לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1457414,574 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שאלות בנושאי מחלות וחיסונים יש להפנות לגורם מוסמך בלבד וזאת על מנת לקבל תשובה מהימנה ומקצועית

טיולים בארץ
טיולים בחו``ל
עבודה בחו"ל

סיוע התנדבותי לתרמילאים במצוקה
נא לקרוא את הודעת המנהל

המשך >>

לצפיה ב-'נופש לשומרי כשרות'
נופש לשומרי כשרות
11/07/2018 | 19:58
1
8
שלום חברים! 
אני רואה שעלו כאן לא מעט דיונים של גולשים אשר מחפשים המלצה על חופשה לשומרי כשרות. אז כן, בהחלט יש דבר כזה, וניתן לצאת לנופש כשר בחו״ל, עם קבוצה נוספת של שומרי כשרות, או אפילו באופן עצמאי, ולתכן את הטיול בהתאם מבלי לפגום בהנאה. בלינק המצורף תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפים, המלצות ועצות כיצד לבחור ולתכנן חופשה בחו״ל לשומרי כשרות. ממליץ בחום להכנס ולקרוא לפני שאתם סוגרים לעצמכם את החופשה הבאה. 
תהנו! 
לצפיה ב-'אתה שולח מסרים לחדר ריק. חבל על המאמץ'
אתה שולח מסרים לחדר ריק. חבל על המאמץ
12/07/2018 | 11:23
2
לצפיה ב-'סימני גסיסה'
סימני גסיסה
06/07/2018 | 15:07
2
8
לא יודע מי נכנס לכאן, מי קורא הודעות, מי מנהל
אבל בהחלט אפשר לבשר לעם על תחילת גסיסתו של הפורום הזה שידע ימים טובים ועזר להמון אנשים.
לצפיה ב-'למה תחילת גסיסתו?'
למה תחילת גסיסתו?
07/07/2018 | 04:21
1
7
כבר לפחות שנתיים אין בפורום מנהל, את תפוז זה כנראה לא מעניין למרות שמאוד עניין אותם כשאני לא עניתי על שאלות למשך שלושה ימים כשהייתי מנהל פורום. 95% מההודעות החדשות הן של ספאמר וכבר חודשים רבים לא היה כאן דיון מעניין כלשהו.
לצפיה ב-'הכל מתנהל בפייסבוק כנראה'
הכל מתנהל בפייסבוק כנראה
09/07/2018 | 07:55
5
עתיד הפורומים בכלל נראה עגום.
זמנים מודרניים.
לצפיה ב-'המלצה לגזיה'
המלצה לגזיה
28/06/2018 | 10:24
8
אהלן.
מחפש המלצה לגזיית ספיידר (כזאת שהבלון בה מתחבר בנפרד עם צינורית והגזיה יושבת על רגליים).
משהו בסגנון kovea moonwalker או Primus Express Spider.

הצורך הוא בעיקר לטיולים בארץ או קטנים בחו"ל, לא מסלולי אוורסט בייסקאמפ, ככה שאני מחפש משהו בסגנון שיהיה זול יותר מהחברות הללו רק ללא המותג.

תודה.
לצפיה ב-'מחפש רעיונות ליעד עם מזג אויר נעים וזול בתקופת החגים'
מחפש רעיונות ליעד עם מזג אויר נעים וזול בתקופת החגים
26/06/2018 | 19:16
8
אני רוצה ליסוע בתחילת ספטמבר. לטיול למשך חודש.
חשוב לי מאוד מקם עם מזג אויר מזג אויר נעים ( הכוונה: מעט גשם, ולא חם מידי) . כרטיסי הטיסה לאירופה זולים, ולכן חשבתי על יוון/פורטוגל. אבל בגלל שזה חודש, אולי עדיף ליסוע למזרח ששם מחירי המחייה זולים יותר.
אשמח לרעיונות ליעד עם מזג אויר נעים. ורצוי יחסית זול (בהתחשב בכרטיס+מחייה)
תודה רבה
לצפיה ב-'טיולים ליער השחור'
טיולים ליער השחור
16/06/2018 | 18:53
13
שלום חברים!
אני רואה שעלו כאן לא מעט דיונים של גולשים אשר מתכננים טיול משפחתי או זוגי בקיץ הקרוב. אם עדין לא בחרתם את היעד שלכם לטיול, אני ממליץ בחום לשקול את אזור היער השחור. מדובר באחד האזורים היפים והירוקים ביותר שיש לאירופה להציע, עם מגוון רחב של אטרקיות מיחדות לכל הגילאים. בלינק שאני מצרף לכם תוכלו למצוא את כל המידע על האזור כמו: מסלולי טיול, טיולים מאורגנים וחבילות נופש לאזור, אטרקציות משפחתיות ועוד: https://www.ramtours.com/%D7%94%D7%99%D7%A2%D7%A8-%D7%94%D7%A9%D7%97%D7%95%D7%A8/
תהנו!
לצפיה ב-'אפריקה'
אפריקה
31/05/2018 | 17:56
13
שלום חברים!
האם יש כאן גולשים אשר מתכננים טיול בקיץ הקרוב? אם אתם לא ממש רוצים להתעסק עם כלל הארגונים, ובא לכם טיול קצת יוצא דופן ופחו טיול שגרתי של ערים, פארקים, מוזיאונים וקניונים, אני יכול להמליץ בחום לקחת טיול מאורגן לטנזניה אפריקה. המקום קסום ומיוחד, התרבות והאוכלוסיה אחרת ומיוחדת, הטבע שם מעלף ביופיו, ותוכלו להנות מטיול ספארי שיקרב אתכם כמה שאפשר לסביבה הטבעית של בעלי החיים. מצורף לכם קישור לעוד פרטים.
תהנו!
לצפיה ב-'טיול מאורגן בקיץ'
טיול מאורגן בקיץ
31/05/2018 | 17:49
11
שלום לכולם!
אני מאוד רוצה לצאת לטיול כלשנו בחופשת הקיץ. אני מסיים את הלימודים ביוני ורוצי לעשות משהו קצר וכיף באוגוסט. מאחר ואני מאוד אוהב טבע ובעלי חיים, ופחות מתחבר לטיולים עירוניים, חשבתי לנסוע לטנזניה. האם יש כאן חברים שעשו טיול כזה ויכולים להמליץ על מקומות שכדאי לבקר בהם? קיבלתי המלצה על חברת טנזניה טריפ טיול מאורגן, וחשבתי אם יש כאן חברים שמכירים אותם ויכולים לספר קצת איך השירות שלהם, איך הטיולים והאם כדאי לצאת איתם?
תודה לעונים!
לצפיה ב-'ביטוח נסיעות לחו"ל'
ביטוח נסיעות לחו"ל
30/05/2018 | 10:26
11
שלום לכולם ובהצלחה בטיול הקרב ובא. 
לפני שאתם ממריאים ובמיוחד למוצ'ילרים שביניכם חובה לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל.
היום אני רוצה לספר לכם על המוצר הביטוחי שמדבר בעיקר למוצ'ילרים אחרי צבא שמחפשים לשלם כמה שפחות וכך להגדיל את אורך הטיול שלהם. המוצר הוא ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד והוא חשוב לחברה הצעירים שמטיילים בהרים ובג'ונגלים ונמצאים במקומות שהם עלולים חלילה להיפצע ואפילו קלות. בביטוח רגיל התהליך הוא כזה:
ניקח דוגמא לא עלינו ונניח ששברתם רגל , אתם מדדים לכם לבית החולים , מקבלים טיפול ראשוני ובבאסה מוציאים את הכסף מהכיס, משלמים לרופא , שומרים קבלות ובהמשך מקבלים החזר כספי מחברות הביטוח.
כאן נכנסת פספורט קארד לתמונה ומציעה דרך אחרת , המבוטח מקבל כרטיס מגנטי שהוא ממש כמו כרטיס אשראי שבמקרה הצורך מוטען בתוך 10 דקות בסכום שצריך לשלם לרופא ולא רק אחרי שתחזרו לארץ מרוששים מהתשלום. זאת הסיבה שאני ממליץ לכולם אבל בעיקר למוצ'ילרים תפרנים ללכת על פספורט קארד ולא על ביטוח נסיעות רגיל.  תוכלו לקרוא עוד על הביטוח הזה כאן וגם להוריד את תנאי הפוליסה ולקרוא את האותיות הקטנות
בהצלחה בטיול ושלא נשתמע :) 
לצפיה ב-'אירוח במלון באילת'
אירוח במלון באילת
30/05/2018 | 02:19
7
שלום חברים
אני מחפש המלצה על מלונות באילת בהם כדאי לשכן חבודה של אורחים מכובדים מחו״ל. קיבלתי המלצה על רשת מלנות ישרוטל, ואני אשמח לדעת האם יש כאן גולשים שהתארחו בחלק מהמלונות שלהם ויכולים לתת המלצה אישית, האם זה באמת טוב כמו שזה נראה באתר שלהם? אני רוצה משהו טוב ויוקרתי, שירות נפלא, סדר וניקיון, שיהיה נעים להתארח, והשירות יהיה מתאים למאורע. מה דעתכם?
לצפיה ב-'טיול עם טנזניה טריפ'
טיול עם טנזניה טריפ
22/05/2018 | 20:12
14
הי חברים!
אני והמשפחה שלי מתכננים טיול משפחתי במהלך חופשת הקיץ, ורצינו לטוס ליעד מיוחד ולא שגרתי. חשבנו על טנזניה כי הילדים שלי מתים על בעלי חיים, ואנחנו מאוד אוהבים טבע. שקלתי לקחת טיול עם טנזניה טריפ כי שמעתי עליהם דברים ממש טובים, וראיתי שהטיולים שלהם מקיפים את כל מה שאנחנו רוצים, כולל טיול ספארי בטבע. האם יש כאן חברים שנסעו איתם לחופשה?
לצפיה ב-'טיולים לאפריקה'
טיולים לאפריקה
12/05/2018 | 19:47
9
שלום לכולם!
האם יש כאן חברים אשר מחפשים יעד מיוחד לחופשה משפחתית בקיץ? אם אתם מעוניינים לצאת מגבולות המדינה, אבל לא להתרחק יותר מידי, ומחפשים טיול אחר שהוא לא ערים ופארקים כמו באירופה, אני יכול להמליץ לכם על טיול לטנסניה שבאפריקה. אנחנו טסנו לטיול מאורגן עם חברת טנזניה טריפ, ואני יכול לומר לכם שזו היתה חוויה מדהימה לכל המשפחה. המון טבע, נופים ובעלי חיים, טיול ספארי מדליק, תרבות אחרת, והמון הנאה. חפשו את הטיולים באתר שלהם להתרשמות ולעוד פרטים.
לצפיה ב-'טיולים מאורגנים'
טיולים מאורגנים
03/05/2018 | 19:49
1
8
הי לכולם :)
האם יש כאן גולשים שמתכננים לטוס לטיול בחו״ל בקרוב, ומחפשים טיול מאורגן להשתלב בו? אני ממליץ לכם בחום להכנס לאתר של חברת מיי טריפ, אשר מארגנת טיולים מאורגנים מיוחדים למגוון יעדים ברחבי העולם. אנחנו טסנו איתה כבר מספר פעמים למספר יעדים שונים, ואני יכול לומר לכם שהיה מוצלח מאוד בכל פעם מחדש. השירות נפלא, הארגון מצוין והמחירים מצוינים, כל מה שאתם צריכים לטיוך מאורגן מושלם ומהנה.
לצפיה ב-'נופש בקיץ'
נופש בקיץ
24/05/2018 | 00:15
7
הי 
המון תודה על ההמלצה. אנחנו מאוד רוצים לצאת לנופש משפחתי בקיץ, תחילה חשבנו על חופשה בחו״ל, אבל לא מתאפשר לנו מכל מיני סיבות לצאת ליותר מידי זמן, אז אנחנו מחפשים משהו קצר וקליל כאן בארץ. האם יש לך המלצה על מלונות באילת שכדאי לנפוש בהם למשפחות? 
תודה! 
לצפיה ב-'טיולים מאורגנים לטנזניה'
טיולים מאורגנים לטנזניה
03/05/2018 | 19:34
5
הי חברים
האם יש כאן גולשים שיבשת אפריקה מרתקת אותם, והיו רוצים לצאת להפתקאה שתעניק להם הצצה נדירה לתרבות אחרת? אני יכול להמליץ לכם בחום על טיול לטנזניה המיוחדת והקסומה, בה תוכלו ליהנות מנופים עוצרי נשימה, טבע והרבה יופי, הצצה לעולמם של בעלי החיים הפראיים במקומם הטבעי ועוד. חפשו בגוגל את האתר של חברת טנזניה טריפ, שם תוכלו למצוא המון מידע על המקום וטיולים מאורגנים.
תהנו!
לצפיה ב-'נופש קיץ באילת'
נופש קיץ באילת
30/04/2018 | 23:45
8
הי חברים :)
מה דעתכם על חופשה קסומה באילת? בטן גב על חוף הים הכי דרומי בארץ? אם זה נשמע לכם טוב, אני ממליץ לכם להכנס לקישור המצורף ולהתרשם מאפשרות לינה במלון ריביירה קלאב. המלון איכותי מאוד, השירות שלהם נפלא, הכל נקי ומסודר, והאוירה יוקרתית ונעימה. הכנסו עכשיו והזמינו את החופשה שלכם לקיץ.
בהצלחה!
לצפיה ב-'נופש בירושלים'
נופש בירושלים
26/04/2018 | 01:02
1
9
הי חברים :)
אני רוצה להמליץ לכם בחום על אתר נהדר ממנו ניתן להזמין מלונות לירושלים. אני יצאתי עם משפחתי לחופשה במלון נהדר בעירלפני כמה שבועות, ואני חייב לומר שמאוד נהננו מחווית השירות, מהשהיה ומהטיול עצמו. שירות נפלא, מקום נקי ומסודר ומחיר נהדר. מי שמעוניין בהזמנת מלון או נופש בקליק אחד מוזמן להכנס ללינק שצירפתי.
תהנו!
לצפיה ב-'לינה בירושלים'
לינה בירושלים
11/06/2018 | 18:40
6
הי גילי
המון תודה לך על ההמלצה. אם יש כאן גולשים שמתכננים נופש משפחתי בירושלים, או כאלו שמתכננים נסיעה עסקית, אני יכול להמליץ בחום ללון במלון ממילא. מדובר באחד מהמלונות היוקרתיים והיפים ביותר שיש לעיר להציע. המלון ממוקם מעל מרכז הקניות המפורסם ממילא, ובמרחק הליכה מהחומות. בנוסף, הוא מציעה תצפית יפיפיה ומיוחדת על העיר. תוכלו להנות משירות נפלא, מסדר וניקיון, מיוקרה ויחס נעימים, מאוכל טוב ובעיקר מחווית לינה יוצאת דופן. מתאים מאוד לבעלי עסקים ולאורחים מיוחדים מחו״ל, ולכל מי שמעוניין בנופש איכותי. 
לצפיה ב-'דיון על טנזניה'
דיון על טנזניה
19/04/2018 | 18:24
7
שלום לכולם
ראיתי שעלו כאן לאחרונה לא מעט דיונים על חופשה בטנזניה. אני ואשתי חזרנו מירח דבש קסום באפריקה, ואחד המקומות המיוחדם ביותר שיצא לנו לבקר בהם היה טנזניה. אנחנו נסענו עם טנזניה טריפ טיול מאורגן מוצלח במיוחד. המדריך היה נחמד ונעים, והתמצא בכל המקומות, החברה היתה נעימה, וביקרנו במגוון רחב של אטרקציות ואזורים יפיפיים. נחשפנו לתרבות אחרת, עשינו טיול ספארי מטריף, ונהננו מהרבה נוף וטבע. אני ממליץ בחום למי שחובב טבע לטוס לטיול בטנזניה, זו חוויה של פעם בחיים.
לצפיה ב-'סרי לנקה'
סרי לנקה
07/04/2018 | 15:52
1
20
היי, אני וחברה שלי מתכננים לטוס לסרי לנקה באוגוסט הקרוב ויש כמה מקומות שתהינו לגבי הביקור בהם.
Sigiriya rock קראתי כתבות על בעיה חמורה של צרעות במקום שהייתה שם בעבר. מישהו ביקר שם בזמן האחרון ויודע משהו לגבי זה?
האם העיר tricomalee שווה עיקוף מהמסלול בשביל החופים שלה?
האם העיר jaffna שווה ביקור?
מישהו היה בשמורת הKnuckles ויכול להמליץ?
מישהו היה בElla באוגוסט ויודע אם מזג האויר מאפשר טיול ב mini adams peak ו ella rock.
ממליצים להזמין מלונות מראש או להגיע ולמצוא?
פארקים לאומיים מומלצים?
נשמח להמלצות בכללי.
תודה רבה מראש על העזרה.
לצפיה ב-'לא מכיר את סרי לנקה אך יודע מי כן'
לא מכיר את סרי לנקה אך יודע מי כן
08/04/2018 | 13:29
16
גולשי הגלים מכירים אותה היטיב ,בכל פורום גלישת גלים תמצא מבול אינפורמציה.
ומקוה שגם ותיקי הפורום שקצת נרדצו בשל המפרסמים  יגיעו לעזור .
לצפיה ב-'טיול לטנזניה'
טיול לטנזניה
03/04/2018 | 18:50
9
אהלן,

אם אתם מחפשים חברה אשר מארגנת טיולים לטנזניה,
אחרי חופשה של שבוע בטנזניה עם החברים,
אני רוצה להמליץ לכם עליהם: 

חברה מעולה, שיהיה לכם אחלה טיול!.
לצפיה ב-'טנזניה עם ילדים'
טנזניה עם ילדים
03/04/2018 | 18:26
1
12
אהלן.

אני ואשתי היינו לפני כשבועיים בטנזניה עם הילדים.
אחת החוויות המסקרנות שהם עברו,
מומלץ.
לצפיה ב-'מקומות לינה'
מקומות לינה
08/05/2018 | 04:46
5
הי 
תודה על ההמלצה! האם אתה יכול להמליץ במקרה גם על מלונות בתל אביב ללינה? 
לצפיה ב-'טיול לטנזניה'
טיול לטנזניה
27/03/2018 | 18:47
1
15
אהלן חברה,
ערב טוב !

אני מניח שרובכם כמותי מעדיפים טיול מאורגן בראש שקט מאשר להסתבך בחו''ל.

רציתי להמליץ לכם על חברה אשר מציעה טיולים מאורגנים ,
זה הלינק לאתר שלהם : tanzania-trip.co.il .

טיול מהנה !

לצפיה ב-'אחלה יעד'
אחלה יעד
04/04/2018 | 10:33
22
טנזניה נשמע כמו מקום חלומי. אנחנו אישית היינו לא רחוק בזנזיבר. עשינו טיול מאורגן לזנזיבר והיה ממש אחלה. טיול מאורגן אכן מוריד ממך את הצורך לתכנן כי לפעמים זה ממש מעייף ומוציא את כל החשק מהטיול ואם לא מארגנים טוב הטיול מתבזבז. יש לנו עכשיו תכנון לא קשור על כמה אופציות של טיולים מאורגנים לדרום איטליה כי יש כמה מסלולים. אין על לטייל. שייהיה חג שמח!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום השקעות נדל
רוצים לקנות נכס בארה"ב?
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון רומני?
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון פורטוגלי?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה