לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3788537,885 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'התעללות בכלבים'
התעללות בכלבים
19/11/2017 | 18:37
19

לכבוד                                                                                                    
ראש עריית עריית קריית שמונה                                                              לכבוד
ניסים מלכה                                                                                               חבר כנסת איציק שמולי
טלפון:     04-6908444                                                                                 ishmuli@knesset.gov.il 
רח' הרצל 37 ת.ד 1001 קרית שמונה
לכבוד                                                                                                           לכבוד
 שדולת החיות בכנסת ח"כ יעל גרמן                                                          אורי אוריאל  שר החקלאות
פקס:   02-5655993                                                                                     פקס : 039485835
ygerman@knesset.gov.i                                                                         Sarmoag@moag.gov.il                                                                                                 

לכבוד
ווטרינרית מיקולשיק הילה
שירות וטרינרי עירוני קריית ארבע
02-9969549                                                                                                                                                                                                                          

הנידון :התעללות בכלבים בניגוד לחוק צער בעלי חיים ע"י הווטרינרית העירונית הילה מיקולשיק  בקריית ארבע ירי בכלבים והממתתם בניגוד לחוק צער בעלי חיים.

1. הנני פונה אליך בשם מרשתי הגברת בתי מאור, לשחרר את כלבה המצוי בהסגר תחת פיקוחך לאלתר, הכלב מוחזק בהסגר בניגוד לדין. המדובר בכלב מסוג רועה גרמני אשר אינו כלול ברשימת הכלבים המסוכנים.  
2.  עפ"י תקנות להסדרת הפיקוח על כלבים, התשס"ה-2004 (יבוא והחזקה של כלבים מסוכנים), הותקנו מכוח החוק להסדרת הפיקוח על כלבים, התשס"ג-2002. התקנות נועדו לקבוע את זני הכלבים המסוכנים ולהטיל שורת הגבלות על זני כלבים מסוכנים והדומים להם. הכלבה דנן המצויה בהסגר בשום דרך ו/או צורה אינה מנויה על רשימת הכלבים המסוכנים.
3. תפקידו של ווטרינר עירוני  עפ"י דין הינו לדאוג לרווחת הכלבים הכלבים והאזרחים בקרית שמונה.  אין זו הפעם הראשונה שהגברת מיקולשיק הילה מתעללת בחיות.
4. הווטרינרית העירונית פועלת בניגוד לתנאים הקבועים בחוק בהם הרופא הווטרינר העירוני רשאי לא לתת או לא לחדש רישוי לכלב הינם כאשר הכלב מהווה סכנה לציבור. למרות שהכלב אינו מהווה סכנה לציבור, הגברת מיקולשיק ממשיכה להחזיקו בניגוד לדין, מעמידה תנאי לשחרורו בסירוס, תנאי אשר סותר את הדין.  כשנשאלה הווטרינרית האם קיימות עדויות לנשיכה ע"י הכלב סירבה לענות.
5. סיבת ההסגר של הכלב הינה מקרה מצער בו אישה שצעדה מאחורי בעלת הכלב נתקלה בבעלת הכלב ובכלב בשעת הטיול השכונתי כ
לצפיה ב-'כריתת רגל קידמית לכלב מעל 45 קילו'
כריתת רגל קידמית לכלב מעל 45 קילו
17/11/2017 | 17:27
3
43
לאחר איבחון של אוסטאוסרקומה בעצם ההומרוס, בלי גרורות לחזה או לריאות . האם עדיין מומלץ לקטוע לכלב את הרגל?? ככל שאני יותר קורא הדעות יותר חלוקות אם אני עושה טובה לעצמי או לכלב. כמובן שקשה לי להרדים ומנסה לעשות הכל להמנע מזה. אבל הכלב יהיה בסדר אחרי הקטיעה?? הרופא נותן לו מקסימום שנה עם הסרטן הזה לאחר הקטיעה. הכלב בן 8.
לצפיה ב-'אני מאלה שתמיד'
אני מאלה שתמיד
17/11/2017 | 18:52
1
36
נותנות את האפשרות לחיות.אם לכלב יש סיכוי לחיות הרי שיש לעשות כל מה שצריך כדי לאפשר זאת. מאוד יתכן שיחיה יותר משנה. הוא עדיין צעיר.
הרבה בריאות
לצפיה ב-'אני גם מאמין בזה'
אני גם מאמין בזה
17/11/2017 | 21:24
27
אני גם מאמין בזה, בגלל זה אני שוקל על הקטיעה ולא על הרדמה.
לצפיה ב-'לכלבים יש יכולת הסתגלות מדהימה'
לכלבים יש יכולת הסתגלות מדהימה
19/11/2017 | 17:41
10
כך שהעדר הרגל כנראה לא יהווה בעיה. נתקלתי בכלבים קטועים עם איכות חיים לא פחות טובה משל כל כלב אחר.
אז אם הקטיעה תתן לו עוד שנה של חיים טובים, להערכתי זו אופציה חיובית בהחלט. אם היה מדובר על חודשים בודדים אולי היה שווה לוותר ולחסוך לו את הניתוח עצמו שהוא בהחלט לא נעים.
לצפיה ב-'חברים מספיק להיות פריר!'
חברים מספיק להיות פריר!
19/11/2017 | 14:06
24
כלנו יודעים כמה קולר הרחקת פרעושים וקרציות חשוב לשמור על בריאות הכלב ובריאות הבעלים.
אחרי הרבה שעות חיפוש באנטרנט מצאתי שהמוצר Seresto/Foresto מחברת Bayer הוא המוצר היעיל והמבוקש ביותר ברחבי העולם והוא יגן על הכלב מהחרקים המציקים למשך 8 חודשים.
אני אישית נשיתי המוצר הזה על הכלב שלי וזה באמת יעיל ולא מאוכזב ולא מצטער על כל שקל שבזבזתי עליו.
המוצר הזה נמכר בכל רחבי הארץ לא פחות מ 200 ש"ח אבל אני מצאתי וקניתי אותו מ ebay בערך 120 ש"ח כולל משלוח ! ואפילו פחות תלוי במשקל הכלב וזה הפרש משמעותי! וזה מגיע אליך תוך שבועיים.
להלן הקישורים לקנייה:

לכלבים ששוקלים 8 קילו ומעלה :

לכלבים ששוקלים פחות מ 8 קילו:

חברים אתם יכולים להזמין ללא דאגות זה אמין ובטחוני.

לצפיה ב-'השלישייה האהובה'
השלישייה האהובה
19/11/2017 | 01:25
21

הלבנות כנעניות אבל מישהו מזהה מה השחורה ? (הפקח העירוני אמר לברדורית מעורבת)
לצפיה ב-'פומרניין'
פומרניין
16/11/2017 | 07:00
4
55
ריי בן 9 חודשים בערך ועדין עושה צרכים בבית. כשהיה קטן יותר ניסינו עם פדים, עיתונים, כלוב אך עדין עושה בבית.
כשהוא נשאר בבית לבד הוא נובח בלי הפסקה וזה מפריע לשכנים.
מה אפשר לעשות במקרים אלו.
תודה לעונים.
לצפיה ב-'אם כל מה שניסיתם נכשל, זה הזמן לפנות לאיש מקצוע.'
אם כל מה שניסיתם נכשל, זה הזמן לפנות לאיש מקצוע.
16/11/2017 | 07:50
15
לצפיה ב-'באיזה גיל קיבלתם אותו?'
באיזה גיל קיבלתם אותו?
16/11/2017 | 09:02
2
34
האם דאגתם להוציא אותו להרבה טיולים מאז שהיה קטן?
כמה פעמים ביום הוא יוצא לטיולים והאם עושה צרכים במהלכם?
האם חל איזשהו שינוי או שיפור, ולו חלקי, בהשוואה לגיל צעיר יותר?
איפה אתם משאירים אותו כשאתם יוצאים מהבית ומה משאירים לו שלא יהיה לו משעמם (משחקים, עצמות לעיסה וכד')?
האם ניסיתם גדר גורים?
לצפיה ב-'פומרניין'
פומרניין
16/11/2017 | 11:46
1
37
אענה לפי הסדר
מוציאים אותו לטיולים לפחות 3 פעמים ביום ולעיתים אף יותר-מאז שהיה קטן וזאת לאחר ביקור אצלנו בבית של מאלפת.
גם כיום מוציאים אותו לפחות 3 פעמים ביום ואכן עושה צרכים בחוץ על כל עמוד או עץ שפוגש בדרך....
ולא, אנו לא מרגישים כל שינוי או שיפור, גם לא חלקי בהשוואה לגיל צעיר יותר
יש לו פינה קבועה שבה הוא עושה אצ צרכיו בבית
ניסינו לשים פד גם עכשיו אך הוא מכסם אותו
כשאנו יוצאים מהבית אנו משאירים אותו משוחרר בביתומשאירים לו עצמות לעיסה וצעצועים שלו.
ניסינו גדר גורים כשהיה קטן יותר והפסקנו איתה בתקוה שזה עזר והוא יפסיק אך לצערנו זה לא עזר

לצפיה ב-'אם עשיתם את כל זה ואין שיפור, זה באמת בעייתי.'
אם עשיתם את כל זה ואין שיפור, זה באמת בעייתי.
16/11/2017 | 18:08
30
אני חושבת שמה שנשאר לעשות זה להביא מאלף/מטפל התנהגותי טוב ומומלץ שיאבחן ויציע דרכים לטיפול. בעיות ברמה כזו דורשות התערבות של איש מקצוע לפני שהתקבעו לכל החיים. 
שאלה אחרונה: האם הכלב נבדק אצל וטרינר עם דגש על הבעיות הקיימות? לפעמים בעיות בריאות כלשהן יכולות לגרום להתנהגות מהסוג הזה.
במקביל, אולי כדאי לנסות שוב גדר גורים, ולהשאיר בפנים כמובן שתייה ומשחקים/עצם לעיסה. אולי אחרי שגדל קצת, כבר לא יהיה נעים לו לעשות באמצע סביבת המחיה שלו. ייתכן שזה יעזור גם עם עניין הנביחות, כי מרחבים קטנים לעתים נוסכים בכלבים יותר ביטחון ורוגע. אבל בכל מקרה אני חושבת שלא יהיה מנוס מכך שאיש מקצוע יעזור לכם בחינוך הכלב.
לצפיה ב-'מה הכי טוב לעשות לגמול כלב/גור קטן מצרכיו בבית'
מה הכי טוב לעשות לגמול כלב/גור קטן מצרכיו בבית
15/11/2017 | 14:25
2
42
שלום רב
הציעו לי מספר הצעות בחנות חיות 
משטח לריצפה
חיתול לכלב 
מה הכי מומלץ?? 

יש לציין אני יוצא עם הכלב 3 פעמים ביום בוקר/צהריים/ערב אך הוא עדיין קטן ולא עושה תמיד בחוץ 
לצפיה ב-'בן כמה הוא?'
בן כמה הוא?
15/11/2017 | 15:38
36
אם הוא גור, אפשר לתחום אותו בגדר ולשים משטח סופג (כמו משטח החתלה) על הרצפה בתוך הגדר, שיתרגל לעשות על הפד. כמובן שלא יהיה בקרבת אוכל ושתיה של הכלב. בהדרגה מוציאים את הגדר ושמים את הפד ליד הדלת, עד שהכלב מתאפק מספיק ומוציאים את הפד לגמרי. 
אם הוא בוגר, עדיף לקרוא למאלף ולעבוד עם כלוב טיסה. 
בכל מקרה, בשום פנים ואופן לא לשים חיתול, זאת תהיה בכיה לדורות. 
לכלבים, כמו לכל החיות כמעט, יש יצר ניקוי עצמי. לכן, לרוב כלב יתרחק מהצרכים שלו, לא יעשה צרכים ליד המזון שלו, ילקק את עצמו לניקוי ועוד. אם אתם תשימו לו חיתול, הצרכים יצמדו אליו והוא יהיה ספוג בפיפי וילמד שהוא לא יכול לנקות את עצמו. הלמידה הזאת תגרום לו לאבד יצר נקיון ופשוט לעשות על עצמו כל הזמן. כלבים עם חיתול מפתחים בעיות התנהגות שמאד קשה לשבור. החיתול נועד לכלבים קשישים שכבר לא שולטים בסוגרים, לא לכלב בריא שיכול להתאפק ולהיות מחונך.
לצפיה ב-'רוצה רק להוסיף לדבריה של שירן, שכדאי להוציא את הגור'
רוצה רק להוסיף לדבריה של שירן, שכדאי להוציא את הגור
15/11/2017 | 22:48
36
כמה שיותר פעמים החוצה בתקופה הראשונה, כדי שיתרגל כמה שיותר מהר לעשות בחוץ. גור בגיל 3 חודשים לא יכול להתאפק יותר מ-3-4 שעות, אך ככל שיתבגר המרווחים ילכו ויגדלו, ולכן בהדרגה אפשר יהיה לצמצם את כמות הטיולים בחזרה ל-3. אם יש אפשרות לצאת איתו יותר פעמים - עדיף, אפילו אם מדובר בגיחות קצרות רק לצורך צרכים. לעיתים רואים על הגור מתי הוא רוצה ללכת, ואפשר פשוט להוציא אותו החוצה באותו רגע, וכך ילמד הרבה יותר מהר ויבקש לצאת בעצמו.
לצפיה ב-'עבודה עם כלבים ונוער בסיכון'
עבודה עם כלבים ונוער בסיכון
14/11/2017 | 12:26
58
לימודי כלבנות טיפולית מצריכים סטאג' במקום שבו יש טיפול בעזרת כלבים. לסטודנטים במאי דוג (www.my-dog.co.il), האם יש מקומות מיוחדים שבהם קיים טיפול באמצעות כלבים בנוער בסיכון, או ילדים?
לצפיה ב-'נשירת שיער מוגברת'
נשירת שיער מוגברת
11/11/2017 | 11:39
3
64
הי יש לי שאלה ואולי אוכל לקבל עצה...
קיבלנו כלב ג'ק ראסל טרייר חמוד חכם יפה ממושמע מאוד קל איתו,
חדש לנו כל נושא נשירת השיער בקצב שלא נראה רגיל כל הבית כל האוטו שיער מה יכולה להיות הסיבה מעבר להחלפת עונות, והאם ניתן למתן זאת או לעצור? אשמח לקבל קצת אינפורמצחה מבעלי ניסיון...

לצפיה ב-'נשירת שיער היא חלק מהחיים עם כלב'
נשירת שיער היא חלק מהחיים עם כלב
12/11/2017 | 11:23
30
יש להם מליוני שערות, ואלפים מהן נושרות ביום.

אם הכלב לא סובל מקרחות וגירודים זה נשמע כמו נשירה נורמלית לגמרי וצריך ללמוד לחיות עם זה.
אפשר לעיתים להשיג שיפור מסויים עם מזונות שונים ועם הברשה יומית.
יש גם תכשירים שונים אבל אין לי נסיון איתם.
בכל מקרה , זה לא יגיע לרמה לא מורגשת.
לצפיה ב-'בחילופי עונות תיתכן נשירה מוגברת'
בחילופי עונות תיתכן נשירה מוגברת
12/11/2017 | 12:44
31
מה הכלב אוכל? לפעמים אוכל פחות איכותי יכול לגרום לנשירה מוגברת.
הוא ג'ק ראסל חלק או צמרירי כזה?
אם הוא צמרירי, ממליצה להבריש אותו כל יום עם מברשת, ואם הוא חלק- יש כפפות כאלו שמסרקים/ מלטפים איתן את הכלב וזה מוציא את רוב הפרווה שנושרת ופחות פרווה תסתובב בבית. 
עוד עצות זה להחליט על שגרת שאיבה / רובוט שואב יומי ולקנות גלגלת דביקה לבגדים שלכם. 
ואם זה הדבר הכי מלכלך שהכלב עושה- אשריכם :) 
לצפיה ב-'ייתכן שעונתי, ייתכן שמוגבר על ידי סטרס בגלל שינוי בחיים'
ייתכן שעונתי, ייתכן שמוגבר על ידי סטרס בגלל שינוי בחיים
13/11/2017 | 04:08
30
(למשל, האימוץ והצורך בהסתגלות לבית חדש). במקרה כזה סביר שהמצב ישתפר בהדרגה.
כעקרון, כמו שאמרו אפשר לנסות מזון איכותי יותר (למשל, שמעתי ממישהי שאוריג'ן שיפר את מצב הנשירה של הכלבה שלה), בהחלט מומלץ להבריש הרבה ולהשתמש בעזרים כמו רומבה. 
אם לאורך זמן הנשירה תיראה ממש מוגזמת בלי קשר לעונות ולשום דבר אחר, שווה להתייעץ עם וטרינר.
לצפיה ב-'יובש במפרקים'
יובש במפרקים
09/11/2017 | 13:52
10
79
שלום, כנראה בגלל שינוי מזג האויר, הכלבה סובלת ממרפקים יבשים וגם חלק בתחילת הזנב, נהיה כהה ובולט ויבש עד לרמה של דימום... האם יש לכם נסיון? חשבתי אולי למרוח שמן זית או חמאת שיאה, צריך משהו טבעי כי היא תלקק...

לצפיה ב-'זה כבר נראה מספיק חמור כדי ללכת לוטרינר'
זה כבר נראה מספיק חמור כדי ללכת לוטרינר
09/11/2017 | 13:59
3
38
זה אולי התחיל מיובש אבל כעת יש שם בשר חשוף לזיהומים.
ביקור קצר אצל הוטרינר שסביר שיתן משחה מתאימה, ואולי גם צווארון למניעת ליקוק האיזור הפצוע), וייעוץ לגבי מה אפשר למרוח בעתיד כדי למנוע חזרה של התופעה.
לצפיה ב-'שלחתי לוטרינרית את התמונה, היא לא התרגשה'
שלחתי לוטרינרית את התמונה, היא לא התרגשה
09/11/2017 | 14:05
2
38
רק אמרה לנקות עם צמר גפן עם מים וסבון
אבל נראה לי שסבון זה מייבש יותר, וממילא הכלבה מנקה עם הליקוק
מה שעוזר לבני אדם זה וזלין או קרם לחות כמו בשפתיים ובמרפקים
אבל אולי זה רעיל לכלב...
לצפיה ב-'זה אכן לא מרגש, אבל כל עוד היא תלקק זה לא יעבור'
זה אכן לא מרגש, אבל כל עוד היא תלקק זה לא יעבור
09/11/2017 | 14:54
29
והיא מלקקת כי זה מגרד ולא נעים.
לכן הפתרון צריך לכלול צווארון למניעת ליקוקים ומשחה שתקל על הסימפטומים ותזרז את הריפוי. יש וטרינרים שגם יגלחו את הפרווה מסביב כדי שלא תהיה סביבה לחה סביב הפצע.

והמשחה צריכה להיות יעודית ומתאימה לכלבה. אם יש לך משחה ביתית לפצעים לבני אדם את יכולה להתקשר אליה שתאשר אם מותר לשים לה.

הפרעושים אולי הם הגורם הראשוני שבגללו היא החלה לגרד שם, אבל להפטר מהם עכשיו לא יעזור לפצע הקיים.
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאמרה לי הוטרינית רק מים וסבון'
זה בדיוק מה שאמרה לי הוטרינית רק מים וסבון
09/11/2017 | 18:39
44
עם טישו או קמת צמר גפן. בשום פניםואופן  לא וזלין כאילן מרויב אבל מייבש זו אותה וטרינרית .

מיטשל ז"ל (הורדמה בגיל  16.5 
ופינקי אשראומצה חודשיים לאחר הרדמת מיטשל
תמונה ראשונה אני ומיטשל
השניה פינקי
לצפיה ב-'המצב בזנב היה יותר גרוע לפני יומיים'
המצב בזנב היה יותר גרוע לפני יומיים
09/11/2017 | 14:16
39
עכשיו זה משתפר מעצמו.. בהמלצת הוטרינרית שמתי טיפות נגד פרעושים כי היא חשבה שזו הסיבה... אולי...

לצפיה ב-'ממש עדיף שלא תלקק'
ממש עדיף שלא תלקק
09/11/2017 | 14:33
2
29
אני חושבת שהוטרינר יתן משחה אנטי דלקתית/ פטרייתית וגם קונוס שלא תלקק בימים הקרובים. חובה וטרינר... לא לשים שמנים למינהם, זה פצע פתוח.
לצפיה ב-'לא חושב ששפשוף ופצע פתוח זה אותו דבר...'
לא חושב ששפשוף ופצע פתוח זה אותו דבר...
09/11/2017 | 15:50
1
10
לצפיה ב-'הכוונה היא ששמנים מרוחים על עור לא פגוע'
הכוונה היא ששמנים מרוחים על עור לא פגוע
09/11/2017 | 17:41
20
שמן על עור פצוע, אפילו שפשוף או סריטה, יכול להיות מאוד לא נעים.
לצפיה ב-'נראה לא יפה.'
נראה לא יפה.
10/11/2017 | 00:02
1
36
אם המצב משתפר, מה טוב. אך אם אין שיפור משמעותי בקרוב, לא הייתי מוותרת על ביקור אצל וטרינר, אחר מזאת שכבר התייעצת איתה. במקרים כאלה נהוג לתת משחות מתאימות שגם עוזרות נגד גירוד.
לצפיה ב-'טוב הוטרינרית הייתה פה, גילחה את המקום'
טוב הוטרינרית הייתה פה, גילחה את המקום
10/11/2017 | 14:55
31
זה נראה משתפר מעצמו וכך גם המרפק אז אמרה שלא צריך לעשות כלום
לצפיה ב-'עצומה רלוונטית וחשובה'
עצומה רלוונטית וחשובה
10/11/2017 | 12:24
43
לצפיה ב-'כלבים הם הכי חמודים ונאמנים'
כלבים הם הכי חמודים ונאמנים
09/11/2017 | 18:51
36
לצפיה ב-'מה סוג הכלב'
מה סוג הכלב
08/11/2017 | 10:38
8
157
מבקש את עזרתכם: מה סוג הכלב שבתמונה המצורפת?
לצפיה ב-'תמונה מראשית ימי הצילום, איפה מצאת אותה?'
תמונה מראשית ימי הצילום, איפה מצאת אותה?
09/11/2017 | 13:55
2
30
לצפיה ב-'מה סוג הכלב'
מה סוג הכלב
09/11/2017 | 17:22
1
68
התמונה מאלבום המשפחה. היא צולמה בסביבת 1890, כאשר לסב-סבי היה חוות גידול כלבים כאלה.
לצפיה ב-'כלבים ענקיים, לא יודע את הסוג'
כלבים ענקיים, לא יודע את הסוג
09/11/2017 | 17:28
54
אבל מדהים שיש לך אלבום כל כך ישן, נדיר.
איזה יופי
לצפיה ב-'רק קאנה קרסו נראה דומה מספיק, מבחינת גודל ותווים'
רק קאנה קרסו נראה דומה מספיק, מבחינת גודל ותווים
09/11/2017 | 17:38
1
56
אבל לא בטוח שזה זה, משהו לא בדיוק מתאים במראה.
לצפיה ב-'גזעים רבים גם השתנו מבחינת מראה במשך הזמן, אז קשה לדעת.'
גזעים רבים גם השתנו מבחינת מראה במשך הזמן, אז קשה לדעת.
09/11/2017 | 23:58
23
לצפיה ב-'כלבים'
כלבים
12/11/2017 | 08:47
2
45
תודה לכל המגיבים; מצאתי.
הכלבים מסוג Great Dane, שהיה פופולרי בתחילת המאה ה-20, אך לדעת כמה מקורות הוכחדו. הכלב הגבוהה בעולם היה מסוג זה. בארה"ב אגודה של בעלי Great Dane.
ראה אתר בקישור https://en.wikipedia.org/wiki/Great_Dane

לצפיה ב-'הכיוון הוא יותר לאב קדמון של בולמסטיף'
הכיוון הוא יותר לאב קדמון של בולמסטיף
12/11/2017 | 11:02
33
ראה את הדמיון במבנה הראש והגוף השרירי.

לצפיה ב-'אין ממש דמיון לדני הענק, לפחות לא לאלה שאנחנו מכירים היום'
אין ממש דמיון לדני הענק, לפחות לא לאלה שאנחנו מכירים היום
12/11/2017 | 13:23
29
אבל אולי במהלך השנים הם עברו שינויים
לצפיה ב-'בעיות פרקים בכלב מבוגר'
בעיות פרקים בכלב מבוגר
05/11/2017 | 18:52
7
60
וכשאני אומרת מבוגר, אני מתכוונת זקן :)

מלבד אומגה 3 ומשככי כאבים, איך ניתן לסייע לכלב? אילו עוד תוספים יש?
אשמח לעצות מניסיונכם.
לצפיה ב-'מה שעזר לכלבתי'
מה שעזר לכלבתי
05/11/2017 | 22:02
3
68
זו זריקה נגד דלקת פרקים.
תמונה שלי ושל מיטשל ז"ל (לברדור שחור מעורב)
מיטשל חיה עד גיל 16.5
תמונה של פינקי 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
06/11/2017 | 13:11
2
30
לדעתי טרם הגענו לשלב הזה. הוא מתקשה אבל מדובר בשלב התחלתי יחסית.
לצפיה ב-'איילת אני לא וטרינרית'
איילת אני לא וטרינרית
06/11/2017 | 19:06
1
40
אפרט היה לי רכב נמוך (יחסית) רנו קליאו היינו בחנייה של בית הורי  מיטשל התקשתה מאד ולא יכלה להכנס לרכב שתמיד נכנסה בקלות ואפילו ליותר גבוהים
לא ידעתי מה לעשות  כלב או כלבה ממש רוצים לרצות את הבעלים 
(אני) בסןף אדם הכניס אותה לרכב נסענו הבייתה (דירה מושכרת ) תןך זמן היגיעה הווטרינרית נתנה לה זריקה נגד דלקת פרקים תוך בקשה ממני ךקנות אופטלגין .
(אסור לכלבים לקחת אקמול ) נהיתה לי  כלבה חדשה עם המרץ שהיה לה כמו גורה  לאחר כמה עוד שנים עוד פעם אחת .

עשינו כיף גדול ברכב ובבתי קפה 

ההחלטה היא שלך .תמיד יש התחלה מאיזה גזע הכלב שלך ?
לצפיה ב-'אחת לכמה שנים? מעניין..'
אחת לכמה שנים? מעניין..
08/11/2017 | 14:27
23
רשמתי לי, תודה.

הוא "זאב" מעורב.
לצפיה ב-'1. "מגה גלופלקס" לכלבים - תוסף שמכיל לוקוזאמין וכונדרואיטין'
1. "מגה גלופלקס" לכלבים - תוסף שמכיל לוקוזאמין וכונדרואיטין
06/11/2017 | 09:56
1
38
שעוזרים לפרקים. יש גרסה וטרינרית. היא לא זולה, אבל אם יש חברים בחו"ל, זה פחות מחצי מחיר.

2. ירידה במשקל. אפילו אם לכלב ישמשקל עודף קטן, זה מוריד מהעומס על הפרקים

3. חיזוק שרירים. אם השרירים סביבה המפרק המודלק חלשים, הוא נושא ביותר עומס. אז אחרי שמטפלים בסימפטומים של הכאב, תרגול יומיומי (בהתאם לרמת הפעילות המתאימה לכלב).

לצפיה ב-'מצוין, תודה!'
מצוין, תודה!
06/11/2017 | 13:10
11
לצפיה ב-'לא מניסיון אישי, קראתי שיש הידרותרפיה לכלבים בארץ'
לא מניסיון אישי, קראתי שיש הידרותרפיה לכלבים בארץ
06/11/2017 | 14:21
16
לצפיה ב-'אכילת צואה'
אכילת צואה
07/11/2017 | 20:28
3
56
שלום! יש לי כלב מעורב שוקל 24 ק"ג, בן כמעט שנתיים. הוא אצלי כבר יותר משנה , ובחצי שנה האחרונה, בחלק מהפעמים שאני איתו בגינת כלבים הוא משחק ומשתולל (בעיקר בבוקר) ובחלק מהפעמים כל מה שמעניין אותו זה לחפש לנשנש צואה בגינה- גם טריה וגם כזו שמתחבאת בתוך החול. זה די מייאש כי אני עסוק בלרדוף אחריו וכלום לא עוזר.
הוא כרגע אוכל GO סלמון ולפני כן אכל נטורל באלאנס. אני לא בטוח שכל הסיפור התחיל כשהחלפתי אוכל ולא חושה שזה קשור, אבל בכל מקרה אשמח לכל עצה מנסיונכם.

תודה רבה:))
לצפיה ב-'אופיר הוא בן שנתיים לא אמור לאכול צואה'
אופיר הוא בן שנתיים לא אמור לאכול צואה
07/11/2017 | 22:54
63
כאשר כלבתי הייתה כמעט בת שנתיים והיתה גורה בת שחושה חודשים  נשכבה  והתערבלה עם הצואה בעקבות הגורה גם כלבתי עשתה כך .מייד לקחתי אותה הבייתה ואמרתי לה שהיא מסריחה  הכנסתי אותה ישר לאמבטיה (למרות שמתנגדת והיא כבדה לי )  שפכתי עליה את כל השמפויים שהיה לי עליה ייבשץי אותה קצת ויצאנו החוצה תוך אמירות שלי שלא תעז לעשות את זה עוד פעם. נגמר הזמן שהייתם בג'ונגל אתם מבויתות שנים .או ואבוי לך אם תביאי עוד פעם את הסירחון הבייתה .מאז למדה ולא עושה את זה יותר 

נורית ומיטשל ז"ל  חייץה אחיתי עד גיל 16.5 שלה
לצפיה ב-'אופיר זה ממש מסוכן. לא חושבת שזה קשור'
אופיר זה ממש מסוכן. לא חושבת שזה קשור
08/11/2017 | 01:52
46
להחלפת האוכל .

זה מסוכן כי יכולה להיות חיפושית הזבל  עם או בלי עלולה להיות תולעת הפארק 

סומכת עליך שאתה דואג לחיסון תולעת הפארק -זה מוות בייסורים .שמעתי על כלבה שקיבלה טיפולים מונעים אבל חופה תולעת הפארק ונפטורה.
  אל תרדוף אחריו פשוט מנע ממנו למנוע ממנו צואה אפילו על חשבון טיול בפארק
כלבים.
לצפיה ב-'זו בעית התנהגות והפתרון הוא לפנות לאיש מקצוע שעוסק באילוף.'
זו בעית התנהגות והפתרון הוא לפנות לאיש מקצוע שעוסק באילוף.
09/11/2017 | 14:56
12
לצפיה ב-'שאלה דחופה בבקשה'
שאלה דחופה בבקשה
04/11/2017 | 09:28
3
113
שלום לכל המומחים, 
יש לי כלב, מעורב פיצ'ר עם פודל (כנראה...) 
האימא והבן גודלים אצלים.
האימא בן 8 שנים, נהדרת. ממושמעת  מאוד. אין מילים.
הבן? בן 4 שנים.
בא לי לחנוק אותו לפעמים.
באופן קבוע ושיטתתי הוא משתין לי על דלת הרשת בכניסה לבית מהחצר.
מרגיז!!!!!!!!!!!!!!!!!! ברמות מטורפות!
מותשת
מיואשת 
וחושבת על פתרונות שהבנות שלי בוכות מיזה.
מה עושים?
תודה
לצפיה ב-'ממה הבנות שלך בוכות ?'
ממה הבנות שלך בוכות ?
05/11/2017 | 14:36
49
אם כל כך מפריע השתן על הדלת,
אז או שתחפשי פתרון טכני לניקוי / החלפת /
הוצאת הדלת,
או שתביאי מאלף שיבין מה קורה עם הכלב.
אולי אתם לא מוציאים מספיק לטיולים,
אולי מסמן את השטח.
יכולות להיות הרבה סיבות. תזמינו מאלף טוב לבדוק
מה קורה.
בגלל זה לחנוק ? לבכות ? מה קרה ??
לצפיה ב-'כלבים משתינים במקומות קבועים שהם סימנו בריח השתן שלהם בעבר'
כלבים משתינים במקומות קבועים שהם סימנו בריח השתן שלהם בעבר
05/11/2017 | 17:41
46
אם יש שם ריח של השתן שלו אז הוא יחזור לשם שוב ושוב ולכן את צריכה לשטוף טוב את הדלת ואת כל האזור בחומץ, לא באקונומיקה! כי אקונומיקה מחזקת את ריח השתן ותגרום לו לשוב ולהשתין שם.
חוץ מזה הייתי מנסה לחסום את הגישה לדלת הזאת ואז הוא ישכח מהמקום הזה... 
אבל יכולה להיות לזה עוד סיבה...
הייתה לי כלבת לברדור שהייתה גמולה לגמרי מעשית צרכים בבית, היא תמיד עשתה צרכים בחוץ... אבל לפעמים היא הייתה מקלקלת את הקיבה שלה (ביחוד מאכילת זבל בחוץ) ואז, אם היה לה צורך מידי לשלשל במשך היום כשהיינו בעבודה או בלילה כשישנו, היא היתה עושה את זה ליד דלת היציאה לחצר, כי זאת דלת זכוכית והיא ראתה את החצר וניסתה לעשות את זה הכי קרוב למקום ה"נכון"...
 במקביל לניקוי הדלת בחומץ הייתי מוציאה אותו לפחות לעוד טיול אחד בחוץ ביום, אולי קשה לו להתאפק והוא עושה את בזה ליד הדלת כי הוא לא יכול להגיע החוצה ולעשות את זה שם וקשה לו להתאפק.

כמה פעמים הוא עושה שם? בשעות קבועות? לא לכעוס עליו כשמוצאים שלולית אחרי שהוא כבר עשה, אבל אם תופסים אותו על חם אז לקחת אותו החוצה שימשיך לעשות שם. ולתת חטיפים ולעשות מסיבה בכל פעם שהוא עושה את זה במקום הנכון בחוץ

לצפיה ב-'משהו שאת יכולה לנסות'
משהו שאת יכולה לנסות
06/11/2017 | 14:20
33
תשטפי את האיזור עם מים וחומץ (לא עם אקונומיקה, באקונומיקה יש אמוניה כמו בשתן וזה דווקא מעודד כלבים להשתין במקום שיש בו אקונומיקה). תניחי קערה או שתפזרי קצת מזון כלבים יבש ליד המסילה של הדלת מבחוץ. כלבים לא נוטים לעשות צרכים ליד המזון שלהם. מקווה שיעזור...
לצפיה ב-'משהו מוזר שעושה הכלב של אחי'
משהו מוזר שעושה הכלב של אחי
06/11/2017 | 11:29
2
87
שלום. אחי שומר על כלב ששייך לחמו, סוג של אומנה. הכלב נוטה ללקק את הספות, לא עולה עליהן כי אסור, יש לאחי בבית עוד כלבה שלא עושה את זה. למישהו יש מושג ממה נובע הליקוקים?
לצפיה ב-'גם הכלב שלי עושה את זה, בעיקר אחרי שהוא אוכל אבל לא רק'
גם הכלב שלי עושה את זה, בעיקר אחרי שהוא אוכל אבל לא רק
06/11/2017 | 14:17
46
אישית אם זה ליקוק חטוף ולא אינטנסיבי והוא לא מרטיב את הספה, לא אכפת לי. הוא לא כלב גדול ומרייר. 
פעם הוא ממש ליקק את הכרית שלי בטירוף וזה לא נעים אבל זה כמעט לא קורה.
כלבים מלקקים מהרבה סיבות- אם יש איזה טעם שמעניין אותם כמו מליחות, שאריות של משהו שהם מריחים מהספה, אפילו ריח של בני הבית שנשאר על הספה והם מסוגלים לזהות. 
זאת יכולה להיות גם פיקסציה אורלית כזו... כלב שאוהב להתעסק עם הפה בכל דבר. לא כל הכלבים הם כאלו לעסנים ולקקנים אבל לא מעט הם כאלו.
אם זה מפריע לכם, אפשר לתת לו עצם או מקל לעיסה שיתעסק איתו ויהיה מאושר איתו במקום ללקק את הספה :) 
לצפיה ב-'אם הבעיה חמורה, אפשר לנסות לשאול בחנות לחיות מחמד'
אם הבעיה חמורה, אפשר לנסות לשאול בחנות לחיות מחמד
15/11/2017 | 22:42
8
על חומר שדוחה כלבים, ואולי לנסות להניח/לרסס ממנו במקומות שהכלב אוהב ללקק.
לצפיה ב-'כמה שאלות על כלבים'
כמה שאלות על כלבים
04/11/2017 | 11:48
1
76
הייתי בעוד כמה ימי אימוץ למרות שהיום בבוקר לא הספקתי להגיע להרצליה מוקדם אז ויתרתי כי כלבים קטנים חוטפים יותר מהר. האמת גם זאת לא הסיבה היחידה. החבר'ה של SOS אמרו לי שלא ניתן בדרך כלל לדעת אם כלב יהיה קטן או בינוני בגיל של גור קטן.

שאלותי:
מה הייתם מעדיפים לקנות (כן)? שיטזו או פודל ננסי?
יש בארץ פודל ננסי או גורים שלו?

אם אני אקנה אני אלך עם מאלף שיעזור לי לבחור.

פשוט זה כבר מייגע החיפוש ואין לי הרבה כוח להשקיע עוד בללכת לימי אימוץ יותר מדי.

אז שוב תודה על העצות הטובות שנתתם ובי
לצפיה ב-'תפנה להתאחדות לכלבנות, יש את כל הגזעים שכתבת'
תפנה להתאחדות לכלבנות, יש את כל הגזעים שכתבת
04/11/2017 | 21:37
27
אני אישית אימצתי בעבר פודל בינוני בוגר וכרגע מגדלת שיצו מעורב שגם אימצתי.
דברים משותפים לגזעים:
בגדול מאד חמים ואוהבים, דורשים המון השקעה בטיפוח- ביקורים תכופים במספרה, ניקויי אוזניים והברשה יומית. פודלים קטנים יש גם ננסי וגם טוי גזעיים בארץ (טוי הוא יותר קטן מננסי, שניהם קטנים סך הכל). 
שונה:
פודל כלב מאד נבון שאפשר ללמד אותו בקלות הרבה דברים. אבל! גם שיצו אפשר ללמד מספיק דברים ולחנך אותו לפקודות בסיסיות. הפודל לדעתי יותר אמיץ, לטוב ולרע, וקצת יותר אתלטי. השיצו קצת יותר חששן, לא רוצה לקפוץ בחישוקים ולטפס על מתקנים וכאלה... אני אתלטית ברמה בינונית מינוס והסתדרתי עם שני סוגי הכלבים, רמת אנרגיה שונה אבל סבירה לשניהם.
השיצו שלי אוהב את כולם, הפודל לא אהב זכרים אחרים אבל אני לא יודעת אם זה קשור לגזע, ובכל מקרה רגישים מאד לבני אדם וטובים עם ילדים אם נחשפו בצורה טובה בגורות.
חשוב מאד להבין את המשמעות של לקחת אחריות על גור, עם החינוך, החשיפה, היציאות התכופות לטיולים... בגלל זה תמיד העדפתי לאמץ בוגר, גור זו המון עבודה. מצד שני, באמת יש לך הזדמנות ''לעצב'' את הכלב מגיל צעיר ולהקנות לו הרגלים נכונים, ואם אתה מתכוון לעבוד עם מאלף זה בכלל מעולה.
אם אתה הולך על קניה- רק מגדל מוכר עם תעודות שקיבלת המלצות עליו. אתה לא רוצה לחסוך 1000 שקל על כלב מהומלס ולגלות שהגור לא חוסן כמו שצריך או שיש לו בעיות גנטיות כי ההורים שלו בעצמם לא בריאים והמפרסם רק רצה לעשות כסף קל על גב הגורים והרביע מכל הבא ליד. במקרה הזה באמת שקונים בזול ואז משלמים ביוקר אצל הוטרינר כי הכלב חולה יותר.
אפשר לפנות לרכזי הגזעים דרך אתר ההתאחדות הישראלית לכלבנות, שיספרו לך על המלטות קרובות. 
לצפיה ב-'עזרה לשלושה כלבים שנלכדו להסגר..'
עזרה לשלושה כלבים שנלכדו להסגר..
04/11/2017 | 15:43
5
183
כנראה לאחיסמך 

מפרסמת הודעה של חברה שמפרסמת עבור אדם שהיא מכירה שכנראה דאג לכלבים
כמה זמן במשתלה (כנראה נטושים):
האם יש מישהו שיכול לעזור לו או לכוון אותו מה לעשות? שמו חיים והטלפון מצורף כאן:

' שבת שלום חברים יקרים אנא שתפו ואולי תמצאו חבר חדש עבורכם : שלושה כלבים מקסימים, צעירים ננטשו במשתלה במושב ואתמול נלכדו ללא סיבה על ידי הפיקוח .(להרדמה ) מחפשים להם בדחיפות בית חם או אומנה זמנית או קשר לארגון בע״ח שידאג לשחרורם .עובד המשתלה מספר שהכלבים טובי לב וחביבים מאד .הנה תמונות של בובה בוקי ולאקי . אנא שתפו כדי שנמצא להם בית חם במהירות . בתמונה שניים מתוך השלושה . השלישי :קטן יותר חום מעורב (ראו צילום בתגובה למטה ) '

פרטים : 054-777-5248 -חיים 

לצפיה ב-'זקוקים לבתים או אומנות בדחיפות!..'
זקוקים לבתים או אומנות בדחיפות!..
04/11/2017 | 15:47
54
לצפיה ב-'וגם כל עזרה שהיא לגבי איך משחררים משם!'
וגם כל עזרה שהיא לגבי איך משחררים משם!
04/11/2017 | 15:51
39
או חסות של עמותה, הבחור לא כ"כ  מתמצא בזה..
אנא צרו איתו קשר ישירות..
 054-777-5248 -חיים 

לצפיה ב-'בבקשה עזרו לשתף!!..'
בבקשה עזרו לשתף!!..
06/11/2017 | 10:54
15
לצפיה ב-'עדיין זקוקים לבתים!!'
עדיין זקוקים לבתים!!
07/11/2017 | 20:28
5
אנא המשיכו לשתף!...
לצפיה ב-'כדורי PREVICOX'
כדורי PREVICOX
03/11/2017 | 11:41
1
91
מוכרת קופסה סגורה של כדורי PREVICOX שנשארה לאחר מות כלבי

בחצי מהמחיר בשוק.
לצפיה ב-'מיכל משתתפת בצערך על מותו של כלבך'
מיכל משתתפת בצערך על מותו של כלבך
03/11/2017 | 19:18
66
נורית שמאד אוהבת כלבים ויודעת שקשה מאד בלי החבר על ארבע שהכי נאמן לנו.
תמונה של ושל מיטשל ז"ל 
ופינקי אשר אימצתי חודשיים לאחר ההרדמה של מיטשל

בתמונה הראשונה אני ומיטשל 
בשניה פינקי
לצפיה ב-'מישהו מכיר שבב חיסון'
מישהו מכיר שבב חיסון
02/11/2017 | 19:15
3
52
שלום רב,
אני רוצה לאמץ גור שהכלבה של שכן שלי המליטה, הבעיה היא שאני דתי ולכן לא יכול לסרס אותו
האגרה היום על כלב לא מסורס גבוהה פי 7 !
שמעתי שיש שבב שמסרס זמנית ומותר על פי ההלכה השאלה היא אם זה תופס מבחינת אגרה וגם מה העלות השנתית של זה

תודה

לצפיה ב-'אני מציע בכל זאת לשכול סירוס'
אני מציע בכל זאת לשכול סירוס
02/11/2017 | 22:01
41
אני לא מכיר משהו זמני. אולי לכלבות יש כדורים להפלה או מניעת הריון, אבל אני לא מכיר משהו לכלבים.

קח בחשבון שהיו בעבר פסקי הלכה (כולל של הרב עמאר) שהתירו לוטרינרים לא יהודים לסרס כלבים.
לצפיה ב-'לא, תאמץ כלב שכבר סורס בעמותה '
לא, תאמץ כלב שכבר סורס בעמותה
03/11/2017 | 13:29
29
ותקבל גם הדרכה מקצועית וסל אימוץ במקום גור שהומלט בחצר ומצבו הבריאותי לא ידוע. לתת לגורים שאין להם דורש למות במכלאה עירונית- זה מותר? כי זאת ההשלכה של לא לסרס ולעקר כלבים. 
עיקור כימי עושים לנקבות וזה מאד לא בריא ולא מפחית באגרת הכלבת.
אם על פי אמונתך אסור לסרס חיות מחמד, עדיף שלא תגדל אחת כי היא כנראה תתרבה ולכלבים מעורבים אין ביקוש והמכלאות מפוצצות בהם. או שתיקח כלב שכבר סורס ותעניק לו חיים חדשים. 
לצפיה ב-'גידול כלב בראי ההלכה היהודית'
גידול כלב בראי ההלכה היהודית
14/11/2017 | 12:02
16
יש הרבה שמועות לא נכונות על מה מותר ומה אסור. כדאי לקרוא את הכתבה:

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
צ'יק צ'ק ג'וק - חברת הדברה
צ'יק צ'ק ג'וק

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה