לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2525525,255 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וידיעת הארץ

שלום לכולנו
קהילת הטיולים שלנו, היא קהילה שחיה ונושמת את הדבר שכולנו כל כך אוהבים, והוא לטייל.
כל אחת ואחד מאיתנו, מפרש את מושג הטיול באופן שונה, כפי שהתפתח אצלו/ה במהלך השנים. חלקנו, מטייל כתחביב, וחלקנו, אף הפך את הנושא למקצוע. מטרת הקהילה המיוחדת והמדהימה שלנו, היא החלפת אינפורמציה רלוונטית בנושא.
מותר לכל אחד לשאול, ומותר לכל אחד לענות. אבל, נזכור כולנו כי רבים הם שלוקחים את האינפורמציה הכתובה כאן אצלנו, ויוצאים איתה לשטח, לכן, עלינו לתת אינפורמציה מדוייקת, עד כמה שניתן לקהל הרחב.
ניסחנו כמה כללים פשוטים, על מנת לשמור על הגלישה בפורום נעימה כמה שיותר. אנו מבקשים מגולשים חדשים שיקראו לפחות פעם אחת את הכללים כדי לשמור על פורום נעים וזורם:

אם הקישור לא עובד, אנא העתק/י אותו אל שורת הכתובת. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וידיעת הארץ

שלום לכולנו
קהילת הטיולים שלנו, היא קהילה שחיה ונושמת את הדבר שכולנו כל כך אוהבים, והוא לטייל.
כל אחת ואחד מאיתנו, מפרש את מושג הטיול באופן שונה, כפי שהתפתח אצלו/ה במהלך השנים. חלקנו, מטייל כתחביב, וחלקנו, אף הפך את הנושא למקצוע. מטרת הקהילה המיוחדת והמדהימה שלנו, היא החלפת אינפורמציה רלוונטית בנושא.
מותר לכל אחד לשאול, ומותר לכל אחד לענות. אבל, נזכור כולנו כי רבים הם שלוקחים את האינפורמציה הכתובה כאן אצלנו, ויוצאים איתה לשטח, לכן, עלינו לתת אינפורמציה מדוייקת, עד כמה שניתן לקהל הרחב.
ניסחנו כמה כללים פשוטים, על מנת לשמור על הגלישה בפורום נעימה כמה שיותר. אנו מבקשים מגולשים חדשים שיקראו לפחות פעם אחת את הכללים כדי לשמור על פורום נעים וזורם:

אם הקישור לא עובד, אנא העתק/י אותו אל שורת הכתובת. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי הכתיבה בפורום מופיעים ב"אודות הפורום והנהלתו". תקנון הפורום מפורסם במאמרים. מפרסמים ללא אישור ייחסמו לאלתר! דף הפורום ברשת
תפוז טריפ
לפורום שמירת טבע טיולי תרמילאים ארכיאולוגיה מזג אויר טיולי אופניים לפורום צימרים ונופש בישראל לפורום צמחי בר לפורום הורים מטיילים
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף להדרכה מקצועית ושימוש במפות עדכניות. תפוז אנשים אינה ערבה לנכונות המידע, ולא תהיה אחראית לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו. ד"ע, לא נוכל לאפשר הודעות שיעודדו טיולים מסוכני ו/או לא חוקיים.
מדיניות הפרסום בפורום
המשך >>

לצפיה ב-'טיול בטרמפים לאורך הארץ'
טיול בטרמפים לאורך הארץ
24/08/2017 | 17:00
4
92
*אני מתנצל על כפילות וטריפל הודעות ברחבי פורומי תפוז. אני משתדל להגדיל את תפוצת הקוראים והעוזרים. מעתיק הודעה מפורום תחבורה ציבורית שם פירסמתי לראשונה

מעוניין בחוות דעתכם במסע טרמפים חוצה ישראל שאני מתכנן כבר תקופה והגיע הזמן להוציא אל הפועל.

מתכנן להתחיל בחרמון (הגעה בתחבורה ציבורית. היה ולא ניתן להגיע ממש לחרמון בתחבצ אתיר לעצמי להתחיל את המסע גם ממג'דל שמס) ולסיים באילת.

התכנון הוא לא להיכנס בשום אופן לשטחים שמעבר לקו הירוק ככה שמצפון את כביש 90 אעזוב לכל המאוחר באיזור בית שאן (אחתוך ל71). בתקווה שאצליח לעבור מערבה מוקדם יותר.

לטובת המסע אני מתכנן לשריין ראשון-שישי (ייתכן וכבר ביום חמישי של לפני אותו יום ראשון אצא לצפון בתחבורה ציבורית וככה אולי ארוויח כמה ימים).
מלבד הגעה לנקודת ההתחלה הצפונית אין לי כל כוונה להשתמש בתחבורה ציבורית. כשאגיע לצומת החלטה של תחב"צ או חזרה לפני אילת הביתה-אקבל אותה. מאילת מתכנן להשתמש בתחבורה ציבורית כדי לחזור הביתה (גר במרכז)

לא פוסל כניסה ליישובים ושינה אצל אנשים (אני מלאך בעצמי ויצא לי להתארח בטיולים פה ושם אצל אנשים טובים כאלה ואחרים)

כמעט שכחתי כי זה מובן מאליו עבורי אבל אני גבר צעיר (~20), לבד. 

ברשותכם אני מצרף רשימת ציוד ומי שממש משקיע יציץ בה ויחווה את דעתו הכנה והחשובה. אם מישהו כאן התנסה בטיול טרמפים חוצה ישראל אשמח לשמוע את הצעותיו.

הטיול מבחינתי מהווה איזשהו "מודל" (מתנצל. צהל לא יוצא ממני כל כך בקלות) לטיול טרמפים באירופה ושביל ישראל ברגל. ככה שזה מעין שילוב

אנא מכם
מחכה לשמוע את דעותיכם. מי שקורא אך ללא יכולת לכתוב אשמח אם יכתוב לי מייל
yannco5@gmail.com
לצפיה ב-'לא הבנתי איפה כאן הטיול'
לא הבנתי איפה כאן הטיול
24/08/2017 | 18:47
3
76
מהתיאור שלך נשמע שהטרמפים הם העיקר, ובלבד שלא לחצות את הקו הירוק (אתה מודע לכך שלא תוכל לעבור דרך לטרון?). איפה בעצם הטיול? קטעי הליכה ברגל? טיולים עירוניים?

בתחבורה ציבורית תוכל להגיע רק עד מג'דל שאמס, לא לאתר הסקי.
לצפיה ב-'הטרמפים אכן הם העיקר..'
הטרמפים אכן הם העיקר..
24/08/2017 | 20:00
2
63
תודה עמית על התגובה הזריזה
פרט ששכחתי להוסיף כי נדמה היה לי שמובן מאליו הוא שכמובן וכמובן שהטרמפים הם העיקר!
המפגש הישיר עם אנשים שונים, ההזדמנות לשמוע ולהכיר אנשים אחרים ולו לנסיעה קצרה או שהייה קצרה בבית.

העיר היחידה שחשבתי לבקר בה היא ירושלים, אבל כבר צעדתי את שביל ירושלים+עליתי אליה ברגל במסע לאורך 70 קילומטר ולול תרנגולים אחד.. אז אפשר לוותר הפעם על ביקור בה.

טיול תרמילאי במובן הבסיסי של המילה מחכה לי בפברואר שאטייל את השביל במלואו ומאחוריי כבר קילומטראז לא מבוטל של טיול תרמילאי מובהק,
פה הסיפור שונה.

ולגבי מגד'ל-תודה. מוזר לי שאין תחב"צ לאתר החרמון 
אולי אתפוס טרמפ לשם, ואולי אדרים ישר ממגד'ל :)

אשמח לשמוע תובנות נוספות!
לצפיה ב-'אני אמנם כמעט ולא משתמש בטרמפים'
אני אמנם כמעט ולא משתמש בטרמפים
24/08/2017 | 21:33
1
83
אבל נראה לי שיהיה לך קל יחסית להשיג טרמפים באזורים בהם התחבורה הציבורית לא טובה. לדעתי בגוש דן יהיה לך קשה להשיג טרמפ...

כמו כן, לו אני נהג שמתלבט אם לקחת טרמפיסט או לא, אעדיף  לקחת מישהו שיש לו יעד מוגדר ולא מישהו שלא ברור לאן הוא רוצה להגיע.

לא נראה לי שתהיה לך שום בעיה להגיע בטרמפים לאילת, אם כי כמובן ייתכן שתיאלץ להמתין אי אילו שעות.

כיוון שכתבת שאתה מקצה למשימה 6 ימים, מציע שתקבע יעד לכל יום. נניח ביום הראשון הגעה למג'דל שאמס (סביב הצהריים) וטרמפים עד לאזור ראש פינה - קצרין. ביום השני לנסות לחצות את הגליל העליון לכיוון נהריה ואז לאזור יגור. ביום השלישי עד לאזור בית שמש, ביום הרביעי להגיע לירושלים ולחזור לכיוון בית שמש. ביום החמישי להגיע מבית שמש עד דימונה/שדה בוקר וביום האחרון להגיע עד אילת.

מציע גם שתקבע כמה עצירות ביניים אתה מוכן לעשות כל יום. למשל, מדימונה לאילת יש לך סיכוי טוב לתפוס טרמפ יחיד. מראש פינה לכיוון מחלף יגור כנראה יש סיכוי לא רע ל- 2-1 טרמפים (ונסיעה קצרה למדי) אבל אם אתה עושה זאת דרך נהריה כנראה שתצטרך יותר טרמפים.

וכמובן שהביטחון האישי חשוב ביותר (אחת הסיבות המרכזיות למה את מספר הפעמים שתפסתי טרמפ לא מתוכנן באלפי טיולים בארץ לאורך השנים, אפשר לספור על אצבעות שתי הידיים). תפעיל שיקול דעת, ונסה להימנע מהגעה למצב של טרמפים מפוקפקים, הן מבחינת מקום עצירה והן מבחינת שעות.
לצפיה ב-'אחלה!'
אחלה!
25/08/2017 | 06:39
51
כן. יעדי cut-off הם בהחלט דבר שעלה לי לראש.
תודה על הטיפים על האיזורים בצפון. האיזור פחות מוכר לי.
אני מתנייד בטרמפים, ולו קצרים ביותר, גם היום כשיש לי רכב. לא תמיד יש לי סבלנות אליו. השליטה שלי בטרמפים באיזור הבית שנייה (ושלישית) רק למתנחלים ולחרדים.
לגבי ביטחון אישי, אני בוחר לסמוך על שיקול הדעת ולהשאיר אי אילו אמצעים בבית.
בירושלים לקחתי איתי את האקדח וחוץ ממועקה ושפשופים לא יצא לי ממנו כלום.

אשקיע בלימוד מחלפים וצמתים כדאיים באיזור הצפון (ובדרום אלוהים גדול..).

שוב תודה
לצפיה ב-'שותפים/ת לטיולים וטבע'
שותפים/ת לטיולים וטבע
21/08/2017 | 10:22
2
164
מתארגנת קבוצה לגילאי 40+.נשים וגברים. למטרת טיולים עצמאיים .טבע.וים. מכל הארץ. מי שמעונין/ת. נא לשלוח הודעה למייל .לקבלת פרטים נוספים. הרעיון הוא קבוצה על בסיס רצון להיפגש למטרות טיולים ופעילויות בטבע . כרגע יש 5 חברים/ות בקבוצה. עדיין לא ביצענו פעילות. היעד הראשוני 10 חברים/ת. ונתחיל "להניע".
חופש הבחירה: חבר/ה מהקבוצה יכולים להציע רעיון לפעילות..ומי שירצה יצטרף כמובן. כך שלכל הפחות יצאו שניים לטיול. בתקווה שיצאו יותר.
זו קבוצה שהמאפיין העיקרי שלה רצון לטייל עם עוד אנשים .כך שהסטאטוס לא משנה. חתך הגילאים 40+(אם מישהו בגילאי ה 38 + ממש ירצה להצטרף..לא נגיד לו לא:)).בתנאי שיוכיח שהוא מכיר את חביתוש מ"רגע ודודלי"... שלחו הודעה לפרטים נוספים ותצטרפו..זה נחמד לטייל יחד
לצפיה ב-'אגב אני 47 ולא 37(הלואי:) יש טעות בתאריך...'
אגב אני 47 ולא 37(הלואי:) יש טעות בתאריך...
21/08/2017 | 23:11
60
.
לצפיה ב-'.'
.
23/09/2017 | 07:58
5
.
לצפיה ב-'בקשה להמלצה לחניון לילה איזור רמון '
בקשה להמלצה לחניון לילה איזור רמון
19/08/2017 | 23:31
2
50
הי,
יש המלצה לחניון באיזור מכתש רמון, שיהיה יחסית מבודד וחשוך, ללא תשתיות, נגיש לכל רכב?

תודות 
לצפיה ב-'חניון לילה הר ארדון'
חניון לילה הר ארדון
28/08/2017 | 18:17
1
26
ניתן להגיע עם פרייבט, רק בזהירות.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
30/08/2017 | 10:09
9
לצפיה ב-'שותף לטיולים'
שותף לטיולים
19/08/2017 | 18:37
5
111
שלום לכולם מחפש שותף לטיולים בארץ ישראל, מאוד אוהב לטייל והרבה רק שכל החברים שלי נשואים עם ילדים ועם כל האהבה שלי אליהם לפעצמים מעדיף טיולים בלי הילדים.
אם יש מישהו כמוני שאוהב לטייל בארץ, מוזמן ליצור קשר 
לצפיה ב-'אתה לא לבד'
אתה לא לבד
28/08/2017 | 18:24
2
66
החברים שלי גם כבדים בקשר לטיולים של מספר ימים. עם כל האחראיות למשפחה ועבודה קשה מאוד להסתנכרן. 
אני בטוח שיש התארגנויות באינטרנט. ניסיתי לחפש אבל הרוב זה מורי דרך או חברות טיולים שמארגנים טיולים בתשלום. מישהו מכיר אולי קבוצות פייסבוק ויכול לספק לינקים?

לצפיה ב-'היי מה המצב'
היי מה המצב
28/08/2017 | 22:50
53
אני רווק ללא ילדים ואני מת על טיולים בארץ רק שעכשיו קצת חם מידי אבל עוד בערך חודש אשמח לארגן טיול של איזה שלושה ימים שביל ישראל.
יש לי גם מפות סימון שבילים רק אני לא נייד.
מה דעתכם?
לצפיה ב-'היי..זו הסיבה לכך שיזמנו הקמת קבוצת מטיילים כזו...ראה פרטים'
היי..זו הסיבה לכך שיזמנו הקמת קבוצת מטיילים כזו...ראה פרטים
23/09/2017 | 08:05
23

גילאי40+ קבוצת מטיילים
מתארגנת קבוצה לגילאי 40+.נשים וגברים. למטרת טיולים עצמאיים:נחלים,שמורות טבע,מסלול חופים סיורים, עירוניים ועוד.. מכל הארץ. מי שמעונין/ת. נא לשלוח הודעה למייל .לקבלת פרטים נוספים. המשותף לכל החברים בקבוצה הוא הרצון לטייל יחד עם עוד אנשים. לכן הסטאטוס לא משנה יש בקבוצה זוגות נשואים ישנם רווקים/ת וישנם גרושים/ת .
וכולם מעל גיל 40. ככל שיצטרפו עוד משתתפים לקבוצה זה יגדיל את הסיכויים לביצוע פעילויות.  כרגע הקבוצה מונה מעל 25 חברים/ת .הרעיון המרכזי הוא: חופש בחירה מוחלט! כל אחד מחברי הקבוצה יכול להציע רעיון לפעילות טיול וכו... ומי שרוצה ויכול מצטרף לטיול. כך שלכל הפחות יצאו לטייל חמישה משתתפים בתקווה שיצאו הרבה יותר. הקבוצה מתנהלת דרך הווצאפ. התנהלות מכובדת ולא מציקה. הדיונים הם בנושאים הקשורים לתכנוני המפגשים והטיולים המוצעים.
בסקר שנערך בין חברי הקבוצה הוחלט על קיום מפגש ראשוני באזור גוש דן. (7/10/17).מפגש הכרות. ולאחריו נצא"לדרך" תרתי משמע.
בנתיים קיימנו סיור סליחות בירושלים..יוזמה קטנה..מס חברים מהקבוצה.
אם אתם בגיל פחות מארבעים אך לא "רחוקים "ממנו...ו תרגישו נוח לטייל בקבוצה של 40+...תצטרכו להוכיח שאתם מכירים את חביתוש מרגע ודודלי...:) אז קדימה מחכים לכם. עונת הטיולים בפתח. חשוב לציין שכל חברי הקבוצה משתתפים באופן עצמאי.וחלקם תורמים מזמנם ליצירת תכנים ורעיונות בהתנדבות ובשמחה. מחכים לכם...זה נחמד לטייל ביחד..:) nature2all100@gmail.com

לצפיה ב-'ראו הודעה של "מטייל8" לעיל. הצטרפו.'
ראו הודעה של "מטייל8" לעיל. הצטרפו.
10/09/2017 | 20:39
21
לצפיה ב-'היי.יש אתר ייעודי לזה. נקרא מוטקה'
היי.יש אתר ייעודי לזה. נקרא מוטקה
21/10/2017 | 20:25
4
שם אפשר לחפש למטרת טיולים בארץ וגם לפי גיל. 
שם תמצא מגילאי 45 ומעלה.
לצפיה ב-'פוסט חדש בבלוג שלי - אשקלון'
פוסט חדש בבלוג שלי - אשקלון
19/08/2017 | 10:40
46
פוסט חדש בבלוג שלי - אשקלון ויש בה המון
לצפיה ב-'שלום, האם יכולים לומר לי מה הטמפרטורה בתוך מערת התאומים'
שלום, האם יכולים לומר לי מה הטמפרטורה בתוך מערת התאומים
16/08/2017 | 19:42
5
71
הכוונה למערת הנטיפים בשורק, בימים אלו? תודה.
לצפיה ב-'אלה שתי מערות שונות'
אלה שתי מערות שונות
17/08/2017 | 20:21
4
51
מערת התאומים או מערת שורק?
לצפיה ב-'הכוונה למערת הנטיפים הגדולה המוכרת באיזור בית שמש'
הכוונה למערת הנטיפים הגדולה המוכרת באיזור בית שמש
18/08/2017 | 18:09
20
לצפיה ב-'סליחה סליחה... הכוונה למערת אבשלום'
סליחה סליחה... הכוונה למערת אבשלום
18/08/2017 | 18:14
2
45
לצפיה ב-'זו מערת שורק'
זו מערת שורק
20/08/2017 | 00:54
36
מערת התאומים היא מערה אחרת לא רחוקה. נראה לי שכדאי לפנות לרט״ג ולברר אם יש להם נתונים.
לצפיה ב-'חמים ונעים'
חמים ונעים
23/08/2017 | 10:23
33
לא צריך ביגוד חם או משהו כזה בעיקרון.

הייתי שם עם ילדה בת שנתיים שהייתה לבושה כרגיל.

גיא.
לצפיה ב-'שלום לכולם, זקוקים להמלצות לטיול לצפון בשבוע הבא...'
שלום לכולם, זקוקים להמלצות לטיול לצפון בשבוע הבא...
18/08/2017 | 17:10
37

אנו נתאכסן(שתי משפחות) ביישוב מנות.
הילדים רוצים שייט בירדן. גילאים 6-11
כדי לא להצפין עד לקיבוץ הגושרים חשבתי על קייקי פארק הירדן או רפטינג נהר הירדן.
יש המלצות לטובה, או אזהרות לגבי אחד מהאתרים האלה? מבחינת עומס, חוויית מסלול השייט וכד'?

כמו כן, אם בכוונתנו לעשות את זה ביום הראשון של הטיול- הגעה מאזור המרכז. אני מניח שלא נגיע לאתרים האלה לפני עשר וחצי (בשאיפה)... אני קצת חושש משייט כאשר השמש מטפסת לרום השמיים, או שאולי החשש הזה מיותר כי תמיד אפשר לעצור ולהצטנן קצת במים.

מעבר לכך אשמח להמלצות לטיולים ברמת קושי בינונית באזור מנות שמשלבים מים- חשבתי על אזור פארק גורן- מבצר מונפורט
מחפש מקום לא עמוס מאוד שאפשר להנות מחווית הטבע.

תודה מראש למגיבים.
(שאלתי גם בפורום השכן, אבל מצאתי גם א הפורום הזה ואני מקווה להגדיל את החשיפה ואת ההמלצות)
לצפיה ב-'מחפשת פינת רביצה בירדן'
מחפשת פינת רביצה בירדן
17/08/2017 | 13:55
35
שלום!
אני מחפשת מקום על שפת הירדן, שאוכל להקים בו פינת ישיבה קטנה לכמה שעות לצורך חגיגה משפחתית, ל10 אנשים.
דרישות:
1. קרוב לכפר בלום
2. גישה נוחה ומאוד קרובה לרכב
3. כניסה קלה למים
4. צל 

תודה רבה!!
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 16:00
7

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'סליחה על השאלה הבנאלית .... '
סליחה על השאלה הבנאלית ....
01/08/2017 | 15:44
13
150
מעוניין לטייל סביב צפת ( הלינה שלנו תהיה בהר כנען ) עם זוג מבוגרים בטבע מסלול מוצל, נופי, ואם אפשר גם עם מקור מים. טיול של שעה+ הליכה מתונה בצל בא בחשבון, עדיף מעגלי משום שנצא ברכב אחד. 

אפשר גם להצטרף או להזמין טיול ג'יפים באיזור אם יש המלצה ראוייה.

תודה.
לצפיה ב-'נחל עמוד.מים אבל טיפה קשה. הר מירון. נופי ללא מים.'
נחל עמוד.מים אבל טיפה קשה. הר מירון. נופי ללא מים.
02/08/2017 | 09:39
3
65
לצפיה ב-'תודה רבה >'
תודה רבה >
02/08/2017 | 10:30
2
53
כנראה יהיה קשה אתם בנחל עמוד - וגם חם מדי.
לגבי הר מירון - למה הכוונה, האם  לנסיעה עד לראש ההר או שיש תחנות בדרך או למעלה שכדאי להתעכב בהן ?
לצפיה ב-'מסלול מעגלי נוח למדי עם תצפיות נוף יפות'
מסלול מעגלי נוח למדי עם תצפיות נוף יפות
02/08/2017 | 11:22
1
56
לצפיה ב-'יופי. תודה. ואשמח אם יש עוד הצעות ... '
יופי. תודה. ואשמח אם יש עוד הצעות ...
02/08/2017 | 15:26
20
לצפיה ב-'כמה רעיונות אקראיים'
כמה רעיונות אקראיים
02/08/2017 | 21:20
1
70
אגם החולה, שמורת החולה
עין דישון
נחל ראש פינה
שמורת כרם בן זמרה
ברעם:
מהקישורים תוכל לראות גם הצעות נוספות למטה של דברים באותו האזור של הקישור.
אם אתה לא מוצא משהו לטעמך - תן הערות מכוונות ואנסה לעזור
ואם אני במקרה לא מציצה בפורום הזה - אתה יודע באיזה פורום למצוא אותי...
לצפיה ב-'וממש קרוב - לתצפית מומלצת על הזריחה כשעוד קריר בחוץ :)'
וממש קרוב - לתצפית מומלצת על הזריחה כשעוד קריר בחוץ :)
02/08/2017 | 21:22
41
לצפיה ב-'אגב - מוצל ונופי הם בד"כ שני מושגים סותרים.......... :)'
אגב - מוצל ונופי הם בד"כ שני מושגים סותרים.......... :)
02/08/2017 | 21:27
6
25
לצפיה ב-'מה, את עוקבת אחרי ??? '
מה, את עוקבת אחרי ???
02/08/2017 | 23:16
5
45
.... תודה על המענה. הפעם - לא בשאלה. 

תמיד יתכן מסלול מוצל, למשל על צלע הר שניבט ממנו נוף בין העצים, או מסלול מוצל המוביל לנקודת תצפית גבוהה.
נראה לי לפי יוטיוב שהמסלולים שהצעת לעיל מובילים פחות או יותר באותו הסגנון של צעידה בטבע הררי, או חורש אופייני, שיכול היה להיות כמעט בכל מקום בארץ, אבל הייתי שמח יותר אם יהיה ניתן גם לראות משהו מנופי הצפון.

תודה רבה !!
לצפיה ב-'תצפית נופית מרשימה יש מהר אדיר'
תצפית נופית מרשימה יש מהר אדיר
03/08/2017 | 04:48
4
46
אפשר לחנות קרוב יחסית לתצפית ולעלות אליה ברגל כמה דקות.
יש גם מסלול טיול שיורד מזרחה, אבל אני לא בטוחה אם לא קשה מדי ומעניין פחות בשבילכם.
אם אתם נוסעים להר אדיר - מומלץ לעבור גם במערת פער. אמנם בעונה זו של השנה היא הכי משעממת ביחס לעצמה, אבל זה מקום נחמד לפיקניק ויש שם אלונים מרשימים שכיף להסתכל עליהם מלמטה.
מצוק הארבל כמובן מרשים, אבל חם שם למעלה.
אין ספק ששביל הפסגה של המירון הוא קלאסי לבקשה שלך :) יש קטע מוצל ויש תצפית מהמון כיוונים :)
ואם תהיה ביער לימונים בבוקר - אשמח לחוות דעת, כי לא יצא לי להיות שם עדיין...
לצפיה ב-'חן חן, תודה רבה !'
חן חן, תודה רבה !
03/08/2017 | 07:50
10
לצפיה ב-'יפה מאד . תודה.'
יפה מאד . תודה.
03/08/2017 | 11:36
2
10
לצפיה ב-'אשמח לקרוא חוויות - מה בחרתם ואיך התרשמתם בסוף :)'
אשמח לקרוא חוויות - מה בחרתם ואיך התרשמתם בסוף :)
03/08/2017 | 21:33
1
17
לצפיה ב-'אוקיי, ואם אשכח ....'
אוקיי, ואם אשכח ....
03/08/2017 | 22:36
45
אנא הזכירי לי, אבל רק אחרי 23.8
להת' .
לצפיה ב-'מחפש אתר מפות לתכנון טיול באירופה'
מחפש אתר מפות לתכנון טיול באירופה
03/08/2017 | 11:34
2
34
שלום, 
האם מישהו/י מכיר/ה אתר מפות שניתן לסמן בו נ"צ ולקבל סרטוט של המסלול על המפה?

תודה.
לצפיה ב-'משהו כמו mapme?'
משהו כמו mapme?
03/08/2017 | 21:34
17
לצפיה ב-'www.gpsies.com'
www.gpsies.com
09/08/2017 | 06:20
22
לצפיה ב-'שתי שאלות. פארק הירדן.'
שתי שאלות. פארק הירדן.
01/08/2017 | 22:09
13
93
1. האם יהיה נוח לישון תחת כיפת השמים בפארק הירדן(לא באוהל)?
    (בעונה זו כמובן)
2. מה הסיכוי למצוא מנין לתפילות בין הלנים בפארק?
תודה.
לצפיה ב-'נוח מאוד. בעיקר כי באוהל חם נורא....'
נוח מאוד. בעיקר כי באוהל חם נורא....
02/08/2017 | 09:40
37
לצפיה ב-'שתי תשובות. פארק הירדן ☺'
שתי תשובות. פארק הירדן ☺
02/08/2017 | 13:13
3
68
1. כמו שששש אמר מבחינת מזג האוויר עדיף. הבעיה שהפארק עמוס כך שתהיה לכם פחות פרטיות.
2. בהמשך לתשובה הקודמת, הפארק עמוס וככל הנראה יהיו לא מעט מניינים. ישנתי שם פעם בחופש והיו מניינים כמעט ללא הפסקה.
לצפיה ב-'דווקא כשהייתי שם לפני שבועיים לא היה מאוד עמוס.'
דווקא כשהייתי שם לפני שבועיים לא היה מאוד עמוס.
02/08/2017 | 13:26
2
41
כל המשטח מתחתנו היה ריק לחלוטין וגם מסביב לא היה מאוד עמוס.
מניח שזה משתנה ותלוי גם ביום שמגיעים...
לצפיה ב-'התאריך מאוד משנה'
התאריך מאוד משנה
02/08/2017 | 13:31
1
44
לפני שבועיים היה שלושת השבועות ועדיין לא היה בין הזמנים. היום התחיל בין הזמנים אז יהיו הרבה יותר מטיילים דתיים.
לצפיה ב-'ומכאן גם הרבה מניינים.... '
ומכאן גם הרבה מניינים....
02/08/2017 | 13:34
35
רק שנגמור את התקופה הזו בשלום.....
לצפיה ב-'הודעה חדשה ולא תגובה, לא מצליחה אחרת.'
הודעה חדשה ולא תגובה, לא מצליחה אחרת.
02/08/2017 | 16:03
6
40
לאחר 4 נסיונות לא מוצלחים.
מחפשת מקום קרוב לעמק יזרעאל, לא במזרח בגלל החום, שאפשר לשבת בו עם רגליים במים, לא חייבים לשכשך במים, ללא ילדים, 
אפשרי באזור הזורע? רצוי עם הליכה קצרצרה, כי ראיתי שבנחל הקיבוצים (נדמה לי) יש מעל קילומטר הליכה.
אם יהיה משולב בית קפה - מה טוב,
ואם לא, רגליים במים ואפשרות לקצת צל, מקום לשבת ולקשקש.
למחר בצהרי היום או אחה"צ.
אם מרחק של חצי שעה נסיעה בערך מחוצות אלונים, גם טוב.
תודה רבה.
תודה.
לצפיה ב-'נחל השופט, עינות ציפורי, עין אפק'
נחל השופט, עינות ציפורי, עין אפק
02/08/2017 | 21:02
4
40
כמה רעיונות:
שמורת עין אפק
בטח יש עוד אבל אלו שלושה שקפצו לי לעין ממבט במפה.
תהנו :)
לצפיה ב-'אגב גם על חוף הים אפשר לטבול רגליים במים'
אגב גם על חוף הים אפשר לטבול רגליים במים
02/08/2017 | 21:03
3
24
ואם תסעי לאזור תחנת רכבת חוף הכרמל גם תמצאי בתי קפה לאורך המים :)
לצפיה ב-'תודה רבה, חם היום.'
תודה רבה, חם היום.
03/08/2017 | 08:23
2
20
נחל השופט מאד מתאים, ציפורי ממש קל"ב,
יבדקו שניהם, מקווה שנחל השופט היום.

לצפיה ב-'אכן חם '
אכן חם
03/08/2017 | 21:36
1
11
לצפיה ב-'תודה, לצערי ויתרנו על הטיול והמים, פעם אחרת.'
תודה, לצערי ויתרנו על הטיול והמים, פעם אחרת.
04/08/2017 | 21:54
11
לצפיה ב-'במידה ועדין לא מאוחר: המסלול הרטוב ועין שוקק אחה"צ המאוחרות'
במידה ועדין לא מאוחר: המסלול הרטוב ועין שוקק אחה"צ המאוחרות
11/08/2017 | 09:21
22
יצאנו ב 17:00 מהמרכז (זו לא טעות בשעה...). הגענו ב 18:15 לעמק המעיינות. רבע שעה הליכה לעין שוקק - והמקום היה ריק לגמרי. היינו יחידים (ערב שישי, לפני שבועיים).

לאחר מכן - המסלול הרטוב: מסלול הליכה במים רדודים במרחק של 300 מטרים.
חזרנו לרכב עם אור אחרון.

זה, לדעתי, הפתרון הטוב ביותר לשילוב טיולים בקיץ: טיולי אחה"צ, בחלק האחרון של היום. ניתן לנצל כשעתיים אחרונות של אור יום, ללא עומס החום.

מומלץ!
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם.'
תודה רבה לכולם.
02/08/2017 | 16:19
9
לצפיה ב-'כניסה למים בנהר הירדן'
כניסה למים בנהר הירדן
02/08/2017 | 02:08
71
שלום,
תוכלו לכוון אותי בבקשה למקומות שבהם אפשר לשחות בירדן הצפוני (אצבע הגליל \ גולן) עם ירידה נוחה ולא אקסטרימית במיוחד?
כמובן מקומות במרחק הליכה סביר מהאוטו, כי מתכוונים לעשות גם מסלול בבניאס באותו יום, ופה הכוונה לעשות רק אתנחתא קצרה של שחיה מרעננת.

תודה.
לצפיה ב-'יש סיכוי למצוא באוגוסט חוף בכנרת שלא מפוצץ אנשים? '
יש סיכוי למצוא באוגוסט חוף בכנרת שלא מפוצץ אנשים?
27/07/2017 | 01:01
4
24
לצפיה ב-'עש חופים עם הגבלות כניסה ויש עם הזמ'
עש חופים עם הגבלות כניסה ויש עם הזמ
28/07/2017 | 10:17
1
66
שלום, 
יש חופים עם הגבלות לפי מספר כמו חוקוק. מומלץ גם חוף במזרח. שכחתי שמו שאפשר להזמין מקום. אולי חניון רקפת. 
ותבע באמצע השבוע. 
ככה הרבה יהודים וארץ קטנה. 
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה! '
תודה רבה על התשובה!
28/07/2017 | 20:07
13
לצפיה ב-'אולי בשבוע האחרון יהיה יותר רגוע'
אולי בשבוע האחרון יהיה יותר רגוע
30/07/2017 | 12:55
1
39
בתווך שבין ״בין הזמנים״ לעיד אל אדחא
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
30/07/2017 | 16:25
10
לצפיה ב-'באר בתוך הים בחוף דור-טנטורה'
באר בתוך הים בחוף דור-טנטורה
28/07/2017 | 10:10
74
שלום, 
מישנו יכול לתת הכוונה ברורה ומדויקת לבאר שבתוך הים בחוף דור? 
בזמנו אפשר היה לראותה. 

תודה ושב"ש (שבת שלום) 
יפאל
לצפיה ב-'הסתימה עוד עונת חפירות בתל כברי'
הסתימה עוד עונת חפירות בתל כברי
24/07/2017 | 20:08
4
86
מחר "סוגרים" את החפירה עד לשנה הבאה. מרבית החופרים הם סטודנטים מארה"ב.
מדובר על ארמון ענק מהברונזה התיכונה, הגדול ביותר בארץ, שהחפירה הראשונה בו היתה בראשית שנות ה-80, ואז הושבתה להרבה שנים.
בעונה הקודמת (2015) התמקדה החפירה בכיוון מערב, בהנחה ששם יימצא פתח הארמון שקירותיו עבים (כ-1 מ') ורצפתו מהודקת בטח. במקום פתח, התגלו מחסנים, ובאחד מהם 40 (!!) פיתוסים ענקיים - קנקנים לאיחסון חסרי ידיות - שקיבולו של כל אחד הוא למעלה מ-50 ליטר. בבדיקה מעבדתית הסתבר שהם הכילו יין מתוק. זה היה מראה מרשים (הפיתוסים כבר לא באתר, כמובן).
השנה המשיכו לחפור מערבה, והתגלה ארמון נוסף מעל הארמון הראשון, שנבנה כאלף שנה מאוחר יותר, וקטע קדום יותר של הארמון הראשון. כמו כן התגלה טאבון קטן, ומתחת לרצפת הארמון המאוחר הרבה שברי חרסים קדומים.
כמה סקרנים, אני ביניהם, הגענו לשם וקיבלנו הסבר אדיב ומקיף על הממצאים, תכנית שני הארמונות, והציפיות לעונת החפירה הבאה. שלא כמקובל במקומותינו, השנה כמו בפעם הקודמת הודו לנו בלבביות שהגענו וגילינו עניין.
לצפיה ב-'תודה על העדכון'
תודה על העדכון
25/07/2017 | 18:57
2
54
יש אפשרות להעלות תמונות?
תודה
לצפיה ב-'מנהל החפירה - אסף יסעור-לנדאו - ביקש במפורש לא לפרסם תמונות'
מנהל החפירה - אסף יסעור-לנדאו - ביקש במפורש לא לפרסם תמונות
25/07/2017 | 21:55
36
לצפיה ב-'יש נוהג מקובל: לא מפרסמים תמונות ממחקר ללא אישור החוקר.'
יש נוהג מקובל: לא מפרסמים תמונות ממחקר ללא אישור החוקר.
25/07/2017 | 23:49
22
לצפיה ב-'תודה, מרתק.'
תודה, מרתק.
23/08/2017 | 10:24
3
לצפיה ב-'יש לדעתכם סיכוי למצוא מקום שקט לטיול נחמד באזור טבריה? '
יש לדעתכם סיכוי למצוא מקום שקט לטיול נחמד באזור טבריה?
24/07/2017 | 01:46
2
42
הכוונה לטייל קצת בטבע, לא במקום הומה עם אנשים.
אנחנו ניידים עם רכב אז עד שעה נסיעה מטבריה, אין בעיה.  
או שהשאלה אופטימית מדי וביולי-אוגוסט אין סיכוי למצוא מקום כזה?
לצפיה ב-'נחל יבניאל'
נחל יבניאל
24/07/2017 | 23:00
1
61
מסלול מקסים, אולי יש אפילו מים? אבל יהיה חם
לצפיה ב-'אני אבדוק את זה. המון תודה!'
אני אבדוק את זה. המון תודה!
25/07/2017 | 09:15
16
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
23/07/2017 | 17:51
1

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'טיול משפחתי שבוע בצפון'
טיול משפחתי שבוע בצפון
18/07/2017 | 02:22
2
82
שלום רב
בחודש אוגוסט כל המשפחה נוסעת לטיול שבע לילות בחוף גיא. יש לנו ילדים בת 4 ובן שנה. מכיוון שאנחנו לא אוהבים רק בטן גב אשמח לשמוע על טיולים באזור המתאימים לנו זוג והילדים בגילאים שהזכרתי. אנחנו בכלל לא מכירים את הצפון. שמעתי על המגרסה (עם מנשא לתינוק) על עין חרדלית , חשבתי לנסוע לצוק מנרה יום אחד.
אשמח לשמוע רעיונות מתאימים לנו 
תודה רבה

לצפיה ב-'שמורת הדן, חורשת טל, מסלול הגשר התלוי בבניאס'
שמורת הדן, חורשת טל, מסלול הגשר התלוי בבניאס
18/07/2017 | 20:43
44
לצפיה ב-'אתה מתפזר מדי'
אתה מתפזר מדי
20/07/2017 | 13:10
61
חפש מסלולים באזור של טבריה.
המג׳רסה עוד סביר לנסיעה אבל עין חרדלית בכלל בקצה השני של הגליל.
באזור יש לך מעיינות כמו עין נון ומסלולים כמו נחל עמוד. אצבע הגליל גם רחוקה אבל אפשר לנסוע לשם יום אחד.
לצפיה ב-'תמה לגבי אפשרות הקמת קבוצה לטיולים כולל ליליים בלי הסחות'
תמה לגבי אפשרות הקמת קבוצה לטיולים כולל ליליים בלי הסחות
17/07/2017 | 18:38
83
שבראש שלהם ליהנות בלי פלאשים מטריפים,צפצופי וואטסאפ ב-3 בבוקר בטיול לילי.בלי סלפי כל כמה שניות. אנשים באותו ראש-לטייל כדי לטייל,ליהנות,בלי להיטרף מהמטרדים המודרניים.
או כמה צילומים קבוצתיים וזהו.ואם לצלם בלי פלש.סלולרי לחירום.
גר בחיפה ומטייל לפעמים עם קבוצות היוצאות במאורגן מהצפון למרכז או להפך אבל בטיול הלילה האחרון נשבעתי שזהו אלא אם הייתי מוצא קבוצה באותו ראש.
או שאני חי באשליה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פיינר את לביא
משרד עו"ד פיינר את לביא
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה