לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1435214,352 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שאלות בנושאי מחלות וחיסונים יש להפנות לגורם מוסמך בלבד וזאת על מנת לקבל תשובה מהימנה ומקצועית

טיולים בארץ
טיולים בחו``ל
עבודה בחו"ל

סיוע התנדבותי לתרמילאים במצוקה
נא לקרוא את הודעת המנהל

המשך >>

לצפיה ב-'דיון על טנזניה'
דיון על טנזניה
19/04/2018 | 18:24
3
שלום לכולם
ראיתי שעלו כאן לאחרונה לא מעט דיונים על חופשה בטנזניה. אני ואשתי חזרנו מירח דבש קסום באפריקה, ואחד המקומות המיוחדם ביותר שיצא לנו לבקר בהם היה טנזניה. אנחנו נסענו עם טנזניה טריפ טיול מאורגן מוצלח במיוחד. המדריך היה נחמד ונעים, והתמצא בכל המקומות, החברה היתה נעימה, וביקרנו במגוון רחב של אטרקציות ואזורים יפיפיים. נחשפנו לתרבות אחרת, עשינו טיול ספארי מטריף, ונהננו מהרבה נוף וטבע. אני ממליץ בחום למי שחובב טבע לטוס לטיול בטנזניה, זו חוויה של פעם בחיים.
לצפיה ב-'סרי לנקה'
סרי לנקה
07/04/2018 | 15:52
1
10
היי, אני וחברה שלי מתכננים לטוס לסרי לנקה באוגוסט הקרוב ויש כמה מקומות שתהינו לגבי הביקור בהם.
Sigiriya rock קראתי כתבות על בעיה חמורה של צרעות במקום שהייתה שם בעבר. מישהו ביקר שם בזמן האחרון ויודע משהו לגבי זה?
האם העיר tricomalee שווה עיקוף מהמסלול בשביל החופים שלה?
האם העיר jaffna שווה ביקור?
מישהו היה בשמורת הKnuckles ויכול להמליץ?
מישהו היה בElla באוגוסט ויודע אם מזג האויר מאפשר טיול ב mini adams peak ו ella rock.
ממליצים להזמין מלונות מראש או להגיע ולמצוא?
פארקים לאומיים מומלצים?
נשמח להמלצות בכללי.
תודה רבה מראש על העזרה.
לצפיה ב-'לא מכיר את סרי לנקה אך יודע מי כן'
לא מכיר את סרי לנקה אך יודע מי כן
08/04/2018 | 13:29
8
גולשי הגלים מכירים אותה היטיב ,בכל פורום גלישת גלים תמצא מבול אינפורמציה.
ומקוה שגם ותיקי הפורום שקצת נרדצו בשל המפרסמים  יגיעו לעזור .
לצפיה ב-'טיול לטנזניה'
טיול לטנזניה
03/04/2018 | 18:50
4
אהלן,

אם אתם מחפשים חברה אשר מארגנת טיולים לטנזניה,
אחרי חופשה של שבוע בטנזניה עם החברים,
אני רוצה להמליץ לכם עליהם: 

חברה מעולה, שיהיה לכם אחלה טיול!.
לצפיה ב-'טנזניה עם ילדים'
טנזניה עם ילדים
03/04/2018 | 18:26
9
אהלן.

אני ואשתי היינו לפני כשבועיים בטנזניה עם הילדים.
אחת החוויות המסקרנות שהם עברו,
מומלץ.
לצפיה ב-'טיול לטנזניה'
טיול לטנזניה
27/03/2018 | 18:47
1
10
אהלן חברה,
ערב טוב !

אני מניח שרובכם כמותי מעדיפים טיול מאורגן בראש שקט מאשר להסתבך בחו''ל.

רציתי להמליץ לכם על חברה אשר מציעה טיולים מאורגנים ,
זה הלינק לאתר שלהם : tanzania-trip.co.il .

טיול מהנה !

לצפיה ב-'אחלה יעד'
אחלה יעד
04/04/2018 | 10:33
17
טנזניה נשמע כמו מקום חלומי. אנחנו אישית היינו לא רחוק בזנזיבר. עשינו טיול מאורגן לזנזיבר והיה ממש אחלה. טיול מאורגן אכן מוריד ממך את הצורך לתכנן כי לפעמים זה ממש מעייף ומוציא את כל החשק מהטיול ואם לא מארגנים טוב הטיול מתבזבז. יש לנו עכשיו תכנון לא קשור על כמה אופציות של טיולים מאורגנים לדרום איטליה כי יש כמה מסלולים. אין על לטייל. שייהיה חג שמח!
לצפיה ב-'חבילות שייט'
חבילות שייט
21/03/2018 | 23:54
14
שלום לכולם
אני רואה שיש כאן לא מעט מטיילים ומבינים בתחום, ואני מניח שאולי תוכלו לסייע. אני מאוד רוצה לנצל את חופשת הפסח הקרובה לטובת טיול משפחתי חוויתי. לאחרונה נדלקתי על הרעיון של חבילות שייט בספינת תענוגות, והבנתי שזה יכול להיות טיול משפחתי חוויתי מעולה. אני לא מעוניין לטוס לקאריביים או משהו כזה, ומחפש טיולי שייט כאלו כאן בסביבה (אירופה). אשמח להמלצות מגולשים שעשו טיול כזה, על מקום בו כדאי להזמין את השייט. באיזה אזור בספינה כדאי לבחור? והאם באמת זה טיול שיכול להתאים גם למבוגרים, גם לנוער וגם לילדים?
תודה לעונים!
לצפיה ב-'טיולי משפחות'
טיולי משפחות
20/03/2018 | 15:38
7
אהלן חברים,
צהריים טובים לכולם !

אנחנו 4 משפחות שמחפשות חברת טיולים אשר תארגן לנו טיולי משפחות אקסטרימיים בהרי יוון ואיטליה.
שמענו קצת על טיולי משפחות
ואנו מעוניינים לשמוע חוות דעת נוספת,
תודה .
לצפיה ב-'ויאטנם או תאילנד'
ויאטנם או תאילנד
19/03/2018 | 22:39
11
אהלן חברה ,
אני ואשתי מתחילים בתכנונים לטיול בקיץ של המשפחה ( סה''כ 7 נפשות ) ומתלבטים בין ויאטנם לתאילנד .

מה דעתכם ?
הבנתי שחברת התיירות המומלצת כיום היא unique-vietnam לנושאים כאלה .
לצפיה ב-'טיול תרמילאים לקניה'
טיול תרמילאים לקניה
19/03/2018 | 21:27
6
שלום, אשמח למידע מניסיון - האם טיול לקניה יכול להתאים לתרמילאים או שלאזור הזה עדיף לבחור בטיול מאורגן?

לצפיה ב-'טיול לטנזניה'
טיול לטנזניה
19/03/2018 | 17:08
10
אהלן חברה,

צהריים טובים !

אני ואשתי חוגגים יום נישואין ב2 לחודש והחלטתי לפנק אותה בטיול מאורגן לטנזניה.
שמעתי קצת על טיול לטנזניה,
מה דעתכם עליהם ?
תודה !
לצפיה ב-'בטח'
בטח
06/03/2018 | 15:47
8
היי,
בטח אתם גם רוצים ללכת אל מלון לגונה השנה.
כי זה תכלס המלון הכי טוב שיש.
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
06/03/2018 | 15:30
8
היי,
הבנתי שאפשר היום לעשות הכל דרך האינטרנט אפילו להזמין לילה במלון רויאל ביץ' אילת.
לצפיה ב-'מי מכיר'
מי מכיר
05/03/2018 | 10:25
12
היי,
מי מכיר מלונות באילת שיכולים לארח משפחה שמתחתנת באילת?
לצפיה ב-'אהבתי'
אהבתי
05/03/2018 | 10:24
9
היי,
ממש אהבתי כמה מלונות באילת ורציתי להמליץ לכם ללכת לשם.
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
05/03/2018 | 10:09
8
היי,
גם אני רוצה למצוא מקום טוב שעושה תיקון תריס חשמלי.
למישהו יש כיוון?
לצפיה ב-'מכירים?'
מכירים?
26/02/2018 | 15:36
1
17
היי,
מה אתם חושבים עליו?
לצפיה ב-'אני יודע שהמלך שלמה'
אני יודע שהמלך שלמה
27/02/2018 | 08:35
12
לא רצה ללון שם בגלל הקרבה לאורוות סוסי המלך פושפוש.
היה גם סיפור שהמלך שלמה בכלל לא רצה שיקראו את המלון על שמו והיתה תביעה רצינית שבסופו של דבר הכירו למלך שלמה את מלכת שבא שפיתתה אותו והוא ויתר על התביעה.

לצפיה ב-'טיול מאורגן לדרום אפריקה במרץ'
טיול מאורגן לדרום אפריקה במרץ
22/02/2018 | 20:22
1
12
היי בת 23 מחפשת שותפה בראש טוב וצעיר לטיול מאורגן דרך גרופון לטיול ספארי באפריקה. הטיול מאורגן 10 ימים עם טיסות ישירות אוכל מלונות וכ"ו יוצא בסביבות 6 וחצי לאדם. :) יש בתאריכים 02.03-10-03 וב- 10.03-17.03
למי שרלוונטי אשמח להודעה 
לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
28/02/2018 | 13:15
9
אני ממליצה לעשות טיולים כאלו רק עם חברות מתמחות בתחום.
אנחנו מצאנו טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה שענה בדיוק על הצרכים שלנו, וממש שמחים שבחרנו לא לנסות לארגן את זה לבד או עם חברות חסרות ניסיון ביעדים הללו.
לצפיה ב-'שאלה קטנה'
שאלה קטנה
19/02/2018 | 09:55
1
23
היי,
איזה מלונות באילת קרובים לסתלבט על המים?
אני רוצה להיות כל החופשה שלי שם.
לצפיה ב-'כמה הצעות'
כמה הצעות
24/02/2018 | 21:34
12
גולדן קוקומוקו
ביזאר פאלאס
דרקולה טאואר
לצפיה ב-'בית הספר לסיירות'
בית הספר לסיירות
14/02/2018 | 09:14
1
11
שמחה להמליץ על קורס תרמילאות מקצועית של בית הספר לסיירות.
זה קורס חשוב שיהפוך את הטיול שלכם למהנה ובטוח יותר :)

בבקשה שתפו את הפוסט ושלחו לאנשים שיוצאים לטרק בחו"ל

לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
04/04/2018 | 09:45
2
היי,
תגידו יש מלונות בירושלים שאפשר בכיף להינות בהם?
לצפיה ב-'כרטיס סימלס SIMLESS גלישה לא עובדת בויטנאם כבר שבוע'
כרטיס סימלס SIMLESS גלישה לא עובדת בויטנאם כבר שבוע
10/02/2018 | 13:11
9
למטיילים שמתכננים לנסוע לויטנאם אני רכשתי כרטיס סים מחברת סים לס SIMLESS שנרכש במטייל ולצערי כבר שבוע הכרטיס לא מספק שירותי גלישה דבר חשוב מאוד בטיול תרמלאים במזרח הבת שלי  כבר שבוע עם כרטיס בלי גלישה למרות שקניתי את הכרטיס עם חבילת גלישה והובטח לי שבויטנאם תהיה לה גלישה לידיעתכם המטיילים לויטנאם.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

כהן, דקר, פקס וברוש - משרד עורכי דין
כהן, דקר, פקס, ברוש –
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון פורטוגלי?
פורום מעמד זרים
יש לכם שאלות בנושא הגירה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה