לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום משפחות אנשים עם פיגור

אני אב לאדם עם פיגור שכלי בן 36 המתגורר במעון "בית-אורי" בעפולה. ברבות השנים השתלבתי בפעילות ציבורית אינטנסיבית סביב נושא הפיגור השכלי. במסגרת פעילות זאת אני משמש כאחד התורנים המפעילים את קו התמיכה והסיוע של אקים "הורים למען הורים" (טלפון 1-800-399333) שבו יכולים הורים ובני משפחה של אנשים עם פיגור שכלי, וגם אחרים, לקבל מידע, יעוץ ותמיכה בנושא הפיגור השכלי. מצאתי לנכון לבקש לפתוח את הפורום למשפחות אנשים עם פיגור, כדי שישמש ערוץ נוסף להידברות בתחום זה ומקור לתמיכה, עידוד ומידע. כהורה וכפעיל אני יודע שחלק מהקושי הוא הבדידות עם הבעיות שלנו והקושי לדבר על הבעיה אפילו עם אנשים קרובים, ומאידך גיסא אני מודע לנכונות להיפתח כלפי אנשים שחווים קשיים דומים.עם הזמן, ביקשתי מאורית הלפרין להצטרף אליי בניהול הפורום. אורית היא אמא לילדה עם פיגור, שי המקסימה, והיא חברת הנהלת אקים ישראל ויו"ר סניף אקים תל-אביב. היא משקיעה ללא לאות את זמנה בעשייה למען אנשים עם פיגור ומשפחותיהם, הן בתפקידיה הרשמיים והן בתמיכה, בעידוד ובחיבוקים לכל מי שנזקק להם.

אודות הפורום משפחות אנשים עם פיגור

אני אב לאדם עם פיגור שכלי בן 36 המתגורר במעון "בית-אורי" בעפולה. ברבות השנים השתלבתי בפעילות ציבורית אינטנסיבית סביב נושא הפיגור השכלי. במסגרת פעילות זאת אני משמש כאחד התורנים המפעילים את קו התמיכה והסיוע של אקים "הורים למען הורים" (טלפון 1-800-399333) שבו יכולים הורים ובני משפחה של אנשים עם פיגור שכלי, וגם אחרים, לקבל מידע, יעוץ ותמיכה בנושא הפיגור השכלי. מצאתי לנכון לבקש לפתוח את הפורום למשפחות אנשים עם פיגור, כדי שישמש ערוץ נוסף להידברות בתחום זה ומקור לתמיכה, עידוד ומידע. כהורה וכפעיל אני יודע שחלק מהקושי הוא הבדידות עם הבעיות שלנו והקושי לדבר על הבעיה אפילו עם אנשים קרובים, ומאידך גיסא אני מודע לנכונות להיפתח כלפי אנשים שחווים קשיים דומים.עם הזמן, ביקשתי מאורית הלפרין להצטרף אליי בניהול הפורום. אורית היא אמא לילדה עם פיגור, שי המקסימה, והיא חברת הנהלת אקים ישראל ויו"ר סניף אקים תל-אביב. היא משקיעה ללא לאות את זמנה בעשייה למען אנשים עם פיגור ומשפחותיהם, הן בתפקידיה הרשמיים והן בתמיכה, בעידוד ובחיבוקים לכל מי שנזקק להם.
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'אשמח לעזרה..'
אשמח לעזרה..
21/08/2012 | 11:21
546
אני מירי מארגון יד עזרא ושולמית. ארגון המסייע למשפחות נזקקות, הצלת חיים וכו'..
כרגע לקראת השנה החדשה שבפתח, אנחנו עוסקים בפרויקט ילקוטים וציוד לבית ספר בשביל אותם ילדים שאין להם.
אשמח אם תוכלו לעזור בדרך כלשהי,
אם זה בתרומה כספית או אם זה בהפצת המודעה בפייסבוק, או כל מקום שהוא.

http://www.yadezra.net/links/h/yalkutim_MR_08_2012...

תודה מראש ויום טוב :)
לצפיה ב-'בוגרים עם פיגור'
בוגרים עם פיגור
01/05/2012 | 10:55
610
שלום, אני לומדת עבודה סוציאלית במכללת ספיר ומציגה פרזנטציה בנוגע לנישואין והורות בקרב בוגרים עם פיגור.
אשמח לכל דעה או מאמר. יותר מהכל, אני מחפשת אדם בוגר עם פיגור שיהיה מוכן להגיע ולהביע את דעתו, או אחד ההורים לבוגר עם פיגור.
אודה על כל מידע!
נעה שחף
לצפיה ב-'אבחון לוועדת השמה'
אבחון לוועדת השמה
29/04/2012 | 10:03
409
בני אובחן בשנה שעברה ע"י מכון קרן - שירות למפגר עם הערכה לפיגור קל
הוועדה סיכמה כי הילד לא שיתף פעולה והיה קשה להגיע לאבחנה
בגלל האמונה שלנו שהילד אינו מפגר פנינו לאבחון פסיכולוגי פרטי מובמך שקבע לו ציון 82 - מנת משכל והחלטה שאין לו פיגור
ברצונינו להעביר אותו שנה הבאה לבית ספר עם לקות למידה ללא פיגור
האם  הדוח מספיק לוועדת ההשמה או שחייבים לשנות את הסטאטוס בשירות למפגר על מנת שהדבר יתפוס בוועדה?
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
01/09/2011 | 18:05
447
גולשים יקרים,

עקב מיעוט הפעילות ועקב העובדה כי נכון לעכשיו, אין גולשים המעוניינים לקחת על עצמם את ניהול הפורום, הוחלט לסגור את הפורום.
אנו מודים לכל הגולשים שלקחוחלק בפורום, עזרו ונעזרו בו במשך השנים, וכן למנהלי הפורום.

המשך גלישה נעימה,
צוות הנהלת הפורומים
לצפיה ב-'איך להיות אופוטרופוס?'
איך להיות אופוטרופוס?
29/08/2011 | 18:50
228
היי,
אני לא בטוחה אם זה הפורום הנכון אך מנסה בכל זאת את מזלי.
אני בת לאמא סכיזופרנית ולאב בריא בריאותית אך נפשית לא כ"כ... (הלוואי והייתי יכולה להסביר את זה יותר נכון).
עם השנים המצב של אימי מתדרדר, הן מבחינת התרופות שאימי נוטלת והן מפאת גילה.
אימי מוגדרת כ"יציבה" אך לעיתים מתנהגת ללא שיקול דעת ויכולה לגרום לנזק לעצמה ולא במודע, מבחינה בריאותית.
בנוסף, אימי מנהלת לעצמה את חשבונה בבנק אבל היא יכולה לגרום לנזקים מבחינה כלכלית לה ולאבי.
אני אמנם מיופת כח בחשבונה אך מכיוון שאינני אופוט' אינני יכולה לבצע שינויים בלי שתעקוף אותם.
הבעיה התחילה מכך שהתברר לי מאבי, שקיבל טלפון מעסק באזור מגוריהם שצ'ק שאימי מסרה חזר, ומאז והיא נוהגת לפזר אותם ככל העולה על רוחה.
לאחר שיחתי היום עם נציגה מהבנק היא אמרה שישנה אפשרות להפוך את החשבון לחסוי משמע שאני אנהל את החשבון והיא תיהיה מוגדרת כחסויה. אך לשם כך עלי להפוך לאופטו' שלה.
הייתי חייבת לפרט כדי לדעת בערך אם לפי הנאמר זה אכן אפשרי ומהי הדרך? וכמה זמן זה לוקח?
תודה מראש לעונים ואשמח לייעוץ מכל בחינה.
תודה!
לצפיה ב-'מאתר הוועדה לשינוי חברתי כלכלי'
מאתר הוועדה לשינוי חברתי כלכלי
29/08/2011 | 14:04
113
הועלתה שם הצעה להעלאת קצבת הנכות לגובה שכר מינימום. האזרחים מתבקשים להביע דעתם ע"י הצבעה ובמתן תגובה. יש מצב שזה ישפיע וכידוע קצבת הנכות הבסיסית היא הבסיס להרבה חישובים בביטוח הלאומי.

http://hidavrut.gov.il/content/1623
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נפגעי חברות מימוש זכויות רפואיות '
נפגעי חברות מימוש זכויות רפואיות
26/08/2011 | 15:58
122
בס"ד

כל נכה וחבר שנפגע מחברות מימוש זכויות מתבקש לפנות אלינו
haergon@walla.co.il
יש לנו תחקיר מקיף בנושא ומעוניינים בפניות נוספות
תודה
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'חיתולים'
חיתולים
22/08/2011 | 11:42
151
שלום לכולם!
יש לי ילד בן 3 וחצי עם 100% נכות שאני משתמשת בחיתולים של האגיס מספר 6 והם פשוט נורא יקרים רציתי לדעת אם יש איזה דרך לקבל הנחות או עזרה בחיתולים
תודה!!!
לצפיה ב-'עצומה הנכים דורשים ארגון יציג ארצי'
עצומה הנכים דורשים ארגון יציג ארצי
21/08/2011 | 13:58
90
נכים כלליים דורשים להקים גוף חזק אשר יעמוד איתן וייצגנו מול ממשלת ישראל ומשרדיה השונים.
לאורך השנים אנו נאלצים לצאת למאבקים על זכות קיומנו אך ללא הועיל.
הממשלה בהחלטתה מס' 3595 מתאריך 8 למאי 2005, ובהתאם להמלצות דו"ח ציבורי, קבעה שיש לערוך מפקד לכלל הנכים הכלליים במדינה ובעיקבותיו לבחור מנהיגות שתייצג אותנו ותיאבק לקבלת זכויות כדי שאפשר יהיה לחיות בכבוד, מול הרשויות.  אך לא נעשה דבר.
די לנו בביזיון וחרפה, אין אוזן קשבת למצוקותנו ואין פוצה פה ומצפצף. בעת הזו, אני /אתה ואת
בכוחנו להוביל לשינוי המיוחל, וכל רצוננו לחיות בכבוד ולא בחסד.
פתיחת עצומה זו הינה יוזמה מבורכת ,ומה שמייחד אותה השייכות לכולנו כאיש אחד ואין ארגון העומד מאחוריה.המטרה להקים גוף אחד גדול והצוות שיבחר,יהא מכלל הנכים בארץ ובראשו תעמוד אישיות ציבורית נכבדת,בעלת רקורד עשיר ורגישות יתר לצרכי ציבור הנכים.
250.000 נכים כלליים זו עוצמה וכח אדיר.לא יהתלו בנו יותר כי שבענו די והותר.

נכים ובני משפחה - לכל חתימה יש השפעה
                    הפיצו זאת לכל חבר ומכר - כי בנפשנו הדבר

הקישור לעצומה
לצפיה ב-' שלום לכולכם'
שלום לכולכם
15/08/2011 | 12:20
11
337
לגולשי הפורום שלום רב,

פורום משפחות אנשים עם פיגור שכלי נוסד לפני קרוב לתשע שנים במטרה לשמש מקור תמיכה, עידוד ומידע לבני משפחה של אנשים עם פיגור שכלי. הפורום ידע ימים יפים וסוערים בהם מילא את ייעודו בהצלחה רבה, עד כדי כך שהתגבשה סביבו קבוצה חברתית שנהגה להתכנס לצ'טים וגם למפגשים חברתיים בבתי החברים, לפקניקים משותפים וכד'. ברמה הבין-אישית, נוצרו סביב הפורום חברויות עמוקות ואמיתיות לטווחים ארוכים.

בתקופה האחרונה חלה ירידה דרסטית בפעילותו של הפורום, ככל הנראה בשל היווצרות כלים וירטואליים אחרים. בעצה אחת עם מנהלת אשכול הפורומים ב"תפוז" שפורום זה משתייך אליו, החלטנו לפרוש מניהול הפורום ולפנות את מקומנו למנהל או למנהלים אחרים שאולי יצליחו לחדש את ימיו כקדם. אנחנו מאחלים למנהל/ים החדש/ים, יהיו אשר יהיו, הצלחה רבה, ונשמח גם להמשיך ולסייע לגולשי הפורום ולמנהליו כגולשים מן המניין.

מיכל ועמיקם
לצפיה ב-' לך עמיקם שליווית את הפורום '
לך עמיקם שליווית את הפורום
16/08/2011 | 00:11
1
82
מתחילתו וידעת לעמוד לצידנו בימים טובים ופחות טובים  
לצפיה ב-'ולך מיכלי '
ולך מיכלי
16/08/2011 | 00:12
43
שתמכת בנו גם תמיכות טכניות וגם כחברה אמיתית וכיפית
לצפיה ב-' פרישת מנהלי הפורום '
פרישת מנהלי הפורום
16/08/2011 | 11:33
93
אנו מודים לעמיקםרז ול-smo על תקופת ניהול הפורום ומאחלים להם הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל.
גולשים המעוניינים להגיש מועמדות לניהול הפורום, מוזמנים לפנות אלינו בקישור:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

המשך גלישה נעימה בתפוז אנשים
לצפיה ב-'עמיקם ומיכלי'
עמיקם ומיכלי
16/08/2011 | 14:37
51
על כל אשר עשיתם למען הפורום. אנחנו נמשיך כמובן,  להתראות במרחבים הוירטואליים והאישיים...
אני מאחלת בהצלחה למי שיבחר לקחת את ניהול הפורום
לצפיה ב-'ניהול פורום פיגור'
ניהול פורום פיגור
16/08/2011 | 16:41
2
122
לעמיקם חן חן על פעילותך הברוכה רבת השנים.  עם זאת , "הירידה הדרסטית בפעילותו של הפורום" - הינה "בבואה" עגומה לתיפקודו של אירגון "אקים". ירידה דרסטית בפעילותו  , בתמיכה,  עזרה , בדאגה והגנה על זכויותיו של האדם עם פיגור שכלי ומשפחתו על כל ההיבטים. נראה כיום "כספינה ללא מפרש"- בלי יכולת ניווט וכיוון".
כל טוב והרבה בריאות. נועה. אמא של.........
לצפיה ב-'מיכל ועמיקם תחסרו'
מיכל ועמיקם תחסרו
17/08/2011 | 07:56
68
בס"ד  
לנו עד מאוד  
אנו מברכים אתכם על הדרך החדשה שבחרתם ומקוים שתכנסו גם לכאן מידי פעם בפעם

תודה על כל התקופה שתמכתם כאן באנשים בעלי צרכים מיוחדים, והורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים
צריך וחייב להיות אנשים מיוחדים כמותכם לנהל פורום שכזה

יישר כוח  
לצפיה ב-'חבל...'
חבל...
27/08/2011 | 12:44
38
חבל, נועה... תודה על הדברים האישיים, אבל חבל לי שאת לא יכולה לעשות זאת בלי לטפטף כמה טיפות של רשעות... הפורום הזה אינו, ומעולם לא היה, חלק מאקים, והעובדה שמנהליו פעילים או אינם פעילים באקים אינה משנה.

חבל שאת לו מוצאת את הדרך לתרום מיכולותייך בצורה קונסטרוקטיבית, כפי שגם הוצע לך.
לצפיה ב-'עמיקם ומיכל יקרים'
עמיקם ומיכל יקרים
17/08/2011 | 08:23
1
54
קראתי את ההודעה ונעשה לי עצוב
תודה רבה שהייתם תמיד כאן בשבילנו
אוהבת אותכם
לצפיה ב-'בתודה על התמיכה'
בתודה על התמיכה
21/08/2011 | 15:37
33
שנתתם כאן לכולם
השאלה בעצם מי יכנס   לנעליים הגדולות שלכם
לצפיה ב-' תודה רבה עמיקם! אכן, סגירתה של תקופה'
תודה רבה עמיקם! אכן, סגירתה של תקופה
24/08/2011 | 09:23
1
33
אני זוכרת את ההודעות הראשונות שכתבתי כאן בפורום....לא זוכרת איך הגעתי אליו (הימים הראשונים של ימי השוטטות באינטרנט)...אבל זה היה במסגרת חיפוש / מענה / ותשובה למצב שבו הייתי...
אני שייכת למשפחת האנשים עם הפיגור
עם השנים הכרתי פה אנשים מקסימים וחברים אמיתיים, ההכרות התחילה מ"ניק" ועם הזמן התחברו להם פנים.
אני מבינה אותם והם אותי. ויש שפה משותפת. ויש עם מי לחלוק את האושר והכאב כאחד.

תודה לעמיקם שהקמת את הפורום, ותודה ענקית גם - לאורית הלפרין , שהיתה הרוח הפעילה כאן. אין כמוך אורית!

ב א ה ב ה גדולה!

מיכל

לצפיה ב-'ותודה רבה למיכל שהתמסרה לפורום עם כל הלב ו...'
ותודה רבה למיכל שהתמסרה לפורום עם כל הלב ו...
27/08/2011 | 12:40
31
ונכנסה כל כך בהצלחה לנעליים הגדולות של אורית. גם אורית וגם מיכל הפכו את הפורום למקום של חום ושל כיף, בצד התועלת שהוא הביא לאנשים.

תודה רבה לכל המגיבים. אנחנו ממשיכים לעמוד לרשותכם גם פה בפורום וגם בדרכים אחרת.

עמיקם
לצפיה ב-'הדיווחים מהמחאה של פורום הנכים ומאהל מחאת '
הדיווחים מהמחאה של פורום הנכים ומאהל מחאת
15/08/2011 | 23:32
40

בס"ד
הילדים
המחאות ממשיכות וכן מחאת הנכים והילדים המיוחדים הבנו לנו קמצוץ של ידיעות

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'צוות טכטנברג...גם הנכים יכולים להשפיע'
צוות טכטנברג...גם הנכים יכולים להשפיע
15/08/2011 | 11:58
41
בוקר טוב,

הבוקר פירסם צוות טכטנברג כתובת מייל שבה יכולים האזרחים לשלוח מייל, להציע הצעות, ולתת עצות וזאת עד ל 20 לאוגוסט בלבד!!!....כתובת המייל היא:

vaada@che.org.il

אחי הנכים, קחו את גורלכם בידיכם...שילחו מייל לוועדה ובה ספרו  על מלחמת הקיום שלכם מקיצבת נכות של 2,400 ש"ח, על התייקרות החשמל המים המזון והדלק שעלינו לממן מהקיצבה, על אי אעדכון קיצבת השירותים המיוחדים לתשלום לעובדים זרים, על נכי הפוליו שחלו בחו"ל ועברו בארץ את מסכת היסורים ועדיין ממתינים לפיצוי....

זה הזמן אחיי...אין מי שידאג לנו....אפילו פורום הארגונים הפך לפליטון של קישון.... מה שלא נשיג כעת...לא נשיג כבר בעשור הקרוב כי הצוות יטווה דרך כלכלית לפחות לעשור הקרוב...והגיע הזמן שגם אנחנו ננסה....

והחברים שעדיין לא חתמו על העצומה להקמת ארגון נכים ארצי יציג הנה כתובת העצומה: http://www.atzuma.co.il/allnachim

לא עוצרים...עד שיקום ארגון נכים יציג לנכים!!!
לצפיה ב-'מעון "חברת נעורים", בתל מונד.'
מעון "חברת נעורים", בתל מונד.
14/08/2011 | 22:47
1
1034
האם מישהו יודע משהו על טיבו של מעון זה?, על איכות התנאים הפיזיים והטיפוליים במקום? האם מתייחסים בכבוד לחוסים?

בתודה,

חנה.        
לצפיה ב-'שלחתי לך מסר אישי עם טלפון של אב לבת ה...'
שלחתי לך מסר אישי עם טלפון של אב לבת ה...
24/08/2011 | 02:50
155
המתגוררת שנים רבות במעון "חברת נעורים" ומוכן לשוחח אתך. האם קיבלת?
לצפיה ב-'המצב המזעז של הסייעות ומשפחות הנכים '
המצב המזעז של הסייעות ומשפחות הנכים
13/08/2011 | 22:10
160
אתם יכולים לתרום לשינוי , אפילו קצת ובמאמץ מזערי:
תחתמו ותעבירו הלאה
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מה עושים ? למי פונים ?'
מה עושים ? למי פונים ?
13/08/2011 | 20:15
2
288
בוגרת 21 , עם פיגור בינוני, שיתוק מוחין מלידה ומטופלת בתרופות פסיכיאטריות.
ועדה בינמשרדית העניקה לה 7 שעות שבועיות חונכות.
ובשאר הימים, הלילות והשעות המשפחה מתמודדת עם הקשיים.
ז"א, כל יום נעדר מישהוא מהעבודה או מהשירות הצבאי.
הבוגרת זקוקה למסגרת ולהשגחה.
הרווחה ברשות מתנערת, כמו כן מתנערים משרד הבריאות ומשרד הרווחה
ואינם נותנים מענה.

מה אתם הייתם עושים ?.

שלכם

אברהם יוסף סְלוֹמַה
Abraham  Josef  Sloma

יו"ר

אנשי"ם – ארגון נכי שיתוק  מוחין  ע"ר  58048474-9
מאיר בעל הנס 24, רמת-גן  364 52
אתר:  WWW.ANASHIM-CP.ORG.IL

טלפקס': 11 10 676  03
נייד:   084 43 63 054
דוא"ל: ANASHIM@ANASHIM-CP.ORG.IL
http://www.facebook.com/group.php?gid=392785109578...

ח"ן העמותה : 106978 בנק הפועלים סניף  546
לעמותה אישור ניהול תקין לשנים 2012  -  2011
לעמותה אישור 46  למס הכנסה

לצפיה ב-'באיזה איזור בארץ?'
באיזה איזור בארץ?
14/08/2011 | 21:02
1
84
לצפיה ב-'תל אביב'
תל אביב
14/08/2011 | 21:47
73
לצפיה ב-'בקשה של ילד שטרם נולד '
בקשה של ילד שטרם נולד
13/08/2011 | 13:51
172
זה עתה, לאחר שעברת בדיקת אולטרה סאונד [U.S.] והנך בחודש השמיני להריונך הראשון, הרופא קרא לך ולבעלך ללשכתו ומבשר לכם  כי הקורטקס   לא התפתח כצפוי בהיריון תקין.
הקורטקס- קליפת המוח אחראית על עיבוד המידע שמגיע אליה מהחושים, וכן על שליחת פקודות מוטוריות לשרירי השלד. קליפת המוח האנושית היא מוקד החשיבה המודעת במוח, והיא מטפלת בפעולות קוגניטיביות גבוהות כמו שפה וקבלת החלטות.

הורי היקרים, מולידי,  אימי ואבי :  אל תביאוני  חי ונושם לעולם. איזו תוחלת ושמחה אביא כשאבוא לעולם, כשאני חי בגופי ומת
בכל חושיי ויכולותיי אפסיים..
ימיכם, לילותיכם והשנים היפות שלכם, יוקדשו לטיפול בי, בריצות תכופות לרופאים ולבתי חולים, לדאגות ולחרדות, לתחושות קשות ולא תדעו, מנוח,  רוגע ושלווה והזוגיות היפה שלכם, תפגע קשות. לא  אוכל להיות ששונכם  הנשגב, נחמה לימי סגריר...
ואני אשכב במיטתי ולא אהיה מודע ולו לרגע על השעות הקשות שהנכם עוברים בגיני.  אולי גם לא אוכל להתריע על  אי הנוחות, על רעב, צמא, קר לי או חם לי. על רצוני בנוכחותכם, על רצוני בחיבוק, ליטוף או סתם תשומת לב.

פנייתכם לרב  שעודד אתכם להמשיך את ההיריון הזה,  "בעזרת השם יתברך"   ו/או,  יהיה בסדר"....  הינה  תקוות שווא חסרת בסיס. אף אחד לא בחר בכם להיות שומרי הפיקדון הלזה שכמותי.
בעזרת השם, בהריונות הבאים עליכם לטובה, לשלום ולברכה תצלחו את ההריונות והביאו  תינוקות בריאים, שלמים ומתוקים
ותזכו לגדלם, למצוות ולחופה ולמעשים טובים... והיו משפחה ברוכת ילדים לפי אמונתכם...

אנא, אימי ואבי –  מולידי,  אנא אל תביאוני לעולם חי ונושם. בטלו את ההיריון, קברו אותי ואת זכרוני. עשו בדיקות מקיפות, כדי שבהריונות הבאים, לא תחוו פעם נוספת את החוויה הכואבת הזאת.
ו

מנשר זה נכתב בעקבות  שיחת טלפון שקיבלתי ....

ייסלח לי דודי נפתלי זצ"ל  על דברי כפירה אלו.

אברהם יוסף סְלוֹמַה
Abraham  Josef  Sloma

יו"ר

אנשי"ם – ארגון נכי שיתוק  מוחין  ע"ר  58048474-9
מאיר בעל הנס 24, רמת-גן  364 52
אתר:  WWW.ANASHIM-CP.ORG.IL

טלפקס': 11 10 676  03
נייד:   084 43 63 054
דוא"ל: ANASHIM@ANASHIM-CP.ORG.IL
http://www.facebook.com/group.php?gid=392785109578...

ח"ן העמותה : 106978 בנק הפועלים סניף  546
לעמותה אישור ניהול תקין לשנים 2012  -  2011
לעמותה אישור 46  למס הכנסה

לצפיה ב-'שאלה בענין סיוע מביטוח לאומי'
שאלה בענין סיוע מביטוח לאומי
10/08/2011 | 11:03
2
82
שלום,
אני אמא ליהונתן, בן 5. מבקרת מדי פעם בפורומים השכנים...
יהונתן עם CP קשה - לא מדבר ולא נייד ובעצם לא עושה שום פעולה עצמאית מוטורית, לומד בגן שיקומי.
לא מזמן עשינו אבחון של השירות למפגר.
בוועדת השמה אמרו לי שלאחר שנקבל את האבחון נוכל להסתייע בביטוח לאומי בתקציב לסייעת אחה"צ, או משהו כזה, לתרגול בבית.
אז עברנו את האבחון, ומהרווחה במועצה שלחו אותי לביטוח לאומי ואלה החזירו אותי לרווחה, ואף אחד (חוץ מהגברת הנחמדה בוועדת השמה שאינני יודעת איך להשיג אותה) לא מסביר לי בדיוק אם יש דבר כזה בכלל.
בקיצור, מישהו יודע על משהו כזה?
(חשוב לציין שאנחנו מקבלים קצבת נכות 100%, ניידות ותוספת לרכב.)
תודה!
יעל
לצפיה ב-'ממליץ לך בחום לפנות לקו הסיוע'
ממליץ לך בחום לפנות לקו הסיוע
11/08/2011 | 15:59
1
48
ממליץ לך בחום לפנות לקו הסיוע של אקים, "הורים למען הורים", בקשי להתייעץ עם מנהלת הקו, עו"ד שרונה מזרחי. התקשרי לקו, ספרי מה הבעיה ובקשי ששרונה תחזור אלייך. הקו מאוייש ע"י הורים תורנים בימים א'-ה' משעה 18:00 עד שעה 21:00. בכל זמן אחר אפשר להשאיר הודעה במשיבון, ומובטח לך שיחזרו אלייך. מס' הטלפון של הקו הוא:
1-800-399333 (אפילו השיחה היא שיחת חינם).
בהצלחה,
עמיקם
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
16/08/2011 | 03:39
15
איעזר במידע הזה.
רק טוב,
יעל
לצפיה ב-' הורדת מערכת הפורומים הישנה'
הורדת מערכת הפורומים הישנה
11/08/2011 | 09:57
19
גולשים יקרים,

אנחנו שמחים לעדכן כי לאחר חודשים רבים של בדיקות ועבודות תשתית, הבוקר התבצעה הורדת מערכת הפורומים הישנה מפורומים מס' 100-1000.
לפני כ-3 שנים, העלינו בתפוז מערכת פורומים חדשה, היא המערכת בה רובכם משתמשים היום ואליה מובילים אינדקס הפורומים וקידומי התוכן. על מנת לאפשר הסתגלות למערכת החדשה ולהימנע ככל האפשר מתקלות, שתי המערכות עבדו במקביל, תוך כדי תכנון להורדת המערכת הישנה.

היום, כאמור, החלנו בהורדת המערכת מפורומים שמספרם 100-1000. אם בימים הקרובים הכל יעבוד כשורה, בשבוע הבא יעברו גם יתר הפורומים לשימוש במערכת החדשה באופן בלעדי.
כמובן, כל קישור קיים למערכת הישנה (בטאגליינס, במועדפים וכו') יוביל אוטומטית למערכת החדשה.

בימים הקרובים, נוכחותנו בפורום משוב תהיה גבוהה מהרגיל, לכן בכל בעיה, תקלה או שאלה - הרגישו חופשי לפנות אלינו ולעדכן אותנו באופן שוטף.
כמו כן, תוכלו ליצור עמנו קשר במייל forums@tapuz.co.il

תודה על שיתוף הפעולה

צוות הנהלת הפורומים

לצפיה ב-'הדיון בנושא הקמת ארגון נכים יציג'
הדיון בנושא הקמת ארגון נכים יציג
03/08/2011 | 10:57
1
18
בדיון הבוקר השתתף איתי יו"ר עלה עו"ד נאור, ומתברר שהכין תכנית עבודה כתובה לחלום הרטוב שלנו.....ויש עוד גופים שחלומם הוא ארגון יציג וחזק שבראשו תעמוד אישיות בכירה, ובאופן אישי נרגעתי התברר לי שאיני משוגע

ניפגש ונשתף פעולה...כי אם יש תכנית כתובה חצי העבודה נעשתה...

כעת אני בטוח שיקום ארגון נכים יציג (זה יארך זמן) ולא  אסופת נכים...ושמישהו ינסה לעצור אותנו!!!!!

--
יואל
לצפיה ב-'הקישור לראיון להקמת ארגון נכים יציג'
הקישור לראיון להקמת ארגון נכים יציג
05/08/2011 | 11:05
7
לראיון לחץ כאן

לא עוצרים....עד שארגון יציג מקימים...
לצפיה ב-'אקים-מידע וסיוע בנושא פעילויות קיץ ונופשונים'
אקים-מידע וסיוע בנושא פעילויות קיץ ונופשונים
04/08/2011 | 11:32
47

קו סיוע ותמיכה 'הורים למען הורים' של אקים ישראל, מעניק מידע בנושא פעילויות קיץ ונופשונים לילדים ובוגרים עם פיגור שכלי בכל רחבי הארץ, בטלפון: 1800-399-333.

בימים אלו מסיימים ילדים ובוגרים עם פיגור שכלי את מסגרות החינוך והתעסוקה ויוצאים לחופשת הקיץ. סניפי אקים ישראל ברחבי הארץ וכן גורמים נוספים, מפעילים קייטנות במסגרתן ניתנים שירותי פנאי ופעילויות בשעות היום.

כמו כן, אדם עם פיגור שכלי המתגורר עם משפחתו זכאי לשהות במשך תקופה קצרה במסגרת 'נופשון' או 'נופשון הקלה' (משפחה מארחת). משפחות רבות מעוניינות לצאת לחופש ובזמן זה לשכן את ילדם עם הפיגור השכלי במסגרות אלו.

אקים ישראל מזמינה את המשפחות לילדים ובוגרים עם פיגור שכלי לפנות לקו הסיוע, על מנת לקבל מידע, סיוע והכוונה  אודות קיומם של קייטנות ונופשונים באזור מגוריהן.

קו הסיוע 'הורים למען הורים' של אקים ישראל מעניק מידע ותמיכה בכלל התחומים והנושאים הנוגעים לזכויות ושירותים לאדם עם פיגור שכלי ובני משפחתו.
1800-399-333

הקו פועל בימי א' – ה' בין השעות 18:00-21:00
(בשעות היום ניתן להשאיר הודעה)

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ