לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2934229,342 עוקבים אודות עסקים

פורום צרכנות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צרכנות

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 כללי כתיבה בפורום            בכתיבתכם חובה לשמור על כללי חוק הוצאת לשון הרע /הוצאת דיבה. על החוק ומשמעויותיו :he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99_%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%9F_%D7%94%D7%A8%D7%A2

על מנת לשמור על סביבה וירטואלית נעימה לכולנו, אנא שמרו על הכללים הבאים:

1. כתבו הודעות ושאלות  בנושאים הקשורים בנושא הפורום בלבד.

2. הימנעו ממסירת פרטים אישיים שלכם או של אנשים אחרים,

3. פרסום מסחרי אסור.

4. הפניה לבלוגים או תוכן בקישורים באתרים אסורה. (למי שיש מה לכתוב, יש לכתוב בהודעות בפורום עצמו ).

הקפידו על דיון תרבותי ושמירה כללי חוק הוצאת לשון הרע / הוצאת דיבה ,  והימנעו משימוש בשפה לא הולמת.

אין להשתמש במילים כמו:

הזהרו מ....

שקרנים. נוכלים. גנבים, מנוולים . וכד'.   יש לתאר את המקרה עצמו ללא כל הדבקת תוויות מילים כמו שצויינו .

הודעות שלא תעמודנה בכללים אלו תימחקנה על ידי מנהל  הפורום.

המשך >>

לצפיה ב-'איך למצוא חברת אינטרנט יציבה?'
איך למצוא חברת אינטרנט יציבה?
02/06/2020 | 11:05
11
114
מצאתי חברת אינטרנט מעולה בארץ! כדאי לכם להכיר את ספק אינטרנט ITC אני ממליץ עליהם מניסיון חוץ מהאינטרנט החזק שלהם גם שירות הלקוחות מצוין! הנה הקישור לדף הפייסבוק שלהם https://www.facebook.com/israelinternet.co.il/
לצפיה ב-'עד כדי כך טובים שנרשמת אתמול/היום לפרסם אותם? '
עד כדי כך טובים שנרשמת אתמול/היום לפרסם אותם?
02/06/2020 | 13:46
3
29
לצפיה ב-'לא מבין את הבעיה.'
לא מבין את הבעיה.
04/06/2020 | 11:37
2
29
אנחנו בפורום צרכנות על מה עוד נדבר חוץ מעל מוצרים שאנחנו ממליצים עליהם? 
למה ישר לשפוט?
לצפיה ב-'הגולשים כאן דווקא מבינים שזו פרסומת מנוגדת לתקנות תפוז '
הגולשים כאן דווקא מבינים שזו פרסומת מנוגדת לתקנות תפוז
04/06/2020 | 13:20
23
וזה העיקר. גרמת נזק לחברה עליה "המלצת" יותר משהועלת לה והשרשור הזה מעיד על כך.
לצפיה ב-'הבעיה היא'
הבעיה היא
04/06/2020 | 13:45
25
כשמישהו מפרסם  בניגוד לתקנות שרות או מוצר במקום המיועד לדיונים בענייני צרכנות ולא לפרסומת זו גניבת זמנם של חברי הפורום שהמצאים בו למטרות אחרות.
לדעתי אין הבדל משמעותי בין גניבת זמן לגניבת כסף או רכוש
ותמיד עולה האפשרות שהמפרסם תוך כדי גניבת זמן  יוצא מהנחה שהמוצר או השרות שהוא דוחף לא מסוגל לכסות הוצאות פרסום במקומות המיועדים לכך.
בדברים אלה יש תשובה עקרונית לשאלה עקרונית ואין בו שום התייחסות אלייך או לשרות שאתה מציע מכיוון שאין לי מושג לגבי טיבו וגם לא יהיה לי כי איני מסתכן בשימוש בשרות שפורסם בדרכים כאלה ואני אף ממליץ לחברי  להתרחק ממוצרים ושרותים שפורסמו כך  כדי לא להסתכן גם באבדן כספם בנוסף לאבדן זמנם.
ואין כאן שום שיפוט אלא רק תובנה כללית.
והמלצה - אם לדעתך השרות שאתה מציע טוב ולדעתך ראוי לפרסום בתפוז - פנה להנהלה ופרסם בדרך ישרה ולא בדרכים עקלקלות.
לצפיה ב-'תפסיק לחרטט ,בשביל זה היה כדי להירשם לתפוז?'
תפסיק לחרטט ,בשביל זה היה כדי להירשם לתפוז?
02/06/2020 | 13:47
25
לצפיה ב-'איני מוחק את הפרסומת הזאת מכיוון.....'
איני מוחק את הפרסומת הזאת מכיוון.....
03/06/2020 | 08:06
5
104
כדאי לשים לב שהבאנדל תשתית וספק של HOTNET  בפרסומות שלהם כולל ספק זה ולא אותם עצמם.
איני יודע מה הקשרים בין שתי חברות אלו אך לדעתי יש לצפות לשרות דומה מהשרות שמקבלים מהוט
למי שאוהב את השרות שחברת הוט נותנת זאת תהיה נקודת זכות להצטרפות לחברה זו.
-
ואם נוסיף את שיטת גניבת הזמן שנעשתה בפורום זה ע"י פרסום חינם  בניגוד לתקנון האתר - אז.........
לצפיה ב-' אתה סתם משאיר פה זבל...באצטלות/אמתלות ככל שיהיו'
אתה סתם משאיר פה זבל...באצטלות/אמתלות ככל שיהיו
03/06/2020 | 10:07
4
75
זכותך, אתה המנהל...
לי, לא נעים בעין
אתמודד
לצפיה ב-' זבל שאולי יעלה בחיפושים בגוגל'
זבל שאולי יעלה בחיפושים בגוגל
03/06/2020 | 20:38
20
לצפיה ב-'1. יש גולשים שלא נעים להם שמוחקים (גם הם מתמודדים). 2. גם אם'
1. יש גולשים שלא נעים להם שמוחקים (גם הם מתמודדים). 2. גם אם
04/06/2020 | 02:16
2
59
"יעלה בגוגל" יעלה באופן שלילי לאור התגובות (יותר אפקטיבי מאשר למחוק)

מטרתי אינה לפתח דיון בנושא אלא רק להדגים שיש דעות לכאן ולכאן
לצפיה ב-'מי שמחפש בגוגל'
מי שמחפש בגוגל
04/06/2020 | 20:15
24
מוצא דיונים לכאן ולכאן על כל מיני חברות. לא צריך להשאיר פרסומת שרק מעצבנת את הגולשים באמתלה של דיון צרכני על איכות השירות. זה אינו דיון ענייני באיכות השירות. זו פרסומת שמעצבנת את הגולשים. 
לצפיה ב-'אין "גולשים", יש גולשת אחת, רק את'
אין "גולשים", יש גולשת אחת, רק את
05/06/2020 | 02:40
2
חיבתך לזבל ולפרסומות שמלכלכות את הפורום ומבזבזות (או "גונבות") את זמנם של הגולשים בו אינה ברורה, אבל זה לא רלוונטי מאחר שזו אינה דמוקרטיה ויש לתפוז מדיניות ברורה בנושא פרסום לא מאושר. חבל שמנהל הפורום מתעלם ממנה.
לצפיה ב-'מבקש עזרה בבחירת כיריים של אינדוקציה'
מבקש עזרה בבחירת כיריים של אינדוקציה
04/06/2020 | 22:11
6
אני מתלבט בין שני דגמים של כיריים המבוססים על אינדוקציה: בין זנוסי דגם ZIT6470CB ובין אלקטרולוקס דגם EIT614. האם מישהו יכול לעזור לי לקבל החלטה?האם למישהו יש חוות דעת על הדגמים הללו? החברות האלה?
אשמח לשמוע.
לצפיה ב-'אין מים חמים והבוילר מקצר - לאיזה בעל מקצוע לפנות ?'
אין מים חמים והבוילר מקצר - לאיזה בעל מקצוע לפנות ?
04/06/2020 | 12:38
8
56
וזה די מפתיע שאין מים חמים, משום שיש דוד שמש, ובימי אביב-קיץ תמיד היו מים חמים מבלי שהיה צורך להדליק בוילר. מה יכולה להיות התקלה ? והאם חשמלאי יכול לפתור אותה ? אני כרגע במצב כספי מאד בעייתי. מה אפשר לעשות שהסיפור יעלה כמה שפחות ?
תודה מראש.

לצפיה ב-'דבר ראשון ומאד זול'
דבר ראשון ומאד זול
04/06/2020 | 14:02
59
זה לנקות מבחוץ את הקולט. אולי הוא מלא אבק שמסתיר את אור השמש. ואם הבוילר מקצר, הכתובת היא חשמלאי או טכנאי דודים שיודע את מלאכתו, שזה דבר לא פשוט למציאה.
לצפיה ב-'אם אין מים חמים בימי השמש האלה'
אם אין מים חמים בימי השמש האלה
04/06/2020 | 15:23
53
הייתי בודקת גם את נקיון הקולטים, אבל לפני כן צריך לבדוק האם אין נזילה מהדוד. כי כשיש נזילה, הדוד מתרוקן, אפילו אם לאט, וכל הזמן נכנסים מים חדשים וקרים, והם לא מספיקים להתחמם.
הקצר יכול להיות בעקבות רטיבות ונזילה.
ואז כמובן צריך טכנאי דודים.

לצפיה ב-'תודה לכם.'
תודה לכם.
04/06/2020 | 18:32
18

לצפיה ב-'כשאני פותח את המים החמים, הזרם חלש מאד. קרוב לאפס'
כשאני פותח את המים החמים, הזרם חלש מאד. קרוב לאפס
04/06/2020 | 18:36
3
23
האם זה נותן אינדיקציה לגבי מקור הבעיה ?
תודה.
לצפיה ב-'הייתי מנחש שהפילטר בברזים מלא באבנית'
הייתי מנחש שהפילטר בברזים מלא באבנית
04/06/2020 | 19:28
2
20
לצפיה ב-'הבעיה התחילה אחרי שסגרתי את השיבר'
הבעיה התחילה אחרי שסגרתי את השיבר
04/06/2020 | 19:41
1
23
כשפתחתי שוב, כל הברזים בבית נסתמו. אז ניקיתי את כל הברזים ומאז המים הקרים זורמים כרגיל, בעוד מים חמים אין בכלל, גם בימי שרב. והבוילר התחיל להקפיץ את הפקק.
לצפיה ב-'עם כל הבעיות שהיו לי עם הדוד'
עם כל הבעיות שהיו לי עם הדוד
04/06/2020 | 20:12
18
למדתי שהתשובה היא תמיד 500 שקל
לצפיה ב-'נסה לשאול בפורום חשמל ותאורה בפורטל זה פורטל תפוז.'
נסה לשאול בפורום חשמל ותאורה בפורטל זה פורטל תפוז.
05/06/2020 | 02:33
4
לצפיה ב-'בוקר טוב למתחזקי האתר'
בוקר טוב למתחזקי האתר
02/06/2020 | 10:41
1
133
נראה לי שאתם מגרש המשחקים של האירנים.
לצפיה ב-'זו הודעה שהועברה לכל המנהלים בתפוז מטעם ההנהלה:'
זו הודעה שהועברה לכל המנהלים בתפוז מטעם ההנהלה:
04/06/2020 | 13:24
43
גולשים יקרים,  מערכת תפוז אנשים ששירתה אתכם בשני העשורים האחרונים מיושנת מאוד ולצערנו אין באפשרותנו להמשיך לתחזק אותה. מתוך רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר, אנו מנסים לפתח אתר חדש ומתכננים להעלות אותו בקרוב במקום האתר הנוכחי. אנו מתנצלים מראש על תקלות ככל שתהיינה כל עוד האתר הישן באוויר וממליצים לגבות תכנים אישיים. בברכה, הנהלת האתר
לצפיה ב-'טופס אחריות'
טופס אחריות
02/06/2020 | 10:59
3
101
כשעושים רכישה של מכשיר שיש עליו אחריות בדרך כלל באריזה יש טופס של אחריות שצריך לשלוח השאלה שלי האם חשוב למלא ולשלוח את הטופס או שזה לא עקרוני ורק לשמור קבלה ובמקרה חירום פונים לעסק ממנו קנינו ואם הטופס לא רלוונטי למה יש אותו?
לצפיה ב-'אין צורך,ממילא הכל ממוחשב'
אין צורך,ממילא הכל ממוחשב
02/06/2020 | 13:49
26
לצפיה ב-'דעה אישית'
דעה אישית
03/06/2020 | 07:45
1
74
אם יש מספר טלפון כדאי לטלפן ולוודא אחריות במקום לשלוח, וכדאי לבדוק, לעיתים שולח הטופס מקבל תקופת אחריות נוספת, יש חברות שנותנות אחריות מזמן ההתקנה (למשל LG בטלביזיות) ולא מזמן הקניה, שזה מוסיף כמה ימי אחריות, במידה וההתקנה נעשתה ע,י מתקין שלהן וגם תוספת זמן זו ניתן להשיג בשיחת אלפון בווידוא אחריות
לצפיה ב-'צודק'
צודק
03/06/2020 | 20:39
42
חוץ מזה, אם נרשמים בחברות, לא צריך לחפש את הניירת כשצריכים שירות.

מה שכן, צריך לקחת בחשבון שנכנסים למאגר שלהם ורוב החברות ינצלו את זה לנסות לשווק הארכת אחריות בהמשך (אחריות שמיותרת ברוב המקרים).
לצפיה ב-'סוליות זוג מגפונים חדש התפרקה לחלוטין'
סוליות זוג מגפונים חדש התפרקה לחלוטין
31/05/2020 | 15:21
23
104
התייעצות, האם ניתן לעשות משהו.
לפני שנה וחצי קניתי זוג מגפונים של מותג ידוע ולא זול. אני תמיד מחפשת את המותג הזה, ראשית כי הוא מאד נוח לי, וגם כי הוא איכותי והוא יפה ושיקי.
מכיוון שקשה למצוא את המותג בחנויות באזורי, קניתי מגפיים וגם את המגפונים, למרות שהיה לי זוג עדיין במצב טוב, במחשבה שיהיה לי לכשהזוג שהשתמשתי בו יתבלה.
השארתי אותם במרפסת סגורה בקופסה המקורית עם מכסה מעט פתוח לאיוורור.
לפני כשבועיים נעלתי אותם, הלכתי איתם רק עד המכולת ברחוב ליד.
מה רבה היתה תדהמתי לכשהגעתי הביתה הרגשתי שאני שוקעת, והשארתי בדרך מלא "סימני דרך" בצורת פרורים שחורים. כלומר, הסולייה בשתי הנעליים התפרקה לחתיכות. האימום, מעור, נשאר חדש לחלוטין.
פניתי טלפונית למשווק, שטען שלפי קוד הפריט הם הפסיקו לייצר אותו לפני אולי 10 שנים, ושכנראה המגפונים שכבו בחנות הרבה זמן, ושזאת סוליה פעילה (?) שחייבים ללכת איתה אחרת תתפרק. ביקשו שאפנה לחנות.
בעל החנות התנער ממני באומרו שהוא לא מחזיק בנעליים להרבה זמן, ואף זורק זוגות כי המפעל הפסיק לתת אחריות, ולטענתו, אולי במפעל החזיקו אותם הרבה זמן.
בקיצור, מגפונים שעלו לי בהנחה (כי קניתי עוד זוג) 500 ש"ח לפני שנה וחצי, אין לי מה לעשות איתם.
אני כבר סבתא, וזה אומר שהיו לי "כמה" זוגות נעליים, גם למשפחתי, גם מהארץ וגם מחו"ל, מעולם לא קרה לי מקרה כזה, וגם מעולם לא נאמר לי שחייבים ללכת עם הנעללים כדי שלא יתפרקו.
יש עצות? תודה
לצפיה ב-'אני מוסיפה תמונה של סוליות המגפונים'
אני מוסיפה תמונה של סוליות המגפונים
31/05/2020 | 15:26
7
101
לאחר ההתפרקות. יש לציין שהליכלוך על החלקים שנשארו יחסית שלמים הוא לא בשל שימוש רב, אלא בשל הסוליה שהפכה לרכה מאד, וליכלוך, אבק, חצץ ואפילו בדל סיגריה פשוט נדבקו בהן.
לצפיה ב-'קרה לי פעם משהו דומה'
קרה לי פעם משהו דומה
31/05/2020 | 16:42
6
83
סוליה של נעליים (תוצרת ריבוק, אם זה משנה) שעמדו בארון הרבה זמן התפוררה.

בכלל, לקנות משהו זמן רב לפני השימוש עלול לגרום בעיה, למשל יהיה קשה להפעיל את האחריות אם יתעורר הצורך.
לצפיה ב-'שלי הן לא נעלי ספורט'
שלי הן לא נעלי ספורט
31/05/2020 | 18:02
2
70
ולא שיש לי משהו נגדן, להפך, מאד אוהבת אותן.

אבל שנה וחצי באיחסון סביר מאד, לא צריך לגרום להתפוררות סוליות. אלא אם כן, הן עמדו במחסן החברה או החנות הרבה מאד זמן.
ועדיין לא ברור לי למה נעליים שהולכים איתן הרבה ומן הסתם כבר קיימות הרבה זמן, לא קורה להן כלום, ונעליים חדשות ללא שימוש מתפוררות בנעילה הראשונה.
ואם זה כך, היה צריך לפרסם באיזשהו מקום - על הקופסה, בשלט בחנות, על הקבלה, או אפילו איזכור בע"פ ע"י המוכר. או אולי כשמפרסמים נעליים בכלי התקשורת, צריך לשים כוכבית עם אזהרה.
מעולם לא שמעתי אזהרה, ולא שלמישהו זה קרה.
בכל מקרה זו לא האשמה שלי. או שהן אוחסנו לזמן ארוך, או פגם בייצור.

לצפיה ב-'זה קורה ולא אמור לקרות'
זה קורה ולא אמור לקרות
31/05/2020 | 18:30
1
60
ברם יש לך תרומה למצב .
1. חוסר שימוש -גורם ראשון
2. איחסון במרפסת כאשר זה חשוף לשינויים בטמפרטורה -גורם שני.
לא פגם בייצור,אפילו נעליים צבאיות במגירה מתפרקות במהלך השנים .
אם זאת לא יזיק לעשות קצת באז בפורומים של צרכנות ולכלול שמות של מוצר ושל חנות שלא נושאים באחריות

לצפיה ב-'יכול להיות שאעשה קצת באז '
יכול להיות שאעשה קצת באז
01/06/2020 | 01:04
53
1. חוסר שימוש של שנה וחצי לא אמור לגרום לכזאת תקלה. אני בטוחה שחנויות מחזיקות נעליים הרבה מעבר לכך. כנראה שהם שכבו בחנות או במחסן החברה הרבה מעבר לכך.
2. בהתחלה איחסנתי בחדר ורק מאוחר יותר העברתי למרפסת. המרפסת סגורה. גם בחנות יש שינויים של טמפרטורה כשהיא סגורה בלילות וסופ"שים.
לצפיה ב-'תבדוק'
תבדוק
01/06/2020 | 13:54
2
50
אולי ישך עכברים או עכברושים בבית.

לצפיה ב-'אם זה נכון'
אם זה נכון
01/06/2020 | 14:04
1
52
אני מפטר את החתולה שלי.
לצפיה ב-'גמני...'
גמני...
01/06/2020 | 16:53
11
לצפיה ב-'קרה לי ואפילו ביותר מזוג אחד. אצלי זה קרה בסנדלים. לגמרי לא '
קרה לי ואפילו ביותר מזוג אחד. אצלי זה קרה בסנדלים. לגמרי לא
01/06/2020 | 00:15
4
61
נעים שהסוליה מתפרקת לה פתאום בדרך. זה כנראה קשור לחומר ממנו עשויה הסוליה, להתיישנות ולהתייבשות שלה.
מאחר והגפה נשארה כחדשה ונראה שחבל לך על המגפונים, נסי למצוא סנדלר שגם מייצר נעליים וראי אם אפשר להחליף סוליות ואם כדאי מבחינת מחיר.
חוץ מזה, כל מה שנותר לך הוא להסיק מסקנות לגבי המותג והחנות
לצפיה ב-'לי מעולם לא התפרקו סוליות נעליים'
לי מעולם לא התפרקו סוליות נעליים
01/06/2020 | 00:57
3
57
ואם מתפרקות, לא ככה. זה לא סתם פרוק. זה מוות טוטאלי.
על סנדלר בהחלט חשבתי, ואפילו תכננתי לקפוץ אליו מחר עם המגפונים, הוא ממש קרוב אלי, וכן, הוא גם מייצר בעצמו נעליים. לפי המחירים שלו, זה עלול לעלות יותר מזוג חדש... רציתי בעיקר לברר אצלו את מהות הבעיה. ואולי שווה להשקיע במקום לזרוק ולהפסיד את כל הסכום, כי כאמור המגפונים חדשים לחלוטין, והגפה גם נראית כך.
לגבי החנות, אמרתי לו שהפסיד לקוחה. לגבי המותג אחשוב, כי הנעליים שלהם כל כך נוחות לי, ואני די בעייתית עם נוחות של נעליים. הרבה שנים אני קונה את המותג הזה, ומעולם לא היתה לי בעיה איתם.

לצפיה ב-'לפני כמה זמן ככה הלכו לי סוליות לש זוג lady comfort'
לפני כמה זמן ככה הלכו לי סוליות לש זוג lady comfort
01/06/2020 | 13:20
44
לצפיה ב-'כבר מזמן הגעתי למסקנה שמותג ומחיר גבוה אינם ערובה לאיכות, '
כבר מזמן הגעתי למסקנה שמותג ומחיר גבוה אינם ערובה לאיכות,
01/06/2020 | 14:23
1
40
ויותר מכך, לפעמים אפילו הנוחות של דגם חדש שונה מהנוחות שחשנו בדגמים קודמים. יש לקחת בחשבון שהמותג לעיתים קרובות הוא כיסוי למוצרים שמיוצרים במקומות שונים, מחומרים שונים, באיכויות שונות וכנראה לא תמיד על פי מפרט ובפיקוח ה"מותג"
לצפיה ב-'בכללי את צודקת, ובד"כ זאת גם המסקנה שלי'
בכללי את צודקת, ובד"כ זאת גם המסקנה שלי
01/06/2020 | 17:39
39
רק שלא תמיד ולא במאה אחוז.
במקרה של המותג הזה, שנים רבות שאני מחפשת אותם, ועד עכשיו לא התאכזבתי.
אפילו קניתי זוג מגפיים שלהם פחות או יותר באותו הזמן, והם כייפיים.
כנראה שיש בעיה מסויימת רק עם הזוג הזה.
אני מחכה לתשובתו של הסנדלר ואז אחליט כיצד להמשיך.
לצפיה ב-'קרה לי, יותר מפעם אחת'
קרה לי, יותר מפעם אחת
02/06/2020 | 15:35
5
44
סנדלי פלטפורמה של HP התפוררו ממש כך תחת רגליי אחרי שלא נעלתי אותם זמן רב. קרה לי גם בנעליים של "נעלי גזית" ז"ל. מניסיוני זה קורה בסוליות מוגבהות שיש בהן ספוג. במקרה אחר נעלתי נעלי ספורט של "ריבוק" אחרי אפסון ממושך (בארון) והסוליה לא הייתה גמישה אלא קשה, ואחרי כמה צעדים נסדקה לחלוטין... מתברר שהתייבשה.

בכל המקרים הנ"ל הנעליים (של מותגים מוכרים) ממש לא היו חדשות, אבל מסתמן שגם שלך לא (מזמן הייצור). זו תופעה נפוצה, כפי שמעיד השרשור הזה, ללמדך ש"עייפות החומר" קורית גם באחסון ממושך. האחסון בחנות אינו באחריותך, אבל זה החיסרון בשימוש ראשון זמן רב לאחר הקנייה. למרות הכול, הייתי מצפה מיצרן/יבואן שמכבד את עצמו ואת לקוחותיו ורוצה לשמור על מוניטין לקבל אחריות ולבוא לקראתך.
לצפיה ב-'ונניח שהלכתי עם הנעליים זמן מה ורק אח"כ איחסנתי אותן'
ונניח שהלכתי עם הנעליים זמן מה ורק אח"כ איחסנתי אותן
02/06/2020 | 15:53
4
34
ההליכה הראשונית עליהן היתה מונעת התפוררות או התייבשות? כנראה שלא.
שהרי לכולנו כמה וכמה זוגות נעליים, וכמובן יש גם את העונתיות, אז קורה לא פעם שנעליים מאוחסנות לתקופות.
ואם חובה ללכת עם נעליים חדשות לפני איחסון, למה אף אחד לא מזכיר זאת בשום מקום?
ואגב, בדקתי את הקופסה של המגפונים, והיא נראית מהוהה ודי ישנה. וזה בטח לא בגלל האיחסון במרפסת, שכן באותו האזור במרפסת יש לי עוד קופסאות קרטון של נעליים ושל מוצרים אחרים, שאני מאחסנת בהן דברים שונים. חלקן שם כבר שנים, כולן נראות כמו ביום הראשון. אולי עם מעט אבק...
זה אומר שהמגפונים עם הקופסה אוחסנו בתנאים לא מיטביים עוד לפני שהגיעו אלי.
לצפיה ב-'ואגב, הסנדלר פסק שלא ניתן לתקן/להחליף את הסוליות'
ואגב, הסנדלר פסק שלא ניתן לתקן/להחליף את הסוליות
02/06/2020 | 15:54
2
11
לצפיה ב-'מעצבן. לדעתי פרסמי את הסיפור עם שם המותג (למה להסתיר?)'
מעצבן. לדעתי פרסמי את הסיפור עם שם המותג (למה להסתיר?)
02/06/2020 | 16:12
1
29
גם ברשתות החברתיות, אולי לכתוב בדף שלהם בפייסבוק או לפנות למדורי/תוכניות צרכנות וכו'.
לצפיה ב-'כתבתי להם בפייסבוק לפני כשעתיים. מחכה לתגובה מהם'
כתבתי להם בפייסבוק לפני כשעתיים. מחכה לתגובה מהם
02/06/2020 | 16:28
8
לצפיה ב-'במקרה כזה סיכוי לא רע שהבעיה הייתה קורית כבר בשימוש הראשון'
במקרה כזה סיכוי לא רע שהבעיה הייתה קורית כבר בשימוש הראשון
02/06/2020 | 16:09
36
(כי הן כנראה אוחסנו זמן רב לפני שהגיעו אלייך, כאמור) ואז יכולת לחזור לחנות מייד ולהחליף והיה קשה לה להתנער מאחריות, זו הנקודה. אין "חובה ללכת בנעליים חדשות לפני האחסון" אבל כן כדאי לבדוק מוצר חדש לאחר הקנייה ולא זמן רב אח"כ (בעייתי מבחינת אחריות, כאמור), וכן להביא בחשבון שנעליים יכולות להתבלות גם באחסון ממושך אם לא הולכים בהן זמן רב. זה לא קורה תמיד אבל זו תופעה שיכולה לקרות.
לצפיה ב-'קרה לי פעמיים!'
קרה לי פעמיים!
02/06/2020 | 17:34
41
פעם, שמרתי נעליים לבנות, לשימוש רק בנסיבות חגיגיות, וכשהגעתי לנעול אותן, הסוליה ממש התפוררה. וכך היה גם עם נעלי ילדים. קניתי לבכורי זוג מאד מאד יקר (אז הייתי ממש מטומטמת, וחשבתי ש"בנעליים לא חוסכים". הבן נעל את הנעליים פעם- פעמיים ולא יסף. שמרתי אותן. הבן השני- כנ"ל. הן נשמרו במקום חשוך וקריר. אחרי זמן די רב, הגיעה תורה של הבת לנסותן. הן היו באמת יפות. שלחתי אותה לבית הספר, ואחרי רבע שעה, חזרה הביתה בוכה, ויחפה. הסוליות התפוררו. 
לצפיה ב-'מכל התגובות כאן אני מבינה שאני לא "בת יחידה"'
מכל התגובות כאן אני מבינה שאני לא "בת יחידה"
02/06/2020 | 18:43
1
42
ושזה קורה ואפילו לא מעט.
אני מבינה גם, שזה קורה בעקבות אובר שמירה, ואי נעילה, כלומר, נעליים חדשות שלא נועלים אותן, וכשכבר כן, הן הופכות לישנות ומתפוררות.
אז נהייתי יותר חכמה, והבנתי שהמגפונים שלי כנראה שכבו במפעל/חנות יותר מידי זמן, ואני הוספתי על כך את השנה וחצי.
לא קרה לי אף פעם, וגם לא הייתי מודעת לכך שזה עשוי לקרות.
כדאי מאד שיצרני ומוכרי הנעליים יציינו זאת על הקופסה, חשבונית/קבלה, בשלט בחנות, או באיזכור בע"פ.
עכשיו נותר רק לחכות איך יפתרו לי את התקלה המעצבנת הזאת.

לצפיה ב-'פשוט נעליים שלא נועלים אותן זמן רב מאוד, לאו דווקא חדשות'
פשוט נעליים שלא נועלים אותן זמן רב מאוד, לאו דווקא חדשות
04/06/2020 | 17:39
9
לצפיה ב-'גם לי קרה שסוליה של מגפונים התפרקה'
גם לי קרה שסוליה של מגפונים התפרקה
02/06/2020 | 18:43
39
וזה היה בשנה השניה או השלישית שנעלתי אותם.
נסענו לבן לירושלים וראיתי לכלוכים על הרצפה, לא הבנתי מאיפה הם.
חזרנו הביתה והלכנו לשכנים- ואז נפל האסימון, אין סוליה.
רעיה
לצפיה ב-'ניתן לקנות בסניף דואר מעטפה מרופדת גדולה?אם כן כמה היא עולה?'
ניתן לקנות בסניף דואר מעטפה מרופדת גדולה?אם כן כמה היא עולה?
31/05/2020 | 20:12
4
51
מעטפות אורך 35 ס"מ נגיד?
אני תוהה האם לזרוק את מה שיש לי או לשמור .
במידה ומעטפה כזאת תעלה כמה שקלים בודדים אז אקנה כבר בדואר במידה ואצטרך ואת מה שיש לי כרגע אזרוק.
אני שואל רק ליתר ביטחון .
תודה

לצפיה ב-'למה שלא תשאל בסניף הדאר ?'
למה שלא תשאל בסניף הדאר ?
31/05/2020 | 21:14
3
17
לצפיה ב-'נו באמת בשביל זה ללכת לסניף הדואר ולעמוד בתור?'
נו באמת בשביל זה ללכת לסניף הדואר ולעמוד בתור?
31/05/2020 | 21:55
2
25
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
01/06/2020 | 00:32
81
לצפיה ב-'לא מזמן הומצא מכשיר טלפון, לא מוכרחים ללכת לחנות - ובנוסף'
לא מזמן הומצא מכשיר טלפון, לא מוכרחים ללכת לחנות - ובנוסף
01/06/2020 | 07:41
71
חברת דואר ישראל מציעה לך מעטפה למשלוח מסמכים גדולים .
קיימות מעטפות במידות שונות לצורך זה והן-
גדולה מאד: 30 *40 ס"מ
גדולה: 24 * 34 ס"מ
בינונית: 18 *25 ס"מ

הדבקת לשון המעטפה נעשית באמצעות פס סיליקון.
לרכישה עכשיו בקניון הדואר
 לרשותכם מגוון רחב של מעטפות לרכישה בחנות המקוונת במחירים אטרקטיביים:
מעטפות מרופדות קטנות (מידות: 16*21 ס"מ) ומעטפות מרופדות גדולות (מידות: 16*21 ס"מ).
מעטפות דואר 24 שעות - למשלוח בין 50 עד 100 גרם, מעטפות דואר 24 שעות למשלוח עד 50 גרם
מארזי מעטפות כיס סיליקון בגדלים שונים, מארזי מעטפות מנייר ממוחזר, מעטפות לחו"ל 11.4X16.2,
מעטפות בטיחות 26X36 ועוד.
לצפיה ב-'התייעצות ברכישת שעון קיר ישן'
התייעצות ברכישת שעון קיר ישן
31/05/2020 | 18:41
4
116
היי חברים. אני מעוניין לרכוש שעון קיר ישן מתוצרת סייקו כמו שמצורף בתמונה, מאדם המעוניין למכור.
אני מתלבט אם הדבר כדאי מכמה סיבות. ראשית הבנתי שדרושים הרבה תיקונים לשעון כזה אפילו שאני מקבל אותו תקין, כל כמה זמן הוא מתקלקל ותיקון שלו יכול להגיע למאות שקלים כל תקופה.
שנית, מעוניין לדעת האם המחיר כ 250 שקלים סביר (הבן אדם לא מעוניין להוריד במחיר).
אשמח לשמוע דעתכם, אני ממש מתלבט. תודה ושבוע טוב.
לצפיה ב-'תחטוף אותו מיד ללא ויכוח'
תחטוף אותו מיד ללא ויכוח
31/05/2020 | 19:32
2
99
אמנם לא שעון מטוטלת אלה טרנזיסטורי עם סוללה אבל כפריט ויטאג' שוה הרבה כסף,אפילו לא עובד
לצפיה ב-'תיקון שעון כזה עולה הון'
תיקון שעון כזה עולה הון
31/05/2020 | 22:29
77
והפריט שהצגת במצב עובד,נראה במצב יותר טוב ועולה בערך 250 שקל יותר,לא בהכרח עיסקה כדאית.
לצפיה ב-'השעון בתמונה הוא מיכני , לא טרנזיסטורי'
השעון בתמונה הוא מיכני , לא טרנזיסטורי
31/05/2020 | 22:55
66
רואים שיש לא 40 "אבנים"  (קריסטלים) ושני פתחים למתיחת הקפיצים - אחד לשעון והשני ל"פעמון". רואים גם מטוטלת.
לי יש שעון מטוטלת בן (כנראה) 90 שנה. היה פעם אחת בטיפול תחזוקה (300 ש"ח). מאז, גם השען הלך לעולמו.
השעון עובד נהדר - רק צריך לזכור למתוח את הקפיצים בערך פעם בשבוע.
לצפיה ב-'לאיזו מטרה אתה מעוניין בו ?'
לאיזו מטרה אתה מעוניין בו ?
31/05/2020 | 21:08
66
אם כפריט אספנות לצורך השקעה  - חפש בגוגל, יתכן וקודמי צודק
אם לשימוש למטרה המקורית - לראות מה השעה - ניתן לקנות שעוני קיר בגודל דומה בחנויות בארץ בשלושים שקל ואף פחות.
לצפיה ב-'השעון בתמונה הוא מיכני , לא טרנזיסטורי'
השעון בתמונה הוא מיכני , לא טרנזיסטורי
31/05/2020 | 22:53
46
רואים שיש לא 40 "אבנים"  (קריסטלים) ושני פתחים למתיחת הקפיצים - אחד לשעון והשני ל"פעמון". רואים גם מטוטלת.
לי יש שעון מטוטלת בן (כנראה) 90 שנה. היה פעם אחת בטיפול תחזוקה (300 ש"ח). מאז, גם השען הלך לעולמו.
השעון עובד נהדר - רק צריך לזכור למתוח את הקפיצים בערך פעם בשבוע.
לצפיה ב-'חוכמת ההמונים - תוכנית חיסכון'
חוכמת ההמונים - תוכנית חיסכון
31/05/2020 | 19:42
5
79
רוצה לפתוח תוכנית חיסכון לנכד שתיפתח בגיל 18.
איזו תוכנית והיכן ומה לחפש אתם ממליצים ?

תודה

בילי
לצפיה ב-'להתעניין בבנק ולחפש בגוגל'
להתעניין בבנק ולחפש בגוגל
31/05/2020 | 21:13
1
60
לא ציינת אם הפקדה אחת או הפקדות תקופתיות - אך חלק מקיצבת הילדים  ניתנת בהפקדות לתכנית חסכון, יש כמה אפשרויות בחירה - אפשר לבדוק ע"ס נסיון העבר איזו הכי טובה - ומה זה קשור אלייך - לתכנית שביטוח לאומי מפקיד ניתן לצרף סכום נוסף ע,י ההורים (או הסבתא)
לצפיה ב-'הערות והארות'
הערות והארות
03/06/2020 | 20:21
18
- הפקדה אחת או תקופתיות יכול להיות רלוונטי, אבל גם יכול להיות שלא. תלוי באפיק ההשקעה ובמצב השוק במהלך התקופה.
- ניסיון העבר לא מעיד על העתיד, מנהלי השקעות מתחלפים, חברות נמכרות, אשפי השקעות פורשים, השוק מתעתע, עושים שגיאות, וכו'.
- למיטב ידיעתי לתוכנית "חיסכון לכל ילד" אפשר להפריש סכום נוסף רק מקצבת הילדים שמשולמת לאם, לא רלוונטי להפקדה ע"י הסבים.
לצפיה ב-'לא ממליץ ולא מייעץ'
לא ממליץ ולא מייעץ
03/06/2020 | 20:32
2
23
ממילא זה דבר שאסור לעשות.

אבל כן יכול לספר מה אני עשיתי בחסכונות לילדים.

קודם כל, הלכתי על הפקדה חודשית, כי לי אישית זה יותר נוח מלשים סכום חד פעמי גדול + אני מניח/מקווה שאוכל להמשיך את ההפקדות במהלך ה-20 שנים.

שנית, בחרתי ב 100% מניות - בחירה הגיונית מבחינתי כשמדובר בטווח כזה רחוק ובהתחשב בתשואות העבר של שוק ההון לאורך זמן במחזורים של 10 שנים (ובוודאי 20 שנים).

שלישית, מאחר ואני מאמין שרוב המסלולים המנוהלים לא מוכיחים את עצמם לאורך זמן ארוך, חיפשתי להיצמד למדדי מניות פאסיביים. לצערי המקום היחיד שאפשר לי הפקדה חודשית + רכישת מדדים פאסיביים היה בבנק, מה שלא התאים לי בגלל דמי שמירת תיק ההזויים והבזאר התורכי שהולך שם שמחייב התמקחות תקופתית להורדת העלות. בסוף ובניגוד להעדפותיי בחרתי בפוליסת חיסכון עם דמי ניהול מופחתים ביותר שהשגתי (יחסית לעלות בבנק). לא אידיאלי אבל זה מה שהיה.
לצפיה ב-'היום עוד גובים ממישהו בבנק דמי שמירת נירות ערך?'
היום עוד גובים ממישהו בבנק דמי שמירת נירות ערך?
04/06/2020 | 08:08
1
12
הזוי, הרי כולה ביטים על מחשב, אין נייר של ממש (זכורני שהמניה הראשונה שקניתי היתה מנית הקו-אופ, עלתה לי 5 שקל ישן בערך ב 1983 ושמרתי אותה בבית, היתה גדולה (A3)  יפה וצבעונית, לאחר כ 15 שנים קיבלתי תמורתה כ 60 אלף שקל חדש, לא קניתי בשביל עלית ערך אלא בגלל שנתנה 2% הנחה על קניותי בסופר ועשיתי חשבון שתוך חדשים ספורים העלות תתכסה.
בכל מקרה - המלצה שלי - לעזוב בנק שגובה דמי שמירת נירות ערך, 
לצפיה ב-'ברור שגובים'
ברור שגובים
04/06/2020 | 21:10
2
לצפיה ב-'שאלה לגבי כשל תמורה'
שאלה לגבי כשל תמורה
31/05/2020 | 15:40
2
58
שלום ותודה מראש
היו לי כרטיסי טיסה פנימית בתאילנד. הטיסה בוטלה,  פניתי לmax חברת כרטיס האשראי שאיתה שילמתי, ביקשתי לבצע כשל תמורה,  מילאתי טפסים והם זיכו אותי. זה זמני עד שיסיימו בירור מול החברה ואם לא יצליחו שם להוכיח שאכן קיבלתי את הטיסה (כמובן שלא יצליחו) הזיכוי יהפך לקבוע.
זוג חברים שלנו קנו כמונו את אותם כרטיסים שבוטלו,  רק שהם רכשו עם אמריקן אקספרס. שם מסתבר,  הנוהל הוא הפוך. אמריקן פונים לחברה לבירור האם הטיסה כן סופקה,  ורק אם לא יצליחו שם לספק הוכחה שהטיסה התקיימה,  אז יזכו את הסכום בכרטיס.
שאלתי היא: האם זה עניין של נוהל וכל חברה עושה איך שבא לה?
חיפשתי בחוק כרטיסי חיוב ולא מצאתי משהו,  אלא רק על עסקה בה חלק מהתשלום שולם. פה כאמור שולם הכל.
אודה להארות אם ישנן.
תודהה!
לצפיה ב-'כל חברת אשראי פועלת כראות עיניה'
כל חברת אשראי פועלת כראות עיניה
31/05/2020 | 16:53
29
ו"מתרגמת" את החוק איך שנוח לה.

לצפיה ב-'משמח לשמוע שזה הנוהל אצלם'
משמח לשמוע שזה הנוהל אצלם
03/06/2020 | 20:37
13
(החברה הראשונה שציינת) מאחר והיום אני משתמש בכרטיס חוץ בנקאי שלהם בתור כרטיס האשראי הבלעדי שלי. מרוצה מהם בהרבה בחינות משמעותית לעומת החברות האחרות שהייתי לקוח שלהן.
לצפיה ב-'הסקה מרכזית'
הסקה מרכזית
29/05/2020 | 20:53
5
106
לאחרונה ההסקה המרכזית בבניין התקלקלה ועלות התיקון עומדת על 40000 ש"ח.
אנחנו ומספר דיירים נוספים מסרבים לתקן בעיקר מכיוון שקבלן שאמור לבצע את העבודה לא מוכן להתחייב שההסקות יעבדו בצורה מספקת לאחר החלפת התנור. במשך החורף האחרון ההסקות עבדו בקושי.
מה ניתן לעשות בנידון ישנם דיירים אשר לא מוכנים להתנתק וטוענים שניתן להתנתק בהסכמה של 100 אחוז מהדיירים.
מדובר בבניין משנות ה70 בעל תשתית ישנה מאוד.
לצפיה ב-'כל דייר יכול להתקין לעצמו משאבת חימום פרטית שלו .'
כל דייר יכול להתקין לעצמו משאבת חימום פרטית שלו .
30/05/2020 | 08:11
1
31
לצפיה ב-'מבחינת החוק הדיירים מחויבים לתקן את '
מבחינת החוק הדיירים מחויבים לתקן את
30/05/2020 | 09:43
74
המערכת המשותפת.
לצפיה ב-'ניסית לשאול באגודה לתרבות הדיור ?'
ניסית לשאול באגודה לתרבות הדיור ?
30/05/2020 | 10:58
64
ולשאלותייך
למיטב ידיעתי קוני הדירה קנוה בידיעה שיש מערכת כזאת ולכן עליהם להשתתף בתחזוקתה.
ההוצאות מתחלקות לשניים - הוצאות קבועות והוצאות שוליות לכל דירה, בהוצאות הקבועות כל בעל דירה חייב להשתתף (שקול לחובת השתתפות בתחזוקת הגג והביוב גם למי שאינו רוצה) אך בהוצאות השוליות (שהרי אם דירה מתנתקת יורדת צריכת הדלק) דייר שמתנתק לא חייב להשתתף
איך מחשבים אין לי מושג
לצפיה ב-'מותר לך להתנתק'
מותר לך להתנתק
30/05/2020 | 12:37
1
81
גם בלי הסכמה של שאר הדיירים. תצטרך לשאת בעלויות הניתוק ולהמשיך לשאת בעלויות התחזוקה בשיעור מופחת (40%). אם ועד הבית לא משתכנע , הסמכות בנושא היא המפקחת על הבתים המשותפים. 
לצפיה ב-'כמעט נכון'
כמעט נכון
31/05/2020 | 11:48
53
החוק מעמיד תנאים קשים להתנתקות.

המתנתק ישלם 40% מהעלות השוטפת (כלומר הדלק) ו-100% מעלויות התחזוקה, כך שאת מחיר התיקון עדיין תצטרך לשלם. אם יחליטו ביום מן הימים להחליף לגמרי את המערכת עדיין תצטרך להשתתף במחיר ההחלפה כאילו אתה מחובר למערכת!

אם ועד הבית ירצה להציק לך הם ידרשו גם אישור מ"בודק מוסמך", שרשאי לגבות עבור שתי בדיקות (אחת לפני הניתוק ואחת אחריו) מקסימום 780 ש"ח, ויוודא שההנתקות נעשתה ע"י *חיתוך בפועל של צינורות* ולא רק ע"י סגירת ברזים.

האגודה לתרבות הדיור דורשת הרשמה דו-שלבית כדי לקבל מידע פשוט שאמור להיות זמין לכל המעוניין. שרות למופת.

לצפיה ב-'טלפון סלולרי'
טלפון סלולרי
26/05/2020 | 17:14
7
272
חכמת ההמונים
רעייתי ואני רוצים להחליף סמרטפונים, חלוקים בדעותינו בין איפון SE 2020 ושיאומי רדמי נוט 9S - הנסיון הקודם שלנו הוא במכשירי אנדרואיד (סמסונג J7 ושיאומי )MI5
מבקש תשובות מנומקות ופתוח גם להצעות אחרות
תודה מראש
לצפיה ב-'אין לזה תשובה ברורה. '
אין לזה תשובה ברורה.
26/05/2020 | 19:28
110
זה מאד תלוי בצרכים שלכם. מה שמתאים למישהו צעיר שחובב משחקים, לא יתאים לאנשים מבוגרים יותר, שרוצים רק לשוחח ולהשתמש בשיחות וידאו. מי שאוהב לצלם למשל, יחפש משהו אחר, וכדומה. אני מציע לך להיכנס לחנות, ולשוחח עם מוכר. 
אפשר לשלוח לך מסר? 
לצפיה ב-'אני בעד הישארות עם אנדרואיד. המעבר לאייפון יתקיל אותך '
אני בעד הישארות עם אנדרואיד. המעבר לאייפון יתקיל אותך
26/05/2020 | 22:49
107
ב"מערכת סגורה". אפליקציות שלהם בלבד. חלקן בתשלום. 
ולגבי "איזה כדאי"? לסמסונג יש דגמים שונים במחירים די נוחים, ואני בעד מוצר אמין 
שיחיה כמה שנים. 
לגבי האחרים, הם טובים ככל שהם חדשים. עובדים שנה, ומאבדים תכונות ומהירות. 
לכן, החיסכון המיידי יעלה "ביוקר" ככל שיעבור הזמן.

לצפיה ב-'ברזילי, תתייעץ גם בפורום סלולארי השכן'
ברזילי, תתייעץ גם בפורום סלולארי השכן
27/05/2020 | 01:00
83
וגם תעבור על השירשורים שם. יש שם המון שאלות והתייעצויות מהסוג הזה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'לגבי נוט 9S- קרא סקירה של גד גניר מאתר חפיצים (מקרטע)'
לגבי נוט 9S- קרא סקירה של גד גניר מאתר חפיצים (מקרטע)
27/05/2020 | 09:08
45
לצפיה ב-'לדעתי, תישארו עם אנדרואיד, מערכת הפעלה יותר ידידותית'
לדעתי, תישארו עם אנדרואיד, מערכת הפעלה יותר ידידותית
28/05/2020 | 17:47
1
75
במיוחד למי שכבר נמצא באנדרואיד.
ובקשר למכשירים במקום 9S הייתי הולך על 
Redmi note 9 Pro
לצפיה ב-'רק אנדרואיד-ידידותי לתפעול אין בעיה לקנות/למכור'
רק אנדרואיד-ידידותי לתפעול אין בעיה לקנות/למכור
30/05/2020 | 11:56
55
אייפון בעייתי מכל הבחינות וזה מערכת סגורה.
אם תאבד את הססמא שלך - די אבוד לך
אפל יטענו שהמכשיר גנוב

בקיצר לא כדאי
לצפיה ב-'לדעתי להפסיק להשתמש בסלולרי'
לדעתי להפסיק להשתמש בסלולרי
01/06/2020 | 09:36
38
עד שקנוניית הקורונה תשכח.

לצפיה ב-'מחפשת סלסלה למדיח כלים אלקטרה'
מחפשת סלסלה למדיח כלים אלקטרה
26/05/2020 | 07:10
19
68
מחפשת חנות לחלקי חילוף סלסלה למדיח אלקטרה. edu 6060s בדובין על פי הקטלוג אין
היכן לחפש ?

לצפיה ב-'מהיכן בארץ? באזור חיפה יש את תבור, ויש כמובן סניף של אלקטרה.'
מהיכן בארץ? באזור חיפה יש את תבור, ויש כמובן סניף של אלקטרה.
26/05/2020 | 08:17
1
44
בנצרת קיים סניף נוסף של תבור.
איני בטוח, אבל אני מניח, שאם תקחל אתך את הסלסלה, אולי תמצאל אחת דומה שתתאים.
ובכלל, לדעתי, אלקטרה אינה מייצרת את המדיח. הם מייבאים מותג מדבקה,
שעליו רק רשום אלקטרה. 
לכן, אם תדעי (או שהמוכר יידע) מי היצרן, הדבר יקל עליו למצוא את הסלסלה המבוקשת.
לצפיה ב-'תודה - אזור השרון - מרכז'
תודה - אזור השרון - מרכז
26/05/2020 | 09:45
36
לא כתוב על המדיח מי היצרן למעט הכיתוב של אלקטרה ושם הדגם 6060
היתה פעם חנות קטנה עם חלפי חלקים משומשים לבנים כמדומני בדרך קיבוץ גלויות אך איני בטוחה
לצפיה ב-'בן כמה המדיח? '
בן כמה המדיח?
26/05/2020 | 13:08
16
56
זה מדיח גדול או קטן? 
לצפיה ב-'מדיח גדול בן 3'
מדיח גדול בן 3
26/05/2020 | 15:26
15
23
לצפיה ב-'המשך'
המשך
26/05/2020 | 19:30
14
72
אם כך, אכן כדאי להחליף לו את הסלסלה. במדיחים ישנים, זה כבר הופך להיות לא כדאי, כי סלסלה יכולה להגיע לסביבות 500 ש"ח. 
לצפיה ב-'שטויות בקטשופיצה'
שטויות בקטשופיצה
26/05/2020 | 23:18
13
83
קניתי סלסלה חדשה ב 30€
אתה מטעה באופן עקבי את ציבור הקוראים כאן.
לצפיה ב-'התגובה שלך היתה צפויה מאד. '
התגובה שלך היתה צפויה מאד.
27/05/2020 | 05:46
12
104
הרי כל דבר שאכתוב, תקפוץ לשלול ולהשמיץ. נקודה לזכותך: הפעם משום מה לא קיללת כהרגלך. 
לצפיה ב-'התגובה היא למען שואל השאלה'
התגובה היא למען שואל השאלה
27/05/2020 | 10:45
11
22
לצפיה ב-'מעניין.....'
מעניין.....
27/05/2020 | 10:48
10
86
אתה כתבת ישירות אלי, ועכשיו אתה אומר שהגבת למי ששאלה? אם כך, תן לה את כל המידע, ותספר לה מאיפה הישגת סלסלה במחיר כזה, שהיא גם תוכל. 
לצפיה ב-'בוודאי שאתן.אם היא תבקש'
בוודאי שאתן.אם היא תבקש
27/05/2020 | 10:57
9
61
אבל היה ראוי להוקיע את השקר שכתבת.
לצפיה ב-'מי שמדבר....'
מי שמדבר....
27/05/2020 | 11:18
8
39
לצפיה ב-'אתה צודק.אדם יכול לדבר'
אתה צודק.אדם יכול לדבר
27/05/2020 | 11:24
7
76
קוף שעיר כמוך לא.
לצפיה ב-'כבר חששתי שקרה לך משהו לא טוב. '
כבר חששתי שקרה לך משהו לא טוב.
27/05/2020 | 12:15
1
66
אבל אני רואה שהכל בסדר אצלך, וחזרת לקלל. 
שיהיה לך חג שמח. 
לצפיה ב-'זאת ממש לא קללה.'
זאת ממש לא קללה.
27/05/2020 | 13:46
14
לצפיה ב-'אני לא בטוח'
אני לא בטוח
27/05/2020 | 13:39
1
68
מה השם המדעי של הפרעת האישיות ממנה אתה סובל (ליתר דיוק: ממנה הסביבה שלך סובלת), אבל השם העממי שלה הוא  גסות רוח וטמטום.
לצפיה ב-'ברור שמול עדינות הנפש שלך'
ברור שמול עדינות הנפש שלך
27/05/2020 | 13:48
60
אני גס רוח
לצפיה ב-'אני קורא למנהל להעיף את המשתתף הזה מהפורום'
אני קורא למנהל להעיף את המשתתף הזה מהפורום
27/05/2020 | 22:43
2
30
לצפיה ב-'מה שמעניין, זה שרוני הוא איש טכני שמבין דבר או שניים בחלפים,'
מה שמעניין, זה שרוני הוא איש טכני שמבין דבר או שניים בחלפים,
28/05/2020 | 15:10
1
65
ואספרסיקו יושב לו בנכר ומביע דעות תוך קביעת עובדות "אישיות". בושה.
לצפיה ב-'מעניין שכשרוניקו קילל והכפיש'
מעניין שכשרוניקו קילל והכפיש
28/05/2020 | 17:24
61
לא יצאת להגנת אספרסיקו,שאכן רכש סלסלה במחיר שנקב בו.
לצפיה ב-'לכל באי הפורום חג שבועות שמח!‬'
לכל באי הפורום חג שבועות שמח!‬
28/05/2020 | 15:08
2
9
לצפיה ב-''
29/05/2020 | 12:06
3
לצפיה ב-'חג שמח'
חג שמח
29/05/2020 | 14:47
2
לצפיה ב-'סודה סטרים'
סודה סטרים
27/05/2020 | 16:16
4
115
באתר החברה כתוב שניתן להחליף מיכל ריק במלא באתרים שונים, כולל בסופרמרקט "שוק העיר" בעיר מגורי.

בקופה הראשית באותו סופר הודיעו לי שהם לא נותנים את השרות הזה.

ניסיתי להתלונן בסודה סטרים על המידע המוטעה שגרם לי טירחה מיותרת (ולא מומלצת בימי קורונה) של ביקור בשתי חנויות, ולהציע להם לעדכן את האתר. אחרי כחמש דקות של המתנה על הקו קיבלתי אפשרות שיחזרו אלי "כשיגיע התור שלי".

זה היה ביום ראשון. התור שלי, מסתבר, עוד לא הגיע.
לצפיה ב-'אז'
אז
27/05/2020 | 18:04
78
תמתין בסבלנות.על מה אתה מתלונן?
לצפיה ב-'ברור שהתור שלך עדיין לא הגיע... הם עסוקים בהזמנות און ליין, '
ברור שהתור שלך עדיין לא הגיע... הם עסוקים בהזמנות און ליין,
27/05/2020 | 20:12
77
לאחר שכל האתרים שהם פרסמו אינם פעילים... שרק יהיה לך טוב וחג שמח!
לצפיה ב-'עדכון:'
עדכון:
31/05/2020 | 11:53
1
16
הבוקר הגיע התור שלי!

אבל לפני הספקתי לחגוג את הארוע השיחה התנתקה (או נותקה) מיד אחרי המשפט הפותח בו התלוננתי על כך שלקח להם שבוע לחזור אלי. הם לא טרחו לחדש את הקשר, וגם אני לא. שרות מופתי.
לצפיה ב-'זה באמת '
זה באמת
01/06/2020 | 19:20
10
מחדל חמור,יכול לקרות רק לנותן שירות רע לב ללא מתחרים בתחומו.
זרוק את המכשיר ועבור לסאן פאלגרינו.
לצפיה ב-'המשלוח לא הגיע '
המשלוח לא הגיע
26/05/2020 | 19:19
2
107
הזמני משלוח מסופר סל ולא הגע רנ רוצה פיצוי על זה מה לעשות ? 

לצפיה ב-'לא הגיע לא חוייבת ,מה טוב,כנס לסניף וקנה מהמדף '
לא הגיע לא חוייבת ,מה טוב,כנס לסניף וקנה מהמדף
26/05/2020 | 20:11
25
לצפיה ב-'לפנות לשירות הלקוחות...?'
לפנות לשירות הלקוחות...?
27/05/2020 | 11:13
24
לצפיה ב-'שימו לב בעלי רב קו שפחות משתמשים בתח"צ (עם ערך צבור בכרטיס)'
שימו לב בעלי רב קו שפחות משתמשים בתח"צ (עם ערך צבור בכרטיס)
25/05/2020 | 12:46
11
141
שווה לבדוק אם בעקבות הקורונה אתם זכאים להטבה כספית.
הכי פשוט להוריד את האפליקציה רב קו און ליין (בהנחה שיש לכם תומך NFC) ולסרוק את הכרטיס. 

בד"כ אני נוסעת עם חוזה אזורי אבל לא רכשתי חוזה עבור אפריל (היה לי ערך צבור בכרטיס). מסתבר שאני זכאית (בחירה בין ערך צבור של 72 ש"ח או חצי מעלות החוזה החודשי. זה פשוט עולה לטעינה באפליקציה) .

לצפיה ב-'מעניין מאוד'
מעניין מאוד
25/05/2020 | 13:26
59
לא נסעתי באוטובוס חודשים (בגלל הקורונה ואח"כ בגלל פריקת כתף חוזרת שאני מחלים ממנה). אכן שווה בדיקה, תודה לך.
לצפיה ב-'אם רכשת חוזה למרץ, זו הסיבה. אין קשר לערך הצבור, הוא נשמר'
אם רכשת חוזה למרץ, זו הסיבה. אין קשר לערך הצבור, הוא נשמר
25/05/2020 | 14:01
9
77
אין "הטבה", יש זיכוי לנוסעים שרכשו חוזה תקופתי ולא יכלו לממשו.
לצפיה ב-'במהלך מרץ עוד עבדנו (ונסעתי בתח"צ). ב-1.4 יצאתי לחל"ת'
במהלך מרץ עוד עבדנו (ונסעתי בתח"צ). ב-1.4 יצאתי לחל"ת
25/05/2020 | 14:22
8
15
לצפיה ב-'אבל לא כולם... וזה לא אישי לך'
אבל לא כולם... וזה לא אישי לך
25/05/2020 | 14:47
7
57
לצפיה ב-'ומי שלרוב מסתמך על ערך צבור- יכול להיות שמגיע, ולא מודע לכך'
ומי שלרוב מסתמך על ערך צבור- יכול להיות שמגיע, ולא מודע לכך
25/05/2020 | 14:57
6
16
לצפיה ב-'לא, שוב, אין קשר לערך צבור. ההחזר הוא על חוזה תקופתי'
לא, שוב, אין קשר לערך צבור. ההחזר הוא על חוזה תקופתי
25/05/2020 | 18:06
5
41
מכיוון שרבים הפסיקו לעבוד/ללמוד באמצע מרץ והתחבורה הציבורית צומצמה/בוטלה, מי שקנה חוזה תקופתי למרץ הספיק במקרים רבים לנצל רק כחצי חודש ועל כך ניתן ההחזר. אין שום סיבה להחזיר משהו למי שמשתמש בערך צבור מכיוון שהוא לא הפסיד כלום. אמרת שהיה לך חוזה חודשי למרץ, לכן קיבלת החזר של חצי חודש. במקרה שלך את אומרת שדווקא ניצלת אותו וזה מקרה יחסית חריג; אבל ההחזר גורף ואינו אישי ולכן זה לא משנה.
לצפיה ב-'והבדיקה הצרכנית היא פשוטה, קלה, ומומלצת'
והבדיקה הצרכנית היא פשוטה, קלה, ומומלצת
25/05/2020 | 19:07
4
15
לצפיה ב-'הקריאה בקישור קלה יותר ולא דורשת NFC או יישומון'
הקריאה בקישור קלה יותר ולא דורשת NFC או יישומון
26/05/2020 | 06:11
3
52
קראת? כי באמת לא ברורה ההתעקשות שלך על ערך צבור כשאין קשר, ותנאי ההחזר פורסמו רשמית. מי שרוצה לבדוק "ליתר ביטחון" יכול כמובן לעשות זאת, אבל אין סיבה להטעות
לצפיה ב-'את ממציאה עכשיו דברים עלי. בתור צרכן אפשר לבדוק כך או כך '
את ממציאה עכשיו דברים עלי. בתור צרכן אפשר לבדוק כך או כך
26/05/2020 | 08:44
2
44
הקריאה בקישור קלה לך, לאנשם אחרים נוח יותר בבדיקה מהירה דרך האפליקציה.
אין לי שום התעקשות על שום ערך צבור, אלא עניין של מודעות צרכנית שהיא הסיבה היחידה שהעלתי הודעה. יש אנשים שקנו חוזה באופן חריג ובגלל זה הם כן זכאים. 
מה מזיק לבדוק אם יש זכאות? 

לצפיה ב-'לא המצאתי דבר; ונו בדיוק, מי שקנה חוזה'
לא המצאתי דבר; ונו בדיוק, מי שקנה חוזה
26/05/2020 | 09:57
1
46
זכאי להחזר, אבל את כתבת בכותרת ערך צבור... אז העמדתי את הדברים על דיוקם. למה את ממשיכה להתווכח, זה רק את יודעת.
לצפיה ב-'את מייחסת לי דברים - ולכן ממציאה. לא התמקדתי רק בערך צבור '
את מייחסת לי דברים - ולכן ממציאה. לא התמקדתי רק בערך צבור
26/05/2020 | 10:07
45
אלא על שימוש בתח"צ באופן כללי. יש אנשים שבד"כ לא משתמשים בחוזים- ודווקא בתקופה האחרונה, באופן חריג, כן השתמשו (ולכן זכאים). בדיקה באפליקציה, או באתר כמו שהצעת, רלוונטית מאוד. 
לצפיה ב-'כמה אחריות על נמלים קבלתם ממדביר? '
כמה אחריות על נמלים קבלתם ממדביר?
23/05/2020 | 22:15
16
108

כמה זמן אחריות מדביר נותן על הדברת נמלים בבית ?
אני רוצה להזמין מדביר מאתר מידרג, יש לכם ניסיון איתם ?
אבל המדביר שיצרתי איתו קשר נותן 3 חודשי אחריות על נמלים .
תודה.
לצפיה ב-'אנסה לעשות לך "חיים קלים"'
אנסה לעשות לך "חיים קלים"
24/05/2020 | 00:40
12
149
קנה בטמבוריה "טופג'ל" מזרק עם ג'ל שמפזרים באזורים שיש בהם נמלים. הנמלים אוכלות את החומר, מביאות אותו לקן וכל הקן מחוסל. כ 4 שנים הייתי בלי נמלים אחרי הטיפול הפשוט בחומר, שעולה פחות מ 100 ש"ח. הוא גם לא רעיל ואין צורך לעזוב את הבית.
קיבלתי עליו המלצה מחברה בעלת טמבוריה.
בשנה שעברה שוב באו נמלים, ושוב חוסלו עם הטופג'ל. בינתיים לא חזרו.
המדבירים הורגים את הנמלים שמסתובבות בבית, הם לא מגיעים לקן, לכן הם לא יכולים לתת אחריות ארוכה.
יש כמה חברות וסוגים בשמות שונים. אני השתמשתי כמו בקישור המצורף, לאו דווקא של המשווק הזה.
קיים ג'ל כזה גם לתיקנים, רק שהם בניגוד לנמלים לא מסתובבים באזור מסויים, ונראה לי שקשה ככה להדביר אותם. בכל אופן לא ניסיתי.
הערה: מנסיון, במיוחד בימים חמים כדאי לשים את המזרק במקרר לכמה שעות לפני השימוש, כך הוא פחות נוזלי ויותר "ג'לי", "מקל" על הנמלים לאכול אותו.

לצפיה ב-'קניתי שפופרת כזו=96 ש"קח ועדיין יש לי נמלים קטנות '
קניתי שפופרת כזו=96 ש"קח ועדיין יש לי נמלים קטנות
24/05/2020 | 01:34
6
99
וג'וקים קטנים (שנשארים קטנים)
לא ממש עזר לנו למרות המריחות החוזרות
ולא קומת קרקע אלא קומה 6
לצפיה ב-'אני יכולה לספר רק איך המוצר עבד אצלי, מעולה.'
אני יכולה לספר רק איך המוצר עבד אצלי, מעולה.
25/05/2020 | 01:23
5
69
יש כמה חברות, ניסיתי רק את טופג'ל, כך שאין לי מושג מה ההבדל ביניהם, ואיך האחרים.
אנחנו קומה ראשונה על עמודים, החצר מלאה בנמלים, גם הקומה השלישית נגועה לפעמים.

לצפיה ב-'האם שמים'
האם שמים
25/05/2020 | 12:09
4
53
את הג'ל על השיש או שולחן או רק על רצפות וארונות וסדקים?
יש ניסיון עם ג'ל לג'וקים?
לצפיה ב-'אני שמתי רק על הריצפה, באזורים שבהם הנמלים הסתובבו'
אני שמתי רק על הריצפה, באזורים שבהם הנמלים הסתובבו
25/05/2020 | 13:01
3
49
את השיש רק ניקיתי. הרי הנמלים באות מתוך קן, וכשהקן מחוסל הן לא מופיעות יותר בשום מקום.
אין לי נסיון עם ג'ל לג'וקים.
ואגב, יש ג'ל לנמלים בחצר, המוצר שונה מעט מהג'ל לבית.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/05/2020 | 15:57
7
לצפיה ב-'מה יכול'
מה יכול
26/05/2020 | 10:00
1
33
להיות ההבדל בין המוצר לבית ולחצר?
לצפיה ב-'לדעתי, הריכוז של החומר, והכמות במזרק.'
לדעתי, הריכוז של החומר, והכמות במזרק.
26/05/2020 | 13:44
15
לצפיה ב-'האם יש '
האם יש
24/05/2020 | 13:19
67
הבדלים בין החברות השונות של הג'ל הזה לנמלים או ג'וקים?
לצפיה ב-'נכון. קניתי כזה וקניתי גם מסוג אחר. שניהם היו טובים לעונה '
נכון. קניתי כזה וקניתי גם מסוג אחר. שניהם היו טובים לעונה
24/05/2020 | 16:39
1
65
אחת. בעונה השנייה, הם כבר לא הועילו. כלומר: גם למוצר הזה יש תאריך תפוגה.
כרגע אני בדרך לרכוש עוד מזרק, כי האחרון כבר לא מזיז לאורחים הלא קרואים הללו.
אבל כן! כשהמוצר טרי, הוא מסלק את המפגע לחודשיים לפחות.
לצפיה ב-'כנ"ל. לא בטוחה שבגלל "התיישנות" החומר; אולי הסתגלות הנמלים'
כנ"ל. לא בטוחה שבגלל "התיישנות" החומר; אולי הסתגלות הנמלים
25/05/2020 | 14:05
44
לפעמים זה מצליח יותר ולפעמים פחות, תלוי בנמלים. היה לנו ניסיון טוב יותר עם פתיונות גרגרים. קצת יותר יקרים אבל גם יותר יעילים.
לצפיה ב-'"טופג'ל" מוצר מצויין, לאחר יומיים כל הנמלים נעלמו מהמרפסת.'
"טופג'ל" מוצר מצויין, לאחר יומיים כל הנמלים נעלמו מהמרפסת.
24/05/2020 | 17:12
30
לצפיה ב-'היי'
היי
25/05/2020 | 21:47
29
מכיר ויש לי ניסיון עם הג'לים .
אכלתי הרבה כאב ראש איתם , חוץ מהאחרון שניסתי (רק את טופ ג'ל לא יצא לי לנסות ויש עליו הרבה המלצות .

אדוויון ג'ל - עושה עבודה טובה .
הקטע שאני נורא נסער מנמלים ביחוד שקייץ שעבר אהבו להיות ספיידרמן ( טיילו על התקרה ).
אני עובר דירה  ורציתי שהמדביר יעשה עבודה בדירה ריקה 
הג'לים למינהם זה לשים בשיירה (לראות ערימות של נמלים אוכלות ) ואז לקוות לטוב , שזה ישמיד את הקן -אבל הם במושבה ,
אבל מה שאני באמת יעשה יביא מדביר ואשמור ג'ל למיקרה הצורך .(אשלב בין שני ההדברות )

לצפיה ב-'הנסיון שלי עם מדרג הוא טוב מאד'
הנסיון שלי עם מדרג הוא טוב מאד
24/05/2020 | 13:41
2
77
אני מזמין בעלי מלאכה מומלצים ע"י מדרג כבר כמה שנים. מלבד פעם אחת כשהמומלץ שלהם לא היה ישר וגבה מחיר מופרז, תמיד היתה לי הרגשה שבחרתי נכון.
לצפיה ב-'תודה:)'
תודה:)
25/05/2020 | 21:48
1
7
לצפיה ב-'ראיתי הערב בטלויזיה פרסומת על ג'ל נגד נמלים של סנו'
ראיתי הערב בטלויזיה פרסומת על ג'ל נגד נמלים של סנו
26/05/2020 | 01:21
68
לא מכירה. לא יודעת מה הרעילות, הטופג'ל נחשב ללא רעיל לבני אדם וחיות מחמד. (כמובן לא מומלץ לאכול אותו, אבל עדיין זה חשוב, במיוחד שיש לנו חתולה)
תמונה המנט.

לצפיה ב-'קצת על לאסטפרייס...'
קצת על לאסטפרייס...
24/05/2020 | 16:16
10
163
אז בא לי לרכוש מגהץ קיטור חדש, כזה של טפאל בצבע החרדל.<font> </font>
אבל כלקוח מתמיד של לאסטפרייס, פניתי אליהם, ובקשתי לקבל הצעה "משתלמת", כפי שהם נוטים להבטיח...
"שוברים כל הצעה!
אנחנו בלאסטפרייס משתדלים לתמחר את המוצרים במחירים האטרקטיביים ביותר.
מצאתם הצעה זולה יותר? שתפו אותנו ותקבלו הצעה טובה עוד יותר!"

יופי. פניתי. שלחתי קישור של האתר "ההוא" ובקשתי 'הצעה טובה עוד יותר' בשיחת צ'אט עם נציג.
אז... לא תגידו שהוא לא היה מעודכן, ולא תגידו שהוא לא ידע במה המדובר....
הוא ניהל עמי דו שיח ממושך, והכל מתועד עדיין.

קיבלתי אישור להצעה 'ממש מפתה', בהפרש של 3 ש"ח (וואו).
מילאתי את טופס ההזמנה וקיבלתי לדוא"ל את טופס ההזמנה, עם  תאריך היעד "המאוחר ביותר" לאספקה. שמחתי.

אלא מאי? הבוקר קיבלתי טלפון מנציג של הלאסטים, והוא הודיע לי, שככל שהם התאמצו, הם אינם
יכולים להשיג את המוצר והם מבטלים את ההזמנה.
אז... כמה תהיות...
א. כשלקוח מבטל הזמנה, הוא מחויב בקנס. נכון? אז מה לגבי ביטול מצד המוכר?
האם הוא אמור להיות נקי ממתן פיצוי?
ב. ונניח, רק נניח, שאצל המפרסם הראשון אזל (בינתיים) גם כן המלאי? אז בכלל "אכלתי אותה",
כי לא אקבל את המוצר לא מפה ולא משם...
ג. נכון. יצאתי "נעל". כי יכולתי מראש לקנות אצל המחסנים ולסגור סיפור מיד.
אבל רציתי לפרנס את אלה, שאני נחשב 'מתמיד' אצלם. ומה יצא? עגמת נפש.
אז?
לצפיה ב-'טוב. הצדק מחייב שאתקן את עצמי לאור הנסיבות. '
טוב. הצדק מחייב שאתקן את עצמי לאור הנסיבות.
24/05/2020 | 20:30
109
לאחר ששלחתי ביקורת לזאפ, והם בקשו תגובה מלאסטפרייס, התקשר אלי נציג שירות הלקוחות מטעמם
והתנצל: "מי שיצר אתך קשר הוא עובד חדש, שעדיין אינו מיומן די הצורך בהתנהלות מול לקוח.
אילו הנושא היה מגיע לטיפולי, אין ספק שהייתי מתנצל ומציע לך פתרון שלא היה מאכזב אותך".
וכן. הוא אכן הציע לי הצעה מצוינת, אבל היות שכבר 'עברתי צד' והזמנתי את הכלי מהמחסנים,
ההצעה שלו כבר לא הייתה רלוונטית. אז הוא הציע פיצוי, שנראה לי סביר וסגרנו עניין.
ובכנות אומר, שככל שהיו לי בעבר "עניינים" שרציתי ללבן מול האתר, והבחור הזה היה האיש שטיפל בפניותיי,
הוא תמיד השתדל לעשות את הכל כדי שאצא מרוצה. מה שנכון, נכון.

לצפיה ב-'לגבי "שוברים כל הצעה"... עאלק'
לגבי "שוברים כל הצעה"... עאלק
25/05/2020 | 14:51
1
85
מסכים שזו פיקציה, שלחתי להם לא מעט
לא קיבלתי תגובה או התייחסות אחת לשום קישור ששלחתי
ולא חסר, הם לא האתר הזול ביותר.
ובאמת גם הבנתי שאם אני אצור קשר ייכנסו למו"מ...ויתנו מחיר טוב
לא בא לי לשוחח, בשביל זה יש אתר.
גם אני לקוח ותיק שלהם הרבה שנים, במבט לאחור הם כבר לא מה שהיו פעם...
מה שכן, כל פניה אישית, מול נציג, תמיד שירותית ונפתרת ברצון. (אבל לא בא לי לשוחח)

אני כבר לא יודע מה עדיף
לצפיה ב-'זה בערך כמו הקטע של ה"מכרזים". לא תזכה, כל עוד תתמחר מתחת '
זה בערך כמו הקטע של ה"מכרזים". לא תזכה, כל עוד תתמחר מתחת
25/05/2020 | 15:16
58
לרף שהם קבעו. והם יודעים, שבסופו של דבר, הסיכוי שתזכה במכרז, יניב להם בונוס
כלשהו מעבר לסכום המינימום שהם קבעו.
בכל מקרה, כבר היו מצבים ש"הייתי קרוב", ואז נציג יצר אתי קשר והציע "את ההצעה הכי טובה"
שהוא יכול היה לתת (עלק).

אז היום, כשעברתי בסניף הפיזי של ה'מחסנים', מסתבר שיש להם ערימה של 
מוצרים שהם רוצים להעיף, 
וכל המוצרים שם במחירי מבצע "מיוחדים". ונחש מה? המבצע בחנות הפיזית זהה
למבצע שבאתר המכירה ברשת.
כלומר: החנות עוזרת לרשת והרשת מסייעת לחנות להיפטר ממלאי ישן.
בגדול, הכל אישראבלוף, וכשאתה בוחן מחירים של מוצרים מן השורה, ה"מחסנים" אינם זולים כלל.

לצפיה ב-'לא ראיתי ש lastprice מוכרים מוצר זה'
לא ראיתי ש lastprice מוכרים מוצר זה
25/05/2020 | 18:11
1
54
מחסני חשמל ,נכנס קונה לוקח
למה להסתבך

לצפיה ב-'לאסטפרייס מחזיקים חלק ממגוון המגהצים של טפאל. כרגע הם הסירו'
לאסטפרייס מחזיקים חלק ממגוון המגהצים של טפאל. כרגע הם הסירו
25/05/2020 | 22:17
66
מרשימתם את הדגם הספציפי שחפצתי לרכוש, מאחר שלטענתם, אזל ממלאי היבואן.
ככל שהתרשמתי, מחסני חשמל עשו מבצע בשיתוף עם היבואן, כדי לחסל את מלאי  הדגם הישן, 
ולאחר מכן, הם יכניסו את הדגם החדש שלאסטפרייס כבר החלו לפרסם.
מסתבר שזהו הדגם המועדף, אבל בזאפ הוא לא מופיע עדיין.
ולגבי "נכנס, קונה לוקח" אתה צודק, רק שבמרשתת המוצרים זולים יותר מבחנות הפיזית.
אז הנה הדגם החדש בלאסטפרייס, ואם אתה מתמצא קצת, אתה גם תגלה, שיש לו
מספר יתרונות על פני קודמו.

לצפיה ב-'גם הם רצו למכור והתאמצו אבל קורה שיש בעיות, עדכנו אותך'
גם הם רצו למכור והתאמצו אבל קורה שיש בעיות, עדכנו אותך
25/05/2020 | 18:50
4
67
(לא כתבת כמה זמן עבר) ואני לא רואה בזה בעיה. תמיד אפשר לומר "מה היה אילו" ואין לזה סוף, אני חושבת שמכאן ועד "עוגמת נפש" המרחק גדול. אני מבינה שבסופו של דבר ריצו אותך, אבל אני לא חושבת שזה כזה ביג דיל כפי שעשית מזה, אלא אם משכו את הזמן בצורה מוגזמת ובלתי סבירה.

גם אני לקוחה ותיקה של LP, הם פה בחיפה אז זה נוח לי. קרה מקרה ששלחו לי מוצר (המשלוח חינם) והתגלה שהוא תקול; אחרי שדיברתי עם שירות הלקוחות, ראו בתמונות את התקלה ופשוט שלחו שליח לאסוף את המוצר, קיבלתי החזר כספי מלא. לכאורה טריוויאלי, אבל ממש לא מובן מאליו במדינתנו.
לצפיה ב-'בואי ונגיד כך:'
בואי ונגיד כך:
25/05/2020 | 22:45
3
56
א. רכשתי ביום ד'. ביום א' שלאחריו, הודיעו לי שהמוצר לא זמין, וכספי יוחזר לחשבוני.
לכאורה, מדובר בעצם ב-2 או 3 ימי עסקים [שזה מעט], אבל עברו גם שי-שבת בתוכו, 
ואני נותרתי ללא מגהץ, לאחר שאיבדתי לפחות עוד יום במניין הימים לאספקה.
הייתי "מוותר להם", אילו הייתי מבצע את ההזמנה המלאה במרשתת, אבל 
לאחר שנציג בדק את הנושא והתכתב עמי בצ'אט, חרה לי שהוא לא בירר מול היבואן
את נושא המלאים. 
ב. ונניח שמשהו באמת קרה בדרך: עדיין, הנציג יכול היה להציע סוג של פיצוי או מוצר דומה.
הוא לא עשה זאת, למרות שביקשתי שיבדוק עבורי אלטרנטיבה. ועובדה: שמעון 
משירות הלקוחות, כן הציע הצעות שכאלה, גם מבלי שביקשתי זאת ממנו.
ג. אולי יהיו מי שירימו גבה ויאמרו, שאפשר לחיות גם שנתיים ללא מגהץ, אבל זה לא כך בביתי,
ואיני חושב שאני חייב להסביר למה.
ד. באתר של המחסנים, היה רשום, שמלאי המוצר הספציפי מוגבל, ולכן חששתי, שאם 
לא הזמנתי "בזמן", לא אשיג כבר את הדגם שרציתי. בדיעבד, יכולתי עדיין לרכוש, 
ככה שה"אסון" לא היה גדול כל כך. אבל עד שלא קיבלתי את אישור הרכישה,
לא יכולתי להיות בטוח שהעסקה תצא לפועל, ולצערי, לא יכולתי גם לפעול במיידי, כי לא היה לי מחשב זמין לאורך מספר שעות.
ה. נכון ש-LP נמצאים בחיפה, אבל את לא מקבלת את הסחורה מהחנות שלהם. 
הם מזמינים עבורך את הסחורה מהיבואן המתאים, והם אינם "צד" בנושא האספקה.
ו. כתבתי ואיני חוזר בי: הניסיון המתמשך שלי עם LP היה תמיד טוב, ושירות הלקוחות שלהם הוכח כמצוין.
זו הייתה כמובן הסיבה, שהעדפתי מראש לרכוש את המוצר באמצעותם, ולא כי 
"חיפשתי מציאה".
זה כמובן לא היה הקטע במקרה דנן.
ו. בסופו של דבר ריצו אותי, ועל כך גם דיווחתי, כדי להחזיר לעסק את הכבוד המגיע לו. 
וכן. אמשיך להיות לקוח שלהם גם בעתיד.

לצפיה ב-'חבר, אתה חופר... ומערב עיקר וטפל'
חבר, אתה חופר... ומערב עיקר וטפל
26/05/2020 | 06:18
2
84
אם ביקשת חלופה ולא קיבלת, זה כבר משהו אחר. אבל לדווח אחרי יומיים (סופ"ש לא נספר) שאין במלאי זה סביר בעיניי.

ואגב, מנסיוני מוצרים קטנים דווקא כן נמכרים מהחנות/מחסן ולאו דווקא מהיבואן. כבר קרה יותר מפעם אחת שהגעתי אליהם לאיסוף מיידי.
לצפיה ב-'נכון. סופ"ש לא נספר וציינתי זאת. אבל יש הבדל, בין שאת '
נכון. סופ"ש לא נספר וציינתי זאת. אבל יש הבדל, בין שאת
26/05/2020 | 08:00
1
58
מתכתבת עם נציג (שיכול לבדוק מלאי בזמן אמת, הן במחסן של עצמו והן אצל היבואן),
לבין מצב, בו את עוסקת במילוי "טופס" סטנדרטי באתר. כי כשם שהנציג בדק מחיר,
היה עליו לבדוק במקביל את המלאים. שהרי הוא לא יושב שם כדי למכור אוויר.
ולגבי האתר? ברור שאף אתר אינו יכול לבדוק בזמן אמת מלאי של כל מוצר אפשרי,
ועלול לקרות מצב, בו המוצר אזל, אך הוא עדיין מופיע ברשימה.

מעבר לזה, והיות שבחרתי במוצר מאד ייחודי, הייתי גם די משוכנע, שאין כל חלופה לדגם בו חשקתי.
אבל עובדה! לעומת הנציג ה"טירון", ששוחח עמי ורק רצה "להיפטר" ממני, שמעון 
הוותיק והמנוסה, כן הצליח לאתר מוצר מדור חדש, והוא המליץ שארכוש אותו במקום זה שאזל, ובאותם תנאים.

ושימי לב לדף המוצר: 
קנה עכשיו רק XXX ₪ 
במקום XYY  ₪
 (30% חסכון)
 משלוח חינם
 זמין במלאי
אופס... רשום בפירוש: "זמין במלאי".

אז אם תשאלי, הכיצד זה יתכן, שאני לא מצאתי את המוצר הזה בחיפושיי שלי?
המענה הוא, שבזאפ יש "טריק מעניין":
מוצרים ייחודיים, או כאלה שרק נכנסו לשוק, נמכרים במקרים רבים אך ורק בחנויות מסוימות.
אם את יודעת במה מדובר, את תאתרי את המוצר כשתרשמי בזאפ את הדגם שלו.
אבל הוא לא יופיע ברשימת המוצרים ה"מלאה" שמציגה את כלל המוצרים המתחרים.
למה? ככה.
ואת יכולה לנסות:
תרשמי בזאפ TEFAL GV9610 והוא יופיע. 
אבל אם תחפשי אותו ברשימת מגהצי הקיטור, הוא לא יהיה שם.

ונכון. את בהחלט צודקת. אני חפרן, אבל בזכות זה, אני מגיע (לרוב) להגשמה מיטבית של שאיפותיי.  
לצפיה ב-'אמל"ק. רק בריאות.'
אמל"ק. רק בריאות.
26/05/2020 | 09:59
24

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום דיני מס הכנסה ומע
חייבים למס הכנסה?
תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?
finupp-החזרי מס
finupp החזרי מס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה