לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1535215,352 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולי תרמילאים

אתם בוודאי שואלים למה פורום תרמילאים והרי קיים כבר פורום טיולים? והתשובה שפורום זה שם לו לדגש את התרמילאים. מסלולים בארץ ובחו"ל, טיול בתקציב נמוך, ציוד ועוד... למי ששואל מהו בדיוק תרמילאי? אז באופן כללי זהו אדם המטייל עם תרמיל, ולא עם מזוודה, ובד"כ אלו אנשים המטיילים יותר זמן או מסיירים בטבע במקום שלא נוח לנוע עם מזוודה. הפורום אוצר בתוכו מידע רב מעבר לדף ההודעות. ידע רב נצבר לאורך השנים ע"י חברי פורום קבועים וזמניים, תרמילאים וותיקים לטובת התרמילאים בעתיד ומומלץ לערוך חיפוש בפורום ולהשתמש בשאר הכלים שנועדו לשם כך (מאמרים, קישורים, שאלות נפוצות וכו). קיים סיכוי שהנושא שמעניין אותכם כבר עלה בעבר.ייעוץ בנושא חיסונים ניתן בחינם במרפאות המטיילים של משרד הבריאות וכדאי מאוד להשתמש בשירות זה (קישור לאתר משרד הבריאות נמצא בקישורי הפורום).נא לא לפרסם מודעות, שיש בהן מין החשש לפרסומת פרופר, אם אתם ללא בטוחים תשלחו לי הודעה לפני הפצת הודעה. מודעות, כגון מכירת ציוד, חיפוש עבודה ושותפים יש לפרסם בלוחות המתאימים. מודעות כנ"ל ימחקו! אתרים המבקשים לפרסם את עצמם בפורום, נא לשלוח למנהל הפורום הודעה אישית, ואתרים מתאימים יוספו לרשימת הקישורים.ניתן לפנות אלי בכל הצעה/עצה/דעה/הערה או הארהתודה רבה ותהנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שאלות בנושאי מחלות וחיסונים יש להפנות לגורם מוסמך בלבד וזאת על מנת לקבל תשובה מהימנה ומקצועית

טיולים בארץ
טיולים בחו``ל
עבודה בחו"ל

סיוע התנדבותי לתרמילאים במצוקה
נא לקרוא את הודעת המנהל

המשך >>

לצפיה ב-'טיול תרמילאים למצרים'
טיול תרמילאים למצרים
24/11/2019 | 18:47
7
למי שמחפש יעד מעניין ,מלא בטבע והיסטוריה.
לצפיה ב-'ביטוח נסיעות'
ביטוח נסיעות
01/11/2019 | 12:28
7
בעקבות נסיון מר של טיילים,                                                                          למי שעובד/ת במהלך שהייה בחו"ל כדאי מאד לבדוק שהביטוח מכסה גם עבודה צוארון לבן וגם עבודה פיזית.                                                                      צביקה בדר סוכנויות ביטוח
לצפיה ב-'מזוודה לטיסה'
מזוודה לטיסה
31/10/2019 | 01:29
7
הי לכולם! 
אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים שאוהבים לטייל, וגם חברים שעומדים לטוס לטיול בפעם הראשונה. אחד המצרכים החשובים ביותר לטיסה היא המזוודה, בתוכה תוכלו לאפסן את הציוד שלכם ולביות בטוחים שהוא ידיע באופן מסודר ובטוח ליעד. יחד עם זאת, תוכלו להעלות מזוודה קטנה איתכם למטוס לטובת דברים שתרצו איתכם במהלך הטיסה. מזוודה לטיסה תוכלו למצוא כאן בלינק במחיר מצוין. 
תהנו!
לצפיה ב-'טיסות זולות לאירופה'
טיסות זולות לאירופה
21/09/2019 | 15:19
11
הי חברים :)
מחפשים המלצות לחופשת חורף מפנקת ביעד קסום ומיוחד? מתכננים לנצל את החופשת החגים לטיול משפחתי חוויתי? מה דעתכם על אירופה כיעד? אם אתם אוהבים שלג, רוצים לבלות חופשה שקטה ונעימה באירופה הקסומה, ומחפשים נופים עוצרי נשימה, וגם קצת קניות, אני יכול להמליץ לכם בחום על אתר מעולה בו תוכלו למצוא מגוון רחב של טיסות של חברת בריסל איירליינס לאירופה. תוכלו לסנן את תוצאות החיפוש באתר על פי תקציב ותאריכים כמובן, ולמצוא טיסות זולות במחירים שלא תאמינו. אנחנו הזמנו טיסה דרך האתר הזה, ויצא לנו מחיר מצוין. עוד פרטים בלינק הזה: https://www.ramtours.com/%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%A1%D7%9C-%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%A1%D7%9C-%D7%90%D7%99%D7%99%D7%A8%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%A1/
לצפיה ב-'מלונות כשרים בחו"ל'
מלונות כשרים בחו"ל
19/09/2019 | 02:27
9
הי חברים!
הפעם אשמח לקבל את עזרת החברים כאן בפורום. אני ומשפחתי שומרים מסורת, אוכלים כשר, ומשתדלים כמה שיותר לשמור על המצוות של היהדות, וחשוב לנו המשיך ולהתנהל כך. אנחנו מאוד רוצים לצאת לנופש משפחתי בפעם הראשונה מחוץ למדינה, ומחפשים המלצות מניסיון בלבד על מלונות כשרים בחו"ל שכדאי להתארח בהם. מחפשים מלונות שמאפשרים שמירה של השבת, אוכל כשר, ושמכילים בית כנסת ונמצאים באזורים יהודיים. אני מאמין שמלונות כאלו יאפשרו לנו לצאת לנופש רגועים יותר. מישהו מכיר? 
תודה!
לצפיה ב-'שירות הסעות'
שירות הסעות
01/09/2019 | 00:52
1
7
שלום לכולם! 
האם יש כאן חברה שיכולים להמליץ לי על שירות הסעות לשדה התעופה? אנחנו עומדים לטוס מחר בלילה לתקופה ארוכה יחסית, ולא רוצים להגיע עם המכונית הפרטית, ולשלם הרבה עם חניה ארוכת טווח. להגיע ברכבת קצת בעייתי בשבילנו בגלל שיש לנו לא מעט ציוד, וגישה לא נוחה לתחנה קרובה, אז נשארה לנו האפשרות של מונית, אבל המוניות באזור שלנו לא מוכנות לקבל הזמנות מראש ולהתחייב. בקישור אנחנו נואשים, ונשמח מאוד לעזרה. 
תודה! 
לצפיה ב-'לא נוסעת בחברה מסוג זה.'
לא נוסעת בחברה מסוג זה.
14/09/2019 | 11:58
3
מפרסמת במקום שאסור,
לא משלמת עבור הפרסום,
הכנראב שבגלל היותה קיקיונית וגרועה כל כך, אין לה גם כסף לפרסום, מי רוצה או ירצה לנסוע איתם?
לצפיה ב-'השכרת אוהלים'
השכרת אוהלים
20/08/2019 | 19:03
11
שלום לכולם, 
אני ואחי רוצים קצת להתרחק מהמותרות ולעשות טיול שטח בחיק הטבע.
אמנם בא לנו טיול שטח , אך היינו רוצים שיהיה לנו אוהל לגור בו, לכן רציתי לשאול אם מישהו ממליץ על האתר Sound Shine  כדי לקנות אוהל מספיק טוב.
תודה מראש על הטרחה!
לצפיה ב-'השוואת ביטוח נסיעות לתרמילאים'
השוואת ביטוח נסיעות לתרמילאים
12/08/2019 | 13:47
5
היי חברים אני רוצה להמליץ על אתר להשוואת ביטוח נסיעות,
https://m.shukabit.co.il/ביטוח-נסיעות-לחול כנסו אליו ותודו לי אח"כ חסכו לי שם קרוב ל 350$
לצפיה ב-'יצא לכם להתלבט איזה ציוד טיולים לקנות? יש לי פתרון!'
יצא לכם להתלבט איזה ציוד טיולים לקנות? יש לי פתרון!
26/06/2019 | 10:06
13
אהלן,
אחרי הרבה עבודה ומחשבה הקמתי אתר שמרכז סקירות וביקורות של ציוד טיולים ממטיילים, בדיוק כמוני וכמוכם, שממליצים (או לא) על הציוד שלהם.
הרעיון הוא פשוט לתת פיתרון למי שמחפש שק שינה (או כל ציוד טיולים אחר) לטיול ארוך בחו"ל, או אפילו רק ללילה בארץ.
תכלס מה שאנחנו רגילים לעשות זה ללכת לחנות ולבקש מהמוכר (שהמטרה שלו היא למכור לכם) להמליץ על ציוד.
אז פה אנחנו לא מנסים למכור שום מוצר. רק להמליץ אחד לשני ולתת תשובה לחברים ששואלים "תגיד אתה מכיר אולי אוהל טוב?"

אז כמו שאתם רואים, ריכזנו כמה חברים המלצות וביקורות על כל מיני פריטים.. אבל יש עוד המון ציוד שלנו אין.
אם אתם רוצים להיות שותפים בקהילת מטיילים הזאת, ויש לכם על מה להמליץ (או סתם לתת ביקורת), שלחו הודעה!

זהו חברים, מקווה שהאתר לטעמכם ושהוא יעזור גם לכם!
לצפיה ב-'טיול מאורגן לטנזניה'
טיול מאורגן לטנזניה
09/06/2019 | 20:04
1
12
הי חברים
ראיתי כאן כמה דיונים של גולשים שמעוניינים לעשות טיול מיוחד ומהנה ליעד שעוד לא ביקרו בו. אם אתם חובבי חוויות מיוחדות, אוהבים את הטבע ואת בעולם בעלי החיים, ומעוניינים בהרפתקאה מיוחדת לכל המשפחה, אני יכול להמליץ לכם בחום על טיול מאורגן לטנזניה, שהיה פשוט מיוחד ומרתק. המקום עצמו מיוחד וקסום, האוכלוסיה והתרבות מרתקת, וניתן אפילו לעשות טיול ג׳יפים ולהתקרב לעולם הטבעי של בעלי החיים. אני אישית יכול לומר לכם שזו חוויה שלא תשכחו. מי שנשמע לו מרתק ומעניין מוזמן ללינק הזה לכל הפרטים.
לצפיה ב-'ומי ייסע אתכם אם אין לכם כסף לפרסום הוגן והגון?'
ומי ייסע אתכם אם אין לכם כסף לפרסום הוגן והגון?
14/09/2019 | 14:56
לצפיה ב-'קלאב הוטל אילת דילים, '
קלאב הוטל אילת דילים,
08/06/2019 | 01:02
2
מבחר של נופש במלון קלאב הוטל אילת דילים, מבצעים לתקופץ קיץ 2019 . קלאב הוטל אילת דילים לאוגוסט במחירים משתלמים במיוחד . התקשרו והזמינו את הדיל 
לצפיה ב-'קלאב הוטל אילת דילים, '
קלאב הוטל אילת דילים,
08/06/2019 | 00:53
1
 באתר תוכלו למצוא דילים משתלמים להזמנת חופשה משפחתית במלון קלאב הוטל אילת הפופולרי והאהוב על הנופשים הישראלים: החל מחבילות דילים לחודש יולי ועד דילים דקה 90 לאוגוסט. לאלו שמחפשים נופש באילת.  

רכישת קלאב הוטל אילת דילים והזמנת המלון במשולב עם טיסה  חוסכת ממכם כסף במיוחד שיש אצלנו כאלה מבצעים בחצי מחיר. באתר תוכלו למצוא את מבצעי קלאב הוטל אילת דילים לאוגוסט וגם לסוכות  בתמחור זול. כך שתוכלו להנות בעיר אילת וישאר לכם כסף לכל האטרקציות שיש לעיר אילת להציע .  

היכנסו עכשיו לאתר אמור קלאב שיווק חופשות והזמינו דילים משתלמים במיוחד 
לצפיה ב-'דרכון פורטוגלי'
דרכון פורטוגלי
23/04/2019 | 17:36
1
17
שלום חברים 
אשמח לדעת האם יש כאן חברים שהוציאו דרכון פורטוגלי מישהו קיבל? אני מתעניין בהוצאת דרכון כזה לטובת רילוקיישן לאירופה, והבנתי שזה יכול מאוד לעזור, העניין הוא שעדיין לא הצלחתי להבין אם אני זכאי לדרכון כזה, ואיך מתנל התהליך כולו. אשמח לשמוע מהניסיון של אלו שקיבלו את הדרכון מה עלי לעשות ולמי כדאי לפנות לטובת העניין. 
תודה!
לצפיה ב-'אזרחות אירופאית'
אזרחות אירופאית
23/04/2019 | 23:20
12
אני עשיתי, מחזיקה דרכון אירופאי ועוד מעט סוגרת את המעבר שלי לאירופה. עשיתי בפורטוגליס, הם הפתיעו ממש לטובה. תיקתקו לי בשנה וחצי, כולם אמרו לי עד שנתיים. 
לצפיה ב-'טיול ללא תקציב'
טיול ללא תקציב
31/03/2019 | 19:24
32
המלצתי למסודרים. (  והיותר מבוגרים. ) 
אל תגבילו בתקציב השוטף אבל חסכו בהוצאות. ( חבל על הזמן לעסוק בכך. )
דרום אמריקה זולה במחיה ונשאר אך ורק טיסות וחבילות שיש לבדוק באותו זמן באתרים.. צריך לקחת גם בחשבון אתרים עם דמי כניסה יקרים. ( נניח 500$ סך הכול. )
החשוב ביותר, לא להמיר בטיחות בכסף. תמיד עדיף לשלם יותר עבור דבר בטוח יותר. (ניסיון חיים. ☺ )

לצפיה ב-'המלצה לאוהל'
המלצה לאוהל
27/03/2019 | 09:31
16
מן הסתם כבר נשאל בעבר, אז גם הפניה לדיון כזה תתקבל בברכה.

איזה אוהל מומלץ לקנות, ליותר מ4 אנשים. עדיף פתיחה מהירה, קיפול נוח, שיעמוד לאורך זמן. האם אלה של קולמן מומלצים? מישהו סוחב איתם הרבה זמן? משהו אחר?
תודה מראש
לצפיה ב-'סקר קצר על טיולים לארצות טרופיות או מתפתחות'
סקר קצר על טיולים לארצות טרופיות או מתפתחות
19/03/2019 | 10:55
15
שלום לכולם,

אני עורך מחקר גישוש על בריאות מטיילים - באופן ספציפי תרמילאים ישראלים בארצות מתפתחות טרופיות - שמטרתו לקשר בין מאפייני הטיול והמטייל לבין תחלואה במהלך המסע.

אם נסעתם לטיול תרמילאים הראשון שלכם בחמש השנים האחרונות, אודה לכן אם תלחצו על הקישור הבא ותענו על השאלון אליו תגיעו. אפשר גם למסור לחברים וחברות.

תודה מראש,

צבי
לצפיה ב-'איך מתניידים בזול בברזיל?'
איך מתניידים בזול בברזיל?
16/03/2019 | 03:02
13
איך תרמילאים מתניידים בזול בברזיל?
והאם יש מסלול מומלץ ל 3 שבועות,  אם נוחתים בריו ורוצים להמריא בחזרה מעיר אחרת?

תודה
לצפיה ב-'מכירת כדורי מלרון'
מכירת כדורי מלרון
10/03/2019 | 09:26
7
מציע 2 חפיסות של 12 כדורי מלרון למכירה. תוקף: 4/2023. 
המחיר בבית המרקחת הוא 120 שח, המחיר שאני מציע הוא 60 שח לחפיסה- חצי חינם (;
המספר שלי הוא: 052-3492976 נמצא באזור חיפה/ פתח תקווה  
לצפיה ב-'שותפה ל- road trip coast to coast ארה"ב'
שותפה ל- road trip coast to coast ארה"ב
06/03/2019 | 17:16
30
מחפש בחורה סולידית ונעימה, שותפה לטיול לא מעשנת, רצינית ,סקרנית, וישרה! לתכנון משותף וטיול ברחבי ארה”ב למשך 4 – 5 שבועות מהחוף המזרחי לחוף המערבי . יציאה מתוכננת בחודשי הקיץ (יוני יולי אוג' – גמיש) תוך השכרת רכב לרוב ימי הטיול, וחציה כאמור את רוחבה של ארה”ב תוך ביקור בכל הערים הראשיות שבדרך, כולל עיירות קטנות ומעניינות פארקים, מוזיאונים קולינריה וכל מה שיעלה בתכנון.

איכותי, ישר ,איש שיחה נעים ואינטיליגנטי, גמיש פשרן ופרטנר מעולה לשותפות .

גילאי 40-45

לצפיה ב-'אם את/ה מטיילים עצמאית – יש לי כמה שאלות (בלי לחפור יותר מדי'
אם את/ה מטיילים עצמאית – יש לי כמה שאלות (בלי לחפור יותר מדי
19/02/2019 | 17:40
25

אהלן, שמי אלי ואני עובד על אפליציית ניווט לשטח, לעיר וכמה פיצ׳רים מדליקים נוספים. אני מחפש אנשים שמטיילם עצמאית (טבע / עיר / בארץ או בחו״ל) לכמה שאלות - ממש אודה אם תשמיעו קול ואהיה אתכם בתקשורת.

אלי רבזין
כמובן כאן - בפורום או ב:
revzin2000@gmail.com
054-6418811

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום דרכון פורטוגלי
זקוקים לדרכון פורטוגלי?
כהן, דקר, פקס וברוש - משרד עורכי דין
כהן, דקר, פקס, ברוש –
פורום מיסים והחזרי מס
פורום מיסים והחזרי מס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה