לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
73837,383 עוקבים אודות עסקים

פורום יתומי צה``ל

העמותה אינה נתמכת מכספי משלם המיסים!תדמיתו הציבורית של יתום צה"ל בישראל הינה של אדם המטופל היטב מכל הבחינות ע"י מדינתנו, אך האמת מרה היא. מזה שנים רבות מסרב שר הביטחון ומשרדו להכיר או אפילו לנהל דו שיח עם יתומי צה´´ל בישראל, אל מול משפחת השכול מופלים היתומים לרעה. אחת הסיבות העיקריות היא שליתומים אין ארגון המייצג אותם בפני משרד הביטחון גופים ומוסדות ממשלתיים אחרים.´´עמותת יתומי מערכות ישראל וצה"ל´´ הוקמה במטרה להוות כתובת ליתומי מערכות ישראל וצה´´ל לסייע במתן פתרונות לבעיות היתומים והגדרת מעמדם הייחודי בחוק.לראשונה בישראל ניתנה לנו במה פומבית, "מקום" לדבר בו, להשמיע, לשמוע, לשאול, לשתף, לשוחח, להתווכח, לחשוב ולתכנן ביחד, לתרום ולהירתם, להרגיש שאינך לבד, שלמצוקה יש מקום, לתמוך ולקבל תמיכה, להתייעץ ולהיפגש.פורום זה נועד לכולנו: ליתומים למצוא אמפתיה והזדהות, ולציבור להבין את מצוקתנו. אם אתם מכירים יתומ/ת צה´´ל אנא הפנו אותו לכאן.אני מודה ל"תפוז" על שיתוף הפעולה.יו´´ר העמותה - עדי כספי

אודות הפורום יתומי צה``ל

העמותה אינה נתמכת מכספי משלם המיסים!תדמיתו הציבורית של יתום צה"ל בישראל הינה של אדם המטופל היטב מכל הבחינות ע"י מדינתנו, אך האמת מרה היא. מזה שנים רבות מסרב שר הביטחון ומשרדו להכיר או אפילו לנהל דו שיח עם יתומי צה´´ל בישראל, אל מול משפחת השכול מופלים היתומים לרעה. אחת הסיבות העיקריות היא שליתומים אין ארגון המייצג אותם בפני משרד הביטחון גופים ומוסדות ממשלתיים אחרים.´´עמותת יתומי מערכות ישראל וצה"ל´´ הוקמה במטרה להוות כתובת ליתומי מערכות ישראל וצה´´ל לסייע במתן פתרונות לבעיות היתומים והגדרת מעמדם הייחודי בחוק.לראשונה בישראל ניתנה לנו במה פומבית, "מקום" לדבר בו, להשמיע, לשמוע, לשאול, לשתף, לשוחח, להתווכח, לחשוב ולתכנן ביחד, לתרום ולהירתם, להרגיש שאינך לבד, שלמצוקה יש מקום, לתמוך ולקבל תמיכה, להתייעץ ולהיפגש.פורום זה נועד לכולנו: ליתומים למצוא אמפתיה והזדהות, ולציבור להבין את מצוקתנו. אם אתם מכירים יתומ/ת צה´´ל אנא הפנו אותו לכאן.אני מודה ל"תפוז" על שיתוף הפעולה.יו´´ר העמותה - עדי כספי
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
אתר יתומי צה"ל
המשך >>

לצפיה ב-' זכויות של אלמנות ויתומי גמלאי צה"ל'
זכויות של אלמנות ויתומי גמלאי צה"ל
02/07/2012 | 16:44
909
האם הזכויות שאלמנות ויתומי גמלאי צה"ל זהים לזכויות של אלמנות ויתומי צה"ל, והיכן אפשר למצוא פירוט של כל הזכויות
לצפיה ב-'כתבה'
כתבה
14/05/2012 | 14:15
169
הורות יד שניה " כתבה מגליון770 11.5 2012
מבקש אותה בפורמט אלקטרוני
0549935124
m.gallitziano@yahoo.com
תוד
לצפיה ב-'מבצעים לתאריך 7.9.2008'
מבצעים לתאריך 7.9.2008
07/09/2008 | 12:25
65
חוזר יום ראשון
07.09.08
שלום רב
מצורף בזה חוזר ובו שני חלקים :
החוזר המורחב ובו פרטים  על כלל הפעילות  אצלנו כמו : תאטרון ,מחול,בלט,הצגות ילדים,מנוי לתאטרון החאן,הצגות  בתאטרון ירושלים,היכל אומניות הבמה הרצליה ועוד .... לפרטים נא להכנס לחוזר
וכן חוזר שהוא תקציר של כל המבצעים גם יחד.
ואיך אפשר בלי קצת ספורט ,ברעננה,  חדר כושר חדש בהדרכה צעירה ואנרגטית באווירה תומכת - בקלות יורדים בהיקפים ובמשקל שווה נסיון ראו הומלצתם.......

שימו לב להצגת הילדים החדשה" עלילות משה בתיבה" - מחזמר חדש
במחיר הרצה 30 ש"ח בלבד בתאטרון גבעתיים.
הודעת הרגע האחרון  המופע של "ריטה"  בהיכל התרבות ת"א ביום ד' 10/09 בשעה  20.00 מחיר כרטיס ביציע  66 ש"ח בלבד

בברכה
מיכל&איציק
8945957-09

לצפיה ב-'שלום רב,'
שלום רב,
05/09/2008 | 16:52
41

יצא לי אתמול לתת מבט נוסף בסרטון קצר שהפיקה וביימה סטודנטית לקולנוע וישר חשבתי על הפורומים בתפוז שעוסקים בשכול ואובדן.

הסיפור של הסרט הקצר הזה הוא על אישה צעירה בשם "קרן" שמאבדת את ארוסה במלחמה
היא לא יכולה להתגבר על אותה טראומה, וככל שהזמן חולף היא רק שוקעת בזה וכתוצאה מכך נכנסת לדיכאון
ידידה "ערן" מנסה להוציא אותה מתוך הדיכאון בזמן שהוא הולך לחלץ אותה מבית הקברות בזמן שהיא שם לבושה בשמלת חתונה לבנה שוקעת לה לתוך עולמה.

חשבתי שאני יכול להבין מה זה שכול ואובדן אבל אחרי הפעם הראשונה שראיתי את הסרט (שאגב השתתפתי בו) הבנתי שכנראה לא אוכל להבין עד שזה לא ייקרה לי (חס וחלילה...)
אוהב המון ומקווה שתהיו חזקים....

הנה הלינק לסרט:
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'לכתבה בעיתון דרושים בדחיפות יתומי ויתומות צה''
לכתבה בעיתון דרושים בדחיפות יתומי ויתומות צה'
31/08/2008 | 14:36
1
110
לכתבה בעיתון דרושים בדחיפות יתומי ויתומות צה''ל שאביהם נהרג ביום כיפור.
תודה עדי
0522515500
לצפיה ב-'תגיד להם שאין כאלו '
תגיד להם שאין כאלו
31/08/2008 | 22:08
49
כולם כבר עברו את גיל 30 ולכן אינם יתומים.
לצפיה ב-'הזמנה של להקת בראוניז בברבי בתל אביב'
הזמנה של להקת בראוניז בברבי בתל אביב
26/08/2008 | 03:55
33
הזמנה של להקת בראוניז בברבי בתל אביב ,,

לכל יתומי צהל שבעמותה

הכניסה חופשית

טל''  להתקשרות עם מנהלת ההופעה 0502136678,,,035604443 אפרת דרכי

ההופעה ב26-8-08-בשעה 21-00

לצפיה ב-'הצעות חוק לטובת אלמנות צה"ל'
הצעות חוק לטובת אלמנות צה"ל
04/08/2008 | 14:17
4
112
מתוך ההודעה לעיתונות של ועדת העבודה בכנסת:

אושרו לקריאה ראשונה 3 הצעות חוק הקובעות כי אלמנות צה"ל ישמרו על זכיותיהן לקבלת תגמולים ממשרד הביטחון, גם אם נישאו בשנית.  

29/07/2008  

ועדת העבודה, הרווחה והבריאות בראשות ח"כ יצחק גלנטי איחדה ואישרה לקריאה ראשונה 3 הצעות חוק של חברי הכנסת אורי אריאל, יואל חסון, איתן כבל, יצחק אהרונוביץ, יעקב מרגי, יצחק גלנטי, ואורית נוקד הקובעות כי אלמנות צה"ל ישמרו על זכיותיהן לקבלת תגמולים ממשרד הביטחון, גם אם נישאו בשנית.

במצב כיום, לפי חוק משפחות חיילים שנספו במערכה (תגמולים ושיקום), התש"י-1950, אלמנות צה"ל זכאיות לגמלה ממשרד הביטחון כל עוד לא נישאו בשנית; עם נישואיהן מופסקים להשתלם להן תגמולים מתוך הנחה שיש להן מפרנס אחר.

ח"כ יצחק גלנטי: "על המדינה לדאוג מוסרית שכל משפחה שכולה תוכל לשקם עצמה מבחינה חומרית ורגשית. שיקום אלמנות צה"ל חייב להתבצע בדרך שתבטיח את עצמאותן הכלכלית גם אם נישאו בשנית".

ח"כ אורי אריאל: "העובדה כי נוצר קשר בין התגמול אותו משלם משרד הביטחון לבין הסטטוס האישי של האלמנה, עומדת בעוכרי החוק, איננה עומדת בקנה אחד עם מטרת התגמול ויוצרת עיוותים בהתנהלותן של האלמנות בחיי היום יום.

ח"כ יואל חסון: "מיום שנפלו יקיריהן נושאות האלמנות נכות נפשית, ולעולם לא יהיו חייהם כפי שהיו לפני לכתם של בני זוגן. התגמולים לאלמנות אינם רק בבחינת פיצוי על ההכנסה שאבדה עם בן הזוג שנפל, אלא נועדה גם להעמיד את המשפחה השכולה על רגליה באופן עצמאי. זה הוא תיקון לעוול שנמשך עשרות בשנים".

ח"כ אורית נוקד, אריה אלדד, יורם מרציאנו, יצחק אהרונוביץ, אברהם רביץ, רן כהן ביקשו לזרז את החקיקה בהצעת החוק לטובת משפחות השכול.

הגב' נאווה שוהם, יו"ר ארגון אלמנות ויתומי צה"ל:"אל תגדירו את התיקון לעוול שנעשה לנו לאורך שנים ארוכות בהוצאה תקציבית" קראה לכיוון נציגי אגף התקציבים במשרד הביטחון והאוצר, "תשרפו אותנו ואת ילדינו ובכך תפטר הבעיה התקציבית"

מר יצחק שבתאי, אגף התקציבים, משרד הביטחון דיווח לוועדה כי סך התגמולים שמעניק משרד הביטחון לאלמנת צה"ל הוא כ- 130,000 ₪. "אם תתקבל הצעת החוק תוטל על משרד הביטחון הוצאה תקציבית של 100 מיליון ₪ בשנה. למשרד הביטחון אין מקור תקציבי ולכן המשרד מתנגד להצעת החוק.

הגב' אריאלה קלעי, משרד המשפטים דיווחה לוועדה כי עמדת הממשלה הייתה שייפתח משא ומתן עם אלמנות צה"ל לתיקון המצב ואם הוא לא יעלה יפה אזי, עמדתה של הממשלה להתנגד להצעת החוק.

בשל התנגדות הממשלה ההצעה היא הצעת חוק תקציבית ועל מנת לאשרה במליאת הכנסת נדרשת תמיכה של למעלה מ- 50 חברי הכנסת.

מכיון שההצעה היא תקציבית והכנסת יצאה לפגרה(ויתכנו בחירות) לא נראה לי כי הדרך סלולה לאישור וקבלת החוק בקדנציה הנוכחית.
עדי
לצפיה ב-'ואיך זה קשור אלינו? '
ואיך זה קשור אלינו?
05/08/2008 | 00:46
3
44
לצפיה ב-'(בטבור....) חייב להיות קשור?עיין בתגובה של...'
(בטבור....) חייב להיות קשור?עיין בתגובה של...
05/08/2008 | 02:58
2
23
ראה תגובת הגב' הראשונה של ממלכת האלמנות ...רוצה אותנו שרופים...
חשבתי שזה יאות להעלות לידיעתכם.
לצפיה ב-'אה, בעצם הבנתי איך זה קשור'
אה, בעצם הבנתי איך זה קשור
05/08/2008 | 09:49
1
25
עכשיו אמא שלי תתחתן עם הבן זוג שלה, ואני אצטרך להביא צ'ק, ולבזבז ערב (רק שלא תעשה את זה ביום של כדורגל) ולקנות בגים מיותרים לצורך הארוע. בקיצור, רק צרות.
לצפיה ב-'בדרך כדאי לך לרכוש ליטר בנזין..'
בדרך כדאי לך לרכוש ליטר בנזין..
05/08/2008 | 11:12
21
אז תוכל לממש את חזון ה''שרופים'' ...לתפארת מדינת ישראל.
לצפיה ב-'מכתב תודה מיתומת צה''ל'
מכתב תודה מיתומת צה''ל
28/07/2008 | 15:20
64
עבור עמותת יתומי צה"ל וחללי מערכות ישראל.
אני יתומת צה"ל,
אבי נפל בסוף שנת 83.
פניתי אליכם בבקשה לעזרה בנושא משפטי שהיה לי,
אני רוצה להודות לכם על יחס איכפתי (שלכל השאר לא היה איכפת)
תודה על ליווי והפניה לעו"ד,
וכמובן ליווי צמוד והבעת איכפתיות.
ללא שום קשר לגיל שלי, למעמד הכלכלי, ובלי לשאול שאלות.
עכשיו אני יודעת שיש לי אוזן קשבת בכל נושא שאצטרך,
תודה רבה,
המשיכו עם העבודה הנאמנה והמסורה.
                                                                                                בהבעת תודה,
י.ב.
  שם היתומה אינו מפורסם מחמת צנעת הפרט עדי
לצפיה ב-'יתומי צה"ל - גם השלישי זכאי לקצבה!!!'
יתומי צה"ל - גם השלישי זכאי לקצבה!!!
22/07/2008 | 05:09
1
117
http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-168458-00.html?tag=03-48-19
לצפיה ב-'גם מעריב באינטרנט כתב על זה'
גם מעריב באינטרנט כתב על זה
22/07/2008 | 05:50
35
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/763/110.html
לצפיה ב-'חבר עמותה נו מה:'
חבר עמותה נו מה:
18/07/2008 | 13:00
5
55
שאלה לעדי כספי למרות שידברתי איתך ולא קיבלתי תשובה אני פעיל בזכרון יעקב בנושא משפחות השכולות המועצה מסרבת לשתף פעולה כך גם ארגון יד לבנים
יזמתי עם מעבר דירתי לזכרון סיור וטיפול מול הנצחת החייל של קברים שזקוקים לטיפול יזמתי יחד עם זוג הורים שכולים חלוקת נר וזר זיכרון לבני המשפחות השכולות נתקלנו בקיר אטום של אי רצון לסייע בנושא עדכון כתבות המשפחות אף שלחתי מכתב ותשלום אגרה בבקשה לעיין ברשומות למשרד הביטחון אך לשווא אני מבקש עם לא תהייה לנו אפשרות חוקית של הכרה של המועצה של יד לבנים כלומר כל ישיבת מועצה בזכרון מתנהלת רק מול מי שאוחזת בתפקיד למרות שלא נבחרה אנו כיתומי צה"ל אין לנו שום זכות אפילו דיבור וכן אני חבר עמותה עם לא תתתקיים פעילות משפטחית חוקית שכשם שיש נציגת ארגון אלמנות ויתמי צה"ל בבית יד לבנים כך צריך להיות נציג מטעמנו ואל תספר לי שאתם עושים כאן ממש אין שיתוף פעולה ואף שוחחתי איתך בעניין אמרת לי שאתם לא מוענינים שיהי נציגות למה? אני כיתום צה"ל בא במטרה לתרום לרווחת המשפחות והנצחת הבנים ושמים לי רקגלים לא רק המועצה המקומית אני אכתוב עם מי נפגשתי עם דני ביתן מזכיר המועצה הוא טען שהוא קיבל מכתב מארגון יש לבנים הוא רק עובד מולם כך שלא היוזמה של חלוקת נר וזר זיכרון לא היית השתתפות המועצה בתשלום ולא שי ואגרת ברכה לראש השנה למה? כי לא מכירים בנו עם העמותה לא תכנס למהלך רציני כפי שיעשו ארגון אלמנות ויתומי צה"ל עז חבל הכל הולך פרא'ג למה ארגון אלמנות ויתומי צה"ל וארגון יד לבנים כן מתייחסים אליו ואנו לא אני לא מבקש זכיות אך עם אני תורם למען המשפחות אני מבקש שיתוף פעולה גם עם זה כרוך בהקצאת תקצביים כך לדוגמא בזכרון בפעם הראשונה התקיים טכס צבאי מלא ביום הזיכרון לחללי צה"ל מי נכח בישיבות נציגת או מי שקוראת לעצמה נציגה למרות שהיא לא נבחרה מאתנו חלילה בטכס בבית העלמין הצבאי היה זר של שני הארגונים לא היה אפשר להניח זר בשם ארגון יתומי צה"ל ???

אשמח כאן באמצעות הפורום שתכתוב תשובה עם אתה יו"ר עז קדימה ? אני כיתום צה"ל בא לפעול ומונעים ממני אני מדבר כתושב זכרון יעקב שבא להנציח את הבנים ולפעול למען המשפחות פשוט לא מכרים ולא נותנים ותאמינו לי זה לא עניין של כבוד הראייה מי שטיפל בנושא קברות החללים לפני יום הזיכרון לחלי צה"ל הי אני בזכרון קיימים קברות חיילים גם בחלקות אזרחיות עם לא הייתי מעיר את עיני הפעול של גחש"א עזי היו מגיעות משפחות ומה מוצאות ליד קבר יקירם עשביה גבוהה וטינופת המועצה לא ניקתה וסידרה לא נציגת יד לבנים אני עשיתי כפעיל חברתי אני לא מבקש ברכת תודה אך בכל זאת    

מי שמעוניין להגיב שייעשה זאת ומאד אשמח לקבל כאן בפרהסייה את תשובת עו"ד עדי כספי
לצפיה ב-'בקשתנו לקבלת רשימות נדחתה מחמת צנעת הפרט'
בקשתנו לקבלת רשימות נדחתה מחמת צנעת הפרט
21/07/2008 | 01:14
4
29
בשנת 2003 נגשנו לבית המשפט לקבלת רשימות היתומים אך נדחנו מחמת צנעת הפרט.
גם השנה הגשנו בקשת תמיכה כלכלית לתקצוב פעילותנו למשהב''ט אך נדחנו כי איננו ארגון יציג- ארגון האלמנות וארגון יד לבנים קבלו השנה העלאה של 50% בתיקצוב השנתי.
ידוע לכל כי רוב תקציב העמותה ממומן מכיסי הפרטי. עיין בתגובתי בדף הקודם למר מוטי טבעת.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=684&firstmsg=15
אני מברך אותך על היזמה הפרטית שנקטת ומצר על כך שאיני יכול לתמוך כלכלית ביוזמת כל 9500 יתומי צה''ל בישראל.

לצפיה ב-'השאלאה היא אחרת תשובתך לא עניננית בכלל ולא מת'
השאלאה היא אחרת תשובתך לא עניננית בכלל ולא מת
21/07/2008 | 08:32
3
20
תשובתך בדיוק כמו המועצה המקומית לא עניינית ותא מתייחסת למה שכתבתי אתה כותה על תקציבים האם אני ביקשתי תקצבי ממך רק שאלתי למה אני כיתום צה"ל אשר בוחר לתרום נתקל בחומת מגן בהתנגדות רק בגלל שאין גוף שעומד מאחרוי הקמתם עמותה ונו מה יצא לנו את תושבתך שלא קיבלתם את הרשימות גם אני קיבלתי למרות ששילמתי את האגרה למשרד הביטחון ההבדל הוא שהעמוהת היא גוף מוכר ואני כאדם פרטי לא אני שואל הארגון קים מספר שנים למה אי אפשר לצור לובי בכנסת שישנה את החוק במהירות לא חסר ח,כ שרים שיעשו את העבודה הראייה היא שארגון אלמנו יתומי צה"ל (א שאני צדד בו אך העובדות מדברות בעד עצמם) נלחם והוכר ומה חייבים לעשות יותר לפנות לאנשי מפתח בממשל לפנות לקהילות היהודיות בעולם לתמיכה אך בינתיים מה שיוצא משתובתך עדי שאי אפשר לעשות כלום.... חבל ז"א שהמדינה שלנו זרקה אותנו היתומים לכלבים .
לצפיה ב-'ברור שאנחנו עושים לובי בכנסת עיין בדף'
ברור שאנחנו עושים לובי בכנסת עיין בדף
21/07/2008 | 09:40
1
18
תאריך  06:36 | 04/06/08  
יחד עם זאת קח בחשבון שבעשור האחרון התחלפו מקבלי ההחלטות: שרי הבטחון ומנכלי משרד הבטחון אין ספור פעמים וזו הסיבה לעיכוב בהכרה בנו.
איך נאמר? כל עכבה לטובה.
כפי שאמרתי לך בשיחה הטלפונית כולי תקווה כי ההכרה בנו כבארגון עצמאי ונפרד תבוא במהרה.

לצפיה ב-'ובנוסף, הצטרף לועד וקדם כל יזמה!'
ובנוסף, הצטרף לועד וקדם כל יזמה!
21/07/2008 | 11:53
13
ההחלטה הסופית אצלנו היא לא שלי, אלא שלנו!
לצפיה ב-'כמו שאמר יתום אחר בדיון אחר בפורום אחר'
כמו שאמר יתום אחר בדיון אחר בפורום אחר
23/07/2008 | 00:10
23
עשית לי קרייבינג לפסיקים.
לצפיה ב-'שמעתי שיתומי צה"ל יכולים להיות חברים ב"חבר"..'
שמעתי שיתומי צה"ל יכולים להיות חברים ב"חבר"..
21/07/2008 | 09:45
4
134
וליהנות מהנחות. האם זה נכון? איך עושים את זה?
לצפיה ב-'ההצטרפות היא ל''חבר'' צרכנות ולא לחבר הרגיל'
ההצטרפות היא ל''חבר'' צרכנות ולא לחבר הרגיל
21/07/2008 | 10:40
3
119
של אנשי הקבע.
מעוניינת?
אם כן אודה לך אם תבררי בחבר עבור כולנו...
תודה
עדי
לצפיה ב-' מ ב ר ר ת'
מ ב ר ר ת
21/07/2008 | 11:27
2
76
לצפיה ב-'בשם כולנו: תודה רבה! '
בשם כולנו: תודה רבה!
21/07/2008 | 11:50
1
54
לצפיה ב-'חברות ב"חבר" צרכנות'
חברות ב"חבר" צרכנות
13/08/2008 | 13:39
114
חזרו אלי בקשר לחברות ב"חבר" צרכנות והנה תשובתו odelial   ו  15:40 | 23/07/08  

"ארגון יד לבנים ערך הסכם מולנו אולם הזכאית להצטרף הינם אוכלוסיית האלמנות בשלב זה אי לכך עדיין אין באפשרותך לחבור עמנו"
אז זהו, אנחנו כיתומים לא יכולים להצטרף ל"חבר" צרכנות.
וזה חבל, כי יש להם יופי של הטבות ומבצעים.
לצפיה ב-'יום קשה לכולנו'
יום קשה לכולנו
17/07/2008 | 11:52
58
אם נשארה בליבנו שמץ של תקווה לראות את אודי ואלדד בחיים, אמש, נלקחה תקווה זו מאיתנו.
ליבנו עם משפחות רגב וגולדווסר.
יהיה זכרם ומאבק המשפחות להחזירם, מורי דרכנו.
לצפיה ב-'לא לשכוח הופעת משינה בקיסריה הערב!'
לא לשכוח הופעת משינה בקיסריה הערב!
24/06/2008 | 08:51
34
לצפיה ב-'טקס אביר השלטון והופעה חינם של משינה לחברים'
טקס אביר השלטון והופעה חינם של משינה לחברים
11/06/2008 | 17:40
23

חברי העמותה היקרים
לטקס הענקת אות אביר איכות השלטון נתרמו לנו 100 כרטיסים, מחירי הכרטיסים בין 150 ל 250 ש'''ח

להקת משינה חותמת את הערב בהופעה.

הערב יתקיים בקיסריה  ב 24 ליוני (תוכנית מצורפת)

אנו נחלק את הכרטיסים ליתומי צה''ל החברים בעמותה כשהעדיפות הראשונה לחברים ששילמו את דמי החבר.

הכרטיסים שמיים ויחולקו תחת שם החבר בקופת האמפיתיאטרון

כל הקודם זוכה!!!

נא לפנות לרישום להופעה ו/או לתשלום דמי חבר למר דרור ברנדס

בטלפון:  077-5122344

ובמייל:  bardb@017.net.il

בברכה

עדי כספי  
לצפיה ב-' דף חדש, התחלה חדשה'
דף חדש, התחלה חדשה
11/06/2008 | 10:10
1
42
שלום לכל החברים היקרים
בהחלטה משותפת עם אתר תפוז הוחלט לפצל את הפורום ל-2 פורומים נפרדים
בוודאי שמתם לב ששם הפורום שונה לפורום עמותת יתומי צה"ל שיעסוק בפעילות העמותה
פורום יתומי צה"ל קם מחדש באתר http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.a..., מטרתו היא להוות בית חם ליתומי צה"ל באתר לדבר על שכול, אובדן וגם על זכויות והטבות וכל נושא אחר שבמוחינו הקודח.

כפועל יוצא אחרי 3 שנים וחצי של ניהול אני פורשת היום מניהול פורום עמותת יתומי צה"ל ומהפורום עצמו ועוברת לנהל את פורום יתומי צה"ל, עדי כמובן ממשיך לנהל את פורום העמותה. אני מודה לעדי שהסכים להצעתי להצטרף לניהול אי שם בסוף שנת 2004
אני מזמינה אתכם להצטרף לפורום

הצבע שלי יעבור לשחור ממש בקרוב והחתימה תשתנה אוטוטו
אשמח לראותכם בפורום יתומי צה"ל
לצפיה ב-'אנו מודים לסיגל שהרבני'
אנו מודים לסיגל שהרבני
11/06/2008 | 10:13
19
על  ההשקעה והמסירות בניהול הפורום עד כה ומאחלים לה בהצלחה עם הפורום החדש

המשך גלישה נעימה בתפוזאנשים
לצפיה ב-'אירוחים ב אנשים'
אירוחים ב אנשים
10/06/2008 | 12:09
1
13
אורה אלקן, מטפלת משפחתית מת.ל.מ גבעת ברנר תתארח הערב בפורום יתומים ותשיב לשאלות בנושא אובדן הורה והתמודדות והתארגנות מחדש
הקליקו כאן:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

בשעה 19:00 איתי פרל מארח את sush kuh בתוכניתו  "פרל  "jamבבלוגTV.
אתם מוזמנים לשרשר לאיתי ולדודי בקשות לשירים בשרשור התוכנית בפורום הרשמי:
קישור ישיר לתוכנית בבלוגטי.וי:http://he.blogtv.com/Shows/31652

במהלך יום רביעי הקרוב, יתארח בפורום, טמיר אפשטיין מומחה לרפואת ילדים סינית מבית  "רפואות מדיטף" ויענה על שאלות הגולשים, בנושא מחלות ילדים והטיפול בהן ע"י הרפואה הסינית.
אתם מוזמנים כבר עכשיו, לשרשר את שאלותיכם:

הצביעו למצעד השבועי של פורום מוזיקה שחורה והשפיעו:
לצפיה ב-'אירוח בפורום יתומים'
אירוח בפורום יתומים
10/06/2008 | 14:51
8
היום בשמונה וחצי תתארח בפורום יתומים אורה אלקן מטפלת משפחתית ומומחית לנושא היתמות.
אתם מוזמנים להשתתף באירוח ולשאול שאלות כאן
לצפיה ב-'חג שמח לכל החברים, התומכים והפעילים'
חג שמח לכל החברים, התומכים והפעילים
07/06/2008 | 21:43
3
6
עדי ידידי,
אחרי הפגישות עם כל כך הרבה תומכים בירושלים, אני מתחיל להיות אופטימי זהיר.
מה דעתך להעלות מעט מיצירותיך לפורום?  צלם וצייר אמרת.. לא?

איתן זמיר
לצפיה ב-'שבועות שמח לחברי הפורום'
שבועות שמח לחברי הפורום
08/06/2008 | 14:35
9
וגם טעים
לצפיה ב-'חג ביכורים מאושר ומלא אהבה לכולם'
חג ביכורים מאושר ומלא אהבה לכולם
08/06/2008 | 17:11
1
12
לצפיה ב-'חג שמייח לכולם!!'
חג שמייח לכולם!!
08/06/2008 | 23:04
9
אז איך הייתה ארוחת החג?
לצפיה ב-' חיוך בדרך: נהפכתי מצייר וצלם לעורך דין'
חיוך בדרך: נהפכתי מצייר וצלם לעורך דין
06/06/2008 | 09:02
4
15
לשכת שר הפנים החליטה להעניק לי תואר חדש .........
ראו בעצמכם..
מה שחשוב ונכון הוא עצם מכתב התמיכה למאבקנו מלשכת שר הפנים.
על התואר ויתרתי.....ומיד!
לצפיה ב-'לא מצליחה לפתוח את הקובץ..=/'
לא מצליחה לפתוח את הקובץ..=/
06/06/2008 | 17:49
3
6
לצפיה ב-'הקובץ בפורמט תמונה.. בהצלחה.'
הקובץ בפורמט תמונה.. בהצלחה.
06/06/2008 | 19:00
2
21
לצפיה ב-'רגע, שאני יבין..'
רגע, שאני יבין..
06/06/2008 | 22:12
1
7
אתה לא באמת עו"ד?
קיבלת את התואר בלי ללמוד?
יפה יפה..
אפשר גם?

=]

שבת שלום!
לצפיה ב-'התואר עו''ד הוצמד לשמי בלשכת שר הפנים בטעות'
התואר עו''ד הוצמד לשמי בלשכת שר הפנים בטעות
07/06/2008 | 07:37
12
ולכן כתבתי חיוך בדרך: נהפכתי מצייר וצלם לעורך דין...
אני אמן פלסטי בתחום הציור והצילום - מצורפות תעודות אמן מהארגון המקצועי הישראלי וארגון יונסקו הבינלאומי.
כנראה שבגלל המכתבים שלי והסגנון שלהם מישהו בלשכת השר חשב שאני עורך דין.

אגב, תעודות אמן פלסטי מקנות כניסה חינם למוזאונים בארץ ובעולם.
תעודה של עורך דין מקנה כניסה לבית המשפט ובית הסוהר.
מה שווה יותר?

לצפיה ב-'המלצות לכבוד שבוע ה-'
המלצות לכבוד שבוע ה-
01/06/2008 | 22:49
3
7
בואו נעשה את עצמינו קצת מתורבתים
אתם מוזמנים להעלות המלצות לספרים חדשים וישנים שכדאי לקרוא

בינתיים אני מספרת שאני קוראת את הספר החדש של דויד גרוסמן: אישה בורחת מבשורה
הספר קצת כבד לי (ולא רק במשקל ) אבל הוא בהחלט מרתק אותי

לילה טוב
לצפיה ב-'שבוע הספר!! =]'
שבוע הספר!! =]
03/06/2008 | 18:20
2
6
השנה קניתי את-  
הכלב היהודי-אשר קרביץ
קפקא על החוף-הרוקי מוראקמי(גאוווווןןןן)
עראק זחלאווי-שמחה סיגן
גוף ראשון רבים-ד"ר קמרון וסט

מומלצים:
פרא-גבי ניצן(גאווווןןןן משלנו)
באדולינה-גבי ניצן
יער נורווגי-הרוקי מוראקמי
הנסיך הקטן-אנטואן דה סנט אקזופרי
  אם יש גן עדן-רון לשם
  אפלטון במקום פרוזק-ד"ר מרינוף לו
  אשראם-רם אורן
  האלכימאי-פאולו קואלו
  הגר-יוכי ברנדס
  המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה-האדון מארק
  חוכמת הבייגלה-הייטנר אילן
  כמו גחליליות-מץ נורית
  לא בלי בתי-מחמודי בטי
  למען אהבת ילדי-מחמודי בטי
  מלבי אקספרס-מיקי גבע
מערבולת-נתן אמיר
  משוואה עם נעלם-אורי אדלמן
  עקדת תמר-נעמי רגן
פיתוי-רם אורן
  קרוב להפליא ורועש להחריד-פויר ג'ונתן
  שבועת רחל-שלו מיכל
  תולדות האהבה-קראוס ניקול
  איך נעשיתי טיפש-מרטן פאז'
  מסר האנשים האמיתיים-מורגאן מרלו
האיש המאושר-צור שיזף
נרדף-רוני דונביץ'

לצפיה ב-'ניזכרתי בעוד...'
ניזכרתי בעוד...
03/06/2008 | 18:42
10
להציל דגים מתים מטביעה-אמי טאן
מלך החומוס ומלכת האמבטיה-הייטנר אילן
עומדים בטור-יאיר לפיד
אניהו-אתגר קרת
לצפיה ב-'את כבר השלישית שממליצה לי על הכלב היהודי'
את כבר השלישית שממליצה לי על הכלב היהודי
04/06/2008 | 10:21
5
את קפקא על החוף מאוד אהבתי (בהחלט גאוני איך שהסיפור שזור)
את יער נורווגי שכתב אותו הסופר פחות אהבתי
לצפיה ב-'פגישות ''מרתון'' עם חברי כנסת '
פגישות ''מרתון'' עם חברי כנסת
04/06/2008 | 06:36
7
נציגי העמותה ועבדכם הנאמן נפגשו השבוע עם חברי כנסת מובילים.

בפעם הראשונה בהיסטוריה של העמותה קיבלנו תמיכה גורפת לעמדתנו וחיבוק חם ואוהד.
להזכירכם, זו השנה התשיעית למאבקנו! (מוטב מאוחר.....)
עדיין מוקדם לומר מה העתיד צופן בחובו, אך נראה לנו כי סוף סוף ''נפל האסימון'' אצל נבחרי העם.
עבודה קשה, רבה וסיזיפית עדיין לפנינו ופגישות רבות מתוכננות לנו- גם המצב הפוליטי הלא יציב ועוד גורמים נוספים שלא אפרטם כאן משחקים במגרש זה. ברם, יצאנו עם חיוך רחב ופגישות מרגשות.

אני מודה לחברים שפעלו ופועלים בין הקלעים לאפשר לנו את ההצלחה שנחלנו היום.

כידוע לכם, אנו מעדיפים שלא לדווח על עניינים אלו בציבור או בפורום ושומרים בקפדנות על סודיות בעניינים אלו.

בישיבת הועד הקרובה אדווח לוועד על הפגישות.

תודה עדי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ