לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום צרכנות
שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

שלום לגולשי פורום צרכנות! צרכנות היא ים של נושאים ותחומים. כל אחד הוא צרכן. מישהו מוכר, אנו קונים. יש צרכים, רצונות, לחצים ופרסומות. אנו קונים מוצרים . אנו קונים שירותים. לפעמים אנחנו בטוחים שאנו מבינים ויודעים הכל, לפעמים נשאר טעם מריר בפה ובכיס, אולי סידרו אותנו. בפורום ננסה לנווט בין הגלים, המושגים והשאלות. נשאל שאלות וננסה לענות. הכל בגוף "רבים", כי אנחנו כולנו נשתתף. יש מה לדעת, יש מה לשפר !! אזהרות והבהרות בהרחבה במאמרים
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

שואב אבק VAX - המלצות לטובה או עצות להימנע?
08/02/2016 | 23:45
3
שלום לכולם

אנחנו רוצים לקנות שואב אבק לבית.
בבית ישנן שתי כלבות מנשירות, וארבעה שטיחים - שניים מסוג שאגי ושניים מסוג.. רגיל? עם שערות קצרות כאלה.

בכל מקרה, לפי מיטב הבנתי, לשם ניקוי קל טוב ויעיל, מתאים לנו שואב אבק עומד עם מברשת חובטת (וגם מברשת טורבו) ומסנן HEPA.

שואב אבק נגרר נראה לי לא מתאים למשימה.

אז הבחנתי שדייסון היא שם דבר בתחום, כמובן. אך המותג הזה יקר מאוד.
כהשוואה אליהם, ישנה חברת VAX (גם כן בריטית), עם מספר דגמים בטווח המחיר 1,500 ש"ח. (למשל סדרת AIR3 שלהם.)

האם ישנם משתמשים מרוצים של VAX כאן בפורום? או כאלה שיכולים לייעץ בעניין?

או בכלל, לכוון לחברה אחרת ודגמים מסויימים?

מבחינת מחיר, מעל 1,500 ש"ח זה כבר יותר מדי.
הייתי מעדיף אפילו מתחת ל-1,000 ש"ח. אך אם זה שואב מאוד מאוד טוב, אין לי בעיה ב-1,500 ש"ח.

תודה בכל מקרה.
תאורת חירום - יש מומלצת? ואיך להתקין אותה?
07/02/2016 | 20:49
9
94
ראיתי שיש כאלה מתקינים אותה על הקיר, וכשיש הפסקת חשמל היא נדלקת.
כמה יעלה לי נקודת חשמל נוספת רק בשביל התאורה הזאת?
כמה חשמלאי לוקח על זה התקנה הגעה ומעמ?

והאם בתאורת חירום יש דגם מומלץ? סוג סוללות מומלץ?

למשל כולם מכירים את התאורת חירום המפורסמת מהמבצעים של מחסני תאורה
39.90 תאורת חירום עם לדים
אבל היא מחזיקה ל 3 שעות לפי האתר שלהם
לעומתה יש באתר שלהם אחרת שמחזיקה 20 שעות
מכאן אני הייתי רוצה לקבל המלצה לתאורה איכותית שתעשה את עבודתה להרבה שעות

תודה
לא נתקלתי בכזו כבר הרבה שנים, הפיתרון שלי
07/02/2016 | 21:13
5
88
כל תאורות החירום שהיו לי, פלורסנטיות/ לד היו מבוססות על מצברי ג'ל קטנים. המצברים האלה לא מחזיקים יותר משנתיים מתפגרים לאיטם בלי שאתה מרגיש וברגע שיש הפסקת חשמל הייתי מוצא את עצמי בחושך, ואחר כך זורק את התאורה לפח כי קשה למצא את המצברים האלה במחיר סביר.
הפיתרון שלי היה לקנות פנסי לד קטנים מאיביי, כאלה שעובדים על סוללה AA או שתי סוללות כאלה, ולפזר אותם ברחבי הבית בנקודות אסטרטגיות.
סוללת AA אלקליין יכולה להחזיק קרוב ל 10 שנים ללא שימוש. ופנס לד יכול להאיר הרבה מאד זמן על סוללה אחת, תלוי בפנס ובעצמת הלד
גרישה, אני מאמין שיש מישהו מהגולשים כאן שנתקל במוצר איכותי
07/02/2016 | 22:07
4
77
ויכול להמליץ
אני בגישה שלו.
07/02/2016 | 23:46
3
67
יש לי 4 פנסי לד פשוטים למדי בשקעים פנויים ברחבי הדירה, לא משנה היכן אהיה בבית תמיד ידלק אחד קרוב בזמן הפסקת חשמל,
כסתם זקוק לפנס תמיד יש בקרבתי אחד טעון ואין שום חובה להחזיר אותו דווקא לשקע ממנו הוצא.
אפשר גם לקחת את זה בתיק קטן או בכיס אם צריך כשיוצאים לחצר או לטיול לילי וכנראה, לא בדקתי, שזה זול מתאורת החירום הישנה.
אתה אומר שהפנסים מחוברים לשקע, ונדלקים לבד?
08/02/2016 | 01:01
2
64
כשהם מזהים שיש הפסקת חשמל?
אני מוכן לנסות, תוכל לתת לי קישור? ארכוש 3-4 יחידות לפזר בבית
אם גרישה ירצה לתת גם קישור בכדי שנראה אם אתה והוא מדברים על אותו המוצר
הסיכוי שאנחנו מדברים על אותו מוצר שואף לאפס
08/02/2016 | 11:02
1
53
כי יש אלפי מוצרים דומים בשוק, גם לא ממש חשוב איזה מהם תקנה כל זמן שהוא נותן את התוצאה המבוקשת.
גם אין לי קישור כי קניתי בחנות פיזית, לא על כל דבר אני רץ לרכישה אינטרנטית.
מה שחשוב הוא שיהיו שלושה מצבי פעולה: כבוי, דולק, ונדלק אוטומטית בזמן הפסקת/ניתוק מהחשמל.
חשוב גם על כך שאפילו אם פנס אחד מתקלקל עדיין יהיו לך 2-3 תקינים בבית לעומת אפשרות הפנס הבודד.
מצרף תצלום של אחד הסוגים שיש אצלי.
אהבתי את הפתרון, אבל זה תמיד תופס מקום בשקע
08/02/2016 | 21:55
13
בבית לא מרובה שקעים, במיוחד בבתים הישנים, זה קצת לא ישים
למרות שאפשרי לשים על כל שקע מפצל, ואז מה שכתבתי מתבטל
כתבת שלא עבור כל דבר אתה רץ לאינטרנט, אני ממש מסכים איתך
פשוט עכשיו אני צריך ללכת בחנויות ולחפש את המנורות שטרחת וצילמת לי {תודה!}
באינטרנט אני פשוט מקבל קישור, לוחץ על רכישה, וזה אצלי בבית {לא משנה לי אם זה מהארץ או מחול, פשוט לרוב רצים לחול כי במחיר של חול אתה קונה 3 במקום יחידה 1 בארץ}
בקיצור מרעיון מנורת החירום - ירדתי. אני מקשיב להמלצתכם והבנתי שזה יהיה בזבוז כסף לרכוש מנורת חירום.
כן, קוראים לה הפנס (הפלאש) של הסלולרי
08/02/2016 | 02:28
2
61
ממש היום הייתה לנו הפסקת חשמל לא צפויה בשכונה. השתמשתי בסלולרי למשך חצי דקה כדי לוודא שלא קפץ אצלנו פקק (לא; נשרף איזה שנאי לחברת החשמל) ואחרי בירור ב-103 והבנה שהתיקון ייארך כמה שעות, ארזנו את עצמנו ונסענו לחברים (עם חשמל, אינטרנט, חימום, תאורה ואפשרות לפתוח את המקרר ללא חשש). מה תעזור לי תאורת חירום בבית אם אני קופאת מקור ולא יכולה לעשות כלום? (בעיקר לא את הדברים שאני צריכה לעשות, שדורשים מחשב ואינטרנט).
אני משתמש בפנסים שהוזכרו, שעולים כ-40 ש"ח. הם מחזיקים אצלי
08/02/2016 | 11:27
1
47
כבר 3 שנים. אולי כי אני מקפיד, כאמור בהוראות, להוציא אותם מהשקע כל 3 חודשים ולרוקן אותם. אני פשוט רושם לעצמי תזכורת ביומן כל 3 חודשים קדימה.
לא יודעת למה הגבת לי... אישית לא הייתי משלמת על פנסי לד
08/02/2016 | 11:56
46
בינתיים הניסיון שלי עם לדים לא היה טוב. פנס לד קטן שהיה לי לטיולים נדפק, וגם נורות לד שקניתי לבית (של חברות שנחשבות לטובות) לא החזיקו מעמד.
ממש עכשיו הוצאתי מבית המנורה נורת לד שמתה לי (אולי אתמול כשהייתה הפסקת חשמל) וקניתי אותה רק לפני חודש! (והיא החליפה נורה אחרת שקניתי לפני כשנה, וכשהחזרתי אותה לחנות נאמר לי שזו הייתה סדרה דפוקה ונס שהחזיקה לי בכלל שנה).

בקיצור, מי שרוצה להשקיע כסף (לא הרבה, ועדיין) זמן וטרחה – לבריאות. אני מוותרת.
מלמלת.
08/02/2016 | 13:18
3
92
מדי פעם אני נתקל בנציגי שירות למיניהם, שאת הדיבור שלהם אפשר לכנות, במקרה הטוב, מלמלת. פשוט אי אפשר, במצב השמיעה שלי, להבין משפט אחד ברור. גם כשאני מסב את תשומת לבם שהדיבור שלהם לא ברור, הם לרגע מקרבים פיהם ל"שפופרת" ומיד קולם הולך ונעלם במורד הצינור.
הם לא עברו קורס? לא נאמר להם כיצד לדבר?
נציגי שרות
08/02/2016 | 14:50
2
57
מדברים עם מיקרופון ואוזניה
ולא מיתוך טלפון רגיל . לכן הצליל רע כול כך
הרבה פעמים המיקרופון זז רחוק . מהפה
לא, לא מדובר בזה. מדובר במין עייפות, בלי להקדיש מחשבה
08/02/2016 | 14:55
1
57
שלא כולם חדי שמיעה. אני, שיש לי בעיית שמיעה, אבל לא כזו המונעת שיחה שוטפת בתנאים טובים, ממש רואה מולי מישהי (במקרה הזה מישהי) עייפה ומיואשת, שלא ממש מתחשק לה להוציא מילים מהפה וככה זה בדיוק נשמע. אם לא הייתי צריך אותה ממש באותו רגע, לא הייתי מהסס לרדת עליה רצח.
הם עובדים בעבודה די חרא
08/02/2016 | 21:24
22
בתנאים די חרא, מקבלים כל היום יחס חרא גם מהממונים עליהם וגם מאחוז נכבד מהלקוחות שהם מדברים איתם. מדקלמים את אותו משפט בארבע וריאציות שונות 395 פעמים ביום (שזה חמש פעמים מתחת למה שצריך כדי לקבל את הבונוס שהם לא יקבלו גם הפעם, ולחלופין 5 פעמים מתחת למה שצריך כדי לקבל התמוטטות ולעלות עם קלצ'ניקוב לקומת ההנהלה). אתה מצפה מהם להתרגש מהשיחה איתך? הם לא יתרגשו גם אם תצעק, אתה רק תצטרף לשורה ארוכה ארוכה של אנשים שכבר צעקו עליהם היום.
הלוואה מבנק בתור חייל?
06/02/2016 | 12:30
17
148
אוקיי, אני כרגע חייל, שנה בצבא, משכורת צבאית (עכשיו כשעלתה) באיזור ה-900 ש"ח, ועובד בסופ"שים, ככה שבחודש אני מכניס נכון לעכשיו באיזור ה-1,500-2,000. אני כרגע בחסכון לאופנוע, אבל לצערי עם קצב החסכון שלי בתור חייל, זה תהליך שייקח כשנה, אז התעניינתי לגבי הלוואה בסכום של כ-10,000-12,000 ש"ח.

הנה השאלות שלי:
א' - האם זה ריאלי שבנק ייתן לחייל הלוואה בסכום כזה?
ב' - במידה וכן. התכנון הוא באמת להחזיר את זה לאורך שנה וחצי-שנתיים בתשלומים. ככה שאפילו שליש מההכנסה החודשית שלי לאורך שנה וחצי תוכל לכסות את זה. האם זה לגיטימי מבחינת בנק לקבל את ההחזר על ההלוואה לאורך תקופה כזו?
ג' - האם קיים בנק שיאפשר לי לא הלוואה, אלא מה שמוגדר כ-"משיכת יתר" של סכום כזה? אם כן איזה, ואיזו אופציה עדיפה מבחינת החזר?

ומעבר לזה, כל מה שאתם תוכלו להרחיב לי בעניין, אבקש שיהיה בשפה פינססית פשוטה, הנסיון שלי דל בעניינים מהסוג הזה - אשמח. תודה רבה :)
תמתין עם זה
06/02/2016 | 13:03
1
130
מנסיוני ומנסיון של רבים אחרים שהחזיקו אופנוע בתקופת הצבא זה מאד קשה ולא משתלם, הביטוח לבדו יעלה כמחצית מהתקציב השנתי שלך, לפני דלק, טיפולים וציוד רכיבה וודאי וודאי לפני החזר ההלוואה, וזה אם הכל נע על מי מנוחות ואתה לא צריך למצוא את עצמך מממן גרירות ותיקונים ולא חטפת איזה שבת ששתתה לך רבע מזמן העבודה החודשי שלך בחוץ.
עכשיו, נגיד שהצלחת להכניס את כל זה לתקציב ונשארת עם אפס ולא עם מינוס (ושלא תטעה, זו הנחה מאד מקלה), אז יש לך אפנוע ומה תעשה איתו? לא ישאר לך כסף לבילויים, לחברים, לבירה ולקונדומים. יהיה לך אופנוע ולא יהיו לך חיים ואז מה עשית בזה?
העצה שלי היא שתמתין עם כל עניין האופנוע לשחרור, ואם לא לשחרור אז לפחות עד שתוכל לרכוש את האופנוע ללא הלוואה.

אבל אל תקשיב רק לי, תכנס לפורום האופנועים כאן בתפוז וסביר להניח שתשמע את אותה העצה.
קודם כל, תודה על התגובה המהירה!
06/02/2016 | 13:20
93
לוקח כמובן בחשבון את כל מה שאתה אומר. למזלי יש לי בסיטואציה שלי את ההורים לתמיכה כמעין "רשת בטחון", אז לוקח גם את זה בחשבון. הרצון לקנות הכל לבד הוא שלי, כדי לפחות כמה שאפשר לא להישען על ההורים. אמנם ההכנסה מוגבלת בגלל הצבא, אבל הגיל הוא לא גיל שמאפשר לך להרגיש בנוח עם להפיל קניות מהסוג הזה על ההורים.
כן, כן ואולי
06/02/2016 | 13:11
2
103
זה ריאלי שבנק ייתן לך הלוואה כזו. אתה לא מבקש משכנתה ויש לך הכנסה חודשית סבירה ביחס לסכום שאתה מבקש (בהנחה שהיא פנויה). בנקים גם בדרך כלל מקלים עם חיילים מתוך ידיעה שתוך שנים בודדות הם משתחררים וכנראה מתחילים לעבוד, אפילו באופן זמני.
הלוואות (מה שמכונה "אשראי צרכני") ניתנות לטווח של 3-5 שנים ללא בעיה, גם בסכומים נמוכים יחסית.
לגבי משיכת יתר - ייתכן שתקבל אפשרות כזו. בדרך כלל משיכת יתר מוגבלת לגובה פעמיים הכנסה חודשית (מה שאומר במקרה שלך כ-4000 ש"ח לכל היותר) אבל ממש אין שום היגיון לעשות את זה. הריבית על משיכת היתר גבוהה משמעותית מכל הלוואה שתקבל, וגם הדירוג שלך בעיני הבנק ייחשב נמוך יותר להמשך חייך, לפחות לשנים הקרובות.
תודה רבה!
06/02/2016 | 13:21
1
76
שמח שהאופציה קיימת ולפחות ברמה העקרונית הכל תלוי בי. ענית לי על הרבה שאלות :)

כמובן שאם יש מישהו עם משהו נוסף להרחיב/לתקן, אשמח לשמוע.
לא לתקן.
06/02/2016 | 23:43
50
המצב בד"כ הוא כפי שכתב אורי. הלוואה מהבנק היא הזולה ביותר, משיכת יתר בתנאים הגרועים ביותר וכל השאר היכנשהו באמצע.
אתה יכול כמובן לבדוק ואפילו מומלץ שתבדוק כדי להתרגל לבדוק כל דבר, אבל התשובה די צפויה מראש.

עצה שלי
06/02/2016 | 17:17
7
101
הלוואה מהבנק זה ריביות מה שיכפיל לך את מחיר הרכישה של האופנוע
הזאטוט שלי בקש אופנוע
קניתי לו במטרו מוטור ב-36 תשלומים ללא ריבית וללא הצמדה
ככה הוא מחזיר כל חודש כמה שצריך
בלי ריביות ובלי חששות
אם אתה יכול לבקש מההורים שיחייבו את הכרטיס שלהם , ואתה תחזיר כל חודש , זה עדיף מבחינתך

עצה משעשעת
06/02/2016 | 22:35
6
82
אני באמת לא יודע למה אתה חושב שזה בלי ריביות ובלי חששות.
עסקה ב-36 תשלומים באשראי מחויבת בעמלה של כ-12-14 אחוז (לא בדקתי, זה מהזיכרון, אבל משהו כזה), שזה בחישוב גס מאוד משהו כמו 5% שנתי.
גם אם זה לא תשלומים באשראי אלא הסדר אחר, עדיין יש בו בוודאות ריבית, גם אם מוסתרת.
על הלוואה בנקאית די בוודאות תשלם פחות. אפילו P+2 זה הרבה פחות מזה, והלוואה בנקאית אתה תמיד יכול לפרוע. עסקת אשראי, גם אם תחליט לפרוע, את הריבית ל-3 שנים כבר שילמת מראש...
אולי לא הייתי ברור
07/02/2016 | 05:31
5
61
הספק הוא זה שנתן לי את התשלומים
לא חברת האשראי
כמו שבסופר מחלקים לך את הקניה לתשלומים או בתשלום אחד ואין הבדל בסכום הכולל בחיוב
כך גם עם האופנוע
תשלום אחד או עד 36 תשלומים
אל תדאג, זה מגולם
07/02/2016 | 10:07
54
גם התשלום למזומן מגלם בתוכו את ריבית על 36 התשלומים...כיוון שלרוב אף אחד לא קונה במזומן אופנוע...אז המחיר אותו מחיר למזומן ולתשלומים
חברות האשראי מחייבות את העסק על התשלומים וזה מגולם במחיר הסופי על הצרכן

ביום שתגיע לחנות עם ערימת שטרות, תראה איך פתאום תקבל הנחת מזומן "באישור מנהל".

אין אשראי חינם, כסף עולה כסף.
כפי שציינתי וכפי ש-puptits ציין
07/02/2016 | 10:19
3
59
האשראי הזה צריך להגיע מאיפשהו.
העמלה היא סביב 13.5% (עכשיו כן בדקתי). בערך 1.5% זו העמלה הרגילה גם על סליקה בתשלום אחד, אז זה משאיר אותנו עם עמלה של כ-12% על התשלומים האלה שזה סביב 5% שנתי בהשוואה להלוואה בנקאית. זו ריבית, ולא זולה במיוחד (אם כי גם לא מאוד יקרה)...
לא ממש הבנתי
07/02/2016 | 17:26
2
39
מה זאת העמלה שאתה מדבר עליה, ומאיפה המספרים האלה (איפה בדקת)?
העמלה זה מה שבעל העסק משלם לחברת האשראי עבור הסליקה
08/02/2016 | 00:40
1
33
עבור סליקה ב-36 תשלומים משלמים כ-12% עמלה (נוסף על כ-1.5% שמשלמים בכל מקרה).
אם אתה חושב שהכסף הזה לא יוצא ישירות מהכיס שלך, אתה תמים מאוד. בעיקרון מצניעים את העובדה שניתן לקבל הנחה בגובה כזה תמורת תשלום במזומן, כי בכך הם בעצם מודים שהפריסה לתשלומים היא ממש לא "ללא ריבית". יש מקומות שאכן גם לא יתנו הנחה כזו בשביל לשמור על קו אחיד בטענה שזה "36 תשלומים בחינם". אבל ברור לך שבעל עסק לא יכול שלא לשקלל הוצאה של 12% במחיר. זה פשוט בלתי אפשרי.
ברור שהוא משקלל את זה במחיר הסופי
08/02/2016 | 07:47
26
אבל הוא משקלל עוד 100 דברים אחרים כמו המשכורות של העובדים, הנייר טואלט בשירותים, הריבית על משיכת יתר בבנק ועוד ועוד...

אם המחיר עבור תשלום אחד (באשראי) זהה ל 36 תשלומים, אז בפועל הלקוח לא משלם ריבית, זה פשוט התמחור של המוצר אחרי כל ההוצאות מסביב. אם גם לא מוכנים לתת הנחת מזומן, אז אדרבא.
בכל מקרה שווה לבדוק אם יש הנחת מזומן, ואם היא אכן משתלמת, כי בכלל לא בטוח שכל 12 האחוזים האלה יעברו ללקוח (ועדיין לא הבנתי מאיפה הבאת את הנתונים האלה).

הבנק ייתן כמעט לכל אדם הלוואה כל עוד הסיכון אינו חריג
07/02/2016 | 12:53
62
הלוואה של 10K? אם אין היסטוריה בעייתית, הבנק יעניק את ההלוואה מבלי לחשוב פעמיים.

עשה סקר שוק בין הבנקים. אמנם אתה לקוח של בנק מסוים, אבל אין הדבר אומר שבנק אחר לא ייתכן לך הלוואה בתנאים טובים יותר.
ההבדלים בהטבות של הבנקים לחיילים בניהול חשבון עו"ש הם שוליים. תהיה פטור מעמלות רגילות, 1-2 פנקסי המחאות ללא עלות וכד'. יש כאלו עם הטבות המופנות לקהל היעד הצעיר יותר או הטבה כלשהי עם עושים שימוש מעל סכום מסוים בכרטיס האשראי וכו' וכו'.
סקר שוק. אין שום דרך אחרת לבדוק מה הבנק המתאים ביותר.

בנוגע להחזר הלוואה, ייתכן כי גם באפיק הזה קיימים מסלולים שונים. למשל, תשלומי החזר מתחילים מייד חודש לאחר נטילת ההלוואה או שהתשלומים יהיו X חודשים לאחר נטילת ההלוואה. כל מסלול מגלם ריבית שונה ובדוק מה הדבר המתאים לך.

בשולי הדברים -
אישית אני חושב שלא נכון להתחיל את החיים עם מאזן שלילי.
בראות עיני הסיבה היחידה ליטול הלוואה היא לצורך השקעה שצפויה שתניב הכנסה הגבוהה יותר מעלות נטילת הלוואה.
בין אם מדובר ברכישת נדל"ן, הלוואה לצורך מימון לימודים, הלוואה לצורך פתיחת עסק וכד'.

במקרה הזה, אם האופנוע שאתה רוצה לרכוש ייצר עבורך הכנסה - הרי שיש לבחון אם ההכנסה הצפויה מהאופנוע כדאית ביחס לעלות ההשקעה הראשונית וכן השוטפת (ביטוח, טיפול, אגרת רישוי וכד').

אולי לחשוב בכיוון מעט שונה.
אם אתה יוצא רק בסופ"שים או אחת לכמה סופ"שים אולי לבדוק מה העלות של שכירת אופנוע לשישי-שבת (וחמישי?).
לחפש חבר או אדם נוסף שתרכשו את האופנוע בשותפות עם הסכם מסודר לאופי השימוש במהלך שהותך מחוץ למסגרת הצבאית וכמובן עלות תחזוקה בהתאם לשימוש היחסי וכו'.

העלות הראשונית של כלי רכב מכל סוג - היא העלות הנמוכה ביותר. מדובר בסכום ראשוני, צפוי וחד פעמי. אחזת כלי רכב היא מה שעושה את החור בכיס...
בכנות? קנה אופניים. אם אתה לא *חייב* אופנוע (לעבודה כשליח)
08/02/2016 | 02:40
40
זה כלי רכב שאחזקתו השוטפת יקרה והנסיעה בו מסוכנת. אם אין לך סיבה ממש ממש טובה לנהוג בו, אני לא חושבת שזה שווה את זה.
כן, אני יודעת שזה נדוש, אבל השאלה שלך מגיעה במקרה אחרי שכל השבוע אני מקבלת עדכונים (בקבוצה בפייסבוק) מהשבעה על בחור (שלא הכרתי) שמת בתאונת אופנוע (לא עם כלי רכב אחר, למיטב הבנתי החליק על משהו בכביש).
אוצר החייל
08/02/2016 | 20:43
1
18
לא היה לי זמן יותר מדי עם הבסיס באמצע השבוע לברר מי מו מה אל מול בנקים, אבל החלטתי לקפוץ לסניף אוצר החייל ליד הבסיס ולהתעניין. הבחורה ראתה אותי במדים, הסתכלה בתמיהה למשמע המילה "הלוואה" מפי, וטענה שהיא לא מבינה איך קיבלתי את הרעיון שחייל בכלל יכול לחשוב על לקחת הלוואה של כ-10,000 שקלים, כל זה בלי בכלל להתעניין במצב העו"ש שלי.

סיטואציה קצת מוזרה הייתה, ככה ששוב אני שואל: זה באמת הגיוני? הבחורה שם בלבלה אותי לגמרי.
אתה חייל, משמע המשכורת שלך נמוכה
08/02/2016 | 21:16
15
אם אתה צריך ממנה הלוואה של 10K, היא מניחה שחשבון העו"ש שלך לא סובל מיתרת זכות שש ספרתית. כמעט כל פרט מידע נוסף שאתה יכול לתת לה רק יגדיל את מקדם הסיכון שלך כלווה בעיני הבנק.
טונה
08/02/2016 | 14:55
3
85
כשאני קונה בסופר בחו"ל טונה בקופסא היא מכילה נתחי טונה, ואילו בארץ כשאני קונה טונה בקופסא שכתוב עליה שהיא אמורה להכיל נתחי טונה הרי שבד"כ מה שאני מוצא בפנים אלה הם פירורי/שבבי/פתיתי טונה. האם לדעתכם זו הטעייה?
זה מזכיר לי
08/02/2016 | 15:00
66
קניתיי טונר ל2500 דל למדפסת . טונר תואם

אחרי כ800 דף ניגמר הטונר . לא עזר כלום שיחות עם בעל העסק

היום שמתי לב שיש מדבקה שכתוב . שהטונר התואם מיוצר בארץ .

אז ברור שהאבקה הספיקה רק ל800 דף
חשבתי שהטונר התואם מיוצר אי שם בסין
הסיפור כמו עם הטונה

עובדים עלינו
08/02/2016 | 17:53
45
בתקן כתוב שאחוז מסויים מהמשקל מותר לו להיות פירורים, משהו כמו 4-5 אחוז אם זכור לי נכון. המטרה של התקנה הזו היא כי מעט מהנתח עלול להתפורר, אך בפועל היצרנים פשוט מוסיפים פירורים לנתח כדי להגיע למשקל במינימום עלות. כמה החריגה? לא יודעת, צריך לבדוק. ניתן לפנות למועצה לסחר הוגן בנושא...
אני רק שם את זה כאן
08/02/2016 | 21:10
19
פרסום באתר של דפי זהב
06/02/2016 | 10:31
7
117
בעלי פירסם מודעה על שירותים שהוא נותן באתר של דפי זהב
הפרסום עולה כל חודש יותר מ 400 ש"ח. עברו 3 חודשים והחלטנו להוריד
את המודעה.  בדפי זהבלא מסמכימים לטענתם יש התחייבות לשנה.
בעלי לא זוכר התחייבות כזאת, אבל יכול להיות.
האם זה חוקי? האם באמת אפשר לחיב אותנו להמשיך כל השנה את הפרסום?
אם המחיר הוא מבצע לשנה אז נשלים את ההפרש לפי מחיר מלא. אבל הם לא מוכנים.מה ניתן לעשות? תודה לעונים
איך אתם משלמים להם?
06/02/2016 | 12:18
6
77
שילמתם מראש? עסקה באשראי כל חודש?
יש הסכם כתוב? ההסכם בוצע בטלפון? בשני המקרים עליכם לדרוש העתק מהסכם ההתקשרות ולפעול לפי מה שנקבע בהסכם.
אם נקבע בהסכם שהוא בהתחייבות לשנה ותחליטו להפר אותו, דפי זהב יוכלו לנסות לתבוע ולהוכיח מה הנזק שנגרם להם מהפרת ההסכם. רוב הסיכויים שאין להם שום נזק להוכיח ורוב הסיכויים שזה לא יקרה, אבל האופציה קיימת.
תודה על התשובה. אנחנו משלמים בכ. אשראי
06/02/2016 | 18:21
5
54
זה כמו הוראת קבע. ההסכם בוצע בטלפון. אני אבקש מבעלי שיבקש מהם
הסכם התקשרות ונראה מה כתוב שם, למרות שהם יכולים לכתוב מה שבא להם כי זה היה בטלפון:((
הוראת קבע ניתן לבטל
06/02/2016 | 20:52
46
מהיום להיום .

אם הכול נעשה בטלפון . להגיד לא התחייבנו לכלום .
אם יש הקלטה . אפשר ליטעון שלא היבנתי
הייה לי מיקרה דומה עם B144 גם התחייבות לשנה
הפסקתי לשלם ניתקו לי קוים . וטענתי שאני מבוגר לא שומע טוב
ולא זכור לי השתחייבתי בטלפון . בסוף הוספתי כמה שקלים . וניגמר העניין
ולא המשכתי לשלם הוראת קבע
לא לא, פספסת את העניין
06/02/2016 | 22:47
3
60
אם ההסכם בוצע בטלפון, ההסכם הוא ההקלטה של מה שנאמר בשיחה! ורק מה שנאמר בשיחה!
זה שיש להם "הסכם התקשרות" כתוב זה אחלה. הוא בתוקף רק אם חתמתם עליו, או לכל הפחות הוא נשלח לכם לעיון ואישרתם טלפונית בשיחה מוקלטת שעיינתם בו ואתם מסכימים.
אני מבין מדברייך שזה לא המצב. דרשו את הקלטת השיחה. אם אין הקלטה - אין הסכם, וכל צד רשאי לסיים את ההתקשרות לפי שיקול דעתו.
אוקי. עכשיו הבנתי אותך. אני אתקשר אליהם מחר
07/02/2016 | 18:36
2
40
החלטתי שמעכשיו את כל השיחות האלה אני אקליט בעצמי.
אם הם אומרים לי שהם לא יכולים להעביר אלי את ההקלטה/ שזה לוקח זמן
/ צריך אישור מיוחד וכו? מה אני יכולה לעשות.?
לא יכולים אז לא צריך...
08/02/2016 | 00:55
1
31
מבחינתך אין שום הסכם. אם הם טוענים אחרת - יואילו נא להציג אותו. ואם קשה להם לאתר או להעביר הסכמים מוקלטים, יואילו נא מהיום והלאה לערוך הסכמים בכתב ולמנוע ספקות. כל עוד הם לא מציגים הסכם - את רשאית לטעון שמבחינתך אין הסכם ואת מבטלת את התשלום. כשיהיה הסכם - אולי תחדשי את התשלום בהתאם למה שקבוע או לא קבוע בהסכם.
לא במקרה כל הגופים החאפרים כמו חברות תקשורת, אינדקסים לעסקים, ביטוחי חרטא-ברטא ועוד כל מיני הסכמים דומים נערכים באופן טלפוני. זה מאפשר לחברה להמציא הרבה מאוד תירוצים אחר כך כשבפועל לא נאמר בשיחה כמעט שום דבר.
תודה על התשובה. בעלי טרם התקשר אליהם
08/02/2016 | 20:43
9
מקווה שאצליח לבטל.תודה
מחפשת מייל של אלקטרה שרות
07/02/2016 | 19:46
12
81
למי שייש בבקשה לרשום פה.תודה מראש.
שירות אלקטרה
07/02/2016 | 20:43
8
57
nurii שלום, לנוחיותך כתובת מייל של שירות אלקטרה service@ecp.co.il או לחלופין באמצעות אתר השירות www.electra-consumer.co.il.נשמח לשרתך בכל עת בברכה שירות אלקטרה
תודה יש לך ספציפי לאופיר מנהל ש בצפון?
08/02/2016 | 09:52
3
60
הוא עושה משחקי מחבואים ולא עונה לטלפונים.כל הסאגה היא לא נתפסת.זה כאשר יתקשר ויטפל.הכל ייכתב כאן.
וואו, מישהו מחומם פה.
08/02/2016 | 14:57
2
14
המישהי הזו היאתרתי משמע
08/02/2016 | 17:12
1
43
בעצם אני בשם אחותי שלא רשומה פה,אבל הוסמכתי לכתוב בשמה.היום מישהו צילצל מאלקטרה ואמר ששוב נחכה 48 שעות עד לטיפול המייל.כן?שיהיה ברור שעברו כבר  4  חודשים ואין גומיה לתנור סאוטר שנלקח ולא חזר, ולא קיבלה חדש.כסף לקחו, קבלה לא נתנו,,,חבורת זו מילה נאה עבורם.
כשמדובר באלקטרה אין כמובן הפתעות.
08/02/2016 | 19:29
8
באתר המייל נשלח השני לא נותן לשלוח
08/02/2016 | 17:23
3
32
ענית מהר יותר משרות לקוחות אבל לא עזרת בכלל.אחותי תפנה להכל כלול ולעו"ד.זה מה שנשאר לעשות.השקרים שלכם אחרי 4  חודשים של הלוך חזור בלי תיקון הוא מצב שרארץ יתכן.בכל מקום אחר בעולם הייתם מייד מקבלים תביעה ממשרד  עו,ד.החוצפה הישראלית במיטבה.
תעלי פה את טענתך
08/02/2016 | 18:55
62
הרי אלקטרה שירות מנטרים פה ולראייה הגיבו לך
שטחי פה את טענותייך, מסודר וענייני ותני להם לטפל בך במקום "אופיר מהצפון"
אולי מהפורום פה תבוא לך הישועה
אין לך מה להפסיד...בהצלחה
שירות אלקטרה
08/02/2016 | 19:07
1
40
Nurii שלום,
במידה ואינך מצליחה לשלוח מייל service@ecp.Co.il, נסי גם את המייל ohazan@experience.Co.il. בברכה, אורלי חזן מנהלת קשרי לקוחות שירות אלקטרה
שלום אורלי אני אשלח ואני אכתוב גם פה
08/02/2016 | 19:50
30
כמו כן נשלח לפני דקה מייל להכל כלול.הסיפור מייד.תודה לאל שזה לא בבית שלי אבל עדיין זה אומר הכל...על השרות .זילזול באנשים והפרה של התחייבות לשרות תקין.בארצות אחרות זה היה כבר הולך ישר לעו"ד.
מכתב שנשלח כעת למייל של אורלי
08/02/2016 | 20:19
2
30
תיקנתי עובדה על אופיר מנהל ש.בצפון.חשבתי שעברו 4 ימים-אז עבר כמעט חודש.
העניין נגרר כבר ארבעה  חודשים.גומיה של תנור סאוטאר pv76
בא טכנאי לקח גומיה .היו 4 פעמים לא מצאו גומיה לא החזירו את הישנה אל אף תחנוני אחותי.(היא אחרי ניתוח ולא מתמצאת בעיניני מחשב)לקחו כסף על שרות-אין קבלה.
התקשר אחד אופיר משרות לקוחות צפון-אמר יחזור  אחרי 48 שעות.מסתבר שעבר כבר כמעט חודש ימים.(חוצפה זו מילה יפה בעבור השקר הזה.)היום התקשר אליהם מישהו אמר ינסה לעזור-אלוהים כבר לא גדול-לא מאמינה לאף אחד...
אני מוחה בשמה על הזילזול בלקוח, חוסר אכפתיות שיש משפחה בלי תנור אפיה 4 חודשים.לא יכולים לאפות ולבשל כמו שצריך..ב-200 מעלות יוצאים אדים.
זה לא תקין לא נורמלי והגיע הזמן לתקן זאת.
אגב לפני מס.דקות נשלח מייל להכל כלול שינסו לעזור להם.
אולי את תוכלי לעזור ולפתור סוף סוף את הסאגה העצובה הזו.כולה גומיה של תנור.שיגידו שאין ויחזירו את הישן.
אגב במוקד שרות כל יום מישהו אחר עונה וכולם מכירים את הסיפור.במדינה מתוקנת זו היתה תביעה דרך עו"ד.(הם שוקלים לעשות זאת שאחותי תחלים לגמרי.)זהו בערך סיפור מכוער על שרות מתחת לכל ביקורת שאף אחד לא לקח על זה אחריות.למי שייש מה להגיד בנושא בבקשה....תודה על ההקשבה.
הערת אגב,השרות לתנורים ניתן על ידי פלרום קבלן של אלקטרה
08/02/2016 | 20:31
1
15
האחריות היא של אלקטרה, הקבלן לא מעניין.
08/02/2016 | 20:47
7
בזק VS שוק סיטונאי
07/02/2016 | 11:01
6
119
משתף פה את נסיוני במעבר בין תשתית בזק לבין תשתית באמצעות שוק סיטונאי

בסוף 2015 נגמר לי המבצע בבזק תשתית 15 מגה ב 90 ש"ח, בזק יכלו להשאירני כך ללא עלות לשנה נוספת או לעבור ל 40 מגה או ל 100 מגה בתוספת של 10 ש"ח או 20 ש"ח בהתאמה.(

לספק שלי "התוכי" אני משלם 29.90 על 15 מגה
אמרתי יפה שלום ולקחתי "שוק סיטונאי" מהתוכי של בזק בינלאומי שהציע
100 מגה תשתית + ספק  ב 110 ש"ח הכל. נשמע סבבה.
קיבלתי מהם ראוטר שלהם, תואם למהירות, התקנה, ותקדימה לעבודה....
מאותו יום, לא הפסיקו לי תקלות תשתית, ניתוקים, האטה ומה לא...העיקר  ששדרגתי ל 100 מגה
בקונספט הקודם ב 15 מגה גלשתי מהר ורציף יותר מאשר בשוק הסיטונאי ב 100 מגה
אציין שבזק בינלאומי עשו ככל יכולתם לעזור, לשנות הגדרות, לאפס ומה לא...תמיד ענו ותמיד ניסו, אך בתכל'ס...כלום לא עזר.

כעבר 3 שבועות של סבל, צלצלתי לבזק, התקבלתי חזרה מסתבר כלקוח חדש, כי באמת עזבתי אותם וקיבלתי 100 מגה ב 100 ש"ח עם ראוטר של בזק (שונה מהראוטר של בזק בינלאומי) וחודש רביעי חינם

בזק בינלאומי כדי לשמור על סטטוס קוו איתי לאור הנסיון הלא מוצלח  בשוק הסיטונאי שדרגו אותי ל 100 מגה באותו תעריף קודם 29.9 ושלום על ישראל וגם פה נתנו פיצוי על הטרטרת שעברנו, חודש רביעי חינם
מאז האינטרנט יציב, זורם והכל מתקתק...אפילו לא האטה או ניתוק אחד.

שורה תחתונה
 שבזק יתנו תשתית ושהספקים יתנו שירות, בשביל 10-20 ש"ח לא היה שווה הניסון
אני הייתי מנסה קודם להחליף ראוטר
07/02/2016 | 13:14
1
63
בשם הניסיון.
לא היה אפשרי
08/02/2016 | 18:25
18
אין אפשרות לראוטר אחר מבזק בינלאומי, יש להם סוג אחד וזהו.
ולא היה הגיוני לי להכנס להרפתקאות ולרכוש ראוטר בעצמי רק כדי לאבחן היכן הבעיה.

עם חזרתי לבזק, קיבלתי מהם את הראוטר הכי חדש שיש להם (Dual Band AC)
ובאמת שמאז שהוגדר, לא פניתי אליהם אפילו פעם אחת. הכל טס

ואולי יש שוני בקו שבזק מקצה לספקיות בשביל השוק הסיטונאי שנכפה עליה? או שזה אותו קו כמו שהיא מספקת בעצמה? אינני יודע...
אני יותר משנה עם אקספון בלי תקלה אחת בודדת.
07/02/2016 | 21:24
3
53
ברגע שהכריזו על הרפורמה של השוק הסיטונאי, ניסיתי לדבר עם בזק ובזבל שיורידו לי את המחיר וכשהם סירבו, תוך שעה הייתי כבר מנוי של אקספון 018.
קניתי מודם בעצמי - מודם של TPLINK למהירות VDSL2, 100M , האינטרנט טס בצורה שלא הייתי רגיל מבזב"ל, גלישה מהירה, סרטים און ליין, היוטיוב הפסיק לקרטע. חלום, וכל זה במחיר נמוך ב 50% ממה ששילמתי לבזק.
ושוב - אפס תקלות מהיום הראשון מאז שעזרו לי לקנפג את המודם.
אני מאד מרוצה.

גם אצלי אקספון ואפס תקלות
08/02/2016 | 11:21
27
וגם אני שידרגתי מ 15 ל 100.

כשעברתי לשוק הסיטונאי אקספון המליצו לי קודם לעבור עם אותה חבילה שהייתה  לי - 15 כדי לוודא שהכל בסדר, ורק אז לשדרג. מתברר שבמעבר מ 15 ל-100 נדרשות הגדרות שונות בנתב ולכן היה טוב קום לעבור לשוק ואחרי זה לשדרג כדי לא לערב שמחה בשמחה.

בנוסף לכל, בזמנו היה להם מבצע של שנה ראשונה ב-69 ש״ח (היום המבצע רק לחצי שנה) כך שזה בכלל השתלם ובהחלט מהווה חיסכון הרבה יותר משמעותי מ 10-20 ש״ח. (צריך לקחת בחשבון את עלות רכישת הנתב - אבל אם מראש מכוונים לשנתיים-שלוש של שימוש בו עדיין יוצא משתלם).
אשמח לדעת איזה מודם של Tp-Link רכשת?
08/02/2016 | 16:58
18
אני גם מעוניין לעבור לשוק הסיטונאי, וכרגע מחפש לרכוש מודם או מודם/ראוטר VDSL2.
איזה דגם של Tp-Link רכשת?

תודה.
כנ"ל, עם אקספון בינתיים בלי תקלות בכלל
08/02/2016 | 19:46
10
ואני על 15 מגה וזה לגמרי בסדר לי. 
ביטול ביטוח רכב
06/02/2016 | 19:52
4
98
בחודש יולי 2015 מכרתי רכב ופניתי לסוכן הביטוח להקפיא את הפוליסה.קניתי רכב חדש ומכיוון שהתנהלותה של סוכנות הביטוח לא היתי לרוחי ביקשתי לבטל את הביטוח ולקבל החזר יחסי.
רק בתחיל תחודש דצמבר קיבלתי את ההחזר היחסי של ביטוח החובה.
פניתי אין ספור פעמים לסוכנות הביטוח חן שנמצאת בעיר רחובות על מנת לקבל את ההחזר היחסי לביטוח המקיף.עד היום לא נעניתי!!!!!!!
עשיתי ביטוח בסוכנות ביטוח אצל סוכן מורשה בדיעבד התברר שאת הביטוח הוא עשה בחברת AIG.פניתי אליהם אולם מכיוון שאני לא עשיתי את הביטוח אצלהם הם לא נותנים שום פרטים.
ניסיתי לפנות ללמונה על הביטוח.בדף הראשון ממלאים פרטים אישיים ועוברים לדף השני שם ממלאים את הפרטים.מהדף השני אין שום אפשרות להמשיך הלאה.לוחצים וכלום לא מגיב.
יש למישהו פתרון לבעיה?
אין לי תשובה, אבל פעם קרה לי מקרה דומה
06/02/2016 | 21:52
64
ומה שעשיתי זה לכתוב מכתב עם הפירוט של כל מה שקרה וכל הפרטים
הרלוונטיים וכתבתי למעלה לכבוד "המפקח על הביטוח".הם נבהלו. החזירו
לי מייד את הכסף.

נסה לפנות ללשכת סוכני הביטוח
07/02/2016 | 09:38
2
42
פניתי אליהם דרך האתר בבעיה (אמנם אחרת) והם טיפולו בזה יחסית מהר.
קיבלתי מהם תגובה במייל תוך יום והם ניסו לטפל בבעיה והיו איתי בקשר תוך מס' ימים.
אמנם לצערי הטיפול שלהם היה לא לרוחי, אבל בסופו של דבר עצם הפניה שלהם "העירה" את סוכן הביטוח.
תודה רבה
07/02/2016 | 20:15
1
26
אני אפנה ללשכת סוכני הביטוח.
נראה לי שטוב יותר לפנות למפקח על הביטוח
08/02/2016 | 15:24
20
ומשתי סיבות
1. לשכת סוכני הביטוח זה "וועד העובדים" שלו.
2. אם הסוכן "סידרתי" ויצטברו אצל המפקח הרבה תלונות הוא עשוי לקבל גם "טיפול אישי"
השני בחצי מחיר- איך מחשבים ל4 פריטים ויותר
07/02/2016 | 17:14
13
149
שלום.
לאחר תקרית מביכה בקופה אודה לתשובתכם.
נאמר קניתי ב-
100
100
40
40

האם אמור לעלות 240 או 210?
תודה רבה!
אתה תמיד משלם על המוצרים היקרים יותר
07/02/2016 | 17:17
104
כלומר תשלם 240.
עדיף לנסות לחלק ל-2 קניות.
אותו דבר כשיש מבצעים כמו 2+2 או 3+3.
240
07/02/2016 | 17:18
7
84
כי תמיד, אבל תמיד , וזה מתחבא באותיות הכי קטנות שרק אפשר להמציא
פריט שני ב-50% (הזול מביניהם)
אם היית מפריד את ה-100 בקניה אחת ואת ה-40 בקניה שניה
היית משלם בסה"כ 210

תודה אבל זה נשמע לא הגיוני. כמו כן המוכרת לא הסכימה להפריד
07/02/2016 | 17:46
6
97
למרות שהיינו זוג.
ועל זה נאמר
07/02/2016 | 18:10
89
פראיירים לא מתים , הם רק מתחלפים
אני במקומך הייתי משאיר להם את הקניה ושייחנקו איתה

מה זאת אומרת לא הסכימה???
07/02/2016 | 18:10
4
92
קונים 2 ויוצאים מהחנות, נכנסים וקונים שוב
לא נותנים יד לטמטום כזה 

לא הסכימה שבעלי ואני נשלם בנפרד. כמו כן היא נתנה לנו להרגיש
07/02/2016 | 19:33
3
91
כמו זוג קבצנים שלדבריה רוצים "למצות את המבצע". כל זה בפומבי על יד כל הלקוחות.
היא אמרה שאנחנו בדרך כלל משלמים ביחד...
לקחנו שני פריטים ושניים החזרנו. כל כך משפיל.
למה שלא תפרסמי את שם המקום?
07/02/2016 | 19:38
1
78
כדי שגם אנחנו נדע לא להכנס לשם ולא להיות מושפלים
מי שמתנהג ככה ללקוחות , מוטב שלא יהיו לו לקוחות

בהחלט התנהגות נבזית לטעון  "למצות את המבצע" הרי בדיוק למטרה זו פרסמו אותו
08/02/2016 | 02:33
11
זו לא הייתה שאלה, זו הייתה תהייה...
08/02/2016 | 07:57
124
המוכרת יכולה להגיד מה שהיא רוצה... לא נותנת לי לפי ההיגיון? לא קונה!
או עושה תרגיל של לקנות 2 ולחזור אחרי כמה דקות לקנות עוד.
היא יכולה להציג אתכם איך שנראה לה, אל תרגישו לא בנוח בגלל שאתם מיישמים צרכנות נבונה.. אם אתם "קבצנים" אז היא כולה "מוכרת בשכר מינימום"...
בקיצור... חבל שאתם לא מפרסמים את שם החנות, כשאנשים יחרימו אותם הם יבינו את הטעות
גם אני הייתי רוצה לדעת באיזו חנות מדובר.
07/02/2016 | 21:05
1
62
קניתי במבצעים בסגנון הרבה פעמים. מעולם לא נתקלתי בדבר כזה. כפי שאמרו לך, במקסימום חילקתי את הקנייה למספר רכישות נפרדות כדי למקסם את ההנחה, אבל לרוב לא הייתי צריך לעשות את זה והמוכרים ביצעו את ההנחה המקסימלית עבורי.
למשל ברשת בגדים מסויימת היה מבצע של פריט ראשון ב-10% הנחה, פריט שני ב-20% הנחה וכך הלאה עד 80% על הפריט השמיני. קנינו סך הכל 16 פריטים. המוכר בחר את ה-8 פריטים הכי יקרים בשביל שנקבל עבורם את ההנחה המקסימלית, ואז עשה חשבון חדש בשביל ה-8 פריטים הנותרים.
בחנות אחרת היה גם מבצע של השני ב-50%, קניתי 4 פריטים והמוכרת לקחה את שני הפריטים הכי יקרים (השני ב-50%) ואז את שני הפריטים הזולים (השני ב-50%).
וזה רק מהתקופה האחרונה.

אני לא מסוגלת לפרסם למרות שאני רותחת. זה עסק קטן ולא רשת.
07/02/2016 | 21:22
80
בעלת העסק היא זו שמשלמים לה.
אולי היא היתה צריכה לפרסם שאסור לפצל קניה ואסור לקנות פעמיים באותו התאריך. אסור לבעל ואשה לקנות בנפרד...זה כמובן מגוחך אם היא רוצה למכור.
זה לא מבצע משמעותי כי במקסימום שלו (הרי קשה למצוא שני דברים בדיוק באותו המחיר) מדובר בהנחה של 25%. מדובר בביגוד ואנחנו די בסוף עונה ולכן זו קטנוניות.
210, חד משמעית
08/02/2016 | 00:50
71
נכון, הזול מביניהם, אבל עדיין צריך לחשב ללקוח את הקומבינציה המשתלמת יותר. בכל מקרה זה דיון קצת מיותר. הייתי משאיר את הפריטים בחנות או לכל היותר קונה 100 + 40 ושואל את המוכרת אם היא בטוחה שהיא לא רוצה למכור לי עוד סט... לא אז לא. לא בכוח...
אם המבצע היה 2+2 (או "פריט שלישי ורביעי ב-50%") אז זה אכן היה 240.
אגב, מגמת המכירות הקמעונאיות בארץ כבר הגיע ל"שיא" חדש של 3+3. כן כן, בשביל לקבל מחיר מבצע צריך לקנות לא פחות משישה פריטים.
השני באותו מחיר או במחיר הגבוה שאחריו. כך אוט' במשביר לצרכן
08/02/2016 | 02:32
67
במבצעי 1+1 שקניתי בהם בשנתיים האחרונות; כך גם בסופרפארם ובשופרסל מניסיוני.
במידת הצורך אני מפצלת קניות אך לרוב לא צריך, כי הקופות מתוכנתות נכון לחשב את ההנחה ההוגנת.

בקיצור, 210.
שירות VOD או ממיר מקליט או שנייהם ביחד של HOT
07/02/2016 | 13:09
4
61
אמא ביקשה אז לבוד ולהוסיף ממיר מקליט התחלתי לחטט...
אבל האמת שאני לא כל כך רואה הבדל או מה נותן לי הממיר המקליט שהVOD לא נותן.
אז ישבנו כל המשפחה בשישי אצל גיסי וראינו משהו שהוקלט בממיר.
אצלנו יש שירות VOD.
בשתי הדרכים אפשר לראות תוכניות מתי שבא לנו בלי להיות כבולים לשעה.
בVOD זה אומר שצריך לחכות כמה ימים/שבוע עד שיעלה. לי זה נשמע לא כזה נורא... אפשר לחכות. הVOD מספק אותי בהחלט ולפי מה שאני מבינה אני צריכה לסמן לממיר המקליט מתי להקליט ומה. אז אם שכחתי מה עשינו בזה?
גם מה נורא כל כך במקרה שתוכנית לא עולה לVOD אבל כן עולה באפליקציה/באתר? פשוט מחברת כבל HDMI למחשב-טלוויזיה וזהו.
התאירו את עייני?
שווה את ההשקעה או סתם עוד גימיק/שירות מיותר/דרך להרוויח עוד קצת כסף מאיתנו הצרכנים?

יש מספר יתרונות למקליט על פני VOD
07/02/2016 | 13:52
2
50
1. תכנים מערוצים 22/10/11/24 וכד' לא ניתן למצוא ב- VOD ולכן פה היתרון של המקליט על ה-VOD.
2. ביום כיפור וימי זכרון למינהם שה-VOD נסגר ולא ניתן להזמין תכנים, ואת ההקלטות כן ניתן לראות.
3. אם יש תקלת אינטרנט לא ניתן להזמין תכנים ב-VOD אבל אפשר לקראות הקלטות
יש תוכניות מערוצים 22/10/11 שכן עולים
07/02/2016 | 14:24
1
15
ככל הידוע לי זה תכנים ישנים ובתשלום
07/02/2016 | 14:41
37
פשוט הכל עניין של הרגלי צפייה ומה מעדיפים יותר.
יש הרבה שיגידו ש- HOT ו- YES מיותרים ואפשר להתסדר מצויין עם אינטרנט/נטפליקס ודומיהם.
לי אידית מאוד נח שיש לי גם VOD וגם ממיר מקליט, יש לי את הקוואטרו של YES ואני ממש מרוצה ממנו, אני רואה הרבה סדרות ב- VOD ונהנת מההקלטות אונליין של ערוצי 22 ו-10
שוב... כל אחד וההרגלים שלו, מה נח לו ומה הוא רוצה להשקיע
ב-VOD ההיצע מוגבל למה שמחליטים להעלות ל-VOD
08/02/2016 | 02:52
20
מתי שמתחליטים להעלות וכמה זמן שמחליטים שהתכנים יהיו שם.

לעומת ממיר מקליט שהוא בעצם "וידאו" (רק מתקדם יותר) ואפשר להקליט בו כל מה שאפשר לראות, ללא קשר ל-VOD. זה יכול להיות גם מהדורת החדשות או שידורי ספורט, מן הסתם דברים שלא יעלו ל-VOD וגם אי אפשר לחכות ימים ושבועות לצפייה בהם.

כמו כן מה שנחמד בממיר מקליט (אני מכירה רק יס מקס) הוא שכל תכנית שצופים בה מוקלטת אוטומטית בזמן הצפייה (לא רק אם יש אייקון רלוונטי של הוט) ולכן אם צריך לעצור אין בעיה, פשוט ממשיכים הלאה... אפשר גם להצטרף לתכנית באיחור ולהריץ את הפרסומות/קדימונים במהירות גבוהה (עד פי 32, ואח"כ אפשר גם לדלג על כמה דקות).

עוד דבר שאחי סיפר לי שהוא היה עושה בעבר – צופה בו"ז בתכניות בערוץ 2 ו-10 ופשוט משלים בזמן הפרסומות של ערוץ אחד את התכנים בערוץ האחר וכך במקביל מספיק לצפות בשתי תכניות בזמן של תכנית אחת...

החיסרון העיקרי (בעיניי) בממיר מקליט הוא כמובן שצריך ששישדרו כדי להקליט (וצריך גם לכוון הקלטה). זאת לעומת VOD שמתאים יותר למרתונים של סדרות כי משחררים סדרה שלמה ואז אפשר לרוץ עליה ולא צריך להמתין לשידור של כל פרק. אבל לתכנים שאינם סדרות, בפרט שידורים חיים, VOD לא עוזר. אז השאלה במה צופים יותר.
מודם סלולרי - אורנג'
07/02/2016 | 22:12
1
31
שלום, אשמח לעזרתכם בעניין הבא (מקווה שאני אכן בפורום המתאים)

לפני כמה שנים, רכשתי ברשת אורנג' מודם סלולרי (http://www.israelpost.co.il/mall.nsf/5248F00D8A179...$file/10209_m.gif)
באותו זמן גם הייתי משתמשת בו וגם הייתי מנויה לשרות הסלולר שלהם.
עם הזמן עברתי לחברה אחרת וביקשתי להתנתק מהם, בנוסף המודם מסתובב לי איפשהו בבית והשתמשתי בו פעם אחרונה לפני שנתיים.
איך אני מפסיקה לשלם להם על המודם ? אני חייבת להחזיר אותו פיזית אליהם או שמספיק שהם רואים שאין לי שימוש בו ?

אפשר למחוק -תודה
08/02/2016 | 12:29
1
תלונה על בליק תיירות
07/02/2016 | 19:13
54
צריכה את עזרת הפורום בנושא הבא -

קנינו חבילת סופ"ש מאת בליק תיירות הכוללת אירוח במלון לאונרדו בוטיק בתאריך ה-1.1.2016 והופעה של דני רובס. 
בפרסום הראשוני לא צויין שעת ההופעה אלא כי ההופעה היא בשעות הצהריים.
לעומת זאת זמן הצ'קאין למלון צוין במפורש - 15:00 בצהריים. (לא לפני)
הכטיסים להופעה ניתנים במעמד הצ'ק אין לא לפני!
לצערי לא הספקנו להגיע להופעה מכיוון שהיא הייתה בשעה 15:00 בדיוק בזמן הצ'ק אין למלון!!!!!
לא ידענו מראש את זמן ההופעה, הנתון הזה לא סופק בשום מידע פרסומי - זוהי הטעייה צרכנית!

מלבד הציון "הופעה בשעות הצהריים" - מינוח שנתון לפרשנות ואינו מציין שעה ספציפית.
כמו כן לא נאמר לנו בזמן ביצוע ההזמנה ו/או עם אישורה במייל מהו מועד המופע!?
​לעומת זו אישור ההזמנה כן ציין את המוועד המדויק של הצק אין במלון 15:00! 

איך אפשר לעשות צק אין וללכת להופעה באותה השעה? (15:00)
איך אפשר לקבל כרטיסים להופעה בשעה 15:00 במועד צ'ק אין שמוגדר ל15:00?!

מיותר לציין את האכזבה ותחושת ההחמצה ואת העובדה שללא הופעה האמן - לא היינו מזמינים את הדיל מכתחילה!
ביקשתי החזר של עלות המופע שפיספסנו. אבל אמרו כי הייתי צריכה להתקשר לפני ולברר?!
האתר יד 2 מקרטע לגמרי. סיוט!
07/02/2016 | 15:56
1
35
אתמול דווקא עבד לי בסדר גמור
07/02/2016 | 20:53
11
סליחה... אמור להיות משורשר...
07/02/2016 | 14:40
20
כיריים אינדוקציה
06/02/2016 | 19:55
3
56
שלום אני צריכה לקנות כיריים אינדוקציה,אולי יכולים להמליץ מה לקנות? יכולות להיות רוחב 60 או 70. תודה.
ניכתב על זה הרבה בפורום
06/02/2016 | 20:55
1
50
חפשי . קודם צריך להחליף את כול הסירים
לסירים מיוחדים . הייתר חפשי בפורום ניכתב הרבה שם

סירים מתאימים, לא מיוחדים
06/02/2016 | 23:00
51
רוב הסירים היום במילא מתאימים. עם נירוסטה נדיר שיש בעיה ונון-סטיק בדרך כלל מתאים היום. סירי נון סטיק בני כמה שנים עשויים לא להתאים.
בכל מקרה, היא ביקשה המלצה לכיריים אינדוקציה ולא מתלבטת לגבי הטכנולוגיה כך שאני נוטה להניח שהיא כבר יודעת במה מדובר.
יש לי אלקטרולוקס לבן
06/02/2016 | 23:02
54
צד ימין עיגולים, צד שמאל משטח גמיש, חד/תלת פאזי. יש רק דגם אחד שעונה להגדרה. כתבתי עליו כבר רבות כאן בפורום.
שורה תחתונה: ממליץ מאוד מאוד על אינדוקציה, לא ממליץ במיוחד על הדגם הזה אם אין צורך בפרמטרים שלו (לבן, שני סוגי חיבור). הוא גם לא נוראי, אבל יש בו כמה דברים מרגיזים. כתבתי עליו גם חוות דעת מפורטת בזאפ, את מוזמנת לקרוא.
תדיראן אלפא 28-יוסי זיו צריך את עזרתך
05/02/2016 | 10:49
4
124
רכשתי את המזגן ושמתי לב שהגשש של הטמפרטורה לא מפסיק לעבוד בטמפרטורה הרצויה(שם על 22 עובד לי עד 27 מעלות)הזמנתי טכנאי של תדיראן שאמר לי שמכיון שהמד טמפרטורה נמצא בתוך המזגן בפלסטיקה לכן לוקח לו יותר זמן ״להרגיש״ את הטמפרטורה..נתקלת בתלונות מהסוג הזה?
יש משהו בדבריו אבל יש לך פתרון מתחת ליד. בשלט
05/02/2016 | 15:04
3
102
לחץ על הלחצן I FEEL והחיישן טמפרטורה עובר לשלט ,רק שים לב שהשלט "יסתכל " על המזגן,הוא משדר לו אוטומטית את הטמפרטורה והדיוק טוב.
תודה על התשובה..שאלה נוספת בבקשה
05/02/2016 | 15:30
2
86
מה התדירות שהשלט משדר למזגן?הכוונה מה יקרה אם השלט יפספס את הקשר עין עם המזגן באופן חד פעמי?או לדוגמא..אני שומר שבת הפעלתי את המזגן על 23 שישלוט מהשלט..הפעלתי שעון שבת והמזגן אמור להדלק יותר מאוחר.האם עלולה להיות בעיה?
אין כל בעיה ,רק השאר את השלט מונח במקום שמול המזגן.
05/02/2016 | 16:04
29
הפעלתי לפי שעון שבת
06/02/2016 | 19:00
48
המזגן עבד בלי הפסקה בשבת במשך 3 שעות..מצטער שקניתי תדיראן.
מכנסי פליז פיג׳מה לגברים
06/02/2016 | 14:52
5
88
מצטער על השאלה הצעירה

אני מחפש באינטרנט לקנות פיג׳מה לגברים מפליז.

מישהו יודע איפה להשיג בת״א? או באינרטנט? משהו חם לחורף
יש בדלתא,אפשר להזמין באתר שלהם
06/02/2016 | 17:13
4
60
ויש גם של הודיס
ושל SWEAR

בהודיס לא ראיתי מכנסי פליז
06/02/2016 | 17:58
3
18
אז לא יודע מה זה
06/02/2016 | 18:03
2
55
משהו כמו טריקו עבה , אני מאד אוהב לישון איתם
ניסית בדלתא?
אין מידות בדלתא
06/02/2016 | 18:26
1
22
עכשיו הסתכלתי
06/02/2016 | 18:35
56
בחנויות בטוח יש
זה מלאי של האתר
שמתי לב שבשני צבעים יש מידות גדולות
הזמנה של מחשב בחנות - יש דגשים והמלצות?
04/02/2016 | 14:52
11
166
ישנה חנות שאני רוצה לקנות ממנה מחשב נייד.

החנות מומלצת באתר זאפ, ציון של 4.5 מ5.

מכיון שהמוצר לא נמצא בחנות, צריך להזמין, אבל לשלם קודם.

איזה המלצות ודגשים מומלצים במקרה כזה.

יש לציין שאני ניגש פיזית לחנות עצמה לקנות המוצר.

תודה
לא מובן.. למה אתה צריך לשלם קודם ?
04/02/2016 | 16:32
9
112
ההמלצה שלי - לא לקנות מחנות כזאת...
האם ברשותם מחשב נייד בודד  אחד,
שהם חוששים שיתקעו איתו  ?
מקסימום - מישהו אחר הרי ירכוש אותו...
אין לחנות פיזית את המחשב, הם צריכים להזמין מהמחסן שלהם
04/02/2016 | 18:10
8
93
גם לחנות אחרת, שהתקשרתי אליה, אין וצריך להזמין.

יש לחנות מחשבים אחרים
אז שיזמינו מהמחסן, למה אתה צריך לשלם מראש?
04/02/2016 | 19:01
7
34
ביקשתי ממנו , אבל הוא לא מוכן.
04/02/2016 | 20:41
6
86
יכול להיות שלא הבנתי אותו כראוי, ולמעשה החנות מזמינה מהספק

ולכן צריך לשלם מראש, כי אין את המוצר פיסית.

או שהמוצר נמצא במחסן החברה והם לא רוצים לטרוח ולהביאו טרם תשלום.

לגבי המקרה הראשון, אני יכול להבין, לגבי בשני זה קצת מבאס
בשני המקרים זה לא ברור...
04/02/2016 | 21:03
5
78
למה שלא יביאו את המוצר ואז תשלם ?
מקסימום ימכרו למישהו אחר...
זה מחשיד לגבי העמידה שלהם במכירה...
המחסן שלהם בראש העין, בעיני זה גם מוזר
04/02/2016 | 21:13
4
77
החברה קיבלה בזאפ ציון 5 כוכבים, על 320 חו'ד.

והיא קיימת כמה שנים.

אם המוצר עצמו הם צריכים לקנות מהספק , הם לא רוצים להתקע איתו

כי זה מחשבים... ואם אני לא אקנה , יכול להיתקע בחנות עצמה.

אם זה במחסן החנות, מקסימום השליח-נהג הרים מוצר וטרח...

ולדעתי זה מבאס, שאין את השירות ו ההזמנה חייבת לשלם עליה .

אני לא יכול לתקן הנייד. אז נתקל בפוסט נפרד
04/02/2016 | 21:19
69
אני יכול להבין את החנות, רק אם החנות צריכה לשלם לספק עבור המחשב

אבל, אם המחשב במחסן, והחברה לא שולחת זה מבאס.

כי מן הסתם יש שליחויות לא מועטות בין החנות לבין המחסן...

והחנות  לא חייבת להוציא בכוונה שליח,

ממש לא הייתי קונה מחברה כזאת...
04/02/2016 | 21:19
2
82
ואני ממש לא מתייחסת לציונים בזאפ...
גוף מסחרי ומכור שמפרסם חוות דעת או מעלימן,
בהתאם לצרכים המסחריים שלהם.
זאפ שווה פוסט נפרד... אבל לגבי החברה שווה לחשוב שוב.
04/02/2016 | 23:16
1
76
אני אנסה להגיע פיזית  לחנות  ולשכנע אותם להביא המוצר

לחנות.
בהצלחה...
05/02/2016 | 11:24
23
תקנה בחנויות הגדולות
06/02/2016 | 13:08
58
תקנה בקי אס פי או באייבורי מחשבים.  אלו רשתות ארציות גדולות ואמינות. גם שם משלמים מראש ומקבלים אחרי יום יומיים . אני חושב שכך נהוג כי זה לא מוצר מדף ..  הרי מרכיבים לכל אחד איזה רכיבים  שהוא בוחר.

בזק
04/02/2016 | 16:52
3
100
יש לנו בבית מהירות 15(אני יודעת שזה קטן) ולפי speed test נראה שזו באמת המהירות שיש לנו אבל אם אחד מהמחשבים מוריד משהו במהירות 1 אז אי אפשר לגלוש באינטרנט.
למישהו יש רעיון למה זה קורה?
כן
04/02/2016 | 18:27
2
60
חפשי בגוגל בדיקת מהירות גלישה בזק ומדדי בכל אחד מהמחשבים את מהירות הגלישה האמיתית שלו,
תמיכת בזק יכולה לבדוק מה מהירות הגלישה המגיעה אלייך אבל יכולות להיות תקלות בציוד הפנימי שלך (למשל המגע בין כבל רשת למודם)
במידה ותזהי בעיות תוכלי להיוועץ באיש התמיכה של בזק
בדיקת המהירות עוברות מצויין
04/02/2016 | 18:51
1
63
ומראות כ15.
זה אחרי כמה טכנאים שסידרו לנו בעיות שהיו במהירות.
זה המוזר, שכל הבדיקות מהירות מראות 15 אבל אם באחד המחשבים פותחים טורנט שמוריד במהירות 1, אי אפשר לגלוש.
יש תוכנות שסותמות את ה-UP
06/02/2016 | 12:28
42
ואז לא תצליחי לגלוש, לא משנה כמה DOWN פנוי יש לך.
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
פורום מיסוי והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות
פורום מעבדת סמארטפון
שוב התקלקל הטלפון?
אולטק- גאדג'טים ומתנות
אולטק- גאדג'טים ומתנות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה