לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1399513,995 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שאלות בנושאי מחלות וחיסונים יש להפנות לגורם מוסמך בלבד וזאת על מנת לקבל תשובה מהימנה ומקצועית

טיולים בארץ
טיולים בחו``ל
עבודה בחו"ל

סיוע התנדבותי לתרמילאים במצוקה
נא לקרוא את הודעת המנהל

המשך >>

לצפיה ב-'10 ימי טרקים במזרח'
10 ימי טרקים במזרח
06/12/2017 | 01:09
7
22

אהלן,
שמי עפר, בן 31. מעולם לא עשיתי טיול טרקים, ואני מעוניין לתכנן טיול שכזה במזרח/מרכז אסיה למתישהו בשנה הקרובה, אשמח להמלצות על מיקומים ותקופות:
מדובר על סדר גודל של 10 ימים, שבהם אני רוצה בעיקר לעשות טרקים בטבע. דרגת קושי בינונית (לא קריעה, אבל יכול להיות קצת מאומץ). לפחות חלק מהטרקים צריכים להיות של יותר מיום אחד, אך ללא לינה בשטח אלא בבקתות לאורך המסלול או סידור דומה. ניתן כמובן שקצת מהזמן יהיה בעיר או אפילו בחופים (עדיף אך לא מאסט). אני כרגע לא מוצא פרטנר, אז יתכן שאעשה את הטיול לבד.
אני יודע שהמזרח כולו מורכב מהמון מקומות מאד שונים זה מזה, אני באמת פתוח לכולם. אני גם יודע ש-10 ימים זה לא המון זמן, אך זה מה שמתאפשר לי כרגע, והייתי מעדיף לנסות שהטיול בכל זאת יהיה במזרח/מרכז אסיה, על פני אירופה או גיאורגיה.
אשמח לרעיונות - באילו מדינות/מקומות, ובאילו עונות.
תודה רבה!
עפר
לצפיה ב-'אם לא טיילת בשטח בישראל'
אם לא טיילת בשטח בישראל
08/12/2017 | 01:09
5
106
ואין לך נסיון בענין, אז אין לך מה לחפש במזרח. בטח לא בזמן מצומצם כל כך. הייתי ממליץ על נפאל, אבל רק התאקלמות לגבהים והתארגנות לא ישאירו לך זמן רב.אם תנסה להספיק כשאתה סובל ממחלת גבהים אתה יכול להרוג את עצמך (ממש לגרום למוות של עצמך, בלי סרקזם ובלי ציניות).
כמו כן, הרצון להמנע מלינת שטח רק ירחיק אותך מלפתח יכולת לעשות טיולים כאלה. כדאי פשוט ללמוד לישון בשטח. זה לא כזה סיפור.
10 ימים - הייתי נוסע לתורכיה לטייל שם.
לצפיה ב-'אופציות בנפאל'
אופציות בנפאל
08/12/2017 | 13:35
1
10
אוקי, תודה על התגובה. והאם לדעתך אני כן יכול למצוא בנפאל כן איזשהם 2-3 טרקים קלים יחסית, לא בגבהים גבוהים מדי או ברמה שדורשת התארגנות מיוחדת? ושעדיין יהיה נוף יפה :)
לצפיה ב-'כנס לפורום שבילים ארוכים בעולם'
כנס לפורום שבילים ארוכים בעולם
08/12/2017 | 15:04
10
כאן בודאות מישהו ייתן לך רעיונות
hike.co.il
לצפיה ב-'אני לא מסכים עם ההערכה הזו'
אני לא מסכים עם ההערכה הזו
08/12/2017 | 15:19
2
7
תמיד צריך להתחיל איפשהו. זה נכון שצריך להיות מודע לאופציה של מחלת גבהים ולהזהר (אני לא חוויתי אותה בדרום אמריקה, אבל הייתי עם אנשים שכן אז זה מאוד תלוי אדם).
גם אני אישית מעדיף בקתות הרים על-פני לינה בשטח, אני חושב שזה גורם לטיול כולו להיות יותר מהנה כמי שעשה כמה טיולים ארוכים גם באוהל וגם בבקתות. ובמיוחד כשמטיילים לבד, בבקתות פוגשים אנשים ובאוהלים הרבה פחות. אני לא רואה קדושה כלשהי בלינה בשטח מול לינה בבקתת הרים תוך כדי טרק.
מה שכן, אם מטיילים פעם ראשונה ולבד כדאי לקחת מסלולים מתויירים שפוגשים בהם אנשים כל הזמן. גם כדאי לקחת GPS עם מפה (אני משתמש באייפד בשביל זה).

מכיוון שלא עשיתי עדייו טרקים במזרח אני לא יכול להמליץ על טרק ספציפי.
לצפיה ב-'בקתות במסלולי הליכה היכן?'
בקתות במסלולי הליכה היכן?
09/12/2017 | 10:09
1
6
ביפן, קוריאה הדרומית, צפון הודו.
פשוט חפש בגוגל והתאם עצמך לתקציב. ראה כמה קל למצוא וכמה מידע יש:

לצפיה ב-'באנפורנה לדוגמה'
באנפורנה לדוגמה
09/12/2017 | 14:09
6
יש לי מעט מאוד ידע על מסלולי הליכה במזרח, אבל אני יודע שבאנפורנה לדוגמה ישנים בבקתות הרים (מה שנקרא Teahouse). זה נכון שלא בכל מקום בעולם יש בקתות הרים וזו הסיבה שלצפון אמריקה לדוגמה לקחתי אוהל, אבל בהרבה מקומות דווקא יש. אפילו בצפון אמריקה מצאתי כמה (אם כי לא ישנתי בהם, נתקלתי בהם תוך כדי הליכה, הם נקראים European style mountain hut).
לצפיה ב-'למה דווקא במזרח?'
למה דווקא במזרח?
15/12/2017 | 17:01
3
מה מושך אותך להגיע לשם?
לצפיה ב-'תיק גב עם פנל סולרי'
תיק גב עם פנל סולרי
18/10/2017 | 16:13
5
28
שלום,
ראיתי באמזון תיק גב עם פנל סולרי שמאפשר להטעין טלפון/מצלמה/ טאבלט בזמן טיול או רכיבה על אופניים. מישהו יודע איפה משיגים את זה בארץ וכמה זה אמור לעלות?
תודה
לצפיה ב-'ראיתי כאלו מידי פעם בחנויות מטיילים כמו ריקושט, למטייל וכו''
ראיתי כאלו מידי פעם בחנויות מטיילים כמו ריקושט, למטייל וכו'
19/10/2017 | 21:10
10
לצפיה ב-'עדיף לקנות מצבר חזק'
עדיף לקנות מצבר חזק
09/11/2017 | 09:39
2
15
יש מצברים קטנים של 16,000 מיליאמפר המספיקים לטעינה ופעולה ארוכה.
נוח יותר, קל יותר, פחות מסורבל.
פנל סולארי טוב רק כאשר יש לך אור שמש חזק ורציף. מה תעשה בחורף?

לצפיה ב-'היום יש גם תיקים עם פנלים שנטענים מאור ולא בהכרח רק מהשמש'
היום יש גם תיקים עם פנלים שנטענים מאור ולא בהכרח רק מהשמש
17/11/2017 | 15:26
1
8
וגם תלוי לאיפה היא / הוא רוצה לטייל.
מי שירצה לצאת למשל לשביל ישראל, למשל, הייתי שוקל בחיוב לקנות (תלוי מחיר)
לצפיה ב-'פנל נטען באור? לא מהשמש? אין כאלו.'
פנל נטען באור? לא מהשמש? אין כאלו.
19/11/2017 | 11:58
8
איך תטען אותו- באור פנס או מדורה?
לדעתי הכי יעיל הוא מטען דינמו ידני.

לצפיה ב-'לא מחפשים בארץ '
לא מחפשים בארץ
13/11/2017 | 18:37
14
בשל הוצאות ייבוא מכס מעם משלוח ארנונהה וכולי  בסוף חנות שלא מוכרת את המוצרים במחיר פי שלוש מעלות תפסיד .
לכן צריך לחפש בחול.
מה בענין מדידה....
מחפשים באמזון לפי ביקורת  והסברי מדידה ,ניסיתי עןבד יופי ,יש לי תרמילים מצוינים מחול.
קניה הארץ רק במקרים מיוחדים מאד.
ומההאם לא מתאים ?
במחיר העלות בארץ קונים ארבעה בחול כך שההוצאות מתאזנות.

לצפיה ב-'תאילנד'
תאילנד
16/10/2017 | 10:31
24

בני מתכוון לצאת לטיול של אחרי צבא, המתחיל ונגמר בתאילנד.
כרטיס הטיסה היוצא מתאילנד יהיה כחמישה חודשים אחרי ההגעה (כמובן שהוא מתכוון לצאת מתאילנד ולטייל בלאוס, ויאטנם ועוד).
שמענו שלפעמים צריך להציג כרטיס יציאה מתאילנד, תוך חודש ימים (תוקף הויזה שמקבלים) ולא ארוך טווח כמו שאנו מתכוונים לקנות לו. קראנו שמוציאים כרטיסים פיקטיביים כדי לעקוף את זה.
יש דברים בגו?
מה כדאי ואיך לעשות את זה?

תודה,
אורית

לצפיה ב-'כיסוי לאוהל אצטק דגם נירוונה'
כיסוי לאוהל אצטק דגם נירוונה
15/10/2017 | 15:24
14
שלום,
אבד לי כיסוי (תיק נשיאה) האוהל .חברת אצטק דגם נירוונה.אוהל לארבעה.
אשמח לקבך/לקנות את הכיסוי  בלבד אם יש למישהו.
אם לא אשמח להצעות היכן ניתן לרכוש או מאיזה בד ניתן לתפור

תודה

לצפיה ב-'חוות דעת ראשונית על מסלול בטנזניה'
חוות דעת ראשונית על מסלול בטנזניה
01/10/2017 | 15:44
18
היי,

אשמח לשמוע חוות דעת על המסלול הזה (שהוא ראשוני מאוד כרגע):

יום 1- נחיתה בנמל התעופה קלימג’רו משם נסיעה לארושה – אשמח לשמוע מה הדרך הטובה ביותר לעשות את זה, הכוונה נסיעה לארושה מהשדה.

יום 1- לינה בארושה – המלצות למלונות טובים תתקבל בברכה :)

יום 2- למחרת יציאה לפראק הלאומי של ארושה – אשמח לשמוע האם זה שורף את היום או שיש עוד פעילות שאפשר לעשות אותו היום?

יום 3 – יציאה לנגורונגורו – מבדיקה שטחית בגוגל מדובר על נסיעה של כשעתיים. אשמח להכוונה איך וכיצד לעשות אותה והאם יום אחד מספיק כדי למצות את נגורונגורו?

בשלב זה קיימת אצלי התלבטות מה לעשות, משום שיש בכוונתי לבקר גם בסרנגטי ומשם לעבור ליעד אחר. כיצד נכון לעשות את זה? האם לסיים עם נגורונגורו ולהמשיך ישירות לסרנגטי או לחזור לארושה ומשם לצאת לסרנגטי.

אודה לעזרתכם.
לצפיה ב-'נעליים Asolo Equalon'
נעליים Asolo Equalon
01/10/2017 | 15:23
3
22
אני מחפש נעלי טרקים שיהיו נוחות גם לטיולים ארוכים וגם לקצרים, עם משקל קל עד בינוני (סה”כ 90-100 ק”ג).
הבעיה שיש לי רגל רחבה ומעט מאוד נעליים מתאימות לי.
כרגע אני ממוקד ב- Asolo Equalon.
היא נוחה לי מאוד אבל הסוליה שלה מאוד קשיחה.
השאלה שלי מניסיון של אחרים, האם סוליה קשיחה במשקלים קלים יכולה לעשות נזק או כאבים ברגליים או בגב?
לצפיה ב-'לאיזה סוג מסלולים אתה מכוון'
לאיזה סוג מסלולים אתה מכוון
08/10/2017 | 11:48
2
19
מה המשקל שתסחוב על הגב
אין מסלול קצר וקל כמסלול ארוך וקשה
יש הבדל בין קיץ לחורף
בין אלפים לשביל ישראל
סוליה קשיחה תכאיב לכפות רגלים ותגרום שלפוחיות ושפשופים אלא אם תתאמן הרבה קודם ליציאה ו"תשבור" את הנעל שתהיה גמישה קצת.
אין נזק אחר אלא אם יש בעיה בריאותית אורטופדית אחרת.
האידיאלי - נעל קלה נוספת  למסלולים קלים וזו למסלול רציני יותר
לצפיה ב-'ASOLO EQUALON'
ASOLO EQUALON
16/10/2017 | 07:36
1
10
משקל כולל 90 ק"ג
מסלול בינוני
קיץ
אלפים
לצפיה ב-'פרט יותר'
פרט יותר
09/11/2017 | 09:41
5
איזה מסלול באלפים? יש קשים ויש קשים פחות
האם תלון ברפיוגים?
מה משקל שאתה מתכונן לסחוב על הגב?
לצפיה ב-'סימלס וביטוח נסיעות להודו,סרילנקה, נפאל...'
סימלס וביטוח נסיעות להודו,סרילנקה, נפאל...
27/09/2017 | 23:27
13
שלום,
בתנו טסה להודו בעוד שבועיים לתקופה של חצי שנה לפחות.
אין בכוונתה לעשות טרקים, אך בכל זאת חשבנו לעשות לה סימלס עם שרות איתור (למען השקט הנפשי שלנו).
האם יש למישהו ניסיון עם סים כזה? המלצות בעד או נגד?
כמו כן, לגבי ביטוח נסיעות- פספורט סירבו לבטח אותה באופן מלא בגלל מיגרנות (תמוה מאד!!) ונשמח להמלצות על ביטוחים אחרים- עדיף ממישהו שאכן השתמש בביטוח.
תודה רבה

לצפיה ב-'עכשיו הבנתי, אותי הפסידו כלקוח'
עכשיו הבנתי, אותי הפסידו כלקוח
23/09/2017 | 14:00
42
לא היתה לי בעייה בשימוש חד פעמי עם הנעל הזו. אבל כשמוכרת מתנהגת בזילזול אז מצידי אחזור לסחורות הסיניות שם לפחות אין לי ציפיות
לצפיה ב-'דרכי הגעה מהאנוי לפוקוק'
דרכי הגעה מהאנוי לפוקוק
06/09/2017 | 16:35
1
16
היי 
איך מגיעים מהאנוי לפוקוק? כמה זמן זה לוקח ומה המחירים? 
לצפיה ב-'תשאל בפורום הזה'
תשאל בפורום הזה
19/09/2017 | 12:26
11
לצפיה ב-'האופינל הראשון שלי'
האופינל הראשון שלי
29/08/2017 | 00:45
29
היום לפני כ7 שנים, ניפרדתי מהאולר היקר שלי, אופינל קרבון מס 8. האולר הזה ליווה אותי רבות במסעותיי עד שהלוויתי אותו לעובר אורח והוא ניסה לפתוח איתו אגוז קוקוס ושבר אותו.
עולם הגילוף ניפתח בפני עוד בישראל, אך כאשר מצאתי עבודה על גבי יאכטה ובהפלגה היו שעות בטלה ארוכות וחתיכות עץ איכותי מפוזרות כשאריות מבניית הדק, לקחתי לידי את האולר ולימדתי את עצמי שלל מלאכות מגניבות. לימים גם התחלתי להתפרנס מכך ולכלכל את עצמי בשאר הטיולים.

לצפיה ב-'תרמילאות טרמפים לאורך הארץ'
תרמילאות טרמפים לאורך הארץ
24/08/2017 | 16:59
2
41
*אוי! לא חשבתי על הפורומים האלה. הזוי שכמוני. אני מעתיק הודעה שכתבתי בפורום תחבורה ציבורית, ומקוה שהנהלת תפוז לא תכעס עלי על דאבלים וטריפלים. 

מעוניין בחוות דעתכם במסע טרמפים חוצה ישראל שאני מתכנן כבר תקופה והגיע הזמן להוציא אל הפועל.

מתכנן להתחיל בחרמון (הגעה בתחבורה ציבורית. היה ולא ניתן להגיע ממש לחרמון בתחבצ אתיר לעצמי להתחיל את המסע גם ממג'דל שמס) ולסיים באילת.

התכנון הוא לא להיכנס בשום אופן לשטחים שמעבר לקו הירוק ככה שמצפון את כביש 90 אעזוב לכל המאוחר באיזור בית שאן (אחתוך ל71). בתקווה שאצליח לעבור מערבה מוקדם יותר.

לטובת המסע אני מתכנן לשריין ראשון-שישי (ייתכן וכבר ביום חמישי של לפני אותו יום ראשון אצא לצפון בתחבורה ציבורית וככה אולי ארוויח כמה ימים).
מלבד הגעה לנקודת ההתחלה הצפונית אין לי כל כוונה להשתמש בתחבורה ציבורית. כשאגיע לצומת החלטה של תחב"צ או חזרה לפני אילת הביתה-אקבל אותה. מאילת מתכנן להשתמש בתחבורה ציבורית כדי לחזור הביתה (גר במרכז)

לא פוסל כניסה ליישובים ושינה אצל אנשים (אני מלאך בעצמי ויצא לי להתארח בטיולים פה ושם אצל אנשים טובים כאלה ואחרים)

כמעט שכחתי כי זה מובן מאליו עבורי אבל אני גבר צעיר (~20), לבד. 

ברשותכם אני מצרף רשימת ציוד ומי שממש משקיע יציץ בה ויחווה את דעתו הכנה והחשובה. אם מישהו כאן התנסה בטיול טרמפים חוצה ישראל אשמח לשמוע את הצעותיו.

הטיול מבחינתי מהווה איזשהו "מודל" (מתנצל. צהל לא יוצא ממני כל כך בקלות) לטיול טרמפים באירופה ושביל ישראל ברגל. ככה שזה מעין שילוב

אנא מכם
מחכה לשמוע את דעותיכם. מי שקורא אך ללא יכולת לכתוב אשמח אם יכתוב לי מייל
yannco5@gmail.com

לצפיה ב-'ומה תעשה אם תפוס טרמפ מהחרמון עד אילת בפעם אחת? או תל אביב? '
ומה תעשה אם תפוס טרמפ מהחרמון עד אילת בפעם אחת? או תל אביב?
24/08/2017 | 20:11
1
27
לא תעלה עליו.?
זה נראה מאד נאיבי אולם בהחלט אפשרי.
הבעייה שלך היא השינה- אתה לוקח אוהל אולם לא בכל מקום ליד כביש תוכל למצוא מקום לינה בטוח ומאושר. תצטרך להיכנס לישובים ולבקש רשות או להקים אוהל בהסתר.
מקום הקמת אוהל זה אומר גישה למים, שרותים, בישול ורחצה.
אני לא הייתי שמח אם בנמ היה לן במקומות לא בטוחים לבד באוהל.
ולא מסיבה בטחונית אלא בטיחותית. מישהו ישים  לב בלילה וירימו לך את הציוד.
היו דברים מעולם אפילו בשביל ישראל.

גם באירופה היום יקשה עליך לעשות מסע טרמפים.

לצפיה ב-'צודק. השינה זה בהחלט מטרד'
צודק. השינה זה בהחלט מטרד
25/08/2017 | 06:30
29
לגבי טרמפ חלומי מהחרמון לאילת.. ליבי עם הנהג
כשאגיע לגשר אחצה אותו. צרות של עשירים.. או של תפרנים בעלי מזל

לא אשקר ואודה כי יצא לי בטיולים עצמאיים בארץ יצא לי לישון במקומות לא מאושרים אך אעדיף להימנע מכך.
שיטה שעבדה לי בעבר היא להסתכל במפות באינטרנט על היישוב הקרוב, למצוא איזה בית עסק ולהרים טלפון. כך יצא שבמושב ליד ירושלים התארחתי בחווה שהבחור שאירח כלל לא מופיע ברשימת מלאכי השביל.

העלית נקודה חשובה. הקמת אוהל פיראטי אינו דבר של מה בכך, אבל לא הייתי מגזים בדרישות ל...מקלחת??
לצפיה ב-'אז לאן לטוס ??'
אז לאן לטוס ??
23/08/2017 | 13:57
23
חברים תעזרו לי להחליט לאן לטוס - ענו כאן וסעו בשלום
לצפיה ב-'ווקס על נעל (אסולו) עם עור הפוך'
ווקס על נעל (אסולו) עם עור הפוך
21/08/2017 | 14:25
2
16
מישהו מכיר ,מבין ויכול לומר לי אם כדאי ואם כן מתי מרגע הקנייה ואיך למרוח ווקס בנעל אסולו אקואלון עם עור הפוך?
לצפיה ב-'מיותר כי הנעל גורקטס '
מיותר כי הנעל גורקטס
22/08/2017 | 12:41
15
לא יתרום דבר רק יגרום לאטימה כשאין גשם והתחממות מיותרת בתוך הנעל.

לצפיה ב-'אתחיל ואומר שמעולם לא הבנתי את השילוב של נעל עור עם גורטקס'
אתחיל ואומר שמעולם לא הבנתי את השילוב של נעל עור עם גורטקס
22/09/2017 | 13:40
11
אני מבין שיש אנשים שאוהבים שחם להם ברגלים, אבל ברצינות, אלא אם את אוהב לטייל באיסלנד (או כל מקום קר, רטוב ולח) כל השנה זה פשוט התעללות.

אין בעיה למרוח ווקס על חלקי העור של הנעל (רק על חלקי העור), רק תוודע כי זו ווקס המתאימה לסוג העור של הנעל.

אפשר לשאול משהו?
למה את רוצה למרוח ווקס? לשימור? ליופי? לאיטום?
יופי? זה עניין סובקטיבי, ואני בהחלט מעדיך נעל בלי ווקס
שימור? זה באמת חסר פואנטה, אז הנעל תחזיק לך במקום 4 שנים 5? נעלים כבר לא כאלו יקרות כמו פעם. תתחדש מדי פעם.
איטום? יש לך גם עור וגם גורטקס, זה מספיק סגור וחונק וחם וכבד ולא נוח
לצפיה ב-'ויזות ומעברי גבול במזרח'
ויזות ומעברי גבול במזרח
19/08/2017 | 19:50
21
הי חברים,
קבוצה חדשה בפייסבוק מרכזת מידע עדכני על ויזות ומעברי גבול במזרח.
אז אם אתם מטיילים עכשיו, אם אתם מתכננים טיול או אפילו אם חזרתם מטיול במזרח - מקומכם איתנו.
הצטרפו אלינו - ויזות ומעברי גבול במזרח

לצפיה ב-'משהו מכיר את נעלי אסולו equalon ?'
משהו מכיר את נעלי אסולו equalon ?
02/08/2017 | 20:48
1
12
אם הם מומלצות וכו' ?
לצפיה ב-'קרא כאן'
קרא כאן
03/08/2017 | 15:47
27
נראית נעל איכותית למסלולים קשים. יותר מידי  למשל לשביל ישראל.
לאיזה סוג מסלול אתה הולך?

לצפיה ב-'אוהל לים'
אוהל לים
25/07/2017 | 15:20
1
30
למי שרוצה לעשות קמפיננג בים או בחיק הטבע ומחפש הגנה מהשמש אז יש להשיג אוהל לים שנותן ערכת הצללה מעולה מהשמש.
לצפיה ב-'אסוןר להקים אוהל או מצללה בחופים מוכרזים וחופים באחריות רשות'
אסוןר להקים אוהל או מצללה בחופים מוכרזים וחופים באחריות רשות
14/08/2017 | 20:35
12
רשות מקומית, ממלכתית כמו רשות הטבע וכדומה.
לצפיה ב-'מחפשת שותף/שותפה לטיול בהודו בחגים :)'
מחפשת שותף/שותפה לטיול בהודו בחגים :)
18/07/2017 | 13:16
28
אהלן חברים, מקווה שזה המקום הנכון , מתכננת לטוס בתחילת החגים (20.9 בערך) לחודש לצפון הודו כנראה
מישהו מתכנן לטוס?
מחפשת מישהו לנחיתה רכה וכמובן אופציה להמשיך אם יזרום :)
לצפיה ב-'דרוש טרק'
דרוש טרק
12/07/2017 | 22:10
1
40
שלום טיילים, אשמח להמלצות.
אנחנו כ-4 אנשים (כולנו מנוסים) המעוניינים לטרק 4-6 ימים (גמישים ליותר/פחות) באיזור חודשים ספטמבר-אוקטובר.
האם מישהו כאן טייל באיזור קירגיזסטן/טג'יקיסטן ויש לו המלצות לטרק מסויים?
אשמח לשאול מספר שאלות במידה וכן.

תודה.
לצפיה ב-'שים שאלה בפורום שבילים ארוכים בעולם'
שים שאלה בפורום שבילים ארוכים בעולם
31/07/2017 | 12:41
27
לצפיה ב-'תמרור חדש למוצ'ילרוס! '
תמרור חדש למוצ'ילרוס!
04/07/2017 | 19:59
45
תמרור חדש לתרמילאים בעולם
לצפיה ב-'שאלה חשובה'
שאלה חשובה
01/07/2017 | 16:49
1
49
אם הייתם קונים צמיד לאיתור לוויני לילדכם? או אפילו בשבילכם?
כנסו בבקשה ותענו.. ותראו אם אנשים חושבים כמוכם
http://www.seker4u.com/67bbcfe

אשמח לשיתוף הקישור
תודה.
לצפיה ב-'באמת? פרסומת כל כך שקופה ונראה לך שתפיל אנשים?'
באמת? פרסומת כל כך שקופה ונראה לך שתפיל אנשים?
01/07/2017 | 21:04
19
זה זלזול באינטליגנציה

חם בפורומים של תפוז

השפעת הורות מתרומה ופונדקאות על הילדים
השפעת הורות מתרומה...
הפסיכולוגית אלן רייסל תתארח בפורום בנושא השפעה של...
השפעת הורות מתרומה ופונדקאות על הילדים
השפעת הורות מתרומה...
הפסיכולוגית אלן רייסל תתארח בפורום בנושא השפעה של...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון רומני?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה