לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3904139,041 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'חוק המתיחס לטיפול בגופות חיות מחמד'
חוק המתיחס לטיפול בגופות חיות מחמד
17/03/2019 | 22:51
1
18
שלום לפורום ,
האם קיים חוק המסדיר את הטיפול בגופות חיות מחמד שמכל סיבה שהיא סיממו את חייהן ?
תודה
לצפיה ב-'כן ולא'
כן ולא
17/03/2019 | 23:35
19
כן, יש בישראל תקנות לקבורת בעלי חיים (רק כלבים , חתולים, תוכים ושאר חיות לא מענינות אף אחד),
ולא, אף אחד לא מישם אותם,
החוק מחייב שכל עיריה תקצה שטח לקבורת בעלי חיים, רק שאף עיריה בישראל לא עושה את זה, מה שכולם עושים זה למצוא שטח בחורשה / יער ולקבור לבד או למצוא חבר שיש לו משק במושב,
אגב, החוק בישראל הוא משנת 1930, מה שמראה כמה זה מעניין את מישהו
שאף אחד לא טרח לשנות חוק בריטי
או ליישם אותו, מצד שני, עברו רק 89 שנה , אז העיריות עדיין לא הספיקו, תן להם צאנס,
לצפיה ב-'כלב לבת שלי.'
כלב לבת שלי.
17/03/2019 | 07:36
1
23
אשמח המלצה לכלב קטן, שישן עם הבת שלי ויהיה עם הבת שלי.
אנחנו חיים בקיבוץ, ויש לנו כבר כלבה כנענית אנרגטית בטירוף(עירוב של לבדרדור+מרמנו) . שחיה איתנו בבית.

אבל אני מחפש משהו לבת שלי, שתוכל להוביל אותה, להרים אותה,לישון איתה, ללכת איתה לגן. ובלי נשירת שיערות
אשמח להמלצה
תודה
לצפיה ב-'כלב הוא לא דובי צעצוע שמרימים וישנים איתו והולכים איתו לגן'
כלב הוא לא דובי צעצוע שמרימים וישנים איתו והולכים איתו לגן
17/03/2019 | 12:01
17
יש לו צרכים ורצונות ואופי משלו ולא נכון להתייחס אליו כאל חיית המחמד של הילד. 
הכלב לאו דווקא ירצה לעשות כל מה שהבת שלך תרצה לעשות איתו וזה לא נכון להטיל את כל החלומות והשאיפות שלה על כלב קטן. יש גם עניין של יחסי הכוחות בין הכלבים בבית, ואי אפשר להתייחס אליהם כל כך שונה. 
לצפיה ב-'תוקפנות נגד כלב ספציפי'
תוקפנות נגד כלב ספציפי
07/03/2019 | 17:52
13
68
היי, אני אובדת עצות. הכלב שלי, מעורב (דוברמן, מלינואה ועוד מכל טוב) בן 3, מסורס, שקט ומקסים עם כולם. אוהב אנשים וכלבים אחרים. תמיד משחק עם כלבים וכלבות כשנפגשים בטבע. בבית קצת יותר טריטוריאלי. מדי יום אנחנו יוצאים עם הכלב לטיול של אחה"צ, ברוב המקרים עם השכן וכלבו - סוג של טרייר חמוד - מסורס אף הוא, וכולם מרוצים. השניים האלה, שמשון ויובב אנחנו קוראים להם, רצים זה אחרי זה ומשחקים. המעורב שלי לא כל כך סבלני אל הטרייר. זה הכלב היחיד שאין לו כל כך סבלנות אליו, מה עוד שהקטן קצת מתגרה בו ואז מתחילות חשיפות שיניים של המעורב וקולות רמים של אי שביעות רצון. נראה שהטרייר לא מוטרד. היום, לפתע הפך המשחק הרגיל לריב של ממש והכלב שלי ממש התנפל על הכלב של השכן, שהתחיל ליילל. השכן בקושי הצליח להפריד. היה נראה שהכלב שלי היה אחוז אמוק. שום דבר שניסיתי ואמרתי לא גרם לו לעזוב את הקטן ולבוא אליי. ובדרך כלל הוא ממושמע ביותר. ואחרי כל הדרמה הזו אני שואלת: מה עושים עם הכלב שלי? איך מונעים ממנו להיות כל כך תוקפני, במיוחד עם הטרייר? האם יש לי סיבות להיות מודאגת? מה אתם מציעים?? תודה רבה
לצפיה ב-'מישהו?? זקוקה לעצה שלכם'
מישהו?? זקוקה לעצה שלכם
07/03/2019 | 20:57
2
29
כאמור אובדת עצות
לצפיה ב-'להמנע ממגע ביניהם. על רצועות וזהו.'
להמנע ממגע ביניהם. על רצועות וזהו.
08/03/2019 | 23:16
1
12
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/03/2019 | 10:03
6
לצפיה ב-'יש כלבים גדולים שקטנים מעוררים אצלם אינסטינקט ציד'
יש כלבים גדולים שקטנים מעוררים אצלם אינסטינקט ציד
10/03/2019 | 09:53
1
45
וזה יכול להיות מאד מסוכן, חובה להפריד בינהם ולא להכניס אותם יחד משוחררים לגינה. 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/03/2019 | 11:13
6
לצפיה ב-'"בבית קצת יותר טריטוריאלי" - מלינואה בגיל 3-4 '
"בבית קצת יותר טריטוריאלי" - מלינואה בגיל 3-4
10/03/2019 | 11:03
5
38
מגיע לבגרות מלאה ומתחיל לשמור על הטריטוריה שלו ברצינות תהומית. אני אומר זאת, מתוך היכרות עם זכר כזה, בשכנותי, שהיכרתי עוד מהיותו גור וחיבבתי מאוד, מפני שהזכיר לי במראהו את כלבתי ג'יני, עליה השלום. היום, או מאז שמלאו לו 3-4 שנים, הוא עדיין מתוק, מתלטף ומלקק (ממש כלב לנשנש), כשאנחנו נפגשים ברחוב, אבל כשהוא בחצר, מעבר לשער הסגור, הוא "חובש כובע עבודה" וחושף שיניים, כשאני מתקרב לשער וקורא בשמו. ברור לי שהוא מזהה אותי, אבל גם ברור לי שלא יהסס לתקוף, אם אפתח את השער ואצעד לתוך החצר שלו. אני מכבד את תכונתו זו. שני קודמיו הורעלו למוות ע"י פורצים וטוב שיידע להישמר מפני פולשים.
כ"מלטף סדרתי", אני מסתפק בפגישות אקראיות אתו ברחוב ומוצא לי כלבים חופשיים אחרים להתיידד אתם. אין לי ידע לגבי האופי של דוברמן.
לצפיה ב-'תודה אבל כאן מדובר במפגש מחוץ לבית'
תודה אבל כאן מדובר במפגש מחוץ לבית
10/03/2019 | 11:19
4
24
ושם יש התנגשות..
לצפיה ב-'לגבי התוקפנות עם הטרייר, '
לגבי התוקפנות עם הטרייר,
10/03/2019 | 11:20
3
50
גיל 3 מאוחר לביצוע חשיפה, אבל אפשר לעבוד עם מאלף על נושא האדישות. עם זאת, עלייך להביא בחשבון, שבמצב משחק, כל הכללים נדחקים הצידה. הפתרון היחיד, כפי שאני רואה זאת, הוא להימנע מהפגשתם, כשהם - שניהם - לא קשורים.
בהודעתי הקודמת, התייחסתי לדברים שאמרת, בהודעתך הפותחת, על טריטוריאליות בבית.
לצפיה ב-'תודה רבה, מקבלת ועל'
תודה רבה, מקבלת ועל
10/03/2019 | 12:22
2
37
איזה אדישות אנחנו מדברים???
לצפיה ב-'אדישות כלפי בעח"י '
אדישות כלפי בעח"י
10/03/2019 | 16:20
1
48
שמעוררים את יצר הציד אצל גזעים ציידים ששימרו אותו. ה-דוגמה הקלסית היא אדישות לחתולים, אבל גם לכלבים קטנים, שמדמים ציד, או לאנשים רצים, שמדמים בריחה.
לצפיה ב-'וואו, תודה שהחכמת אותי'
וואו, תודה שהחכמת אותי
10/03/2019 | 19:07
12
לצפיה ב-'בהחלט יש סיבה להיזהר'
בהחלט יש סיבה להיזהר
12/03/2019 | 00:29
1
34
כי אם הכלב שלך יגרום נזק לכלב השני, ראשית חבל על הכלב ושנית זה עלול להסתיים בתביעה כספית. 
ראשית חייבים להפריד. אפשר אולי לנסות לצאת לטיולים נפרדים או ללכת עם רצועה בלבד. שנית, אפשר לנסות לערב מאלף או מטפל התנהגותי.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/03/2019 | 12:05
7
לצפיה ב-'תגידו, מה החידוש הזה של "לחץ לצפיה - מוסתר"?'
תגידו, מה החידוש הזה של "לחץ לצפיה - מוסתר"?
09/03/2019 | 01:00
2
29
מה שטוב בפורום, זה כותרות גלויות וכל אחד יכול לבחור מה מעניין אותו יותר ומה פחות. אני, אישית, מסווג את המסתתרים כ"לא מעניינים".
לצפיה ב-'גם אני תהיתי, מסתבר שזה מסנן מילים פויה '
גם אני תהיתי, מסתבר שזה מסנן מילים פויה
09/03/2019 | 14:47
1
38
הרובוט עוד דביל (עכשיו ההודעה הזו בטח תוסתר) ומסנן גם דברים לא בעייתיים בכלל, ומצד שני הם לא טרחו לספר לגולשים למה הם עשויים לצפות או לא לצפות מלחיצה על הכותרת הזו. אבל זה תפוז, אז צפוי שגם את זה הם יעשו גרוע.
לצפיה ב-'אפשר לסנן ביטויי גנאי ובגוף ההודעה לציין ש"בוצע סינון"'
אפשר לסנן ביטויי גנאי ובגוף ההודעה לציין ש"בוצע סינון"
10/03/2019 | 12:18
27
כמו "בוצעה עריכה בהודעה זו", בעקבות עריכה ע"י הכותב.
לצערי, אתה צודק בהערכתך, את איכות הביצוע של החידוש. זה נראה כמו הזמנה ללחוץ על קישור, שבקלות רבה יכול להיות ממקור שלילי. אם מישהו רוצה להסביר להנהלת תפוז את הבעייתיות, ויש לו אורך רוח של כמה חודשים - שתבוא עליו ברכה. אני, כאמור, אמנע מפתיחת הקישור הזה.
לצפיה ב-'היכן לשים את הכלב פודל טוי לחודש?'
היכן לשים את הכלב פודל טוי לחודש?
07/03/2019 | 11:00
4
47
אבקש את עזרתכם מה עושים עם כלב לחודש ? פנסיון ללא אוכל דורשים 3000 ש"ח
זה הגיוני ?
לצפיה ב-'חושבת שכן'
חושבת שכן
07/03/2019 | 13:02
1
37
כי  רוצים לתת אוכל  ואם לא זה 30 ש"ח ליום זה התעריף כי זה אחריות על צוות או אדם בפנסיון שישמור על הכלב  צרות
לצפיה ב-'זה 100 שקל ליום'
זה 100 שקל ליום
07/03/2019 | 19:12
26
לא יודע עד כמה זה נחשב מחיר סביר כי לא יצא לי להכניס את הכלבה שלי לפנסיון מעולם, אבל זה גם תלוי אם זה פנסיון ביתי או כלובים, כמה כלבים נמצאים שם במקביל ועוד נתונים שאין לנו.
לצפיה ב-'אני משלמת 100 ש"ח ליום בפנסיון, ללא אוכל.'
אני משלמת 100 ש"ח ליום בפנסיון, ללא אוכל.
08/03/2019 | 09:38
24
הבנתי שמורידים קצת את המחיר בשהיה לטווח ארוך. אמרה לי בעלת פנסיון שבשבוע הראשון היא לוקחת 100 ליום, ואח"כ זה יורד ל90.
אני מכירה פנסיון אחר, בו לוקחים 80 ליום. תלוי באיזור.
מדובר על פנסיונים ביתיים, ללא כלובים.
לצפיה ב-'אולי אפשר למצוא קרוב משפחה'
אולי אפשר למצוא קרוב משפחה
10/03/2019 | 06:15
21
שיהיה מוכן לארח את הכלב אצלו לחודש. אפילו תמורת סכום סמלי כלשהו.   
או שכן/מכר/חבר שאוהב כלבים וישמח לעזור לכם בזה.
לצפיה ב-'את ההודעה "לחץ מוסתר "או משהו כזה'
את ההודעה "לחץ מוסתר "או משהו כזה
10/03/2019 | 00:46
30
רואים את ההודעה של נתנאלבשלמותה  אזלא צריך לדאוג. הרובוט דביל אכן ,אבל גם הוא לא סינן .אפשר להרגע .גם את ההודעות שלכם לא יסננו לדעתי .

לילה טוב
לצפיה ב-'גררר...... בא לי לנשוך אותם !!!!!'
גררר...... בא לי לנשוך אותם !!!!!
09/03/2019 | 01:28
37
לוקחים פעילות מבורכת, כמו זו של shirul2, ועושים ממנה הונאת רשת.
כותרת: מי רוצה לאמץ כלבים מתוקים לפני שירדימו אותם? הונאת הרשת שמפילה רבים בפח
קישור: https://www.eset.co.il/eset-blog/dog-adoption-scam...
אני מתאר לעצמי, שהפראיירים במקומותינו, שנופלים בפח הזה, הם אלה שהולכים שולל אחר תמונות יפות של "גזעיים". זו עדיין חוצפה ונבזות, אם כי מנקודת המבט של ההיצע לאימוץ - יש בזה משהו מן הצדק הפואטי (וסליחה על הציניות).
לצפיה ב-'ספריי שמונע מהכלבים לעלות על הספה'
ספריי שמונע מהכלבים לעלות על הספה
04/03/2019 | 18:46
1
31
טוב,החלפתי ספה בפעם המי יודע,קניתי ספריי למנוע מהם לעלות על הספה-זה ממש לא עוזר.

היום קניתי ספריי אחר GET OFF,ולא נראה לי שזה עוזר.
יש גם חתולים .
מה עושים?
אודה לעוזרים
תודה
רות
לצפיה ב-'לקחת מאלף או למנוע גישה לספה'
לקחת מאלף או למנוע גישה לספה
05/03/2019 | 12:19
24
אין פתרון קסם או ספריי שמרססים שימנע מכלב לעלות על הספה. צריך לאלף אותם לזה שהם רובצים רק במיטה שלהם/ כורסה שלהם או על הרצפה ולא על הספה. הכי פשוט לקחת שיעור עם מאלף. עוד אופציה זה למנוע גישה לספה כשאתם לא בבית. יש אנשים ששמים נייר כסף או סירים ומחבתות על הספה כשהם יוצאים מהבית והמגע והצלילים האלו לא נעימים לכלב אז הם לא יקפצו על הספה. 
לדעתי אם רק מדובר בעניין של שיערות על הספה, אולי אפשר גם לכסות בשמיכה את הספה. עם חתול נראה לי שזה קרב אבוד...
לצפיה ב-'מי יתן בית חם לזוהרה?..'
מי יתן בית חם לזוהרה?..
01/03/2019 | 22:29
3
82
שובר את הלב..
קטנה ומתוקה וזקוקה לבית חם!

לצפיה ב-'האם יש חדש לגבי זוהרה '
האם יש חדש לגבי זוהרה
09/03/2019 | 00:30
2
60
האם מישהו אימץ אותה ?
לצפיה ב-'לצערי אין לי מושג..'
לצערי אין לי מושג..
13/03/2019 | 01:05
1
12
אני משתדלת לפרסם מדי פעם כדי שתהיה לפוסטים חשיפה גם כאן..
אבל יכולה לדעת רק אם עדכנו שם..
לצפיה ב-'חבל מאד על הכלבה'
חבל מאד על הכלבה
13/03/2019 | 20:03
61
נקווה שמישהו יאמץ אותה
לצפיה ב-'עצות בגידול גורה'
עצות בגידול גורה
26/02/2019 | 20:57
3
42
היי
בן הזוג שלי ואני אימצנו גורה בת 5 חודשים לפני כמה ימים..מעורבת בינונית 
אשמח להתייעץ בכמה שאלות
* שנינו רוב היום נמצאים בעבודה, אנחנו יוצאים איתה בבוקר פעמיים, אני מגיעה הביתה בסביבות 17:30 ואז מוציאה אותה שוב לטיול ארוך, ואח"כ בערב לפי הצורך וגם באמצע הלילה אם מבקשת לצאת.. היא למדה מהר יחסית שעושים צרכים בחוץ ולא בבית.. אבל במהלך היום נמצאת בכלוב אילוף ובורח לה קקי שאותו היא מורחת על כל הכלוב בזמן שהיא כנראה מנסה לצאת.. רעיונות איך לגרום לה לעשות אותו במקום אחד ולא למרוח? 
* בגלל שאנחנו נמצאים רוב היום בעבודה, יוצא שהיא אוכלת רק בבוקר וכשאני חוזרת מהעבודה וזהו.. גם כששמים לה ארוחה נוספת מאוחר יותר היא לא כ"כ נוגעת בה.. זה תקין? היא מאוד אוהבת את האוכל שקנינו לה ואוכלת גם אורז לבן כי יש לה יציאות רכות מידיי.. 
* אם היא נמצאת בכלוב כשאנחנו לא בבית היא תמיד הופכת את הכלי של המים בהתפרעות שלה בתוך הכלוב.. גם כשהיא בכלוב רק חצי שעה.. נוצר מצב שרוב היום היא בלי מים.. איך אפשר למנוע ממנה להפוך את הכלי? 
אני יודעת שזה לא אידיאלי שהיא רוב היום בכלוב.. לא תיכננו לאמץ גורה אבל כך יצא ואנחנו לא נוותר עליה ונחזיר אותה חזרה להסגר לקוות שמישהו אחר יאמץ אותה.. אנחנו נותנים לה המון אהבה כשאנחנו בבית והיא כלבה דיי רגועה ולא משתוללת הרבה.. אוהבת לישון הרבה ופחות משחקת בצעצועים, מעדיפה ללעוס עצמות.. נשמח לשפר לה את החיים כמה שאפשר

לצפיה ב-'גורה בת 5 חודשים יכולה להתאפק עד 6 שעות, אין לה בשלות למעבר'
גורה בת 5 חודשים יכולה להתאפק עד 6 שעות, אין לה בשלות למעבר
27/02/2019 | 12:30
33
אתם צריכים לדאוג שמישהו יוציא אתה בצהריים, או דוג ווקר או לשלם לנער אחראי מהבניין שיקח אותה לסיבוב קצר אחרי בית הספר. 
אמנם אתם לא מתכוונים לכך, אבל זו לסגור אותה בכלוב שהיא נאלצת לעשות צרכים על עצמה ולהתפלש בהם מחוסר מקום זו התעללות בגורה. 
בכלל מי אמר לכם להשתמש בכלוב אילוף? גורים לא שמים בכלוב אלא בגדר גורים, עם מיטה , מזון ומים, צעצועים ופד לצרכים. השימוש בכלוב אילוף בגיל הזה וההרגלה הלא נכונה (זו לא שיטה מתאימה לגורים) תגרום לה בעיות התנהגות קשות. 
לצפיה ב-'בכלוב אילוף או בגדר גורים?'
בכלוב אילוף או בגדר גורים?
01/03/2019 | 06:52
28
כלבה צעירה לא יכולה להתאפק עד חמש וחצי.   אם היא עושה בכלוב זה אומר שהיא לא יכולה להתאפק.  כלבים ממש לא אוהבים לעשות במקום מחייתם. וככה בעצם את נרגילה אותה כן לעשות במקום מחייתם וזה עלול לפגוע בדחיית הצרכים כשהיא תיגדל (תתרגל לעשות בקרבת .ולא תתאפק).
דבר שני, אם זה כלוב אילוף שזה ממש קטן - אז ממש לא. אפשר להשאיר אותה סגורה בחדר או בתוך גדר גורים גדול .   נשארות בכלוב כל כך הרבה שעות לבד עלולה להשפיע עליה לרעה כשתגדל (חרדות, תוקפנות ושלל ירקות).
אז או דתנצאו מישהו שיבוא קבוע להוציא אותה בצהריים או שתאפשרו לה מרחב גדול כמו חדר עם פסים בצד שעליהם היא תוכל להתפנות עד שובכם.
לצפיה ב-'לא לכל כלב מתאים כלוב אילוף '
לא לכל כלב מתאים כלוב אילוף
07/03/2019 | 21:53
13
1. אתם נותנים לה הרבה שעות להתאפק. אם אין ברירה אז לפחות אל תשימו אותה בכלוב אילוף. אם אתם חוששים שתלכלך את כל הבית אפשר בחדר/מרפסת.
אנחנו גם אימצנו לפני כמה שנים כלב בגיל הזה אבל הילדים ירדו איתו גם בצהריים. לא בטוח שהיה מצליח להתאפק. בכל מקרה זה לתקופה קצרה יחסית. בעוד חצי שנה כבר תוכל להתאפק בלי בעיה.
2. אם היא מצליחה להפוך את המים או ללכלך את עצמה עם הצרכים שלה זה בעיה. תנסו להתייעץ עם מאלף. נראה שאין לה מספיק מקום.
כל הכבוד שאתם לא מוותרים עליה. הכלב שלנו (שגם אותו לקחנו מהסגר) היה מאוד בעייתי כגור ובגיל שנה וחודשיים כבר נרגע לגמרי. גורים נוטים להרוס את הבית וללעוס את הרהיטים. למרות זאת מעולם לא היה בכלוב/גדר אילוף. נראה לי שכדאי לנסות משהו אחר.
המון הצלחה 
לצפיה ב-'גירוד בגב ליד הזנב לכיוון הגב ופרווה נושרת'
גירוד בגב ליד הזנב לכיוון הגב ופרווה נושרת
26/02/2019 | 15:37
3
29
שלום רב

הכלב הקשיש שלי בן 14 שנים,מתגרד באיזור קצת מעל הזנב-אין לו פרעושים-שמתי אמפולה לפני יומיים.

מהי הסיבה,והמקום נעשה קצת קרחת.
גם לכלב השני שהוא בן 12 שנים יש אותה תופעה.

פשוט מסקרן אותי
תודה
רות
לצפיה ב-'זה מכונה hot spot'
זה מכונה hot spot
26/02/2019 | 16:08
2
34
זו בדרך כלל רגישות על בסיס אלרגי, יש תרופות שעוזרות עם זה, דברי עם הוטרינר שלך.
לצפיה ב-'זה בעיקר אצל כלבים קשישים?'
זה בעיקר אצל כלבים קשישים?
26/02/2019 | 16:57
1
9
לצפיה ב-'יש גזעים שנוטים לזה יותר מאחרים'
יש גזעים שנוטים לזה יותר מאחרים
26/02/2019 | 18:37
29
וגם הגיל עושה את שלו מבחינת היחלשות מערכות הגוף.
הרבה פעמים זה קשור גם לתזונה, אם הם אוכלים מזון מבוסס עוף יכול להיות שמעבר למקור חלבון אחר כמו טלה יעזור, אבל הייתי מצפה שאם זה היה המקור לבעיה היא היתה מופיעה עוד קודם.
חוזר על המלצתי לדבר עם הוטרינר.
לצפיה ב-'יתכן והמיקום מרגיש פחות "מוגן" מול מז"א סוער (רעמים) או רעש '
יתכן והמיקום מרגיש פחות "מוגן" מול מז"א סוער (רעמים) או רעש
02/03/2019 | 21:11
15
הכלבה שלי (חופשיה בבית) מצטנפת בכ-3 מקומות שמרגישים לה "מוגנים" יותר בעת רעמים/מטוסים/בומים. אחד מהמיקומים הנ"ל הוא מתחת לשולחן בממ"ד 
לצפיה ב-'שאלה לגביי אישור לכלב לעלות לטיסה - אישור תמיכה נפשית'
שאלה לגביי אישור לכלב לעלות לטיסה - אישור תמיכה נפשית
24/02/2019 | 10:36
1
48

אודה מקרב לב לכל מי שיש לו מידע או עשה את זה בעצמו,
אני מגדל כלב כבר 14 שנה וכל חיי וסובבים סביבו, אני אפילו עובד מהבית רק כדי להיות איתו כי כשהוא בלעדיי ואני בלעדיו שנינו בחרדה :) עכשיו אני חייב לעשות רילוקשיין לחו"ל לאירופה ולקחת אותו איתי, הוא לא יכול להיות בתא המטען כי הוא זקן וחרדתי מאוד, בחברת התעופה אמרו אין בעיה שאביא מכתב מפסיכולוג שזו חיה תמיכה נפשית אבל עד עכשיו כל הפסיכולוגים אמרו "זה לא התחום שלנו" . האם יש פה מישהו שעשה את זה בארץ ואני יכול לדבר איתו? יודע על פסיכולוגים שמכירים את העניין ויכול להמליץ? אני ממש אובד עיצות, אני חייב לטוס עוד חודשיים ושום דבר לא זז. בלעדיי הכלב ימות לבד בארץ ואם יסע בתא מטען רוב הסיכויים  שלא יגיע בחיים. אנא עזרו!

לצפיה ב-'לגבי אישור '
לגבי אישור
26/02/2019 | 08:56
26
אישור מפסיכולוג לא יתקבל,
אתה צריך מכתב מפסיכיאטר.
וגם זה לא מהיום למחר.
פנה לתחנה לבריאות הנפש במקום מגוריך, קבע פגישה עם פסיכיאטר,
אחרי שתאובחן ויתברר שהכלב הוא חיוני וטיפולי למצבך אולי תקבל אישור או מכתב המלצה.
אם אתה לא מאובחן כבר מזמן כחרדתי עם צרכים מיוחדים כמו נוכחות כלב טיפולי, בספק אם תצליח לשכנע את הפסיכיאטר 
וגם צריך לבדוק מה מדיניות חברות התעופה בעניין.
בכל מקרה שיהיה בהצלחה

לצפיה ב-'ספריי שמונע מהחיות לעלות על הספה'
ספריי שמונע מהחיות לעלות על הספה
25/02/2019 | 13:53
1
37
טוב,אני מחליפה ספה בפעם המי יודע.

מבקשת המלצה לספריי שבאמת עובד,להרחיק כלבים וחתולים מהספה

תודה
רות
לצפיה ב-'זה משתנה מחיה לחיה'
זה משתנה מחיה לחיה
26/02/2019 | 04:23
33
יש שעובד עליהם מוצר אחד, ויש שמתעלמים מאותו מוצר ומתרחקים מאחר, תצטרכי לנסות ולראות מה עובד על החברה שלך.
בגדול - אין פתרונות קסם וצריך להשקיע ולהתמיד בחינוך. זה אפשרי, אם כי לא פשוט. בטח בחתולים.
לצפיה ב-'הצלה דחופה!!'
הצלה דחופה!!
25/02/2019 | 22:33
53
אנא עזרו! אומנות, שיתופים או תרומה לפנסיון!
בדחיפות!..

https://www.facebook.com/kiryatarbadogs/posts/661035660986731?__xts__[0]=68.ARBWNUKKV7bkYQTTnOAWAPtzOpiQqlIc23UCbIw0l9O8CpD4LoW53_kdA6Uujss2a5lyfnd48XEHAH1OQwnAXHOLLDo-B5GOSiKfQsbTeQpL_VOC91pGMF2NNTxcPklq8mUu95fAJ5WedE72TLTNdEJaqiHfvMR7I4dJHIeVGiZVYaaqzdwJP9nNDFqyWIrs2pmZ7EsrUh07wAwmrn9J3spjwBCjSXj5xPacA8KHnul1W4p23_zidQuTwz8cpW5wu3oqHkObJrPMW3gP2I2UEzj3QZStZqIl5e6DKoy1tjzXu-oy23evWlZz3pAs&__tn__=C-R
לצפיה ב-'חיסוני כלבת בתל אביב'
חיסוני כלבת בתל אביב
25/02/2019 | 11:15
1
36
עיריית תל אביב הפסיקה לשלוח בדואר תזכורות לחיסון הכלב .
פקח מתקשר לתזכר,ואחרי 19 ימים מקבלים דוח של 730 שח.
מישהו עם ניסיון?
לצפיה ב-'בגדול זו אחריותך'
בגדול זו אחריותך
25/02/2019 | 11:26
28
כמו שאם רשיון הרכב לא מגיע בדואר בזמן עדיין אחריותך לדאוג להוציא ולשלם על אחד חדש, ולהעביר את הרכב טסט.
כאן הם אפילו הגדילו לעשות והתקשרו אליך, אז לא יודע למי אפשר לבוא בטענות במצב כזה.
לדעתי רק לכתוב לעיריה ולבקש ביטול.
לצפיה ב-'״בית הגולדן״ מומלץ?'
״בית הגולדן״ מומלץ?
24/02/2019 | 21:57
35
מכירים את ״בית הגולדן״?? המלצות/דיס המלצות? בבקשה... זה דחוף.. תודה
לצפיה ב-'התייעצות לגבי מזון לגור שיצו בן חמישה חודשים וחצי'
התייעצות לגבי מזון לגור שיצו בן חמישה חודשים וחצי
24/02/2019 | 00:10
3
43
 רכשתי את מזון הכלבים שבתמונה לאחר המלצת המוכר ולאחר שנהיה לי כאב ראש מכל חברות המזון שהיו על המדפים, הבהרתי לו שאין בעיה תקציבית ואני מחפש משהו באיכות גבוהה לכלב שלי.
מה דעתכם על המזון הנ"ל? פירוט מצ"ב בתמונות.
שאלה נוספת, מה עדיף אוכל עם דגנים/ ללא דגנים או מופחת דגנים? הבנתי שיש סימן שאלה גדול סביב הנושא. אשמח לקצת פירוט בנושא

תודה רבה מראש לכל העוזרים

לצפיה ב-'זו טבלת האכלה אבל מצאתי את הרשימה באתר של החברה- לדעתי טוב'
זו טבלת האכלה אבל מצאתי את הרשימה באתר של החברה- לדעתי טוב
24/02/2019 | 13:48
2
31
אני לא רואה שזה מזון גורים, אבל זה מזון עשיר בחלבון עם מרכיבים טובים (ללא תירס או קמחים לא בריאים) ולכן לדעתי איכותי. אחוז החלבון בו קצת גבוה אבל אולי לגור זה לא כל כך משנה כי הוא בגדילה. כלב בוגר מגזע שאינו פעיל, כמו שיצו, לא זקוק לרמות גבוהות של חלבון (מעל 27-30 אחוז חלבון). על פניו נראה אוכל איכותי.
עוד מזונות איכותיים- אקאנה, גו, נאו, טייסט אוף דה ווילד, N&D, פטקיינד, מריק... יש המון. עם דגנים או בלי- שלי אוכל עם דגנים מלאים. הוא ניסה בלי דגנים והיתה לו עצירות נוראית שלא עברה חודש. חשוב לי שלא יהיה במזון תירס, כי זה דגן שהם לא מעכלים בכלל והוא סתם מרכיב זול וגורם להרבה צואה (בגלל שלא מתעכל). 
לצפיה ב-'שירן, תודה רבה על תגובתך המהירה'
שירן, תודה רבה על תגובתך המהירה
24/02/2019 | 18:50
1
24
מדובר במזון שמתוייג כ-ALL LIFE, מתאים לכלבים מגיל 4 חודשים.

שאלה נוספת לגבי מזון ללא דגנים, האם יש ממש לדעתך במחקרים האחרונים שהתפרסמו על ידי ה-FDA? שמצביעים לכאורה על קשר בין אוכל ללא דגנים למחלות לב אצל גזעים מסוימים של כלבים.

תודה רבה על הסובלנות
לצפיה ב-'שמעתי על זה, אבל לא קראתי וגם ההבנה שלי היא בסיסית'
שמעתי על זה, אבל לא קראתי וגם ההבנה שלי היא בסיסית
27/02/2019 | 12:25
16
נותנת לכלב שלי את הטוב ביותר לפי מה שהוא אוהב, מה שטוב לו ועם הסכמה של הוטרינר. לדעתי הבלי-דגנים זו אופנה שאין בה ממש, אבל אם יש במזון דגנים חשוב שהם יהיו איכותיים ובמידה(דגנים מלאים כמו אורז מלא ולא בראש רשימת המרכיבים) ולא קמח תירס או סויה שהם מרכיבים ירודים ובד''כ סתם מנפחים איתם מזונות זולים.  
אם אתה בספק לגבי מזונות בלי דגנים, יש גם טובים עם דגנים.  
לצפיה ב-'התייעצות לגבי מזון לגור שיצו בן חמישה חודשים וחצי'
התייעצות לגבי מזון לגור שיצו בן חמישה חודשים וחצי
24/02/2019 | 00:05
22
רכשתי את מזון הכלבים שבתמונה לאחר המלצת המוכר ולאחר שנהיה לי כאב ראש מכל חברות המזון שהיו על המדפים, הבהרתי לו שאין בעיה תקציבית ואני מחפש משהו באיכות גבוהה לכלב שלי.
מה דעתכם על המזון הנ"ל? פירוט מצ"ב בתמונות.
שאלה נוספת, מה עדיף אוכל עם דגנים/ ללא דגנים או מופחת דגנים? הבנתי שיש סימן שאלה גדול סביב הנושא. אשמח לקצת פירוט בנושא

תודה רבה מראש לכל העוזרים

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום