לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3876838,768 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'דרוש/ה אדם מגיל 15 ומעלה על מנת לטייל עם כלבתי מיטשל 146'
דרוש/ה אדם מגיל 15 ומעלה על מנת לטייל עם כלבתי מיטשל 146
19/10/2018 | 11:09
4

ארבע פעמים בשבוע לפנות ערב משעה 1800 למשך חצי שעה לקחת ולהחזיר לביתי בגבעתיים .
טלפון ן 03-5710010
שמי נורית

אסיים בתמונה של פינקי ממקום האימוץ

לצפיה ב-'מתלבט לגבי כלב'
מתלבט לגבי כלב
18/10/2018 | 19:08
3
28
שלום חברים, 
אני חי לבד ועל כן חשבתי לאמץ כלב, חשבתי על לברדור מכיוון שהם הכי איכותים התנהגותית (אני נורא אוהב את האופי החברותי והרגוע שלהם), אבל אני לא בטוח. 
א) בעלת הבית שמה לי תנאי שהכלב לא יהרוס את תכולת הבית, הקירות והדלתות. רציתי לשאול האם גור לברדור יכול לעשות נזק כזה? 
ב) אני מחפש חבר לריצה, אולי כיום אני לא רץ הרבה (3 ק"מ), אבל התיכנון הוא לטפס למעלה - הבנתי שלברדור לא בנויים לריצה. זה נכון?
ג) עוד אפשרות זה הקרוב של הלברדור, הגולדן. נראה לי שהגולדן רצים טוב נכון? והם גם יחסית כלבים איכותים, לא ככה? 
ד) שאלה נוספת לוודא: האם מספיק להוציא כלב החוצא פעמיים ביום (לפחות אחרי שהוא כבר התבגר)?

תודה מראש, 
אלי
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
18/10/2018 | 20:17
22
א. כל כלב, ובטח כל כלב בינוני ומעלה יכול להרוס. אתה לא יכול לצפות את זה, וזה לא תלוי גזע (לדוגמה: הכלבה שלי פיתחה חרדת נטישה בגיל 5 ואז התחילה לפרק את הבית כשהיא נשארת לבד), מה שכן - גורים נוטים ללעוס יותר, זה בדרך כלל לא מתבטא בקירות ודלתות, אבל כן באוביקטים אחרים מעץ (רגליים של שולחנות וכסאות, פינות של ארונות ומיטות וכיוצא בזה).
ב. לברדורים אכן לא בנויים לזה, הם יכולים לעשות את זה, בעיקר כשהם צעירים אבל כבר לא גורים (אסור להריץ גורים) אבל הם נוטים להיות יותר ויותר כבדים כשהם מתבגרים שזה פחות טוב למפרקים שלהם בריצות ארוכות.
ג. מה זה כלבים איכותיים? יש הרבה גזעים ידידותיים וממושמעים, ויש גזעים שעושים פעולות מסוימות יותר טוב מאחרים, במידה זו או אחרת. הגולדנים נוטים להשמין לאט יותר מהלברדורים, אבל גם אליהם זה מגיע.
ד. לא. יש כלבים שחיים ככה, אבל זה בהחלט לא מומלץ, גם מבחינת פריקת האנרגיה, גם מבחינת הצרכים וגם מבחינת הסוציאליזציה שלהם.

בקיצור, אם אתה יכול להתגבר על סעיף א', תניח לעניין הגזע בצד, גש לעמותה, מצא לך כלב צעיר (נגיד 9 חודשים-שנה, הם הרבה יותר נוחים לתפעול מגורונים) לא פחוס (קריטי לעניין ריצות ארוכות) ולא ממשפחת כלבי השפיץ (הם טובים בריצות, אבל קשים בכל מובן אחר, דלמטים כנ"ל) ואנרגטי במידה ותהנה לך איתו.
את עניין הריצה תעשה בתיאום עם הוטרינר שייעץ לך מתי להתחיל לרוץ איתו וכיצד לבנות לו את סרגל המאמצים בצורה נכונה ואחראית. כלבים לא יודעים לומר מתי קשה להם ואם אתה רץ יש כאלה שירוצו איתך עד שיתמוטטו, חשוב להיות זהירים עם סרגל המאמצים שלהם, במיוחד כשאתה בעצמך לא מתחיל מאפס.
לצפיה ב-'זה נכון שלברדורים יכולים להיות כלבי משפחה מקסימים'
זה נכון שלברדורים יכולים להיות כלבי משפחה מקסימים
18/10/2018 | 22:54
16
אבל הם כן מחרבים דירות. הם כלבים אנרגטיים, חכמים וגרגרנים ושישעמם לכלב- הוא יהרוס את הבית. מדובר בכלב חזק שיכול ללעוס לך את כל הבית, בטח שגורים לועסים הרבה. עם גידול נכון הם גם חברותיים ומקסימים ונרגעים בבגרות, אבל סך הכל כלב עבודה זה הרבה עבודה. 
אם אתה גר לבד, הייתי ממליצה לך לאמץ דווקא כלב בוגר (שנה פלוס), בגלל שגור דורש המון המון השקעה ונראה לי שזה קשה לבד. כלב בוגר, שמחונך לצרכים וקצת פחות אנרגטי הוא יותר קל לגידול. 
דווקא גולדנים נחשבים יותר קלים באופי שלהם מלברדור, כי הם פחות משתעממים. בשני המקרים מדובר בשואבי אבק שיכניסו הכל לפה.
לגבי ריצה, לגורים אסור לרוץ מרחקים עד שהשלד שלהם מפסיק לגדול ומתעצב. 
כלבים שיותר מתאימים לריצה זה ויסלה, האסקי, ויימרנר, סלוקי, כנעני וכל מה שמעורב איתם. 
אף כלב לא כדאי להוציא רק פעמיים ביום, אלא אם מדובר בקשיש שקשה לו לצאת. 
לסיכום- קופי פייסט להודעה מעליי, מסכימה עם כל מילה. 

לצפיה ב-'לברדור זה כלב שובב עד גיל שנתיים'
לברדור זה כלב שובב עד גיל שנתיים
18/10/2018 | 23:35
12
שאוהב ללעוס כל מה שניתן ומחפס להוציא אנרגיה.
ויש לו נשירה רבה...
אם אתה יכול להוציא אק פעמיים ביום אז תאמץ/תיקנה עלב בוגר.
לגבי כזע : כרגיל אני ממליצה על פודל (בינוני-ענק במקרה שלך). אם כבר כלבים"טיכותיחם" אז נראה לי שבפודל יש ממש כל מה שצריך מכלב.
לצפיה ב-'כלב מבלגן את הבית בזמן שאנחנו לא נמצאים'
כלב מבלגן את הבית בזמן שאנחנו לא נמצאים
17/10/2018 | 21:50
7
31
היי
אנחנו זוג צעיר וגרים בדירה קטנה יחד עם הכלב בן 3 השנים שאימצנו לפני 3 חודשים מעמותה. בזמנים שבהם אנו לא נמצאים בבית אנו משאירים אותו חופשי עם מחסום פה, מאחר שבלעדיו הוא הורס רהיטים ומה שמתחשק לו. כך אין לו את האפשרות, אבל הוא כן מזיז דברים או מפיל ממקומות שהוא מגיע אליהם.
לאחרונה המצב נהיה מוגזם, הוא מפיל את הפח ומפזר את כל התכולה שלו על כל הרצפה בדירה, אנחנו לא יודעים איך לגרום לו להפסיק.
קיבלנו עצה ממאלף שכאשר הכלב עושה דברים אסורים בזמן שאנחנו לא בבית (וגילינו אותם רק כשחזרנו), אסור לנו לכעוס עליו כי הוא לא יבין על מה אנחנו כועסים וייכנס לסטרס. אנחנו נוקטים בגישה הזו, אבל כמו שאתם מבינים היא לא ממש מועילה. כשאנחנו בבית, הוא לא עושה את הדברים האלה.
מאחר שהוא בול טרייר מעורב ויש לו הרבה אנרגיה, אנו מוציאים אותו תמיד 3 פעמים ביום (לפעמים יותר אם יוצא), שמצטברות ליותר משעתיים פעילות חיצונית. מעבר לכך מרגיש לנו כבר המון וקשה לביצוע.
נשמח לעצה איך להתמודד עם התופעה הזו, במיוחד ממי שקרו לו חוויות דומות!!
לצפיה ב-'לדעתי עדיף לנסות להרגיל לכלוב אילוף בעזרת מאלף.'
לדעתי עדיף לנסות להרגיל לכלוב אילוף בעזרת מאלף.
18/10/2018 | 09:42
1
20
עוד יותר טוב - גדר גורים, אך אני לא בטוחה שזה יחזיק כלב כמוהו. אפשר לנסות, ואם לא הולך - לעבור לכלוב. מחסום לא הייתי שמה, מה גם שהוא ממילא לא עוזר.
לצפיה ב-'מענה לתגובה'
מענה לתגובה
18/10/2018 | 12:47
20
תודה על התגובה!! 
המחסום עוזר רק מהבחינה שהוא לא יכול באמת לקרוע ולהרוס את הרהיטים...
ויש לנו כלוב שהוא נכנס אליו בלי יותר מדי מאמץ, נוח לו לשבת, לישון שם גם כמה שעות.. אבל חשבנו לחפש פתרון אחר כי להיות 7-8 שעות בכלוב נשמע קצת מנוון ומגביל... 

לצפיה ב-'אנחנו בעבר תחמנו איזור בבית עם גדר'
אנחנו בעבר תחמנו איזור בבית עם גדר
18/10/2018 | 13:36
18
וכשיוצאים משאירים צעצועים ועצם ממש שווה. זה עוזר להעביר את הזמן ולפרוק אנרגיה.
לצפיה ב-'האם אתם מוציאים אותו לגינת כלבים?'
האם אתם מוציאים אותו לגינת כלבים?
18/10/2018 | 15:33
1
18
כלבים פורקים אנרגיה מאוד טוב במשחק יחד עם כלבים אחרים. את הגורה שלנו אנחו לוקחים כל יום אחרי העבודה לגינת כלבים כדי שהיא תהיה עייפה בלילה.
גם לנו היא הרסה דברים בבית ולכן תחמנו אותה באיזור של הסלון. הכנו את הסלון ככה שלא יהיה לה יותר מדי דברים להרוס, לא משאירים דברים על השולחן, את הספה מכסים, לא שמים דברים בקומות התחתונות של הספריה, גם את הכריות של הסלון לקחנו.
דבר שני צעצועים, עושים סבב של צעצועים שלא כולם יהיו זמינים לה תמיד אלא עושים תחלופה כל יום מחביאים משהו ומציגים לה אחר.
דבר שלישי, קניתי לה קונג, שמה לה בו אוכל ומביאה לה שתתעסק איתו כי קצת קשה להוציא ממנו את האוכל.
דברים חשובים שאנחנו עושים לפני יציאה מהבית, דואגים להוציא אותה לפיפי קקי וטיול לפני, כשחוזרים שמים לה סרט אקשן בלופ על ווליום קצת גבוה, מביאים לה את הקונג, סוגרים אותה בסלון ויוצאים מהבית.
הנזק שהיא עושה הולך ופוחת.
לצפיה ב-'מצד שני גם בגינה צריך לשים לב שהכלב פעיל'
מצד שני גם בגינה צריך לשים לב שהכלב פעיל
18/10/2018 | 23:14
7
הרבה כלבים סתם שוכבים שעה בגינה כשהבעלים שלהם עסוק בטלפון, ולא ממש מוציאים אנרגיה.
מצד שני גם הליכה איטית עם רצועה זה בטח לא ממש משפיע על כלב אנרגטי.
צריך גם שתהיה לו פעילות מנטלית ולא רק פיזית - משחקים, אימונים וכו'.
לצפיה ב-'המחסום זה לא פתרון, צריך לתעל את האנרגיות האלו'
המחסום זה לא פתרון, צריך לתעל את האנרגיות האלו
18/10/2018 | 17:20
12
אם הוא כלב שאוהב ללעוס, צריך להשאיר אותו עם עצם או צעצוע לעיסה שיעסיקו אותו לזמן רב. יש אפשרות גם להאכיל אותו מקונג וובלר כזה או IQ BALL, זה גם מעסיק אותם. מומלץ בטיולים להכניס אותו לגינת כלבים שירוץ, זה מצויין (אולי בגינה כן לשים מחסום כי הוא מעורב בבול טרייר וזה יכול להבהיל אנשים). 
הייתי מתייעצת עם מאלף לפני שימוש בכלוב אילוף וכבר עכשיו מורידה לו את המחסום, כי יכול להיות שאתם יוצרים לו תסכול שייקבע התנהגות בעייתית יותר- מהניסיון שלכם אתם רואים שזה לא עזר והבעיה התחלפה בבעיה אחרת. עדיף להשאיר את המצב כמו שהוא ולקרוא למאלף עם המלצות וידע בגזע הזה שמא ההתנהגות תדרדר. מכל מאלף שתפגשו, תבקשו לדבר עם ממליצים שחוו בעיה דומה ולשמוע מהם אם הם מרוצים.
לצפיה ב-'לא כדאי לשים לו מחסום בפה'
לא כדאי לשים לו מחסום בפה
18/10/2018 | 19:30
14
עדיף לתחום אותו למקום מסויים עם משחק/עצם.
חוץ מזה אם יש לו מחסום הוא לא יכול לשתות וזה נראה לי בעייתי.
אני רוצה לשתף שגם לנו בהתחלה הכלב עשה הרבה נזקים. לקח כ 8 חודשים עד שנרגע. צריך הרבה סבלנות עם כלב חדש. אצלנו הזמן פתר את הבעיה. הכלב שלנו היום בן שלוש וחצי והוא ממש רגוע בבית גם כשאנחנו לא נמצאים.  
לצפיה ב-'יוקנובה'
יוקנובה
18/10/2018 | 10:45
1
25
גם אני 6 שנים מאכילה ביוקנובה (עיכול עדין) והתוצאות אין מילים: פרווה מבריקה, הכלבה נראית מצויין וכמובן גם הצואה קטנה וקשה, לאחר שעד גיל חצי שנה ניסיתי כמה סוגים ולצואה הרכה התווספה הבעיה של הבלוטות האנאליות.
אני כ"כ מרוצה...
הבעיה שהם מפסיקים להביא את המוצר הזה לארץ וממשיכים רק עם הרגילים.
כל מיני מוכרים המליצו לי על סוגים אחרים ואני ממש מבועסת מלעבור לחברה אחרת...

לצפיה ב-'כנ"ל. 6 שנים עם יוקונובה ועברנו לדגם החדש שלהם'
כנ"ל. 6 שנים עם יוקונובה ועברנו לדגם החדש שלהם
18/10/2018 | 22:32
14
הכופתיות יותר דביקות ושמנוניות והכלבה ממש מתלהבת.
הקקי נהיה קצת יותר צהבהב ומעט רך עם כאילו מעטפת שמנונית אבל עדיין נוח להרמה/איסוף. (סליחה על התיאור הפלסטי).

שק בוגרים 15 קג'. (280 ש"ח).
לצפיה ב-'דרוש/ה אדם מגיל 15 ומעלה על מנת לטייל עם כלבתי'
דרוש/ה אדם מגיל 15 ומעלה על מנת לטייל עם כלבתי
18/10/2018 | 19:27
16
ארבע פעמים בשבוע לפנות ערב משעה 1800 למשך חצי שעה לקחת ולהחזיר לביתי בגבעתיים .
טלפון ן 03-5710010
שמי נורית

אסיים בתמונה של פינקי ממקום האימוץ

לצפיה ב-'התייעצות לגבי ספות וריחות '
התייעצות לגבי ספות וריחות
16/10/2018 | 09:30
11
60
שלום לפורום,

אימצנו כלבה בת כשנתיים מצער בעלי חיים. מעורבת, מתוקה וכעקרון ממושמעת. אבל לא מבינה שאסור לעלות על הספות (מבד) גם כאשר אנחנו לא בבית.
חוץ מהשיער שנדבק לספות, 2 כריות עכשו מריחות מריח חריף של שתן (נדבק לה לשיער כי היא משתינה בעמידה, משבר זהות).
אשמח לכל עיצה לגבי:
* איך למנוע ממנה לעלות על הספות גם שאיננו בבית? האם יש אביזרים שיכולים לעזור אולי?
* מה אפשר לעשות לגבי ריח השתן שנדבק לה לשיער?
* איך אני מוציאה את ריח השתן מהכריות?
תודה מראש

לצפיה ב-'נייר כסף- לא מנסיון'
נייר כסף- לא מנסיון
16/10/2018 | 09:56
1
33
זה לא מנסיון, כי הכלב שלי הוא כלב ספות. אבל שמעתי מאנשים שעוזר לפרוש נייר כסף על הספה שאתם לא בבית בבית. הם לא אוהבים את המגע והצליל (משהו כזה) של נייר הכסף ואחרי כמה ניסיונות יפסיקו לעלות על הספה. אני לא יודעת עם זה עוזר לכולם, אבל זה פתרון די זול שנראה לי לא מזיק להתחיל איתו. 
לצפיה ב-'תודה, אנסה'
תודה, אנסה
17/10/2018 | 08:02
4
לצפיה ב-'כשכלבתנו היתה צעירה ולועסת כל דבר -'
כשכלבתנו היתה צעירה ולועסת כל דבר -
16/10/2018 | 14:00
1
64
קיבלתי עיצה שעבדה לא רע - מרחתי על כבלי חשמל וכ' משחת "נמר" ו/או "בן גיי" - כנראה שארומת המנטה לא באה להם טוב.

נסי בשטח קטן לשים סמרטוט או כרית עם אלמנט מנטולי חריף ותראי את התגובה.

הכלבה שלנו יודעת שאסור לה לעלות על ספות/מיטות. ועל הספות בסלון היא עולה כשאנחנו יוצאים מהבית.
לעיתים כשזוכרים - אז בונים כל מיני כריות הפוכות שהשטח יהיה לא אטרקטיבי למרבץ.

לצפיה ב-'גם אני בונה מסלול מכשולים על הספה '
גם אני בונה מסלול מכשולים על הספה
17/10/2018 | 08:05
14
אבל אני לא רואה את זה כפתרון לטווח הארוך.

אהבתי את הרעיון של ריח שידחה אותה.

תודה!
לצפיה ב-'אין סיבה שהכלב ילכלך את עצמו בעת השתנה, שווה להתייעץ עם '
אין סיבה שהכלב ילכלך את עצמו בעת השתנה, שווה להתייעץ עם
16/10/2018 | 15:26
1
28
וטרינר. יתכן ויש לה כאבי פרקים המקשים עליהם לכרוע.
אם נשללת בעיה רפואית אפשר להפנות ליעות התנהגותי.
לצפיה ב-'היא גם כורעת להשתנה, לא תמיד מרימה רגל'
היא גם כורעת להשתנה, לא תמיד מרימה רגל
17/10/2018 | 08:09
15
אולי היא לא עושה את זה במומחיות כמו הזכרים.

היא נבדקה בדיקה יסודית אצל וטרינר רק לאחרונה כחלק מחבילת האימוץ. היא גם רצה וקופצת בחופשיות ואין סימן שכואב לה משהו.

תודה

לצפיה ב-'יש ניקוי ספות'
יש ניקוי ספות
16/10/2018 | 15:34
1
25
בזמנו שילמתי 250 שח עבור 2 כריות. מנקה בבית ואחכ שמים בצד שיתייבש.
לצפיה ב-' תודה'
תודה
17/10/2018 | 08:10
7
לצפיה ב-'קודם כל תנו לה זמן הסתגלות !'
קודם כל תנו לה זמן הסתגלות !
17/10/2018 | 21:23
2
18
היא צריכה ללמוד הרבה בזמן קצר :) ...
כשאתם לא בבית אתם יכולים להרים את הכריות של הספות,
ואם אין אפשרות לשים כיסוי.

במקביל תכינו לה מקום שלה, עם מצע נעים, רצוי מוגבה (ספה משלה,
למשל). 
כשאתם בבית תרגילו אותה ללכת למקום שלה, וכשהיא עולה על הספה
תתנו לה הנחייה "למקום" כדי שהיא תלך למקום שלה, שהכנתם עבורה.
(בליווי חטיפים, צעצועים שלה וכו' שיהיו במקום זה).

לא יודעת כמה זמן היא כבר אצלכם, אבל כאמור תנו לדברים זמן, כדי
שתתרגל ותלמד את חוקי הבית.

וכל הכבוד על האימוץ של כלבה בוגרת !
לצפיה ב-'תודה על שלל העיצות'
תודה על שלל העיצות
18/10/2018 | 09:35
1
16
את כולן אנחנו אכן מיישמים, פרט למקום מוגבה עבורה.

היא אצלנו קרוב לחודש, מאד חכמה ולומדת מהר. מתוקה כל כך ורק רוצה להבין מה אנחנו רוצים כדי לרצות אותנו. פשוט שמח וטוב לנו איתה .

צריך להגיד לה, לא לנו, כל הכבוד שהיא אימצה אותנו בכל כך הרבה אהבה.
(אגב, הבוקר התברר לי שהיא בת פחות משנה, ולא כפי שאמרו לנו באגודה).
לצפיה ב-'מרגש לשמוע !'
מרגש לשמוע !
18/10/2018 | 16:01
5
לצפיה ב-'שיחרור כלבה קטנה לכמה דקות בגן הציבורי כשהיה ריק מאנשים'
שיחרור כלבה קטנה לכמה דקות בגן הציבורי כשהיה ריק מאנשים
16/10/2018 | 19:54
1
32
בשעת ערב חיכה לי פקח מהסיירת הירוקה בטענה שהכלבה שלי היתה חופשית ללא רצועה, וזו פעם ראשונה ששיחררתי אותה קצת, ידוע לי שבפעם הראשונה מקבלים התראה ולא קנס, האם אני צודקת? הכלבה קטנה מסוג פינצר מעורב וידידותית לסביבה

לצפיה ב-'לדעתי בת''א זה ישר 500 שקל קנס :\'
לדעתי בת''א זה ישר 500 שקל קנס :\
17/10/2018 | 11:25
5
לצפיה ב-'תלחצו בלינק למטה ��'
תלחצו בלינק למטה ��
16/10/2018 | 07:22
1
24
לצפיה ב-'לא רוצה'
לא רוצה
16/10/2018 | 13:56
9
לצפיה ב-'שוקלים להביא עוד כלב הביתה אבל...'
שוקלים להביא עוד כלב הביתה אבל...
15/10/2018 | 13:49
2
36
אז יש לנו שיצו אחד בן שנתיים (בקרוב 3) מאד פחדן מכלבים אחרים חוץ מאחדים ואנחנו לאחרונה שוקלים להביא עוד גור. רעיון רע? הסיכוי שהשיצו לא יאהב את הרעיון גבוהה? תודה. 
לצפיה ב-'אולי להביא מאלף שיסביר איך לחבר בינהם '
אולי להביא מאלף שיסביר איך לחבר בינהם
15/10/2018 | 17:31
11
לצפיה ב-'רעיון מעולה'
רעיון מעולה
15/10/2018 | 22:05
27
יכול להיות שבהתחלה הוא יפחד מהגור או יתרחק ממנו או ינהם עליו אבל עם הזמן הוא יתרגל אליו.
ותמיד טוב שניים מאחד. הם מארחים חברה זה לזה כשהאנשים לא בבית.
החסאון היחיד זה שזה פשוט שניים (יותר חיבונים יותא אמפולות יותר אוכל וכדומה).
לצפיה ב-'המלצה לאוכל לכלב '
המלצה לאוכל לכלב
10/10/2018 | 11:00
11
82
אני ממליצה אוריגין סיקס פיש .נורא יקר אבל טעים איכותי .אחרי מספר מזונות .סיבאו. גו.נאו.רויאל קנין .קוסבי. טסט אף דה וואילד. בקיצור המון .מצאנו את אוריגין .origin 
לצפיה ב-'כמה יקר?'
כמה יקר?
10/10/2018 | 12:23
6
58
אנחנו גם אחרי בדיקה של מליון ורבע מזונות. מצאנו את select. 270 שח ל- 10 קילו. הכלבות והחתול זוללים.
לצפיה ב-'רק לוודא - החתול אוכל מזון המיועד לחתולים, כן?'
רק לוודא - החתול אוכל מזון המיועד לחתולים, כן?
10/10/2018 | 15:46
5
42
חתול שאוכל מזון כלבים בלבד יסבול מחוסרים. אם הוא מנשנש מזון כלבים אך עיקר תזונתו מזון לחתולים - אין בעיה.
אגב, כמובן שאין בהכרח קשר בין מזון איכותי למזון טעים (לא יודעת לגבי סלקט, זו הערה כללית). פריסקיס לחתולים למשל הוא ג'אנק פוד טעים ולא איכותי בעליל.
לצפיה ב-'יש שתי קערות על הריצפה'
יש שתי קערות על הריצפה
10/10/2018 | 22:31
4
36
שתיהן סלקט. אחד לחתולים ואחד לכלבים. וכולם אוכלים גם וגם.

לצפיה ב-'תזונה של כלבים וחתולים שונה, כדאי להפריד '
תזונה של כלבים וחתולים שונה, כדאי להפריד
11/10/2018 | 15:33
3
24
תזונה של חתולים עשירה מאד בחלבון ושומן- עשירה מדי עבור כלב.
כלבים מתים על אוכל של חתולים וזה לא בריא להם, ולהיפך.
לצפיה ב-'כך אומרים'
כך אומרים
11/10/2018 | 16:30
2
29
אני יכולה להרים את  צלחת של החתולים אבל חא את של הכלבים.
מאז שטומי גור הצלחת שלו על הרצפה כי הוא לא ידע לקפוץ. בינתיים התרגלנו למצב הזה.
הכלבות לא מעדיפות אוכל של חתולים או להיפך. מנשנשים גם מפה וגם משם.
לצפיה ב-'כדאי לעקוב אחרי משקל הכלבות, אם יחלו להשמין אולי כדאי למנוע'
כדאי לעקוב אחרי משקל הכלבות, אם יחלו להשמין אולי כדאי למנוע
11/10/2018 | 17:07
24
מהן גישה למזון של החתול.
לגבי טומי, כאמור, אם נתח ניכר מהמזון שלו הוא מזון חתולים - אני מניחה שהוא יהיה בסדר. הוא חייב לקבל מספיק טאורין, חומצת אמינו חיונית שכלבים ואנשים (בניגוד לחתולים) יודעים לייצר ולכן לא מוסיפים אותה למזון כלבים, אך חתולים חייבים לקבלה מבחוץ.
לצפיה ב-'נשנוש נשמע לי בסדר :) כל עוד כל אחד מעדיף את האוכל שלו'
נשנוש נשמע לי בסדר :) כל עוד כל אחד מעדיף את האוכל שלו
11/10/2018 | 17:42
6
לצפיה ב-'איך בכלל יודעים האוכל טוב? הגורה שלנו טורפת את הטייסט'
איך בכלל יודעים האוכל טוב? הגורה שלנו טורפת את הטייסט
10/10/2018 | 16:04
36
והאמת גם טרפה את האוכל שהביאו לנו מעמותת SOS, אבל עברנו מהר לטייסט אוף דה ויילד לגורים כי חברים המליצו
לצפיה ב-'זה שהאוכל טעים *לך* לא אומר שהוא טעים לכלב. אבל יפה ש...'
זה שהאוכל טעים *לך* לא אומר שהוא טעים לכלב. אבל יפה ש...
10/10/2018 | 16:48
1
37
... את מפרסמת מזון כלבים כמזון לבני אדם.  מקורי.
לצפיה ב-'אגב - היוקונובה הקבוע שלנו התחלף בפורמולה חדשה'
אגב - היוקונובה הקבוע שלנו התחלף בפורמולה חדשה
10/10/2018 | 21:45
34
והכופתיות קצת יותר דביקות ושמנוניות.
בררתי פעם נוספת בחנות ואמרו שזה חלק מהשינוי. (אבי כלבו לכלב, השכן שלך).

הכלבה מאושרת וממש מאוהבת באוכל הדומה/שונה החדש.

קניתי שק של 15 קג' (לכלבים גדולים).

לצפיה ב-'בישראל המזון סתם יקר'
בישראל המזון סתם יקר
10/10/2018 | 22:05
38
גוזרים קופונים על פראיירים.

מי שמתמקח תמיד יצליח להשיג מחיר טוב יותר כי המחיר אותו דורשים המוכרים מוגזם מלכתחילה.

לעניין האוריג'ן שייחפשו פראיירים החברה הזו מעלה מחיר כל הזמן ומנגד מורידה את כמות המזון, המחיר הזוי לחלוטין, יש חברות מזון טובות באותה מידה וזולות יותר.

חשוב לציין שאין דבר כזה המזון הכי טוב וכל מיני קשקושים, מזונות טובים קיימים אם כי מעט ביחס למזונות הגרועים, אבל יש מבחר היום ככה ששום סכום הזוי לא מצדיק מזון מתועש.
לצפיה ב-'העבודה השנייה בחיי - איסוף השערות של הכלב :('
העבודה השנייה בחיי - איסוף השערות של הכלב :(
10/10/2018 | 10:28
10
76
כאילו שאין די מטלות של הבית (כלים, כביסה, נקיון, שוב כביסה...),
הכלב שלנו (כנעני מתוק מאומץ בן שלוש) מנשיר כמויות היסטריות ואני כל יום מוצאת את עצמי עובדת בלאסוף את השערות שלו...
קנינו IROBOT ייעודי לאיסוף שערות של כלבים אך הוא לא עומד בקצב, מתמלא מהר מידי (אינו דוחס ביעילות את השערות והן מתחילות להתפזר ממנו) וכל 10 דקות לערך צריך לרוקן אותו. גם לא מגיע לפינות.. 
אשמח להמלצות על מכשירים אחרים ששואבים ביעילות את השערות בכל הבית וכמו כן לאוכל של כלבים שאולי יגרום לפחות נשירה (הבנתי שגם למזון יש השפעה...). הוציאו אותי מעבדות לחירות :)
לצפיה ב-'מברשת שיער טובה'
מברשת שיער טובה
10/10/2018 | 13:18
5
40
והקפדה על תדירות גבוהה של הברשה, סרוק והורדת שיער מחוץ לבית תצמצם את כמות השיער.
יש גם שואב אבק עם פייה מיוחדת שעוזרת לשאוב שיער תוך כדי הברשה ישירה מהכלב, אם הוא יסכים להיות סבלני ברעש וברעד  המכשיר על הגב שלו...
לצפיה ב-'מברשת שיער זה רעיון טוב שעדין לא ניסיתי!'
מברשת שיער זה רעיון טוב שעדין לא ניסיתי!
10/10/2018 | 14:01
4
32
תודה רבה על הטיפ,
מברשת שיער זה רעיון טוב, חייבת לציין שהכלב שלנו נלחץ כשאנחנו מתקרבים אליו עם משהו ולא מסוגל לעמוד בשקט מרוב חרדה, אבל אני אנסה, אולי אחרי כמה פעמים הוא יתרגל. לגבי המכשיר - זה כבר ילחיץ אותו יותר מידי :) תודה!
לצפיה ב-'נסי להתחיל בעדינות ובשילוב ליטופים'
נסי להתחיל בעדינות ובשילוב ליטופים
10/10/2018 | 15:54
29
אולי כדאי גם לבחור מברשת עם קצוות מעוגלים כדי למזער אפשרות שההברשה תכאיב
לצפיה ב-'יש כפפות להברשה'
יש כפפות להברשה
10/10/2018 | 19:01
2
31
זו פשוט כפפה עם בליטות סיליקון, את מלטפת את הכלב וזה מוריד את השיער. יכול להיות שליטוף עם כפפה יהיה מבחינתו פחות מאיים מאשר שימוש במברשת. למצוא בכל חנות חיות, וכמובן ברבע מחיר באיביי.
לצפיה ב-'כל כפפת גומי של מטבח עם טיפות סיליקון-לאיטום תעשה את העבודה'
כל כפפת גומי של מטבח עם טיפות סיליקון-לאיטום תעשה את העבודה
11/10/2018 | 15:20
32
וזה בדוק!
כמה טיפות? כמה שרוצים עד צפיפות של קוטר-טיפה בין אחת לשניה.
לצפיה ב-'הקנייה הבאה שלי...'
הקנייה הבאה שלי...
17/10/2018 | 11:02
8
איזה יופי לא ידעתי שיש כזה דבר, נשמע יותר סביר שייתן לי לסרק אותו עם הכפפות, הלוואי ויעבוד! תודה רבה

לצפיה ב-'מה הכלב אוכל עכשיו? שמעתי ששואב אלחוטי של דייסון ממש טוב'
מה הכלב אוכל עכשיו? שמעתי ששואב אלחוטי של דייסון ממש טוב
11/10/2018 | 15:34
28
ואפשר גם בקלות לשאוב איתו את הספות. לי יש שואב חוטי של דייסון והוא חזק, אבל הנשירה של הכלב שלי ממש מינימלית כי הוא ארוך פרווה
לצפיה ב-'תספורת טובה'
תספורת טובה
11/10/2018 | 22:31
11
לצפיה ב-'מברשת שיער מדהימה'
מברשת שיער מדהימה
13/10/2018 | 13:49
1
31
אותה בעייה הייתה לי ופתרתי אותה בקלות עם מברשת שיער שהיא כמו כפפה, בזמן ליטוף הכלב על הדרך מברישים אותו, נעים גם לכלב וגם לך
הנה קישור למקום שקניתי ממנו - https://ebay.to/2Pwn0Fx
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה והקישור!'
תודה רבה על התגובה והקישור!
17/10/2018 | 11:04
לצפיה ב-'הצילו! פיפי על השטיח!'
הצילו! פיפי על השטיח!
09/10/2018 | 17:13
2
37
היי יש לי כלבה בת 6 מסוג שיצו ולא מזמן קנינו שטיח חדש לחדר של הבן שלי, היא השתינה עליו. באותו זמן גם קנינו מצעים חדשים והיא השתינה עליהם. היא אף פעם לא עשתה את זה וגם רגילה לעשות צרכים רק בחוץ. אנחנו לא יודעים מה לעשות... אודה מאוד מאוד לעזרה.
לצפיה ב-'ראשית לקחת לווטרינר לבדוק אם אין בעיה רפואית.'
ראשית לקחת לווטרינר לבדוק אם אין בעיה רפואית.
09/10/2018 | 22:51
10
לצפיה ב-'אלו המקומות היחידים שבהם עשתה?'
אלו המקומות היחידים שבהם עשתה?
10/10/2018 | 10:22
25
אם לא עשתה במקומות אחרים יכול להיות שהריח של הבד ה"חדש" משך אותה לשם. בדומה לפדים עם ריח שמושכים גורים להתפנות דווקא עליהם.
לצפיה ב-'מודאגת '
מודאגת
07/10/2018 | 14:44
2
56
הכלב שלי התחיל לטפטף דם מהאיבר שלו.. מה זה אומר? 
הוטרינר לא עונה לי כי הוא סגור.. ואני ממש מודאגת
מה זה יכול להיות????
לצפיה ב-'יכול להיות משהו על העור'
יכול להיות משהו על העור
08/10/2018 | 20:58
30
כמו פצע/שפשוף או משהו יותר עמוק המערכת השתן ובכלל.
זו לא רפואה גחופה אבל בהחלט להגיע מחר לוטרינר לאבחון. זה לא נפוץ ויכולים להיות הרבה גורמים.
לצפיה ב-'האם זה קורה בזמן שהוא משתין?'
האם זה קורה בזמן שהוא משתין?
09/10/2018 | 13:25
27
אם כן, יכול להיות שזו דלקת בשתן. אם לא, אולי באמת איזה פצע באזור. אין כל דרך לדעת בלי לבדוק את הכלב. בכל מקרה, יש לגשת לבדיקת וטרינר בהקדם האפשרי.
לצפיה ב-'כלבים וחתולים '
כלבים וחתולים
08/10/2018 | 21:51
8
45
שלום ,
לאחרונה עולה מספר הפעמים שהכלבה שלי תוקפת חתולים ,
למזלי החתולת חומקות ממנה אבל אני מפחד מהפעם הזו שהכלבה תצליח לתפוס את אחת החתולות של השכנה.
האם ניתן לאלף את הכלבה?
במידה וכן אשמח לקבל המלצות למאלף באזור כרמיאל.

תודה
לצפיה ב-'בהחלט ניתן לאלף את הכלבה'
בהחלט ניתן לאלף את הכלבה
09/10/2018 | 11:57
29
אני לא מכירה מאלפים בצפון, מקווה שיגיבו לך כאן בעלי כלבים מהצפון עם ניסיון מוצלח באילוף.
בנתיים, ללכת לטיולים עם רצועה ולהחזיק אותה קצר כשעוברים ליד חתולים ואם היא מתעלמת, לחזק אותה עם צ'ופר. 
לא הבנתי מתי היא פוגשת את החתולים של השכנה, יש לכם חצר והחתולים נכנסים לחצר? או שזה פשוט חתולים ברחוב שלכם שהשכנה מאכילה?
אם החתולים נכנסים לחצר זו בעיה יותר מורכבת
לצפיה ב-'אילוף כלב'
אילוף כלב
13/10/2018 | 13:56
6
21
אותה בעייה הייתה לי הכלב שלי פשוט היה אגרסיבי מדי ולא צייץ לי, לכן פניתי לקורס אינטרנטי שעזר לי מאוד. ממליץ עליו בחום.
לצפיה ב-'שוב פרסום ממומן לאותו קורס "מומלץ"... חבל על הכסף והמאמץ'
שוב פרסום ממומן לאותו קורס "מומלץ"... חבל על הכסף והמאמץ
13/10/2018 | 16:27
5
9
כדי לבחור מאלף צריך לאסוף המלצות אמיתיות מלקוחות, מאלף לא טוב עלול לגרום נזק.
לצפיה ב-'אתה מוזמן לבדוק את הקורס'
אתה מוזמן לבדוק את הקורס
13/10/2018 | 16:59
4
9
אותו "פרסום" הוא לא ממומן ואם אתה לא מאמין לי ורוצה המלצות אמיתיות מלקוחות אתה מוזמן להיכנס לאתר של הקורס ולקרוא שם מספר חוות דעת - http://go.scrm.co/aff_c?offer_id=262&aff_id=99...
לצפיה ב-'הקורס כל כך גרוע שאתה צריך לפרסם אותו בצורה לא חוקית?'
הקורס כל כך גרוע שאתה צריך לפרסם אותו בצורה לא חוקית?
13/10/2018 | 17:04
3
4
לצפיה ב-'למה לא חוקית?'
למה לא חוקית?
13/10/2018 | 17:09
2
14
א - כבר הסברתי שאם את\ה לא מאמינים לי שהקורס טוב ועושה את העבודה אתם מוזמנים ללכת לבדוק את זה על ידי ביקור בדף האינטרנטי של הקורס, תאמינו לי זה לא עולה לכם שקל ולא יקרה לכם כלום.
ב- ממתי זה לא חוקי להמליץ לאנשים בפורומים על מוצרים או על פורומים שעלולים לעזור לפתרון הבעיות שלהם?

לצפיה ב-'פרסום סמוי תוך התחזות ללקוח מרוצה זה לא חוקי'
פרסום סמוי תוך התחזות ללקוח מרוצה זה לא חוקי
13/10/2018 | 19:52
10
גם אם אין אכיפה, זה לא הופך את זה לחוקי או מוסרי. פרסום כזה גורם לי להתרחק ממוצר או נותן שירות.
וכמה רפי שכל אתה חושב שאנחנו כשאתה מנסה לשכנע שביקור בדף ההמלצות של אתר בית העסק יספק לנו אוסף ביקורות אמיתיות ומייצגות? אם היתה ביקורת שלילית היא היתה מופיעה שם? אם 95% מהרוכשים היו יוצאים מאוכזבים לאחר שבזבזו את כספם לריק, זה היה בא לידי ביטוי בביקורות באתר?
לצפיה ב-'כי זה מנוגד לכללי הפורום.'
כי זה מנוגד לכללי הפורום.
14/10/2018 | 08:42
9
כאמור, כל פרסום נוסף יימחק לאלתר.
לצפיה ב-'התנהלות לא הגיונית של עמותה'
התנהלות לא הגיונית של עמותה
06/10/2018 | 00:15
25
102
אימצנו לפני שנה כלב מעמותה, שילמנו סל אימוץ וטיפלנו בו במסירות. רצה הגורל ונאלצנו לחפש לו בית אחר. ככתוב בחוזה, יידעתי את העמותה ופרסמתי בעצמי את הכלב בקבוצות שונות. אחרי שמצאנו לו משפחה חלומית העמותה דרשה ממנה לשלם "סל אימוץ" של 750 ש"ח. כששאלו על מה התשלום אמרו בעמותה שעל החיסונים והסירוס שלו. אחרי שאמרנו שהתשלום שולם על ידנו הם שינו את הסיבה ואמרו שעל העבודה שהם עשו במציאת המשפחה (כאמור, אני זאת שעשיתי את העבודה הזאת). כל ההתנהלות הזאת גרמה למשפחה המאמצת לסגת מהעניין, לא בגלל התשלום, אלא בגלל התנהלות שנראית קצת תמוהה. האם ההתנהלות הזאת נראית לכם תקינה? האם זה מקובל בעמותות אחרות? 
לצפיה ב-'נשמע לי מאד לא סביר'
נשמע לי מאד לא סביר
06/10/2018 | 13:37
1
59
אם אתם שילמתם סל אימוץ ומצאתם בעצמכם משפחה אחרת שתאמץ אותו אז הם לא אמורים לגבות סל אימוץ נוסף, אלא אם כן אני מפספס משהו.
לצפיה ב-'מפספס בגדול אתה צעיר '
מפספס בגדול אתה צעיר
06/10/2018 | 14:24
63
תקרא תגובה שלי אחריך 
לצפיה ב-'ככה עושים במרבית העמותות'
ככה עושים במרבית העמותות
06/10/2018 | 14:21
58
לצערן של רבים .אני אמימצתי ושילמתי על הרבה חיסונים .על היקור לא כי הבעלים הקוודם עיקר אותה. העמותה מאד טובה לא אזכיר את שמה .אני הבעלים של הכלבה
מיום שאימצתי אותה ועד יומה האחרון .כך אני נוהגת אבל יש הרבה אחרים שזורקים את חיית המחמד כי טסים לחו"ל לתמיד /לתקופה ארוכה/הבעלים נפטר ממחלה קשה/הבעלים חלה ולא יכול לטפל בחיית המחמד ועוד המון סיבות מוצדקות/לא מוצדקות 

העמותות מקבלים כל חיית מחמד אם נזרק/ נדרס/ לא מסתדר עם חיות המחמד 
האחרות . את זה שש מעתי מאדם שמגדל חיות מחמד מגיל 8
נורית
לצפיה ב-'למה לא החזרת את הכלב לעמותה?'
למה לא החזרת את הכלב לעמותה?
06/10/2018 | 14:57
7
58
יתכן והם יגבו כסף מחדש, אבל יחסוך מהמאמץ לחפש בית
ובצדק. אחרת הכלב ינדוד בין משפחות שאינן מוכנות להתחייב.
לצפיה ב-'לא החזרנו לעמותה'
לא החזרנו לעמותה
07/10/2018 | 09:39
6
66
כי שברון לב אחד לכלב זה מספיק ואנחנו נמסור אותו רק למשפחה ראויה. כל העניין עם העמותה זה לא דרישת התשלום (ניחא) אלא על שינוי הגירסאות בנוגע לסיבה לתשלום. זה נראה לא אמין ובגלל זה יכול להיות שהכלב יפסיד משפחה טובה. רציתי לדעת איך זה מתנהל בעמותות אחרות אם מישהו יודע.
לצפיה ב-'מי יגרום לשברון לב ? אם התשלום מפריע - זו לא משפחה טובה !'
מי יגרום לשברון לב ? אם התשלום מפריע - זו לא משפחה טובה !
07/10/2018 | 19:02
5
46
בדיעבד העמותה צודקת מאוד - לא סביר שתעבירו כלב כראות עיניכם
על דעת עצמכם - שהרי אתם אלו שגורמים לו שברון לב מעצם המעבר.
ועד מצב קטנוני "למה העמותה דורשת תשלום" - כי אתם לא עמדתם בתנאים.
זכותה לדרוש דמי רצינות לתקציב כדי להיות במעקב אחרי הכלב שמסרה.
היא לא חייבת לכם דיווח למה הכסף נועד - אתם הפרתם חוזה לגידול הכלב.
התקדים שאת יוצרת שהכלב המסכן יעבור כל כמה חודשים למשפחה
חדשה - לא בא בחשבון והסרוב של המשפחה לשלם כמה מאות ש"ח להסדר,
מוכיח שהיא לא ראויה לטפל בכלב - אפילו לא בציפור
לצפיה ב-'ממש לא נכון'
ממש לא נכון
08/10/2018 | 16:56
4
36
הנכונות שיעשקו אותך אינה ערובה למשפחה טובה.
כשמאמצים כלב מעמותה והיא מבקשת מאות שקלים עבור הוצאות חיסונחם וכו' - זה הגיוני.
אבל אם אין לה הוצאות חיסונים שוב והיא רוצה דמי רצינות עליה להסתפק בסכום של 100-200 שח. בעיקר שמשתמע שאין לעמותה התנגדות למשפחה החדשה.
אבל המשפחה מצידה לא צריכה להיות פריירית. היא מוכנה לקחת כלב בוגר, שעבר לפחות שני התים ולגדל אותו אצלה מחירי החיסונים וכו' כבר שולמו  ממקור אחר. למה שהיא תשלם שוב כ"כ הרבה כסף?!
אגב, כשרציתי חתול ידעתי מראש שאני לא אקח מעמותה. גם בגלל הסכמי הסירוס אבל גם בגלל כל החוזים המוזרים האלה. כאילו בעל החיים ניתן להשכרה ולא למסירה/מכירה.
העמותה מנסה להרויח כסף על גב הכלב.
עקרונית אין לי בעיה עם זה. אבל בד"כ עמותות מביעות שאט נפש מהרעיון שכלבים נמכרים....
לצפיה ב-'ביטוח בריאות לכלב עולה 700 ש" לשנה'
ביטוח בריאות לכלב עולה 700 ש" לשנה
08/10/2018 | 17:23
3
40
אחת הסיבות שאני לא מגדל כלב כיום בשל המחויבויות..
הכספיות הן החלק הקטן - המורכב יותר הוא להיות כבול ולדאוג
לו בחופשות או בהוצאות בריאותיות
העמותה לא מנסה להרויח אלא למנוע השכרת כלבים בין אנשים
אם המשפחה התחרטה מהוצאה של 700 ש"ח בפרוש היא לא ראויה
אין לה ענין בכלב אלא בעיסקה כמו שוק כלבים.
האם היית מוותרת על ילד שלך אם המדינה היתה דורשת תשלום אגרה?
כלב צריך יחס כמו ילד במשפחה - ההחלטה שלך למסור אותו
מוכיחה שהתשלום ששילמת לא גבוה מספיק.
מזעזע שאת בכלל מנסה להצדיק את ההתקפלות שלה - כלב הוא לא סחורה.
לצפיה ב-'ברור שכלב זו מחוייבות'
ברור שכלב זו מחוייבות
08/10/2018 | 18:31
1
32
אבל הוא לא שווה ערך לאדם.
ברגע שמאמץ לא יכול לגדל את הכלב מכל מיני סיבות והוא גואג לו למשפחה שכן תוכל - זה בסדר בעיני.
יכלתי להבין (בדוחק) אם העמותה היתה מבקשת לחתום חוזה עם המשפחה החדשה שבו יהיה רשום שבמקרה של חוסר התאמה היא תיידע את העמותה/תחזיר לה את הכלב. זה במידה והעמותה רוצה שיישמר לה קשר עם הכלב.
אבל לדרוש סכום גבוה עבור אותו כלב שכבר שולם עבורו סכים דומה - נראה לי תמוה.
וכן. אנשים מוכנים לפעמים להוציא ממון רב על טיפול בכלב שהם אוהבים אבל לא יסכימו לדלם כגי לקבל לרשותם כלב שאולי הם יאהבו.
סה שאדם לט מוכן לשלם עבור כלב עמותות , בוגר ומעורב 750 דח לא הופך אותו ללא ראוי.
ו צד שני, אדם שקונה עלב גזעי באלפי שקלים - לא בהכרח יהיה מטפל טוב בכלבו.
לצפיה ב-'אני שוב חוזרת שזה לא עניין התשלום'
אני שוב חוזרת שזה לא עניין התשלום
08/10/2018 | 20:47
28
המשפחה המיועדת מאוד אמידה ואין לה בעיה לשלם כל סכום. הבעיה היא בשינוי הגירסאות- כאמור, בהתחלה הם אמרו שזה על חיסונים וכו', אחר כך הם שינו את גירסתם ואמרו שהתשלום הוא על העבודה שהם עשו במציאת הבית (מה שהם לא עשו אבל ניחא). למה לא מראש להגיד את האמת-דמי רצינות או תרומה לעמותה? זה פשוט מרחיק משפחות רציניות שלא רוצות להיות קשורות בחוזה לעמותה שלא נוהגת ביושר. וגם אני חושבת שדמי רצינות צריכים להיות סימליים, משהו כמו 500 ש"ח, אבל שוב, זה לא העניין.
מעניין אותי אם מישהו יודע איך מתנהלות עמותות אחרות. נראה שבעמותה הנוכחית יש אפס יחסי אנוש שזה גם חשוב.
לצפיה ב-'מציעה לך רון לקרוא שוב את ההודעה שלי. זה לא התשלום.'
מציעה לך רון לקרוא שוב את ההודעה שלי. זה לא התשלום.
08/10/2018 | 22:05
10
לצפיה ב-'ברגע שאימצתם את הכלב'
ברגע שאימצתם את הכלב
06/10/2018 | 20:10
10
55
ושילמתם עבורו לעמותו - אתם רשומים כבעלי הכלב?
אם כן, הרי שהעמותה יכולה לדרוש מה שבא לה. אין לה קייס.
ואם לא, אז על מה שילמתם אם הכלב לא שלכן?
בקיצור - אם השבב על שימכם העבירו את הכלב למשפחה שמצאתם. אין לעמותה חזקה על הכלב.
אם השבב על שם העמותה - תחזירו לה את הכלב
לצפיה ב-'ואם באימוץ הם חתמו על חוזה שהם לא יכולים להעביר את הכלב הלאה'
ואם באימוץ הם חתמו על חוזה שהם לא יכולים להעביר את הכלב הלאה
06/10/2018 | 20:15
9
43
אלא באישור העמותה? 
עברה בסך הכל שנה והכלב שוב מאבד בית, העמותה צריכה לקחת אחריות
לצפיה ב-'אני לא יודעת על מה הם חתמו'
אני לא יודעת על מה הם חתמו
06/10/2018 | 20:47
8
40
ואם כן אז עד כמה זה חוקי.
כי אם יש סעיף כזה בחוזה זה חוזה שאסור לחתום עליו.
אני לא מכירה את הסיפור. אולי המשפחה החדשה טובה אפילו מהעכשווית? הכותבת לא אמרה שהעמותה הביעה התנגדות למשפחה החדשה. העמותה רוצה לגזור קופון על מכירת כלב. זה הכל.
לצפיה ב-'חוזה עם העמותה'
חוזה עם העמותה
06/10/2018 | 21:16
1
44
 השבב על שמנו אבל חתמנו על חוזה שאומר שאם אנחנו מוסרים את הכלב זה חייב להעשות דרכם ובאישורם. ההתנהלות התמוהה היא בשינוי הגירסאות לגבי התשלום. אני מניחה שאם מלכתחילה היו אומרים "דמי רצינות" או"תרומה לעמותה" אז הדברים היו נראים אחרת. זה פשוט מרגיש "לא כשר" ובגלל זה המשפחה קצת נסוגה. קצת עצוב שלא חושבים על טובת הכלב.
לצפיה ב-'כתוב בחוזה מה אם לא מוסרים דרך העמותה?'
כתוב בחוזה מה אם לא מוסרים דרך העמותה?
07/10/2018 | 00:44
35
אחד היתרונות בלרכוש/לקבל כלב מאדם פרטי או אפילו מכלביה זה ההמנעות מההתערבות הבלתי נפסקת בכלב.  כשאני מקבלת/רוכשת בעל חיים אני רוצה שהוא יהיה שלי ולא שלי ושל עוד עמותה.
בדיעבד, אם לא כתוב בחוזה כלום לגבי מה קורה אם מוסרים הלאה שלא דרך העמותה - אני לא רואה מניעה במסירה למשפחה אחרת.
אם יש סעיף כזה בחוזה והעמותה מתעקשת על תשלום - שתיקח את הכלב חזרה ותימצא לו משפחה בעצמה.
750 ש"ח על כלב , שכבר שולמו עבורו חיסונים, זה כבר מכירה. (עקרונית אין לי בעיה עם מכירת כלב. אבל כאן הם מוכרים כלב שאינו שלהם).
לצפיה ב-'אם העמותה מסודרת, יש לה עורכי דין וכנראה החוזה תקף'
אם העמותה מסודרת, יש לה עורכי דין וכנראה החוזה תקף
06/10/2018 | 21:26
31
חבל לי על הכלב, זה הכל. אם המשפחה נראת לך רצינית, דברי לליבם של אנשי העמותה. אני מניחה שהם מרגישים גם שזה כשלון שלהם כל פעם שמחזירים אליהם כלב, זה אירוע מאד מטלטל לכלב וצריך להמנע מזה ככל שניתן. כל עמותה רוצה למצוא לכלב בית לכל חייו...
אם את משוכנעת שהמשפחה שמצאת היא הבית המתאים, מסורים ויטפלו בו כל חייו- דברי עם העמותה. 
לצפיה ב-'בחוזה כותבים להחזיר לאותה עמותה '
בחוזה כותבים להחזיר לאותה עמותה
06/10/2018 | 21:27
4
54
הרעיון שלדעתי האישית  הוא בסדר גמור.הכונה שחית המחמד לא תתגלל ממאמץ למאמץ ולמאמץ . אני מאמצת כלבה עד יומה האחרון אנח הבעלים שלה ודואגת 
לצרכים שלה.אני חולה ונכה נעזרת במשפחה ודוג ווקר עבור תשלום .אני מאד אוהבת כלבים כל עוד יש לי עזרה אני והקטנה מסודרים מסימת בתמונה של הכלבה שלי לשעבר אשר הורדמה בגיל מופלג 16.5והכלבה שישלי ממקום האימוץ

בתמונה הראשונה אני ומיטשל בתמונה השניה PINKI -פינקי ממקום האימוץ
נורית
לצפיה ב-'אם מוסרים כלב הלאה'
אם מוסרים כלב הלאה
07/10/2018 | 00:47
3
49
עדיף למשפחה ישר ולא לעמותה וממנה למשפחה. עבור הכלב.
כלב שכבר חי בבית יעבור לכלובי עמותה?! באמת מסכן...
(פינקי זו הכלבה שיש לך עכשיו?)
לצפיה ב-'כן זאת פינקי שלי'
כן זאת פינקי שלי
07/10/2018 | 01:09
29
פינקי תישאר אצלי בבעלותי יש לי עזרה מהמשפחה ומטיילים איתה עבור כסף .פינקי תהיה איתלי עד יומה האחרון .שומרים על הצרכים שלה ומטפלים בה יפה מאד.

פינקי לא תחזור לעמותה.יש להניח שפינקי תהיה כלבתי האחרונה  

נורית
לצפיה ב-'לא ולא כמו שאת ןמשפחתך'
לא ולא כמו שאת ןמשפחתך
07/10/2018 | 01:21
1
35
החלטתם לאחר שנה אחת בלבד למסור אותו את הכלב מי חותם על כך שהמשפחה 
החדשה מכל סיבה שתהיה למסור אותו שוב וכך הלאה .פ
פינקי לא היתה בכלוב אלא במתחם מסודר לקטנים וגורים  ולבוגרים וכו' .טיפלו בה נפלא .לא אני ולא את יודעים מה יהיה עם המשפחה המיועדת ?
לצפיה ב-'אכן החיים לא צפויים'
אכן החיים לא צפויים
07/10/2018 | 09:49
35
וכל הכלבים שהיו לנו עד עכשיו מתו בשיבה טובה. 
את המשפחה הנוכחית בדקנו בציציות וגם העמותה בדקה והיא נמצאה מתאימה. ברור שלכלב יהיה הרבה יותר טוב שם. 
אף אחד לא יכול באמת לנבא את העתיד אבל אפשר לשער לפי הסטטוס הנוכחי שלהם, לפי ההתייחסות לכלבים הקודמים שלהם, לפי אורח חייהם ולפי הנכונות שלהם בנוגע לכלב (כמו, לנסוע רחוק מאוד בשביל להביא אותו). לדעתי, תשלום כזה או אחר לא יכול לנבא את העתיד ואם כן, אז למה לא להגדיר את זה כ"דמי רצינות" ולהשתמש בכל מיני תירוצים אחרים? את מבינה שזה נשמע לא כשר?
לצפיה ב-'באימוץ מעמותה מקבלים כנראה "זכות בעלות מוגבלת" על הכלב/החתול'
באימוץ מעמותה מקבלים כנראה "זכות בעלות מוגבלת" על הכלב/החתול
11/10/2018 | 14:15
2
26
זכות בעלות מוגבלת מוגדרת כ-
1. זכות בעלות המוגבלת לאדם או ליורשיו של אותו אדם בלבד.
2. העברת בעלות לפי סדר מוגדר הנוצרת על ידי שטר או צוואה לאדם או ליורשיו.
במקרה הנדון, החוזה עם העמותה הוא השטר שבסעיף 2 הנ"ל.

הסיבות השונות למהות התשלום ניתנו, מן הסתם, ע"י מספר בעלי/חסרי סמכויות
משפטיות בעמותה. אפשר להתווכח על זה מהיום עד מחר, אבל מן הראוי שתביני
שמה שאתם עשיתם, באיתור משפחה מאמצת ראויה, הוא כל כך נדיר במקומותינו,
עד שאיש מעובדי הסניף של העמותה אינו יודע איך להגיב על זה. במקום להתעמק
בזה, פשוט נתנו לכם את הנוהל הכללי, כלומר: כל מאמץ משלם עבור סל. כאשר
התעקשתם, העבירו את טענתכם לסמכות גבוהה יותר.
ועוד דבר, כשמאמץ מחזיר כלב/חתול לעמותה, הוא, מצדו, אינו משלם קנס על
הפרת חוזה, מפני שהחוזה לא הופר. הנכס שהמאמץ מוותר עליו, עובר לבעלות
הבאה לפי הרשימה שבשטר/חוזה, קרי: העמותה. הכל לפי החוזה שנחתם.

כל ההתנהלות הזאת באה לפתור בעיה של נטישת חיות מחמד ע"י מאמצים בלתי
ראויים, כמו אלה שקונים גור צעצוע לילד, וכשהגור גדל פשוט משליכים אותו לרחוב.
חוזה שמקנה "זכות בעלות מוגבלת" מקנה לעמותה בסיס לתביעה משפטית, נגד
מפירי חוזה שבוחרים בכל זאת לנטוש את כלביהם/חתוליהם לאנחות. חוזה אימוץ
שכזה, מהווה מעין ביטוח לחיית המחמד, שמחד לא תושלך לרחוב ומאידך שיימצא
לבעליה מוצא ללא תשלום קנס על התאכזרות.
אני סבור שכל חובב בעלי חיים יסמוך את שתי ידיו על חוזה אימוץ שכזה.

הערה: בכל פתרון לבעיה קיימת, יש איזה פסיק שצורם למישהו. במקרה שלפנינו
זוהי תחושת "הבעלות הבלתי מושלמת" על ה"נכס". הבה נתייחס לזה כאל סימון
בחיתוך קצה אוזן שמאל בחתולי/ות רחוב, שעברו סירוס/עיקור (בלי להיכנס כעת
לוויכוח אם זה מוצדק או לא). חתולים כאלה, בד"כ, מבוקרים ומואכלים, שזה, אם
תרצי, סוג של אימוץ פתוח. לאחרונה, שמעתי על נוהל שבא למסד את נושא האכלת
חתולי הרחוב. גם כאן אינני נכנס לוויכוח, אם הדרישה ממתנדבים להתחייב למעשה
הצדקה שלהם (עם תשלום אגרה או בלי) חיובית, או שעלולה דווקא להבריח אותם.
לצפיה ב-'התשובות השונות ניתנו על ידי אותה אישה ובאותה שיחה'
התשובות השונות ניתנו על ידי אותה אישה ובאותה שיחה
15/10/2018 | 13:30
1
10
כלומר, זה היה נראה כאילו היא במהלך השיחה מנסה לתרץ את התשלום. זה פשוט נראה לא כשר. חבל שזה בא על חשבון הכלב. בסך הכל כולנו רוצים בטובת הכלבים שלנו.
אגב, אני הצעתי לאותה משפחה לשלם במקומם את התשלום אבל ההתנהלות והשיחה שהיתה אגב באוירה מאוד קשה וכללה גם ליכלוכים עלינו כ"נוטשים", גרמה למשפחה להתרחק.
אני שואלת את עצמי האם בעלי התפקידים בעמותות השונות צריכים לשקול גם לפעול קצת ברגישות ובסובלנות גם לאנשים ולא רק לכלבים. בסופו של דבר, לא כולם חסרי אחריות ויש גם מקרים קשים שבעטיים מוסרים כלבים. קצת רגישות לבני אדם לא תזיק. לתשומת לב אנשי העמותות.
לצפיה ב-'לגבי מתן שרות, את צודקת. מעטים בארץ יודעים כיצד יש לנהוג '
לגבי מתן שרות, את צודקת. מעטים בארץ יודעים כיצד יש לנהוג
18/10/2018 | 16:50
8
בלקוחות.
מה שמצער הוא שאותה עובדת-עמותה לא הבינה בעצמה את סוג החוזה, שעליו מחתימים את המאמצים. אילו הבינה, היתה יכולה להסביר לכם בפשטות, את ההבדל שבין הכלב לבין הבעלות עליו. ברגע שוויתרתם על הכלב, הרי שוויתרתם גם על הבעלות עליו, והיא עוברת באופן אוטומטי לעמותה. זאת עפ"י החוזה. הכלב, לעומת זאת, יכול לעבור - ישירות - מכם אל המאמצים החדשים, מבלי לעשות תחנה בכלוב של העמותה. ממש כמו באימוץ של כלב/חתול ששוהים באומנה: הבעלות שייכת לעמותה, והחיה גרה (באומנה) בבית פרטי של מישהו.
לצפיה ב-'תכנית אילוף אינטרנטית, ממליצה בחום!!!!'
תכנית אילוף אינטרנטית, ממליצה בחום!!!!
08/10/2018 | 14:43
31
טוב אז ככה,
בערך לפני שבוע ראיתי תכנית אילוף אינטרנטית.

במבט ראשון היא נראתה מאוד מקצועית וממש התפתתי לקנות אותה.

עכשיו אני משתמשת בה ואת האמת שאני מאוד מרוצה והדברים שמה עובדים לי מעולה עם הכלב שלי,

האמת היא שהמחיר ממש זול, 197 ש"ח. לא רוצה לחפור לכם פה אבל תראו בעצמכם :)

אז חברים שלי, לכל מי שיש פה כלב. ממליצה בחום!!!!!

לצפיה ב-'דרוש/ה אדם בן 15 ואילך להוציא את כלבתי'
דרוש/ה אדם בן 15 ואילך להוציא את כלבתי
08/10/2018 | 00:23
26
למשך חצי שעה 4 פעמים בשבוע עבור תשלום החל משעה  1730-1830 לערך
להסויף אוכל ומים אם צריך ,מביתי/ביתה גבעתיים . 
טלפון שלי נורית 035710010

אוסיף תמונה של הכלבה PINKI -םינקי 
בתמונה פינקי ממקום האימוץ 
לצפיה ב-'כלבים שחיים ביחד רבים עד דם'
כלבים שחיים ביחד רבים עד דם
07/10/2018 | 19:01
4
49
יש למישהו טלפון של מאלף או מאבחן התנהגות שיכול לעזור לי??  יש לי כלב האסקי בן 4 ולפני 8 חודשים אימצתי פיטבולית שכרגע בת שנה. הם היו בסדר חודשיים +הוא בחיים לא תקף אותה,  אבל עברנו דירה לפני חצי שנה, ומאז כל פעם שהם משוחררים ביחד אחרי חצי שעה הם רבים והוא תוקף אותה(נשך אותה בצוואר,  קרע לה את האוזן) .  אני לא מוכנה למסור אף אחד מהם ואני מוכנה לעשות הכל כדי שיהיה אפשר לשחרר אותם שוב ביחד. הריבים שלהם עוברים את השלב של הגרגורים תמיד.
ממש חייבת מישהו שיודע לעבוד עם פיטבולים או זאבים ויכול להגיע הביתה ולאבחן מה הבעיה.

לצפיה ב-'אילוף כלבים'
אילוף כלבים
13/10/2018 | 14:01
16
אומנם לא הייתה לי את אותה בעייה אך אכן הכלב שלי היה מופרע. בדיוק כמוך חיפשתי וטרינר עד שהגעתי לקורס האילוף העצמי באינטרנט שחסך לי אלפי שקלים ובנוסף פתר את בעיותי עם הכלב. ממליץ מאוד על הקורס.
לצפיה ב-'אילוף כלבים'
אילוף כלבים
13/10/2018 | 14:05
2
18
אומנם לא הייתה לי אותה בעיה אך אכן היה לי כלב מופרע. בדיוק כמוף חיפשתי מאלף עד שחבר הפנה אותי לקורס אינטרנטי מקיף על אילוף כלבים בצורה עצמאית שחסך לי אלפי שקלים. קורס מומלץ בחום.
לצפיה ב-'די לפרסום הממומן ול"המלצות" מפוברקות'
די לפרסום הממומן ול"המלצות" מפוברקות
13/10/2018 | 16:29
6
לצפיה ב-' אני מבקשת להפסיק את הפרסום הסמוי!'
אני מבקשת להפסיק את הפרסום הסמוי!
14/10/2018 | 08:41
11
פעם-פעמיים עוד נתתי ליהנות מהספק שאת באמת לקוחה מרוצה שמנסה לעזור לאנשים, אך בשלב הזה כבר ברור שאת פשוט דוחפת את הפרסומת הזאת כמעט בכל שרשור כי יש לך אינטרס לקדם את המוצר.
כל פרסומת נוספת ברוח זו תימחק לאלתר.
לצפיה ב-'פתרון טבעי לפרעושים - ללא חומרי הדברה '
פתרון טבעי לפרעושים - ללא חומרי הדברה
06/10/2018 | 12:52
2
57
שלום שמי אריאל ממושב בצפון

מגדל 3 חתולים וכלבה אחת.
מאז ומתמיד החיות שלי שימשו כמגנט לפרעושים.
הפתרון תמיד היה ספריי להדברה סביבתית - השתמשתי בחומרי ההדברה הכי מתקדמים והמצב היה בשליטה..
הכל היה בסדר עד שנולדה גל ביתי הקטנה והאהובה.
אישתי הטילה וטו ואסרה על הכנסת חומרי הדבר לבית.
ככל שעבר הזמן הבעייה רק החריפה.
ניסינו כל דרך להיפטר מהפרעושים, לבסוף חבר סיפר שהוא שמע על מוצר שיכול לעזור. ניגשנו לחנות החיות ורכשנו אחד כזה.
והפלא ופלא הבעייה נפתרה לחלוטין זה פשוט חיסל את כל הפרעושים בתוך מספר ימים בודדים.

אצרף תמונות בהמשך
לצפיה ב-'לעניין הפרעושים והקרציות'
לעניין הפרעושים והקרציות
07/10/2018 | 09:27
43
לעניין הפרעושים והקרציות, קיים קולר ששמים על הכלב והוא אפקטיבי למשך 7-8 חודשים.
הוא ידידותי לסביבה מצד אחד ונוח לכלב מצד שני (לא מציק)
אני משתמשמת בו לכלב שלי כבר בפעם השניה והתוצאה טובה מאוד.
ממליצה מאוד
לצפיה ב-'נשמע כמו מלכודת לפתאים ...'
נשמע כמו מלכודת לפתאים ...
14/10/2018 | 14:44
5
חיסל את כל הפרעושים בתוך מספר ימים בודדים. וואללה !
חיסל פי 6 יותר פרעושים (נספרו אחד אחד ונמצא שבמקום פרעוש
אחד נלכדו 6 במקרה הטוב )...
אני מדמיינת את הפרעושים קופצים בין אור וצל...
(ואת המשווקים שאתה כותב מטעמם מקפיצים את הרווח מאותם פתאים
בין האור והצל)....

לצפיה ב-'ריב בין כלבים'
ריב בין כלבים
04/10/2018 | 00:48
8
82
שלום רב יש לי כלב מעורב עם פיטבול. הנתונים הפיזיים שלו לא משאירים ספק לגבי הדימיון בינו לבין פיטבול. לפי חוק הגזעים המסוכנים הבנתי שזה חלק מהחוק שבמידה והכלב דומה אז החוק חל על הכלב. כעת אספר את האירוע אני הלכתי לטיול עם הכלב שלי עם רצועה אבל ללא רסן. לטיול יצאתי עם כדור משחק השייך לי. במהלך הטיול עברתי דרך פארק ציבורי בו היו כלבים משוחררים. כאשר עברתי בפארק פניתי לבעלי הכלבים האם זה בסדר שאזרוק לכלבים את הכדור שישחקו ולא הייתה תגובה שלילית כלשהי. כאשר השלכתי את הכדור הכלב שלי נדרך וניסה לרוץ לעבר הכדור אבל הושבתי אותו. כלב אחר אשר רץ לכדור ולקח אותו כאשר חזר עם הכדור לעברנו התעצבן מכך שהכלב שלי היה נעול עם רצון להגיע לכדור והתנפל עלינו ממרחק של בערך 5 מטר. לאחר ששיחרננו בין הכלבים הכלב שלי היה עם נשיכות קטנות אבל הכלב המשוחרר שתקף היה עם נשיכה רצינית. לאחר בירור עם הבעלים של הכלב הטיפול בנזק עלה 1800 שקלים. בעלי הכלב דורש 50 אחוזים מדמי הטיפול. ברצוני לדעת האם אני אשם בכל זאת משום שאני הלכתי ללא רסן או שעצם העובדה שהכלב שלו היה משוחרר בגן ציבורי ללא רצועה ובנוסף תקף את הכלב שלי, והכלב שלי שמתוך הגנה פצע אותו, מזכה אותי מאשמה. חשוב שוב לציין שלאורך כל האירוע הכלב שלי היה קשור עם רצועה. תודה

לצפיה ב-'לדעתי יצאת בזול ותתחיל ללכת עם רסן כי זה עלול לקרות שוב ושוב'
לדעתי יצאת בזול ותתחיל ללכת עם רסן כי זה עלול לקרות שוב ושוב
04/10/2018 | 14:08
3
52
כלבים כל הזמן רבים אך לרוב זה לא מגיע לכדי נשיכות ובטח שלא עמוקות. בסוף מישהו ידווח וישימו אותו בהסגר
לצפיה ב-'חידוד'
חידוד
04/10/2018 | 16:52
2
45
אני שוב מתזכר כי הכלב שלי הוא הנתקף והכלב הפצוע הוא הכלב התוקף, נכון שהחוק חל עלי לגבי רסן אבל החוק גם חל עליו שהוא היה עם כלב תוקפני משוחרר בגינה ציבורית. אני לא חושב שזה כזה ברור שאני האשם בגלל זה אני שואל
לצפיה ב-'אני מניחה שעל שניכם רובצת אחריות.שאל עו"ד/מישהו עם רקע משפטי'
אני מניחה שעל שניכם רובצת אחריות.שאל עו"ד/מישהו עם רקע משפטי
04/10/2018 | 18:25
14
לצפיה ב-'אני חושבת שבמקרה של ריב כלבים, מי שהתחיל הוא לא רלוונטי'
אני חושבת שבמקרה של ריב כלבים, מי שהתחיל הוא לא רלוונטי
04/10/2018 | 21:50
43
למרות שזה בהחלט מעצבן שכלב משוחרר תקף את הכלב שלך, הכלב שלך הוא זה שפצע את הכלב השני ולכן אני חושבת שאתה כן צריך להשתתף בהוצאות הוטרינר שלו. זה לא מידע משפטי, רק קודים שאני מכירה מהאיזור שלי ומכלבים שננשכו כאן. גם לא לגמרי הבנתי אם זה מקרה של רכושנות על הכדור או מה בדיוק הלך שם... אבל נראה לי שהכלב שלך לא היה מרוצה מהסיטואציה.
כמו כן, אם תסרב הוא יכול לכעוס ולשלוח פקח שיתן לך קנס על זה שהכלב ללא מחסום. 
כמו שכתבת, גם כלב שמעורב בפיטבול צריך ללכת תמיד קשור ברצועה, עם מחסום וגם חובה לסרס אותו.
בהצלחה
לצפיה ב-'אני חושבת שאחת הבעיות היא'
אני חושבת שאחת הבעיות היא
06/10/2018 | 20:19
37
שאתה יצרת את העימות.
יש לי פוגליות. כשהן קואות כדור הו רבות עליו. אני לא יודעת איך הן היו מגיבות אם הייתי מביאה את הכדור שלהן לכלבים זרים....
אתה זרקת לכלבים כדור של העלב שלך והנחת לו להביט בזה. גרמת לטריגר למריבה. באותה מידה כלב יכל לתפוס בכדוא ולהחזיר לך (כמו דעושים פוגלים) ואז הכלב שלך היה נודך אותו.
אם לא היה עניין הכדור : אני הייתי חושבת שאתה לא אשם. אמנם החוק קובע מחסום אבל זה כדי להגן על בני אדם. לא על כלבים אחרים.
אז הכלב שלך היה קשור וכלב משוחרר הגיע אליו. זה יכל להיות כל כלב חזק אחר (אגב, לאחי יש פיטבול מעורב שחור והוא רשום כלברדור שחור...).
אבל בזה שזרקת את הכדור נראה לי שיש לך אחריות כלשהי למצב שנוצר.
לצפיה ב-'ריב בין כלבים'
ריב בין כלבים
07/10/2018 | 14:43
20
הרבה פעמים כלב לא מסתדר עם כלבים אחרים בגלל בעיות או טראומות שהיו לו בעבר (בדיוק כמו אצל בני אדם). לכן הפתרון לבעיה יהיה מציאת הפיתרון לבעית ההתנהגות, חשיפה דרגתית לתחום הבעיתי כגון סביבה, רעשים, כלבים ובעלי חיים נוספים, ולפעמים בחירת משחקים ופעילויות עם הכלב שיעזרו לו להוציא את האנרגיה בצורה חיובית. מאלף כלבים יכול לעזור לזהות את הבעיה ולמצוא דרכים לפתרון https://www.my-dog.co.il/articles/homedog6/ לכתבה מפורטית 
לצפיה ב-'קורס אילוף עצמי'
קורס אילוף עצמי
13/10/2018 | 13:54
1
10
המלצה שלי בכלליות, עדיף שתאלף את הכלב שלך שיצייץ לך וכך תוכל להימנע ממצבים כאלה. אני השתמשתי בקורס אינטרנטי מעולה.
לצפיה ב-''
13/10/2018 | 16:30
6

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה