לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2017620,176 עוקבים אודות עסקים

פורום האוניברסיטה הפתוחה

שלום לכל הלומדים באוניברסיטה הפתוחה (וגם כל אלה שלא).
הפורום נפתח כמקום מפגש חברתי, מעין קמפוס ווירטואלי, לפגישה בינינו הסטודנטים, הפזורים ברחבי הארץ והעולם. הפורום מיועד לכל הדיונים בנושא האוניברסיטה הפתוחה שעולים על דעתכם - שאלות בקשר ללימודים, רכילויות על מנחים, עצות לחדשים וכדומה.
מצטרפים חדשים - נשמח אם תעיינו ב"10 הדברות של הפורום" לפני העלאת הודעה חדשה.

חשוב לציין - הפורום אינו פורום רישמי של האוניברסיטה, וכל שנכתב כאן הוא ביננו הסטודנטים.
אז תהנו,
נשמח לשמוע הערות/הארות.

שלכם,
גל לולה shironet3 ודיסוצ י ו ג ה25 ובָלבָל (במיל'),
im mitzi בהווה.

אודות הפורום האוניברסיטה הפתוחה

שלום לכל הלומדים באוניברסיטה הפתוחה (וגם כל אלה שלא).
הפורום נפתח כמקום מפגש חברתי, מעין קמפוס ווירטואלי, לפגישה בינינו הסטודנטים, הפזורים ברחבי הארץ והעולם. הפורום מיועד לכל הדיונים בנושא האוניברסיטה הפתוחה שעולים על דעתכם - שאלות בקשר ללימודים, רכילויות על מנחים, עצות לחדשים וכדומה.
מצטרפים חדשים - נשמח אם תעיינו ב"10 הדברות של הפורום" לפני העלאת הודעה חדשה.

חשוב לציין - הפורום אינו פורום רישמי של האוניברסיטה, וכל שנכתב כאן הוא ביננו הסטודנטים.
אז תהנו,
נשמח לשמוע הערות/הארות.

שלכם,
גל לולה shironet3 ודיסוצ י ו ג ה25 ובָלבָל (במיל'),
im mitzi בהווה.
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'בדיקת מהימנות כעקיבות פנימית-על כמה היגדים מתבצעת?'
בדיקת מהימנות כעקיבות פנימית-על כמה היגדים מתבצעת?
08/07/2016 | 16:09
53
אם אני רוצה לבצע בדיקת מהימנות כעקיבות פנימית...האם זה משנה מה כמות ההיגדים שעליהם מתבצעת הבדיקה? אם הבדיקה מתבצעת על שני היגדים או על חמישה או עשרה יש לזה משמעות, חשיבות??
לצפיה ב-'מרצה'
מרצה
08/07/2016 | 02:54
130
איך המרצה רבייב דניאל לאינפי 1?

לצפיה ב-'תוספת קטנה לכיס ע"י מכירת ממ"נים ועבודות אקדמאיות'
תוספת קטנה לכיס ע"י מכירת ממ"נים ועבודות אקדמאיות
06/07/2016 | 11:36
178
סטודנטים יקרים ואקדמאים שימו לב, החיים עולים הרבה כסף נכון? בואו לפצות על זה בעזרת העבודות האקדמיות, המטלות הסמסטריאליות, הממ"נים, סיכומי הקורסים והסמינריונים שכתבתם. באמצעות סמרטר, תוכלו להעלות אותם למאגר, למכור אותם ולקבל כסף בכל פעם שהעבודה נמכרת וזה אפילו בלי להתאמץ. בנוסף, ניתן להעזר בעבודות איכותיות רבות שהאתר מכיל לכתיבת העבודות שלך. אני כבר שם ואתם?
http://www.smarter.co.il/?Reffer=133003
לצפיה ב-' ייעוץ לגבי הקורסים: מתמטיקה בדידה+שפת C וJAVA-דחוף!'
ייעוץ לגבי הקורסים: מתמטיקה בדידה+שפת C וJAVA-דחוף!
05/07/2016 | 11:47
123
שלום,
אשמח לעזרה בנוגע לרמת הקושי של הקורסים הללו. אני מתכוון לקחת את 2 הקורסים הללו בסמסטר אחד (סמסטר סתיו הקרוב), אשמח לדעת האם ניתן ללמוד רק את 2 הקורסים הללו בסמסטר אחד או שזה קשה מידי ועדיף לפצל קורס לסמסטר.
נ.ב אלו הקורסים היחידים שאני אלמד בסמסטר.
לצפיה ב-'מחקר בפסיכולוגיה'
מחקר בפסיכולוגיה
04/07/2016 | 18:23
66
היי, אשמח להשתתפותכם במחקר שאני עורכת במסגרת התואר השני. אנונימי לגמרי! תודה:)
הנה הקישור https://openuil.az1.qualtrics.com/SE/?SID=SV_2uaYX...

לצפיה ב-'ניהול משאבי אנוש'
ניהול משאבי אנוש
02/07/2016 | 16:34
2
124
היי.
רציתי לדעת אם למישהו יש את הספרים של ניהול משאבי אנוש עם הערות או סיכומים או תרגילים שעשיתם עם המנחה בכיתה ?
לצפיה ב-'לי יש'
לי יש
03/07/2016 | 18:21
1
66
אוכל להעביר לך, אבל רק אחרי המבחן ב-18.
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
04/07/2016 | 08:04
54
המייל שלי keren.amiri@gmail.com
לצפיה ב-'חומר עזר בבחינה'
חומר עזר בבחינה
03/07/2016 | 18:27
1
128
אם מותר להביא לבחינה כל חומר חוץ ממחשבון וכל דבר אלקטרוני
האם מותר לי להכניס בקלסר מבחנים עם פתרונות של שנים קודמות?
האם זה מעניין את המשגיחים מה יש לי בקלסר ?
או שאם הם יראו את זה הם יעשו בעיות?
לצפיה ב-'תלוי באיזה קורס מדובר'
תלוי באיזה קורס מדובר
03/07/2016 | 18:31
93
בד"כ זה מצוין בפתיחת חוברת הממנים
לצפיה ב-'מחפש ספרים למסירה של הקורסים הבאים:'
מחפש ספרים למסירה של הקורסים הבאים:
03/07/2016 | 18:30
139
שלום לכולם!
אני מחפש ספרים של הקורסים הבאים מאנשים שכבר סיימו אותם ואין להם צורך בהם:

תורת המימון: ניהול פיננסי של גופים עסקיים (‏10230‎)‏

נושאים במתמטיקה לתלמידי מדעי החברה: פרקים בתורת הקבוצות, בלוגיקה ובאלגברה לינארית (‏10444‎)‏

מבוא למדעי המחשב ושפת Java (‏20441‎)‏

נגיש בכל אזור הצפון עם זמינות מדי פעם למרכז.

יכול להחליף בספרים של הקורסים הבאים:
מבוא למיקרוכלכלה (‏10131‎)‏
מבוא למקרוכלכלה (‏10126‎)‏
מבוא לסטטיסטיקה לתלמידי מדעי החברה א (‏30111‎)‏
מבוא לסטטיסטיקה לתלמידי מדעי החברה ב (‏30112‎)‏
התנהגות ארגונית (‏10430‎)‏
ניהול משאבי אנוש (‏10279‎)‏

לצפיה ב-'המלצה על קורס מתקדם'
המלצה על קורס מתקדם
03/07/2016 | 17:33
105
היי,
אני לומד לתואר במדעי החברה בהדגשת תקשורת. לפי דרישות הקורס, עליי לבחור בקורס מתקדם נוסף (אחד שאינו נמצא ברשימת הבחירה שלנו). כל מי שעשה כאן קורסים מתקדמים - על איזה קורס אתם ממליצים?
חשוב לציין שאני לא מחפש קורס מעניין - אלא קורס קל. גם אם הוא יהיה הדבר הכי משעמם בעולם אבל הוא עם חומר פתוח ושאלות פשוטות - אני אלך על זה.
תודה
לצפיה ב-'סניפי האוניברסיטה'
סניפי האוניברסיטה
01/07/2016 | 14:11
1
165
אני מעוניין ללמוד תואר ראשון איזה סניף יותר מומלץ ירושלים או מודיעין?
לצפיה ב-'הקרוב לבית'
הקרוב לבית
10/07/2016 | 18:13
43
לצפיה ב-'דמי הרשמה מאוחרת'
דמי הרשמה מאוחרת
30/06/2016 | 17:33
3
184
מעוניינת להירשם לקורס בסמסטר קיץ- האם כסטודנטית חדשה אני מחוייבת לשלם קנס על הרמה מאוחרת? הם אין פטור עבור סטודנטים חדשים מדמי הרשמה מאוחרת?
לצפיה ב-'את כנראה צודקת. אבל כדאי להזדרז'
את כנראה צודקת. אבל כדאי להזדרז
01/07/2016 | 13:17
110

יש גם את הקטע שמחכים לספרים שנשלחים בדואר ועד שהם מגיעים קצת קשה ללמוד. 

לצפיה ב-'את כנראה צודקת. אבל כדאי להזדרז'
את כנראה צודקת. אבל כדאי להזדרז
01/07/2016 | 13:18
1
51
יש גם את הבעיה שהספרים לא יגיעו עד תחילת הסמסטר
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/07/2016 | 09:04
16
לצפיה ב-'הרשמה לבחינה'
הרשמה לבחינה
28/06/2016 | 13:21
1
203
בתחילת החודש נרשמתי לבחינה שתהיה לי בעוד שבועיים. כלומר נרשמתי חודש לפני מועד הבחינה (אפילו קצת יותר), כשעוד היו הרבה מקומות פנויים. בחרתי מרכז בחינה יחיד שיש בעיר שלי (בעת ההרשמה היו כ-70 מקומות פנויים). אך אתמול קיבלתי את ההזמנה לבחינה במרכז בחינה אחר, בעיר אחרת בכלל (רחוקה יחסית לערים אחרות שיש ברשימה). ביטלתי את הבחינה כמובן, אך כשניסיתי להירשם שוב כבר לא היה את מרכז הבחינה שרציתי. אני לא יודע האם זאת טעות או שנגמרו להם המקומות (למרות שדאגתי להירשם מוקדם), אך מה עושים במצב כזה? זה קרה לכם?
לצפיה ב-'זה נדיר אך קורה'
זה נדיר אך קורה
28/06/2016 | 22:57
116
לעתים מרכז הבחינה לא פנוי ולכן הם צריכים להעביר את כל הנבחנים למרכז בחינה אחר-יש לך כמה אפשרויות להיבחן במרכז בחינה אחר או לחכות למועד ב או אפילו לסמסטר הבא כדי להיבחן במרכז הבחינה שאתה רוצה שמן הסתם יהיה פנוי
לצפיה ב-'בבקשה דוגמה לבחינה בתקשורת תרבות ופנאי בישראל'
בבקשה דוגמה לבחינה בתקשורת תרבות ופנאי בישראל
28/06/2016 | 22:11
32
לצפיה ב-'קורסים בהיסטוריה'
קורסים בהיסטוריה
27/06/2016 | 17:18
4
107
למישהו יש המלצה על קורס קל בהיסטוריה של העת העתיקה.
ולמי שעשה ג'נוסייד, איך הקורס, הוא קשה?

תודה מראש.
לצפיה ב-'קורסים בהיסטוריה'
קורסים בהיסטוריה
27/06/2016 | 23:53
3
110
אין לי הרבה ניסיון בהיסטוריה של העת העתיקה אבל מן הסתם הקורס הכי קל שם זה יוון הקלאסית, עשיתי גם את רומא אימפריאליזם ואימפריה וגם את יהודה ורומא-כל הקורסים האלו היו לי סבבה.
לגבי ג'נוסייד הקורס לא קשה וכמובן הקורס מאוד מעניין, הבעיה בקורס זה המבחן שבו ד"ר לובלסקי מגביל את גודל התשובה שאתה יכול לכתוב-זה בערך עמוד אחד וזהו ולכן צריך לענות על הכל בתימצות וזה די מעצבן ומקשה, סה"כ זה קורס יפה וכמובן אם אתה לוקח אותו אז תנסה להירשם לאופק שם ד"ר לובלסקי עצמו מרצה.
לצפיה ב-'תודה רבה גבר.'
תודה רבה גבר.
01/07/2016 | 19:07
52
אם יש לך ממנים של יון הקלאסית אני אשמח אם תשלח לי למייל tom318@walla.com

אני עשיתי עד עכשיו שישה קורסים כולל שניים בהיסטוריה, אז אני אוכל לשלוח גם לך אם תצטרך בקורסים של ציונות או שואה.
לצפיה ב-'אני מצטרף להמלצה על ג'נוסייד ואיייזיק לובלסקי'
אני מצטרף להמלצה על ג'נוסייד ואיייזיק לובלסקי
08/07/2016 | 20:42
1
50
חשוב לדעת שג'נוסייד משויך למדעי המדינה ולא הסטוריה
לצפיה ב-'הוא משויך גם וגם'
הוא משויך גם וגם
10/07/2016 | 00:00
43
בדיוק כמו דמוקרטיות ודיקטטורות במאה ה20, ז"א אתה יכול ללמוד את ג'נוסייד כקורס בהיסטוריה בתקופה של העת החדשה
וכן באמת אייזיק מנחה מדהים
לצפיה ב-'לקראת תואר במדעי מחשב (אולי גם מתמטיקה דו חוגי), ביקור חוזר '
לקראת תואר במדעי מחשב (אולי גם מתמטיקה דו חוגי), ביקור חוזר
27/06/2016 | 21:17
10
242
שלום לכולם.
בקצרה על עצמי. אני בוגר תואר בחשבונאות וחטיבה בכלכלה של הפתוחה, סיימתי ב-2011. למדתי גם שנת השלמה בחשבונאות, ניגשתי למבחני מועצה, נטחנתי בהתמחות והיום אני כבר רואה חשבון כשנה.

מסיבות שונות אני מגיע למסקנה שכדאי לי ללמוד מדעי מחשב (ואם אעיז אז אולי דו חוגי עם מתמטיקה, אבל זה בגדר אולי).
מכיוון שתואר במדעי מחשב הוא בפקולטה שונה ממדעי חברה, אני מרגיש קצת אובד עצות.

רקע מתמטי שלי הוא לא חזק. החלטתי עצמאית ללמוד מתמטיקה 5 יחידות כדי להיות מוכן לכל דבר וכבר התחלתי עם צעדים ראשונים.
רקע בתכנות: אין. קצת שיחקתי עם VBA באקסל. להכריז קצת משתנים, לקרוא לפונקציות וכו'. לצערי אין לזה שימוש בעבודה ולכן לא היה תמריץ להתמיד. כלומר, לכתוב קוד לא מפחיד אותי. אני כנראה אקח איזה קורס ב-UDEMY או Coursera כדי לא להיות שוקיסט (אולי תמליצו על משהו?)

Gama Plan
בסמסטר סתיו הקרוב אני רוצה להתחיל באיזי. כלומר, לבנות בסיס איתן ולא לעבור קורסים ב-60.
לכן אתחיל עם קורס JAVA (המשולב, בן סמסטר 1) ואנשב למתמטיקה.
בסמסטר ב' אני אתחיל עם
חשבון אינפיטסמלי 1
אלגבר לינארית 1
ואולי עוד קורס שאתם תמליצו לי. אולי קורס קליל במדעי מחשב.

אשמח לדעות ועצות.
תודה רבה.
לצפיה ב-'מתמטיקה בדידה וגם מערכות ספרתיות נחשבים קלים '
מתמטיקה בדידה וגם מערכות ספרתיות נחשבים קלים
30/06/2016 | 14:54
1
130
לצפיה ב-'תודה'
תודה
02/07/2016 | 23:21
106
שוחחת עם יועצת וגם עשיתי עוד כמה בדיקות וזה אכן הקורסים המומלצים.
בינתיים אני אתחיל במסלול מובנה בקמפוס רמת אביב. אתחיל שנה א' למדעי מחשב.
אח"כ אקבל החלטות.
לצפיה ב-'אותי דווקא מעניין מה הסיבות השונות הללו...'
אותי דווקא מעניין מה הסיבות השונות הללו...
05/07/2016 | 08:41
5
141
יש מצב שאתה משתף אותנו קצת?
תגמול שכר? שעמום בעבודה? הכסף המבטיח בהיי טק?

לצפיה ב-'קצת מהכל'
קצת מהכל
05/07/2016 | 23:48
4
115
אכתוב פוסט מנומק בעוד כמה ימים.
מה אין כסף בהיי-טק? חחח
לצפיה ב-'אשמח לקרוא את החוויה האישית והפוסט שלך כשתכתוב אותו...'
אשמח לקרוא את החוויה האישית והפוסט שלך כשתכתוב אותו...
06/07/2016 | 14:49
3
105
מעניין אותי לדעת למה רואה חשבון עוזב את המקצוע.
אישית, אני ביולוג, לא קשור לכך... אבל שוקל הסבה מקצועית ולכן מתעניין בנסיבות ובסיבות.
לצפיה ב-'זהירות חפירה'
זהירות חפירה
10/07/2016 | 18:09
2
128

למה החלטתי ללמוד מדעי מחשב
בזמן האחרון חשתי לא מעט תסכול בעבודה. היו חיכוכים עם הבוסים. אחד החיכוכים היו על שכר. כבר כמה שנים ידעתי שיש בעיית שכר בתחום אבל כנראה הגיעו מים עד נפש.
בקצרה על הדינמיקה של תחום ראיית חשבון היא כזו:
1. משרדים קטנים: נלחמים בשיניים. הלקוחות לא מבינים ביקורת, הם פשוט רוצים לשלם פחות מיסים.
2. משרדים גדולים: עושים כסף מביקורת בזכות סטאז'רים או כאשר יש הנפקה או מכירה וא משחילים ללקוחות שכר טירחה מפולפל. מי שעושה שם כסף הם כמובן השותפים.
לפתוח היום משרד עצמאי זה לא פשוט בכלל. הלקוחות בדרך כלל עובדים עם רואה חשבון אחד כמה שנים טובות. מבחינת הלקוחות, שירותי ביקורת זה שירות גנרי שכדאי לרכוש במחיר הכי נמוך. אז מה עושים רואי חשבון צעירים עצמאיים? מורידים מחירים.
האמת עד לפני כמה חודשים הייתי במצב רוח קרבי להמשיך ולהיות רואה חשבון כמה שיותר טוב. הבעיה שזה לא מעניין אף אחד. כשכיר מצפים ממך לעשות פס ייצור של דוחות ועם זה בא בקטנה על חשבון לקוחות אז שיהיה כי הלקוחות רוצים בזול.
הבעיה היא שאני פשוט מתקשה לשרטט עתיד במקצוע שימצא חן בעיני. כמובן שיש חברה שעושים חיל וכסף. הבעיה מחינתי היא שככל שעובר הזמן הפירמידה מאוד צרה, למשוך עוד עשור בשכר זעום?
רק תבדוק כמה מודעות יש לרואי חשבון. אין הרבה. יש כמה מודעות מקצועיות שבהם מחפשים מומחים בעלי התמחות מסויימת או בעלי ניסיון  עשיר. שלחתי כמה קורות חיים אבל זה לא הולך כרגע. שלא תחשוב שאני רבע עוף, אני עושה דוחות באנגלית, דוחות לחו"ל, מתכתב עם חו"ל וכו'. בכללי, אני עושה דברים שמתמחים ורואי חשבון צעירים לא זוכים לעשות אבל מה לעשות שזה לא מעניין אף אחד.
מזמן דגדג לי רעיון של מחשבים אבל מכיוון שידעתי במה זה כרוך העדפתי לראות כיצד יתפתח ראיית חשבון. 
בינתיים אני אמשיך להיות רואה חשבון אבל אבשל בצד גם מדעי מחשב.
מה הציפיות שלי ממדעי מחשב? אני לא חושב ישר על הסבת מקצוע. כבר במהלך התואר אנסה למצוא עבודה בתחום ניתוח דוחות ובתי השקעות. אולי בהמשך עבודות תכנות קטנות או רציניות שבהם יש צורך בעובד שמבין בפיננסים וחשבונאות. בינתיים אני עם הראש פתוח, נראה כיצד יתחיל התואר. כמובן יש לי כמה רעיונות משל עצמי (אולי אפתח סטארטאפ).
בקיצור, הטוקבקים המרירים שנרשמים כל פעם שיש כתבה על לימודים בתחום, הם לא הגזמה פראית. אני יותר מתכוון לאכזבה מתגמול. יש כמובן כאלו שכל ביקורת חשבונות ממש שנואה עליהם (אני עדין לא הותשתי).
האם משהו יכול לשנות את דעתי? צ'מע, אם פתאום אתקבל לעבוד תבחום מיסים עם שכר שעובר 10,000, אהיה רגוע אבל אני לא שם (למה מיסים? לי יש אשליה ששם יש יותר כסף).
בכללי, יש לי הרגשה לא נעימה שכל המשק הישראלי בצרות. לא מעט חברה שסיימו כלכלה ומנהל עסקים פונים ללמוד ראיית חשבון וחושבים, הנה מקצוע שיפרנס אותי בכבוד אבל זה לא כך. רואי חשבון עצמם מתוסכלים מהמצב. אפילו הבוס שלי אמר שלא ישלח את הילדים שלו לתחום הזה.
כשעשיתי סמינרים, זכור לי מאמר על תיאוריית הטורנמט (tournament). התיאוריה מנסה להסביר למה נותנים שכר גבוה למנכ"לים לעומת מנהלים זוטרים. לפי התיאוריה, הזוטרים מנסים להגיע לתפקיד מנכ"ל ומתחרים ביניהם כאילו זה היתה תחרות. אפשר לקחת את התיאוריה לתחומים אחרים כגון משחק. לא מעט שחקנים ממלצרים בציפייה שיגיע התפקיד המיוחל. יש כמה סיפורי סינדרלה אבל תכל'ס, לרוב זה לא קורה. בשלב מסויים אנשים מבינים את הרמז ופורשים מהמקצוע. אני אישית לא פגשתי הרבה רואי חשבון ותיקים. עבדתי במשרדים קטנים ולפגוש רואה חשבון שכיר בן 50-60, זה משהו שעוד לא יצא לי. 
אז למה אנשים סבורים שרואי חשבון עושים כסף? קודם כל, נראה לי שלא כולם סבורים כך. שנית, למה לדבר על כך שעובדים תמורת פרוטות? מתמחים ורואי חשבון צעירים במשרדי גדולים מגיעים לעבודה לבושים כאילו הם עושים 10K עד 20K בחודש כשבפועל מתמחה מרוויח 5K ורואה חשבון צעיר 7-8K. זה לא שכר שצריך בשבילו להתלבש כמו חתן אבל הנה עובדה.
אפשר לכתוב עוד הרבה ולהתבכיין עד הונולולו. מבחינתי האישית, אני לוקח אחריות על עצמי. כנראה האשמה בי, אולי לא נולדתי להיות רואה חשבון טחון. מי שרוצה להיכנס לתחום שיכנס, אבל אני רוצה לבנות לעצמי אפשרות לעתיד חלופי. כמובן שבמשך השנים הקרובות אני רואה חשבון לכל דבר, אבל לאט לאט אבנה לעצמי אלטרנטיבה.

לצפיה ב-'ממש לא חפירה. נהנתי מאוד לקרוא את לבטיך.'
ממש לא חפירה. נהנתי מאוד לקרוא את לבטיך.
18/07/2016 | 13:40
1
68
אתה מתנסח יפה ובצורה ברורה. היה לי כיף לקרוא את מה שכתבת, אבל פחות כיף היה לחוש דרך הכתיבה שלך את הסיטואציה שאתה נמצא בה.
לא קל.
לבטים תמיד גורמים לנו להרהר במוסכמות שנדמה לנו משום מה שהן, ובכן, "מוסכמות".
לתחושתי, איפשהוא במהלך הדרך והגדילה שלנו בעולם, הבטיחו לנו גדולי שכל ורבי מוח בעל פה שהשכלה=הסתדרות בחיים... משמע ביטחון תעסוקתי, ביטחון מקצועי, כלכלי וגם תגמול ראוי.
לי ולאחרים סביבי מסתבר היום שהמשוואה הזו לא נכונה היום פרט אולי לתחום ההיי-טק.
אני במצב לא שונה ממך בהרבה, רק שלמדתי ביולוגיה לתואר ראשון (באוניברסיטה העברית) במקום חשבונאות. רבים מחבריי עם תואר שני אוניברסיטאי בביולוגיה (תואר מחקרי עם תיזה) חשים גם הם כנ"ל.
מה קוראים אותו מצב פקקטה.
בלי להתבכיין יותר מדי, זה די מבאס. עם להתבכיין, זה ממש חרא.
לצפיה ב-'מזדהה עם מה שכתבתם'
מזדהה עם מה שכתבתם
23/07/2016 | 10:33
231
גם אני בוגרת מדעי החיים , סיימתי ב-2009, עובדת מאז בתחום המחשבים
ולא רואה אופק להתקדמות מקצועית, לא במקום העבודה שלי ולא במקומות עבודה אחרים. 
יש דרישה לתואר במדמ"ח/הנדסה + ניסיון בתחומים ספציפיים שאני לא נוגעת בהם ביום יום.
עשיתי קורס תכנות בג'ון ברייס ועבור מי שבאמת רציני ורוצה להתמקצע, 
אני לא ממש ממליצה ללכת בכיוון הזה, הם לא נותנים כלים מספיק טובים והם מאד יקרים יחסית לתמורה שהם מספקים.
אני מתחילה מתמטיקה בדידה + מבוא למדעי המחשב ושפת JAVA
עם חששות רבים ומקווה לטוב.
לצפיה ב-'הצירוף 20109+20474 באותו סמסטר אינו נראה לי.'
הצירוף 20109+20474 באותו סמסטר אינו נראה לי.
10/07/2016 | 16:42
1
119
תלמד אותם בסמסטרים שונים.
לצפיה ב-'תודה חזי'
תודה חזי
10/07/2016 | 17:02
47
לצפיה ב-'אישור לימודים בשפה האנגלית'
אישור לימודים בשפה האנגלית
27/06/2016 | 15:50
78
היי,
מישהו יודע אם אפשרי לקבל אישור לימודים מהפתוחה,אבל באנגלית?

תודה
לצפיה ב-'דרוש סטודנט למכון הוולקני'
דרוש סטודנט למכון הוולקני
26/06/2016 | 19:41
98
-דרוש/ה-
סטודנט/ית (שנה א'/ב') לעבודה במכון וולקני במעבדה של פרופ' רינה קמנצקי, במכון למדעי הצמח, בית דגן

העבודה כוללת גידול וטיפול בצמחים בבתי רשת ועבודה במעבדה. נסיון בחקלאות או בגינון חובה. עבודה עונתית עם אופציה להארכה לקראת העונה הבאה.
לפרטים: שגיא קמחי sagie.kimhi@mail.huji.ac.il
03-9683663

לצפיה ב-'מבחנים משנים קודמות - 10907'
מבחנים משנים קודמות - 10907
26/06/2016 | 10:24
113
למשהו יש מבחנים משנים קודמות לשלוח אלי ? האימייל שלי drorarash@gmail.com
לצפיה ב-'קבלה על תנאי'
קבלה על תנאי
24/06/2016 | 10:57
1
177
אתמול נרשמתי לקורס ברמה רגילה באו"פ והסתבר לי שמסמסטר 2017א א"א להירשם לקורס אא"כ עברת את רמת הסיווג באנגלית, אני ניסיתי כבר לפני חצי שנה לעשות את האמיר"ם אך בגלל כל מיני אילוצים ביטלתי את הבחינה ולא ניגשתי וכעת אם לא אעבור את מבחן האנגלית אני לא אתקבל לקורס, הבעיה היא שמועדי ההרשמה לאמיר"ם כבר נסגרו לסמסטר 2017א(בכלל שכחתי מזה-אני אסטרונאוט כזה) וכעת יש רק אופציה אחת וזה לעשות את האמיר שהוא יותר קשה מאשר האמירם וגם התנאי בחינה שלו יותר קשים ולכן אני מעדיף לא לגשת לאמיר, האם יש דרך להתקבל לקורס בתנאי שאעשה את המבחן בסמסטר 2017ב או האם ניתן לגשת לכל קורסי המיון באנגלית מרמת המתחילים עד הסוף מבלי לעשות את האמיר"ם או לעשות את המבחן בקורס אנגלית מתקדמים ואם אעבור אותו להמשיך באו"פ?
מישהו יודע למי ניתן לפנות בעניין(כי הדבר הזה עם האמיר"ם ב2017 הוא חדש ועד עתה הוא לא היה ולכן לא שמתי לב לזה בכלל)?
לצפיה ב-'נפתחו מועדי אמיר"ם חדשים !!'
נפתחו מועדי אמיר"ם חדשים !!
29/06/2016 | 08:56
64
יש באוגוסט בנרבה מקומות.
הרשמה נפתחת בקרוב.
לצפיה ב-'מעבר לפתוחה בשנה ג''
מעבר לפתוחה בשנה ג'
24/06/2016 | 09:43
1
224
היי,
מישהו יודע אם אפשרי לאחר שנתיים במוסד לימודים לעבור לפתוחה ולסיים שם את התואר(כל הדרישות לשנים קודמות בסילבוס קיימים)?
תודה.
לצפיה ב-'בלתי אפשרי'
בלתי אפשרי
08/07/2016 | 20:35
103
המקסיום של הכרה בלימודים קודמים הוא 36 נקודות מתוך 108. לפחות

חם בפורומים של תפוז

השפעת הורות מתרומה ופונדקאות על הילדים
השפעת הורות מתרומה...
הפסיכולוגית אלן רייסל תתארח בפורום בנושא השפעה של...
השפעת הורות מתרומה ופונדקאות על הילדים
השפעת הורות מתרומה...
הפסיכולוגית אלן רייסל תתארח בפורום בנושא השפעה של...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום ייעוץ קריירה
פורום ייעוץ קריירה
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון רומני?
פורום אזרחות בבריטניה וארה
מעוניינים באזרחות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה