לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1455014,550 עוקבים אודות עסקים

פורום פמיניזם

הגעתן לפורום פמיניזם
זה מקום לדון בהבדלים החברתיים בין קבוצות ושאר נושאים שנראים לכן רלוונטים לפורום זה, עם דגש על המאבק לשיוויון נשים. 
בפורום זה תדרשו לכבד את בני ובנות השיח וגם את שאר הקבוצות בחברה.
המנעו מהכללות כמו: "נשים טובות בניקיון", "לגברים יש נטייה מולדת למלחמתיות", "מוסלמים מדכאים הומוסקסואלים" וכו'. 
בנוסף המנעו מאמירות פוגעניות ואישיות כלפי בני ובנות השיח בפורום. 
אני מבקשת שכל אמירה ששואפת להיות אמפירית בנוגע לקבוצה תהיה מעוגנת במקור אמין, אחרת, אתן מוזמנות לרשום שזו דעתכן ואפשר לדבר על זה מנקודת המוצא הזו.
אני מבקשת באופן כללי לשמור על נימה מכבדת כלפי חברות וחברי הפורום וגם אלו שלא נמצאים בפורום, שחורים, לבנים, טבעונים, מוסלמים, נשים, גברים, חתולים וכו'. 
עוד שני דברים: 
בפורום זה לא מתבצעת האשמת הקורבן. אנחנו לא שואלים מדוע נפגעת לבשה מה שלבשה, התנהגה איך שהתנהגה, עלתה איתו הביתה, הסתובבה בשעה הזו וכו'. היא זו שפגעו בה, היא לא עומדת לדין, הפוגע כן. 
בנוסף, בפורום זה מכבדים את הגדרתם האישית של כולם. אם אדם מבקש שיפנו אליו בלשון אישה ולא בלשון גבר, אם אדם מבקש שיפנו אליו בשם כזה ולא אחר, אם אדם מבקש שלא יפנו אליו בשם מסוים, אנחנו מכבדות את הבקשה תמיד.
הודעות שלא תנהגנה לפי שני הכללים האלו תמחקנה מיידית וללא אזהרה מוקדמת. 
מטרת פורום זה היא למידה, ואין למידה תחת מגננה, אז השתדלו לצמצם ריבים למינימום. 
"ואהבת לרעך כמוך"
תודה. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פמיניזם

הגעתן לפורום פמיניזם
זה מקום לדון בהבדלים החברתיים בין קבוצות ושאר נושאים שנראים לכן רלוונטים לפורום זה, עם דגש על המאבק לשיוויון נשים. 
בפורום זה תדרשו לכבד את בני ובנות השיח וגם את שאר הקבוצות בחברה.
המנעו מהכללות כמו: "נשים טובות בניקיון", "לגברים יש נטייה מולדת למלחמתיות", "מוסלמים מדכאים הומוסקסואלים" וכו'. 
בנוסף המנעו מאמירות פוגעניות ואישיות כלפי בני ובנות השיח בפורום. 
אני מבקשת שכל אמירה ששואפת להיות אמפירית בנוגע לקבוצה תהיה מעוגנת במקור אמין, אחרת, אתן מוזמנות לרשום שזו דעתכן ואפשר לדבר על זה מנקודת המוצא הזו.
אני מבקשת באופן כללי לשמור על נימה מכבדת כלפי חברות וחברי הפורום וגם אלו שלא נמצאים בפורום, שחורים, לבנים, טבעונים, מוסלמים, נשים, גברים, חתולים וכו'. 
עוד שני דברים: 
בפורום זה לא מתבצעת האשמת הקורבן. אנחנו לא שואלים מדוע נפגעת לבשה מה שלבשה, התנהגה איך שהתנהגה, עלתה איתו הביתה, הסתובבה בשעה הזו וכו'. היא זו שפגעו בה, היא לא עומדת לדין, הפוגע כן. 
בנוסף, בפורום זה מכבדים את הגדרתם האישית של כולם. אם אדם מבקש שיפנו אליו בלשון אישה ולא בלשון גבר, אם אדם מבקש שיפנו אליו בשם כזה ולא אחר, אם אדם מבקש שלא יפנו אליו בשם מסוים, אנחנו מכבדות את הבקשה תמיד.
הודעות שלא תנהגנה לפי שני הכללים האלו תמחקנה מיידית וללא אזהרה מוקדמת. 
מטרת פורום זה היא למידה, ואין למידה תחת מגננה, אז השתדלו לצמצם ריבים למינימום. 
"ואהבת לרעך כמוך"
תודה. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כתיבה בפורום כפופה לתקנון הפורום וכן לתקנון תפוז.
תקנון הפורום:
המשך >>

לצפיה ב-'מהי משמעות החיים? מילותיו האחרונות של מלך מספקות לנו חומר למ'
מהי משמעות החיים? מילותיו האחרונות של מלך מספקות לנו חומר למ
07/08/2019 | 06:30
8
https://he.kingdomsalvation.org/testimonies/whats-...

יום אחד נתקלתי במקרה בסיפור היסטורי כשגלשתי באמצעות הטלפון – הסיפור הותיר בי רושם עמוק, ולכן רציתי לשתף בו אחרים. הנה הסיפור: אלכסנדר הגדול היה אחד המצביאים המצליחים ביותר בהיסטוריה. כששב ממסעות כיבושיו הוא חלה מאוד, ובשכבו על ערש דווי, הוא הביע באזני הגנרלים שלו את שלוש משאלותיו האחרונות. ראשית, הוא ביקש שרופאיו יישאו את ארונו בחזרה; משאלה שנייה היתה שהדרך המובילה לבית הקברות תרוצף בזהב, כסף ואבנים יקרות – ומשאלתו השלישית היתה ששתי ידיו יישארו מחוץ לארון הקבורה. אלכסנדר הסביר שבכך הוא מבקש להעביר שלושה מסרים לאנשים החיים. ראשית, לא חשוב עד כמה מוכשר הרופא, הוא אינו יכול להציל חיי אדם ואינו יכול לקבוע חיים ומוות. שנית, לא כדאי לבזבז את כל החיים במרדף אחר העושר – זהו בזבוז של זמן יקר; ואחרונה – כל אחד מאיתנו בא אל העולם בידיים ריקות, ואנו נעזוב אותו בידיים ריקות. איננו יכולים לקחת איתנו אף לא דבר אחד.
לצפיה ב-'דרמה מוסיקלית 'סיפורה של סייאושן''
דרמה מוסיקלית 'סיפורה של סייאושן'
04/07/2019 | 08:18
11
https://he.kingdomsalvation.org/videos/love-never-...
אמונה תקווה אהבה | דרמה מוסיקלית 'סיפורה של סייאושן'

סייאושן הייתה משיחית טהורה וטובת לב שתמיד התייחסה לחבריה ביושר, אך אלו, כשהדברים נטו לטובתם, הפכו לאויביה. לאחר שחוותה טרגדיה כזאת, סייאושן נאלצה לנטוש את לבה הכנה ואת עקרונותיה משכבר. היא החלה לבגוד במצפונה הטוב ובנפשה הטובה, ושקעה בביצת עולם הרשע. כאשר היא איבדה את אצילותה ועלתה על דרך השחיתות המוסרית, היא נרמסה על ידי העולם ונמלאה צלקות ופצעים. היא הגיעה למבוי סתום, וברגע של ייאוש כאשר ויתרה כבר על כל תקווה, קריאתו הכנה של האל הכול יכול סוף כל סוף עוררה את לבה ונפשה של סייאושן...

הברק ממזרח, כנסיית האל הכול יכול נוסדה בעקבות הופעתו ועבודתו של האל הכול יכול, הביאה השנייה של ישוע אדוננו, המשיח של אחרית הימים. החברים בכנסייה הם אלה המקבלים את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, והנכבשים וניצלים באמצעות דבריו. האל הכול יכול ייסד את הכנסייה לבדו והוא שמנהיג אותה כרועה. היא במפורש לא נוסדה על ידי אדם. המשיח הוא האמת, הדרך והחיים. צאנו של אלוהים שומעות בקולו של אלוהים. כל עוד תקראו את דברי האל הכול יכול, תבינו שאלוהים אכן הופיע.
לצפיה ב-' 'טוב להאמין באלוהים''
'טוב להאמין באלוהים'
29/06/2019 | 07:19
20
https://he.kingdomsalvation.org/videos/its-good-to...
דינג רוילין ובעלה פתחו וניהלו עסק בזיעת אפיים ובעבודה קשה כדי להרוויח מספיק כדי לחיות חיים טובים, אך בשל הניצול וההתעללות מצד הממשל הקומוניסטי בסין, הם נותרו עם חובות גדולים, ולא הייתה להם ברירה אלא לנסוע לחו""ל כדי לעבוד. כדי להרוויח יותר כסף, דינג רוילין מתחילה לעבוד בשתי עבודות. העול הכבד של עבודתה ואדישותם של הסובבים אותה גורמים לה להבין את הכאב וחוסר האונים הכרוכים בעבודה למען הכסף. בעוד היא שרויה בכאב ובלבול, היא פוגשת את לין ז'יסין, חברתה לספסל הלימודים מהתיכון. השתיים משוחחות, ודינג רוילין רואה שלין ז'יסין החלה להבין דברים רבים הודות לאמונתה באלוהים. כשאלוהים לצדה, היא חשה שלווה ואושר רוחניים וחיה במצב נינוח ונעים, שמעורר אצל דינג רוילין רצון להאמין באלוהים כמוה. זמן קצר לאחר מכן, כדי להרוויח כסף רב יותר, דינג רוילין ובעלה רוכשים מסעדה, אך דינג רוילין לוקה במחלה קשה עקב עייפות שהצטברה אצלה לאורך זמן, וקיים סיכון שהיא תלקה בשיתוק. ייסורי המחלה מעוררים בדינג רוילין הרהורים על החיים. לשם מה על בני האדם לחיות? האם כדאי להקריב את החיים למען עושר ותהילה? האם הכסף יכול לסייע לאנשים להיחלץ מריקנות ואומללות? האם בכוחו להציל אנשים מן המוות? הודות לשיתופי דבר האל מפי אחיותיה, דינג רוילין רוכשת את היכולת לראות בבירור את התשובות לשאלות האלה על החיים, לומדת אודות הדבר שחשוב ביותר לחתור אליו בחיים ולבסוף זוכה בשחרור רוחני. בזכות ההכוונה שבדבר האל, דינג רוילין מוצאת לבסוף אושר בחיים...
לצפיה ב-' בגידה רגשית:איך היא התגברה על הפיתוי לנהל רומן (חלק 2)'
בגידה רגשית:איך היא התגברה על הפיתוי לנהל רומן (חלק 2)
05/06/2019 | 06:23
19
לצפיה ב-' סטנדרטים נכונים בבחירת בן בת זוג מביאים לנו נישואים מאושרים'
סטנדרטים נכונים בבחירת בן בת זוג מביאים לנו נישואים מאושרים
23/05/2019 | 23:56
24
https://he.light-of-truth.org/awaiting-the-other-h...

נולדתי למשפחה מאושרת. כאשר הייתי צעירה, דודתי לקחה אותי איתה לבית הכנסת. בכל פעם שראיתי אנשים נישאים בבית הכנסת, מחייכים חיוך מתוק ומאושר, חלמתי שאלוהים יעניק לי נישואים טובים ומאושרים כאשר אהיה גדולה.
לצפיה ב-'מה דעתכן על הבקורת והלעג למטפחת/כובע/כיסוי ראש'
מה דעתכן על הבקורת והלעג למטפחת/כובע/כיסוי ראש
21/05/2019 | 18:20
8
50

שחבשה לינור אברג'יל על הראש באירוע הידוע ? 
לצפיה ב-'ביקורת דווקא יש על היסטורית הטרוליזם שלך ושל דומיך פה'
ביקורת דווקא יש על היסטורית הטרוליזם שלך ושל דומיך פה
27/05/2019 | 16:39
7
128
כולל המזרוב שקורא לעצמו  "survivor man"
הלא הוא אלכס,
מוכר כשדון כעור ואלים לו נעשה ביוש שהסגיר את כיעורו בתמונתו האומללה שפירסם, ואכל כף בעד שורת ההתנכלויות האלימות והזדוניות שלו כלפי נשים שלא מתנהלות כמי שהן "פמיניזם שפוי" לקביעתו, החלטתו, או ניסיונו לנהל אותן ולקבוע להן "זכאות" לשהות פה.
הניח רגלו כאן בראש ובראשונה לשם התבכיינות [ותו לא.] ובו זמנית התבכיין [..ותו לא] על עצם העובדה ששהותו פה אינה מתקבלת כנועדה להתבכיינות.
השתלחות חסרת רסן, האשמת נשים בדעתן השונה משלו וכנותן:"קיציוניות, אלימות, שונאות זכרים" וכד'..
את התקרבנותו על גבן והתנשאותו הבריונית-אלימה-מיזוגנית ניתן למצוא כאן בשפע על דפי הסטורית הפורום.

התחכמויות בשקל, פרובוקציות ומניפולציות.
לשימחתנו המיקרוב התייאש ועזב כשלא יכל להתמודד עם גילויי השנאה לפרץ האלימות שייצא ממנו. כמעט מיותר לציין את הגועל בשיא חוצפתו טוען לשנאה כלפיו בה בעת שהשפיל כאן נשים, התיר את דמן ושימוש ציני בפְּגִיעוּתָן, הכפיש, השתלח, והתפרע כאחרון העבריינים, אז מן הסתם.
-טרוליזם וזדוניות זחוחה-

קישור לתגובה: הזכר הגדול והחזק מראה לנו טרול בהתגלמותו עם פליאה לעובדה שמתייחסים אליו כטרול מאחר שלא נח מהאשמות חסרות מעוף מכל כיוון ובהתקפות והתעמרויות מאוסות לעבר נשים בשל היותן נשים. שימו לב: המציק רוצה לצייר את מי שדורש בפניו להניח כאילו הואשם בהטרדה מינית מצד פמיניסטיות "רעות", כאשר בקשתה של האישה בפירוש היא להניח לה מהאשמותיו נגדה ב:הכפשות והשמת מילים מדומיינת שקבע על דעת עצמו שהלבישה לו -שעה שהתייחסה לקביעתו השרירותית כניסיון הטרלה מובהק.

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/68/175753506...
/%D7%A4%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%96%D7%9D
לצפיה ב-'לפחות שלטה פה מנהלת ביד רמה'
לפחות שלטה פה מנהלת ביד רמה
27/05/2019 | 22:02
4
89
עם דברי טעם מדויקים וטיעונים מרשימים שידעו בדיוק איך להעמיד את הסורר במקומו
לצפיה ב-'לא טענתי אחרת, אין ביננו ויכוח על זה'
לא טענתי אחרת, אין ביננו ויכוח על זה
27/05/2019 | 22:30
3
112
ניתן לצפות בביזיון שואף להציק גם למנהלת והיא מצוינת בתכונתה להדוף את הפרובוקציות. אלא מה? לצרוח לה באוזן "אם הייתי אישה ולא גבר, את לא היית תוקפת אותי" = תכסיס זיכרי טיפוסי.
[גם אישה יכולה שלא להסכים עם אישה ו"להתקיף"]
ללא ספק ניהול מצוין שהפציץ כל גחמה טרולית מטומטמת.
אלופה או מה?

לצפיה ב-''
30/05/2019 | 19:49
2
115
בהחלט רואים שהיוזר הנ"ל מחפש בכוח עימותים ויודע להשיג אותם עם קצת הרבה טריקים רטוריים מתחכמים.
מגיע הנה מראש כדי לכנות משתתפות "קיצוניות שונאות גברים גזעניות ואלימות"?
אז אל לו להתפלא שיזכה לכינויים בחזרה, אחרים או בסגנון הזה.
לצפיה ב-'ללא ספק-'
ללא ספק-
30/05/2019 | 23:25
90
וללא סימן השאלה-
מגיע הנה מראש כדי לכנות משתתפות "קיצוניות שונאות גברים גזעניות ואלימות"  {בלי ה- ?}

ניתן לראות זאת מהשנייה שהגיח לקטר [ותו לא*] בפורום.
לצפיה ב-'ועוד משהו'
ועוד משהו
30/05/2019 | 23:42
86
שכחת להוסיף לרשימה:
קיצוניות
אלימות
שונאות גברים

ו..חשוכות.
"אם את הפנים של הפמיניזם הרדיקלי אוי ואבוי לנו", "אני בעד פמיניזם שפוי"
עוד קללן משוקץ שקובע לנו פמיניזם שפוי מהו, משמיץ, מתלהם. ומה שלא תרצי.
מה הלאה?
"אלה לא קביעות, אלא עובדות"- סבבה, גם העובדות שאתה טרול, מעורר פרובוקציות, חצוף ויהיר- הן עובדות מוגמרות.

לצפיה ב-'ואם הוא הפנים של הטרוליזם השוביניסטי אוי ואבוי לנו'
ואם הוא הפנים של הטרוליזם השוביניסטי אוי ואבוי לנו
01/07/2019 | 20:03
1
35
ניכר שה״בנאדם״ טרול, והגיע הנה במטרה להשמיץ ולהציק לגולשים וגולשות כאחד.
״אם אתן הפנים של הפמיניזם הרדילקי אוי ואבוי לנו״.
אוי ואבוי שהדבר הזה יקבע לנו שזה אוי ואבוי.
הרי מי שמופיע כאן ומקלל נשים מהרגע שנכנס וקודם כל המלל שלו מסתכם ב-נשים שונאות גברים נשים רעות נשים אלימות ופסיכיות, וחושב שבמרחב כזה זה יתקבל ויעבור לו חלק ויזכה ליחס אוהד -  טרול נקודה.

למה לתת לו במה? זבל מקומו בפח.
לצפיה ב-'אין בכך לתת'
אין בכך לתת
01/07/2019 | 22:56
32
אין בכך לתת לתת במה, החשיפה מדברת כנגד הצטברות ההטרלות כאן בשנים האחרונות וזאת הסיבה שפמיניסטיות ופמיניסטים חדלו מלפקוד את המרחב הזה, בשל ההטרלות המבחילות של אחד הטרולים הכי זוועתיים שידע הפורום. חשוב לתת לזה הדהוד, ואולי היעלמותו שלו ושל דומיו תלויה היא ברמת הדופק של הפורום, כלומר טרולים פוקדים מרחבים בהם יש פעילות והיעלמותם תאפשר להחיות את הפורום וליצור כמות חדשה של משתתפים.

צדקת בדברייך: שימי לב כיצד וזה מצוי בין שלב זה או אחר של כל פסקה בתגובותיו, הוא מכנה נשים שלא מסכימות עם דעתו - "פסיכיות". 4/4 מהזמן שלו בפורום בוזבז רק לקללות והקנטות ורק עסק ב"אכלו לי שתו לי" לאחר שקילל נשים ללא בושה והדביק להן שמות מגעילים במקום להעלות לדיון סוגיות פמיניסטיות ולקדם את השיח הפמיניסטי כפי שנורא התחשק לו לצרוח שזו מטרתו.

זה מה נקרא טרול, זעקותיו שנענות נותנות לו דלק יותר לשחק לקוראים וביחוד לקוראות בראש. הוא נהנה מכל תגובה וזה מדליק אותו להמשיך כי הוא חושב שזה נורא מרגיז מישהו.

לצפיה ב-'אהלן'
אהלן
08/05/2019 | 18:04
3
70
האם מישהו כאן מכיר את נועה לביא?

מוזר שאישה שמתחברת לכאן בזהות מלאה- מאיימת [פחחח] בתביעות לשון הרע על נשים שדעתן שונה משלה.
לדעתי טרולית זה בדיוק מה שהיא, ומאחר שמציגה עצמה בשמה המלא צריך להזהיר אותה לפני תלונה נגדה.

לצפיה ב-'לא ראיתי לאחרונה הודעות של נועה לביא בפורום כך שלא ברור לי'
לא ראיתי לאחרונה הודעות של נועה לביא בפורום כך שלא ברור לי
09/05/2019 | 22:05
1
35
לאלו איומים בתביעות לשון הרע את מתכוונת,ועל איזה רקע.
לצפיה ב-'זה לא מה שאתה ראית'
זה לא מה שאתה ראית
10/05/2019 | 23:42
45
זו עובדה.
רמת גיחוך כזו של איומי סרק מחורטטים בזמן שהחצופה דורכת פה בזהותה המלאה זה פשוט אבסורד. בפעם הבאה צריך לפחות להזהיר אותה
לצפיה ב-'זה לא מה שאתה ראית'
זה לא מה שאתה ראית
10/05/2019 | 23:40
26
זו עובדה.
רמת גיחוך כזו של איומי סרק מחורטטים בזמן שהחצופה דורכת פה בזהותה המלאה זה פשוט אבסורד. בפעם הבאה צריך לפחות להזהיר אותה.

לצפיה ב-' בגידה רגשית:איך היא התגברה על הפיתוי לנהל רומן (חלק 1)'
בגידה רגשית:איך היא התגברה על הפיתוי לנהל רומן (חלק 1)
10/05/2019 | 22:21
21
לצפיה ב-'מיזוגניה ושטנה בטלגראם'
מיזוגניה ושטנה בטלגראם
11/04/2019 | 01:39
1
57
אזהרה טריגר
-
-
-
-
-
אני מזועזעת!
כל הגוף שלי רועד מי זה הפסיכופת הזה שמפרסם סרטון כזה מיזוגני?
ואיך לעזאזל מאפשרים לו???
בכיתי שראיתי את הסרטון, זוועה.

לצפיה ב-'רק לודא שאני לא חסומה'
רק לודא שאני לא חסומה
11/04/2019 | 09:41
25
לצפיה ב-'.'
.
14/03/2019 | 22:54
1
14
לצפיה ב-'בדק אם הוא נחסם'
בדק אם הוא נחסם
27/05/2019 | 14:15
16
לצפיה ב-'תוך כדי שיפור היחסים הבין-אישיים שלי, למדתי להתנהג כראוי (I)'
תוך כדי שיפור היחסים הבין-אישיים שלי, למדתי להתנהג כראוי (I)
12/03/2019 | 18:30
34
לצפיה ב-'מה דעתכם על המקרה של אישה בת 64 ששכרה מתנקשים מהקוזה נוסטרה?'
מה דעתכם על המקרה של אישה בת 64 ששכרה מתנקשים מהקוזה נוסטרה?
10/03/2019 | 21:05
32
"אישה בת 64 מאיטליה מואשמת ששכרה מתנקשים מהמאפיה הסיציליאנית כדי לרצוח את המאהב לשעבר שלה שגנב ממנה תכשיטים. לפי הגרדיאן, ארבעת הרוצחים, כולם מסיציליה, מימשו את בקשתה כשיצקו בטון על הגבר, בן 41 מאלבניה, בעודו בחיים."

https://news.walla.co.il/item/3223507
לצפיה ב-'ספר על זנות הרחוב'
ספר על זנות הרחוב
07/03/2019 | 15:31
42
היי, שמי ליאת.עבדתי בתעשיית המין זמן ממושך ולפני כעשור יצאתי משם לחופשי.כתבתי ספר על התקופה ואני מחפשת תומכים למימון הוצאתו לאור.להלן הקישור להדסארט שפתחתי:https://headstart.co.il/project/47334 תודה רבה לכולם!!
לצפיה ב-' מה חושבים ברק גנץ ואבוקסיס על החיילות'
מה חושבים ברק גנץ ואבוקסיס על החיילות
02/03/2019 | 18:45
8
66
לצפיה ב-'למי תצביע?'
למי תצביע?
05/03/2019 | 00:03
7
41
הסרטון אגב, כפי שאתה מבין מאיכותו,
אינו רלוונטי לפמיניזם...
אבל אני מבין מדוע מנסים לקחת אותו לשם...

לצפיה ב-'גנץ מצטייר כבריון השכונתי כמו במקרה הכפר הירוק'
גנץ מצטייר כבריון השכונתי כמו במקרה הכפר הירוק
05/03/2019 | 12:50
5
37
ככל שחופרים יותר, יש עוד ועוד עדויות ליחס המשפיל שלו לנשים.

כנ"ל יאיר לפיד כשאמר "יש לנו מעט נשים, והן לא ממושמעות"
לצפיה ב-'טוב לא במקרה היועצים של גנץ ולפיד אומרים להם לדבר כמה שפחות'
טוב לא במקרה היועצים של גנץ ולפיד אומרים להם לדבר כמה שפחות
10/03/2019 | 21:37
4
20
לצפיה ב-'עכשיו גם התגלה שהוא פסיכוטי שמטופל בתרופות פסיכיאטריות'
עכשיו גם התגלה שהוא פסיכוטי שמטופל בתרופות פסיכיאטריות
30/03/2019 | 16:27
3
14

בראיון בערוץ 13 שלשום גנץ התנדנד הרבה שזה ידוע כתופעת לוואי של כדורים פסיאיטריים.

אגב, כהוכחה למה שכתבת, יש עכשיו "משבר בקמפיין כחול לבן: הראיונות של גנץ אתמול גרמו נזק גדול"
לצפיה ב-'זה לא מפתיע, מדובר כאן באדם אשר מדבר רק בסיסמאות וקלישאות'
זה לא מפתיע, מדובר כאן באדם אשר מדבר רק בסיסמאות וקלישאות
09/04/2019 | 20:42
2
17
 ולא יכול לעשות צעד בלי היועצים שלו, אם הוא אומר משהו בלי היועצים זה מוריד קולות לכחול לבן.
לצפיה ב-' והיום ציטוט של שמנץ. '
והיום ציטוט של שמנץ.
09/04/2019 | 21:08
1
17

בראיון לגלי צה"ל, הגיב יו"ר 'כחול לבן' לאפשרות שהנשיא לא יטיל עליו את הרכבת הממשלה: "אף אחד לא ימנע מאיתנו להקים את הממשלה - לא הציבור ולא הפוליטיקאים"
לצפיה ב-'זה מה שקורה כאשר גנץ צריך לענות על שאלה שהיא יחסית מורכבת'
זה מה שקורה כאשר גנץ צריך לענות על שאלה שהיא יחסית מורכבת
09/04/2019 | 21:24
11
במקום להגיד דברים חסרי תוכן או קלישאות, וזה אחד המועמדים המובילים לראשות הממשלה?
לצפיה ב-'הסרטון מביא ומציג יחס מזלזל לנשים שהיה בצה"ל '
הסרטון מביא ומציג יחס מזלזל לנשים שהיה בצה"ל
07/03/2019 | 17:51
33

בשנות  1970   ..1980.. 

אין לי מושג מה קורה עם זה בצה"ל של היום .
לצפיה ב-' יבול מעבודה במסעדה'
יבול מעבודה במסעדה
20/02/2019 | 15:01
85
לצפיה ב-'מה דעתכם על הפרשה שבא שופטת מונתה בתמורה לשוחד מיני?'
מה דעתכם על הפרשה שבא שופטת מונתה בתמורה לשוחד מיני?
19/01/2019 | 20:42
2
43
"החשוד המרכזי במעצר בית, השופטת ועורכת הדין נחקרו פעם נוספת, מתמחה מסרה עדות - והמערכת המשפטית עדיין סוערת. שלושה ימים לאחר שחלק מפרטי "הפרשה המשפטית" פורסמו והפכו לפרשת "מין תמורת מינויים" עדיין רב הנסתר על הגלוי."

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5449128,0...
לצפיה ב-'אין לי מושג. בינתיים מדובר בחשדות בלבד.'
אין לי מושג. בינתיים מדובר בחשדות בלבד.
29/01/2019 | 11:33
35
כרגע זה סיפור נחמד בשביל מכור עיתון או להציץ בכתבה בYNET
לא יותר מזה.

בכללי, זה יותר פרסום בשבילו מאשר פרסום שלילי.
אז מילא.
לצפיה ב-'ניצול מרות'
ניצול מרות
11/04/2019 | 09:38
18
לדעתי זה ניצול מרות לכל דבר
וחייבים להרשיע את השופט שלקח שוחד מיני
לצפיה ב-'אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי'
אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי
22/11/2018 | 17:16
1

ביום ב', 26.11, בשעה 9:30-12:30, נארח בפורום ביטוח לאומי את מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף הסיעוד של ביטוח לאומי.  

על האירוח

בעקבות הרפורמה בחוק סיעוד ושינויים בתנאי הזכאות הכוללים העסקת בן משפחה בסיעוד, נדון בשאלות –

מה השתנה עתה לאור הרפורמה בסיעוד
האם ניתן עתה להעסיק בן משפחה בכל הארץ? אם לא, מתי יכנס לתוקף
מה אפשרויות הערעור העומדות בפני, לפני פניה לבית הדין לעבודה

על המתארח

ביטוח לאומי עם הפנים לציבור גם בפורום – מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף סיעוד של המשרד הראשי במוסד לביטוח לאומי. תודה לדוברות ביטוח הלאומי על תיאום האירוח.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'הכתבה הזו מאוד מבלבלת אותי.'
הכתבה הזו מאוד מבלבלת אותי.
21/10/2018 | 21:26
21
142
https://timeout.co.il/%D7%AA%D7%A8%D7%91%D7%95%D7%...

ממש, אבל ממש לא הבנתי האם הדעה של מחברת הכתבה על "צרי הכתף" היא שלילית או חיובית...

איך שאני רואה את זה:
מצד אחד זה נשמע שהיא מתלוננת על הזן החדש הזה של הגברים שכן רוצים מערכת יחסים, אבל בגלל שהם לא רוצים חס וחלילה לפגוע בפרטנרית, הם מאוד נזהרים ומהססים, ואותה הססנות מתפרשת כחוסר רצון מהצד שלהם.

מצד שני, לקראת סוף הכתבה היא כותבת את המשפט "צרי הכתף אינם אלא תוצר ביניים של מהפכה פמיניסטית הנמצאת בעיצומה, בתקופה שבה הקודים החברתיים והנורמות שעליהן גדלנו משתנים ללא הכר. זאת מהפכה מבורכת...."

במילים אחרות מצד אחד היא מגנה את התופעה של צרי הכתף שלא יודעים איך להתנהל בדייטים, אבל מצד שני היא מברכת את הנסיבות שיצרו את התופעה הזו...WTF?!
לצפיה ב-'כי, גברים הם פחדנים'
כי, גברים הם פחדנים
24/10/2018 | 16:52
16
76
הפחד גורם להם להתנהג בצורה, רעה. רוע טהור, חזק.
זה הפחד הזה שיעזבו אותם, אז הם שותים ומרביצים.
זה הפחד הזה מסירוב, אז הם מטרידים, מתנהגים כמו חיות, ואונסים.

הגבר החזק, הטוב לב, האמיץ, המגן, קיים, 
רק לצערי, הוא קיים בספרים הרומנטיים של נשים.

גבר, צריך להוכיח את עצמו תמיד,
בגלל טעויות של המין הגברי,
בעבר, והמתמשך.
לצפיה ב-'כי נשים הן פרובוקטוריות'
כי נשים הן פרובוקטוריות
25/10/2018 | 13:07
5
73
נשים שוביניסטיות הרבה יותר מגברים וצבועות .
הן לא רוצות שיוויון אמיתי בין המינים, הן רוצות זכויות יתר על גברים.
הן קנטרניות שהכל מפריע להן. אפילו האוויר שגברים נושמים לידם זה לא בסדר.
ברוב חוצפתן הן מזכירות פחד, כשהן הפחדניות הכי גדולות שיש. שפנים פחות פחדנים מהן.
עובדה, במקום להגיד לא, הן פוחדות ואומרות כן. מאוחר יותר הן מתחרטות.
הן מחכות 30 שנה ואפילו 40 שנה עד שניגשות להתלונן על הטרדה או אונס וגם רק בתנאי שעוד נשים מצטרפות לתלונה. כמובן, מפחד.
הן חסרות ביטחון בגלל זה הן לא יוזמות כלום מול גברים.
האישה, הליידי קיימת רק בספרים לצערי.
לגבר,אין מה להוכיח. הוא כבר בנה,הקים ויצר את העולם. אפילו חזיה הומצאה ע"י גבר.
לצפיה ב-'אתה נשמע כמו מטרידן סדרתי.'
אתה נשמע כמו מטרידן סדרתי.
26/10/2018 | 08:24
4
58

וזה מאוד מביך, גם בשביל גבר, להסתכל על זה.
לגבר תמיד יש מה להוכיח, כי קל להמציא,
אבל מאוד קשה, לדאוג לאחרים ולא רק לעצמך.
זה החוסר אכפתיות הניכר אצל המין הגברי, האנוכי.
זו התגובה הזו שלך, שמראה על כעס, כלפי נשים,
כי סירבו לך, כי אתה אולי רווק,
כי אולי אתה לוזר שלא מצליח להישאר בעבודה רגילה,
כי אתה לא מרוויח מספיק,
כי אתה בחובות...
אתה אשם בבעיות שלך, ואנשים שמצליחים יותר ממך,
זה כי הם עשויים מגרסת הממציאי חזיות וכל מיני,
אנשים שנשים מתאהבות בהם, מחפשות את ההצלחה.
קריזמה חבר, להיות בנאדם טוב,
תאהב את כולם. אל תשנא.
כי זה לא שווה את זה.

לצפיה ב-'ואתה נשמע כמו מאשים סדרתי'
ואתה נשמע כמו מאשים סדרתי
27/10/2018 | 09:49
3
45
ואני יכול להרים אותך על תביעת דיבה על האשמה כזו ריקה מעובדות.
ואולי אתה אחד כזה ולכן אתה מרגיש רגשות אשמה ורצון לתקן את עברך?
אני החזרתי לך באותו מטבע כי המילים שלך היו מכלילות כנגד גברים ולא כוונו למטרידנים
אבל בוא, אני לא רווק ולא חסר לי כסף, אני עובד קשה, זה נכון אבל אני מאושר בחיים שלי ולרוב אין לי בעיות עם נשים כשהן מתנהגות נורמלי, יש לי יותר בעיות עם נשים שמכלילות את כל הגברים באותה נשימה ואנשים כמוך שמתכחשים למין שלהם, אולי אתה טראנס, לא יודע, אבל מה שכתבת זה הזוי.
לצפיה ב-'תמצא לעצמך חיים ובהצלחה בתביעה.'
תמצא לעצמך חיים ובהצלחה בתביעה.
27/10/2018 | 11:15
2
50

ותתחיל לכבד נשים.
כי אתה חביבי, בפורום הלא נכון, במקום הלא נכון, בגילגול הלא נכון.
שיהיה לך בהצלחה, בכל מקרה, ואם תתגלגל לכלא, אז אני לא אתפלא.
אתה והתביעה שלך יכולים לנשק לי תתחת. חסר חיים שכמוך. 
אתה לא גבר, ובחיים לא תהיה. אולי חיצונית, אבל פנימית, אתה בדיחה.
מה שכתבתי לא הזוי. ההתנהגות שלך, אבל מאוד הזויה.
זו אינה הכללה, כי יש גברים שאינם מסוגלים להבין שהם שוגים בהתנהגות,
הם לא מבינים את זה, כי הם אנוכיים, כי הם חושבים על עצמם.
אז זו לא הכללה.
כי גבר צריך להוכיח את עצמו תמיד,
כי נגמרו כל המשחקים שבהם גבר הרשה לעצמו לעשות מה שבא לו,
עכשיו אותם גברים מתבכיינים.
אז תפסיק להתבכיין וטפל בעצמך.
כי זה לא משנה מה אני. אני יודע שכרגע, אני ממש לא אתה, ותודה על זה.

ואתה לא מסוגל להחזיר לי באותו מטבע. ומותר לי להכליל, אני גבר בעצמי.
לך יש בעיות עם נשים. אפשר להריח את זה מקילומטרים.
אני לא מתכחש למין, אני מכיר את המין שלי טוב מאוד.

לצפיה ב-'אז תן לי להבין, קודם אתה מנבל את הפה אח"כ אתה מסביר את עצמך'
אז תן לי להבין, קודם אתה מנבל את הפה אח"כ אתה מסביר את עצמך
27/10/2018 | 19:01
1
42
מחלק את התגובה האחרונה שלך לשתיים: קודם פרקת את המירמור שלך אחר כך נרגעת,נשמת, חשבת והתייחסת לעניין אבל שוב הכללת והכללת והכללת כאילו אתה מכיר את כל הגברים בעולם ולא רק את אלו שסביבך.
והסגנון שלך בכייני וקנטרני ומזכיר לי דיבור של כוסית. אז כן, אתה לא גבר, אתה כוסית.
אבל לא סתם כוסית, אתה ערסית קטנה וחצופה.
או שאפשרות אחרת שאתה חתיכת בתול ורווק שמחפש פה ללקק ואולי אם תהיה חד ותקטול כל גבר שיבוא להגיב כנגד, אתה תקבל משהו. פאתטית.
לכי חפשי לך חיים טיפשה.
לצפיה ב-'לא היה מירמור'
לא היה מירמור
28/10/2018 | 00:18
37
האפשרויות שלך ילדותיות. מאוד.
לצפיה ב-'לא ממש התיחסת לשאלה'
לא ממש התיחסת לשאלה
27/10/2018 | 16:31
9
46

אותם הגברים צרי כתף אכן מפחדים, אבל הם מפחדים לא בגלל שהם רעים, אלא בגלל שהם לא רוצים לצאת לא בסדר מול הפרטנרית, שהרי כל פיפס שהוא לא במקום מצידם יכול לגרום להם להראות כמו שוביניסטים מיזוגניים.
בסופו של דבר ההתנהגות הזו פוגעת בהתפתחות של מערכת יחסים, ומחברת הכתבה דואגת לציין את זה.
בחצי הראשון של הכתבה, היא מתלוננת על תופעה זו.
(לא יודע אם היא התכוונה להתלונן, אבל לי זה נשמע כמו תלונה)
בחצי השני היא דואגת לציין שמדובר בתופעה צפויה של המהפכה הפמיניסטית, ולכן בסופו של דבר מדובר בשינוי לטובה.
מה אני לא מבין זה, מה המטרה של הכתבה הזו בכלל?
האם מדובר בשינוי שהוא רע, או משהו טוב?
לצפיה ב-'לא כל פיפס. צריך פשוט להתבגר מתישהו.'
לא כל פיפס. צריך פשוט להתבגר מתישהו.
27/10/2018 | 17:10
8
42
אני חושב שהכתבה הזו מיועדת לנשים, ולכן זה בסדר שחלק מהגברים אינם מבינים.

או כותבים את מה שאתה כותב, מילים כמו פיפס, או התפתחות של מערכת יחסים,
שמשום מה מאוד אובססיבית אצל המין הגברי.

הסקס אוכל לאנשים את הראש. וזו התוצאה של חוסר בגרות.

לצפיה ב-'אוקיי, אז אני הוא אחד מאותם אלה שלא מבינים'
אוקיי, אז אני הוא אחד מאותם אלה שלא מבינים
27/10/2018 | 17:51
7
33
אבל אפשר בבקשה להסביר?

עד עכשיו עסקנו בהתנהגות שהיא לא רצויה.
אבל מה כן רצוי?
לצפיה ב-'זה מאוד קשה להבין מה רצוי'
זה מאוד קשה להבין מה רצוי
28/10/2018 | 00:20
6
35
אם החינוך שלך לקוי, שוביניסטי.
אם יש לך בעיות אמא, או לך תדע, אבא מרביץ, שיכור וכל מיני.
אז לעולם לא תבין מה זה רצוי, לא משנה כמה פשוט יכתבו לך.
לצפיה ב-'וזה עוד הרבה יותר קשה להבין כשלא מסבירים בכלל'
וזה עוד הרבה יותר קשה להבין כשלא מסבירים בכלל
28/10/2018 | 01:39
5
26
עד עכשיו קיבלתי ממך הרבה מאוד התנשאות, וקצת מאוד הסברים.

תחשוב שיש הרבה מאוד אנשים בעולם וכל אחד מגיע מתרבות שונה, מה שנהוג בקצה אחד של העולם, שונה בתכלית בקצה אחר.
מה היית אומר לתייר שהגיע מארץ זרה, ומנהגי החיזור המקומיים עדיין לא מוכרים לו?

או אולי, נסה לחשוב שאת צריך להסביר איך להתיחס לבחורה לילד שלך, שבא לשאול אותך את אותה השאלה.
מה היית עונה לו?
לצפיה ב-'עולם החיזור לא שונה בשום מקום.'
עולם החיזור לא שונה בשום מקום.
28/10/2018 | 06:29
4
43

זה לא התנשאות.
זה משהו שלא ניתן להסבר.
זה משהו שלומדים בחינוך. אל תעשה כך, ואל תעשה כך, כבר לא יעזור לך.
אולי לא התבגרת, אבל אתה לא ילד.

העיצה הכי טובה לך, היא, תלמד שפת גוף.
מאוד קל לדעת מתי בחורה נמצאת איתך כי אתה חמוד,
מתי היא חברה שלך, ולא בת זוג עתידית.
צריך פשוט לראות מעבר, לגוף היפה, וכל מיני משיכות אחרות.
לצפיה ב-'סוף סוף תשובה שיש בה מידע שימושי'
סוף סוף תשובה שיש בה מידע שימושי
28/10/2018 | 09:52
3
31
ללמוד שפת גוף באמת אחלה גישה. 

מעבר לזה, אם אתה חושב שעולם הדייטינג זהה בכל התרבויות, כנראה שלא יצאת עם בחורות שבאו מארצות אחרות.
בכל תרבות יש הבדלים בקודי התנהגות, ופתיחות שונה לגבי יחסי מין, מה שיראה נורמאלי בתרבות באתה נמצא בה, יהיה לא מקובל בתרבות אחרת.
אם עולם הדייטינג היה זהה בכל התרבויות בכלל לא היינו מנהלים את הדיון הזה.

יש ערוץ יוטוב שמסביר את זה ממש טוב.
Dating Beyond Borders
https://www.youtube.com/user/DatingBeyondBorders/v...
ממליץ לך לבדוק אותו.

לצפיה ב-'יצאתי ואין טעם להתווכח. אישה זו אישה, גבר זה גבר.'
יצאתי ואין טעם להתווכח. אישה זו אישה, גבר זה גבר.
31/10/2018 | 08:22
2
36
ומשיכה זו משיכה.

כולם שונים ומשונים. אבל כולם מעוניינים באותו דבר.
ולא תמיד יש משיכה הדדית. ואין בזה שום דבר רע.

לצפיה ב-'עם נזילות מגדרית ב2018'
עם נזילות מגדרית ב2018
31/10/2018 | 21:49
1
25
היום גבר יכול להיות אישה, ואישה יכולה להיות גם גבר.
קוראים לאנשים האלה טרנסג'נדרים, אולי שמעת עליהם.
שלא לדבר על א-נשים ג'נדרקווירים, א-ג'נדרים, אנדרוגניים ועוד...
כולנו שונים, ולכן זה אבסורדי להגיד שכונלנו מעוניינים באותו הסגנון של מערכת יחסים.

אבל עם ריבוי הקולות שיש בחברה שלנו כיום, זה נחוץ ואף הכרחי שבכל סוג אוכלוסיה יהיו נורמות רמת ברירת מחדל, וזה מה שאני מנסה להבין פה בכל השרשור הזה!
אבל עד עכשיו אתה בעיקר זורק באוויר סיסמאות קלישאתיות שסותרות אחת את השנייה, ולא ממש נותן מידע שימושי.

באמת שאני מאחל לך המון הצלחה בחיים ולבן/ת הזוג שלך, אבל את הדיון הזה איתך סיימתי. 
live long and prosper
לצפיה ב-'לא באמת היה דיון.'
לא באמת היה דיון.
31/10/2018 | 23:50
23
ואני די מאמין שאתה לא מעונין להבין,
כי יש לך דרישות אחרות.

אתה בטח מעוניין שבחורה תגיד לך מה היא רוצה,
מבלי שתנסה להבין בעצמך.

כולם יכולים להיות מה שהם רוצים.
כל מה שצריך, זה סבלנות.
תהיה סבלני כלפי המין הנשי ובעיקר תהיה סבלני כלפי הצרכים שלך.
לצפיה ב-'היא כותבת שמדובר במצב ביניים'
היא כותבת שמדובר במצב ביניים
27/10/2018 | 16:44
1
39
הגברים שהיא מתארת הם התחלה של הזן הגברי החדש שהפמיניזם שלה מקווה לו, אבל לא התוצר הסופי. כתוצר ביניים הם לא פה ולא שם, והם כנראה חסרי ערך בעיניה. אבל מתוכם עוד יתפתח הגבר החדש שישלב כבוד לפמיניזם עם אסרטיביות שהפמיניסטית מסוגה רוצה בה. לכן התופעה מבורכת בעיניה. התהליך מבורך גם אם התוצאה טרם הושגה.

לצפיה ב-'אני מבין'
אני מבין
27/10/2018 | 18:03
28
אז אם הבנתי נכון, היא רוצה משהו שעדיין לא קיים במציאות.

האמת, שזה מאוד מזכיר לי סרטון פארודי שראיתי לפני כמה שנים
לצפיה ב-'תגיד שאלה. למה איכפת לך מאיזה תאוריה שמישהי המציאה'
תגיד שאלה. למה איכפת לך מאיזה תאוריה שמישהי המציאה
29/10/2018 | 20:07
1
46
אחרי שבחור ניפנף אותה עם איזה תירוץ אידיוטי?

לגופה של התיאוריה - שם המשחק הוא כרגיל להקטין גברים ולזלזל בהם - ומיד מוצע לנו מושג זלזלני חדש - "צרי כתף".
לא כמו שגברים צריכים להיות -עם כתפיים רחבות שצריך בשביל לטפל בנשים ולדאוג להן (אבל לא לשכוח שנשים בעצם לא צריכות גברים). הגבר "צר הכתף" אצלה זה גבר שלא מספק את הסחורה. כי זה מה שגבר אמור לעשות. לספק לנשים.
מעניין איך היא היתה מגיבה לכתבה מזלזלת על "תופעה" של נשים "סוגרות רגליים".
הבעיה של הגברים זה לא צרות כתפיים. הבעיה זה שרוחב הכתפיים שלהם הפך ללעג ומופנה נגדם, ולכן הם לא מתלהבים להעמיס כל דבר.

הכי מצחיק -                     
"צרי הכתף אינם אלא תוצר ביניים של מהפכה פמיניסטית הנמצאת בעיצומה,..."
תוצר ביניים אה? יעני רק נדרוך עליהם עוד קצת, והנה כבר מפציע באופק הגבר החדש שכולנו מצפים לו - זה שלמד להיות הסמרטוט המושלם לפי המודל הפמיניסטי...הכתפיים שלו יהיו מה זה רחבות!

לצפיה ב-'הבאת טוויסט מעניין '
הבאת טוויסט מעניין
30/10/2018 | 09:57
30
למען האמת, המטרה בכתיבת הפוסט היתה להעלות את האבסורד של להתלונן על מצב שאתה גרמת. 
לצפיה ב-'אז אתמול הוטרדתי ע"י שכנה נשואה'
אז אתמול הוטרדתי ע"י שכנה נשואה
03/10/2018 | 08:08
13
136
וזה לא היה כיף, היא זרקה לי מה הענינים דוגמן תחתונים כי הלכתי בלי חולצה בתוך השטח שלי. בהתחלה הוחמאתי, ואחכ שחשבתי על זה, ואני קורא פה קצת בשבוע האחרון, מצאתי קווי דמיון מאוד ברורים למה שבנות מרגישות שמחמיאים להן ברחוב בלי שום הזמנה או תקשורת.

הפירוש שלי לסיטואציה - היא מרגישה איתי בנוח, מאוד מחבבת ואפילו אימהית (אפילו שהיא בגילי בערך), והיא אישה מצליחה, מנהלת ומרויחה הרבה, זו היתה אמירת שלום עם תוספת עקיצה, אולי בגלל שיש לה בנות קטנות שהיא לא רוצה שיראו גבר ללא חולצה שהוא לא אבא?
לצפיה ב-'קראתי שבנות רוסיות נעלבות שלא מתחילים איתן ברחוב'
קראתי שבנות רוסיות נעלבות שלא מתחילים איתן ברחוב
14/10/2018 | 00:20
3
81
מכירים/ות עדויות סותרות ?
לצפיה ב-'קראת מונולוג ריקני של פקאצה מטומטמת שמשליכה את החסכים '
קראת מונולוג ריקני של פקאצה מטומטמת שמשליכה את החסכים
28/10/2018 | 19:46
2
76
שלה על כל הנשים רוסיות ומזה הסקת שכל הנשים רוסיות נעלבות שלא מתחילים איתן ברחוב?
תגיד, אמא ואבא שלך אחים או משהו?

לשאלתך, כן, יש לי עדויות סותרות. יש לי הרבה חברות/ מכרות ואף אחת לא נעלבת שלא מתחילים איתה ברחוב. 
לצפיה ב-'https://youtu.be/I8F92p1ept0?t=6'
https://youtu.be/I8F92p1ept0?t=6
30/10/2018 | 03:25
12
לצפיה ב-'ME TOO TRIGER BABY'
ME TOO TRIGER BABY
30/10/2018 | 05:26
24

ואני אומר לך שאני מכיר יותר רוסיות ומרוקאיות ופולניות שובינסטיות.

זיינו אותי בתחת כפה פעמים. בעיקר גברים לצערי. בילדותי.

היום אף אחד כבר מתעסק. את רוצה להתעסק יא פמיניסט הומו ?

אם את בחורה אז אשמח שתחדירי לי אצבע דקיקה בלי ציפורניים כ_פרה

לצפיה ב-'זה עוד כלום'
זה עוד כלום
25/10/2018 | 13:19
1
59
היו לי מקרים במקום עבודה במשרד שבחורה טפחה לי על התחת עם חיוך (אישה נשואה עם 4 ילדים, יש לציין), במקום עבודה אחר שהבוסית שהיא גם בעלת החברה(גדולה ממני בלפחות 25 שנה) רמזה לי כמה פעמים הצעות מיניות, אפילו הזמינה אותי אליה הביתה.
היו גם הערות של נשים במקומות עבודה שונים וגם סתם ברחוב או במקומות ציבוריים.
נשים מטרידות בחופשיות, כי הן יכולות והחוק מאפשר להן מתוך טענה כי לגברים זה נעים.
לצפיה ב-'תודה רבה ששיתפת אחי'
תודה רבה ששיתפת אחי
25/10/2018 | 19:37
35
אני צריך את תמיכתך בפורום תמיכה נפשית למבוגרים. זה המעוז האחרון של הרוע פה בתפוז שנגמר לו המקום בסרבר וההודעות עולות מאוד לאט אז תחסוך מילים :)

אני צריך את תמיכתך בפורום תמיכה נפשית למבוגרים. זה המעוז האחרון של הרוע פה בתפוז שנגמר לו המקום בסרבר וההודעות עולות מאוד לאט אז תחסוך מילים :)

לצפיה ב-'הבעיה, שבשבילך זה סבבה'
הבעיה, שבשבילך זה סבבה
27/10/2018 | 11:26
6
66
למרות שאתה כותב שזה לא. אבל זה כן סבבה לך.

לצד השני, אם אתה תתנהג כך, זה לא יהיה סבבה, לא משנה מה.
כי הצד השני לא תלך לכתוב על זה בפורום,
היא תיתן לך בעיטה או תתלונן עלייך,
אתה מצד שני, לא תעשה את זה.

זה ההבדל.

או שכל זה לא קרה ואתה סתם בודד לך,
אם כן, כתבת א תזה בפורום הלא נכון. תנסה לכתוב את זה בפורום בינו לבינה,
או משהו. שם אולי תקבל פניות מנשים שיחשבו שאתה סקסי או משהו.

או שאולי הפירוש שלך לא נכון.
אולי היא בכלל לא פלרטטה איתך,
אלא סתם הייתה נחמדה וסימנה לך שתשים חולצה,
כי זה לא סבבה ליד הילדים. זו המסקנה המתבקשת,
הפנטזייה, אולי פחות.
לצפיה ב-'נויסס'
נויסס
27/10/2018 | 16:44
5
52
לצפיה ב-'שמח שניחשתי נכון.'
שמח שניחשתי נכון.
27/10/2018 | 17:12
2
15
לצפיה ב-''
27/10/2018 | 17:20
1
37
וזה לא מובן מאליו :)
לצפיה ב-'#ME TOO'
#ME TOO
30/10/2018 | 05:22
29
ואני אומר לך שאני מכיר יותר רוסיות ומרוקאיות ופולניות שרמטוטת.

לצפיה ב-'לכם זה סבבה. '
לכם זה סבבה.
30/10/2018 | 05:24
1
32

ואני אומר לך שאני מכיר יותר רוסיות ומרוקאיות ופולניות שרמטוטת.

לצפיה ב-'עזוב מה אתה מכיר.'
עזוב מה אתה מכיר.
31/10/2018 | 08:23
40
כי זה לא באמת מעניין.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

דורון מוסן-עיצוב שיער
המספרה של דורון בגב"ש!
רואה חשבון עומר רופא חיים
רו"ח עומר רופא חיים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה