לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1379813,798 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שאלות בנושאי מחלות וחיסונים יש להפנות לגורם מוסמך בלבד וזאת על מנת לקבל תשובה מהימנה ומקצועית

טיולים בארץ
טיולים בחו``ל
עבודה בחו"ל

סיוע התנדבותי לתרמילאים במצוקה
נא לקרוא את הודעת המנהל

המשך >>

לצפיה ב-'תיק גב עם פנל סולרי'
תיק גב עם פנל סולרי
18/10/2017 | 16:13
1
7
שלום,
ראיתי באמזון תיק גב עם פנל סולרי שמאפשר להטעין טלפון/מצלמה/ טאבלט בזמן טיול או רכיבה על אופניים. מישהו יודע איפה משיגים את זה בארץ וכמה זה אמור לעלות?
תודה
לצפיה ב-'ראיתי כאלו מידי פעם בחנויות מטיילים כמו ריקושט, למטייל וכו''
ראיתי כאלו מידי פעם בחנויות מטיילים כמו ריקושט, למטייל וכו'
19/10/2017 | 21:10
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:53
3

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'תאילנד'
תאילנד
16/10/2017 | 10:31
5

בני מתכוון לצאת לטיול של אחרי צבא, המתחיל ונגמר בתאילנד.
כרטיס הטיסה היוצא מתאילנד יהיה כחמישה חודשים אחרי ההגעה (כמובן שהוא מתכוון לצאת מתאילנד ולטייל בלאוס, ויאטנם ועוד).
שמענו שלפעמים צריך להציג כרטיס יציאה מתאילנד, תוך חודש ימים (תוקף הויזה שמקבלים) ולא ארוך טווח כמו שאנו מתכוונים לקנות לו. קראנו שמוציאים כרטיסים פיקטיביים כדי לעקוף את זה.
יש דברים בגו?
מה כדאי ואיך לעשות את זה?

תודה,
אורית

לצפיה ב-'כיסוי לאוהל אצטק דגם נירוונה'
כיסוי לאוהל אצטק דגם נירוונה
15/10/2017 | 15:24
4
שלום,
אבד לי כיסוי (תיק נשיאה) האוהל .חברת אצטק דגם נירוונה.אוהל לארבעה.
אשמח לקבך/לקנות את הכיסוי  בלבד אם יש למישהו.
אם לא אשמח להצעות היכן ניתן לרכוש או מאיזה בד ניתן לתפור

תודה

לצפיה ב-'חוות דעת ראשונית על מסלול בטנזניה'
חוות דעת ראשונית על מסלול בטנזניה
01/10/2017 | 15:44
10
היי,

אשמח לשמוע חוות דעת על המסלול הזה (שהוא ראשוני מאוד כרגע):

יום 1- נחיתה בנמל התעופה קלימג’רו משם נסיעה לארושה – אשמח לשמוע מה הדרך הטובה ביותר לעשות את זה, הכוונה נסיעה לארושה מהשדה.

יום 1- לינה בארושה – המלצות למלונות טובים תתקבל בברכה :)

יום 2- למחרת יציאה לפראק הלאומי של ארושה – אשמח לשמוע האם זה שורף את היום או שיש עוד פעילות שאפשר לעשות אותו היום?

יום 3 – יציאה לנגורונגורו – מבדיקה שטחית בגוגל מדובר על נסיעה של כשעתיים. אשמח להכוונה איך וכיצד לעשות אותה והאם יום אחד מספיק כדי למצות את נגורונגורו?

בשלב זה קיימת אצלי התלבטות מה לעשות, משום שיש בכוונתי לבקר גם בסרנגטי ומשם לעבור ליעד אחר. כיצד נכון לעשות את זה? האם לסיים עם נגורונגורו ולהמשיך ישירות לסרנגטי או לחזור לארושה ומשם לצאת לסרנגטי.

אודה לעזרתכם.
לצפיה ב-'נעליים Asolo Equalon'
נעליים Asolo Equalon
01/10/2017 | 15:23
2
9
אני מחפש נעלי טרקים שיהיו נוחות גם לטיולים ארוכים וגם לקצרים, עם משקל קל עד בינוני (סה”כ 90-100 ק”ג).
הבעיה שיש לי רגל רחבה ומעט מאוד נעליים מתאימות לי.
כרגע אני ממוקד ב- Asolo Equalon.
היא נוחה לי מאוד אבל הסוליה שלה מאוד קשיחה.
השאלה שלי מניסיון של אחרים, האם סוליה קשיחה במשקלים קלים יכולה לעשות נזק או כאבים ברגליים או בגב?
לצפיה ב-'לאיזה סוג מסלולים אתה מכוון'
לאיזה סוג מסלולים אתה מכוון
08/10/2017 | 11:48
1
13
מה המשקל שתסחוב על הגב
אין מסלול קצר וקל כמסלול ארוך וקשה
יש הבדל בין קיץ לחורף
בין אלפים לשביל ישראל
סוליה קשיחה תכאיב לכפות רגלים ותגרום שלפוחיות ושפשופים אלא אם תתאמן הרבה קודם ליציאה ו"תשבור" את הנעל שתהיה גמישה קצת.
אין נזק אחר אלא אם יש בעיה בריאותית אורטופדית אחרת.
האידיאלי - נעל קלה נוספת  למסלולים קלים וזו למסלול רציני יותר
לצפיה ב-'ASOLO EQUALON'
ASOLO EQUALON
16/10/2017 | 07:36
4
משקל כולל 90 ק"ג
מסלול בינוני
קיץ
אלפים
לצפיה ב-'סימלס וביטוח נסיעות להודו,סרילנקה, נפאל...'
סימלס וביטוח נסיעות להודו,סרילנקה, נפאל...
27/09/2017 | 23:27
6
שלום,
בתנו טסה להודו בעוד שבועיים לתקופה של חצי שנה לפחות.
אין בכוונתה לעשות טרקים, אך בכל זאת חשבנו לעשות לה סימלס עם שרות איתור (למען השקט הנפשי שלנו).
האם יש למישהו ניסיון עם סים כזה? המלצות בעד או נגד?
כמו כן, לגבי ביטוח נסיעות- פספורט סירבו לבטח אותה באופן מלא בגלל מיגרנות (תמוה מאד!!) ונשמח להמלצות על ביטוחים אחרים- עדיף ממישהו שאכן השתמש בביטוח.
תודה רבה

לצפיה ב-'עכשיו הבנתי, אותי הפסידו כלקוח'
עכשיו הבנתי, אותי הפסידו כלקוח
23/09/2017 | 14:00
24
לא היתה לי בעייה בשימוש חד פעמי עם הנעל הזו. אבל כשמוכרת מתנהגת בזילזול אז מצידי אחזור לסחורות הסיניות שם לפחות אין לי ציפיות
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:17
1

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:59
5

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'דרכי הגעה מהאנוי לפוקוק'
דרכי הגעה מהאנוי לפוקוק
06/09/2017 | 16:35
1
14
היי 
איך מגיעים מהאנוי לפוקוק? כמה זמן זה לוקח ומה המחירים? 
לצפיה ב-'תשאל בפורום הזה'
תשאל בפורום הזה
19/09/2017 | 12:26
9
לצפיה ב-'האופינל הראשון שלי'
האופינל הראשון שלי
29/08/2017 | 00:45
21
היום לפני כ7 שנים, ניפרדתי מהאולר היקר שלי, אופינל קרבון מס 8. האולר הזה ליווה אותי רבות במסעותיי עד שהלוויתי אותו לעובר אורח והוא ניסה לפתוח איתו אגוז קוקוס ושבר אותו.
עולם הגילוף ניפתח בפני עוד בישראל, אך כאשר מצאתי עבודה על גבי יאכטה ובהפלגה היו שעות בטלה ארוכות וחתיכות עץ איכותי מפוזרות כשאריות מבניית הדק, לקחתי לידי את האולר ולימדתי את עצמי שלל מלאכות מגניבות. לימים גם התחלתי להתפרנס מכך ולכלכל את עצמי בשאר הטיולים.

לצפיה ב-'תרמילאות טרמפים לאורך הארץ'
תרמילאות טרמפים לאורך הארץ
24/08/2017 | 16:59
2
27
*אוי! לא חשבתי על הפורומים האלה. הזוי שכמוני. אני מעתיק הודעה שכתבתי בפורום תחבורה ציבורית, ומקוה שהנהלת תפוז לא תכעס עלי על דאבלים וטריפלים. 

מעוניין בחוות דעתכם במסע טרמפים חוצה ישראל שאני מתכנן כבר תקופה והגיע הזמן להוציא אל הפועל.

מתכנן להתחיל בחרמון (הגעה בתחבורה ציבורית. היה ולא ניתן להגיע ממש לחרמון בתחבצ אתיר לעצמי להתחיל את המסע גם ממג'דל שמס) ולסיים באילת.

התכנון הוא לא להיכנס בשום אופן לשטחים שמעבר לקו הירוק ככה שמצפון את כביש 90 אעזוב לכל המאוחר באיזור בית שאן (אחתוך ל71). בתקווה שאצליח לעבור מערבה מוקדם יותר.

לטובת המסע אני מתכנן לשריין ראשון-שישי (ייתכן וכבר ביום חמישי של לפני אותו יום ראשון אצא לצפון בתחבורה ציבורית וככה אולי ארוויח כמה ימים).
מלבד הגעה לנקודת ההתחלה הצפונית אין לי כל כוונה להשתמש בתחבורה ציבורית. כשאגיע לצומת החלטה של תחב"צ או חזרה לפני אילת הביתה-אקבל אותה. מאילת מתכנן להשתמש בתחבורה ציבורית כדי לחזור הביתה (גר במרכז)

לא פוסל כניסה ליישובים ושינה אצל אנשים (אני מלאך בעצמי ויצא לי להתארח בטיולים פה ושם אצל אנשים טובים כאלה ואחרים)

כמעט שכחתי כי זה מובן מאליו עבורי אבל אני גבר צעיר (~20), לבד. 

ברשותכם אני מצרף רשימת ציוד ומי שממש משקיע יציץ בה ויחווה את דעתו הכנה והחשובה. אם מישהו כאן התנסה בטיול טרמפים חוצה ישראל אשמח לשמוע את הצעותיו.

הטיול מבחינתי מהווה איזשהו "מודל" (מתנצל. צהל לא יוצא ממני כל כך בקלות) לטיול טרמפים באירופה ושביל ישראל ברגל. ככה שזה מעין שילוב

אנא מכם
מחכה לשמוע את דעותיכם. מי שקורא אך ללא יכולת לכתוב אשמח אם יכתוב לי מייל
yannco5@gmail.com

לצפיה ב-'ומה תעשה אם תפוס טרמפ מהחרמון עד אילת בפעם אחת? או תל אביב? '
ומה תעשה אם תפוס טרמפ מהחרמון עד אילת בפעם אחת? או תל אביב?
24/08/2017 | 20:11
1
19
לא תעלה עליו.?
זה נראה מאד נאיבי אולם בהחלט אפשרי.
הבעייה שלך היא השינה- אתה לוקח אוהל אולם לא בכל מקום ליד כביש תוכל למצוא מקום לינה בטוח ומאושר. תצטרך להיכנס לישובים ולבקש רשות או להקים אוהל בהסתר.
מקום הקמת אוהל זה אומר גישה למים, שרותים, בישול ורחצה.
אני לא הייתי שמח אם בנמ היה לן במקומות לא בטוחים לבד באוהל.
ולא מסיבה בטחונית אלא בטיחותית. מישהו ישים  לב בלילה וירימו לך את הציוד.
היו דברים מעולם אפילו בשביל ישראל.

גם באירופה היום יקשה עליך לעשות מסע טרמפים.

לצפיה ב-'צודק. השינה זה בהחלט מטרד'
צודק. השינה זה בהחלט מטרד
25/08/2017 | 06:30
22
לגבי טרמפ חלומי מהחרמון לאילת.. ליבי עם הנהג
כשאגיע לגשר אחצה אותו. צרות של עשירים.. או של תפרנים בעלי מזל

לא אשקר ואודה כי יצא לי בטיולים עצמאיים בארץ יצא לי לישון במקומות לא מאושרים אך אעדיף להימנע מכך.
שיטה שעבדה לי בעבר היא להסתכל במפות באינטרנט על היישוב הקרוב, למצוא איזה בית עסק ולהרים טלפון. כך יצא שבמושב ליד ירושלים התארחתי בחווה שהבחור שאירח כלל לא מופיע ברשימת מלאכי השביל.

העלית נקודה חשובה. הקמת אוהל פיראטי אינו דבר של מה בכך, אבל לא הייתי מגזים בדרישות ל...מקלחת??
לצפיה ב-'אז לאן לטוס ??'
אז לאן לטוס ??
23/08/2017 | 13:57
18
חברים תעזרו לי להחליט לאן לטוס - ענו כאן וסעו בשלום
לצפיה ב-'ווקס על נעל (אסולו) עם עור הפוך'
ווקס על נעל (אסולו) עם עור הפוך
21/08/2017 | 14:25
2
14
מישהו מכיר ,מבין ויכול לומר לי אם כדאי ואם כן מתי מרגע הקנייה ואיך למרוח ווקס בנעל אסולו אקואלון עם עור הפוך?
לצפיה ב-'מיותר כי הנעל גורקטס '
מיותר כי הנעל גורקטס
22/08/2017 | 12:41
13
לא יתרום דבר רק יגרום לאטימה כשאין גשם והתחממות מיותרת בתוך הנעל.

לצפיה ב-'אתחיל ואומר שמעולם לא הבנתי את השילוב של נעל עור עם גורטקס'
אתחיל ואומר שמעולם לא הבנתי את השילוב של נעל עור עם גורטקס
22/09/2017 | 13:40
7
אני מבין שיש אנשים שאוהבים שחם להם ברגלים, אבל ברצינות, אלא אם את אוהב לטייל באיסלנד (או כל מקום קר, רטוב ולח) כל השנה זה פשוט התעללות.

אין בעיה למרוח ווקס על חלקי העור של הנעל (רק על חלקי העור), רק תוודע כי זו ווקס המתאימה לסוג העור של הנעל.

אפשר לשאול משהו?
למה את רוצה למרוח ווקס? לשימור? ליופי? לאיטום?
יופי? זה עניין סובקטיבי, ואני בהחלט מעדיך נעל בלי ווקס
שימור? זה באמת חסר פואנטה, אז הנעל תחזיק לך במקום 4 שנים 5? נעלים כבר לא כאלו יקרות כמו פעם. תתחדש מדי פעם.
איטום? יש לך גם עור וגם גורטקס, זה מספיק סגור וחונק וחם וכבד ולא נוח
לצפיה ב-'ויזות ומעברי גבול במזרח'
ויזות ומעברי גבול במזרח
19/08/2017 | 19:50
17
הי חברים,
קבוצה חדשה בפייסבוק מרכזת מידע עדכני על ויזות ומעברי גבול במזרח.
אז אם אתם מטיילים עכשיו, אם אתם מתכננים טיול או אפילו אם חזרתם מטיול במזרח - מקומכם איתנו.
הצטרפו אלינו - ויזות ומעברי גבול במזרח

לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 16:00
1

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'לטייל בעולם עם המון כסף'
לטייל בעולם עם המון כסף
08/08/2017 | 08:50
3
40
להרוויח כסף ומהר מ30 ש"ח ו6 בולים
כסף קל!! זה פשוט, זה שווה וזה עובד!! רק תקדישו 5 דקות לקריאה והכסף בדרך אליכם!!!

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ותקראו ממנו או שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים.
לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא" "אתה צעיר מדי"..."הכל תפוס"... תבוא בעוד חודש"... או להיתקל בחברות כח אדם סתומות. לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא!... באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!
פשוט תקראו זה מטורף כמה זה גאוני!!!
"מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ₪ ו- 6 בולים (אני כבר אסביר לכם...). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.
היה כתוב שם שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ- 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת... וזה עובד!!!
בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.
אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.
השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
האם זה נכון?
וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪.
וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪
וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!!
לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"
זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית.
אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :
צעד ראשון:
קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת.
עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪.
מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:
1. דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 6803.
2. הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879
3. . לריסה נובגורודוב, מוצקין 19 דירה 14, נתניה, מיקוד 42460
4. עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה, מיקוד 60920
5. יסמין יוסף, רחוב אלי כהן 5/6 נתניה, מיקוד 4239905
. 6 רוית, ת.ד 637 כפר ויתקין מיקוד 4020000
אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם!
צעד שני:
הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו') והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.
צעד שלישי:
השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer,netscape ובאתרים כמו: msn, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!
צעד רביעי:
שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!
כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.
אך... בבקשה זכרו!
התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!
עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?
מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים.
343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!!
אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!!
זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים?
אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!
הערות:
אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הוא חלק מהשרשרת הגאונית הזו!
אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!
והכי חשוב!!!
אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.
ושוב !
הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.
בהצלחה

לצפיה ב-'פירמידות בנו המצרים הקדמוניים- רמאות. לא לסמוך ולא להתפתות'
פירמידות בנו המצרים הקדמוניים- רמאות. לא לסמוך ולא להתפתות
08/08/2017 | 19:57
2
12
לצפיה ב-'ולפי דעתי ההודעה היא עבירה פלילית-איפה מנהל פורום?'
ולפי דעתי ההודעה היא עבירה פלילית-איפה מנהל פורום?
08/08/2017 | 19:57
1
10
לצפיה ב-'אין מנהל הפורום, לא נצפה כבר שנה לפחות'
אין מנהל הפורום, לא נצפה כבר שנה לפחות
08/08/2017 | 20:29
7
לצפיה ב-'משהו מכיר את נעלי אסולו equalon ?'
משהו מכיר את נעלי אסולו equalon ?
02/08/2017 | 20:48
1
10
אם הם מומלצות וכו' ?
לצפיה ב-'קרא כאן'
קרא כאן
03/08/2017 | 15:47
25
נראית נעל איכותית למסלולים קשים. יותר מידי  למשל לשביל ישראל.
לאיזה סוג מסלול אתה הולך?

לצפיה ב-'אוהל לים'
אוהל לים
25/07/2017 | 15:20
1
27
למי שרוצה לעשות קמפיננג בים או בחיק הטבע ומחפש הגנה מהשמש אז יש להשיג אוהל לים שנותן ערכת הצללה מעולה מהשמש.
לצפיה ב-'אסוןר להקים אוהל או מצללה בחופים מוכרזים וחופים באחריות רשות'
אסוןר להקים אוהל או מצללה בחופים מוכרזים וחופים באחריות רשות
14/08/2017 | 20:35
10
רשות מקומית, ממלכתית כמו רשות הטבע וכדומה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום מעמד זרים
יש לכם שאלות בנושא הגירה?
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון רומני?
פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה