לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3898338,983 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'הודע על רשימת דוח בשיחת טלפון.'
הודע על רשימת דוח בשיחת טלפון.
14/02/2019 | 19:27
2
34

שלום,
שאלה שלי האם פקח סיירת ירוקה יכול להתקשר אלי ולהודיע לי שהוא רושם לי קנס על הכלבה משוחרת בטענה שהוא ראה אותה וסרק אותו ועוד אמר שהוא הבריח אותה שהיא תחזור הבית לבד ושיש לו תמונות אפילו שאין לי מושג על מה הוא מדבר כי היא הייתה אצלי תמיד ואני לא יודע מה הוא מדבר.
אני לא יודע האם זה נכון ואיך שאני מכיר את הכלבה שלי היא מאוד פחדנית והיא לא מתמסרת לאנשים זרים ובמיוחד היא נלחצת כאשר עם מנסים לעשות לה איזה בדיקה כל שהיא, ואין מצב שהוא באמת סרק אותה.
האם עלי לדרוש את התמונות ואיך אני יודע באמת האם הוא סרק אותה או שיש מצב שפגש אנשים שהיו באזור ושאל האם מכירים את הבעלים של הכלב ונתנו לו שם והוא ע"י כך יכול למצוא אנשים במאגר הכלבים הארצי והתקשר לספר את הסיפור והודיע לי שהוא רשם לי קנס.
ומה שמצחיק שיש בדיוק כלבה ממש דומה ובאותה גזע בשכונה ובדיוק באותו שם (אני יודע שזה לא נשמע אמין אבל זה אמיתי).
מה אני עושה במצב כזה )-:
תודה מראש
יוסי

לצפיה ב-'לדעתי כן, תבקש לראות תמונה '
לדעתי כן, תבקש לראות תמונה
15/02/2019 | 10:55
20
סתם שאלה, האם אתה אכן משחרר את הכלבה שתטייל לבד בשכונה? אם כן, צריך להמנע מזה, זו אכן עבירה על החוק ויכולים גם לקחת את הכלבה להסגר. שלא לדבר על כך שהיא עלולה לנשוך/ להינשך/ להיפגע בכביש וכו'...
אם לא, אז זו בטוח טעות ותבקש לראות תמונות וסריקה. יתכן ובאמת זו כלבה אחרת עם מס' שבב דומה שהוא הקליד לא נכון בחיפוש במאגר השבבים או שהשכנים ''הלשינו'' כי התבלבלו בין הכלבות. 
לצפיה ב-'שיראה לך תמונה'
שיראה לך תמונה
17/02/2019 | 18:22
2
והמספר שבב שסרק.
אבל אם הכלבה שלך אכן היתה משוחררת - עזוב ושלום את הקנס. היא לא אמורה להיות משוחררת.
אבל אם הכלבה לא יוצאת לבד - שהפקח יוכיח שזו היתה היא (וגם שתי כלבות מאד דומות - הבעלים ימצאו הבדלים).

לצפיה ב-'בישון פריזה'
בישון פריזה
12/02/2019 | 19:21
12
48
אני מעוניינת לקנות כלב מסוג בישון פריזה וראיתי שיש לו הרבה פרווה . רציתי לשאול מה אתם עושים בקיץ כשממש חם להם?

לצפיה ב-'הצעצועים האלו'
הצעצועים האלו
12/02/2019 | 19:34
42
כמעט תמיד מסופרים, ולכן אין להם שיער ארוך
וכמעט תמיד נמצאים בתוך הבית במזגן, זה לא כלב שמשאירים בחוץ
או שנותנים לו לגדל שיער מלא
זה יותר דומה לטיפול בבארבי מגידול כלב,
רק במקרה מדובר על חיה עם אותם גנים של כלבים

לצפיה ב-'כמו כלבי הפודל והשיצו ועוד סוגי כלבים'
כמו כלבי הפודל והשיצו ועוד סוגי כלבים
13/02/2019 | 13:04
10
29
שפרוותם ממשיכה לצמוח : באים להסתפר פעם בכמה חודשים.  לא חייבים לגלח לגמרי. יש סוגים של תספורות. אבל חשוב לסרק את הכלב כל יום כדי למנוע התפתחות של קשרים וראסטות.
לצפיה ב-'אם רוצים שיהיו מטופחים ולא סתם מגולחים, פעם בחודש וחצי מספרה'
אם רוצים שיהיו מטופחים ולא סתם מגולחים, פעם בחודש וחצי מספרה
14/02/2019 | 11:04
9
21
חודש וחצי-חודשיים. צומחת להם פרווה בין הכריות שצריך לקצר, בטוסיק, בבטן (שנספג שם פיפי). 
אני אישית לא רואה טעם לקחת כלב ארוך שיער אם אין כוונה להאריך לו קצת את השיער ולטפח. ד''א לדעתי הם כלבים מקסימים עם אופי מעולה לכלב בית/ משפחה.

אני לא חושבת שחם להם עם הפרווה יותר מכלבים קצרי שיער. בישון פריזה זה כלב יחסית קטן וסובל מהקיץ כמו שאר הכלבים בגודלו. אפשר לקצר להם את הפרווה אבל לא לגלח אותם כי אז א'- העור חשוף לשמש וזה מסוכן, ב'- הפרווה קצת נהרסת.
לצפיה ב-'הפודליות שלנו מגיעות למספרה פעמיים בשנה'
הפודליות שלנו מגיעות למספרה פעמיים בשנה
14/02/2019 | 17:32
8
19
אבל בערך פעם בחודש אני מספרת אותן (פנים, בטן, כפות רגליים). בגב אני לא מגלחת אבל גם לא משאירה הרבה.  כן משאירה זנב, ראש ואוזניים ואילו חלקים שחייבים לסרק כמעט כל יום. אחרת זה מיקסר וחייבים לגלח.  המספרה עושה דברים שאני לא יודעת (כמו ניקוי אוזניים, גזיזת ציפורניים).
פודל גזע מדהים. צריך רק ללמוד איך לטפח אותו.
לצפיה ב-'יפה, אבל לא כל אחד יכול לספר לבד ולטפח כמו שצריך'
יפה, אבל לא כל אחד יכול לספר לבד ולטפח כמו שצריך
14/02/2019 | 18:06
3
18
מי שיש לו יד טובה ורצון ללמוד יכול לקחת שיעורים ולקנות ציוד מתאים
לצפיה ב-'לא צריך ציוד מיוחד'
לא צריך ציוד מיוחד
15/02/2019 | 17:06
2
21
מספיקה מכונת תספורת פשוטה של בני אדם שעולה מאה ש"ח. (יש לי גם מכונה לכלבים אבל המכונה לאנשים טובה יותר) ומברשת טובה ומסרק מתכת.   כמה צפיות ביוטיוב וזהו. לא כזה סיפור 
אבל כמובן שמהמספרה הם יוצאים מהממות.
לצפיה ב-'מכונה של בני אדם לא יכולה להתמודד עם כמות שיער כזאת'
מכונה של בני אדם לא יכולה להתמודד עם כמות שיער כזאת
16/02/2019 | 10:44
1
14
ולדעתי זה נראה ממש לא טוב שעושים ככה, מכלבים שראיתי שמגולחים עם מכונה של בני אדם. וגם יש סכנה שהמכונה תתחמם/ תתקע מכמות הפרווה ותעשה כוויה/ תפצע את עור הכלב. אלא אם הפרווה מאד דלילה ואני מניחה שזה לא המקרה עם פודל. 
לבישון פריזה אני חושבת שזה לא יעבוד... 
לצפיה ב-'יש לי בבית שתי מכונות של כלבים'
יש לי בבית שתי מכונות של כלבים
16/02/2019 | 21:53
13
המכונה עבור אנשים שקניתי בתחנת דלק עובדת הכי טוב על הפודליות שלי. אולי בגלל שפרוות ההפודליות היא לא כפולה. היא כמו שיער. ואם יש כמות גדולה אז מגלחים מלמעלה שכבה אחר שכבה. אבל באמת שהשימוש במכונה אנושית עובדת נהדר. לא מתחממת. לא נתקעת. אני לא יודעת איך זה על בישול, שיצו או שאר הגזעים. על הפודליות היא מעולה.
לצפיה ב-'הפודל שלי מגיע למספרה כל שלושה שבועות.'
הפודל שלי מגיע למספרה כל שלושה שבועות.
15/02/2019 | 09:36
3
20
פעם בחודש וחצי תספורת, ובין לבין סירוק יסודי לפתיחת כל הקשרים. 
התחלתי עם ביקורי הביניים לסירוק אחרי ששברתי את היד, והיה לי קשה לסרק אותו באופן ממש יסודי. אני ממשיכה, כי זה ממש נוח לי ומאפשר לחפף בסירוק היומי.
אני רק רוצה לציין שלמרות עניין טיפוח הפרווה, ממש לא מדובר בצעצוע. הפודל שלי הוא כלב מלא אנרגיות, אוהב לשחק בחוץ בעיקר בבוץ ושלוליות, וזקוק לריצות ארוכות להוצאת אנרגיה.
לצפיה ב-'פודל גזע מדהים'
פודל גזע מדהים
15/02/2019 | 17:04
2
20
לגמרי לא צעצוע.
אבל הם לא חייבים ריצות ארוכות (וזה עוד אחד מיתרונות הגזע). זה כלב ספורטיבי שיכול ואוהב לרוץ הרבה אבל הוא בהחלט נינוח גם עם טיולים קצרים ולא משתגע כדי לקבל ריצות. 
לצפיה ב-'לא משתגע,'
לא משתגע,
15/02/2019 | 19:23
1
26
אבל הרבה יותר שמח אחרי ריצות. 
לצפיה ב-'זה נכון לגמרי.'
זה נכון לגמרי.
16/02/2019 | 21:47
4
לצפיה ב-'כלבים רפואה משלימה דיקור'
כלבים רפואה משלימה דיקור
15/02/2019 | 12:08
16
מישהו מכיר וטרינרים שמטפלים בדיקור באיזור הצפון?חיפה וסביבה?
לצפיה ב-'הגיבור שלנו '
הגיבור שלנו
09/02/2019 | 23:58
2
83
פיללתי שלא אגיע לרגע הזה אבל זה הגיע וכמובן עם דמעות בעיניי אני מרגיש צורך לשתף. היום קברתי את כלבי האהוב. כמעט בן 16 היה. 3 שנים התמודדת עם מחלת כליות ארורה. כבר בבדיקה הראשונה שהיה ספק אם זה כרוני או אקוטי לא חשבתי בכלל בכיון שלילי.ואז אחרי חודש גילינו שהקריאטינין ממשיך לעלות. אחרי האולטרסאונד גילינו שזה "רק" מחלת כליות כרונית . מה לא עברת ב-3 שנים הללו.דלקות לבלב , אשפוזים , עירויים ,הקאות ותמיד התגברת והיה שמח ומלא מרץ ונתת לנו אור בבית. ואז לפני שנה בוקר אחד לא הבנתי למה אתה לא רוצה גרגרים . ואז ראיתי את ההליכה שלך. חשבתי שאולי קצת כאבי גב שוב - זכר לפריצת דיסק שעברת לפני מספר שנים וגם מזה יצאת כמו גיבור. כשהבנו שזה לא כאב גב קל אלא בעיה במפרקים התחלנו גם עם הכדורים. נכון שלא אהבת אותם אבל בזכותם המשכת ללכת -אפילו אם לא כמו קודם- אבל עם המון שמחת חיים.בחצי שנה אחרונה ראינו שלאט לאט הרעלים משתלטים על גופך הקטן . ניסינו להמשיך עוד ועוד עם האוכל המיוחד לכליות שלא תמיד אהבת אבל החזיק אותך איתן כל הזמן הזה.ואז לפני חודש ראינו שהמדדי דם ממש מדרדרים ובהתיעצות עם הוטרינר נתתי לך כל מה שפעם אהבת- חטיפים, קציצות , שניצל , פשטידה.עד השבוע האחרון שהתחלת ללכת ממש קשה ושכבת רוב הזמן.סירבתי להאמין שהקץ הגיע.ניסינו עוד עירוי קטן שטיפה עזר לך להתאושש אבל בימים האחרונים המצב רק הלך ודעך.לא רצית לאכול , לא לשתות , בקושי יכולת ללכת , לא כשכשת כשמישהו בא. אבל המשכת להיות עירני ולהסתכל על כל מי שבא לבקר וללטף אותך. לקחתי אותך והשכבתי אותך עלי , ליטפתי אותך ובכיתי הרבה.לא כל אחד זוכה לכלב כל כך טוב ומחונך כמוך.אפילו ביומך האחרון בכית בלילה כי רצית לעשות צרכים ועד ששמעתי אותך וקמתי לא הספקת. תמיד אמרנו שזכינו במפעל הפיס. שאתה אוצר יקר. ידענו שנגאל אותך מהייסורים אם נבצע את הנורא מכל. או כמו שהוטרינר אמר לי - הנורא מכל כמובן עבורנו - עבורו עשינו חסד.כי גאלנו אותו אחרי שנתנו לו את הטיפול הכי טוב שיכולנו עם כל האמצעים שברשותינו. אני מתנחם שנכנסתי איתך היום למרפאה בשקט שנוכל להפרד רק שנינו.בלי אנשים מסביב.חיבקתי אותך חזק ובכיתי בלי סוף.אני מקוה שהרגשת את חיבוקי האחרון.קברנו אותך בחלקה מסודרת שאדע שאוכל להגיע לבקר אותך מתי שרק ארצה.מקוה שגם אתה שמחת לגדול אצלנו.אני די בטוח מזה מבקשר המיוחד שהיה לנו.לכל מקום לקחתי אותך.ובכל מקום תמיד רצית בקרבתי.ואני בקרבתך.נוח בשלום טיקי קטן שלנו . לעולם לא נשכח אותך ותמיד נתגעגע אליך אוצר יקר.
לצפיה ב-''
11/02/2019 | 22:19
1
28
כ"כ קשה לאבד כלב אהוב. עשיתם מעשה אמיץ וגאלתם אותו מהייסורים. 
לצפיה ב-'אין ספק בכלל - כמו לאבד בן משפחה '
אין ספק בכלל - כמו לאבד בן משפחה
12/02/2019 | 09:06
30
היה חשוב לי להכנס איתו רגע לפני הפרידה שיראה שלא עזבתי אותו עד הרגע האחרון. עם כל הקושי והיגון שילווה אותי בעתיד אי אפשר לחשוב שלא להכנס ולהפרד גם אם בלתי אפשרי נפשית . וכמובן שאני יודע היכן מקום הקבורה המסודר (עם בעלי חיים נוספים) על מנת שאוכל לבקרו בכל עת שארצה . 
לצפיה ב-'התייעצות לגבי גור כנעני כבן 8 חודשים שעבר התעללות'
התייעצות לגבי גור כנעני כבן 8 חודשים שעבר התעללות
07/02/2019 | 13:27
2
46
שלום , אשמח לעזרתכם כדי לתת לגור המקסים שאימצתי את היחס והאילוף הטוב ביותר ..
עברתי ליחידה במשק שלשם הגיע הגור לפני כ5 חודשים.
הגיע מאוד מאוד מפוחד ולא יצר מגע עד שצבר ביטחון רק עם מספר האנשים הבודדים שאיתי במשק.
האכילו אותו ונתנו לו יחס אך לא אילפו אותו בכלל.לקחתי אותו תחת חסותו ישר כשהגעתי (לפני כחודש )התחלתי להאכיל אותו באופן קבוע (אמרתי לשכנים להפסיק ) התחלתי לעבוד איתו על אילוף בסיסי הוא בוטח בי ומקשיב לי ,
כאשר אנחנו ליד אנשים הוא מאבד ריכוז לגמרי וכמעט ולא קשוב שזו בעיה אחת שאשמח לייעוץ..
הבעיה השנייה היא שקניתי לו מלונה לפני כחודש , אני נותן לו אוכל וממתקים על יד ובתוך המלונה עצמה, אך לא רק שהוא לא ישן בתוכה , הוא מפחד ממש להיכנס אליה..הוא ישן בפתח הבית של השכנים שהאכילו אותו עד עכשיו ביחד עם הכלבה הקטנה שלהם.
יש לו בה תלות מאוד גדולה עדיין וכל דבר שהיא עושה הוא הולך אחריה. הייתי רוצה שיישן בתוך המלונה ( קר מאוד במשק) וגם כדי שירגיש שזהו מקומו..איך אפשר לעורר את העניין הזה בו ?
(הכלבה לא מלמדת אותו יחסים מיוחדים או משהו שצריך באמת ללמוד ממנה ולהוות לו ככלבה מובילה , איך אפשר לנתק אותו מההתנהגות אחריה ?)
מאוד מאוד אודה לעוזרים ♥♥
לצפיה ב-'כמה זמן אתה שם?'
כמה זמן אתה שם?
07/02/2019 | 22:20
36
לפעמים לוקח זמן עד שכלב בוטח באיש ובמקום, בטח כלב עם טראומות.
לצפיה ב-'יש לך אפשרות להכניס אותו לישון בבית?'
יש לך אפשרות להכניס אותו לישון בבית?
09/02/2019 | 09:03
26
גם אנחנו אימצנו מעמותה לפני כמה שנים גור כנעני מעורב. הוא היה בהסגר תקופה אז אני מניחה שבטח סבל מאיזה טראומה כשהגיע אלינו. בהתחלה היה לנו מאוד קשה איתו בבית אבל עם הזמן מאוד נרגע. היום הוא היצור הכי רגוע בבית .
החלפנו לו לא מזמן מיטה ולקח זמן עד שהסכים לשכב עליה. חיפש את המזרון הישן. לוקח לכלבים זמן עד שמתרגלים לדברים חדשים ובטח שזה קשור לשינה.
אם יש לך אפשרות להכניס אותו הביתה לפחות ללילה זה מאוד יכול לעזור לו להתרגל יותר אלייך ולהיפרד מהכלבה.

לצפיה ב-'יש לקרובת משפחה שלי שתי כלבות'
יש לקרובת משפחה שלי שתי כלבות
09/02/2019 | 03:46
41
אחת צעירה ואחת כבר מבוגרת. הצעירה אומצה לאחר שהכלבה המבוגרת הייתה עצובה בגלל מותה של חברתה שהייתה איתה הרבה זמן. הכלבה המבוגרת כל פעם שמושכת בחולצה של הבעלים שלה הצעירה נובחת עליה והן רבות(לא במכות אבל כן בנביחות). מישהו יודע מה הסיבה לכך? עם הכלבה השנייה לא היו מריבות בכלל אם עד כדי כך שאחרי מותה, הכלבה הייתה עצובה מאוד והייתה הסיבה לכך שקרובת משפחה שלי אימצה כלבה נוספת.

לצפיה ב-'כלבה נכנסת לאטרף על הדלת כניסה, כשהיא נשארת לבד'
כלבה נכנסת לאטרף על הדלת כניסה, כשהיא נשארת לבד
07/02/2019 | 10:30
5
40
לא סתם אטרף. היא שורטת את דלת הכניסה ומורידה את הטפט. בת 8. ללא כל בעיות התנהגותיות אחרות (היא אפילו מטפלת בילדים בפעוטון), אבל ברגע שעוזבים אותה לבד בבית, היא נטרפת על הדלת.
זה לא קורה תמיד, אבל קורה לא מעט. זה קורה פחות כשהיא נמצאת עם עוד כלב, זה קורה גם פחות כשהיא בבתים של אחרים, אבל לא הייתי מאפיין את כל אלה בוודאות.
היא גם היתה סבבה עד לתקופה האחרונה. אף פעם לא אהבה שמשאירים אותה בבית לבד, אבל זה אף פעם לא הקצין לרמה כזאת.
מה דעתכם?

(איך בכלל אפשר להגן על הדלת? היא מעיפה כל מגן ששמתי....)
לצפיה ב-'כדאי להבין למה זה קורה, אחרת איך תפתור את הבעיה'
כדאי להבין למה זה קורה, אחרת איך תפתור את הבעיה
07/02/2019 | 18:21
3
45
אתה תגן על הדלת והיא תכרסם את הקיר...
האם חל שינוי לאחרונה במצבה הבריאותי? הם יש שינויים בסביבה? שיפוצים רועשים בסביבתכם למשל? האם היא חוותה אלימות כמו התנפלות של כלב אחר?
לצפיה ב-'היא בריאה לחלוטין (טפו טפו)'
היא בריאה לחלוטין (טפו טפו)
07/02/2019 | 18:28
2
26
שיפוצים בסביבה יש, אבל גם באמצע הלילה או בשבתות, כשהכל שקט, היא נטרפת. וגם לפני השיפוצים היא נטרפה.
עם כלב אחר בבית, היא רגועה יותר... (לא מעשי להכניס אותו בכל פעם).
אלימות מכלב אחר, ברוך השם - לא חוותה.
השאלה היא אם זו בקטגוריה של חרדת נטישה או משהו אחר...?
לצפיה ב-'מזכיר את הכלבה שלי'
מזכיר את הכלבה שלי
07/02/2019 | 20:00
30
במקרה שלה, היא פיתחה את זה בגיל 5 כשלא היו בעיות קודם לכן, וזה קרה סביב מקרה מוות במשפחה שגם מאד זעזע את השגרה שלה לתקופה של כחודש.
היא היתה מתפלפת כשהיינו משאירים אותה לבד, עברה דרך שתי דלתות פנים והורידה את הטפט אצלינו בדירה והרסה גם קצת בדירות אחרות.
גם אצלינו המצב טוב יותר בחברת כלב נוסף.
כנראה שזו חרדת נטישה, ברמת חומרה זו או אחרת. העצות שאנחנו קיבלנו היו להרגיל אותה לכלוב טיסה, בו היא תחוש מוגנת ורגועה. זה לא עבד לנו, ובסוף מכרנו את הכלוב. עכשיו, כשנה וחצי אחרי היא חוזרת לאט לאט לאיזון, אבל אנחנו עדיין שוקלים להוסיף לבית חתול כדי שיארח לה לחברה.
אני ממליץ להתייעץ עם מטפל התנהגותי לראות אם הוא יכול לעזור לכם בתהליך.
לצפיה ב-'לי זה נשמע כמו חרדת נטישה, הייתי מזמינה מאלף עם ניסיון בחרדה'
לי זה נשמע כמו חרדת נטישה, הייתי מזמינה מאלף עם ניסיון בחרדה
08/02/2019 | 12:38
19
בד''כ זה קורה סביב איזה אירוע לחץ, יכול להיות שהיה איזה שינוי בחיים שלכם קצת לפני שההתנהגות הזאת התחילה?
איך היא מגיבה שאתה חוזר הביתה? 
האם היא אוהבת לכרסם עצמות?
לצפיה ב-'גם לנו היה מקרה דומה'
גם לנו היה מקרה דומה
12/02/2019 | 18:34
34
מה שגרם להקצנה בהתנהגות של הכלבה שלנו היה הנפצים בתקופת פורים. במיוחד באחת השנים שהייתה מעוברת, והילדים עשו חודשיים של פיגועים.
אחרי זה היא עברה להרוס גם שסתם הייתה בבית.
יכול להיות שזה הסיפור גם אצלכם, כי זה מאוד מתאים לתקופה כרגע.

ניסינו איתה כל מיני דברים, כולל טיפול תרופתי
מה שבסוף עזר היה שעברנו דירה, לדירה עם מרפסת ויותר חלונות שם היא הרבה יותר רגועה.
כיום הורסת רק בגלל ברקים או נפצים. השנה הזאת עד כה די קשוחה משתי הבחינות.

לצפיה ב-'פשפשים'
פשפשים
07/02/2019 | 21:30
33
היורקי שלי בן חצי שנה. כל פעם שיוצאים לטיול בגינה הוא נדבק בפשפשים. ניסיתי קפסולה שעזרה לזמן קצר. את הכדורים המיוחדים אמרו לי לא לתת לו משום שאין לו מספיק משקל. אשמח לקבל המלצה על טיפול שיפתור את הבעיה.
תודה לעונים.
לצפיה ב-' חי בג'נגל מחפשת ספר או ספרית למספרה של בעלי חיים '
חי בג'נגל מחפשת ספר או ספרית למספרה של בעלי חיים
07/02/2019 | 13:46
43
דרוש /ה ספר /ית כלבים בעל /ת רגישות רבה לבעלי חיים.
ניסיון במקצוע וידע נרחב בתספורות כל סוגי הגזעים!
אז בואו הצטרפו למשפחת חי בג'ונגל תנאים ושעות נוחות המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

החנות נמצאת בדרך השלום 101 תל אביב מתחם שביט 036434460 או 03 7421717
לצפיה ב-'לא אוהב להישאר לבד'
לא אוהב להישאר לבד
06/02/2019 | 09:38
1
40
שלום רב,
לפני כשבוע וחצי אימצנו גור מקסים בן חמישה חודשים.
בכל פעם שהוא נשאר לבד מגודר בגדר הגורים (כדי שלא יחריב את הבית ולא יעשה את צרכיו) הוא מיילל קופץ ומשתולל ממש קורע את הלב.

חשוב לציין שבתוך התחום יש לו את המיטה שלו שהוא מאוד אוהב, צעצועים ומן הסתם אוכל ומים. אין לו בעיה להיכנס לתחום במהלך היום מרצונו החופשי פעמים רבות, הבעיה היא רק כאשר סוגרים את הגדר והוא נשאר לבד.

יש דרך לרכך עבורו את העזיבה או שרק הזמן יעשה את שלו? 
לצפיה ב-'הזמן יעשה את שלו'
הזמן יעשה את שלו
07/02/2019 | 06:18
26
מבחינה הזו שהוא יפסיק לילל כי יבין שזה חסר תועלת.
אני לא בטוחה שזה לא עלול לפגוע לו בצד הריגשי (לפתח חרדת הנטישה אולי. להגביר תוקפנות אולי).
כמה זמן במשך היום הוא בתוך גדר הגורים? (אני לא אוהבת את רעיון הגדר. חושבת שאם כבר אז עדיף לסגור אותו בחדר כשאתם לא בבית עם כל הציוד והמשחקים שלו).
לצפיה ב-'אוכל לגורים'
אוכל לגורים
03/02/2019 | 08:30
14
44
אימצתי גורה מעורבת בת חודשיים מגזע קטן (תגיע למשקל עד 10 ק"ג או פחות) ואני מחפשת לה אוכל מזין (חוץ מאקנה).
כרגע אוכלת 1st choice toy & small breeds - growth.

עדיפות למשהו מעל 10 ק"ג שק. מחיר לא כל כך חשוב.

תודה.
לצפיה ב-'מה הסיבה שאת רוצה להחליף לה את המזון?'
מה הסיבה שאת רוצה להחליף לה את המזון?
03/02/2019 | 09:23
2
28
האם המזון הנוכחי לא איכותי? או שהיא לא אוהבת אותו? או שיש לה אלרגיה לאחד המרכיבים? כעיקרון, אין צורך להחליף מזון בלי סיבה טובה. 
לצפיה ב-'אוכל'
אוכל
03/02/2019 | 09:39
1
39
לא נראה שהיא כל כך מתלהבת ממנו. נתנו לה את אותו הסוג לפני שאימצתי אותה ל למשך משך שבוע בערך ישר אחרי שהפסיקה עם החלב מאמא שלה. אז אני מחפשת לה אולי משהו יותר איכותי ושיהיה לה יותר טעים. 

לצפיה ב-'המבחר עצום. '
המבחר עצום.
05/02/2019 | 10:40
29
כל אחד שתשאלי יגיד לך משהו אחר על פי ניסיונו האישי. את יכולה לקרוא באתר Dog Food Advisor על מזונות מומלצים לגורים (וזה מחולק לפי גודל הגור).
לצפיה ב-'ממליצה בחום על "סלקט"'
ממליצה בחום על "סלקט"
05/02/2019 | 15:11
3
22
אוכל איכותי, כמעט 40 אחוז בשר, עם רמת טעימות גבוהה. הכלבות שלנו סופר מפנקות. ניסינו המון סוגים וזה מזון שתיהן טורפות. (לא נמצא בכל חנות. אנחנו לפעמים מזמינים באינטרנט).
לצפיה ב-'סלקט עוף לפחות מלא באורז ותירס וקמחים '
סלקט עוף לפחות מלא באורז ותירס וקמחים
05/02/2019 | 19:04
2
24
רכיבים זולים, לא התלהבתי בכלל. 
לצפיה ב-'יש בו אחוז גבוה של בשר'
יש בו אחוז גבוה של בשר
06/02/2019 | 06:18
1
22
ברור שיש בו גם דגנים. (לנו יש את הסלט לגזעים קטנים בוגרים. אין לי מושג אם זה עוף דווקא).
מבחינת טעימות - הוא המזון היחיד שהכלבות שלי ממש אוהבות (וניסיתי המון מזונות בעבר. הן העדיפו לא לאכול כלום מאשר לאכול אותם. או שממש לקחו כמה גרגירים...הוא נחשב מזון טוב והכי חשוב שהוא נאכל בשמחה. אגב, גם טומי החתול שלנו מאד אוהב. הוא אוכל גם סלקט חתולים וגם סלקט כלבים. והוא לא אוהב מוצרים ביתיים כמו עוף מבושל או אפילו שימורי חתולים)
לצפיה ב-'על טעם אין להתווכח :) אבל מבחינת מרכיבים תזונתיים'
על טעם אין להתווכח :) אבל מבחינת מרכיבים תזונתיים
06/02/2019 | 10:18
27
האוכל בינוני מינוס, לפחות מהבנתי, והשואל ביקש המלצה לאוכל מזין. 
לפעמים דווקא המזונות הפחות טובים הם יותר טעימים, כמו פאסט פוד. אני לא אומרת שזה ''זבל'' או משהו כזה, אבל הרכיבי בשר שבסלקט עוף לא איכותיים.

4 רכיבים ראשונים במרכיבים של מזון עוף: קמח בשר עוף (37%),אורז (26%),שומן עוף,תירס
תירס לא צריך בכלל (לא מתעכל, דרך זולה לנפח את האוכל) ואורז יש יותר מדי לדעתי. אין בעיה עם דגנים אבל שיהיו דגנים מלאים איכותיים בכמות הגיונית ולא תירס. 
כלבים בררנים זה לא קל, אז לא הייתי ששה להחליף להם אבל אם אפשר להרגיל מגיל גורות למשהו יותר איכותי זה לדעתי כדאי.
לצפיה ב-'אני ממליצה על GO, זה המזון של הכלב שלי ויש גם לגורים'
אני ממליצה על GO, זה המזון של הכלב שלי ויש גם לגורים
05/02/2019 | 19:03
6
32
עוד מומלצים לגורים זה TASTE OF THE WILD, NOW (לבחור מתכון גורים)
יש המון מבחר של מזונות איכותיים בארץ
לצפיה ב-'לא רוצה להפחיד אבל....'
לא רוצה להפחיד אבל....
08/02/2019 | 09:10
5
29
ה-FDA (מנהל התרופות ומזון של ארה"ב), מנהל עכשיו חקירה די רצינית , שמזונות ללא דגנים עושים בעיות בלב לכלבים
לצפיה ב-'יש לך קישור לידיעה הזאת? אנא הוסף.'
יש לך קישור לידיעה הזאת? אנא הוסף.
08/02/2019 | 19:44
2
19
עדיף להיבהל קצת מאשר להסתכן באיבוד הכלב.
לצפיה ב-'תודה. מעניין מאוד.'
תודה. מעניין מאוד.
13/02/2019 | 21:09
5
לצפיה ב-'ב-GO יש דגנים'
ב-GO יש דגנים
10/02/2019 | 20:51
1
8
לצפיה ב-'יש עם ובלי דגנים של GO, אני קונה עם דגנים סלמון'
יש עם ובלי דגנים של GO, אני קונה עם דגנים סלמון
16/02/2019 | 10:45
3
לצפיה ב-'שאלה בקשר לקניית תרופה לכלבים באינטרנט'
שאלה בקשר לקניית תרופה לכלבים באינטרנט
03/02/2019 | 19:31
1
40
שלום, הכלבה שלי כבר מבוגרת והתחילו לה בעיות במפרקים. הוטרינר נתן לנו תרופה שנקראתPrevicox (Firocoxib)  נגד דלקות מפרקים.
יוצא שהתרופה הזאת יחסית יקרה, 150 שקל עבור 10 קפסולות.
באינטרנט מצאתי זול יותר אבל לא עושים משלוח לארץ. מישהו מכיר אתר שעושה משלוחים לארץ?
תודה רבה
לצפיה ב-'יש ברשותי ששים כדורים פרויקוקס ברי תוקף'
יש ברשותי ששים כדורים פרויקוקס ברי תוקף
05/02/2019 | 22:36
25
227 מג, שנקנו בארץ.

עשרה שקלים לכדור.

דרור
0546345095
לצפיה ב-'הצלת חיים! אומנות דחופות להצלה מההסגר עוד היום!!'
הצלת חיים! אומנות דחופות להצלה מההסגר עוד היום!!
03/02/2019 | 11:52
1
85
כלבים צעירים ויפים שרק רוצים לחיות!!

לצפיה ב-'אנא הצילו את מונה ואת שאר הכלבים..'
אנא הצילו את מונה ואת שאר הכלבים..
03/02/2019 | 17:48
20
לצפיה ב-'ספה של כלב'
ספה של כלב
31/01/2019 | 21:14
1
53
שלום,
אני מחליפה לכלבה את הספה (כבר מדי מטונפת)
מתחת לבית שלי יש ספה גדולה יותר או קטנה יותר.
האם ספה גדולה יותר מדי עלולה להיות פחות אהובה עליה?
לצפיה ב-'לא ניתן לדעת מה יגרום לכלבה לאהוב את המיטה שלה יותר או פחות.'
לא ניתן לדעת מה יגרום לכלבה לאהוב את המיטה שלה יותר או פחות.
03/02/2019 | 09:19
24
לדעתי תקני לה מיטה שמתאימה לגודל שלה, לא גדולה מדי ולא קטנה מדי, אלא כזאת שתהיה גדולה מספיק כדי שתוכל להתמקם עליה בנוחות, אבל אין צורך ביותר מזה. 
לצפיה ב-'מישהו לרוץ אתו'
מישהו לרוץ אתו
01/02/2019 | 05:56
1
64
"אספה כלב משוטט במרתון ורצה איתו עד הסוף"
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5456240,0...
לצפיה ב-'ראיתי את זה במחשב '
ראיתי את זה במחשב
01/02/2019 | 22:22
32
מדהים . בתגובה כתבתי כל הכבוד : גם מרתון גם לראות כלב באזןור מבודד להמשיך
לרוץ עוד30 ק"מ ולאמץ א הכלב.
מרגש מאד
לצפיה ב-'בירור לגבי הגזע של כלבי'
בירור לגבי הגזע של כלבי
29/01/2019 | 17:25
1
79
שלום רב חברה
מזה שנה יש לי כלב מקסים שאימצתי אותו.. הכלב הינו מעורב.. נאמר לי מבעלת הכלב שהוא מעורב האסקי עם בוקסר, מה שלא נראה לי הגיוני בכלל.. 
מתוך התעניינות בסוגי כלבים אשמח לדעת מאיזה גזעים הוא מעורב לדעתכם.. צירפתי תמונות.

לצפיה ב-'הוא ממש ממש חמוד, לדעתי יש בו משהו בוקסרי'
הוא ממש ממש חמוד, לדעתי יש בו משהו בוקסרי
30/01/2019 | 09:47
38
האוזניים וגם קצת הפרצוף. נראה מעורב בגזעי רועים לדעתי. יש לו מבט כזה טוב
לצפיה ב-'משמר הגבול החזירו כלב'
משמר הגבול החזירו כלב
28/01/2019 | 21:57
57
למשפחתו . הכלב- בורדר קולי נגנב מחריש ונמצא בברטעה.סיפור יפה ומרגש

כל הכבוד והמשםפחה הודתה כמובן
לצפיה ב-'מזון מומלץ לגור?'
מזון מומלץ לגור?
28/01/2019 | 03:40
2
54
אני לא יודעת,  אגב,  אם יש כאן מישהו שזוכר אותי (הודיה 6 1  או הודיה 4 1)
אבל לפני כעשר שנים שלחתי כאן שאלה לגבי גזע של כלבה שנמצאה ברחוב. הגלבה הייתה הילדה שלי עד אתמול. אתמול החלטנו על ניקוי אבן, והיא לא קמה.
לצפיה ב-'לא התעוררה מניקוי שיניים בהרדמה? בת כמה היתה?'
לא התעוררה מניקוי שיניים בהרדמה? בת כמה היתה?
30/01/2019 | 13:43
1
17
לצפיה ב-'מבוגרת. בת 10'
מבוגרת. בת 10
09/02/2019 | 20:44
7
ידעתי שיש סיכון. אבל אצל בני אדם גם יש סיכון. לא חשבתי שזה עש כדי כך מסוכן
לצפיה ב-'כלבה שמחפשת בית אחראי ואוהב'
כלבה שמחפשת בית אחראי ואוהב
25/01/2019 | 00:14
7
115
סופי, מלינואה מעורבת בת 6, משפחתה מוותרת עליה ורוצה למסור אותה כיוון ששרטה את הילד הקטן.
במידה ולא יימצא בית הם יעבירו אותה  בשבוע הבא לצער בעלי חיים. שם לא תשרוד.חייבים בשבילה בית מאמץ.
אנא עזרו לה שלא תגיע לצב"ח.
כרגע היא קשורה בחצר.
אפשר לפנות לטלפון  0548027555 טל

לצפיה ב-'שרטה באילו נסיבות? חשוב להבהיר עבור מאמצים פוטנציאליים'
שרטה באילו נסיבות? חשוב להבהיר עבור מאמצים פוטנציאליים
25/01/2019 | 01:39
49
כי רוב האנשים לא ירצו לקחת כלב מסוכן.
לצפיה ב-'שריטה ע"י כלב נגרמת מחוסר עידון, לא כפעולה יזומה'
שריטה ע"י כלב נגרמת מחוסר עידון, לא כפעולה יזומה
25/01/2019 | 05:21
2
64
שריטה, כפעולה יזומה, שייכת לעולם החתולים. להעניש את הכלבה, על חוסר עידון מצדה, בקשירתה בבידוד בחצר, זוהי התאכזרות לשמה. לסלק אותה מהמשפחה שלה (כן, המשפחה שלה) במקום להתייעץ עם מאלף מומחה בהתנהגות, כדי לשפר את התנהגותה, מעיד על התייחסות לבעל חיים כאל חפץ דומם. מסכנה הכלבה, שבלתה שש שנים מחייה במשפחה, שמעולם לא ראתה אותה כחלק ממנה. מסכנה הכלבה, שתגיע לעמותה בגיל מבוגר ועם רזומה של "תוקפנות" כלפי ילדים ותיפסל, בשל כך, ע"י רוב המאמצים הפוטנציאליים.
ל-*מיה, הפורטת על מיתרי הרחמים של חברי הפורום, הייתי ממליץ לנסות לפרוט על מיתרי ההגינות של בעלי הכלבה ולהזכיר להם, שאימוץ בעל חיים, כרוך בהתחיבות כלפיו, לכל ימי חייו, עם כל ההוצאות הנלוות.
לצפיה ב-'מסכימה איתך '
מסכימה איתך
25/01/2019 | 17:55
1
43
כלבים/כלבות הםצדיקים בפרווה לא פחןת מזה .
בעלי כלבים/כלבות לא בסדר 
זו דעתי
לצפיה ב-'גיל 6 זה לא מאד מבוגר'
גיל 6 זה לא מאד מבוגר
25/01/2019 | 19:58
44
לסופי הכלבה היפה יש עוד כמה שנים טובות .לא מגיע לה להיות בצער בעלי חיים 
אני יכולה רק לאחך למשפחה הנוטשת ,שההורים יזכו בכזה יחס מהילדים 
לצפיה ב-'גם הכלב שלנו שרט כמה פעמים את הילדה '
גם הכלב שלנו שרט כמה פעמים את הילדה
25/01/2019 | 22:18
1
63
כמובן בלי כוונה. קפץ עליה בשמחה ושרט אותה בפנים. זה ממש לא סיבה לזרוק את הכלב מהבית. ברור שזה מעצבן באותו רגע (ואפילו בכיתי כשהיא צרחה)  אבל צריך לחשוב על זה כתאונה. הכלב המסכן לא אשם. אפשר אולי להתייעץ עם וטרינר אם לגזור לכלב ציפורניים.
כל מה שכתבתי רלוונטי אם זה לא היה בכוונה. אם רצה לתקוף בכוונה את הילדה זה כבר משהו אחר.

לצפיה ב-'כלב לא תוקף בשימוש בציפורניים'
כלב לא תוקף בשימוש בציפורניים
26/01/2019 | 22:50
51
יתרה מכך, כלב לא תוקף באמצעות הרגליים. שימוש ברגליים ובציפורניים, לצורך תקיפה, זהו אקט חתולי מובהק. לגבי הרלוונטיות של "כל מה שכתבת", גזיזת ציפורניים לכלב עדיין משאירה את שארית הציפורן בולטת מכף הרגל, ואילו תקף הכלב את הילדה היא היתה יוצאת עם סימני נשיכות ולא שריטות.
לצפיה ב-'מקווה שאת, מיה, עדיין רואה את התגובה שלי...'
מקווה שאת, מיה, עדיין רואה את התגובה שלי...
04/02/2019 | 08:02
24
ותעבירי לבעלים (וכמובן ליתר המשתתפים כאן):
בשום פנים ואופן לא למסור לצער בעלי חיים תל אביב !
אצלם קיים המושג מוות מתוך רחמים, שלפעמים מיושם
הרבה יותר מדי מהר,
לעומת צער בעלי החיים ברמת גן שלעולם לא יהרגו כלב !
לתשומת לבכם.
לצפיה ב-'עצות בקשר לגורים'
עצות בקשר לגורים
22/01/2019 | 13:24
6
63
הי
אנחנו חושבים לאמץ גור, רציתי לדעת כמה דברים:
1. באיזה גיל צריך לחסן?
2. אילו חיסונים צריך לתת לגורים?
3. האם אסור להוציא גור לא מחוסן מהבית?
4.האם עד הגמילה הגור עושה במקום מסויים בבית, נניח בגדר גורים?
5. באיזה גיל גומלים מצרכים בבית?
6. באיזה גיל סביר להתחיל ללמד רגלי, ארצה וכדומה?
7. מאם שכחתי משהו?! D:
תודה מראש!
לצפיה ב-'תתחיל כאן https://www.dogslife.org.il'
תתחיל כאן https://www.dogslife.org.il
22/01/2019 | 16:15
33
לצפיה ב-'כדאי לקחת גור לפחות בן חודשיים'
כדאי לקחת גור לפחות בן חודשיים
23/01/2019 | 19:28
4
50
חיסון ראשון בגיל 6 שבועות (חשוב לקחת גור שכבר חוסן בחיסון ראשון), ואז בגיל חודשיים נראה לי וחודשיים וחצי. חיסון כלבת ושבב בגיל 3 חודשים.
לאחר חיסון ראשון אפשר להוציא. לא לקרב לכלבים לא מחוסנים ואפשר גם להרים על הידיים.
אפשר לאלף גור מהרגע שמקבלים אותו. יש שלומדים מהר ויש יותר לאט. לא ללמד הכל יחד. רק אחרי שהוא שולט בפקודה מסויימת -ללמד עוד אחת ולתרגל את הישנה.
לאחר חיסון שני אפשר להוציא. 
לגבי גמילה : ככל שתוציאו אותו יותר לטיולים ככה הוא ילמד לעשות בחוץ ולהתאפק (אני אישית לא אוהבת את הרעיון של גדר גורים)
קחו בחשבון שבימים הראשונים הוא עשוי לילל בלילות. קחו אותו לידכם. אפילו על שמיכה על הרצפה לידכם ולטפו אותו שירגע.
לקנות מזון יבש לגורים מאיכות טובה. ושיתאים לזן. כדאי לברר מה הוא התרגל לאכול ולקנות כזה. ואם זה באיכות פחות טובה - אז לערבב עם האוכל החדש. עד שיתרגל לחדש.
בהצלחה

לצפיה ב-'מה חידשת שאין באתר "חיי כלב" ?'
מה חידשת שאין באתר "חיי כלב" ?
24/01/2019 | 10:27
2
57
אה, שאת לא אוהבת גדר גורים.
פששש.... זה מזה מעניין
לצפיה ב-'עניתי לשאלה שנשאלה'
עניתי לשאלה שנשאלה
24/01/2019 | 14:58
37
ולא שלחתי שואל לחפש תשובה במקום אחר באינטרנט  מחוץ לפורום...
למה זה מפריע לך?!?!?!
לצפיה ב-'הערה מסוג זה ממש לא במקום. '
הערה מסוג זה ממש לא במקום.
25/01/2019 | 01:42
32
אני מבקשת להקפיד על סגנון מכבד. הודעה נוספת ברוח זו תימחק.
לצפיה ב-'תודה רבה על המידע'
תודה רבה על המידע
08/02/2019 | 09:25
4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום