לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2414324,143 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וידיעת הארץ

שלום לכולנו
קהילת הטיולים שלנו, היא קהילה שחיה ונושמת את הדבר שכולנו כל כך אוהבים, והוא לטייל.
כל אחת ואחד מאיתנו, מפרש את מושג הטיול באופן שונה, כפי שהתפתח אצלו/ה במהלך השנים. חלקנו, מטייל כתחביב, וחלקנו, אף הפך את הנושא למקצוע. מטרת הקהילה המיוחדת והמדהימה שלנו, היא החלפת אינפורמציה רלוונטית בנושא.
מותר לכל אחד לשאול, ומותר לכל אחד לענות. אבל, נזכור כולנו כי רבים הם שלוקחים את האינפורמציה הכתובה כאן אצלנו, ויוצאים איתה לשטח, לכן, עלינו לתת אינפורמציה מדוייקת, עד כמה שניתן לקהל הרחב.
ניסחנו כמה כללים פשוטים, על מנת לשמור על הגלישה בפורום נעימה כמה שיותר. אנו מבקשים מגולשים חדשים שיקראו לפחות פעם אחת את הכללים כדי לשמור על פורום נעים וזורם:

אם הקישור לא עובד, אנא העתק/י אותו אל שורת הכתובת. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וידיעת הארץ

שלום לכולנו
קהילת הטיולים שלנו, היא קהילה שחיה ונושמת את הדבר שכולנו כל כך אוהבים, והוא לטייל.
כל אחת ואחד מאיתנו, מפרש את מושג הטיול באופן שונה, כפי שהתפתח אצלו/ה במהלך השנים. חלקנו, מטייל כתחביב, וחלקנו, אף הפך את הנושא למקצוע. מטרת הקהילה המיוחדת והמדהימה שלנו, היא החלפת אינפורמציה רלוונטית בנושא.
מותר לכל אחד לשאול, ומותר לכל אחד לענות. אבל, נזכור כולנו כי רבים הם שלוקחים את האינפורמציה הכתובה כאן אצלנו, ויוצאים איתה לשטח, לכן, עלינו לתת אינפורמציה מדוייקת, עד כמה שניתן לקהל הרחב.
ניסחנו כמה כללים פשוטים, על מנת לשמור על הגלישה בפורום נעימה כמה שיותר. אנו מבקשים מגולשים חדשים שיקראו לפחות פעם אחת את הכללים כדי לשמור על פורום נעים וזורם:

אם הקישור לא עובד, אנא העתק/י אותו אל שורת הכתובת. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי הכתיבה בפורום מופיעים ב"אודות הפורום והנהלתו". תקנון הפורום מפורסם במאמרים. מפרסמים ללא אישור ייחסמו לאלתר! דף הפורום ברשת
תפוז טריפ
לפורום שמירת טבע טיולי תרמילאים ארכיאולוגיה מזג אויר טיולי אופניים לפורום צימרים ונופש בישראל לפורום צמחי בר לפורום הורים מטיילים
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף להדרכה מקצועית ושימוש במפות עדכניות. תפוז אנשים אינה ערבה לנכונות המידע, ולא תהיה אחראית לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו. ד"ע, לא נוכל לאפשר הודעות שיעודדו טיולים מסוכני ו/או לא חוקיים.
מדיניות הפרסום בפורום
המשך >>

לצפיה ב-'לינה בסמוך ליישוב דלתון'
לינה בסמוך ליישוב דלתון
21/09/2017 | 18:50
8
היי, אני מתכנן טיול של יומיים (שישי-שבת) מראש פינה למערת עלמה וחזרה, דרך יער ביריה בהלוך ונחל חצור בחזור. יש לי שתי שאלות:
שטח האש באזור נחל חצור - פעיל בסופ"שים? או שלא, וניתן לטייל בו?
את לינת הלילה נעביר בסמוך ליישוב דלתון - האם ניתן להתבסס עליו כנקודה למלא בה מים (בסופ"ש)? אם לא, יש למישהו רעיון לחניון לילה או לנקודת מים באזור?

תודה

לצפיה ב-'עצירה בדרך לים המלח'
עצירה בדרך לים המלח
19/09/2017 | 18:10
14
נוסע מחר לחופשת חג בים המלח. מגיע מת"א. היכן נחמד לעשות עצירת אמצע הדרך לנשנש משהו ולנוח קצת?
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:17

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'מלון כפר גלעדי'
מלון כפר גלעדי
18/09/2017 | 12:43
21
מישהו/מישהי היו במלון כפר גלעדי לאחרונה ויכולים לתת חוות דעת ?

תודה
לצפיה ב-'מכתש חרמון'
מכתש חרמון
17/09/2017 | 11:13
1
46
מקווה שיש כאן בפורום מי שיכול לענות: האם הקער שבראש רכס החרמון (ראו תמונה) לא נחשב מכתש גיאולוגי בדומה לאלו שבדרום?
לצפיה ב-'פרוץ למזרח ולכן לא מכתש קלאסי'
פרוץ למזרח ולכן לא מכתש קלאסי
17/09/2017 | 18:07
26
אבל זה אכן אותו רעיון.
לצפיה ב-'פוסט חדש בבלוג שלי - טנגו כפר סבא'
פוסט חדש בבלוג שלי - טנגו כפר סבא
17/09/2017 | 11:41
7
http://dudihol.blogspot.co.il/2017/09/blog-post.ht...
פוסט חדש בבלוג שלי - טנגו כפר סבא
לצפיה ב-'מסלול משפחתי קצר לימי ראש השנה'
מסלול משפחתי קצר לימי ראש השנה
13/09/2017 | 21:59
6
31
שלום,
מחפש מסלול קצר,רצוי בצל יער,עד שני ק"מ. ואח''כ מקום סמוך לפיקניק,רצוי עם שולחנות.

מי יכול לעזור???

לצפיה ב-'אזור בארץ? אילת? מטולה? רמת קושי? הפיקניק על הגב?'
אזור בארץ? אילת? מטולה? רמת קושי? הפיקניק על הגב?
13/09/2017 | 23:55
5
16
לצפיה ב-'לא, רצוי אחרי הטיול ולחוד'
לא, רצוי אחרי הטיול ולחוד
14/09/2017 | 07:44
4
26
אפשר לנסוע כמה ק"מ למקום מסודר ומוצל.
תודה,
יפאל
לצפיה ב-'לא ענית לגבי אזור בארץ. לא ענית לגבי רמת קושי...'
לא ענית לגבי אזור בארץ. לא ענית לגבי רמת קושי...
14/09/2017 | 19:57
14
קצר וצל בעליה תלולה באזור מטולה? מישור באילת? קושי בינוני במרכז הארץ?.....
לצפיה ב-'כשתענה לעצמך על השאלות שלי אתה גם יכול לחפש בעצמך. למשל:'
כשתענה לעצמך על השאלות שלי אתה גם יכול לחפש בעצמך. למשל:
14/09/2017 | 20:00
2
25
יכול להיות שזה יהיה הרבה יותר יעיל מהמלצה אקראית כאן.
אבל אם אתה לא מוצא מה שאתה רוצה באתרים הללו או אחרים - הסבר יותר מה חיפשת ומה לא בסדר בהצעות שמצאת, וננסה לעזור..
לצפיה ב-'קושי: כולל ילדים בנני שנתיים, אזור: בין חיפה בית שאן ירושלים'
קושי: כולל ילדים בנני שנתיים, אזור: בין חיפה בית שאן ירושלים
15/09/2017 | 07:57
1
14
ועד גדרה ואשקלון.

תודה רבה
לצפיה ב-'אני מכירה כמה אנשים ששמים ילדים בני שנתיים במנשא'
אני מכירה כמה אנשים ששמים ילדים בני שנתיים במנשא
15/09/2017 | 14:35
20
ועולים אתם על הרים שאני לא מצליחה לטפס עליהם בלי מנשא.
אבל אני מ ניחה שהתכוונת לרמה קלה..
הטריוואלי הוא אזור המעיינות שממש קרוב למרכז האזור שאתה מתייחס אליו.
למשל עין עוזי:
פיקניק אפשרי ליד יד קנדי.
ליד חיפה אפשר למצוא את נחל השופט: http://www.mapa.co.il/%D7%9E%D7%A4%D7%94/%D7%98%D7...
את האזור הדרומי הקרוב אליכם אי פחות מכירה ומניחה שקשה יותר למצוא שם צל.
פיקניק אפשרי בפארק רמת מנשה:http://www.kkl.org.il/forestsearch/ramat_menashe.a...
תהנו וחזרו לספר.

לצפיה ב-'בין חיפה לגדרה'
בין חיפה לגדרה
14/09/2017 | 06:43
13
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:59
5

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'המלצות לטיול ל-3 עד 4 ימים'
המלצות לטיול ל-3 עד 4 ימים
05/09/2017 | 21:11
41
שלום!
אני רוצה לעשות טיול קצרצר עם מספר חברים משהו באזור ה3 עד 4 ימים סהכ.
יש לנו כושר טוב וניסיון. 
עשינו ים אל ים וכמעט את כל שביל הגולן.. (חסרים 30 ק"מ :( ) 

בכל מקרה, אנחנו רוצים לעשות את הטיול בסוכות, תחילת אוקטובר.
משהו עם נופים יפים ואם יש בזה גם מים אז יש לזה יתרון.

תודה! 
יונתן.
לצפיה ב-'שבת שלום לפורום הנכבד, האם מישהו מכיר'
שבת שלום לפורום הנכבד, האם מישהו מכיר
02/09/2017 | 17:09
2
81

את המבנה הנטוש הזה והיכן הוא נמצא?

מודה לכם מראש והמשך יום נפלא
לצפיה ב-'משטרת צמח'
משטרת צמח
03/09/2017 | 14:53
1
48
זהו המבנה הנטוש של משטרת צמח.נבנה על ידי הבריטים במסגרת משטרות הטאגרט שניבנו בכל הארץ בשנות ה-40'. במקום היו קרבות קשים מאוד במלחמת השחרור בין הצבא הסורי לבין מגיני עמק הירדן שבסוף הדפו אותם לרכס תל קציר. במשך שנים רבות הייתה כאן המפקדה של חטמ"ר /228/2/612/165. אחרי שהיא אוחדה עם חטיבת הבקעה צה"ל עזב אותה ומאז היא נטושה.
למועצה אזורית עמק הירדן יש תוכנית להקים כאן מוזיאון לתולדות עמק הירדן בשיתוף המועצה לשימור אתרי מורשת. כמו תמיד-הכל תקוע בגלל כסף.
לצפיה ב-'משה ,תודה רבה רבה לך והמשך יום נפלא'
משה ,תודה רבה רבה לך והמשך יום נפלא
03/09/2017 | 14:56
12
לצפיה ב-'בעקבות החצב ותחילת הסתיו -היום בפסגת זאב...***'
בעקבות החצב ותחילת הסתיו -היום בפסגת זאב...***
02/09/2017 | 20:33
39
בעקבות החצב ותחילת הסתיו
"שוב חצב. אתה מביט בו
במבט חטוף, כאדם בשעונו
בלי שהתכוון לכך. יפים המקומות הקדושים
בהרי יהודה שעננים באים להם ממערב.
עננים כאלה הופכים אותך לנביא – יהיה גשם
לשעת נבואה קלה, בלי יסורים."
(יהודה עמיחי / סתיו בהרי יהודה)
בתקופה האחרונ אני לא נמצא בפורום-בעיקר נמצא בקובצה "ירושלים של פעם"
בפייסבוק
אבל בעקבות שנה שעברה
בה ביקר עמית מהשרון לפני בח'רבת כעכול
הזדרזתי לפרסם אתה צילום
בקישור העמוד שלי-ללא חברים משמש בסיס לפרסום בקבוצה נ"ל

לצפיה ב-'מחסום נ.ט'
מחסום נ.ט
31/08/2017 | 16:09
55
קוביות בטון, משולשי ביטון, כוכבי ביטון....
שמים לא רק על צירי תנועה מובהקים (כבישים ) אלא גם באזורי גבול בין מדינות עוינות; בואדיות רחבים , שכלי רכב בעלי עבירות גבוהה (כמו זחלמי''ם, טנקים וכו') יכולים לעבור.
לצפיה ב-'שלום מעוניין לארגן טיול שלושה ימים שביל ישראל'
שלום מעוניין לארגן טיול שלושה ימים שביל ישראל
29/08/2017 | 11:29
40
מי שמעוניין שישאיר תגובה
אני בן 35
יש לי מפות סימון שבילים ואני לא נייד
לצפיה ב-' מישהו מכיר את ה"אוהל" הזה?'
מישהו מכיר את ה"אוהל" הזה?
28/08/2017 | 23:12
58
שלום לכולם!
אנא עזרתכם בחוות דעתכם על האוהל הענק הנ"ל
נמכר באתרים אחרים גם ב1400-1600
תודההה רבה
לצפיה ב-'טיול אופניים לתצפית המרסבא'
טיול אופניים לתצפית המרסבא
27/08/2017 | 16:58
36
שלום

עד כמה מסוכן טיול אופניים (2 מבוגרים) לתצפית המרסבא?
הכוונה לצאת מקידר ולסיים בכביש של נבי מוסא.

האם הגעה מנבי מוסא (ולא מקידר) בטוחה יותר?
לצפיה ב-'טיול בטרמפים לאורך הארץ'
טיול בטרמפים לאורך הארץ
24/08/2017 | 17:00
4
64
*אני מתנצל על כפילות וטריפל הודעות ברחבי פורומי תפוז. אני משתדל להגדיל את תפוצת הקוראים והעוזרים. מעתיק הודעה מפורום תחבורה ציבורית שם פירסמתי לראשונה

מעוניין בחוות דעתכם במסע טרמפים חוצה ישראל שאני מתכנן כבר תקופה והגיע הזמן להוציא אל הפועל.

מתכנן להתחיל בחרמון (הגעה בתחבורה ציבורית. היה ולא ניתן להגיע ממש לחרמון בתחבצ אתיר לעצמי להתחיל את המסע גם ממג'דל שמס) ולסיים באילת.

התכנון הוא לא להיכנס בשום אופן לשטחים שמעבר לקו הירוק ככה שמצפון את כביש 90 אעזוב לכל המאוחר באיזור בית שאן (אחתוך ל71). בתקווה שאצליח לעבור מערבה מוקדם יותר.

לטובת המסע אני מתכנן לשריין ראשון-שישי (ייתכן וכבר ביום חמישי של לפני אותו יום ראשון אצא לצפון בתחבורה ציבורית וככה אולי ארוויח כמה ימים).
מלבד הגעה לנקודת ההתחלה הצפונית אין לי כל כוונה להשתמש בתחבורה ציבורית. כשאגיע לצומת החלטה של תחב"צ או חזרה לפני אילת הביתה-אקבל אותה. מאילת מתכנן להשתמש בתחבורה ציבורית כדי לחזור הביתה (גר במרכז)

לא פוסל כניסה ליישובים ושינה אצל אנשים (אני מלאך בעצמי ויצא לי להתארח בטיולים פה ושם אצל אנשים טובים כאלה ואחרים)

כמעט שכחתי כי זה מובן מאליו עבורי אבל אני גבר צעיר (~20), לבד. 

ברשותכם אני מצרף רשימת ציוד ומי שממש משקיע יציץ בה ויחווה את דעתו הכנה והחשובה. אם מישהו כאן התנסה בטיול טרמפים חוצה ישראל אשמח לשמוע את הצעותיו.

הטיול מבחינתי מהווה איזשהו "מודל" (מתנצל. צהל לא יוצא ממני כל כך בקלות) לטיול טרמפים באירופה ושביל ישראל ברגל. ככה שזה מעין שילוב

אנא מכם
מחכה לשמוע את דעותיכם. מי שקורא אך ללא יכולת לכתוב אשמח אם יכתוב לי מייל
yannco5@gmail.com
לצפיה ב-'לא הבנתי איפה כאן הטיול'
לא הבנתי איפה כאן הטיול
24/08/2017 | 18:47
3
53
מהתיאור שלך נשמע שהטרמפים הם העיקר, ובלבד שלא לחצות את הקו הירוק (אתה מודע לכך שלא תוכל לעבור דרך לטרון?). איפה בעצם הטיול? קטעי הליכה ברגל? טיולים עירוניים?

בתחבורה ציבורית תוכל להגיע רק עד מג'דל שאמס, לא לאתר הסקי.
לצפיה ב-'הטרמפים אכן הם העיקר..'
הטרמפים אכן הם העיקר..
24/08/2017 | 20:00
2
46
תודה עמית על התגובה הזריזה
פרט ששכחתי להוסיף כי נדמה היה לי שמובן מאליו הוא שכמובן וכמובן שהטרמפים הם העיקר!
המפגש הישיר עם אנשים שונים, ההזדמנות לשמוע ולהכיר אנשים אחרים ולו לנסיעה קצרה או שהייה קצרה בבית.

העיר היחידה שחשבתי לבקר בה היא ירושלים, אבל כבר צעדתי את שביל ירושלים+עליתי אליה ברגל במסע לאורך 70 קילומטר ולול תרנגולים אחד.. אז אפשר לוותר הפעם על ביקור בה.

טיול תרמילאי במובן הבסיסי של המילה מחכה לי בפברואר שאטייל את השביל במלואו ומאחוריי כבר קילומטראז לא מבוטל של טיול תרמילאי מובהק,
פה הסיפור שונה.

ולגבי מגד'ל-תודה. מוזר לי שאין תחב"צ לאתר החרמון 
אולי אתפוס טרמפ לשם, ואולי אדרים ישר ממגד'ל :)

אשמח לשמוע תובנות נוספות!
לצפיה ב-'אני אמנם כמעט ולא משתמש בטרמפים'
אני אמנם כמעט ולא משתמש בטרמפים
24/08/2017 | 21:33
1
62
אבל נראה לי שיהיה לך קל יחסית להשיג טרמפים באזורים בהם התחבורה הציבורית לא טובה. לדעתי בגוש דן יהיה לך קשה להשיג טרמפ...

כמו כן, לו אני נהג שמתלבט אם לקחת טרמפיסט או לא, אעדיף  לקחת מישהו שיש לו יעד מוגדר ולא מישהו שלא ברור לאן הוא רוצה להגיע.

לא נראה לי שתהיה לך שום בעיה להגיע בטרמפים לאילת, אם כי כמובן ייתכן שתיאלץ להמתין אי אילו שעות.

כיוון שכתבת שאתה מקצה למשימה 6 ימים, מציע שתקבע יעד לכל יום. נניח ביום הראשון הגעה למג'דל שאמס (סביב הצהריים) וטרמפים עד לאזור ראש פינה - קצרין. ביום השני לנסות לחצות את הגליל העליון לכיוון נהריה ואז לאזור יגור. ביום השלישי עד לאזור בית שמש, ביום הרביעי להגיע לירושלים ולחזור לכיוון בית שמש. ביום החמישי להגיע מבית שמש עד דימונה/שדה בוקר וביום האחרון להגיע עד אילת.

מציע גם שתקבע כמה עצירות ביניים אתה מוכן לעשות כל יום. למשל, מדימונה לאילת יש לך סיכוי טוב לתפוס טרמפ יחיד. מראש פינה לכיוון מחלף יגור כנראה יש סיכוי לא רע ל- 2-1 טרמפים (ונסיעה קצרה למדי) אבל אם אתה עושה זאת דרך נהריה כנראה שתצטרך יותר טרמפים.

וכמובן שהביטחון האישי חשוב ביותר (אחת הסיבות המרכזיות למה את מספר הפעמים שתפסתי טרמפ לא מתוכנן באלפי טיולים בארץ לאורך השנים, אפשר לספור על אצבעות שתי הידיים). תפעיל שיקול דעת, ונסה להימנע מהגעה למצב של טרמפים מפוקפקים, הן מבחינת מקום עצירה והן מבחינת שעות.
לצפיה ב-'אחלה!'
אחלה!
25/08/2017 | 06:39
34
כן. יעדי cut-off הם בהחלט דבר שעלה לי לראש.
תודה על הטיפים על האיזורים בצפון. האיזור פחות מוכר לי.
אני מתנייד בטרמפים, ולו קצרים ביותר, גם היום כשיש לי רכב. לא תמיד יש לי סבלנות אליו. השליטה שלי בטרמפים באיזור הבית שנייה (ושלישית) רק למתנחלים ולחרדים.
לגבי ביטחון אישי, אני בוחר לסמוך על שיקול הדעת ולהשאיר אי אילו אמצעים בבית.
בירושלים לקחתי איתי את האקדח וחוץ ממועקה ושפשופים לא יצא לי ממנו כלום.

אשקיע בלימוד מחלפים וצמתים כדאיים באיזור הצפון (ובדרום אלוהים גדול..).

שוב תודה
לצפיה ב-'שותפים/ת לטיולים וטבע'
שותפים/ת לטיולים וטבע
21/08/2017 | 10:22
1
101
מתארגנת קבוצה לגילאי 40+.נשים וגברים. למטרת טיולים עצמאיים .טבע.וים. מכל הארץ. מי שמעונין/ת. נא לשלוח הודעה למייל .לקבלת פרטים נוספים. הרעיון הוא קבוצה על בסיס רצון להיפגש למטרות טיולים ופעילויות בטבע . כרגע יש 5 חברים/ות בקבוצה. עדיין לא ביצענו פעילות. היעד הראשוני 10 חברים/ת. ונתחיל "להניע".
חופש הבחירה: חבר/ה מהקבוצה יכולים להציע רעיון לפעילות..ומי שירצה יצטרף כמובן. כך שלכל הפחות יצאו שניים לטיול. בתקווה שיצאו יותר.
זו קבוצה שהמאפיין העיקרי שלה רצון לטייל עם עוד אנשים .כך שהסטאטוס לא משנה. חתך הגילאים 40+(אם מישהו בגילאי ה 38 + ממש ירצה להצטרף..לא נגיד לו לא:)).בתנאי שיוכיח שהוא מכיר את חביתוש מ"רגע ודודלי"... שלחו הודעה לפרטים נוספים ותצטרפו..זה נחמד לטייל יחד
לצפיה ב-'אגב אני 47 ולא 37(הלואי:) יש טעות בתאריך...'
אגב אני 47 ולא 37(הלואי:) יש טעות בתאריך...
21/08/2017 | 23:11
39
.
לצפיה ב-'בקשה להמלצה לחניון לילה איזור רמון '
בקשה להמלצה לחניון לילה איזור רמון
19/08/2017 | 23:31
2
39
הי,
יש המלצה לחניון באיזור מכתש רמון, שיהיה יחסית מבודד וחשוך, ללא תשתיות, נגיש לכל רכב?

תודות 
לצפיה ב-'חניון לילה הר ארדון'
חניון לילה הר ארדון
28/08/2017 | 18:17
1
20
ניתן להגיע עם פרייבט, רק בזהירות.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
30/08/2017 | 10:09
6
לצפיה ב-'שותף לטיולים'
שותף לטיולים
19/08/2017 | 18:37
3
82
שלום לכולם מחפש שותף לטיולים בארץ ישראל, מאוד אוהב לטייל והרבה רק שכל החברים שלי נשואים עם ילדים ועם כל האהבה שלי אליהם לפעצמים מעדיף טיולים בלי הילדים.
אם יש מישהו כמוני שאוהב לטייל בארץ, מוזמן ליצור קשר 
לצפיה ב-'אתה לא לבד'
אתה לא לבד
28/08/2017 | 18:24
1
43
החברים שלי גם כבדים בקשר לטיולים של מספר ימים. עם כל האחראיות למשפחה ועבודה קשה מאוד להסתנכרן. 
אני בטוח שיש התארגנויות באינטרנט. ניסיתי לחפש אבל הרוב זה מורי דרך או חברות טיולים שמארגנים טיולים בתשלום. מישהו מכיר אולי קבוצות פייסבוק ויכול לספק לינקים?

לצפיה ב-'היי מה המצב'
היי מה המצב
28/08/2017 | 22:50
33
אני רווק ללא ילדים ואני מת על טיולים בארץ רק שעכשיו קצת חם מידי אבל עוד בערך חודש אשמח לארגן טיול של איזה שלושה ימים שביל ישראל.
יש לי גם מפות סימון שבילים רק אני לא נייד.
מה דעתכם?
לצפיה ב-'ראו הודעה של "מטייל8" לעיל. הצטרפו.'
ראו הודעה של "מטייל8" לעיל. הצטרפו.
10/09/2017 | 20:39
9

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רוצים חופשה מפנקת?
גולדן טורס - סוכנות השייט הגדולה בישראל
גולדן טורס
פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום