לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85678,567 עוקבים אודות עסקים

פורום מספרי סיפורים

ברוכים הבאים!  לכאן יתכנסו ויבואו כל מי שאמנות סיפור הסיפורים מרתקת אותם. סיפורים, עצות, רעיונות, חוויות, דיונים ובעיקר אסופת סיפורים הולכת וגדלה עומדים לרשותכם. רק בקשה אחת קטנה: אל תסתפקו רק בעיון - השתתפו באופן פעיל בדיון כך שמעיין החכמה המשותפת שלנו ימשיך ויגבר. בברכה, הגבירה מן האגם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מספרי סיפורים

ברוכים הבאים!  לכאן יתכנסו ויבואו כל מי שאמנות סיפור הסיפורים מרתקת אותם. סיפורים, עצות, רעיונות, חוויות, דיונים ובעיקר אסופת סיפורים הולכת וגדלה עומדים לרשותכם. רק בקשה אחת קטנה: אל תסתפקו רק בעיון - השתתפו באופן פעיל בדיון כך שמעיין החכמה המשותפת שלנו ימשיך ויגבר. בברכה, הגבירה מן האגם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'איך ניתן להאמין באלוהים ולהשיג חיי נצח? האם די בציות לחוקים?'
איך ניתן להאמין באלוהים ולהשיג חיי נצח? האם די בציות לחוקים?
24/07/2019 | 04:31
2
איך ניתן להאמין באלוהים ולהשיג חיי נצח? האם די בציות לחוקים?
"על אף שיהוה ביטא אמירות רבות ועשה עבודה רבה, הוא הנחה את בני האדם רק על דרך החיוב ולימד את בני האדם הבורים האלה כיצד להיות בני אדם, כיצד לחיות וכיצד להבין את דרכו של יהוה. על פי רוב, העבודה שהוא עשה נועדה לאפשר לבני האדם לקיים את דרכו ולהישמע לחוקיו. העבודה נעשתה על בני אדם שהיו מושחתים רק על פני השטח. עניינה של העבודה לא היה לשנות את טבע האדם או לאפשר צמיחה בחיים. עניינה היה רק שימוש בחוקים כדי להגביל את בני האדם ולשלוט בבהם. עבור בני ישראל באותה תקופה, יהוה היה לא יותר מאל בבית המקדש ואל בשמיים. הוא היה עמוד ענן ועמוד אש. כל מה שיהוה דרש מהם היה להישמע למה שכיום ידוע בתור חוקיו ודברותיו – אפשר אפילו לומר שאלה הם הכללים שלו – משום שמעשיו של יהוה לא נועדו לשנות אותם, אלא להקנות להם דברים נוספים שצריכים להיות לאדם, ולהנחות אותם במו פיו של אלוהים. זאת משום שלאחר שהאדם נברא, הוא לא ידע דבר על הדברים שצריכים להיות בידיו." מתוך 'העבודה בעידן החוק'
http://bit.ly/2YmtTRb
לצפיה ב-'מספר סיפורים- למועדון בבית שמש'
מספר סיפורים- למועדון בבית שמש
15/07/2019 | 13:12
6
שלום שמי ורד ואני רכזת מועדון לניצולי שואה.
אני מחפשת מספר סיפורים עבור קבוצה של 25 חברים בגילאי 75-90 שהם ניצולי שואה בתשלום סמלי. באופן קבוע פעם בשבוע או פעם בשבועיים.
המועדון נמצא בבית שמש. 
הנייד שלי הוא 0526208472
 
 
לצפיה ב-'אלוהים קבע גבולות לעופות ולבעלי החיים השונים, לדגים, לחרקים '
אלוהים קבע גבולות לעופות ולבעלי החיים השונים, לדגים, לחרקים
11/07/2019 | 06:35
1
17
דבר שני, בתוך איזו מין סביבה חיים העופות, בעלי החיים והחרקים? מלבד קביעת הגבולות לסביבות הגיאוגרפיות השונות, אלוהים קבע גבולות גם לעופות ולבעלי החיים השונים, לדגים, לחרקים ולכל הצמחים. הוא אף קבע חוקים. בזכות ההבדלים בין הסביבות הגיאוגרפיות השונות ובזכות קיומן של סביבות גיאוגרפיות שונות, לסוגים שונים של עופות וחיות, דגים, חרקים וצמחים, יש סביבות הישרדות שונות. העופות, החיות והחרקים חיים בין הצמחים השונים, הדגים חיים במים והצמחים גדלים באדמה. מה כוללת האדמה? אזורים שונים, כגון הרים, מישורים וגבעות. כך, לעופות ולחיות יש בתי גידול קבועים משלהם והם אינם משוטטים בכל מקום. בתי הגידול שלהם הם היערות וההרים. אם באחד הימים בתי הגידול שלהם יהרסו, הסדר הזה יהפוך לתוהו ובוהו. מיד לאחר שהסדר הזה הופך לתוהו ובוהו, מהן ההשלכות? מיהם הראשונים שנפגעים?(בני האדם.)

לצפיה ב-'אלוהים קבע גבולות לעופות ולבעלי החיים השונים, לדגים, לחרקים '
אלוהים קבע גבולות לעופות ולבעלי החיים השונים, לדגים, לחרקים
11/07/2019 | 06:58
3
[כיצד אלוהים שולט בתבל כולה ומנהל אותה?] …בזכות הגבולות האלה שקבע אלוהים, שטחים שונים יצרו סביבות הישרדות שונות, וסביבות הישרדות אלה היו נוחות לסוגים שונים של עופות וחיות, וכן יצרו מרחב להישרדות. מתוך כך התפתחו הגבולות לסביבות ההישרדות של היצורים החיים השונים. זהו בדיוק הדבר הבא שעליו נדבר.
דבר שני, בתוך איזו מין סביבה חיים העופות, בעלי החיים והחרקים? מלבד קביעת הגבולות לסביבות הגיאוגרפיות השונות, אלוהים קבע גבולות גם לעופות ולבעלי החיים השונים, לדגים, לחרקים ולכל הצמחים. הוא אף קבע חוקים. בזכות ההבדלים בין הסביבות הגיאוגרפיות השונות ובזכות קיומן של סביבות גיאוגרפיות שונות, לסוגים שונים של עופות וחיות, דגים, חרקים וצמחים, יש סביבות הישרדות שונות. העופות, החיות והחרקים חיים בין הצמחים השונים, הדגים חיים במים והצמחים גדלים באדמה. מה כוללת האדמה? אזורים שונים, כגון הרים, מישורים וגבעות. כך, לעופות ולחיות יש בתי גידול קבועים משלהם והם אינם משוטטים בכל מקום. בתי הגידול שלהם הם היערות וההרים. אם באחד הימים בתי הגידול שלהם יהרסו, הסדר הזה יהפוך לתוהו ובוהו. מיד לאחר שהסדר הזה הופך לתוהו ובוהו, מהן ההשלכות? מיהם הראשונים שנפגעים? (בני האדם.) אלה הם בני האדם! האם ראיתם תופעות משונות כלשהן במסגרת החוקים והגבולות האלה שאלוהים קבע? לדוגמה, פילים המשוטטים להם סתם במדבר. האם ראיתם זאת? אילו כך היה, זו הייתה תופעה מוזרה מאוד. הסיבה לכך היא, שהסביבה שבה חיים פילים היא היער, והיער הוא סביבת החיים וההישרדות שאלוהים הכין להם. לפיל יש סביבת הישרדות משלו ובית קבוע משלו, מדוע אם כן שיתרוצץ במרחב? האם מישהו ראה אריות או טיגריסים משוטטים על שפת האוקיינוס? בית הגידול של האריות והטיגריסים הוא היער וההרים. האם מישהו ראה לווייתנים או כרישים מן האוקיינוס מסתובבים במדבר? ביתם של לווייתנים וכרישים הוא באוקיינוס והם אינם יכולים לחיות ביבשה. בסביבת החיים של בני האדם, האם יש בני אדם שחיים לצד דובים חומים? האם יש בני אדם המוקפים תמיד בטווסים ועופות אחרים, בתוך בתיהם ומחוץ לבתיהם? האם מישהו ראה בקר וצאן בתוך יערות? האם מישהו ראה עיטים או אווזי בר משחקים עם קופים? אם כך היה, כל התופעות האלה היו משונות מאוד. זוהי הסיבה לכך שאני מדבר על הדברים האלה שנתפשים בעיניכם כתופעות משונות. הסיבה היא כדי שתבינו שכל הישויות שאלוהים ברא – בין אם הן מקובעות למקום אחד או שיש להן נשימה והן יכולות ללכת – לכולן יש חוקים להישרדותן. זמן רב בטרם ברא אלוהים את היצורים החיים האלה, הוא ברא להם את בתי הגידול שלהם, את סביבות ההישרדות שלהם. ליצורים החיים האלה יש סביבות הישרדות קבועות משלהם, מזון משלהם, בתי גידול קבועים משלהם, מקומות משלהם המתאימים להישרדותם, מקומות עם טמפרטורות המתאימות להישרדותם. בצורה זו הם לא ישוטטו לכל עבר ולא יערערו את הישרדותה של האנושות או ישפיעו על חייהם של בני האדם. כך מנהל אלוהים את כל היצורים. מטרתו היא לספק לאנושות את סביבת ההישרדות הטובה ביותר. לכל אחד מן היצורים החיים יש מזון המקיים את חייו בתוך סביבת ההישרדות שלו. המזון הזה הוא שמקבע אותם בתוך סביבת ההישרדות שבה נולדו. הם מקובעים לסביבתם. בסביבה מסוג זה, הם עדיין שורדים, מתרבים וממשיכים הלאה בהתאם לחוקים שקבע להם אלוהים. בזכות החוקים הללו, בזכות הגזרה הקדומה של אלוהים, כל הישויות מקיימות יחסי גומלין הרמוניים עם האנושות, והאנושות וכל הישויות תלויים זה בזה.
מתוך 'המשך של הדבר מופיע בבשר'
לצפיה ב-'מספר סיפורים בחוג בית'
מספר סיפורים בחוג בית
02/07/2019 | 06:33
8
שלום רב,
אשמח לדעת מה סדר גודל מחיר של הזמנת מספר/ת לארוע פרטי, בבית,
לערב חד פעמים, ל - 20 - 24 אנשים, עד 40 דקות?
תודה רבה
לצפיה ב-'שלום כולם-מי מכיר את הסיפור על הילד אביגדור..'
שלום כולם-מי מכיר את הסיפור על הילד אביגדור..
19/06/2019 | 12:20
7
מבקר אצל סבתא..
וחושב שיש מפלצת כשהדלת חורקת
אשמח לעזרה
לצפיה ב-'הנסיך הקטן'
הנסיך הקטן
16/06/2019 | 11:08
8
הנסיך הקטן,  בהשראת הספר הקסום


הנסיך הקטן ושושנית אהובתו
נסיך, יפה תואר
מרחף מכוכב לכוכב, רכוב על ענן לבן
לא נס לחו בעיני הנסיכה שושנית  החיננית    ,
גרה היא על כוכב שכן, מרחק רחיפה,
הנסיך הקטן מתח חבל משי לחבר בין הכוכבים
כאשר זה לזו מתגעגעים
הולכים הם על חבל דק ונפגשים
אז מה יש בנסיך שהוא כה מיוחד-
יש בו קסם, אומרים שיודע הוא לחולל נס
והשמועה הגיעה עד סין הרחוקה
יושב הוא על כס מלכות זרוע כוכבים נוצצים
והכבשה דולי לידו נחה
כל בוקר שותה נס קפה הפוך.
ואז יוצא  לפגוש אהובתו שושנית..
הם  לא מרגישים בודדים כי יש להם זה את זו
מביטים הם אחד לשני בעיניים מקשיבים ללבבות
חשים את הנשימות והנשמות
מתרגשים ומרגישים אהובים ונאהבים
ועם שחר עת השמש זורחת
כל אחד חוזר לכוכב שלו ועד הערב ישנים וחולמים

לצפיה ב-'סרט חדש 'השמש לעולם אינה שוקעת על היושרה' | רק אנשים ישרים י'
סרט חדש 'השמש לעולם אינה שוקעת על היושרה' | רק אנשים ישרים י
17/05/2019 | 05:18
13
וואנג סיניו ובעלה מנהלים חנות בגדים. למרות שבתחילה הם מנסים לנהל את החנות ביושר ובאופן מצפוני, הם לא מרוויחים הרבה וחייהם קשים מאוד. כשהם רואים כיצד עמיתיהם, שמסתמכים על שקרים ורמייה בעסקיהם, רוכשים מכוניות ודירות וחיים חיי פאר – הם מחליטים שהם לא רוצים להיוותר מאחור. בעידוד עמיתיהם, הם פועלים לפי צו האופנה ומתחילים לעשות עסקים במרמה ובתחבולות. כעבור מספר שנים הם אומנם מרוויחים יפה, אך מצפונם מעיק עליהם תכופות והם חשים ריקנות בלבם. בנקודה זו הם מקבלים את בשורת אחרית הימים של האל הכול יכול, קוראים את דברי האל ומגלים שאלוהים אוהב אנשים ישרים ובז לרמאים, וכן שאנשים ישרים זוכים בברכות האל. אולם הם רואים גם את הרשעות והאפלה שבעולם, ודואגים שמא הם לא יוכלו להרוויח כסף אם יעשו עסקים ביושר ושאף יפסידו כסף. לכן הם ממשיכים עם השקרים והתחבולות, ומטעים לקוחות מתוך ידיעה שאלוהים מתעב אותם בשל כך... לאחר אי אילו מאבקים וכשלונות, הם בוחרים בסופו של דבר להיות אנשים ישרים בהתאם לדבריו של אלוהים. הם גם מופתעים כשהם מקבלים ברכות מאלוהים – לא רק שעסקם משגשג, הם נהנים גם מהשלווה ומהביטחון שהם נחלתם של אנשים ישרים.
http://yt1.piee.pw/HNVU6

לצפיה ב-'אני מתחילה לכתוב סיפור ואני רוצה לקבל ביקורת עליו.'
אני מתחילה לכתוב סיפור ואני רוצה לקבל ביקורת עליו.
23/04/2019 | 22:57
19
הקטגריות שמסכמות את הסיפור שלי הן: רומנטי, מתח, פנטזיה, נוער ומסקרן.
הסיפור בקובץ.
לצפיה ב-'הסיפור של אלוהים – אלוהים מוציא את בני ישראל ממצרים'
הסיפור של אלוהים – אלוהים מוציא את בני ישראל ממצרים
31/03/2019 | 22:02
16
Prayer is one of the most important ways to contact with G-d. As long as we pray to G-d with sincerity, G-d will listen.
| 4U || Cocbirok |
Thank God for His salvation for Israelites.

https://www.youtube.com/watch?v=0FKehX5yV8Y

לצפיה ב-'סיפור אמיתי נפלא! אני אדם טוב? !'
סיפור אמיתי נפלא! אני אדם טוב? !
06/03/2019 | 05:17
84
זה מבוסס על סיפור חיים אמיתי, ולכן הסרט אמין.
לצפיה ב-'לעמוד לנוכח הישגים והפסדים עם חיוך וברגיעה'
לעמוד לנוכח הישגים והפסדים עם חיוך וברגיעה
11/02/2019 | 14:18
15
לצפיה ב-'ספרים למסירה'
ספרים למסירה
26/11/2018 | 11:20
30

אגדות עמי אסיה
מבחר הסיפור ההודי
מבחר הסיפור האפריקאי
מבחר סקנדינבי
ומבחר הסיפור הסיני
לצפיה ב-'שאלה בנושא סגנון כתיבה'
שאלה בנושא סגנון כתיבה
21/11/2018 | 22:29
14

שמתי לב שנהוג לכתוב ספרים בעיקר בשני אופנים.
גוף ראשון, בו המספר מספר את הסיפור מתוך עיניו של הדמות הראשית, וכל קו העלילה מסתמך על מה שרואה, עושה ויודע הגיבור.
דוגמא: "פסעתי בעקבותיו של הגבר הגבוה שנשא על גבו תיק שחור, חששתי להתגלות, ליבי הלם בחוזקה כאשר ראיתי אותו נכנס אל בית הדירות"
או שהסיפור מסופר בגוף שלישי, ואז ניתן לחלק את הסיפור לאין סוף אירועים והתרחשויות שחלקן הגדול כלל לא מתרחשות סביב הגיבור (עד להתלכדות של הכל יחד)
דוגמא: "אלון פסע בעקבותיו של הגבר הגבוה שנשא על גבו תיק שחור. הוא חשש להתגלות, ליבו הלם בחוזקה כאשר ראה את הגבר הגבוה נכנס אל בית הדירות."
השאלה שלי, האם מישהו נתקל בספר, בו חלק מהסיפור מסופר בגוף ראשון
וחלקים אחרים מסופרים בגוף שלישי, מתארים אירועים שונים, דברים שהדמות שמתוארת בגוף ראשון כלל לא מודעת להם.
אני מתקשה להיזכר בספר כזה שכזה, אבל יכול להיות שקיימים ספרים כאלה רק שלא שמתי לב?
או שמדובר בעיוות סיפרותי שלא יעבור את מבחן הקורא ולכן לא קיים כלל בספרים.
 
לצפיה ב-' מלחמת סימני הפיסוק'
מלחמת סימני הפיסוק
07/10/2018 | 19:04
1
20
 
הם רבו כבר מיד עם היותם סימן,
מי הגדול ביניהם ומי אך קטן.
בצלילים צורמים ובלחש ארסי,
האדירו עצמם מול יריב גמדי.
 
"כל משפט שייכתב ויאמר מאלסקה ועד ראש הנקרה,
לא יוכל להסתיים בלי הסימן שלי – כלומר בלי נקודה!"
כך צרח העיגול הקטן , השחור מפינת מרבצו.
"אפילו משפטך זה הסתיים בי", צעק סימן הקריאה למולו.
הביטה בו בלעג הנקודה ועלתה בסולם,
למען הסר כל ספק ועל מנת שישמעו כולם,
"הבט מתחת לקו האנכי שלך שם למטה.
האם לא אותי אתה רואה שם מר קישקשתא?"
 
"על מה אתה כה מהורהר כרגע מר סימן קריאה,
לא על הדרך בה לנקודה אפיים תשיבה?
האין ראשך מלא בזה הרגע במטר שאלות, אשר בסוף כולן אנחנו, סימני שאלה ניצבות?
יכול כבודו להעביר מסר של ממש,
בלי סימן שאלה אחד או יותר כנדרש?"
יצא עוד סימן קטן מפינתו מזעם מסמיק,
וצרח לכל עבר: "דמיינו דיבור ללא פסיק!"
 
 
ויגבר הרעש כי לויכוח הצטרפו כולם:
גרש, לוכסן, מקף, מירכאות ונקודתיים,
כוכבית, נקודה פסיק, כרוכית וגרשיים.
ואיך בכל זאת נגמרה המריבה?
כיצד חזר השקט לשלוט בכיפה?
היה זה בזכות נחישותם של הסוגריים,
שמאסו ברעש וביקשו שלווה... לפחות בינתיים.
ויסגרו את כולם ביניהם וישחררום רק על תנאי,
שיעשו את עבודתם בשקט ובלי קריאות
 
לצפיה ב-'תיקון שורה אחרונה'
תיקון שורה אחרונה
07/10/2018 | 19:08
10
שיעשו עבודתם בשקט ובלי קריאות גנאי.
לצפיה ב-'החלפת שם'
החלפת שם
26/09/2018 | 12:17
23
לא ביקשתי החלפת שם
לצפיה ב-'תגובה למאיר שפירא'
תגובה למאיר שפירא
26/09/2018 | 06:30
16
מאיר מדבר שהכסף הוא לא שלו אלא שלנו
וזה הזכיר לי סיפור
בעיירה הוחלט לתקן את הגג של בית הכנסת, ונעשה מגבית, בבית הכנסת יושבים הגבאים ומקבלים את פני הנדבנים, והנה נכנסת זונת העיירה ונודבת סכום נכבד, התעוררה בעיה האם אפשר לקבל לצורך קדושה כסף מזונה, פנו לרב והא פסק
כשר התפלאו הגבאים, היתכן
מה ההתלבטות אומר הרב, הרי זה הכסף שלנו
אני שמח להיכנס שוב לפורום אחרי תקופה ארוכה של העדרות, שלום לך הגבירה מן האגם מועדים לשמחה
לצפיה ב-'ראש חודש וראש השנה'
ראש חודש וראש השנה
09/09/2018 | 09:59
2
19
ראש חודש וראש השנה
יום אחד נפגשו בבית הכנסת ראש חודש וראש השנה.
אמר ראש  החודש-. אני חשוב ממך פי עשר ויותר
וכי למה? שאל, ראש השנה.
אתה שואל, מה לא ברור לך, אז הנה התשובה
אתה מופיע רק פעם אחת בשנה ורק אז חוגגים אותך
ואילו אני 12  פעם,  והוסיף,
אותי מברכים  כל חודש בברכת חודש טוב
ולך רק פעם בשנה מאחלים שנה טובה וכל טוב,
אז מה,  ענה ראש השנה,  אותי חוגגים יומיים ברציפות
לכבודי לובשים  בגדי חמודות
כולם שמחים בי   וקונים זה לזה מתנות
עורכים סעודה לכבודי  ומזמינים אורחים
ואפילו הולכים לבית הכנסת ומתפללים
יום קדוש אני
וכולם ביום בואי  חשבון נפש עושים

ויותר מזה תוקעים בשופר לבשר על  בואי .
אז מה אבל זה  רק פעם בשנה  זה כלום לעומתי, אני  כל חודש ,
לא ויתר  ראש החודש .
כך התווכו להם ראש חודש וראש השנה ולא הגיעו להסכמה
החליטו לשאול את השבת,
היא ידועה בקדושתה ובחכמתה
באו אליה ושטחו טענותיהם בפניה,
הקשיבה השבת לדבריהם ואמרה עלי לחשוב בהגיון
חכו לתשובה בנידון
הירהרה בסוגיה והגיעה להכרעה
זימנה את ראש חודש וראש השנה
ואמרה  להם- רבותי המסקנה היא-
ששניכם חשובים  אך בראש השנה יש גם קדושה
בחודש אחד מתחילה השנה ובאחר מסתיימת
והיא בנויה מכל החודשים גם יחד,כי אי אפשר אחרת
אם חודש אחד יחסר לא תהיה השנה שלמה
אז השלימו והמשיכו למלאות את תפקידכם
כהלכה בנאמנות, ואמונה .

לצפיה ב-'שמחה לראות'
שמחה לראות
09/09/2018 | 14:03
1
15
שאת עדיין כותבת במרץ, הולכת ומשתבחת. יש לה חכמה, לשבת 
שתהיה לך שנה טובה, שמחה, נמרצת ובריאה. ושיירבו כתבייך כרימון.
חג שמח!
לצפיה ב-'תודה גבירה נעלה-שנה טובה יצירתית ופוריה'
תודה גבירה נעלה-שנה טובה יצירתית ופוריה
09/09/2018 | 17:38
6
אכן אני יותר כותבת ממספרת..
תודה לך
לצפיה ב-'סיפור עשר קופסאות גפרורים....'
סיפור עשר קופסאות גפרורים....
30/06/2018 | 16:03
1
66
מחפשת את הסיפור סיפור עשר קופסאות גפרורים, מאת יאנוש קורצ'ק.
אודה לעזרכתכם

לצפיה ב-'תנסי באתר סימניה'
תנסי באתר סימניה
01/08/2018 | 15:53
11
לצפיה ב-'ספרים בשוק-'
ספרים בשוק-
05/06/2018 | 15:19
23
ספרים רבותי ספרים..

תארו לכם שבאמצע השוק, ביו דוכני הירקות והפירות,
יש גם דוכני ספרים, דוכן ,ספרי ילדים, דוכן ספרי מתח,
דוכן מד"ב, רומנים, הומור, שירה ועוד.
עומד שם רוכל וקורא בקול- ספרים רבותי, רק היום בזול,
ספרי ילדים ,רק היום במבצע חסר תקדים, טרי יש מהדפוס..
ובפינה  על דוכן קטן, ספרים עם כריכה כחולה. ספרים כחולים.
הם לא במבצע היום , אולי מחר..
אני מתקרבת לדוכן הילדים , בדרך לקניית  משמשים ושזיפים,
מתחילה לדפדף בספרים ולמשש, והרוכל אומר לי: גברת ,
כמה ק"ג את רוצה?    לא בוחרים ,  והוא לוקח כמה  ספרים ,
שם בשקית שוקל ואומר לי 20 שח, בלבד..
מה עוד גברת? הוא שואל, ואני עונה לו:  אם אני לא יכולה לבחור אני לא קונה.. לא קונה חתול בשק,,,
הוא כועס ושואל: משמשים את בוחרת? לא, שזיפים את בוחרת? לא
ועגבניות? לא , אז למה ספרים את רוצה לבחור?
אבטיח אני בוחרת , אני עונה לו , והולכת עם שקית הספרים ביד..
והוא עוד צועק אחרי- את בוחרת אבטיח ,
אבל אף פעם לא יודעת מה יצא מזה באמת..

כמה פעמים אנחנו רואים כריכה יפה ומושכת וקונים ואז משעמם..
לא מענין..בדיוק כמו אבטיח,   וואלה, צודק הרוכל..

מה דעתכם כדאי?


לצפיה ב-'סיפור על נשים ואוכל'
סיפור על נשים ואוכל
07/05/2018 | 14:47
1
56
היי לחברי הפורום, אני מחפשת סיפור שקשור במתכונים ונשים, מטבח-ונשים וכו... מישהוא מכיר סיפור טוב בנושא?
לצפיה ב-'בית הסודות של מיכל חזון'
בית הסודות של מיכל חזון
05/06/2018 | 15:18
16

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ