לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2856128,561 עוקבים אודות עסקים

פורום צרכנות

שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'מה עלות ניקיון מזגן עילי LG אינוורטר?'
מה עלות ניקיון מזגן עילי LG אינוורטר?
31/08/2018 | 22:34
5
41
שלום לכולם.
ברשותי מזגן עילי מתוצרת LG, ההספק שלו 1 כוח סוס, או 9,000 BTU.
בקיצור, יש ריח לא נעים ממזגן וצריך לנקות אותו. המזגן נקנה ב- 5/2016 ויש לו אחריות 3 שנים.
להבנתי אני צריך להזמין טכנאי של ברימאג כדי שינקה. ה
1. האם מישהו התנסה בשירות מסוג זה מברימאג?
2. מה בעצם הטכנאי מבצע?
3. מה המחירים בשוק? נניח ואני מזמין טכנאי פרטי.
לצפיה ב-'לא יודע כמה ברימאג לוקחים אבל !! יש כמה סוגים של ניקוי ולפיו'
לא יודע כמה ברימאג לוקחים אבל !! יש כמה סוגים של ניקוי ולפיו
01/09/2018 | 00:23
4
65
המחיר.
ניקוי פשוט של סוללה ומגש ניקוז יעלה כ 300 ש"ח בממוצע.
ניקוי מורכב יותר שכולל פירוק מאיץ יכול להגיע גם ל 500 ש"ח.
אם הלכלוך הפנימי הוא גם עובשים ומחייב שטיפה פנימית ורחיצה בלחץ  ושימוש ב "מעיל" אז המחיר יהיה גבוה יותר. 
לצפיה ב-'תודה על ההסבר'
תודה על ההסבר
01/09/2018 | 00:43
3
42
נראה לי שאני אצטרך את הטיפול היסודי.
המזגן הוא בן שנתיים. תמיד הפעלתי את אופציית Clean שדואגת לייבש את המזגן אחרי לילה של שימוש וגם לא הזנחתי פילטרים אבל כנראה זה לא עוזר כמו שחשבתי.

אגב, מה זה "מעיל"?
לצפיה ב-'בדגמים של שנת 2016 הניקוי כלל אוטומטית חימום קצר 2 דק'?'
בדגמים של שנת 2016 הניקוי כלל אוטומטית חימום קצר 2 דק'?
01/09/2018 | 02:55
1
55
בשנים האחרונות לא היה לי ברור אם LG החליטה לשנות את שיטת הייבוש העצמי ולאמץ איוורור בלי שום חימום קצר מועד (כמו בעוד הרבה חברות אחרות).

לצפיה ב-'בשיטת הנקוי העצמי המאיץ לא מושפע'
בשיטת הנקוי העצמי המאיץ לא מושפע
01/09/2018 | 06:55
42
בכלל והוא צובר לכלוך רב ועובשים שלא מתנקים ורק מתעבים וסותמים את המאיץ.
קח פנס או תאורת פון תצי פנימה למאיץ ותראה איך הוא סתום.
רק אתמול ביצעתי ניקוי כזה למזגן בן 3 שנים שכמעט ולא הוציא אויר בגלל הלכלוך הזה.
לצפיה ב-'"מעיל" זה מתקן מעטפת מפלסטיק'
"מעיל" זה מתקן מעטפת מפלסטיק
01/09/2018 | 06:49
42
שעוטפים את המזגן לאחר פתיחתו לניקוי והוא אוגר את המים המלוכלכים והבוצה השחורה ומונע התזה לכל הכוונים אחרת כל הסביבה משחירה.
לצפיה ב-'דוד חשמלי'
דוד חשמלי
29/08/2018 | 08:48
6
96
דרושה המלצה ואם אפשר מנסיון אישי, למתקין דודים חשמליים באזור המרכז.
לצפיה ב-'מוצר'
מוצר
29/08/2018 | 13:00
3
69
האם מישהו יכול לדווח  על אורך חיים של הדודים הפחות יקרים כמו דוד אידיאל, או אור הטבע וכ'ו. מבולבלים, גם אנחנו.
לצפיה ב-'קנה רק כרומגן'
קנה רק כרומגן
29/08/2018 | 19:03
24
לצפיה ב-'דוד חשמלי בבוידם ?'
דוד חשמלי בבוידם ?
31/08/2018 | 09:38
1
51
אם הדוד נמצא בתוך ארון במטבח או בבויידם בתוך הדירה לא הייתי הולך על כל מיני יצרנים עלומים....אך ורק כרומגן או נמרוד ....הכי  טוב כרומגן ותשן בשקט...שלם קצת יותר ותהיה רגוע...אתה לא רוצה פיצוץ של דוד בתוך ארון בית.
לצפיה ב-'תודות'
תודות
31/08/2018 | 10:54
38
תודות לכל המגיבים

לצפיה ב-'חידוד לגבי כרומגן'
חידוד לגבי כרומגן
31/08/2018 | 22:37
1
45
תזמין ישירות מכרומגן והם ישלחו טכנאי קבלן חיצוני מטעמם.
למה לא לקנות מטכנאי, אפילו מורשה? כי כשאתה קונה מכרומגן ישירות, הם לוקחים אחריות על ההתקנה וגם על הדוד.
אם אתה קונה מטכנאי מורשה של כרומגן, הטכנאי אחראי על התקנה והחברה אחראית על דוד.
אני מעדיף שכל האחריות תיהיה על החברה.
אגב, זה אפילו יכול לצאת יותר זול מרכישה מול הטכנאי ישירות.

בנוסף, הטכנאי שהוזמן דרך כרומגן יקפיד להתקין את כל האביזרים שכרומגן דורשת שיותקנו, בכל מקרה ככה אני סבור.
לצפיה ב-'טכנאי של החברה גם אולי ינסה למכור לך אחריות מורחבת'
טכנאי של החברה גם אולי ינסה למכור לך אחריות מורחבת
01/09/2018 | 10:38
24
או להתקין סנן בכניסה לדוד (נגד אבנית)
או לשים מפסק השהייה והגנה מברקים.

האמור הוא באופן כללי ולאו דווקא על כרומגן
לצפיה ב-'אזהרה לגבי הזמנת טיסות מטרווליסט '
אזהרה לגבי הזמנת טיסות מטרווליסט
31/08/2018 | 02:16
4
136
הזמנתי כרטיס טיסה דרך טרווליסט בשעת ערב במחיר מסוים, סיפקתי כרטיס אשראי, בחרתי בסוכנות נסיעות, ובוצעה הזמנה כביכול.
יום למחרת נמסר לי ע"י הסוכנות שהטיסה לא מאושרת כי המחיר עלה בינתיים ב-40$.
כשהזמנתי מטרווליסט לא ידעתי שלא מתבצעת הזמנה בפועל לטיסה וגם לא מצאתי התייחסות ברורה לזה באתר.
הרגשתי מרומה בעניין, שכן באותו ערב יכולתי לבצע הזמנה אמיתית דרך אתרים אחרים באותו מחיר (למשל, ישירות דרך חברת התעופה).
לצפיה ב-'אז למדת משהו'
אז למדת משהו
31/08/2018 | 08:26
3
97
טרווליסט הוא רק סוכן .
לו היית קונה ישירות בחברת התעופה זה לא היה קורה

לצפיה ב-'בטיסות לאירופה אין כמו wizzair'
בטיסות לאירופה אין כמו wizzair
31/08/2018 | 11:37
79
מאז שמאלב פשטה רגל אני טס רק עם wizzair האתר ידידותי ונוח. מחירי הטיסות פשוט ללא תחרות.
בזמן האחרון הם התקלקלו והחליטו לא לאשר תיק או טרולי במטוס אלא חייבים לעשות צקאין -התיק מאוחסן בתא המטען. מאחר והמחיר זול והחברה מפסידה כל הזמן גזירות חדשות.רוצה את התיק בתא מעליך תשלם.
עד לפני שנה בטיסה לאירופה ישבתי ליד אשתי. היום בכוונה הם מפצלים ואני צריך לשבת 15 שורות מאשתי --אתה רוצה לשבת ליד אשתך תוסיף כסף. סכום שלפעמים הוא יותר ממחיר הטיסה.
מזל שהם לא יכולים בגלל בטיחות להסיע בעמידה--רוצה לשבת תשלם.
ל wizzair אני מציע להזהר--תמשיכו ככה ותראו שתסעו עם מטוסים חצי ריקים.
לצפיה ב-'אכן למדתי, אבל אין שום שקיפות בעניין.'
אכן למדתי, אבל אין שום שקיפות בעניין.
31/08/2018 | 15:57
1
65
לא מצאתי שום מקום באתר שמבהיר את הנושא הזה.
אני הנחתי שטרווליסט כבר עושים לי הזמנה בחברת התעופה, ואח"כ הסוכן ממשיך לטפל מולי בכרטיס שהוזמן.

לצפיה ב-' אזהרה חשובה, תודה על השיתוף (ותתעלם מצבי, הוא תמיד ככה)'
אזהרה חשובה, תודה על השיתוף (ותתעלם מצבי, הוא תמיד ככה)
01/09/2018 | 18:13
8
לצפיה ב-'בעיה בכסאות מנהלים שמתקלפים'
בעיה בכסאות מנהלים שמתקלפים
31/08/2018 | 10:58
3
71
קניתי כסא מנהלים במליון כסאות בחולון ולאחר כשנתיים וחצי הציפוי החל להתפורר ולהתקלף. בפרסומות החומר נקרא עור pu . על הכסא נותנים שנה אחריות . פעם היו כסאות עם דמוי עור סקיי שזה פלסטיק דמוי עור אבל גם אחרי 10 שנים זה לא התקלף.
איך אפשר לדעת אם הציפוי איכותי ולא יתקלף או סוג ב ושהציפוי יתפורר תוך שלוש שנים כמו שמכרו לי. ההתפוררות הינה במשענות הידיים וכן בחלק העליון ממש למעלה של הכסא. כמי שאינו מבין בחומרים החומר מתחת לציפוי נראה לי כמו עור זמש בצבע אפור בהיר מגעיל עם הזמן ההתפוררות מתפשטת.
לצפיה ב-'לפחות דבר אחד אפשר לדעת'
לפחות דבר אחד אפשר לדעת
31/08/2018 | 11:12
2
62
ש pu מתקלף מהר.
לצפיה ב-'לא חושב שהבעיה היא העור pu אלא איכותו'
לא חושב שהבעיה היא העור pu אלא איכותו
31/08/2018 | 12:20
1
54
מקריאה דרך גוגל קראתי שאם עובי העור pu הינו 1.2 מילימטר הוא יחזיק שנים ואם העובי 0.8 הוא יתקלף מהר. לא יודע אם זה נכון ולא מצאתי גם כיצד ניתן לבדוק זאת על הכסא.
לצפיה ב-'זה לא עור'
זה לא עור
31/08/2018 | 13:30
50
האמת היא שלקרוא לחומר הזה "עור pu" גובל בהטעיית הציבור (אם כי זה באמת השם המקובל, גם בחו"ל, לדבר הזה).  pu - Polyurethane, מה שנקרא בעברית פלסטיק. אבל  אתה צודק בכך שקשה מאד לדעת את איכותו.
לצפיה ב-'כמה ימים יש בחודש'
כמה ימים יש בחודש
31/08/2018 | 12:44
1
122
על קרטון ביצים המיובאות מספרד כתוב שהן נשמרות בקירור חודש נוסף.
אבל לפי המדבקה מסתבר שהחודש קצר במיוחד - 20 יום בלבד

לצפיה ב-''
31/08/2018 | 13:29
13
לצפיה ב-'זהירות חברת הראל'
זהירות חברת הראל
29/08/2018 | 10:40
14
208
יש לי ביטוח מושלם וגם כרטיס של ביטוח מושלם ולא שם אחר .הזדקקתי לניתוח דרך המושלם ונאמר לי שבגלל שאני גימלאי פרסונל של הכללית עלי לשלם השתתפות עצמית 434 שח בעוד מבוטח שאינו פרסונל משלם רק 34 שח. התברר לי שהמושלם בשיתוף וועד הגמלאים העבירו אותנו הגמלאים לחברת דיקלה חברה בת של הראל ועעושים על הגב של הקשישים קומבינה וגונבים מאיתנו כסף .כל בקשותי להחזר אפרש הכסף נענו בשלילה. לכן אני מוצא לנכון להזהיר אתכם באי הפורום מהקומבינות של חברת הראל. שומר נפשו ירחק מהם.
לצפיה ב-'אזהרה במקום. הנושא ידוע אבל לא מפורסם מספיק'
אזהרה במקום. הנושא ידוע אבל לא מפורסם מספיק
29/08/2018 | 11:16
111
יש עוד קבוצות שמשלמות יותר מידי. 
לצפיה ב-'לא מובן לגמרי'
לא מובן לגמרי
29/08/2018 | 12:57
2
119
אבל נראה יותר  כקומבינה של הוועד מאשר של חברת הביטוח.
יתכן  שהוועד עשה הסכם עם חברת הביטוח לתשלום נמוך תמורת ביטוח נחות.
האם אתה משלם תמורת הביטוח המושלם אותו סכום שמשלם כל מבוטח אחר ? - אם כן - מישהו עשה קופה על הגב שלך ויש מקום לתביעה משפטית.
לצפיה ב-'בנוסף'
בנוסף
29/08/2018 | 13:01
72
אם אין לך החרגות במושלם - כדאי שתפנה למפקח על הביטוח במשרד האוצר, יתכן וניתן גם דרך אתר האינטרנט שלו
לצפיה ב-'לא, הוא לא'
לא, הוא לא
29/08/2018 | 15:52
68
פרסונל של קופ"ח לא משלם עבור ביטוח מושלם כמו אדם מהיישוב אלא הרבה פחות.
לצפיה ב-'נשמע הגיוני. חברות ביטוח מטרתה להרוויח כסף'
נשמע הגיוני. חברות ביטוח מטרתה להרוויח כסף
29/08/2018 | 22:43
25
לצפיה ב-'מה התשלום החודשי לעומת כל אחד שאינו גימלאי קופ"ח?'
מה התשלום החודשי לעומת כל אחד שאינו גימלאי קופ"ח?
30/08/2018 | 07:05
17
לצפיה ב-'ביטוח הראל'
ביטוח הראל
30/08/2018 | 18:10
5
66
גם בחודשי גימלאי משלם עבור המושלם כ100שח יותר לחודש
לצפיה ב-'אם דברייך נכונים'
אם דברייך נכונים
30/08/2018 | 19:50
4
52
כלומר - אתה כגימלאי פרסונל משלם השתתפות עצמית בניתוח למעלה מפי 10 ממי שאינו "פרסונל" ותשלום חדשי בערך פי שניים וחצי גבוה ממי שאינו פרסונל
-
עלייך לפנות מיד למפקח על הביטוח במשרד האוצר ולהתלונן שחברת הביטוח מפלה אותך לרעה ולפנות להסתדרות ולהתלונן שהוועד גימלאי קופת החולים גובה מכם כסף בניגוד לחוק - בנוסף - להגיש תביעה משפטית כנגד הוועד וחברת הביטוח ואפילו לגשת לעורך דין שיגיש בשמכם תביעה יצוגית.
כמובן - כל זה בתנאי שהנתונים שמסרת כאן נכונים.
-
וכדי לחדד - גימלאי רגיל שעושה ביטוח מושלם בשרותי בריאות כללית משלם 60 - 65 ש"ח בחודש - ואתה טוען שממך גובים כ 160 ש"ח רק משום שעבדת בעבר בקופה. (דבר שלא ממש מתקבל על דעתי)
לצפיה ב-'הוא נמצא בביטוח קבוצתי שהשיג תנאים מסוימים'
הוא נמצא בביטוח קבוצתי שהשיג תנאים מסוימים
31/08/2018 | 00:27
3
34
הוא לא היה בביטוח קבוצתי אחר שקיבל תנאים אחרים.
הוא יכול לעבור לביטוח של קופת החולים עם הצהרת בריאות ולשלם פחות.
בנוסף הביטוח שיש לו בפרסונל כנראה מקביל לביטוחים פרטיים (בחבר בריאות הביטוח הזה עולה בין 160 ל 200 ש"ח לחודש תלוי בגיל, בחברות הביטוח זה עולה אפילו הרבה יותר - בגיל 60 המחיר 300 וצפונה)

להשוואה יש את המחשבון של משרד האוצר לביטוחים פרטיים

לצפיה ב-'אולי - אבל תלונתו היתה כנגד חברת ביטוח הראל'
אולי - אבל תלונתו היתה כנגד חברת ביטוח הראל
31/08/2018 | 11:28
2
25
והדברים שכתב נראים הזויים לחלוטין.
וכן - הוא לא התלונן על ביטוח פרטי, הוא התלונן על הביטוח המושלם של קופת חולים. וטען שהתנאים שהוא מקבל בגלל היותו "פרסונל" גרועים בהרבה מהתנאים הניתנים לל מבוטח אחר ובנוסף התשלום הנגבה ממנו גבוה בהרבה.
לצפיה ב-'זה מה שהוא התלונן. אבל אתה לא יודע איזה ביטוח יש לו מבחינת'
זה מה שהוא התלונן. אבל אתה לא יודע איזה ביטוח יש לו מבחינת
31/08/2018 | 12:29
1
22
תכולה.
אולי זה המידע על הפוליסה שלו. 

שים לב שבפוליסה הזו יש כיסוי לתרופות מחוץ לסל הבריאות (מה שאין במושלם או בפלטינום)

אלה כיסויי המושלם
ניתוח פרטי בארץ - אתה יכול גם לבחור רופא שאינו בהסדר (במושלם יש רק רופאים שבהסדר - אסותא לא נכלל)
ואני לא יודע איזה עוד הבדלים מהותיים
והמחיר של 240 ש"ח הוא לבני משפחה של פרסונל. הפרסונל עצמו משלם 150 לחודש

לצפיה ב-'כמדומני שהר הביטוח נותן השוואה מה יש לך, מה כפול ומה חסר'
כמדומני שהר הביטוח נותן השוואה מה יש לך, מה כפול ומה חסר
31/08/2018 | 12:36
22
ויש השוואת ביטוחי בריאות
לצפיה ב-'חברת הראל'
חברת הראל
01/09/2018 | 11:58
1
21
פניתי למפקחת על הביטוח ולמשרד הבריאות והם מחזירים אותי חזרה לפנות לכללית. ברצוני לציין עוד דבר מה ברשותכם. בגלל המצוקה לתורים לניתוחים משרד האוצר הזרים לקופות המושלמים סכום של 800000000 שח על מנת שיוזילו את המחירים. ובאמת הכללית הורידה את מחיר ההשתתפות העצמית מ 434 שח ל34 שח. רק שכחו את הזקנים של הפרסונל וממשיכים לגבות את הסכום של 434 שח.
תודה לכולם.
לצפיה ב-'למה לפנות?'
למה לפנות?
01/09/2018 | 15:58
10
הודע להם  שמעכשיו אתה פורש כפרסונל ועושה את הביטוח ככל אדם אחר, הודע לוועד שלכם שאתה פורש מהאירגון ואינך רוצה יותר בשרותיו או שתעבור לקופת חולים אחרת ותקבל את התנאים הניתנים לכל אחד ולא תנאים נחותים כפרסונל. 
איני מצליח להבין מדוע אתה מוכן לשלם כ 150 ש"ח לחודש עבור שרות שכל אחד משלם עבורו 60 בלבד - ועוד (לדברייך) מקבל שרות טוב יותר.
או שאתה מוסר כאן אינפורמציה חלקית בלבד כדי לפרוק כעסים - במקרה כזה כדאי שתפנה גם לפורומים אחרים המטפלים בדברים כאלה.
לצפיה ב-'יחס חצוף של נציגת הוט מובייל'
יחס חצוף של נציגת הוט מובייל
28/08/2018 | 11:57
4
132
הייתי בדוכן של הוט בסנטר בת"א, כדי להחליף שלט. אמרו לי שאין. יותר מאוחר התקשרתי לשירות לקוחות ואמרתי לנציגה, שלמרות שאמרו לי שאין צורך לוודא האם השלט נמצא במלאי, לא היה שלט. היא טענה שלפי הרישומים שלה, יש להם. חזרתי כעוס מעט לעמדת השירות- ושאלתי איך זה שהם טוענים שאין ובשירות טוענים שיש. נציגת הוט מובייל, שלא טיפלה בי מקודם, דיברה בחוסר סבלנות ובשפה על גבול הגסה. אני מוכן לקבל תקלות וחוסר תיאום, לא יחס מזלזל. אני שוקל להתלונן עליה, כמובן. 
בלי קשר, תיאמתי הגעת שלט הביתה וללא תשלום, למחר בבוקר. 
לצפיה ב-'חבל על הזמן שלך--יש כל כך הרבה תלונות נגד הוט'
חבל על הזמן שלך--יש כל כך הרבה תלונות נגד הוט
28/08/2018 | 14:46
3
91
עד שיטפלו בתלונה שלך יעברו שנים. יש כל כך הרבה תלונות נגד הוט שהתלונה שלך היא טיפה בים.
קיבלו קנסות במליונים ולא עזר. הדרך היחידה להתמודד איתם זה להתנתק או מראש לא להתחבר.
היה זה שר התקשורת ארדן כמדומני שאמר שכל יום הם צריכים לקבל קנס של מליון ש"ח.
לצפיה ב-'כרגע אני לא מתנתק'
כרגע אני לא מתנתק
28/08/2018 | 15:50
2
101
מה שכן, איימתי במייל שאם אקבל יחס דומה בעתיד, אשקול בכובד ראש התנתקות משירותי החברה. הבחורה שהתחילה לצעוק שם כמו נערה עובדת, כלל לא הייתה קשורה לתחום הזה. היא נכנסה לתמונה, כשזו ששירתה אותי בהתחלה והייתה בסדר, נהייתה עסוקה. 
לצפיה ב-'"איימת במייל"'
"איימת במייל"
29/08/2018 | 11:12
1
75
אני בטוח שאחרי האיום שלך המנכ"ל מתקשה להירדם בלילות.  
לצפיה ב-'אחלה בדיחה'
אחלה בדיחה
31/08/2018 | 10:21
45
כמו שהם נותנים שרות ככה הם מתייחסים לתלונות.
לצפיה ב-'גם בתשלום החודשי גימלאי משלם בסביבות 100שח יותר לחודש'
גם בתשלום החודשי גימלאי משלם בסביבות 100שח יותר לחודש
30/08/2018 | 18:07
24
לצפיה ב-'איזה כרטיס חוץ בנקאי של CAL מומלץ?'
איזה כרטיס חוץ בנקאי של CAL מומלץ?
27/08/2018 | 18:11
23
227
יש לי היום 2 כרטיסים:
VISA CAL - שאיתו אני גם משלם בחו"ל והוא ללא דמי ניהול.
כרטיס בנקאי CAL של מזרחי טפחות שהחלו לגבות ממני דמי ניהול של 16 ש"ח לחודש ולכן אני רוצה לבטלו ולהחליף בכרטיס אחר (חוץ בנקאי) ללא דמי ניהול.

איזה כרטיס חוץ בנקאי של CAL מומלץ?

לצפיה ב-'עניין של היכן קונים'
עניין של היכן קונים
27/08/2018 | 18:24
20
81
כל כרטיס חוץ בנקאי בשנה הראשונה  ללא חיוב חדשי (אולי למעט כרטיס "עדיף" למי שאין ברשותו ישראכארט בנקאי של בנה"פ), בשנים שלאחר מכן מרבית הכרטיסים ללא חיוב חדשי רק צריך להתקשר עם חברת האשראי מדי שנה, לעיתים נדרש מינימום קניה חדשית או ממוצעת בסכום המשתנה מדי שנה  ויש להתקשר לשם כך לפני סיום השנה לחברת האשראי.
לכל כרטיס יש יתרונות אחרים, הוא נותן "הנחות מועדון" אחרות ולפני הזמנה כדאי לבדוק איזה הנחות מתאימות לך ביותר.
לצפיה ב-'אצלי משום מה לכל הכרטיסים דמי ניהול חדשיים'
אצלי משום מה לכל הכרטיסים דמי ניהול חדשיים
27/08/2018 | 23:26
17
66
של לפחות 20 ש"ח.
לצפיה ב-'כדאי להתחיל "להרים טלפונים"'
כדאי להתחיל "להרים טלפונים"
28/08/2018 | 08:20
16
68
למועדונים, לחברות האשראי ולסניף הבנק.
לצפיה ב-'וכדאי גם...'
וכדאי גם...
28/08/2018 | 11:13
4
54
להודיע לכל חברה שבגלל הטלפון השנתי הזה אתה מבטל את הכרטיס. אם מספיק אנשים יעשו זאת הנוהג המעצבן הזה יעבור מהעולם. הרי יש בידם כל הנתונים הרלוונטיים לפטור את הלקוח מדמי שימוש גם בלי הטלפון שלו (ולוותר על הכסף הקל שהם עושים מאלה שלא שמים לב בזמן).
לצפיה ב-'חשבון פשוט לחברה אחת'
חשבון פשוט לחברה אחת
28/08/2018 | 14:30
3
45
200000 לקוחות שלא מתקשרים לפי 15 ש"ח דמי כרטיס לחודש זה 36 מליון שקל בשנה - למה שהחברה תוותר על זה ?
לצפיה ב-'15 ש"ח ל*חודש*?'
15 ש"ח ל*חודש*?
29/08/2018 | 11:09
2
25
דומני שדמי הניהול האלה הם לשנה ולא לחודש, אבל העקרון נכון: כל עוד יש הרבה יותר פרייארים מאלה שמוכנים לבטל את הכרטיס המצב לא ישתנה.
לצפיה ב-'לוקחים היום בערך 15-25 ש"ח לחודש על דמי כרטיס'
לוקחים היום בערך 15-25 ש"ח לחודש על דמי כרטיס
29/08/2018 | 16:33
1
30
לצפיה ב-'וואו'
וואו
29/08/2018 | 16:58
26
זאת באמת הפתעה בשבילי.
לצפיה ב-'להגיד להם לבטל את הכרטיס אם הם לא מורידים את דמי הניהול ?'
להגיד להם לבטל את הכרטיס אם הם לא מורידים את דמי הניהול ?
28/08/2018 | 18:40
10
52
על הכרטיסים הבנקאיים אני משלמת 19.90 לחודש. וגם על דיינרס (שגם מעגל לי הוצאות כלפי מעלה, משהו עם מפתח). על כאל 365 אני משלמת יותר והם לא מתכוונים לוותר על דמי ניהול פלוס 100 ש"ח שנתיים. שאלתי. יש לי גם ישרכארט לייפסטייל שאני אכן מעוניינת לבטל. פשוט לאיים שאם הם לא מורידים אני מבטלת ?
הנסיונות שלי במיקוח הם גרועים מאד. נציגי שירות נוטים שלא להתרגש מהאיומים שלי.

תודה.
לצפיה ב-'אם את מחזיקה כמה כרטיסים ומשלמת 20 ש"ח לכרטיס לחודש זה המון '
אם את מחזיקה כמה כרטיסים ומשלמת 20 ש"ח לכרטיס לחודש זה המון
28/08/2018 | 19:07
7
43
כסף.
איני בטוח שהעלות מכסה לך את החסכון של המבצעים.
זה שמעגלים לך למעלה - כי את ביקשת כדי לתרום למישהו.
כאל 365 השנה ניתן בקלות לסדר איתם שלא יגבו דמי כרטיס על קניות בשקל ומעלה בחודש (בשנים קודמות הם לא גבו רק מהקונים ב 1000 ש"ח ומעלה בחודש, תמורת המאה שקל שנתיים הם אמורים לתת לך קופון של 50 שקל, אם אינך חוסכת בקניותייך אצלם (מה עוד שניו פארם כבר לא מכבדים אותו והמשביר לצרכן יקר במיוחד) - בטלי אתו.

לצפיה ב-'תודה. עם כאל 365 בעבר הייתי חוסכת'
תודה. עם כאל 365 בעבר הייתי חוסכת
30/08/2018 | 01:05
6
28
משום שהייתי קונה בעיקר ביינות ביתן. היום הרבה פחות, אז אולי כדאי לוותר. לגבי ישראכרט לייפסטייל, ביטלתי אותו כבר לפני שלושה ארבעה חדשים. כלומר, הוא אבד, אז התקשרתי לבטל אותו וביקשתי במפורש לא לשלוח לי חדש. אבל הם שלחו לי חדש וממשיכים לגבות דמי ניהול כרגיל. ואני מתלבטת אם לבטל אותו (שוב) או לדרוש שיורידו את דמי הניהול או שאני מבטלת. לפני כמה ימים ניסיתי לעשות את זה עם YES - הודעתי שאם הם לא מורידים לי את התשלום ל-199ש"ח - אז אני מתנתקת. הם מצידם סירבו ואני כמובן התקפלתי בבושת פנים.
לגבי דיינרס, גם אותו ראוי שאני אבטל. מעולם לא ביקשתי מהם לתרום בדרך הזו. אני לא תורמת דרך הבנק.
תודה על העזרה.
לצפיה ב-'בקשר ליס - נראה לי מוזר'
בקשר ליס - נראה לי מוזר
30/08/2018 | 12:43
5
19
התקשרתי אליהם לטיפול בתקלה - לאחר שסודר המוקדן הציע לי ביזמתו לעבור לדיל של ה 199 ש"ח (כל הערוצים למעט ספורט ופורנוגרפיה, כולל וי או די)
אם זה מתאים לך כדאי שתנסי שוב להתקשר.
לצפיה ב-'אולי זה משום שיש אצלי ממיר מקליט ?'
אולי זה משום שיש אצלי ממיר מקליט ?
30/08/2018 | 15:43
4
19
השיחה התחילה מזה שביקשתי להתנתק ואז העבירו אותי מיד לנציגה אחרת, שהודיעה לי שהיא תעשה הכל על מנת שאני לא אתנתק. בהמשך היא אמרה שעבור ממיר מקליט פלוס אחד רגיל אני משלמת את המינימום (238 אאל"ט), וכשביקשתי שוב להתנתק היא כבר לא התנגדה. יש טעם להתקשר שוב ?
לצפיה ב-'להתקשר ולבקש את הדיל ב 199 ש"ח'
להתקשר ולבקש את הדיל ב 199 ש"ח
30/08/2018 | 16:28
3
19
לי יש ממיר מקליט + 3 רגילים.
מצרף קישור למה כוונתי

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
01/09/2018 | 20:30
7

לצפיה ב-'התקשרתי שוב ל-Yes. הם הסכימו להוריד ל-209'
התקשרתי שוב ל-Yes. הם הסכימו להוריד ל-209
05/09/2018 | 12:26
1
7
על הממיר השני יש לשלם עוד 10 ש"ח.
זה נשמע לך סביר ?

לצפיה ב-'נשמע סביר'
נשמע סביר
05/09/2018 | 18:07
36
אני שילמתי לפני שנים רבות פיקדון על שני ממירים, כנראה היום הם נותנים את הממירים הנוספים בתשלום חדשי
לצפיה ב-'אני התקשרתי לבנק שלי וביררתי אם מתחילים לחייב אותיעל כרטיס'
אני התקשרתי לבנק שלי וביררתי אם מתחילים לחייב אותיעל כרטיס
28/08/2018 | 22:39
45
האשראי הבנקאי דמי כרטיס. כן., מתחילים ב 1.10.
אז ביקשתי מהם לבטל את הכרטיס ולשלוח לי כספומט במקום.
ייתכן שזה היה הקש האחרון שיגרום לי לעזוב אותם בכלל (כל המשפחה)
מדובר על ישיר לאומי שכל הזמן מתייעלים על חשבוני

לצפיה ב-'חיוב כרטיסי אשראי..'
חיוב כרטיסי אשראי..
29/08/2018 | 20:28
25
אני מחזיקה כרטיס אשראי של "הוט" (אגודת הנדסאים וטכנאים) מאז שהוא הונפק - אין דמי שימוש, וזה כבר מעל 10 שנים להערכתי.
כאשר עברתי בנק - הוצאתי כרטיס לייף סטייל חדש, קבלתי כרטיס זהב (gold).
3 שנים לא שילמתי דמי שימוש חודשיים. בשנה שעברה התחילו לגבות 19.9₪ לחודש.
התקשרתי ואמרתי שאינני מוכנה לשלם, מיד ביטלו את החיוב (כולל חודש אחורה).
השנה - אותו סיפור - טלפון והחיוב בוטל.
כלומר כעת בכל שנה אני צריכה להרים טלפון ולבטל את חיוב דמי השימוש.
אני גרועה בהתמקחות מהסוג הזה, אבל עברתי את המשוכה וביטלתי את החיוב.
רעיה
לצפיה ב-'הקניות היחידות שקבועות אצלי זה ב-"חצי חינם" ולא מצאתי שום '
הקניות היחידות שקבועות אצלי זה ב-"חצי חינם" ולא מצאתי שום
28/08/2018 | 11:24
1
60
כרטיס מועדון שלהם.
לצפיה ב-'חברקות אשראי נותנות הנחות'
חברקות אשראי נותנות הנחות
28/08/2018 | 14:58
42
לסרטים, הצגות, בגדים, סרטים.
תבדוק מה מתאים לכם.
לצפיה ב-'למה דווקא כאל? יש גם ישראכרט ולאומיקארד'
למה דווקא כאל? יש גם ישראכרט ולאומיקארד
28/08/2018 | 22:47
1
14
לצפיה ב-'כי יש לי כבר כרטיס אחד שלהם ויותר פשוט לי לעקוב אחר 2 '
כי יש לי כבר כרטיס אחד שלהם ויותר פשוט לי לעקוב אחר 2
30/08/2018 | 09:53
24
הכרטיסים שלי באותו אתר אינטרנט\אפליקציה.
לצפיה ב-'שירות גרוע של ברימאג'
שירות גרוע של ברימאג
30/08/2018 | 11:30
1
57
רכשתי מדיח BEKO. המתקין היה חביב אבל ההדרכה שלו על תפעול המכשיר היתה חלקית, לא מקצועית, שגויה ומטעה. פניה למוקד השירות בעניין זה לא נענתה. מומלץ לקרוא הוראות (למרות שבמדריך יש קטעים בעברית הפוכה...) ולא להסתמך על הדרכת הטכנאי
לצפיה ב-'נו, מה חדש? קניתי מכשיר יקר יותר (תנור של AEG)'
נו, מה חדש? קניתי מכשיר יקר יותר (תנור של AEG)
30/08/2018 | 11:59
51
לא הצלחתי לקבל הבהרה בקשר לחלק הפירוליטי של המכשיר במשך שנתיים.
ואז יום אחד, ניסינו שוב לבד וזה פעל.

הבעיה לפעמים זה לא השרות (הטכני/תיקונים'חלקים/חלפים) אלא שבמידנת ישראל
יש משהו קלוקל שנקרא "אחריות מורחבת". אם אתה לא עושה את האחריות
הזו (ואני א, פעם לא) אז החברות לא רוצות לדבר אתך, גם אם זה בשנת האחריות הראשונה
לצפיה ב-'מלון לאונרדו פלזה טבריה'
מלון לאונרדו פלזה טבריה
30/08/2018 | 10:12
2
77
יחס מנהל המלון כשאתה נקלע לבעיה שלא באשמתך הוא פשוט מזלזל ומבייש ויש יחס מנהל המלון כשאתה נקלע לבעיה שלא באשמתך אתה מקווה שהמלון יעשה הכל על מנת לעזור לך אך ההפך הוא הנכון הוא פשוט מזלזל ויש לך הרגשה  שפועלים  נגדך למרות שאתה אורח. למלון אין חניה משלו ולכן עליך לחנות בסביבה ולהקפיד ולשלם עבור החנייה אחרת תקבל דו"ח. ארוחת הבוקר במלון בינונית בהשוואה למלונות אחרים, לכן אני ממליץ לשקול שוב ושובהאם להתארח במלון זה.

לצפיה ב-'מה הייתה הבעיה, הדו"ח?'
מה הייתה הבעיה, הדו"ח?
30/08/2018 | 11:16
1
16
לצפיה ב-'הייתי שם לא מזמן (ללילה אחד במלון שהוא הכל כלול)'
הייתי שם לא מזמן (ללילה אחד במלון שהוא הכל כלול)
30/08/2018 | 11:55
67
הכל היה בסדר.
כן, יש בעיה שאין חניה במלון אבל חוץ מזה הכל היה תקין
גם האוכל (כולל ארוחת הבוקר היתה בסדר
לצפיה ב-'ברימג שירות'
ברימג שירות
30/08/2018 | 06:58
1
59
ברימג שירות
שירות מזעזע
בטלפון מנסים לשכנע שאין תקלה
לאחר שקובעים סוף סוף טכנאי, הם חוזרים ומתקשרים להזיז, לשעוות הזויות, לדחות ולדחות כי , משום מה, הטכנאי המתוכנן חולה
לצפיה ב-'לאיזה מכשיר?י'
לאיזה מכשיר?י
30/08/2018 | 09:28
10
לצפיה ב-'רכישת תווי קנייה'
רכישת תווי קנייה
29/08/2018 | 19:45
1
56
ערב טוב,
האם ידוע לכם היכן ניתן לרכוש תווי קנייה מוזלים לרשתות השיווק השונות (כגון שופרסל, רמי לוי, מגה, ויקטורי, סופר פארם, ניו פארם וכו')?
תודה

לצפיה ב-'למה שימכרו מוזל?'
למה שימכרו מוזל?
31/08/2018 | 08:28
8
לצפיה ב-'הדיל שלך'
הדיל שלך
29/08/2018 | 11:28
5
116
  התקשרה בחורה היום מהדיל שלך   הציגה את עצמה כנציגת דואר   אמרה שממתינה לי חבילה אחרונה     על איזה שהו מועדון שהיתיי בו  והוא נגמר וצריך להסגר לצמיתות   נתנה לי את מספר הדיירקט שלי ו את כל הפרטים שלי  אני בהלם  !   אמרה שהחבילה בעלות 238 שח  ואני חייבת לקבל אותה   החזרתי לה בתשובה חד משמעית  שלא הזמנתי שום חבילה ולא מעוניינת בשום חבילה  שתחזיר אותה לספק    ושהשיחות טלפון שלי מוקלטות  כך שלא תעיז לחייב את האשראי .  כמובן דאגתי   לסגור את כל הכניסות בבנק   אך זה משהוא שלא נראה לי הגיוני ולמה לא  מטפלים בנושא העוקץ  על מנת להבטיח לתושבים ביטחון   מלא!!!
לצפיה ב-'מוכרים לי, ניסו לעקוץ את אימי'
מוכרים לי, ניסו לעקוץ את אימי
29/08/2018 | 17:33
3
91

המוזר שיש להם את פרטי האשראי של הנעקצים

לצפיה ב-'וכל עוד אף אחד לא יגיש תלונה למשטרה או לרשות להגנת הצרכן'
וכל עוד אף אחד לא יגיש תלונה למשטרה או לרשות להגנת הצרכן
29/08/2018 | 19:20
2
54
או אפילו למועצה הישראלית לצרכנות (אפילו נגד חברת האשראי שמשתפת פעולה עם נוכלים כאלה) אז שום דבר לא ישתנה
לצפיה ב-'אני ממש מצטער'
אני ממש מצטער
29/08/2018 | 19:35
1
76
שלא עשינו כלום אז,
לאור תלונה זו, שסופרה בדיוק כמו המקרה שלי, עם ההתחזות לעובדת דואר ואיזה קשקוש לגבי מועדון שתיכף נגמרת ההטבה
וראיתי בפוסט ההוא שלי שעוד אחד כתב שקרה לו גם עם אותה חברה.

יש לי דרך לקבל מחברת האשראי מי הספק? לעשות עם זה משהו? עבר קצת זמן...

לצפיה ב-'אולי אפשר לברר עם חברת האשראי את הסטטוס של הספק הזה'
אולי אפשר לברר עם חברת האשראי את הסטטוס של הספק הזה
29/08/2018 | 21:14
15
לצפיה ב-'עוקץ הדיל שלך'
עוקץ הדיל שלך
20/09/2018 | 12:51
קעבלתי חבילה ללא שם של השולח.של מסחטת מיץ.?
לצפיה ב-'הנחה באגרת רישוי של הרכב'
הנחה באגרת רישוי של הרכב
26/08/2018 | 22:05
10
117
רכשנו רכב יד 2 מחברת ליסינג ומותקן בו מובילאיי. הרכב מודל 2015.
במקביל קיבלנו גם מתנה של מערכת בטיחות . אנחנו מתלבטים אם להתקין אותה כדי לקבל את ההנחה בטסו.
איך אפשר לוודא אם הרכב קיבל כבר הנחה בטסט עח המובילאיי הקיים?
לצפיה ב-'מערכת בטיחות בדרך כלל כדאי להתקין, עם או בלי הנחה'
מערכת בטיחות בדרך כלל כדאי להתקין, עם או בלי הנחה
27/08/2018 | 10:15
111
ואשר להנחה על המובילאי - היא ניתנת במשך כמה שנים, תוכל לברר בחברת הליסינג את הפרטים ששאלת כאן, יתכן ותוכל לבדוק גם במשרד הרישוי.
כדאי גם לבדוק מתי הותקן המובילאי, את ההנחה בטסט החלו לתת רק לפני תקופה מסוימת ויתכן שהמובילאי הותקן קודם לכן.
לצפיה ב-'קבל קישור על תנאי ההטבה'
קבל קישור על תנאי ההטבה
27/08/2018 | 13:12
5
49
לצפיה ב-'צריך לשים לב שלמי שיש הנחה בתשלום על אגרת הרישוי'
צריך לשים לב שלמי שיש הנחה בתשלום על אגרת הרישוי
27/08/2018 | 13:44
4
53
(משלם כמה שקלים בודדים על האגרה) לא יקבל 1500 ש"ח הנחה אלא הרבה הרבה פחות (שקלים בודדים?)
לצפיה ב-'מי זכאי להנחה על אגרת רישוי (פרט לנכים)?'
מי זכאי להנחה על אגרת רישוי (פרט לנכים)?
28/08/2018 | 10:59
3
114
לצפיה ב-'מילואימניקים'
מילואימניקים
28/08/2018 | 14:40
2
47
אבל בסכום נמוך מהנכים
לצפיה ב-'ואלמנות משרד הבטחון זכאיות להשתתפות של'
ואלמנות משרד הבטחון זכאיות להשתתפות של
28/08/2018 | 18:17
26
משרד הבטחון (ואז אין משמעות להחזר)
לצפיה ב-'לא בסכום מורגש'
לא בסכום מורגש
28/08/2018 | 18:29
29
"הטבה" ללא הטבה אמיתית.
באגרת חידוש רשיון הנהיגה דווקא ההטבה מורגשת (עלות של 10 שקלים במקום כמה מאות).
לצפיה ב-'אם הרכב קיבל רישוי במקור עם מובילאיי - לא תקבל כל הנחה.'
אם הרכב קיבל רישוי במקור עם מובילאיי - לא תקבל כל הנחה.
27/08/2018 | 18:11
58
בנוסף - קרא את הקישור שהביא ברזילי.  אם המובילאיי הותקן *לאחר* הרכישה, *ולאחר* המועד הנקוב בפרטי ההטבה, אזי אתה זכרי להמשיך לקבל את ההטבה.

ואם כבר יש מובילאיי, לא ברור איזו "מערכת בטיחות" אתה רוצה להתקין שתאפשר לך את ההטבה.  החלפה של מובילאיי במובילאיי אחר או באחד משני האחרים - לא ממ שנראה לי שתעבוד.
לצפיה ב-'בדקתי שוב'
בדקתי שוב
29/08/2018 | 12:33
1
39
ההטבה היא על רכבים ישנים שהבעלים מתקין מערכת בטיחות, היא בגובה 1500 ש"ח וניתנת ב 3 פעימות 700+700+100 ש"ח
משרד התחבורה קיבל תקציב ל 100 אלף מכוניות - ב 11 החדשים שחלפו רק כ 30 אלף ניצלו את ההטבה.
יתכן ובהמשך ההטבה תינתן בפעימה אחת כדי לשכנע בעלי רכב להתקין מערכת זו.
מנסיון אישי - ברכבי מותקנת מערכת מובילאי שהותקנה ע"י היבואן, היא לעיתים משמיעה קולות, בעיקר בפקקי תנועה, אין לי מושג אם היא עוזרת במשהו (ואני מקווה שגם לא יהיה לי)
לצפיה ב-'הדבר הראשון שאני עושה...'
הדבר הראשון שאני עושה...
29/08/2018 | 15:43
33
כשאני נוהג במכונית עם מובילאיי הוא לחיצה ארוכה על הכפתור העליון. הגעתי למסקנה שהצפצופים המעצבנים של המכשיר הזה הופכים אותי לנהג פחות רגוע ולכן יותר מסוכן.
לצפיה ב-'שרות פל-רום'
שרות פל-רום
28/08/2018 | 18:58
3
78
מה ידוע על שרות פל-רום למוצרי חשמל?
לצפיה ב-'יש להם טלפניות חמודות וטכנאים חתיכים'
יש להם טלפניות חמודות וטכנאים חתיכים
28/08/2018 | 21:12
24
לצפיה ב-'חפשי בפורום'
חפשי בפורום
28/08/2018 | 21:23
1
21
לצפיה ב-'ואם אתה לא יודע איך'
ואם אתה לא יודע איך
29/08/2018 | 11:14
42
בפינה השמאלית העליונה של המסך יש תיבת "חפש בפורום זה".
לצפיה ב-'תקנות ביטול עסקה והחזר כספי'
תקנות ביטול עסקה והחזר כספי
28/08/2018 | 16:21
3
48
שלום,

אבקש מכם הפנייה למקוות מוסמכים בהם יש תהייחסות מפורשת לכך שניתלן להחזיר מוצר תוך 14 יום ולקב את הכסף בחזרה (אני יודע שיש החרגות).
לא משהו שמדבר רק על עצם ביטול העסקה או על ההחרגות, אלא אמירה מפורשת שתוך 14 יום ניתן לקבל כסף למעט המקרים הקבועים בתקנות.

תודה.
לצפיה ב-'חפש בגוגל חוק הגנת הצרכן וקרא.'
חפש בגוגל חוק הגנת הצרכן וקרא.
28/08/2018 | 19:14
2
9
לצפיה ב-'ובעיקר: תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תשע"א-2010'
ובעיקר: תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תשע"א-2010
28/08/2018 | 20:50
1
21
לצפיה ב-'או שתשתמש באתר של המועצה הישראלית ל רכנות'
או שתשתמש באתר של המועצה הישראלית ל רכנות
28/08/2018 | 22:20
22
לצפיה ב-'תווי רב תו של מגה'
תווי רב תו של מגה
28/08/2018 | 16:54
2
72
האם ניתן לממש תווים אלה (תוקף 12/18) איפשהו?
לצפיה ב-'הכי טוב לטלפן לטלפון שמופיע עליהם ולשאול'
הכי טוב לטלפן לטלפון שמופיע עליהם ולשאול
28/08/2018 | 19:13
1
39
ואם אין בו תשובה להתקשר להנהלת מגה (ששייכת כיום ליינות ביתן) ולשאול
לצפיה ב-'הטלפון מנותק'
הטלפון מנותק
28/08/2018 | 21:40
33
לכן שאלתי פה
אנסה דרך יינות.. תודה!
לצפיה ב-'חיווי FL במזגן תדיראן מיני מרכזי'
חיווי FL במזגן תדיראן מיני מרכזי
28/08/2018 | 13:48
3
91
ניקיתי לפני כמה שבועות מסננים עקב התראה שקיבלתי מהמסננים שלהם.
היום לאחר שהייתי צריך לראות משהו בנוגע לניקוז בדירה אז פתחתי את המסננים והצצתי לאחר שסגרתי פתחתי את המזגן ונתן לי את התקלה FL של הניקוי.
האם התקלה הזאת נותנת חיווי למשהו נוסף מלבד לניקוי המסננים? אולי משהו נותק בטעות?
אני מודע שאפשר לבטל את זה בלחיצה במשך 5 שניות על כפתור הבקר, אבל לא רוצה לאבד את החיווי אם יש תקלה אחרת.
תודה.
תודה רבה.
לצפיה ב-'רק ניקוי מסננים .אפשרי לבטל '
רק ניקוי מסננים .אפשרי לבטל
28/08/2018 | 14:00
2
20
לצפיה ב-'יכול להיות שבמקריות מטורפת דווקא כשפתחתי את המסננים'
יכול להיות שבמקריות מטורפת דווקא כשפתחתי את המסננים
28/08/2018 | 14:22
1
47
זה התריע שהמסננים מלוכלכים? ואין תקלה אחרת שאולי בטעות גרמתי לה?
לצפיה ב-'מקריות,זה סתם טיימר.'
מקריות,זה סתם טיימר.
28/08/2018 | 17:55
18
לצפיה ב-'טיפול בדליפה'
טיפול בדליפה
27/08/2018 | 21:09
11
115
היי,

לפני מספר ימים האסלה באחד מחדרי השירותים בדירה שלי התחילה לדלוף. לאחר שלקחתי חצי יום חופש כדי להזמין אינסטלטור - אחד מהם הגיע ופשוט אמר שהוא לא מטפל באסלות מהסוג הזה (אסלות תלויות). אינסטלטור שני ביקש תמונות של האסלה ואמר שהיא מורכבת לפירוק והרכבה, והציע שאתקשר למי שהתקין את האסלה.

בנוסף, האסלה השניה בדירה מותקנת לדעתי שלא כראוי, ונראה כאילו היא מפוררת את הקיר סביבה, כך שגם פה אצטרך כנראה בתמיכה ראויה.

הבעיה היא שהאסלות הותקנו על ידי הבעלים הקודם של הדירה - ולכן אין לי מושג מי ביצע את ההתקנה. בחיפוש אחרי תמיכה ליצרן שמופיע על האסלה (Villeroy & Boch)  - הגעתי לרשת "נגב" עיצוב. האם ניתן לפנות אליהם בבקשה לתמיכה? אם לא - למי ניתן לפנות במקרים שכאלו?

תודה!
לצפיה ב-'נסי להיוועץ בפורום "שיפוץ ובניה"'
נסי להיוועץ בפורום "שיפוץ ובניה"
27/08/2018 | 22:17
3
63
את צריכה שרברב עם המלצות ממישהו שאת מכירה. אחרת ימרחו אותך.
לצפיה ב-'בעלי המקצוע מתפנקים--זה בדיוק אחד הסימנים שהמיתון מתקרב'
בעלי המקצוע מתפנקים--זה בדיוק אחד הסימנים שהמיתון מתקרב
27/08/2018 | 23:42
1
72
וברגע שיהיה מיתון יחפשו כל עבודה.אפילו בביוב.
זה טבע האדם וכך פועלת הכלכלה.
לצפיה ב-'מתפנקים - או לוקחים אחריות על משהו שיצור בעיות?'
מתפנקים - או לוקחים אחריות על משהו שיצור בעיות?
28/08/2018 | 04:55
18
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
28/08/2018 | 04:57
10
לצפיה ב-'בנוסף לעצת קודמי'
בנוסף לעצת קודמי
28/08/2018 | 08:19
66
כדאי שתשאלי גם ברשת שכתוב, הם אולי יבינו על מה את מדברת ויתנו לך עצה או שם של מתקין מומלץ על ידם.
לצפיה ב-'מומחה לאסלות...'
מומחה לאסלות...
28/08/2018 | 10:17
5
61
אוהד - 054-7976136 

לצפיה ב-'תודה, אבל מהיכן הוא בארץ?'
תודה, אבל מהיכן הוא בארץ?
28/08/2018 | 11:51
4
39

לצפיה ב-'מומחה...'
מומחה...
28/08/2018 | 12:17
62
למיטב ידיעתי הוא נותן שירות בכל מקום ... 
לצפיה ב-'סקרנות:'
סקרנות:
28/08/2018 | 13:09
2
51
כל כך קשה להרים טלפון ולברר?
לצפיה ב-'לא קשה להרים טלפון...'
לא קשה להרים טלפון...
28/08/2018 | 13:47
1
47
אבל אני מניחה שמבחינתו שיחת טלפון באמצע תיקון יכולה להיות הסחה די רצינית, ולכן עדיף שרק שיחות רלוונטיות יגיעו אליו. אם למשל הוא גר בקריית שמונה ואני באילת אני מניחה שזה לא יהיה רלוונטי...
לצפיה ב-'נכון אבל גם את לא כתבת מהיכן את. '
נכון אבל גם את לא כתבת מהיכן את.
31/08/2018 | 08:02
9
בפורום אחר שאני מנהל, הדרישה הבסיסית שם היא להגדיר אזור מגורים, וזאת מסיבות נוספות (צמחים מתנהגים באופן שונה באזורי האקלים השונים בארץ), אבל זה באמת חשוב.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
פורום עסקים
פורום עסקים
תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה