לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1186611,866 עוקבים אודות עסקים

פורום אירובי, עיצוב ופיתוח גוף

אנשים רבים פונים אלי בשאלות, או בחיי היום או או על גבי הפורום הזה כדי להתייעץ, להתייעל ובסופו של דבר להגיע לתובנה, לדרך (וכמובן לקיצור דרך) להגעה ליעד שלהם בצורה יעילה, איכותית ומהירה. .מטרת המתאמן הממוצע היא ירידה באחוזי שומן גוף. כמובן שקיימות מטרות אחרות: הכנה לתחרויות, שיפור פונקציה מסויימת, וכ"ו.... וכולם יקבלו תשובה, אך בואו נצא מתוך נקודת הנחה שמטרת המתאמן והמתאמנת הממוצעת היא - הרזייה, חיטוב, שיפור מאפיינים אסטטיים בגופם .להלן עיקרי ארבעת המרכיבים בשיטה היחודית שלי אותם אני משלבת לקבלת תוצאה מושלמת:1. פעילות אירובית .2. אימון כוח .3. תזונה .4. ****המרכיב הסודי*****כל תוכנית אימונים תשלב את כל המרכיבים במינונים שונים.~~~~~~~~~~~~~~~~~מי אני?מרת ישראל מיס פיטנס בענף פיתוח גוף בשנת 2014~בשנת 2015 לקחתי מקום חמישי באליפות אירופה בספרד (ניתן לקרוא על כך עוד באינטרנט)~ספורטאית בנבחרת ישראל~מאמנת קרוב ל 20 שנה בתחומי הכושר השונים. ~אשמח לתת קו"ח למעוניינים.**פניות דחופות יענו דרך וואטסאפ בלבד 0525051929 **ניתן להגיע לאימון/הרצאת חינם באשדוד*~בברכה~פולה רווח

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירובי, עיצוב ופיתוח גוף

אנשים רבים פונים אלי בשאלות, או בחיי היום או או על גבי הפורום הזה כדי להתייעץ, להתייעל ובסופו של דבר להגיע לתובנה, לדרך (וכמובן לקיצור דרך) להגעה ליעד שלהם בצורה יעילה, איכותית ומהירה. .מטרת המתאמן הממוצע היא ירידה באחוזי שומן גוף. כמובן שקיימות מטרות אחרות: הכנה לתחרויות, שיפור פונקציה מסויימת, וכ"ו.... וכולם יקבלו תשובה, אך בואו נצא מתוך נקודת הנחה שמטרת המתאמן והמתאמנת הממוצעת היא - הרזייה, חיטוב, שיפור מאפיינים אסטטיים בגופם .להלן עיקרי ארבעת המרכיבים בשיטה היחודית שלי אותם אני משלבת לקבלת תוצאה מושלמת:1. פעילות אירובית .2. אימון כוח .3. תזונה .4. ****המרכיב הסודי*****כל תוכנית אימונים תשלב את כל המרכיבים במינונים שונים.~~~~~~~~~~~~~~~~~מי אני?מרת ישראל מיס פיטנס בענף פיתוח גוף בשנת 2014~בשנת 2015 לקחתי מקום חמישי באליפות אירופה בספרד (ניתן לקרוא על כך עוד באינטרנט)~ספורטאית בנבחרת ישראל~מאמנת קרוב ל 20 שנה בתחומי הכושר השונים. ~אשמח לתת קו"ח למעוניינים.**פניות דחופות יענו דרך וואטסאפ בלבד 0525051929 **ניתן להגיע לאימון/הרצאת חינם באשדוד*~בברכה~פולה רווח
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה מקושר לאתר שלי www.jobs24.co.il - האתר מציע השמה מהירה לתחומי האירובי והפיטנס.
למדיניות הפרסום - גלוש למטה
מערכת הפורומים, הקומונות והבלוגים של תפוז ממומנת ע"י גופים שמנצלים את "במת תפוז" כשטח פרסום לכל דבר. ההנחייה הגורפת לכל מנהלי הפורומים בתפוז הינה לא להתיר פרסום הודעות שמכילות תוכן פרסומי בגופן. אני כן מאפשרת, להעלות תוכן פרסומי פעם בשבוע, בימי ראשון - פרסומים בהם מופיע תוכן מקצועי רלוונטי, בפרסום כנסים, תאריכי פתיחת קורסים ושאר אירועי אירובי/פיטנס/דאנס/קיק בוקס/ כל מה שניתן להעביר כשיעורי סטודיו. 
כמו כן ניתן ואף מומלץ להעלות תכנים ודיונים, ולשים את הקישור או האתר שלכם בחתימה שלכם! זה גם יתרום לדיונים בפורום וגם יתן לכם במה וחשיפה.
במהלך שאר ימי השבוע ניתן לפרסם את האירועים ומועדי פתיחת הקורסים על גבי לוח האירועים http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Events/Default.aspx?ForumId=665
מידע אודות מכירת ציוד/ מנוי במועדון כושר וכן הצעות עבודה יפורסמו בפורום בימי שלישי בלבד, במהלך יתר ימי השבוע ניתן לפרסם על גבי הלוחות גם כן
*שרשור להחלפות לפי איזורים בארץ יפתח בנפרד*
כמו כן, בפורום מתקיימים שרשורי אירוח עם נציגים מהמוסדות השונים, שבהם ניתן גם מידע אודות הקורסים וההכשרות השונות.
הנציגים מהמוסדות השונים, אשר כותבים ותורמים ממשנתם בפורום, לרוב הניק שלהם צבוע באדום משום כך, מוזמנים לפרסם פרטים אודות קורסים, אירועים ומועדי פתיחתם בחתימה שלהם, וזה ייאפשר לכל גולשי הפורום להיחשף למידע הזה.
תודה על ההבנה....
פולה רווח Pola Revach
ניתן לבקר אותי בקבוצה בפייס https://www.facebook.com/groups/erobisrael/

הודעות אשר חורגות ממדיניות זו, יימחקו!

המשך >>

לצפיה ב-'אנטומיה טופוגרפית - ד"ר עופר רז'
אנטומיה טופוגרפית - ד"ר עופר רז
04/02/2019 | 10:56
1
בוקר אור, אני מחפשת את הספר "אנטומיה טופוגרפית" של ד"ר עופר רז
לצפיה ב-'בוקר טוב- מחפש ציוד לקרוס פיט/עיצוב/אימוני כוח פונלקציונלים.'
בוקר טוב- מחפש ציוד לקרוס פיט/עיצוב/אימוני כוח פונלקציונלים.
31/01/2019 | 10:50
3
היי,
האם מישהו מכיר/מכירה גופים או ספקים או אחר שמוכרים ציוד משומש במחירי יד שנייה מסוג זה?? (קטלבלס, סט מוט משקולות קרוס פיט, בר פילטיס ועוד...)

בתודה מראש לעונים
לצפיה ב-'יום שלישי שמח'
יום שלישי שמח
29/01/2019 | 17:00
14
Share with you a beautiful hymn.
שימו לב לגורל האנושות

I
האל דוחק בבני כל הגזעים, הארצות ואף התעשיות:
הקשיבו לקול האל וראו עבודתו, שימו לב לגורל האנושות.
עשו את האל קדוש ונכבד מכל, נערץ יחיד ומרומם מכל.
הרשו לכל האנושות לחיות תחת ברכת האל,
כמו שצאצאיו של אברהם חיו תחת השגחתו של יהווה,
כמו יצירי האל אדם וחווה חיו בגן עדן.
II
עבודת האל היא כאדוות גואות בעוז;
איש לא יכול לעכבו או לעצור רגליו.
רק בהקשבה לדברו וחיפוש אחריו,
ניתן ללכת בעקבותיו ולקבל הבטחתו.
כל השאר יפגשו חידלון מוחלט ויקבלו את עונשם הראוי.
האל דוחק בבני כל הגזעים, הארצות ואף התעשיות:
הקשיבו לקול האל וראו את עבודתו, שימו לב לגורל האנושות.
https://he.kingdomsalvation.org/lets-all-pay-atten...שימו לב לגורל כל האנושות.

מתוך 'הדבר מופיע בבשר'
לצפיה ב-'יש ספורט ויש.....'
יש ספורט ויש.....
08/01/2019 | 15:20
7

הייי נמאס לי שכולם עןבדים עליי
נמאס ליי שאני קונה דיאטה ב500 שח ואחרי חודשיים אני מגלה שירדתי 2.5 קילו עם זה שאני בדכאון מהדיאטה
נמאס לי מהשומנים והצמיגים שיש לי מאז שאני סטודנטית
אני רוצה לחזור לגוףשל לפני החתונה
אני משתוקקת למסע קניות !!!!!!!!!
עכשיו אני רוצה לחלוק אתכן את את הפינוק הגדול שנגרם לי מאז שנחשפתי לתוכן המדהיםםםםם הזה
חזרתי לקניות ,שמחת חיים ,הנאה מהשהייה במטבח(מה שהיה סיוטט בעבר)
אנרגיה ללכת לעבודה ,בכלל חיי השתפרו פלאים.
אהה והכי חשובב ים של פרגון אחיותי קולגות בעבודה
ובמיוחד אמון אמון במישהו שבאמת רוצה שיהיה לי אושר.
ולא שהוא יהיה מעושר
http://bit.ly/2BBlpbx ;כל כך כיף .שינויים קטנים ששינו לי את החייםםםם
לחצו עליו!!!
תהנוווווו !!!!! אוהבת אתכןןןן

לצפיה ב-'לכול מי שמתלונן שאין לו קוביות בבטן וחזה, חשוב לקרוא!'
לכול מי שמתלונן שאין לו קוביות בבטן וחזה, חשוב לקרוא!
20/12/2018 | 20:57
15
טוב שמעו, אני יודע שזה מחרפן בטח להתאמן שעות ולטחון את עצמנו בחדר כושר ויענו לא לראות תוצאות גם לי זה היה ככה, אבל חשוב חשוב חשוב שאף פעם לא תתיאשו ותמיד תדעו שכול יום התקדמתם טיפה, אבל איך מגיעים באמת לבטן שטוחה וקוביות? טוב אז בכללי לאמן את הבטן באימונים חזקים מספר פעמים בשבוע ולתת לה לנוח הכי חשוב זה להקפיד על תזונה, חושבים שאתם בתזונה טובה? אתם לא תאמינו כמה שאתם רחוקים מזה, לכו לתזונאית או משהו, תמיד תקפידו על שומן חלבון ופחמימיות מאוזנות, אם אתם רוצים תכנית שתתן לכם קוביות בבטן ותזונה נכונה וגם תשלים אותכם עם חזה חטוב- https://is.gd/lSfQ6P
 מצורף למטה הוכחות של תוצאות תוך חודש!
לצפיה ב-'הצעה חמה'
הצעה חמה
10/12/2018 | 20:57
9
שלום חברים, רוצה להציעה אוזניות בלוטוס עם טפיסה מיוחדת לאוזניים שמתאימים לאימונים, מוצר אמין ואיכותי - זה בדוק !https://rover.ebay.com/rover/1/711-53200-19255-0/1...
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
10/12/2018 | 20:54
5
שלום לכולם...
לצפיה ב-'כתבה לגבי הורדת משקל'
כתבה לגבי הורדת משקל
17/11/2018 | 17:40
12
שלום לכולם
לא מזמן גלשתי באינטרנט וצצה לי הכתבה הבאה לגבי דרכים לירידה במשקל.
https://reviewpower746049397.wordpress.com/2018/11...
רציתי לדעת מה דעתכם על זה? אני הבנתי שדווקא מאוד פופולרי לקנות איזה קורס באינטרנט ולעבוד איתו.
לצפיה ב-'דופק מטרה לשריפת קלוריות בריצה ממושכת'
דופק מטרה לשריפת קלוריות בריצה ממושכת
11/11/2018 | 13:06
3
78
שלום.

בן 40. משקל כ 83 קג. מבנה גוף רחב. בכושר יחסי לתקופה..

לאחרונה הגברתי את כמות הריצות, מריצות של 5 פלוס קמ לריצות של 8 ו 10 קמ בריצה אחת. ללא הפסקה. בריצה קלה. בקצב של 10 קמ בשעה.

אחת המטרות של הריצה היא שריפת קלוריות, מעבר להנאה.

בימים האחרונים הבנתי שאני גורם לשריפה או ירידה במסת שריר. אני מאוד נהנה מהריצה, לא עושה אימוני כוח ובכללי רץ בחוץ. לא על הליכון. לא אוהב אינטרוולים, למעט ספרינט או ריצה מהירה של כ 150 האחרונים. תלוי במצב הרוח...

להבנתי, יש דופק מטרה שמיועד לשריפת קלוריות.

1. מה דופק המטרה לשריפת קלוריות בלבד

2. יש דרך להמשיך לרוץ בטווחים הנ"ל, מבלי לפרק מסת שריר

לצפיה ב-'אין אף אחד שיודע ויכול לעזור...?'
אין אף אחד שיודע ויכול לעזור...?
13/11/2018 | 13:28
1
6
אשמח לעזרתכם...

לצפיה ב-'לא רצים בשביל לשרוף קלוריות.'
לא רצים בשביל לשרוף קלוריות.
28/11/2018 | 01:25
8
לצפיה ב-'הוצאה אנרגטית'
הוצאה אנרגטית
04/12/2018 | 10:22
11
אהלן.
דבר ראשון אין דבר כזה דופק מטרה לשריפת קלוריות, מה שאנשים מתכוונים בד"כ כשאומרים את זה זה שנכון שבריצה מהירה עם דופק גבוה הגוף ישתמש יותר בגליקוגן(סוכרים) כדי לייצר אנרגיה, ואילו בריצה איטית או הליכה הגוף "יעדיף" להשתמש במולקולות שומן, אבל בסופו של דבר הגוף מאזן את המאגרים, ואם הוצאת הרבה אנרגיה מסוכרים הגוף מאזן את זה ע"י תהליך שקורה בעיקר בכבד,(תהליך גלוקונאוקינזה / מעגל קורי)
עכשיו הנוסחא של שריפת קלוריות בהליכה או ריצה היא כזאת: מרחקXמשקל= הצאה אנרגטית (שריפת קלוריות).
כלומר אתה יכול לרוץ 10 ק"מ או ללכת אותם "ותשרוף" בדיוק את ותה כמות קלוריות... 

בקשר למסת שריר, כשאנחנו מאבדים מסת גוף גם אם היא משומן בכל מקרה אנחנו נאבד גם כן מסת גוף רזה (בין השאר גם כן מסת שריר) בכדי למזער את איבוד בסת השריר חשוב פשוט לאכול מספיק חלבון (1.6-2 גרם לק"ג משקל גוף אצל אדם מתאמן) ובכל מקרה עדיף לשלב גם אימוני כח.

שיהיה בצלחה  
לצפיה ב-'תזונה ואימון ניסיון'
תזונה ואימון ניסיון
04/11/2018 | 12:00
1
13
אהלן :)

מחר אקיים ברצאת תזונה בשעה 15:00 לרולדין בקניון ממילא, ירושלים.
במידה ומזג האוויר יאפשר- נמשיך לאימון כושר.

יהיה מעניין ומהנה.

מקווה לראותכם!

לצפיה ב-'הרצאת תזונה'
הרצאת תזונה
05/11/2018 | 07:51
4
נשמע מעניין, מקווה להגיע

לצפיה ב-'להגיע לתוצאות תוך זמן קצר'
להגיע לתוצאות תוך זמן קצר
29/10/2018 | 19:53
11
לצפיה ב-'בטן שטוחה'
בטן שטוחה
27/10/2018 | 20:22
20
שנים שאני מנסה להשטיח את הבטן, שלא נדבר בכלל על ריבועים..
עד שסופסוף מצאתי את השיטה המנצחת.
ממליצה בחום
לצפיה ב-'תבין , את המידע שאתה הולך לקבל כאן , אף מאמן אישי לא יגיד לך'
תבין , את המידע שאתה הולך לקבל כאן , אף מאמן אישי לא יגיד לך
27/10/2018 | 12:34
16
חבל לבזבז את הזמן 
קוביות בבטן בזמן קצר 
לצפיה ב-'הרצאת תזונה ואימון כושר '
הרצאת תזונה ואימון כושר
25/10/2018 | 16:59
4
13
הי,

אני מאמן כושר ומדריך תזונה בוגר ווינגייט.

ביום רביעי הבא (31.10) מעביר הרצאה ואימון ניסיון חינם בתל אביב.

פרטים על מקום ושעה ימסרו בהתאם להיענות

קריסטוף
לצפיה ב-'אשמח להצטרף'
אשמח להצטרף
25/10/2018 | 17:00
5
אפשר יותר פרטים.

מה יהיה באימון?

לצפיה ב-'הרצאת תזונה ואימון'
הרצאת תזונה ואימון
29/10/2018 | 14:15
3
נשמע טוב, מתאים לי לשמוע
לצפיה ב-'הרצאת תזונה ואימון'
הרצאת תזונה ואימון
29/10/2018 | 14:16
1
3
ואוו אשריך,
אשמח להצטרף
נדרש להביא משהו מיוחד?
לצפיה ב-'הרצאת תזונה'
הרצאת תזונה
29/10/2018 | 18:16
2
אהלן,

לא נדרש להביא דבר.
נפגש ברוזה פארקס ב- 1300.

:)
לצפיה ב-'התמכרות לריצה'
התמכרות לריצה
25/10/2018 | 13:11
13
שלום, שמי אור ואני כבר במשך כשש שנים רצה באופן יום יומי במשך שעה...לאט לאט הגעתי למצב שאני מכורה לריצות ולא יכולה לא לרוץ גם כשלא תמיד באלי, למרות שלרוב אני באמת נהנת וזה ממלא אותי. ברמת ההגיון לגמרי ברור לי שהדבר אינו בריא אך פסיכולוגית כנראה קשה לי לשנות את השגרה הזו.
ולמה אני בכלל מתכננת לשנות?...גם כי אני רוצה להביא את עצמי להיות "נורמלית" ולעשות כושר כדי לשמור על אורח חיים בריא ולרוץ 3-4 פעמים בשבווע ולא יותר וגם כי החיים העמוסים מקשים עליי להתמיד באופן יומיומי.
החשש העיקרי הוא ההשפעה הפסיכולית של החסרון הזה וגם איך זה ישפיע על המראה החיצוני שלי כי ברמת העיקרון אני מאד מרוצה ואני תוהה האם אעלה הרבה במשקל כתוצאה מהשינוי??. (בת 31)
לצפיה ב-'כיווץ קונצנטרי/ אקסצנטרי ופשיטת מרפקים'
כיווץ קונצנטרי/ אקסצנטרי ופשיטת מרפקים
22/10/2018 | 10:23
9
מדוע בתרגיל פשיטת מרפקים הכיווץ הינו קונצנטרי? הלא השריר מתארך בשלב המאמץ.
תודה מראש.
לצפיה ב-'תוכנית אימונים לבטן'
תוכנית אימונים לבטן
11/10/2018 | 18:19
19

תוכנית האימונים היחידה בארץ, שמביאה אותך לקוביות בבטן ולווים בצדדים ב-27 יום , שיגרמו לחברים שלך לעוף עליך והידידות ימותו עליך
תבין , את המידע שאתה הולך לקבל ממני , אף מאמן אישי לא יגיד לך ...
דרך אגב צירפתי בתמונות הוכחות ממתאמנים שהצליחו תוך פחות מחודש להשיג את הקוביות שהם רוצים!
אז קדימה אתה מסוגל לעשות את זה ומה אכפת לך תשאיר פרטים, תקרא קצת ותראה אם מתאים :)

אז איך לעצב את הבטן ב פחות מ- 27 יום "ללא שורפי שומן" ו "ללא כימיקלים לגדילה" אז אחד ולתמיד בוא נגמור את כל הסיפור של השומן שאתה לא רוצה בגוף ונתחיל לחטב את הבטן!
לצפיה ב-'מחפש מאמן כושר'
מחפש מאמן כושר
10/10/2018 | 14:30
2
12
הי,

מחפש מאמן כושר שיכול לאמן אותי בראשון לציון.

צריךתוכנית אישית וזמינות בשעות לא טריוויאליות.

אשמח להפגש מחר בהרצליה פיתוח לקפה, לדון על הפרטים.
לצפיה ב-'מאמן אישי'
מאמן אישי
10/10/2018 | 14:33
1
9
אהלן צ'יקו,

אני מאמן כושר אישי עוסק באימוני outdoor, אירובי בכל אזור גוש דן והסביבה. אשמח לקבוע פיגשת היכרות :)

מבחינתי אפשר כבר מחר בבוקר, אוכל להגיע לאזור פיתוח אנא עדכן באישי מקום ספציפי ושעה.

לכל שאלה- זמין כאן
esport
לצפיה ב-'ליד חניון גב-ים'
ליד חניון גב-ים
10/10/2018 | 14:51
8
אהיה שם לקראת תשע וחצי....

לצפיה ב-'שאלה לגבי אימון וירידה במשקל'
שאלה לגבי אימון וירידה במשקל
04/10/2018 | 19:16
10
היי לכולם ,
אני מנסה לרדת במשקל ולחטב את הגוף (בת 25, גובה 1.65 משקל 67 בערך..). מבחינת תזונה אני אוכלת בריא, לא נוגעת במתוקים ומאכלים עתירי קלוריות, אני אוכלת בסביבות 1,300 קלוריות ליום.
רציתי לדעת האם אימון של שעה בלבד בחדר כושר שכולל אירובי, קצת משקולות ואימון בטן זה מספיק או שאני צריכה יותר מזה כדי לראות תוצאות? אני מגיע 3-4 פעמים בשבוע ותמיד אחרי כן חוזרת הביתה ברגל ,שזו הליכה של 50 דק' בערך.

לצפיה ב-'אימון כסאח לבטן (***לרציניים בלבד**)'
אימון כסאח לבטן (***לרציניים בלבד**)
03/10/2018 | 16:19
14
רציתי להמליץ על תוכנית כסאח לבטן שזו תוכנית האימונים, שמביאה לקוביות בבטן ולווים בצדדים ב-27 יום הייתי בטוח שזה בולשיט וזה אשכרה עובד שווה לנסות 
מצרף לכם את הקישור שאני קיבלתי 
שמחתי לעזור

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו