תתנו חוות דעת האם להישאר עם המזון או לחזור לקודם ללא דגנים
קישור לאתר שמוכר את המזון https://www.likeah.co.il/
לצפיה ב-'שים קישור לאתר שיש בו את פירוט המרכיבים'
שים קישור לאתר שיש בו את פירוט המרכיבים
05/06/2018 | 21:48
2
26
ורצוי ישירות לדף הרלוונטי ולא שנצטרך לחפש בתוך אתר כללי.
לצפיה ב-'נראה בסדר גמור'
נראה בסדר גמור
06/06/2018 | 06:27
19
לצפיה ב-'שקוף שזאת פרסומת של היבואן '
שקוף שזאת פרסומת של היבואן
06/06/2018 | 08:52
18
לצפיה ב-'יש עוד מזונות מופחתי דגנים בארץ?'
יש עוד מזונות מופחתי דגנים בארץ?
06/06/2018 | 11:57
1
23
האקסלוזן מזון טוב אבל קצת יקר לי...
אשמח להמלצות על מזון דומה במחיר נמוך יותר...
לצפיה ב-'יש המון מזונות ללא דגנים בכלל'
יש המון מזונות ללא דגנים בכלל
06/06/2018 | 19:19
35
TASTE OF THE WILD כולם ללא דגנים. 
ל-GO יש הרבה מתכונים ללא דגנים. 
גם לאקאנה, אוריג'ן, NOW...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה