לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1509615,096 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שאלות בנושאי מחלות וחיסונים יש להפנות לגורם מוסמך בלבד וזאת על מנת לקבל תשובה מהימנה ומקצועית

טיולים בארץ
טיולים בחו``ל
עבודה בחו"ל

סיוע התנדבותי לתרמילאים במצוקה
נא לקרוא את הודעת המנהל

המשך >>

לצפיה ב-'טיול ללא תקציב'
טיול ללא תקציב
31/03/2019 | 19:24
5
המלצתי למסודרים. (  והיותר מבוגרים. ) 
אל תגבילו בתקציב השוטף אבל חסכו בהוצאות. ( חבל על הזמן לעסוק בכך. )
דרום אמריקה זולה במחיה ונשאר אך ורק טיסות וחבילות שיש לבדוק באותו זמן באתרים.. צריך לקחת גם בחשבון אתרים עם דמי כניסה יקרים. ( נניח 500$ סך הכול. )
החשוב ביותר, לא להמיר בטיחות בכסף. תמיד עדיף לשלם יותר עבור דבר בטוח יותר. (ניסיון חיים. ☺ )

לצפיה ב-'המלצה לאוהל'
המלצה לאוהל
27/03/2019 | 09:31
3
מן הסתם כבר נשאל בעבר, אז גם הפניה לדיון כזה תתקבל בברכה.

איזה אוהל מומלץ לקנות, ליותר מ4 אנשים. עדיף פתיחה מהירה, קיפול נוח, שיעמוד לאורך זמן. האם אלה של קולמן מומלצים? מישהו סוחב איתם הרבה זמן? משהו אחר?
תודה מראש
לצפיה ב-'סקר קצר על טיולים לארצות טרופיות או מתפתחות'
סקר קצר על טיולים לארצות טרופיות או מתפתחות
19/03/2019 | 10:55
9
שלום לכולם,

אני עורך מחקר גישוש על בריאות מטיילים - באופן ספציפי תרמילאים ישראלים בארצות מתפתחות טרופיות - שמטרתו לקשר בין מאפייני הטיול והמטייל לבין תחלואה במהלך המסע.

אם נסעתם לטיול תרמילאים הראשון שלכם בחמש השנים האחרונות, אודה לכן אם תלחצו על הקישור הבא ותענו על השאלון אליו תגיעו. אפשר גם למסור לחברים וחברות.

תודה מראש,

צבי
לצפיה ב-'איך מתניידים בזול בברזיל?'
איך מתניידים בזול בברזיל?
16/03/2019 | 03:02
2
איך תרמילאים מתניידים בזול בברזיל?
והאם יש מסלול מומלץ ל 3 שבועות,  אם נוחתים בריו ורוצים להמריא בחזרה מעיר אחרת?

תודה
לצפיה ב-'מכירת כדורי מלרון'
מכירת כדורי מלרון
10/03/2019 | 09:26
2
מציע 2 חפיסות של 12 כדורי מלרון למכירה. תוקף: 4/2023. 
המחיר בבית המרקחת הוא 120 שח, המחיר שאני מציע הוא 60 שח לחפיסה- חצי חינם (;
המספר שלי הוא: 052-3492976 נמצא באזור חיפה/ פתח תקווה  
לצפיה ב-'שותפה ל- road trip coast to coast ארה"ב'
שותפה ל- road trip coast to coast ארה"ב
06/03/2019 | 17:16
22
מחפש בחורה סולידית ונעימה, שותפה לטיול לא מעשנת, רצינית ,סקרנית, וישרה! לתכנון משותף וטיול ברחבי ארה”ב למשך 4 – 5 שבועות מהחוף המזרחי לחוף המערבי . יציאה מתוכננת בחודשי הקיץ (יוני יולי אוג' – גמיש) תוך השכרת רכב לרוב ימי הטיול, וחציה כאמור את רוחבה של ארה”ב תוך ביקור בכל הערים הראשיות שבדרך, כולל עיירות קטנות ומעניינות פארקים, מוזיאונים קולינריה וכל מה שיעלה בתכנון.

איכותי, ישר ,איש שיחה נעים ואינטיליגנטי, גמיש פשרן ופרטנר מעולה לשותפות .

גילאי 40-45

לצפיה ב-'אם את/ה מטיילים עצמאית – יש לי כמה שאלות (בלי לחפור יותר מדי'
אם את/ה מטיילים עצמאית – יש לי כמה שאלות (בלי לחפור יותר מדי
19/02/2019 | 17:40
9

אהלן, שמי אלי ואני עובד על אפליציית ניווט לשטח, לעיר וכמה פיצ׳רים מדליקים נוספים. אני מחפש אנשים שמטיילם עצמאית (טבע / עיר / בארץ או בחו״ל) לכמה שאלות - ממש אודה אם תשמיעו קול ואהיה אתכם בתקשורת.

אלי רבזין
כמובן כאן - בפורום או ב:
revzin2000@gmail.com
054-6418811

לצפיה ב-'המלצות למוצ'ילה'
המלצות למוצ'ילה
06/02/2019 | 18:48
1
14
מתכנן טיול לחודשיים שלושה במזרח הרחוק במהלכו מאמין שאהיה בכמה וכמה טרקים. מחפש המלצה מוצ'ילה איכותית, נוחה 65 ליטר לפחות וכזו שתשמש אותי לעתיד הרחוק לעוד טיולים בעזרת השם. תודה לעוזרים!
לצפיה ב-'Jack Wolfskin'
Jack Wolfskin
08/02/2019 | 17:28
22
לא שהם היחידים, יש הרבה חברות איכותיות, בכל מקרה תמדוד כמובן על עצמך לפני שקונה ותוודא שיושב לך נוח וטוב טוב גם כשהוא מלא.. חשוב עמידות ברטיבות, ובכלל עמידות לקרעים.. הוולפסקין מעולה, קניתי בריקושט. כרגע יש שם מבצע משולב עם מכשיר לוויני של מגנוס לשבועיים.. אם אתכנן על טרקים ארוכים אז שווה לבדוק. 
לצפיה ב-'צימרים בצפון לזוגות'
צימרים בצפון לזוגות
02/02/2019 | 14:42
11
שלום חברים
אנחנו מתכננים חופשה עם החברים בעוד שבועיים ליום ההולדת של זוגתי, וחשבתי לעשות חופשה מיוחדת בצפון. אנחנו מאוד אוהבים פינוקים ואוכל טוב, ולכן התכנון הוא לקחת אותה למסעדה טובה, לצאת קצת לאיזה פאב נחמד עם כל החברים, ובמהלך היום לטייל קצת בטבע, אולי לעשות איזה טיול ג׳יפים נחמד. מזג האוויר הזה מושלם לטיולים כאלו עכשיו. אני מחפש המלצות על צימרים בצפון לזוגות, מקומות טובים עם הרבה פינוקים ואטרקציות, שבהם נוכל ללון כמה ימים, ושיהיו קרובים זה לזה, מעין מתחם כזה של כולנו. חשוב לי שיהיה נקי ושיהיו מסאג׳ים. אשמח להמלצות מהניסיון שלכם בלבד.
תודה!
לצפיה ב-'Thanks'
Thanks
31/01/2019 | 03:34
5
 מטרידן כייפתי אובססיבי שמאיים ברצח על נשים 
מתקשר באמצע הלילה במשך שנים ומציק חיכה מתחת לביתי מספר פעמים וחשף תמונות של איבר מינו קליידר ירדן גר בקדימה בסימטת הפעמון 3 נמצא בטיפול משטרתי עם תיק על איום ברצח והטרדה

לצפיה ב-'מכירת כדורי מלרון '
מכירת כדורי מלרון
30/01/2019 | 11:45
12
כדורי מלרון למכירה. תאריך תפוגה:  2020. 2 חפיסות של 12 כדורים. מחיר חפיסה בבית מרקחת: 128 ש"ח. מחיר לפונים למודעה זו: 50 שקל לחפיסה. לפנות למספר 0523637672
איזור רמת גן 
לצפיה ב-'אטמי אוזניים נגד נחירות מומלצים ל DORMS?'
אטמי אוזניים נגד נחירות מומלצים ל DORMS?
28/01/2019 | 01:46
1
7
שלום, אני רוצה ליסוע לבד לטיול ארוך וכנראה אשן ב DORMS חדרים משותפים.
חפרתי שעות רבות באינטרנט לגבי אטמי אוזניים ולא יצאתי מזה.
אם יש פה מישהו שהתנסה באופן אישי, ויכול להמליץ.  אשמח לדעת.
(האטמים היקרים בהתאמה אישית עולים כ 400 ש"ח, אני מוכן להוציא את הסכום, אבל שיהיה באמת מועיל)

תודה רבה !!!!
לצפיה ב-'אטמים'
אטמים
08/02/2019 | 17:30
6
זה עד כדי כך קריטי לך? מה רע באטמים פשוטים הצבעוניים?
לצפיה ב-'לאלה שאוהבים לעשות פק"ל קפה בטבע'
לאלה שאוהבים לעשות פק"ל קפה בטבע
24/01/2019 | 23:35
1
9
ממש הרבה זמן אני רוצה פק"ל קפה ספיידר, זה עולה סביבות 200 שקל רק הזולות...
מישהו מכיר מקום לקנות ספיידר במחיר זול??
לצפיה ב-'יש ספיידר פצצההה'
יש ספיידר פצצההה
24/01/2019 | 23:41
8
קניתי ספיידר אש הוא מחזיק לי כבר יותר משננה!! ואני משתמש בתדירות גבוהה מצרף לך קישוור
לצפיה ב-'מלון בירושלים'
מלון בירושלים
13/01/2019 | 18:09
1
16
הי חברים!
אני רואה שיש כאן לא מעט מטיילים בארץ ובחו״ל ואשמח מאוד לעזרה ולהמלצה. אנחנו מאוד רוצים לנצל את חופשת פסח הקרובה, ולקחת את הילדים לנופש בירושלים. אנחנו יודעים שיש לא מעט מה לעשות בעיר עם ילדים, וכמובן שתכננו לנסוע באמצע השבוע, בזמן שהכל פתוח. תכננו ללון שם יומיים שלושה כי אנחנו מגיעים מרחוק, ולהראות לילדים את כלל האטרקציות המיוחדות שיש לעיר הבירה להציע. אשמח אם מישהו יוכל להמליץ לי על מלון בירושלים שמתאים ללינה של משפחות. לא משהו יקר, אבל כן נקי ומסודר, ואם אפשר מרכזי.
תודה לעונים!     
לצפיה ב-'הייתי במלון הזה, לא ממליץ בכלל. לא נעים.'
הייתי במלון הזה, לא ממליץ בכלל. לא נעים.
13/01/2019 | 18:13
3
לצפיה ב-'טיול מאורגן לטנזניה בפסח'
טיול מאורגן לטנזניה בפסח
07/01/2019 | 19:47
7

שלום לכולם
אני רואה שיש כאן חברים שמעוניינים לצאת לחוויה שהיא יוצאת דופן במהלך חופשת הפסח, ומחפשים רעיונות לחופשות משפחתיות או זוגיות. אחד הבילויים המועדפים עלי ביותר הוא נסיעות לחו״ל למקומות מעניינים ומרתקים. אם גם אתם אוהבים טיסות כאלו, ומחפשים אזורים מרתקים שיכולים לספר לכם הרפתקה יוצאת דופן, אני יכול להמליץ לכם בחום על טיול מאורגן לטנזניה בפסח. מניסיון אני יכול לומר לכם שמקום מיוחד במינו, תרבות שונה, הרבה טבע ונופים, בעלי חיים מיוחדים, והנאה בלתי רגילה. מי שנשמע לו מעניין מוזמן להכנס לקלינק המצורף.
בהצלחה ותהנו!
לצפיה ב-'טיולים רגליים'
טיולים רגליים
02/01/2019 | 16:17
6
הי חברים!
מחפשים זמן איכות עם בן הזוג? רוצים להפתיע את המשפחה בטיול יוצא דופן? אני יכול להמליץ לכם בחום להכנס ללינק המצורף, שם תוכלו למצוא מגוון רחב של אופציות לטיולים רגליים שתוכלו לעשות יחד. אנחנו עשינו כבר כמה מסלולים שונים, נהננו מנוף מדהים של הארץ שלנו, מהסברים על האזורים השונים, וגם עשינו פעילות ספורטיבית מהנה. ממליץ בחום לכל מי שאוהב את התחום.
תהנו!
לצפיה ב-'עזרה בבחירת יעד לטיול הבא '
עזרה בבחירת יעד לטיול הבא
30/12/2018 | 21:58
2
7
היי,
חזרתי לא ממזמן מנאפל ומחפשת יעד דומה - ארץ/איזור עם מספר טרקים ארוכים/קצרים ומגוונים, עם עדיפות למז"א חם. שקלתי ניו זילנד אך המחירי טיסה גבוהים לי מידי וידחה לאוקטובר ככל הנראה. 
רוצה לצאת כבר לאמצע ינואר ומבחנתי כל יעד עם טרקים רלוונטי (ארה"ב, מזרח, דרום אפריקה). 
תודה מראש :)

לצפיה ב-'בשביל מזג אוויר חם בינואר תצטרכי לטוס דרומה מקו המשווה'
בשביל מזג אוויר חם בינואר תצטרכי לטוס דרומה מקו המשווה
31/12/2018 | 09:22
1
9
המקום היחיד שהייתי בו בחצי הכדור הדרומי הוא דרום אמריקה, מומלץ בחום והמון טרקים מדהימים.
לצערי לא אוכל לעזור יותר עם טרקים בינואר, עם טרקים בקיץ של חצי הכדור הצפוני יש לי יותר ניסיון.
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
02/01/2019 | 01:32
3
איזור אריזונה, קלפורניה וכד לאם חמים?
לצפיה ב-'טיול רייזרים בצפון'
טיול רייזרים בצפון
31/12/2018 | 14:37
4
הי חברים :)
מי כאן מחפש רעיונות לבילוי משפחתי מהנה בחופשה הקרובה? האביב וחופשת הפסח המתקרבים מזמנים לנו מזג אוויר מושלם לטיולים בטבע, ואחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא באמצעות טיול רייזרים בצפון. אנחנו לקחנו טיול כזה ונהננו מאוד מהחוויה, שהיתה מותאמת לכל הגילאים. פרטים על טיול שכזה תוכלו למצוא בקישור המצורף.
תהנו!
לצפיה ב-'מהם הדברים שחייבים לקחת לקמפינג בצפון?'
מהם הדברים שחייבים לקחת לקמפינג בצפון?
12/12/2018 | 18:06
1
17
שלום לכולם, אני מתכנן למשפחתי קמפינג בצפון הארץ כשיהיה קצת יותר נעים ואני מתחיל לחפש המלצות לקנייה מרוכזת של ציוד תרמילאים אם זה אוהל, גזייה ולא יודע מה עוד יכול להיות שצריך ואולי שכחתי - לכן אני מתייעץ עם המומחים כאן. מה עוד חייבים לקחת ליומיים-שלושה בשטח? הרבה זמן לא יצאתי לטבע ואני כבר לא בטוח מה באמת צריך ואל רוצה לבוא לא מוכן. תודה לעוזרים
לצפיה ב-'קמפינג בצפון'
קמפינג בצפון
13/12/2018 | 11:58
17
במזג אוויר כזה מומלץ ציוד טרמי, אוהל, גזייה, פנס ראש, כלים להכנת אוכל.. אבל זה מאוד תלוי בצרכים שלך, אני אישית אוהב את ריקושט כי הדברים שלהם איכותיים, ויש להם שם הכל אז באמת אפשר לעשות קניה מרוכזת, תלך לשם לאחד המוכרים, תסביר לו מה כיוון הטיול והוא בטוח יכוון אותך וידע לתת לך רשימה מסודרת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ