לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1325513,255 עוקבים אודות עסקים

פורום פמיניזם

הגעתן לפורום פמיניזם
זה מקום לדון בהבדלים החברתיים בין קבוצות ושאר נושאים שנראים לכן רלוונטים לפורום זה, עם דגש על המאבק לשיוויון נשים. 
בפורום זה תדרשו לכבד את בני ובנות השיח וגם את שאר הקבוצות בחברה.
המנעו מהכללות כמו: "נשים טובות בניקיון", "לגברים יש נטייה מולדת למלחמתיות", "מוסלמים מדכאים הומוסקסואלים" וכו'. 
בנוסף המנעו מאמירות פוגעניות ואישיות כלפי בני ובנות השיח בפורום. 
אני מבקשת שכל אמירה ששואפת להיות אמפירית בנוגע לקבוצה תהיה מעוגנת במקור אמין, אחרת, אתן מוזמנות לרשום שזו דעתכן ואפשר לדבר על זה מנקודת המוצא הזו.
אני מבקשת באופן כללי לשמור על נימה מכבדת כלפי חברות וחברי הפורום וגם אלו שלא נמצאים בפורום, שחורים, לבנים, טבעונים, מוסלמים, נשים, גברים, חתולים וכו'. 
עוד שני דברים: 
בפורום זה לא מתבצעת האשמת הקורבן. אנחנו לא שואלים מדוע נפגעת לבשה מה שלבשה, התנהגה איך שהתנהגה, עלתה איתו הביתה, הסתובבה בשעה הזו וכו'. היא זו שפגעו בה, היא לא עומדת לדין, הפוגע כן. 
בנוסף, בפורום זה מכבדים את הגדרתם האישית של כולם. אם אדם מבקש שיפנו אליו בלשון אישה ולא בלשון גבר, אם אדם מבקש שיפנו אליו בשם כזה ולא אחר, אם אדם מבקש שלא יפנו אליו בשם מסוים, אנחנו מכבדות את הבקשה תמיד.
הודעות שלא תנהגנה לפי שני הכללים האלו תמחקנה מיידית וללא אזהרה מוקדמת. 
מטרת פורום זה היא למידה, ואין למידה תחת מגננה, אז השתדלו לצמצם ריבים למינימום. 
"ואהבת לרעך כמוך"
תודה. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פמיניזם

הגעתן לפורום פמיניזם
זה מקום לדון בהבדלים החברתיים בין קבוצות ושאר נושאים שנראים לכן רלוונטים לפורום זה, עם דגש על המאבק לשיוויון נשים. 
בפורום זה תדרשו לכבד את בני ובנות השיח וגם את שאר הקבוצות בחברה.
המנעו מהכללות כמו: "נשים טובות בניקיון", "לגברים יש נטייה מולדת למלחמתיות", "מוסלמים מדכאים הומוסקסואלים" וכו'. 
בנוסף המנעו מאמירות פוגעניות ואישיות כלפי בני ובנות השיח בפורום. 
אני מבקשת שכל אמירה ששואפת להיות אמפירית בנוגע לקבוצה תהיה מעוגנת במקור אמין, אחרת, אתן מוזמנות לרשום שזו דעתכן ואפשר לדבר על זה מנקודת המוצא הזו.
אני מבקשת באופן כללי לשמור על נימה מכבדת כלפי חברות וחברי הפורום וגם אלו שלא נמצאים בפורום, שחורים, לבנים, טבעונים, מוסלמים, נשים, גברים, חתולים וכו'. 
עוד שני דברים: 
בפורום זה לא מתבצעת האשמת הקורבן. אנחנו לא שואלים מדוע נפגעת לבשה מה שלבשה, התנהגה איך שהתנהגה, עלתה איתו הביתה, הסתובבה בשעה הזו וכו'. היא זו שפגעו בה, היא לא עומדת לדין, הפוגע כן. 
בנוסף, בפורום זה מכבדים את הגדרתם האישית של כולם. אם אדם מבקש שיפנו אליו בלשון אישה ולא בלשון גבר, אם אדם מבקש שיפנו אליו בשם כזה ולא אחר, אם אדם מבקש שלא יפנו אליו בשם מסוים, אנחנו מכבדות את הבקשה תמיד.
הודעות שלא תנהגנה לפי שני הכללים האלו תמחקנה מיידית וללא אזהרה מוקדמת. 
מטרת פורום זה היא למידה, ואין למידה תחת מגננה, אז השתדלו לצמצם ריבים למינימום. 
"ואהבת לרעך כמוך"
תודה. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כתיבה בפורום כפופה לתקנון הפורום וכן לתקנון תפוז.
תקנון הפורום:
המשך >>

לצפיה ב-'Sexual dimorphism'
Sexual dimorphism
28/11/2017 | 15:24
6
44
שלום לכולם, אני חדש פה.
הייתי רוצה להתייעץ אתכן לגבי תהייה שיש לי כבר זמן מה.
אני מבין שחלק מהדברים ישמעו פוגעניים, לכן חשוב לי לציין שזו לא המטרה.

למיטב הבנתי לפי הטאוריה הפיניסטית אין שום הבדל בין גברים לנשים מעבר למראה החיצוני שלנו, זאת אומרת שכל החלוקה המגדרית שקיימת בחברה שלנו, לדוגמה: שבנות אמורות להיות נסיכות; ובנים אבירים, קיימת אך ורק בראש שלנו.
במילים אחרות; אם לא נכפה את חוקי המגדר שיש לנו בחברה על ילדינו היום, כשהם יגדלו הם יוכלו לבחור בקריירה שהם רוצים בלי שום קשר למין הביולוגי שאיתו הם נולדו בגלל שכבר לא תהייה חלוקה מגדרית; וכמובן יוכלו לפתח מערכות יחסים שוויונות שבהן גם הגבר וגם האשה שווים מכל נקודה באספקט הסוציאלי.
וכבר היום ניתן לראות איך זה פועל בשוודיה.
בבקשה תקנו אותי אם אני טועה.

עם זאת, אתמול כשאני משוטט ברחבי האינטרנט, נתקלתי בסרטון שמדבר על Sexual dimorphism בקרב קופים (מצורף קישור).

בקצרה, מה שהוא מסביר שבקרב הזנים השונים של קופים, יש הבדלים בהתנהגות בין המינים בהתאם לגודל היחסי שיש בין זכרים לנקבות.
לדוגמה: במינים בהם הזכר גדול פיזית מהנקבה, תהיה אווירה של תחרותיות. לעומת מינים בהם הזכר יהיה פחות או יותר באותו הגודל של הנקבה, תהיה אווירה של שיתוף פעולה.

אז מה זה אומר עלינו בתור בני אדם?
למרות שיש לנו מוח, ותודעה, והגענו למצב שבו אנחנו חושבים על משעות החיים והקיום, כשזה נוגע למערכות יחסים, אנחנו לא יותר טובים מהקופים.

האם אנחנו מין של יצורים תחרותיים או משתפי פעולה?
לדעתי אנחנו אי שם באמצע, כי הרי ניתן למצא אצלינו הרבה סוגים שונים של דפוסי התנהגות, חלקם כאלה וחלקם כאלה.

השאלה שלי היא כזו.
האם זה בכלל אפשרי לבנות חברה שוויונית, בזמן שקיימים הבדלים בין מינים?

כמובן שאני נגד דיכוי או אלימות מסוג כלשהו, ואני לא רוצה להתחיל ויכוח של מי אשם, אלא הייתי רוצה לעורר דיון שהמהות שלו היא: עם התחשבות במצב הנוכחי, איך אפשר לבנות חברה שבה שני המינים ירגישו סבבה עם האופן בו דברים מתנהלים, מבלי שתהיה הרגשה שאחד מהמינים ירגיש מקופח כמו שקורה היום.
לצפיה ב-'הקונספט של אביר הוא לא שלילי, 'האביר על הסוס הלבן' הוא מישהו'
הקונספט של אביר הוא לא שלילי, 'האביר על הסוס הלבן' הוא מישהו
28/11/2017 | 20:00
2
30
שגם חזק וגם בעל אישיות טובה, בנוסף הוא בדרך כלל גם בעל מראה נאה. הסרטון שהבאת מתעלם לחלוטין משימושים חיוביים כוח ויתרונות של כוח, ובנוסף יש גם תעובדה שקופים ואנשים לא חיים בואקום, ולא כל האנשים שייכים לקבוצה אחת, לקבוצה פציפיסטית יכול להיות יותר שקט בינה לבין עצמה, אבל היא תהיה הרבה יותר פגיעה במצבים של לחימה מול קבוצות אחרות. איך גבר חלש הולך להגן על האישה והילדים? לגבריות יש גם הרבה יתרונות, אם כי יש גם דברים גבריים שהם שליליים, שמדריכים של אומנות הפיתוי מעודדים.

"The medieval knight who fights baddies, whether villains, knights or dragons, and in The Tourney, charms ladies without deliberately seducing them, behaves honorably, and saves the day with his sword; but also, any hero who behaves similarly. Invariably Lawful Good and honor bound. First appeared in the Chivalric Romance. He has a very high incidence of having a Bodyguard Crush and Rescue Romance."

"Truth in Television for the vast majority of human history, including today. Fortunately for those of us living in Real Life, the whole idea of Knights In Shining Armor, True Warriors, and "Comes Great Responsibility" is to espouse and encourage the virtuous use of power."

לצפיה ב-'מרגיש שקצת פספסת את הנקודה'
מרגיש שקצת פספסת את הנקודה
29/11/2017 | 00:05
1
18
התמקדת נטו בסטריאוטיפ של האביר, וזאת לא היתה המטרה.
הדוגמה היתה רק בשביל לתת דוגמה כללית לחוקי המגדר שהחברה שלנו פועלת לפיהם כיום.

צרפתי את הסרטון במטרה להראות את הנקודה שאת אותם ההבדלים התנהגותיים בקרב קופים, ניתן גם למצא בקרב בני אדם.
(מצורף סרטון נוסף שמדבר ספציפית על זה)

לצפיה ב-'החלשת את הטיעון שלך בכך שהחלטת להזכיר אבירות/ג'נטלמניות'
החלשת את הטיעון שלך בכך שהחלטת להזכיר אבירות/ג'נטלמניות
29/11/2017 | 00:58
16
הייתה יכול לדבר על הקונספט של גבריות, שמקושר לכוח, פיזי ונפשי, מבלי לדבר על אבירים ונסיכות. התנהגות אבירית/ג'נטלמנית נחשבת להתנהגות תרבותית, ועל כן אין לזה קשר לקופים. יש למרצה הזה בעיה עם כך שאנשים נוטים להיות מורכבים יותר מבעלי חיים ובעלי מגוון רחב יותר של אישיויות? אנשים הם המין הכי אינטליגנטי בכדור הארץ, הגיוני שהוא גם יהיה הכי מורכב. פוליגמיה באמת נפוצה יותר בחברות אלימות וסקסיות, זה לא דבר חדש. מספר הנשים והגברים שנולדים הוא כמעט זהה, הפוליגמיה כלעצמה מעודדת אלימות, משום שהיא יוצרת יותר מלחמות אצל גברים, בגלל מחסור בנשים.

"“Our goal was to understand why monogamous marriage has become standard in most developed nations in recent centuries, when most recorded cultures have practiced polygyny,” says UBC Prof. Joseph Henrich, a cultural anthropologist, referring to the form of polygamy that permits multiple wives, which continues to be practiced in some parts of Africa, Asia, the Middle East and North America."

""The emergence of monogamous marriage is also puzzling for some as the very people who most benefit from polygyny – wealthy, powerful men – were best positioned to reject it," says Henrich, lead author of the study that is published today in the journal Philosophical Transactions of the Royal Society. "Our findings suggest that that institutionalized monogamous marriage provides greater net benefits for society at large by reducing social problems that are inherent in polygynous societies.""

"Considered the most comprehensive study of polygamy and the institution of marriage, the study finds significantly higher levels rape, kidnapping, murder, assault, robbery and fraud in polygynous cultures. According to Henrich and his research team, which included Profs. Robert Boyd (UCLA) and Peter Richerson (UC Davis), these crimes are caused primarily by pools of unmarried men, which result when other men take multiple wives."

"“The scarcity of marriageable women in polygamous cultures increases competition among men for the remaining unmarried women,” says Henrich, adding that polygamy was outlawed in 1963 in Nepal, 1955 in India (partially), 1953 in China and 1880 in Japan. The greater competition increases the likelihood men in polygamous communities will resort to criminal behavior to gain resources and women, he says."

לצפיה ב-'אנחנו אמורים לבנות חברה אנושית לפי המקובל אצל קופים?'
אנחנו אמורים לבנות חברה אנושית לפי המקובל אצל קופים?
29/11/2017 | 04:36
2
8
לצפיה ב-'כבר עשינו את זה אם לא שמת לב'
כבר עשינו את זה אם לא שמת לב
29/11/2017 | 09:39
1
25
עם כל ההתקדמות הטכנולוגית, וה"נאורות" אנחנו עדיין מתנהלים בדיוק כמו קופים כשזה נוגע לגידול צאצאים.

לצפיה ב-'אולי, נכון שיש אנשים שמתנהגים כמו קופים'
אולי, נכון שיש אנשים שמתנהגים כמו קופים
29/11/2017 | 09:57
24
השאלה אם כך ראוי וצריך שנבנה את החברה האנושית.
כי זו בחירה שלנו איך נבנה את החברה בה אנו חיים.
לצפיה ב-'מה דעתכם לגבי Ribrianne Hate ברשת? לדעתי היא דמות מבדרת'
מה דעתכם לגבי Ribrianne Hate ברשת? לדעתי היא דמות מבדרת
28/11/2017 | 22:20
23
לצפיה ב-'האם זה זלזול בנפגעות אונס?'
האם זה זלזול בנפגעות אונס?
23/11/2017 | 00:37
26
57
לפי ג'ניפר לורנס פרסום תמונות עירום שלה הוא כאילו אונס על ידי העולם כולו.

אני חושב שאילו הייתי צריך לבחור בין פרסום תמונות עירום שלי בניגוד לרצוני לבין להיות קורבן אונס(בלי פרסום ועל ידי אדם אחד) אז הבחירה היא ברורה ,והייתי בוחר שיפרסמו תמונות עירום שלי.

פרסום תמונות עירום זה פגיעה בפרטיות(שמוצדק להתלונן עליה) אבל אונס זה בעיני הרבה יותר גרוע.
האמירה כאילו היא מרגישה כאילו עברה אונס קבוצתי על ידי העולם כולו נשמעת לי זלזול בתחושותיהן של קורבנות אונס.

לצפיה ב-'לא נראה לי שזה המקום לערוך השוואות'
לא נראה לי שזה המקום לערוך השוואות
23/11/2017 | 10:33
42
כאן פורום פמיניזם, לא פורום התפלפלות לוגית.
לצפיה ב-'כמובן שמדובר בהגזמה, אבל לא נראה לי שהיא אמרה את זה במזיד'
כמובן שמדובר בהגזמה, אבל לא נראה לי שהיא אמרה את זה במזיד
23/11/2017 | 15:11
26
מה שמשותף בין זה שהרבה אנשים ראו אותה בעירום לבין אונס קבוצתי זאת ההשפלה והעירום שלה, אבל עירום כלעצמו הוא לא תמיד מיני, ולכן טכנית לא מדובר כאן בעברת מין.

לצפיה ב-'אם היית צריך לבחור'
אם היית צריך לבחור
26/11/2017 | 03:55
21
22
בין פרסום תמונות עירום שלך בניגוד לרצונך, ובין אי פרסום ואי עשייה של שום דבר בניגוד לרצונך, מה היית בוחר?
לצפיה ב-'ברור שבאפשרות השניה אבל לא הבנתי מה הרלבנטיות של השאלה'
ברור שבאפשרות השניה אבל לא הבנתי מה הרלבנטיות של השאלה
26/11/2017 | 23:55
20
15
לא טענתי שפרסום תמונות עירום בניגוד לרצונו של אדם זה דבר לגיטימי.
לצפיה ב-'הרלבנטיות היא שהשאלה איננה '
הרלבנטיות היא שהשאלה איננה
27/11/2017 | 03:18
19
28
אם לבחור בין אונס בצורה זו או בצורה אחרת.
הברירה שאתה העלית היא ברירה שגויה.
הבעיה היא שהיה אונס בכלל, ולא משנה מה צורתו בדיוק.

לצפיה ב-''
27/11/2017 | 11:34
5
לצפיה ב-'פרסום תמונות עירום של אדם בניגוד לרצונו זאת עבירה פלילית אבל'
פרסום תמונות עירום של אדם בניגוד לרצונו זאת עבירה פלילית אבל
28/11/2017 | 00:23
17
16
לא עבירה שנחשבת לאונס.

מילת הקסם בניגוד לרצונו לא הופכת את הפשע לאונס,בדיוק כמו שלא תטען שאדם ששדד תיק מאדם אשם באונס רק בגלל שחטיפת התיק היתה בניגוד לרצונו של הנשדד.
לצפיה ב-'מה הבעיה? באת לשחק בסמנטיקה?'
מה הבעיה? באת לשחק בסמנטיקה?
28/11/2017 | 00:48
49
אולי משעמם לך בחיים- לא יודעת, אבל אני לא מבינה על מה הוויכוח.
הפרת האוטונומיה הגופנית זה מעין עוד וורסיה של אונס גם אם לא מעוגן כך בחוק.
על מה רבים? מה קפצת לדבר בגנות אישה שבחוויתה התרחש אונס?
לצפיה ב-'עד לפני לא הרבה זמן גם כפיית יחסי מין על ידי בעל על אשתו'
עד לפני לא הרבה זמן גם כפיית יחסי מין על ידי בעל על אשתו
28/11/2017 | 03:12
15
43
לא נחשבה לאונס. עד לפני לא הרבה זמן יחסי מין ללא הסכמתה המפורשת של האישה לא נחשבו לאונס. התייחסות החברה למושג האונס עוברת שינוי והכיוון הוא להכניס יותר עבירות מין תחת המושג, לא להפך. וטוב שכך. מילת הקסם היא לא רק "בניגוד לרצונו", אלא ה"קסם" נוצר כאשר העבירה היא מינית. והפצת תמונות עירום - במיוחד כשהיא בניגוד לרצון - היא עבירה מינית. לכן היא אונס.

לצפיה ב-'ומעשה מגונה זאת עבירה מינית אז אולי גם נכניס את זה תחת הגדרה'
ומעשה מגונה זאת עבירה מינית אז אולי גם נכניס את זה תחת הגדרה
28/11/2017 | 09:30
14
15
של אונס?

הכנסה של סוגים שונים של עבירות תחת הגדרת האונס לטעמי פוגעת בקורבנות אונס כי אונס נתפס כחמור פחות ממה שהוא באמת אם הוא כולל גם כל עבירה מינית קטנה יחסית.

חוץ מזה שלא ברור לי מדוע הפצת תמונות עירום נחשבת לעבירה מינית ,ומה ההבדל בינה לבין הפצת מסמכים רפואים סודים על מצב בריאותו של אדם בניגוד לרצונו כשהוא לא רוצה שידעו עליהם.

הבעיה היחידה בפרסום תמונות עירום בניגוד לרצונו של אדם היא לטעמי חוסר נעימות ממה שיגידו או יחשבו או יעשו אחרים, כאשר הבעיה באונס או מעשה מגונה לא קשורה כלל לפרסום ,והמעשה הוא עבירה מינית גם אם אין שום פרסום שמשפיל את הקורבן.
חוץ מזה אם יש בעיה ביחס של הסביבה למישהי שפורסמו תמונות עירום שלה אז הבעיה היא בסביבה ,וצריך לדעתי להעניש את הסביבה שמתייחסת למישהי באופן פוגעני רק בגלל שפורסמו תמונות עירום שלה(והתייחסות פוגענית לאדם בגלל שפורסמו תמונות עירום שלו בניגוד לרצונו צריכה להיות עבירה פלילית).

אני לא מתכוון להתייחס באופן שונה לאדם רק בגלל שידוע לי שהופצו תמונות עירום שלו(שלה) בניגוד לרצונו(רצונה) ,וגם אין לי ענין לצפות בתמונות כאלו.
לצפיה ב-'אלה שדואגים לכאורה לקורבנות של מה שהם מוכנים להגדיר כאונס'
אלה שדואגים לכאורה לקורבנות של מה שהם מוכנים להגדיר כאונס
28/11/2017 | 10:05
13
22
לא באמת דואגים לתת-אוכלוסיה מסוימת של קורבנות אונס, אלא מטרתם להקל בחומרה של תקיפות מיניות של קורבנות אחרים. כמו שאתה רוצה להקל בחומרה של הפצת תמונות עירום נגד רצון המצולמת. 
התשובה לך ולהם היא, שהכנסת כמה שיותר סוגי תקיפה מינית תחת ההגדרה החמורה ביותר של אונס, אינה מקטינה בשום אופן מחומרת התקיפה במקרים מסויימים שאתה מוכן להגדיר כקשים, אלא להפך - היא מגדילה את חומרת התקיפה במקרים שאתה מגדיר "קלים".
חומרת כל מעשי האונס היא הכי גדולה שאפשר להעלות על הדעת.
אסור שיהיה מדרג בחומרת תקיפות מיניות. אין תחרות בין קורבנות מעשי תקיפה מינית, מי מהן סבלה יותר. כל המעשים חמורים באותה מידה והיא המידה המירבית.

הבעיה בהפצה אונסת של תמונות עירום היא אותה בעיה שיש בכל מעשה אונס: חודרים לריבונות של האשה על גופה, עושים בגופה מעשה נגד רצונה.

כל המעשים האלה חמורים וקשים וגוררים פגיעה מירבית באשה.
לצפיה ב-''
28/11/2017 | 11:05
12
98
לצפיה ב-'הבעיה עם הפמיניזם המיוצג בגישה זאת שהוא רואה רק שחור ולבן'
הבעיה עם הפמיניזם המיוצג בגישה זאת שהוא רואה רק שחור ולבן
28/11/2017 | 14:21
11
12
ולא רואה הבדל בין מעשים רעים שונים.

הדבר דומה למי שיטען שאין שום הבדל בין אדם שתקף מישהו במטרה לפצוע אותו(ולא במטרה להרוג אותו) ,ואדם שרצח וכולם רוצחים.

חוץ מזה אני לא מסכים שפרסום אונס של תמונות עירום הוא חדירה לריבונות האישה על גופה(לא שהוא לגיטימי ופשוט זאת לא ההגדרה).

ריבונות אדם על גופו לדעתי מתבטאת רק באיסור לגעת בו בניגוד לרצונו.
גם זה רק בגבולות ההגיון אחרת אישה שנגעה בכתף שלי מאחור לחצי שניה בלי לברר כלל את הסכמתי(לא ראיתי אותה קודם כך שלא יכולתי להביע הסכמה או אי הסכמה) היתה יכולה להיות מואשמת בהפרת הריבונות שלי על גופי.
אותה אישה אפילו לא ניסתה להתחיל איתי ,ורק שאלה אם אני זוכר אותה אחרי שהסתובבתי.
לצפיה ב-'חוסר סובלנות לעבירות מין איננו בעיה אלא הדרך הנכונה '
חוסר סובלנות לעבירות מין איננו בעיה אלא הדרך הנכונה
28/11/2017 | 15:36
9
14
שבה גם מתקדמת החברה בימינו.
עצם האפשרות להקל בתקיפה מינית מסוג מסויים - כמו תקיפה ע"י בן משפחה, תקיפה ללא התנגדות מפורשת, תקיפה בדייט, ועוד ועוד עבירות שאינן אונס ברוטלי ע"י זר בשיחים - היתה אפשרות רעה ופסולה מכל וכל וטוב שהיא עוברת בהדרגה מהעולם. עוד יש דרך ללכת בה אבל הכיוון נכון.
ריבונות אדם על גופו שייכת לכל מה שקשור לגופו של האדם, גם על תמונות שלו.
גם אתה הודית בתשובה לשאלתי שהיית מעדיף שלא יפיצו תמונות עירום שלך, ומכאן שגם אתה רואה בעיה בהפצה כזו. זו פגיעה בריבונות שלך על גופך כי רק לך יש זכות להפיץ תמונות עירום שלך.
אנחנו סלחנים יחסית לפגיעה בריבונות בהקשרים לא מיניים. אבל כאשר מדובר בהקשר מיני אין שום מקום לסלחנות. אם האשה היתה נוגעת לחצי שניה בישבנך או באיבר המין שלך היית חושב אחרת לגמרי.
הפצת תמונות עירום בניגוד להפצת תמונות רגילות נעשית חד משמעית בהקשר מיני, אין בכלל ספק, ולכן אין להפגין סובלנות לגביה.

לצפיה ב-'תתפלא אבל הייתי מוכן גם לסלוח לאישה שהיתה נוגעת לחצי שניה'
תתפלא אבל הייתי מוכן גם לסלוח לאישה שהיתה נוגעת לחצי שניה
28/11/2017 | 20:14
8
16
בישבני או באיבר המין שלי.

קודם כל יכולה להיות נגיעה לא מכוונת כשהאישה פשוט נתקלה בי אבל גם אם נניח שמדובר בנגיעה מכוונת אז גם אם המעשה ראוי לביקורת הוא לא מעשה שעקרונית אני לא מוכן לסלוח עליו(בהנחה שהאישה מודה שנהגה לא בסדר).

נגיעה בניגוד לרצוני ואונס הם שני דברים שונים לחלוטין.

הגישה הזאת היא מדרון חלקלק ללינץ בכל הגברים שהרי גם גברים שלא אנסו ולא הפיצו תמונות עירום פגעו בנשים כלשהם בדרך כלשהי בעברם(וגם בגברים).

לגבי עצם האפשרות להקל בתקיפה מינית מסוג מסויים אז היא עדיין קיימת גם כשמדברים על אונס ,והעונש ששופט צפוי לגזור על אונס ברוטלי על ידי זר בשיחים צפוי להיות חמור יותר מהעונש שהוא יגזור על אונס כאשר היתה תקיפה ללא התנגדות מפורשת(אם בכלל המקרה האחרון יגיע לכתב אישום ולדעתי בהרבה מקרים זה לא יקרה),ואני חושב שבצדק העונש הוא לא חמור באותה מידה.

גבר שממשיך לתקוף גם כשיש התנגדות מסוכן ליותר נשים, מגבר שלא ממשיך כאשר הוא נתקל בהתנגדות.

לגבי אונס בתוך הנישואים אני חושב שהשאלה היא גם מה העמדה של האישה בנושא,ואם היא חושבת שאונס מצד בן זוגה חמור פחות או יותר מאונס מצד מישהו זר.

אני יודע על גבר שאמר בנוכחות אשתו  שהחוקים לפיהם אם אשה משנה את דעתה ברגע האחרון זה נחשב לאונס הם חוקים אבסורדים ושלפי החוקים האלו הרבה מאוד גברים אשמים באונס.

הוא אמר שחובה עליו להפסיק במצב כזה אם האישה צורחת עליו אבל לא אם האישה אומרת בשקט לא(אני כמובן לא מסכים איתו וחושב שחובה עליו להפסיק ברגע שהיא אמרה לא).

ככל הנראה לפי החוקים אותו גבר אנס את אשתו.
לא דיברתי בנפרד עם אשתו בנושא אבל לא נראה לי שאשתו חושבת שהוא אנס אותה,ולא נראה לי שנגרם לה נזק משמעותי.

לצפיה ב-'כמובן שזאת ההחלטה של אשתו אם לסלוח לו או לא, אפילו אם היא'
כמובן שזאת ההחלטה של אשתו אם לסלוח לו או לא, אפילו אם היא
28/11/2017 | 20:55
194
מרגישה שהיא נפגעה מכך, במידה כלשהי, לפי התחושה הסובייקטיבית שלה לגבי הזה. אם האישה מרגישה שהיא לא נפגעה מההתנהגות של בעלה אז סביר להניח שהיא לא תתלונן עליו, אלא אם כן היא תחליט פתאום להשתמש בזה נגדו במקרה של גרושין, וריב על חלוקת רכוש. בדרך כלל אנשים ירגישו יותר לא בנוח לגבי זה במקרה של זוג חדש, מאשר זוג שכבר היה בניהם דברים דומים עשרות פעמים, ורק באחת הפעמים הייתה בעיה כלשהי. גם בני זוג לא צריכים לכפות דברים אחד על השני, אבל גם להתייחס לבני זוג שהרבה שנים ביחד כאילו הם זרים, זה די אבסורדי, שגם אחרי שנים של קשר מיני הבעל יחשוש לגעת באשתו.
לצפיה ב-'אני לא מתפלא, למעשה אני מניח שהיית שמח על המגע'
אני לא מתפלא, למעשה אני מניח שהיית שמח על המגע
29/11/2017 | 03:22
6
20
כי אתה גבר ואתה בוודאי לא פמיניסט. למעשה נראה שאתה יותר דואג ל"זכויות גברים" מאשר לנשים.
לצפיה ב-'אני בעד זה שיותר נשים יהיו בעמדות כוח'
אני בעד זה שיותר נשים יהיו בעמדות כוח
29/11/2017 | 07:18
5
14
וזה הקשר שלי לפמיניזם.

אם פמיניזם זה להפוך כל נגיעה קטנה לטרגדיה אז אני לא פמיניסט.
כשאני אומר שהייתי מוכן לסלוח אני מדבר במפורש על מגע לא רצוי.

לצפיה ב-'מוכן לסלוח אגב לא אומר סליחה באופן אוטומטי'
מוכן לסלוח אגב לא אומר סליחה באופן אוטומטי
29/11/2017 | 07:23
10
ואם למשל האדם שעשה את העבירה הקטנה בעיני חוזר עליה שוב ושוב ולא מכיר בכלל בעובדה שביצע מעשה רע אני לא אסלח לו.
לצפיה ב-'בפמיניזם מדברים על הצד של האשה ולא על הצד שלך כגבר'
בפמיניזם מדברים על הצד של האשה ולא על הצד שלך כגבר
29/11/2017 | 08:48
3
46
ואתה לא פמיניסט לא בגלל דעתך על גודל הנגיעה או הטרגדיה, אלא בגלל שאתה שופט את מצבה, רגשותיה וצורת התייחסותה של אשה מהמבט הגברי שלך. כך מסתבר מכך שאתה חוזר ומציג את נקודת מבטך, את העדפותיך ואת תחושותיך, כאילו שהן מדד למשהו. השאלה למה אתה מוכן לסלוח ומה אתה מעדיף, שאני מבין שמעניינת אותך אישית מאד, איננה שייכת כלל לדיון.
לצפיה ב-'אני לא חושב שהצד שמתיימר להיות הצד של האישה הוא אכן הצד שלה'
אני לא חושב שהצד שמתיימר להיות הצד של האישה הוא אכן הצד שלה
29/11/2017 | 15:35
2
18
ואני מאמין שאתה לא מייצג את העמדה של רוב הנשים.
לצפיה ב-'מה אתה חושב או מאמין כאמור לא רלוונטי'
מה אתה חושב או מאמין כאמור לא רלוונטי
29/11/2017 | 23:57
78
וזאת מפני ש..(היטיב קלייטון לתאר את הפיצול החינני)

כאישה פמיניסטית שהעמדה שלה מיוצגת ככזו יכולה לומר בפה מלא שאלו העובדות.
ההתיימרות היחידה פה שייכת לעמדתך בלבד.

לצפיה ב-'ג'ניפר לורנס היא אשה והביעה עמדה ותחושות של אשה'
ג'ניפר לורנס היא אשה והביעה עמדה ותחושות של אשה
30/11/2017 | 03:08
36
לא יודע אם של כל הנשים, יש כל מיני נשים, אבל בוודאי של אשה.
ואני לא ייצגתי אף אחד, לא הבעתי את תחושותי והעדפותי כמוך, אלא רק הסברתי לך על מה מדברים בפמיניזם. 
לצפיה ב-'מה אתה רוצה, יש נשים אשר מאמינות שאפילו מבט הוא סוג של אונס'
מה אתה רוצה, יש נשים אשר מאמינות שאפילו מבט הוא סוג של אונס
28/11/2017 | 18:30
20
ולכן הדיון הזה גם לא יוביל לשום מקום, ומה שחשוב זה שמדינת ישראל לא מאמינה בחוקים דרקוניים.

לצפיה ב-'אף אחד או אחת לא שמו לב למילה "כאילו"'
אף אחד או אחת לא שמו לב למילה "כאילו"
06/12/2017 | 17:03
1
26
פתחתם דיון חסר תועלת בשם הפמיניזם, וזה לא הוגן כלפי אף אחת.

זכותה להגיד את דעתה על פרסום הצילום שלה ללא רשותה, ולתאר אותם כהדבר הכי נורא שמישהי תעבור ולייחס את זה למקרה לגופו שכמעט כל אישה עוברת במהלך חייה...

לצפיה ב-''
07/12/2017 | 10:18
3
לצפיה ב-'מחשבות שלי על me too'
מחשבות שלי על me too
18/11/2017 | 21:07
29
66
אין לי ספק שיש הרבה נשים שהוטרדו או הותקפו אבל
מה שאני רואה זה מבול של האשמות שלא ניתנות להוכחה או להפרכה.
אני לא קובע שאישה מסויימת משקרת כשהיא אומרת משהו על מה שקרה לפני 20 שנה, אבל הבעיה שיש לי עם זה היא שכל אישה יכולה להמציא סיפור שכביכול קרה לפני הרבה זמן גם אם הוא לא קרה ,ונראה כאילו גם אם ממציאים נגד אדם סיפור הוא לא יכול לעשות דבר(בחלק מהמקרים מדובר באדם מת ,וגם אם מדובר באדם חי אני לא רואה איך הוא יכול להוכיח שלא היו דברים מעולם).

אם רוצים שזה יהיה יותר אמין עדיף שme too יבוא מהגברים שיודו שגם הם הטרידו או לפחות יבוא גם מהם(כמו במקרה של לואי סי.קיי).

הבעיה היא שגם אם יש גברים שמצטערים על מה שהם עשו אז בדרך כלל הם יחששו להודות בזה מהחשש לעונש(ואפילו אם יש התיישנות על המקרה או שהמקרה לא היווה כלל עבירה פלילית בזמן הרלבנטי כך שאין סיכון להעמדה לדין עדיין יכולים לפטר אותם מהעבודה אם הם יודו).

ההודאה היחידה שלא מסכנת את המטרידים שאני יכול לחשוב עליה היא הודאה שכתובה בתוך צוואה שלא מתפרסמת כל עוד האדם חי, כך שלפחות תתפרסם עם מותו של האדם הודאה בדברים הרעים שעשה.
לצפיה ב-'באמת מסכנים הגברים'
באמת מסכנים הגברים
18/11/2017 | 23:05
5
63
מסכנים אין כמו הפחד שעורב להם בכל פינה שמא יודו יאבדו את עבודתם ופרנסתם

קצת מזכיר את הפחד המתמיד מאונס שנשים נושאות עימן, פחד משתק, מצר את צעדיהן ומפריע לחייהן.
לצפיה ב-'לא מבקש שתרחמי על גברים בציניות'
לא מבקש שתרחמי על גברים בציניות
19/11/2017 | 11:46
4
38
הנקודה היא שאם המטרה היא שיותר יודו באשמה אז צריך בשביל זה נכונות גם לסלוח.

יש אנשים ספציפים שלא הייתי סולח להם בשום מקרה אבל הם צריכים להיות מיעוט קטן יחסית לדעתי.

יש לי בעיה עם הרעיון של לסמן קבוצה גדולה של אנשים ולהחליט שלא סולחים להם(וצריך לפטר אותם אם מתגלה שהם אשמים גם אם רמת אשמתם לא גבוהה יחסית) ,וזה נראה לי מתכון בטוח למלחמה.
לצפיה ב-'התרחיש הדמיוני שלך קורה בפועל?'
התרחיש הדמיוני שלך קורה בפועל?
19/11/2017 | 12:46
2
73
החברה מגלה סלחנות כלפי אותם חלאות פי כמה וכמה מנשים קורבנות שהתלוננו, והן אלה שנשארות לאסוף את חייהן, אתה פשוט חי באיזושהי בועה ומיתמם בכוח.
לגברים שמואשמים תמיד יש מערכת תמיכה, הם תמיד יתלוננו על הרס חייהם ותמיד החמלה תהיה מופנית אליהם. החיים של הנשים עוברים טלטלה בזמן שהם מקבלים חמלה והגנה מהסביבה והחברה הכללית, ובסופו של דבר רובם המכריע יוצא בלי פגע מהסיפור הזה כשהן נשארות לאסוף את החיים שלהן.
לצפיה ב-'לא ראיתי שהחברה גילתה סלחנות כלפי לואי סי קי'
לא ראיתי שהחברה גילתה סלחנות כלפי לואי סי קי
19/11/2017 | 14:27
1
30
שפוטר.

נכון שהוא פוטר לפני שהודה באשמה כמו שקראתי בכתבה של מאיה פז
אבל אני חושב שגם הודאה באשמה לפני שפורסמו תלונות נגדו לא היתה מצילה אותו.

לצפיה ב-'עדיין תוהה איזו סוגיה פמיניסטית ניסית להעלות בפוסט?'
עדיין תוהה איזו סוגיה פמיניסטית ניסית להעלות בפוסט?
19/11/2017 | 16:17
74
מה פמיניסטי בכך? כיוון שגברים מנהלים את העולם והם הכי חשובים תמיד- הפורום הזה מתרכז אך ורק בזכויות נשים ובקיפוחן. מבחינה מספרית נשים מקופחות הרבה יותר מגברים וכשהוספת את הגברים למשוואה בניסיון לאזן את המצב, הבנתי שאינך מפנים את מעמדן של הנשים בעולם ולכן מתעכב על עניינים לא שייכים.  ואגיד לך גם למה- מקרי ה"סלחנות" הם כל כך חריגים שלא ברור למה להכניס זאת בכלל למשוואה. אני באופן אישי לא מוצאת תרעומת כלפי מטרידים ולא שמעתי סיפורים על כך, אבל נניח שזה קיים, הרי ברור שהמספרים זניחים, זניחים עד כדי כך שלא ברור למה להתאמץ לכתוב על כך ולמה להטעות את כולנו בניסיון לתת תחושת מאזן בין המינים.
לצפיה ב-'אם הן סולחות או לא סולחות להם זאת החלטה אישית של כל אחת ואחת'
אם הן סולחות או לא סולחות להם זאת החלטה אישית של כל אחת ואחת
22/11/2017 | 23:22
11
"In short, this is more of a cynical cousin of Easily Forgiven. Instead of following the adage "forgive and forget", these type of characters take the "forgive" part only. No matter how forgiving the character is, he still feels genuinely hurt by the transgressor's actions or words, which explains the harsh attitude. Maybe the character is still distrustful towards him and believes that the transgressor might do the same thing all over again; then again, this reason may be justified. Perhaps the person has a bit of a short temper and takes the little things too seriously (like having his foot being accidentally stepped on), which makes it impossible to forgive the other completely. When it comes to this trope, just because people forgive doesn't necessarily mean they will move on."

לצפיה ב-'אתה לא חייב להאמין לכל סיפור, אבל למה הן צריכות הוכחות?'
אתה לא חייב להאמין לכל סיפור, אבל למה הן צריכות הוכחות?
22/11/2017 | 23:04
1
23
אם מדובר בטוויטר ולא בבית משפט, האם גם לכל דבר שאדם רושם בפורום צריך להביא הוכחות? לגבי גברים שמצטערים כביכול, אם הם היו מנהגים כראוי אז לא היה להם על מה להצטער.
לצפיה ב-'לגבי הוכחות אז הבעיה היא שקל מאוד להאשים אדם'
לגבי הוכחות אז הבעיה היא שקל מאוד להאשים אדם
23/11/2017 | 00:20
21
בהאשמות שאי אפשר להוכיח או להפריך.

לא לכל דבר צריך להביא הוכחות אבל לדברים שפוגעים בשם הטוב של אדם אחר רצוי שיהיו הוכחות.

לגבי זה שאילו אנשים היו נוהגים כראוי לא היה להם על מה להצטער אז אני מאמין שכמעט כולם לא נהגו כראוי בעבר בחייהם במידה זאת או אחרת,והרוב הגדול של האנשים פגעו בעבר במישהו או מישהי בצורה כלשהי שהם מצטערים עליה.
לצפיה ב-'מה שאנחנו כחברה צריכה לחשוב זה לא אם זה קרה'
מה שאנחנו כחברה צריכה לחשוב זה לא אם זה קרה
06/12/2017 | 17:09
20
21
או לא קרה,
אלא כמה זה מתרחש ביום יום,
כל גבר וזה  כולל גם אותי הטרידו נשים, זרקו הערות שלא במקום, התלוצצו, פלירטטו שלא במקום, חצו גבול...
אז מי אנחנו, הגברים שיש לנו את הזכות לחשוב האם המציאו סיפור? בשביל לקבל תשומת לב?

נשים נאנסות, מוטרדות, על בסיס יומי, עזבו יומי, על בסיס הדקה שעוברת. רוצים לדעת מה הסטטיסטיקה? בכל דקה שעוברת אי שם מישהו נאנסת או מוטרדת...
עכשין קבל את זה לראש שלך ותעזוב את המחשבה שקל להמציא סיפור, כי לגבר קל מאוד לאנוס.
לצפיה ב-'אם כל גבר חצה גבול אז איזו הצדקה יש להתנפל על גבר ספציפי'
אם כל גבר חצה גבול אז איזו הצדקה יש להתנפל על גבר ספציפי
07/12/2017 | 01:40
19
13
שבסך הכל נהג כמו כולם?
חוץ מזה אני לא מסכים שאפשר לשים את כל הגברים בסל אחד.

גם כי ההכללה שלך על כל הגברים היא פשוט לא נכונה וגם כי יש הבדל בין מעשים שונים ויש הבדל בין גבר שכל אשמתו היא שהוא זרק הערה לא במקום וגבר שאנס.

לגבי הטענה שקל מאוד לגבר לאנוס אז אני לא מסכים.

גבר שרוצה לאנוס לא בטוח שיצליח ,ואם יצליח יש סיכון שישב בבית סוהר(וגם אם לא סיכון גבוה מאוד כי הרוב לא מתלוננות אז עדיין סיכון גבוה יותר מהסיכון שקיים למי שירצה להמציא סיפור שלא קרה).
לצפיה ב-'אתה מחפש הצדקות היכן שלא צריך'
אתה מחפש הצדקות היכן שלא צריך
07/12/2017 | 01:59
3
14
אין זו הכללה, כי גברים הם גברים, מה יש אתה לא אוהב סקס? אתה לא חרמן?
אתה מסוגל לא לשכב עם אישה במשך שנה? שנתיים? ולהיות סבבה עם זה?

אם כל גבר חצה גבול במהלך חיו, אז הגבר הספציפי הזה, זה הכל גבר... לא כל גבר מטריד את אותה אישה, אתה יודע. שאתחכם איתך עוד קצת? אין לי באמת זמן למשחקים הללו.

אתה חושב שההכללה שלי אינה נכונה כי אתה גבר בעצמך, ומן הסתם שאתה תגן על עצמך כדי לא להיות כלול במשוואה הזו.
עכשיו, אני לא אומר שאתה כזה, אבל הבעיה היא שהגבת... אתה אומר מה? שאינך מוכן לשבת בשקט כשמכלילים על המין הגברי? על המין הנשי הכלילו אני יכול להגיד כל חייהן, הפכו אותן לבובות מין, לכלום, למין מזדמן מתי שבא לנו, אפשר לזרוק הערה שוביניסטית ולהרגיש סבבה עם זה, אפשר לזרוק הערה למישהי בעבודה או בבית ספר או סתם כך, ולהרגיש בסדר, הרי לא עשינו כלום... לא, אנחנו פשוט לא מבינים את ההשלכות ולא תמיד רואים את כל התמונה.

לגבר קל מאוד לאנוס, גבר הוא כוחני מאוד.
גבר שרוצה לאנוס, ויצליח בכך, לא בטוח שיישב בכלא... לא שמעת, צריך הוכחה, צריך הודאה באשמה, צריך עימות ישיר. האישה, אחרי שעברה טראומה קשה, מושיבים אותה בחדר מול הגבר שאנס אותה והיא צריכה להוציא ממנו את ההודאה שהוא אנס אותה, אז לרוב זה לא קורה, אין שום הודאה, הוא לא עשה את זה בכלל, כשהוא כן... רוב הנשים שעוברות אונס או הטרדה מינית כזו או אוחרת לא מתלוננות בגלל אותו עימות שיבוא, והוא תמיד מגיע. העימות הזה זו טראומה לכל החיים...

אפשר לשים את כל הגברים בסל אחד. אני יכול לשים.
לצפיה ב-'אתה טוען שאין לך זמן להתחכמויות, אבל אתה אוהב לעשות סלט מהכל'
אתה טוען שאין לך זמן להתחכמויות, אבל אתה אוהב לעשות סלט מהכל
07/12/2017 | 17:37
2
8
אני לא רואה איך זה יותר טוב, אם כי הדיונים האלו היו די מיותרים, במיוחד שהם נפתחו ביוזמתו של aaa123, והיה צפוי שהוא לא יקבל הרבה תמיכה בנושא בפורום פמיניזם. אתה מערבב בין "לאהוב/לא לאהוב סקס" לבין מין מזדמן ואונס, לא שלא קיים קשר בין הדברים, סביר להניח שלאדם א-מיני לא יהיה עניין בכל השלושה, אבל לא כל גבר שמעוניין בסקס, יהיה מוכן לרדת למקומות נמוכים בשביל זה, וממתי כל הגברים תומכים בהוללות מינית? יש מספיק גברים אשר מנגדים לזה, לדוגמה דתיים.
לצפיה ב-'לא חושב שיש גברים שמתנגדים'
לא חושב שיש גברים שמתנגדים
07/12/2017 | 17:55
1
7
כל גבר מסוגל לעבור את הגבול, וזו לצערי עובדה, קבל את זה או לא.
לצפיה ב-'זאת לא שאלה של יכולת, זאת שאלה של התנהגות הולמת ושליטה עצמית'
זאת לא שאלה של יכולת, זאת שאלה של התנהגות הולמת ושליטה עצמית
07/12/2017 | 18:00
6
גבר שכבר הוכיח שהוא 'שור מועד' כגון הארווי ויינשטיין, סביר להניח שהוא ימשיך להוות איום לנשים.
לצפיה ב-'תגיד לי אתה לא שם לב שאתה סותר את עצמך?'
תגיד לי אתה לא שם לב שאתה סותר את עצמך?
07/12/2017 | 10:58
13
47
תחילה טענת שאי אפשר לשים את כל הגברים בסל אחד- דהיינו שלא כל הגברים מטרידים ואונסים. 
ולאחר מכן הבאת משפט כזה-
"איזו הצדקה יש להתנפל על גבר ספציפי שבסך הכל נהג כמו כולם"?

לנהוג כמו כולם?? אם כלל הגברים מטרידים ואונסים, אזי אין הצדקה ל"התנפלות" עליהם??

תחליט כבר, הזיגזוג שלך מעייף. ולא באנו לנהל דיון כמלחמה אבודה מראש.
לצפיה ב-'אין כאן דיון באמת ענייני לצערי'
אין כאן דיון באמת ענייני לצערי
07/12/2017 | 11:31
1
18
זה בסך הכל גבר שמפחד מנשים. מפחד מהסיטואצייה הקיימת כרגע.
מנסה לחפש מה לא בסדר בצייד המכשפים הקיים.
הוא פשוט צריך להתעורר, במקום לעצום עיניים.
לצפיה ב-'אללה ירחמו'
אללה ירחמו
07/12/2017 | 12:42
21
לצפיה ב-'כתבתי אם'
כתבתי אם
07/12/2017 | 14:03
9
14
כלומר לא טענתי שההנחה נכונה.

הנקודה היא שאם מקבלים את דברי השואל (ואני לא מקבל אותם) אז אין הצדקה להתנפל על גבר ספציפי שחצה גבול כשהוא נהג כמו כולם.

אם מחפשים להאשים בדברים קטנים אז אני מסכים שאפשר להאשים את רוב הגברים אבל לא את כולם(וגם כאן לא נראה לי הוגן להתנפל על גבר ספציפי שבסך הכל נהג בצורה דומה לרוב בהנחה שלא ידוע שמדובר בהתנהגות שקורית היום מצד אותו גבר).

כשכתבתי שלא צריך לשים את כל הגברים בסל אחד התכוונתי שיש הבדל בין אלו שהטרידו ואלו שאנסו(ולא צריך לשים אותם בסל אחד כך שאני לא חושב שנכון לסגור חשבונות עם מי שפעם הטרידו לפני 20 שנה,ואין נגדם טענה על עבירות מין חמורות).

אילו היתה טענה שקל לגברים להטריד נשים אז הייתי מסכים.
הטענה שלגבר קל לאנוס נשים לא מוסכמת עלי.
כן מוסכם עלי שיש הרבה מעשי אונס(אבל בשביל זה לא צריך הרבה גברים שאונסים כאשר אלו שאונסים לדעתי לרוב לא מסתפקים באונס של אישה אחת).
לצפיה ב-'אתה לא מכיר נשים ומה קורה אצלהן בראש'
אתה לא מכיר נשים ומה קורה אצלהן בראש
07/12/2017 | 14:50
4
8
אתה מתחמק מעובדות די ברורות. אני מציע לך אם באמת חשוב לך נושא הנשי, אז תתחיל להתנדב בהוסטלים של נשים מוכות, בעזרה ראשונה לנשים שעברו הטרדה או אונס. במפגשים סגורים של הפרעות נפש וטראומה כתוצאה ממקרי אינוס והטרדה. מציע לך ללכת למפגשי של אנסים ומטרידנים לשעבר, בתל השומר. ואז אולי תראה שכל מה שכתבת זה שטות.

לצפיה ב-'לגבי התנדבות בהוסטלים של נשים מוכות ובעזרה ראשונה למוטרדות'
לגבי התנדבות בהוסטלים של נשים מוכות ובעזרה ראשונה למוטרדות
07/12/2017 | 22:09
3
8
או נאנסות אז אני בספק אם הן בדרך כלל ירצו בכלל עזרה מגברים,ובודאי שאין לי כוונה להתנדב בעזרה למי שלא רוצה את עזרתי.

אין לי מה לחפש במפגשים של אנסים ומטרידנים לשעבר ,ואני לא רוצה להיות בקבוצה אחת עם אנסים לשעבר כאשר מעולם לא אנסתי ותמיד הייתי נגד אונס.
לצפיה ב-'בשביל להבין על מה אתה מדבר או בכלל '
בשביל להבין על מה אתה מדבר או בכלל
08/12/2017 | 01:06
2
112
להיות עם זכות לתת דיעה על הנושא הזה, כן אתה מאוד צריך, כי אתה משתמש בהחגיון גברי נטו, אתה לא מבין את הצד הנשי, השני.
לצפיה ב-'לא הבנתי.'
לא הבנתי.
08/12/2017 | 08:45
1
7
האם העצה שלך שאתנדב בהוסטלים של נשים מוכות ובעזרה ראשונה לנשים מוטרדות היא בכלל עצה ישימה?

אם הן בכלל לא רוצות גברים מתנדבים שיעזרו להן ברור שלא.

אגב אני לא מכחיש את הטענה שיש גברים שפוגעים מינית בנשים.

לפני קרוב ל-40 שנה אני יודע שהיו בנים בכיתה שלי בבית ספר יסודי שפגעו מינית בבנות כאשר רדפו אחרי בנות כדי לנשק אותן נגד רצונן(אני התנגדתי לזה,וניסיתי להתערב כדי למנוע את זה, והיו גם בנים שלא נטלו חלק ולא התערבו)

הייתי בקשר ידידותי עם אחת הבנות בכיתה שהיתה חזקה מספיק לא להיות קורבן ושאלתי אותה מה הסיבה שהן לא מתלוננות ונעניתי שזה כדי להיות מקובלות בחברה.

כמי שלא שאף להיות מקובל בחברה לא הבנתי את זה(שכאן מבין זה לא מבין במובן הלוגי),ואגב זה לא שאני לא מסוגל להבין אי תלונה באופן כללי ,ואני בהחלט מבין אי תלונה כאשר אין עדים מתוך הערכה שלא יאמינו למתלוננ(ת).

לצפיה ב-'כן ישימה מאוד.'
כן ישימה מאוד.
08/12/2017 | 12:30
8
ואני לא אוהב את מה שאתה אוהב על נשים ועל האופן שבו אתה מסלף נשים שעברו את מה שהן עברו... לרשום סיבות בשביל מה ובשביל איך, כדי לשפוך אור על הגבר המסכן.
אני מבין מה אתה עושה, וזה לא תורם לשום דבר אלא רק לאגו הגברי.
לצפיה ב-'ערימת הבלים'
ערימת הבלים
07/12/2017 | 15:06
26
קראתי על חצי רגל מפני שאין לי כעת זמן להתייחס להררי הגבבה המשונים שלך
כשאחזור ואתפנה אבדוק אם אתה ראוי לתגובה

לצפיה ב-'לא ברור איך ציפית להילקח ברצינות..זה ממש מביך'
לא ברור איך ציפית להילקח ברצינות..זה ממש מביך
07/12/2017 | 19:55
2
37
באמת מעורר רחמים,
ראשית תוציא את המילה להתנפל מהלכסיקון בהקשר הזה מאחר שמדובר פה על תוקפנים,
המינוח הזה לא לעניין ולא רלוונטי בהינתן שמבצעי העבירות = המתנפלים
אבל לצורך הדיון, נזרום..אין הצדקה "להתנפל" על אנס ומטרידן אחד בהנחה שטוענים כי רוב הגברים מטרידים ואנסים?

אין סוף סתירות, עיוותים, והתכחשויות, שבאמת אין טעם להפריך את המשך הטענות הלא שפויות, אנליזה מקושקשת שלא שווה תגובה
אינך ראויה להתיחסות רצינית ושורה תחתונה בכלל לא אכפת לי מה אתה כותב, או טוען
המלל עצמו הזוי ביותר,
וככל הנראה המטרה בדיון שלך היא נטו להתפלסף ולנתח סוגיה ועובדה פשוטה שאין הרבה מה לחפור בה, כפי שאתה מתעקש באובססיביות.
לצפיה ב-'בעולם שבו רוב האנשים רוצחים גם לא יהיה צודק'
בעולם שבו רוב האנשים רוצחים גם לא יהיה צודק
07/12/2017 | 22:16
1
10
לדעתי למצוא רוצח אחד ולהרוס לו את החיים.

אני לא מאמין שהרוב אנסים,ולכל היותר נכון יהיה לומר שרוב הגברים הטרידו (ובפרשנות רחבה אפשר להאשים כמעט כל אחד ,וגבר שרק הסתכל שניה על מישהי גם אפשר להאשים בהטרדה).
לצפיה ב-'הזייה'
הזייה
07/12/2017 | 23:04
150
זה בסדר לחיות באשליות. אבל זה לא פרקטי- ואותי אישית לא מעניין לדון על עולמות מפונטזים.
אז אם בא לך להתבצר בבועת הפנטזיה שלך, שיבושם לך.
אבל אל תהפוך את היוצרות. בעולם הלא-דמיוני, לאף רוצח לא "הורסים" את החיים.

וגם לא למטרידן, לאנס, או לזבל מגעיל שהסתכל עליך במבט חודר ומפשיט.
אז נא להתעורר מהחלום וחלאס להתקרבנות המתחסדת.

גועל נפש
לצפיה ב-'שלחתי שוב בטעות כך שמחקתי את תוכן ההודעה.'
שלחתי שוב בטעות כך שמחקתי את תוכן ההודעה.
07/12/2017 | 14:13
9
לצפיה ב-'זה מזכיר לי את הtrope שנקרא 'the women are safe with us' '
זה מזכיר לי את הtrope שנקרא 'the women are safe with us'
07/12/2017 | 17:45
8
"The tendency of movies to depict the villain's associated armies, tribes, barbarian hordes, and bands of mercenaries as being prone to raping the women of a town they're overrunning, while the armies, tribes, barbarian hordes, and mercs that are working for the hero are usually innocent of this particular atrocity."

"In modern times, it would preclude all audience sympathy to portray a heroic character as having a tolerance (or even worse, a taste) for forcing himself on captive women. A protagonist may have other character flaws; may plunder the enemy's gold, burn the enemy's crops, torch the enemy's buildings, or visit bordellos, but in most stories, there will be no rape or tolerance of it in his outfit. Rape will be forbidden, and malefactors will be dealt with."

"Movies that involve historical generals, chiefs, or warlords will generally treat it as a given that they didn't tolerate such things, unless such leaders are the villains of the work. Sometimes the all-too-common occurrence of officers who did disapprove being limited in their ability to control their men will be shown, since it still leaves the hero sympathetic."

"Although we'd never tolerate it from a hero, rape remains one of the many depraved types of behavior we may expect from a villain. Villains being villains, rape while pillaging will still be the order of the day when the evil enemy soldiers attack a village full of protagonists, and will be used to underline exactly how ruthless and vile The Enemy is. Individual mooks might be above this, but an army full of them... not so much."

לצפיה ב-'אחד הדברים הכי נוראיים שנתקלתי בהם - חייבות לעצור אותם'
אחד הדברים הכי נוראיים שנתקלתי בהם - חייבות לעצור אותם
13/11/2017 | 01:03
2
92
נתקלתי בסרטון הזה ביוטיוב ופשוט הייתי בשוק מהדברים שנאמרו שם, "נשים אוהבות שקוראים להן זונות", "תתייחס אליה כמו זבל ואם תעשה את זה נכון היא תתאהב בך", "ככה תגרום לנשים נשואות לבגוד בך בעזרת זה שתשחק להן ברגשות" ועוד דברים נוראיים ומניפולטיביים. ראיתי האתר שלהם והוא מלא בדברים נוראיים ושוביניסטים שאנשים היו מעיזים לדבר עליהם רק בתקופות הכי רעות באנושות.

הסרטון מצורף
מחפשת גברים ונשים שיצטרפו אלי לפעול כדי להפסיק את זה לפני שעוד גברים ילמדו מהם ויתנהגו ככה גם. מי שמעוניינת שתפנה אלי בפרטי.
לצפיה ב-'יש אנשים רבים שמנסים לעצור את מרכזי אומנות הפיתוי'
יש אנשים רבים שמנסים לעצור את מרכזי אומנות הפיתוי
14/11/2017 | 17:43
39
לא בהצלחה מרובה אבל עם קצת העלאת מודעות
לצפיה ב-'מדובר בנחשים שחושבים שהם נמרים, וגם בפורום הכרויות בתפוז'
מדובר בנחשים שחושבים שהם נמרים, וגם בפורום הכרויות בתפוז
22/11/2017 | 22:23
29
היה מנהל שתמך בשיט הזה. מדובר בטיפוסים אשר מוכנים לעשות הכל כדי להפיל נשים בפח.

לצפיה ב-'.'
.
10/11/2017 | 16:52
34

לצפיה ב-'מה דעתכם על שליטה נשית בזוגיות'
מה דעתכם על שליטה נשית בזוגיות
10/11/2017 | 16:45
2
70
אני חי בבית שבו האישה שולטת אני לא ירד לפרטים
אך השליטה בכול המובנים גם בסידור וניקיון הבית וגם בחיי הסקס

אשתי אומרת כל אחד ומקומו כמו שיש נשים שפוטות של הבעל
אצלנו זה הפוך
אני כבר רגיל לתת לא לקבל לציית ולעשות כרצונה
מה דעתכם

לצפיה ב-'אם יש שאלות אשמח לענות'
אם יש שאלות אשמח לענות
10/11/2017 | 17:13
16
לצפיה ב-'זה טוב לך?'
זה טוב לך?
14/11/2017 | 17:41
6
לצפיה ב-'רק בארה"ב לבדה, כל 37 שניות גבר מוכה ע"י אישה'
רק בארה"ב לבדה, כל 37 שניות גבר מוכה ע"י אישה
06/11/2017 | 21:46
3
61
להם אין באמת מי שיעזור.
בניסוי הבא אפשר לראות את התגובות ברחוב כאשר בחור מרביץ לבחורה, ולאחר מכן כאשר בחורה מרביצה לבחור.
השתיקה של האנשים ברחוב והחיוך שלהם, פשוט מרתיחים.
לצפיה ב-'לא ברור לי איך הגיעו למספרים האלו'
לא ברור לי איך הגיעו למספרים האלו
07/11/2017 | 16:52
1
47
בארץ אני לא רואה אלימות ברחוב בזמן שאני הולך בדרך כלל.

בכל מקרה חישוב פשוט מראה שאם גברים מוכים בארצות הברית פעם ב37 שניות אז מדובר בפחות ממליון גברים שמוכים בשנה כי יש פחות מ37 מליון שניות בשנה,ובסך הכל יותר מ-99 אחוז מהגברים בארצות הברית לא מוכים על ידי נשים גם לפי הסטטיסטיקה הזאת.
לצפיה ב-'מה לא ברור ? נמאס מה Double Standard !'
מה לא ברור ? נמאס מה Double Standard !
07/11/2017 | 20:22
18
לצפיה ב-'כן 'double standard: abuse, female on male' זה אמיתי לגמרי'
כן 'double standard: abuse, female on male' זה אמיתי לגמרי
07/11/2017 | 19:10
36
"Female-on-male violence is viewed as more acceptable in life than male-on-female violence. Often, a woman using physical violence on a man will be Played for Laughs; sometimes it will be Disproportionate Retribution. The key is that in most works where this trope is in effect, it would be completely impossible to imagine the same violent situation play out with the participants' genders reversed without a large dose of drama getting added into the mix. The basic Double Standard at work in this trope is sexist on both sides: no woman is strong enough to harm a man, so any man weak enough to be harmed by a woman isn't a real man, and that's funny; that way, also, you get Amusing Injuries instead of broken bones and cuts."

"Alternatively, female-on-male violence is treated the same way as Batman Grabs a Gun. Women are often considered to be inherently nonviolent as well as morally superior to men, therefore any time a woman hits a man, he must have done something to deserve it; because how could a sweet, innocent woman ever be violent towards anyone unless they were seriously provoked?"

לצפיה ב-'שאלה לגבי שיר ...'
שאלה לגבי שיר ...
30/10/2017 | 18:41
5
62
הי כולן,
שמעתי היום שיר ישראלי חדש ...
נראה לי שהוא ציני - אבל לא בטוחה 
מה דעתכן?
לצפיה ב-'מה הכוונה ציני? '
מה הכוונה ציני?
31/10/2017 | 09:35
3
19
לצפיה ב-'ציני'
ציני
31/10/2017 | 12:30
2
31
מי שכתב את השיר, האם חווה את מה שמרגישה האישה 
למה אומר " בוקר טוב מותק - שיהיה לך יום מקסים" בהנחה שהמותק הזה קצת הורס לה את הבוקר...
לצפיה ב-'הוא לא חווה את זה, הוא עוקב אחריה עם מצלמה מבית האח הגדול'
הוא לא חווה את זה, הוא עוקב אחריה עם מצלמה מבית האח הגדול
31/10/2017 | 22:29
25
וגם לא ברור מי אומר לה "מותק", האם זה הנהג שקילל אותה לפני זה או הזמר, או יורם זק.
לצפיה ב-'השיר לדעתי לחלוטין מדבר על הטרדות רחוב'
השיר לדעתי לחלוטין מדבר על הטרדות רחוב
14/11/2017 | 17:41
8
אם זו השאלה
לצפיה ב-'עם התמונה הזאת שיש בוידאו/דיסט, את מצפה לעומק פילוסופי בשיר?'
עם התמונה הזאת שיש בוידאו/דיסט, את מצפה לעומק פילוסופי בשיר?
31/10/2017 | 22:12
20
השיר נשמע לי די שטותי, מה שמתואר שם זה לא יום כל כך טוב, אבל מזה ועד "התהום הוא עמוק".
לצפיה ב-'הפרוייקט של #me to זהירות טריגר אפשרי '
הפרוייקט של #me to זהירות טריגר אפשרי
19/10/2017 | 12:16
18
113
בעקבות הסיפור של הרווי ויינשטיין המפיק ההוליוודי שהטריד ואנס נשים רבות, הרבה מפורסמות חולקות סיפורי אונס והטרדה שעברו.
בנוסף נשים רבות מתייגות #me too  ברשתות החברתיות, ומסמנות שגם הן עברו הטרדה ו/או אונס.

וזה גורם לי לחשוש.
אונס  נתפס כארוע קיצוני,טראומתי,אלים ומשנה חיים.
בסטריאוטיפים שנבנו בסרטים ובתרבות, אנו מדמיינים אישה שעברה אונס, וחייה השתנו ללא היכר. היא אישה שבורה, דיכאונית ומתכנסת פנימה,מחשבות על האונס מלוות אותה כל חייה, קשה לה לקיים זוגיות והיא חוששת מגברים.
שוב, אני אומרת, אלו הם הסטריאוטיפים המוצגים בתרבות.

ואני חוששת שעם החשיפה היוםיומית של נשים מפורסמות את מה שעבר עליהן, אנו נחשפים לנשים מצליחות, שנראות מאושרות, עם זוגיות, שלכאורה הכל בסדר איתן! שמתחזקת התפיסה שאונס זה לא כזה קיצוני ונורא, זה קורה לכולן והן מתגברות... 
מצד שני , חשוב לדבר על זה, להראות את ממדי התופעה, לחזק נשים אחרות שעברו את זה, ואולי אף למנוע אונסים אחרים על ידי מודעות לעניין.

מה דעתכן?
לצפיה ב-'זהירות, טרול אפשרי'
זהירות, טרול אפשרי
20/10/2017 | 00:59
3
85
"נחשפים לנשים מצליחות, שנראות מאושרות, עם זוגיות, שלכאורה הכל בסדר איתן! שמתחזקת התפיסה שאונס זה לא כזה קיצוני ונורא, זה קורה לכולן והן מתגברות... "

פלוני(ת) אלמוני(ת) סבור(ה) כי "לכאורה".. (לא נשכח, אמר(ה) לכאורה)

כאילו ברשותה מכשיר שיקוף שמסוגל לקלוט את הנחווה בראשן והנצרב בליבן של שורדות אונס מצליחניות בזוגיות.
לצפיה ב-'בדיוק להיפך'
בדיוק להיפך
20/10/2017 | 06:48
2
83
כיוון שאין ברשותי וברשות הציבור,מכשיר שיקוף לראשן וליבן של שורדות אונס ,אני ואחרים יכולים להסתמך רק על הנראות החיצונית, שברור שהיא מטעה, רדודה ומזוייפת.
אני יודעת שעבור מי שחוותה אונס החזות הזו אינה משקפת את הרגשות והחוויות השליליות בחייה, אני מביעה חשש שגברים שרואים את החזות המזוייפת מגיעים למסקנה המוטעית שהעליתי למעלה.

יש תופעה מוכרת שכאשר מסקרים מקרה קיצוני בחדשות ובתקשורת, למשל כמו התאבדות, או כמו הצתה מכוונת, זה מביא לגל של מקרים קיצונים כאלה מתוך תחושה של לגיטימציה. 

אני לא טרול (קצת נעלבתי מהכינוי)- אני אישה שרוצה לקיים דיון בנושא רגיש. ורוצה לחדד שהנקודה היא מה עושה לנו (בעיקר לגברים) היחשפות-ברמה יום יומית בתקופה זו- לסיפורי אונס ותקיפה מינית של שחקניות ומפורסמות מצליחות....
לצפיה ב-'אני חושבת שאת הסטריאוטיפ הראשוני ראוי לשבור'
אני חושבת שאת הסטריאוטיפ הראשוני ראוי לשבור
23/10/2017 | 14:06
33
בדיוק כמו שעשו אחת מתוך אחת בזמנו, ובדיוק כמו metoo. אין זילות בלהגיד שמותר ורצוי שנשים תמשכנה את חייהן גם אחרי אונס.
והן הרי ממשיכות. מימדי התופעה בתרבות כה גדולים.
אחד הרגשות הנפוצים של נפגעות אונס הוא תחושת הבדידות וחוסר הבטחון בעתיד. חשיפתן של נשים מצליחות שמוכנות להודות שנאנסו, כי אין קלון לנאנסת אלא לאנס, גורמת לנפגעות להרגיש פחות לבד.
לצפיה ב-'את יוצאת מהנחה שהרבה גברים מאמינים למה שהם רואים בסרטים'
את יוצאת מהנחה שהרבה גברים מאמינים למה שהם רואים בסרטים
25/10/2017 | 18:08
31
ואנסים, במיוחד אנסים סדרתיים כמו הרווי ויינשטיין, בדרך כלל פועלים משיקולים אנוכיים, זאת אומרת שמכתחילה לא ממש משנה להם אם האישה מעוניינת או לא מעוניינת, ועד כמה היא נפגעת או לא נפגעת מזה, כל מה שמעניין אותם זה הסיפוק המיני של עצמם. חוץ מזה לא כל הנשים הן אותו דבר, ולא כל הגברים הם אותו דבר, זאת הסיבה שנשים שונות שורדות דברים מהסוג הזה בצורה שונה.
לצפיה ב-'זה כמו להגיד'
זה כמו להגיד
31/10/2017 | 21:36
12
40
תראו כמה אנשים יש שעברו שואה, הם מצליחים, הקימו משפחות ומדינה 
אפילו זכו בפרסי נובל והקימו חברות ענק מצליחות ...
השואה לא היתה כל כך גרועה ...
@@@ברור שציני@@@
לצפיה ב-'זה לא אותו דבר כי במשל שלך גברים שנרצחו'
זה לא אותו דבר כי במשל שלך גברים שנרצחו
03/11/2017 | 09:10
11
30
הם המקביל לנשים שנאנסו,ולא תמצאי גברים שנרצחו וממשיכים בחייהם ומצליחים.
שורדי השואה במשל מקבילים לנשים שהוטרדו אבל הצליחו להגן על עצמן מאונס.

הנזק שנגרם מהמעשה קשור לחומרת המעשה ,ואם תיאורטית ימצאו דרך להחזיר את הנרצחים לחיים(גם אם זה יקרה רק 10 שנים אחרי הרצח) אז אני חושב שרבים יגידו שזאת סיבה טובה להקל בעונש של אלו שהורשעו ברצח.
לצפיה ב-'כמובן שלא, זה הרבה יותר דומה להשפלה מאשר לרצח'
כמובן שלא, זה הרבה יותר דומה להשפלה מאשר לרצח
03/11/2017 | 16:29
19
וזאת אחת הסיבות שנשים שונות מגיבות לזה בצורה שונה, ונראה שtapuzit90 מאמינה שdefiled forever זאת אמונה רווחת באוכלוסייה החילונית, כאשר למעשה זה גם קשור לערך שהאנשים רואים בvirginity.

"The idea that extramarital sex, including sexual assault, morally corrupts and/or defiles one (where "one" is usually female) forever, possibly to the point of barring them from marriage and/or True Love. Usually present in settings in which virginity is particularly prized. Often used as further justification for why Rape Is a Special Kind of Evil, as the rapist is not only violently traumatizing the victim but also permanently rendering them unsuitable for marriage or otherwise unable to reach a Happily Ever After with a lover of their choosing. In modern works, the victim sometimes believes they are Defiled Forever only for a Love Interest to convince them otherwise before they get their Happily Ever After. Traditionally, the popular media sidestepped this issue or avoided it altogether whenever they could, due to The Hays Code and other factors."

"In a number of cultures, both historically and currently, this is considered Truth in Television. See also Nature Adores a Virgin."

"In real life, victims of violence (sexual or otherwise) may react in ways varying from being deeply traumatized for life even with the best help, through a relatively smooth recovery, all the way to (in less violent cases on the lighter end of the Questionable Consent spectrum) barely affected at all, or even surprised that what happened is considered a crime."

לצפיה ב-'מאיפה ההקבלה הזו?'
מאיפה ההקבלה הזו?
04/11/2017 | 23:26
3
22
לעבור שואה מבחינתך זה רק להרצח?
הבנת יפה מאוד את ההקבלה שלי מבלי להגחיך אותה.
שא ברכה
לצפיה ב-'הדבר המרכזי הנורא שקרה בשואה זה רצח של אנשים'
הדבר המרכזי הנורא שקרה בשואה זה רצח של אנשים
05/11/2017 | 13:16
2
19
גם אם יש נפגעים שהצליחו לשרוד בדיוק כמו שהדבר המרכזי הנורא שקרה לנשים בme too זה אונס גם אם יש נשים שנפגעו אבל הצליחו להגן על עצמן מאונס.

זאת הסיבה שאני משווה בסיפורים בין רצח ואונס,
ובין ניצולי השואה לנשים שהוטרדו או הותקפו מינית אבל לא נאנסו.
לצפיה ב-'נכנעתי'
נכנעתי
05/11/2017 | 16:32
1
18
לצפיה ב-'המטרה שלי אינה להכניע'
המטרה שלי אינה להכניע
06/11/2017 | 08:12
20
פשוט הגבתי עניינית.

לעצם הנושא המטרה של הפמיניזם היא בעיני שיהיה טוב לנשים ,ולא שיהיה רע לגברים שפגעו בנשים.

אם נשים מצליחות למרות שאנסו אותן אז זה צריך להיות חדשות משמחות גם אם המסקנה ההגיונית היא  שזה מקטין את חומרת המעשה של האנסים יחסית למצב שנשים לא מצליחות.
מצד שני אפשר להבין את החשש שהקטנת בחומרת המעשה תביא להקטנה בעונש שיביא להגדלה בפגיעה בנשים שזה לא מה שאנו רוצים.
לצפיה ב-'"ואם ימצאו דרך להחזיר את הנרצחים לחיים"? שמע, אתה הזוי'
"ואם ימצאו דרך להחזיר את הנרצחים לחיים"? שמע, אתה הזוי
12/11/2017 | 13:59
5
47
הזוי ברמות על. מילא להיות מגוחך, אבל גם בור?
ומה הקשר בכלל להקלה בעונש לרוצחים??  הזוי משהו.
על מה אתה מדבר? שורדי שואה מקבילים לנשים שהוטרדו והצליחו להגן על עצמן מאונס?
מה נסגר איתך??
מדובר פה על שורדות אונס!! ש-ו-ר-ד-ו-ת    אונס! היא המשילה את שורדי השואה לשורדות אונס. מה לא ברור?
לצפיה ב-'הבנתי למה היא התכוונה,ואני מתנגד להשוואה'
הבנתי למה היא התכוונה,ואני מתנגד להשוואה
13/11/2017 | 11:04
4
13
מה שנורא בשואה בעיני זה קודם כל ההרג הרב של האנשים ,ולא האנשים הרבים שהתעללו בהם ,והשאירו אותם בחיים עם נזקים שונים.
לצפיה ב-'לא רלוונטי. אונס= רצח'
לא רלוונטי. אונס= רצח
13/11/2017 | 17:24
3
24
של הנשמה.

זה מוכר וידוע
לצפיה ב-'אני נגד הגישה הפסימית הזאת'
אני נגד הגישה הפסימית הזאת
14/11/2017 | 00:29
1
14
ההגדרות האלו לא נותנות לקורבנות תקווה כך שאני נגדן.

אבהיר שאני לא מבקש לגמד או לזלזל בהרגשה של קורבנות כלשהן בהווה.
הבעיה היא שהקביעה שאונס זה רצח של הנשמה נשמעת קביעה שלא נותנת תקווה גם לעתיד.
לצפיה ב-'ואני נגד הגישה היומרנית שלך'
ואני נגד הגישה היומרנית שלך
14/11/2017 | 01:51
43
ערימה של דיבורי סרק יומרניים.
לצפיה ב-'זאת אומרת שמבחינתך, אונס או אונס ורצח זה בעצם אותו הדבר?'
זאת אומרת שמבחינתך, אונס או אונס ורצח זה בעצם אותו הדבר?
22/11/2017 | 23:46
10
"בילאל שאכר, פועל בניין בן 33 מהכפר בועיינה-נוג'ידאת בצפון, הורשע באונס וברצח הצעירה רינת רואס מאשדוד. הרכב בית המשפט המחוזי בבאר שבע קבע על סמך דגימת DNA כי שאכר, שנעצר בחשד לאירוע פלילי אחר, ביצע מעשה סדום בצעירה בת ה-19 ורצח אותה באתר בנייה בעיר."

לצפיה ב-'בזמן שעבר מאז שכתבתי את הפוסט'
בזמן שעבר מאז שכתבתי את הפוסט
04/11/2017 | 08:47
32
עלו עוד ועוד סיפורים של נשים ,
שבהם קראתי והבנתי כמה החשיפה הזו עוזרת לנשים שעברו תקיפה,
להיחשף בעצמן, להתמודד ולטפל בעצמן,
ומעל לכל להעביר את המסר "זה לא בסדר".
שוב ושוב, נוכחתי איך ברגע שמישהי אחת מספרת את סיפורה, זה נותן אומץ לאחרות ולהיחשף, והן מצהירות על כך בפירוש.
והתוקפים...
הם מקבלים בעיקר את המסר ש"זה לא יעבור בשתיקה", זהו, כבר לא עושים דברים כאלה. זה כבר לא מקובל, לא חברתית, לא מוסרית ולא חוקית.

מנסה לחשוב מאיפה הגיע החשש שלי...אולי כי מישהו מהעבודה גילגל עיניים כשיצאו האשמות נגד הארוי ויינשטיין, אולי כי אני הופתעתי שזה "יכול  לקרות" למישהי מצליחה ,חזקה וכו' ...אבל כמובן שזו מחשבה לא רציונלית,וזה יכול לקרות לכל אחת....

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:49
1

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'למה עושים הבחנה מגדרית?'
למה עושים הבחנה מגדרית?
10/10/2017 | 16:05
25
74
באליפות אירופה לקבוצות שחמט הנשים של ב"ש מתחרות בקבוצת מרמרה הטורקית.

משחקי השחמט בסיבוב השלישי יפתחו בשעה 15.00 שעון טורקיה.

למה את השחמט מסווגים לפי נשים-גברים?

לצפיה ב-'כי בשחמט נשים פחות טובות מגברים כרגע'
כי בשחמט נשים פחות טובות מגברים כרגע
15/10/2017 | 00:43
17
51
אלו העובדות.

אישה רשאית לשחק בקבוצה של גברים אבל לא ההפך,וכרגע מתוך 100 הראשונים בעולם בלי קשר למגדר יש רק אישה אחת.

.
לצפיה ב-'אז בעצם בכדי להשאיר את המצב כפי שהוא'
אז בעצם בכדי להשאיר את המצב כפי שהוא
15/10/2017 | 08:27
16
33
לצפיה ב-'בשביל להשאיר את המצב כמו שהוא?'
בשביל להשאיר את המצב כמו שהוא?
15/10/2017 | 10:30
15
48
אם יקבעו שאין קבוצות נפרדות של נשים אני לא רואה איך זה יעזור לנשים להצליח יותר.
גם היום נשים משחקות בתחרויות יחד עם גברים ,ולא רק בינן לבין עצמן.
לצפיה ב-'אז למה אין נובל רק לנשים?'
אז למה אין נובל רק לנשים?
15/10/2017 | 21:28
14
126
ברגע שאתה שם מישהו בליגה נמוכה יותר (כן, נשים זו ליגה נמוכה יותר ואני עדין), אין לו סיכוי לאתגר ואין לו מוטיבציה מיוחדת, כי יש לו ליגה שפחות צריכים להתאמץ
לצפיה ב-'אני חושב שאתה טועה ואילו היה פרס נובל לנשים '
אני חושב שאתה טועה ואילו היה פרס נובל לנשים
16/10/2017 | 16:56
12
37
זה לא היה מקטין את כמות הנשים שזוכות בפרס נובל היותר יוקרתי.
לצפיה ב-'בוודאי שכן, כי הן היו בנשים ולא היו בכלל דנים בהן'
בוודאי שכן, כי הן היו בנשים ולא היו בכלל דנים בהן
16/10/2017 | 20:45
11
31
להזכירך, בנוסל בוחרים בך ולא אתה זה שמגיש מועמדות.
לצפיה ב-'אני מניח שהבחירה היא הוגנת בנובל'
אני מניח שהבחירה היא הוגנת בנובל
16/10/2017 | 21:45
10
25
בכל מקרה אף אחד לא מונע מנשים לשחק שחמט מול גברים,ולדעתי בלי תחרויות נשים בלבד חלק מהנשים בצמרת הנשים היו פורשות משחמט מהשיקול שאם לא היתה להן אפשרות להרוויח כסף מתחרויות לנשים בלבד אז לא היה משתלם להן לשחק.

בכל מקרה אישה שתצליח להגיע לצמרת הגברים תרוויח יותר כסף מאישה שרק תגיע לצמרת הנשים כך שהגעה לצמרת הנשים היא לא סיבה לחוסר מוטיבציה להמשיך להתקדם. .

לצפיה ב-'עוד הערות בנושא'
עוד הערות בנושא
17/10/2017 | 09:26
9
29
1)קודם כל נשים זה לא ליגה נמוכה יותר מגברים ככלל.

הנשים שמשחקות בתחרויות נשים יכולות להצליח לא פחות גם בתחרויות גברים חלשות.
אילו לא היו תחרויות נשים אז לדעתי הרוב או שהיו בוחרות לפרוש משחמט או שהיו בוחרות לשחק רק בתחרויות גברים חלשות יחסית.

2)יש טענה שסטטיסטית אלו שמצליחים יותר בוחרים לשחק מול חזקים יותר אבל אני חושב שיכול להיות כאן ערבוב בין סיבה לתוצאה(והסיבה לבחירה לשחק מול חזקים יותר היא לדעתי קודם כל רצון להשקיע בבית באופן מקצועי ולהתקדם בשחמט).

אני מאמין שהנשים בצמרת העולמית של הנשים פחות משקיעות בבית בשחמט באופן מקצועי מהגברים בצמרת העולמית ,וזה מסביר לפחות חלק מהפער.

3)חלק אחר מהפער מוסבר לדעתי על ידי העובדה שיש פחות נשים מגברים בשחמט.
לצפיה ב-'אתה סותר את עצמך ב-1:'
אתה סותר את עצמך ב-1:
17/10/2017 | 19:08
8
20
קודם כל נשים זה לא ליגה נמוכה יותר מגברים ככלל.
הנשים שמשחקות בתחרויות נשים יכולות להצליח לא פחות גם בתחרויות גברים חלשות.

2. רוב המוחלט של שחקני השחמט לא רואה בזה פרנסה, אלא כתחביב, אחרת היו רעבים ללחם, יש להם פרנסה ממקום עבודה במקצועם (לא שחמט).

3. גם בנובל יש פחות נשים מגברים.
לצפיה ב-'הצמרת העולמית כן רואים בשחמט פרנסה'
הצמרת העולמית כן רואים בשחמט פרנסה
18/10/2017 | 07:24
7
17
ברמות הנמוכות יותר צריך מקצוע אחר כדי להתפרנס.

נכון שבנובל יש פחות נשים מגברים,ועדיין אני לא חושב שאילו היו מוסיפים פרס נוסף לאישה המצטיינת אז נשים היו זוכות פחות בנובל היותר יוקרתי(כאשר אני מניח שהבחירה מי יזכה בנובל הוגנת ולא פוסלים מישהי בגלל שהיא זכתה בפרס נמוך יותר לנשים).

לא הבנתי איך אני סותר את עצמי ב1
פשוט להגיד לאישה שמנצחת יותר מ90 אחוז של הגברים שמשחקים בתחרויות שהיא ליגה נמוכה יותר מהגברים נתפס בעיני כעלבון גם אם היא פחות טובה מהצמרת העולמית של הגברים ,ולכן כתבתי שנשים הן לא ליגה נמוכה יותר.
לצפיה ב-'רק מי שמלמד שחמט'
רק מי שמלמד שחמט
18/10/2017 | 12:38
6
22
האם אתה חושב שרבי אמנים מקבלים כסף?
לצפיה ב-'רבי האמנים החזקים מקבלים כסף'
רבי האמנים החזקים מקבלים כסף
18/10/2017 | 13:01
5
18
יש פרסים בתחרויות,ומי שזוכה באליפות העולם מקבל הרבה כסף.

נכון שיש רבי אמנים שמתפרנסים גם מזה שהם מלמדים שחמט אבל יש גם מורי שחמט שאינם רבי אמנים ,ובשביל ללמד ילדים שחמט לא צריך להיות רב אמן.
לצפיה ב-'אכן, לא צריך להיות'
אכן, לא צריך להיות
18/10/2017 | 13:18
4
15
רק מאית מבין רבי האמנים זוכים בתחרויות עולם.
כל השאר זוכים בתחרויות משניות שלרוב אין עליהם פרס, או הוא זעום.
לצפיה ב-'אני חושב שמאית זה מוגזם אבל מתוך קצת יותר מ1000 רבי אמנים'
אני חושב שמאית זה מוגזם אבל מתוך קצת יותר מ1000 רבי אמנים
18/10/2017 | 14:19
3
16
אולי 100 מתפרנסים רק מזה שהם משחקים שחמט(ולא מלמדים) כשחלקם לא מרוויחים הרבה.
לצפיה ב-'הפרדה היא אפליה'
הפרדה היא אפליה
23/10/2017 | 14:08
2
27
ברגע שמפרידים קבוצות בהכרח יש דירוג היררכי של אחת על פני האחרת. 
לצפיה ב-'ההפרדה היא תוצאה של דירוג היררכי'
ההפרדה היא תוצאה של דירוג היררכי
23/10/2017 | 14:38
17
ולא הסיבה לה(בעבר הרחוק לא היו כלל תחרויות לנשים בלבד, ונשים לא הצליחו יותר אז בשחמט יחסית לגברים).

חוץ מזה לא מדובר בהפרדה במובן החזק כי אין תחרויות שבהגדרה לגברים בלבד,ובפועל נשים משחקות לא מעט מול גברים(אחרת לא היה בסיס להשוואה).
לצפיה ב-'את חושבת שגם בתחריות פיזיות המקור להפרדה מגדרית הוא בהאפליה?'
את חושבת שגם בתחריות פיזיות המקור להפרדה מגדרית הוא בהאפליה?
25/10/2017 | 18:40
17
ולא משום שלגברים יש יתרון ביולוגי בתחומים האלו, ובתחרויות מעורבות הזוכה תמיד יהיה גבר.
לצפיה ב-'בנובל לרוב לא מדובר בתחרות ישירה, אבל בתחרות בישול אין הפרדה'
בנובל לרוב לא מדובר בתחרות ישירה, אבל בתחרות בישול אין הפרדה
25/10/2017 | 19:38
13
להיות הטוב ביותר מבין כל המגדר זה עדיין דבר שדורש לא מעט מאמץ ויכולת, וגם ביום יום מרבית האנשים מתחרים בעיקר בבני מינים, בנושאים שונים, ולא בבני המין השני.
לצפיה ב-'משום שמאמינים שלגברים יש יתרון ביולוגי בחשיבה שחמטיסטית'
משום שמאמינים שלגברים יש יתרון ביולוגי בחשיבה שחמטיסטית
25/10/2017 | 19:58
6
22
בכל מקרה אתה לא הראשון ששואל עד כמה תחריות לנשים בלבד בשחמט זה דבר מוצדק.

"ישנן שחמטאיות ששואלות שאלה זו גם כן, וכמחאה אינן משתתפות בתחרויות לנשים. הידועה מהן היא מי שנחשבת לשחמטאית הגדולה ביותר אי פעם,יהודית פולגאר."

לצפיה ב-'זה דף ישן ויהודית פולגאר פרשה'
זה דף ישן ויהודית פולגאר פרשה
26/10/2017 | 19:57
18
משחמט.

איני יודע על שחמטאית פעילה בצמרת העולמית היום שכלל לא משחקת בתחרויות לנשים בלבד.

השחמטאית מספר 1 הפעילה הסינית הו יפן משחקת בעיקר בתחרויות לא לנשים בלבד אבל גם היא שיחקה בגביע אירופה לקבוצות נשים בסוף 2016.
בדקתי גם את שאר הצמרת העולמית של הנשים וכולן שיחקו בשנת 2017 גם בתחרויות לנשים בלבד וגם בתחרויות לא לנשים בלבד..
לצפיה ב-'מה זאת אומרת מאמינים?'
מה זאת אומרת מאמינים?
31/10/2017 | 19:48
4
16
מד הכושר מדבר בעד עצמו ...
לצפיה ב-'מד הכושר רק אומר שגברים טובים יותר מנשים בשחמט'
מד הכושר רק אומר שגברים טובים יותר מנשים בשחמט
01/11/2017 | 20:38
3
16
הוא לא אומר שמדובר ביתרון ביולוגי בחשיבה שחמטיסטית.
לצפיה ב-'אז למה גברים יותר טובים?'
אז למה גברים יותר טובים?
01/11/2017 | 23:21
2
18
מן הסתם, זה יחס ישר ��
לצפיה ב-'יש גורמים שונים שמשפיעים על מגדר'
יש גורמים שונים שמשפיעים על מגדר
14/11/2017 | 17:45
1
21
למעט ביולוגיה. כמו לדוגמא, התקציבים שמשקיעים בהכשרת כל מהמתמודדים מהאנשים בהתאם למגדר שלהם.
לצפיה ב-'משקיעים במי שנמצא בליגה גבוהה יותר'
משקיעים במי שנמצא בליגה גבוהה יותר
14/11/2017 | 23:28
8
כל עוד הנשים בליגה פחותה יותר, ההשקעה תהיה פחותה יותר.
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:12
6

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:55
5

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'לא ממש הבנתי את המקום של פמיניזם מודרני... תוכלו להסביר?'
לא ממש הבנתי את המקום של פמיניזם מודרני... תוכלו להסביר?
29/08/2017 | 02:50
9
100
ובכן, רק לפני כמה עשרות בודדות של שנים, נשים היו באמת ובתמים מדוכאות. אי שוויון בנישואין, במרחב הציבורי, במשפט...
אבל כל הבעיות האלו נפתרו כמעט לגמרי. כעת, האפליות היחידות שנותרו, מתחלקות, בעיניי, לשניים:
1. בעיות שקשורות בדת. הפתרון הוא הפרדת דת ומדינה, ולא ספציפית פמיניזם.
2. בעיות שקשורות בדעת הציבור על נושאים אלו ואחרים. הפתרון הוא חדירה לתקשורת וכדומה. הרי אי אפשר לכפות מחשבות על אנשים.

עד כמה שאני רואה, לא מוגזם יהיה לומר שגברים ניצבים כיום בפני בעיות שוות בגודלן ואף גדולות מהבעיות האלו (אי שוויון בגירושין, ברית מילה, התאבדויות, הציפייה לגבריות שמתבטאת במגוון דרכים...).

אז אם לא פספסתי כלום, לא נראה לי שיש עוד מקום בבמדינות עולם ראשון לתנועה פמיניסטית, אלא אולי רק לתנועה לשוויון מגדרי.
תוכלו להבהיר לי את המקום של תנועה לקידום מעמד האישה במדינות מסוגה של ישראל?

תודה מראש :)

נ.ב
אקדים תרופה למכה, ואומר שמעולם לא ראיתי מחקר מוצלח שמראה הבדלי שכר על בסיס מגדרי (שלוקח בחשבון בחירות מקצועיות ומשפחתיות).
אם אתם מתכוונים לטעון טענה כזו, אשמח אם תגבו אותה במחקר.
לצפיה ב-'ומה עם זנות וסחר בנשים? מה עם הטרדות מיניות?'
ומה עם זנות וסחר בנשים? מה עם הטרדות מיניות?
03/09/2017 | 15:17
50
מה עם זה שכאשר אשה נאנסת היא על-פי רוב לא מגישה תלונה, כי היא יודעת שאם היא תגיש אז היא תעבור אונס שני במשטרה ובבית המשפט (אם זה בכלל יגיע לבית משפט)? אתה יודע מה שאתה מדבר בכלל?
ואני לא מתכוון להמשיך לדון איתך. אני מציע שתבדוק ותלמד קצת לפני שאתה כותב את הדברים האלה...
אם מתחשק לך לומר את המילה האחרונה, שיהיה לך בכייף. אם לא בא לך, גם טוב...
אגב, מדינת ישראל היא לא ממש עולם ראשון, אם כי למרבה המזל אנחנו הולכים בכיוון הזה. עדיין יש המון מה לשפר בשירותי הרווחה. אבל זה רק הערה בסוגרים.
לצפיה ב-'אני לא מכאן'
אני לא מכאן
03/09/2017 | 15:52
7
51
כלומר לא מהפורום, אבל  נכנסתי במקרה כי אני לגמרי  פמיניסטית.
כמו שאני רואה את זה, ואשמח אם יתקנו אותי, הבעיה העיקרית שבה התנועה הפמיניסטית ניסתה להילחם היא הגישה הפטריארכלית שקובעת צורות חשיבה והתנהגות שאמורות לאפיין גברים ונשים. מי שנפגעו מהגישה הזו הן בעיקר נשים כי נקבעה להן מלכתחילה עמדה נחותה ולא שווה. בשנים האחרונות, נראה לי שגם הגברים פתאום מבינים שהם נדפקו מהשיטה אבל הם לא מבינים למה.
אני אסביר: הגישה הפטריאכלית קבעה שנשים צריכות להיות בבית ולטפל בילדים כי הן לא מסוגלות לעשות דברים אחרים בעוד שהגברים החזקים והחכמים יכולים לצאת ללמוד, לעבוד וכו'. הגישה הזו כל כך השתרשה אבל במקביל התחוללו שינויים בעולם ונשארנו תקועים עם צורת חשיבה שגויה. כלומר בעצם הגישה הפטריאכלית פוגעת גם בגברים, בעיקר כיום- גברים שרוצים להיות חלק משמעותי בגידול הילדים, אבל התפיסה המקובלת מונעת זאת מהם.
דרך אגב, זו בדיוק הסיבה שלגברים "אסור" לבכות או להביע רגשות נשיים כביכול.

לגבי בעיות אחרות- השיוויון ממש לא כאן, ואנחנו הנשים לא פחות אשמות. השכר של גברים ונשים עדיין לא שווה לגמרי ואם אתייחס  לנקודה הקודמת שהעליתי- גם ההשקעה במשק הבית וגידול הילדים רחוק מלהיות שיוויוני. האשה עדיין אחראית עיקרית על נקיונות, בישולים, לקיחה לחוגים וכו'.

כשאתה מתייחס למרחב הציבורי והמשפטי- גם כאן יש עדיין בעיות. כמו בתגובה מעלי- נשים שנפגעות מינית (אונס, סחר בגוף וכו') עדיין נתפסות אצל גורמים רבים כאשמות במצב ולכן החקירה שלהן מתחילה מנקודת מוצא מאוד נמוכה. לצורך העניין, אם יגנבו לי את האייפון הסופר חדש שלי, אף אחד לא יאשים אותי בזה שנפנפתי  בו  יותר מידי ולכן  אני אשמה שגנבו לי אותו.

הפמיניזם היום, וזה מאוד עצוב, הלך לאיבוד. נשים וגברים חושבים, כמוך, שהמהפכה הפמינסיטית עשתה מה שעשתה  וזהו. עכשיו הכל בסדר ותקין ולא צריך להמשיך להיאבק ולשנות.
אבל יש עוד כל כך  הרבה לתקן..
לצפיה ב-'גברים נפגעים בעיקר מכך שעדיין מצפים מהם לשלם על הכל'
גברים נפגעים בעיקר מכך שעדיין מצפים מהם לשלם על הכל
23/09/2017 | 15:43
6
41
וזאת למרות שלמרבית הנשים בחברה המערבית יש כסף/עבודה משלהן, בניגוד לעבר, כל העניין של לא להביע רגשות נשיים/רגשות כלל, לא ממש מרגיש חסר. פחות רגשנות עוזרת לגברים להיות יותר לוגיים. בעבר עבודות רבות דרשו כוח פיזי ניכר, אחרי המהפכה התעשייתית זה פחות כך. גברים נוטים להיות גדולים וחזקים יותר באופן טבעי, ונשים הן אלו שיולדות ומניקות, זה גם משהו שהוא טבעי, וזה דברים שלא פשוט לעשות בנוסף לעבודה. כיום בחברה המערבית גם יש ילודה נמוכה, בלא מעט מקרים נמוכה מדי, וזה אחד החסרונות של השינויים. 'הגישה הפטריאכלית' היא בעיקר קיצונית מאשר שגויה, רוב הגברים והנשים נוטים להתנהג באופן טבעי לפי הדברים שאופיינים למגדר שלהם, וככה זה גם אצל מרבית המינים של בעלי החיים, ויונקים בפרט, אבל יש גם מקרים של 'נשים גבריות', 'וגברים נשייים'.

"This is an Omnipresent Trope. It can be assumed to exist in every form of media unless otherwise stated. In most forms of human society, the assumption is that women are the more delicate of the sexes or are more suited for nurturing than the more active roles undertaken by males of the species. Women tend to be physically smaller than men, possess less musculature, and have more estrogen. All of these things, and many others besides, have created the assumption that women are less "hardy" than men".

לצפיה ב-'ילודה נמוכה מידיי?'
ילודה נמוכה מידיי?
31/10/2017 | 21:41
5
14
בעולם עם למעלה מ 7 מליארד בני אדם שהורסים כל חלקה טובה?
the less the marrier
לצפיה ב-'אז מה את מקווה לזומבי אפוקליפס בכיליון עיניים? '
אז מה את מקווה לזומבי אפוקליפס בכיליון עיניים?
31/10/2017 | 22:55
4
25
בכל מקרה כתבתי בפרוש שהבעיה הזאת היא בחברה המערבית, וזה מבחינה מדינית, לא גלובלית.
לצפיה ב-'לא'
לא
31/10/2017 | 23:02
3
9
רק לילודה מבוקרת ...
לצפיה ב-'כן דמוגרפיה מאוזנת זה עדיף, גם 'התפוצצות אוכלוסין' זה בעייתי'
כן דמוגרפיה מאוזנת זה עדיף, גם 'התפוצצות אוכלוסין' זה בעייתי
31/10/2017 | 23:31
2
15
אבל זה לא סוד שהחברה המערבית 'ומתקדמת' קיימת בעיה של ילודה נמוכה מדי, וזה נורא.

"אירופה כפי שהכרנו אותה – שוקעת ונעלמת. היא לא מאמינה בהבאת חיים חדשים לעולם, ביצירת הדור הבא. בעוד ועוד מקומות ביבשת מתרחשות יותר פטירות מלידות. אפשר לקרוא לזה התאבדות דמוגרפית. בגרמניה יש ערים שבהן גני ילדים נסגרים והופכים לבתי אבות, והמקצוע המבוקש ביותר הוא רופאים גריאטריים, אבל אין צעירים שיאיישו את המשרות האלה. תהליכים רבים הובילו לכך: פירוק מוסד המשפחה, החשש מטרור, ההתרחקות מהמסורת, האינדיבידואליזם הקיצוני, הגלובליזציה, הליברליזם."

"ובמובן הזה, יש לנו ארץ נהדרת, חפצת חיים, עם שיעור ילודה אחר לגמרי. יחי ההבדל. מול אירופה המקשישה, אחת הסיסמאות הפופולריות של פוליטיקאים בישראל היא "למען עתיד ילדינו". שר האוצר מקדם במרץ תכנית שעונה לשם "נטו משפחה". והשבוע, בבית האבלים שבו ישבו שבעה על הרב בני אלון ז"ל, חבר הכנסת והשר לשעבר שהלך לעולמו, הסתובב בין המנחמים הריאיון האחרון שנתן  לרבקי גולדפינגר בעיתון "בשבע"".

"אלון נשאל: מה המסר הכי חשוב שהיית רוצה להעביר כיום? זו הייתה תשובתו: "שום דבר לא יותר חשוב מן ההמשכיות המשפחתית. משרשרת הדורות המחברת חוליה לחוליה במימד העמוק, היהודי, ההיסטורי. כל אדם עושה מה שהוא יכול לעשות, אבל זמנו של היחיד תמיד מוגבל, אלא אם כן הוא חי בתודעה שהוא חלק מנצח ישראל. ולא כסיסמה, אלא כחוויה חיה שבה אני זוכר בכל עת שאני בנם של הוריי ושל זקניי, אביהם של ילדיי וסבא של נכדיי"".

לצפיה ב-'אמממ'
אמממ
31/10/2017 | 23:38
1
10
פחות גרמנים לא נשמע לי כמו בעיה חמורה לאנושות
הבעיה היום היא ששיעור ילודה גבוה הולך יחד ( בלי הכללות, סטטיסטית בלבד )עם סוציואקונומי נמוך או קשורה בדת (כל אחת מה 10 שישנן)כך שלא צפוי לניננו עתיד מזהיר
לצפיה ב-'כן בהחלט שלא צפוי לנו עתיד מזהיר, על כך אנחנו מסכימים'
כן בהחלט שלא צפוי לנו עתיד מזהיר, על כך אנחנו מסכימים
31/10/2017 | 23:41
11
וככל הנראה שהחברה החלונית-מערבית הולכת להיעלם, משום שיש בא מנגנון של הרס עצמי.
לצפיה ב-'מחפש אישה לתפקיד של חברת ועדת הדירוג בשחמט'
מחפש אישה לתפקיד של חברת ועדת הדירוג בשחמט
16/08/2017 | 20:58
1
132
התפקיד התנדבותי, וכרגע אין אישה בועדה.

לא הכרחי לדעתי ידע בשחמט אבל מאוד רצוי שיהיה לאישה שמעוניינת בתפקיד ידע בסטטיסטיקה.

יש צורך לבוא לפגישות של פעם בחודש או חודשיים.
לצפיה ב-'שלחתי לך פניה בפרטי'
שלחתי לך פניה בפרטי
13/09/2017 | 13:47
24
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 15:55
28

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'האם אדם שמשפחתו התנצרה כשהיה קטן מחויב גיוס? ואם לא רוצה?'
האם אדם שמשפחתו התנצרה כשהיה קטן מחויב גיוס? ואם לא רוצה?
27/07/2017 | 03:31
2
51
משפחה התנצרה כשהאדם היה צעיר. הוא לא רוצה לשרת בצבא כי הוא מאמין שזה נוגד את דתו. כלומר, הוא מאמין שלפי ישו זה אסור.

אני לא מבקש דעות למה צריך להתגייס או לא צריך להתגייס, השאלה פשוטה.

איך האדם הזה יכול להימנע מגיוס? מה עליו לעשות בשביל לא להתגייס?
לצפיה ב-'השאלה העיקרית כאן היא איך הנושא שלך קשור לפורום פמיניזם?'
השאלה העיקרית כאן היא איך הנושא שלך קשור לפורום פמיניזם?
27/07/2017 | 17:37
45
יש מספיק פורומים בנושא של דת וצבא בתפוז, ולפי האפיפיור מותר לנוצרי לקחת חלק בCrusade.
לצפיה ב-'מה?'
מה?
29/07/2017 | 08:54
55
באמת לא ברור כל כך איך זה קשור לפורום הזה, אשמח אם תוכל להרחיב קצת בנושא.
בכל אופן ממליצה להתייעץ עם ארגון פרופיל חדש.
לצפיה ב-' האם חוסר ענין לציבור הוא הסיבה לסגירת התיק?'
האם חוסר ענין לציבור הוא הסיבה לסגירת התיק?
24/07/2017 | 22:17
16
83

נטען שהתיק נסגר עקב חוסר ענין לציבור.
אני דוקא חשבתי שיותר הגיוני היה לטעון שהתיק נסגר בגלל חוסר ראיות מספיקות,ותהיתי אם התיק היה נסגר במקרה שהרופא היה מודה באשמה בעימות.
לצפיה ב-'כנראה חסו על המתלוננת ולכן לא סגרו מחוסר אשמה'
כנראה חסו על המתלוננת ולכן לא סגרו מחוסר אשמה
25/07/2017 | 03:48
11
48
רופא הוא מקצוע מסוכן כי מטבע הדברים אתה עומד מול נשים מעורטלות לפחות חלקית ונוגע להן בכל מיני מקומות אינטימיים או קרוב לשם, ותמיד קיימת האפשרות שהאשה תרגיש או תחשוב שנגעת במקום או בצורה שלדעתה לא היית צריך לגעת.
כך שתלונות במשטרה על תקיפה מינית הן חלק מסיכוני המקצוע.
מצד אחד צריך להתייחס ברגישות למתלוננות ומצד שני אי אפשר לחקור רופאים כל פעם שמטופלת מרגישה (בצדק מבחינתה) שהיד שלו או העיניים שלו הלכו למקום לא ראוי.
אני לא מקנא בחוקרי משטרה שצריכים ליישב את הסתירה.
לצפיה ב-'לא היתה סיבה לסגור את התיק מחוסר אשמה'
לא היתה סיבה לסגור את התיק מחוסר אשמה
25/07/2017 | 11:48
10
35
כי לא הוכח שהמתלוננת שיקרה.
חוסר ענין לציבור זה לדעתי זלזול במתלוננות עתידיות(כי משתמע מזה שגם אם יש הוכחות זה לא חשוב).
לצפיה ב-'חוסר אשמה לא בהכרח כי המתלוננת שיקרה'
חוסר אשמה לא בהכרח כי המתלוננת שיקרה
25/07/2017 | 12:29
9
46
יכול להיות שסיפרה אמת אבל המעשה שתיארה אינו עבירה פלילית.
יכול להיות שהיא הרגישה משהו, חקרו את הרופא והוא הסביר מה היה, והמשטרה הגיעה למסקנה שהמעשה אינו עבירה.
מסכים שיש בעיה עם איך להציג זאת בפני המתלוננת.
גם "חוסר אשמה" הוא זלזול בתחושות וההתרשמויות שלה לגבי מה שקרה לה.
להגיד שאין ראיות אולי אי אפשר כי הרופא אישר בחקירתו את הסיפור, רק הבהיר את המצב כך שהחוקרים השתכנעו שלא היתה עבירה.
אז נשאר "אין ענין לציבור". בהחלט גם לא טוב, אבל ללכת למשפט שהם מאמינים שיפסידו בו גם לא יעזור למתלוננת.

לצפיה ב-'הרופא לא אישר בחקירתו את הסיפור לפי מה שכתוב בלינק'
הרופא לא אישר בחקירתו את הסיפור לפי מה שכתוב בלינק
25/07/2017 | 18:29
8
35
כך שחוסר ראיות מספיקות בהחלט נימוק אפשרי.

ציטוט:"הוא אמר שאני מדמיינת ומתלוננת נגדו כי הוא לא נתן לי 'גימלים'."
לצפיה ב-'השאלה מה אמר בחקירתו במשטרה ולא מה אמר לה'
השאלה מה אמר בחקירתו במשטרה ולא מה אמר לה
27/07/2017 | 03:04
8
לצפיה ב-'הציטוט הרלבנטי היה בחדר מול חוקרת כך שקשה לי להאמין'
הציטוט הרלבנטי היה בחדר מול חוקרת כך שקשה לי להאמין
27/07/2017 | 11:14
6
23
שהוא אמר דברים הפוכים בחקירתו במשטרה.
אני מאמין למתלוננת,ולא חושב שאין ענין לציבור.

הנימוק היחיד הרלבנטי שאני רואה לסגירת התיק הוא הטענה שלמרות שמאמינים לה עדיין אין ראיות מספיקות כי בשביל להרשיע אדם לא מספיק בטחון של 90 אחוז שהוא אשם.
לצפיה ב-'לא הפוכים אלא מובהרים'
לא הפוכים אלא מובהרים
30/07/2017 | 03:47
5
93
הרי לא מוכחש שהוא נגע במתלוננת לפחות סמוך לחזה. כנראה בחקירתו הוא הסביר מה בדיוק קרה.
יכול להיות שהסביר זאת גם למתלוננת והיא בוחרת לא למסור לתקשורת את מה שלא נוח לה למסור.
זכותך להחזיק בכל דעה אבל לא אתה קובע. השאלה מה אתה רוצה. האם אתה רוצה לנסות להבין את החלטת המשטרה והפרקליטות או שאתה רוצה להגיד מה אתה חושב. נראה שלא מעניין אותך להבין אלא רק לחזור על דעתך, המבוססת על כתבה בעיתון שמצטטת את המתלוננת.
לצפיה ב-'אני בוחר להאמין למתלוננת'
אני בוחר להאמין למתלוננת
30/07/2017 | 04:38
4
17
ולפי דבריה הוא למעשה האשים אותה שהיא משקרת(גם אם נקבל את ההנחה שלך שהמתלוננת מסרה מידע חלקי לתקשורת).
מדבריה:הוא אמר שהיא מדמיינת ומתלוננת נגדו כי הוא לא נתן לה 'גימלים'

זה לחלוטין לא תואם את הספקולציות שלך שיכול להיות שסיפרה אמת אבל המעשה לא מהווה עבירה כי במצב כזה הייתי מצפה מהרופא לתגובה אחרת ,ולא לתגובה שמזלזלת בתחושות של המתלוננת.

אם הרופא חושב שהיא נפגעה אבל הוא לא ביצע עבירה פלילית מן הראוי שיגיד את זה ולא שיאשים אותה בתלונת שווא.
לצפיה ב-'כולם מאמינים למתלוננת'
כולם מאמינים למתלוננת
30/07/2017 | 05:09
3
100
הבעיה שמה שהמתלוננת חושבת שקרה הוא לא בהכרח עבירה.
אתה לא יודע כל מה שהרופא אמר. לא למתלוננת ובוודאי לא לחוקרים.
אתה יודע רק חלק ממה שנאמר דרך הפרשנות של המתלוננת. פרשנות שהיא בוודאי חושבת שהיא נכונה אבל זו עדיין רק פרשנות שלה.
לדעתך אתה בלי ידע והבנה יכול על סמך כתבה בעיתון לקבל החלטה יותר מושכלת מחוקרי משטרה ומשפטנים בעלי ניסיון שיש להם כל המידע?
לדעתך אתה יכול לקבל החלטה בלי לשמוע את עדות הרופא עצמו מפיו?
זו נראית לך דרך נכונה ומקצועית לקבל החלטות בענין כזה?

לצפיה ב-'אני לא יודע כל מה שהרופא אמר למתלוננת אבל'
אני לא יודע כל מה שהרופא אמר למתלוננת אבל
30/07/2017 | 06:47
2
22
אני יודע שהוא אמר לה שהיא מדמיינת ומתלוננת בגלל גימלים(כאשר יוצאים מנקודת.הנחה שמאמינים לה) .

לא נראה לי שנכון לקבל החלטה בלי לשמוע את עדות הרופא עצמו אבל בהנחה שהרופא אישר בחקירתו את הסיפור אני לא רואה איך לא מדובר בעבירה פלילית.

לפי עדות המתלוננת הוא הכחיש לא רק בעימות ביניהם אלא גם שאמא שלה הלכה להתעמת עם הרופא.

בקיצור ממה שקראתי לא סביר שהרופא אישר בחקירתו את הסיפור.
לצפיה ב-'באיזה הקשר הוא אמר לה את זה?'
באיזה הקשר הוא אמר לה את זה?
30/07/2017 | 07:08
1
17
אתה יודע מה בדיוק היא אמרה לו שהוא הגיב כך?
מה היא ענתה להאשמה שהיא מדמיינת ומה הוא אמר הלאה?
יש לך תמליל החקירה?
איזה סיפור בדיוק הרופא אישר בחקירה? מה בדיוק הוא אמר?
איזו טענה בדיוק הוא הכחיש ואיזו אישר?
אם לא נכון לקבל החלטה בלי לשמוע את הרופא עצמו, למה אתה מקבל החלטה?

לצפיה ב-'אין לי תמליל של החקירה'
אין לי תמליל של החקירה
30/07/2017 | 11:33
9
אבל לא קיבלתי החלטה.
קבעתי רק שהרופא אשם בהנחה שהוא אישר את הסיפור(אפשרות שלא נראית לי סבירה) ואתה העלית.באחת ההודעות שלך.

ציטוט:"להגיד שאין ראיות אולי אי אפשר כי הרופא אישר בחקירתו את הסיפור"

ברור לי שהסיפור של המתלוננת היה סיפור של תקיפה מינית אחרת לא היו טורחים בכלל לחקור את הרופא.

לצפיה ב-'צריך להבין משהו בנוגע לפרקליטות'
צריך להבין משהו בנוגע לפרקליטות
29/07/2017 | 09:12
3
45
הפרקליטות סוגרת תיקים אם הסיכוי להרשעה אינו גבוה.
הסיכוי להרשעה בדרך כלל במקרים של תקיפות מיניות אינו גבוה, לצערנו, בגלל שהמערכת פועלת בדרכים מאוד מיושנות שגורסות כי המתלוננת צריכה להוכיח את אשמתו של התוקף (למה? באילו עוד עבירות זה קורה? אם מישהו נתן לי אגרוף ברחוב אני צריכה להביא למשטרה צילומים? לא, זו העבודה שלהם לחקור)
על כן 87% (!!!!!!!!) מהתיקים נסגרים. רובם בטענת חוסר עניין לציבור או חוסר ראיות.
לצפיה ב-'כאשר מדובר בעבירה שאין לה עדים יש בעיה למצוא ראיות'
כאשר מדובר בעבירה שאין לה עדים יש בעיה למצוא ראיות
29/07/2017 | 10:58
25
זה נכון לא רק בעבירות מין(ואם מישהו ידחוף אותי ויפיל אותי ויגרום לי חבלה כאשר הוא יטען שנפלתי והוא לא נגע בי ומוסכם ששנינו היינו במקום ולא היו עדים אני לא רואה איך אני אוכל להוכיח שנדחפתי).

גם בדוגמה שלך שמישהו יתן לך אגרוף בפרצוף אני לא רואה איך צילומים שמוכיחים שקיבלת מכה בפרצוף מוכיחים שהאדם עליו את מתלוננת הוא זה שנתן את המכה.

בדוגמה הרלבנטית של רופא שליטף למטופלת את החזה הייתי חוקר עוד מטופלות של אותו רופא ,וכמובן אם יש עוד נשים שמעידות על דברים דומים יש לדעתי הצדקה להגיש כתב אישום אבל אם מדובר רק במילה שלה מול מילה שלו אני לא רואה בסיס להרשיע את הרופא.

מערכת הצדק אומרת שלפעמים צריך לזכות אנשים שאשמים כי אי אפשר למצוא הוכחות וזה נכון לא רק בעבירות מין(אחרת זה יגדיל את כמות תלונות השווא כי אנשים ידעו שתלונת שווא יכולה להביא בסבירות גבוהה להרשעה).
לצפיה ב-'לדעתך צריך לנהל תיק שרוב הסיכויים להפסיד בו?'
לדעתך צריך לנהל תיק שרוב הסיכויים להפסיד בו?
30/07/2017 | 04:05
1
23
האם לניהול משפט אין גם מחיר נפשי עבור הנפגעת?
מה המחיר הנפשי כאשר בית המשפט יזכה את התוקף?
לצפיה ב-'אם המתלוננת לא הייתה צריכה "להוכיח את חפותה"'
אם המתלוננת לא הייתה צריכה "להוכיח את חפותה"
17/08/2017 | 09:23
22
לאורך כל התהליך, המחיר הנפשי שהיא הייתה צריכה לשלם היה קָטֵן.
כששואלים נפגעות שהתלוננו במשטרה/הלכו לבית החולים אחרי התקיפה הן מתארות את יחס הרשויות אליהן כטראומטי ולעתים טראומטי לא פחות מהתקיפה.
המשטרה על פי נוהל שואלת "אולי דמיינת? אולי את שלחת לו רמזים?"
אז מצד אחד, כן. התלונה גובה מחיר מהמתלוננות והיא כנראה תגבה מחיר גם אם השוטרים, הפרקליטות והשופטים לא היו מתנהגים בצורה מחפירה.
מצד שני, על פי הלמ"ס 98% לא מתלוננות כי מה הטעם.
אז אם אנחנו רוצים לחיות במדינה שבה אונס זה בפועל חוקי כי אין שום אכיפה על העבירה הזו, כך אנחנו מגיעים לשם.

לצפיה ב-'חוק ההפללה'
חוק ההפללה
21/07/2017 | 16:53
38
87
לדעתי זה חוק פשיסטי.
אבל עזבו את זה, מרגע שהחוק יחוקק, ארגוני נשים יתחילו לפרסם מספרי טלפונים של זונות כביכול, כדי ללכוד ! גברים מסכנים שאין להם זוגיות.
המשטרה גם תאהב מאוד להתעסק עם זה כי זה כסף קל, מזמינים גברים לזיון, ואז קונסים אותם באלפי שקלים, זה גם טוב אחר כך לסטטיסטקות.
עם החוק הזה אפשר יהיה להפיל מאות אם לא אלפי גברים כל יום !
והרי זו המטרה האמיתית של אגרוני הנשים.
ואני לא מדבר על העולם התחתון שיתלבש על זה ויח לסחוט את אותם גברים אומללים.
בושה.

לצפיה ב-'לא סביר שמאות גברים יעמדו לדין מדי יום'
לא סביר שמאות גברים יעמדו לדין מדי יום
21/07/2017 | 23:35
7
63
קודם כל גברים שאין להם זוגיות יכולים לחיות גם בלי מין(ויש כאלו שעושים את זה).
דבר שני גם בלי צריכת זנות גבר שמוכן לשלם יכול בפועל להשיג מין,ומודעה בנוסח צעירה ויפה מחפשת תומך נדיב או גבר מחפש לתמוך באישה יהיו חוקיות לחלוטין גם עם חוק ההפללה.

המודעה לא מדברת על עסקה מפורשת והגבר שתומך לא צריך להציע עסקה מפורשת ויכול להתחיל בזה שיציע סכום כסף ללא תנאים,והסיכון שלו הוא שלא יקבל כלום בתמורה לסכום הכסף אבל זה לדעתי סיכון לא גדול יחסית לדעתי כי רוב הנשים שיפרסמו או יענו למודעה כזאת עקרונית מעוניינות בתמיכה קבועה ולא בתמיכה חד פעמית,ומוכנות ליחסי מין עם הגבר.

חוק ההפללה יכול להיות רלבנטי רק למקרים שיש עסקה מפורשת וזה שלא תהיה עסקה מפורשת לדעתי טוב לנשים כדי שגברים לא יחשבו שבגלל שהם שילמו מותר להם לעשות באישה הרלבנטית מה שהם רוצים(כאשר מה שהם רוצים לא מדבר רק על מין שעקרונית האישה מסכימה לו אלא גם על הצורה בה יתקיימו יחסי המין).

לצפיה ב-'לדעתי לא קראת את ההצעות חוק (אלו כרגע הצעות שיהפכו לחוק אחד)'
לדעתי לא קראת את ההצעות חוק (אלו כרגע הצעות שיהפכו לחוק אחד)
22/07/2017 | 00:04
6
79
כל פגישה שמוצע בה בין היתר הרפייה (כולל אפילו מסאג'ים) יהיה בלתי חוקי כאשר העונשים הם קנסות כבדים.
כמו שאני מכיר את המשטרה, היא ממש תאהב את זה, זה פשוט יהיה כסף קל, מפרסמים טלפונים עם הצעות מין, ובדירה במקםו בחורה, יחכו שוטרים שיקנסו את אותם גברים.
המשטרה תרוויח פעמיים, פעם אחת כסף, ופעם שנייה שיפור סטטיסטיקות של "פעינוחים".
דבר שני שיקרה זה שכנופיות יתחילו לפעול באותה צורה, פרסום טלפונים של נשים שמחפשות תמיכה, הגבר מגיע לדירה ואז סוחטים ממנו כסף שהאיום הוא בפנייה למשטרה.
זה לא הוגן שאדם בגיר מזמין אדם בגיר אליו לביתו, והאדם שהוזמן הוא זה שמבצע את העבירה.
יום שחור לזכויות האדם, ולחופש העיסוק כאשר חוק כזה יכנס לספר החוקים של מדינת ישראל.

מה יעשו כל אותם גברים מכוערים נורמטיבים ? ביד ?
דנים אותם לחיים ללא מין.
ואגב מי שכן ימשיך להגיע לאותן נערות ליווי אלו עבריינים שממילא מצפצפים על החוק.
לצפיה ב-'לא רואה שום דרך מעשית למנוע מגברים מכוערים להשיג בפועל'
לא רואה שום דרך מעשית למנוע מגברים מכוערים להשיג בפועל
22/07/2017 | 06:18
43
מין תמורת תשלום.
אם אסור לפרסם אז לא יפרסמו את זה אבל בכל מקרה גבר יכול להתחיל לתמוך כספית באישה בלי עסקה שמחייבת אותה למשהו מיני, ואם הוא רואה שהאישה לא נענית להצעותיו המיניות להפסיק לתמוך בה.

אפשר לאסור מסאג'ים תמורת תשלום אבל אי אפשר לאסור מסאג'ים ואי אפשר לאסור תשלום.

הגבר יכול להתחיל בתשלום שלא מחייב את האישה לכלום(כשהוא אומר במפורש שהיא לא חייבת לו משהו בתמורה לתשלום), ואחר כך לשאול את האישה אם היא מסכימה לתת לו מסאג' כשהוא לא מציע כסף בתמורה למסאג' אבל האישה מבינה שהיא למעשה כבר קיבלה את הכסף, ואם היא רוצה עוד להגיד כן מגדיל את סיכוייה למרות שאין לה שום הבטחה מפורשת.
לצפיה ב-'אתה מנסה לטעון שגבר שהולך לזונה הוא נורמטיבי? אני לא חושב כך'
אתה מנסה לטעון שגבר שהולך לזונה הוא נורמטיבי? אני לא חושב כך
25/07/2017 | 20:10
4
27
ללכת לזונה זה מעשה נואש ומפוקפק. אני לא מודאג מכך שלקוחות זנות יעשו ביד מאשר לצרוך שרותי זנות, אבל אני כן מודאג בכך שיותר איסורים על זנות יכולים להביא לעלייה במקרי האונס.
לצפיה ב-'אני חושב שגבר שהולך לזונה הוא נורמטיבי'
אני חושב שגבר שהולך לזונה הוא נורמטיבי
26/07/2017 | 07:46
3
29
ממה שקראתי חלק גדול מהלקוחות הם נשואים,וגם אם רוב הגברים לא הולכים לזונה אז עדיין לא מדובר בהתנהגות שנתפסת כלא ראויה בעיני רוב גדול של החברה.

לגבי הטענה שאיסור על צריכת זנות יוביל לעליה במקרי האונס אני לא מסכים.
לדעתי סוג האנשים שכביכול יאנוס במקום ללכת לזונה הוא אותו סוג של אנשים שגם היום אונס(את הזונה) כך שזה אונס אחד במקום אונס אחר,ולפחות על אונס של לא זונה יש יותר סיכוי שיגיע לכלא.
לצפיה ב-'אם היינו חיים במדינה שיש בא זנות ממוסדת, אז אולי היה בסיס'
אם היינו חיים במדינה שיש בא זנות ממוסדת, אז אולי היה בסיס
26/07/2017 | 15:05
2
26
לטענה שלך, אבל זה לא ככה בישראל. מרבית הזנות בישראל היא לא חוקית וקשורה לעולם התחתון, ולכן להיות חלק מהדבר הזה זה לא דבר נורמטיבי בישראל. סרסורות אינה חוקית בישראל, רק זנות עצמאית היא חוקית בישראל, ורוב הזנות בישראל היא לא עצמאית, עד כמה שידוע לי, ועל כן גם לא חוקית. איפה קראת שרוב לקוחות הזנות הם גברים נשואים? ובמקרים כאלה מדובר בגברים שהם לא רק צרכנים של שרותי זנות, אלא גם בגברים בוגדים, בנשים שלהם. נראה שאתה מאמין שרוב צריכת הזנות מגיע ממקום של חמדנות ולא ממקום של מחסור אמיתי, ולכן המסקנות שלנו בנושא הן שונות. לגבר שלא יכול להשיג מין בחינם, במיוחד במקרים של גברים לא אטרקטיבים, כפי שmgtow ציין, נשארות האופציות של להשיג מין תמורת תשלום או להשיג מין בכוח, ברגע ששוללים מהם את היכולת של להשיג מין תמורת תשלום, כמה אופציות נשארות להם? הנה גם לינק למאמר טוב בנושא של זנות ממוסדת.

לצפיה ב-'קודם כל קיימת אופציה לחיות בלי מין ולא מתים מזה'
קודם כל קיימת אופציה לחיות בלי מין ולא מתים מזה
26/07/2017 | 20:13
17
ודבר שני גם בלי זנות גבר לא אטרקטיבי יכול לשלם ולהשיג מין בלי שקיימת עסקה של מין תמורת כסף.

ברגע שגבר משלם יש נשים שבשבילן הוא נעשה אטרקטיבי,והן ירצו שזה לא יהיה חד פעמי כך שהן יענו בהמשך להצעות מיניות שלו גם בלי שיש הסכם שאומר שהן חייבות לעשות את זה.

זה לא נחשב לזנות אחרת גם כל אישה שמתחתנת עם גבר עשיר בגלל שהוא עשיר היתה נחשבת לזונה.

לצפיה ב-'לגבי זה שגברים נשואים צורכים זנות אז קראתי עדויות של זונות'
לגבי זה שגברים נשואים צורכים זנות אז קראתי עדויות של זונות
26/07/2017 | 20:28
29
חוץ מזה גם אם רוב הזנות היא לא חוקית יש הרבה אנשים שאין להם שום ביקורת על גברים שצורכים זנות.

יש הרבה דברים לא חוקים שהם נורמטיבים.
לא חוקי לעבור באור אדום כהולך רגל אבל עובדה שהרבה הולכי רגל עוברים באור אדום.
במקרה של צריכת זנות כרגע לא מדובר אפילו על משהו שהוא לא חוקי גם אם הזנות עצמה קשורה לעולם התחתון.
לצפיה ב-'איזה מסכנים האנסים'
איזה מסכנים האנסים
23/07/2017 | 10:47
28
63
לבי איתם.
לצפיה ב-'אין לך מושג בכלל כמה את מפחיתה מחומרת העברה הזאת'
אין לך מושג בכלל כמה את מפחיתה מחומרת העברה הזאת
23/07/2017 | 21:20
27
60
עם המשפט שכתבת......
דבר שני גאיה את שובוניסטית, לא פחות מזה. 
את בעצם טוענת שאישה אינה ראשית לעשות עם גופה כרצונה.
ודבר נוסף, כשאת מזמינה סבל הביתה, את בעצם מזמינה אותו כדי להשתמש בגוף שלו, מבחינתך הוא לא יותר מגוף, את יודעת שאת פוגעת בבריאות שלו בוודאות !!!! (סבלים גומרים את הקריירה שלהם בגיל 55 עם פריצות דיסק רבות).
את גם יודעת שהוא לא בחר במקצוע הזה מתוך בחירה חופשית, ואת יודעת שהוא מרוויח מעט מאוד, והרוב הולך לבוס שלו.
ועדיין את משתמשת בהם.
מבחינתי סבלים הם זונות ממין זכר.
לצפיה ב-'החוק פוגע באנסים והוא לדעתי חוק טוב'
החוק פוגע באנסים והוא לדעתי חוק טוב
24/07/2017 | 00:18
25
42
אלו שלא מתכוונים לכפות על האישה שום דבר בכוח ורוצים לשכב עם אישה ימשיכו לדעתי להשיג את מה שהם רוצים בדרך חוקית(החוק לא אוסר על גבר לתמוך כספית באישה ללא תמורה מובטחת ,ואני מאמין שלפחות חלק מאלו שלא מבטיחות תמורה כן יסכימו בפועל לשכב עם הגבר).

מי שיכול להיפגע מחוק שאוסר צריכת זנות הם אותם גברים אנסים(לפי החוק הקיים) שחושבים שהעובדה ששילמו נותנת להם זכות לעשות באישה מה שהם רוצים.

גם לפי החוק הקיים אסור ללקוח לאנוס זונה(והסכמה עקרונית של האישה ליחסי מין לא אומרת שאסור לה להתחרט ולא אומרת הסכמה שהגבר יכפה עליה בכוח את הדרך בה הוא רוצה לקיים יחסי מין) אבל אני משער שבדרך כלל זונות לא מגישות תלונה על אונס,ולאישה שלא מוגדרת כזונה קל יותר להתלונן.
לצפיה ב-'אוי נו באמת אתה בכלל לא קראת את הצעת החוק'
אוי נו באמת אתה בכלל לא קראת את הצעת החוק
24/07/2017 | 00:22
24
30
לא מדובר על אונס אלא  על סקס בתשלום.
אתה מנסה לדבר על ההיגיון, ולא על החוק שהונח  על השולחן.
לצפיה ב-'צריכת זנות זה סקס בתשלום'
צריכת זנות זה סקס בתשלום
24/07/2017 | 00:34
23
42
אני מאמין שבפועל החוק שמתיר סקס בתשלום מביא גם לאונס של מי שמציעה את זה בלא מעט מקרים כאשר כמעט לעולם זונה לא מתלוננת על אונס.
חוק שאוסר סקס בתשלום ימנע מצב שאישה שוכבת ביום אחד עם 20 גברים שונים תמורת תשלום בהנחה שיאכפו אותו.
הוא לא ימנע מאישה לצאת עם גבר שמשלם לה בלי שיש עסקה שקושרת בין התשלום לסקס(ובהרבה מקרים אותה אישה תסכים לסקס כי תרצה שהגבר ימשיך לשלם גם אם הגבר לא אמר במפורש שימשיך לשלם רק אם יהיה סקס)..
לצפיה ב-'לדעתי שכחתם שכסף זה כח.'
לדעתי שכחתם שכסף זה כח.
24/07/2017 | 07:21
22
53
ומי שמאמין במיתוס הזונה הסטודנטית לרפואה שרק עוסקת בזנות בכדי לסיים את הלימודים ועדיין מאמין שנשים בוחרות בזנות בצורה חופשית ויכולות להכנס ולצאת ממנה מתי שבא להן, ומתעלם מכך שגיל הכניסה הממוצע לזנות הוא 14 (!!!!!!!!), גיל התמותה הממוצע של זונות הוא 45 ושבין שבעים לתשעים אחוז מהזונות עברו תקיפה מינית בילדות, מוזמן להכנס לעדויות של זונות ולראות מה הן אומרות בנושא https://www.haaretz.co.il/blogs/veredlee/1.2794246
לצפיה ב-'לא שכחתי שכסף הוא כוח'
לא שכחתי שכסף הוא כוח
24/07/2017 | 11:28
31
והדוגמאות המתוארות בלינק הן בחלקן דוגמאות של אונס גם לפי החוק הקיים.

חוק שאוסר צריכת זנות לא ישנה את העובדה שכסף הוא כוח אבל לפחות יגביל את הכוח.
גבר שמשלם יוכל מעשית להשיג מין בזכות כספו בלי שיש עסקה שמחייבת אותה אבל לפחות יסתכן יותר בהעמדה לדין אם יחליט לאנוס(ואני מעריך שהסיכוי שיעמידו לדין גבר על אונס של זונה היום הוא אפסי ולא בגלל שזונות לא נאנסות).
לצפיה ב-'הנתונים שלך מוטים ומעצבנים'
הנתונים שלך מוטים ומעצבנים
24/07/2017 | 12:40
6
61
יש פגיעה מינית בקטינים, אבל הגיל הממוצע לכניסה לזנות הוא לא 14 (!!!!!!!!!!) אלא יותר קרוב ל19, ולפי חלק מהמחקרים ל-20.
המחקרים שאת מתבססת עליהם, שמראים שגיל הכניסה לזנות הוא 14 נערכו על זונות קטינות או מתבגרות, ולא על כלל הזונות.
זה כמו ללכת לבית ספר יסודי ולבחון את חתך הגילאים, ולקבוע שהגיל הממוצע באוכלוסיה הוא 9.

תופעת הזנות מספיק מזוויעה גם בלי לחרטט אותה.

**"מחקר על 82 מתבגרות מצא, כי הגיל הממוצע הוא 14.1, ובערך 89% מהמדגם (של הקטינות, להזכירך GM) נכנסו לזנות לפני גיל 16. במחקר על 50 נשים שהגיעו לכלא עקב זנות נמצא, כי הגיל הממוצע הוא 18. מחקר נוסף על נשים שישבו בכלא מצא כי הגיל הממוצע הוא 20.9. במחקר בלונדון במהלך שנות ה-90 נמצא, כי הגיל הממוצע הוא 19.2. דלה  מצאה, כי הגיל הממוצע לכניסת נשים לזנות הוא 19.4. "
(מתוך מופקרות/ענת גור)
**במחקר של מליסה פארלי, שמצוטט גם באתר של מכון תודעה (לא החלק הזה כמובן...) שנערך על 854 זונות מ-9 מדינות שונות מובא כי הגיל הממוצע לכניסה לזנות הוא 19 (עמ' 40 להלן http://www.prostitutionresearch.com/pdf/Prostituti...
לצפיה ב-'ברוכה השבה...'
ברוכה השבה...
24/07/2017 | 13:57
2
32
לצפיה ב-'גיחה חד פעמית בהחלט'
גיחה חד פעמית בהחלט
26/07/2017 | 16:08
1
55
אבל אני עם הפה הגדול שלי לא יכולה לשתוק...

כיף לראות שאת עוד כאן
לצפיה ב-'חמודה'
חמודה
26/07/2017 | 18:05
80
גם אני שמחתי לראותך
לצפיה ב-'אכן נכון ואגב חציון לדעתי מענין יותר מממוצע'
אכן נכון ואגב חציון לדעתי מענין יותר מממוצע
27/07/2017 | 10:16
21
כי ממוצע מושפע מערכים קיצונים.

חוץ מזה הגיל הממוצע(או החציון) לכניסה לזנות לדעתי גבוה מהגיל הממוצע(או החציון) לכניסה לזנות של הזונות הקיימות כי נשים שעדיין לא זונות לא נספרות בחישוב,וסביר שגיל הכניסה שלהן לזנות יגדיל את הממוצע..

החישוב הנכון הוא לעקוב אחרי מדגם גדול של נשים עד מותן ולבדוק עבור כל אחת שנכנסה לזנות באיזה גיל זה קרה.
כמובן שמעקב כזה מסובך לביצוע.
לצפיה ב-'אני מתייחסת לנתונים מישראל'
אני מתייחסת לנתונים מישראל
29/07/2017 | 09:13
1
8
לצפיה ב-'לא, את לא'
לא, את לא
11/08/2017 | 17:06
28
את חוזרת כמו תוכי על תעמולה שמפורסמת כתוצאות מחקרים, למרות שאין לה שום ביסוס אמיתי במציאות.
אלו הנתונים האמיתיים לגבי מצב הזונות בישראל:
"גיל הכניסה לזנות: כ-%9 מן הנשים הבגירות בסקר דיווחו כי החלו לעסוק בזנות לפני גיל 18 .קרוב לשליש %32 החלו בגיל 24-18% ,45 נוספים החלו שירותי זנות בגיל שבין 39-25 . עוד קבוצה של %13 מהנשים נכנסו לזנות לאחר גיל 40 . התפלגות זו מבוססת רק על מדגם הבגירות בזנות. אם מוסיפים אליו גם את הקטינות, שיעור הנשים שנכנסו לזנות לפני גיל 18 ,נאמד בכ-%19."
(מתוך הסקר הלאומי על תופעת הזנות בישראל אפריל 2016)
http://www.molsa.gov.il/CommunityInfo/ResearchAndE...
וזה בטח לא "גיל הכניסה הממוצע לזנות הוא 14 (!!!!!!!!)" כמו שטרחת לסלף.

אם יש לך נתון מחקרי אחר שסותר את הקביעה הזו, אשמח לקרוא אותו.
לצפיה ב-'סבל ממש בוחר להיות סבל....'
סבל ממש בוחר להיות סבל....
24/07/2017 | 21:48
13
39
וכשאת מזמינה אותו הביתה את יודעת !!!! שאת רואה אותו רק בתור גוף !
לא ככה ?
ואת גם יודעת שאת פוגעת לו בחולויות של הגב !
הרי את יודעת את זה.

זנות זו זנות, מה זה משנה אם מוכרים את הגוף לסקס תמורת כסף או מוכרים את הגוף להרמת משקלים תמורת כסף  ? 

אני אגיד לך מה ההבדל, הראשון פוגע בנשים, והשני פוגע בגברים, פחות מעניין.
לצפיה ב-'אני מתנצלת על הבוטות, אבל זה טיעון ממש מטופש'
אני מתנצלת על הבוטות, אבל זה טיעון ממש מטופש
29/07/2017 | 09:16
12
45
מעתיקה מאתר מכון תודעה
באילו עוד מקצועות ישנה חדירה כזו לפרטיותנו, לגופנו? חדירה ממשית, שאינה תאורטית? ב"מקצוע" הזנות, הגוף עצמו הוא שמנוצל, ולא כוח העבודה שמייצר האדם שבבעלותו הגוף.
למקצועות אחרים אין השלכות כה קשות על הבריאות הנפשית והפיזית של העוסקים בהם. כאשר אשה או גבר כלואים זוהי לא עבודה, אלא עבדות.
אם זוהי עבודה כמו כל עבודה אחרת, מדוע האשה או הגבר ברוב המקרים לא יכולים להפסיק לעסוק בכך בכל עת שירצו?
אם זוהי עבודה כמו כל עבודה אחרת, מדוע הזנות נחשבת כמשפילה? מדוע "זונה" היא קללה?
מדוע אף אחד מאתנו לא היה רוצה שקרובה שלו תהיה זונה, ומדוע אף אחת ואף אחד שעומדות לרשותם אפשרויות נוספות לא היו בוחרים בכך?
התפיסה של זנות כמקצוע לכל דבר מגבה את התייחסותנו אל ההתעללויות שהזונה חווה כ"סיכון מקצועי". תפיסה זו מחלחלת עד למערכת המשפטית שבתוכה מקלים בחומרת העבירות – אלימות, מרמה, התעללות, גזל – כשאלה נעשות כלפי זונה. האם חומרת ההתעללות שהיא מנת חלקם של הנמצאים בזנות איננה שוות ערך לזאת שנשפטת במקריהם של בני אדם אחרים?
היחס הלגיטימי לשימוש בזונות גורם לזילות ביחס לכלל הנשים בחברה: למה אי אפשר לקנות כל אישה?
לצפיה ב-'תנסי בבקשה בבקשה רגע לא להיות על אוטומט'
תנסי בבקשה בבקשה רגע לא להיות על אוטומט
29/07/2017 | 09:38
9
43
ותביני... שהנזקים הגופניים של להיות סבל הם הרבה, אבל הרבה ! יותר קשים והרסניים, הם גם למעשה וודאיים! עד גיל 50 ניתן לראות בצילומי CT פשוטים שעמוד השדרה שלהם פשוט מפוצץ בפריצות דיסקים.
כל אותם "קשישים" אומללים בני 60- 65 שאת רואה אותם ברחוב הולכים עם גב מכופף, לכי תשאלי אותם במה הם עבדו....
ואני לא מדבר על צעירים בני 21 משוחררי צבא שעושים קצת MOVING, אלא על גברים בני 40 אומללים שסוחבים משקלים כבדים מבתים של אנשים כדי שיהיה להם לחם בבית, כשהם יודעים וגם את יודעת שזה מרסק להם את החוליות בעמוד השדרה !
פגיעה נפשית ? תגידי לי בבקשה.. כשאת מזמינה הביתה סבל, מה את מזמינה ? את מזמינה גוף ! וכאשר הסבל מגיע אלייך הביתה, הוא יודע שהוא רק גוף, לא יותר מזה, ובגלל שהוא זכר ולכן הוא חזק, את משתמשת בו.
את גם יודעת שאותם סבלים מקבלים גרושים, גם אם הם עובדים לבד, ובטח ובטח כשמישהו מעסיק אותם.
אז מה בכל זאת ההבדל, שזונה היא אישה, וסבל הוא גבר, על אישה פשוט נוטים לרחם יותר במיוחד אם היא צעירה ויפה, ועל גבר פחות, במיוחד אם הוא מכוער ושעיר, וזה מסיבות אבולוציוניות וחברתיות שאני לא אכנס אליהם עכשיו.
אני יודע שהפוסט שלי נשמע טרולי כאילו שאני מנסה ליצור איזו פרובוקציה חלילה, אבל ממש לא, תחשבי לרגע על הנקודות שכתבתי לפני שאת מגיבה שוב על אוטומט.שבת שלום.
לצפיה ב-'חחחחחחחח'
חחחחחחחח
29/07/2017 | 10:02
51
וואה וואה 3 חפירות על הודעה אחת ....חחחחחחחחחחחחחח.
לצפיה ב-'אני לא רואה שום הגיון לגבר לבחור בעבודה להיות סבל אם זה המצב'
אני לא רואה שום הגיון לגבר לבחור בעבודה להיות סבל אם זה המצב
29/07/2017 | 11:16
4
32
יש הרבה גברים שלא מסוגלים פיזית להיות סבלים ועובדים בעבודות אחרות.
לחילופין אני מעריך שאפשר למנוע את הנזקים על ידי אימון מתאים כך שהפגיעות שסבלים סובלים מהן קשורות לעובדה שהם לא שומרים על עצמם על ידי אימונים מתאימים.

הנה הודעה שמצאתי בנושא בחיפוש בגוגל:בתגובות ללינק הבא:

"אני מתאמן מידי יום כשעתיים בחדר כושר ועובד על הגב פעמיים בשבוע לפחות!
אימוני כתפיים, אימוני רגליים... כל השרירים הגדולים ושרירי הליבה חייבים להיות בשיא הכושר בשביל לשאת משקלים כבדים ולא להיפגע. בן אדם שלא יכול לעשות מתח 10 פעמים עם משקל הגוף שלו לא יכול לשאת תרמיל של 20 קילו על הגב במשך שעות ארוכות בלי להיפגע אחר כך, לא יכול וזהו!!
גם אז, יש אנשים שבחיים לא יוכלו לקחת על הגב תרמיל כבד, כי ככה הם וזו הגנטיקה שלהם."

לצפיה ב-'לא רואה שום הגיון לאישה לבחור בעבודה להיות זונה אם זה המצב'
לא רואה שום הגיון לאישה לבחור בעבודה להיות זונה אם זה המצב
29/07/2017 | 18:11
3
45
גם היא יכולה לעשות אימונים להרחבת הנרתיק.
זה הכל שטיפת מוח אחת גדולה.
זה כמו למשל שאומרים שעדיף למשל להידקר ע"י סכין מטבח עם להב חדה של 20 ס"מ מאשר להיאנס. נו באמת ?
עזבו לרגע שברור שמבחינה פיזית להידקר ע"י סכין יותר מסוכן, אבל מצחיק שחושבים שלהיחדר ע"י להב ממתכת חדה פחות פוגע *נפשית* מלהיחדר ע"י איבר מין.
אונס למשל זו סה"כ עוד סוג של אלימות, בחברה מלאה באלימות.
הלוואי שרשויות המדינה בישראל היו באמת נותנות עדיפות גם לסוגים אחרים של אלימות כמו שהן מתייחסות למקרים של הטרדות מיניות ואונס.
כל שני וחמישי אם תקראו בעמודים לפני אחרונים בעיתונים באיזו כתבה בפונט של 10 על עוד איזו עוד גופת גבר במצב ריקבון שהתגלתה באיזו דירה.
מאות גברים נרצחים (ע"י גברים) כל שנה, מאות גברים מתאבדים כל שנה כשהם נמצאים בתהליכי גירושים, עשרות גברים הרוגים במקומות עבודה כל שנה.
אם הנתונים האלו היו מתייחסים לנשים, הייתה קמה קול זעקה גדולה.
אבל לגברים אין ארגוני גברים שיגנו עליהם.
אני מאמין שלרב הפימניסטיות הרדיקליות בפורום הזה, אין ילדים בנים, כי אחרת אני לא מבין איך הן פוגעות בהם ככה.
אגב גם שולמית אלוני שהייתה בצעירותה פימניסטית ראדיקלית..... אך התרכחה כאשר שני הבנים שלה הגיעו לפרקן, ופתאום הפסיקה להתעסק בפימניזם.. מעניין.
לצפיה ב-'ההשוואות שלך לא לענין'
ההשוואות שלך לא לענין
29/07/2017 | 18:56
32
לא חושב שהפורום עסוק בהשוואה אם עדיף להידקר בסכין עם להב חדה או להיאנס.

חוץ מזה
מה שרלבנטי פה זה לא ההשוואה בין להב ואיבר מין אלא המיקום של הפגיעה.
אפשר לאנוס גם בלי איבר מין על ידי החדרת חפצים.

הטענה שלך כאילו הרשויות נותנות עדיפות למקרים של הטרדות מיניות ואונס לא נראית נכונה ובהרבה מקרים של תלונה התיק נסגר מנימוקים כגון חוסר ענין לציבור.

נכון שגברים נרצחים בעיקר על ידי גברים אבל זה לא רלבנטי לפורום הזה.
לצפיה ב-'הפגיעה בנושא הזה קשורה בעיקר להשפלה, וכמובן שנושא של כבוד'
הפגיעה בנושא הזה קשורה בעיקר להשפלה, וכמובן שנושא של כבוד
30/07/2017 | 21:38
1
22
נתפס באופן שונה על ידי אנשים שונים, מה שנתפס כהשפלה נוראית על ידי אדם אחד, נתפס כדבר לא כל כך נורא על ידי אדם אחר, ואדם שגם ככה אין הרבה כבוד או/ו עקביות בנושא, אין לו הרבה מה לאבד בנושא. לדוגמה יש נשים שגם ככה שוכבות עם הרבה גברים, ויש נשים שגם ככה עם גברים בעיקר בשביל כסף שלהם וכו. בעיקרון זה לא נכון להכליל שכל מי שנאנסה אז חייה נהרסו, אבל יש נשים שנאנסו וחייהם נהרסו מכתוצאה מכך. לכן המטפורה לסכין, היא עניין של כל מקרה לגופו. כמובן שיש גם מקרים של נשים שנאנסו כי הם חששו שהאנס יפגע בהן בצורה אלימה, בין אם זה עם סכין ובין אם זה בלי סכין, אם זה היה אותו דבר מבחינתן, אז לא היה להן מה להפסיד, וסביר להניח שמאמצי ההתנגדות שלהן היו יותר גבוהים. לגבי אימונים להרחבת הנרתיק, בעיקרון זה לא משהו שאף אישה צריכה, חוץ מאישה שיש לה וגיניסמוס. אבל אמוני כושר רגילים זה משהו שבהחלט יכול לעזור לנשים שעובדות בתעשיית המין, כפי שאפשר לראות על פי עדויות של נשים שעובדות בפורנו.

לצפיה ב-'הפגיעה לא קשורה בעיקר בהשפלה כי אין'
הפגיעה לא קשורה בעיקר בהשפלה כי אין
30/07/2017 | 23:38
27
שלט על אישה שנאנסה שאומר שהיא נאנסה כך שזה לא שכולם יודעים את זה.

לגבי העובדה שיש נשים שנאנסו כי חששו שהאנס יפגע בהן בצורה אלימה אז לדעתי החשש בדרך כלל אינו מפגיעה אלימה במקום אונס אלא מפגיעה אלימה בנוסף לאונס(והן חשבו שבין 2 האופציות של לא להתנגד ולהיאנס ולהתנגד להידקר ולהאנס עדיפה הראשונה).

חוץ מזה יכול להיות שנשים שלא התנגדו לא העריכו נכון את גודל הנזק שאונס יגרום להן.

בין שני נזקים משמעותים שלא עברתי שאחד מהם הוא אונס אני לא מתיימר לדעת איזה אירוע יגרום לי יותר נזק(ועל אחת כמה וכמה אין לי היומרנות לדעת לגבי אישה אחרת מה יגרום לה יותר נזק שזה דבר שגם היא בדרך כלל יכולה רק להעריך ולא לדעת בבטחון).
לצפיה ב-'להשוות את המוביליות החברתית של זונה לזו של סבל זה מגוחך'
להשוות את המוביליות החברתית של זונה לזו של סבל זה מגוחך
31/07/2017 | 10:26
1
118
הבעיה היא לא הנזקים הפיזיים של העיסוק בזנות (זו גם בעיה, אבל אינה מרכזית), אלא הקושי לצאת ממעגל הזנות (שאינו זהה לקושי ליציאה מ"מעגל הסבלות").
יש לי המון חברים סבלים, הם מחליפים עבודות כמו גרביים. אין זה כך בזנות.
הנזקים הנפשיים שמובילים הרבה מהזנות לסמים ובסופו של דבר למותן גם כן אינו זהה לזנות.
סבלות אינה אונס, יש להבדיל. 
למה משול הטיעון שלך? לחבורה של אמוראים שיושבים יום אחד ושואלים זה את זה מה הבעיה בעצם באונס? מה, זה ביתוק הבתולין? אומר האחד, לא, אמרו לי הנשים שזה לא העניין. אז מה, זה הכאבים הפיזיים? לא, הן אמרו שזה לא זה. 
וכו' וכו'. 
לצפיה ב-'איך'
איך
31/07/2017 | 14:03
29
"ברור שמבחינה פיזית להידקר ע"י סכין יותר מסוכן, אבל מצחיק שחושבים שלהיחדר ע"י להב ממתכת חדה פחות פוגע *נפשית* מלהיחדר ע"י איבר מין.
אונס למשל זו סה"כ עוד סוג של אלימות."

מצחיק? מה מצחיק פה?
איך את מאפשרת התבטאויות מנוולות כאלו בפורום שלך?
השוואות מופרכות של סכין לכאב נפשי של שורדות אלימות מינית?
זילות מושג האונס, אני הייתי מתביישת במקומך.
"אונס זה סה"כ עוד סוג של אלימות"? נחסם פעם אחת, כבדי את עצמך ותחסמי שוב את המשתמש הזה.
לצפיה ב-'זו דמגוגיה'
זו דמגוגיה
31/10/2017 | 21:50
4
זנות וסבלות שונות אלפי שנות אור!
גם מהנדסת זה ניצול  אם כך, אתה מעסיק אותה רק בשביל לנצל את המח שלה
המח זה חלק מהגוף אותו אתה מנצל .
נכון נשמע דפוק? אז כנל הסבל
20
ותביני... שהנזקים הגופניים של להיות סבל הם הרבה, אבל הרבה ! יותר קשים והרסניים, הם גם למעשה וודאיים! עד גיל 50 ניתן לראות בצילומי CT פשוטים שעמוד השדרה שלהם פשוט מפוצץ בפריצות דיסקים.
כל אותם "קשישים" אומללים בני 60- 65 שאת רואה אותם ברחוב הולכים עם גב מכופף, לכי תשאלי אותם במה הם עבדו....
ואני לא מדבר על צעירים בני 21 משוחררי צבא שעושים קצת MOVING, אלא על גברים בני 40 אומללים שסוחבים משקלים כבדים מבתים של אנשים כדי שיהיה להם לחם בבית, כשהם יודעים וגם את יודעת שזה מרסק להם את החוליות בעמוד השדרה !
פגיעה נפשית ? תגידי לי בבקשה.. כשאת מזמינה הביתה סבל, מה את מזמינה ? את מזמינה גוף ! וכאשר הסבל מגיע אלייך הביתה, הוא יודע שהוא רק גוף, לא יותר מזה, ובגלל שהוא זכר ולכן הוא חזק, את משתמשת בו.
את גם יודעת שאותם סבלים מקבלים גרושים, גם אם הם עובדים לבד, ובטח ובטח כשמישהו מעסיק אותם.
אז מה בכל זאת ההבדל, שזונה היא אישה, וסבל הוא גבר, על אישה פשוט נוטים לרחם יותר במיוחד אם היא צעירה ויפה, ועל גבר פחות, במיוחד אם הוא מכוער ושעיר, וזה מסיבות אבולוציוניות וחברתיות שאני לא אכנס אליהם עכשיו.
אני יודע שהפוסט שלי נשמע טרולי כאילו שאני מנסה ליצור איזו פרובוקציה חלילה, אבל ממש לא, תחשבי לרגע על הנקודות שכתבתי לפני שאת מגיבה שוב על אוטומט.שבת שלום.
10
כל אותם "קשישים" אומללים בני 60- 65 שאת רואה אותם ברחוב הולכים עם גב מכופף, לכי תשאלי אותם במה הם עבדו....
אני יודע שהפוסט שלי נשמע טרולי כאילו שאני מנסה ליצור איזו פרובוקציה חלילה, אבל ממש לא, תחשבי לרגע על הנקודות שכתבתי לפני שאת מגיבה שוב על אוטומט.
שבת שלום.
לצפיה ב-'לא, זונה ממין זכר נקרא ג'יגולו, אם העבודה של הסבל קשה/מסוכנת'
לא, זונה ממין זכר נקרא ג'יגולו, אם העבודה של הסבל קשה/מסוכנת
25/07/2017 | 20:28
52
יותר מעבודה בזנות, אני מאמין שכל מקרה לגופו, וזה תלוי בתנאי עבודה הספציפיים של כל סבל או/ו זונה.
לצפיה ב-'זאת לא בעיה להתחמק מהחוק הזה'
זאת לא בעיה להתחמק מהחוק הזה
25/07/2017 | 03:13
48
פשוט לא הולכים לזונה.

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

לשכת יועצי מס בישראל
לשכת יועצי מס בישראל
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה