לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3807338,073 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'על איזה וטרינר לכלב תמליצו ברמת-גן? ולמה'
על איזה וטרינר לכלב תמליצו ברמת-גן? ולמה
22/01/2018 | 13:43
1
17
תודה
לצפיה ב-'על דוקטור רחלה הרשקוביץ'
על דוקטור רחלה הרשקוביץ
22/01/2018 | 21:56
3
היא גרה בגבעתיים אבל עורכת ביקורי בית חוץ מזה הורינרית של שתי כלבותי 
בצמונה הראשונה אני ומיטשל שאשר הורדמה בגיל 16.5 
השניה של פינקי בת 8 לערך
נורית
לצפיה ב-'מחפשת טרייר לאימוץ'
מחפשת טרייר לאימוץ
22/01/2018 | 19:04
3
היי! אני מחפשת כבר לא מעט זמן טרייר לאימוץ,
מישהו מכיר?
לצפיה ב-''
22/01/2018 | 01:29
10
לצפיה ב-'הרחקת חתולים מהגינה'
הרחקת חתולים מהגינה
21/01/2018 | 16:55
1
28
שלום לכולם.
אני גר בקומת קרקע בבניין והכלב שלנו נמצא בחצר רוב שעות היום (מבחירה שלו).
לשכנים מעלינו יש חתול שתמיד נכנס לנו לגינה ומתיישב שם, עד שהכלב שלי רץ אחריו ונובח עליו, או שהוא מתיישב מטר מהגדר וככה בעיקר מעצבן את הכלב שלי שלא יכול להגיע אליו.
עם הנביחות וההיסטריה אני יכול לחיות אבל בזמן האחרון החתול התחיל במקום לברוח מהכלב שלי, לתקוף אותו.
הוא כמעט הוציא לו עין בשבוע שעבר והיום שרט אותו באף.

יש דרך חכמה להרחיק אותו מהגינה שלי? יש לו דרכים אחרות לעבור מהבית שלו אל רחוב בלי לעבור בגינה.

תודה
לצפיה ב-'סיכויי הצלחה גדולים יותר עם מאלף שילמד את הכלב להתעלם'
סיכויי הצלחה גדולים יותר עם מאלף שילמד את הכלב להתעלם
21/01/2018 | 17:40
24
גם אם תצליח למנוע מהחתול הספיצי הזה להכנס לאיזור (וזה אפשרי אולי תאורטית, לא מעשית), מחר יהיה חתול אחר.

פנה למאלף שיעבוד עם הכלב ואיתך כך שהתגובה לחתול בטריטוריה שלו תהיה פחות קיצונית.
לצפיה ב-'מחפש רופא עור לכלבים'
מחפש רופא עור לכלבים
19/01/2018 | 15:05
4
32
היי,

קודם כל כתבתי את אותה הודעה בפורום רפואת חיות מחמד אבל אני חושב שהפורום הזה רלוונטי גם כן.

יש לי כלב בן ~3, מעורב, בינוני.
בחצי שנה האחרונה הוא אוכל/פוצע/מכרסם את עצמו, ברמה של דימום עמוק.
ניסיתי ללכת לשלושה וטרינרים שונים ללא הועיל:
- וטרינר שכונתי שאצלו אנחנו עושים את כל החיסוים
- מוקד חירום פעם שהוא עשה את זה בשעה שלא הייתה יכולת ללכת לוטרינר השכונתי
- וטרינר שנמצא בשכונה הסמוכה אלינו מהמלצות שקיבלנו מחברים
כל הוטרינרים נתנו לו כדורים / זריקות / נוזל למשך ~10 ימים.
כל פעם מחדש זה עזר נקודתית אבל אחרי שזה נרגע למשך שבועיים / חודש זה חזר על עצמו.

נולדה לנו ילדה לפני כ-10 חודשים וחשבתי שאולי זה קשור וזה עניין של קנאה אבל אני מבין שזה לא משהו שעובר לכלבים בראש אז שזה כנראה לא זה. 
עשינו כל מה שאמרו הוטרינרים בהמשך לאנטיביוטיקה שהוא קיבל (להעיף שטיח מסוים שיש לנו בבית, לשנות את מסלול ההליכה שלו, להחליף לו את האוכל, להפסיק לתת לו חטיפים ועוד).
שום דבר לא עוזר, הוא כרגע עם "אהיל", זה שנותנים אחרי סירוס, 24 שעות ביממה, כבר שבועיים. כל פעם שאנחנו מורידים את זה לכמה דקות בזמן שאנחנו לידו הוא עושה את זה שוב.

אנחנו פשוט מרחמים עליו, ברמה שאני חושב שאולי זה קשור אלינו או לבית שהוא
גר בו ואולי פשוט לא טוב לו איפה שהוא נמצא.

מיותר לציין את העלות הכלכלית שמשוייכת לזה, שהגיעה כבר לאלפי שקלים בחצי שנה האחרונה.

אם יש לכם רעיון, גם אם יצירתי, נשמח לשמוע, אם יש לכם המלצה לרופא עור (דרמטולוג) או לכל דבר שיכול לעזור להציל את המצב אנחנו פתוחים לכל רעיון אפשרי.

* בגדול הוטרינרים זיהו לו טפיל שנקרא דמו-דקס (ואמרו שזה נפתר), ושיש לו אלרגיה כלשהי אבל לא יודעים להגיד למה אז נתנו לו אנטיביוטיקה וכדורים שממזערים את הגירוד אבל גם הכדורים האלה לא עוזרים לטווח הארוך רק לימים הראשונים.

** אנחנו גרים באיזור המרכז (תל אביב סמוך לרמת השרון).

סליחה על החפירה ותודה מראש

שי
לצפיה ב-'שני דברים'
שני דברים
19/01/2018 | 19:34
1
25
ראשית, אני מכיר כלבה שהיתה כבר כמה שנים מתגרדת כל הזמן, לאחרונה כבר שקלו להעלות אותה על סטרואידים, אבל הוטרינר אמר שיש כדורים חדשים שכדאי לנסות והם אכן עובדים לה ואין צורך בסטרואידים. אני יכול לברר לך מה שם הכדורים ומה שם הוטרינר (הוטרינר באזור שלכם אם אני זוכר נכון) אם אתה רוצה.
שנית, למיטב זכרוני יש בארץ 3 וטרינרים מומחים ברפואת עור, אחת נמצאת בחיפה (וסובלת מהיסטריה קלה בכל הנוגע לטפילים) אבל תחפש מי השניים האחרים ואיפה הם נמצאים, הסטטיסטיקה אומרת ששניהם יהיו במרכז, אבל גם אם רק אחד נמצא זה סוגר לך את הפינה.
לצפיה ב-'היי עומר'
היי עומר
20/01/2018 | 14:34
19
קודם כל תודה על התגובה.

1. אני אשמח לקבל את שם הכדורים ושם הוטרינר.
2. באמת מצאתי 3 בגוגל, אחת בחיפה ושניים במרכז (יהוד ורמת גן), פשוט תהיתי אם ללכת ככה על עיוור על זה שגר הכי קרוב אלי כי תמיד כדאי לקבל המלצות לפני. לאחד מהם קוראים אילן סקורינסקי והעלות של הבדיקה שלו היא 540 ש"ח, זה לא שאני נרתע מהסכום אבל בשביל לקבל חוות דעת שכבר שמעתי מ3 וטרינרים שונים יהיה בזבוז של זמן אז חשוב לי לדעת שאני לא שורף את הכסף סתם.

תודה,
שי
לצפיה ב-'מחפש'
מחפש
20/01/2018 | 23:00
20
 אנני רוצה להלאות אותך בסיפורים , אבל אינך צריך וטרינר מומחה על מנת לעלות על הבעיה שהעלית כאן , צור עימי קשר ואסביר לך מה צריך להעשות כדי שכל הדברים הללו יפתרו , הפלפון שלי  0544252256 , אני וטרינר 47 שנות ותק , עובד במרכז הארץ .
רפואה שלמה 
לצפיה ב-'אם הבעיה היא אכן אלרגיה, כל הטיפולים הם לטווח ארוך'
אם הבעיה היא אכן אלרגיה, כל הטיפולים הם לטווח ארוך
21/01/2018 | 08:32
15
זו בעיה כרונית.
אם האלרגיה היא למזון, אז אפשר לאתר את הרכיב הבעייתי להמנע מחשיפה אליו, אבל לוקח זמן לאתר.
אם האלרגיה היא למשהו אחר בסביבה (צמחים, חרקים וכו), אז ברירה אלא להמשיך טיפול בכדורים כי את החשיפה לא ניתן למנוע.

מציאת האלרגן לא פשוטה. אבל לרוב היא למזון כך שהסיכויים לטובתכם.

אם לא ניסיתם עדיין, אמליץ על ד"ר נרי ברמה"ש.
לצפיה ב-'המדריך המלא לאילוף כלבים.'
המדריך המלא לאילוף כלבים.
21/01/2018 | 00:19
21
לצפיה ב-'שינוי התנהגות בכלב'
שינוי התנהגות בכלב
20/01/2018 | 18:41
3
30
שלום,
לברדור כבן 4.5 שמח וטוב לבב לכל ייצור חי. בחודשים האחרונים יש לו קצת שינוי בהתנהגות. הפסיק לשחק עם כלבים. כאשר פוגשים כלב ברחוב הוא די קופא במקום ונראה קצת חושש, מרחרח מעט וממשיך בדרכו- בעבר כל פגישה היה קופץ ומשחק בהתלהבות. בנוסף , הכלב בכלל לא היה נובח ולאחרונה הוא נובח גם על כלבים ולעיתים על אנשים- מה שמעוד חריג כי לא היה נובח בכלל. לא קרה שום דבר קיצוני בבריאותו או בהתנהלות בבית. ממה זה נובע והאם יש דרך לעזור לו?
לצפיה ב-'אולי קרה משהו בזמן ששהה במחיצת כלבים אחרים'
אולי קרה משהו בזמן ששהה במחיצת כלבים אחרים
20/01/2018 | 19:03
1
20
שהלחיץ אותו? למשל, נתקל בכלב לא ידידותי שתקף, איים או הפחיד אותו בצורה כלשהי? ואגב, שינוי לא חייב להיראות קיצוני. אם לא בדקתם אותו אצל וטרינר לאחרונה, אולי כדאי.

לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
20/01/2018 | 20:30
22
תודה על התגובה. לא היה אירוע חריג עם כלב אחר והיינו בבדיקה שגרתית לפני כחודשיים. ממש לא ברור לי מה העניין. 
לצפיה ב-'שינוי'
שינוי
20/01/2018 | 23:02
19
מציע לך לפנות למאלף התנהגותי  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
רפואה שלמה
לצפיה ב-'לונה קפצה לביקור לחדר שלי'
לונה קפצה לביקור לחדר שלי
18/01/2018 | 21:27
43
פתחה את הדלת ונכנסה לחדר הממזרה הקטנה.
לצפיה ב-'המלצה על וטרינר חירום'
המלצה על וטרינר חירום
17/01/2018 | 23:31
1
47
לכלב שלי יש בעייה של שלשולים כבר כמה ימים ,  באמצע הלילה זה כבר היה בלתי נסבל פניתי לוטרינר והוא מאוד עזר לי מי שמעוניין וזקוק לטיפול הייצי ממליץ מאד .

לצפיה ב-'די לפרסומות הללו!'
די לפרסומות הללו!
18/01/2018 | 08:18
31
שהוטרינר הנכבד יואיל וישלם על פרסום גלוי וחוקי, ולא דרך הודעות פרסום סמוי בפורום
לצפיה ב-'פחדן ומסרב לטייל'
פחדן ומסרב לטייל
15/01/2018 | 18:07
4
64
היי כולם:) לפני כמה הצטרף למשפחתי פיטבול בן שלושה חודשים אבל הוא פחדן נורא,  בהגזמה. 
הוא מסרב לטייל, מסרב לצאת מדלת החדר,  הוא לא מגיב כמו כל הגורים שקוראים לו לשחק איתו,  הוא פשוט בוחר להמשיך לשבת או לשכב באותו מקום כאילו חירש... 
לטייל איתו בחוץ זה סיוט,  הוא פשוט קופא במקום כמו פסל. 
אני לא יודעת מה לעשות איתו.... 
אני מתארת לעצמי שהוא מוכה או עבר התעללות אבל איך מתמודדים אם זה?... 
לצפיה ב-'רוז כמה זמן הפיטבול נמצא אצלך ?'
רוז כמה זמן הפיטבול נמצא אצלך ?
15/01/2018 | 22:13
40
חשוב לדעת וצריך לקחת בחשבון שהוא עדיין גור רק בת שלושה חודשים.
לא נראה לי שניתן כבר לקרוא לו פחדן וגם בהגזמה זה לא ברור.
סרוב לטייל וסרוב לצאת מדלת חדרו מלמד אותי שהוא בלחץ  ואולי היגיע לפני מספר ימים.
האם מסרב לאכול ולשתות ?
אם קפוא במקום  מראה שוב שהוא בלחץ 
צריך לקבל פרוט יותר -מאיפה היגיע מה ההסטוריה שלו

נורית האוהבת כלבים

לצפיה ב-'אתם חייבים לפנות לאיש מקצוע בתחום בעיות התנהגות'
אתם חייבים לפנות לאיש מקצוע בתחום בעיות התנהגות
16/01/2018 | 09:04
16
לצפיה ב-'פחדן'
פחדן
16/01/2018 | 16:50
39
מציע לך לפנות למאלף התנהגותי .
לצפיה ב-'זה בכלל לא אומר שהוא פחדן'
זה בכלל לא אומר שהוא פחדן
21/01/2018 | 17:00
9
קצת פרופורציות, הוא אצלך כמה ימים, גור קטן ומסכן שלא יודע מימינו ומשמאלו.
אז הוא לא נופל ל-"טייפ קאסט" שרצית שהוא יפול אז הוא פחדן?
הכלב שלי כשהיה בן 5 חודשים לא היה מוכן לזוז יותר מ-10 מטר מהבית. מתיישב על התחת ומסרב לזוז.
זה לא כי הוא פחדן זה כי העולם הזה שונה מאוד מהעולם שהוא היה בו עד עכשיו ב-3 כלביות שונות.
עם זמן ועם התמדה הוא נפתח והיום הוא כלב לתפארת.

אל תנסו למהר תהליכים ואם אתם מרגישים שאין שיפור תפנו למישהו מקצועי.
הכי חשוב-סבלנות
לצפיה ב-'טיפים לבחירת וטרינר '
טיפים לבחירת וטרינר
15/01/2018 | 22:24
55

<h1>טיפים לבחירת וטרינר</h1>

<time>13/01/2018 17:11:56</time>
<p>טיפים לבחירת וטרינר , וטרינר הוא קודם כל אדם שאוהב חיות (ובד"כ מדובר לא רק על גורים חמודים, ופרוותיים, אלא גם על נחשים חלקלקים, צפרדעים וחולדות -כן, וטרינרים עובדים עם כל מיני סוגים של בעלי חיים). וטרינר הוא רופא שמטפל בבעלי חיים כשהם נעשים חולים או נפצעים, בדיוק כפי שרופא המשפחה שלך עוזר לך כשאתה סובל מכאב גרון או מרגל שבורה. וטרינרים גם רושמים תרופות, ומחסנים נגד מחלות כמו כלבת, מבצעים ניתוחים ומייעצים על טיפול נכון עבור חיות המחמד. לכאורה מקומו של הווטרינר במרפאה אך יש כאלו שמגיעים גם לגני חיות, חוות סוסים, ומקומות נוספים.</p> <p>כשהכלב חולה, החתול נפגע, חייבים שירות מיידי, אין מישהו שמכירים היטב שיגיע מיד, חייבים לאתר וטרינר מומלץ שקיבל  במערכת המציעה שירות מיידי על פי מיקום ואיכות אנשי המקצוע. כולם נבחנים כל העת בביצועיהם ומומלצים על ידי הלקוחות.</p> <p>הוטרינר חייב להיות מקצועי ומסור .</p> <p>אתה בטח מכיר עוד אנשים שיש להם כלבים. בקש מהם המלצה. זו אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא וטרינר. כל שעליך לעשות הוא לברר עם חבר או שניים לאיזו מרפאה הם לוקחים את הכלבלב שלהם בעת הצורך. כמובן שניתן להיעזר ברשתות חברתיות לצורך כך ("סליחה, יש וטרינר בקהל?").</p> <p>אפשר לחפש בגוגל וטרינר בבאר שבע' לדוגמה. גם האתר של דפי זהב יכול להועיל מכיוון שיש בו המלצות. אפשר גם לצאת לטיול רגלי בשכונה ולאתר מרפאות. מכל מקום, הצעד הראשון הוא לתאם "פגישה" קצרה עם וטרינר, פשוט כדי להכיר זה את זה ולהתייעץ לגבי הטיפול בכלב. לביקור ראשוני כזה אין צורך להביא את הכלב.</p> <p>חשוב מאוד שתרגיש בנוח עם אנשי המרפאה הווטרינרית לפני שאתה מחליט להפקיד בידיהם את חייו של הכלב שלך. בנוסף לכך, ישנם פרמטרים נוספים שתרצה לשקול:</p>
  • <p>האם המרפאה נקייה?</p>
  • <p>האם הצוות במקום נראה מקצועי?</p>
  • <p>האם הם מטפלים במקרים דחופים באמצע הלילה?</p>
  • <p>האם קל לקבוע פגישה?</p>
<h2>דברים נוספים לשים אליהם לב</h2> <p>ברוב המרפאות הווטרינריות יש וטרינר אחד ועוד כמה עוזרי וטרינר. אפשר למצוא גם מרפאות עם יותר מווטרינר אחד. יש לכך יתרון משום שהם יכולים להתייעץ ולהיעזר אחד בשני אך מבחינתך זה לכשעצמו לא בהכרח צריך להעניק עדיפות למרפאות האלו.</p> <p>אחרי כל הפרמטרים האלו אפשר לדבר על כסף. טיפול וטרינרי עשוי להיות יקר. אפשר להתעניין באפשרויות להוזלת הטיפול כגון ביטוח לחיות מחמד.</p> לסיכום, לפעמים גם אנחנו צריכים ללמוד מהכלבים וללכת בעקבות האינסטינקטים שלנו. מה שחשוב זה למצוא וטרינר עם לב רחב, שבאמת אכפת לו מבעלי חיים, וכמובן מהכלב שלך. במקרים רבים הווטרינר ישמש ככתובת הראשונה לבעיות שונות ומשונות שצצות וכרוכות בגידול כלב. השתמש בכושר השיפוט שלך ובחר מישהו שיהיה לך נוח לתקשר איתו בפתיחות.
לצפיה ב-'הכלבה משתינה על הספה... אני מיואשת!'
הכלבה משתינה על הספה... אני מיואשת!
14/01/2018 | 14:04
4
40
יש לי כלבה בת 11 חודשים, אימצתי אותה לפני חצי שנה והיא היתה מחונכת לצרכים שקיבלתי אותה. 
בבית היא עולה על המיטות והספות (חיה איתי ) וכשאני לא בבית היא מידי פעם עושה פיפי על הספה ואפילו קקי כמה פעמים... מה עושים? איך מנטרלים את התופעה הנוראית הזאת ? אני חוזרת מעבודה ומתוסכלת כבר שאני צריכה לנתחיל לשפשף את הספה... שמתי נייר כסף וגם עליו היא השתינה. מה עושים? איך גורמים לה להפסיק???? בבקשה תעזרו 
לצפיה ב-'בשלב ראשון - כפעולות מנע - שימי שעווניות על הרהיטים '
בשלב ראשון - כפעולות מנע - שימי שעווניות על הרהיטים
14/01/2018 | 15:01
2
34
וסגרי דלתות לא רלוונטיות עבור הכלבה כשאינך נמצאת בבית.
נסי למרוח על השעוונית משחה מהסוג שמדיף ריח מנטול (בןגיי, נמר תאילנדי וכ').

אפשר לטפח לה את המרבץ האהוב יחד עם צעצוע, בובה ואולי חטיף. רדיו ברקע גם מסייע להפחתת חשיפה לרעשי סביבה.

כדאי לצלם את השעות שבהן אינך נמצאת בבית ולבדוק את התנהגות הכלבה.

במקביל כדאי להתייעץ עם מאמן (חיובי) מומלץ.
לשם כך כדאי שידעו פה באיזה אזור בארץ מדובר.

לצפיה ב-'הייתי מזמינה מאלף'
הייתי מזמינה מאלף
14/01/2018 | 16:06
1
31
את מתארת שחלה הדרדרות בהתנהגות של הכלבה, היתה מחונכת לצרכים וכעת לא ואפילו עושה על הספה- צריך לברר למה. אולי גם ללמד אותה לא לעלות על הספות. 
בנתיים אולי אפילו תתחמי אותה באמבטיה או משהו, שימי לה שם אוכל, שתיה ואת המיטה שלה ודחוף מאלף, כי זה לא חיים לחזור כל ערב לסלון הרוס
לצפיה ב-'בהחלט, בהנחה שלא מדובר בבעיה בריאותית,'
בהחלט, בהנחה שלא מדובר בבעיה בריאותית,
15/01/2018 | 09:01
23
הייתי מזמינה מטפל התנהגותי ובינתיים מנסה למנוע מהכלבה גישה לספה.
לצפיה ב-'השתנה'
השתנה
15/01/2018 | 00:22
34
פני למאלף התנהגותי , יפתור לך את הבעיה  מיידית .
לצפיה ב-'מחפשת עובד/ת לחנות חיות באיזור השרון'
מחפשת עובד/ת לחנות חיות באיזור השרון
14/01/2018 | 17:23
30
אם את/ה אוהב/ת בעלי חיים ואנשים אני מחפשת אותך לעבודה בחנות חיות באיזור השרון.
כחלק מהעבודה ניתן גם לקבל הכשרה כספר/ית כלבים וחתולים.
אנחנו לא מוכרים חיות אצלנו!
אשמח אם תיצרו עימי קשר במייל: mayahen95@gmail.com
מאיה
לצפיה ב-'אולי מישהו יודע מה עם קאיה '
אולי מישהו יודע מה עם קאיה
12/01/2018 | 22:34
62
הכלבה של משפחת נתניהו אשר אימצו אותה במקום ולפני המתה. קאיה היתה יחסית מבוגרת כאשר אימצו אותה .מגיע להם על כך  .

לפני כשבועיים או יותר הכלבה הועברה לבית חולים וטרינרי בשל קשיים ברגליים 
לקום וללכת ,לא זוכרת בדיוק מה כתבו/פירסמו

נורית
לצפיה ב-'אילוף כלבה'
אילוף כלבה
10/01/2018 | 19:22
51
אשמח לקבל המלצות על קורס אילוף כלבים של לה-דוג ממושב מגשימים...יש לי גורה בת 4.5 חודשים שכבר לימדתי אותה את הפקודות הבסיסיות...אבל יש צורך באילוף מקצועי...האם הקורס של לה דוג מומלץ?
לצפיה ב-'אילוף כלבה'
אילוף כלבה
10/01/2018 | 19:06
28
שלום לכולם...האם יש מישהו שיכול להמלית על קורס האילוף של לה-דוג ממושב מגשימים?
לצפיה ב-'צרכים בבית'
צרכים בבית
08/01/2018 | 19:44
5
60
שלום רב 
יש לנו 2 כלבים בבית  ושניהם בני 6 משום מה בחודשיים האחרונים שניהם התחילו לעזות צרכים בבית מה שלא היה לפני כן
כמובן שמוציאים אותם 3 פעמים ביום
מה יכולה להיות הסיבה? והאם יש חומר מומלץ לנטרול הריחות?
לצפיה ב-'כדאי לגשת לוטרינר...'
כדאי לגשת לוטרינר...
09/01/2018 | 09:27
35
נטרול ריחות - רק עם חומץ.
לצפיה ב-'לגבי הסיבה- מורכב'
לגבי הסיבה- מורכב
09/01/2018 | 13:08
38
כלבים בוגרים וכזה שינוי מחייב בדיקה לעומק של שינויים שחלו בבית, באנשים שגרים בו, בכלבים עצמם, באוכל וכדומה.
לצפיה ב-'צרכים בבית '
צרכים בבית
09/01/2018 | 14:28
2
37
במצב כזה כדאי לבדוק אם השתן  למשל עם ריח חריף במיוחד ( דלקת בדרכי השתן )
הגורם לעשיית צרכים בבית ,
אפשרות נוספת , אם הם זכרים ולא מסורסים , בעיות ערמונית ( מצריך בדיקת וטרינר )
אפשרות נוספת , קר  להם .
בריאות שלמה 
לצפיה ב-'צרכים ונטרול ריחות '
צרכים ונטרול ריחות
09/01/2018 | 14:30
1
41
המומלץ ביותר לניטרול  ריחות שמוש ברצפז , לא אקונומיקה !!!
לצפיה ב-'בריצפז אין אקונומיקה? הייתי בטוחה שזו אקונומיקה מבושמת'
בריצפז אין אקונומיקה? הייתי בטוחה שזו אקונומיקה מבושמת
10/01/2018 | 11:37
66
אקונומיקה, כמו שתן, מכילה אמוניה ולכן לכלב יהיה אינסטינקט לחזור להשתין שם ממה שאני יודעת. כדאי לשטוף עם חומץ מהול במים
לצפיה ב-'הכלבים משאירים כתמים על הרהיטים? קבלו פתרון.'
הכלבים משאירים כתמים על הרהיטים? קבלו פתרון.
09/01/2018 | 20:12
59
אמנם אני לא קופירייטר, אך אני משתדל להכין מאמרים רבים בנושאי ניקיון ותחזוקת הבית בשיטת עשה זאת בעצמך. בין היתר הכנתי בלוג "ניקיון וכל מה שמסביב", שבו ניתן למצוא טיפים להסרת כתמים, לכלוכים ואבק מרהיטי הבית.
תוכלו לעיין בקישור הבא ואם מצא חן בעיניכם אז גם תפרגנו. http://www.tapuz.co.il/blogs/userblog/cleaning1234
לצפיה ב-'לא ישנה בלילה'
לא ישנה בלילה
06/01/2018 | 20:58
7
85
הויימרנרית שלנו עוד מעט בת שלוש ובחודשיים האחרונים היא מתעוררת המון באמצע הלילה ומסתובבת בבית ומפריעה לי לישון. כשאני מבקשת ממנה לחזור למיטה שלה היא נעמדת מולה ומסתכלת עליה ומסרבת להישכב בה כאילו משהו מפריע לה במיטה. יש לילות שהיא ממש לא ישנה. אם אני מעבירה לה את המיטה למקום אחר היא ישנה שעה ושוב חוזר חלילה. מה יכולה להיות הסיבה?
לצפיה ב-'משהו השתנה בבריאות של הכלבה?'
משהו השתנה בבריאות של הכלבה?
06/01/2018 | 22:33
3
21
לצפיה ב-'יש משהו!'
יש משהו!
06/01/2018 | 22:55
2
56
הוצאנו לה לפני שבועיים גידול קטנטן ושפיר מתחת לעור באזור הבטן אבל חוסר השינה התחיל הרבה לפני. יכול להיות שקר לה? יכול להיות שהיא מפחדת ממשהו? גם במהלך היום היא מחפשת הרבה מאוד יחס ותשומת לב מה שפעם לא היה.
לצפיה ב-'אולי עוד כואב לה באיזור? '
אולי עוד כואב לה באיזור?
07/01/2018 | 14:51
33
נשמע שמשהו לא נוח לה ואולי זה הניתוח
לצפיה ב-'הכלבה שלי מאוד פוחדת מברקים ורעמים !'
הכלבה שלי מאוד פוחדת מברקים ורעמים !
11/01/2018 | 07:47
22
היא ממש נכנסת מכך לאקסטזה.

בנוסף - נסי לסדר לכלבה מצע עבה רך ונעים.

קודם לכל - הייתי בודקת את ההחלמה של מקום הניתוח.

לצפיה ב-'לא ישנה'
לא ישנה
07/01/2018 | 00:31
46
בדקי , מצב של פרעושים , או  מזיקים אחרים !!
לצפיה ב-'ניסית להחליף לה לגמרי את המיטה?'
ניסית להחליף לה לגמרי את המיטה?
07/01/2018 | 07:02
1
46
אולי משהו מפריע לה במיטה הנוכחית. 
כדאי גם לוודא שלא קר לה, אולי לחמם יותר בסביבת השינה שלה ולראות מה קורה.
כמו כן, ייתכן שיש בעיה בריאותית נוספת שלא אובחנה. אם כלום לא יעזור, הייתי ממשיכה לבדוק.
לצפיה ב-'בדקי אם היה שינוי בחיים הפרטיים שלך עצמך'
בדקי אם היה שינוי בחיים הפרטיים שלך עצמך
09/01/2018 | 13:13
24
הכלבה רגישה לכל שינוי אצל הבעלים  ובעיקר לארועים שיכולים להשאיר טראומה.
נסי לשבת לידה וללטף אותה עד שתירדם ולתת לה כך תחושת חום, בטחון, חמימות, תשומת לב.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום חופשות סקי
פורום חופשות סקי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה