לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86008,600 עוקבים אודות עסקים

פורום בני המושבים

"שרוך אדום, חולצה כחולה (עם סמל בני המושבים על הכיס השמאלי), והיא עולה והיא גדולה- לה - לה..."ברוכים הבאים לפורום של תנועת הנוער "בני המושבים"!הפורום יעסוק בתנועה ובכל מה שקשור בה, מהפעולה הפרטית שלך, לריב עם המדריך שאיתך ועד להחלפת חוויות על טיול חנוכה. הפורום הוא שלנו ובשבילנו אך ישנם כמה כללים:* אסור לקלל, לדבר בגסות ולכתוב משהו שעללול לפגוע באדם כלשהו ישירות ובעקיפין, ולחשוף את פרטיו האישיים ללא רשותו.* נא הימנעו מהודעות ללא תוכן בסגנון "אנחנו שולטים!" או "יש פה מישהו מ...?", הודעות כאלה מקומם בשרשור האוף טופיק.* לשרשר , לשרשר, לשרשר! (פרטים במאמר-"מדריך לפורומיסט הנבוך!")אלו הכללים הבסיסיים, אתם מוזמנים להתחיל לכתוב...:) שלכם,עדי ושירה :)

אודות הפורום בני המושבים

"שרוך אדום, חולצה כחולה (עם סמל בני המושבים על הכיס השמאלי), והיא עולה והיא גדולה- לה - לה..."ברוכים הבאים לפורום של תנועת הנוער "בני המושבים"!הפורום יעסוק בתנועה ובכל מה שקשור בה, מהפעולה הפרטית שלך, לריב עם המדריך שאיתך ועד להחלפת חוויות על טיול חנוכה. הפורום הוא שלנו ובשבילנו אך ישנם כמה כללים:* אסור לקלל, לדבר בגסות ולכתוב משהו שעללול לפגוע באדם כלשהו ישירות ובעקיפין, ולחשוף את פרטיו האישיים ללא רשותו.* נא הימנעו מהודעות ללא תוכן בסגנון "אנחנו שולטים!" או "יש פה מישהו מ...?", הודעות כאלה מקומם בשרשור האוף טופיק.* לשרשר , לשרשר, לשרשר! (פרטים במאמר-"מדריך לפורומיסט הנבוך!")אלו הכללים הבסיסיים, אתם מוזמנים להתחיל לכתוב...:) שלכם,עדי ושירה :)
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'עמק חפר זה נסיעה יותר ארוכה משמשית או ממרחביה?'
עמק חפר זה נסיעה יותר ארוכה משמשית או ממרחביה?
14/07/2012 | 15:36
215
עמק חפר זה נסיעה יותר ארוכה משמשית או ממרחביה?
לצפיה ב-'אתר בני המושבים'
אתר בני המושבים
29/06/2012 | 04:14
166
עדכון על קורס מדריכים
לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
03/06/2009 | 11:26
133
עקב מיעוט פעילות, הפורום ייסגר בימים הקרובים.

אנו מודים לגזר גם עדי על ניהולה האיכפתי, האיכותי והמושקע של הפורום לאורך השנים ומאחלים לה המון בהצלחה בהמשך דרכה בתפוז ובכלל.

נזמינכם להמשיך ולקחת חלק פעיל במגוון הפורומים של אתר אנשים.
לצפיה ב-'איסוף מי גשמים אנא קיראו והגיבו בקומונה'
איסוף מי גשמים אנא קיראו והגיבו בקומונה
03/06/2009 | 05:26
49
לאסוף בכל גינה  בגודל של  ששטח  כולל הבית הוא כ 300 מ"ר .
אני מפרסם זאת לאחר קבלת אישור המנהלת סיליקו  ואני מודה לה על כך.
הרעיון הוא פשוט ביסודו  כיצד זה יעשה  אני משאיר למאוחר יותר מסיבותי.
הכוונה היא להקים מאגריי מים שמקבילים לחומות העוטפות  את החצר , ומי שאין לא הגיע הזמן שיעשה זאת
רוחב המיכלים יהיה בסביבות 50 ס"מ  ואני חושב שזה לא הקרבה גדולה לאגירת מי גשמים.
הגובה יהיה לפי רצון כל אחד  ככל שגבוה יותר כך יכיל יותר המקסימום לדעתי 2 מטר .
האורך בהתאם לתנאים אצל כל אחד  ולדעתי יום בית כזה יש בו כ  80- 100 מטר גדר .
באם ניקח אורך של 70 מטר נכפיל בבערך 0.45 מטר  גובה של 1.6  נקבל  50 קוב
המערכת יכולה להיות מחולקת כאשר כל אגף יקבל  הזנה מכיוון  ניקוז המים בביתכם.
היופי ואופי יהיה תלוי ברצון כל אחד.
וכעת לשאלות:
א. מה דעתכם ש" שיגזלו לכם חצי מטר מסביב לחומה?
ב. האם הכל עניין של עלות תועלת בלבד? או ששיקולים אחרים  נלקחים בחשבון? הצלת  הכנרת? שימור כדור הארץ ועודד...
ג.. איך הייתם רוצים לראות את זה  מהחלק הפנימי?  מכוסה בצמחים? מחופה בקיר דקורטיבי?  חיפוי טבעי  כמו עץ או במבוק?
אודה לכולם באם יביעו דעה, המטרה היא לנסות להגיע לאופטימום האפשרי  .
לאחר שאקבל את תשובותיכם אענה  על כל מה שתירצו.
תודה רבה  מראש על שיתוף הפעולה
איציק
לצפיה ב-'מידע שכדאי לדעת'
מידע שכדאי לדעת
01/06/2009 | 22:50
46
http://www.youtube.com/watch?v=xewTTgtTtvk

ההפלרה – "תרגיל ההונאה הגדול ביותר שנעשה מאז ומעולם על המספר הגדול ביותר של אנשים"  

(פרופ' אלברט שץ, מדען בעל שיעור-קומה עולמי, חתן פרס נובל לרפואה)

הפקנו סרטון שמסביר בצורה משעשעת ורצינית את נושא ה"הפלרה": כדי להימנע מתביעות משפטיות ומקנסות, החברות המזהמות משלמות למדענים ואנשי ממשל כדי שיתמכו בטענתן שהחומרים הרעילים שהן פולטות לא מזיקים- ואפילו מועילים לבריאות. אחת היוזמות בתחום זה היא ה"הפלרה": קשה להאמין, אבל לצערנו זו עובדה: משרד הבריאות כופה על חברת מקורות ועל הרשויות המקומיות לקנות מחברת "כימיקלים לישראל" (בבעלות משפחת עופר) את הפסולת הרעילה של מפעלי הכימיקלים שלהם, ולהכניס את החומרים הללו למי השתיה של התושבים – וכל זאת בתירוץ ההזוי שהפלואוריד שנמצא בפסולת הזו מועיל לשיניים (לכן הם מכנים את התהליך "הפלרה"). הפסולת כוללת שורה של חומרים המככבים ברשימת החומרים המסרטנים ורשימת החומרים המסוכנים.

למידע נוסף:

www.meshanim.com

אתר חדש שפתחנו על פגיעה בחסויים:

www.apotropus.co.il

"זה יותר קל מלשדוד בנק"

(האפוטרופוס הכללי לשעבר עמרם בלום, מתוך הכתבה "השוד הקל ביותר בישראל", ידיעות אחרונות)

העלינו אתר אינטרנט המרכז מידע בנושא האפוטרופוס הכללי במשרד המשפטים, והקומבינה החוקית שמאפשרת את ניצול האנשים החלשים ביותר: ניצולי שואה, נכים וקשישים, שמוגדרים כ"חסויים" - חסרי זכויות משפטיות וכלכליות, ממונים להם אפוטרופוסים שיכולים להפקיר אותם ללא עזרה וחסרי כל לגנוב את כל כספם, ואף גוף לא עושה דבר בעניין. בין הגופים המעורבים בניצול "חסויים": אגף האפוטרופוס הכללי וכונס הנכסים במשרד המשפטים, הקרן לטיפול בחסויים, עמותות/תאגידי אפוטרופוסות ומשרדי עורכי דין שמציעים שירותי אפוטרופוסות וגוזלים את כספי החסויים (כגון עמותת מט"ב-ש.פ.ר ומשרד עורכי הדין גולדשמידט-צנטלר-דבורין), שירותי הרווחה, פקידי סעד, עובדים סוציאליים, מוסדות רפואיים ופסיכיאטריים, ועוד. אם אתם מכירים "חסויים" אנא שימו לב למצבם ובידקו האם הם מנוצלים על ידי האפוטרופוסים שלהם.
לצפיה ב-'סטנדאפ'
סטנדאפ
31/05/2009 | 20:03
25
מרתון סטנדאפ קורע מצחוק !!!!

אומנים מהשורה הראשונה !!!!

מתאים ל : ארגונים , ועדי עובדים, אירועים, בסתי ספר, מסיבות גיוס לצבא + מסיבות שחרור מהצבא ושאר סיבות למסיבות.....

פרטים במייל : shai110@windowslive.com
לצפיה ב-'מושב "ברכיה" והיעדרות זכריה באומל ....'
מושב "ברכיה" והיעדרות זכריה באומל ....
31/05/2009 | 07:04
1
54
האם אכן יש פריצת דרך בחקירת היעדרות החייל הנ"ל...  (( לטובת מישהו ממושב "ברכיה"  ..... "אדם רב השפעה" ....? )) - מי התגורר ב"ברכיה" בתקופת היעדרות החייל
לצפיה ב-'אני חושב שעלית פה על משהו, ושאינך יודעת'
אני חושב שעלית פה על משהו, ושאינך יודעת
31/05/2009 | 19:44
27
מה יש לך בידיים ...
והרי הערך "ברכיה" בוויקיפדיה.
שימי לב כיצד מיתרגמת המילה "ברכיה" לאנגלית ...
האם זה נשמע חשוד?
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' פסטיבל ירוק'
פסטיבל ירוק
31/05/2009 | 18:59
13
מה: פסטיבל ירוק למשפחות
מתי: 19.6.09 משעה 10:00 עד השקיעה.
איפה: גן לאומי מקורות הירקון
כמה עולה: 65 למבוגר, 35 לילד*.
*החוויה מתחילה מהבית: ילד שיגיע עם ציור בנושא איכות הסביבה ישלם מחיר כניסה מוזל ב-  10 ₪ בלבד. כל הציורים יוצגו בתערוכה מיוחדת בפסטיבל.
פסטיבל ירוק הוא פסטיבל של יום אחד בסימן אקולוגיה ואורח חיים בריא וירוק.
הפסטיבל יאפשר למשפחות להתנסות בסוג חדש של פעילות משותפת עם הילדים: פעילות שלווה, רגועה, נעימה וידידותית למשתתפים ולסביבה.
הפסטיבל הוא אנטי תזה לפסטיבלים הרועשים וההמוניים, בהם ההורים סובלים (ובינינו, גם הילדים) ומנסה לתת אלטרנטיבה איכותית ומהנה לכולם.
מבין הפעילויות: סדנת בישול טבעי, סדנת יצירה להורה וילד מחומרים ממוחזרים, פעילויות איכותיות לילדים, הופעה חיה של ההרכב "מוזיקה אורגנית", טיולים מודרכים קצרים, סדנאות העשרה מרתקות בנושא אקולוגיה, חקלאות טבע ועוד.
במקום יתקיימו פעילויות שונות המקדמות אורח חיים טבעי ובריא, יינתנו טיפים מעשיים לשמירה על איכות הסביבה וייערך שוק מוצרים אורגניים ואקולוגיים.
פרטים מלאים וכרטיסים ניתן לקבל באתר: www.festivalyarok.com  ובטלפון: 050-9577767.

לצפיה ב-'רעיונות טובים לפצצת זמן???'
רעיונות טובים לפצצת זמן???
30/05/2009 | 20:15
283
אם עדיין מישו נמצא פה... אני מנסה בכל זאת.. :)
לצפיה ב-'סיור ללא תשלום בחיפה'
סיור ללא תשלום בחיפה
28/05/2009 | 17:57
19
חברי הפורום, אנחנו מזמינים אתכם לסיור ללא תשלום בנחל עמיק שבחיפה, ב6.6.09
הסיור מתאים למשפחות, ויודרך על ידי חניכים בחוגי סיור, מאורגן על ידי החברה להגנת הטבע.
הנחל שבו ייערך הסל"ת היה מזוהם במשך שנים מפסולת בניה, ביוב, וסבל מהזנחה, אך בשנתיים האחרונות לקחו על עצמם חניכי חוגי סיור לשקם את הנחל, ולאחר מאבק נגד העירייה להפסקת זרימת הביוב ועבודה רבה, הנחל פונה, נוקה, וסומן כשביל רשמי.
לכבוד סימונו, אנו מזמינים אתכם ל"השקה" שלו, ונשמח מאוד אם תבואו ותפרסמו את הסיור.
תודה רבה
פרטים בפלייר המצורף:
לצפיה ב-' הודעה חשובה!!!'
הודעה חשובה!!!
24/05/2009 | 17:32
36
היכנסו לכתבה הבאה... חשוב!!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'דרוש/ה רכז/ת נוער למושב חצבה בערבה'
דרוש/ה רכז/ת נוער למושב חצבה בערבה
20/05/2009 | 18:30
44
דרוש/ה מדריך/ת נוער חברתי (מד"ב/ית)
עדיפות לבוגר/ת תנועת נוער.
מהות התפקיד-
הדרכת קבוצות חניכים בכל הגילאים
הנחיית מדריכים צעירים וחניכים פעילים
פיתוח תוכנית הדרכה לכל קבוצות הגילטים
עבודה על פעיליות שוטפות ועל אירועי שיא
עבודה מול רכז נוער אזורי, ועדת נוער, מדריכי נוער מהאיזור

לפרטים נוספים-
נטלי: 0528666295
פקס (לשליחת קו"ח): 086581291
לצפיה ב-'דרושים'
דרושים
20/05/2009 | 13:43
58
דרוש/ה מרכז/ת שבט צופים,
עדיפות לבוגר/ת תנועת נוער.
לשבט צופים- הנהגת שרון דרום,
מהות התפקיד-
אחריות ופיתוח הדרכה לשכבות בוגרות וצעירות,
אחריות אדמינסטרטיבית על תפעול הסניף,
עבודה על שגרה ועל פרוייקטים מיוחדים.
עבודה דינאמית שניתנת לשילוב עם לימודים.
העבודה באזור- רעננה.
ניתן לשלוח קורות חיים לרועי- Rzofim@gmail.com
פרטי קשר נוספים למודעה: 054-2440731
פקס:  03-6303671 לידי: רועי או יעל
לצפיה ב-'אז ככה מהיום הפורום הזה מושבת'
אז ככה מהיום הפורום הזה מושבת
08/05/2009 | 15:58
1
50
וכולם עוברים לפורום שבאתר בני המושבים החדש
http://www.bmoshavim.org.il/
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נראלי שהוא הושבת כבר הרבה לפני ההודעה הזאת'
נראלי שהוא הושבת כבר הרבה לפני ההודעה הזאת
09/05/2009 | 19:57
11
לצפיה ב-'האם שמתם לב?'
האם שמתם לב?
06/05/2009 | 20:09
2
71
יש לתנועה אתר חדש...
וגם פורום חדש...

יש עוד הרבה לשפר ולהוסיף.
אבל שורה תחתונה-אני אהבתי.
לצפיה ב-'גם אני! מאוד. '
גם אני! מאוד.
06/05/2009 | 23:34
28
אני רק מקווה שיעבירו כבר את כל הארכיונים,התמונות וחומרי העזר לפעולות מהאתר הישן :]
אני מקווה שכולם יעברו לפורום החדש! P:

וששם לפחות יהיה מישהו :(
חבל לי,אני זוכרת כשהיו פה דיונים פוריים והמון חבר'ה מגניבים =]
לצפיה ב-'אז עוברים לשם?'
אז עוברים לשם?
08/05/2009 | 14:33
16
לצפיה ב-'סטנדאפ'
סטנדאפ
06/05/2009 | 10:54
7
מרתון סטנדאפ קורע מצחוק !!!!

אומנים מהשורה הראשונה !!!

מתאים ל: ארגונים,ועדי עובדים,אירועים,בתי ספר,מסיבות גיוס לצבא +מסיבות שחרור מהצבא ושאר סיבות למסיבות....

לפרטים במייל :shai110@windowslive.com
לצפיה ב-'לכל המעוניינים לטיולים בישראל.'
לכל המעוניינים לטיולים בישראל.
04/05/2009 | 20:03
6
לכל המעוניינים לטיולים בישראל.
אני מעוניין לארגן קבוצה של אנשים המעוניינים לטייל טיולי הליכה בטבע וטיולים הסטורים בערים, ללינה בסופי שבוע בשטח וכדומה.
כל המעוניין נא ליצור קשר דרך המייל.
ביי
לצפיה ב-'עזרה דחוף!'
עזרה דחוף!
03/05/2009 | 12:11
7
אני משקית קישור, אני לא אוהבת את התפקיד, אני רוצה לעשות יותר!(שלא תבינו לא נכון, אני לא מזלזלת בתפקיד..)בעבר ניסיתי לצאת מהתפקיד-ועשיתי הכל בשביל זה אך לבסוף זה לא עזר.. בסוף ויתרתי ועד עכשיו אני מתבאסת על זה.. אם יש לכם קשרים-אני מבקשת!,תעזרו לי לצאת מזה! זה חשוב הפרופיל לא גבוה, הקבא 53 -מה שאולי יכול לפתוח יותר אופציות..יאלה,קצת מאמצים,מחכה למסרים! תודה!!!
לצפיה ב-'ספר של דובר עיריית מודיעין אפי מלצר מעלה חשש.'
ספר של דובר עיריית מודיעין אפי מלצר מעלה חשש.
30/04/2009 | 06:15
11
הספר על גבעתי במלחמת העצמאות - מעלה חשש - שאחת מההיתקלויות של "גבעתי" בשנת 1948   (( 27.3.1948 )) - שבה נהרגו 8 מחיילינו - שירתה  בין השאר גם את "עמק יזרעאל" וספיציפית את "טיהור הקארמה של "קיבוץ יזרעאל" ((כת הכפילים וקורבנות אדם)).
לצפיה ב-'בסוף השבוע הזה: הפגנות ה- 1 במאי ברחבי הארץ'
בסוף השבוע הזה: הפגנות ה- 1 במאי ברחבי הארץ
29/04/2009 | 00:21
2
ה- 1 במאי, יום הסולידריות הבינלאומי של העובדים, בסוף השבוע הזה. בואו להראות שיש אלטרנטיבה לקפיטליזם.

חיפה
יום שישי 1.5.09 בשעה 13:00. יוצאים מרח' ח'ורי פינת רח' צהיון (שכונת ואדי ניסנאס) וצועדים על הרחובות ח'ורי, הנביאים והרצל. בסיום: עצרת ברחבת בית הקרנות.
http://www.facebook.com/event.php?eid=65539639157

תל אביב
ביום שישי 1.5.09 ההפגנה תצא בשעה 12:30 מגינת דרויאנוב (רח' אליפלט פינת רח' המחוגה) בשכונת פלורנטין. בסיום: עצרת בשד' רוטשילד פינת רח' הרצל.
http://www.facebook.com/event.php?eid=73979804263&...

ירושלים
ביום שישי 1.5.09 ההפגנה תצא בשעה 11:00 מגן העצמאות.
http://www.facebook.com/event.php?eid=71044702897

נצרת
בשבת 2.5.09 בשעה 10:30 תצא ההפגנה מרח' תאופיק זיאד. בסיום: עצרת בבית הידידות. יש הסעות מאזור המרכז ומחיפה.
http://www.facebook.com/event.php?eid=105513751056

בשביל פרטים על ההפגנות בעכו, בכפר יאסיף, בטייבה ובעראבה אפשר לפנות אליי בהודעות הפרטיות.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ