לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אירובי, עיצוב ופיתוח גוף

אנשים רבים פונים אלי בשאלות, או בחיי היום או או על גבי הפורום הזה כדי להתייעץ, להתייעל ובסופו של דבר להגיע לתובנה, לדרך (וכמובן לקיצור דרך) להגעה ליעד שלהם בצורה יעילה, איכותית ומהירה. .מטרת המתאמן הממוצע היא ירידה באחוזי שומן גוף. כמובן שקיימות מטרות אחרות: הכנה לתחרויות, שיפור פונקציה מסויימת, וכ"ו.... וכולם יקבלו תשובה, אך בואו נצא מתוך נקודת הנחה שמטרת המתאמן והמתאמנת הממוצעת היא - הרזייה, חיטוב, שיפור מאפיינים אסטטיים בגופם .להלן עיקרי ארבעת המרכיבים בשיטה היחודית שלי אותם אני משלבת לקבלת תוצאה מושלמת:1. פעילות אירובית .2. אימון כוח .3. תזונה .4. ****המרכיב הסודי*****כל תוכנית אימונים תשלב את כל המרכיבים במינונים שונים.~~~~~~~~~~~~~~~~~מי אני?מרת ישראל מיס פיטנס בענף פיתוח גוף בשנת 2014~בשנת 2015 לקחתי מקום חמישי באליפות אירופה בספרד (ניתן לקרוא על כך עוד באינטרנט)~ספורטאית בנבחרת ישראל~מאמנת קרוב ל 20 שנה בתחומי הכושר השונים. ~אשמח לתת קו"ח למעוניינים.**פניות דחופות יענו דרך וואטסאפ בלבד 0525051929 **ניתן להגיע לאימון/הרצאת חינם באשדוד*~בברכה~פולה רווח

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירובי, עיצוב ופיתוח גוף

אנשים רבים פונים אלי בשאלות, או בחיי היום או או על גבי הפורום הזה כדי להתייעץ, להתייעל ובסופו של דבר להגיע לתובנה, לדרך (וכמובן לקיצור דרך) להגעה ליעד שלהם בצורה יעילה, איכותית ומהירה. .מטרת המתאמן הממוצע היא ירידה באחוזי שומן גוף. כמובן שקיימות מטרות אחרות: הכנה לתחרויות, שיפור פונקציה מסויימת, וכ"ו.... וכולם יקבלו תשובה, אך בואו נצא מתוך נקודת הנחה שמטרת המתאמן והמתאמנת הממוצעת היא - הרזייה, חיטוב, שיפור מאפיינים אסטטיים בגופם .להלן עיקרי ארבעת המרכיבים בשיטה היחודית שלי אותם אני משלבת לקבלת תוצאה מושלמת:1. פעילות אירובית .2. אימון כוח .3. תזונה .4. ****המרכיב הסודי*****כל תוכנית אימונים תשלב את כל המרכיבים במינונים שונים.~~~~~~~~~~~~~~~~~מי אני?מרת ישראל מיס פיטנס בענף פיתוח גוף בשנת 2014~בשנת 2015 לקחתי מקום חמישי באליפות אירופה בספרד (ניתן לקרוא על כך עוד באינטרנט)~ספורטאית בנבחרת ישראל~מאמנת קרוב ל 20 שנה בתחומי הכושר השונים. ~אשמח לתת קו"ח למעוניינים.**פניות דחופות יענו דרך וואטסאפ בלבד 0525051929 **ניתן להגיע לאימון/הרצאת חינם באשדוד*~בברכה~פולה רווח
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה מקושר לאתר שלי www.jobs24.co.il - האתר מציע השמה מהירה לתחומי האירובי והפיטנס.
למדיניות הפרסום - גלוש למטה
מערכת הפורומים, הקומונות והבלוגים של תפוז ממומנת ע"י גופים שמנצלים את "במת תפוז" כשטח פרסום לכל דבר. ההנחייה הגורפת לכל מנהלי הפורומים בתפוז הינה לא להתיר פרסום הודעות שמכילות תוכן פרסומי בגופן. אני כן מאפשרת, להעלות תוכן פרסומי פעם בשבוע, בימי ראשון - פרסומים בהם מופיע תוכן מקצועי רלוונטי, בפרסום כנסים, תאריכי פתיחת קורסים ושאר אירועי אירובי/פיטנס/דאנס/קיק בוקס/ כל מה שניתן להעביר כשיעורי סטודיו. 
כמו כן ניתן ואף מומלץ להעלות תכנים ודיונים, ולשים את הקישור או האתר שלכם בחתימה שלכם! זה גם יתרום לדיונים בפורום וגם יתן לכם במה וחשיפה.
במהלך שאר ימי השבוע ניתן לפרסם את האירועים ומועדי פתיחת הקורסים על גבי לוח האירועים http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Events/Default.aspx?ForumId=665
מידע אודות מכירת ציוד/ מנוי במועדון כושר וכן הצעות עבודה יפורסמו בפורום בימי שלישי בלבד, במהלך יתר ימי השבוע ניתן לפרסם על גבי הלוחות גם כן
*שרשור להחלפות לפי איזורים בארץ יפתח בנפרד*
כמו כן, בפורום מתקיימים שרשורי אירוח עם נציגים מהמוסדות השונים, שבהם ניתן גם מידע אודות הקורסים וההכשרות השונות.
הנציגים מהמוסדות השונים, אשר כותבים ותורמים ממשנתם בפורום, לרוב הניק שלהם צבוע באדום משום כך, מוזמנים לפרסם פרטים אודות קורסים, אירועים ומועדי פתיחתם בחתימה שלהם, וזה ייאפשר לכל גולשי הפורום להיחשף למידע הזה.
תודה על ההבנה....
פולה רווח Pola Revach
ניתן לבקר אותי בקבוצה בפייס https://www.facebook.com/groups/erobisrael/

הודעות אשר חורגות ממדיניות זו, יימחקו!

המשך >>

לצפיה ב-'קריאטין לרכישה'
קריאטין לרכישה
22/05/2017 | 07:44
1
איפה אני יכול לרכוש קריאטין במחיר עד 250 ש"ח? לא מעוניין להזמין מהאיביי או מהאתרים בחול.

לצפיה ב-'הרצאה מהירה על ממתיקים:'
הרצאה מהירה על ממתיקים:
18/05/2017 | 16:42
3
הרצאה מהירה על ממתיקים:
חומר הפועל על חיישני הטעם ומערכת העצבים לקבלת תחושת "טעם מתוק".
קהל יעד - סכרתיים, טרום סכרתיים, דיסליפידמיים, אנשים המעוניינים להוריד את הסך הקלורי הכללי של תפריטם היומי, אנשים העושים "דיאטה" וכ"ו... במטרה להוריד את המאזן הקלורי של ארוחתם ולהגיע למאזן קלורי ניטרלי או שלילי.
ממתיקים נפוצים:...
1. דבש, מולסה, סילאן, סירופ אגבה – טבעיים, מכילים רכיבי תזונה מועילים כמו ויטמינים ומינרלים אך בכמות קטנה (לא הייתי נוגעת בהם בשביל לקבל ויטמינים, ויטמינים יש גם בירקות, פירות וכ"ו).
->>>חסרונם העיקרי: עתירי פחמימות פשוטות ולכן גם עתירי קלוריות!!!
המלצה למי שמעוניינת לרדת באחוז שומן, לרזות, לרדת במשקל, להתחטב - להתרחק ממתיקים אלו! לא לגעת.
2. סוכר לבן, סירופ תירס/סוכר תירס – HFCS, מיוצרים משילובים של סוכרוז, פרוקטוז וגלוקוז, ז"א מרוכזים בפחמימות פשוטות ללא ערך תזונתי נלווה.
->>>חסרונם העיקרי: עתירי פחמימות פשוטות ולכן גם עתירי קלוריות!!! המלצה למי שמעוניינת לרדת באחוז שומן, לרזות, לרדת במשקל, להתחטב - להתרחק ממתיקים אלו! לא לגעת.
3. פוליאולים (סוכרים כהליים): מניטול, סורביטול, קסיליטול, איזומאלאט, לקטיטול, מלטיטול: בעלי ערך קלורי כ 2kcal/g -ולכן גם הם מעלים גלוקוז ואינסולין בדם.
->>>חסרונם העיקרי: כוללים פחמימות פשוטות וגם כוללים קלוריות!!! גם הם משפיעים על רמות סוכר בדם, גורמים להפרשת אינסולין ועל כן, גם לא הייתי ממליצה להוסיפם לתפריט קפדני.
מעוניינים לדעת אילו ממתיקים בעלי ערך קלורי אפסי? אילו ממתיקים מומלצים לשילוב בתפריט מוקפד של ספורטאי עילית או אישה המעוניינת רק לחטב את גופה? סקרנים להכיר את הממתיקים המומלצים לחולי סכרת, טרום סכרטיים, הממתיקים שאינם משפיעים על הפרשת הורמון האינסולין?
מעוניינים גם לקבל תפריטי משקאות מתוקים ללא ערך קלורי, שאינם משפיעים על רמות האינסולין?
יש לכם נייד שלי 052-5051929 עדיפות לפניה בוואטסאפ
יש פרטים בעמוד הפייסבוק שלי על חבילות יעוץ תזונה Pola Revach Official
לצפיה ב-'אבקת חלבון'
אבקת חלבון
13/05/2017 | 21:07
1
6
מעוניינת לרכוש אבקת חלבון ללא חומרים משמרים, אך לא יודעת בוודאות איפה למצוא מוצר שבאמת לא קיימים בו חומרים שכאלו.

אני גרה ברמת גן, אבל יכולה להגיע לכל מקום..
תודה.
לצפיה ב-'לא נראה לי שקיימת חיה כזו'
לא נראה לי שקיימת חיה כזו
16/05/2017 | 18:40
4
יש מכון כושר בירושלים שאיתו התייעצתי בנושא (אפשר לראות פרטים נוספים עליהם ופרטי התקשרות בלינק שאוסיף). הם הסבירו לי שאין אבקת חלבון בלי חומרים משמרים, אפילו האבקות הטבעיות ביותר (ואפילו האבקה הטבעונית).
בכל אופן את יכולה גם לפנות אליהם באופן אישי כדי לוודא, אבל אני מאמין שאין איפה למצוא כזה בארץ אם אין להם:
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:29
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-' פורום שיחת גברים '
פורום שיחת גברים
( לעמוד שלי בתפוז )
26/04/2017 | 14:04
2
 רוצים להתייעץ על נשים? לדון על פוליטיקה, כסף וספורט? 
 היכנסו לפורום לדבר על הכל:
לצפיה ב-'חיטוב. מה זה???'
חיטוב. מה זה???
17/04/2017 | 13:00
16
לפני שהדיונים בכלל מתחילים אני רואה שיש נשים שבכלל לא מבינות מה זה חיטוב �� �� ��
(מהודעות שאני מקבלת בפרטי )
◀"חיטוב" זו הגדרה ▶

◀"חיטוב" זו הגדרה ▶

◀"חיטוב" זו הגדרה ▶

◀"חיטוב" זו הגדרה ▶

חיטוב זה היחס בין רקמת השומן בגוף לבין רקמת שריר השלד. יש אפילו מדד חיטוב. ניתן ממש לקבל את מדד החיטוב שלך כמספר ומפגישה לפגישה לראות שבוא משתפר או לא משתפר (זה כמובן כרוך במדידת שומן תת עורי עם קליפר)
לעניינינו- מבחינה מעשית, איך "מתחטבים"?

התשובה כבר נמצאת בתוך ההגדרה של החיטוב;
צריך לשפר את היחס בין השומן לשריר----
מי שיש לה מסה גדולה של שומן ומסה קטנה של שריר היא לא חטובה נכון (?) נכון. אפילו אפשר להגיד שהיא מלאה, סובלת מהשמנה וכ"ו...
מי שיש לה מסה סבירה של שריר ומסה נמוכה של שומן (אחוז שומן גוף נמוך) אז היא חטובה.
*על מי אתם אומרים שהוא "חטוב"? על מי שאין לו שומן (נראה לעין) ורואים שהוא קצת שרירי = זה אדם חטוב
זאת אומרת ישנו יחס מסויים בין מסת שריר לשומן (אחוז שומן נמוך ומסת שריר סבירה)
⬅ ⬅ ⬅ ⬅
אז לשאלתכן: איך ניתן להיות חטובות יותר?
צריך לשפר את היחס בין רקמת השומן לשריר. צריך לרדת באחוז שומן גוף תוך כדי מניעה משרירי השלד להתפרק. ��איך מתחטבים באזורים מסויימים? כמו ירך פנימית?? יורדים עוד! ! !
(איך? תזונה, הבנה, ופעילות גופנית)
הכי חשוב שרק תחליטו שאתן עושות את זה ויודעות למי לפנות כדי לקבל הדרכה
⏳ ⏳ ⏳ ⏳ ⏳ ⌛ ⌛ ⌛ ⌛
((אם החלטתן שאתן עדיין לא בשלות תתחילו בקטן כמו שינוי קטן בתזונה. המון אהבה וקבלה עצמית ��))
ויש עוד מדדים שצריך לתת עליהם את הדעת ברצינות.
((למי שיש התקן תוך רחמי ניתן להתנהג ולהתאמן רגיל))
((מי שאחרי לידה טבעית - אחרי 6 שבועות קחו עצמכן בידיים))
((אחרי ניתוח קיסרי - אחרי 8 שבועות קחו עצמכם בידיים, ימי החסד נגמרו))
בהצלחה
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:00
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'המלצות לחג'
המלצות לחג
06/04/2017 | 11:17
10

המלצות לתזונה בריאה בימי החג והחופשה
>>>>>המצה הינה המאפיין העיקרי של חג הפסח<<<<<<
מבחינת ההרכב התזונתי, מצה עשויה לרוב מקמח חיטה ומעט מים. במצה אחת יש כ-160 קלוריות, שווה לכמות האנרגיה הנמצאת בשתי פרוסות לחם. מכיוון שהמצה לעתים אינה משביעה, אנו אוכלים יותר. קיימות בשוק מצות מקמח מלא, העשירות בסיבים תזונתיים וגורמים לתחושת שובע לאורך זמן ארוך יותר. כתחליף למצה אפשר לאכול מצה קלה, המכילה כ-2/3 מכמות הקלוריות שיש במצה רגילה, או פריכיות אורז/ פריכית כוסמת (לאוכלי הקטניות). *שימו לב: כוסמין (באנגלית Spelt) הינו אחד מ"חמשת מיני דגן", ומאכלים המכילים אותו נחשבים כחמץ בפסח. לעומתו כוסמת (באנגלית Buckwheat) הינה צמח שונה ואינה נחשבת כחמץ בפסח (למעט מוצרים כשרים כמו מצות מקמח כוסמין). בנוסף, בחנויות ובמאפיות ניתן למצוא לחמניות כשרות לפסח על בסיס קמח מצה, קמח תפו"א, קמח אורז, קמח שקדים וכדומה. חלק מהלחמניות הללו מכילות שמן וביצים ולכן יש להשתדל לאכול מהן במידה.
>>>כמו כן, ניתן לגוון במזונות נוספים מקבוצת הפחמימות: תפוח אדמה, בטטה, קינואה ,דוחן, כוסמת ואורז מלא (לאותן עדות הנוהגות לאכול את המזונות הללו בתפריט הפסח). תפוח האדמה ובטטה מהווים חלק מרכזי בתפריט העדות שבהן שלא אוכלים קטניות ואורז. תפוח אדמה בגודל בינוני שווה ערך בכמות האנרגיה (קלוריות) לפרוסת לחם אחת. העדיפו תפוח אדמה אפוי בתנור או מבושל על פני צורות בישול כמו טיגון (כמו בצ'יפס) או שימוש בשמן רב. ואם כבר מדברים על תפו"א - שימו לב שיש לו ערך גליקמי גבוה כמו לסוכר. נסו להחליף צריכה של תפו"א בצריכה של בטטה.
>>>לעדות הנוהגות לאכול קטניות בחג – מומלץ לגוון ולהכין תבשילים מעדשים, חומוס, שעועית, מאש, פול, אפונה יבשה, פולי סויה ותורמוס. תבשילים אלה יכולים להיות תחליף צמחוני בריא, טעים ומשביע במקום המנה הבשרית.
----- לאחר ארוחת החג, אנחנו נתראה באימון מיוחד ש"יוריד" את העודפים שצברנו-----
בברכה
פולה רווח

לצפיה ב-'אחוזי שומן'
אחוזי שומן
19/03/2017 | 18:08
1
16
היי
להורדת אחוזי שומן..צריך יותר ארובי או יותר כח?
1.85 שוקלת 73 לאחר שירדתי לפני שנה במשקל ל 70 ועליתי שוב בגלל שריר אבל גם קצת באחטזי השומן להרגשתי. מתאמנת 3 פעמים בשבוע אבל לא במשקלים גבוהים..בת 54 נזהרת..כעת רוצה להוריד באחזי השומן.
לצפיה ב-'להורדת אחוז שומן'
להורדת אחוז שומן
06/04/2017 | 11:23
6
4 דברים חייבים להתרחש:
1. תרגילי כוח (תוכנית ממאמן מוסמך)
2. אימון אירובי (תוכנית ממאמן מוסמך) הכולל פירוט עד לרמת המספר פעימות לב לדקה
3. תפריט תזונה, נוזלים, שינה (תוכנית ממאמן מוסמך) ואיזון תרופות + תוספי תזונה
4. !!!!! הבנה !!!!!! (את חייבת להיות מעורבת בתהליך - משאלותיך נובע שלא קיבלת הדרכה אפילו הבסיסית ביותר) 

בברכה
פולה רווח
הצטרפות למסגרות שלי באשדוד  052-5051929

לצפיה ב-'שאלה לכל מי שמתאמן לגבי פינוק בריא '
שאלה לכל מי שמתאמן לגבי פינוק בריא
04/03/2017 | 16:03
22
הי,
אני צריכה להכין חטיף מפנק במסגרת משחק גמד-ענק בעבודה, והבחורה שאני צריכה להכין לה היא מאמנת כושר ומקפידה על התזונה. אשמח לרעיונות ממי שגם מתאמן בצורה מקצועית/רצינית - מה הייתם שמחים לקבל כחטיף מפנק? זה צריך להיות השבוע
תודה מראש
לצפיה ב-'מה אתם ממליצים לי?'
מה אתם ממליצים לי?
22/02/2017 | 17:08
26
שלום,

יש לי בבית הליכון ואליפטיקל של יורק, איך אתם ממליצים לי להתאמן בהם? כמה זמן? במה להתחיל איך לסיים וכו?

אני חושב לקנות את המכשיר שבתמונה המצורפת, האם אתם ממליצים?
לצפיה ב-'דיסק התעמלות מרזי מורית'
דיסק התעמלות מרזי מורית
14/02/2017 | 15:32
23
מחפשת לקנות ממישהו דיסק התעמלות מרזי מורית. תודה.
לצפיה ב-'רכישת דיסקים '
רכישת דיסקים
12/02/2017 | 10:22
1
18
ברצוני לרכוש דיסקים לפעילות של מבוגרים
לצפיה ב-''
06/04/2017 | 11:25
3
למה ??? יש ביו - טיוב בחינם
לצפיה ב-'דרושה דוגמנית חובבת תמורת תשלום בסיסי +התמונות'
דרושה דוגמנית חובבת תמורת תשלום בסיסי +התמונות
04/02/2017 | 20:54
18
דרושה דוגמנית לבגדי ים וספורט צנועים (צילום בלבוש מלא) עד מידה 44, עד גיל 40, WWW.FITS.CO.IL , ליום רביעי הקרוב ה 8.2.17, בפתח תקווה בצהריים, אשמח לפניות במייל : fits.ainat@gmail.com
עינת
לצפיה ב-'חיטוב שבוע שני כמה אחוז שומן יש לי?'
חיטוב שבוע שני כמה אחוז שומן יש לי?
18/01/2017 | 20:36
1
29
עכשיו אני בשבוע השני של החיטוב מה דעתכם כמה אחוז שומן יש לי?
https://youtu.be/YjmCm3jhGJQ
לצפיה ב-'זה טוב שאתה מתלהב. חיטוב קשור בעיקר לגרעון הקלורי'
זה טוב שאתה מתלהב. חיטוב קשור בעיקר לגרעון הקלורי
06/02/2017 | 19:14
17
זאת אומרת למה שאוכלים וכמה אוכלים.

הייתי ממליץ לך לקרוא בנושא
כי יש תרגילים שאתה עושה שהם בהחלט מיותרים בשבילך והיה עדיף שתחליף אותם באחרים.

לצפיה ב-'עזרה טכנית בכפיפות בטן'
עזרה טכנית בכפיפות בטן
18/01/2017 | 12:57
1
27
שלום חברים!
אני עושה כפיפות בטן על בסיס יומי.
קורה הרבה שבזמן הכפיפות איזור עצם הזנב שלי משתפשף במזרון ובסוף האימון אני יוצא עם שפשופים מדממים.
יש למישהו רעיון או עצה איך למנוע מזה לקרות?
תודה :)
לצפיה ב-'זה לא תרגיל מומלץ. עדיף שתחליף אותו בשכיבות סמיכה'
זה לא תרגיל מומלץ. עדיף שתחליף אותו בשכיבות סמיכה
06/02/2017 | 19:17
20
או מתח ומקבילים, אם יש לך נגישות למתקנים האלה.
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
10/01/2017 | 13:15
8

היכן אפשר לקנות בחורף בגדי ים לא יקרים?

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:45
3
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'נעלי ספורט לתרגילים בבית?'
נעלי ספורט לתרגילים בבית?
09/01/2017 | 11:53
3
19
שלום,

אני מתאמן בבית וצריך נעל לפעילות גופנית שלא צריך לקשור. פשוט שמים מהר על הרגל, מבצעים אימון מהיר, מורידים ושמים בצד.

האם יש קיים משהו כזה ספציפי?
אגב יש לי רגל שטוחה ועדיף נעל עם סוליה כי באימונים שאני עושה יש מעט תרגילים עם קפיצות.

תודה
לצפיה ב-'בכל מקרה חשוב שתהיה לך תמיכה טובה. יש סוג של נעלי ספורט '
בכל מקרה חשוב שתהיה לך תמיכה טובה. יש סוג של נעלי ספורט
17/03/2017 | 14:15
2
24
כאלה שיכולים להתאים לדרישות שציינת. 
לצפיה ב-'נעליים טובים חוץ מאצבעות האלה...'
נעליים טובים חוץ מאצבעות האלה...
18/03/2017 | 14:22
6
בבית אני יודע...אישית אבל צורת האצבעות זה משהו ששובר עסקה שבשילי...
לצפיה ב-'תודה על רעיון'
תודה על רעיון
18/03/2017 | 14:25
5
נראה טוב אבל כמו שפליקס ציין, האצבעות לא משהו. מעבר לזה הנעל יפה...
אני בטוח שחייבת להיות כזאת ללא אצבעות.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו