לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2789227,892 עוקבים אודות עסקים

פורום אופניים

קהילת רוכבי אופניים בישראל - הבית של הרוכבים הישראלים. רכיבה על אופניים, למרות מה שמקובל לחשוב, היא ספורט קבוצתי. מהטור דה-פראנס עד הטיול בשבת, הרוכבים שסביבנו הופכים אותנו לטובים יותר, מקצועיים יותר ובעיקר עושים את הרכיבה למהנה הרבה יותר... מטרתה של קהילת האופניים היא ליצור את התמיכה הקבוצתית לרוכבים הישראלים גם בשעות שאינם לובשים מכנסי טייטס שחורים וחולצות עם פרסומת של בנק ספרדי, או יצרן דלתות איטלקי. קהילת האופניים של מגזין אופניים, אשר נוסדה ב-iol עברה לוואלה וכעת היא בתפוז, מיועדת לרוכבי האופניים בישראל, אשר הולכים ומתרבים בשנים האחרונות. היא פתוחה לכל הקשורים לענף: רוכבי הרים וכביש וספורטאים בענפי הטריאתלון, הדואתלון והניווט הספורטיבי, רוכבים המשתמשים באופניהם ככלי תחבורה ועבודה, בעלי חנויות וסוחרים, אנשי האיגודים השונים, מארגני טיולים ותחרויות וחובבי הענף בכלל. הקהילה מנוהלת בחסות מגזין אופניים, אשר יוצא לאור בכל חודש ומופץ למינויים ובחנויות הספרים והאופניים. בקהילה יכולים הרוכבים בישראל להביע את דעתם לגבי נושאים הקשורים באופניים, להתייעץ עם מומחים, להתעדכן בארועים האחרונים בעולם האופניים, לקרוא מאמרים, ולגלוש לאתרים המובילים בעולם הקשורים לספורט. מטרת הקהילה היא לקדם את ספורט האופניים בישראל, ליצור דיאלוג פורה בין הגורמים השונים בענף, לתמוך ברוכבים החדשים ולתרום לוותיקים. נשמח לארח אותכם בקהילה, אבל אל תשכחו: זה בשום מקרה לא תחליף לרכיבה! להתראות בקהילה, על הכבישים ובשבילים, איציק הופמן וצוות הניהול של הפורום: רן פרגמין, רמי לשם, בועז שחר, עידו מזור, אילן שחם (ניווט וטיולי אופניים), דרור האס, גיל בניטה ואורן בג'איו (פרירייד ודאון-היל) וניר טל (אופניי-טכני) עוד בפורומים: פורום אופני כביש. אין להכניס כל תוכן פרסומי לפורום. הודעות מכירה וקנייה יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. "תפוז אופניים", המקום לכל התכנים הקשורים לאופניים, היכנסו ולמדו. אמרו עלינו (מקבץ קטן בלבד): "…פורום האופניים, שהוקם לפני כשנתיים הוא כיום אחד הפורומים הפעילים ברשת…" הארץ, 10.9.2002 "הפורום הכי פעיל באינטרנט" מעריב 18.9.2003 "זה המקום ללמוד כל מה שרציתם בנושאי אופניים…" העיר, 11.10.2003 "פורום האופניים בתפוז…נחשב לאחד התוססים מסוגו…" 7 ימים, ידיעות-אחרונות 25.6.2004

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופניים

קהילת רוכבי אופניים בישראל - הבית של הרוכבים הישראלים. רכיבה על אופניים, למרות מה שמקובל לחשוב, היא ספורט קבוצתי. מהטור דה-פראנס עד הטיול בשבת, הרוכבים שסביבנו הופכים אותנו לטובים יותר, מקצועיים יותר ובעיקר עושים את הרכיבה למהנה הרבה יותר... מטרתה של קהילת האופניים היא ליצור את התמיכה הקבוצתית לרוכבים הישראלים גם בשעות שאינם לובשים מכנסי טייטס שחורים וחולצות עם פרסומת של בנק ספרדי, או יצרן דלתות איטלקי. קהילת האופניים של מגזין אופניים, אשר נוסדה ב-iol עברה לוואלה וכעת היא בתפוז, מיועדת לרוכבי האופניים בישראל, אשר הולכים ומתרבים בשנים האחרונות. היא פתוחה לכל הקשורים לענף: רוכבי הרים וכביש וספורטאים בענפי הטריאתלון, הדואתלון והניווט הספורטיבי, רוכבים המשתמשים באופניהם ככלי תחבורה ועבודה, בעלי חנויות וסוחרים, אנשי האיגודים השונים, מארגני טיולים ותחרויות וחובבי הענף בכלל. הקהילה מנוהלת בחסות מגזין אופניים, אשר יוצא לאור בכל חודש ומופץ למינויים ובחנויות הספרים והאופניים. בקהילה יכולים הרוכבים בישראל להביע את דעתם לגבי נושאים הקשורים באופניים, להתייעץ עם מומחים, להתעדכן בארועים האחרונים בעולם האופניים, לקרוא מאמרים, ולגלוש לאתרים המובילים בעולם הקשורים לספורט. מטרת הקהילה היא לקדם את ספורט האופניים בישראל, ליצור דיאלוג פורה בין הגורמים השונים בענף, לתמוך ברוכבים החדשים ולתרום לוותיקים. נשמח לארח אותכם בקהילה, אבל אל תשכחו: זה בשום מקרה לא תחליף לרכיבה! להתראות בקהילה, על הכבישים ובשבילים, איציק הופמן וצוות הניהול של הפורום: רן פרגמין, רמי לשם, בועז שחר, עידו מזור, אילן שחם (ניווט וטיולי אופניים), דרור האס, גיל בניטה ואורן בג'איו (פרירייד ודאון-היל) וניר טל (אופניי-טכני) עוד בפורומים: פורום אופני כביש. אין להכניס כל תוכן פרסומי לפורום. הודעות מכירה וקנייה יש לפרסם בלוחות הפורום בלבד. "תפוז אופניים", המקום לכל התכנים הקשורים לאופניים, היכנסו ולמדו. אמרו עלינו (מקבץ קטן בלבד): "…פורום האופניים, שהוקם לפני כשנתיים הוא כיום אחד הפורומים הפעילים ברשת…" הארץ, 10.9.2002 "הפורום הכי פעיל באינטרנט" מעריב 18.9.2003 "זה המקום ללמוד כל מה שרציתם בנושאי אופניים…" העיר, 11.10.2003 "פורום האופניים בתפוז…נחשב לאחד התוססים מסוגו…" 7 ימים, ידיעות-אחרונות 25.6.2004
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

קישורים מהירים  פורום אופניים - לא לאופניים חשמליים!

תפריט לרוכבים מתחילים   מדריך לרכיבה עירונית  נוהל פרסום חוות דעת על חנויות 

מודעות יד שנייה מפרסמים רק בשירשוק הנפתח בסוף כל חודש

---------------------------------------------------------------

לציבור רוכבי האופניים החשמליים, פורום הנו פורום אופניים המונעים בכח הדיווש בלבד. אין לשאול כל שאלות הקשורות באופניים חשמליים מכל סוג וכל שאלה כזו תימחק.

המשך >>

לצפיה ב-'המלצה ברכישת אופניים'
המלצה ברכישת אופניים
02/10/2016 | 14:12
1
91
מעוניין לקנות זוג אופניים לנערה גודל 26'' למתחילה בתחום, אבל ממש מתחילה, בהשקעה מנימלית. היכן מומלץ לקנות ובאיזה תקציב? תודה מראש למשיבים.
לצפיה ב-'גודל 26 בהשקעה מינימלית = יד שניה'
גודל 26 בהשקעה מינימלית = יד שניה
02/10/2016 | 15:33
86
לגשת לחנות שעוסקת גם במסחר יד שניה, למדוד ולראות שנוח.

רוב הסיכויים שהתמורה לכסף תהיה עדיפה על זוג חדש, מה גם שמידה 26 כבר לא באופנה ומה שיש בחנויות זה בעיקר אופניים חסרי מותג ברמת אבזור ואיכות בניה נמוכים.
לצפיה ב-'בעיה במפרק ברך'
בעיה במפרק ברך
30/09/2016 | 07:35
4
89
עבור חבר לרכיבה
מבקש המלצות של ועל רופא(ים) המתמחה ברפואת מפרק הירך.
לצפיה ב-'ברך או ירך?'
ברך או ירך?
01/10/2016 | 09:54
3
47
באיזה אזור בארץ?

איזו קופ"ח?
לצפיה ב-'רופא מומחה למפרק ירך'
רופא מומחה למפרק ירך
01/10/2016 | 10:13
2
58
היי
מפרק הירך.
לגביהאזור -במרחב שבין באר שבע לתל אביב.
                 העדיפות לאזור הדרום.
אשר לקופת חולים -זו לא ידועה לי.מכל מקום לחברי זה לא רלוונטי. 
במקרה והרופא אינו מקופת החולים שלו ,הוא יפנה אליו באופן פרטי
תודה  אבינועם
לצפיה ב-'ד"ר אהרון צ'צ'יק, מנתח באסותא ברמת החייל (ת"א)'
ד"ר אהרון צ'צ'יק, מנתח באסותא ברמת החייל (ת"א)
01/10/2016 | 20:43
1
57
מכיר אישית כמה פציינטים שעברו אצלו החלפת ברכיים ומפרק ירך בהצלחה רבה
לצפיה ב-'מפרק ירך'
מפרק ירך
02/10/2016 | 13:45
45
היי
תודה.
אשמח לקבל עוד הפניות והמלצות.
שנה טובה אבינועם
לצפיה ב-'שנה טובה לרוכבות ולרוכבים'
שנה טובה לרוכבות ולרוכבים
02/10/2016 | 13:43
33
שנה טובה לרוכב ולרוכבת
בסינגל, בכביש או בדרך לרכבת
שנה טובה למתחילים וגם לוותיקים
שנה טובה לרוכבים בחורף ובחמסינים המעיקים.
שנה טובה לחשמליים, רכבו בזהירות
שנה טובה למדוושים - הגבירו מהירות.

שתבוא שנתנו שדרוג ואבזור עילית
ושתהיה שנה מוצלחת מבחינה כללית.
לצפיה ב-'קסדה'
קסדה
01/10/2016 | 21:22
1
57
אני רוצה לקנות קסדה, בשביל שימוש בסיסי, נסיעות קצרות ברחובות.
מה טווח המחירים הסביר? (אני מניחה שהקסדות באלף שקל לא באמת נחוצות)
יש חנויות מומלצות באיזור רמת אביב/הרצליה/רמת השרון?

תודה:)
לצפיה ב-'כמעט כל קסדה (בכל תקציב) תגשים את הייעוד שלה'
כמעט כל קסדה (בכל תקציב) תגשים את הייעוד שלה
02/10/2016 | 08:01
48
לצרכים שפירטת תספיק לך גם קסדה זולה, מאה שקלים בערך, ואין באמת סיבה להשקיע מאות שקלים.
קסדה טובה נמדדת במספר פרמטרים, שמתבטאים בד"כ גם בפונקציה של מחיר:
תקן של בטיחות - לדעתי כל קסדה שנמכרת היום בארץ קיבלה אישור בטיחות מבחינת רגולציה. לא הייתי קונה קסדה בחמישה דולר באיביי / עליאקספרס.
אוורור - מספר פתחי האוורור בקסדה יכול להיות חשוב מאוד, במיוחד בחום הישראלי. ככל שהקסדה מאווררת יותר יהיה לך נוח יותר להשאר איתה. כן חשוב שמערכת נידוף הזיעה תהיה באיכות סבירה (בכל קסדה יש ספוגים באיכות משתנה).
התאמה לראש - חבישת הקסדה מתבצעת באמצעות רצועות שצריך להתאים אותן לראש. חשוב להקפיד ולמדוד בחנות, ולוודא שהקסדה אכן מתאימה לחובש גם מבחינת אורך ואיכות הרצועות, וגם מבחינת איכות מנגנון ההתאמה להיקף הגולגולת.
פרמטרים נוספים הם משקל, גודל וכמובן עיצוב, שמשפיעים גם הם על הבחירה.

כל הנ"ל משפיע על התמחור של הקסדה, לרבות שם המותג וכו', כמו בכל מוצר...

ההמלצה הכי טובה שאוכל לתת לך היא להכנס לחנות אופניים מקצועית (לא לקנות קסדה בחנות צעצועים), למדוד קסדה ולצאת מרוצה.

חנויות אופניים כאלה יש המון - בהרצליה יש את אופני בסידן ברחוב סוקולוב, יש סניף של מצמן את מירוץ. בתל אביב יש אינספור חנויות על ציר בגין-החשמונאים.

בהצלחה!

לצפיה ב-'אחרי שבועיים: מת מפצעיו בן 10 שנפצע על אופניים חשמליים'
אחרי שבועיים: מת מפצעיו בן 10 שנפצע על אופניים חשמליים
28/09/2016 | 15:41
1
93
נפגע בראשו ממכונית בטירה. הוא רוכב האופניים החשמליים ה-7 שנהרג מתחילת השנה. חברו שנפצע בתאונה עדיין מאושפז.
לצפיה ב-'לקראת יום הכיפורים, צריכים להשגיח ב-7 עיניים על תופעת'
לקראת יום הכיפורים, צריכים להשגיח ב-7 עיניים על תופעת
01/10/2016 | 15:27
48
האופניים החשמליות לילדים
לצפיה ב-'תגידו, באמת צריך מכנסי רכיבה?'
תגידו, באמת צריך מכנסי רכיבה?
29/09/2016 | 15:32
9
158
לאחרונה התחלתי לרכב על אופניים רציניות, רכיבות עיר /כביש בעיקר.

הרכיבות שלי כרגע הן בטווח של 10-30 ק"מ. רכבתי עד עכשיו עם מכנס ספורט רגיל, ולא אגיד שהיה סופר נוח אבל אחרי כאב קל בהתחלה היה נדמה לי שאני מתחיל להתרגל.

האם באמת כדאי לי לקנות מכנסי רכיבה? כולם פה רוכבים רק עם מכנסי רכיבה עם ריפוד? האם אפשר להסתדר בלי או שזאת סתם טיפשות?
לצפיה ב-'אחרי שתנסה לא תוותר עליהם'
אחרי שתנסה לא תוותר עליהם
29/09/2016 | 16:37
131
נעים יותר משמעותית. אפשר להזמין בזול מאי ביי. רק קח בחשבון שהמידות הסיניות קטנות יחסית לארץ
לצפיה ב-'אפשר עם ואפשר בלי. זה לא יעשה אותך מהיר או איטי יותר.'
אפשר עם ואפשר בלי. זה לא יעשה אותך מהיר או איטי יותר.
29/09/2016 | 17:25
111
אני אישית לא מרגיש בהבדל. 
לצפיה ב-'אפשר גם ללכת יחף על חצץ'
אפשר גם ללכת יחף על חצץ
29/09/2016 | 19:07
2
121
בהתחלה זה כואב. אחרי כמה שבועות מתרגלים, ואז אפשר לעבור לתרגילים למתקדמים: ללכת יחף על גחלים לוחשות.

קח בחשבון שהמכנסיים לא משמשים רק לריפוד אלא גם מונעים שפשפות ומאפשרים הרחקה של הזיעה מהעור כדי לשמור על רמת לחות/יובש שאינה גורמת לגירויים ופריחות.

כך שבהחלט כדאי ורצוי להשתמש במכנס מרופד (וחשוב לזכור - לובשים אותו ישר על הגוף, בלי תחתונים מתחת!) ורצוי לוודא שהוא יושב טוב והריפוד בא במגע עם הפרינאום.

על מנת למנוע את אי הנחת של הסביבה ממראה של שמנמן שבילים מצוי עם כרס לובש מכנסי טייטס וחולצה צמודה שמבליטים את הבטן העגלגלה ואת ה״חבילה״ שבאמצעם, אפשר ללבוש מעל מכנסי הרכיבה מכנסי ספורט. רצוי כאלה שמשלבים חופש תנועה של הירך, עם שרוולים מהודקים יחסית כדי למנוע מהם להיתפש באוכף בעת העליה/ירידה/עמידה/ישיבה. יש מכנסי רכיבה יעודיים שכוללים ליינר מרופד ומעליו (בנפרד או מחובר פרמננט) מכנסי ספורט מבד עמיד וחזק שגם עונים על מפרט התנועה והשרוול שציינתי.
לצפיה ב-'ואפשר גם לא להגזים. רוב רוכבי העולם רוכבים ללא ריפוד '
ואפשר גם לא להגזים. רוב רוכבי העולם רוכבים ללא ריפוד
05/10/2016 | 10:37
1
81
ולעכוזם שלום.
לצפיה ב-'רוב רוכבי העולם רוכבים רכיבה לא ספורטיבית'
רוב רוכבי העולם רוכבים רכיבה לא ספורטיבית
06/10/2016 | 12:10
55
זה משנה מבחינת זמן ומבחינת מאמץ. רכיבה של 4 שעות בעצימות גבוהה (יחסית) לא דומה לרכיבה נינוחה של 20 דקות.
לצפיה ב-'ככה זה בספורט של הייטקיסטים - האקססוריז הוא "מאסט"...'
ככה זה בספורט של הייטקיסטים - האקססוריז הוא "מאסט"...
30/09/2016 | 10:27
129
בשביל לרכוב צריך זוג אופניים ודופק,
כל תוספת מעבר לכך היא בגדר אפשרות.

אתה רוצה לקנות מכנס רכיבה כי לכולם יש או כי אתה באמת מרגיש צורך
ללבוש אחד כזה שיהווה פתרון לבעיה שיש לך כעת בזמן רכיבה?

תזמין באיביי "בוקסר רכיבה" בכמה שקלים, ככה גם לא תוציא מאות שקלים
על מוצר שאולי בכלל אתה לא צריך וגם תחווה את חווית הרכיבה האלוהית
עם ריפוד לעכוזך.
לצפיה ב-'אפשר לנסות בקלות יחסית'
אפשר לנסות בקלות יחסית
06/10/2016 | 12:13
2
55
באי ביי תוכל למצוא מכנסי רכיבה נוחים בכ-50 ש"ח.
לדעתי זה הרבה יותר נוח. אם כרגע נוח לך כמו שאתה, אז לא חושב שצריך לשנות משהו. מצד שני, אתה יכול לנסות ב-50 ש"ח. הבעיה היא למצוא את המידה הנכונה והגזרה הנכונה.
לצפיה ב-'באי-ביי קונים את הקניה השניה. את הראשונה בחנות כדי למדוד'
באי-ביי קונים את הקניה השניה. את הראשונה בחנות כדי למדוד
07/10/2016 | 06:58
1
54
מאחר והתאמת מידה מצריכה מדידה בחנות....
לצפיה ב-'במחירים של איביי... תקנה גם 3 מידות שונות '
במחירים של איביי... תקנה גם 3 מידות שונות
13/10/2016 | 10:27
20
גם הרווחת מוצרים וגם השפעת על שינוי המחירים בארץ לטובה
בכך שלא סיבסדת את הגזל שהולך בארץ.

אני קניתי " תחתוני רכיבה" בכמה עשרות שקלים, כבר 5 שנים בשימוש.

לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
29/09/2016 | 11:29
3
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'תרומת אופניים'
תרומת אופניים
28/09/2016 | 18:52
3
137
היי חברים\חברות. קניתי אופניים חדשים ואני אשמח לתרום את הישנים שלי. שירתו אותי בנאמנות 5 שנים, צריכים קצת תיקון בשרשרת וחלודה, אבל השקעה קטנה והם עובדים אחלה. אם יש איזה ארגון או עמותה כלשהם שתורמים אופניים לילדים ונוער, במיוחד בתקופה זו לפני החגים, אשמח ליצור איתם קשר. אני מתגורר ברמת גן.  
לצפיה ב-'תמונה'
תמונה
28/09/2016 | 18:55
2
93
ישנה, כשעוד היו חדשים. פשוט שתדעו על הסוג. 
לצפיה ב-'חפש בגוגל את עמותת אתגרים'
חפש בגוגל את עמותת אתגרים
28/09/2016 | 22:21
1
63
יש להם מרכז באיזור רמת החייל, אני בטוח שישמחו לקבל את התרומה...

כל הכבוד!
לצפיה ב-'אבדוק. תודה!'
אבדוק. תודה!
29/09/2016 | 00:24
20
לצפיה ב-'עזרה: רוכב מתחיל , רכישת אופניים'
עזרה: רוכב מתחיל , רכישת אופניים
26/09/2016 | 13:10
2
160

שלום חברים.
אני מעוניין להתחיל לרכוב, אחרי שנים רבות שלא רכבתי על אופניים (ילדות) מעוניין לחזור.החלטתי על רכיבת שטח. לא מבין כלום ממש כלום בתחום, ולכן חקרתי בנושא  התייעצתי עם חברים והגעתי להחלטה .
כעיקרון אני מעוניין לרכב על שבילים קלים, כבישים שמיועדים לאופניים בעיר וכו, יער בן שמן, ראש העין וכדומה.
כמו כן הוחלט על אופניים יד שנייה, לפחות בהתחלה בתקציב של עד כ 3000 ש"ח לאופניים, ולאחר מכן אחליט על הציוד הדרוש למעט קסדה וכפפות שהם חובה.
אני מתלבט בין 2 זוגות האופניים הללו :
Merida 120-140
Giant Trance X4
השנתון של המרידה הוא 2013 ואילו של הג'איינט הוא של 2011.
כעישרון אני נוטה ללכת לכיוון הג'איינט.

אשמח לעזרה או המלצה מניסיון אישי על אחת מ2 זוגות האופניים הללו.
אני מתכוון לרכוש את האופניים לכל היאוחר מחר, אז אודה לכם אם תצליחו לדחוף מלל עוד היום. מצטער על הלחץ של הרגע האחרון.

תודה רבה מראש לכל העוזרים.

לצפיה ב-'שני מותגים מוכרים היטב'
שני מותגים מוכרים היטב
27/09/2016 | 03:13
115
מה נוח לך רק אתה תוכל לדעת.
טראנס דגם קצת אגרסיבי לסגנון הרכיבה שתיארת, אבל אם נוח לך - בהצלחה.
לצפיה ב-'לך על זנב קשיח חדש'
לך על זנב קשיח חדש
28/09/2016 | 00:16
85
במחיר הזה תוכל לקנות GT Karakoram Elite חדשים. אופני 29 זנב קשיח שיתאימו יותר לסגנון הרכיבה שלך כמתחיל. יהיו מהירים וקלים יותר.
תוכל לקנות חדשים וליהנות מאחריות ושירות.
לצפיה ב-'המלצה לתיק גדול שמתאים גם לרכיבה וגם לטיול רגלי יומי?'
המלצה לתיק גדול שמתאים גם לרכיבה וגם לטיול רגלי יומי?
25/09/2016 | 12:28
3
64
יש לי Deuter Race EXP Air ואני בסה"כ מרוצה ממנו לרכיבות, אבל יש מקרים שבהם אני צריך תיק גדול יותר מ-15 ליטר שהוא מכיל. בשביל לקחת איתי מצלמת DSLR ובגדים להחלפה אני מניח שאצטרך תיק כפול בגודל (30~35 ליטר). אשמח לקבל המלצה לתיק גדול, רצוי כזה שנוח גם בהליכה ולא רק ברכיבה.

תודה!
לצפיה ב-'אם אתה מרוצה מדויטר אז יש עוד כמה דגמים'
אם אתה מרוצה מדויטר אז יש עוד כמה דגמים
25/09/2016 | 13:09
2
159
למשל סדרת Trans Alpine שמגיעה בנפחים 25-30 ליטר או דגם Bike One 20 בנפח 20 ליטר.

לצפיה ב-'בדקתי היום כמה תיקים'
בדקתי היום כמה תיקים
25/09/2016 | 22:49
1
70
בינהם Deuter Trans Alpine 30, Deuter Futura 28L ו-Vaude 30+4 Wizard Air (ועוד תיקים של חברות שאני לא מכיר). בכולם המיקום של רצועות המותניים היה גבוה מדי (יותר על הבטן מאשר על המותניים). זה משהו שאני יכול לחיות איתו ברכיבה כי רוב המשקל על הגב ולא על המותניים, אבל אני מתכוון להשתמש בתיק הזה גם לטיולים רגליים ולכן החלטתי לא להתפשר על הנושא הזה. בסופו של דבר רכשתי את ה-North Face Litus 32 שבו אפשר להתאים את הגובה בצורה אפקטיבית יותר. התיק בסה"כ עושה רושם טוב, מקווה שלא אתאכזב ממנו בפועל.
לצפיה ב-'תתחדש וחזור לתת פה חוות דעת לאחר השימוש'
תתחדש וחזור לתת פה חוות דעת לאחר השימוש
25/09/2016 | 22:52
24
לצפיה ב-'איך יודעים באיזה לחץ לנפח צמיגים?'
איך יודעים באיזה לחץ לנפח צמיגים?
19/09/2016 | 23:30
4
79
במקרה הזה, אופניים עירוניים פשוטים וחסרי יומרות (SEEFAR, אם יש משמעות למותג הכנראה לא אמיתי הזה), אבל גם באופן כללי.
תודה.
לצפיה ב-'תלוי ברוחב הצמיג, במשקלם ובאופי הרכיבה'
תלוי ברוחב הצמיג, במשקלם ובאופי הרכיבה
20/09/2016 | 06:20
3
132
עבור אופני שטח מקובל לחץ לפי הנוסחה של משקל הגוף (ב״פאונד״) מחולק בשבע. אבל זה מתייחס לצמיגים ברוחב  2.0-2.3
את הלחץ מודדים ב-PSI
אופני עיר מצויידים לרוב בצמיג צר יותר ומצריכים לחצים של 50 ויותר.

מממליץ לחפש על הצמיג את סימון הלחץ המירבי עבורו הוא מוגדר לשימוש ולנפח לערך שהוא בערך 2/3 עד 3/4 מכך. מכאן צרך לנסות ולראות עד כמה הצמיג מתפחס תחת משקלך. מידת ההתפרסות צריכה להיות כזו שהצמיג בחלקו התחתון מקבל פרופיל של אגס. שהחלק שבא במגע תחת משקל אינו חורג מהאזור בצמיג שמכוסה בבבליטות.  אם דופן הצמיג החלקה באה במגע עם הקרקע אז הצמיג איננו מנופח מספיק.
כל עוד אינך חורג מהערך המירבי - הכל בסדר. צמיג מנופח ללחץ גבוה יתגלגל בקלות רבה יותר אבל יעביר לחריץ התחת כל חריץ במדרכה.
לצפיה ב-'מאוד עזרת. תודה רבה!'
מאוד עזרת. תודה רבה!
20/09/2016 | 10:14
26
לצפיה ב-'לעיתים יש סימון גם על החישוק עצמו...'
לעיתים יש סימון גם על החישוק עצמו...
22/09/2016 | 11:40
1
56
(גליתי את זה בדרך הקשה לאחר שפנימית התפוצצה לי בדרך לעבודה )  על הצמיג big ben היה כתוב 30-70 , "ואללה ,נשים 50 PSI" חצי שעה אח"כ לאחר שאני מגרד את כל הslime אני רואה מדבקה בקטן קטן על stan notube ztr flow 29er , לא יותר מ40.
אני יודע שזה חישוק של tubless ובאמת לא הייתה לי בעיה עד להשתמש בפנימית (אני פשוט מפחד מתיקונים של tubeles).
לצפיה ב-'תודה רבה. אני אחפש. '
תודה רבה. אני אחפש.
22/09/2016 | 12:55
18
לצפיה ב-'יומהולדת 3 לחנות האופניים הגדולה בצפון'
יומהולדת 3 לחנות האופניים הגדולה בצפון
22/09/2016 | 10:49
133
שלום חברים,
מחר ביריד נחשוף בפניכם אופני שבילים חשמליים לרכיבת שטח עם שלדת שיכוך כפול, גלגלי 27.5, מהלך מתלים של 130 מ"מ, בולמי זעזועים ROCKSHOX ו-FOX וגלגלים וחלקי הינע ברמה גבוהה ומנוע איכותי של Bosch!

מה עוד?
  • הגרלת אופני הרים RAINBOW
  • מבצעים על משקפי שמש OAKLEY ו RED ROCK
  • אופני הרים MERIDA דגמי 2017
  • השקת אופני CycleCross חדשים!
  • הנחות גדולות על כל מחלקת הרכיבה של Funkier
  • עשרות דגמי אופני ילדים
  • מבצעים על שעוני דופק 
  • בירה קרה, אספרסו, כיבוד ואווירה טובה!
  • נעלי ריצה ברוקס - הגיעו הדגמים החדשים!
  •  
בואו להתרשם - שישי 23.9 מתחם ספידאופן בית זרזיר
נווטו אלינו בווייז: http://waze.to/hsvc41qsxw
טל' 04-9535422
לצפיה ב-'חיבור מתקן אופניים למיצובישי ספורטבק'
חיבור מתקן אופניים למיצובישי ספורטבק
19/09/2016 | 20:40
5
237
שלום לכולם,
מישהו יודע אם  ניתן להרכיב על מיצובישי ספורטבק מתקן לאופניים כמו זה שבתמונה?
למיצובישי יש מין ספויילר בחלק העליון, קיים רווח בינו לבין מסגרת דלת תא המטען, האם מישהו התנסה והרכיב מתקן דומה לזה על הרכב?
את הרצועות מעבירים מתחת לספויילר?

אני אמור לרכוש אופניים מידה גדולה עם גלגלי 29", יש מצב שהם יכנסו לתא המטען לאחר קיפול המושבים האחוריים?
קניתי היום אופניים לילד בן 9 שהובלו מאחור, ועל פניו לא נראה לי שאופניים גדולות יותר יכנסו פנימה.

נא הגיבו רוכבי אופניים בעלי רכב מיצובישי ספורטבק (סתם, אשמח לשמוע מכל אחד שמכיר, יודע...)
תודה.
לצפיה ב-'התקנתי מתקנים דומים על רכבים דומים'
התקנתי מתקנים דומים על רכבים דומים
19/09/2016 | 22:38
4
68
את השילוב הספציפי הזה לא ניסיתי.
כל עוד אפשר לכוון את הזווית של הזרוע האופקית יחסית לחלק המתקן שצמוד לדלת המטען ולחלון - אתה בסדר.

באשר להכנסת האופנים לתא המטען - אם תסיר את שני הגלגלים ותקפל את הספסל האחורי (לא יודע אם אפשרי ברכב שלך) תוכל להכניס את האופניים. תוכל למדוד בעצמך את המרחק בין ציר הגלגל הקדמי והאחורי. אם המרחק הזה נכנס לתא המטען - כל השאר לא בעיה. רק חשוב שתתרגל את עניין הפירוק וההרכבה מחדש של הגלגלים ובפרט את עניין השחלת הרוטור בין הרפידות של הקליפר והקסטה במעביר האחורי.
לצפיה ב-'תודה, אנסה להרכיב את המתקן, החשש שלי הוא בעיקר מהזווית'
תודה, אנסה להרכיב את המתקן, החשש שלי הוא בעיקר מהזווית
20/09/2016 | 11:18
3
34
של הרצועות שמעוגנות לחלק העליון ועשויות ליצור לחץ על הספויילר, בין אם אעביר אותן מתחת ובין אם מעל...
אבל כאמור, אחרי בדיקה מעשית אהיה יותר חכם.

עדיין אם יש בעל רכב דומה שמתמש במתקן זהה, אשמח לתובנות.
לצפיה ב-'נראה לי בעייתי קצת'
נראה לי בעייתי קצת
21/09/2016 | 07:40
2
27
מעל הספוילר בשום אופן לא.
אםיעבור מתחתיו בלי להפעיל עליו לחץ בכלל אז יופי. אחרת זה פשוט לא יתאים ותצטרך להתקין גגון עם מנשא, שזה הרבה יותר יקר וגם מגדיל את צריכת הדלק
לצפיה ב-'אתמול בצעתי בדיקה, אבל לא מושלמת, '
אתמול בצעתי בדיקה, אבל לא מושלמת,
21/09/2016 | 11:47
1
41
בגלל השיפוע של החלון האחורי, אני צריך להתקין את המתקן כמה שיותר נמוך, אחרת האופניים יפגעו בחלון.
החלק העליון של המתקן יהיה בצמוד לפנס הבלימה שבמרכז החלון, והחלק התחתון ממש מתחת למספר הרישוי, רק כך ניתן להניח אופנים על המתקן.
אבל, אז גליתי שרצועות העיגון העליונות ש ל מתקן התליה קצרות מידי, ואני צריך רצועות של מטר וחצי כדי להגיע איתן לנקודת העיגון העליונה של דלת תא המטען, לכן לא ממש יכולתי לבחון עד כמה הספויילר מפריע, וכמה לחץ הן יוצרות עליו.

אנסה לברר אם ניתן לקנות זוג רצועות ארוכות עם וו לעיגון לצורך בדיקה, מקווה שזה במחיר זול ושפוי כי לא מתחשק לי לשלם הרבה על משהו שאולי יתגלה בסופו של דבר כלא מעשי ופרקטי מבחינת ההתקנה.

לצפיה ב-'נסה את המנשאים של saris'
נסה את המנשאים של saris
21/09/2016 | 12:46
46
למשל דגם bones.
לצפיה ב-'הגרלת אופני הרים GT AVALANCE 27.5'
הגרלת אופני הרים GT AVALANCE 27.5
20/09/2016 | 12:49
150
אהלן חברים
רצינו ליידע אתכם על הגרלה שרצה עכשיו ברשת:
אופני הרים זנב קשיח של GT עם גלגלי 27.5 בשווי 3500 ש"ח.

בהצלחה לכולם! 

לצפיה ב-'מרתון ספינינג - 22.09'
מרתון ספינינג - 22.09
20/09/2016 | 11:10
1
43
שלום לכם,

מקווה שזה הפורום המתאים.
ביום חמישי הקרוב (22.09) יתקיים מרתון הספינינג הגדול ביותר בארץ באחוזת דוברובניק שבצפון. לצערי לא אוכל להגיע בגלל בעיות אישיות ואני מוכר את הכרטיס שלי.

מישהו מעוניין להגיע?
לצפיה ב-'*אחוזת דוברובין כמובן, ולא דוברובניק.'
*אחוזת דוברובין כמובן, ולא דוברובניק.
20/09/2016 | 11:28
31
והנה מידע על האירוע:
לצפיה ב-'מה המומחים חושבים על דגם המרידה המהיר הזה? ושאלה לגבי מידה'
מה המומחים חושבים על דגם המרידה המהיר הזה? ושאלה לגבי מידה
20/09/2016 | 08:16
4
152

אני שוקל לקנות את האופניים האלה, הצרכים שלי הן נסיעות לעבודה, וגם לספורט ולכיף. כמעט רק בכביש/מדרכה/שבילי אופניים ומעט מאוד שטח "קל"..שבילי כורכר קלים וכאלה.  לא מסלולים מאתגרים בטבע.

Merida SPEEDER 500

http://www.merida-bikes.com/en_int/bikes/road-fitness/fitness/2017/speeder-500-6540.html

כל המכלולים מפורטים בלינק.

אני גם שוקל להחליף את צמיגי הסטוק שהם 28 מ"מ לצמיגי 32 מ"מ כדי להוסיף קצת שיכוך ואחיזה.

אני מודע לכך שהן מהירות אבל אני בכושר טוב מאוד ולהבנתי חלקי הקרבון והכידון השטוח יעשו את הנסיעה למספיק נוחה.

שאלות :

1. דיעה כללית של מבינים לגבי האופניים? מומלצות לצרכים שלי?

2. ניסיתי את מידת 54 ואת מידת 56, אני לא בטוח איזה יותר מתאימה לי. אין מידה 55. אני 182 ס"מ. עדיף לקחת מידה קצת גדולה או מידה קצת קטנה?

תודה לעוזרים

לצפיה ב-'מפרט מצויין'
מפרט מצויין
20/09/2016 | 09:44
2
97
בסך הכל מתאימים לצרכים שהגדרת.

עדיפה מידה קטנה.
לצפיה ב-'תודה! יש הסבר לגבי המידה הקטנה?'
תודה! יש הסבר לגבי המידה הקטנה?
20/09/2016 | 09:52
1
90

והאם לדעתך אכן כדאי להחליף לצמיגי 32 מ"מ בשביל יותר עמידות וריכוך הנסיעה?
לצפיה ב-'מידה קטנה'
מידה קטנה
27/09/2016 | 13:18
36
קל יותר לשלוט באופניים קטנים. אפשר להתאים לרוכב גדול יותר בלי שינוי משמעותי של התנהגות האופניים.
מידה גדולה מדי תהיה קשה יותר לניהוג. קיצור של הסטם גורם להיגוי אגרסיבי.
לצפיה ב-'האופניים נמכרים בארץ? אם כן, בכמה? '
האופניים נמכרים בארץ? אם כן, בכמה?
30/09/2016 | 10:42
35
אי אפשר לחוות דעה על האופניים מבלי לדעת כמה עולים.
אם עולים 32 ש''ח הייתי אומר לך ללכת על זה,אפילו לקנות שתי חתיכות,
אם היו עולים 100,000 ש''ח הייתי ממליץ לך בחום לוותר,
אם המחיר לא רלוונטי - הייתי ממליץ לך על אופני הייבריד מחברה אחרת.

אני בספק אם הם מיובאים לארץ, אם כן - מה מחירם? בדרך כלל למרידה יש מחירים אטרקטיביים זה יש לציין.

הייתי לוקח בחשבון שאני אסבול איתם בכל דרך שהיא לא כביש. ככה זה באופני הייבריד שכאלו ולא חשוב עד כמה אתה חוראני.

לגבי הצמיגים - לא מייד בקנייה אלא אם כן אתה מרוויח על הטרייד הזה זיכוי.

לגבי מידה - אם אתה גבולי אז תיקח את הקטנה יותר ללא ספק.

נ.ב - אופניים הם לא מהירים, שלי נחים כרגע בהשענות על הקיר כבר יותר מיממה ולא זזו מילימטר, עד לפעם הבאה ש - אני - אצא לרכוב.
רוצה לומר שאין דבר כזה אופניים מהירים.
אתה תהיה "מהיר" על המרידה האלו באותה מידה שתהיה מהיר על כל זוג היברידי בתצורה דומה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום קרוואנים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
פורום חופשות סקי
פורום חופשות סקי
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה