לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1052810,528 עוקבים אודות עסקים

פורום אירובי, עיצוב ופיתוח גוף

אנשים רבים פונים אלי בשאלות, או בחיי היום או או על גבי הפורום הזה כדי להתייעץ, להתייעל ובסופו של דבר להגיע לתובנה, לדרך (וכמובן לקיצור דרך) להגעה ליעד שלהם בצורה יעילה, איכותית ומהירה. .מטרת המתאמן הממוצע היא ירידה באחוזי שומן גוף. כמובן שקיימות מטרות אחרות: הכנה לתחרויות, שיפור פונקציה מסויימת, וכ"ו.... וכולם יקבלו תשובה, אך בואו נצא מתוך נקודת הנחה שמטרת המתאמן והמתאמנת הממוצעת היא - הרזייה, חיטוב, שיפור מאפיינים אסטטיים בגופם .להלן עיקרי ארבעת המרכיבים בשיטה היחודית שלי אותם אני משלבת לקבלת תוצאה מושלמת:1. פעילות אירובית .2. אימון כוח .3. תזונה .4. ****המרכיב הסודי*****כל תוכנית אימונים תשלב את כל המרכיבים במינונים שונים.~~~~~~~~~~~~~~~~~מי אני?מרת ישראל מיס פיטנס בענף פיתוח גוף בשנת 2014~בשנת 2015 לקחתי מקום חמישי באליפות אירופה בספרד (ניתן לקרוא על כך עוד באינטרנט)~ספורטאית בנבחרת ישראל~מאמנת קרוב ל 20 שנה בתחומי הכושר השונים. ~אשמח לתת קו"ח למעוניינים.**פניות דחופות יענו דרך וואטסאפ בלבד 0525051929 **ניתן להגיע לאימון/הרצאת חינם באשדוד*~בברכה~פולה רווח

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירובי, עיצוב ופיתוח גוף

אנשים רבים פונים אלי בשאלות, או בחיי היום או או על גבי הפורום הזה כדי להתייעץ, להתייעל ובסופו של דבר להגיע לתובנה, לדרך (וכמובן לקיצור דרך) להגעה ליעד שלהם בצורה יעילה, איכותית ומהירה. .מטרת המתאמן הממוצע היא ירידה באחוזי שומן גוף. כמובן שקיימות מטרות אחרות: הכנה לתחרויות, שיפור פונקציה מסויימת, וכ"ו.... וכולם יקבלו תשובה, אך בואו נצא מתוך נקודת הנחה שמטרת המתאמן והמתאמנת הממוצעת היא - הרזייה, חיטוב, שיפור מאפיינים אסטטיים בגופם .להלן עיקרי ארבעת המרכיבים בשיטה היחודית שלי אותם אני משלבת לקבלת תוצאה מושלמת:1. פעילות אירובית .2. אימון כוח .3. תזונה .4. ****המרכיב הסודי*****כל תוכנית אימונים תשלב את כל המרכיבים במינונים שונים.~~~~~~~~~~~~~~~~~מי אני?מרת ישראל מיס פיטנס בענף פיתוח גוף בשנת 2014~בשנת 2015 לקחתי מקום חמישי באליפות אירופה בספרד (ניתן לקרוא על כך עוד באינטרנט)~ספורטאית בנבחרת ישראל~מאמנת קרוב ל 20 שנה בתחומי הכושר השונים. ~אשמח לתת קו"ח למעוניינים.**פניות דחופות יענו דרך וואטסאפ בלבד 0525051929 **ניתן להגיע לאימון/הרצאת חינם באשדוד*~בברכה~פולה רווח
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה מקושר לאתר שלי www.jobs24.co.il - האתר מציע השמה מהירה לתחומי האירובי והפיטנס.
למדיניות הפרסום - גלוש למטה
מערכת הפורומים, הקומונות והבלוגים של תפוז ממומנת ע"י גופים שמנצלים את "במת תפוז" כשטח פרסום לכל דבר. ההנחייה הגורפת לכל מנהלי הפורומים בתפוז הינה לא להתיר פרסום הודעות שמכילות תוכן פרסומי בגופן. אני כן מאפשרת, להעלות תוכן פרסומי פעם בשבוע, בימי ראשון - פרסומים בהם מופיע תוכן מקצועי רלוונטי, בפרסום כנסים, תאריכי פתיחת קורסים ושאר אירועי אירובי/פיטנס/דאנס/קיק בוקס/ כל מה שניתן להעביר כשיעורי סטודיו. 
כמו כן ניתן ואף מומלץ להעלות תכנים ודיונים, ולשים את הקישור או האתר שלכם בחתימה שלכם! זה גם יתרום לדיונים בפורום וגם יתן לכם במה וחשיפה.
במהלך שאר ימי השבוע ניתן לפרסם את האירועים ומועדי פתיחת הקורסים על גבי לוח האירועים http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Events/Default.aspx?ForumId=665
מידע אודות מכירת ציוד/ מנוי במועדון כושר וכן הצעות עבודה יפורסמו בפורום בימי שלישי בלבד, במהלך יתר ימי השבוע ניתן לפרסם על גבי הלוחות גם כן
*שרשור להחלפות לפי איזורים בארץ יפתח בנפרד*
כמו כן, בפורום מתקיימים שרשורי אירוח עם נציגים מהמוסדות השונים, שבהם ניתן גם מידע אודות הקורסים וההכשרות השונות.
הנציגים מהמוסדות השונים, אשר כותבים ותורמים ממשנתם בפורום, לרוב הניק שלהם צבוע באדום משום כך, מוזמנים לפרסם פרטים אודות קורסים, אירועים ומועדי פתיחתם בחתימה שלהם, וזה ייאפשר לכל גולשי הפורום להיחשף למידע הזה.
תודה על ההבנה....
פולה רווח Pola Revach
ניתן לבקר אותי בקבוצה בפייס https://www.facebook.com/groups/erobisrael/

הודעות אשר חורגות ממדיניות זו, יימחקו!

המשך >>

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:17

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:59
1

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'מחפש מאמן כושר אישי'
מחפש מאמן כושר אישי
11/09/2017 | 15:15
3
אהלן חברה וצהריים טובים.
אני כבר חודשיים תקוע על הספה והחלטתי לצאת ולעשות ספורט .
אני מודע שלבדי לא אצליח להגיע לשום מטרה שאציב,
לכן החלטתי לקחת מאמן שיעביר לי אימון כושר אישי .
ישלכם המלצות כלשהם ?
תודה רבה !
לצפיה ב-'קניית הליכון - מבקש את עזרתכם מהמבינים'
קניית הליכון - מבקש את עזרתכם מהמבינים
03/09/2017 | 13:52
6
הבנתי שחשוב שיהיה לו כוח ... יש כוח 4 או 5 או 10 וכו' ככל שהכוח חזק יותר הוא פחות מתקלקל. שיהיה בו מנגנון שמעלה את הרמפה.  שיהיה בו בולם זעזועים להגנה על הברכיים והמרפקים.
תצוגת מהירות, מרחק, שיפוע, זמן, שריפת קלוריות, דופק ואחוזי שומן. שיהיה מיוצר במקומות טובים למשל סין זה לא טוב . הבנתי שאנגליה או גרמניה הם מקומות טובים. שיהיה בו אפשרות לשים בקבוק מים - מאוד חשוב. מסילה רחבה. אפשרות לקפל את ההליכון - מאוד חשוב!. החדר שלי קטן ואני רוצה בסיום האימון לקפל את ההליכון לקיר - זה לא מסובך לקפל נכון?
ושיהיו בו עוד דברים טובים. אחריות גם לכמה שנים - אחריות מלאה ולא רק על המנוע. איפה אפשר למצוא דבר כזה? אני מעדיף להזמין מהאינטרנט. בקשר להזמנה והתשלום, האם אפשר בתור התחלה לשלם בתשלומים ובהמשך להביא להם את כל שאר הכסף בבת אחת? האם יש טלפון לשירות לקוחות לאתר שתמליצו עליו? האם אפשר לתאם איתם שההליכון יביאו לי במשלוח עם שליח עד הבית ביום שישי בלבד שזה היום היחידי שפנוי לי?

התקציב: עד 3500 - 4000 ש"ח. מעדיף אפילו בזול יותר אולי 3000 כי אני פשוט צריך גם לקנות אופניים ואת האופניים ייתכן שזה יהיה מאתר יד 2 . את ההליכון חשוב לי שיהיה חדש מאתר אמין. יכול לשלם בחשבון פייפאל - יש אפשרות לשלם עם פייאפל בתשלומים? תודה.

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אתלטיקה '
מחכים לכם בפורום אתלטיקה
30/08/2017 | 16:10
1
חובבים אתלטיקה וריצה רוצים להתעדכן במה שקורה בכל הענפים ובכל העולם 
מחכים לכם עכשיו בפורום אתלטיקה 

לצפיה ב-'אימון קבוצתי בגבעתיים'
אימון קבוצתי בגבעתיים
27/08/2017 | 13:16
2
היי, הייתי מאוד שמחה להצטרף לקבוצת אימון קטנה בגבעתיים בחוץ. לא בבית, לא בחדר כושר או בסטודיו אלא בחוץ. אני לא מצליחה למצוא כלום ותהיתי אם מישהו מכיר משהו בנושא.. תודה!
לצפיה ב-'איזה פיאטסע מעדיפות ?'
איזה פיאטסע מעדיפות ?
23/08/2017 | 14:09
4
פילאטיס מזרון או מכשירים? מה מעדיפה? עני כאן
לצפיה ב-'סטודיו לאימונים להשכרה'
סטודיו לאימונים להשכרה
16/08/2017 | 23:05
7

סטודיו לאימוני כושר ופעילות גופני להשכרה חודשי או לפי שעות
2 סטודיואים גדולים אחד של 100 מ"ר ואחד של 90 מ"ר
2 חדרה טיפולים ...2 מחסנים
קבלה ..שירותים ומקלחות
במקום מרכזי של פתח תקווה
0549382851

לצפיה ב-'סטודיו לאימונים להשכרה'
סטודיו לאימונים להשכרה
16/08/2017 | 23:03
2

סטודיו לאימוני כושר ופעילות גופני להשכרה חודשי או לפי שעות של 420 מ"ר
2 סטודיואים גדולים אחד של 100 מ"ר ואחד של 90 מ"ר
2 חדרה טיפולים ...2 מחסנים
קבלה ..שירותים ומקלחות
במקום מרכזי של פתח תקווה
0549382851

לצפיה ב-'אימון כושר קבוצתי '
אימון כושר קבוצתי
01/08/2017 | 23:08
9
שלום חברים :) 
לאחרונה ראיתי כאן בקשות בפורום לטיפים מקצועיים שיכולים לסייע בירידה במשקל. אני יכול לומר מהניסיון שלי, שאחד הדברים שהכי עזרו לי בתהליך היה אימונים מסודרים עם מאמן כושר מקצועי. אבל מה שיותר נכון לומר הוא שאימון כושר קבוצתי הוא אפילו יותר מחייב בגלל הכוח הקבוצתי והתחרותיות הטובה שנוצרת בקבוצה. מצאף קישור לעוד פרטים למי שמעוניין.
בהצלחה!  
לצפיה ב-'מה דעתכם על משקולות לבישות? חסרונות? סכנות? סרגל מאמצים המטר'
מה דעתכם על משקולות לבישות? חסרונות? סכנות? סרגל מאמצים המטר
29/07/2017 | 18:18
6
מה דעתכם על משקולות לבישות? חסרונות? סכנות? סרגל מאמצים
המטרה היא חיזוק שרירים וזריזות לקראטה

לצפיה ב-'המלצה על תזונאית ספורט לחיטוב ודיאטה אונליין'
המלצה על תזונאית ספורט לחיטוב ודיאטה אונליין
02/07/2017 | 13:02
16
אני הצלחתי להוריד ממשקלי 10 ק''ג ב-4 חודשים, מינוס 9% שומן!!!
אורית מקסימה, בנתה לי תפריט תזונה אישית ותוכנית אימונים בהתאם למבנה גוף שלי ואורח החיים שלי עד שהצלחתי להשיג את המטרה שהצבתי לעצמי.
ממליצה!
לצפיה ב-'אתר חדש של תוספי תזונה לספורטאים/מתאמנים במחירים שפויים !!!'
אתר חדש של תוספי תזונה לספורטאים/מתאמנים במחירים שפויים !!!
30/06/2017 | 02:54
3
לצפיה ב-'חלבון- שאלה'
חלבון- שאלה
23/06/2017 | 10:31
2
17
המלצות לחלבון שבונה מסת שריר בצורה הטובה ביותר?
לצפיה ב-'חלבון לרכישה'
חלבון לרכישה
23/06/2017 | 18:53
15
לצפיה ב-'אוכל. תאכל אוכל. חלבון איכותי זה חלבון מהחי'
אוכל. תאכל אוכל. חלבון איכותי זה חלבון מהחי
26/06/2017 | 14:01
19
ובשביל להגדיל מסת שריר צריך גם פחממות.  כי צריך מאזן קלורי חיובי.

לצפיה ב-'האם כדאי להיכנס לתחום האימונים?'
האם כדאי להיכנס לתחום האימונים?
18/06/2017 | 12:56
13
שלום לכולם,

מניחה שאולי זה לא בהכרח הפורום הנכון לשאול את זה, אבל אנסה בכל זאת:
אני בת 34 ושוקלת שינוי מסלול בחיים שלי (עובדת בתור מזכירה).
חשבתי אולי ללכת ללמוד פילאטיס או משהו בסגנון.
האם לדעתכם כדאי ללכת על זה, או שכבר מאוחר מדיי והשוק מוצף במאמנות צעירות ומנוסות בין כה וכה?

תודה מראש לעונים
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לנעלי ספורט'
שאלה בנוגע לנעלי ספורט
12/06/2017 | 18:47
2
24
אני צריכה נעליים חדשות לאימוני אירובי וחשוב לי שיהיו טובות ואיכותיות
חשבתי לנסות לחסוך בעלות הנעליים ולקנות בחנויות אואטלט שמחזיקות נעליים מעונות קודמות, אבל מתלבטת כי קראתי באינטרנט דעות סותרות לגבי חיי מדף של נעלי התעמלות (גם ללא שימוש) ועל הבלאי של החומרים בנעל כגון הדבק והג'לים למיניהם
אשמח לדעותיכם בנושא
תודה

לצפיה ב-'נעלי ספורט'
נעלי ספורט
24/06/2017 | 20:55
1
46
אני מסכימה עם הדיעה בנוגע לנעלי ספורט שככל שהן זמן יותר על המדף 
הן נהפכות לבלאי.
וחוץ מזה, תמיד כיף להתחדש בנעליים חדשות.
אם את צריכה ורוצה כמובן נעליים איכותיות שיחזיקו לזמן ארוך, אני ממליץ לך לנסות לרכוש דרך האתר של אנאירובי- 
https://www.anerobi.co.il/
הכל מקורי, איכותי ואחרי סקר שוק שערכתי הן גם הזולות ביותר.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
03/07/2017 | 18:39
לצפיה ב-'הדפסות וכו '
הדפסות וכו
11/06/2017 | 14:11
6
היי,
רכשתי חולצות מודפסות עבור המאמן כושר שלי, ואני מאוד מרוצה מהעבודה. 
רציתי לדעת אתם יודעים אם יש מקומות שאפשר להדפיס על כובעים?
תודה. 
לצפיה ב-'שלום. זקוק לעזרה בבחירת הליכון אמין'
שלום. זקוק לעזרה בבחירת הליכון אמין
07/06/2017 | 23:07
3

בעיקר הליכה פחות ריצה (היעד לשימוש של אשה אם זה רלוונטי) טווח מחירים 2500-3500~

תודה :)
לצפיה ב-'חרטה'
חרטה
25/05/2017 | 17:41
12
הכל חרטה
לצפיה ב-'קריאטין לרכישה'
קריאטין לרכישה
22/05/2017 | 07:44
1
19
איפה אני יכול לרכוש קריאטין במחיר עד 250 ש"ח? לא מעוניין להזמין מהאיביי או מהאתרים בחול.

לצפיה ב-'קריאטין'
קריאטין
30/05/2017 | 17:02
14
תוכל לרכוש דרך הקישור שכאן-
https://www.aminoshop.co.il/creatine.html

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו