לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אירובי, עיצוב ופיתוח גוף

אנשים רבים פונים אלי בשאלות, או בחיי היום או או על גבי הפורום הזה כדי להתייעץ, להתייעל ובסופו של דבר להגיע לתובנה, לדרך (וכמובן לקיצור דרך) להגעה ליעד שלהם בצורה יעילה, איכותית ומהירה. .מטרת המתאמן הממוצע היא ירידה באחוזי שומן גוף. כמובן שקיימות מטרות אחרות: הכנה לתחרויות, שיפור פונקציה מסויימת, וכ"ו.... וכולם יקבלו תשובה, אך בואו נצא מתוך נקודת הנחה שמטרת המתאמן והמתאמנת הממוצעת היא - הרזייה, חיטוב, שיפור מאפיינים אסטטיים בגופם .להלן עיקרי ארבעת המרכיבים בשיטה היחודית שלי אותם אני משלבת לקבלת תוצאה מושלמת:1. פעילות אירובית .2. אימון כוח .3. תזונה .4. ****המרכיב הסודי*****כל תוכנית אימונים תשלב את כל המרכיבים במינונים שונים.~~~~~~~~~~~~~~~~~מי אני?מרת ישראל מיס פיטנס בענף פיתוח גוף בשנת 2014~בשנת 2015 לקחתי מקום חמישי באליפות אירופה בספרד (ניתן לקרוא על כך עוד באינטרנט)~ספורטאית בנבחרת ישראל~מאמנת קרוב ל 20 שנה בתחומי הכושר השונים. ~אשמח לתת קו"ח למעוניינים.**פניות דחופות יענו דרך וואטסאפ בלבד 0525051929 **ניתן להגיע לאימון/הרצאת חינם באשדוד*~בברכה~פולה רווח

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירובי, עיצוב ופיתוח גוף

אנשים רבים פונים אלי בשאלות, או בחיי היום או או על גבי הפורום הזה כדי להתייעץ, להתייעל ובסופו של דבר להגיע לתובנה, לדרך (וכמובן לקיצור דרך) להגעה ליעד שלהם בצורה יעילה, איכותית ומהירה. .מטרת המתאמן הממוצע היא ירידה באחוזי שומן גוף. כמובן שקיימות מטרות אחרות: הכנה לתחרויות, שיפור פונקציה מסויימת, וכ"ו.... וכולם יקבלו תשובה, אך בואו נצא מתוך נקודת הנחה שמטרת המתאמן והמתאמנת הממוצעת היא - הרזייה, חיטוב, שיפור מאפיינים אסטטיים בגופם .להלן עיקרי ארבעת המרכיבים בשיטה היחודית שלי אותם אני משלבת לקבלת תוצאה מושלמת:1. פעילות אירובית .2. אימון כוח .3. תזונה .4. ****המרכיב הסודי*****כל תוכנית אימונים תשלב את כל המרכיבים במינונים שונים.~~~~~~~~~~~~~~~~~מי אני?מרת ישראל מיס פיטנס בענף פיתוח גוף בשנת 2014~בשנת 2015 לקחתי מקום חמישי באליפות אירופה בספרד (ניתן לקרוא על כך עוד באינטרנט)~ספורטאית בנבחרת ישראל~מאמנת קרוב ל 20 שנה בתחומי הכושר השונים. ~אשמח לתת קו"ח למעוניינים.**פניות דחופות יענו דרך וואטסאפ בלבד 0525051929 **ניתן להגיע לאימון/הרצאת חינם באשדוד*~בברכה~פולה רווח
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה מקושר לאתר שלי www.jobs24.co.il - האתר מציע השמה מהירה לתחומי האירובי והפיטנס.
למדיניות הפרסום - גלוש למטה
מערכת הפורומים, הקומונות והבלוגים של תפוז ממומנת ע"י גופים שמנצלים את "במת תפוז" כשטח פרסום לכל דבר. ההנחייה הגורפת לכל מנהלי הפורומים בתפוז הינה לא להתיר פרסום הודעות שמכילות תוכן פרסומי בגופן. אני כן מאפשרת, להעלות תוכן פרסומי פעם בשבוע, בימי ראשון - פרסומים בהם מופיע תוכן מקצועי רלוונטי, בפרסום כנסים, תאריכי פתיחת קורסים ושאר אירועי אירובי/פיטנס/דאנס/קיק בוקס/ כל מה שניתן להעביר כשיעורי סטודיו. 
כמו כן ניתן ואף מומלץ להעלות תכנים ודיונים, ולשים את הקישור או האתר שלכם בחתימה שלכם! זה גם יתרום לדיונים בפורום וגם יתן לכם במה וחשיפה.
במהלך שאר ימי השבוע ניתן לפרסם את האירועים ומועדי פתיחת הקורסים על גבי לוח האירועים http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Events/Default.aspx?ForumId=665
מידע אודות מכירת ציוד/ מנוי במועדון כושר וכן הצעות עבודה יפורסמו בפורום בימי שלישי בלבד, במהלך יתר ימי השבוע ניתן לפרסם על גבי הלוחות גם כן
*שרשור להחלפות לפי איזורים בארץ יפתח בנפרד*
כמו כן, בפורום מתקיימים שרשורי אירוח עם נציגים מהמוסדות השונים, שבהם ניתן גם מידע אודות הקורסים וההכשרות השונות.
הנציגים מהמוסדות השונים, אשר כותבים ותורמים ממשנתם בפורום, לרוב הניק שלהם צבוע באדום משום כך, מוזמנים לפרסם פרטים אודות קורסים, אירועים ומועדי פתיחתם בחתימה שלהם, וזה ייאפשר לכל גולשי הפורום להיחשף למידע הזה.
תודה על ההבנה....
פולה רווח Pola Revach
ניתן לבקר אותי בקבוצה בפייס https://www.facebook.com/groups/erobisrael/

הודעות אשר חורגות ממדיניות זו, יימחקו!

המשך >>

לצפיה ב-'דיסק התעמלות מרזי מורית'
דיסק התעמלות מרזי מורית
14/02/2017 | 15:32
2
מחפשת לקנות ממישהו דיסק התעמלות מרזי מורית. תודה.
לצפיה ב-'רכישת דיסקים '
רכישת דיסקים
12/02/2017 | 10:22
5
ברצוני לרכוש דיסקים לפעילות של מבוגרים
לצפיה ב-'דרושה דוגמנית חובבת תמורת תשלום בסיסי +התמונות'
דרושה דוגמנית חובבת תמורת תשלום בסיסי +התמונות
04/02/2017 | 20:54
5
דרושה דוגמנית לבגדי ים וספורט צנועים (צילום בלבוש מלא) עד מידה 44, עד גיל 40, WWW.FITS.CO.IL , ליום רביעי הקרוב ה 8.2.17, בפתח תקווה בצהריים, אשמח לפניות במייל : fits.ainat@gmail.com
עינת
לצפיה ב-'חיטוב שבוע שני כמה אחוז שומן יש לי?'
חיטוב שבוע שני כמה אחוז שומן יש לי?
18/01/2017 | 20:36
1
17
עכשיו אני בשבוע השני של החיטוב מה דעתכם כמה אחוז שומן יש לי?
https://youtu.be/YjmCm3jhGJQ
לצפיה ב-'זה טוב שאתה מתלהב. חיטוב קשור בעיקר לגרעון הקלורי'
זה טוב שאתה מתלהב. חיטוב קשור בעיקר לגרעון הקלורי
06/02/2017 | 19:14
11
זאת אומרת למה שאוכלים וכמה אוכלים.

הייתי ממליץ לך לקרוא בנושא
כי יש תרגילים שאתה עושה שהם בהחלט מיותרים בשבילך והיה עדיף שתחליף אותם באחרים.

לצפיה ב-'עזרה טכנית בכפיפות בטן'
עזרה טכנית בכפיפות בטן
18/01/2017 | 12:57
1
11
שלום חברים!
אני עושה כפיפות בטן על בסיס יומי.
קורה הרבה שבזמן הכפיפות איזור עצם הזנב שלי משתפשף במזרון ובסוף האימון אני יוצא עם שפשופים מדממים.
יש למישהו רעיון או עצה איך למנוע מזה לקרות?
תודה :)
לצפיה ב-'זה לא תרגיל מומלץ. עדיף שתחליף אותו בשכיבות סמיכה'
זה לא תרגיל מומלץ. עדיף שתחליף אותו בשכיבות סמיכה
06/02/2017 | 19:17
6
או מתח ומקבילים, אם יש לך נגישות למתקנים האלה.
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
10/01/2017 | 13:15
2

היכן אפשר לקנות בחורף בגדי ים לא יקרים?

לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:45
2
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'נעלי ספורט לתרגילים בבית?'
נעלי ספורט לתרגילים בבית?
09/01/2017 | 11:53
6
שלום,

אני מתאמן בבית וצריך נעל לפעילות גופנית שלא צריך לקשור. פשוט שמים מהר על הרגל, מבצעים אימון מהיר, מורידים ושמים בצד.

האם יש קיים משהו כזה ספציפי?
אגב יש לי רגל שטוחה ועדיף נעל עם סוליה כי באימונים שאני עושה יש מעט תרגילים עם קפיצות.

תודה
לצפיה ב-'עצה לגבי פיתוח גוף'
עצה לגבי פיתוח גוף
02/12/2016 | 21:50
12
שלום לכולם, אני מקפידה כשנתיים על אימוני משקולות ואירובי כמה פעמים בשבוע ובחודשים האחרונים מקפידה גם על תזונה. אני מעוניינת להתקדם ולרדת באחוז שומן ובמקביל לפתח קצת יותר את השריר אך בשביל זה דרוש איש מקצוע... יש מישהו שאוכל לפנות אליו במחיר סביר? כל המאמנים/יועצים שפניתי אליהם גובים מעל 200 ש"ח לפגישה אחת. 
אני 1.70 שוקלת 57 ואוכלת תזונה מאוזנת פחמימה וחלבון בכמות שווה. האם כדאי להוריד את כמות הפחמימה ? 
לצפיה ב-'המלצה על חנות אינטרנטית'
המלצה על חנות אינטרנטית
27/11/2016 | 18:03
8
אם אתם מכורים לספורט כמוני אתם תמצאו שהחנות הזאת מאוד שימושית ואפילו מעולה!  חנות אינטרנטית בשם אנאירובי שיש לה חנות פיזית בנצרת עילית
מגוון גדול של מוצרים איכותיים!
מאוד מומלץ.
לצפיה ב-'שאלה על "מסת שריר בחיטוב"'
שאלה על "מסת שריר בחיטוב"
15/11/2016 | 09:33
2
39
שלום לכולם (חדשה פה)
האם התמונה המצורפת משקפת מראה של חטובה עם מסת שריר? כלומר האם אפשרי להיות רזה (1.70 ס"מ במשקל של 60 ק"ג)  אך עם שרירים מפותחים ויפים
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
30/11/2016 | 14:11
1
23
1.  תוצאה כזו אפשרית ללא ספק עם ליווי מתאים
2. לא במשקל 60 קילו
לצפיה ב-'למה לא במשקל 60? '
למה לא במשקל 60?
02/12/2016 | 21:38
10
לצפיה ב-'פציעה בירך האחורית '
פציעה בירך האחורית
13/11/2016 | 12:49
9
היי חברים

יש לי שאלה שאני לא בטוחה שמתאימה לפורום הזה, אבל אני מקווה שתוכלו לעזור לי.
אם אתם מכירים מקום אחר שיהיה יותר נבון לשאול בו, אנא הפנו אותי לשם.

אז ככה - 
לפני כחודשיים נפצעתי בירך האחורית - מה שקרה זה שניסיתי לרדת לשפגט (אני לא יודעת לעשות שפגט מלא), ועשיתי את זה על חול רטוב, החלקתי וירדתי עד לרצפה, ושמעתי שלושה רעשים כאילו מישהו לועס קורנפלקס שבאים מהירך האחורית השמאלית שלי - כנראה שקרעתי את השריר.

נורא נורא כאב לי במשך יומיים ומאז זה לאט לאט משתפר... אבל אני מרגישה שאני לא יודעת איך לטפל בזה כמו שצריך. לא הלכתי לראות רופא או משהו כזה... אני לא מעריצה במיוחד של רופאים... כולם אמרו לי שרופא רק יגיד לי לנוח.

אז שמתי לב שכשאני יושבת במשך הרבה זמן זה מתחיל לכאוב, וכשאני מאמצת את השריר הרבה זה גם מתחיל לכאוב.

מישהו מכיר כזו פציעה ויודע איך להתייחס לזה בצורה שהכי תיטיב עימה?
לא יודעת אם להמשיך להתאמן או להפסיק לגמרי... כואב לי

הרבה תודה,

אוריה.
לצפיה ב-'מה זה פאשיה?'
מה זה פאשיה?
10/11/2016 | 12:53
15
שלום,
נתקלתי באתר הזה, שמדבר על פאשיה.
יש פה למישהו מושג מה זה באמת ואיך זה עוזר לגוף?
תודה.
לצפיה ב-'שלום, שאלה בנוגע לעיצוב אגן הירכיים'
שלום, שאלה בנוגע לעיצוב אגן הירכיים
05/11/2016 | 00:09
12
אלו עצות יש לכם בנוגע לעיצוב אגן הירכיים ולאבד שומן בין הרגליים, בטן תחתונה וירכיים.
אני אוכלת תזונה בריאה, ללא אוכל מעובד, ושומן בריא בלבד (אבוקדו, זרעים, אגוזים ומעט משמנים מעובדים).
למרות זאת, יש לי נטייה לאכול מאוחר מידי בלילה ואני חושבת שזה הסיבה העיקרית לזה שאני לא מאבדת שומן בבטן. אני לא במשקל עודף, אבל לא חושבת שאני רוצה לשמור את השומן הזה בבטן ובשאר המקומות הבעיתיים הידועים לנשים מביננו.
בנוסף, יש לי קצת כאבים בברכים, ואני חוששת שזה מאולי יותר מידי SQUATS.
המלצות ורעיונות יתקבלו בברכה!

לצפיה ב-'מחקר חדש של השפעת פרוביוטיקה על ריצה'
מחקר חדש של השפעת פרוביוטיקה על ריצה
01/11/2016 | 23:03
18
שלום רב,
אתם מוזמנים להיכנס לאתר: R4you.co.il
ולהשתתף במחקר חדש בתחום" השפעת תוספת פרוביוטיקה – על יכולת ביצוע מאמצי סבולת ושיפור בבריאות ברצי מסטרס"
בתמורה אתם תיזכו: ב-בדיקות צריכת חמצן מרבית וסף אנאיירובי ואישור כשירות תפקודי להשתתף בתחרויות עפי חוק הספורט
הכנסו דרך הלינק הבא:

לצפיה ב-'פולה-כמה באמת שורפים קלוריות בריצה '
פולה-כמה באמת שורפים קלוריות בריצה
27/10/2016 | 00:23
1
19
היי,פולה.
התחלתי לאחרונה לחזור לפעילות .
אני בן 42 שוקל 68.
רוצה לרדת לאיזור ה 62 כזה.

אני מקפיד גם על תזונה (ירדתי כבר 6 קילו מהשיא ) ---ועושה ריצות
3-4 פעמים בשבוע.
מרגיש נפלא.

אני חייב לשאול לגבי הקלוריות שאני שורף.

אני רץ פלוס הולך, באיזור ה שעתיים 25 דקות --זה בערך 18.5 קילומטרים.
אני מאוד נהנה .
השעון דופק שלי מראה שאני שורף באימון שכזה בסביבות 1340 קלוריות!!!

עכשיו, מה זה אומר ה 1340 קלוריות!?

האם אלה הקלוריות ששרפתי היום וזהו??

כי קראתי בזמנו שהגוף ,אפילו אם אנחנו לא זזים או ישנים, שורף קלוריות…
אז זה אומר ,ששרפתי היום 1340 קלוריות פלוס עוד קלוריות שאין לי מושג איך לחשב.....בעצם???

זה שריפת קלוריות מכובדת ,לא!?

חשוב לי לציין,שאני עובד נכון,קשוב לגוף שלי וכו וכו.

אשמח להסבר

המון תודה
לצפיה ב-'חישוב של חילוף חומרים בסיסי + חילוף חומרים יומי'
חישוב של חילוף חומרים בסיסי + חילוף חומרים יומי
28/10/2016 | 00:30
22
משוואה בסיסית לחישוב (לא מדוייקת) BMR חילוף חומרים בסיסי ביממה
המשוואה לא משוייקת אך קלה ליישום
 BMR אישה = משקל גוף כפול 22
 BMR גבר = משקל גוף כפול 24
את הBMR אתה מכפיל ב PAL
כפי שמוסבר למטה

משוואה יותר מדוייקת עליה מתבססים היום:
אתה חייב לדעת אחוז שומן שלך לפני שימוש במשוואה
מסת גוף רזה זו מסת גוף שנותרה לאחר שהורדת באחוזים את אחוזי השומן ממשקל הגוף שלך
משוואת קנינגהם
(מסת הגוף הרזה*21.6)+370 =BMR  לגברים ונשים
עכשיו נכפיל בPAL - physycal activity level  כדי למצוא את כמות הקלוריות שהמתאמן מוציא ביום
הערכת PAL
אורח חיים יושבני = BMR*1.2 (כמעט ללא פעילות גופנית,עבודה משרדית)
פעיל קל = BMR*1.375 (פעילות קלה\1-3 אימונים בשבוע)
פעיל בנוני = BMR*1.55 (פעילות בינונית\3-5 אימונים בשבוע)
פעילות מאוד = BMR*1.725 (פעילות קשה\6-7 אימונים בשבוע)
פעיל יוצא דופן = BMR*1.9 (פעילות יומית קשה מאוד\ספורט+עבודה פיזית או 2 אימונים ביום,ריצת מרתון וכו').
ואז....
נכפיל ב-1.1 כדי להתחשב באפקט הטרמי של המזון

תשובה לגבי אופי הפעילות
שריפת קלוריות
עמידה כ - 2 קק"ל לדקה
הליכה כ - 4 קק"ל לדקה
פעילות אירובית מתונה כ - 6 קק"ל לדקה
פעילות אירובית נמרצת כ - 8 קק"ל לדקה
ריצה בעוצמות שונות כ - 7-12 קק"ל לדקה

אני הייתי מציאה לך להתמקד כי להגדיר בגדול "אני רוצה לרדת במשקל" לא יוביל אותך רחוק ללא ידיעה של מסת שומן בגוף. ללא חיזוק מסת שריר וכ"ו..
בהצלחה

פולה רווח  - יועצת תזונה וכושר 052-5051929

לצפיה ב-'אופניי כושר ביתיים'
אופניי כושר ביתיים
19/10/2016 | 22:56
1
17
שלום,

אני לא בטוחה אם ההודעה הזו מתאימה לפורום הזה אבל לא מצאתי פורום ספציפית לאופניי כושר ביתיים אז אני מקווה שתוכלו לעזור לי :)

אני מחפשת לקנות אופני כושר ביתיים ואחרי חיפוש בגוגל צריכה עוד קצת הכוונה.. גוגל מאוד ממליץ על האופניים מחברת ״קייזר״- שקטות, נוחות ואיכותיות. הן גם הכי יקרות בשוק (8,000-11,000 שקל). אני מאוד מאוד רוצה להשקיע באופניים טובות, בעיקר מכיוון שיש לי בעיות ברכיים והפיזיותרפיסט שלי אמר שאופניים (טובות, כשמסדרים את המושב שיתאים בדיוק לגדול שלי)- מאוד יעזרו למצבי.

השאלה היא אם אתם מכירים את האופניים של קייזר, ואם יש לכם חברות אחרות להמליץ לי. לא מוכנה להתפשר על איכות...

תודה רבה!
לצפיה ב-'אני לא מכירה'
אני לא מכירה
23/10/2016 | 11:37
9
לצפיה ב-'פולה או כל אחד מהחברים פה-עזרה למסז''
פולה או כל אחד מהחברים פה-עזרה למסז'
17/10/2016 | 11:23
1
13
היי חברים,
אני רץ המון לאחרונה--משהו כמו שעתיים וחצי --5 פעמים בשבוע.
אני מרגיש נפלא ,אני בכושר מצויין , הכל סבבה.
אוכל טוב,ישן טוב .
אבל, אני מת לאיזה מס'ז טוב ברגליים ....משהו טוב שישחרר את כל השרירים שלי שם.

אני חיפשתי בגוגל אבל כל המודעות ,ללא יוצא מן הכלל, יש להם גוון של סקס ומין.

ללכת לספא לבד, נראה לי קצת פתאטי .

כאילו הלוואי ויכולתי ללכת לאיזה מכון,כמו שהכדורגלנים או הספורטאים הולכים
(להם מן הסתם יש בתוך המועדון)

יש פה מישהו שיכול להמליץ לי על מקום מסויים שנותן את השירות הזה?
גבר-אשה---אין לי בעיה .
למרות שעדיף לי אשה האמת.
לא מרגיש לי נח גבר. (לא הומופוב ,אבל אם זה לא מישהו ממש מוכר שעובד עם
ספורטאים וזה...אני מעדיף אשה)

ושוב..אני מזכיר---ללא סקס וכל השטויות האלה .

מכירים אולי משהו בסגנון הזה?

שואל ברצינות כי אני פשוט לא מוצא

תודה
לצפיה ב-'טוב,מצאתי '
טוב,מצאתי
27/10/2016 | 00:21
5
מן הסתם היה צריך לחפש "עיסוי ספורטאים" ולא מסז'

לא יודע איך פתאום המילה  הזו בכלל לא הייתה במוחי
לצפיה ב-'הורדת אחוזי שומן'
הורדת אחוזי שומן
14/10/2016 | 10:35
1
26
שלום,

כיצד ניתן להוריד אחוזי שומן (בעיקר בטני)? אני די שומרת על תזונה נכונה ובריאה ומתאמנת בין 3 ל-4 פעמים בשבוע. האם כדאי להשקיע יותר באימוני כח או אימוני אירובי?

לצפיה ב-'בילבולכם בעניין תזונה מביא איתו הרבה תסכול'
בילבולכם בעניין תזונה מביא איתו הרבה תסכול
23/10/2016 | 11:35
28
תזונה בריאה אינה בהכרח מייצרת מאזן קלורי שלילי
את יכולה להקפיד על תזונה "בריאה" שתפחית מגופך סיכוי ללקות במחלות מסויימות, תפחית מגופך את נזקי הרדיקלים החופשיים, תתן לך פירות וירקות בקרקע עשירה יותר שתשפיע על ערכו הביולוגי של המוצר, תוכלי בשר ללא הורמונים ואנטיביוטיקה.... אבל תהיי במאזן קלורי חיובי: תשמיני, תהיי במאזן קלורי ניטרלי: לא יקרה כלום מבחינת אחוז שומן בגופך, לא תיראי שינוי.
יש לעשות תזונה שמטרתה להוריד אחוז שומן בגוף. היא יכולה להיות בריאה והיא יכולה להיות לא בריאה, למשל יש אנשים שמשלבים בתזונתם ממתיקים מלאכותיים שמשפיעים על המיקרוביום שלהם, וזה לא הכי "בריאה", אבל זה מאפשר להם להנות טיפה מתענוגות החיים, לשמור על מאזן רקלורי שלילי ולהתחיל להשיל עודפים.
ניתן כמובן להרכיב תזונה שמשלבת תזונה בריאה על בורייה + תזונה לירידה באחוז שומן או לא...
אבל בילבולכם בעניין תזונה מביא איתו הרבה תסכול, אדם שאוכל בריא לא בהכרח ירד באחוז שומן גוף ואדם שעוזה תזונה לירידה באחוזי שומן לא בהכרח יקפיד על כל כללי התזונה המאה אחוז בריאה. את צריכה להתמקד.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו