לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום צרכנות

שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'חשדו בי סתם בגניבה'
חשדו בי סתם בגניבה
29/08/2016 | 11:19
20
288
אתמול הייתי בסניף של סופרפארם בת"א ורציתי לקחת מגבות שנשטפות באסלה. בטעות, מבלי ששמתי לב, קרעתי את הסרט שמחבר את השלישייה. עובדת של הסניף ראתה שזה קרה ושאלה אותי אם אני מנסה לפלח סחורה. השבתי בשלילה והסברתי לה, שמעולם לא חשדו בי בגניבה (תיקון טעות, בשנת 2006 יצאתי בטעות מספרייה של אוניברסיטה בה למדתי, כשהספר לא הושאל כחוק). היא לא קיבלה את טענותיי, והסבירה לי שיש מצלמות במעגל סגור ורואים הכל. בשלב זה איבדתי את קור הרוח, ועקב יום לא פשוט שעברתי, הסברתי לה בטונים גבוהים מאוד שאני לא מתכוון לבצע את הקנייה. זרקתי את המגבונים לאיזשהו מדף ויצאתי כועס משם. בהמשך התקשרתי, התלוננתי בפני נציג שירות לקוחות מהסניף על המקרה ודרשתי שהמנהל יצלצל אליי ויתנצל על התנהגותה המחפירה של העובדת. הבהרתי שאם לא, זו פעם אחרונה שאני קונה אצלם. עד עכשיו לא חזרו אליי. חוץ מלהחרים את הסניף, יש משהו שכדאי לעשות? 
לצפיה ב-'הנה, עשית'
הנה, עשית
29/08/2016 | 12:12
15
211
פרסמת ברבים את התקרית.

אני חייב לציין שלא ברור מהתאור שלך על מה הכעס. אם התנהגת בצורה שנראתה חשודה תוך כדי גרימת נזק מסויים לסחורה, ואם "עקב יום לא פשוט שעברתי, הסברתי לה בטונים גבוהים מאוד..." אני חושב שמי שצריך להתנצל היא את. לא כלפי החברה אלא כלפי העובדת שבסך הכל ביצעה את תפקידה (וייתכן מאד שבעקבות התקרית איתך גם היא עברה יום "לא פשוט"). אם את לא אוהבת את הכללים של סופרפארם בהחלט סביר מצידך להחליף רשת, אבל את חייבת להבין שהעובדה שאת אדם ישר שמעולם לא נחשד בגניבה אינה כתובה על המצח שלך.
לצפיה ב-'דבר ראשון, אני זכר'
דבר ראשון, אני זכר
29/08/2016 | 14:47
14
197
דבר שני, היא שכנעה אותי שאני מה שאני לא, גנב. השיפוט המהיר וחוסר היכולת שלה לפתור את המשבר בדרך יותר בונה, הרגיזו אותי מאוד. אם נניח הייתי לוקח את הסחורה לתיק, למשל, הייתה לה הצדקה. הסחורה הייתה בעגלה ובגלל סידור פגום בחנות, יצא שפתחתי את המארז. תאר לעצמך, שהיו רואים אותך מסתכל בנוסטלגיה לתוך גן שלמדת בו ולוקחים אותך לחקירת משטרה, בחשד שאתה פדופיל. גם אז היית מדבר ככה? 
לצפיה ב-'קראתי את המשפט האחרון שלך, ואמרתי לעצמי '
קראתי את המשפט האחרון שלך, ואמרתי לעצמי
29/08/2016 | 14:58
1
183
שלא מן הנמנע שזה אכן יקרה במדינה שלנו, שזה מצחיק
מה שכתבת על הגן והמשטרה
לצפיה ב-'אני עובד בהוצאת ספרים'
אני עובד בהוצאת ספרים
29/08/2016 | 16:05
166
והוצאנו פעם מותחן, שמשם לקוחה הסיטואציה. כך, שמה שקורה בדמיון יכול גם לקרות במציאות. 
לצפיה ב-'דבר ראשון: סליחה'
דבר ראשון: סליחה
29/08/2016 | 15:03
11
176
דבר שני, אני מבין שאתה פגוע אבל מאחר שלא הייתי שם אין לי דרך לדעת מה באמת התרחש שם מלבד התאור שלך עצמך. אתה היית זה שסיפר על כך שבגלל מצב הרוח שלך היתה התדרדרות בסיטואציה, ויצא לי להתקל בכמה  מקרים בהם עובדים זוטרים זכו ליחס משפיל מצד הלקוחות (לא בהכרח המקרה שלך, אבל זה היה הרושם שקיבלתי).

לעניין הסיפא: לא זכור לי שלקחו אותך למשטרה כך שהאנלוגיה לא ממש מוצלחת, אבל אם היו חושדים בי בפדופיליה בנסיבות שתיארת הייתי מחייך ומודה לגננת על תשומת הלב הברוכה שהיא מקדישה לזרים חשודים.

קרה לי פעם שמוכרת שכחה להוריד את הסימון ממוצר שקניתי כך שפעמוני האזעקה לא רק שהבהילו אותי אלא גם שלחו אלי את הקב"ט. זה היה לא נעים למשך שתי דקות, אבל לא היה עולה בדעתי להתלונן על המוכרת שבגלל טעות שעשתה בתום לב היתה עלולה להיענש.

אני מצטער שתגובתי הרגיזה אותך. אני יודע שהרבה פעמים כאשר מישהו מרגיש שנעשה לו עוול, נסיונות  להגיד לו שאולי ההרגשה אינה מוצדקת  רק מרגיזים אותו יותר וגורמים לו להתבצר בעמדתו, אבל היה חשוב לי להזכיר שלפעמים אנחנו שוכחים שגם נותני השרות הם בני אדם, וגם להם יש רגשות. נסה לשוחח פעם עם מישהו שעובד בשרות לקוחות, אני בטוח שתקבל פרספקטיבה טיפה שונה.
לצפיה ב-'קצת קשה שלקרוא את תגובתך, ולא להגיד לעצמך'
קצת קשה שלקרוא את תגובתך, ולא להגיד לעצמך
29/08/2016 | 23:22
10
120
שהוא סתם כותב את זה, כי בפורום תמיד קל לנסות ולצייר את עצמך כאדם טוב יותר ממה שאתה באמת.

כי גם אני יכול להשתמש בכך שעצם זה שהמוכרת שמה לב, כל הכבוד לה, כי פעם הבאה היא אולי תמנע גניבה אמיתית על ידי גנב אמיתי ולא סתם כמו שקרה הפעם, מישהו שסתם נחשד.

אבל בינינו?
בישראל? עם היחס הלא נעים וההישראלי האופיני
אני די בטוח שזה לא היה נעים.
בכל העולם יש זמזמים על מוצרים, בכל העולם יש חשדות לגניבה
ברור לי שלא מעלימים עין בעולם, ורק פה בישראל מעירים

אבל פה בישראל, גם בלי להיות נוכח בסיטואציה
איך שהוא ברור לי שהעובד או העובדת כבר לא זכור לי מי זה היה
עשו את זה בצורה לא הכי נעימה, כי פה כל עובד תמיד מנסה להרשים את חבריו למשמרת
הינה תפסתי גנב, שימו לב מה הצלחתי לעשות במשמרת שלי

יש מצב וסתם אני טועה וזה ממש לא היה ככה
אבל לדעתי קל לי יותר להאמין למה שאני כתבתי
לעומת לנסות לחשוב שהעירו לו בשקט, בלי שום אי נעימות מצד האחרים בחנות
קצת קשה לי להאמין
ובינינו, מה הבעיה לגשת בשקט לאדון, סלח לי
שמתי לב שהפרדת אריזה אחת מתוך שלושה, למה עשית את זה?

במקום

סליחה, אתה גנב? אפילו הוא כתב שעובדת ישר שאלה אותו אם הוא מנסה לגנוב.

למה ככה?

מה הבעיה לבוא, סליחה, למה אתה מפריד? זה נמכר באריזות של שלושה.

זה הכל.

כי אנחנו שוב חוזרים למה שכתבתי.
עובדים מנסים להראות פה שהם עשו משהו מרשים, וואו, תסתכלו מה הצלחתי לעשות.
האשמתי אדם שלא באמת אשם, תפסתי גנב, כל החנות וכל העובדים לאותם רגעים חושבים שהוא באמת גנב
לצפיה ב-'בלי להיכנס לפרשנות ברישא, מסכימה עם הסיפא: יכלה להעיר אחרת'
בלי להיכנס לפרשנות ברישא, מסכימה עם הסיפא: יכלה להעיר אחרת
30/08/2016 | 01:51
7
101
במקום להניח, לקפוץ למסקנות שגויות ולמהר להאשים סתם, פשוט לשאול. בפרט שהמוצר הזה נמכר גם ביחידות ולא רק בשלישיות, אז למה למי שגונב לפרק שלישייה דווקא...? הרבה יותר עבודה... ובד"כ כשאנשים מפרקים מארזים הם רוצים לקנות יחידה (או יחידות) בכמות קטנה יותר משיש במארז; זה אמנם לא תקין (לפרק לחנות מארזים) אבל ממש לא מעיד על גנבה פוטנציאלית (קל וחומר כשהלקוח מעיד ששלוש היחידות היו אצלו בסלסלה, כלומר הוא לא פירק את המארז, לקח אחת והשאיר את חברותיה על המדף). בקיצור, לפחות ע"ס התיאור שלו זה נשמע די תמוה (אנחנו כמובן לא באמת יודעים מה היה שם).
לצפיה ב-'שאלות טובות'
שאלות טובות
30/08/2016 | 13:05
6
59
הנקודה היא שבדרך כלל עובדות בסופרפארם (או בכל חנות גדולה אחרת) אינן קופצות כך סתם ומאשימות לקוחות בנסיון גניבה, ולכן לדעתי התאור שלך מפספס משהו שהתרחש שם. האם זה היה עצם פירוק החבילה? כנראה שלא, מהסיבות שאת עצמך הבאת ("כשאנשים מפרקים מארזים הם רוצים לקנות יחידה" העובדים יודעים את זה טוב לפחות כמונו כי זה גורם בעיות בקופה). גם ההנחה שלך שכל שלוש היחידות היו אצלו בסלסלה אינה נראית לי ברורה מאליה. הוא כותב "הסחורה היתה בעגלה" אבל לא ברור לי כלל שהכוונה שלו היא ליותר מאשר חבילה אחת, אותה חבילה שהוא הפריד מהמארז ואשר רק אותה הוא רצה לקנות. נראה לך שאם שלוש החבילות היו בעגלתו מישהו בכלל היה מתעניין בשאלה אם הן מופרדות או לא? הרי לא פעם אפילו פותחים אריזה ומשתמשים בחלק מהמוצר (בעיקר כשמדובר במוצרים אכילים ) לפני שמגיעים לקופה, ואף אחד מהעובדים לא מניד עפעף.

האם ייתכן, למשל, שהמארז כולו היה מוגן באותו שבב שמצפצף ביציאה והחבילה המופרדת לא? למען האמת לא נראה לי סביר במיוחד להגן על מגבונים עם שבב, אלא אם כן יש במקרה מכת גניבות של אותם מגבונים (אולי לכן הם נקראים מגבונים "מתכלים" ) שגם יכולה לשפוך קצת אור על כל התקרית... בקיצור: לא היינו שם ואנחנו לא באמת יודעים מה קרה, אבל הסצנריו לפיו העובדת התנפלה עליו בהאשמה רק בגלל הפרדת החבילה ולא קיבלה מייד את ההסבר שלו נראה גם לי תמוה כדברייך. שמא זה היה מקרה פשוט בו שני אנשים שלא היו במיטבם באותו יום הצליחו להוציא את הרע ביותר אחד אצל השני? נשמע לך מוכר?

לצפיה ב-'שאין לנו דרך לענות עליהן ולכן זה לא משנה לנקודה שלי:'
שאין לנו דרך לענות עליהן ולכן זה לא משנה לנקודה שלי:
30/08/2016 | 13:43
1
60
אני מסכימה עם קרייטיב שהעובדת הייתה צריכה לנהוג אחרת. עבדתי בשירות לקוחות שנים, גם כיום אני עובדת מול לקוחות, ולא משנה איזה יום עובר עליי ברמה האישית, אין מצב שאני אוציא את זה על לקוח. האשמה בגנבה היא האשמה חמורה שעובדים לא צריכים לקחת אותה על עצמם. אם חושדים בבעיה, הולכים לדבר עם הקב"ט/מנהל, לא מתעמתים עם לקוח. בלאו הכי אפשר להאשים לקוח בגנבה רק כשהוא יוצא מהחנות (עם סחורה שלא שולמה) ולא לפני. בשורה התחתונה, עובדת הוציאה לקוח כעוס ועצבני מהחנות בלי לקנות, כך שיש כאן חוסר מקצועיות מצדה.
לצפיה ב-'אני חושב שהגדרת את זה טוב מאוד.'
אני חושב שהגדרת את זה טוב מאוד.
30/08/2016 | 16:46
9
לצפיה ב-'תשובה על טעותך - SicTransit'
תשובה על טעותך - SicTransit
30/08/2016 | 17:23
3
43
כנראה שיש במקומות של הפארמים בעייה של גניבות אשר נעשות שם מדי פעם,
ולכן,יש להם מצלמות למעקב במעגל סגור,המשמש לתפיסת הגנבים,
ומכיוון שסף הרגישות בנושא גבוהה,לעיתים נתפסים גם אנשים שלא אשמים בכלל,
בגלל תזוזה כולשהי או חשד שווא.
לפני כחודש ימים, בעודי מחכה בקופה בכדי לשלם, עמדתי בתור הארוך,
ולפתע ראיתי 2 עובדות של הפארם ,שהגיעו בריצה למחלקת הטיפוח,
והאשימו בגניבה את 2 הנשים שנפגשו שם ממש ממולי, ושוחחו ביניהם,
הם עמדו ממש מול הקופות,הם לא לקחו דבר רק נפגשו ודיברו.
2 האחראיות הביאו אליהם קצין -ביטחון ,ועשו להם בלאגן שלם,אילצו אותם לרוקן את התיקים במתחם הקופות,וערכו בדיקה יסודית על גופם ,ובסוף התברר שלא מצאו דבר, זה היה רק  חשד שווא.
הם כמובן הרגישו מושפלות,וכעסו שזה לא הוגן להתנהג אליהם ככה, ללא סיבה מוצדקת.
לבסוף  אחת הבודקות אמרה:"זו הייתה בדיקה תקנית על פי הנהלים,ואתם יכולות להמשיך בקניות,כאילו לא קרה דבר".
כול האנשים שעמדו בתור לקופה ,היו המומים מהמתרחש,ובצדק, כי מחר זה יכול לקרות לכול אחד מהאנשים שיעמוד בפינת -התמרוקים,ויהיה עלול להיחשב בעיני הבודקות
לחשוד ,וזאת על לא עוול בכפו.
וזה לא רק קורה ברשת הפארם,,כשהייתי סטודנטית ,החלטתי לאחר הלימודים  לפגוש  את חברתי, ליד חנות -בגדים מפורסמת,ולרכוש שם משהו.ועמדתי ליד החנות בגדים,
כ-  5 דקות להמתין לחברתי,לפתע הופיעו אנשי-ביטחון וגררו מישהי מחנות הבגדים,
והיא נבהלה מאוד ,ועמדה בעקשנות בפתח -החנות ,וצעקה: "לא אבוא איתכם ,
לא לקחתי כלום ,החולצה שמדדתי נשארה בתא המדידה,וזו שאני לובשת היא שלי ,
ואותה אני קניתי כאן,בחנות הזאת ,לפני שבועיים,ואפילו יש לי חשבונית בארנק ,על הקנייה הזו".
הם נכנסו פנימה לחנות,אני וחברתי שבינתיים הגיעה ,נכנסנו גם אנחנו לחנות ,
האישה "החשודה" הוכיחה להם לפי חשבונית ששמרה בארנק ,כי היא רכשה בחנות זו את החולצה שהיא לובשת, והמוכרת שעמדה לידה הרגישה לא נוח מהעניין  ואמרה לה :
"בואי לא נעשה מזה עניין, תשכחי מזה, ותנסי להיכנס לרגע לנעליים שלי,אז תביני,שלא התכוונתי לפגוע בך,אלא במקרה זיהיתי את החולצה שאת לובשת ,ששייכת לחנות זו,
ורק לא היה זכור לי שאת הקונה שלנו,אבל עכשיו שאני מכירה אותך ,אשמח לתת  לך את השרות הטוב ביותר בכול פעם שתגיעי".
והלקוחה השיבה: לעולם לא אגיע למקום כזה עם יחס משפיל כזה,והסתלקה לה בזעם ובצדק מהמקום, כשהמוכרת אפילו לא הביעה את צערה על המקרה המביך,
לא התנצלה בפני הקונה,ולא כלום.

לכן ,תדע לך שכן קורים מקרים כאלה,שסתם נטפלים לאנשים מכול מיני סיבות של חשד ,
ושלא תמיד הוא מוצדק.
זה קורה לא פעם ,שישנם טעויות כאלה, בזיהוי מוטעה של חשודים, המקרה קורה,
אבל מעבר לזה ,הבעייה היא ,שכיום כבר אין כבוד ללקוח,אין התנצלות בפני-האדם שהושפל, ואפילו אין פיצוי לכול העוול ולהשפלה שנגרמת לו .
אין כול הצדקה למצב כזה, וחבל שזה כך,
בעלי העסקים חייבים למצוא דרך לתקן את זה, וכמישהו נחשד בטעות על לא עוול בידו,
מיד לפצות אותו על כך, ולתת לו את הכבוד המגיע לו כאדם.
מצד שני כול אדם שהושפל ונפגע על לא עוול בכפו,שלא יוותר,
ויפנה ללשכה תלונות- הציבור" .

לצפיה ב-'אם תקראי את הודעתי השניה כאן בשרשור, בדיוק לזה התכוונתי'
אם תקראי את הודעתי השניה כאן בשרשור, בדיוק לזה התכוונתי
30/08/2016 | 18:04
1
36
חיזקת עם דוגמאות שממחישות בדיוק את ההתנהגות המגעילה שיש פה בישראל.
לא יודע איך מתנהגים כלפי חשודים בגניבה בשוויץ, בגרמניה, או במקומות אחרים.
אבל בטוח, במיליון אחוז אפילו בלי לדעת שרק בישראל מתנהגים בכזאת גסות רוח, השפלה כזאת, ולבזות אותך מול כולם כאילו הרגע תפסו את הגנב הכי גדול שנתפס אי פעם במדינה.

בכל המקרים שסיפרת, שאין לי ספק שהם אמיתים, היה אפשר לגשת בצורה יפה
"סליחה, החולצה שלך, זו בדיוק חולצה שנמכרת כרגע בחנות. ראיתי שיצאת מתא מדידה - אולי שכחת להוריד אותה?"
מה הבעיה בזה בדיוק?
בצורה אנושית. תרבותית. מנומסת. יפה. כמו שצריך.
אבל במקום זה לרוץ עם קבט, אחראית ביטחון, ימ"מ (תוספת שלי...)
ועל מה? כשבסוף מתברר שהלקוחה רכשה את החולצה לפני כמה ימים, ואפילו חזרה לחנות לרכוש עוד כמה פריטים.

אני עדיין מאמין במה שכתבתי אז, בתגובה למעלה, שרק פה בישראל מנסים לעשות רושם.
הינה, תפסתי. תראו.
כל החברים למשמרת, כל הבנות למשמרת, כל הלקוחות
תראו איך תפסתי את הגנבת הכי גדולה שנתפסה אי פעם, ומי תפס? אני. העובדת הפשוטה שעובדת פה.
בסוף מה מתברר? סתם השפילו מישהי והרסו לה את כל היום, ופגעו בשמה הטוב מול קהל של לקוחות.
ועוד הכי הזוי שלא באמת מתנצלים מכל הלב "הכל בסדר, תשכחי ממה שהיה. זה לפי הנהלים, מותר לנו".
לצפיה ב-'איך זה נעשה במדינות אחרות ?'
איך זה נעשה במדינות אחרות ?
30/08/2016 | 18:41
46
נתקלתי במקרה שישראלי במדינה זרה החליף תוויות מחיר על מעיל וניגש לקופה, הוא לא ידע שהקב"ט צופה בו ומעביר מסר לקופאית - הקופאית שאלה אותו אם הוא בטוח שזה המחיר, הוא ענה שכן והיא צרפה את המעיל לחשבונו, בין קו הקופות לשער החנות יש מספר דוכנים, הוא הסתובב ביניהם כמה דקות, לאחר מכן יצא מהשער וניגש עם עגלת הקניות לרכב שלו, פתח את תא המטען והחל להעמיס לרכב, רק אז ניגש אליו שליח מהסופר וביקשו להתלוות אליו, הביאו לקב"ט שישב בקומה שניה והקב"ט שאל אותו אם  הוא בטוח שזה המחיר, הוא אמר שכן, הקב"ט הזמין משטרה שלקחה אותו לחדר מעצר. למחרת בבוקר הובא לפני שופט.
לצפיה ב-'שני המקרים שתארת '
שני המקרים שתארת
30/08/2016 | 18:33
50
1. מהווים עברה על החוק, לשום עובד בחנות או קב"ט אין שום זכות לעכב אדם אלא אם ראה אותו גונב, ובפרט אסור לערוך עליו חיפוש, אם הוא חושד הוא רשאי להזמין משטרה.
2. מעבר לזה הפעולה שנעשתה בנוכחות אנשים נוספים ולא בצנעה במקום שאיש לא רואה מהווה לשון הרע ואם המעשה כך היה ולגברות המתוארות יש סבלנות הן יכולות להגיש תביעת לשון הרע על 50 אלף שקל ללא הוכחת נזק
לצפיה ב-'שתי הערות'
שתי הערות
30/08/2016 | 12:38
1
82
1. מאחר ואין לי צילום וידאו של המקרה ההוא בו הפעלית את האזעקה אין לי דרך לשכנע אותך באמיתותו, אבל אין לי טענות כלפי חוסר האמון שלך בי. זאת בדיוק הנקודה שלי: כשמישהו שלא מכיר אותי אישית מעלה חשד כלשהו אני לא נפגע מזה (אבל מובן שאתה לא חיב להאמין גם לאמירה הזאת, וחוזר חלילה) ובהרבה מקרים אני אפילו טורח לשבח אותו על כך - למשל כשבודק בטחוני ממשש את התיק שלי ולא מתעצל לפתוח רוכסנים בתאים סגורים אני בד"כ משבח אותו על העבודה הטובה שהוא עושה כי באמת ובתמים אני רוצה שמאבטחים יעשו עבודה טובה (אם הם כבר שם. אם צריך אותם בכלל זאת שאלה אחרת). אמנם עד כה מעולם לא נחשדתי בפדופיליה כך שאני רק משער איך הייתי מגיב לסיטואציה הדמיונית שהועלתה, אבל עפ"י התגובות שלי במקרים פחות חמורים יש סיכוי טוב שאינני טועה. מכל מקום, שאלת היושר שלי אינה נושא האשכול הזה ונכסתי אליה רק בגלל שנשאלתי. לצורך העניין אפשר להניח שאני רוצח סידרתי שמענה חתולים להנאתו בשעות הפנאי.

2. לגבי "האשמתי אדם שלא באמת אשם, תפסתי גנב, כל החנות וכל העובדים לאותם רגעים חושבים שהוא באמת גנב" - אם אתה חושב שהתקרית הזאת היתה נעימה לאותה עובדת אתה צריך לדבר עם מישהו שבאמת עושה את זה למחייתו. סכסוך עם לקוחות, בטח האשמת שווא בגניבה, הם לא משהו שהעובד מקבל עליו תשבוחות מהמנהלים. מאחר ולא הייתי עד לשקרית, אני מסתמך רק על התאור שדורי הביא - וייאמר לזכותו שהוא לקח על עצמו לפחות חלק מהאשמה באי הנעימות שהתפתחה - ועפ"י התאור הזה ההתרשמות שלי היא שהעובדת אכן חשדה בו  ולא ניסתה להמציא חשד כזה (ולכן הזכירה את המצלמות. ברור שהיא האמינה שהן תראינה התנהגות לא תמימה. למה במקום הריב לא נעשה נסיון לראות באמת מה צולם? אני מניח שהסיבה היא שדורי לא היה במצב הרוח המתאים).

האם העובדת היתה יכולה להתנהג אחרת? גם בלי שהיינו שם אפשר לנחש שכן, כי מהתאור נראה שהיא לא התייחסה נכון לרגישות שדורי הפגין, אבל הרי העימות לא הסתיים אפילו בכך שהקב"ט הוזעק ודורי נלקח לעימות מול המצלמות אלא בכך שהוא "זרק את המגבונים על איזה מדף" ויצא מהחנות, כך שקשה לראות מה היה הרווח שלה מהעניין. מנסיוני שלי, עובדים אינם מחפשים עימותים עם לקוחות (בזאת אינני אומר שאין מה לשפר אצלם מבחינת נימוסים, יעילות וכד').  במאמר מוסגר אני רוצה לציין שתגובה תוקפנית כלפי האשמה היא, כמובן, התגובה הטבעית של חלק מהחפים מפשע אבל היא גם התגובה המחושבת של חלק מהגנבים, כך שהציפיה של המגיב התמים (ואני מניח שדורי אכן לא ניסה לגנוב)  שבזכות התגובה ההסוערת שלו יאמינו לדבריו אינה ריאלית.

אני לא מכיר את הסדרי העבודה בסופרפארם,  ואני מודע לאפשרות שמה שעומד בבסיס התקרית הוא תימרוץ יתר של ההנהלה לעובד שתופס גנב. אם מישהו מאמין שזה המצב ודאי שיש לו סיבה מוצדקת לכעוס על התאגיד ולעבור לרשת אחרת. הנקודה שלי היא שהעובדים הזוטרים הם לא התאגיד ובד"כ יחסי הכוחות הם לטובת הלקוח (ההיררכיה היא: הנהלה > לקוח > עובד זוטר). מדי פעם אני נתקל ביחס פשוט מבזה כלפי קופאיות בשופרסל, לדוגמא, ובאותם מקרים (מעטים) שזה הצריך התערבות ממונה הלקוח תמיד קיבל גיבוי.

לסיום אני רוצה לחזור: אין לי עניין בהטלת אשמה על צד זה או אחר בסיטואציה שלא הייתי נוכח בה, אבל אני מנצל את האשכול להזכיר שהעובדים הזוטרים ברשתות הגדולות הם הרבה פעמים קורבנות של התאגיד ולא שותפים שלו, כך שהכעס שמופנה כלפיהם אינו מוצדק.

לצפיה ב-'עד לתקרית, לא לשקרית '
עד לתקרית, לא לשקרית
30/08/2016 | 13:08
15
לצפיה ב-'תודה לכל אלה שענו'
תודה לכל אלה שענו
31/08/2016 | 10:58
39
בכל מקרה, עד עכשיו לא קיבלתי טלפון או פיצוי  ממנהל הסניף (רח' אבן גבירול בת"א ליד הקסטל), ואין לי כוונה לבקר שם. עשיתי עליו חרם. כשלמדתי מדע המדינה (בשנים 2002-2005), למדתי על שני סוגי שגיאות: 
מסוג 1- להחליט לצורך הדוגמא, שמישהו לא גנב והוא כן. 
מסוג 2 (מה שקרה במקרה שלי)- להחליט שמישהו גנב והוא לא. 
אולי הפיתרון הכי טוב, הוא ללמד את העובדים של הסניף הזה סטטיסטיקה ובדיקת  השערות... 
לצפיה ב-'קרה לי מקרה דומה לפני הרבה שנים אבל יותר חמור'
קרה לי מקרה דומה לפני הרבה שנים אבל יותר חמור
31/08/2016 | 12:25
1
38
אם זה היה קורה לי היום הייתי מזיין לסניף תצורה.  באותו זמן שזה קרה כנראה הייתי עסוק מידי ולא חשבתי שאני צריך להתלונן.

הקבט חשב שלקחתי כמה דברים, כי הסתכלתי על המצלמות.
הוא קרא לי לחדר לשלו.  ואז הוא ביקש שאני אוציא מה שלקחתי.  אמרתי לו שלא לקחתי כלום.
ואז הוא ביקש שאני אוציא מה שהיה לי בתיק.  בקיצור, אחרי החיפוש הקבט לא מצא כלום ושיחרר אותי.
נראה לי שהיום על דבר כזה אפשר לקבל פיצוי של כמה מאות שקלים.
לצפיה ב-'אני חושב שאתה טועה'
אני חושב שאתה טועה
31/08/2016 | 12:42
29
חוקית אני לא חושב שיש לך קייס (אלא אם כן יש פרטים נוספים שלא סיפרת כמו יחס מעליב, עיכוב ארוך מדי וכד', ודומני גם שהם היו צריכים להגיד לך שזכותך לדרוש שהם יזמינו שוטר במקום אותה פרוצדורה, אבל איני בטוח), אם כי בהחלט ייתכן שהחברה היתה מפצה אותך במשהו סימלי.

אם על סצנה כמו שאתה מתאר אפשר היה לקיים יחסי מין עם הצורה של הסניף אני מבטיח לך שהרבה אנשים היו מתנהגים בצורה מחשידה בכוונה (למשל, תולשים חבילה אחת ממארז של שלישיה ).  
לצפיה ב-'מקרה לדוגמא'
מקרה לדוגמא
31/08/2016 | 16:24
7
לצפיה ב-'חיישני הלחות במייבש שלי, אכן עובדים'
חיישני הלחות במייבש שלי, אכן עובדים
30/08/2016 | 14:26
9
103
והמייבש מפסיק לעבוד כשהכביסה יבשה. אין לי מושג לגבי מחירים, כי שלי כבר עובד מס' שנים. יש חיישני לחות ויש חיישני לא יודעת מה, שמנסיוני, לא שוים. צריך לבדוק שבמפורש מדובר בחיישני לחות.
לצפיה ב-'סליחה. זו תגובה למי ששאל על מייבש כביסה. '
סליחה. זו תגובה למי ששאל על מייבש כביסה.
30/08/2016 | 14:31
23
לצפיה ב-'אפשר לשאול אותך משהו?'
אפשר לשאול אותך משהו?
30/08/2016 | 15:58
7
97
קניתי מברשת שיניים חשמלית. משהו די זול. של אוראל בי.
עושה רושם שהיא עושה את העבודה הרבה יותר טוב ממה שאני עשיתי ידנית.
הייתכן?
די זילזלתי במברשות שיניים חשמליות עד עכשיו אבל פתאום זה נראה לי מכשיר מוצלח.

לצפיה ב-'אפשר לדעת'
אפשר לדעת
30/08/2016 | 17:06
1
87
באיזה דגם מדובר, כי גם אני חשבתי לקנות חשמלית, משהו זול וטוב
תודה
לצפיה ב-'אני קניתי בגרמניה'
אני קניתי בגרמניה
30/08/2016 | 18:38
71
אבל מסתבר שזה עובד כמו עם מדפסות.
המחיר הראשוני של המכשיר זניח, לקנות ראשים לכל המשפחה זה מייקר את העניין.
לא באמת תשים 4 מברשות כאלה בחדר הרחצה וכולם התאהבו בזה.
על הדגם תחליט לבד. יש להם המון. יש גם לחברות אחרות כמובן.
אני קניתי את מה שהתאים לי אבל הוא לא בהכרח יתאים לך, תצטרך לבדוק.
לצפיה ב-'בהחלט יתכן. אתה יכול לבדוק את העניין בפשטות'
בהחלט יתכן. אתה יכול לבדוק את העניין בפשטות
30/08/2016 | 18:53
1
96
להשתמש בטבליות או נוזל דיסקלוזינג אחרי הצחצוח. הפלאק נצבע באדום (או צהוב, או סגול) וקל להתרשם. אפשר גם לבקש חוות דעת של השיננית או הרופא המטפל.
לצפיה ב-' אז אפשר גם לשאול אותך משהו?... '
אז אפשר גם לשאול אותך משהו?...
30/08/2016 | 20:09
58
זאת אולי שאלה דבילית, אבל יש לי משחת שיניים סנסודיין DUAL CARE שכנראה שכבה קצת בארון והיא פג תוקף לפני כמה חודשים.
להשתמש או לזרוק?
כשמדובר באוכל אני לא ממש מתייחסת לפג תוקף, אבל לגבי משחת שיניים, חשוב לי שהיא לא תהיה פחות אפקטיבית ממה שהיא אמורה להיות, כי יש לי חניכיים רגישות.

ו- על השאלה 
לצפיה ב-'בדיוק היום...'
בדיוק היום...
31/08/2016 | 12:36
2
34
התפרסם ב"הארץ" שצחצוח במברשת חשמלית הוכח מחקרית שעדיף על צחצוח ידני (בניגוד לכמה מוסכמות שדווקא לא הוכחו, ביניהן השימוש בחוט דנטלי ואפילו ניקוי שיניים אצל שיננית!).

האתר בתשלום אבל דומני שדרך גוגל אפשר להגיע אליו בלי בעיות. נסה לחפש "לא רק חוט דנטלי: המלצות רבות של רופאי השיניים אינן מוכחות מדעית" אצל גוגל.
לצפיה ב-'אני מנוי על הארץ אז אחפש את הכתבה.'
אני מנוי על הארץ אז אחפש את הכתבה.
31/08/2016 | 13:40
1
28
תודה על ההפניה.
לצפיה ב-'קראתי'
קראתי
31/08/2016 | 15:49
14
אני לא יודע עד כמה היא מוסמכת אבל היא מעניינת.
לצפיה ב-'החלפת מוצר חדש'
החלפת מוצר חדש
31/08/2016 | 15:01
17

רכשתי מוצר טיפוח חדש, בניגוד להצהרות של היצרן שהוא עמיד נגד נפילות ומכות (על פי סרטונים רשמיים של היצרן, שאף ממחישים את ה"תאונות") חלק מהמכשיר השתחרר ולא יושב טוב לאחר שנפל לי מהיד (למרות שהוא חלק שיוצא בלי בעיות).
האם עליי היה לומר ליבואן שהמכשיר נפל? בשום שלב לא נשאלתי אם הוא נחבל. סוכם מול היבואן שיחליפו לי לחדש כנגד הישן.
מה עושים עם המכשיר הישן? מנקים ומוכרים אותו מחדש או שמחזירים אותו ישירות ליצרן?? האם מכניסים אותו למעבדה בכל מקרה ? המעבדה יכולה לומר שזה "נזק לקוח" ואז לחייב אותי כספית (למרות שבשום שלב לא דובר על נושאים כספיים). יכולים ל"קנוס" אותי או לבטל לי את כל האחריות שנשארה (כ10 שנים) ?

לצפיה ב-'שאלה על חותמת מכס בשדה תעופה באירופה (ברלין) '
שאלה על חותמת מכס בשדה תעופה באירופה (ברלין)
30/08/2016 | 14:36
15
111
שלום רב,

כאשר אני ניגש למשרד המכס בשדה התעופה "טגל" בברלין, על מנת שישים לי חותמת על טפסי ה-Tax Refund שקיבלתי מהחנות בה קניתי את המוצר...

האם יכול להיות שהם יבקשו לראות את המוצר/ים אותם קניתי (כדי לוודא שלא קניתימתנה עבור מישהו החי בגרמניה)

במידה והתשובה היא חיובית, האם זה אומר שעליי להגיע לדוכן המכס, לפני שאני עומד בתור לצ'ק אין?

תודה רבה מראש, וסליחה על הבורות.
לצפיה ב-'כן לשניהם'
כן לשניהם
30/08/2016 | 15:29
30
לצפיה ב-'עברתי שם את התהליך ממש עכשיו.'
עברתי שם את התהליך ממש עכשיו.
30/08/2016 | 15:41
2
83
לא ביקשו לראות כלום.
הסיפור הוא לגלות את דוכן המכס שמחתים.
אני חזרתי משדה התעופה של בון ושלחו אותי שם לאיזו חנות דיוטי פרי ששם קיבלתי את ההחזר.
עד כמה שאני יודע בטגל זה עובד באותה צורה.
רק תדאג לקבל מהחנות את טפסי החזר המס הנכונים. זו קבלה ארוכה כזו שצריך למלא בה פרטים.
אם לא תבקש אותה לא יתנו לך.
בגרמניה זה נקרא TAX FREE לא TAX REFOUND  תשתמש במונח הנכון.
לצפיה ב-'אמרו לי לזהות ע"י השלט ZOLL ("צול" - מכס בגרמנית). '
אמרו לי לזהות ע"י השלט ZOLL ("צול" - מכס בגרמנית).
30/08/2016 | 15:44
1
69
מכריי הביאו לי טיפ כזה: "ניתן לזהות את משרד המכס ע"י השלט ZOLL ("צול" - מכס בגרמנית)."

מקווה למצוא אותו. תודה רבה.
לצפיה ב-'נכון, זה השלט.'
נכון, זה השלט.
30/08/2016 | 16:16
57
אבל בבון, שזה שדה תעופה ראשי הייתי צריך לחפש אותו שעה.
המשרד היה סגור והיה עליו פתק בגרמנית שאני לא יודע לקרוא.
גם אף אחד ששאלתי לא ידע איפה זה כולל השוטרים במקום.
בסוף גיליתי אותו בקומה מינוס 1 של שדה התעופה. איש המכס היה דווקא נחמד והחתים לי הכל תוך שניה. לא ביקש לראות כלום.
עוד טיפ, יש סכום מינימום לקבלת החזר מס, זה סביב ה 90 או 100 יורו לקניה אחת. לא יודע את הסכום המדוייק אבל על קניה ב 60 יורו לא תקבל החזר.
לצפיה ב-'חשוב ביותר: אחרי הצ'ק אין!!!'
חשוב ביותר: אחרי הצ'ק אין!!!
30/08/2016 | 16:15
10
89
בזמן הצ'ק אין אתה מיידע את הדיילת על רצונך לקבל החזר מכס. היא שוקלת את כבודתך ומצמידה ברקוד מתאים. היא לא לוקחת את המזוודות.
אתה ממשיך עם הבורדינג קארד אל עמדת המכס. 50 אחוז סכוי שיבקשו לראות המוצרים, בכל מקרה- הם לוקחים ממך את המזוודות ומעבירים אותן לצורך ההעמסה למטוס - אל תדאג, זה עובד יפה!!
לא יאפשרו לך "לטייל" עם הכבודה אחרי חתימת המכס, ולא יחתמו לך אם לא עשית צ'ק אין.
לצפיה ב-'התבלבלתי. את הצ'ק אין אני עושה באינטרנט בכלל '
התבלבלתי. את הצ'ק אין אני עושה באינטרנט בכלל
30/08/2016 | 17:01
9
64
טיסה חזור לארץ של אייר ברלין, צ'ק אין באינטרנט נפתח 30 שעות לפני שעת ההמראה.

בקיצור- אעשה את הצ'ק באינטרנט.

באם בעקבות הדברים הללו, אוכל ישר ללכת לדוכן המכס יחד עם כרטיסי הטיסה שישלחו לי במייל?

בתודה מראש. אתם מסייעים לי המון!
לצפיה ב-'לא אפשרי!'
לא אפשרי!
30/08/2016 | 21:57
8
54
אתה חייב להתייצב בדלפק ולבצע תהליך רישום. כבודתך נשקלת ומקבלת ברקודים.
בלי כרטיס עליה למטוס וברקודים על המזוודות, המכס לא יקבל אותך.
לצפיה ב-'לא הבנתי באיזה שלב ללכת לדלפק המכס?'
לא הבנתי באיזה שלב ללכת לדלפק המכס?
30/08/2016 | 22:06
7
36
אחרי ששמים לי את המדבקות על המזוודה, לא לוקחים אותם מיד לשקילה?

איך אוכל ללכת למכס בשלב זה?
לצפיה ב-'כבר הסברתי לך, אני חוזר שנית:'
כבר הסברתי לך, אני חוזר שנית:
31/08/2016 | 06:20
6
44
אתה אומר לדיילת הקרקע כי בכוונתך לעבור במכס. היא שוקלת את המזוודות, שמה עליהן ברקוד -ומחזירה לך אותן!!
אתה הולך למכס וגמר הטיפול אצלם- הם לוקחים את המזוודות, ואתה ממשיך לאולם היציאה.
לצפיה ב-'הסבר מעולה, תודה רבה '
הסבר מעולה, תודה רבה
31/08/2016 | 06:26
5
9
לצפיה ב-'עד כמה שאני זוכר מטגל'
עד כמה שאני זוכר מטגל
31/08/2016 | 06:47
4
38
אנחנו הגענו יחסית מאוד מוקדם, ועמדות הצ'ק אין בכלל לא נפתחו.
עברנו קודם במכס, ובכלל חלק מהדברים השארנו מחוץ למזוודה אם במקרה יבקשו לראות (עד כמה שאני זוכר לא ביקשו).
אח"כ הלכנו לדוכן ההחזרים (קומה 1 עד כמה שזכור לי, אבל לא בטוח), קיבלנו את ההחזר, ורק בסוף, העמדות של הצ'ק אין נפתחו והלכנו להפקיד את המזוודות (את הצ'ק אין עשיתי באינטרנט לפני).

בלי קשר, הבידוק הבטחוני שם הוא רק לפני שלב העלייה למטוס, בכניסה ל GATE.
עד אז, אתה יכול להסתובב חופשי בשדה.
אצלינו בכלל היה סיפור, ונתנו לנו להכנס ל GATE לפני שהתחילה עליה לטיסה אחרת.  אחרי שכולם עלו למטוס, וגילו שאנחנו עדיין יושבים שם, ביקשו מאיתנו לצאת, והיינו צריכים לעבור בדיקה בטחונית נוספת כשהתחילו להכניס אנשים לטיסה מישראל.
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה, הטיסה חזור שלי ב-22:35'
תודה רבה על התגובה, הטיסה חזור שלי ב-22:35
31/08/2016 | 06:59
3
25
ולכן אצלי דוכן ההחזרים אמור להיות סגור.

נאמר לי שבמידה והטיסה שלנו הלילה, צריך לשלשל לתיבה את המסמכים שחתמו לנו עליהם במכס, וההחזר מתקבל באשראי לאחר 21 ימי עסקים.

חוץ מזה, בלי קשר - הצלחתם לבלבל אותי לא ברור אם כדאי ללכת לפני הצ'ק אין או אחרי הצ'ק אין.....

ומה עם החזר מע"מ ב- galeria Kaufhof באלכסנדרפלאץ הומלץ לי לעלות שם לקומה החמישית ולגשת לדלפק הסיוע בהחזרי מס של Global Blue, ככה לחסוך זמן בטרמינל.

מישהו מכיר

תודה רבה!!!
לצפיה ב-'לא יודע מה יש באלכסנדרפלאץ'
לא יודע מה יש באלכסנדרפלאץ
31/08/2016 | 08:07
2
24
לגבי התשובה של סהר דוד, אישית, היה לא נשמעת לי הגיונית וגם הפוכה לכל מה שאני זוכר משם.
מה מונע ממך להוסיף עוד דברים למזוודה אחרי שהיר כבר נשקלה ונרשמה?
למה בכלל המכס צריך להתעסק בהעברת מזוודות?
מצד שני, בטגל היו כל מיני דברים לא הגיוניים, אז לך תדע....

לגבי התשובה שלי, כתבתי את מה שאני זוכר מטיסה של איר ברלין מטגל מלפני שנתיים בערך.
לצפיה ב-''
31/08/2016 | 08:13
2
לצפיה ב-'הנסיון שלי שונה משל דוד סהר.'
הנסיון שלי שונה משל דוד סהר.
31/08/2016 | 12:50
15
חזרנו במאי ממינכן. עברנו בדוכן המכס לפני הפקדת המזוודות. 
קשה לי להאמין שהמדיניות שונה מזו שבברלין.
לצפיה ב-'חיפוש נפגעים נוספים - האם דיבה?'
חיפוש נפגעים נוספים - האם דיבה?
30/08/2016 | 20:26
2
92
האם לדעתכם כשמפרסמים הודעה שקוראת לכל נפגעי חברה מסויימת להתאגד ולהתלונן זה פרסום מוגן בפני תביעת דיבה?
לצפיה ב-'למה לדעתך זו דיבה?'
למה לדעתך זו דיבה?
30/08/2016 | 23:42
15
לצפיה ב-'לא עצם הפרסום'
לא עצם הפרסום
31/08/2016 | 12:29
23
תלוי איך הוא מנוסח. לדוגמא אם תכתוב משהו כמו "נפגעי החברה העושקת סיק טרנזיט בע"מ ימ"ש שמרמה את לקוחותיה וגונבת את כספם מתבקשים ליצור קשר..." אתה עלול להיות בבעיה. אם פשוט תפנה ל"לקוחות לא מרוצים או לקוחות שסבורים שנעשה להם עוול..." אין לך סיבה לדאגה. את הקללות והנאצות תוכלו להעביר אח"כ בפרטי או בקבוצה סגורה.
לצפיה ב-'איך כדאי לשלוח לפייסבוק פרטים אישיים? שלא יחשפו ? המלצות?'
איך כדאי לשלוח לפייסבוק פרטים אישיים? שלא יחשפו ? המלצות?
30/08/2016 | 22:58
9
81

Help us confirm your name‎
אנחנו מבקשים מכולם בפייסבוק להשתמש בשם שבו הם משתמשים בחיי היומיום כדי שחברים ידעו עם מי הם יוצרים קשר.
הזן/הזיני את השם שברצונך לאשר ולהשתמש בו באופן ציבורי בפייסבוק. זכור/זכרי שהשם בפרופיל שלך עשוי להתעדכן באופן אוטומטי לשם שתזין/תזיני למטה.
שם פרטי
שם משפחה
צרף מסמכים המציגים את השם שבו אתה רוצה להשתמש בפייסבוק. נשתמש במסמכים שתעלה רק כדי לאשר את שמך, ולאחר מכן נמחק אותם. קבל מידע נוסף על הסיבות לכך שאנחנו דורשים אימות ועל הסוגים השונים של תעודות מזהות שאנחנו מקבלים בהמשך הדף.
אילו סוגי מסמכים מזהים פייסבוק מקבלת?
כיצד אוכל להעלות תעודה מזהה שלי לפייסבוק?
מה יקרה לתעודה המזהה שלי לאחר שאעלה אותה?
המסמכים המזהים שלך

לצפיה ב-'אין לי מושג למה זה קרה, שביקשו ממני'
אין לי מושג למה זה קרה, שביקשו ממני
30/08/2016 | 23:03
10
לצפיה ב-'מעולם לא שמעתי על משהו כזה...'
מעולם לא שמעתי על משהו כזה...
30/08/2016 | 23:41
2
51
אולי וירוס או משהו...
ממליצה לשאול בפורום רשתות חברתיות....
לצפיה ב-'אולי בגלל שכתבתי בתוקפנות? וגם מחקו לי את הפוסטים'
אולי בגלל שכתבתי בתוקפנות? וגם מחקו לי את הפוסטים
30/08/2016 | 23:46
1
14
לצפיה ב-'כנראה שכן....מניחה שעוגיפלצת יודעת יותר מממני '
כנראה שכן....מניחה שעוגיפלצת יודעת יותר מממני
30/08/2016 | 23:51
45
ואתה צודק :)
לצפיה ב-'הם התחילו לבקש עוד ב- 2013'
הם התחילו לבקש עוד ב- 2013
30/08/2016 | 23:46
3
60
מחלק מהמשתמים שהפרו את תנאי השימוש לדעתם. לשיקולך אם באמת להענות לזה. 
לצפיה ב-'תודה. כנראה הדלטורים דיווחו. אני חייב להענות אליהם, אחרת '
תודה. כנראה הדלטורים דיווחו. אני חייב להענות אליהם, אחרת
31/08/2016 | 00:02
2
47
אני לא יכול להכנס לחשבון ולענות
לצפיה ב-'שים לב שהם לא רוצים מספר תעודת זהות שלך'
שים לב שהם לא רוצים מספר תעודת זהות שלך
31/08/2016 | 00:28
1
50
אז אתה יכול להסתיר אותו אם אתה מעלה צילום של ת"ז
לצפיה ב-'של כל תעודת זהות? '
של כל תעודת זהות?
31/08/2016 | 07:28
35
איך מסתירים ?

אפשר גם  אחרת?
לצפיה ב-'פייסבוק'
פייסבוק
31/08/2016 | 12:23
14
אולי כדאי לך לשאול בפורום היעודי לענייני פייסבוק
לצפיה ב-'קיסמי שיניים של PARO עם השערות איפה הכי זול לקנות?'
קיסמי שיניים של PARO עם השערות איפה הכי זול לקנות?
31/08/2016 | 00:05
1
181
קיסמי שיניים של PARO עם השערות איפה הכי זול לקנות?

יש את הקיסמים האלו שיש להם חוט ברזל, ויש להם שערות לבנות 

שאתה מעביר את הקיסם הזה בין השיניים כמו חוט דנטלי

כי השיננית המליצה לי על זה

אבל המחירים לא זולים

אני כמעט מחזיק אצלי יומיים- שלושה גכג, ואז זה מתכופף ונהרס 
לצפיה ב-'לא סוג שאתה מחפש אבל...'
לא סוג שאתה מחפש אבל...
31/08/2016 | 10:44
31

אני מצאתי קיסמי שיניים זולים ואיכותיים בעליאקספרס.
זה קיסם פלסטיק עם מברשת סיליקון.   חד פעמי אבל עולה גרושים. פשוט מושלם.

לצפיה ב-'הצטרפות - חברת סלולאר'
הצטרפות - חברת סלולאר
30/08/2016 | 22:19
48
שלום, בקרוב מסתיים המבצע "חבר מביא חבר" של גולן - מנוי שני ב-10 ש"ח  לאחר שנה, 10GB גלישה וללא הגבלה.. יש משהו מתחרה בשוק? 
לצפיה ב-'מקרר LG לא מקרר'
מקרר LG לא מקרר
29/08/2016 | 20:05
3
148
שלום לכולם, קיבלנו היום בצהריים את המקרר LG שלנו, GR-M6980S

הבעיה היא שהמוצרים שהיו בדלת של המקפיא, לא קפאו והכל נמס (קרטיבים וכדו')
הטמפרטורה הייתה בהתחלה על 3, והעלנו אותה ל5.
בנוסף, המקרר עצמו לא קירר, בקבוקי שתייה שהיו כ5 שעות במקרר כלל לא התקררו ונשארו חמים.
הטמפרטורה הייתה 3 ושינינו לאפס.
יש לציין שלא בטוח אם השנתות מראות את הטמפרטורה 0 - זה 0 מעלות או 0 מציין רמת קירור למשל בין 10 ל14 מעלות.

מה עושים לפחות עד הבוקר או עד שיגיע טכנאי?
מישהו מכיר את המקרר הזה ויודע איך להגדיר את הטמפרטורות? 
לצפיה ב-'במקרר LG המספרים לא מציינים טמפרטורה'
במקרר LG המספרים לא מציינים טמפרטורה
30/08/2016 | 08:28
2
104
יש אפשרות לכוון את המקרר ו/או הפריזר לפי מספרים בין 1 ל 7 (יתכן בדגמים שונים סקלה אחרת, ככל שהמספר גבוה יותר הקירו צריך להיות חזק יותר, כדאי שתבדוק אם בכלל נכנסת רוח קרה למקרר ולמקפיא, יתכן והניילון מהפתחים לא הורד.
לצפיה ב-'תודה. בבוקר קמנו וראינו שזה בסדר ובאמת מקרר'
תודה. בבוקר קמנו וראינו שזה בסדר ובאמת מקרר
30/08/2016 | 13:36
1
76
אם זכור לי נכון,האופציה של הפעלת מטהר אנטיבקטריאלי פעל, האם יתכן ובמידה והאופציה הזאת עובדת, אז הקירור לא עובד ?

בנוסף, יש את המיכל שמייצר קרח, הקופסאת פלסטיק שמסובבים את המגשי קרח ומפילים אותו למיכל.
כשזה מסובב, הקרח לא נופל אוטומטית וצריך להפעיל כוח די גדול בשביל שזה ייפול, וגם אז נופלים רק כמה קוביות בודדות. 
האם זה המאפיין של המייצר קרח הזה? האם הוא ידוע "בעושה צרות"?
לצפיה ב-'אין לי מושג בקשר לשאלותייך'
אין לי מושג בקשר לשאלותייך
30/08/2016 | 18:49
59
כדאי שתקרא את חוברת ההפעלה ו/או תשאל את הספק או את היבואן, שילמת הרבה כסף וזכותך לקבל את מלוא האינפורמציה
לצפיה ב-'מחפש מייבש כביסה..'
מחפש מייבש כביסה..
30/08/2016 | 08:27
1
58
שלום לכולם
אני רוצה לקנות מייבש כביסה עם צינור פליטה ומוכן להשקיע עד 1500 שח.
מסתבר שיש בשוק מייבשים עם חיישנים ורציתי לדעת אם החיישנים באמת עוזרים ועובדים?
חוץ מזה אם למישהו יש המלצות על משהו מסוים אני אשמח
לצפיה ב-'לנו יש מייבש פשוט וממש טוב ,של חברת "קריסטל",'
לנו יש מייבש פשוט וממש טוב ,של חברת "קריסטל",
30/08/2016 | 17:49
40
המייבש שלנו עם פתח עליון ומאוד נוח ,עובד טוב ,כמו סוס עבודה כבר 20 שנה,
המנוע חזק מאוד ,ולא מתקלקל,יש גם ל-2 גיסות שלי ,את אותו דגם,ומרוצות מאוד.
ההפעלה מאוד קלה : לוחצים על כפתור אחד של זמן ההפעלה וזה עובד.
אבל,,
במחיר שביקשת אתה יכול למצוא מייבש יד -שנייה .(באינטרנט לוח מוצרי -חשמל יד 2 .)
המייבש קריסטל שיש לנו,עם פתח -עליון ,הדגם C- 202
מחירו  של מייבש חדש  כ- 2.300 ש"ח.
הרי אם תחשב את המחיר ל-20  שנה,שהמייבש כביסה הזה עובד, וללא תקלות,
ברור שזה בסוף ייצא לך בזול מאוד.
במיבש קריסטל ,אין צורך בתיקונים ואין צורך בתשלום לביטוח על חלקים.
לצפיה ב-'המלצה למכונת גילוח 3 ראשים.'
המלצה למכונת גילוח 3 ראשים.
30/08/2016 | 13:21
22
מחפש מכונת גילוח 3 ראשים איכותית ולא יקרה עד 500 שקלים.
שתגלח ברמה של סכין גילוח. עדיף מכונה שאפשר להכניס למים.
לצפיה ב-'אשמח מאוד לקבל המלצה על דיאטניות -כללית-מרכז ארץ'
אשמח מאוד לקבל המלצה על דיאטניות -כללית-מרכז ארץ
30/08/2016 | 08:43
35
תודה רבה
לצפיה ב-'מחפש חברת מזגנים מעולה'
מחפש חברת מזגנים מעולה
27/08/2016 | 13:03
14
242
היי לכם,
אני מחפש חברת מזגנים טובה,
שמעתי המון תגובות טובות על החברה בקישור המצורף,
מה דעתכם עליה? אשמח מאוד לשמוע!
תודה לעוזרים
יסיאל
לצפיה ב-'בוודאי ששמעת,הרי נרשמת כדי לפרסם..'
בוודאי ששמעת,הרי נרשמת כדי לפרסם..
27/08/2016 | 13:59
57
לצפיה ב-'אני שמעתי שכדאי להתרחק מהחברה הזאת'
אני שמעתי שכדאי להתרחק מהחברה הזאת
27/08/2016 | 17:17
12
155
ומנסיוני הרב למדתי שחברות שעושות פרסומת במרמה מרמות גם בדברים אחרים.
ומי שגונב את זמנם של חברי הפורום - ולטעמי אין הבדל בין גניבת זמן לגניבת כסף - מסתכן בהרחקה מהפורום, לידיעתך.
לצפיה ב-'למה ליתקוף ??'
למה ליתקוף ??
27/08/2016 | 17:22
11
132
בחור בתחילת הדרך פירסם קישור לאתר שבנה .
אם הייה לו כסף לפרס הייה מפרסם .
מיד לרדת עלו . גוזל זמן של גולשים
איזה תאורים . זה ביכלל אתר שמפרסם בעלי מיקצוע

הוא עצמו לא לא בעל מיקצוע . תפרגנו לאחר .
כתוב אי שם . שמור לי ואשמור לך

שבוע טוב לכולם

לצפיה ב-'זו לא תקיפה, זה הסבר על צרכנות נבונה + אזהרה'
זו לא תקיפה, זה הסבר על צרכנות נבונה + אזהרה
27/08/2016 | 17:34
7
118
למיטב הבנתי לפורום צרכנות יש כמה מטרות ואף אחת מהן אינה פרסומת
לצפיה ב-'מה כאן צרכנות נבונה ???'
מה כאן צרכנות נבונה ???
27/08/2016 | 19:13
5
103
בחור פירסם אתר שבנה . לפרסם בעלי מיקצוע בעתיד בתשלום .
על מנת לימשוך מציצים כתה שהוא הזמין שם עבודה .
מה כאן לא בסדר . מה היא צכנות נבונה . הרי הוא לא כותב שהוא חשמלאי עם רשיון 200A . ועשה עבודות למישרד הביטחון . ובסוף היתברר שזה שקר
אז מה לא נבון כאן ?
הרי כול הפורום צרכנות מלא בפירסומות של תפוז אז עוד אחת ללא תשלום
סתם לרדת על בחור הנימצא בתחילת הדרך

לצפיה ב-'מה לא בסדר?'
מה לא בסדר?
28/08/2016 | 10:22
4
100
אתה עצמך כותב שהבחור שיקר בריש גלי כדי "למשוך מציצים" כלומר עבור רווח כספי פוטנציאלי. אתה לא מבין מה רע בשקר? מצחיק שאתה משווה את זה לפרסומות בתשלום. זה כאילו אתה תגן על שודד בנק בטענה שהרבה אנשים מוציאים כסף מהבנק, רק שהם עושים את זה מהחשבון שלהם.

כמו ברזילי גם אני משתדל להחרים חברות שעושות פרסום סמוי ברשת, כי הייתי רוצה שהתופעה הזאת תיעלם.
לצפיה ב-'כול הכבוד לך בחור חכם אתה '
כול הכבוד לך בחור חכם אתה
28/08/2016 | 13:36
2
99
אתה מלך החכם בעדם
לצפיה ב-'החכם באדם, הלא כל-כך חכם בעדם'
החכם באדם, הלא כל-כך חכם בעדם
28/08/2016 | 14:51
1
72
הצירוף של אירוניה ושגיאת כתיב בהודעתך הוא הרמה להנחתה.
לצפיה ב-'גדול , תפסתה עוד שגיעה '
גדול , תפסתה עוד שגיעה
28/08/2016 | 16:13
65
מה לעשות עולה חדש
לצפיה ב-'פירסומת סמויה '
פירסומת סמויה
28/08/2016 | 13:48
78
אני עוסק בהתקנת אנטנות . היום הענף הזה מת
ליפני 30 שנה הענף הזה הייה משגשג
פנה אלי עיתון מכובד . וסוכן פירסום היציע לי הצעה כזו

תפרסם ברצף כול יום שיש 4 פעמים . תמורת X ש"ח
בשבוע החמישי נעשה עלך כתבה שאתה אלוף וגאון בהתקנת האנטנות
ועוד כול מיני שבחים עלי . שהקורא יחשוב שההעיתון כותב את זה עלי

כמובן שלא היסכמתי . כי גם כך הייה לי מספיק עבודה .
כמה פעמים אני רואה כתבות בעיתון/אינטרנט על מיקרים קשים
אבל עורך דין בשם X פנה לגורמים המתאימים והיציל את המצב
כמה פירסומת סמויה יש בעיתון
+

לצפיה ב-'אזהרה ??'
אזהרה ??
27/08/2016 | 21:50
107
האיום בחסימה של גולש . רק עושה נזק לתפוז
תפוז רוצה שיהייה תעבורה של גולשים . שיראה המפרסם
שניכנסים גולשים לפורום שהוא מפרסם . ורואים את הפירסומת שלו

בחסימה של גולש בכול מיני פורומים . מקטין את התעבורה של הגולשים
וחוץ מיזה מי אומר שהבחור יכנס ביכלל לפורום הזה ליכתוב . במיוחד שירדו עלב כאן
שבוע טוב
לצפיה ב-'האם זה האתר של אבא ואמא שלכם? מה אתם ישר מתנפלים?'
האם זה האתר של אבא ואמא שלכם? מה אתם ישר מתנפלים?
29/08/2016 | 16:07
2
84
כל משועמם או אינטרסנט פה חושב שהוא המציא את האינטרנט או קיבל אותו בירושה.
תרגעו ותתנו לאנשים לכתוב מה שבא להם (כל עוד לא עוברים על החוק)
ואת השיפוטיות שלכם תשאירו לאשה והילדים0 שלכם.
לצפיה ב-' לך '
לך
29/08/2016 | 21:00
8
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
30/08/2016 | 13:19
30
השיפוטיות מותרת רק לך.
תרגע ותתן לאנשים לכתוב מה שבא להם (כל עוד וכו').
מצד שני, למען אישתך וילדיך אולי יותר טוב שתמשיך.
לצפיה ב-'מאורר חלש מאד במזגן מרכזי של אלקטרה'
מאורר חלש מאד במזגן מרכזי של אלקטרה
26/08/2016 | 17:24
7
107
שלום למומחי המיזוג בפורום, 
יש בדירתי מזגן מרכזי 5 כ"ס של אלקטרה, המזגן בן חצי שנה.

היום חזרתי הביתה וכשהדלקתי את המזגן שהיה על מצב איוורור AUTO, המנוע נכנס לפעולה אך המזגן בתוך הדירה לא התחיל להוציא אוויר. כשהעברתי למצב מאוורר הכי גבוה, המאוורר התחיל לפעול אך חלש מהרגיל, בקושי שומעים משהו ואוויר לא יוצא הרבה. 

הוצאתי את גריל האוויר החוזר שבמסדרון וניקיתי את הפילטר, הבעיה נשארה. 
אשמח לקבל הכוונה מה עשויה להיות התקלה. 
המזגן עדיין באחריות מלאה, אך גם אם אאלץ להזמין אותם אני לא רוצה שיסבנו אותי ויגידו לי שככה צריך להיות וכו'.. 

תודה רבה!
לצפיה ב-'במצב אורור אוטומטי המפוח לא נכנס עד שהמדחס מתחיל לעבוד'
במצב אורור אוטומטי המפוח לא נכנס עד שהמדחס מתחיל לעבוד
26/08/2016 | 18:01
6
93
ואז יש גם שינוי אוטומטי לפי הפרשי הטמפרטורה.
תבדוק שמשהו לא חסם את המאייד כלומר את הרדיאטור שבתוך ההנמכה/בויידם ואז אין אויר.
אם מותקנים דמפרים של מערכת מינימקס בדוק שהשלטים על מקסימום פתיחה.
אם כל זה בסדר/ או לא חסום יש מצב שקבל המנוע מאורר תקול והוא בולם את המנוע. אם בדקת והכל חיצונית תקין תעביר לי  במסר  פרטי את כל הפרטים שלך ותקבל שרות מהיר מאד מאלקטרה,הבטחה שלי.
לצפיה ב-'תודה, לגבי האוטומטי'
תודה, לגבי האוטומטי
26/08/2016 | 18:15
5
99
אנו משתמשים בו מדי פעם ומעולם לא היה כה חלש. אך לרוב אנחנו על מצב בינוני או גבוה וממש חלש כעת כמעט לא שומעים את המזגן אפילו בחדר האמבטיה שם ההנמכה ותמיד היו שומעים שם חזק. 

יש דמפרים רגילים כולם על מצב פתוח. 
האם יש עוד פילטר לנקות חוץ מאשר בפרוזדור? באמבטיה יש לי גם פתח אבל אני לא ממש מצליח לפתוח אותו, האם גם שם יש פילטר? 
לא נראה לי שמשהו פתאום חוסם בתוך ההנמכה.. 
מה אתה אומר? 
אגב, גם כעת יש הבדל בין 3 מצבי האוורור, כאשר הרמה הגבוהה קצת יותר חזקה מהבינונית, אבל בהשוואה למה שהיה עד אתמול - כל רמה הייתה חזקה הרבה יותר מאשר היום. לדוגמא עכשיו ברמה הנמוכה כמעט ואין אוויר
מצרף תמונה של הפתח שיש לי באמבטיה ואני מסתבך בפתיחתו..
לצפיה ב-'יש מסנן אלומיניום על המאייד בחלק האחורי,2 חלקים שנשלף על '
יש מסנן אלומיניום על המאייד בחלק האחורי,2 חלקים שנשלף על
26/08/2016 | 18:38
4
88
מסילה.
פרק את הפתח שרות על ידי חצי סיבוב של הכפתורים שבולטים ומשוך את אותו צד למטה ואז הוא יצא מהמקום.
תכניס את הראש פנימה עם פנס ותסתכל בצד האחורי שמנוגד למרכזיה עם השרשור ושם יש פילטר,בדרך כלל אנחנו נותנים הנחיות לדיירים להוריד את הפילטר הזה לאחר כחודשיים שלוש מהכניסה לבית .
אם יש לך בעיה תתקשר אלי 0505321738 להדרכה  ON LINE.
לצפיה ב-'הסתדרת ????'
הסתדרת ????
27/08/2016 | 11:04
3
30
לצפיה ב-'שבוע טוב. אני שומר שבת וטרם ניסיתי'
שבוע טוב. אני שומר שבת וטרם ניסיתי
27/08/2016 | 20:34
62
רק כעת ראיתי את הודעתך. אנסה בקרוב, המון תודה.
לצפיה ב-'אוקיי, הצלחתי לפתוח את המכסה'
אוקיי, הצלחתי לפתוח את המכסה
28/08/2016 | 23:22
1
69
ולאתר את המאייד. 
לאחר שיטוטים רבים מצאתי את הפילטרים, הם במין זווית צדדית כזו שאין לי דרך לראות אותם אלא רק להרגיש אותם עם יד אחת (אל הרחוק מבין השניים לא הצלחתי להגיע בלי מקל). 
אכן היו מלוכלכים וניקיתי אך נראה שהבעיה לא נפתרה. 
חמור מכך, לא הצלחתי להחזיר אותם למקום בצורה מושלמת וכשאני דוחף את שניהם עד הסוף, עדיין יש חלק של הברזלים של המאייד "חשוף" (לא מכוסה בפילטר). 
כאמור אין לי דרך ממש לראות מה קורה שם. 

יש מצב שאני מרגיש שאני נושם קצת חול כשהמזגן דולק? או שאני מדמיין? 
בכל מקרה, נראה לי שאני חייב טכנאי שיסדר לי את עניין האיוורור וגם יחזיר הפילטרים למקומם בצורה תקינה. 

יוסיזיו - האם אוכל להסתייע בך לצורך הזמנת הטכנאי? רב תודות!!
לצפיה ב-'שלח לי בפרטי את השם ופון ואטפל מול אלקטרה מחר בבוקר'
שלח לי בפרטי את השם ופון ואטפל מול אלקטרה מחר בבוקר
29/08/2016 | 22:53
32
לצפיה ב-'איפה אפשר לממש תו רב תו של ריבוע כחול?'
איפה אפשר לממש תו רב תו של ריבוע כחול?
28/08/2016 | 16:49
2
57
היתי  לפני יומיים בסניף של רשת ACE ורציתי לעשות קניה בתוים של רב תו. המוכרת הודיע לי שמתחילת השנה לא מקלבים יותר את התוים. הבנתי שזה קורה בעוד רשתות ששמם מוטבע על התו.
מישהו הצליח לאחרונה לממש תו של רב תו ברשת כלשהי?
לצפיה ב-'לפי אתר האינטרנט ACE צריכה לקבל את התו'
לפי אתר האינטרנט ACE צריכה לקבל את התו
28/08/2016 | 17:51
1
62

הייתי ממליץ לך לפנות לשירות לקוחות שלהם ולברר אם יש שינויים ברשתות שמופיעות באתר.

לצפיה ב-'אכן כך. אבל התפרסמו כתבות '
אכן כך. אבל התפרסמו כתבות
28/08/2016 | 18:20
66
שמדברות על מלא רשתות שלא מכבדות את התו, לרוב מאז שמגה עלתה לכותרות.
אין בשום מקום מידע אמין, וקראתי שיש 150 מילון שקל!!! בתוים כאלה אצל הציבור.
לצפיה ב-'מזרונים מעכבי בעירה'
מזרונים מעכבי בעירה
25/08/2016 | 19:27
3
121
הנושא/החוק הזה עלה לפני כשנתיים,
מישהו כאן יודע מה נסגר איתו כרגע?
האם כ"א חופשי לקנות כרצונו?
עם או בלי מעכבי בעירה?

תודה.
לצפיה ב-'כן. צריך כמובן להצהיר על כך במעמד הקניה.'
כן. צריך כמובן להצהיר על כך במעמד הקניה.
27/08/2016 | 16:17
2
24
לצפיה ב-'אפשר קישור/סימוכין '
אפשר קישור/סימוכין
28/08/2016 | 00:19
1
52
למידע הזה?

תודה.
לצפיה ב-'אני זוכר התייחסות לנושא בתוכנית תחקירים כלשהיא בטלוויזיה'
אני זוכר התייחסות לנושא בתוכנית תחקירים כלשהיא בטלוויזיה
28/08/2016 | 13:55
44
לא זוכר בדיוק באיזה תוכנית אבל בחיפוש פשוט בגוגל מצאתי את זה:
ראה: היכן ניתן לרכוש מזרן ללא מעכבי בעירה?

כמו שאתה רואה, קיימת מודעות לנושא אבל עדיין-אתה כצרכן צריך לוודא שאכן אתה רוכש מזרן ללא "תוספות". אני מנחש וזה לא ניחוש פרוע מדי שקיימים עדיין במלאי המחסנים השונים מזרנים עם "תוספות" שעדיין נמכרים לצרכנים שלא מודעים לסכנות. אני לא שמעתי שהשמידו את המזרנים עם התקן הישן.
לצפיה ב-'נגמר המבצע ב012MOBILE, חייב לשלם מעבר תוכנית?'
נגמר המבצע ב012MOBILE, חייב לשלם מעבר תוכנית?
26/08/2016 | 21:18
9
156
נגמר לי המבצע ב012MOBILE, בגדול אני מרוצה, אחלה קליטה, אינטרנט סבבה.
יחד עם זאת, נראה לי חוצפה שאני מעוניין לעבור חבילה והם מחייבים אותי לשלם
דמי מעבר חבילה 20 ש"ח דרך האתר, כאשר אני עושה עצמאית לבד.
מה דעתכם? יש מנוס או שחייב להיכנע לדמי סחטנות אלו?
תודה!
לצפיה ב-'לי יש 4 קוים '
לי יש 4 קוים
26/08/2016 | 23:45
4
127
רצו מימני דמי מעבר 50 ש"ח לקו . כעשתי על זה שרוצים 200 ש"ח . עברתי לגולן

קו ריאשון 29 ש"ח . כול קו נוסף 10 ש"ח . בינואר ניגמר החוזה . ניראה מה יהייה דמי מעבר . שיטה טובה לידרוש 50 ש"ח . מעבר לקו
לצפיה ב-'פשוט גניבה לאור יום.'
פשוט גניבה לאור יום.
26/08/2016 | 23:55
3
117
ממתי דורשים דמי מעבר? הבעיה שהמעבר בין החברות, לרוב צריך לשלם על סים עוד 40-50 ש"ח
ואז זה יוצא יקר יותר.
לצפיה ב-'לא מדוייק . '
לא מדוייק .
27/08/2016 | 00:02
115
הייה לי מינוי בהוט 2 קוים 40 ש"ח . אחרי שנה יהייה 60 ש"ח
עברה שנה ניגמר המיבצע המחיר עלה ל60 ש"ח . חודשיים גבו 60 ש"ח
פיתאום עשו מיבצע עוד פעם 2 קוים 40 ש"ח . התקשרתי אני רוצה לחזור למיבצע של 2 קוים 40 ש"ח יש לי 4 קוים . אמרו אין בעייה דמי מעבר חבילה עולה 50 ש"ח לסים .

עניתי הרי הייתי כבר בתעריף 40 ש"ח 2 קוים לא עזר כלום . רצו מעבר 200 ש"ח . עברתי לגולן . ניראה מה יהייה בגולן בסיום החוזה

לצפיה ב-'מתמיד, עדיף שתקרא את החוזה בפעה הבאה'
מתמיד, עדיף שתקרא את החוזה בפעה הבאה
27/08/2016 | 14:01
1
27
לצפיה ב-'לא שייך לחוזה '
לא שייך לחוזה
27/08/2016 | 14:48
60
. אין לי בררה ללכת לאחר . כול החברות לוקחות 50 ש"ח מעבר חבילהלסים 1 יש לי 4 קוים . אז כעונס אני עובר לחבהרה אחרת
לצפיה ב-'גם אותי זה מרגיז. הרי אני בעצמי עושה את הפעולה'
גם אותי זה מרגיז. הרי אני בעצמי עושה את הפעולה
28/08/2016 | 08:37
67
הם כמעט לא צריכים לעשות כלום. וגם לי יש כמה קווים... בסוף זה כסף.
אני לפחות, לא הצלחתי להמנע מכך.
כן הצלחתי כשרכשתי מכשיר חדש, לקבל סים חדש שמתאים לו, בדואר - במקום לרכוש אותו.
לצפיה ב-'לא להיכנע לסחטנות !'
לא להיכנע לסחטנות !
28/08/2016 | 10:51
54
פשוט לעבור לחברה אחרת!
לצפיה ב-' גולן לוקחים 49 שקל ,מעבר מסלולים מחויב אצל כולם'
גולן לוקחים 49 שקל ,מעבר מסלולים מחויב אצל כולם
28/08/2016 | 13:25
1
24
לצפיה ב-'פקידה בדלפק הוט '
פקידה בדלפק הוט
28/08/2016 | 13:50
73
אמרה שביטלו את דמי המעבר . כי אני רוצה לחזור להוט כלכלית
לצפיה ב-'ביטוח רכב צד ג' דרך וובי WOBI או שלמה?'
ביטוח רכב צד ג' דרך וובי WOBI או שלמה?
25/08/2016 | 13:37
9
145
ערכתי השוואה בבטוחי רכב דרך אתר וובי ,וקבלתי הצעה הכי נמוכה בשוק, דרך חברת שלמה, כשפניתי לחברה עצמה ,קבלתי מהם הצעה גבוהה יותר שאלתי למה, והם ענו שוובי היא חברת תיווך שלא מציעה מענה טלפוני זמין, ולכן יכולה להרשות לעצמה להוזיל? למישהו יש נסיוון עם וובי ? האם הם אמינים?
לצפיה ב-'וובי'
וובי
25/08/2016 | 13:58
3
164
רק בגלל הפרסומות המעצבנות באולימפיאדה בחיים לא אעשה איתם עסקים. שיקול הדעת של מי שאישר אותן מפחיד אותי.
לצפיה ב-' הוצאת לי את המילים מהמקלדת; לא מסוגלת לשמוע את שמם '
הוצאת לי את המילים מהמקלדת; לא מסוגלת לשמוע את שמם
25/08/2016 | 17:38
2
50
לצפיה ב-'מה בנוגע לשאלה שלי?'
מה בנוגע לשאלה שלי?
25/08/2016 | 18:32
1
46
לצפיה ב-'מה איתה? כשיהיו כאן בעלי ניסיון שיוכלו לענות, תקבל תשובה'
מה איתה? כשיהיו כאן בעלי ניסיון שיוכלו לענות, תקבל תשובה
25/08/2016 | 20:48
89
לי אין מושג... נראה לי שעדיף לך לשאול בפורום ביטוחי דירות ורכבים או בפורום מכוניות.
לצפיה ב-'אין לי ניסיון עם וובי אבל'
אין לי ניסיון עם וובי אבל
26/08/2016 | 00:11
121
מדובר בסוכנות ביטוח ולא חברת ביטוח.
סוכנות ביטוח זו עובדת עם חברות ביטוח שונות ולכן גוזרת קופון מכל לקוח.
בתור סוכנות ביטוח וובי אינה מציעה הצעות של חברות ביטוח ישיר שעובדות ללא מתווכים מול הלקוחות  כמו איי אי גי,ביטוח ישיר וכדומה.
נסה לקבל הצעות מחיר גם מחברות הביטוח הישירות ולא רק מ-וובי שעובדת עם מספר חברות ביטוח בלבד.
מה שלא מסתדר לי עם ההיגיון הוא שוובי הציעה לך ביטוח בחברת שלמה אשר יותר זולה מהצעת חברת שלמה כי וובי מקבלת מחברת שלמה עמלה בגין כך שהביאה אותך אל חברת שלמה.

לצפיה ב-'יש לי, והם בסדר גמור'
יש לי, והם בסדר גמור
26/08/2016 | 14:03
36
לצפיה ב-'אין לי נסיון עם וובי'
אין לי נסיון עם וובי
26/08/2016 | 16:49
1
99
אבל נסה לקבל הצעת מחיר מ AIG.
בשנתיים האחרונות אני איתם, וההצעה שלהם נמוכה יותר ממה שמופיע בוובי.
לצפיה ב-'זו אשליה ,שחברות הביטוח ישיר זולות מוובי '
זו אשליה ,שחברות הביטוח ישיר זולות מוובי
28/08/2016 | 09:36
74
ניסיתי ואי.אי.ג'י הרבה יותר יקרה, וכך גם שירביט
לצפיה ב-'תתמקח עם שלמה ותקבל את אותו מחיר'
תתמקח עם שלמה ותקבל את אותו מחיר
28/08/2016 | 10:48
80
אני ערכתי גם השוואה דרך וובי וכאשר ראיתי ששלמה הכי זולים התקשרתי אליהם, אמרתי שראיתי שהמחיר הוא ככה וככה ונתנו לי את המחיר הזה אחרי התמקחות קלה.
לצפיה ב-'מבקש המלצה למקרר כ- 320 ליטר'
מבקש המלצה למקרר כ- 320 ליטר
27/08/2016 | 23:20
25
מקרר עם מקפיא
באזור 320 ליטר

באזור 2000 שקל.

שיהיה אמין, שקט, שלא יצטבר קרח, ויקפיא באופן אחיד.
לצפיה ב-'האם ניתן להוציא עדין תעודת זהות ישנה, או רק ביומטרית?'
האם ניתן להוציא עדין תעודת זהות ישנה, או רק ביומטרית?
26/08/2016 | 18:33
3
115
תמונה שלא הוחלפה במשך 20 שנה, כמובן תצריך הוצאת תעודה חדשה. האם התעודה החדשה חייבת להיות ביומטרית, או מותר לאזרח לבקש את התעודה הישנה הרגילה?
ידוע לכם גם אם זה עולה כסף? חידוש תעודה בגלל תמונה ישנה.
עדיף לשאול פה מאשר שם, כי שם יש להם אינטרס לדחוף את הביומטרי, וכאן יענו לי בלי אינטרסים אם עדין מותר לי לבקש תעודה ישנה או חובה להוציא רק ביומטרית.

לצפיה ב-'תעודת זהות'
תעודת זהות
27/08/2016 | 07:57
2
176
אין שום בעיה להוציא תעודת זהות לא ביומטרית. למעשה, כשביקשתי להוציא תעודת זהות לפני כחודש וחצי (במקום אבודה) אפילו לא הציעו לי תעודה ביומטרית.
החלפת תעודה בלויה אינה כרוכה באגרה.
לצפיה ב-'מצוין. האם החלפת תמונה נחשב כתעודה בלויה? או שלא ידוע לך?'
מצוין. האם החלפת תמונה נחשב כתעודה בלויה? או שלא ידוע לך?
27/08/2016 | 15:48
1
98
תודה!
לצפיה ב-'כן'
כן
27/08/2016 | 19:08
23

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום עסקים
פורום עסקים
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות
טקפון- מעבדות סמארטפון
הטלפון מקרטע?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה