לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום טיולי אופניים
אין כמו טיולים בטבע, ואין כמו רכיבה על אופניים, אז מה יותר טבעי  מלשלב את  השניים?                                                                

מצד אחד מספיקים לעבור מרחק רב יחסית ולראות הרבה נוף ואטרקציות אחרות, מצד שני שומרים על הקשר הבלתי אמצעי עם הטבע – נושמים את האוויר, מריחים את הפריחה ושומעים את השקט ואת ציוץ הציפורים.

לך תסביר לג'יפאי את הרגשת העילוי שבלשבת בראש ההר ולהנות מהנוף בידיעה שהגעת לשם בכוחות עצמך – כבשת את ההר.

לפני כשמונה שנים קניתי אופני הרים והתחלתי לרכב. לא הכרתי אף רוכב אחר ולכן בעיקר רכבתי לבד, באיזור הבית. כך המשכתי במשך שנים ברכיבות מועטות בלבד על שטח קטן. לפני כשלוש שנים הגיע פורום אופניים, אביו של הפורום הזה, ופתאום גיליתי מחדש את האופניים. התחלתי להכיר חברים רוכבים חדשים, לטייל ולגלות את יופיה של הארץ. פתאום הבעיה לא היתה שאין עם מי לרכב ואני לא יודע לאן לרכב, אלא שיש הרבה הצעות לרכיבה, ויש המון מסלולים, רק שאין מספיק זמן.

מטרתה של קהילת טיולי אופניים, ושל הפורום בתוכה, היא לדאוג לכך שתמיד יהיה לך עם מי לרכב, ולאן – נגמרו התירוצים! בקהילה יש אוסף אדיר של מסלולי טיולים, לוח אירועים, קישורים לאתרים רלוונטים, ומאמרים הקשורים למסביב של ארגון טיולי אופניים וכמובן, המשאב הכי חשוב, חברי הקהילה, אשר יענו לך בשמחה ובידיעה על כל שאלה.

קהילת טיולי אופניים, כשמה כן היא – קהילה, ולכן מהווה מקום מפגש לרוכבים, מקום לספר קצת על חוויות מטיולים, להראות תמונות כדי להוציא לאחרים את העיניים ולהחליף דחקות עם החבר'ה. זר שנקלע לפורום עלול לחשוב שחברי הקהילה מכירים מזה שנים ארוכות ואכלו יחד מאותו מסטינג, אך לא כך הדבר – רוב חברי הקהילה הגיעו יום אחד לפורום בלי להכיר אף אחד, מי כטייל ותיק ומי ביום שלאחר קניית האופניים, הצטרפו לטיולים עם האחרים ומהר מאוד נהיו חלק חשוב מהנוף האנושי בקהילה.

כאשר כותבים בפורום חשוב לזכור כי הנושא היחיד המעניין את כל חברי הקהילה הוא טיולי אופניים, ולכן רצוי תמיד לשמור על קשר לנושא זה, ולבחון את מידת העניין של הציבור לכל הודעה. אז כנסו פנימה, הורידו את נעלי הרכיבה, קחו כוס איזוסטר והרגישו כמו בבית.

אילן שחם

לאחר מעל 10 שנים פעילות, אילן פינה את הכיסא ל-"דור החדש", אבל ה-"אני מאמין" שלו עדיין אקטואלי ולכן אני לא אשנה את מילותיו.
רק אוסיף כי במשך השנים האחרונות ספורט האופניים בישראל כמו בשאר העולם רק הלך וגדל גם בכמות וגם באיכות.

יחד עם טיולי האופניים הקלאסיים התפתחה בשנים האחרונות רכיבת סינגלים ומסלולים בדרכי עפר משולבים סינגלים הפכו למאד נפוצים. הרבה גופים לרבות הקק"ל רשתו את הארץ במסלולי סינגלים לרוכבי אופניים ולאט לאט מדינת ישראל הופכת למעצמת אופניים.
כמו כן, עם עליית רמת החיים בארץ, הרבה רוכבי אופניים לא הסתפקו בנופים היפים של ארצנו וטסו לגוון את הרכיבות שלהם בארצות העולם: ארצות אירופה, ארה"ב, וארצות מיוחדות יותר לרכיבה כגון מונגוליה, הודו, נפאל ואקוודור שבדרום אמריקה.

מחירי הטכנולוגיה ירדו ומכשיר ה-GPS הפך פופולרי בקרב רוכבי האופניים, ויחד עם מפת הנייר הוא מהווה כלי עזר חשוב ברכיבה.

על כן, הפורום היום משמש בית לסיפורים על מסלולים כמו בעבר אך תמיד יש התרגשות רבה כאשר רוכב מספר על סינגל חדש שנבנה. אתם מוזמנים לספר לנו על טיולים אלה שמשלבים בתוכם סינגלים.

מאמרי עומק על מסע אופניים בחו"ל קבלו בעבר מקום מכובד בפורום, ודווקא בשנים האחרונות, פורסמו מאמרים מועטים בלבד: חיזרו וספרו לנו על טיולכם בחו"ל.

כל זה מלווה בהקלטות ממכשיר ה-GPS החדש.

בילוי נעים בפורום טיולי אופניים
אדוארדו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי אופניים

אין כמו טיולים בטבע, ואין כמו רכיבה על אופניים, אז מה יותר טבעי  מלשלב את  השניים?                                                                

מצד אחד מספיקים לעבור מרחק רב יחסית ולראות הרבה נוף ואטרקציות אחרות, מצד שני שומרים על הקשר הבלתי אמצעי עם הטבע – נושמים את האוויר, מריחים את הפריחה ושומעים את השקט ואת ציוץ הציפורים.

לך תסביר לג'יפאי את הרגשת העילוי שבלשבת בראש ההר ולהנות מהנוף בידיעה שהגעת לשם בכוחות עצמך – כבשת את ההר.

לפני כשמונה שנים קניתי אופני הרים והתחלתי לרכב. לא הכרתי אף רוכב אחר ולכן בעיקר רכבתי לבד, באיזור הבית. כך המשכתי במשך שנים ברכיבות מועטות בלבד על שטח קטן. לפני כשלוש שנים הגיע פורום אופניים, אביו של הפורום הזה, ופתאום גיליתי מחדש את האופניים. התחלתי להכיר חברים רוכבים חדשים, לטייל ולגלות את יופיה של הארץ. פתאום הבעיה לא היתה שאין עם מי לרכב ואני לא יודע לאן לרכב, אלא שיש הרבה הצעות לרכיבה, ויש המון מסלולים, רק שאין מספיק זמן.

מטרתה של קהילת טיולי אופניים, ושל הפורום בתוכה, היא לדאוג לכך שתמיד יהיה לך עם מי לרכב, ולאן – נגמרו התירוצים! בקהילה יש אוסף אדיר של מסלולי טיולים, לוח אירועים, קישורים לאתרים רלוונטים, ומאמרים הקשורים למסביב של ארגון טיולי אופניים וכמובן, המשאב הכי חשוב, חברי הקהילה, אשר יענו לך בשמחה ובידיעה על כל שאלה.

קהילת טיולי אופניים, כשמה כן היא – קהילה, ולכן מהווה מקום מפגש לרוכבים, מקום לספר קצת על חוויות מטיולים, להראות תמונות כדי להוציא לאחרים את העיניים ולהחליף דחקות עם החבר'ה. זר שנקלע לפורום עלול לחשוב שחברי הקהילה מכירים מזה שנים ארוכות ואכלו יחד מאותו מסטינג, אך לא כך הדבר – רוב חברי הקהילה הגיעו יום אחד לפורום בלי להכיר אף אחד, מי כטייל ותיק ומי ביום שלאחר קניית האופניים, הצטרפו לטיולים עם האחרים ומהר מאוד נהיו חלק חשוב מהנוף האנושי בקהילה.

כאשר כותבים בפורום חשוב לזכור כי הנושא היחיד המעניין את כל חברי הקהילה הוא טיולי אופניים, ולכן רצוי תמיד לשמור על קשר לנושא זה, ולבחון את מידת העניין של הציבור לכל הודעה. אז כנסו פנימה, הורידו את נעלי הרכיבה, קחו כוס איזוסטר והרגישו כמו בבית.

אילן שחם

לאחר מעל 10 שנים פעילות, אילן פינה את הכיסא ל-"דור החדש", אבל ה-"אני מאמין" שלו עדיין אקטואלי ולכן אני לא אשנה את מילותיו.
רק אוסיף כי במשך השנים האחרונות ספורט האופניים בישראל כמו בשאר העולם רק הלך וגדל גם בכמות וגם באיכות.

יחד עם טיולי האופניים הקלאסיים התפתחה בשנים האחרונות רכיבת סינגלים ומסלולים בדרכי עפר משולבים סינגלים הפכו למאד נפוצים. הרבה גופים לרבות הקק"ל רשתו את הארץ במסלולי סינגלים לרוכבי אופניים ולאט לאט מדינת ישראל הופכת למעצמת אופניים.
כמו כן, עם עליית רמת החיים בארץ, הרבה רוכבי אופניים לא הסתפקו בנופים היפים של ארצנו וטסו לגוון את הרכיבות שלהם בארצות העולם: ארצות אירופה, ארה"ב, וארצות מיוחדות יותר לרכיבה כגון מונגוליה, הודו, נפאל ואקוודור שבדרום אמריקה.

מחירי הטכנולוגיה ירדו ומכשיר ה-GPS הפך פופולרי בקרב רוכבי האופניים, ויחד עם מפת הנייר הוא מהווה כלי עזר חשוב ברכיבה.

על כן, הפורום היום משמש בית לסיפורים על מסלולים כמו בעבר אך תמיד יש התרגשות רבה כאשר רוכב מספר על סינגל חדש שנבנה. אתם מוזמנים לספר לנו על טיולים אלה שמשלבים בתוכם סינגלים.

מאמרי עומק על מסע אופניים בחו"ל קבלו בעבר מקום מכובד בפורום, ודווקא בשנים האחרונות, פורסמו מאמרים מועטים בלבד: חיזרו וספרו לנו על טיולכם בחו"ל.

כל זה מלווה בהקלטות ממכשיר ה-GPS החדש.

בילוי נעים בפורום טיולי אופניים
אדוארדו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

עמירם אורן: במישור החוף המזרחי
23/05/2016 | 20:21
18
בא"ח גולני רגבים
22/05/2016 | 11:05
1
29
האם אפשר לחצות ברכיבת כביש את בא"ח גולני בתנועה מגלעד לרגבים ואו להפך?
חציית כביש בא"ח גולני
23/05/2016 | 17:54
27
אין שום בעיה לרכב מרגבים לגלעד הכביש עובר ליד הבא"ח גם רכיבה מגלעד לכיוון כביש 65 נעשית ללא בעיה (אפילו רכבים של תושבי האזור עוברים ללא בעיה
SafeAway אפליקציה שתזעיק את אנשי הקשר שבחרת במקרה הצורך.
22/05/2016 | 15:05
15
ימים אלו העלינו את האפליקציה החדשה שלנו - SafeAway לאויר.
האפליקציה נכתבה במטרה לסייע לאלו היוצאים לפעילות לבדם, והיא בודקת בזמן אמת שאין עצירה בפעילות של המשתמש ושהפעילות הסתיימה בצורה תקינה ללא צורך בהתערבות חיצונית.
המשתמש בוחר את אנשי קשר, אותם הוא רוצה לידע על הפעילות. והאפליקציה שולחת הודעה על תחילת הפעילות וכמה זמן היא אמורה להמשך.
מרגע זה האפליקציה מנטרת את התקדמות המשתמש באמצעות נתוני GPS.
כאשר האפליקציה מזהה חוסר תזוזה, היא מקפיצה התראות - ויזואליות, קוליות וברטט, ובמידה ואלו לא ינוטרלו, היא תתחיל לשלוח הודעות חירום לאנשי הקשר אשר הוגדרו באפליקציה.
היא משתמשת בהודעות SMS על מנת שתהיה זמינה ופעילה גם באזורים בהם קליטת הרשת מוגבלת, על מנת להתאים לאופי של פעילויות בשטח מגוון.

האפליקציה זמינה כרגע בגרסת אנדרואיד בחנות האפליקציות: https://play.google.com/store/apps/details?id=blac...
בהמשך תצא גם גרסה לאייפון.
לסינגלי תימרת וכפר החורש
22/05/2016 | 09:29
1
25

היי
   חבורת אופן מזמינה רוכבים(ות(  בעלי(ות)  ניסיון של שנתיים  ומעלה ברכיבת שטח בטווחים שבין 30 ל50 ק"מ הכוללים עליות ,סינגלים ודרכים טכניות , לטיולה ביום שישי  ה 27/5/16 .

מסלול הטיול- סינגלי תימרת וכפר החורש  .

אופי המסלול-   בעיקר סינגלים .

מרחק-  כ30 ק"מ.

שעת מפגש- 0545  .

מים-4-5 ליטר.
דרגת קושי (בעיני הכותב)-למתקדמים .

רמה טכנית (בעיני הכותב)-קלה .

לפרטים נוספים כולל נקודת מפגש , נא לפנות לאבינועם דור טל.0544-533874.

האחריות לשלמותו הגופנית של הרוכב(ת) ואופניו חלה עליו ועליו בלבד.

חובה לרכב עם קסדה וכפפות,להצטייד באוזן רזרבית,בגלגלי טיובלס או בפנימיות עם ג'יפה ופס גומי עבה לרבות פנימית רוזרבית עם ג'יפה.
מומלץ מאוד להתמגן במגני ידיים ורגליים.
נוהג מקודש בחבורתנו הינו ישיבה ליד שולחן עמוס במטעמים מידי סיום  יום רכיבה.
בהתאם אנו מתכנסים ליד שולחן ק.ק.ל באחד מהחניונים הסמוכים למסלולנו השבועי ונהנים מזלילה  בחברותה.
כל רוכב(ת) מביא מזון לפי בחירתו ובטוחני כי גם את(ה) תכבד את הנוהג ותצטרף(י).

מומלץ להביא מעיל רוח דק-חולצה להחלפה

הערה-הטיול ללא תשלום.

חבורת אופן רוכבת מידי סוף שבוע בכל חלקי הארץ. רוכבים(ות) המעוניינים להצטרף לקבוצה מוזמנים(ות) להתקשר לנייד / 0544-533874

להתראות בשבילים
אבינועם דור

שינוי מסלול
25/05/2016 | 22:34
9
במקום סינגל תימרת וכפר החורש ,נדרים ביום שישי ה27/5/16  לסינגל להב ואליו נוסיף נפח כך שבסיכום נרכב כ38 ק"מ.
לפרטים נוספים פנו אלי לנייד 054-4533874
מחפש מדריך מקומי לרכיבת XC במורזין. המלצות?
18/05/2016 | 11:02
2
16
תפנה לבעלים של ג'יראף כאן בארץ (בינימין) אולי הוא ידע
19/05/2016 | 12:41
1
19
השם הנכון-ניר בן ימיני
24/05/2016 | 18:19
3
נחל דולב עבירות באזור עין סופלה
13/05/2016 | 08:30
3
166
אנחנו מתכננים  מסלול שבסופו יורד דרך חירבת עיתאב לזנוח .
האם ניתן לרכב מעין חוד  בנחל דולב ולהתחבר לדרך שיורדת בין נחל דולב לנחל מחסיה ( אני חושב שמסומנת באדום) ? הבנתי שיש שם אזור סגור עם כרמים ?
מעבר באזור עין סופלה מנחל דולב לנחל מערה
15/05/2016 | 09:50
2
36
באזור עין סופלה המרחק בין נחל דולב לנחל מערה הוא כ 150 מ' 
חיבור מתבקש!!!
אין חיבור ויש גדר.  לאחר הגדר מצד נחל דולב, יש שבילי עיזים באזור חירבת סופלה. אין גדר בנחל מערה.
בעבר הייתה פרצה בגדר הכרמים. מסמן היכן.
נדרש גם להולכי רגל.

מושקו רום
מעבר
15/05/2016 | 12:52
1
28
מושקו שלום 
תודה על תשובתך .
אז אני מבין שנחל דולב  חסום על ידי גדרות של כרמים באזור עין סופלא ? 
למי אפשר לפנות  בעניין הזה ?

תודה
אורי
מסובך
15/05/2016 | 22:34
36
לפי מה שאני רואה במפה, הקטע המצוין נופל בתוך שמורת טבע נחל דולב. אולי הגדרות על נחל דולב מחוץ לתחום השמורה (לא ברור מספיק). אם הגדר בתוך השמורה יש לפנות לרט"ג. ספק אם הם ישנו משהו. אני נוטה להאמין כי זה שייך לחקלאים של האזור. עוד יותר קשה להסיר. מצד שני, כתוב בעמוד ענן בתאריך 29.4.2016 כי יש מעבר להולכי רגל.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:12
2
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
נחל ציפורי ועוד - לא מעגלי
14/05/2016 | 20:26
1
53
התבקשתי לפני כמה חודשים להוביל טיול באזור הצפון ע"י עמירם אורן. הטיולים שלו הם טיולים שונים מאד למה שהקבוצה שלי רגילה, והשקעתי בטיול הזה מחשבה לא מעטה.
בסוף החלטתי ללכת על נחל ציפורי (הוא רמז לי על הרצון שלו לרכוב לאורכו) והוספתי ביקור ביישובים בהם הייתה התיישבות טמפלרית (בית לחם הגלילית ואלוני אבא) וביקור במקומות המים שהמסלול מציע: באר אבא, עין חזין ועין יבקע, בהם טבלנו דבר שעזר לצנן את הגוף מהחום שהיה היום.
בחרתי במסלול לא מעגלי שהתחיל בעינות ציפורי והסתיים בק. אתא לאורך 33 ק"מ עם 400 מטר טיפוס. כפי שנאנר, מסלול קל ללא סינגלים, רכבנו אותו במשך 5.30 שעות עם כשעתיים עצירות לטבילות והסברים.
הקלטת המסלול כאן
תיאור המסלול באתר של עמירם אורן
18/05/2016 | 00:42
14
נחל ציפורי. לכאורה, נדוש. בלי סינגלים... מה? בלי סינגלים? לאאאא.... משעמם... אז זהו, שלא. הפעם עמירם אורן התארח אצלי באחת מחצרות האחוריות שלי בצפון. ביקש בלי סינגלים, וקיבל. מסלול לא מעגלי שהתחיל בעינות ציפורי ולאחר רכיבה דרך בית לחם הגלילית, באר אבא ועין חזין (כולל טבילה) גלשנו על פני עולם הטמפלרים באלוני אבא, בתרבות הבדואית בחציית כעבייה כדי לטבול שוב בעין יבקע. דרך טחנת הנזירים העפלנו ליער ק. אתא לקראת סוף הטיול. המאמר של עמירם כולל סקירה הסיטורית וגאוגרפית מעמיקה (אך ארוכה). מי שחפץ בתאיור הטיול בלבד, מוזמן לדלג על החלק הראשון. אני נהנתי.
לתיאור של עמירם: כאן

שאלת זיהוי מקום
10/05/2016 | 12:26
6
67
שלום רב,

ראיתי את הסרטון הזה:
https://www.youtube.com/watch?v=tRi9MBgDzUw

ואני תוהה
1. מי יודע היכן מתחילים שני הסינגלי המוצגים בו (בראשון רואים שזה חלק משביל ישראל (של הולכי הרגל); בסוף הסינגל ב 4:07 אפשר לראות כביש ורכבים חונים..
2. האם זה שבילים של רט"ג (ואסורים ברכיבה) ומה מידת האכיפה שלהם (אם רוכבים ממש מוקדם למשל...)

אודה על תשובותיכם

גם אני רוצה לדעת ובעיקר לקבל הקלטה של 2 הסינגלים
10/05/2016 | 16:19
5
27
אז ביחס לסינגל הראשון...
11/05/2016 | 08:27
4
46
חבר עזר לי למצוא את נקודת ההתחלה:
זה ירידה אל נחל כיסלון, כאמור על שביל ישראל,
אפשר לראות את זה כאן:

כיוון שלא עשיתי את סינגל רפא, אני תוהה כמה זה קרוב והאם אפשר לשלב את השנייים?

לגבי השני, אין לי מושג

מיקום הסינגל הראשון
11/05/2016 | 11:05
3
37
היי
ע"פ הנתונים שמסרת לגבי הסינגל הראשון מדובר בחד שביל סמ"ש כחול מס.9361 שיורד מסמ"ש שחור 9344 בנ.צ. (ישראל החדשה) 203521//632241.
מדובר במשהו טכני מאוד בעיקר בתחילת הירידה.
למיטב זכרוני (עשיתי אותו לפני מספר רב של שנים),הוא לא מגיע עד הדרך הראשית בנחל כיסלון.
הנ"ל נמצא כ3-4 ק"מ מערבית לסינגל לימון(רפא) שממנו אליו הכי קל להגיע דרך שביל ישראל בנחל כסלון.
הסינגל הראשון
11/05/2016 | 11:17
2
29
נראה מאוד טכני גם ביוטיוב.. תכלס, אתה אומר שאפשר איכשהו לתפור את עין רפא ואת זה אבל זה אומר להוסיף עוד 3-4 ק"מ בכל כיוון?

עכשיו לעניין הדיוק
11/05/2016 | 16:38
1
29
המרחק מסיום הסינגל הראשון לראשיתו של סינגל לימון הצפוני(ליד המעיין) כ11 ק"מ.
לראשו של סינגל לימון הדרומי תוסיף עוד  כ2 ק"מ.
מיקום סינגל 2
14/05/2016 | 13:51
17
היי יוחנן
הסינגל השני(סמ"ש ירוק 9364),חוצה את סמ"ש שחור 9344 בנ.צ.(ישראל החדשה)632900//202922 ויורד עד לנחל כסלון.
הירוק הנ"ל מתחיל בבית מאיר ויורד וחוצה את השחור הנ"ל.
מדובר בשביל הליכה קשה  עבירות וטכני עד כדי סיכון הרוכב.
רכבתי/הלכתי את שני הסינגלים האלה פעמיים-פעם ראשונה ופעם אחת יותר מידי.
אבינועם דור -חבורת אופן
נ.ב.
הסרט שהצגת עבר עריכה ואינו מראה את הקטעים שהרוכבים הלכו ברגל.

טיול אופניים בחול
08/05/2016 | 10:21
7
68
אשמח להמלצות לטיול אופניים בחול. לשניים. ל4 ימי רכיבה ביולי.
יכול להיות היקפי או כוכב.
רמת קושי בינוני. כ40-60 ביום בשטח מתון.
כמה תשובות וכוונים...
08/05/2016 | 21:48
5
57
השאלה שאלת היא רחבה מאד. תחשוב שהיית שואל שאלה דומה:
"איפה אפשר לרכוב בארץ לאורך 4 ימים, היקפי או כוכב, 40-60?"
רק לשאלה הזו בארץ יש אינסוף תשובות. בחו"ל על אחת כמה וכמה.
בכל זאת אזרוק כמה רעיונות כדי להתחיל ממשהו. אני אתרכז באירופה (בסדר?)
1. אפשר על אופני טורינג לאורך נחלים מפורסמים כמו דנובה, מוזל, ריין או אגם קונסטנזה. עם כל הציוד עליכם או חברה תקפיץ לכם את הציוד לבתי מלון מוזמנים מראש.
2. מורזין שבצרפת, בעיקר ל AM אך אני עשיתי שם XC ונהננו (טיול כוכב).
3. אגם גרדה בדולומיטים באיליה בעיירה טובולה (כוכב).
4. עיירות בדרום באוריה בגרמניה. כוכב.
5. עמקים רבים בטירול האוסטרי (טיול מדלג או כוכב).
אני מקווה כי העלתי מספר הצעות. תבחר לפי זה ומשם נתקדם...
כוכב או מדלג לא משנה. אירופה מתאים.אבל...
08/05/2016 | 23:50
3
46
כוכב או מדלג לא ממש משנה.
קיבלתי הצעות מחברות שמארגנות מהארץ. שוויץ אזור ציריך או אוסטריה חבל טירול. הטיולים נראים טובים אבל יוצא יקר. 4 ימי רכיבה בשוויץ כ1200 דולר לאחד.
האם יש איזורים זולים יותר?
אירופה עד 1000 אירו לשבוע
09/05/2016 | 13:08
2
71
מרכיב הטיסה הוא פקטור מרכזי בעלות החופשה ואני מאמין שגם אם תאריך לשבוע ההפרש יהיה שולי אפילו שוויץ.

לגבי חופשה זולה יותר, אשמח אם תצטרף לטיוליי בבולגריה  או רומניה בחודשים יוני-יולי-אוגוסט. לדוגמא 8 ימים 7 לילות בבולגריה כולל הכל בפחות מ1000 אירו, כולל  הטסת אופניים הכל כלול ובמלון 4 או 5 כוכבים!! רומניה יקרה קצת יותר, אך מובן שמזרח אירופה והבלקן לא במחירי שוויץ, איטליה וצרפת....

אשמח לשמוע פרטים. יכול לשלוח לי אמצעי התקשרות ישיר?
09/05/2016 | 16:55
30
רן יקירי, בלי פרסומת כאן
09/05/2016 | 23:27
48
הפעם אני לא מוחק את ההודעה, אבל לא יפה...
האם יכול בבקשה להמליץ על מדריך מקומי?
18/05/2016 | 10:59
7
אם טיול עיירות מעניין אותך
10/05/2016 | 09:50
45
אז עשיתי באיטליה (אומבריה) עם החברה הבאה:

נהניתי, במיוחד מהעליות והגלידה בסיום העליה...

בברכה, __יהבי:
דרכים שגרתיות וגם לא בהר ירושלים
09/05/2016 | 19:05
37

היי
   חבורת אופן מזמינה רוכבים(ות(  בעלי(ות)  ניסיון של שנתיים  ומעלה ברכיבת שטח בטווחים שבין 30 ל50 ק"מ הכוללים עליות ,סינגלים ודרכים טכניות , לטיולה ביום שישי  ה  13/5/16.

מסלול הטיול- מסילת ציון-הר כרמילה-סינגל לימון צפון-נחל כסלון-מצפה אשתאול-מסילת ציון   .

אופי המסלול-  סינגל אחד והרבה קרוס קאנטרי .

מרחק-  33 ק"מ.
טיפוס אנכי מצטבר-800 מטר.

שעת מפגש-  0530 .

מים-4-5 ליטר.

רמה טכנית (בעיני הכותב)- בינוני קל.

חובה לרכב עם קסדה וכפפות,להצטייד באוזן רזרבית,בגלגלי טיובלס או בפנימיות עם ג'יפה ופס גומי עבה לרבות פנימית רוזרבית עם ג'יפה.
נוהג מקודש בחבורתנו הינו ישיבה ליד שולחן עמוס במטעמים מידי סיום  יום רכיבה.
בהתאם אנו מתכנסים ליד שולחן ק.ק.ל באחד מהחניונים הסמוכים למסלולנו השבועי ונהנים מזלילה  בחברותה.

מומלץ להביא מעיל רוח דק-חולצה להחלפה

הערה-הטיול ללא תשלום.

חבורת אופן רוכבת מידי סוף שבוע בכל חלקי הארץ. רוכבים(ות) המעוניינים להצטרף לקבוצה מוזמנים(ות) להתקשר לנייד / 0544-533874

להתראות בשבילים
אבינועם דור

סינגלים בכרמי יוסף
09/05/2016 | 10:08
27
הי,
הייתי שם בשבת האחרונה ומצב הסינגלים "על הפנים" - המון דרדרת, צמחיה שגדלה על הסינגל, בחלק מהמקומות קשה לזהות איפה הסינגל וכו'.
מה קורה? אם לא יגיעו לרכב שם הסינגלים ייעלמו לחלוטין...

גילון-צורית-אחיהוד- טל אל (נפרדים מהחורף...)
07/05/2016 | 22:43
54
עם התרבות הסינגים שנבנים ע"י קק"ל, מועצות מקומיות וגורמים נוספים, אני חושב שאם רוכב ממוצע ירכב סינגל אחד בשבוע, הוא לא יסיים את כל הסינגלים הקיימים בארץ.
לאט לאט (היום כבר מהר מהר) מדינת ישראל הופכת למעצמת סינגלים לרכיבת אופניים, והכוונה היא לקלוט את הרוכבים מאירופה ומארה"ב בחודשי החורף שלנו (ושלהם), עם ההבדל כי כאן בארץ, בחורף ניתן לרכוב, ואילו באירופה/ארה"ב הכול מושלג. רק תבואו...
בתחרות ה-HLC  שהתקיימה לפני כחודש, היו מספר נציגים מחו"ל שהתרשמו גם מיופי נופי הארץ אך גם מהאופי החברותי ומשתף פעולה של הרוכב הישראלי. הם הפכו שגרירים, וזה שוב מאמץ נוסף להביא תיירים הבייתה.
מה החפירה הזו בכלל? זהו, שאני רוכב די בעקביות ומנסה "לסמן V" על כל סינגל בארץ, וזה ממש קשה. יום שישי הזה היינו בגילון-צורית. סינגל קק"ל חדש. התוכנית המקורית הייתה לחבר את ה-12 ק"מ של הסינגל החדש, עם סינגל אחיהוד הוותיק. בשעה 7:30 התכנסנו בבית הספר הר גילון, אלא שאז נפתחו השמיים ולא נסגרו למשך כחצי שעה. ב-8:00 התחלנו לרכוב, אבל לאחר 2 ק"מ עזבנו את הסינגל היפה מבחינה נופית, כי הבוץ מנע מאיתנו לרכוב.
לא התייאשנו, אלא המשכנו בתוכנית המקורית, וירדנו מהר גילון לכוון יער אחיהוד. גם כאן ירד גשם, אבל הוא רק היטיב עם הסינגל. רכבנו את סינגל אחיהוד הטכני בעל הנופים לעמק זבולון היפים לאחר הגשם.
בסופו, טיפסנו בסינגל אחיהוד עד לסינגל טל אל, ואיתו גלשנו לכניסה של היישוב טל אל, שם השארנו מכונית הקפצה.
היה זה מסלול בעל 21 ק"מ עם כ-300 מטר טיפוס, אך עם 600 מטר ירידות טובות ומאתגרות.
הקלטה: כאן

עמירם אורן: מישור עכו ועוד... מרתק
07/05/2016 | 09:07
43
עמירם אורן: מרחבי הלס דרומית מערבית לב"ש
03/05/2016 | 12:57
45
טרליגייטור יד 2
02/05/2016 | 14:55
27
שלום רוכבים,
תוכלו להמליץ על אתר או מקור אחר לקניית טרליגטור יד 2 ?
תודה
אל סינגל יער שוויץ
30/04/2016 | 11:19
5
77

היי
    חבורת אופן מזמינה רוכבים(ות(  בעלי(ות)  ניסיון של שנתיים  ומעלה ברכיבת שטח בטווחים שבין 30 ל50 ק"מ הכוללים עליות ,סינגלים ודרכים טכניות , לטיולה ביום שישי  ה  6/5/16.
 מסלול הטיול- ירדנית - יער שוויץ - ירדנית . 
אופי המסלול- סינגל וקרוס קאנטרי . 
מרחק-  31 ק"מ. 
שעת מפגש- 0600 . 
מים-4-5 ליטר.
רמה טכנית (בעיני הכותב)-קלה בינונית . 

נוהג מקודש בחבורתנו הינו ישיבה ליד שולחן עמוס במטעמים מידי סיום  יום רכיבה.
בהתאם אנו מתכנסים ליד שולחן ק.ק.ל באחד מהחניונים הסמוכים למסלולנו השבועי ונהנים מזלילה  בחברותה.

הערה-הטיול ללא תשלום.

להתראות בשבילים
אבינועם דור

אבינועם: אם חם אז המסלול לא יהיה נעים...
01/05/2016 | 16:02
4
38
סינגל שוויץ
01/05/2016 | 16:18
3
47
היי
אני ער לבעיה. 
אם התחזית לא תהיה קיצונית אנו נקיים הרכיבה ,נגמור הטיפוס בסביבות 0800 והירידה תסתיים עד 1100 .
תודה אבינועם
לפי התחזית, נראה לי כי יום שישי הולך להיות מצוין,
01/05/2016 | 22:55
2
40
כנראה יום שבת... בהצלחה...
נבואתך הגשימה את עצמה
07/05/2016 | 08:10
1
28
היי EDUOXMAN
היה נהדר.
מזג אויר סתוי למהדרין,רוח קרירה ומרעננת,טפטוף קליל וקצר(למזלנו) ונוף מרהיב.
המסלול שלקחנו ממך היה 10.
אבינועם דור

אני שמח שנהניתם... סינגל מדהים... ונוף...
07/05/2016 | 09:08
12
סיבוב לא שגרתי ביערות מנשה
28/04/2016 | 21:59
81
עין השופט, סינגל פטרה, יער מגידו+ גבעה 400 במז"א לפי הזמנה. אין ספק שהחורף נגמר, והצהוב משתלט, אך הוא עושה את זה לאט ובטעם טוב. התחלנו בעין השופט, גלשנו וטיפסנו לסינגל פטרה (או עיט לשעבר), המשובח חבל"ז ואחרי הגזר בא המקל, בדמות עליה ארוכה ואכזרית דרך יער מגידו ועד לגבעה 400. "גבעה 400 בידנו" מעיד דגל ישראל המתנוסס בגהווה בתרון שבמקום, אזור שידע קרבות מרים בעת מלחמת השחרור. הראות הייתה חדה ופנורמת בת ה-360 מעלות הייתה מתגמלת למאמץ המושקע. העננים הוספיו תפאורה הולמת לתמונות. משם גלישה חזרה לאוטו. 450 טיפוס לאורך 18 ק"מ. מוכנים לסעודת החג... (אה... ואחלה חברה... :) )
הקלטה:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=scluzugaowqhfdcn
מחפש שותף\שותפה לרכיבה במרכז
26/04/2016 | 05:02
39
פרטים בפרטי.
אל מבחר מסינגלי בן שמן
24/04/2016 | 10:22
65

היי
    חבורת אופן מזמינה רוכבים(ות(  בעלי(ות)  ניסיון של שנתיים  ומעלה ברכיבת שטח בטווחים שבין 30 ל50 ק"מ הכוללים עליות ,סינגלים ודרכים טכניות , לטיולה ביום חמישי  ה 28/4/16 .

אופי המסלול- סינגלים ביער.

מרחק- כ40  ק"מ.

שעת מפגש- 0600  .

מים-4-5 ליטר.

רמה טכנית (בעיני הכותב)- קלה בינונית.

הערה-הטיול ללא תשלום.

להתראות בשבילים
אבינועם דור
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
חברת סולו איטליה
חברת סולו איטליה
מנגו - סוכנות לביטוח בע
מנגו סוכנות לביטוח בע"מ
פורום ביטוח חיים
פורום ביטוח חיים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום