לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3763537,635 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'התלהבות יתר אצל כלב בחזרה הביתה '
התלהבות יתר אצל כלב בחזרה הביתה
25/09/2017 | 01:30
6
שלום, איך מטפלים בבעיה של כלב שמתלהב אחרי שהבעלים חוזר הביתה אחרי כמה שעות ( הכלב שהה רק עם כלב נוסף בבית ), ומגיע לרמה של לרוץ ללא הבחנה על ספות וכול מה שיש בבית ונביחות אין סופיות , הכלב בן שנה . קורה בכול פעם שהמשפחה או הבעלים חוזר אחרי שהכלב היה לבדו עם הגור הנוסף.
תודה לכול העוזרים
לצפיה ב-'גור האסקי גזעי בן 5 חודשים שאלה'
גור האסקי גזעי בן 5 חודשים שאלה
22/09/2017 | 16:38
3
51
היי לפני אימוץ אשמח לדעת- עד איזה גיל יגדל? האם יש לשים אותו בבית בכלוב גידור? ועוד טיפים יעזרו מאוד! תודה! 
לצפיה ב-'האסקי זה לא כלב קל'
האסקי זה לא כלב קל
23/09/2017 | 15:15
23
אלה כלבי עבודה, הם מאוד חכמים אבל יש להם הרבה אנרגיה, שאם היא לא תשתחרר בצורה חיובית היא עלולה להשתחרר בגרימת נזק. בנוסך שמעתי על האסקים שהם ברחנים וקשה ללמד אותם לחזור... דבר שמקשה על הסעיף הראשון של הוצאת המרץ.

את יודעת מאיפה הוא מגיע? מה הרקע? מתי הופרד מהשגר? עבר חשיפה נכונה?

בהצלחה
לצפיה ב-'יש עשרות מאמרים ברשת על אימוץ כלב חדש, להתחיל איתם:'
יש עשרות מאמרים ברשת על אימוץ כלב חדש, להתחיל איתם:
24/09/2017 | 09:10
7
כמו אלה:

ויש עוד רבים.

כמו שציינו, זה גזע לא קל, בטח אם זה כלב ראשון שלכם.
אם אתם לא רוצים לעשות טעויות שתשלמו עליהן בהמשך, כבר מהתחלה תעבדו עם מאלף שילמד אתכם כיצד ללמוד להבין את הכלב ולהתנהג איתו, כדי שיהיו לכם חיים הרמונים ביחד, ללא תסכולים של התנהגויות רעות.
לצפיה ב-'הי, אני לא ממליצה להשתמש בכלוב או גדר ללא הדרכה ממאלף'
הי, אני לא ממליצה להשתמש בכלוב או גדר ללא הדרכה ממאלף
24/09/2017 | 21:08
4
לדעתי האסקי בן 5 חודשים הוא גדול מדי לגדר.. בכל מקרה, הרגלה לכלוב אילוף צריכה להעשות בצורה נכונה, שלא תגרום נזק. את מאמצת מעמותה? אולי יש מאלף שעובד עם העמותה שיוכל לתת לכם כמה שיעורים במחיר טוב.
בכלל, בגלל שזה גזע אקטיבי מאד, וכמו שתמי כתבה- גם קצת ברחני, הייתי ממליצה בחום לקחת כמה מפגשים עם מאלף שילמד אותכם מה הצרכים של הכלב, כיצד כדאי לחנך אותו ולהתנהל איתו. גם כי יותר קל וכיף לגדל כלב מאוזן ומחונך היטב, ויותר מזה- כדי למנוע בעיות התנהגות שיתקבעו מגיל צעיר בגלל חוסר ידע (כולנו חסרי ידע ביחס לאנשי מקצוע).
גודל- אם הוא גזעי, בטח 20-30 קילו. כלב חזק ודי גדול. יש גם האסקים בארץ שמעורבים עם מלאמוטים והם יותר שמנמנים וגדולים :) פגשתי כמה יפים ועגלגלים כאלו.
שיהיה המון בהצלחה! לאמץ זו מצווה, מקווה שיהיה לכם טוב יחד. ממליצה גם ליצור קשר עם מגדלי האסקים אחרים, אני יודעת שיש להם מפגשים של פעילויות משותפות עם הכלבים כמו רכיבה על אופניים וכו'. 
לצפיה ב-'דרוש דוגווקר בבאר יעקב. מישהו/י מכיר/ה?'
דרוש דוגווקר בבאר יעקב. מישהו/י מכיר/ה?
23/09/2017 | 16:22
11
לצפיה ב-'טיול עם הכלב'
טיול עם הכלב
22/09/2017 | 23:48
50
שלום לכולם
משהו מכיר קבוצה שאפשר להכיר בה אנשים לטיולי כלבים? או לחלופין להמליץ או קבוצה שמצליחים בה על מקומות שבהם אפשר לטייל עם הכלב.
תודה רבה
לצפיה ב-'מעוניינת לעשות דוגווקר'
מעוניינת לעשות דוגווקר
22/09/2017 | 19:29
30
היי, אני נערה בת 14 אחראית ואוהבת כלבים אשמח לטייל עם כלבכם. גרה באזור רמת גן 
טלפון:0546414678 
לצפיה ב-'מעוניינת '
מעוניינת
20/09/2017 | 23:57
53
לעשות דוגיסיטר באזור רמת גן גבעתיים
לפרטים 0546414678
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:18
4

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'כלב בשחונה שמפריע לישון'
כלב בשחונה שמפריע לישון
18/09/2017 | 18:52
1
63
אצלנו בשחונה יש כלב אחד/שניים שנובחים בלילות ומפריעים לישון.
יש משפחה אחד שגרעה בבתי קרקע ("הבתים" האילו מפח שתופסים די הרבה מקום שבמקומם היה אפשר לבנות בתים גדולים, אבל זה כבר סיפור אחר).
אז המשפחה הבעייתית הזאת ככול הנראה מאכלים אותם ( רוב הסיכוי שהם לא שייכים להם, זה כלבי רחוב).
זה נימשך כמה שנים טובות. עכשיו לא מיזמן צאצאו עוד 4 גורים שגם הם עושים רעש בלילות.
למי אפשר לפנות לגבי זה? שיבדקו אם זה בכלל הכלבים שלהם ואם לא להעיף אותם משם.
תודה
לצפיה ב-'וטרינר העירייה'
וטרינר העירייה
23/09/2017 | 12:17
16
הפיקוח העירוני
אגף איכות הסביבה בעירייה על מטרד רעש
והכי טוב- מכתב  מעורך דין לפני הגשת תביעה
לצפיה ב-'קנס על הליכה ללא רצועה...ועוד !'
קנס על הליכה ללא רצועה...ועוד !
16/09/2017 | 12:12
16
121
מנסה להבין, בעקבות קנס של 750 ש"ח מהעיריה על הליכה ללא רצועה עם הכלבה, האם יש "תעריפון" מסודר. להבנתי סכום זה הוא על אי איסוף צואה למשל, ולא על הליכה ללא רצועה. ומציינת לצערי שבמהלך נסיונותי לחפש את התשובה, נתקלתי בחוקים הקשורים לכלבים, בד בבד עם חוקי בית מטבחיים, זיהומים ומחלות ושאר מרעין בישין שאינם קשורים ולו במעט לכלבינו היקרים. מחפשת דרך לשנות מצב עגום זה, כך שמישהו ירים את הכפפה בארץ ויצור חקיקה הולמת המתייחסת לכלבי המחמד שלנו לא כבהמות נשאות מחלות זיהומים וסכנות, אלא כפי שהם.
לצפיה ב-'בתור אחת שאוהבת ומגדלת כלב אני יכולה להבין את החוק '
בתור אחת שאוהבת ומגדלת כלב אני יכולה להבין את החוק
16/09/2017 | 12:42
7
71
יש לנו כלב כנעני משגע מאוד אהוב. לפני היה לנו כלב קרוב ל 20 שנה שנפטר בשיבה טובה. יחד עם זאת אני מאוד כועסת על כאלה שלא הולכים עם רצועה. כשהילדים שלי יוצאים לסיבוב עם הכלב הם מאוד מפחדים מכלבים משוחררים. בנוסף לא כל אדם אוהב כלבים ויש הרבה שמפחדים. אין שום הצדקה לשחרר כלב ברחוב גם אם אתה לידו. אם אתה רוצה שהכלב ירוץ קח אותו לפארק כלבים. ככה אנחנו גם עושים.

לצפיה ב-'ואיך זה עונה על אחת משאלותי ?'
ואיך זה עונה על אחת משאלותי ?
16/09/2017 | 12:59
6
59
לגבי פארק כלבים - במכתב ערעור על הקנס פירטתי את הסיבות בהן לא ניתן להיכנס ל"פארק" (בואי נקרא לו בשמו - כלוב) כלבים בשכונתינו. בגינת הכלבים שלנו יש חול טובעני הסופג את השתן של הכלבים ומצחין בצורה בלתי נסבלת. בנוסף - אין אצלנו הצללה. זאת נקודה שכן יכולה להתחבר לשאלה המקורית שלי , שכן היחס לכלבים ומכאן לבעליהם, לא מאפשר להסתכל בצורה סבירה לבעיות כגון אלה.
לצפיה ב-'זה לא הסבר לעבירה'
זה לא הסבר לעבירה
16/09/2017 | 13:07
5
65
בהחלט צריך לבקש ולדרוש שיהיו מקומות לשחרר כלבים עם תנאים נורמלים ובשטח כמה שיותר גדול.
אבל גם אם אין מקום כזה בכלל, אסור לשחרר כלב בציבור.
לצפיה ב-'האם אמרתי שמותר לשחרר כלב בציבור ?'
האם אמרתי שמותר לשחרר כלב בציבור ?
16/09/2017 | 13:15
4
49
האם אמרתי שזה מסביר עבירה ?
האם התכחשתי לחוק ?

ושאלה אחרונה - איך זה שדוקא בפורום כלבים,
אין שום הבנה לנושא הכלבים,
ונאחזים בחוקים ותפיסות נושנות, שיש טעם
להגמישם ולהתאימם לתפיסות חדשות יותר
מאשר בית מטבחיים כלשון החוק.

לצפיה ב-'דווקא בתור בעל כלבים'
דווקא בתור בעל כלבים
16/09/2017 | 13:26
3
52
צריך קודם כל לעמוד בכל הסעיפים של החוק וההיגיון,
ורק אז לבוא בדרישות,
בתור בעל כלב, אתה צריך להבין שכלב החמוד שלך כשהוא לידך,
יכול לההפך לחיה תוקפנית כשהוא נמצא במקום אחר וליד אנשים זרים.
אין שום תירוץ לכלב שהולך חופשי.
וכן, נראה שאתה מנסה לתרץ את העבירה שלך,
איפה שאני גר, יש די הרבה מקומות ציבורים גדולים שאפשר לשחרר כלבים ויש מקומות אחרים בטבע שהם קרובים ולא יגידו לך כלום אם תלך עם כלב חופשי,
אבל אם תלך עם כלב חופשי באזור מגורים, יתפסו את הכלב הרבה יותר מהר מבישראל והעונש עבור הבעלים יהיה יותר חמור.
ובצדק.
יש חוקים מאד ברורים לגבי הגנה לבעלי חיים, אסור להתעלל בבעלי חיים וצריך לטפל בהם, אבל ישובים הם קודם כל מקום המגורים של בני האדם.
לצפיה ב-'כל אחד יכול לדעת לגבי כלבו...'
כל אחד יכול לדעת לגבי כלבו...
16/09/2017 | 13:33
2
46
האם הוא יכול להפוך לחיה תוקפנית ובאיזה מצב...
וגם שלכלב שלו נחוץ יותר מאשר שלא יתעללו בו.
אבל עזוב.
לא חסרים מקרים בהם שבויים מגנים על שוביהם.
נקווה לימים טובים יותר.
לצפיה ב-'אם זה היה תלוי בך ?'
אם זה היה תלוי בך ?
16/09/2017 | 13:36
1
40
מה היה המצב ?
לא היו חוקים ?
אפשר היה לשחרר כל כלב וללכת איתו חופשי ברחוב ?
כי גם בעל חבורת כלבי פיטבול חושב שהם חמודים ולא מזיקים

אני תמיד זוכר את שעורי האזרחות שאמרו שדמוקרטיה זה החופש לעשות מה שאתה רוצה כל עוד אתה לא פוגע באף אחד אחר,
וגם אדם אחר שהולך ברחוב יש לו זכות ללכת ברחוב בלי שכלב זר ינבח אליו, או ירוץ אליו בלי רצועה.

לצפיה ב-'כן, בדיוק מה שכתבתי...'
כן, בדיוק מה שכתבתי...
16/09/2017 | 14:02
39
אם זה היה תלוי בי לא היו חוקים...

אתה תלמיד טוב לשעורי האזרחות שלמדת...
מציעה להתחיל בשעורי הבנת הנקרא.
אף פעם לא מאוחר.
לצפיה ב-'אני גרה בארה"ב וכאן מקפידים הרבה יותר'
אני גרה בארה"ב וכאן מקפידים הרבה יותר
16/09/2017 | 18:27
53
אף על פי שכמעט לכולם יש כלבים, ולרבים יותר מכלב אחד. אף אחד לא משחרר.
זה לא משנה אם לדעתך הכלב שלך הוא הכי נחמד בעולם. יש אנשים שפוחדים מכלבים והתנהגות של אף כלב לא ניתן לחזות ב-100% של ביטחון. ואם כולם יתעלמו מהחוק וישחררו, יום אחד הכלב שלך יתקל באיזה כלב שיהיה תוקפני כלפיו וזה ייגמר רע. כלב הוא בעל חיים וכבר היו דברים מעולם. שלא לדבר על כך שחוק אינו יכול להבחין בין כלבים.
אני מסכימה שהחוק בנושא צריך להיות יותר מוסדר ושיש להקצות יותר גינות כלבים ולתחזק אותן כמו שצריך, אך בלי קשר האיסור לשחרר כלבים מהרצועה במקומות ציבוריים הוא חוק נכון, ודווקא מי שאוהב כלבים אמור להבין את נחיצותו למען בטיחותם של הכלבים בכלל והכלב שלו בפרט.
לצפיה ב-'אי איסוף צואה זה מזעזע וגם שיחרור כלבים ברחוב'
אי איסוף צואה זה מזעזע וגם שיחרור כלבים ברחוב
16/09/2017 | 23:05
40
אני אוהבת כלבים מילדות, אני וכל משפחתי, אבל לא כולם כאלו. שהולכים עם כלב לא קשור, יש אנשים שמתים מפחד. ואת האמת? אני גם מתתי מפחד שפיטבול לא קשור צץ בסיבוב וריחרח את הכלב שלי. אני יודעת מי זה הכלב הזה? אם הכלב שלי בא לו בטוב או להיפך? 
ונכון שהרבה מגינות הכלבים מגעילות הן מבחינת הניקיון והן מבחינת אנשים חסרי אחריות שרובצים שם בזמן שהכלבים שלהם קורעים כלבים אחרים, או עושים את עצמם מדברים בטלפון ו"לא שמים לב" לזה שהכלב עשה קקי. 
זה שהתשתיות רקובות אומר שצריך לשנות את התשתיות, לא לשחרר ברחוב.
אני די בטוחה שבת''א יש מחירון קנסות קבוע. 
לצפיה ב-'זהו קנס עירוני שכל עיריה יכולה לקבוע לעצמה (בטווח מסויים)'
זהו קנס עירוני שכל עיריה יכולה לקבוע לעצמה (בטווח מסויים)
17/09/2017 | 11:21
1
15
לצפיה ב-'תודה...'
תודה...
17/09/2017 | 14:28
8
לצפיה ב-'בנוגע להליכה ללא רצועה, '
בנוגע להליכה ללא רצועה,
17/09/2017 | 13:40
3
48
אני פשוט אתן את הדוגמא המצויינת שאני משתמש בה לפעמים. נצא מתוך הנחה שהכלב\ה שלך הוא מאולף ורגוע באופן יוצא דופן. נניח שהלכת איתו ללא רצועה ברחוב כשהכלב לצידך. איש מבוגר עם מקל הליכה רואה את הכלב נבהל, מועד ונופל על המדרכה או לחילופין, ילד קטן נבהל, רץ לכביש ונדרס.

יתרה מזו, אם הלכת עם הכלב קשור ברצועה וקרו המקרים המתוארים למעלה אין לך שום עניין עם המשטרה והחוק בעוד שאם הלכת ללא רצועה את עשויה להסתבך ברמה הפלילית.

דרך אגב, הייתה לי כלבה כזו, באמת יוצאת דופן מכל הבחינות ברמת האילוף וההתנהגות האינסטיקטיבית הבסיסית והייתי הולך איתה ללא רצועה רק מאוחר מאוד בלילה כשאין אף אחד ברחוב. פעם אחת עצר לידי אוטו של הפיקוח העירוני (ב2:00 לפנות בוקר) וביקש לקשור אותה, לרגע לא התווכחתי...
לצפיה ב-''
17/09/2017 | 14:12
8
לצפיה ב-'הדוגמא שלך בדיוק ממחישה את טענתי...'
הדוגמא שלך בדיוק ממחישה את טענתי...
17/09/2017 | 14:35
1
43
לא טענתי לרגע שכלבים צריכים להיות משוחררים. נקודה.
הטענה היתה שצריכים להתאים את החוקים לכלבים (כמו שיש
חוקים מותאמים לאנשים, לילדים וכו').
והנה בעצם הדוגמא שלך רואים, שאנשים יכולים להיבהל ולהינזק,
גם כאשר הכלב קשור !
כלומר - יש לבדוק איך מסדירים את החיבור הזה
בין כלבים ואנשים עם מינמום נזק ופגיעה הן לאנשים והן לכלבים.
נושא נוסף - אני דוגלת בכך שחוקים גם משנים מציאות (ולא רק אני -
זו עובדה).... אני מאמינה שאנשים שאין בליבם חרדה עמוקה במיוחד, 
יטו להתגבר על הפחד, אם יווכחו שבתרבות שלנו כלבים הם חלק מהמארג
הטבעי.
כמו שלא פוחדים מאנשים, גם אם הם הרבה פעמים לא צפויים, ויכולים לגרום לפגיעה ונזקים (ואמנם רבים עושים זאת) בגלל שאנחנו רגילים שאנשים הם חלק מהמארג הטבעי.
לצפיה ב-'ההסדרה היא פשוטה'
ההסדרה היא פשוטה
17/09/2017 | 18:46
38
כלב משוחרר בגינת כלבים, כלב קשור ברחוב.
לצפיה ב-'מאיזה גיל אפשר לשים אמפולה / סורסטו לכלב'
מאיזה גיל אפשר לשים אמפולה / סורסטו לכלב
15/09/2017 | 10:19
2
54
שלום לכולם.
אימצתי לפני כמה שבועות גורת סמוייד מעורבת. היום היא כבת שלושה וחצי חודשים. האם בשלב זה אני יכול לשים לה אמפולה / קולר סורסטו או שישנו גיל מינימלי שממנו אפשר לשים?
תודה.
לצפיה ב-'כעקרון, על כל חומר אמור להיות כתוב מאיזה גיל אפשר לשים.'
כעקרון, על כל חומר אמור להיות כתוב מאיזה גיל אפשר לשים.
16/09/2017 | 18:42
1
31
את יכולה להיכנס לחנות ולקרוא מה כתוב על התוויות של החומרים השונים או להתייעץ עם וטרינר. לדעתי יש חומרים שאפשר כבר לשים בגיל הזה, כמו אדוונטיקס, אך כדאי לוודא. כמו כן, יש להקפיד ולהשתמש באמפולות המתאימות לגודל הכלב.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/09/2017 | 23:32
19
תודה.
אכן קראתי את ההוראות של סרסטו וכתוב שאפשר החל מגיל 7 שבועות.
לצפיה ב-'טיפול נגד פרזיטים לכלב'
טיפול נגד פרזיטים לכלב
15/09/2017 | 08:29
2
35
שלום, יש לי כלב מסוג פאג, הוא בן שנה וחצי.
אני לוקח אותו לווטרינר לטיפול אנטי פרזיטי ואני רוצה לשאול אם אני יכול לעשות את הטיפול לבד.

כרגע אני לוקח את הכלב כל חודש לטיפול חיצוני (נוזל על העורף) וכל שלושה חודשים לטיפול פנימי (כדור), זה נראה לי יותר מדי, גוזל זמן יקר וכסף.

האם הטיפול נכון? 
האם אוכל לטפל לבד?
מה אפשר לקנות ואיפה?

אשמח לכל עצה! הרבה תודה, תום.
לצפיה ב-'בהחלט אפשר לקנות אמפולות לטיפול חיצוני'
בהחלט אפשר לקנות אמפולות לטיפול חיצוני
16/09/2017 | 18:31
19
ולשים לבד בבית, וגם קולר שפעיל לחצי שנה, אך עדיין חייבים לטפל פעם בחודש, גם אם שמים את הקולר על הכלב. 
הטיפול הפנימי אני מניחה שזה נגד תולעת הפארק ואני לא בטוחה שאפשר לעשות את הטיפול בבית.
לצפיה ב-'אם אני מבינה נכון, הטיפול הוא נגד פרעושים וקרציות'
אם אני מבינה נכון, הטיפול הוא נגד פרעושים וקרציות
16/09/2017 | 22:56
16
ולדעת הוטרינר שלי- זה מיותר ומכביד על הכלב לתת גם טיפול בכדורים וגם אמפולה. הכדורים מספיק חזקים. בגלל שכתבת שהטיפול בכדור הוא כל 3 חודשים אני מניחה שזה ברבקטו? אם נותנים ברבקטו, אין צורך להעמיס בחומרי הדברה נוספים. כמו כן, יש כלבים שהיעילות של הכדור מחזיקה עליהם מעבר ל-3 חודשים, ואז הם נותנים אותו לעיתים רחוקות יותר. 
אם האמפולות לדעתך מספיקות לכלב שלך (לשלי לא, הוא אלרגי לפרעושים ובעל פרווה ארוכה), אז אל תתן כדור. קיצר, תיבחר או או :) 
אם בחרת באמפולה, אפשר לקנות בחנות ולשים לבד אחת לחודש בעורף בנקודה אחת (לקנות את אותה אמפולה שיש אצל הוטרינר במשקל המתאים לכלב, בטח אדוונטיקס או רבולושן). 
אם כדור- וטרינר. לא ממליצה להזמין כדורים באינטרנט, מפחיד.
לצפיה ב-'פי טבעת'
פי טבעת
16/09/2017 | 11:31
3
68
שלום
יש לי כלב הסקי ופי הטבעת שלו מאוד נופח וכשהוא יושב על הישבן הוא מכתים את המקום בצואה .
האם זה מעיד על מחלה מסויימת? 
אודה עבור התשובה 
לצפיה ב-'כדאי לפנות לווטרינר.'
כדאי לפנות לווטרינר.
16/09/2017 | 17:33
28
לא מבינה למה את מחכה?
לצפיה ב-'אכן, לפנות לווטרינר.'
אכן, לפנות לווטרינר.
16/09/2017 | 18:37
5
לצפיה ב-'לא תקין, צריך וטרינר בהקדם'
לא תקין, צריך וטרינר בהקדם
16/09/2017 | 22:18
9
לצפיה ב-'דחוף ! עצה למניעת צו הסגר לבידוד במכלאה העירונית '
דחוף ! עצה למניעת צו הסגר לבידוד במכלאה העירונית
12/09/2017 | 21:16
4
92
עקב תלונת שווא על נשיכה , הכלבה שלנו מאומצת 8 חודשים איתנו, חוותה כבר נטישות וטראומות בחייה הקצרים,מה עושים?

לצפיה ב-'לצערי לא ניתן לעשות דבר'
לצערי לא ניתן לעשות דבר
13/09/2017 | 10:31
68
חוץ מלתבוע בדיעבד את המתלונן.
לצפיה ב-'אפשר להוציא מבית משפט צו עיכוב/ מניעה'
אפשר להוציא מבית משפט צו עיכוב/ מניעה
13/09/2017 | 16:11
2
69
פנו אפילו בפייסבוק לעו''ד סיון זבולון-נוה, היא מומחית לדברים כאלו ומצליחה לפעמים להמיר את ההסגר במכלאה בהסגר בית או להפוך החלטות בעקבות תלונות שווא, זה קרה בעבר שהחלטה על הסגר השתנתה
לצפיה ב-'טוב לדעת שטעיתי, תודה על המידע.'
טוב לדעת שטעיתי, תודה על המידע.
14/09/2017 | 08:04
21
לצפיה ב-'משהו מהזמן האחרון, לינק לפייסבוק.'
משהו מהזמן האחרון, לינק לפייסבוק.
15/09/2017 | 16:50
39
לצפיה ב-'מישהו מעוניין לאמץ כלבת שמירה?'
מישהו מעוניין לאמץ כלבת שמירה?
10/09/2017 | 23:53
10
130
שלום לכולם.
אני רוצה למסור את הכלבה שלי בגלל אילוץ של בעלי הדירות שלא מוכנים לשמוע על כלבים. הכלבה מעורבת בת שנה וחצי ושוקלת בסביבות 30 קילו,מיועדת בעיקר למקום עם חצר גדולה. היא תצטרך תקופת הסתגלות אם מפגישים אותה עם כלבים אחרים כי היא תוקפנית.
אני מאזור הצפון ואם יש מעוניינים בבקשה לשלוח לי הודעה.
תודה.
לצפיה ב-'אני רואה שאין ביקוש הא?'
אני רואה שאין ביקוש הא?
11/09/2017 | 18:14
9
86
אם היה מדובר באקיטה או צ'יוואווה או במלטז הייתם קופצים במאות נכון?
עצוב
לצפיה ב-'מקווה שתהיה לך '
מקווה שתהיה לך
12/09/2017 | 01:21
1
79
סבלנות לשמור אותה עד שתמצא לה את הבית המושלם.
לצפיה ב-'אין שום קשר לסבלנות כאן'
אין שום קשר לסבלנות כאן
12/09/2017 | 09:28
84
זו בעיה של למצוא בעל דירה שאין לו בעיה עם כלב כאן באיזור שלי,נשאר לי שבוע וחצי לפינוי ועדיין לא מצאתי דירה חדשה אז בבקשה לא לכתוב סתם דברים.
לצפיה ב-'ממש לא.'
ממש לא.
12/09/2017 | 10:55
74
שלום לך,

לא ברור לי מדוע אתה מעז לתקוף את חברי הפורום.
הגולשים כאן הם בד"כ בעלי כלבים, ועל כן אך הגיוני שלא יהיה כאן "ביקוש" לכלב שבעליו מבקשים למסור אותו.
ככלל, יש "היצע" גדול מאד של כלבים לא רצויים ב"שוק", ולכן עליך לקחת בחשבון שתתקשה למצוא מאמץ לכלב שלך.
אני ממליץ לך לנסות לפרסם באתרים כמו יד 2, אגורה, WINWIN, הומלס וכיו"ב.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'מה שעצוב זה שאתה חושב שיש לך לגיטימציה לבוא בתלונות'
מה שעצוב זה שאתה חושב שיש לך לגיטימציה לבוא בתלונות
12/09/2017 | 14:15
66
כאילו מישהו מגולשי הפורום חייב לך משהו.

לצפיה ב-'לא, מה שעצוב הוא שאתה מנסה להפיל את המחויבות והאחריות'
לא, מה שעצוב הוא שאתה מנסה להפיל את המחויבות והאחריות
12/09/2017 | 18:00
4
62
שלקחת על עצמך כשבחרת לגדל כלב על חברי הפורום, שכבר מטופלים בכלבים משלהם (ואגב, רובם כלבים מעורבים מעמותות כי מרבית חברי הפורום נגד הרבעות כלבים לא מבוקרות או אפילו רכישת כלבים גזעיים. ה"מלטז" שלי, למשל, הוא כלבון מעורב ו"קומפקטי" ששוקל מעל 60 קילו שהגיע מעמותה, ובשלב זה הוא מתגורר איתנו בארה"ב, אבל אולי אתה מצפה שגם נחזור לארץ רק כדי שנוכל לשחרר אותך מכלבתך), ועוד מתעצבן כשהם לא קופצים על המציאה. אף אחד כאן לא חייב לך שום דבר, ואין לך להלין אלא על עצמך על כך שלא חשבת עד הסוף ולא תכננת קדימה כשלקחת על עצמך את האחריות העצומה שבלגדל יצור חי.
לצפיה ב-'סליחה חברה ,קצת חמלה ברור שהאדם'
סליחה חברה ,קצת חמלה ברור שהאדם
13/09/2017 | 22:47
3
51
במצוקה ,חייב לפנות את הדירה -דירה שכורה או התחייבות אחרת האדם מצוי עם כלבה גדולה .זה ברור שלא חושב שאני או גולש אחר אמור לפתו את הבעייה ....
קצת חצלה על האדם והכלבה.כך אני חושבת.אין לי שום כוונה לפגוע במישהו .אם פגעתי בלי כוונה ,מתנצלת מראש 

נורית
לצפיה ב-'יחס גורר יחס.'
יחס גורר יחס.
14/09/2017 | 05:12
2
19
לצפיה ב-'צודקת כמובן '
צודקת כמובן
14/09/2017 | 13:13
1
48
אבל בכל זאת לפי עולם המשתמש את גרה בחו"ל ,זה לא דומה לארצנו הקטנה.
אני שכרתי הרבה דירות מגיל 18 (כאשר אימי נפטרה ) כל שכירת דירה והבעיה שלה.
תמיד אהבתי כלבים .מצרפת תמונות האחת שלי ושל מיטשל ז"ל ושל כלבה קטנה אשר אימצתי. 
תמונה אחת שלי ושל מיטשל ז"ל בדשא ליד דירה שעורה.
 נורית
לצפיה ב-'ראשית, אני גרה בחו"ל רק ב-3 וחצי השנים האחרונות,'
ראשית, אני גרה בחו"ל רק ב-3 וחצי השנים האחרונות,
14/09/2017 | 17:04
42
כך שלא חסרים לי ידע ומודעות באשר למצב בארץ.
שנית, גם איפה שאני גרה מרבית בעלי הבתים מסרבים להשכיר בתים או דירות לשוכרים עם בעלי חיים, כך שאין ממש הבדל.
שלישית, זו אחת הסיבות שהרשיתי לעצמי להחזיק חיות מחמד רק אחרי שרכשתי בית משלי. מי שמאמץ בעל חיים זו אחריותו קודם לבדוק שאכן יוכל להתחייב אליו לטווח הארוך. להבין שגרים בדירה שכורה ושלא כל בעל בית יסכים להשכיר למישהו עם בעל חיים זה חלק בלתי נפרד מזה.
אבל, למרות זאת, אני מבינה שאדם עלול לא לדעת ולא לחשוב קדימה, זה בהחלט אנושי ולא על כך יצא הכעס. אני מבינה את מצוקת הגולש, ויכולתי אף להזהדהות איתה, אבל לא מבינה את ההשתלחות הבלתי מוצדקת בפורום. אילו היה מתייחס בכבוד לגולשים האחרים, היה זוכה אף הוא ליחס של כבוד והבנה, לפחות מצדי.
לצפיה ב-'ברבקטו מחו"ל'
ברבקטו מחו"ל
11/09/2017 | 17:24
1
63
שמתי לב שבחו"ל הכדור ברבקטו הרבה יותר זול, אבל דורשים מרשם.
פתאום מצאתי אתר בשם www.petbucket.com ששולח לכל העולם את הכדור ללא מרשם.

למישהו יש נסיון עם האתר הזה? אמין? יכול להיות שהכדור מזויף?
לצפיה ב-'אני מפחדת לקנות ככה... אבל מישהי סיפרה לי טריק אחר'
אני מפחדת לקנות ככה... אבל מישהי סיפרה לי טריק אחר
13/09/2017 | 16:26
54
הכלב שלה שוקל פחות מ-10 ק''ג, אז הוטרינרית נותנת לה כדור לכלבים גודלים עד 20 ק''ג וחוצה אותו. אישית לא שאלתי את הוטרינר שלי אם זה לגיטימי לחצות ברבקטו, אבל אם כן- זה חיסון משמעותי.
לצפיה ב-'זקוקה לעזרה..'
זקוקה לעזרה..
12/09/2017 | 23:41
4
82
שלום רב,
יש לי כלב פודל ננסי בן 10.5 מחונך וחכם מאוד.
בחודשים האחרונים עושה פיפי בבית בזמן שאנחנו יוצאים לעבודה / לבית הספר. דבר שלא היה לפני כן.
בחופשות או בסופי שבוע זה לא קורה אפילו שעות ארוכות שלא יוצא החוצה.
מאין נקמה שמשאירים אותו לבד בבית.
מה עושים???

לצפיה ב-'בעלי חיים בשונה '
בעלי חיים בשונה
13/09/2017 | 00:15
43
מבני האדם, לא נוקמים. נשמע שהכלב במצוקה כלשהי.
לצפיה ב-'קודם כל הולכים לוטרינר לשלול בעיה רפואית'
קודם כל הולכים לוטרינר לשלול בעיה רפואית
13/09/2017 | 10:05
24
לאחר מכן אפשר לבדוק בעיות התנהגות.
גם אם מדובר בעניין התנהגותי, זו לא נקמה, כמו שנאמר זה נובע ממצוקה כלשהי. והפתרון הוא להתייעץ עם מאלף או מי שעוסק בבעיות התנהגות בכלבים.
לצפיה ב-'אולי דלקת בשתן?'
אולי דלקת בשתן?
13/09/2017 | 16:12
1
17
הוא ממש משתין או שבורח לו קצת שתן במקום המרבץ שלו?
לצפיה ב-'אז למה כשהם בבית אין דלקת?'
אז למה כשהם בבית אין דלקת?
13/09/2017 | 21:52
11
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:59
4

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'חרדת נטישה אצל כלב אני אובד עצות '
חרדת נטישה אצל כלב אני אובד עצות
10/09/2017 | 17:53
4
90
שלום לכולם אני קיבלתי את הכלב החומוד הזה לפני שבוע ת כנראה כלב שעבר הרבה ידיים ת אני כבר נקשרתי אליו ונקרע כבר הלב שאנחנו בבית הוא לא מזיז מאיתנו את העיניים  ובלילה הוא מוכן לישון רק תחת המיטה שלנו הוא לא הורס את הבית ולא עושה צרכים  ומחכה שנתעורר בשביל להוציא אותו לצרכים רואים שהוא חונך . הבעיה היא שברגע שאנחנו יוצאים מהבית הוא בוכה ומיילל ללא הפסקה שמנו מקליט בבית ובמשך שעתיים הוא לא הפסיק ת הלב שלי נקרע מזה . דיברתי עם הוטרינרית שלי על זה היא נתנה לי רגיעון לילה אמרה לתת 20 דקות לפני שאנחנו יוצאים מהבית ושזה אמור לעשות את העבודה . מה דעתכם האם מישהו עבר משהו דומה ?
לצפיה ב-'רק מאלף.'
רק מאלף.
10/09/2017 | 19:09
20
לצפיה ב-'היה לי מקרה דומה'
היה לי מקרה דומה
11/09/2017 | 16:21
48
מטפלת הציעה לי לקנות דובי בגודל של הכלב, לישון עם הדובי בלילה במיטה שלנו כדי שהריח גוף שלנו ייספג בו ולשחק עם הכלב יחד עם הדובי ביום, למשל לתת לו לתפוס אותו בפה ולמשוך.
השילוב של הריח והמשחק מנחמים את הכלבה כשאנחנו הולכים. היא עד היום כבר שנים סוחבת אותו בפה לכל מקום שהיא רוצה לנוח בו בבית ואז נשכבת עליו וישנה. היא עדיין מיללת כשאנחנו הולכים אבל זה לא חולני כמו פעם.
עוד דבר שהציעו לי זה להשאיר רדיו או טלוויזיה דלוקים
לצפיה ב-'סבלנות ואימונים'
סבלנות ואימונים
12/09/2017 | 10:05
34
שבוע זה כלום זמן להתרגעות הכלב.
סימן מעולה שהכלב נקשר אליכם.
עכשיו צריך ללמד אותו שזה לא סוף העולם כאשר אתם עוזבים את הבית.
איך?
ראשית, כלב עייף הוא כלב (יותר) רגוע!.
תוציאו אותו לטיולים ארוכים, קחו אותו לגינות כלבים, תדאגו שיוציא הרבה מרץ ויהיה עייף ומסופק מכל האקשן שאיפשרתם לו, ועשו זאת בעיקר לפני שאתם עוזבים את הבית לשעות.
דבר נוסף שאפשר לעשות (אצלינו זה עשה ממש מהפך) זה לאמן אותו ולהרגיל אותו לסצנת העזיבה.
אנחנו התייעצנו עם אשת מקצוע בנושא ואלו ההנחיות שקיבלנו:
עשינו את התרגולים בימי שישי ושבת כאשר אנחנו יותר פנויים.
אז כך:
אחרי טיול בוקר ארוך, פורק אנרגיות ומספק, חזרנו עם הכלב הביתה, נתננו לו עצם גדולה להתעסקות, ויצאנו מהבית ברוגע ובלי כל טקסים.
אחרי חמש דקות חזרנו.
נכנסנו הביתה ברוגע, בשקט, התעלמנו מקפיצות השמחה של הכלב (כן, קשה להתעלם, אבל כך יש לעשות כדי לא להפוך את ארוע היציאה או החזרה למשמעותי ומרגש לכלב) ופנינו להתעסקויות שיגרתיות רגועות בבית.
אחרי שעה, כשהכלב רגוע, יצאנו שוב מהבית לעשר דקות. חזרנו ברוגע וכו'...
כך עשינו במשך היום ולאורך כמה שבועות ובכל הזדמנות שהייתה לנו.
אחרי מספר ימים הכלב פשוט התחיל לקבל בשיוויון נפש את היציאות שלנו מהבית ופנה להתעסק בצעצועי הלעיסה ובצ'ופרים שהשארנו לו.
זה עובד לרוב.
טיפות הרגעה גם יכולים להועיל במצבי קיצון, אבל באופן גורף ומתוך הניסיון שלנו אני חוזרת על הכלל: כלב עייף הוא כלב יותר רגוע.
יציאה וחזרה צריכים להיות רגועים לחלוטין בלי קריאות שמחה וצהלה ובלי היענות לקפיצות או להתרגשות של הכלב.
המון סבלנות, ובעיקר רוגע.
בהצלחה.

לצפיה ב-'כן, אני עברתי וחינכתי את הכלב שלי להיפרד מחרדת הנטישה שלו.'
כן, אני עברתי וחינכתי את הכלב שלי להיפרד מחרדת הנטישה שלו.
15/09/2017 | 19:32
23
איך?
קאיאה ברשת ובאתרים ביוטיוב.
הרעיון הוא לעשות לו תרגילי יציאה.
פשוט פעם בשעה לקום, לעשות בדיוק את מה שאתה עושה כשאתה עוזב את הבית (כולל הרעש של לקיחת מפתחות הרכב, נעילת הדלת, סגירת חלונות וכו') ולצאת באמתץ מהבית.
בהתחלה לקום (לשים תיק על הגב, לרשרש מפתחות, לסגור חלונות וכו' וכו' - כל מה שבאמת עושים ב-ד-י-ו-ק כשיוצאים מהבית), להגיע לדלת, לצאת מהדירה, לנעול את הדלת ולהיכנס מיד חזרה.
אחרי שעה-שעתיים לקום (לשים תיק על הגב, לרשרש מפתחות, לסגור חלונות וכו' וכו' - כל מה שבאמת עושים ב-ד-י-ו-ק כשיוצאים מהבית), להגיע לדלת, לצאת מהדירה, לנעול את הדלת ולהיכנס מיד חזרה.
ככה יומיים שלושה.
אחרי יומיים שלושה לקום (לשים תיק על הגב, לרשרש מפתחות, לסגור חלונות וכו' וכו' - כל מה שבאמת עושים ב-ד-י-ו-ק כשיוצאים מהבית), להגיע לדלת, לצאת מהדירה, לנעול את הדלת ולצאת בדיוק לדקה ולחזור.
אחרי עוד יומיים כאלו לקום (לשים תיק על הגב, לרשרש מפתחות, לסגור חלונות וכו' וכו' - כל מה שבאמת עושים ב-ד-י-ו-ק כשיוצאים מהבית), להגיע לדלת, לצאת מהדירה, לנעול את הדלת ולצאת ל- 5 דקות ולחזור.
אחרי עוד יומיים כאלו לקום (לשים תיק על הגב, לרשרש מפתחות, לסגור חלונות וכו' וכו' - כל מה שבאמת עושים ב-ד-י-ו-ק כשיוצאים מהבית), להגיע לדלת, לצאת מהדירה, לנעול את הדלת ולצאת ל- 10 דקות ולחזור.
ככה עד רבע שעה, חצי שעה, שעה (לך לשתות קפה בחוץ).
לתת לכלב את ההדרגשה שבעזיבה. להרגיל אותו שכשעוזבים אז גם חוזרים. לתת לו להיות רגוע עם מהלך העזיבה כולה.
לי זה עבד כמו קסם, אבל אני הקפדתי באמת על הכללים ועשיתי את זה הכי טוב שאני יכול, הייתי עקשן והטרחתי את עצמי ופגעתי בנוחות של שגרת היום יום והערב שלי כולל לתזז את בת הזוג שתשתתף איתי בתרגיל.

עוד משהו חשוב - להיפרד לגמרי מכל סצנת החזרה לבית, הקפיצה והליטופים והחיבוקים וכו' כי ככה הכלב לומד לקבל יחס ודורש אותו.
גם כשיוצאים וגם כשנכנסים לפחות ב- 5 דקות הראשונות לא מתייחסים. כלום. שום דבר. ככה זה. חייב להבין שזו לא רשעות, הכלב פשוט מבין דברים אחרת. להרגיל אותו שעזיבה לא גוררת נטישה וחזרה לא בית לא גוררת חיבור מחדש והתאחדות. לתת לו להבין שזה מצב רגוע ושגרתי והוא בכלל אמור לא לשים לב שאתם עוזחזרנו מהעבודות הוא הבין שהוא לא צריך לקפוץ ולהשתולל אלא פשוט שמח שחזרנו.
כלב רגוע הוא כלב מאושר ואם הכלב רגוע גם הבעלים רגוע.
לצפיה ב-'קולר SERESTO'
קולר SERESTO
11/09/2017 | 06:58
2
66
האם הייתם קונים דרך EBAY מספק שאתם לא מכירים?
האם מישהו מכיר ספק אמין על מנת שאוכל לדעתת שהמוצר שאני קונה הוא מקורי?
שבוע שעבר קניתי אצל הוטרינרית שלי במחיר מופקע של 260 ש"ח (טעות שלי שלא שאלתי מחיר לפני ששמו על הכלב את הקולר).
מעוניין בעוד שני קולרים לכלבות שלי וגם מחיר של 210 ש"ח נראה לי מוגזם.
בעבר קניתי את הקולרים מ EBAY דרך ספק שמישהו המליץ עליו, פשוט עכשיו לא מוצא את פרטי הספק.
לצפיה ב-'זה המחיר בארץ. חפש מישהו שיקנה עבורך באירופה גרמניה'
זה המחיר בארץ. חפש מישהו שיקנה עבורך באירופה גרמניה
11/09/2017 | 12:18
1
14
לצפיה ב-'בעבר הזמנתי'
בעבר הזמנתי
12/09/2017 | 06:12
40
מ EBAY , השאלה אם יש ספק מומלץ, לא רוצה ליפול על זיוף שבמקרה הטוב לא יעשה את העבודה ובמקרה הרע יפגע בכלבות.
לצפיה ב-'אוכל מומלץ'
אוכל מומלץ
10/09/2017 | 09:27
5
44
שלום,
יש לי 2 כלבים, לברדור ופיטבול מעורב.
אני מוצא את עצמי בזמן האחרון עושה חושבים כל פעם לפני קנייה של אוכל. מודה, לא מבין בזה ועד היום הייתי שומע לעצת המוכר, מה שלא תמיד בא לטובתי.

אז מה אני מחפש?
הכלבים רוב הזמן בבית ולא פעילים יותר מידי, גזעים גדולים, ללא בעיות רפואיות ולא בעייתיים באוכל.
תקציב - כ250 ש"ח לשק.

אשמח להמלצות
לצפיה ב-'שקים מגיעים במשקלים שונים - נקוב במחיר לק"ג אחד'
שקים מגיעים במשקלים שונים - נקוב במחיר לק"ג אחד
10/09/2017 | 09:37
3
34
שלום לך,

שקים מגיעים במשקלים שונים, החל מ-3 ק"ג ועד 20 ק"ג.
ההשוואה הנכונה היא לפי מחיר של 1 ק"ג.
אני ממליץ על שק אקאנה במשקל 17 ק"ג שעולה כ-370-380 ש"ח לשק.
אפשרות אחרת היא Taste of the wild במשקל כ-13 ק"ג שעולה כ-280 ש"ח.
אלה שני המזונות העיקריים ששתי הכלבות שלי אוכלות בשנים האחרונות.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'מאכיל עם'
מאכיל עם
11/09/2017 | 06:52
2
39
TAST OF THE WILD , מנסיון, אם אם אתה קונה שני שקים ביחד (מניח שכמו אצלי יקח לכלבים שלך כחודש לסיים את השקים) אתה תוכל לקבל מחיר של 500 ש"ח לשני שקים.
לצפיה ב-'קניתי היום בלקנדו (BELCANDO) לבוגרים שק של 25 קילו'
קניתי היום בלקנדו (BELCANDO) לבוגרים שק של 25 קילו
11/09/2017 | 18:09
28
במחיר של 350 ש"ח שזה יוצא 14 ש"ח לקילו,יש גם שק של 15 קילו אבל המחיר לקילוגרם קצת יותר יקר,זה מזון גרמני ברמה טובה ובמחיר משתלם.
עדיף לדעתי לעשות קניה מרוכזת של כמה אנשים ולקבל מחיר טוב יותר,ברמה העקרונית אם תקנה בפעם אחת מזון לכל השנה אתה תקבל מחיר טוב יותר.
לצפיה ב-'איזה טעם הכלבים שלך מעדיפים במותג TAST OF THE WILD'
איזה טעם הכלבים שלך מעדיפים במותג TAST OF THE WILD
18/09/2017 | 11:00
9
אציל היא אוהבת את הסלומון וחשבתי לנסות טעם נוסף
לצפיה ב-'אם יש לך קצת זמן לבשל'
אם יש לך קצת זמן לבשל
13/09/2017 | 22:02
24
אני וקנה חזה הודו, כ25 שח לקילו חתוך לקוביות
מערבב עם אורז נגיד לכל שלוש קילו בשר קילו אורז יבש
מוסיף בערך פי שתיים ורבע מים לאורז
מבשל הכל ביחד
יוצא גם זול גם בריא וגם טעים
ובנוסף אני נותן מדי פעם אוכל יבש להשלים כל מה שצריך
הכלבים מתים על זה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה