לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3869638,696 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'בושם'
בושם
22/09/2018 | 19:53
1
23
מחפש בושם ליורקי שלנו. משהו איכותי שמחזיק זמן. אשמח להמלצות.
לצפיה ב-'כלבים צריכים ריח של כלב ולא של פרפומריה'
כלבים צריכים ריח של כלב ולא של פרפומריה
25/09/2018 | 14:20
אולי ליורקשרים יש חיים שונים.
לצפיה ב-'הכלי בו השתמשתי '
הכלי בו השתמשתי
25/09/2018 | 13:10
4
השתמשתי באיזה אתר שמפרסם עזרה והדרכה באילוף הכלב שלך בבית באנגלית
(אני דובר אנגלית כך שזה לא הייתה בעיה בשבילי אך השפה פשוטה כל מי שיש לו ידע בסיסי יכול להסתדר עם זה) 
אשמח אם תיכנסו לאתר ותביעו דעתכם!!
תודה!!!
לצפיה ב-'חוויה אישית בנוגע לאילוף הכלב שלי (גולדן רטריוור)'
חוויה אישית בנוגע לאילוף הכלב שלי (גולדן רטריוור)
25/09/2018 | 13:04
4
שלום חברים רציתי לשתף אתכם בחוויה מעולה שהייתה לי באילוף הכלב שלי 
נעזרתי הרבה בסרטונים באינטרנט ורציתי לשאול אתכם אם זו הייתה הדרך הטובה ביותר? אולי היה משהו יותר חכם שיכולתי לעשות?
לצפיה ב-'אוזניים של ג׳ק ראסל טרייר'
אוזניים של ג׳ק ראסל טרייר
23/09/2018 | 17:32
2
31
הכלבה שלי מסוג ג׳ק ראסל טרייר, כבר חודש אצלי (היא עכשיו בת 3 חודשים).
היא לה אוזניים בצורת v כפי שמאפיין את הגזע. בימים האחרונים בערך כשבוע או שהאוזניים שלה משוכות לאחור או כמו בתמונה. יש אפשרות להחזיר לה את האוזניים היפות שהיו לה?
לצפיה ב-'אולי היא מעורבת, מאיפה לקחת אותה?'
אולי היא מעורבת, מאיפה לקחת אותה?
23/09/2018 | 17:34
23
אני לא בעד לגעת לכלבים באוזניים, אם האוזן נראת לך שבורה- אפשר ללכת לוטרינר (אבל אני חושבת שזה רלוונטי רק לזקורי אוזניים כמו רועה גרמני)
לצפיה ב-'לחכות בסבלנות...'
לחכות בסבלנות...
25/09/2018 | 01:12
11
בגיל הזה האזניים לא תמיד במצבן הסופי. סה עוד יכול להשתנות.
(הכרתי ראסל מעורב שפתאום אוזן אחת נעמדה והשניה נשארה אופיינית לגזע וככה הוא נשאר.... אצלכם שתי האזניים אותו דבר).
אם היא גזעית הביכוי הרב ביותר שעם הסמן האזניים שלה ייתישרו לפי תקן הגזע
לצפיה ב-'קניה/אימוץ כלב'
קניה/אימוץ כלב
22/09/2018 | 16:17
2
30
שבת שלום,
אנחנו משפחה עם שלושה ילדים בגילאים 7-4 כאשר הילדים מאוד אוהבים כלבים אך משום מה פוחדים מהם כאשר הם נפגשים איתם ברחוב ולכן אני מעוניין להכניס כלב הבייתה. בנוסף לגן הגדול יש הפרעת קשב וריכוז ואני חושב שכלב מאוד יעזור לו והם יוכלו להעסיק אחד את השני.
אנחנו גרים בדירת 5 חדרים עם מרפסת ויוצאים כל יום בשעה 0730 וחוזרים בשעה 1630 לערך.
אני יודע שרוב הגידול יפול עליי בשנים הראשונות מכיוון שהילדים עוד קצת קטנים.
אני יכול להוציא בבוקר ואחר הצהריים הילדים יוציאו עם מי שנמצא איתם ובלילה שוב אני.
בנוסף אני יכול לקחת את הכלב איתי לעבודה לפחות פעמיים בשבוע ושישי שבת אנחנו כמובן בבית.
אני צריך עזרה בבחירת גזע הכלב. 
חשוב לנו שיהיה בגודל בינוני/קטן עד 15 קילו(עדיף פחות), אישתי מעדיפה ממש קטן כמו שפיץ גרמני שיש לנו בבניין אבל מבחנתי זה ממש קטן ולא מרגישים את הנוכחות של הכלב בבית.
ללא הרבה פרווה וכמובן רגוע כדי שיכול להשאר בבית בזמן שאנחנו בעבודה.אני מעדיף גזעי על מעורב כדי שאוכל לדעת את הגודל ואת ההתנהגות.
כמובן שעדיף שיהיה בוגר ולא גור(בן שנה לפחות) או שאני טועה?
בהתחלה חשבתי על בייגל אבל קראתי שהוא משמיד בתים ולכן כנראה לא מתאים אבל הגודל שלו בול מתאים.
אשמח לעוד רעיונות והערות.

לצפיה ב-'בגיל שנה אפשר לדעת את הגודל וההתנהגות של כל כלב בגודל בינוני'
בגיל שנה אפשר לדעת את הגודל וההתנהגות של כל כלב בגודל בינוני
23/09/2018 | 10:48
13
לא רק של גזעי, והסיכוי שתמצא כלב גזעי עם תעודות (כלומר גזעי באמת, עם תכונות מסויימות כמו ''לא מנשיר שיער'' או ''אוהב לשחות''), בן שנה, הן אפסיות.
אני חושבת שכדאי לכם ללכת ליום אימוץ של עמותה שעובדת עם מתנדבים שעושים אומנה לכלבים, ולהתייעץ איתם. כך הם יוכלו לספר לכם על ההתנהגות של הכלב, כי הוא שהה אצלם בבית, ועל המצב הרפואי שלו.
אם אתם רוצים כלב עד 15 קילו- סביר שזה כלב שכבר סיים את הגדילה בגיל שנה, מעורב או גזעי. לדעתי נכון מאד לקחת כלב בן שנה ולא גור, כי גור מצריך המון השקעה בחודשים הראשונים וקל יותר לקחת כלב מחונך. לא לקחת שום כלב מגזע עבודה כמו ביגל- שוב, המון עבודה, ולדעתי הם פחות מתאימים לחיים בדירה בעיר. מבחינת נוכחות- אישית אני מתה על קטנים :) יש להם המון נוכחות, והם לא מודעים לגודלם- כלב לכל דבר. אבל זו העדפה אישית, העיקר שרמת האנרגיה של הכלב תתאים לאורך החיים שלכם.
יתרה מכך אני ממליצה לקבוע עם מאלף ולקחת כמה שיעורים כדי שההתאקלמות של הכלב תהיה חלקה. 
כעקרון- אני לא בעד לקחת כלב עבור הילדים, אבל משתמע מבין השורות שגם אתם ההורים אוהבים כלבים ומעוניינים לגדל כלב ויש לכם את התנאים המתאימים לכך. 
אישית אני ממליצה מאד על עמותת SOS (ימי אימוץ ברמת אביב, רמת השרון, וכפר שמריהו) שעובדים בשיטה של אומנה. 

בהצלחה וחג שמח

לצפיה ב-'כיון שאתם מחפשים כלב בוגר'
כיון שאתם מחפשים כלב בוגר
25/09/2018 | 01:03
7
ולא סגורים על גזע - אז באמת יש המון אפשרויות.
יש הרבה מאד כלבים למסירה בגדלים האלו ורק צריך לבחור נכון.
אם הולכים על מעורב : הייתי בוחרת כלב שכבר חי במשפחה או הולכת לבחור עם מישהו שגידל כלבים ומבין את " שפת הגוף" שלהם.
יש לכם ילדים קטנים ואתם צריכים כלב יציב. (לא כלב עם בעיות התנהגויות מגוונות).
אם הולכים על גזעי : אני חושבת שפודל הוא ה-כלב מכל הבחינות (אגב, ראיתי ביד2 שיש למסירה שני כלבי פודל בוגרים. זכר בן 5 ונקבה בת 9).
פרווה קצרה היא לא ערובה לחוסר נשירה. לפעמים נשירה של קצרה מעצבנת יותר מנשירה של פרווה ארוכה.... אבל גם במעורבים ניתן למצוא טריירים למיניהם ללא נדירה או נשירה מועטת.
לצפיה ב-'נורא או לא נורא'
נורא או לא נורא
24/09/2018 | 07:47
3
31
היי הדוברמנית שלי בת ה 10 חודשים היום בבוקר התחילה ללעוס ולשחק עם חיה קטנה כזאת והיה לה פרצוף של עכבר היא הייתה מתה עוד לפני. זה נורא או לא נורא?? אם אפשר תשובות מהירות אני אשמח תודה!
לצפיה ב-'לא נשמע טוב'
לא נשמע טוב
24/09/2018 | 12:24
22
אם העכבר היה מת אז יכול להיות שהוא הורעל. אם הכלבה מתחילה לא להרגיש טוב, רוצי לוטרינר.
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת כי אין לנו מושג למה החיה מתה.'
אי אפשר לדעת כי אין לנו מושג למה החיה מתה.
24/09/2018 | 17:15
18
אם יש איזשהו חשד לבעיה, הייתי לוקחת אותה מייד לווטרינר.
לצפיה ב-'ממה שאני יודעת רעל עכברים לא הורג מיד את העכבר'
ממה שאני יודעת רעל עכברים לא הורג מיד את העכבר
25/09/2018 | 00:54
8
הוא מתעכל בגוף, נכנס לדם, מונע קרישה ואז העכבר מת.
ככה שאם העכבר כבר היה מת נראה לי שהרעל שבגופו, אם הוא מת מרעל, כבר לא משפיע על מי שאוכל אותו....
גם רואים שכשיש הדברה של עכברים וחולדות בחצרות - אין הרעלה של חתולים. למרות שמאד סביר שחלקם נישנשו עכברים חיים מורעלים או מתים.
ככה שלא נראה לי שיש מקום לדאגה.
לצפיה ב-'שינה עם הכלב'
שינה עם הכלב
24/09/2018 | 21:56
1
11
שלום יש לי גור קטן בן 3 חודשים 
וכבר 3 לילות שהוא בוכה ומילל שאני הולך לישון והוא בסלון ואני מביא אותו אליי

אתם חושבים שזה בסדר להשאיר אותו בסלון עם המיטה הנוחה שלו והמשחקים שלו . למרות שהוא בוכה ומילל ??

תודה 
לצפיה ב-'אם לא מתאים לך שהוא יישן איתך בחדר'
אם לא מתאים לך שהוא יישן איתך בחדר
25/09/2018 | 00:50
8
אז זה בסדר.
כמה זמן הוא אצלך?
כלבים אוהבים לישון עם הלהקה שלהם. בטח גורים קטנים. ועכשיו אתם הלהקה שלו.
הוא יכול להתרגל לישון מחוץ לחדר. אבל יתכן שיעברו כמה לילות של יללות.
אם לא מפריע לך תוכל להכניס את המיטה שלו לחדר השינה
(אגב, אני התייאשתי מזמן. כשהתחלתי לגדל כלבים הקפדתי שלא יכנסו לחדר שלי. הפקינזחת מצאה את הילדים לישון אצלם. הפודליות עכשיו בהחלט נכנסות. הגדולה נכנסת לחדר שלנו ממש בסתר וישנה מתחת למיטה והשניה מוצאת לה מקום בחדרי הילדים.

לצפיה ב-'האם ניתן לאלף כלבת צייד רודגייאן ריג'בק למניעת תוקפנות?'
האם ניתן לאלף כלבת צייד רודגייאן ריג'בק למניעת תוקפנות?
24/09/2018 | 23:10
1
12
בישוב שאני גר יש אדם שיש לו כלבת צייד והוא משחרר אותה בחצר ביתו לא מגודרת ומי שעובר עם כלבו היא תוקפת אותו ופוצעת.
במידה והבעלים בקשר עין עם הכלבה ורואים שהיא רצה הם נוזפים בה והיא מיד הולכת לבעלים ונמנעת תקיפה.
אני ניצלתי מתקיפה שהלכתי עם פיטבולית של אחיינית שלי הבעלים נזפו בכלבה ומיד רצה לעברם.
לצפיה ב-'חוקית אסור לשחרר כלב בשטח ציבורי'
חוקית אסור לשחרר כלב בשטח ציבורי
25/09/2018 | 00:46
9
וחצר בית שאינה מגודרת הריהי כשטח ציבורי...
הכלבה תישמע לפקודות הבעלים אם היא מאולפת.
אבל ללא הבעלים שלה באזור התנהגותו לא צפויה.
אתם צריכים לפנות לבעלים ולדרוש שישמרו את הכלבה בבית ויצאו איתה רק עם רצועה. לא יכול להיות שאנשים יחששו ללכת ברחוב ציבורי.
לצפיה ב-'שאלה בבקשה'
שאלה בבקשה
24/09/2018 | 19:17
2
26
שלום אימצנו כלב בשישי האחרון

הוא גור בן חודשיים והוא פינצר מעורב 
כמה גרם הוא צריך לאכול יומי?
וזה נורמאלי שהוא נושך הכל אפילו אותנו?

הוא שוקל קילו 600

תודהה
לצפיה ב-'נראה לי שעד 3 חודשים, מאכילים בלי הגבלה'
נראה לי שעד 3 חודשים, מאכילים בלי הגבלה
24/09/2018 | 21:34
1
13
ואח''כ לפי מה שכתוב על השק- להסתכל על עמודת גורים ושורה של המשקל שלו. 

לצפיה ב-'ומחר ללכת לבדיקת וטרינר מקיפה'
ומחר ללכת לבדיקת וטרינר מקיפה
24/09/2018 | 21:37
11
שיבדוק שניתנו החיסונים, שהמצב הבריאותי הכללי טוב, יתן לך לו''ז חיסונים עד גיל חצי שנה לפחות וינחה אותכם לגבי הטיפול בכלב. 
חג שמח
לצפיה ב-'שואב אבק'
שואב אבק
22/09/2018 | 20:59
2
33
למישהו יש המלצה על שואב אבק חזק לשאיבת שיער כלבים??
לצפיה ב-'דייסון אולי,הנשירה של הכלב שלי קלה- אבל השואבים מאד עוצמתיים'
דייסון אולי,הנשירה של הכלב שלי קלה- אבל השואבים מאד עוצמתיים
23/09/2018 | 11:17
12
לצפיה ב-'קרשר... שואב תעשייתי עוצמתי'
קרשר... שואב תעשייתי עוצמתי
24/09/2018 | 09:50
17
לצפיה ב-'יש משהו חדש '
יש משהו חדש
23/09/2018 | 23:44
22
לגבי גורי הכלבים ?
האם נמאה כלבה מינקת או שחלילה הורדמו ?

נורית
לצפיה ב-'נסיעה לחופשה באילת עם הכלב'
נסיעה לחופשה באילת עם הכלב
22/09/2018 | 22:28
1
27
הי
מחפשת סוויטות גדולות למשפחות במלון באילת כמו אלה, אבל שאפשר להביא את הכלב איתי , אני חיה בסרט או שיש דבר כזה? 
לצפיה ב-'מה גודל הכלב? הייתי מחפשת דירה בAIRBNB באילת'
מה גודל הכלב? הייתי מחפשת דירה בAIRBNB באילת
24/09/2018 | 10:16
5
לצפיה ב-'אילוף'
אילוף
21/09/2018 | 17:59
1
27
טוטו היורקי שלי בן 4 חודשים. כבר התחיל ללמוד צרכים בחוץ אבל הייתי רוצה לחזק זאת בעזרת אילוף מקצועי. באיזה גיל כדאי להתחיל אילוף. תודה לעונים.
לצפיה ב-'אפשר בכל גיל.'
אפשר בכל גיל.
21/09/2018 | 18:05
9
לצפיה ב-'גולדן דודל'
גולדן דודל
21/09/2018 | 14:25
31
מעוניינת בגולדן דודל
נירה 052-2565465

לצפיה ב-'אם יש מאלפים או מישהו שיודע בבקשה תיכנסו!!!'
אם יש מאלפים או מישהו שיודע בבקשה תיכנסו!!!
17/09/2018 | 19:19
3
73
שלום יש לי גורה בת כ4חודשים מחוסל והכל ועכשיו היא מתחילה לעשות צרכים בחוץ ושמתי עליה את הרצועה ורציתי לקחת אותה לבחוץ והיא פשוט לא זהה וגם ניסיתי ללכת אותה קצת ולהביא לה חטיפים כלום ניסיתי מלא פעמים היא פשוט לא מוכנה לזוז ואני לא רוצה לומדות אותה בכח הנא ממש מפחדת מזה וכל שאר היום היא פשוט היתה בצד ולא זזה הרבה וישנה מה לעשותתתתתתת

לצפיה ב-'את בטוחה שזה לא משהו רפואי?'
את בטוחה שזה לא משהו רפואי?
17/09/2018 | 19:50
36
בבית היא הולכת ורצה בקלות?

אני לא יודע מה לעשות אם זה התנהגותי, גם לי יש את הבעיה הזאת והכלבה בת 5, אז עדיף לטפל בזה עכשיו.
לצפיה ב-'דחוף לווטרינר.'
דחוף לווטרינר.
17/09/2018 | 20:01
48
קודם כל לוודא שלא חלתה, אחר כך לחשוב הלאה.
לצפיה ב-'כמה זמן היא אצלך לירון'
כמה זמן היא אצלך לירון
18/09/2018 | 20:34
29
הגורה צריכה להסתדר אתך ועם המשפחה אם יש.
חשוב מאד לדעת כמה זמן נמצאת הגורה אצלך ,בכל מקרה 4 חודשים זה עדייין גור
ולא ניתן לדעת מה עבר עליה, איפה היתה מאיפה אומצה? בנתיים רק תאהבו אותה,לא לכעוס  ואם תצליחו למצוא וטרינר שיבדוק שאין בעיה רפואית רק חאהוב אותה ולהתאזר בסבלנות.

נורית
לצפיה ב-'התייעצות האם לאמץ כלב או לא ?'
התייעצות האם לאמץ כלב או לא ?
18/09/2018 | 12:39
1
52
בחור רווק, נמצא בעבודה רוב שעות היום, יציאה מוקדם בבוקר וחזרה ב5 וחצי.
ופעם-פעמיים בשבוע מגיע ב20 וחצי.
גר בדירה קטנה בניין, משמע הכלב יהיה בתוך הבית רוב היום לבד.

טיול בוקר כמובן אפשרי לביצוע, רבע שעה-עשרים דקות.
וטיול ערב. בערב יש זמן פנוי לטיול ארוך ופריקת אנרגיה.

הכיוון הוא לאמץ כלב גדול סגנון רועה גרמני או זאב מעורב. לפעמים
אפילו פוזל לכיוון כלב משפחה כמו גולדן או לברדור, ברור לי שהצרכים של
הסוגים השונים, שונים בתכלית לגמרי.

מבחינה כלכלית אין בעיה להחזיק כלב, כולל כל ההוצאות הויטרינריות.
אבל מה עם כל השעותש הכלב יהיה לבד בבית ורק בערב אתפנה אליו?
לא מצאתי דוגיסיטר באזורי אז זה גם בעייתי.
אשמח לשמוע דעתכם, אם זה מתאים מניסונכם או שכדאי לחכות קצת.

גמר חתימה טובה לכל החברים
לצפיה ב-'בתנאים שאתה מתאר ממש לא מומלץ, בעיקר לא גזעים שאתה רוצה'
בתנאים שאתה מתאר ממש לא מומלץ, בעיקר לא גזעים שאתה רוצה
18/09/2018 | 13:37
45
כל הגזעים הגדולים זקוקים להמון פעילות פורקת אנרגיות וגם פעילות מנטאלית!
אי אפשר לסגור כלב מהבוקר עד אחהצ המאוחרים/הערב,
באין דוגווקר באמצע היום, זה פשוט בלתי אפשרי לכלב.
הוא פשוט יפרק לך את הבית בשעמומו או שיפתח התנהגויות לא רצויות מהתסכולים.

לפי מה שאתה מתאר, אולי, אולי, יתאים לך לאמץ כלב מבוגר (7-9) שמימלא יושב במכלאות בודד וזנוח... אולי כלב כזה יהיה מאושר לחיות בסביבה הביתית החמה שאתה תוכל לספק לו, שלא לומר שזאת תהיה מצווה גדולה להציל כלב שכזה שוודאי יהיה אסיר תודה וירעיף שפע של אהבה חזרה. 
אם לא, אז חכה קצת עד שתמצא מישהו שיעזור לך בנושא הטיולים.
חתימה טובה.

לצפיה ב-' תופעה מוזרה עם כלב ידיד:'
תופעה מוזרה עם כלב ידיד:
16/09/2018 | 19:06
1
61
שלום לכם: היום הייתה לי תופעה מוזרה עם כלב שלא זכורה לי כמוה:
אני גר ביישוב כפרי ואני מכיר כלב של אחד השכנים מאז היה כלכלב קטן וכיום הוא כלב בוגר וידיד טוב שלי . פעם ביום השכנים משחררים אותו לשעה שעתיים והוא מקפיד לבוא לבקר אותי וזוכה גם לכיבוד.
  היום קרה משהו מוזר: הכלב בא אלי כרגיל שמח ומכשכש בזנבו וליטפתי את ראשו בחיבה. היה נדמה לי שהרצועה הקבועה על צווארו צרה ואולי לוחצת עליו ונגעתי ברצועה כשאני מתכוון לשים אצבעות מתחת הרצועה לבדוק האם הרצועה מהודקת מדי. הכלב בהפתעה נרתע מיד ועשה את עצמו מתכוון לנשוך לי את האצבעות. הייתי המום וחשבתי שיש לו אולי פצע אבל הוא לא הראה סימני כאב בנגיעה. ניסיתי שוב וקרה אותו הדבר ויותר לא העזתי לגעת ברצועה שלו והוא הסכים כרגיל שאלטף אותו, אבל בלי נגיעה ברצועה
 האם יש לכם מושג למה זה קרה? אדגיש שוב שבנגיעה ברצועה שעל צווארו הוא לא הראה סימני כאב כמו אולי יללה קטנה, רק איים באופן ממשי לנשוך לי את האצבעות.
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת'
אי אפשר לדעת
17/09/2018 | 19:56
47
ייתכן שיש שם מתחת פצע שקשה להבחין בו או כאב כתוצאה מבעיה רפואית כלשהי או ייתכן שזה סתם מקום שמלחיץ אותו כשנוגעים בו, בגלל טראומה קודמת או רגישות כלשהי. בכל אופן, כלב הוא בעל חיים והתגובות שלו עלולות להיות לא צפויות, ולכן טוב תעשה אם לא תנסה שוב לגעת במקום הבעייתי ובמקום זה תדבר עם בעלי הכלב ותציע להם לבדוק את העניין. עוד הייתי ממליצה, אם אתה ביחסים טובים עם השכן, להסביר לו שלא משחררים כלב לבד ברחוב ללא השגחה, גם לא לשעה. זה גם מנוגד לחוק וגם מסוכן, גם לכלב וגם לסביבתו, כפי שבעצמך ראית. אולי איזה ילד היה מושך לו בקולר מתוך משחק או ננשך, או שהוא יריב עם כלב אחר, או שירעילו או יגנבו אותו, או שפקח יתפוס אותו - יש אינסוף דברים שעלולים לקרות לכבים משוחררים שלא משגיחים עליהם. 
לצפיה ב-'מעונינת לקנות פודלית בינונית'
מעונינת לקנות פודלית בינונית
15/09/2018 | 21:23
2
49
שלום אני מעונינת לקנות פודלית בינונית כ7קג גזעית עם תעודות בצבע חום או שחור עם גנטיקה טובה מבית גידול מקצועי ואמין המלטה ביתית הכוונה . נא ליצור איתי קשר ב0503798886 . תודה
לצפיה ב-'7 קילו, זה פודל ננסי ולא בינוני.'
7 קילו, זה פודל ננסי ולא בינוני.
16/09/2018 | 08:48
34
הננסי שלי שוקל 8.5
המקום הנכון לחפש בו פודל גזעי הוא במועדון הישראלי לפודל.
כרגע אין ננסיים בשחור או חום, אבל אפשר לשלוח שאלה, ואולי יודעים על המלטה קרובה.
לצפיה ב-'אם את רוצה עם תעודות - רק דרך מועדון פודל'
אם את רוצה עם תעודות - רק דרך מועדון פודל
16/09/2018 | 16:27
28
או ייבוא מחו"ל.
מהנסיון ארוך טווח שלי עם פודלים ו עקב שלי אחר מכירת מתועדים - ההצע ממש ממש נמוך. מדי פעם צצה מודעה על ננסי או בינוני. בד"כ שחור וכמעט תמיד זכר. במחירים שנעים מ- 6500 ועד 14,000....
תוכלי להכנס לאתר שלהם. לפעמים מפרסמים שם המלטות צפויות.
או להתקשר ולברר.
או באמת לייבא מחו'ל פוגל מתועד שמוכר ע"י המועדון כאן.
לצפיה ב-'הכלבה הופכת לחיה טורפת.'
הכלבה הופכת לחיה טורפת.
15/09/2018 | 12:25
1
56
שבת שלום,
יש לנו כלבה בת 5 ,כלבה די נוחה מכל הבחינות.
אני קונה בופר עצם גדולה של פרה ,מבשל אותה במים חמים ,ולאחר שמתקררת נותן לה אותה,ואזזזז...
איך שאני מניח לה אותה ,המבט שלה משתנה ,תנוחת הגוף משתנה ,בהתחלה ליקוק קטן ואחכ  יושבת ליד העצם ושומרת עליה מכל משמר , קופצת אל הכדור שנמצא ליד  נובחת עליו ליקוק קטן ,עוזבת ווחוזרת לשבת ליד העצם ומשגחיה עליה היטב מכל משמר ,אני עובר ממש סמוך איליה והיא נדרכת  ואף קצת מגרגרת ,,ממשיכה לשבת ושומרת ואז קופצת לכדור נובחת עליו מספר שניות ושוב ליקוק קטן לעצם וממשיכה להשגיח ,כך בערך רבע שעה או חצי שעה.
אחר י זה מתנפלת על העצם עד שמפוררת אותה ויש מקרים שהיא ממש אוכל הכל ומקרים שנישאר   חתיכת עצם עקשנית.
מדוע יש לה את ההתנהגות הזו?  למה היא הופכת את עורה?
לאחר הטיפול בעצם הכל חוזר לקדמותו.
שבת שלום
מנגואית
לצפיה ב-'הבישול של העצם יכול להיות ממש מסוכן+הכלבה רכושנית'
הבישול של העצם יכול להיות ממש מסוכן+הכלבה רכושנית
15/09/2018 | 22:07
42
יש 2 בעיות:
1. אם העצם מתפוררת, את מבשלת אותה יותר מדי. הכלבה אמורה לשחוק שיניים על העצם ולא לפורר אותה ולאכול אותה. עדיף שתכניסי אותה למים רק לדקות בודדות או שלא תרתיחי כלל. עצם רכה יכולה להישבר ולפצוע את הכלבה ולגרום לנזק חמור. כלבים לא אמורים בכלל לבלוע עצמות אלא רק ללקק ולשחוק
2. הכלבה מראה רכושנות כלפי העצם. האם היא גם מגרגרת שמתקרבים אליה בזמן האוכל? זו בעיה שיכולה לגרור נשיכות וצריך לפתור אותה, ואם הכלבה גדולה הייתי לוקחת מאלף לשיעור אחד שיסביר איך להפסיק את זה. כלב לעולם לא צריך לחשוף שיניים ולנהום על הבעלים שלו, זה לא תקין. גם האובססיה שלה לעצם מסכנת את בריאותה.
לצפיה ב-'גורים יונקים זקוקים לעזרה '
גורים יונקים זקוקים לעזרה
15/09/2018 | 19:30
1
78
לצפיה ב-'מה קורה עם אותם יונקים ?'
מה קורה עם אותם יונקים ?
18/09/2018 | 21:12
17
האםממשיכים לגעת חלב/מטרנה בבקבוק? או שמצאתם כלבה מינקת ? 

נורית

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום אקווריומים ודגי נוי
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה