לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1486714,867 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שאלות בנושאי מחלות וחיסונים יש להפנות לגורם מוסמך בלבד וזאת על מנת לקבל תשובה מהימנה ומקצועית

טיולים בארץ
טיולים בחו``ל
עבודה בחו"ל

סיוע התנדבותי לתרמילאים במצוקה
נא לקרוא את הודעת המנהל

המשך >>

לצפיה ב-'פוסט בריאות צפון הודו'
פוסט בריאות צפון הודו
11/11/2018 | 19:41
3
*** פוסט בריאות צפון הודו ***
כל המידע ממקור ראשון,בתי חולים ומרפאות שביקרתי בהם באופן אישי,מידע מבית חבד,ונסיון עם מאות מבוטחים.
צפון הודו על שביל החומוס מתחלקת למספר איזורים:
פרוואטי ,קולו מנאלי,קנגרה(דרמסללה),קשמיר ולדאק
**מים** באופן כללי המים בצפון נקיים יחסית לשאר הודו.בכפרים הקטנים רוב הסיכויים שמי הברז מגיעים מפלג מים קרוב.
עדיין רצוי להשתמש במים מבקבוק,במיוחד בערים מרכזיות שם התשתיות לא נקיות.
**יתושים** אין מקרי מלריה/דנגי רשומים בצפון.עדיין מומלץ להשתמש באודומוס למניעה.
**פשפשים** יותר נפוץ בצפון.יש להימנע מגסטהאוסים לא נקיים'או ללא תחלופה,או כאלו שלא מוציאים את המצעים לשמש.תמיד להרים את המזרן לפני שלוקחים חדר-לראות שלא זז כלום מתחת.במידה ונעקצים יש לעזוב את המקום,לשטוף את הבגדים במים חמים ולהשאירם בשמש.
**תאונות** בכל מקום יש מפלים עם צ'אישופ.לא לרוץ על האבנים-הן מחליקות.בהרבה מקומות שירותי רפואה ראויים נמצאים במרחק.
---------דרמסללה
יש שני בתי חבד,אחד בבגסו והשני בדרמקוט.
מרפאה טיבטית קטנה במקלוד בשם דלק קליניק.מקום קטן שלא מציע הרבה.
במידת הצורך יש לרדת לדרמסללה שם נמצא בית חולים פרטי בשם פורטיס
טל אמבולנס חירום 01892242555
-------מנאלי
בית חבד נמצא באולד מנאלי,
לידו,ליד המקדש הטיבטי נמצאת מרפאה מומלצת של דר. שארמה
טל:1902251367
בית החולים הסביר היחידי באיזור נקרא ליידי וולינגטון הוספיטל והוא סביר וזהו
טל: 1902252379
למקרים רציניים יש לרדת לבונטאר או מנדי

אסף הוכמן - סוכן ביטוח ותרמילאי
054-9197667
לצפיה ב-'טיול משפחתי בחורף הקרוב'
טיול משפחתי בחורף הקרוב
10/11/2018 | 22:24
8
הי חברים
מתכננים לצאת לטיול משפחתי בחורף? מחפשים יעד מיוחד שיהיה חוויה מהנה לכל המשפחה, למבוגרים וגם לילדים? אני מכיר חברה נהדרת שמציעה מגוון רחב של טיולים מאורגנים למשפחות ליעדים שונים ברחבי העולם על פי בחירתכם. אנחנו טסנו איתם לטיולים לאפריקה ולטנזניה, ואני יכול לומר לכם שנהננו בצורה יוצאת דופן. אני ממליץ לכם בחום להכנס לקישור המצורף ולהתרשם מהאפשרויות השונות, לקבל רעיונות ולסגור לכם טיול מרתק.
תהנו!
לצפיה ב-'חשוב חשוב חשוב מאוד לדעת'
חשוב חשוב חשוב מאוד לדעת
31/10/2018 | 19:48
139
לא כולם מכירים את המושג ביטוח ספורט אתגרי אבל אתם פשוט חייבים לבדוק את זה לפני כל טרק או כל דבר שתעשו ממליץ מאוד מאוד לבדוק את זה זה יכול להציל חיים וזה מאוד חשוב ממליץ מאוד לבדוק את זה כאן  במיוחד דברים אתגריים וכמובן כמובן תהנוו
לצפיה ב-'טיסה בכדור פורח מבצע'
טיסה בכדור פורח מבצע
28/10/2018 | 17:46
7
הי חברים! 
יש כאן חברים שמתכננים טיול לצפון בקרוב? בא לכם אטרקציה מדליקה, מיוחדת ואקסטרימית שיכולה להתאים גם למשפחות וגם לזוגות? בא לכם להנות מהנופים היפים בארץ מלמעלה? לא, אני לא מדבר על טיסה במטוס, אלא על טיסה בכדור פורח. בקישור המצורף תוכלו למצוא מידע על טיסה בכדור פורח מבצע
תהנו! 
לצפיה ב-'אירופה על ילדים'
אירופה על ילדים
28/10/2018 | 08:34
6
שלום חברים
לאחרונה ראיתי כאן בפורום כמה בקשות להמלצות לטיולים מאורגנים באזורים שונים באירופה. אם אתם מתכננים לטוס לטיול משפחתי בחופשת החורף הקורבה, אני יכול להמליץ בחום על טיול לאזור היער השחור עם ילדים, שאנחנו עשינו ממש לא מזמן, והיה קסום מיוחד. האזור יפיפה, מלא תרבות, היסטוריה ואטרקציות והנופים מרהיבים. מדובר באחד האזורים התיירותיים והמבוקשים ביותר, והוא טיול מושלם למשפחות עם ילדים. בקישור המצורף תוכלו למצוא עוד פרטים על האזור, וגם הנחות וטיפים לביקור במקום.
תהנו!

לצפיה ב-'חניה לטווח ארוך בנתב"ג'
חניה לטווח ארוך בנתב"ג
23/10/2018 | 23:59
10
הי חברים! 
לפי השם של הפורום ולפי הדיונים כאן אני יכול לראות שיש כאן לא מעט חברים שעומדים לטוס לחו״ל ממש בקרוב. אני רוצה להמלית לכם על שירות מעולה של חניה לטווח ארוך בנתב"ג, שגיליתי ממש לאחרונה, בנסיעה הקודמת שלי לארה״ב. נכון שכבר קיים שירות כזה, אבל השירות של פליי פארק הוא אחר ומפנק הרבה יותר. הם יעמידו לרשותכם נציג שיאסוף את הרכב בעבורכם ויחנה אותו בחניה, וכאשר תחזרו הוא יביא לכם את הרכב נקי ומסודר לפתח הטרמינל, על מנת שאתם לא תצטרכו להיסחב עם מזוודות. שירות מצוין במחיר מעולה. 
לצפיה ב-'King '
King
13/10/2018 | 21:07
11

איילת עברה הטרדה מינית קשה נורא.
סדום ואינוס שביצע.
איילת מטרדנית העושה שיימניג לילדים והוריהם מפיצה שקרים ברשתות או איפה שהיא יכולה!!!
איילת גרה הדרור 6 באר יעקב
פייסבוק:Ayelet sasson
Look שמנה קצת רזתה, עניינים חומות גדלות (כמו לסבתא של כיפה אדומה) שיער שחור קצר חלק.
רק זהרו
בגללה היה ים התאבדויות באיזור ראשון וכו'.
ממשיכה לגרום סבל רב לאנשים וילדים
העסקים של המשפחה ברק ששון הדרך הנכונה נדל"ן
עזרא ירקן בשוק בבאר יעקב
תחשבו אם אתם רוצים לעזור לפדופלית

לצפיה ב-'ביטוח נסיעות לחול - המדריך המלא '
ביטוח נסיעות לחול - המדריך המלא
10/10/2018 | 19:12
15

ט.ל.ח.
אז החלטתם לטוס לחול ועכשיו צריכים לקנות ביטוח מבולבלים משפע המוצרים וייצרנים ? קבלו את המדריך המלא לרכישת ביטוח נסיעות לחול
כשאתם עומדים לפני נסיעה ומתלבטים אם לרכוש ביטוח נסיעות ואיזה, כדאי לשקול מהם הסיכויים שאכן תזדקקו לעזרת הביטוח. 
שאלו את עצמכם עד כמה הסיכון גבוה וכמה שווה לכם השקט הנפשי. 
שאלו עצמכם אם במסגרת הטיול תשתמשו בשירותי תחבורה מפוקפקים,תסתובבו באיזורים מסוכנים או תבלו לילות בבתי הארחה "זולים" 

ביטוח נסיעות נותן מענה ל- מחלה, תאונה, החמצה של טיסה, ביטול סיור, אובדן מטען, גניבה ופינוי חירום.
לרוב ,ביטוחי הנסיעות עובדים בצורה של שיפוי,כלומר ,אתם משלמים את ההוצאות ומגישים תביעה להחזר בארץ.

סוכנות פספורט קארד נותנת את האפשרות שלא להוציא כסף מהכיס במקרה ביטוח.
במקום זה היא מספקת כרטיס אשראי נטען מטעמה,שם היא מפקידה כספים לתשלום במקרה ויש צורך.
דבר זה בא לידי ביטוי כשיש צורך בתשלום גדול,שלא תמיד יש את הכסף בעבורו.
חברת מגדל פיתחה אפליקציה בשם medpay להחזר מהיר של כספים באמצעות צילום ישיר מתוך האפליקציה 

באופן כללי ,ביטוח נסיעות לחול נמכר אך ורק ע"י חברות ביטוח.
חנויות טיולים,משרדי נסיעות ,קופות חולים ועוד ,משווקים תוכניות ביטוח של חברות ביטוח להן יש עימם הסכמים.
עלות הביטוח נקבעת לפי גיל המבוטח ועומק הכיסוי הנדרש.
כמו בכל מוצר, גם כאן יש מקום לעמוד על המקח, יש חברות שיותר גמישות במחיר ויש חברות שלא מזיזות את המחיר.
לכמה זמן אתם נוסעים ?
באופן כללי, ביטוח נסיעות לחול משווק לחצי שנה כאשר ישנן חברות מועטות אשר ימכרו גם לשנה.
חברות שמוכרות ביטוח נסיעות לחצי שנה בד"כ יתנו גם את האופציה להאריך את הכיסוי בחצי שנה נוספת,זאת במידה ולא היו תביעות בפוליסה
חברות האשראי היו מספקות ביטוח חינם לטסים ל55 יום ומטה,כל זאת נפסק בתחילת השנה עם הרפורמה בביטוחי הנסיעות לחול.כיום חברות האשראי ממשיכות לשווק ביטוחי נסיעות אך כל זאת דרך חברות ביטוח.ישראכארד מספקים את הביטוח דרך כלל ,לאומי קארד דרך AIG וויזה דרך הראל. שימו לב שברגע שתופנו לנציג-אתם כבר מדברים עם מוקד של חברת ביטוח.
לאן אתם נוסעים ?
אופי הטיול משתנה מיעד ליעד.במידה ואתם נוסעם לעולם שלישי או טיול תרמילאות,הכיסוי הבסיסי כנראה לא יספיק.
נסיון העבר מלמד שביעדים שכאלו,מקומות שאתם לא מסתובבים סביב הפיאצה המקומית אלא סביב הרים וגבהות ,אמא אדמה יכולה להפתיע ברעידות אדמה,מפולות ,גשמים קשים ועוד "כוחות עליונים". ראינו זאת בצונאמי ובשיטפונות שבאו אחריו וברעידות האדמה בנפאל.
לאחר הרפורמה בביטוחי הנסיעות,סעיף האיתור והחילוץ הפך לחלק מהפוליסה,אך עדיין ניתן להסירו. הדבר החשוב ביותר בכיסוי הזה הוא סכום הביטוח,שכן,כאשר נגמר סכום הביטוח-נגמרת המשלחת ולכן חשוב שסכום הביטוח יהיה כמה שיותר גבוה. כיום חברת מגדל מתגאה בסף כיסוי של חצי מליון דולר,הרבה מעל שאר המתחרים
מה טיב הנסיעה ?
מין הסתם ,טיול של בטן גב או סייטסיינג אינו כטיול טרקים מאתגר.
שאלו את עצמיכם ;
האם אני מתכן לעשות איזה טרק במידה ואתקל באחד שכזה?
האם אני מתכנן לרדת הר בלאדק עם אופניים או לעשות גלישת מצוקים במנאלי ?
האם אני מתכנן להסתובב באופנוע,באגי או טרקטורון ?
האם אעשה ראפטינג או קיאקים באם תתכן ההזדמנות?
במידה וכן ,יש מקום לרכוש תוספת כיסוי לספורט אתגרי.
כל חברה מגדירה בעצמה מה נכלל כספורט אתגרי ומה לא ,בכל מקרה מומלץ לא להתחכם אם מה שכתוב לא תואם בדיוק את המציאות שכן תמיד כשיש פתח לא לשלם,יהיה וויכוח עם החברה המבטחת.בנוסף,ישנן חברות שמחריגות אופנוע באופן גורף ויש לבדוק עם החברה המבטחת שאכן אופנוע כלול.
נושא נוסף שיש לתת איתו את הדין הוא בנוגע לסמי הזיה.
ישנן חברות רבות אשר לא נותנות כיסוי לאיתור וחילוץ באם הלקוח נמצא תחת השפעה בצורה שלא ניתן לחלצו.הגדרה זו מאוד לא ברורה ולכן יש לוודא עם הנציג סוגיה זו במידה ואתם מתכננים להגיב בחיוב להתנסות מסוג זה.
מקריאה מקיפה בפוליסות, חברות מגדל והפניקס מבהירות שהן כן נותנות כיסוי זה.
חברות הביטוח מתקשרות בקוי טלפון או סקייפ. מנסיון, רוב המטיילים לא רוכשים חבילת שיחות בין לאומיות וכאשר הם נזקקים לביטוח,הם מתקשים ליצור קשר עם החברה שכן לא ניתן ליצור קשר דרך הוואטסאפ. מומלץ בחום להוריד את אפליקצית סקייפ.
האם אתם מתכננים לרכב על אופנוע?
אם כן,אתם חייבים רשיון נהיגה בין לאומי על אופנוע התואם את נפח האופנוע שעליו אתם מתכננים לרכב. ללא רשיון נהיגה בין לאומי-לא תהיו מכוסים במידה ותעשו תאונת דרכים
ט.ל.ח.
מי הייצרנים ומהם המוצרים ? דייויד שילד /הפניקס - פספורטקארד 9912* https://www.passportcard.co.il הראל – first class / all in לתרמילאים 03-7547080 https://www.harel-group.co.il/Insurance/travel/Pag... מגדל – מסע עולמי 076-8867099
054-9197667
Tripinsur - אתם תבחרו את היעד, אנחנו נדאג לבטיחות שלכם.

לצפיה ב-'ויאטנם בחורף'
ויאטנם בחורף
10/10/2018 | 15:16
10
שלום לכולם!
לפי הדיונים כאן בפורום אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים שמתכננים טיול למזרח בקרוב. אני חזרתי מטיול במזרח ממש לא מזמן, ואחד הטיפים החשובים שאני יכול לתת לכם הוא לא לוותר על טיול לויאטנם ולא להפסיד את אזור דלתת המקונג. מבין כל המקומות המופלאים שביקרתי בהם, ויאטנם היה המקום הכי יפה, מלהיב ומיוחד, והאזור של האיים היה פשוט קסום, חוויה בלתי נשכחת. מצרף לכם כאן לינק עם המון מידע על המקום.
בהצלחה!
לצפיה ב-'איזה מצלמה כדאי להביא לטיול?'
איזה מצלמה כדאי להביא לטיול?
04/10/2018 | 15:40
5
נוסעת לדרום אמריקה לכמה חודשים, יש לי מצלמה דיגיטלית DSLR טובה אבל מתלבטת אם בכלל כדאי להיסחב עם מצלמה כזו ולהסתכן שהיא תהרס או עדיף לקנות מצלמת גו פרו לטיול שתשרוד טוב יותר בתנאים האלה?

אם אני קונה גו פרו יש המלצות? הבנתי שהחמש מעולה ומצאתי אותה במבצע ממש שווה האם כדאי לקנות אותה או להסתפק בדגם פחות מתקדם? או במצלמה שלי?
לצפיה ב-'תיק 80+20 של LOW ALPIN, מקורי, למכירה'
תיק 80+20 של LOW ALPIN, מקורי, למכירה
02/10/2018 | 22:57
9
תיק 80+20 של LOW ALPIN, מקורי, מצב מעולה!
מצורפת תמונה.

שאר הפרטים ותמונות נוספות בקישור:

לצפיה ב-'גם לילדים של בי"ס שיפנזיני מגיע ללמוד בכבוד…'
גם לילדים של בי"ס שיפנזיני מגיע ללמוד בכבוד…
01/10/2018 | 23:26
4
כולנו במהלך הטיולים מגיעים למקומות נידחים עם אנשים מקסימים ואומרים לעצמנו - "הלוואי ויכולנו לעזור להם לשפר את החיים שלהם, אפילו בקצת...."
אז אמא שלי החליטה לעשות את זה ויזמה פרויקט מדהים באפריקה ואשמח אם תוכלו לעזור, אפילו בקצת:)

אמא שלי דרום אפריקאית במקור. היא חיה כבר הרבה שנים בארץ, אבל האהבה הגדולה שהיא רוכשת ליבשת אפריקה נותרה בעינה.
היא “מתנדבת סדרתית” והתנדבה הרבה שנים בבית החולים לחיות בר בספארי ברמת גן וגם בזימבבואה במקלט לחיות בר. כשהייתה שם, הלכה ללמד את הילדים בבית ספר מקומי על החיות.

������ אמא שלי התאהבה בילדים והזדעזעה לגלות שהם לומדים בבית הספר בתנאים מחרידים, ללא אספקת מים סדירה, תחת גג מתפורר עם מים שנוזלים עליהם בחורף, רצפות שבורות... בקיצור, לא בית ספר שהיינו שולחים את הילדים שלנו לשם… ������

����היא החליטה לשפר את התנאים שלהם באמצעות תיקון ושיפוץ הכיתות ובית הספר��⚒⛏

������בעלות של פיצה משפחתית ובלחיצת כפתור מהטלפון או מהמחשב, תוכלו להעניק גישה לחינוך טוב יותר לילדים מעבר לים, ולשנות חיים שלמים. ������

לתרומה לחצו פה:
לדף פייסבוק: https://bit.ly/2O07EIG

אם תתרמו, אפילו תקבלו ציור עם תודה אישית מאחד הילדים באפריקה������

����אנחנו מודים לכם מכל הלב על כל תרומה ומבטיחים להשאיר אתכם מעודכנים בהתקדמות הפרויקט!������

לצפיה ב-'צימרים ביער השחור'
צימרים ביער השחור
30/09/2018 | 02:29
12
הי חברים
אני רואה שיש כאן לא מעט חברים שיוצאים לטיולים רומנטיים זוגיים או משפחתיים באירופה, ומתכננים לבקר באזור היער השחור. אני ואשתי חזרנו לא מזמן מטיול קסום באזור, וישנו בצימר מעלף ומפנק אל מול נוף עוצר נשימה. אם בא לכם גם כן להתפנק בצימר מפואר אני יכול להמליץ לכם להכנס לקישור שאני מצרף לכם כאן, בו תוכלו לצוא מגוון רחב של צימרים ביער השחור במחירים מצוינים.
תהנו
לצפיה ב-'ויזה לויאטנם'
ויזה לויאטנם
28/09/2018 | 01:29
1
7
שלום חברים!
מי כאן מתכנן לטוס למזרח הרחוק בקרוב? אני חזרתי מטיול קסום במזרח, ואני מציע לכם לא לוותר בשום פנים ואופן על טיול בויאטנם. ויאטנם שונה ומיוחדת, היא מציעה נופים מיוחדים ואטרקציות נהדרות, התרבות אחרת, והרוגע שם ניכר. אני ממליץ לכם בחום להכנס לאתר המצורף להודעה שלי, ולהתרשם מכל מה שיש למקום היפה הזה להציע. באתר תוכלו למצוא גם מידע על הוצאת ויזה לויאטנם.
בהצלחה ותהנו!
לצפיה ב-'למה לשלם 80 שקל במקום 6-8 דולר (22-30 ש"ח) באתרים ויטנאמיים?'
למה לשלם 80 שקל במקום 6-8 דולר (22-30 ש"ח) באתרים ויטנאמיים?
06/10/2018 | 00:38
לצפיה ב-'מצלמת אקסטרים בזול'
מצלמת אקסטרים בזול
27/09/2018 | 14:44
5

חברים יקרים, בעקבות הביקוש הרב בקבוצות אחרות מפרסם מבצע שנתקלתי בו ויכול להתאים לחלקכם בטיול..
מצלמת SJ9000 עם אבזור מלא לכל סוג ספורט שהוא (צלילה, רכיבה, צניחה..) והכי חשוב- במחיר שפוי ��
היא פועלת בצורה תקינה לחלוטין, עמידה למים ונוחה מאוד למשתמש..
**פחות מ-90 שקלים לכל הערכה כולל משלוח ישיר לארץ.. תהנו  :)
https://rover.ebay.com/rover/1/711-53200-19255-0/1...

לצפיה ב-'מכנסי טיולים'
מכנסי טיולים
27/09/2018 | 14:43
4

בעקבות ההצלחה הגדולה עם המצלמה (נקנו 60+ ערכות), מפרסם עוד פריט הכרחי לטיול-
[��]  *מכנסי מטיילים*  [��]
מפרסם שני דגמים מעולים ואיכותיים (רלוונטי לשני המינים):
-בד דוחה מים, מתייבש מהר
-מכנס נתיק (אפשר לקצר אותו)
-בד נמתח ונוח לגוף, בד נושם
[��] שוב- *בפחות מ-90 שקלים כולל משלוח ישיר!*
אז.. תהנו  [��]

לצפיה ב-'טיול לויאטנם'
טיול לויאטנם
17/09/2018 | 17:56
10
שלום חברים!
האם יש כאן גולשים אשר מתכננים טיול לויאטנם בקרוב? אם החלטתם לטוס לטיול במזרח, ויאטנם הוא יעד מומלץ שלא כדאי לוותר עליו. אני מצרף לכם כאן לינק אלתר של חברה מצוינת אשר איתה אני טסתי לטיול שלי, ואני יכול לומר לכם שהיה מצוין!  החברה מתמחה בארגון טיולים אישיים המתאימים לקצב שאתם מכתיבים ולמקומות שאתם מעוניינים לראות, מה שיכול לחסוך לכם הרבה מאוד זמן בחיפוש וארגון הטיול. 
בהצלחה ותהנו!
לצפיה ב-'ויזה לויאטנם'
ויזה לויאטנם
04/09/2018 | 15:56
9
היי,
אני מניח שיש בפורום המון גולשים שמתכננים טיול לויאטנם.
במהלך תכנון הטיול יש לזכור שצריך להחזיק בויזה תקפה כדי להיכנס למדינה. מי שרוצה, אני אישית מכיר חברה שמסייעת בכל התהליך של ההוצאה, לא יקר בכלל אף חוסך המון זמן וכאב ראש. זה האתר שלהם: ויזה לויאטנם
בהצלחה!
לצפיה ב-'איך להתגונן נגד נחירות בחדרים משותפים?'
איך להתגונן נגד נחירות בחדרים משותפים?
02/09/2018 | 02:21
19
אני לא רגיל לישון בחדרים משותפים, אבל אני לפני טיול והחלטתי שאין לי ברירה וזה ממש הרבה יותר משתלם. אני ממש חושש שלא ארדם בגלל נחירות.
אם למישהו יש ניסיון או רעיון לאטמי אוזניים טובים, ממש אשמח לקבל המלצה
תודה רבה
לצפיה ב-'חלקים לאוהל קולמן'
חלקים לאוהל קולמן
30/08/2018 | 21:49
2
34
נשבר לי אחד המוטות באוהל קולמן Signal Mountain™ 4- person.
בקולמן אומרים שאין חלקי חילוף לאוהל הזה (למרות שהמוט התפרק מאוד בקלות מהאוהל)
למישהו יש רעיון איפה אפשר למצוא חלק חלופי?
לצפיה ב-'לאוהל זול לא שווה להחזיק חלקי חילוף כנראה'
לאוהל זול לא שווה להחזיק חלקי חילוף כנראה
31/08/2018 | 18:39
1
13
נסה באיביי. נסה לתקן.
לפעמים אפשר לתקן ע"י הכנסת מוט חזק צר יותר בתוך הגליל של המוט ולחבר את שני החלקים יחד.
לצפיה ב-'לא כזה זול'
לא כזה זול
31/08/2018 | 21:45
10
עלה 100$ באמזון ,
מעניין אם בחנויות גדולות או אצל היבואן אפשר למצוא אוהלים תקולים שאוכל לקחת מהם מוט אחד

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פיינר את לביא
משרד עו"ד פיינר את לביא
טופ טרוולס
טופ טרוולס
מתפנים-יניב
לא מתאפקים!

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה