לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3913439,134 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'הכלב משהק קרה פעם למישהו?'
הכלב משהק קרה פעם למישהו?
19/05/2019 | 23:06
1
הכלב שלי מסוג לברדור טורף את האוכל שלו ואז משמיע קולות מוזרים של שיהוק

יש לציין הוא שואב את האוכל אולי זה קשור?
אולי זה קשור לרכיבים?

זה האוכול שהוא אוכל - על השק כתוב לגזע בינוני והוא בכלל גדול. זה קשור?
https://www.petplus.co.il/lamb-puppy-medium-maxi-1...

לצפיה ב-'מתן ירקות חיים לכלב.....'
מתן ירקות חיים לכלב.....
19/05/2019 | 11:42
4
9
יש הטוענים שבאוכל כלבים בכופתאות כל הויטמינים נהרסים בגלל החום הגבוהה בו נוצרים הכופתיות, ולכם כדאי לתת לכלב ירקות חיים, מה דעתכם? ואילו ירקות חיים אתם נותנים לכלבכם?
לצפיה ב-'מה שהן מבקשות...'
מה שהן מבקשות...
19/05/2019 | 12:47
3
10
כשאנחנו אוכלים הן באות לבקש.
הן אוהבות בעיקר גזר וכרוב.
הכלבה של אחי מתה על ענבים....
לצפיה ב-'הכלבה שלי אהבה ענבים, עד שגילינו שזה רעיל ויכול לגרום נזק.'
הכלבה שלי אהבה ענבים, עד שגילינו שזה רעיל ויכול לגרום נזק.
19/05/2019 | 13:53
9
חוץ מזה הכלבים שהנוכחיים שלי אוהבים מאוד גזר וקליפות (אבל רק קליפות) של תפוחי אדמה.
חוץ מזה פלפל מתוק לפעמים כשבא להם.
לצפיה ב-'הכלבה של אחיך - היום היא מתה על ענבים, מחר היא תמות מהם'
הכלבה של אחיך - היום היא מתה על ענבים, מחר היא תמות מהם
19/05/2019 | 14:15
1
9
א ס ו ר ___ ל ת ת ___ ע נ ב י ם ___ ל כ ל ב !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"מזונות ומשקאות שאסור לכם אף פעם לתת לחתול או לכלב שלכם"

לצפיה ב-'היא פקינז בת 8 כבר'
היא פקינז בת 8 כבר
19/05/2019 | 17:30
3
אוכלת ענבים בעונה. אם היא רואה מישהו עם ענבים אז היא יושבת ומוחה כפיים כדי לקבל אותם....
לצפיה ב-'אימוץ קוקר'
אימוץ קוקר
18/05/2019 | 01:36
1
24
מעוניינת לאמץ את הכוכר שבנדון נידניאלהתן להתקשר אלי 0546313404
לצפיה ב-'אפשר תרגום, בבקשה'
אפשר תרגום, בבקשה
18/05/2019 | 17:16
3
לצפיה ב-'התייעצות להתנהגות מוזרה'
התייעצות להתנהגות מוזרה
15/05/2019 | 21:07
1
39
שלום, 
יש לנו קינג צארלס בן 9 מתוק ומחונך. לאחרונה ישנה תופעה רפואית/התנהגותית לא מובנת.
התחיל מכך שמדליקים את הקטלן לייתושים, איך שהוא שומע את הבזז הראשון הוא רץ למקום הכי חבוי בבית ונמצא בסרטס לא נורמלי. הבנו את זה ולא הפעלנו יותר. התופעה הנוספת שקוראת וקשורה, שאחרי הליכה בחוץ קצרה ביותר ובעיקר בערב הוא מגיע הביתה מתנשם עם לשון בחוץ ומביט לכל מקום לחפש מקום חבוי, נראה ממש אובד עיצות. זה חוזר על עצמו במשך היום ואין לו מצב רוח, לא אוכל טוב בנוסף.
היינו אצל הוטרינר ועשה לו בדיקות דם -תקין. יש ל אצל ו איבשה גדולה בלב כך שייתכן וירצה לתת לו כדורים.
לי נראה תופעה התנהגותית שהוא נמצא בלחץ כלשהוא ומפוחד? בנוסף לאבחנה הרפואית.
מה דעתכם?
לצפיה ב-'קודם כל, הייתי מנסה את הכדורים.'
קודם כל, הייתי מנסה את הכדורים.
17/05/2019 | 21:59
14
אם הכדורים לא יעזרו, הייתי עושה לו בדיקה פיזית יסודית יותר. הוא כבר לא צעיר ולפעמים בעיות בריאות אינן מתבטאות בבדיקות דם.
אם פיזית הכול בסדר, הייתי בשלב הבא מתייעצת עם מטפל התנהגותי. ייתכן שהכלב פיתח חרדה, אבל אי אפשר לאבחן ולטפל דרך האינטרנט, אלא במקרה כזה חייבים איש מקצוע.
לצפיה ב-'שאלת כלב וחתול'
שאלת כלב וחתול
13/05/2019 | 19:47
8
41
יש לי גור כלבים אותו אימצתי,מכיוון שהכלבים הבוגרים שלי קשישים.
14  ו 12 שנים,אין לו עם מי לשחק,היות שגם חתולים אני אוהבת,אימצתי גור חתולים.-כמובן שקניתי לו צעצועים.

השאלה-גור הכלבים נוטה לאכול את האוכל של החתולים.
אני משגיחה ככל האפשר-קניתי לו רויאל קאנין-והחתולים אוכלים פריסקיס.
האם זה יזיק לו?
תודה לעונים
רות
לצפיה ב-'לגדל חתול על פריסקיז זה בערך כמו לגדל ילד על במבה וביסלי'
לגדל חתול על פריסקיז זה בערך כמו לגדל ילד על במבה וביסלי
14/05/2019 | 12:17
2
35
זה מזון שהוא בעיקר טעים, אבל מדורג 27-29 מתוך 100, בסולם דימיטרי.
בררי בפורום חתולים מה הקישור לקובץ של דירוג מזונות לחתולים.
לצפיה ב-'זה לחתולות הבוגרות'
זה לחתולות הבוגרות
14/05/2019 | 16:50
1
9
לצפיה ב-'גם לאדם בוגר לא מומלצת תזונה על בסיס ג'אנק פוד'
גם לאדם בוגר לא מומלצת תזונה על בסיס ג'אנק פוד
14/05/2019 | 20:51
26
פריסקיז = ג'אנק פוד.
זה מזון טעים (בזכות חומרי טעם וריח), ירוד מבחינת איכות וערכים תזונתיים, ויקר מדי ביחס לאיכותו. הרוכשים משלמים על שיווק. אפילו מזונות שמיועדים לחתולי רחוב הם לרוב איכותיים יותר (וזולים יותר).
מומלץ מאד לשדרג, אם כי קשה לגמול חתול שרגיל לפריסקיז - בגלל כל חומרי הטעם והריח. אפשר לנסות לפחות לערבב במזון איכותי יותר
לצפיה ב-'לא יודעת אם המזון עצמו יזיק לו,'
לא יודעת אם המזון עצמו יזיק לו,
17/05/2019 | 22:02
14
אבל עודף מזון, אפילו אם הוא איכותי, בהחלט עלול להזיק. לכלב לא אמורה להיות גישה לא מבוקרת לאוכל מעבר למנות המוקצבות לו.
אני מציעה למקם את המזון לחתולים במקום שאינו נגיש לגור, למשל על שולחן או מדף שרק החתולים יכולים להגיע אליו.
מבחינת איכות, כמובן שרצוי להאכיל במזן איכותי, אבל זה כבר עניין אחר.
לצפיה ב-'המאמר הזה יכול ממש לעזור לך לבחור בתבונה אוכל איכותי לכלבים '
המאמר הזה יכול ממש לעזור לך לבחור בתבונה אוכל איכותי לכלבים
17/05/2019 | 22:20
3
18
זה הקישור , קריאה מהנה ומלמדת.

וכמובן שיש גם מאמר על חתולים
לצפיה ב-'*** פ ר ס ו מ ת *** פ ר ס ו מ ת *** פ ר ס ו מ ת *** '
*** פ ר ס ו מ ת *** פ ר ס ו מ ת *** פ ר ס ו מ ת ***
18/05/2019 | 13:06
7
אין זו הפעם הראשונה שהמפרסם הזה דוחף לנו את "אנימל-שופ כשעולה השאלה
על מזון/טיפול בכלבים וחתולים. ב-9/5 דחף פרסומת על קרציות. כל מה שהוא כותב
בתפוז זה פרסומות. מן הראוי שלא להגיב לו ורצוי למחוק אותו תכף להופעתו.
לצפיה ב-'*** פ ר ס ו מ ת *** פ ר ס ו מ ת *** פ ר ס ו מ ת ***'
18/05/2019 | 13:07
4

18/05/2019 | 13:07
6

לצפיה ב-'להביא כלב חדש'
להביא כלב חדש
12/05/2019 | 07:18
16
70
סנואו בת 4 נפטרה ביום שישי בערב.וכל הבית בעצב
יש לנו ילדים קטנים עד מתבגרים.

כעת אנחנו בדילמה אם להביא גור/כלב בוגר חדש ואם בכלל.
אשתי הולכת על כיוון מסוים ואני לכיוון אחר.
מי יכול לייעץ לנו בנושא?

קצת מהחוויה שלנו(שלי) מסנואו
סנואו היתה כלבה כנענית אנרגטית (מעורבת בורדר קולי עם מרמנו).
ולכן היתה צריכה להוציא הרבה מרץ
היתה מקבלת כ 3 טיולים
בבוקר עם אשתי, צהריים עם הבן ובערב אני עם הילדים.
אנחנו חיים בקיבוץ (אין גדרות בין בתים), ואסור לשחרר כלבים, והיא היתה בורחת מהבית אז זה היה מפחיד את הילדים האחרים.
קופצת על אנשים כשהיו באים ללטף כי היתה מאוד חברותית.
מתריעה על אנשים שעוברים ליד הבית/קולות מסביב.- לי הפריעה אבל לאשתי הרגישה מאוד בטוחה.

לסיכום, אני רוצה כלב למשפחה, בסגנון כלב צ'ארלס קינג, שגם אם יברח לא יפחדו ממנו ,הבת הקטנה תוכל לקחת אותה ברצועה ,היפלורגני .ואילו ואשתי רוצה כלב יותר גדול, שיתריע על אנשים/זרים. אבל מצד שני כלב ממושמע.
האם להביא גזעי/מעורב?
ויש לנו עוד שאלות, הפעם אנחנו יותר בררנים.
נשמח לעזרה
לצפיה ב-'אני תמיד בעד לאמץ :) יש כלבים ממש נהדרים לאימוץ'
אני תמיד בעד לאמץ :) יש כלבים ממש נהדרים לאימוץ
12/05/2019 | 10:45
49
ומבחינה בריאותית יש הרבה פעמים יתרון למעורבים. נראה לי שאתם צריכים להחליט על התכונות שחשובות לכם ואז ללכת יחד כל בני הבית ליום אימוץ. ממליצה ללכת לעמותות שהכלבים שוהים באומנה, כדי שיוכלו לספר לכם כמה שיותר על הכלב (איך הוא עם ילדים/ חתולים/ האם מחונך לצרכים וכו'). 
בנוגע להיפו-אלרגני, אני מניחה שאתה מתכוון לגזעים שהשיער לא נושר כמו פרווה קצרה שמתפזרת בכל הבית. גם כלבים שמעורבים בגזעים ההיפו-אלרגנים לרוב מנשירים ממש מעט ויש גם כאלו בעמותות. 
בהצלחה .
לצפיה ב-'קבלייר קינג צ'ארלס אינו היפואלרגני! וגם לא נחשב נבחן...'
קבלייר קינג צ'ארלס אינו היפואלרגני! וגם לא נחשב נבחן...
12/05/2019 | 22:51
40
ההיפואלרגניים הם מלטז, יורקשייר טרייר, שיצו ואולי עוד גזע או שניים. היורקשייר והמלטז הם נבחנים ומתריעים על כל רחש ממרחקים. 
אני התלבטתי אחרי מותה של כלבה שהייתה אצלנו שנים ושמצאנו כגורה ברחוב. הפעם הייתי חייבת להיות יותר בררנית בשל אלרגיה של אחת מנכדותי. בדקתי את כל האופציות ולקחתי 2 'פליטות' בוגרות מבית גידול שכבר לא רצה אותם כי הפסיקו להמליט. האחת מלטזית והשנייה יורקשרית. שתיהן מדהימות. היתרון של המלטז זה שאין להם בכלל ריח גוף כלבי. ליורקשיר יש. שני הגזעים דורשים טיפול רב מבחינת חפיפות ותספורות. היות והשיער גודל ולא נושר זה מחייב חפיפה אחת לשבועיים ואחת לחודשיים-שלושה תספורת. כמו לבני אדם.

הבעיה - למרות מה שנאמר כאן - אין גזעים כאלה בעמותות. חיפשתי חודשים כי לא רציתי לקנות גור. מידי פעם צץ משהו אבל כמעט תמיד עם בעיה כלשהי. 

מקווה שעזרתי. בהצלחה.
לצפיה ב-'אנחנו מגדלים פודל.'
אנחנו מגדלים פודל.
13/05/2019 | 09:00
6
37
יש פודלים בכמה גדלים, הם היפואלרגניים ומאוד חכמים. אין נשירה, אין ריח, אבל נדרש הרבה טיפוח.
יש כמה וכמה כלבים היפואלרגניים, אני אצרף רשימה ותוכלו לבדוק את התכונות של כל אחד מהכלבים שם, ולראות אם אחד מהם מתאים לכם.
צריך לזכור שאם רוצים כלב גזעי, צריך להקפיד על תעודות. כלב ללא תעודות הוא דמוי גזעי. אתם מסתכנים בבעיות גנטיות, ובמימון מטחנות גורים.
במידה ואף אחד מבני הבית לא סובל מאלרגיה חמורה, הייתי מחפשת בעמותות כלב מעורב שיש בתערובת שלו כלב היפואלרגני. אפשר למצוא כלב בוגר שהיה באומנה, ומי שטיפל בו יוכל לספר לכם על האופי של הכלב, כך שתוכלו לבחור כלב שיתאים לאופי המשפחה שלכם.
לצפיה ב-'האם מתקשרים לעמותות ליד הבית או בכללי?'
האם מתקשרים לעמותות ליד הבית או בכללי?
13/05/2019 | 09:23
2
43
הפעם אנחנו יותר בררנים,האם חשוב להביא גור?
לצפיה ב-'אם מחליטים לקנות כלב גזעי, בכל מקרה '
אם מחליטים לקנות כלב גזעי, בכל מקרה
13/05/2019 | 09:48
32
זה יהיה גור. כשקונים כלב גזעי גם יודעים למה לצפות פחות או יותר מבחינת האופי.
בכלב מעורב, לדעתי, עדיף כלב בן יותר משנה. הוא כבר לא גור, ואפשר להכיר ולהבין את האופי שלו.
הייתי מחפשת באיזור המגורים שלכם עמותות שמחזיקות את הכלבים בבתים, באומנות. אז אפשר לדבר עם הפעיל שהחזיק את הכלב, ולהבין בדיוק את ההתנהגות והתכונות של הכלב הספציפי.
עמותות שמחזיקות את הכלבים במכלאות לא יוכלו לתת לך את הפרטים האלו.
לצפיה ב-'לגבי עמותות - באתר יד 4 תמצא ריכוז של כלבים שמוצעים ע"י '
לגבי עמותות - באתר יד 4 תמצא ריכוז של כלבים שמוצעים ע"י
13/05/2019 | 18:56
19
עמותות. גורים גזעיים - חפש בהומלס. ואגב, גם בעמותות יש לשלם עבור סל אימוץ והיום זה כבר מגיע ל-800 ש"ח. 
לצפיה ב-'נכון. פודל זו בהחלט אופציה מצויינת. '
נכון. פודל זו בהחלט אופציה מצויינת.
13/05/2019 | 18:59
2
31
לגבי רוב סוגי הטריירים ברשימה שציינת, הם אינם מגודלים בארץ. רוב המגדלים מקבלים את היורקשייר טרייר, 2-3 מגדלים את הווסטי ונתקלתי במגדל שמגדל אירדייל.
לצפיה ב-'יקר, מנסה לחפש מעורב ולא מוצא.'
יקר, מנסה לחפש מעורב ולא מוצא.
14/05/2019 | 13:38
1
21
היכן יש אומנה?
לצפיה ב-'משפחות אומנה קשורות לעמותות ומסייעות להן. הכלבים לא'
משפחות אומנה קשורות לעמותות ומסייעות להן. הכלבים לא
14/05/2019 | 14:19
19
שלהם. תמיד תצטרך לעבור דרך עמותה.
אם אתה מוכן להתפשר על כלב גזעי בוגר, בן 5-6 שנים, תמצא פה ושם לעיתים בהומלס במחיר יותר זול ממחיר גור גזעי, ובמחיר שממילא תשלם בעמותה על כל כלב עבור סל אימוץ.
לצפיה ב-'לא כדאי לאמץ כי הכלבים עם בעיות התנהגות '
לא כדאי לאמץ כי הכלבים עם בעיות התנהגות
14/05/2019 | 16:13
3
34
לא כדאי לאמץ. כמעט כל הכלבים לאימוץ הם כלבי פרא שהתרבו מאונס הרבה זכרים על כלבה אחת ברחוב. בכלבי פרא אין אהבה לאדם ואין שכל. עדיף לכם לחפש כלב גזעי מסוג בינוני עם תכונות אופי שיתאים למשפחה (לברדור, למשל). כלב למשפחה צריך להיות כלב שפוי ורגוע. כלבים מעמותות לא יודעים מהי התנהגות נורמלית במשפחה. היום יש הרבה פרסומת עידוד לאמץ כלבים כדי לקבל תרומות. הרבה תרומות לעמותות. לא יתנו לכם לאמץ כלב כי אתם משפחה עם ילדים ועוד אלף סיבות כדי לא לתת לכם את הכלב ולהמשיך ולפרסם בפייסבוק מילים כמו: כלבים מסכנים תנו תרומות לעמותות.
לצפיה ב-'אין מילים... פרס התגובה המטומטמת. מנהלים, נא למחוק'
אין מילים... פרס התגובה המטומטמת. מנהלים, נא למחוק
14/05/2019 | 20:44
1
9
לצפיה ב-'זו דעתה ואפשר להפריך אותה על ידי תגובה מתאימה.'
זו דעתה ואפשר להפריך אותה על ידי תגובה מתאימה.
17/05/2019 | 22:26
10
אני לא רואה סיבה למחוק כי אין כאן שימוש בלשון פוגענית ברמה האישית.
לצפיה ב-'מה שאת כותבת זו הכללה ממש לא נכונה.'
מה שאת כותבת זו הכללה ממש לא נכונה.
17/05/2019 | 22:31
9
יש כלבים רבים שמגיעים לעמותות מבתים טובים שמסיבה כלשהי פשוט לא מסוגלים להמשיך להחזיק בהם. ברור שלא צריך לקחת כלב (כל כלב, גם לא מעמותה) רק על פי עיניו היפות, אלא לחקור על אודות ההתנהגות שלו ולוודא שהאופי מתאים למשפחה, אבל בשום אופן אין לפסול עמותות כמקום שממנו אפשר לאמץ כלבים. עוד אפשרות היא לאמץ כלב שהיה באומנה, כי אז אפשר לברר ברמה גבוהה של ודאות איך הוא מתנהג בבית ומה האופי שלו.
ואגב, גם גור שקונים בכסף עלול להתגלות כבעייתי. אין שום ערובות בעניין הזה. לפחות אם לוקחים כלב בוגר שכבר מוכר היטב בעמותה, אפשר לדעת יותר על ההתנהגות הצפויה ממנו.
ובנימה אישית - הכלב שלי אומץ מעמותה והוא כלב בעל האופי המקסים והרגע ביותר שאי פעם נתקלתי בו.
לצפיה ב-'אני ממליצה על פודל'
אני ממליצה על פודל
14/05/2019 | 19:51
1
25
אנחנו מגדלים שתיים. זהו כלב חכם מאד, אינטליגנטי, אוהב ילדים, קל לחנך ולטייל איתו, היפואלרגני, בא בכמה גדלים וצבעים.
הוא מתריע בנביחות על כל מי שמגיע אבל לא נושך. בהחלט מרתיע גנבים.
פודל גזעי עם תעודות גזע עדיף. הבעיה שאין הרבה למכירה והמחירים שלהם סביב 8000 שקלים.
פודל גזעי ללא תעודות צריך לוודא ששני הוריו פודלים ואפשר לעשות לבד בדיקה גנטית (בסך הכל זה כלב בלי בעיות גנטיות מלבד עיניים וגם זה די נדיר).
אפשרות נוספת היא למצוא באימוץ משהו דומהכמומטרייר. אבל כאן האופי הסופי לא ברור.
לצפיה ב-'לפני כשלוש שנים אימצתי מתנו לחיות לחיות כלבה מעורבת פודל'
לפני כשלוש שנים אימצתי מתנו לחיות לחיות כלבה מעורבת פודל
14/05/2019 | 20:40
24
וטרייר שהייתה מדהימה. הגיעה לשם כי הבעלים שלה חלתה באופן פתאומי ולא יכלה לטפל בה. לצערי, אימצתי אותה כשהייתה בת 13 ואחרי מספר חודשים מתה בשנתה. אבל שמחתי שהענקתי לה חודשים אחרונים בכיף.
לאחר מותה אימצתי את הטריירית ואחריה את המלטזית. אני מוצאת ששתי כלבות יחד זה נהדר להן וגם לבעלים. סוג של להקה קטנה. אני מתפתה לקחת גם שלישית...
לצפיה ב-'קינג צ'ארלס זה שק של בעיות גנטיות ונוירולוגיות'
קינג צ'ארלס זה שק של בעיות גנטיות ונוירולוגיות
15/05/2019 | 21:52
18
שבהרבה מקרים נגמר בכאב גדול לכלב ובכאב לב גדול לבעלים. לא מומלץ בכלל.
יש הרבה כלבים קטנים ונבחנים כמו צ'יוואווה למשל, אם זה מה שאתם מחפשים. לדעתי זה מציק, אבל אני מניח שזה סוג של עונה על הקריטריונים שהצבת.
כלב ממושמע זה בעיקר פונקציה של כמות העבודה איתו שאתם (המבוגרים בבית) תשקיעו. אפילו הכלבים של עוקץ עוברים תקופת הכשרה משמעותית, אין פה קיצורי דרך.
ושאלה קטנה: ממה היא נפטרה? כלב כזה לא אמור לסיים סתם כך את הקריירה בגיל 4.
לצפיה ב-'חרדת נטישה וכלוב אילוף'
חרדת נטישה וכלוב אילוף
14/05/2019 | 20:37
1
24
שלום רב, 
לפני כשבועיים אימצתי כלב (לברדור מעורב) כנראה שהה בכלביה הרבה זמן.
בהתחלה הכלב היה שרוי בדיכאון עמוק, שלושה ימים לא אכל, לא רצה לצאת , פשוט לא זז ממקומו. מצבו השתפר אך התחיל לפתח חרדת נטישה.הוא בוכה כשאנחנו יוצאים מהבית והשחיט את הדלת. הבאתי לו כלוב אילוף ולימדתי אותו להכנס אליו בהדרגה, במשך היום כשאנו בבית, הוא יושב בכלוב וישן שם עם דלת פתוחה ומרגיש די נוח.כשאני יוצאת מהבית אני סוגרת אותו בכלוב כדי שיתרגל להיות לבד ולא ישחיט את הבית.הבעיה היא שהוא הצליח פעמיים לצאת מהכלוב תוך כדי זה שהוא פוצע את עצמו קשה באף וברגל.מה לעשות? האם להתמיד או לוותר על הכלוב? האם יש שיטה אחרת לחנך גם לא לעלות על מיטחת וספות? ( אני משאירהלו רדיו דולק) תודה מראש
לצפיה ב-'הכלב לא אמור להיות מסוגל לפתוח את הכלוב.'
הכלב לא אמור להיות מסוגל לפתוח את הכלוב.
17/05/2019 | 22:24
7
אולי משהו לא תקין בסגירה או נעילה שלו. אם משתמשים בכלוב, אני ממליצה לוודא שהוא תקין ועומד בכל תווי התקן.
מצב שבו הכלב נפצע בכל פעם הוא לא תקין, ולכן לפחות עד שפותרים את הבעיה עם פתיחת הכלוב לא הייתי ממליצה להשתמש בו.
לצפיה ב-'מדוע שאלה שלי מופיע כמוסתרת כפר פעם שניה בפורום זה?'
מדוע שאלה שלי מופיע כמוסתרת כפר פעם שניה בפורום זה?
14/05/2019 | 18:11
1
10
לצפיה ב-'כי כתבת מילה "גסה" - משתין...נסה להחליף ל'עושה צרכיו''
כי כתבת מילה "גסה" - משתין...נסה להחליף ל'עושה צרכיו'
14/05/2019 | 18:48
16
ותראה שזה יתפרסם ולא יוסתר. מחידושי תפוז...
לצפייה - מוסתר
14/05/2019 | 18:07
לצפיה ב-'סיכונים באימוץ כלבים בעמותות'
סיכונים באימוץ כלבים בעמותות
13/05/2019 | 16:15
1
31
אימצתי כלב נושך וחולה. לקחתי כלב לאימוץ כי ריחמתי על כלב מסכן. נתתי לכלב אוכל, הוא תקף אותי ונשך. נתתי לו אילוף יקר והסתבר שהוא גם חולה וצריך טיפולים יקרים. נתתי לכלב מה שהייתי יכול ובסוף הכלב רץ לכביש ונדרס. הכלב גרם לעוגמת נפש רבה הרבה כסף לוטרינר וגם הדביק במחלת מעיים מדבקת בעקבותיה הופניתי למיון בית חולים וטיפול אנטיביוטי וגם מחלת עור שלא נרפאת אחרי תרופות. חשבתי על פיצויים אך בחוצפה נאמר לי שככה זה כלבים לאימוץ הם חייבים אילוף יקר וטיפולים יקרים ורצו להאשים אותי שהכלב תקף אותי. רציתי לספר על הטראומה בפייסבוק אך אנשים שמוסרים כלבים לא מוכנים שידעו את האמת על כלבים שהם מוסרים לאימוץ ואמרו לי דברים לא יפים בפייסבוק. לא מוכנים שאחרים יידעו שמוסרים לאימוץ כלבים תוקפנים וחולים שאנשים מחזירים שוב לאימוץ כי הבעיה בכלבים של העמותה. בעמותות הארורות אומרים שאנשים אשמים שכלבים נושכים אותם. זה לא נכון. בעמותות רוב הכלבים לא נורמליים עם בעיות קשות. רוצה שיידעו להיזהר בלאמץ כלבים זה יכול להסתיים במחלות ותרופות גם לכלב וגם למאמצים.
לצפיה ב-'מצטער לשמוע - מספר הערות.'
מצטער לשמוע - מספר הערות.
14/05/2019 | 16:51
22
שלום פזית,

מצטער לשמוע על החוויה הלא קלה ולא נעימה שעברת, ומאחל לך בריאות.

יש לזכור שכלב הוא בעל חיים, לא צעצוע, ולא מוצר שרוכשים בחנות.
לכן, כאשר מאמצים כלב, לא חשוב ממי, יש הכרח לקחת אותו לבדיקה וטרינרית מוקדם ככל האפשר. גם כדי לבדוק שאינו חולה, וגם כדי לקבל הנחיות לגבי האופן שבו יש לטפל בו.

כמו כן, את צודקת שלא פעם כלבים שנמצאים בעמותות הם בעלי אופי בעייתי. זה עלול לנבוע מהתעללויות שעברו בעבר, מתהליך חברות פגום כשהיו גורים, מתקופות ארוכות של בידוד וכליאה, וכיו"ב.
אכן, מן הראוי שהפעילים בעמותות מצילות הכלבים, יסבירו למאמץ הפוטנציאלי על כל כלב, ועל אופיו, מזגו ומצבו הנפשי (ככל שהם יודעים על כך לעומק - ךעיתים הם אינם יודעים). אבל גם המאמץ הפוטנציאלי צריך להבין מראש שהכלב המאומץ עלול להיות בעייתי.

לפיכך אני חושב שכל מי ששוקל לאמץ כלב, צריך להביא בחשבון שהאימוץ עלול להיתקל בבעיות, וכי אימוץ כלבה עלול להיות יקר ולא פשוט, וכי הדבר עלול להיות כרוך במשאבים לא מעטים, בכסף ובזמן.

בברכה,

אורי.
לצפייה - מוסתר
14/05/2019 | 06:27
לצפיה ב-'אבד הכלב האהוב .'
אבד הכלב האהוב .
13/05/2019 | 22:17
19
לצפיה ב-'איך מרגילים את הגור לעשות צרכים'
איך מרגילים את הגור לעשות צרכים
13/05/2019 | 19:53
1
16
בפדים שקניתי?
הספגתי את הפד בשתן שלו,וציפיתי שהוא יעשה שם.
זה לא קרה.

תודה לעונים
רות
לצפיה ב-'לדעתי הכי יעיל ללמד אותו כמה שיותר מהר'
לדעתי הכי יעיל ללמד אותו כמה שיותר מהר
17/05/2019 | 21:54
3
לעשות צרכים בחוץ. צריך סבלנות, זה לוקח זמן.
לצפיה ב-'שתי שאלות לגבי כלוב אילוף:'
שתי שאלות לגבי כלוב אילוף:
11/05/2019 | 01:05
1
33

האם מותר לשנות את המיקום שלו מדי פעם?
והאם אפשר למקם אותו גם בתוך הבית וגם בחוץ? הבנתי שמומלץ שיהיה במקום מרכזי אבל הוא ממש גדול ולא כל כך מתאים שיהיה באמצע הבית.
לצפיה ב-'בד"כ אני נגד כלוב אילוף בד"כ'
בד"כ אני נגד כלוב אילוף בד"כ
12/05/2019 | 00:52
22
לדעתי כלב אינה חיה שאמורה להיות בכלוב. נכון שכלב אוהב לפעמים משהו קטן וחשוך שמדמה מאורה - אבל כלוב אילוף לא מייצר עבורו את אותו צורך. בעיקר כי הוא סגור.
בטווח הרחוק הכלוב מייצר יותר הפרעות מאשר בלעדיו.
יש מקרים חריגים שבהם הכלוב חשוב ומהווה נדבך באילוף עם מאלף מוסמך. במקרה כזה ואם זה המצב אצלכם הייתי מציעה להתיעץ עם המאלף.
בעיני, הנחת כלוב עם הכלב בחצר משמעותה גידול כלב בחצר בתוך מלונה נעולה. לא מומלץ. ולכן באמת עדיף דאם כבר עלוב אז הוא יהיה במקום מרכזי שהכלב יכול לראות ולתקשר עם בני הבית.
לצפיה ב-'גבינה לבנה לגור כלבים'
גבינה לבנה לגור כלבים
08/05/2019 | 11:29
5
45
שלום רב
אני מאכילה את גוצ'י ברויאל קנין לגורים.

האם מותר לתת לו כף גבינה לבנה שיקבל סידן?

תודה לעונים
רות

לצפיה ב-'אין באמת צורך ויכול לעשות כאבי בטן'
אין באמת צורך ויכול לעשות כאבי בטן
08/05/2019 | 23:24
3
37
ותכף יהיה חסר רויאל קנין לפחות לחצי שנה:
https://www.animalshop.co.il/page/%D7%A8%D7%95%D7%...
18/05/2019 | 13:24
1
שוב המפרסם של אנימל-שופ

למחוק !!!!!!!!!!!!!!!!!
18/05/2019 | 13:24
שוב המפרסם של אנימל-שופ

למחוק !!!!!!!!!!!!!!!!!

18/05/2019 | 13:25
שוב המפרסם של אנימל-שופ

למחוק !!!!!!!!!!!!!!!!!

לצפיה ב-'כעיקרון מותר, אך לדעתי מיותר.'
כעיקרון מותר, אך לדעתי מיותר.
09/05/2019 | 10:47
34
במזון איכותי לכלבים אמורים להיות כל המרכיבים התזונתיים הדרושים לו. במקרה הטוב, זה לא יגרום לבעיות, אבל אני גם לא רואה את התועלת בכך ובנוסף יש כלבים שעלולים להיות רגישים לזה.
אם בכל זאת את רוצה לנסות, הייתי נותנת לו בהתחלה ממש קצת כדי לוודא שזה לא גורם לתגובה לא טובה, כמו שלשולים והקאות. ובכל מקרה לא כדאי לתת מזה הרבה.
לצפיה ב-'שינוי בהתנהגות של ההאסקי שלי'
שינוי בהתנהגות של ההאסקי שלי
08/05/2019 | 09:25
2
39
היי, לפני כחודש חל שינוי בהתנהגות של ההאסקי שלי, בן הארבע. 
כל פעם שאני חוזרת הביתה אחרי כמה שעות שהוא היה בהן לבד, 
כל הבית (ובעיקר משקוף הדלת) מלא ברוק, ומההתרגשות שחזרתי הביתה,
הוא גם משתין. 
שמתי מעין מחסום על המשקוף, אז הוא התחיל ללקק ולכרסם את הרגליים שלו, לפעמים עד זוב דם!
הוא כל הזמן נוטף רוק, מתנשף.
כשאני בבית, אין לו את ההתנהגויות האלה! אבל הוא כן צמוד אליי כל הזמן,
הולך אחריי לכל (!) מקום. 
אציין שלפני כחודש נסעתי מחוץ לעיר ליום שלם והשארתי אותו אצל חברה
(שלא כל הזמן היתה בבית) עם כלבת האסקי נוספת, שהוא מכיר היטב ואוהב. 
מאז אותו היום, התנהגותו השתנתה. 
יש למישהו רעיון מה קורה לו ומה עושים עם זה? 
תודה מראש ויום טוב, ענת.

לצפיה ב-'ייתכן שהוא חוה איזשהו סטרס.'
ייתכן שהוא חוה איזשהו סטרס.
09/05/2019 | 10:43
1
27
אולי קרה משהו במהלך הביקור הזה שאת לא מודעת אליו בין הכלבים (או כל דבר אחר שעלול היה לקרות במהלך הביקור). אם התנהגות השתנתה במידה כזו קיצונית אחרי הביקור, רוב הסיכויים שיש קשר.
אני חושבת שכדי לאבחן מה גורם לבעיה ובתקווה לטפל בה, יש צורך באיש מקצוע, מטפל התנהגותי טוב. זה לא משהו שאפשר לפתור לבד.
לצפיה ב-'אוקיי, תודה רבה :)'
אוקיי, תודה רבה :)
09/05/2019 | 20:34
5
לצפיה ב-'הכלבה שלי אוכלת זבל מהריצפה '
הכלבה שלי אוכלת זבל מהריצפה
06/05/2019 | 10:03
1
35
דיי אני כבר מיואש...הכלבה לא מפסיקה לאכול שטויות מהריצפה במיוחד בפארק איפה שאני מטייל איתה ליד הבית. זה המקום היחידי שיש לנו איפה לטייל..אני כבר לא יודע מה לעשות...למישהו יש טיפ?
לצפיה ב-'תאלף אותה להפסיק לעשות את זה'
תאלף אותה להפסיק לעשות את זה
08/05/2019 | 03:24
31
בחיפוש ראשוני באינטרנט (אילוף כלב לא לאכול מהרצפה) מצאתי מקורות רבים שמדריכים איך לאלף כלב לא לאכול מהרצפה. הבאתי 2 מהם:

לגבי המקור הראשון, "מולי - חיות מחמד", לא מצאתי דבר על בעלי העסק והכשרתם באילוף, אבל התהליך שמוצע, כתוב יפה ונותן מספר אפשרויות לשימור ההבנה בתום הלימוד.

המקור השני "LaDog" ידוע כמומחה/ים באילוף כלבים למשימות הגנה ותקיפה

אם תחפש בעצמך, בטח תגיע למקורות נוספים, אבל הרעיון די ברור ולא מסובך, רק דורש התמדה.
לצפיה ב-'ללמוד מהחיות לחיות'
ללמוד מהחיות לחיות
07/05/2019 | 11:04
47
לצפיה ב-'לימון על האוכל של הכלב'
לימון על האוכל של הכלב
06/05/2019 | 17:57
1
46
ראיתי את הסירטון הזה בקבצוה בפייסבוק  people & dogs
ופשוט הייתי חייבת לשתף גם פה, נקרעתי מצחוק:

לצפיה ב-'צר לי לומר לך, אבל פגיעה באמון של הכלב בבעליו זה לא מצחיק'
צר לי לומר לך, אבל פגיעה באמון של הכלב בבעליו זה לא מצחיק
07/05/2019 | 10:39
30
כלב מפתח בבעליו אמון מוחלט עד שיבלע - מבלי לבדוק - כל דבר שהבעלים יגיש לו. כשהאמון הזה נפגע, הכלב חושד בכל דבר, ויחלוף זמן עד שיחזור לבטוח בו כמקודם.

הכרתי משפחה שבה הילדה הגישה לכלבה חתיכת פלפל חריף. הכלבה תפסה את ה"מזון" הזה ואחרי שניה ירקה אותו על הרצפה. הילדה צחקה ונהנתה מהמתיחה, אבל אח"כ, עברו שבועות רבים עד שאותה כלבה הסכימה לקבל משהו מידה של הילדה, אפילו אם היה זה מזון אהוב.
לצפיה ב-'החרמת כלב'
החרמת כלב
05/05/2019 | 09:39
1
67
יש לי מקרה קצת עצוב, אנחנו משפחה שמגדלת כלב לברדור מעורב עם גולדן כבר 5 שנים. מגיל 3 חודשים הוא איתנו. עברנו אילוף בגיל צעיר עם שיטת אילוף "קצת אגרסיבית" (בדיעבד). הכלב שלי מקסים בבית. אבל בחוץ הוא קצת מפוחד ולא מסתדר עם כל הכלבים ולפעמים תוקף. לצערי הרב הוא השתחרר לי לאחרונה פעמיים מהרצועה ותקף כלבים קטנים שלצערי הרב 2 הכלבים לא שרדו...עכשיו הוא שוב בהסגר ורוצים להחרים לנו אותו. מנסה להציל אותו למרות הכל ולהשקיע שוב באילופים, מחסום ומה שנדרש ואפילו להתחייב שרק "החזקים" אצלי בבית יטיילו איתו. לא בטוחה שאצליח לשחרר אותו מההסגר הפעם. יש פה אנשים עם עצות טובות בנושא?
לצפיה ב-'נשמע שאת צריכה עזרה מקצועית'
נשמע שאת צריכה עזרה מקצועית
06/05/2019 | 15:46
35
ישנם עו"ד שמתמחים בתחום הזה של בע"ח, אני מכיר את סיון נווה, אבל ישנם נוספים.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה