לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3932339,323 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'כלב נובח בלייייי סוף'
כלב נובח בלייייי סוף
02/12/2019 | 18:40
2
17
היי אשמח מאדדדדדד אם תוכל לעזור לי אני אוטוטוו מוסרת את הכלב...אין לי כוח להתמודד איתו...התעייפתי... יש לי כלב מעורב עם כלב צייד וכלב רוח בינוני בן 9 אשר אומץ מעמותה בגיל מאד צעיר. אני ביקשתי כלב קטן ובחיים לא הייתי לוקחת את נכלב הזה אם הייתי יודעת שיהיה כזה גדול ומורכב.. חשוב לי לציין שהוא כלב טוב במובנים מסויימים לא יעיר אותי בבוקר רק אם לא מרגיש טוב...יש לו לב טוב אבל מרוב שהוא פחדן הוא לא מפסיק לנבוח!!!!! עברנו לבניין מדותף והוא נובח מלאאאאאא ודי נמאס לי אני רוצה שקט ושום דבר לא עוזר!!!! בנוסף לכך תודה לאל ילדתי ובקטע הזה הוא בסדר די אדיש לסיטואציה. אני כבר משתגעת ובא לי למסור אותו... אשמח לתגובה נכונה מתאימה ויעילה אלפיי תודות
לצפיה ב-'מזל טוב לרגל הלידה. איך הסתדרת עד עכשיו?'
מזל טוב לרגל הלידה. איך הסתדרת עד עכשיו?
04/12/2019 | 11:16
12
שלום לך,
לפי דבריך, הכלב המרעיש הזה נמצא אצלך כבר 8-9 שנים, ועד עתה הסתדרת אתו.
האם, מלבד הלידה (מזל טוב!), השתנה משהו נוסף?
כיצד הצלחת לגרום לו להיות בשקט עד עתה ?
כלב נובח ומרעיש זו אכן בעיה קשה, גם לבעליו וגם לשכנים.
ייתכן שהוא חרדתי, ייתכן שהוא סובל ממחסור בהוצאת אנרגיה ותסכול, וייתכנו אפשרויות נוספות.
נראה לי שכעת בגיל מבוגר יהיה קשה עוד יותר לשנות את הרגליו ואת דפוסי ההרעשה שלו.
ממליץ לך לפנות למאלף מקצועי באזור מגוריך ולהתייעץ.

בהצלחה, ושוב מזל טוב על הלידה.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'שני הגזעים ציד ורוח אוהבים לרוץ. והרבה. עברתם לבית משותף,'
שני הגזעים ציד ורוח אוהבים לרוץ. והרבה. עברתם לבית משותף,
05/12/2019 | 12:03
6
אז ז'תומרת שלפני כן היה לו יותר מרחב להתרוצץ בו? הריון ולידה מעסיקים את 2 בני הזוג, למרות שרק האישה הרה ויולדת. זה מרמז על כך שכעת אתם מתעסקים אתו פחות. את מתארת כלב מתוק, עדין ומחונך, ואני הייתי מוסיף: ומתוסכל מחוסר יכולת לפרוק אנרגיה. לפני שאת מוסרת אותו, ואם לאיש מכם אין זמן לכך, חפשו דוגווקר אתלטי, שייקח את הכלב לטיול ארוך (כמה קילומטרים) מדי יום וישלב בו גם קטעי ריצה. קצרים, בכל זאת גיל 9 לגזע גדול זה כבר לא צעיר. מזון בקונג, גם הוא סוג של העסקה עצמית לכלב. אם אחרי כמה שבועות אתם לא רואים שינוי בהתנהגות, חפשו מאלף טוב באזור מגוריכם, כפי שהמליץ marx04.
תביאי בחשבון, שלאימוץ של כלב בגיל 9 דרוש נס. מה תספרו למאמץ הפוטנציאלי, שהוא נובח בלי סוף? ואם תסתירו, הוא עלול להינטש. במקרה הטוב ימצא את דרכו לכלוב באיזו עמותה וייכלה בה את ימיו. אם לא יורדם. את חושבת שאני מגזים? שאלי פה את חברי הפורום.
לצפיה ב-'אומנה או פנסיון עד שנה'
אומנה או פנסיון עד שנה
04/12/2019 | 01:40
15
שלום! אני טסה לחול ומחפשת אומנה של אדם פרטי או פנסיון במחיר שפוי
לכלבה מתוקה ומחונכת.  האומנה היא לטווח ארוך של חצי שנה עד שנה מקסימום.
אספק את כל הציוד שדרוש- מיטה שקי אוכל חטיפים וכו
+ תשלום חד פעמי ומכובד .
ארצה רק להתעדכן פעם בשבוע שהכלבה בסדר

בבקשה מי שמכיר אולי מישהו שמוכן
אני זמינה במייל annberfox@gmail.com
לצפיה ב-'תרופות לאפילפסיה לכלבים'
תרופות לאפילפסיה לכלבים
03/12/2019 | 10:32
12
ברשותנו כדורי פקסיון, פנוברביטול, קפרה ו Telmisartan, כולן בתוקף, שנותרו לנו מכלבתנו האהובה שהלכה לעולמה ונוכל למכור במחיר מוזל.
אנא צרו קשר: זאב - 0546775711 או במייל zeev.botzer@gmail.com
כלב נובח בלייייי סוף
02/12/2019 | 19:03
14
התייעצות...אשמח מאדדדדדד אם תוכלו לעזור לי אני אוטוטוו מוסרת את הכלב...אין לי כוח להתמודד איתו...התעייפתי... יש לי כלב מעורב עם כלב צייד וכלב רוח בינוני בן 9 אשר אימצתי מעמותה בגיל מאד צעיר. אני ביקשתי כלב קטן ובחיים לא הייתי לוקחת את הכלב הזה אם הייתי יודעת שיהיה כזה גדול ומורכב.. חשוב לי לציין שהוא כלב טוב במובנים מסויימים לא יעיר אותי בבוקר/בלילה רק אם לא מרגיש טוב...יש לו לב טוב אבל מרוב שהוא פחדן הוא לא מפסיק לנבוח!!!!! עברנו לבניין משותף והוא נובח מלאאאאאא ודי נמאס לי אני רוצה שקט ושום דבר לא עוזר!!!! בנוסף לכך תודה לאל ילדתי ובקטע הזה הוא בסדר די אדיש לסיטואציה. אני כבר משתגעת ובא לי למסור אותו... אשמח לתגובה נכונה מתאימה ויעילה אלפיי תודות
כלב נובח בלייייי סוף
02/12/2019 | 18:42
7
היי אשמח מאדדדדדד אם תוכל לעזור לי אני אוטוטוו מוסרת את הכלב...אין לי כוח להתמודד איתו...התעייפתי... יש לי כלב מעורב עם כלב צייד וכלב רוח בינוני בן 9 אשר אומץ מעמותה בגיל מאד צעיר. אני ביקשתי כלב קטן ובחיים לא הייתי לוקחת את נכלב הזה אם הייתי יודעת שיהיה כזה גדול ומורכב.. חשוב לי לציין שהוא כלב טוב במובנים מסויימים לא יעיר אותי בבוקר רק אם לא מרגיש טוב...יש לו לב טוב אבל מרוב שהוא פחדן הוא לא מפסיק לנבוח!!!!! עברנו לבניין מדותף והוא נובח מלאאאאאא ודי נמאס לי אני רוצה שקט ושום דבר לא עוזר!!!! בנוסף לכך תודה לאל ילדתי ובקטע הזה הוא בסדר די אדיש לסיטואציה. אני כבר משתגעת ובא לי למסור אותו... אשמח לתגובה נכונה מתאימה ויעילה אלפיי תודות
לצפיה ב-'אוכל לכלב'
אוכל לכלב
30/11/2019 | 18:41
2
24
איזה אוכל מומלץ לפודל בינוני. עד עכשיו היה אוכל royal canin
לצפיה ב-'הפודל שלי אכל '
הפודל שלי אכל
02/12/2019 | 08:28
16
GO סלמון, עד שנמאס לו ועברנו ל NULO סלמון ובטטה.
שניהם מצוינים.
לצפיה ב-'האם יש סיבה שאתם מחליפים מזון?'
האם יש סיבה שאתם מחליפים מזון?
04/12/2019 | 10:59
7
שלום לך,

אינני "מת" על רויאל קאנין, אבל אם הוא היה טוב לפודל שלכם עד היום מדוע להחליף?
מכל מקום, הכלבות שלי ניזונות כבר כמה שנים מאקאנה, שהוא מזון מצויין.
אפשרות טובה נוספת Taste of the wild.

כמובן, יש עוד הרבה סוגי מזונות טובים לכלבים.
אם תעלה כאן את האפשרויות הרלבנטיות מבחינתכם, אפשר יהיה להתייחס לכל סוג מזון.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'קונג'
קונג
28/11/2019 | 23:45
29
קניתי את זה לגור בן 10 חודשים,כי רציתי לשמח אותו,לפני שרכשתי ביררתי על זה.
שמים מזון והכלב אמור להתלהב ולרוץ אחרי.
עכשיו,יש חור אחד גדול,ובצידו השני חור קטן שממש לא יוצא מזון.מה אני עושה לא בסדר.?
תודה לעונים
רות
לצפיה ב-'אפליפסיה או עווית '
אפליפסיה או עווית
25/11/2019 | 18:08
1
27
שלום חברים ,
יש לי כלבה בולדוג צרפתי גזעית לבקנית בת 13 ( גיל יפה לגזע הזה ) .
בשבוע האחרון הכלבה התחילה לפרכס משום מקום , מקציפה מהפה ואחרכך מבולבלת ומתנגשת בקירות , חשוב לציין שהיא גם חרשת ורואה חלש בעין אחת ( זיקנה מכוערת לצערנו ) .
בכל מקרה לקחתי אותה לויטרינר ראשון והוא בדק אותה והחליט שזה עוויתה ובמצב שלה שהיא לא חוזרת לעצמה בין ההתקפעם ועדיין סובלת מתיקים ובקושי עומדת רגיל , יש גם לשקול את האופציה הפחות נעימה אבל היותר אנושית ולהרדים ,
באותו הלילה הלכתי לעוד חוות דעת של וויטרינר אחר והוא מבלי לגעת בכלבה החליט שמדובר באפילפסיה והוא ישר אמר אני יכול לטפל בזה .. ( הכלבה במצב של רגל נעולה ותיקים כל שנייה עם רעידות ) , הוא אמר שזה לא בעיה והוא יכול לטפל בזה , כמובן שקפצנו על המציאה והיא קיבלה זריקת סטרואידים וכדור אנטי אפילפטי ..
זה קרה אתמול ואני לא בלב שלם ,הכלבה לא הולכת בקושי זזה בעיקר מתנשמת וסובלת מתיקים .
מה נכון לעשות ???
לצפיה ב-'לעניות דעתי חשוב שלא תסבול'
לעניות דעתי חשוב שלא תסבול
04/12/2019 | 11:11
3
שלום לך,

לי יש שתי כלבות, המבוגרת ביניהן כבר בת 13.5.
גם היא הגיעה לגיל נאה בהתחשב בגודל שלה (30 ק"ג), ומה שחשוב לי שהיא תיהנה מהזמן שנותר לה בלי לסבול.
היא סובלת מחולשה עצבית ברגלים האחוריות שלה בעקבות תאונה בה נדרסה לפני מספר שנים.
בעקבות זאת היא צולעת, ולאחרונה לפעמים "בורחות" לה יציאות.
אבל היא לא סובלת, ונהנית מהחיים שלה (אוכלת, קצת מטיילת בחצר הבית ובעיקר ישנה הרבה מאד).

לפי מה שתיארת, איכות החיים של הכלבה שלך הדרדרה מאד.
אם אפשר לטפל בכך ולהחזירה לאיתנה - מצויין.
אבל באופן אישי, אם הטיפול לא יצליח להחזיר לה איכות חיים סבירה ללא סבל, הייתי בוחר להמית אותה.
מאחל לך ולה שהיא תחזור לאיתנה.

בברכה,

אורי.
לצפיה ב-'תרופה PREVICOX 227MG'
תרופה PREVICOX 227MG
21/11/2019 | 18:45
19
מוכרת כדורים PREVICOX 227 MG (הבאתי מחו"ל),
נשארו מכלב שלצערנו הלך לעולמו לא מזמן,
במחיר עלות של 8 ש"ח ליחידה.
052-6580149
יוליה
לצפיה ב-''
21/11/2019 | 10:22
26
לצפיה ב-'אומנה לחודשיים לכלבה מקסימה'
אומנה לחודשיים לכלבה מקסימה
20/11/2019 | 09:39
37
שלום,
אנחנו מחפשים בית חם שישמח לקבל כלבה מקסימה למשך חודשיים. כלבה מעורבת, יפיפיה (לדעתנו הלא אובייקטיבית, כמובן...), בריאה, בגודל בינוני. רגילה לחיות בדירה.
יכול להתאים למשפחה ששוקלת לאמץ ורוצה לוודא שזה אכן מתאים לה ו/או לוודא שהילדים עומדים בהתחייבויותיהם, או למשפחה שפשוט אוהבת כלבים ולא מעוניינת לאמץ כלב בקביעות. 
כלבה מהממת, מחונכת, חביבה, אוהבת ילדים. הטיפול כרוך בהוצאה לטיול פעמיים ביום (בוקר וערב) ובשאר הזמן ליטופים. 
מדובר על חודשיים בתקופה שאחרי פסח. מאי + יוני.
אמנם יש הרבה זמן עד אז אבל חשוב לנו להשקיע גם בהיכרות המוקדמת אתה כך שתהיה התרגלות הדדית והמעבר הזמני לא יהיה לה קשה.
תודה
לצפיה ב-'הכלבה שלי אוכלת שטויות מהרצפה'
הכלבה שלי אוכלת שטויות מהרצפה
20/11/2019 | 08:56
1
32
הכלבה שלי אוכלת כל הזמן דברים מהרצפה בזמן טיולים, לא משנה כמה פעמים אני גוער בה כשהיא עושה את זה ולפעמים גם מנסה להוציא לה את זה בכח מהפה (אם אני רואה שזה משהו שאני יודע שזה לא טוב לה).
היא מעורבת, שוקלת 25 ק"ג (אותו משקל מאז שאימצתי אותה לפני כחצי שנה) בת 3 ומקבלת פעמיים ביום כוס גרגרים עם כף עוף ו2 כפות אורז.
בהתחלה התעלמתי מזה אבל אחרי שהיה לה שלשולים אני מקפיד שהיא לא תאכל מהרצפה.
לצפיה ב-'אפשר לנסות להיעזר במאלף'
אפשר לנסות להיעזר במאלף
04/12/2019 | 11:02
6
שלום לך,
כלבים בד"כ אוהבים לאכול שטויות מהאדמה כשמטיילים איתם.
זה מאד נפוץ.
אפשר לנסות ללמד אותם לא לאכול מהרצפה, או ללמד אותם ללכת ב"רגלי" ולהישמע להוראות שלך באופן כללי.
לצורך כך אני ממליץ להיעזר בשירותי מאלפים באזור מגוריך.
בברכה,
אורי.
לצפיה ב-'ער על סיווג כלב מסוכן'
ער על סיווג כלב מסוכן
18/11/2019 | 13:59
4
57
הכלאה פיטבול עם לא מסוכן. רשום כמסוכן באימוץ.. איך מתבצע ערר על הסיווג הזה/משכנעים שאינו מתנהג כמסוכן? למי יש ניסיון. טרם אירע שום תקיפה/בעיה
לצפיה ב-'כלב מעורב עם גזע מסוכן מוגדר ככלב מסוכן'
כלב מעורב עם גזע מסוכן מוגדר ככלב מסוכן
18/11/2019 | 14:09
3
32
אין לך מה לערער כי הכלב שלך מוגדר ככלב מסוכן לפי החוק הישראלי,
אפילו כלב שרק נראה כמו אחד הגזעים האלו מוגדר ככלב מסוכן.
הגדרה של כלב מסוכן היא לא על פי ההתנהגות או ההיסטוריה, אלא על פי הגנים או המראה, זה החוק.
לצפיה ב-'נוסח'
נוסח
18/11/2019 | 14:57
1
38
לא רק לפי מראה:
"כלב מסוכן" – כל אחד מאלה:
(1)   כלב שמלאו לו שלושה חודשים ונשך נשיכה שגרמה לחבלה;
(2)   כלב השייך לגזע מסוכן;
(3)   כלב שהוא הכלאה של גזע מסוכן וקיים דמיון בין דפוסי התנהגותו ותכונותיו הפיסיות לאלו של כלב השייך לגזע מסוכן;
לצפיה ב-'החוק לא מדבר על מסוכן'
החוק לא מדבר על מסוכן
18/11/2019 | 16:29
32
אלא על דומה,
יש מיליוני אמסטפים בעולם שמתנהגים כמו כלבי בית מושלמים וחביבים ואין להם שום רצון לתקוף אף אחד,
יוטיוב מלא במיליוני סרטים שמראים כמה פיטבולים הם כלבים אוהבים ועדינים,

אתה תצטרך להוכיח לוטרינר המחוזי שהכלב שלך לא דומה לכלב אמסטף בהתנהגות (לא נראה לי שמישהו מסוגל לעשות את זה) כי אין דבר כזה התנהגות אמסטפית.
"קיים דמיון בין דפוסי התנהגותו ותכונותיו הפיסיות "
דימיון בתכונות פיסיות = דימיון פיזי, וזה לכלב שלך יש
דימיון התנהגותי = אין דבר כזה
לצפיה ב-'לא נראה לי נכון'
לא נראה לי נכון
24/11/2019 | 21:33
13
הכלבה שלי 60% פיטבול והיא לא מוגדרת כמסוכנת (היא מחוסנת, מעוקרת)
היא מאוד חברותית הן עם אנשים ובעיקר עם כלבים (אני גר בקיבוץ ואוהבת לשחק עם כמעט כל כלב שהיא רואה)
לצפיה ב-'ציוואה'
ציוואה
17/11/2019 | 20:17
28
שלום רב
יש לי גור ציוואה קצר שיער בן 10 חודשים.
הוא מוריד את הסוודר.
מה עושים?
תודה
רות
לצפיה ב-'המלצה על מזון לכלבים'
המלצה על מזון לכלבים
16/11/2019 | 18:28
1
44
נכון לעכשיו הכלבים שלי אוכלים TAST OF THE WILD מכיוון שיש לי שלוש אקיטות אמריקאיות, כלבים לא קטנים ובעלי תיאבון לא קטן העלות היא בסביבות ה 1000 ש"ח בחודש כך שההוצאה היא לא קטנה, מה שלא יהיה לא אנסה לחסוך על חשבון בריאות הכלבים ובמידה ולא אמצא אוכל באותה הרמה לא אחליף, בחנות שבה אני קונה את האוכל הומלץ לי על PRESTIGE או FARM NATURE הראשון הוא עוף (אין בקר) וב FARM יש, שני המזונות מכילים דגנים ובהם 24% חלבון.
מישהו יכול לחוות דעה לגבי המזונות האלו או אפילו להמליץ על מזון אחר איכותי.

תודה,
לצפיה ב-'תנסה את האוכל של סולמייט'
תנסה את האוכל של סולמייט
17/11/2019 | 13:50
27
עם 2 כלבים בבית אז יכול להבין אותך.. התחלתי לנסות לא ממזמן לתת את האוכל של סולמייט אחרי המלצות שאני קיבלתי.. המרכיב העיקרי בשקים הוא הבשר ואין חיטה ודגנים, בינתיים נראה שהם אוכלים סבבה.. אגב מה שאהבתי זה שהם מוכרים את השקים ב5 קילו גג בלי שמעלים את המחיר על שק קטן וזה משמעותית מוזיל את העלויות. 
לצפיה ב-'מסירת כלבה'
מסירת כלבה
13/11/2019 | 16:55
2
74
יש לי כלבה בת שנתיים שאימצתי מעמותה.
לכלבה יש בעיות התנהגות: נובחות המון (גם בלילות), תוקפת כלבים, היא נובחת על אנשים ומושכת בטיולים. בנוסף לכל הבעיות היא גם נשכה אותי פעמיים. לא רצינו לוותר עליה אבל ניסינו 3 מאלפים שלא הצליחו לעזור, שילמנו מעל 11000 על אילופים ואין לנו עוד כסף להוציא על זה. אנחנו לא מסוגלים להמשיך לגדל אותה אך אף אחד חוץ מצער בעלי חיים לא הסכים לקבל אותה. מישהו יכול לעזור?
לצפיה ב-'לקולגה שלי היתה בעיה דומה'
לקולגה שלי היתה בעיה דומה
14/11/2019 | 15:18
57
ואז בררתי עבורה אצל כלבנית בעלת ניסיון רב עם כלבים קשים מהסוג הזה, שהמליצה לה להעזר באלי צ'רנובילסקי כדי שיביא את הכלבה למצב שהיא ברת אימוץ. אולי אז כבר תוכלו להשאיר אותה אצלכם, ואם לא, היא תהיה מאולפת מספיק כדי שעמותות ימצאו לה בית. אין לי מושג אם אכן נעזרו בו ומה היה.
לצפיה ב-'לכלב של השותפה שלי גם יש בעיות התנהגות'
לכלב של השותפה שלי גם יש בעיות התנהגות
14/11/2019 | 17:54
46
לפני כמה ימים התחלנו לתת לו רסקיו רמדי פרחי בך לכלבים. מקווה שיעזור. שווה לנסות.
לצפיה ב-'מצב מישפטי לכלב שאבד '
מצב מישפטי לכלב שאבד
31/10/2019 | 15:05
1
63
שלום,
אם אבד/ניגנב/ברח/נעלם כלב משובב מבעליו וחלילה נשך או גרם נזק לכלב אחר או לאדם כלשהו ,מה מצבו המישפטי של בעליו ?
א.במידה וניגרם הנזק לפני שדיווח לרשויות ?
ב.במידה ודיווח והנזק קרה אחריי שדיווח לרשויות?
ג.לא משנה בעליו אשם בכל מקרה?
תודה מראש
מנגו
לצפיה ב-'הבעלים אשם בכל מה שהכלב שלו עושה'
הבעלים אשם בכל מה שהכלב שלו עושה
31/10/2019 | 15:17
49
כלב הוא רכוש מבחינת החוק,
ואם הוא עשה נזק הבעלים אשם,
התפקיד של הבעלים לדאוג שהכלב שלו לא יברח, ישוחרר או יעלם.
אלא אם הוא יצליח להוכיח שמישהו אחר אשם במקרה, למשל אם תוכיח שהוא נגנב.
לצפיה ב-'אבד כלב מסוג מלינואה'
אבד כלב מסוג מלינואה
28/10/2019 | 17:25
3
81
לפני שבוע בסביבות אחד עשרה בלילה נעלם כלב מלינואה, כל המוצא אותו מתבקש להחזירו ולהתקשר למספר: 0505444151 תודה רבה.
לצפיה ב-'באיזה איזור?'
באיזה איזור?
30/10/2019 | 14:07
37
יש קבוצה בפייסבוק "כלבים אבודים - הקבוצה הרשמית". כדאי לפרסם גם שם

לצפיה ב-'אבד כלב'
אבד כלב
31/10/2019 | 09:04
41
באזור בקעת אונו
לצפיה ב-' כלב אבוד'
כלב אבוד
06/11/2019 | 18:02
35
לצפיה ב-'הכלבה לא שקטה'
הכלבה לא שקטה
30/10/2019 | 20:15
2
53
אין קרציות ואין פרעושים והכלבה כל הזמן מתגרדת! אין לה שקט וגם אי לא יכולה לסבול ולראות אותה בסבלה! לא יודעת מה לעשות אייתה . לא מוכנים לשמור עליה בזמן היעדרותי וכול זה בגלל הגירודים שלה. אנא עזרו לי כדי לעזור לה.
לצפיה ב-'לקחת אותה לווטרינר? נשמע כמו בעיה רפואית.'
לקחת אותה לווטרינר? נשמע כמו בעיה רפואית.
16/11/2019 | 06:26
10
לצפיה ב-'אלרגיה'
אלרגיה
26/11/2019 | 15:35
2
נראה אלרגיה
לצפיה ב-'צרכים של כלב'
צרכים של כלב
30/10/2019 | 17:01
1
44
הכלב שלי ידע כבר שנה וחצי לא לעשות צריכים בבית אבל בחודשיים האחרונים הוא לא מפסיק לעשות את הצרכים בבית ולא בטיול מישהו יודע למה
לצפיה ב-'צריך להתחיל מלקחת אותו לווטרינר לבדיקה יסודית.'
צריך להתחיל מלקחת אותו לווטרינר לבדיקה יסודית.
16/11/2019 | 06:27
11
אם יוחלט שהוא בריא, יש להמשיך לטיפול התנהגותי אצל איש מקצוע.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ