לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'כנענית אגרסיבית וטריטוריאלית'
כנענית אגרסיבית וטריטוריאלית
21/07/2017 | 16:31
7
39
שלום רב,

זו הפעם הראשונה שאני כותב בפורום הזה (או בכל פורום שהוא לצורך העניין) ואני מקווה שאוכל למצוא פה פתרונות לקושי שיש לי.
יש לנו כלבה כנענית מעורבת, אצלינו מגיל חודשיים, נמצאה משוטטת בצומת שוקת שליד באר שבע, כיום בת שנתיים וחצי. מאז ומתמיד לא הייתה כלבה "קלה"- הרסה חפצים ונשכנית כלפינו, כחלק מהמשחק שלה. עם כל התופעות האלו התמודדנו בעצמנו, בדר"כ באופן פסיבי, כלומר- חסמנו מדפים, סגרנו דלתות של חדרים וכו' ועם הנשיכות הרחקנו אותה תוך כדי אמירת 'לא' ואז התעלמות ממנה. עם הזמן הבעיות האלו הסתדרו...
הבעיה שלנו שבשנה האחרונה היא התחילה לגלות אגרסיביות. זה התחיל בקטנה – כמו באירוח משפחתי לנשוך מאחור את המכנסיים של סבא שלי (לא יודע בדיוק מה הייתה הסיטואציה, אבל כביכול ללא התגרות), בפעם אחרת היא כבר התפרצה ישירות על דוד שהגיע לביקור מחו"ל ובגדול מאז היא תוקפנית כלפי כל אורח (ברמה של נביחות, זינוק לאורח, חשיפת שיניים ורצון לנשוך). בנוסף היא התחילה להיות יותר אגרסיבית ורכושנית כלפי אוכל מול כלבים אחרים, אפילו אם זה ברחוב או אצלם בשטח וגם בנסיעות במכונית היא התחילה לנבוח על כל כלב שרואים (שבכל מקרה אחר בטיול ברחוב היא ידידותית ותשמח לשחק). כנראה שגם שם היא מרגישה שזו הטריטוריה שלה.
בנוסף חשוב לציין שנולד לנו תינוק לפני 7 חודשים. שבגדול עד עכשיו היא הייתה בסדר גמור איתו (התעלמות רוב הזמן ומדי פעם ליקוקים עדינים, הכול בהשגחה). הבעיה שלאחרונה התחלנו להאכיל אותו אוכל מוצק ליד השולחן ובשבוע האחרון שני מקרים שהיא התקרבה אלינו וגרגרה ונבחה עליו (הוא כמובן חמוד ומרוח באוכל). זה באמת מטריד אותי.
אני יודע שהתחלנו קצת באיחור, אבל פנינו למאלף שעבד איתה עם האלטי, ניפגשנו איתו פעמיים-שלוש. הוא עזר לנו שתסתגל להאלטי ושלח אותנו לדרכינו. הבנו שזה לא באמת פיתרון, ופנינו למאלפת נוספת- איתה אנחנו עובדים על הכנסת אורחים בשיטות חיוביות כבר 3 חודשים אבל אני לא רואה כרגע התקדמות.
חוץ מעצות (שכמובן אני אשמח לשמוע), אני בעיקר זקוק בשלב הזה לסיפורי הצלחה עם כלבים שגילו אגרסיביות ונשכו. אני אשמח לשמוע איך היה תהליך השיקום וכמה זמן הוא ארך...
בנקודה הזו אנחנו מתחילים מעט להתייאש. אם אגרסיביות עם אורחים זה משהו שעוד אפשר לנהל, עם ילד קטן זה סיפור אחר ואני כרגע פשוט לא סומך עליה... אני ממש לא רוצה למסור אותה, וגם לא פיתרונות כמו להפוך אותה לכלבת חצר שאסור לה להיות בבית.

תודה רבה לכל מי שהחזיק מעמד וקרא עד שורות אלה,
אני מאוד אשמח לשמוע חו"ד וסיפורים דומים.

לצפיה ב-'אני בדרך למאלף כרגע לאבחון'
אני בדרך למאלף כרגע לאבחון
21/07/2017 | 21:58
4
37
עם כלב שגם מגלה אגרסיביות (נשך את הבן שלי פעם אחת, ואיים על כל בני הבית מספר פעמים, וגם תקף כלב בפארק)...
אחרי די הרבה זמן שבו ניסינו להשתמש רק בשיטה החיובית, אנחנו חושבים להתחיל לעבוד איתו עם קולר אלקטרוני. אני רוצה לנסות על עצמי את הקולר לראות עד כמה זה מכאיב... אני לא שלמה עם ההכאבה לכלב מצד אחד, אבל מצד שני הוא כלב גדול וחזק, ובמצב שבו אני נמצאת כרגע, אני לא יכולה לשחרר אותו בפארק הכלבים כי אני לא בוטחת בו... והוא סובל מזה כי הוא אהב מאוד את הפארק.
אני יחזור עם תובנות על השימוש בקולר אלקטרוני, אבל מדעות ששמעתי, זה פתרון שנותן תוצאות טובות במקרים כאלה.

בהצלחה
לצפיה ב-'חינוך חיובי בהחלט אבל'
חינוך חיובי בהחלט אבל
22/07/2017 | 14:41
15
שפונים למחנך כל מחנך יש לבחור מחנך עם ביטחון עצמי טוב( כלבים מרגישים מיד מי פחות ומי יותר).
לדעת שהמחנך בעל ניסיון וידע רב , כמו בכל תחום בחיינו יש בעלי מקצוע טובים יותר ויש פחות.
לכן לא לשלול משהו אם לא חיפשנו בעל מקצוע מנוסה במיוחד. ובטח ובטח במיוחד בתחום חינוך כל חינוך גם חינוך של בני אדם יש חאפרים בכל תחום פרוץ שאין בן פיקוח.

אין שום ערך לחינוך בשיטה הקלאסית לטווח הארוך במיוחד, נזקים נפשיים והפיזיים כאחד .

המגמה בעולם עולה כל הזמן לחינוך חיובי בכל מוסדות האפשריים, משטרה צבא וכיוצא בזה.

שורה תחתונה לבחור בעל מקצוע מנוסה ובעל ידע רב.

לצפיה ב-'היי תמי... לונג טיים :)'
היי תמי... לונג טיים :)
22/07/2017 | 16:23
2
37
בין אילוף חיובי בלבד לבין שימוש בקולר אלקטרוני יש דרך ארוכה לעשות, הכוללת גם ריסון של הכלב מלבד החיזוקים החיוביים וקבלה שלו את המרות שלכם.
לא יודעת מה עשיתם עד עכשיו, אבל המעבר מחיזוקים חיוביים בלבד לענישה באמצעות חשמל יכולה להיות מאוד טראומטית לכלב (ואני דווקא חושבת שאלקטרוני הוא כלי נהדר במקרים מסויימים).
הייתי מנסה קודם את ה"אמצע".

לצפיה ב-'הי מה שלומך?'
הי מה שלומך?
23/07/2017 | 04:28
1
7
אני יודעת שיש הרבה באמצע, והבחלט עברנו גם דברים באמצע איתו.
הבחור שלקחנו אחרי נונה הוא כלב גדול, יותר מ-40 ק"ג. הוא הגיע אלינו במרץ שעבר, בגיל 12 שבועות, ממגדלת מקצועית ומתנאים מעולים.  השקעתי המון בחשיפה שלו, ביליתי איתו המון שעות בחוץ וחשפתי אותו לכמה שיותר דברים. מהרגע שהוא הגיע אלינו היינו איתו בכיתות גורים (עשינו 3 כיתות גורים ועוד כיתת מבוגרים של אימון בקליקר). הבחור די ממושמע בסך הכל, 90 אחוז מהזמן הוא מתנהג מעולה ועוקב אחרי ההוראות שלנו מצויין... אבל ב-10 האחוז הנותרים הוא מאבד את הצפון.  בפברואר הייתה הנשיכה ראשונה, עד אז הוא גרגר עלינו לפעמים, אבל בפעם הזאת הוא נתן ביס לבן ברגל, כי הוא כניראה עבר קרוב מידי לצעצוע שלו שהיה זרוק על הרצפה. מאז היו עוד כמה נשיכות לבן וגם לי ולבעלי. הבאנו מאלפת בשיטה חיובית ועבדנו איתה עם חטיפים אבל הוא לא אכלן גדול (כל כך שונה מנונה שהיתה מוכנה לעשות עולם ומלואו בשביל חטיף... הוא פשוט לא מתעניין בחטיפים וניסינו המון חטיפים שונים). עבדנו עם המאלפת הזאת כמה חודשים ולא ראינו עוד נשיכות, חשבנו שהכל בסדר... אבל בחודשיים האחרונים היתה הקצנה רצינית, אולי גיל ההתבגרות אבל כמות התקריות עלתה בצורה משמעותית. היו כמה תקריות בפארק הכלבים שבהם הוא נשך כלבים אחרים, לא נשיכות רציניות, אבל נשיכה אחת הכניסה אותו להסגר. פנינו למאלפת ישראלית שקיבלנו עליה המלצות, היא היתה בעוקץ, והיא ביקרה אותנו פעמים והיא טוענת שהכלב לא רואה בנו "סמכות". היא המליצה לנו לשלוח אותו לאילוף בפנסיון, היא ראתה כלבים שהבעלים שלהם לא הצליחו להשתלט עליהם והם היו שם וחזרו במצב מעולה.
ביקרנו אתמול במקום הזה ופגשנו את המאלף וזה נראה מקום מאוד מקצועי. קראנו עליהם ביקורות טובות מאוד ברשת ונראה שהם יכולים לעזור לנו... 
תראי, אני לא יכולה לשחק עם זה... זה כלב של 40 ק"ג... אני מרגישה שאני מסתובבת עם אקדח טעון... לא יודעת מתי תהיה ה"תקרית" הבאה.... קשה לי כי אני יודעת שהם יכאיבו לו, אני מאוד לא שלמה עם זה ויש לי יסורי מצפון. עשינו עליהם מחקר מאוד רציני ולא ראינו אף ביקורת שלילית עליהם. ביקרנו שם אתמול, וראינו אתמול את הכלבים שנמצאים באילוף כרגע, והם ניראים טוב... אפילו טוב מאוד. אני לא רוצה להגיע למצב קיצוני שבו נצטרך חלילה למסור אותו... אני מקווה שזה יעבוד ונוכל לשלוט בו במאה אחוז ולא בתשעים אחוז. את מכירה אותי, אני ממש לא שמחה לזה שיכאב לכלב... אבל אני חייבת לנהוג באחריות.

זה לטובת כולם ובמיוחד לטובתו. הוא נורא אוהב את פארק הכלבים, ואני לא יכולה כרגע  לשחרחר אותו בביטחה בפארק... אני מקווה שזה יעשה מהפך ואפשר יהיה להפסיק לעבוד עם הקולר אחרי תקופה... הוא מקסים... אנחנו אוהבים אותו... אבל זה יצא משליטה בכמה מקרים וזה לא טוב.

חשבתי אחרי כל השנים שגידלנו את נונה שאני יודעת לאלף כלב... והוא בכל זאת מאתגר אותנו כהוגן...

המלצתי לבחור הזה על שיטת האילוף הזאת כי נראה לי שגם במקרה שלהם אין מקום לטעויות כי טעות יכולה להיות גורלית... זאת שיטה שעובדת מהר וטוב... ולא היא לא נעימה, אבל זה עדיף על הסיבוכים שיכולים להיות מנשיכות...

חשמלתי את עצמי כהוגן אתמול... לא נעים אבל נסבל...
לצפיה ב-'זה האתר של המאלף'
זה האתר של המאלף
23/07/2017 | 04:58
3
לצפיה ב-'אני חושבת שבמצב כזה בהחלט כדאי לנסות'
אני חושבת שבמצב כזה בהחלט כדאי לנסות
21/07/2017 | 23:24
23
לא סתם מאלף, אלא מטפל התנהגותי, כלומר מומחה בבעיות התנהגות אצל כלבים. כמו כן, אם רואים ששיטה מסוימת לא עובדת, לדעתי כדאי לנסות שיטה אחרת. בטיחות בכלל, ושל תינוק שלא צריך הרבה כדי לגרום לו נזק רציני, על אחת כמה וכמה, קודמת לכל, ולדעתי "אילוף חיובי" ממש לא בכל מחיר. אפשר לנסות שיטות אחרות שאולי עם הכלבה שלכם יתאימו יותר. זה בטח עדיף על שתי החלופות שאחת מהן היא שמישהו ייפגע והשנייה שתמסרו אותה.
לצפיה ב-'המלצות'
המלצות
22/07/2017 | 10:28
19
שלום טוליז,

אפתח בעצה המעשית.
פחות חשוב אם תטפלו בבעיה בגישה "חיובית" או "קלאסית".
מה שחשוב הוא למצוא פתרון יעיל, שיבטיח המשך חיים נוחים וטובים עבורכם ועבור הכלבה שלכם.
לכן, אני מצטרף להמלצה לפנות למטפל התנהגותי מנוסה ומקצועי שיטפל בבעיות שאת מתארת.
אני ממליץ בחום על אבנר רז מכפר רות (ליד מודיעין).
מס' הנייד שלו: 054-777-7379
יש עוד מאלפים ומטפלים התנהגותיים רבים, טובים ומקצועיים, כך שאם אתם מתלבטים בין כמה, פשוט תעלו את פרטיהם המלאים כאן כדי לקבל המלצות או חוות דעת עליהם.

וכמובן, באשר לקשר בין הכלבה לבין התינוק שלכם - חשוב מאד להבטיח את שלומו של הילד. אל תקחו סיכונים מיותרים. תמיד תהיו בטוחים ב-100% שהיא לא יכולה להפתיע אתכם ולגרום לו חס וחלילה נזק כלשהו. אם זה מחייב הפרדה ביניהם - אז תפרידו.

מקריאת הדברים שכתבת, אני מבקש להתייחס לשתי נקודות.
1. כתבת שהכלב מעורבת בכנעני.
אם אכן יש לה אופי ומזג כנעניים, יש לצפות שהיא תהיה טריטוריאלית מאד, מגוננת מאד על השטח שלה ועל הלהקה שלה (אתם).
היא צפויה להיות חשדנית ואפילו תוקפנית כלפי זרים וכלפי כל מי שאינו חלק מהלהקה שלה (גם אם מדובר בקרוב משפחה שלכם שמגיע לבקר אחת לשבועיים או אחת לחודש).
2.  יכול להיות שאתם הייתם ועדיין הנכם פאסיביים מדי כלפי הכלבה.
היא לא מזהה מנהיג בלהקה שלה, ועל כן יתכן שהיא לקחה או מנסה לקחת לעצמה את תפקיד מנהיג הלהקה.
במקרה כזה היא עלולה להיות תוקפנית כלפיכם (בניסיון "להעמיד אתכם במקומכם"), וגם לגונן יותר מהרגיל על הלהקה שלה כלפי זרים.
כמובן, אינני בעל מקצוע, ובוודאי שאינני מכיר את מערכת היחסים שלכם עם הכלבה שלכם. מי שאמור לבחון זאת הוא מטפל התנהגותי מקצועי שיצפה בכם ובכלבה.

בברכה,

אורי.

לצפיה ב-'שמנים אתריים מדוללים על קולר'
שמנים אתריים מדוללים על קולר
22/07/2017 | 16:30
11
מסוכן או תיקני?
לצפיה ב-'השואה בין מזונות'
השואה בין מזונות
20/07/2017 | 12:48
10
31
מעוניין לדעת איך הרוייל קנין בהשואה לtot שבו אני מאכיל כרגע.
לא יודע אם זה משנה אבל זה עבור כלבי אקיטה אמריקאי והאסקי סיבירי.

תודה לעוזרים.
לצפיה ב-'מזונות העבר שהיו נחשבים אז כ״טובים״ שייכים להיסטוריה'
מזונות העבר שהיו נחשבים אז כ״טובים״ שייכים להיסטוריה
20/07/2017 | 16:03
49
כל המזונות שנחשבו טובים לפני שני עשורים היום ידוע שאינם איכותיים כלל.
תימנע ממזון המכיל חיטה , תירס , סויה.
מזונות כמו יוקנובה , רויאל קנין , ריגל , פרו פלאן , סיינס דיאט  לא רק שאילו מבצעים ניסויים אכזריים בכלבים וחתולים הרי שהם אינם איכותיים כלל , רשימת המרכיבים מעידה על כך.

מבין המזונות הטובים ביותר שקיימים היום:

@קנדה@

אוריג׳ן
אקאנה
Go
Now
Nutrience
נוטרם

@ארצות הברית@

ארת׳בורן
קנידי
טימברוולף
נייצ׳ר וראייטי

@איטליה@

נטורל אנד דלישס(N&D)

לצפיה ב-'הערה בנוגע למזון כלבים'
הערה בנוגע למזון כלבים
20/07/2017 | 18:30
31
שלום לך,

על אף שגם אני משתייך לאסכולה המסתייגת ממזון כלבים המכיל דגנים (תירס, חיטה, אורז, שיבולת שועל וכו'), עליי לומר שלמיטב ידיעתי אין מחקרים המראים שמזון המכיל דגנים פחות בריא או פחות מזין ממזון שאינו מכיל דגנים.
כך למשל, הוטרינר שמטפל בכלבות שלי ממליץ על יוקונובה והילס (שמכילים דגנים), בעוד שאני מסתייג מהם.
מכל מקום, נדמה לי שאין ויכוח שאוריג'ן, GO, Taste of the wild, N&D וקנין קוויאר הם מזונות מעולים.
הכלבות שלי אוכלות כבר כשנתיים ואולי יותר Taste of the wild והוא מצויין עבורן.
הייתי שמח לתת להן אוריג'ן, אך הוא יקר מדי לטעמי.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'שנים מאכיל עם TOT'
שנים מאכיל עם TOT
20/07/2017 | 18:37
7
28
אין ספק ש taste of the wild הוא מזון מעולה, עם שני כלבים גדולים הייתי צורך בחודש שני שקים של 13 ק"ג כל אחד, עכשיו אחרי שהבאתי כלב שלישי גדול עלות האכלה כבר תיהיה גבוהה מידי.
מחפש תחליף זול קצת יותר אבל לא על חשבון איכות.
לצפיה ב-'כדי לרדת במחיר תצטרך לרדת באיכות'
כדי לרדת במחיר תצטרך לרדת באיכות
20/07/2017 | 19:08
19
שלום לך,
נדמה לי שtaste of the wild הוא המזון הזול ביותר שמשווק בארץ שאינו מכיל דגנים.

אם תרצה להקטין בעלויות תהיה חייב לעבור למזון שמכיל דגנים.
אני לא הייתי חושש מכך יותר מדי, אבל זה יחייב אותך לערוך ניסוי וטעיה עם שלושת הכלבים שלך.
לא הייתי הולך על רויאל קנין או על יוקונובה. 
באופן אישי אני סבור שיש להם שם טוב אצל הוטרינרים ללא כל הצדקה.

אני מציע שתעשה בדיקת מחירים, ותעלה כאן את פרטי המזונות שנראים לך רלבנטים, ואשמח להביע את דעתי.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'החברות הטובות יותר ככל שעובר הזמן גם מתייקרות משום מה'
החברות הטובות יותר ככל שעובר הזמן גם מתייקרות משום מה
20/07/2017 | 20:29
1
25
וקרוב היום או שכבר הגיע ובא שמזון בדרגת הטופ תהיה רק לעשירים או לכאילו שיש כלבים קטנים.
לצורך העניין גם אם יש לך 3 כלבים קטנים שמשקלם הכולל 20 קג הרי שכל מזון לא תרגיש אותו כלכלית כי שק מזון אחד יספיק לכמה חודשים.

אם מדובר בכלבים גדולים שאם אין תקציב הדבר לא אפשרי בכלל.

אין להסכים למחיר צרכן הוא הגבוה והיקר, יש להתווכח ולדרוש מחיר נמוך יותר במיוחד אם קונים 2 שקים ומעלה .

לצערינו החברות היקרות לא רק שהם יקרות מידי בגלל העברת המוצר מאחד למשנהו וכל אחד מנסה לנגוס במחיר למטרת הרווח שלו הרי שהמחיר הסופי לצרכן המסכן גבוה במיוחד, הרי שלאחרונה הם הורידו כמויות במשקל  והמחיר נשאר זהה! אבסורד מאין כמוהו.

אין על מכירת מזון לכלבים פיקוח כלשהו לכן תמיד אפשר למצוא מוכרים הגונים יותר ולא להתייאש מהר.

אם יש כמה כלבים גדולים אפשר אולי לקחת מזון אחד ברמת הטופ ואחרים ברמה טובה מאותה קטיגוריה.

מי שיכול לעשות רוטציה כדאי מאוד לקנות 2-3 שקים ולתת יום מהמזון הזה ויום מהמזון ההוא וחוזר חלילה. אין צורך לערבב את המזונות.
לצפיה ב-'אם אין לכלב בעיה עם רגישות ואלרגיה למזון ישנם מזונות ללא '
אם אין לכלב בעיה עם רגישות ואלרגיה למזון ישנם מזונות ללא
20/07/2017 | 20:37
22
דגנים או כאילו המופחתים בדגנים לא בעייתיים כמו אורז ושיבולת שועל להבדיל מתירס הגורם האלרגני ביותר , השני חיטה ואחריו הסויה גם חלב ומוצריו גרוע אף מהשלושה לעיל באלרגיות.

בהחלט נראה שהמזון taste of the wild בין הזולים בקטיגוריית הללא דגנים, אפשר למצוא גם צ׳יקופי 12 קג ללא דגנים במחיר דומה או זול יותר.

הנושא מאוד מורכב מכיוון שלמרבית החברות גם האיכותיות שבהן יש סדרות של סדרות של מוצרים , למשל אקאנה יש לה 4 סדרות : הריטייג׳/קלאסיקס/סינגלס/רג׳יונלס , לכן חשוב לדעת להבין מה איכותי יותר ומה פחות, לא כל המוצרים של חברה מסוימת טובים חלק פחות חלק יותר. כל מוצר לגופו.

באופן כללי מזון המופחת בדגנים וכולל רק את הדגנים אורז ושיבולת שועל יהיה פחות איכותי מהללא דגנים אבל לא ברמת הבלתי נסבל ועדיין ייחשב טוב +-
לצפיה ב-'יש לחברות המובילות כמעט תמיד גם סדרות של מופחתי דגנים'
יש לחברות המובילות כמעט תמיד גם סדרות של מופחתי דגנים
20/07/2017 | 21:01
16
חפש אותם.

אקאנה סדרת קלאסיקס היא מופחתת דגנים המכילה רק שיבולע שועל לדוגמה.

בנוסף לאקאנה יש אקאנה הריטייג׳ בוגר גדול 17 ק״ג אולי תצליח להשיג מחיר למספר שקים.

נוטריסורס ללא דגנים יכול להיות גם אופצייה אם משיגים מחיר לכמה שקים.

N&D מופחתי דגנים קיימים גם.

נוטריאנס גם להם יש מופחתי דגנים: סדרת אוריגינל וסדרת נייצ׳ר. נוטריאנס בסדרת הסאב זירו החדשה שווה באיכותו לאוריג׳ן.

בשורה התחתונה אל תתפשר על טעימות , איכות וטעימות חייבים לבוא ביחד תמיד , אם הכלב לא אוהב את מזונו החלף אותו, בקלות אפשר לדעת אם טעים לכלב או שלא.

לצפיה ב-'תנסה מזון איטלקי חדש שהגיע'
תנסה מזון איטלקי חדש שהגיע
22/07/2017 | 14:44
2
14
סלוטה 360 סהכ שני סוגים ללא דגנים
פורמה 360 סהכ שני סוגים ללא דגנים

שני מותגים של אותו יצרן תוצרת איטליה
אם תתווכח על מחיר תשיג מחיר טוב יותר מטייסט אוו דה ויילד

לצפיה ב-'רואה שיש בזה חיטה ותירס'
רואה שיש בזה חיטה ותירס
22/07/2017 | 19:49
1
2
לצפיה ב-'יש להם 2 סוגים בכל מותג ללא דגנים בכלל'
יש להם 2 סוגים בכל מותג ללא דגנים בכלל
23/07/2017 | 00:47
7
לצפיה ב-'כלב אחרי מחלה...לא חוזר לאכול'
כלב אחרי מחלה...לא חוזר לאכול
20/07/2017 | 19:12
2
26
היי! אנחנו אחרי זיהום דיי נוראי , לקח הרבה זמן להשתלט עליו אבל עכשיו אנחנו בתקווה בכיוון הנכון, כל התקופה הזו היצור שלי לא אכל, זה היה נראה לי הגיוני כי הוא היה על אנטיביוטיקה ועם חום רוב הזמן.
עכשיו אנחנו עדיין על אנטיביוטיקה אבל ב"ה עם הנכונה... ובלי חום..
אבל הוא עדיין לא אוכל...כלום...גם לא את החטיפים שלו.
הוא כן מסכים לאכול שימורים שהוטרינר נתן לנו בנתיים.
איך אני מחזירה אותו לאכול? ( הוא כ"כ אהב לטרוף...)
רעיונות?
תןדה!
לצפיה ב-'שימורים מלאי חומרי טעם'
שימורים מלאי חומרי טעם
20/07/2017 | 19:53
20
שלום לך,

מזון כלבים מקופסאות שימורים הוא מתכון די בטוח להרוס את התיאבון של הכלב.
הם מלאי חומרי טעם, ואחריהם קשה לכלב להתרגל בחזרה למזון רגיל.
אם הכלב עדיין סובל מתת משקל, אז עדיף שיאכל משהו, גם אם זה מקופסאות שימורים.
אבל אם הוא חזר למשקל סביר, ואין לו כבר בעיה רפואית, אז רצוי מאד להפסיק לחלוטין את קופסאות השימורים ולחזור למזון רגיל, גם אם זה אומר שהכלב "יצום" יומיים שלושה.
בשלב מסויים הוא יישבר ויתחיל לאכול את המזון הרגיל.
מה שחשוב זה להיות עם היד על הדופק, ולוודא שהכלב החלים לחלוטין ושאינו סובל מבעיה רפואית כלשהי. לשם כך חשוב להתייעץ עם הוטרינר, ולחזור אליו לביקורות.

בברכה,

אורי.

לצפיה ב-'תערבב מזון יבש עם המזון הרטוב'
תערבב מזון יבש עם המזון הרטוב
21/07/2017 | 21:48
10
ובכל יום תעלה קצת את כמות המזון היבש ותוריד את כמות המזון הרטוב עד שתבעור חזרה למזון יבש נטו
לצפיה ב-'בוא, הביתה. כלבים לאימוץ מכלביית פ"ת.'
בוא, הביתה. כלבים לאימוץ מכלביית פ"ת.
16/07/2017 | 18:35
3
28

עשרות כלבים עדיין ממתינים לאימוץ בכלביה העירונית פ"ת. מיקה בת השנה היא כלבה מעורבת במלינואה, מחונכת ותתאים לבית שמכיר את הגזע. תימסר תמורת סל אימוץ זול במיוחד שכולל חיסון, תילוע, עיקור ושבב. כל זה ב-450 ש"ח בלבד.
הכלביה נמצאת ברחוב משה שוולב 6 ,פתח תקווה.(איזור התעשייה סגולה מול "אושר עד") טל' :03-9303647 ופתוחה כל יום בין 8:00-14:00 וביום שישי וחגים עד השעה 11:00

לצפיה ב-'ניסיון להעלות תמונה'
ניסיון להעלות תמונה
16/07/2017 | 19:03
2
39
לצפיה ב-'ועוד גור מקסים'
ועוד גור מקסים
16/07/2017 | 19:08
1
28
עשרות כלבים עדיין ממתינים לאימוץ בכלביה העירונית פ"ת. מייקי הוא גור מעורב מקסים בן חמישה חודשים, ממושמע ויסתדר גם עם בעלי חיים אחרים בבית. מספרו בכלביה הוא: 65632546
וימסר תמורת סל אימוץ זול במיוחד שכולל חיסון, תילוע, עיקור ושבב. כל זה ב-450 ש"ח בלבד.
הכלביה נמצאת ברחוב משה שוולב 6 ,פתח תקווה.(איזור התעשייה סגולה מול "אושר עד") טל' :03-9303647 ופתוחה כל יום בין 8:00-14:00 וביום שישי וחגים עד השעה 11:00
לצפיה ב-'ושוב, ניסיון להעלות תמונה.'
ושוב, ניסיון להעלות תמונה.
16/07/2017 | 19:17
43
מה קרה ל"תפוז" היום...?
לצפיה ב-'קורס לאילוף כלבים ואילוף כלבי שירות'
קורס לאילוף כלבים ואילוף כלבי שירות
14/07/2017 | 22:32
2
36
שלום, אני מעוניינת בקורס אילוף כלבים ואילןף כלבי שירות. איזה בית ספר מומלץ לתחום זה ובאילו מסגרות ניתן לעבוד בסיום קורס מאלפי כלבי שירות? 
תודה
לצפיה ב-'ממליץ בחום על אבנר רז'
ממליץ בחום על אבנר רז
15/07/2017 | 19:46
36
שלום רונית,

אני ממליץ בחום על אבנר רז, מאלף ותיק ומנוסה, שהכשיר מספר רב של מאלפים ומטפלים בכלבים.
מס' הטלפון שלו: 054-7777379

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'ביה"ס הטוב ביותר להכשרת כלבי שירות כיום'
ביה"ס הטוב ביותר להכשרת כלבי שירות כיום
22/07/2017 | 16:27
9
הוא דוגסקול של דודיק מזור.

לצפיה ב-'התייעצות'
התייעצות
12/07/2017 | 15:29
5
118
אדם שלקה בשיתוק מוחין יכול לטפל בכלב? נודע לי שאחי הביא כלב של חמו כי הוא מאושפז בבית החולים בגלל שיתוק מוחי עד שישתחרר. אצל אחי יש כבר כלבה. ועכשיו יהיה שניים בינתיים. אין לי פרטים על הכלב לא הגזע ולא הגיל אבל אני חוששת שהוא לא יסתדר עם הכלבה ויהיה מעמס על אימא שלי. הכלבה ממש מפונקת ורגילה כבר לאכול מהאוכל שלנו וכמעט ולא נוגעת באוכל שלה. שלא לדבר שכמעט ואחי ואישתו לא מתייחסים לכלבה ולא משחקים איתה וזאת כלבה אנרגטית. היא אוהבת לשחק במשוך בגזר וזה רק עם אימא שלי ואיתי. אני מודאגת שזה יכביד על אימא שלי שהיא לא מי יודע מה צעירה(גם לא זקנה). אני לא נמצאת איתה ובאה אליה לסופ"ש ובחגים.
לצפיה ב-'זה לא באמת נושא לדיון בפורום כלבים'
זה לא באמת נושא לדיון בפורום כלבים
12/07/2017 | 15:50
51
- למה אחיך, כגבר נשוי ובעל משפחה, עדין מעיק על אמא שלך. אחיך עשה מעשה מאוד יפה וראוי להערכה בהצילו את הכלב של חמיו, והוא צריך לקחת אחריות על זה כך שזה לא יכביד על אמא שלך. אבל כאמור, מערכות יחסים משפחתיות הן לא עסק של הפורום הזה.

בקשר לכלב: את בוודאי מתכוונת לאירוע מוחי לחמך, ואירוע כזה יכול להסתיים במגוון גדול מאוד של תפקודים - מחזרה לתפקוד מלא ועד שיתוק קשה ומצב סיעודי. יש מצבים כאלה שבהם נוכחות הכלב היא יתרון עצום לשיקום, ויש מצבים שלא, וזה כמובן גם תלוי באופי הכלב. אני מניחה שעדין מאוד מוקדם להחליט על זה - שיקום כזה יכול לקחת חודשים לפני שאפשר לדעת מה יהיה המצב הסופי.
לצפיה ב-'מה את בעצם שואלת?'
מה את בעצם שואלת?
12/07/2017 | 23:16
3
47
שם של מחלה לא אומר כלום, כי כמעט כל מחלה יכולה להיות בצורה קלה או חמורה ולהשפיע במידות שונות על התפקוד. אנחנו לא מכירים את האיש, לא יודעים מה מצבו ומה הצפי שלו, ולכן אין לנו מושג אם ומתי יוכל לחזור לטפל בכלבה. 
באשר לאח שלך ולאמא שלך - האם את שואלת משהו על המצב? ואם כן - מה?
לצפיה ב-'שיתוק מוחי זה מצב שקורה בלידה או סמוך ללידה'
שיתוק מוחי זה מצב שקורה בלידה או סמוך ללידה
13/07/2017 | 14:08
28
וזו נכות קבועה, לכן אני מניחה שהתכוונת לאירוע מוחי. 
לצורך העניין, גם אדם קשיש או עם נכויות יכול לגדל כלב עם עזרה. 
לגינת הכלבים בשכונה הקודמת בה גרתי היתה מגיעה אישה נכה בכסא גלגלים עם המטפלת שלה והכלב, ואישה קשישה עם מטפלת במצב דומה. 
בעיריית ת''א יש תוכנית התנדבות של צעירים שעוזרים לאנשים מבוגרים או עם מגבלת ניידות לטייל עם הכלבים שלהם בצהריים ובערב למשל. 
הזמין יגיד באיזו מידה קרוב המשפחה ישתקם, וסך הכל אחיך עשה מעשה יפה מאד. 
לצפיה ב-'לא'
לא
14/07/2017 | 03:02
1
38
רק סיפרתי את הרקע בהקשר למצב החדש עם הכלב. ופגשתי את הכלב, הוא ממש זקן עם כמעט אפס כוחות. אחי וגיסתי דואגים לו.
לצפיה ב-'כלב זקן לא זקוק להמון השקעה ביחס לכלב צעיר ואנרגטי'
כלב זקן לא זקוק להמון השקעה ביחס לכלב צעיר ואנרגטי
14/07/2017 | 12:57
28
הוא צריך מיטה רכה בפינה נוחה ושקטה בבית, טיולים קצרים לצרכים בהתאם לאנרגיה שלו, מזון (לפעמים מיוחד ולפעמים רגיל, או מרוכך עם קצת מים חמים) ליטופים וזהו. בזיקנה כלבים ישנים רוב היום ופחות משתוללים ומשחקים. עם הזיקנה מגיעות לפעמים בעיות בריאות, אז הולכים קצת יותר לוטרינר. אני חושבת שזה יפה שאחיך וגיסתך דאגו שהכלב יצא לפנסיה אצלם בבית ולא ימצא את עצמו ברחוב או בכלביה לעת זקנה. מקווה שהוא לא יפול כמעמסה עליכן, אבל אני לא חושבת שהיא יהיה בעניין של משוך בגזר כמו הכלבה הצעירה :) 
לצפיה ב-'התלבטות'
התלבטות
10/07/2017 | 12:34
3
85
אז אנחנו רוצים להביא כלב הביתה. הבעיה היא, שאבא שלי רוצה כלב גזעי (כמו שיש לאחיין שלו) מה שאומר שהוא לא יהיה מסורס. מהצד השני, אני רוצה סתם כלב, כזה מעמותה, שהוא מחוסן ומסורס ובריא (בד"כ). אח שלי עדיין לא יודע אם לתמוך בי או באבא. אז השאלה שלי היא זו: מה יותר טוב מבחינתנו - כלב גזעי או כלב לא גזעי? אנחנו גרים בקומה 2 בדופלקס בבניין בן 3 קומות. הכלב יהיה קטן-בינוני ורצוי עם מזג רגוע. 

לצפיה ב-'יותר טוב מבחינתכם כלב מסורס'
יותר טוב מבחינתכם כלב מסורס
11/07/2017 | 09:28
33
הוא בוודאות יהיה יותר רגוע, ולא תצטרכו להתעסק עם התוצאות האפשריות של חוסר הסירוס שלו (לגדל גורים, למכור אותם וכו).
אין בעיה לסרס כלב גזעי, רק שקצת חבל על הכסף. אם יש לאבא שלך כסף מיותר ורצון להשוויץ בכלב גזעי - לכו על זה.
לצפיה ב-'גזעי או מעורב- לדעתי עדיף לסרס'
גזעי או מעורב- לדעתי עדיף לסרס
11/07/2017 | 13:44
34
הסירוס יכול למנוע דומיננטיות של זכרים שזו תכונה מאד מעצבנת- תוקפנות לזכרים אחרים, סימונים בבית ובכל מקום, אטרף מכלבות מיוחמות ואוננות על רגליים של אורחים. הכלב שלי לא דומיננטי ובכל זאת הסירוס עזר בכך שהוא הפסיק לעלות על רגליים של אורחים וזכרים אחרים הפסיקו כמעט לגמרי להתנהג בתוקפנות כלפיו. הוא נשאר מאדדד שובב ופושע קטן שגונב דברים בבית, האופי שלהם לא משתנה בעקבות סירוס והוא גם לא התבגר למרות שקיוויתי שהשובבות תתמתן. 
ממש לא כל מי שרוכש כלב גזעי צריך להרביע אותו ולעשות גורים, הוא יכול להנות ממנו כמו חיית המחמד המתוקה שהוא ואין סיבה לא לסרס כלב גזעי אם אינכם מגדלים מורשים והכלב הזה הוא חלק מתוכנית גידול. אם הוא יברח לכם בגלל כלבה מיוחמת בשכונה, כנראה שהגורים יהיו מעורבים וכאלו יש מספיק בהסגרים ומשוטטים ברחובות. 
בקשר לשאלה גזעי או מעורב- לדעתי אימוץ זאת מצווה ותמיד גידלתי מאומצים שהתאימו לתכונות שחיפשתי. בין כה וכה ממליצה על סירוס
לצפיה ב-'מה זה "סתם" כלב?'
מה זה "סתם" כלב?
12/07/2017 | 15:36
36
כלב מעורב? יש גם מה שנקרא דמוי גזע שזה כלב שרוב אם לא כל המאפיינים הפיזיים שלו מרמזים על כך שהוא גזעי אבל הוא נטול תיעוד ותעודה.

בכל מקרה, העולם הוא מקום די מחורבן וחלק מהדברים הרעים שבו נובעים מחוסר ידע, תשוקה ל"מותגים" ורצון לעשות כסף. (ויסלחו לי כל המגדלים המקצועיים שמסורים באמת לגזע שהם מטפחים ועושים באמת הכל מתוך אהבה.)

הכלביות והעמותות מלאות עד אפס מקום בכלבים בריאים ויפים, מעורבים ודמויי גזע שממתינים לאימוץ לבית חם. מבחינה מוסרית, אם אתה מעדיף להיות חלק משינוי ולהפוך את העולם למקום מעט יותר נעים האופציה הנכונה היא לאמץ כלב מכלביה או עמותה.

אנשים שבוחרים לרכוש כלב גזעי בעצם מתעדפים מערכת של יצירה מתמשכת של כלבים שלא קיימים כרגע ובוחרים מדעת או שלא מדעת להמשיך את המעגל  של רביית כלבים לצרכים מסחריים. כל עוד קיימים כלבים בכלביות ובעמותות לא נכון לרכוש כלב מבחינה מוסרית.

באופן כללי, כלבים מעורבים נוטים להיות בריאים יותר. במידה וזה כלב ראשון שלכם הייתי ממליץ לחשוב על אימוץ של כלב בוגר בגיל שנה ומעלה כי לא כולם יכולים ורוצים להתמודד עם ההשלכות של אימוץ גור. (צרכים בבית ולעיסת חפצים...)

בהצלחה.
לצפיה ב-'מזון רפואי-hills id '
מזון רפואי-hills id
12/07/2017 | 13:43
3
36
שלום לכולם, מישהו התנסה במזון הרפואי hills id ?
תודה
לצפיה ב-'מזון רפואי'
מזון רפואי
15/07/2017 | 19:40
2
22
שלום לך,

מזון רפואי ניתן ע"י וטרינרים, ובד"כ זה אינו מזון שניתן ע"י בעלי כלבים לכלביהם על בסיס קבוע ושוטף.

אני מניח שלכלב שלך יש בעיית עיכול כלשהי שבעקבותיה הווטרינר המליץ על המזון הזה. אם זו ההמלצה של הווטרינר - מדוע אתה מפקפק בה?
אם השאלה שלך אינה בעקבות המילצה של וטרינר - מדוע אתה שוקלל בכלל לתת את המזון הזה לכלב שלך ?

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'מזון רפואי-hills id'
מזון רפואי-hills id
15/07/2017 | 20:57
1
16
אורי, אכן המזון הומלץ לי ע"י הוטרינר בעקבות בעיות עיכול ואני יודע שהוא רפואי...
היכן ראית פיקפוק שלי?
סך הכול שאלתי אם מישהו התנסה במזון כדי לקבל יותר פרטים איך הכלב/הכלבה מגיבים למזון?
האם המזון הזה שימש לתקופה זמנית או שימש כמזון קבוע?

לצפיה ב-'אין לי ניסיון עם מזון רפואי דווקא,'
אין לי ניסיון עם מזון רפואי דווקא,
16/07/2017 | 20:44
17
אך בכללי כל כלב עשוי להגיב בצורה אחרת לאותו מזון, ולכן עדויות של אחרים לא בהכרח יעזרו לך. כדי לדעת אם המזון הזה אכן יעשה טוב לכלב הספציפי שלך, אתה צריך פשוט לפעול על פי הוראות הווטרינר ולתת לו את המזון. אני לא יודעת אם הווטרינר הסביר לך, אך חשוב להחליף לכלב את המזון בהדרגה. כל פעם להוסיף מעט מהמזון החדש למזון הקודם, לוודא שהכלב מגיב טוב ואחרי כמה זמן להוסיף עוד קצת, עד שבהדרגה (תוך שבועיים-שלושה) המזון החדש יחליף לגמרי את הישן. החלפת מזון בבת אחת או מהר מדי עלולה לגרום לבעיות עיכול על רקע הסתגלות, דבר שיכול להתפרש, לא בהכרח בצדק, כאילו המזון לא מתאים לכלב.
לצפיה ב-'בעיה רצינית, הכלבה לא מסתדרת עם גורה חדשה'
בעיה רצינית, הכלבה לא מסתדרת עם גורה חדשה
09/07/2017 | 17:32
4
80
אשמח לקצת עזרה
הבאנו גורה לבית עם כלבה, חשבנו שיהיה להן נחמד ביחד כמו אם ובת אבל ההיפך הגמור, הגורה רק בת חודשיים והן לא מפסיקות לריב או לשחק משחקי כוחות אבל למרות שזה עם הזנב למעלה כאילו זה משחק, מדובר בנשיכות אחת לשניה בלחיים בצורה חזקה שעכשיו גם גרמה לגורה פצע מדמם בלחי.... ממש מאכזב וכבר מתחילים לחשוב למסור את הגורה

האירו את עיני מי שמבין....
לצפיה ב-'תמונה הפצע בלחי'
תמונה הפצע בלחי
09/07/2017 | 18:02
58
לצפיה ב-'לדעתי כדאי להביא איש מקצוע (מאלף או מטפל התנהגותי)'
לדעתי כדאי להביא איש מקצוע (מאלף או מטפל התנהגותי)
09/07/2017 | 20:41
2
53
שיצפה בדינמיקה בין הכלבות ויציע פתרונות, בטח לפני שמחליטים על צעד דרסטי כמו מסירה. אגב, משחקים בין כלבים יכולים לפעמים להיראות אלימים, לא בטוח שזה מעיד על כך שהן לא מסתדרות, וייתכן שנשיכה זו תאונה. ייתכן שהכלבות פשוט צריכות ללמוד להסתדר ביחד ושזה לוקח זמן, ושזה גם יהיה יותר קל אחרי שהגורה תתבגר מעט ותתנהג באופן יותר מרוסן.
לצפיה ב-'אוקיי נראה איך זה מסתדר..'
אוקיי נראה איך זה מסתדר..
10/07/2017 | 14:01
1
40
אגב, כל פעם שהיא מוצאת חתיכת נייר טואלט היא לועסת אותו ואם לא מוציאים לה מהר היא בולעת אותו, זה לא נורא?
לצפיה ב-'אני מניחה שזה לא נורא אם קורה מדי פעם,'
אני מניחה שזה לא נורא אם קורה מדי פעם,
10/07/2017 | 19:37
40
אך מציעה להקפיד לסגור דלתות לשירותים ולאחסן את נייר הטואלט במקום לא נגיש.
לצפיה ב-'ייעוץ לגבי גורה חדשה בבית'
ייעוץ לגבי גורה חדשה בבית
08/07/2017 | 19:16
9
68
שלום לכל העוזרים והמייעצים,הבאנו גורה בת חודשיים לבית. שמנו אותה בגדר גורים ובה אוכל מים ומשחקים. את המקום לצרכים החלטנו לשים מחוץ לגדר הגורים כדי להרגיל אותה לעשות במקום שונה ממקום המחייה שלה. חלק טוענים שצריך לשים את העיתונים\פדים בתוך הגדר. מה דעתכם? עד כה 60% מהפעמים הצלחנו להביא אותה לעשות על הפד מחוץ לגדר,שאר הפעמים הבית זכה למקלחות שתן...האם להמשיך ולחנך אותה לעשות מחוץ לגדר (קרוב לדלת כניסת הבית)?
לצפיה ב-'בת כמה הגורה?'
בת כמה הגורה?
10/07/2017 | 01:07
2
30
אמורים לאמץ מגיל חודשיים, וכבר מגיל חודשיים אפשר (בצורה מאוד מבוקרת) לצאת לטיולים בחוץ.
לכן לא מבין מדוע צריך לחנך אותה לעשות צרכים באיזור הבית במקום בחוץ.
לצפיה ב-'גורה בת חודשיים'
גורה בת חודשיים
10/07/2017 | 11:23
1
25
תודה על התגובה,הגורה בת חודשיים ועדיין לא קיבלה חיסון שני,לכן עדיין לא מוציאים אותה
לצפיה ב-'אפשר וצריך להוציא, רק לשמור עליה היטב.'
אפשר וצריך להוציא, רק לשמור עליה היטב.
10/07/2017 | 19:35
16
לצפיה ב-'בודאי שלא בבית שלה !'
בודאי שלא בבית שלה !
10/07/2017 | 06:49
5
40
אבל גם לא ליד הדלת. תוציאו את הכלבה לטיולים בהם
תעשה את הצרכים.
כמובן שזה תהליך עד הגמילה ויהיו פספוסים, אבל המטרה
שתלמד לעשות צרכים בחוץ.
לשם כך אתם צריכים לעשות לה טיולים תכופים.
לצפיה ב-'גורה בת חודשיים'
גורה בת חודשיים
10/07/2017 | 11:21
4
31
תודה על התגובה,
היא עדיין לא עברה את החיסון שני ולכן עדיין בבית
לצפיה ב-'אנסה לחפש לך מידע...'
אנסה לחפש לך מידע...
10/07/2017 | 14:06
3
23
(בטח תיכף יעזרו פה)...
למה מאוד מומלץ להוציא גור מהבית.
(חשיפה, חברות ועוד).
כמובן שלהקפיד שלא תבוא במגע עם כלבים לא מחוסנים.
לצפיה ב-'הנה כמה מאמרים'
הנה כמה מאמרים
10/07/2017 | 14:12
2
27

עוד מאמר:

ישנם עוד, באותו כוון...

בתמצות - רוב רובם של המטפלים כיום, וגם רוב הוטרינרים סבורים
שחשוב מאוד לחשוף גור לסביבה, כדי להימנע מבעיות התנהגותיות
בהמשך.

החשיפה צריכה להיות נכונה, כדי שלא יחלה, ופירוט על כך ניתן במאמרים
שהבאתי ואחרים.

בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה רבה על המידע!!!'
תודה רבה על המידע!!!
10/07/2017 | 15:04
1
13
לצפיה ב-'בשמחה... תהנו בטיולים :)'
בשמחה... תהנו בטיולים :)
11/07/2017 | 18:54
3
לצפיה ב-'גור ותינוק'
גור ותינוק
10/07/2017 | 11:42
1
48
שלום!
יש לנו גור של רועה גרמני בן6 -7 שבועות
הוא מרבה לנשוך כמשחק, כשהוא עושה לנו את זה אנחנו אומרים לו ״לא״ ותופסים לו את הפה עד שמפסיק. האם יש דרך טובה יותר?
הבעיה שהוא עושה את זה לבני בן ה 8 חודשים, מצד אחד אני רוצה שיתרגלו אחד לשני, והם מאוד מוצאים עניין אחד בשני, אבל הגור רוצה לשחק איתו ונושך לו את הרגליים, לא רוצה שהתינוק יפתח פחד ממנו..
תודה!!
לצפיה ב-'המלצות'
המלצות
20/07/2017 | 19:02
10
שלום לך,

אני גידלתי שני ילדים מגיל אפס יחד עם כלבה גדולה.
זו חוויה נהדרת עבור הילדים, וגם עבור הכלב.
אבל, גור כל כך קטן, כפי שאתם רואים, נוטה ללעוס ו"לנשוך" הרבה עם שיני הסיכות שלו, וזה לא כל כך נעים, ובאמת זה עלול ליצור חוויה לא טובה עבור הילד שלכם.
לכן, הייתי מאפשר לגור להתקרב לתינוק רק בהשגחה צמודה שלכם כדי שתהיה חשיפה הדדית, אבל לא הייתי מאפשר לו לשחק עם הילד באופן חופשי.
כאשר הגור יגדל קצת, עוד כמה חודשים, אפשר יהיה "לשחרר" קצת, ופחות לחשוש.
אני חייב לציין, שבכל מקרה, גם היום כשהילד הקטן שלי בן 5.5 שנים, אני עדיין משגיח עליו כשהוא משחק עם הכלבות שלנו. הם כמובן אוהבות אותו מאד, והן מעולם לא פגעו בבן אדם, ילד או מבוגר, אבל רצוי תמיד להיות בקשר עין, ולשים לב מה קורה.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'שבת שלום ושלום לכולם.'
שבת שלום ושלום לכולם.
07/07/2017 | 22:42
13
94
אני מעוניין לקנות כלב גזעי רצוי דלמטי או ביגל.
חבר המליץ לי לנסות למצוא כלב מתאים בחוות גידול לגידול כלבים בשם "כוכב יריחו"
שאלית היא  . אם מישהו מכיר את החווה הזו או שמע עליהם ומה המלצתכם?
בתודה מראש.

לצפיה ב-'לא מכיר'
לא מכיר
07/07/2017 | 23:14
1
43
ולא רוצה להכיר.

יש כל כך הרבה כלבים בכלביות ובעמותות, כולל דמויי גזע.

גש ואמץ.
לצפיה ב-'תודה. אני חושב על כל האופציות.'
תודה. אני חושב על כל האופציות.
07/07/2017 | 23:21
12
לצפיה ב-'נכנסתי לפייסבוק שלהם'
נכנסתי לפייסבוק שלהם
08/07/2017 | 09:40
8
53
וראיתי שהם מציגים כלבי ביגל בתערוכות.
זה אומר שהם בפיקוח ההי"ל, והכלבים שם באמת גזעיים, וגם מטופלים בצורה טובה.
אפשר ליצור קשר עם ההתאחדות הישראלית לכלבנות
http://www.ikc.org.il/    ולוודא.
בכל מקרה, אם גזעי אז רק עם תעודות.
לצפיה ב-'למעשה כבר דיברתי איתם.'
למעשה כבר דיברתי איתם.
08/07/2017 | 11:31
7
47
יש להם עכשיו שגר של דלמטים. בני 2 שבועות.זה מוקדם והם אמרו לי שהגורים צריכים להיות בני 8 שבועות לפחות לפני מסירה.
הם עושים את כל החיסונים הנידרשים כולל תעודות מההתאחדות ואף נותנים אחריות ובדיקה וליווי של ווטרינר.
אקיצר. על מנת שישמרו לי גור הם רוצים 1000 שח מקדמה.
אין לי התנגדות לתנאים אלו ושאלתי היא רק לגבי אמינותם וחוות דעת עליהם.
אני אתקשר לקישור שנתת לי לברר.
תודה מראש ושבת שלום.

לצפיה ב-'דלמטים הם אחד הגזעים הכי '
דלמטים הם אחד הגזעים הכי
08/07/2017 | 11:47
6
56
טיפשים, עקשנים ונשכנים שיש,
אין לי שום מושג למה מישהו רוצה לגדל את הכלבים הנוראים האלו,
כשיש כל כך הרבה גזעים נהדרים
או לחלופין כל כלב מעורב יהיה הרבה יותר טוב מדלמטי
אז וולט דיסני עשו סרט, אז מה ?
לצפיה ב-'אתה קשקשן. סליחה על היציאה אבל אתה קשקשן.'
אתה קשקשן. סליחה על היציאה אבל אתה קשקשן.
08/07/2017 | 12:04
52
אם אאמץ דלמטי זה יהיה ה-4 שלי. הראשון חי אצלי 15 שנים מאושרות,
השני חי כמעט 20 שנים
ןהשלישי ששמו היה צאקצאק  היה המלך של פורום "שיחת גברים" אותו אני מנהל,
(נפטר מדום לב לפני 3 שבועות והוא רק בן 11 )
בבקשה סרטון של צאקצאק נובח כשמישהו מדבר שטויות.

כל ה-3 שהיו לי היו אחלה כלבים. חכמים. מאולפים וממושמעים ברמה הכי גבוהה שיש.
אתה פשוט לא מבין את המנטליות וההתנהגות שלהם.

לצפיה ב-'דלמטיים טיפשים?'
דלמטיים טיפשים?
09/07/2017 | 09:26
4
59
ממש לא.
הם אולי נחשבים לכלבים "עצמאיים" או כפי שאתה כותב בטעות - עקשנים. 
אבל בבית הנכון, אילוף נכון, הם פשוט כלבים נהדרים.
חכמים, קשובים, תקשורתיים מאוד, בעלי ביטחון עצמי, רגישים ונפלאים עם ילדים.
הם בכלל לא מהנבחנים, מה שכן, הנביחה שלהם מאוד חזקה ונשמעת למרחקים.
הבעיה היחידה של הדלמטיים זה שהם זקוקים לפעילות והוצאת מרץ יותר מכלבים אחרים, שכן הם ספורטיביים מאוד בעלי כושר ריצה מדהים. קשה מאוד לעייף אותם ולכן הם לא מתאימים לכל בית.
כלבים בהחלט מאתגרים ולא מתאימים לכל בית.
אלפא שלנו ז"ל הייתה כלבה מדהימה, בת משפחה אוהבת ונאהבת עד אין קץ, 
הייתה חייכנית, אחד מהתכונות של הדלמטיים, הם יודעים לחייך, הבינה כל מילה שנאמרה וידעה להביע את עצמה כמעט ברמת שיחה אנושית.
הייתה כלבה נהדרת, הלכה לעולמה בשיבה טובה בגיל 16 המופלג לגזע.
לצפיה ב-' רק מי שגידל דלמטים מבין.'
רק מי שגידל דלמטים מבין.
09/07/2017 | 13:08
3
17
לצפיה ב-'רק עוד הערה חשובה'
רק עוד הערה חשובה
09/07/2017 | 20:10
2
36
מאחר והיום אני מודעת,
אני נגד הרבעות ומסחר בבעלי חיים עם תעודות וכמובן נגד הדבר הנורא הזה שנקרא מטחנת גורים.
מיותר לחלוטין. 
על כן אני תמיד ממליצה בחום לבחון קודם כל את האפשרות לאמץ כלב ולא לקנות.

לצפיה ב-'לי באופן אישי יש אינטרס חזק'
לי באופן אישי יש אינטרס חזק
09/07/2017 | 20:42
1
40
בהמשך מסחר בבעלי חיים עם תעודות.
בעלי אלרגי לפרווה, ואם לא הייתי יכולה למצוא כלב היפואלרגני, לא הייתי יכולה לגדל כלב.
היתרון שבכלב עם תעודות הוא שאני בטוחה שמדובר בגזע הספציפי שאני מעוניינת בו לאורך דורות, ואין סכנה שאחד הסבים היה מגזע אחר ואז בעלי יסכן את חייו בכך שהכנסנו כלב הביתה.
אני בטוחה שיש עוד סיבות לשמור על גזעים בלי ערבוב, הצגתי רק את הצד שלי. כמובן שאם יש אפשרות, כדאי לאמץ כלב שזקוק לבית.
לצפיה ב-'בימינו יש מעט מאוד גזעים שבאמת יש בהם צורך מעשי.'
בימינו יש מעט מאוד גזעים שבאמת יש בהם צורך מעשי.
09/07/2017 | 23:00
31
יש מאות גזעים, ומתוכם באמת צריך אולי 20 (וכנראה פחות). 
לצפיה ב-'כוכב יריחו הוא בית גידול מוכר ואמין מאוד'
כוכב יריחו הוא בית גידול מוכר ואמין מאוד
22/07/2017 | 16:33
1
4
לצפיה ב-'תודה. כבר סגרתי עיסקה איתם.'
תודה. כבר סגרתי עיסקה איתם.
22/07/2017 | 18:20
1
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:58
7

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'פודלים'
פודלים
08/07/2017 | 10:14
1
43
היי.תודה קראתי את ההודעה שלך.אז איך בעצם אוכל לדעת מהו פודל גזעי והיכן אוכל לאמצ/לקנות
לצפיה ב-'פודל גזעי הוא אך ורק פודל עם תעודות.'
פודל גזעי הוא אך ורק פודל עם תעודות.
09/07/2017 | 10:57
36
אם אתם רוצים לאמץ, אתם יכולים להתקשר אל העמותות השונות, ולברר אם במקרה הגיע אליהם פודל.
אם אתם רוצים לקנות, פודל גזעי הוא פודל שרשום במועדון הישראלי לפודל. שם יש פיקוח, ואפשר לדעת שמדובר באמת בפודל ושתנאי הגידול שלו טובים.  
אפשר למצוא אותם כאן-
לצפיה ב-'קוקפו (או קוקאפו / קוקופו)'
קוקפו (או קוקאפו / קוקופו)
08/07/2017 | 00:34
3
52
שלום,

אנחנו חושבים לצרף כלב למשפחה (בפעם הראשונה) ולאחר חיפושים במגוון אתרים אחר איזה כלב יתאים לנו (נשירה מינימלית) ולא פחות חשוב שאנחנו נתאים לו (לא דורש פעילות גופנית קיצונית) הגענו למעורב קוקפו (קוקרספנייל + פודל).

אבל לא הצלחנו למצוא דבר על כלב זה בארץ, רק בחו"ל.

האם יש למצוא כלבים מהזן הזה בארץ?

תודה

לצפיה ב-'זה לא באמת זן.'
זה לא באמת זן.
08/07/2017 | 09:31
2
44
לא ידוע לי על אף אחד שמזווג בכוונה כלב גזעי מסוג מסוים, עם כלב גזעי מסוג אחר. זה יחשב כלב מעורב. אפשר לבדוק בעמותות אם יש להם במקרה כלב שנראה כתערובת כזאת, אבל צריך לקחת בחשבון שאי אפשר להיות בטוחים שלא מסתתרים עוד גזעים בתערובת.
אם חשוב לכם שלכלב שלכם יהיו תכונות ספציפיות, עדיף לחפש כלב גזעי. חשוב מאוד להקפיד על כלב עם תעודות. גזעי בלי תעודות הוא כלב דמוי גזעי, והרבה פעמים מגיע ממטחנות גורים. בשום אופן לא לתרום לתעשיה האיומה הזאת.

לצפיה ב-'designer-dog'
designer-dog
09/07/2017 | 03:12
1
40
ממש לא מדובר על כלב מעורב מעמותה ולא על כלב ממטחנה, אלא על גזעים חדשים שיוצרים היום, בשביל לתת מענה לכל מיני דרישות של בעלי כלבים פוטנציאלים... למשל...
המון אנשים אוהבים את האופי של הלברדור והגולדן אבל אלה כלבים שהרבה אנשים אלרגים לפרווה שלהם, ולכן ייצרו את הלברדודל שזה שילוב של פודל ולברדור שיש לו אופי של לברדור עם הפרווה של הדודל שהיא היפואלרגנית.
הגזעים האלה מאוד מקובלים בעולם, ונמכרים בהרבה כסף, אבל הם עדיין לא מציגים בתחרויות ועדיין לא הכריזו עליהם כ"גזע" רישמי...

אני גרה בארה"ב וכאן יש הרבה מגדלים אחראיים שיוצרים את הגזעים האלה... הם גזעים מאוד פופולארים היום העולם.
לצפיה ב-'אנחנו גרים בישראל.'
אנחנו גרים בישראל.
09/07/2017 | 08:59
31
גם אני אוהבת לברדודל, אבל כאן הוא נחשב לגמרי מעורב. לא שמעתי על אף מגדל ישראלי של המיקסים האלה.
מנסים עכשיו להכניס למועדון הפודלים כלבי פודל גזעיים לגמרי, אבל בכמה צבעים. תקנון הגזע קובע צבע אחד ואחיד, והנסיון נראה חסר סיכוי. גם כאן מדובר במגדלים שעושים את השילובים באופן מבוקר ואחראי, ואפילו מאותו גזע, ועדיין...
לצפיה ב-'מה עושים עם כלב שנפטר? (ירושלים)'
מה עושים עם כלב שנפטר? (ירושלים)
05/07/2017 | 15:42
3
98
היי, אני רושם את זה עם דמעות.. אבל חייב לדעת.
הכלבה שלי ממש מבוגרת וצריך להתכונן לרגע שזה יגיע.
השאלה שלי היא: מה עושים עם גופת הכלבה? מה האפשרויות שלי? אשמח לעזרה, תודה מראש.
לצפיה ב-' יש בתי קברות לחיות'
יש בתי קברות לחיות
05/07/2017 | 17:24
57
כשהכלב שגדלתי איתו נפטר, ביקשנו שיקברו אותו בבית קברות לחיות מחמד. הוטרינר קישר ביננו ועשה את הסידורים, ושמו לו אפילו מצבה קטנה עם שמו, ביקרנו שם מספר פעמים... היינו מאד קשורים אליו. אמרו לנו מראש שזו קבורה לחמש שנים בערך, ולאחר מכן יקברו שם חיה אחרת. שלנו נקבר בכפר הס, אני מניחה שיש כמה כאלו בארץ. 
אפשרות נוספת זה לא להתעסק עם זה ולבקש מהוטרינר שידאג לגופת הכלב. לרוב העירייה אוספת ואז מטפלים בה כמו בכל פסולת אני מניחה... אני חושבת שלא טוב ולא נכון לקבור ביער, לדעתי זה אפילו אסור.
זה נורא עצוב... מבינה לליבך. 
לצפיה ב-'מאחלת לה אריכות ימים'
מאחלת לה אריכות ימים
05/07/2017 | 22:08
19
לצפיה ב-'אנחנו גרים בארה"ב ואני לא בטוחה אם יש כזה דבר בארץ'
אנחנו גרים בארה"ב ואני לא בטוחה אם יש כזה דבר בארץ
06/07/2017 | 00:11
69
הוטרינר שלנו שלח את הגופה לשריפה וקיבלנו את האפר שלה שאותו פיזרנו מהר במסלול טבע שהיא אהבה לטייל בו איתנו.

לצפיה ב-'כלביית צפת מלאה עד אפס מקום'
כלביית צפת מלאה עד אפס מקום
05/07/2017 | 14:13
63
לצפיה ב-'כלבנות טיפולית'
כלבנות טיפולית
04/07/2017 | 16:21
44
שלום, ברצוני ללמוד כלבנות טיפולית, מבקשת המלצות על בתי ספר ללימוד מקצוע זה, מה דרישות הקבלה לקורס כלבנות טיפולית? האם יש צורך בידע קודם כלשהוא? תודה
לצפיה ב-'ספר מגניב על אילוף כלבים'
ספר מגניב על אילוף כלבים
03/07/2017 | 22:22
2
73
מכר שלי, ניב ארציאלי התותח, שהיה מפקד בצבא על כלביית גישוש כתב ספר חובה לבעלי כלבים. הספר מלמד מהי הדרך הנכונה להתייחס לכלב שלך ואיך לבנות איתו קשר נכון.
כאן יש יותר פרטים
http://up01.go2cloud.org/aff_c?offer_id=165&af...
לצפיה ב-'השאלה היא'
השאלה היא
04/07/2017 | 15:11
45
האם מדובר בגישת האילוף החיובי?
לצפיה ב-'מדוע שלא תציע לו להיכנס לפורום ולכתוב קצת על עצמו ועל הספר ?'
מדוע שלא תציע לו להיכנס לפורום ולכתוב קצת על עצמו ועל הספר ?
07/07/2017 | 01:47
9

חם בפורומים של תפוז

תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה